PDA

View Full Version : Prebrzo svršavanje - zbirni topic

stranice : 1 2 [3] 4

Lea2011
17.04.2011., 18:38
Moja bivša cura je bila stvarno uska i bili smo totalno nekompatibilni po tom pitanju, al ja sam na to reagirao totalno suprotno od ovih tvojih dečki. Trebalo mi je pun kurac vremena da svršim s njom jer mi je od samog početka seksa s njom bilo preintenzivno i često sam gubio osjet nakon nekog vremena...još mi jedna stvar pada na pamet. Se dosta navlažiš dole? Kad je jako mokro dole, manje ima trenja i osjet je puno blaži, suptilniji...probajte imat dužu predigru.

A može bit da si ti ta koja nije dovoljno opuštena, što mi je logično budući da si, kako kažeš, frustrirana, pa unaprijed krećeš u seks sa mislima kako će on opet sjebat stvar i slično. A to onda utječe i na opuštenost tvojih vaginalnih mišića.

Ja se nenormalno vlažim dole...mislim da je to potop:lol: Inače imamo dužu predigru..ali rezultat je uvijek isti.Probali smo i bez predigre,i sa kratkom ali to ništa nije promjenilo.Krivo si me shvatio frustracija nastupa poslije sexa...prije sexa je potpuno drugo stanje uma...:)

Lea2011
17.04.2011., 18:49
Vrsis pritisak, ali dolje :)
Opusti se, vagine su razlicite, kakve to besmislice pricas, najbolje da ja kazem "sta je moj drugaciji od onog od 10 ili onog od 25 cm?

Imas, gradacijski gledano, presirokih, sirokih, sirih, prosjecno uskih, uzih, preuskih cura... Ti si preuska, i tako ti je pao grah.

Gledano po kompatibilnosti - trebas naci nekog ko ima slabo inervisan penis i treba mu sa normalnom curom pola sata krvnickog udaranja da svrsi, on bi s tobom za jedno 10 min i svima dobro.

Pogotovo ako ti tri momka sa iskustvom pricaju istu pricu, ono, sanse da naidjes na 3 brzopotezna zaredom su nikakve, pogotovo ako se svakodnevno seksate, od tog ce i najgori zec da se utrenira, ili barem jedan od njih bi sigurno morao da se utrenira...

A rjesenje? Pa, djevojke sa presirokim imaju "srecu" sto mogu na operaciju ili mogu da vjezbaju misice. Za tebe, pa, da ne bude da nagovaram, samo cu dati citat iz clanka koji obradjuje temu velicine vagina:

http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-su-ljudi/da-li-je-velicina-vagine-bitna/

Dakle, mislim da ne zelis imati ginekoloske probleme hehe :)

da si guram neš? ako će to pomoć rado:p najzanimljivije je što su sva trojica razlićita po veličini..prvi je bio ispod prosjeka i tanak,drugi prosječne debljine i veličine,dok je sadašnji obdaren iznad prosjeka.I sva trojica su imali problem sa mnom:lol:

Glock
17.04.2011., 18:49
Ja se nenormalno vlažim dole...mislim da je to potop:lol: Inače imamo dužu predigru..ali rezultat je uvijek isti.Probali smo i bez predigre,i sa kratkom ali to ništa nije promjenilo.Krivo si me shvatio frustracija nastupa poslije sexa...prije sexa je potpuno drugo stanje uma...:)

A onda jednostavno imaš prejebenu picicu i očito je božanstven osjećaj bit baš u tebi:) To nek ti bude kompliment...hmm, sad sam i ja već počeo razmišljat kak je to bit u tebi:rofl: Šalim se malo...ugl.,mislim da nije stvar u tebi, već u dječacima za koje mislim da su isti problem imali sa svakom curom, a tebi to prešutjeli...a ti baš naletjela na takve...a vele, neće grom u koprive...

Glock
17.04.2011., 18:52
da si guram neš? ako će to pomoć rado:p najzanimljivije je što su sva trojica razlićita po veličini..prvi je bio ispod prosjeka i tanak,drugi prosječne debljine i veličine,dok je sadašnji obdaren iznad prosjeka.I sva trojica su imali problem sa mnom:lol:

Zanimljivo kako žene uvijek kažu da je sadašnji dečko iznadprosječno obdaren. A kad postane bivši, naglo mu se kurac smanji pa za bar 10 cm:rofl:

Lea2011
17.04.2011., 18:52
A onda jednostavno imaš prejebenu picicu i očito je božanstven osjećaj bit baš u tebi:) To nek ti bude kompliment...hmm, sad sam i ja već počeo razmišljat kak je to bit u tebi:rofl: Šalim se malo...ugl.,mislim da nije stvar u tebi, već u dječacima za koje mislim da su isti problem imali sa svakom curom, a tebi to prešutjeli...a ti baš naletjela na takve...a vele, neće grom u koprive...

Hahaha da moja je pica iznad svih:lol: Ne vjerujem da su mi sva trojica lagala a ja jesam vjerovatno iznimno uska bez obzira na moje prekomjerno vlaženje.oh sudbo prokleta li si:)

Lea2011
17.04.2011., 18:54
Zanimljivo kako žene uvijek kažu da je sadašnji dečko iznadprosječno obdaren. A kad postane bivši, naglo mu se kurac smanji pa za bar 10 cm:rofl:

gle ne radi se o tom..sa bivšima sam u ok odnosima..hebe me se veličinu nečijeg kurca ne smatram to relevantnim niti indikatorom koliko će sex biti dobar želim reći da je očito problem u meni s obzirom na njihovu različitu debljinu i dužinu a konstantno ponavljanje istog problema.

Glock
17.04.2011., 19:28
gle ne radi se o tom..sa bivšima sam u ok odnosima..hebe me se veličinu nečijeg kurca ne smatram to relevantnim niti indikatorom koliko će sex biti dobar želim reći da je očito problem u meni s obzirom na njihovu različitu debljinu i dužinu a konstantno ponavljanje istog problema.

To ti je meni protiv svih zakona fizike. Prvo mi nije jasno kako si mogla bit preuska i onom dečku sa najtanjim, a jednako tako si preuska ovom s najdebljim...štoviše, pipica je prilagodljiva veličini kurca-dokaz tome je upravo tvoja pica. Mogla si primit onog najtanjeg, a možeš bez problema i ovog sad...nije teško zaključit da ti netko od ovih troje dečki ne govori istinu...jer da si ti stvarno tolko uska, nebi ti mogla primit ovog iznadprosječnog bez boli i neugode. Spomenuo sam svoju bivšu koja je bila uska. Ne samo da je nju boljelo, nego je i mene. Nevjerojatno al istinito. Tih problema nije imala sa dečkima koji su imali tanje alate.
Čudno ti je to meni draga moja...

Lea2011
17.04.2011., 19:38
To ti je meni protiv svih zakona fizike. Prvo mi nije jasno kako si mogla bit preuska i onom dečku sa najtanjim, a jednako tako si preuska ovom s najdebljim...štoviše, pipica je prilagodljiva veličini kurca-dokaz tome je upravo tvoja pica. Mogla si primit onog najtanjeg, a možeš bez problema i ovog sad...nije teško zaključit da ti netko od ovih troje dečki ne govori istinu...jer da si ti stvarno tolko uska, nebi ti mogla primit ovog iznadprosječnog bez boli i neugode. Spomenuo sam svoju bivšu koja je bila uska. Ne samo da je nju boljelo, nego je i mene. Nevjerojatno al istinito. Tih problema nije imala sa dečkima koji su imali tanje alate.
Čudno ti je to meni draga moja...

početak seksa mi je iznimno bolan..tih prvih 20 sek dok mi ne uđe ne bitno koliko sam vlažna.i sa bivšima mi je bilo tako:)

Visoka struja
17.04.2011., 20:54
GLock, ti kao da si zena sa "velikom" pa okolo ides i krivis SVE osim zene i njene vagine :)

Jeste vagina adaptibilna, ali ako je premalena, stvarno preuska, ne moze se nista preko noci popraviti. I najuza vagina porodi dijete, pa ti nije nikakav indikator to sto moze primiti obradenog momka :ne zna: I iz licnih iskustava, zans i sam da imas cura kojima u predigri ubacis prst a ono tijesno, mislis da neces pishu moci ugurati, a kod drugih ni 2 prsta ne nalaze na otpor, i sad su to iste vagine? Ne bas :)

Konkretan primjer kod Lea2011- zamisli toliko usku vaginu da ti stisne i mali prst krvnicki. Realno, mislim da penisa koji su tanji od malog prsta bas i nema puno na planeti, tako da ce krvnicki stisnuti i najtanjeg i najdebljeg :)

Cinjenica koja se mora jednom za svagda demistifikovati: jeste, postoje mali penisi i muski koji prebrzo svrse, ali jeste, postoje i male/velike vagine! Uska vagina je u sustini sreca, ali preuska koju ima Lea je patnja, isto kao i presiroka koju ne moze niko zadovoljiti, ni preusku ne moze, iz suprotnih razloga.

Ti vidim drzis stranu da su oni nesposobni klinci koji svrsavaju kao zecevi, pored cinjenica koje ti cura iznosi.

Ja bih preporucio posjetu ginekologu sa direktnom pricom o problemu koji imas. Vidi kakva su rjesenja, sta se moze uraditi.

Ovo za kucne varijante ti ostaje kao opcija, ali bi morala uzimati neke bas povelike igracke i redovno se igrati njima. Mislim na nesto sto bi bilo znatno vece obimom od tvog sadasnjeg ;)

Lea2011
17.04.2011., 21:26
GLock, ti kao da si zena sa "velikom" pa okolo ides i krivis SVE osim zene i njene vagine :)

Jeste vagina adaptibilna, ali ako je premalena, stvarno preuska, ne moze se nista preko noci popraviti. I najuza vagina porodi dijete, pa ti nije nikakav indikator to sto moze primiti obradenog momka :ne zna: I iz licnih iskustava, zans i sam da imas cura kojima u predigri ubacis prst a ono tijesno, mislis da neces pishu moci ugurati, a kod drugih ni 2 prsta ne nalaze na otpor, i sad su to iste vagine? Ne bas :)

Konkretan primjer kod Lea2011- zamisli toliko usku vaginu da ti stisne i mali prst krvnicki. Realno, mislim da penisa koji su tanji od malog prsta bas i nema puno na planeti, tako da ce krvnicki stisnuti i najtanjeg i najdebljeg :)

Cinjenica koja se mora jednom za svagda demistifikovati: jeste, postoje mali penisi i muski koji prebrzo svrse, ali jeste, postoje i male/velike vagine! Uska vagina je u sustini sreca, ali preuska koju ima Lea je patnja, isto kao i presiroka koju ne moze niko zadovoljiti, ni preusku ne moze, iz suprotnih razloga.

Ti vidim drzis stranu da su oni nesposobni klinci koji svrsavaju kao zecevi, pored cinjenica koje ti cura iznosi.

Ja bih preporucio posjetu ginekologu sa direktnom pricom o problemu koji imas. Vidi kakva su rjesenja, sta se moze uraditi.

Ovo za kucne varijante ti ostaje kao opcija, ali bi morala uzimati neke bas povelike igracke i redovno se igrati njima. Mislim na nesto sto bi bilo znatno vece obimom od tvog sadasnjeg ;)

Da... znam da smo ja i moj dečko isprobali mnogo toga da bi izmjenili naš sex ali ne ide...Imam iznimno velik libido,volim se seksat i uživam u tom činu ali...ostaje to ali...kad vaš dečko tokom devetominutnog sexa svrši 4 puta problem je očito u vašoj pički.I gle ne hvalim se...apsolutno sam umorna od svega toga...seksam se punih 6 godina praktički svaki dan a ona je ekstremno uska.I on sam veli uska si kad uđem previše te osjećam bez obzira što sam mokra.Početak svakog sexa mi je bolan...i nema to veze s mojom opuštenošću,volim svog dečka volim sex i u svaki ulazim bez frustracija ali kad sagledam sve dosad očito nije problem u muškarcima a sve dosad sam kategorički odbijala pomisao da je problem u meni.

Visoka struja
17.04.2011., 21:43
Dobro je da si pocela uvidjati izvor problema, znas klise, problem se pocinje rjesavati tek kad si priznas da ga imas :)

Kamo srece da si to skuzila daleko ranije i potrazila pomoc, vjerujem da si kao 90% zena kod nas indoktrinirana pricom da je samo muska strana vazna u seksu (govorim o debljini i duzini), te je uvijek muski kriv ako prebrzo svrsi ili ne moze da zadovolji.

Postoje vrlo jednostavne cinjenice - prosjecan penis ne moze da zadovolji presiroku vaginu, prosjecan penis ne moze da zadovoji/izdrzi preusku vaginu.

I presiroka i preuska imajju nacine da se dovedu na stanje u kojem nisu u ekstremu, tesko da mogu ikada biti prosjecno uske bez hirurgije, ali mogu drasticno poboljsati SVOJU i partnerovu ugodu tokom seksa.

Ginekolog, jeste neugodno, ali rjesenje postoji i ti ces moci satima uzivati u seksu, napokon! ;)

Zelim ti puno srece!

Glock
18.04.2011., 06:17

:rofl: Previše volim žene i njihove vagine da bi ih mogao krivit za bilo šta, ja sam ti ultrafeminist!:lol:
I dalje mislim da nije u njoj problem.
Lea, ak će se ovaj problem ponavljat, fakat odi ginekologu i popričaj s njim, nemaš kaj za izgubit...sretno!

Glock
18.04.2011., 06:46
Nebrem editirat iz nekog razloga gornji post, al htio bi navest još jednu paralelu zbog koje također mislim da nije u njoj stvar. Naime, onda bi svi imali taj problem prebrzog svršavanja kod analnog seksa kod kojeg je "stvar" pa bar duplo uža i intenzivnija (bar kad se počinje s tim) od vaginalnog. A opet, ljudi se jebu i analno i nemaju taj problem...

Visoka struja
18.04.2011., 07:05
Pa, cuj, nek pokusaju oni i analno, vjerujem da ce daleko duze izdrzati nego vaginalno sa njom ;)

Ne moze se to bas skroz uporedjivati, jer nema prirodne guste mmm vlaznosti kao mica, nema one fine njezne nabore, sve je dosta plasticnije i temperatura je nesto hladnija nego kod vrele mice :) Tako da, uprkos znatno vecem pritisku na penis, nije ista atmosfera, ono, mozes ti njega gurati u recimo jako tijesnu gumenu cijev, ali mislim da neces prebrzo svrsiti, ako uopste :)

Glock
18.04.2011., 07:22
Pa, cuj, nek pokusaju oni i analno, vjerujem da ce daleko duze izdrzati nego vaginalno sa njom ;)

Ne moze se to bas skroz uporedjivati, jer nema prirodne guste mmm vlaznosti kao mica, nema one fine njezne nabore, sve je dosta plasticnije i temperatura je nesto hladnija nego kod vrele mice :) Tako da, uprkos znatno vecem pritisku na penis, nije ista atmosfera, ono, mozes ti njega gurati u recimo jako tijesnu gumenu cijev, ali mislim da neces prebrzo svrsiti, ako uopste :)

A gle, većina ljudi koji prakticiraju analni seks tvrde da je osjećaj puno bolji i intenzivniji...e sad, ukusi su različiti, al većina ljudi će reći da je bolje...pogotovo za muškarca...

