PDA

View Full Version : O čemu sanjaju trudnice?

zoro007
11.02.2008., 21:36
O čemu sanjaju trudnice? Što više mi se bliži termin (33.tjedan) , to neobičnije stvari sanjam.
Prije 2 tjedna sanjam da sam rodila, a mala je svega kilu i pol...ne daju mi je na prsa već sestri i šogoru..sve se čudim zašto je tako mala, pa hranila sam se zdravo.haha.:lol:

sinoć sanjam da mi je gyn kao na pokretnoj traci inducirao porod..:eek:

o čemu vi sanjate?

sunny55
11.02.2008., 21:41
i ja sito sanjam gluposti...bas sinoc sanjam kako moja baka govori svima da je moja sestra rodila bebu,a ustvari je ona trudna 1 dan-to naravno nema veze sa istinom nista od toga..kad se sjetim jos nebuloza pisat cu

micikamikic
11.02.2008., 21:55
Sanjala sam svoju bebicu već sto puta:cerek: Vjerojatno sam opterečena s tim kakva ću biti kao mama pa često sanjam da sam ju zaboravila negdje ili da se ne snalazim najbolje. U zadnje vrijeme mi se zaleti da sanjam kako se pošteno prašim sa MM-om što pripisujem manjku tog istog:rofl::rofl:

zoro007
11.02.2008., 22:00
Sanjala sam svoju bebicu već sto puta:cerek: Vjerojatno sam opterečena s tim kakva ću biti kao mama pa često sanjam da sam ju zaboravila negdje ili da se ne snalazim najbolje. U zadnje vrijeme mi se zaleti da sanjam kako se pošteno prašim sa MM-om što pripisujem manjku tog istog:rofl::rofl:

jao da, erotski snovi su isto na repertoaru :D

Lali Puna
11.02.2008., 22:59
ja sanjam bebicu i bebi i trudničke snove isključivo, negdje od 34. tjedna
više skoro pa nemam netrudničkih snova

larazg
12.02.2008., 06:54
ja sam noćas sanjala Drakulu.

a to je zato jer mi je dragi išao u Rumunjsku na poslovni put

daca999
12.02.2008., 08:08
ja sanjam samo sex sex i sex...svaku noc....pa fali mi jebo te! I u snu je uvijek taaako super...

MalaLola
12.02.2008., 08:25
Ja vam neću ni pisati što sam sanjala dok sam bila trudna jer su se moje najgore noćne more ostvarile:(

iva1608
12.02.2008., 09:16
i ja sanjam gluposti.... sanjala sam da sam rodila, na carski, i kad sam došla vidjet bebicu u krevetiću bila je obučena u rozo od glave do pete... čak i roza kapicu je imala....a ja ko iz topa: pa jel ste vi normalni, malog ste mi obukli u rozo... a oni meni, pa nije mali nego "mala"... dalje se više ničeg ne sjećam...

ma sanjam totalne gluposti od kad sam trudna....

-leona
12.02.2008., 09:56
ja sam par puta sanjala da krvarim, valjda zato jer sam na pocetku stalno krvarila, uzas...
ustvari dosta ruznih snova imam, valjda jer sam od pocetka trudnoce, bas prestrasena..

cukerino77
12.02.2008., 10:00
ja sam je do sada sanjala dva puta, evo drugi put bas jutros....presvlacila sam svoju dragu bebolinu koja je imala samo par dana....ona je kihnula, a ja sam automatski rekla "na zdravlje!", a ona se meni nasmije i ni pet ni sest "hvala!"....slijedeca scena ja se derem za mm:ljubaviiiiiii, ima par dana i vec mi je nesto rekla, zlato mamino pametno!!!! :)

iva1608
12.02.2008., 10:20
ja sam je do sada sanjala dva puta, evo drugi put bas jutros....presvlacila sam svoju dragu bebolinu koja je imala samo par dana....ona je kihnula, a ja sam automatski rekla "na zdravlje!", a ona se meni nasmije i ni pet ni sest "hvala!"....slijedeca scena ja se derem za mm:ljubaviiiiiii, ima par dana i vec mi je nesto rekla, zlato mamino pametno!!!! :)

:lol::lol::lol::):eek::cerek:

sunce moje
12.02.2008., 11:50
Ja sanjam da sam rodila ranije, ali kao sve ok niš strašno. Poroda se uopće ne sijećam, ali kad dođem doma skužim da malog moram presvuć jer je ukakan a ja nemam u šta! Nisam niš pripremila, ni robicu oprala, nemam ni pelene ni gazice ni maramice ništaaaa! I onda mi ga nitko neće pričuvat da ja odem kupit neke stvari. Užas, već sam nekoliko put to sanjala u sličnim izdanjima. A u stvarnosti se već trgaju tko će ga sve čuvat i kupuju robicu.

vandea
12.02.2008., 12:20
meni neugodno i reci:cerek:...sanjala jednu bivsu simpatiju, decka:grli:...joj, probudila sam se u oblacima...da mi netko skuzio misli rekao bi da sam i nakon deset godina jos zaljubljena u njega...cijeli sam dan tako happy:jumping:, cak pozelim nazvati ga....bemti hormone:cice:..unistit ce me...tako mi je bilo i u prve dvije trudnoce, posebno ako bi mi mm digao zivac(u snovima se tjesim:bonk:)

morfin@
12.02.2008., 12:46
Ja sam jučer sanjala da idem roditi a da ništa nisam pripremila i kupila, da nemam pelene, da benkice nisu oprane, da nemam dekicu... ah!:flop: E onda sam sanjala neki žešći erotski san (2. put u trudnoći) i bio je tako real da sam se probudila meškoljeći se:rofl: a dragi spava sve u 16.:cerek:
Noćas sam sanjala da sam kod svojih i da mi u kuću dolazi tsunami :eek:. Znam samo da su svi iz svojih soba jurnuli kod mene da provjere da sam o.k. Bilo mi je baš strašno pa sam se probudila a MM me jaako zagrlio iako ga nisam htjela buditi, svejedno nisam zaspala više skroz dok on nije otišao na posao jer sam se bojala.:mig:
Neće valjda sad ovo svaku noć?!:confused::ne zna::mad:

micikamikic
12.02.2008., 13:27
meni neugodno i reci:cerek:...sanjala jednu bivsu simpatiju, decka:grli:...joj, probudila sam se u oblacima...da mi netko skuzio misli rekao bi da sam i nakon deset godina jos zaljubljena u njega...cijeli sam dan tako happy:jumping:, cak pozelim nazvati ga....bemti hormone:cice:..unistit ce me...tako mi je bilo i u prve dvije trudnoce, posebno ako bi mi mm digao zivac(u snovima se tjesim:bonk:)

:lol::lol::lol:legendo, imala sam slične snove, ludnica. Još mi je najgore kad se taman uživim u san, probudi me mjehur, a dok se vratim u krevet san ispario

mateeaa=)
12.02.2008., 17:22
eee...ma ja isto sanjam svakakve gluposti...
u sub sam sanjala da su mi obje bebice umrle (ne daj bože)...plakala sam i mm me probudio..
a sinoc sam imala lijep san :cerek: ...da mm i ja nakon nekog vremena, isprobavamo novi krevet...bilo je :cerek: ...ali to je samo san,nažalost :(

zoro007
13.02.2008., 08:52
opet sam sanjala gluposti. sanjam da sam srela moju frendicu francuskinju koja se nedavno porodila. dolazi ona sa svojim malim koji već ima podugačku žućkastu kosicu. Nosim ja i moju malu koja je u obliku mekane četverokutne krpe (mislim, još je u stomaku..haha).
Nakon što smo se pozdravile, sretnemo mi Napoleona Bonaparte i njegovu družicu (mora da je bila Josephine:lol:). Pokazuje nam napoleon ponosno svog sina...možete si misliti..on u vojničkoj uniformi..:rofl::rofl:

surferica em
13.02.2008., 09:40
kakav san sam pak ja noćas sanjala...trebalo mi je dobrih pola sata da dođem k sebi...:(
trčim prema/u nekakvim vlakovima...nemam torbu za rodilište...pregled kod gina...i loše vijesti...nešto nije u redu sa bebicom...ostajemo opet hospitalizirane...a nitko ništa ne govori, nemam pojma šta se događa...:eek: ja prestrašena i izvan sebe... a smještaju me u sobu u kojoj leže dva muškarca...:confused:

hvala Bogu da je to bio samo san...:s

mel777
13.02.2008., 09:44
ja sam sanjala svoj porodjaj... k'o da znam kako izgleda :)
bilo OK; e kad bi stvarno bilo tako...
sanjala sam i da mi dijete ima ogromne uši, kao
gremlin (onaj zeleni), a ja rekla da nema veze, to ćemo lako operirati :)
a erotski su snovi prisutni stalno...:D
i baš su dobri.

Rurik
13.02.2008., 10:04
Ja nisam bio doslovce trudan, ali mi je bila žena trudna...

Sjećam se da sam u vrijeme (naše) trudnoće često sanjao svoje pokojne pretke, baku, dedu... Bio sam svjestan da bi oni trebali biti "na nebu", no scene nisu bile X-fileovske već svakodnevne, doma u sobi i sl. I uvijek bi pao neki njihov dobronamjerni savjet...

I naravno, bilo je tu čestoerotskih snova, ono: libido stvoritelja!!!

vandea
13.02.2008., 17:41
ovo je sve bolje!!!!:lol:
nocas sanjala da me neki kosarkasi:ne zna: ne ostavljaju na miru i zele da im ja budem menadžerica:lol::rofl::lol::rofl:...hihihihihihihi
ja stvorena za to:s:mig:

kayah
13.02.2008., 18:01
ja sam sanjala da sam rodila psa sa plavom dlakom - ima to nekakvo značenje??

MAX-factor
13.02.2008., 18:04
ja svako vecer redovito sanjam da sam rodila i da djetetu nemam sta dati jesti, nista ne radi, niti jedna trgovina, niti ljekarna, ja i mm sami, nemam mlijeka, odjednom nestalo :confused::ne zna: katastrofa se osjecam svaki put kad se trgnem, prestarsno...
sutra idem kupiti jednu hranu za novorođence pa nek se nađe, makar za ljepše snove :mig:

mateeaa=)
13.02.2008., 18:15
ja svako vecer redovito sanjam da sam rodila i da djetetu nemam sta dati jesti, nista ne radi, niti jedna trgovina, niti ljekarna, ja i mm sami, nemam mlijeka, odjednom nestalo :confused::ne zna: katastrofa se osjecam svaki put kad se trgnem, prestarsno...
sutra idem kupiti jednu hranu za novorođence pa nek se nađe, makar za ljepše snove :mig:

:lol::lol::lol::lol:

vandea
14.02.2008., 09:01
JA ZELIM SANJATI VOJNIKE I BIVSE.....
kvragu, nocas sanjala porod...sto sam rodila???? kilogram bijelog graha, zrno po zrno i na kraju nausnicu koju je andrea jucer izgubila

funnys
14.02.2008., 09:13
ja sam sanjala noćas da sam kod doktora muškog, što je bitno jer idem kod ženske, I ON MENI POKAŽE MALOGA PIŠONJU:cerek: ozbiljno vidila sam ga u snu i izgleda ko mali crvuljak, i kaže" dobit ćete sina":)

mateeaa=)
14.02.2008., 16:03
JA ZELIM SANJATI VOJNIKE I BIVSE.....
kvragu, nocas sanjala porod...sto sam rodila???? kilogram bijelog graha, zrno po zrno i na kraju nausnicu koju je andrea jucer izgubila

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Zbunjevita :)
14.02.2008., 18:38
Nisam trudna, ali često to sanjam. :ne zna:

vandea
16.02.2008., 19:47
greska...kosarkase a ne vojnike...
nocas sam imala grozne snove, najprije sam krala tresnje za moje cure a poslije mi ih je policija oduzela....vjerujem da je sve to bilo zbog jucerasnjih losih vijesti...

Tara_24
17.02.2008., 08:52
da vam se i ja prikljucim buduci da imamo slicne snove...
mene su erotski snovi UBIJALI u prva tri mjeseca, sad su prestali :(, ali me sad ubijaju drugi snovi.. Nikad ne sanjam porod, nego samo neku ekipu iz Porezne koja mi salje racune...
Jel ima TO nekakvo znacenje? (porez uredno prijavila! :mig: )

Milushka
17.02.2008., 11:20
ja isto sanjam dosta često da se nešto ružno događa, a ja sam nemoćna i ne mogu niš napravit (valjda se bojim da neću bit dobra mama) :( ili da krvarim a doktori mi niš ne žele reć, ili da se mala već rodila a ja ne znam kaj bi s njom, i cijelo vrijeme se užasno, panično bojim... a valjda je to normalno, jer ne znam što me čeka :confused: (tješim se vješto :D)
a i erotski se snovi znaju zalomit...:cerek:

a najsmiješnije mi je to da skoro redovito sanjam svoju ex-patriju, Majčicu Rusiju jel, da sam tam (nisam bila 6 godina) i da uopće nisam trudna :D :D

cukerino77
18.02.2008., 07:30
mene su nocas napadali cak 2 puta....prvo su me / nas htjeli ubit neki vanzemaljci pa sam se probudila jer mi je bilo bed i u slijedecem snu su me ganjali neki kosooki i bio je svjetski rat...

Jolly
18.02.2008., 11:53
Prva dva mjeseca sam imala erotske snove, sada više ne, navikla sam se. Onda sam zbog krvarenja završila u bolnici, pa sam mjesecima sanjala da krvarim - e to je bilo užasno.

A jutros sam prvi put imala trudnički san - sanjala sam da dojim, i sve je išlo kao podmazano. Probudila sam s nekim divnim raznježenim osjećajem, sve mi bilo žao što sam se probudila.

morfin@
18.02.2008., 19:32
Jutros sanjam kako sam rodila curicu, 49 cm dugačka 3 i pol kile, vidim ju tek friško rođenu- još neokupanu.:) Zvoni budilica MM se diže, a i ja se trgnem iz sna spremat se na UZV. I kaže doktor- dečko :eek: a ja se baš noćas ufurala da je cura... :D

micikamikic
19.02.2008., 14:10
Sinoć sam sanjala da mi je izleti sluzavi čep (točno sam znala kako izgleda jer je jedna forumašica stavila sliku nedavno) i da je porod počeo. Cijelo vrijeme sam govorila bebi : Ajde molim te nemoj još! Mama nije kupila kolica!:lol::lol::lol:

sunny55
19.02.2008., 14:35
ja jutros sanjam moju bebicu tek rodjenu,i ona lezi dok ja idem oko nje,i ona mi odjednom kaze...kako sad to da se ti pomjeras,a ja stojim?ranije sam se i ja pomjerala zajedno sa tobom....
ja onako sva iznenadjena kako to da mala beba zna pricat,pridjem joj i pomilujem glavicu i kazem pametno moje,pa ti pricas...i da...u snu je bio djecak...
pricam jutros san mm a on se sav raspekmezio i pita,a jel bio djecak ili djevojcica.,...

flekica35
19.02.2008., 17:11
sanjala sam da mi je sin postao tata sa 16 godina... još taj san nisam prožvakala:eek:

mamichicha
20.02.2008., 18:55
eto što ja sanjam!

i znam da nisam na pravom podforumu, ali me zanima je li tko primijetio neku lubenicu iz južnih krajeva kod nas u trgovinama, jer meni ništa ne može utažiti žeđ i jednostavno moram imati lubenicu!

Stvarno, umirem od želje za lubenicom, i sanjam je čak po noći kako se cijedi i kako je pitka...Uh!

Pozdrav

mamichicha
20.02.2008., 19:04
eto što ja sanjam!

i znam da nisam na pravom podforumu, ali me zanima je li tko primijetio neku lubenicu iz južnih krajeva kod nas u trgovinama, jer meni ništa ne može utažiti žeđ i jednostavno moram imati lubenicu!

Stvarno, umirem od želje za lubenicom, i sanjam je čak po noći kako se cijedi i kako je pitka...Uh!

Pozdrav

Agata1979
21.02.2008., 12:54
Vidim da dosta vas sanja svoje bebice, i ja sam sanjala da sam rodila sina i već je bio onak ko par mjeseci star-stvarno sam rodila sina i jako je nalik tom iz sna.Ja inače svoje snove zaboravljam, ali u tom snu sam tako jasno vidila tog dečkića da i danas znam kak je izgledao.Isto tako sam sanjala kako na biciklu idem svojoj baki (koja je umrla 9 mjeseci prije neg sam zatrudnila) reći kako sam trudna, pa sam s njom sjedila i pričala o toj temi.
Vidim da ima i dosta erotskih snova, imala sam ih i ja i to uvijek sa mm, i u snu sam vjerna:mig:

Tara_24
26.02.2008., 18:15
ok - ja sam nocas sanjala Gorana Ivanisevica....
Nazalost, taj pojam ne postoji u sanjarici tako da ne znam sto to znaci....

lopticica
26.02.2008., 19:00
Da volis golf palice?http://www.smilies-smilies.de/smilies/lustige_smilies/111.gif (http://www.snukk.de)

micikamikic
26.02.2008., 19:15
Ja više ne sanjam, budim se svakih pola sata na wc tako da nikako ne dolazim do REM faze :cry:

flekica35
27.02.2008., 08:12
Ja više ne sanjam, budim se svakih pola sata na wc tako da nikako ne dolazim do REM faze :cry:

proć će i to...:)

Tara_24
28.02.2008., 21:46
Da volis golf palice?http://www.smilies-smilies.de/smilies/lustige_smilies/111.gif (http://www.snukk.de)

samo cu reci da je bila palica, ali definitivno ne ona za golf :eek:

Hrvach
29.02.2008., 12:43
ja sanjam samo sex, već dugo

daca999
29.02.2008., 14:39
da se i ja pridruzim...

i ja svaku drugu noc sanjam sex i sva se napaljena probudim:confused: i tako od kako nemogu da se sexam...znaci zadnjih 4 mjeseca

a ujutro kad mi muz ode na posao sanjam kako sam rodila i to bez ikakvih bolova i da je moj mali pisonja vec velika beba i kaze da nece spavati u kreveticu za bebe i hoce on veliki krevet:eek::ne zna:
joj nekad me ti snovi tako izmore..uf
i stalno sanjam neke ribe:ne zna::misli:

BUBEK
10.03.2008., 08:41
Na početku trudnoće sam stalno sanjala moju curicu...dok mi doktor nije rekao da čekam dečka...:confused: hehehe
Imala sam i ružnih snova koji su me stvarno prestrašili. Kao ispadne mi beba iz ruke, prevrnu se kolica ... ma joj, užas!

Lake
10.03.2008., 15:36
Ajme i ja sanjam svakakve gluposti...sinoć sam sanjala psića sličnog francuskom buldogu ali još slađi i ljepši i stalno mi je bio u snu a ovo drugo se ne sjećam...najčešće neke nebuloze sanjam...e da, nekidan sam sanjala da se seksamo ja i dragi valjda zato jer smo bili napravili malo dužu pauzu pa mi je sfalilo...i to mi je bio jedan od normalnijih snova otkad sam trudna...:)

draganica
10.03.2008., 15:52
I ja sam poslednjih tjedana pocela da sanjam vrlo cudne snove sa jos cudnijim motivima. Ranije sam sanjala retko i ne preterano zanimljivo - ili autobuse ili stepenice, ali ovih dana snovi su mi postali vrlo slikoviti, ali ih se tesko secam. Probudim se i znam da sam nesto sanjala i ako odmah ne dokucim sta je to bilo, san pada u totalni zaborav.
Jutros sam sanjala neku curu, koju ni ne poznajem, i samo se secam tog lika i da je bilo nesto negativno s njom, ali pojma nemam sta. Pre neku noc sam sanjala divlje svinje i kako muz i ja cuvamo dete neke njegove drugarice. Najbolji san je onaj u kome sanjam da sam rodila 16. maja (termin je 14.5.) oko 14h (neki od mojih snova su se i ostvarili, mozda sam i ovo predvidela...) i kako sam jako preplasena jer je beba dosla a ja joj nemam sta obuci jer jos nista nisam kupila. Pa sta cu, kad stvarno nisam i jedva cekam da to uradim pa da vise ne brinem.

uniqoue
11.03.2008., 11:46
ja jednom sanjala da se vozimo u autu sa bebicom i nasim frendovima i odjednom se bebica pretvori u mog psa koji skoci iz auta i ode jesti neke bube i pauke he hehe.

onda sam sanjala kak stavljam bebicu na sjedalo u avion ali avion leti i ja bebu stavlja m kroz prozor pa mi pomoglne neka trebica koja je bebu hitila na sjedalo pa sam se derala na nju i usla u avion i ugledam 6 prstiju na rucici i nije mi se to cinilo cudno u snu ;)))))

a nocas sam sanjala da se borim sa vragom koji mi je curicu napao i tak d dizem utege na benchu he he he he

a i sanjam idiotarije koje nemaju veze sa bebom ali su presmijesne

vruci erotski takoder na repertoaru

hany
11.03.2008., 11:49
ja sam noćas sanjala da tražim i uspijela sam naći body benkice s naramenicama koje imaju drukere, po ok cijeni i to sam pokazivala oduševljeno i bez bada frendici koju poznam cijeli život i koja oduvijek , pa i dan danas, brije da neće imati djece..:cerek:

