PDA

View Full Version : Koliko cesto vodite ljubav i je li to dovoljno?

neam
14.02.2008., 21:56
Dakle, pitanje je jednostavno, koliko cesto prakticirate seks, i dali vam je to u vrh glave, ili bi jos...

-lavica-
14.02.2008., 21:58
Svakodnevno, nekada i više puta dnevno....Zadovoljna sam svojim sexualnim životom, volim sex i uživam u njemu. :mig:

fat slut
14.02.2008., 22:00
sve rjedje. nedovoljno. al sad... nikad nije dovoljno. :lol:

Hero u tudjini
14.02.2008., 22:01
Svakodnevno, nekada i više puta dnevno....Zadovoljna sam svojim sexualnim životom, volim sex i uživam u njemu. :mig:

potpisujem kod mene isto tako svakodnevno ponekad i vise puta na dan ..!!!
A dali sam zadovoljan jesam a da je svaki dan vise puta na dan jos bi bilo bolje..!!!:)

_Leona_
14.02.2008., 22:02
Ajme..
Iskreno, ja sam ovisna o sexu takoreceno..
Ja poludim ako se ne posevim npr onih nasih poznatih zenskih 7 dana u mjesecu..
Necu vam ni govoriti kako mi je kad nevidim decka po mjesec i vise dana kad odem na poslovna putovanja itd..
Tad sam ko najveci narkoman..
Sex je droga, sto ga vise dobijes, to ga vise zelis..
Uglavnom, zadovoljna sam svojim sexualnim zivotom, a ovime sto sam vam gore navela, mozete i sami shvatiti koliko cesto se sevim :top:

ST!
14.02.2008., 22:02
ako bi se racunalo po prosjeku inda jednom svako 6 godina :lol:

fat slut
14.02.2008., 22:04
ako bi se racunalo po prosjeku inda jednom svako 6 godina :lol:

imas 18 i jebo si tri puta? :zubo:

neam
14.02.2008., 22:13

Sta, to je premalo...:rofl:?

DSDS
14.02.2008., 22:16
Jednom u mjesecu ali mogl bi malo vise kaze muz. Jebiga bas sam ljena za to.:kava:

_Leona_
14.02.2008., 22:17
Jednom u mjesecu ali mogl bi malo vise kaze muz. Jebiga bas sam ljena za to.:kava:

Pa mogla bi se malo i potruditi da ;)
Nebih htjela biti u kozi tvog muza :)

DSDS
14.02.2008., 22:21
Sta da radim kad mi se u to vrijeme uvjek spava.:mig:

_Leona_
14.02.2008., 22:23
Sta da radim kad mi se u to vrijeme uvjek spava.:mig:

Redbull daje ti krilaaaaaaaa:trk:

wooly.bully
14.02.2008., 22:56
ovisi o fazi.. nekad više put dnevno.. a nekad prođe i 2 tjedna. najvise na godisnjem (prokleti posao) :)
u prosjeku 2-3x tjedno.

slazem se s onim "sto se vise sexas - to ti se vise sexa".
aha.. i onih 7 dana nije prepreka.. u nekim ciklusima joj se tada najvise sexa.

amadeusvk
14.02.2008., 23:00
Prošle godine jednom, ove godine malo rijeđe... Hehe... (šala)

Zadnjih 6 god - svaki dan x 1 + nekad 2 ako se desi (osim u vrijeme menge) onda nikako.
Sada... Jednom tjedno...
...a te joj se spava, te ju boliglava, te je umorna, pa joj se ne da...
To mi je jedini problem u vezi.
Može pitanje?!
Što da radim?

fat slut
14.02.2008., 23:02
jel to stvarno jedini problem u vezi?

kuroishijin
14.02.2008., 23:04
Ha ha slazem se sa svima koji kazu da su ovisnici...ja sam isto katastrofa...

