PDA

View Full Version : Privatne ginekološke ordinacije u Zagrebu

stranice : [1] 2 3

uciteljica
11.02.2008., 14:29
Imala sam vanmteričnu trudnoću. Svom ginekologu ne vjerujem više ništa i htjela bih drugo mišljenje nekog provjerenog i pouzdanog. Nisam iz Zg pa ne poznam ginekologe tamo i zato Vasm molim ako netko može i želi da mi preporuči kamo otići po drugo mišljenje. Kolike su cijene pregleda?Hvala

argentina
11.02.2008., 15:41
e to i mene zanima - cijene i preporuke dobrog i pouzdanog ginekologa.

žene, pomagajte!

Poluplave okice
11.02.2008., 15:56
http://forum.hr/showthread.php?t=11333

iam puno toga :D jer je vec dugo tema, ali pronaci cete vec nekog.
moja preporuka dr. tadic, ali ona je privatnik i ne znam dal prima nove pacijente. al je jedna od jeftinijih privatnika.

Poluplave okice
11.02.2008., 15:57
http://forum.hr/showthread.php?t=11333

iam puno toga :D jer je vec dugo tema, ali pronaci cete vec nekog.
moja preporuka dr. tadic, ali ona je privatnik i ne znam dal prima nove pacijente. al je jedna od jeftinijih privatnika.

nek netko obrise dupli post, komp je malo poludio :D

jelena-85
11.02.2008., 16:48
ja sam nekad davno išla kod dr. Tarle u draškovićevoj. čovjek je bio izvrstan.ali s obzirom da nisam imala većih problema od gljivica ne mogu garantirati...

GiRL
12.02.2008., 10:55

Ja je baš jučer zvala da dogovorim pregled, preko telefona mi zvuči baš OK, a i čitala sam na toj temi da su i ona i sestra super, vole puno pričati. :cerek:

Da, cijena je oko 360 kn za UZV+pregled+papu, za studošice (osim ako se nije nešt mijenjalo u međuvremenu), a za ostale tete je 400 kn, ispravi me ako griješim.

Just a Girl
12.02.2008., 11:08
ima koja cura s PCOSom za preporucit kakvu dobru ginekologicu u zagrebu, koja ce se posvetiti tom vrazjem PCOSu. moze drzavna, moze privatna, nije bitno. tnx

GiRL
12.02.2008., 11:14
Nisam bila, ali cure ju naveliko hvale na forumu-dr. Danka Mirić Tešanić, radi u privatnoj ordinaciji Jasenke Grujić-Koračin, na Gupčevoj zvijezdi.

argentina
12.02.2008., 13:46
ima koja cura s PCOSom za preporucit kakvu dobru ginekologicu u zagrebu, koja ce se posvetiti tom vrazjem PCOSu. moze drzavna, moze privatna, nije bitno. tnx

e i ja sam takav slucaj, isto u potrazi za stucnim ginicem koji ce mi olaksat muke...

zene, pomagajte!

darkNess(ie)
12.02.2008., 19:35
dr. Silva Babić :s:s
najugodnija doktorica kod koje sam ikad bila, i ne samo da se posvecuje ginekoloskim problemima, nego mi je savjetovala i upucivala kojim doktorima trebam ici za probleme koji nisu vezani za ginekologiju.

http://www.ginoderma.hr/

i dosta su povoljni za razliku od nekih drugih privatnih ginekologa, stvarno je vrhunska

argentina
13.02.2008., 09:06
najugodnija doktorica kod koje sam ikad bila, i ne samo da se posvecuje ginekoloskim problemima, nego mi je savjetovala i upucivala kojim doktorima trebam ici za probleme koji nisu vezani za ginekologiju.

i dosta su povoljni za razliku od nekih drugih privatnih ginekologa, stvarno je vrhunska

kakve su im cijene? imaju li iskustva s pcos-om?

darkNess(ie)
13.02.2008., 19:29
kakve su im cijene? imaju li iskustva s pcos-om?

uzv+pregled+papa je 400kn ili 450. cervikalni brisevi su 400kn zajedno. terapije je 100kn, konzultacije su 50 - male i velike su - 100. (samo ja sam kod nje dolazila da ju svasta pitam i nije mi nista naplacivala).
imaju iskustva sa svime, ako preferiras ginekologinje onda je dr. Silva idealna, ako ti je svejedno, s njom radi i dr. Ljubojevic, on je isto super. pogledaj malo onu temu na ŽK o ginekolozima, dosta cura je jako zadovoljno tamo.

kismo
14.02.2008., 11:06
Ajjoj, ja i frendice smo zbrisale od nje, jer je nevjeojatno neugodna. Z arazliku od dr. Ljubojevića koji je takodjer u Ginodermi.
Meni je dr. Marton najbolja!Vodila mi je 2 trudnoce, pa prije toga rješavala jos neke preobleme, ma super je!dr. Silva Babić :s:s

argentina
14.02.2008., 13:38
Ajjoj, ja i frendice smo zbrisale od nje, jer je nevjeojatno neugodna. Z arazliku od dr. Ljubojevića koji je takodjer u Ginodermi.
Meni je dr. Marton najbolja!Vodila mi je 2 trudnoce, pa prije toga rješavala jos neke preobleme, ma super je!

meni su obje dr Marton bile lose.
stara mi je stalno neke fore prodavala, a mlada me je pregledala bez i jedne rijeci, samo je nalaz napisala - valjda je mislila da ce mi star sve rec - a stara je trkeljala vec i ono sto sam sama znala.

kod placanja mi nije izdala racun, na sto sam ju morala posebno podsjetiti.

to im je veliki minus ako mene ptias.

Just a Girl
14.02.2008., 16:05
meni su obje dr Marton bile lose.
stara mi je stalno neke fore prodavala, a mlada me je pregledala bez i jedne rijeci, samo je nalaz napisala - valjda je mislila da ce mi star sve rec - a stara je trkeljala vec i ono sto sam sama znala.

kod placanja mi nije izdala racun, na sto sam ju morala posebno podsjetiti.

to im je veliki minus ako mene ptias.

:lol: :rofl: identicno je i moje iskustvo.
one imaju neku opako losu citologinju - na apsolutno svakom papa testu, a radila sam ih valda 10 kod njih, pisalo je "promjene povezane s hpvom"... i onda sam ja hodocastila 100 puta na sve moguce pretrage i naravno nemam hpv. na kraju je stara rekla da "mora da se taj hpv negdje sakrio pa ga test ne moze pronaci" a njena citologinja moze, mos mislit. nakon toga sam dala petama vjetra :D

i jos nesto - marton naplacuje po vlastitom raspolozenju, za istu stvar svaki put druga cijena, nekad veca nekad manja. moja mama takodjer ide kod nje i njoj uvijek naplati drugacije :ne zna:

jojo
14.02.2008., 16:16
Ja bih htijela spomenuti dr.Gojko Zovko.Čovjek izgleda smotano,ali svoj posao radi temeljito i jako se trudi da,ako postoji neki problem ukloni ga što prije.Znam dosta žena koje idu kod njega i jako su zadovoljne.Uglavnom čovjek se trudi oko pacijentica,mojoj šogorici je uspio spasiti trudnoću i prije nego je došla kod njega je imala 2 spontana.Sad je drugi put trudna i "ne miče" se od njega,a ni ja!:)

argentina
15.02.2008., 08:31
:lol: :rofl: identicno je i moje iskustvo.
one imaju neku opako losu citologinju - na apsolutno svakom papa testu, a radila sam ih valda 10 kod njih, pisalo je "promjene povezane s hpvom"... i onda sam ja hodocastila 100 puta na sve moguce pretrage i naravno nemam hpv. na kraju je stara rekla da "mora da se taj hpv negdje sakrio pa ga test ne moze pronaci" a njena citologinja moze, mos mislit. nakon toga sam dala petama vjetra :D

i jos nesto - marton naplacuje po vlastitom raspolozenju, za istu stvar svaki put druga cijena, nekad veca nekad manja. moja mama takodjer ide kod nje i njoj uvijek naplati drugacije :ne zna:

a gdje sad ides? i koliko imas godina ako se smije znati? :D

Just a Girl
15.02.2008., 10:08
a gdje sad ides? i koliko imas godina ako se smije znati? :D

prosle godine sam od marton presla kod gudelj u polikliniku harni. i bila sam samo jednom kod nje. sad u 3. mjesecu moram opet na redoviti ginekoloski pregled i zbilja ne znam kod koga cu ici. uplatila sam si sunce, tamo je ukljucen ginekoloski pregled, pa cu vidjet kakvi su im ginekolozi.
ove godine cu napunit 25 godina...

argentina
15.02.2008., 13:50
ajde drzim fige da u suncu bude neki ok doktor.
evo ja ak naletim na nekog dobrog, javim! :mig:

Poluplave okice
15.02.2008., 14:18
Ja je baš jučer zvala da dogovorim pregled, preko telefona mi zvuči baš OK, a i čitala sam na toj temi da su i ona i sestra super, vole puno pričati. :cerek:

Da, cijena je oko 360 kn za UZV+pregled+papu, za studošice (osim ako se nije nešt mijenjalo u međuvremenu), a za ostale tete je 400 kn, ispravi me ako griješim.

pa koliko me sjecanej drzi mislim da je za studentice uzv pregled i papa ispod 300, oko 280. ali nisam sigurna.

al zena je fakat super :s

GiRL
16.02.2008., 11:11
pa koliko me sjecanej drzi mislim da je za studentice uzv pregled i papa ispod 300, oko 280. ali nisam sigurna.

Ma da? :cheer: Pa to je super cijena, u usporedbi s ostalim privatnicima, ja našla na netu frajera kod kojeg je samo pregled (bez pape i ičega) 440 kuna! :eek:
Uglavnom, idem kod nje u utorak pa ću javiti kako je bilo, ali kažem,preko telefona mi se čini sasvim OK.

pravnicaa
30.06.2008., 10:12
I ja sam bila kod dr Marton.Obadvije se koma.Mlađa je katastrofa, priča bez veze, kao nastoji biti friendly sa savkim a stručnjak je nula.A svaki put za račun moraš podsjetiti.Cijene su bezobrazno visoke.pregled+papa+ultrazvuk 800 kn.koma

Allexis
30.06.2008., 13:49
Nisam bila, ali cure ju naveliko hvale na forumu-dr. Danka Mirić Tešanić, radi u privatnoj ordinaciji Jasenke Grujić-Koračin, na Gupčevoj zvijezdi.

ona mi je bila soc. gin u studentskoj....prijavila sam se kod nje na preporuku moje dr. opće prakse jer je žena stvarno jako stručna...no išla sam kod nje samo za uputnice, ali žena me uvijek zadržala kako bi zapisala sve pretrage koje sam radila, davala mi i ona savjete gdje, kako, što napraviti, davala mi još uputnice i za dodatne pretrage koje je mislila da bi trebala itd....a oni koji su kod nje bili, imali su samo riječi hvale...šteta da je otišla u privatnike jer je ova koja je nakon nje došla stvarno grozna...

nusha1983
30.06.2008., 14:37
Preporuka : privatnik, dr. Zdravko Jeleković, specijalist ginekologije i opstetricije...njemu totalno vjerujem i odkad idem kod ginekologa idem samo kod njega..

MalaLola
01.07.2008., 14:42
Preporuka : privatnik, dr. Zdravko Jeleković, specijalist ginekologije i opstetricije...njemu totalno vjerujem i odkad idem kod ginekologa idem samo kod njega..

:eek: :eek: njega zaobilazim u širokom luku, zahebo me za pola života.. čovjek kojem razlika u veličini bebe od 4 tjedna nije zastoj u rastu, koji ne vidi kod bebe hidrocefalus proširen na 3 moždane komore, koji premalu posteljicu komentira s time da beba se nešt skvrčila i kojem je sve super kad ga se pita i kad skužiš da nešto nije ok, nije normalan majke mi moje.. moram li reči da sam izgubila tu bebu i to induciranim porodom u po njemu 18tt a po svim proračunima u 20tt.. Lako je radit s urednim trudnoćama, takve i ja mogu vodit, to je sve što za njega mogu reči..

micek-jerry
01.07.2008., 14:54
Dubravko Lepušić, Maksimirske Ravnice :top:
cijena papa+UZV+pregled oko 600 kn.

jelena-85
01.07.2008., 20:27
ova tema je prastara ali svi već znamo tko je gyn bog dr. Ljubojević (pregled i papa mislim oko 300 kn)

valneahana
02.07.2008., 08:37
ova tema je prastara ali svi već znamo tko je gyn bog dr. Ljubojević (pregled i papa mislim oko 300 kn)

potpisujem:top:

pola foruma s teme hpv ide kod njega,a tako je stručan i još te uvijek nasmije , čak je i autor mnogih med. udžbenika

Kya
02.07.2008., 09:43
meni je odlična dr. silva babić :top: ima strpljenja, sve objasni, odgovara na glupa pitanja :D i liječit će mi ranicu na grliću maternice na koju je moja prošla doktorica (dr. grujić-koračin) samo odmahnula rukom, kao nije to ništa, a ja sam cijelo vrijeme imala problema s upalama upravo zbog te ranice.

Kya
02.07.2008., 09:45
Meni je dr. Marton najbolja!Vodila mi je 2 trudnoce, pa prije toga rješavala jos neke preobleme, ma super je!

neugodna? uopće nisam stekla takav dojam, meni se čini jako ljubazna i uslužna :ne zna:

zaboravila sam spomenuti, čula sam na 500 strana da je i dr. ljubojević odličan, ali ja ipak idem kod dr. babić zato što mi je ugodnije imati ginekologicu

nusha1983
02.07.2008., 11:35
:eek: :eek: njega zaobilazim u širokom luku, zahebo me za pola života.. čovjek kojem razlika u veličini bebe od 4 tjedna nije zastoj u rastu, koji ne vidi kod bebe hidrocefalus proširen na 3 moždane komore, koji premalu posteljicu komentira s time da beba se nešt skvrčila i kojem je sve super kad ga se pita i kad skužiš da nešto nije ok, nije normalan majke mi moje.. moram li reči da sam izgubila tu bebu i to induciranim porodom u po njemu 18tt a po svim proračunima u 20tt.. Lako je radit s urednim trudnoćama, takve i ja mogu vodit, to je sve što za njega mogu reči..

ajoj, evo prva osoba za koju čujem da je imala problema s njim

Kakadu
05.07.2008., 22:01

Ja sam bila jednom kod njih i imam jednu veliku zamjerku: nisam dobila račun. Samo sam dala novce, hvala i doviđenja. K'o na placu!

valneahana
05.07.2008., 22:30
Ja sam bila jednom kod njih i imam jednu veliku zamjerku: nisam dobila račun. Samo sam dala novce, hvala i doviđenja. K'o na placu!

da prostiš jebe mi se za račun,pitam ih koliko i kad dođem toliko mi i naplate i bok,baš me briga za račun kad znam da super rade

Suey
06.07.2008., 10:20
pa ja uvijek trazim racun i bez problema mi ga napisu;)

inace, silva babic je kcer doc.dr.sc. nikole ljubojevica, a u poliklinici odredjenim danima mu radi i druga kcer, suzana ljubojevic, dermatovenerolog, i fenomenalna je:top:

moja preporuka: doc.dr.sc. nikola ljubojevic, pogotovo ako imate problema s hpv-om :top:

Kakadu
06.07.2008., 14:57
da prostiš jebe mi se za račun,pitam ih koliko i kad dođem toliko mi i naplate i bok,baš me briga za račun kad znam da super rade

Meni nije svejedno s obzirom da u povratku poreza dobijem trećinu tih računa. I mrzim kad moram TRAŽITI račun.

jelena-85
06.07.2008., 18:01
Meni nije svejedno s obzirom da u povratku poreza dobijem trećinu tih računa. I mrzim kad moram TRAŽITI račun.

ja ga nisam nikad tražila. al ću spomenuti nešto jako zanimljivo. Dr. Fistonić i njegovo društvo u Preradovićevoj (jako razvikani), e oni ne daju račun. ako ga želiš cijena se diže za 22%. (baš je slučajnost da toliko iznosi i PDV).

anchicha
21.08.2008., 12:35
a jel znate kolko dođe kod dr. ljubojevića kompletan pregled, uzv jajnika i grudi i papa?

