PDA

View Full Version : Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?

stranice : [1] 2

mala hijena
09.04.2008., 16:28
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...

Scimmia
09.04.2008., 16:31
Sumnjam da ćeš ovdje dobit iskrene odg:mig:

mala hijena
09.04.2008., 16:32

Eh, možda nekom izleti :D

marko356
09.04.2008., 16:37
ovo je jako tesko pitanje, smeta mi, ali odgovor ne znam:ne zna:

stvar je u muskoj psihi, al o psihologiji znam nista, tako da, toliko od mene

vlado007
09.04.2008., 16:41
neznam zašto neki normalan odgovor nebi bio iskren.

evo, meni npr. to uopće ne smeta i čak mislim da je poželjno jer ako netko ima iskustvo onda zna da li je trenutna situacija bolja ili lošija od dosadašneg prosjeka i ako konstatira da je, onda joj/mu je za vjerovat jer nitko nebi radio protiv sebe...

a zašto to muškarcima smeta? ima sigurno više objašnjenja ali evo, možda zato jer se ljudi pretežno kreću u istim društvima i u većini gradova svatko svakog zna pa je malo teže za probavit ako si nekog "ex" možeš vizualizirat. ono, muškarci pretežno razmišljaju, znam da ima iskustva ali ga je stekla na južnom polu slučajno, ha ha

mikivtc
09.04.2008., 16:59
1- Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?

2-Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?

3-Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?

4-Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?

5-Bojite li se usporedbe?

6-ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

1- nije mi teško progutati broj partnera to je njezina stvar isto kao i moja s kolko sam ja cura spavao prije nje.
2-dok je sa mnom nek ga "daje" meni dok prekinemo boli me k....
3-pogledaj prosli odgovor. ne pripada mi al na neki nacin dok smo zajedno to njeno tijelo je moje jer sa mnom dijeli intimu.
4-ne zanima me za druge. jedino ako mi ona price o bivsima nabija na nos npr. bio je bolji i te spike al onda nema sta trazit sa mnom.
5-ne
6-nek uziva. i ja uzivam kolko mogu dok sam s njom poslije nje uzivam s drugom jbg to je tak.

fassgodard
09.04.2008., 17:06

.

Pa toga se,iskreno,bojim.Za sebe,hoću reći.:)

ST!
09.04.2008., 17:14

1.Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
2.Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
3.Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
4.Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
5.Bojite li se usporedbe?
6.Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...

1.ne smeta toliko osim ako zenska nije neka teska kurva
2.ne mislim jer da ju smatram za takvu osobu nikad ne bih ni izasao sa njom ni razmotria opciju veze :kava:
3.dok je san menom smatram je mojom :ne zna:
4.vjerovatno da
5.ne nisam iskompleksiran
6.ne

babarej
09.04.2008., 17:16

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...

Mene je zanimalo sa koliko je muskaraca bila cura sa kojom sam spavao prvi put. Bojao sam se svog neiskustva i usporedbe sa drugima. Sad kad sam siguran u sebe to me nije briga. Cura sa kojom sam sada je prije mene spavala samo sa jednim tipom i to samo par puta. A ja sam prije nego sam prohodao sa njom mislio kako je ona imala masu tipova i nije mi smetalo. Kad me pitala sto mislim sa koliko je muskaraca bila rekao sam da me nije briga i da mi ne treba reci. Iznenadio sam se kad mi je rekla da sam joj drugi.

A muskarci kojima smeta sto su im cure imale puno ljubavnika su nesigurni u sebe i boje se da su losiji nego njezini bivsi i to ih jako smeta. I naravno ako je broj bivsih velik onda odmah pretpostavljaju da je to cura koja ce otici sa svakim sa kojim dobije priliku.Zato jer velika vecina muskaraca, koji su u vezi, ako dobiju priliku prevariti curu/zenu sa predivnom curom, a ako su sigurni da se to nece doznati, oni ce je i prevariti. Velika vecina. A ako su pod utjecajem opojnih sredstava onda vjerujem da ce to napraviti bar 90% muskaraca. Tako da ti muskarci misle da ce i njihove cure tako postupiti, pogotovo ako su spavale sa puno frajera.

Ja neznam da li bi cure u gore opisanoj situaciji prevarile decka/muza ali nadam se da ne bi...:D

To je moje skromno misljenje...Mozda sam i u krivu.

fassgodard
09.04.2008., 17:17
Ja neznam da li bi cure u gore opisanoj situaciji prevarile decka/muza ali nadam se da ne bi...:D

Ja se nadam da bi.:D

Morticia Addams
09.04.2008., 17:19
Odlična tema. :top:

Indomitus
09.04.2008., 17:19
Ne smeta mi ako je imala puno partnera sa kojima je bila u vezi (fuck friends je isto jedna vrsta veze), ali ako je davala svima samo tako... npr na partyu se napije i posevi lika kojeg je tek upoznala - e to mi smeta. Zasto? Zato jer ja nisam takva osoba i ne zelim biti sa nekime tko ima toliko razlicito seksualno ponasanje od mene.

babarej
09.04.2008., 17:30
Ne smeta mi ako je imala puno partnera sa kojima je bila u vezi (fuck friends je isto jedna vrsta veze), ali ako je davala svima samo tako... npr na partyu se napije i posevi lika kojeg je tek upoznala - e to mi smeta. Zasto? Zato jer ja nisam takva osoba i ne zelim biti sa nekime tko ima toliko razlicito seksualno ponasanje od mene.

To je tvoja stvar. Ako se ti tako ne ponasas onda je ok da ti to smeta. Ali mislim da ne bi trebalo imati dvostruka mjerila. Ja ako sam na nekom partyu i svidi mi se neka cura a i ja njoj, ja cu spavati sa njom odmah. I ako imam curu koja je takva da se posevila sa masu frajera na partyima i tko zna sve gdje meni to nece smetati dok god mi je vjerna u vezi koju imamo. Ne bi trebalo biti bitno sto je bilo prije. Bitno je sto je sad i sto ce biti u buducnosti.

fassgodard
09.04.2008., 17:34
[QUOTE=babarej;13527033] Ne bi trebalo biti bitno sto je bilo prije. QUOTE]

Itekako je bitno jer je jedino na temelju prošlih događaja moguće predvidjeti buduće.

babarej
09.04.2008., 17:38

Itekako je bitno jer je jedino na temelju prošlih događaja moguće predvidjeti buduće.

Ima i u tome necega..ali meni nije previse bitno. Naravno da mi ne bi bilo drago da mi je cura prije mene bila sa 50-60 likova ali ako je volim to nije nesto sto bi me zabrinjavalo...

mala hijena
09.04.2008., 17:41
Opa, dečki, ovo nije rasprava o tome koliko bi brzo trebalo otići s nekim u krevet, ili koliko je cura "laka".
Nego zašto je bitna ta famozna brojka.

Btw, jesu li tri one-night-standa gora od tri veze?

fassgodard
09.04.2008., 17:47
zašto je bitna ta famozna brojka.

Da bi dotična mogla reći da je emancipirana.:)

Ne,ali sumnjam u njene seksualne kapacitete ako je nijedan od ta tri tipa nije htio na više od jedne noći.:)

Ramzes
09.04.2008., 17:49

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

1. Ne daj se isprovocirati temama ovdje, ekipa voli provocirati. :D
2. Broj partnera - pa to ti je kao kad kupujes auto, prvo pitas iz koje je ruke, da li je puno preslo i da li je mnogo udarano. Rabljenim autima pada cijena.:ne zna:
3. Ne mora biti pravilo, ali sumnja postoji.:rolleyes:
4. Pa da ... u neku ruku. Ako je samnom, neko pravo polazem i smeta mi sto su ju drugi imali jer to vise nije nov model, i nije prijatno kad prodjes gradom, a neko iza ledja sapuce ekipi - onu sam imao, sad ju vozi onaj ...
5. Da, ostavljaju u vidu tragova u dusi ... posebno nije pozeljno kada cura pocne uporedjivati sa bivsim (On me je pazio, mazio, njegov je veci, ima bolje auto ...)
6. Ne, ne bojim se. Bolji sam od vecine. :kava:
7. Ne proganjaju me slike nje sa drugim ukoliko ga ne poznam. Ostatak odgovora procitaj pod 4.

A odakle tolika gorcina u ovoj tvojoj temi ... cini mi se da si ih imala mnogo pa ti kod nekoga pala cijena? :lol:

Basta
09.04.2008., 17:51
1.ne smeta toliko osim ako zenska nije neka teska kurva
2.ne mislim jer da ju smatram za takvu osobu nikad ne bih ni izasao sa njom ni razmotria opciju veze :kava:
3.dok je san menom smatram je mojom :ne zna:
4.vjerovatno da
5.ne nisam iskompleksiran
6.ne

složio bih se s kolegom, manje-više...

što se tiče traga, na neki način spavam sa svim njenim bivšim partnerima... al i ona s mojima isto tako... :ne zna:

Ramzes
09.04.2008., 17:52
Opa, dečki, ovo nije rasprava o tome koliko bi brzo trebalo otići s nekim u krevet, ili koliko je cura "laka".

Jedan one night stand je gori od 10 veza. Onenightstand kaze da je radodajka bez skrupula, a 10 veza da je imala losa iskustva. :kava:

babarej
09.04.2008., 17:52

Bolje tri veze. Jer ce onda vidjeti kako sam super i u vezi a ne samo u krevetu :rofl::rofl::rofl:

to-je-to
09.04.2008., 18:02
Naravno da je bitno sa koliko je cura tipova spavala. Zar bi neki tip uopće htio za ozbiljnu vezu curu koja je bila sa svakim?-dobro bi mu došlo samo za zabavu!!!!

tony_zg
09.04.2008., 18:26
zanimljiva tema:mig:

netko je prije rekao - svaki muskarac zeli bit prvi,a svaka cura zeli muskarcu bit zadnja...

ja osobno neznam dal bi mogao uc u vezu s nekom koja je bila s njih 10-tak prije mene...pogotovo zato kaj sam ja jos mlad,to znaci da bi i cura bila mlada,pa onda ako ih je vec u tim godinama imala toliko puno onda stvarno je neka kurva...:kava:

no s druge strane,najgore su mi one koje su imala te one night standove,a onda kad je usla u vezu s vama nije vam dala prvih 2 mjeseca...
ja to onda smatram licemjerno,jer neki decko koji ju je znao mozda par dana ju je odmah pojebao,a vi ste se morali u vezi dobro naradit da bi vam dala...
puno vise postujem cure koje su imale duge veze i bile s tim deckima intimne,onda mi broj ni nije toliko vazan,jer znam da ju ipak nije mogao svako pojebat...dok ove kaj same priznaju da su ulazile u te one night standove uvijek ce ti ostajat pitanje koliko ih je zapravo i bilo prije...

neznam dal bi mogao uc u vezu s curom koja mi je dala odmah nakon par dana...makar koliko god tesko je cekat da spavas s curom,svaki dan koji cekas ti samo daje do znanja da joj sex ipak nesto vise znaci...
i neznam dal bi mogao bit u vezi s nekom curom od npr 19-20 godina koja je bila sa 15-tak tipova prije mene...a nazalost znam takvih cura koje su i puno mlade pa je proslo pol grada preko njih vec...:rolleyes:

Ramzes
09.04.2008., 18:36
Da ... zalosno koliko zenski moral moze nisko ici ... i ona poslije treba da bude necija mama i da pravilno vaspita djecu.

tony_zg
09.04.2008., 18:41
ma kad se samo sjetim jedne iz kvarta...kaj je od 13 godine u "optjecaju"...nema covjeka u kvartu koji nije s njom spavao...
na jednom party kad je imala 15 godina je s dvojicom spavala unutar nekoliko sati...:eek:

onda je nasla nekog decka kao...kojem je rekla da je spavala s njih 2 prije njega:D:cerek:

simply_black
09.04.2008., 18:48
Jedan one night stand je gori od 10 veza. Onenightstand kaze da je radodajka bez skrupula, a 10 veza da je imala losa iskustva. :kava:

Ijao.:rolleyes:

mazgov
09.04.2008., 18:49

iskreno , radi usporedbe , gdje se svrstati među ostalima , vjerovati da si naj ili sumnjati?
i kako lagati?

Morticia Addams
09.04.2008., 19:02
Da ... zalosno koliko zenski moral moze nisko ici ... i ona poslije treba da bude necija mama i da pravilno vaspita djecu.

I ovo da kaže jedan muškarac koji se voli pohvaliti što je i kako on u mladosti... Žalosno. :flop:

Btw, za tebe je žena isto što i auto. Još žalosnije. :flop:

Pitam se samo, bi li ušao u vezu sa sobom? Vjerojatno ne bi, je li tako? Bvah, gadna, gadna dvojna mjerila. Licemjeri. :flop:

tony_zg
09.04.2008., 19:10
2 morticia adams: zenska koja obuce od svog decka majcu ili kosulju i ode na cestu,nece je nitko cudno pogledat...
dok s druge strane da tvoj dragi obuce tvoje tangice i tvoju usku majcu i tak izade van,svi bi se okretali...zasto?- DVOUSTRUKA MJERILA...:mig:

Ivancica
09.04.2008., 19:21
ma kad se samo sjetim jedne iz kvarta...kaj je od 13 godine u "optjecaju"...nema covjeka u kvartu koji nije s njom spavao...
na jednom party kad je imala 15 godina je s dvojicom spavala unutar nekoliko sati...:eek:

onda je nasla nekog decka kao...kojem je rekla da je spavala s njih 2 prije njega:D:cerek:

Pa nije ga lagala, :rofl: spavala je sa njih 2 pre njega, nije rekla da je uopste samo sa dvojcom spavala pre njega. :cerek:

div
09.04.2008., 19:25
to je pitanje muške psihe i teško je to objasniti, ali provjereno znam da i žene to isto smeta.
zato ja živim po univerzalnom pravilu:
ne postavljaj pitanje ako nisi spreman(ili spremna) čuti i prihvatiti iskren odgovor na njega :D

Ramzes
09.04.2008., 19:33
I ovo da kaže jedan muškarac koji se voli pohvaliti što je i kako on u mladosti... Žalosno. :flop:

Btw, za tebe je žena isto što i auto. Još žalosnije. :flop:

Pitam se samo, bi li ušao u vezu sa sobom? Vjerojatno ne bi, je li tako? Bvah, gadna, gadna dvojna mjerila. Licemjeri. :flop:

Hajde Morti, znas da se zafrkavam. :kava:
Cekam reakcije da imam sta pisati. :ne zna:
Sad si mi pokvarila zabavu ... :(
no s druge strane,najgore su mi one koje su imala te one night standove,a onda kad je usla u vezu s vama nije vam dala prvih 2 mjeseca...
ja to onda smatram licemjerno,jer neki decko koji ju je znao mozda par dana ju je odmah pojebao,a vi ste se morali u vezi dobro naradit da bi vam dala...

A i mislim samo na tu curu koja je zavlacila frajera a ovamo night standi ... mislim da je to stvarno nisko. Nemoj mi reci da podrzavas takvo ponasanje ...

tony_zg
09.04.2008., 19:34
ne postavljaj pitanje ako nisi spreman(ili spremna) čuti i prihvatiti iskren odgovor na njega :D

stvari koje neznas te nemogu povrijedit:top:

Morticia Addams
09.04.2008., 19:36
Hajde Morti, znas da se zafrkavam. :kava:
Cekam reakcije da imam sta pisati. :ne zna:
Sad si mi pokvarila zabavu ... :(

Ups, ispričavam se! :no:

Damn, ja i moja prokleta jezičina! :tuctuc: :rofl:

čmaki
09.04.2008., 19:41
Neće niko sa kurvama da se ženi,ja da ga stavljam gdje je stavljalo još 50. Ne,hvala:kava:

M0ssad
09.04.2008., 19:43

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

Zato sto i dan danas zivimo u svijetu gdje je muskarac koji povali sto vise riba "cool" a zena koja bi uradila isto "kurva". Ne kazem da bih volio da mi je zena prosla kroz sito i reseto ali u isto vrijeme ne zelim ni da znam.

