PDA

View Full Version : Povećanje usana

kupina_
05.03.2008., 13:10
Bok cure!
Zanima me dali je neka od vas povecala usne. Ja imam tanku gornju usnu, kratke usne i uvjek ostavljam dojam da sam jako ozbiljna, a to ne zelim. voljela bih povecati gornju usnu trajno, ne zanima me ono povecanje na godinu dana pa opet...
Imate li iskustva i postoji li ista osim ozloglasenih silikona?

I&S
05.03.2008., 13:15
Bok cure!
Zanima me dali je neka od vas povecala usne. Ja imam tanku gornju usnu, kratke usne i uvjek ostavljam dojam da sam jako ozbiljna, a to ne zelim. voljela bih povecati gornju usnu trajno, ne zanima me ono povecanje na godinu dana pa opet...
Bolje ti je da stavis taj kolagen pa da vidis na sta ces liciti...Bolje i to nego da te trajno sjebu:D
Uostalom i nije tako skupo.

jagodica_bobica
05.03.2008., 14:11
hej draga, mogu ti ja sve objasniti jer sam ja bila kod kirurga na razgovoru, također zbog istog zahvata. ovako: postoji više metoda, od trajnih do kratkotrajnih( a opet i ta dužina trajanja varira ovisno o materijalu). moja jedna prijateljica je stavljala silikon u usne, to ne bih preporučile ni najgorem neprijatelju... imala je takvih problema s tim silikonom da je na kraju završila kod drugog doktora na-ČITAJ- 14 operacija vađenja tog silikona i nikada joj na kraju nije do kraja to popravljeno. problem kod silikona je što on može šetati po usnama pa ti se stvaraju one neke fuj grudice, može postati bolno, ai ružno izgleda. to što će ti neke cure reći da se njima to nije dogodilo, ne znači ništa jer ne znači da neće i tebi,a vjerojatno ne želiš takve rizike.
kolagen je nešto bolja opcija, usne uglavnom ne reagiraju na njih kao u slučaju silikona,ali svejedno postoji mogućnost nekih neželjenih reakcija i on se apsorbira u tijelu nakon nekog vremena.
koliko god ti želiš trajnije rješenje ja ti ga( a i kirurzi) ne bih preporučila. jedina metoda koja je u potpunosti bezopasna je ubrizgavanje tvog vlastitig masnog tkiva koje ti ne može stvarati nikakve probleme jer se radi o tvom tkivu na kojeg organizam ne može negativno reagirati alergijom ili bilo čime drugime. to što ćeš nakon nekog vremena morati ponovo ne bi trebao predstavljati neki problem jer dobiješ anesteziju, brzo se obavi i tak.a i prirodnije izgleda.
meni je kirurg kod kojeg sam bila rekao da mi on ne želi raditi povećanje usana niti jednom drugom metodom nego samo isključivo ovom. sad ti je jasno koliko je ona bolja u smislu opasnosti nuspojava u odnosu na druge. i samo je nadodao: "ako hoćeš neka trajnija rješenja, silikon ili slično, dat ću ti broj od glumičića.":lol:
ja kad skupim pare, idem k njemu.:)
nadam se da sam pomogla:mig:

j.a.
05.03.2008., 14:29
Bok cure!
Zanima me dali je neka od vas povecala usne. Ja imam tanku gornju usnu, kratke usne i uvjek ostavljam dojam da sam jako ozbiljna, a to ne zelim.

a jesi probala taj problem riješiti smijanjem? izbijanjem pošalica i šala? zafrkancijom?

nessa 123
05.03.2008., 15:35
kako se krecu cijene tog povecanja sa masnim tkivom?? ako ne zelis tu, mozes mi poslati i na pp... ali eto, mozda jos nekoga zanima:D znaci ti si se definitvno odlucila za to?:)
i da, koliko ta metoda traje otprilike...?

biancha
05.03.2008., 18:09
kako se krecu cijene tog povecanja sa masnim tkivom?? ako ne zelis tu, mozes mi poslati i na pp... ali eto, mozda jos nekoga zanima:D znaci ti si se definitvno odlucila za to?:)
i da, koliko ta metoda traje otprilike...?

Osim vlastitog masnog tkiva moze se staviti Perlin, Restalyn koji se takoder apsorbiraju u okolno tkivo kroz 6 mjeseci do godinu dana... Znam da dobro rade u Poliklinici Eljuga ( 2 prijateljice su stavile Restalyn u zadnja 3 mjsc. kod njih) a cjena ovisi o kolicini koja se injektira.... prosjek je 500e ( gornja usna)

jagodica_bobica
05.03.2008., 18:25
meni je doktor govorio o cijeni od nekih 4000 kn. no, to je bilo davno, ali koliko sam čula nije se to puno mijenjalo.
i moj savjet- nemoj hodat po nekim malim klinikama, stanarskim zgradama gje je naljepljeno- povećavamo cice, usne i prodajemo krompir.. jako puno doktora u hrvatskoj obavlja- sve i svašta operacije,a uopće nema licencu za to.
odi u kbc dubrava, doktor- zdenko stanec. on će ti jako lijepo objasniti sve metode i dosta negativnih nuspojava koje će ti neki prešutiti i ublažiti i samo uzeti lovu. računaj da će te on pokušati odgovoriti od operacije zbog čega ga još više cijenim.
ja trebam samo skupiti lovu( skupljam ju već dugo, uvijek mi zatrebaju nove cipele:mad:) i malo hrabrosti. naime, mrzim igle više nego bol. zapravo, imam fobiju od igala:D

biancha
05.03.2008., 18:33
meni je doktor govorio o cijeni od nekih 4000 kn. no, to je bilo davno, ali koliko sam čula nije se to puno mijenjalo.
i moj savjet- nemoj hodat po nekim malim klinikama, stanarskim zgradama gje je naljepljeno- povećavamo cice, usne i prodajemo krompir.. jako puno doktora u hrvatskoj obavlja- sve i svašta operacije,a uopće nema licencu za to.
odi u kbc dubrava, doktor- zdenko stanec. on će ti jako lijepo objasniti sve metode i dosta negativnih nuspojava koje će ti neki prešutiti i ublažiti i samo uzeti lovu. računaj da će te on pokušati odgovoriti od operacije zbog čega ga još više cijenim.
ja trebam samo skupiti lovu( skupljam ju već dugo, uvijek mi zatrebaju nove cipele:mad:) i malo hrabrosti. naime, mrzim igle više nego bol. zapravo, imam fobiju od igala:D

uh ja sam gledala dok je prijateljici injektiran Restalyn i moram priznati da me je ta slika odvratila od vlastitog povecanja usana:eek: dobijes lokalnu ali grozno do kuda ti zagura iglu u usnu....par dana je crveno i nateceno ( kao da te netko sakom mlatnuo):(

jagodica_bobica
05.03.2008., 18:47
uh ja sam gledala dok je prijateljici injektiran Restalyn i moram priznati da me je ta slika odvratila od vlastitog povecanja usana:eek: dobijes lokalnu ali grozno do kuda ti zagura iglu u usnu....par dana je crveno i nateceno ( kao da te netko sakom mlatnuo):(

pa da, o tome i pričam. ja ću ih pokušat nagovorit na neku kombinaciju lokalne i onog laganog uspavljivanja da budem ko zdrogirana:D i da ne mislim na igle. ja ti se divim na gledanju operacije na frendici, ja iglu ni na telki vidjet ne mogu.

biancha
05.03.2008., 18:51
pa da, o tome i pričam. ja ću ih pokušat nagovorit na neku kombinaciju lokalne i onog laganog uspavljivanja da budem ko zdrogirana:D i da ne mislim na igle. ja ti se divim na gledanju operacije na frendici, ja iglu ni na telki vidjet ne mogu.

joj zeznula sam se sa tim gledanjem:( sad me tako frka a mislila sam i ja povecati malo gornju usnu... glupaca:(

supher mali
05.03.2008., 18:51
pametna zenska tako nesto nece nit pomislit.

j.a.
05.03.2008., 19:08
( kao da te netko sakom mlatnuo:(
now, there's a thought :)

Lamb Of God
05.03.2008., 19:30
ja imam prirodno pune usne i svi mi govore da imam ćube ko severina a opće nisu tak velke, baš su onak kak trebaju biti. :)

jagodica_bobica
05.03.2008., 19:41
ja imam prirodno pune usne i svi mi govore da imam ćube ko severina a opće nisu tak velke, baš su onak kak trebaju biti. :)

btw. meni severina ima očajno odvratne usne, ali vjerujem da tvoje bolje izgledaju ako su prirodne. i mojoj jednoj frendici govore da ima ćube ko severina, a nisu ni blizu tome. ti muški pojma nemaju.:D
meni od svih umjetno usnatih estradnjača jedino sviđa uradak na gospodični pišek. a najgori slučaj mi je ona voditeljica vjekoslava bach. ona mi pak izgleda kao riba na suhom:cerek:

bebana22
05.03.2008., 19:48
Nemojte stavljati masno tkivo, oporavak je par tjedana (pa čak i mjesec) a traje oko 2 maksimalno 3 mjeseca, neki put se neravnomjerno apsorbira itd. masno tkivo se u 99% slučajeva ne zadrži uopće - to su klasične laži estetskih kirurga da će se 30% zadržati, ne nasjedajte! najbolja varijanta je hijaluronska kiselina! Aquamid, trajno povećanje, nažalost nije sigurno i poznato je jako puno slučajeva infekcija nakon nekoliko godina, previše je riskantan, prvih par mjeseci sve u redu a onda bukne. Također ćete od kirurga cuti drugacije ali to je naprosto netočno jer se Aquamid koristi 10 godina i nije rađena nijedna službena studija dovoljno duga da se vidi prava statistika, ali ga povlače sa svjetskih tržišta. Bioalkamid, metakril i sl. također vrlo loše riješenje. Silikon 1000, micro-droplet tehnika je jako popularno u SAD-u i masovno se stavlja uglavnom bez žalbi, sad koliko je to sigurno teško je reći, o tome puno ne znam, mnogi slučajevi problema sa silikonima su u Hrvatskoj ali mislim da se ne radi o silikon 1000 nego o običnom. Sigurnih trajnih sredstava jednostavno nema. Hijaluronska kiselina je u 99% slučajeva skroz sigurna, a i taj 1% slučaj je uglavnom malo jači podljev i sl. što nakon par dana prođe. S druge strane sva sredstva daju neke nuspojave, npr male grudice koje se osjete pod prstima u ustima, kod hijaluronske zanemarivo. Hijaluronska kiselina u svemu prednjači pred kolagenom, i daje prirodniji efekt te nema komplikacija. Traje 3-6mj.

like it?
05.03.2008., 19:48
od svih estetskih zahvata,povecavanje usne se najviše primjeti i najgore izgleda,zato radije prvo stavi ovu kretkotrajniju verziju da ti kasnije ne bude žao:mig:

jagodica_bobica
05.03.2008., 20:01
ovo s dugotrajnim oporavkom s vlastitim masnim tkivom je potpuno netočno. a dužinu trajanja je nemoguće odrediti i to ovisi od osobe do osobe. ja znam curu koja je već drugi dan išla na posao i ima to već godinu dana.
isto kao što sam svjesna da se nekom može apsorbirati puno brže. sve to ovisi od osobe do osobe.
ma, kad se sve zbroji- sve je to jedno veliko sranje:D

kupina_
05.03.2008., 21:44
Hvala na odgovorima. Ja sam se dogovorila za konzultacije kod dr. Ostojića. javim vam što mi je rekao.

electric_barbarella
06.03.2008., 09:07
najbolje je sa vlastitim masnim tkivom,ti se dogovoris sa doktorom odkuda da uzme tkivo jer onda ne postoji mogucnost da ce ti ga tijelo odbaciti.
ja cu najvjerojatnije ici kod Kincla...kad skupim pare that is :D

Incongruity
06.03.2008., 12:06
Evo "kontraintuitivnog" prijedloga - konsultuj se sa ortodontom. Ja nosim aparatić za ispravljanje zuba - imala sam neznatan "overbite" - kao nuspojava, usne su mi sada znatno punije i "duže" tj. prostiru se sasvim do uglova usta, uglovi usta više nisu nadolje i "strogi" izgled je eliminisan.
Prednosti: doživotna promjena, nije invazivno, nema anestezije ni potrebe za njom jer ne boli, izgleda sasvim prirodno - pošto i jeste, ne guraš nikakva strana tijela u usne, samo ih drugačije (kako treba) namjestiš, promjena se dešava postepeno i gotovo neprimjetno (posebno ako izabereš prozirni aparatić), o savršenom osmjehu da i ne govorimo.
Nedostaci: traaaaaaaaaaaaaaaaaaje dugo (2 godine!!!), zahtjeva preglede i prilagođavanja svakih 4-6 sedmica, zna biti malkice neprijatno, skupo je (oko 2000 eura).

I&S
06.03.2008., 12:42
Kakve vam sve ideje nece pas na pamet.Pa nece valjda ici stavljati aparatic za zube da bi povecale usne.
Evo ja sam s frendicom otisla da si ona poveca usne kolagenom.Dosli smo tamo i doktorica joj je rekla da je cijena po toj bocici jer ne moze malo ubrizgat pa ostalo ostavit za kasnije.Medjutim,njoj je to bilo skupo a bojala se i da jojje ta bocica previse je je htjela samo gornju usnu-bila joj je uzas-ravna kao neka crta.I eto ja dodjoh na ideju ajde da i meni stavi pa smo se dogovorili da tu bocicu pola ja pola ona.Ipak sam spomenula stavite njoj malo vise.Postupak ne boli,daju ti spricu u usne i ne osjetis apsolutno nista.Malo si natecen ali smo se nas dvije bez problema vratile pjeske kuci.Sutra je otok splasnuo.Ja sam mislila da se meni nista ne vidi,nitko nije nista ni primjetio jer su mi usne i onako velike ali kad sam nju vidjela,uzas zivi-Imala je GROZNE GRUDICE u gornjoj usni,kao da su je napunili sitnim kamencicima.Ne znam kako da vam objasnim,izgledalo je uzas a pogotovo kad se nasmije pa se usne razvuku.Hvala bogu da se to memi nije desilo pa ne bih to bas preporucila kao dobru investiciju.Uostalom kod ljudi s malim usnama se rubovi usana izviju van i moraju stalno stavljat neki ruz inace se bas jako vidi.

jagodica_bobica
06.03.2008., 15:01
ovo s aparatićem za zube ti je provala stoljeća. mislim, kakve prijedloge ću sve čuti. da nosim aparatić za zube koji ću stavit na savršeno ravne zube i nosim ga dobre 2 godine i platim 2000 eura za što? mislim da bi me ortodont poslao psihiću:lol:
imam 4 frendice koje su furale taj aparatić i bome im usne nisu ništa punije izgledale, mislim, možda se one vizualno čine punijima,ali njima se od aparatića nisu napumpale usne. to je kao da mi savjetuješ da si stavim trajnu šminku sa crtom iznad usana.(iako je ovo daleko normalniji savjet) one se tako možda čine vizualno punije,ali se ne povećavaju.
nećemo valjda nasjedat na priče od ivane husar koja je, nakon što su joj usne bombastično procvjetale, izvalila da je to zbog aparatića. :rolleyes:
mislim, čak je i ona shvatila kakvu je glupost bubnula pa je nedavno progovorila o toj operaciji.

Incongruity
06.03.2008., 17:33
ovo s aparatićem za zube ti je provala stoljeća. mislim, kakve prijedloge ću sve čuti. da nosim aparatić za zube koji ću stavit na savršeno ravne zube i nosim ga dobre 2 godine i platim 2000 eura za što? mislim da bi me ortodont poslao psihiću.

Hm. Ako neko već treba da me maltretira zbog savjeta datog sa najbojim namjerama, onda nek to bar bude postavljačica teme, kojoj je i upućen. Koliko primijeth, žali se na "kratke" usne, što je mene podsjetilo na to kako su moje usne izgledale prije aparatića. Pa pomislih, razmjena iskustava neće škoditi. A vi čitajte malo pažljivije i ne poskakujte bez razloga.

Moji su zubi bili sasvim ravni - problem nije bio u zubima, već u položaju vilica. Ortodont me nije poslao "psihiću", već lijepo objasnio šta aparatić može da uradi za mene. Što je i uradio. Usne NISU NAPUMPANE, kao što i rekoh, već su drukčije postavljene, normalno, zbog drukčijeg položaja vilica. Sada uglovi usana nisu više naglašeni i ne idu na dolje. Ali usne izgledaju kao normalne usne. Samo punije. Dakle, preporučila sam samo konsultaciju (koja je besplatna), a ako već gledaš cijenu, trebalo bi da uračunaš više faktora, tipa trajnost, jednokratnost...

imam 4 frendice koje su furale taj aparatić i bome im usne nisu ništa punije izgledale, mislim, možda se one vizualno čine punijima,ali njima se od aparatića nisu napumpale usne.

Pa učinilo mi se da je cilj da se usne "vizualno" čine punijima? Nije? Mea culpa, valjda.:ne zna:

jagodica_bobica
06.03.2008., 17:40
Hm. Ako neko već treba da me maltretira zbog savjeta datog sa najbojim namjerama, onda nek to bar bude postavljačica teme, kojoj je i upućen. Koliko primijeth, žali se na "kratke" usne, što je mene podsjetilo na to kako su moje usne izgledale prije aparatića. Pa pomislih, razmjena iskustava neće škoditi. A vi čitajte malo pažljivije i ne poskakujte bez razloga.

Moji su zubi bili sasvim ravni - problem nije bio u zubima, već u položaju vilica. Ortodont me nije poslao "psihiću", već lijepo objasnio šta aparatić može da uradi za mene. Što je i uradio. Usne NISU NAPUMPANE, kao što i rekoh, već su drukčije postavljene, normalno, zbog drukčijeg položaja vilica. Sada uglovi usana nisu više naglašeni i ne idu na dolje. Ali usne izgledaju kao normalne usne. Samo punije. Dakle, preporučila sam samo konsultaciju (koja je besplatna), a ako već gledaš cijenu, trebalo bi da uračunaš više faktora, tipa trajnost, jednokratnost...

Pa učinilo mi se da je cilj da se usne "vizualno" čine punijima? Nije? Mea culpa, valjda.:ne zna:

draga, sve 5. samo postavljačica teme nije spominjala da ima problem s položajem vilice, vrlo je jasno da ona jednostavno nije zadovljna punoćom usana. a što se tiče povezanosti posjeta ortodonta i psihijatra da si dovoljno jasno čitala shvatila bi da nisam implicirala da svatko tko ide ortodontu treba psihijatra već samo oni koji ga posjete zbog želje za punijim usnama(a nemaju problem sa zubima ili položajem vilice)
meni je drago da si ti sad zadovoljna i to je to.
over and out:closed:

TweetyZD
06.03.2008., 17:59
Čime se vi drage moje zamarate...Možda malo šminke i stvar rješena:ne zna:

Piggy
06.03.2008., 19:08
Mislim da ono što je prirodno uopće nije ružno, a te operacije su samo bacanje love, bolje platiti negdje ljetovanje i izbaciti pizdarije iz glave;).

Incongruity
06.03.2008., 21:46
da što se tiče povezanosti posjeta ortodonta i psihijatra da si dovoljno jasno čitala shvatila bi da nisam implicirala da svatko tko ide ortodontu treba psihijatra već samo oni koji ga posjete zbog želje za punijim usnama(a nemaju problem sa zubima ili položajem vilice)

Izvini, ali NISI U PRAVU. Ubaci termin "cosmetic dentistry" u bilo koji pretraživač ako već nećeš da vjeruješ na riječ da se ortodonti bave i izmjenama koje su isključivo estetske prirode. Vjerovato ćeš razmisliti o tome, nakon što desetak puta platiš po 100 eura da po tri mjeseca nosaš nešto što liči na ljubavni čin dvije kišne gliste. :W

biancha
07.03.2008., 09:41
Izvini, ali NISI U PRAVU. Ubaci termin "cosmetic dentistry" u bilo koji pretraživač ako već nećeš da vjeruješ na riječ da se ortodonti bave i izmjenama koje su isključivo estetske prirode. Vjerovato ćeš razmisliti o tome, nakon što desetak puta platiš po 100 eura da po tri mjeseca nosaš nešto što liči na ljubavni čin dvije kišne gliste. :W

ne mogu da se ne nadovezem...... prava estetska kirurgija znaci poboljsati nesto na sebi ali da se ne moze tako lako otkriti sto si tocno radio, ljudi primjete da si lijepsi ali ne mogu odrediti sto si mjenjao "na prvu loptu".... sve ove nakaze koje hodaju po gradu kao da zele svijetu poruciti: vidi me ja sam imala estetsku operaciju, imam para.... cilj estetike je da izgledas bolje ali PRIRODNO.... ako ja zelim mali prcasti nosic ali moja fizionomija lica ne odgovara toj ideji necu to uciniti vec prilagodit cu zelje sa fizionomijom.... isto je sa "prenapucanim" ustima, implatatima u obrazima i ostalim pizdarijama...

jagodica_bobica
07.03.2008., 18:06
ej, curo, ajde oladi. rekla sam ti već jednom,a opet moram ponavljati da ne čitaš dobro moje postove. ako ti misliš da ja nisam čula za "cosmetic dentistry" ja te ispravljam jer o tome sam jako dobro upućena.
otvori si temu "cosmetic dentistry" pa tamo čavrljaj o aparatićima i položajem vilica do mile volje, ovo je ipak tema-povećanje usana. cura koja ju je otvorila je sigurno mislila na povećanje nekim od metoda u ordinaciji plastične kirurgije, dakle- silikon, kolagen, restylan, masno tkivo ..something like that.

jagodica_bobica
07.03.2008., 18:13
nerabianca, ja dijelim moje mišljenje s tobom glede svrhe estetske kirurgije, no na žlalost većina cura misli baš suprotno. ono- ako si već povećam usne(sise) onda neću platiti da mi ih povećaju malo.. ja baš i bi da to bude minimalni zahvat koji će malo tko i primjetiti osim meni jako bliskih osoba. ona usta tipa severina, josipa pavičić, ciganović su mi za ispovraćat se. ja ne mogu vjerovati da ljudi plaćaju tolike pare da tako izgledaju:eek:
estetska kirurgija bi trebalo biti baš to- kirurgija u službi uljepšavanja, a ona često bude u službi pogrđivanja kod nekih ljudi. no, o (ne) ukusima se ne raspravlja:D

Incongruity
07.03.2008., 18:51
cura koja ju je otvorila je sigurno mislila ...

o, pa kupina_ je tvoj klon. Izvinjavamo se, ali mnogo mnogo mnogo se izvinjavamo.:D:D:D

Piggy
07.03.2008., 19:26
nerabianca, ja dijelim moje mišljenje s tobom glede svrhe estetske kirurgije, no na žlalost većina cura misli baš suprotno. ono- ako si već povećam usne(sise) onda neću platiti da mi ih povećaju malo.. ja baš i bi da to bude minimalni zahvat koji će malo tko i primjetiti osim meni jako bliskih osoba. ona usta tipa severina, josipa pavičić, ciganović su mi za ispovraćat se. ja ne mogu vjerovati da ljudi plaćaju tolike pare da tako izgledaju:eek:
estetska kirurgija bi trebalo biti baš to- kirurgija u službi uljepšavanja, a ona često bude u službi pogrđivanja kod nekih ljudi. no, o (ne) ukusima se ne raspravlja:D

Pamet u glavu!;)
Dobro promisli prije nego to učiniš. Samo stani pred ogledalom i pokušaj nadignuti gornju usnicu najmanje moguće, pa ćeš onda vidjeti kako i ona mikro nepreciznost mogu napraviti sranje. Nadam se da ćeš me poslušati, aj pliz.

jagodica_bobica
08.03.2008., 09:11
Pamet u glavu!;)
Dobro promisli prije nego to učiniš. Samo stani pred ogledalom i pokušaj nadignuti gornju usnicu najmanje moguće, pa ćeš onda vidjeti kako i ona mikro nepreciznost mogu napraviti sranje. Nadam se da ćeš me poslušati, aj pliz.

piggy, jel imaš ti neka osobna iskustva s poovećanjem usana? slušam...pričaj...
ma znam ja da je svaki zahvat rizičan, neki manje ,neki više, upravo zato i veličam samo jednu metodu povećanja usana,a to je ona masnim tkivom baš iz razloga što i najmanje moguće nepravilnosti ipak ne traju vječno..tj. mast se ipak apsorbira u tijelu.. već mi je kirurg sve objasnio i o opasnostima, nije to jedan od onih koji će sve napraviti da si kupi još jedne šuze. čak me je u potpunosti htio odgovoriti od svega, ono- neću to raditi, ne treba ti to, to su gluposti:confused:
ja osobno isto mislim da su to sve gluposti i da mi je pametnije da to ne napravim. al ozbiljno. no neki vrag mi ne da mira i tak si mislim kako bi mi još samo malo, malo punija usnica tak lijepo stajala:D

slatka22
09.03.2008., 16:25
bila s masnim tkivom ,perlenom i restilanom.ako koga zanima savjet nek se javi

chu-chu
09.03.2008., 23:18
evo ja odlucila povecat usnice (samo sprice dolaze u obzir, nikakvi umetci za sad) al sve ste popljuvale i sad nemam pojma sta od svega toga da dam uspricat :ne zna:

slatka22 ajd please reci ti svoje misljenje i savjet

slatka22
09.03.2008., 23:31
imas pm

Brančika
11.03.2008., 11:07
meni od svih umjetno usnatih estradnjača jedino sviđa uradak na gospodični pišek. a najgori slučaj mi je ona voditeljica vjekoslava bach. ona mi pak izgleda kao riba na suhom:cerek:

slažem se, gospodična pišek ima baš fino napravljene čubice. mislim da čak i josipa lisac ide povremeno na punjenje jer sam baš gledala neke njene sličke di malo ima punije usnice, pa malo više staračke valjda kad se razgradi, pa opet punije... ali jako fino napravljeno.
ja bih samo popisu groznih slučajeva uz vjekoslavu dodala i josipu pavičić... njoj je gornja usna s jedne strane deblja tj. grbava, a s druge normalna. šteta kaj je išla tak pretjerivati.

ja bih išla na restylane :cerek:

jagodica_bobica
11.03.2008., 13:15
[QUOTE=Brančika;13031764]slažem se, gospodična pišek ima baš fino napravljene čubice. mislim da čak i josipa lisac ide povremeno na punjenje jer sam baš gledala neke njene sličke di malo ima punije usnice, pa malo više staračke valjda kad se razgradi, pa opet punije... ali jako fino napravljeno.
ja bih samo popisu groznih slučajeva uz vjekoslavu dodala i josipu pavičić... njoj je gornja usna s jedne strane deblja tj. grbava, a s druge normalna. šteta kaj je išla tak pretjerivati.

:lol::lol::lol:
baš gledam ovu glupu Farmu i pitam se kako sam zaboravila dodati i Yosipu.. užas živi, ma ona mi je sva gadna, uzalud joj svi silikoni ovog svijeta.pokušavaš ju gledati u oči,a li pogled samo skače na usta.
da, ovo za lisicu sam i ja skužila,ali sam mislila da mi se učinilo..

jagodica_bobica
11.03.2008., 13:17
ja mora da sam nešto popila kada sam u prethodnom postu slučajno kliknula na ove koji pucaju od smijeha.. ne znam što mi bi. a sad- :lol:

Piggy
12.03.2008., 10:52
piggy, jel imaš ti neka osobna iskustva s poovećanjem usana? slušam...pričaj...
ma znam ja da je svaki zahvat rizičan, neki manje ,neki više, upravo zato i veličam samo jednu metodu povećanja usana,a to je ona masnim tkivom baš iz razloga što i najmanje moguće nepravilnosti ipak ne traju vječno..tj. mast se ipak apsorbira u tijelu.. već mi je kirurg sve objasnio i o opasnostima, nije to jedan od onih koji će sve napraviti da si kupi još jedne šuze. čak me je u potpunosti htio odgovoriti od svega, ono- neću to raditi, ne treba ti to, to su gluposti:confused:
ja osobno isto mislim da su to sve gluposti i da mi je pametnije da to ne napravim. al ozbiljno. no neki vrag mi ne da mira i tak si mislim kako bi mi još samo malo, malo punija usnica tak lijepo stajala:D

Nisam ih ja povećavala, ali znam par osoba koje su to išle raditi. Nije baš ugodno za viditi. Kad je nešto umjetno, vidi se. Stvarno kirurg mora biti prvorazredni umjetnik da bi to uradi kako bi to izgledalo prirodno. Kirurg s kojim se ti konzultirala djeluje mi kao jedan savjestan čovjek i drago mi j da još uvijek postoji takvih. Ako ti zaista nije to potrebno j bih ti toplo preporučila da to ne radiš, jer neće to više biti to. Osmijeh je nešto unikatno. Reci mi jeli taj tvoj kirurg maksilofacijalac?

jagodica_bobica
12.03.2008., 11:55
Nisam ih ja povećavala, ali znam par osoba koje su to išle raditi. Nije baš ugodno za viditi. Kad je nešto umjetno, vidi se. Stvarno kirurg mora biti prvorazredni umjetnik da bi to uradi kako bi to izgledalo prirodno. Kirurg s kojim se ti konzultirala djeluje mi kao jedan savjestan čovjek i drago mi j da još uvijek postoji takvih. Ako ti zaista nije to potrebno j bih ti toplo preporučila da to ne radiš, jer neće to više biti to. Osmijeh je nešto unikatno. Reci mi jeli taj tvoj kirurg maksilofacijalac?

aha, kužim.. ma i ja si nešto mislim da je to sve skupa nepotrebno..dobro mi je taj kirurg rekao da mi to sve skupa nije potrebno..
što se tiče njegovih specijalizacija, ja mu u potpunosti vjerujem..raspitala sam se dobro u tim liječničkim krugovima(spominjao se i ivo đepina i zambelli)., ali kad sam ga uguglala ovo je izašlo:
prof.dr.sc. Zdenko Stanec, spec. opće i plastične kirurgije, pročelnik Odjela za plastičnu, rekonstrukcijsku i estetsku kirurgiju,
KB Dubrava, Zagreb

chu-chu
12.03.2008., 12:35
piggy a koga bi ti preporucila?

Brančika
12.03.2008., 13:16
aha, kužim.. ma i ja si nešto mislim da je to sve skupa nepotrebno..dobro mi je taj kirurg rekao da mi to sve skupa nije potrebno..
što se tiče njegovih specijalizacija, ja mu u potpunosti vjerujem..raspitala sam se dobro u tim liječničkim krugovima(spominjao se i ivo đepina i zambelli)., ali kad sam ga uguglala ovo je izašlo:
prof.dr.sc. Zdenko Stanec, spec. opće i plastične kirurgije, pročelnik Odjela za plastičnu, rekonstrukcijsku i estetsku kirurgiju,
KB Dubrava, Zagreb

daj boba, nemoj me sad samu ostavit u tome... mi ćemo saznat di josipa lisac ide, pa će nam tam napraviti fino samo malo popunjeno, kak ona ima. :D

CosmaShiva
12.03.2008., 13:52
još nikoga, ama baš nikoga nisam vidjela sa napumpanim labrnjama a da lijepo izgleda.
to nikome ne stoji.samo kako oni na farmi izgledaju:lol: i onda si netko želi takve ćube.poremećeno.:bang:

biancha
12.03.2008., 15:07
još nikoga, ama baš nikoga nisam vidjela sa napumpanim labrnjama a da lijepo izgleda.
to nikome ne stoji.samo kako oni na farmi izgledaju:lol: i onda si netko želi takve ćube.poremećeno.:bang:

ako vidis napumpana usta znaci i da nisu dobro napravljena.... cilj je da izgleda prirodno a ne napumpano...

CosmaShiva
12.03.2008., 15:14
ako vidis napumpana usta znaci i da nisu dobro napravljena.... cilj je da izgleda prirodno a ne napumpano...

nema šanse da izgleda prirodno,zašto onda izgleda loše i kod holivudskih
zvijezdi koji idu tamo usne srediti kod najboljih stručnjaka s nekim velikim iskustvima.
naravno, ne velim da naši doktori nisu dobri.

biancha
12.03.2008., 15:20
nema šanse da izgleda prirodno,zašto onda izgleda loše i kod holivudskih
zvijezdi koji idu tamo usne srediti kod najboljih stručnjaka s nekim velikim iskustvima.
naravno, ne velim da naši doktori nisu dobri.

zato sto lova cini sve pa tako ako odredena holivudska diva pozeli jos i jos i jos silikona perlyna...esteticari ce sve uciniti za lovu bez obzira sto ne bi trebalo...

jagodica_bobica
12.03.2008., 15:27

ja ne mislim da je tako. problem je u tome što mi samo uočavamo na teveu one ćube koje su tako nakaradne pa stječemo lažan dojam da se usne ne mogu operirati,a da izgledaju prirodno i da ne zauzmu pola face. poanta je da neki pacijenti dolaze sa zahtjevom da im se usta poduplaju umjesto da samo malo odskoče od prirodnog stanja stvari. ja na svoj sadašnji oblik i veličinu usana uopće ne bi htjela neke pune usne. da sam se rodila s takvima, super,ali ovako nisam za tako ogromne promjene koje u potpunosti mijenjaju izgled lica. ja bi samo maaaalo punije usne:cerek:

brančika, ja se brzo predomišljam, tako da- ne brini:mig:

Brančika
12.03.2008., 20:02

pa ovdje nitko nije rekao da si želi takve čube :ne zna:

recimo, doktorica koja ima dermatološku kliniku kod koje moja mama ide na MDA ima restylan ili kaj već u čubama i to se uopće ne kuži - tj. ne kuži se da je išta prčakala po njima.
tek kad sam vidjela slike prije i poslije vidjela sam da joj sada usne izgledaju malo punije i baš lijepo naspram njenih prirodnih. pumpani efekt - nikako. čak da je još stavila, ne bi se kužilo.
tako da znam da nisu svi skloni pretjerivanju.

a to kaj ti to nisi vidjela ne znači da ne postoji, jel.

Piggy
12.03.2008., 20:50
KB Dubrava, Zagreb

Aj dobro je da se ti obratila stručnjaku, jer u našoj državi ima masu onih koji obavljaju "usput" estetske zahvate.

NinaLady
06.04.2008., 18:00
pa ovdje nitko nije rekao da si želi takve čube :ne zna:

recimo, doktorica koja ima dermatološku kliniku kod koje moja mama ide na MDA ima restylan ili kaj već u čubama i to se uopće ne kuži - tj. ne kuži se da je išta prčakala po njima.
tek kad sam vidjela slike prije i poslije vidjela sam da joj sada usne izgledaju malo punije i baš lijepo naspram njenih prirodnih. pumpani efekt - nikako. čak da je još stavila, ne bi se kužilo.
tako da znam da nisu svi skloni pretjerivanju.

a to kaj ti to nisi vidjela ne znači da ne postoji, jel.

Znaš li možda gdje je ona to radila?

keya_fr
06.04.2008., 18:11
ja jos nikad u zivotu nisam vidjela zenu koja je postala ljepsa s povecanim usnicama. sve postanu odvratno vulgarne. pogledajte samo moricku kako se unistila :eek:

NinaLady
06.04.2008., 21:15
ja jos nikad u zivotu nisam vidjela zenu koja je postala ljepsa s povecanim usnicama. sve postanu odvratno vulgarne. pogledajte samo moricku kako se unistila :eek:

To su žene koje vole ići u krajnost, ali ja mislim da mene ni ostale cure ovdje ne zanimaju usne tipa Nina Morić ili Severina, nego usne koje su blago popunjene i na kojima se ne vidi da su operirane... primjer vam je ona glumica koja glumi Meredith Gray u Uvodu u anatomiju... trebalo mi je dosta epizoda da to skužim....barem mi se čini...

plavo nebo
09.04.2008., 09:14
Povećala sam usne kolagenom i pre zadovoljna sam, napravila sam to prije 8 mj i još uvijek su blago popunjene. Izgledaju prirodno i nisam dobila ni jedan loš komentar. Tko me od prije ne zna nikada ne bi rekao da su povečane na taj način jer stvarno izgledaju prirodno. Oporavak je trajao 2-3 dana dok nije splasnula oteklina al samo sam taj dan ostala doma... Tko želi povecati usne preporučila bi neka stavi kolagen al mora se pripremiti na 15min strašne boli al isplati se... :top:

electric_barbarella
09.04.2008., 10:06
a jesi probala taj problem riješiti smijanjem? izbijanjem pošalica i šala? zafrkancijom?

ma je da, hodam ulicom ili se vozim u tramwaju i kesim se ko budala na prolaznike :rolleyes: djizs,inteligentnih li pitanja :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

jagodica_bobica
09.04.2008., 12:48
Povećala sam usne kolagenom i pre zadovoljna sam, napravila sam to prije 8 mj i još uvijek su blago popunjene. Izgledaju prirodno i nisam dobila ni jedan loš komentar. Tko me od prije ne zna nikada ne bi rekao da su povečane na taj način jer stvarno izgledaju prirodno. Oporavak je trajao 2-3 dana dok nije splasnula oteklina al samo sam taj dan ostala doma... Tko želi povecati usne preporučila bi neka stavi kolagen al mora se pripremiti na 15min strašne boli al isplati se... :top:

jel bi bio problem da staviš svoju slikicu..samo usana pa da vidimo kako to izgleda?:moli:

laraplominska
23.04.2008., 08:42
Da li si jagodica povećala usne ili neka druga cura sa topica? Ja bi isto....ali me strah, voljela bi da ni moji najbliži ne primjete...što će biti nemoguće s obzirom da natečenost prati zahvat....

franceska
23.04.2008., 10:42
Osim vlastitog masnog tkiva moze se staviti Perlin, Restalyn koji se takoder apsorbiraju u okolno tkivo kroz 6 mjeseci do godinu dana... Znam da dobro rade u Poliklinici Eljuga ( 2 prijateljice su stavile Restalyn u zadnja 3 mjsc. kod njih) a cjena ovisi o kolicini koja se injektira.... prosjek je 500e ( gornja usna)

poliklinika Eljuga:top::top::top:

i moje frendice bile tam na restilanu..prezadovoljne, kako frofesijonalnošču tako i zgodnim mladim dotorom koji to radi:D

Einherjer
23.04.2008., 11:04
Uz uvodnu ogradu da ja nemam nista a priori protiv estetskih zahvata, vazno je biti sebi lijep i samopouzdanje je dobra osobina, ali te kolagenske usnice su fakat ruzne.
Meni osobno, razumije se. Kuze se na kilometar, svatko tko drugacije kaze zavarava se. Meni nema bas niceg ocaravajuceg u slici ama bas bilo koje koke na bilo kojoj reklami cije usnice izgledaju napumpano, s malim razlikama u velicini. Sve su mi nekako svedene na isti nazivnik, lice na patkice

Ja znam da ovo nije odgovor na pitanje postavljacice threada, ali svejedno :)

Pogledaj, molim te, sve te swarowski/dior/revlon/nova TV cube sa sprance u krupnom planu i stajaznam, reci nije li ti draza neka tvoja osobnost, to sam sto sam gard, sam protiv svijeta, glavom kroz zid :cerek:
Mislim, kad vidim malu gornju usnicu na nekome nije sad nesto od cega se budim s nocnom morom. Prilicno sigurno izgleda bolje od kolagenske cube iz serijske proizvodnje.

Jakuti
23.04.2008., 13:04
zašto žene povećavaju gornju usnu ili obje ali gornju više pa izgledaju kao patke??? da li je vama to zaista lijepo??? meni osobno je tragikomično i takva usta su mi odbojne, te kako kaže moja teta - te usne nisu da bi ih se ljubilo, one imaju drugu svrhu!-
ja imam prirodno zasita velike usne no to prirodno izgleda ovako: donja usnica je veća od gornje! i svaka prirodno velika usta izgledaju tako.
molim vas neka mi netko objasni zašto žene kada povećavaju usne traže izgled patke?

p.s. ovo nije nikakvo vrijeđanje već činjenica! zato tražim objašnjenje! kao primjer ću navesti - severinu, ivanu vrdoljak, tanju dragović, melanie griffith, josipu pavičić yo, nina morić i brojne druge patkice.

evelyn
23.04.2008., 13:15
To se i ja pitam:ne zna:

kika123
23.04.2008., 13:44
cure, vidim da nitko nije spomenuo jos jednu metodu povecanja usana....zove se lip lift ili izvrtanje rubova usana ili bardotizacija...nista se ne ubrizgava vec se doslovno podigne prironi rub usana (tj.skrati prostor izmedu nosa i usana)...
evo tu pogledajte otprilike
http://www.angelfire.com/my/liplift/
u hrv to rade dr.Ostojić i dr.Maletić
http://www.poliklinika-arcadia.hr/estetsko-oblikovanje-usana.html
kosta 3 - 4000 kn
meni osobno jedino to pada na pamet sto se tice povecanja usana jer samo zelim da su malo vise, a i nema nekih komplikacija...

srebrna_zvijezda00
23.04.2008., 15:30
Hvala Bogu,imam pune usne,pa nemam tih problema... Ali to niti nije strašan problem... Kako god da je, prirodne usne su ljepše od napuhanih... Pogledajte npr. Seve! OGAVNO!

lotus_flower
23.04.2008., 17:12
cure, vidim da nitko nije spomenuo jos jednu metodu povecanja usana....zove se lip lift ili izvrtanje rubova usana ili bardotizacija...nista se ne ubrizgava vec se doslovno podigne prironi rub usana (tj.skrati prostor izmedu nosa i usana)...

Bože mi oprosti, ali žena sad izgleda kao da je rođena sa tzv zečjom usnom, još gore! :flop:
Ni ja nisam nikad vidjela ženu s povećanim usnama a da izgleda ok i prirodno, ali možda sam vidjela samo loše primjere, ne znam :ne zna:

jagodica_bobica
23.04.2008., 19:29
Da li si jagodica povećala usne ili neka druga cura sa topica? Ja bi isto....ali me strah, voljela bi da ni moji najbliži ne primjete...što će biti nemoguće s obzirom da natečenost prati zahvat....

ja nisam. kako je krenulo, čini se da ni neću. mrzim igle i sve opasne metode s nekim umjetnim materijalima. jedino mi je prihvatljiva metoda vlastitim masnim tkivom, ali njen učinak prekratko traje. previše muke za premalo zadovoljstva iliti "previše kajanja za taako malo j.....":lol: sve usne koje su mi na vrhu liste najljepših usana su, moram priznati, ipak prirodne:mad:

* Ling *
23.04.2008., 20:35
i ja sam planirala napravit povećanje gornje usne, naravno ne sa silikonom
nikakav hir nije bio u pitanju, već to što mi je gornja usnica pre pre tanka u odnosu na donju i fakat me to počelo smetat
ma smeta me odavno, al u zadnje vrijeme sve više
al opet postoji problem, nos mi je spušten, ak me kužite što hoću reći
moja fizionomija lica je slična onoj od Penelope Cruz
evo slika http://imagecache2.allposters.com/images/pic/73/039_44797~Penelope-Cruz-Posters.jpg

i sad meni to sve bed skupa radit jer ne bi tila da mi gornja usnica skoro pa dodiruje nos :)
moram dobro o svemu još razmislit, planiram sad na razgovor kod doktora pa ćemo vidit šta će reći

jagodica_bobica
23.04.2008., 21:04
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/73/039_44797~Penelope-Cruz-Posters.jpg[/url]

i sad meni to sve bed skupa radit jer ne bi tila da mi gornja usnica skoro pa dodiruje nos :)
moram dobro o svemu još razmislit, planiram sad na razgovor kod doktora pa ćemo vidit šta će reći

pa čuj, ako imaš sličnosti sa dotičnom, zbilja ti ne treba nikakva operacija:D

* Ling *
23.04.2008., 21:26
sve je slično osim gornje usnice :)
moja je fakat pretanka u odnosu na donju
i sad kad nju gledam, njoj je to ok kak joj je gornja usnica puna ko i donja
ma ne znam više ništa
samo znam da non stop podižem gornju usnicu da mi bude u razmjeru sa donjom
postalo mi je to prenaporno, ne da mi se više :) hoću povećanje !!!!!!!! :)

jagodica_bobica
24.04.2008., 16:32
sve je slično osim gornje usnice :)
moja je fakat pretanka u odnosu na donju
i sad kad nju gledam, njoj je to ok kak joj je gornja usnica puna ko i donja
ma ne znam više ništa
samo znam da non stop podižem gornju usnicu da mi bude u razmjeru sa donjom
postalo mi je to prenaporno, ne da mi se više :) hoću povećanje !!!!!!!! :)

ma možda briješ bezveze. meni je puno ljepše kad je gornja veća od donje.
pošalji mi sličicu pa ću ti ja reći da li ti treba operacija ili ne :D

jagodica_bobica
24.04.2008., 16:33
ma možda briješ bezveze. meni je puno ljepše kad je gornja veća od donje.
pošalji mi sličicu pa ću ti ja reći da li ti treba operacija ili ne :D

zabunila sam se..htjedoh reći da mi je ljepše kad je donja veća od gornje.:mig:

plavo nebo
28.04.2008., 10:51
Kada sam isla povecavat usta doktor mi je rekao da je prirodno da je donja veca od gornje i on nikako ne pristaje na obrnutu soluciju...
Usne od Seve i ostalih gore poznatih su silikonske i zato izgledaju grozno a jos kada se desi da ti gornja pobjegne kao josipi :rofl:
A ova gore slicica koja je bila na liftu osta je isto jadna, pa zena izgleda puno gore nego prije :bonk:

The White Rabbit
28.04.2008., 11:32
na kojima se ne vidi da su operirane... primjer vam je ona glumica koja glumi Meredith Gray u Uvodu u anatomiju... trebalo mi je dosta epizoda da to skužim....barem mi se čini...

:rofl: ajme primjera. To je ona što uvijek drži onak balavo raspljackanu njupalicu, ko da će sad počet cmizdrit?:rofl:
Ako to tako izgleda, hvala ja ne bih.:eek:

Skittle
28.04.2008., 12:00
:rofl: ajme primjera. To je ona što uvijek drži onak balavo raspljackanu njupalicu, ko da će sad počet cmizdrit?

i ja mrzim tu picu, izgleda kao ružna blizanka Fergie iz Black Eyed Peasa

.. ja ne bih htjela podebljat usne nego produljit.Jel' se to može? :raspa:

*jezebel*
29.04.2008., 17:30
a jel' koja podebljala stidne usne? onak'... malo injektirat' da budu nasusurenije? :D

:rofl:

The White Rabbit
30.04.2008., 08:22
i ja mrzim tu picu, izgleda kao ružna blizanka Fergie iz Black Eyed Peasa

.. ja ne bih htjela podebljat usne nego produljit.Jel' se to može? :raspa:

http://www.pic4ever.com/images/funny.gif aj molim te, kad ideš to radit, povedi i mene sa sobom. Ja bi svoje proširila.:D

The White Rabbit
30.04.2008., 08:24
u hrv to rade dr.Ostojić i dr.Maletić
http://www.poliklinika-arcadia.hr/estetsko-oblikovanje-usana.html
kosta 3 - 4000 kn
meni osobno jedino to pada na pamet sto se tice povecanja usana jer samo zelim da su malo vise, a i nema nekih komplikacija...

:eek::eek: zašto bi itko htio umjetno napravit zečji gubec?? izgleda grozno.:ne zna:

ssanja
01.05.2008., 20:13
Moja seka prije par mjeseci povećala je gornju usnu aquamid-om. Ajd´tak-tak!
Nije pretjerala,ali...jedno veče smo se opile k´o zvjerčice,probudile se ujutro mamurne(naravno) i otečene. Onak´klasika: oči kó buljoš,podočnjaci do koljena...

...a njena gornja usna:eek::eek: - skoro dvostruko veća nego inače(povećana)!! Otekla toliko da se vidjelo zubno meso, onako fuuuj!!!!

Zato cure pamet u glavu : ako povećate usne,obločete se, potrudite se da vas sljedeće jutro NITKO ne vidi.

Išla je na konzultacije kod liječnika koji je to radio,on je samo slegnuo ramenima u stilu "događa se,to je samo mala alergijska reakcija" .:rolleyes:

sofyia1707
16.06.2008., 08:04
vidjela ovu temu...razmišljala i ja o povećanju (blagom,prirodnom) gornje usne..a kad sam pročitala ovo sve, neznam što da vam kažem..
mislim da je najmanje zlo ovo sa hijaluronskom kiselinom ...
gledala par puta emisiju na Novoj gdje prikazuju operacije kod nas - baš je bila emisija o povećanju usana injekcijama i to kod dr.Zambellija (iz Rijeke?). Zna li netko više o njemu, imate li iskustava s njim?

rebecca brandon
16.06.2008., 10:54
sofia nemoj se zezati s tim. nema popravka nakon zahvata vjeruj mi. jedini kirurg koji ti neće muljati i samo tako pristati je dr. Stanec iz zg.
razgovaraj s njim. svi drugi misle samo kako bi se naslikavali po tv-u i da odrade što više poznatih faca.

Hannah 3
16.06.2008., 15:06
ja sam prije 13 godina diskretno povecala usta tekucim silikonom,nebitno kod koga,ionako se vise ne koristi.nikakvih problema nikad nisam imala,vecina ljudi ni ne skuzi da imam silikon,dok ja to sama ne kazem.nista me nikad nije bolilo,nemam kvrzice,oblik je super,taman.vjerujem da ima zena koje su sa silikonom imale problema,ali moje iskustvo je pozitivno.cak mi je drugi kirurg kod kojeg sam isla zbog neceg sasvim desetog,godinama kasnije rekao da je super napravljeno.drago mi je da sam to tada napravila,jer sam sad starija i opreznija,pa bi se teze odlucila,a fakat ok izgleda.necu stavljat fotku i izlagat se tome da me netko prepozna ili da ljudi komentiraju moja usta.samo sam htjela reci da silikon ne mora biti los.ovisi kak je napravljeno.par puta mi se desilo da me pas u igri lupio zubom ili glavom u usnicu ili tak neka povreda-ipak ga imam13 godina-ali nikakvih problema nisam imala.ipak,s obzirom da neki imaju problema sa silikonom,ja bi iz opreza radije preporucila neku drugu metodu,ali posto nema druge TRAJNE metode,mislim da cijela stvar nije vrijedna truda.ja se ne bi svakih 6mj.pikala,to mi je nekakvo nepotpuno i relativno bolno rjesenje.ja sam htjela trajnu promjenu,ali dovoljno diskretnu da izgledam ok i sa 50 godina,znaci,nista upadljivo.

malena26
08.10.2008., 13:45
dajte ljudi, tu razbijate glavu kako vam usne nisu jednake. dajte pogledajte moje, i onda mi recite da vaše nisu lijepe ili lijepše od mojih.

http://img530.imageshack.us/img530/9914/ustako2.th.jpg (http://img530.imageshack.us/my.php?image=ustako2.jpg)http://img530.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

miseducata
08.10.2008., 15:04
dajte ljudi, tu razbijate glavu kako vam usne nisu jednake. dajte pogledajte moje, i onda mi recite da vaše nisu lijepe ili lijepše od mojih.

hmm...je,gornja usna ti je skoro pa nepostojeća..al nemoj usne gledat tako ka zasebnu cjelinu nego gledaj kako se tvoje usne uklapaju u cilu tvoju facu..ako imaš lipo lice,oči,stvarno misliš da će neko reć-je,ona je ružna jer ima tanku gornju usnu????:ne zna:

eh da,a šta je s punjenjem usana salom il slično?al to nije bolje od tih kemija raznoraznih? ako neko ide već na povećavanje,al nije bolje da mu ubrizgaju nešto prirodno nego umjetno??? :misli:

jagodica_bobica
09.10.2008., 17:42
hmm...

eh da,a šta je s punjenjem usana salom il slično?al to nije bolje od tih kemija raznoraznih? ako neko ide već na povećavanje,al nije bolje da mu ubrizgaju nešto prirodno nego umjetno??? :misli:

bolje u smislu svođenja eventualnih komplikacija na minimum, da.
ali, rezultati nisu trajni.. usnice se ispušu za oko 6 mj do godine dana jer se masno tkivo resorbira u tijelu..

malena26
10.10.2008., 10:52
hmm...je,gornja usna ti je skoro pa nepostojeća..al nemoj usne gledat tako ka zasebnu cjelinu nego gledaj kako se tvoje usne uklapaju u cilu tvoju facu..ako imaš lipo lice,oči,stvarno misliš da će neko reć-je,ona je ružna jer ima tanku gornju usnu????:ne zna:

:misli:

mene to previše ne muči, jer baš kao što kažeš. imam lijepo lice, oči, nos, sve. jedino to sa usnama. al se u cjelini to i ne primječuje. vidi se, naravno, al nije to toliko bitno. tak da, cure nemojte se sa tim mučiti. niko nikad nikome nije došao i rekao- i gle, imaš ružne usne. zato jer uvijek imaš nešto drugo što obriše taj mali nedostatak. vjerujte mi.

pcelicaizubic
12.10.2008., 15:14
pa an ovim slikama s tim rezanjem se doslovce vidi rez,hm.na prvom linku.po meni onda najprirodnije masnim tkivom svojim

Kamena
12.10.2008., 18:18
Bok cure!

Sudeći prema svim ovim komentarima, najbolje bi ti bilo-
više se smijati :) Meni pali :mig:

bambi11
12.10.2008., 20:11
Možda neki zahvati ispadnu ok, ali curke ste vidle Ninu Morić, izgleda ko vanzemaljac, one usnice joj jako nagrđuju facu... pa naša seve nacionale, neznam dal ima prirodne al su užas usta kad se nasmije pa se izvrnu prema gore ajme meni...možda je bila na taj gore spomenuti zahvat

kaj se ne mogu vizualno povećat usne kakvim sjajilima isl, jer meni ove gore ženske sAmo radi usana izgledaju bljack, aj dobro sevka me iritira i glazbenim uratcima, al ju ne slušam pa..

Spomenka
15.10.2008., 19:09
Bok cure!

Ja nigdar ne bih tak nekaj delala na sebi! To je čisto preseravanje!

:jumping: :jumping: :jumping: :jumping:

Shokata!
31.10.2008., 16:17
pozz cure, ja imam drukčiju želju... ja bih samo htjela povećati donju usnu, jer bi mi se super uklopilo sa gornjom, samo da mi je donja malo veća, kao kad napućite usne... mislim da to ne bi trebalo ispasti ružno, jer se uvijek problemi ističu kod gornje usne, kako promijeni prirodni oblik i tako dolazi do onih pačjih i ribljih usta... što mislite o zahvatu samo donje usne i koje bi tu rješenje moglo biti okey?

Hannah 3
31.10.2008., 22:03
meni je bila tanja samo gornja,al mi je mrvicu i donju,zbog simetrije.mislim da ti se kuzi ak je samo jedna napravljena.pogotovo iz profila.
osim ako je zahvat tako minimalan da se i ne vidi,a u tom slucaju ga vjerojatno nema potrebe ni raditi.
a pacji i riblji oblik dolazi ak nije dobro napravljeno.ja nemam nikakav zivotinjski oblik,nego normalan.

Shokata!
01.11.2008., 10:10
ajoj... nema mi nego da odem nekom doktoru i njega pitam. imam lijep oblik usana samo što su tanke i hoću deblje. :( je li možeš molim te staviti sliku usana prije i poslije? ili barem poslije ako nemaš prijašnju... baš bi voljela vidjeti kako ti je ispalo... :)

nolla1
06.11.2008., 23:07
sutra idem povećati gornju usnicu sa Esthelisom. to je nešto novije u Hrvatskoj, sadrži hijaluronsku kiselinu i trebalo bi trajati najmanje 6 mjeseci! dobit ću injekciju da mi područje oko usana utrne ali doktor je rekao da će svejedno malo boliti:horor:
držite mi fige da ispadne dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shokata!
09.11.2008., 12:43
sutra idem povećati gornju usnicu sa Esthelisom. to je nešto novije u Hrvatskoj, sadrži hijaluronsku kiselinu i trebalo bi trajati najmanje 6 mjeseci! dobit ću injekciju da mi područje oko usana utrne ali doktor je rekao da će svejedno malo boliti:horor:
držite mi fige da ispadne dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ii? kako je ispalo?

nolla1
09.11.2008., 21:02
prezadovoljna sam. skoro nisam ni osjetila dok mi je doktor radio, gledala sam u ogledalo i govorila mu gdje da stavi. prezadovoljna sam kako je ispalo. sad mi je plavo i bit će još nekoliko dana ali kad stavim sjajilo ni ne vidi... šteta što nije trajno!! al barem sad znam kako izgledam s tim tako da mogu sa sigurnošću reć da ću opet kad se ovo apsorbira!:)

aleta
10.11.2008., 15:30
prezadovoljna sam. skoro nisam ni osjetila dok mi je doktor radio, gledala sam u ogledalo i govorila mu gdje da stavi. prezadovoljna sam kako je ispalo. sad mi je plavo i bit će još nekoliko dana ali kad stavim sjajilo ni ne vidi... šteta što nije trajno!! al barem sad znam kako izgledam s tim tako da mogu sa sigurnošću reć da ću opet kad se ovo apsorbira!:)
a koliko je koštalo? ajde stavi neku slikicu, pa izreži samo usnice ko ova cura prije tebe da vidimo..:top:

Exclusive
19.11.2008., 00:00
Bok cure!

probaj od diora lip maxsimizer, na foru je sjajila i malo pecka kad ga staviš, al nakon 2 tjedna se vidi razlika i usnice zbilja izgledaju bolje(kod mene bar), cijena je cirka 180kn:bonk:

Shokata!
20.11.2008., 20:15
probaj od diora lip maxsimizer, na foru je sjajila i malo pecka kad ga staviš, al nakon 2 tjedna se vidi razlika i usnice zbilja izgledaju bolje(kod mene bar), cijena je cirka 180kn:bonk:

ma kako misliš vidi se razlika nakon 2 tjedna, pa ne povećaju se valjda same usne i kad ne staviš budu bujnije...? ili to samo kada staviš?

Mayalenna
25.09.2009., 23:03
Cure što se tiče izvtanja usana,bila je moja sestra kod dr.Ostojića sada je potpuno unakažena,prošli smo nakon zahvata cijeli pravi pravcati pakao sa njom,jedva joj je kirurg u Austriji sredio malo usne,no sada nikako nisu lijepe-unakažene su,pročitajte opširnije na podforumu Kozmetika,tema Estetska kirurgija.Budite molim vas oprezne,sebi najbitnije,volite sebe,sve ispitajte jer se oni u slučaju komplikacija ograđuju papirom govoreći da ste za sve nuspojave znali..:(

djevojka
04.05.2010., 07:27
Bok cure! Imam kupon za povećanje usnica hijaluronskom kiselinom, pa prodajem jer mi ne treba. Za sve info se možete javiti na mail minahelad@gmail.com. Pozz!

seronjaa
04.05.2010., 09:01
šta fali tankim usnama?

http://schlicken.blogsome.com/images/skinnymodel.jpg

http://www.topnews.in/light/files/Heidi-Klum1.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_rSA9SVWw60w/Scjg9JbONgI/AAAAAAAABx0/oHYznFpugy4/s400/nikki+lips+1.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_Zs9nNlwuDUI/Shjp9tzoFsI/AAAAAAAAC5E/LbGVr-RKPqo/s400/nicole+kidman+lip+augmentation+injection.jpg

pa nije fora da svi hodaju okolo ko anđelina ili severina.. :/ pa na šta to tek liči.,.

tanke usne su prirodnije i ljepše od jako debelih..ok..najbolje su neke osrednje.. al ono..
a u tim svim operacijama ima tolko nuspojava,da na kraju bolje da se ništa ni ne radi..meni bi bilo žao da promjenim neki dio svog tijela, a na kraju mi se stvaraju grudice ili ko zna šta..pa se moram još 100 put operirati

a usne su nekako posebno osjetljiv dio tijela..nisu to noge ili nešto..pa to je baš tank koža..a kako ta tanka koža može reagirat kad ju natrpaš?! nekako zamišljam kako usne pucaju po šavovima kad nešto ušpricaš u njih..i kakav je to osjećaj polijje? npr. ljubit se, jesti itd.. :/

Omaha
04.05.2010., 20:04
Pumpanje usana je još jedan dokaz kako Rimsko carstvo umire.
Sad su u trendu kmice koji ne bi bili to što jesu bez debelih usta. Ali...bijela žena s pumpanom gubicom....prestrašno!!!

sugababe156
28.05.2010., 01:41
Jako davno sam gledala neku estetsku operaciju gdje su tipu sredili klempave uši pa su taj izrezani dio ugradili u usnice. Da li netko zna nešto o tome?

seronjaa
29.05.2010., 09:14
Jako davno sam gledala neku estetsku operaciju gdje su tipu sredili klempave uši pa su taj izrezani dio ugradili u usnice. Da li netko zna nešto o tome?

ne..al znam nešto o pumpanju sala iz dupeta u stomaka u sise, i pravljenju kurca od kože sa podlaktice :D

al ček..koji materijal iz uha se može koristit za usne? mislim, nema tu sala ili nečeg..to je koža

sugababe156
29.05.2010., 09:25
Mislim da je bila riječ o hrskavici, ali više nisam sigurna. Zato i pitam. Samo jednom sam uopće vidjela da to spominju. :ne zna:

seronjaa
29.05.2010., 11:30
Mislim da je bila riječ o hrskavici, ali više nisam sigurna. Zato i pitam. Samo jednom sam uopće vidjela da to spominju. :ne zna:

hrskavica u usne :bljak: nadam se da si krivo čula..jebote, hrskavica je tvrda, usne trebaju bit mekane

BrokeBM
29.05.2010., 11:31
:eek: :horor:
hrskavica u usnice? :eek:
jesi li sigurna

sugababe156
29.05.2010., 11:52
Nisam. Zato i pitam. Samo se sjećam da su njegove usne bile jedne od rijetkih umjetnih koje su mi se svidjele. :ne zna:

A što se tiče onih punjenih vlastitim salom... Zar nema Renata Sopek tu verziju? Meni se njene baš i ne sviđaju.

LotusBlossom
29.05.2010., 12:49
uh ja imam prilično tanke usne. malo me strah operacija i svega, ali zato natrackam ovaj serum http://a248.g.akamai.net/7/248/8278/20090825030051/www.sephora.com/assets/dyn/product/P133305/P133305_hero.jpg i hrpu baby pink sjajila pa to i liči na nešto :p

superacika
04.02.2011., 15:46
Ovo je tema za one koji žele veće usnice a ne za one koji se preseravaju sa svojim savršenim usnicama i šire strah.
Ugl cure,one koje ste imale hrabrosti i otišle na par pikica kažite otprilike cijenu.
A ne ovo na privat,niste fora ;)
Ovih dana idem na operaciju nosa te na proljeće namjeravam napravit "nova" usta,već sam probala kod Markovine na Pantovčaku-200e gornja usnica no splasnulo mi je kroz mjesec dana ;(
Sviđaju mi se ove solucije od max godinu dana trajnosti no svi mudro šute gdje rade svoje sexy usnice

Lilly Vanilly
10.02.2011., 00:34
Ovih dana idem na operaciju nosa te na proljeće namjeravam napravit "nova" usta,već sam probala kod Markovine na Pantovčaku-200e gornja usnica no splasnulo mi je kroz mjesec dana ;(
Sviđaju mi se ove solucije od max godinu dana trajnosti no svi mudro šute gdje rade svoje sexy usnice

Same here... Prvo moram srediti nos pa iza gornju usnicu. Malo sam švrljala i čitala postove, čini mi se da je sveopće mišljenje nipošto stavljati silikone već hijaluronsku kiselinu. Ma šteta da traje svega 6mj pa treba ponavljat postupak... Jel ima itko ko je to već uradio uz superaciku pa bi mogli reči kod koga/cijenu, možda fotku postat? Može i privatno...

V element
10.02.2011., 14:58
uh ja imam prilično tanke usne. malo me strah operacija i svega, ali zato natrackam ovaj serum http://a248.g.akamai.net/7/248/8278/20090825030051/www.sephora.com/assets/dyn/product/P133305/P133305_hero.jpg i hrpu baby pink sjajila pa to i liči na nešto :p

Ni nemoj ići na operaciju, jer zašto? Tko je taj koji određuje da su debele usne ljepše od tankih? To je obična moda, možda će za 5 g biti obratno i kaj onda ćemo ih svi stanjivati:confused:

Kenona
10.02.2011., 17:00
Nisam sve čitala pa ne mogu ni puno pametnoga reći, ali bih se osvrnula na par zadnjih postova. Vidim da ima cura koje planiraju prvo nos srediti, pa usne, pa uši pa prste na nogama... :mig:
Mislim čemu, zar mislite da ćete stvarno nakon toga postati zadovoljne sobom i nećete željeti više ništa sređivati?
I da se razumijemo- ja imam krivi nos koji bi eto sredila, ali se baš ne usudim zbog bolova. A sredila bi i usne jer su mi pretanke (za današnje kriterije :rolleyes: ) ali to bi onako, u mašti. Mislim, stavljat' neki drek u sebe i izgledati kao da me netko prebio na mrtvo ime pa mi čuba natekla.... Ne. A-a.
Jer čisto sumnjam da bi mi se nakon toga desili neki klikovi u mozgu i da bi počela prštati zadovoljstvom i samopouzdanjem nakon toga.

Voljela bi vidjeti neke slikice, onih koji već jesu nešto napravili :ne zna: :estetski voajer:

Kenona
10.02.2011., 17:06

:rofl:

Wow, kako si ti super.
Ti dođeš na temu o bolestima i pišeš kako si baš bila kod doktora i super si zdrava i cijela obitelj ti je zdrava i svi prijatelji naravno? :confused:

Isprika zbog offa.

Lilly Vanilly
11.02.2011., 01:35
Voljela bi vidjeti neke slikice, onih koji već jesu nešto napravili :ne zna:

I ja bih voljela vidjet slikice onih koji su stavili filere hijal. kiselinom. :cheer:

gligora
19.02.2011., 18:30
......malo razmislila,malo pročitala i
...... na kraju gotova za 15.minuta...trajalo kraće od kave...

Stavila hijaluronsku kiselinu u gornju usnu (o.5.mililitara)
Zahvat je bezbolan,jednostavan,brz,
usna mi je sad iste veličine kao i doljnja, skoro su simetrične,
inače mi je gornj bila skoro neprimjetna.
Savršeno sam zadovoljna.:cerek:
Toplo preporučan polikliniku "Labar" i Dr Labar u Zadru!:top:
I zaboravila sam napomenut da je ovo totalna navlakuša.....jako sam zadovoljna.....samo ne znam kako skupit lovu za sljedeći put.
P.S.ovo je jedini zahvat koji imam,da ne bi ispalo da sam neka "silikonska frikuša"

sugababe156
19.02.2011., 20:13
usna mi je sad iste veličine kao i doljnja, skoro su simetrične,
inače mi je gornj bila skoro neprimjetna.

Zar ne bi gornja usna trebala biti za jednu trećinu manja od donje?

gligora
20.02.2011., 15:30

"Ne znam" kako bi "trebalo biti" al ja stavno imam mala usta i još k tome gornja je bila skoro nevidljiva,još je uvijek je manja gornja ali za nijansu.
Meni se sviđa i zapravo nitko nije skužio razliku osim mojih frendica koje su znale da razmišljam o povečanju.....pa su vidjele razliku znači zahvat je napravljen ukusno,decentno i izgleda sasvim prirodno.

sugababe156
21.02.2011., 09:21
Koliko si platila?

Danas na Kolektivi ima neka akcija i uz kupon, mislim da u Poliklinici MM košta 2050 kn. :misli:

Da li je netko možda već bio kod njih?

Lilly Vanilly
21.02.2011., 21:08
Koliko to inace kosta, npr. kod Glumicica? Da li netko zna? :confused:

Mateićka1988
13.05.2011., 13:51
ja sam prije godinu dana punila usnicu isto hijaluronskom kiselinom kod doktora Maletića u Daruvaru.prvi postupak je 2000 kn,a drugi i treći 1500.Kad sam to tek napravila imala sam osjecaj da su mi manje usne iz dana u dan,ali sad sam shvatila gledajuci slike od proslog ljeta da su zaista bile pune i velikei evo jos uvijk mi je ostalo malo na vrhu gornje usne,jos uvijek je primjetno.Prezadovoljna sam i evo jos malo mi fali da skupim 1500 i ponovno idem u Daruvar.Cure to vam je savrsentsvo,usne budu prirodne i popunjene,nema sanse da izgledaju ruzno,preveliko ili unakazeno,ali zaista,nemojte se uopce bojati ni najmanje takvog zahvata...kad bi bar postojao takav zahvat na trajno ja bi bila presretnaaaaa!!

tina27
29.10.2011., 20:19

Pozdrav:)...kod koga si bila?:)

Angor
30.10.2011., 19:14
Samo nemojte kirurško izvrtanje usana,tema Estetska kirurgija,podforum Kozmetika imate slike..:(:(:(

garibić
31.10.2011., 19:18
Samo nemojte kirurško izvrtanje usana,tema Estetska kirurgija,podforum Kozmetika imate slike..:(:(:(
Uzassssssssss!!! :(

dora
01.11.2011., 11:40
Same here... Prvo moram srediti nos pa iza gornju usnicu. Malo sam švrljala i čitala postove, čini mi se da je sveopće mišljenje nipošto stavljati silikone već hijaluronsku kiselinu. Ma šteta da traje svega 6mj pa treba ponavljat postupak... Jel ima itko ko je to već uradio uz superaciku pa bi mogli reči kod koga/cijenu, možda fotku postat? Može i privatno...
Silikoni se vec duze vremena ne stavljaju, radi toga sto ih nema na trzistu, zabranjeni su, nesto :D
Inace bi ih ljudi stavljali ko i do tad, bez obzira na moguci - rizik.

Nisam sve čitala pa ne mogu ni puno pametnoga reći, ali bih se osvrnula na par zadnjih postova. Vidim da ima cura koje planiraju prvo nos srediti, pa usne, pa uši pa prste na nogama... :mig:
Mislim čemu, zar mislite da ćete stvarno nakon toga postati zadovoljne sobom i nećete željeti više ništa sređivati?
I da se razumijemo- ja imam krivi nos koji bi eto sredila, ali se baš ne usudim zbog bolova. A sredila bi i usne jer su mi pretanke (za današnje kriterije :rolleyes: ) ali to bi onako, u mašti. Mislim, stavljat' neki drek u sebe i izgledati kao da me netko prebio na mrtvo ime pa mi čuba natekla.... Ne. A-a.
Jer čisto sumnjam da bi mi se nakon toga desili neki klikovi u mozgu i da bi počela prštati zadovoljstvom i samopouzdanjem nakon toga.

Vrlo vjerojatno - da.

Po zeljama.

ja sam prije godinu dana punila usnicu isto hijaluronskom kiselinom kod doktora Maletića u Daruvaru.prvi postupak je 2000 kn,a drugi i treći 1500.Kad sam to tek napravila imala sam osjecaj da su mi manje usne iz dana u dan,ali sad sam shvatila gledajuci slike od proslog ljeta da su zaista bile pune i velikei evo jos uvijk mi je ostalo malo na vrhu gornje usne,jos uvijek je primjetno.Prezadovoljna sam i evo jos malo mi fali da skupim 1500 i ponovno idem u Daruvar.Cure to vam je savrsentsvo,usne budu prirodne i popunjene,nema sanse da izgledaju ruzno,preveliko ili unakazeno,ali zaista,nemojte se uopce bojati ni najmanje takvog zahvata...kad bi bar postojao takav zahvat na trajno ja bi bila presretnaaaaa!!
Majke ti kako je to danas skupo :eek::D

Corinna
02.01.2012., 12:20
Dobila sam bon za povecanje usana u Poliklinici MM pa ako nekoga zanima, mozemo se cuti preko PP za dogovor, dala bi ga stvarno jako povoljno :)

stellaa
16.01.2012., 19:30
Danas sam bila na povecanju usnica vlastitim tkivom, i ko kaze da ne boli , taj laze. Ne mogu rec da je strasna bol ali ja sam osjetljiva na bol i ne mogu istrpit nikakvu. Anestezija nije strasna, lagane inzulinske iglice. Kroz pupak mi je izvlacio masno tkivo i to me bolilo, cim bi isao malo dublje imala sam osjecaj ko da na zivo radi, pa sam ga zamolila za jos anestezije sto je i napravio(doktor) . Ubizf+gavanje masnog tkiva sam isto dobrano osjetila , ne znam zasto ali kao da nije svugdje bilo jednako umrtvljeno. Sad kad jepopustila anestezija, lagano boli sve oko usana, ali izdrzljivo, pupak ni ne osjecam . Jos uvijek mi je oteceno, pa ne znam kakav ce biti rezultat svega ovoga, ali vec mi se svidja . Nisam htjela da mi puno ustrca, bitnije mi je bilo da mi se bore iznad usana ne vide vise i da usne dobiju laganu punocu. Zanima me kako ce biti za dan , dva, hoce li se puno resorbirati. Za sad djeluje podjednako i dosta prirodno.
Eto jedno malo iskustvo od mene. Ako koga zanima sta, neka pita,
lp

Lola 27
16.01.2012., 20:36
Ja bi povećala gornju usnicu.Koja metoda je najučikovitija i najduže traje i koliko košta?I kamo u Rijeci otići na takava zahvat.Jednom sam na Njemačkoj tv vidjela povećanje gornje usne kiruškom metodom,zarežu ti kožu ispod nosa i potegnu prema gore .Je ko čuo za to?

superacika
31.01.2012., 13:52
Dobila sam bon za povecanje usana u Poliklinici MM pa ako nekoga zanima, mozemo se cuti preko PP za dogovor, dala bi ga stvarno jako povoljno :)

Corinna dali je to i dalje aktualno?

meeeee
23.02.2012., 16:42
jel ko zna di se u splitu moze to obavit, mislim di je najbolje tj.najsigurnije?

vixen
23.02.2012., 17:25
Danas sam bila na povecanju usnica vlastitim tkivom, Zanima me kako ce biti za dan , dva, hoce li se puno resorbirati. Za sad djeluje podjednako i dosta prirodno.
Eto jedno malo iskustvo od mene. Ako koga zanima sta, neka pita,
lp

Slike? :moli:

LegeA
29.02.2012., 21:41
Također bila na povećanju usana vl.masnim tkivom,nije me ništa boljelo.U mom slučaju jedan postupak kao nijedan.Resorbira se dosta.Za bolji učinak čak od 4-6postupka piše na netu.Konačan neki rezultat se vidi nakon mjesec dana,jer se doslovce iz dana u dan mjenjaju.
Sad sam na hijaluronu! :D

Death-of-Art
14.08.2012., 10:28
Našla sam neki wellnes centar za povećanje usana.
Piše - PUNIJE USNE U SAMO 5 MINUTA - intenzivna njega i hranjenje usana sa hijaluronskom kiselinom i aparatom sa hladnim svjetlom 1 tretman
po cijeni od 190 kuna.

Nije li to malo prejeftino i o čemu se ustvari radi?

Jer našla sam na netu u nekim drugim centrima ovu istu metodu po cijenama od 250 eura...

Skittle
14.08.2012., 10:33
Od wellnessa i kozmetičkih salona bježim kao od đavla. Oni nisu kvalificirani za takve zahvate i šlus.
Ja bih dozvolila da mi to radi isključivo dr. med. spec. estetske kirurgije, i to po mogućnosti maksilofacijalne.

Death-of-Art
14.08.2012., 10:40
Od wellnessa i kozmetičkih salona bježim kao od đavla. Oni nisu kvalificirani za takve zahvate i šlus.
Ja bih dozvolila da mi to radi isključivo dr. med. spec. estetske kirurgije, i to po mogućnosti maksilofacijalne.

A cijena kod njih je pretpostavljam oko 2000 kuna?

I zbilja drži 9 mjeseci?

Skittle
14.08.2012., 10:42
Ne bih znala jer nisam bila, još razmišljam da li da odem na to...
Uglavnom, ni u ludilu ne bih dala kozmetičarki da mi ubrizgava nešto u lice, pogotovo ne nekoj s akcijskim cijenama

Depeche E.
14.08.2012., 11:30
ne trolam :D

meni su se usnice u pubertetu popunile prirodno. ništa predrastično, ali se vidi razlika :)
nisam nikada imala problem neimanja istih, ali da su mogle biti veće obzirom na to kakve prevladavaju u ostatku obitelji, jesu :zubo:
nije da sam se opterećivala time, nego sam jednog dana uočila razliku, pa sam skoro svakoga ispitala jel' se primjećuje kako su mi se usnice povećale :rofl:

od onda možda čak i vjerujem da su se indiri povećale sise tako što ju je bivši muž konstantno masirao :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Death-of-Art
14.08.2012., 12:08
Moje usne nisu sitne baš, ali mi je donja veća od gornje. Malo me nervira što mi je gornja nekako više unutra umjesto da je ispupčena pa samoj sebi izgledam tupavo.

Ok mi bude kad stavim crveni ruž...onda mi se gornja usna za duplo poveća vizualno pa mi čitava faca djeluje nekako skladnije.

Al ne da mi se non stop crveni ruž nosit.

angel1986
14.08.2012., 12:46
Koliko inače košta popunjavanje usana kolagenom? To i mene pere već neko vrijeme, ali opet ne znam, nekako se ne usudim jer što ako me zeznu, taj kolagen onda više ne može van?! I koji kirurg je kod nas najbolji za to?

wulong5
29.08.2012., 13:54
Ja bi isto povećala gornju usnicu, ali ful malo, čisto da izađe na vidjelo :D
Gornja mi je ful tanka, nije da je nema, al u odnosu na donju fakat je ogromna razlika. I kužim kak sam starija, ko da se sve više usukava unutra :D
Već neko vrijeme surfam i smišljam, al nekak ne znam, nemam baš muda za to. Tj. bojim se da se fakat ne skuži "da sam nekaj radila po licu" i da ne ispadne onak kak ja hoću. A onda baš i nema vraćanja, pa me sama ta pomisao onak baš i ne oduševljava. A kad bi skupila muda onda bi otišla dr. Stanecu i stavila bi si mrvicu filera koji nisu trajni.

sanja1111
19.10.2013., 22:42
Drage cure!
Ja sam htjela prvo staviti Aquamid i na netu sam čitala da je dr. Ostojić to uveo u Hrvatsku pa sam otišla k njemu. Na kraju me odgovorio od toga jer je Juvederm odnosno hijaluronska kiselina sigurnija.Sve pohvale doktoru Ostojiću koji je izrazito pristupačan, strpljiv, sve će ti objasniti u detalje i iskren. Kada dođeš u ordinaciju nemaš osjećaj ko da si došao u neku salu di će te nasjeckati. Baš je onako ugodna atmosfera. Traje 10-12 mjeseci. Postupak traje možda 15 minuta. Ubrizgava ti sa špricom. Ne boli! Stavila sam 0.5 u donju i 0.7 u gornju usnu. Mažeš poslije sa masti koju ti on prepiše par dana i nesmiješ se šminkati 2 dana. Prvi dan je otečeno iako se meni i tad sviđalo. kroz dva dana mi je malo poplavilo, a za 5 dana se više tragovi zahvate ne vide. Za dva tjedna otprilike to izgleda onako kako treba. Meni je odlično, jako sam zadovoljna. Izgleda dosta prirodno jer nisam stavila puno, a opet se vidi da su drukčija, punija. Ako vam je malo, možete staviti još šprica kasnije. Sve pohvale odličnom timu i što god bi išla raditi još, išla bi kod Ostojića!

buba-e
19.10.2013., 22:56
kad si ih stavila?

Doll Fetish
19.10.2013., 23:04
Koliko košta zahvat?