Allexis
21.08.2008., 21:10
moja sestra ide u Ginodermu kod dr. Babić....pregled + uzv + papa test = 500 kn....vjerojatno je i kod Ljubojevića onda ista cijena...

innana
21.12.2008., 10:55
pročitala sam sve ove vaše postove, moram priznati da me lagano strah svih mogućih ginekologa:) ja trenutno idem kod dr. Gavrića poliklinika Simbex pa ako je netko od vas čuo nešto dobro ili loše o njemu željela bih znati. trenutno tražim i dr. preko zdravstvenog osiguranja jer nisam baš nikada išla kod njih niti ga imam pa ako netko usput zna i dobrog ginekogloga preko domova zdravlja :) recite, srdačan pozdrav svima:)

isazg
26.12.2008., 09:44
Dr.Gavrić je odličan. Sve ga možeš pitati, sve govori još tijekom pregleda, posveti se svakoj pacjentici.
Jako sam zadovoljna.

innana
26.12.2008., 12:59
isazg, hvala ti !
pitanje - da li ti je dr. gavrić vodio trudnoću...
ako je vodio, s koliko tjedana si prvi put bila kod njega i kada si prvi put upućena na vađenje krvi..

meni je sada 7. tjedan.. naručena sam za pregled tek za 5 tjedana kada bi prvi put trebala obaviti i krvne pretrage.. kakvo je tvoje iskustvo s njim?

la femme nikita
26.12.2008., 14:06
preporucujem polikliniku harni, stvarno same pohvale. ja sam kod dr.boras i odlicna je. inace mi je to prvi ginekolog, ali kad procitam iskustva po drugim ordinacijama vidim da sam stvarno imala srece sto nisam morala proci takva veselja kod raznoraznih primitivaca i neodgovornih doktora :)

majaa
20.01.2009., 09:34
Jel netko zna koji dani su kod dr. Bokić u DZ Prečko za trudnice, petak ako se dobro sjećam i koji još dan?

Allexis
20.01.2009., 16:22
jesi sigurna da imaju dan za trudnice...jer sam ja bila prošli put naručena za petak i bilo je sve kao i uvijek: trudnice i netrudnice

ima nas svakakvih
20.01.2009., 18:05
da li netko zna dobrog državnog ginekologa u Zaprešiću? Nisam bila 100 godina a za privatnike nemam love

dani1106
20.01.2009., 20:54
da li netko zna dobrog državnog ginekologa u Zaprešiću? Nisam bila 100 godina a za privatnike nemam love

s obzirom da sam imala missed ab u 21 tt i živim u zaprešiću evo mojih iskustava,nažalost loših:mad:
1.dr Ekert Milena,iako ima ultrazvuk u ordinaciji bebino srčeko sluša sa drvenim stetoskopom ,pa je tako meni tvrdila da je savršeno uredna trudnoća i da čuje otkucaje srca da bi nakraju ispalo missed ab u 21 tt. a procjene bebe na sv.duhu 17 tj,doktori su se križali u bolnici kada su me zaprimili i rekli mi da se zahvalim dragom Bogu da nisam dobila sepsu,nakon toga prebacila sam se kod ...
2.dr.Marčinko koja mi nažalost nakon moje tužne priče nije željela dati uputnicu za daljnje pretrage već mi je rekla da je to bio "bad luck" i da kada ostanem trudna ponovo budemo napravili kontrolne briseve iako mi je već tada bila izolirana ureaplasma
3.dr.bayer-nisam bila kod njega ali mojoj frendici koja upravo radi na bebici,prije planirane trudnoće došla je kod njega da joj napravi kontrolu prije planirane trudnoće na što joj je on odgovorio:ajde mala doma i vidimo se kada ostaneš trudna!
Drage moje,što reći...mislim da je dz Zaprešić na jako lošem glasu i to su mi potvrdile dvije naše bolnice sv.duh te petrova da im upravo ti ginekolozi iz DZ zaprešić pune odjele na patologiji trudnoće:confused:
ovo sve sam napisala jer želim da se više nikad niti jednoj ženi ne dogodi što se meni dogodilo zbog nemara lječnika...

majaa
21.01.2009., 09:32
jesi sigurna da imaju dan za trudnice...jer sam ja bila prošli put naručena za petak i bilo je sve kao i uvijek: trudnice i netrudnice

hm, pa sad i nisam sigurna. možda je to bilo kod prošle ginekologice

mel777
21.01.2009., 11:19
hm, pa sad i nisam sigurna. možda je to bilo kod prošle ginekologice

Ja sam prošle godine vodila trudnoću kod dr. Bokić i nisu postojali posebni dani za pregled trudnica.

Niksić
08.02.2009., 14:46
Htjela bih upozoriti i na polikliniku Harni, preporučeno mi je hrpa tzv.prirodnih ljekova mislim i neka prehrana posebna a kad su dva dr. to vidjela rekla su mi oba da to slučajno ne pijem, jer ako je jedan pripravak sam možda i dobar, nitko živ nije ispitao kako oni u kombinaciji djeluju. A ovaj drugi je razrogačio oči i rekao, čujte pa ja sam ipak ozbiljni doktor... pa je sve to lijepo tra, la,la kad treba sam uzeti bris i gljivice riješit. Za sve malo kompliciranije odoh ja drugam.Valjda će nekoj koristiti...

amyx
12.03.2009., 22:55
U Zaprešiću poliklinika cedar odlićan ginekolog,ali privatnik, i u nemetovoj Dr Alebić, isto privatnik, ali on radi samo po dogovoru jer inače radi u bolnici VV na MPO. Ali u tm poliklinikama imate shemu da se plača neko osiguranje oko stotinjak kuna mjesečno pa je amo sve besplatno. Pa sad ako vam ginekolog treba čašće kao meni,vidi potpis, isplati se a ako vam treba za jedan pregled, platite ga i to je to

HNB
17.04.2009., 22:01
Mene zanima poliklinika Cedar u Malesnici i Zapresicu...
Kakva im je oprema, ultrazvuk????
Znaci dr. Ayoub je dobar ginekolog????
Trudna sam 5 tjedana pa bi kod njega vodila trudnocu jer mi je stvarno blizu.
Hvala u naprijed

brojalica
14.05.2009., 12:52
Vidjela sam da je netko napisao kak oje Ginoderma tj dr. Babić super.

CURE MOJE KOMA.

Uništila mi je trudnoću, uzela mi para i para.

Sada sam kod pravog liječnika, jest da je skup, ali on ima i privatno i radi u Petrovoj na dijabetičkom odjelu trudnoće.

Kad je vidio slike moje bebe - koju sam izgubila dok sam bila kod dr. Babić, rekao mi je da je plod bio ok i da se mogao spasiti.

Ma ne bih u detalje, ali uglavnom koma.

tigger
24.05.2009., 09:10
Draga IMA NAS SVAKAVIH, mogu ti samo reći da sam 8 godina od srednjoškolskih dana išla dr. Bayeru, glupa i mlada nisam znala za bolje. U 8 godina mi nikad nije napravio ultrazvuk, a ima ga. Prepisao mi kontracepcijske bez ikakvih pretraga (hvala bogu da je sve ok bilo). Tako da sam se prije koju godinu, kadsam shvatila kak pravi pregled treba izgledat,radi razmišljanja o trudnoći prebacila privat.

micek-jerry
25.05.2009., 09:45
ja vas lijepo molim preporuku za dobrog ginekologa u istočnom dijelu ZG, od Dugog Sela prema Trgu. može privatnik, bilo što. samo da je uredan i da zna svoj posao. više ne znam kome da odem :(

Kya
25.05.2009., 12:34
meni je odlična dr. silva babić :top: ima strpljenja, sve objasni, odgovara na glupa pitanja :D i liječit će mi ranicu na grliću maternice na koju je moja prošla doktorica (dr. grujić-koračin) samo odmahnula rukom, kao nije to ništa, a ja sam cijelo vrijeme imala problema s upalama upravo zbog te ranice.

povlačim ovo o dr. Babić. stvar je u tome što sam ja imala svakih mj dana "upalu jajnika", ona mi da antibotike i tako opet za mjesec dana. liječenje partnera nije joj palo na pamet, kao ni uzeti dodatne briseve.
nakon toga sam otišla kod druge gin, napravila mi sve briseve i otkrila da imam ureaplasmu. popila antibiotike, dečko također i sad sve :top:
stvarno mi je već dosta privatnika kojima je lakše da im dolaziš svakih mjesec dana i to uredno platiš nego da se malo potrude i stvarno te izliječe :mad:

kikicamarica
25.05.2009., 14:59
Bok ljudi dali itko zna ili je bio kod doc. Zekana, u Preradovićevoj ordinacija Fistonić???

Chiquita Zara
28.05.2009., 14:10
povlačim ovo o dr. Babić. stvar je u tome što sam ja imala svakih mj dana "upalu jajnika", ona mi da antibotike i tako opet za mjesec dana. liječenje partnera nije joj palo na pamet, kao ni uzeti dodatne briseve.
nakon toga sam otišla kod druge gin, napravila mi sve briseve i otkrila da imam ureaplasmu. popila antibiotike, dečko također i sad sve :top:
stvarno mi je već dosta privatnika kojima je lakše da im dolaziš svakih mjesec dana i to uredno platiš nego da se malo potrude i stvarno te izliječe :mad:

Draga, kod koga si sada? Nisam iz Zg-a, i potpuno sam zbunjena, kod koga ići? Thnx!! :)

ančica2
29.05.2009., 13:12
Drage ženice, doselila sam se u Jelkovec kod Sesveta pa me zanima ima li u okolici koji dobar, ali stvarno dobar ginekolog preko HZZO.
Hvala

Francesca
30.05.2009., 10:50
preporucujem polikliniku harni, stvarno same pohvale. ja sam kod dr.boras i odlicna je. inace mi je to prvi ginekolog, ali kad procitam iskustva po drugim ordinacijama vidim da sam stvarno imala srece sto nisam morala proci takva veselja kod raznoraznih primitivaca i neodgovornih doktora :)

potpisujem

promjenila sam dosta ginica ali u polikliniku harni idem već godinama a kod doktorice Boras otkad je kod njih jer je kod doktorice harni uvijek gužva za popizdit... i odlična je...

bila nedavno na pregledu, UZV i papa - mislim da je 400 kn bilo sve skupa...

Francesca
30.05.2009., 10:51
Drage ženice, doselila sam se u Jelkovec kod Sesveta pa me zanima ima li u okolici koji dobar, ali stvarno dobar ginekolog preko HZZO.
Hvala

Štefica Findri - ona ti je u Ninskoj, ona ulica koja ide od centra prema željzničkoj stanici... inače je privatnica ali radi i preko HZZO ali je uvijek velika gužva i satima se čeka na pregled pa ja radije odem privatnoa a kod nje samo po uputnice i recepte

Francesca
30.05.2009., 10:53
s obzirom da sam imala missed ab u 21 tt i živim u zaprešiću evo mojih iskustava,nažalost loših:mad:
1.dr Ekert Milena,iako ima ultrazvuk u ordinaciji bebino srčeko sluša sa drvenim stetoskopom ,pa je tako meni tvrdila da je savršeno uredna trudnoća i da čuje otkucaje srca da bi nakraju ispalo missed ab u 21 tt. a procjene bebe na sv.duhu 17 tj,doktori su se križali u bolnici kada su me zaprimili i rekli mi da se zahvalim dragom Bogu da nisam dobila sepsu,nakon toga prebacila sam se kod ...
2.dr.Marčinko koja mi nažalost nakon moje tužne priče nije željela dati uputnicu za daljnje pretrage već mi je rekla da je to bio "bad luck" i da kada ostanem trudna ponovo budemo napravili kontrolne briseve iako mi je već tada bila izolirana ureaplasma
3.dr.bayer-nisam bila kod njega ali mojoj frendici koja upravo radi na bebici,prije planirane trudnoće došla je kod njega da joj napravi kontrolu prije planirane trudnoće na što joj je on odgovorio:ajde mala doma i vidimo se kada ostaneš trudna!
Drage moje,što reći...mislim da je dz Zaprešić na jako lošem glasu i to su mi potvrdile dvije naše bolnice sv.duh te petrova da im upravo ti ginekolozi iz DZ zaprešić pune odjele na patologiji trudnoće:confused:
ovo sve sam napisala jer želim da se više nikad niti jednoj ženi ne dogodi što se meni dogodilo zbog nemara lječnika...

pošto ginekolog nije doktor kojem se ide svaki dan - nakon ovog svega ja bi potegla do nekog drugog dijela grada - ne bi riskirala sa njihovom neprofesionalnošću

brojalica
01.06.2009., 14:29
neugodna? uopće nisam stekla takav dojam, meni se čini jako ljubazna i uslužna :ne zna:

zaboravila sam spomenuti, čula sam na 500 strana da je i dr. ljubojević odličan, ali ja ipak idem kod dr. babić zato što mi je ugodnije imati ginekologicu

za pocetak babicka je meni bila super tri godine....a sta mi je napravila napisati cu sad javno

ne idite kod nje

slazem se s dve kolegice koje su zbrisale

ona je fina cici mici

a ubiru tezu paru

kao jefitni su a stalno neki bog

meni je nasla kao HPV, da mora raditi biopsiju, onda inekcija, paljenje etc..platila to ko suho zlato da vidi detaljnije taj hpv pa mi je rekla. gle nema ga odjednom...ma znas kaj

uzasno sam ljuta na tu ordinaciju

a da ne velim da kako sam zatrudnila tako me od pocetka maltretirala da ce mi plod umrijeti. plakala sam, uzrujavala se, na kraju sam i pobacila

sad sam kod dr đelmiša...najdivnijeg doktora u zagrebu...nije mogao vjerovati

jos mi je i na slike bebe rekao da je bilaa ok i da je trebala prezivjeti

pihhh

grrrr

brojalica
01.06.2009., 14:29

I TO...da :mad:

Kya
02.06.2009., 14:59
za pocetak babicka je meni bila super tri godine....a sta mi je napravila napisati cu sad javno

ne idite kod nje

slazem se s dve kolegice koje su zbrisale

ona je fina cici mici

a ubiru tezu paru

kao jefitni su a stalno neki bog

meni je nasla kao HPV, da mora raditi biopsiju, onda inekcija, paljenje etc..platila to ko suho zlato da vidi detaljnije taj hpv pa mi je rekla. gle nema ga odjednom...ma znas kaj

uzasno sam ljuta na tu ordinaciju

a da ne velim da kako sam zatrudnila tako me od pocetka maltretirala da ce mi plod umrijeti. plakala sam, uzrujavala se, na kraju sam i pobacila

sad sam kod dr đelmiša...najdivnijeg doktora u zagrebu...nije mogao vjerovati

jos mi je i na slike bebe rekao da je bilaa ok i da je trebala prezivjeti

pihhh

grrrr

slažem se s tobom da samo hoće pare ubrati, ovaj post koji si citirala sam napisala prije kojih godinu dana, a na prošloj stranici sam napisala svoj sadašnji dojam. uglavnom :flop:

micek-jerry
03.06.2009., 17:05
Štefica Findri - ona ti je u Ninskoj, ona ulica koja ide od centra prema željzničkoj stanici... inače je privatnica ali radi i preko HZZO ali je uvijek velika gužva i satima se čeka na pregled pa ja radije odem privatnoa a kod nje samo po uputnice i recepte

o njoj čula samo loše...
frendica mi je svojevremeno imala stalno problema, iscjedak, i sl...a ova bi joj svaki put dala neke druge vaginalete, bez brisa, bez ičega!

Mrs Flick
06.06.2009., 18:09
Eto, ja sam sasvim slučajno nabasala na izvrsnog ginekologa i svakako ga mogu preporučiti bez zadrške - dr. Tomo Kalajžić, poliklinika Croatia zdravstvenog osiguranja (nova zgrada, ona preko puta Doma zdravlja u Šarengradskoj).

Uplatila sam dodatno osiguranje u Croatia zdravstvenom i on mi je dodijeljen na sistematskom. Bilo mi je svejedno, jer "ionako je to samo sistematski a ja imam već svoju odličnu ginekologicu..." i ajd, odem ja, i stvarno ostanem ugodno iznenađena - vrlo detaljan i ugodan (koliko može bit) pregled, bez žurbe.

Poslije stigo PAPA nalaz s CIN-om i čovjek me nazove na mobi prije nego su mi nalazi poslani doma, kaže napisao je sve preporuke i daljnje korake na nalazu, ali samo da me obavijesti prije nego dobijem nalaz doma, da se ne bi uplašila kad vidim da nalaz nije uredan. Objasnio mi što nalaz znači i što bi trebalo napraviti, kako izgledaju dodatne pretrage (kolposkopija) i što se njima može postići... Uglavnom, da ne duljim, ostala sam bez teksta.

Nastavila sam dalje kod njega s brisevima, kolposkopijom, etc... uglavnom, svaki puta je priča bila ista, zvao me kad su nalazi bili gotovi, dobila sam uvijek odogovore na sva pitanja koliko god da sam ih imala i nikad, baš nikad nije bilo žurbe, nervoze ili neosobnog pristupa. Na kraju, ali ne najmanje važno, CIN je izliječen, zasad je sve u redu, a ja sam pronašla kvalitetnog liječnika.

