PDA

View Full Version : Cigan - carski jebac

Divlji Cigan
08.02.2008., 18:07
Otvaram topjik povodom znanstvenog rada svjetski priznatog i poznatog samana dipl.dr. Istvana Sagišiva koji je ustvrdio da su cigani carovi i gospoda medu seksualnim divovima i da imamo mnogo vece penise cak i nego crnje.

I kao osiguranje da najbolje jebemo ima jedna tradicija, na prvoj noci kada napunimo 12g, odmah poslje zenidbe, da kada ga pocnemo metati u zenku, cijela obitelj se okupi oko kreveta i bodri te savjetuje i tako provjeri da dobro obavimo posao
tako da dok nas cale i starija braca trenira, budemo najbolji jebaci u galaktici jel se umjece dobrog seksanja prenosi sa generacije u generaciju.

Ako zelite biti super-jebac ko cigo - imate priliku da pitate za savijet :)

THE dzubre
08.02.2008., 18:24
:lol:

predobar si cigo...
sa generacije u generaciju, ha? :lol: nije li to vise zato sto uvijek trpate u rodice? :lol: a cale navija: TOO, trpaj joj ga sine, ko hrvatska englezima, svrsi joj u maternicu, postavit ce mo ga kod novog mekdonaldza :tulum:

Divlji Cigan
08.02.2008., 18:38
nista vi neznate... trpati u rodicu?
ima i takvih, ali oni su takozvani takticarni romi - nesto poput nacista, u potrazi sa cistom krvi, i time dobivaju superijorno potomstvo.
taki uvijek imaju najvise para, jest brate, nista vi neznate...
mi smo organizirani poput masona

no, ipak, necu sada o tome, ovo je topic o nasem seksualnom bozanstvu
cigo ti je nektar i ambrazija

LO1969VE
08.02.2008., 18:51
aj cigo, daj mi savijet! ..pa nije ni cudo kad si poceo s 12g. i ja bi isto bio ko ti da sam ko mal jebo:D jel da? i nije sve u velicini..rodnica je duboka cirka 15cm..pa di bus ti tog svog masona uspio do kraja utrpati?

Marakana
08.02.2008., 18:52
tako da dok nas cale i starija braca trenira, budemo najbolji jebaci u galaktici jel se umjece dobrog seksanja prenosi sa generacije u generaciju.

A znači vi ste zaslužni za činjenicu da i na Marsu ima života...
:top:
:D

Gestapo
08.02.2008., 19:03
Mozda je bolje da nam kazes kako se preobraziti u cigana, pa necemo trebati savjete?:D

THE dzubre
08.02.2008., 19:06
mi smo organizirani poput masona

omfg :lol::lol::lol:

.rodnica je duboka cirka 15cm..pa di bus ti tog svog masona uspio do kraja utrpati?

:lol::lol::lol::s:s

pa ja cu umrjeti :lol:

THE dzubre
08.02.2008., 19:06
Mozda je bolje da nam kazes kako se preobraziti u cigana, pa necemo trebati savjete?:D

probaj ga za pocetak utrpati u rodicu :lol::lol::lol:

Divlji Cigan
08.02.2008., 19:07

Ah slušaj žilavo je naše sjeme :)

Gestapo
08.02.2008., 19:07
probaj ga za pocetak utrpati u rodicu :lol::lol::lol:

Mora postojati bolji nacin. Cigo sigurno zna samo suti ko picka.:D

ST!
08.02.2008., 19:12
cigani smrde,,,

Divlji Cigan
08.02.2008., 19:13

Jednostavno moraš biti divlji i prljavi i moraš mirišati poput pravog muškog. E onda kada to dostigneš dođe stari i kaže ti se sutra ženiš. Sazrio si :)

THE dzubre
08.02.2008., 19:15
cigan se rada, a ne postaje :lol:

Shifty Gypsy
08.02.2008., 19:16

Reci mi KO JE ŠERIF, i ja ću ti reć. :D

Divlji Cigan
08.02.2008., 19:17
cigani smrde,,,

Ej imaš kunu ?
:)

