PDA

View Full Version : Jesam li opsjednuta?

memona
26.04.2008., 10:53
imam napadaje bijesa,lomim, rušim, udaram, vrištim, plačem, valjam se po podu.
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene:confused:

Endimion17
26.04.2008., 11:12
Može biti da si razmaženi teenager.

musa
26.04.2008., 11:30
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene:confused:

sve to zna biti vrlo relativno :mig:

igod
26.04.2008., 11:38
psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene

Ne, nikakav urok.
Jednostavno si razmažena tinejđerka.
Get a life.

ursamajor
26.04.2008., 11:43

ma staviš deblji križ oko vrata i nemaš frke ako i dalje bude problema obrati se bozanićevim ghost-bustersima.
ali ti ipak imaš sreće jer nisam nešto često čuo da se neki dalmatinci žale na opjednuće onih zlih duhova fjake tj. lijenosti pa si ti tako bar svjesna s kim imaš posla.
i škoro se izvukao pa zašto ne bi i ti.

Sedam grijeha
Iz prkosa ja sam činio
Srdit pio
Lagao ti, drugu ljubio
Imao, a ne dao
Bogu dane ukrao

cp.tar
26.04.2008., 12:05
Psihijatri imaju bolje rezultate od egzorcista. Drži se ti psihijatara. :kava:

memona
26.04.2008., 13:14
ovo su sve odgovori ateista, što sam i očekivala jer ste pretežni na forumu, sad me zanima odgovor vjernika, jer ateisti ionako nevjeruju u duhove....

memona
26.04.2008., 13:15
btw zašto mislite da sam razmažena tinejđerka:confused::lol:

forget-me-not
26.04.2008., 13:34
ovo su sve odgovori ateista, što sam i očekivala jer ste pretežni na forumu, sad me zanima odgovor vjernika, jer ateisti ionako nevjeruju u duhove....

Opsjednuta si. Sobom. :kava:

igod
26.04.2008., 13:36
jer ateisti ionako nevjeruju u duhove

Uzrok tvoga "opsjednuća" je upravo taj što ti vjeruješ u duhove i opsjednuća.

Baphomet
26.04.2008., 13:39
btw zašto mislite da sam razmažena tinejđerka:confused::lol:
Jer slušaš sotonsku muziku :rofl:

Nikad još nisam čuo, vidio ili pročitao za opsjednutog da sluša sotonsku muziku. Znači, ili si razmaženi teen ili samo lupaš gluposti :D

Khor
26.04.2008., 13:44
uvijek me zanimalo kakva je to sotonska muzika. gdje tog' ima? :lol:

razmaženi adolescent si jer razbijaš kante za smeće koje su javno dobro priskrbljeno iz džepova tvojih roditelja. jako buntovno, nema šta.

edit: siguran sam da ti godi to što psihijatri smatraju da si "bolesna" i da bi psihozu nosila kao orden. kanta hladne vode na glavu, dva šamara i problem otklonjen.

Roy
26.04.2008., 14:02
razmaženi adolescent si jer razbijaš kante za smeće koje su javno dobro priskrbljeno iz džepova tvojih roditelja. jako buntovno, nema šta.

edit: siguran sam da ti godi to što psihijatri smatraju da si "bolesna" i da bi psihozu nosila kao orden. kanta hladne vode na glavu, dva šamara i problem otklonjen.

Dobra dijagnoza :top:

memona
26.04.2008., 14:09
kao i uvijek, nailazim na nerazumijevanje okoline. Ne trebate više odgovarati. Bilo bi ok da odgovori i neki vjernik, ali njih očito nema na forumu.

igod
26.04.2008., 14:11
nailazim na nerazumijevanje okoline

Pa kad si opsjednuta.
Tko bi se želio družiti sa opsjednutom osobom.
Otiđi kod Sudca on će to srediti, a usput ti i pokazati kako se levitira.

memona
26.04.2008., 14:13
ja htjedoh reći da imam veliku želju činiti dobro i biti dobra, ali moja volja radi protiv moje želje. zašto mi uzor nije majka Terezija a ne Charles Manson. Zašto me on više fascinira? Ne lomim kante za smeće zato da me drugi gledaju, nego zato što imam bijes u sebi, totalno nepoznat osjećaj meni samoj. Ponekad razmišljam da nekoga ubijem.

Endimion17
26.04.2008., 14:13
Sotonska muzika?
To ti je ovo.
http://www.hipersonica.com/images/2007/09/marilyn%20manson.jpg

Gle ga, ružan je. Znači da je vražje djelo.

memona
26.04.2008., 14:14

nevjerojatno primitivan odgovor. Hvala Bogu, nemam psihozu.

(Ne)stabilni
26.04.2008., 14:15
Psihijatri imaju bolje rezultate od egzorcista. Drži se ti psihijatara. :kava:

bar egzorcisti ne tjeraju đavle jedni iz drugih, dok psihijatri jedni druge "lječe":p

memona
26.04.2008., 14:16
Sotonska muzika?
To ti je ovo.
http://www.hipersonica.com/images/2007/09/marilyn%20manson.jpg

Gle ga, ružan je. Znači da je vražje djelo.

čista komercijala, medijski trikovi za glupu djecu:bljak:

memona
26.04.2008., 14:18
Opsjednuta si. Sobom. :kava:

gle, imam svoju sobu i nitko nesmije uči u nju jer izgleda kao da je pala bomba na nju, ali ipak mislim da nisam njome opsjednuta:kava:

Khor
26.04.2008., 14:21
kao i uvijek, nailazim na nerazumijevanje okoline.

naravno, jer si neshvaćena. adolescentski klišej :kava:

ja htjedoh reći da imam veliku želju činiti dobro i biti dobra, ali moja volja radi protiv moje želje.

oh zašto, okrutni svijete, činiš mi to?

zašto mi uzor nije majka Terezija a ne Charles Manson. Zašto me on više fascinira?

zato što je poluinteligentni infantilac čudnjikavog, odbojnog izgleda? ili možda zato što je on poremećena osoba a ti obična, uobičajena pa te to smeta?

Ne lomim kante za smeće zato da me drugi gledaju, nego zato što imam bijes u sebi, totalno nepoznat osjećaj meni samoj. Ponekad razmišljam da nekoga ubijem.

zaposliš se lijepo u izdavačkoj kući pa lomi i prelamaj knjige, i još zaradiš za novu kantu.

MissLestrange
26.04.2008., 14:22
koliko ono imaš godina? hormoni u pubertetu su zayebana stvar.

Khor
26.04.2008., 14:24
nevjerojatno primitivan odgovor. Hvala Bogu, nemam psihozu.

nevjerovatno glupi i dosadni klišej. šta'š, pogodilo u žilu?

joj, koje bumo tabletice danas papali? kak sam si super, imam vlastiti recept i bočicu tableta.

uostalom, što je tu primitivno? hladna voda, šok za tijelo - početci psiholoških terapija.

memona
26.04.2008., 14:25
ovo je totalni promašaj. zaključajte temu.

Scáthach
26.04.2008., 14:30
ovo je totalni promašaj. zaključajte temu.

A vidim i ja u kojem je smjeru ovo krenulo... :o

Si sigurna? Da zakracunamo ovo? :ne zna:

memona
26.04.2008., 14:32
samo zaključaj temu bog ti do zdravlja. toliko gluposti na jednom mjestu..nepodnošljivo:Dschatch...:mig:

memona
26.04.2008., 14:35
u biti ostavi nek se još malo zarola...

Scáthach
Oki-doki

Scáthach
u biti ostavi nek se još malo zarola...

A vidi je sad...ne moze :p

Previse ste neozbiljni

memona
ajoj.jebga:ne zna:

Khor
26.04.2008., 14:36
kme :(

memona
26.04.2008., 14:37
neka ostavi, želim čut odg nekog vjernika , jer su dosad svi ateisti koji me samo zajebavaju:(

Endimion17
26.04.2008., 15:03
čista komercijala, medijski trikovi za glupu djecu:bljak:

Aaaaa, a ti si ono...

ČRU?

:lol::rofl:

forget-me-not
26.04.2008., 15:03
neka ostavi, želim čut odg nekog vjernika , jer su dosad svi ateisti koji me samo zajebavaju:(

Ne zajebavam te.

Opsjednuta si.

Sobom.

I zato nesretna.

A alkemija nesretnog pretvara dobro u zlo.

Ajd sad pichi u svoju sobu.

curva-tamburello
26.04.2008., 15:10
a koliko ti godina imas?

memona
26.04.2008., 15:17
Aaaaa, a ti si ono...

ČRU?

:lol::rofl:

nekužim,pojasni

memona
26.04.2008., 15:19
Ne zajebavam te.

Opsjednuta si.

Sobom.

I zato nesretna.

A alkemija nesretnog pretvara dobro u zlo.

Ajd sad pichi u svoju sobu.

kako misliš opsjednuta sobom? ne razumijem. ja se stvarno loše osjećam, i čini mi se da sam možda opsjednuta zloduhom. a vi se samo šprdate na moj račun.hvala
i nemoraš iza svake rečenice ostavljat razmak, ionako vidimo tvoje prečasne dubokoumne izjave sasvim dobro

memona
26.04.2008., 15:21
a koliko ti godina imas?
21. nisam tinejđerka i totalno ste me krivo prokužili, nisam nikakav emo klinac koji se fura na ta sranja.. al kao da zidovima govorim

curva-tamburello
26.04.2008., 15:25
Ja nemislim da si opsjdnuta, ti imas nekih drugih problema, kojih neznam... dali je to sa obitelji (nesređeni odnosi), dali je to u skoli, fakultetu, dali je to sa deckom... ili mozda s prijateljicama... mozda nesto sto mi nije sad palo na pamet, al mislim da opsjednuta nisi.
Dali ides u crkvu? Dali si se probala ispovijedati, dali se pokusavas moliti?

forget-me-not
26.04.2008., 15:29
kako misliš opsjednuta sobom? ne razumijem. ja se stvarno loše osjećam, i čini mi se da sam možda opsjednuta zloduhom. a vi se samo šprdate na moj račun.hvala
i nemoraš iza svake rečenice ostavljat razmak, ionako vidimo tvoje prečasne dubokoumne izjave sasvim dobro

Ako tako kažeš, onda (evo bez razmaka), izgleda da ti se mora istjerati zlo, a utjerati dobro....

memona
26.04.2008., 15:32
Ako tako kažeš, onda (evo bez razmaka), izgleda da ti se mora istjerati zlo, a utjerati dobro....

možda si u pravu (ja se nadam da je tako). ali kako to učiniti ako je tako?

blue bird
26.04.2008., 15:36
Tema tvog topika je malo neobicna - ako se vidi tvoja izjava sa topika 'ateisti vs vjernici 0:0':

memona neznam, ali ja ne vjerujem zato što me baka tako učila, nego zato što sam doživjela put obračenja u životu:ne zna:

Mislim ti si 'dozivjela obracenje' i u cemu je sad problem?

Da li ti je dijagnoza borderline?

memona
26.04.2008., 15:39
Ja nemislim da si opsjdnuta, ti imas nekih drugih problema, kojih neznam... dali je to sa obitelji (nesređeni odnosi), dali je to u skoli, fakultetu, dali je to sa deckom... ili mozda s prijateljicama... mozda nesto sto mi nije sad palo na pamet, al mislim da opsjednuta nisi.
Dali ides u crkvu? Dali si se probala ispovijedati, dali se pokusavas moliti?

starci su me jednom odveli kod lokalnog egzorciste. pomazao me je onim uljem, al ništa se stanje nije poboljšalo...

istina da imam svakakvih problema, ali nekad mi se čini kao da sam previše zastranila i da mojim mislima i postupcima upravlja netko drugi:ne zna:

memona
26.04.2008., 15:40
Tema tvog topika je malo neobicna - ako se vidi tvoja izjava sa topika 'ateisti vs vjernici 0:0':

:ne zna:

Mislim ti si 'dozivjela obracenje' i u cemu je sad problem?

Jesi li ti dijagnoza borderline?
probljem je taj što se moja 'vjera' mijenja kako vjetar puše. ali to nije tema ovog topica ionako...

imam f60.3 dijagnozu koja uključuje bordeline..

MissLestrange
26.04.2008., 15:40
yep... teško je preuzeti odgovornost za svoje postupke...

forget-me-not
26.04.2008., 15:42
možda si u pravu (ja se nadam da je tako). ali kako to učiniti ako je tako?

To je tako...ovo je man's world, u(du)daj se...ništa ti drugo ne preostaje.

memona
26.04.2008., 15:43
yep... teško je preuzeti odgovornost za svoje postupke...
ne prebacujem ja odgovornost na drugoga..nije mi to poanta...
fakat me nitko ne kuži:bonk:

memona
26.04.2008., 15:44
To je tako...ovo je man's world, u(du)daj se...ništa ti drugo ne preostaje.

lafina

Roy
26.04.2008., 15:45

I ovo je dobra dijagnoza :rofl::rofl::rofl:

forget-me-not
26.04.2008., 15:46
lafina

Ma nisam.

Pokušavam tebi reći da ni ti nisi. Da budeš lafica.

blue bird
26.04.2008., 15:53
probljem je taj što se moja 'vjera' mijenja kako vjetar puše. ali to nije tema ovog topica ionako...

imam f60.3 dijagnozu koja uključuje bordeline..

Meomna - ti najbolje sama znas, no granicni poremecaj licnosti sigurno nije lagano stanje za zivjeti. Ovo o cemu ti govoris (o ubojstvima, samoubojstvima) mogu biti prisilne radnje i krace psihoticne epizode - ali isto tako je moguce da su sve to adolescentske faze, koje ce proci. Mislim, nisu svi ljudi isti - netko je senzibilniji i prolazi neke neugodnije faze. Mislim da ti je bolje otvoreno razgovarat sa svojim psihicem - od nekog 'egzorcima' i raznih sarlatana:ne zna:
U svakom slucaju zelim ti sve njabolje.:)

curva-tamburello
26.04.2008., 16:05
istina da imam svakakvih problema

cuj ti si mlada osoba energija isijava iz tebe pokusaj svoju negativnu energiju ispucati na cecemu tipa na vreci za box probaj nju izlupati , probaj neke stvari promjeniti kao sto je tvoja soba ... pokusaj nesto uciniti :top: postani optimistica nije sve tako crno, ti si samo jedno hiperaktivno dijete (tj. djevojka) nista vise :mig:

memona
26.04.2008., 16:11
Mislim da ti je bolje otvoreno razgovarat sa svojim psihicem - od nekog 'egzorcima' i raznih sarlatana:ne zna:

ok, ja sam se savjetovala sa mnogim psihijatrima, i na stranu to...
1.postoji žena koja se bavi magijom i koja mrzi moju obitelj
2.odbijam odlaziti u crkvu, iako cijela moja familija ide svake nedelje. ako i dođem ,postane mi slabo i nervozna sam i na pola mise izađem vanka
3.rodila sam se na noć vještica--- gledala sam egzorcistu(film) u kojemu se govori da na taj dan ima najviše egzorcizama, jer su tada zli duhovi najjači
4.na sve velike crkvene blagdane(božić, uskrs) završim na psihijatriji...

Endimion17
26.04.2008., 16:16
nekužim,pojasni

Come on, valjda znaš za ČRU. :D

Imaš zajebani pubertet to je sve. Ako ne možeš sa svojima, pričaj s psihologom. S nekim moraš.

2.odbijam odlaziti u crkvu, iako cijela moja familija ide svake nedelje. ako i dođem ,postane mi slabo i nervozna sam i na pola mise izađem vanka
3.rodila sam se na noć vještica--- gledala sam egzorcistu(film) u kojemu se govori da na taj dan ima najviše egzorcizama, jer su tada zli duhovi najjači

1. crna magija ne funkcionira osim kao nocebo. obrnuti placebo. ako uvrtiš u glavu da ti šteti, bit ćeš u kurcu.
2. da to se zove "dosadnomijeucrkvineželimslušatiistepizdarije-itis"
3. to je FILM. :bonk:
a datum kao datum je ljudska odrednica, posve relativna i ne znači ništa.
4. ili nas svih zajebavaš, ili si stvarno pukla.

blue bird
26.04.2008., 16:20

Ma to ti proiciras - u zelji da pronades izlaz iz situacije. Ako mislis da bi ti neki 'egzorcisticki' tretman 'pomogao' - a ti probaj, ali barem se konzultiraj sa nekim poznatim, svecenikom iz svoje crkve, reci roditeljima, samo nemoj brzati u sake bilo kakvih nepoznatih ljudi.

Ja u takve stvari ne vjerujem - no, ako mislis da bi ti pomoglo:ne zna: Samo pazi - da ti se ne pogorsa stanje, jer ti je u ovoj fazi poremecaja i kontrole ponasanja, poremecena do neke mjere takoder i percepcija i nacin razmisljanja.

memona
26.04.2008., 16:24
1. crna magija ne funkcionira osim kao nocebo. obrnuti placebo. ako uvrtiš u glavu da ti šteti, bit ćeš u kurcu.
2. da to se zove "dosadnomijeucrkvineželimslušatiistepizdarije-itis"
3. to je FILM. :bonk:
a datum kao datum je ljudska odrednica, posve relativna i ne znači ništa.
4. ili nas svih zajebavaš, ili si stvarno pukla.

dao bog da je tako...

memona
26.04.2008., 16:30
samo nemoj brzati u sake bilo kakvih nepoznatih ljudi.
.
kakvih naprimjer?
kak ču znat koji je dobar?

blue bird
26.04.2008., 16:32
kakvih naprimjer?
kak ču znat koji je dobar?

Ja ti bas o tome ne bih znala reci - jer u to ne vjerujem... zato ti i kazem da je najbolje onda, da mozda pitas svecenika iz svoje crkve:ne zna:

memona
26.04.2008., 16:35
ok ,hvala na savjetu iako si me okarakterizirala kao borderline poremečenu:rofl:

Khor
26.04.2008., 16:51
rodila sam se na noć vještica - gledala sam egzorcistu(film) u kojemu se govori da na taj dan ima najviše egzorcizama, jer su tada zli duhovi najjači

kakve sad veze ima instant američki običaj onog što je nekad negdje bilo samhain, sa ovim prostorima i vješticama uopće?

na sve velike crkvene blagdane(božić, uskrs) završim na psihijatriji

zimski solsticij, zeko i jaja? crkva?

:bonk::bonk::bonk:

PIPBoy 2000
26.04.2008., 17:18
a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.

Ak' sumnjaš na opsjednutost nečastivim odi na Sljeme ili obližnju planinu i provedi tako planinareći dosta sati dok se dobro ne oznojiš. I tako radi svaki vikend ili što češće. Kad dođeš do vrha, ako vidiš da stvar u tebi još kuha, počni trčati uokolo i vrišti iz sveg glasa. To se zove "Yóga Vŗştara" i s time ćeš se osloboditi lošeg duha u sebi (evo sad sam vam sve tajne otkrio). Po povratku kući i tokom drugih dana samo ponavljaj neku riječ ili misao koja te opušta i stvar će te proći. :)

Aganor1
26.04.2008., 17:35

Kako vidim odgovorima nisi bila potpuno odusevljena, ali kako i bi, kada se ateisticki crni talog foruma sruci na tebe i tvoje probleme i sve rijesi kao carobnim stapicen i jednom trenu zanesenosti satanisticke insubordinacije.
Satanovi adepti su i svoga "majstora" stavili u sjenu u inovaciji mizantropskih-ideja ili moralno-etickih i socijalno-interaktivnih odnosa.

Oni imaju rjesenja za sve probleme. Svi religiozni ljudi su podlegli kolektivnoj neurozi, svi neposlusni satanokrati su psihoticni, tako da su psihijatrije i psihoterapeutske ordinacije pune pacijenata i klijenata, kojima oni svojim najmodernijim psihofarmacima lijece "bolesnu" dusu. Oni koji nisu odvise zaglibili u satanovo carstvo oni pruzaju sve mogucnosti, kako bi im i to omogucili, protezirajuci laznu edukaciju u skolama i visokoskolskim ustanovama, tako da danas nitko nije izuzet iz satanokratskih manipulacija i podvala.

Vise puta sam gledao bijedne ljude, kojima se dijagnosticiraju najgravidnije psihicke-dijagnoze, kako bi ih se povuklo iz saobracaja i podvrglo sistematskom razaranju osobnosti. Niti jednoga takvoga bolesnika oni ne uspiju izlijeciti, nego cak i one, kod kojih postave krive dijagnoze uniste do temelja. Oni lijece simptome bolestiju za koje nemaju adekvatne i fundirane dijegnoze. Ponekada se u takvim pseudo-seansama, jer tako ja nazivam njihov nacin terapiranja bez psihofarmaka, uniste i najosnovniji fundamenti dusevnog zdravlja, njima povjererenih pacijenata i klijenata.

A ovaj forum pruza satanokratskim adeptima svu mogucnost da razviju svoje opasne doktrine i napadaju sve sto je Bog i Bozije i time pod plastem tolerancije i humanizma, dehumaniziraju drustvo i forum tjerajuci sa njega sve one koji su religiozni i imaju nesto poruciti o orijentaciji u zivotu. Oni vole kaos jer u njemu se oni osjecaju kao kod kuce, izvrcuci sve sprdnji i ismijavajuci svaki svjetonazor i moralno-eticku ustrojenost.

A sada i za tebe par rijeci. Osobnog sam misljenja da ti nisi opsjednuta. Ali si zato u velikoj opasnosti ako slijedis iz radoznalosti ili bilo kojega drugoga motiva satanistickim ritualima i satanistickom nacinu zivljenja, bez autoriteta, sa drogama u ekstatickoj glazbi i drugim ritualima. Ako slijedis pseudo-bunt kroz agresivnost, unistavanje svih vrsta vlastitog i drustvenog dobra i ako nisi u stanju reci "ne" svim opasnim trendovima, kako u skoli tako i na ulici, onda si bome opasno zdravstveno ugrozena.

Ako se pak nisi u stanju sama oduprijeti satanistickom uplivu iz vana i iz nutra, onda je uvijek pametno zatraziti pomoc strucnih i dobronamjernih osoba. Svi oni koji tvrde da nema ni Boga ni djavla, imaju u vidu unistiti svoju okolinu. Oni zastupaju kulturu smrti i relativizma, gdje je crv po vrijednosti jednak djetetu, a covjek simpansi ili nekom drugom sisavcu.

Bez Boga nema ni ljubavi glavnoga motora u univerzumu. Bez ljubavi nema slobode, a bez slobode nema morala. Ako covjek u zivotu nema nikakve nade i cilja, onda je sve besmisleno i uzaludno. Zivot je besmislen, a smrt jos besmislenija, i na koncu ostaje samo puki pesimizam i praznina, gdje se koncentriraju sve destruktivne moci u razaranju samoga sebe i svoje okolice.
Satan je uspio pobijediti jednu takvu dusu, koja onda ima veoma velike poteskoce raskinuti okove njegova zagrljaja mrznje, beznadja i besmisla.
Uvjerio je ljude da on ne postoji i to mu je najveci uspjeh u povijesti covjecansta. On je zavladao svijetom, preko svojih adepta relativizma i kulture smrti, koje siri preko svih mocnih i manje mocnih medija.
Sve najbolje ti zelim na putu ka slobodi, tj. na putu ka Bogu, jer je sve ostalo samo i iskljucivo ropstvo: novcu, ljepoti, zdravlju ili nekom drugom ispraznom poroku.
Budi mi srdacno pozdravljena!

Endimion17
26.04.2008., 18:27
Ak' sumnjaš na opsjednutost nečastivim odi na Sljeme ili obližnju planinu i provedi tako planinareći dosta sati dok se dobro ne oznojiš. I tako radi svaki vikend ili što češće. Kad dođeš do vrha, ako vidiš da stvar u tebi još kuha, počni trčati uokolo i vrišti iz sveg glasa. To se zove "Yóga Vŗştara" i s time ćeš se osloboditi lošeg duha u sebi (evo sad sam vam sve tajne otkrio). Po povratku kući i tokom drugih dana samo ponavljaj neku riječ ili misao koja te opušta i stvar će te proći. :)

Evala brate. :s:lol:
Još će i nabiti kondiciju. :top:

Ma.Gog.7.
27.04.2008., 12:28
Imam par desetaka i nešto više godina.
Sa vremena na vrijeme slušam Wagnerova djela.
Vrijeme znam ubijati čitajuči knjige koje se dotiču politologije pa čak i povijesti ili gledajuči TV. Znam se i čuti sa djecom, nekada.
Kada se potrudim otiči u dučan, uvijek sam neobično nervozan. Redovi na blagajni uvijek u meni izazivaju tjeskobu i agresivnost što nerijetko završava svađom sa zaposlenicima.
Nikada nemam mira. Kapital koji dobivam mi nikada nije dovoljan da bih udovoljio svim svojim željama. Znam se zapitati zašto je svijet tako okrutan.
Jesam li opsjednut?

satori
27.04.2008., 13:13
hice te pubertet + totalno si egocentricna, s bolesnom potrebom za privlacenjem paznje okoline... a ne znas kako bi se drugacije istakla u moru prosjecnosti nego da budes ekscesna i mracna... sve je to furka razmazenog djeteta kojem je najveca fobija prosjecnost i normala

1. pospremi sobu (okolina utjece na psihu i odraz je tvog unutarnjeg stanja...) kad pocnes mijenjati stvari izvana lakse ces disati
2. prestani slusati losu muziku jer bi to sranje koje ti slusas i normalnog covjeka bacilo pod tramvaj
3. nadji si hobi koji ne ukljucuje sjedenje u sobi cijeli dan i kukanje nad svojom sudbinom
4. prestani gledati egzorcista i omen i mastati kak bi bilo super da si demon i da pobijes cijelu familiju (i svi drugi su u pubertetu mrzili starce... nisi nista posebno)
5. skini si tu crnu odjecu jer djeluje depresivno na tvoju psihu i psihu svih oko tebe

ako mrzis crkvu i religiju mozes slobodno mrziti i sotonizam... i on od tebe stvara ovcu i nisi u nista boljem polozaju nego bilo koji drugi vjernik
a to sto su ti mise dosadne i glupe ne znaci da si opsjednuta nego samo iskrena.... 90% ljudi koji ide na misu misli isto tako ali nece priznati

i ne, nisam ateist.... :D

memona
27.04.2008., 13:23
i ne, nisam ateist.... :D

ne nosim crno(trenutno nosim jamajčanske boje:D), ne mrzim crkvu...:blabla:

memona
27.04.2008., 13:38
hice te pubertet + totalno si egocentricna, s bolesnom potrebom za privlacenjem paznje okoline... a ne znas kako bi se drugacije istakla u moru prosjecnosti nego da budes ekscesna i mracna... sve je to furka razmazenog djeteta kojem je najveca fobija prosjecnost i normala

što tu ima loše?:D

u svakom slučaju poradit ču na nekim tvojim savjetima:top:

satori
27.04.2008., 13:40
pocni kackati, citati, voziti bicikl.. imat ces manje vremena i energije za mastanje o tome kako si antikrist

ako mislis pubertet preskociti egzorcizmom... hmmmm... mislim da se neces tako lako izvuci

slazem se da opsjednutost zvuci puno vise kul od adolescentske krize, gladi za paznjom... ali eto...

i prestani unistavati javnu imovinu...osim sto je jadno, nije ni zakonom dozvoljeno
visak energije mozes ispucati i trcanjem, sklekovima, trbusnjacima...

p.s.
javi se na pm.. mozda imam bas ono sto ti treba :D

memona
27.04.2008., 13:44
p.s.
javi se na pm.. mozda imam bas ono sto ti treba :D

ako si žensko, onda nemaš

satori
27.04.2008., 13:46
:D

ahhh... pa zar je tako lako rjesiva ta tvoja siza..... malo vitamina k i bit ces ko nova... jedan znojavi egzorcizam
je.. oce to bit kad je covjek frustriran :D

Endimion17
27.04.2008., 14:05
:cerek::cerek::cerek: satori :cerek:

memona
27.04.2008., 14:09
wuahahaha:lol:

memona
27.04.2008., 14:12
molim da se zatvori ova tema. i previše savjeta, što je previše je previše:D

satori
27.04.2008., 14:15
a i tako je sve rijeseno
mozda da fotku stavis.. pa nek se javljaju egzorcisti :D

Endimion17
27.04.2008., 14:24
Na LJES, na LJES! :klap:

fgzcvijetic
27.04.2008., 14:25
Batina je iz raja izašla. Očito ti nedostaje i ta spoznaja.

Scáthach
27.04.2008., 14:30
Perverznjaci :mad:

:angeleye:

Niflheim
27.04.2008., 14:41
Po povratku kući i tokom drugih dana samo ponavljaj neku riječ ili misao koja te opušta i stvar će te proći. :)

Serenity now, serenity now!!!! :s:zubo:

Mabuss
27.04.2008., 15:44
To sto se tebi desava curo su sejtani. U tebi se nalazi jedan ili vise njih. To iz sebe moras izbaciti. Ukucaj u google AUDIO RUKJA, skini je i slusaj. Prilikom slusanja imaces odredjene simptome poput hladnoce ili trnjenja u rukama ili nogama, nagon na povracanje, poigravanje misica, bol ili mantanje u glavi, otezano disanje ili tegobu u prsima, poigravanje trepavica, aritmiju, bol u stomaku, poigravanje stomaka i sl. Osim sto je slusanje audio rukje lijek, kao najaci lijek je molitva po islamskim pravilima. Inace sejtan u covjekovom tijelu moze insanu zadati sve vrste psiho-fizickih bolesti pa cak i smrt. Upravljaju covjekovim mislima, tjeraju covjeka na grijeh, da bude neposlusan roditeljima, tjeraju na ubistvo, samoubistvo, blud i na sve najgore. Simptomi osoba koji u sebi imaju sejtana su uglavnom bol glave tj. sinusi, nervoza zeluca, ruzni snovi tj. snovi u kojima se sanjaju zmije, padanje ili propadanje, da te neko tjera, ruzni likovi, da se nalazis na pustim mjestima, velike i male ljude, da covjek cuje glasove iz sebe, da cuje u snu ili na javi da ga neko doziva, prividjenja itd. Inace u sebi ih ima svaki treci covjek.

littleluc
27.04.2008., 16:06
ljudi moji djevojka je krscanka ne preporucajte joj drugu religiju pa tako ni hodje niti nista slicno. spas trazi u svojoj vjeri i svecenicima, inace ti nestane na tren ali se vrati gore. prestanite ismijatvati. zlodusi su prisutni samo mnogi nisu svjesni njihove prisutnosti. pa i svaki poremecaj psihicki i fizicki djelo je zloduha. ako niste religijski nastrojeni dajte svoje misljenje ali ne vredjajte jer ni mi krscani ne vrjedjamo vas. uozbiljite se, trazila je pomoc. kako ste tako zlobni? cini dobro drugima i rado oprastaj i tako ces naci svoj mir u svojim problemima. promijeni sto mozes a sto ne mozes prihvati. trebat ce puno vremena al polako i sigurno. ta zena koja ima nesto protiv tvoje obitelji i mozda i jest carala. cinjenica je da si zensko vjerovatno i najmladja i najvise pogadja tebe. bas kao sto je i mene. ima vise nacina da te netko urekne. to moze biti neki spis (pobacaj sve sta ste od nje dobili, ma najbolje spali), ima mislim 7 ili devet nacina, moze biti da si nesto pojela. ako je tako trebas se prvo bratiti bogu odi na onu duhovnu obnovu kod fra ive, potrazi pomoc casne sestre da te vodi dalje jer to je mukotrpan posao, dakle ako si nesto pojela to bi uz konzumaciju svete soli i vode trealo se povratiti, bit ce ti par dana lose. ja sam ipak mislila glupo da je to bila neka trbusna gripa itako dalje trazila neke izgovore. zatim ima u obliku prolivene tekucine preko praga.. osim toga ima vjerovatno neko mjesto gdje se najlosije osjecas, ja sam naprimjer sjetila se mjesta gdje sam vidjala nekog starijeg covjeka tj bila svjesna njegove prisutnosti, u kuci. to treba posvetiti i adekvatna osoba, mozda tvoja majka ako je velika vjernica moze u ime isusovo zapovjediti tom slom duhu da nestane. itako dalje. najbolje da pitas casnu da te vodi. meni je jako pomogla. a vi koji osudjujete svaki problem dolazi naizgled iz nas samih ali cinjenica je da na nas tada utjece nesto zlo. vi to nazovite pubertet (iako djevojka ima21 god) ili psihicki poremecaj ali bog nas nije takve svorio on zeli da budemo cisti i zdravi ti poremecaji i sve ostalo doslo je iz nekakvog grijeha, naseg ili od predaka, nesto nas se nadovezalo, ta psihijatri lijece lijekovima ali svecenik i bog duhovno. nekada narvno bog nas zeli ozdraviti pomocu ljecnika ali to je jedna druga tema. slo je pristuno. prestanite ga ignorirati i davati zasluge psihickim poremecajima ili tome slicno jer to je samo ono sto se pojavljuje izvana. ne zamjerajte na pismenim greskama, pisem automatski bez provjeravanja

Endimion17
27.04.2008., 16:09
To sto se tebi desava curo su sejtani. U tebi se nalazi jedan ili vise njih. To iz sebe moras izbaciti. Ukucaj u google AUDIO RUKJA, skini je i slusaj. Prilikom slusanja imaces odredjene simptome poput hladnoce ili trnjenja u rukama ili nogama, nagon na povracanje, poigravanje misica, bol ili mantanje u glavi, otezano disanje ili tegobu u prsima, poigravanje trepavica, aritmiju, bol u stomaku, poigravanje stomaka i sl. Osim sto je slusanje audio rukje lijek, kao najaci lijek je molitva po islamskim pravilima. Inace sejtan u covjekovom tijelu moze insanu zadati sve vrste psiho-fizickih bolesti pa cak i smrt. Upravljaju covjekovim mislima, tjeraju covjeka na grijeh, da bude neposlusan roditeljima, tjeraju na ubistvo, samoubistvo, blud i na sve najgore. Simptomi osoba koji u sebi imaju sejtana su uglavnom bol glave tj. sinusi, nervoza zeluca, ruzni snovi tj. snovi u kojima se sanjaju zmije, padanje ili propadanje, da te neko tjera, ruzni likovi, da se nalazis na pustim mjestima, velike i male ljude, da covjek cuje glasove iz sebe, da cuje u snu ili na javi da ga neko doziva, prividjenja itd. Inace u sebi ih ima svaki treci covjek.

ljudi moji djevojka je krscanka ne preporucajte joj drugu religiju pa tako ni hodje niti nista slicno. spas trazi u svojoj vjeri i svecenicima, inace ti nestane na tren ali se vrati gore. prestanite ismijatvati. zlodusi su prisutni samo mnogi nisu svjesni njihove prisutnosti. pa i svaki poremecaj psihicki i fizicki djelo je zloduha. ako niste religijski nastrojeni dajte svoje misljenje ali ne vredjajte jer ni mi krscani ne vrjedjamo vas. uozbiljite se, trazila je pomoc. kako ste tako zlobni? cini dobro drugima i rado oprastaj i tako ces naci svoj mir u svojim problemima. promijeni sto mozes a sto ne mozes prihvati. trebat ce puno vremena al polako i sigurno. ta zena koja ima nesto protiv tvoje obitelji i mozda i jest carala. cinjenica je da si zensko vjerovatno i najmladja i najvise pogadja tebe. bas kao sto je i mene. ima vise nacina da te netko urekne. to moze biti neki spis (pobacaj sve sta ste od nje dobili, ma najbolje spali), ima mislim 7 ili devet nacina, moze biti da si nesto pojela. ako je tako trebas se prvo bratiti bogu odi na onu duhovnu obnovu kod fra ive, potrazi pomoc casne sestre da te vodi dalje jer to je mukotrpan posao, dakle ako si nesto pojela to bi uz konzumaciju svete soli i vode trealo se povratiti, bit ce ti par dana lose. ja sam ipak mislila glupo da je to bila neka trbusna gripa itako dalje trazila neke izgovore. zatim ima u obliku prolivene tekucine preko praga.. osim toga ima vjerovatno neko mjesto gdje se najlosije osjecas, ja sam naprimjer sjetila se mjesta gdje sam vidjala nekog starijeg covjeka tj bila svjesna njegove prisutnosti, u kuci. to treba posvetiti i adekvatna osoba, mozda tvoja majka ako je velika vjernica moze u ime isusovo zapovjediti tom slom duhu da nestane. itako dalje. najbolje da pitas casnu da te vodi. meni je jako pomogla. a vi koji osudjujete svaki problem dolazi naizgled iz nas samih ali cinjenica je da na nas tada utjece nesto zlo. vi to nazovite pubertet (iako djevojka ima21 god) ili psihicki poremecaj ali bog nas nije takve svorio on zeli da budemo cisti i zdravi ti poremecaji i sve ostalo doslo je iz nekakvog grijeha, naseg ili od predaka, nesto nas se nadovezalo, ta psihijatri lijece lijekovima ali svecenik i bog duhovno. nekada narvno bog nas zeli ozdraviti pomocu ljecnika ali to je jedna druga tema. slo je pristuno. prestanite ga ignorirati i davati zasluge psihickim poremecajima ili tome slicno jer to je samo ono sto se pojavljuje izvana. ne zamjerajte na pismenim greskama, pisem automatski bez provjeravanja

Blago nama s ljudima koji svoja sranja objašnjavaju third party aplikacijama. :bljak:
Dok je vas takvih praznovjernih beskičmenjaka bit će i zla na svijetu.

littleluc
27.04.2008., 16:14
osim toga cula sam da ako ti sama razmisljas o samoubojstvu znaci da je netko od tvojih predaka isto to imao ili ako si ti prva ako si sama to nekako prizvala tog duha samoubojstva tada je velika sansa da ce i tvoji potomci to imati ako ga se ne rjesis u svakom slucaju odi na duhovnu (preporucila bih ti kod fra ive pavica)obnovu, pa makar i do tolise ili zadra, vrijedi oticu za svoju sigurnost, ako je neki urok ili ako si si sama to prizvala slucajno ili namjerno osjetit ces promjenu jako lako i tada ces znati. budi uporna. puno toga ces saznati novoga mozda ces se prepoznati u necemu vidit ces zanimljivih stvari (kako se ljudi muce kada ih napusta neki zloduh kako pricaju stranim jezikom kako mole ili sikcu kao zmije kako padaju i tresu se..) makar iz interesa odi bez predrasuda i gledaj sta ce se dogoditi

MissLestrange
27.04.2008., 16:16
osim toga cula sam da ako ti sama razmisljas o samoubojstvu znaci da je netko od tvojih predaka isto to imao ili ako si ti prva ako si sama to nekako prizvala tog duha samoubojstva tada je velika sansa da ce i tvoji potomci to imati ako ga se ne rjesis u svakom slucaju odi na duhovnu (preporucila bih ti kod fra ive pavica)obnovu, pa makar i do tolise ili zadra, vrijedi oticu za svoju sigurnost, ako je neki urok ili ako si si sama to prizvala slucajno ili namjerno osjetit ces promjenu jako lako i tada ces znati. budi uporna. puno toga ces saznati novoga mozda ces se prepoznati u necemu vidit ces zanimljivih stvari (kako se ljudi muce kada ih napusta neki zloduh kako pricaju stranim jezikom kako mole ili sikcu kao zmije kako padaju i tresu se..) makar iz interesa odi bez predrasuda i gledaj sta ce se dogoditi

kakav je to duh? gdje se spominje, kak se zove, kak ga se priziva i jel ima prste u emo pokretu?

memona
27.04.2008., 16:16
Inace u sebi ih ima svaki treci covjek.

ne izgleda mi tako.

memona
27.04.2008., 16:17
ljudi moji djevojka je krscanka ne preporucajte joj drugu religiju pa tako ni hodje niti nista slicno. spas trazi u svojoj vjeri...

Puno hvala na savjetima. Mudro zboriš.

littleluc
27.04.2008., 16:18
Endimion17 iskreno me ne zanima sta ti mislis o meni. ja sam sretna u svojoj vjeri. jer to je vjera a ne praznovjera. i ja sam se preobratila pa znam kako sada razmisljas. mozda i ti nadjes svoje preobrazenje. ne osudjuj. Trazila sam vas da ne vrjedjate, sada ti ispadas razmazeni adolescent. svatko ima svoje misljenje. Bog ti dao zdravlje :)

memona
27.04.2008., 16:20
imam jaku borbu u sebi između dobra i zla, i stvarno nije lako nositi se stim. mislim da ne mora bit da je u mene ušao neki duh, ali sigurna sam da me napadaju demoni,,i trudit ču se negirati ih jer nemam alternative.a teško je...

littleluc
27.04.2008., 16:21
pa ne znam kako se zove, nisam imala problema s njim. ako ozbiljno mislis mislim da je zlo sve prisutno pa ako iskreno kazes dodji pa naravno da ce ti potrcati. nitko to ne zeli ne budi luda. ne trebas biti privilegiran da bi ti neki zli duh opsjeo

memona
27.04.2008., 16:24
kakav je to duh? gdje se spominje, kak se zove, kak ga se priziva i jel ima prste u emo pokretu?

bolje da ne znaš

Baphomet
27.04.2008., 16:25
imam jaku borbu u sebi između dobra i zla, i stvarno nije lako nositi se stim. mislim da ne mora bit da je u mene ušao neki duh, ali sigurna sam da me napadaju demoni,,i trudit ču se negirati ih jer nemam alternative.a teško je...
Zanimljivo je zašto nisi prvo poslušala nadasve jednostavan savjet da se negdje fizički potrošiš. Kopanje krumpira, vožnja biciklom i sl., pa da onda vidiš da li će te spopadati takve misli.

Naravno da ne, baš je kul razmišljati o sebi kao o osobi koja je toliko posebna da se i demoni sa tobom moraju obračunavati. Očito ti u životu nedostaje pažnja pa moraš fantazirati o tim stvarima.

Da te neki demon ulovio ne bi ti stigla ni do kompjutera a kamoli nešto smisleno napisala na forumu.

littleluc
27.04.2008., 16:26
to zaista dugo traje nemozes se odjenom rijesiti toga. tesko je ja sam se cesto pitala imal i to smisla jeli sve tako ma sigorno si ja umisljam.. nije rjesenje ignorirati nego dobrim se boriti protiv zla ako ignoriras ne mices se s te jedne tocke. ja sam dugo ignorirala i davala neka racionalna objasnjenja jer sam bila ateist sve do jednog dogadjaja koji se nadam tebi nece dogoditi. ne smijes ignorirati nego odmah preci na stvar

El Bradbury
27.04.2008., 16:27
Flejmeri postaju sve napredniji... btw opsjednute osobe ne znaju da su opsjednute jer njihov personalty ne funkcionira dok su pod tuđom komandom... tako da je ovo samo malo bolesti :)

Baphomet
27.04.2008., 16:27
Ma to ti je znaš onaj duh one najstrašnija bolest na svijetu koja srećom nije zarazna ali je bez obzira na to užasna. Ono, kad nema seksa :D

littleluc
27.04.2008., 16:30
Baphomet demoni prvo razdiru dusu a ne tijelo pa da nemozes hodati. to je u vecini slucajeva dugotrajan proces. stvarno ne shvacate bit problema. fizicki se istrositi? mozda se svaki dan fizicki trosi pa je zato slabija u psihi? pa se pojavljuju problemi.. sto ste tako cno bijeli, plitki. prestanite osudjivati ko djeca se rugati covjeku u nevolji. NE TREBAS BITI POSEBAN da bi ti zloduh ili neki demon prisao, moze ti ga netko drugi prizvati ili je vec u obitelji pa napada slabije (obitelj, preci potomci sve je to krvno srodstvo a krv nije voda) ili ga sam mozes slucajno ili namjerno pozvati. daj malo ako nemate nista pametno za reci ili dati savjet ne ismijavajete to nije bit ove teme??

memona
27.04.2008., 16:32
Zanimljivo je zašto nisi prvo poslušala nadasve jednostavan savjet da se negdje fizički potrošiš. Kopanje krumpira, vožnja biciklom i sl., pa da onda vidiš da li će te spopadati takve misli.

Naravno da ne, baš je kul razmišljati o sebi kao o osobi koja je toliko posebna da se i demoni sa tobom moraju obračunavati. Očito ti u životu nedostaje pažnja pa moraš fantazirati o tim stvarima.

Da te neki demon ulovio ne bi ti stigla ni do kompjutera a kamoli nešto smisleno napisala na forumu.

trošim se fizički svaki dan.i dosta mi je tih glupih savjeta, tipa fali ti seksa. jebeš seks.

a očito ti želiš privuči pažnju na sebe time što nabadaš meni da ja privlačim pažnju na sebe.

zatvorite temu jer su komentari fakat preglupi. javilo mi se par ok ljudi na private i to je to.

littleluc
27.04.2008., 16:33
El Bradbury jesi li ti to procitao u nekoj kul filozofskoj knjizi pa si sada kvalificiran o tome zboriti? vjerovao ili ne nisi u potpunoj kontroli i uvijek naravno osjetis promjene u sebi i razmisljanja koja dolaze ni od kuda bijes srdzba iz cista mira depresija pesimizan neki crni oblak a nigdje vidljiva razloga pocnes sumnjati ako imas malo srece mozes na vrijeme prepoznati opsjednutost ili urok, ima toliko stupnjeva opsjednutosti i toliko razlicitih tipova kako si ti bas tog jednog istaknio?

Baphomet
27.04.2008., 16:34
trošim se fizički svaki dan.i dosta mi je tih glupih savjeta, tipa fali ti seksa. jebeš seks.

a očito ti želiš privuči pažnju na sebe time što nabadaš meni da ja privlačim pažnju na sebe.

zatvorite temu jer su komentari fakat preglupi. javilo mi se par ok ljudi na private i to je to.
Ah, vidim i da si opsjednuta seksom jer ja nisam spominjao seks već kopanje i bicikl.

Dajem ti savjete koji su previše obični za tvoju preuzvišenu borbu dobra i zla.

MissLestrange
27.04.2008., 16:34
Ma to ti je znaš onaj duh one najstrašnija bolest na svijetu koja srećom nije zarazna ali je bez obzira na to užasna. Ono, kad nema seksa :D

sigurno ima i duge šiške počešljane na stranu :cerek:
pa ako postoji duh samoubojstva, valjda postoji i neki zapis o njemu? baš me zanima sad ovo.

memona
27.04.2008., 16:37

nisi spominjao seks? :flop:

memona
27.04.2008., 16:39
Flejmeri postaju sve napredniji... btw opsjednute osobe ne znaju da su opsjednute jer njihov personalty ne funkcionira dok su pod tuđom komandom... tako da je ovo samo malo bolesti :)

pa ja baš tako ponekad osječam da nisam svoja, nakon nekog vremena shvatim koji sam k ja to radila...

El Bradbury
27.04.2008., 16:43
A šta kaže šrink? Imaš dijagnozu? Piješ Xanax SR?

memona
27.04.2008., 16:47
A šta kaže šrink? Imaš dijagnozu? Piješ Xanax SR?

imam dijagnozu emocionalno nestabilni poremećaj ličnosti, pijem tonu lijekova

Khor
27.04.2008., 16:57

zloduh je riječ koja s kršćanstvom apsoultno veze nema. od kud vi vjernički eklektici vadite te fore? jel to samo nedostatak opće kulture ili nešto dublje? nadalje, ovako glupava retorika je obilježje srednjeg vijeka kroz kršćansku prizmu. umjesto da demistificirate uobičajene pubertetske gluparije vi ih mistificirate i stvarate neki mumbo jumbo kršćanstva i narodnih običaja. pomalo paradoksalno ali za eklektike ništa novo.

El Bradbury
27.04.2008., 17:03

Onda znaš da nisi opsjednuta jebiga, znaš što ti je.

Endimion17
27.04.2008., 17:05
Endimion17 iskreno me ne zanima sta ti mislis o meni. ja sam sretna u svojoj vjeri. jer to je vjera a ne praznovjera. i ja sam se preobratila pa znam kako sada razmisljas. mozda i ti nadjes svoje preobrazenje. ne osudjuj. Trazila sam vas da ne vrjedjate, sada ti ispadas razmazeni adolescent. svatko ima svoje misljenje. Bog ti dao zdravlje :)
Ne, ti ne govoriš o vjeri. Ti govoriš kao da se radi o činjenicama koje su provjerljive. Govoriš o magiji.
Smrdi na one nove duhovne pokrete unutar RKC. Raznijet ćete Crkvu na komade.

http://i95.photobucket.com/albums/l121/OBCConan/Troll_Alert_1a.gif

Ma nemoj. ROFL
Tona lijekova. Ajde to možeš pričati svojima u razredu. :lol:

Aj mi nabroji bar tri. Da nije Operil, Plivit C i Ceporex? :rofl::rofl::rofl:

Khor
27.04.2008., 17:10
pijem tonu lijekova

ja mislim da si ti sad glavna faca u svom društvu. izgubljena, nehvaćena. želiš činiti dobro, ali dobro je tako dosadno. kme :(

memona
27.04.2008., 17:11
zyprex,xanax,normabel,depakin,seroxat, prije pila i tegretol,rispolept,zan,deprozel i još neki ad

Baphomet
27.04.2008., 17:12
nisi spominjao seks? :flop:
U odgovoru na tvoj post nisam ti preporučio seks. Odi pa pročitaj još jednom.

memona
27.04.2008., 17:12
ja mislim da si ti sad glavna faca u svom društvu. izgubljena, nehvaćena. želiš činiti dobro, al i dobro je tako dosadno. kme :(

ajme majko zaključajte temu više. jesam glavna sam faca, ali ne zato što sam izgubljena nego zato što imam največe sise.amen

Baphomet
27.04.2008., 17:13
Baphomet demoni prvo razdiru dusu a ne tijelo pa da nemozes hodati. to je u vecini slucajeva dugotrajan proces. stvarno ne shvacate bit problema.
Shvacam ja i predobro bit problema tako da mi nije problem prepoznati fejkere. I dobro znam da kad te ulovi demon onda sigurno nećeš kukati po forumu da si opsjednut.

Khor
27.04.2008., 17:14
ajme majko zaključajte temu više. jesam glavna sam faca, ali ne zato što sam izgubljena nego zato što imam največe sise.amen

znači, hormone piješ? nije ti to dobro za bubrege :mig:

Baphomet
27.04.2008., 17:15
pa ako postoji duh samoubojstva, valjda postoji i neki zapis o njemu? baš me zanima sad ovo.
Ccccc...teško da može postojati zapis ako se samoubiju :D

memona
27.04.2008., 17:16
:rolleyes:you are soooo booooring:o

littleluc
27.04.2008., 17:20
da ste obracali pozornost na nasa pitanja i odgovore a ne bili samo zaokupljeni svojim iskazivanjem superkul stavova i pametovanjem i potcjenjivanjem zakljucili biste da niti ona niti ja nismo niti tinejdjerke niti u pubertetu. djevojka trazi pomoc ne kuka na forumu obratite pozornost na ostale a ne na sebe i svoje uvjerenje gurate glavom kroz zid. i tu sebi dajete previse pozornosti i trazite i iskazujete se svi jedni drugima osim onome tko vas pita.
dovidjenja

Khor
27.04.2008., 17:24
da ste obracali pozornost na nasa pitanja i odgovore a ne bili samo zaokupljeni svojim iskazivanjem superkul stavova i pametovanjem i potcjenjivanjem zakljucili biste da niti ona niti ja nismo niti tinejdjerke niti u pubertetu. djevojka trazi pomoc ne kuka na forumu obratite pozornost na ostale a ne na sebe i svoje uvjerenje gurate glavom kroz zid. i tu sebi dajete previse pozornosti i trazite i iskazujete se svi jedni drugima osim onome tko vas pita.
dovidjenja

tipična eklektička papajazija. potrpaju sve i svašta u isti lonac pa kad netko skuži što se događa slijedi autoreakcija u obliku hrpe besmislenih rečenica. laku noć :D

Smiles :)
27.04.2008., 17:29
uvijek me zanimalo kakva je to sotonska muzika. gdje tog' ima? :lol:

sotonska muzika iliti black metal, underground scena. to slušaju tinedžeri. ubiti niko nikad nije čuo za to jer nije komercijala... to su onak na fintu gorgoroth, emperor...:lol:

a to što je razmaženi adolescent slažem se s tobom.

27.04.2008., 17:30

to što slušaš "sotonsku" muziku nemora značit da si opsjednuta. koliko ljudi znam da to slusaju pa su čist normalni. razvlače se po koncertima underground scene i žive na tom, jeste da se drogiraju i tak to, al su čist normalni...

27.04.2008., 17:33

moje misljenje je da gledas previse filmova...

Khor
27.04.2008., 17:38
sotonska muzika iliti black metal, underground scena. to slušaju tinedžeri.

nije sotonska jer veze ima jedino s imiđom i tematikom. sotonska muzika u svojoj osnovi ne postoji. teoretičke papajazije me ne zanimaju. uostalom, underground postoji u mnogim glazbenim pravcima.

ubiti niko nikad nije čuo za to jer nije komercijala... to su onak na fintu gorgoroth, emperor

ma toliko su tajni da nitko nezna što bi o njima zborio :D ovo me podsjeća na kloumnu iz slobodne dalmacije kada je hrpa maloljetnih pijanih idiota upala na groblje, okrenula par križeva i sprejem napisala na pročelju ckve "dark funeral".

i nato izjavi svećenik: "očito je da su se ovdje vodile neke crne mise". :rofl::rofl::rofl:

littleluc
27.04.2008., 17:48
Khor ti si tako pametan da na sve moras odgovoriti svojim strucnim (ne)misljenjem. TEBI je hrpa besmislica sta pisem jer ne shvacas duboko znacenje mojih rjeci. odvojit cu svoje misli tockama pa ce ti biti lakse, nego da je sve u jednom loncu. imas naravno istomisljenike bas jednako kao i ja svoje. tvoja obrana je napad vrijedjanja. jako zrelo. idi onda spavati jer si zazelio laku noc, u 7 sati. potreban ti je odmor jako si se umorio. odmori taj svoj crno-bijeli mozak za nove avanture i nametanje svojih misli. ako ne milom onda silom? (tj vrjedjanjem) u cijeloj ovoj temi vidim samo tebe kao pubertetliju koja privlaci pozornost na sebe. ti shvacas u svemu bit ali svoju bit. ne od djevojke koja se pozalila. al cija bit je vaznija? onoga koji trazi pomoc i pokrenuo je ovu temu. ili onoga koji soli pamet da bi privukao pozornost? nisi vrijedan mojih rijeci kada naucis postivati i druga misljenja a ne provodit samo svoja i kada naucis slusati druge javi se

Endimion17
27.04.2008., 17:54
zyprex,xanax,normabel,depakin,seroxat, prije pila i tegretol,rispolept,zan,deprozel i još neki ad
Već sam mislio da ćeš napisati zypr3x, x4n4x, n0rmabe1 itd. :D

Nekako mi se čini da tako mlada osoba ipak ne bi popila toliko psihofarmaka. Pogotovo danas, kada se opreznije daju... Kužiš ovo sve izgleda kao ručak osobe koja je često hospitalizirana da ne naudi drugima ili sebi, jer za to postoji opravdani razlog.

Preporučam ti white death metal. I to postoji. :s:rofl:

mnemona
Registracija: 24.04.2008.

littleluc
Registracija: 22.04.2008.

haha jako smiješno. sad se odite igrati barbikama. obojajte ih u crno i režite žiletima, što ja znam. :D

http://a960.ac-images.myspacecdn.com/01033/95/90/1033100959_m.jpg
I'M SOOOO SPECIAL :rofl:

27.04.2008., 18:01
nije sotonska jer veze ima jedino s imiđom i tematikom. sotonska muzika u svojoj osnovi ne postoji. teoretičke papajazije me ne zanimaju. uostalom, underground postoji u mnogim glazbenim pravcima.

ma toliko su tajni da nitko nezna što bi o njima zborio :D ovo me podsjeća na kloumnu iz slobodne dalmacije kada je hrpa maloljetnih pijanih idiota upala na groblje, okrenula par križeva i sprejem napisala na pročelju ckve "dark funeral".

i nato izjavi svećenik: "očito je da su se ovdje vodile neke crne mise". :rofl::rofl::rofl:

rekoh "sotonska". ni ja u pravilu neznam šta znači sotonska muzika, ali sam mislila da misli na black metal jer su oni sotonjare vecinom...http://www.thegauntlet.com/interviews/pic/gorgoroth-king.jpg
ma to meni sve nes ne uljeva povjerenje... da je opsjednuta nebi to na forum napisala i nebi se hvalila kakve ljekove pije i da je psihicki bolesna... ma to ti sve tineđerstvo...XD to ti ono kao na fintu niko me ne primječuje i sad ću ja bit blek metalac i rušit kante okolo...

Khor
27.04.2008., 18:02
Khor ti si tako pametan da na sve moras odgovoriti svojim strucnim (ne)misljenjem. TEBI je hrpa besmislica sta pisem jer ne shvacas duboko znacenje mojih rjeci.

tvoje riječi nemaju nikakvo značenje i ovo isprazno onaniranje ne vodi ničemu. ajmo to skratit i uštedit si vrijeme: od kud ti riječ zloduh i kakve ono ima veze s kršćanstvom? kakve veze imaju folklor i narodni običaji koje si spomenula sa kršćanstvom? ajmo činjenice bilo povijesne, bilo etnološke a ne ovu papajaziju.

odvojit cu svoje misli tockama pa ce ti biti lakse, nego da je sve u jednom loncu. imas naravno istomisljenike bas jednako kao i ja svoje. tvoja obrana je napad vrijedjanja. jako zrelo. idi onda spavati jer si zazelio laku noc, u 7 sati. potreban ti je odmor jako si se umorio. odmori taj svoj crno-bijeli mozak za nove avanture i nametanje svojih misli. ako ne milom onda silom? (tj vrjedjanjem) u cijeloj ovoj temi vidim samo tebe kao pubertetliju koja privlaci pozornost na sebe. ti shvacas u svemu bit ali svoju bit. ne od djevojke koja se pozalila. al cija bit je vaznija? onoga koji trazi pomoc i pokrenuo je ovu temu. ili onoga koji soli pamet da bi privukao pozornost? nisi vrijedan mojih rijeci kada naucis postivati i druga misljenja a ne provodit samo svoja i kada naucis slusati druge javi se

srać, srać, truc, truc. sačuvaj vrijeme i meni i sebi i prestani sr*t i kreni iz riječi u djela. daj mi barem jedu potvrdu o onom što govoriš umjesto ovih infantilnih auto da fe napada. vrijeme potrošeno u smišljanju ad hominem digresija pretvori u jedan konstruktivni post.

littleluc
27.04.2008., 18:05
cuj ako sam nova na forumu ovom ne znaci da sam nova u zivotu sve mi se cini da si cak i mladji od mene. i prijavila sam se iz drugog razloga na ovo sam naletila. kakve veze imaju barbike? s njima sam se prestala igrati dok sam imala 10ak god. idi se ti igraj s auticima, soli njima pamet i daj im pametne zivotne filozofije. i btw provodim zivot u stvarnom svijetu a ne virtualnom to sto si dulje tu i cesce od mene to govori o tebi dosta na primjer da si socijalan ali kada te ntko ne vidi, ili se nitkome ne da uzivo razgovarati o tebi necu cak reci niti s tobom nego o tebi i tvojem "sveznanju"ma koju skolu si ti zavrsio? zasto si dajes toliko priznanja i znacenja? sta te toliko umislilo? ili je to samo izvana. jesi li isto tako jako ruzan i izvana kao sto si iznutra? sto ne stavis svoju pravu sliku kada si vec tu tako dugo? najvise od svih nas ovdje ti imas problema. ma zasto bih ja farbala barbiku pazi ovo BARBIKU u crno? sto je tebi? jel to jedna zrela pametna osoba moze smisliti? nisi pametena jer si nesto procitao, lako ti je pricati o tome..

littleluc
27.04.2008., 18:08
moje znanje je moje iskustvo, svecenici se svaki dan koriste rjecju zloduh. jesi bio i na jednoj misi?? sta ti si kao neku teoriju procitao i to je to? ako netko sere to si ti. pricas o necem o cem nemas pojma samo da nesto kazes. i ponavljam ako TI kazes da je to hrpa gluposti ne znaci da jest. i ja mislim da ti govoris hrpu gluposti i sta sada? jedan jedan? i imas pravo necu trositi vrijeme NA TEBE. i svejedno iako si takav kakav jesi neka ti je sa srecom. mislim da nikada neces naci iskrenog istinskog parnera i da ces ziviti u samoci al i to neka ti bude u miru

Khor
27.04.2008., 18:10
rekoh "sotonska". ni ja u pravilu neznam šta znači sotonska muzika, ali sam mislila da misli na black metal jer su oni sotonjare vecinom...

ma samo rekoh da ima veze s imiđom ponajprije. nebih želio ići u detaljno seciranje pojedinih glazbenih pravaca, poznati su mi, razumijem. bez brige.

ma to meni sve nes ne uljeva povjerenje... da je opsjednuta nebi to na forum napisala i nebi se hvalila kakve ljekove pije i da je psihicki bolesna... ma to ti sve tineđerstvo...XD to ti ono kao na fintu niko me ne primječuje i sad ću ja bit blek metalac i rušit kante okolo...

mislim da je glavni problem u normalnoj percepciji bez obzira na glazbu koja se sluša. glazba je samo fitilj za infantilno ponašanje ali glazba bi u svojoj osnovi bila nešto konstruktivno. postoji neki kreativni protok energije. ali u kombinaciji s tinejđerskim hormonima to ne ispadne dobro.

27.04.2008., 18:15
ma samo rekoh da ima veze s imiđom ponajprije. nebih želio ići u detaljno seciranje pojedinih glazbenih pravaca, poznati su mi, razumijem. bez brige.

mislim da je glavni problem u normalnoj percepciji bez obzira na glazbu koja se sluša. glazba je samo fitilj za infantilno ponašanje ali glazba bi u svojoj osnovi bila nešto konstruktivno. postoji neki kreativni protok energije. ali u kombinaciji s tinejđerskim hormonima to ne ispadne dobro.

:klap:

Khor
27.04.2008., 18:17
moje znanje je moje iskustvo, svecenici se svaki dan koriste rjecju zloduh. jesi bio i na jednoj misi?? sta ti si kao neku teoriju procitao i to je to? ako netko sere to si ti. pricas o necem o cem nemas pojma samo da nesto kazes. i ponavljam ako TI kazes da je to hrpa gluposti ne znaci da jest. i ja mislim da ti govoris hrpu gluposti i sta sada? jedan jedan? i imas pravo necu trositi vrijeme NA TEBE. i svejedno iako si takav kakav jesi neka ti je sa srecom. mislim da nikada neces naci iskrenog istinskog parnera i da ces ziviti u samoci al i to neka ti bude u miru

daj skrati ovu debilnu eklektičku papajaziju i barem probaj ponuditi kakav takav odgovor. svako daljnje odugovlačenje jasno pokazuje da neznaš objasniti ono o čemu govoriš i da ti je jedina zanimacija smišljanje djetinjastih digresija. više informacija bi od diktafona dobio.

littleluc
27.04.2008., 18:28
ja cu ti objasniti ako pozelim sve je spremno ali za sada nemam potrebe dokazivati ti ista jer ti imas svoje misljenje i nicije tudje ne vrednujes. i prestani me zvati debilom moj kvocjent inteligencije je daleko veci od tvog a tako i iskustva u zivotu takodjer i pitala sam te koju si skolu zavrsio? ti ne odgovars na moja pitanja pa tako ni ja na tvoja. osim toga znam vec odgovor nije mi potrebno daljnje prepucavanje.

Khor
27.04.2008., 18:33
ja cu ti objasniti ako pozelim sve je spremno ali za sada nemam potrebe dokazivati ti ista

onda stisni taj crveni gumbić :D

jer ti imas svoje misljenje i nicije tudje ne vrednujes. i prestani me zvati debilom moj kvocjent inteligencije je daleko veci od tvog

allrighty then :rofl: :rofl:

a tako i iskustva u zivotu takodjer i pitala sam te koju si skolu zavrsio? ti ne odgovars na moja pitanja pa tako ni ja na tvoja. osim toga znam vec odgovor nije mi potrebno daljnje prepucavanje.

onda, jel se nezire kakav konstruktivni post? ako je zapel samo stisni malo jače ;)

littleluc
27.04.2008., 18:36
koje si ti djete upravo sam ti objasnila razlog zasto ti necu poslati zasto jos ocekujes? malo sporije shvacas? necu gubiti vrijeme zbog sebe nemoj misliti da si ti nesto pametno rekao jer je tvoja zadnja. nisi kvalificiran.

Khor
27.04.2008., 18:46
suma sumarum: tipična eklektička papajazija bez trunke intelekta.

pozdravi si @memonu :W

blue bird
27.04.2008., 20:28
Isto tako nije bas najpametnije curu s dijagnozm filat sa pricama o 'opsjednucima' i slicnim sujevjerjima:ne zna: no ako memona misli da ce jos ista pomoci - rekoh da bar konzultira svog svecenika:ne zna:

MissLestrange
27.04.2008., 20:33
ljudi, ja sam otkrila koji je smisao života, al vam neću reć. al majkemi, znam ga! :D

i još mi nije razjašnjen onaj duh samoubojstva?

kokobill
27.04.2008., 20:40

Dal si krscanka, ides li u crkvu? :mig:

memona
28.04.2008., 09:26
Dal si krscanka, ides li u crkvu? :mig:

jesam krštena, ali ne idem u crkvu.

kokobill
28.04.2008., 09:59
jesam krštena, ali ne idem u crkvu.

Dobro bi bilo da se obratis sveceniku il zupniku, porazgovaraj i iznesi svu problematiku, mozda bude uspjeha. Vjera kao dusevno rasterecenje pozitivno djeluje na svakoga, a mozda tebi posebno. Poslusaj me pa se javi. :kiss:

memona
28.04.2008., 10:10
Dobro bi bilo da se obratis sveceniku il zupniku, porazgovaraj i iznesi svu problematiku, mozda bude uspjeha. Vjera kao dusevno rasterecenje pozitivno djeluje na svakoga, a mozda tebi posebno. Poslusaj me pa se javi. :kiss:

Već sam to probala, neuspješno. možda pođem još koji put, iako sam skeptična.

raimunda
28.04.2008., 10:48
Ja bi ti ipak savjetovala da popricas sa lijecnicima, psihijatrima. Jer to uopce nije nikakva sramota. Ako npr.imas borderline personality disorder nece ti pomoci nikakvi svecenici ni egzorcizmi nego dugotrajna psihoterapija i rad na sebi. Vecina ljudi s BPD-em ima takve nekontrolirane napadaje bijesa i ne razumije se s okolinom.

U svakom slucaju, sretno ;)

memona
28.04.2008., 11:06
Onda znaš da nisi opsjednuta jebiga, znaš što ti je.

istina da imam f60.3 , ali toj bolesti nema kraja(neizlječivo), i totalno je nedefinirana. zato tražim spas na druge načine. uvijek sam sumnjala na to da sotona ima u tome prste. zato sam i postavila ovu temu. javlja se hrpa forumaša koji stalno vise na forumu percipirajuči me kao razmaženu tinejđerku. a ja postavljam ozbiljno pitanje dali je psihička bolest zapravo bolest duše. jer nekad mi se čini da je stvarno tako.

Apostol Azazel
28.04.2008., 13:50
ALELUJA PRESVETOM SVEMIRSKOM MJEHURU!

Izgleda da imaš problema sa kontrolom bijesa.

Možda si i hipohondar, no najvjerojatnije je da si shizofrena, a za sada se to manifestira kao adolescentsko ludilo.

Presveti Mjehurn nam je poručio da ćeš saznati što te mori tik prije 26-tog rođendana.

Da je Nečastivi u tebi, čisto sumnjam, budući za nabijanje koševa za smeće nije potrebna opsjednutost demonom bilo koje vrste - već slaboumnost.

Presveti je evo, upravo sad, sms-om javio da bi bilo dobro da svaki dan kresneš tri pelina ujutro i tablu ginko forte kapsula.

ALELUJA!

wot
28.04.2008., 23:31

-nisi opsjednuta.po ovom što sam pročitao,čini mi se da patiš od nekakve teške neuroze.psihijatar ti mora pomoći-ne znam tko bi ti drugi pomogao?!:mig: ostavi se gluposti,opsesija i vjere i počni razmišljat o stvarnom životu!-uostalom-ne misliš valjda ozbiljno da će ti egzorcisti pomoći?
svašta..:top:

Rufaija
29.04.2008., 10:25

Pa nemoj to više raditi, jednostavno. Nemoj udarati nogama kante, spavaj, nemoj planirati ubistva, samoubsitva, nemoj slušati šejtansku muziku, nađi trenutke mira, itd. Eto si sebi sav program napravila šta treba da radiš, sad vježbaj isto kao na treningu.

Ima li u blizini tebe crkveno zvono, kakav kloster ili kapelica? Recimo da s prozora gledaš na to?

29.04.2008., 12:55
e djeco

memona
29.04.2008., 13:59
-nisi opsjednuta.po ovom što sam pročitao,čini mi se da patiš od nekakve teške neuroze.psihijatar ti mora pomoći-ne znam tko bi ti drugi pomogao?!:mig: ostavi se gluposti,opsesija i vjere i počni razmišljat o stvarnom životu!-uostalom-ne misliš valjda ozbiljno da će ti egzorcisti pomoći?
svašta..:top:

sumnjam da me opsjeda zli duh

memona
29.04.2008., 14:00
[QUOTE=Rufaija;13819137]Pa nemoj to više raditi, jednostavno. Nemoj udarati nogama kante, spavaj, nemoj planirati ubistva, samoubsitva, nemoj slušati šejtansku muziku, nađi trenutke mira, itd. Eto si sebi sav program napravila šta treba da radiš, sad vježbaj isto kao na treningu.
QUOTE]

ne mogu se kontrolirati. kao da netko drugi to radi umjesto mene.:ne zna:

Endimion17
29.04.2008., 16:00

E vidiš, da recimo liječnici znaju da govoriš o ubojstvima i da znaju da se ne možeš kontrolirati, i da vide da imaš naoko nevoljne destruktivne pokrete, ti sad ne bi kakila po forumu nego bi bila pod jačim medikamentima, ili svezana za krevet. Ili oboje.

Tako da... kaki nekom drugom. :mig:

bezkarakterna
29.04.2008., 16:04
endimion ne voli pissing i te sheme...:mig:

arna
29.04.2008., 16:19

Sumnjam i ja.

Tazika
30.04.2008., 10:08
Evo quotam prvog koji mi je naišao, mogla sam i mnoge druge:

zloduh je riječ koja s kršćanstvom apsoultno veze nema. od kud vi vjernički eklektici vadite te fore? jel to samo nedostatak opće kulture ili nešto dublje? nadalje, ovako glupava retorika je obilježje srednjeg vijeka kroz kršćansku prizmu. umjesto da demistificirate uobičajene pubertetske gluparije vi ih mistificirate i stvarate neki mumbo jumbo kršćanstva i narodnih običaja. pomalo paradoksalno ali za eklektike ništa novo.

Tak učeno zvučiš, tak si uvjeren u to kaj pišeš da nisi ni priviril u NZ da vidiš kaj tam piše, evo ja bum ti malo prelistala:

"Zato se pojavi Sin Božji: da razori djela đavolska" (1 Ivan 3,8)

"Jer nije nam se boriti protiv krvi i mesa, nego protiv Vrhovništava, protiv Vlasti, protiv upravljača ovoga mračnoga svijeta, protiv zlih duhova po nebesima" (Efežanima 6,12)

USTANOVLJAVANJE DVANAESTORICE
(Mk 3,13-19; Lk 6, 12-16)
Dozva dvanaestoricu svojih učenika i dade im vlast nad nečistim dusima: da ih izgone i da liječe svaku bolest i svaku nemoć" (Matej 10,1)

"Vratiše se zatim sedamdesetdvojica radosni govoreći: "Gospodine, i zlodusi nam se pokoravaju na tvoje ime!" (Luka 10,17)

Ej, izgleda da bih mogla ovdje prepisati pola NZ i uvijek bi se radilo o zlodusima; Isus je na zemlju došao podučiti nas, izliječiti i osloboditi od utjecaja zlih duhova, a te 3 temeljne djelatnosti je prenio na učenike, na učenike učenika, i na kraju, za Duhove, na SVE KRŠĆANE.
Vi ovdje, koji ste navalili na djevojku kao čopor bijesnih pasa, niste ni pročitali NZ i temelje kršćanstva. A zvučite tako autoritativno kao da sve znate i baš vam je ovo pitanje uža specijalnost.
A cura je došla tražiti pomoć, priznala je kako joj je teško i koliko se muči, a što je dobila? Dobila je to da se mora braniti od napada, i to napada na njezinu ličnost i njezinu intimu Ej, ljudi, što vam je?!?!

Davno je prošlo Prosvjetiteljstvo, probudite se! Zapad je već odradio svoju reformaciju i ostale pokrete, no u ovim našim zaostalim krajevima Darvinisti se (sebe) još uvijek smatraju "naprednima". Zaista nas je ova Jugoslavija zakočila u razvoju, evo generacija koja se rodila ili tek stasala u katoličkoj Hrvatskoj još uvijek ponavlja napade na vjernike koje su učili naše roditelje i djedove (i slali na Goli ako su govorili drukčije).
Kod nas se još uvijek napada čak i na svećenike koji (skrovito,ali ipak) obavljaju svoje temeljne djelatnosti, toliko je ta YU indoktrinacija još uvijek jaka. Da imate veze sa Zapadom, pa makar i virtualne, vidjeli bi da su tamo davno prevazišli materijalističko tumačenje kršćanstva, i da su kršćani opet otkrili moć nadnaravnog. Ali čak i na Zapadu je svijet MEDICINE otvoreniji tome od kršćanske akademije: mnogi liječnici ponovo otkrivaju, uz svijet zlih duhova, i molitvu za ozdravljenje. Da ne nabrajam stotine autora i istraživanja, evo vam jednog:
Dr.Larry Dossey: Riječi koje ozdravljaju
knjiga sažimlje gotovo 300 studija napravljenih radi pokazivanja učinkovitosti molitve. Evo vam rečenica iz jedne kritike:
"Dosseyeva knjiga (među mnogim drugima) opisuje upečatljivu konvergenciju sila koje naznačuju da je svjetonazor na koji nailazimo u Evanđeljima znanstveniji od svjetonazora znanstvenika koji slijede Newtona i od teologa devetnaestoga stoljeća, koji su naučavali da racionalni ljudi više ne mogu vjerovati u nadnaravno liječenje ili postojanje zlih duhova."

Cura je izričito tražila ljude koji poznaju duhovni svijet da joj odgovore, a dobila je stranice napada NA NJU i na njezine probleme, i ljude koji ju uvjeravaju da natprirodno ne postoji! I stalno ju opet šalju psihijatru, a cura otpočetka govori da psihijatru ide, da pije tonu lijekova, ali da joj sve to ne pomaže i da nije ni taklo bit njenoga problema! Morao se pojaviti Musliman da joj prvi da prvi konkretan savjet.
Nakon toga se pojavila još jedna cura, i obje bivaju napadnute iz teške artiljerije. Ljudi, što to radite?! Osvrnite se i sebe pogledajte: zašto to radite???
Niste uspjeli djevojku "preobratiti"; uostalom ona se duuugo mučila sa svojim problemom prije nego što je posumnjala u mogućnost njegovog natprirodnog uzroka. Ali ste zato uspješno rastjerali sve one koji su joj željeli dati savjet ili svoje iskustvo (osim one jedne cure: bravo, djevojko!); jer zašto da se još netko izlaže vašim napadima i izrugivanjima? Samo zato da pomogne anonimnoj djevojci?

Nadam se da će se sada javiti još poneko tko ima konkretan savjet za nju.

Najte kaj zameriti :)

Rufaija
30.04.2008., 10:13
[quote=Rufaija;13819137]Pa nemoj to više raditi, jednostavno. Nemoj udarati nogama kante, spavaj, nemoj planirati ubistva, samoubsitva, nemoj slušati šejtansku muziku, nađi trenutke mira, itd. Eto si sebi sav program napravila šta treba da radiš, sad vježbaj isto kao na treningu.
QUOTE]

Ima nešto što se kod nas naziva "šejtansko potiranje". Naznačava vrstu uznemiravanja koja nastaje dodirom (potiranjem) od strane šejtana. Malo se razlikuje terminologija u Islamu i kršćanstvu. Kod nas je sotona - Iblis, a oni koji rade po njegovom su šejtani. Tako šejtan može biti svaka stvar ili biće koje iziđe iz svoje suštine. Mislim da te možda uznemirava ili zvuk nekog zvona u blizini, ili preko puta tvoje kuće ima kloster časnih sestara, ili neka kapelica na raskršću, a vjerovatno ti s prozora to možeš vidjeti? Ima li bilo šta od toga bliskoj okolini, 50 metara daleko, ako ne preko ulice?

Roy
30.04.2008., 10:59
istina da imam f60.3 , ali toj bolesti nema kraja(neizlječivo), i totalno je nedefinirana. zato tražim spas na druge načine. uvijek sam sumnjala na to da sotona ima u tome prste. zato sam i postavila ovu temu. javlja se hrpa forumaša koji stalno vise na forumu percipirajuči me kao razmaženu tinejđerku. a ja postavljam ozbiljno pitanje dali je psihička bolest zapravo bolest duše. jer nekad mi se čini da je stvarno tako.

Vido ovaj thread (http://www.forum.hr/showthread.php?t=64116) i ovaj link (http://www.plivazdravlje.ba/?section=qa2&qa=20&id=36270&nocpp=0#36270) na PLIVA zdravlje, dio pod pitanjem "Poremećaji psihičkog stanja u adolescenciji".

Pokušaj naći dobrog psihoterapeuta (ovo prvenstveno), možeš i sa nekim svećenikom razgovarati ali priću o zlim duhovima zaboravi. Time samo sebi stvaraš ispriku za slabost i dodatno slabiš svoju psihu.

Rufaija
30.04.2008., 11:09

Prvo, nemoj joj pridavati važnosti i ne nazivaj svoje ponašanje bolesnim. Žao mi je što se bilo ko tako osjeća i ponaša. Ima osnova da pomisliš o nekom spoljnjem utjecaju na tebe. Sa tom bagrom se trebaš obračunati. Malo slušaj duhovnu muziku, ali nemoj melanholičnu, još će te više dotući. Ja mogu naći nekih linkova, ali nemoj me pogrešno shvatiti, musliman sam i iskreno ne znam druge duhovne muzike osim naše. Naći ću nešto, pa to slušaj.

Liječenje, ne znam kako ide kod kršćana. U Islamu se liječi slušanjem Kur'ana, određenih dijelova koje ti uči (recitira) druga osoba. Ima još nekih načina, ali u principu se to ne praktikuje za liječenje nemuslimana. Možeš otići u džamiju, ako ima u blizini, pa zamoli neku od žena da budeš prisutna i posmatraš molitvu (namaz). Bitno je da si pokrivena i čista, možeš sjesti negdje sa strane. Ovo u principu smiruje. Da imaš tekiju u blizini, preporučio bih ti da odeš na zikir. Bude i nemuslimana koji dođu da promatraju, i to ne tako rijetko. Bude i fratara ponekad. Naravno, ne učestvuju u tome.

Poslaću ti linkova, možda bude malo "ratobornije", al to ti i treba za depresiju.

Evo pokušaj saslušati ovo, ako slušaš sotonističku muziku možeš vala i ovo:

Ova da smiri dušu:

http://www.youtube.com/watch?v=mDiU_QbBEnU

Ova da te malo ojača:

http://www.youtube.com/watch?v=PLCt-BX6TsQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=p_138hndvNY (ovdje možaš vizualizirati napisano Božje ime, to pomaže kod opsjednutosti)

A s ovim ćemo završiti sa tim zloduhom, natjeraj se da poslušaš:

http://www.youtube.com/watch?v=rGI5cEuRdvk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=u2rapfOpZwM

http://www.youtube.com/watch?v=QrVYXL4-PC0&feature=related

Khor
30.04.2008., 12:19
ETak učeno zvučiš, tak si uvjeren u to kaj pišeš da nisi ni priviril u NZ da vidiš kaj tam piše, evo ja bum ti malo prelistala
hahaha, ja već ozbiljno mislim da si ti religijski trol. ti meni ideš nešto vaditi iz hrvatskog tj. slavenskog prijevoda biblije? jel ima tu kakve elementarne logike? ej, pa objasni ti meni podrijetlo i kontekst riječi zloduh i kaži mi o kojoj se riječi radi na hebrejskom pa da vidimo? ovo je retorika borga - asimiliraj sve tuđe i predstavi kao svoje.

što se tiče zloduha, ti inzistiraš? sjećaš se ovoga? odgovora ne vidjeh do dana današnjeg :rolleyes:
na spomen čijeg su imena zlodusi bježali prije isusovog?

Vi ovdje, koji ste navalili na djevojku kao čopor bijesnih pasa, niste ni pročitali NZ i temelje kršćanstva. A zvučite tako autoritativno kao da sve znate i baš vam je ovo pitanje uža specijalnost. A cura je došla tražiti pomoć, priznala je kako joj je teško i koliko se muči, a što je dobila? Dobila je to da se mora braniti od napada, i to napada na njezinu ličnost i njezinu intimu

joj daj, skrati patetiku. po ovoj pametnoj dedukciji svakom problematičnom tinejđeru bi bio potreban egzorcizam? ej, takva vremena su iza nas, plodno tlo za ovakvu papajaziju je bilo prije 500/250/65. godina. još si mislim da bi sve bilo i u redu da ne iskorištavate ovakve gluposti za crkvenu indoktrinaciju, kao i obično.

Davno je prošlo Prosvjetiteljstvo, probudite se!

odi spavat. neznaš razlučit objest od realnog (ili ne želiš jer ti ide na ruku).

Zaista nas je ova Jugoslavija zakočila u razvoju, evo generacija koja se rodila ili tek stasala u katoličkoj Hrvatskoj još uvijek ponavlja napade na vjernike koje su učili naše roditelje i djedove (i slali na Goli ako su govorili drukčije).

da, zaista smo bili zakočeni - vjerovatno od posla, ekonomskog i građanskog standarda na nivou, uspješnog razvoja poslije enormnih ratnih destrukcija itd. trebalo bi biti kao 41.45. kada se ljude prekrštavalo i ubijalo iz najgnjusnijih pobuda - zlatno razdoblje klera, nikad prežaljena vremena. ovo jasno govori da nijedan religijski fanatik nezna razdvojiti intelekt od subjektivnog. i kad ti ništa drugo ne preostane, počni se derat: "svi ste vi djeca jugo-oficira!!".

Kod nas se još uvijek napada čak i na svećenike koji (skrovito,ali ipak) obavljaju svoje temeljne djelatnosti, toliko je ta YU indoktrinacija još uvijek jaka.

da, zato onaj napasnik male djece još uvijek vodi misu na otoku. da se radilo o običnom čovjeku dobio bi kamen u glavu. nevjerovatno je da se neki još idu žaliti... daj prst ode cijela ruka. uostalom, kaj te je pogodilo u žilu pa malo trollaš? neznaš nešto konstruktivno pisati pa bulazniš o nekoj belosvetskoj zavjeri?

Da imate veze sa Zapadom, pa makar i virtualne, vidjeli bi da su tamo davno prevazišli materijalističko tumačenje kršćanstva, i da su kršćani opet otkrili moć nadnaravnog. Ali čak i na Zapadu je svijet MEDICINE otvoreniji tome od kršćanske akademije: mnogi liječnici ponovo otkrivaju, uz svijet zlih duhova, i molitvu za ozdravljenje. Da ne nabrajam stotine autora i istraživanja, evo vam jednog:
Dr.Larry Dossey: Riječi koje ozdravljaju
knjiga sažimlje gotovo 300 studija napravljenih radi pokazivanja učinkovitosti molitve. Evo vam rečenica iz jedne kritike:
"Dosseyeva knjiga (među mnogim drugima) opisuje upečatljivu konvergenciju sila koje naznačuju da je svjetonazor na koji nailazimo u Evanđeljima znanstveniji od svjetonazora znanstvenika koji slijede Newtona i od teologa devetnaestoga stoljeća, koji su naučavali da racionalni ljudi više ne mogu vjerovati u nadnaravno liječenje ili postojanje zlih duhova."

daj još malo nju ejđa u crkvenoj režiji :kokice:

Cura je izričito tražila ljude koji poznaju duhovni svijet da joj odgovore, a dobila je stranice napada NA NJU i na njezine probleme, i ljude koji ju uvjeravaju da natprirodno ne postoji!

ne kenjaj, nije se razglabalo o tome da nadprirodno ne postoji. daj se nauči čitat i vadit valjane zaključke. znam da ti je teško ali probaj...

I stalno ju opet šalju psihijatru, a cura otpočetka govori da psihijatru ide, da pije tonu lijekova, ali da joj sve to ne pomaže i da nije ni taklo bit njenoga problema! Morao se pojaviti Musliman da joj prvi da prvi konkretan savjet.
Nakon toga se pojavila još jedna cura, i obje bivaju napadnute iz teške artiljerije. Ljudi, što to radite?! Osvrnite se i sebe pogledajte: zašto to radite???
Niste uspjeli djevojku "preobratiti"; uostalom ona se duuugo mučila sa svojim problemom prije nego što je posumnjala u mogućnost njegovog natprirodnog uzroka. Ali ste zato uspješno rastjerali sve one koji su joj željeli dati savjet ili svoje iskustvo (osim one jedne cure: bravo, djevojko!); jer zašto da se još netko izlaže vašim napadima i izrugivanjima? Samo zato da pomogne anonimnoj djevojci?

ma evo nam tebe da svojim neprikosnovenim intelektom unazađenima objasniš kako stvari stoje. ali si zakasnila jedno 65 godina. vremena se mijenjaju, jebiga (za nekoga).

Tazika
30.04.2008., 17:23
RUFAIJA: HVALA TI za one linkove!!!
Pogotovo za treći odozdo: ima li toga kod nas? Recimo, u zagrebačkoj džamiji?
Ovime si mi dao razmišljati:
"šejtan može biti svaka stvar ili biće koje iziđe iz svoje suštine"
Hvala još jednom.
Kod nas postoje molitve za oslobođenje. Ako te one zanimaju (a vidim da znaš o čemu pričamo) preporučam ti knjigu "Oslobođenje od zlih duhova - praktični priručnik" Francisa McNutta, Zagreb 2005. Ima je za kupiti u knjižarama na zagrebačkom Kaptolu po 60kn.

a sada
KHOR: ništa nisi znao odgovoriti osim da mene vrijeđaš (šta li rade moderatori? Alooo, ima li koga?)
...ali nisi uspio, niti mrvicu me nisi povrijedio, uzalud ti trud. I nisam govorila intelektom, nego srcem; intelektualni dio sam smatrala potrebnim navoditi zbog onih kojima je bitan.
Usto, osim vrijeđanja mene, koliko si pomogao djevojci koja je postavila jedno ozbiljno pitanje? Koliko si doprinio temi?
Vidim da si vatren u pitanjima, pa da ti odgovrim kad su već meni postavljena:
1. zašto bih morala znati HEBREJSKU riječ za zloduhe da znam tko su oni? A šta ako je original aramejski?
Koju je riječ Isus upotrijebio da ih imenuje? Ili misliš da je Isus IZMISLIO riječ za zloduhe, ili da je on izmislio zloduhe?
Da ti odgovorim: DA, JA MISLIM DA IMA "ELEMENTARNE LOGIKE" da mi ovdje komuniciramo na hrvatskom jeziku, i da koristimo hrvatski, slavenski prijevod riječi iz Biblije. I šta mi možeš? Ti pričaj na hebrejskom, malo tko će te razumijeti. Ili vadi indoevropske korijene svakoj riječi, misliš da ćemo ih tada bolje razumijeti?
Da ti kažem tu riječ na hebrejskom, "pa da vidimo?" Pa da vidimo-šta?
Kažeš: "ovo je retorika borga - asimiliraj sve tuđe i predstavi kao svoje."
Želiš reći da je Isus asimilirao tuđu ideju o zlodusima i predstavio ju kao svoju?
Čuj, mislim da je i Isus govorio riječima koje su već postojale, i da i ti i ja komuniciramo riječima koje već postoje... Ma ovo nema smisla.

2. "sjećaš se ovoga? odgovora ne vidjeh do dana današnjeg
Quote:na spomen čijeg su imena zlodusi bježali prije isusovog?"

Ako te to pitanje toliko interesira, uzmi bilo koju povijest religija i naći ćeš i zloduhe i imena od kojih su bježali prije Isusa. A možeš i postaviti temu, vjerujem da će se javiti dosta ljudi koje to isto zanima.

...trebala sam quotat nekog drugog a ne tebe; uzela sam tebe kao prvi primjer na kojeg sam naletjela. Primjer čovjeka koji ometa temu, ništa drugo. Nisam tebe napadala, i ne želim ići dalje u besplodnu temu.

Naj kaj zameriti,
ali meni se s tobom o toj temi ne razgovara

Khor
30.04.2008., 17:52
ništa nisi znao odgovoriti osim da mene vrijeđaš (šta li rade moderatori? Alooo, ima li koga?) ...ali nisi uspio, niti mrvicu me nisi povrijedio, uzalud ti trud. I nisam govorila intelektom, nego srcem; intelektualni dio sam smatrala potrebnim navoditi zbog onih kojima je bitan.

vjerujem. intelektom se nije vodila ni ona politika koju ispoljavaš kroz svoj takozvani religijski dijalog.

Usto, osim vrijeđanja mene, koliko si pomogao djevojci koja je postavila jedno ozbiljno pitanje? Koliko si doprinio temi?

ljude pune objesti i želje za pažnom treba ohladiti a ne mistificirati i puniti im glavu sa crkvenim mambom jumbom.

Vidim da si vatren u pitanjima, pa da ti odgovrim kad su već meni postavljena: 1. zašto bih morala znati HEBREJSKU riječ za zloduhe da znam tko su oni? A šta ako je original aramejski?

onda ćeš iskopati nešto iz targumima.

Koju je riječ Isus upotrijebio da ih imenuje? Ili misliš da je Isus IZMISLIO riječ za zloduhe, ili da je on izmislio zloduhe?

gdje je isus rekao "zlodusi"? primjer?

Da ti odgovorim: DA, JA MISLIM DA IMA "ELEMENTARNE LOGIKE" da mi ovdje komuniciramo na hrvatskom jeziku, i da koristimo hrvatski, slavenski prijevod riječi iz Biblije. I šta mi možeš? Ti pričaj na hebrejskom, malo tko će te razumijeti. Ili vadi indoevropske korijene svakoj riječi, misliš da ćemo ih tada bolje razumijeti? Da ti kažem tu riječ na hebrejskom, "pa da vidimo?" Pa da vidimo-šta? Kažeš: "ovo je retorika borga - asimiliraj sve tuđe i predstavi kao svoje." Želiš reći da je Isus asimilirao tuđu ideju o zlodusima i predstavio ju kao svoju? Čuj, mislim da je i Isus govorio riječima koje su već postojale, i da i ti i ja komuniciramo riječima koje već postoje... Ma ovo nema smisla.

pričaj ti što želiš ali prodavati floskule da "tako piše u bibliji" je sasvim deseta stvar. znaš li ti što je prijevod? riječi poput zloduh, pakao, bog itd. nemaju veze s judeo-kršćanskom religijom ni sa semitskim vjerskim panteonom. isto kao što i sv. jura nema veze s kršćanstvom, uz cijeli niz ostalih primjera. poznavanje toga je stvar opće kulture. pitaj nekog etnologa što misli o tome da je kršćanstvo preuzimalo ulogu svake starije vjere i folklora koju je tamo zateklo. to su činjenice, razumiješ, a ne prazna papajazija.

2. "sjećaš se ovoga? odgovora ne vidjeh do dana današnjeg Quote:na spomen čijeg su imena zlodusi bježali prije isusovog?"

Ako te to pitanje toliko interesira, uzmi bilo koju povijest religija i naći ćeš i zloduhe i imena od kojih su bježali prije Isusa. A možeš i postaviti temu, vjerujem da će se javiti dosta ljudi koje to isto zanima.

ne, neću naći zloduhe nego kao što u grčkom folkloru npr. neću naći pakao nego ću naći had itd. ovo trpanje i generaliziranje upražnjavaju samo eklektici.

trebala sam quotat nekog drugog a ne tebe; uzela sam tebe kao prvi primjer na kojeg sam naletjela. Primjer čovjeka koji ometa temu, ništa drugo. Nisam tebe napadala, i ne želim ići dalje u besplodnu temu. Naj kaj zameriti,
ali meni se s tobom o toj temi ne razgovara

kme :(

littleluc
01.05.2008., 15:52
khor, sta ti radis u zivotu osim sto si po cijele dane na forumu i internetu?
i gledas previse zvjezdane staze?

jesi li procitao jednu knjigu ili si fraze uglavnom naucio na google-u?

jesi li skolovan?

imas li prijatelje koji nisu virtualni?

koliko godina imas?

wot
02.05.2008., 01:55

memona,koliko ja znam-to je nemoguće.ne može se biti opsjednut zlim duhom-svaki psihijatar će ti to reći.to ti je samo jedna autosugestija koja te ometa u normalnom mišljenju i životu.i ne postoji ti nikakva crna magija ni ništa slično.uostalom,pretpostavimo ovako:kad bi te doista opsjedao zli duh,ti ne bi bila svjesna toga i ne bi sama tražila pomoć.prestani uopće razmišljati o takvim nebulozama,okreni se normalnom životu i pokušaj uživati u životu dok si mlada-jer kasnije je teže.:ne zna::kava:

wot
02.05.2008., 02:01
tazika,ako već želiš propagirati svoje čudne ideje-radije otvori posebnu temu.
ovako samo zbunjuješ memonu.o kakvom prosvjetiteljstvu,reformaciji i darvinizmu ti pričaš i kakve to veze ima s njenim problemima?!jel ti znaš da se psihijatrijska praksa na zapadu temelji na biheviorizmu?!samo zbunjuješ curu s ovim--neš joj tako pomoći.-a što se tiče egzorcizma--to je ne samo glupost,nego je i štetno.i nema smisla.prestanimo već jednom biti primitivni!ili možda želimo biti isti kao turci--koji idu kod hodže?!nema religija na zapadu toliki utjecaj.a svaki psihijatar zna da od egzorcizama nema ništa.-a kad čovjek ima neki problem--prvo si sam mora pomoći,i raščistit neke stvari sam sa sobom-pa tek onda očekivat da mu doktori pomognu...

littleluc
02.05.2008., 11:12
wot ti kazes da otvori novu temu al ime ove teme glasi "jesam li opsjednuta" i uroci i crna magija postoje. iskusila sam na svojoj kozi.
ti mozda radje prihvacas psiholosko objasnjenje i ja sam bila takva dok se meni nije dogodilo. nemozes pricati o necemu o cemu ne znas. mozes reci svoje misljenje ali ja ti mogu reci da nije istina to da ne postoji. samo nisi iskusio. i djevojka je prosla terapije i pitala se jel moguce da je ipak nesto religijski, sa pravom jer ne prepoznaje sebe u tom ponasanju a tako se i ocituje. ima vise stupnjeva opsjednutosti, vi uglavnom kada se spomene opsjednutost mislite na film egzorcist ili nesto slicno. nije sve tako extremno. i ako misli da joj netko moze dati savjet tko je prosao i terapiju kod psihijatra i mozda neko oslobodjenje kod svecenika saslusat ce svakoga ko ima sto za reci. pa nismo tu da se prepucavamo medjusobno tko je u pravu. ja pricam iz svog iskustva ti iz svog mozda, ja tebe ne optuzujem nemoj niti ti mene. zaista takve3 stvari postoje samo ljudi nisu svjesni, za sve ima znanstveno objasnjenje ali iza toga svega stoji nekakva promjena (biheviorizam- dakle u ponasanju) a ta promjena od nekud treba doci. naprimjer genetski nasljedne bolesti su takodjer od nekud trebale se stvoriti trebao je biti taj jedan tko ce to prenositi na narastaje. to dolazi iz religije i toga se moze rijesiti koliko god tebi zvucalo nemoguce. na misama za ozdravljenje ili tome slicno ljudi se toga rijese. netko tko zbog nesrece ima kracu ruku tj nije dobro zarasla u tren nakon dodira svecenika i njegove molitve ta ruka izraste otpetlja se i 5 centimetara je duza tje normalna jednaka onoj drugoj. ima snimljeno ja sam bila prisutna. to su stvari koje postoje i sama sam vidila ako ti nevjerujes dok ne vidis svojim ocima idi pa vidi :) sekund prije zena je jasno pokazala ruke a iduci tren se otpetljao taj cvor i vise nema nikakvih tegoba i moze je normalno koristiti i dignuti i sve sta prije nije mogla.
nemoj vrijedjat i potcjenjivat pricaj iz iskustva ili znanja a ako nisi vidio ili dozivio ne znaci da ne postoji :)

littleluc
02.05.2008., 11:24
e i btw imaju psihijatri koji su svjesni uroka i vode se time, ne iskljucuju tu mogucnost i posalju te sveceniku da te ocisti od toga a ako problemi ne nestanu vratis se i onda nakon nekog vremena i nekoliko terapija te opet posalje (mozda dok ne pocnes zaista vjerovati u boga) i osjetis oslobodjenje. a ako ti se javljaju preko snova demoni ili tko zna sta je to, u isto vrijeme ti psihijatar pomogne tako da suradjuje sa svecenikom. svecenik kaze koliko ce se to dugo jos od prilike dogadjati (jer pred kraj je najgore kada duh shvati da se dobro odupires njemu i da te treba napustiti) i ovisno o situaciji i slucaju da ti psihijatar svoje ljekove. meni je dao tablete za spavanje da se ne sjecam tih odvratnih stvari koje sam vidjala pred spavanje, tj izmedju sna i jave. prvo su sumnjali da imam halucinacije tj shizofreniju ili tumor na mozgu. sva sreca naletila sam nakon nekog vremena na psihijatra koji me pitao jesam li nalazila ikakve spise klupka kose zamotane u konac i tome slicno oko kuce po kuci ili cak u sobi ili ispod parketa... i po tome da je prihvatio da imam shizofreniju sta ja bi jos uvijek pila ljekove ili bila u ludnici? al sam jako dobro nista ne pijem zdrava sam od jednom neobjasnjivo od kad me svecnik dodirnuo. svaki dan molim okrenula sam se vjeri i to me je zaista izvuklo

Endimion17
02.05.2008., 14:44
khor, sta ti radis u zivotu osim sto si po cijele dane na forumu i internetu?
i gledas previse zvjezdane staze?

jesi li procitao jednu knjigu ili si fraze uglavnom naucio na google-u?

jesi li skolovan?

imas li prijatelje koji nisu virtualni?

koliko godina imas?
Krasno. Kad shvatiš da su ti argumenti sranje, krećeš s ad hominemom. Prozirno. :bljak:

e i btw imaju psihijatri koji su svjesni uroka i vode se time, ne iskljucuju tu mogucnost i posalju te sveceniku da te ocisti od toga a ako problemi ne nestanu vratis se i onda nakon nekog vremena i nekoliko terapija te opet posalje (mozda dok ne pocnes zaista vjerovati u boga) i osjetis oslobodjenje. a ako ti se javljaju preko snova demoni ili tko zna sta je to, u isto vrijeme ti psihijatar pomogne tako da suradjuje sa svecenikom. svecenik kaze koliko ce se to dugo jos od prilike dogadjati (jer pred kraj je najgore kada duh shvati da se dobro odupires njemu i da te treba napustiti) i ovisno o situaciji i slucaju da ti psihijatar svoje ljekove. meni je dao tablete za spavanje da se ne sjecam tih odvratnih stvari koje sam vidjala pred spavanje, tj izmedju sna i jave. prvo su sumnjali da imam halucinacije tj shizofreniju ili tumor na mozgu. sva sreca naletila sam nakon nekog vremena na psihijatra koji me pitao jesam li nalazila ikakve spise klupka kose zamotane u konac i tome slicno oko kuce po kuci ili cak u sobi ili ispod parketa... i po tome da je prihvatio da imam shizofreniju sta ja bi jos uvijek pila ljekove ili bila u ludnici? al sam jako dobro nista ne pijem zdrava sam od jednom neobjasnjivo od kad me svecnik dodirnuo. svaki dan molim okrenula sam se vjeri i to me je zaista izvuklo
Za psihijatra je to sramota, ako nisi znala. To ti je kao da imunolog preporuči homeopata ili psiholog astrologa. Sramota za struku.

littleluc
02.05.2008., 15:05
moji argumenti nisu sranje onome tko ih razumije. i nisi citao prije koliko je on napadao? a sada ga branis od cega? par pitanja koje sam postavila? on je nas napadao a na pitanja upucena njemu nije odgovarao. nije ovo bio nikakav napad zanima me samo kakav je covjek i cime se bavi. da znam od kud govori stvari koje govori. sta se to tebe tice?

littleluc
02.05.2008., 15:12
zar je sramota za psihijatra da pomogne covjeku?
on je bio prvi koji mi je pomogao. zasto je to sramota? drugi nadobudni psihijatri su govorili da imam shizofreniju i htjeli me kljukati tabletama do kraja zivota. a zdrava sam kao najstabilniji covjek. zasto je sramota dobiti dozu vjere al nije sramota dobiti dozu lijekova? ti me nemozes uvjeriti u to. ja znam sta sam dozivila koliko dugo sam to dozivljavala u kakvom stanju je moja psiha bila ali najbolje od svega znam kako se sada osjecam i sta mi je pomoglo.
hvala na tvom misljnju. ali to misljenje je samo za one koji ne vjeruju.

Endimion17
02.05.2008., 15:44
moji argumenti nisu sranje onome tko ih razumije. i nisi citao prije koliko je on napadao? a sada ga branis od cega? par pitanja koje sam postavila? on je nas napadao a na pitanja upucena njemu nije odgovarao. nije ovo bio nikakav napad zanima me samo kakav je covjek i cime se bavi. da znam od kud govori stvari koje govori. sta se to tebe tice?
Ne. Tvoji argumenti jesu sranje. I to smijem reći jer nije uvreda. Ja smatram da su tvoji argumenti sranje jer ne stoje u skladu s činjenicama. EOD.

zar je sramota za psihijatra da pomogne covjeku?
on je bio prvi koji mi je pomogao. zasto je to sramota? drugi nadobudni psihijatri su govorili da imam shizofreniju i htjeli me kljukati tabletama do kraja zivota. a zdrava sam kao najstabilniji covjek. zasto je sramota dobiti dozu vjere al nije sramota dobiti dozu lijekova? ti me nemozes uvjeriti u to. ja znam sta sam dozivila koliko dugo sam to dozivljavala u kakvom stanju je moja psiha bila ali najbolje od svega znam kako se sada osjecam i sta mi je pomoglo.
hvala na tvom misljnju. ali to misljenje je samo za one koji ne vjeruju.
Ne, nije sramota, ali je sramota kada imaš psihijatra koji daje samo tablete, koji ne sluša pacijenta. I sramota je kada psihijatar gura pacijenta u doktrinu, bezumlje, umjesto da mu pomogne razgovorom i lijekovima.

Zaboravljaš što je psihijatar. To nije osoba koja kljuka tabletama.
A psihijatar koji vidi problem i onda ga ide rješavati tako da kaže: "Slušaj mala, tebe je napao zloduh, idi na magijanje neke vrste i usput, usamljena si, uđi u neki kult/sektu/duhovni pokret." je budaletina.

bezkarakterna
02.05.2008., 15:49
Zaboravljaš što je psihijatar. To nije osoba koja kljuka tabletama.

:rolleyes: neg šta je??:confused:
mi, psihijatri sa gustim obrvama:rofl:

littleluc
02.05.2008., 21:19
izvini meni psihijatri nisu pomogli razgovorom ni ljekovima. osim tog jednog koji je slusao mene za razliku od ostalih. to sta pricas se krsi sa mojim rijecima. ovaj jedini je pricao samnom i slusao me. kako si tako krivo procjenio? moj problem nije bila usamljenost, ma dapace uvijek sam okruzena prijateljima roditeljima deckom poznanicima uvijek se veselim novom poznanstvu.. jako sam sretna u tom svom okruzenju od kud ti ideja da sam usamljena?
tko govori o astrologiji ili sekti?
kako lijecis shizofreniju? po tom tvom strucnom misljnju? razgovorom i ljekovima? do kraja zivota? ja sam je izljecila na drugi nacin a ti mozes pricati sta god zelis.
i ponavljam ti moji argumenti nisu sranje ako ti tako ocjenis. ima ljudi kojima nisu i ima ljudi kojima jesu, uvijek je tako, meni je sranje to sta ti trpas u isti kos astrologiju magiju i sve ostalo sa krscanstvom. a mogu se kladiti da sam prakticiras meditaciju reiki bioenergiju akumpukturu i tome slicno?

littleluc
02.05.2008., 21:21
i nije samo tako zakljucio nego nakon razgovora. zasto ti mislis da je on nekvalificiran? zasto ga vrijedjas i sta ti mislis tko si ti da mozes jednog ucenog psihijatra koji radi u bolnici sa dusevnim bolesnicima osudjivati i njegove godine iskustva? kakvo iskustvo ti imas da se tako mozes drznuti nekoga vrjedjati?

wot
03.05.2008., 19:42
e i btw imaju psihijatri koji su svjesni uroka i vode se time, ne iskljucuju tu mogucnost i posalju te sveceniku da te ocisti od toga a ako problemi ne nestanu vratis se i onda nakon nekog vremena i nekoliko terapija te opet posalje (mozda dok ne pocnes zaista vjerovati u boga) i osjetis oslobodjenje. a ako ti se javljaju preko snova demoni ili tko zna sta je to, u isto vrijeme ti psihijatar pomogne tako da suradjuje sa svecenikom. svecenik kaze koliko ce se to dugo jos od prilike dogadjati (jer pred kraj je

littleluc,littleluc..moram ti odgovoriti na postove..kakve to psihijatre koji su svjesni uroka spominješ?!meni je jednom moj psihijatar rekao:"ako mi dođe jedan pastir koji cijeli život na planini čuva ovce i kaže da mu je netko bacio urok-to me ne zabrinjava previše,ali ako mi s takvom pričom dođe neki sveučilišni profesor-onda znam da je psihotičan!".kakvi uroci,znaš li ti koji je to primitivizam vjerovati u uroke?! btw-budući da su psihijatri ljudi kao i svi drugi-neki od njih se isto mogu razboliti duševno.
a ako neki psihijatar vjeruje u uroke-ja onda zbilja ne znam što mu vrijede sve godine studija medicine i specijalizacija i takvom psihijatru ne bih poklonio svoje povjerenje!
kad već spominjemo biheviorizam,memona je napisala da je jedna od stvari koje ju muče to da planira ubojstva-meni kao laiku odmah pada na pamet da to dolazi od toga što je u sebi potisnula previše agresije;znači da ne ispoljava agresivnost prema okolini.a u svakom slučaju-smatram da je neodgovorno upućivati na egzorciste.pa da jadnu curu maltretiraju tamo neki nadobudni dušebrižnici-još se sjećam kako su mene držali za glavu(a nisam bio ni opsjednut ni psihotičan)moleći se-i sve te gluposti;a sve zbog ostataka primitivizma u našem društvu.-i još nešto:uopće ne vjerujem da netko može biti "opsjednut" u tom smislu da je vrag ušao u njega..zajebi tu priču!ccc:s

littleluc
03.05.2008., 20:33
a ostatak neces odgovoriti?
nisam primitivna ako vjerujem u Boga i ako sigurno znam sta mi se dogadjalo. mozda je bas primitizam ako ne vjerujes u ono sto svojim ocima nisi vidio. po meni je primitivno ocjenjivati drugoga koji je dozivio druge stvari i vjeruje u druge stvari nego ti da je primitivan.
i to je jedna psihijatar tebi rekao. sigurno imas svoje istomisljenike isto kao i ja svoje. i u mom slucaju moj psihijatar sa tim svim godima iskustva je meni pomogao kao i jos jednoj zeni koja je bila samnom u to vrijeme. nije primitivno vjerovati u nesto sto zaista postoji i sama sam dozivila. i ja sam vjerovala samo nauci i nisam vjerovala u mogucnost uroka kroz 10ak godina i napokon sam povjerovala i izljecila se. prestani mi se obracati kao da sam primitivna i da ne kuzim svijet kako funkcionira, dapace ja sam obrazovana i inteligentna i moja inteligencija mi pomaze dokuciti vjeru. ako ti nevjerujes i imas svoje istomisljenike niste jedini na svijetu. i ja pokusavam njoj pomoci kao i ti mozda. ali ovu temu je otvorila da ispita mogucnost opsjednutosti i vidi jel mozda ima netko slicnog iskustva a ne da trazi opet psihijatrijsku pomoc ako nisi primjetio jer psihijatru pravom (a ne tebi) se vec obratila. I ZASTO SE NEBI OBRATILA SVECENIKU AKO JOJ MOZE POMOCI a psihijatar nije? sta ti toliko imas protiv toga i pljujes po tome? zelis uporno da je psihijatar lijeci a vidis da neide bas? i ako je lijecenje uz ljekove mozda djevojka trazi ipak nesto zdravije? za dusu takodjer? pusti curu da se odluci ja joj govorim samo naprijed jer joj zelim pomoci onako kako su meni pomogli. i moj psihijatar je ucen i obrazovan sto skolom sto zivotom, prestani blatiti po njemu, 100 puta je pametniji i obrazovaniji od tebe i toliko osoba je vec pomogao za razliku od tebe vejrovatno. zasto ti mislis da si dostojan toga da ga komentiras?

blue bird
03.05.2008., 20:37
I ZASTO SE NEBI OBRATILA SVECENIKU AKO JOJ MOZE POMOCI a psihijatar nije? sta ti toliko imas protiv toga i pljujes po tome? zelis uporno da je psihijatar lijeci a vidis da neide bas? i ako je lijecenje uz ljekove mozda djevojka trazi ipak nesto zdravije? za dusu takodjer? pusti curu da se odluci ja joj govorim samo naprijed jer joj zelim pomoci onako kako su meni pomogli. i moj psihijatar je ucen i obrazovan sto skolom sto zivotom, prestani blatiti po njemu, 100 puta je pametniji i obrazovaniji od tebe i toliko osoba je vec pomogao za razliku od tebe vejrovatno. zasto ti mislis da si dostojan toga da ga komentiras?

Daj onda procitaj, sto je pisano prije, naime i ja sam joj rekla, da ukoliko smatra to svrsishodnim, da se obrati svom sveceniku: rekla je da je to vec napravila, ali nije koristilo.

Cuj nije ni svecenik bedak, pa da ne vidi da se radi o psihickom poremecaju, mnemona je cura koja ima dijagnozu, cura koja je pootvarala niz nickova , cak i na ovom topiku pise pod 2 nicka (bezkarakterna), koja jurca po forumu u nadi da ce povremeno prolijevanje zuci necemu koristiti - cura se treba lijeciti, shvacas?

Uostalom uguglajte F60.3 i bit ce vam odmah jasno, da psihijatrija zna o cemu govori - i da je sve ono sto mnemona govori o 'opsjedanju zla' vrlo dobro poznato za taj poremecaj.

Endimion17
03.05.2008., 21:45
Dakle mi se ovdje jebemo i prepiremo zbog neke cure koja needs to take her pills.

Mabuss
03.05.2008., 22:13
Sve o liječenju i istjerivanju đavola kao i mnogobrojne video klipove istjerivanja đavola možete pogledati:
http://dzematpg.webng.com/lijecenjekuranom.html

wot
03.05.2008., 23:47
a ostatak neces odgovoriti?
nisam primitivna ako vjerujem u Boga i ako sigurno znam sta mi se dogadjalo. mozda je bas primitizam ako ne vjerujes u ono sto svojim ocima nisi vidio.

littleluc,ti meni neke stvari neopravdano predbacuješ.nisam tebi rekao da si primitivna,nisam po nikom pljuvao,ne blatim tvog psihijatra,nemam ništa protiv toga da se memona obrati svećeniku.-ne stignem sve odmah odgovoriti.
ja najviše želim memoni da pomogne prvo sama sebi.jednostavno mora prestati razmišljati na način kako sad razmišlja,smiriti se malo.ti govoriš o urocima i o demonima.a gle-svima nama je teško u životu,imamo svoje probleme.nekom je teže a nekom lakše.aj se malo zapitaj-koliko ljudi danas uopće vjeruje u postojanje demona i razmišlja o tome?!nije ni meni sjajno u životu,ali s demonima problema nemam.:cerek:
a ovo drugo:zlih ljudi se treba bojati,odnosno bolje reći-treba biti oprezan.
ali ja znam da meni nitko neće nanijeti zlo skupljajući moju kosu,nokte i zabadajući igle u nekakvu lutkicu.
-nema od magije ništa-to je stvar autosugestije.ja o takvim stvarima ne razmišljam i valjda baš zato nemam s tim problema?! u redu,vjera može čovjeku pomoći da se nosi s tim duševnim tegobama.međutim-ja ne bih nikad htio ići u krajnost i biti ekstremni vjernik samo zato što sam se izvukao iz duševne bolesti i zbog straha od bolesti.isto tako-ne vjerujem u uspješnost medikamentozne terapije,sumnjam nekako u to-treba se čovjek najviše oslonit sam na sebe.a razmišljanje o tim nekim stvarima koje ti sugeriraš-očito nam ne mogu pomoći.nije to zdravo(vjerovati u uroke i demone).p.s.-budi sigurna u to da moj psihijatar nije debil,a ti bi se trebala zapitati koliko je tvoj psihijatar etičan ako smatra da postoje uroci,a i on sam bi se trebao zamisliti nad sobom.to je moje osobno mišljenje-nisam proučavao njihovu profesionalnu etiku!:D:kava:

suburban
04.05.2008., 00:13
Kako vidim odgovorima nisi bila potpuno odusevljena, ali kako i bi, kada se ateisticki crni talog foruma sruci na tebe i tvoje probleme i sve rijesi kao carobnim stapicen i jednom trenu zanesenosti satanisticke insubordinacije.
Satanovi adepti su i svoga "majstora" stavili u sjenu u inovaciji mizantropskih-ideja ili moralno-etickih i socijalno-interaktivnih odnosa.

Oni imaju rjesenja za sve probleme. Svi religiozni ljudi su podlegli kolektivnoj neurozi, svi neposlusni satanokrati su psihoticni, tako da su psihijatrije i psihoterapeutske ordinacije pune pacijenata i klijenata, kojima oni svojim najmodernijim psihofarmacima lijece "bolesnu" dusu. Oni koji nisu odvise zaglibili u satanovo carstvo oni pruzaju sve mogucnosti, kako bi im i to omogucili, protezirajuci laznu edukaciju u skolama i visokoskolskim ustanovama, tako da danas nitko nije izuzet iz satanokratskih manipulacija i podvala.

Vise puta sam gledao bijedne ljude, kojima se dijagnosticiraju najgravidnije psihicke-dijagnoze, kako bi ih se povuklo iz saobracaja i podvrglo sistematskom razaranju osobnosti. Niti jednoga takvoga bolesnika oni ne uspiju izlijeciti, nego cak i one, kod kojih postave krive dijagnoze uniste do temelja. Oni lijece simptome bolestiju za koje nemaju adekvatne i fundirane dijegnoze. Ponekada se u takvim pseudo-seansama, jer tako ja nazivam njihov nacin terapiranja bez psihofarmaka, uniste i najosnovniji fundamenti dusevnog zdravlja, njima povjererenih pacijenata i klijenata.

A ovaj forum pruza satanokratskim adeptima svu mogucnost da razviju svoje opasne doktrine i napadaju sve sto je Bog i Bozije i time pod plastem tolerancije i humanizma, dehumaniziraju drustvo i forum tjerajuci sa njega sve one koji su religiozni i imaju nesto poruciti o orijentaciji u zivotu. Oni vole kaos jer u njemu se oni osjecaju kao kod kuce, izvrcuci sve sprdnji i ismijavajuci svaki svjetonazor i moralno-eticku ustrojenost.

A sada i za tebe par rijeci. Osobnog sam misljenja da ti nisi opsjednuta. Ali si zato u velikoj opasnosti ako slijedis iz radoznalosti ili bilo kojega drugoga motiva satanistickim ritualima i satanistickom nacinu zivljenja, bez autoriteta, sa drogama u ekstatickoj glazbi i drugim ritualima. Ako slijedis pseudo-bunt kroz agresivnost, unistavanje svih vrsta vlastitog i drustvenog dobra i ako nisi u stanju reci "ne" svim opasnim trendovima, kako u skoli tako i na ulici, onda si bome opasno zdravstveno ugrozena.

Ako se pak nisi u stanju sama oduprijeti satanistickom uplivu iz vana i iz nutra, onda je uvijek pametno zatraziti pomoc strucnih i dobronamjernih osoba. Svi oni koji tvrde da nema ni Boga ni djavla, imaju u vidu unistiti svoju okolinu. Oni zastupaju kulturu smrti i relativizma, gdje je crv po vrijednosti jednak djetetu, a covjek simpansi ili nekom drugom sisavcu.

Bez Boga nema ni ljubavi glavnoga motora u univerzumu. Bez ljubavi nema slobode, a bez slobode nema morala. Ako covjek u zivotu nema nikakve nade i cilja, onda je sve besmisleno i uzaludno. Zivot je besmislen, a smrt jos besmislenija, i na koncu ostaje samo puki pesimizam i praznina, gdje se koncentriraju sve destruktivne moci u razaranju samoga sebe i svoje okolice.
Satan je uspio pobijediti jednu takvu dusu, koja onda ima veoma velike poteskoce raskinuti okove njegova zagrljaja mrznje, beznadja i besmisla.
Uvjerio je ljude da on ne postoji i to mu je najveci uspjeh u povijesti covjecansta. On je zavladao svijetom, preko svojih adepta relativizma i kulture smrti, koje siri preko svih mocnih i manje mocnih medija.
Sve najbolje ti zelim na putu ka slobodi, tj. na putu ka Bogu, jer je sve ostalo samo i iskljucivo ropstvo: novcu, ljepoti, zdravlju ili nekom drugom ispraznom poroku.
Budi mi srdacno pozdravljena!

par filozofa je pricalo o "utopiji" idelanoj, savrsenoj drzavi (otoku i sl. svejedno)... vidis, u utopiji, ti bi aganor bio osudjen na dozivotni zatvor zbog ovakvog stravicnog zlocina silovanja uma, ko da cura nije dovoljno u kurcu nego ju jos moras punit ovakvim sranjima.... iskreno se nadam da niste isli citat sve sto je ovaj tip tu gore nakalemio... boze oprosti mu, ne zna sto cini :rofl::rofl::rofl:

suburban
04.05.2008., 00:19

nije li lijepo svu krivicu svaliti na druge, jos kad je to nesto apstraktno kao demoni, vrag i ostale pizdarije pa se nemoze pravdat da nije on kriv... kud ces bolje.... PREUZMI JEBENU ODGOVORNOST ZA SVOJE POSTUPKE!!!! mozda onda napokon taj prekrasni svijet o kojem svi vjernici sanjaju postane stvaran...

suburban
04.05.2008., 00:30
ljudi moji djevojka je krscanka ne preporucajte joj drugu religiju pa tako ni hodje niti nista slicno. spas trazi u svojoj vjeri i svecenicima, inace ti nestane na tren ali se vrati gore. prestanite ismijatvati.

zlodusi su prisutni samo mnogi nisu svjesni njihove prisutnosti. pa i svaki poremecaj psihicki i fizicki djelo je zloduha.

ako niste religijski nastrojeni dajte svoje misljenje ali ne vredjajte jer ni mi krscani ne vrjedjamo vas.

ta zena koja ima nesto protiv tvoje obitelji i mozda i jest carala. ima vise nacina da te netko urekne. to moze biti neki spis (pobacaj sve sta ste od nje dobili, ma najbolje spali), ima mislim 7 ili devet nacina, moze biti da si nesto pojela. ako je tako trebas se prvo bratiti bogu odi na onu duhovnu obnovu kod fra ive, potrazi pomoc casne sestre da te vodi dalje jer to je mukotrpan posao, dakle ako si nesto pojela to bi uz konzumaciju svete soli i vode trealo se povratiti, bit ce ti par dana lose. ja sam ipak mislila glupo da je to bila neka trbusna gripa itako dalje trazila neke izgovore. zatim ima u obliku prolivene tekucine preko praga.. osim toga ima vjerovatno neko mjesto gdje se najlosije osjecas, ja sam naprimjer sjetila se mjesta gdje sam vidjala nekog starijeg covjeka tj bila svjesna njegove prisutnosti, u kuci. to treba posvetiti i adekvatna osoba, mozda tvoja majka ako je velika vjernica moze u ime isusovo zapovjediti tom slom duhu da nestane. itako dalje. najbolje da pitas casnu da te vodi. meni je jako pomogla.

*ne citas... djevojka nije krscanka nego sotonist, dakle, gdje god si dalje pisala "bog" "isus" "otac" "on velikim slovom" i sl. da citamo sotona ili??

*aaaaaaaa.... jbt, ja mislio duhovi i to nesto cudno, a tek sad skuzio da je to zapravo drugi naziv za bakterije, viruse, prehlade, prione i sl. sad sve ima smisla...

*tocno, krscani ne vrijedjaju. oni su pristojni. i vole lozit vatricu. i objasnjavat nama gresnicima da cemo ic u pakao, pa radje u pakao nego u raj, sad kad znam kakva je gdje ekipa...

*dvije stvari sto se tice svega ovog ostalog, pod jedan, sta si sad vjernica ili PRAZNOvjerna ????? to ne ide skupa, cak ti i popovi kazu da ne budes praznovjerna... ajme meni, ogrjesila si se, najbolje da se odes ispovjedit, procjenjujem 2000 zdravomarija i 10000 ocenasa tako da nemoram vise nijedan tvoj tekst procitat sljedecih 10god dok se fino molis dragom bogu...
a drugo, ako je pojela nesto onda je to vjerovatno 3,4-methylenedioxy-n-metamphetamine (MDMA iliti ecstasy, speed etc.) to objasnjava psihozu =)

wot
04.05.2008., 02:19
*ne citas... djevojka nije krscanka nego sotonist, dakle, gdje god si dalje pisala "bog" "isus" "otac" "on velikim slovom" i sl. da citamo sotona ili??

*aaaaaaaa.... jbt, ja mislio duhovi i to nesto cudno, a tek sad skuzio da je to zapravo drugi naziv za bakterije, viruse, prehlade, prione i sl. sad sve ima smisla...

*tocno, krscani ne vrijedjaju. oni su pristojni. i vole lozit vatricu. i objasnjavat nama gresnicima da cemo ic u pakao, pa radje u pakao nego u raj, sad kad znam kakva je gdje ekipa...

*dvije stvari sto se tice svega ovog ostalog, pod jedan, sta si sad vjernica ili PRAZNOvjerna ????? to ne ide skupa, cak ti i popovi kazu da ne budes praznovjerna... ajme meni, ogrjesila si se, najbolje da se odes ispovjedit, procjenjujem 2000 zdravomarija i 10000 ocenasa tako da nemoram vise nijedan tvoj tekst procitat sljedecih 10god dok se fino molis dragom bogu...
a drugo, ako je pojela nesto onda je to vjerovatno 3,4-methylenedioxy-n-metamphetamine (MDMA iliti ecstasy, speed etc.) to objasnjava psihozu =)

1)van pameti je biti kršćanin ili sotonist.2)littleluc svojim postovima dokazuje da još uvijek pati od duševne bolesti i da se nije izliječila.umišlja da joj svećenici i časne pomažu;njen psihijatar je nemoralni šarlatan koji je iskoristio njeno praznovjerje kako bi je se lakše riješio vjerojatno zbog toga što ju više nije mogao slušati.očito da littleluc ne prihvaća realnost i ne uviđa da upravo velikim vjernicima(koje ona hvali i sama se svrstava u njih)prijeti ozbiljna opasnost od ozbiljnih duševnih poremećaja-jer svatko tko poput nje misli da na nas djeluju demoni i vjeruje u uroke i magiju i misli da se pijenjem svete vode i povraćanjem nešto riješava-samim takvim ponašanjem pokazuje da je bolestan pa čak i lud.

wot
04.05.2008., 02:22
i još nešto:primjećujem da littleluc ni najmanje ne želi pametno savjetovati ili pokušati pomoći memoni,nego jedino želi povodom ove teme propagirati svoje bizarne ideje-a to valjda neće proći-nije hrvatski narod ipak najgluplji.

littleluc
04.05.2008., 10:42
ajme majko mila. vi svi patite od dusevne bolesti koliko vidim svi ste posjetili psihijatra sta mene sada optuzujete?
nisam praznovjerna jer vjerujem u nesto sto postoji.
i jesam gresnica toga sam svijesna i trudim se popraviti. tj biti bolji covjek. a sta se vi trudite?
ja ne propagandiram svoju vjeru ja govorim svoje iskustvo. a jel vi pricate iz iskustva ili onoga sto ste jednom negdje procitali?
i svakako nisam vas optuzila da ste gresnici jer ja nemam pravo to govoriti kada sam i sama takva. a povrh svega nisam vam rekla da cete u pakao, to je nebuloza. Bog prasta :)
opustite se ljudi. ova tema se zove "jesam li opsjednuta" a ne "jesam li psihicki bolesna".
ja nisam luda niti poremecena sasvim sam normalna sa normalnim zivotom i kojim duhovnim problemom.
imam mir, ljubav ma sve sta netko moze pozeliti. zaista nisam poremecena i ne nazivajte me tako! realna sam u svemu uvijek. ako sam iskusila prisutnost Boga to se vas ne tice i nemozete govoriti da je laz i da ne postoji jer meni se dogodilo i znam sta mi se dogodila nitko mi ne moze reci suprotno.
I btw ne molim 1000 ocenasa dnevno sta vam je? sta tako pretjerujete u svemu? dovoljno je u miru i sa iskrenoscu izmoliti jedan. Nisam nikakav fanatik i nikog ne optuzujem da je gresnik ili nedostojan sta vam je?
Psihijatar je doktor opce prakse radi u zagrebackoj bolnici i jedan je od iskusnijih psihijatara prestanite ga nazivati pogrdnim i imenima jer niste kvalificirani.
Nitko ne optuzuje nikakve demone ili neznam kak ih muslimani zovu da rade nesto umjesto covjeka. nego u skladu sa covjekom. ta promjena u ponasanju je dosla od nekuda. u toj djevojci se jos bore dobro i zlo i trazi pomoc. svaka dijagnoza i poremecaj imaju veze sa bogom ili vragom.

Bog vam pomogao :)
do vidjenja :mig:

Endimion17
04.05.2008., 11:15
i još nešto:primjećujem da littleluc ni najmanje ne želi pametno savjetovati ili pokušati pomoći memoni,nego jedino želi povodom ove teme propagirati svoje bizarne ideje-a to valjda neće proći-nije hrvatski narod ipak najgluplji.

Pošto su accounti otvoreni jedan za drugim u vrlo kratkom vremenskom razmaku, skloniji sam vjerovati tome da se radi o jednoj osobi koja zajebava.

littleluc
04.05.2008., 12:06
Endimion17 ti si stvarno lud, :rofl: bas si me nasmijao eto nemam vise komentara sva ta vasa zapazanja ne funkcioniraju daj se zapitajte u toj vasoj analizi jeste li dovoljno pametni zajedno ako ne posebno da ustanovite dijagnozu sebi samima pa onda drugima

Endimion17
04.05.2008., 12:16
Nisi ni prvi ni zadnji forumaš koji otvara accounte zbog trollanja ovakvog tipa. Tebi to možda izgleda novo i jako uzbudljivo, ali meni si samo još jedan broj u registru.

suburban
04.05.2008., 13:52
ajme majko mila. vi svi patite od dusevne bolesti koliko vidim svi ste posjetili psihijatra sta mene sada optuzujete?
nisam praznovjerna jer vjerujem u nesto sto postoji.
i jesam gresnica toga sam svijesna i trudim se popraviti. tj biti bolji covjek. a sta se vi trudite?
ja ne propagandiram svoju vjeru ja govorim svoje iskustvo. a jel vi pricate iz iskustva ili onoga sto ste jednom negdje procitali?
i svakako nisam vas optuzila da ste gresnici jer ja nemam pravo to govoriti kada sam i sama takva. a povrh svega nisam vam rekla da cete u pakao, to je nebuloza. Bog prasta :)
opustite se ljudi. ova tema se zove "jesam li opsjednuta" a ne "jesam li psihicki bolesna".
ja nisam luda niti poremecena sasvim sam normalna sa normalnim zivotom i kojim duhovnim problemom.
imam mir, ljubav ma sve sta netko moze pozeliti. zaista nisam poremecena i ne nazivajte me tako! realna sam u svemu uvijek. ako sam iskusila prisutnost Boga to se vas ne tice i nemozete govoriti da je laz i da ne postoji jer meni se dogodilo i znam sta mi se dogodila nitko mi ne moze reci suprotno.
I btw ne molim 1000 ocenasa dnevno sta vam je? sta tako pretjerujete u svemu? dovoljno je u miru i sa iskrenoscu izmoliti jedan. Nisam nikakav fanatik i nikog ne optuzujem da je gresnik ili nedostojan sta vam je?
Psihijatar je doktor opce prakse radi u zagrebackoj bolnici i jedan je od iskusnijih psihijatara prestanite ga nazivati pogrdnim i imenima jer niste kvalificirani.
Nitko ne optuzuje nikakve demone ili neznam kak ih muslimani zovu da rade nesto umjesto covjeka. nego u skladu sa covjekom. ta promjena u ponasanju je dosla od nekuda. u toj djevojci se jos bore dobro i zlo i trazi pomoc. svaka dijagnoza i poremecaj imaju veze sa bogom ili vragom.

Bog vam pomogao :)
do vidjenja :mig:

mislim da je iz ovoga ocito da neko zajebava, pa niko ne pise na ovaj nacin....
slazem se s endimionom, tako da mislim da nije uredu to sto radis, cura koja je otvorila temu mozda isto zajebava, ali ako joj stvarno treba pomoc onda nema smisla da ju tako zajebavas...

littleluc
04.05.2008., 14:34
po cemu je to zajebavanje?

kupinica
04.05.2008., 14:56

:lol::lol::lol:
prestani se valjat po podu,ima gro bakterija tamo, jos ces se fizicki razbolit,a to ti nije dobro...pogotovo ne uz sve tablete koje uzimas.
Što se tice kanti za smece,mozda ti taj netko (zli duh) tko se nastanio u tebi zapravo zeli poruciti da postanes smetlar/ka:kava:
ili nemoj cekat bus,idi pjesice:kava:
sotonsku muziku ne slusas jer ta ne postoji...
probaj ne gledat TV toliko,ili pogledaj koji crtic..ko zna,mozda nam se slijedeci put javis sa svojom novom licnosti Jagodice Bobice,ili Fifi:cerek:

opsjednuti su totalno out:kava:

littleluc
04.05.2008., 15:01
pa vi uopce ne razlikujete kad se netko zafrkava a kada je ozbiljan. ma hajde odustanite onda od pokusavnja nekoga analizirati ili procjeniti sta mu je sa psihom. nemam pojma zasto vise pricam s vama kada nemate pojma o nicemu :ne zna:

Fazlija
04.05.2008., 15:13

Nisi opsjednuta zlim duhom, nego imas neki oblik psihoze, neuroze. Psihijatri su u pravu.

kupinica
04.05.2008., 15:18
nemam pojma zasto vise pricam s vama kada nemate pojma o nicemu :ne zna:

mozda si i ti opsjednuta pa te zloduh na to nagovara:kava:
ako si tako uvjerena da mozes pomoc toj curi onda lijepo odi s njom na kavu i rijesi to..samo pazi,kaze cura da planira ubojstva..meni nebi bilo svejedno:ne zna:

opsjednuti su totalno bezveze:kava:

Scáthach
04.05.2008., 15:46
Sada smo culi i jednu i drugu stranu...kao i savjete o lijecnicima i egzorcistima...a s obzirom da je sve lagano krenulo na sprdnju i prepirku...Zatvaram temu...

Ako Bezkarakterna...pardon...Memona...zaista ima problem ( iako mislim da nas svih lagano zeza ), dobila je dovoljno savjeta...