Koliko si imao/la partnera je pitanje koje ne bi trebalo da se pita...bar ne oni kojima ce odgovor da smeta.

Ramzes
09.04.2008., 19:44
Ups, ispričavam se! :no:

Damn, ja i moja prokleta jezičina! :tuctuc: :rofl:

A evo editovao sam na sta sam konkretno mislio:

Znam cura koje upravo to rade ... da ti ne pricam detalje, sigurno ih i sama znas.

Morticia Addams
09.04.2008., 19:49
A evo editovao sam na sta sam konkretno mislio:

Znam cura koje upravo to rade ... da ti ne pricam detalje, sigurno ih i sama znas.

Hm, iskreno, ne, baš i ne znam. :ne zna: Al' zanemari mene, ja ti se družim s posebnom sortom ljudi. :rofl::rofl:

Sve u svemu, da, ovo što govoriš je manipulatorsko govno od žene. Točka.

BoomSlang
09.04.2008., 19:50
Bitno je zbog toga da bi znali koliko je iskusna :jumping:

Ramzes
09.04.2008., 19:51
Hm, iskreno, ne, baš i ne znam. :ne zna: Al' zanemari mene, ja ti se družim s posebnom sortom ljudi. :rofl::rofl:

Sve u svemu, da, ovo što govoriš je manipulatorsko govno od žene. Točka.

Steta, a htio sam da me upoznas sa nekom. :lol:

Ma znas me, zafrkancija. :D

mala hijena
09.04.2008., 19:52
A odakle tolika gorcina u ovoj tvojoj temi ... cini mi se da si ih imala mnogo pa ti kod nekoga pala cijena? :lol:

Ne pada mi na pamet ulaziti u osobne diskusije, ali u mom postu nema nimalo gorčine. Samo sam sabrala i citirala ono što su tipovi pisali po drugim temama.

Osobno, imam previše godina da bih se uzrujavala oko toga što moj tip misli o mom iskustvu.

Nadam se da je ovo zajebancija.
Jer inače... koliki broj seksualnih partnera je granica za dobro majčinstvo? 1? 5? 10?
Hoće li muškarci ikad prerasti tu podjelu na majke i kurve?

Ramzes
09.04.2008., 19:52
Ijao.:rolleyes:

Uf, jes' ti post ... :kava:
Hajde to "Ijao" razlozi pa da znam da li da te napadam ili ne ... :D

Ze_Ilithid
09.04.2008., 19:54
Ako si i u jednom trenutku možeš gledat na curu ko na drolju, nemoj bit s njom. Nije bitno jel jest ili nije. I amen.

tony_zg
09.04.2008., 19:56
A i mislim samo na tu curu koja je zavlacila frajera a ovamo night standi ... mislim da je to stvarno nisko. Nemoj mi reci da podrzavas takvo ponasanje ...

pa meni je to licemjerno...:kava:

znam ih previse...to i je problem...spavale sa likovima kojima opce neznaju ni ime,a sad izigravaju neke dobre curice i nedaju decku dobrih 2 mjeseca da se priblizi guzici kao da on pomisli da nije ona tako laka...joj metak u glavu...

i musko sam jos ipak...:D

Frogger
09.04.2008., 19:59
Kad tražiš posao, pogledaju tvoj rezime, namršte se i upitaju te: "A zbog čega ste vi promijenili ovoliko poslodavaca?"
Šta misliš, zašto se namršte?

Ramzes
09.04.2008., 19:59
Ne pada mi na pamet ulaziti u osobne diskusije, ali u mom postu nema nimalo gorčine. Samo sam sabrala i citirala ono što su tipovi pisali po drugim temama.
J..ga ... ahtio sam da te malo isprovociram na svadju ... tvrd orah. :D

Nadam se da je ovo zajebancija.
Jer inače... koliki broj seksualnih partnera je granica za dobro majčinstvo? 1? 5? 10?
Hoće li muškarci ikad prerasti tu podjelu na majke i kurve?

Ma mene iskreno ne brine broj partnera. Mislim da svako zasluzuje isto. Zasto bi muska kurva zavrsila sa djevojkom kojom moze manipulirati - treba mu ista kao i on. Sa njom ce se i najbolje slagati, znam ih koji su to shvatili pa sada sretni zive obadvoje. Ja nijednu svoju nisam pitao za broj partnera. :ne zna:
Cak sam bio sa jednom duge dvije godine a znao sam da je imala vise partnera nego ja. :mig:

Lacky Luck
09.04.2008., 20:00

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

pa to je jednostavno.
meni uopste ne bi smetalo ako djevojka nije iz mog kraja, niko je nije nikad vidio a kamoli nesto vise,.
uzivala u zivotu, isto kao i ja, bila bi mi jos draza. gledao bi na nju kao na osobu od koje mogu jos stosta naucit, i sa nekom dozom postovanja, jer je razbila okove predrasuda i gluposti i svega i krenula u zivot da uziva.
ali da mi drugovi govore kako mi je djevojka dobra u krevetu, kao sala, a ja znam da su neki spavali s njom, vremenom bi mi bilo krivo.
i znam da ne bi volio imat djevojku, u nekoj ozbiljnijoj vezi koja je spavala sa par mojih drugova. ne radi nje, vec sto poznajem sebe, i znam da bi mi nekad bilo tesko.
ne znam da li sam uspjeo da odgovorim konkretno, al sam pokusao.

Ze_Ilithid
Kad tražiš posao, pogledaju tvoj rezime, namršte se i upitaju te: "A zbog čega ste vi promijenili ovoliko poslodavaca?"

Jer se nijednom nedaš jebat u mozak, pa odeš? :ne zna:

M0ssad

Jebi ga vidis na zapadu se cude ako si proveo citav zivot sa jednom kompanijom :cerek:

Ramzes
09.04.2008., 20:02
pa meni je to licemjerno...:kava:
znam ih previse...to i je problem...spavale sa likovima kojima opce neznaju ni ime,a sad izigravaju neke dobre curice i nedaju decku dobrih 2 mjeseca da se priblizi guzici kao da on pomisli da nije ona tako laka...joj metak u glavu...

i musko sam jos ipak...:D

:lol:A ne, to sam ja tvoj post postao Morty, jer je Morty mene napala a ja sam postao tebi.
... Ni ja vise ne hvatam sustinu ... sve smo popetljali ... :lol:

Morticia Addams
09.04.2008., 20:03
pa to je jednostavno.
meni uopste ne bi smetalo ako djevojka nije iz mog kraja, niko je nije nikad vidio a kamoli nesto vise,.
uzivala u zivotu, isto kao i ja, bila bi mi jos draza. gledao bi na nju kao na osobu od koje mogu jos stosta naucit, i sa nekom dozom postovanja, jer je razbila okove predrasuda i gluposti i svega i krenula u zivot da uziva.
ali da mi drugovi govore kako mi je djevojka dobra u krevetu, kao sala, a ja znam da su neki spavali s njom, vremenom bi mi bilo krivo.
i znam da ne bi volio imat djevojku, u nekoj ozbiljnijoj vezi koja je spavala sa par mojih drugova. ne radi nje, vec sto poznajem sebe, i znam da bi mi nekad bilo tesko.
ne znam da li sam uspjeo da odgovorim konkretno, al sam pokusao.

S ovime se moram složiti. Definitivno ni ja ne bih voljela da je moj sadašnji pojebao pol mojih prijateljica. Al' to nekako nema veze s brojem partnera, čini mi se...? :misli:

Morticia Addams
09.04.2008., 20:04
:lol:A ne, to sam ja tvoj post postao Morty, jer je Morty mene napala a ja sam postao tebi.
... Ni ja vise ne hvatam sustinu ... sve smo popetljali ... :lol:

:confused: Još će nas na kraju optužiti i da smo swingeri! :eek::rofl::rofl:

mala hijena
09.04.2008., 20:04

Zato jer sam ambiciozna i želim posao u kojem će cijeniti moje kvalitete i u kojem ću moći pružiti svoj maksimum.
U prethodnim sam poslovima stekla iskustvo, naučila ono što sam smatrala da moram naučiti i odlučila da je vrijeme da krenem dalje.
Kod vas želim raditi jer mislim da ovo radno mjesto trenutno odgovara ovoj točki moje karijere. Donosim vam iskustvo, znanje, motivaciju i odlučnost da stvari promijenim na bolje.

Get it?

Scroll
09.04.2008., 20:05
Mislim da je malo prljavo za reć ali kad je ženska imala puno partnera ,onda je dro.., a muško koji je imao puno partnerica je jeb...
Takav je mentalitet nas ljudi i to je tak. :rolleyes:

Frogger
09.04.2008., 20:06
Jer se nijednom nedaš jebat u mozak, pa odeš? :ne zna:

Moguće, prihvaćam tezu o poslodavcima koji jebu u mozak.
Ali ajmo onda dalje s tim: kako to da se opetovano zapošljavaš kod poslodavaca koji jebu u mozak? Da li to govori o tebi nešto dobro ili ne baš dobro?

Morticia Addams
09.04.2008., 20:08
Ali ajmo onda dalje s tim: kako to da se opetovano zapošljavaš kod poslodavaca koji jebu u mozak? Da li to govori o tebi nešto dobro ili ne baš dobro?

Sve to može imati neke dublje korijene i ne mora. Pitam te samo- misliš li IDENTIČNO tako o MUŠKARCIMA koji su imali puno poslodavaca?

Ze_Ilithid
09.04.2008., 20:09

Tražim bolje?
A i u mojoj struci je normalno mijenjat poslodavce i poslovne partnere. A nisam kurva. :rofl::rofl::rofl:

Frogger
09.04.2008., 20:10
Zato jer sam ambiciozna i želim posao u kojem će cijeniti moje kvalitete i u kojem ću moći pružiti svoj maksimum.
U prethodnim sam poslovima stekla iskustvo, naučila ono što sam smatrala da moram naučiti i odlučila da je vrijeme da krenem dalje.
Kod vas želim raditi jer mislim da ovo radno mjesto trenutno odgovara ovoj točki moje karijere. Donosim vam iskustvo, znanje, motivaciju i odlučnost da stvari promijenim na bolje.

Get it?

Dobar odgovor, koji bi možda nekog poslodavca zadovoljio.
Šta misliš kakvog ne bi? Evo boldao sam ti hint.

simply_black
09.04.2008., 20:14
Uf, jes' ti post ... :kava:
Hajde to "Ijao" razlozi pa da znam da li da te napadam ili ne ... :D

:D

Neke osobe odrade one night stand sa više emocija nego što neko uopće osjeti u 10 veza koje ima.
Šta ako je ženska osoba manipulatorica, kučka, pa zajebe 10 partnera u tih 10 veza? A osoba iz one night stand priče, recimo, spava sa nekim likom u kog je bila zaljubljena cijelu srednju školu?
Nema pravila.
A nervira me taj status žene kurve ako to odradi bez neke pompe, zaljubljivanja i emocija. Zašto seks ne bi mogao biti čisto intimni odnos dvoje ljudi koji se uzajamno privlače? Zašto se mora opravdavati ljubavlju? Ne kažem ja da treba žena da uokolo dijeli svoje tijelo kao bombone, ali takođe nije ni pogrešno ako uživa u čisto fizičkoj privlačnosti s nekim, bez onog "volim te".

Napadaj me slobodno :D

Frogger
09.04.2008., 20:15
Sve to može imati neke dublje korijene i ne mora. Pitam te samo- misliš li IDENTIČNO tako o MUŠKARCIMA koji su imali puno poslodavaca?

Naravno (nisam ni spominjao ženske, poanta je potuno neseksistička)! Primjer ide u smislu poante o tome:
1. Možeš li prepoznati partnera kakvog želiš čak i nakon prekonekoliko negativnih iskustava? Znaš li uopće šta želiš? Jesi uopće sposobna/sposoban učit na iskustvima?
2. Jednom kad uđeš u vezu kakvu želiš, jesi li u stanju ostat u njoj i gradit je? Ako nisi, zašto nisi?

Morticia Addams
09.04.2008., 20:20
Naravno (nisam ni spominjao ženske, poanta je potuno neseksistička)! Primjer ide u smislu poante o tome:
1. Možeš li prepoznati partnera kakvog želiš čak i nakon prekonekoliko negativnih iskustava? Znaš li uopće šta želiš? Jesi uopće sposobna/sposoban učit na iskustvima?
2. Jednom kad uđeš u vezu kakvu želiš, jesi li u stanju ostat u njoj i gradit je? Ako nisi, zašto nisi?

Slažem se da to može donekle biti pokazatelj toga da je osoba nesređena, neodlučna, da se teško vezuje i teško ostaje u vezi... Međutim, ovdje se ne radi o tome. Radilo se KONKRETNO o problemu etiketiranja ŽENA na temelju broja seksualnih partnera. :mig:

PilotInstruktor
09.04.2008., 20:20
pa bitno je samo da je neka normalna brojka...nebi onu koja je do dvajspete imala 60oricu a ni onu s "junf 4ever" stavovima...

Frogger
09.04.2008., 20:23
Tražim bolje?
A i u mojoj struci je normalno mijenjat poslodavce i poslovne partnere. A nisam kurva. :rofl::rofl::rofl:

:rofl:
Ze, možda si npr filmska struka ili nešto sl. gdje se radi freelancerski po projektima, ali ovdje pokušavam napravit analogiju sa odnosom (vezom), kao u prvom postu. Dakle ne privremena zezancija, nego veza.

Morticia Addams
09.04.2008., 20:24
U jebo te, ta se baš morala naraditi da bi ih do 25-e skupila šezdesetoricu! :eek: :lol: :lol: .lol:

Ze_Ilithid
09.04.2008., 20:27
:rofl:
Ze, možda si npr filmska struka ili nešto sl. gdje se radi freelancerski po projektima, ali ovdje pokušavam napravit analogiju sa odnosom (vezom), kao u prvom postu. Dakle ne privremena zezancija, nego veza.

Ma da, znam, ali pričamo o prošlim vezama i ševama. Naravno da ću ostat u vezi/poslu koja mi odgovara. Na prvom me poslu naguzili, šta sad, naučio sam iz tog iskustva. Jesam li drolja? Trudna? Gej? :rofl::rofl::rofl:

A i "budući poslodavac" valjda nije toliko u kurcu da ne možemo o mojim prošlim poslovima normalno pričat.

PilotInstruktor
09.04.2008., 20:28
U jebo te, ta se baš morala naraditi da bi ih do 25-e skupila šezdesetoricu! :eek: :lol: :lol: .lol:

A jebajga,arbajt maht fraj!

Frogger
09.04.2008., 20:31
Slažem se da to može donekle biti pokazatelj toga da je osoba nesređena, neodlučna, da se teško vezuje i teško ostaje u vezi... Međutim, ovdje se ne radi o tome. Radilo se KONKRETNO o problemu etiketiranja ŽENA na temelju broja seksualnih partnera. :mig:

Pa ista je stvar i za muškace.
imaš dva pristupa:
1. Želim vezu
2. Želim se zayebavat i sticat iskustvo
Za prvi pristup velik broj pokušaja je loš indikator, za drugi je dobar
Ako tražim žensku za vezu, onda ću vjerojatno više cijenit žensku koja ima mentalni sklop za vezu.
Neko će cijenit i prijašnje iskustvo, ja osobno smatram da iskustvo može steć i sa mnom u vezi.
Eto, bez etiketiranja, zašto neki ljudi preferiraju to što preferiraju.

