PDA

View Full Version : Zašto neki imaju sve, a neki...

DJ57
22.04.2008., 09:12
Moj problem su moje lijepe prijateljice, njegpova lijepa sestra, i svi lijepi ljudi oko mene! Ja sam onako..prosjek. Al konkretno, stvar je u KOSI :)
Sve one imaju lijepu dugu kosu..ja nemam. I osjećam se jako ružno kraj njih. Dečko mi govori da sam mu ljepa i to sve, al nekako mislim da on to "mora" reć, ko bi rekao za svoju curu da je ružna!?
Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!
Zasto neki imaju sve, a neki...:ne zna:

Patuljka
22.04.2008., 09:15
Odi na ženski kutak ili psihologiju; ovo nije za cure/dečke bez lijepe kose, neg za cure/dečke bez svoje bolje polovice, prijatelja ili familije, a koliko vidim, ti ne spadaš u tu grupu ljudi.

R.K.N.
22.04.2008., 09:16
Jesi sigurna da je samo u kosi tvoj problem?????

Morticia Addams
22.04.2008., 09:17
Ma odi u ludnicu, trollčino. :kava:

kit10
22.04.2008., 09:19
http://dnevnik.hr/scena/film-tv/briznula-u-plac-zbog-cupave-kose.html

Još te nije prošlo? :D

TrashHarvester
22.04.2008., 09:19
Ma odi u ludnicu, trollčino. :kava:

Reci joj, Morti shvati! :D

Patuljka
22.04.2008., 09:22

:lol::lol::lol::lol:

Morticia Addams
22.04.2008., 09:25

Ja bih njoj bacila fen u kadu. :kava:

R.K.N.
22.04.2008., 09:26

:top: :top:

tenica
22.04.2008., 09:53
tebe ebe kosa???hm...a kaj je s onima koji nemaju kosu???kaj s onima koji nemaju ništa????....gladni...žedni...bolesni....siromašni ....curo draga....daj se saberi

Mantis Religiosa
22.04.2008., 09:58
Moj problem su moje lijepe prijateljice, njegpova lijepa sestra, i svi lijepi ljudi oko mene! Ja sam onako..prosjek. Al konkretno, stvar je u KOSI :)
Sve one imaju lijepu dugu kosu..ja nemam. I osjećam se jako ružno kraj njih. Dečko mi govori da sam mu ljepa i to sve, al nekako mislim da on to "mora" reć, ko bi rekao za svoju curu da je ružna!?
Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!

aha sve ovo je napisala samo da se nama pohvali da ona IMA DECKA :lol:
moj tata je sigurno deblji od tvojega :lol:
i ima brzi auto :lol:

Madamoiselle
22.04.2008., 11:01
A štuke.
1) Ima momaka koji će reć svojoj curi da im je ružna
2) Ima i onih koji će reć da si mogu slobodno kurac otkinit ako je i dalje budu trebalo jebat
3) Neki imaju sve
4) Ostali imaju fucking PEGLO za kosu!!!

To ti je problem?! Koja tuka od žene.

dainty
22.04.2008., 11:06
Otkud ovakvi debili na US-u :(

cherryblossomgirl
22.04.2008., 13:15

uzmi peglu i peglaj. :kava:

Gorriot
22.04.2008., 13:36
I zbog nje sam ružna!

isss.... :usama::usama:

mozak je ono što bi te trebalo brinut, odnosno nedostatak istog....

Miss Hyde
22.04.2008., 13:48
:bonk: :rolleyes:
tebi "imati sve" znači imati lijepu kosu? to ti je glavni preduvjet za (eventualnu) sreću? a nije ti dovoljno to što imaš prijatelje, imaš dečka koji te, pretpostavljam, voli i poštuje, kojem si ti najljepša?
stvarno ti je dosadno u životu kada ti kosa predstavlja problem. malo se spusti na zemlju i pogledaj kako je ljudima koji stvarno nemaju ništa, više češ cijeniti to što imaš.
patetična sam, al što da drugo kažem

fulcrum
22.04.2008., 13:51
:rolleyes: dečko ti je papučar.

Da ja svojoj curi moram reći da je lijepa, a zapravo nije, odmah bi se samoubio. :D

Mislio bih si...čovječe, pa di sam ja gledao. :rofl:

E, jel me možeš upoznat sa nekom od svojih lijepih frendica? ;)

Miss Hyde
22.04.2008., 14:05
:rolleyes: dečko ti je papučar.