Visoka struja
18.04.2011., 08:32
Cuj, da je bolji "grip" jeste, ali ja teze tako svrsim :)

4fun
18.04.2011., 09:39
Da... znam da smo ja i moj dečko isprobali mnogo toga da bi izmjenili naš sex ali ne ide...Imam iznimno velik libido,volim se seksat i uživam u tom činu ali...ostaje to ali...kad vaš dečko tokom devetominutnog sexa svrši 4 puta problem je očito u vašoj pički.I gle ne hvalim se...apsolutno sam umorna od svega toga...seksam se punih 6 godina praktički svaki dan a ona je ekstremno uska.I on sam veli uska si kad uđem previše te osjećam bez obzira što sam mokra.Početak svakog sexa mi je bolan...i nema to veze s mojom opuštenošću,volim svog dečka volim sex i u svaki ulazim bez frustracija ali kad sagledam sve dosad očito nije problem u muškarcima a sve dosad sam kategorički odbijala pomisao da je problem u meni.

ja bi se usudio reci da je nesto i do decka :lol:

Sviba
18.04.2011., 09:40
ja bi se usudio reci da je nesto i do decka :lol:

I ja bi volio da mogu 4 puta u 9 minuta:D

4fun
18.04.2011., 09:44

hm. :) nisam na to tako gledao. :rofl:

zapravo je bas impresivno.

ali zvuci kao velika bol u jajima. :lol:

Sviba
18.04.2011., 09:48
hm. :) nisam na to tako gledao. :rofl:

zapravo je bas impresivno.

ali zvuci kao velika bol u jajima. :lol:

Meni zvuči kao nemoguće.:ne zna:

loomi
18.04.2011., 12:31
meni je moj govorio da sam mu pre topla:rofl:..i pri prvom sexu je jako brzo svrsavao, vec pri drugom je mogao duze:cerek:..a bili smo godinama skupa..uvjeravao me da prije mene nije imao tih problema

bryanadams
19.04.2011., 08:27

hmmmm...zanimljivo,ja još nisam čuo za ovakav slučaj da muškarac u 9 minuta svrši 4 puta ali ne kažem da nije istina:mig:

Dufresne
19.04.2011., 09:18

Pa bome...
Mogu biti brz kad to prilke i situacija traže, mogu ponekad bez pauze i tri četiri puta zaredom, ali... 4 puta u 9 minuta... I meni zvuči nemoguće.

Kod većine muških se svako slijedeće svršavanje prolongira. Ako i prvi put svršim za dvije minute, slijedeći put će mi trebati barem pet minuta ma kako god se žurio, treći put barem petnaest minuta, a četvrti put... prije ću osjetit bol u kurcu i jajima nego svršit :D

Sviba
19.04.2011., 09:51
Prvi put mogu kolko god brzo hoću:rofl:
Drugi put nako razmjerno kratke pauze, već teže...Moram se "prisiliti" tj. ganjati orgazam, štelati si neku super pozu koja me pali i tak.

Treći put je kurac drvo bez osjeta na orgazam. Taj treći put (ako do njega dođe, a već dugo nije:ne zna:) je isključivo radi užitka partnerice. U biti uživam u pogledu i "moći" koju u tom trenutku imam.

Dufresne
19.04.2011., 09:53
Prvi put mogu kolko god brzo hoću:rofl:
Drugi put nako razmjerno kratke pauze, već teže...Moram se "prisiliti" tj. ganjati orgazam, štelati si neku super pozu koja me pali i tak.

Treći put je kurac drvo bez osjeta na orgazam. Taj treći put (ako do njega dođe, a već dugo nije:ne zna:) je isključivo radi užitka partnerice. U biti uživam u pogledu i "moći" koju u tom trenutku imam.

Tak je otprilke i kod mene, treći put sigurno nije zbog mene i nikako ne idem za tim da opet svršim, bude bolno i dugotrajno.

betyu
19.04.2011., 11:46
Tak je otprilke i kod mene, treći put sigurno nije zbog mene i nikako ne idem za tim da opet svršim, bude bolno i dugotrajno.

Zasto bolno:ne zna: Di ga ti guras:ne zna::lol:

Dufresne
19.04.2011., 12:27
Zasto bolno:ne zna: Di ga ti guras:ne zna::lol:

Ako si muško, probaj jebat četiri puta za redom. Nakon tri svršavanja ja četvrti put mogu jebat do sutra, prije me počnu bolit kurac i jaja od jebanja i svršavanja, negoli ću četvrti put svršit.

Možda uje malo karikirano, ali oprilike je tako.

Ako si žensko, a jebi ga, nećeš ni znat :D

DslFreAk
19.04.2011., 14:09
Ovako imam problem.
Imam 23 godine,i u vezi sam jako dugo... Zadnjih 1 god mi baš seksualni život nije bajan,zapravo nemam ga... razlog je to što sam ja gotov za par sekundi (što zaista prije nije bio slučaj). Stvarno mi je stalo do te cure,ali ne znam koji mi je k...
Ne znam odakle početi,šta da napravim da se popravi....

Thnx na savjetu

Lea2011
19.04.2011., 17:05
Ajme što ste se uhvatili te moje izjave ko pijan plota.Da pokušali smo se dulje seksat sa ciljem da vidimo koliko puta uopće može svršit u kratkim intervalima.Nisam rekla da mu je četvrto svršavanje uopće bilo ugodno:ne zna:.Inače stajemo nakon što svrši drugi put a to je nakon 4-5 min.Ne vidim uopće smješnu stranu ovog s obzirom da itekako utječe na samu kvalitetu naše veze.

ErvinCRNI
19.04.2011., 22:02
pa ni meni ne treba duze od par sekundi prvi put, ali ja smatram da je to zato sto me cura napaljuje, i mislim da je to pozitivno. ona s tim nema problema, jer zna da nastavljamo odmah nakon tog prvog, kako bi ja to nazvao, podjebavanja :) a ako se i dogodi da opet svrsim brzo, onda tu uvijek postoje prsti i jezik koji cine cuda ako su pravilno koristeni

bryanadams
19.04.2011., 22:23
pa ni meni ne treba duze od par sekundi prvi put, ali ja smatram da je to zato sto me cura napaljuje, i mislim da je to pozitivno. ona s tim nema problema, jer zna da nastavljamo odmah nakon tog prvog, kako bi ja to nazvao, podjebavanja :) a ako se i dogodi da opet svrsim brzo, onda tu uvijek postoje prsti i jezik koji cine cuda ako su pravilno koristeni

to je već svojevrstan problemčić kad se to vremensko razdoblje potrebno za svršit prvi put mjeri sekundama ili jednom minutom a pravdat to napaljenošću na partnericu nije baš najispravnije,naime meni se on ne može ni dignuti na osobu na koju nisam napaljen odnosno koja mi nije uzbudljiva,napeta tako da se pretpostavlja da si napaljen na osobu s kojom planiraš imat seks.
prsti i jezik jesu bitni i priča bez njih nije kompletna ali oni ne mogu bit nadomjestak ili potpuna zamjena za *pišulinca*
dobra stvar kod tebe je što bez problema nastavljate dalje nakon tog brzosvršavajućeg prvog naleta:mig:

malecna1
20.04.2011., 08:10
to je već svojevrstan problemčić kad se to vremensko razdoblje potrebno za svršit prvi put mjeri sekundama ili jednom minutom a pravdat to napaljenošću na partnericu nije baš najispravnije,naime meni se on ne može ni dignuti na osobu na koju nisam napaljen odnosno koja mi nije uzbudljiva,napeta tako da se pretpostavlja da si napaljen na osobu s kojom planiraš imat seks.
prsti i jezik jesu bitni i priča bez njih nije kompletna ali oni ne mogu bit nadomjestak ili potpuna zamjena za *pišulinca*
dobra stvar kod tebe je što bez problema nastavljate dalje nakon tog brzosvršavajućeg prvog naleta:mig:

Slažem se....Stvarno znamo bit napaljeni - al 1 minuta.....:ne zna: Zašto ne probate odgađat malo to svršavanje. Mijenjajte poze, tempo.....Koji put tako brzo svršiti - ajd dobro, ali stalno - postaje problem.

ErvinCRNI
20.04.2011., 08:21
gle, ako pocnem rastezati i odugovlaciti, onda to bude 10 min, i nakon toga vise nema sexa. a kad to rijesim prvi put na brzinu onda imamo nastavak.i bar mi je gust. prestao sam se davno brinut oko toga sta ce mi neka cura reci ako prebrzo svrsim. takav sam i ne mogu to promijeniti ko ni boju ociju. ako joj ne pase --->crta mala,nadji boljeg

malecna1
20.04.2011., 08:22
Ma o.k. je kad ti možeš nastaviti, ali ih ima puno više koji tako brzo svrše i onda dalje - nula bodova....

ErvinCRNI
20.04.2011., 08:28
Ma o.k. je kad ti možeš nastaviti, ali ih ima puno više koji tako brzo svrše i onda dalje - nula bodova....

takav onda ne zeli zadovoljiti curu nego samo sebe. meni to nije cilj. zelim da oboje izađemo sa velikim osmijehom iz kreveta

4fun
20.04.2011., 08:30
takav onda ne zeli zadovoljiti curu nego samo sebe. meni to nije cilj. zelim da oboje izađemo sa velikim osmijehom iz kreveta

ako ne krepas od smijeha nakon sto on svrsi za 3 sekunde,....

:rofl:

ErvinCRNI
20.04.2011., 08:34
kako god okrenes, izlazimo nasmijani iz kreveta. a kako tvoj decko izadje?
:rospija:

Dufresne
20.04.2011., 09:47

Crni Ervine, par sekundi do svršavanja je ipak malo veći problem od napaljenosti na partnericu. Prvenstveno zato što ni s istom partnericom ne možeš uvijek biti jednako jako napaljen. Jesi bio i s drugim curama, i ako da jel bio isti problem?

Nakon nekog vremena tvojoj curi bi to moglo postati frustrirajuće, bez obzira na brzi nastavak i na dobre prste i jezik.

Prerana ejakulacija je nešto što se u 90% slučajeva da riješiti, samo treba utvrditi u čemu je problem i rješavati ga u skladu s tim.

Za početak bi mogao probat jačat mišić (kegelove vježbe) da stekneš malo bolju kontrlolu nad njim, i da vježbaš odgađanje svršavanja (tipa - staneš i izvadiš ga kad se približiš vrhuncu, i to ponoviš što više puta možeš u jednom seksu i da to vježbaš što češće). Možda se takva vrsta igre svidi tvojoj curi. U prekidu možeš ju održavat uzbuđenom prstima ili jezikom.

qutip
20.04.2011., 18:01
ja također imam navedenih problema.. promjenio sam do sada 2 cure, tj ovo mi je druga.. znam da je problem u meni.. mogu izdrzat oko 3-5 minuta, navedeni problem mi se pojavljuje samo kad sam ja na curi.. dakle ako je cura na meni mogu izdrzat i po 20 minuta..
nemam neku ideju kako da se kontroliram i kako da to odgodim na barem 10 minuta, jer mi postaje neugodno

XPS-ZG
20.04.2011., 19:29
ja također imam navedenih problema.. promjenio sam do sada 2 cure, tj ovo mi je druga.. znam da je problem u meni.. mogu izdrzat oko 3-5 minuta, navedeni problem mi se pojavljuje samo kad sam ja na curi.. dakle ako je cura na meni mogu izdrzat i po 20 minuta..
nemam neku ideju kako da se kontroliram i kako da to odgodim na barem 10 minuta, jer mi postaje neugodno
napravi joj dobru predigru malo dužu da joj se pica usija ... i nemoj ga odmah u trpat makar ga ona hoće, malo odgodi i razvuci predigru tak će ona prije svršit a i ti ćeš si skratit muke ... a ti kad osjetiš da bi mogao promjeni pozu ...

ErvinCRNI
20.04.2011., 22:24
Crni Ervine, par sekundi do svršavanja je ipak malo veći problem od napaljenosti na partnericu. Prvenstveno zato što ni s istom partnericom ne možeš uvijek biti jednako jako napaljen. Jesi bio i s drugim curama, i ako da jel bio isti problem?

Nakon nekog vremena tvojoj curi bi to moglo postati frustrirajuće, bez obzira na brzi nastavak i na dobre prste i jezik.

Prerana ejakulacija je nešto što se u 90% slučajeva da riješiti, samo treba utvrditi u čemu je problem i rješavati ga u skladu s tim.

Za početak bi mogao probat jačat mišić (kegelove vježbe) da stekneš malo bolju kontrlolu nad njim, i da vježbaš odgađanje svršavanja (tipa - staneš i izvadiš ga kad se približiš vrhuncu, i to ponoviš što više puta možeš u jednom seksu i da to vježbaš što češće). Možda se takva vrsta igre svidi tvojoj curi. U prekidu možeš ju održavat uzbuđenom prstima ili jezikom.

ima dana kad stvarno ne svrsim odmah nego mi treba duze. i tad radim ovo sa kocnicom, pa ga izvadim, pa se bavim sa njom, pa opet unutra i tako. pa se to zna produziti i do pol sata. ali ondanista od druge ture bar slijedecih pol sata. daj mi malo pojasni kakve su to kegelove vjezbe? hvala

Maratonc
21.04.2011., 00:01
Ako žena zna da si brz zašto te onda tako pali. Misli na nogomet , pa na hokej i golf a ona nek se zabavlja sa njim. Nemoj je uopće obadivati. Primaj nadražaje samo preko njega a ne preko oći i mozga. Samo izgleda da nemate svakodnevnu zabavu nego jednom sedmićno , pa onda nije ni ćudno takvo svršavanje.Treniraj sam svaki dan , pa nećeš više biti brz-

Dufresne
21.04.2011., 11:36
daj mi malo pojasni kakve su to kegelove vjezbe? hvala

Pa bar za to imaš brdo linkova na netu (google ios your friend), ali evo jedan:

http://www.budi.in/7291-clanak-kegelove-vjezbe-za-jaci-penis.aspx

DslFreAk
21.04.2011., 12:23
Ja više niti sam ne znam šta da radim. Znam da je problem u meni (očito),a njoj se ne da drugi puta...izgubi volju...

Dufresne
22.04.2011., 08:12
Ja više niti sam ne znam šta da radim. Znam da je problem u meni (očito),a njoj se ne da drugi puta...izgubi volju...

Ne znam, ako je prije sve bilo ok, a unatrag godinu dana se promijenilo i otad svršiš unutar par sekundi, moraš naći uzrok problema/promjene. Što ti se tad dogodilo, neki zdravstveni problem, trauma...?

