PDA

View Full Version : Djevojke i oženjeni muškarci

stranice : [1] 2 3

indigocakra
21.04.2008., 19:33
evo htio bi cuti vase misljenje o tom vidu druzenja:top:

Burmanska mačka
21.04.2008., 19:34
:confused::ne zna:

div
21.04.2008., 19:35
ajooooj....

moderatori pozor.....:D

:lol: :lol: :lol:

abuxl
21.04.2008., 19:43
htio bi da naznacim da ova tema propagira protubracni blud
i zelim da pozdravim sve koji su negde na moru :lol:

Burmanska mačka
21.04.2008., 19:46
htio bi da naznacim da ova tema propagira protubracni blud
i zelim da pozdravim sve koji su negde na moru :lol:

:lol::lol::lol:

A koliko je već ovakvih tema otvoreno. Možda čak više nego onih o analnom seksu.

GoGs
21.04.2008., 20:07
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.

aryna
21.04.2008., 20:16
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

možda joj je to tata. :D

Halo Effect
21.04.2008., 20:31

da ponovim, JADNO.

Tako jeee!!!! Zivio govorniiiik!!!

Radi takvih ozenjenih kriminalaca koji brste nas vinograd mi slobodni Veliši od 30+ ne mozemo nit grozdja omirisat nit vina radit. Eventualno kad oni sve pokvare mozemo smuckat ocat....Samo nek saznam za kojega, slijedi ga hitna kaznena prijava njegovoj bracnoj druzici. :mad: :mad:

GoGs
21.04.2008., 20:36
možda joj je to tata. :Djel tebe tvoj tata liže, žvalji, gladi po vratu i miluje ti koljeno? :rolleyes:

NOT :horor:

posmatrač
21.04.2008., 20:47

da ponovim, JADNO.

Heheh

Od kud toliki bijes ... neki oženjeni starkelja od 35+ ti pokupio malu ... oli?

:D

abuxl
21.04.2008., 21:10
a sta ti bi je odvojio,,,:lol:

GoGs
21.04.2008., 21:17
Heheh

Od kud toliki bijes ... neki oženjeni starkelja od 35+ ti pokupio malu ... oli?

:Dma noo :rofl:

jednostavno ne znam ko mi se više gadi. te trule cure koje su fakin sponzori i gledaju samo dubok džep, i da ima auto

iliti frajeri, koji hoće kuronju umočit u mlado meso.:rolleyes:

patetično :o

-lavica-
21.04.2008., 21:19
Prije svega previše cijenim sebe da bih ikada mogla biti nekome drugi izbor.

Također, držim se one, nikada ne čini drugom ono što ne želiš da drugi čine tebi. Život je dvosmjerna ulica i sve dobro ili loše što činimo u životu nam se istom mjerom vrati.

Moj pokojni djed je rekao jednu pametnu: "Nikad ne dozvoli da te stignu tuđe suze."

:mudri:

Madamoiselle
21.04.2008., 22:02
Oženjen = mrtav za mene
Oženjen i vata me = kreten za mene (koji će usput i dobit prodriku o tome kako se ponaša kao idiot. Događalo se da odlaze doma ne suva kurca, nego na rubu suza umotani u veliki oblak sramote i grižnje savjesti)

U vezu se kao druga nikad ne bi upustila. Presebična sam za to i šta je moje volim da je samo moje.

Madamoiselle
21.04.2008., 22:06
Također, držim se one, nikada ne čini drugom ono što ne želiš da drugi čine tebi. Život je dvosmjerna ulica i sve dobro ili loše što činimo u životu nam se istom mjerom vrati.

Moj pokojni djed je rekao jednu pametnu: "Nikad ne dozvoli da te stignu tuđe suze."

Istina. Namjerno povridit drugu osobu zbog vlastite satisfakcije ili zadovoljstva...dok ti to netko ne napravi ni ne shvačaš koliko je to jadno i odvratno. Nema te satisfakcije koja ima veću težinu od nanesene boli drugoj osobi.

Ali uvik postoji ona...sve se vraća, sve se plaća. I to je živa istina.

Ice Tea™
21.04.2008., 22:08
Ne bih se nikad upustila u tako nešto, po tom sam pitanju, priznajem, vrlo sebična. Svoje nikad ne dijelim i ne bih mogla podnijeti da sam nekom "druga violina":flop:

MarijanaWood
21.04.2008., 22:39
Oteto - prokleto! :D

A ako frajer od 35+ nije ozenjen, onda kaj godine imaju veze? Glavno da cura nije sponzorusa, da je stvarno zainteresirana za tog tipa, i da joj on moze pruziti ono nesto.
Neke cure pak traze zrelije tipove jer im se frajeri njihovih godina ponasaju ko klinci. Ovi stariji vecinom vec imaju nekaj sredjeno - stalan posao, stan, ozbiljnije planove za buducnost... :mig:

Ima tu nekih pluseva. Moja stara se npr. sa 20 udala za 30-ogodisnjaka. Iduci mjesec im je 30 godina braka, dok se moj bioloski otac rastao po treci put nedavno.

Samo iz interesa: Kolko vi ljudi imate godina da su vam frajeri od 35 godina starkelje i dedeki?

VirtualBaby
21.04.2008., 22:53

Druženje kao druženje - ništa posebno. Pa ne prestaje muškarac biti živ onog trenutka kad kaže sudbonosno Da

booyakasha
21.04.2008., 23:44

A joj tu ti ima 80 milijardi različitih mišljenja iako ni toliko ljudi nema, ali...:D

Vrag_u_snjegu
21.04.2008., 23:58
stvarno ono!mislim kaj da si mislim o takvom coveku. ono helou. nekak mi je to puj puj

onak on ima zenicu koja mu kuha, brini se da covik ujutro dode ispeglan na job, a on kara neku djevojku

fuj kak moze bit takva ameba. to je jednostanicni organizam. onak. bekino.fuj.mislim helou

kaki mi se moram na zahod

GoGs
22.04.2008., 00:05
Oteto - prokleto! :D

A ako frajer od 35+ nije ozenjen, onda kaj godine imaju veze? Glavno da cura nije sponzorusa, da je stvarno zainteresirana za tog tipa, i da joj on moze pruziti ono nesto.
Neke cure pak traze zrelije tipove jer im se frajeri njihovih godina ponasaju ko klinci. Ovi stariji vecinom vec imaju nekaj sredjeno - stalan posao, stan, ozbiljnije planove za buducnost... :mig:

Ima tu nekih pluseva. Moja stara se npr. sa 20 udala za 30-ogodisnjaka. Iduci mjesec im je 30 godina braka, dok se moj bioloski otac rastao po treci put nedavno.

Samo iz interesa: Kolko vi ljudi imate godina da su vam frajeri od 35 godina starkelje i dedeki?ja imam 21 godinu. da, nije baš lijepo vidjeti lijepu žensku, koju nateže frajer od 35+. čelav, i još na kraju možda i oženjen. skoro pa mu može biti kćer.

ok, cure vole zrelije i starije (ono, još jedan primitivizam jerbo ne znaju naći mlađe i jednako pametne kao i ovi sa 35+), ali stvarno ste otišli u ekstreme. Da ne bi bilo sad kao da ponižavam ženski rod, jednako se odnosi i na muške. mislim, frajer od 35+ nađe mladicu od 20, oženjen... i na kraju, što on očekuje od nje? pitanje za milijun kuna :D

pih.:rolleyes:

eleuthera
22.04.2008., 00:08
Hoćete reći da oženjeni muškarci ne mogu imati prijateljice? :D

Tema nije "oženjeni muškarci i balavice" već "djevojke i oženjeni muškarci". :zubo:

Alia
22.04.2008., 00:09
Kaj on ima prijateljevat s curicom?
Kakvo druženje??
Ako on ima 35+, ženu i djecu, tad ima jako malo tema za razgovor s curom od 20.
Takvo druženje nikad ne može biti samo druženje. Može biti druženje u cilju Bluda (kako je netko naznačio prije), ali nikako samo platonsko druženje.
Ja bi takvog odmah doma poslala, nek ide svojoj djeci koja vjerojatno plaču.
Ma sve oženjene koji se uvaljuju curicama bih doma poslala. Kaj oni imaju barit u bircu subotom navečer? Pelene ih doma čekaju.

eleuthera
22.04.2008., 00:12
Ja bi takvog odmah doma poslala, nek ide svojoj djeci koja vjerojatno plaču.
Ma sve oženjene koji se uvaljuju curicama bih doma poslala. Kaj oni imaju barit u bircu subotom navečer? Pelene ih doma čekaju.

Isuse koliko si ti gluposti sada tu napisala. :rolleyes:
Da, sigurno mu djeca doma plaču jer se on pazi - druži s nekime tko nije njegova žena. :eek:
Drugo, tko je rekao da su to curice?? :confused:
I kakav birc subotom navečer, o čemu ti trkeljaš??

Alia
22.04.2008., 00:12

Tema nije "oženjeni muškarci i balavice" već "djevojke i oženjeni muškarci". :zubo:
da, ali nije ni tema "žene i oženjeni muškarci"..

Kad djevojku prestaneš percipirati kao djevojku i počneš ju vidjeti kao ženu.. Tek s njenih 35?? Hm... Tko zna koliko djevojka iz naslova ima godina? di nam je pokretač topica kad ga trebamo??:rofl:

Vrag_u_snjegu
22.04.2008., 00:13

tema je glupa da gluplja nemre bit.....

teme "anal za pocetnike, jel imam malog i kakvu picku volite" su nuklearna fizika za ovo

Alex84
22.04.2008., 00:16
:lol:ja nedavno upoznao zensku od oca jedne moje frendice,covjece kojaaaaa je to riba:eek::eek:majke mi..riba je..ma san snova a fura sa tipom koji ima oko 40 godina.ona nema vise od 20..ali sta ja znam.lijepo su mi izgledali i bili su sretni.mislim da je primitivno sad reci kad sretnem tako nesto u gradu da je on sad perverznjak a ona sponza jer mozda se ipak vole a kao sto znate ljubav ne pita za godine..naravno puno je vise po meni slucajeva gdje on oce samo da umoci nesto mlado a ona neka sponzica ali nije pravilo..na kraju krajeva koliko vas muskih,koji bi recimo oko 35god bili slobodni ne bi umocili u nesto mlado i lijepo..a koliko ja znam ako riba ima vise od 18 god nije ni zakonom zabranjeno,pa cemu onda toliko iscudjivanje..na kraju krajeva i cura tako oce..

Alia
Isuse koliko si ti gluposti sada tu napisala. :rolleyes:
Da, sigurno mu djeca doma plaču jer se on pazi - druži s nekime tko nije njegova žena. :eek:
Drugo, tko je rekao da su to curice?? :confused:
I kakav birc subotom navečer, o čemu ti trkeljaš??

struja misli.. sorry..
strpah u koš sve oženjene frajere koji se "druže" s djevojkama..
malo sam osjetljiva na tu temu,...

ma nemam ja ništa protiv prijateljica.. dapače.. ali ne onih s kojima realno nema zajedničkih dodirnih točaka osim genitalija.. da je on (karikiram) 35+ i ona 30+, u braku, ne u braku, isti posao, isti interesi.. nema problema.. ali netko tko nije takav...

Alex84

e jbga..fulao sam:rofl:

robertj
22.04.2008., 10:53
danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina.
eh da imam 35... :)

Laf2000
22.04.2008., 11:11

Hoćeš li moje mišljenje od muškarca od 35 godina: EVO

Debilno i infantilno. Djevojke koje se nabacuju oženjenim muškarcima su infantilne debilke koje misle da je to fora.

vrrrlet
22.04.2008., 11:16
Hoćeš li moje mišljenje od muškarca od 35 godina: EVO

Debilno i infantilno. Djevojke koje se nabacuju oženjenim muškarcima su infantilne debilke koje misle da je to fora.

Bravo Lafe, popravila se gramatika, jezik je prpošniji, sjedi, pet!

Laf2000
22.04.2008., 11:18
Bravo Lafe, popravila se gramatika, jezik je prpošniji, sjedi, pet!

Joj hvala ti. Sad mi je puno lakše, od kad si me ti ocjenio sa peticom.

XandarVeliki
22.04.2008., 12:07
struja misli.. sorry..
strpah u koš sve oženjene frajere koji se "druže" s djevojkama..
malo sam osjetljiva na tu temu,...

ma nemam ja ništa protiv prijateljica.. dapače.. ali ne onih s kojima realno nema zajedničkih dodirnih točaka osim genitalija.. da je on (karikiram) 35+ i ona 30+, u braku, ne u braku, isti posao, isti interesi.. nema problema.. ali netko tko nije takav...

Karala majka Mustafu...
Druženje mi je najjača riječ. A to se danas tako zove?

PopuŠimi ukralibicikl. :D

Basta
22.04.2008., 13:17
čujem da je često u zadnje vrijeme... i jedno i drugo dobiju što žele, on mlado meso, ona iskusnog frajera koji može financirat dobar provod...

bradbury
22.04.2008., 13:31
Jep, i baš ih je lipo za vidit.

On nju drži za guicu, a ona njega za džep...

...s novčanikom.

Balavci si to ne mogu priuštiti.

joujou
22.04.2008., 13:36
i na kraju, što on očekuje od nje? pitanje za milijun kuna :D

pih.:rolleyes:

a sto mislis da bi neki njezim vrsnjak ocekivao od nje? intelektualno nadmetanje? :rolleyes:

-lavica-
22.04.2008., 13:38
a sto mislis da bi neki njezim vrsnjak ocekivao od nje? intelektualno nadmetanje? :rolleyes:

družicu za partiju šaha.....:rolleyes::lol:

XandarVeliki
22.04.2008., 13:51
družicu za partiju šaha.....:rolleyes::lol:

Ne diraj mi laufera. Moraš micati kralja. Šah ti je. :lol:

Znaš kako splavuša pali svijetlo poslije seksa? Otvori vrata od automobila. :p

mia123
22.04.2008., 15:45

oženjeni muškarac i djevojka?

on je obični seronja.
ona je glupa ko kuratz.

amen.:kava:

tifani-zg
22.04.2008., 15:50
rođena sam da budem PRVA :)

trendseterica
22.04.2008., 15:55
možda joj je to tata. :D

:D:D:D:D:D

trendseterica
22.04.2008., 15:59
čujem da je često u zadnje vrijeme... i jedno i drugo dobiju što žele, on mlado meso, ona iskusnog frajera koji može financirat dobar provod...

da, pun je ko brod, iako otplacuje kredit na 25 rata za stan, namjestaj i auto te tri mobitela za svoje troje djece:D

GoGs
22.04.2008., 17:30
eh da imam 35... :)ej, da ne bi bilo, nemam ja ništa protiv vas 35+. Najljepše godine. :) Ljudi smo, zar ne? Ne kažem, nikad nisam sve trpao u isti koš... nisu svi isti.

nego, nije valjda da imaš neku od 20? :D

jooj, sad sam tek skužio da sam krivo pročitao. no nema veze, neka stoji post. možda se nađe netko sa tim godinama, pa da ne vidi da sam netko ko ima nešto protiv onih 35+ :zubo:

lana10
22.04.2008., 18:12
čak mogu opravdati curetak od 18. 19. 20 godina još je premlada i neiskusna, ali konjinu od 30, 35 ili više koji zavodi to mlado meso da bi si liječio komplekse svog neuspješnog braka, života i mladosti to nikako ne mogu....

joujou
22.04.2008., 18:20
glupa tema, samo se bezveze skace s godina na bracno stanje i natrag
imamo i temu s prevarama u braku i opet drugu s razlikom u godinama

ova je prilicno besmislena

lana10
22.04.2008., 18:33

ma ne, mi to utvrđujemo gradivo :kava:

i provjeravamo koliko tko laže....

joujou
22.04.2008., 18:59
ma ne, mi to utvrđujemo gradivo :kava:
i provjeravamo koliko tko laže....

tko laze? :D

ma bez veze mi je da se sad osudjuju veze s 10-15 godina razlike, to je prilicno uobicajeno i normalno
a kad to iskljucimo ostane nam klasicna prevara u braku :ne zna:

osim toga tko jos zenu vara sa jos starijom? :rofl:

Heroin
22.04.2008., 19:05

Nije losa kombinacija. Dovoljno zrele u fizickom smislu za pojebat i istrest sjeme, intelektualno inferiorne al to nije ni vazno za takvo sto. S druge strane, nesto i nauce od starijeg i zrelog muskarca. Svi zadovoljni osim zene istog. Al ni to nije opet tako vazno, jer imaju djecu,kucu i sredstva za ciscenje koje ih odrzavaju sretnim. U svakom slucaju, win-win situacija...:ne zna:

Ewanna
22.04.2008., 19:09

Bljak!:flop::confused::flop:
Odvratno!:eek:

Evo, u subotu sam bila na rodj zurci koju je org. moja koleginica sa faxa, i upoznaje me sa novim "deckom" koji je "samo" 22 godine stariji, u postupku je razvoda(navodno),a doveo je i svoja 2 sina koji imaju 26 i 24 godine!?!??! Mislim, bolje bi joj bilo da je sa nekim od tiih sinova, a ne sa ovim matorcem koji je em star, em zaista nikakav, a nije ni neki bogatas, pa da kazem da su zbog love zajedno, a i to bi bilo jadno...

li jedna koja je sa nekim ozenjenim debilom od 45 g koji ima 3 dece,a njoj placa zimovanja, letovanja, a pitam se dal' taj daje pare svojoj deci, mamu mu kurvarsku...