Suncica_B
12.05.2008., 19:48
ja sam sanjala da sjedim u nekoj travi.. ljeto..:cerek: i dragi sa mnom...
i vidim pored mene trckara mala curica i zove se Ema...:cerek:

prelijep san...

petra593
15.05.2008., 23:24
ja sam u prvoj trudnoći često sanjala porod, ali kako pojma nisam imala kako to izgleda-moj porod iz snova izgledao je ovako - boli trbuh, odem u bolnicu, ležem na krevet, trbuha nema, donesu mi bebu:rofl:

white alien
16.05.2008., 01:27
Dok sam bila trudna s prvim dijetetom, sanjala sam par puta da mi dijete izlazi kroz stomak, ali kao u hororu, puca mi stomak i ono razmiče sve rukicama i izlazi van kao alien .
Sve to zadnjih tjedana kad sam ionako imala osjećaj da će mi se stomak raspući, pogotovo noću do te mjere da sam jedva uopće spavala ( bebač se rodio s 4250 g :cerek: )

petra593
16.05.2008., 09:08
Dok sam bila trudna s prvim dijetetom, sanjala sam par puta da mi dijete izlazi kroz stomak, ali kao u hororu, puca mi stomak i ono razmiče sve rukicama i izlazi van kao alien .
Sve to zadnjih tjedana kad sam ionako imala osjećaj da će mi se stomak raspući, pogotovo noću do te mjere da sam jedva uopće spavala ( bebač se rodio s 4250 g :cerek: )

Nije ni čudo da si imala takve snove, koji su vjerovatno posljedica napetosti kože trbuha koju osjećaš dok spavaš

litlle_girl
31.07.2008., 08:58
ja sam noćaš imala grozan san, bolje rečeno noćnu moru.:( sanjala sam da su mi počeli trudovi i da bi morala u bolnicu, ali ja odugovlačim, kao da ne budem previše u rađaonici"razapeta" na krevetu, i odjednom mi pukne vodenjak (a frendica mi je rekla kad ti pukne vodenjak moraš odma u bolnicu). tako se ja i mm spremamo za bolnicu a meni sine da sam ja tek u 22 tjednu i da ja moram pobaciti sada jer nema šanse da se dijete rodi i da ga uspiju održati na životu u inkubatoru. san me užasno uznemirio, puno sam plakala, prvo jer sam se bojala poroda, a onda jer moja beba neće preživjeti. ajme užas. :confused:

litlle_girl
31.07.2008., 09:20
e da, i u snu je baba bila okrenuta glavom prema gore, tj. trebala je izlaziti na zadak. a obris glavice joj se vidio na mom drobiću.. prava nočna mora...

tiki81
31.01.2009., 12:07
evo da malo podignem temu...
imala sam noćas prekrasan san sanjala sam da nosim sina...
neopisiv osjećaj...
jedva čekam da vidim da li će mi se san ostvariti...
probudila sam se s takvim osmijehom...
neopisiv osjećaj:cerek::cerek::cerek:

Death-of-Art
31.01.2009., 12:22
ja sanjam o tome kako ću pobjeći negdje u šumu ... i napraviti sebi kućicu od lišća..daleeeko od ultrazvuka ,briseva , mikrobioloških laboratorija, svakakvih virusa i bilo kakvih informacija o trudnoći i porodu...

i još sanjam divlje jagode i kupine... tam kaj rastu pokraj rijeke di auti ne prolaze.

zoro007
31.01.2009., 13:02
vidi vraga..gledam ovaj moj uvodni post i pitam se da nisam slutila?

dakle, post sam pisala u 33. tjednu trudnoće..u 35. sam se porodila. moja kćer nije bila kilu i pol kao što sam sanjala, već malo veća -2769g. ne mogu reći da su mi inducirali porod kao na pokretnoj traci, no bio je inducirani sa gelom..hmm :D

BlackLotus
31.01.2009., 13:53
vezano za bebu... neki dan sam sanjala da sam rodila preslatku curicu :cerek: ljepše dijete u životu nisam vidjela...
a malo prije toga da mi curi krv između nogu pa sam se probudila i panično počela pipati jesam li suha :eek:
na početku sam sanjala da smo dobili dečkića, i već je imao oko godinu i po- dvije, mali frčkavi, isto preslatki, šetali smo stradunom :cerek:

i tako svašta...

imi18
31.01.2009., 14:54
Ja sam 3 puta sanjala da sam rodila u tjednu PRIJE nego sto sam uopce vidjela plusic :cerek: Jednom curicu, jednom decka, treci put nemam pojma kaj je bilo al je imalo uzasno veliku glavu (to jer imam traume od mojih slika iz djetinjstva, glava ko frizider :rofl:)
A sada sanjam samo neke seksi snove hahah, valjda me puca apstinencijska kriza.
Ali bar jednom tjedno ili radjam u snovima ili imam trbuh do nosa :cerek:

Inica
31.01.2009., 16:59
Osim seksa (zato što ga nema) sanjam gluposti. Noćas sam sanjala da se vozim usred noći po parku na biciklu (inače nisam sportski tip), padnem i voze me na hitnu, ulazim na pregled u gin. ambulantu koja izgleda maltene ko predsjednički apartman i govore mi da me moraju poroditi...:rolleyes:

Mauna_Kea
22.04.2009., 12:13
Sinoć sam sanjala porod (čini mi se cijelu noć). Uglavnom, nije ništ bolilo i bilo je baš super :cerek:
Onda sam se probudila ležeći na leđima sa skvrčenim nogama u zraku s pitanjem: jel ja sad rađam?! :rofl:
MM je rekao da sam baš slatka i da mu javim kad rodim da dođe ranije s posla :lol:

mala_sreca
24.04.2009., 09:34
evo da se i ja javim sa svojim snovima.. he he u zadnje vrijeme cesto sanjam da vodim ljubav sa svojim dragim (to je valjda zato jer ne smijemo).. sanjala sam da sam rodila 2 bebe.. curicu i decka, a nosim samo jedno :) i tako.. uglavnom svasta..

Mucka01
24.04.2009., 16:57
Ja zadnjih nedkoliko tjedana sanjam da nije normalno,strah me je oci zatvoriti...sanjam svoju obitelj (nisam ih vidjela 4g) i to u nekim najneobicnijim situacijama,najvise sanjam da putujem,pa sanjam neku cudnu hranu,neke ogromne ribe,sanjam da mi drugi sin place......sacuvak Boze....povecala sam B6 na 4 na dan samo da se smirim malo....ubise me ti snovi

imi18
24.04.2009., 20:44
Ja jos uvijek sanjam vecinom seks :lol:
I to imam one fine lucidne snove, kad znas da sanjas pa ti nije bed samo doc nekome u snu i prismajhlat mu se :lol:

Ni ne treba mi seks u javi kad imam ovakve snove :cerek:

mala_sreca
26.04.2009., 19:15
evo samo da kažem noćas sam sanjala da mi je u donjem dijelu trbuha bebina noga stajala vani i da sam je opipala rukom, i zvala sam mm da i on opipa.. onako bas je bilo slatko.. s obzirom da jos nista ne osjetim valjda je to povod.. :)

ivapetar
26.04.2009., 20:22
O onome čega mi fali....novcima i sexu !

RazmaŽena
26.04.2009., 21:00
U zadnje vrijeme samo sanjam hranu...svaki san mi je o nekoj hrani! Noćas sam npr sanjala jaja na oko, desetak komada, užas...:rofl::lol:

freya7
02.05.2009., 10:07
:(noćas sam sanjala da idem na porod i da mi je beba ogromna i da me ne žele poroditi na carski....
koma.....
užasno sam se bojala u snu :(:(

bilo mi je loše noćas, mučnina i proljev..tako mi je bilo prije cca 2 tjedna pa sam isto imala noćne more:(

jokka55
02.05.2009., 11:17
Ja samsanjala žabu

Plavi kaputić
02.05.2009., 11:27
Ja sam rodila tri puta.Nikad nisam ništa sanjala.i sva tri puta su mi inducirali porod!

ivapetar
02.05.2009., 11:28
Ja sam rodila tri puta.Nikad nisam ništa sanjala.i sva tri puta su mi inducirali porod!

Vidim da si nova...dobro došla...ja čekam treće i dođi na TZ pa pomozi curama sa iskustvom !

imi18
02.05.2009., 21:19
Sinoc sam sanjala da sam bila u pizzeriji i jela najbolju pizzu na svijetu, nekakvu pikanticu.
I prije ili poslije toga sam bila u smrtnoj opasnosti od nekakvog manijaka koji me (vjerojatno, ne sjecam se vise detalja) htio rascetvoriti. Ali nema veze, glavno da sam se najela :rofl:

tindlbel
03.05.2009., 17:49
ja sam nešto poput plavog kaputića,rodila sam dvaput i nisam imala neke snove tako i sad u trećoj trudnoći niš nesanjam jer zaspim kao klada od umora jer preko dana rijetko ležem a kamoli da spavam....