To je prvo što moraš utvrdit, a onda... sve što je već napisano, svi savjeti, probaj nekaj od toga...

bryanadams
22.04.2011., 11:55
Ako žena zna da si brz zašto te onda tako pali. Misli na nogomet , pa na hokej i golf a ona nek se zabavlja sa njim. Nemoj je uopće obadivati. Primaj nadražaje samo preko njega a ne preko oći i mozga. Samo izgleda da nemate svakodnevnu zabavu nego jednom sedmićno , pa onda nije ni ćudno takvo svršavanje.Treniraj sam svaki dan , pa nećeš više biti brz-

hmm,to je kao lako izvest(ona te preko pišulinca nadražuje a ti misliš kako preksutra trebaš otić do zubara)ali stvarnost je drukčija,pošto je **on**povezan preko živaca s mozgom onda nakon što te ona malo promasira po njemu tebi zubar pomalo ispada iz misli a ti se polaaaako bližiš eksplozijiiiiiiiiiiiiii:D

mario_001
23.04.2011., 01:33
hmm,to je kao lako izvest(ona te preko pišulinca nadražuje a ti misliš kako preksutra trebaš otić do zubara)ali stvarnost je drukčija,pošto je **on**povezan preko živaca s mozgom onda nakon što te ona malo promasira po njemu tebi zubar pomalo ispada iz misli a ti se polaaaako bližiš eksplozijiiiiiiiiiiiiii:D

točno,nemojte više s tim pričama o nogometu i nečem sedmom jer ne pali ljudi..pricate gluposti ak niste to prosli.
ja sam osobno 2 puta se sam zadovoljio taj dan i navecer eto opet sranja, prebrzo svrsim. ne znam vise u cem da trazim rjesenje problema stvarno..

bryanadams
23.04.2011., 09:29
točno,nemojte više s tim pričama o nogometu i nečem sedmom jer ne pali ljudi..pricate gluposti ak niste to prosli.
ja sam osobno 2 puta se sam zadovoljio taj dan i navecer eto opet sranja, prebrzo svrsim. ne znam vise u cem da trazim rjesenje problema stvarno..

po meni je tu jedini lijek taj da navikneš partnericu i sebe da taj prvi put odradiš brzinski i onda nakon manjeg odmora kojeg možeš izvest ili radom po njoj prstima ili jezikom ili se malo pričat ili se malo družit s tv-om pa onda udrit drugi put po njoj te bi se valjda to drugo svršavanje trebalo dosta odgodit...inače i meni su preglupe priče tipa razmišljaj da si s nekom rugobom,misli na nogomet,na babu..:)

Bigicar
15.06.2011., 16:58
pozdrav, dali bi neko mogo pomoc savjetom ???kako da produzim sex. Ovako imam 17 g cura takoder Pri sexu imam problem sto brzo svrsim bas sbaki put jedino me tjesi to jer mogu 2 put zaredom drugi put je puno duze te tako zadovoljim curu koja je zahtjevna xd...vec smo se kojih pedesetak puta a ja nikako da se naviknem na njen anus....mozda je problem sto se mi tj dana stalno i onda se po mjesec dana nista i vise i opet tak svaki put svrsim odma .... btw jos koristim durex extra sejft koj pokriva 19 cm a alata :D...trebm savjet???? vec me sram dva put stavljat kondome a i skupi su kondomi :/ hvala svima :)

ady-
15.06.2011., 17:05
nista , cim dodje da svrsis stani i pricekaj... bdw s kondomom bi trebao spolni odnos dulje trajat nego bez :ne zna: tako da bez kondoma nemojte ni pokusavat :D

Bigicar
15.06.2011., 17:11
ali kako ona moze snom je izgubila nevinost i tolko moze lol mozda je njena p.... tolko dobra xd a nebi htijo druge probavat da vidim dal bi mi bilo tak -.- hvala ti probavo sam al njoj se neda cekat ona samo guraj guraj

dodo89
15.06.2011., 17:14
izdrkaj doma prije nego ides s njom....a dupe je inace uze to te stisne i tu ne mozes nista posebno

Bigicar
15.06.2011., 17:19
zelim
uzivat u sexu da drkam nebi mi se dalo lol ovo ljeto sad kad se pocnemo ima da ona svrsi dva put lol ....a jel to
mozda kaj sam
prrevise napaljen prije jeb ? lol

knick
15.06.2011., 17:26
Misli na Carlu Del Ponte. Provjereno djeluje. :top:

Samo moraš bit jako oprezan, ako na Carlu pomisliš prije nego ga staviš mali će ti past i neće se do prekosutra oporavit. :(

oktober
15.06.2011., 18:37
kao prvo ne slazem se da je pet minuta brzo,neka svako baci oko na sat pa da vidimo koje je prolazno vrijeme,savjet:napravi dugu predigru lizi ju njezno i polako po sisama pricaj joj kako je lijepa kako ima lijepu i njegovanu kozu te prelijepu picu stvorenu za jebanje,pricaj joj da bi ju najraade podijelio s drugima ali samo zato da i oni vide ko najbolje pusi,lagano predji na picu jer je sigurno vec mokra ,nastavi joj pricat i svrsava sto posto,nakon toga ce ona tebe obradjivat iz zahvalnosti te ce 5 min biti sasvim dovoljno

4fun
15.06.2011., 18:52
kao prvo ne slazem se da je pet minuta brzo,neka svako baci oko na sat pa da vidimo koje je prolazno vrijeme,savjet:napravi dugu predigru lizi ju njezno i polako po sisama pricaj joj kako je lijepa kako ima lijepu i njegovanu kozu te prelijepu picu stvorenu za jebanje,pricaj joj da bi ju najraade podijelio s drugima ali samo zato da i oni vide ko najbolje pusi,lagano predji na picu jer je sigurno vec mokra ,nastavi joj pricat i svrsava sto posto,nakon toga ce ona tebe obradjivat iz zahvalnosti te ce 5 min biti sasvim dovoljno

meni pricanje, tj komplimentiranje tokom sexa zvuci fejk, pogotvoo u navedenoj kolicini ( i nebitno je i smara :rofl:) :D

VDCOTO
15.06.2011., 18:59
kao prvo ne slazem se da je pet minuta brzo,neka svako baci oko na sat pa da vidimo koje je prolazno vrijeme,savjet:napravi dugu predigru lizi ju njezno i polako po sisama pricaj joj kako je lijepa kako ima lijepu i njegovanu kozu te prelijepu picu stvorenu za jebanje, pricaj joj da bi ju najraade podijelio s drugima ali samo zato da i oni vide ko najbolje pusi,lagano predji na picu jer je sigurno vec mokra ,nastavi joj pricat i svrsava sto posto,nakon toga ce ona tebe obradjivat iz zahvalnosti te ce 5 min biti sasvim dovoljno
Uživio si se previše.
pricaj joj da bi ju najraade podijelio s drugima
:facepalm:

nevanevičicaa
15.06.2011., 19:03
:lol: šutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i. il napiši erotsku , ne prčaj dok se ševiš. barem ne puno.

4fun
15.06.2011., 19:06
:lol: šutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i. il napiši erotsku , ne prčaj dok se ševiš. barem ne puno.

zamisljam scenu gdje covjek prica li ga prica a mala vrti ocima :rofl:

Ivan_opatija
29.06.2011., 23:46
Svako toliko u inboxu nađem poruku gdje me netko pita da li znam razliku između Almee i Epimena. Pa evo mog odgovora da ga vide svi i da me više ne z... s takvim pitanjima:

Koliko ja vidim i nema neke rezlike kad je u pitanju jedina biljka zbog koje dolazi do erekcije a to je epidemii, ove druge popratne biljke su različite, ali one su i kod jednih i kod drugih ljekovite na svoj način. Mislim da je razlika samo u cjeni i to je to. Probao sam i jedno i drugo tako da mogu sa odgovornošću tvrditi da mi je i sa Almeom i sa Epimenom bio tvrd i stajao dosta dugo. Za sada se ipak držim Almee zbog omjera kvalitete i cjene. Pozdrav.

Mark777
15.07.2011., 17:43
Jucer se idem jebat s curom. I pusi mi negdje 10 min krenemo se seksat i vec za 5 minuta sam svrsio na nju i to sa ogromnom kolicinom sperme :ne zna: ??

bryanadams
18.07.2011., 10:27
Jucer se idem jebat s curom. I pusi mi negdje 10 min krenemo se seksat i vec za 5 minuta sam svrsio na nju i to sa ogromnom kolicinom sperme :ne zna: ??

Isto bi trajalo i da ti nije deset minuta pušila..

volim čokoladu
18.07.2011., 14:05
ako se desi svake prijestupne, onda i nije neki problem. mom se zna potrefit, ali hvala bogu, ne često, cca jednom u dva mjeseca.
ne radimo neku veliku strku oko toga, ni on ni ja. jebi ga, raspizdi me malo, ali jebi ga nije namjerno. inače je sve ok. kontam da ne treba pridavat tome toliku pažnji, jer samo onda pogoršavaš stanje i činiš problem većim nego što je.

Graf_Kiky
19.07.2011., 11:04
a ja mislio da je mojih 10 min brzo svršavanje =)=)
sreća pa nakon male pauze mogu i 2 sata ako treba =) sad mi je lakše nakon čitanja tuđih problema

speddy
20.07.2011., 20:48
eh kad se sjetim prvih par puta onda se sjecam da se to dogadalo i meni
i to jako brzo
s vremena na vrijeme je doslo sve ne svoje
al sjecam se da sam to rjesavao na najljepsi nacin
napio bi se i onda ide satima
PROVJERENO

marković car
20.07.2011., 22:37
Njabrže ikad mi je 15 sek...svrših jednom nakon sexa od 20 min i odem pod tuš, ali mi ostao dignut, eto nje i stavit par puta i opet...neka greška očito :)
ugl. mogu tempirat često to, pa kako nam paše, oćemo 2 min ili sat vremena, zavisi o vremenu, umoru i ostalim čimbenicima. Treba samo vježabt ono suzdržavnje i sakrit ga dobrom forom :)

lukaXXkralj
21.07.2011., 04:11
Ljudi nisan još jeba prvi put,iman 15 ipo godina :eek::( zanima me sljedeće: kad buden jeba žensku,i kad svršin,mogu li je opet za 5-10 min al da više izdržin? znate onaj osjećaj kad izdrkate i poslije jedno 10-ak minuta idete opet drkat i nikako svršit? :top:

VDCOTO
21.07.2011., 08:00
Sam si dao odgovor.

fictionalxyz
07.08.2011., 08:59
Pošto ću tek uplovit u seksualne odnose,najveća briga mi je prerano svršavanje...imam osjećaj da ću svršit na sam pogled pice...svršim za minutu dok gledam pornić a kolko će tek 'sex' trajat...još gore što imam fetiš na neke djelove tijela,otvrdne mi odma na samu pomisao...svi savjeti dobrodošli da to ispadne kolko tolko ok :D

FeetF1
07.08.2011., 09:09
Žena se žali da joj muž prebrzo svršava, a dr. Štulhofer joj savjetuje:

Je li problem druge prirode? Nisam siguran da vas razumijem. Koje druge prirode? Možda one da većina ljudskih bića ne dolazi uvijek jednako brzo ili na isti način do orgazma? Može li umor djelovati na "izdržljivost"? Da, osobito ako je povezan s napetošću, brigama, stresom... - i bojazni da ćeš je opet razočarati. Ne čini li vam se da je pravi problem prije to što vam po mjesec dana ne prilazi (što će, a propos, povećati vjerojatnost da će mu pri prvom sljedećem odnosu biti teže odgađati ejakulaciju)?

To dosta govori o vašem odnosu. O očekivanjima (kako seks svaki put mora biti odličan) i komunikaciji. Što mislite da bi mogao dobiti od liječnika? Otvoren razgovor o tome što vašem mužu znači razočarani pogled supruge? Zrelost prihvaćanja činjenice da seks dvoje ljudi koji zajedno žive ne može uvijek biti savršen? Bojim se da tražite nemoguće - barem kada je riječ o liječniku.

http://www.cosmopolitan.hr/clanci/pitaj-dr-stulhofera/moj-muz-prije-vremena-ejakulira

FeetF1
07.08.2011., 09:12
A evo kakve probleme žene rade muškarcima. Cura piše:

Prije mjesec dana upoznala sam dečka. Stvarno je jako dobar dečko i sve nam odgovara osim jedne stvari. Kada sam odlučila da napokon spavamo, previše se napalio i nismo ga ni uspjeli staviti – već je svršio. Bila sam jako ljuta jer mi je seks najbitniji u vezi. Napala sam ga i rekla ako mu se to još jednom ponovi da ću ga ostaviti. Sutradan mu se spustio kada je trebao ući u mene! Nije mi bilo pravo i pitala sam ga u čemu je problem, a on je odgovorio da sam mu stvorila pritisak u glavi i da se boji. (...) Kada smo sutradan opet pokušali, opet je svršio nakon što sam ga malo dirala. Više ne znam što učiniti. Ne želim ga izgubiti, ali mi ovo ne odgovara...

A Štulhofer joj je sjano odgovorio:

Zanimljivo mi je vaše iskreno čuđenje razvojem situacije. I to nakon što ste brzo i efikasno sasjekli šanse da tip dođe k sebi. Je li moguće da ima mladih muškaraca koji su previše neiskusni i napeti da bi odmah savršeno funkcionirali? Da, svakako. Imaju li svi oni kroničan problem s prebrzim svršavanjem? Ne baš. Može li se to ustanoviti ljutnjom i prijetnjama?

Nikako, ali je to odličan način da utopite vezu prije nego što je proplivala. Ako vam je u vezi doista najvažniji seks, onda je stvar jednostavna: ima i drugih, s kojima je jednostavnije u krevetu. Ako vam je pak najvažniji dobar seks u dobroj vezi, onda bih predložio meditaciju sa sljedećim sadržajem (možete ga i pjevušiti u sebi): seks je kontakt s osobom, ne samo s genitalijama.

http://www.cosmopolitan.hr/clanci/pitaj-dr-stulhofera/odmah-smo-gotovi

Zaključak: nisu samo muškarci uvijek krivi za prebrzo svršavanje...

kreso33
07.08.2011., 09:19
Pošto ću tek uplovit u seksualne odnose,najveća briga mi je prerano svršavanje...imam osjećaj da ću svršit na sam pogled pice...svršim za minutu dok gledam pornić a kolko će tek 'sex' trajat...još gore što imam fetiš na neke djelove tijela,otvrdne mi odma na samu pomisao...svi savjeti dobrodošli da to ispadne kolko tolko ok :D

to ti je moj braco il u glavi il na glavi(oko njenog vrata),ova druga se radi o doljnjoj...
poradi na sebi i na njemu i nakon nekog vremena vidjet ćeš rezultate...

volim čokoladu
07.08.2011., 10:46
to ti je moj braco il u glavi il na glavi(oko njenog vrata),ova druga se radi o doljnjoj...
poradi na sebi i na njemu i nakon nekog vremena vidjet ćeš rezultate...

a jesi mu i dao savjet :rolleyes:
a šta da poradi, kako, koliko, nešto konkretno...

kreso33
07.08.2011., 11:07
a jesi mu i dao savjet :rolleyes:
a šta da poradi, kako, koliko, nešto konkretno...

savjet:pomoć leži u auto-seksu(seks sa samim sobom)
što više i što češće i da vidiš kako ćeš prangijat
al da,ja to prakticiram od ranog djetinjstva(5-6 godina),a sad možda je za tebe kasno...al vjerujem da nikad nije kasno

ameraudur
17.09.2011., 09:37
Poštovanje,

najprije da objasnim situaciju pa cu postavit pitanje. Dakle u zivotu sam imao podosta sexualnih susreta, i nikad mi nije bio problem ko sad. Naime s svojom zarucnicom sam 3 mj u vezi (da nakon 3 mj smo se zarucili) i prvih 2ipo mjeseca sex je bio fantastican i sve je bilo u najboljem redu (ne da sad nije) ali onda se par puta za redom desilo da sam ja nakon 2-3 min svrsio... I to je pomalo frustrirajuce. Opcenito govoreci u zadnje vrijeme osjecam neke trnce i jako sam napaljen i lako "razdrazljiv". E sad me zanima vase misljenje do cega to moze bit. Kad smo se upoznali oboje smo bili bez brige, a sad ona radi jedan posao i po kuci a ja radim 2 posla. Da li je mozda umor u pitanju? Sumnjam da je nedostatak forme krivac (inace treniram muay-thai), doduse nisam vec 3 mj trenirao zbog zdrastvenih razloga (sjebano koljeno)... Dakle molim vas da mi pomognete s nekim savjetom ili slicno.

