PDA

View Full Version : Dragi muškarci, mislite li da znate dirati ženinu vaginu a da ona pri tom uživa?

-lavica-
03.03.2008., 14:38
Ponukana temom o drkanju i svojim iskustvom sa muškim rodom gdje je maaaliii broj muškaraca znao što i kako raditi po, u i na ženskom spolovilu prstima zanimaju me vaša iskustva i stavovi?

:cerek:

Vrbo
03.03.2008., 14:40
Ne znam. Demonstriraj mi:D

Sviba
03.03.2008., 14:47
Ja mogu u svoj prilog reći jedino, da mi je trebalo neko vrijeme da usvojim gradivo kod sadašnje djevojke...tj. da dođem do stadija gdje mogu sa sigurnošću reći da stvarno uživa.

Tehnika je individualna i mislim da je teško primjenit jednu tehniku na sve žene.

Recimo da je variralo od "žešćeg" nabijanja do laganih pokreta...

Trenutno su u igri lagani pokreti, a žestoko nabijanje s nečim drugim:rofl:

Frogger
03.03.2008., 14:50
Ja nemam pojma. Svaki put kad pomislim da radim ispravno one počnu vrištat skakat i ritat se:ne zna:

Sviba
03.03.2008., 14:52
Ali vidiš zeca u grmu...

To su 2 teme (dakle ona kojom si ponukana) i ova gdje se muškarci moraju izjašnjavat...

Te tamo objašnjavat kako drkat, te ovdje kako dirat...

Neka autorica oda tajnu i da primjer ostalim damama da se pridruže komentarima:cerek::cerek:

/unwritten/
03.03.2008., 14:52
Ja nemam pojma. Svaki put kad pomislim da radim ispravno one počnu vrištat skakat i ritat se

možda tako pokazuje da uživa :confused:

Sinfonija
03.03.2008., 14:54
mushakrci su dosta smotani dok im mi ne pokazemo sta i kak :rofl:

I.G.
03.03.2008., 14:55
Ponukana temom o drkanju i svojim iskustvom sa muškim rodom gdje je maaaliii broj muškaraca znao što i kako raditi po, u i na ženskom spolovilu prstima zanimaju me vaša iskustva i stavovi?

Mislim da znam kako i što......

Vrbo
03.03.2008., 14:56
Mislim da znam kako i što......
Misliti je drek znati:D

Josey_Wales
03.03.2008., 15:00
Svaka pali drugacije ali u biti sve je to isto, ko i stari auti, okretati kurblu u smjeru kazaljke na sat, kod nekih u suprotnom smjeru...

Silvercat
03.03.2008., 15:01
Do sad se nije žalila...:ne zna:...a i nije da mi je mrsko učenje...:D...narafski da sam dobivao upute za navođenje u početku...jebi ga...svaka ima svoj faktor paljenja...mislim da je sad dobro...diplomirao jesam, a sve dalje će biti bonus za nju, ali i za mene...:mig:

Cika Strile
03.03.2008., 15:02

Da, znam dirati ženski spolni organ na način da nositeljica istog uživa...:kava:

Gdje treba potpisati...:ceka:

Cika Strile

GoGs
03.03.2008., 15:03
kod svake je drugačije i to je uvijek tako. samo treba dobro i pomno pratiti curine pokrete, uzdisaje i reakcije. i prilagođavati se tome. Ništa nije specijalno teško, no opet i nije tako jednostavno...

jebe se non
03.03.2008., 15:09
kao sto vec neko rece,za svaku novu mi triba neko vrime da je prokuzin

iako evo jedne istine,jednu bivsu san jebeno prokuzija,i sta,nisan moga odolit,doveja bi je do orgazma za cas,iako se trzala do besvjesti,stiskala noge,bacakala se i sve te pizdarije,i to budalast kakav jesan na svoju stetu jer jebena bestija od zene triba pauzu izmedju orgazama jerbo da je navodno sad prenadrazena,pa pas ti mater jeba,uf sta me to nerviralo a ja taman otvrdnija ka um budale,i sta,moran cekat!

doktore pomozite,jesan li ja mazohist?:confused:

Sviba
03.03.2008., 15:11

iako evo jedne istine,jednu bivsu san jebeno prokuzija,i sta,nisan moga odolit,doveja bi je do orgazma za cas,iako se trzala do besvjesti,stiskala noge,bacakala se i sve te pizdarije,i to budalast kakav jesan na svoju stetu jer jebena bestija od zene triba pauzu izmedju orgazama jerbo da je navodno sad prenadrazena,pa pas ti mater jeba,uf sta me to nerviralo a ja taman otvrdnija ka um budale,i sta,moran cekat!

Znam kako vam je...ooooo znam...:D

Silvercat
03.03.2008., 15:12

Nisi ti frende mazohist nego ti pasalo da ti bar u tom trenutku ne može ništa ni napraviti ni prigovoriti, tj. da imaš potpunu kontrolu...:lol:...ti si se njoj na taj način zapravo osvećivao...:rofl:

-lavica-
03.03.2008., 15:16
Mislim da je osnovni problem, opet, kažem iz svog iskustva , taj što često puta muškarci to rade prežestoko i pregrubo ... Dakle, ako nisam navlažena sama pomisao da mi netko pokuša gurnuti prst izaziva :horor:

Prvo se treba usredotočiti na klit i laganim pritiskom ga kružno masirati.....Tek nakon toga ići na guranje prsta u rodnicu...:cerek:

Htjela sam čuti da vas, dragi muškarci, objasnite detaljnije kako to radite....:D

jebe se non
03.03.2008., 15:16
Nisi ti frende mazohist nego ti pasalo da ti bar u tom trenutku ne može ništa ni napraviti ni prigovoriti, tj. da imaš potpunu kontrolu...:lol:...ti si se njoj na taj način zapravo osvećivao...:rofl:

:lol::lol:

e pa jebes mi sve,ima tu nesto,nes ti meni mile lale u krevetu,tu san ja kralj djungle(mada je neobrijana)

-lavica-
03.03.2008., 15:20

pauza trauje točno 20 sekundi, ovdje pričam samo o direktnom pritisku na klit.....penetracijom mogu bez pauze...:mig:

dakle, mislite da znate...demmmm, kako se postavlja anketa ovdje? :rolleyes:

GoGs
03.03.2008., 15:27
pauza trauje točno 20 sekundi, ovdje pričam samo o direktnom pritisku na klit.....penetracijom mogu bez pauze...:mig:

dakle, mislite da znate...demmmm, kako se postavlja anketa ovdje? :rolleyes:trebala si je postaviti kad si otvarala temu... sad više ne možeš... jbg :mig:

miss blondie
03.03.2008., 15:27
Mislim da je osnovni problem, opet, kažem iz svog iskustva , taj što često puta muškarci to rade prežestoko i pregrubo ... Dakle, ako nisam navlažena sama pomisao da mi netko pokuša gurnuti prst izaziva :horor:

Prvo se treba usredotočiti na klit i laganim pritiskom ga kružno masirati.....Tek nakon toga ići na guranje prsta u rodnicu...:cerek:

Htjela sam čuti da vas, dragi muškarci, objasnite detaljnije kako to radite....:D

i dodala bih: zaboga nikad odozdo prema gore dirati/povlaciti :azdaja:
nego uvijek prema dole . boli inace

Sviba
03.03.2008., 15:28

Odmah na klit?:eek:,

Prvo idu lagani dodiri preko gaćica tj. kombinacija kružnih i vertikalnih pokreta po cijeloj pici, nakon što gaćice iščeznu, nastavljaju se kružni pokreti po cijeloj pici uz ovlaš ispobavanje prstom da se ustvrdi vlažnost...kada je vlažnost dražesnog procjepa optimalna, dio vaše vlažnosti se prenese na klit...kružni pokreti navlaženog klita pridonose još većoj vlažnosti nakon koje možemo prijeći na prstek koji onda gurnemo tam kam treba...

Kombinacija prsta u rodnici i na klitu dovodi do orgazma poprilično brzo...ili samo prst na klitu. Kada je u igri samo prst...brzo se rodi želja da taj prst zamijeni nešto veće:cerek:

A kad je kombinacija u igri, žena ni ne stigne razmišljati od ekstaze:rofl::rofl:

Jesam ga nadrobio:rolleyes:

I.G.
03.03.2008., 15:30
Misliti je drek znati:D

INN........

Znam da znam što radim i kako treba....

-lavica-
03.03.2008., 15:30
Odmah na klit?:eek:,

Prvo idu lagani dodiri preko gaćica tj. kombinacija kružnih i vertikalnih pokreta po cijeloj pici, nakon što gaćice iščeznu, nastavljaju se kružni pokreti po cijeloj pici uz ovlaš ispobavanje prstom da se ustvrdi vlažnost...kada je vlažnost dražesnog procjepa optimalna, dio vaše vlažnosti se prenese na klit...kružni pokreti navlaženog klita pridonose još većoj vlažnosti nakon koje možemo prijeći na prstek koji onda gurnemo tam kam treba...

Kombinacija prsta u rodnici i na klitu dovodi do orgazma poprilično brzo...ili samo prst na klitu. Kada je u igri samo prst...brzo se rodi želja da taj prst zamijeni nešto veće:cerek:

A kad je kombinacija u igri, žena ni ne stigne razmišljati od ekstaze:rofl::rofl:

Jesam ga nadrobio:rolleyes:

:nono: ako je suha onda je bolno dirati po cijeloj pici, kao da tebi netko nateže glavić na suho.... :horor:

ostalo :top:

-lavica-
03.03.2008., 15:31
INN........

Znam da znam što radim i kako treba....

Opiši... :ceka:

jebe se non
03.03.2008., 15:34

dakle ovako nekako;
-rajski vrt je prvo potrebno navlaziti,po mogucnosti prirodnim sokovima,zatim(....preskacemo predradnje u svrhu zadovoljenje autorice) kad smo pred vratima raja,mozemo se upustiti u razno razne igrice vlastitim igrackama,dakle ni u kom slucaju ne ubacivati suhe tvari na najnjeznije djelove vrta,vec po mogucnosti jezikom i usnama lagano obigravati tj dodirivati sasvim njezno unutarnje i vanjske djelove,povremeno sasvim lagano dodirivajuci stablo spoznaje dok ne vidimo da isto polagano raste,ucvrscuje se,cvjeta ili vec ovisno o vrsti...ne navaljivati na stablo jer ga to gusi(pa jebemu,osnove agronomije),nastaviti s inim i slicnim radnjama,povremeno se odmicuci od stabla da bi mu se opet vratili,istovremeno igrajuci se prsticem(ima) po ovecoj rupici (u koju cemo naknadno posaditi sjeme,sad je samo pripremamo),takodjer potrebno je povremeno jezikom prijeci cijelom duzinom vrta,nekad sasvim lagano,nekad malo brze,al nikad ne pritiskati prejako,pa ne peremo stakla,pobogu!

to bi bile neke osnove za prvi sat,a majstorima cemo vas uciniti tek kada ovladate finesama,a za to morate jos mnogo puta zaprljati se u vrtu

Grazia
03.03.2008., 15:53

da, grozno!:D a jos groznije je kad nakon orgazma nastavi dirati klit :horor: i pokvari cili dozivljaj. heloooouu. :raspa:

Grazia
03.03.2008., 15:54
dakle ovako nekako;
-rajski vrt je prvo potrebno navlaziti,po mogucnosti prirodnim sokovima,zatim(....preskacemo predradnje u svrhu zadovoljenje autorice) kad smo pred vratima raja,mozemo se upustiti u razno razne igrice vlastitim igrackama,dakle ni u kom slucaju ne ubacivati suhe tvari na najnjeznije djelove vrta,vec po mogucnosti jezikom i usnama lagano obigravati tj dodirivati sasvim njezno unutarnje i vanjske djelove,povremeno sasvim lagano dodirivajuci stablo spoznaje dok ne vidimo da isto polagano raste,ucvrscuje se,cvjeta ili vec ovisno o vrsti...ne navaljivati na stablo jer ga to gusi(pa jebemu,osnove agronomije),nastaviti s inim i slicnim radnjama,povremeno se odmicuci od stabla da bi mu se opet vratili,istovremeno igrajuci se prsticem(ima) po ovecoj rupici (u koju cemo naknadno posaditi sjeme,sad je samo pripremamo),takodjer potrebno je povremeno jezikom prijeci cijelom duzinom vrta,nekad sasvim lagano,nekad malo brze,al nikad ne pritiskati prejako,pa ne peremo stakla,pobogu!

to bi bile neke osnove za prvi sat,a majstorima cemo vas uciniti tek kada ovladate finesama,a za to morate jos mnogo puta zaprljati se u vrtu

nakon (citanja) ovoga ce neke forumasice morat otic na osamu ili pod tus!:rofl:

BEASTMASTER
03.03.2008., 16:00
kako se vrlo brzo priča pretvori u plodove zemlje :lol::lol:

tony_zg
03.03.2008., 16:21
hm,ja nekak to prvo prek hlaca malo,pa onda odu hlacu...pa preko tangica laganini skroz,dok mi je jedna ruka dole,a jedna na sisama...:D,onda odu i tangice pa se nastavi skorz laganini po pici kruzno po klitu ( iako vec u ovom stadiju je sva navlazena),a onda dok je zatisje pred buru,spustim se dolje i jezikom kruzno obradujem klit,a dok se prstici igraju u zabavnom parku...:D nakon nekoliko minuta prakticki me moli da udem s necim vecim unutra...a onda udem skroz njezno...i naravno vecinu vremena mi je jedna ruka na klitu radi kruzne pokrete,dok je druga na sisama,a jezik se bavi vratom...:D

i nakon onda nekoliko minuta lagane voznjice u zabavnom parku,pocinje ono divljacki iskoristavanje,s povremenim usporavanjima radi dozivljaja...:D

alexxx
03.03.2008., 16:21
:nono: ako je suha onda je bolno dirati po cijeloj pici, kao da tebi netko nateže glavić na suho.... :horor:
stekla sam dojam da ne priča o sluznici. :)

spalato78
03.03.2008., 16:27

Pa tako kako si ti napisala,a kad ubacim prst ili dva obavezno riban gornju stranu u kombinacija sa jezikon tj tako mi pricao jedan pajdo da se to tako radi :rofl:

bingooo
03.03.2008., 16:59

Dobro to je poznato da mi muskarci nist neznamo:D al me cude tvoja iskustva...zar je mogao neki proci kroz tvoje ruke a da ga nisi naucila kako i sta treba?????:p

miro30
03.03.2008., 17:26

Samo je treba pogledat u oči i sve će biti jasno - jel' uživa i koliko.. I isprobavat dok ne skužiš u čemu istinski uživa..
Jebate.. pa nije diranje pičke nekaj teško da to ne bi znali... Mislim, znali napraviti kak se spada... Kaj to neki ne znaju?:confused:

-lavica-
03.03.2008., 17:31
Dobro to je poznato da mi muskarci nist neznamo:D al me cude tvoja iskustva...zar je mogao neki proci kroz tvoje ruke a da ga nisi naucila kako i sta treba?????:p

naravno da ne.... :kava: :p

Samo je treba pogledat u oči i sve će biti jasno - jel' uživa i koliko.. I isprobavat dok ne kužiš u čemu istinksi uživa..
Jebate.. pa nije lizanje pičke nekaj teško da to ne bi znali... Mislim, znali napraviti kak se spada... Kaj to neki ne znaju?:confused:

Nije tema lizanje već diranje prstima....:mig:

zagrepčanec
03.03.2008., 18:07
:Snajper:da,sve to štima,nježnost,poznavanje partnera...al nekad te zanese,neki dan sam dragu ogrebo noktom,ubit me htjela.zato muški rode oprezno sa p....i podštucajte nokte prije toga.

NeXu
03.03.2008., 18:10
Kad ja krenem ,djevojka počne vrištat,derat se i grčit se a tehnika je hrsk u pičku.

white panties
03.03.2008., 18:29
iako se djevojka navlazi dok se mazite to ne mora znaciti da uziva u onome sto joj radite prstima po picicu

Grazia
03.03.2008., 18:35
Pa tako kako si ti napisala,a kad ubacim prst ili dva obavezno riban gornju stranu u kombinacija sa jezikon tj tako mi pricao jedan pajdo da se to tako radi :rofl:

:top:

Pali_andjeo
03.03.2008., 19:31
ne znam..oš me naučit?:kava:

Septembar
03.03.2008., 20:40
e kad bi barem znali oblizat te prste prije nego pocnu drkat po suhoj pici :eek:

-lavica-
03.03.2008., 20:59
ne znam..oš me naučit?:kava:

moram razmislit.:D

e kad bi barem znali oblizat te prste prije nego pocnu drkat po suhoj pici :eek:

eh da, to bi već bilo podnošljivije....:rolleyes:

Sviba
04.03.2008., 07:22

ostalo :top:

Ako je suha, postoji način da se ovlaže prsti, septembar je spomenula...:top:

lovac_u_mutnom
04.03.2008., 07:30
naravno da znam, kakvo ti je to glupo pitanje!???? :D

-lavica-
04.03.2008., 08:41
naravno da znam, kakvo ti je to glupo pitanje!???? :D

ti misliš da znaš....:kava:

Basta
04.03.2008., 08:44
da

maluda
04.03.2008., 08:44

vježbom do savršestva... kod svake iz početka !!:kava:

-lavica-
04.03.2008., 08:46
da

kako? opiši? :D

bingooo
04.03.2008., 08:49
Jab' znao pokazat, opisivat mi se neda:mig:
(svibek zna dobro opisat):rofl:

Basta
04.03.2008., 08:56
kako? opiši? :D

pustit romantičarsku bradu od dva-tri dana i dooobro je utrljat, eto kako... :D

Morticia Addams
04.03.2008., 08:57

:eek: :eek: :eek: :eek:

Basta
04.03.2008., 08:58
:eek: :eek: :eek: :eek:

mortiša već reagira... :top: :D

miro30
04.03.2008., 08:59
naravno da ne.... :kava: :p

Odmah sam se ispravio.. Slično je to.. bitno je, u početku, isprobavat što curi paše. gledat je dok je diraš tak da skužiš što joj odgovara... Nema niš ljepše nego vidjet joj zadovoljan izraz lica....:cerek:

Morticia Addams
mortiša već reagira... :top: :D

Aha, reagiram željom za :trk: :trk: ! :rofl:

-lavica-

:horor:

ja ne dam blizu pici s romantičarskom bradom..jedno ak isplazi jezik i dodiruje me vrhom bez trljanja brade o picu....

Basta
04.03.2008., 09:02
eto žene moje drage, instinktivno vam stisnuh međunožja... budite uvjerene da bi ih znao uvjerit da skakuću i love mi facu... naravno, bez romantike... :D

crni43
04.03.2008., 09:08

poštovana lavice,ženu je najbolje maziti prije samog čina dodirivati je lagano jezikom sa unutarnje strane bedara iduči lagano prema gore,prsti nakon toga ne trebaju dovoljan je jezik

bingooo
04.03.2008., 09:12
poštovana lavice,ženu je najbolje maziti prije samog čina dodirivati je lagano jezikom sa unutarnje strane bedara iduči lagano prema gore,prsti nakon toga ne trebaju dovoljan je jezik

Lavice covjek se regao da ti ovo kaze, i ako ti je nakon ovog suha onda stobom nesto nije u redu.:rofl:

Sviba
04.03.2008., 09:19
Jab' znao pokazat, opisivat mi se neda:mig:
(svibek zna dobro opisat):rofl:

A Svibek ne zna pokazat već prepisat iz udžbenika "Diranje vagine sveska I":rofl:

-lavica-
04.03.2008., 09:28

tema je dodirivanje prstima i umijeće istog a ne kako napaliti ženu jezikom.:mig:

Lavice covjek se regao da ti ovo kaze, i ako ti je nakon ovog suha onda stobom nesto nije u redu.:rofl:
regao? kineski?:ne zna:
i, btw, moja pica nikada nije suha :tuctuc:

:lol::lol:

Što će sad ljudi pomislit...:mig:
životinjo! :eek:

-lavica-
04.03.2008., 09:32
nego, jel vam ikad neka žena rekla da nešto ne radite kako treba prstićima?:rolleyes:

Sviba
04.03.2008., 09:36
naravno.....:cerek:

nego, jel vam ikad neka žena rekla da nešto ne radite kako treba prstićima?:rolleyes:

Da.

Kad se "malo" zanesem...:ne zna:

Frogger
04.03.2008., 09:37

Pa je nekad u počecima prstenjatorske karijere
Recimo nisam znao da kad dođe trenutak triba počet mijesit ko tijesto za burek jebate

Basta
04.03.2008., 09:39

ne

-lavica-
04.03.2008., 09:40
ne

o jebote šta si rječit'....:mad:

Žulaj
04.03.2008., 09:41
mene zanima, jel se vi, forumski fraeri, igrate s onom malom kuglicom unutra?

Basta
04.03.2008., 09:42
o jebote šta si rječit'....:mad:

štaću kad savršenstvo govori više od riječi, a ne mogu bit savršen na forumu već samo rječit, a to nisam... :ne zna:

Frogger
04.03.2008., 09:44
Ja naprimjer nekad zamislim da sviram gitaru
Kad se ženska navlaži i počne stenjkat zamislim neku prigodnu pjesmu i prebacim prste u poziciju. Palac svira bas na klitu, ostali prsti idu unutra pazeći da je srednjak na G i onda ide pjesma koja već ide... Ali obično ženska ispali prije drugog refrena ako je prava pjesma.
Primjer stvarno dobrog prstenjačenja bi bio
http://www.youtube.com/watch?v=lKg4g9zMeHI

Sviba
04.03.2008., 09:45
mene zanima, jel se vi, forumski fraeri, igrate s onom malom kuglicom unutra?

Zar s magičnom kuglicom?:rofl:

lobos
04.03.2008., 09:49

je.

-lavica-
04.03.2008., 09:50
Jebate kako ste svi samouvjereni i sveznajući....Nameće se zaključak da pičku poznajete bolje nego vlastiti pimpek.....:rolleyes:

Eh da, na LJES-u smo.....Nema kurca manjeg od 25, sisa 4etvori i svi jebu dugo i kvalitetno, doživljavaju serijske orgazme, ekstaze, delirije.....:D

lobos
04.03.2008., 09:52
Jebate kako ste svi samouvjereni i sveznajući....Nameće se zaključak da pičku poznajete bolje nego vlastiti pimpek.....:rolleyes:

Eh da, na LJES-u smo.....Nema kurca manjeg od 25, sisa 4etvori i svi jebu dugo i kvalitetno, doživljavaju serijske orgazme, ekstaze, delirije.....:D

ja sam skrušeno priznao da nešto nisam radio dobro.........
so,what the f..k??

Žulaj
04.03.2008., 09:52
Zar s magičnom kuglicom?:rofl:

pa može ju se i tak nazvati :rofl:

ne, ozbiljno pitam! malo tipova se koristi time, malo njih uopće zna da to treba koristiti :rofl:

Default_user
04.03.2008., 09:54
Tehnika je individualna i mislim da je teško primjenit jednu tehniku na sve žene.

sve je receno u ovoj recenici. s time da bi rekao da je pravilo ne dirat vaginu suhim/hladnim prstima.

Basta
04.03.2008., 09:55

šta mogu kad sam se rodio s malom maturom... :ne zna:

zgrozim se kad pročitam što muškarci (ne) znaju radit... :rolleyes:

-lavica-
04.03.2008., 09:55
ja sam skrušeno priznao da nešto nisam radio dobro.........
so,what the f..k??

:s:s:s
ti si u manjini :kiss:

Frogger
04.03.2008., 09:58
Pa šta ne bi poznavali, pica sama kaže šta oće, vlaženjem, mirisima, bubrenjem treperenjem stezanjem otvaranjem škljocanjem puštanjem dima skvirtanjem... triba samo slušat i gledat i njušit i pipat. Dobro i neke osnove anatomije triba imat prije toga.
A i ženska ti nekad kaže šta voli a šta ne.

Silvercat
04.03.2008., 10:00
pa može ju se i tak nazvati :rofl:

ne, ozbiljno pitam! malo tipova se koristi time, malo njih uopće zna da to treba koristiti :rofl:

To je vjerojatno zato što se slabo kotrlja...:ne zna::rofl:...nikako da se pomakne s mjesta...:rofl:

OT: Kako kad...uglavnom sviram po željama...ali moram priznati da ne bijah tamo dok me nije podučilo...:ne zna:...nakon te lekcije sam otkrio neke nove izraze lica svoje supruge...:top:

bingooo
04.03.2008., 11:33
[QUOTE]regao?

REGISTRIRAO

kineski?:ne zna:

Sad bi te jeb'o na kineskom...sreca pa neznam:rofl:

i, btw, moja pica nikada nije suha :tuctuc:

Problem je samo kad se sa prstima nezna po suhoj pici, a po vlaznoj nema greske.:p:mig:

OT. Naravno da se desava da me zena pikne po prstima kad pocnem caprkat na suho...a onda slijedi kazna:cerek: lizzzz pa poslije mogu dirat cime hocu i kol'ko hocu:mig:

fifimifi
04.03.2008., 12:54
Ako si vješt na jeziku, uvijek si dobrodošao. U drugoj varijanti, dobro operi ruke i namaži ih nekim losionom (ne za brijanje) pa ti se možda i otvorim. Moja kokica je jako niježno biće i molim te, tako se prema njoj postavi.

Stana
04.03.2008., 14:37
da, znam :D

fgzcvijetic
04.03.2008., 14:40
Ako si vješt na jeziku, uvijek si dobrodošao. U drugoj varijanti, dobro operi ruke i namaži ih nekim losionom (ne za brijanje) pa ti se možda i otvorim. Moja kokica je jako niježno biće i molim te, tako se prema njoj postavi.

Jeli se ti to nudiš? Obožavam istraživanje tih predjela.

Corpse-eater
04.03.2008., 14:57
:s:s:s
ti si u manjini :kiss:

ja priznajem da još ne znam(jer nisam), ali sve kako bi dotična podivljala spreman sam...( inače ja volim agresivne)

Universalis
04.03.2008., 15:53
prvi put kad sam pokusao cura je stenjala: "uff... kako si dobar..." (jedna od rijetkih recenica kojih se sjecam od prije toliko godina)
i poslije sam uvjek radio to isto...
i nikad mi se nijedna nije zalila... niti me isla ispravljat...

to znaci da valjda znam... (valjda)...
i valjda sam imo srece prvi put... pa pogodio di treba... loool...

Smirgl
04.03.2008., 19:08
Kao prvo, oblizeki: oblizati picu vrlo izdašno (ma, naravno, i guzu posjetiti, da dobije najavu za kasnije :D ). Zatim krećemo... Nikad samo jedan prst, to mi je nekak jadno. Izvana radi cijela ruka, iznutra dva prsta, s jednim nemaš kaj raditi. Dakle, cijelom rukom krećem po vrlo mokroj pici, radeći kombinaciju uzdužnih i kružnih pokreta. Polako. Zatim se primam klita sa dva prsta, njega između. Igram se s njim, mazim ga i prčkam po njemu na razne načine, čas brzo, čas sporo. U trenutku t=0, u igru ulazi i druga ruka. Ona prva se sad spušta u rupicu i prepušta se da je vode njeni obilni potoci... Kreće jebanje tim prstima, okrenutim uglavnom prema gornjem dijelu pice. Jebanje ide umjerenom brzinom, dok za to vrijeme druga ruka nastavlja svoju lijevo-desno-kružnu odiseju po klitu. Malo po malo, ova kombinacija poprima sve jači i jači ritam... Kad postane divlje, u picu može ući i još prstiju... Završnica: prstojeb sa kombinacijom jezika na klitu (brzi liz, blago uvlačenje klita u usta, a i malo grickanja klita, mmm, dok druga ruka umjerenom žestinom gnječi sise... I tu dolazi svrš. Jel?

Evo, tak ja to radim, pa sad cure, komentirajte me, uputite i ispravite, naravno da želim bit još bolji... :top:

-lavica-
04.03.2008., 19:17
Kao prvo, oblizeki: oblizati picu vrlo izdašno (ma, naravno, i guzu posjetiti, da dobije najavu za kasnije :D ). Zatim krećemo... Nikad samo jedan prst, to mi je nekak jadno. Izvana radi cijela ruka, iznutra dva prsta, s jednim nemaš kaj raditi. Dakle, cijelom rukom krećem po vrlo mokroj pici, radeći kombinaciju uzdužnih i kružnih pokreta. Polako. Zatim se primam klita sa dva prsta, njega između. Igram se s njim, mazim ga i prčkam po njemu na razne načine, čas brzo, čas sporo. U trenutku t=0, u igru ulazi i druga ruka. Ona prva se sad spušta u rupicu i prepušta se da je vode njeni obilni potoci... Kreće jebanje tim prstima, okrenutim uglavnom prema gornjem dijelu pice. Jebanje ide umjerenom brzinom, dok za to vrijeme druga ruka nastavlja svoju lijevo-desno-kružnu odiseju po klitu. Malo po malo, ova kombinacija poprima sve jači i jači ritam... Kad postane divlje, u picu može ući i još prstiju... Završnica: prstojeb sa kombinacijom jezika na klitu (brzi liz, blago uvlačenje klita u usta, a i malo grickanja klita, mmm, dok druga ruka umjerenom žestinom gnječi sise... I tu dolazi svrš. Jel?

Evo, tak ja to radim, pa sad cure, komentirajte me, uputite i ispravite, naravno da želim bit još bolji... :top:

Recpect :s

Dakle, ono što je bitno da nikad pritisak što prstom što jezikom, nije pregrub, da "trljanje" nije preintezivno...I naravno, puuno mašte i sluha za partnericu..:cerek:
Mene npr. nekada izluđuje da mi klit jedva dodiruje jezikom, da kruži polako i nježno, i da to traje, a ja ga prekinjem da ubrza jer sam blizu a drugi puta obožavam da me žestoko jebe jezikom a prstom masira klit....Katkada mi paše da mi duugo ljubi i gricka bradavice a jedan prstić je samo ovlaš u pici....:D

Smirgl
04.03.2008., 19:35
Recpect :s

Dakle, ono što je bitno da nikad pritisak što prstom što jezikom, nije pregrub, da "trljanje" nije preintezivno...I naravno, puuno mašte i sluha za partnericu..:cerek:
Mene npr. nekada izluđuje da mi klit jedva dodiruje jezikom, da kruži polako i nježno, i da to traje, a ja ga prekinjem da ubrza jer sam blizu a drugi puta obožavam da me žestoko jebe jezikom a prstom masira klit....Katkada mi paše da mi duugo ljubi i gricka bradavice a jedan prstić je samo ovlaš u pici....:D

Koliko sam ja primijetio, klit je osjetljiv gotovo jednako kao glavić, pa ga treba slično i tretirati, jel? Kaj se tiče svega ostalog, naravno, nema univerzalnog pravila, nekad nam nekaj paše i to je skroz ok, jer bi inače sex bio dosadan. Recept za strašno dobar sex = što na umu, to na drumu, apsolutna otvorenost.

Aphex
04.03.2008., 19:38
nemam prste :cry:

RED DRAGONS
05.03.2008., 10:05
ma cemu prstici kad nam je bog stvoril dosta drugih atributa,moja me tjera da joj lizem minđu,ali cemu to pa nisam đukela,to samo papci rade a pravo musko ima da rastura!:top:

RED DRAGONS
05.03.2008., 10:07

je su smijesne ove zenke uhh pa to je popiz***us

mihaelozg
05.03.2008., 10:15
ja radim svoj posao,i pratim reakcije!kad vidim da se počne trgat kod nečega,to nastavim raditi.netreba navalit ko sivonja na klit!

RED DRAGONS
05.03.2008., 10:27
ja radim svoj posao,i pratim reakcije!kad vidim da se počne trgat kod nečega,to nastavim raditi.netreba navalit ko sivonja na klit!

trgaj prijatel nema tu ovo ono,nisi mlakonja:lol:

mihaelozg
05.03.2008., 10:32
mlakonja si ako navališ ko budala,koda prvi puta picu vidiš!druga stvar je ako cura voli grubo,svatko ima svoj način!!

Warez
05.03.2008., 10:33
ja mislim da uživa, uživam i ja.

RED DRAGONS
05.03.2008., 10:37
pa recimo da ne postoji zenka koja voli iste stvari kao recimo druge zenke,zatio je smijesno govoriti o nekim stvarima gdje se kraja ne vidi,kad upoznas osobu prvi puta se istraživate i nisi krembil da ne vidis sto ona voli i kako,ako nesto ne voli nes to raditi,ides dalje i to je to.

ProblematicanTip
05.03.2008., 10:38

Ja više volim lizat, ono kada je lijepa mlada pičkica.

RED DRAGONS
05.03.2008., 11:45
Ja više volim lizat, ono kada je lijepa mlada pičkica.

a miris bakalara se širi prostorijom:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Vrag_u_snjegu
13.03.2008., 01:22
meni je to fuj radit golom rukom, stavim na sebe onu zimsku rukavicu dvoprstasicu preje a o jeziku nema sanse ni iznenadenja da to radim fuj, tak ste prosti tu u nekim postovima........fuj

In Flames
13.03.2008., 17:28

Ja ne mislim da znam, ja znam da znam! :) Potvrdila je i ona tek toliko da se zna :D

Nemam neku posebnu tehniku niti uvijek radim isto, sve nekako po osjecaju i kad svrši znam da sam bio dobar :D

PilotInstruktor
13.03.2008., 17:35

sam mi se s tim fali zajebavat u zivotu :rolleyes: odma na pocetku veze investiras par-sto kuna u dobar dildo i nek drka kolko oce.a uz malo srece ga nakon prekida maznes pa preneses u drugu vezu....:top:

cinderella7
13.03.2008., 18:07
pa niko se nije naučen rodia... a iman nekoliko bliskih prijateljica pa pričamo o tin stvarima. i znan da se njima sviđaju dosta drukčije stvari nego meni. koliko san svatila, muški vole vidit i naučit nove stvari, samo im se ne smi dat do znanja da nešto baš ne znaju... malo pogubno za ego, pogotovo ako ima mišljenje o svojin sposobnostima ka neki koji su gore pisali...

thermaltake
13.03.2008., 21:09
ja bi reko da znam, pokazalo se u subotu