PDA

View Full Version : idiotske reklame

electric_barbarella
11.03.2008., 11:32
jednostavno ne mogu da se ne osvrnem na reklame na nasoj televiziji,od one o prici o ivanovim carapama do zene koja u kino sa sobom nosi 2 litre perwolla! :bonk:
ili ona "domacice u hrvatskoj koriste likvi" ili koji vec vrag za pranje sudja!
sjetite se jos neke retardirane reklame kod nas,ko ih samo smislja i pusta da mi je znat :Snajper:

Šmizla
11.03.2008., 11:39
jednostavno ne mogu da se ne osvrnem na reklame na nasoj televiziji,od one o prici o ivanovim carapama do zene koja u kino sa sobom nosi 2 litre perwolla! :bonk:
ili ona "domacice u hrvatskoj koriste likvi" ili koji vec vrag za pranje sudja!
sjetite se jos neke retardirane reklame kod nas,ko ih samo smislja i pusta da mi je znat :Snajper:
:D
evo, pejstam sa starije teme:

reklama za karlovačko u kojoj lik glumi Isusa Krista i rastače pivu.

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf :confused:

Splenda
11.03.2008., 11:41
zadnja idijotska koju vidjeh je bila o anticelulitnoj kremi koja djeluju poput lasera. :zubo:

electric_barbarella
11.03.2008., 11:44
koja je to? nisam tu vidjela-..:lol:
ma sve u svemu strasnoooo
ili ona kad neki lik plese i treba se zateleba u njega i onda na kraju ispadne da je to neciji sin :bonk::bonk::bonk:

Splenda
11.03.2008., 11:46
neka avonova ak se ne varam. žena se ogledava, a po njoj idu neki elektromagnetski valovi. mutavo.

Incongruity
11.03.2008., 11:46
zadnja idijotska koju vidjeh je bila o anticelulitnoj kremi koja djeluju poput lasera. :zubo:

da, ubace jednu "naučno" zvučeću riječ, kao "laser", pa kao to povećava krediblitet najnovije mackalice... glupi smo pa ne znamo šta "laser" u stvari znači, al' ćemo im vjerovati kad nam serviraju... recimo krema koja ti nešto radi sa "DNA"??? (horor film bi bilo, da je moguće)... ili boja za kosu sa "proteinima" kašmira? hoćeš reći, proteini iz ovčijeg runa? ili iz embriona ovce?

Splenda
11.03.2008., 11:56
a nivein dezić s proteinima bisera? :p

Šmizla
11.03.2008., 12:07
a nivein dezić s proteinima bisera? :p

za ljepotu vaših pazuha :D :rolleyes:

jel nekome glup dezić od jogurta?

*bonita*
11.03.2008., 12:08
a neka boja za kosu, sa šarliz teron, di je njena boja nakon 4 tjedna ista kao i prvog dana! :rolleyes:
da, jedino ako boja spriječava rast kose...naime, svim ljudima 4 tjedna nakon pituravanja vidi se jebeni izrast!

samo san tila reć, da većina tih reklama nije "hrvatski proizvod"! samo su sinkronizirane!

Incongruity
11.03.2008., 12:15
Posebno su smiješne reklame za maskare... ona kojoj su "trepavice koooooooooooooooonačno dosegle zvijezde"???!!!
A tek "ljepota je kreativnost"... "maskara sa dvije četkice"... Naravno, moja kreativnost se izražava time što mi utorkom padne na pamet da bi moje trepavice trebalo da budu kratke, a guste, a srijedom treba da budu dugačke, ali rijetke, pa provedem pola sata radeći na baš tom efektu, te mi posebno trebaju dvije četkice, puke kreativnosti radi.

Jolly
11.03.2008., 12:16
Najiritantnije su mi reklame za sredstva za čišćenje. nevjerovatno što se s njima postiže, jedan potez i sve je savršeno čisto, a u stvarnosti riljaj i žuljaj.