Unaprijed zahvaljujem! :s

Hekatonhir
17.09.2011., 09:45
Sam si odgovorio - bio si previše napaljen. Nemoj stvarati probleme gdje ih nema.

Angellyca
17.09.2011., 09:48
zaruke nakon 3 mjeseca? :D vidim buducnost u tome, nema sta :) go you!

Chansomps
17.09.2011., 09:52
Brzaš u svemu, pa i u zarukama :rofl:

smajlić15
17.09.2011., 09:54
Boli vas kurac nakon kolko se on zaručio...:mig:
Pa, ak možeš nastavit odma nakon tog prvog svršavanja, drugi put zaredom valjda možeš duže...:D
Inače, pozdrav kolegi Muay Thai-a..:)

ameraudur
17.09.2011., 11:13
Dobro za napaljenost kuzim, al da sam tolko napaljen da se to desilo 3 puta za redom i onda 2 puta ne pa opet 2 puta (neznam jesam bas jasan)... I da mogu nakon prvog puta opet ali nije mi to to... Jel mozda umor presudan faktor? Mozda mi tijelo govori da je umorno i da ne moze sad 2 sata seksivat? Naime nikad nisam toliko radio pa sad...

A sta se tice zaruka, to sam apsolutno siguran (i ona je) da je to to... Nisam se nikad tako osejcao a imao sam podosta veza ( i po 2mj i po 3,5g. I ona je imala veza pa smo oboje sigurni da je to to. Zivimo skupa mjesec dana i sve je odlicno...

Eto pozdrav muay-thai kolegi :) pazi samo na letece high-kickove (da ne bi zavrsio na stakama 3mj ko ja :P )

Hekatonhir
17.09.2011., 11:21
Dobro za napaljenost kuzim, al da sam tolko napaljen da se to desilo 3 puta za redom i onda 2 puta ne pa opet 2 puta (neznam jesam bas jasan)...

Da je posrijedi umor, ne bi ti bilo do seksa, barem ne toliko. A napaljen si. Vjerojatno te cura sad više uzbuđuje; upoznajete se, osjećaji su dublji, a s njima i intenzivnost.

ameraudur
17.09.2011., 11:30
Da je posrijedi umor, ne bi ti bilo do seksa, barem ne toliko. A napaljen si. Vjerojatno te cura sad više uzbuđuje; upoznajete se, osjećaji su dublji, a s njima i intenzivnost.

Hm, da to sam nekak i mislio. A sta se umora tice dogodi se to da prilikom gledanja filma ja zaspim i kad film recimo zavrsi ili ga ona prekine i pocne me mazit ja se probudim i dode do seksa, e sad mozda je to zakasnjela tjelesna reakcija ili tako nest... Fkt neznam, takvih problema nikad nisam imao, sve mi je ovo novo.

justcurious
17.09.2011., 22:36
U čemu je zapravo problem? :misli:

Ti bi dulje? Jel ti pasalo ovo?
Ona bi da ti možeš dulje? Jel ona bude zadovoljena na neki drugi način osim penetracijom?

Nekad sex traje dulje, nekad kraće, ali znam da mi je strašan egoboost kad nakon izvjesne količine vremena gdje je sex neke standardne duljine, ili osoba iskusna, ili 'nikako da svrši' (stres, i sl.) - uslijed akcije krene 'uf' i završi brzo :D

Jebiga, to znači da ga palim i to opako kad se nije uspio suzdržati :raspa:
Ne treba mi nikakvih izjava/dokaza... ovakva reakcija kazuje puno, o puno :cerek:

Dakle, ako je tebi dobro, ako partnerici bude dobro (znači, eventualno ju obradiš do kraja naknadno :mig:)... gdje je problem? :D

phiber
17.09.2011., 23:14
Poštovanje,

najprije da objasnim situaciju pa cu postavit pitanje. Dakle u zivotu sam imao podosta sexualnih susreta, i nikad mi nije bio problem ko sad. Naime s svojom zarucnicom sam 3 mj u vezi (da nakon 3 mj smo se zarucili) i prvih 2ipo mjeseca sex je bio fantastican i sve je bilo u najboljem redu (ne da sad nije) ali onda se par puta za redom desilo da sam ja nakon 2-3 min svrsio... I to je pomalo frustrirajuce. Opcenito govoreci u zadnje vrijeme osjecam neke trnce i jako sam napaljen i lako "razdrazljiv". E sad me zanima vase misljenje do cega to moze bit. Kad smo se upoznali oboje smo bili bez brige, a sad ona radi jedan posao i po kuci a ja radim 2 posla. Da li je mozda umor u pitanju? Sumnjam da je nedostatak forme krivac (inace treniram muay-thai), doduse nisam vec 3 mj trenirao zbog zdrastvenih razloga (sjebano koljeno)... Dakle molim vas da mi pomognete s nekim savjetom ili slicno.

Unaprijed zahvaljujem! :s

Tražilica je tvoj prijatelj. Spojeno sa zbirnom temom.

pitica
18.09.2011., 10:17
umor, neroza...nista drugo
ne brini:mig:

matejćica
30.10.2011., 23:31
Bok drustvo, vec dvije veceri trazim odgovarajucu temu u kojoj da napisem svoj problem i nadam se da nisam fulala.
Evo ovako, moji problem je los sex, ustvari drukcije receno u vezi sam 3 godine oduvjek sam obozavala sex (bik sam po horoskopu) i bio je super sve dok nisam pocela zivjet s deckom, odjednom su se stari promjenile. On nema volje za sexom i kad ga napalim nekim kostimicem ili korzetom taj sex traje par par minuta i on za taj dan vise nemoze. Ovako, moje pitanje je dali je normalno da decko nemoze vise od dva puta na dan? Jesam li ja nezasitna, pomozitee mi!!!

momak 23
31.10.2011., 00:23
I ja sam bik po horoskopu i isto sam lud za sexom iako trenutno soliram. Iskreno ne znam iz kojeg razloga se to tvom dečku događa. po meni to nije normalno. Bio sam u dugoj vezi i sexali smo se po nekoliko puta dnevno i uvijek sam mogo jer me ta osoba uvijek palila. Možda te se zasitio od kada živite zajedno. Ja mislim da bi tada još više poludio pošto možeš to odraditi kad god poželiš. Pogotovo ako ga dodatno napaljuješ sa seksi rubljem. Možda te se zasitio, ali to je samo moja pretpostavka. Ali loš sex na vezu može jako loše utjecati. Mislim da to vidiš i sama.

sku bi du
31.10.2011., 01:19
Bok drustvo, vec dvije veceri trazim odgovarajucu temu u kojoj da napisem svoj problem i nadam se da nisam fulala.
Evo ovako, moji problem je los sex, ustvari drukcije receno u vezi sam 3 godine oduvjek sam obozavala sex (bik sam po horoskopu) i bio je super sve dok nisam pocela zivjet s deckom, odjednom su se stari promjenile. On nema volje za sexom i kad ga napalim nekim kostimicem ili korzetom taj sex traje par par minuta i on za taj dan vise nemoze. Ovako, moje pitanje je dali je normalno da decko nemoze vise od dva puta na dan? Jesam li ja nezasitna, pomozitee mi!!!

Nedaj mu pi*ke tjedan-dva,onda se sredi i bani pred njega!
Bil bude ko zeko na durasel baterijama :kava:

barbie0211
31.10.2011., 01:42
Pa normalno da nisi nezasitna,nego je ona papak ili se mozda previse opustio jer zna da ima curu,da moze dobit seks prakticki kad pozeli,pa ne osjeca potrabu da te zadovolji ili nesto slicno.Predlazem da malo zahladis odnose,cekas da on pokusa inicirat seks,i onda ga odbijes:).Ili pokusaj zapocet,i usred akcije samo prestat,i drzat ga na laganoj vatri tjedan dana.Ako nista od toga ne uspije,e onda mu kazi sta ti je na dusi,pa ko je musko znat ce sta mu je ciniti:).

matejćica
31.10.2011., 08:37
Hvala vam :) iskusat cu sve metode, nadam se da ce mu se onda dizat malo cesce :D

momak 23
31.10.2011., 09:36
Pa normalno da nisi nezasitna,nego je ona papak ili se mozda previse opustio jer zna da ima curu,da moze dobit seks prakticki kad pozeli,pa ne osjeca potrabu da te zadovolji ili nesto slicno.Predlazem da malo zahladis odnose,cekas da on pokusa inicirat seks,i onda ga odbijes:).Ili pokusaj zapocet,i usred akcije samo prestat,i drzat ga na laganoj vatri tjedan dana.Ako nista od toga ne uspije,e onda mu kazi sta ti je na dusi,pa ko je musko znat ce sta mu je ciniti:).

To je to. :mig:

Marian Oden
31.10.2011., 13:46

Čovjek papak jer ne može dva puta dnevno. :504::504: Da je kojim slučajem obratno, onda bi on bio seksualni napaljenik...

matejćica
31.10.2011., 14:13
Čovjek papak jer ne može dva puta dnevno. :504::504: Da je kojim slučajem obratno, onda bi on bio seksualni napaljenik...

Pa to ne kužim jel to noramlano da nemože više od dvaput ili koji mu je k*rac? :503:

Marian Oden
31.10.2011., 14:17
Pa kako će svaki dan dva puta dnevno, to ja iz svoje perspektive samo pitam. Nije mi jasno kako može SVAKI dan?

matejćica
31.10.2011., 14:28
nije to svaki dan (nažalost) svaki drugi, treći, ovisi. Ali ni onda nemože više.

Hrabri 19
31.10.2011., 15:36

Šta to znaci da si Bik po horoskopu sta ti kategoriziras ljude po njemu :facepalm:
Tolko si malo napisala da nitko imalo pametan ti nece ni odgovarat...

1.)dali radite sta?
2.)koliko imate godine?
3.)kako se slazete , van kreveta?
4.)kako vam uopce izgleda veza? dali je monotona ili nije?
5.)kolko ste se prije zajednickog zivota sexali?

Ja ti mogu rec da je krevet pokazatelj nekih drugih faktora,,, mozda te bolje uopznao odkad ste stalno (mozda je i sebe bolje upoznao) i razocarao se u sebe ili tebe... razgovarajte pitaj ga sta mu smeta , sta po forumu trekeljas majko mila :facepalm:

evidento vam je komunikacija u banani , poradite na tome

Fantom47
01.11.2011., 10:03
Matejčica. Kad je djevojka kod prvog odnosa potpuno zadovoljena ne traži drugi ili treći odnos. Tvoj dečko je problem. On nema pojma što radi i ne
razgovara s Tobom. Iza dobrog seksa koji iscrpljuje nema ništa drugo osim opuštanja.

matejćica
01.11.2011., 20:36
Šta to znaci da si Bik po horoskopu sta ti kategoriziras ljude po njemu :facepalm:
Tolko si malo napisala da nitko imalo pametan ti nece ni odgovarat...

1.)dali radite sta?
2.)koliko imate godine?
3.)kako se slazete , van kreveta?
4.)kako vam uopce izgleda veza? dali je monotona ili nije?
5.)kolko ste se prije zajednickog zivota sexali?

Ja ti mogu rec da je krevet pokazatelj nekih drugih faktora,,, mozda te bolje uopznao odkad ste stalno (mozda je i sebe bolje upoznao) i razocarao se u sebe ili tebe... razgovarajte pitaj ga sta mu smeta , sta po forumu trekeljas majko mila :facepalm:

evidento vam je komunikacija u banani , poradite na tome

Ti si toliko pametan da si mi odgovorio :kava:

Hrabri 19
02.11.2011., 12:47
Ti si toliko pametan da si mi odgovorio :kava:

odgovor na post , ne na tvoj problem :504:
plitka plitkuso skuzio te decko :D ...

matejćica
02.11.2011., 13:49
Super izgovor "hrabri"

zavodnik1
21.11.2011., 20:36
Dobro vece.
Zovem se Mirko i imam 27 godina.
imam problem koji zelim podijeliti sa vama a posebno bi volio da mi se javi neko strucno lice.
sa djevojkom sam 3 godine i sex nam je bio savrsen uzivali smo i jedno i drugo.inace sam takav tip(bio)da cim dobijem orgazam odma mogu drugi put bez pauze a jednom se desilo i pet puta za redom bez neke velike pauze.

sad ima nekih 6 mjeseci ja nemogu da izdrzim ma skoro nikako u sexu,dozivim orgazam mnogo brzo.nemogu da nadjem sa cime to ima veze i neznam kako sebi da pomognem pa bi vas zamolio da mi date savjet jer skoro sam na slomu zivaca.ista stvar mi se dogodila i sa djevojkom prije moje sadasnje djevojke.posle 2 godine veze poceo sam brzo dobijati orgazam,trebalo mi je mnogo vremena da se oporavim da bi imao potpunu erekciju pa me sve to ukupno mnogo zabrinjava.zamolio bi vas na iskrene i strucne odgovore.hvala puno

blacky7
21.11.2011., 21:08
Ako će ti biti lakše nisi jedini... Meni i mojoj dragoj bude uskoro 2 god skupa i u početku je skoro isto bilo kao i kod tebe, al s vremenom sam se valjda zasitio seksa (bar sam tak zaključio) jer smo često prakticirali, nakon kojih pola godine, možda malo više... Ugl od onda mi se nije dalo, il bi mi se spustio za vrijeme odnosa il bi jednostavno prebrzo svršio... Sad imam želju za seksom, ono je valjda bila ta faza koji mjesec dok me to držalo, ali još uvijek mi se javi to, ne mogu dugo izdržati. Lako kontrolirati da staneš i čekaš da te prođe ali nakon nekog vremena postane i to zamorno... Jedino kaj pomaže je malo alkohola i onda dobar seks ili kondomi, ako ne onaj extra safe onda onaj kaj ima neki anastetik koji malo omrtvi stojka pa ne tjera na brzo svršavanje... Drugo nisam uspio skontat šta napravit...

Hrabri 19
22.11.2011., 15:45
Dobro vece.
Zovem se Mirko i imam 27 godina.
imam problem koji zelim podijeliti sa vama a posebno bi volio da mi se javi neko strucno lice.
sa djevojkom sam 3 godine i sex nam je bio savrsen uzivali smo i jedno i drugo.inace sam takav tip(bio)da cim dobijem orgazam odma mogu drugi put bez pauze a jednom se desilo i pet puta za redom bez neke velike pauze.

sad ima nekih 6 mjeseci ja nemogu da izdrzim ma skoro nikako u sexu,dozivim orgazam mnogo brzo.nemogu da nadjem sa cime to ima veze i neznam kako sebi da pomognem pa bi vas zamolio da mi date savjet jer skoro sam na slomu zivaca.ista stvar mi se dogodila i sa djevojkom prije moje sadasnje djevojke.posle 2 godine veze poceo sam brzo dobijati orgazam,trebalo mi je mnogo vremena da se oporavim da bi imao potpunu erekciju pa me sve to ukupno mnogo zabrinjava.zamolio bi vas na iskrene i strucne odgovore.hvala puno

Previše si u glavi premalo si u osjetima u tijelu...
Znas da se sex događa u cijelom tijelu, tebi se događa u mislima.
Nauci kako izaci iz glave i vratiti se čulima(dodir , miris , okus , vid, itd). To možeš postići vježbama posvješćivanja.

Prije sexa neka te djevojka za predigru mazi po cijelom tijelu , osjeti sve podražaje (osjetom, ne mislima!) nekih 15 min , u međuvremenu uspori disanje neka bude dublje. isto tako i ti je možeš maziti, mirisati itd...
Nakon toga se baci na posao , neka sve bude polako korak po korak, trenutak po trenutak.

Misli su ti najveći neprijatelj ovoga , možda ih nisi ni svjestan , promatraj ih , zapiši misli koje te koče , nakon sta si ih zapisao s desna zapiši objektivnu stvaronst , na tu tvoju vrlo vjerojatno vec automatiziranu misao.
Probaj izvući nešto dobro iz tih misli , u svemu postoji nešto dobro :top:

Kako s mislima?Postoje dva načina kako da postupamo s mislima:
1)jedan je da ih slijedimo, kao psić na ulici koji će ići za svakim parom nogu koji se kreće, bez obzira na to u kojem smjeru ide.
2)Drugi je način da ih promatramo, kao što čovjek s prozora promatra prolaznike na ulici. Želim da tako zamjećujete svoje misli.
Postani svjestan da razmišljaš. Možete čak u svojoj nutrini govoriti: sada ja mislim... sada ja mislim... ili kraće: mislim... mislim... imajući pri tome u svijesti proces mišljenja koji se odvija u tebi.

u svakom slučaju , razgovaraj s njom reci joj svoj problem, kad joj kažeš vjeruj mi da ćeš joj time pokazat svoje samopouzdanje i samo ćeš joj porast u oćima.

Što se tiće ostalih metoda:
1.Alkohol (loše)
2.Antidepresivi (hmmm ?)
3.Kondomi (privremeno)
4.Kreni-stani tehnika itd (hmm , bez misli nista)
5.Pa ćak i viagra

Sve ovo je privremeno , upoznaj sebe, svoje misli , nauči izaći uz glave ,,, sto se jako brzo može svladati. To ti je najbolji put.

freestylerica
02.02.2012., 12:28
Nadam se da vam je naslov teme jasan. Dakle dame i gospodo što mislite o preranoj ejakulaciji? Koliko često ste se susrećale sa problemom (za dame)? I kako se dečki nosite sa tim? Frustrani možda? Ovo nije tema za zdravlje

blue_eyes94
02.02.2012., 19:35
Nadam se da vam je naslov teme jasan. Dakle dame i gospodo što mislite o preranoj ejakulaciji? Koliko često ste se susrećale sa problemom (za dame)? I kako se dečki nosite sa tim? Frustrani možda? Ovo nije tema za zdravlje

moj decko definitivno brzo svrsava,sjecam se da kad smo prvi put spavali zajedno i prvo je svrsio dok sam mu drkala i zatim smo i dalje nastavili,i poceli se seksat i svrsio je cim je stavio jos nije do kraja ni gurnu :rofl: njemu je bilo jakooo neugodo a meni je bio drago :D naravno, njega to danima proganjalo i bilo mu neugodno zbog toga...razgovorom sam mu objasnila da se ja uopce ne ljutim vec da mi je drago...

a jednom smo kao gledali film kod njega i sve super, sve 5 film poceo i naravno dok nisu dosle prve reklame :rofl: (ne smijemo gledati filmove koju su na tv-u,zbog reklama :D) i naravno poceli se oralno zadovoljavati svrsio je :D zatim stavio kondom za cas, malo smo se seksali i svrsio je...zatim stavio drugi kondom i treci put se napalio i svrsio je, i cetvrti put se napalio ali nije svrsio,to je sve bilo u roku 1,5-2 sata :D

pitala sam koji je razlog tomu da tako brzo svrsava,rekao mi je da kad nekog volis i kad ti se toliko svida, da si jednostavno ne moze pomoci koliko sam mu dobra :D :cerek:

neith
02.02.2012., 19:44
bio bi problem da ne može... eh...ovo se lako riješi...ako može još, dakako :)

Tawa
03.02.2012., 12:14
Nikada nism bio poklonik ikakvih opijajućih sredstava (ne računajući pivu) pa to ne dolazi u obzir! Problem i je takakv i ja se na taj naćin borim s njim (usporim ili zastanem), ali to ne pali uvijek, tj. nekada jednostavno, i kada prestanem, to krene i gotovo...
BTW Gore nisam spomenio da od kad sam s njom nisam bio s nijednom drugom...

Inaće, je li to normalno? Ja mislim da nije (ovo svršavanje- ne druga cura)! Zbog čega se događa? Samozadovoljavanje? (već duuuuuugo toga kod mene nema jer sam zadovoljan vezom)

neseri, svrsis za 5 minuta i to da se suzdrzavas i kenjas da nebi drkicu bacio, baci 3-4 pa ak se digne kad se budes sexo bit ces car....

freestylerica
04.02.2012., 20:14
moj decko definitivno brzo svrsava,sjecam se da kad smo prvi put spavali zajedno i prvo je svrsio dok sam mu drkala i zatim smo i dalje nastavili,i poceli se seksat i svrsio je cim je stavio jos nije do kraja ni gurnu :rofl: njemu je bilo jakooo neugodo a meni je bio drago :D naravno, njega to danima proganjalo i bilo mu neugodno zbog toga...razgovorom sam mu objasnila da se ja uopce ne ljutim vec da mi je drago...

a jednom smo kao gledali film kod njega i sve super, sve 5 film poceo i naravno dok nisu dosle prve reklame :rofl: (ne smijemo gledati filmove koju su na tv-u,zbog reklama :D) i naravno poceli se oralno zadovoljavati svrsio je :D zatim stavio kondom za cas, malo smo se seksali i svrsio je...zatim stavio drugi kondom i treci put se napalio i svrsio je, i cetvrti put se napalio ali nije svrsio,to je sve bilo u roku 1,5-2 sata :D

pitala sam koji je razlog tomu da tako brzo svrsava,rekao mi je da kad nekog volis i kad ti se toliko svida, da si jednostavno ne moze pomoci koliko sam mu dobra :D :cerek:
A da li si ti uspjela svršiti od tog silnog njegovog svršavanja? Mislim koji put je to lijepo, čak komliment na jedan način, ali zar nije frustravajuće!?
Bivšeg bi tri puta ''obradila'' i tek onda je došao red na mene :( Svi dečki sa kojima sam spavala, osim jednog, su jako brzo svršavali, meni je to malo frustrirajuća situacija i ne razumijem u čemu je stvar... Voljela bi čuti i muško mišljenje.

blue_eyes94
04.02.2012., 20:54
A da li si ti uspjela svršiti od tog silnog njegovog svršavanja? Mislim koji put je to lijepo, čak komliment na jedan način, ali zar nije frustravajuće!?
Bivšeg bi tri puta ''obradila'' i tek onda je došao red na mene :( Svi dečki sa kojima sam spavala, osim jednog, su jako brzo svršavali, meni je to malo frustrirajuća situacija i ne razumijem u čemu je stvar... Voljela bi čuti i muško mišljenje.

jesam i ja sam dosla do cilja naravno :)) ne svaki put ali meni je jednom dovoljno :)) uzivam u tome kad vidis da mi decko uziva ;)

mistik2010
04.02.2012., 21:12
iz mog iskustva-ako se baš duugo ne sexam (rijetko se to dešava da nema sexa po par dana)-svršavam ko manijak....u roku od par sekundi pička mi je mokra da imam doslovno poplavu u gaćama, a orgazam dođe čim me netko takne...ili nešto :) po pički mislim.... :D :p inače, imam dosta jak sexualni libido i često se sexam (što sama, što s partnerom) pa nemam problema sa brzim svršavanjem....sex traje u prosjeku 25 minuta

freestylerica
06.02.2012., 09:30
iz mog iskustva-ako se baš duugo ne sexam (rijetko se to dešava da nema sexa po par dana)-svršavam ko manijak....u roku od par sekundi pička mi je mokra da imam doslovno poplavu u gaćama, a orgazam dođe čim me netko takne...ili nešto :) po pički mislim.... :D :p inače, imam dosta jak sexualni libido i često se sexam (što sama, što s partnerom) pa nemam problema sa brzim svršavanjem....sex traje u prosjeku 25 minuta

Čekaj hoćeš reć da ti se ne događa da partneri svršavaju prije tebe? Imaš sreće.

Hrabri 19
06.02.2012., 16:08
Čekaj hoćeš reć da ti se ne događa da partneri svršavaju prije tebe? Imaš sreće.

Ja kao muškarac (jak , ponosit , strastven , bradati )ti mogu savjetovati , da pomogneš svojim deckima (bikovima) , na nacin da ih opustis , razgovaras snjima , da im kažeš da je to tebi nije bas tako bitno (i taj sex i to svrsavanje). On ce se za posljedicu opustiti i duže te hebavati :)... znaci nemoj bacat presing , stavi to u kosaru nebitnosti. Ako to uspije oni ce teo OBOŽAVATi pozdrav :)

freestylerica
07.02.2012., 11:33
Ja kao muškarac (jak , ponosit , strastven , bradati )ti mogu savjetovati , da pomogneš svojim deckima (bikovima) , na nacin da ih opustis , razgovaras snjima , da im kažeš da je to tebi nije bas tako bitno (i taj sex i to svrsavanje). On ce se za posljedicu opustiti i duže te hebavati :)... znaci nemoj bacat presing , stavi to u kosaru nebitnosti. Ako to uspije oni ce teo OBOŽAVATi pozdrav :)
Hvala hrabri, naime sa bivšim dečkom sam baš tako...ležerno...razgovarala o tome, ali jednostavno nije mogao duže od par minutica (na početku je svršavao iste sekunde kad uđe u mene). U dvije godine veze smo sa 2 sekunde došli na 2 minute, ali nije mi ni to Bog zna što.
Jedino jedan pravi horoskopski bik :) je bio gospodin i čekao prvo damu da svrši :) Mislim, trudim se glumiti ležernost vezano za tu temu (vjerovatno ti je čudno da sam cura, a teško glumim :)) ali budem nekako razočarana jer se max trudim zadovoljit partnera pa se osjećam zakinuto :(

papaq_
07.02.2012., 11:54
kakav papaq, pa jebote malo samokontrole mu ne bi škodilo.

Ako je nekim cudom faxat takav da ne moze duze od minute dvije neka proba sa tradicionalnim metodama

- alkohol, ja kad se narokam negdje crnog vina taj dan/noc je zena najebala. rakija i piva nisu neka sreca
- doduse imao sam prijmjera cuti i kako su neki momci koristili neke ilegalne supstance na krajnje cudne nacine i da ih je to drzalo dost dugo i u tim uvijetima da su mogli samo tako. doduse to je sve na rekla/kazala
- ovaj tvoj luzer jamacno nateze majmuna svako malo, vjerojatno ni to ne pripomoze duzini samog odnosa
- neka proba ne misliti na to kak se zavrsiti za minutu i dvadeset nego neka misli o necem drugom, moguce da ce mu to pomoc.

U najgorem mu slucaju zaprijeti da nis od keksa do danjega ako se ne pobrine i za tebe :ne zna:

strijelac88
07.02.2012., 17:37
Ima istine podosta u tome, osobno sam probao tako da mogu reci iz prve ruke...
Makar, kada shvatis da je sve u glavi;
ako zelis dugo - trajat ce 2min
ako se "iskljucis" i mislis o svemu samo ne o sexu, produzit ces erekciju
Obicno sa "novim" curama se javljaju takvi problemi, nista strasno...

kakav papaq, pa jebote malo samokontrole mu ne bi škodilo.

Ako je nekim cudom faxat takav da ne moze duze od minute dvije neka proba sa tradicionalnim metodama

- alkohol, ja kad se narokam negdje crnog vina taj dan/noc je zena najebala. rakija i piva nisu neka sreca
- doduse imao sam prijmjera cuti i kako su neki momci koristili neke ilegalne supstance na krajnje cudne nacine i da ih je to drzalo dost dugo i u tim uvijetima da su mogli samo tako. doduse to je sve na rekla/kazala
- ovaj tvoj luzer jamacno nateze majmuna svako malo, vjerojatno ni to ne pripomoze duzini samog odnosa
- neka proba ne misliti na to kak se zavrsiti za minutu i dvadeset nego neka misli o necem drugom, moguce da ce mu to pomoc.

U najgorem mu slucaju zaprijeti da nis od keksa do danjega ako se ne pobrine i za tebe :ne zna:

Justitia
07.02.2012., 18:58
Izdrkaj prije sexa :D

Hrabri 19
10.02.2012., 01:11
Ima istine podosta u tome, osobno sam probao tako da mogu reci iz prve ruke...
Makar, kada shvatis da je sve u glavi;
ako zelis dugo - trajat ce 2min
ako se "iskljucis" i mislis o svemu samo ne o sexu, produzit ces erekciju
Obicno sa "novim" curama se javljaju takvi problemi, nista strasno...

Ajme ne! Pa to nije sex to je muka , nije cilj misliti ni ne mislit jednostavno se treba iz glave presaltat u tijelo i emocije tj. osjete..... prepustit se da ti emocije i senzacije obuzmu tijelo , svoju svijest prebaci sa misli na senzacije , odi u tijelo , nije moguce biti u glavi i istovremeno u senzacijama , kada si u glavi postoji psiholosko vrijeme koje nas koci u uživanju ! Kada smo previše u glavi svjest nam je previse u mislima javlja se 100 pitanja koja nas koče i zbog kojih imamo PE ,,, jednostavno treba promijeniti pogled na sex. Shvatiti da on nije dokazivanje nego uživanje!

Jer ako ja sexam i mislim na ratove i na gladu Africi ja se dokazujem , i uopče ne uživam !! to je bljeda i bjedna slika sexa:flop:
Moram si postaviti sljedece pitanje : Zašto ja uopće želim duže sexat i kome se ja uopce dokazujem? (sebi? --> njoj? --> Zašto se dokazujem? --> zasto mi je to toliko bitno ? Šta imam za izgubit??)

Sljedeci faktor koji ces nas kočiti je " BITNOST " (u emocionalnom smislu) ,,, sljedeca je situacija : sto nam je sex bitniji , to ce nam se biti teže prešaltati iz uma u tijelo (zapamtite u umu je PE, ne u tijelu!!!) i stoga cemo imati vise sex problema... sto nam sex postaje NE TOLIKO BITAN (u emocionalnom smislu) , mi se necemo ni trudit saltati iz glave u tijelo to ce doci prirodno sa veliko lakocom , a sex ce bit prelijep pun užitak , kontroliran , bit ce ono sta i je najprirodnija i najnormlanija stvar na svijetu.

ps......Naravno ovo je za ljude koji imaju problema sa Prijevremenom ejakulacijom i kojima je to problem

mia2310
09.03.2012., 15:14
A di nan je Mia,izgleda da je čiko ovaj put produžia:top:

Evo me :)
I još cvjetamo. :)
On još uvijek svršava jako brzo al ponavljamo više puta zaredom :cerek:
Našli smo se na pola puta.
I tak ...:D:D joj kad ga vidim...:rofl:

kruno_sb
28.09.2012., 12:20
Dakle imam problem oko preranog svršavanja, napalim se svaki put do te granice da nemogu izdržati dulje od 2-3 minute..zanima me kako odgoditi, čuo sam za teblete Kamagra i posebne durexove kondome? :503:

Knock down
28.09.2012., 12:33
Dakle imam problem oko preranog svršavanja, napalim se svaki put do te granice da nemogu izdržati dulje od 2-3 minute..zanima me kako odgoditi, čuo sam za teblete Kamagra i posebne durexove kondome? :503:

Postoje vježbe i jedna od pozitivnih koje vode su pred samu penetraciju skretanje misli...
Mozak je u tvom slučaju najvažniji.
Prije no što uđeš u nju pogledaj u strop i misli jeli bi bolji u nekoj drugoj boji i treba li na autu provjerit antifriz.
Jeda od metoda za preuranjenu ejakulaciju je da skineš onu gumicu sa ženskog viklera i podvežeš sa njom ispod testisa.

kruno_sb
28.09.2012., 12:38
Već sam pokušao misliti o nečemu drugome i onda kad nju vidim podivljam..to sa gumicom nisma probao ali zvuči logično. :)

Agency
28.09.2012., 12:42
Baci drkicu prije dejta :D

tomi00
28.09.2012., 12:42
onda se izdrkaj prije sexa pa ce trajat duze....:)
kamagru ja probao i nije losa stvar...cak mi ostala jos jedna...:)
mozes derat par put za redom i nije tako jaka kao viagra...:mig:

kruno_sb
28.09.2012., 12:45
Baci drkicu prije dejta :D

već isprobano nepali :D

kruno_sb
28.09.2012., 12:46
onda se izdrkaj prije sexa pa ce trajat duze....:)
kamagru ja probao i nije losa stvar...cak mi ostala jos jedna...:)
mozes derat par put za redom i nije tako jaka kao viagra...:mig:

de mi objasni šta je s tom kamagrom i di se može nabaviti?

tomi00
28.09.2012., 12:51
de mi objasni šta je s tom kamagrom i di se može nabaviti?

meni frend dao 3komada jer zna tipa koji prodaje u Rijeci!! ako si u blizini mogu ti dati broj,ako ne pogledaj po netu,mislim da se moze naruciti online..:)
kamagra...nista..deres par puta za redom bez beda,nista drugo! svrsit ces isto brzo ali moci ces i dalje derat bez ikakvog problema!
viagra je dosta jaca i od nje te boli kita par dana...barem mene..:p
ja probao cisto onako iz znatizelje,inace nemam takvih problema kao i ti!!!
probaj stat par puta kad budes trebao svrsit,odgodi malo i bit ce sve ok! kasnije deres ko lud...barem ja!:)
koliko uopce imas god?

kruno_sb
28.09.2012., 12:55
meni frend dao 3komada jer zna tipa koji prodaje u Rijeci!! ako si u blizini mogu ti dati broj,ako ne pogledaj po netu,mislim da se moze naruciti online..:)
kamagra...nista..deres par puta za redom bez beda,nista drugo! svrsit ces isto brzo ali moci ces i dalje derat bez ikakvog problema!
viagra je dosta jaca i od nje te boli kita par dana...barem mene..:p
ja probao cisto onako iz znatizelje,inace nemam takvih problema kao i ti!!!
probaj stat par puta kad budes trebao svrsit,odgodi malo i bit ce sve ok! kasnije deres ko lud...barem ja!:)
koliko uopce imas god?

Ajd molim te ako možeš pošalji mi u poruci broj i kolika je cijena :) ček pa zar to neodgođuje svrsavanje? 17

tomi00
28.09.2012., 13:01
Ajd molim te ako možeš pošalji mi u poruci broj i kolika je cijena :) ček pa zar to neodgođuje svrsavanje? 17

posaljem ti broj,moram prvo frenda nazvat! cijenu neznam jer sam ja dobio! ali mislim da je oko 70ak kn jedan kom..nisam siguran!
eto..ako si u ri...dat cu ti ja taj jedan koji mi je ostao pa probaj!!! :mig:

dodo89
28.09.2012., 13:02
kamagra ti ne moze odgoditi svrsavanje, to ti je ko neki gel koji stavis u usta 15 min prije i onda reagiras na svaki zenski dodir da te napali i da ti se stalno ponovno dize, makar vjerojatno kad ces vise puta jebat trajat ce ti sve duze da dodes do svrsavanja...
bolje ti je da sam vjezbas nego da se naviknes uz takve neke gluposti, kasnije neces moci bez toga...

Azzinoth
28.09.2012., 13:06
Kruno okani se kemije, ok? Nikad jebaca od kemicara. A nije ni zdravo.

Ni ne moras skretati misli.

Gledaj dosta pornografije, sto zesce, gangbang, bukkake mi pada na pamet. Drkaj puno, i dok drkas ne idi na to da svrsis nego svaki put kad ti dodje, pusti ga, jednostavno stani, pa opet tako, drkaj, pa blizu vrhunca stani.

Znas valjda kad ce ti doci.

Zestoka pornografija ce ti razviti toleranciju na promatranje jebanja, vizualno neces odvaljivati samo zato sto si vidio malo zive picke. Treniranje desnicom gore dolje kako sam opisao ce ti dati kontrolu.

Inace, mozes zastajati dok jebes svoju curu... kad ti dodje, iscupaj ga, odmori malo, gdje se zuris, a dok odmaras izudaraj je kurcem po picki s vanjske strane, jako... to one vole... I onda opet udri koliko mozes, i sve tako. S vremenom ce od tebe biti pravi prirodni jebac.

tomi00
28.09.2012., 13:07
kamagra ti ne moze odgoditi svrsavanje, to ti je ko neki gel koji stavis u usta 15 min prije i onda reagiras na svaki zenski dodir da te napali i da ti se stalno ponovno dize, makar vjerojatno kad ces vise puta jebat trajat ce ti sve duze da dodes do svrsavanja...
bolje ti je da sam vjezbas nego da se naviknes uz takve neke gluposti, kasnije neces moci bez toga...

eto..sve ti je objasnjeno!!
ali neka proba :mig:
naravno..bolje da probas sam bez icega...nebi to trebao biti veliki problem!! samo glava i to je to!!

kruno_sb
28.09.2012., 13:07

kamagra ima i gel i tabete :)

dodo89
28.09.2012., 13:08
ja ti ne savjetujem kamagru, cak niti da probas :)
to se savjetuje starim ljudima vise :D

kruno_sb
28.09.2012., 13:11
ja ti ne savjetujem kamagru, cak niti da probas :)
to se savjetuje starim ljudima vise :D

a nisam ni ja za neke kemikalije ali nemam šta izgubiti a možda mi i djeluje tko zna :)

kruno_sb
28.09.2012., 13:12
Kruno okani se kemije, ok? Nikad jebaca od kemicara. A nije ni zdravo.

Ni ne moras skretati misli.

Gledaj dosta pornografije, sto zesce, gangbang, bukkake mi pada na pamet. Drkaj puno, i dok drkas ne idi na to da svrsis nego svaki put kad ti dodje, pusti ga, jednostavno stani, pa opet tako, drkaj, pa blizu vrhunca stani.

Znas valjda kad ce ti doci.

Zestoka pornografija ce ti razviti toleranciju na promatranje jebanja, vizualno neces odvaljivati samo zato sto si vidio malo zive picke. Treniranje desnicom gore dolje kako sam opisao ce ti dati kontrolu.

Inace, mozes zastajati dok jebes svoju curu... kad ti dodje, iscupaj ga, odmori malo, gdje se zuris, a dok odmaras izudaraj je kurcem po picki s vanjske strane, jako... to one vole... I onda opet udri koliko mozes, i sve tako. S vremenom ce od tebe biti pravi prirodni jebac.

hvala na savjetima :DD

Fantasyland
28.09.2012., 14:04
hvala na savjetima :DD

Pročitaj malo i o tantričkom seksu, ima svjeta kako odgoditi svršavanje :)

markica8
12.10.2012., 12:51
POGREŠNO SAM UPUTIO TEMU

edi_bosanceros
12.10.2012., 12:55
odrasti

markica8
12.10.2012., 12:58
odrasti

HVALA BOSANAC...

Gorštak
12.10.2012., 13:06
A zašto bi pilao jadnu ženu?

spiksy_st3
12.10.2012., 14:34
ja imam problem kad provirim curi među sise na 20 cm udaljenosti meni je vec tvrd ko palica

a da negovorim do sadasnjim iskustvima kad se cura samo popela na mene, i nakon sta 5 min barenja, ona mi ga izvadi i pocne drkat, a ja nii 10 sekundi kad ga je izvadila nisam izdrza vec sam svrsia

a kad gledam porn, trebam rukom trest brze neg cilindri u punom gasu 10 min da bi osjetio napaljenicke trzavice

deZignedelic
13.10.2012., 06:48
Ja neam taj problem, moj je druge vrste xD nekad i po sat vremena da bi svrsio treba :/ al prekinuli vezu nedavno tak da je moj problem nebitan jer picke necu vidit mjesecima hahahaha

Niska rasta man
13.10.2012., 19:46
ja imam problem kad provirim curi među sise na 20 cm udaljenosti meni je vec tvrd ko palica

a da negovorim do sadasnjim iskustvima kad se cura samo popela na mene, i nakon sta 5 min barenja, ona mi ga izvadi i pocne drkat, a ja nii 10 sekundi kad ga je izvadila nisam izdrza vec sam svrsia

a kad gledam porn, trebam rukom trest brze neg cilindri u punom gasu 10 min da bi osjetio napaljenicke trzavice

Očito imaš fetiš na ženske grudi:D

lass3
30.10.2012., 12:24
Pozdrav ekipo! Imam problem ak se to može nazvat problem... Naime sinoc sam bio kod drugarice i trljala se o moj penis i svrsio sam nakon dve tri minute...ja bio u trenirci ona u tajicama.... Može neko rec nesto o tome dal je to normalno ili ???

marinchy03
30.10.2012., 13:29
Pozdrav ekipo! Imam problem ak se to može nazvat problem... Naime sinoc sam bio kod drugarice i trljala se o moj penis i svrsio sam nakon dve tri minute...ja bio u trenirci ona u tajicama.... Može neko rec nesto o tome dal je to normalno ili ???

naravno da je normalno :p ocito ti se jako svidjelo sta ti je ta "drugarca" radila :mig:

zeljkozg
30.10.2012., 14:03

normalno je za one koji se nisu nikad seksali.. kad probaš jednom seks neces moci svrsiti na takvo trljanje jer ti nece pruzati uzitak kao seks..

nadam se da nisi svrsio u trenirku :rofl:

lass3
30.10.2012., 21:28
A primjerice izlazak tekućine tok maženja i žvaljuckanja? ... a valda ce bit sve ok hah... Mah neke dobre gaće su pa su upile hahha

mrafica
30.10.2012., 21:36
A primjerice izlazak tekućine tok maženja i žvaljuckanja? ... a valda ce bit sve ok hah... Mah neke dobre gaće su pa su upile hahha

to ti je sve normalno :) i u toj "tekućini" tijekom maženja se može pronaći pokoji spermić, pa često cure ostanu trudne iako dečko nije doslovno svršio u njih, tako da to imaj na umu hhehehe :mig:

MillionMan
31.10.2012., 08:59
mislim da je to za tebe odlicno
za nju. znam , najrade bi se pokupio

trebali bi imat neku ekstra znimaciju uz to. s seksom je gotovo ajmo sad nesto drugo radit pa opet...

ili zatvori oci nek se trlja o tebe... stvarno nema rijesenja. osim ako ne zelis je dole rasturat s prstima jezikom svijecama itd... a da ti pri tom nisi napaljen

i to 5 min postane navika. to je life stajl. probaj je ne vidat po 7dana pa ce bit ugodnije. stvarno je naporno bit s nekim i jebat ga svaki dna ili drugi. napornooo

duplaskorpija
28.01.2013., 23:00
Pa ovako...bila sam s par muskaraca i desava mi se da svrse jako brzo( nakon desetak minuta) ..znalo mi se desti i da nakon 5 min. jebanja stane da ne svrsi odmah...pa sad zanima me dali je to normalno?
Dali se previse napali ili?? :ne zna:

Gh0st
28.01.2013., 23:02
da, previše se napali, totalno si prezgodna. probaj se ne šminkat i nabaci koju kilu

Stipe23
28.01.2013., 23:02
Ako im se svima to dešavalo, zvuči kao da je u tebi problem.

-Četverostruki Ovan

Jaguarova Šapa
28.01.2013., 23:44
ja prebrzo svršim ako dugo vremena nisam imala sex

Natsuko
29.01.2013., 00:49
Pa ovako...bila sam s par muskaraca i desava mi se da svrse jako brzo( nakon desetak minuta) ..znalo mi se desti i da nakon 5 min. jebanja stane da ne svrsi odmah...pa sad zanima me dali je to normalno?

Let me guess - oni sigurno ignoriraju taj problem i prave se kao da je to nešto posve normalno? :D
Nije ti lako :o

Stipe23
29.01.2013., 01:08
Let me guess - oni sigurno ignoriraju taj problem i prave se kao da je to nešto posve normalno? :D
Nije ti lako :o

Mogla bi ih izmjenjivati redom i trošiti u krevetu sve dok napokon ne naiđe na nekoga koji može dulje.

Ako tako brzo svršavaju, bar sve skupa neće dugo trajati.

-Stipe

4fun
29.01.2013., 07:00

ovisi sto radi u tih 5/10 min valjda :D

moze se svrsiti i prije :D

(i sad neka se to ne shvati da se treba)

henry chinasky
30.01.2013., 10:57
nekad svršim prebrzo a nekad predugo a isto traje ?! molim za pomoć

M4nToLi
30.01.2013., 21:52
Ja sam uzeo ovu kremu (http://abovetrack.com/?a=8803&c=6119&s1=) i mogu rec da je odlična, jest da je malo čudniji osjećaj jer osjećam tipa 50% normalnog osjeta prvih 10-15 minuta negdje. Tipično trajem od 30 - 45 minuta s ovim, s tim da se moram požurit na kraju jer je dragoj dosta već :) Koristim ga jednom do dva puta mjesečno samo kad je draga ekstra napaljena. Eto pozitivna iskustva samo iako je malo nespretno stavljat to. Cijena i nije toliko velika s obzirom da stvarno dugo traje. I nemojte stavljati previše tko se odluči, samo malo po glaviću i ostatku penisa inače će vam opast.

domexis
30.01.2013., 22:06
Ja sam uzeo ovu kremu (http://abovetrack.com/?a=8803&c=6119&s1=) i mogu rec da je odlična, jest da je malo čudniji osjećaj jer osjećam tipa 50% normalnog osjeta prvih 10-15 minuta negdje. Tipično trajem od 30 - 45 minuta s ovim, s tim da se moram požurit na kraju jer je dragoj dosta već :) Koristim ga jednom do dva puta mjesečno samo kad je draga ekstra napaljena. Eto pozitivna iskustva samo iako je malo nespretno stavljat to. Cijena i nije toliko velika s obzirom da stvarno dugo traje. I nemojte stavljati previše tko se odluči, samo malo po glaviću i ostatku penisa inače će vam opast.

čini mi se da je krema :troll:

sve je stvar psihe

sarah80
30.01.2013., 22:07
nekad svršim prebrzo a nekad predugo a isto traje ?! molim za pomoć

Kad se sjetim kad je meni bivsi reko ko svrsi prebrzo da to nije pravi sex :confused: a kad predugo traje to je pravi sex :rofl: ja ono ostala baff :ne zna:

Čive
30.01.2013., 22:17
Kad se sjetim kad je meni bivsi reko ko svrsi prebrzo da to nije pravi sex :confused: a kad predugo traje to je pravi sex :rofl: ja ono ostala baff :ne zna:

Misliš paf?

Nego, nekad brzo završim nekad nakon 2 ure a nekad nikako. Uglavnom volin satrat guzove moje gude. Najbolja masaža jaja.

M4nToLi
31.01.2013., 12:44
čini mi se da je krema :troll:

sve je stvar psihe

Jest stvar psihe, slažem se, ali isto tako ova krema može poslužiti i kao podizanje pouzdanja i učenja o mislima, osjećajima i načinu kako se kontrolirati.
Znači prvestveno podizanje sampouzdanja, učenje i kontrola.
Preporučio bih korištenje te kreme npr. jednom od 3-4 puta, siguran sam da će se već nakon mjesec - dva vidjeti rezultati.
Samo treba preć preko ponosa jel? :rolleyes:

NuRi ŞaHiN
31.01.2013., 23:30
ljudi imam ozbiljan i veliki problem

kad hocu da spavam s nekom djevojkom brzo svrsim,probao sam da mjenjam da pokusam s drugom djevojkom da nije mozda do djevojke,ali ne ide nikako sve isto,ne mogu ni 5min odmah svrsim,ako mi mozete pomoci bio bi vam zahvalan
UNAPRIJED HVALA

4fun
01.02.2013., 06:59
ljudi imam ozbiljan i veliki problem

kad hocu da spavam s nekom djevojkom brzo svrsim,probao sam da mjenjam da pokusam s drugom djevojkom da nije mozda do djevojke,ali ne ide nikako sve isto,ne mogu ni 5min odmah svrsim,ako mi mozete pomoci bio bi vam zahvalan
UNAPRIJED HVALA

sta, da mi uskocimo ili? :rofl:

Sviba
01.02.2013., 07:56
5 minuta? Bwah..u pet minuta penetracije, žena koja je propisno "pripremljena" može okinuti i nekoliko puta:ne zna:

Naravno, žena koja nema problema s postizanjem orgazma.

NuRi ŞaHiN
01.02.2013., 16:52
ljudi meni to predstavlja veliki problema,sve uredu predigra mazenje pa cak i kad mi ga pusi to traje dugo,a cini mi se cim ga stavim on povrati,to meni predstavlja problem,ima li neko rjesenje za to?????

VDCOTO
02.02.2013., 14:48
to meni predstavlja problem,ima li neko rjesenje za to
Normalizirati če se s vremenom ukoliko nastaviš biti aktivan. Preveliko uzbuđenje a "nov" si u kontroli.

Estimator
03.02.2013., 07:50
Drkaj deset puta na dan pa nećeš imati problem

lopac
11.03.2013., 11:37
E ovako, nisam vidio puno otvorenih postova na ovu temu, a nisam ni tražio previše jer sve prekopavat trajalo bi do sutra, pa da krenem.
Dogodi mi se učestalo da izdržim ma niti minutu, niti blizu minute, recite mi, postoji li "lijek" za to?? samo nemojte odgovarat "stani kad ti dođe" jer onda bih samo stajao..lol
Postoji li kakva terapija, način, lijedo (doslovce) da se ta neugoda prekine i da se sex produži?
iskreno, ne želim partnericu više gledat razočaranu.

dodo89
11.03.2013., 11:38
jesi probao izdrkat prije ? kolko imas godina ?

4fun
11.03.2013., 11:40
E ovako, nisam vidio puno otvorenih postova na ovu temu, a nisam ni tražio previše jer sve prekopavat trajalo bi do sutra, pa da krenem.
Dogodi mi se učestalo da izdržim ma niti minutu, niti blizu minute, recite mi, postoji li "lijek" za to?? samo nemojte odgovarat "stani kad ti dođe" jer onda bih samo stajao..lol
Postoji li kakva terapija, način, lijedo (doslovce) da se ta neugoda prekine i da se sex produži?

ona moze promijeniti partnera :rofl:

jamnica11
11.03.2013., 11:41

zasto bi mjenjala partnera ?

4fun
11.03.2013., 11:45
zasto bi mjenjala partnera ?

nemam pojma. :ne zna:

jamnica11
11.03.2013., 11:46
nemam pojma. :ne zna:

decko pita za savjet a ti pises gluposti umjesto da ga uputis na pravu adresu zalosno

4fun
11.03.2013., 11:47
decko pita za savjet a ti pises gluposti umjesto da ga uputis na pravu adresu zalosno

neka pocne pit? :D

navodno malo crnog vina radi cuda. :rofl:

lopac
11.03.2013., 11:50
jesi probao izdrkat prije ? kolko imas godina ?

mogu 10 puta na noć, ali to je sve..ultrakratko..
previše da ovo nebi bio problem, recimo samo blizu 30

machinae
U mlađim danima sam nakon jedne pive mogao peglati do besvjesti, to je taman da te malo "otupi".
Naravno, ako nisi alkić pa ti je jedna piva ko kapljice za oči.

lopac

to će se i dogodit, zato i tražim izlaz iz ove sramote

lopac
11.03.2013., 11:51
krasan savijet boze sacuvaj

da čujem dobar ženski savjet :)

jamnica11
11.03.2013., 11:52
to će se i dogodit, zato i tražim izlaz iz ove sramote

cuj ako te voli to nece napraviti savjetuj se proguglaj net obrati se doktoru

lopac
11.03.2013., 11:54

googlam po netu, i vjeruj mi još nisam naletio na nešto pametno, a kod doktora koji mi je slučajno susjed, ne pada mi na pamet ići sa pričom "doktore ne mogu j*bat dugo", iskreno neznam ni kojem doktroru specijalizantu bih se trebao obratit

dodo89
11.03.2013., 11:55
preskoci predigru, pusenje i sve ostalo
samo joj zabi kurac i jebi

BlackAndYello
11.03.2013., 11:56

kakav doktor?
Mozda mu samo treba da se malo navikne na ljepu toplu vlaznu pičkicu

jamnica11
to je problem urološki na ovaj nacin rjesiti neces nista napravi komlet pregled urotrakta prostate i onda ces znati sve

machinae
Za početak onda probaj s nekom tableticom, a ženskoj ne spominji. Pa ćeš vidjeti gdje je trik.

Violently happy
11.03.2013., 11:57
googlam po netu, i vjeruj mi još nisam naletio na nešto pametno, a kod doktora koji mi je slučajno susjed, ne pada mi na pamet ići sa pričom "doktore ne mogu j*bat dugo", iskreno neznam ni kojem doktroru specijalizantu bih se trebao obratit

a viđe topika o tome (http://www.forum.hr/showthread.php?t=323635)

lopac
11.03.2013., 11:59
Za početak onda probaj s nekom tableticom, a ženskoj ne spominji. Pa ćeš vidjeti gdje je trik.

to sam i mislio, gledao sam po netu, našao neke navodne tablete, e sad postoji caka, dal uopće postoji tableta za to, a i ove tablete koje sam našao, slušaj ovo "popiti 1-3 sata prije odnosa", znači ja popijem i onda molim boga da ubodem ili?haha

ne ozb ekipa, što napravit?ima li tko kakav savijet?-ozbiljni

JednaFlegma
11.03.2013., 11:59
Samozadovoljavaj se bar tri put dnevno i misli na partnericu, nakon kojeg tjedna bi trebao izdržati duže, meni sad treba cca 35 min, a na početku je bilo isto max 2min, a drugi lijek ti je kondom x 2 da manje osjetis nju...probaj

CROBRA
11.03.2013., 12:02
pa jebt mi znamo zasto ti brzo svrsavas, kako te stid ici kod doktora pitat,jbt mi zene kad idemo na pregled moramo noge mu otvoriti a ne da me stid samo pitat nesto ...:ne zna: a tek kad idemo roditi kolko pregleda pred porod bude,tj otvaranje nogu pa ti gledaju:rofl: jebote odi kod doktora ,sta ce ti ljudi s foruma moci pomoc :rolleyes:

Jastučić
11.03.2013., 12:03
Viagra?

jamnica11
11.03.2013., 12:04
pa jebt mi znamo zasto ti brzo svrsavas, kako te stid ici kod doktora pitat,jbt mi zene kad idemo na pregled moramo noge mu otvoriti a ne da me stid samo pitat nesto ...:ne zna: a tek kad idemo roditi kolko pregleda pred porod bude,tj otvaranje nogu pa ti gledaju:rofl: jebote odi kod doktora ,sta ce ti ljudi s foruma moci pomoc :rolleyes:

dobar savijet doktor ce pomoći i rjesiti problem

zaiv0201
11.03.2013., 12:07

Pročitaj, možda pomogne...:ne zna:

http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/seks_i_veze/3-istine-i-5-velikih-lazi-o-seksu.html

toorkish
11.03.2013., 12:27
Zapali joint prije. Po mogućnosti, s partnericom. Mrtav sam ozbiljan.

lopac
11.03.2013., 12:30
Zapali joint prije. Po mogućnosti, s partnericom. Mrtav sam ozbiljan.

rekla je da ne želi ni mrtva, tako da ništa od toga

happy 22
11.03.2013., 12:32
Mislim da su ti decki dali najbolji savjet, malog u ruke pa nek malo otupi na podrazaje, mozda zvuci neznanstveno, ali djeluje.

lopac
11.03.2013., 12:34
Mislim da su ti decki dali najbolji savjet, malog u ruke pa nek malo otupi na podrazaje, mozda zvuci neznanstveno, ali djeluje.

i što, da ga tučem svaki dan 3 puta dnevno i super?hmm..ja mislim da ga i 33 puta dnevno da bi opet bilo isto, sve se više bojim da je problem u glavi, gornjoj

sinko_bj
11.03.2013., 12:37

Ako si gotov za kratko jel ti se dugo dize-podrazava?
Najbolje da promjenis kondome i da ti ga prije rakete dobro popusi pa ces bolje i jebat, sta manje kompliciras bude ti bolje.

Ovdje neces dobit savjet kako izjebat curu zato zasukaj rukave i na poso, ako joj ne odgovara sprasi joj bijelo medju oci.

happy 22
11.03.2013., 12:37
A,kako ces znati ako ne probas? Svi radije pametuju i spominju urologe,psihologe... Mlad si i napaljen, poslusaj iskusnije sa puno godina jebackog staza, nije tesko, nista ne kosta, a stvarno vrijedi pokusati.

4fun
11.03.2013., 12:43

pa povuci ti par dimova. :D

toorkish
11.03.2013., 12:45

Kao prvo, pička koja ne bi uzela dim jointa ni mrtva ti u životu ne treba. Ali ok, svakom njegovo.

Kao drugo, ako neće ona, zapali ti. Vjeruj mi.

toorkish
11.03.2013., 12:46
pa povuci ti par dimova. :D

Odi u kukuruz, nisam vidio. Bezveze sam tipkao. Evo ti jedan tvoj. :rofl:

lolitaxy
11.03.2013., 12:56
nu jebača,sory morala sam se nasmijat
aj vako
1.popij pivu dvije
2.napuši se
3.drkaj prije
4.stavi deblji prezervativ
5.zamisli neku koju nikad nebi jebo,možda to pomogne pa budeš mogao min duže
6.viagra,al neznam kolko to pomaže u ovoj varijanti
7.više mi nikaj ne pada napamet

lopac
11.03.2013., 12:57
A,kako ces znati ako ne probas? Svi radije pametuju i spominju urologe,psihologe... Mlad si i napaljen, poslusaj iskusnije sa puno godina jebackog staza, nije tesko, nista ne kosta, a stvarno vrijedi pokusati.

ajde od danas krećem s vježbanjem haha pa da vidimo

4fun
11.03.2013., 12:58

da, jer nema boljeg nego gurat otupjelu kitu i ne osjecat nista :rofl:

edit, iako, sada kada se spomenulo to otupljivanje, vjerujem da ti u apoteci postoje kreme koje ti malo smanje dozivljaj.

a i neki kondomi koji (kao) rade isti kurac. :rofl:

lopac
11.03.2013., 12:58
Ako si gotov za kratko jel ti se dugo dize-podrazava?
Najbolje da promjenis kondome i da ti ga prije rakete dobro popusi pa ces bolje i jebat, sta manje kompliciras bude ti bolje.

Ovdje neces dobit savjet kako izjebat curu zato zasukaj rukave i na poso, ako joj ne odgovara sprasi joj bijelo medju oci.

čovječe završim, 5 sekundi poslije mogu opet, e sad neko je spominjao kondome, e pa jebem bez, i ona ode u wc izbacit bijela govna iz sebe i prođe je volja, ja ostanem ko pizda i razočarani i ja i ona

Alčak
11.03.2013., 12:59
imaju neke tablete...
a jel ti se odmah spusti?

lopac
11.03.2013., 13:02
imaju neke tablete...
a jel ti se odmah spusti?

kako kad, ne odmah, ali digne ga se bez problema, i onda opet ševa od možda ne 15 nego 20 sekundi

sinko_bj
11.03.2013., 13:03
čovječe završim, 5 sekundi poslije mogu opet, e sad neko je spominjao kondome, e pa jebem bez, i ona ode u wc izbacit bijela govna iz sebe i prođe je volja, ja ostanem ko pizda i razočarani i ja i ona

e jebiga tebi nema pomoci ili promjeni stopericu ili kiflu na panj :504:

lopac
11.03.2013., 13:08
nu jebača,sory morala sam se nasmijat
aj vako
1.popij pivu dvije
2.napuši se
3.drkaj prije
4.stavi deblji prezervativ
5.zamisli neku koju nikad nebi jebo,možda to pomogne pa budeš mogao min duže
6.viagra,al neznam kolko to pomaže u ovoj varijanti
7.više mi nikaj ne pada napamet

vidiš tebi za smijanje meni za plakanje :/
7. ponudi se za praxu, eto :P

jamnica11
11.03.2013., 13:09
kako nije dijete napravio do sada ako svrsava u nju

lolitaxy
11.03.2013., 13:10
vidiš tebi za smijanje meni za plakanje :/
7. ponudi se za praxu, eto :P

ma da te nebi,jebala:D:D
snalazi se sam

lopac
11.03.2013., 13:11
kako nije dijete napravio do sada ako svrsava u nju

injekcija protiv trudnoće

4fun
11.03.2013., 13:11
kako kad, ne odmah, ali digne ga se bez problema, i onda opet ševa od možda ne 15 nego 20 sekundi

negdje pedesti put si ron jeremy :rofl:

lopac
11.03.2013., 13:12
ma da te nebi,jebala:D:D
snalazi se sam

nebi ti mene ja bi tebe, ti bi samo instrukcije davala ;)
eto snašao sam se ;)

lopac
11.03.2013., 13:12
negdje pedesti put si ron jeremy :rofl:

50 put bi bilo po mojoj osobnoj procjeni negdje oko 3 i pol minute, haha

happy 22
11.03.2013., 13:13
da, jer nema boljeg nego gurat otupjelu kitu i ne osjecat nista :rofl:

edit, iako, sada kada se spomenulo to otupljivanje, vjerujem da ti u apoteci postoje kreme koje ti malo smanje dozivljaj.

a i neki kondomi koji (kao) rade isti kurac. :rofl:

Otupiti na podrazaje do neke mjere , a ne da gura otupjelu kitu,nego cisto praksa i navikavanje da ne svrsava cim glavu u picku gurn:503:

jamnica11
11.03.2013., 13:15
joj da inekcije protiv trudnoće bolje ti stavi kondom a cuvaj njeno zdravlje

Alčak
11.03.2013., 13:16

e to je problem

ja brzo svrsim prvi orgazam, al pravo brzo. Kasnije se mogu kontrolisat

lolitaxy
11.03.2013., 13:16
nebi ti mene ja bi tebe, ti bi samo instrukcije davala ;)
eto snašao sam se ;)

instrukcije,pa to mi izgleda na više priče manje posla:rofl:

robovlasniik
11.03.2013., 13:18
litra i voda pa da vidis..2 cuke minimalno..
ili probaj antidepresive sam od tog nebus uopce mogo

lopac
11.03.2013., 13:18

mislim da si u pravu ;) ali ipak je to praktična nastava u kojoj brojna objašnjena nisu na odmet ;)

4fun
11.03.2013., 13:23

ti nesto puno pricas, kreni u pomaganje covjeku :rofl:

lolitaxy
11.03.2013., 13:23
mislim da si u pravu ;) ali ipak je to praktična nastava u kojoj brojna objašnjena nisu na odmet ;)

a jbt,stani svaki put kad misliš da ćeš svršit,pa kreni malo na oralac pa opet jebi i tak stalno,jednostavno prekidaj:mig:

lolitaxy
11.03.2013., 13:24
ti nesto puno pricas, kreni u pomaganje covjeku :rofl:

nemaš ti pojma kolko ja morem pričat,ovo je još ništ:D

4fun
11.03.2013., 13:29
a jbt,stani svaki put kad misliš da ćeš svršit,pa kreni malo na oralac pa opet jebi i tak stalno,jednostavno prekidaj:mig:

ako je vjerovat njegovom fitilju, covjek bi lizao cijeli dan. :D

Alčak
11.03.2013., 13:29

covjek svrsava svakih 15 sekundi ba

lolitaxy
11.03.2013., 13:32
ako je vjerovat njegovom fitilju, covjek bi lizao cijeli dan. :D

tak nekako,mislim da će mu jezik utrnut:D

lolitaxy
11.03.2013., 13:33
covjek svrsava svakih 15 sekundi ba

a kaj da onda velim,nek popije tri pive i ako onda nebu mogao barem pol sata onda je propao slučaj

Alčak
11.03.2013., 13:37
a kaj da onda velim,nek popije tri pive i ako onda nebu mogao barem pol sata onda je propao slučaj

gle, ima nas koji svrsimo brzo al se ne spusta..... i onda mozemo bez problema nastaviti... e sad, ako mu se spusti i opet brzo svrsi, e tu ne pomaze nista osim neko lijecenje...

lolitaxy
11.03.2013., 13:41
gle, ima nas koji svrsimo brzo al se ne spusta..... i onda mozemo bez problema nastaviti... e sad, ako mu se spusti i opet brzo svrsi, e tu ne pomaze nista osim neko lijecenje...

pa može lječenje,al mislim da je sve u glavi,kaj u stvari i je,al u gornjoj.On jednostavno neka udara dok ide.I u stvari kaj fali sexu na rate tj na više puta i više sati a on to može

Alčak
11.03.2013., 13:42
pa može lječenje,al mislim da je sve u glavi,kaj u stvari i je,al u gornjoj.On jednostavno neka udara dok ide.I u stvari kaj fali sexu na rate tj na više puta i više sati a on to može

ne fali nista.... al jednostavno covjek voli kad prvi put duze traje....
no ja nemam problema s tim, meni se ionako ne spusta

lolitaxy
11.03.2013., 13:44
ne fali nista.... al jednostavno covjek voli kad prvi put duze traje....
no ja nemam problema s tim, meni se ionako ne spusta

a vid jebača:D
pa onda mu ti pomogni,ja nemrem

posmatrač
11.03.2013., 14:11
a vid jebača:D
pa onda mu ti pomogni,ja nemrem

Ja koliko vidim njemu i ne treba nikakva pomoć, lik svršava k'o zec .... i tako 50 puta. :ne zna:

Ona kome je pomoć potrebna je njegova partnerica ... neka je pošalje na forum, vjerujem da će se naći kandidata. :D

JednaFlegma
11.03.2013., 14:39
:duricaimaš problem sa mojim prisutstvom na forumu?

Imam riješenje... uključi ignor opciju, i fuck off od mene. Ovo ti je već n-ti put da me quotaš i sereš bezveze.

Ogorčena si? Poslao sam ti PM, ali ne jebeš. Pozobala si svu pamet svijeta? Jesi? Daj mi reci gdje, ja sam isto jako glup, pa bi volio postati upola pametan kao ti.:rolleyes:

Lijepo sam ti se ispričao na PM ako sam te negdje nečime povrijedio, jer stvarno ne znam gdje i šta. Ali ni to nije dosta. Što još hoćeš? Da ti dignem spomenik jer si pička i zato što mi muški moramo biti pristojni ako nas pice omalovažavaju i seru gluposti cijelo vrijeme?

Daj ženo, izađi iz iluzije u kojoj živiš i mučni glavom.

Evo ti skraćena verzija svega ovoga..... Fuck off :mig: Kad ne želiš lijepo.

Svaka čast...prvi pametni :s

Taki95
21.04.2013., 13:28
Jednom davno dobih kamasutru na poklon, i ima jedan veoooma zanimljiv i koristan članak, pa da podjelim to sa vama. Nadam se da nitko prije mene nije pisao o tome.

Znači... ovo je provjereno i fakat funkcionira.

Postoji točka pod imenom 'Jen-mo' koja se kod muskih nalazi između Anusa i mošnje.
Znaci, trenutak prije nego svršite, stisnete područje izmedu šupka i muda, filing je isti ko kad svrsis, al niti jedna jedina kap sperme nece izac.
Znaci, tokom seksa, dode ti da svrsis, stisnes to, nastavis karat, drugi put, ako vam se cini da je jos prerano, opet stisni i karaj sve dok ti se je cini prigodnim svršit. A kad napokon svrsis, niagara je ku*ac kolko ce toga izac.
(Moze se isprobat i na drkici, da se uvjerite)

Nadam se da sam bio od pomoci :D

SuperQueer
23.04.2013., 20:25
Probaj cock ring.... dizus

kokolo738
24.04.2013., 08:36
A ja imam problem (ak je to problem) da nemrem svršit 2dana, više puta sam se trpal i sa dvije cure i nisu me mogle naterati da svršim
moram se sam dovesti do onog osječaja pred svršavanje,a onda može nastavit cura
A kaj se tiče preranog svršavanja ima par vježbi, tipa staneš pred svršavanje i pustiš da se kurac skroz spusti pa opet ispočetka, nek ti to cura radi
I ima jedna kaj se stoječki radi ili na rubu stola
Moraš imat jaku erekciju i onda ga spuštaš prema podu lagano bez divljanja, i svaki put se zadržiš par sekundi na naj nižoj osvojenoj poziciji
Kod te viježbe je jako zanimljivo da če ti kurac utrnuti , a u glavi češ imati osječaj da imaš kurac od 28cm

anonimus10
24.04.2013., 18:06
Ja imam 19, ona ima 18. Nasa veza traje 2 godine, a sexualni odnosi nesto oko pola godine. Do tad smo bili nestasni i samozadovoljavali se rukom i dodirima tijela. Primjetio sam da imam problem sa prebrzom ejakulacijom. Nekom je smjesno da uz nekoliko dodira preko hlaca dozivis, ali meni nije. Meni se to desilo. :/ . Ako me zadovoljava rukom, traje 5-10 minuta, rukom i jezikom traje 4 minute a pravi sex 1 minutu. I ne , ne pali ona opcija stani i promjeni pozu. Stani vraga,kako cu stati kad nisam ni " kreno " kako treba, kad je ona na meni traje nekoliko minuta, a kad ja vodim akciju nemogu ni minutu izdrzati. Jos cudnije je da mi se digne od 2 zaporedna poljupca, ako me pritisne stopalom po mojoj nozi, ili stisne uz mene , da ne govorim da me strasno poljubi i stavi ruku unutra. Ja neznam jel to neki problem samnom, al nisam te srece da je kvaka u njoj. haha
Na druge cure mi se nije dizao,mada sam tad imao nepunih 17 kad sam nju upoznao pa nije ni bilo nekih cura prije nje. Nisam imao djevojku nikako,ona mi je prva ali puno znamo o ljubavi i volimo se. Svaki dan se vidimo, samo neznam sta da radim sa tim, osjecam se beskorisnim kad svrsim za 2 minute a taki " jebac " -.- , ( mislim na to sto mi se digne od 2 poljupca ). Pokusavam s njom cesce imati sex, ali nemamo bas uvjeta, mjesta i to. Pofacamo se u wc-u,autu i tako uglavnom na javnim mjestima. Radili smo to i kod mene u sobi,bio sam opusten ali svejedno nista.
S njom je inace bilo jako tesko osjetiti cari sexa,hodali smo godinu i pol do prvog odnosa. Znaci njoj bas nije do toga, mada je vrag ko i ja, napali se i bude zajebana, vjerujem da to ne zeli cesto jer joj mogu priustiti samo auto ili neki wc , sto mi je zao zbog toga ali eto.

Dajte vi meni recite vase misljenje, dali je moj slucaj dovoljno ozbiljan da posjetim doktora ?

babarej
24.04.2013., 18:10
Ajde, ajde. Sad si brzosvrsavajuci napaljenko, uzivaj u tome. Udri koliko mozes, brzo ce se produziti vrijeme koje mozes izdrzati. Za pocetak prije seksa baci pokoju seansu sam sa sobom pa ce duze trebati da svrsis kad dodje prava stvar.

I ne brini, to je sve sasvim normalno.

Zak McKracken
24.04.2013., 18:11
Sa 19 to ti je normalno. Ako hoces manju osjetljivost kreni sa vise drkanja i pornografije. Pa ce s godinama proci.

Drugi nacin je i vise seksa pa bu se testosteron potrosio. Uzivaj u tome dok mozes. Jer ta faza ne traje dugo. I kakvi doktori.

MillionMan
24.04.2013., 18:16
za one s malo probanih partnera je sve dobro.

za one koji su imali partnera koji im se svidao, a izgubili su ga... rjetko sljedeci partner moze biti po njihovom gustu. bas treba naci zamjenskog ili boljeg... losijeg nikako! boli vise nego da nemas nikog

s one s velikom iskustvom. sto od prekida, od pokusaja, pa na kratko imat nesto sto zeli vjecno... u glavi ti se stvori mentalni sklop da ne mozes s bilo kim

anonimus10
24.04.2013., 18:18
Sa 19 to ti je normalno. Ako hoces manju osjetljivost kreni sa vise drkanja i pornografije. Pa ce s godinama proci.

Drugi nacin je i vise seksa pa bu se testosteron potrosio. Uzivaj u tome dok mozes. Jer ta faza ne traje dugo. I kakvi doktori.

ma kakvo uzivanje. ko u tom uziva haha . Ma jebote ja sam cudan samo tako. Ona meni prica kako njena kolegica se bori sa momkom da ga napali, nema sta ne radi,minic i kratke suknjice,samo da se on ukljuci i da se posexaju. A moja cura u bundi do koljena, i meni dignut -.- , daj boze sto prije prodje.

jade2
24.04.2013., 18:25
Vidiš, postavio si dobro pitanje i dobru temu!
Naime i ja sam imala jednog zgodnog koji je imao isti problem al ga nikako nije htio priznati.Bilo ga sram. Dugo nisam znala što ga muči, uglavnom sam ga pratila...uvijek je imao samo muško društvo oko sebe, puno muških prijatelja, žena se otprilike klonio i nekako...mrske su mu bile i naporne i dosadne...A žene su ga obožavale! A peder nije bio!
Dok..jednog dana nisam čula od prijatelja...sličnu priču. E sad...pošto sam ja imala takvog jednog prije...i isto tako u prvoj sekundi je svršio...jednostavno me odmah zabolila glava kad sam se sjetila da bi i ovoga morala učit! No,,, ovaj tvoj kaže da je probao učit i da to mjenjanje poza nije ništa napravilo.
U tome i je problem. Ne treba promjenit pozu kad mu dodje....nego mora stati...primiriti se i trpiti malo...da prodje...
Onda ispočetka vježbati izdržljivost.Naravno, nakon svake vježbe bit će sve bolji jer će se naučit kontrolirati.
Dakle, nije rješenje ne sexati se nego vježbati!

kukurice
24.04.2013., 18:30
Njoj sa 18 godina je vjerojatno to ludnica ako si prvi (čitaj:nije probala "bolje"). Guglaj blue waffle i kad mislis da ces puknut sjeti se te slike :zubo:

Ili neka te muška populacija savjetuje nešto bolje. Bar imaš seksualan život :kava:

MillionMan
24.04.2013., 18:37
svi mi biramo

10o posto da ako zavrsis s nekom curom koja je genralno ljepa ili tebi ljepa da ce sve ostalo bit bolje. zbog boljeg osjecaja. neke osobe su probale samo jednog i nemaju potrebe doziljavati boljeg od tog (osim kao ne nacu skolu varanja od partnera)

svi oni koji rade preljube su osobe s burnom prosloscu. za njih je to samo trogovina. new day, new shoping

isto tako ljudi su sposobni raditi samo rutinske poslove. rjetko tko zna dozivljeti nesto sto je van rutine. cure se srame, decki se srame.. pa tako i odrasli... vjecna konfuzija oko pronalaska partnera. ja ne znam kako vam se da prolazit kroz ta sranja.,,,

srebrni1
24.04.2013., 19:31
imas zbirna iskustva o tome na ovoj temi (http://www.forum.hr/showthread.php?t=323635).

uz sve što drugi kažu, jesi probao koristit durex preformance? :D eto, čuo sam da pomaže bar malo.

Burberry91
09.06.2013., 17:54
e sad, ja imam jedno baš glupo pitanje, ali dobro, uglavnom, kad dečku ostane u kondomu bijeloga jel to znači da je svršio i da je to sperma?? jer fakat se nije glaso koda je nit se vidlo na njemu tak da neznam kak to ide kod muških, plus spustio mu se odma nakon tog....jel se dečkima spusti nakon šta svrše?

Šarena Točka
10.06.2013., 15:38
e sad, ja imam jedno baš glupo pitanje, ali dobro, uglavnom, kad dečku ostane u kondomu bijeloga jel to znači da je svršio i da je to sperma?? jer fakat se nije glaso koda je nit se vidlo na njemu tak da neznam kak to ide kod muških, plus spustio mu se odma nakon tog....jel se dečkima spusti nakon šta svrše?

:rolleyes:
Ne znam kako drukčije reagirati. Svatko se seksa danas.

Tomolav
10.06.2013., 20:14

Pa dobro pitanje je pomalo glupo al bolje pitat nego skitat
odgovor -Da svršio je.:kava:
PS ovo bijelo ti je sperma to nam itađe kad svršimo. a što se tiče glasanja i grimasa i sl. svatko je jedinstven.

randy101
10.06.2013., 20:45
u hebote kaj ima 14 godina kad ne zna sto je "ono bijelo" :D