Mucka01
15.05.2009., 12:35
sanjala sam da mi se sin probudio sav izjeden od komaraca i nekih buba......plakala sam kao godina...sto sam straha izjela u snu.....fuj

Death-of-Art
15.05.2009., 16:01
sanjala sam onaj "vrtuljak" koji se stavi iznad kinderbeta
i čula sam u snu neku preeeeedivnu glazbicu koju je taj vrtuljak svirao

pa ću se sad potruditi točno sjetiti kako je išlo i ukomponirati je na klaviru :cerek:

minnie158
16.05.2009., 04:40
Ajme majko.....

ja sve sumnjam da sam normalna.... , sanjam sex , stalno , intenzivno...

uf.... :eek:

vjerojatno hormoni divljalu...

larazg
16.05.2009., 05:47
sanjam isto kao i van trudnoće :D

ne kužim po čemu je trudnica specifičnija da bi sanjala nešto drugačije?? :ne zna:

patim od nesanice.. trebaju mi šarene pilule za li-lu-le :lol:

zoro007
17.05.2009., 21:49

ne kužim po čemu je trudnica specifičnija da bi sanjala nešto drugačije?? :ne zna:

trudnice često sanjaju nerođenu djecu, pa sve oko poroda..i tako to..
sanjala sam jednom svoje dijete u obliku krpe :rofl:, pa sam često sanjala porod...a ne sjećam se da sam sanjala toliko erotskih snova kao u trudnoći :lol:

ajde opusti se - gyn je mojoj sestri rekla da komotno može popiti čašicu vina - da je to čak dobro za mlijeko..tako...dakle opusti se :p

wana
19.05.2009., 11:10
drage moje ,,, istina HORMONI DIVLJAJU!!!!! treća mi je trudnoća i sanjam sve i svašta ,,,,, sexa ,, spremanja ,,raspremanja,,, krvarenja ,,, poroda... i to je normalno ,, jer smo duboko u sebi ( mi trudnice) zabrinute za sve šta slijedi, ma kako se pravile hrabre i odvažne...:ne zna::ne zna::ne zna:

Death-of-Art
20.05.2009., 08:31
ajmeeee odvratan san sam imalaaaaa :mama:

sanjala sam svog bivšeg dečka s kojim sam bila prije 4 godine.
i kao...da imam dijete s njim, ali sam ja to dijete prije 4 godine rodila i ostavila njemu.
i on je našao neku curu i njih dvoje su odgajali moje dijete...

a ja sam čitavo vrijeme u snu mislila pa koji mi je kurac bio da svoje dijete ostavim jesam li ja luda?

i tako sam se groooooozno osjećala fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Mucka01
20.05.2009., 12:40

kad nisam trudna sanjam jednom u godiini....sa prvim sinom sanjala sam cesto...neka dva ,tri sna na mjesec.......a sa ovim sanjam od prvog dana.....i svako drugi dan.....najvise sam bila sedmicu dana da nisam sanjala....snovi ubitacni.....jucer sam sanjala da mi je sin kasljao i kasljao...i kao da se davi....i ja u usta kao da mu izvadim nesto ....ono neka zelatinasta stvar prozirna,rozo neonska....bljak kao trakavica....i kao izvukla sam mu to iz njega ....9m te tvari i cudimo se 10 doktora muz i ja....sto je to...a moj sin sav zdrav trcka i igra se oko nas....jutros sam sanjala da sam se probudila u lokvi svoje krvi....od pet sam budna....nisam smijela oci da zaklopim vise....jer mi je tako u krevetu pukao vodenjak sa prvim sinom....sad taj san kao da je stvaran bio.....pola sata sam zirkala pod deku da nema nesto....
valjda hormoni ili koji mi je davo....ubijam muza skacuci i strepajuci svaki dan....i sin me cuje ...jadnik okrece se....

tindlbel
29.05.2009., 13:41
prvi put u trudnoći sam sanjala sinoć ,san je bio odvratan nesjećam se svega al prava noćna mora,nemogu se sjetiti detalja ustvari ničeg određenog,užas,baš sam se prepala ,ispričala sam MM a on kaže da je to zbog opterečenosti,ipak se karaj lagano bliži,a i mama mi je jako bolesna pa se valjda sve skupilo,brrrrrr užas..

šuš
29.05.2009., 14:30
Ljudi moji ja se samo hm,hm, znate već...

Loši snovi su normalni u trudnoći, najboje je o njima ne voditi računa, posebno ne tražiti tumačenja jer u našim sanjaricama što god je vezano za trudnoću obično je loše...posebno ako se sanja voda, a ja vodu baš često sanjam i sve bebice sretno donesem.
Nije nam lako, teško se namjetimo, često nam zatrne i ruke i nohžge i sve to smeta opuštenom spavanju.

Mucka01
31.05.2009., 19:06
sanjala sam neke krastavce......i da nosim naocale.......aj krastavce mogu i da shvatim......hehehe...ali ovo s naocarima.....skroz bezveze......

miana2
18.05.2010., 00:27
sanjala sam vlastitu smrt...bilo je tako realno da nisam mogla doć k sebi :(

.točka.
18.05.2010., 00:51
sve je u redu, živa si, nemreš bit življa pa pišeš po forumu eto ti dokaz :zubo:

Ja sam u trudnoći sanjala iste stvari kao i prije i nijednom nisam porod sanjala :ne zna:
al nisam se bojala poroda valjda zato nisam ni sanjala
mislim da ću se u sljedećeoj trudnoći dobro nasanjati porodaa :lol: :lol: :rofl:

sssunchica
18.05.2010., 06:29
sanjala sam vlastitu smrt...bilo je tako realno da nisam mogla doć k sebi :(

ja sam sanjala prošli tjedan da su mi muža ubili pred mojim očima ja onako s trbuhom i onda da su mi izvadili bebicu i nju ubili nemoram ti pričati koji horor sam prošla :horor::horor: nisam oka sklopila više od 18 sati od tog sna od straha da ne sanjam to opet užas samo takav ali bitno je da je to samo san :)

BoniZG
18.05.2010., 06:56
ajmeeee odvratan san sam imalaaaaa :mama:

sanjala sam svog bivšeg dečka s kojim sam bila prije 4 godine.
i kao...da imam dijete s njim, ali sam ja to dijete prije 4 godine rodila i ostavila njemu.
i on je našao neku curu i njih dvoje su odgajali moje dijete...

a ja sam čitavo vrijeme u snu mislila pa koji mi je kurac bio da svoje dijete ostavim jesam li ja luda?

i tako sam se groooooozno osjećala fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

isuse i ja sam to sanjala....da su moja djeca djeca moga bivseg.....koji san....sva sam se uzrujana probudila :confused:
sanjala sam i da su mi bebice umrle 3 tj prije poroda.....to mi je bilo nes grozno.....sex sam sanjala samo u prvom tromjesjecju.....sad vise ne...oducila sam se....mislim da cu ponovno postati djevica

BoniZG
18.05.2010., 06:59
ja sam sanjala prošli tjedan da su mi muža ubili pred mojim očima ja onako s trbuhom i onda da su mi izvadili bebicu i nju ubili nemoram ti pričati koji horor sam prošla :horor::horor: nisam oka sklopila više od 18 sati od tog sna od straha da ne sanjam to opet užas samo takav ali bitno je da je to samo san :)

uzasssss :eek::eek:

leptirica 2
18.05.2010., 07:01
Noćas sam sanjala,da-iako sam imala još punih 5 mj do poroda trebala sam roditi svaki čas,sad u 16,17 tjednu:horor:
Mislim da su podsvjesni strahovi prisutni kod većine trudnica i to se ispoljava u snovima:kava:

BoniZG
18.05.2010., 07:06
da ja sam jedno vrijeme imala bas nocne more.....toliko bi se uzbudila da mi je srce kucalo ko ludo.....a i bebice sam uzbudila...one su me pak lupale nakon toga ko lude

maalena
18.05.2010., 07:51
evo ja sam u 31. tj i još nisam sanjala ni bebu ni porod, a noćas sam sanjala da me mm zvao s posla sav sretan jer je dobio povišicu od 2500 kn... ahhh... pusti snovi :lol:

Zvrksa
18.05.2010., 08:00
uf, ja otkad sam trudna rijetko kad pamtim snove, ali eto ovaj noćas je bio predobar - dragi i ja smo se tak žestoko sexali da mi bilo sve žao kad sam se probudila:lol:

a od ružnih snova mi je najgori bio kad sam sanjala da je on umro...probudila sam se u suzama:ne zna:

u vezi bebe imam jako rijetko neke snove i uglavnom ih se ni ne mogu sjetiti:confused:

Jules76
18.05.2010., 09:30
hehe, ja sam nocas sanjala nes ceg se ne sjecam jer me mm probudio usred noci masirajuci mi stopala i kriza i bilo je veselooooo i zaboravila sam snove jer je stvarnost bila puno bolja :cheer: :D :tulum:
al ono nekidan kad sam sanjala da hodam s prijateljima po sumi i naletimo na neku grupicu mladih ludjaka predvodjenih nekom curom koji nam kazu da imamo 5 minuta prednosti a onda lov pocinje i da se jedino mozemo spasiti ako mi njih pobijemo, i ja kazem ali ja ne mogu trcati, vidite trbuh, pa necete me valjda ubit zajedno s djetetom a ona se nasmije i kaze tough luck... i na kraju fakat oni pobiju sve osim mene jer ja nisam bjezala (nisam mogla) nego sam se okrenula i otela jednome machetu i pobila njih... machetom, jednog po jednog. i bilo je puno krvi i crijeva, i onda sam tak krvava sva dosla do neke ceste i tamo je naiso mm jeduci sladoled i pito me kaj mi se desilo... WTF??? :confused:

BoniZG
18.05.2010., 09:47
hahahahahahahahahahaha predobro ...ovo je predobro....bas sam se nasmijala....

Zaraa
18.05.2010., 09:53
Sex, sex i samo sex :rofl: i to najčešće sa MM-om i ako se zna zalomiti i netko drugi i više njih :rofl::rofl:

Neku večer sanjala da spašavam neko malo mače što ga je ptičurina napala. Sanjam stalno, svaku večer; godinama nisam toliko.

Jules76
18.05.2010., 10:03
jao i meni se nekad zna zalomiti jedan bivsi...cudno, to mi se nije desavalo prije trudnoce, ali sad nekako znam sanjat tog bivseg... bila sam strasno zaljubljena i bio mi je jako hot, ali nekako nismo funkcionirali pa je bila samo ljetna avantura... ali me slomilo, tada, i kreten se ponio odvratno prema meni i na kraju sam se prisilila da se ohladim jer je tip kreten, ali imala sam dojam da si cupam organe da bih ga se rijesila... trebalo mi 2g i vec sam bila debelo hodala s mm kad me napokon definitivno pustilo... ugl sad ga nekad sanjam kak se seksamo i super je :facepalm: a frajer u stvarnosti ima najmanjeg kojeg sam u zivotu vidjela :eek::rofl: i to ne kazem jer mi se bio zamjerio :D

Zaraa
18.05.2010., 10:07
jao i meni se nekad zna zalomiti jedan bivsi...cudno, to mi se nije desavalo prije trudnoce, ali sad nekako znam sanjat tog bivseg... bila sam strasno zaljubljena i bio mi je jako hot, ali nekako nismo funkcionirali pa je bila samo ljetna avantura... ali me slomilo, tada, i kreten se ponio odvratno prema meni i na kraju sam se prisilila da se ohladim jer je tip kreten, ali imala sam dojam da si cupam organe da bih ga se rijesila... trebalo mi 2g i vec sam bila debelo hodala s mm kad me napokon definitivno pustilo... ugl sad ga nekad sanjam kak se seksamo i super je :facepalm: a frajer u stvarnosti ima najmanjeg kojeg sam u zivotu vidjela :eek::rofl: i to ne kazem jer mi se bio zamjerio :D

:rofl::rofl::rofl:

sssunchica
18.05.2010., 10:33
već sam par puta sanjala porod u tančine nevjerovatno realno samo jednom sam sanjala da sam se rodila i da mi nisu rekli čestitam na curici nego da nisu mogli dokučit što je i da sam im isčupala dite iz ruke i okrenula ga naopačke da se uvjrim da je curica :lol::lol:

Cetripenula
18.05.2010., 10:39
Sex, sex i samo sex :rofl: i to najčešće sa MM-om i ako se zna zalomiti i netko drugi i više njih :rofl::rofl:.