Hella Good
08.06.2009., 09:30
Nisam nikad bila kod privatnika, samo kod Jeana Chedida u DZ Kruge i čovjek je prefantastičan. Imala sam ozbiljnijih problema i prepredivan je bio (i u bolnicu me zvao da vidi kako sam :) ) Već je par frendica otišlo na moju preporuku kod njega i prezadovoljne su. Čovjek je preugodan, a iz mog iskustva i odličan dijagnostičar.

Kako čujem, ako netko ima problema s HPV-om, već spomenuti Lepušić je navodno najveći stručnjak na tom polju.

plavo_nebo
08.06.2009., 16:03
Pozdrav svima!

jeli netko možda zna nešto o ginekologici iz doma zdravlja u Runjaninovoj, ili ima iskustva? Nažalost ne znam prezime, ali sam čula preporuku da su tamo u redu..?..

m.foxy
03.07.2009., 14:33
Pozdrav svima!

jeli netko možda zna nešto o ginekologici iz doma zdravlja u Runjaninovoj, ili ima iskustva? Nažalost ne znam prezime, ali sam čula preporuku da su tamo u redu..?..

Runjaninova: odgovor:

Moja iskustva su negativna. U Runjaninovoj radi dr. Matezović koja je najblaže rečeno jedna grozna žena.

Prikom pregleda nikada neće ništa objasniti (čak i kada je pitate - nema odgovora jer ona valjda nema vremena ili nešto - KATASTROFA) gruba je i ne profesionalna.

Ako slučajno odete - nedaj Bože - negdje drugdje na briseve pa onda želite nešto napraviti kod nje, ponašat će se kao da ste smrtni neprijatelji, e tek onda padate u pravu nemilost i šuti još više.:flop:

NE PREPORUČAM JE NIKAKO!!! I mijenjat ću je čim budem mogla (mislim da je to u 01. mjesecu).

Pozdrav!

m.foxy
03.07.2009., 14:39
Lijepo bih molila sve preporuke prilikom odabira socijalnog ginekologa na području Zagreba (ja živim na zapadu grada tako da u obzir dolazi naravno zapad, široki centar grada....)!!!
Bila bih zaista zahvalna jer imam prilično loša iskustva do sada..:confused:

Hvala curke :)

tinkerbell
04.07.2009., 18:39
Pozdrav svima!

Runjaninova: odgovor:

Moja iskustva su negativna. U Runjaninovoj radi dr. Matezović koja je najblaže rečeno jedna grozna žena.

Prikom pregleda nikada neće ništa objasniti (čak i kada je pitate - nema odgovora jer ona valjda nema vremena ili nešto - KATASTROFA) gruba je i ne profesionalna.

Ako slučajno odete - nedaj Bože - negdje drugdje na briseve pa onda želite nešto napraviti kod nje, ponašat će se kao da ste smrtni neprijatelji, e tek onda padate u pravu nemilost i šuti još više.:flop:

NE PREPORUČAM JE NIKAKO!!! I mijenjat ću je čim budem mogla (mislim da je to u 01. mjesecu).

Pozdrav!

stvarno...vidiš ja sam kod nje i nemam takvo iskustvo...meni je skroz u redu....i kad pitam mi sve odgovori i to...samoincijativno da ne govori ali kada je pitaš ti kaže sve....jedino mi se sada zadnje zamjerila jer me zbrzala i odje...lagano...tj njena sestra...zbog toga sam otišla kod sestrinog priatnika i ostala u najmanju ruku oduševljena....da se ne ponavljam imate na temi ginekolozi moj hvalospjev...aposlutno svaka ali svalka pohvala jer je čovjek samo takav jack...
...dr.Hasić, Medveščak 35., 10 000 Zagreb...

vibica
09.07.2009., 10:54
Evo,ja trudnoću vodila kod doc.Šebe ,Švarcova-Maksimir.I jako sam zadovoljna.Samo je sestra katastrofa,mada se malo primirila.Barem mi se tako jučer učinila.Kad sam bila trudna žena je bila bezobrazna,bahata...
Ali Šeba ljubazan,temeljit,sve ti kaže i objasni.

Mala ma
10.07.2009., 14:09
Bok. Jel taj doc. Šeba socijalni dr. ili privatnik? Prima li još nove pacijentice možda?

vibica
11.07.2009., 07:56
Socijalni,ako se to tako veli.To ti je privatna praksa sa pravom javnosti.Dakle,radi preko zdravstvenog.
Ne znam da li prima,najbolje da nazoveš Švarcovu,tražiš ordinaciju doc.Šebe i pitaš.
Moja cijela familija(ženska strana) je kod njega,vodio i šogoričinu trudnoću i zbilja nemamo nikakvih prigovora.

stihaa
12.07.2009., 18:17
I ja sam prijavljena kod dr. Šeba, ali ga koristim samo za uputnice, i to rijetko.
Na pregledu sam bila samo jednom, kada sam ostala trudna došla na prvi pregled i nisam se nakon toga vratila tamo godinama. (to je bilo prije cca 6 god.)

On mi se činio jako o.k. ali ta grozna babuskara je jednostavno :mad: nemoguća.

Unazad par mjeseci išla sam po neke uputnice, i još uvijek je ona tamo, gora nego ikada, za poludit. Kaže ona meni da "jel ja znam kak se ona naradi zbog nas (koga to nas:ne zna:) da ne stigne ni na gablec". Pazi molim te. A treba joj milion godina da nekaj napravi.

A kada sam došla po uputnice uvjeravala me je da ja uopće nisam njegov pacijent i otjerala me. I još kaže da dr. Šeba prije 6 godina nije niti radio u Švarcovoj. Nakon što sam joj donijela potvrdu iz Klovićeve da jesam prijavljena kod dr. Šeba, naravno već 6 godina, nije se niti ispričala, samo je rekla "valjda su vas maknuli s liste jer niste dolazili često":lol::lol::lol::lol:

Glupača.

On, mi je bio skroz ok, čak simpatičan. Da nemam super doktora možda bih i otišla k njemu.

matovilka
14.07.2009., 20:45
i ja trazim i trazim i klaparam od jednog do drugog. izgleda da je vecina bar neko vrijeme zadovoljna najnovijim izborom, pa praksa pokaze svoje, iskustva lijepa ili manje lijepa...i vrijeme je za maglu!

o svakome se pise i dobro i lose, tako je valjda u svim ordinacijama.

i ja volim cut tudja iskustva. ne mogu vam nis preporucit, jer i ja nakon niza godina kod nekog vise nisam zadovoljna.

prijateljica mi preporuca vrcica? ali ni ona jos nije otisla, pa nemam iz prve ruke. cuo neko?

tinkerbell
15.07.2009., 08:35
jao dr.Šeba :)..kada sam bila klinka u srednjoj sam završila bila na Merkuru na ginekoligiji zbog nekih guposti i on je bio specijalizant tamo...čovječe sjećam ga se bio je super simpatičan i drag i stalno me bilazio jer sma bila najmlađa na odjelu..i spavala sam s Garfieldom i to mu je bilo simpatično..svako malo je odlazio i provjerava jel sve ok...jel zna neko da li prima?...naime razmišljam o mijenjanju socijalke...od nedavno idem ionak kod privatnika(kojeg sam gore više preporučila) ali nju bi zamijenjala...

tejka.
29.07.2009., 16:42

KOMA ljudi. koma. tam su me sjebali totalno :(

Magdala
12.08.2009., 09:05
dr Tomislav Čanić - u Preradovićevoj, ordinacija Fistonić. Za mene - najbolji. Da preseli u drugi grad - i dalje bih išla samo k njemu. Otvoren, ne filozofira, ne mulja, ne šuti... a imala sam brdo problema i odkad sam kod njega - sve ok.

meelitaa
12.08.2009., 09:36

baš me zanima kako će ti lječiti ranicu jer se to ne lječi koliko sam ja upoznata to se može samo spaliti, a to ti je praktički zahvat. i da inače se ranica ne dira ukoliko pacijentica nema većih problema tako da ne znam po čemu je ona sad bolja od drugih

mama Dalton
13.08.2009., 12:18
Ja sa svojojm ranicom živim barem otkad idem na preglede - dakle već skoro 20 godina :) Nit se povećava, nit smanjuje, stagnira i ne radi mi probleme, nit je ikad tretirana.

Ja inače već godinama idem kod dr. Relje u Polikliniku Supernova - kad ge ne bi bilo, trebalo bi ga izmislit. Nakon što je Koraćinka svojevremeno rukom odmahnula na UZV trudnoće koja se nije činila ok, prešla sam njemu koji je odmah dijagnosticirao blighted ovum i poslao e na kiretažu. Kod nega sam poslije toga vodila dvije trudnoće (super), i tam se redovno "servisiram".
Stručna i ugodna soba, kaj da vam drugo velim. Problem je za neke to što je privatnik (odnosno poliklinika je privatna) no znam da imaju i ugovor s nekim privatnim zdravstvenim osiguranjima, ak nekon to nekaj znači.
Užasavam se dana kad bu otišao u mirovinu i kad ću opet morat tražit doktora....

suncee1
14.08.2009., 16:25
Molim vas preporuku, tražim socijalnog ginekologa u Zagrebu, živim u Novom Zagrebu!!!
:moli:

bitchy-as-usual
15.08.2009., 22:16
ja sam isla dr. ljubojevicu al on je jadan vec polusenilan pa sam prestala ici tamo..nisam vise zadovoljna

bitchy-as-usual
16.08.2009., 12:50
Molim vas preporuku, tražim socijalnog ginekologa u Zagrebu, živim u Novom Zagrebu!!!
:moli:

odi u dugave. tamo imas doku i marčetu...nije da su bas nesto..tj. meni svi prek socijalnog ne odgovaraju al ono rijesit ce problem, napravit papu sto god trebas

dublin
17.08.2009., 12:55
..ja sam se naručila kod dr. Gudelj u Harni..
sad ću vidjet kak je, ovu svoju socijalnu nisam više mogla bavit..
a i zbog posla nema šanse da čekam pol dana u čekaoni da me neka nadrkuša nit ne pogleda pravo. i da me pita jer imam običam T-SHIRT "a vi si možete platiti pilule?":mad:
ma marsh...

molim iskustva sa dr. Gudelj, vas ili vaših frendica.

thnx

mya_7920
17.08.2009., 18:41
Ma sve su tamo super. :cerek:

dreamer~dreams
19.08.2009., 09:12
dobila sam sms obavijest da se dr. silva babić preselila u trnsko i čuvala sam poruku dok mi neće zatrebati, no u međuvremenu mi se pokvario mob i sad sam skužila da mi poruka nije ostala sačuvana na sim kartici i da više nemam podatke. molim nekoga tko je dobio tu poruku da je napiše (broj telefona, web stranicu i adresu)!!

ditta
19.08.2009., 09:31
dobila sam sms obavijest da se dr. silva babić preselila u trnsko i čuvala sam poruku dok mi neće zatrebati, no u međuvremenu mi se pokvario mob i sad sam skužila da mi poruka nije ostala sačuvana na sim kartici i da više nemam podatke. molim nekoga tko je dobio tu poruku da je napiše (broj telefona, web stranicu i adresu)!!

Ovdje (http://www.ginekologijababic.hr/) ti je sve.:mig:

Meni ne odgovara nova lokacija.:(
Zanima me hoće li cijene biti iste kao i Ginodermi ili će se nešto mijenjati. :misli:

dreamer~dreams
19.08.2009., 09:35
e, super. hvala :)

iako sam sad pročitala na ovoj temi i negativne stvari o dr. babić...

bila sam dvaput kod nje i meni je bila sasvim ok...

Sashica
19.08.2009., 09:44
dr Tomislav Čanić - u Preradovićevoj, ordinacija Fistonić. Za mene - najbolji. Da preseli u drugi grad - i dalje bih išla samo k njemu. Otvoren, ne filozofira, ne mulja, ne šuti... a imala sam brdo problema i odkad sam kod njega - sve ok.

Jel to isti doktor Čanić koji inače radi u Merkuru (Zajčeva bolnica)? Ako je, ja isto idem kod njega, ali u bolnicu, zasada sam zadovoljna :)

tejka.
19.08.2009., 21:14
ja sam isla dr. ljubojevicu al on je jadan vec polusenilan pa sam prestala ici tamo..nisam vise zadovoljna

ljubojevic je jos ok kakva je ona krava kraj njega

tejka.
19.08.2009., 21:15
e, super. hvala :)

iako sam sad pročitala na ovoj temi i negativne stvari o dr. babić...

bila sam dvaput kod nje i meni je bila sasvim ok...

da..ja mogu reci sve negativno. ona je meni bila ok dok je sve bilo ok
cim nalaz pokaze nesto lose...onda se vidi sve kak spada
muze pare. narucuje te bezveze.
meni je radila biopsiju i palila me i cupala...a uopce nisam imala HPV kak je rekla..jer na sliejdecem nalazu se cudila kak ga odjednom nemam..nakon kaj mi je uzela pare i lijepo operaciju napravila na meni
a onda sam ostala trudna..zvala me na pregled svaki tjedan..po 300 kn sam davala...i govorila mi kako ce dijete umrijeti

prosla sam tezi stres :mad::(

dreamer~dreams
20.08.2009., 04:51
vjerujem :(

samo, nije mi jasno... pogotovo s obzirom na trudnoću i da si takve stvari slušala da ti govori doktorica, kako to da nisi otišla po drugo, treće, četvrto mišljenje?

mene to čudi. nemoj zamjeriti.

meni je babić ok za sad, ali ja se ne vežem za ginekologe. ako mi postane čudna ili preskupa, idem dalje. a uvijek je tu i socijalni ginić.

prije nje sam bila kod dr tadić i isto mi je ok. preporučujem ju

inoxica
20.08.2009., 09:54
bok svima...pitanje- trebam ginekologa preko HZZO u Runjaninovoj (radi trudnoće), pa ako imate neku preporuku bila bi vam jako zahvalna :)

*jezebel*
20.08.2009., 10:06
bok svima...pitanje- trebam ginekologa preko HZZO u Runjaninovoj (radi trudnoće), pa ako imate neku preporuku bila bi vam jako zahvalna :)

ne znam, ali samo nemoj kod rackog. :rofl: ja ne znam kad cu ga ulovit' za same konzultacije, dodjem u 4 i nema vise brojeva, drugi dan dodjem na pocetku radnog vremena, vec su sve podijelili, onda treci put potrefim na trudnicki dan... i tak'. :D dijele 15 brojeva dnevno pa ko ziv, ko mrtav. a ne mislim moljakat' i trpat' se jer nisam hitan slucaj. 'bemmu, ne znam jel' gore kad se moras nacrtat' medju prvima i tamo sjedit' k'o idiot ak' budes imao srece, ili kad se narucuje pa cekas mjesecima. doduse, ne znam kako je kod njega sa trudnicama, odnosno narucuju li se ili isto dolaze ubrat' broj.

inoxica
20.08.2009., 10:09
ne znam, ali samo nemoj kod rackog. :rofl: ja ne znam kad cu ga ulovit' za same konzultacije, dodjem u 4 i nema vise brojeva, drugi dan dodjem na pocetku radnog vremena, vec su sve podijelili, onda treci put potrefim na trudnicki dan... i tak'. :D dijele 15 brojeva dnevno pa ko ziv, ko mrtav. a ne mislim moljakat' i trpat' se jer nisam hitan slucaj. 'bemmu, ne znam jel' gore kad se moras nacrtat' medju prvima i tamo sjedit' k'o idiot ak' budes imao srece, ili kad se narucuje pa cekas mjesecima. doduse, ne znam kako je kod njega sa trudnicama, odnosno narucuju li se ili isto dolaze ubrat' broj.

trudnički dan? e to meni treba :) meni treba soc.ginić samo radi uputnica i toga, jer imam privatnog. A sad ne znam tko je najbolji za to(da mi da uputnice i sve bez problema) a ne da mi se dugo čekati...

tinkerbell
20.08.2009., 10:10

ja sma ti kod Matezović u Runjavninovoj..tj ona mi je socijalni ginekolog....gle bila mi je više manje u redu....ali kada sam imala neku situaciju(da se razumijemo krajnje benigna) nije mi se svidjelo kako me odje po kratkom postupku tako da sam odlučila ići kod privatnika a kod nej rješavati uputnice,recepte i to...sve u svemu je ok...a ako mi krene radit sranja zbog provatnika vratit ću se u staru ambulantnu jer je ona stara dr, zbog koje sam i otišla, ošla u penziju....

inoxica
20.08.2009., 10:13
ja sma ti kod Matezović u Runjavninovoj..tj ona mi je socijalni ginekolog....gle bila mi je više manje u redu....ali kada sam imala neku situaciju(da se razumijemo krajnje benigna) nije mi se svidjelo kako me odje po kratkom postupku tako da sam odlučila ići kod privatnika a kod nej rješavati uputnice,recepte i to...sve u svemu je ok...a ako mi krene radit sranja zbog provatnika vratit ću se u staru ambulantnu jer je ona stara dr, zbog koje sam i otišla, ošla u penziju....

za nju sam čula ali su podjeljenja mišljenja...a možda najbolje da odem u Runjaninovu i vidim tko ima sve tamo od ginića i koje mi se prezime svidi, to uzmem:rofl: za ginića :lol:

*jezebel*
20.08.2009., 20:33
trudnički dan? e to meni treba :) meni treba soc.ginić samo radi uputnica i toga, jer imam privatnog. A sad ne znam tko je najbolji za to(da mi da uputnice i sve bez problema) a ne da mi se dugo čekati...

mislim da je to od nedavno, ne sjecam se da sam prije vidjela taj natpis na vratima. ja sam ti k njemu dosad isto dolazila iskljucivo za uputnicu ili recept, ostalo kod privatnika. danas sam dosla dosta prije pocetka radnog vremena i konacno sam uspjela ulovit' broj jer sam htjela na konzultacije. na red sam dosla poslije pet. :bonk: neke su samo na recepte cekale k'o da cekaju na pregled. vec se pisalo da se kod njega dobiju papiri ukoliko se ima preporuka od privatnika, ali, iako je doktor ok, ima tol'ko pacijenata da ne znam bas kol'ko je vrijedan tol'kog cekanja. popizdis tamo, onda se zenske pocnu prepucavat', onda se nadju glupace koje se trpaju kod sestre za papire bez da ikoga pogledaju, iako ih je desetero prije njih zbog iste stvari, onda jedna dize glas, a druga se izdrelji da je trudnica i da ima prednost (iako cijelo vrijeme ima snage za stajati :rofl:), onda ova nervozno skace na drugu koja se ubacila jer se nije htjela prepucavat' s trudnicom... danas je bogati sve frcalo od znoja, nervoze i estrogena. :rofl: a kad ih se nesto pita, vecina zena je mutavo. znam da odlazak vecini socijalaca ima dosta losih strana, al' ovo cekanje je postalo nenormalno. tko bi rekao za osmi mjesec... jos im onaj prokleti telefon zvoni cijelo vrijeme, a nece da se jave, a ni da ga stisaju. valjda je to neka suptilna metoda mucenja da nas sto manje tamo sjedi. znala sam preporucit' upisivanje kod njega, al' sad vise ne. :D
inace, trudnice su utorkom i srijedom, ako te zanima. ak' ce te primit', s njim vjerojatno neces imat' beda. samo, nekad se tamo treba nasjedit' i za pisljivi recept. plus sto mu trenutno za papire dolaze i neki pacijenti iz susjedne ordinacije (mislim da je to dr. matezovic) jer je doktorica na godisnjem.

ah... :cerek: morala sam se malo ispucat'. :D

electric_barbarella
20.08.2009., 22:07
..ja sam se naručila kod dr. Gudelj u Harni..
sad ću vidjet kak je, ovu svoju socijalnu nisam više mogla bavit..
a i zbog posla nema šanse da čekam pol dana u čekaoni da me neka nadrkuša nit ne pogleda pravo. i da me pita jer imam običam T-SHIRT "a vi si možete platiti pilule?":mad:
ma marsh...

molim iskustva sa dr. Gudelj, vas ili vaših frendica.

thnx

uhhmmmm yeah ja sam bila kod nje i iskreno ne bi ti ju preporuila
naplatili su mi 500,600 kn (ne sjecam se tocno vise kolko ali znam da je bilo vishe od kesa koji sam imala i ne primaju kartice pa su me josh slali na bankomat :rolleyes:)
nisu imali uvjeta da mi naprave ja brijem nekakav bris za gljivicne infekcije pa ti je zena meni "predlozila" :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
da ja odem :
1. u ljekarnu kupiti epruvetu
2. vratit se s epruvetom kod nje da ona to zbavi
3. nositi tu epruvetu gore u...no tam kod mirogoja
4. otici nakon tjedan dana po to kod mirogoja
5. donijeti to sve k njoj

pa sam ja to sve sterala u onu stvar :kava:

inoxica
21.08.2009., 10:06
mislim da je to od nedavno, ne sjecam se da sam prije vidjela taj natpis na vratima. ja sam ti k njemu dosad isto dolazila iskljucivo za uputnicu ili recept, ostalo kod privatnika. danas sam dosla dosta prije pocetka radnog vremena i konacno sam uspjela ulovit' broj jer sam htjela na konzultacije. na red sam dosla poslije pet. :bonk: neke su samo na recepte cekale k'o da cekaju na pregled. vec se pisalo da se kod njega dobiju papiri ukoliko se ima preporuka od privatnika, ali, iako je doktor ok, ima tol'ko pacijenata da ne znam bas kol'ko je vrijedan tol'kog cekanja. popizdis tamo, onda se zenske pocnu prepucavat', onda se nadju glupace koje se trpaju kod sestre za papire bez da ikoga pogledaju, iako ih je desetero prije njih zbog iste stvari, onda jedna dize glas, a druga se izdrelji da je trudnica i da ima prednost (iako cijelo vrijeme ima snage za stajati :rofl:), onda ova nervozno skace na drugu koja se ubacila jer se nije htjela prepucavat' s trudnicom... danas je bogati sve frcalo od znoja, nervoze i estrogena. :rofl: a kad ih se nesto pita, vecina zena je mutavo. znam da odlazak vecini socijalaca ima dosta losih strana, al' ovo cekanje je postalo nenormalno. tko bi rekao za osmi mjesec... jos im onaj prokleti telefon zvoni cijelo vrijeme, a nece da se jave, a ni da ga stisaju. valjda je to neka suptilna metoda mucenja da nas sto manje tamo sjedi. znala sam preporucit' upisivanje kod njega, al' sad vise ne. :D
inace, trudnice su utorkom i srijedom, ako te zanima. ak' ce te primit', s njim vjerojatno neces imat' beda. samo, nekad se tamo treba nasjedit' i za pisljivi recept. plus sto mu trenutno za papire dolaze i neki pacijenti iz susjedne ordinacije (mislim da je to dr. matezovic) jer je doktorica na godisnjem.

ah... :cerek: morala sam se malo ispucat'. :D

hvala,mislim da mi se onda ne isplati ići kod Račkoga jer toliko dugo čekati radi jedne uputnice mi se ne da...budem našla nekog drugog ginića u Runjaninovoj, hvala puno :)

nana_22
21.08.2009., 12:20
........

O bože, ja sam mislila da će kad uvedu te brojeve smanjiti čekanje. Očito ništa od toga. :mad:

Ja mu moram samo odnijeti nalaze, znači svejedno da se pripremim da ću čekati cijeli dan?

Što se tiče njega kao ginekologa, sve ovisi koji mu dan uletiš. Jednom je super, drugi put je koma. I ja sam ga prije znala preporučivati, ali sada više ne. :zubo:

*jezebel*
21.08.2009., 13:16
O bože, ja sam mislila da će kad uvedu te brojeve smanjiti čekanje. Očito ništa od toga. :mad:

Ja mu moram samo odnijeti nalaze, znači svejedno da se pripremim da ću čekati cijeli dan?

Što se tiče njega kao ginekologa, sve ovisi koji mu dan uletiš. Jednom je super, drugi put je koma. I ja sam ga prije znala preporučivati, ali sada više ne. :zubo:

ma neces cijeli dan ako ides samo kod sestre zbog papira ili nesto pitati, a ne i k njemu, al' nemoj se cudit' ak' ti se i za to nekad zalomi sat-dva, pa i dulje. doci sto prije, pokusati prije pocetka radnog vremena pa mozda i dobijes na lutriji i budes prva na redu (za sestru se ceka na red kako je koja dosla, oni brojevi iz kutije se uzimaju samo ako ides doktoru). nisam sigurna kako je za uletjet' predvecer ako ces samo kod sestre. btw, jucer sam dr.-a vidjela prvi put, cini mi se ok. i k'o da malo baca na borisa leinera. im'o je i onu traku s lampicom oko glave. :D :cerek: usla sam unutra i sjela, a on samo nastavio tipkat' okrenutih ledja, k'o carobnjak iz oza. :rofl:

nana_22
21.08.2009., 14:27
ma neces cijeli dan ako ides samo kod sestre zbog papira ili nesto pitati, a ne i k njemu, al' nemoj se cudit' ak' ti se i za to nekad zalomi sat-dva, pa i dulje. doci sto prije, pokusati prije pocetka radnog vremena pa mozda i dobijes na lutriji i budes prva na redu (za sestru se ceka na red kako je koja dosla, oni brojevi iz kutije se uzimaju samo ako ides doktoru). nisam sigurna kako je za uletjet' predvecer ako ces samo kod sestre.

Hm, da, ali ja sam vadila hormone, tako da brijem da moram njemu odnjeti nalaze a ne njoj :misli:

btw, jucer sam dr.-a vidjela prvi put, cini mi se ok. i k'o da malo baca na borisa leinera. im'o je i onu traku s lampicom oko glave. :D :cerek: usla sam unutra i sjela, a on samo nastavio tipkat' okrenutih ledja, k'o carobnjak iz oza. :rofl:

Uvijek ima tu lampu na glavi, kad sam prvi put došla umrla sam od smjeha :D

*jezebel*
21.08.2009., 14:54
Hm, da, ali ja sam vadila hormone, tako da brijem da moram njemu odnjeti nalaze a ne njoj :misli:

tako je, u tom ti slucaju najvjerojatnije trebaju konzultacije s doktorom jer ti mora pojasniti rezultate nalaza i porazgovarati s tobom o daljnjim opcijama, a ne samo unijeti ih u kompjuter.
a ukoliko inace ides privatniku, a trebas uputnicu ili recept, odnosno dr. rackom ides samo preko sestre, onda ti, k'o sto je vec spomenuto, ne vrijede sami nalazi, vec pored njih obavezno moras imati pismenu preporuku privatnika.
btw, ne znam kak' bi to trebalo ici, ali ja sam za same konzultacije uzela broj i cekala s ostalim zenama kao da cekam na pregled iako nisam unutra bila toliko dugo koliko bih bila i da smo obavili i pregled - bilo mi je neugodno pitat' sestru jel' mi treba broj kad ionako trebam dr.-a, a i bilo je zena koje su za dr.-a dosle prije mene, odnosno nisam se nacrtala prva.

nana_22
21.08.2009., 15:57
btw, ne znam kak' bi to trebalo ici, ali ja sam za same konzultacije uzela broj i cekala s ostalim zenama kao da cekam na pregled iako nisam unutra bila toliko dugo koliko bih bila i da smo obavili i pregled - bilo mi je neugodno pitat' sestru jel' mi treba broj kad ionako trebam dr.-a, a i bilo je zena koje su za dr.-a dosle prije mene, odnosno nisam se nacrtala prva.

I ja ću vjerojatno tako, sumnjam da ću se uspjeti nacrtati prva tamo :zubo:

Hvala na info. :)

Paprena_mala
21.08.2009., 18:45
Ovdje (http://www.ginekologijababic.hr/) ti je sve.:mig:

Meni ne odgovara nova lokacija.:(
Zanima me hoće li cijene biti iste kao i Ginodermi ili će se nešto mijenjati. :misli:

Ni meni bas ne odgovara nova lokacija, a takodjer me zanima da li ce cijene biti bar podjednake...ako netko ode na novu lokaciju neka obavijesti prisutne :kava:

dreamer~dreams
25.08.2009., 11:21
evo, ja ću ići idući tjedan. pitala sam preko telefona koliko će koštati pregled, uzv i papa test - 500 kn

bez uzv je 350

Paprena_mala
25.08.2009., 20:40
evo, ja ću ići idući tjedan. pitala sam preko telefona koliko će koštati pregled, uzv i papa test - 500 kn

bez uzv je 350

Toliko je bio i u ginodermi, koliko se sjecam.

Loire
25.08.2009., 23:01
Toliko je bio i u ginodermi, koliko se sjecam.

Da, cijena je ista kao i u Ginodermi, ja sam bila na pregledu. Inače, što se doktorice tiče, ja sam s njom imala samo dobra iskustva, a i ostale cure koje znam i kojima je vodila trudnoću. Meni je konkretno bila vrlo efikasna u liječenju hpv-a.
Ali naravno, iskustva su različita jer i liječnici griješe...

ditta
26.08.2009., 12:28
Ni meni bas ne odgovara nova lokacija, a takodjer me zanima da li ce cijene biti bar podjednake...ako netko ode na novu lokaciju neka obavijesti prisutne :kava:

Pridružujem se. :raspa:
Koja ode prva u novu ordinaciju nek javi info sa cijenama i naravno dojmove.:D

bLOODSTONE
29.08.2009., 01:28
ne znam je li bilo ovo pitanje ... kako to da su usluge privatnih ginekologa poskupile skoro 100% u odnosu na preglede prije nekoliko godina...sjećam se da je prije 3-4 godine pregled sa papa testom bio cca 250 kn u Zgu, a sad je već 400, 450 ?? Ne kužim, zašto je TOLIKO skuplje? Isti ljudi, malo veće znanje, možda bolja oprema..a tako skuplje?

Paprena_mala
29.08.2009., 09:11
ne znam je li bilo ovo pitanje ... kako to da su usluge privatnih ginekologa poskupile skoro 100% u odnosu na preglede prije nekoliko godina...sjećam se da je prije 3-4 godine pregled sa papa testom bio cca 250 kn u Zgu, a sad je već 400, 450 ?? Ne kužim, zašto je TOLIKO skuplje? Isti ljudi, malo veće znanje, možda bolja oprema..a tako skuplje?

Ja vec bar 3-4 godine placam 450-500 kn...

dublin
31.08.2009., 09:43
Bila kod Harni...jako dobro iskustvo...:) doktorica je bila i više nego nježna....papa test nisam nit osjetila...super...
Mislim da ću i ostati kod njih :cerek:

matovilka
31.08.2009., 14:58
prijateljica mi preporuca vrcica? ali ni ona jos nije otisla, pa nemam iz prve ruke. cuo neko?

nije me dugo bilo, go i sve to...sad se spremam na preglede...paaaa...zna neko za ovog dr i kaj misli?

Paprena_mala
31.08.2009., 16:26
Bila kod Harni...jako dobro iskustvo...:) doktorica je bila i više nego nježna....papa test nisam nit osjetila...super...
Mislim da ću i ostati kod njih :cerek:

Odlicni su dok su ti nalazi uredni, kad pocnu problemi bjezi glavom bez obzira...

dreamer~dreams
01.09.2009., 23:09
Pridružujem se. :raspa:
Koja ode prva u novu ordinaciju nek javi info sa cijenama i naravno dojmove.:D

evo da se javim

bila sam kod dr babić. ordinacija je svemirska :D, baš je krasno sve i čisto i fino. teta med. sestra je simpa. kad se sjednete na stol za pregled ispred vas je veeeliki monitor na koji gledate kad vam dr radi ultrazvuk. :top: dr je sa mnom puno pričala, odgovarala na moja pitanja i stvarno mi se posvetila. mislim da sam unutra bila nekih 45 minuta. stvarno imam samo riječi pohvale.

jedino je uzimanje brisa malo neugodno bilo jer sam se nekak sva ukočila :D, al to sam si, mislim, sama kriva :rolleyes:

deedeedee
01.09.2009., 23:10
cijene? :D

dreamer~dreams
01.09.2009., 23:24
kao u ginodermi
500 kn sam platila pregled + papa + uzv

deedeedee
01.09.2009., 23:33
gracias. ;)

*jezebel*
02.09.2009., 01:33
evo da se javim

bila sam kod dr babić. ordinacija je svemirska :D, baš je krasno sve i čisto i fino. teta med. sestra je simpa. kad se sjednete na stol za pregled ispred vas je veeeliki monitor na koji gledate kad vam dr radi ultrazvuk. :top: dr je sa mnom puno pričala, odgovarala na moja pitanja i stvarno mi se posvetila. mislim da sam unutra bila nekih 45 minuta. stvarno imam samo riječi pohvale.

jedino je uzimanje brisa malo neugodno bilo jer sam se nekak sva ukočila :D, al to sam si, mislim, sama kriva :rolleyes:

koliko si dana cekala na pregled? koristi li doktorica spekulum za jednokratnu uporabu (onaj plasticni)? i znas li mozda s kojim laboratorijem suradjuje? tenks! :)

dreamer~dreams
02.09.2009., 10:52
rekla je da surađuje s istim laboratorijem s kojim surađuje ginoderma (ako znaš koji je to.)
na spekulum nisam obraćala pažnju nažalost. sad i mene to zanima...
na pregled sam čekala tjedan dana, ali ja sam nazvala i rekla da se hoću naručiti idući tjedan ako može. tako da ne znam koliko se inače čeka, ali sumnjam da se nešto čeka jer je ordinacija tek počela s radom.

dreamer~dreams
02.09.2009., 11:33
našla sam stari nalaz od pape (ginoderma). onda je valjda ovo njihov labos:
privatna spec. ordinacija med. citologije
branka molnar stantić, dr. med., spec. med. citologije
kuzminečka 4, 10000 zagreb

ditta
02.09.2009., 12:30
evo da se javim

Odlično!:) Onda ću se ipak natjerati da zapucam na drugi kraj grada.:D Sviđa mi se što su cijene iste.:top:
Vjerovatno se nisi do kraja opustila, kad ti je uzimala bris, pa te zato boljelo. Silva je stvarno vrlo, vrlo nježna. Idući put joj reci da malo pričeka dok se sasvim opustiš (udahni, izdahni).:mig:

mijad
02.09.2009., 12:34
može neka preporuka ginića (preko HZZO-a) u centru Zagreba? zahvaljujem na odgovorima:)

StuckMojo
02.09.2009., 18:08
Trebam ginića što bliže Dubravi, ali da je preko socijalnog. I naravno, da je DOBAR. U tom slučaju bih potegla i malo dalje. :moli:

JelicaLelica
07.09.2009., 13:09
curke, jedno pitanje..

ja sam kod dr. Šebe u Švarcovoj i otkako idem kod njega redovno plaćam UZV 150kn pa me sad zanima je li to normalno.. isto tako sam htjela napraviti ona 4 ciljana ginekološka brisa kod njega i on mi je rekao da se to plaća cca. 100 Eura preko socijalnog i da nemam ja to zakaj raditi ako nema osnovane sumnje da nekaj ne valja? pa tko je tu lud???

na svim mogućim stranicama čitam da se ni UZV ni ti brisevi kod socijalnog ne bi trebali plaćati, pogotovo jer ja imam još i dopunsko zdravstveno osiguranje..

broganzg
07.09.2009., 13:32
curke, jedno pitanje..

ja sam kod dr. Šebe u Švarcovoj i otkako idem kod njega redovno plaćam UZV 150kn pa me sad zanima je li to normalno.. isto tako sam htjela napraviti ona 4 ciljana ginekološka brisa kod njega i on mi je rekao da se to plaća cca. 100 Eura preko socijalnog i da nemam ja to zakaj raditi ako nema osnovane sumnje da nekaj ne valja? pa tko je tu lud???

na svim mogućim stranicama čitam da se ni UZV ni ti brisevi kod socijalnog ne bi trebali plaćati, pogotovo jer ja imam još i dopunsko zdravstveno osiguranje..

:confused: Ovo još nisam čula!!! Dok sam išla kod soc.ginića ništa se nije plaćalo, a što se tiče briseva on ti ih mora napraviti i ništa ne naplatiti, pogotovo jer imaš dopunsko (ako nešto i moraš platiti, to sigurno nije 100€). To se radi 1 godišnje, a pogotovo jer se na papa testu ne vidi sve. Traži ga da ti to napravi.

JelicaLelica
08.09.2009., 07:38
mislila sam se naručiti za idući mjesec i tražiti ga da mi sve to napravi..i htjela sam s vama provjeriti jel se naplaćuje jer ovaj moj bi mi valjda i običan pregled naplatio.. koma.. em što se čega mjesec i pol da dođem na red, gužve i još naplaćuje UZV i ne da napraviti briseve..

dublin
08.09.2009., 10:42
Odlicni su dok su ti nalazi uredni, kad pocnu problemi bjezi glavom bez obzira...

Zašto?

Paprena_mala
08.09.2009., 19:33
Zašto?

Zato sto ne znaju sto bi kad nesto nije u redu, pa izmisle sto pretraga na koje moras ici, sto se sve naravno placa, ja sam tamo pustila puno love, a za nula rezultata...no, ako je sve ok, super su :kava:

dublin
10.09.2009., 07:37
hm...ne želim nikog braniti, nit kuditi,
iskustva su individualna...
al ja bih rado, da ako doktor posumnja, A NIJE SIGURAN, da obavi pretrage...
i BUDE SIGURAN, što mi je, a što nije, koliko god to koštalo il ne...
jer..što ti je dvije tri tisuće kuna naspram zdravlja...

a i ako si vidjela da "im baš dijagnoza nejde", zašto nisi potražila drugo mišljenje?

Paprena_mala
10.09.2009., 21:17
hm...ne želim nikog braniti, nit kuditi,
iskustva su individualna...
al ja bih rado, da ako doktor posumnja, A NIJE SIGURAN, da obavi pretrage...
i BUDE SIGURAN, što mi je, a što nije, koliko god to koštalo il ne...
jer..što ti je dvije tri tisuće kuna naspram zdravlja...

a i ako si vidjela da "im baš dijagnoza nejde", zašto nisi potražila drugo mišljenje?

Ja sam ti samo odgovorila na tvoje pitanje "zasto", a ako se tebi ne svidja moj odgovor, to nije razlog da me "napadas"... ja sam promijenila ordinaciju, nakon sto su mi napravili niz pretraga, a nisu me znali "lijeciti"...a ti ne moras moje iskustvo slusati...meni nije problem platiti ako netko zna sto radi i vidim rezultate, ali da cu bacati lovu u vjetar, e pa necu...sada sam prezadovoljna odabranom ordinacijom...ako si ti zadovoljna tamo, super...bila sam i ja nekad...:kava:

ekonomski
11.09.2009., 22:19
pozz! možete li mi reći, ako znate, da li ordinacija dr. Grujić Koračin ima ugovor sa HZZO ili možda neka druga od ovdje spomenutih ordinacija (koje se hvalilo :D )?
i šta onda samo uzmem uputnicu kod socijalnog, pa ostalo obavljam kod njih? meni treba papa+uzv+ona 4 brisa.. to pokriva socijalno, jel da?

Suey
12.09.2009., 12:06
Dr. Husar vam ima odličnog citologa - Ana Ovanin Rakić. Ne znam jel još surađuje s njom, bila sam kod njega 2007. g.
I Eljuga mi je rekao da je dobar citolog kad sam mu dala da pogleda moje nalaze (imala sam nalaze sa Svetog duha i dr. Husara) i da više vjeruje njezinom nalazu. Na Svetom duhu su mi totalno sve pomotali, valjda se razmaz pomiješao pa su označili CIN na krivom mjestu i veći stupanj no što sam imala.

dublin
18.09.2009., 14:25
Ja sam ti samo odgovorila na tvoje pitanje "zasto", a ako se tebi ne svidja moj odgovor, to nije razlog da me "napadas"... ja sam promijenila ordinaciju, nakon sto su mi napravili niz pretraga, a nisu me znali "lijeciti"...a ti ne moras moje iskustvo slusati...meni nije problem platiti ako netko zna sto radi i vidim rezultate, ali da cu bacati lovu u vjetar, e pa necu...sada sam prezadovoljna odabranom ordinacijom...ako si ti zadovoljna tamo, super...bila sam i ja nekad...:kava:

kaj si nervozna, uopće nisam napala..već pitala....mislim stvarno...

*jezebel*
18.09.2009., 15:30
pozz! možete li mi reći, ako znate, da li ordinacija dr. Grujić Koračin ima ugovor sa HZZO ili možda neka druga od ovdje spomenutih ordinacija (koje se hvalilo :D )?
i šta onda samo uzmem uputnicu kod socijalnog, pa ostalo obavljam kod njih? meni treba papa+uzv+ona 4 brisa.. to pokriva socijalno, jel da?

ako ces uputnicu kod socijalnog, onda ti za briseve ne treba lijecnik koji je ugovorno vezan s hzzo-om jer ce ti ionako naplatit' samo uzimanje briseva jer analizu ionako neces radit' kod njega, vec ces nositi s uputnicom u jedan od zavoda koje odaberes.

a sto se tice ugovora s hzzo-om, mislim da ti uputnice primaju u poliklinici medikol, al' ne znam kak' ide s brisevima.

ivanea1
19.09.2009., 21:40

Dr Grujić-Koračin nema ugovor sa HZZO-om :mig:

Beck
27.09.2009., 15:59
nadam se da cete mi moci pomoci =)
selim se sljedeci tjedan u zagreb i trazim novog ginekologa-endokrinologa. u rijeci sam imala poprilicno neugodna iskustva sa zenom, pa sad razmisljam o muskom ginekologu..no, nema veze. musko, zensko, bitno da je doktor ugodan i spreman pomoci. zivjet cu u istocnom djelu grada, pa bi preferirala taj dio, moze i centar.
po mogucnosti "socijalni", ali i privatnik nije za odbacit.
i da vas pitam, tu u rijeci sam imala posebnog ginekologa kod kojeg sam isla samo po recepte i endokrinologa kojem sam isla na pregled. ima li u zagrebu mozda 2 u 1 ili i gore moram ic kod 2 osobe?
unaprijed hvala :)

cici_mici_23
02.10.2009., 10:35
zna li možda netko kakav je dr. rački iz dz centar, u runjaninovoj?? naime spremam se u pohod k njemu :D pa me zanima dali netko ima iskustva s njim??kakv je i to??? hvala :mig:

Allexis
02.10.2009., 10:49
imaš puno topica o ginekolozima, pa pogledaj tamo....bilo je riječi i o njemu

pronađi teme:

ginekološke ordinacije u zg
ginekolozi
zagreb ginekolozi HZZO

ovu temu će ti moderatorica zatvoriti, jer se ovakve teme ne smiju otvarati.....uvijek treba prvo pogledati popis tema

cici_mici_23
02.10.2009., 10:50
gledala sam, ali se nigdje konkretno nista o njemu ne govori, spominje se samo da je u dz centar...:(

sunny2
04.10.2009., 18:11
nadam se da cete mi moci pomoci =)
selim se sljedeci tjedan u zagreb i trazim novog ginekologa-endokrinologa. u rijeci sam imala poprilicno neugodna iskustva sa zenom, pa sad razmisljam o muskom ginekologu..no, nema veze. musko, zensko, bitno da je doktor ugodan i spreman pomoci. zivjet cu u istocnom djelu grada, pa bi preferirala taj dio, moze i centar.
po mogucnosti "socijalni", ali i privatnik nije za odbacit.
i da vas pitam, tu u rijeci sam imala posebnog ginekologa kod kojeg sam isla samo po recepte i endokrinologa kojem sam isla na pregled. ima li u zagrebu mozda 2 u 1 ili i gore moram ic kod 2 osobe?
unaprijed hvala :)

Dr.Franičević je ginekolog i endokrinolog,ima privatnu ordinaciju u Zvonimirovoj. Preporučila bih ga,prije 3 godine mi je postavio dijagnozu što 5 ginekologa nije uspjelo prije njega,Dr.Husar čak rekao da problem nije uopće ginekološki a ja par mjeseci nakon toga završila u Petrovoj na operaciji.

Daje si truda,uzima vremena koliko god treba i u mom slučaju tak dugo traži dok stvarno ne nađe problem.Baš idem kod njega za 2 tjedna i ovaj put ću preskočiti onih 5 prije njega :)

Allexis
20.10.2009., 13:07
frendica se naručila za idući tjedan kod dr. dragane ljubojević grgec....al sad više nije sigurna, jer nema preporuke

iskreno, nisam ni ja za nju nikad čula, pa jel netko možda bio kod nje....

Elaine123
21.10.2009., 22:32
frendica se naručila za idući tjedan kod dr. dragane ljubojević grgec....al sad više nije sigurna, jer nema preporuke

Nije li ona kći od Dr. Ljubojevića iz Ginoderme? Sad kad je Dr. Babić otišla ona radi s njim. Tak mi se bar čini. Al ja sam brijala da je ona dermatovenerolog ne ginekolog :ne zna:

Katrina
22.10.2009., 07:02

Ja sam pacijentica doktorice Ljubojević....imam riječi pohvale:):)

Allexis
27.10.2009., 22:55
tnx svima na odg....frendica kaže da je i njoj dobra pa zasad ostaje tamo....

naime, ona je imala preporuke za dr. babić....ali kako su svi rekli da je babićka tamo jedina doktorica, ona nije ni pamtila ime, već se samo naručila kod doktorice....kad je svima rekla kod koga su je naručili, kazali su da to nije ta....a nitko nije znao da je babićka odselila i otvorila svoju ordinaciju.....ali na kraju joj je ispalo dobro...kako će biti kod ozbiljnijih problema, ne znam....jer upravo se tu vidi tko je zaista dobar ginekolog....

Boni
30.10.2009., 13:45
Bok

Da li mi mozete preporuciti nekog doktora koji inace radi u bolnici (recimo Petrovoj ili Sv. Duhu) a da negdje radi i privatno?
Trudna sam, a doktorica opce prakse mi je savjetovala da bi mi bilo najbolje naci nekog tko radi privatno i u bolnici da se mogu dogovoriti sa njim i za porod.

Ja inace imam svoje misljenje o tome da doktori koji rade u bolnici rade i privatno istu djelatnost, ali ako neko ima dobru preporuku, bila bih zahvalna :)

ditta
31.10.2009., 11:45
Bok

Da li mi mozete preporuciti nekog doktora koji inace radi u bolnici (recimo Petrovoj ili Sv. Duhu) a da negdje radi i privatno?
Trudna sam, a doktorica opce prakse mi je savjetovala da bi mi bilo najbolje naci nekog tko radi privatno i u bolnici da se mogu dogovoriti sa njim i za porod.

Ja inace imam svoje misljenje o tome da doktori koji rade u bolnici rade i privatno istu djelatnost, ali ako neko ima dobru preporuku, bila bih zahvalna :)

Najbolje da malo pročešljaš teme na Trudnicama ili tamo postaviš pitanje. Cure će te sigurno znati najbolje uputiti i reći svoja iskustva.

Sretno!:)

beriee
17.03.2010., 10:23
Pozdrav, nova sam na forumu pa ako mi miže pomoć bilo tko s informacijama.

beriee
17.03.2010., 10:36
Ovo je samo, bila proba, naime radi se o mojoj trudnoći, trudna sam 11 tjedana. Vodim trudnoću kod privatnika, pošto imam nekih komplikacija i imam užasnih problema sa socijalnom doktoricom, odnosno ginekologicom. Naime radi se o ginek. iz dz Zaprešić, užasno je neugodna od kad sam odlučila vodit trudnoću kod privatnika pošto dz u zaprešiću nema ultrazvuk, ili ti ga ima samo za "odabrane".

Naime, ja i dalje moram kod nje preuzimat uputnice koje mi doktor privatnik kaže, samo što ona izbjegava svaku komunikaciju s menom i ne želi surađivat.Evo čist primjer, jutros sam bila i rekla joj da me doktor šalje za uputnice, i dajem joj trudnički karton jel tamo sve piše šta trebam vadit krv, urin , krvnu grupu itd... i ona kaže da tu ništa ne piše i neželi mi dat nikakve uputnice. I na kraju kad poludim više od objašnjavanja pokažem joj opet trudnički karton i prst svoj uperim ondje i počmem joj čitat šta piše, ona je rekla pa zašto je tu doktor to upisao a ne ovdje, i takve neke glupe komentare i jedva mi dala dio tih uputnica, nije opet sve...I sad neznam šta ću ić ću opet kod ovog privatnika i to mu ispričat pa nek joj napiše pismenu molbu šta ja trebam kvragu!

Tako da sam se užasno iživcirala već drugi put iza te doktorice, a radi se o dr Marčinko Zaprešić dom zdravlja, užasno sam razočarana, jel sam ju stvarno cijenila i poštovala ko čovjeka i ženu.
I zato bi poštedjela sebe i svoju bebu nerođenu nepotrebnik živciranja zbog osobe koja je doživila mene osobno ko izdaju očito, ma ne zanima me, ona zna najbolje svoje razloge i n e krivim je svak ima svoj odabir.

I zato sam htjela samo pitat savjet, pošto bi se ja upisala kod nekog doktora/ice u zg, jer zaprešić ima užasno loš glas ginekološki sa samo odabirom 3 socijalna ginekologa. Da li se mogu uopće upisat u zg, kome se trebam obratit, da li netko ima ikakve informacije užasno ću mu bit zahvalna:)
i

ditta
17.03.2010., 12:37
I zato sam htjela samo pitat savjet, pošto bi se ja upisala kod nekog doktora/ice u zg, jer zaprešić ima užasno loš glas ginekološki sa samo odabirom 3 socijalna ginekologa. Da li se mogu uopće upisat u zg, kome se trebam obratit, da li netko ima ikakve informacije užasno ću mu bit zahvalna:) i

Možeš se prijaviti kod koga god hoćeš. Odaberi si dom zdravlja, pronađi ginekologa koji prima nove pacijentice, telefoniraj tamo, pitaj koja je procedura za otvaranje kartona (ako se dobro sjećam, mislim da ti daju papire koje nosiš u Jukićevu, pa onda vraćaš u dom zdravlja), usput pitaj vodi li dr možda i trudničku ambulantu, naručuje li se itd. Sasvim je svejedno gdje je tebi adresa i gdje živiš. Sretno!

nizkk
02.03.2011., 23:17
imate li iskustava? ja bih se naručila,pa da znam.... ako je tko bio,kolika je cijena svih pregleda?

ex0501
30.03.2011., 01:25
Jel ima netko neku preporuku gdje napraviti kolposkopiju? Privatno ili ne svejedno je...

