PDA

View Full Version : Torcida!

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

i(ST)ok
11.06.2009., 13:51
je je igra se al nie to ka prije,sad su došli konpjuteri i ostala tehnologija...bogati dosta mi je otić sad u ovega hat tricka, isprete ti mozak samo tako...

tirba ćekat ždrijeb za uefu pa ćemo vidit oćemo li se iti moć išta nadat, ili će opet bit 1 utakmica u evropi i hasta la vista...

vajalo bi ponovit onaj koreteo na peristilu za ono se živi...

aime koji je ono program bija..ono ludilo...aime.....samo nan ni molitva nije pomogla,..al ove godine mora...da se bar opet vrati vrime kad smo sritni bili....

oćemo korteo for jurop....đita spaltina hoohoh

zcb covik
12.06.2009., 08:53
.. nekako imam osjecaj da ce ove godine prva dva pretkola biti ' obracuni' sa istocnim susjedima... nece biti ni malte ni spanjolske, cak mislim i da nam uefa nije bez vraga dala 2 utakmice zabrane za gostovanja:cerek:..
.. korteo - da
.. i one face skandinavaca i japanaca na peristilu:eek::eek::eek: - to da
.. inace, po meni na deportivu najjace navijanje prvih 35 min ikad !!!

exclusive blend
12.06.2009., 19:20
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/58027/Default.aspx
No, u Nyonu očigledno prate ponašanje Hajdukovih navijača, jer se spominje i Torcida-jugend kao i slika orla s Hajdukovim grbom umjesto svastike. Iz HNS-a stoga diskretno upozoravaju Splićane: UEFA vas ima na ciljniku!

jacko89
13.06.2009., 08:46
Samo cu reci potpuno ne zasluzeno.

Ponovno imamo dvostruka mjerila. Ja kaznu ne bih platio.

piknja
13.06.2009., 10:07
tako je.
ona hukanja s poljuda su umetnuta od strane htva koje je na to pogurao mamić.
te priče o dišpetu i nejebanju žive sile će vam proči u balkanskom okruženju, a evropa če vas odjebat ko ništa. ajde baš me zanima hočete li zahukati na evropskoj tekmi haha?
respect onom dijelu torcide koja se zna ponašati, da ne bi bilo da sam popljuvo sve zbog "šačice neodgovornih".
pozdrav iz slavonije.

exclusive blend
13.06.2009., 10:16
ajde baš me zanima hočete li zahukati na evropskoj tekmi haha?
.

s užitkom :zivili:

gmaz88
13.06.2009., 10:22
tako je.
ona hukanja s poljuda su umetnuta od strane htva koje je na to pogurao mamić.
te priče o dišpetu i nejebanju žive sile će vam proči u balkanskom okruženju, a evropa če vas odjebat ko ništa. ajde baš me zanima hočete li zahukati na evropskoj tekmi haha?
respect onom dijelu torcide koja se zna ponašati, da ne bi bilo da sam popljuvo sve zbog "šačice neodgovornih".
pozdrav iz slavonije.
ajde slavonski indijanac ne laprdaj,huhuhuuh

delegaat
13.06.2009., 10:30
Samo cu reci potpuno ne zasluzeno.

Ponovno imamo dvostruka mjerila. Ja kaznu ne bih platio.

zakaj je nezasluženo, kaj bi ti nagradu za hukanje ? opet urota protiv ajduka? a?

exclusive blend
13.06.2009., 10:33
zasto bi to uopce trebalo bit zabranjeno... mislim... svi ljudi imaju pravo glasa(nja) pa tako i mi...

pc_arhe
13.06.2009., 11:21
zakaj je nezasluženo, kaj bi ti nagradu za hukanje ? opet urota protiv ajduka? a?

Prvo, svi znaju da hukanje nije zbog nekakvog rasizma. huče se iz inata. I huče se i bijelim igračima, i kad nema niti jednog crnca ne terenu. Huče i jedna grupa navijača prema drugoj grupi.
Dakle, nema govora o rasizmu, nego o prkosu.
Drugo, tu su i dvostruka mjerila.
Armada je na susretu Inter-Rijeka cijelo vrijeme hukala Dodou i Yankepu.
I ne samo da Rijeka nije zbog toga kažnjena, nego to hukanje nije nigdje ni spomenuto. Ni u medijima, ni u izvješću delegata.
A de ne spominjemo južnjačku zastavu, koja nigdje nije zabranjena. A čak se i na Old Traffordu vije. I onda mediji izvrći fare dokument, gdje je zastava spomenuta samo u kontekstu sa natpisom White power, a ne samostalno.
I onda kažu da je zabranjena, što nije istina.

jacko89
13.06.2009., 21:13

Zato jer sada nisu nista poduzeli da se uhvate ti ljudi koji huktaju a za neke druge stvari imaju agente na tribini.

Ti kada budes shvatio da VELIKA manjina ljudi ne odrzava stav VECINE grupe onda se javi.

Sada cekam kaznu za White Boys i "Juznjacku" zastavu.

Bukovina je kaznjen sa samo 5000 kn samo cu se nasmijati.

Sada spominju i Hajduk Jugend. I tko to nama prica o rasizmu te nas osudjuje? Engleska, Francuska ili Amerika mozda? Ma jeli, nebih im ja nikada platio kaznu jer prave samo budale od nas.

Navijanje se treba promotriti kroz cijelu utakmicu. Vecini tih ljudi koji su hukali je to vise đir iliti zajebenacija.

I kazna se bas sada donosi kada u Hajduka triba doci Brazilac. Zanimljivo.

Ubi Tovara, Svinjo debela, "izadjite na terasu pozdravite bijelu rasu.." , nazi đir etc.. cu samo spomenuti u svezi tih dvostrukih pravila.

Zna se da u Splitu skinsa nema za razliku od nekih "metropola". Prvo ocistite svoj tepih a onda prigovorite drugome nesto.

A ti idi svrsavaj na kaznu Hajduka i uzivaj u svojim povlasticama.

valsimot53
14.06.2009., 05:47
Mislim da bi trebali svaku tekmu par puta(reda radi) jebeno zahukat pa kad nam dodje suparnik sa crncima sporadicno hukanje ce jos biti nagradjeno a ne kaznjeno

jacko89
14.06.2009., 07:42
HU-HU Huraaa!!!
:top:

piknja
14.06.2009., 09:39
s užitkom :zivili:

ma ne sumnjam da nečete, nego me samo zanima onaj momenat kad ponosno hučete, kad vas kazne i kad hukački dišpet pređe u naricanje.
samo hrabro.

zcb covik
14.06.2009., 10:00
ma ne sumnjam da nečete, nego me samo zanima onaj momenat kad ponosno hučete, kad vas kazne i kad hukački dišpet pređe u naricanje.
samo hrabro.

.. a zasto to tebe zanima..?:kava:

piknja
14.06.2009., 10:10
psihologija.
od plusa u minus za sekundu.
šta nije močno??

zcb covik
14.06.2009., 11:07
.. je, je, mocno je... samo, otkud ti to znas..?:kava:

PoistPop't
15.06.2009., 07:01
evo malo prije priprema i euro gostovanja ;)

http://www.youtube.com/watch?v=0uBcpNjYlS4

piknja
15.06.2009., 07:58
.. je, je, mocno je... samo, otkud ti to znas..?:kava:

ma ok, ne da mi se uvlačit u raspravu, a i jebeš seljačinu slavonca/indijanca, samo ne dajte da vas neka evropa ili uefa zajebava.
hrabro braćo. ionako ste izvan natjecanja prije nego li vas i stignu izbacit.:top:

delegaat
16.06.2009., 17:36
I kazna se bas sada donosi kada u Hajduka triba doci Brazilac. Zanimljivo.

hehe a kad bi trebala doć kazna, da se pričeka da završi prijelazni rok prvo, a ? vi tovari ste postali fkt bolesni s tim teorijama zavjere.

drugo, zabole me za rasizam, rasist nisam al totalno kužim hukanje i to mi je ok. zakj bi se crnac trebo sramit toga što je crnac.

a je povlašten sam, baš sam povlašten. evo radim na skeletini po cijele dane da imam kakvu kintu za jesen, baš sam povlašten. slijep si stari, misli svojom glavom.

The Godfather
16.06.2009., 17:36
Prvo, svi znaju da hukanje nije zbog nekakvog rasizma. huče se iz inata. I huče se i bijelim igračima, i kad nema niti jednog crnca ne terenu. Huče i jedna grupa navijača prema drugoj grupi.
Dakle, nema govora o rasizmu, nego o prkosu.
Drugo, tu su i dvostruka mjerila.
Armada je na susretu Inter-Rijeka cijelo vrijeme hukala Dodou i Yankepu.
I ne samo da Rijeka nije zbog toga kažnjena, nego to hukanje nije nigdje ni spomenuto. Ni u medijima, ni u izvješću delegata.
A de ne spominjemo južnjačku zastavu, koja nigdje nije zabranjena. A čak se i na Old Traffordu vije. I onda mediji izvrći fare dokument, gdje je zastava spomenuta samo u kontekstu sa natpisom White power, a ne samostalno.
I onda kažu da je zabranjena, što nije istina.

E da nadopunim, i BBB su na utakmici Dinama i Rijeke protiv Srba skandirali ali se nije našlo u zapisniku iako je to vrijeđanje na nacionalnoj osnovi.

Liht
16.06.2009., 18:35
E da nadopunim, i BBB su na utakmici Dinama i Rijeke protiv Srba skandirali ali se nije našlo u zapisniku iako je to vrijeđanje na nacionalnoj osnovi.

Joj gluposti, sad nek me još u Hrvatskoj kazne za vrijeđanje Srbina :lol: Vrijeđajte ih i vi, neće vam nikaj.

native
16.06.2009., 19:08
ma nije uopće stvar u tome, stvar je zakaj banda iz uprave uprave kluba plaća te kazne, koje iz svega priloženog očito nisu jednake prema svima i koje se stavljaju na teret klubu zbog ponašanja koje klub, niti KNH Torcida realno nemre kontrolirat, a niti ne znam po kojem je to zakonu dužan i kak bi to trebao provodit kad je to posao policije ("remećenje javnog reda i mira", "veličanje totalitarizama", "govor mržnje" :ne zna:). fino se ogradit od svega, a budale iz uprave kluba očito imaju neku računicu (al ne Deana :) ) pa nek onda i dalje plaćaju. al po pitanju zastava Konfederacije i White boysa ne popuštat. il nek se uprava bori za svoje navijače ili do viđenja s njima, kak ste rekli "do posljednjeg uhljeba"...

p.s. paralelu možete povuć i sa HNS-om po pitanju kazni koje oni plaćaju iz samo njima poznatih interesa
p.p.s. a na zabrane odlaska na gostovanja se mogu samo iz dubine duše nasmijat UEFA-i :lol:

euskal
16.06.2009., 19:15
tako je mi smo neki cudni rasisti koji neke crnce mrze,a sanekima se grlimo ka na zadnjem derby ispred bilog asa:lol:,ovi nasi u hns su redikul do redikula:flop:

piknja
16.06.2009., 19:35
ma gle, nije uefi bitno jel ste vi rasisti ili ne, samo ih zanima da li hučete.
jel to u redu ili nije nemam pojma, ali zakon je takav, i plačate kazne.
pošteno, oko za oko, zub za zub. uefa naspram hajduka po meni gaji pravi navijački kodeks.:s

The Godfather
16.06.2009., 19:38
Joj gluposti, sad nek me još u Hrvatskoj kazne za vrijeđanje Srbina :lol: Vrijeđajte ih i vi, neće vam nikaj.

Meni je debilno vrijeđat i crnce i Srbe. Vrijeđaj ti slobodno, ali nepravedno je da Hajduk dobije kaznu zbog vrijeđanja na rasnoj osnovi a vi ne dobijete ni prijavu zbog vrijeđanja na nacionalnoj osnovi...:ne zna:

native
16.06.2009., 19:51
Meni je debilno vrijeđat i crnce i Srbe. Vrijeđaj ti slobodno, ali nepravedno je da Hajduk dobije kaznu zbog vrijeđanja na rasnoj osnovi a vi ne dobijete ni prijavu zbog vrijeđanja na nacionalnoj osnovi...:ne zna:
pa prijavi ti, to ti je građanska dužnost
vas je netko već prijavio, to je razlika :)

The Godfather
16.06.2009., 19:52
To je posao delegata utakmice (koji je prijavio Hajduk), ne mene.

jacko89
16.06.2009., 21:05
hehe a kad bi trebala doć kazna, da se pričeka da završi prijelazni rok prvo, a ? vi tovari ste postali fkt bolesni s tim teorijama zavjere.

drugo, zabole me za rasizam, rasist nisam al totalno kužim hukanje i to mi je ok. zakj bi se crnac trebo sramit toga što je crnac.

a je povlašten sam, baš sam povlašten. evo radim na skeletini po cijele dane da imam kakvu kintu za jesen, baš sam povlašten. slijep si stari, misli svojom glavom.

Vec sam napisao kakva bi kazna i komu bi kazna trebala stici stoga se nepravi glup.

Nitko se ne treba sramoti svoje boje koze iliti porijekla. Slazem se 100%.

Jebiga stari recesija je, barem imas posla..neki nemaju pa nabijaju po 100 postova na forumu :mig:

antisa2
16.06.2009., 22:27
samo naprijed hu hu

ajmo bili
17.06.2009., 21:52
Evo i na slavlju se čak nosilo nedozvoljene zastave stvarno nismo uredu, bunit će se iz Washingtona http://www.youtube.com/watch?v=PVkp4IOOOrU&feature=related

i(ST)ok
18.06.2009., 13:39
neka ovi iz sinja nastave pituravat dobro su poćeli...ima grafit gori kraj trilja...ma ludilo je...

priko 50m....a bogati kad dođju ovi iz uefe nam ore pa vidi kuke po zidovima bit će cici mici....

najavljen je i platini da vidi taj fenomen u st i okolici...

evo brzo će sezona...nadan se opet svakoj utakimici i punon si svaku utakmicu...nema sumnje hehhehe...

nego ko doalzi na onu generalnu ka ?

a jeste vidili ko s kin igramo 3 dana iza 59 rođendana....

idemo na more zovu svašta u nedilju i subotu....lega mi sa nera ....

črnomerec
18.06.2009., 17:38
nego tovari sta kazete na ligu 16,ovu za sta se borio i izborio vas stimac?:kava:

stiv_mekrajan
18.06.2009., 18:46
Prvo kolo Osijek- Hajduk:D
Vidimo u Osijeku i selima oko Osijeka i tako to, svratite na pivo prije tekme i prijateljske razgovore i savjete, odmorite se nakon dugog predugog puta, ipak je to greda doći iz Orahovice, Vukovara ili pak Broda udaljenih sto tisuća kilometara...pošaljite razglednicu Torcidi Split...ćao pusa:cerek:

zcb covik
18.06.2009., 19:07
.. aj ti stevo pali traktor i paliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..:rofl:

jacko89
18.06.2009., 19:09
nego tovari sta kazete na ligu 16,ovu za sta se borio i izborio vas stimac?:kava:

Stimac je skrojio ligu u kojoj Dinamo cini mi se 10 kola ide samo jedanput izvan Zagreba ili okolice.

Stimac je kreten koji je prodao Pletikosu i Srnu za sitnis. Ne zelim ga vidit ni blizu Poljuda.

Daj Bože da iduce sezone bude Liga 10.

jacko89
18.06.2009., 19:11
Prvo kolo Osijek- Hajduk:D
Vidimo u Osijeku i selima oko Osijeka i tako to, svratite na pivo prije tekme i prijateljske razgovore i savjete, odmorite se nakon dugog predugog puta, ipak je to greda doći iz Orahovice, Vukovara ili pak Broda udaljenih sto tisuća kilometara...pošaljite razglednicu Torcidi Split...ćao pusa:cerek:

Tko se vidi??

:ne zna:

ivan_p
18.06.2009., 21:14
Štico je Hajdukov "igrač", a ako vam se Kerumpuh zainati gledat ćete ga slijedeće sezone u Hajduku, Peroš tu ne može ništa, a vama slijedi velika i duga borba protiv uprave... "Šteta", taman vam je krenulo....

stiv_mekrajan
18.06.2009., 21:38
Tko se vidi??

:ne zna:
Pa baš to hoću i reći. Ti se nećeš vidjet. Neego vaši lege iz Slavonskih megagradova.:lol:

huhuhu
18.06.2009., 22:34
Štico je Hajdukov "igrač", a ako vam se Kerumpuh zainati gledat ćete ga slijedeće sezone u Hajduku, Peroš tu ne može ništa, a vama slijedi velika i duga borba protiv uprave... "Šteta", taman vam je krenulo.......poznaješ ti dobro to pod navodnicima:brukica:

ivan_p
18.06.2009., 22:52
...poznaješ ti dobro to pod navodnicima:brukica:

Da li pitaš za "igrač" ili "šteta"? Ovo prvo je definitivno jasno, a i za drugo smo vam priznali. Iako bilo je ove sezone susreta i ta "šteta" nije došla do izražaja iako ti ja nisam neki ultra, hool, jebemteubulju tip. Ono, cuga, klopa, Dinamo, ekipa, koNbi, auto i tak dalje.... :top:

zovi čovika
18.06.2009., 23:15
Pa baš to hoću i reći. Ti se nećeš vidjet. Neego vaši lege iz Slavonskih megagradova.:lol:

:rofl: hihihi nikad nas nije došlo više od 100 na Poljud hihihi:rofl:

antisa2
18.06.2009., 23:21

spi decak sam spi

jacko89
19.06.2009., 10:12
"HULIGANI maleni mi smo vojska prava, svakog dana raste nam ispod karirane kapice usijana glava..."

i(ST)ok
19.06.2009., 12:20

posra te štimac :cerek:

ili mamić s kojon stotoku v đepu,

aj lezi, bit će love, vrba se unaprijedija oh hih :top:

i(ST)ok
19.06.2009., 12:30
http://img185.imageshack.us/img185/3203/13398001ul3.jpg

ove mulce s baća koji li su već bi tribalo plesnit dobro jer su ove fenomenale radove uništili potpisivanjen nedugo nakon šta su napravljeni...kad je to bilo...

koja divota...vidin da se rade grafiti na par lokacija...bit će dalmacija do 100 rođendana puna murala,crteža a već ih ima svugdi...masu stvarno....

divota...

http://imageshack.us/

nego razumin ovu šemu na al s druge strane zgrade je pola o od natpisa baterijelo ostavljeno,jel to ka šema s dvi druge strane zgrade...

evo još par lipih....http://imageshack.us/

Svaki portun, svaki zid, svaka kuća, svaka zgrada - Hajduk Split

zcb covik
19.06.2009., 14:14
.. skuzio sam da kako je sezona zavrsila(cak i malo prije..), da su nestali i neki nasi tu sa foruma, a to mi je jako zao..:(.. mislim da bi se ekipa sjor bepo, sjeveroistok i ostali trebali vratit... jebiga, bez vas nije isto - jedino jos i(ST)ok kakotako drzi crtu ovdje na netu i da nema njega, ovi purgeri nas zive pojedose..:D

huhuhu
19.06.2009., 14:32
Da li pitaš za "igrač" ili "šteta"? Ovo prvo je definitivno jasno, a i za drugo smo vam priznali. Iako bilo je ove sezone susreta i ta "šteta" nije došla do izražaja iako ti ja nisam neki ultra, hool, jebemteubulju tip. Ono, cuga, klopa, Dinamo, ekipa, koNbi, auto i tak dalje.... :top:...niš ti ne kužiš:zubo:

Wheat
19.06.2009., 14:41

Ovi su mi najbolji do sad.

Insider 2
19.06.2009., 14:41
...niš ti ne kužiš:zubo:

Hu ar ju huhu huhu. Hu ar ju huhu huhu.:D

http://www.youtube.com/watch?v=l_FZVD5lsAw

huhuhu
19.06.2009., 14:57
Hu ar ju huhu huhu. Hu ar ju huhu huhu.:D

http://www.youtube.com/watch?v=l_FZVD5lsAw...who who who:gitara:

Insider 2
19.06.2009., 15:00
Javi Lekiću neka ovo uvježba za europske utakmice. Valjda su strani delegati upoznati s rockom. :mig: huhu huhu. :D

huhuhu
19.06.2009., 15:06
Javi Lekiću neka ovo uvježba za europske utakmice. Valjda su strani delegati upoznati s rockom. :mig: huhu huhu. :D...heheeee,dat će ti punica u jaketu:lol:
p.s.budem(oču):frajer:

H201
19.06.2009., 15:09
http://www.tportal.hr/sport/TcomPrvaHNL/25972/Zastava-Konfederacije-je-rasisticki-simbol.html

Sad triba ic do kraja!

Insider 2
19.06.2009., 15:16
Treba se žalit Obami. :rofl:

zcb covik
19.06.2009., 17:31
Treba se žalit Obami. :rofl:

.. ti bi trebao malo pripazit na te kljucne rijeci - znas da nakon tvojih upisa cesto dolazi do kolapsa sistema..:mig:

banderas
19.06.2009., 17:40
Eto, službeno je. Torcida barem može reći da je trendseter, uspjeli su inicirati odluku koja će se primjenjivati u cijeloj Europi, dakle, južnjačke zastave su od sada zabranjene na svim utakmicama pod UEFAom.

Facebook
19.06.2009., 17:51
Eto, službeno je. Torcida barem može reći da je trendseter, uspjeli su inicirati odluku koja će se primjenjivati u cijeloj Europi, dakle, južnjačke zastave su od sada zabranjene na svim utakmicama pod UEFAom.
Evidence ?

H201
19.06.2009., 20:16

Kako nema na Uefinoj stranici nikakve informacije o tome? mislim kako je ode rič o tome kako su novinari sebi dali malo previše slobode pa se zaletili, vidit ćemo...

I da bude tako, naša liga se igra pod HNS-om a ne pod Uefon iako je to isti đava jer stav HNS-a je isti...al neće se ovi slučaj tako lako riješit,dok se u "najdemokratskijoj" zemlji na svijetu u nekin njenin djelovima ta zastava još uvik slobodno vijori..

native
19.06.2009., 20:23
Kako nema na Uefinoj stranici nikakve informacije o tome? mislim kako je ode rič o tome kako su novinari sebi dali malo previše slobode pa se zaletili, vidit ćemo...

I da bude tako, naša liga se igra pod HNS-om a ne pod Uefon iako je to isti đava jer stav HNS-a je isti...al neće se ovi slučaj tako lako riješit,jer u "najdemokratskijoj" zemlji na svijetu u nekin njenin djelovima ta zastava se još uvik slobodno vijori i ona je službena...
je, al ta najdemokratskija zemlja na svijetu nije pod jurisdikcijom UEFA-e, dok RH je... FIFA kao krovna organizacija možda nekaj može? :ne zna:
nismo mi došli u EUropu, al je Europa došla nama, opet svi putevi vode=> Europski sud :ne zna:

zcb covik
19.06.2009., 20:33
.. crno na bijelo, papir, faksimil, dokaz, bilo sto....a ne ovako - 'oni su rekli nama da nemoze....' i opet blablabla bez dokaza..
.. DAJTE PAPIR !!.. DOKUMENT..!!

cantona007
19.06.2009., 21:06
Baš to...Svaki put samo pošalju kaznu iako nemaju nikakvu podlogu za takvu kaznu.Ne mogu se zakoni tumačiti kako kome paše.Južnjačka zastava nije zabranjena zakonom Republike Hrvatske niti je do sada spominjana u nekom UEFA-inom dokumentu,osim onoga što su ovi iz HNS-a iskonstruirali...

Ali s obzirom da su na prošlom EP u Austriji na utakmici s Turskom zamjerali Hrvatima i kaznili HNS, zbog slika "zločinca" Ante Gotovine i "ustaškog" vikanja U boj, u boj za narod svoj , možemo svašta očekivati...A to sve su pokrenuli ovi iz HNS-a jer to ne bi ni došlo do UEFE da se nije naš europski sudac Bebek još više htio svidjeti svojim gazdama pa prema nekom svom proizvoljnom tumačenju zabranio taj transparent na utakmici Hajduk-Slaven...

Hoće li UEFA tužiti SAD zbog rasizma? :D

ajmo bili
20.06.2009., 20:49
Ma vidi se ovdje kako mišljenje imaju o svemu iz Dalmacije. Ljudi idu bodrit reprezenatciju pa im nedaju na stadion ić. Da stavimo zastavu na miki mausa zabranili bi je isto ka šta su ovin ljudima zabranili ić na stadion. SRAMOTA slučajno sam naša na youtube.http://www.youtube.com/watch?v=-5YlWbN8IJQ

neonero
20.06.2009., 21:24
Ma vidi se ovdje kako mišljenje imaju o svemu iz Dalmacije. Ljudi idu bodrit reprezenatciju pa im nedaju na stadion ić. Da stavimo zastavu na miki mausa zabranili bi je isto ka šta su ovin ljudima zabranili ić na stadion. SRAMOTA slučajno sam naša na youtube.http://www.youtube.com/watch?v=-5YlWbN8IJQ

Stvarno sramota. Trebalo bi tužit ovdi sve u ovom slučaju, od milicije do države, ovo se mora prekinit.

nero
20.06.2009., 21:54

Koliko sam ja pročitao zabranjena je samo u kombinaciji s natpisom white boys, odnosno zabranjen je samo transparent s tim natpisom.

črnomerec
21.06.2009., 11:25
Stvarno sramota. Trebalo bi tužit ovdi sve u ovom slučaju, od milicije do države, ovo se mora prekinit.

pa mozda su mislili da su to englezi,posto hrvatski bas i ne pricaju:rofl:

žacko1
21.06.2009., 12:29

Dobar advokat,malko upornosti pa tužba do Strasbura, ako treba...

i(ST)ok
21.06.2009., 13:19
http://www.dalmacijasport.com/templates/DAJ_Glass/images/_header/zivimozahajduk.jpg

neonero
21.06.2009., 13:28
pa mozda su mislili da su to englezi,posto hrvatski bas i ne pricaju:rofl:

A možda su vas i englezi po črnomercu naganjali...:lol::lol::lol:

Ivan-MCML
22.06.2009., 07:36
Novi grafit u Kominu dug 230 m,vjerojatno najduži u Hrvatskoj.Ispisana je kompletna pjesma "Bili su bili".
Inače,čovjek iz Komina je osmislio ovu pjesmu budući da je Hajduk dosta često na svom putovanju na utakmice stajao u Komin.

Radili lokalni momci i Metkovci.

http://img200.imageshack.us/img200/74/49671157874301869107808.jpg (http://img200.imageshack.us/i/49671157874301869107808.jpg/)

http://img200.imageshack.us/i/49671157874341870107808.jpg/

http://img200.imageshack.us/i/51901176725899370126478.jpg/

http://img200.imageshack.us/i/49481158599239992107808.jpg/

http://img200.imageshack.us/i/51901176726099375126478.jpg/

http://img200.imageshack.us/i/49481158599279993107808.jpg/

I da,grafit je nemoguće cijeloga uslikati.Bilo je govora da će se snimiti iz barke sa polovice rijeke tako da se iskreno nadam da će ubrzo osvanuti i neki video clip na Youtube.

Ubrzo slijede i slike novih grafita iz Metkovića,kao i onih koji će se ubrzo raditi.

Svaki portun, svaki zid, svaka kuća, svaka zgrada - Hajduk Split.

1911-2011

candido
22.06.2009., 08:30
ovaj grafit.. :s :s (koliko je to kanti jupola? :eek: :rofl: :s)

Ivan-MCML
22.06.2009., 08:42
ovaj grafit.. :s :s (koliko je to kanti jupola? :eek: :rofl: :s)
Puno,puno :D

Al` isplatila se svaka uložena kuna u grafit,u to nema sumnje.

Zgmarac
22.06.2009., 09:15
Svaka čast na grafitu,super izgleda

maslina007
22.06.2009., 12:28
Novi grafit u Kominu dug 230 m,vjerojatno najduži u Hrvatskoj.Ispisana je kompletna pjesma "Bili su bili".
Inače,čovjek iz Komina je osmislio ovu pjesmu budući da je Hajduk dosta često na svom putovanju na utakmice stajao u Komin.

http://img200.imageshack.us/img200/74/49671157874301869107808.jpg (http://img200.imageshack.us/i/49671157874301869107808.jpg/)

I da,grafit je nemoguće cijeloga uslikati.Bilo je govora da će se snimiti iz barke sa polovice rijeke tako da se iskreno nadam da će ubrzo osvanuti i neki video clip na Youtube.

Ubrzo slijede i slike novih grafita iz Metkovića,kao i onih koji će se ubrzo raditi.

1911-2011

grafit je mega mega mega stvarno velik...

svaka cast svima :top:

neka svaki kantun moe dalmacije bude bile boje:cerek:

neonero
22.06.2009., 12:55

1911-2011

Svaka,svaka,svaka čast ljudima koji su radili ovo, tako svako misto triba bit od Raba do Konavla...:s:s:s

PoistPop't
22.06.2009., 17:40
Kapa do poda! SVAKA ČAST!!!

zcb covik
22.06.2009., 17:43
.. ponekad sam zavidan ovim malim klubovima, koji u europi startaju vec od prvog predkola, pa se vec danas vesele i kombiniraju i kalkuliraju sa novim atraktivnim destinacijama..
.. jebiga, mi veliki uvijek, tek od treceg predkola..:cerek:

kalkulator
22.06.2009., 20:49
.. ponekad sam zavidan ovim malim klubovima, koji u europi startaju vec od prvog predkola, pa se vec danas vesele i kombiniraju i kalkuliraju sa novim atraktivnim destinacijama..
.. jebiga, mi veliki uvijek, tek od treceg predkola..:cerek:

mi uvijek startamo od posljednjeg predkola

ZGBd
23.06.2009., 12:52
Novi grafit u Kominu dug 230 m,vjerojatno najduži u Hrvatskoj.Ispisana je kompletna pjesma "Bili su bili".Radili lokalni momci i Metkovci.

...

grafit ?? :eek::eek:

:lol:
nije to grafit! grafit je crtan sprejom.
prije bi reka samo još jedan "mural", a ima ih jako puno.
ali lijepo je to. i puno truda i ljubavi.

Kid A
23.06.2009., 13:04
:s:s:s za Komin.

Jedan skromniji, manji koji smo napravili nas par bolikurčina u Kaštel Štafiliću.

http://img189.imageshack.us/img189/7/47411176401690606124500.jpg

ZGBd
23.06.2009., 13:14
lipo lipo. nema šta. bojom jel tako? ne sprejom.

Ivan-MCML
23.06.2009., 13:15
grafit ?? :eek::eek:

:lol:
nije to grafit! grafit je crtan sprejom.
prije bi reka samo još jedan "mural", a ima ih jako puno.
ali lijepo je to. i puno truda i ljubavi.
`ajde ne pilaj.
Nebitno,al` eto,mural je.Bitno je uloženi trud,ljubav i zajedništvo kako si i sam napisao. :mig:

narugrim78
23.06.2009., 14:51
ima li neko sliku one zastave sa grbom hajduka i ispod zastavama katalunje baskije i još je bila jedna,ne sjećam se koja.irr?

Irriducibili
23.06.2009., 15:06
http://img507.imageshack.us/img507/1790/hajdukdinamo312451995j.jpg (http://img507.imageshack.us/i/hajdukdinamo312451995j.jpg/)

delegaat
23.06.2009., 15:17
ovo mi je vrh slika, baš old skul u dušu. stari trogir, baterijelo ona izblijeđena, duće stara, bile beštije.... to mi je vizuelno bilo puno jače razdoblje tovara nego sad.

ito ko i naša remiza, pa svetinja s rupama po sebi, madness, purgeri itd meni je to bilo puno jače nego ove sve po istim dimenzijama, sve skockane, opake slike i to...

delegaat
23.06.2009., 15:21
inače sam često dole kod vas, ma da neki briju da pretjerujete s grafitima i muralima, meni osobno je jako vidjet manje više na svakoj zgradi neki graf ili mural, od one škole na brdima, pa skalice, pujanke, radunica... kako se ono zove onaj stari graf na rivi prema varošu na bijeloj podlozi hajdukov grb? to je tamo godinama.
i u okolnim mjestima/gradovima tipa solin, trogir, knin... ista stvar

PikaČHu
23.06.2009., 15:41
inače sam često dole kod vas, ma da neki briju da pretjerujete s grafitima i muralima, meni osobno je jako vidjet manje više na svakoj zgradi neki graf ili mural, od one škole na brdima, pa skalice, pujanke, radunica... kako se ono zove onaj stari graf na rivi prema varošu na bijeloj podlozi hajdukov grb? to je tamo godinama.

To je na Matejušci.
btw. kad prođes sv. franu nema vise rive, dalje je matejuška:mig:

PoistPop't
23.06.2009., 19:43
ovo mi je vrh slika, baš old skul u dušu. stari trogir, baterijelo ona izblijeđena, duće stara, bile beštije.... to mi je vizuelno bilo puno jače razdoblje tovara nego sad.

ito ko i naša remiza, pa svetinja s rupama po sebi, madness, purgeri itd meni je to bilo puno jače nego ove sve po istim dimenzijama, sve skockane, opake slike i to...

Istina, meni je osobno najružniji font slova na onome novom vašem udarnome.. Ka i neki novi naši transparenti, al eto.

žacko1
23.06.2009., 19:59

He,pa na periferiji Zg-a je frajer na krovu kuče imal od cigli,složen hajdukov grb, i tak nekak ,ali nema ga više ,na putu prema gorici prije aerodroma(prije rata je bio sigurno,..poslije mene nije bilo,tak da neznam šta bi na kraju..)

Ovo u Kominu je za svaku pohvalu.
Nedavno je u ZG najveći dinamov grb bio na parkingu Dugava(u biti još je uvijek) kada su igrali u ligi za bedaka,pa su na istome odigrali revijalnu tekmu dinamovci sa domačim bojsima,na dva mala..bilo oko 3 000 ljudi + bandić,naravno...

Cunka
23.06.2009., 20:55
Nedavno je u ZG najveći dinamov grb bio na parkingu Dugava(u biti još je uvijek) kada su igrali u ligi za bedaka,pa su na istome odigrali revijalnu tekmu dinamovci sa domačim bojsima,na dva mala..bilo oko 3 000 ljudi + bandić,naravno...

u Novome Brestju je veci za 50 kvadrata od Dugava ;)

žacko1
24.06.2009., 02:05
ok,zašto ne?..samo htjedoh boldanim reći,da je još uvijek grb na mjestu svome....Otada je vidjeh novih sijaset grbova,poruka i grafita osvanulo,...tako da ,svaki kvart ima svoju "dizajniranu" fasadu...

qwasyx
25.06.2009., 13:09
Torcida je uvik bila i ostat ce najjaca!
GLEDAJ I UČI -1950:top:

Peterpunk
25.06.2009., 13:20
Torcida je uvik bila i ostat ce najjaca!
GLEDAJ I UČI -1950:top:

:rofl::rofl:

Ajde ti upisi tu gimnaziju i primi se knjige. Klinjo od 13 godina nasao covjeku od 35 govorit da gleda i uci. Zacko unaprijed se izvinjavam ako sam godine promasio.

ŽUJA.je.zakon.
25.06.2009., 13:57
http://www.index.hr/vijesti/clanak/masovna-tucnjava-u-splitu-okoncana-samo-jednom-prijelomom-ruke/439224.aspx:mljacko::mljacko:

neonero
25.06.2009., 13:57
:rofl::rofl:

Ajde ti upisi tu gimnaziju i primi se knjige. Klinjo od 13 godina nasao covjeku od 35 govorit da gleda i uci. Zacko unaprijed se izvinjavam ako sam godine promasio.

Momak je dobro reka, čemu kompleksi?

Mi smo zaneuspoređivat s vama, totalno drugi stil, i puno,puno,puno više originalniji nego vi iz tzv. metropole.

Peterpunk
25.06.2009., 14:21
Momak je dobro reka, čemu kompleksi?

Mi smo zaneuspoređivat s vama, totalno drugi stil, i puno,puno,puno više originalniji nego vi iz tzv. metropole.

Da ne ulazimo opet u pricu o dva razlicita svijeta i originalnosti jednih i drugih napomenut cu da se nisam smijao tome sto je momak rekao vec njemu samom. :mig:

Liht
25.06.2009., 15:03
Da ne ulazimo opet u pricu o dva razlicita svijeta i originalnosti jednih i drugih napomenut cu da se nisam smijao tome sto je momak rekao vec njemu samom. :mig:

Pusti ajde, oni su najbolji, naorginalniji, nastariji, najmaštovitiji, najpametniji, načišći, najultra... kaj te boli k, ak njih to veseli, pusti ih nek se vesel, Dan državnosti je, treba imati osmjeh na licu :D

anarh1912*
25.06.2009., 15:14
Pusti ajde, oni su najbolji, naorginalniji, nastariji, najmaštovitiji, najpametniji, načišći, najultra... kaj te boli k, ak njih to veseli, pusti ih nek se vesel, Dan državnosti je, treba imati osmjeh na licu :D
Vidiš da znaš kad hoćeš:mig:

xxxy
25.06.2009., 16:39
http://www.index.hr/vijesti/clanak/masovna-tucnjava-u-splitu-okoncana-samo-jednom-prijelomom-ruke/439224.aspx:mljacko::mljacko:

U torcidi vlada idila kod njih se sve zna ,ne tuku se medusobno,svi se vole.aha :mig:

anarh1912*
25.06.2009., 16:57

to su moji crveni đavoli i torcida,dobili smo po piški...al vratit čemo se:mig:

jacko89
25.06.2009., 20:38
Oli se to "Katolik" potuka?

Irriducibili
25.06.2009., 21:11
http://img81.imageshack.us/img81/741/steinhajduk2250609thumbo.jpg (http://img81.imageshack.us/i/steinhajduk2250609thumbo.jpg/)

Playlife_
25.06.2009., 21:53
Pusti ajde, oni su najbolji, naorginalniji, nastariji, najmaštovitiji, najpametniji, načišći, najultra...

Ironija zvuči tako loše kad je riječ o istini:cerek:

yoko05
25.06.2009., 22:00
Zna li netko koji su veliki Hr igrači ponikli u NK Mračaj Runovići?? Ako vas zanima posjetitehttp://nkmracajrunovici.blog.hr/

delegaat
25.06.2009., 23:03
http://img81.imageshack.us/img81/741/steinhajduk2250609thumbo.jpg (http://img81.imageshack.us/i/steinhajduk2250609thumbo.jpg/)

ono ,respect :top:

Power_2
25.06.2009., 23:44

Lipa brojka za "radni" dan:top:

Veglia88
26.06.2009., 01:37
Oli se to "Katolik" potuka?

to je i meni upalo u oko(inicijali,god.rođenja)...obračun radi "uvijek vjernih" ili nečeg drugog??? Molim da se odgovara sa "da" ili "ne"...ne mora cijeli forum znat detalje!

Ivan-MCML
26.06.2009., 08:13
to je i meni upalo u oko(inicijali,god.rođenja)...obračun radi "uvijek vjernih" ili nečeg drugog??? Molim da se odgovara sa "da" ili "ne"...ne mora cijeli forum znat detalje!
Radi nečeg drugog.

Ivan-MCML
26.06.2009., 08:21
U Austriji odlično u svakom pogledu.Zajebancija na razini i u gradu neposredno prije utakmice i za vrijeme utakmice(TZg :s )
Jedini minus je slučaj "jastuk" što je bilo sasvim nepotrebno.Idemo dalje..

neonero
26.06.2009., 10:32
U Austriji odlično u svakom pogledu.Zajebancija na razini i u gradu neposredno prije utakmice i za vrijeme utakmice(TZg :s )
Jedini minus je slučaj "jastuk" što je bilo sasvim nepotrebno.Idemo dalje..

Super brojka...forca Torca

gmaz88
26.06.2009., 10:53
U torcidi vlada idila kod njih se sve zna ,ne tuku se medusobno,svi se vole.aha :mig:
pa al se tuklo međusobno?
suti kad neznas.

u austriji predobra zajebancija.
idemo dalje...

casual_firm
26.06.2009., 10:57
pa al se tuklo međusobno?
suti kad neznas.

u austriji predobra zajebancija.
idemo dalje...

:bang:
:frajer:

gmaz88
26.06.2009., 11:11
:bang:
:frajer:
al da casual firm:rofl::rofl:

bagrem
26.06.2009., 12:31

izgleda da su braća bila u igri...samo sinko, oni nisu Torcida

xxxy
26.06.2009., 17:55

Jok eto ti si torcida.

zovi čovika
26.06.2009., 17:57
Jok eto ti si torcida.

jok eto ti si pametan.

bagrem
26.06.2009., 19:11
Jok eto ti si torcida.

:bicedobro:

inače, na kraju videa ima malo navijanja:

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=11815

G13
27.06.2009., 12:15
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkuypAVZAFDUzniXYO&tmpl=coranto_hrv_news

Bolje drugi s bjelima nego prvi s crnima?:D:cerek::D:cerek:

Peterpunk
27.06.2009., 12:48
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkuypAVZAFDUzniXYO&tmpl=coranto_hrv_news

http://sportske.jutarnji.hr/fw3k/util_scripts/get_slika_varijacija.php?slika_id=12697&var_suff=385x275

A nisu se bas suncali ovi Brazilci. Jos uvijek mogu proc pod bijelce.

delegaat
27.06.2009., 16:15
http://sportske.jutarnji.hr/fw3k/util_scripts/get_slika_varijacija.php?slika_id=12697&var_suff=385x275

ovo su bracini dečki s pešče ,viđam ih svako malo.
a u hajduk su došli jer je higijena u gradu dobro.ima ženski, ima sve. :D

delegaat
27.06.2009., 16:16

...jer da je lako bit torcida ,svi bi bili torcida:lol:

G13
27.06.2009., 16:23

Sharbiniji su crniji od njih..:D

zcb covik
27.06.2009., 16:26
..Gay of Life..:D:cerek:

euskal
27.06.2009., 17:21
pa istrijan iznenadjujes me,ako su ovo crnci onda je i moj brat i dosta ljudi sta poznajem:lol:

100godina
27.06.2009., 17:47

puče mladiću ruka:mig:, jednostavno momče udara dobro ka šta je i prije:Snajper:
Nisko crew....

falken
27.06.2009., 23:54

http://www.24sata.hr/sport/clanak/kerumu-dosta-andabaka-sve-cu-ih-tamo-smijeniti/123408/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_sport
Izgleda da ste fakat loši ne samo na tablici nego i na ZG burzi.... Rico vam popizdio skroz! F.F./20/:brukica:

antisa2
28.06.2009., 00:42
http://www.24sata.hr/sport/clanak/kerumu-dosta-andabaka-sve-cu-ih-tamo-smijeniti/123408/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_sport
Izgleda da ste fakat loši ne samo na tablici nego i na ZG burzi.... Rico vam popizdio skroz! F.F./20/:brukica:

svi navijaci haduka i pripremne utakmice pohodite i zato ajmooooooooo

falken
28.06.2009., 00:45
http://www.youtube.com/watch?v=DrzerVemRpg:mikroval:

Ivan-MCML
28.06.2009., 08:04
Mogao je link i ne valjat :mig:

Peterpunk
28.06.2009., 10:33

http://www.youtube.com/watch?v=DrzerVemRpg

i(ST)ok
28.06.2009., 12:08
http://www.youtube.com/watch?v=DrzerVemRpg

šta jeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

ostavi se žele...dobit ćeš žele bonobon sinek od cukra.....

ostavi se gluparija pinel u ruke...gledaj..pati..ući...kako se crta po dalamciji....
možeš i pivu popit...

evo smao za tebe...sve je žele finacira hahhaha...

http://farm4.static.flickr.com/3630/3646465893_7beee4cd09.jpg

stobrec..ima ih s obe strane lipo kad s kaićen dođeš ....

http://farm3.static.flickr.com/2448/3646464441_766c60cbfd.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3396/3646464025_6e5c135a24.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3630/3647269478_3d54323a96.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3610/3647269222_56de4e6772.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3638/3646462809_5183840352.jpg?v=0

http://img514.imageshack.us/i/50261157802861213111199.jpg/

http://i42.tinypic.com/2ir9s07.jpg

http://i42.tinypic.com/2uokk9k.jpg

http://i41.tinypic.com/21jvsav.jpg

http://i44.tinypic.com/28w04di.jpg

http://img36.imageshack.us/gal.php?g=dsc01846o.jpg

živija hajduk....100 se bliži....

neonero
28.06.2009., 13:20
šta jeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

ostavi se žele...dobit ćeš žele bonobon sinek od cukra.....

ostavi se gluparija pinel u ruke...gledaj..pati..ući...kako se crta po dalamciji....
možeš i pivu popit...

evo smao za tebe...sve je žele finacira hahhaha...

stobrec..ima ih s obe strane lipo kad s kaićen dođeš ....

http://farm3.static.flickr.com/2448/3646464441_766c60cbfd.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3396/3646464025_6e5c135a24.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3630/3647269478_3d54323a96.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3610/3647269222_56de4e6772.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3638/3646462809_5183840352.jpg?v=0

http://img514.imageshack.us/i/50261157802861213111199.jpg/

http://i42.tinypic.com/2ir9s07.jpg

http://i42.tinypic.com/2uokk9k.jpg

http://i44.tinypic.com/28w04di.jpg

http://img36.imageshack.us/gal.php?g=dsc01846o.jpg

živija hajduk....100 se bliži....

Tako i triba it, i još, još, još, svaki kantun gdje god nas ima, ponosan s ovim svaki je hajdukovac...

G13
28.06.2009., 13:41
pa istrijan iznenadjujes me,ako su ovo crnci onda je i moj brat i dosta ljudi sta poznajem:lol:

Imas crnca u familiji :top:

zcb covik
28.06.2009., 16:27
.. dajte neki izvjestajcic iz lendave, ko je bio..

Veglia88
28.06.2009., 17:23

Dado Topic- Apsolutno sve...
predobra pjesma..šteta šta se nije malo obradila,pa bi se dalo to pjevat na utakmicama...

Elibo
28.06.2009., 18:18

150-200 ljudi. Večina kasnila radi policijske blokade u Čakovcu,a i velikog pretresa prilikom prelaska granice. Nikad veče osiguranje u sloveniji. Jedno 15-tak marica nas je pratilo.
Ne pitajte ništa,ne znam ni ja šta se to događa sa torcidom da nas u lendavu ode toliko...
Namnožilo nas se,ne znam ni ja kako!:rofl:

zcb covik
28.06.2009., 18:37
150-200 ljudi. Večina kasnila radi policijske blokade u Čakovcu,a i velikog pretresa prilikom prelaska granice. Nikad veče osiguranje u sloveniji. Jedno 15-tak marica nas je pratilo.
Ne pitajte ništa,ne znam ni ja šta se to događa sa torcidom da nas u lendavu ode toliko...

.. zajebancija od 1 - 10..?.. daj neku ocjenu..

zcb covik
28.06.2009., 19:44
- Sve je bilo dogovoreno sa Slovanom Liberec, ali presudila je moja ljubav prema Hajduku. Od malih nogu navijam za Hajduk, obožavam Torcidu. Otkako znam za sebe navijam za Hajduk, iz Svetog Đurđa kraj Ludbrega sam, a tamo ima dosta navijača bijelih - kaže Sačer.

.. evo nam bogami i zagorca koji obozava torcidu..:eek:
.. iz sv. djurdja, kraj ludbrega..:eek::eek:
.. ko zna, mozda bude legenda, samo... jebace ga taj naglasak..:kava:

casual_firm
28.06.2009., 22:39
http://www.youtube.com/watch?v=-DD4bGnZpnw
torcida je zakon.:lol::lol::lol:

gmaz88
28.06.2009., 22:46
http://www.youtube.com/watch?v=-DD4bGnZpnw
torcida je zakon.:lol::lol::lol:
al da kežual firm...:lol::lol::lol:

maslina007
29.06.2009., 00:10
.. zajebancija od 1 - 10..?.. daj neku ocjenu..

po mojoj presudi od 2 poluvremena ja kazem 6 ....:rofl:

u austriji se pokaza sav draz zajebancije....:lol:

Mikhail Bakunin
29.06.2009., 10:13
Stein - Hajduk 2009-06-25

galerija - http://www.flickr.com/photos/torcidaorg/sets/72157620674802386/show/

anarh1912*
29.06.2009., 10:44
- Sve je bilo dogovoreno sa Slovanom Liberec, ali presudila je moja ljubav prema Hajduku. Od malih nogu navijam za Hajduk, obožavam Torcidu. Otkako znam za sebe navijam za Hajduk, iz Svetog Đurđa kraj Ludbrega sam, a tamo ima dosta navijača bijelih - kaže Sačer.

.. evo nam bogami i zagorca koji obozava torcidu..:eek:
.. iz sv. djurdja, kraj ludbrega..:eek::eek:
.. ko zna, mozda bude legenda, samo... jebace ga taj naglasak..:kava:
Nije ni Bajdo Vukas ka mulac iz Zagreba doša sa "brale kupi mi sandale",pa je na kraju beštima na briškuli i trešeti više od ijednog fetivnog....

zcb covik
29.06.2009., 10:48
Nije ni Bajdo Vukas ka mulac iz Zagreba doša sa "brale kupi mi sandale",pa je na kraju beštima na briškuli i trešeti više od ijednog fetivnog....

.. iz svetog đurđa kraj ludbrega..
.. pa znas ti sta je to..??

WOODOO CHILE
29.06.2009., 10:58
I mene je iznenadio,naravno ugodno,broj ljudi na ove dvije utakmice,pošto nas je ne tako davno na prijateljske utakmice u Austriju znalo ići 5,ili u Udine 8...uvjeren sam da će ova sezona biti još bolja nego prošla...u srijedu u Kidričevu navodno utakmica bez gledatelja,skupo im platiti redare...

pantagana_82
29.06.2009., 11:18
.. iz svetog đurđa kraj ludbrega..
.. pa znas ti sta je to..??

Uvjeren sam da će mali grist na terenu 10 puta više nego ovi naši domaći šminkerčići.Manje više je kroz povijest uvik tako bilo.

zcb covik
29.06.2009., 11:22
Uvjeren sam da će mali grist na terenu 10 puta više nego ovi naši domaći šminkerčići.Manje više je kroz povijest uvik tako bilo.

.. ma i ja sam uvjeren... neka trci, neka grize... ja bi cak volio i da ugrize mandzukica za nogu..:D... ali jebiga, nevolim zagorce i njihov naglasak i mos ga jebat..:ne zna::kava:

i(ST)ok
29.06.2009., 11:55

to je tako. ovi naši pizdeki ucjenjuju klub, evo sad mali andrijašević i lendrić.
al hajduk se čvrsto postavija pa ih više ne vodi na pripreme i imaju ka i tić mali 15 tisuća i sve hajduku tako i triba. očeš - nećeš.

a ovog malog cukra ćemo vidit, da je i bušić milun golova ka junior pa da mu štico nije veze nemore igrat u sloge.

i(ST)ok
29.06.2009., 11:59

svaka čast...s menon rade momci...lažu...mažu..pirevi..pizde materine da bi išli u sloveniju...i meni se ćini da će vo bit boja sezona nego lani...šta je nemoguće skoro...još nek bijeli malo daju doprionsa...:top:

Plemeniti dabar
29.06.2009., 12:16

Sretno vam bilo, al taj dečko je vjerojatno najlošiji napadač u Varteksovim juniorima.
Ovo kaj piše na nogometnom magazinu da ga zovu treneri Sači :rofl:
Treneri ga inače zovu snajper, zato jer je jako "inteligentan".
Nedavno se i pitalo trenera juniora na treningu nakon Golikovog odlaska, dal igra Golik kaj u Lech Poznanu, dal dobiva šansu, na kaj je trener izjavil "je, je, igra ko Sačer u Varteksu" :rofl:
Eto tolko od mene. :)

i(ST)ok
29.06.2009., 12:27
kako mu je takva statistika...

Plemeniti dabar
29.06.2009., 12:34
Imal je vezni red Jagačić, Hojski itd., tj. dečke koji budu slijedeće sezone u Varteksu imali glavnu ulogu(već su i ove puno igrali), dok recimo za njega nije bilo mjesta u prvoj ekipi Varteksa. No, možda bude se bolje prilagodil Hajduku :)

zcb covik
29.06.2009., 12:36
Imal je vezni red Jagačić, Hojski itd., tj. dečke koji budu slijedeće sezone u Varteksu imali glavnu ulogu(već su i ove puno igrali), dok recimo za njega nije bilo mjesta u prvoj ekipi Varteksa. No, možda bude se bolje prilagodil Hajduku :)

.. kad ga brazilci pocnu gadjat s petama..:mig:

t.c.f.c
29.06.2009., 13:10
odlićna izdanja u sloveniji:top:

cantona007
29.06.2009., 13:35
Sretno vam bilo, al taj dečko je vjerojatno najlošiji napadač u Varteksovim juniorima.
Nedavno se i pitalo trenera juniora na treningu nakon Golikovog odlaska, dal igra Golik kaj u Lech Poznanu, dal dobiva šansu, na kaj je trener izjavil "je, je, igra ko Sačer u Varteksu" :rofl:

Kakav vam je onda najbolji napadač? :D

Pa po meni,čim netko ima takvu statistiku,ne može biti loš,bez obzira koliko momčad radila za njega i namještala mu prilike,on je na kraju sam zabio te golove...

Ali nije on pojačanje,još je mlad i možda za sezonu,dvije bude nešto od njega,a i puno igrača se izgubi na prijelazu iz juniora i seniore...

Sjetite se samo velike nade prvo Hajduka,pa onda Dinama-Tea Karduma,sad igra u Zmaja... :lol:

Plemeniti dabar
29.06.2009., 13:56
E pa njega se tu najviše uspoređje s Kardumom:)

A dobro, neznam. Vrijeme bude pokazalo. Možda se i varam:D

gmaz88
29.06.2009., 14:54
dobro brate pisi to u nogomet podforumu,
nego reci ti nama kakvi su šprintevi ono bili šta vas je gonilo ko od đavla?:kava:

Plemeniti dabar
29.06.2009., 14:58
:rofl:
Da...

Vilaja
29.06.2009., 18:15

Dobra zajebancija na tribo-blato-livadi, makar smo(dio nas) usli tek oko 70 minute.Predobra brojka 200-ak ljudi.Bilo je i zanimljivih situacija pri dolasku kad smo prolazili kroz neko gypsy naselje, i na granici sa slovenskim mupovcima koji su se u cudu pogledavali kad su vidili kutiju prezervativa(lik pita sta ce ti to?:rofl:).Sve u svemu dobro gostovanje, idemo dalje.

zcb covik
30.06.2009., 23:24
Dobra zajebancija na tribo-blato-livadi, makar smo(dio nas) usli tek oko 70 minute.Predobra brojka 200-ak ljudi.Bilo je i zanimljivih situacija pri dolasku kad smo prolazili kroz neko gypsy naselje, i na granici sa slovenskim mupovcima koji su se u cudu pogledavali kad su vidili kutiju prezervativa(lik pita sta ce ti to?:rofl:).Sve u svemu dobro gostovanje, idemo dalje.

.. dobro sad.... znaci i nije bilo bas tako zanimljivo..?:D

Peterpunk
01.07.2009., 10:18
Ta utakmica se vec mnogo puta ovdje spominjala procesljaj forum pa ces skuzit i u kojem kontekstu.

Ta utakmica ( a i ostale osim par izuzetaka ) direktno pobija tvoje rijeci i tvrdnje da mi nismo u Split dolazili osim u mizernim brojkama do '98. Iako ti je to na ovom forumu dokazano par puta ti svaki put kad se spominju navedene godine iznova iznosis te nebuloze. Samo mi nije jasno jel ti imas kakvo osobno zadovoljstvo kad napises da nismo dolazili u Split ili samo patis od alzheimerove bolesti?

Wheat
01.07.2009., 10:35
Očito pamti samo ono što želi pamtiti. Tako bi isto mogli neki pisati kako su super ultra ljubav a ne đir likovi u šampionskim sezonama znali dolazit u Maksimir sa polupraznim busom i usput izgubiti 3 transparenta...

Nego,
Meni je sasvim normalna stvar da su Sinjanima oduzeli transparent. Bez obzira što se ne radi o BBB, ipak su simpatizeri Dinama.
Bez obzira što nije bilo utakmice, bez obzira što nije nikakav trofej niti pothvat uzeti civilima krpu, da su 2 kluba bratska odavno svršeno razdoblje trebalo bi već svima biti jasno.
Tko može garantirati da kada bi vidio protivničke simpatizere sa zastavom ili transparentom da ne bi napravio istu stvar?

Ali što je još bitnije,
Koliko je sve postalo jadno kada stvari koje u zadnje vrijeme čitamo nekima uopće postaju vrijedni spomena?!!!?
"Mi smo Vas pratili s kombijem i vi ste ubrzali", "Napali smo četvoricu vaših klinaca ali su pobjegli", "Pitali smo ga da nam da krpu i dao nam je!", "Mogli ste nas napast na benzinskoj a niste, 1:0 za nas!", "Napali smo pionire NK Prepuštovec", "Vrhunska akcija, babe i stričeve iz Gospića ostali bez šajbe!", itd., itd...

Prestrašno!

i(ST)ok
01.07.2009., 12:51
nek se stave slike 2 prijateljske

Pljačkam Invalide
01.07.2009., 14:05
može jedno pitanje-kaj Torcida misli o Draženu Laliću?mislim na ljude koji su upućeni i imali neke kontakte s njim...

Spitka
01.07.2009., 14:25
Nije tema o vasim dolascima u Split ali se to do sada toliko puta pretumbalo da je gadljivo vise o tome pricat. A tih tvojih " par izuzetaka " je trajalo od 90-te ( slucaj marjan simic ) pa do 96 godine gdje si stavio fotografiju.. Nakon toga se stanje popravlja pa napokon se skuplja i preko 500 ljudi na jugu !
Uostalom i @vlastimo53 ti je rekao da osim njega i njegove ekipe uglavnom niste dolazili u vecim brojevima ( citaj 200 ljudi ) ..

Ali nemoj bogati sad ode o tome..

1993:
http://img196.imageshack.us/img196/2595/176u.jpg (http://img196.imageshack.us/i/176u.jpg/)

Treba još?

zcb covik
01.07.2009., 14:37
može jedno pitanje-kaj Torcida misli o Draženu Laliću?mislim na ljude koji su upućeni i imali neke kontakte s njim...

.. sta te zanima..?

Pljačkam Invalide
01.07.2009., 14:46
.. sta te zanima..?

kakv je bio kao navijač i čovjek,jel bio Torcida i dal su ga cijenili navijači u to vrijeme...dal je bio nacionalist kad je bilo potrebno...jer malo kad gledam neke njegove izjave(kao sociologa) ne djeluje mi baš nacionalno osvješten i kao netko tko diše(ili je nekada disao) navijački,više kao tipični ljevičarski seronja s filozofskog...a često se deklarira kao torcidaš...još je bio u onom srpskom dokumentarcu o navijačima di sere po HDZu 90ih(opravdano,ali baš srbadiji o tome pričat:confused:)...i tak...đast kjurijus...

zcb covik
01.07.2009., 15:00
.. a slusaj, ja ga se sjecam sa gostovanja jos iz bivse juge i sjecam se da sam ga znao uzicat neku lovu, a sjecam se i bogami da je bio dosta tezak za pare, pa sam mu morao sve vracati do zadnjeg dinara..:rolleyes:
.. on je veliki navijac hajduka, ali nikada nije bio bas 'navijac' - po gostovanjima je vise(mislim) skupljao materijal za knjigu, ali nitko nije imao nista protiv njega i da, ljudi su ga cijenili i bio je ok..
.. inace, on je sada profesor na politickim znanostima i za njegovu orijentaciju ili neke izjave stvarno neznam i iskreno zaboli me..
.. i da zavrsim za lalica, moje misljenje - nit smrdi, nit mirise, ali ipak..:top:

miodino
01.07.2009., 15:07
1993:

Treba još?

Aj sad stavi ovu istu sliku , samo kut slikavanja od naprijed i da ne gore baklje. Ako vas ima vise od 300 ja glavu kidam. A da stavim uzvrat ove iste utakmice u zagrebu pa da vidis nas koliko ima ?

Nemam skener , ali imam dosta vasih slika s juga iz tog perioda.
Ajde slobodno postavi slike finale kupa 94 , pa ona dva derbija koja su se izgra u razmaku od nekoliko dana. Pa 100 ti derbi .. .. pa derbi 92 kad je bilo sranje s vojskom na istoku.. Kavez sa 50 purgera.. Itd itd.. Koji je ono derbi bio kad je bio lancun s natpisom " ajmo bili debili " kad vas je bilo isto 200-tinjak. ..

rnkst
01.07.2009., 15:21
Nije da provociram ali jeli mi moze ko kazati koliko vas je onda bilo?

plavi val
01.07.2009., 15:23
Hajduk - Diname 14.4 . 97

B R I JA C I

http://img266.imageshack.us/img266/1200/img016j.jpg (http://img266.imageshack.us/i/img016j.jpg/)
14.4. je ponedjeljak,ova utakmica je bila dan ranije 13.4.1997. kad ste bili malo ljuti i čupali svoje stolice ...:eek:hladan dan i noć utakmica je počela u 19,00 sati,a PAPA taj dan bio u SARAJEVU,a mi 2-1 (Cvita-Mara) ušutili Poljud !:cerek:

rnkst
01.07.2009., 15:24
Finale kupa 95
Ako moze reci netko koliko vas je onda bilo u st-u?
Nije provokacija samo pitam

plavi val
01.07.2009., 15:48
Finale kupa 95
Ako moze reci netko koliko vas je onda bilo u st-u?
Nije provokacija samo pitam

Znam da je 3-2 bilo u ST,a moralo se Domovinu braniti :top:pripreme za MAESTRAL (vojna operacija HVO-a ) i Oluju je tada bilo i nije se moglo na Poljud ,koliko je bilo Boys-a je li ima slika !

maslina007
01.07.2009., 16:31

ohh vilaja a di e pecat majmun koi su nam na granici oduzeli klos pljacke uocavanje ciganskogh sela po brdu zeljeza zracenje patika i bicava po autoputu
a vejo vejo besramno veseli vejo...

gostovanje super samo jbg nisu svi doli na vrime...:top:

Vilaja
01.07.2009., 16:54
ohh vilaja a di e pecat majmun koi su nam na granici oduzeli klos pljacke uocavanje ciganskogh sela po brdu zeljeza zracenje patika i bicava po autoputu
a vejo vejo besramno veseli vejo...

gostovanje super samo jbg nisu svi doli na vrime...:top:

Istina, al di cu ljude sad zamarat sa zracenjen patika i cipela po autoputu.U gepeku mi je cila garderoba necija ostala, a ne mogu je izvadit jer se cuje na kilometre..............:D

STstanjeuma
01.07.2009., 18:03
14.4. je ponedjeljak,ova utakmica je bila dan ranije 13.4.1997. kad ste bili malo ljuti i čupali svoje stolice ...:eek:hladan dan i noć utakmica je počela u 19,00 sati,a PAPA taj dan bio u SARAJEVU,a mi 2-1 (Cvita-Mara) ušutili Poljud !:cerek:

Istina, jos iman stolicu na balkonu sa te utakmice...Ali nije mi jasno da se ponosite tim vrimenima Cro-Cro-Croatie. Pa taj isti Cvita izgleda da nikad nije ni igra u tvom klubu, sud presudia - ne pametujen...

zgzg
02.07.2009., 09:57
1993:
http://img196.imageshack.us/img196/2595/176u.jpg (http://img196.imageshack.us/i/176u.jpg/)

Treba još?

a na tribini udarno policijski transparent

zcb covik
02.07.2009., 10:05

.. eee vidis, na to sam skroz zaboravio, ako je istina naravno jer sam covjeka vidjao samo s motorolom u ruci.... ali da..:D

maslina007
02.07.2009., 12:38
jel istina sta kazu ovi ludaci iz domazla su normalni da ce bit zatvoren autakmica u domazalama

http://www.nkdomzale.si/

antiliberal
02.07.2009., 13:03
da bit će zatvorena, ostani doma. iznajmljuj apartmane :rolleyes:

ajd da je ovo prvi primjer, nebi ništa rekao, al ovak :bang:

maslina007
02.07.2009., 13:16
da bit će zatvorena, ostani doma. iznajmljuj apartmane :rolleyes:

ajd da je ovo prvi primjer, nebi ništa rekao, al ovak :bang:

zatvoren je bila protv bakua sad opet zato sam se i cudio...

al ostat kuci:rofl::rofl:

i(ST)ok
02.07.2009., 13:59
poćea torcida kup u vukovarskoj..izgubili nesvrstani ja mislin 4-1 od kidan žile...

ne gledaj balun nego igrača...hahahha....

dolaze i udine 18-oga na onaj turnir plus portugalci...bit će svita...

evo stranica od torca kupa...http://www.torcidakup.com/

marwin
02.07.2009., 16:33

Taj nikada nije stajao iza tog transa,nije u njegovo vrijeme niti bio više u tom kvartu...inače sudbina transa ide ruku pod ruku i sa sudbinom ekipe koja je stajala ispod njega...dobro staro vrijeme

kobayashi2
02.07.2009., 17:10
Taj nikada nije stajao iza tog transa,nije u njegovo vrijeme niti bio više u tom kvartu...inače sudbina transa ide ruku pod ruku i sa sudbinom ekipe koja je stajala ispod njega...dobro staro vrijeme

Ako se ne varam doticni je imao blue hooligans s hrvatskim grbom...

maslina007
02.07.2009., 18:22
Ako se ne varam doticni je imao blue hooligans s hrvatskim grbom...

vidljiv na utkamici sa atalantom:D

miodino
02.07.2009., 20:06
Evo jedan dogadaj koji je meni ostao zarezan u pamcenju ( vjerovatno jedini kontakt s purgerima u splitu zadnjih 20 godina ) kojeg nitko ne spominje a poprilicna je bruka purgerska koja je mogla zavrsit totalnim masakrom da ih nisu spasila samo brze noge i specijalna policija koja se nasla u blizini stadiona.

Znam da je bio kraj devedesetih i mislim da se cak jos dinamo zvao croatia.
Sad se tocno ne sjecam dali je to bila 99 god ili 2000 ali nije sad ni bitno.
Utakmica je bila vec odavno zavrsena i znam da je proslo vec podosta od kraja utakmica i da su zadnji purgeri sa autobusam otisli / napustili stadion.
Ali odjednom u neko doba noci mi na Spinutu vidimo preko ceste veliku skupinu purgera koja mirno , šutke koraca prema tunelu na marjanu..

Mi smo sjedili na klupicam u Spinutu i sjecam se da smo se istinktivno podignuli kad smo ugledali nekoliko nasih momaka da ih prate usporedno s njima na suprotnoj strani ulice ..

Purgera je tad po mojoj procjeni bilo oko 50 -tak.. Velika masa navijaca koja se kretala prema benzinskoj na marjanu , odnosnu tunelu. Pretpostavljam da su tu negdje parkirali autobus ili nekoliko kombija ili vozila.. Jer je uistinu bila velika grupa . Mi smo uletili izmedu njih i nastaje masakr.. oni su jadni između sebe se sudara u pokusaju bijega.. Neki su uspili pobjec prema stadionu urlajuci "policija " .. drugi su skakali na pomocno igraliste od Hajduka , dansnji nk. dalmatinac sa visine od 5 metara.. neke je u startu polomilo i ostali su nepokretno lezat na plocniku..

NemamLove
03.07.2009., 10:36
Evo jedan dogadaj koji je meni ostao zarezan u pamcenju ( vjerovatno jedini kontakt s purgerima u splitu zadnjih 20 godina ) kojeg nitko ne spominje a poprilicna je bruka purgerska koja je mogla zavrsit totalnim masakrom da ih nisu spasila samo brze noge i specijalna policija koja se nasla u blizini stadiona.

Utakmica je bila vec odavno zavrsena i znam da je proslo vec podosta od kraja utakmica i da su zadnji purgeri sa autobusam otisli / napustili stadion.
Ali odjednom u neko doba noci mi na Spinutu vidimo preko ceste veliku skupinu purgera koja mirno , šutke koraca prema tunelu na marjanu..

Mi smo sjedili na klupicam u Spinutu i sjecam se da smo se istinktivno podignuli kad smo ugledali nekoliko nasih momaka da ih prate usporedno s njima na suprotnoj strani ulice ..

Purgera je tad po mojoj procjeni bilo oko 50 -tak.. Velika masa navijaca koja se kretala prema benzinskoj na marjanu , odnosnu tunelu. Pretpostavljam da su tu negdje parkirali autobus ili nekoliko kombija ili vozila.. Jer je uistinu bila velika grupa . Mi smo uletili izmedu njih i nastaje masakr.. oni su jadni između sebe se sudara u pokusaju bijega.. Neki su uspili pobjec prema stadionu urlajuci "policija " .. drugi su skakali na pomocno igraliste od Hajduka , dansnji nk. dalmatinac sa visine od 5 metara.. neke je u startu polomilo i ostali su nepokretno lezat na plocniku..

brrrr horor,sad me strah ić u split nakon što si ovo ispričo.

skvoter
03.07.2009., 12:08

to ti mama ispričala :)

Wheat
03.07.2009., 12:24

E sad, 10 nickova, svaki od tih nickova neka napiše da je ili bio ili je za to ćuo, i eto ti još jedan masakr za pamćenje! Pa poruka, "Kasne vam satovi i šetate se po mraku"

Spitka
03.07.2009., 12:40
E sad, 10 nickova, svaki od tih nickova neka napiše da je ili bio ili je za to ćuo, i eto ti još jedan masakr za pamćenje! Pa poruka, "Kasne vam satovi i šetate se po mraku"

"Kasne vam satovi, a kasne satovi i tisućama naših simpatizera s istoka!"

Ja bih si pucao u glavu da sam se toliko osramotio porukom. Ispao si pička 100 metara od ulaza na svoju tribinu i još ideš lagat na poruci. :rigo:

http://img268.imageshack.us/img268/8687/p3220466.jpg (http://img268.imageshack.us/i/p3220466.jpg/)

wob
03.07.2009., 12:43
veni .. vidi .. vici ..

Privelo me kod muskog đackog doma ( i još nekolikicinu koji su tu bili s menom ) tad zbog toga sto je nekolicina od tih purgera pobjegla u taj isti dom na spinutu.

Uglavnom istina 100 % ali tad nije bilo interneta pa se o tome ne prica. :top:

Spitka
03.07.2009., 12:46
veni .. vidi .. vici ..

Privelo me kod muskog đackog doma ( i još nekolikicinu koji su tu bili s menom ) tad zbog toga sto je nekolicina od tih purgera pobjegla u taj isti dom na spinutu.

Uglavnom istina 100 % ali tad nije bilo interneta pa se o tome ne prica. :top:

Znači murija je pustila 50 ljudi da lagano hoda svojim poslom prema marjanskom tunelu? :ne zna:

A prije par godina smo nas trojica nekako pobjegli muriji i išli pit i nitko od naših nam nije vjerovao da je to moguće. Murija zatvori ono parkiralište i nemreš prema gradu da si bog, a kamoli 50 ljudi...

I još je njih 50 pobjeglo glavom bez obzira kad je vas vidjelo? Sorry, al zvuči prilično nevjerojatno... :kava:

wob
03.07.2009., 13:03
Znači murija je pustila 50 ljudi da lagano hoda svojim poslom prema marjanskom tunelu? :ne zna:

A prije par godina smo nas trojica nekako pobjegli muriji i išli pit i nitko od naših nam nije vjerovao da je to moguće. Murija zatvori ono parkiralište i nemreš prema gradu da si bog, a kamoli 50 ljudi...

I još je njih 50 pobjeglo glavom bez obzira kad je vas vidjelo? Sorry, al zvuči prilično nevjerojatno... :kava:

Krajnje mi je degutantno ulazit u rasprave s covjekom koji svoje poraze slavi kao pobjede a od sitnih mrvica kruha se prežderava.

Ali kad si me vec quota pokusat cu ti odgovorit.
Utakmica je bila nocna i zavrsila je oko 22 :00 .. Ostali smo 1:1 ili 0:0 , znam da je bilo neodluceno.

Kao i svaki put dezuralo se nakon utakmice na spinutu i uz cugu se cekalo da neki vas Hercegovac napusti jug i krene prema autu kojeg bi obicno parkirali po Spinutu. Tako je bilo i tada samo sta je iz pravca sadasnjeg hemigwaya ondašnjeg popaja dosla skupina od nekih cca 30 do 40 ljudi .
Tesko je procjenit u mraku koliko je bilo ljudi ali je druzina bila poprilicno velika i kretala se od pravca poljudskog juga prema tunelu..

Zasto , kud tamo , zbog cega , iz kojeg razloga .. Ja ne znam !
Znam samo da smo mi svi ostali iznenađeni jer mi je to bio prvi put u zivotu da sam vidio skupinu purgera vecu od 2 covjeka slobodnu na ulici u Splitu , meni je to bio dozivljaj kao da vidim pingvina u egiptu ! :D
Uglavnom mi smo išli uz tu skupinu , paralelno s druge strane ceste .. kako su metri prolazili tako su nam se iz spinuta pridruzivale skupine ljudi koje su ubrale momenat i bili su zainteresirani za predstojecu tematiku ! :mig:

Uglavnom , kod raskrizja pred tunelom je zapocelo zaletavanje na njih .
Oni nisi uopce pruzili otpor u niti jednom momentu.. Sjecam se da su momci skakali u mrak sa zida od 5 metara i da su se culi gadni jauci iz tog mraka.. Neki su trcali nazad prema juznoj tribini a neki su pobjegli u spinut , neki prema muskom đackom domu.. tad su postali lovina !
Mene je tad privelo na ulazu u dom jer su nekolicina njih uspjela pubjec unutra i zatvorit vrata ( baš sam pogodio za kim cu trcat, looser ! ) .. a mi smo ostali u klopci pred vratima i tad nas je pokupilo ! :D
Cekali u prvoj policijskoj do jutra jer smo trebali bit odvedeni na prepoznavanje u bolnicu kod vaših sta su zavrsili na hitnu sa prelomima i šavovima.. ali oni su tad odbili ikoga prepoznat i trazili da ih se samo otprati do kolodvora i smjesti u autobus za Zagreb. Tako nam je bar bilo receno kad su nas puštali iz stanice..

UltraGudra
03.07.2009., 13:11
mozda i dan danas nepokretni leze na plocniku :)

gmaz88
03.07.2009., 13:23
mozda i dan danas nepokretni leze na plocniku :)
a možda su u šumi.
nego burke sto se više ne družiš na srpskoj tribini sa srbima,baniralo ili?:o

NemamLove
03.07.2009., 13:24
Krajnje mi je degutantno ulazit u rasprave s covjekom koji svoje poraze slavi kao pobjede a od sitnih mrvica kruha se prežderava.

Ali kad si me vec quota pokusat cu ti odgovorit.
Utakmica je bila nocna i zavrsila je oko 22 :00 .. Ostali smo 1:1 ili 0:0 , znam da je bilo neodluceno.

Kao i svaki put dezuralo se nakon utakmice na spinutu i uz cugu se cekalo da neki vas Hercegovac napusti jug i krene prema autu kojeg bi obicno parkirali po Spinutu. Tako je bilo i tada samo sta je iz pravca sadasnjeg hemigwaya ondašnjeg popaja dosla skupina od nekih cca 30 do 40 ljudi .
Tesko je procjenit u mraku koliko je bilo ljudi ali je druzina bila poprilicno velika i kretala se od pravca poljudskog juga prema tunelu..

Zasto , kud tamo , zbog cega , iz kojeg razloga .. Ja ne znam !
Znam samo da smo mi svi ostali iznenađeni jer mi je to bio prvi put u zivotu da sam vidio skupinu purgera vecu od 2 covjeka slobodnu na ulici u Splitu , meni je to bio dozivljaj kao da vidim pingvina u egiptu ! :D
Uglavnom mi smo išli uz tu skupinu , paralelno s druge strane ceste .. kako su metri prolazili tako su nam se iz spinuta pridruzivale skupine ljudi koje su ubrale momenat i bili su zainteresirani za predstojecu tematiku ! :mig:

Uglavnom , kod raskrizja pred tunelom je zapocelo zaletavanje na njih .
Oni nisi uopce pruzili otpor u niti jednom momentu.. Sjecam se da su momci skakali u mrak sa zida od 5 metara i da su se culi gadni jauci iz tog mraka.. Neki su trcali nazad prema juznoj tribini a neki su pobjegli u spinut , neki prema muskom đackom domu.. tad su postali lovina !
Mene je tad privelo na ulazu u dom jer su nekolicina njih uspjela pubjec unutra i zatvorit vrata ( baš sam pogodio za kim cu trcat, looser ! ) .. a mi smo ostali u klopci pred vratima i tad nas je pokupilo ! :D
Cekali u prvoj policijskoj do jutra jer smo trebali bit odvedeni na prepoznavanje u bolnicu kod vaših sta su zavrsili na hitnu sa prelomima i šavovima.. ali oni su tad odbili ikoga prepoznat i trazili da ih se samo otprati do kolodvora i smjesti u autobus za Zagreb. Tako nam je bar bilo receno kad su nas puštali iz stanice..

koja sapunica od posta,gadni jauci ležanje bježanje ajme majko moja. ovo da je vladimir nazor sastavljo,bilo bi manje drame.

Spitka
03.07.2009., 13:26

Kažem, nakon godina na netu, vama više ne vjerujem niti da je danas petak.

I da je istina. Takvih priča svaki BBB ima koliko hoćeš. Jaka stvar.

wob
03.07.2009., 13:33
Nitko i ne pise o ovome kao o iskrcavanju na normandiju !
Samo sam napisao o ovome događaju koji se zbio . Nebi ni napisao da netko ode nije povukao pricu..

UltraGudra
03.07.2009., 13:41
a možda su u šumi.
nego burke sto se više ne družiš na srpskoj tribini sa srbima,baniralo ili?:o

zajebancija stari,nemoj histerizirati...ipak je ovo samo forum.....ako mislis na co.yu to citam ali mislim da u zivotu nisam nikad nista tamo napisao...mozda mislis na onaj tifo ili si me zamjenio s nekim...

valsimot53
03.07.2009., 14:54

Sve je moguce pa i da se takvo sto dogodilo makar nikad nisam cuo slicno svjedocenje. Barem desetak puta smo pjesacili u grupi od 10-30 ljudi poslije tekme ili prema autobusnom kolodvoru ili prema solinu gdje bi opet cekali kakav bus i nikad nas nitko nije napao. Ne znam sta da kazem ali mi je prica cudna. Ako niste nista pitali ljude prilikom napada onda postoji dobra vjerovatnost da ste izlemali svoje.

wob
03.07.2009., 17:04
Ćao tifo 91 .

http://img7.imageshack.us/img7/3061/img020mkv.jpg (http://img7.imageshack.us/i/img020mkv.jpg/)

Sjeveroistok
03.07.2009., 18:23
Torcidu shvatamo ozbiljno.Ali imaju jedan veliki minus,da su samo nadrogirani budale :lol:.Volio bi ih vidit kad su čisti :rofl:,kad nisu ni pijani ni drogirani..:cerek:
a jes'ba ovi turci šaljivđije
cili je Spliiiit pun narkomana....:mig:

The Godfather
03.07.2009., 19:08
Ma to je Kerum Srbe i Bošnjake potplatija pa lažu.

wob
03.07.2009., 19:19
1993:

Treba još?

Evo gledam ovu sliku tek sad.. I ne znam kako sam je propustio komentirat .
Ovo je utakmica iz Prvenstva 92 / 93 , utakmica se igrala u 5 mjesec , odnosno 4 dana prije kup utakmice ( 4-1 ) gdje vas je doslo 20 i onda ste najavljivali ( kao i prije mjesec dana ) da ce vas doc nekoliko tisuca i srusit rekord iz 90 -te godine i takoder trazili dio jugo-istoka ali vas je doslo sve skupa 300 ! To je ova slika koji si stavio kao dokaz .
Rezultat ove utakmice je bio 2-1 za hajduk , strijelac odlucujuceg gola za hajduk Kozniku 86-87 minuta. ovo je prvi poraz vaš bio te zezone , i tad smo sprijecili da srusite rekord hajduka o prvenstvu bez poraza iz 1950 !!!
I nece N I K A DA !! ( pati gubo )

Inace na ovoj utakmici je i prvi puz zapjevana pisma . " ubij zakolji jer hajduk postoji a gdje je dinameee " ..

Cisto da mlade generacije znaju.

Zato ove slike slikane iz mrtvih kuteva šalji onom redikulu u Sheffield !!

Sljedeci derbi je bio na poljudi u 9 mjesec iste ove godine , vas nije bilo opet ni 100 ! Utakmica je upamcena po tome sta je rapaic zabio gol , niti pola minute nakon sta je usao u igru s klupe , zavrsena tekma 4-2.
A smece od jelicica je zabilo gol za 2-2 i otisao ljubeci vas komunisticki grb prema Jugu sto mu i dan danas nije zaboravljeno !

Cjelu 94 nije bilo derbija.. A na super kup vas dvije sezone skoro nije ni dolazilo .. ili tocnije cca 50 ljudi , 93 i 94 god. Znaci dvije godine !!!!

Sljedeci derbi je bio 95 god u 4 ili 5 mjesec, hajduk tukao 3-2 u kupu , tad vas je bilo 50 tak.. Utakmica poznata po tome sta je stimac zamjenio gabrica ( Tonci , tonci u koji kantun cu stat ) i sljedeci derbi .. odlucujuca utakmica za Prvaka hrvatske.. odmah nekoliko dana nakon kupa u kojoj je hajduk dobio 3-1 .. pralija i Mornar su dali golove. Tad vas je bilo oko 400 do 500 .

To je sve od vas do 96 godine !!

Šta vas zanima, pitajte slobodno !!

pobunjenik
03.07.2009., 19:29
jel itko od vas radi ili vam je samo dosadno u slobodno vrijeme? :D

patriot
03.07.2009., 19:35
Šta vas zanima, pitajte slobodno !!

meni su samo interesantna retorika i floskule koje se bacaju nebi li se dokazala ozbiljnost i superironost nekih upisa,kao sto je ona o redikulima iz bbc-a..nikad nisam kuzio cemu to,kada se zna o kakvoj solidnoj ekipi je rijec:ne zna:

rnkst
03.07.2009., 19:40
jel itko od vas radi ili vam je samo dosadno u slobodno vrijeme? :D

ma mi smo ti lini tovari kojima je za sve nedace u zivotu zagreb kriv:lol:

pobunjenik
03.07.2009., 19:42
kod nas roka- "krivo je more" :D :zivili:

wob
03.07.2009., 19:52
Evo par slika iz moje privatne galerije koje do sada nisu ugledale svijetlo dana .
radi se o utakmici hajduk- croatia 1-2 iz sezone 96/ 97 .
Utakmica se igrala u 4 mjesec 97 godine , hajduk je tu zezonu izgubio preko 20 bodova razlike . A prije ove utakmice se sjecam je Hajduk gostovao u slavonskom brodu protiv marsonije i tu sam bio ( koji fucking loooser) ..
Ovaj derbi je bio obiljezen po cupanju stolica. Pocupalo se preko 3000 stolica koje su letjelje preko tribina tokom cjelog drugog poluvremena utakmice.
Stadion je slicio na Bejrut. Tu utakmicu je policija samo njemo gledala i nitko nije vjerovao sto se dešava.
Ova utakmica je ostala zapncena i jos po tome sta je boysa doslo oko 500 i sta su zapalili po meni najveci broj pirotehnike ikada na poljudu.. Vjerovatno su sami i sebe iznenadili ...

Ove slike su slikane sutra dan nakon te utakmice..

http://img188.imageshack.us/img188/148/img022y.jpg (http://img188.imageshack.us/i/img022y.jpg/)

http://img189.imageshack.us/img189/1393/img023k.jpg (http://img189.imageshack.us/i/img023k.jpg/)

valsimot53
03.07.2009., 20:00
[QUOTE=wob;21373966]Evo gledam ovu sliku tek sad.. I ne znam kako sam je propustio komentirat .
Ovo je utakmica iz Prvenstva 92 / 93 , utakmica se igrala u 5 mjesec , odnosno 4 dana prije kup utakmice ( 4-1 ) gdje vas je doslo 20 i onda ste najavljivali ( kao i prije mjesec dana ) da ce vas doc nekoliko tisuca i srusit rekord iz 90 -te godine i takoder trazili dio jugo-istoka ali vas je doslo sve skupa 300 ! To je ova slika koji si stavio kao dokaz .
Rezultat ove utakmice je bio 2-1 za hajduk , strijelac odlucujuceg gola za hajduk Kozniku 86-87 minuta. ovo je prvi poraz vaš bio te zezone , i tad smo sprijecili da srusite rekord hajduka o prvenstvu bez poraza iz 1950 !!!
I nece N I K A DA !! ( pati gubo )

Inace na ovoj utakmici je i prvi puz zapjevana pisma . " ubij zakolji jer hajduk postoji a gdje je dinameee " ..

Cisto da mlade generacije znaju.

Zato ove slike slikane iz mrtvih kuteva šalji onom redikulu u Sheffield !!

Sljedeci derbi je bio na poljudi u 9 mjesec iste ove godine , vas nije bilo opet ni 100 ! Utakmica je upamcena po tome sta je rapaic zabio gol , niti pola minute nakon sta je usao u igru s klupe , zavrsena tekma 4-2.
A smece od jelicica je zabilo gol za 2-2 i otisao ljubeci vas komunisticki grb prema Jugu sto mu i dan danas nije zaboravljeno !

Cjelu 94 nije bilo derbija.. A na super kup vas dvije sezone skoro nije ni dolazilo .. ili tocnije cca 50 ljudi , 93 i 94 god. Znaci dvije godine !!!!

Sljedeci derbi je bio 95 god u 4 ili 5 mjesec, hajduk tukao 3-2 u kupu , tad vas je bilo 50 tak.. Utakmica poznata po tome sta je stimac zamjenio gabrica ( Tonci , tonci u koji kantun cu stat ) i sljedeci derbi .. odlucujuca utakmica za Prvaka hrvatske.. odmah nekoliko dana nakon kupa u kojoj je hajduk dobio 3-1 .. pralija i Mornar su dali golove. Tad vas je bilo oko 400 do 500 .

To je sve od vas do 96 godine !!

Evo mene zanima da li je teze dici u split u brojci od 50 ljudi, totalno neorganizirano i bez ikakvog osiguranja nego kad nas dodje u pratnji soma ili dva?
Ne kuzim sve vas koji omalovazavate dolazak malog broja ljudi na zajebano gostovanje, bez obzira o kojoj se grupi radilo. Vise postujem onih vasih dvadesetak ljudi na uzvratu kupa prije 8,9 godina nego 3 soma prije dvije godine. Jebale vas brojke i drkanje nad njima.

wob
03.07.2009., 20:53
[QUOTE=valsimot53;21373966]

Evo mene zanima da li je teze dici u split u brojci od 50 ljudi, totalno neorganizirano i bez ikakvog osiguranja nego kad nas dodje u pratnji soma ili dva?

Teze je puno doc skupini od 50 ljudi N E O R G A N I Z I R A N O u Split nego skupini od 2000 ljudi organizirano .
Al da te ispravim i da postavim stvari na pravo mjesto.
Mi ovdje pricamo o 90 -tima koje su obiljezene kao desetljece torcidine blamaze u zagrebu , zar ne ? Ali obiljezene su bas iz tog razloga sta se dolazilo N E O R G A N I Z I R A N O ! Nije nas 2000 dolazilo organizirano u pratnji... Jer da su dolazili u pratnji.. kurac bi vi pokupili 234 transparenta u Zagrebu ! Zar ne.. ??
Budi realan pa reci , i mi i vi smo tad dolazili neorganizirano !

A to da ste vas 50 dolazilo neorganizirano bez pratnje i da ste se setali u skupini od 50 ljudi i da vas nitko nije skuzio.. Taj scenario pošalji George Lucasu da snimi 7 nastavak ratova zvijezda !!

[QUOTE=valsimot53;21373966]

Ne kuzim sve vas koji omalovazavate dolazak malog broja ljudi na zajebano gostovanje, bez obzira o kojoj se grupi radilo. Vise postujem onih vasih dvadesetak ljudi na uzvratu kupa prije 8,9 godina nego 3 soma prije dvije godine. Jebale vas brojke i drkanje nad njima.

Poštujem tebe kao navijaca jer sam dosta cuo i od naših starijih o tebi .
Ali ovdje JA nisam omalovazavo vase NE dolaske nego sam replicirao jednom obicnom šarlatanu od 40 godina koji ima jedan jebeni beograd i jedan NOVI SAD i koji uporno na ovom forumu laze , blamire sebe i vas kao grupu.
Moj odgovor je bio na njegove " slucajne iznimke " od derbija na kojima se VI nebi pojavili . Pa sam ja sa svojim upisom htio skrenit pozornost na to da su " slucajne iznimke " bile kad bi vi dosli u vecem broju od 100 ljudi. To su bile iznike od derbija.. Znam da ste vi " petrinjci " bili redoviti na svakom derbiju i svaka cast. Nije vas nitko skuzio , dosli u miru i tisini tako i otisli .. Svaka cast !

Ali obmanjivat javnost sa nekakvim slikicama slikanima iz mrtvih kuteva gdje se vidi 20 baklji a slika sama po sebi mutna jer mu je @tima iz Bg poslao svoj Skener iz 72 godine je totalno redikulozno i to jos stavljat kao nekakav dokaz.

Budimo realni i mi i vi.
Devedesete su godine u kojima se ne mozemo ni mi ni vi posebno ni pretjerano Hvalit. Mi smo dolazili u Zg na klanje ( kako vi volite rec ) ali vi uglavnom niste ni pohodili Split. Izbjegavali ste Dalmaciju kao đavo tamjan.
Pa vi ni u Sibenik niste dosli do 96 godine.. zadar također.. Ratne godine dubrovnik.. primorac iz stobreca ( igrana tekma na splitovom igralistu u praku mladezu , godina 95 , bilo je proljece.. primorac poveo 1-0 a dinamo dobio 2-1 ) , jesi tu bio @spitka ?? Normalno da nisi jer nije bio nitko , bilo vas je N U L A ( 0 ) Di ste to bili kroz devedesete.. ?
A u Zagrebu bi vas bilo kao kineza.. Pun stadion , BAD BLUE BOYS SPLIT trans od 48 metara . Sva sela i kanalizacijske šahte su vam bile ispisane po plavim krpetinama a visile su u krug cilog jebenog gradilišta . Gdje su sve te podruznice bile po gostovanjima ?? NIGDJE !

Imali ste borbu za ime i to vam svaka cast . To nitko i ne osporava !
Ali doc pa izjavit da je torcida postala navijacka grupa 2005 je za umobolnicu ..

I još nesto jako bitno. Mozda nase devedesete i nisu za pohvalu ali su jebena škola za sve nase narastaje . Na greškama se uci , nažalost mi smo na našima jer smo vas previše podcijenili a vi ste to iskoristili.. I ovo sada sta vam se desava kroz 2000 godinu je rezultat devedesetih . Nikoga se ne treba potcjenit pa tako ni vas koji ste u Jugi bili obicni..... Znas i sam !

Sad su stvari na svome mjestu jer ste vi bili jaki koliko smo vam to " mi " dozvoljavali !

patriot
03.07.2009., 21:04
rodjo moze biti da me vrijeme ubi,al opet ja ne skuzih sta poruci i rece sa zadnjom recenicom..jesmo sada tu negdje il ipak vi ispred nas jer prije dopustili da se sepirimo..
vama ostade stvarno veliki borongaj i na tome naklon do poda..vec osma sezona tece,a vi nista po tom pitanju niste napravili..
sad izvlaciti mi sa intera upade u jutra rana i kruzenje u pokojem autu,nema smisla..al svaka cast i na tome..
al posto vi nama diktirate pravila igre,fino ko grupa kako ste u podgoricu otisli..nije neki problem,jel tako:mig:..
toliko od mene,stvarno bi dosta bilo interneta i ovih pametnih rasprava i jos pametnijih tvrdnji
patriot over and out

Spitka
03.07.2009., 22:01
Teze je puno doc skupini od 50 ljudi N E O R G A N I Z I R A N O u Split nego skupini od 2000 ljudi organizirano .
Mi ovdje pricamo o 90 -tima koje su obiljezene kao desetljece torcidine blamaze u zagrebu , zar ne ? Ali obiljezene su bas iz tog razloga sta se dolazilo N E O R G A N I Z I R A N O ! Nije nas 2000 dolazilo organizirano u pratnji... Jer da su dolazili u pratnji.. kurac bi vi pokupili 234 transparenta u Zagrebu ! Zar ne.. ??

A to da ste vas 50 dolazilo neorganizirano bez pratnje i da ste se se1tali u skupini od 50 ljudi i da vas nitko nije skuzio.. Taj scenario pošalji George Lucasu da snimi 7 nastavak ratova zvijezda !!

Ali ovdje JA nisam omalovazavo vase NE dolaske nego sam replicirao jednom obicnom šarlatanu od 40 godina koji ima jedan jebeni beograd i jedan NOVI SAD i koji uporno na ovom forumu laze , blamire sebe i vas kao grupu.
Moj odgovor je bio na njegove " slucajne iznimke " od derbija na kojima se VI nebi pojavili . Pa sam ja sa svojim upisom htio skrenit pozornost na to da su " slucajne iznimke " bile kad bi vi dosli u vecem broju od 100 ljudi. To su bile iznike od derbija.. Znam da ste vi " petrinjci " bili redoviti na svakom derbiju i svaka cast. Nije vas nitko skuzio , dosli u miru i tisini tako i otisli .. Svaka cast !

Ali obmanjivat javnost sa nekakvim slikicama slikanima iz mrtvih kuteva gdje se vidi 20 baklji a slika sama po sebi mutna jer mu je @tima iz Bg poslao svoj Skener iz 72 godine je totalno redikulozno i to jos stavljat kao nekakav dokaz.

Budimo realni i mi i vi.
Devedesete su godine u kojima se ne mozemo ni mi ni vi posebno ni pretjerano Hvalit. Mi smo dolazili u Zg na klanje ( kako vi volite rec ) ali vi uglavnom niste ni pohodili Split. Izbjegavali ste Dalmaciju kao đavo tamjan.
Pa vi ni u Sibenik niste dosli do 96 godine.. zadar također.. Ratne godine dubrovnik.. primorac iz stobreca , jesi tu bio @spitka ?? Di ste to bili ?
A u Zagrebu bi vas bilo kao kineza.. Pun stadion , BAD BLUE BOYS SPLIT trans od 48 metara . Sva sela i kanalizacijske šahte su vam bile ispisane po plavim krpetinama a visile su u krug cilog jebenog gradilišta . Gdje su sve te podruznice bile po gostovanjima ?? NIGDJE !

Ali doc pa izjavit da je torcida postala navijacka grupa 2005 je za umobolnicu ..

I još nesto jako bitno. Mozda nase devedesete i nisu za pohvalu ali su jebena škola za sve nase narastaje . I ovo sada sta vam se desava kroz 2000 godinu je rezultat devedesetih . Nikoga se ne treba potcjenit pa tako ni vas koji ste u Jugi bili obicni..... Znas i sam !

Sad su stvari na svome mjestu jer ste vi bili jaki koliko smo vam to " mi " dozvoljavali !

Klovnu, opet ćete kao i uvijek ispast redikuli jer sustavno lažete po forumima.

U Šibeniku smo bili 1992 s 4 busa. :kava:

wob
03.07.2009., 22:19
Dali bi bio ljubazan da mi daš prijevod ove pjesme : http://www.youtube.com/watch?v=pUXUORfx95g&feature=related

Više voliš tradicionalnu verziju ili obrađenu ? :D

rokenrol'50
03.07.2009., 22:37
Torcidaši, hajdukovci... zašto imate potrebu voditi ove beskrajne rasprave po forumu u trenucima kada iza sebe imamo odličnu sezonu i zadajemo domaće zadaće ostalim grupama?! Čemu ta silna prepucavanja i nadjebavanja?!
Jel potrebno piskaranjem po forumu uvjeravat ostale koji transparent di stoji i da li su Torcine osamdesete bile dobre ili ne?!
Daj odjebite u startu te rasprave i provokatore koji ih iniciraju jer ispadate gori od njih kad se primate!
Giljamo dalje tekmu po tekmu i idemo nadmašit prijašnju sezonu! ;)

pobunjenik
03.07.2009., 22:51
rijec tjedna - kompleks :D

neonero
04.07.2009., 01:55
Wob, netreba više tom spitki i njemu sličnim komplekašima uopće odgovarat. Mi znamo ko smo i šta smo. Znamo našu povist i sadašnjost, a to šta oni lažima i mazanjem očiju pokušavaju vriđat torcidu, a blamitraju sami sebe. Kad vidim njihova puanja da su počeli rat 13.05, da su ovo, da su ono, riga mi se. O Torcidi je solidno dražen lalić napisa onu knjigu iz koje oni i dan danas uče, a ima i navijača iz drugih skupina koji su rekli svoje o njima i nama, tako da ti predlažem da neodgovaraš na njihove provokacije, puhanja, laži, jer blamiraju sami sebe.

Veglia88
04.07.2009., 02:19
Ne pratim ova prepucavanja ko je bolji,ko je zakazao...uglavnom,u Domžalama bilo jedno 150-tak ljudi, uspjeli smo uć na stadion iako je bilo rečeno da će utakmica biti bez gledatelja(policija veoma korektna)...Navijanje solidno,neuspjeli pokušaj paljenja topovskog ,na kraju dosta ekipe uletava na teren u potrazi za dresovima,gaćicama, kopačkama :) itd...nitko od pandura i redara nije okom trepnuo zbog toga..mogli smo dobrano i mi odigrat jednu tekmu...idemo dalje još jače!

valsimot53
04.07.2009., 05:25

A to da ste vas 50 dolazilo neorganizirano bez pratnje i da ste se setali u skupini od 50 ljudi i da vas nitko nije skuzio.. Taj scenario pošalji George Lucasu da snimi 7 nastavak ratova zvijezda !!

Budimo realni i mi i vi.
Pa vi ni u Sibenik niste dosli do 96 godine.. zadar također.. Ratne godine dubrovnik.. primorac iz stobreca ( igrana tekma na splitovom igralistu u praku mladezu , godina 95 , bilo je proljece.. primorac poveo 1-0 a dinamo dobio 2-1 ) , jesi tu bio @spitka ?? Normalno da nisi jer nije bio nitko , bilo vas je N U L A ( 0 ) Di ste to bili kroz devedesete.. ?

I još nesto jako bitno. Mozda nase devedesete i nisu za pohvalu ali su jebena škola za sve nase narastaje . Na greškama se uci , nažalost mi smo na našima jer smo vas previše podcijenili a vi ste to iskoristili.. I ovo sada sta vam se desava kroz 2000 godinu je rezultat devedesetih . Nikoga se ne treba potcjenit pa tako ni vas koji ste u Jugi bili obicni..... Znas i sam !

samo na jedan zadar(ili sibenik,ipak je bilo davno) nitko nije doslo i to zato sto se nije znalo gdje ce se i da li ce se uopce igrati . citava dalmacija je bila pod opcom opasnosti i tek je par sati prije tekme odluceno da se igra u Blatu na korculi. sve ostalo se (bez iznimke:i Dubrovnici, i Zadar u stobrecu, Metkovici...) odradilo ali kada nas je bilo po par ljudi , podrazumjeva se da se nismo mogli previse eksponirati.
Kada nas je malo dolazilo u split,naravno da nismo dolazili svi skupa nego u grupicama po 5,6 do 10 ljudi - upravo onako kako smo i putovali. do stadiona smo svejedno dolazili pjeske najprometnijim ulicama a poslije tekme smo silom prilika proucavali sporedne ulicice.vjeruj mi da upravo zbog svih tih problema i prepreka, te godine su navijacki bile neusporedivo kvalitetnije, spontanije i bolje u svakom smislu osim brojcano.

Nimoy
04.07.2009., 05:30
ljudi, naučite kvotat, ako zajebete quote, editirajte post. Ovako nastaje masa kaosa i sranja, više se ne zna tko je što rekao. Nije teško, 15 sekundi posla provjerit ako je post ispao dobro. Jer ako wob sjebe quote a valsimot STISNE normalno quote, i njegov će bit sjeban. I tako dalje.

Hvala.

STstanjeuma
04.07.2009., 10:59
Klovnu, opet ćete kao i uvijek ispast redikuli jer sustavno lažete po forumima.

U Šibeniku smo bili 1992 s 4 busa. :kava:

Ka ono vi ste stariji, ozbiljniji "decki", sve ovo sta je covik gori reka - ziva istina.
Bad Blue Boys Split hahahahahahaha

:rofl:

wob
04.07.2009., 11:03
samo na jedan zadar(ili sibenik,ipak je bilo davno) nitko nije doslo i to zato sto se nije znalo gdje ce se i da li ce se uopce igrati . citava dalmacija je bila pod opcom opasnosti i tek je par sati prije tekme odluceno da se igra u Blatu na korculi. sve ostalo se (bez iznimke:i Dubrovnici, i Zadar u stobrecu, Metkovici...) odradilo ali kada nas je bilo po par ljudi , podrazumjeva se da se nismo mogli previse eksponirati.
.

Vidim da ti ovdje pricas u svoje ime . To nitko i ne osporava da ti i tvoja ekipa niste išli . Pa upravo zbog tvoje upornosti i ljubavi prema tom Dinamu ste i stvorili to ime ( Petrinjci ) jer ste svugdje bili s klubom. vama svaka cast i zbog toga vas vise manje svi cijene. Kamo srece da vam je bilo jos 2000 petrinjaca .. Ali NIJE !

Ja sam vam nabrojao na predhodnoj stranici sve derbije u Splitu gdje ste bili u desetkovanim brojevima od 50 do 100 ljudi .. Kasnije od 96 do 2000 ste se nesto popravili pa bi vas znalo bit i 500-tinjak Ali opet bi se znalo dogodit da dodete na stoti derbi vas 34 ( ti , brat i još 10 redikula iz čapljine i onaj šišmiš iz metkovica ) !

Te utakmice o kojima ti pricas gdje ste vi bili inkognito ja ne mogu smatrat da su tu bili navijaci dinama i BBB jer ste vi dosli i sjeli medu normalan narod. Tako mogu i ja rec da sam bio prije 2 godine na sarajevo-željeznicar i da je tu bila TORCIDA jer sam ja sjedio i gledao tekmu . A nisam se isticao radi rizika da mi netko glavinu ne razlupa.
Navijaci su tu da pruze podrsku klubu i da istaknu svoja obiljezja. To vi niste radili na tim utakmicama koje si ti nabrojao jer ste dolazili inkognito i onda ne mozes rec da su tu bili BBB .

Kada nas je malo dolazilo u split,naravno da nismo dolazili svi skupa nego u grupicama po 5,6 do 10 ljudi - upravo onako kako smo i putovali. do stadiona smo svejedno dolazili pjeske najprometnijim ulicama a poslije tekme smo silom prilika proucavali sporedne ulicice.vjeruj mi da upravo zbog svih tih problema i prepreka, te godine su navijacki bile neusporedivo kvalitetnije, spontanije i bolje u svakom smislu osim brojcano.

To vam svaka cast ako ste to uspjevali da vas se ne skuzi.
A uspjevali ste jer nitko vas nije ni ocekivao da cete doc i onda se i nije ćešljalo grad toliko detaljno . Tko je znao Tomu Petrinjca u facu na pocetku devedesetih pa ga je mogao prepoznat na ulic grada ? Nitko.. Nije onda bilo jebenog interneta pa da se svak exponira.. i to lezi tajna vašeg uspjeha tih dolazaka inkognito i setnje u grupicama od par ljudi.
Vec kad vam se brojka standardizirala na 500 ljudi ( od 96 do 2000 ) tad se grad redovito ćešljao od jutra do mraka , od kolodvora u Splitu do perkovica i Knina i rijetko kad bi se uhvatilo nekoga .

STstanjeuma
04.07.2009., 11:08
Nevalja ti se nervirat, oni su posebna sorta ljudi...
Jos cekan krpu: Ultra Kineski zid:s

valsimot53
04.07.2009., 12:16
Vidim da ti ovdje pricas u svoje ime . To nitko i ne osporava da ti i tvoja ekipa niste išli . Pa upravo zbog tvoje upornosti i ljubavi prema tom Dinamu ste i stvorili to ime ( Petrinjci ) jer ste svugdje bili s klubom. vama svaka cast i zbog toga vas vise manje svi cijene. Kamo srece da vam je bilo jos 2000 petrinjaca .. Ali NIJE !

Ja sam vam nabrojao na predhodnoj stranici sve derbije u Splitu gdje ste bili u desetkovanim brojevima od 50 do 100 ljudi .. Kasnije od 96 do 2000 ste se nesto popravili pa bi vas znalo bit i 500-tinjak Ali opet bi se znalo dogodit da dodete na stoti derbi vas 34 ( ti , brat i još 10 redikula iz čapljine i onaj šišmiš iz metkovica ) !

Te utakmice o kojima ti pricas gdje ste vi bili inkognito ja ne mogu smatrat da su tu bili navijaci dinama i BBB jer ste vi dosli i sjeli medu normalan narod. Tako mogu i ja rec da sam bio prije 2 godine na sarajevo-željeznicar i da je tu bila TORCIDA jer sam ja sjedio i gledao tekmu . A nisam se isticao radi rizika da mi netko glavinu ne razlupa.
Navijaci su tu da pruze podrsku klubu i da istaknu svoja obiljezja. To vi niste radili na tim utakmicama koje si ti nabrojao jer ste dolazili inkognito i onda ne mozes rec da su tu bili BBB .

To vam svaka cast ako ste to uspjevali da vas se ne skuzi.
A uspjevali ste jer nitko vas nije ni ocekivao da cete doc i onda se i nije ćešljalo grad toliko detaljno . Tko je znao Tomu Petrinjca u facu na pocetku devedesetih pa ga je mogao prepoznat na ulic grada ? Nitko.. Nije onda bilo jebenog interneta pa da se svak exponira.. i to lezi tajna vašeg uspjeha tih dolazaka inkognito i setnje u grupicama od par ljudi.
Vec kad vam se brojka standardizirala na 500 ljudi ( od 96 do 2000 ) tad se grad redovito ćešljao od jutra do mraka , od kolodvora u Splitu do perkovica i Knina i rijetko kad bi se uhvatilo nekoga .
Ja sam te samo ispravio jer si tvrdio da npr u dubrovniku ratnih godina nije bio nitko. Bilo nas je par iz ovog smjera ali je bila masa domacih klinaca te hrpa gardista . Pjevalo se, palilo baklje , pa i samaralo one koji su provocirali poslije tekme.
Sto se tice stotog derbija, mozda se varam ali na tu tekmu(ili jednu prije ili poslije) je i tesko bilo stici zbog totalnog prekida prometa kroz liku radi snjezne oluje. Doslo nas je 50-ak a mi koji smi isli iz smjera unutrasnjosti smo morali folirati pandure (koji su zatvorili licke ceste) da smo domaci pa mic po mic malo stopom malo pjesice se probijati.
ne znam uopce cemu ove rasprave kad je svima jasno da ste vi tokom svih tih godina bili znatno brojniji u zg nego mi dolje. ne uvijek ali ponavljam- brojcana prednost je u vecini slucaja bila na vasoj strani. jos da ste znali koliko nas zapravo malo cesljamo zg pocetkom 90.-ih, vjerovatno bi nas masakrirali.

antisa2
04.07.2009., 13:31
Ja sam te samo ispravio jer si tvrdio da npr u dubrovniku ratnih godina nije bio nitko. Bilo nas je par iz ovog smjera ali je bila masa domacih klinaca te hrpa gardista . Pjevalo se, palilo baklje , pa i samaralo one koji su provocirali poslije tekme.
Sto se tice stotog derbija, mozda se varam ali na tu tekmu(ili jednu prije ili poslije) je i tesko bilo stici zbog totalnog prekida prometa kroz liku radi snjezne oluje. Doslo nas je 50-ak a mi koji smi isli iz smjera unutrasnjosti smo morali folirati pandure (koji su zatvorili licke ceste) da smo domaci pa mic po mic malo stopom malo pjesice se probijati.
ne znam uopce cemu ove rasprave kad je svima jasno da ste vi tokom svih tih godina bili znatno brojniji u zg nego mi dolje. ne uvijek ali ponavljam- brojcana prednost je u vecini slucaja bila na vasoj strani. jos da ste znali koliko nas zapravo malo cesljamo zg pocetkom 90.-ih, vjerovatno bi nas masakrirali.

tomo
jel znas
a tko je 94 ili 95 pobigao u prvu policujsku postaju u st.trka od plavih nebodera do policije

valsimot53
04.07.2009., 13:39
tomo
jel znas
a tko je 94 ili 95 pobigao u prvu policujsku postaju u st.trka od plavih nebodera do policije
ne znam.mozda si ti?

antisa2
04.07.2009., 13:50
ne znam.mozda si ti?

DA,:ne zna:možda sam ja .ja sam te samo pitao dali znas.ne tribas se odmah ljutit

wob
04.07.2009., 18:07
ne znam uopce cemu ove rasprave kad je svima jasno da ste vi tokom svih tih godina bili znatno brojniji u zg nego mi dolje. .

Rasprave su krenule upravo zbog @spitkinih baljezganja o "slucajnim iznimkama " sta se tice vase brojnosti u Splitu 90-tih godina.

Da zelim biti pomalo bezobrazan prema vama kao sta je "Š A L O M " prema nama rekao bi da ste tih godina ( devedesetih ) bili u rangu Ultrasa ( sada ) i Armade što se tice brojnosti na gostovanjima .
Te se tu ujedno i namece odgovor zašto je TORCIDA postala ono sta je bila u devedesetim godinama , skupina s velikom brojnošću koja je bila zadovoljna sobom a u isto vrijeme nije vidila da je postala velika masa tj. hrpa indijanaca i šabana .
Ja bi rekao kad se sve zbroji i oduzme da ste bili tokom devedesetih malena i kompaktna skupina, ( pre malena za grad Zagreb i za danasnje navijacke standarde ) . Te nebih to nikako mogao ugurati u kontekst vase dominacije kroz taj period iz razloga navedenih od prije !

Baš zbog gore navedenih stvari želim reci da smo tih godina bili u egalu ( sa svim plusevima i minusima ) , te mislim da to razdoblje nije nešto s cime bi se trebali ponositi ni MI ni VI .

--------------------------------------------------------------------------------------------

Što se tice NAVIJACKIH NEREDA , želim istaknuti da je ipak TORCIDA ( onakva kakva je ) napravila najveci HAOS od kada je samostalne Hrvatske na utakmici HAJDUK - DINAMO 2-0 ( prekid u 80 minuti ) gdje je bilo ozljeđeno preko 130 ( stotinu trideset ) policajaca i to ne od bacanja kamena s ramena već u direktnim okršajima što na stadionu ( njihov pokušaj uvođenja reda na sjeveru , kad su letjele kacige i pendreci za njima ) do van stadiona kad smo pri pokušaju dolaska pred jug isto se sukobili s policijom te je bilo i pucanja u zrak ( spašavanje prometnih policajaca koji su se tu zatekli na raskrižju kod kineskog zida )

Dakle smatram ipak da su ovo najveci navijacki neredi od kada je hrvatske nogometne lige , premda se to razdoblje spominje kao najgore u TORCIDINOJ bogatoj povijesti i nadam se da ces se slozit s menom po tom pitanju .

zcb covik
04.07.2009., 19:16
Rasprave su krenule upravo zbog @spitkinih baljezganja o "slucajnim iznimkama " sta se tice vase brojnosti u Splitu 90-tih godina.

Da zelim biti pomalo bezobrazan prema vama kao sta je "Š A L O M " prema nama rekao bi da ste tih godina ( devedesetih ) bili u rangu Ultrasa ( sada ) i Armade što se tice brojnosti na gostovanjima .
Te se tu ujedno i namece odgovor zašto je TORCIDA postala ono sta je bila u devedesetim godinama , skupina s velikom brojnošću koja je bila zadovoljna sobom a u isto vrijeme nije vidila da je postala velika masa tj. hrpa indijanaca i šabana .
Ja bi rekao kad se sve zbroji i oduzme da ste bili tokom devedesetih malena i kompaktna skupina, ( pre malena za grad Zagreb i za danasnje navijacke standarde ) . Te nebih to nikako mogao ugurati u kontekst vase dominacije kroz taj period iz razloga navedenih od prije !

Baš zbog gore navedenih stvari želim reci da smo tih godina bili u egalu ( sa svim plusevima i minusima ) , te mislim da to razdoblje nije nešto s cime bi se trebali ponositi ni MI ni VI .

--------------------------------------------------------------------------------------------

Što se tice NAVIJACKIH NEREDA , želim istaknuti da je ipak TORCIDA ( onakva kakva je ) napravila najveci HAOS od kada je samostalne Hrvatske na utakmici HAJDUK - DINAMO 2-0 ( prekid u 80 minuti ) gdje je bilo ozljeđeno preko 130 ( stotinu trideset ) policajaca i to ne od bacanja kamena s ramena već u direktnim okršajima što na stadionu ( njihov pokušaj uvođenja reda na sjeveru , kad su letjele kacige i pendreci za njima ) do van stadiona kad smo pri pokušaju dolaska pred jug isto se sukobili s policijom te je bilo i pucanja u zrak ( spašavanje prometnih policajaca koji su se tu zatekli na raskrižju kod kineskog zida )

Dakle smatram ipak da su ovo najveci navijacki neredi od kada je hrvatske nogometne lige , premda se to razdoblje spominje kao najgore u TORCIDINOJ bogatoj povijesti i nadam se da ces se slozit s menom po tom pitanju .

.. uff sta je ono bilo, stvarno nezaboravno, a taj dan je sve nesto 'cudno' bilo u zraku... udjem na stadion, a kad tamo :eek::eek::eek: - red specijalaca na dnu sjevera.. tarapana je pocela vec u prvoj min utakmice, a zavrsila izbacivanjem zadnjeg specijalca sa tribine u neznam kojoj minuti, ali mislim negdje pri kraju prvog poluvremena... da, da, ono je bilo bas fino..
.. hajduk vodi protiv najveceg rivala 2:0 i - prekid..:rofl:
.. sve ima svoju pozadinu, pa i taj prekid..
ps - da wob, imas pravo, tad smo bili u najvecoj krizi..:D

kobayashi2
04.07.2009., 19:17
Svaka ti je na mistu Wob-e...
A šta se tiče toga šta se desilo sa Torcidom devedesetih, kad se sve zbroji i oduzme, odgovor je jednostavan: razvodnila se.
I to se desilo u najgore moguće vrijeme. kad je jedna generacija nestala skupa sa krajem yu lige, i trebalo je popunit tu rupu ljudima, došlo je preko noći do nekakve popularizacije Torcide. Od slavne navijačke grupe u kojoj su bili samo Splitski mangupi, odjednom se svaki čoban i navijač hajduka u Hrvatskoj osjetio pozvanim da se može nazivat Torcidom. Totalno krivi ljudi su tad vodili KN dok ih Torcida i "stanje na terenu" i nije baš previše zanimala niti su to razumili. Da se razumimo, postojala je i svih tih godina i dalje i Ekipa di su se isto izmjenjivale generacije, nekad manje, i nekad više brojna, ali bez ikakvih ambicija da na sebe preuzme tribinu ili KN, bili su takvi ljudi da ih to nije previše zanimalo, išlo se većinom kvartovski i itd. Po tom pitanju se tek nesto napravilo početkom 2000-tih, a sve je na vrhuncu sad trenutno, kad imamo i Ekipu i organizaciju skupa.

miodino
04.07.2009., 19:30
Poprilicno realan i objektivan post , trebalo se i sjetit svih tih godina a davno je to bilo .

Wob-e :s :s

crnilo
04.07.2009., 19:37
Kad čovjek vas čita, dobije dojam da ste samo vi postojali tokom jugoslavije a dobro znate da niste. No ovo je vaš topic, pa laprdajte što god vam srcu godi. Evo jedne slikice cigana na rivi 1987-88,a siguran sam da nisu jedini koji su se u to vrijeme šetali istom. http://www.oaza.rs/sport/delije/galerija/jpg/87-88_haj_zve_1.jpg adio

huhuhu
04.07.2009., 22:42
...a da :lol: ...sad si me sitija-trofej Marjan,jesi li upoznat šta je tada bilo(tadašnja velika četvorka),ako nisi raspitaj se kod svojih:brukica:
p.s.mala pomoć:lokacija ispred jugoistoka,akteri...

neonero
04.07.2009., 22:47
.. uff sta je ono bilo, stvarno nezaboravno, a taj dan je sve nesto 'cudno' bilo u zraku... udjem na stadion, a kad tamo :eek::eek::eek: - red specijalaca na dnu sjevera.. tarapana je pocela vec u prvoj min utakmice, a zavrsila izbacivanjem zadnjeg specijalca sa tribine u neznam kojoj minuti, ali mislim negdje pri kraju prvog poluvremena... da, da, ono je bilo bas fino..
.. hajduk vodi protiv najveceg rivala 2:0 i - prekid..:rofl:
.. sve ima svoju pozadinu, pa i taj prekid..
ps - da wob, imas pravo, tad smo bili u najvecoj krizi..:D

Nije sporno da su tada bili največi neredi. Kad provrtim film s te utakmice i događaja nakon te utakmice mislim da se to viuše ponoviti neće na ovim prostorima. Jednostavno masa je popizdila, cilu utakmicu od početka se palilo pirotehniku, bacalo na stazu i teren, pa je data zapovjed da panduri uđu na sjever, pa kad su ušli odmah počinju napadi, ovi biže ka muhe bez glave, najebalo ih je dosta, a onima šta su bižali poviše ograde (šta dili sjever i istok) mislim da se još i danas tresu u snu i imaju nočne more. Sičan se i tuče s pandurijom iza juga kad smo išli probijat, mi zalet na njih pa se povučemo malo, pa opet udri, to su bili okršaji prsa o prsa, bilo je i kamenica naravno, ali bilo je i borbe rukama, nogama, bovama i letvama, neponovljivo...

zcb covik
04.07.2009., 22:59
...a da :lol: ...sad si me sitija-trofej Marjan,jesi li upoznat šta je tada bilo(tadašnja velika četvorka),ako nisi raspitaj se kod svojih:brukica:
p.s.mala pomoć:lokacija ispred jugoistoka,akteri...

.. kome se ti obracas..?.. ozbiljno pitam..?:rofl:

kobayashi2
04.07.2009., 23:07
A trofej marjan, lito valjda 88-89?? Hrvatska bračooooo, dođite vamooo 20, 30 purgera na jugu... preskakanje ograde.... kupanje u fontani između dva juga koja je onda još i radila :rofl: i dolazak priko istoka
u kop na sjever...:eek::s:lol::lol:

zcb covik
04.07.2009., 23:09
.. zvuci nemoguce..:)

kobayashi2
04.07.2009., 23:11
da.. zvuči...:D

Sjeveroistok
04.07.2009., 23:28
ka ste već načeli priču o trofeju marjan oni gizdić je izbacija knjigu o njemu a knjige ni za lika :ne zna:
navodno je izda 500 komadi a pari mi se da je to već podiljeno među upravu i igrače..
ako je ko ima a da je pročita i ako mu skupja prašinu javi,iman nešto mizerije sa strane :rofl:
knjiški moljci 1950 :kava:

zcb covik
04.07.2009., 23:39
.. bio sam na dosta trofeja marjan, al nisam na ovom velike cetvorke i znam da je bilo dosta, onako interesantno..
.. sad stvarno vise nisam siguran, ali mislim da su godinu kasnije igrali hajduk, dinamo, brugge, liege, al nisam 100% siguran - za hajduk je tada potpisao bernard barnjak i postao ljubimac publike:rolleyes:.. bila je dobra zajebancija na stadionu... popdnevne utakmice, a sve pijano, drogirano - uletanja u teren, sjecam se jednog pandura koji trci za navijacem i padne i leti mu i sapka i motorola, a sa sjevera totalne ovacije..:D
ps - na sjeveru dosta purgera u majicama I srce zagreb(crno-bijele)..:cerek:

HS 1911
05.07.2009., 10:08
Zasto konstantno iskrivljujes povijest?? Jel nije krajem travnja 1996e (znaci prije Zadra) odigran derbi u Splitu gdje je nas bilo preko 2000.

http://img194.imageshack.us/img194/9726/hajdukdinamo1996.jpg (http://img194.imageshack.us/i/hajdukdinamo1996.jpg/)

Evo ovako mladiću, to Vam je prvi masovniji dolazak od osamostaljenja Hrvatske a i u top 3 svih gostovanja u Splitu po pitanju brojnosti. Nakon tog gostovanja brojnost vam se povečala na prosjek od nekih cca. 500 ljudi sve do unazad par sezona gdje više manje dolazite u brojci 1000+.
Od prvog derbija u Splitu 92. Haduk-Hašk Građanski pa do ovog iz play-offa 96. 3-2, u Splitu odigrano je 9 derbija, i u tih 9 derbija sve skupa vas je bilo možda 500. Idemo redom:
1. Hajduk-Hašk Građanski 0:0, proljeće 92., nije mi u sječanju da ste uopće bili prisutni na jugozapadu. U ovom topicu dosta se spominje napad na naše ''hvidraše'' na utakmici u Zagrebu a ova utakmica će ostat u sječanju po nekorektnoj namjeri Torcide da se sukobi sa pripadnicima 1. gardijske brigade Tigrovima, koji su s jugoistoka, večina njih, navijala za HG.
Utakmicu je obilježila tuča dobrim dijelom drugog poluvrimena, između Torcide i specijalaca koji su spriječavali Torcidu da u proboju s sjeveroistoka dođe do jugoistoka.
Ovo je u tih 9 derbija u Splitu i jedina zanimljivost po pitanju nas i ''vas''.
2. Hajduk-Croatia 4:1, finale kupa 93., vas na jugu nekoliko desetaka a ostala je i jedna baza nakon te utakmice ka komentar na izjavu komentatora o vašoj brojnosti. Pod dojmom veličanstvene pobjede i atmosfere, skupimo se nas par koji dan posli pogledat snimku utakmicu i na početku utakmice, ne sičam se koji je bija, komentator komentira ''argentinski'' ugođaj (papirići s krova i poredana bakljada na svim tribinama uokolo igrališta) i by the way spomene: evo se na jugu okupilo 23, 24, 25 pripadnika BBB-a (nađi snimku utakmice ako mislite da lažem), a komentar jednoga moga je bija:
nebi da idu kroz đunglu a ne da su na navijačkoj tribini.
3. Hajduk-Croatia 2:1, finiš sezone 92/93 i bjeg Koznikua za prvi poraz Croatie u prvenstvu i rušenje Čirinog sna o tituli bez poraza.
vas na jugu i ''najmasovnija'' brojka u tih 9 derbija, od. cca. 200 ljudi uz dobru bakljadu.
4. Hajduk-Croatia 0:0, superkup 93., nisam bija na utakmici (jedini derbi koji sam propustija na Poljudu od 92.) tako da ne mogu ništa napisat o vama na toj utakmici a nigdi nije ostalo zapisano nešto spektakularno o vama, ukoliko ste i bili prisutni,
(6. Hajduk-Croatia 1:0, superkup 94.) jednako ka i za ovu utakmicu, di vas se ja ne sičam da ste bili prisutni niti da je išta ostalo zapisano o vama nakon ove utakmice.
5. Hajduk-Croatia 4:2, sezona 93/94, možda i najbolji derbi od kad je HNL-a promatralo vas je nekoliko desetaka.
7. Hajduk-Croatia 3:1, sezona 94/95, vas stotinjak-užgali 10-tak baklji.
8. Hajduk-Croatia 3:2, finale kupa 95., vas nekoliko desetaka.
9. Hajduk-Croatia 2:1, sezona 95/96. 100-ti prvenstveni kišni derbi, ostat će zapamćen po do tada najmanje broju gledatelja na derbijima, mi zbijeni ispod krova na sjeverozapadu i neešto ispod sjeveroistoka, imali ''razvodnjenu'' dimnijadu duž cile tribine, vas 50-tak-užgali 4 baklje.

Ovo su vaši dolasci u tom periodu u Split, ako sam ja nešto krivo napisa ili ako ima ko šta nadopunit bilo bi mi drago da napiše još nešto više.

pobunjenik
05.07.2009., 10:45
:kokice:

ugled se stvara na tribini, a ne na netu :mig:

SPQR25
05.07.2009., 11:33
Dođe mi vas malo žao,ali to je samo jedan kratki trenutak.:rofl:

crnilo
05.07.2009., 11:43
Ne znam stvarno kako vas nije sram nabrajat ratne godine ko neko mjerilo naše brojnosti, kad je poljud u pitanju. Dobro znate koliki broj ekipe je bio na ratištu, pa nije bio ni u prilici dolazit u split. S druge strane, zemlja je praktički bila presječena na pola od srbo četnika i sad smo mi trebali dolazit u stotinama po vama jel? Da ne govorim da za vaša solidna izdanja u zg u to vrijeme, možete zahvalit isključivo T.zg i ostalima sa sjevera hrvatske. A dobrim djelom vam je ista situacija i danas, da vam nema lokalaca i ostalih iz bliže okolice zg brojnost bi vam bila barem za duplo prepolovljena i to vi jako dobro znate. Nekad vas je iz splita znalo doć 100 u vrh glave, a ostalih po 300 400 komada iz raznih djelova hrvatske a najvećim djelom sa sjevera odnosno kontinentalnog djela. Evo gledam opet slike vaše iz domžala, da vam nije došla ekipa iz zg čakovca i tko zna kojih sjevernih pripizdina mogu mislit kolika bi vam brojnost bila. Al ono "podružnice su naša snaga", sve super samo nemojte kenjat onda o svom ultra mentalitetu kad je nekima maksimir i ostala gostovanja isprijed nosa ko i nama. ;) Znači to su vaši ljudi, i to je ok al problem je što vi od svega napravite mit pa tako i o vašim dolascima u zg u ratno vrijeme. A kažem da vam nije bilo lokalaca ko i danas, mogu mislit na što bi to sve ličilo. No samo vi tepajte sebi, ionako svatko normalan i upućen dobro zna razloge našeg slabijeg dolaženja dolje ne samo ratnih godina nego i dan danas. Jer nije isto vama doć u zg, koji ima 200.000 dalmatinaca koji više manje svi navijaju za hajduk i nama koji u splitu i okolici imamo nekoliko desetaka simpatizera koji ni ne mogu napravit neki pomak u vidu naše brojnosti na poljudu. Al sve su to stvari koje i vi i mi jako dobro znamo, samo se pravimo malo glupi za opće dobro. adio

White shoes
05.07.2009., 12:00
Svatko tko misli da se simpatizeri Hajduka iz Zagreba lakše odlučuju na odlazak na utakmicu u Maksimir ili Kranjčevićevu, nego u Split, jako se varaju.
Isto vrijedi i za one koji misle da Boysi iz Splita i okolice (koliko god da ih ima) s manje muke dolaze na Poljud nego Zagreb ili Rijeku primjerice.

A,ako se ne priča o simpatizerima već o navijačima,onda gore napisane argumentacije o tome tko zašto (ni)je napunio tribinu na nekoj od utakmica.

zcb covik
05.07.2009., 12:11
Dođe mi vas malo žao,ali to je samo jedan kratki trenutak.:rofl:

.. a sta tebe sad muci pobogu..?:ne zna:
.. a vani tako divan dan... ZNAM
.. tebi fali bosko balaban..:cerek:

HS 1911
05.07.2009., 12:29
Ne znam stvarno kako vas nije sram nabrajat ratne godine ko neko mjerilo naše brojnosti, kad je poljud u pitanju. Dobro znate koliki broj ekipe je bio na ratištu, pa nije bio ni u prilici dolazit u split. S druge strane, zemlja je praktički bila presječena na pola od srbo četnika i sad smo mi trebali dolazit u stotinama po vama jel? Da ne govorim da za vaša solidna izdanja u zg u to vrijeme, možete zahvalit isključivo T.zg i ostalima sa sjevera hrvatske. A dobrim djelom vam je ista situacija i danas, da vam nema lokalaca i ostalih iz bliže okolice zg brojnost bi vam bila barem za duplo prepolovljena i to vi jako dobro znate. Nekad vas je iz splita znalo doć 100 u vrh glave, a ostalih po 300 400 komada iz raznih djelova hrvatske a najvećim djelom sa sjevera odnosno kontinentalnog djela. Evo gledam opet slike vaše iz domžala, da vam nije došla ekipa iz zg čakovca i tko zna kojih sjevernih pripizdina mogu mislit kolika bi vam brojnost bila. Al ono "podružnice su naša snaga", sve super samo nemojte kenjat onda o svom ultra mentalitetu kad je nekima maksimir i ostala gostovanja isprijed nosa ko i nama. ;) Znači to su vaši ljudi, i to je ok al problem je što vi od svega napravite mit pa tako i o vašim dolascima u zg u ratno vrijeme. A kažem da vam nije bilo lokalaca ko i danas, mogu mislit na što bi to sve ličilo. No samo vi tepajte sebi, ionako svatko normalan i upućen dobro zna razloge našeg slabijeg dolaženja dolje ne samo ratnih godina nego i dan danas. Jer nije isto vama doć u zg, koji ima 200.000 dalmatinaca koji više manje svi navijaju za hajduk i nama koji u splitu i okolici imamo nekoliko desetaka simpatizera koji ni ne mogu napravit neki pomak u vidu naše brojnosti na poljudu. Al sve su to stvari koje i vi i mi jako dobro znamo, samo se pravimo malo glupi za opće dobro. adio

Imaš svoj kut gledanja, pa evo samo ukratko:
1. Rat je bija u državi i isti ''uvjeti'' i za vas i za nas, kako su vaši bili u gardi tako je i nemali broj naših isto bija.
2. Kako smo mi na gostovanja išli priko pontona i drugim pravcima tako ste mogli i vi.
3. Ako je Vaših nekoliko desetaka se moglo probit do Splita, onda je mogla i još koja stotina više.
4. Kako kad nas na Maksimiru zna bit 100-200 niko ne spominje 200000 dalmatinaca u Zagrebu.
5. Vezano za pripreme, jednak broj navijača je prisutan iz Zagreba, šta im je prid nosom i recimo ka i iz Mokošice šta im je Bogu iza nogu, a i mogu ti garantirat da osim utakmice u sridu, kad je bija radni dan i utakmica najavljena ka zatvorena za gledatelja da je večina navijača iz Dalmacije.

pobunjenik
05.07.2009., 12:35
balabane balabane pickice :D

Mikhail Bakunin
05.07.2009., 12:47
domžale - hajduk 03.07.09

galerija - http://www.flickr.com/photos/torcidaorg/sets/72157620935642954/show/ :mig:

Pljačkam Invalide
05.07.2009., 12:52
S obzirom da poznam par dalmatinaca i običnih hajdukovaca koji žive u ZG ne bi baš rekao da su oni neka snaga i brojnost na Maksimiru jer većini prisjedne nakon prvih batina i itekako su usrani na dan derbija

S obzirom koliko dalmoša živi u Zagrebu oni im čine puno manju brojnost nego što ljudi misle...osim Torcidaša koji su se tu nastanili,dalmatinskih studenata koji idu navijat ima za možda par taksija i to je to(to je ono kaj mi oni kažu)...

Možda početkom 90ih kad ih se toleriralo,ali pričat da su im oni neka velika snaga i da zbog njih imaju veliku brojnost je po meni smješno...