Sram te bilo ti u 21. stoljeću imaš predrasude. Jesi možda Dalmatinac? To ti je isto ka da ti ja sad kaže da su svi u Dalmaciji silovatelji i kad nedobiju pičke ubiju ženu ( što se u zadnjih nekoliko slučajeva pokazalo ). No vidiš ja znam da ima svakakvih ljudi, pa i budala među dalmatincima, Ciganima, Zagorcima, Slavoncima Istranima itd. Pa opet nisam nikame tako nešto prišio :mig:

THE dzubre
08.02.2008., 19:19
Ej imaš kunu ?

pravi mason :lol::lol::lol:

ST!
08.02.2008., 19:26
Ej imaš kunu ?

Sram te bilo ti u 21. stoljeću imaš predrasude. Jesi možda Dalmatinac? To ti je isto ka da ti ja sad kaže da su svi u Dalmaciji silovatelji i kad nedobiju pičke ubiju ženu ( što se u zadnjih nekoliko slučajeva pokazalo ). No vidiš ja znam da ima svakakvih ljudi, pa i budala među dalmatincima, Ciganima, Zagorcima, Slavoncima Istranima itd. Pa opet nisam nikame tako nešto prišio :mig:

ne mrzim cak sam bia na nekom festivalu ciganskog .......
kako si lijepo zakljucia da sam dalmatinac....

Gestapo
08.02.2008., 19:30
Jednostavno moraš biti divlji i prljavi i moraš mirišati poput pravog muškog. E onda kada to dostigneš dođe stari i kaže ti se sutra ženiš. Sazrio si :)

Sta su ti rodeni u prirodi? :lol:

THE dzubre
08.02.2008., 19:31
C/P sa foruma Vicevi:

do kada je ciganka nevina?
- dok je jaca od mlade brace, brza od starije i dok su caca i susjed u zatvoru...

:D:D:D

papa štrumf
08.02.2008., 19:34
Cigo, kako osvojiti ciganku? :cerek:

ST!
08.02.2008., 19:39
http://147.102.135.118/cnn.html#

mrtvi :tulum:

Divlji Cigan
08.02.2008., 19:41
Cigo, kako osvojiti ciganku? :cerek:

UUuuuuu to je jako teško za nekoga tko nije Rom ili ti Cigan. Naime svim našim ženama već od pelna znaju tko im je budući muž. I sad dogajane su u takvoj sredini gdje i bilo kakva pomisao da se uda ne sam za nekga tko nije Rom veći i cigana koji joj nije namjenje je užasan problem. To ti je ono užasna situacija za ženske, što ja neopravdavam... Jedno je zajebancija ali to su neki idiotski običaji kiji eto na žalost još uvijek u nekim zajednicama prevladavaju.

THE dzubre
08.02.2008., 19:44
lazes, jedan moj prika iz susjedstva je reko da je dobio ciganske picke - da je samo doso i pito oce se jebat :)
drugi je reko da je dobio u zamjenu za hranu, kada mu je dosla pred vrata zicat, treci je iso barit pa dobio...
iako kazu da nisu lose, no neznam, nisan probo... :kava:

mazgov
08.02.2008., 19:47
Otvaram topjik povodom znanstvenog rada svjetski priznatog i poznatog samana dipl.dr. Istvana Sagišiva koji je ustvrdio da su cigani carovi i gospoda medu seksualnim divovima i da imamo mnogo vece penise cak i nego crnje.

I kao osiguranje da najbolje jebemo ima jedna tradicija, na prvoj noci kada napunimo 12g, odmah poslje zenidbe, da kada ga pocnemo metati u zenku, cijela obitelj se okupi oko kreveta i bodri te savjetuje i tako provjeri da dobro obavimo posao

jebi , jebi ,al mene neš prejebat

papa štrumf
08.02.2008., 19:48
UUuuuuu to je jako teško za nekoga tko nije Rom ili ti Cigan. Naime svim našim ženama već od pelna znaju tko im je budući muž. I sad dogajane su u takvoj sredini gdje i bilo kakva pomisao da se uda ne sam za nekga tko nije Rom veći i cigana koji joj nije namjenje je užasan problem. To ti je ono užasna situacija za ženske, što ja neopravdavam... Jedno je zajebancija ali to su neki idiotski običaji kiji eto na žalost još uvijek u nekim zajednicama prevladavaju.:( a dali bi se ipak dalo šta sredit. Ono da ju ukradeš pa mi ju prodaš. Ili nešta???

LO1969VE
08.02.2008., 19:51
mene pale ciganke, a i imaju dobre cice, izgledaju cvrste i samo stojece, jel tako cigo?

Divlji Cigan
08.02.2008., 19:51
lazes, jedan moj prika iz susjedstva je reko da je dobio ciganske picke - da je samo doso i pito oce se jebat :)
drugi je reko da je dobio u zamjenu za hranu, kada mu je dosla pred vrata zicat, treci je iso barit pa dobio...
iako kazu da nisu lose, no neznam, nisan probo... :kava:

Idi vidi jel taj tvoj frend živ. Ako ga neđeš mrtva znaći njen čača ga je posjetio...:mig:

THE dzubre
08.02.2008., 19:58
Idi vidi jel taj tvoj frend živ. Ako ga neđeš mrtva znaći njen čača ga je posjetio...:mig:

:lol::lol::lol:

jooooj, jebemu cigo, rasplako si me koliko se smijem... legendo... :s:s

mazgov
08.02.2008., 20:06
cigo ne muljaj, prosječan ciganski k****, na iskače iz omjera 13,5cm , cigani nemaju tradiciju sex-a i vođenja ljubavi , već tradiciju pukog razmnožavanja, to bi značilo - zabi k**čić u prvu plodnu rupu i razmnoži se prije od ostalih, puka borba za opstanak u čoporu
cigo , imaš moje simpatije , al brate ne seri

Divlji Cigan
08.02.2008., 20:41
cigo ne muljaj, prosječan ciganski k****, na iskače iz omjera 13,5cm , cigani nemaju tradiciju sex-a i vođenja ljubavi , već tradiciju pukog razmnožavanja, to bi značilo - zabi k**čić u prvu plodnu rupu i razmnoži se prije od ostalih, puka borba za opstanak u čoporu
cigo , imaš moje simpatije , al brate ne seri

Ajd prisloni ruku na monitor , ajde ....

mazgov
08.02.2008., 20:52
Ajd prisloni ruku na monitor , ajde ....

jesam - iii osjećam kako si ima.. ili imaš.. nekih milijun kuna , a pičke ni vidio nisi

Divlji Cigan
08.02.2008., 21:15
Pa vjerovatno ni ti nisi jer tu eto sjediš samnom i pipaš monitor dok ja na svoj stavljam kitu kako bi te uvjerio da imam velikog. Inače ja se bojim pičke, držim da je to nešto divlje i da grize...

mazgov
08.02.2008., 21:40
Pa vjerovatno ni ti nisi jer tu eto sjediš samnom i pipaš monitor dok ja na svoj stavljam kitu kako bi te uvjerio da imam velikog. Inače ja se bojim pičke, držim da je to nešto divlje i da grize...

nešto što je veliko je veliko, netreba pipati za uvjerenje , prodaješ se za jebca , još nam školu nudiš,a bojiš se picini zuba? to pravi jebac sve zatuče i utjera (ni bogomoljka ne pojede svakog mužijaka) tako ni pica ne ugrize dobrog jebca, a to što tebe grizu , jbga sve ima svoje zašto

invertor
08.02.2008., 21:43
Jao cigo kako lažeš!! Moj je frend pojebo 5-6 ciganki u kozari boku i nije od nikog dobio batine. Još ovaj kara ciganku i uleti im buraz cigo u sobu i pita frenda: Ej braco imaš možda špaljunet? Hehehe jebote.. Imao sam priliku jednom jebat ciganku al kad sam vidio kak je musava i smrdljiva kad se skinula reko zajebi, odo ja..

invertor
08.02.2008., 21:43
Jao cigo kako lažeš!! Moj je frend pojebo 5-6 ciganki u kozari boku i nije od nikog dobio batine. Još ovaj kara ciganku i uleti im buraz cigo u sobu i pita frenda: Ej braco imaš možda špaljunet? Hehehe jebote.. Imao sam priliku jednom jebat ciganku al kad sam vidio kak je musava i smrdljiva kad se skinula reko zajebi, odo ja..

Divlji Cigan
08.02.2008., 21:49

Ako ti se ponudila prilika trebao si je mrkniti, pa što ako je musava. Malo bi pokupio vitamina i bio bi zdrav i ćio :)

-gloria-
08.02.2008., 22:04
http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30&feature=related :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=UpE5UHKBesE&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=fG-zhQJQM98&feature=related

:rofl: :rofl:

keke
08.02.2008., 22:31
http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30&feature=related :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=UpE5UHKBesE&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=fG-zhQJQM98&feature=related

:rofl: :rofl:

au u pizdu materinu :s :s :s

supercunt
08.02.2008., 22:50
http://www.youtube.com/watch?v=Fq0kQStcPx8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=GZMEcEchcv8&feature=related

za mene cigan vise ne postoji,a skoro sam poklekla:lol:

ST!
08.02.2008., 22:50
ima i svasta....ma oni jedu pacove i slicna sranja,,,

Neodishimus
08.02.2008., 23:37

Ti si car careva ...............HAAHAHAHAHA:lol::lol::lol::lol::rof l::rofl::rofl::rofl::lol::lol:

umirem od smijeha............

Glosy
09.02.2008., 02:51
Jednom sam ciganima preoteo žensku... Bolje rečeno ona mi se je priklonila i odlučila biti sa mnom što njima i nije baš bilo po volji pa su pa su se dogovarali na okršaj sa mnom.. Interesantno kako ste vi cigani spremni na potezanje noževa kad su cure u pitanju..

THE dzubre
09.02.2008., 06:28
http://www.youtube.com/watch?v=rejo_Oaotcg

Iz zatvora izlazim ulicom setam :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=SW-sKd38yXY

jeste sta vrednije pokupili sa ove deponije?
pa ima...
STA IMA??? <pljas>

koji cigan :lol:

somekindofmonster2
09.02.2008., 09:40
ako cete vec barit ciganke odite na jakusevac tamo su na svakom koraku.

somekindofmonster2
09.02.2008., 09:43
slici na frontmena depeche mode

http://www.youtube.com/watch?v=9hjCxdoy3hY

mazgov
09.02.2008., 10:02
djesi cigo - pobratime
da lažete bez premca , lažete
da varate i muljate, muljate
da se množite ko zečići , množite-a isto tako i jebete
da držite do date riječi osobi koju cijenite , držite
i još mnogo osobina na koje vam skidam kapu
u mnogim stvarima ste bez premcai svaka čast
ali pokrenuti temu da imate velike k**čine i to generalno, te da ste jebci bez premca i to tradicionalno i još da nas tome i učiti možete, e to prelazi i svaku mjeru ( pa i cigansku)

mikivtc
09.02.2008., 10:44

najjaci post ove teme vristo sammmmmmmm cigo je legenda :s:s

x-type
09.02.2008., 11:03
ajd nek samo netko objasni otkad se to cigani služe kompjuterom i internetom? :confused:

slafko
09.02.2008., 11:18
Što objašnjava mutne slike s nasinih sondi. Očigledno i marsovski cigići stakla peru prljavim krpama.

Vilibald
09.02.2008., 11:39
Ej imaš kunu ?

:rofl:

ovo mi je najjače..cigo,svaka ti dala (kunu:D)..:s

Divlji Cigan
09.02.2008., 11:47
Jednom sam ciganima preoteo žensku... Bolje rečeno ona mi se je priklonila i odlučila biti sa mnom što njima i nije baš bilo po volji pa su pa su se dogovarali na okršaj sa mnom.. Interesantno kako ste vi cigani spremni na potezanje noževa kad su cure u pitanju..

Pa ono nije dozvoljeno zagaditi cigansku krv :) Čuvaj se ciganskih noževa :D

Divlji Cigan
09.02.2008., 12:35
djesi cigo - pobratime
da lažete bez premca , lažete
da varate i muljate, muljate
da se množite ko zečići , množite-a isto tako i jebete
da držite do date riječi osobi koju cijenite , držite
i još mnogo osobina na koje vam skidam kapu
u mnogim stvarima ste bez premcai svaka čast
ali pokrenuti temu da imate velike k**čine i to generalno, te da ste jebci bez premca i to tradicionalno i još da nas tome i učiti možete, e to prelazi i svaku mjeru ( pa i cigansku)

tovare, mnogo mi se cini da si ti izdajica svog naroda :flop:
u tvojim postovima primjecujem odredzenu frustraciju naspram carskih ciga...
ili si i ti nas, ali iz najnize kaste, ili ako nisi cigo, onda ti je garant neki ciga dobrano isfukao curku ili zenu, a di cigina drljaca prodze tu bijelcu trava ne raste :lol:
zato si pun gnjeva, nebirini razumijemo te, nisi ti kriv sto nisi carski ciga :o

Divlji Cigan
09.02.2008., 12:38
ajd nek samo netko objasni otkad se to cigani služe kompjuterom i internetom? :confused:

pogle datuma, i na forumu smo od istog vremena
podcjenjujes cige momak, mnogo si neuk, vec sam reko, nemate vi pojma, mi smo carevi iz sjene

Glosy
09.02.2008., 13:32
Pa ono nije dozvoljeno zagaditi cigansku krv :) Čuvaj se ciganskih noževa :D

Cura nije bila ciganka da se razumijemo.. Cura je bila spetljana s njima ali ih brzo nogirala nakon što se je upoznala samnom.. :kava:

6ar
09.02.2008., 13:50
kralju, reci ti njima....." ciganin sam al najlepši " (http://www.youtube.com/watch?v=Krc0M49fwww)

nindža kornjača, dinosonaurus, drakula:s:s:lol::lolčina: mwuahahahahahahh (http://www.youtube.com/watch?v=WTstjicIgRU)

cigane jebeš jebanje, daj odsviraj nešto jebote....kakav si ti to cigan....veći sam ja cigan od tebe, ako ne odsviraš nešto....:rozi::s...improviziraj, tu ste najbolji......:s

mazgov
09.02.2008., 14:01
tovare, mnogo mi se cini da si ti izdajica svog naroda :flop:
u tvojim postovima primjecujem odredzenu frustraciju naspram carskih ciga...
ili si i ti nas, ali iz najnize kaste, ili ako nisi cigo, onda ti je garant neki ciga dobrano isfukao curku ili zenu, a di cigina drljaca prodze tu bijelcu trava ne raste :lol:
zato si pun gnjeva, nebirini razumijemo te, nisi ti kriv sto nisi carski ciga :o

cigo pozz. opet muljaš
ja sam mazgov, a ćaća mi je tovari nikakav cigo tu nije kurčić umješao-bolje i ćaća tovar nego cigan
opet skrećeš s teme"cigani imaju k**čine i jebci su da i druge mogu učit" drži se teme koju si i sam pokrenuo
nisam cigan, ali imam "čast"biti visoko pozicioniran(kao rijetko ko)u visokoj kastvi
mnogi moji trče po ciganluku, bili ste u krizi pa sam vam morao krv popraviti- i molim prema meni sa dužnim poštovanjem
i kako vidim i sam si naslutio da sam netko
mir s tobom brate

domar
09.02.2008., 21:44
Pita cigo crnca:-" Kao vi radite crnu decu, a moja samo crnjomanasta?"

Crnjo pita: -" imaš li kitu od 30 cm?"

Cigo.-"nemam"

Crnjo: -" dobro jel ti onda promjer bar 10 cm?"

Cigo:-"nije"

Crnjo:- "e, to je onda, ulazi ti puno svjetla!":lol::lol::lol:

Glosy
09.02.2008., 22:56
Pita cigo crnca:-" Kao vi radite crnu decu, a moja samo crnjomanasta?"