E vako i ja, a kaj sad :ne zna: Ne smijemo u zbilji, zapravo, kad sam budna ni ne pada mi na pamet, ali pred jutro uvijek divljam u snovima :rofl:

Dajci
18.05.2010., 12:56
Baš smješna tema - ja sam do sad svašta sanjala, i općenito mogu reć da imam česte i životopisne snove otkako sam trudna, samo nažalost češće ružne nego lijepe...
Porod dosad nisam sanjala, pretpostavljam jer nisam toliko time opterećena - što bude, bude, ali noćas sam sanjala da sam presvlačila bebicu...i to uopće ne bi bilo čudno, da se meni nije činilo da ja jedno mjenjanje pelene sanjam cijelu noć - pa ono kako okrenuti čiripu, pa na koju stranu staviti jednokratnu, pa uzeti jednu ili dve tetre, pa jesam li obukla bodi prije ili kasnije, pa jesam li namazala guzu - to je bilo strašno...

*eva*
18.05.2010., 13:06
pa kad bi uopce uspila zaspat zadnjih par miseci stalno sam sanjala bebu, je li sve cisto po kuci, di su gazice, jesam li spremila papuce za rodiliste...tako neke gluposti...

sad kad gledam unazad meni je zadnjih par miseci trudnoce bio neki totalno manican period. bila sam nenormalna, napeta, neispavana, umorna. srica da sam radila do zadnjeg dana jer bi po kuci ispalila na zivce cisteci i preslagujuci stvari za njega.

Jules76
18.05.2010., 15:16
Baš smješna tema - ja sam do sad svašta sanjala, i općenito mogu reć da imam česte i životopisne snove otkako sam trudna, samo nažalost češće ružne nego lijepe...
Porod dosad nisam sanjala, pretpostavljam jer nisam toliko time opterećena - što bude, bude, ali noćas sam sanjala da sam presvlačila bebicu...i to uopće ne bi bilo čudno, da se meni nije činilo da ja jedno mjenjanje pelene sanjam cijelu noć - pa ono kako okrenuti čiripu, pa na koju stranu staviti jednokratnu, pa uzeti jednu ili dve tetre, pa jesam li obukla bodi prije ili kasnije, pa jesam li namazala guzu - to je bilo strašno...

:lol:

Capella
18.05.2010., 16:11
Mislim da je normalno da trudnice imaju čudnovate snove... Ipak nas podsvjesno muči kakav će bit porod, jel bu sve ok s bebicom...
Ja imala i lijepih snova, sanjam da sam rodila, da dojim..bebica je preslatka, ja presretna... :)
Ali imala sam i loših snova..tj pomalo zastrašujućih, barem meni! I svaki put isto sanjam... Da mi se smanjio trbuh :eek: I znam u snu da sam trudna i kako sad nema trbuha :horor: gdje mi je bebica :( Užas od sna! I to sam već par puta sanjala. Drugi dan se gledam u ogledalo i pitam MM-a jel mi se smanjio trbuh...a on :lol: umire od smijeha

takomlada
18.05.2010., 18:00
O čemu sanjaju trudnice?

ja nikad ništa lijepo i pametno :(
što ne stignem isparanoizirat preko dana to odradim u snu
sreća je jedino što ne sanjam često

-Aya-
18.05.2010., 18:01
Ja sanjam gluuuposti...
Nosim u zbilji curicu i stalno sanjam kako rađam dečkića i pošto mi je velika želja da mi bebica ima puno kosice kad se rodi, sanjala sam neku noc da sam rodila dečkića s talijankom, AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA :lol::rofl::rofl::rofl: urlala sam od smijeha kad sam se probudila :cerek:

**Nela**
18.05.2010., 19:34
Sex, sex i samo sex :rofl: i to najčešće sa MM-om i ako se zna zalomiti i netko drugi i više njih :rofl::rofl:

:lol: :lol: :lol:

ja sam neki dan sam sanjala da sam otišla na kavu, bebu ostavila kod kuće i skroz zaboravila na nju... kad sam se vratila nakon 5h, našla bebu na rubu kreveta; umalo da nije pala... provjeravala sam dali diše i ... onda sam se probudila, ne moram ni pisati da sam se sva oznojila :bonk:

Amrićak
18.05.2010., 20:39
U prvoj trudnoći sam dosta sanjala.Snove u strahu i neobične snove,čudnovate ali sve povezane sa svojim stanjem.Sada neku noć sam sanjala u principu svoje iskustvo proživljeno u Petrovoj kad sam imala spontani,znači sve osjećaje i situaciju sam iznova u snu proživila.Valjda pod utjecajem straha da opet nezavršim tamo.A san završava tako da me je sestra stjerala doma i rekla mi "da kaj ona tu sad može kaj sam ja prokrvarila,da odem doma stavim tampon :rolleyes: i dođem kad prestane pa će vidjeti jel beba tu"...o osjećaju straha u tom snu nemoram ni pisati,skoro pa stvaran....hvala Bogu nije

mjesec10
19.05.2010., 08:44
ja nekako sanjam kao prije samo puno intenzivnije snove od kada sam trudno i dosta su povezani s mojim strahovima vezanim uz trudnoću...

miana2
19.05.2010., 11:19
ajde neki lijepi san....sanjala sam balske haljine...ma divno

Jules76
20.05.2010., 10:29
ja sam jutros nakon dizanja u 5 i polusatnog vjezbanja otisla nazad u krpe i odsanjala skroz bizaran san... prvo da drzim poduku iz plesa u rodilistu koje je u stvari javno kupaliste, onda da me tamo ufate trudovi pa mi kazu da se moram okupat, a nemaju tus nego samo jaccuzzi koji je zmazan, ajde uspijem ga ocistit nekak (to mi je od jucerasnjeg ribanja kupaonice valjda - ak ste ikad ribale jaccuzzi onda znate koja je to tlaka i bez trbuha, ja jesam jednom u zivotu), onda sjednem na svoj monocikl :confused: i odem se vozit po jarunu, ono s tim trbuhom jedva odrzavam ravnotezu i skoro padnem preko nekog malog debelog kratkonogog psa koji nosi kaputic na kojem pise ZVRKSA. onda pomislim, ajde da upoznam ja tu zvrksu i uzivo, i vozim se okolo i trazim trudnicu s velkim trbuhom i zovem zvrksa, zvrksa, ali nje nema nigdje

:lol::rofl::lol:

marinella
20.05.2010., 10:37
ajme koji sam ja imala bizaran san: sanjala sam da beba nije dok sam trudna u buši nego da je vezana pupčanom vrpcom za mene i ja je nosam u jastučiću uza se,al ono kao čudim se pa ko me to udara iznutra?:eek::facepalm:skroz friki je bilo!

valneahana
20.05.2010., 10:44
ja sam nedavno imala bizaran san,nisam se prepala čak mi je bio i smješan malo

sanjala sam da sam trudna oko 20 tjedana i da sam osjetila nešto dolje i gurnem si prst u vaginu i napipam stopalo od bebe kako je u mojoj vagini i s prstom gurnem ja nazad stopalo kroz cervix i tako šetam s prstom u pici da nebi opet stopalo izašlo iz maternice i odem dr. i on me hoće pregledati a ja kažem pa nemogu maknuti ruku beba će izaći kaže on ma neće maknite i ja maknem i rodim:rofl:

Zvrksa
20.05.2010., 10:46
onda sjednem na svoj monocikl :confused: i odem se vozit po jarunu, ono s tim trbuhom jedva odrzavam ravnotezu i skoro padnem preko nekog malog debelog kratkonogog psa koji nosi kaputic na kojem pise ZVRKSA. onda pomislim, ajde da upoznam ja tu zvrksu i uzivo, i vozim se okolo i trazim trudnicu s velkim trbuhom i zovem zvrksa, zvrksa, ali nje nema nigdje

eeee...samo što nisam pala na pod od smijeha:lol::lol::lol:
kaj sam ti u noćnim morama?:rofl:

inače, ja povremeno znam sanjati neke rasprave ili druženja s forumašicama, čak sanjam kak im se obraćam nickovima, ali nikad se ne sjećam detalja sna da vam prepričam

ali, ono što je mene noćas sablaznilo... ubrzo nakon što sam legla spavati, sanjala sam da sam bebu porodila takvom brzinom da je samo izletila a da ja nisam od šoka nikog stigla ni zvati i onda je ta beba mahala jako glavom, pa sam se sva isprepadala... naravno, probudila sam se u roku keks, srce kucalo k'o ludo i beba me udarala:eek:
i onda nismo dugo mogle niti ja niti beba zaspati:rolleyes:

Zvrksa
20.05.2010., 10:49

sanjala sam da sam trudna oko 20 tjedana i da sam osjetila nešto dolje i gurnem si prst u vaginu i napipam stopalo od bebe kako je u mojoj vagini i s prstom gurnem ja nazad stopalo kroz cervix i tako šetam s prstom u pici da nebi opet stopalo izašlo iz maternice i odem dr. i on me hoće pregledati a ja kažem pa nemogu maknuti ruku beba će izaći kaže on ma neće maknite i ja maknem i rodim:rofl:

e da me netko sad gleda rekao bi da fakat nisam normalna... buljim u komp i valjam se od smijeha... koja sceeeeeeenaaaaaaaa:lol::lol::lol:

mala tirkizna
20.05.2010., 11:09

dobro je to draga moja.. ja sam sanjala da mi je izvirilo stopalo ali negdje kroz trbuh, al kao da je to normalno ko da je kroz vaginu.. preludo.. i još mi kažu u bolnici da nemam ja razloga još za rodit, a bebina nogica viri kroz moj trbuh :rofl:

Jules76
20.05.2010., 11:12

:lol::lol::lol::lol::lol:

Jules76
20.05.2010., 11:20
e da me netko sad gleda rekao bi da fakat nisam normalna... buljim u komp i valjam se od smijeha... koja sceeeeeeenaaaaaaaa:lol::lol::lol:

a kaj mislis kaj ja radim?? dosla sveki pita jel mi dobro :lol: (ona se ne zna smijat jer je mrgud pa joj je cudno cut da se neko kliberi :rofl:)

Zvrksa
20.05.2010., 11:35
daj joj nek pročita... možda brže ode:lol:

marta26
20.05.2010., 11:37
uzasne nocne more imam, svaki dan:( ne znam do kada vise tako... ja i inace sanjam ruzno, al sada pogotovo, najradije bi isla psihicu, al ne znam dal tu ima pomoci

Jules76
20.05.2010., 12:04
daj joj nek pročita... možda brže ode:lol:

ma samo se navirila i pitala... mora da se fakat zabrinula kad je cula taj nepoznat revuce-rokcuci zvuk, inace me ignorira i ne bi ni mrtva usla nutra (srecom) :rofl:

pljucpljuc
21.05.2010., 08:08
od kada sam napravila triple test ja uopće ne sanjam više ništa ružno....zapravo, u zadnje vrijeme ni ne sanjam, kad spavam manje od 7h, pa valjda ni ne stignem do rem faze

FIGICA
26.05.2010., 12:00
Baš ružan san-da sam rodila full minijaturnu bebicu,nedonošćad je bila i dr.su je oživljavali ali nije preživjela :( Al ja u biti nisam bila ja nego Jennifer Aniston :eek:

kjava
26.05.2010., 12:19
Noćas sanjala da je moja krštena kuma rodila blizance( žena ima 58 god), pa sam ja počela spremati stvari za bolnicu u neke školske torbe. došla u bolnicu, pitaju me d ali trebam roditi, ja kažem da ću malo pričekati,m tek sam u 30 tjednu i ostanem sjediti u čekaoni... kakve gluposti, ajme meni!

Jules76
26.05.2010., 12:53
e sad sam se sjetila sna iz negdje 6tog 7mog mjeseca trudnoce - zima je bilo... dakle vozim se ja po petrovoj ulici kuci prema maksimiru (ne sebi kuci nego kod staraca, al u muzevom autu), ljeto, toplo, prozor spusten, negdje oko 10 navecer. uz mene neki mladac na rolama vozi paralelno i nesto mi dobacuje kroz prozor - cesta pusta, ja se divim kako se brzo rola i jos po noci, a on najednom rukom kroz prozor preko mene i zgrabi moju torbicu sa suvozacevog sjedala. a ja brzo udri po njemu desnom rukom, lijevom drzim volan, i vicem: je..m ti bezobraznika, mater ti poljubim!!! i udaram ga nekoliko puta kad najednom cujem 'au au zasto me tuces???' i skuzim da mlatim jadnog mm tako rukom po glavi... :lol::lol::lol:
uvijek kad se sjetim tog sna umrem od smijeha - najcesce usred noci kad se probudim na wc :rofl:

Amrićak
26.05.2010., 17:39
sanjala sam sinoć da me muž vara :p s obzirom koliko me žica seks,a koliko se meni trenutno neda jer sam koma nije ni čudno kaj sanjam :zubo:

Ladovina
27.05.2010., 11:16
sanjala sam sinoć da me muž vara :p s obzirom koliko me žica seks,a koliko se meni trenutno neda jer sam koma nije ni čudno kaj sanjam :zubo:

i ja sanjala isto! :eek: grozota! ujutro sam mu odma opalila šaku pod rebra da mu ne bi slučajno palo na pamet! jadničak, ništa mu nije bilo jasno :rofl:

a neku večer sam sanjala da sam rodila skroz lagano i da me nisu morali šivat tako da me ništa nije bolilo :D divota :D

meow
27.05.2010., 15:55
Evo i mene... ni blizu vasim hororima :eek: Al eto, sanjala da sam 30. tjedan i dodjem kod dr i polegnu mene oni golu na neki krevet i sad ce mi spicit neke inekcije, a niko mi ne govori ni sto se dogadja, ni sta ce mi te inekcije, ni di cu ih dobit, a mene strah, panika me hvata, dragi je na poslu a ja bi da je samnom... uglavnom, nije mi jasno cemu tolika strka, pa tek sam 30.tjedan, necu jos rodit .. i kaze meni dr da dodjem u sedam navecer.. onda sam doma kod mojih staraca, kuham nesto, a kuhinja je bila tamo di je bila prije nego sto su renovirali stan, onda me stari potsjeca da je proslo sedam, a ja sam trebala neku curu nazvat da se nadjemo i skupa odemo, a naravno nisam, pa se spremam na brzinu, vec je 7.55 i ja si kontam do kad uopce bolnica radi, jel do 8 ili do 9 i ko ce ici samnom jer je precica kroz neki sumarak, a sad je vec mrak i mene je strah... na kraju se ja tusiram na nekom javnom tusiralistu (mislim da je u bolnici :misli: ) i na kraju se sve to pretvorilo u neki autoerotski san :brukica: :rofl:

kukuc
27.05.2010., 16:35
ja sam od kad sam trudna prestala pamtit kaj sanjam iako inače uvijek znam, a sada se u ovih 6 mjeseci sjećam samo tri sna,

dva puta sam sanjala da mi je mama umrla:confused: i da je kao sve u redu da ju nije niš bolilo i desilo se iznenada, nije mi bio strašan osjećaj u tim snovima kako bi se očekivalo,

a samo jednom sam sanjala da sam rodila i da držim to dijete i da mi ga stavljaju na prsa a ja mu dajem kašicu na žlicu ko pod normalno, a ne sisa mlijeko i to je i sestrama ok a ja sam malo zbunjena...:ne zna:

extreme
31.05.2010., 09:10
uf, ja noćas nisam niš spavala, em je kiša padala i lupala po prozoru, em mi je bilo vruće, pa sam se ustajala na wc dva (ili tri :misli:) puta...
a onda još i turbo snovi... u jednom trenutku, kao osjetim ja kako mi bebca migolji u trbuhu, i gledam ja trbuh kad onak se odjednom ugledam otisak ruke kroz kožu... ajd dobro, to je kao još bilo i simpatično meni i svima oko mene..
al, nije ona tu stala..
nakon ruke je kroz trbuh počela gurati glavu, i to je onak fino cijelu glavu lijepo izbacila "kroz" trbuh da sam jasno vidjela obrise cijelog lica... i još onak ju vidim kako trepće i smije se..
znam da sam se u snu usrala od straha jer mi nije bilo jasno kako je to izvela.. :eek:
nešto tipa ovoga-samo je kod mene u pitanju bila rukica i CIJELA glava..
http://i50.tinypic.com/11ie0t1.jpg

pljucpljuc
31.05.2010., 09:17
Ja sanjala da sam u osnovnoj školi i da mlatim nekog dečka :lol: :lol:

Jules76
31.05.2010., 15:07
ja sam sanjala da je beba dole skroz nisko i izbacila lice kroz kozu na trbuhu i da mm i ja gledamo i gladimo je kroz trbuh po nosicu a ona se smijesi. bizarno...

FIGICA
06.06.2010., 10:11
Ova trudnica je noćas imala erotske snove,nekakvo swinganje :facepalm: :lol:

leptirica 2
06.06.2010., 11:05
Ovih dana sexualno ljubvane snove...pogodite s kim...:D

Sa muzem:lol::lol::lol::lol::lol:

Svasta:rolleyes:

LadyNot
14.06.2010., 12:11
ja sam sanjala jedno dva-tri puta da sam rodila...

Prvi put da sam rodila al da uopće nisam osjetila, i da sam tražila da mi daju bebicu, a oni su mi donjeli barbiku koja je bila plava, hladna :eek: d asam jou malo podojila i da je počela vraćat normalnu boju...i mislila sam si kojeg mi vraga nisu bebu dali prije da bi sve bilo ok :ne zna:

Drugi put sam sanjala da sam rodila sina (nosim curu) koji je imao obrve ko mesić....nije imao čela kolke su mu obrve bile :lol:

Treći san sjećam se da je bio vezan uz bebicu, al se više ne sjećam kaj...sjećam se da je imalo veze sa zelenom bojom, al da me ubijete, ne znam u kojem kontekstu...

Inače, seksi snove nemam..al možda jer se ja i dragi redovito "prašimo" pa nije suša...:cerek:

FIGICA
14.06.2010., 12:18
Opet erotski san i to s jednim likom s kojim sam samo jednom bila i to kao klinka,nisam ga godinama vidjela niti pomislila na njega,baš čudno
I još sam svašta noćas sanjala-školu,frendice,malog mačića...
Baš burna noć

**Nela**
14.06.2010., 12:54
ja sam sanjala jedno dva-tri puta da sam rodila...

Prvi put da sam rodila al da uopće nisam osjetila, i da sam tražila da mi daju bebicu, a oni su mi donjeli barbiku koja je bila plava, hladna :eek: d asam jou malo podojila i da je počela vraćat normalnu boju...i mislila sam si kojeg mi vraga nisu bebu dali prije da bi sve bilo ok :ne zna:

Drugi put sam sanjala da sam rodila sina (nosim curu) koji je imao obrve ko mesić....nije imao čela kolke su mu obrve bile :lol:

:lol::lol::lol:

LadyNot
16.06.2010., 09:51
Ok...ovu noćnu moru sam morala podijelit s vama... Sinoć sam jako teško zaspala, i ujutro se probudila zgrožena i zbunjena... sanjala sam da sam ja Lynette iz Kućanica ( :rofl: ) i da sam kao umrla, i da pričam s Tomom koji me vidi kao duha i kaže mi da će me onaj lik, i pokaže na tipa u invalidskim kolicima, ubiti. E, ali ja već sva krvava ležim pored njega, mrtva, i posvuda policija, i Tom mi kaže da mora ić jer ima spoj s nekom ženskom za koju se nada da će joj se svidjet jer je super :confused:
Onda ja odem do tog lika, i bez obzira kaj sam kao mrtva (on će mene tek ubit :ne zna:) počnem ga napadat, ali fizički i to gadno, tipa razbijam mu glabu u beton, u ćošak od zida, jer, bolje da ja njega ubijem nego on mene...
Mislim, katastrofa...
Najgore je kaj za cijelo to vrijeme moje tijelo (ilitiga Lynette) leži razmrcvaljeno na pločniku...

fuj...:(

LadyNot
17.06.2010., 14:25
Mrave..puuuuuuno mrava...mravi na krevetu, u krevetu, jastučnicama... :(

Traburatorica
17.06.2010., 17:58
Pretprošlu noć sam sanjala da se rastajem od DIKANA!! :lol::lol::lol:

ollie25
17.06.2010., 18:17

FIGICA
26.06.2010., 12:59
Sanjala sam brdo kondoma durexa,da ih prodajem na nekom sajmu :lol:

takomlada
26.06.2010., 15:47
e pa ja bome o ničem pametnom! :(
što je najgore toliko mi se smovi čine realni da ujutro prvo gledam gdje mi je stomak jer najčešće sanjam da se smanjio ili nestao:(:(
a noćas sam uz to sanjala i da sam prokrvarila i da mi viri uz trbuh još nešto poput dje stopla i to sam pokušavala gurnuti natrag u okrugli dio stomaka
ne znam jel bi se smijala ili plakala?!?:confused:

_Candy Candy_
26.06.2010., 17:32
I ja sam imala noćnu moru. Sanjala sam da sam rodila, ali se ne sjećam poroda. Kao zaspala sam i probudila se nakon 6h.
Pitam di je beba, kažu mi da je na odjelu. Trčim tamo, pa me ne mogu primiti zbog gužve, tražim bebu, ne mogu mi je dati dok se ne smjestim na odjel. Plačem i derem se na neku sestru da mi da moje dijete. Onda me ona šalje na neonatologiju pa tamo čekam nekakav red jer je gužva. Ma užas. :flop:
Valjda posljedice traume s 1. poroda kad nisam bebu vidjela 20h iako je sve bilo u redu.
Najveća fobija mi je da se ne sjećam poroda i da beba nije u prvim trenucima sa mnom. Tako da ne daj Bože carskog. :s

meow
26.06.2010., 23:03
Ja sam pred par noci tako komatozno i lose spavala da je to za ne vjerovati... svih snova se sjecam kao nekih inserata, a obzirom da sam ih drugi dan zapisala, skupila sam ih 11! Ne mogu vjerovati, 11 blesavih snova! U jednoj noci :eek:
Izdvojila bih jedan, nocnu moru, jako neugodnu... uglavnom, ja lezim i nesto lezi na meni (neki demon) i pokusava uci u mene cijelim tijelom, infiltrirati se u mene, stopiti se samnom, to uzasno boli i slabo mi je uzasno i cijelo vrijeme si govorim: daj probudi se, moras se probuditi, bit ce gotovo kad se probudis, otici ce, ali ne mogu se probuditi... neopisivo grozan osjecaj, a to nesto cijelo vrijeme sapce moje ime (onako egzorcisticki :eek: ) na kraju sam se probudila, pa sam se i u RL probudila, morala na wc (naravno :rofl: ) i bilo me strah da mi nije cudoviste ispod kreveta i da ce me zgrabiti kad stanem na pod... jbt koji strah :eek: I sama sebe uvjeravam: ma daj, to je bio samo san, cudovista ne postoje, nema nikog ispod kreveta... vratila se u krevet i jos neko vrijeme bila u soku.. naravno, kad sam se napokon ujutro ustala jos satima nisam mogla doci k sebi, snove sam zapisala tek popodne i jos su bili jednako zivi... ma jebemu vise i takve snove :mad:

A prosli put kad me bilo tako strah (mozda i vise) sam sanjala da me bivsi muz lovi po parkiralistu jer me oce ubiti :eek:

Ladovina
27.06.2010., 23:42
Sanjala sam brdo kondoma durexa,da ih prodajem na nekom sajmu :lol:

da, da, sad ti više ne trebaju :lol:

Ja sam neku večer sanjala da sam rodila sina i da je ružan ko ponoć! I mislim se ja, pa mora da je još gadniji kad je meni kao majki ovako ružan! :eek: I još je neki mali razmaženi divljak. Grozan san...

BoniZG
28.06.2010., 06:40
ja sam sanjala tako divan san...kupala sam se u moru pa u bazenu.....i onda me je infuzomat probudio :asshole::hebemu:

cezar5
29.06.2010., 07:45
svaku večer sex, sex i samo sex. orgije, sex sa ženama, sa muškarcima i u svakom snu sam trudna i mm je tu negdje :brukica::brukica:

Ladovina
01.07.2010., 10:07
svaku večer sex, sex i samo sex. orgije, sex sa ženama, sa muškarcima i u svakom snu sam trudna i mm je tu negdje :brukica::brukica:

:s:klap::klap::klap: to, to frajerice!!!

extreme
01.07.2010., 10:11

šta? on gleda, a?:rofl:

LadyNot
01.07.2010., 10:52
Preksinoć sam sanjala djeteline s četiri lista...njih brdo, rasle jedna do druge, našla se koja i sa više listića....
Uglavnom , probudila sam dragog kolko sam se glasno smijala, onda i sebe (zamislite da se zbudite a u vas bulji vaš dragi zbunjen al nasmijan:cerek:, i pita koji ti je vrag :lol:) Nisam se mogla prestat smijat, pa sam opet zaspala smijući se tak ...:rofl: Baš štosno buđenje :D

cezar5
01.07.2010., 12:51
šta? on gleda, a?:rofl:

evo da se pohvalim, sinoć sam sanjala sex samo sa mm-om :lol:

Ladovina
01.07.2010., 21:37
evo da se pohvalim, sinoć sam sanjala sex samo sa mm-om :lol:

Znači, namirila si se ovih dana :D:rofl:

Lena0609
01.07.2010., 23:53
o ničemu, jer ne mogu spavati!

FIGICA
07.07.2010., 17:52
i ja imam full perverzne snove :facepalm: noćas sam čak i orgazam u snu doživjela

meow
13.07.2010., 22:15
Ja sanjala da moram kupiti neke bombone koji se zovu 'kis' i idem u trgovinu a nedjelja je i samo ta trgovina radi i pitam zenu ako imaju te bombone, kaze da nema, pitam jel ce dobivat vise (ko da je vazno, trebaju mi odmah) a ona kaze da je to uvoz iz slovenije i da ce vjerojatno dobiti, ako ne bude onog potresa sto najavljuju??
Kazem nek mi onda uzme od rinfuzo bombona neke pol kile, razlicitih. Gumeni su bili i htjela sam kisele, ali nisam rekla. I ona se penje na ljestve jer su bobmoni u nekim prozirnim kutijama skorz pod plafonom, kao na nekoj galeriji.. i stavlja ona u prozirnu vrecicu i pita me ako cu probati jednog i ja pristanem, ona mi daje neki srebrno prozirni u obliku ribice, ja probam i meni bljutavo, kazem da mi se bas i ne svidja i nek mi njih izvadi i gledam u vrecicu odzgora kolko takvih ima, vidim da ih je puno, al kad gledam odzgora to su prave zive srebrno prozirne ribe i ribice (a kad gledam sa strane kroz vrecicu, onda su bomboni), kazem nek ih izvadi jer mi se ne svidjaju i da ocu samo pola kile ukupno, jer sam vidjela na vagi da je preko tri kile stavila... a ja cu se vratiti malo kasnije, kad ona to zavrsi, da ne cekam tu...

Ono, wtf?? :rofl:

ollie25
13.07.2010., 23:16
zadnjih dana sanjam samo bebu ili nešto vezano uz porod
tako sam jednu večer sanjala da sam rodila bebu a mm i ja ne možemo vjerovat da je to naša beba jer je skroz ćelava i da su nama kao rekli da će se naša rodit s puno kose na zadnjem gin pregledu:rofl:
dan poslije toga sanjam da smo mm i ja na nekoj večeri sa puno ljudi i meni odjednom počne curit mlijeko,ne kapat nego mlaz i da ga ne mogu nikako zaustavit

meow
14.07.2010., 12:59
E i ja sanjala bebu ... i nije bio slatki kao ostale bebe i meni je bilo ful krivo zbog toga i govorim: pa zasto moja beba nije slatka ko ova druga? (lezao do neke cure bebe, ona sva okice i smajlic) o boze sto ja sanjam :rofl::facepalm:
Valjda zato jer uopce ne mogu zamislit da ce moja beba bit slatka bwahahaha :lol: :brukica:

Lena0609
14.07.2010., 18:29
E i ja sanjala bebu ... i nije bio slatki kao ostale bebe i meni je bilo ful krivo zbog toga i govorim: pa zasto moja beba nije slatka ko ova druga? (lezao do neke cure bebe, ona sva okice i smajlic) o boze sto ja sanjam :rofl::facepalm:
Valjda zato jer uopce ne mogu zamislit da ce moja beba bit slatka bwahahaha :lol: :brukica:

i ja isto,
bila je jako malena
i bilo me strah držati je...
(po tome sam skužila da sanjam jer je moja lički medvjed, 2 tjedna veća-čitaj deblja po uzv)

meow
15.07.2010., 08:36
Ja sam sinoc slusala operu koja se odrzavala na morskim stjenama :rofl:

extreme
26.07.2010., 13:14
noćas baš neki uznemirujući san....:(

sanjam da sam rodila, al samog poroda se uopće ne sjećam, samo sam najednom budna i donose mi bebu, a na moje zaprepaštenje . beba je dečkić....
i ja vičem da je to nemoguće, da sam ja rodila curicu, i onda sva tužna zovem mamu i brata i šogi i ostale i objašnjavam kako nije cura nego dečko :confused:

nije zlo u tome što je muško, nego što se ja sva osjećam čudno kraj tog djeteta, uopće nisam povezana s njim, nema nikakvih emocija, ono.. nije to moje dijete :horor:
i mali plav i kovrčav (:confused:) i neće da cica, i ja ništa ne osjećam prema njemu i nemam pojma kako sam se porodila jer se nikakvih trudova a kamoli poroda ne sjećam... i stalno sam tužna jer ja sam trebala roditi curicu.. i tako ukrug..
užas.. probudila se sva u znoju :(

katjes
27.07.2010., 07:22
a ja noćas sanjala neku prostoriju koja se puni vodom, al nije frka jer ima vrata, prvo ću se ja malo kupati pa ću isplivati kroz vrata van..bućkam se ja, uživam, i odlučim da neću ni izlaziti jer mi je baš fino .. u biti to je bila plodna voda i ja sam se u njoj brčkala, okretala, spavala, .. nisam trebala disati i taj osjećaj bestežinski je bio baš fiiiiiiini :cerek:

kika78
27.07.2010., 09:17
Ja od početka trudnoće nisam sanjala niti jedan lijepi san :(
Sve nešto ružno i stresno.. prave noćne more!

A bebicu nisam uopće sanjala.

Cetripenula
27.07.2010., 10:24
noćas baš neki uznemirujući san....:(

sanjam da sam rodila, al samog poroda se uopće ne sjećam, samo sam najednom budna i donose mi bebu, a na moje zaprepaštenje . beba je dečkić....
i ja vičem da je to nemoguće, da sam ja rodila curicu, i onda sva tužna zovem mamu i brata i šogi i ostale i objašnjavam kako nije cura nego dečko :confused:

nije zlo u tome što je muško, nego što se ja sva osjećam čudno kraj tog djeteta, uopće nisam povezana s njim, nema nikakvih emocija, ono.. nije to moje dijete :horor:
i mali plav i kovrčav (:confused:) i neće da cica, i ja ništa ne osjećam prema njemu i nemam pojma kako sam se porodila jer se nikakvih trudova a kamoli poroda ne sjećam... i stalno sam tužna jer ja sam trebala roditi curicu.. i tako ukrug..
užas.. probudila se sva u znoju :(

Mislim da smo si nekaj ful slično sanjali. Ja sam pak sanjala da sam rodila curicu, a nosim dečka. No to me nije šokiralo, već činjenica da neće cicati, ajme, cijeli san sam ju premještala s jedne cike na drugu. I probudim se jutros, a moja lijeva cika mokra :facepalm: Svašta.

meow
27.07.2010., 10:59
Ja imala neke bolesno-seksualne snove, o jbt :eek: :brukica: Barem tri orgazma dozivjela :rofl: :nestasicasexa: :kava:

ollie25
27.07.2010., 12:55
ja sam opet sanjala bebu
stvarno ga više jedva čekam

extreme
27.07.2010., 14:52
Mislim da smo si nekaj ful slično sanjali. Ja sam pak sanjala da sam rodila curicu, a nosim dečka. No to me nije šokiralo, već činjenica da neće cicati, ajme, cijeli san sam ju premještala s jedne cike na drugu. I probudim se jutros, a moja lijeva cika mokra :facepalm: Svašta.

ajme, kak je to čudno :D
plava kosa, neće cicati.. koje smiješne bebe..

jedino se stvarno nadam da mi ginićka nije fulala spol, već smo se svi navikli na činjenicu da će bit curka..:cerek:

blalla
27.07.2010., 14:55
Ja imala neke bolesno-seksualne snove, o jbt :eek: :brukica: Barem tri orgazma dozivjela :rofl: :nestasicasexa: :kava:

i ja najčešće sanjam sexi snove, i sinoć opet:ne zna:

lizianthus
27.07.2010., 18:37
ja sanjala da mi sestra drži ruku na tibi i kaže da kak ne osjetim da se miće kad ona osjeti? a ja ono :confused: pa 11 tjedan mi je...
a ona onak iskusno: ja osjetim :kava:
:rofl:

meow
29.07.2010., 06:13
O jbt sna :eek:
Dakle, vidim neku sobu sa staklenim odjeljcima, koji imaju zaluzine na staklima (sa svih strana) a u odjeljcima je stol i na stolu je par (musko i zensko) i svi su isti, u svim odjeljcima.. kolko sam skuzila to je neka terapija za ljude koji imaju problema sa sexom... nemam pojma di sam ja, ja sam kao sveprisutna, sve vidim. Uglavnom, zaluzine su i prije bile spustene ali se ipak vidi kroz stakla, ljudi se smiju i veseli su i kad je to nesto trebalo poceti, zaluzine se zatvaraju (kao kad je sunce, pa ih pomaknes tako da ti ne bljesti u sobu)
Odmah nakon toga sjedim negdje, neka ko terapijska grupa u sobi i izrazavam svoje negodovanje - mislim da nisam bila zadovoljna sa tom terapijom i govorim im da sam ja normalna osoba sa normalnim prijateljima i normalnim poznanicima, i funkiconiram skroz normalno, i nesto u stilu da je to sto smo prosli bilo sasvim napotrebno i bez ikakvog efekta.
Onda voditelj crta neki kruzic po zraku iza sebe nekim stapicem, i nastane otvor i kroz njega se vidi sunce... i odjednom nastane panika da dolazi snjezna lavina i ljudi pocnu panicno trcati u suprotnom smjeru (i ja s njima) da bi spasili svoj zivot... i trcim ja, trcim, umorna sam, osjecam da ne mogu vise, ali znam ako stanem, stici ce me lavina i umrijeti cu. Gledam nebo i tamo nalazim znakove da ce za dva tjedna stici nesto (neka dodatna nepogoda) sto ce vjerojatno rezultirati smrcu onih koji i prezive ovu lavinu i pitam se kako je doslo do toga i pomislim da je sve sto sam htjela bilo provesti zivot i ostariti sa svojim dragim, a evo, ni to ne mogu dobiti.. i bilo mi je zao/krivo/tesko sto nismo vise pricali.. i pomislim da ako se sad i nadjemo, nema veze koliko cemo moci pricati, jer sad je vec kasno, ionako cemo umrijeti... Penjem se po snijegu, ne osjecam hladnocu, i popnem se na neki kao plato i svuda je snijeg oko mene, na smijegu se vec napravila tanka ledena korica, pa propadam duboko, a snijeg je suh i sipak ispod ... i onda gledam dole na neku prugu di nije bilo puno snijega i vidim neka dva covjeka i cujem jednog da govori nesto u stilu: glupi partizani, napravili su nam plitke cipele i to jos i sivane (u stilu: ulazi snijeg u njih i promocit ce)..

Eto :eek:
Jbt, cudna stvar su ti snovi.. mislim, oke, neke stvari mi imaju smisla, neki mali segmenti u tom snu, ali kako nas mozak isplete pricu oko toga i zamaskira ih, to mi je uvijek bilo fascinantno

Jules76
29.07.2010., 08:31
O jbt sna :eek:
Dakle, vidim neku sobu sa staklenim odjeljcima, koji imaju zaluzine na staklima (sa svih strana) a u odjeljcima je stol i na stolu je par (musko i zensko) i svi su isti, u svim odjeljcima.. kolko sam skuzila to je neka terapija za ljude koji imaju problema sa sexom... nemam pojma di sam ja, ja sam kao sveprisutna, sve vidim. Uglavnom, zaluzine su i prije bile spustene ali se ipak vidi kroz stakla, ljudi se smiju i veseli su i kad je to nesto trebalo poceti, zaluzine se zatvaraju (kao kad je sunce, pa ih pomaknes tako da ti ne bljesti u sobu)
Odmah nakon toga sjedim negdje, neka ko terapijska grupa u sobi i izrazavam svoje negodovanje - mislim da nisam bila zadovoljna sa tom terapijom i govorim im da sam ja normalna osoba sa normalnim prijateljima i normalnim poznanicima, i funkiconiram skroz normalno, i nesto u stilu da je to sto smo prosli bilo sasvim napotrebno i bez ikakvog efekta.
Onda voditelj crta neki kruzic po zraku iza sebe nekim stapicem, i nastane otvor i kroz njega se vidi sunce... i odjednom nastane panika da dolazi snjezna lavina i ljudi pocnu panicno trcati u suprotnom smjeru (i ja s njima) da bi spasili svoj zivot... i trcim ja, trcim, umorna sam, osjecam da ne mogu vise, ali znam ako stanem, stici ce me lavina i umrijeti cu. Gledam nebo i tamo nalazim znakove da ce za dva tjedna stici nesto (neka dodatna nepogoda) sto ce vjerojatno rezultirati smrcu onih koji i prezive ovu lavinu i pitam se kako je doslo do toga i pomislim da je sve sto sam htjela bilo provesti zivot i ostariti sa svojim dragim, a evo, ni to ne mogu dobiti.. i bilo mi je zao/krivo/tesko sto nismo vise pricali.. i pomislim da ako se sad i nadjemo, nema veze koliko cemo moci pricati, jer sad je vec kasno, ionako cemo umrijeti... Penjem se po snijegu, ne osjecam hladnocu, i popnem se na neki kao plato i svuda je snijeg oko mene, na smijegu se vec napravila tanka ledena korica, pa propadam duboko, a snijeg je suh i sipak ispod ... i onda gledam dole na neku prugu di nije bilo puno snijega i vidim neka dva covjeka i cujem jednog da govori nesto u stilu: glupi partizani, napravili su nam plitke cipele i to jos i sivane (u stilu: ulazi snijeg u njih i promocit ce)..

Eto :eek:
Jbt, cudna stvar su ti snovi.. mislim, oke, neke stvari mi imaju smisla, neki mali segmenti u tom snu, ali kako nas mozak isplete pricu oko toga i zamaskira ih, to mi je uvijek bilo fascinantno

:rofl::rofl::rofl:

poisonivy3
29.07.2010., 09:30
sanjala sam da me pokušavaju ubiti, a ja u stilu matrixa:D izbjegavam metke...i izbjegla sam ih:cerek:
ružni snovi uglavnom:(

meow
29.07.2010., 09:35
Znam Jules76... ja isto ostala ono wtf?? :rofl: :lol: Ono, probudim se usred noci i :misli: :confused: :lol:

FIGICA
14.09.2010., 09:47
Od kada sam saznala spol bebe,sanjam svog sina i tako je meden,dobar,miran :cerek:
Ovaj zadnji san noćas je bio čudan,prvo sam dojila svoju mačku :eek: pa onda njega....poslije ga držim u naručju i gledamo ga ja i moji starci i skužimo da mali ima na svakom stopalu i rukici po 2-3 prsta viška :lol:

OOOOOOO
14.09.2010., 10:39
a ja od kad sam trudna sanjam sve i svasta,jako cesto bebe da nosim,vozim u kolicima,valjda zato sta preko dana mislim na to..

anonymous_13
14.09.2010., 11:19
sinoć sam sanjala da idem po nalaze od briseva i krvne grupe (nalaze za krvnu grupu sam već pokupila irl) i onako sjedim u čekaonici i dolazi neki čudan tip i u tom trenu izlazi sestra i na licu joj čitam da nije dobro, i onda vadi neki zgužvani isječak iz novina sa naslovom "krivotvoritelji dokumenata" i veli mi "žao mi je..." a ja pogledam u sliku u novinama i onda u tog tipa do sebe i opet u sliku u novinama i shvatim da je to taj tip i uhvati me panika, i počnem vrištati i probudim se vrišteći... ono, wtf mislim :misli: :lol::lol:

Nea3
14.09.2010., 11:22
ja sam sinoć sanjala kako sam se :Sex: sa mm i odem poslije toga na wc kad ono krvarim, sva se preplašim i zovem svoju gin i nikako, sve koje sada trebam nikoga nema, ajme plakala sam strašno.. :(
sve u svemu, nešto tipa noćne more