Da ja svojoj curi moram reći da je lijepa, a zapravo nije, odmah bi se samoubio. :D

Mislio bih si...čovječe, pa di sam ja gledao. :rofl:

E, jel me možeš upoznat sa nekom od svojih lijepih frendica? ;)

ljepota, a pogotovo ljepota o kojoj mi govorimo je vrlo relativan pojam. a ti ako voliš svoju curu, ona će tebi biti lijepa bez obzira na nedostatke. a ne vidim razloga zašto bi se samoubio ako kažeš curi da je lijepa. pa svatko ponekad treba čuti koji kompliment

divna22
22.04.2008., 14:19
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Školjka
22.04.2008., 14:23
O, Bože!:confused:

fulcrum
22.04.2008., 14:28
ljepota, a pogotovo ljepota o kojoj mi govorimo je vrlo relativan pojam. a ti ako voliš svoju curu, ona će tebi biti lijepa bez obzira na nedostatke. a ne vidim razloga zašto bi se samoubio ako kažeš curi da je lijepa. pa svatko ponekad treba čuti koji kompliment

Nisi shvatila sarkazam :p , nema veze. :top:

Poanta je upravo u tome da znači cura ima dečka, on joj kao "mora" reći da je lijepa, a ona je iskompleksirana na svoj fizički "nedostatak" ( ako se uopće to tako može nazvati ), a 100% sam uvjeren da on je uopće to tako ne doživljava. Ima dečka. Znači da nije sama, da ju netko voli takvu kakva je a ona radi dramu od toga.
Isto ljudi u onoj emisiji "pod nož". Svi imaju obitelji, djecu...ali im je najsretniji trenutak u životu bio kad su napravili plastićnu operaciju. NE kad im se rodilo prvo dijete, drugo, peto. NE kad su se oženili... ili sl.

Miss Hyde
22.04.2008., 14:35
Nisi shvatila sarkazam :p , nema veze. :top:

Poanta je upravo u tome da znači cura ima dečka, on joj kao "mora" reći da je lijepa, a ona je iskompleksirana na svoj fizički "nedostatak" ( ako se uopće to tako može nazvati ), a 100% sam uvjeren da on je uopće to tako ne doživljava. Ima dečka. Znači da nije sama, da ju netko voli takvu kakva je a ona radi dramu od toga.
Isto ljudi u onoj emisiji "pod nož". Svi imaju obitelji, djecu...ali im je najsretniji trenutak u životu bio kad su napravili plastićnu operaciju. NE kad im se rodilo prvo dijete, drugo, peto. NE kad su se oženili... ili sl.

eto, nisam...:D :kava:

ma u biti problem nije u kosi već je problem u nečemu drugom. nezadovoljna je nečim u životu i sada pravi toliku dramu zbog kose...a nije ni svjesna da ima nešto što drugi nemaju

Koji-glup-nick
22.04.2008., 14:38
I zbog nje sam ružna!

odi na frizuru....

fulcrum
22.04.2008., 14:39
eto, nisam...:D :kava:

ma u biti problem nije u kosi već je problem u nečemu drugom. nezadovoljna je nečim u životu i sada pravi toliku dramu zbog kose...a nije ni svjesna da ima nešto što drugi nemaju

A što to ima a drugi nemaju? ( osim sje...kose? :rofl: Crnjak. Sorry. Nisam se mogao suzdržati ).

Miss Hyde
22.04.2008., 14:40
A što to ima a drugi nemaju? ( osim sje...kose? :rofl: Crnjak. Sorry. Nisam se mogao suzdržati ).

dečka :o

Koji-glup-nick
22.04.2008., 14:40
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ahahahhaahhahah koja glupača ahahhahahahahha

tršava ahahhaha :lol::lol::lol:

fulcrum
22.04.2008., 14:49
dečka :o

nemam ga nit ja i zahvalan sam zbog toga :lol::lol::lol:

Ne vidi u tome "ne imati dečka/curu" kao enormni propust u životu. Vidim da neki doživljavaju to upravo na taj način.

Gledaj to ovako...Neki dečko nema tebe...za curu... Njihov/njegov propust.

Miss Hyde
22.04.2008., 15:07
nemam ga nit ja i zahvalan sam zbog toga :lol::lol::lol:

Ne vidi u tome "ne imati dečka/curu" kao enormni propust u životu. Vidim da neki doživljavaju to upravo na taj način.

Gledaj to ovako...Neki dečko nema tebe...za curu... Njihov/njegov propust.

ma ne mislim ni ja da je sad svijet propao zato što nemam dečka, ali ono, već mi je dosadilo stalno slušanje o tuđim dečkima, tuđim ljubavnim problemima, a ja nemam što za reći kad nemam ni ljubavi, ni problema :D ali, to nije tema...

a što se tiče boldanog...vidiš, nikada nisam tako razmišljala...lijepo si to rekao :s :cerek:

Gestapo
22.04.2008., 15:40
I zbog nje sam ružna!

Ozezi na celavo i periku si okini ... :s

Heinrich
22.04.2008., 18:12
Ljudi za svako rješenje imaju problem..:mig:

malabaya
22.04.2008., 18:49
zašto neki imaju sve..gledam ja naslov i mislim si, fakat, baš se nekad čini da neki ljudi imaju sve, a drugi ništa

ali kosa pobogu, tebe muči kosa!!!

idem si odmah sad svoju počupat

kaj sve možeš nać tu na ovom forumu

Phönix
22.04.2008., 18:57
topic bi se trebao zvati "Zasto neki imaju mozga, e neki ne"

DJ57
23.04.2008., 11:37
Koja provala.. :lol:
Nego, istina, nezahvalna sam i baš, koliko ljudi nemaju neke osnovne stvari, a ja se tu zamaram glupostima.
Jednostavan odg- odi na frizuru:: odem, al eto to traje 3 dana max.i to je to. Ne mogu si pruštit da svaki tjedan idem frizeru.
Ako vam krenem objašnjavat, opet ćete me oprat, jer to je zbilja nebitno, al mene muči to, iz dana u dan već godinama. I tako kad svaki dan nešto gledate i nezadovoljni ste, vec prolupaš! To se valjda meni dogodilo.
Al sve je to okej, postoje ljudi sa stvarnim problemima, ovo se već da riješit nekako.
Ajte,pozz :mig:

Heinrich
23.04.2008., 11:48
Nego, istina, nezahvalna sam i baš, koliko ljudi nemaju neke osnovne stvari, a ja se tu zamaram glupostima.
Jednostavan odg- odi na frizuru:: odem, al eto to traje 3 dana max.i to je to. Ne mogu si pruštit da svaki tjedan idem frizeru.
Ako vam krenem objašnjavat, opet ćete me oprat, jer to je zbilja nebitno, al mene muči to, iz dana u dan već godinama. I tako kad svaki dan nešto gledate i nezadovoljni ste, vec prolupaš! To se valjda meni dogodilo.
Al sve je to okej, postoje ljudi sa stvarnim problemima, ovo se već da riješit nekako.

Stavila si post na krivi podforum..

DJ57
23.04.2008., 12:29

Ok.

bobby-j
23.04.2008., 15:31

:lol: o maj gad :lol:

Nenuphar
23.04.2008., 15:43
I zbog nje sam ružna!

Koliko ti imaš godina?

bobby-j
23.04.2008., 16:29

:lol::lol: dala sam klincima da ovo gledaju... sad znam kako ću ih umiriti :lol:
uzeli su kokice i mrtvačko-ozbiljni stalno ponavljali snimku....hvala ti na ovom :s

cailin
24.04.2008., 10:10

Jes, ovo pravac psihologija. :D

Fatal 69
24.04.2008., 12:40
...mislim da nije problem u kosi,nezadovoljna si sa nekim drugim stvarima...i ako samu sebe ne smatras privlacnom teško da će neko iko drugi...:kava:

Wiki
24.04.2008., 14:58
Aha, tebe jebe kosa?! :bonk:
:bonk::bonk: i još jednom :bonk:

Mora da si često padala na glavu ko' mala...

supher mali
24.04.2008., 15:01
pa ja nemam litru krvi od moderatora koje bi mu voli iscucat pa?

Miss_perfect
05.05.2008., 20:03

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ovo je savršeno!!!!!

Postoji ti pegla za kosu i fen rowenta lissima koji je stvarno fenomenalan. i ja imam blago valovitu kosu ali sa rowentom svaki dan izgledam ko da sam iz frizeraja izašla. i još ti postoje razno razni šamponi, regeneratori i pjene za ravnanje kose koji stvarno djeluju. Tigi bed head su meni najbolji, ali ak nemaš love ima i jeftinijih varijanti tipa ovo novo niveino za ravnu kosu kaj je izašlo... osim toga ekstenzije su također dostupne, tako da samo se moraš malo potrudit i malo love uložit u sebe i možeš imat svršenu kosu. ali biti u depri zbog kose, je sorry ali stvarno jadno. poradi na samopouzdanju prije nego što poradiš na kosi!! i to pod hitno!!!

Ph@s3_00
06.05.2008., 06:01
Jel ova tema neka za``bancija ili?

fassgodard
06.05.2008., 08:17
Al konkretno, stvar je u KOSI :)
Sve one imaju lijepu dugu kosu..ja nemam. I osjećam se jako ružno kraj njih. Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!

Meni se čini kao da se zajebavaš s nama...

Ivancica
06.05.2008., 12:18

Postoje danas jako puno resenja za te probleme, ako znas nemacki poslacu ti par linkova, a verujem da i u hrvatskoj mozes naci resenje za svoj problem.

pandora_5
07.05.2008., 10:05
I zbog nje sam ružna!

obrij se na ćelavo :rofl:

peggy sue
07.05.2008., 11:54
:lol:
Otiđi u DM-a, u 21. stoljeću ima milijun preparata, kupi peglu, pusti ili obrij kosu. Šta bi na ovaj tvoj post rekli ljudi koji su prošli pakao bolesti u životu i izgubili trajno kosu. Nije mi jasno kako su te uopće stavili na US?

eleuthera
07.05.2008., 21:28
Isuse koja tema. :eek:

:rofl::rofl::rofl:

Daj pusti kosu, možda ti i mozak naraste zajedno s njom.

4) Ostali imaju fucking PEGLO za kosu!!!

Što je to "peglo"?? :confused:

Meni ime ne treba
07.05.2008., 21:48
Eh kako bi svijet lijepo mjesto bio kada bi nam najveća briga bila kosa i tome sl.

E da, jedan link (http://www.youtube.com/watch?v=7dyl0j3WU6Y&feature=related) za tebe.

NinaLady
07.05.2008., 22:43
stavi ekstenzije+kupi peglu i problem riješen! :)

eleuthera
07.05.2008., 23:27
stavi ekstenzije+kupi peglu i problem riješen! :)

Da, svi imaju para za super ultra skupe i dobroizgledajuće ekstenzije. :rolleyes::rolleyes:

Ne trebaju njoj ekstenzije, treba joj nešto drugo.

themoment
07.05.2008., 23:40
lobotomija

eleuthera
07.05.2008., 23:48
Moment, pokušala sam biti pristojna. :tuctuc:

:zubo:

themoment
07.05.2008., 23:54
nema kod mene pristojnosti.
izgubila sam je negdje kod prvog posta :zubo:
EDIT: njenog. na ovu temu. inače sam fina i pristojna. :raspa:

KaSa
07.05.2008., 23:58
ti si se pozdravila sa mozgom stara!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D

bubu3333
08.05.2008., 00:07
Oprosti, ali si glupa.
Znači nemaš ravnu, ni kovrčavu, nego nešto između. Onda odi na frikin internet i potraži kako se brinuti za takvu kosu. Ja imam takvu i eto, znam je nagovoriti da bude lijepa i poslušna i to bez pegle i redovitog friziranja, wow, a nisam čak ni Nobelovac, umjesto da kukam kao zadnja razmaženka. Prestani sramotiti moj rod.

Ali nije tvoj problem u kosi, nego u načinu razmišljanja. Ako nije kosa, bit će nešto drugo. Umjesto da gledaš na to kao izazov, skupiš potrebne informacije i kreneš u rješavanje, ti sjediš i kukaš kao da nemaš ništa za jesti; vjerojatno si takva i u drugim stvarnima.

Ivancica
08.05.2008., 09:49
Prestani sramotiti moj rod.

:top: :s

Miss_perfect
10.05.2008., 10:57
Oprosti, ali si glupa.
Znači nemaš ravnu, ni kovrčavu, nego nešto između. Onda odi na frikin internet i potraži kako se brinuti za takvu kosu. Ja imam takvu i eto, znam je nagovoriti da bude lijepa i poslušna i to bez pegle i redovitog friziranja, wow, a nisam čak ni Nobelovac, umjesto da kukam kao zadnja razmaženka. Prestani sramotiti moj rod.

Ali nije tvoj problem u kosi, nego u načinu razmišljanja. Ako nije kosa, bit će nešto drugo. Umjesto da gledaš na to kao izazov, skupiš potrebne informacije i kreneš u rješavanje, ti sjediš i kukaš kao da nemaš ništa za jesti; vjerojatno si takva i u drugim stvarnima.

POTPISUJEM!!!! :top::top::top::top:

Hej
10.05.2008., 11:04
Zar ne bi bilo dobro da kod ovakvih tema stavljaju neko upozorenje tipa: "Oprez! Spržen mozak!" ili tako nešto pa da ni ne otvaramo ovu debilanu...