Allexis
30.03.2011., 22:50
imate li iskustava? ja bih se naručila,pa da znam.... ako je tko bio,kolika je cijena svih pregleda?

cimerica ide kod tamo, ali kod dr. Danke Mirić-Tešanić....ona je zadovoljna....a i ja sam bila neko vrijene njezin pacijent kad je prije par godina bila u studentskoj...na pregledu sam bila samo jednom, nisam imala nikakvih problema, pa ne znam kakva je kod ozbiljnih problema...ali moja moja dr. opće prakse mi ju je preporučila i kaže je stvarno stručnjak....

čini mi se da je pregled + uzv + papa test = 600 kn

nety
09.04.2011., 15:34
Poliklinika Pronatal Prof Ivanišević i prof Đelmeš Divni ljudi spremi pomoci reci objasniti Umjesto da me navlace i prodaju maglu nakon 2 ture ciljanih odnosa s klomifenima odmah su me u Petrovu poslali neka idem odmah na IVF

zumzička
25.04.2011., 22:20
Da li mi netko može preporuciti ginekologa u Suncu (Trnje)?
Uzela sam njihovo dodatno zdravstveno osiguranje, pa bih htjela odmah kod sistematskog odabrati onoga kod kojega ću dalje ići (nadam se da će sve biti ok i da ćemo se vidjeti na redovnim kontrolama )

Željela bih nekoga tko će objasniti, reći ukoliko problem postoji i dati dobar savjet, mišljenje...kako nešto riješiti.

anamarija14
26.04.2011., 13:02
Poliklinika Pronatal Prof Ivanišević i prof Đelmeš Divni ljudi spremi pomoci reci objasniti Umjesto da me navlace i prodaju maglu nakon 2 ture ciljanih odnosa s klomifenima odmah su me u Petrovu poslali neka idem odmah na IVF

slažem se... moja seka vodi kod njih i drugu trudnoću i ima samo riječi pohvale... ja sam svoju vodila kod dr. Tarle :top: u Draškovićevoj i prezadovoljna sam... boljeg ginekologa nisam imala... bilo je i nekih problemčića u trudnoći ali on mi je sve lijepo objasnio u detalje tako da nisam uopće bila zabrinuta... poslije svakog pregleda smo razgovarali, a UZV je trajao i po pola sata kako bi se uvjerio da je sve u redu...

Acid_2
30.04.2011., 17:11
Može mi netko preporučiti jednog od sljedećih ginekologa iz Poliklinke Eljuga u Bukovačkoj, Zg koji/koja je najbolji? prvi mi je pregled...

prof. dr.sc. Goran Grubišić, dr.med., Marija Hršak, dr. med., mr. sci. Renata Obrad-Sabljak, dr. med. i mr.sci. Tajana Klepac Pulanić, dr.med

iva0404
02.05.2011., 11:45
Možete li mi preporučit gdje mogu u ZG napraviti privatno i NAJPOVOLJNIJE papu i briseve prije planiranja trudnoće? Bitno mi je da mi nalazi budu brzo gotovi jer se kod mojeg gina čekaju toliko dugo da mogu rodit bar 2 puta u međuvremenu :rolleyes: I cijene ako znate... hvala....

zumzička
08.05.2011., 15:04
Da li mi netko može preporuciti ginekologa u Suncu (Trnje)?
Uzela sam njihovo dodatno zdravstveno osiguranje, pa bih htjela odmah kod sistematskog odabrati onoga kod kojega ću dalje ići (nadam se da će sve biti ok i da ćemo se vidjeti na redovnim kontrolama )

Željela bih nekoga tko će objasniti, reći ukoliko problem postoji i dati dobar savjet, mišljenje...kako nešto riješiti.

Evo informacije, ako nekome bude korisna.

Odabrala sam po preporuci dr. Evu Jendriš, fantastična je.
Posvetila mi se i prije i poslije pregleda. Sve objasni i priča, a ne da šuti kao neki ginekolozi. Otvorena komunikacija skroz.

I još je sve super tako da je zadovoljstvo bilo veće :)

svi_umiru
10.05.2011., 09:01
cimerica ide kod tamo, ali kod dr. Danke Mirić-Tešanić....ona je zadovoljna....a i ja sam bila neko vrijene njezin pacijent kad je prije par godina bila u studentskoj...na pregledu sam bila samo jednom, nisam imala nikakvih problema, pa ne znam kakva je kod ozbiljnih problema...ali moja moja dr. opće prakse mi ju je preporučila i kaže je stvarno stručnjak....

čini mi se da je pregled + uzv + papa test = 600 kn

Kod Mirić-Tešanić sam i ja bila dok je radila u Studentskom, odlična je. Ona mi je pomogla od prve oko nečega što Jendriš Škrljak nije mogla riješiti godinama. Super je ženska, šteta što je sad tak skupo tamo ići...

Čula sam da žene hvale poliklinku Vili, ali taj tip radi samo dva dana u tjednu privatno, a inače radi u bolnici. Navodno je tip fenomenalan, a navodno i nije skup.

svi_umiru
10.05.2011., 09:03

Ona nema dan za trudnice, nedavno sam ja to isto pitala sestru. Koncept je dodjes ujutro i "lovis broj" tj. oni uzimaju dnevno 10 pacijentica koje nisu naručene tj. koje ulove broj. E onda, od trudnica se očekuje da budu okretne :D i ulove broj :D

Allexis
11.05.2011., 01:01
Može mi netko preporučiti jednog od sljedećih ginekologa iz Poliklinke Eljuga u Bukovačkoj, Zg koji/koja je najbolji? prvi mi je pregled...

prof. dr.sc. Goran Grubišić, dr.med., Marija Hršak, dr. med., mr. sci. Renata Obrad-Sabljak, dr. med. i mr.sci. Tajana Klepac Pulanić, dr.med

Hršak i Sabljak su također socijalne, rade i u dz jarun i črnomerec...probaj pitati o njima na temi HZZO ginekolozi...

za Klepac sam pročitala nešto na socijalnima, možda u dz borovje (nisam sigurna za dz, ali za tu dr. sam sigurno tamo čitala)...

za grubišića nisam nikad čula...

vidjela sam da eljuga ima sada akciju na preglede, al sam se ipak odlučila za tihanu mazalin od koje sam išla dok je bila i u eljugi...

bubicaa
12.05.2011., 19:48
Možete li mi preporučit gdje mogu u ZG napraviti privatno i NAJPOVOLJNIJE papu i briseve prije planiranja trudnoće? Bitno mi je da mi nalazi budu brzo gotovi jer se kod mojeg gina čekaju toliko dugo da mogu rodit bar 2 puta u međuvremenu :rolleyes: I cijene ako znate... hvala....

I mene ovo zanima... razmišljala sam o poliklinici Škvorc u Samoboru, ali ne vidim baš puno iskustava :ne zna:

Silvery
13.05.2011., 20:14
Mislim da si fulala poantu mog posta.
A ti di fulala ceo futbal, uključujući i ovaj forum. Idi pa se svađaj u RL-u kad već voliš vrijeđati moderatore na PM i prepucavati se na ovom dijelu foruma uvjeravajući uporno druge da je tvoje iskustvo alfa i omega. :W

Acid_2
15.05.2011., 17:13
Hršak i Sabljak su također socijalne, rade i u dz jarun i črnomerec...probaj pitati o njima na temi HZZO ginekolozi...

za Klepac sam pročitala nešto na socijalnima, možda u dz borovje (nisam sigurna za dz, ali za tu dr. sam sigurno tamo čitala)...

za grubišića nisam nikad čula...

vidjela sam da eljuga ima sada akciju na preglede, al sam se ipak odlučila za tihanu mazalin od koje sam išla dok je bila i u eljugi...

hvala na odg!
a gdje doktorica Mazalin sad radi i koliko dođe kod nje kompletni pregled? + jel se čeka dugo? (jer kod Podobnika sam se naručila i dobila termin tek mjesec dana iza poziva, iako sam ga morala odgoditi kasnije :/)

Allexis
15.05.2011., 23:44
evo linka na njenu stranicu --> http://www.ordinacija-mazalin.hr/Page/ordinacija-mazalin/51.aspx

facebook za pitanja --> http://www.facebook.com/pages/Ginekolo%C5%A1ka-ordinacija-Tihana-Mazalin-drmed/176112842434347

bila sam nedavno, naručila se za 5 dana...

goranka
20.05.2011., 14:05

Slazem se! Kad pocnu problemi, operusat ce te, slat ce te po nekih milion dodatnih nalaza i nepotrebnih skupih lijekova ili nekih gluposti koje uopce ne bih nazvala lijekovima. Kad se samo sijetim, jeza me spopadne. Sta sam novaca tamo ostavila da bi kad sam postala "slucaj za kirurga" dr. M.G. jedva docekala da me se rijesi. To cak nije uspjela dobro ni sakriti. Nikad vise Harni. Ni njihova web stranica mi se ne svidja - samo izlaze s nekakvim negativnostima i kao da im je gust plasiti zene, pogotovo trudnice.

nizkk
23.05.2011., 11:03
iz iskustva,tko vam je bio najbolji,a da nema vrtoglave cijene? područje zagreba. i da se brzo dođe na red :)

nizkk
23.05.2011., 12:22
jel ima tko iskustva sa ginekologom Zdravkom Jelekovićem?

Moschino_girl
23.05.2011., 16:21
Mogu vam preporučin Jasenku Grujić Koračin (http://www.ginekologija-grujic.hr/hrv/index.asp) . Nalazi se na Gupčevoj zvijezdi. Pregled + UZV = 400kn

Mayo
15.07.2011., 09:05
Pozdrav cure! Ima li neka od vas mozda friska iskustva s poliklinikom Pentz Majnaric?

biblioteka2011
15.07.2011., 18:06
Koračinka se preselila, nekad je isto bila na Zvijezdi, samo na suprtonoj strani ulice :-)

Nego, jel zna netko za ginekološku ordinaciju u centru, trešnjevci i taj krug, da je privtna, ali da ima ugovor s HZZO-om?

senadash
16.07.2011., 13:06
jel mi moze iko reci sta o poliklinici iVf i dr.simuniicu? meni treba dobar ginekolog endokrinolog i jedna kolegica mi je rekla za njega....posto sumnjam na PCOS vjerojatno ce mi trebat raditi hormonalni status i koliko ce me to sve kostati! cure pomozite sa vasim iskustvima!!!

iva2301
19.07.2011., 23:45
I mene ovo zanima... razmišljala sam o poliklinici Škvorc u Samoboru, ali ne vidim baš puno iskustava :ne zna:

:W

Ginekologija Babić u Trnskom..dr. Silva Babić
termin se može dobiti jako brzo..evo ja sam jučer zvala i odmah danas sam uspjela dobit termin..
pregled je 250 kn, papa je 150, kompletan pregled (znači uključuje papu i uzv) je 500 kn...za ostalo neznam jer mi nije trebalo do sada..ali ima svoju stranicu na netu pa si pogledajte.pošto neznam jel smijem tu linkove stavljati..
i ako nazovete da pitate sve što vas zanima sve će vam strpljivo objasnit :)

Sadie G.
28.07.2011., 18:21
Preporuka privatnika - Poliklinika Nemetova na Mihaljevcu, dr. Tomislav Miletić.

Već 5-6 godina idem k njemu, savršeno ljubazan, ugodan, nije ljigav (za one kojima je to bitno :) vidio me u svakakvim situacijama, od prvog ginekološkog pregleda ikad do dolaska menge na prepad dok sam raskrečena na stolu :facepalm:), uzme vremena za pacijenta, odgovara na sva pitanja. Pregled + papa + UZV nekih 500 kn koliko se sjećam.

Naručivanje isto funkcionira odlično, obično mogu dobit isti tjedan termin, rijetko kad idući ako mi ne paše uz faks npr.

Malo dodatnih informacija - kad sam vadila nalaze za hormonalnu kontracepciju, samo sam od njegove ordinacije prošetala malo do laboratorija vadit krv i na kat ultrazvuk dojke - za pola sata sam obavila sve, bez čekanja uz maksimalnu ljubaznost, nalaz krvi stigao isti dan na e-mail adresu, papa nalaz stigao na kućnu adresu za otprilike tjedan dana. Sve skupa (ginekologa + krv + uzv dojke) sam platila oko 1300 kn mislim.

Allexis
16.08.2011., 23:19
ne znam jel smijem ovo tu staviti --> obrisan link

al me zanima jel to onaj dr. kraljević iz vinogradske ili sv. duha (zaboravih koja bolnica) kojeg su svi hvalili tu na forumu....jer bih u tom slučaju uzela kupon....

tnx :)

Nisu dozvoljeni linkovi na profitne stranice. Mogla si samo navesti da si našla ponudu za ordinaciju dr. Zdenka Kraljevića na Vrbanima i pitati cure za savjet. Sashica

no_logoo
19.08.2011., 19:01
Jel netko išao u Medikol, kod njihove ginekologice? Kakva su iskustva?

Naime, pitam to zato što će oni uskoro sklopiti ugovor s HZZO-om pa bi postojala opcija da se prebaci k njoj! Sad već primaju predbilježbe, više na njihovom webu, pod novosti! :)

Jel netko zna kakva je ta dr. Šimulin?

any_222
27.08.2011., 15:49
cure,jel ima neka svježa iskustva sa doktoricom Silvom Babić?kakva je?i zanimam me cijena pregleda,pape i ultrazvuka?

sad vidim nekoliko postova iznad da je cijena 500kn.promaklo mi prvi put.
ali iskustva na forumu su podjeljena...nekima je koma,a nekima super i sad sam u nedoumici jel da idem kod nje ili ne.jel imate nekog drugog za preporučiti da je blizu centra?i da je žena.

Allexis
28.08.2011., 10:33
cure,jel ima neka svježa iskustva sa doktoricom Silvom Babić?kakva je?i zanimam me cijena pregleda,pape i ultrazvuka?
ali iskustva na forumu su podjeljena...nekima je koma,a nekima super i sad sam u nedoumici jel da idem kod nje ili ne.jel imate nekog drugog za preporučiti da je blizu centra?i da je žena.

silva babić nije više u centru u ginodermi....preselila je u svoju ordinaciju u novom zagrebu --> http://www.ginekologijababic.hr/

frendica ide kod nje već par godina i ona je zadovoljna....al osim PCOS-a, ona nema nikakvih problema, tako da o stručnosti dr. ne znam ništa više....

cijena za pregled s ultrazvukom i papa testom je 500 kn...

u ginodermi (http://ginoderma.hr/index.html) (kod petrove crkve) imaš ginekologicu, ovdje na forumu su je hvalili, pa pogledaj njihove stranice....

moja preporuka su danka mirić-tešanić (http://www.ginekologija-grujic.hr/hrv/index.asp) (na zvijezdi kod grujić-koračin) i tihana mazalin (http://www.ordinacija-mazalin.hr/Page/ordinacija-mazalin/51.aspx) (iza kvatrića)

iva2301
04.09.2011., 00:43

Ja bi ti stvarno preporučila Silvu Babić.. meni je prvi pregled bio kod nje i stvarno sam otišla s pregleda skroz zadovoljna i nisam mogla vjerovati da sam prije povjerovala u sve one priče da je to nešto grozno..baš napravi ugodnu situaciju..
A zadnji put sam došla u žurbi, nenajavljena i sjela tamo u čekaonicu..i dr. mi je lijepo rekla da samo slobodno pričekam i da čim bude pauza neka da će me pozvati unutra..sve ide bez ikakve nervoze..a sestra mi je mrak :) presimpa žena..

Btw daj mi pliz to gdje si našla da je netko napisao da je koma..Nisam to uopće primijetila..pa ako znaš di je to baš me zanima da pročitam :)

Eeee i da..moja preporuka je još dr.Rašid Hasić (znam, muško je haha ali stvarno sve najbolje o njemu)..on je na Medveščaku..moja mama ide kod njega već skoro 20 godina i kaže da je to poseban doktor, pravi profesionalac..i da nema toga što bi ju navelo da ode kod nekog drugog..

ditta
06.09.2011., 22:11
Dr Silva Babić je odlična ako nemaš ozbiljnije probleme i ako si pobornik hormonalne kontracepcije. Ja sam kod nje bila jedno vrijeme, riješila mi je ranicu na grliću materice, bila sam jako zadovoljna ali se kasnije nismo nikako mogle naći oko problema jajnika i uzimanja hormonske kontracepcije. Čak me išla ubijeđivati u to da trombozu nisam dobila od kontracepcije, mada sam joj pokazala hematološke nalaze koji potvrđuju da je kontracepcija bila "okidač". Pokazala se jako sujetnom i potpuno nefleksibilnom. To je bio moj posljednji odlazak kod nje.

Ako vam nije žao 500 kn za generalku, ona je super, jer objašnjava, posveti se itd, al za neke ozbiljnije stvari, bolje naći dobrog doktora u domu zdravlja ili po mogućnosti privatnika koji radi i u bolnici (iskusniji je + zlu ne trebalo).

LadyMA
07.09.2011., 11:04
A hoće privatni ginekolozi primiti ako samo želim nove tablete? Pijem Diane 3 mjeseca, ali bih ih promijenila. Papu ne trebam.
Kako to onda ide? Koliko se to plaća otprilike, ako je koja bila...

any_222
10.09.2011., 16:52
cure,hvala vam na savjetima...nisam još otišla kad nije ništa hitno tako da ću još malo pogledati iskustva sa ostalima,ali ako ništa ne nađem otići ću do nje.idem čisto zbog kontrole,nisam bila duže vrijeme pa bih napravila kompletan pregled.ne zanima me hormonalna kontracepcija pa valjda neće biti nesporazuma.

@ iva2301 - sva iskustva (pozitivna i negativna) sam pronašla ovdje na forumu pa pogledaj par stranica unatrag.ima tu toga :)

ajam24
13.09.2011., 13:28
Zna li netko gdje je nestala dr.Boras iz Harni? Došla im je nova doktorica, Dr. Đurđa Žigmundovac-Klaić, ima ntko preporuku? Zahvaljujem :)

Gusfraba
13.09.2011., 16:39
A hoće privatni ginekolozi primiti ako samo želim nove tablete? Pijem Diane 3 mjeseca, ali bih ih promijenila. Papu ne trebam.
Kako to onda ide? Koliko se to plaća otprilike, ako je koja bila...

Možeš, primit će te najnormalnije, bilo bi dobro ako imaš nalaze od prije da im doneseš, da bace pogled i mogu te savjetovati koje bi ti bile najbolje.

Ja sam isto prešla sa Diane na Yaz, bez ikakvih problema i posljedica, isto kod privatnika.

Moja preporuka je poliklinika Zahi (dr. Zahi Khouri), izuzetno ljubazan i susretljiv doktor, meni je to nakon neugodnog iskustva bilo pravo čudo od pregleda - bezbolno, brzo, doista i posluša kaj mu imate za reći, odgovori na sva pitanja. Uglavnom, osjećate se kao čovjek, a ne kao krpa za brisati pod. Sve pohvale i preporuke, ja odsad namjeravam ići samo tamo!

Za cijenu se možeš raspitati telefonski kolko bi bilo, ja sam prvi put išla preko kupona, a drugi put sam radila ultrazvuk, mislim da sam ga platila 250 kn.

Mislim da čovjek ima pravo od ginekologa/ice očekivati da mu nitko ne upada u ordinaciju za vrijeme ginekološkog pregleda (i ne, nije se radilo o njezinoj medicinskoj sestri, već nekoj random iz te zgrade...). Meni to nije bilo normalno, pa sam otišla u polikliniku Zahi, a sa pregleda izlazila sa osmjehom na licu. Super zadovoljna!

Allexis
13.09.2011., 21:06
Zna li netko gdje je nestala dr.Boras iz Harni? Došla im je nova doktorica, Dr. Đurđa Žigmundovac-Klaić, ima ntko preporuku? Zahvaljujem :)

probaj pitati na HZZO ginekolozi, jer je ona i socijalna gin, radi u nekom domu zdravlja....možda u laginjinoj, al nisam sigurna....

sanjuška67
16.09.2011., 09:20
Sve pohvale za dr. Silvu Babić, jučer prvi puta bila kod nje žena je odlična. Sve možeš pitati, objašnjava sve,vrlo ugodna kao osoba. Preporučam!!!:)

*RE*
16.09.2011., 14:07
bilo bi dobro ako neko zna di su dr.boras i dr.šemnički iz harni da javi i ovdje

Mojomojave
16.09.2011., 19:38
Evo informacije, ako nekome bude korisna.

Odabrala sam po preporuci dr. Evu Jendriš, fantastična je.
Posvetila mi se i prije i poslije pregleda. Sve objasni i priča, a ne da šuti kao neki ginekolozi. Otvorena komunikacija skroz.

I još je sve super tako da je zadovoljstvo bilo veće :)

Danijela Lučić u Suncu Jarun je izvrsna! Mlada, stručna, komunikativna i još uz sve super dijagnostičarka!

winnerica
18.09.2011., 00:58
Cure jel neka od vas u skorije vrijeme stavljala spiralu privatno, trebam preporuku - tražim brzinu u postupku i o.k. cijenu.

svesami
20.09.2011., 20:44
bilo bi dobro ako neko zna di su dr.boras i dr.šemnički iz harni da javi i ovdje

i ja nestrpljivo čekam, nedam Dr. Boras Slivar za ništa na svijetu!!!:cerek:

svesami
23.09.2011., 10:54
Drage cure, obavještavam vas da me kontaktirala dr. Boras Slivar od 3. 10 radi u
Medicinskom centru Kuna-Perić. Baš sam sretna!:cerek:
Javite se na pp za broj moba!

Lukrecija13
23.09.2011., 10:57
Drage cure, obavještavam vas da me kontaktirala dr. Boras Slivar od 3. 10 radi u
Medicinskom centru Kuna-Perić. Baš sam sretna!:cerek:
Javite se na pp za broj moba!

Bog te blagoslovio! :cerek:
Pliz, pliz i ja bi broj moba jer sam kod nje počela voditi trudnoću i pala sam u totalnu depresiju kad sam saznala da je otišla od Harni.

svesami
23.09.2011., 11:15
:):cerek: I tebe draga moja!

McLaren111
23.09.2011., 14:28
Poliklinika Ginekos na Črnomercu je nova provatna poliklinika u Zagrebu. Tamo sada rade dr. Kos i dr. Ujević iz Vilija. Ima netko informacije i iskustva?

nicolina
23.09.2011., 18:26
Šta su sve otišle od Harni??? I meni je dr. šemnički danas javila da od 3. 10 radi u Medicinskom centru Kuna-Perić.
nema nikakvih informacija o tom centru na netu... Jel to neka privatna poliklinika i koje su cijene sad tamo jel netko zna?

svesami
23.09.2011., 18:43
Šta su sve otišle od Harni??? I meni je dr. šemnički danas javila da od 3. 10 radi u Medicinskom centru Kuna-Perić.
nema nikakvih informacija o tom centru na netu... Jel to neka privatna poliklinika i koje su cijene sad tamo jel netko zna?

Meni je dovoljno da je šef dr. Kuna-šef na ginekologiji u Vinogradskoj. Valjda nije skuplje nego u Harni! :D
Moram nazvati da pitam detalje.

*RE*
24.09.2011., 18:42
o, hvala kaj ste i tu javile di su 'prebjegle' :D
i ja se nadam da ne bude skuplje inače tražim novu :(

lunica26
25.09.2011., 04:05

Sve najljepše i najdivnije imam za reći za doktoricu Žigmundovac-Klaić.Savjesna,temeljita,pristupačna...sve će ti objasniti.

Već sam godinama njen pacijent,a i trudnoću sam vodila kod nje.Samo riječi hvale.

Allexis
25.09.2011., 13:25
pa zar nije ta klaić socijalna :confused:

nicolina
27.09.2011., 21:07
Meni je dovoljno da je šef dr. Kuna-šef na ginekologiji u Vinogradskoj. Valjda nije skuplje nego u Harni! :D
Moram nazvati da pitam detalje.

Pitala sam. Za nas stare pacijente cijena ko i do sada :cerek: pa joj se javite za ostale je veća

evelyn
01.10.2011., 17:24
Kakva su vam iskustva s dr.Gudelj koja radi u poliklinici Harni?

malla21
05.10.2011., 16:45
molim iskustva s dr. Škrablin?
Danas sam dobila preporuku za nju od soc. ginekologa, a švrljajući po netu, nisam baš naišla na puno riječi hvale.. Malo sam zbunjena :ne zna:

Allexis
07.10.2011., 16:38
cure, ako koga zanima, moja ginekologica Tihana Mazalin ima popust - pregled + papa test + uzv = 235 kn....ja sam upravo kupila kupon na kupi me....

phlekica
08.10.2011., 09:18
Neznam, meni su sve te opcije s kuponima i popustima sumnjive. Znaći da moraju skupljat pacijente s popustima, jer ne rade dost dobro da im dođu ionako.

Allexis
08.10.2011., 10:59
meni je ona jako dobra, idem kod nje već 6 godina....jedino što je sve donedavno radila u eljugi, a sad je otvorila svoju ordinaciju, tako da je popust vjerojatno zbog toga....

redovito pratim popuste i dosad je još jedino dobro bilo kod kraljevića na vrbanima III...ostali su i meni sumnjivi, jer uopće ne nalazim nikakve recenzije....

MARE15
08.10.2011., 11:45
Pozdrav cure! :)

Trebam malu pomoć..:503:
Tihana Mazulin? ići ili ne ići?
imate li iskustva kod nje?
Zahvaljujem na svakom odgovoru :cerek:

Allexis
08.10.2011., 12:05
ako planiraš uzeti onaj popust, slobodno kupi...meni je ona odlična i s njom imam samo pozitivna iskustva...a kao što napisah gore, idem već 6 godina kod nje....

MARE15
08.10.2011., 14:25
da, namjeravala sam uzeti taj kupon, pa sam malo sumnjičava :confused:
nisam baš niti uspjela naći neke kritike na njen račun,ali..
Nemam nikakvih problema, samo bi htjela obaviti redoviti pregled, pa mi je ovo kao uredu prilika.
Otići ću, pa javim kako je bilo :mig:
hvala Allexis :cerek:

Magic89
13.10.2011., 10:58
Ojla ja sam kod dr.N. Ljubojevića.. i zasad sam zadovoljna..jest da ostavim masu novaca tamo al da se pita socijalnog ginekologa ne bi nikad se rješila nekih stvari

ajetam
13.10.2011., 18:12
meni bi trebao savjet za mamu ima 45 godina i danas ja bila na vulvoskopiji ,nalaz je :na stražnjoj komisuri otočoći acido-bijelog epitela . mora napraviti biopsiju i phd da li netko ima za preporuciti ordinaciju ili bas ginekologa za taj zahvat . .. hvala

leonessa88
17.10.2011., 12:35
Pitanje.....

da li je itko bio u poliklinici beta-plus????kakvi su tamo doktori??

Trebam na pregled....prije sam išla u polikliniku Harni kod doktorice Harni...no zadnji puta sam ostala šokirana jer sam bila gotova za 4 minute...nisam stigla ništa pitat...i imam osječaj da im je samo stalo do zarade....:(((

Neki hvale doktoricu Boras Slivar koja je tamo prije radila...no sada je u poliklinici Kuna-Perić...

Nisam iz Zagreba...i ako ima tko kakav savjet kome na kraju otić....neka javi...

malla21
17.10.2011., 18:09
Pitanje.....

Trebam na pregled....prije sam išla u polikliniku Harni kod doktorice Harni...no zadnji puta sam ostala šokirana jer sam bila gotova za 4 minute...nisam stigla ništa pitat...i imam osječaj da im je samo stalo do zarade....:(((

Neki hvale doktoricu Boras Slivar koja je tamo prije radila...no sada je u poliklinici Kuna-Perić...

Nisam iz Zagreba...i ako ima tko kakav savjet kome na kraju otić....neka javi...

Sve pohvale za Betaplus... I cijene su najniže, ako usporedimo s drugim privatnim ginekološkim poliklinikama... :top:

Ms.Kali
21.10.2011., 14:49
Pitanje.....

Bila sam nedavno u beta plus. Mogu rec sve super. Narucila sam se on line, zenskica me za par min zvala i nudila termin isti dan. Bila sam kod dr. Banović. Mozes ga pitat kaj god hoces, ako dodjes s nekim problem sam ti isprica sve potrebne informacije. P.S.slobodno biras doktora kojeg zelis, imas na njihovoj stranici popis svih. Super je i kaj imaju studentski popust.

Vecina doktora iz te poliklinike ti rade i po bolnicama. Ukratko, bilo je jedno ugodno iskustvo :)

Mina94
13.11.2011., 20:58
Pozdrav curke,
za početak ISPRIČAVAM se za ovu temu, jer ZNAM da ima već 10000 pitanja kao moje, ali jednostavno nemam vremena tražiti odgovore jer mi je jako hitno, pa Vas molim za razumjevanje.

Možete mi preporučiti nekog privatnog ginića u Zg, al po mogučnosti da je ginekologica, jer to mi je prvi pregled (imam 17 god) i osjećat ću se ugodnije uz žensku osobu.. (bar tako mislim) :mig:
Trebala bih napraviti PAPU i UZV..

Trenutno razmišljam od poliklinici Harni, Ginodermi i gin.ord Snježane Belak..

Može neke preporuke cure? THX unaprijed..

Allexis
14.11.2011., 00:02
ja bih ti preporučila dr. tihanu mazalin (http://www.ordinacija-mazalin.hr/Page/ordinacija-mazalin/51.aspx) ili dr. silvu babić (http://www.ginekologijababic.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=115&Itemid=53) za prvi pregled...

prvi pregled kod ginekologa sam obavila kod dr. mazalin i nakon toga kod nje i ostala....moja sestra je 1. put bila kod dr. babić i također tamo ostala....obje su stvarno drage, sve ti objasne, nita ne boli kod pregleda...odmah naglasi da ti je 1. put kod ginekologa....

Giovanna26
14.11.2011., 18:43
Evo, ja sam petnaestak godina bila kod dr. Mazalin, (tada Stojic), od njenih samih pocetaka u Eljugi, takodjer seka je kod nje od tada, njoj je i vodila trudnocu.
Stvarno mogu reci samo rijeci pohvale. Bila sam kod nje i sada, od kada je privatno, ali, takodjer narucila sam se i u BetaPlus, kod dr. Romane Dmitrovic, jer trebam, zelim konzultacije dodatne (zbog dijagnoza), a i zbog moguceg IVF postupka.
Za dva tjedna pisem dojmove!
Ako netko moze nesto reci, zna, dapace.

Allexis
15.11.2011., 23:39
Eljuga --> pregledi u pola cijene do kraja godine

http://poliklinika-eljuga.hr/poliklinika-novosti/

medstud
22.11.2011., 15:31
Pozdrav curke,
za početak ISPRIČAVAM se za ovu temu, jer ZNAM da ima već 10000 pitanja kao moje, ali jednostavno nemam vremena tražiti odgovore jer mi je jako hitno, pa Vas molim za razumjevanje.

Možete mi preporučiti nekog privatnog ginića u Zg, al po mogučnosti da je ginekologica, jer to mi je prvi pregled (imam 17 god) i osjećat ću se ugodnije uz žensku osobu.. (bar tako mislim) :mig:
Trebala bih napraviti PAPU i UZV..

Trenutno razmišljam od poliklinici Harni, Ginodermi i gin.ord Snježane Belak..

Može neke preporuke cure? THX unaprijed..

Ja ti preporucam Dr. Mihelcic-Labura iz Poliklinike Eljuga, moj prvi put je bio kod nje. Zena je zakon, prica s tobom da ti bude ugodnije, sve ti objasni, ne zuri pa ak imas pitanja sve odgovori kak treba :D Sad kad sam bila kod nje (nedavno) je pregled+UZV+papa test=300kn (mislim da je to bilo za sve zene ispod 35 :D

Princess15
28.11.2011., 22:18
Evo, ja sam petnaestak godina bila kod dr. Mazalin, (tada Stojic), od njenih samih pocetaka u Eljugi, takodjer seka je kod nje od tada, njoj je i vodila trudnocu.
Stvarno mogu reci samo rijeci pohvale. Bila sam kod nje i sada, od kada je privatno, ali, takodjer narucila sam se i u BetaPlus, kod dr. Romane Dmitrovic, jer trebam, zelim konzultacije dodatne (zbog dijagnoza), a i zbog moguceg IVF postupka.
Za dva tjedna pisem dojmove!
Ako netko moze nesto reci, zna, dapace.

Sve najbolje o dr. Dmitrovic - zahvaljujuci njoj imamo dva smotuljka koja smo dugo iscekivali :)
I kad je bila najveca frka uvijek je bila puna podrske i prisebna.

Giovanna26
29.11.2011., 20:50
Sve najbolje o dr. Dmitrovic - zahvaljujuci njoj imamo dva smotuljka koja smo dugo iscekivali :)

Hvala najljepsa!
Lijepo, ugodno je cuti tako nesto.
Evo, sutra idem, pa vjerujem da ce sve biti dobro.
Bilo kakav savjet, ili nesto, dobro je dosao, jer sam vec jako umorna od svega, i iskreno kao da cekam da je sutra taj dan, kada ce se dio mojih problema rijesiti, jer ce netko postaviti dijagnozu, problem na mjesto, i onda to rijesiti.
Hvala puno, i cestitike na divnim,malim smotuljcima! :cerek:
Nadamo se i mi!
Pozdrav!