Crnjo pita: -" imaš li kitu od 30 cm?"

Cigo.-"nemam"

Crnjo: -" dobro jel ti onda promjer bar 10 cm?"

Cigo:-"nije"

Crnjo:- "e, to je onda, ulazi ti puno svjetla!":lol::lol::lol:

:s:lol:

LO1969VE
09.02.2008., 23:07

molim gospodina cigana da mi pomogne da udjem u ciganski geto i da se ukljuci u ovu vezanu temu.http://forum.hr/showthread.php?t=310243

Osmi_Putnik
09.02.2008., 23:22
Ne znam! :lol: mozda su i jebaci! Znam samo da se kresu ko zecevi!

Glosy
09.02.2008., 23:25
Ne znam! :lol: mozda su i jebaci! Znam samo da se kresu ko zecevi!

Nisu.. To ti je njihova samohvala:kava:

x-type
10.02.2008., 00:03
pogle datuma, i na forumu smo od istog vremena
podcjenjujes cige momak, mnogo si neuk, vec sam reko, nemate vi pojma, mi smo carevi iz sjene

ma dobro, znaš na kompjuter radit, ok, al brate, previše je raznih metala u njemu da bi ga sam tak mirno gledo u komadu

cap_insanio
10.02.2008., 09:30
a hahahahahaha:lol::lol::rofl:

nedostajalo je ovakvih topica na MK :briše suze:

Divlji Cigan
10.02.2008., 10:59
ma dobro, znaš na kompjuter radit, ok, al brate, previše je raznih metala u njemu da bi ga sam tak mirno gledo u komadu

Dobro ok kučište bi se dali iskoristiti, a što da radim sa silicijem? Da ženi napravim naki?

Divlji Cigan
10.02.2008., 11:00
U ostalom ja volim da jebem žene sa žutim tabanima... Imali koja na forumu sa žutim tabanima ?

x-type
10.02.2008., 13:47
Dobro ok kučište bi se dali iskoristiti, a što da radim sa silicijem? Da ženi napravim naki?

e sad mi još samo reci da cigani poznaju periodni sustav elemenata pa će farsa bit upotpunjena!

(a bakar u žicama ne djeluje primamljivo? 20 kn kila pa ti vidi!)

mazgov
10.02.2008., 15:53
a hahahahahaha:lol::lol::rofl:

nedostajalo je ovakvih topica na MK :briše suze:

sad ćeš to po kokošinjcu raskokodakat kako se mi ovdje ludo zabavljamo?

Divlji Cigan
10.02.2008., 16:02
e sad mi još samo reci da cigani poznaju periodni sustav elemenata pa će farsa bit upotpunjena!

(a bakar u žicama ne djeluje primamljivo? 20 kn kila pa ti vidi!)

Ne samo periodni sustav elemenata, poznajemo mi cigai i Londonove i Van der Walsove sile... Gravitaciju, slabu i jaku nuklearnu silu... Ma pametan smo mi narod samo se pravimo glupi i neobrazovani.:)

cap_insanio
10.02.2008., 16:15
sad ćeš to po kokošinjcu raskokodakat kako se mi ovdje ludo zabavljamo?

http://www.pic4ever.com/images/turkydance1.gif :D

Gestapo
10.02.2008., 16:31
Ma pametan smo mi narod samo se pravimo glupi i neobrazovani.:)

Dobro vam ide, rodeni ste glumci.:)

THE dzubre
10.02.2008., 16:44
cigo, pricaj, koliko si belih cura silovo? :D :D :D
jel su i one pohvalile cigo performans i alat? :)
lol
jel cigani znaju za tantricki seks, jel ga prakticiras?
carski cigo, prosvjetli nas

Divlji Cigan
10.02.2008., 23:21
Dobro vam ide, rodeni ste glumci.:)

Odi sine da te tata nauči. :mig:

Glosy
10.02.2008., 23:42

Ciganu nikada ne treba vjerovat jer sve manje više laže..:kava:

Divlji Cigan
10.02.2008., 23:45
Ciganu nikada ne treba vjerovat jer sve manje više laže..:kava:

Ma da, odakle ti to?

LO1969VE
11.02.2008., 00:05
cigane, nego daj ti meni reči kako da upoznam ciganku?

Glosy
11.02.2008., 00:12
Ma da, odakle ti to?

To je dobro poznato da ste lažovi i pokvarenjaci.. :kava:

6ar
11.02.2008., 00:13
cigane, jebo te pas......znam da je topik o veličanju tvojih ševljivih sposobnosti, ali kurac si ti od cigana, kad još nisi zapjevao ili odsvirao nešto, a evo skoro 4 stranica....

Divlji Cigan
11.02.2008., 00:14
cigane, nego daj ti meni reči kako da upoznam ciganku?

Odi na Peščenicu ili u Pitomaču, uleti u neku kuću, šupu ili što već imaju i kaži starom kupujem ovu. Ako ostaneš živ svaka čast, ako kupiš carsi, ako oženiš onda si majstor ovog planeta, ako napumpaš onda dobro došao u Q kontinuum ...

Divlji Cigan
11.02.2008., 00:22
cigane, jebo te pas......znam da je topik o veličanju tvojih ševljivih sposobnosti, ali kurac si ti od cigana, kad još nisi zapjevao ili odsvirao nešto, a evo skoro 4 stranica....

Pa kako ću pjevati na forumu?? Zapravo ček malo...

http://www.youtube.com/watch?v=CDN1gprA4Ks ( moja brača i ja( onaj u podkošulji) i mi smo se modernizirali pa šajbamo na remixse ) Ibrahim je zakon iako je turčin..

6ar
11.02.2008., 00:40

http://www.youtube.com/watch?v=CDN1gprA4Ks ( moja brača i ja( onaj u podkošulji) i mi smo se modernizirali pa šajbamo na remixse ) Ibrahim je zakon iako je turčin..

:s:rofl::lol:....uvijek su cigani imali smisla za glazbu, evo sad se pokazalo i za ples....:rofl:

vidiš da se može.....evo sad tek vjerujem da si pravi cigan....još kad bi priznao kome si i gdje maznuo ovu kameru s kojom ste se snimali.....:D

zajebavam se, nego reci ti meni kad će lunapark u grad....vjerujem da zaš bolje od svih...:rozi:

THE dzubre
11.02.2008., 04:58

Ağrı dağı cano cano remix :lol::lol::lol:

cigo :s:s:s

Gestapo
11.02.2008., 07:28

Pa da me ukrades i prodas. :D

mazgov
11.02.2008., 11:37

Divlji Cigan
11.02.2008., 16:16
Pa da me ukrades i prodas. :D

Ma nebih te prodao, nevolim trgovati bijelim robljem. Nego trebao bi ti ići sa The dzubretom i samnom u jebačini po selima Zagorja i Slavonije. Onako uletimo u neku birtiju sa dignutim kitam i još povučemo malo speeda .... Sam da vidiš kada nas opkole puce i snaše, ali i njihovi bijesni očevi i krđe seoske...

THE dzubre
11.02.2008., 17:04
Ma nebih te prodao, nevolim trgovati bijelim robljem. Nego trebao bi ti ići sa The dzubretom i samnom u jebačini po selima Zagorja i Slavonije. Onako uletimo u neku birtiju sa dignutim kitam i još povučemo malo speeda .... Sam da vidiš kada nas opkole puce i snaše, ali i njihovi bijesni očevi i krđe seoske...

znas cigo legenda si, i hvala na ponudi ali ja radje nebi...
mogu samo zamisliti kada ides jebat snase u neku pripizdinu, pa upadnes sa nekim mercedesom iz 79te, ili jos vjerojatnije, ovako necim sa slike, pa te bijesni cobani docekaju sa vilama, sjekirama i ponekom sacmaricom
radje cu ja da ostanem karati u gradu :mig:

http://www.nasmejme.com/albums/userpics/10003/normal_prevoz_sred_.jpg

Gestapo
11.02.2008., 17:11

Cuo sam ne bas tako dobre glasine o zagorkama i slavonkama. A i tko ce trcat u pol noci gol po poljanama, ti si barem tamnoput pa bi se brzo stopio sa mrakom.:rofl:

Bolje se drzat ovih u Zagrebu sto su umisljene, a i imaju zlatne pice.:D

Neodishimus
11.02.2008., 19:59
Cig,ti si kralj!!

mazgov
11.02.2008., 21:11
ajde cigo brate pomagaj:ti me ovdje uništi na temi cigo carski jebac, a na LJES-u ratujem sa hercegovcem ,koji pokrenu temu ,da hercegovci imaju većeg od crnaca i da su naj veći jebci na planeti -znači i od carski cigana
ajde de , priznat ću ti pola(da ste kakvi takvi jebci), al idi da i hercegovac smanji onu (tuđu)karinu što je prikazao ( i svojata)- nolku im nećemo priznat ni za živu glavu
ajmo cigo u pravdu i pošteniju podjelu

THE dzubre
11.02.2008., 21:15
sad ce da se cigo i hercegovac macuju penisima :lol:
cigo, odrezi mu glavu kurcem :tulum:

Divlji Cigan
11.02.2008., 22:23
Ašta vrijedi hecegovcu kad čim ga gurne špricne. Moš imat kitu ko Kit Grbacac, ali nikakve koristi od toga kad oni čim ubodu špricnu. Mogu oni pričati koliko hoće ali eto takvo je stanje stvari. Ne znam niti jednu curu koja je sa hecegovcema, a da je zadovoljna s njegovim inćunom...

LO1969VE
12.02.2008., 01:03
cigo jel ti ovo rodjak?
http://www.youtube.com/watch?v=9UUhpZo7yd4&NR=1
otkad se cigani klade

THE dzubre
14.02.2008., 02:49
cigo di si nesto? jel jebes sta ili su te cobani kostali glave i lincovali u nekoj sumi di si natezo snase? :D
jesi silovo hercegovca? :lol:

buzzfuzz
14.02.2008., 17:30
to cigo...

ST!
15.02.2008., 19:21
za onoga ko je trazia jebat ciganke......

http://www.forum.hr/showthread.php?t=296575

LO1969VE
15.02.2008., 19:27

a kak mogu znat da to ti nisi napisao,ha?:kava: ..rado bi ju zarotirao, ali sumljuva mi e, a i ne izgleda ko romkinja..prije bih rekao da je to neka preplanula dalmoška..:D

zečica69
15.02.2008., 19:27
ma daj molim te

ST!
15.02.2008., 20:43
a kak mogu znat da to ti nisi napisao,ha?:kava: ..rado bi ju zarotirao, ali sumljuva mi e, a i ne izgleda ko romkinja..prije bih rekao da je to neka preplanula dalmoška..:D

bas izgleda ka ciganka....
oglas je objavljen ima 2 mjeseca....

KungFuMonkey
16.02.2008., 00:01
ma daj molim te

Dam ti kurac, volim te.

domar
17.02.2008., 06:53

Nije ciganka, to je šiptarka, aaaaaaaaaaaaaaa i one znaju biti zgodne i doooobre!

Divlji Cigan
19.02.2008., 22:48
Sorry sto me nije bilo bio sam na Kosovi slaviti. samo da Hrvatska prizna i castim vas burekom ...

LO1969VE
19.02.2008., 23:41
.............atska prizna i castim vas burekom ...

a jesi cigan!:D

THE dzubre
20.02.2008., 07:05
Sorry sto me nije bilo bio sam na Kosovi slaviti. samo da Hrvatska prizna i castim vas burekom ...

jesi napravio posla tamo? ukrao nesto, oteo decu? prodavo?
Spiiiiiceeee, kokiceeeee, kikirikiiiiiiiii, nezavisnosttttttt... :tulum:

mazgov
20.02.2008., 10:12
štas ti tamo radio ? što su vam kosovari rod ? a da nisi išao na repeticije, da neće i romi u hr republjik tražiti? sumljiv si mi, ne nudiš ti burekom samo tako