Heroin
22.04.2008., 19:12
Bljak!:flop::confused::flop:
Odvratno!:eek:

Evo, u subotu sam bila na rodj zurci koju je org. moja koleginica sa faxa, i upoznaje me sa novim "deckom" koji je "samo" 22 godine stariji, u postupku je razvoda(navodno),a doveo je i svoja 2 sina koji imaju 26 i 24 godine!?!??! Mislim, bolje bi joj bilo da je sa nekim od tiih sinova, a ne sa ovim matorcem koji je em star, em zaista nikakav, a nije ni neki bogatas, pa da kazem da su zbog love zajedno, a i to bi bilo jadno...

li jedna koja je sa nekim ozenjenim debilom od 45 g koji ima 3 dece,a njoj placa zimovanja, letovanja, a pitam se dal' taj daje pare svojoj deci, mamu mu kurvarsku...

Pih, i onda se zene dure kad ih se nazove kurvama, bar vecinu njih.....

Ewanna
22.04.2008., 19:30
Pih, i onda se zene dure kad ih se nazove kurvama, bar vecinu njih.....

Ma, ne mozemo globalizirati, nego je u ovim nesigurnim vremenima to "kurvanje" izaslo na videlo... Puno vrednih decki je nesigurno u sebe, pa onda devojke posezu za starijim, kao oni su sigurniji, al' vraga, ne bih ja radila neke stvari sa smezuranim cikom, taman da je bogat kao seik od Dubaija:rolleyes: Jos da ga strefi lumbago u sred akcije...:p

VirtualBaby
22.04.2008., 22:18
Kaj on ima prijateljevat s curicom?
Kakvo druženje??

Za prijateljstvo je važan duh i intelekt a ne godine i spol.

Ako on ima 35+, ženu i djecu, tad ima jako malo tema za razgovor s curom od 20.

Možda malo ali ih opet ima i ne moraju biti plitke teme.

Basta
22.04.2008., 22:47
da, pun je ko brod, iako otplacuje kredit na 25 rata za stan, namjestaj i auto te tri mobitela za svoje troje djece:D

ako može za troje, može za još jedno dijete... :D

mia123
23.04.2008., 01:26
ako može za troje, može za još jedno dijete... :D:rofl::rofl::rofl: ah, vi muški...samo bi djecu sijali...:rolleyes::mig:

(ispričavam se na OFF-u, ali gledam tvoj potpis i potpis od Virtualke.....vi ste par, ili?:ne zna:)

ommm
23.04.2008., 05:30
hm da

Basta
23.04.2008., 08:29
:rofl::rofl::rofl: ah, vi muški...samo bi djecu sijali...:rolleyes::mig:

(ispričavam se na OFF-u, ali gledam tvoj potpis i potpis od Virtualke.....vi ste par, ili?:ne zna:)

volimo istu pjesmu... :cerek: :D

jel' tako, dušo moja vritualna? :kiss: :o

Maja Zupan
23.04.2008., 09:36
jednom davno, ja sam imala 18 a on 28. dugo poslije jos nisam vidjela takvog glupana!!!! htio je biti sa mnom jer se valjda mogao jedino pred klinkom prvaiti frajer. nije dugo trajalo, cak i tako balava sam ga prokuzila :top:
nego, nisu uopce TOLIKO vazne godine. dobro, mozda u nekim dvadesetim jesu, ali kasnije se ta razliga smanjuje...bitno je sto to dvoje imaju zajednicko. tada...moji vrsnjaci su jos bili jako nezreli. no ispostavilo se je da sam ionako naisla na budalu. druga je stvar sto se neki petljaju s ozenjenima. to treba svatko za sebe odluciti da li zeli ili ne ulaziti u takav odnos.:ne zna:
et. ja rekla.

sisyphus
23.04.2008., 12:27
u toj kombinaciji, odbojni su mi i oni i one :flop:

Kennex
23.04.2008., 13:23

možda je baš bit u prožimanju postojećih tema...

još bolji bi naslov bio: analni seks djevojaka i oženjenih muškaraca

joujou
23.04.2008., 13:33
možda je baš bit u prožimanju postojećih tema...

još bolji bi naslov bio: analni seks djevojaka i oženjenih muškaraca

zasto? razlika u godinama je premala da bi bila interesantna kao tema
a ozenjenih 20godisnjaka, kao njihovih vrsnjaka, bas i nema :ne zna:

nezgodno za bilo kakvu konstruktivnu raspravu osim 'meni je to fuj', 'one su kurve/drolje/sponozruse', 'volio bi i ja, ali eto nemam para niti zenu' :D

VirtualBaby
23.04.2008., 18:28
volimo istu pjesmu... :cerek: :D

jel' tako, dušo moja vritualna? :kiss: :o

Između ostalog: Da :kiss:

Vrag_u_snjegu
23.04.2008., 19:33
Između ostalog: Da :kiss:

ocemo napravit menage-a-trois?

koraljno_more
23.04.2008., 19:45
Nije bas neka novost. Tko se zeli uvaliti u moguce probleme, neka samo krene u takav odnos. Ja osobno ne bi odabrala takav tip odnosa ima i nezauzetih zanimljivih muskih osoba.

No valjda, zabranjeno voce i izvanbracne igrice mnoge muške (i ženske) osobe jako privlače.

Meni djeluje pre rizicno iako nije nepoznata stvar, da se mnostvo parova nađe u takvim trokutima (bilo da saznaju ili ne). Osobno mi nije zelja naci se u takvoj situaciji, ne privlaci me bas.

:kava:

lana10
23.04.2008., 20:00
tko laze? :D

ma bez veze mi je da se sad osudjuju veze s 10-15 godina razlike, to je prilicno uobicajeno i normalno
a kad to iskljucimo ostane nam klasicna prevara u braku :ne zna:

osim toga tko jos zenu vara sa jos starijom? :rofl:

ima, ima :ne zna:

Janis Jo
23.04.2008., 20:04
Ne bi nikad pristala na takvu vezu. A cure koje pristanu, ne znam, mislim da nemaju dovoljno samopoštovanja prema sebi. Ne znam, ali da ja budem kriva za raspad nečijeg braka, otet muškarca drugoj ženi... Ne bi to nikad mogla. Prejadno mi je to. Ne znam koliko moraš voljeti nekog da bi pristala da mu budeš na drugom mjestu? Ili koliko moraš bit glupa da popušiš priče kako te on voli i kako će se rastat? Oženjeni muškarci = zabranjeni!

Janis Jo
23.04.2008., 20:13
ma noo :rofl:

jednostavno ne znam ko mi se više gadi. te trule cure koje su fakin sponzori i gledaju samo dubok džep, i da ima auto

iliti frajeri, koji hoće kuronju umočit u mlado meso.:rolleyes:

patetično :o

Prije nekoliko mjeseci išla sam sa svojim starim u grad, da mi kupi mobitel. I šta se desilo? Primjetila sam te neke poglede uglavnom muške, cure me nisu gledale toliko. Skužila sam da me gledaju zato šta misle da mi je ljubavnik! Ajde, bolesno šta nije?! Neki su me vjerojatno onda gledali i s gađenjem kao šta ti gledaš svaku takvu curu! Ne mora svakoj curi biti stariji muškarac ljubavnik, znaš! :rolleyes: :rolleyes:

XandarVeliki
23.04.2008., 20:20
Ne bi nikad pristala na takvu vezu. A cure koje pristanu, ne znam, mislim da nemaju dovoljno samopoštovanja prema sebi. Ne znam, ali da ja budem kriva za raspad nečijeg braka, otet muškarca drugoj ženi... Ne bi to nikad mogla. Prejadno mi je to. Ne znam koliko moraš voljeti nekog da bi pristala da mu budeš na drugom mjestu? Ili koliko moraš bit glupa da popušiš priče kako te on voli i kako će se rastat? Oženjeni muškarci = zabranjeni!

Oženjeni muškarci su zanimljivi, jer imaju SVE! Sve ono što mladi i neiskusni nemaju. O životu znaju SVE, o ljubavi znaju SVE, o seksu znaju SVE, o djeci znaju SVE, o ženama znaju SVE. Ma tko ih ne bi poželio u svojoj.... blizini. :mig:

A pouzdano znaju kako se djeca prave.:cerek:

kvrgica
23.04.2008., 20:37

Jep, i baš ih je lipo za vidit.

On nju drži za guicu, a ona njega za džep...

...s novčanikom.

Balavci si to ne mogu priuštiti.

:rolleyes: najdraza su mi ovakva razmisljanja...a mozda od njega ona moze dobit i jos nesto :o

Janis Jo
23.04.2008., 20:41
Oženjeni muškarci su zanimljivi, jer imaju SVE! Sve ono što mladi i neiskusni nemaju. O životu znaju SVE, o ljubavi znaju SVE, o seksu znaju SVE, o djeci znaju SVE, o ženama znaju SVE. Ma tko ih ne bi poželio u svojoj.... blizini. :mig:

A pouzdano znaju kako se djeca prave.:cerek:
Ako ne voliš mlade budi sa starijima! Ali ne sa oženjenima. Pa ni ja ne volim jako mlade dečke i neiskusne, ali to ne znači da su samo oženjeni iskusni. I mlađi dečki mogu u glavi biti stariji i zreliji.
I ne, nisu mi zanimljivi po ničemu! Zabranjeno voće? Svi možda želimo ono šta nam je zabranjeno i nedostupno ali bit s oženjenim je nezrelo i jadno!

XandarVeliki
23.04.2008., 20:45
Ako ne voliš mlade budi sa starijima! Ali ne sa oženjenima. Pa ni ja ne volim jako mlade dečke i neiskusne, ali to ne znači da su samo oženjeni iskusni. I mlađi dečki mogu u glavi biti stariji i zreliji.
I ne, nisu mi zanimljivi po ničemu! Zabranjeno voće? Svi možda želimo ono šta nam je zabranjeno i nedostupno ali bit s oženjenim je nezrelo i jadno!

Pazi, ne nagovaram ja tebe... ali trebaš probati. :lol::lol::rofl:

Janis Jo
23.04.2008., 20:47
Pazi, ne nagovaram ja tebe... ali trebaš probati. :lol::lol::rofl:
A šta to znači? Da si ti oženjen i je*eš druge cure?

dixx
23.04.2008., 21:05
Joj. Ovo s ozenjenima ne podrzavam. Ali opet, nikad ne znas sto te ceka i sto se moze dogoditi, svi smo puno puta presli pregazili svoje stavove i uvjerenja.

Ali ovo da cura od 20 i nesto nema sto pricat s tipom od 35 i da on zeli samo seks...mislim zar ovi od 25 to ne zele? S njima mozes pricat o knjizi koju si citao/la i slicno? I nece te pozeljet odvest u krevet? Pa mislim da godine nemaju veze s tim. I izgled. Zgodna, malda sa starijim tipom znaci samo jedno...mislim kakve su to glupe predrasude?

XandarVeliki
23.04.2008., 21:13
A šta to znači? Da si ti oženjen i je*eš druge cure?

E ovo ne bih priznao ni da mi je lampa uprta u glavudžu s novom sijalicom od 120W! :rozi:
Ni prvo niti drugo! :rozi:
Nisam ja žena da imam potrebu da se ispovjedam! :rozi:
Neš me navuć, a ne... :rozi::brukica:

BornInApril
23.04.2008., 21:15

gubljenje vremena.

VirtualBaby
23.04.2008., 21:36
ocemo napravit menage-a-trois?

Naravno da ne :p

VirtualBaby
23.04.2008., 21:37

Ima barem jedna koja ne bi :p

meri2
23.04.2008., 21:47
Propast za djevojku, ne daj boze da se zaljubi a buducnost nikakvu ne moze ocekivati, jos gore ako taj ozenjeni ostavi zenu, djecu zbog nje, cijeli zivot imati ce na dusi neduzne osobe i okrivljavanje okoline. Najbolje pobijeci glavom bez obzira!

Janis Jo
24.04.2008., 01:11
E ovo ne bih priznao ni da mi je lampa uprta u glavudžu s novom sijalicom od 120W! :rozi:
Ni prvo niti drugo! :rozi:
Nisam ja žena da imam potrebu da se ispovjedam! :rozi:
Neš me navuć, a ne... :rozi::brukica:
Tebi znači ispovijedat se, reć nekome da imaš ženu, je li?
Šta, sram te priznat?
Nitko tebe ne navlači, ako razgovaramo zašto te ne bi pitala? Nije da se znamo pa da ćeš imat neke bedove.

Laf2000
24.04.2008., 09:43
Još nešto, oženjeni muškarci imaju, još jedan razlog, imaju dijete i ženu, e pa djevojke koje ste si ufurale u glavu da je to fora, e pa nije, naprotiv jadno je i debilno on će i dalje biti sa svojom ženom, ako ne barem zbog djeteta, jer kad gđa skuži koliko je sati ode ona i dijete, a on je pušiona, tako to na kraju završava, a vi glupače na kraju popušite kurac, jer se još ovako jadne zaljubite i skužite na kakvu nisku granu ste pale, ali tek na kraju, a tad je kasno za bilo kakvo kukanje, ne osuđujem vas, ali stvarno mi je to sve glupo i jadno.

XandarVeliki
24.04.2008., 11:11
Tebi znači ispovijedat se, reć nekome da imaš ženu, je li?
Šta, sram te priznat?
Nitko tebe ne navlači, ako razgovaramo zašto te ne bi pitala? Nije da se znamo pa da ćeš imat neke bedove.

Halo. Otišla ti malo predaleko. A meni se dalje ne ide.

Moraš kužiti zafrkanciju, a ova mi tema upravo na to sliči. Jer tema je opet prevara, nevjera, varanje. Po 100ti put.

Povezujući djevojke i oženjene muškarce, vrlo brzo se došlo do razlike u godinama. Neke priče o 15-20 godina razlike... a to je, moraš priznati, smiješno.
Ja sam želio samo skrenuti pažnju na to, što je kod oženjenog muškarca - privlačno.Pa i kod onih starijih. I zašto mlade djevojke lako upadaju u te plitke stupice, misleći da su nekoga zavele. One se samo dokazuju i sve se vodi na trening. Što oženjeni dobivaju u toj igri, već je svima puno jasnije.

U vezi bilo kakvih pitanja nemam srama. Sram sam davnih dana odstranio. Samo ponekad navučem rukavice i pravim se Finac.
Oženjen sam i svoju ženu obožavam, tako da nemam potrebe za mladim djevojkama. Iako znam kako padaju, lako kao snoplje.

I ne odobravam takve veze, jer vode u propast. I muškarca i djevojku.

Zadovoljna odgovorom? :mig:

div
24.04.2008., 11:13
Propast za djevojku, ne daj boze da se zaljubi a buducnost nikakvu ne moze ocekivati, jos gore ako taj ozenjeni ostavi zenu, djecu zbog nje, cijeli zivot imati ce na dusi neduzne osobe i okrivljavanje okoline. Najbolje pobijeci glavom bez obzira!

kad bi sve žene pobjegle od oženjenih muškaraca, onda oni nebi imali zbog koga ostavljati svoje žene.
automatski bi izgubili priliku za ovako lijepe teme o kojima možemo raspravljati.
ili misliš da mač nema dvije oštrice?
sve je to toliko društveno neprihvatljivo, a primjera koliko god hoćeš.
ne kužim
ah ti muškarci
pokvarili su cijeli svijet

El Bradbury
24.04.2008., 12:33

Moraš kužiti zafrkanciju, a ova mi tema upravo na to sliči. Jer tema je opet prevara, nevjera, varanje. Po 100ti put.

Povezujući djevojke i oženjene muškarce, vrlo brzo se došlo do razlike u godinama. Neke priče o 15-20 godina razlike... a to je, moraš priznati, smiješno.
Ja sam želio samo skrenuti pažnju na to, što je kod oženjenog muškarca - privlačno.Pa i kod onih starijih. I zašto mlade djevojke lako upadaju u te plitke stupice, misleći da su nekoga zavele. One se samo dokazuju i sve se vodi na trening. Što oženjeni dobivaju u toj igri, već je svima puno jasnije.

U vezi bilo kakvih pitanja nemam srama. Sram sam davnih dana odstranio. Samo ponekad navučem rukavice i pravim se Finac.
Oženjen sam i svoju ženu obožavam, tako da nemam potrebe za mladim djevojkama. Iako znam kako padaju, lako kao snoplje.

Ovo je egotrip pretvoren u egotripice :)

_In3s_
24.04.2008., 12:42
ja nest mislim da je glavni problem sto vecina udatih zena uglavnom, kada se udaju prestaju da vode dovoljno racuna o sebi.

Za razliku od njih, ona druga ljubavnica, svalerka, kako god hocete izgleda perfektno u svakoj prilici. Ona uvijek ima vremena i mogucnosti za masaze, dotjerivanje, ispijanje kafice po cijeli dan i naravno njen omiljeni sport „lov na oženjene“:rolleyes:

Ali ono sto je sigurno jest da je tuga ono sto odlikuje i jednu i drugu

On nikada nece prestati da vara zenu isto kao sto je nikad nece ni ostaviti. Ak je ostavi, pa ozeni tu djevojku ljubavnicu i nju ceka ista sudbina jednog dana jer je kak se kaze oteto-prokleto:D

kvrgica
24.04.2008., 12:45
...Ja sam želio samo skrenuti pažnju na to, što je kod oženjenog muškarca - privlačno.Pa i kod onih starijih. I zašto mlade djevojke lako upadaju u te plitke stupice, misleći da su nekoga zavele. One se samo dokazuju i sve se vodi na trening. Što oženjeni dobivaju u toj igri, već je svima puno jasnije....

kod ozenjenog muskarca privlacno je to sto je - ozenjen ;)

nekima, ne meni...:D

Hermione Granger
24.04.2008., 12:49
evo, ja sam djevojka i moram priznati da u mom lijepom, malom svijetu oženjeni muškarci ne postoje, osim kao stričeki ( susjedi, obiteljski prijatelji, itd.) koje ću pozdraviti sa 'dobar dan' i već sljedeći trenutak zaboraviti na njih.
naime, oni za mene nemaju spola, jednostavno ih ne doživljavam.

i apeliram na sve djevojke i žene da se povedu za mojim svjetlim primjerom. :mig:

El Bradbury
24.04.2008., 12:59
Zajebi svoj svijetli primjer :D

mlade drolje su ukras svijeta

_In3s_
24.04.2008., 13:01

Hermione Granger
24.04.2008., 13:12

haha, ali ti mi baš ne djeluješ '' ukrašeno '', otud frustracije, ha ?
ne brini, bit će i gore! :mig:

evo, ja se krećem u društvu mnogih mladih djevojaka i uistinu moram reći da niti jedna od njih, kao ni ja, ne zarezuje oženjene!
čak i ako zanemarimo moralni aspekt u cijeloj priči - meni ne treba nikakav stari prdonja sa hrpom obaveza za vratom ! :kava:

Anđelina Jolie
24.04.2008., 13:20

pa i nije ti bas neka izjava, covice!!!
moral je vazan, najvazniji u prici, ja svoj ni za sto ne bi dala, moraj je nas nalipsi ukras i ures!!!!
(ja sve mislin ti se salis, mora da mislis ka i mi ovdi na forumu?)

_In3s_
24.04.2008., 13:23
da on je to `ozbiljno` mislio i sad ga svi citirajte i prosvjetljujte:rolleyes:

El Bradbury
24.04.2008., 13:56
Da, objasnite mi kako to stara mrcina od pet banki neće slinit na mladu utegnutu cicu :zubo:
Molim vas objasnite mi, kad vas molim. Pogotovo ako imate manje od 22 :)

@hermione: nema veze što si ti moralna, ti si nebitna za priču ;) Bitne su one iskrene

Laf2000
24.04.2008., 14:00

To već spada u teže filozofije ja nisam ali jesam za to :)

Da, objasnite mi kako to stara mrcina od pet banki neće slinit na mladu utegnutu cicu :zubo:
Molim vas objasnite mi, kad vas molim. Pogotovo ako imate manje od 22 :)

@hermione: nema veze što si ti moralna, ti si nebitna za priču ;) Bitne su one iskrene

Je istina je da, čim se pređe 50-a godina muški postanu pedofilasti tj. počnu se paliti na malice koje im mogu biti kćeri po godinama. Svi Američki milijuneri furaju mlade koke naokolo i nikako da se više oslone na svoju babu. :)

Burmanska mačka
24.04.2008., 14:05

Svaka čast.:s:s:s:s

Burmanska mačka
24.04.2008., 14:06

Kvrgice, što je bilo s onim starkeljom?:D

El Bradbury
24.04.2008., 14:16
Svaka čast.:s:s:s:s

Šta svaka čast, lik je šlapica jebote :lol:

Burmanska mačka
24.04.2008., 14:20
Šta svaka čast, lik je šlapica jebote :lol:

Nije.:kava:

Madamoiselle
24.04.2008., 14:22

Odustala je:tuzni:

A moglo joj je bit tako fino...:rolleyes:

El Bradbury
24.04.2008., 14:27
Nije.:kava:

Kako nije, bezočno kenja, kao zna on dobro kako mlade padaju ko snoplje ali je eto njegov organizam iznad toga, uopće mu se ne diže na njih koliko voli ženu. Oh, da kakav monogamni übermuškarac, dajmo ga klonirajmo i stavimo u svaki kvart po pet takvih da čuvaju ćudoređe.

Kakva sraćka. Kao i priča o dedama i kćerkama - ako je žena starija od 20, VALJDA je spolno dozrela i upada u istu kategoriju kao i svi ostali iznad 20. ili si više za školske podjele na razrede " uh ti osmaši kako mogu sa šestašicama izlaziti tako su odvratni"... :rolleyes:

Onda se svi čude što likovi od 4 banke sline na curice od 20. Ko da je kod žena imalo drugačije...

LAV-LAV
24.04.2008., 14:42
O cemu vi ljudi pricate??Pa treba uzivati dok si na nogama..dok se NJEMU dize i NJOJ vlazi.Jebes moralne prodike,gdje vidite uopce moral oko sebe??Trpajte se ljudi i samo naprijed!Ona koja popusi ozenjenom,ne moze mu kurac odnijeti sa sobom pa nema nikakve stete i obrnuto.ZIVJELI!

Burmanska mačka
24.04.2008., 15:10
O cemu vi ljudi pricate??Pa treba uzivati dok si na nogama..dok se NJEMU dize i NJOJ vlazi.Jebes moralne prodike,gdje vidite uopce moral oko sebe??Trpajte se ljudi i samo naprijed!Ona koja popusi ozenjenom,ne moze mu kurac odnijeti sa sobom pa nema nikakve stete i obrnuto.ZIVJELI!

:lol::lol::lol::lol:

El Bradbury
24.04.2008., 15:15
Dobro, ne bih išao toliko u krajnost :D

LAV-LAV
24.04.2008., 15:29
Ali tako to dodje.Sto ako moja nekome daje,a ja to ne znam?Bitno da ima i za mene,dok je tako sve je ok.Bitno da je sve diskretno da nitko nikome ne povrijedi ego.I naravno,da netko ne popusi kakvu bolestinu jer je onda sve ciao!Jadno je ako postoji bolesna kontrola,onda si otisao(la) u kurac.

hoggar the terrible
24.04.2008., 16:03
Ima li koja djevojka zainteresirana za to da od mene napravi starog perverznjaka!?
(WTF nemam love, al imam AIDS)

Hermione Granger
24.04.2008., 16:14

ja sam iskrena, i kada kažem da me oženjeni ni najmanje ne zanimaju ,
a bome i kada kažem da nemam što raditi s ofucanim, ovješenim starkeljom.
u grupu istih, pretpostavljam, ti pripadaš.
radije si rezerviraj mjesto u staračkom domu ili idi po godišnju zalihu viagre,
a nemoj svoje frustracije iskaljivati na forumu.

i ostavi xandara na miru ... koliko god neshvatljivo to tebi zvučalo, ovom planetom ipak kroče i normalni muškarci koji vole svoje žene i ne sline sa pedofilskim žarom ranog stadija u očima za svakom maloljetnicom u prolazu. :kava:

GoGs
24.04.2008., 16:32
I ne, nisu mi zanimljivi po ničemu! Zabranjeno voće? Svi možda želimo ono šta nam je zabranjeno i nedostupno ali bit s oženjenim je nezrelo i jadno!ajm sori, bejbi, maj priti lejdi, ali tebi stari nije uvaljivao žvaku na pol ulice :mig:

tj, ovoj je uvalio u kafiću. inače, ne sudim tako kako ti misliš. uvijek može biti ujak, stric, kum, bratić, tata... ali mislim da niti jedan od tih ne žvalji svoju rodicu. :ne zna:

Ramzes
24.04.2008., 17:11
evo, ja se krećem u društvu mnogih mladih djevojaka i uistinu moram reći da niti jedna od njih, kao ni ja, ne zarezuje oženjene!
čak i ako zanemarimo moralni aspekt u cijeloj priči - meni ne treba nikakav stari prdonja sa hrpom obaveza za vratom ! :kava:

Na ovo se mogu samo nasmijati. Mislis da su klinkice od 18-20 interesantne? Mozda klincima od 20-tak godina.
Ali, da se predstavim prije nego nastavim: Imam 35+ , ozenjen, supruga nesto mladja od mene sigurno izgleda bolje od vecine curica od 18-25. Imam kcerkicu koja je moja radost. Dobar posao i curice od 18-25 me ne interesuju.

Sad ti meni reci - sta tolike curice imaju meni da prilaze, da se motaju oko mog bajka, da mi salju pivo i brojeve telefona ???? :mad:

Kad izadjem sa suprugom ne mogu a da mi ne dobacuju poglede, srecom mojoj dragoj je to smijesno jer mi vjeruje. Znas li ti kako se vi odvratno ponasate kad se trpate ozenjenim muskarcima? Mislite da je vase zgoljavo neizraslo dupence interesantno nama starim frajercinama? Pa draga moja, mi vas ne njusimo - niste zrele za oplodnju. :kava:
A o nedostatku tema za razgovor da ne spominjem. I ovaj tvoj post govori upravo to. Odrasti. :rolleyes:

GoGs
24.04.2008., 17:16
Na ovo se mogu samo nasmijati. Mislis da su klinkice od 18-20 interesantne? Mozda klincima od 20-tak godina.
Ali, da se predstavim prije nego nastavim: Imam 35+ , ozenjen, supruga nesto mladja od mene sigurno izgleda bolje od vecine curica od 18-25. Imam kcerkicu koja je moja radost. Dobar posao i curice od 18-25 me ne interesuju.

Sad ti meni reci - sta tolike curice imaju meni da prilaze, da se motaju oko mog bajka, da mi salju pivo i brojeve telefona ???? :mad:

Kad izadjem sa suprugom ne mogu a da mi ne dobacuju poglede, srecom mojoj dragoj je to smijesno jer mi vjeruje. Znas li ti kako se vi odvratno ponasate kad se trpate ozenjenim muskarcima? Mislite da je vase zgoljavo neizraslo dupence interesantno nama starim frajercinama? Pa draga moja, mi vas ne njusimo - niste zrele za oplodnju. :kava:
A o nedostatku tema za razgovor da ne spominjem. I ovaj tvoj post govori upravo to. Odrasti. :rolleyes:ja sam u rangu od 18-25, ali svejedno :s:s:s

e da je takvih više.

Ramzes
24.04.2008., 17:18
pa i nije ti bas neka izjava, covice!!!
moral je vazan, najvazniji u prici, ja svoj ni za sto ne bi dala, moraj je nas nalipsi ukras i ures!!!!

Bravo! Jako lijepo receno. Moji komplimenti. :top:
P.S. Ne nabacujem se, iako imam 35+, mada neke ovdje ne vjeruju da muskarce osim ako nisu bolesni u glavi ne privlace mladje djevojke.

div
24.04.2008., 17:20

ne mogu a da mi ne dobacuju poglede,

Znas li ti kako se vi odvratno ponasate kad se trpate ozenjenim muskarcima? Mislite da je vase zgoljavo neizraslo dupence interesantno nama starim frajercinama? Pa draga moja, mi vas ne njusimo - niste zrele za oplodnju. :kava:
A o nedostatku tema za razgovor da ne spominjem. I ovaj tvoj post govori upravo to. Odrasti. :rolleyes:

:s :s :s :s

strah me uopće na hornetu negdje dobajkat, nemam više mjesta ni u memoriji moba za brojeve, a bogami ni mjesta za cuge u želucu.

glavno da smo svi mi na samom početku pedofilije
stereotipi i generaliziranje :bljak: :bljak:

Ninjarijeka
24.04.2008., 17:23
Evo da se i ja uključim!!

Šta fali nama od 35+?
Ništa!

Imamo stanove(većina),dobar posao,iskustvo,i ne pričamo gluposti(tu i tamo):D

Hermione Granger
24.04.2008., 17:26
ramzes, ako pažnju sa svog povrijeđenog, malog ega obratiš na moj post na koji si replicirao, očito ga prethodno ne pročitavši, uočit ćeš da sam napisala da MENE i CURE KOJE JA ZNAM - MOJE PRIJATELJICE - ni najmanje ne zanimaju oženjeni frajeri. niti na jednom mjestu nisam rekla da uopće ne postoje cure koje se pale na oženjene muškarce.

prema tome, tvoj post je bio posve nepotreban u kontekstu u kojemu si ga postao. o nekulturi i razini primitivizma koja iz istog posta izvire neću ni govoriti. znaš, tragična je stvar kad netko odraste, a mozak ostane manje ili više izuzet iz tog procesa.frajerčino. :lol::lol::lol:

Ramzes
24.04.2008., 17:29
ja sam u rangu od 18-25, ali svejedno :s:s:s

e da je takvih više.

Ma jeste vise, samo sto ljudi odmah zapazaju lose pojave. I meni bi ta scena bila upitna. Kako nisam vidio ne mogu detaljnije komentarisati.
Ipak moram ovdje da neke stvari o temi kazem.

Mlade cure ipak privlace ozenjeni muskarci radi avanture. Od njih traze najcesce sex, zamjenu za strogog oca, nekoga ko ce da ih razumije ili nasavjetuje, ali sex sa starijim muskarcem obavezno prerasta u zaljubljenost i tada pocinju problemi za muskarca. Ona je mlada i nju nista osim porusene sujete nece dotaci, a on rizikuje da izgubi porodicu i navuce osude od drustva.
Mene je nedavno mladja sestra od jedne prijateljice upitala za savjet - dvoumila se izmedju svoje generacije i zrelijih muskaraca koji su ju privlacili. Dao sam joj savjet:
Druzi se sa svojom generacijom, zabavljaj se sa momcima koji nisu mnogo stariji od tebe. Sa starijim imaj prijateljske odnose kako bi od njih upijala znanje i izgradjivala sebe. Shvati da si ti za starije frajere simpaticna mala curica, a ne sex bomba. Ako i jedan pozeli nesto vise, odbij ga jer nije iskren prema tebi.

Drago mi je da se uskoro udala za decka starijeg samo 3 godine.

Ramzes
24.04.2008., 17:41
ramzes, ako pažnju sa svog povrijeđenog, malog ega obratiš na moj post na koji si replicirao, očito ga prethodno ne pročitavši, uočit ćeš da sam napisala da MENE i CURE KOJE JA ZNAM - MOJE PRIJATELJICE - ni najmanje ne zanimaju oženjeni frajeri. niti na jednom mjestu nisam rekla da uopće ne postoje cure koje se pale na oženjene muškarce.

prema tome, tvoj post je bio posve nepotreban u kontekstu u kojemu si ga postao. o nekulturi i razini primitivizma koja iz istog posta izvire neću ni govoriti. znaš, tragična je stvar kad netko odraste, a mozak ostane manje ili više izuzet iz tog procesa.frajerčino. :lol::lol::lol:
Odgovoricu ti na oba posta. To sto ne ganjate starije frajere nije nesto sto bi se trebalo posebno pohvaliti. Tako i treba da bude. Uvrijedilo me je tvoje pisanje. Sta ti mislis mlada gospodjice ko si TI da uopce smijes na takav nacin pisati o ljudima koji ti daju dzeparac, koji su te skolovali, hranili, bdjeli uz tvoj krevet danima kad bi bila bolesna. Ti imas jos jako mnogo toga da naucis, da radis naporno na sebi kako bi dostigla njihovu mudrocu i iskustvo. Recu ti nesto sto cesto volim reci - ja NIKADA ne bih pristao da se ponovno vratim u tvoje godine.
I ne zaboravi jedno - vrijeme leti brze nego mislis. I ti ces doci u te godine ... i bices ponosna na njih.

Ovo dolje ti je jako ruzan nacin izrazavanja prema starijem frajeru. :kava:

polovnia
24.04.2008., 17:45
Stvarno ima svega..........................a da devojke oce sa starijima DA ali moraju da imaju dosta para pa ono sa razumevanjem da ispuni mladoj devojci svaku njenu zelju volece ga pa makar razlika u godinama bila i 50.......................:lol::lol: svasta ima...................:rofl::rofl:

Ramzes
24.04.2008., 17:47

Šta fali nama od 35+?
Ništa!

Ne daj se generacijo! :D
Ne samo stanove, jake motore i usijane glave! :s
Ne cine osobu godine nego duh u osobi. A ove moje stare ofucane kosti br. 35+ jos uvijek nose misicnu masu koju na mladjima rijetko vidjam. Valjda sa godinama i misici narastu ... :mig:

Hermione Granger
24.04.2008., 17:50
fosilu, nije mudroća nego mudrost. davno je bilo kad si ti išao u školu, ne ? :D ajde, neću se svađat sa starijom '' gospodom '' , čak ni na forumu. sva životna razdoblja nose svoje, ima i lijepog i ružnog, i treba sve to prihvatiti i poštovati! ja recimo cijenim kod tebe/ vas što ne plaziš/te za klinkama, ali moraš/te priznati da je kritičan broj ljudi tih godina koji to rade. i recipročno - previše je klinki koje uzdišu za zrelim, oženjenim frajerima. i nisi mi ti davao džeparac, ne daje mi ga nitko, punoljetna sam i sama zarađujem.hvala.

Ramzes
24.04.2008., 18:02
fosilu, nije mudroća nego mudrost. davno je bilo kad si ti išao u školu, ne ? :D ajde, neću se svađat sa starijom '' gospodom '' , čak ni na forumu. sva životna razdoblja nose svoje, ima i lijepog i ružnog, i treba sve to prihvatiti i poštovati! ja recimo cijenim kod tebe/ vas što ne plaziš/te za klinkama, ali moraš/te priznati da je kritičan broj ljudi tih godina koji to rade. i recipročno - previše je klinki koje uzdišu za zrelim, oženjenim frajerima. i nisi mi ti davao džeparac, ne daje mi ga nitko, punoljetna sam i sama zarađujem.hvala.

Hajde da zakopamo ratnu sjekiru. :D
Da ... ima starijih kenjaca koji su na granici pedofilije ... odvratno ih je vidjeti. Evo moj nadredjeni (54 godine) je doveo curicu od 24 uz pricu da ce joj namjestiti posao u Dubaiju. Srecom je otisao na odmor i ja sam maloj objasnio na lijep nacin da od toga nema nista ivratila se u kompaniju gdje je prije radila. Kenjac je ipak poslije nje doveo drugu (pokusao je mene izbaciti iz kompanije iako sam napravio dobru stvar za njega) koja mu je pisala mailove do kojeg mu je dosla supruga, predala na sud, razvela se i uzela mu 80% zavidne imovine. Sto mu je to trebalo? :rolleyes:

A j..ga ... "mudroca" - lapsus, pisem na nekomsmecu od laptopa koji preskace tekst pa se nanerviram.

Ninjarijeka
24.04.2008., 18:04
Hermione Granger (http://www.forum.hr/member.php?u=162495)Hm dama oštrog jezika i stava!
Ali ipak priznaje da nešto vrijedimo!! :p

Ninjarijeka
24.04.2008., 18:07
Glupo je raspravljati o tome!Ko voli nek izvoli!
Ja ipak ne bi s nekom koja je u vezi!
Ali tko zna ako bi se ja i ona zaljubili a ona želi otići iz te veze iz nekog razloga(možda bi i razmislio) :p

Ninjarijeka
24.04.2008., 18:08
Glupo je raspravljati o tome!Ko voli nek izvoli!
Ja ipak ne bi s nekom koja je u vezi!
Ali tko zna ako bi se ja i ona zaljubili a ona želi otići iz te veze iz nekog razloga(možda bi i razmislio) :mig:

Ramzes
24.04.2008., 18:14
:s :s :s :s

strah me uopće na hornetu negdje dobajkat, nemam više mjesta ni u memoriji moba za brojeve, a bogami ni mjesta za cuge u želucu.

glavno da smo svi mi na samom početku pedofilije
stereotipi i generaliziranje :bljak: :bljak:

Potpuno si u pravu. Bajkere mnogi dozivljavaju kao stare celavce sa trbusinom koji zavode klinkice. Ma prijatelju to je samo zavist ... stereotip koji su izmislili frustrirani vozaci "brzih auta" koje ostavljamo negdje daleko u nasim retrovizorima. Ako bismo proveli istrazivanje ko vise bali za mladim curicama bili bi to "vozaci" Audija, BMW-a ili Mecki koji su izvalili 40/50 hiljadarki eura da bi bili zapazeni.

Nedavno mi se nabacivala klinka kojoj sam pokusao na lijep nacin ukazati na sijede u mojoj bradi. Njen odgovor je bio "Pa super ti stoji, drugi boje bradu da bi tako izgledali."
... :rolleyes:

Hermione Granger
24.04.2008., 18:26
Hm dama oštrog jezika i stava!
Ali ipak priznaje da nešto vrijedimo!! :p

ma kao vino ste, što stariji - to bolji ... zlobnici bi dodali - kako za što :D - ali ja neću.fajn ste stričeki i fulstop.

ramzes - primirje, ali daj ti zakopaj tu sjekiru, moje nejake, mlade ručice nenavikle su na takve napore.:D

Ramzes
24.04.2008., 18:31
ma kao vino ste, što stariji - to bolji ... zlobnici bi dodali - kako za što :D - ali ja neću.fajn ste stričeki i fulstop.

ramzes - primirje, ali daj ti zakopaj tu sjekiru, moje nejake, mlade ručice nenavikle su na takve napore.:D

A jesam vec, a ti mi nediraj generaciju. Iznenadila bi se koliko grijesite kad nas nazivate starcima. Moj otac jos uvijek ostavlja mlade planinare kilometrima iza sebe. :D

Grazia
24.04.2008., 18:34

a di je ta sorta? na tibetu??:rofl:

ozenjeni uopce nemaju appeal (vecini cura) jer su sinonim za domesticiranu DOSADU.:kokice:

Hermione Granger
24.04.2008., 18:36
ma meni je jedino bitno da ja nisam morala prljati ruke, a da je sjekira ipak zakopana :D
a što se diranja tvoje generacije tiče ... pobogu, pa to smo apsolvirali, ne ? :D ne diram ni svoju, a kamoli tuđu :D

mala bez morala
24.04.2008., 19:01
ko voli nek izvoli

posmatrač
24.04.2008., 21:54
Piletina je sočno meso!

Janis Jo
24.04.2008., 22:23

Ma sve je ok, nisam ja ni mislila da ti ozbiljno govoriš, samo reagirala sam zato šta si mi rekao da te hoću navuć, tako nešto. Nema veze. :) :mig:

XandarVeliki
24.04.2008., 23:04

ozenjeni uopce nemaju appeal (vecini cura) jer su sinonim za domesticiranu DOSADU.:kokice:

Ta te sorta (ne sa Tibeta) podigla iz pelena, naučila hodati i dala ti školu, odgoj, moral i sve što jesi. :tuctuc:
Sad... što neke cure u sebi imaju Edipov kompleks, to je druga priča.

A o dosadi ne bih htio razgovarati s onima koji raspolažu s dvi, tri riči, a bez i jedne suvisle rečenice.

Što misliš koga to bubaju oženjeni, kada varaju? Tvoju ekipu, samo ti to ne znaš.
Misliš da to čine s ženama koje imaju dvoje, troje djece, milijun obaveza i nije im do pizdarija? Ne, mico. To čine sa slobodnim djevojkama, kao što si i ti, a koje ne znaju što će od objesti i dosade. Mlada si, naučiti ćeš... samo polako.

Pošto je Ramzes bio na terenu, vrlo rado mu prepuštam riječ.:top:

Vidim da se uželio mačevanja, pa mu prepuštam ovaj turnir.:top:

VirtualBaby
24.04.2008., 23:15
Što misliš koga to bubaju oženjeni, kada varaju? Tvoju ekipu, samo ti to ne znaš.

Bubaju mlade i neiskusne curice željne pohotnog pastuha dubokog džepa sposobnog na ostvarnje svih hireva u zamjenu za 3 minute sexa.
Ponekad zna biti jako gadljivo.

XandarVeliki
24.04.2008., 23:21
Ma sve je ok, nisam ja ni mislila da ti ozbiljno govoriš, samo reagirala sam zato šta si mi rekao da te hoću navuć, tako nešto. Nema veze. :) :mig:

Još si premlada da bi se prejebavala sa starim vukovima.
Okrećemo na šalu da ne bi bilo kontra LJESa. Ne želimo dijeliti životne lekcije
da ne bi zvučalo patetično.

Da li imalo logično zvuči tema - Mladići i udate žene? Ima li toga u stvarnom životu i u kolikim postotcima? Zašto je netko ne otvori... osim kao teoriju?? :flop:

Rekao sam da me želiš navuć, kao navuć na tanak led. Kao što mlade cure svojim koketiranjem (drugi topic) žele učiniti sa starijima i iskusnijima.
Samo... mi znamo kako led lako puca i što je ispod leda.

Čim upadaš u zamku rasprave o seksualnoj privlačnosti između starijih muškaraca i mladih djevojaka, već pokazuješ interesovanje za taj odnos.
Pazi da ga ne probaš i fizički isprobati.

Dalje čitaj - Ramzes.

Grazia
24.04.2008., 23:23
duplikat

Grazia
24.04.2008., 23:23
edit:duplikat

Grazia
24.04.2008., 23:24
Bubaju mlade i neiskusne curice željne pohotnog pastuha dubokog džepa sposobnog na ostvarnje svih hireva u zamjenu za 3 minute sexa.

:lol::lol:

koliko muke za 3 minute...:cerek:

XandarVeliki
24.04.2008., 23:51
Kako nije, bezočno kenja, kao zna on dobro kako mlade padaju ko snoplje ali je eto njegov organizam iznad toga, uopće mu se ne diže na njih koliko voli ženu. Oh, da kakav monogamni übermuškarac, dajmo ga klonirajmo i stavimo u svaki kvart po pet takvih da čuvaju ćudoređe.

Kakva sraćka. Kao i priča o dedama i kćerkama - ako je žena starija od 20, VALJDA je spolno dozrela i upada u istu kategoriju kao i svi ostali iznad 20. ili si više za školske podjele na razrede " uh ti osmaši kako mogu sa šestašicama izlaziti tako su odvratni"... :rolleyes:

Onda se svi čude što likovi od 4 banke sline na curice od 20. Ko da je kod žena imalo drugačije...

Brad (valjda Pit), nemam brate ništa protiv tebe, ali dalji postovi ti dokazuju da ti ispred nosa mogu pobrati sve pičke, pa i s ovog foruma.:D
Samo nam se ne da. :frajer: Imam ženu, pa nemam problema - sa sobom.

Iz tebe samo vrišti frustracija, jer znaš s kim najbolji komadi odlaze u noć.
Sigurno te već ruka boli od žuljeva. Promijeni ruku ili stavove.:lol:
Ili se oženi, ako imaš protiv koga. Onda te zovem na pivu. :bicedobro:

Zabranjena prodaja alkoholnih pića mlađima od 18. :mad:

XandarVeliki
25.04.2008., 00:04
duplikat

Spade knjiga na jednu riječ. Uskoro očekujem knjigu samo s jednim slovom.
Ovo su misli 21 stoljeća. :zvrko: :W

Koliki ti je džeparac?
Četvrtkom nemaš izlazak? :mig:

Kad narastem bit ću televizor :mikrocerek: kad narastem bit ću TV!! :mikroval:

Grazia
25.04.2008., 00:06
[B]
Koliki ti je džeparac?
Četvrtkom nemaš izlazak? :mig:

Kad narastem bit ću televizor :mikrocerek: kad narastem bit ću TV!! :mikroval:

:rofl:
puno rijeci, a tako malo smisla. i nigdi veze sa temom.:cerek::mig:

XandarVeliki
25.04.2008., 00:26
puno rijeci, a tako malo smisla. i nigdi veze sa temom.:cerek::mig:

Veze? Ima veze, jer ja sam oženjeni muškarac. To je topic za mene i slične meni.
Što ti visiš na toj temi kada te oženjeni muškarci ne zanimaju?

Evo, recimo, sa mnom se jebeš već dosta dugo vremena, i živo te zanima kako ću ti ga metnuti opet. Nježno sleđa ili s nogicama u zarak.
Ako odgovoriš - znači da sam te opet... :Sex: ako ne odgovoriš onda sam te
:Sex::Sex: puta.
Sad me samo zanima hoćeš li doći po treći od tri minute :lol::lol::lol:

Ako ovo nije ot onda ne znam što je!

Grazia
25.04.2008., 00:47
:horor:

sorry, ali daddy mi je upravo rekao da moram iskljucit komp.:(:(:cry:
till next time....:B

div
25.04.2008., 05:50

sorry, ali daddy mi je upravo rekao da moram iskljucit komp.:(:(:cry:
till next time....:B

pa nije DD bezveze legenda :kava:

Ramzes
25.04.2008., 06:23

:lol::lol::lol: Izvini, na ovo se moram nasmijati. Domesticirana dosada! :rofl:
Grazia, covjek se rodi dosadan ili ne. Sa godinama dolazi iskustvo koje je proizaslo iz mnogobrojnih zivotnih borbi, a saznaces da je jedan zivot prekratak da bi se sve u njemu naucilo. Ja i danas ucim nove vjestine i usavrsavam se. Tako i vecina mojih vrsnjaka.
Kazes mi vodimo dosadan zivot ... da li ti je dosadno sjesti na bajka i otisnuti se sa par frendova do Sicilije, voziti 1000 km u jednom danu, pri tome bar 10 puta izbjeci pogibiju, pa poslije par dana otici na rafting, pa na posebne pastrmske revire, pa zatim Dubai, Afganistan, Libija, Maroko ...sitna zadovoljstva ni ne spominjem.
Baby, kad se zatvori ulaz u "Citty Pub" i kad masa ceka da redari nekoga propuste in, cim me uoce redari me uvedu pored svih sa svom mojom pratnjom.
Vama je konobar plafon dobrog frajera, a za mojim stolom sjede muzicari koji me sa bine pozdravljaju kada udjem. Gazde mi licno donose pivo.

35+ je generacija koja moze sve i kojoj su sva vrata otvorena.

Ramzes
25.04.2008., 06:39

Sta se desava kad mlada cura ima prolaznu avanturu sa starijim tipom samo radi sexa. Pa zatreska se do daske! Dodje nespremna na maraton! Imam frenda koji nikad nije bio klasa u krevetu, pa se uvalio u vezu sa nekom malom fificom od koje ga je glava zestoko zabolila. Mala se zaljubila i pomislila da samo sto je mlada ima sanse da zamijeni njegovu suprugu.
A ja sam mu odmah rekao - "Ko sa djecom spava popisan se budi." :rolleyes:
Ja ni ne smijem spavati sa mladim curama kad vidim da se u njega zaljubljuju.
Ni sa pola truda. :kava:
A i bezveze su ... cure tek od 30+ znaju kako se to radi.

RitaHayworth
25.04.2008., 06:43
A i bezveze su ... cure tek od 30+ znaju kako se to radi.

Znači ja sa upravo navršenih 30, tek sada imam šanse da nađem normalnog frajera?:mig::D

Ramzes
25.04.2008., 06:53
Znači ja sa upravo navršenih 30, tek sada imam šanse da nađem normalnog frajera?:mig::D

Sa 30 ti se otvaraju vrata u svijet. Ja to tako gledam. Znaci stekla si dovoljno zivotnog iskustva da bi bila cijenjena kao sposobna za zivotne borbe koje slijede.
A frajer ili cura mogu biti "normalni" i sa 18. Mene je moja ocarala sa 19, ja sam tada imao 23. Jedino smo morali sacekati da se ponovno sretnemo nakon 5 godina.

Hermione Granger
25.04.2008., 06:58
cure tek od 30+ znaju kako se to radi.

može biti ... ali onda definitivno više nisu cure :D i unatoč onoj zakopanoj sjekiri, ne mogu a da ne primjetim da se generacija 35 + na ovoj temi pokazala kao frustrirana ... čemu priče tipa: ja sam glavna faca jer mi gazda lično donosi pivo. sorry, ramzes, ali neovisno o godinama - to su pusta preseravanja. za nekoga od 60 ti si obični balavac koji ima još jako puno ega za zauzdati da bi se mogao pozivati na neku veliku životnu mudrost.
nhf, ali istina je istina. :mig:

RitaHayworth
25.04.2008., 07:11
Sa 30 ti se otvaraju vrata u svijet. Ja to tako gledam. Znaci stekla si dovoljno zivotnog iskustva da bi bila cijenjena kao sposobna za zivotne borbe koje slijede.
A frajer ili cura mogu biti "normalni" i sa 18. Mene je moja ocarala sa 19, ja sam tada imao 23. Jedino smo morali sacekati da se ponovno sretnemo nakon 5 godina.

Ma slažemo se. 30-e su godine kad ti više nitko ne može prodati priču, znaš što hoćeš, tko koliko vrijedi i sl., ali 30-e nose neke druge stvari sa sobom (što nije tema ovdje).
Doduše "normalni" ljudi se mogu sresti u svim godinama, iako je nažalost danas sve manje "normalnih" ljudi :ne zna:

A glede teme - djevojke bi se trebale kloniti oženjenih, jer iz toga ne može izići ništa dobro. Rijetko tko se tu vode napio.
I ima super oženjenih frajera, ali jednostavno - oženjeni su.:kava:

Ramzes
25.04.2008., 07:16
može biti ... ali onda definitivno više nisu cure :D i unatoč onoj zakopanoj sjekiri, ne mogu a da ne primjetim da se generacija 35 + na ovoj temi pokazala kao frustrirana ... čemu priče tipa: ja sam glavna faca jer mi gazda lično donosi pivo. sorry, ramzes, ali neovisno o godinama - to su pusta preseravanja. za nekoga od 60 ti si obični balavac koji ima još jako puno ega za zauzdati da bi se mogao pozivati na neku veliku životnu mudrost.

Mlada si da shvatis napisano. Da bi mene kao licnost komentirala morala bi procitati mnogo mojih ranijih postova. Tipicno za mlade osobe - mislite da na osnovu par postova mozete procjenjivati druge.
Da pocnem stvarno pisati sta i gdje radim tek tada bi sjela na dupe ali te molim da ne insistiras da saznas. :kava:
P.s. Kakvih 60? Si normalna ??? Tjeras me da ti posaljem fotku na PM pa da sama procijenis.
A sto se tice zivotne mudrosti ... ne, nemam ju dovoljno. Jos uvijek sam nezreo u mnogim stvarima i ucim od starijih.
I molim te drzi se teme, nemam nista licno protiv tebe.

Ramzes
25.04.2008., 07:27
A glede teme - djevojke bi se trebale kloniti oženjenih, jer iz toga ne može izići ništa dobro. Rijetko tko se tu vode napio.
I ima super oženjenih frajera, ali jednostavno - oženjeni su.:kava:

Apsolutno se slazem, to je prevelik generacijski jaz. I intelektualno i fizicki.
Svako bi se trebao u intimnim pitanjima drzati u prosjecnom krugu +/_ 5 godina.
Druga stvar je druzenje. Ja volim otici kod frenda koji ima 72 godine i sa njim razgovarati o svemu. Cesto mi pomogne kada neki problem sam ne mogu prevazici.
Cijenim njegovo zivotno iskustvo, i ne gledam ga kao "starog mlohavog za staracki dom".

Da ... klinke od 18-25 ... misle da se citav svijet vrti oko njihove pice.
Kakva zabluda. :kava:

Morticia Addams
25.04.2008., 07:33

Misliš? :mig:
Vi'š vraga, a ja se sa svojih 28 ne osjećam ni kao CURA (fuuj, to je prestaro :rofl:). Ja sam prava pravcata DJEVOJČICA. :cerek::cerek:

I tko mi što može, trlalalalalalala... :B:B:rofl::rofl:

Hermione Granger
25.04.2008., 07:44
možda zato što se ne palim ni na starije od sebe, a kamoli na oženjene - i ne komuniciram s takvim djevojkama - ne mogu, a da me ne povrijedi takva tvoja retorika, ramzes! pa mi smo normalne mlade cure koje uče, obrazuju se, usto si same zarađuju i trude se da bi nešto napravile od sebe za život koji nam predstoji!! i u raznim kafićima jedva dođemo do konobara, a kamoli vlasnika - ali smo vesele, zabavljamo se i ne opterećujemo takvim glupostima! a oženjeni muškarci nam nisu ni u primisli, ni na kraj pameti, ne gledamo ih, ne trebamo, ne doživljavamo! podsjećaju nas na naše tateke, a od Edipovog kompleksa sasvim sigurno ne patimo! i zato nemoj generalizirati! :mad:

Laf2000
25.04.2008., 08:21

Šta fali nama od 35+?
Ništa!

Ništa, samo ima dvije kvake žena i dijete. :)

Potpuno si u pravu. Bajkere mnogi dozivljavaju kao stare celavce sa trbusinom koji zavode klinkice. Ma prijatelju to je samo zavist ... stereotip koji su izmislili frustrirani vozaci "brzih auta" koje ostavljamo negdje daleko u nasim retrovizorima. Ako bismo proveli istrazivanje ko vise bali za mladim curicama bili bi to "vozaci" Audija, BMW-a ili Mecki koji su izvalili 40/50 hiljadarki eura da bi bili zapazeni.

Nedavno mi se nabacivala klinka kojoj sam pokusao na lijep nacin ukazati na sijede u mojoj bradi. Njen odgovor je bio "Pa super ti stoji, drugi boje bradu da bi tako izgledali."
...

Ohoho pozdrav budući kolega :) uskoro si kupujem customa :D

Čitaj drkoši

Još si premlada da bi se prejebavala sa starim vukovima.
Okrećemo na šalu da ne bi bilo kontra LJESa. Ne želimo dijeliti životne lekcije
da ne bi zvučalo patetično.

Da li imalo logično zvuči tema - Mladići i udate žene? Ima li toga u stvarnom životu i u kolikim postotcima? Zašto je netko ne otvori... osim kao teoriju??

Rekao sam da me želiš navuć, kao navuć na tanak led. Kao što mlade cure svojim koketiranjem (drugi topic) žele učiniti sa starijima i iskusnijima.
Samo... mi znamo kako led lako puca i što je ispod leda.

Čim upadaš u zamku rasprave o seksualnoj privlačnosti između starijih muškaraca i mladih djevojaka, već pokazuješ interesovanje za taj odnos.
Pazi da ga ne probaš i fizički isprobati.

Dalje čitaj - Ramzes.

Prije bi rekao mladići i rastavljene žene

sorry, ali daddy mi je upravo rekao da moram iskljucit komp.
till next time....

Jeba vas chat.... :)

Ne da imaš šanse nego ti je 100% zagarantiran normalan frajer, a ne oženjen. :) Jedino ako ti nisi u kurcu.

El Bradbury
25.04.2008., 10:17
Brad (valjda Pit), nemam brate ništa protiv tebe, ali dalji postovi ti dokazuju da ti ispred nosa mogu pobrati sve pičke, pa i s ovog foruma.:D
Samo nam se ne da. :frajer: Imam ženu, pa nemam problema - sa sobom.

Iz tebe samo vrišti frustracija, jer znaš s kim najbolji komadi odlaze u noć.
Sigurno te već ruka boli od žuljeva. Promijeni ruku ili stavove.:lol:
Ili se oženi, ako imaš protiv koga. Onda te zovem na pivu. :bicedobro:

Zabranjena prodaja alkoholnih pića mlađima od 18. :mad:

Isuse, isuse... prestrašno.

"Iz tebe samo vrišti frustracija, jer znaš s kim najbolji komadi odlaze u noć."
Jebote ko stih iz pjesme Mladena Burnaća... Kakav je ovo nesuvisli komentar, "alji postovi ti dokazuju da ti ispred nosa mogu pobrati sve pičke, pa i s ovog foruma"?! Što ti to pobogu treba značit? Ovo ti je već drugi post sa kurčenjem o lakoći obaranja žena ali ti se eto ne da... I što je najgore, glupe žene sa foruma ti dijele komplimente jer si ih eto mogo jebat al nećeš radi moralne vertikale koja ti stoji u šupku... isuse mili.

FYI, oženjen sam odavno, imam i dječice, ne masturbiram više tako često (ti to sigurno nisi radio niti u osnovnjaku, jer bože moj, učiteljica bi dala ruku pomoćnicu po potrebi jelda?) ali ne mogu shvatit zašto ti je potreban takav raport sa visine. Jebote još dovedi ženu da posta ovdje kako si joj vjeran unatoč pičkama koje ti na poslu, u bircu i nedjeljom na misi jašu po ramenu...

Tvoj post u osnovi govori kako si ti jako UVJEREN da možeš jebat koju hoćeš, dakle RAZMIŠLJAŠ o tome da ga umočiš, ali nekakav "moralni" uzus ti brani. Naravno, dok ne naleti pička koja je toliko kvalitetna da možeš promijeniti pogled na svijet na sat-dva dok je "s lakoćom okreneš", zar ne?
Podsjećaš me na lika s LJESa, ne sjećam se imena, a i bolje da ne, koji je kao djevac sa 30+ godina trubio o idealu vječne ljubavi i kako su ljudi u osnovi monogamna, vjerna bića. Mama i tata se vole, susjedi žive u harmoniji, a prostitutke valjda postoje samo tako, kao darvinističko slijepo crijevo, nepotrebne su na ovome svijetu...

Tvoj je post
a) podilaženje ženama sa foruma
b) laganje (dakle, temeljni izraz nepoštovanja) njih, a i sebe
c) patroniziranje onih a.k.a. mene, koji se ne slažu

Priznaj da duboko unutra ne misliš tako, i da s kolegama sa posla pričaš o trebicama iz firme, koju bi maznuo, kako susjedova mala ima fenomenalne tvrde sise. Ajde, priznaj.

El Bradbury
25.04.2008., 10:24

i ostavi xandara na miru ... koliko god neshvatljivo to tebi zvučalo, ovom planetom ipak kroče i normalni muškarci koji vole svoje žene i ne sline sa pedofilskim žarom ranog stadija u očima za svakom maloljetnicom u prolazu. :kava:

Good for you.
Krivo pretpostavljaš, ja sam najpoželjniji muškarac u firmi :D, nemam frustracija, samo volim govorit iskreno za razliku od ovih koji bi umočili u jednonogu umirovljenu konobaricu a prikazuju se kao polubogovi monogamije.

Nisam starkelja, barem još dok ne napunim 40 :mig:

Nažalost, tvoje - naivno i mladenačko - prihvatanje xanderove spike samo pokazuje koliko nas slabo kužiš, i koliko sam ja pozitivniji i iskreniji lik od njega.
Ja te ne bih jebo, ali bi te svakako odmjerio od glave do pete i prokomentirao sa frendom ako sličiš na išta. Naravno, ako si starija od barem 20, ne palim se na te pedofilske spike.

Hermione Granger
25.04.2008., 10:46
što se x.-a tiče, ne znam lika, i mogao bi biti ovakav i onakav ... on mi je samo poslužio kao ogledni primjer za teoriju da ipak negdje postoje vjerni muškarci koji nemaju potrebu zuriti za klinkama obješenih vilica. i ne diraj mi tu teoriju jer ću se ja jednog lijepog dana udati za jednog takvog muškarca.

i, kažeš, gledao bi me i komentirao ? događa mi se to često i moj komentar svaki put je isti : fuj, ljigavi starkelja, nek' si tako ženu odmjerava! i tako. :kava:

Basta
25.04.2008., 10:49
što se x.-a tiče, ne znam lika, i mogao bi biti ovakav i onakav ... on mi je samo poslužio kao ogledni primjer za teoriju da ipak negdje postoje vjerni muškarci koji nemaju potrebu zuriti za klinkama obješenih vilica. i ne diraj mi tu teoriju jer ću se ja jednog lijepog dana udati za jednog takvog muškarca.

i, kažeš, gledao bi me i komentirao ? događa mi se to često i moj komentar svaki put je isti : fuj, ljigavi starkelja, nek' si tako ženu odmjerava! i tako. :kava:

ozbiljni muškarci ne zure obješenih vilica... to zadovoljstvo ostavljaju vršnjacima... :cool: :D

El Bradbury
25.04.2008., 11:04

Ne, griješiš. Ti si na osnovu onoga što si pročitala stvorila - naravno, veoma pogrešan - stav o Xu. Jednako kao što si iz mog posta stvorila sliku "slinavog starkelje". Gdje sam ja to rekao da varam ženu sa klinkama? Brijem da bi se ti za mnom prije okrenula nego ja za tobom, ili bi barem napravila eye contact.

Rekao sam da bi te prokomentirao sa frendovima, što radi 99% normalnih muškaraca, uz bitnu napomenu, ako iole sličiš na nešto, i ako imaš barem 20tak godina. Ne znam koliko si stara, niti me zanima, ali ću ti dati vrlo koristan savjet - bolje ti se čuvati onih koji ne sline i ne odmjeravaju, ti su opasni, a ne ovi kao ja koji bleje uokolo.

Glede teorije, i ona pokazuje da si jednostavno premlada. Svi smo mi krvavi ispod kože, samo se neki lijepo umotaju u celofan i pohvale javno na forumu.

El Bradbury
25.04.2008., 11:05
ozbiljni muškarci ne zure obješenih vilica... to zadovoljstvo ostavljaju vršnjacima... :cool: :D

Naravno, mi nosimo skupe naočale i diskretno buljimo, pa ipak su tu godine i godine staža do stadija slinavog starca...:lol:

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:05

Slažem se Nema odurnije stvari od ljigavog pohotnog starog jarca koji pilji u tebe dok mu se vilica ovjesi i stopi s onako ljigavim debelim podbratkom :bljak:
I odurno je kad netko onako bezobrazno pilji. Stane pa te gleda i odmjerava od glave do pete. Mislim mrš! Kao da se ne može i diskretno baciti pogled. Pogledam i ja zgodnog tipa, ali nije da stanem pa piljim u njega od do...

El Bradbury
25.04.2008., 11:07
Slažem se Nema odurnije stvari od ljigavog pohotnog starog jarca koji pilji u tebe dok mu se vilica ovjesi i stopi s onako ljigavim debelim podbratkom :bljak:
I odurno je kad netko onako bezobrazno pilji. Stane pa te gleda i odmjerava od glave do pete. Mislim mrš! Kao da se ne može i diskretno baciti pogled. Pogledam i ja zgodnog tipa, ali nije da stanem pa piljim u njega od do...

Aha, tu smo. Kad ti gledaš onda je "diskretno", a kad mi gledao onda smo
"ljigavi pohotni stari jarci", mada mi do penzije fali 30 godina...:s

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:11
Rekao sam da bi te prokomentirao sa frendovima, što radi 99% normalnih muškaraca, uz bitnu napomenu, ako iole sličiš na nešto, i ako imaš barem 20tak godina. Ne znam koliko si stara, niti me zanima, ali ću ti dati vrlo koristan savjet - bolje ti se čuvati onih koji ne sline i ne odmjeravaju, ti su opasni, a ne ovi kao ja koji bleje uokolo.

.

Pa naravno. I mi žene odmjeravamo i komentiramo. Nije to rezervirano za muško spol. Nego, gdje je to X rekao da on ne gleda? Nije rekao da ne gleda. Jedno je gledati, a drugo je bezobrazno i na očigled sliniti.
I jedno pitanje? Je li među vama muškarcima predstavlja sramotu reći da ste vjerni svojoj ženi?
Što to ispada da si gubav, kugav i nesposoban varati pa si osuđen na ženu i sad se time još kao hvališ?:confused:
Meni se doista čini da bi vi bili u stanju i izmisliti da varate samo da ne bi pred svojim čoporom ispali papci. Naravno ne svi, ali velik broj. Zašto je to tako? Zašto za vas biti vjeran svojoj ženi ne predstavlja nešto čime bi se trebao ponostiti nego nešto zbog čega bi se trebalo sramiti i nešto što te čini papkom, kao što si ti X-a proglasio papkom.

Basta
25.04.2008., 11:12
Naravno, mi nosimo skupe naočale i diskretno buljimo, pa ipak su tu godine i godine staža do stadija slinavog starca...:lol:

starost je drugo djetinjstvo, krug se zatvara... :p

ali dotad... :cool: :frajer: :cool:

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:16
Aha, tu smo. Kad ti gledaš onda je "diskretno", a kad mi gledao onda smo
"ljigavi pohotni stari jarci", mada mi do penzije fali 30 godina...:s

Tko je tebi rekao da si ljigavi stari jarac? Ja govorim upravo o takvima, ne o tebi. Puno puta mi se dogodilo da mi se i nabacuje neka ovješena starkelje i baca neumjesne komentare. Nisam niti ja sad više neka klinkica. U kasnim sam dvadesetima. Ali opet mi smeta kad mi neki metuzalem uleti. A pogotovo mi je to smetalo dok sam bila još mlađa. Nikad neću zaboraviti ogavnog ljigavca s debelom ovješenom mješinom od svojih 64 godine koji mi se išao nabacivati, misleći da ću nešto imati jer sam se trebala zaposliti u ustanovi gdje je radio.I kad sam ga otkantala, nastojao mi se na sve moguće načine osvetiti. Otada imam alergiju na stare pohotne jarce trostruku. A takvih je jako puno.

Morticia Addams
25.04.2008., 11:21

I nadaš se da tvoj budući muž neće odmjeravati mlade, zgodne cure? :rofl::rofl::rofl::rofl:

Mladost je lijepa, tko i zašto može zabraniti ikome da u istoj uživa?

Basta
25.04.2008., 11:24
I nadaš se da tvoj budući muž neće odmjeravati mlade, zgodne cure? :rofl::rofl::rofl::rofl:

Mladost je lijepa, tko i zašto može zabraniti ikome da u istoj uživa?

i u svemu onome što mladost nosi... naivnost naprimjer... :D

Morticia Addams
25.04.2008., 11:25
Pa naravno. I mi žene odmjeravamo i komentiramo. Nije to rezervirano za muško spol. Nego, gdje je to X rekao da on ne gleda? Nije rekao da ne gleda. Jedno je gledati, a drugo je bezobrazno i na očigled sliniti.
I jedno pitanje? Je li među vama muškarcima predstavlja sramotu reći da ste vjerni svojoj ženi?
Što to ispada da si gubav, kugav i nesposoban varati pa si osuđen na ženu i sad se time još kao hvališ?:confused:
Meni se doista čini da bi vi bili u stanju i izmisliti da varate samo da ne bi pred svojim čoporom ispali papci. Naravno ne svi, ali velik broj. Zašto je to tako? Zašto za vas biti vjeran svojoj ženi ne predstavlja nešto čime bi se trebao ponostiti nego nešto zbog čega bi se trebalo sramiti i nešto što te čini papkom, kao što si ti X-a proglasio papkom.

Misliš li da je bezobrazno i očigledno slinjenje rezervirano isključivo za one od +40 i za one u braku? To ne činiti je stvar kulture, a kultura nema veze s godinama, štoviše, vrlo često su je lišeni upravo klinci. :mig:

El Bradbury
25.04.2008., 11:25

Rekao sam šlapica, jer podilazi publici na forumu plitkim lažima. Gle, kad se više od dva muškarca nađu u bircu, u 99% slučajeva ne takmiče se u verbalnim izljevima vjernosti svojoj ženi. Fact. Jesam ja negdje rekao da sam nevjeran?

LOL Daj shvati što ti pokušavam reć, ne postoji zdrav muškarac koji neće misliti o tome da okrene mladu i zgodnu ženu. Može srat i lagat, ali to ne mijenja na stvari. A pogotovo je gadljivo nadmeno tvrdit kako "može okrenut svaku, ali mu se eto ne da". Drugim riječima, i tebe je, među ostalom ženskom populacijom nazvao droljom koju može pojebat kad mu se digne, ali srećom po njegov brak i tvoje stanje, eto neće. I ti ga još za to pohvališ, bravo. Ujedno si pohvalila i svoj IQ, premda bez pokrića. Eto, zato je papak a ne radi vjernosti ženi. I ja sam vjeran, pa se ne hvalim "kako mogu okrenut koju mi padne na pamet, pa i tu na forumu". Valjda cijenim svoju ženu više nego on svoju. Neke stvati treba zadržat za sebe. I još nešto - ja ću ženi reć što sam napisao tu, ajmo pitat X-a oće li se on to usudit. Neće, papak.

U pravu si za ovo zadnje, to je muški ritual sraćki o ženama, ali najčešće na tome sve ostaje. Bezopasno brljanje, jednako kao što to i žene rade kad vide onoga crnca iz NYPD blue :D

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:28
Misliš li da je bezobrazno i očigledno slinjenje rezervirano isključivo za one od +40 i za one u braku? To ne činiti je stvar kulture, a kultura nema veze s godinama, štoviše, vrlo često su je lišeni upravo klinci. :mig:

Ne mislim. Ali sad su na tapeti oni od + 40 i u braku.:mig:

Morticia Addams
25.04.2008., 11:33
Ne mislim. Ali sad su na tapeti oni od + 40 i u braku.:mig:

Ah, pa i oni su samo muškarci. Još uvijek ŽIVI muškarci, ne bi bilo zgoreg napomenuti. :mig:

Nije muškarac umro ulaskom u brak ili kad dostigne 40-u, a koliko znam verica nema (ili barem ne bi trebala imati) moć da istog (muškarca, jel') uškopi. :mig:

El Bradbury
25.04.2008., 11:37
Heh, ja sam došao na tapet iako nemam 40 josh... :zubo:

Basta
25.04.2008., 11:38
Ah, pa i oni su samo muškarci. Još uvijek ŽIVI muškarci, ne bi bilo zgoreg napomenuti. :mig:

Nije muškarac umro ulaskom u brak ili kad dostigne 40-u, a koliko znam verica nema (ili barem ne bi trebala imati) moć da istog (muškarca, jel') uškopi. :mig:

mogla bi, na nekom drugom prstu... :kava:

Hermione Granger
25.04.2008., 11:45
Brijem da bi se ti za mnom prije okrenula nego ja za tobom, ili bi barem napravila eye contact.

Rekao sam da bi te prokomentirao sa frendovima, što radi 99% normalnih muškaraca

jedna stvar za početak: JA SE NE OKREĆEM ZA MUŠKARCIMA, OSOBITO NE ZA STARIM MUŠKARCIMA. eye contact !? haha, hoću ti još morat platiti za usluge osobnog stand up komičara? :mig: :D

i jedna za kraj: dakle, ti baš nemaš lijepo mišljenje o svom spolu kada tvrdiš da ste u 99 % slučajeva tek najprizemnijim strastima sputani mali voajerčići. :rolleyes:

morticia - moj dragi budući muž će biti jedno izuzetno dobro istrenirano stvorenje i svi njegovi pogledi puni obožavanja kretat će se samo jednom putanjom - koja će voditi, naravno, do mene.ako neke dame misle da ne zaslužuju takvog muža - neće ga ni dobiti.ja nisam u tom klubu. :kava:

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:45

Pa tko je to i rekao i tko se sporio? Ja nisam rekla da se ne smije gledati, nego sam štoviše rekla da i sama gledam, a i u braku sam kad smo već kod braka.
Ja sam govorila o nametljivim starkeljama koji pilje i i sline.
Sad mi još samo reci da u životu nisi takvoga vidjela i da toga nema?
I ja ne sporim da se može gledati, nego govorim o načinu.

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:47
I ti ga još za to pohvališ, bravo. Ujedno si pohvalila i svoj IQ, premda bez pokrića.

:confused: Čemu sad to? Raspravljamo, ne moramo se vrijeđati.

Morticia Addams
mogla bi, na nekom drugom prstu... :kava:

Nadam se da je taj prst ipak zericu veći od prsta. :rofl::rofl:

mala_ana
nijedna normalna djevojka neće gledati oženjenog muškarca!

Laf2000
25.04.2008., 11:48
Ne gleda se "normalna" - "nenormalna" nego infantilna ili zrela.

Morticia Addams
25.04.2008., 11:49
Pa tko je to i rekao i tko se sporio? Ja nisam rekla da se ne smije gledati, nego sam štoviše rekla da i sama gledam, a i u braku sam kad smo već kod braka.
Ja sam govorila o nametljivim starkeljama koji pilje i i sline.
Sad mi još samo reci da u životu nisi takvoga vidjela i da toga nema?
I ja ne sporim da se može gledati, nego govorim o načinu.

Vidjela sam, ali ponavljam, vidjela sam i izuzetno bezobraznu klinčadiju od svojih 18-19 koji za ženama koje guraju kolica zvižde, dobacuju prostote i pričaju takve stvari da ti se želudac okrene. :)

El Bradbury
25.04.2008., 11:50
jedna stvar za početak: JA SE NE OKREĆEM ZA MUŠKARCIMA, OSOBITO NE ZA STARIM MUŠKARCIMA. eye contact !? haha, hoću ti još morat platiti za usluge osobnog stand up komičara? :mig: :D

i jedna za kraj: dakle, ti baš nemaš lijepo mišljenje o svom spolu kada tvrdiš da ste u 99 % slučajeva tek najprizemnijim strastima sputani mali voajerčići. :rolleyes:

morticia - moj dragi budući muž će biti jedno izuzetno dobro istrenirano stvorenje i svi njegovi pogledi puni obožavanja kretat će se samo jednom putanjom - koja će voditi, naravno, do mene.ako neke dame misle da ne zaslužuju takvog muža - neće ga ni dobiti.ja nisam u tom klubu. :kava:

Pa ti si zbilja DIJETE, dijete. Naravno, sorry, moj post nije upućen tebi jer mi je ispod svake razine kao individui obraćati se djeci kao spolno dozrelim osobama. Sačuvaj bože. Pedofile mrzim. Iz tvoje dječje perspektive, ja jesam star. Prema odraslim standardima, ja sam još debelo ispred "najboljih" godina :D.

Moje mišljenje o mom spolu nije ni lijepo ni ružno, nego realno. Jednog ćeš dana morati prihvatiti zbilju oko sebe, i zaboraviti leptiriće i cvijeće. Taj je dan još daleko, i zato si napravi uslugu, uživaj što dalje od ovog foruma, pogotovo od LJES-a.

A ovo zadnje, bolje ne komentirat. Daj bože da doživiš duboku starost i demantiraš me.

XandarVeliki
25.04.2008., 11:53
Isuse, isuse... prestrašno.

"Iz tebe samo vrišti frustracija, jer znaš s kim najbolji komadi odlaze u noć."
Jebote ko stih iz pjesme Mladena Burnaća... Kakav je ovo nesuvisli komentar, "alji postovi ti dokazuju da ti ispred nosa mogu pobrati sve pičke, pa i s ovog foruma"?! Što ti to pobogu treba značit? Ovo ti je već drugi post sa kurčenjem o lakoći obaranja žena ali ti se eto ne da... I što je najgore, glupe žene sa foruma ti dijele komplimente jer si ih eto mogo jebat al nećeš radi moralne vertikale koja ti stoji u šupku... isuse mili.

FYI, oženjen sam odavno, imam i dječice, ne masturbiram više tako često (ti to sigurno nisi radio niti u osnovnjaku, jer bože moj, učiteljica bi dala ruku pomoćnicu po potrebi jelda?) ali ne mogu shvatit zašto ti je potreban takav raport sa visine. Jebote još dovedi ženu da posta ovdje kako si joj vjeran unatoč pičkama koje ti na poslu, u bircu i nedjeljom na misi jašu po ramenu...

Tvoj post u osnovi govori kako si ti jako UVJEREN da možeš jebat koju hoćeš, dakle RAZMIŠLJAŠ o tome da ga umočiš, ali nekakav "moralni" uzus ti brani. Naravno, dok ne naleti pička koja je toliko kvalitetna da možeš promijeniti pogled na svijet na sat-dva dok je "s lakoćom okreneš", zar ne?
Podsjećaš me na lika s LJESa, ne sjećam se imena, a i bolje da ne, koji je kao djevac sa 30+ godina trubio o idealu vječne ljubavi i kako su ljudi u osnovi monogamna, vjerna bića. Mama i tata se vole, susjedi žive u harmoniji, a prostitutke valjda postoje samo tako, kao darvinističko slijepo crijevo, nepotrebne su na ovome svijetu...

Tvoj je post
a) podilaženje ženama sa foruma
b) laganje (dakle, temeljni izraz nepoštovanja) njih, a i sebe
c) patroniziranje onih a.k.a. mene, koji se ne slažu

Priznaj da duboko unutra ne misliš tako, i da s kolegama sa posla pričaš o trebicama iz firme, koju bi maznuo, kako susjedova mala ima fenomenalne tvrde sise. Ajde, priznaj.

Vidim da si malo promijenio retoriku, što je pohvalno. Čak si se usudio navesti (približno) svoje godine i status, tako da se čovjek može orijentirati, tko mu stoji s druge strane mreže. I to je pohvalno. Samo mi je žao što još nisi dosegnuo razinu svijesti za poštivanje tuđeg mišljenja i načina života, poštivanje drukčijeg svjetonazora nego što je tvoj, kao civilizacijsku tekovinu, već se pališ na to što netko razmišlja i živi po drugačijim kanonima nego što su tvoji. Pri tome navodiš da je netko na egotripu i kritiziraš ga, a sam se ponašaš kao egoist. Prozivaš nekoga da je licemjer, a sam se licemjerno ponašaš. Bez uvrede. Moraš poštivati razlike među ljudima i to da ne mislimo i ne ponašamo se svi isto s obzirom na spol i godine, jer bi svijet bio previše jednoličan, siromašan i bijedan. Dakle argumentiraj i drži stav i ne zazivlji pri tome ime Božje uzalud (nisam religiozan preko mjere, ali ovo je previše iritantno i bezobrazno da bi se moglo ignorirati) već govori samo u svoje ime i hrabro stani ispred ili iza onoga što govoriš. Dakle tri puta si spomenuo ime Isusovo i pomenuo crkvu, a potom davao izjave kontradiktorne učenju biblije. Pročitaj prije nego postaš.

Ja tvrdo ograđujem nagon - od razuma i to me vodi u mojim postovima. Ako ti misliš da smo životinje, pa svi slinimo za mladim curicama, to je tvoj problem. Poštujem i to mišljenje premda mislim da je primitivno i zastarjelo. Imamo svoj moral i odgoj i prema njemu se trebamo ravnati., da bi svijet bio koliko toliko podnošljiv za življenje. I tebi i meni.

Na ovoj temi reći da postoje oženjeni muškarci kojima druge žene, kraj vlastite, uopće nisu važne i potrebne - je hrabrost. Uopće, reći na ovom forumu svoj bračni ili starosni status - je hrabrost. Jer mnoge kreditacije na ovom forumu proizlaze ili se poništavaju iz ove dvije temeljne točke, što je jako žalosno.
Oženjen muškarac nema potrebe dokazivati da je jebač. Tko ima tu potrebu neka izvoli. Neka dokazuje sebi i drugima. Onoga tko to ne dokazuje čitavog života nazivati papkom, je jako primitivno i glupasto.
Ja radim u firmi gdje je 90% zaposlenika ženskog spola, tako da nemam potrebu zavođenja i podilaženja ženama igdje, pa niti na ovom forumu. Za tvoju informaciju i daljnje ravnanje. Dakle s kolegama s posla ne govorim o trebicama (kako ih ti nazivaš, a meni nešto govoriš o poštivanju žena, jer ovo je uvredljiv naziv) jer mi je to plitko. Svuda su oko nas, pa je otužno svoje suradnice gledati kao seksualne objekte. Sada ti vidi da li je to laž, a neka prosude i ostali.
Patroniziranje je normalno ako si otac dvije 19 godišnje kćeri. Dakle što si ono rekao o susjedovoj maloj? Ja sam ti taj susjed. Dakle jezik za zube (komični moment). Izvoli, nastavi. Tu sam i :ceka:

Morticia Addams
25.04.2008., 11:54

Za početak, morat ćeš pronaći jednog takvog koji će ti dozvoliti da ga ISTRENIRAŠ i treniraš.
Nadalje, kad takvog i nađeš bit će ti dosadan i nazivat' ćeš ga papkom.

....

Nekoliko godina kasnije (ako si barem prosječno pametna) shvatit ćeš da NE POSTOJI normalan, zdrav muškarac čiji će pogled zauvijek, uvijek i bez iznimke gledati samo u tvom smjeru, a ako si zericu pametnija od prosječnog to ćeš i prihvatiti te uživati u njemu točno takvom kakav jest- MUŠKARAC.

To što gleda ne znači da i dira. :mig:

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:56
Vidjela sam, ali ponavljam, vidjela sam i izuzetno bezobraznu klinčadiju od svojih 18-19 koji za ženama koje guraju kolica zvižde, dobacuju prostote i pričaju takve stvari da ti se želudac okrene. :)

Ah vidjela sam ja i mlađe- Jednom su mi klinci od kakvih 12 godina vikali: Teta, imate dobro dupe!

Morticia Addams
25.04.2008., 11:58
Ah vidjela sam ja i mlađe- Jednom su mi klinci od kakvih 12 godina vikali: Teta, imate dobro dupe!

Eto, samo o tome pričam. Nekulturne (muške i ženske) "stoke" ima na svakom koraku, ne mislim da su oženjeni, odrasli muškarci po tom pitanju bolji ili gori od onih mlađih i slobodnih. :)

Burmanska mačka
25.04.2008., 11:59
Na ovoj temi reći da postoje oženjeni muškarci kojima druge žene, kraj vlastite, uopće nisu važne i potrebne - je hrabrost. Uopće, reći na ovom forumu svoj bračni ili starosni status - je hrabrost. Jer mnoge kreditacije na ovom forumu proizlaze ili se poništavaju iz ove dvije temeljne točke, što je jako žalosno.
Oženjen muškarac nema potrebe dokazivati da je jebač. Tko ima tu potrebu neka izvoli. Neka dokazuje sebi i drugima. Onoga tko to ne dokazuje čitavog života nazivati papkom, je jako primitivno i glupasto.
Ja radim u firmi gdje je 90% zaposlenika ženskog spola, tako da nemam potrebu zavođenja i podilaženja ženama igdje, pa niti na ovom forumu. Za tvoju informaciju i daljnje ravnanje. Dakle s kolegama s posla ne govorim o trebicama (kako ih ti nazivaš, a meni nešto govoriš o poštivanju žena, jer ovo je uvredljiv naziv) jer mi je to plitko. Svuda su oko nas, pa je otužno svoje suradnice gledati kao seksualne objekte. Sada ti vidi da li je to laž, a neka prosude i ostali.
Patroniziranje je normalno ako si otac dvije 19 godišnje kćeri. Dakle što si ono rekao o susjedovoj maloj? Ja sam ti taj susjed. Dakle jezik za zube (komični moment). Izvoli, nastavi. Tu sam i :ceka:

:s:s:s:s Care!!! Svaka ti čast. Podržavam te pa makar neki zbog toga zaključili da imam niski IQ.:rofl:

Laf2000
25.04.2008., 12:00

A tebi je to prijalo :)

Burmanska mačka
25.04.2008., 12:01
Eto, samo o tome pričam. Nekulturne (muške i ženske) "stoke" ima na svakom koraku, ne mislim da su oženjeni, odrasli muškarci po tom pitanju bolji ili gori od onih mlađih i slobodnih. :)

Ne mislim niti ja.:mig:
Sad sam se sjetila kak su me jednom zaustavili neki balavci od kakvih 18-19 i pitali me jel znam ja gdje je Trg Petra Jarca?:lol::lol::lol::lol:

Burmanska mačka
25.04.2008., 12:02

Nije. Da smu bili 10-ak godina stariji, možda i bi. Bilo mi je ružno i nelagodno jer je riječ o dječurliji. I šta da imam radiš?

Morticia Addams
25.04.2008., 12:02

Ti si sulud, uistinu.
Znaš li kako se žena osjeća kad klinci koji joj mogu biti sinovi tako nešto za njom viču? PRLJAVO, eto kako.

Morticia Addams
25.04.2008., 12:03
Nije. Da smu bili 10-ak godina stariji, možda i bi. Bilo mi je ružno i nelagodno jer je riječ o dječurliji. I šta da imam radiš?

Eto, riječ iz usta.

Burmanska mačka
25.04.2008., 12:08
Ti si sulud, uistinu.
Znaš li kako se žena osjeća kad klinci koji joj mogu biti sinovi tako nešto za njom viču? PRLJAVO, eto kako.

E točno to.:s Nisam mogla iznaći pravu riječ kojom bi opisala taj osjećaj. Iznimno neugodno.

Burmanska mačka
25.04.2008., 12:09
Ti si sulud, uistinu.

:s Točno to. Nisam mogla iznaći pravu riječ.
Samo mala opaska: Ipak mi ne bi mogli biti sinovi.:mig:

EDIT: Ups! Zapravo kad razmislim, tehnički i bi.

Morticia Addams
25.04.2008., 12:10
E točno to.:s Nisam mogla iznaći pravu riječ kojom bi opisala taj osjećaj. Iznimno neugodno.

Znam, dogodilo mi se. I mogu ti reći da je osjećaj bio čak lošiji od onog kad mi je istu stvar u prolazu dobacio "gospodin" od svojih 60-ak.
On je barem rekao- mala, a ne TETA. :eek::rofl::rofl::rofl:

Morticia Addams
25.04.2008., 12:11
:s Točno to. Nisam mogla iznaći pravu riječ.
Samo mala opaska: Ipak mi ne bi mogli biti sinovi.:mig:

EDIT: Ups! Zapravo kad razmislim, tehnički i bi.

Haha, ma znam, ne bi mogli biti ni meni (osim tehnički :mig:), al' eto, malo dramatičnosti nikad ne škodi. :rofl::rofl:

Burmanska mačka
25.04.2008., 12:13
Znam, dogodilo mi se. I mogu ti reći da je osjećaj bio čak lošiji od onog kad mi je istu stvar u prolazu dobacio "gospodin" od svojih 60-ak.
On je barem rekao- mala, a ne TETA. :eek::rofl::rofl::rofl:

Istina. Grozno je to. Neodgojeni balavci.
Meni je jednom neki kreten, u društvu drugog kretena na putu do faksa dobacio: Treba noge širit, a ne studirat!
To mi je još dan danas sam vrh najogavnijih dobacivanja. A naslušala sam se stvarno svega.

Morticia Addams
25.04.2008., 12:19
Istina. Grozno je to. Neodgojeni balavci.
Meni je jednom neki kreten, u društvu drugog kretena na putu do faksa dobacio: Treba noge širit, a ne studirat!
To mi je još dan danas sam vrh najogavnijih dobacivanja. A naslušala sam se stvarno svega.

Nažalost i ja...

Ovaj primjer neću ni komentirati, momentalno mi se kosa na glavi digne. Grozan je onaj osjećaj nemoći koji žena u tom trenutku osjeti. Kao da te netko... Ne znam, silovao ili tako nešto. Možda je to malo preteška riječ, ali uistinu je loš, loš osjećaj kad netko dobaci za tobom takvu neku vulgarnu, gadljivu primjedbu. :(

Ne znam što je to u muškarcima što ih tjera na takvo ponašanje i omalovažavanje žene.

Hermione Granger
25.04.2008., 12:22
Pa ti si zbilja DIJETE, dijete. Naravno, sorry, moj post nije upućen tebi jer mi je ispod svake razine kao individui obraćati se djeci kao spolno dozrelim osobama. Sačuvaj bože. Pedofile mrzim. Iz tvoje dječje perspektive, ja jesam star. Prema odraslim standardima, ja sam još debelo ispred "najboljih" godina :D.

Moje mišljenje o mom spolu nije ni lijepo ni ružno, nego realno. Jednog ćeš dana morati prihvatiti zbilju oko sebe, i zaboraviti leptiriće i cvijeće. Taj je dan još daleko, i zato si napravi uslugu, uživaj što dalje od ovog foruma, pogotovo od LJES-a.

nisam ja dijete, el, odavno sam punoljetna, ali svejedno si mi star. jbg, znam da te to boli, ali šta ja mogu. i ja mislim da uopće nije nerealno očekivati od mog budućeg muža - ako ga uopće budem imala - kao od čovjeka kojeg volim, poštujem, s kojim sam odabrala provesti život i imati djecu - da me poštuje dovoljno da ne bleji okolo u klinke i slini nad njima. playboy može gledati, to mi ne smeta. :D ali ovo poprima posve drugu dimenziju.znaš što ja osjećam prema tim ženam koje šetaju s mužem i dječicom, a muž mi se zapilji u noge? prema njoj žaljenje, a prema njemu gađenje. i u tome je poanta. da ju poštuje, ne bi ju dovodio u takvu situaciju. i to je to.

El Bradbury
25.04.2008., 12:26
Vidim da si malo promijenio retoriku, što je pohvalno. Čak si se usudio navesti (približno) svoje godine i status, tako da se čovjek može orijentirati, tko mu stoji s druge strane mreže. I to je pohvalno. Samo mi je žao što još nisi dosegnuo razinu svijesti za poštivanje tuđeg mišljenja i načina života, poštivanje drukčijeg svjetonazora nego što je tvoj, kao civilizacijsku tekovinu, već se pališ na to što netko razmišlja i živi po drugačijim kanonima nego što su tvoji. Pri tome navodiš da je netko na egotripu i kritiziraš ga, a sam se ponašaš kao egoist. Prozivaš nekoga da je licemjer, a sam se licemjerno ponašaš. Bez uvrede. Moraš poštivati razlike među ljudima i to da ne mislimo i ne ponašamo se svi isto s obzirom na spol i godine, jer bi svijet bio previše jednoličan, siromašan i bijedan. Dakle argumentiraj i drži stav i ne zazivlji pri tome ime Božje uzalud (nisam religiozan preko mjere, ali ovo je previše iritantno i bezobrazno da bi se moglo ignorirati) već govori samo u svoje ime i hrabro stani ispred ili iza onoga što govoriš. Dakle tri puta si spomenuo ime Isusovo i pomenuo crkvu, a potom davao izjave kontradiktorne učenju biblije. Pročitaj prije nego postaš.

Ja tvrdo ograđujem nagon - od razuma i to me vodi u mojim postovima. Ako ti misliš da smo životinje, pa svi slinimo za mladim curicama, to je tvoj problem. Poštujem i to mišljenje premda mislim da je primitivno i zastarjelo. Imamo svoj moral i odgoj i prema njemu se trebamo ravnati., da bi svijet bio koliko toliko podnošljiv za življenje. I tebi i meni.

36 godina, jasno i glasno, dvoje djece -ženskoga - spola.
Back to you - Nemaš potrebe nešto dokazivat, a onda nadugo i naširoko ispred tebe padaju "ko klasje, pa čak i na forumu"?! Tvoje riječi, 1/1.
Ma daj... zlatna medalja u skoku u vlastita usta. Ja sam licemjerni egoist, ali sam iskren. Za razliku od tebe, koji održavaš otužnu iluziju vlastite moralnosti, dok u isto vrijeme veličaš svoje sposobnosti dostojne Casanove. Jadno, jadno.

Ti si

Morticia Addams
25.04.2008., 12:27
nisam ja dijete, el, odavno sam punoljetna, ali svejedno si mi star. jbg, znam da te to boli, ali šta ja mogu. i ja mislim da uopće nije nerealno očekivati od mog budućeg muža - ako ga uopće budem imala - kao od čovjeka kojeg volim, poštujem, s kojim sam odabrala provesti život i imati djecu - da me poštuje dovoljno da ne bleji okolo u klinke i slini nad njima. playboy može gledati, to mi ne smeta. :D ali ovo poprima posve drugu dimenziju.znaš što ja osjećam prema tim ženam koje šetaju s mužem i dječicom, a muž mi se zapilji u noge? prema njoj žaljenje, a prema njemu gađenje. i u tome je poanta. da ju poštuje, ne bi ju dovodio u takvu situaciju. i to je to.

Jedno je buljenje i slinjenje, ali vjeruj mi kad ti kažem da je nerealno očekivati od budućeg muža da neće nikad pogledati ni jednu drugu ženu osim tebe. Postoji gledanje i gledanje. Jedno je vulgarno i nametljivo, a za drugo su sunčane naočale zakon. :D:D:D

El Bradbury
25.04.2008., 12:33

Nazdravlje ako nađeš takvog muža, bit će ili android, ili autističan. Koji to čovjek ne škica noge i sise na ulici? Ja sam sretan što imam takav brak da kad šetam sa ženom i djecom otvoreno jedno drugome komentiramo dobre noge, sise i ramena. I vjerujem da je takva veza puno bolja od one velečasnog Xa kojega bi eto svaka htjela ali on gleda pravo ispred sebe da ne sagriješi mišlju, moš mislit.

Ako misliš da će tip kojega oženiš do kraja života buljit samo u tvoju visost, varaš se. Kad ga nađeš, ja ti poklonim kanarinca koji govori švedski unatrag.
Misliš da najvjerniji, najbolji suprug nikad ne pogleda pornić? Koja je razlika gledanja slika na homemadempegs i gledanja tuđih nogu kad je žena s tobom?
Osim, naravno, u količini licemjerja koju skrivaš pred vlastitom ženom, ispred koje si beba i dobar i krasan...

Gadite mi se sa tim pseudo-životnom stavovima. Još počnite nagovarat ekipu na bojkot tunolovaca jer ubijaju jadne delfine tako da diskusija bude na razini.

Hermione Granger
25.04.2008., 12:37
pa i meni se gade raznorazni stari slinavci, pa što mogu !? :kava:

El Bradbury
25.04.2008., 12:40
pa i meni se gade raznorazni stari slinavci, pa što mogu !? :kava:

Čekaj, ti si u "kasnim dvadesetima" (na stranu to što mi je sasvim nenormalno u TIM godinama tako razmišljat), a još imaš takve puritanske stavove?

Aj definiraj "stari slinavci", od koliko je to godina?

Burmanska mačka
25.04.2008., 12:41
Nažalost i ja...

Ovaj primjer neću ni komentirati, momentalno mi se kosa na glavi digne. Grozan je onaj osjećaj nemoći koji žena u tom trenutku osjeti. Kao da te netko... Ne znam, silovao ili tako nešto. Možda je to malo preteška riječ, ali uistinu je loš, loš osjećaj kad netko dobaci za tobom takvu neku vulgarnu, gadljivu primjedbu. :(

Ne znam što je to u muškarcima što ih tjera na takvo ponašanje i omalovažavanje žene.

Da, to je doista užasno. Ja sam se isto osjećala grozno. Ostaneš bez teksta i osjećaš se, točno ovako kao što si ti opisala.

Hermione Granger
25.04.2008., 12:47
ajme, nisam ja u kasnim dvadesetima, što se mojih godina tiče - otkrila sam samo da sam odavno punoljetna. '' odavno '' mogu biti i 3, 4 godine. :D a stari slinavci su po mojoj kategorizaciji svi slinavci iznad 30-e.

Burmanska mačka
25.04.2008., 12:52
ajme, nisam ja u kasnim dvadesetima, što se mojih godina tiče - otkrila sam samo da sam odavno punoljetna. '' odavno '' mogu biti i 3, 4 godine. :D a stari slinavci su po mojoj kategorizaciji svi slinavci iznad 30-e.

Ajd sad, pa nisu ljudi iznad tridesete stari.:confused: Slinavac je slinavac, ali za mene je stari slinavac 55 +.
za 10-ak godina će mi se granica vjeroajtno pomaknuti.:lol:
Ali niti s 20 nisam smatrala ljude iznad 30 starima.

Off topic. To sam ja rekla da sam u kasnim dvadesetima.

El Bradbury
25.04.2008., 12:54
@hermione
Đizus... kad sam ja bio u tvojim godinama frendice su mi se klele kako su stariji likovi "G7" najseksi :)
Što nije u redu s tobom?

@burmanska

kužim da ti briješ na starije, ali sad je totalni bed za to priznat, ok :)

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 12:58
Ah, dovraga...
Postoje li i zgodni, uljudni, njegovani, duhoviti...
4o+
za kojima neke djevojke sline
vlaze...

I doticnoj gospodi se na njih dize.

Ma sta ih vodilo jedno drugom
oni su napaljeni
i opce strastveno
uzivajuc kad su zajedno.

One u najboljoj zenskoj snazi a oni u muskoj.

Majka priroda...

Sve ostalo, pout:
neupitne virnosti, dresiranja, protivljena...
je nadogradnja mudrih.

Hermione Granger
25.04.2008., 12:59
sa mnom je apsolutno sve u redu ... osim možda trenutno loše manikure. :D a tvoje frendice su jedno, ja sam očito nešto sasvim drugo. Bože moj, svatko od nas je individua za sebe, sa svojim mislima, stavovima i preferencijama. doduše - trenutak istine - moram priznati da postoji jedan stariji muškarac koji mi se sviđa ... ime mu je george clooney.ali on nije oženjen. :D

Burmanska mačka
25.04.2008., 13:04
@hermione
Đizus... kad sam ja bio u tvojim godinama frendice su mi se klele kako su stariji likovi "G7" najseksi :)
Što nije u redu s tobom?

@burmanska

kužim da ti briješ na starije, ali sad je totalni bed za to priznat, ok :)

Ne brijem na starije. Da brijem, ne bi mi bilo bad priznati.

zed_alive
25.04.2008., 13:07
Prije svega previše cijenim sebe da bih ikada mogla biti nekome drugi izbor.

lavice, da je bar većina žena poput tebe... :s

toliko žena ima ili premalo samopoštovanje, ili su genetički toliko uvjetovane, da se bespogovorno pokoravaju muškarčevu autoritetu. one padaju, pale se na taj autoritet, ali to bezuvjetno prihvaćanje ima za posljedicu da pritom uopće ne gledaju što je dobro za njih, i onda se godinama tuže i ne znaju izaći iz te situacije u koju su se uvalile :ne zna:

naravno, ne kažem da su sve ljubavnice takve, jer nekima ekšli odgovara takva koža, ali je puno njih takvo

tebi :s i :kiss:

El Bradbury
25.04.2008., 13:09
sa mnom je apsolutno sve u redu ... osim možda trenutno loše manikure. :D a tvoje frendice su jedno, ja sam očito nešto sasvim drugo. Bože moj, svatko od nas je individua za sebe, sa svojim mislima, stavovima i preferencijama. doduše - trenutak istine - moram priznati da postoji jedan stariji muškarac koji mi se sviđa ... ime mu je george clooney.ali on nije oženjen. :D

aha, on nije slinava starkelja jer je super izgledao u oceanvih 11, joj supać!:lol:

El Bradbury
25.04.2008., 13:09
Ne brijem na starije. Da brijem, ne bi mi bilo bad priznati.

Znam - šalio - sam - se.:ne zna:

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 13:13
Čekaj, ti si u "kasnim dvadesetima" (na stranu to što mi je sasvim nenormalno u TIM godinama tako razmišljat), a još imaš takve puritanske stavove?

Aj definiraj "stari slinavci", od koliko je to godina?

tipicna spika uspaljenika:D

Burmanska mačka
25.04.2008., 13:15
Znam - šalio - sam - se.:ne zna:

OK. Osim toga, ti si skoro pa vršnjak mog supruga. Dakle nikako tebe ne bih bila nazvala starkeljom :rofl:
Barem ne dok ne pređeš 40:mig:

El Bradbury
25.04.2008., 13:16
tipicna spika uspaljenika:D

Get real, you woman you :mikroval:

Burmanska mačka
25.04.2008., 13:18
aha, on nije slinava starkelja jer je super izgledao u oceanvih 11, joj supać!:lol:

E vidiš, sad si već na dobrom putu.
Ovako nekako ti to stoji:
Proćelavi sa škembicom + 40 = stari slinavi jarac
Zgodan, stasit + 40 = šarmantan, zreo muškarac u najboljim godinama

:mig:

Burmanska mačka
25.04.2008., 13:19
Get real, you woman you :mikroval:

Vito nije žena:lol::lol:

El Bradbury
25.04.2008., 13:20
E vidiš, sad si već na dobrom putu.
Ovako nekako ti to stoji:
Proćelavi sa škembicom + 40 = stari slinavi jarac
Zgodan, stasit + 40 = šarmantan, zreo muškarac u najboljim godinama

:mig:

Pa clooney ima škembaru i po, šta nisi vidila slike u gloriji od 2005? :D

El Bradbury
25.04.2008., 13:21

Da, nije, svakako. :kava:

Burmanska mačka
25.04.2008., 13:23
Pa clooney ima škembaru i po, šta nisi vidila slike u gloriji od 2005? :D

Nisam. A i tako u Oceanovih 11 nisam obraćala pažnju na njega.
Gledala sam Brada Pitta. Doduše, u Oceanovih 12 se već i on malo omatorio :lol:

Morticia Addams
25.04.2008., 13:26
Nisam. A i tako u Oceanovih 11 nisam obraćala pažnju na njega.
Gledala sam Brada Pitta. Doduše, u Oceanovih 12 se već i on malo omatorio :lol:

Tko bi rekao nakon onakvih početaka da ćemo se ti i ja na kraju dobro slagati... :mig::D:D:D

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 13:27

:confused:
dotle doslo...

Burmanska mačka
25.04.2008., 13:30
Tko bi rekao nakon onakvih početaka da ćemo se ti i ja na kraju dobro slagati... :mig::D:D:D

:grli::mig:

El Bradbury
25.04.2008., 13:36
dotle doslo...

Fembot jebote:bicedobro:

majaaa04
25.04.2008., 13:44
:ne zna:Ljudi moji , nikada mi nece biti jasne ni ljubavnice ni ljubavnici , ili kako ja to imam obicaj po starinskom reci - nikada necu razumjeti " kurvanje " bez obzira na godine. Ja sam imala taj pakao u braku . Muz je poceo virtualnu prevaru koja ko zna kako bi zavrsila da ja to nisam primjtila i otkrila. Prva reakcija mi je bila - razvod , za sto on nije htio da cuje... Nakon more razgovora i njegovih pokajanja, obrazlozenja, i ko zna cega sve ....ja sam oprostila i danas mi se cini da nam je brak cak stabilniji nego ranije. Njegove rijeci su : " To je glupost koju sebi nikada necu oprostiti. Jednostavno se desilo i bilo je interesantno samo do onog trenutka dok ti nisi saznala , a kada sam osjetio strah da cu te izgubi sve mi se zgadilo. "
Naravoucenije:
Sve "ljubavnice" koje su se upustile u " kurvanje" mogu odmah znati svoje mjesto u zivotu svog ljubavnika a necijeg muza: neka mu sazna zena i saznat ce i ljubavnica koliko mu znaci.

A ako on njoj nista ne znaci , ako joj je s njim samo sex zajednicka stavka , bez emocija , onda drage moje nemojte ganjati ozenjene nego ganjajte razvedene ili slobodne jer koji je smisao znati da si nekome druga , da neko ima obitelj , da negdje mozda neko dijete pati radi ljubavnice , da citave familije uzdrmate.( i bog rece ne ukradi )

Drage moje rijetko koja od vas predje u nesto vise od ljubavnice. Ona moze samo da bude povod za razvod , on nakon par mjeseci prekine , postaje slobodan i obicno trazi zenu s malo visim moralnim pragom. Rijetki su oni koji zene ljubavnice jer on se s njima samo " kurvao" , a ako i ozeni nikada ona nece biti br.1 jer imaju tu djeca , :grli:.bivsa, roditelji i more stvari koje on mora ispuniti....i jos nesto tesko mu je zivjeti s pomisli da je vama "kurvanje " moralna i normalna stvar:confused:

El Bradbury
25.04.2008., 13:47
:ne zna:Ljudi moji , nikada mi nece biti jasne ni ljubavnice ni ljubavnici , ili kako ja to imam obicaj po starinskom reci - nikada necu razumjeti " kurvanje " bez obzira na godine. Ja sam imala taj pakao u braku . Muz je poceo virtualnu prevaru koja ko zna kako bi zavrsila da ja to nisam primjtila i otkrila. Prva reakcija mi je bila - razvod , za sto on nije htio da cuje... Nakon more razgovora i njegovih pokajanja, obrazlozenja, i ko zna cega sve ....ja sam oprostila i danas mi se cini da nam je brak cak stabilniji nego ranije. Njegove rijeci su : " To je glupost koju sebi nikada necu oprostiti. Jednostavno se desilo i bilo je interesantno samo do onog trenutka dok ti nisi saznala , a kada sam osjetio strah da cu te izgubi sve mi se zgadilo. "
Naravoucenije:
Sve "ljubavnice" koje su se upustile u " kurvanje" mogu odmah znati svoje mjesto u zivotu svog ljubavnika a necijeg muza: neka mu sazna zena i saznat ce i ljubavnica koliko mu znaci.

A ako on njoj nista ne znaci , ako joj je s njim samo sex zajednicka stavka , bez emocija , onda drage moje nemojte ganjati ozenjene nego ganjajte razvedene ili slobodne jer koji je smisao znati da si nekome druga , da neko ima obitelj , da negdje mozda neko dijete pati radi ljubavnice , da citave familije uzdrmate.( i bog rece ne ukradi )

Drage moje rijetko koja od vas predje u nesto vise od ljubavnice. Ona moze samo da bude povod za razvod , on nakon par mjeseci prekine , postaje slobodan i obicno trazi zenu s malo visim moralnim pragom. Rijetki su oni koji zene ljubavnice jer on se s njima samo " kurvao" , a ako i ozeni nikada ona nece biti br.1 jer imaju tu djeca , :grli:.bivsa, roditelji i more stvari koje on mora ispuniti....i jos nesto tesko mu je zivjeti s pomisli da je vama "kurvanje " moralna i normalna stvar:confused:

Sreća da si "saznala" "na vrijeme", tko zna do kad je mogo karat okolo... :s
Sad je "sigurno" tome "kraj".

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 13:52
Fembot jebote:bicedobro:

:(
Objasni li ti onoj?

El Bradbury
25.04.2008., 13:58
:(
Objasni li ti onoj?

Nijesam, daj ti malo u stihovima
ono, može malo o nerude za uvod

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 14:18
Nijesam, daj ti malo u stihovima
ono, može malo o nerude za uvod

Mili ti ric moja:cerek:

Otkud bas nerUda???!!!

Nece ti pomoc ni Neruda
ako trcis prid ruda:cerek:

To ti je od njeg:D

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 14:19
udvostrucilo se

El Bradbury
25.04.2008., 14:29
Mili ti ric moja:cerek:

Otkud bas nerUda???!!!

Nece ti pomoc ni Neruda
ako trcis prid ruda:cerek:

To ti je od njeg:D

Dr.Vito pa ti nemaš uda,
ak ti uzor nemre bit neruda
Bezuspješno mene profiliraš
jerbo ne znaš da u đavla diraš
Iznutra si ženskinja kompletna
i takva je karma jako štetna
nemoj više se feminizirat
nego kreni mlade cike dirat! :p

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 14:48
Dr.Vito pa ti nemaš uda,
ak ti uzor nemre bit neruda
Bezuspješno mene profiliraš
jerbo ne znaš da u đavla diraš
Iznutra si ženskinja kompletna
i takva je karma jako štetna
nemoj više se feminizirat
nego kreni mlade cike dirat! :p

Dirnes u vraga a on se odma opise:cerek:
Samo triba znat di dirnit :p

I potpuno mi je svejedno kolko su mlade ako su skladne
jer imam feminiziran ukus:cerek:

Ramzes
25.04.2008., 16:54
možda zato što se ne palim ni na starije od sebe, a kamoli na oženjene - i ne komuniciram s takvim djevojkama - ne mogu, a da me ne povrijedi takva tvoja retorika, ramzes! pa mi smo normalne mlade cure koje uče, obrazuju se, usto si same zarađuju i trude se da bi nešto napravile od sebe za život koji nam predstoji!! i u raznim kafićima jedva dođemo do konobara, a kamoli vlasnika - ali smo vesele, zabavljamo se i ne opterećujemo takvim glupostima! a oženjeni muškarci nam nisu ni u primisli, ni na kraj pameti, ne gledamo ih, ne trebamo, ne doživljavamo! podsjećaju nas na naše tateke, a od Edipovog kompleksa sasvim sigurno ne patimo! i zato nemoj generalizirati! :mad:

Tako i treba biti. :top:

Ramzes
25.04.2008., 17:11

Na ovo moram odgovoriti. Od mojih prijatelja NIKO ko je ozenjen ne vara suprugu. Niko ne skriva da ju ne vara i zbog toga se vise cijenimo medjusobno. Mozda smo se mi samo nasli slicni pa nas i to dovoljno povezuje. Iskreno, izbjegavam sjediti sa tipovima koji su promiskuitetni. Ja se ponosim sto ne varam suprugu, i najbitnije - i ona mi vjeruje (jer me je testirala nekoliko puta ... :rolleyes:) sto mi je veoma bitno. To znaci da mogu sjesti na bajka bilo kada i naguliti niz cestu.
Mislim da previse generaliziras, negdje si cula da su svi muskarci isti od prijateljice koja glumi da nesto zna. :kava:

Ramzes
25.04.2008., 17:14
nijedna normalna djevojka neće gledati oženjenog muškarca!

Svakoj normalnoj zenskoj ce ispasti oci iz glave kad me vidi - a ja sam ozenjen. Mogu samo reci - zao mi je, ali strpite se dokme ne pocnu klonirati. :D
Cesto me i primarijusi zovu na psihijatriju da utvrde da li je neka cura normalna ili ne. Ako me odmjeri, dobije ljekarsko. :top:

Ramzes
25.04.2008., 17:24
Za početak, morat ćeš pronaći jednog takvog koji će ti dozvoliti da ga ISTRENIRAŠ i treniraš.
Nadalje, kad takvog i nađeš bit će ti dosadan i nazivat' ćeš ga papkom.
....
Nekoliko godina kasnije (ako si barem prosječno pametna) shvatit ćeš da NE POSTOJI normalan, zdrav muškarac čiji će pogled zauvijek, uvijek i bez iznimke gledati samo u tvom smjeru, a ako si zericu pametnija od prosječnog to ćeš i prihvatiti te uživati u njemu točno takvom kakav jest- MUŠKARAC.

To što gleda ne znači da i dira. :mig:

Morti, :s
Upravo me podsjeti na normalnu suprugu mog nenormalnog frenda, koja mu je jednom prilikom dreknula na ulici:
"Pa jeb..mu, hoces li se ti ikada kao svaki normalan muskarac okrenuti za nekom curom, a ne za motorom, pa da znam da imam normalnog muza ?!"

Burmanska mačka
25.04.2008., 18:13
Sreća da si "saznala" "na vrijeme", tko zna do kad je mogo karat okolo... :s
Sad je "sigurno" tome "kraj".

:top::rofl:

Burmanska mačka
25.04.2008., 18:20
QUOTE=Ramzes;13771071]Na ovo moram odgovoriti. Od mojih prijatelja NIKO ko je ozenjen ne vara suprugu. Niko ne skriva da ju ne vara i zbog toga se vise cijenimo medjusobno. Mozda smo se mi samo nasli slicni pa nas i to dovoljno povezuje. Iskreno, izbjegavam sjediti sa tipovima koji su promiskuitetni. Ja se ponosim sto ne varam suprugu, i najbitnije - i ona mi vjeruje (jer me je testirala nekoliko puta ... :rolleyes:) sto mi je veoma bitno. To znaci da mogu sjesti na bajka bilo kada i naguliti niz cestu.
Mislim da previse generaliziras, negdje si cula da su svi muskarci isti od prijateljice koja glumi da nesto zna. :kava:[/QUOTE]

Ma ne. Ja znam da nisu svi isti. Ja sam pitanje postavila upravo takvima kakve sam opisala. A takvih doista ima. Evo i čitajuči ovaj forum, može se primijetiti da se vjerni često proglase papcima. Ja ne mislim da ti koji im kažu da su papci nužno varaju, nego valjda misle da je to cool ili šta. Čisto me zanimalo da mi se taj fenomen objasni. Zašto nekima varanje ili priče o varanju služi za dokazivanje muškosti. Dečki s kojima se ja družim isto ne varaju svoje žene niti se hvale s tim, ali znam neke koji se hvale.:ne zna:

A što se tiče oženjenih i mladih djevojaka i slinjenja nad istima o čemu je upravo danas bila ovdje riječ. Taman prije nego sam išla doma banuo je kolega +40, dvoje djece da nam se pohvali kako je je vidio zgodne srednjoškolke i kako je bacio oko na jednu koja je ličila na Renatu Sopek i tamo se kliberio. Mislim, WTF, pa pusti maloljetnice na miru. Šta imaš sliniti nad klinkom od 16 godina.

Ramzes
25.04.2008., 18:30
Evo i čitajuči ovaj forum, može se primijetiti da se vjerni često proglase papcima. Ja ne mislim da ti koji im kažu da su papci nužno varaju, nego valjda misle da je to cool ili šta. Čisto me zanimalo da mi se taj fenomen objasni. Zašto nekima varanje ili priče o varanju služi za dokazivanje muškosti. Dečki s kojima se ja družim isto ne varaju svoje žene niti se hvale s tim, ali znam neke koji se hvale.:ne zna:
Ne moze me niko proglasiti papkom osim ako se ja tako ne osjecam. :D

A što se tiče oženjenih i mladih djevojaka i slinjenja nad istima o čemu je upravo danas bila ovdje riječ. Taman prije nego sam išla doma banuo je kolega +40, dvoje djece da nam se pohvali kako je je vidio zgodne srednjoškolke i kako je bacio oko na jednu koja je ličila na Renatu Sopek i tamo se kliberio. Mislim, WTF, pa pusti maloljetnice na miru. Šta imaš sliniti nad klinkom od 16 godina.

Bolesnik. :ne zna:
Valjda taj strah od starenja. J..ga, ne moze svako stariti dostojanstveno.
Sto se tice cura koje skacu na starije ... pa iskreno mi imponuje kada cure od 18-20 pored toliko mladjih frajera navaljuju na mene. :D Samo sto mene ne zanimaju. Mene interesuju drugacije avanture, nesto sa puno adrenalina. :top:

kvrgica
25.04.2008., 19:32

mogu samo reci - utvrda je pala :no::D

Odustala je:tuzni:

A moglo joj je bit tako fino...:rolleyes:

odakle to? :eek: nisam.... i moram priznat da jest fino :cerek:

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 19:46
Ne moze me niko proglasiti papkom osim ako se ja tako ne osjecam. :D

Obrana ti je nesavladiva:top:

Bolesnik. :ne zna:
Valjda taj strah od starenja. J..ga, ne moze svako stariti dostojanstveno.
Sto se tice cura koje skacu na starije ... pa iskreno mi imponuje kada cure od 18-20 pored toliko mladjih frajera navaljuju na mene. :D Samo sto mene ne zanimaju. Mene interesuju drugacije avanture, nesto sa puno adrenalina. :top:

A ti staris dostojanstveno:D
skaces
pentras se
zujis okolo
:cerek:

Gospodin covik se znoji samo u krevetu:D

A ti nemas izbora
moras bit viran!

On izabro di ima adrelina
a adrenalina najvise ima u kurcu i mosnjama
i najvise udari kad nanjusi istinski muski izazov
mladu, punu zivota, prkosnu i prposnu divojku
:)

Burmanska mačka
25.04.2008., 19:50
mogu samo reci - utvrda je pala :no::D

odakle to? :eek: nisam.... i moram priznat da jest fino :cerek:

Bravo, Kvrgice:top::mig:

kvrgica
25.04.2008., 20:00

a jel onda to vrijedi i za tebe, ha? :mig:

kvrgica
25.04.2008., 20:01
Bravo, Kvrgice:top::mig:

hvala :cerek: eto mnogi su svasta pisali i za mene i za taj odnos, a ipak se sve pozitivno razrijesilo :D

Ramzes
25.04.2008., 20:05
A ti staris dostojanstveno:D
skaces
pentras se
zujis okolo
:cerek:

Gospodin covik se znoji samo u krevetu:D

A ti nemas izbora
moras bit viran!

On izabro di ima adrelina
a adrenalina najvise ima u kurcu i mosnjama
i najvise udari kad nanjusi istinski muski izazov
mladu, punu zivota, prkosnu i prposnu divojku
:)

Pa koliko sam izracunao, imam jos 10-15 godina za izludirati se, a vrijeme brzo prolazi. :ne zna:
Vjeruj mi na rijec, motor pruza vise uzivanja od zena. A zene idu uz motore, htio to ili ne htio. :D

(ako mi zena ovo procita, najebo sam ... :rolleyes:)

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 20:30
Pa koliko sam izracunao, imam jos 10-15 godina za izludirati se, a vrijeme brzo prolazi. :ne zna:
Vjeruj mi na rijec, motor pruza vise uzivanja od zena. A zene idu uz motore, htio to ili ne htio. :D

(ako mi zena ovo procita, najebo sam ... :rolleyes:)

Sto bi najebo
pa kastriran si:D

Tek bi najebo sto volis motor vise od nje
to nesmi saznat
jer ce ti i to zabranit
il ima i ona svoje zadovoljstvo
pa ti igracke
za velike i ispravne decke
ne brani.

Ramzes
25.04.2008., 20:34
Sto bi najebo
pa kastriran si:D

Tek bi najebo sto volis motor vise od nje
to nesmi saznat
jer ce ti i to zabranit
il ima i ona svoje zadovoljstvo
pa ti igracke
za velike i ispravne decke
ne brani.

Dobra ti ta trava, vidim da te je dobro mlatnula. Das dim? :rofl:

Grazia
25.04.2008., 20:37
pa nije DD bezveze legenda :kava:

mislis na Deedy-a??
pa nije mi Deedy daddy...:rofl: ( as much as I would like to...:D)

jer da, on je jedini LJES-ovac s kojim bi se igrala - da sam slobodna, that is. :raspa:

Dr.Vito Dugonoga
25.04.2008., 20:40
Dobra ti ta trava, vidim da te je dobro mlatnula. Das dim? :rofl:

Biz
nije to za tebe
odnice te
i vako se tesko drzis teme

Nego, reci
kakva je to
mi decki
spika

Grazia
25.04.2008., 20:45
hvala :cerek: eto mnogi su svasta pisali i za mene i za taj odnos, a ipak se sve pozitivno razrijesilo :D

ma daaaaj, a di je tema o tome?:tuctuc:

ali nisi nesto uvjerljiva, sorry.:D

star dust
25.04.2008., 22:46
Ljubav ne poznaje granice