Giovanna26
30.11.2011., 23:03

Evo, danas bila kod dr. Dmitrovic, i stvarno samo rijeci pohvale.
Kako dijagnoza nije nikako dobra, nisam bas niti ja, pa napisem dojmove kada cu biti bolje.
Ako vas sto zanima, pitajte.
Svaka preporuka!

nemam-iksicu
30.11.2011., 23:21
Par puta sam išla kod Snježane Belak i očajna je, užasno loša atmosfera mi tamo vlada, ona sva nekakva tiha niš ju ne čuješ kaj priča, uglavnom nisam zzadovoljna. Imala sam osjećaj ko da satima ležim na onom stolcu.
AL zato Višnja Tadić mi je mrak! Žena je tako simpatična, pričljiva... Ni ne osvrneš se ni ne skužiš da te pregledala koliko je nježna.
Imaju i jednu mladu tamo doktoricu za koju ne znam kak se zove također je genijalna.
I ak sestri napomeneš da si student odmah ti popust da.
Sad planiram u Eljugu iskoristit onih 300 kn do kraja godine, može mi netko reč tko je od onih sa popisa najbolji? Osim muškog, njega neću. Dakle ako moram birat između njih: Marija Hršak, Renata Obrad-Sabljak, Tajana Klepac Pulanić i Nataša Mihelčić Labura.
Bitno mi je da nije neka tiha i povučena

Allexis
30.11.2011., 23:57
za prve 3 možeš potražiti dojmove na temi HZZO ginekolozi, jer one istovremeno rade i u DZ....kod tajane klepac pulanić se možeš i prijaviti, još uvijek prima nove pacijentice..ona je u DZ borongaj...

0merta
01.12.2011., 18:37
A šta kažete na dr. Radončića i Polikliniku Vili ? Trebala bi tamo ić na laser (CIN III + VaIN III).

Francesca
05.12.2011., 08:34
Pitanje.....

Dr Boras Slivar je predivna, za svaku preporuku, godinama sam bila njen pacjent dok nisu pocele moje muke po Mpo-u kada mi ona vise nije mogla pomoci

Preporucila sam ju i prijateljici za vodenje trudnoce i prezadovoljna je

Perica79
06.12.2011., 13:45
Par puta sam išla kod Snježane Belak i očajna je, užasno loša atmosfera mi tamo vlada, ona sva nekakva tiha niš ju ne čuješ kaj priča, uglavnom nisam zzadovoljna. Imala sam osjećaj ko da satima ležim na onom stolcu.
AL zato Višnja Tadić mi je mrak! Žena je tako simpatična, pričljiva... Ni ne osvrneš se ni ne skužiš da te pregledala koliko je nježna.
Imaju i jednu mladu tamo doktoricu za koju ne znam kak se zove također je genijalna.
Sad planiram u Eljugu iskoristit onih 300 kn do kraja godine, može mi netko reč tko je od onih sa popisa najbolji? Osim muškog, njega neću. Dakle ako moram birat između njih: Marija Hršak, Renata Obrad-Sabljak, Tajana Klepac Pulanić i Nataša Mihelčić Labura.
Bitno mi je da nije neka tiha i povučenaMarija Hršak s Jaruna je i moja ginekologica i moram reći da sam bila apsolutno nezadovoljna nakon njezinog pregleda, jer je bio izrazito bolan.

Imala sam gljivice, pa mi je zbog njih gurala ono užasno metalno u vaginu i širila i nakon toga sam počela krvariti. Ne jako krvarenje, ali onako slabije i boljelo je kao vrag.

Od tad nisam godinama bila kod ginekologa. Meni je bila grozna. Najgore od svega je što opet moram kod ginekologa, a pošto nemam nikakvog privatnika, morat ću otići do nje.

Ako ispadne kako nisam htjela, jednostavno ću si naći nekog privatnika.

Perica79
06.12.2011., 14:09
Kad sam već ovdje, može li mi itko preporučiti nekog ginekologa koji je stručan u svojem poslu i dobar?
Nezadovoljna sam svojom socijalnom ginekologicom, a budući skoro planiram i trudnoču trebao bi mi neki dobar ginekolog ( preferiram ginekologicu).

Vidim da tu ima puno postova i većina su kritike ginekologa, a nisam vidjela baš puno postova gdje se isto ime ponavlja više puta i da slovi za super ginekologa?

I kolika je uopće cijena privatnog ginekologa? Nipošto ne bih htjela ići ili imati trudnoću kod nekog očajnog ginekologa, grubog, nestručnog i što ja znam što sve ne.

RAdije ću platiti koliko treba pa da imam nekog dobrog..

U oko mi je upala jedino ta ginekologica Boras Slivar za sad, jer ima preporuku 2 žene.

Koliko ona košta, ako netko zna i gdje točno radi, jer sam Googlala i netko kaže u poliklinici Harni, a drugi u jednoj drugoj, pa nisam na ti gdje točno.

Ne da mi se sad zvati brojeve, a i moram reći da imam strah od ginekologa

EDIT: Ovo nije odvojena tema, već samo samo upotrijebila naslov u postu. TAko da ne bi dobila infraction od moderatora.

Francesca
06.12.2011., 14:33
Kad sam već ovdje, može li mi itko preporučiti nekog ginekologa koji je stručan u svojem poslu i dobar?
Nezadovoljna sam svojom socijalnom ginekologicom, a budući skoro planiram i trudnoču trebao bi mi neki dobar ginekolog ( preferiram ginekologicu).

Vidim da tu ima puno postova i većina su kritike ginekologa, a nisam vidjela baš puno postova gdje se isto ime ponavlja više puta i da slovi za super ginekologa?

I kolika je uopće cijena privatnog ginekologa? Nipošto ne bih htjela ići ili imati trudnoću kod nekog očajnog ginekologa, grubog, nestručnog i što ja znam što sve ne.

RAdije ću platiti koliko treba pa da imam nekog dobrog..

U oko mi je upala jedino ta ginekologica Boras Slivar za sad, jer ima preporuku 2 žene.

Koliko ona košta, ako netko zna i gdje točno radi, jer sam Googlala i netko kaže u poliklinici Harni, a drugi u jednoj drugoj, pa nisam na ti gdje točno.

Ne da mi se sad zvati brojeve, a i moram reći da imam strah od ginekologa

EDIT: Ovo nije odvojena tema, već samo samo upotrijebila naslov u postu. TAko da ne bi dobila infraction od moderatora.

Slivar Boras ti sad radi u poliklinici Kuna Peric, nedavno je presla

Marija Hršak s Jaruna je i moja ginekologica i moram reći da sam bila apsolutno nezadovoljna nakon njezinog pregleda, jer je bio izrazito bolan.

Imala sam gljivice, pa mi je zbog njih gurala ono užasno metalno u vaginu i širila i nakon toga sam počela krvariti. Ne jako krvarenje, ali onako slabije i boljelo je kao vrag.

Od tad nisam godinama bila kod ginekologa. Meni je bila grozna. Najgore od svega je što opet moram kod ginekologa, a pošto nemam nikakvog privatnika, morat ću otići do nje.

Ako ispadne kako nisam htjela, jednostavno ću si naći nekog privatnika.

Bojim se da bi te kod svakog malo boljelo pod gljivicama ali slazem se da ima grubih i manje grubih a ja sam ih bar raznih izmjenjala :zubo:

Sashica
06.12.2011., 20:31

Vrlo vjerojatno je da te tako boljelo zbog gljivica, jer gljivice znaju dosta iziritirati sluznicu i rodnicu iznutra pa pregled može biti dosta bolan. Pogotovo ako si bila napeta i spekulum (to metalno) nije mogao glatko ući.

bubimiri
07.12.2011., 16:24

preporučam doktoricu Ujević iz Poliklinike Ginekos, prije je radila u Poliklinici Vili, ne žalim niti kune ostavljene njoj :)
Zanimljiva i ugodna, uvijek možeš nazvat na mob i pitat ako ti nešto treba,
a termin se dobije jako brzo.
Prije nje sam imala loše iskustvo s pregledom, pa mi je puno značila nježna ženska ruka!

medstud
07.12.2011., 19:02
Bitno mi je da nije neka tiha i povučena

Meni je Mihelcic Labura bila super, prica s tobom tjekom pregleda, njezna, sve super imam reci za nju :D

Ninna
16.12.2011., 22:43
Marija Hršak s Jaruna je i moja ginekologica i moram reći da sam bila apsolutno nezadovoljna nakon njezinog pregleda, jer je bio izrazito bolan.

Od tad nisam godinama bila kod ginekologa. Meni je bila grozna.

ona je i moja ginekologica u dz jarun i moram se složiti s tobom, da ne ispadne da si samo zbog gljivica imala bolan pregled
meni je svaki pregled kod nje bio užasno bolan i već sam pomislila da je to normalno tako, sve dok neki dan nisam otišla napraviti briseve i uzv privatno,
isto sam imala gljivice, a ništa nisam osjetila jer je žena bila prenježna
i nakon toga, mislim da kod Hršakice više nikad neću otići osim za recepte i uputnice, jer ja sam znala imala lagano krvarenje čak i nakon uzv-a :eek:
više niti onaj gel ne stavlja nego onako na suho i na silu ugura, a za papu da ne govorim :rolleyes:
prestrašno nešto
samo me zanima, da li kad radi u eljugi isto tako divno pregledava ili je tamo ipak nježnija :rolleyes:

Allexis
16.12.2011., 23:49
što se privatnih ginekologa tiče, dobra mi je tihana mazalin...nježna kod pregleda, doslovno ništa ne osjetiš...kad nemam novaca za privatno, idem kod socijalne - Suzane Bokić i za nju vrijedi isto što sam rekla za ovu privatnu...očito sam imala sreće s ginekolozima :)

dorica505
17.12.2011., 10:20
Drage cure,meni je prvi put da idem na pregled i zato bih htjela naći nekog najboljeg mogućeh...Dosta sam čitala forum,no ima previše imena i previše podvojenih mišljenja.Ono što ja želim je običan ginekološki pregled,pošto mi je prvi put-ne znam što još trebam obaviti a da je cijena normalna :) I sad,ako bi se našla neka dobra duša za savjet bila bih joj zahvalna :)

frka20
18.12.2011., 19:27
trudna sam 5 tj i trebala bih na uzv čim prije da vidim dal je sve ok,dal je
na pravom mjestu :D (obzirom na prethodne neuspješne trudnoće),moja soc.ginekologica (Puvačić) nema uzv.
molim Vas hitno info gdje mogu obaviti samo uzv čim prije (prije Božića),
te cijenu ako znate.Živim na Jarunu.
hvala!

Sashica
18.12.2011., 21:04
Pa kod bilo kojeg gina privatnika možeš napraviti samo UZV, ali ne znam koliko se gdje treba čekati. Probaj nazvati nekoliko ordinacija.

rossi79
19.12.2011., 07:54
trudna sam 5 tj i trebala bih na uzv čim prije da vidim dal je sve ok,dal je
na pravom mjestu :D (obzirom na prethodne neuspješne trudnoće),moja soc.ginekologica (Puvačić) nema uzv.
molim Vas hitno info gdje mogu obaviti samo uzv čim prije (prije Božića),
te cijenu ako znate.Živim na Jarunu.
hvala!

ja ti mogu preporučiti svoji ginekologicu dr. Ullu Marton. zahvaljujući isključivo njenom iskustvu i znanju, a i vrhunskoj aparaturi, iznijela sam do kraja izrazito kompliciranu trudnoću i danas imam zdravog dečkića.
inače možeš doći brzo na red, možda već idući dan nakon narudžbe. po pregledu naplaćuje 400kn... tu je uključen pregled i uzv.

http://www.ginekologija-marton.hr/

tina989
28.12.2011., 12:35
Drage cure, da li mi netko može reći više o Poliklinici Pintarić, svaki odgovor bi mi značio. Hvala puno. Pozz

Linea Exclusive
28.12.2011., 20:50
Drage cure, da li mi netko može reći više o Poliklinici Pintarić, svaki odgovor bi mi značio. Hvala puno. Pozz

Ja sam bila pacijentica te poliklinike, doduše kod svog doktora sa Sv. Duha (koji je i tamo radio).
Slučajno sam nekoliko puta bila baš kod dr. Pintarića, i jako mi se svidio - bio je jako strpljiv, nježan, uzimao mi anamnezu preko pola sata. A trebao mi je samo uzeti PAPA-u ili briseve.:) On mi se baš jako dopao.

Bunny Slippers
29.12.2011., 16:19
ja ti mogu preporučiti svoji ginekologicu dr. Ullu Marton. zahvaljujući isključivo njenom iskustvu i znanju, a i vrhunskoj aparaturi, iznijela sam do kraja izrazito kompliciranu trudnoću i danas imam zdravog dečkića.
inače možeš doći brzo na red, možda već idući dan nakon narudžbe. po pregledu naplaćuje 400kn... tu je uključen pregled i uzv.

http://www.ginekologija-marton.hr/

recimo, ja nisam baš tako zadovoljna. sve je bilo dobro ispočetka, ali kad je počela masovnije raditi (nakon što je rodila), počela je biti bezobrazno skupa. sjećam se jednog pregleda koji je koštao 900 kn, a onda me poslala da nosim briseve na analizu koji su koštali dodatnih 1100 kn. skoro me šlagiralo!
jednom sam trebala hitnu informaciju vezanu za yasmin tablete, zvala, ostavljala poruke, nikada mi se nije javila! za te pare bi se bar trebala javiti...

edit: trenutno sam kod dr. Findri-Guštek i skoro sam se onesvjestila od iznenađenja kad sam dobila poruku na mobitel da joj se javim vezano za nalaze!!! uvijek sam bila kod privatnika i nikada nisu bili tako ažurni i pažljivi. em ne plaćam ništa, nalaze dobivam jednako brzo, a svi problemi (ako ih ima) su riješeni brzo i uz minimalnu upotrebu antibiotika (kod Martonice sam znala piti i 3-4 vrste antibiotika u 2 mjeseca...)
topla preporuka za Findri Guštek!

gugolina
30.12.2011., 09:19
Kolika je cijena samo ultrazvučnog pregleda za trudnicu kod Silve Babić?

Imate li nekog za preporučiti a da je ok i da ima povoljan ultrazvuk? Napravila bih još 1 prije poroda, a u Vinogradskoj ne šalju na UZV zadnje tjedne ako nema potrebe.

Razmišljala sam i o tome da se naručim na UZV u Vinogradsku bez uputnice pa platim UZV. Može li se to? :ne zna:

Giovanna26
30.12.2011., 13:02
Ogromno, veliko ugodno iznenadjenje, i same rijeci pohvale, za polikliniku "Beta Plus", i dr. Dmitrovic.
Ali, bas cjelokupan dojam. Nikada jos nisam nigdje bila toliko saslusana, pregledana kao kod nje. Napokon mi je netko nakon petnaestak godina postavio dijagnozu.
Bili smo unutra oko 45 minuta, sve od toga razgovor.
S naglaskom, s njezine strane, da moramo biti u kontaktu, te da joj se telefonom, mailom, kako mi ogdovara, javim, bilo kada, da zna kako sam, sto dalje.
Nakon svega sto sam prosla, svaka preporuka!

Allexis
30.12.2011., 23:47
Imate li nekog za preporučiti a da je ok i da ima povoljan ultrazvuk? Napravila bih još 1 prije poroda, a u Vinogradskoj ne šalju na UZV zadnje tjedne ako nema potrebe.

moja gin naplaćuje 200 kn -->http://www.ordinacija-mazalin.hr/Page/cjenik/56.aspx

Daisy28
02.01.2012., 11:45
Evo ja moram pohvaliti dr. Đurđu Žigmundovac - Klaić. Radi u poliklinici Harni. Jako je stručna, dobro povezuje nalaze, daje savjete. I jako je ljubazna. Moja topla preporuka.

Također, pročitala sam negdje da radi u nekom domu zdravlja, ali nisam sigurna jel i dalje još radi? Jel zna netko?

Allexis
02.01.2012., 13:44
radi u dz, al nisam sigurna kojem...možda laginjina...probaj pitati na hzzo temi...iako sam sigurna da nema mjesta...

dinda83
03.01.2012., 09:12
je, u laginjinoj...ja sam bila pitala za nju jer nisam bila sigurna da li ona još radi u dz ili ne,negdje sam čitala da je otišla iz dz, a negdje piše da još radi...

Sabačka
03.01.2012., 12:24
Drage cure, zna li možda netko gdje privatno (ako uopće...) radi dr. Ivan Bolanča ili dr. Ante Vuković? Inače rade u Vinogradskoj, našla sam podatak da su radili kod Podobnika, no tamo mi kažu da već neko vrijeme nisu kod njih...

Hvala unaprijed...