U principu posto nisam stalno kraj decka nije tako cesto, ali onda kada se vidimo ha ha, to traje cijelu noc i dan...:eek:

booyakasha
14.02.2008., 23:09
a eto ja sam baš došao kući prije sat vremena, sad sam...inače meni trenutno pripada ono 2-3 puta tjedno jer nemam svoj auto još, trebao bih ga kupit za koji mjesec pa će bit češće, a kod nje jako rijetko uspijemo...:)
Samo se sexajte, to je ono što svakoj osobi treba...:top:

mazgov
14.02.2008., 23:19
A dali sam zadovoljan jesam a da je svaki dan vise puta na dan jos bi bilo bolje..!!!:)

tko laže taj i krade

mia123
15.02.2008., 01:28
Dakle, pitanje je jednostavno, koliko cesto prakticirate seks, i dali vam je to u vrh glave, ili bi jos...

ja uvijek mogu još...:cerek: međutim, radi obaveza i posla (partnerovog i mog, partner je često na putu, a ja busy bee trenutno na bolovanju-što se i vidi po br.postova:lol:) sexamo se par puta mjesečno, u prosjeku 1-2tjedno. to me čisto zadovoljava,al' ko šta rekoh - mogla bih ja 24/7, bez beda...samo da smo makar oboje nezaposleni i stalno doma!!!!!!:D:mig:

neam
15.02.2008., 01:45
ja uvijek mogu još...:cerek: međutim, radi obaveza i posla (partnerovog i mog, partner je često na putu, a ja busy bee trenutno na bolovanju-što se i vidi po br.postova:lol:) sexamo se par puta mjesečno, u prosjeku 1-2tjedno. to me čisto zadovoljava,al' ko šta rekoh - mogla bih ja 24/7, bez beda...samo da smo makar oboje nezaposleni i stalno doma!!!!!!:D:mig:

Ak' bi htjela jos, javi mi se na PM:rofl::rofl:, samo odakle si:confused:?

_Leona_
15.02.2008., 01:46
Mogu i ja u bilo koje doba, samo pitaj :D
Ma probudi me u tri ujutro, ja sam spremna :top:

Madamoiselle
15.02.2008., 02:20
wtf? Mačka mi poslala dupli...

Madamoiselle
15.02.2008., 02:22
Zašto se opće izjednaćavaju sex i vođenje ljubavi?!

Ja bi vodila ljubav, to nisam godinama...
A sex, isto rijetko ali mi i ne fali nešto puno.

neam
15.02.2008., 02:27
Zašto se opće izjednaćavaju sex i vođenje ljubavi?!
Ja bi vodila ljubav, to nisam godinama...
A sex, isto rijetko ali mi i ne fali nešto puno.

Isti uzitak, zar ne?:rofl:

mia123
15.02.2008., 02:32
Isti uzitak, zar ne?:rofl:

a ne ne...nije isto, vođenje ljubavi je neusporedivo ljepše:cerek:

sex ko sex, je čisto pražnjenje, ak nema emocija..:ne zna:

lupus_est
15.02.2008., 02:50
Koliko cesto vodite ljubav?
nikad....djevac

Septembar
15.02.2008., 07:31
izuzetno varijabilno
u najboljim uslovima 8zajednicki vikend bez obaveza- (2-3 puta svakodnevno)
u najgorem slucaju, bez stalnog partnera il u vezi na daljinu jednom u 2-3 mjeseca :flop:

a i sad sa relativno stalnim parnerom u istom gradu- 1-2 sedmicno prosjecno

jebiga kad sam majka maloljetnog djeteta koje zivi samnom 90% vremena, a ona je postedjena svega sto se tice mog sexzivota

gold star
15.02.2008., 09:22
jednom tjedno redovito a nekad 2,3 puta ovisi gdje smo i kako uspijemo...:kava:

zečica69
15.02.2008., 09:45
nedovoljno

funnys
15.02.2008., 09:51
prije 3-5 puta tjedno, od kada sam trudna samo par puta u zadnja tri mjeseca, jer dugo nismo smjeli i mučnine, zato mi se sada počela vraćati volja:cerek:

instant madness
15.02.2008., 09:51
svaki dan do nekidan. sad smo slabi s drvima pa je prekjučer bilo 15h u komadu. šta ćete bilo je jako hladno tu noć...:mig:

ST!
15.02.2008., 10:42

nepunih jos malo....tocan odgovor :top:

Sta, to je premalo...:rofl:?

ima jos vremena...:cerek:

happy me
15.02.2008., 11:02
a toga brate nikad dosta, al zajebe ovaj život di svaki dan neki k.... se namisti, i onda triba iskorištavat stalno neke situacije, mada i to nije loše

lifeatory
15.02.2008., 11:58

Uvijek, kad s dragom nadjem slobodnog vremena :p

mala cica
15.02.2008., 12:10
3-4 puta sedmično.jeste prilično dovoljno,ali ja bi svaki dan sve jači i jači sex

female
15.02.2008., 12:30
nedovoljno...prije smo svaki dan vise puta,a sad se ne sjecam kad smo zadnji put... :eek: zamrlo je sve... :tuzni:

mala cica
15.02.2008., 12:35
nedovoljno...prije smo svaki dan vise puta,a sad se ne sjecam kad smo zadnji put... zamrlo je sve...

i ja sam,3-4 puta u 4 sata,ali u početku veze.sad mi je i dovoljno jednom,ali žestoko da me razvali.

marhabu
15.02.2008., 13:05
ne prakticiram sex vec oko 3 tjedna niti mi nedostaje

mala cica
15.02.2008., 13:21
e nije mi jasno kako ti ne nedostaje.ja bi bila strašno nervozna.ma nije bitno koliko puta nego kako.ja ti najvise volim ka me satare da se ne mogu popišati.malo čudno ili mi se čini.:rolleyes:

Zbunjevita :)
15.02.2008., 16:22

Ispitni rokovi prorijedili mi seks.. Ali nikad ne padne manje od jedamput tjedno:). (desila se bila neka stanka od 2 tjedna, ali zbog više sile odnosno moje upale mjehura i stvvaarno manjka vremena)
Inače, u prosijeku, 3 put tjedno.

boletus satanas
15.02.2008., 16:30
mnogo manje nego što bi htjela

trendseterica
15.02.2008., 16:56

pa kaj, bar je iskren

ST!
15.02.2008., 18:19
pa kaj, bar je iskren

bar nisam djevac :zubo: :ne zna:

a koliko vidim na topicu kad ste se prvi put cak sam medu onima sta su se ranije....

inikaaaaaa
15.02.2008., 20:00
3-4 tjednoooo :) zadovoljna

geforce
15.02.2008., 21:41
Prošle godine jednom, ove godine malo rijeđe... Hehe... (šala)

Zadnjih 6 god - svaki dan x 1 + nekad 2 ako se desi (osim u vrijeme menge) onda nikako.
Sada... Jednom tjedno...
...a te joj se spava, te ju boliglava, te je umorna, pa joj se ne da...
To mi je jedini problem u vezi.
Može pitanje?!
Što da radim?

joooooj ja bi tebe!!!
ja i decko ne zivimo u istom gradu ali vidamo se svakih 5,6 dana po par dana. e ja bi onda 2,3 puta u veceri,pa ujutro,popodne i opet navecer... on izdrzi taj tempo prva dva dana ali treci je vec gotov.... ne moze pa ne moze. a stvarno nam je dobro u krevetu,nije mi jasno kako je to moguce...?!:ne zna:

Djura skulptor
15.02.2008., 21:55
STA???? :eek:
Nema u anketi opcija : 5-7 x svaki dan

plus drkanje uz to i to sve bi bilo u mnogo vecoj meri nego ebi ga radi se i obaveze i proleti dan ali....stize se bar nekoliko puta
:D

Dreamer007
15.02.2008., 22:10
nepunih jos malo....tocan odgovor :top:

ima jos vremena...:cerek:

Nisam ni mislio da je malo(18), a i iskreno je, ima vremena...:rofl:

tince
15.02.2008., 22:27
Ja bi svakako vise nego sto sada to radim, a u prosjeku ispada 2-3 puta u 6 mjeseci zadnjih par godina. Ziva katastrofa.
Problem je sto zelim voditi ljubav a do sexa mi nije. Ne mogu ga vise prakticirati, kao sto sam nekada, ostavlja me potpuno praznom.
I ne osjecam se dobro sama sa sobom nakon toga. Problem su i moje godine jer sa 36 eliminiram svu mladjariju u startu kao i ozenjene kojih je vecina u mojim godinama. I onda mi ostane, nitko:confused:. Ili slobodni tipovi koji mi nisu privlacni fizick ili nismo na istoj valnoj duljini ili su totalni kreteni.

Sto se sexa tice daleko sam izbirljivija nego u mladosti. Da bih mogla biti s nekim fizicki trazim potpuni spoj....duhovnog i fizickog i ljubav na prvom mjestu.

Nemam stalnog partera vec tri godine i vise , tako da nazalost.....vrlo sam tuzna:(

PEH
15.02.2008., 22:54
svaki jebeni dan! vec mi pomalo ide na zivce!!

Dreamer003
15.02.2008., 23:47
svaki jebeni dan! vec mi pomalo ide na zivce!!

Dali trebas zamjenu :rofl::rofl:, ili?

hugoChavez
16.02.2008., 15:28
nemam curu...i zato kada uhvatim neku mladu damu iskoristim situaciju do maksimuma:kava:

Violently happy
16.02.2008., 15:34
nikada nije dovoljno.:kava:

Sprinter
16.02.2008., 15:38
Ja bi svakako vise nego sto sada to radim, a u prosjeku ispada 2-3 puta u 6 mjeseci zadnjih par godina. Ziva katastrofa.
Problem je sto zelim voditi ljubav a do sexa mi nije. Ne mogu ga vise prakticirati, kao sto sam nekada, ostavlja me potpuno praznom.
I ne osjecam se dobro sama sa sobom nakon toga. Problem su i moje godine jer sa 36 eliminiram svu mladjariju u startu kao i ozenjene kojih je vecina u mojim godinama. I onda mi ostane, nitko:confused:. Ili slobodni tipovi koji mi nisu privlacni fizick ili nismo na istoj valnoj duljini ili su totalni kreteni.

Sto se sexa tice daleko sam izbirljivija nego u mladosti. Da bih mogla biti s nekim fizicki trazim potpuni spoj....duhovnog i fizickog i ljubav na prvom mjestu.

Nemam stalnog partera vec tri godine i vise , tako da nazalost.....vrlo sam tuzna:(

Ajd, ajd, nisi jedina. Bit će bolje. :)

Sprinter
16.02.2008., 15:39
STA???? :eek:
Nema u anketi opcija : 5-7 x svaki dan

plus drkanje uz to i to sve bi bilo u mnogo vecoj meri nego ebi ga radi se i obaveze i proleti dan ali....stize se bar nekoliko puta
:D

Još reci tih 5-7 puta, to s različitim ženama ? :D:D

hugoChavez
16.02.2008., 15:46
Još reci tih 5-7 puta, to s različitim ženama ? :D:D

:lol::lol::lol:

WTF
16.02.2008., 15:46
19 puta ove godine, vodimo evidenciju :cerek:

wolworein
16.02.2008., 18:27
S obzirom da imam vezu na daljinu jako malo, al zato kad se vidimo pucaju kreveti al eto ovih dana sam strasno napaljena a njega nema pa prstic radi sve u 16 ;)

pcelica_bzzz
16.02.2008., 22:05
Ja bih sa svojim dečkom vodila ljubav svaki dan..toliko mi jako rade hormoni, ne zasitna sam... Ful sam živčana ako nemam sexa... On nije u početku bio baš za akciju, ali sada je sve bolji i bolji, malo mi ide na živce što ja praktički vodim sex i određujem poze, ali naučiti će..ipak sam ja malo starija i iskusnija od od njega... Mislim da nikad nije bio s ovakvom ženskom!

purger!!!
16.02.2008., 22:09
3 puta tjedno

ST!
16.02.2008., 22:34
nikada nije dovoljno.:kava:

da te ja probam preobratit na muske? :kava:

PEH
16.02.2008., 23:10
Dali trebas zamjenu :rofl::rofl:, ili?

netrebam!!!

cubanrastaman
19.02.2008., 11:55
od nekih 15-ak puta mjesecni, 2-3 puta treba voditi ljubav, a ostalo se treba svoditi na zestoki sex...i to je sigurno dobar recept

lavicaaa
20.02.2008., 10:54
Svaki dan....i nije nam dovoljno :p:Sex:

Mrak
20.02.2008., 18:09
Svaki dan....i nije nam dovoljno :p:Sex:

Nezasitni ste...:top:

sweetandsound
20.02.2008., 18:15
nova sam i pozdravljam sve.: posebno violently happy.volim sex i sexsam se kad god se spoji situacija tj.da smo moja ljubav i ja na istom mjestu a da nije u javnosti ...iako se i to ponekad desi...

/unwritten/
20.02.2008., 18:20
5-6 put tjedno i super mi je...to mi je onak taman..ne bi ni više a ni manje.
baš uživam. :)

frx
20.02.2008., 18:21
Tipicni kapitalisti. Daj svega u neogranicenim kolicinama. A kad dosadi onda smo jadni zbunjeni :confused: i učlanjujemo se u AmWay i ostale sekte...upsss - kultove!!!

joujou
20.02.2008., 18:27
svakodnevno, naravno :cerek:

/unwritten/
20.02.2008., 18:29
Tipicni kapitalisti. Daj svega u neogranicenim kolicinama. A kad dosadi onda smo jadni zbunjeni i učlanjujemo se u AmWay i ostale sekte...upsss - kultove!!!

tko veli da će dosadit?? ako nije dosadilo 9 mjeseci bome neće ni sad, u to sam sigurna...
možda je u tvom slučaju drukčije....

frx
20.02.2008., 18:36
tko veli da će dosadit?? ako nije dosadilo 9 mjeseci bome neće ni sad, u to sam sigurna...
možda je u tvom slučaju drukčije....

Poznata je činjenica da sve u životu dosadi, zato se bolje orijentirati na stvarne vrijednosti a ne jeftine životne užitke shvačati kao smisao postojanja

Mrak
20.02.2008., 19:24
Tipicni kapitalisti. Daj svega u neogranicenim kolicinama. A kad dosadi onda smo jadni zbunjeni :confused: i učlanjujemo se u AmWay i ostale sekte...upsss - kultove!!!

1. Ja nisam kapitalist, i ja takoder ne volim takve ljude, kao ni materijaliste!

2. Ako imas cesti spolni odnos, SA SVOJIM PARTNEROM, NE SVAKI PUT SA NEKIM DRUGIM, pritom mislim da znas, na sto ciljam, onda ne vidim u cemu je problem.

3. Po govoru, mislim da ti u ovome trenu vise treba US:mig:!

joujou
20.02.2008., 19:28
Poznata je činjenica da sve u životu dosadi, zato se bolje orijentirati na stvarne vrijednosti a ne jeftine životne užitke shvačati kao smisao postojanja

da slucajno jedna od tih stvarnih vrijednosti ne bio bio i pravopis? :D

frx
20.02.2008., 19:30
1. Ja nisam kapitalist, i ja takoder ne volim takve ljude, kao ni materijaliste!

2. Ako imas cesti spolni odnos, SA SVOJIM PARTNEROM, NE SVAKI PUT SA NEKIM DRUGIM, pritom mislim da znas, na sto ciljam, onda ne vidim u cemu je problem.

3. Po govoru, mislim da ti u ovome trenu vise treba US:mig:!

Tema topica govori o kvantiteti!!! Samo sam htio ukazati na nakaradnost današnjih vrijednosti. A o pravopisu na forumu ćemo drugi puta...

Violently happy
20.02.2008., 19:32
da te ja probam preobratit na muske? :kava:

probaj:kava:

joujou
20.02.2008., 19:32
Tema topica govori o kvantiteti!!! Samo sam htio ukazati na nakaradnost današnjih vrijednosti. A o pravopisu na forumu ćemo drugi puta...

kakve veze vrijednosti imaju sa redovnom sevom :ne zna:

frx
20.02.2008., 19:33
da slucajno jedna od tih stvarnih vrijednosti ne bio bio i pravopis? :D

Klajiću Bratoljube jel treba ovo komentirat?:confused:

frx
20.02.2008., 19:37

Zato što društvo ima svoje vrijednosti. A trenutne vrijednosti društva su ...skraćeno : živi brzo umri mlad. Slijedit takve principe dovodi do općeg nestanka duhovnosti...a pošto je čovjek duhovno biće....povečava se prodaja praxitena i razvedenih brakova. To ti je jedna nit od filozofije, sociologije, psihologije, ekonomije....

joujou
20.02.2008., 19:37
Klajiću Bratoljube jel treba ovo komentirat?:confused:

'ne bi bio'... ups, pobjeglo mi je jedno slovo, strasna stvar
ipak nisi odolio :D

daj objasni... kako redovna seva dovede covjeka do sekti i kultova? :rofl:

joujou
20.02.2008., 19:38
Zato što društvo ima svoje vrijednosti. A trenutne vrijednosti društva su ...skraćeno : živi brzo umri mlad. Slijedit takve principe dovodi do općeg nestanka duhovnosti...a pošto je čovjek duhovno biće....povečava se prodaja praxitena i razvedenih brakova. To ti je jedna nit od filozofije, sociologije, psihologije, ekonomije....

zasto bi se redovna seva kosila sa drustvenim vrijednostima...

vjerujem da ce prije prisilna apstinencija dovesti do kultova i cudnih hobija :D

frx
20.02.2008., 19:41

Ako vođenje ljubavi, sa osobom s kojom bi trebao biti povezan na jednoj višoj razini, nazivaš ševom...tu nastaje problem. Jer ljubav je izmjena energije...i puno više a ne rekreacija. Ševa dosadi....vođenje ljubavi je proces koji se vodi i razvija zajedno sa osobama koje sudjeluju i ne dosadi...već se razviaj. Jesi skonto?

Mrak
20.02.2008., 19:41
Gledajte, danas je u svijetu materijalizam na visokoj razini, i ja to mrzim jer sve potjece od zapada, no to nema nikakve veze sa seksom, jedino ako si mislio na prostituciji:confused:!

frx
20.02.2008., 19:45
zasto bi se redovna seva kosila sa drustvenim vrijednostima...

vjerujem da ce prije prisilna apstinencija dovesti do kultova i cudnih hobija :D

Primjeri ljudi koji su probali "sve" u životu su ti najbolji pokazatelj moralnog propadanja. Od Mercurya, B. Spears, Madonne (Kabala), Cruise (scijentologija), netko iz beatelsa u TM...primjera je nebrojeno mnogo.

frx
20.02.2008., 19:47
Gledajte, danas je u svijetu materijalizam na visokoj razini, i ja to mrzim jer sve potjece od zapada, no to nema nikakve veze sa seksom, jedino ako si mislio na prostituciji:confused:!

Mislio sam na SEKS! Jer poimanje stvari kao takvo, bez ikakvog višeg cilja nužno vodi do moralnog raspadanja i otuđenja čovjeka!! Seks nije Seks... Vođenje ljubavi je najljepši čin ujedinjavanja yinga i yanga

joujou
20.02.2008., 19:47
Ako vođenje ljubavi, sa osobom s kojom bi trebao biti povezan na jednoj višoj razini, nazivaš ševom...tu nastaje problem. Jer ljubav je izmjena energije...i puno više a ne rekreacija. Ševa dosadi....vođenje ljubavi je proces koji se vodi i razvija zajedno sa osobama koje sudjeluju i ne dosadi...već se razviaj. Jesi skonto?

ako rijec seva vrijedja ono sto ti zoves vodjenjem ljubavi onda si na pogresnom podforumu i predlazem da se spustis malo do podforuma 'duhovnost'

steta sto tebi seva dosadi ako ne ubacis izmjenjivanje energije... inace to upravo i je zgodna razbibriga uz ekstra shot endorfina, koji mora svakoga razveseliti :cerek:

inace, joujou je zensko

joujou
20.02.2008., 19:49
Primjeri ljudi koji su probali "sve" u životu su ti najbolji pokazatelj moralnog propadanja. Od Mercurya, B. Spears, Madonne (Kabala), Cruise (scijentologija), netko iz beatelsa u TM...primjera je nebrojeno mnogo.

tako je, seks ih je unistio i odveo na krivi put... da, sigurno je u tome stvar :D

frx
20.02.2008., 19:51
ako rijec seva vrijedja ono sto ti zoves vodjenjem ljubavi onda si na pogresnom podforumu i predlazem da se spustis malo do podforuma 'duhovnost'

steta sto tebi seva dosadi ako ne ubacis izmjenjivanje energije... inace to upravo i je zgodna razbibriga uz ekstra shot endorfina, koji mora svakoga razveseliti :cerek:

inace, joujou je zensko

Napominjem, nije stvar tehnike ni izvedbe već poimanja stvari. Ako stvari koje nisu konzumentske tako shvatiš, brzo ćeš se naći u vlastitim propitivanjima sebe

Mrak
20.02.2008., 19:56
tako je, seks ih je unistio i odveo na krivi put... da, sigurno je u tome stvar :D

Pa gle, nije ih seks unistio nego novac i droga, no onda su i izgubile moral, tak' da su javno pocele pokazivati svoje intimne dijelove tjela, i j**** se doslovno sa svime sta naleti, tak da i tu ima istine. Inace sa svim ostalim se slazem.

tince
20.02.2008., 19:58
Napominjem, nije stvar tehnike ni izvedbe već poimanja stvari. Ako stvari koje nisu konzumentske tako shvatiš, brzo ćeš se naći u vlastitim propitivanjima sebe

Tocno tako ja te podrzavam.......:top:

i ja sam na sex ranije gledala kao na puko veselje i razbibrigu , cisto hedonisticko uzivanje. Sad kako sam starija, moram osjecati vise za tu osobu i ona za mene da bih uopce mogla odrzavati neki fizicki kontakt s njom,,,,,u vidu sexa, vodjenja ljubavi, kako god to nazivas....

Ja preferiram izraz vodjenje ljubavi za takve odnose, sex je puko praznjenje bez emocija.....

frx
20.02.2008., 21:10
Pa gle, nije ih seks unistio nego novac i droga, no onda su i izgubile moral, tak' da su javno pocele pokazivati svoje intimne dijelove tjela, i j**** se doslovno sa svime sta naleti, tak da i tu ima istine. Inace sa svim ostalim se slazem.

Ma nije ih uništio novac i droga. Bill Gates ima novaca. Jel uništen? Mnogi ljudi imaju novaca pa nisu uništeni. Cijeli problem je da se sve danas može kupiti, prodati, konzumirati...čak i kultura!!!

Jedan preljepi čin kao što je vođenje ljubavi se trivijalizira i postaje samo način kako zadovoljiti biološke nagone.Ako društvo promatramo kao živi organizam, možemo ustvrditi da je društvo bolesno!

joujou
20.02.2008., 21:11
Ja preferiram izraz vodjenje ljubavi za takve odnose, sex je puko praznjenje bez emocija.....

a izmedju ljubavi i pukog praznjenja ne postoji bas nista? :)

Mrak
20.02.2008., 22:07
Ma nije ih uništio novac i droga. Bill Gates ima novaca. Jel uništen? Mnogi ljudi imaju novaca pa nisu uništeni. Cijeli problem je da se sve danas može kupiti, prodati, konzumirati...čak i kultura!!!

Jedan preljepi čin kao što je vođenje ljubavi se trivijalizira i postaje samo način kako zadovoljiti biološke nagone.Ako društvo promatramo kao živi organizam, možemo ustvrditi da je društvo bolesno!

Neke ljude novac mjenja, neke NE. Bill Gates je primjer ljudine i pol, i ja mu skidam kapu,...Pevec je nakon sto je postao bogat ostao normalan.

Britney je primjer drolje, koju je novac PROMJENIO.
Mamic je primjer, seljacine, koja nakon sto je postao bogat, postao ujedno i serif.

Neke ljude novac mjenja, neke NE. No da je danasnji svijet PRELIBERALAN to stoji, odnosno vise nema granica morala!

Madamoiselle
20.02.2008., 22:38
Nije društvo uništeno zbog novca nego zbog pretjeranog utjecaja medija koji nad svima vrši kvalitetno pranje mozga...

PilotInstruktor
20.02.2008., 23:06
Mislio sam na SEKS! Jer poimanje stvari kao takvo, bez ikakvog višeg cilja nužno vodi do moralnog raspadanja i otuđenja čovjeka!! Seks nije Seks... Vođenje ljubavi je najljepši čin ujedinjavanja yinga i yanga

nejebica,a? Odi na religiju,ne jebi nas tim fanatickim sranjima

Aspyr
21.02.2008., 01:34
ja samo petak subot i nedilja skoro svaki tjedan (po vise puta bar 2 ) ... jbg zena na faxu a ja u vukojebini:D

joujou
21.02.2008., 11:52
nejebica,a? Odi na religiju,ne jebi nas tim fanatickim sranjima

kratko i jasno :rofl:

tince
22.02.2008., 21:15
a izmedju ljubavi i pukog praznjenja ne postoji bas nista? :)

Pa kazem ti, ranije da bih mogla voditi ljubav morala sam ili voljeti ili biti voljena jer oboje bi se tesko poklopilo....danas ne mogu ako se ne poklapa oboje....
pa ti reci sto ima veze s cim.
Praznjenje s nekom osobom do koje mi nije stalo i/ili koja ne osjeca nista za mene djeluje na mene psihicki lose.....nakon toga se osjecam bas onako, prazno, iznutra kao da da gubim svaki put dio sebe i svog integriteta.

To je dovelo do toga da se ja ne mogu uopce fizicki opustiti sa osobom za koju ne osjecam da je to -to ili me povrijedi i sl....

tomas21
22.02.2008., 21:30
prosle godine za malo jedan put :) ove jos redje :D lol

stella_cro
23.02.2008., 02:18
par puta mjesecno :( prije je bilo i rjeđe.. nekako mi je malo, al s vremenom će doć na svoje, čim zatopli :D

mia123
23.02.2008., 02:31
par puta mjesecno :( prije je bilo i rjeđe.. nekako mi je malo, al s vremenom će doć na svoje, čim zatopli :D

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu:eek: jel'imaš i ti motor???

možda jedan CBR100?????:rolleyes:

hm hm hm.......očito nisam u tijeku, valjda su se sada takve stvari počele odvijati po sezonama.......''sezonama za parenje'':ne zna:

:D:mig:

Mrak
23.02.2008., 02:37

hm hm hm.......očito nisam u tijeku, valjda su se sada takve stvari počele odvijati po sezonama.......''sezonama za parenje'':ne zna:

Kako kome...:mig:

Alex84
23.02.2008., 07:48

CBR100:s:s:s

TweetyZD
23.02.2008., 08:02

Uglavnom dva,tri ili četiri puta tjedno.Kako kad! Nekad i više puta dnevno.:rolleyes: I to samo kad baš želim,ništa iz dosade ili da bi dečku udovoljila:)

LoveMeTender
23.02.2008., 09:29
2-3 puta mjesecno i dosta mi je.

stella_cro
23.02.2008., 13:51
hahahahaha nisi me shvatio, kad je zima ne moš se vanka fukat, a još doma starci pogotovo oni koji upadaju u sobu..

mackic@
04.07.2008., 18:55
svako drugi dan otprilike,dva-tri puta dnevno

wolworein
04.07.2008., 19:00
Dva, tri puta tjedno! i to mi je malo! :(

05.07.2008., 12:46
Ispitni rokovi prorijedili mi seks.. Ali nikad ne padne manje od jedamput tjedno:). (desila se bila neka stanka od 2 tjedna, ali zbog više sile odnosno moje upale mjehura i stvvaarno manjka vremena)
Inače, u prosijeku, 3 put tjedno.

Jebemu di je to nestalo? kad nisam na pilulama seks se još više prorijedio :mama:
Zašto ne živimo bližeeee??! Sad ću ga silovati svaki dan, boli me kita :kava:

navigator1
05.07.2008., 16:26

Ej, nema beda, brzo cete u penziju...

Scumbag
05.07.2008., 19:34

ja sam uvjeren da si ti djevac

Mariamagdalena
06.07.2008., 00:43
19 puta ove godine, vodimo evidenciju :cerek:

Oskudno, moram primjetit.:kava:

Uvijek sam se čudila recimo ženama koje znaju kad su TOČNO zatrudnile...(wtf?!)

To kao da sjedneš na mravinjak i pitaju te koji te mrav ugrizo...(ovo je samo s danima ...)

Ako je više od dva dana (rijetko) k. bez - ja luda!

Ne mrem bilivit kad netko kaže da njemu to i nije baš neka znakovita radnja u životu...

Al to sam ja;

Lastane pomozi mi..!:eek:

cuca
06.07.2008., 00:45
vec tri i po godine = 0
i onda sta!? :kava:

Vrag_u_snjegu
06.07.2008., 01:51
v zadnjih 2-3 tjedna svaki dan po nekoliko puta

stidljiva ljubičica
06.07.2008., 11:56
svake prijestupne :(
al kad je bal,onda je bal :D

miv
06.07.2008., 12:32
za vodit ljubav nikad nije dovoljno.... uvijek, svugdje, kad god se pruži prilika, ako se ne pruži, stvoriti je...

a za sex, kad mi se baš hoće i to mi je dovoljno...

Piramida
06.07.2008., 21:14
ne jebem se
dosadilo mi
na godišnjem sam

06.07.2008., 23:01
ne jebem se
dosadilo mi
na godišnjem sam

U ovom trenutku se i ja tako osjećam.. :rofl:
Ali mislim da ću već preksutra promijeniti mišljenje i otkazati godišnji.. :rofl::rofl: