PDA

View Full Version : kako zene zive sa svojim kompleksima

Sinfonija
23.02.2008., 03:59
imate li komplekse??

meni je momak prije govorio kako ne znam da cjenim ono sto imam i da bi mnoge dale sve da su kao 'ja'

ja sam se na to uvjek samo smijala.

ah kada se pogledam, imam velike ushi, podochnjake, labavu guzu, male grudi

sve bih ja to 'valjda' promjenila kada bi mogla ali chinjenica je da 25 godina zivim u ovom tjelu i navikla sam na sebe takvu kakva jesam.

ako me iko pita sto mi je najveci kompleks, ja bih rekla da mi je jedini sto bi stvarno zeljela vece grudi, ali sta je tu je. ne planiram na operaciju.

kakve komplekse vi imate i kako izlazite snjima na kraj

eleuthera
23.02.2008., 04:15
Super živim sa svojim nedostacima od kako nema nikoga kraj mene da me na njih podsjeća. :cerek:

Nekako mi je uvijek bilo žao što nemam izraženiji struk.
Ali ono, jebiga, nemoš imat sve, ne?

Sklona sam debljanju, trebala bih paziti što jedem.
Super mi je kako mi je bivši rekao jednom "pa znaš, ti se uopće ne ponašaš kao da si debela". Ono wtf, pa zato jer i nisam kretenu. :rofl:

Pri tome je mislio da se ne krećem kao što valjda to debeli ljudi rade? :confused:
Ne zazirem od uskih majica koje ističu moje poveće grudi :cerek:. nije mi neugodno da mi malo špeka ispadne kada sjednem. Možda zato. :ne zna:

Nemam ravne zube, očnjak mi je narasao iznad nekog malog mliječnog zubića i gura jedinice jednu preko druge.
No, ipak se smijem često i nije mi bed.
Jedino što se ne volim smijati kada me slikaju jer ispadnem kao debil. :rofl:

Mislim da se prilično dobro nosim sa nedostacima fizičke prirode. Oni psihičke prirode su ti koji me malo više jebu. :zubo:

Sinfonija
23.02.2008., 04:21
haha nasmijala si me svojim postom. chuj ne ponashash se kao da si debela he he

ja se sjecam jedan bivshi kada mi je rekao" majo, pa ja nikada nisam primjetio da imash tolike ushi" :rofl:

sada kada si rekla neke stvari, nervira me takodje kada pricham vrh nosa mi se pomjera he he. nekako chudno i plus mi taj vrh lichi na straznjicu!

ja inache nosim protezu, nikada nisam imala krive zube neg me samo zezaju kada grizem. izgledam kao tinejdzerka sada ali takodje vidim da sam ok sa osobom i tjelom koja jesam, jer mi ni najmanje ne smeta kada mi se nabacuju momci od 18 :rofl:

ah boze.

da je biti perfektan, al onda opet se pitam, koliko karaktera bi imali, zar ne

lturkano
23.02.2008., 05:05
jao, jao, jao..... kad bi ja radila spisak svega što bi promijenila na sebi bio bi to poduži post, a s druge strane nemam se vremena svaki dan baviti svojim fizičkim nedostatcima, jer kao što netko gore reče jebu me više oni psihički. a na kraju krajeva od kud mi se pravo žaliti na to kakve su mi noge, kad ima ljudi bez nogu, od kud mi se pravo žaliti na to što mi cice vise kad ima žena koje su morale odstraniti dojku, ma jebeš sve samo da smo živi i zdravi. kakva sam takva sam, šta sad da radim, ne mogu iz svoje kože.

MAYYALES
23.02.2008., 09:16
Po meni je kompleks možda preteška riječ za ovu temu,prije mi je to nezadovoljstvo sa nečim na meni. Naravno, da bi svaka željela promijeniti nešto na sebi.Iskreno sumnjam da postoji neka koja je super zadovoljna svime na sebi.

Kod mene je to nezadovoljstvo ili ti komples izraženiji prije menge.Nekako mi je sve fuj,pa sam si katastrofa,al ima dijelova mjeseca kad sam si savršena. A šta češ?Munjena ženska glava¨! Kad sve zbrojim i oduzmem,jao sam zadovoljna sobom,a u danima kad me nešto na meni iskompleksira,istaknem ono što mi je super,a sakrijem ono fuj i tako u krug. Zanimljivo je bit žena !:kava:

frikuscha
23.02.2008., 10:16
Ako ću biti prava super forumska žena, reći ću da se sa svojim kompleksima super nosim. :raspa:

Ali ako ćemo iskreno; kako kada.
Ovisi od psiofizičkog st(r)anja, raspoloženja, energije, razne hormona čegaliveć...

Osim tipično ženskih kompleksa vezanih uz debljinu, izgled i sve one privlačne i površne stvari, mene najviše pati kompleks da nisam dovoljno dobra. :zubo:
Pa se trudim, krepavam od truda, postavljam letvicu previsoko, padnem, dignem se, otresem prašinu sa sebe i idem dalje.

Ponekad je lako, ponekad teško...

Jedini ispravno odgovor; nosim se.
Najbolje kako znam.:D

zečica69
23.02.2008., 11:18
nemam ih,sretna sam u svom tijelu

Mantis Religiosa
23.02.2008., 11:36
prije sam se doslovce mrzila i zeljela sam se na neke glupe nacine unistiti :mad:
sada sam si ok, vise manje
lijepa sam sama sebi
bez sminke,a sa sminkom jos ljepsa
nemam neke sise i ne zelim ih, sklona sam debljenju i moram paziti sta jedem i vjezbati,ali zato obozavam zdravo papati :top:
nisam plavusa i ne zelim biti
a jedino i mene malo psiha jebe
a, ne osjecam se ugrozenom od nikoga, ni u fizickom ni u intelektualnom smislu
rijetko kome iskreno zavidim
da i imam samo 160. ali me zaboli dupe, i pete rijetko nosim :D

ruzy
23.02.2008., 11:48
živim s njima.. očito da ne mogu bez njih... ignoriram nekad :cerek:

lilly53
23.02.2008., 12:34
pa ono...
ne volim svoja stopala, ne volim svoju zadnjicu...
i tako.... al navikla sam se.

uglavnom ne nosim otvorene cipele/sandale a zadnjica... pa ne isticem je i to je to :)

susannah
23.02.2008., 12:48
nakon tolikog vremena u ovom tijelu bilo bi mi jako cudno da idem nesto mijenjati, a ako cemo iskreno, i nema bas nesto za sta bih rekla: zelim to drugacije.
sama sam sebi odbra, kome nisam nek' ne gleda :D
jedino u pms-u znam stati pred ogledalo, i onim sokiranim glaso sama sebi reci: jeb***, kako sam ruzna! :rofl:

Ipanema
23.02.2008., 12:53
Ima stvari koje bih mijenjala na sebi (tj. trebala se oznojiti da ih promijenim :D ) ali kompleksa nemam.
Komplekse sam imala u školskoj dobi, to je za mene dječja "bolest".

Podočnjaci su mi očajni, rit mi se objesila i kaj sad? Da cminzdrim nad sudbinom?

Bzvz :bara:

Bettyna
23.02.2008., 13:30
Zanimljiva tema! činjenica je da nitko nije savršen i svatko ima ono nešto čime se ponosi i nešto što rado skriva... Ja sam uvijek bila skoro najmanja, i tu sam bila iskompleksirana, htjela sam biti višlja a najgore bi mi bilo kad bi neke kokoši od 1,75 pored mene komentirale da šta bi one dale da su višlje... ajme!:mad: a što ja da kažem??? u biti, takvi mi ljudi stvaraju komplekse! sad sam 1,60 i več sam se pomirila s tim a nisam manje vrijedna od višljih...Kod dečkiju nisam nikad imala problema :cerek: ponosna sam svojim plavo-zelenim okicama, koje istićem, skladnom linijom a i :cice:

Cordelia
23.02.2008., 13:46
Ako ću biti prava super forumska žena, reći ću da se sa svojim kompleksima super nosim. :raspa:

Ovisi od psiofizičkog st(r)anja, raspoloženja, energije, razne hormona čegaliveć...

Osim tipično ženskih kompleksa vezanih uz debljinu, izgled i sve one privlačne i površne stvari, mene najviše pati kompleks da nisam dovoljno dobra. :zubo:
Pa se trudim, krepavam od truda, postavljam letvicu previsoko, padnem, dignem se, otresem prašinu sa sebe i idem dalje.

Mogu samo staviti:top: i potpisati se bezobrazno pod tvoj post.

Fredrro
23.02.2008., 13:53
Zanimljiva tema! činjenica je da nitko nije savršen i svatko ima ono nešto čime se ponosi i nešto što rado skriva... Ja sam uvijek bila skoro najmanja, i tu sam bila iskompleksirana, htjela sam biti višlja a najgore bi mi bilo kad bi neke kokoši od 1,75 pored mene komentirale da šta bi one dale da su višlje... ajme!:mad: a što ja da kažem??? u biti, takvi mi ljudi stvaraju komplekse! sad sam 1,60 i več sam se pomirila s tim a nisam manje vrijedna od višljih...Kod dečkiju nisam nikad imala problema :cerek: ponosna sam svojim plavo-zelenim okicama, koje istićem, skladnom linijom a i :cice:

mmmmm baby, baby:cerek:

Lutijena
23.02.2008., 13:53
Ima i onih koji zbog svojih kompleksa stalno traze mane drugima....tako im je valjda lakse.

.aquarius.
23.02.2008., 14:11
svojih sam se srednjoškolskih kompleksa riješila, tako da sam se počela malo, pomalo šprdat s njima. onako dobra sprdačina, s vremenom me prisilila da te svoje komplekse toliko umanjim, da sam čak neke svoje mane čak i zavoljela (na neki perverzan način). jer to sam ja, takva- kakva.

i sad iskreno mogu reći da nemam kompleksa :cerek:
ajde, ponekad neka neman iskoči iz sjene, al' je spucam brzinom munje da me ne proguta

pakleni_patuljak
23.02.2008., 14:21
:rofl:

koje blesavo pitanje... :D
pa ne žive žene sa njihovim kompleksima.. one ih jednostavno projiciraju na muškarce oko sebe i onda se mi jebemo s njima. sa njihovim kompleksima, mislim. ne nužno i sa nositeljicama tih kompleksa.

e da... teško je je živit sa ženskim kompleksima.
teško, al da se nekako... :D :o

.aquarius.
23.02.2008., 14:30
:rofl:

koje blesavo pitanje... :D
pa ne žive žene sa njihovim kompleksima.. one ih jednostavno projiciraju na muškarce oko sebe i onda se mi jebemo s njima. sa njihovim kompleksima, mislim. ne nužno i sa nositeljicama tih kompleksa.

e da... teško je je živit sa ženskim kompleksima.
teško, al da se nekako... :D :o

ali, kume naši su mačji kašalj u usporedbi s vašima:cerek:

" ajme da mi je ćuna bar koji centić duža":rofl:

:o:cerek:

Splenda
23.02.2008., 14:36
moji kompleksi su psihičke naravi. :tuzni:

fizičkih sam se riješila, tj rješavim ih se.
živcira me kaj moram depilirat cijele noge,ali samu sebe uvjeravam da nesmijem biti nezahvalna jer da sam manje dlakava po nogama, vjerojatno nebi imala gustu i bujnu kosu.

sklona sam debljanju, i kad se dan-dva manje krećem, osjećam da mi se sve taloži u trbuh. i tu sam uvela reda, hranim se zdravo,krećem se, hodam i vježbam, doduše po zimi sam malo lijenija nego inače, ali si ne dozvolim da se udebljam, a mjesec dana prije ljeta intenzivnije vježbam i zategnem zaostatke :)

pakleni_patuljak
23.02.2008., 14:39
e da... i imteresamtno je kako niti jedna nema komplekse zbog toga jer nije dovoljno imteligemtna ili pametna.... :rofl:

tince
23.02.2008., 14:45
Ja sam oduvijek bila dosta iskompleksirana, sad se vec pomalo prihvacam i radim na sebi da popravim sto mogu - vec je i vrijeme...ali kompleksi su me sibali od puberteta pa nadalje.....samopouzdanje i samosvijest na nuli sto se tice samog izgleda, i to godinama....nesto su tome doprinijeli komentari mojih bivsih na moj izgled i reakcije okoline....a sa druge strane moje prihvacanje njihovih izjava ko Sveto Pismo.

Mucilo me sve , od nogu ( za koje su govorili da su prejake, ) , malih grudi, guze, lica, nosa, ma da ne nabrajam, ...jos sam kao klinka nosila naocale i protezu pa sam zbilja izgledala kao Ugly Betty....nisam visoka, nesto oko 165, brineta i sve ostalo...

Objektivno sad kako smatram mislim da nisam ruzna, nisam ni neka ljepojka, moglo je biti bolje ali i puno gore valjda....da sam zadovoljna nisam ali jbg....:ne zna:

.aquarius.
23.02.2008., 14:59
e da... i imteresamtno je kako niti jedna nema komplekse zbog toga jer nije dovoljno imteligemtna ili pametna.... :rofl:

da....baš imteresamtno:rofl:

često se pitam, kako je došlo do tog fenomena:confused: :D,
kad nam je muška populacija intelektualno nadmoćnija, ili bar dominantnija:cerek::cerek:

TincH
23.02.2008., 15:00
Mislim da se prilično dobro nosim sa nedostacima fizičke prirode. Oni psihičke prirode su ti koji me malo više jebu. :zubo::top: Tako i ja :zubo:

I kad zabrijem na neki fizički na kraju se uvijek ispostavi da je korijen u zdrmanoj psihi :D
Moji problemi najvećim dijelom i jesu psihički, i to je nekaj na čemu konstantno radim, s više ili manje uspjeha :zubo:

TincH
23.02.2008., 15:05
Evo, ja sam velik dio života bila uvjerena da sam poprilično nezanimljiva, i konstantno sam se bojala da ću ispast glupa. :D
Ti kompleksi su poprilično uvjetovali moje ponašanje (nisam se izražavala previše, dosta toga sam tajila, skrivala pred drugima, i tako...)

Sada se toga polako oslobađam :)

TincH
23.02.2008., 15:08
Ja sam oduvijek bila dosta iskompleksirana, sad se vec pomalo prihvacam i radim na sebi da popravim sto mogu - vec je i vrijeme...ali kompleksi su me sibali od puberteta pa nadalje.....samopouzdanje i samosvijest na nuli sto se tice samog izgleda, i to godinama....nesto su tome doprinijeli komentari mojih bivsih na moj izgled i reakcije okoline....a sa druge strane moje prihvacanje njihovih izjava ko Sveto Pismo.
Mucilo me sve , od nogu ( za koje su govorili da su prejake, ) , malih grudi, guze, lica, nosa, ma da ne nabrajam, ...jos sam kao klinka nosila naocale i protezu pa sam zbilja izgledala kao Ugly Betty....nisam visoka, nesto oko 165, brineta i sve ostalo...
Objektivno sad kako smatram mislim da nisam ruzna, nisam ni neka ljepojka, moglo je biti bolje ali i puno gore valjda....da sam zadovoljna nisam ali jbg....:ne zna:
Ti se fakat izgledom previše, i nepotrebno, opterećuješ :mig:
Kolko si tema pootvarala na tu foru, reko bi čovjek da ti se priroda fakat nije smilovala, a kad ono izgledaš sasvim fajn.
Možda bi se trebala prebaciti na neke druge probleme, pa rješavati njih? :ne zna:

BabyNicky
23.02.2008., 15:44
ja cu fakat rec da se nosim super sa svojim kompleksima.
krumprići na stopalima, male cice...da ne nabrajam...dalje.
Srecom imam ego do svemira i natrag. Ne znam sta bi netko morao rec da bi promijenila percepciju o sebi i zapitala se. JA sam sebi damn fine. A ako nekom drugom nisam, ko ga jebe then.

Natch
23.02.2008., 16:08
ah, imam...puna sam kompleksa. i tako volim kad me netko tjesi, kad me zagrli i govori mi 'ma nisi ruzna...sta to imas ispod zabica'

Sinfonija
23.02.2008., 16:25
pa mislim da jeste lakshe kada imash nekoga da ti ponekad dadne kompliment
pogotovo tokom pms-a

ali ne, mushkarci pochesto znaju bash onu pogreshnu stvar reci, mozda ne svjesno ali ipak je recheno.....

evo na danashnje jutro mi je se stomak 'napuhao' i odma sam zamislila sebe za 10 godina i mislim da cu biti ogromna zenska, kao i svaka druga amerikanka :rofl:

AFRODITA69
23.02.2008., 16:31
imate li komplekse??

meni je momak prije govorio kako ne znam da cjenim ono sto imam i da bi mnoge dale sve da su kao 'ja'

sve bih ja to 'valjda' promjenila kada bi mogla ali chinjenica je da 25 godina zivim u ovom tjelu i navikla sam na sebe takvu kakva jesam.

ako me iko pita sto mi je najveci kompleks, ja bih rekla da mi je jedini sto bi stvarno zeljela vece grudi, ali sta je tu je. ne planiram na operaciju.

nemam fizicke komplexe.ko curetak od 13,14 sam imala..ono nesto mi doslo i umisla sam si da imam abnormalno veliku glavu,hahahahahaha:rofl:
ali to je bila prolazna faza...
danas nemam fizickih komplexa..mada nisam savrsena.ali volim sve na sebi takvo kakvo jest.imam mozda komplex kad se radi o emocijama..jako se lako vezem pa me nekad strah upustati se u bilo kakve veze.bojim se onih 'losih' leptirica...hehe...kako se snosim?a pa jebiga,tesko,posto je tesko kontrolirati osjecaje kad se pocmu razvijati prema nekome..pokusavam pobjeci ali ne uspjevam.desi se doduse rijetko ali desi se.onda sam ljuta na sebe sto sam si to dozvolila,hehehe..al sta cemo,kad bez ljubavi ne mozemo da zivimo:ne zna:

A_N_A
23.02.2008., 16:34
Prije sam bila iskompleksirana, a sada mi se jednostavno fućka! Kaj ti vrijedi mrak tijelo i sve, ako ga stalo preispituješ i ne uživaš u životu? NIŠ!

AFRODITA69
23.02.2008., 16:37
imate li komplekse??

nemam fizicke komplexe.ko curetak od 13,14 sam imala..ono nesto mi doslo i umisla sam si da imam abnormalno veliku glavu,hahahahahaha:rofl:
ali to je bila prolazna faza...
danas nemam fizickih komplexa..mada nisam savrsena.ali volim sve na sebi takvo kakvo jest.imam mozda komplex kad se radi o emocijama..jako se lako vezem pa me nekad strah upustati se u bilo kakve veze.bojim se onih 'losih' leptirica...hehe...kako se snosim?a pa jebiga,tesko,posto je tesko kontrolirati osjecaje kad se pocmu razvijati prema nekome..pokusavam pobjeci ali ne uspjevam.desi se doduse rijetko ali desi se.onda sam ljuta na sebe sto sam si to dozvolila,hehehe..al sta cemo,kad bez ljubavi ne mozemo da zivimo:ne zna:

Natch
23.02.2008., 16:38
ok, afro, shvatili smo da nemas fizicke komplekse.

AFRODITA69
23.02.2008., 16:42
aj citaj i suti.osim ako oces da razglabamo moj slucaj?

Mužomlat
23.02.2008., 16:49
ja sam cijeli život tanka (mrzim riječ mršava) i to mrzim makar me više tak to ne dira tolko jer znam da sam sve probala, jela ko svinja, svi mogući preparati i ništa. Nemam male sise al zato imam malu guzu a najviše od svega me smetaju tanke noge. Tolko sam bila opsjednuta da sam se u 2 srednje vidjela ko kostura a zapravo sam tad imala najidealniju težinu. Kad se trudim i žderem sve ode u sise a opet kad se opustim samo sise se smanje, katastrofa.
No eto danas imam 2 djece, 49 kila,166 cm i ne pere me to ko nekad, pomirih se s tim, glavno da sam zdrava :D

Mužomlat
23.02.2008., 16:51
čak sam na plažu išla u dugim hlačama kao da me tam neće niko vidit kad se skinem :lol::lol::lol:, eto bar sam putem poštedila ljude prizora mislila sam si...:ne zna:

Peppa Pig
23.02.2008., 17:23
ovisi u kojoj sam fazi :zubo:

kad sam u losoj - tesko

idu mi na kurac sve kile viska, ide mi na zivce to sto zguzvanoj kozi nakon spavanja treba sve vise i vise vremena da se izravna, to sto imam gomilu sijedih, to sto nemam pojma sto bi sa sobom u zivotu...
za utjehu pozderem vrecicu cipsa, napijem se... :zubo:

kad sam u dobroj - onda sam vise manje ok

tince
23.02.2008., 17:38
Ti se fakat izgledom previše, i nepotrebno, opterećuješ :mig:
Kolko si tema pootvarala na tu foru, reko bi čovjek da ti se priroda fakat nije smilovala, a kad ono izgledaš sasvim fajn.
Možda bi se trebala prebaciti na neke druge probleme, pa rješavati njih? :ne zna:

Pa rekla sam da sam objektivna prema sebi, ne mislim da sam ruzna....ali ne niti nesto special....zlatna sredina.

Mozda se ne bih opterecivala toliko ali me to j... nekada mada sve manje i manje. Ipak ti se ureze u podsvijest ono sto ti drugi imputiraju kroz ranu mladost, godinama , da nisi nista posebno.....kad odrastes tako se i osjecas i dozivljavas samog sebe....

Da ti netko stalno govori da nisi posebno pametna, inteligentna u toj dobi da li bi ti sebe ikad prihvatila kao vrlo bistro i inteligentno stvorenje? Mislim da ne.:ne zna:

A sto se drugih problema tice, njih rjesavam u hodu , usput ....ali znas nisko samopouzdanje se dosta reflektira , koliko god ja njega nastojala zataskati i sakriti i na druge sfere u zivotu....u ponekim situacijama to toliko izbije van na povrsinu, jace je od mene, govorim o poslu i nekim teskim situacijama tamo, u vezama i sl....

baja
23.02.2008., 19:46
...jesen stiže sise vise
udala sam se jebe mi se...:rofl:

o fizičkim kompleksima sam razbijala glavu, o ironijo, u doba kad sam izgledala najbolje; jedra, mlada, napeta... i nikad nije bilo dovoljno dobro
danas, u zrelim tridesetima sam posve rasterećena tih nedostataka - imam ih ali mi, iskreno, ne predstavljaju komplekse
a, oni psihički, mentalni dolaze u fazama...čini mi se proporcionalno energiji koju imam u datom momentu... i ne bi ih baš nazvala kompelksima, više su to krize preispitivanja i pozicioniranja u živlenju

Sinfonija
23.02.2008., 20:16
...jesen stiže sise vise

o fizičkim kompleksima sam razbijala glavu, o ironijo, u doba kad sam izgledala najbolje; jedra, mlada, napeta... i nikad nije bilo dovoljno dobro
danas, u zrelim tridesetima sam posve rasterećena tih nedostataka - imam ih ali mi, iskreno, ne predstavljaju komplekse
a, oni psihički, mentalni dolaze u fazama...čini mi se proporcionalno energiji koju imam u datom momentu... i ne bi ih baš nazvala kompelksima, više su to krize preispitivanja i pozicioniranja u živlenju

to je bash ono da ne znamo da se cjenimo kada imamo sve ono bogom dato
e kada se pochne mjenjati, mi zrelije postajemo ali kasno je
celulit je i dalje tu ;pp

jedna je ranije rekla kako u glavi chesto misli da nije dovoljno dobra, i ja imam te misli. ali dodje pa ode

mala20
23.02.2008., 21:29
dok sam bila mlađa puno su me mučili ti mali nedostaci ali sad se više ni ne opterećujem jer takva sam kakva sam. to mi sad većinom ovisi o rasploženju. kad sam dobre volje onda sam si lijepa i slatka i sve pet a kad sam onako mamurna i oneraspoložena onda bih sve mijenjala na sebi :-))

.aquarius.
23.02.2008., 21:38
...jesen stiže sise vise

:top:, koga briga, neka vise:rofl:

da, slažem se, to nisu kompleksi nego poželjno preispitivanje, i zdrava samokritičnost

pikastar
24.02.2008., 13:48
Blago vama s malim cicama:rolleyes: ja imam trojkicu koja mi je bila izrazito kobna u srednjoj. To me toliko mučilo da sam uvijek nosila široke crne majce, i svjetle hlače-zbog kontrasta. Još dan danas se borim s tim...iak svi kažu da je to taman...meni nije. Ja bih najradije da sam ravna. I uvijek sam bila ljubomorna na one ravne cure:mig:

Madamoiselle
24.02.2008., 14:18
Ništa ne rješivo

deelayla.
24.02.2008., 15:30
prije sam bila iskompleksirana, sad sam turboextra iskompleksirana da ni ne idem iz kuće osim ako nije great nužda ili rasprodajaaaaa :cerek:
sjednem se u autić,odem do šoping centra,spizdim enormno puno para,kupim si sreću :)
na zapadu ništa novo :o

tince
24.02.2008., 16:34
Vi u tridesetim koje ste se udale i imate vec copor djece oko sebe vama se zivo j....kako izgledate....nama neudatima u istim godinama nije svejedno......:o

Meni je sada vaznije kako izgledam nego kad sam imala 20 ili 25 majke mi......:rolleyes:
Onda mi se zivo fuckalo, vrtila sam svoj film , imala sam faze niskog samopouzdanja ali to sam prihvatila tako kako je i zivila zivot.....nisam se dozivljavala ljepoticom ali me to cesto nije niti diralo.

A sad katastrofa ko da me drma drugi pubertet...hocu sto ljepse sise, hocu sto ljepse izgledati, vjezbam , ne dam se zapustiti, pare trosim na frizera, odjecu i sl vise nego u 20 im......

Sinfonija
24.02.2008., 17:22
Vi u tridesetim koje ste se udale i imate vec copor djece oko sebe vama se zivo j....kako izgledate....nama neudatima u istim godinama nije svejedno......:o

Meni je sada vaznije kako izgledam nego kad sam imala 20 ili 25 majke mi......:rolleyes:
Onda mi se zivo fuckalo, vrtila sam svoj film , imala sam faze niskog samopouzdanja ali to sam prihvatila tako kako je i zivila zivot.....nisam se dozivljavala ljepoticom ali me to cesto nije niti diralo.

A sad katastrofa ko da me drma drugi pubertet...hocu sto ljepse sise, hocu sto ljepse izgledati, vjezbam , ne dam se zapustiti, pare trosim na frizera, odjecu i sl vise nego u 20 im......

tince jeli to jer si sama pa da bi nashla nekoga ili ?

tince
24.02.2008., 17:47
tince jeli to jer si sama pa da bi nashla nekoga ili ?

Pa ja bih rado imala nekog , ako za nista drugo da mu mogu plakat na ramenu i lijepo voditi ljubav , da me masira....jasno ne bilo koga.....samo smatram da mi ni tad ne bi bilo svejedno kako izgledam, naprotiv.....

A o djeci ne razmisljam....thnks but no thnks.....:D

Najbolja je moja stara koja ima 6 banki pa mi ide popovat zasto ja sa 36 se toliko opterecujem svojim izgledom, da je to primjerenije 15 godisnjakinama....kao ni ona od 60 to ne radi pa zasto bi ja.....mislim..

Ona se skucila, ima muza koji radi za nju, ima psa ljubimca, rodila dvoje djece i zivo joj se fucka kako izgleda..

ona je tip majke i domacice , ja nisam....ja se hocu pokazivat svijetu....jebe mi se..

pakleni_patuljak
24.02.2008., 18:14

e da... treba udat tih 70 kila mlohavog mesa... :rofl:

tince
24.02.2008., 18:21

E pa varas se, na meni je 50-55 kg cvrstog mesa....:p

pakleni_patuljak
24.02.2008., 18:23
E pa varas se, na meni je 50-55 kg cvrstog mesa....:p

ma da!?
aaaa... a kakva si u krevetu? :mig:

wannabenot
24.02.2008., 18:24
ja sam sve ljepša što sam starija. nije logično ali je činjenica. ne znam nikog ko ima bolje dupe :s:s:s

pametna sam oduvijek bila pa ni s tim nemam problema :ne zna:

i tak. :D

pakleni_patuljak
24.02.2008., 18:28
ja sam sve ljepša što sam starija. nije logično ali je činjenica. ne znam nikog ko ima bolje dupe :s:s:s

a ti? :D

wannabenot
24.02.2008., 18:30
a ti? :D

pakleni, idi jebi neku s kompleksima :D

pakleni_patuljak
24.02.2008., 18:37
pakleni, idi jebi neku s kompleksima :D

ne bi fala... te imaju već unaprijed prostudirane položaje, poze i ritam pri kojem pokazuju najmanje 'kritičnih' točaka. da ne spominjem horor koji nastane kad se predloži jebačina uz upaljenu barem jednu malu sićušnu žaruljicu ili, nedajbože, pred zrcalom. :rolleyes: :D

girly-girl
24.02.2008., 18:41
Blago vama s malim cicama:rolleyes: ja imam trojkicu koja mi je bila izrazito kobna u srednjoj. To me toliko mučilo da sam uvijek nosila široke crne majce, i svjetle hlače-zbog kontrasta. Još dan danas se borim s tim...iak svi kažu da je to taman...meni nije. Ja bih najradije da sam ravna. I uvijek sam bila ljubomorna na one ravne cure:mig:

haha, ja pak zavidim tebi.. ali ne jer imas veće grudi nego jer imaš manje od mene.. ja sam na kraju osnovne nosila trojku.. a kasnije su samo rasle.. a ja sam niska i nikako mi ne stoji, a i mrzim što privlače pozornost koju ja ne želim..
ženske me mrsko gledaju ko da imam silikone a muški odmjeravaju i dobacuju odvratne komentare, odvratno..
jedino grudi ne volim.. baš sam se oduvijek sramila zbog toga.. razmišljam o operaciji.. a s drugime nemam komplekse, imam i kila viška ali ništa to nije prestrašno, više mi drugi žele zbog toga nabiti komplekse, ali meni tak svejedno.. navikla sam na svoje tijelo, mlada sam i što mogu promjeniti neke stvari.
navikla sam se i na to da sam niska, pete gotovo nikad ne nosim.. volim sebe :)

Mary_kiss
24.02.2008., 18:49
meni je glavna ta moja visina.. 160 :( to me malo bedira.. al zapravo lijepo mi je vidjeti malenu curu =) al nekuzim sta onda ja sebe bediram .. oNo vidim neku i keksy mi je..a vidim sebe i pod auto bi se ! Sto se tice dupeta.. eee njega na sebi volim.. cice, a ono.. nebi vece jer se bavim cjeli zivot plesom.. jos kao klinka.. pa vece ni nemogu biti..al za plesacicu.. ima ih :mig: .. noge su mi dobre(tako kazu).. jedino uvijek sam imala osjecaj da imam velike oci :eek: .. hehe.. al kazu ljudi da imam lijepe... me neznam :ne zna:

Mary_kiss
24.02.2008., 18:52
haha, ja pak zavidim tebi.. ali ne jer imas veće grudi nego jer imaš manje od mene.. ja sam na kraju osnovne nosila trojku.. a kasnije su samo rasle.. a ja sam niska i nikako mi ne stoji, a i mrzim što privlače pozornost koju ja ne želim..
ženske me mrsko gledaju ko da imam silikone a muški odmjeravaju i dobacuju odvratne komentare, odvratno..
jedino grudi ne volim.. baš sam se oduvijek sramila zbog toga.. razmišljam o operaciji.. a s drugime nemam komplekse, imam i kila viška ali ništa to nije prestrašno, više mi drugi žele zbog toga nabiti komplekse, ali meni tak svejedno.. navikla sam na svoje tijelo, mlada sam i što mogu promjeniti neke stvari.
navikla sam se i na to da sam niska, pete gotovo nikad ne nosim.. volim sebe :)

Tako trebaa... a cice.. molim teee.. pa bomba si.. prihvati.. Kolko si visoka? Ja sam 160 kmeee

girly-girl
24.02.2008., 18:54
evo da te utješim, odmah ćeš se bolje osjećati :)
ja sam 157,5 :D

Mary_kiss
24.02.2008., 19:08
e to je slatko.. .=)) Kad ti kazem.. al ja neznam.. nesto nije u redu samnom.. hehe... Jel nosis stiklice? puusa

Christina
24.02.2008., 19:15
ja nemam kompleksa, zivo mi se za sve hebe:zubo:
imala sam pocetkom srednje radi razmaknutih zubica, ali sad ih ne bi mjenjala ni zasto,ne bih ustvari nista mjenjala na sebi :raspa:

girly-girl
24.02.2008., 19:16
ne baš, svaki dan sam u tenisicama.. cipele ili gležnjače na petu nosim jako rijetko.. stvarno nemam problema sa visinom..
jednom mi je jedan dečko na početku serednje rekao da me ostavlja jer sam preniska, kako sam se ja smijala.. :lol:

tince
24.02.2008., 19:44
ma da!?
aaaa... a kakva si u krevetu? :mig:

Dobra........stovise jako dobra:kava: i nema mi veceg gusta nego pred ogledalom

Natch
24.02.2008., 19:45
ja bih isto voljela probati pred ogledalom, i na ves masini :cerek:

tince
24.02.2008., 19:46

To ti vjerujem kod mene je isti sindrom.....:o

jedino pamet me malo j.....:confused:

tince
24.02.2008., 19:47

Ma to ti je zakon pred ogledalom ....ajoooooooooj:cerek:kad se sjetim

girly-girl
24.02.2008., 20:10
uf, je, baš je sexy :D
i na veš mašini je ok :D

baja
24.02.2008., 20:15

pa, nisam indiferentna prema manjkavostima (ili nepravilnostima moje divote :D) zato što sam se udala nego zato što percipiram život drugačije
s 20 ili 25 sam tek ulazila u svijet odraslih pa je sustav vrijednosti bio vrlo konfuzan...u tom pozicioniranju fizički izgled je imao veću važnost nego što zaslužuje zato jer sam glavu tek punila kvalitetnim sadržajima
danas znam (manje-više :D) tko sam, glava mi je sadržajno ispunjena pa, čak, znam fizičke nedostatke pretvoriti u šarmantne felere
i još nešto, nisam prestala biti žena kad sam se udala - volim se dotjerati i lijepo izgledati zbog sebe...pa čak i zbog moje curice koja me oduševljeno žica da joj čuvam lijepe haljine :cerek:

baja
24.02.2008., 20:18
ja ne znam nikog ko ima bolje dupe :s:s:s

'oćemo dokaze :lux:

pakleni_patuljak
24.02.2008., 20:57

...a prije svega s nekim tipom. :D

pakleni_patuljak
24.02.2008., 20:59
Dobra........stovise jako dobra:kava: i nema mi veceg gusta nego pred ogledalom

dojde barba paklenom, dojde... :mig:

tince
24.02.2008., 21:04
pa, nisam indiferentna prema manjkavostima (ili nepravilnostima moje divote :D) zato što sam se udala nego zato što percipiram život drugačije
s 20 ili 25 sam tek ulazila u svijet odraslih pa je sustav vrijednosti bio vrlo konfuzan...u tom pozicioniranju fizički izgled je imao veću važnost nego što zaslužuje zato jer sam glavu tek punila kvalitetnim sadržajima
danas znam (manje-više :D) tko sam, glava mi je sadržajno ispunjena pa, čak, znam fizičke nedostatke pretvoriti u šarmantne felere
i još nešto, nisam prestala biti žena kad sam se udala - volim se dotjerati i lijepo izgledati zbog sebe...pa čak i zbog moje curice koja me oduševljeno žica da joj čuvam lijepe haljine :cerek:

E vis ovo je zrelo razmisljanje......:top:

krivo sam protumacila da sve koje se udaju i rode automatski zapuste , ili one koje u svakom slucaju predju 35 -40...barem je tako u vecini slucajeva u mojoj sredini

tomas21
24.02.2008., 21:31
uf, je, baš je sexy :D
i na veš mašini je ok :D

da mos mislit kad se ukljuci centrifuga :D

girly-girl
24.02.2008., 21:41
u ovom slucaju nije bila masina uopce ukljucena :D

tomas21
24.02.2008., 21:45
u ovom slucaju nije bila masina uopce ukljucena :D

a nista onda :) nije isti gust bez vibracije :D oni 3000 :rolleyes: :s

labyrinth_d
24.02.2008., 21:45
A ja nisam voljela sto sam visoka (181) ali sada sam baš zadovoljna, obucem i visoke pete, boli me djon :)
Rekao mi je prijatelj nesto sto mi je pomoglo: Bolje da gledaš druge odozgora nego odozdola hehehe :D
I nema ih više, nema...

Zrinska
24.02.2008., 21:49
Bedak....mizantrop

.aquarius.
24.02.2008., 21:59

kaj oćeš reć da već nisi :rofl::eek: :ne može da vjeruje:

tash@
25.02.2008., 08:11
Kompleks zbog fizickog izgleda imala sam u 6 razredu osnovne škole. Imala sam premsave noge :rolleyes:. Kakva sam budala bila postalo mi je jasno kad je vec bilo prekasno da nosim vruće hlačice :D
Nisam u potpunosti zadovoljna svojim izgledom, no nemam komplekse zbog toga. Smijem se ovako :D iako imam jedan zub koji malo strši, nosim uske majice iako nemam bog zna kakve sise :o, kupam se u bikiniju iako imam celulita i tako :kava:.
Što se tiče imteligencije, kako ju jedan pametni gospon naziva :o, ocito mi nije dovoljno velik njen kvocjent da bi bila zabrinuta :cerek:

samo_lolita
25.02.2008., 08:28
ma mogu srat da nema ali imam...
ali ovisi o danu i kako se osjećam... ako se probudim i osjećam se ružno onda će mi dupe bit preveliko, faca izobličena, podočnjaci do poda, kosa rasčupana...
a ako se probudim i osjećam se lijepo onda mi ništa ne smeta... onda sam si prekrasna kakva jesam....

melikrk
25.02.2008., 09:28
Ponekad na sebi vidim brdo nedostataka, klempave usi, krive zube, visak kilograma, a drugi put sam sama sebi lijepa, sve je pitanje trenutka i raspolozenja. Moj MM me uvijek utjesi kad kaze da za njega imam savrsene atribute, zar trebam pozeljeti vise od toga?:cerek:

*iva*
25.02.2008., 16:32
Moj kompleks je oduvijek moja gusta kosa. Kad ju operem i osušim izgledam ko strašilo, kosa na sve strane. Hvala Bogu da su izmislili peglu pa si ju fino ispeglam i rješim problem

StuckMojo
26.02.2008., 00:48
Nemam komplekse, jedini sam dala riješit :D. Sad su preostale samo neke sitnice koje me živciraju na meni tipa brada i noge. Uh što si ne volim noge.

eleuthera
26.02.2008., 01:11
Nemam komplekse, jedini sam dala riješit :D.

Koji, koji? Jesu sise? :klap:

sagan
26.02.2008., 04:30
Jedna od prednosti kada napuniš 25 je da više nemaš glupe komplekse:cerek:

A sjećam se , nabijale su mi komplekse iskompleksirane prijateljice u srednjoj, pa onda jedna budala od dečka s kojim sad ne bih ni na kafu izašla...
joj, kad ih se sjetim:lol:

cap_insanio
26.02.2008., 07:01
Jedna od prednosti kada napuniš 25 je da više nemaš glupe komplekse:cerek:

nije da se ne nazire neka istinica u tračcima kod ovog šta si napisala, samo bih ja pomjerila ove godine daleko ispod 25te.
i onda kao nemaš glupe komplexe, al dobijaš prave realne probleme:D gravitacija čini svoje:D
jbt, kad gledaš onako one plastične zahvate, krv, žuto ljudsko salo u gromuljicama kako drhtulji u krvavim rukavicama plastičara, cjevčice drenaže, modrice, jauke i zavoje, ono, mislim se, bog te, pa još realni rizici anestezije, pa potencijalni ugrušci koji ostaju plutat po krvnom sistemu, ono - ko velim, pa jbt, ko bi normalan ovo prolazio zbog izgleda:ne zna: ama i para, daju se zaradit na druge načine jebemu, da ne moraš ove strahote prolazit.
i onda jedno jutro ustaneš i shvatiš kako ti se sjenilo, koje oh toliko voliš jer si tu nijansu toliko dugo tražila i tako ga skupo platila - uopšte ne vidi dok ne podigneš obrve:D
evo recimo mene sad drma faza vrlo čestog gledanja i odmjeranja vlastitih sisa:D nije da mogu reć da vise, pomno ih i pažljivo gledam i diram sa svih strana, podigni, spusti, privuci ka sredini. jebemu, ne stoje ko prije i bog. i sad se mislim, pazi, još ni 30tu nisam prevalila. zamisli moje sise sa 35. il 40:eek: šta ću ih kao rolat da mi stanu u grudnjak:eek:
i onda ta plastična sranja i cjevčice kroz koje se cijedi limfa polako ali sigurno gube na svojoj stravičnosti. eto, dođem do tog da se više bavim mišlju koji ću su fashionable oblik sisa izabrat i kud će mi bradavice štrčat, na gore il na sranu, šta mi je ljepše:ne zna::D

Rajna
26.02.2008., 08:02
Ja sam vecinu puberteta i adolescencije provela sakrivajuci sise, koje su vec tad bile ne previse manje nego sad sto su (41 mi je).

Tuka! :bonk: :D

Isto sam imala kompleks sto su mi gornje dvojke (zubi) malo krive, a to je nazvano simpaticnim od par njih... :rolleyes:

Natch
26.02.2008., 08:17
joj najgore su mi one u total makeover. kao imaju komplekse jer ne znam nemaju cice i imaju velik nos, onda odu na plasticnu operaciju, tamo ih unakaze, cijela obitelj place kad ih vidi, ali one su sretne :rolleyes:

wannabenot
26.02.2008., 08:24
joj najgore su mi one u total makeover. kao imaju komplekse jer ne znam nemaju cice i imaju velik nos, onda odu na plasticnu operaciju, tamo ih unakaze, cijela obitelj place kad ih vidi, ali one su sretne :rolleyes:

pa dobro, kaj je tebi bed ako su one sretne? :D

Natch
26.02.2008., 08:26
pa dobro, kaj je tebi bed ako su one sretne? :D

pa to je nerealno sto one vide. prije operacije one vide cice MANJE nego sto one jesu, a poslije operacije vide VECE.
dakle, problem je u njihovim glavama.

Rajna
26.02.2008., 08:31
pa to je nerealno sto one vide. prije operacije one vide cice MANJE nego sto one jesu, a poslije operacije vide VECE.
dakle, problem je u njihovim glavama.

Ma uvijek i jeste u glavi.

Vjerojatno se radi o tome da nakon svog bespotrebnog bola kroz koji prodju nisu u stanju nista drugo ni 'svariti' u toj istoj glavi nego da je sve 'uspjelo' i da su 'prelijepe'.

Meni osobno vecina izgleda kao prave nakaze, pogotovo s onim custom-made nosevima i usnama kao traktorske gume :(

MAYYALES
26.02.2008., 09:11
Definitivno je sve u glavi.Pa to se najbolje vidi po fazama zadovoljstva/nezadovoljstva vlastitim izgledom u periodu od mjesec dana.Tik prije menge sam si,ja,fuj,poslije menge sam si najljepša,a ostatku svijeta sam uvijek ista.

tash@
26.02.2008., 10:31
Ja sam vecinu puberteta i adolescencije provela sakrivajuci sise, koje su vec tad bile ne previse manje nego sad sto su (41 mi je).

Tuka! :bonk: :D

Isto sam imala kompleks sto su mi gornje dvojke (zubi) malo krive, a to je nazvano simpaticnim od par njih... :rolleyes:

jebate sestro :eek:
isti problemi, samo su brojevi različiti :rofl:

Rajna
26.02.2008., 11:01
jebate sestro :eek:
isti problemi, samo su brojevi različiti :rofl:

He, si vidila? :kiss:

(naravno, mislila si na broj grudnjaka...? :D:D:D)

Skittle
26.02.2008., 11:20
:eek::eek: I ja sam uvijek mrzila razmak izm prednjih zubi..sve dok nisam vidjela ženu od Đonija Depa (živjeli krivi zubići :cheer::cheer:)

TincH
26.02.2008., 11:27
Meni osobno vecina izgleda kao prave nakaze, pogotovo s onim custom-made nosevima i usnama kao traktorske gume :(Pa takve jesu nakaze, ali normalni korektivni zahvati su sasvim ok.
Povećat sise sa dvojke na pristojnu trojku je sasvim ok :)

Ok, istina, napumpane čube mi uvijek izgledaju loše, al sve drugo može ispast itekako ok.

tash@
26.02.2008., 13:07
He, si vidila? :kiss:

(naravno, mislila si na broj grudnjaka...? :D:D:D)

mislila sam na sve :rofl:

(i zub i zub, samo trojka :D)

Rajna
26.02.2008., 14:36
Povećat sise sa dvojke na pristojnu trojku je sasvim ok :)

Ne znam vrijedi li to raditi samo za jedan broj razlike. :D

peg
26.02.2008., 14:39
Moje nezadovoljstvo se uvelike smanjuje kako godine prolaze. Sve sam si bolja iako realno gledajući nije tako. Valjda s godinama dolazi samopouzdanje a s njim i zadovoljstvo sobom.

eleuthera
26.02.2008., 14:50
Tik prije menge sam si,ja,fuj,poslije menge sam si najljepša,a ostatku svijeta sam uvijek ista.

Meni se često dogodi da kad sam si najružnije i kada se najgore osjećam, da mi dolaze ljudi i govore kako lijepo baš taj dan izgledam. :confused:

frikuscha
26.02.2008., 14:55
Meni se često dogodi da kad sam si najružnije i kada se najgore osjećam, da mi dolaze ljudi i govore kako lijepo baš taj dan izgledam. :confused:

I tebi?:confused:
Mislila sam da sam fenomen.
Još bi onak časkali, valjda na uštrb komplimenta, a sve o čemu razmišljaš je da ih tresneš po glavi. :zubo:

cvjetak zanovjetak
26.02.2008., 15:36

Bok babe! Ja sam "friška" na forumu, ali je bilo dosta zanimljivih tema pa sam se prijavila...konačno....Frikuscha, ovo je definicija po mojoj mjeri!!!!:D

Gandalfa
26.02.2008., 15:38
Kilaža i razmak između gornjih jedinica (zubi):rofl:

sagan
26.02.2008., 15:38

Da, i meni su malo naprijed, valjda sam muljala cuclu do škole :D I uz to su razdvojeni. Jedva sam čekala jednog dana da to sredim...
I evo, sad kad mogu..NEĆU! Ne bi ih dirala nizašta na svijetu. To onda ne bi bio moj osmjeh. To onda ne bi bila ja.

Prave sex bombe su nesavršene, ali su se sebi dopadale kao takve.
Eee, šta bi danas plastičari imali posla na jednoj Merlinki, Brižitki, i ostalima...

TincH
26.02.2008., 16:06
I tebi?:confused:
Mislila sam da sam fenomen.
Još bi onak časkali, valjda na uštrb komplimenta, a sve o čemu razmišljaš je da ih tresneš po glavi. :zubo:Meni je gore kad brijem da izgledam ok, i onda mi ljudi počnu prilazit i pitat zakaj se nisam naspavala :rofl:

TincH
26.02.2008., 16:08
Ne znam vrijedi li to raditi samo za jedan broj razlike. :DPa vrijedi. Da ja idem, brijem da maltene ne bi dirala veličinu već samo oblik.

Mary_kiss
26.02.2008., 18:16
ne baš, svaki dan sam u tenisicama.. cipele ili gležnjače na petu nosim jako rijetko.. stvarno nemam problema sa visinom..
jednom mi je jedan dečko na početku serednje rekao da me ostavlja jer sam preniska, kako sam se ja smijala.. :lol:

:lol: a jos ima ludaka..ak nista :lol:

Mary_kiss
26.02.2008., 18:18
Meni je gore kad brijem da izgledam ok, i onda mi ljudi počnu prilazit i pitat zakaj se nisam naspavala :rofl:

Da..to je najgore.. heh.. kad sam si lijepa onda sam "s podocnjacima-nisam naspavana.."..al fakat sam lijepa... Kad ti kazem.. :D a kad nisam... onda sam lijepa :confused:

_GeTiA_
26.02.2008., 18:52
Nama curama kompleksi su nekako "nametnuti" puno vise nego muskarcima..od strane medija,reklama onih kojekakvih samo neke ljepotice na njima ,pa onda modeli, visoki i mrsavi ko grane i svaka cura zeli izgledati tako i samo je to lijepo nista drugo nije..vise i ne znamo prepoznati sta je prava ljepota.
Ja imam komplekse nekako podsvjesno jer sam ih stekla od ranog djetinjstva zbog roditelja i uze rodbine..uvijek kad bi mi neko rekao da sam lijepa ili da sam dobra u necemu moji roditelji bi rekli za moju sestru (mladju) kako ce ona biti ljepsa i sve naj naj..u djetinjstvu sam bila puna samopouzdanja a njima kao da se to nije bas svidjelo pa su sve na sestru okretali ..pa sam bila skoro izgubila samopouzdanje u periodu od 13-16 god sam bila toliko depresivna zbog toga da to nije normalno ..sad imam 18 i pocela sam se prihvacati i shvatati da sam skroz ok ni neka ljepotica ni strasilo ....sada me vise brine moja psiha..mislim ne da me brine vec ,vecu paznju posvecujem sebi iznutra..treba se znati uznutra obnoviti a onda se to oslika i vani.

kalei
26.02.2008., 22:43
ma joj imam petsto komleksića...ali u zadnje vrijeme se trudim zavoljet se...

Herbion
27.02.2008., 00:09
Svoje sam komplekse, kroz godine, nekako usmjerila u "moje posebnosti".. :D

Činim za sebe ono što znam i umijem, najbolje što mogu, kako na fizičkom tako na psihičkom planu. Trudim se držati iznad vode. Ako koji put se desi da potonem, kažem si, pa da.. trebalo se malo i umiti.. :rofl:

Agata1979
27.02.2008., 11:52
Dok sam bila tin smetalo me što sve moje curke imaju poprsje a ja još ne, i još sam bila najviša u društvu pa me i to smetalo. Onda su moje sike prešle u 4. pa sam imala kompleks prevelikih grudi.A i trbušak sam uvijek imala kolko god bila mršava i guzu, pa me to smetalo.Danas kad se gledam vidim da mi je moja visina veliki plus (1,78) pa se ipak moja težina dobro rasporedila.Također poslije poroda nikako više nemogu na svojih idealnih 60 kg već uvijek variram oko 65-70 kg, pa si mislim kog sam vraga bila prije iskompleksirana na težinu, jer kad gledam svoje slike iz tog doba izgledam baš kak bi sad htjela izgledat. Sad se više tolko ne kompleksiram, iako bih htjela ovaj trbuh skinut, ali opet velim visina me izvlači tak ak se obučem u nešto što vizualno izduljuje i stanjuje mogu reć da ne izgledam baš loše, trbuh malo uvučem i to je to. Šteta što se guza ne može uvući:cerek:.
Poanta je da smo mi žemske uvijek s nečim iskompleksirane i da vjerojatno to neko savršenstvo postoji samo u našim glavama i časopisima i tv emisijama. Pogledajte se u ogledalo i vidjet ćete koliko ste lijepe i s podočnjacima i novonastalim boricama (s kojima uvijek pretjerujemo da su veće neg što jesu). Ak se nekad baš i loše osjećam zbog neke nove bore, priuštim si malo skuplju kremicu, piling, masku, počupam obrve, promjenim malo zurku i bio placebo ili ne al odmah si bolje izgledam a i bolje se osjećam :top:

peg
27.02.2008., 16:13
Da fora je to kod nas žena da uvijek želimo nešto što nemamo. Sjećam se da sam do svoje 23. godine patila što sam mršava i stalno se pokušavala zdebljati i onda kad sam konačno nabacila par kila sad bi natrag na onu kilažu.

stellaa0407
27.02.2008., 16:41
u principu nikda nisam ni imala neke komplekse... prije sam bila buci-buci i nikad nisam imala kompleks zbog toga...onda sam neplanski malo smrsavila, pa pomislih zasto ne bih svjesno pridonijela tome... e onda kad sam dolsa mukotrpno na zeljenu tezinu, sad vec kad se nedebeljim malo, onda dobijem kompleks koji me prije nije supao, al mu ne dam da se razvije :rofl:
al dobro...najveci kompleks mi je sto imam psorijazu, doduse ne prekriticnu, al zna malo gadno izgledat. al opet iz toga izvlacim nesto dobro, npr. nije mi se pojavila vec rekordnih 6 tjedana i sretna sam ko prasica :cerek: a ne bih imala taj osjecaj srece da nemam problema s tim...koji paradox, a?

StuckMojo
28.02.2008., 01:09
Nama curama kompleksi su nekako "nametnuti" puno vise nego muskarcima..od strane medija,reklama onih kojekakvih samo neke ljepotice na njima ,pa onda modeli, visoki i mrsavi ko grane i svaka cura zeli izgledati tako i samo je to lijepo nista drugo nije..vise i ne znamo prepoznati sta je prava ljepota.
Ja imam komplekse nekako podsvjesno jer sam ih stekla od ranog djetinjstva zbog roditelja i uze rodbine..uvijek kad bi mi neko rekao da sam lijepa ili da sam dobra u necemu moji roditelji bi rekli za moju sestru (mladju) kako ce ona biti ljepsa i sve naj naj..u djetinjstvu sam bila puna samopouzdanja a njima kao da se to nije bas svidjelo pa su sve na sestru okretali ..pa sam bila skoro izgubila samopouzdanje u periodu od 13-16 god sam bila toliko depresivna zbog toga da to nije normalno ..sad imam 18 i pocela sam se prihvacati i shvatati da sam skroz ok ni neka ljepotica ni strasilo ....sada me vise brine moja psiha..mislim ne da me brine vec ,vecu paznju posvecujem sebi iznutra..treba se znati uznutra obnoviti a onda se to oslika i vani.

A ja sam mislila da me jedinu vlastiti roditelj iskompleksirao! Točnije, tata. Iskompleksirao mene i srednju sestru (i mamu) do bola, dok mu je najmlađa savršena i stalno to ističe. Rezultat je taj da je najmlađa prava umišljena kučka, a mi postajemo isfrustrirane kao on. Bojim se da ću i ja tako svojoj djeci zahvaljujući njemu. :confused:

frikuscha
28.02.2008., 16:55
A ja sam mislila da me jedinu vlastiti roditelj iskompleksirao! Točnije, tata.

Kao da čitam sebe od prije par godina. :)
Loš odgoj i projekcija svojih frustracija i kompleksa najviše mogu utjecati na čovjeka; pogotovo u adolescenskom dobu.
Još i dan danas mi se javi s vremena na vrijeme pomisao da jednostavno nikada neću biti dovoljno dobra u ničemu.
No, zahvaljujem nebesima i krvavom radu na sebi da je to samo trenutak koji brzo prođe.
Nadam se da je tebi jasno da je tvoj otac svoje frustracije i komplekse liječio na tebi? :)
I da oni uistinu nemaju veze s tobom.
Vjerujem da si posebna kao i svi mi; radi na toj svojoj posebnosti. Radi na samopouzdanju.
Okruži se ljudima koji te vole i poštuju.
Živi punim plućima.
I nemoj se bojati da ćeš postati poput njega; na svojoj koži si naučila kako biti upravo suprotna osoba; topla. :)

StuckMojo
01.03.2008., 14:04
Užas kako nam tate nisu psiholozi, takvima bi trebalo zakonom zabraniti da imaju kćeri. :) Istina, užasno je iskompleksirana osoba i zato nas vrijeđa, al ne može mu se to dokazati. Naime on je UVIJEK u pravu i "sve što govori, govori za naše dobro". Zapravo je teški primitivac i seljačina u duši, žao mi je što to moram za vlastitog tatu reći.
Ma sve me manje briga. Mi žene se okomljujemo na njega svakim danom sve više i gubi bitku polako. :D Ne smije više ništa reći a da ne nastane urnebes.
Sobom sam zadovoljna, znam koliko vrijedim i da to nema veze s vanjskim izgledom, a to sad pokušavam prenijeti i mlađoj sestri koju je jednako istraumatizirao.

ella6
01.03.2008., 17:01
Vidim,ima još žena i cura koje imaju komplekse zbog očeva. I ja sam jedna od njih. Do svoje cca 17 sam bila puna samopouzdanja ali nakon što sam nabacila koju kilu stari (a i mama također) su počeli govoriti kako sam debela, da na kaj ličim itd,itd... Moram napomenuti da sam visoka 170 i imam 59kg i smatram da nisam debela. Samo što su oni si zacrtali da žene trebaju imati 40kg i izgledati ko manekenke. Još sam i njih mogla podnijeti ali odjednom su me nepoznati ljudi počeli komentirati,tipa dođem u klub i neki tip mi uleti: "ma ti si mi zgodna ali da malo smršaviš bila bi ko avion!" WTF?!? Ko te pitao za mišljenje seljačino. I to mi se nije samo jednom dogodilo!
I kak ne imati komplekse zbog toga?

maybelline
01.03.2008., 17:17
imam krive zube,jedan preko drugog(ne svi),zbog problema s kukovima noge mi idu unutra kad hodam,imam dlakave ruke, imam dlakave noge(turbo dlakave-navecer se obrijem jutri mogu ponovo)rastu mi dlacice iznad usana,imam velike sise,

i sad jedino sto me muci je ova dlakavost,ide mi na zivce stalno brijat noge, a nemogu podnet bol depilacije(ma mozda kad stisnem zube i uspijem)ovo iznad usana rijesim veet trakicama, 1 u mj dana,zube sam pokusala dovest u red kao klinka ali nije uspjelo,a kad se sjetim koliko sam suza prolila u osnovnoj i srednjoj jer su me zajebavali kako hodam,danas moj dragi veli kako je njemu to slatko i da nije ni skuzio dok mu sama nisam rekla, uvijek me zajebava na pozit nacin kako sam ja njegov vampir(2 zuba si mi u spic),dlakavost na rukama mu je super,voli to kod zena, a naravno nadite mi tipa koji ce se zalit na velike sise

eto zivim sa svim tim,samo velim to s hodom me uvijek bacalo u depru

maybelline
01.03.2008., 17:23
Moram napomenuti da sam visoka 170 i imam 59kg i smatram da nisam debela.lo!

aaaaaa?vec godinama imam oko 56kg i prije 2 god sam se u rekordnom vremenu od 1mj udebljala do 62kg,visoka sam cca167cm, i ja se vratila kuci,svi koji me znaju nisu me 3 mj vidili, rekli kako super izgledam sad kad sam nabacila koju kilu(ja si mislim nije to koja kila),ali i sama sam se osjecala ok tako osim sto sam morala kupovat novu odjecu:cerek:
al jebiga brzo je to otislo i sad sam na starom

ella6
01.03.2008., 18:19
aaaaaa?vec godinama imam oko 56kg i prije 2 god sam se u rekordnom vremenu od 1mj udebljala do 62kg,visoka sam cca167cm, i ja se vratila kuci,svi koji me znaju nisu me 3 mj vidili, rekli kako super izgledam sad kad sam nabacila koju kilu(ja si mislim nije to koja kila),ali i sama sam se osjecala ok tako osim sto sam morala kupovat novu odjecu:cerek:
al jebiga brzo je to otislo i sad sam na starom

A očito sam ja imala tu nesreću da uvijek nabasam na ljude koji imaju potrebu komentirati druge. I tvoja obitelj ima normalno razmišljanje za razliku od mojih kojima su samo anoreksičarke prihvatljive. Bilo ako bilo,svi su mi nabacili komplekse... :(

TincH
01.03.2008., 18:40
eto zivim sa svim tim,samo velim to s hodom me uvijek bacalo u depruJa sam isto pretjerano hodala prema unutra ali sam to popravila. Tu i tamo mi i danas pobjegne, najviše kad stojim pa se zaboravim.
Jednostavno počneš drugačije hodati i kad ti uđe u naviku riješila si problem ;)
Mene je majka upozoravala i tjerala me da to popravim, nije mi baš bilo pravo zbog tih komentara, ali sad mi je drago da mi je govorila.

howyesno
01.03.2008., 19:12
A očito sam ja imala tu nesreću da uvijek nabasam na ljude koji imaju potrebu komentirati druge. I tvoja obitelj ima normalno razmišljanje za razliku od mojih kojima su samo anoreksičarke prihvatljive. Bilo ako bilo,svi su mi nabacili komplekse... :(

Daj molim te, trebaš upoznat moju rodbinu da vidiš što su hilbilisi spemni svakodnevno nabijat komplekse... :rolleyes:

Mene strah sad kad razmislim mijenjala bih si uši, nos, ramena, dlakavost trbuha (ne puno, al ja bih onak beba gladak trbuh), i naravno noge...

Cico Kranjčar u mladim danima bi mi pozavidio brijem :kava:

StuckMojo
02.03.2008., 02:18
Vidim da je tu dosta baš i ne pretjerano psihološki nastrojenih obitelji. Grr. Baš oni koji bi nas trebali mazit i pazit i govorit koliko smo divni, nabijaju komplekse.:Snajper::tuctuc::azdaja:

Miss Piggy
02.03.2008., 10:34
Hm...moje iskustvo je dosta drugačije: moja obitelj nikad nije radila frku oko moje težine (koja je poprilična). Moja mama je vjerovala da mi ne treba nabijati komplekse zbog toga što sam jača kako ne bih slučajno popizdila i počela gladovati. Moji su me uvijek prihvaćali takvu kakva jesam... ali me baš i nisu pripremili na to kako okolina reagira... Mene i danas izbezumi kako me netko može prosuđivati samo na temelju fizičkog izgleda...ono, poludim i ništa mi nije jasno...jednostavno nisam navikla... Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...

maybelline
02.03.2008., 17:15

hej ti si sama sebi lijepa i ako se osjecas super u svom tijelu nemoj se obazirati na druge,nazalost i na ove najblize,
nedaj da ti drugi nabijaju to u glavu

maybelline
02.03.2008., 17:18
Ja sam isto pretjerano hodala prema unutra ali sam to popravila. Tu i tamo mi i danas pobjegne, najviše kad stojim pa se zaboravim.
Jednostavno počneš drugačije hodati i kad ti uđe u naviku riješila si problem ;)
Mene je majka upozoravala i tjerala me da to popravim, nije mi baš bilo pravo zbog tih komentara, ali sad mi je drago da mi je govorila.

i ja sam dosta popravila hod ali primjeti se jos uvijek
sad me to toliko nebrine, kao prije,dosta sam osjetljiva po prirodi pa mi je uvijek bilo bed kad bi me ismijavali zbog toga, al danas si velim kako sam bila luda jer sam plakala,to je stvar njihova neodgoja i nekulture ili cega vec

TincH
02.03.2008., 21:15
i ja sam dosta popravila hod ali primjeti se jos uvijek
sad me to toliko nebrine, kao prije,dosta sam osjetljiva po prirodi pa mi je uvijek bilo bed kad bi me ismijavali zbog toga, al danas si velim kako sam bila luda jer sam plakala,to je stvar njihova neodgoja i nekulture ili cega vecMene nitko nije ismijavao, jedino je majka prigovarala :ne zna:
U svakom slučaju, drago mi je da sam popravila.

ella6
02.03.2008., 22:40
hej ti si sama sebi lijepa i ako se osjecas super u svom tijelu nemoj se obazirati na druge,nazalost i na ove najblize,
nedaj da ti drugi nabijaju to u glavu

Hvala ali nažalost moje samopouzdanje je već odavno otišlo u nepoznatom smjeru...

eleuthera
03.03.2008., 00:57
Hvala ali nažalost moje samopouzdanje je već odavno otišlo u nepoznatom smjeru...

Samopouzdanje se uvijek može izgraditi. :top:
Ne odustati. :nono:

cvjetak zanovjetak
03.03.2008., 15:28
ne bi fala... te imaju već unaprijed prostudirane položaje, poze i ritam pri kojem pokazuju najmanje 'kritičnih' točaka. da ne spominjem horor koji nastane kad se predloži jebačina uz upaljenu barem jednu malu sićušnu žaruljicu ili, nedajbože, pred zrcalom. :rolleyes: :D

Bojim se da ste vas dvoje profulali temu. Svojim kometarima joj ne pridonosite, a i čini mi se da prepoznajem nešto kompleksaško u vama.

ketty blue
03.03.2008., 15:48
Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...

:eek::eek: ma neka te ta izjava podsjeti koliko ima jadnih i iskompleksiranih ljudi, a koliko si ti imala srece sto si odgojena u normalnoj obitelji!! ma tko je ona da ce tebi govorit da nekog sramotis... ona sramoti sama sebe! :mig:

bebana22
03.03.2008., 15:56
što se fizičkih kompleksa tiče to ih u biti i nemam, više neke tihe želje da to i to bude bolje.. ali generalno mislim da smo svi manje više jednako ljepi i šta sad.. imam problema s kilama ali to ne smatram kompleksom nego jednostavno nešto s čim se moram borit..
ali što se ovih ostalih kompleksa eh to je gadna stvar s kojom se borim, manje više uspješno.
nešto kao "nisi dovoljno dobra", makar je to ironično jer sam u manje više svim stvarima kojih sam se prihvatila bila.. najbolja! ali eto, to je tako s nama ženama :tuzni:

moram priznat da mi je više naškodila ljudska ljubomora, a trebalo mi je tako dugo da skuzim kako su ljudi pakosni kad su ljubomorni

u osnovnoj (i srednjoj ali tamo nije bilo ljubomornih) sam bila najbolja u prirodnim predmetima i zbog tog su me neki doslovno mrzili a ja sam to shvaćala kao sve drugo, ukljucujuci da ne valjam per se, osim kao ljubomoru.
onda neke frendice koje se jednostavno ne mogu nosit što sam ljepša od njih, ali i ja sam bila takva u srednjoj prema ljepšim od mene- sve su to teenage sranja

a najmanje samopouzdanja imam kad se (neki put) trebam opustit i zabavljat.. :confused: valjda sam control freak, iako sam i to puno smanjila i nije uvijek.. al neki put zabrijem neki paranoja film :D :flop:

bebana22
03.03.2008., 16:03
izgleda...ono, poludim i ništa mi nije jasno...jednostavno nisam navikla... Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...

:eek:

ajme majko, taj dan ti ne bi bio najgori da nisi sebe deprimirala nego shvatila da pričaš sa nekom sajko glupačom :( ja bi joj rekla da se ja sramim što je poznam

Nevjerna
03.03.2008., 16:13
Ja imam malo pjegica po nosu i malo oko njega.Uglavnom prije se nisam mogla smisliti zbog istih i dalje mi se to nekad desi,ali živim s njima.:)

ella6
04.03.2008., 19:59

A probat ću. Drž` mi fige.

vandea
18.03.2008., 19:25

evo, pitaj mene!!!
necu ti ni reci koliko kg imam viska ali, napokon sam shvatila da me zaboli za tamo neke budale
ne volim se uvijek ali, nitko nije 100% zadovoljan sa sobom a bome ni savrsen pa ni ja ne tezim tome

Natch
18.03.2008., 19:30
za svaku zenu bilo bi idealno da si nadje nekoga kome je stalo do nje. kad se cura osjeca voljeno, zeljeno, sretno i lijepo, automatski zaboravlja na komplekse. radi se jednostavno o tome da ljubav pomaze osobi da stvori pozitivnu sliku o sebi i zaboravi na negativnu koju je stekla zbog nesretnog stjecaja okolnosti tijekom odrastanja.

vandea
18.03.2008., 19:30
Hm...moje iskustvo je dosta drugačije: moja obitelj nikad nije radila frku oko moje težine (koja je poprilična). Moja mama je vjerovala da mi ne treba nabijati komplekse zbog toga što sam jača kako ne bih slučajno popizdila i počela gladovati. Moji su me uvijek prihvaćali takvu kakva jesam... ali me baš i nisu pripremili na to kako okolina reagira... Mene i danas izbezumi kako me netko može prosuđivati samo na temelju fizičkog izgleda...ono, poludim i ništa mi nije jasno...jednostavno nisam navikla... Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...

vjerujem da ti je tesko ali, ako te on izabrao...ma, kokos, znam ja takve....za ppocetak mijenjaj nick i pogledaj se u ogledalo i nemoj mi reci da na tebi nis nije ok
meni je najvise pomoglo prvo to sto sam se ispravila, u zadnje sam se vrijeme sva zgrbila jer sam tako mislila da se manje vide kile
mos mislit
ispravila se i vec izgledam bolje a sad bome krecem i na skidanje i to ne jer me briga sto drugi kazu nego da si mogu kupiti neku robicu normalnog broja i to u prvom ducanu a ne da moram lutati i onda zivcana odustati