Ramzes
09.04.2008., 20:32
:D

Neke osobe odrade one night stand sa više emocija nego što neko uopće osjeti u 10 veza koje ima.
Šta ako je ženska osoba manipulatorica, kučka, pa zajebe 10 partnera u tih 10 veza? A osoba iz one night stand priče, recimo, spava sa nekim likom u kog je bila zaljubljena cijelu srednju školu?
Nema pravila.
A nervira me taj status žene kurve ako to odradi bez neke pompe, zaljubljivanja i emocija. Zašto seks ne bi mogao biti čisto intimni odnos dvoje ljudi koji se uzajamno privlače? Zašto se mora opravdavati ljubavlju? Ne kažem ja da treba žena da uokolo dijeli svoje tijelo kao bombone, ali takođe nije ni pogrešno ako uživa u čisto fizičkoj privlačnosti s nekim, bez onog "volim te".

Napadaj me slobodno :D

J..ga, sad si me matirala, nemam priliku ni za remi ... :D
A i tako je ponoc ... vrijeme mi je pajkiti, laku noc svima!:w
:zzz:

Morticia Addams
09.04.2008., 20:36
Pa ista je stvar i za muškace.
imaš dva pristupa:
1. Želim vezu
2. Želim se zayebavat i sticat iskustvo
Za prvi pristup velik broj pokušaja je loš indikator, za drugi je dobar
Ako tražim žensku za vezu, onda ću vjerojatno više cijenit žensku koja ima mentalni sklop za vezu.
Neko će cijenit i prijašnje iskustvo, ja osobno smatram da iskustvo može steć i sa mnom u vezi.
Eto, bez etiketiranja, zašto neki ljudi preferiraju to što preferiraju.

Ma daj, ti si barem pametan dečko, ne pravi se blesav. Ovdje se radi o tome da velik broj muškaraca koji smatraju da su oni veliki jebači zato što su bili sa puno žena istovremeno ženu koja radi isto etiketiraju kao kurvu, drolju, blablabla... Shvaćaš o čemu pričam, zar ne? Nitko ne osporava tvoje pravo da izabereš partnericu na temelju nekih svojih kriterija. Međutim, za uzvrat je lijepo ponuditi isto ili barem slično, a nažalost, u našem društvu se još uvijek za puno nudi jako malo. :mig:

Frogger
09.04.2008., 20:42
Ma daj, ti si barem pametan dečko, ne pravi se blesav. Ovdje se radi o tome da velik broj muškaraca koji smatraju da su oni veliki jebači zato što su bili sa puno žena istovremeno ženu koja radi isto etiketiraju kao kurvu, drolju, blablabla... Shvaćaš o čemu pričam, zar ne? Nitko ne osporava tvoje pravo da izabereš partnericu na temelju nekih svojih kriterija. Međutim, za uzvrat je lijepo ponuditi isto ili barem slično, a nažalost, u našem društvu se još uvijek za puno nudi jako malo. :mig:

Pa kužim te o čemu pričaš, ali ja npr ne etiketiram ženske kao drolje, kurve i sl na temelju broja partnera, također osuđujem one koji to rade. Smatram takvo etiketiranje primitivnim i glupim. Ali autoricu topica sam shvatio da pita zašto nekome smeta velik broj prijašnjih partnera, a ne zašto te neko etiketira kao drolju. :ne zna:

Morticia Addams
09.04.2008., 20:45
Pa kužim te o čemu pričaš, ali ja npr ne etiketiram ženske kao drolje, kurve i sl na temelju broja partnera, također osuđujem one koji to rade. Smatram takvo etiketiranje primitivnim i glupim. Ali autoricu topica sam shvatio da pita zašto nekome smeta velik broj prijašnjih partnera, a ne zašto te neko etiketira kao drolju. :ne zna:

Ok, onda smo očito različito shvatili temu jer koliko ja vidim pitanje je- Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?, a i kad pročitaš uvodni post vidjet ćeš da je postavljeno zbog isprovociranosti autorice nekim šovinističkim, zatucanim postovima s jedne druge teme. Eto. :ne zna:

Zora
09.04.2008., 20:50
Mislim da je malo prljavo za reć ali kad je ženska imala puno partnera ,onda je dro.., a muško koji je imao puno partnerica je jeb...
Takav je mentalitet nas ljudi i to je tak. :rolleyes:

potpisujem!

Razvila se poprilicna rasprava, ali odgovor je sasvim jednostavan. Problem je u odgoju. Muskarci su odgojeni (a i dosta zena) da svaku zenu koja je spavala sa vise njih gledaju kao kurvu.
Ne samo to. Vec je netko prije spomenuo da je zena kurva ako i "da" odmah na pocetku veze, odnosno, ako ne tjera muzjaka da se "namuci".
Zapravo kurva je ako se ponasa kao muskarac :kava:

To je mentalitet i tesko ce se to promjeniti :ne zna:
Naravno, ako to kazem ne znaci da to smatram i ispravnim , naprotiv :mig:

Frogger
09.04.2008., 20:54
Ok, onda smo očito različito shvatili temu jer koliko ja vidim pitanje je- Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?, a i kad pročitaš uvodni post vidjet ćeš da je postavljeno zbog isprovociranosti autorice nekim šovinističkim, zatucanim postovima s jedne druge teme. Eto. :ne zna:

A je, vidim da je isprovocirano time. Ne znam baš puno o tome, rekao bih da oni koji sebe nazivaju velikim yebačima zbog velikog broja partnerica, a istovremeno ženske nazivaju kurvama iz istog razloga, zaslužuju jedan veliki :lol: za svoju osobnost.
Ali nadam se da sam pomogao objasnit i neke razumne razloge zašto je prijašnji broj partnera nekome bitan.

Galijun
09.04.2008., 21:20
Evo, veoma iskren odgovor:
Nemam problema ako je osoba bila sa nekim, ok, nek je bila. Njen život, njena prošlost. Pretenciozno bi bilo tražiti od mene da mi bude prva, realnost je nešto drugačija...
Ali razlog zakaj je nama u psihi činjenica da je cura spavala s više njih možda neka nesigurnost...nevjera u njen 'nemoral'...tak ja gledam na stvari. Jer, cura je 'naše vlasništvo' prema tome, ako je već prije prošla, to lako znači da će postati nečije tuđe...

Ali treba jako paziti na razliku uannajtstendova i veza. Veza niš ne znači. Kaj znači ak je cura u vezi, a kara se u tajnosti sa strane. To je ono kaj bi ja nazvao droljom. Ako cura šara uokolo i smiri se kad nađe pravog...to je ok po meni. Sve dok ne krene šarati pored dečka, sve je ok. A za ove koje je prošlo pol grada...zamislio bih se i ne bi mi bilo svejedno, to moram biti iskren...

vrrrlet
09.04.2008., 21:39

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

Teško gutam poriluk, a statistike volim.
Drolja isto nema veze toliko s brojem koliko sa stavom.
Ako su drugi imali... nije li to perfekt?
Naravno da seksualni partneri ostavljaju trag; lijepe uspomene, ružne uspomene, sifilis i djecu ponekad.
Usporedbe bih se bojao da imam malu kitu i da nisam ovoliko prepotentan.
Zabrinuo bih se da nije uživala i da nije bila intimna s nekim, ali ta slika me ne bi proganjala jer je prilično statična. Više bi me užasavala.

supher mali
10.04.2008., 00:03
mislim da je bolje ako je muskarac s vise ih bio... sad bar zna sto trazi...

a zene s sto manje...jer ako ih je bila s manje vise i osjeca i vise se veze i vise zeli tu jednu osobu koja joj daje

mia123
10.04.2008., 00:08
mislim da je bolje ako je muskarac s vise ih bio... sad bar zna sto trazi...

a zene s sto manje...jer ako ih je bila s manje vise i osjeca i vise se veze i vise zeli tu jednu osobu koja joj daje

što bi značilo da onda vi osjećate manje kad se u konačnici vežete (nakon što ste OFC. uspjeli poyebati barem 341 ženu)???:confused:

ladni pifkan
10.04.2008., 00:17
Eh, možda nekom izleti :D

Evo, probat ću ja:D

A pošto sam i imao temu o ovome prije par mjeseci :mig:...

Mislim da je više stvari u pitanju (mislim i da svi koji kažu da ih nije briga o sexualnom životu cure prije njih - seru!, al ne mogu bit 100% siguran, pa se neću toga ni doticati)

Dakle...prvo, kad znaš s kolko ti je cura momaka spavala, znaš s kolko njih se natječeš...nama je sve natjecanje i sigurno ni jedan neće reč: "šta me briga šta joj je on bio bolji..." - takav se još nije rodio...a ni neće!

Drugo, kad je muško u vezi (i pri tome smatram ljude normalne psihe, ne nikakve razbijače, ili one koji maltretiraju...), znači normalna, zdrava veza, tu mi u sex uključujemo svoje najdublje emocije! Možemo gledat Bambija, Lessie, i ostat ravnodušni, al poslije sexa ćemo plakat ko mala djeca!
Vi ste za nas u tom trenu neka vrsta božanstva (još uvijek govorimo o vezi...da je neka usputna ševa, u glavi bi nam se vrtile face frendova kad im se pohvalimo koga smo povalili!), i ne možemo se pomiriti sa činjenicom da je neko prije tak'o u to božanstvo...

A slike s drugima koje proganjaju...to već nije stvar zdravog razuma...pa neću curu s drugim zamišljat, poludio bi...al kad sretnem frenda s kojim je spavala prije mene...obična ševa za jednu noć...i kad oni nešta razgovaraju...znam da je između njih bilo nešto, za što sam se ja trudio! A on je to dobio na jedan površan način, samo u cilju svog zadovoljstva! I još kad se sjetim kolko mi je detalja prepričavao o curama s kojim je prije spavao...znam da je i o njoj pričao okolo frendovima, a preko toga ne mogu:mad::mad::mad:...al to je već druga situacija...

Evo, najiskrenije što je moglo!:top:

supher mali
10.04.2008., 00:22
što bi značilo da onda vi osjećate manje kad se u konačnici vežete (nakon što ste OFC. uspjeli poyebati barem 341 ženu)???:confused:

da sam 341 ja bi rekao dosta. ali radim na tom... jer sam vidio da od ovog zivota ionako nema nista. uspio ne uspio zivotu. prilagodio se bio radisan... ma isti kalup me ceka - umri za ono sto si odradio i prozivio

eh da: ja ti kazem debelu istinu a sad ti kako oces. sta ces ti mene koja si imala 34 jednog prozivljavat uopce?

a muskarac prozivljava. jer je ionako talent hehe

ps granice su se promjenile..nekad su zene imale naj vise 1-2 muskarca u zivotu svom..i to nako rastave... danas 6-7 pa i 12-16 a o visim brojkama ne bi stvarno

phantom_fuxor
10.04.2008., 00:24

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

evo bit ću iskren..
1. zašto je teško progutat? to je jedino pitanje koje ne znam, smeta mene osobno, za druge ne znam..
2.ni tu nisam siguran, stalno bi imao sumnje, možda i može, al postoji vjerojatnost sa svakom da će te prevarit, karakterno ne bi bila drolja (za mene) al za nekoga možda bi, od frendova ili koga već.. a ako me prevari onda bi bila i za mene..
3.ako je cura moja, očekujem od nje da bude moja, ne da se ševi dnevno 10 puta ako joj puhne sa kim god.. glupo pitanje... naravno mogu svi gledat, al ne dirat ;)
4. trag? spolne boleščine? ne hvala rađe odo tražit djevicu
5. ne bojim se, al bi bio ljubomoran ako bi mi pričala cura kako joj je prošli imo veću kitu i bio bolji ljubavnik, vjerovatno bi je nogiro zbog takvog sranja, pametna cura ti to neće nit govorit
6. samo retarde će proganjat slike s drugima koja ti je ovo rečenica...

mia123
10.04.2008., 00:24
da sam 341 ja bi rekao dosta. ali radim na tom... jer sam vidio da od ovog zivota ionako nema nista. uspio ne uspio zivotu. prilagodio se bio radisan... ma isti kalup me ceka - umri za ono sto si odradio i prozivio

eh da: ja ti kazem debelu istinu a sad ti kako oces. sta ces ti mene koja si imala 34 jednog prozivljavat uopce?

a muskarac prozivljava. jer je ionako talent hehe

a baš he he he... :rofl::lol:
:mig:

ronnie7
10.04.2008., 01:22

Btw, jesu li tri one-night-standa gora od tri veze?u boldanom je problem. kakvi jeboga one night standovi:rolleyes:

cretino
10.04.2008., 01:29
zato jer su ljudi danas debili koje se sve više zaglupljuje. žive po principu kruha i igara. žene su im meso za pražnjenje sadržaja testisa. zato im je bitno da se cura karala ša manje likova jer podsvjesno tok misli ide ovako nekako....ja sam car, karam kolko više trebi mogu...to rade i drugi muški koje znam.....ergo, sve trebe su izjebane do bola......ergo i moja treba je takva......a ja ne želim da ona bude kurva a ja ju radim kurvom
dakle....žanju ša su posijali

dobar tek

supher mali
10.04.2008., 02:12
zato jer su ljudi danas debili koje se sve više zaglupljuje. žive po principu kruha i igara. žene su im meso za pražnjenje sadržaja testisa. zato im je bitno da se cura karala ša manje likova jer podsvjesno tok misli ide ovako nekako....ja sam car, karam kolko više trebi mogu...to rade i drugi muški koje znam.....ergo, sve trebe su izjebane do bola......ergo i moja treba je takva......a ja ne želim da ona bude kurva a ja ju radim kurvom
dakle....žanju ša su posijali

dobar tek

kriva je znanost sto je previse alata stvorila covjecanstvu za bolji zivot. pa tako danas imas sve ama bas sve separirano za sve i svasta... i svak to moze priustit. ovo sto si ti naveo jos nije na snazi...ali blizu je. i iskreno bit ce bolje.

udes u trgovinu i izaberes zensku za koliko vremena treba. a zaradio si pare tamo nekom svojom vrlinom, profesijom sto vec...

i svima lakse..

ovo je postalo ne podnosljivo... kad su se sve granice pomakle. cuj tamo sesdesetih cura je imala 3 night stand? a ova nit ne zna sto to znaci..

Vrag_u_snjegu
10.04.2008., 02:31
sto vise likova je provela kroz svoje odaje to bolje...ispod 25 tipova do 21 godine nedem. jednostavno necu,drzim do sebe.sta ti je covjece. nisam ja neka tamo mahovina na nekom starom panju. moram pazit na svoj ugled. dobra vjest daleko se cuje.....losa jos dalje......nema tu kompromisa.....to je moj bug jbg, i tu se ne mjenjam. moram ostat dosljedan svojim uvjerenjima jer sta je covik bez rici.......
a reka sam si min 25 likova max 50. to su moji gabariti....ne trazim puno.

a eto moj caca licanin odveo me kod kurve jednom opalio samar za sricu i nogom u rebra i reka jebi mali.....ima sam 11 godina a ko da je bilo jucer......a njemu brk od srice trza.......koja je to legenda od covika, volim starog cacu ko brata...a brata ko djevojku.....a djevojku ko dobru sisu......a dobru sisu ko jebozovnu guzu.......a jebozovnu guzu ko supak od djeve......

fali mi caca, to je taki u lajfu, dobis picu izgubis cacu.......

JuroJuro
10.04.2008., 02:42
Meni nije smetalo dok nisam upozno svoju suprugu i zaljubio se do usiju. Ali sam joj namak reko necu da znam, negovori i nepitaj o tome nikako. Ignorance is bliss!

Lacky Luck
10.04.2008., 03:51
S ovime se moram složiti. Definitivno ni ja ne bih voljela da je moj sadašnji pojebao pol mojih prijateljica. Al' to nekako nema veze s brojem partnera, čini mi se...? :misli:

ha ha, ma broj nije bitan, :lol:
a da taj pol nije iz teletabisa.:lol:

smotana20
10.04.2008., 05:19
Mislim da ni jedan decko ne bi bio ponosan da su kroz njegovu curu prosli kilometri tudjeg kurca! :ne zna: Samo pretpostavljam! :zubo:

Violently happy
10.04.2008., 07:09
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju?

samo ego..ništa drugo.:kava:

Neodoljivi
10.04.2008., 07:17

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

jebo curu koja ima vise kilometraze od mog golfa.:kava:

nadam se da si dobila adekvatan odgovor.:kava:

hvala na reazumjevanju:kava:

Heinrich
10.04.2008., 08:17

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

Što sam stariji manje pitam i manje me zanima broj partnera sa kojima su bile.
Ali opet, ak je cura od 30 godina bila sa 20 tipova (ili samo spavala sa njima)
uvijek u životu ostaju dileme. Ak se ona drmne sa tipovima svaki put kad je zasvrbi, to se može i meni dogoditi. Kaj ak je zasvrbi dok sam ja na službenom putu, onda bu je zadovoljio susjed, poštar ili neki klinac iz parka. Kako ne biti ljubomoran i biti u takvoj vezi sa takvom osobom ako te stalno mući kakva bu ti cura bila dok ste u vezi?
Ja se u takvu vezu ne bi upuštao.. A opet tko mi garantira da bi cura rekla istinu o broju partnera??
Ne mislim da mi pripada njezino tjelo, ne smeta me što su drugi bili s njom.
NE..
Ne bojim se usporedbe, to je normalno da osobe uspoređuju partnere s bivšima. Ak joj je dobro, i meni je dobro. Ako nije, tko ju jebe...Nek prekine vezu..
Ne proganjaju me slike nje s drugima..
:kava:

Dakox
10.04.2008., 08:30
Ma normalno da zelis znati koliko je ljudi preslo preko nje nego si je ti uhvatio...Mislim da je to normala...A za takve ja velim iskreno: Jebi ju, ali zenit nikad.

WTF
10.04.2008., 08:32
ne zanimaju me brojevi, njena prošlost je njena prošlost :kava:

Neodoljivi
10.04.2008., 08:34
ne zanimaju me brojevi, njena prošlost je njena prošlost :kava:

uvjek sam tvrdio da je pozeljno postojanje takvih ko sto si ti, naime, i ukrajinke:mig: se moraju za nekoga udati.:rolleyes:

rockyxxx
10.04.2008., 08:40

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

1. Ja sam samo jedan u nizu, ne znaš mi ni broj.
2. Davat će samo onim posebnima.
3. Tijelo je kurac bez psihe. Ako je davala samo tijelo onda je drolja.
4. Izvuci odgovor od Ad.3.
5. Ne. Ja sam bio i bit ću joj najbolji.
6. Na proganja me nitko. Znam da dok nije našla mene nije znala što je ljubav ni sex.

Fala.

Dakox
10.04.2008., 08:41
uvjek sam tvrdio da je pozeljno postojanje takvih ko sto si ti, naime, i ukrajinke:mig: se moraju za nekoga udati.:rolleyes::top::lol: Dobar!!!

Splitski Heretic
10.04.2008., 08:50

Mislim da je više stvari u pitanju (mislim i da svi koji kažu da ih nije briga o sexualnom životu cure prije njih - seru!, al ne mogu bit 100% siguran, pa se neću toga ni doticati)

Dakle...prvo, kad znaš s kolko ti je cura momaka spavala, znaš s kolko njih se natječeš...nama je sve natjecanje i sigurno ni jedan neće reč: "šta me briga šta joj je on bio bolji..." - takav se još nije rodio...a ni neće!

Drugo, kad je muško u vezi (i pri tome smatram ljude normalne psihe, ne nikakve razbijače, ili one koji maltretiraju...), znači normalna, zdrava veza, tu mi u sex uključujemo svoje najdublje emocije! Možemo gledat Bambija, Lessie, i ostat ravnodušni, al poslije sexa ćemo plakat ko mala djeca!
Vi ste za nas u tom trenu neka vrsta božanstva (još uvijek govorimo o vezi...da je neka usputna ševa, u glavi bi nam se vrtile face frendova kad im se pohvalimo koga smo povalili!), i ne možemo se pomiriti sa činjenicom da je neko prije tak'o u to božanstvo...

A slike s drugima koje proganjaju...to već nije stvar zdravog razuma...pa neću curu s drugim zamišljat, poludio bi...al kad sretnem frenda s kojim je spavala prije mene...obična ševa za jednu noć...i kad oni nešta razgovaraju...znam da je između njih bilo nešto, za što sam se ja trudio! A on je to dobio na jedan površan način, samo u cilju svog zadovoljstva! I još kad se sjetim kolko mi je detalja prepričavao o curama s kojim je prije spavao...znam da je i o njoj pričao okolo frendovima, a preko toga ne mogu:mad::mad::mad:...al to je već druga situacija...

najbolji odgovor :top:

rockyxxx
10.04.2008., 09:00

U brate, ovo je bilo ravno u srce!

Majku li im njihovu kurversku da im njihovu.
Pa kad se sjetim koji sve ološ dobija dečke koje nisu ni sanjat mogle, a neznaju to cijenit .

Slažem se sa svime što pišeš, ali nikad ne bih imao hrabrosti to im priznat, koze jedne.

Svaka čast.

phunkie
10.04.2008., 10:50
Što se tiče prošlih veza i kurčina koje ste vi djevojke imale prije, meni to uopće nema veze.
Slobodno neka mi se jave sve reformirane droljetine pa da započnemo skladnu i moralnu vezu punu ljubavi i duboke emocionalne povezanosti u kojoj će ona donijeti na svijet moju djecu, kroz svoju potpuno zdravu pičku.
:kava:

Madamoiselle
10.04.2008., 10:59
najbolji odgovor :top:

Super odgovor.
Do bola dvoličan, ali super.

Kad bi uzeli z apretpostavku da su žene stvari a ne živa bića onda bi mi ovakav odgovor bio sasvim prihvatljiv. Čemu uporno ta dvostruka mjerila? :ne zna:

Zamara li se jedno takvo muško tim što njegova partnerica misli o njemu, njegovim bivšima, njegovom mesu za jednu večer, di je sve taj kurac bia prije nego je završia u njenim ustima, na šta se sve taj isti kurac diže...?:confused:

Sviba
10.04.2008., 11:04
Ne znam zašto, ali nikada ni jednu djevojku nisam pitao s koliko ih je bila prije mene...

Niti sam lajao o svojim brojkama. Ne vidim poantu i svrhu davanja/traženja te informacije:ne zna:

Basta
10.04.2008., 11:04
krivi su stari nazori po kojima su nas odgojili i koji ne idu u skladu s novim vremenima... računam da našim sinovima skoro da uopće neće bit bitno s kim i kako su njihove cure bile... a ionako jadni neće imat izbora... :ne zna:

Ramzes
10.04.2008., 11:09
Super odgovor.

Kad bi uzeli z apretpostavku da su žene stvari a ne živa bića onda bi mi ovakav odgovor bio sasvim prihvatljiv. Čemu uporno ta dvostruka mjerila? :ne zna:

Zamara li se jedno takvo muško tim što njegova partnerica misli o njemu, njegovim bivšima, njegovom mesu za jednu večer, di je sve taj kurac bia prije nego je završia u njenim ustima, na šta se sve taj isti kurac diže...?:confused:

Njegova partnerica ga je odabrala i borila se izmedju drugih cura za njega upravo zbog toga sto ih je sve izjebao, ali nije ni sa jednom ostao. Ako ona ostane sa njim, nadvisila je sebe naspram njih.
Hajde, ne pricaj gluposti, skoro svaka zadrhti za frajerom koji ih je pojebao stotinu. :kava:

duka24
10.04.2008., 11:10
nekome je to jako bitno jer to vrijeđa njegov ego (ako ih je bilo vise)ili je možda u strhu zbog toga jer ga cura ima s kim i s čim mjerit

decimation
10.04.2008., 11:11
pa recimo da neću tražit ozbiljnu vezu s curom koja je prije mene pojebala masu tipova,bilo to u vezama,bilo to one night stand...
ako često mjenja partnere,to su neki problemi i od tog bježim...

Ramzes
10.04.2008., 11:14
Djevicanstvo je vrlina. :kava:

decimation
10.04.2008., 11:15
Zato sto i dan danas zivimo u svijetu gdje je muskarac koji povali sto vise riba "cool" a zena koja bi uradila isto "kurva".

nije to stvar sa društvom nego s nagonima i genetikom...muško i žensko po ovom pitanju ne mogu u isti koš koliko god mi pričali suprotno.

Madamoiselle
10.04.2008., 11:19
Njegova partnerica ga je odabrala i borila se izmedju drugih cura za njega upravo zbog toga sto ih je sve izjebao, ali nije ni sa jednom ostao. Ako ona ostane sa njim, nadvisila je sebe naspram njih.
Hajde, ne pricaj gluposti, skoro svaka zadrhti za frajerom koji ih je pojebao stotinu. :kava:

Da....to je super. Pitat se jesi li i ti jedna u nizu.

A šta se tih velikih jebača tiće...pa ne bi se baš složila s tobom. Jebač kao jebač privlači cure zato šta ima mota, ne zato šta ima dobre preporuke. :bonk: Bila sam u situaciji kad sam imala ne jebača, nego ULTRA MEGA JEBAČA. I da, bila je fora da trčkara oko mene, da odjebe 2 da bi s menom mlatio bifteke, bureke, i masira mi umorne nogice...Ali kad bi o sexu bilo riječ...:lol: Moj glavni komentar je bio 'To češ stavit u mene?! Da boleščinu koju dobijem!!!!':nono:
A da ne govorimo o padu morala kad ti do mozga dođe da takav tip vjerovatno očekuje (mada i nije, ali svatko voli bit dobar u krevetu) da budeš bolja od dvi profesionalne drolje koje su ga zadovoljile većer prije...

Ne, to šta ih je jeba 533 prije mene uopće nije plus. Niti je privlačno.
I naravno, ako i jesam zadnja, upitno je hoće li obustavit svoj glavni hobby zbog mene jedne.
Tako da...prića ti ne drži vodu.

Dobra stara kaže: Svaki tip želi bit prvi, a svaka žena zadnja.
Ali u RL to je malo teže primjenjivo.

Madamoiselle
10.04.2008., 11:22
nije to stvar sa društvom nego s nagonima i genetikom...muško i žensko po ovom pitanju ne mogu u isti koš koliko god mi pričali suprotno.

U pravu si.
Ja kao podvrsta nagone nemam. Mogu zahvalit genetici što ženama ne daje sexualne hormone. Mi imamo samo hormone koje nas navode da budemo bijesne kad smo u PMS-u, kad je riječ o sexu...tu smo ostale zakinute. :kava:

Lastane, a kako je to biti napaljen? Ja kao žena to nikad nisam osjetila....

duka24
10.04.2008., 11:24

zašto ne po čemu je cura drugo od dečka,znaci ti si ih spavao s pet i ona s pet,ti si svetac a ona kurva ajde molim te

Madamoiselle
10.04.2008., 11:25
Djevicanstvo je vrlina. :kava:

A opet...tako olako nam oduzimate istu...O tempora, o mores...:rolleyes:

robertj
10.04.2008., 11:26
Ajde, decki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veci od 2-3 (ili 0 u nekim slucajevima)?
ako se radi o mojem zivotnom partneru (kojega sam sreo negdje u normalnoj starosnoj dobi, recimo izmedu 18 i 25 godina) onda je 0 osobno za mene veliki plus...

Evo mojih odgovora...

Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da ce davati svima?
pa ovisno o broju i godinama starosti ovo sto si rekla moze stajait...

Mislite li da vam njeno tijelo na neki nacin pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
ako se radi o mojem zivotnom partneru onda meni osobno nevinost daje posebnu car...

ako se radi o mojem zivotnom partneru onda ima nesto u tome sto si rekla... 'cistoca' i 'nevinost' su se na neki nacin izgubili (mozda ne u fizickom smislu nego vise u emocionalnom, ali moze se raditi i o spolnim bolestima)

Bojite li se usporedbe?
da, ali to je za mene manje bitno...

mozda zato sto je bila intimna s nekim...

Sviba
10.04.2008., 11:27
Zanima me kako se mjeri iskustvo tj. kako se gleda na to...

Povališ ih 50 jednom ili imaš odnos (vezu) dulje vrijeme s njih 5?:ne zna:

One night stand se po meni ne može uzimati kao stavka koja bitno utječe na iskustvo...

Davno je moj frend reckao crtice na revolveru po kojekakvim haustorima i klupicama, dok sam ja "učio" na jednoj...

Izmjenivši iskustva ta jedna je na debelo nadmašila njegov čopor i po pitanju stjecanja mog iskustva i po pitanju njenog iskustva u odnosu na njegove one night avanturice...

Eh ta škola...i mladost:cerek::cerek:

Neodoljivi
zašto ne po čemu je cura drugo od dečka,znaci ti si ih spavao s pet i ona s pet,ti si svetac a ona kurva ajde molim te

zivot nije pravedan:D, sad ti nama fino kazi koliko si ih imala da procijenimo jesi li kurva.:rolleyes::D:mig:

Basta
Izmjenivši iskustva ta jedna je na debelo nadmašila njegov čopor i po pitanju stjecanja mog iskustva i po pitanju njenog iskustva u odnosu na njegove one night avanturice...
to je to... :kava:

duka24
10.04.2008., 11:30
zivot nije pravedan:D, sad ti nama fino kazi koliko si ih imala da procijenimo jesi li kurva.:rolleyes::D:mig:

zanima te prije braka il poslije:)

Madamoiselle
10.04.2008., 11:31

Tako je uvik bilo i tako će uvik bit.
Ja kad obućem minjak sam fufa.
A on kad se okrene za svakim pičičem sređenim, poželi da mu u tom trenutku na curu padne bloketa, i odvede neki pičić van umisto rođene cure - on je svetac.

Opravdanje: Svako muško gleda i želi jebat sve šta hoda, pa može i on. Ali nitko neće gledat noge njegove curice...:nono:

Je da je jugo danas....ali muški rod je većinom sprd od vrste!!!

duka24
10.04.2008., 11:32
Tako je uvik bilo i tako će uvik bit.
Ja kad obućem minjak sam fufa.
A on kad se okrene za svakim pičičem sređenim, poželi da mu u tom trenutku na curu padne bloketa, i odvede neki pičić van umisto rođene cure - on je svetac.

Opravdanje: Svako muško gleda i želi jebat sve šta hoda, pa može i on. Ali nitko neće gledat noge njegove curice...:nono:

Je da je jugo danas....ali muški rod je većinom sprd od vrste!!!

tako je:s

Ramzes
10.04.2008., 11:33
A opet...tako olako nam oduzimate istu...O tempora, o mores...:rolleyes:

Kako ko. Dok sam bludnicio sa bludnicama nisam dirao djevice. Niti bih sada nekoj uzeo nevinost, od mene moze dobiti savjet da ne da picke olako. :kava:

Sviba
10.04.2008., 11:35
+ što bih još nadodao da je dotični frend imao problema s "tremom" kada je imao prvu pravu vezu, dakle trebalo je pojebati i probuditi se pored dotične, a ne umočit i nikad se više ne javit.

Dakle izvedba je morala biti na nivou, a problemčić je bio samo u tome što prvih par puta nije ni bilo izvedbe...Mozak hoće, a mali neće:ne zna:, a brojka koju je prije toga okrenuo je već bila poodmaklo dvocifrena (reklo bi se iskusan čoek:ne zna:), a kita mu se ne diže na curu koja je uz to navodno bila poprilično strastvena u krevetu...

Badava takvo iskustvo...

Neodoljivi
10.04.2008., 11:36
zanima te prije braka il poslije:)

sada i ovdje, da zajedno konstatujemo jesi li kurva, ali, nebi zgoreg bilo da se i ostale izjasne, izdajemo i uvjerenja.:D

Kennex
10.04.2008., 11:37

:rofl::rofl:

duka24
10.04.2008., 11:38
sada i ovdje, da zajedno konstatujemo jesi li kurva, ali, nebi zgoreg bilo da se i ostale izjasne, izdajemo i uvjerenja.:D

s dvojicom i jedan od tih je moj muž,onda doktore..................:ne zna:

Madamoiselle
10.04.2008., 11:39
:rofl::rofl:

Nešto smiješno?:kava:

Madamoiselle
10.04.2008., 11:39

Droljo:kava:

Neodoljivi
10.04.2008., 11:40

provukla si se kroz iglene usi, ipak nisi kurva. od sada to mozes sa ponosom sitaknuti, a dobit ces i uvjerenje, crno na bijelo, molim lijepo.:cerek:

duka24
10.04.2008., 11:41
Droljo:kava:

eto jesam zaslužila uvjerenj,sta misliš???:)

duka24
10.04.2008., 11:42
provukla si se kroz iglene usi, ipak nisi kurva. od sada to mozes sa ponosom sitaknuti, a dobit ces i uvjerenje, crno na bijelo, molim lijepo.:cerek:

e bas ti hvala!!
nisam imala potrbu za više,a nemres osuđivat one koje imaju,svako ima svoje potrebe

Madamoiselle
10.04.2008., 11:42
eto jesam zaslužila uvjerenj,sta misliš???:)

Jok.
Šta nisi mogla muža čekat?

duka24
10.04.2008., 11:44
Jok.
Šta nisi mogla muža čekat?

a po čemu ću ga onda mjerit,jel bolji il ne:)

Neodoljivi
10.04.2008., 11:45
e bas ti hvala!!
nisam imala potrbu za više,a nemres osuđivat one koje imaju,svako ima svoje potrebe

nećemo donositi paušalne ocjene, nek se fino izjasne koliko su ih imale pa ćemo mi to fino sračunati i dati konačnu ocjenu-kurva ili ne. :rolleyes::lol:

Madamoiselle
10.04.2008., 11:47
a po čemu ću ga onda mjerit,jel bolji il ne:)

ON je UVIK najbolji. Nema tu uspoređivanja. Sex dolazi iz glave:mig:

duka24
10.04.2008., 11:47
nećemo donositi paušalne ocjene, nek se fino izjasne koliko su ih imale pa ćemo mi to fino sračunati i dati konačnu ocjenu-kurva ili ne. :rolleyes::lol:

trebao bi otvorit ordinaciju za kurve:lol:

duka24
10.04.2008., 11:48
ON je UVIK najbolji. Nema tu uspoređivanja. Sex dolazi iz glave:mig:

znam,i mogu ti rec da mi je jako krivo i za tog jednog

Neodoljivi
10.04.2008., 11:53
trebao bi otvorit ordinaciju za kurve:lol:

e to je posebna priča, svojevremeno je pionir sexa i erotike i najveci i najkuratiji jebac foruma miki3:rolleyes:, otvorio ljubavnu ordinaciju koja je između ostalih obuhvatala i ovu problematiku, ali moderatopri nisu imali razumjevanja, nažalost.

Sviba
10.04.2008., 11:55
e to je posebna priča, svojevremeno je pionir sexa i erotike i najveci i najkuratiji jebac foruma miki3:rolleyes:, otvorio ljubavnu ordinaciju koja je između ostalih obuhvatala i ovu problematiku, ali moderatopri nisu imali razumjevanja, nažalost.

E ptico...:lol::lol:

duka24
10.04.2008., 11:56

a daj onda ti reci kolko si ih ti imao pa da mi procjenimo jesi li ti kurva il to muški nemogu biti:mig:

Neodoljivi
10.04.2008., 12:00
E ptico...:lol::lol:
:rolleyes:
a daj onda ti reci kolko si ih ti imao pa da mi procjenimo jesi li ti kurva il to muški nemogu biti:mig:

5+žena+40ak virtualnih na forumu:cerek:

iiiii.....jesam li frajer:rolleyes:

wizardofOZ
Ja sam uvijek cijenio kvalitetu u odnosu na kvantitetu. Jednostavno nemam potrebu jebati sve sto hoda (nemam se kome dokazati) i nemam potrebu sam sebi ucrtavati recke jer mi nista ne znace. Jedan od rijetkih gusteva u zivotu je vidjeti tek probudenu lijepu zenu pored sebe u krevetu koja te gleda sa ljubavlju. Po meni nema puno stvari koje su bolje od toga.

Ovisno o situaciji ali mi uglavnom nije bitno sa koliko ih je bila prije (da, jebeno sam samouvjeren) ali ako ih je bilo puno to govori dvije stvari
1. Mogu pokupiti nesto sto mi bas i nije hit
2. Ima problema sa vezama. Kak sam odavno prestao biti psihijatar svojim curama to nije moj nego njihov problem i ja nemam namjeru gubiti vrijeme da im pomazem.

Sto je netko pametan rekao, ima picaka ko salate...

Ja biram one koje su zaokruzenije kao osobe a osoba koja je na cistu sama sa sobom ne jebe se okolo sa svakim.

phunkie
Super odgovor.

Nema danas više normalnih i zdravih ljudi. Još će ispast da su oni tamo u crkvi i u pravu što se tiče seksa i braka.
Ne znaš ti gdje je njegov kurac sve bio a niti on šta je sve bilo u tvojoj pički ili ustima itd...
Stvarno ljudsko dostojanstvo danas ima malu vrijednost.
Ali kao što si rekla svi smo mi živa bića i nije nam za zamjeriti. Ili je?
Samo uzmi u obzir da osim što smo živa bića, mi smo ljudi, koji posjeduju razum i mogu se boriti protiv nagona.

A što se tiče dvostrukih mjerila nitko ti ne brani da i ti postaviš pitanje svom dečku s kime je sve bio i da te pogodi kad saznaš broj.
Samo ti nećeš napraviti dramu od toga. Zašto? Zato jer si žensko.
A vidiš da je ovaj forum većinom pun postova tipova koji su najebali u ljubavi zbog takvih stvari. I svi misle isto: "koja drolja, koja kurva!!"
Ja mislim da je vas žene priroda napravila superiornijima od nas u tom emocionalnom polju (jer ja ipak ne mogu razdvojiti seks i emocije (smatram se normalnom i zdravom osobom)) i bolje se nosite s tim pitanjem.
Isto tako mislim da su muški puno plemenitiji u ljubavi i puno iskreniji, dakle smeta im kad netko kara nešto što oni vole kao jednu cjelinu, tijelo, duh i dušu jedne osobe.
Eto, zato ste vi žene kurve, jer možete razdvojiti seks od ljubavi.

Kao dokaz toj tezi navodim naslov ovog topica koji kaže :
Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?

A ja ne znam odgovor ali znam da je jako bitno, jer da nije bitno ne bi postojao najstariji zanat na svijetu.

duka24
10.04.2008., 12:01
:rolleyes:

5+žena+40ak potencijalnih koje sam mogo povali na forumu:cerek:

iiiii.....jesam li frajer:rolleyes:

ne kurva si dok ne dokažeš suprotno:)

il ti nisi,al da je to cura ona bi bila

Neodoljivi
10.04.2008., 12:06
ne kurva si dok ne dokažeš suprotno:)

il ti nisi,al da je to cura ona bi bila

slažem se.:cerek:

duka24
10.04.2008., 12:09
slažem se.:cerek:

a ti bi radije djevicu i dođe brak............i onda se cura sjeti da nije ništa prošla u životu i počne šarat okolo.......ha?:)

ja mislim da bi onda ipak radije da je to sve prošla prije braka:mig:

Neodoljivi
10.04.2008., 12:12
a ti bi radije djevicu i dođe brak............i onda se cura sjeti da nije ništa prošla u životu i počne šarat okolo.......ha?:)

uvjek mi je bilo simpatično kada neko paušalno tvrdi da ce cure koje se nisu izjebale prije braka to pozeliti u braku, a one sa kilometražom ko golf mi u mene, će fino da se skrase u braku. tvrdim da je suprotno, no, ko sta voli nek izvoli.:kava:

wizardofOZ
10.04.2008., 12:12

Ako imas djevicu koja se u braku sjeti da bi se isla jos malo jebati onda si krivu ozenio i imas srece da ju odjebes.

Zene u braku bi trebale misliti kako unaprijediti zajednicki zivot i porodicu koju su zasnovale i sto bolje podici djecu, a ne jesu se izjebale dovoljno.

duka24
10.04.2008., 12:14
uvjek mi je bilo simpatično kada neko paušalno tvrdi da ce cure koje se nisu izjebale prije braka to pozeliti u braku, a one sa kilometražom ko golf mi u mene, će fino da se skrase u braku. tvrdim da je suprotno, no, ko sta voli nek izvoli.:kava:

svako ima svoje mišljenje,al imam slučajeva da bas te kaj imaju kilometražu nabasaju na pravog,i ništa im ne fali u životu:ne zna:

Neodoljivi
10.04.2008., 12:15
svako ima svoje mišljenje,al imam slučajeva da bas te kaj imaju kilometražu nabasaju na pravog,i ništa im ne fali u životu:ne zna:

1:1032546987 slučajeva, treba li vjerovat u ovo 1.:ne zna::lol:

duka24
10.04.2008., 12:16
Ako imas djevicu koja se u braku sjeti da bi se isla jos malo jebati onda si krivu ozenio i imas srece da ju odjebes.

Zene u braku bi trebale misliti kako unaprijediti zajednicki zivot i porodicu koju su zasnovale i sto bolje podici djecu, a ne jesu se izjebale dovoljno.

tako je al je nebrojeno takvih slučajeva i objašnjenja kao(nisam nista prošla u m ladosti)

duka24
10.04.2008., 12:17
1:1032546987 slučajeva, treba li vjerovat u ovo 1.:ne zna::lol:

ja mislim da treba:ne zna:..................
jer mi je jedna takva :lol:susjeda

Madamoiselle
10.04.2008., 12:18
Ja mislim da je vas žene priroda napravila superiornijima od nas u tom emocionalnom polju (jer ja ipak ne mogu razdvojiti seks i emocije (smatram se normalnom i zdravom osobom)) i bolje se nosite s tim pitanjem.
Isto tako mislim da su muški puno plemenitiji u ljubavi i puno iskreniji, dakle smeta im kad netko kara nešto što oni vole kao jednu cjelinu, tijelo, duh i dušu jedne osobe.
Eto, zato ste vi žene kurve, jer možete razdvojiti seks od ljubavi.

Kao dokaz toj tezi navodim naslov ovog topica koji kaže :
Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?

A ja ne znam odgovor ali znam da je jako bitno, jer da nije bitno ne bi postojao najstariji zanat na svijetu.

Sve bi to šta si ti napisa imalo bar malo smisla da najčešća stvar koju sam ja u životu čula nije:'Muškarci mogu odvojit sex od emocija, žene ne. Zato je normalno da muško vara a žena ne.'.

A šta se tiče plemenitosti i iskrenosti. Di je iskrenost u tome da ti netko uporno zataškava činjenicu da u svakom trenutku ima bar 3 žene za koje bi da desno jaje da ih pojebe?
Di je plemenitost u tome da se sex i požuda prema nekom komadu mesa stavljaju ispred ljubavi?

Smeta mu kad mene netko kara, a meni ne bi trebalo smetat kad je on taj koji kara? Kad mu se život vrti oko toga?

Vi ste sprd od vrst!!!
Dvolični sprd od vrste! :kava:

zeljko_ri
10.04.2008., 12:20

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

Evo jedno protupitanje...kako bi se osjećala da je tvoj voljeni prije tebe ševio i plazio barem snjih 10-tak cura? dali bi te barem malo štrecnulo po tom pitanju?

duka24
10.04.2008., 12:22
[QUOTE=Madamoiselle;13540250]Sve bi to šta si ti napisa imalo bar malo smisla da najčešća stvar koju sam ja u životu čula nije:'Muškarci mogu odvojit sex od emocija, žene ne. Zato je normalno da muško vara a žena ne.'.

A šta se tiče plemenitosti i iskrenosti. Di je iskrenost u tome da ti netko uporno zataškava činjenicu da u svakom trenutku ima bar 3 žene za koje bi da desno jaje da ih pojebe?
Di je plemenitost u tome da se sex i požuda prema nekom komadu mesa stavljaju ispred ljubavi?

tako je al je krivac za prijevaru(po njihovom gledištu)uvijek žena

wizardofOZ
10.04.2008., 12:25
tako je al je nebrojeno takvih slučajeva i objašnjenja kao(nisam nista prošla u m ladosti)

I ja sam to cuo, cak i dozivio u duzoj vezi. I kaj....

Ako zena misli da se treba izjebati jos pored mene onda je to njen izbor i njen gubitak. Kao sto rekoh, ima picaka ko salate a drugu mogu naci jako brzo koja ce me znati cjeniti.

Na to imas samo jedan odgovor :

"Idi, bog ti pomogo i neka ti je bazen jebaca olimpijski...."

Znas kak zavrsavaju takve zene ? :mig:

Sviba
10.04.2008., 12:27
Sve bi to šta si ti napisa imalo bar malo smisla da najčešća stvar koju sam ja u životu čula nije:'Muškarci mogu odvojit sex od emocija, žene ne. Zato je normalno da muško vara a žena ne.'.

Smeta mu kad mene netko kara, a meni ne bi trebalo smetat kad je on taj koji kara? Kad mu se život vrti oko toga?

Vi ste sprd od vrst!!!

Ovo je bulšit...

I jedni i drugi dugoročnije ne mogu jebat bez emocija...barem nekakvih:ne zna:

duka24
10.04.2008., 12:27
I ja sam to cuo, cak i dozivio u duzoj vezi. I kaj....

Ako zena misli da se treba izjebati jos pored mene onda je to njen izbor i njen gubitak. Kao sto rekoh, ima picaka ko salate a drugu mogu naci jako brzo koja ce me znati cjeniti.

Na to imas samo jedan odgovor :

"Idi, bog ti pomogo i neka ti je bazen jebaca olimpijski...."

Znas kak zavrsavaju takve zene ? :mig:

njihov izbor:mig:

phunkie
10.04.2008., 12:28

Vi ste sprd od vrst!!!

Ja se ispričavam u ime naše vrste ako smo te ikako povrijedili.
Uostalom, tko vam je kriv što potičete alfa mužjake, dakle primitivizam.
Kako rekoh mogu se nagoni potisnuti, ali očito je problem u tebi i tvojoj nesigurnosti.

duka24
10.04.2008., 12:30
Ovo je bulšit...

to je istina:s

neznam bas da će se kome dići na nekog kom poželiš stavit vrečicu na glavu,a tako i cure,ako to može onda je kurva,moje mišljenje:mig:

Neodoljivi
10.04.2008., 12:31
to je istina:s

neznam bas da će se kome dići na nekog kom poželiš stavit vrečicu na glavu,a tako i cure,ako to može onda je kurva,moje mišljenje:mig:

jel to sad po novom, znaci kilometraža nema veze.(vrati uvjerenje):lol:

wizardofOZ
10.04.2008., 12:35

To je problem sela u kojem zivis. Ne, nije normalno da musko vara niti je normalno da zensko vara. Varanje u vezi nije normalno :rolleyes:

Ja u svakom trenutku imam barem 3 zene koje mogu pojebati. Doslovno, bez zajebancije cak i vise. Moj izbor je da to ne napravim (sto im samo povecava broj jer ih to jos vise narajcava zato jer me ne mogu imati :D )
Ja ne moram dati desno jaje da ih pojebem dovoljno je da nazovem i pozovem na kavu.
Meni zene nisu komadi mesa nego osobe i ja ih tako gledam zato i cijenim kada me zena voli i znam koliko je to velika stvar :mig:

Tu se sad ne bi stel mjesati to su vec tvoji privatni demoni koje trebas izbaciti iz sebe....

Vi ste sprd od vrst!!!

:B

Ko se :tuctuc: taj se :love: a onda i :Sex:

wizardofOZ
10.04.2008., 12:36
njihov izbor:mig:

kuzimo se :top: :D

Morticia Addams
Evo jedno protupitanje...kako bi se osjećala da je tvoj voljeni prije tebe ševio i plazio barem snjih 10-tak cura? dali bi te barem malo štrecnulo po tom pitanju?

Mene ne bi. Najozbiljnije. :kava:
Bila bih sretna jer se šanse da će se u određenom trenutku zagledati iza sebe i pomisliti da "nešto propušta" smanjuju ukoliko je imao veći broj partnerica. Samo mi u životu fali nedojebani, prištavi pubertetlija isfrustriran svojim "dostignućem" koji će na najmanji znak da može pojebati nešto sa strane zaboraviti i na mene i na nas i na svoju preveliku "ljubav". :rolleyes: Samo nek' je on ševio prije mene, zahvalna sam sve i jednoj jer je zbog svake od njih, na neki način, danas ono što jest. :top:

phunkie
Ovo je bulšit...

Ja znam samo da kad je neki tip dovoljno lud za ženom, ništa mu nije problem, pa čak ni monogamija, a reče netko u ovom topicu, ženi mora doći vrijeme da malo proba drugih kara, pa sad kao bolje prije nego kasnije kad ste u braku.
SLUTS!:ne zna:

duka24
10.04.2008., 12:37
jel to sad po novom, znaci kilometraža nema veze.(vrati uvjerenje):lol:

ne samo se slažem da nemraš bit s nekim bez ikakvih emocija,ako to možeš onda jesi kurva po meni,a ako ih imas 5 i svi ti se sviđaju..............onda:mig:

Madamoiselle
10.04.2008., 12:55
Ovo je bulšit...

Naravno da je bulšit.
Ali vi ste ti (pradon, ne vi, nego dojebani balavci) koji uporno gurate takve teze kad se treba opravdat ispred ljubomorne cure...

Ja se ispričavam u ime naše vrste ako smo te ikako povrijedili.
Uostalom, tko vam je kriv što potičete alfa mužjake, dakle primitivizam.
Kako rekoh mogu se nagoni potisnuti, ali očito je problem u tebi i tvojoj nesigurnosti.

Ne znači mi tvoja isprika ništa, ali hvala:)

S druge strane, tko potiče alfa mužijake? Mene se često takvi uhvate. Potičem li ih? Ne.
I kakve veze ima moja nesigurnost s nagonima koje muški rod ne pokušava potisnuti?
Znači kad moj momak želi jebat drugu i odjebe me zbog iste (za koju naravno tvrdi da je samo komad mesa za pojebat i da ja to kao žensko ne mogu shvatit jer on može odvojit emocije od sex a ja ne mogu) to nije stvar zataškivanja nagona nego moje nesigurnosti?
Pretpostavljam da si ti toliko siguran u sebe da ti opće ne bi smetalo kad bi ti cura želila pojebat svakog tipa s većim qrcem...

I tada je svizac zamotao čokoladu...:kava:

Meni zene nisu komadi mesa nego osobe i ja ih tako gledam zato i cijenim kada me zena voli i znam koliko je to velika stvar :mig:
Tu se sad ne bi stel mjesati to su vec tvoji privatni demoni koje trebas izbaciti iz sebe....

Ti si muško.
Ne nedojebani balavac.
:kiss:

Madamoiselle
10.04.2008., 12:57
Bila bih sretna jer se šanse da će se u određenom trenutku zagledati iza sebe i pomisliti da "nešto propušta" smanjuju ukoliko je imao veći broj partnerica. Samo mi u životu fali nedojebani, prištavi pubertetlija isfrustriran svojim "dostignućem" koji će na najmanji znak da može pojebati nešto sa strane zaboraviti i na mene i na nas i na svoju preveliku "ljubav". :rolleyes: Samo nek' je on ševio prije mene, zahvalna sam sve i jednoj jer je zbog svake od njih, na neki način, danas ono što jest. :top:

BOGINJO!!!
:s:s:s:s:s:s:s

Morticia Addams
10.04.2008., 12:58
BOGINJO!!!
:s:s:s:s:s:

A eto, valjda iskustvo govori iz mene. Što bi reć' da sam drolja, naravno. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

tuk'bah
10.04.2008., 13:00
Sa što je više tipova spavala, to joj manje mogu prodati spiku da sam vrhunski ljubavnik. I da je sve dulje od minute nenormalno. I da imam nadprosječno velik penis. :D

Sviba
10.04.2008., 13:01
A eto, valjda iskustvo govori iz mene. Što bi reć' da sam drolja, naravno. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ma fujjjj:D:mig:

Neodoljivi
10.04.2008., 13:01

ne nisi, sve dok ne dobijes uvjerenje, crno na bijelo, a ja sam jedini ovlasten na forumu za izdavanje istih, uz nadoknadu, naravno.:cerek:

duka24
10.04.2008., 13:04
ne nisi, sve dok ne dobijes uvjerenje, crno na bijelo, a ja sam jedini ovlasten na forumu za izdavanje istih, uz nadoknadu, naravno.:cerek:

a po čem mjeriš koju jesu li il nisu,po vlastitom iskustvu:mig:

Basta
10.04.2008., 13:05

jednaka je šansa da će nedojebani prištavac jebavat sastrane kao i taj iskusni jebač... mnogi ne znaju stat, ne sprečava ih ni veza ni brak... samo ostaje nada da nedojebani se neće ić iživit, a izjebani da neće nastavit s praksom...

Morticia Addams
10.04.2008., 13:07
jednaka je šansa da će nedojebani prištavac jebavat sastrane kao i taj iskusni jebač... mnogi ne znaju stat, ne sprečava ih ni veza ni brak... samo ostaje nada da nedojebani se neće ić iživit, a izjebani da neće nastavit s praksom...

Ah, ja sam ti vječni optimist, u svakom zlu nađem nešto dobro. :cerek:
Osim u nedojebanom, isfrustriranom prištavcu. :kava:

Basta
10.04.2008., 13:09
Ah, ja sam ti vječni optimist, u svakom zlu nađem nešto dobro. :cerek:
Osim u nedojebanom, isfrustriranom prištavcu. :kava:

ajde, prištavci su dobri, dok traje oduševljenje, dok si im jedina na svijetu, držim da ih je dobro imati na sebi, istrpit i iscrpit taj tek otčepljeni vulkan strasti... :D

onda ih nakon godinu-dvi preventivno nogiraš, prije neg shvate da mogu probat i okolo... :top: :D

Neodoljivi
10.04.2008., 13:11
a po čem mjeriš koju jesu li il nisu,po vlastitom iskustvu:mig:

to se zove diskreciona ocjena, jesil ikad bila na sudu

wizardofOZ
10.04.2008., 13:11
Pretpostavljam da si ti toliko siguran u sebe da ti opće ne bi smetalo kad bi ti cura želila pojebat svakog tipa s većim qrcem...

Ne bi se onda bas puno najebala :mig:

A mozda...... :kava:

Ti si muško.
Ne nedojebani balavac.

Vau..... :five: :cerek: :jumping:

:grli:

:love:

duka24
10.04.2008., 13:12
to se zove diskreciona ocjena, jesil ikad bila na sudu

ne osim do maloprije na tvojem:mig:

Madamoiselle
10.04.2008., 13:14
Vau..... :five: :cerek: :jumping:

:grli:

:love:

(Malo prešla, dobro očuvana...)

:Placebo:?

irenko007
10.04.2008., 13:14
uopće ne kužim ovo sve..:ne zna:
ako sam s nekim,onda sam s nekim jer volim tu osobu..
ako mi ne paše nešto kod nekog,neću biti s tom osobom..
a voljeti nekog manje ili više zbog toga što nije spavao s nikim prije mene,ili s njih 77-to mi je glupo,meni to ništa ne znači..sad je ta osoba sa mnom-i gotovo,bitni smo samo nas dvoje,a ne što je prije bilo..
neznam,nije mi to važno,jer je moj odabir partnera meni čvrsto argumentiran,znam zašto nekog volim,znam tko sam ja,sigurna sam u sebe..
nešto takvo na mene nema utjecaja uopće..:ne zna:

PilotInstruktor
10.04.2008., 13:15
Rasprava ce lose zavrsiti jer ce zenke koje su roknule pola regije tvrditi da je to korisno,zrelo itd a junferice ce ih nazivati droksama itd

Bogu fala da je pozeljno da ima neko iskustvo,kilometraze,ali kompa,u svemu postoji zdrava mjera.:kava:

wizardofOZ
10.04.2008., 13:17

To ovisi o osobi sa kojom si u vezi na sa brojem partnera koje si pojebao/la.

Nevjerojatno, ali ljudi su nekad imali po samo jednog partnera i ostajali cijeli zivot zajedno.
Svatko radi izbore u svom zivotu kako ce zivjeti i kako ce se ponasati. Nekak nisam naisao na dobre primjere sretnog zivota ljudi koji su zeljeli se jos malo "izjebati" prije braka.
Mislim, o cem govorimo uostalom, ako je to to onda mene stvarno ne zanima kakve su druge zene/muskarci nego razmisljam kako zivjeti zajedno i unaprijediti zajednicku obitelj.
Ja mislim da to dolazi iz nesigurnosti samih osoba ali ono, svakom svoje....

Frogger
10.04.2008., 13:17

Uh, ovo je neka opaka psihologija :top::s
Ja ne bi znao imat tako neke pozitivne osjećaje prema onima koji su bili prije mene, zato ni ne želim znat.
Ako su bili neki debili, to bi me samo yebalo u mozak.
Mislim, najbolje bi bilo da mi je svejedno. Ako nije svejedno, onda je najbolje ne znat. Ali ovaj tvoj sistem, :s

baboon
10.04.2008., 13:18
A što je sa onim da vuk dlaku mijenja ali čud nikad? Ako je ženska spavala s nekim prije braka, koji je razlog da to ne ponovi i u braku? Brak nije samo sex, postoje i druge stvari zbog kojih ljudi idu u brak!

mazna
10.04.2008., 13:18

ma daj. a gdje su one sto se udaju kao djevice pa se za deset godina pitaju moze li ono u gacama biti vece ili cisto da se zapitaju kako je spavati s nekim drugim. zar bi trebala imat samo jednog covjeka u zivotu s kojim bi legla samo zato da drugi nebi govorili kako sam drolja.

Morticia Addams
10.04.2008., 13:22
Rasprava ce lose zavrsiti jer ce zenke koje su roknule pola regije tvrditi da je to korisno,zrelo itd a junferice ce ih nazivati droksama itd

Bogu fala da je pozeljno da ima neko iskustvo,kilometraze,ali kompa,u svemu postoji zdrava mjera.:kava:

Apsolutno se slažem. Međutim, pitati da li bi nam (ženama) smetalo da je muškarac u 30-ima prije nas spavao sa 10 žena ipak je, po meni, pomalo smiješno... Mislim, meni u tim godinama 10 partnerica prije mene uistinu ne smeta.
S druge strane, imala sam jednog poznanika, super dečko, uistinu, al' imao je tu "nesreću" da je zgodan, izuzetno šarmantan i uz to- KONOBAR. Taj ih je do 30-e poševio... Eeeee, tko će to znat'? U svakom slučaju, puno previše, i sam je to tvrdio, da kad se sjeti nekih želudac mu se okrene. E sad... Znali smo tako, cijela ekipa, sjedit' za šankom u bircu u koje je radio. Jebateled, svaka druga (doslovno) koja bi ušla i s kojom bi izmijenio dvije riječi bila je na "popisu". I sad ću možda ispast' licemjerna, al' uistinu ne bih s takvim imala posla. Jednostavno mi je to previše, ne mogu zamislit' da hodamo po gradu i svaka koju pozdravi zna točno kako izgleda njegov kurac. :ne zna:

wizardofOZ
10.04.2008., 13:24
(Malo prešla, dobro očuvana...)

:Placebo:?

(odlucno ali opet njezno koristi mjenjac, dugogodisnje iskustvo u voznji, promjenio nekoliko vozila sto u nesrecama sto za noviji model )

Kaj imam pravo testne voznje :D :klopa: ?

Morticia Addams
10.04.2008., 13:26
Uh, ovo je neka opaka psihologija :top::s
Ja ne bi znao imat tako neke pozitivne osjećaje prema onima koji su bili prije mene, zato ni ne želim znat.
Ako su bili neki debili, to bi me samo yebalo u mozak.
Mislim, najbolje bi bilo da mi je svejedno. Ako nije svejedno, onda je najbolje ne znat. Ali ovaj tvoj sistem, :s

Ja to najozbiljnije mislim, u nekim normalnim razmjerima, naravno, koje sam navela u postu iznad. :mig:
Ponavljam, dokle god znam da je sve što je radio radio s nekim osjećajem ili barem sa strašću ne smeta mi. U trenutku kad shvatim da je samo "nabijao" skor... :flop:

PilotInstruktor
10.04.2008., 13:30
Apsolutno se slažem. Međutim, pitati da li bi nam (ženama) smetalo da je muškarac u 30-ima prije nas spavao sa 10 žena ipak je, po meni, pomalo smiješno... Mislim, meni u tim godinama 10 partnerica prije mene uistinu ne smeta.
S druge strane, imala sam jednog poznanika, super dečko, uistinu, al' imao je tu "nesreću" da je zgodan, izuzetno šarmantan i uz to- KONOBAR. Taj ih je do 30-e poševio... Eeeee, tko će to znat'? U svakom slučaju, puno previše, i sam je to tvrdio, da kad se sjeti nekih želudac mu se okrene. E sad... Znali smo tako, cijela ekipa, sjedit' za šankom u bircu u koje je radio. Jebateled, svaka druga (doslovno) koja bi ušla i s kojom bi izmijenio dvije riječi bila je na "popisu". I sad ću možda ispast' licemjerna, al' uistinu ne bih s takvim imala posla. Jednostavno mi je to previše, ne mogu zamislit' da hodamo po gradu i svaka koju pozdravi zna točno kako izgleda njegov kurac. :ne zna:

meni se netko sa 10 partnera i 30 godina cini kao moderni rvat/-atica sa pozeljnim i ok iskustvom.

Netko sa 35 godina i isto toliko partnera(to je Sept navela kao skroz ok i cesto)-malo previse za moj ukus :ne zna:

mikivtc
10.04.2008., 13:34

ovo boldano je bas bilo direktno pogođen odgovor.

Morticia Addams
10.04.2008., 13:35
meni se netko sa 10 partnera i 30 godina cini kao moderni rvat/-atica sa pozeljnim i ok iskustvom.

Netko sa 35 godina i isto toliko partnera(to je Sept navela kao skroz ok i cesto)-malo previse za moj ukus :ne zna:

Hm, 35 partnera/ica do 35-te godine? :misli:
Za moj ukus također zericu previše, al' mislim da bih s time mogla živjeti ukoliko bi se on prema meni ponašao normalno. :D

Simple Fille
10.04.2008., 13:37

Potpis Morticia! :top:

A sto se tice teme kao da je bitno s koliko se osoba netko jebao.

I uopce ne kuzim kakve to veze ima sa muskarcima i zenama. :ne zna:

Sada se tu izvlace neki primjeri o zenama i muskarcima i zanimljivo sto su svi primjeri negativni.

Poanta je u samoj osobi ( bilo musko, zensko, cura, decko, oberica, prevarant, crnac, rastavljen, udana,... ) , njenom karatkeru, poimanju odredjenih moralnih vrijednosti, zelja i mogucnosti za necim, nekom, nekim, srecom, vezom, ljubavi,....

baboon
10.04.2008., 13:40
Ja to najozbiljnije mislim, u nekim normalnim razmjerima, naravno, koje sam navela u postu iznad. :mig:
Ponavljam, dokle god znam da je sve što je radio radio s nekim osjećajem ili barem sa strašću ne smeta mi. U trenutku kad shvatim da je samo "nabijao" skor... :flop:

Ako je s nekom prije tebe imao osjećaje i sad ih iz nekog razloga nema, pitanje je ne bi li se to moglo i s tobom dogoditi? A ako će se dogoditi da će izgubiti jednog dana osjećaje za tebe, zašto onda u započinjati nešto što nema budućnosti?

Morticia Addams
10.04.2008., 13:44
Ako je s nekom prije tebe imao osjećaje i sad ih iz nekog razloga nema, pitanje je ne bi li se to moglo i s tobom dogoditi? A ako će se dogoditi da će izgubiti jednog dana osjećaje za tebe, zašto onda u započinjati nešto što nema budućnosti?

Misliš da ukoliko netko prvi put u životu ima osjećaje i to prema tebi ne postoji apsolutno jednaka šansa da će ih s vremenom izgubiti kao i ukoliko je već ranije osjećao i prestao osjećati? O čemu ti? To ustvari toliko smiješno zvuči da je to čudo jedno. :rofl: Mislim, kad bi bilo tako svi bi dan danas patili za svojim prvim ljubavima, a ljudski rod bi vrlo brzo izumro. :ne zna:

Sve u svemu, malo samopouzdanja i vjere u čovjeka (ženu) ti ne bi škodilo. :kava:

phunkie
10.04.2008., 13:47
[QUOTE=fassgodard;13527093]

ma daj. a gdje su one sto se udaju kao djevice pa se za deset godina pitaju moze li ono u gacama biti vece ili cisto da se zapitaju kako je spavati s nekim drugim. zar bi trebala imat samo jednog covjeka u zivotu s kojim bi legla samo zato da drugi nebi govorili kako sam drolja.

Viš kako je to zajebano. Već sama ta dilema će te odvesti u prostituciju.:lol:

Simple Fille
10.04.2008., 13:49

Hm...je si li ti ikada cuo za vjerovanje u nesto, zelju za necim, srecu, ljubav?

Po tome cemu ce tebi cura, zena, kada ce te sigurno jednog dana ostaviti.
Cemu provoditi to vrijeme u vezi sa nekim kada i sam znas da sve ima svoj kraj? :ne zna:

lesa
10.04.2008., 13:51

A tko ti to dolazi sa ikakvom garancijom da se neće odljubiti ili zaljubiti u nekoga drugog?:mig:
Samo sa prve stranice ovog podforuma možeš izvući toliko varijabli gdje može poć po krivu da zauvijek izgubiš nadu da će ijedna veza potrajat. Jebiga, nemožeš tako gledat.

phunkie
10.04.2008., 13:52
Hm, 35 partnera/ica do 35-te godine? :misli:
Za moj ukus također zericu previše, al' mislim da bih s time mogla živjeti ukoliko bi se on prema meni ponašao normalno. :D

Ja bih tebe na skali droljasnosti rangirao kao Carrie Bradshaw iz Sluts and the city.
Tako nekako, da.:D

supher mali
10.04.2008., 13:54
Mislim da ni jedan decko ne bi bio ponosan da su kroz njegovu curu prosli kilometri tudjeg kurca! :ne zna: Samo pretpostavljam! :zubo:

pretpostavljas i znas. 25 je jako puno.. nego danas ja mislim da je to macji kasalj

lets dance: http://www.youtube.com/watch?v=fbITsB-7SvY

baboon
10.04.2008., 13:54
Misliš da ukoliko netko prvi put u životu ima osjećaje i to prema tebi ne postoji apsolutno jednaka šansa da će ih s vremenom izgubiti kao i ukoliko je već ranije osjećao i prestao osjećati? O čemu ti? To ustvari toliko smiješno zvuči da je to čudo jedno. :rofl: Mislim, kad bi bilo tako svi bi dan danas patili za svojim prvim ljubavima, a ljudski rod bi vrlo brzo izumro. :ne zna:

Sve u svemu, malo samopouzdanja i vjere u čovjeka (ženu) ti ne bi škodilo. :kava:

Još bi ti mogao postaviti pitanje kako možeš biti sigurna da možda sada dok je s tobom da možda voli neku svoju bivšu....:D

Postavih ti pitanja samo stoga što po meni dijeliš muške na nabijače i osjećajne, a to je besmisleno.

Kakve uopće ima veze je li imao osjećaje ili je samo nabijao? Bitno je ono što ima prema tebi!!!!!

A ja mislim da imam poplično samopouzdanje i vjere. O tome ne brini!:kava:
Moja je žena imala više bivših nego ovaj broj koji se ovdje spominje, tak da ne brini za moje samopouzdanje.:top:

Neodoljivi
10.04.2008., 13:55
e rasprava se pravo zahuktala, jos malo pa ce poceti i motike sjevati preko ledja, sto zeljno iscekujem da mogu navijati:D :kava:

supher mali
10.04.2008., 13:58

konobar? a eto samo da je šank i odma bi se pohebale. to su ti zene

trci po samom vrhu odmeta ha ha

Neodoljivi
10.04.2008., 14:02
konobar? a eto samo da je šank i odma bi se pohebale. to su ti zene

trci po samom vrhu odmeta ha ha

u ranijim raspravama smo konstatovali da su konobari na vrhu zenskih sexualnih mastarija, daleko ispred policajaca, političara, ekonomista, advokata i sl. svaki komentar je suvišan:kava:

supher mali
10.04.2008., 14:04

ma i kad imas djevu unaprijed to znas... imas dvije vrste djeva: ona koja ce s samo s tobom i ona koja ce s tobom a poslje nastaviti dalje...

ovo uzimamo kao idealan primjer.

phunkie
10.04.2008., 14:05
Naravno da je bulšit.
Ali vi ste ti (pradon, ne vi, nego dojebani balavci) koji uporno gurate takve teze kad se treba opravdat ispred ljubomorne cure...

Ne znači mi tvoja isprika ništa, ali hvala:)

S druge strane, tko potiče alfa mužijake? Mene se često takvi uhvate. Potičem li ih? Ne.
I kakve veze ima moja nesigurnost s nagonima koje muški rod ne pokušava potisnuti?
Znači kad moj momak želi jebat drugu i odjebe me zbog iste (za koju naravno tvrdi da je samo komad mesa za pojebat i da ja to kao žensko ne mogu shvatit jer on može odvojit emocije od sex a ja ne mogu) to nije stvar zataškivanja nagona nego moje nesigurnosti?

Ti si muško.
Ne nedojebani balavac.

Pa čuj nisi upoznala mene i naravno da imaš loše mišljenje o muškima.
Ako ćeš pojebat nekog s većim kurcem ili s bilo kakvim kurcem for that matter onda ćeš mi povrijediti ego, a to nije dobro za nikoga.
Uostalom kako te se može netko "uhvatiti", to mi nije jasno.
I da, upravo sam ručao pa ne mogu napisati ništa pametno još jedno pola sata ali smatraj se outthinked i outspoken s moje strane.:kava:

You manhater, you.:cerek:

supher mali
10.04.2008., 14:08
u ranijim raspravama smo konstatovali da su konobari na vrhu zenskih sexualnih mastarija, daleko ispred policajaca, političara, ekonomista, advokata i sl. svaki komentar je suvišan:kava:

i ja kazem iza svakog pravog muskarca stoji zena koja nije probala konobara?

phunkie
10.04.2008., 14:09

zaboravio si na popis stavit vodoinstalatera ili kamiondžiju koji ima sve zube :D

Madamoiselle
10.04.2008., 14:10
Ako ćeš pojebat nekog s većim kurcem ili s bilo kakvim kurcem for that matter onda ćeš mi povrijediti ego, a to nije dobro za nikoga.
Uostalom kako te se može netko "uhvatiti", to mi nije jasno.

1) Eto vidiš...prema tome ta priča o mom samopouzdanju ti ne drži vodu.
2) Uhvatiti - baciti oko, bariti, kuhati, lešati, zavoditi, zainteresiran biti, želiti...

phunkie
10.04.2008., 14:21
2) Uhvatiti - baciti oko, bariti, kuhati, lešati, zavoditi, zainteresiran biti, želiti...

Čini mi se nekako da sam te piknuo s tim samopouzdanjem ali zanemari ako ti je to toliki problem, povlačim...

Znam šta znači uhvatiti u širem smislu ali zašto ti moraš odmah biti uhvaćena..
Odn. dati ili NE dati mu. Zato što to ustvari želiš ali si malo gadljiva na druge vagine? Ili je nešto drugo posrijedi?:raspa:

Beta ženka
10.04.2008., 14:32
Da bi dotična mogla reći da je emancipirana.:)

Ne,ali sumnjam u njene seksualne kapacitete ako je nijedan od ta tri tipa nije htio na više od jedne noći.:)

To se može reći i za muškarce - prema tome jebeš jebača kojem se iskustvo bazira na ons.
Uostalom, je li se tko zapitao da ONA nije htjela na više od jedne noći s tim tipovima?

Naravno da je bitno sa koliko je cura tipova spavala. Zar bi neki tip uopće htio za ozbiljnu vezu curu koja je bila sa svakim?-dobro bi mu došlo samo za zabavu!!!!

I opet - zar bi neka normalna cura htjela za ozbiljnu vezu tipa koji je bio sa svakim? Ja prva ne bih jer prema tomu mogu zaključiti kakav mu je odnos prema ženama (pogotovo ako razmišlja po principu "ja mogu, ona ne").

phunkie
10.04.2008., 15:00

Ma cijela ova rasprava u stvari može biti samo razonoda jer je struktura muške populacije ovakva:

-da jedno 60% prosječnih tipova ima samo 2,3 ili 4 cure i onda se oženi
-Alpha male20% visoko rangiranih zgodnih i/ili bogatih, komunikativnih, inteligentnih, sposobnih, sportaša, konobara, karizmatičnih, jebozovnih, povrijeđenih pa womanhating malepig hedonistic osvetoljubivih, itd. ... u prosječnom životnom vijeku pojebe 80% unsuspecting ženske populacije, što daje vrlo visok faktor 1:20 u prosjeku pojebanih žena during lifetime istima
-20% ima jednu ženu ili manje

E sad u čemu je problem:
-onim prvima smeta što je njihove "bolje" polovice razdjevilo, obeščastilo i dokusurilo barem u prosjeku 7 ili 8 onih drugih na popisu prije nego su one shvatile da bi se udale
-ti isti prvi su, zamisli, toliko glupi pa misle da su te njihove žene/djevojke uživale u tim kurčinama, heh kakva glupost
-njima je krivo jer oni nisu bili ti :rofl:

Dakle eto odakle proizlazi ta glupa muška fiksacija na broj jebača kod njihove cure.

Ice Tea™
10.04.2008., 15:09
Nesigurne u sebe vjerojatno to ždere, ako ima normalnu curu koja je prije njega imala nekoliko partnera to je čisto pokazatelj njegove nesigurnosti:kava: A za one koji zbilja ne biraju i bili su s pola grada (muški ili ženske, svejedno), s takvim ni ja ne bih htjela biti, jer mi to pokazuje njegov odnos prema ženama, a i bog te pita šta je usput mogao pokupit:D Ali ako nekog to smeta, onda nemoj ni ulazit u vezu s takvom osobom ili, ako već jesi, ne ispituj pitanja na koja ne želiš čuti odgovor jer - tko te tjerao da budeš s tom osobom!

Beta ženka
10.04.2008., 15:25

A gdje je mjera?
U dugoj vezi se skupi kilometraže s jednim partnerom ohohooo, nego s 10 seksova za jednu noć.

S druge strane, imala sam jednog poznanika, super dečko, uistinu, al' imao je tu "nesreću" da je zgodan, izuzetno šarmantan i uz to- KONOBAR. Taj ih je do 30-e poševio... Eeeee, tko će to znat'? U svakom slučaju, puno previše, i sam je to tvrdio, da kad se sjeti nekih želudac mu se okrene.

Meni ovo zvuči bolesno, kao priča iz čopora orangutana ili čimpanzi pa se svatko sa svakim, svakih nekoliko minuta. :bljak:

Jednostavno mi je to previše, ne mogu zamislit' da hodamo po gradu i svaka koju pozdravi zna točno kako izgleda njegov kurac. :ne zna:

Pa možda su i one takve, pa se i ne sjećaju kako točno izgleda njegov kurac. ;)

phunkie
10.04.2008., 15:40
Nesigurne u sebe vjerojatno to ždere, ako ima normalnu curu koja je prije njega imala nekoliko partnera to je čisto pokazatelj njegove nesigurnosti:kava: A za one koji zbilja ne biraju i bili su s pola grada (muški ili ženske, svejedno), s takvim ni ja ne bih htjela biti, jer mi to pokazuje njegov odnos prema ženama, a i bog te pita šta je usput mogao pokupit:D Ali ako nekog to smeta, onda nemoj ni ulazit u vezu s takvom osobom ili, ako već jesi, ne ispituj pitanja na koja ne želiš čuti odgovor jer - tko te tjerao da budeš s tom osobom!

ma ljudi moji tko treba žene, ovo je budućnost
http://www.realdoll.com/

kad ih se riješimo možda konačno otkrijemo warp pogon.

Ice Tea™
10.04.2008., 15:43

kad ih se riješimo možda konačno otkrijemo warp pogon.

Pa da, eto nešto je konačno napravljeno i za one koji nemaju tu privilegiju da ševe uživo:rofl:

phunkie
10.04.2008., 15:53
Pa da, eto nešto je konačno napravljeno i za one koji nemaju tu privilegiju da ševe uživo:rofl:

Hehe. Nije u tome stvar nego ova ne prigovara, i izgleda fantastično.
Taman da na njoj izbaciš sve frustracije pa da ideš dalje.
Još kad ubace i umjetnu inteligeciju... ahhhh.
The whole package.

Ice Tea™
10.04.2008., 15:57
Hehe. Nije u tome stvar nego ova ne prigovara, i izgleda fantastično.
Taman da na njoj izbaciš sve frustracije pa da ideš dalje.
Još kad ubace i umjetnu inteligeciju... ahhhh.
The whole package.

Ja ipak mislim da je u tome stvar jer nikad nisam srela normalnog muškarca koji bi radije ševio gumenu lutku nego živu ženu. Al to sam samo ja, mora da se krećem u nekom čudnom društvu:D

phunkie
10.04.2008., 16:02
Ja ipak mislim da je u tome stvar jer nikad nisam srela normalnog muškarca koji bi radije ševio gumenu lutku nego živu ženu. Al to sam samo ja, mora da se krećem u nekom čudnom društvu:D

Ma poševio bih i ja pravu ženu, samo nisam imao prilike jadan.

Ma dušo ova izgleda bolje, to ti govorim.
Stavi ovu lutku pred svoje prijatelje i ostavi ih nasamo. Kažem ti da ne bi ostali ravnodušni.

Ice Tea™
10.04.2008., 16:06
Ma poševio bih i ja pravu ženu, samo nisam imao prilike jadan.

Ma dušo ova izgleda bolje, to ti govorim.
Stavi ovu lutku pred svoje prijatelje i ostavi ih nasamo. Kažem ti da ne bi ostali ravnodušni.

Ah šta da ti kažem onda, samo naprijed s lutkom, bit će jednom i prava (valjda):top:

cretino
10.04.2008., 16:36

[QUOTE=fassgodard;13527093]

jao ša volim ovakve......glupi ste pun kurac ako ne vidite da sebi uskačete u usta ovakvim "argumentiranjem"
ako uzimate za tezu da se žena mora "iživiti" i "proći svašta u životu" bivajući što promiskuitetnija, tada vam moram od svega srca stisnuti ruku jer dajete jači dokaz da je žena niže biće od svih mizoginih i inih mrzitelja
TO TO! CAREEEEEEEEEEEEE!

babilonske drolje

koraljno_more
10.04.2008., 17:15

Bojite li se usporedbe?

Pričajte malo...

1. Zato što je mnogim muškima u naravi (imati dobru, poštenu curu a kurvu u krevetu ali ne i u doslovnom smislu!)

2. Muški ne misle na nagone dok razmišljaju od ponašanju svoje djevojke, ali us vakom slučaju im je neugodno ukoliko su imali manje partnerica i iskustva nego njihova trenutna djevojka (iako jasno ima i iznimaka koje im to ne nabijaju na nos, kao i cura koje to ne rade svojim deckima).

3. Nekad muški smatraju djevojku doslovno svojom u svakom smislu te riječi, pa nekad kroz ono što priča o sebi, pogotovo u seksualnom smislu nije im odmah lako prihvatiti, ne žele da njihovi prijatelji misle ružno o njegovoj djevojci, niti da ju se okaraktezira kao laku lovinu, pojebljivu, pa nekima je cak tesko odmah izgraditi povijerenje prema takvoj djevojci.

4. Sve ovo navedeno se svodi na mušku prirodu, na to kako se muški od uvijek moraju gledati kao drugačiji od ženskih, ima nekih stvari u kojima če možda jednako reagirati, ali u slučaju seksualnosti vlastitih partnerica, muškaricu su jako podijeljeni. Svima ne paše navedeni naslov, i jedino je bitno da djevojka sama uvidi hoče li se stav njenog dečka promijeniti ili neče.

5. Ne smatram se pionirkom po brojnosti, ali spadam u grupu cura koje su morale ponavljati u nekoliko situacija koliko je bilo muski prije decka s kojim sam bila u tom trenutku, neki su inzistirali da to znaju, ali vecini nije uzasno smetalo i nisu me s time dugo "davili".

:ne zna: , moje misljenje. :top:

duka24
10.04.2008., 17:22
[QUOTE=mazna;13541356]

jao ša volim ovakve......glupi ste pun kurac ako ne vidite da sebi uskačete u usta ovakvim "argumentiranjem"
ako uzimate za tezu da se žena mora "iživiti" i "proći svašta u životu" bivajući što promiskuitetnija, tada vam moram od svega srca stisnuti ruku jer dajete jači dokaz da je žena niže biće od svih mizoginih i inih mrzitelja
TO TO! CAREEEEEEEEEEEEE!

babilonske drolje

kad si ti tak pametan,sta to opće čitaš

techno mania
10.04.2008., 18:18
uopste mi to nesmeta mislim da vecini muskaraca to nesmeta veci je problem kada djevojka pocne neku pricu ili dozivljaj sa bivsim momkom pa tada poludim ali naravno zadrzim to u sebi

SnoopyHR
10.04.2008., 18:38
Bitno je zbog ovoga. (http://youporn.com/watch/149673/pepsi-peekabo/?from=related2)

robertj
10.04.2008., 18:41
Interesantno... za mene je $6,500 preskupo... :) ...(P.S. ima i muskih lutki)

duka24
10.04.2008., 18:47
Bitno je zbog ovoga. (http://youporn.com/watch/149673/pepsi-peekabo/?from=related2)

PA NIJE TO SAPUN:mig:

Madamoiselle
10.04.2008., 18:48
PA NIJE TO SAPUN:mig:

Nije ni daleko:mig:

duka24
10.04.2008., 18:50
Nije ni daleko:mig:

MISLIŠ???:mig:
zasto??

Madamoiselle
10.04.2008., 18:55
MISLIŠ???:mig:
zasto??

Zato šta znam ponešto o ženskom tijelu i medicini.
Recimo obišene sise - pita li se itko odakle ta pojava?!
Evo ja ću da ti kažem - kad žena ima obišene sise velika je šansa da su se te sise puno natezale, potezale, drpale...

Naravno da koža koja se fizički tretira na bilo koji način trpi i posljedice tih činova. Rastegne se, poprimi drugačiji oblik, postane ofucana....

Tu sad ne pričamo nužno o dubini i širini vagine. Ali izgled same P, naravno da ovisi koliko je i čega prošlo preko nje. Čista logika.

Frogger
10.04.2008., 18:58
Evo ja ću da ti kažem - kad žena ima obišene sise velika je šansa da su se te sise puno natezale, potezale, drpale...

Naravno da koža koja se fizički tretira na bilo koji način trpi i posljedice tih činova. Rastegne se, poprimi drugačiji oblik, postane ofucana....

Tu sad ne pričamo nužno o dubini i širini vagine. Ali izgled same P, naravno da ovisi koliko je i čega prošlo preko nje. Čista logika.
Ovo je malkice OfT, ali si me podsjetila na jednu pitalicu.
Kao, znaš kako izgleda pi*ka prije sexa? Pa kao ružin pupoljak :cerek:
A nakon sexa? E, čoviče, jesi kad vidio bulldoga da jede majonezu

Grazia
10.04.2008., 19:15

:lol: lako za fizionomiju, ali sa visokopotrosnjom mijenja im se i psihologija...:misli:

meni je pojam 'ofucana' uvik bilo vise kao neka karakterna crta ili kako se vec kaze...:ne zna:

Hellingen
10.04.2008., 19:22
zbog biologije...

muškarac može imati ogroman broj djece sa više žena, a žena samo ograničen broj...

da potomstvo čovjeka odraste dovoljno da se može brinuti samo za sebe treba uložiti ogromne napore i od strane muškarca i od strane žene...

stoga je ženi najbitnije da pronađe muškarca koji će moći izdržavati nju i djete i zadrži ga za sebe (prvenstveno emocionalno, dakle da je ne napusti), a muškarcu je najvažnije da je potomak zaista njegov (dakle da žena nema spolnih odnosa s drugim muškarcima)

sa stajališta biologije je najveći biološki strah muškarca da će mu ženu oploditi drugi muškarac i da će on te ogromne napore uložiti u odgoj tuđeg djeteta...

tu vam je ukratko odgovor i zašto su ženama privlačniji imućni muškarci i zašto je muškarcima bitno s koliko je tipova njihova cura spavala...

i sada netko misli tisuće godina evolucije promijeniti u zadnjih 30-ak godina...

zunzinkoea
10.04.2008., 19:31
zanimljiva tema:mig:

A ne pada ti na pamet da toj curi mozda vise znacis od onoga s kojim je bila samo jednu vecer i zeli se s tobom prvo povezati emotivno pa tek onda fizicki jer zeli s tobom nesto ozbiljnije od one night standa?

Morticia Addams
10.04.2008., 19:32

:eek::eek::eek:
Ma daaaj, šališ se, jel' tako? :lol::lol::lol::lol::lol:

robertj
10.04.2008., 19:43
zbog biologije...

muškarac može imati ogroman broj djece sa više žena, a žena samo ograničen broj...

da potomstvo čovjeka odraste dovoljno da se može brinuti samo za sebe treba uložiti ogromne napore i od strane muškarca i od strane žene...

stoga je ženi najbitnije da pronađe muškarca koji će moći izdržavati nju i djete i zadrži ga za sebe (prvenstveno emocionalno, dakle da je ne napusti), a muškarcu je najvažnije da je potomak zaista njegov (dakle da žena nema spolnih odnosa s drugim muškarcima)

sa stajališta biologije je najveći biološki strah muškarca da će mu ženu oploditi drugi muškarac i da će on te ogromne napore uložiti u odgoj tuđeg djeteta...

tu vam je ukratko odgovor i zašto su ženama privlačniji imućni muškarci i zašto je muškarcima bitno s koliko je tipova njihova cura spavala...

i sada netko misli tisuće godina evolucije promijeniti u zadnjih 30-ak godina...
cini mi se da tu ima puno istine... profesoru...

robertj
10.04.2008., 19:52
ja pijem samo Coca Colu... :)

to-je-to
10.04.2008., 20:00
Kada budete prvi put vidjeli žensku golu onda počmite govoriti o ženskome tijelu do tadahttp://www.forum.hr/images/smilies/confused2.gif
Question

Frogger
10.04.2008., 20:00
Potpisujem prof. Hellingena i dopunjujem - uspješni mužjak je nekad bio alfa mužjak koji je radio velik broj potomaka s raznim ženskama. Nije svatko imao pristup ženskoj, mogućnost je ovisila o statusu unutar grupe, za koji se trebalo krvavo izborit, ako si u stanju. Stoga je za muškarce važila značajna korelacija između njihove kvalitete i broja partnerica. Ostatak tog dojma se i danas osjeća (i osjećat će se još dugo dugo) pa velik broj partnerica ne izaziva negativne konotacije, tj takvog tipa se smatra "yebačem", privlačan je mnogim ženskama samo radi toga, a i muškarci ga smatraju uspješnim i zavide mu.
Potpuno van vremena i neispravno gledanje za današnje društvo, ali duboko ukorijenjeno u genima.

robertj
10.04.2008., 20:08
Potpisujem prof. Hellingena i dopunjujem - uspješni mužjak je nekad bio alfa mužjak koji je radio velik broj potomaka s raznim ženskama. Nije svatko imao pristup ženskoj, mogućnost je ovisila o statusu unutar grupe, za koji se trebalo krvavo izborit, ako si u stanju. Stoga je za muškarce važila značajna korelacija između njihove kvalitete i broja partnerica.
nije li takva situacija i danas u kod vecine zivotinja sisavaca...

Ostatak tog dojma se i danas osjeća (i osjećat će se još dugo dugo) pa velik broj partnerica ne izaziva negativne konotacije, tj takvog tipa se smatra "yebačem", privlačan je mnogim ženskama samo radi toga, a i muškarci ga smatraju uspješnim i zavide mu.
da ja takvim tipovima zavidim... :)

fat slut
10.04.2008., 20:16
ja bi rekla prije da je ogroman ego objasnjenje. kad musko jebe djevicu, ne mora se mjerit s nicim. zena ne pozna drugo i ne zna da moze i bolje i drugacije. kad se zena vec jebala prije i imala super seks, nece gledat ovoga kao bogomdanog, a mozda ce mu i srat. a muskarcu nema gore uvrede od one na racun kurca i kvalitete jebanja.

Frogger
10.04.2008., 20:21
nije li takva situacija i danas u kod vecine zivotinja sisavaca...

Pa je, ali za čovjeka u modernom društvu više ne vrijede takva pravila igre. Međutim mentalni sklop je ostao prisutan u mozgu.

da ja takvim tipovima zavidim... :)

Ne znam da li je ovo ironično, ali normalno je da muškarac zavidi drugom muškarcu na velikom broju partnerica, zbog već spomenutog mentalnog sklopa. Barem na podsvjesnoj razini, bez obzira na druge načine razmišljanja stečene tokom života.

Frogger
10.04.2008., 20:26
ja bi rekla prije da je ogroman ego objasnjenje. kad musko jebe djevicu, ne mora se mjerit s nicim. zena ne pozna drugo i ne zna da moze i bolje i drugacije. kad se zena vec jebala prije i imala super seks, nece gledat ovoga kao bogomdanog, a mozda ce mu i srat. a muskarcu nema gore uvrede od one na racun kurca i kvalitete jebanja.

I ovo je jedna velika istina :top:
Iako, postoje i drugi razlozi zaštu su djevice na cijeni, ali uglavnom imaju veze s egom.
A ima i onih STD razloga, to je isto malo bljak.

robertj
10.04.2008., 20:27
Ne znam da li je ovo ironično, ali normalno je da muškarac zavidi drugom muškarcu na velikom broju partnerica, zbog već spomenutog mentalnog sklopa. Barem na podsvjesnoj razini, bez obzira na druge načine razmišljanja stečene tokom života.
nije ironicno, iako svaki covjek (vise manje) racionalno sam odlucuje sto hoce (ili smije) a sto nece ili (ne smije) raditi...

mala hijena
10.04.2008., 21:47

Moj zadnji voljeni i neprežaljeni ih je imao daleko više od 10.
I bilo mi je apsolutno svejedno.
Dok je bio sa mnom, bio je sa mnom.
Sve prije toga mi nije bilo nikakav faktor u mojoj ljubavi ili želji za njim.

phunkie
11.04.2008., 01:15
zbog biologije...

što će reći da mi možemo jebat koliko god hoćemo okolo dokle god volimo svoju ženu i nećemo ju napustit.

Madamoiselle
11.04.2008., 01:19
:eek::eek::eek:
Ma daaaj, šališ se, jel' tako? :lol::lol::lol::lol::lol:

Aj Morty issati reci mi da se ti šališ:eek:

Idol si mi, sveznajuća Morty sa odgovorom na sve, molim te mi reci da si znala da se sise obise kad se drpaju i rastežu godinama isto kao i svaki drugi dio tijela kad se tretira ili maltretira....šta ti to nije logično?:confused:

phunkie
11.04.2008., 01:32

Idol si mi, sveznajuća Morty sa odgovorom na sve, molim te mi reci da si znala da se sise obise kad se drpaju i rastežu godinama isto kao i svaki drugi dio tijela kad se tretira ili maltretira....šta ti to nije logično?:confused:

Nisam stručnjak ali pička djevice i ona neke razjebane cure mi baš i ne izgledaju isto, odn, možda i izgledaju ali definitivno ne pružaju isti osjećaj. Tako da nemojte furati te spike da nije od sapuna, ali joj definitivno fali brojčanik.:s

tony_zg
11.04.2008., 05:39
A ne pada ti na pamet da toj curi mozda vise znacis od onoga s kojim je bila samo jednu vecer i zeli se s tobom prvo povezati emotivno pa tek onda fizicki jer zeli s tobom nesto ozbiljnije od one night standa?

bas me zanima koji muskarac bi se zadovoljio s ovakvom izjavom..."znas dragi,ja sam prije svima davala,al tebi necu odmah zato sto mi je stalo do tebe":s:D

alexxx
11.04.2008., 06:42
Jedan one night stand je gori od 10 veza. Onenightstand kaze da je radodajka bez skrupula, a 10 veza da je imala losa iskustva. :kava:meni je nekako čudno kad su ljudi bili u puno veza. ono, koliko ozbiljno shvaćaš veze ako ih naslažeš hrpu u kratkom roku? :D

neznam dal bi mogao uc u vezu s curom koja mi je dala odmah nakon par dana...aha, al bi jebo nakon par dana. :rolajz:

alexxx
11.04.2008., 06:43
bas me zanima koji muskarac bi se zadovoljio s ovakvom izjavom..."znas dragi,ja sam prije svima davala,al tebi necu odmah zato sto mi je stalo do tebe":s:Dmilo, žene koje daju umjesto da se jebu je ionako bolje preskočit. :mig:

Morticia Addams
11.04.2008., 07:10

Madmazelice, kao prvo ja nisam sveznajuća i naravno da ne znam odgovor na SVE, al' ono što ZNAM jest to da obješenost sisa definitivno nema veze s time koliko je ruku prešlo preko njih. Dalje od ovog ne bih ulazila u ovu temu jer nema smisla, vjeruj mi.
Btw, NE, to NIJE logično.
Jer da je tako, moja baba koja je u životu imala jednog jedinog muškarca imala bi dan danas sise k'o curica. A VJERUJ mi, NEMA. :rolleyes:
Obješenost sisa ima veze s puno faktora, al' s brojem partnera, bogami, NEMA.

tudum78
11.04.2008., 07:13
Nisam stručnjak ali pička djevice i ona neke razjebane cure mi baš i ne izgledaju isto, odn, možda i izgledaju ali definitivno ne pružaju isti osjećaj. Tako da nemojte furati te spike da nije od sapuna, ali joj definitivno fali brojčanik.:s
Vidim da nema baš ginekologa da objasni stvar :lol: , ak te budem sad pr..l u mozak bude ti glava veća? Koliko je meni poznato vaginalni mišići se stežu i opuštaju kaj ovisi o opuštenosti tjela, više iskustva veća opuštenost , zato su ti mlade i neiskusne djevojke uske :) imaju blokadu u glavi :mig: