PDA

View Full Version : Hranilice, stolice i stolići za hranjenje

stranice : 1 2 [3] 4 5 6

Usagi
02.12.2009., 06:32
kakva vam je? :)
kaže cura gore da je nezadovoljna njome..

A gle, nije čvrsta ko PP (mi ju imali s prvim klincem, prije 13 god), ali smo ju uzeli isto radi 0tog položaja. Ne znam kaj bu bilo kag naš Jataganac:cerek: još ojača, pa počne skakati po kuhinji skupa sa stolicom. A i igračke su nas privukle k njoj...

PP je definitivamente čvršća...

daspei
03.12.2009., 20:19
Poz!
Procitala sma negdje tu za DM bodove i hranilice pa bih molila da mi netko razjasni kako fukcionira taj popust za hranilice i u kojim trgovinama?

BlackLotus
03.12.2009., 20:49
Poz!
Procitala sma negdje tu za DM bodove i hranilice pa bih molila da mi netko razjasni kako fukcionira taj popust za hranilice i u kojim trgovinama?

kolko sam skužila, samo u chiccovoj trgovini važi.. il sam se ja nešto zaje*ala :D

larazg
03.12.2009., 20:51
eto ja kupila hranilicu bubu za 100 kuna (polovnu na dječijem sajmu).. koja je otišla baki i za more a danas mi išli u Kiku i kupili Trip Trap...
(nemam komentara ni kakva je, ni da li je praktična, ni ništa :ne zna:...)

ali nije od STOKKE (još da rodiljnu naknadu dam za stolicu.. ne dolazi u obzir... :nono:
Orginal STOKKE: stolica je 1300 kuna, držač, 399 kuna, jastučić 300 kuna, remenčić 299, tacna koja se zaljepi za stol je 329 kuna - 2600 kuna otprilike dođe sa svom opremom)

moja je ovakva http://www.hauck.de/de/haupttyp.asp?PLID=1&BID=3&KID=13..model Alpha

mandy
03.12.2009., 21:15
Ajme koja cifra..ja mislila 1300 kn i dobiješ sve sa stolicom :eek:

al neznam što se čudim dekic za kolica je bila 100 EUR prije 2 godine...

Ova izgleda skoro isto kao trapp. Koliko ste platili?
ne znam njemački, jel se i ona transformira kao trapp?

larazg
03.12.2009., 22:06
Ajme koja cifra..ja mislila 1300 kn i dobiješ sve sa stolicom :eek:

al neznam što se čudim dekic za kolica je bila 100 EUR prije 2 godine...

Ova izgleda skoro isto kao trapp. Koliko ste platili?
ne znam njemački, jel se i ona transformira kao trapp?

ovako...
sama stolica je bila 499,00 kuna + jastučić za sjedenje je bio 159 kuna....

da montira se kao STOKKE ova i isti je sistem :)

Ma nedam i nemam 2600 kuna za jebeni stolac...:eek:

pa to je previše...

Sam stolac niš ne znači za malu bebu.. nemože ti sjediti na drvetu.. moraš imati jastučić, pa opet trebaš imati prečku da ne ispadne pa i to posebno plaćaš... pa tacna za hranu...

sam stolac od 1300 je za veću djecu.. koja ne trebaju dodatnu opremu

mandy
03.12.2009., 22:15
a ovo je već puno bolje :D
mislim da ću otić u Kiku pogledat malo :D

koju si boju uzela? jelbilo na izbor svih boja?

larazg
03.12.2009., 22:20
a ovo je već puno bolje :D
mislim da ću otić u Kiku pogledat malo :D

koju si boju uzela? jelbilo na izbor svih boja?

ima ti u ponudi svih boja ali na lageru samo nature smeđa i tamno smeđa..
Mi kupili tamno smeđu :)

Zamisli, slučajno mi naletili.. prekjučer dobili 27 stolaca ostalo još tri danas..

teta u Kiki kaže da se jako dobro prodaju i da su povretne info dobre.

Garancija je godinu dana :)

UMOR
04.12.2009., 12:00
aha. nis onda.:D
da se ispravim i prosirim pitanje. ne mora bit recaro, bitno je samo da se kasnije pretvori u stolic sa stolicicom. jel netko vidio u zg?:moli:

u adax-u imaš takvih stolica za hranjenje jana activ mislim da se zovu.moj malac ima takvu doma ja sam jako zadovoljna :D sa tom stolicom dok je bio mali koristili smo je kao stolac za hranjenje naslon se podešava u 3 položaja. ima remenčiče preko ramena i trbuha stabilna je i obzirom da je od plastike lako se čisti.ima tacnu koja se može skidati bez da se donja tacna miče (znaš ono na šta staviš tanjur)donja se tacna lako vadi i ima nakoliko utora pa je možeš lako približiti ili odaljiti od djeteta to napominjem zato što neki modeli hranilica imaju tacnu tako postavljenu da djeci zna hrana padat u krilo jer se tacna de da više približiti.malac će sad 2 g. i več duže vrijeme je koristimo odvojeno kao stolica i stol evo u zadnje vrijeme mu taj stol služi za crtanje sa kredom jer je stol plavi i samo obrišeš i sve pet.ja sam se odlučila za tu stolicu zato što se zna dogoditi da klinci ne žele sjediti u hranilici pa ako već daš novce da iskoristiš to šta si kupio a ovu stolicu i stol može koristiti i kad bude imao i 4 g. dok klasične hranilice ne.cijena je oko 1100 kn.:top:

BlackLotus
15.12.2009., 19:31
bili jučer u intersparovom restorančiću.. imaju hranilice za bebe, one bubu kaj u intersparu trenutno koštaju 550kn.
s obzirom da ima položaje i kotačiće, molim da mi netko kaže po čemu je točno lošija od ovih fensi za 1000+ kn jer ja se baš i ne kužim u hranilice :rofl:

ana:)
15.12.2009., 21:05
ja imam naslijeđenu najobičniju plebani hranilicu od prije par godina.
nema položaje ali mi ne fali jer sad sjedi a do tada smo se hranili u viperu ili as.
nema kotačiće ali ju odguram di treba, ima samo jednu tacnu, ne svira, ne ljulja se ili neka takva čuda i mislim da mi ništa od toga ne fali :mig:

najobičnija a služi me pretpostavljam jednako kao i neko čudo koje bi koštalo soma kuna. :)

lana1313!
15.12.2009., 21:13
evo ja danas stavila u pogon hranilicu koju nam je moja frendica kupila. cini mi se super! nisam nasla sliku na netu, ali maraka je Hauck.

BlackLotus
15.12.2009., 21:19
evo ja danas stavila u pogon hranilicu koju nam je moja frendica kupila. cini mi se super! nisam nasla sliku na netu, ali maraka je Hauck.

joj hauckove su mrak, al nema ih u hr kolko sam skužila :confused:

lana1313!
15.12.2009., 21:20
joj hauckove su mrak, al nema ih u hr kolko sam skužila :confused:

ja ti pojma nemam... to mi kupila frendica koja zivi u puli,mama joj je slovenka pa moguce da su ju u sloveniji kupili...

a sta,dobre su? ja prvi put cujem za tu marku.

BlackLotus
15.12.2009., 21:29
ja ti pojma nemam... to mi kupila frendica koja zivi u puli,mama joj je slovenka pa moguce da su ju u sloveniji kupili...

a sta,dobre su? ja prvi put cujem za tu marku.

ne znam jesu li dobre, al gledala sam ih na ebayu i općenito mi se sviđaju :D
ja sam inače nekako više privrženija haucku nego chiccu il prenatalu il sl, ma da nemam ništa njihovo, upravo zato jer jedina stvar koju sam od haucka vidjela u HR su kišobran kolica u TLu :mad:

hauck je njemačka marka koja radi opremu za bebe, trebala bi biti super :top:

BlackLotus
15.12.2009., 21:39
nije bubu nego bertonne ova iz interspara :lol::lol::lol: malo sam se zaje*

http://media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=2&id1=81&id2=626

lana1313!
15.12.2009., 22:15
ne znam jesu li dobre, al gledala sam ih na ebayu i općenito mi se sviđaju :D
ja sam inače nekako više privrženija haucku nego chiccu il prenatalu il sl, ma da nemam ništa njihovo, upravo zato jer jedina stvar koju sam od haucka vidjela u HR su kišobran kolica u TLu :mad:

hauck je njemačka marka koja radi opremu za bebe, trebala bi biti super :top:

pa i meni se ovako na prvi pogled cine dosta kvalitetna. :top:

mandy
15.12.2009., 22:29
bili jučer u intersparovom restorančiću.. imaju hranilice za bebe, one bubu kaj u intersparu trenutno koštaju 550kn.
s obzirom da ima položaje i kotačiće, molim da mi netko kaže po čemu je točno lošija od ovih fensi za 1000+ kn jer ja se baš i ne kužim u hranilice :rofl:

po ničemu :)

ako ne tražiš ekstra stvari poptu duple tacne, x položaja za noge i sl ove su super..Mi imamo takvu Chicco i zamjenila bi je možda za Trapp ili onu kopiju trapa :)

BlackLotus
15.12.2009., 22:50
po ničemu :)

ako ne tražiš ekstra stvari poptu duple tacne, x položaja za noge i sl ove su super..Mi imamo takvu Chicco i zamjenila bi je možda za Trapp ili onu kopiju trapa :)

bertonne ima duplu tacnu, 3 položaja naslona, 3 visine i kotačiće..pa mi baš i nije jasno :rofl:

dakle tu uzimamo :top:

malasplicanka
18.12.2009., 22:27
ajme cure,mi imamo tatamia od peg perega, to je definitivno najbolja stvar koju imamo doma! svaka lipica se isplatila! je da je skupa ali je savršena! prekrasna,pre lijepa i pre praktična!!!!!!
malenom spustimo naslon i onda ga ljuljamo,može biti stolica posebna,uz stol,ne može se odvezati,veže se kao u kolicima, ma zakon je! sve 5!:)

BubaMaja
18.12.2009., 23:06
mi danas gledali u adaxa,i imaju skroz okey.interesantna je ta hranilica koja se pretvara u stolicu i stolić.ali pošto imamo od fisher pricea ljuljačku takva nam nije potrebna,jer se i naša pretvara u sjedalicu i sl. tražimo neku stabilnu da je vizualno ok,ništa posebno već eto samo hranilicu,već sjedi sama,tako da.....
vidila sam u adaxa ima jedna košta 650kn,cca, i skroz ok je imaju u zelenoj i crvenoj boji.ako tko zna o kakvoj se radi nek mi da savjete.i koje su još onako solidne klasične i nepreskupe i gdje da ih nađjem,vidila sam u tl,i tintilinića...
ps najviše me iznenadilo kad je rekla u adaxa da je za keš popust 20posto.prije je bilo samo 10,tako da se isplati u njih kupovat.inače imamo njihov krevetić i prematalicu iz kolekcije žirafa,i skroz su kvalitetne i vizualno lijepe

BlackLotus
18.12.2009., 23:33
ja idem sutra po onu bertonne u interspar! pa kud puklo da puklo! :o

larazg
19.12.2009., 05:51
znate što - ove trip trap fore od stolica su baš dobre hranilice :top:
mi našom jako zadovoljni, mala se odmah prilagodila na stolac, zauzima malo prostora, i poslije jela, bogami ja na njoj sjedim.. baš koristan dio namještaja :)

marcipanka
19.12.2009., 08:27
eto ja kupila hranilicu bubu za 100 kuna (polovnu na dječijem sajmu).. koja je otišla baki i za more a danas mi išli u Kiku i kupili Trip Trap...
(nemam komentara ni kakva je, ni da li je praktična, ni ništa :ne zna:...)

moja je ovakva http://www.hauck.de/de/haupttyp.asp?PLID=1&BID=3&KID=13..model Alpha

lara, kakve su impresije nakon 2 tjedna (ako je koristite)?

ja još nisam kupila hranilicu:rolleyes: i još uvijek ga hranim u kolicima:rolleyes: nikako da se odlučim.

gledali smo svugdje i plastične su mi:flop:, trip mi se jako sviđa, ali je preskup:mad:

EDIT: sad sam skužila tvoj post od jutros:bonk::lol:

mislim da ćemo je i mi uzeti.

Plavooka Sanja
19.12.2009., 09:04
Cure, mi imamo bubu hranilicu od prošle sezone (zelena na sive kružiće - izgleda ko PP kolica :D), ima 5 položaja naslona, podesiva po visini, ima remenčiće preko ramena, duplu tacnu (gornja se skida bez da donju skidate), navlaka periva u veš mašini, na kotačiće. dobili smo ju za krštenje u trećem mjesecu, koštala je 600kn i ja imam sve pohvale za nju!!!

larazg
19.12.2009., 09:08
lara, kakve su impresije nakon 2 tjedna (ako je koristite)?

ja još nisam kupila hranilicu:rolleyes: i još uvijek ga hranim u kolicima:rolleyes: nikako da se odlučim.

gledali smo svugdje i plastične su mi:flop:, trip mi se jako sviđa, ali je preskup:mad:

EDIT: sad sam skužila tvoj post od jutros:bonk::lol:

mislim da ćemo je i mi uzeti.

marcipanka... ove klasične hranilice su ok ako imaš prostora i ako kako kažu drugi kupuješ ju za kratkoročno hranjenje.
Trip trap (stokke ili netko sličan) su ono dugoročniji model.. i ono što bih ja izdvojila kao praktično je:

- zauzimaju malo mjesta (zaista su komad namještaja)
- isto su stabilne i dolaze do visine stola (visoke su 80 cm)
- beba u njoj najnormalnije sjedi u ravnini nas za stolom i jede za stolom.

možda i druge hranilice imaju isto to ali ja :ne zna:

Uglavnom za stančić od 60 m2 trip trap je zakon :s:s

linazg
19.12.2009., 10:25
marcipanka... ove klasične hranilice su ok ako imaš prostora i ako kako kažu drugi kupuješ ju za kratkoročno hranjenje.
Trip trap (stokke ili netko sličan) su ono dugoročniji model.. i ono što bih ja izdvojila kao praktično je:

mislim da sam na ovom topicu vidjela clip sa u tube-a apropo trip trap hranilice i mi definitivno odustali od toga :eek:

blablica
19.12.2009., 10:36
mislim da sam na ovom topicu vidjela clip sa u tube-a apropo trip trap hranilice i mi definitivno odustali od toga :eek:

ma to smo već sto puta komentirali. uglavnom, trapica nije pravilno postavljena, odnosno, nije napravljeno nešto što je u uputstvima označeno pod obavezno.
ima na prvim stranicama objašnjenje pa potraži. :mig:

FIGICA
19.12.2009., 11:21
Cure, mi imamo bubu hranilicu od prošle sezone (zelena na sive kružiće - izgleda ko PP kolica :D), ima 5 položaja naslona, podesiva po visini, ima remenčiće preko ramena, duplu tacnu (gornja se skida bez da donju skidate), navlaka periva u veš mašini, na kotačiće. dobili smo ju za krštenje u trećem mjesecu, koštala je 600kn i ja imam sve pohvale za nju!!!

Tu sam i ja kupila svom nećaku za krštenje i stvarno je odlična,može se spustit skroz do kraja,mali je i spavao u njoj kada smo slavili krštenje u restoranu,čvrsta je i stabilna,super je što se navlaka pere i ti kotačići su baš zgodni

Mauna_Kea
19.12.2009., 12:28
Evo, mi kupili trapicu
gledala sam taj video na you tubeu.

Ono što piše u uputstvima je da je predviđena za stolove visine 72-76cm,
i da treba biti oprezan jer se dijete može odgurnuti nogama od stola s dugačkim okvirom, te da se dijete nikad ne ostavlja bez nadzora.
Također mora stajati na ravnoj površini.

Nećemo je još koristiti jer P još ne sjedi samostalno,
al meni se sviđa!
zasad

Lavica
19.12.2009., 13:05
Ma trapica je možda i najbolja investicija koju smo napravili za malu. Ona obožava sjediti u njoj i stvarno raste s njom!
Ma zakon!

BlackLotus
19.12.2009., 13:08
jel ima netko bertonne hranilicu?
zanima me do koliko kg ide, nigdje na netu nemrem nać

freya7
19.12.2009., 17:34
Tu sam i ja kupila svom nećaku za krštenje i stvarno je odlična,može se spustit skroz do kraja,mali je i spavao u njoj kada smo slavili krštenje u restoranu,čvrsta je i stabilna,super je što se navlaka pere i ti kotačići su baš zgodni

mi dobivamo naranđastu...
valjda je to ta....
kuma kupila, ja rekla nek kupi neku koja se njoj sviđa...da nije preskupa jer joj je kupila još milion stvari...

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-50600403.aspx

jel to ta super??

Plavooka Sanja
19.12.2009., 18:37

jel to ta super??

ovo je nova kolekcija, al isti princip,
moja ima na sve 4 noge kotačiće, al nema košaru ispod.
ja sam prezadovoljna svojom! :top:

chiquita
19.12.2009., 18:46
znate što - ove trip trap fore od stolica su baš dobre hranilice :top:
mi našom jako zadovoljni, mala se odmah prilagodila na stolac, zauzima malo prostora, i poslije jela, bogami ja na njoj sjedim.. baš koristan dio namještaja :)

uopće nisam skužila da si ju kupila.:D
očito nisam baš u toku.

drago mi je da ti se sviđa. odnosno, da je lara zadovoljna.:cerek:

freya7
19.12.2009., 19:43
ovo je nova kolekcija, al isti princip,
moja ima na sve 4 noge kotačiće, al nema košaru ispod.
ja sam prezadovoljna svojom! :top:

ja sam htjela da ima tu košaru :)
super da me natjerala da mi kupi...jer ja bi zakomplicirala i kupila neku preskupu sigurno

alapača
19.12.2009., 20:09
kolko košta ta trappica?

mandy
19.12.2009., 21:20
oko 1200 al uz nju treba još dodataka tipa jastučić i sl i na kraju ispadne oko 2500 ako se dobro sjećam što je sve larazg nabrojala

BlackLotus
19.12.2009., 22:45
bili u intersparu..i nije bilo faking zelene! samo naranđaste i plave. fuj.
idem sutra u drugi, pa ak neće bit ni tamo, kupit ćemo ovu iz TLa. skoro su jednake, sam kaj je dizajn malčice drugačiji :mig:

marcipanka
20.12.2009., 07:31

puno hvala!:kiss:

meni je stan još manji od 60 m2 i shvatila sam da bih morala izbaciti muža ako unesem plastičnu hranilicu:rofl:

otići ćemo u kiku i vidjeti kako se malcu sviđa!:cheer:

larazg
20.12.2009., 07:33
uopće nisam skužila da si ju kupila.:D
očito nisam baš u toku.

drago mi je da ti se sviđa. odnosno, da je lara zadovoljna.:cerek:

jesam, gledali hranilice, a sve su one jako glomazne za naš stančić..
i u jednom času mi prodavačica reče..a u čem će sjediti kada bude veća....??
ja blijedo gledam i kažem .... pojma nemam :ne zna:
tada mi je predložila trapicu, na što ja rekoh da je to glupost a ona meni da nije, onda se Zagor umiješao sa pametovanjem..
i eto kupili.
da mala je zadovoljna, a meni što je najbitnije ne zauzima puno mjesta... zaista ako što jest jest praktičan komad namještaja :top:

larazg
20.12.2009., 07:34
puno hvala!:kiss:

meni je stan još manji od 60 m2 i shvatila sam da bih morala izbaciti muža ako unesem plastičnu hranilicu:rofl:

otići ćemo u kiku i vidjeti kako se malcu sviđa!:cheer:

dobar :top:
ma kažem ti za male prostore minijature od kvadratura trapica je zakon.:top:
one velike hranilice su super ali za bogami i veće kvadrature...:s

larazg
20.12.2009., 07:37
oko 1200 al uz nju treba još dodataka tipa jastučić i sl i na kraju ispadne oko 2500 ako se dobro sjećam što je sve larazg nabrojala

je baš tako... oko 2400 kuna dođe stokke trip trap sa jastučićem koji je nužan za malu bebu i sa onim obručem koji je također nužan za malu bebu.. pa imaš i neki remen koji ju vežeš da ne ispadne sa vidine od cca 75-80 cm .. i to dođe oko 2400 kuna.

sam oguljeni stolac od 1200 kuna je za veću djecu ali za bebu koja je tek počela sjediti treba ti ova dodatna oprema - koja ubija cijenom ko šaka u oko...

bokte pa to je mjesečna rodiljna naknada drugih 6 mjeseci.. štoš jest? od čega živit? :ne zna:

linazg
20.12.2009., 07:41
ma to smo već sto puta komentirali. uglavnom, trapica nije pravilno postavljena, odnosno, nije napravljeno nešto što je u uputstvima označeno pod obavezno.
ima na prvim stranicama objašnjenje pa potraži. :mig:

aaaa fuuck :rolleyes: mi već kupili chiccovu...al jako smo zadovoljni i s njome:)

larazg
20.12.2009., 07:46
aaaa fuuck :rolleyes: mi već kupili chiccovu...al jako smo zadovoljni i s njome:)

ma ti živiš u kući koliko se sjećam i za kuću ti je svejedno što imaš maltene..
ja živim u krletci od 60 m2 i manjak prostora je ono što nas muči... :(

pošto je moj Zagor opsjednut amerikancima, ne trebam i reći da imam bračni po američkim standardima sa onim debelim tvrdim i visokim madracem dimenzija da samo krevet i ormar stanu u spavaću sobu :rolleyes::rolleyes:

znači, sve ostalo je u drugoj sobi ili u hodniku... ja zaista nisam imala mjesta za normalnu hranilicu :(

marcipanka
20.12.2009., 08:07
ma ti živiš u kući koliko se sjećam i za kuću ti je svejedno što imaš maltene..
ja živim u krletci od 60 m2 i manjak prostora je ono što nas muči... :(

pošto je moj Zagor opsjednut amerikancima, ne trebam i reći da imam bračni po američkim standardima sa onim debelim tvrdim i visokim madracem dimenzija da samo krevet i ormar stanu u spavaću sobu :rolleyes::rolleyes:

znači, sve ostalo je u drugoj sobi ili u hodniku... ja zaista nisam imala mjesta za normalnu hranilicu :(

:rofl:

i mi imamo takav (210x200) i ne stane nam ormar u sobu:cheer:. samo krevet, kimbica i komoda sa stvarima od M:rofl:, a preko noći obavzeno moramo ostaviti vrata otvorena jer bi podisali sav kisik i onda - adio!:lol::s

larazg
20.12.2009., 08:14
pokrepali biste ko žohari :lol:
a što da ti kažem??:ne zna: za tebe je trapica onda draga moja :)

marcipanka
20.12.2009., 08:22
pokrepali biste ko žohari :lol:
a što da ti kažem??:ne zna: za tebe je trapica onda draga moja :)

točno tako:lol::lol:

i razlog više da M ne jede brokulu:rolleyes::lol: probao je jednom u kombinaciji sa palentom i bilo je strašno:(, do daljnjeg ništa od toga. tada nam ni otvorena vrata ne bi pomogla:horor:

svastamorac
20.12.2009., 10:06
kolko košta ta trappica?

Mi smo mališinu trapicu platili nekih 1800 kn

Nismo uzimali tacnu/pladanj jer mi je svejedno čistila stol ili tacnu/pladanj a draže mi je kad smo svi za istim stolom.

Uzeli smo jastučić i sedlo. Remenčići su po mom mišljenju nepotrebni jer nema gdje kad je u sedlu. A kad izađe iz sedla tj preraste ga onda mu nisi niti potrebni. Jastučić sad opet koristimo ali samo onaj donji dio tj dio za guzu a onaj za leđa smo izbacili...

O "nesigurnosti" trapice...likovi ju nisu montirali kako treba a za to moraš biti Lud jer u uputstvima piše da je to OBAVEZNO a ako znaju baratati kamerom pa valjda znaju i čitati tj osugurati/pružiti djetetu sigurnost :ne zna::confused:

svastamorac
20.12.2009., 10:12
. pa imaš i neki remen koji ju vežeš da ne ispadne sa vidine od cca 75-80 cm .. i to dođe oko 2400 kuna.

Ne može ispasti ako nema oslonac za noge tj ako donju dasku staviš tako da mu noge nisu na njoj. Mislim da je i u tome prednost trapice jer raste s djetetom :mig: mi našu svako malo naštimavamo.

Ako su mu noge na toj donjoj dasci onda se može odgurniti ali morao bi biti jaaako sposoban da iskoči iz sedla :ne zna: a sve je moguće uostalom...

BlackLotus
20.12.2009., 10:33
Ne može ispasti ako nema oslonac za noge tj ako donju dasku staviš tako da mu noge nisu na njoj. Mislim da je i u tome prednost trapice jer raste s djetetom :mig: mi našu svako malo naštimavamo.

Ako su mu noge na toj donjoj dasci onda se može odgurniti ali morao bi biti jaaako sposoban da iskoči iz sedla :ne zna: a sve je moguće uostalom...

ne podcjenjuj moć male djece..moja sestra je ko mala par puta tako iskočila iz hodalice na glavu..:eek:

larazg
20.12.2009., 10:45
ne podcjenjuj moć male djece..moja sestra je ko mala par puta tako iskočila iz hodalice na glavu..:eek:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :horor:
e onda bi se ubila što nisam kupila remenje :Snejper:

larazg
20.12.2009., 10:48
svaštamorac.. ma skupo brate i 1800 kuna je ono preskupo...
:misli::misli:

kako komentirao moj zlobni i ciničan susjed... od druge susjede kolica..
nailazim ja sa malom a susjeda sklapa svoja Stokke kolica i da će ih spremiti u auto. ja pozdravim i nju i njega i zastanem sa njim jer me je nešto pitao...
Ode susjeda sa autom, kolicima i bebom...a on cinično prozbori:'pravi Hrvati, voze kolica za soma eura a auto joj vrijedi soma eura..' (a auto stara Opel Corsa)

nisam htjela ništa komentirati jer bi bilo neumjesno.. :kava: (samo sam pomislila.. što li će tek reći za mene, ali vjerojatno manje cinično jer su moja spram Stokke ono sića para)

mandy
20.12.2009., 13:46
naš je boravak+blagavaonica+kuhinja cca 24m2 i još imamo jednu spavaću sobu, hodnik i kupaonicu a živimo kući :D
tak da to nije mjerilo nićega...
nama Chicco zauzme dosta mjesta...i ja sam odlučila kupiti fake trapp al MM još nezna to :D

lana1313!
20.12.2009., 13:54
mi isto zivimo u kuci ali nemamo bas puno mjesta...

ali ne kuzim kako vam ta trapp ne zauzima mjesta?? ja imam neku hauck hranilicu i kad zavrsim s njom, sklopim ju i stavim negdje, iza vrata, iza ormara i uopce mi ne smeta, ni ne vidim ju! a ovu trapp ne mozes tako slozit i spremit... :ne zna:

Aeon+
20.12.2009., 14:07
mi dobivamo naranđastu...
valjda je to ta....
kuma kupila, ja rekla nek kupi neku koja se njoj sviđa...da nije preskupa jer joj je kupila još milion stvari...

jel to ta super??

mi imamo tu,super zadovoljni. odlična je kad je skupiš i staviš u neki kut,malo mjesta zauzima,ma stvarno za te novce super isplativa :top:

svastamorac
20.12.2009., 14:37

pročitaj što sam napisala još jednom :mig:

...a sve je moguće uostalom...

Moj mališa je isapao i iz kinderbeta na glavu i pao s kreveta pa ga ne vežem dok spava ;) neke stvari se događaju koliko mi pazili/ ne pazili

Lara, je, puno je to novaca...pogotovo kad uzmeš da netko radi cijeli mjesec za te novce. Mogu samo reći da nisam kao tvoj susjed a hvala Bogu ni kao susjeda ;) Volim drvo, lijep dizajn i na kraju ispala trapica. Da mi je djed živ on bi sigurno napravio ovo o čemu pišem ali nažalost nije :(

mandy
20.12.2009., 15:13
mi isto zivimo u kuci ali nemamo bas puno mjesta...

ali ne kuzim kako vam ta trapp ne zauzima mjesta?? ja imam neku hauck hranilicu i kad zavrsim s njom, sklopim ju i stavim negdje, iza vrata, iza ormara i uopce mi ne smeta, ni ne vidim ju! a ovu trapp ne mozes tako slozit i spremit... :ne zna:

nije da ne zauzima al je možemo iskoristiti i mi odrasli, a ovak hranilicu može koristit samo malac a treba mi kroz cijeli dan (sad više ne al za drugu bebu opet sve ispočetka) pa onda mogu zamjeniti jednu stolicu sa tom hranilicom..ovak mi obučna hranilica ne stane za stol a zauzme pun kufer mjesta i neda mi se non stop sklapat i rasklapat iako je ova Chicco jednostavna za te funkcije :D

BlackLotus
20.12.2009., 15:57
pročitaj što sam napisala još jednom :mig:

...a sve je moguće uostalom...

Moj mališa je isapao i iz kinderbeta na glavu i pao s kreveta pa ga ne vežem dok spava ;) neke stvari se događaju koliko mi pazili/ ne pazili

pročitala sam ja dobro, i pri svome sam ;)
ne mora dijete bit nešto posebno "sposobno" za to, naprotiv, moja sestra nikad nije bila nešto posebno sposobna ni za što fizički, ona je od rođenja bila i ostala teška ljenčina :zubo:
al iskočit iz tak nečega djeci nije ni najmanji problem, pitanje je samo koliko sreće imate. a često i pameti(nemoj mislit sad da te vrijeđam, i ja sam nadobudno=glupo ostavila svog klinca nasred kreveta misleći kak neće uspjet u minuti doć do ruba i tresnut dolje :zubo: ne znam koja mama nije napravila takav propust jednom u životu)

ak mom malom nije bio problem s 4 mj okrenut se na trbuh u ASu(! i još uvijek to radi cijelo vrijeme :o) i skoro ispast van, ne vidim zašt bi djeci koja se mogu dizati uz namještaj bio problem iskočiti iz hranilice ili ustati se u njoj dok mu/joj ti npr donosiš čistu žlicu koja je u ladici samo metar i pol od hranilice i pasti iz nje :misli: ili sam ja preparanoična

svastamorac
20.12.2009., 19:20
pročitala sam ja dobro, i pri svome sam ;)
ne mora dijete bit nešto posebno "sposobno" za to, naprotiv, moja sestra nikad nije bila nešto posebno sposobna ni za što fizički, ona je od rođenja bila i ostala teška ljenčina :zubo:
al iskočit iz tak nečega djeci nije ni najmanji problem, pitanje je samo koliko sreće imate. a često i pameti(nemoj mislit sad da te vrijeđam, i ja sam nadobudno=glupo ostavila svog klinca nasred kreveta misleći kak neće uspjet u minuti doć do ruba i tresnut dolje :zubo: ne znam koja mama nije napravila takav propust jednom u životu)

ak mom malom nije bio problem s 4 mj okrenut se na trbuh u ASu(! i još uvijek to radi cijelo vrijeme :o) i skoro ispast van, ne vidim zašt bi djeci koja se mogu dizati uz namještaj bio problem iskočiti iz hranilice ili ustati se u njoj dok mu/joj ti npr donosiš čistu žlicu koja je u ladici samo metar i pol od hranilice i pasti iz nje :misli: ili sam ja preparanoična

Ne mislim da vrijeđaš već da si samo malo preparanoična :mig: I sad se može reći da imamo više sreće nego pameti jer on spava u kinderbetu u sobi koja nije db a mm i ja zatvorili vrata i upalili baby phone....dok mi dođemo do sobe on može biti pod kinderbetom, na našem krevetu ili.....ljepiti tapete :mig: mislim da se neke stvari jednostavno ne možeš izbjeći ili može ali pod ijenu zdravog razuma a to mi je previše

Dosta mama mi je rekla da joj je dijete palo s nekog namještaja ali to nije tema...

BlackLotus
20.12.2009., 19:27
:zubo:

enivej..bila danas i u drugom intersparu i OPET NEMAJU ZELENU HRANILICU
pa ja ću popizdit. to je već drugi. a treći interspar mi je predaleko da bih ja došla tamo i skužila da i oni imaju samo narančastu i plavu.

razmišljala sam da odem u magic baby al sad gledam na netu, tamo je 700kn, a u sparu 550... ne znam. možda odem po ovu bubu u TL.
al bertonne mi je ljepša :(

20.12.2009., 21:19
jel ima netko možda ovaj stolac? kak vam se čini?

ima drugačije napravljene noge od trapice ali to mi se ne čini bitno, a cijena je bitno manja :rofl:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=193500

lana1313!
20.12.2009., 21:19
nije da ne zauzima al je možemo iskoristiti i mi odrasli, a ovak hranilicu može koristit samo malac a treba mi kroz cijeli dan (sad više ne al za drugu bebu opet sve ispočetka) pa onda mogu zamjeniti jednu stolicu sa tom hranilicom..ovak mi obučna hranilica ne stane za stol a zauzme pun kufer mjesta i neda mi se non stop sklapat i rasklapat iako je ova Chicco jednostavna za te funkcije :D

aha, kuzim...

ma meni super izgleda ta trap i ja sam imala istu hranilicu kad sam bila mala (samo tad nije bila stokke nego ko zna sta) i bila mi je super,sjecam se da sam dosta dugo sjedila na njoj,jedino sam ju stalno grizla tako da je nakon nekog vremena bila sva pogrickana. :rofl:

ali malisa u hranilici sjedi samo jednom dnevno, tak da mi je zasad super ovo sta ju mogu stavit i sklopit kad mi vise ne treba.

mandy
20.12.2009., 21:46

pa ja ću popizdit. to je već drugi. a treći interspar mi je predaleko da bih ja došla tamo i skužila da i oni imaju samo narančastu i plavu.

razmišljala sam da odem u magic baby al sad gledam na netu, tamo je 700kn, a u sparu 550... ne znam. možda odem po ovu bubu u TL.

koji ti je najudaljeniji?
ja sutra idem po cijelom gradu pa mogu pogledat (tak trebam svratit i kupit još neke stvari sebi :D)

lana1313!
20.12.2009., 22:07
evo, da vam pokazem nasu hranilicu. Hauck Mac Deluxe (http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/639160%20Mac%20Baby%20Deluxe%20Quattro%20Blue.jpg) . prezadovoljna sam!

BlackLotus
20.12.2009., 22:53
koji ti je najudaljeniji?
ja sutra idem po cijelom gradu pa mogu pogledat (tak trebam svratit i kupit još neke stvari sebi :D)

ma bila sam u ova 2 u dubravi.. ovaj u CC1 mi je najudaljeniji u koji idem, onaj 4. mi je "bogu iza nogu" i ni ne znam di je :rofl:
budem ih ja zvala sutra :D

hvala ti :)

BlackLotus
20.12.2009., 22:55
evo, da vam pokazem nasu hranilicu. Hauck Mac Deluxe (http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/639160%20Mac%20Baby%20Deluxe%20Quattro%20Blue.jpg) . prezadovoljna sam!

:cheer:
meni se od od haucka npr ova jako sviđa:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250502925022&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

sve si razmišljam...pa ta kad se u naše pare pretvori je 560kn..možda čak tatu zadužim da vani pogleda..

lana1313!
20.12.2009., 23:09
:cheer:
meni se od od haucka npr ova jako sviđa:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250502925022&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

sve si razmišljam...pa ta kad se u naše pare pretvori je 560kn..možda čak tatu zadužim da vani pogleda..

aha,zgodna je. iako , meni ti se svidjaju sa sto manje dodataka, frendica koja nam je kupila ovu Hauckovu je stvarno pogodila. :s

a ti bi bas crnu?? :rolleyes::rofl:

BlackLotus
20.12.2009., 23:14
aha,zgodna je. iako , meni ti se svidjaju sa sto manje dodataka, frendica koja nam je kupila ovu Hauckovu je stvarno pogodila. :s

a ti bi bas crnu?? :rolleyes::rofl:

pa no, da bude u stilu :kava:

20.12.2009., 23:21
jel ima netko možda ovaj stolac? kak vam se čini?

ima drugačije napravljene noge od trapice ali to mi se ne čini bitno, a cijena je bitno manja :rofl:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=193500

sad sam skužila da je to ona iz kike :mig:

lara, ti imaš takvu, jel?

BlackLotus
20.12.2009., 23:23
je, to je larina..

lana1313!
20.12.2009., 23:27
pa no, da bude u stilu :kava:

:rofl: ali ima ti nacrtanog winnie-a,ne smeta? :rofl:

off-dodji na starci zbor pogledaj moj zadnji post.

BlackLotus
21.12.2009., 00:22
:rofl: ali ima ti nacrtanog winnie-a,ne smeta? :rofl:

off-dodji na starci zbor pogledaj moj zadnji post.

hahahaha zgodnu kapu si je ubo :lol:

meni ne smeta winnie, al dragome smeta.. ko njega pita :confused::ne zna::lol:

lana1313!
21.12.2009., 00:31
hahahaha zgodnu kapu si je ubo :lol:

meni ne smeta winnie, al dragome smeta.. ko njega pita :confused::ne zna::lol:

pa to i ja kazem. sjeti se samo da mm nije imao pojma o kolicima koja sam uzela dok nisu dosla na kucnu adresu! :rofl:

winnie je zakon!!!

larazg
21.12.2009., 23:37
sad sam skužila da je to ona iz kike :mig:

lara, ti imaš takvu, jel?

evo naše :)

http://i48.tinypic.com/2d143v5.jpg

larazg
21.12.2009., 23:38
lina... i netko je pitao... da li ova ima tacnu ....... IMA

i upravo sam ju naručila iz DOJČLAND :cerek:

http://i47.tinypic.com/2ypjlhj.jpg

larazg
21.12.2009., 23:44
i što fali ovoj od 500 kuna + 199 kuna jastučiću??
po čemu je ona lošija od npr STOKKE?? :ne zna: koja košta sa dodatnom opremom oko 2400 kuna

21.12.2009., 23:48
lara, daš mi link od kud si naručila

jesu ovi jastučići obostrani? točke/prugice, ja bi taj :cerek: samo ne znam još jel bi crveni ili narančasti stolac :ne zna:

21.12.2009., 23:50
i što fali ovoj od 500 kuna + 199 kuna jastučiću??
po čemu je ona lošija od npr STOKKE?? :ne zna: koja košta sa dodatnom opremom oko 2400 kuna

za lovu od stoke kupim cijelu garnituru, stol i 4 stolca :lol:

larazg
21.12.2009., 23:53
lara, daš mi link od kud si naručila

jesu ovi jastučići obostrani? točke/prugice, ja bi taj :cerek: samo ne znam još jel bi crveni ili narančasti stolac :ne zna:

ma preko brata koji živi i radi u Dojčland :lol:
kada bude dolazio na ljeto da mi donese. ja sam u kiki kupila stolac i jastučić ali smao jedan i to zadnji :(
pošto mala sjedi i jede i već je počelo gađanje hranom... trebaju mi dva :)

ali vjerojatno se može naručiti i preko interneta... uneseš HAUCK Alpha u google i to je to :)

larazg
21.12.2009., 23:53
za lovu od stoke kupim cijelu garnituru, stol i 4 stolca :lol:

baš :mig:

larazg
21.12.2009., 23:54
čak mi se ova na A (kao lojtre) čini nekako stabilnija od Stokke koja je na slovo L

22.12.2009., 00:27
jel zna netko do koliko kila ide trapica?

za hauck-alpha sam našla da može do 25, a za trapicu ne mogu naći, znam da kažu da može i za odrasle, ali baš me zanima šta piše za kilažu.

larazg
22.12.2009., 00:32
jel zna netko do koliko kila ide trapica?

za hauck-alpha sam našla da može do 25, a za trapicu ne mogu naći, znam da kažu da može i za odrasle, ali baš me zanima šta piše za kilažu.

mislim da do 45 kila.. tako nekako :misli:
iako ja sm ajučer na jednom rođendanu sjedila na trapici iz Ikee... sa svojih 70 i nešto kila... i bogme nije pukla :nono:

the redCat
22.12.2009., 07:56
Mi imamo bubu, jako slična ovoj, samo nema ovaj spremnik ispod i pladanj ne ide po visini ,ali ima još onaj umetak na pladnju pa ne treba tanjur, ali to još nisam isprobala http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-50600402.aspx
meni je odlično što se može spustiti u skroz ravan položaj pa sam ga kad je bio skroz mali, stavila bi ga u nju i radila po kuhinji a on me lijepo mogao gledati a i zaćorati.
Jedino zauzima dosta mjesta, ja ju ne sklapam, ali kuhinja mi ima 12 m2 i još sam unutra i vrtić stavila tako da nije ni čudno što je sad tijesno:)

22.12.2009., 08:42
mislim da do 45 kila.. tako nekako :misli:
iako ja sm ajučer na jednom rođendanu sjedila na trapici iz Ikee... sa svojih 70 i nešto kila... i bogme nije pukla :nono:

na kakve oni to odrasle misle :rofl:

tvoj test je već dobar :D ajd sad isprobaj i svoju :mig:

djura19
22.12.2009., 23:55
Mi imamo bubu, jako slična ovoj, samo nema ovaj spremnik ispod i pladanj ne ide po visini ,ali ima još onaj umetak na pladnju pa ne treba tanjur, ali to još nisam isprobala http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-50600402.aspx
meni je odlično što se može spustiti u skroz ravan položaj pa sam ga kad je bio skroz mali, stavila bi ga u nju i radila po kuhinji a on me lijepo mogao gledati a i zaćorati.
Jedino zauzima dosta mjesta, ja ju ne sklapam, ali kuhinja mi ima 12 m2 i još sam unutra i vrtić stavila tako da nije ni čudno što je sad tijesno:)

tu hranilicu sam si ja narucila za poklon za krstenje koje je 27og i to po ljepoti, a sad vidim da ima i svas nes korisno :D hehe, jeeedva cekam dobit ju :zubo:

Judy
28.12.2009., 10:49
ako netko slučajno ima ovakvu hranilicu pa da je vrati

http://www.24sata.hr/news/dijete-je-ispalo-iz-ikeine-sjedalice-i-ozlijedilo-noge/151415/

Pika225
28.12.2009., 11:13
Mi smo dobili na poklon Brevi hranilicu, običnu, bez položaja, ali bila mi je super jer je mala voljela u njoj sjediti, ima veliku tacnu i tu sam joj stavljala igračke i voljela se tako igrati. Međutim, nema (kao i mnoge hranilice) vezanje oko ramena nego samo oko nogu. Neki dan kad sam otišla na WC i za 3 minute što me nije bilo ona se izvukla iz tog i pala na pod :horor: :horor: :horor: Srećom da joj nije ništa bilo, srce mi je stalo kad sam čula udarac u pod i onda plač! Nije mi bilo jasno kako je to napravila. Onda sam je kasnije gledala - iako je vezana jako čvrsto oko struka ona je toliko spretna da sjedne na nogicu, izvuče je van, stane na nju, povuče drugu i stoji uz rub držeči se za naslon :eek:
Tako da kad kupujete hranilicu svakako preporučam da pazite da ima i vezanje i oko ramena!

klarah
28.12.2009., 19:34
Cure, imam problemčić. Dobili smo na poklon Jane Activa stolicu za hranjenje. Stolica je super, ali ima jednu veliku manu - nekako je jako velika, a mi imamo mali stan:(... Inače to je stolica koja se poslije "pretvara" u mali stol i stoličicu, kupljena je u Adaxu i čini mi se da je najskuplja stolica tamo cca 1400 kn.
Preneugodno mi je tražit račun od sestrične koja ju je poklonila, a i živi u Italiji pa tko zna gdje je račun... A ona je inače preoduševljena s tom stolicom, sva je bila sretna kad nam je kupila i ne mogu joj nikako sad reći da bi mi drugu...

Uglavnom, iz puno razloga ne dolazi u obzir da ju tražim račun i kažem da nam taj poklon i nije toliko super (očito uopće nije imala na umu naš mali stan), nego bi je htjela prodati i kupit si neku koja se može sklopiti i manje mjesta zauzima. Dala bi je dosta povoljnije iako je potpuno, ali potpuno nova - nikad upotrijebljena, u kutiji, ma ono nova skroz.

Ako netko ima dovoljno prostora u svojoj kući/stanu/kuhinji i zainteresiran je neka se javi na PP.
Inače ima sliku na stranici od Adaxa sa svim detaljima.

Meni se inače PP Prima pappa čini super i ja bi tu stolicu htjela:)

dazzling
29.12.2009., 17:49
je li netko isprobao ovu (http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe-i-djeca/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZ oX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD05JmZoX3NlY 29uZGlkPWhyXzIzNzY2MSZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTEyJmZoX2x vY2F0aW9uPSUyZiUyZm5lY2tlcm1hbm5faHIlMmZocl9IUiUyZ mNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX2hyX2hyXzI2ODA 2JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5faHJfa HJfMjY4MDZfaHJfMjY4NzclN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI =/#) hranilcu?
nije skupa, pa me zanima jel išta valja :ne zna:

Nova0303
29.12.2009., 18:13
a ima li tko ovu[img=http://img192.imageshack.us/img192/9602/ppdondolino.th.jpg] (http://img192.imageshack.us/i/ppdondolino.jpg/) ... ili ju je netko vidio uživo...

dazzling
30.12.2009., 21:07
Lara jel taj tvoj stolac manji od ovih ''standardnih''?
Meni su starci danas bili u sloveniji, pa sam naručila ovaj stolac (ne treba nam još, ali kad je već na akciji), i sad me mama nazvala jer su se vratili i rekla i mi je da ga nije kupila jer da joj je to izgledalo nekako minijaturno u usporedbi s ostalim stolcima:confused::confused:.. malo me zbunila s tom izjavom..:misli::ne zna:

Calliope
30.12.2009., 22:42
a ima li tko ovu[img=http://img192.imageshack.us/img192/9602/ppdondolino.th.jpg] (http://img192.imageshack.us/i/ppdondolino.jpg/) ... ili ju je netko vidio uživo...

Gdje si to našla? Kod nas nisam vidjela.
Cijena?

Nova0303
30.12.2009., 22:45
pp...filip trade...1400,00 i 50% popusta...

dazzling
30.12.2009., 22:51

kaj si ih zvala? jel je imaju?

Nova0303
30.12.2009., 22:55
kaj si ih zvala? jel je imaju?
ma nisam...najprije sam pitala tu ima li ju tko...da znam jel ok...:ne zna:

Calliope
30.12.2009., 23:03
ma nisam...najprije sam pitala tu ima li ju tko...da znam jel ok...:ne zna:

Čitam reviewe neke, onako podijeljena su mišljenja. Neki navode da se teško čisti, da je za veće bebe mala, tj. da teško stane, pa da ljuljanje nešto šteka. Neki su pak zadovoljni, iako i ti navode da ljuljanje šteka.
Najbolje bi bilo da se tu javi netko tko ima tu hranilicu i sve nam lijepo objasni :zubo:

BlackLotus
31.12.2009., 01:44

samo 700 kn košta? :confused::confused::confused:

larazg
31.12.2009., 07:14
Lara jel taj tvoj stolac manji od ovih ''standardnih''?
Meni su starci danas bili u sloveniji, pa sam naručila ovaj stolac (ne treba nam još, ali kad je već na akciji), i sad me mama nazvala jer su se vratili i rekla i mi je da ga nije kupila jer da joj je to izgledalo nekako minijaturno u usporedbi s ostalim stolcima:confused::confused:.. malo me zbunila s tom izjavom..:misli::ne zna:

nei, nije minijatura i meni je tako izgledao ali ga je trebala dovući do bilo kojeg stola i postaviti tada bi joj bilo sve jasno..
on je visok do stola od 75... cca 80 cm
u usporedbi sa hranilicama izgleda ko minijatura ali nije...
hranilica je jedno a ovo je stolica... trip trapica nije hranilica, to je stolac - i ja to dvoje brkala pa mi objasnili :)

Calliope
31.12.2009., 08:14
lara, mi ćemo vjerojatno po tu stolicu u Sloveniju.
Vidim da si ti naručivala tacnu iz Njemačke. To zato jer kod nas nema ili?
Jesi li gledala u Sloveniji? Da se odmah pripremim :)

dazzling
31.12.2009., 09:11
nei, nije minijatura i meni je tako izgledao ali ga je trebala dovući do bilo kojeg stola i postaviti tada bi joj bilo sve jasno..
on je visok do stola od 75... cca 80 cm
u usporedbi sa hranilicama izgleda ko minijatura ali nije...
hranilica je jedno a ovo je stolica... trip trapica nije hranilica, to je stolac - i ja to dvoje brkala pa mi objasnili :)

Ma pretpostavila sam da je ona neš krivo skontala:rolleyes:.. ah ništa morati ću ja mm-a pod ruku, pa da nas dvoje idemo pogledati..Još sam pitala mamu jel pitala prodavačicu u čemu je fora, jer sam pretpostavila da nije problem u stolcu.. a kaže mama da joj je prodavačica rekla da je to najviša visina i da je to tak.. da joj je pokušala objasniti ne bi bilo loše.. a ja sam mislila da su samo naše prodavačice nezainteresirane...

Nova0303
31.12.2009., 09:19
samo 700 kn košta? :confused::confused::confused:

malo više...nisam bila dobro zapamtila...

Puna cijena 1.562,00 kn
Popust 50%- 781,00 kn

dazzling
31.12.2009., 09:24
malo više...nisam bila dobro zapamtila...

Puna cijena 1.562,00 kn
Popust 50%- 781,00 kn

Da al pitanje je jel popust na ovu stolicu 50% jer na njihovoj stranici piše popust na pp proizvode do 50 %..:ne zna:

larazg
31.12.2009., 09:46
Ma pretpostavila sam da je ona neš krivo skontala:rolleyes:.. ah ništa morati ću ja mm-a pod ruku, pa da nas dvoje idemo pogledati..Još sam pitala mamu jel pitala prodavačicu u čemu je fora, jer sam pretpostavila da nije problem u stolcu.. a kaže mama da joj je prodavačica rekla da je to najviša visina i da je to tak.. da joj je pokušala objasniti ne bi bilo loše.. a ja sam mislila da su samo naše prodavačice nezainteresirane...

pa to je tako jer je to stolac a ne hranilica.. visina stolca je univerzalna i određena visinom stola koji je univerzalan (uglavnom).
meni kada sam trapicu prvi put vidjela bila mi jadna sva i nikakva ali kada ju je prodavačica primakla k nekoliko stolova tada mi je sve bilo jasno..

doduše ja ju ne hranim na stolu, ja ju hranim da ju stavim nasuprot mene, taman mi dođe do visine prsa.. svoju nogu stavim na prečku i totalno joj se primaknem..

To na hranilici ne mogu, imam ja i hranilicu (100 kuna polovnu kupila) i to ne možeš sa mojom a ni sa većinom hranilica jer dolje nemaju prečku

dazzling
31.12.2009., 09:58
pa to je tako jer je to stolac a ne hranilica.. visina stolca je univerzalna i određena visinom stola koji je univerzalan (uglavnom).
meni kada sam trapicu prvi put vidjela bila mi jadna sva i nikakva ali kada ju je prodavačica primakla k nekoliko stolova tada mi je sve bilo jasno..

doduše ja ju ne hranim na stolu, ja ju hranim da ju stavim nasuprot mene, taman mi dođe do visine prsa.. svoju nogu stavim na prečku i totalno joj se primaknem..

To na hranilici ne mogu, imam ja i hranilicu (100 kuna polovnu kupila) i to ne možeš sa mojom a ni sa većinom hranilica jer dolje nemaju prečku

Lara znači ti bi ovu definitivno preporučila?
Sada sam razgovarala s mamom i pokušala sam joj objasniti u čemu je fora, ali ne da se ona, kaže da bi to treba biti neki minijaturni stol:rolleyes:.. joj joj nekada ne treba slušati roditelje.. :bonk:
Ah ipak ću morati s mm-om u razgledavanje, a onda se uvijek naživciram jer je njemu dosta nakon 5 minuta, i bude totalno nezainteresiran, pa meni prisjedne kupovina.. srećom ne žuri nam se, pa stignem još sve na netu proučiti i samo ga dovesti u dućan da obavimo to u 5 minuta, pa sretni i on i ja..:D

ludaaa25
31.12.2009., 12:06
pitanje u vezi hranilica,kad su se vaše bebe počele hranit u njima..moj ima osam mjeseci i to je nemoguće,mlati rukama okreće glavu..dakle unatoć hranilici od 1400kn,ja ga sjednem na sebe i držim u naručju jednom rukom a drugom mu trpam dok glasovima ga zabavljam i po mogućnosti još netko isprid njega izvodi cirkus ili mu pustim U vrtu pod zvijezdama,na to se fokusira jako..

mandy
31.12.2009., 12:11
od početka je u hranilici bio (6 mj)..dohranu je prihvatio tek nakon navršenih 8 mj ..nisam forsirala, ni zabavljala, imala sam par perioda po par dana da mu nisam uopće ništa nudila i onda je samo odjedanput prihvatio (ne sve, ali sa vrmeneom je počeo jesti sve)

31.12.2009., 12:13
pitanje u vezi hranilica,kad su se vaše bebe počele hranit u njima..moj ima osam mjeseci i to je nemoguće,mlati rukama okreće glavu..dakle unatoć hranilici od 1400kn,ja ga sjednem na sebe i držim u naručju jednom rukom a drugom mu trpam dok glasovima ga zabavljam i po mogućnosti još netko isprid njega izvodi cirkus ili mu pustim U vrtu pod zvijezdama,na to se fokusira jako..

ja sam svoju sa jedno 8 ubacila u hranilicu, do tada je bila u as ali to više nije nikak išlo.
u hranilici ju fino zavežem, približim joj tacnu koliko ide i tak mi je najbolje. naravno da mlati rukama, okreće glavu, ja lovim, klope ima po svuda,... zabavno je :rofl:

carrie23
31.12.2009., 15:06

moja je od samog početka dohrane u hranilici (imala je malo više od 5 mj), prvo je bila u poluležećem položaju. lupka po njoj ručicama i nožicama i to je sve, ništa se ne buni!

Nova0303
31.12.2009., 16:55
Da al pitanje je jel popust na ovu stolicu 50% jer na njihovoj stranici piše popust na pp proizvode do 50 %..:ne zna:

kako ne...šta nisi vidjela tu sliku i na njoj popuist? :ne zna:

dazzling
31.12.2009., 19:37
kako ne...šta nisi vidjela tu sliku i na njoj popuist? :ne zna:

ne, nisam je skužila.. neš sam valjda krivo gledala.. ah plavuša..:rofl:
imaš link?

edit: našla sam :)

lana1313!
31.12.2009., 21:24

malisa je od negdje 6.mj. u hranilici i naravno da lupa rukama, okrece se, gleda sve, ali svezan je pa ga bar ne moram po kuci lovit da jede! :rofl:

Leptiric
01.01.2010., 21:47
moja je isto od pocetka dohrane u hranilici...
u pocetku je bila u polusjedecem polozaju, a brzo i u sjedecem...

larazg
02.01.2010., 13:38
evo za stokke cijena u Rvackoj.. da padneš u nesvijest

http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/djecji-namjestaj-i-krevetici/16693435/jastuk-za-sjedenje/
http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/djecji-namjestaj-i-krevetici/16693394/djecja-stolica-babyset/
http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/djecji-namjestaj-i-krevetici/12947571/djecja-stolica-tripp-trapp/

ali to nije sve.. fali još remen kojim bebu vežeš da ne ispadne

samo ovo troje je 1968 kuna a to remenj eje cca 300-350 kuna....

marcipanka
06.01.2010., 17:44
konačno smo kupili stolicu:cheer: uzeli smo i mi hauck alpha, natur boja. u kiki, 499 kn, jastučić 159 kn (i bio je zadnji, plavo/zeleni na crte).

i tak... maleni uživa! drži se ko direktor nekog poduzeća dok sjedi u svom stolcu:rofl::lol:

i moram pohvaliti tete u kiki:). kad smo došli, nije bilo izložene alphe pa su nam složili jedan primjerak da je M isproba.

a prije toga je isprobao i trapicu. i mogu vam reći da mi se alpha puno više sviđa:top: i djeluje mi stabilnije. i taman dođe do stola, kad malo poraste M će bez problema moći jesti s nama:top:

baš sam zadovoljna!!! i stalno je gledam i sve mi je ljepša i ljepša:cerek:

Usagi
06.01.2010., 17:54
Curke, nama će Ramonica imati 15tog 6 mjeseca. I ona bi mogla sjediti u toj HAUCKici? Mi imamo Chicco Polly Magic, zasada je u blago nagnutom položaju, kao da je lijena (na oca naravno) i zavali se ko Jataganac iz Boljeg života. Pa sad, ok je Chicco, al se sva zaznoji u njoj jer je plastificirani sic.

marcipanka
06.01.2010., 18:01
Curke, nama će Ramonica imati 15tog 6 mjeseca. I ona bi mogla sjediti u toj HAUCKici? Mi imamo Chicco Polly Magic, zasada je u blago nagnutom položaju, kao da je lijena (na oca naravno) i zavali se ko Jataganac iz Boljeg života. Pa sad, ok je Chicco, al se sva zaznoji u njoj jer je plastificirani sic.

za hauck beba mora biti stabilna, može se malo nasloniti jer je naslon blago zakrivljen.

najbolje da odeš s njom u kiku i probajte sjesti:ne zna:

lara310
07.01.2010., 12:04
konačno smo kupili stolicu:cheer: uzeli smo i mi hauck alpha, natur boja. u kiki, 499 kn, jastučić 159 kn (i bio je zadnji, plavo/zeleni na crte).

i tak... maleni uživa! drži se ko direktor nekog poduzeća dok sjedi u svom stolcu:rofl::lol:

i moram pohvaliti tete u kiki:). kad smo došli, nije bilo izložene alphe pa su nam složili jedan primjerak da je M isproba.

a prije toga je isprobao i trapicu. i mogu vam reći da mi se alpha puno više sviđa:top: i djeluje mi stabilnije. i taman dođe do stola, kad malo poraste M će bez problema moći jesti s nama:top:

baš sam zadovoljna!!! i stalno je gledam i sve mi je ljepša i ljepša:cerek:

jel ima još tih stolica i jastučića? mi imamo neku najjeftiniju i baš sam planirala uzeti neku bolju. Samo što moja princezica voli sama papati pa to onda svuda završi, onaj stolić ispred hranilice je zahvalan za to... Pretpostavljam da ova stolica to nema? Ni sam više ne znam... pomoć :s :mig:

marcipanka
07.01.2010., 17:07

danas sam vidjela zelenu bertonne hranilicu u CC1 intersparu pa sam se sjetila tebe:D

lina... i netko je pitao... da li ova ima tacnu ....... IMA

i upravo sam ju naručila iz DOJČLAND :cerek:

http://i47.tinypic.com/2ypjlhj.jpg

di se to može naručiti? ja tražila po e bayu i nisam uspjela naći:ne zna:

jel ima još tih stolica i jastučića? mi imamo neku najjeftiniju i baš sam planirala uzeti neku bolju. Samo što moja princezica voli sama papati pa to onda svuda završi, onaj stolić ispred hranilice je zahvalan za to... Pretpostavljam da ova stolica to nema? Ni sam više ne znam... pomoć :s :mig:

ima stolčeka, a u jastučići će im stići uskoro. mi smo prejučer uzeli zadnji, ali je rekla teta da će naručiti.

imaš gore slikicu di se vidi da postoji i tacna za tu stolicu, ali kod nas je nema za kupiti, a ne može se niti naručiti u kiki (pitala ih ja).

Calliope
07.01.2010., 17:52

I mi smo ju danas kupili :mig: Ali, crnu :cerek:
Konačno!
Kupili smo u I. Bistrici. Stolica 56 eura, jastučići još 14. Znači, cca 510 kuna.
I vrati nam se DDV :D
Konačno da nešto pametno kupimo :lol:

F. je presmiješan, nalakti se kao da je za šankom. Odlično izgleda :lol::lol:

BlackLotus
07.01.2010., 18:50
danas sam vidjela zelenu bertonne hranilicu u CC1 intersparu pa sam se sjetila tebe:D

jebo im ja mamu :zubo:

a možda i bolje, sad smo se odlučili na chiccovu, imamo 600kn popusta u njihovom dućanu pa će ispast još i jeftinije :rofl:

marcipanka
07.01.2010., 19:19
Konačno!
Kupili smo u I. Bistrici. Stolica 56 eura, jastučići još 14. Znači, cca 510 kuna.

F. je presmiješan, nalakti se kao da je za šankom. Odlično izgleda : lol:: lol:

:lol:

stvarno povoljno:top: ja sam mm-a nagovarala da kupimo u sloveniji, čak imamo i žnoru prek granice, ali nije mu se dalo ići samo zbog toga:ne zna:

M uživa! stvarno smo napravili pravu stvar sa tim stolcem. nisam ni sanjala da će ga tako zavoljeti od prve:cerek:

a možda i bolje, sad smo se odlučili na chiccovu, imamo 600kn popusta u njihovom dućanu pa će ispast još i jeftinije :rofl:

happy snack?

07.01.2010., 23:08
Konačno!

F. je presmiješan, nalakti se kao da je za šankom. Odlično izgleda :lol::lol:

jel tamo ima i tacna za kupiti?

BlackLotus
07.01.2010., 23:40
...
happy snack?

nemam pojma. doći ćemo u dućan pa vidjet koja nam se najviše sviđa a da nije preskupa(kad se oduzme tih 600kn popusta da ne ostane preko 400, max 500 za platit,a bilo bi lijepo da nađemo i jeftiniju :zubo:)
mora imat položaje naslona i za nogice, i po visini... a + bi bio i dodatna tacna...

nisam nikad gledala njihove stolce osim polly magic pa ni ne znam kakvih ima :rofl:

07.01.2010., 23:52
... a + bi bio i dodatna tacna...

čemu dupla tacna? ja uopće ne kužim čemu bi to služilo? :confused:

BlackLotus
07.01.2010., 23:57
čemu dupla tacna? ja uopće ne kužim čemu bi to služilo? :confused:

nakon jela skineš gornju tacnu i ideš je prat dok se dijete igra na drugoj tacni :rofl:
nije mi to nužno al bilo bi dobro :)

sad gledam njihovu hr stranicu, nije vrag da samo 3 vrste hranilice imaju?

08.01.2010., 00:00
nakon jela skineš gornju tacnu i ideš je prat dok se dijete igra na drugoj tacni :rofl:

meni bi onda i dupla sjedalica trebala :lol:, nama i pod guzom i oko glave ima klope :rofl:

BlackLotus
08.01.2010., 00:21
ne sviđa mi se happy snack uopće.
žalosno. skuplja je od ove bertonne koju sam htjela a 5 put lošija :(

edit: zna li netko cijenu chicco polly 2u1/double phase kod nas?

marcipanka
08.01.2010., 06:56
ne sviđa mi se happy snack uopće.
žalosno. skuplja je od ove bertonne koju sam htjela a 5 put lošija :(

većina je zadovoljna sa happy snack, a mogu reći da se meni čini puno stabilnije od npr.svih bubu:rofl: hranilica.

te hranilice baš moraš vidjeti, isprepipati i staviti bebača da sjedi.

mi, iako smo uzeli hauck, smo isprobali skoro sve hranilice u kiki (zumu, pp prima, tatamiu čak i bloom:D). čudo jedno kako je moje dijete strpljivo:s:lol:

Calliope
08.01.2010., 09:22
jel tamo ima i tacna za kupiti?

Nisam pitala :rofl:
Planiram ga pod stol gurnuti s tim, samo da se malo privikne na sjedenje u njoj, tako da mi tacna nije bila na pameti. Iako, već nakon dva hranjenja mi se čini da bi dobro došla i da sam si malo zabrijala da mi neće trebati :lol:

Nova0303
08.01.2010., 09:32

1300 ili 1400 kn...ajde molim te ako budeš išla u chicco pitaj da li su je dobili u boji Miro...

08.01.2010., 09:52
Nisam pitala :rofl:
Planiram ga pod stol gurnuti s tim, samo da se malo privikne na sjedenje u njoj, tako da mi tacna nije bila na pameti. Iako, već nakon dva hranjenja mi se čini da bi dobro došla i da sam si malo zabrijala da mi neće trebati :lol:

ak nema tacne mislim da ju nebi ni uzela.
ni mm ni ja nikad ne jedemo za stolom, meni kuhinjski stol služi za razne gluposti odložiti :rofl:
ovak mi je super kad se mala već navikla na tacnu.

Calliope
08.01.2010., 10:42
ni mm ni ja nikad ne jedemo za stolom, meni kuhinjski stol služi za razne gluposti odložiti :rofl:

A ne, ne, mi se vraćamo za stol. Obiteljski :)
Dosta je bilo jedenja pred TV-om

cvijetić1
08.01.2010., 12:28

od chicca ti je dobra polly.ja ju dobila.ima tri položaja,podesiva po visini(mislim u 7 položaja) i ima duplu tacnu tako da sam odustala od polly magic.e da i lako se sklapa:cerek:

marcipanka
08.01.2010., 12:43

jel ćeš ići u sloveniju po stolac?

ja bi isto tu tacnu, a ne znam jel je imaju u slo:ne zna:. ovdje u kiki je, naravno, nemaju, niti je mogu naručiti, štoviše niti ne znaju da to postoji:rolleyes:

FIGICA
08.01.2010., 12:59
Imate u novom neckermanu-visoki drveni stolac za sjedenje s jastukom,ima sigurnosni remen,zaštitni luk,povišeni dio za leđa,bočna zaštita...Snižen sa 429 kn na 389..

marcipanka
08.01.2010., 13:08
Imate u novom neckermanu-visoki drveni stolac za sjedenje s jastukom,ima sigurnosni remen,zaštitni luk,povišeni dio za leđa,bočna zaštita...Snižen sa 429 kn na 389..

imaju dva na sniženju.

prvi stolac (http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe-i-djeca/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZ oX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD05JmZoX3NlY 29uZGlkPWhyXzIwODE2OSZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTE1JmZoX2x vY2F0aW9uPSUyZiUyZm5lY2tlcm1hbm5faHIlMmZocl9IUiUyZ mNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX2hyX2hyXzI2ODA 2JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5faHJfa HJfMjY4MDZfaHJfMjY4NzclN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI =/)

drugi stolac (http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe-i-djeca/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZ oX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD0zNiZmaF9zZ WNvbmRpZD1ocl8xOTY2MTcmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0zOSZmaF9 sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZuZWNrZXJtYW5uX2hyJTJmaHJfSFIlM mZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9ocl9ocl8yNjg wNiU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX2hyX 2hyXzI2ODA2X2hyXzI2ODc3JTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGV y/)

ne sviđaju mi se:o

dazzling
08.01.2010., 13:38
imaju dva na sniženju.

prvi stolac (http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe-i-djeca/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZ oX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD05JmZoX3NlY 29uZGlkPWhyXzIwODE2OSZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTE1JmZoX2x vY2F0aW9uPSUyZiUyZm5lY2tlcm1hbm5faHIlMmZocl9IUiUyZ mNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX2hyX2hyXzI2ODA 2JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5faHJfa HJfMjY4MDZfaHJfMjY4NzclN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI =/)

drugi stolac (http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe-i-djeca/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZ oX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD0zNiZmaF9zZ WNvbmRpZD1ocl8xOTY2MTcmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0zOSZmaF9 sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZuZWNrZXJtYW5uX2hyJTJmaHJfSFIlM mZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9ocl9ocl8yNjg wNiU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX2hyX 2hyXzI2ODA2X2hyXzI2ODc3JTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGV y/)

ne sviđaju mi se:o

koja je razlika :misli:

M*T*L*
08.01.2010., 13:57
Zanimaju me hranilice Brevi Jupiter i Brevi Slex - gdje ih ima i koliko dođu?
Druga opcija je Bebe confort Omega (Biscuits) - cijena i gdje ih ima?
Te verziju koje Bertone - meni se ne sviđaju boje, jel je ima u bež boji?

Bitna su mi i iskustva - pomozite....

M*T*L*
08.01.2010., 13:58
I koliko košta CHICCO POLLY MAGIC ?

marcipanka
08.01.2010., 14:31
koja je razlika :misli:

u cijeni:confused::lol::lol:

stvarno nemam pojma. meni isto izgledaju isto:ne zna:

FIGICA
08.01.2010., 14:47
Zanimaju me hranilice Brevi Jupiter i Brevi Slex - gdje ih ima i koliko dođu?
Druga opcija je Bebe confort Omega (Biscuits) - cijena i gdje ih ima?
Te verziju koje mm hoće Bertone - meni se ne sviđaju boje, jel je ima u bež boji?
Bitna su mi i iskustva - pomozite....

Istra web shop ti ima Brevi Jupiter i Slex i obe hranilice dođu 899,50 a BC omegu nisam nigdje vidjela,možda bi Turbo Limač mogao naručiti,oni drže Bebe comfort al su neuslužni...

M*T*L*
08.01.2010., 14:50
Figica - jel imaju dostavu u Zg

M*T*L*
08.01.2010., 14:51
Probat ću nazvat TL pa ću vidjeti
Hvala

M*T*L*
08.01.2010., 14:58
Ako uzmem brevi slex trebam i navlaku i držaće, gdje da to nađem

Nisam baš našla ikustva s tom hranilicom, jel je ima netko?

FIGICA
08.01.2010., 15:04
Ako uzmem brevi slex trebam i navlaku i držaće, gdje da to nađem

E to sam i ja razmišljala,vidim nitko to ne nudi.A nazovi te iz Istre pa pitaj da ti naruče iz Italije..Inače imaju dostavu za cijelu HR...

larazg
09.01.2010., 21:08
drago mi je cure da ste kupile Alphu :top:
to je nama zaista dobra hranilica :)
mala obožava biti u njoj i za stolom i bez stola..
meni je posebno praktična jer za donju prečku stavim svoju nogu/noge pa ju totalno primaknem sebi :)
i da javim TACNA iz Dojčland nije stigla jer je nemaju ni u dućanu ni na lageru :mama:
eto došo brat ali bez tacne (donio samo rezervni jastučić) koji je tamo 15 ojra :lol:

09.01.2010., 21:17
drago mi je cure da ste kupile Alphu :top:
to je nama zaista dobra hranilica :)
mala obožava biti u njoj i za stolom i bez stola..
meni je posebno praktična jer za donju prečku stavim svoju nogu/noge pa ju totalno primaknem sebi :)
i da javim TACNA iz Dojčland nije stigla jer je nemaju ni u dućanu ni na lageru :mama:
eto došo brat ali bez tacne (donio samo rezervni jastučić) koji je tamo 15 ojra :lol:

daj nek buraz nabavi par tacni kad bude pa ti zdilaj tu po forumu :mig:

blablica
09.01.2010., 22:39
ak neko ide u šoping prek granice, imate tu alphu po 50 eura u kiki i toys'r'us :mig:

Usagi
10.01.2010., 06:51
od chicca ti je dobra polly.ja ju dobila.ima tri položaja,podesiva po visini(mislim u 7 položaja) i ima duplu tacnu tako da sam odustala od polly magic.e da i lako se sklapa:cerek:

Ima i Polly magic duplu tacnu, ali meni smeta kaj se mala preznoji ko svinjče dok se najede. Sva bude mokra po vratu, kosi, leđima...
Mislim da bi to nama u svakoj bio problem, osim možda da sedaljka bude pamučna, jer ona skače od sreće dok jede, sva se uspuše od ushićenja. Priložene fotke u albumu. :Svinjče::cerek:

cvijetić1
10.01.2010., 13:01
I koliko košta CHICCO POLLY MAGIC ?

Košta 1500kn - 10% na gotovinu chicco dućanu.

Usagi
10.01.2010., 14:22
Košta 1500kn - 10% na gotovinu chicco dućanu.

U Kiki je 1290. Tam smo mi kupili svoju.

M*T*L*
10.01.2010., 18:30
Na ebay-u su navlake za Brevi slex s dostavom oko 80 kn. Čekam sutra da zovem one s Istra web shopa.

Calliope
10.01.2010., 21:04
ak neko ide u šoping prek granice, imate tu alphu po 50 eura u kiki i toys'r'us :mig:

Ima i u SLO po 55 :D Bez jastučića, oni su još 15.

the redCat
10.01.2010., 21:58

Akcija na Alphu u Baby centru traje još ovaj tjedan tj. do 17.1.

larazg
10.01.2010., 23:30

eto... i u dojčland su 15 ojra .. ipak je to EU.
55 + 15 - 70 eura...to je cca 510 kuna....
u kiki je 500 stolac i 150 jastuk... 650...
još benga pa vinjeta.. ej ne da mi se tramakat zbog 120 kuna.. kom se da svaka čast :)

larazg
10.01.2010., 23:31
meni je neizmjerno drago da sam našla trapicu koja nije stokke i koja ne košta 2400 kuna već 650.... a ista je kao stokke čak po meni i bolja jer ima tu prečku na koju mama može staviti noge i primaknuti ju k sebi i tako ju hraniti što je jako praktično..

blablica
10.01.2010., 23:35
e lara, ne daš se ti s te trapice :rofl: kaj ti se nekaj zamjerila?

larazg
10.01.2010., 23:37
e lara, ne daš se ti s te trapice :rofl: kaj ti se nekaj zamjerila?

pa cijena draga moja.. :(
pa nerealno sa našim starndrdom :(
pa nismo mi švedska di je kilo mesa 50 eura pa mi smo da prostiš j... Hrvatska gdje je rodiljna naknada drugih 6 mjeseci 2620 kuna...

to mi za trapicu i za paket žvaka za taj mjesec.

I drago mi da postoji alternativa, gle svaka roba ima svog kupca slažem se, ali ponavljam ma preskupo je :ne zna:

blablica
10.01.2010., 23:46
a čuj, sad ja tebi mogu reć i da je mclaren preskup ;) i da je svašta preskupo.
ak oćeš kupiš (ak imaš love) , ak ne ne.

ma opećnito, ne volim ta kukanja -"zakaj to tolko košta" , "isuse, kaj je od zlata? " - ista priča je bila i s bugaboo, stokke, teutonia, pa sad s trapicom, pa s onim like-a-bike biciklom... svi se nešto iščuđavaju.

larazg
10.01.2010., 23:58
ma gle.. to jest.. i stoji... zato kažem svaka roba ima svog kupca...
hranilica je došla u moj život sa 2660 kuna rodiljne.. da je došla prije tog iznosa vjerojatno bih i ja kupila stokke.
pokrivaš se onoliko koliko si dug i prilagođavaš situaciji :mig:

larazg
10.01.2010., 23:59
ali i ona od 100 kuna našla svoje mjesto pod suncem.. kod sveki je i služi :s

tinkaa
11.01.2010., 09:33
Ima i Polly magic duplu tacnu, ali meni smeta kaj se mala preznoji ko svinjče dok se najede. Sva bude mokra po vratu, kosi, leđima...

Isti problem sa znojenjem i kod nas. Maleni obožava Polly magic, pogotovo onu kravicu i one trakice kojima je zavezana za luk :cerek:. Ja mu stavim ispod jednu tetra pelenu pa se malo manje znoji. Da li si malenoj maknula onaj dodatni jastučić? M. još ne sjedi samostalno pa ja nisam i još uvijek ga držim u nultoj poziciji nagiba, a kad jede stavim na onu srednju poziciju? :confused:

Usagi
11.01.2010., 10:43
Isti problem sa znojenjem i kod nas. Maleni obožava Polly magic, pogotovo onu kravicu i one trakice kojima je zavezana za luk :cerek:. Ja mu stavim ispod jednu tetra pelenu pa se malo manje znoji. Da li si malenoj maknula onaj dodatni jastučić? M. još ne sjedi samostalno pa ja nisam i još uvijek ga držim u nultoj poziciji nagiba, a kad jede stavim na onu srednju poziciju? :confused:

Maknuli smo jastučić čim smo se podigli. Ne znam, evo, sad smo papali i potiljak sav znojan. Koma. Jel tako sa svima plastificiranim hranilicama?

M*T*L*
11.01.2010., 12:01
Mene je mučilo znojenje kod plastificiranih hranilica, tako da smo odlučili uzeti Brevi Slex jer ima jastučić (našla ga na ebay-u) no te hranilice sam našla preko web shopa no imam neka pitanja a tamo nitko ne odgovara na mail i nitko se ne javlja na navedeni kontakt.Kao ima ih još i Magma no u dućanu se javila neka baba i nema pojma o tome, ne znam dali ima smisla zvati neko Magnino sjedište - jer zna netko gdje ih još ima?!?

Imam još jedan problem - nisam skužila dal ima tacna za tu hranilicu,ili se samo podvuće ispod stola?

MalaLola
11.01.2010., 12:18
E jel mi može netko reči koja je cijena onih hranilica koje se prišarafe za stol?

tinkaa
11.01.2010., 13:56
Maknuli smo jastučić čim smo se podigli. Ne znam, evo, sad smo papali i potiljak sav znojan. Koma. Jel tako sa svima plastificiranim hranilicama?

Hvala, budem probala maknuti i ja da vidim da li mu uopće već paše bez njega.

FIGICA
11.01.2010., 14:57
Imam još jedan problem - nisam skužila dal ima tacna za tu hranilicu,ili se samo podvuće ispod stola?[/QUOTE]

Tacnu kao i jastučić posebno kupuješ,al ti tacna i ne treba jel hranilicu privučeš stolu,a jastučić imaš dvije vrste,plastični ili pamučni

BlackLotus
11.01.2010., 22:37
evo bili danas u chicco-u i u TLu...
chicco :flop:
ona happy snack je totalno sranje. nema ništ a 850kn. ma steraj se.

a ova koja je dobra 1300 :rolleyes: moš si mislit, sve mi se baca skoro čitava porodiljna sam zato kaj naprijed piše chicco.

pa smo odlepršali u TL... premišljali se između bubu zelene, brevi jupiter sive sa bubamarom i graco...
na kraju sam zaključila da ak ne dam 1300kn za chicco, ne dam ni 1000 za brevi :lol: a graco mi najljepše izgleda oblikom (ne i bojom, al oke) pa ćemo tu kupit na kraju :top:
sve 4 su zapravo tu negdje, sam kaj bubu nema dvostruki pladanj.

gracova je trajno snižena sa 1000 na 700, mi ćemo dobit 400kn popusta od amex bodova, tak da će to ispast super :top:

jedini je problem što se meni najviše sviđa ona boja za curice, crvena s kružićima :rolleyes: a one druge po redu po ljepoti nemaju na skladištu neg samo izložbeni primjerak (tamno plava sa žabicama)
sad moram zvat TL dal imaju gdje zapakiranu na skladištu :o

Nova0303
12.01.2010., 09:51
meni je crvena ok boja i za curice i za dečke...pogotovo ako je tamnija...

BlackLotus
12.01.2010., 10:32
meni je crvena ok boja i za curice i za dečke...pogotovo ako je tamnija...

ma i meni je crvena ok boja za dečke, ja obožavam crvenu i Eli ima dosta crvene robe, al baš u ovakvoj kombinaciji...

http://www.turbolimac.com/images/products/large/95970815.jpg

ova je s TLove stranice, al ona u TLu je bila malo drugačija, bila je pola crvena pola s kružićima kolko se ja sjećam..il sam skrenula totalno :misli:

M*T*L*
12.01.2010., 11:36
Ja se sama sa sobom dopisujem oko hranilice Brevi Slex - no nema veze mozda nekome zatreba.
Sve se može naručiti preko Istra web shopa - bilo koja boja koju možete izabrati na stranici od brevi u pdf formatu - u slucaju ta tu nemaju ceka se mjesec dana da stigne iz Italije.
Tacna i presvlaka su svaka po 100 kn kod njih, na ebay-u pamucna presvlaka s dostavom 80kn.
Znaci sve skupa ispadne 1100 kn.
Toliko o tome - necu vise gnjavit s tim.

Saffron08
25.01.2010., 11:54
Drage imateljice Hauckove Alphe, može li se ona sklopiti kad se ne koristi, kao one ostale hranilice?

larazg
25.01.2010., 12:07
pojma nemam ali mislim da se ne da sklopiti već rastaviti... jer je ona zašarafana šarafima..

BlackLotus
25.01.2010., 13:29
ma i meni je crvena ok boja za dečke, ja obožavam crvenu i Eli ima dosta crvene robe, al baš u ovakvoj kombinaciji...

http://www.turbolimac.com/images/products/large/95970815.jpg

ova je s TLove stranice, al ona u TLu je bila malo drugačija, bila je pola crvena pola s kružićima kolko se ja sjećam..il sam skrenula totalno :misli:

kupili smo ipak ovu :rofl::cerek:

freya7
25.01.2010., 13:44

cure koje imate ovu, imam pitanjce....nismo ju još raspakirali...

mala ima 3 mjeseca...pa kad najranije u ovu...
ima li ona neki poluležeči položaj da ju stavim i ranije...čisto da buide pored nas dok jedemo jer nam ne da mira :)

tincica31
25.01.2010., 13:51

ima li ona neki poluležeči položaj da ju stavim i ranije...čisto da buide pored nas dok jedemo jer nam ne da mira :)

Imaš na njoj i skroz ležeći položaj tak da kaj se toga tiče možeš ju već sada koristiti, mislim da ima 3 ili 4 položaja...to samo one koje imaju samo sjedeći mogu se koristiti tek kad bebolino samostalno sjedi.

Plavooka Sanja
25.01.2010., 14:42

koliko mi je poznato, ta ima ležeći :misli: pa možeš odmah :mig:

freya7
25.01.2010., 16:57
@tincica31
@Plavooka Sanja

hvala na info...
baš ćemo ju danas složiti :)
pa javim..

nije mi se dalo bezveze vaditi ako ju još ne mogu koristiti..

javim kad složim...

Saffron08
25.01.2010., 17:14
pojma nemam ali mislim da se ne da sklopiti već rastaviti... jer je ona zašarafana šarafima..

Hvala ti :)
skužila sam poslije sama kad sam malo slike proučavala. jako mi se sviđa, osobito kako raste s djeteteom, ali kako je kod nas sve minijaturno, trebali bismo je sklanajti nakon uporabe, pa bi nam bolje došla ova kao kod freye par postova prije.
cure, jeste zadovoljne tom BUBU hranilicom?

marcipanka
26.01.2010., 08:54
Saffron08, mi smo u stanu od 38m2 i uopće nam ne smeta hauckica. ja je gurnem pod stol ko i druge stolice i ne smeta.

a da imamo plastičnjaru, ona bi smetala... stvarno ne znam di bi je zagurala i nakon što je sklopim.:ne zna::ne zna:

dazzling
26.01.2010., 11:22
mi smo je htjeli ovaj vikend pogledati, ali zena u kiki mi je rekla da vise nemaju i da ce dobiti tek za sest tjedana :(

klarah
26.01.2010., 11:38
Ja bi tako rado prodala našu Jane Activa neraspakiranu poklonjenu stolicu za hranjenje jer nam zauzima previše prostora :-)
Inače je super, stabilna, poslije se pretvori u stolić i stolicu, ali kad nam je isto mali stan... i previše mjesta mi zauzme. Tako da bih je se rado riješila :-)
i kupila neku sklopivu manju

Jelica Izjelica
26.01.2010., 20:30
mi smo je htjeli ovaj vikend pogledati, ali zena u kiki mi je rekla da vise nemaju i da ce dobiti tek za sest tjedana :(

ja sam je u subotu tražila i nije je bilo. :(

SubiBubi
14.02.2010., 17:24
ima li netko ovu hranilicu Lemi?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=191675

nemam pojma koliko su inače cijene, znam da je stokke super skupa ali ne znam koliko je neka prosječna cijena. Jel vam se 55 eura čini puno?

dazzling
14.02.2010., 18:29
Jel ima netko ovu stolicu s njuškala (http://www.njuskalo.hr/oprema-bebe-ostalo/hranilica-stolica-petra-oglas-86076)kao trip trap?

14.02.2010., 22:17
ima li netko ovu hranilicu Lemi?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=191675

nemam pojma koliko su inače cijene, znam da je stokke super skupa ali ne znam koliko je neka prosječna cijena. Jel vam se 55 eura čini puno?

mislim da je ok cijena.

ovak na slici mi sjedalica djeluje najlonski, ak je tako beba će se vjerojatno znojiti. neke mame su tu pisale da su bebe totalno mokre do kraja obroka. :ne zna: moja je obična platnena i ok mi je.

SubiBubi
14.02.2010., 22:55
mislim da je ok cijena.

ovak na slici mi sjedalica djeluje najlonski, ak je tako beba će se vjerojatno znojiti. neke mame su tu pisale da su bebe totalno mokre do kraja obroka. :ne zna: moja je obična platnena i ok mi je.

Sutra ću skočit do baby centra, Brežice su mi blizu pa ću vidjet. Piše da ima 3 položaja, to mi se čini zgodno jer beba još ne sjedi a počinjemo sa dohranom.

imi18
04.03.2010., 17:24
http://img2.timeinc.net/people/i/2009/cbb/blog/090316/reviews/boon_flair1.jpg

i'm in love :cerek::cerek:

ovu boju sam stavila jer bi tu najvjerojatnije uzela, ali ima ih jos. jel itko vidio ovu boon marku igdje, uspjela sam naci samo online? :misli:

marcipanka
04.03.2010., 17:49
http://img2.timeinc.net/people/i/2009/cbb/blog/090316/reviews/boon_flair1.jpg

i'm in love :cerek::cerek:

ovu boju sam stavila jer bi tu najvjerojatnije uzela, ali ima ih jos. jel itko vidio ovu boon marku igdje, uspjela sam naci samo online? :misli:

lijepa je:cerek:

malo podsjeća na bloom (http://www.bloombaby.com/collection/main.php?sID=19):cerek:

još jednom moram ponoviti... prezadovoljna sam sa našom alpha hauck.:s:s lijepo sjedi s nama za stolom dok jedemo, predvečer sjednemo za stol pa ja crtam, M me gleda:rofl:, savijamo papire, trgamo ih...

hauckica je super!!!!:s

dazzling
04.03.2010., 17:52
Mi smo kupili onaj slovenski stolček nino, kopiju trapice.. još moramo pričekati do korištenja, nadam se da ćemo i mi biti jednako zadovoljni..

Zvrksa
04.03.2010., 18:17
meni je bloom apsolutno prekrasna, ali je cijena malko :rolleyes:

imi18
04.03.2010., 20:22
je je, podsjeca na bloom, ali bloom mi je nekako previse svemirasta :rofl:

ova mi je lijepa a i ispod 1000kn je! izgleda da cu naruciti sa amazona, samo moram cekati 13. da dodje placa :rofl: :top:

btw znam da je off topic ali isti proizvodjac ima i ovo (http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3237146). kaj nije genijalno?!? :cerek:

Lois
04.03.2010., 21:37
Ja bi tako rado prodala našu Jane Activa neraspakiranu poklonjenu stolicu za hranjenje jer nam zauzima previše prostora :-)
Inače je super, stabilna, poslije se pretvori u stolić i stolicu, ali kad nam je isto mali stan... i previše mjesta mi zauzme. Tako da bih je se rado riješila :-)
i kupila neku sklopivu manju

a ja sam se zagrijala baš za tu :cerek:

od kuda si i koliko para? :cerek:

marcipanka
04.03.2010., 22:08

i meni se bloom sviđa, a kada smo išli u kiku po hauckicu, isprobao je moj mladi gospodin i bloomicu:p

bloom je lijepo imati od početka, onda je stvarno možeš fino iskoristiti, šteta je dati tolike pare da služi samo ko hranilica.

al da je lijepa - lijepa je:mig:

mom2be
05.03.2010., 04:13

koliko kosta?
mi smo ju gledali u kiki ali nam onda jos nije trebala pa se ne sjecam cijene

Zvrksa
05.03.2010., 12:27
ma sad sam nedavno negdje vidjela cijenu i ne mogu se sjetiti... mislim da je oko 2000kn ili čak i preko 2000, ali nisam baš sigurna... senilna trudnica:bonk:

mom2be
05.03.2010., 12:52
puno :(
toliko negdje dodje i tripp trapp ako se ne varam
ako bi dala toliko love, onda bi radije uzela nju

znam da nam ta bloom uzivo nije izgledala tako dobro kao u katalogu :ne zna: (i onda u prosloj gloriji vidim malog simica u njoj i bila mi je prekrasna :cerek:)

morat cemo jos jednom do kike, ovaj put s bebom :)

Zvrksa
05.03.2010., 15:09
ja ju nisam ni vidjela uživo...još nisam počela gledati po dućanima to i kolica, ali mislim da mi je vrijeme - bar za kolica (a ne bi bilo loše ni hranilice škicnuti jer kad dođe beba sigurno više ne budem mogla opušteno hodati po dućanima:cerek:)

dazzling
05.03.2010., 16:09
ja ju nisam ni vidjela uživo...još nisam počela gledati po dućanima to i kolica, ali mislim da mi je vrijeme - bar za kolica (a ne bi bilo loše ni hranilice škicnuti jer kad dođe beba sigurno više ne budem mogla opušteno hodati po dućanima:cerek:)

dok kreneš tražiti hranilicu već bu ti beba dovoljno velika da s njom švrljaš po dućanima :mig:

marcipanka
05.03.2010., 17:55
puno :(
toliko negdje dodje i tripp trapp ako se ne varam
ako bi dala toliko love, onda bi radije uzela nju

znam da nam ta bloom uzivo nije izgledala tako dobro kao u katalogu :ne zna: (i onda u prosloj gloriji vidim malog simica u njoj i bila mi je prekrasna :cerek:)

morat cemo jos jednom do kike, ovaj put s bebom :)

al trapica i bloom su totalno različiti tip stolica.:ne zna: a ako želiš komad namještaja (što je trap), onda komotno uzmeš hauckicu koja je daleko jeftinija, a jednako dobra.

čak mi djeluje i stabilnije od trapice.:o

bloom je super imati od početka, a ako je se uzima samo za hranjenje mislim da se ne isplati.

marcipanka
05.03.2010., 18:02
dok kreneš tražiti hranilicu već bu ti beba dovoljno velika da s njom švrljaš po dućanima :mig:

tak smo mi, kad je narastao dovoljno da sam sjedi i bude strpljiv (koliko-toliko:rofl:), i u kiki smo isprobali trapicu, bloom, zumu, pp prima pap i hauck.

Magg
05.03.2010., 22:40
Mi imamo za sve troje od Herlag TIPP TOPP stolica i nama su super.. Cura ima bijelu za pinki navlakom, decko ima wenge za bez navlakom a veliki ima wenge bez navlake.. imaju dodatno pojas za oko trbuha, stolic se moze skiniti i positije sjedenja i za nogice se mogu podesiti, ima 15tak rupica za to.. cijena je sa navlakom oko 120 eura.. ja sam bila zagrijana za tripp trapp ali nisam htjela dati toliko novaca, ova mi se cak i vise svidja sada, malo "okruglija" u obliku i to mi se vise svidja...
evo slikica... http://www.skandic.de/Media/Shop/tipptopp_wenge.jpg

a maloj je tak udobna da i zaspe u njoj :cerek: http://i43.photobucket.com/albums/e385/Pinkyx/SD533952klein.jpg

marcipanka
05.03.2010., 22:51
Mi imamo za sve troje od Herlag TIPP TOPP stolica i nama su super.. Cura ima bijelu za pinki navlakom, decko ima wenge za bez navlakom a veliki ima wenge bez navlake.. imaju dodatno pojas za oko trbuha, stolic se moze skiniti i positije sjedenja i za nogice se mogu podesiti, ima 15tak rupica za to.. cijena je sa navlakom oko 120 eura.. ja sam bila zagrijana za tripp trapp ali nisam htjela dati toliko novaca, ova mi se cak i vise svidja sada, malo "okruglija" u obliku i to mi se vise svidja...

a maloj je tak udobna da i zaspe u njoj :cerek: http://i43.photobucket.com/albums/e385/Pinkyx/SD533952klein.jpg

super je stolica:top:, a curica je premedena:cerek::cerek:

Calliope
06.03.2010., 06:32

Super je :cerek:

Nego, marcipanka, kakve ti jastučiće imaš za hauckicu? Mi imamo jedne, kupljene odmah s njom, ali bih sašila još jedne, pa da dobijem neku ideju (mama moja će šivati, da ne bude zabune :D ). Jer ovi koje imamo su nekako kratki - on se bacaka i zna opaliti glavom po naslonu - sad je to sve obloženo, platnenim pelenama i još nečim mekanim, ali bih radije da ima lijepo navlaku u komadu.

Zvrksa
06.03.2010., 08:29
Mi imamo za sve troje od Herlag TIPP TOPP stolica i nama su super.. Cura ima bijelu za pinki navlakom, decko ima wenge za bez navlakom a veliki ima wenge bez navlake.. imaju dodatno pojas za oko trbuha, stolic se moze skiniti i positije sjedenja i za nogice se mogu podesiti, ima 15tak rupica za to.. cijena je sa navlakom oko 120 eura..

bijela mi je krasna... od kojeg mjeseca djeca mogu biti u njoj? i jel se može kupiti kod nas?
i inače, cure, možda ste već pisale o tome, ali da sada ne čitam cijeli topic, koliko ima smisla (koristi) uzeti hranilicu koja ima nekoliko sjedećih položaja (i za bebe koje još ne sjede) ako se bebicu doji? jel ju dobro stavljati tako malu u neki polusjedeći položaj dok se nešto kuha, radi, pa da bude kraj mene ili...?:ne zna:

tincica31
06.03.2010., 13:26
bijela mi je krasna... od kojeg mjeseca djeca mogu biti u njoj? i jel se može kupiti kod nas?
i inače, cure, možda ste već pisale o tome, ali da sada ne čitam cijeli topic, koliko ima smisla (koristi) uzeti hranilicu koja ima nekoliko sjedećih položaja (i za bebe koje još ne sjede) ako se bebicu doji? jel ju dobro stavljati tako malu u neki polusjedeći položaj dok se nešto kuha, radi, pa da bude kraj mene ili...?:ne zna:

Sve hranilice (bar kolko ja znam) koje imaju više položaja ti imaju i skroz ležeći položaj, tako da lako bebica može biti pokraj tebe u njoj dok kuhaš ili bilo kaj drugo radiš. A mi smo krenuli s dohranom s 4,5 mj. i onda još ni približno nismo sjedili, no tu još uvijek služi viper, ako nije jako velika beba. Tak da se možeš odlučiti za bilo koju hranilici, bilo s položajima, bilo bez njih.

Zvrksa
06.03.2010., 15:30
ma razmišljam jel mi isplativije kupiti ovak neku drvenu koja je baš namijenjena za sjedenje (znači tek kasnije, i moram priznati da mi se drvene jako sviđaju) i imati taj viper ili koristiti malo košaru od kolica ili mi je pametnije investirati odmah u skuplju hranilicu s položajima:ne zna:

marcipanka
06.03.2010., 21:03
Super je :cerek:

Nego, marcipanka, kakve ti jastučiće imaš za hauckicu? Mi imamo jedne, kupljene odmah s njom, ali bih sašila još jedne, pa da dobijem neku ideju (mama moja će šivati, da ne bude zabune :D ). Jer ovi koje imamo su nekako kratki - on se bacaka i zna opaliti glavom po naslonu - sad je to sve obloženo, platnenim pelenama i još nečim mekanim, ali bih radije da ima lijepo navlaku u komadu.

imam ona dva koja su baš za nju. s time da onaj koji ide na naslon sam omotala i pojačala tetrom pa je zafiksiran jer se M zna zavaliti ko gazda u stolcu dok njupa pa mu je ovako ugodnije.

bilo bi lijepo imati sve u jednom komadu, al kad ja nemam nikog tko je vješt u šivanju:( mm-ova baka nikako da shvati kako da sašije zaštitu za kimbicu (za rubove) pa sam odustala i od toga.

ma razmišljam jel mi isplativije kupiti ovak neku drvenu koja je baš namijenjena za sjedenje (znači tek kasnije, i moram priznati da mi se drvene jako sviđaju) i imati taj viper ili koristiti malo košaru od kolica ili mi je pametnije investirati odmah u skuplju hranilicu s položajima:ne zna:

ja sam ga skoro 3 mjeseca hranila u kolicima jer sam skužila da mi je bolje uzeti drvenu kad postane skroz stabilan nego te plastičnjare koje su skupe i glomazne.

osim toga, većina tih plastičnih je napravljena od baš nekvalitetne plastike, skoro pa one jogurt-čašica plastika:rolleyes:

nisam požalila kaj smo se malo strpili i hranili tako u kolicima jer sada imamo super stolac koji voli i sigurna sam da ćemo ga još dugo koristiti.:top:

ako imaš viper, možeš bebu hraniti u njemu dok ne kupite hranilicu.

marcipanka
06.03.2010., 21:06
e da... još se dvoumim dal da tražim od mm-ovog ujaka da mi dofura iz dojčland ovaj pladanj i navlaku (http://www.hauck.de/hochstuehle/alpha-tray-inkl-sitzauflage/alpha-tray-inkl-sitzeinlage-661963.html):ne zna:

on će najvjerovatnije dolaziti za uskrs. sasvim se dobro snalazimo i bez toga, al možda bi mi to dobro došlo:confused::rofl:

larazg
06.03.2010., 21:20
e da... još se dvoumim dal da tražim od mm-ovog ujaka da mi dofura iz dojčland ovaj pladanj i navlaku (http://www.hauck.de/hochstuehle/alpha-tray-inkl-sitzauflage/alpha-tray-inkl-sitzeinlage-661963.html):ne zna:

on će najvjerovatnije dolaziti za uskrs. sasvim se dobro snalazimo i bez toga, al možda bi mi to dobro došlo:confused::rofl:

ne naručuj:
- uskoro ćeš mu mknuti jastućić jer će mu biti preusko oko struka (nama već jest)
- ionako kad i staviš nešto na pladanj.. uzme i baci... tako da pladanj nema svrhu :mama: žali bože 50 Eurića

marcipanka
06.03.2010., 21:27
ne naručuj:
- uskoro ćeš mu mknuti jastućić jer će mu biti preusko oko struka (nama već jest)
- ionako kad i staviš nešto na pladanj.. uzme i baci... tako da pladanj nema svrhu :mama: žali bože 50 Eurića

da... i njemu je to super zabava. baca stvari, a ja ih skupljam i vraćam:rolleyes:

mislim da se dnevno sagnem 876483755888744465045943038475 puta:visi:

Calliope
07.03.2010., 08:04
imam ona dva koja su baš za nju. s time da onaj koji ide na naslon sam omotala i pojačala tetrom pa je zafiksiran jer se M zna zavaliti ko gazda u stolcu dok njupa pa mu je ovako ugodnije.

bilo bi lijepo imati sve u jednom komadu, al kad ja nemam nikog tko je vješt u šivanju:( mm-ova baka nikako da shvati kako da sašije zaštitu za kimbicu (za rubove) pa sam odustala i od toga.

Ma moja mama mu je već hrpu toga sašila. Sad se sprema i ovo, samo nikako da vremena nađe. Čine mi se dobri ovi jastučići kao što Magg ima, možda ću joj to pokazati pa da malo prilagodi. Jer smo mi njemu morali puno toga zamotavati, jer mu jastučići koje ima ne dođu do vrha naslona (meni se, u biti, čini da to što smo kupili, a bilo je samo to, nije baš za hauckicu :ne zna: ). Uglavnom, ja bih nešto veće i mekše :D

I da, ne kužim što je problem sašiti tu zaštitu za rubove? Pa nije li za to dovoljno uzeti komad spužve, obući ga u platno i našiti drukere ili trake kojima će se vezati? I kad se zategne, onda lijepo pokrije rub krevetića?

majaa
17.03.2010., 10:27
Jel ima netko Jane Activa hranilicu? sviđa nam se što se kasnije pretvori u stol i stolicu, al zanima me koliko je jednostavno dijete vezivati dok jede i koliko ga to stisne?

silvaes85
17.03.2010., 12:17
onako ukratko...sto mi je naaaajbitnije kod hranilice???? sto je funkcionalno???

dubrovčanka
17.03.2010., 12:34
onako ukratko...sto mi je naaaajbitnije kod hranilice???? sto je funkcionalno???

mi smo na poklon dobili hranilicu marke Filmar, mislim da je kupljena u vrtuljka, i super nam je! ima tri položaja, duplu tacnu, držač za čašu, i što je meni najvažnije ima kotačiće pa je vučem gdje treba!:)

Vaga09
17.03.2010., 13:40
Cure, jel ima koja od vas hranilicu od ABC Designa? Kak ste zadovoljne?

klarah
17.03.2010., 20:57
Jel ima netko Jane Activa hranilicu? sviđa nam se što se kasnije pretvori u stol i stolicu, al zanima me koliko je jednostavno dijete vezivati dok jede i koliko ga to stisne?

Ja je imam:cerek:
Par postova gore sam je prodavala još dok je nisam ni raspakirala (dobili na poklon) jer sam brijala da mi je prevelika za mali stan.

Nisam ju uspjela prodat odmah i krenula je koristit, reko ajde šta sad i preoduševljena sam!!!:D.

Praktična je, jako stabilna, jako se jednostavno beba veže unutra, ima 3 položaja koja se jako lako nariktavaju, ma sve 5. Ne znam kakve su druge, ali ja ovu stvarno preporučam.
Joj super što se nije nitko javio onih par dana kad sam je brijala prodat:D. Ne bi bolju kupila ziher.

djura19
17.03.2010., 22:52
Cure, jel ima koja od vas hranilicu od ABC Designa? Kak ste zadovoljne?

ja imam ovu http://www.abc-design.de/produkte/unterhaltung/high-tower.html u zadnjoj boji, ali ju nisam jos pocela koristit :rofl:
sutra obecajem sama sebi cu ga stavit pa javim dojam. ali kad mi uvijek pocne dernjat za vrijeme kasice pa mi ga lakse stavit u viper nego ga vezivat :rolleyes:

majaa
18.03.2010., 14:02
Ja je imam:cerek:
Par postova gore sam je prodavala još dok je nisam ni raspakirala (dobili na poklon) jer sam brijala da mi je prevelika za mali stan.

Nisam ju uspjela prodat odmah i krenula je koristit, reko ajde šta sad i preoduševljena sam!!!:D.

Praktična je, jako stabilna, jako se jednostavno beba veže unutra, ima 3 položaja koja se jako lako nariktavaju, ma sve 5. Ne znam kakve su druge, ali ja ovu stvarno preporučam.
Joj super što se nije nitko javio onih par dana kad sam je brijala prodat:D. Ne bi bolju kupila ziher.

hvala

BUBEK
23.03.2010., 09:42
ima li itko iskustva s ovim:

http://adax.hr/hranilice/cijena/hranilica_move/

Kakadu
23.03.2010., 10:53
stokkeica rulz!:D mi smo kupili polovnu pa nismo puno platili, ali kad gledam sve one plastične gromade koje moje prijateljice imaju, vidim da imamo najbolju hranilicu.

tina06
23.03.2010., 16:58
ja imam ovu http://www.abc-design.de/produkte/unterhaltung/high-tower.html u zadnjoj boji, ali ju nisam jos pocela koristit :rofl:
sutra obecajem sama sebi cu ga stavit pa javim dojam. ali kad mi uvijek pocne dernjat za vrijeme kasice pa mi ga lakse stavit u viper nego ga vezivat :rolleyes:

Daj mi molim te reci kolika je cijena i jel se može naručiti preko neta igdje? Mi ovdje imamo samo TL :rolleyes:

imi18
23.03.2010., 19:39
stigla hranilica!! :lux: :trio:

evo (http://img441.imageshack.us/img441/1769/dsc01985j.jpg)kako uzivamo u njoj :cerek:
za sada koliko vidim, super je, dole ima kotacice pa se jako lako mice i okrece, pritiskom na gumb se dize i spusta (sto mi je bitno jer imam stolice raznih velicina, pa da ju mogu hranit iz bilo koje) i tak. i jako je slatka :zubo: nema ni jastuka ni utora pa se ne moze zamrvit i zmazat sve u utorima :s

:top::top:

Saffron08
24.03.2010., 21:25
[QUOTE=tina06;25711870]Daj mi molim te reci kolika je cijena i jel se može naručiti preko neta igdje? Mi ovdje imamo samo TL :rolleyes:[/QUOTE

sorry, ne znam gdje si, ali imaš je u baby media centru za 850 kn (bar tako kažu nas webstranicama): http://baby-shop.hr/proizvod.php?id=1&id1=78&id2=609

tina06
24.03.2010., 22:10
[QUOTE=tina06;25711870]Daj mi molim te reci kolika je cijena i jel se može naručiti preko neta igdje? Mi ovdje imamo samo TL :rolleyes:[/QUOTE

sorry, ne znam gdje si, ali imaš je u baby media centru za 850 kn (bar tako kažu nas webstranicama): http://baby-shop.hr/proizvod.php?id=1&id1=78&id2=609

Ok,hvala. :D

Saffron08
24.03.2010., 23:18
stigla hranilica!! :lux: :trio:

evo (http://img441.imageshack.us/img441/1769/dsc01985j.jpg)kako uzivamo u njoj :cerek:
za sada koliko vidim, super je, dole ima kotacice pa se jako lako mice i okrece, pritiskom na gumb se dize i spusta (sto mi je bitno jer imam stolice raznih velicina, pa da ju mogu hranit iz bilo koje) i tak. i jako je slatka :zubo: nema ni jastuka ni utora pa se ne moze zamrvit i zmazat sve u utorima :s

:top::top:

Ovo je zakon, Imi81! gdje si to zbavila? i kolko para? a curka ti je medena!!!
a inače pitanje za nekoga tko ima onu običnu Ikea Antilop (koju sam BTW pokušala nabaviti od jedne forumašice, a koja me totalno izignorirala nakon svih ponuda da joj platim unaprijed, da šaljem muža kad god joj paše i gdje god ali nema veze, nabavit ću ja nju već). odlutah :rofl:, sorry..
nego ta ikeina - koliki joj je onaj pladanj? piše u katalogu 42 cm čini mi se, ali ne mogu si to predočiti. Jel stane bez beda posudica il kakva igračkica poslije papanja? i kako se beba pričvsti? ima remenje ili samo ono između nogu onu plastiku?

@tina06: no problem :D

wilmica_st
25.03.2010., 12:31
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-90090162.aspx
Je li netko ima ovu hranilicu? Kakva su vam iskustva?
ili ovu http://www.chicco.hr/ProductDetails/286/pgoid/09048d3c-01f6-43e6-934d-6c86ba30d583/lang/Croatian/Hranilica-Polly-Double-fase.wshtml

imi18
25.03.2010., 13:19
saffron, na amazonu sam narucila, $195 iliti 1062kn (tako kaze google). nije niti skupo :s

Saffron08
25.03.2010., 17:54
saffron, na amazonu sam narucila, $195 iliti 1062kn (tako kaze google). nije niti skupo :s
ma da? pa nije ni skupo ako je to sa svim troškovima. a kako si s poštarinom/carinom to riješila? Stiglo bez problema u ZG? Ja gledala onu žlicu, ali kaže amazon da ne može poslati na moju default adresu (ZG naravno) :ne zna:

cvijetić1
25.03.2010., 19:17
ili ovu http://www.chicco.hr/ProductDetails/286/pgoid/09048d3c-01f6-43e6-934d-6c86ba30d583/lang/Croatian/Hranilica-Polly-Double-fase.wshtml

Ja imam posuđenu chiccoo poly hranilicu.Stara je 4 god i koristi je treće dijete i kao nova je.Moja preporuka:top:

imi18
26.03.2010., 18:30
ma da? pa nije ni skupo ako je to sa svim troškovima. a kako si s poštarinom/carinom to riješila? Stiglo bez problema u ZG? Ja gledala onu žlicu, ali kaže amazon da ne može poslati na moju default adresu (ZG naravno) :ne zna:

a nisam slala u zg nego na vojnu adresu, to se pika pod USA, zbilja ne znam za internacionalno dostavljanje.. ovisi o prodavacu :ne zna:

Blue_Angel
27.03.2010., 05:51

Ja imam ovu chicco. Meni je odlična. Jako je stabilna tako da se malac može do iznemoglosti bacakati u njoj, sve se lagano podešava, stolić se lagano skida-ma super mi je :cerek:

wilmica_st
27.03.2010., 06:01
danas mi stize ova chiccova :D
Javim utiske :)

wilmica_st
28.03.2010., 16:48
http://www.chicco.hr/ProductDetails/286/pgoid/09048d3c-01f6-43e6-934d-6c86ba30d583/lang/Croatian/Hranilica-Polly-Double-fase.wshtml
Stigla hranilica. I ja i moj A. smo oduševljeni :cerek:
Jako praktična, udobna i ima puno mogućnosti. Eto..:kava:
A sad idemo papati :klopa:

Nova0303
22.04.2010., 17:57
napokon stigla :s nakon mjeseci traženja...nigdje je nije bilo u ovoj boji... :cerek:
http://yfrog.com/7bchiccowj

mandy
22.04.2010., 18:49
baš je slatka i vesela hranilica :)

katekit
22.04.2010., 18:56
Evo i naša, Peg perego prima pappa newborn.
Ide od 0+, pa će poslužiti i seki/braci :)

http://www.pegperego.com/page.php?sid=9c9a0d050297e67c7edf5747bf0dfe4a&pageid=IJVNL001&idf=03&idp=0000000266&cl=N

argentina
22.04.2010., 19:34
mi smo poceli papati i to iz nase babybjorn stolice http://www.inhabitatshop.com/images/P/BabyBjornBabysitter2B.jpg

malo se ljuljamo ali nema veze :zubo: zabavnije je.

poslije cemo nesto sa stolicem ispred.

djura19
22.04.2010., 21:32
evo i nase, netko me je pitao, ali sam zaboravila fotkat ranije :bonk:

http://www.facebook.com/profile.php?id=1477358066&ref=profile#!/photo.php?pid=31110807&id=1477358066&fbid=1420535361540

dazzling
22.04.2010., 21:44
evo i nase, netko me je pitao, ali sam zaboravila fotkat ranije :bonk:

http://www.facebook.com/profile.php?id=1477358066&ref=profile#!/photo.php?pid=31110807&id=1477358066&fbid=1420535361540

ja ne mogu otvoriti :ne zna:

Magg
22.04.2010., 22:55
mi smo poceli papati i to iz nase babybjorn stolice http://www.inhabitatshop.com/images/P/BabyBjornBabysitter2B.jpg

malo se ljuljamo ali nema veze :zubo: zabavnije je.

poslije cemo nesto sa stolicem ispred.

haha, i ja sam svoje sve troje prvo hranila u babysitteru tom :D stavila bi ispod guze jastuka dva da se nemogu ljuljati inace je navlaka nakon svakog hranjenja bila spremna za masinu :D super stvar!

djura19
22.04.2010., 23:05
ja ne mogu otvoriti :ne zna:

evo, prilagodila sam :D

dazzling
22.04.2010., 23:15
evo, prilagodila sam :D

super je.. :top:

*eva*
23.04.2010., 11:20
uvik se malo zbunim kad povirim na ovakve teme pa vidim koliko ste temeljite u biranju:D. svaka cast:top:

ja kolica kupila u 15 min. pa mozete mislit koliko sam potrosila vrimena na hranilicu. nisam ni isla. rekla mami da kupi neku koju nade. mama prije dva dana donila ovu:
http://www.ready.rs/uploads/products/891/i/3/hranilica%204.jpg

bertonne. 700 kn. meni izgleda ok. stabilna, moze se skidat ova navlaka i izgleda da ce se lako cistiti.
ima dva posluzavnika iako ne kuzim cemu to. bit ce da se moze odnit i oprat. jos ne koristimo pa ne znam bas kako ce to ici. naginje se u par polozaja, moze se spustat dizat, svasta nesto. meni to sve nekako ne izgleda bitno. bitno mi je samo bilo da je stabilna i da se moze cistit.
u svakom slucaju. hranilica mi izgleda ok i nije preskupa.

Cow&Chicken
29.04.2010., 00:14
Da nije netko možda vidio kod nas ovakvu booster "hranilicu", za veću djecu? Ovo mi se čini kao jedna od praktičnijih stvari.
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3562599

danci1980
29.04.2010., 19:18
uvik se malo zbunim kad povirim na ovakve teme http://www.ready.rs/uploads/products/891/i/3/hranilica%204.jpg

bertonne. 700 kn. meni izgleda ok. stabilna, moze se skidat ova navlaka i izgleda da ce se lako cistiti.
ima dva posluzavnika iako ne kuzim cemu to. bit ce da se moze odnit i oprat. jos ne koristimo pa ne znam bas kako ce to ici. naginje se u par polozaja, moze se spustat dizat, svasta nesto. meni to sve nekako ne izgleda bitno. bitno mi je samo bilo da je stabilna i da se moze cistit.
u svakom slucaju. hranilica mi izgleda ok i nije preskupa.

i mi imamo istu ovakvu, ali meni nije baš praktična....

*eva*
29.04.2010., 20:46
sta nije uredu s njom?
ma samo da ne ispada mali iz nje. ne mogu se nikako uzivit u to. stolica ko stolica. koristit ce je dok ne bude moga sidit za stolom i to je to.:ne zna:
sidnes ga, pojede, izvadis ga, pobrises stolicu i aj bog.

kontra
03.05.2010., 12:50
ja bi nesto u cemu moj princ moze bit sada (10tj), a poslije ce bit hranilica. zapela sam za polly magic, ali mi se cini nekako nesigurna, labava... nesto... a obzirom da on vec ima 6kg malo me strah koliko ce i hoce li izdrzat pa trebam savjet da je kupim ili preporuku za neku drugu... :ne zna:

tnx :kiss: