PDA

View Full Version : Razmjena testera

stranice : 1 [2] 3 4

mala cHrna
30.04.2008., 10:23
Elektra, samo da ti javim da mi je Cleanance emulzija savršena i da mi se u ova dva dana što je koristim lice jako umirilo, a da ne pričam o tome koliko mi puder savršeno leži na nju! a lice mi je ko bebina guza. kupujem je čim potrošim tester :cerek:

hvalaaaaaa :grli:

Elektra
30.04.2008., 10:32
Elektra, samo da ti javim da mi je Cleanance emulzija savršena i da mi se u ova dva dana što je koristim lice jako umirilo, a da ne pričam o tome koliko mi puder savršeno leži na nju! a lice mi je ko bebina guza. kupujem je čim potrošim tester :cerek:

hvalaaaaaa :grli:

Ali ju obavezno potroši cijelu i drago mi je da ti paše :cheer:
Meni je zaista super i moram priznati kako mi se T-zona minimalno zasjaji ujutro kad se probudim :top:

Kya
30.04.2008., 10:59
imam testere estee lauder hydra complete multi-level moisture creme za normalnu i mješovitu kožu i estee lauder multi-level eye gel creme ako nekog zanima :)

dodajem još i:
bvlgari petits et mamans edt
juicy couture
chanel purete ideale mattifying fluid

deedeedee
30.04.2008., 13:56
Elektra, samo da ti javim da mi je Cleanance emulzija savršena

i meni je odlična. ali omg, kako je tonirana ružne boje. :zubo:

Just a Girl
30.04.2008., 19:05
hm... ne znam jel mi pametno ovo nudit, da me netko ne namlati :rofl:...
uglavnom, imam neke testere, stari jedno godinu dana, nigdje ne pise rok upotrebe, pa ja cu ponudit, ako netko oce, a vi si onda pomirisite i same odlucite hocete li probat :ne zna:... kolika uvertira :rofl:

1. vichy oligo 25 za suhu kozu, 2x
2. vichy normaderm - ovo je novo, iz proslomjesecnog kozma :zubo:
3. nuxe nirvanesque za suhu kozu - isto novo
4. nuxe obojeni hidratantni gel za tamnu put
5. nuxe visenamjenska krema (http://www.coner.hr/ljekarne/kozmetika_novi.php?&proizvod=Nuxe%20vi%C5%A1enamjenska%20krema%20%C2%B B4%20u%201%C2%AB)

ima toga jos, samo moram iskopat jer sam sakrila od mame da mi ne baci :brukica:

e da, ako netko ima nuxe creme fraiche za normalnu kozu bila bih zahvalna na testericu ili mozda roc sa zelenim ili bijelim cepom (u sto cisto sumnjam jer je taj roc nemoguce nabavit, al tko pita ne skita :zubo:). a ne bih se zalila :zubo: ni za nuxe masku za ciscenje (masque doux aromatique) ili nuxe etincelante kremicu (dnevna i/ili nocna)...
ona teta iz nuxea mene uopce nije slusala i skoro nis pametnog mi nije poslala :ne zna:

Andariel
30.04.2008., 22:11
Već?! :eek:
Pa jučer sam poslala :eek: Nevjerojatno. :D

Anyway, Andariel, i tebi sam poslala jučer pa su možda i tebi stigli :top:

ostavio mi poštar papirić u sandučiću :D

hvala ti puno, draga :kiss:

jedino što još tražim je roc hydra+ sa spf...ako netko ima :moli:
pa da vidim koja će mi bit bolja...roc ili avene :o

Elektra
01.05.2008., 12:18
JOG, ja ti imam tu od Nuxe-a za normalnu kožu, ali negdje sam zametnula testere. Vidjet ću da to danas pronađem pa da ti pošaljem zajedno sa pigmentima :)

Just a Girl
01.05.2008., 13:19
JOG, ja ti imam tu od Nuxe-a za normalnu kožu, ali negdje sam zametnula testere. Vidjet ću da to danas pronađem pa da ti pošaljem zajedno sa pigmentima

:s :s :kiss: :kiss: :grli: :grli: :cheer: :lux: :tulum: :trio:

Elektra
01.05.2008., 13:28
:D

Ali kažem - vidjet ću, AKO nađem :D

Just a Girl
01.05.2008., 13:30
:D

Ali kažem - vidjet ću, AKO nađem :D

i ako ne nadjes, ja se svejedno veselim :D

Kya
02.05.2008., 19:52
dobila još testera:
j.lo glow
j.lo glow after dark

Just a Girl
02.05.2008., 22:18
luciferia danas sam ti poslala testeric :D

snježana0301
04.05.2008., 19:43
Javljam se nakon nekog vremena od kada sam tu razmijenila testere sa nekim curama. Htjela bih samo reći da sam do sada isprobavala testere što sam dobila, u igri su bili La Roche Posay "Rosaliane", Clinique "Antirednes" i Collistar kremica - sve za jako osjetljivu kožu sklonu crvenilu i alergijskim reakcijama. Htjela bih reći da sam i prije njih isprobala barem dvadesetak različitih kremica za osjetljivu kožu, ali eto, ni s jednom nisam bila 100% zadovoljna do sada. Zahvaljujem Jojo Ungh koja mi je poslala taj Collistarov tester. Još mi ni jedna kremica nije tako odgovarala za kožu, predobra je, savršena. Pred neki dan sam i kupila tu kremu u Limoniju jer sam prezadovoljna njome. Eto, da nije tog foruma i te razmjene testera, ja vjerojatno nikad ne bih došla do tog Collistarovog testera i ne bih pronašla svoju savršenu kremu. Ovako, sad ju imam i presretna sam. Još jednom, veliko hvala, Jojo Ungh. :grli:

Jojo Ungh
04.05.2008., 20:08
Baš mi je drago što ti odgovara i što si našla svoju kremicu :kiss: :grli:

macka
04.05.2008., 20:13
hojla svima! evo da prijavim da imam testeric od bioderme - sensibio light soothing cream for sensitive and intolerant skin... dva komada po 15 ml... dosla su u pakiranjima s micelarnom koju koristim, a kremu ne... pa ako bi netko probao :)

Hoya
05.05.2008., 19:25
Ja mogu sa žalošću samo komentirati da su kod mene užasni u ljekarnama što se tiče testera. Pa pobogu kako če prodati kremicu koja košta iznad 100 kn ako ju ja recimo , ne probam.
avene sam jedva namolila i to rebalancing mi je dala na jedvite jade u jednoj ljekarni...nije mi nešto posebno...
ROC nema ni jedna ljekarna u blizini, nuxe sam dobila dva testera na žalost nije mi dobar, šmrc.
Imam dosta suhu kožu koja se upravo na nosu malo guli...

Sponza ri
08.05.2008., 12:11
:kiss: macki :)

Luciferia
09.05.2008., 09:14
luciferia danas sam ti poslala testeric :D

stigao je =) hvala :cerek:

Just a Girl
09.05.2008., 09:15
stigao je =) hvala :cerek:

ma nista... nadam se da ce ti kremica odgovarati :mig:

macka
09.05.2008., 11:41
:kiss: macki :)

je stiglo? :)
aj, nadam se da ce biti od pomoci :mig:

*Ani*
11.05.2008., 16:37
ja jos uvijek trazim ferre tester...spremna i platit za njega :) ili dajem neke druge testere..samo da ga se docepam

Luciferia
11.05.2008., 18:10
ev ja neš tražim, kod mene u Irisu ne daju ništa :mad: ..
Midnight poison tester ako ima tko?
A Ange ou demon da ne spominjem... :rofl: .. :mig: :mig:
Ili možda testere od Avene kreme za zaštitu od sunca za lice?

ashley
19.05.2008., 12:23
Ajde da i ja napisem svoju ponudu i potraznju! :)

Imam slijedece testere:
- nivea beaute, beauty lift 030 beige
- vichy lipometric
- vichy lipocure
- vichy liposyne
- vichy sampone za kosu (jedno pakovanje je 10 ml ) i to za:
suhu kosu 2kom
suhu kosu protiv peruti 2kom
masnu kosu protiv peruti 3kom
osjetljivo vlasiste normalan do suha kosa 3kom
osjetljivo vlasiste normalna do masna kosa 2kom
tanka kosa 2kom
- lush sapun od gline (kupila, odrezala sam 20 g i ne odgovara mi ) ima ga jos 80 g pa bi mijenjala za nesto (nije tester :D )

A ako netko ima, trazim slijedece:
- avene hydrance legere
- vichy dermablend ( neka svijetla nijansa )
- nuxe nesto za masnu kozu

I to je to! :D

girly-girl
19.05.2008., 13:08
ja isto molim nekoga ako ima tester od dermablenda najsvjetliju nijansu, u ljekarni naravno nemaju :rolleyes:

Paklena Narandža
21.05.2008., 20:22
ima ko tester od adrience marine vlažne kreme za mješovitu kožu? ( ne one oil free)

Luciferia
06.06.2008., 18:33
da zahvalim svim curama što su mi slale ange ou demon uzorke, i curama što su mi slale druge stvari :cerek: . Izbrisala sam pm-ove, pa ne mogu zahvalit curi što mi je poslala nekoliko tendre ange ou demon i nekoliko ange ou demon, i curi iz ZG što mi poslala jedan :cerek: .. Ne znam..mislim da sam se nekak zasitila ange ou demona.. :eek: ... =)

raverica
06.06.2008., 18:38
sad si me sjetila.. u potrazi sam za nekim ljetnim, svježim, cvijetnim mirisom a nemam ideje koji bi to bio pa ako netko ima neki testerić bila bih zahvalna :)

kikibela
06.06.2008., 21:28
Imam nekoliko testera od la Roche posay kreme za masnu kožu......

ashley
07.06.2008., 14:59
Evo 3 nova testera koja nudim...

- Guerlain issima Success Model day care ultra firming spf 12
- Guerlain issima Success Model night care ultra firming
- Afrodita krema za suhu i isjetljivu kozu protiv bora

:mig:

Barbi:)
10.06.2008., 22:44
Tražim tester parfema Paco Rabane : Black XS for Her.
:moli::moli:

Mycka_
11.06.2008., 13:18
Ja tražim tester od nove Lolite Lempicke....molim za pomoć!!!!!

ashley
11.06.2008., 13:20
Moram pohvalit kikibelu!!!
Cura mi je poslala brdo testera!!! :s:s:s

NoSili
11.06.2008., 19:24

i meni...:eek::eek:...:kiss:

kika123
12.06.2008., 08:24
ima netko la roche posay hydraphase xl?

Luciferia
12.06.2008., 10:24

Moram je i ja pohvaliti :cerek: :cerek: :cerek: divna je

SocialButterfly
12.06.2008., 12:31
ima tko roc hydra+? hvala unaprijed :zubo:

bubibuuu
12.06.2008., 14:07
meni treba tester tekućeg pudera za osjetljivu kožu, svjetlija nijansa...
hvala unaprijed

Luciferia
13.06.2008., 08:41
cure, jel ima koja la roche posay effaclar A. I ??? :confused:
Uzorak naravno :zvrko: .
Lijepo molim :rofl: :cerek:

kikibela
13.06.2008., 09:31
Uh hvala, baš ste me nahvalile, a normalno da ću pokloniti te testere što ću s njima imam suhu kožu, ne trebaju mi a kako čitam vama su neke kremice ispale jako dobre! Ja sam iskreno rečeno bila došla u ljekarnu vidjela te knjižice, napipala da su unutra testeri i ružno rečeno maznula 6 komada, teta nije gledala bila je zauzeta hahaha,tek kad sam doma otvorila knjižicu skužila sam da je firma stvarno ok, testera ko u priči, plus onaj upitnik koji pošalješ pa isto dobiješ testere..... Drago mi je da vam kremice pašu!

nella_b
13.06.2008., 23:26
Poz,ja bi vas molila da napišete ako znate neke stranice na kojima se mogu naručiti besplatni testeri.

Luciferia
14.06.2008., 08:42
Poz,ja bi vas molila da napišete ako znate neke stranice na kojima se mogu naručiti besplatni testeri.

hej, ja ne znam takvu stranicu, ali možeš pitati u ljekari da ti daju da ispuniš la roche posay upitnik, oni će ti onda slati testere =) . Mislim da ima jedna tema tu na kozmetici vezana za testere, mislim da se zove - stranice sa uzorcima :)

14.06.2008., 09:32
hej, ja ne znam takvu stranicu, ali možeš pitati u ljekari da ti daju da ispuniš la roche posay upitnik, oni će ti onda slati testere =) . Mislim da ima jedna tema tu na kozmetici vezana za testere, mislim da se zove - stranice sa uzorcima :)

Stranice sa sample uzorcima! :rofl::rofl:

Luciferia
14.06.2008., 09:35
Stranice sa sample uzorcima! :rofl::rofl:

znam, al nisam htjela to napisat :D

nella_b
14.06.2008., 16:15
Fala cure,pronašla sam:bonk:

nella_b
16.06.2008., 14:55
Išla sam danas tražit testere:D od Avene i la Roche, fino su me od******:rolleyes:, u ljekarnama u kojima sam bila uopće nema la Roche posay,Avene nemaju testera tj.nedaju:mad:,jedino sam dobila avene cleanence gel za čišćenje i to 2 komada :rofl:,pa ako nekom treba šaljem mu.
Cure meni bi trebao tester od effaclar K:moli:,i znate li di ima ovo chudo u Splitu,da ne lutam vise bezveze

Luciferia
16.06.2008., 22:01
Išla sam danas tražit testere:D od Avene i la Roche, fino su me od******:rolleyes:, u ljekarnama u kojima sam bila uopće nema la Roche posay,Avene nemaju testera tj.nedaju:mad:,jedino sam dobila avene cleanence gel za čišćenje i to 2 komada :rofl:,pa ako nekom treba šaljem mu.
Cure meni bi trebao tester od effaclar K:moli:,i znate li di ima ovo chudo u Splitu,da ne lutam vise bezveze

negdje sam pročitala da testera imaš u manjim ljekrama, rijeđe ih imaju u onim većima. Čudno da nemaju La roche, makar oni imaju puno testera. Idem ja baš sutra pogledati u Brodu oće meni dat testere, mislim da ću se posvađat sa svakom koja kaže da nema :rofl: .

Ja opet ponavljam :o ako netko ima tester effaclar a.i da mi se javi :rock: :trio:

mala cHrna
17.06.2008., 11:45
ako netko ima tester avene couvrance, molim nek mi pošalje - nije bitna nijansa :moli:

Lilit
22.06.2008., 15:15
Trazim:

- neka krema sa spf za mjesovitu kozu, po mogucnosti da matira
- avene couverance najsvjetliju

Dorée
22.06.2008., 17:09
Ako neko ima cleanance k nek se javi :)

SocialButterfly
22.06.2008., 17:50
ima tko LRP effaclar K ili H? kremice trebam :) hvala!

22.06.2008., 18:44
Black XS!!
:mama: :mama:

bejo
03.07.2008., 05:13
curke, ako zeli koja, imam slijedece testere:
la roche - hydraphase xl, za hidrataciju kože, normalna do mješovita koža (5 kom., pakiranja po 1.5ml)
la roche - toleriane, za normalnu do problematičnu mješovitu kožu (3 kom., pakiranja po 2ml)
l'oreal derma genesis - dnevna krema za pomlađivanje stanica kože (2 kom.)
roc - retin ox, noćna krema protiv borica (1 kom., 1.5ml)

FFdreamer
08.07.2008., 20:13
Imam 18 god., muško sam, ove godine sam dosta smršavio i koža lica mi je nekako starija, izmučenija, mlohavija (možda ima malo viška kože) i ''tanja''. Volio bih nešto da joj vrati mladenački izgled i elastičnost. za svakodnevnu njegu. Inače mi je koža normalna-mix. Zanima me čime čistiti i tonizirati kožu i koju kremu odabrati? Ako imate neki dobar tester da probam prije kupnje jer nemam baš previše novaca.

Elektra
08.07.2008., 20:29
Imam 18 god., muško sam, ove godine sam dosta smršavio i koža lica mi je nekako starija, izmučenija, mlohavija (možda ima malo viška kože) i ''tanja''. Volio bih nešto da joj vrati mladenački izgled i elastičnost. za svakodnevnu njegu. Inače mi je koža normalna-mix. Zanima me čime čistiti i tonizirati kožu i koju kremu odabrati? Ako imate neki dobar tester da probam prije kupnje jer nemam baš previše novaca.

Moj savjet ti je da odeš u neku ljekarnu po konkretan savjet jer tamo će ti najbolje znati. :)

Ukoliko nešto preporuče, a nemaju tester, dođi tu napisati ili mi možeš javiti na PM pa ja lako pogledam u mom gradu ako imaju.

Eto, to za početak. ;)

bubibuuu
11.07.2008., 18:52
meni bih trebao tester bilo kremice, bilo gela za umivanje za osjetljivu kožu ... nije bitno koji je proizvođač
:izigrava pokusnog kunića:

blondich_ana
14.07.2008., 21:01
1.Nivea visage, anti-falten Q10 plus - dnevna, za područje oko očiju i noćna - u kompletu su; svaki je 1.5ml
2.Nivea hair care - diamond gloss regenerator10ml
3.Nivea sun - DNAge cell protection; anti-ageing face sun cream 3ml
4.Saponia šampon za kosu i tijelo, 10ml

-anna-
15.07.2008., 17:35
meni bih trebao tester bilo kremice, bilo gela za umivanje za osjetljivu kožu ... nije bitno koji je proizvođač
:izigrava pokusnog kunića:

Zašto ne pošalješ onaj upitnik od La Roche... oni uvijek šalju testere svima koji ga pošalju :cerek: ... a u ljekarnama uvijek imaš testera i od Avene kozmetike... :cerek:

:kiss:

bubibuuu
15.07.2008., 17:38
ma nema tog upitnika u mojoj selendri.. :D
, a ako pitam za testere i to malo kvalitetnijih tvrtki, kažu mi da to ne drže...hahaha.. pa je, ne drže kad sve odmah stave u svoje torbice

Elektra
15.07.2008., 18:23
, a ako pitam za testere i to malo kvalitetnijih tvrtki, kažu mi da to ne drže...hahaha.. pa je, ne drže kad sve odmah stave u svoje torbice

Pa pitaj ih kako očekuju da prodaju proizvode čije testere ne drže? I reci im slobodno da znaš da dobivaju testere jer SVI drugi imaju testere, tako da je nemoguće da ih oni nemaju. :rolleyes: :kava:

bubibuuu
15.07.2008., 18:35
Pa pitaj ih kako očekuju da prodaju proizvode čije testere ne drže? I reci im slobodno da znaš da dobivaju testere jer SVI drugi imaju testere, tako da je nemoguće da ih oni nemaju. :rolleyes: :kava:

nemam petlje da to kažem :D

Jojo Ungh
15.07.2008., 18:40

Evo ti upitnik. Isprintaj, ispuni i pošalji :mig:

http://img186.imageshack.us/img186/2871/rocheupitnikdo5.th.jpg (http://img186.imageshack.us/my.php?image=rocheupitnikdo5.jpg)

Isto tako možeš poslati mail na infohr@sabex-international.com i dobiti testere Nuxe proizvoda :)

Rock Star
15.07.2008., 18:59
A u mail samo napišem da želim testere? :D

SocialButterfly
15.07.2008., 19:01
da, nek mi netko sastavi poruku :o ne znam se pristojno pismeno izrazavati :o

to who it may concern... dalje vi :zubo:

Jojo Ungh
15.07.2008., 19:06
A u mail samo napišem da želim testere? :D

da, nek mi netko sastavi poruku :o ne znam se pristojno pismeno izrazavati :o

to who it may concern... dalje vi :zubo:

Ja sam otprilike napisala ovako nešto i za 10-ak dana mi je stigao paket :cerek: E, da, dobit ćete upitnik koji je potrebno ispuniti i vratiti im mailom.

Poštovani,

zainteresirana sam za Nuxe kozmetiku jer sam čitala o kvaliteti proizvoda.

No, veliki je problem nabaviti testere određenih preparata u ljekarnama, a čula sam da postoji mogućnost slanja testera na kućnu adresu.

Pa sam napisala svoje podatke i adresu i ljubazno zahvalila :D

I onda ti se oni jave, pošalju upitnik, ispuniš, vratiš i čekaš paket :top:

Elektra
15.07.2008., 19:14
I ja sam to napravila i poslala upitnik ali nažalost nikad niš nisam dobila :(

NoSili
15.07.2008., 19:15
jojo, gdje ti to sve iskopaš....:D:s:s:s:top:

NoSili
15.07.2008., 19:16

možda se teta u pošti maže tvojim testerima....:eek::o

Jojo Ungh
15.07.2008., 19:22

Stvarno? :(:(

jojo, gdje ti to sve iskopaš....:D:s:s:s:top:

I work in mysterious ways :hekla:

bubibuuu
15.07.2008., 19:22
hvala, jojo :)

Elektra
15.07.2008., 19:26
Da Jojo. Stvarno. :mama:
Poslat ću ja njima opet mail. :D

Jojo Ungh
15.07.2008., 19:43
Da Jojo. Stvarno. :mama:
Poslat ću ja njima opet mail. :D

Pošalji opet, nemoj se predavati tako lako :D

Elektra
15.07.2008., 19:46
Nego šta nego da šaljem! :mirko: :D

Jojo Ungh
15.07.2008., 19:53
Nego šta nego da šaljem! :mirko: :D

Mora upaliti http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/f025.gif

Rock Star
15.07.2008., 20:55
Ja sam otprilike napisala ovako nešto i za 10-ak dana mi je stigao paket :cerek: E, da, dobit ćete upitnik koji je potrebno ispuniti i vratiti im mailom.

Poštovani,

zainteresirana sam za Nuxe kozmetiku jer sam čitala o kvaliteti proizvoda.

No, veliki je problem nabaviti testere određenih preparata u ljekarnama, a čula sam da postoji mogućnost slanja testera na kućnu adresu.

Pa sam napisala svoje podatke i adresu i ljubazno zahvalila :D

I onda ti se oni jave, pošalju upitnik, ispuniš, vratiš i čekaš paket :top:

Hvala, poslano. :)

Jojo Ungh
15.07.2008., 21:13
Hvala, poslano. :)

Nadam se da će ti stići :lux:

Rock Star
15.07.2008., 23:21
I ja se nadam. Ako ne, šaljem opet. Imam strpljenja. :)

zelena
21.07.2008., 10:43
evo ovako... imam par testerića, možda će nekome trebati :)

- afrodita salon exclusive body wrapping cream (grapefruit & cecropia)
- vichy physio 5.5, lait hydratant protecteur, peaux sensibles
- sisley gel nettoyant gommant pour le visage
- nivea intimate gel od kamilice

ako netko ima kakvu kremicu za mješovitu/masnu kožu bila bih zahvalna :) teta u mojoj ljekarni nikad ništa ne da, a moram nekako isprobati prije nego što neku kupim..

Egocentrik lady
22.07.2008., 08:24
:moli:

ja molim za NUXE - ove testere - zamjena/prodaja meni je svejedno, jer previše mi je dati za full size ako mi nebude pasala, skeptična sam jer sam već dosta krema tako kupila a ne odgovaraju mi :(

a koža mi je podivljala :eek: sništa joj ne paše, samo mi izbijaju prištevi, neznam šta se događa :(

pa ako netko ima molim da mi se javi - kod nas u ljakrnama kažu da nemaju testera nikakvih :rolleyes: i nemogu si pomoć :(

Just a Girl
22.07.2008., 08:31
:moli:

ja molim za NUXE - ove testere - zamjena/prodaja meni je svejedno, jer previše mi je dati za full size ako mi nebude pasala, skeptična sam jer sam već dosta krema tako kupila a ne odgovaraju mi :(

a koža mi je podivljala :eek: sništa joj ne paše, samo mi izbijaju prištevi, neznam šta se događa :(

pa ako netko ima molim da mi se javi - kod nas u ljakrnama kažu da nemaju testera nikakvih :rolleyes: i nemogu si pomoć :(

pogledaj na kozmetickim brandovima, na temi "nuxe" - imas mail na koji se javis, pa ti oni posalju upitnik, ti ga popunis i doma ti stignu testerici :top:

Egocentrik lady
22.07.2008., 08:35
pogledaj na kozmetickim brandovima, na temi "nuxe" - imas mail na koji se javis, pa ti oni posalju upitnik, ti ga popunis i doma ti stignu testerici :top:

:lux:

:K

idem odmah vidjeti!

Just a Girl
22.07.2008., 08:37
:lux:

:K

idem odmah vidjeti!

evo imala sam mail u inboxu pa da ne trazis infohr@sabex-international.com :mig:

Egocentrik lady
22.07.2008., 09:25
evo imala sam mail u inboxu pa da ne trazis infohr@sabex-international.com :mig:

hvala :K

poslala sam i sad čekam da mi odgovore i pošalju upitnik :cerek:

NoSili
07.08.2008., 10:02
tražim tester nekog pudera za masnu kožu....

SocialButterfly
07.08.2008., 10:38
imam ti ja testere Avonovog extralasting perfectwear pudera, meni je pretezak jer nemam tako jako masnu kozu, a i jako prekriva pa ako ti treba tako sto javi, ali kome god da treba :)

imam 4 nijanse...

NoSili
07.08.2008., 10:42
imam ti ja testere Avonovog extralasting perfectwear pudera, meni je pretezak jer nemam tako jako masnu kozu, a i jako prekriva pa ako ti treba tako sto javi, ali kome god da treba :)

imam 4 nijanse...

hmm...pa ako imaš nešto svijetlo možda vrijedi probati..:ne zna:
nisam nikad koristila njihove pudere...:D

Egocentrik lady
11.08.2008., 08:12
hvala :K

poslala sam i sad čekam da mi odgovore i pošalju upitnik :cerek:

od slanja je prošlo 3 tjedna i nisu mi odgovorili :( a dosta mi je hitno jer otkako sam došla s mora koža mi je naprosto podivljala :cry: (na moru mi se sve prekrasno očistilo), tako da molim ako netko ima tester nuxe - ove kremice protiv prišteva ili emulzije nek mi se javi :moli: :moli: :moli:

može bit i samo krema za masnu/mješovitu kožu :moli:

Luciferia
11.08.2008., 08:44
ja imam onaj anthelios XL spf +50 (la roche posay) ako netko hoće

catlover
11.08.2008., 09:24
od slanja je prošlo 3 tjedna i nisu mi odgovorili :( a dosta mi je hitno jer otkako sam došla s mora koža mi je naprosto podivljala :cry: (na moru mi se sve prekrasno očistilo), tako da molim ako netko ima tester nuxe - ove kremice protiv prišteva ili emulzije nek mi se javi :moli: :moli: :moli:

može bit i samo krema za masnu/mješovitu kožu :moli:

kako se zove ta krema?

Egocentrik lady
11.08.2008., 09:51
kako se zove ta krema?

evo sad ću pogledat pa javim :mig:

edit:

Nuxe 24-satna hidratantna, energizirajuća emulzija

Nuxe hidratantna emulzija

eto, to bi voljela probati, pa ako netko ima :moli:

Luciferia
13.08.2008., 16:59
cure, treba mi tester Euphorie, il Hypnozea
ako koja ima pls

Elektra
13.08.2008., 18:01
Ti si ovaj topic doslovce shvatila :D

Luciferia
13.08.2008., 20:57
Ti si ovaj topic doslovce shvatila :D

tko?

Elektra
13.08.2008., 22:19
Pa ti. :D

Luciferia
13.08.2008., 22:27
Pa ti. :D

sorry, ne kužim :rofl:

Elektra
13.08.2008., 22:29
Pa u stilu da svako malo zapitkuješ za neki tester, na to sam mislila. :D

Luciferia
13.08.2008., 22:45
Pa u stilu da svako malo zapitkuješ za neki tester, na to sam mislila. :D

hehe već dugo nisam. mah, od svih testera za koje sam pitala, samo su cure imale ange ou demon. A ček, tebi to smeta :( ?

Elektra
13.08.2008., 22:49
hehe već dugo nisam. mah, od svih testera za koje sam pitala, samo su cure imale ange ou demon. A ček, tebi to smeta :( ?

Ma vraga mi smeta, samo te malo zezam :zubo: :grli:

Ali je, teško je testere pribaviti. Sva sreća sam u mini gradu pa ljudi očito ne pitaju često za testere i većinom ih imaju, ali evo, nešto je i kod mene u zadnje vrijeme nestašica. :D

ashley
14.08.2008., 06:09
Ma vraga mi smeta, samo te malo zezam :zubo: :grli:

Ali je, teško je testere pribaviti. Sva sreća sam u mini gradu pa ljudi očito ne pitaju često za testere i većinom ih imaju, ali evo, nešto je i kod mene u zadnje vrijeme nestašica. :D

Blago tebi draga. I ja sam u manjem gradu, jos manjem od tvog pa nikad nikakvih testera nemaju. Mozda zato jer sam u premalom gradu! :rofl::ne zna:

Egocentrik lady
14.08.2008., 06:44
Blago tebi draga. I ja sam u manjem gradu, jos manjem od tvog pa nikad nikakvih testera nemaju. Mozda zato jer sam u premalom gradu! :rofl::ne zna:

:tuzni: ista stvar je i kod mene :tuzni:

Luciferia
14.08.2008., 10:56
SB i nije tako mal grad..a opet nema testera jbg..
Zašt mi se ne javlja ona cura koja je pitala za anthelios?
šta ti bi djevojko? :kava: đe nestade

noica
14.08.2008., 11:48
evo ako nekom treba...

labello caregloss & shine pure natural 1,5 ml
nivea visage DNAge zone action za specijalne zone lica 1 ml
vichy korektor anti-wrinkle anti-uva 1.5
vichy normateint dugotrajan puder za prikrivanje nesavrsenosti lica 1.5ml
nivea energy flash nijanse glowing rose 04 i vibrant beige 03 po 1 ml
avon urbanflowers tokyo toaletna voda 5ml

noica
15.08.2008., 00:12
jos uvijek slobodno nivea i avon.

dodajem: avon pur blanca toaletna voda
loreal color riche ruzevi za usne made for me nijansa nude 235 za
plavuse, sepia 231 za brinete i pasmina 230 za svijetli porculanski ten

noica
17.08.2008., 01:01
ako netko ima testeric avon parfema: fire me up, pur blanca blush,far away ili treselle please na p.m

Maisie
19.08.2008., 20:55
Imam testere (1,5 ml) za ovaj (http://www.vichy.com/HR-HR/htmlref/produits/FDTAI001.html) Vichy tekući puder. Jedan 25 nude i jedan 45 gold.

21.08.2008., 16:50
Imam 2 testera Keune posebno blagog šampona za svakodnevnu upotrebu. :D Po 10 ml.

helly
21.08.2008., 21:20
Imam 2 testera od 3 ml za Dior Capture totale creme multi perfection. Krema je za sve znakove starenja,tako pise! :)

22.08.2008., 13:33
Imam 2 testera Keune posebno blagog šampona za svakodnevnu upotrebu. :D Po 10 ml.

Više nemam.

Još uvijek tražim tester Black XS-a. :(

Bizzarna
04.09.2008., 17:50
Bok! Ima li tko mozda tester AVENE CICALFATE KREME ILI LOSIONA? ili mozda netko zna gdje ih mogu nabavitit? :)

SocialButterfly
04.09.2008., 17:55
NUDIM:zubo:

Nuxe Fluide Prodigeux x2
Avon tekuci puder perfectwear, nijanse warmest beige, ivory, cream i almond
Nivea straight&easy sampon i bazam (onaj mali sto se ne ispire) x4

deelayla.
04.09.2008., 17:59
Bok! Ima li tko mozda tester AVENE CICALFATE KREME ILI LOSIONA? ili mozda netko zna gdje ih mogu nabavitit? :)
u svakoj ljekarni koja drži avene...

Bizzarna
05.09.2008., 08:36
u svakoj ljekarni koja drži avene...

Zahvaljujem! :)

Bizzarna
05.09.2008., 08:38
NUDIM...
Adidas gel za tusiranje... (7 ml.)

Bizzarna
05.09.2008., 08:38
NUDIM:zubo:

Nuxe Fluide Prodigeux x2
Avon tekuci puder perfectwear, nijanse warmest beige, ivory, cream i almond
Nivea straight&easy sampon i bazam (onaj mali sto se ne ispire) x4

Please, please... Nivea straight&easy sampon i bazam ... :s:s

SocialButterfly
05.09.2008., 11:52
daj adresu na PM :)

SocialButterfly
05.09.2008., 11:52
ostao jos samo nuxe :)

Maisha
05.09.2008., 13:10
ostao jos samo nuxe :)taj je za masnu kožu, zar ne? ja bi, ja bi! http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/g005.gif

amiee
07.09.2008., 12:47
mogu se pridruziti?

imam ovako..

AVENE:

Soothing moisture mask for sensitive skin - 5 ml
Cleanance K - 5 ml, 2X
Cleanance anti-shine seboregulating losion - 5ml
Cleanance tainted anti shine seboregulating losion - 5 ml
Cleanance tainted anti shine seboregulating losion - 5 ml, ali tamnija nijansa, bar se meni chini

URIAGE:

Hyseac gentle exfoliating mask - 5 ml, 2X
Hyseac gentle cleansing gel, 8ml

ADRIENCE, marine oil free cream dor oily and mixed skin

tonya
07.09.2008., 18:59
@aimee - može li meni cleanance K? :cerek:

amiee
07.09.2008., 21:56
ae jedan tebi, drugi curi koja mi se javila na PM :D

tonya
07.09.2008., 23:47
Evo i mene na PM, hvala! :cheer:

hyperactive_anki
13.09.2008., 22:01
Evo moji testeri:

NJEGA LICA:
Avon:
Anew - 24 hour eye cream Night
Anew - Clinical: Advanced wrinkle corrector
Anew - Ultimate Day - age repair day

Garnier: UltraLift: Anti-wrinkle day care - reinforced lifting

PUDERI:
Oriflame:
Visions - fresh face foundation

Avon:
Calming effects - illuminating foundation
Perfectwear - extralasting foundation

NJEGA KOSE:
Nivea: Hair Care - diamond gloss shampoo
Nivea: Hair Care - diamond gloss Spulung

PARFEMI:
Avon (0.5 ml):
Celebre
Treselle
Oriflame (1ml):
Pop glam
City Jungle

(razmjena isključivo za testere parfema)

Christina
13.09.2008., 23:11
cek ti vrsis zamjenu tester za tester il?

hyperactive_anki
14.09.2008., 08:24
Možda je ova moja zadnja gore rečenica zvučila zbunjujuće.
Želila sam reći:
Ako kome treba - rado ću ustupiti, ali ako neko želi dati tester koji ima - mene zanimaju testeri parfema (zato se topik i zove razmjena testera) i takvoj bih osobi dala prednost... jer dosta ovog što nudim je baš mene osobno koštalo (nije poklon po ljekarnama i sl.).
S druge strane, nije bitno ko će koliko dati (hoću li ja dati 10 a ta osoba samo 1).

bourjois_girl
20.09.2008., 18:39
Trazim Ferre edp zenski ...za to nudim hrpu testera :D...moze i novceke samo da dodem do testera..

Maisie
20.09.2008., 21:18
Imam testere (1,5 ml) za ovaj (http://www.vichy.com/HR-HR/htmlref/produits/FDTAI001.html) Vichy tekući puder. Jedan 25 nude i jedan 45 gold.
Još uvijek imam gold.

Ne znam zašto sam to dobila - jesam krivo kliknula ili su mi krivo poslali... Uglavnom Krka Vitaskin pharma:
- učvršćujuća dnevna krema protiv bora i hiperpigmentiranih mrlja (5ml)
- regenerativna noćna krema protiv bora i hiperpigmentiranih mrlja (5ml)
- 2 x intenzivni serum protiv hiperpigmentiranih mrlja (1,5ml)

2 x Nivea Baby Sun Cream (ako su bitni detalji - slikam ili zguglam) (4ml)

Afrodita hydro control:
- hidratantna krema (anti-age) (1,5ml)
- hranjiva krema (anti-wrinkle) (1,5ml)

hyperactive_anki
20.09.2008., 22:20
Mnogi od vas koji čitaju ovaj topik su ludi za parfemima.
S obzirom da svi znamo koliko su skupi (a isto tako i koliko ih volimo :s ) pozivam sve koji žele razmjenjivati uzorke parfema po principu klasičnih testera (1 ml) ili stvaranja uzorka parfema (ušpricati u praznu, čistu bočicu nekoliko mililitara parfema, npr. 5-10ml).

To nam je ujedno prilika da potrošimo neke parfeme koji nam već predugo stoje doma.

Kako vam se čini ideja?

:mig:

hyperactive_anki
20.09.2008., 22:47
Mijenjam:

Oriflame: Elvie Summer Magic
militraža po dogovoru.

Moschino: OH! de Moschino
max 7 ml.

deelayla.
22.09.2008., 15:37
Trazim Ferre edp zenski ...za to nudim hrpu testera :D...moze i novceke samo da dodem do testera..

imam ti ga ja,doduše dobila sam ga preko neke kupovine tu na netu,otovren,nemam pojma kolko dugo,ali čisto sam razočarana,odma ispari,ili je to testera
javi se na pp

hyperactive_anki
23.09.2008., 20:05
NJEGA LICA:
Avon:
Anew - 24 hour eye cream Night
Anew - Clinical: Advanced wrinkle corrector
Anew - Ultimate Day - age repair day

Garnier: UltraLift: Anti-wrinkle day care - reinforced lifting

PUDERI:
Oriflame: Visions - fresh face foundation
Vichy: Normateint fond de teint Anti-imperfections (45 GOLD)

Avon:
Calming effects - illuminating foundation
Perfectwear - extralasting foundation

NJEGA KOSE:
Nivea: Hair Care - diamond gloss shampoo
Nivea: Hair Care - diamond gloss Spulung

PARFEMI:
Avon (0.5 ml): Celebre
Oriflame (1ml): Pop glam i City Jungle

Ako neko ima testere pudera ili parfema - nek se javi ;)

zeky13
03.10.2008., 01:30
Jel ima neko la Roche posay gel ili effaclar a.i.? Testere naravno. Da li je uopće dobar taj gel?

evita
11.10.2008., 18:48
Ostalo malo(oko 10-12ml )Allure u orig.bocici,mijenjala bih za isto tako ili manje Coco crnog starog.

bubibuuu
18.10.2008., 20:49
trebala bih noviderm boreade tester (sindet ) pa ako netko ima... nek mi se javi :)

hyperactive_anki
19.10.2008., 11:41
Kupujem (parfem) testere od 1 ml. One što se dijele u parfemerijama.
Ponudite cijenu na PP.

Luciferia
19.10.2008., 21:45
Jel ima neko la Roche posay gel ili effaclar a.i.? Testere naravno. Da li je uopće dobar taj gel?
misliš na effaclar gel?
odličan je. ja ga imam.
ali nemam tester :( .
mislim da bi trebalo bit tih testera po ljekarama...
lrp ima jako puno testera
a i imas onaj upitnik sto ispuniš i oni ti testere pošalju

amiee
26.10.2008., 20:19
imam testere

EFFACLAR A.I. targeted breakout corrector

URIAGE hyseac gentle exfoliating mask 2x

URIAGE hyseac gentle cleansing gel

AVENE Cleanance tainte anti-shine seboregulating losion, po jedan od svake nijanse, dakle 2x

AVENE soothing moisture mask

ADRIENCE marine oil free cream

LadyMA
03.11.2008., 20:58
ja imam:

Biofarm- Gavez, prirodna mast

LRP- Redermic

Vichy- Aqualia thermal

bourjois_girl
05.11.2008., 11:38
deelayla. hvala ti :cerek:

deelayla.
05.11.2008., 12:17
deelayla. hvala ti :cerek:

ma nema na čemu :grli:

Kikica
06.11.2008., 19:16
evo imam i ja nešto testera

puderi
Chanel Mat Lumiere - nijansa 40 Beige
Lancome Teint Idole Ultra- njansa 03 Beige Diaphane
Lancome Photogenic Lumessence- nijansa 04- Beige nature
YSL- Perfect touch- nijansa 8

za lice
Lancome- balm to oil massage cleanser

parfemi
YSL- Elle
Jil Sander- Styl Essence
Davidoff- Wave
Vera Wang - eau de parfum

evita
07.11.2008., 02:08
I naslo sretnu vlasnicu!

Luciferia
07.11.2008., 18:38
ja imam :

Effaclar K x4
Effaclar A.I

Max Factor age renew 70 natural
Max Factor colour adapt 70 natural

leek
19.11.2008., 09:07
Testeri na poklon:
Vichy Nutrilogie 1( suha koža) i 2 (vrlo suha koža)
Vichy Oligo 25 - suha koža
Vichy purete thermale cleansing milk - suha, osjetljiva kožaVuchy purete thermale hydra soothing toner - suha, osjetljiva koža
Vichy aera teint puder - suha, osjetljiva koža
LRP Nutritic krema - vrlo suha koža

Tražim uzorak Kanebo tekućeg pudera, srednja nijansa, mješovita koža.

deedeedee
23.11.2008., 18:35
ima li ko tester Avene Cicalfate kremice? :moli:

Elektra
23.11.2008., 19:29
ima li ko tester Avene Cicalfate kremice? :moli:

Hoćeš da ti ja pošaljem malo u kutijici? :)
Ali budem sutra svejedno otišla do ljekarne da pitam ako imaju. Ako nemaju - pošaljem ti ja :zubo:

Luciferia
24.11.2008., 18:12
jel ima tko onaj cicaplast od LRP ?
ako je približno dobro kao i effaclar,kupujem :s
treba mi samo jedan tester, da :lol:
da ne bi neke opet spominjale ange ou demon :D

Soleiol
28.11.2008., 11:13
Očajnički tražim tester parfema od C.Diora-Escale a portofino
ili kupujem ili po dogovoru mijenjam za neki drugi tester :moli:

Espera
01.12.2008., 14:28
Imam dva chanelova uzorka pudera
1. Vitalumire ( beige 40)
2.teint innocence (beige 40)

Neka zamjena za tester pudera za masnu kozu.. ?(avon, oriflame, lancome,vichy, pupa) me ne zanimaju! Ili ko vec ima kakvu ideju .. na PM
http://img241.imageshack.us/img241/2949/uzorakqm4.th.jpg (http://img241.imageshack.us/my.php?image=uzorakqm4.jpg) http://img113.imageshack.us/img113/9259/uzorak2gy2.th.jpg (http://img113.imageshack.us/my.php?image=uzorak2gy2.jpg)

Espera
01.12.2008., 16:35
Testeri riješeni!

Zvjezdica86
02.12.2008., 08:12
Mene zanima dali ima tko testeric armani code??:moli:
testeric i postarinu placam ja jer nazalost nemam nista za zamjenu:tuzni:
hvala

baby doll
03.12.2008., 13:48
Ima li tko testerić Dior. "Miss Dior", ne Miss Dior Cherie...
Taj parfem mi ima veliku sentimentalnu vrijednost, molim vas! :moli:

arlenna
04.12.2008., 18:37
ja tek sad skužila ovu temu :D

evo ono što ja imam:

Parfemi:
- ATTITUDE Giorgio Armani pour homme
- JETTE -Jette Joop -dobila ga neki dan i vidim da ga malo fali :ne zna:
- BVLGARI AQVA pour homme
- GIVENCHY ange ou demon
- GIVENCHY absolutely irresistible - novo..ali mi mama bacila onu karticu u kojoj se nalazio tester :rolleyes:

- Vichy MYOKINE Fusio noć 3ml + fusio film 12mg
- Vichy FLEXILIFT TEINT tekući puder boja: 35 1,5ml
- Vichy LIPO-METRIC 7ml

*** dobro bi mi došla zamjena..sami ponudite što imate pa se dogovorimo!

bubibuuu
05.12.2008., 16:39
Nudim :) :
- D'oliva shampoo Limoni di Amalfi
- D'oliva hidratantna krema za lice
- D'oliva Q10 noćna krema za lice
- Bioderma sensibio eye contour gel
- Adrience oligosource krema za lice
Meni bi trebalo:
- Avene blagi piling za osjetljivu kožu
- Avene cleanance K
i nešto od Noviderm-a linije boreade

hyperactive_anki
07.12.2008., 21:43
Nudim avonove testerice parfema

u by ungaro for her
vitality
tomorrow
wish of peace
far away
true glow
wish of love

bubibuuu
08.12.2008., 10:36
http://www.forum.hr/showpost.php?p=17454946&postcount=402
testerići ošli osim adrience.
potražnja još stoji.

dinjo
09.12.2008., 21:13
Tražim tester Elizabeth Arden Intervene ili Chanel Mat Lumiere pudera:cerek: (može i u kutijici)

U zamjenu imam:
Clinique DDMG nekih 10 ml
Clinique DDML 3 ml
La Roche-Posay Effaclar h
ROC Retin Ox okoloočna
Roc CompleteLift
Nivea DNAge zone action okoloočna
Eucerin Modelliance
Adrience Marine oil free cream

bubu 2809
15.12.2008., 13:08
otkupljujem zenske testere -probice koje dobijete u parfumerijama

placam od 5 do 10 kn probice po komadu, pune naravno!

a za rijetke parfeme i više ponude mi šaljite na pp

HVALA!!:):):)

*ĐIPI*
21.12.2008., 13:18
evo imam i ja nešto testera

puderi
Chanel Mat Lumiere - nijansa 40 Beige
Lancome Teint Idole Ultra- njansa 03 Beige Diaphane
Lancome Photogenic Lumessence- nijansa 04- Beige nature
YSL- Perfect touch- nijansa 8

za lice
Lancome- balm to oil massage cleanser

parfemi
YSL- Elle
Jil Sander- Styl Essence
Davidoff- Wave
Vera Wang - eau de parfum

Pozdrav. A da li prodaješ te testere ili razmjenjuješ? Ili dolazi u obzir i darovanje :D

Kikica
22.12.2008., 08:30
Pozdrav. A da li prodaješ te testere ili razmjenjuješ? Ili dolazi u obzir i darovanje :D

sve sam ih već poklonila :)

Luciferia
25.12.2008., 12:01
imam 3 uzorka effaclara K...pa tko hoće nek se javi

baby doll
02.01.2009., 14:33
Nudim ove testere...

-Aloe Dermal, Shampoo Doccia

-Loreal Happyderm, krema za lice, suha i osjetljiva koža

-Neutrogena, Visibly Clear 2u1 gel i maska (2x)

-Vichy Lipocure, serum protiv celulita

-Vichy Flexilift teint, puder, nijansa 35 Sand

-Loreal Revitalift, dnevna krema

-Loreal Derma Genesis, dnevna krema za pomlađivanje kože

-Avene, emulzija za normalnu i mješoviju osjetljivu kožu

-Lancome, High Potency Night Moisturiser

http://i41.tinypic.com/ot27ux.jpg

Tražim ove...

-Vichy Oligo25 - krema za mješovitu kožu

-Vichy Area Teint - tekući puder za normalnu i mješovitu kožu, nijanse 23 Ivory ili 35 Sand

-Vichy Purete Thermal - sredstvo za uklanjanje šminke 3u1

-Vichy Dercos - šampon za volumen

GothicRomance
02.01.2009., 16:53
poklanjam od eucerina iz zelene kolekcije za necistu kozu:
- gel za ciscenje lica
- creme - gel krema

Mona*
02.01.2009., 18:50
evo mojih testerića,poklanjam :)

avene cleanance gel
avene diroseal(osjetljiva koža sklona crvenilu)
avene antirougeurs(protiv crvenila)
avene cleanance emulzija
adrience marine(krema za masnu i mješovitu kožu)
nuxe exfoliant doux aromatique(aromatični piling za lice)
uriage hyseac(hidratantna matirajuća emulzija)
la roche posay lipikar(body balm za osjetljivu kožu)

od svega toga imam samo jedan tester

meni bi trebalo:
estee lauder idealist skin refinisher
clinique- bilo što za masnu i mješovitu kožu

blondich_ana
28.01.2009., 16:39
Tražim :)

Vichy Area Teint - tekući puder za normalnu i mješovitu kožu
23 Ivory
35 Sand

_she_
28.01.2009., 17:03
Nudim ili prodajem curama koje otkupljuju veći br. testera:

Gucci by Gucci EDP 2ml
Bvlgari Jasmin Noir EDP 1.5ml
Sisley hair care conditioner 10ml
Sisley buff and wash facial gel 5ml
Puma I'm going woman 1.2ml
Max Factor Colour Adapt 70
Sisley shampoo 10 ml
Lancome Hydra Zen Neurocalm gel essence 1ml
Christina Aguilera EDP 1.2ml
Lancome Hydra Zen Yeux Neurocalm eye contour gel cream 1ml
Shiseido Extra gentle cleasing foam 7ml
Shiseido Benefiance Revitalizing cream 4ml

Mona*
28.01.2009., 18:45
samo da kažem,testerići su razdjeljeni :)
http://www.forum.hr/showpost.php?p=17939970&postcount=412

lola hr
28.01.2009., 23:19
ja tek sad skužila ovu temu :D

evo ono što ja imam:

Parfemi:
- ATTITUDE Giorgio Armani pour homme
- JETTE -Jette Joop -dobila ga neki dan i vidim da ga malo fali :ne zna:
- BVLGARI AQVA pour homme
- GIVENCHY ange ou demon
- GIVENCHY absolutely irresistible - novo..ali mi mama bacila onu karticu u kojoj se nalazio tester :rolleyes:

- Vichy MYOKINE Fusio noć 3ml + fusio film 12mg
- Vichy FLEXILIFT TEINT tekući puder boja: 35 1,5ml
- Vichy LIPO-METRIC 7ml

*** dobro bi mi došla zamjena..sami ponudite što imate pa se dogovorimo!

tester ili parfem???? :p

Jessy05
29.01.2009., 14:35
nudim:
La roche -posay- Nutritic
La roche posay- hydraphase riche
vichy norma teint puder- boje 45,15,25,35
Nuxe Exfoliant doux aromatique i masku istu tu
bioderm sesibio ds crema
avene triwera gel emulzija
ampule bioderma sebium H2O
Eucerin anti- rotungen- dnevna i nocna

trazim:

bilo sta od cliniqua a suhu kozu ako netko ima superdefence jedinicu
puder clinique soft finish boja 3 ili 5
shiseido multienergetska krema
bilo koji puder da je masni i za suhu kozu nesto tipa vitamuliere od chanela u kremi

Jojo Ungh
29.01.2009., 16:28
tester ili parfem???? :p

Pa valjda tester ako je tema Razmjena testera :mig:

aina_mo
30.01.2009., 13:10
poklanjam:

oriflame skindividual night cream revitalizirajuca nocna krema)
oriflame moisture concentrate spf15 birch extract (hidratantna dnevna krema)

fleur de sante fallen angel (EDT)
fleur de sante believe it or not (dnevna nocna krema)

Kalliste
06.02.2009., 19:43
Tražim, odnosno otkupljujem tester Estee Lauder Idealist Pore Minimizer (jel toga ima uopće)

Jojo Ungh
06.02.2009., 20:03
Ima, ima :mig:

NoSili
08.02.2009., 13:42
evo ja imam ovo:
La Roche-Posay- Nutritic
La Roche-Posay- Toleriane
Vitaskin-serum za vidljive kapilare

Brinettaa
10.02.2009., 16:47
cure hitno mi je..
trazim tester od parfema.Givenchy Hot couture ..
placam postarinu ili nudim nesto za uzvrat..
hvala:)
javite se na pm :)

tequila
12.02.2009., 13:07
POKLONJENO nekoliko testera
...

LadyMA
14.02.2009., 16:45
Ima li koja Effaclar a.i.?

Za zamjenu se dog, imam dosta stvarčica. ;)

Hvala!

Cae Fae
15.02.2009., 10:22
Ima li netko tester parfemceka D&G The One (ženski)?

Sitnichava
15.02.2009., 14:50
nudim:
Vichy NeoVADIOL CONTOURS- okoloočna i oko usana (za bore)
Natural Wealth double C serum (intenzivna korektivna njega protiv bora)
Doliva Q10 maslac za tijelo s ekstraktom masline, vitaminom E i Q10
Gavez prirodna mast
Dr. Theiss gel za vene
Allga San balzam za stopala
LACALUT pasta za sube SENSITIVE
LACALUT pasta za zube AKTIV

hyperactive_anki
16.02.2009., 09:11
tražim testere pudera svijetlijih tonova...

hvala unaprijed.

seceruuu
16.02.2009., 12:04
nudim sljedeće:
naomi campbell (parfem u obliku nokta) u bočici od 30 ml ostalo 15 ml
gabriela sabatini ocean san- u bočici od 30 ml fali oko 2 ml
u zamjenu tražim:
tester od primera shiseido smoothing vel
tester od kreme sisley all day all year
tester od idealista E.A
tester od primera Clarinis
tester od korektora Mary Kay
tester od Sisley tekućeg pudera phyto teint eclat broj 01

desideria
21.02.2009., 13:53
imam dosta testera na http://public.fotki.com/desireez/
cijene po dogovoru, ugl da mi pokrivaju troskove postarine :D

Brinettaa
23.02.2009., 07:53
cure hitno mi je..
trazim tester od parfema.Givenchy Hot couture ..
placam postarinu ili nudim nesto za uzvrat..
hvala:)
javite se na pm :)

mandy
24.02.2009., 17:10
tražim testere effaclar K i vichyevog seruma :)

mrcika
28.02.2009., 19:10
Tržim testere od;
Avene-diroseal,kreme protiv crvenila
Chanel-vitalumiere pudera ili nekog slicnog sa iluminirajućim djelovanjem

U zamjenu nudim nešto od slijedećeg;
Eucerin-hydro balance krema za lice
Eucerin za nečistu kožu gel za umivanje+gel krema
Eucerin-krema protiv podočnjaka
Avene -cleanance emulsion za nečistu kožu
Vichy- thermal s 1 i 2
Lerbolario-krema za sunčanje od jojobe

tough_cookie
15.03.2009., 11:29
mandy, tek sad ovo vidim, jel jos uvijek trazis effaclar? na lrp temi nisam skuzila jesi zainteresirana ili nisi? :brukica:

ostale cure, jel vi sve ove testercice dobijete u parfumeriji ili znate gdje se mogu nabavit na netu? ja sam probala na ebayu trazit al skoro nista ne nalazim? :ne zna:

mandy
15.03.2009., 11:41
tražim još :)

bila u 5 ljekarni i nitko nema...

Rock Star
15.03.2009., 18:55
Trebam tester Estee Lauder Maximum Cover pudera, ako netko ima, bila bih zahvalna. :)

seceruuu
17.03.2009., 10:07
mjenjam tester sisley teint 00 i 02 za
chanel teint innocence
2,0
1,0
1,5 ( moram naći boju koja mi odgovara

Luciferia
18.03.2009., 08:49
tražim tester LRP-ovog cicaplasta :moli:

piccola
23.03.2009., 14:24
Poklanjam :
testere:
-CHANEL teint innocenca (40 beige)
-max factor age renew (70 beige)
-CHANEL N 5 parfema
-BVLGARI noir
-ARMANI MANIA
-ISSEY MIYAKE Leau DISSEY
-ESCADA INCREDIBLE
-GUERLAIN INSOLENCE

napominjem samo da su neki testeri parfema jednom špricnuti :)

bubibuuu
23.03.2009., 14:59
Poklanjam:
- LRP redermic 3x
- LRP physiological cleansing milk
- LRP physiological cleansing gel
- LRP nutritic
- LRP effaclar purifying foaming gel
- L'occitane kremica olive

Može zamjena za Avene testere za osjetljivu kožu al nije pravilo.

esperanza0905
23.03.2009., 16:50
Evo i ja tek otkrila ovu temu i poklanjam testere (za razliku od naše kolegice forumašice)...
EA- Diamonds
Ferrex2
Escada Sx2
Pupa- Yes Gold x 2
Jette- Dark Saphire
CH 212 sexy
E.Ungaro apparition sky
"D" na kvadrat:) -Wood

Nivea- Lipgloss Volume shine 08 Volume Seducation

Balea- Urea okoloočna kema-meni ne paše..

Izvolite-dostava u zgb wherever&whenever...
ako niste...onda si postu plaćate...
:top:

piccola
23.03.2009., 18:58
Poklanjam :
testere:
-CHANEL teint innocenca (40 beige)
-max factor age renew (70 beige)
-CHANEL N 5 parfema
-BVLGARI noir
-ARMANI MANIA
-ISSEY MIYAKE Leau DISSEY
-ESCADA INCREDIBLE
-GUERLAIN INSOLENCE

napominjem samo da su neki testeri parfema jednom špricnuti :)

POKLONJENO

deedeedee
23.03.2009., 20:09
ima neko tester BVL Rose Essentiella? :zubo:

Sponza ri
23.03.2009., 20:52
ima neko tester BVL Rose Essentiella? :zubo:

imam ja. al trazim 10 kn za njega. plus postarina, 15 kn molim lijepo :raspa:

salim se :zubo: nemam tester al ako nabavim, javim ti :)

deedeedee
23.03.2009., 20:53
:rofl: :rofl:

da pitam bubu? ko zna kolko je u nje, garant je skup. :tuzni:

Sponza ri
23.03.2009., 20:55
:rofl: :rofl:

da pitam bubu? ko zna kolko je u nje, garant je skup. :tuzni:

pa uzmi onda usput jos koji tester pa dobijes popust na kolicinu :rofl::rofl:

leek
24.03.2009., 08:33
Ako sam dobro shvatila na početko ove stranice i desideria prodaje testere....zašto ste navalile na bubu?
Ako prodaje-prodaje, ne moramo kupiti!

Ja tražim tester vichy mineralnog pudera....ima li toga uopće?
I eucerin kreme spf. 50 (mješovita koža)....?

čarobna
24.03.2009., 10:03
tek san sad vidila ovu temu..:D

evo iman ove testere,malo al ako kome triba nek se javi..

lancome teint idole ultra 03 beige diaphane-2 komada u onoj kesici od 1ml..
givenchy pour homme,eau de toilette,isto u toj kesici..
parfemi l'artisan-timbuktu,mure et musc,le chasse aux papillons,sva tri su u onaoj maloj boćici,ne znan ja koliko tu ima :ne zna:..eto..
ne tražin nikakav tester al ako šta bude tribalo javin..:D

bubibuuu
24.03.2009., 10:41
Poklanjam:
- LRP nutritic

ostali su ovi testeri.
:)

Rock Star
24.03.2009., 11:09
Ako sam dobro shvatila na početko ove stranice i desideria prodaje testere....zašto ste navalile na bubu?
Ako prodaje-prodaje, ne moramo kupiti!

Ja tražim tester vichy mineralnog pudera....ima li toga uopće?
I eucerin kreme spf. 50 (mješovita koža)....?

Dobila sam neki dan u Njemačkoj brdo tih testera, mogu ti poslati kad dođem doma. :)

leek
24.03.2009., 11:11
Kojih, pudera ili eucerina?

Rock Star
24.03.2009., 11:13
Vichyjevog mineralnog. :)

Sintia_84
24.03.2009., 11:42
Ima li netko mozda tester Vichy Normateint pudera, u nekoj svijetlijoj nijansi, samo da vidim da li bi mi odgovarao? Vec mjesecima ga pitam u ljekarnama i nikako ga nemaju :(.

Testere koje ja imam i saljem na zamjenu su:
Eucerin Hydro Balance i Eucerin Hydro balance auge
Vichy Dercos protiv peruti
Eucerin Intensive care losion za tijelo
Avene Cleanance anti-shine emulzija
Avene Anti-age emulzija
SJP Covet parfemcic - jednom spricnut

GothicRomance
24.03.2009., 13:09
ponovno imam
eucerin gel za ciscenje lica za necistu kozu
eucerin krema - gel za necistu kozu
- obadvoje je znaci ona zelena kolekcija

postarina vasa ili primopredaja u zagrebu

čarobna
24.03.2009., 13:12
givenchy pour homme,eau de toilette,isto u toj kesici..
parfemi l'artisan-timbuktu,mure et musc,le chasse aux papillons,sva tri su u onaoj maloj bočici,ne znan ja koliko tu ima :ne zna:..eto..

ostalo ovo..:mig:

čarobna
24.03.2009., 13:48
ništa više nije ostalo..:mig:

leek
25.03.2009., 09:34
Imam:
Vichy myokine fusio nuit anti wrinkle care
Vichy flexilift teint, anti wrinkle foundation, 35 sand
Vichy aera teint, fluide mat, 35 sand (normalna/mješovita koža)
Vichy purete thermale 3 u 1, all skin types
Vichy purete thermale cleansing milk (normalna/mješovita koža)
Vichy lipo-metric, anticelulite (7ml)
MF Colour adapt, 70 naturall
L'Oreal true match, W3 golden beige
L'Oreal true match, C5 apricot sand
Garnier Ultra lift dnevna krema protiv bora
Nivea hidratantna maska za lice sa vitaminom E
Sunsilk Volume+, šampon za volumen i sjaj (plavi)
LRP Lipikar body milk
LRP Nutritic creme, very dry skin

Tražim:
Vichy mineralni puder, svijetla nijansa
Još neki mineralni puder (ako ima LRP bilo bi izvrsno!!)

bubibuuu
25.03.2009., 09:45
Poklanjam:
- LRP redermic 3x
- LRP physiological cleansing milk
- LRP physiological cleansing gel
- LRP nutritic
- LRP effaclar purifying foaming gel

Može zamjena za Avene testere za osjetljivu kožu al nije pravilo.

ošlo.

mrcika
30.03.2009., 18:02
Ja tražim avene puder broj 3 ili 4,2 mi je presvijetlo.
I chanel vitalumiere puder bi probala.

Nudim:
Avene cleanance gel za umivanje
Avene cleanance fluid za matiranje
Vichy thermal fix 1 ili 2
Loccitane-fluid od lavande
Eucerin krema oko očiju
Eucerin krema i gel za masnu kožu protiv akni
Lerbolario-krema od jojobe koje pospješuje tamnjenje lica
Australian Body Care-krema za lice od čajevca
ABC-krema za tijelo čajevac

esperanza0905
31.03.2009., 09:52
http://forum.hr/showpost.php?p=19562763&postcount=441
okoloočna baleina poklonjena...

leek
01.04.2009., 12:35
Tražim testere pudera svijetlijih nijansi za mješovitu, problematičnu kožu. Neki lakši puderi...

bubibuuu
11.04.2009., 20:20
Nudim: :)
-LRP Toleriane riche 2 kom
-LRP Toleriane 3 kom
-LRP Nutritic 2 kom
-LRP Hydreane riche 2 kom
-Vichy Oligo 25 2 kom za svaki tip kože
-LRP effaclar K 2 kom
-Avene rich compensating cream 3 kom
-Avene Hydrance optimale riche 1 kom

Zamjena za:
-Avene umirujuću masku
-Avene Legere kremicu
-Avene nježni piling

seceruuu
13.04.2009., 16:49
tražim vichy serum za hidrataciju aqualia termal

leek
14.04.2009., 08:11
Tražim vichy mineralni puder - tester!

blondich_ana
14.04.2009., 20:40
Tražim tester

Shiseido The Makeup Dual Balancing Foundation SPF15
-BF20 Natural Light Buff
-I20 Natural Light Ivory

antoinete
16.04.2009., 16:37
tražim lrp hydreane legere :)

LadyMA
17.04.2009., 07:08
Tražim i tažim i tražim: Guinot Lightening creme :cerek:

Već sam napisala na temi Kozmetički saloni, ali i tu ću. Ako slučajno neka od vas ima doticaja s tom kozmetikom u salonu, može li mi nabaviti taj tester od kozmetičarke, ja ću platiti! :):):)
HvalaaaAa!

GothicRomance
21.04.2009., 12:26
Ima li netko mozda tester eucerinove kreme hydro balance za normalnu i mjesovitu kozu? Zahvaljujem.

majchy_m
21.04.2009., 17:19
poklanjam /mijenjam za pudere malo tamnije nijanse

avene antirougers (protiv crvenila ) 5ml
l'occitane eye balm immortelle 1ml
loccitane precious cream immortelle 1ml
l'occitane ultra rich eye balm 5% karite maslac 1ml 2x
l'occitane honey &citron mlijeko za tijelo 8 ml
avon anew clinical lift and tuck body shaper (ne pise koliko ml po mojoj procjeni 3ml)
anew clinical laser for legs (ne pise koliko ml po mojoj procjeni 3ml)
avon solution hydraradiance spf30 2ml
anew ultimate age repair elixir 2 ml

trazim pudere taminijh nijansi

poštarina vaša ili primopredaja zagreb

hyperactive_anki
21.04.2009., 19:01
Mijenjala bih dekantere nekih mojih parfema (uspricala bi od 5 do 11ml) za testercice (1-2 ml, kako je vec pakirano) raznih parfema koji ne koristite, nema veze ako su malo potroseni. Javite mi se na pp za detalje.

Timbalandica
22.04.2009., 07:46
evo,stvarno bih željela probati bvlgarijevu toaletnu vodicu petit et mamans,a kod nas je nema u parfumerijama...pa ako netko ima,a ne treba mu,neka mi se javi! :)

desideria
22.04.2009., 21:18
nudim- Vichy normaderm 1x gel, 2x gel-krema za ciscenje, te krema
Garnier pure 3u1, gel, scrub i maska
Eucerin Reinigungsgel i creme-gel za necistu kozu
Vichy Liftactiv pro, dnevna i nocna
Vichy reti c yeux
Roc- retinol anti- cellulite moisturising slimming care
Givenchy- Very irresistible form men i Absolutely irresistible

- primopredaja Zagreb ili Vasa postarina, a moguca zamjena, ali za testere pudera i uglavnom dekorative

hyperactive_anki
22.04.2009., 21:44
Mijenjala bih dekantere nekih mojih parfema (uspricala bi od 5 do max. 11ml) za testercice (1-2 ml, kako je vec pakirano) raznih parfema koji ne koristite, nema veze ako su malo potroseni. Javite mi se na pp za detalje.

Evo link (http://public.fotki.com/ankica/parfemi) za moje parfeme.
Nisu svi za razmjenu, posebno ne minijature.
Valjda ćemo naći nešto zajedničko. :cerek:

brbtch
22.04.2009., 21:48
ima li tko možda tester dior hydraction kreme za mješovitu kožu? :)

mrcika
26.04.2009., 10:10
Tržim tester Avene pudera broj 4,ili dior forever i pure light.
Molim vas ako netko ima,plaćam tester i poštarinu. :)

moment
29.04.2009., 14:13
ima netko tester od rose esentielle? pa makar onu razglednicu ili bočicu sa jednim ml? ako odem do parfumerije to neće proći samo tako, neku lovu ću definitivno ostaviti u blagajni.:moli:

tonya
29.04.2009., 14:40
ima netko tester od rose esentielle? pa makar onu razglednicu ili bočicu sa jednim ml? ako odem do parfumerije to neće proći samo tako, neku lovu ću definitivno ostaviti u blagajni.:moli:

Ne treba ti tester, divan je parfem! :zubo:

deedeedee
29.04.2009., 14:43
potpis. :mikrocerek: :zubo:

hyperactive_anki
29.04.2009., 15:03

smatraj to riješenim.

Arden
02.05.2009., 15:01
Imam Dior Hidra Action gel orginal pakiranje ostalo mi je vise od pola jel mi ne odgovara i imam skoro novu Givenchy Skin Drink za oko ociju. E da imam i one Lorealove kremice za usne s jedne strane ljubicasta s druge bijela tubica , skroz nove 3 kompleta. : ) I kistove Sephorine nove zapakirane pet osnovnih za sjenilo,tekuci puder....:)

nety
03.05.2009., 21:52
ja bi poklonila 2 testera pigmentica sa Coastalscentsa pa ako netko zeli neka se javi

nety
05.05.2009., 21:46
Ljubicasti je poklonjen ali ako jos netko zeli tirkizni drage volje I netreba nista za uzvrat

moment
05.05.2009., 22:24
:rolleyes:

thinkpinky
06.05.2009., 14:20
Imam ove testere tekućih pudera:
VICHY:
-AERA TEINT,FONT DE TEINT,CREME SATINEE:23-ivory,35-sand,12-opal
-AERA TEINT,FONT DE TEINT,FLUIDE MAT:35-sand,46-honey,12-opal
-NORMATEINT:35-sand
-FLEXILIFT TEINT:35-sand
L'OREAL:
-TRUE MATCH:C5-apricot sand × 2,W3-golden beige × 2
-AIR WEAR: sand beige
-TRANSLUCIDE: sand beige
-CASHMERE PERFECT:22-sand beige
-INFALLIBLE:140-golden beige × 2
-IDEAL BALANCE:22-sand beige × 3
NIVEA:
-ENERGY FLASH:03-vibrant beige × 2,04-glowing rose × 2
-BEAUTY LIFT:040-sand
-NATURAL MATT:03-beige
MAX FACTOR:
-COLOUR ADAPT:75-golden
-AGE RENEW:70-natural
MAYBELLINE:
-AFFINITONE:16-vanilla rose
AVON:
-PERFECTWEAR:nude
FLEUR DE SANTE:
-SHEER TEINT MOISTURISER

i 4 testera kreme za suhu i osjetljivu kožu D'OLIVA.
Mijenjam za testere krema za mješovitu/masnu kožu,krema za oko očiju...

thinkpinky
07.05.2009., 12:12
Imam ove testere tekućih pudera:
VICHY:
-AERA TEINT,FONT DE TEINT,CREME SATINEE:23-ivory,35-sand,12-opal
-AERA TEINT,FONT DE TEINT,FLUIDE MAT:35-sand,46-honey,12-opal
-NORMATEINT:35-sand
-FLEXILIFT TEINT:35-sand
L'OREAL:
-TRUE MATCH:C5-apricot sand × 2,W3-golden beige × 2
-AIR WEAR: sand beige
-TRANSLUCIDE: sand beige
-CASHMERE PERFECT:22-sand beige
-INFALLIBLE:140-golden beige × 2
-IDEAL BALANCE:22-sand beige × 3
NIVEA:
-ENERGY FLASH:03-vibrant beige × 2,04-glowing rose × 2
-BEAUTY LIFT:040-sand
-NATURAL MATT:03-beige
MAX FACTOR:
-COLOUR ADAPT:75-golden
-AGE RENEW:70-natural
MAYBELLINE:
-AFFINITONE:16-vanilla rose
AVON:
-PERFECTWEAR:nude
FLEUR DE SANTE:
-SHEER TEINT MOISTURISER

i 4 testera kreme za suhu i osjetljivu kožu D'OLIVA.
Mijenjam za testere krema za mješovitu/masnu kožu,krema za oko očiju...
Vichy Aera teint,Fluide mat opal i Normateint sand ; Nivea Beauty lift sand ; L'Oreal True match apricot sand i Avon su otišli,ostali su još za mijenjanje :-)

mandy
08.05.2009., 10:01
Poklanjam 2 testera u tubicama od 5 ml..
- Bioderma Photoderm MAX obojana krema sa SPF 50
- Bioderma Photoderm AR također obojana sa faktorom 50

mandy
08.05.2009., 13:27
Photoderm MAX otišao :)

kaduljica
09.05.2009., 15:54
poklanjam ili mijenjam

NIVEA diamond gloss shampoo 50 ml- 9 kom.
NINA RICCI nina 1,2 ml - 13 kom.
BRITNEY SPEARS fantasy 1,2 ml- 9 kom
BRITNEY SPEARS believe 1,2 ml- 9 kom.
AHAVA smoothing moistruizer for normal to dry skin 15 ml - 1 kom.
HELENA RUBINSTEIN night sculptor 5 ml- 1 kom
HELENA RUBINSTEIN face sculptor 5 ml- 1 kom
MAYBELLINE affinitone vanilla rose 1 ml- 20-ak kom.
MAX FACTOR miracle touch natural i golden 1,4 g - 20-ak kom

tražim, ako netko ima

Vichy minerani puder svjetle nijanse
Shiseido The Makeup Dual Balancing Foundation SPF15
l'occitane -bilošto iz olive tree kolekcije

naravno, sve na pp, poštarina je vaša :D

blondich_ana
12.05.2009., 11:14
Tražim

Shiseido The Makeup Dual Balancing Foundation SPF15 - I20 Natural Light Ivory
Mary Kay medium/full coverage Ivory 104
Mary Kay medium/full coverage Ivory 05

Nudim

Garnier intensive care losion za tijelo s kanadskom forumulom
Bvlgari Aqva pour homme
Givenchy Pi Neo
Loreal infallible 16 hrs 140 Golden beige
Nivea beauty lift foundation spf 10 040 sand
Max factor age renew 70 natural
Hansaplast Blasen-Schutz gel(ima oblik kao labelo)
Vichy liftactiv CxP
Eucerin hyaluron filler njega oko očiju, dnevna i noćna njega

Lilit
16.05.2009., 13:05
trazim, kupujem ili mjenjam (za neke testere koje imam) ili nesto od ovoga (http://forum.hr/showpost.php?p=20514185&postcount=3288)

tester ili uzorak:
- Uriage Hyseac emulzija spf 30
http://www.coner.hr/slike/kozmetika/hyseacspf.jpg
- Uriage Hyseac matirajuca emulzija
http://www.coner.hr/slike/kozmetika/hyseacmat.jpg
- Eucerin matirajuci fluid spf 50 (ili manji ali mislim da ne postoji)
http://www.eucerin.com.hr/media/packshots_plain/Sun_Fluid_50_v.jpg
- Uriage spf 30 fluid cream
http://img35.imageshack.us/img35/7688/isolairehpcreme.th.jpg (http://img35.imageshack.us/my.php?image=isolairehpcreme.jpg)
- LRP Anthelios fluid s bilo kojim faktorom
http://img35.imageshack.us/img35/6339/30706075.th.jpg (http://img35.imageshack.us/my.php?image=30706075.jpg)
ili bilo koju drugu kremu s faktorom 20-50 a da je za mjesovitu, masnu, skolnu sjaju kozu

hyperactive_anki
24.05.2009., 15:18
Tražim različite testerčiće (1-2ml) parfema (muških i ženskih).
U zamjenu nudim testerčiće ili dekante nekih (http://public.fotki.com/ankica/parfemi/) mojih parfema.
Ne mora nam se nužno militraža poklapati, bitno da nisu parfemi koje sam već testirala.
Avon, Oriflame (osim Diamond Musk) ne bih, jer sam ih sve testirala.

Just a Girl
25.05.2009., 12:16
cijeli vikend hodocastila po apotekama u potrazi za anthelios xl fluidom (http://www.laroche-posay.com/INTERHTML/anthelios-xl-spf-50-fluide-extreme-description.htm). dobila anthelios xl kremu (http://www.laroche-posay.com/INTERHTML/anthelios-xl-spf-50-melt-in-cream-description.htm) i anthelios ac fluid za masnu kozu (http://www.laroche-posay.com/INTERHTML/anthelios-spf-30-fluide-extreme-description.htm), ali nigdje mi nisu dali ovo sto mi treba :mama:.
ima neko da se oce mijenjat :zubo:?

Hard Candy
26.05.2009., 13:34
Eucerin protiv crvenila dnevni losion i nocnu kremu u kompletu dva testercica mijenjam za bilosto, ponudite :) Za suhu kozu, parfemcic, i sl.

anything but angel
06.06.2009., 17:15
Cure ima li ko tester ovog novog Eucerin SPF 50 matirajućeg fluida za lice???

http://www.eucerin.com.hr/media/packshots_plain/Sun_Fluid_50_v.jpg

U zamjenu nudim Avene Cleanance SPF30 losion za lice (2 komada od 5ml) ili nešto drugo. Imam zaista jaaaako puno testera: Nuxe, L'Occitane, ma mix svega i svačega, ako imate Eucerin i voljne ste mijenjati se za nešto drugo javite mi se pm-om pa ću vam dati popis onoga što imam da vidite zanima li vas što.

Hvala unaprijed :mig:

leek
08.06.2009., 11:41
Nudim:
Garnier ultra lift (krema protiv bora)
LRP Nutritic, very dry skin
Vichy fusio night
Sunsilk plavi šampon Volume+
Vichy lipometric
LRP Lipikar body milk
Nivea maska za lice, normalna koža, sa vitaminom E
Puderi:
Vichy aera teint fluide mat, 35 sand
Vichy flexilift teint anti-rides, 35 sand
L'oreal true match, W3 golden beige
MF Color adapt, 70 natural

Tražim:
Eucerin spf 50+ sun fluid matirajući
Pigmente (svih boja, bilo da su uzorci bilo da su vaši ostaci!!)

chichita
08.06.2009., 14:36
ako tko ima Missha bb kremu bilo nijansa 21 ili 23 da mi mrvicu pošalje samo da vidim koja bi mi bolje odgovarala, voljna sam i platiti jer sam slaba sa testerima za zamjenu :rolleyes:
i tražim Elizabeth Arden splendor parfem...

bubibuuu
21.06.2009., 20:33
Tražim:
-Avene Cleanance SPF30 losion za lice
-Avene umirujuća maska
-Avene nježni piling
-Avene blago sredstvo za čišćenje
-Givenchy Ange ou Demon

u zamjenu nudim LRP testere koje imam mnogo, ROC purif-ac, Avene za suhu kožu itd.
Javite se sa upitom (popisala sam sve testere, a onda mi "pao" forum, a sad mi se neda ponovno pisati :brukica: )
Nije nužna zamjena :)

leek
23.06.2009., 08:37
Kupujem testere pigmentića (ili ostatke vaših)!

Sitnichava
01.07.2009., 13:06
po 1 tester od nivea natural beauty kreme za lice
i 1 nivea natural beauty kremice za područje oko očiju..

http://i42.tinypic.com/hvp7wp.jpghttp://i44.tinypic.com/244s2mp.jpg

mrcika
01.07.2009., 14:24
Kupujem mali tester Bulgari-omnia crystalline!!!

Please,ako netko ima,šaljem novac za pošt.i za uzorak!:mig:

Može i zamjena za neke Loccitane testere koje imam!!