Posebno mi je odvratna reklama za Pur ili nešto sl. kada kaže: kao lopatica za masnoću - instinktivno mi se riga:rigo:

Splenda
11.03.2008., 12:18
za ljepotu vaših pazuha :D :rolleyes:

jel nekome glup dezić od jogurta?

meni. :D
neću se dezodorirat s nekim kiselišem pa da onda mirišim kao da se nisam prala. :o

Šmizla
11.03.2008., 12:22
Posebno su smiješne reklame za maskare... ona kojoj su "trepavice koooooooooooooooonačno dosegle zvijezde"???!!!
A tek "ljepota je kreativnost"... "maskara sa dvije četkice"... Naravno, moja kreativnost se izražava time što mi utorkom padne na pamet da bi moje trepavice trebalo da budu kratke, a guste, a srijedom treba da budu dugačke, ali rijetke, pa provedem pola sata radeći na baš tom efektu, te mi posebno trebaju dvije četkice, puke kreativnosti radi.

:rofl:

joujou
11.03.2008., 12:23
evo, pejstam sa starije teme:

reklama za karlovačko u kojoj lik glumi Isusa Krista i rastače pivu.

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf :confused:

pa da... djecu treba zdravo hraniti :)

bluebox
11.03.2008., 12:25
A reklame za uloške i tampone :horor: svih vrsta. Šta se tu uopće ima reklamirati :ne zna: - to će i tako svaka žena kupiti jednom mjesečno, ne zato jer je in i super :rolleyes: nego zato što mora. Jel misle da će reklamom povećati potražnju :confused: npr. umjesto da uzmem paketić mjesečno, odmah si uzmem 10, jer su ih tako dobro izreklamirali, pa mi dođe da ih stalno nosim :rolleyes: :hekla:

joujou
11.03.2008., 12:30
A reklame za uloške i tampone :horor: svih vrsta. Šta se tu uopće ima reklamirati :ne zna: - to će i tako svaka žena kupiti jednom mjesečno, ne zato jer je in i super :rolleyes: nego zato što mora. Jel misle da će reklamom povećati potražnju :confused: npr. umjesto da uzmem paketić mjesečno, odmah si uzmem 10, jer su ih tako dobro izreklamirali, pa mi dođe da ih stalno nosim :rolleyes: :hekla:

mozda nisi primjetila, ali postoji vise proizvodjaca higijenskih ulozaka :mig:

*bonita*
11.03.2008., 12:38

a dobro sad...tako se konkurira na tržištu! :mig:kao always su najpoznatiji ulošci, ali postoji i carefree i librese i neman pojma šta još, a jedini način da čuješ za njih su ipak reklame!
npr, ja ne koristin uloške, a od tampona sam jedino čula za ob....iako mi je par cura reklo da u dm-a imaju neki jeftniji, a jednako dobri....neman pojma kako se zovu....jer se ne reklamiraju...:)

.aquarius.
11.03.2008., 13:20
ima ih dosta, ali evo prvo što mi je palo na pamet kao asocijacija na ovu temu su ove sad morbidne od tele 2.
niti su mi smiješne, niti.... ne znam šta:confused:

mia99
11.03.2008., 13:20
Reklame za aute u stilu, ušteda toliko i toliko.
Reklama za Pan pivo - prije je išla, frajeri pošpricaju neke cure i svima super. Super bi bilo da me neki debil tak pošprica, genijalan ulet.
I Calgon za perilice - da dvije godine lovu za Calgon mećem sa strane, mogu kupit novu perilicu, bez kamenca

bluebox
11.03.2008., 13:41
mozda nisi primjetila, ali postoji vise proizvodjaca higijenskih ulozaka :mig:
Ma da, kajgod :D Jel i tebi Always kao da se odmaraš u svom udobnom naslonjaču? :D :mig:
iako mi je par cura reklo da u dm-a imaju neki jeftniji, a jednako dobri....neman pojma kako se zovu....jer se ne reklamiraju...:)
Zovu se Jessa i stoje odmah pored Ob u DM-u skupa sa svim ostalim tamponima i ulošcima na jednoj polici, tako da se i oni koji ne gledaju reklame mogu snaći :mig: i da, dobri su :)

OT: Meni reklame za Perwoll nisu toliko idiotske, ali samo one dvije u kojima se prikazuju oni tipovi :Slin: - jednom kojem mama pere košulju, a drugom cura pere košulju. E, ta dva :klopa: Sve druge reklame za Perwoll su krajnje idiotske :amen:

Ava Adore
11.03.2008., 13:52
U zadnje vrijeme mi je najjača ona:

"Kako je tvoja kosa tako lijepa?"
"To nisam ja, to je moja šauma"

:confused::confused:

Jebote smišljaju valjda 6 mjeseci neku reklamu i onda smisle - ovo :confused:

Natch
11.03.2008., 13:55
ona o silovanjima (25% muskaraca i 6% zena misli da NE znaci DA) mi je malo nejasna :ne zna:

awia
11.03.2008., 14:03

ta reklama nije glupa, samo neznaš na što se misli.
poanta reklame je da za malu djecu slatkiši nisu dobri. ali da, malo su ju čudno koncipirali, mogli su oni to i bolje.

ma joj ima toliko glupih reklama da neznam odakle bi počela nabrajati. ima samo par koje su mi ok.

Šmizla
11.03.2008., 14:07
ona o silovanjima (25% muskaraca i 6% zena misli da NE znaci DA) mi je malo nejasna :ne zna:

e, i o tome sam pričala:D :

Ima još jedna koja me raspizdila totalno. Čuje se seksi žensko stenjanje, face u orgazmičkom stanju- a ono reklamna kampanja za osvještavanje silovanja, nešto tipa kad žena kaže "ne" u 90 % slučajeva to misli, al 35 % muškaraca misli da kaže "da".
Ono- koji kurac, korištenje erotike u najgorem mogućem slučaju? Moš bit samo još zbunjeniji nakon tog.

fat slut
11.03.2008., 14:09
meni je ova za niveinu DNAge kremu presmijesna. ne znam sta bi trebao biti ovaj DNA u imenu. nanosenjem kreme manipuliramo sa DNA? razmisljala sam dugo o tome i shvatila da je to zapravo kao kamen mudraca, samo bolje. kamen mudraca ti daje vjecni zivot, ali ipak staris. s ovime mozes biti vjecno mlad. :D

Natch
11.03.2008., 14:09
e, i o tome sam pričala:D :

Ima još jedna koja me raspizdila totalno. Čuje se seksi žensko stenjanje, face u orgazmičkom stanju- a ono reklamna kampanja za osvještavanje silovanja, nešto tipa kad žena kaže "ne" u 90 % slučajeva to misli, al 35 % muškaraca misli da kaže "da".
Ono- koji kurac, korištenje erotike u najgorem mogućem slučaju? Moš bit samo još zbunjeniji nakon tog.

pa na tu mislim.

Šmizla
11.03.2008., 14:10
ta reklama nije glupa, samo neznaš na što se misli.
poanta reklame je da za malu djecu slatkiši nisu dobri. ali da, malo su ju čudno koncipirali, mogli su oni to i bolje.

ma joj ima toliko glupih reklama da neznam odakle bi počela nabrajati. ima samo par koje su mi ok.

reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide

Natch
11.03.2008., 14:11
reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

meni je jedna unicefova reklama bila bas dobra, samo se sad ne mogu sjetiti koja.

'svako dijete traba obitelj' mi je ok, i 'najvaznije su prve tri' isto.

Šmizla
11.03.2008., 14:11
pa na tu mislim.
znam da na tu misliš, al fakat mi nije jasno kaj su oni mislili dok su je radili :ne zna:

Sjetila se još jedne.

Ona za obnovu Petrove bolnice sa zblajhanom džanerskom trudnicom što se ljulja na krevetu i pjevuši pjesmicu, ravno ko iz horor filma. Mislim, ta trudnica suluda.
Bizarno. :eek:

Fakat kreteni rade reklame.

atlantis
11.03.2008., 14:24
reklama za cocktu (se tak pise) :rigo:

Incongruity
11.03.2008., 14:44
Zašto se zadovoljiti mirišljavim svijećama kad postoje xxx mirišljava ulja?:confused::ne zna:

MarinkaD
11.03.2008., 14:54
Coca.cola zero s tipom u busu mi je debilana.Ovi u avionu još i prolaze....:kava:

tilla
11.03.2008., 14:56
Sjetila se još jedne.

Ona za obnovu Petrove bolnice sa zblajhanom džanerskom trudnicom što se ljulja na krevetu i pjevuši pjesmicu, ravno ko iz horor filma. Mislim, ta trudnica suluda.

stravicna reklame. ko da ceka khm sotonino mlado...:D
oke, treba im lova blabla, al da nisu nesto bolje mogli nac to mi nije jasno. nikako.
:(

Tinach
11.03.2008., 15:03
stravicna reklame. ko da ceka khm sotonino mlado...:D
oke, treba im lova blabla, al da nisu nesto bolje mogli nac to mi nije jasno. nikako.
:(

ja sam mislila da je to reklama za sanatorij neki. taman uvrijeme izbora, pa ajde..
a inače ok i je reklama ona s klinkom i lutkama- hoćeš da ti nacrtam??
vrlo rječito i vrlo pogođeno.

Tsunade
11.03.2008., 15:04
meni je ova za niveinu DNAge kremu presmijesna. ne znam sta bi trebao biti ovaj DNA u imenu. nanosenjem kreme manipuliramo sa DNA?
Kada se prvi puta pojavila ta reklama otišla sam na Niveine stranice da vidim kako to njihova krema utječe na DNA... u biti me zanimalo dali su samo ubacili DNA u ime da zvuči znanstveno.
Uglavnom, ta krema djeluje tako što spriječava UV zrake da dođu do DNA u stanicama kože.
Da, Nivea DNDage krema je - krema za sunčanje :rolleyes:

tilla
11.03.2008., 15:10
ja sam mislila da je to reklama za sanatorij neki. taman uvrijeme izbora, pa ajde..

ma lampa koja se njise. pjesma. ok, sigurno im nije ugodno tamo; al scene iz horor filmova :visi:

mala s lutkom je odlicna.. skinula je to prestrasno tocno.:(

CosmaShiva
11.03.2008., 15:17
i jeste skužili da su počeli šaptati ono brini o sebi,autoemotion...
uglavnom to su uzeli s njemačkih reklama tamo su šaptali prije 5 godina još na najmanje 10 reklama.
ili ona reklama s oliverom mlakarom gdje s rukama po nečemu u zraku pokazuje/pipka takvih ima još
kao ona žena za ledo povrće...kak debilno

a one unicefove reklame su mi zapravo super.

awia
11.03.2008., 15:21
[QUOTE=Šmizla;13033851]reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide[/QUOTE

mislim da nije poanta da daješ lovu za djecu. nego to je kampanja za to da su prve 3 godine važne i da se treba bolje brinit za malu djecu. bar sam ja to tako shvatila. možda sam u krivu.

Rajna
11.03.2008., 15:22
Ima ona jedna sa dvije koke u convertible-u, ona koja vozi je zgodna mladica, a na mjestu suvozaca je dobrodrzeca dama u cetrdeseto-pedesetim... a dva mladca u autu do njih namiguju ovoj starijoj jer ona, jelte, koristi tu nekakvu kremu... :rolleyes:

Pa mislim, naravno da ce mladci uvijek na stariju gospodju, i bez te neke kreme... :rolleyes:

tilla
11.03.2008., 15:23
eeeeeeee, al definitvno mi je dno oliver d. u reklami za lidl. ako on nije tresnuo pare - onda odustajem od zivota.

Rajna
11.03.2008., 15:23
Inace, svidja mi se ona fora sa 'rasFordaja' rjecju... :D

Kinky
11.03.2008., 18:16

čekaj, ti hoćeš reći da nejdeš u kino/na izložbu/u avion bez kante pervola?
čudakinja :ne zna: :rofl:

Šmizla
11.03.2008., 18:56

:lol:

Da, mala je fakat talentirana :s

misunderstood
11.03.2008., 19:00
nema debilnije od one za tepih centar-kad ona ženska plaza po tepihu i još komentar-što god da odjenem moj me tepih čini ljepšom..
bože sačuvaj...

Splenda
11.03.2008., 19:02
znam da na tu misliš, al fakat mi nije jasno kaj su oni mislili dok su je radili :ne zna:

Sjetila se još jedne.

meni je ta reklama jedna od boljih. :)

a i uspijeli su u naumu, jer velika većina ljudi je primjetila tu reklamu, i možda neko i da pare, što nebi bilo da je reklama sladunjava i patetična, tipa onog gdje oliver i kompanija pjeva moj dobri anđele i traže se pare za nešto.... eto, nisam čak ni zapamtila za što. :D

Šmizla
11.03.2008., 19:13

a i uspijeli su u naumu, jer velika većina ljudi je primjetila tu reklamu, i možda neko i da pare, što nebi bilo da je reklama sladunjava i patetična, tipa onog gdje oliver i kompanija pjeva moj dobri anđele i traže se pare za nešto.... eto, nisam čak ni zapamtila za što. :D

Može bit, sam kaj sam ja morala prebacivat na drugi kanal kad je bila. :zubo:

Mene ti iritira i ona sa dječicom paralitičarima. Crna duša. :E

Splenda
11.03.2008., 19:23
Može bit, sam kaj sam ja morala prebacivat na drugi kanal kad je bila. :zubo:

Mene ti iritira i ona sa dječicom paralitičarima. Crna duša. :E

ja sam se naježila gledajući je, ful je tjeskobna.

jao, i mene iritira. :E

i pampers reklame. :rigo:
neznam jel išta mrzim više od tih reklama.

sleep and play, sleep and play. :visi: :visi:

Taun We
11.03.2008., 22:48
Ima ona jedna sa dvije koke u convertible-u, ona koja vozi je zgodna mladica, a na mjestu suvozaca je dobrodrzeca dama u cetrdeseto-pedesetim... a dva mladca u autu do njih namiguju ovoj starijoj jer ona, jelte, koristi tu nekakvu kremu... :rolleyes:

Pa mislim, naravno da ce mladci uvijek na stariju gospodju, i bez te neke kreme... :rolleyes:

Ma to ti je taj mizerni DNAge o kojem se pisalo iznad...
Ja bi tu ženu istukla i iskopala joj oči, tolko mrzim tu reklamu. :Snajper:

a i uspijeli su u naumu, jer velika većina ljudi je primjetila tu reklamuD

Nije bila loša ta reklama, ali su je previše puštali tak da je u određenom trenutku postala opako iritantna i priuštila si kontraefekt. Bar kod mene.
A reklama se nagledam i previše. :o

Splenda
11.03.2008., 22:56
Ma to ti je taj mizerni DNAge o kojem se pisalo iznad...
Ja bi tu ženu istukla i iskopala joj oči, tolko mrzim tu reklamu. :Snajper:

Nije bila loša ta reklama, ali su je previše puštali tak da je u određenom trenutku postala opako iritantna i priuštila si kontraefekt. Bar kod mene.
A reklama se nagledam i previše. :o

ja tv upalim kad je dr house, tak da me nisu stigli previše zbombardirati. :D

alexxx
12.03.2008., 11:01

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak idedjecu nećemo razmaziti maženjem?
poanta, koliko sam ja shvatila, nije bila da ti daš pare, nego se kao šalje poruka roditeljima. da zdravije hrane djecu, da ih više maze i paze i ljube, i da ljubav ne čini djecu razmaženom.

di je problem?

electric_barbarella
12.03.2008., 11:24

da, ni meni se ne svidjaju te unicefove ako o njima pricamo!

ali sad sam se sjetila one gdje kao neke dvije zene prodaju nesto i svo stoje u redu zene koja...si je oprala kosu!! haha...uzas !! :bonk:

e i kako sam mogla zaboraviti "ja sam znanstvenica i koristim svoje znanje" :rigo:

Tinach
12.03.2008., 11:43
pa onda sve reklame za axe. ova s creppy čokoladnim tipom...pa bum čika vau vau... :brukica:

deelayla.
12.03.2008., 11:43
meni su najgore one prije važnijih vijesti za vikend :(
kolko je kilo kupusa,svinjskih lopatica i sl :mad:
zaboli me kolko je,oču gledat dnevnik :mad::mad::mad:

ne bi da smo svi socijala pa idemo kupovat na akciju kilo svinjske lopatice :rolleyes:

deelayla.
12.03.2008., 11:46
vipove reklame su mi jako loše, ne sjećam se neke dobre reklame da je vipova
evo t.mobile je imao uspješnu seriju reklama sa neviđanima,rokom i sl
i tele2 mi je ok sa tonijem i gangsterima

al vip,majko mila,sterilne,štreberske reklame,ali gospodine maaatoš,maja, izovoli maja,reci majaaaa :mad::mad:

Šmizla
12.03.2008., 12:02
djecu nećemo razmaziti maženjem?
poanta, koliko sam ja shvatila, nije bila da ti daš pare, nego se kao šalje poruka roditeljima. da zdravije hrane djecu, da ih više maze i paze i ljube, i da ljubav ne čini djecu razmaženom.

di je problem?

shvatila sam da su to poruke roditeljima, a ne traženje love.:rolleyes:
svejedno mi je idiotski zvuči "djeca su slatka i bez slatkiša"

mogli su stavit "dajte da jedu povrće"

The White Rabbit
12.03.2008., 13:05
meni je i dalje najodurnija reklama za onaj neki kulen, gdje onaj debeli ždere tu salamu, sav zapjenjen. Fuj, jebalo te žderanje.:flop:

Linia
12.03.2008., 13:21
Ima ih glupavih i na radiju. Slušam jutros u autu na nekoj radio stanici kako se ZAMP reklamira. :bljak:
Nešto kao animiraju ugostitelje da plaćaju naknadu pa će im kafići biti puni veselih gostiju.

Sad samo čekam da neka naša "slavna" ličnost snimi reklamu tipa " ja sam platila porez na auto, a vi?"

Legion
12.03.2008., 13:34

al vip,majko mila,sterilne,štreberske reklame,ali gospodine maaatoš,maja, izovoli maja,reci majaaaa :mad::mad:

Istina, a i ta Maja previše prića. Trebalo bi joj začepiti usta... određenim organom :top: :D

Meni se već sere od tih gangstera... a reklame ma-ne doživljavam ih baš nekaj, ali da sam ja vlasxt :D nebi bilo reklama koje lažu. Ako Ajax nemre oprati mrlje od kečapa, trave, motornog ulja... na 40 stupnjeva odbavljaču bi opalio kaznu od najmanje 3 milje kuna... pa ti kenjaj dalje.

cool baby
12.03.2008., 13:38
najjače su mi tv prodaje! I ako nazovete odmah, prvih xx kupaca dobiva... (i to ponavljaju svakih sat vremena)
i ono: I to nije sve, za vas smo pripremili...,ako nazovete odmah dobit ćete.... i tako u nedogled! A reklame traju po 5 minuta!

Kinky
12.03.2008., 17:07
najjače su mi tv prodaje! I ako nazovete odmah, prvih xx kupaca dobiva... (i to ponavljaju svakih sat vremena)
i ono: I to nije sve, za vas smo pripremili...,ako nazovete odmah dobit ćete.... i tako u nedogled! A reklame traju po 5 minuta!

ma nije to kaj traju 5-10 minuta, nego kaj se daju po godinu dana :rofl::lol:

neftis
12.03.2008., 19:51
ja samonu za silovanje skužila ko da ono, ljudi se ševe, al ima kao jedna cura koja je rekla ne al tip je čul da (ona kojoj on začepi usta rukom)

pa valjda je poanta da kad veli da, da onda uživa,a ne da ju trebaš držati:ne zna:

that's just me...:)

Ava Adore
12.03.2008., 20:14
eeeeeeee, al definitvno mi je dno oliver d. u reklami za lidl. ako on nije tresnuo pare - onda odustajem od zivota.Meni je dobro kad na kraju pjeva s onom dječjom igračkom :o

Tu reklamu je cijela ekipa išla k njemu snimat, na to sam se čudila pola dana :D Kaj nije lakše njemu jednom doći u Zagreb i snimiti reklamu nego da njih ne znam koliko ide dolje :confused: I još su svi došli dolje i još je dobio brdo para. Pa jebote ko da je ne znam... Madonna :D :D

tilla
12.03.2008., 20:25
pa to mi i ide na kuki. namlatija se para, sto ti to treba covice... al eto...
ko je kome isao - evo prva vijest...
al bilo bi funny da je u ekipi bila b.m. mutti :lol:
koliko je to brdo para? s obzirom da je lidl - nadam se da je veliko baremko ko marjan. :D

Ava Adore
12.03.2008., 20:28
Ne znam, rekli su mi samo "masne pare" :D Pitat ću :D

Ma stvarno mi nije jasno, jesu dolje sklepali improvizirani Lidl i police i proizvode stavljali i sve... umjesto da je čovjek došao u Zagreb i snimio to tu? A ja se isto sa svačim zamaram :rolleyes: :rofl:

electric_barbarella
13.03.2008., 11:25

meni su te tele2 reklame KATASTROFALNEEE
serija najgorih reklama koje sam ikada vidjela
nije ni vip nesto ali djizs i sve svece barem nije tolko glup ko tele2 s tom mafijom
ili ona kad fenovi i mobiteli pocnu letiti naokolo!! ajoooo :flop:

Pješčani sat
13.03.2008., 14:11
Ima na OTV jedna s nekim tipom od 70 godina, koji rukama vuče 70 brodova i u njima sveukupno 70 ljudi.. i sad si ja mislim, reći će neku filozofiju o načinu života , zašto je tako jak ito..ali ne! razlog njegove snage je Supervoćkovnik, ili kakosevećzove- najtiši voćkovnik/sokovnik/votevr koji proguta jabuku i iz nje ne znam kako iscijedi litru i po soka. A voditeljica stoji pored njega i čudom se čudi. Ona naravno za usporedbu ima neki sokovnik veličine vešmašine, i jednako tako je i glasan.
Inače, taj superübertihiibrzi sokovnik košta 700,00 kn,a ako nazovete odmah dobijete još i lampu koja noću svijetli u dvorištu ili nešto treće. :s

pukachu
13.03.2008., 17:01
a ona za simbex? strašno

anchy1555
13.03.2008., 19:13
nerviraju me najviše one u kojima su lude kućanice, agresivne, ukoćene, ljute, za popizdit. naravno to su one sa sredstvima za čišćenje.
pa neznam fakat tko čisti svaki dan jer mu se nakuplja kamenac

tilla
13.03.2008., 19:20
Ma stvarno mi nije jasno, jesu dolje sklepali improvizirani Lidl i police i proizvode stavljali i sve... umjesto da je čovjek došao u Zagreb i snimio to tu? A ja se isto sa svačim zamaram :rolleyes: :rofl:

allo :mig:
http://www.lidl.hr/cro/home.nsf/pages/c.service.s.nst.o.Split

samo su otisli dole i pobrali dnevnice... :D:top:

ella6
13.03.2008., 19:42
-Najgluplje su definitivno za omekšivače,onak ko nos sa sobom sve po svuda 2l omekšivača?!?

-zatim za tele2,ono sa onim mafijašima,ultra debilno.

-coca-cola- tvornica zabave ili kaj već sa onim čudnim stvorenjima koji žive u automatima za coca colu.

-i sve reklame za deterđente

bourjois
13.03.2008., 20:25
a one od te mobajla?
susjed susjed koju tarifu da ja koristim? najcesce zovem muza na mobitel..
tarifa za vas je MOBITEL!

I ona di je zenskoj ispod pazuha nacrtana svinja i ona digne ruku i zasmrdi cijeli lift

veniš pogotovo.. da me iko zalije u šoping centru sa uljem samo da mi pokaze kako djeluje, strpala bi ga u tu staklenu olfo mašinu zajedno s vešom

a one stare reklame(isto za neke deterđente) kad su zvonili (kao ) ljudima doma i upravo u taj cas domacica je pokusavala oprat skorene carape al joj nije islo i sad su oni dosli i spasili joj zivot!

ja007
13.03.2008., 20:54
Ja ne znam iritira li samo mene reklama za Piketu paštetu..stvarno ne mogu vjerovati da neko malo dijete može biti toliko živcirajuće..jel' ima netko da bi ga zviznuo zajedno sa mnom?:)

Mužomlat
13.03.2008., 21:23
meni je daleko najgora ona reklama di si cura kucka po zubima u ritmu nekakve glazbice i pri tome slaže face ko neki retardus
i tv prodaje naravno - ne za 100, ne za 99 ne za 98 nego za nevjerovatnih 97,99 kn i još dobijete peglu, vješalice, noževe i sokovnik gratis!!!:lol:

Mužomlat
13.03.2008., 21:25
Ja ne znam iritira li samo mene reklama za Piketu paštetu..stvarno ne mogu vjerovati da neko malo dijete može biti toliko živcirajuće..jel' ima netko da bi ga zviznuo zajedno sa mnom?:)

sramme reć al onaj zadnji prizor kad vrti s rukom je :rigo:

Peppa Pig
13.03.2008., 21:29
reklama za neki fiat :misli:

idiotska pjesmica koja zavrsava sa stihovima ....ti, moje diiiiivno stvorenje.... :rolleyes:

Mužomlat
13.03.2008., 21:34
joj jel ona treba kaj izbacila noge kroz prozor i veli da je sanjala sniženje :flop:
a ne to je za ford
i ona ..... je superjunak on brani TEBE

alexxx
13.03.2008., 23:38
ja bih one reklame zabranila zakonom. ima jedan tele2 kraj kojeg prolazim parput tjedno, trebalo mi je jako puno vremena da se prestanem trzat kad krajičkom oka vidim gangstera u izlogu.

pikuleta
14.03.2008., 00:02
Nije sad dugo bila ali me se "dojmila" ona kad cura sjedi za kompom i surfa, a mama prolazi i onda ona kaze - mama, vidi-wc higijena!:D

Šmizla
14.03.2008., 09:24
Nije sad dugo bila ali me se "dojmila" ona kad cura sjedi za kompom i surfa, a mama prolazi i onda ona kaze - mama, vidi-wc higijena!:D
:rofl:
www.wcnet.

seka i ja smo posjetile njihove stranice :brukica:

Ava Adore
14.03.2008., 09:31
nerviraju me najviše one u kojima su lude kućanice, agresivne, ukoćene, ljute, za popizdit. naravno to su one sa sredstvima za čišćenje.
pa neznam fakat tko čisti svaki dan jer mu se nakuplja kamenacIma nekih :D A što u reklami kažu da ta žena čisti svaki dan kamenac? :D

Tinach
14.03.2008., 09:44
Ima nekih :D A što u reklami kažu da ta žena čisti svaki dan kamenac? :D

pa kak im kupaone izgledaju, to duže vremena nije vidlo čišćenje, kaj sad nas farbaju :)
naj..hm...fascinantnija mi je ona reklama u kojoj su na pločicama tragovi od guma :s

electric_barbarella
14.03.2008., 10:56
Ima na OTV jedna s nekim tipom od 70 godina, koji rukama vuče 70 brodova i u njima sveukupno 70 ljudi.. i sad si ja mislim, reći će neku filozofiju o načinu života , zašto je tako jak ito..ali ne! razlog njegove snage je Supervoćkovnik, ili kakosevećzove- najtiši voćkovnik/sokovnik/votevr koji proguta jabuku i iz nje ne znam kako iscijedi litru i po soka. A voditeljica stoji pored njega i čudom se čudi. Ona naravno za usporedbu ima neki sokovnik veličine vešmašine, i jednako tako je i glasan.
Inače, taj superübertihiibrzi sokovnik košta 700,00 kn,a ako nazovete odmah dobijete još i lampu koja noću svijetli u dvorištu ili nešto treće.

e stara bas si me dobro nasmijala...supervockovnik....i jos lampu na poklon :lol: hihihihi

electric_barbarella
14.03.2008., 11:00
samo cu reda radi spomenuti Krashevu reklamu za griote koja mi je mrak..jednostavna i upecatljiva i ful mi se svidjala pjesma iz te reklame pa sam poslala upit Krashu i domah su mi odgovorili s imenom pjesme i bandom!
go Krash :top:

bourjois
14.03.2008., 16:52
a jel ko skuzio onaj ogromni veliki madez na frajeru koji pjeva "vratio se simeeee, di je bia"

pumpkin pie
14.03.2008., 23:04
:s

Evo upravo je na TV-u "Ukrala sam joj kocku" :Snajper:

gottcha
15.03.2008., 05:21
ahah :lol:

ovdje ima jedna reklama koja me obara s nogu.. u isto vrijeme i sokantna i degutantna, nekom mozda i fora al..

prica ide ovak: mlada zenska druzi se sa dabricom (da, zivotinjom), i tako idu one skupa u shopping, na plazu, likovi ih odmjeravaju, najbolje prijateljice. sljedeca scena sjede one u kaficu (djevojka i dabrica :lol: ) i cura dabrici pruzi mali omotani darak.. dabrica otvara a ono izviri kutijica TAMPONA :lol: :lol: i dabrica onako presretna :cerek: :grli: :lux: ... jebote kaj bas moram razmisljat o tome da dabrica ima mengu i onda si turne tampon :bonk: :confused:

i poantu rekalme ne kuzim, osim "prikladno za zivotinje..?? "

evo nasla na youtubeu

http://www.youtube.com/watch?v=kMIUOiMeDH4 :lux:

Tsunade
15.03.2008., 09:35
i poantu rekalme ne kuzim, osim "prikladno za zivotinje..?? "
Poanta je u tome da je "beaver" u slengu naziv za pi**u :D

gottcha
15.03.2008., 09:39
Poanta je u tome da je "beaver" u slengu naziv za pi**u :D

bas sam to skuzila nakon pisanja posta :lol:

to mi reklamu cini jos bolesnijom :D .. "pruzite svojoj pizdi najbolje" :rolleyes:

ko da kod nas umjesto dabrice stave.. macku :ne zna: .. odsad whiskas reklame gledam drugim ocima :kava: :D