PDA

View Full Version : YouTube i slični video servisi

stranice : 1 [2] 3

ror
26.02.2011., 20:04
može savjet, kako skinutu filmić sa youtube-a ako se dobro sječam nekad davno sam skidao tako da sam samo kopiro link filmića i stavo ga na neku stranicu i tomo ga skinuo, ako neko za tak neš može link, ili neš jednostavno za skunut filmić

može savjet, kako skinutu filmić sa youtube-a ako se dobro sječam nekad davno sam skidao tako da sam samo kopiro link filmića i stavo ga na neku stranicu i tomo ga skinuo, ako neko za tak neš može link, ili neš jednostavno za skunut filmić

Skini programčić Youtube Downloader HD. Veoma jednostavan i efikasan.

ror
27.02.2011., 10:19
Skini programčić Youtube Downloader HD. Veoma jednostavan i efikasan.

Hvala, Fakat jednastavno

Đorđ
02.03.2011., 18:12
neznam zasto ali youtube mi zadnja 2 tjedna jako sporo radi...nije problem u brzini,4mb/s,zivim u velikoj gorici i imam amis internet i jako je brz,znaci prek torenta sve u tren oka skine,jedino mi youtube steka zadnjih 2 tjedna,a ovaj internet koristim vec 2 godine...komp je takoder brz...
kad udem na youtube,cekam uvijek neki 1-2 min dok se ucita video,inace mi odmah krene,cak mi i na starom kompu brze krene youtube nego na ovom novom,u cemu je problem :ne zna: ? hvala

Hmxhmx
03.03.2011., 14:11
U novom kompu. :rofl:

Možda ti je uključeno ono "uvijek vrti video najbolje kvalitete ako je moguće" (tako nekako) pa ti recimo 720p ili 1080p videe učitava sporo.

Đorđ
03.03.2011., 18:58
U novom kompu. :rofl:

Možda ti je uključeno ono "uvijek vrti video najbolje kvalitete ako je moguće" (tako nekako) pa ti recimo 720p ili 1080p videe učitava sporo.

nije,na 200 i nesto mi je...

Hmxhmx
03.03.2011., 22:39
Probaj drugi browser.

Đorđ
04.03.2011., 18:22
Probaj drugi browser.

i na drugima šteka xD

Hmxhmx
04.03.2011., 19:06
Ne znam kaj bi moglo biti onda. Možda imaš neki virus ili nešto...

Jel ti i drugi videi tako štekaju? Oni sa dnevnik.hr-a, Jutarnjeg, Indexa itd.?

Đorđ
05.03.2011., 10:27
Ne znam kaj bi moglo biti onda. Možda imaš neki virus ili nešto...

Jel ti i drugi videi tako štekaju? Oni sa dnevnik.hr-a, Jutarnjeg, Indexa itd.?

ne,bas samo na youtubeu :(

Hmxhmx
05.03.2011., 13:15
Pitaj njih kaj bi mogli biti...

Ili Google:) ... Možda ovak nekaj: http://ezinearticles.com/?YouTube-Videos-Loading-Slowly?-This-Trick-Can-Make-YouTube-Videos-Load-in-Seconds&id=4258023

Ruter3
06.03.2011., 10:03
Može li mi tko pomoći? Već dva dana nemam sliku na YT, dok je zvuk u redu (na mjestu gdje bi trebao biti video sve je bijelo). No, ako odem na kanal nekog korisnika (npr:http://www.youtube.com/user/SlaytanicMegaforce#p/f/17/DwQbPgouUYo) slika uredno funkcionira....

serenada
10.03.2011., 18:37
Kad zelim postavit neku pjesmu mp3 bez videa a zelio bi da se vrti nekakve slike,motivi,priroda itd, s kojim to programo se obicno radi....mislim da sam bio jasan, od svega skupa treba napravit vide i onda uplaudat na You Tube.

Eliann
10.03.2011., 19:07
Ja videe radim s Windows Movie Makerom.

serenada
11.03.2011., 00:25
hvala, jos jedno pitanje, kako podesiti duzinu videa da odgovara duzini pijesme, da ne zavrs pijesma a video jos ide..

Eliann
12.03.2011., 15:09
A naštimavaš dok ne naštimaš. lol

Ako ćeš od slika raditi video, onda to i nije neki problem jer uvijek možeš dodati ili maknuti koju sliku, a možeš i namjestiti kolko dugo želiš da ti neka slika stoji.

serenada
15.03.2011., 14:36
A naštimavaš dok ne naštimaš. lol

Ako ćeš od slika raditi video, onda to i nije neki problem jer uvijek možeš dodati ili maknuti koju sliku, a možeš i namjestiti kolko dugo želiš da ti neka slika stoji.

to znam da moze ali kaka?

spella
15.03.2011., 14:37
Imam web preglednik Mozillu i kad dođem na YouTube, bilo koji video da otvorim dobijem samo zvuk, ali ne i video koji mogu pogledat. Molim vas pomozite!!

malenadv
16.03.2011., 20:22
ovako..imam problem s youtubom. već neko vrijeme, preko kojeg god preglednika otvorim youtube, neće mi prikazati video. čuju se zvukovi, ali video nikak. skinula sam safari i prvi put prikazalo video i više ne, skinem operu i prvi put prikaže video i kasnije uopće neće. u čem je problem? :S ostale stranice poput youtuba normalno rade..

serenada
16.03.2011., 20:40
Imam web preglednik Mozillu i kad dođem na YouTube, bilo koji video da otvorim dobijem samo zvuk, ali ne i video koji mogu pogledat. Molim vas pomozite!!

jeli imas instaliran flash player...sva dijeca koriste mozilu daleko najlosiji preglednik...

Wrbhhh
16.03.2011., 23:13

ovako..imam problem s youtubom. već neko vrijeme, preko kojeg god preglednika otvorim youtube, neće mi prikazati video. čuju se zvukovi, ali video nikak. skinula sam safari i prvi put prikazalo video i više ne, skinem operu i prvi put prikaže video i kasnije uopće neće. u čem je problem? :S ostale stranice poput youtuba normalno rade..

To baš i nije pitanje za YouTube temu, više je za pdf IT Help Service.

Uglavnom, updateale ste flash na najnoviju verziju. Ta najnovija verzija ima novi feature koji se zove hardware acceleration i po defaultu je uključen. Preblem je što u kompovima nemate grafičke kartice koje to podržavaju. Zato vam se ne vide videi. Ono što trebate napraviti je desni klik na neki flash objekt i u settingsima maknuti kvačicu sa "enable hardware acceleration". Ali, postoji još jedan problem. Na Youtubeu se settingsi iz nekog razloga zasivljeni pa ne možete ući u njih. Zato nađite nešto drugo napravljeno u flashu (neku flash animaciju, flash igricu ili slično) i na njoj to napravite. Onda ćete dobro vidjeti sliku.

Crveni
17.03.2011., 05:36
Meni u zadnja tri dana YT cijelo vrijeme šteka, nemogu pogledat bez da mi svako malo ne blokira nijedan video. Jel se nekome događa slično?

wonderkidd
19.03.2011., 18:55
Ovako imam jedan problem.
Radi se u vezi toga da kada pustim video na youtubu sve se prikazuje osim slike tj muzika svira al slike nema...
evo tocno slika kako je
http://img17.imageshack.us/img17/5739/53934261.png

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

advin69
19.03.2011., 20:47
ja sam imao isti problem kao i ti,koji sam uspješno riješio.Stoga ti savjetujem da probaš slijedeće:npr.otvori stranicu www.net.hr,klikni na jedan od tri ponuđena videa("naj video"rubrika,da bude sa You Tube-a),nemoj pokrenuti video nego desni klik mišem na videu,otvorit će ti se Adobe Flash Player Settings-Display.Makni kvačicu sa "enable hardware acceleration" i klikni "close".
Nakon toga otvori stranicu you tube.com i pokušaj pokrenuti bilo koji video.Meni je to upalilo,nadam se da će i tebi.Sretno !

wonderkidd
19.03.2011., 22:35
Advine to sam ucinio!!!
Hvala puno,problem je rijesen!!:s:top:

_GrGa_
24.03.2011., 19:57
Internet mi nije spor,u prosjeku skidam filmove u roku 1h,ali mi u zadnje vrijeme svaki video na youtubeu šteka.Ne stigne mi se video učitat dovoljno brzo.
Da li netko zna rješenje?

Scorpione
26.03.2011., 22:53
koliko prometa uzme jedna obicna pjesma s youtubea i da li to negdje pise?

npr. koliko memorije bi uzela ova pjesma ( http://www.youtube.com/watch?v=2dvYG_hJxyM )(240p)
i ova ( http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U ) u kojoj je video 4 puta kvalitetniji od prve pjesme (nakon sto se stavi na 1080p HD)?

Hmxhmx
27.03.2011., 00:49
Nisam siguran, ali ako je misliš više puta slušati - skini si video.

1080p su uvijek preko 100 MB, ako je muzički spot u pitanju.

Wrbhhh
27.03.2011., 21:04
koliko prometa uzme jedna obicna pjesma s youtubea i da li to negdje pise?

npr. koliko memorije bi uzela ova pjesma ( http://www.youtube.com/watch?v=2dvYG_hJxyM )(240p)
i ova ( http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U ) u kojoj je video 4 puta kvalitetniji od prve pjesme (nakon sto se stavi na 1080p HD)?

Prvi link: 9.5 MB
Drugi link: 113 MB

Scorpione
27.03.2011., 22:18
Prvi link: 9.5 MB
Drugi link: 113 MB

a gdje si to nasao?

Wrbhhh
27.03.2011., 22:20
a gdje si to nasao?

Skineš videe na komp pa pogledaš njihovu veličinu.

dk1
05.04.2011., 21:24
koliko vas misli dati youtubu broj mobitela ?
ja sigurno ne. od danas yt za mene ne postoji.

a probat ću naći zamjene i za google

ex_1
06.04.2011., 00:27
koliko vas misli dati youtubu broj mobitela ?
ja sigurno ne. od danas yt za mene ne postoji.

a probat ću naći zamjene i za google

Zbog cega ja sam kod gmail dao broj moba.Ako neznas zbog cega to traze onda nemoj bas tako govoriti.
Naime imas youtube bot account i slicne.Jedan lik je prodavao bot koji pravi accounte i lik ima preko 2000 accounta tako da.
A sto se tice ovog
Here's another method.

1. Sign up for Google Adwords (By signing up, you are creating a Google Account, No SMS Guarenteed)
2. Sign up for a youtube account.
3. Instead of create youtube account sign in with the Google Account you sign in to Adwords with.
4. Verify your account
5. Your all set up.

OK!
first, go to http://www.m.youtube.com (youtube mobile site)
then go to the bottom of the page and click sign in.
then click create new account.
After that, there should be no SMS verification!
ENJOY!

dk1
06.04.2011., 12:21
na youtubu sam registriran od 12. mjeseca 2005.
znači, vjerojatno spadam u 10 % najstarijih korisnika. do sada su se mogli uvjeriti da nisam nikakav spamer i slično, pogotovo što o mojim navikama čuvaju megabajte i megabajte podataka.
a novi anonimni account ne želim, želio bih samo još jedno logiranje, da mogu obrisati sva svoja videa

jebo google!!!

zepina
16.04.2011., 20:27
Koji je najbolji format videa za postavljanje na youtube??
Ja sam napravio video u windove movie maker i prebacia u avi. i kad konvertiran u avi slika postane jako lošija

Hmxhmx
16.04.2011., 21:10
Ja sam prije isto tako radio i nisam gubio na kvaliteti.

Kak si ga konvertirao? Vjerojatno u postavkama imaš za nariktati koju kvalitetu želiš.

dobre ideje
17.04.2011., 12:33
danas sam ovo prvi put primjetio . . htio sam pustiti spot od eminema without me i ne mogu . .jer mi javlja gresku iz naslova? ma jel ovo moguce da je youtube uveo neke ovakve stvari za pojedine drzave? jel zna neko nes o tome? pa ja ne mogu vjerovat .. . ??? :flop::flop:

Baš kako ti i sama njihova obavijest kaže "ovaj video nije dostupan u vašoj zemlji", a razlog toga su ti kompanije kao što je npr. Warner Brothers koji svoje izvođače i sav svoj sadržaj dopušta da se gledaju samo u SAD-u....kreteni!!!! :flop:
Tu je sada VEVO-youtube kanal koji okuplja veliki broj glazbenih video spotova ćije su se Izdavačke kuće zajedno nastupile prema youtube-u i tako sada radi njihovog dogovora večinu video klipova koje isto nismo mogli pogledati-gledamo :D

Pozdrav!!!

dobre ideje
17.04.2011., 12:39
Koji je najbolji format videa za postavljanje na youtube??
Ja sam napravio video u windove movie maker i prebacia u avi. i kad konvertiran u avi slika postane jako lošija

Meni su se pokazale najidealnije ove postavke koje koristim u Sony Vegasu Pro 10:
MPEG-4 File Format (.mp4). Use this setting to create the highest quality 16:9 file suitable for uploading to Internet sites.
Audio: 320 Kbps; 48.000 Hz; 32 Bit; Stereo; AAC
Video: 25 fps; 1920x1080 Progressive; YUV; 16 Mbps
Pixel Aspect Ratio: 1,000

Tim postavkama na Youtube-u dobijem 1080pHD :)

zepina
17.04.2011., 16:36
Ne znan u čemu je problem kada napravim video u windovs movie makeru i spremim ga na desktop i pokušan ga uploudati jednostavno dođe do 96% te mi javi da je nepoznata greška, pokušao sam u razne formate konvertirati i dođe do jedno 68% i stoji i stoji i ne ide dalje, kad konvertiran u avi kvaliteta opadne drastično međutim on mi se uplouda bez problema. stvarno ne znan zašto

serenada
18.04.2011., 10:22
kad konvertiras u avi, prije toga moras odabrati u postavkama, zeljenu kvalitetu...ja sam to radija i nikad nije bilo nekvalitetno

Rainalcar
20.04.2011., 09:41
Odnedavno sam počeo koristiti YT za uploadat HD video jer mi Picasa nema dovoljno mjesta. Imam nekoliko pitanja:
1. čemu uopće služi Picasa? Zašto bi ljudi plaćali da mogu staviti tonu sadržaja na nju, kad to mogu besplatno na YT? Čudno mi jer je sve Googleovo
2. Kad uploadam više videa odjednom, mogu li svima na jednom mjestu zadati tagove i druge informacije koje želim da im budu zajedničke, ili moram svaki video ponaosob uređivati? Još kad bi YT bio dovoljno pametan da mogu sve videe koje uploadam imenovati isto, s tim da YT automatski asocira brojeve (1., 2., ...), gdje ja recimo označim prvi i posljednji zapis?
3. Par puta, kad bih uploado velike videe, >5ooMB, veza bi pukla, ali iako bih izabrao javu, svejedno ne mogu nastaviti upload trenutnog nego moram nastaviti ispočetka?
4. Može li se, kad se videi uploadaju odjednom, njih automatski smjestiti u playlistu?
5. U my account - my videos postoji popis videa, ali se na toj stranici ne može ništa uređivati, već se zvaki posebno mora kliknuti edit (čak se to ne može ni u new tab, već mora isti) pa ga onda uređivati, pa se vraćati natrag, suludo. Postoji li jednostavniji način?
6. Ima li načina da se UVIJEK prikaže puni naziv videa? Mrzim kad ne vidim puno naziv, ni u play ni u full viewu?

Hvala

serenada
20.04.2011., 22:55
nije mi jasno, Youtube kaze da se moze uplaudat 2 GB i da nesmije biti duze od 25 minuta...vidim da ima i duzih filmica,kako..

Hmxhmx
21.04.2011., 10:08
Potpisali su onaj ugovor s njima, pa mogu stavljat više...

forumas4ever
21.04.2011., 15:53
meni je super, pogotovo ovi "drugaciji" video materijali koji se mogu naci.. tipa http://www.youtube.com/user/desperados

Ivo_22
25.04.2011., 20:16
Jel vam Youtube sporo učitava u zadnje vrijeme? I ovo ispiše povremeno ? Http/1.1 Service Unavailable ???

zaforum1
26.04.2011., 18:58
meni je super, pogotovo ovi "drugaciji" video materijali koji se mogu naci.. tipa http://www.youtube.com/user/desperados

kako si našao ovo,imaš li još ovakvih videa za preporučit ?

Borovnica28
11.05.2011., 21:12
jedno pitanje, kaže mi jedna cura da skida direkt videe sa YT. pored tipke SHARE ima tipku DOWNLOAD a ja neman.. kod mene je pored 'share' jedino tipka označi kao neprikladno...
jel ona ima neki program ili što? nije mi znala objasnit a ni ja ne znam :nezna:

jedno pitanje, kaže mi jedna cura da skida direkt videe sa YT. pored tipke SHARE ima tipku DOWNLOAD a ja neman.. kod mene je pored 'share' jedino tipka označi kao neprikladno...
jel ona ima neki program ili što? nije mi znala objasnit a ni ja ne znam :nezna:

Da, ona ima neki dodatak za browser. Skini si Youtube HD downloader i skidaj clipove i ti. Meni je taj program najbolji.

emerge
16.05.2011., 20:30
Unazad nekoliko dana sam primjetio promjene u dizajnu stranice You Tubea kao i da u opcijama accounta vise nemam folder "Favorites"?! Jednostavno nestalo. Ne znam je li itko od vas koji imate account na You Tubeu primjetio isto?

Borovnica28
21.05.2011., 09:32
http://i54.tinypic.com/ab757r.png
kako da dobijem ovo download na you tube-u? molim pomoć! :)

Hmxhmx
22.05.2011., 00:13
Unazad nekoliko dana sam primjetio promjene u dizajnu stranice You Tubea kao i da u opcijama accounta vise nemam folder "Favorites"?! Jednostavno nestalo. Ne znam je li itko od vas koji imate account na You Tubeu primjetio isto?
Kak je nestao? Stisneš na svoj nick i pojavi se. (My Favorited Videos)

jaca-eyšan
02.06.2011., 13:24
hrv vlada npr? :rofl:

:rofl::lol: ti si trol ili neciji klon pa ti je zabavno..

radi se o parama i nicemu drugome...

& FYI cdi i dvdi ne kostaju isto kao i vani... proseci po ducanima pa odi na amazon i usporedi..

ja ne znam kakao da prebacim pjesmu sa kompa na mobitel...imam taj youtube downloader...ali nezzz kako pjesmu prebacit na mob...plzzzzzzzzz helpppppppp

Hmxhmx
06.06.2011., 21:08
Bolje pitaj na pdf-Mobiteli.

Nađi temu sa svojim mobitelom i pitaj tamo.

(ukratko: spojiš mob, instaliraš ako trebaš nešto i prebacuješ. pjesmu prije toga prebaci u .mp3 (ili neku drugi) format)

emerge
08.06.2011., 18:27
Kak je nestao? Stisneš na svoj nick i pojavi se. (My Favorited Videos)

Sad ga imam no nije sa ostalim stavkama na desnoj strani nego je sad skroz lijevo odvojen. Da, pise My Favorited Videos. No prije to nisam imao.

serenada
10.06.2011., 00:13
http://i54.tinypic.com/ab757r.png
kako da dobijem ovo download na you tube-u? molim pomoć! :)

ovako, instaliraj ovo i imat ces opciju download
http://fastesttube.kwizzu.com/

serenada
10.06.2011., 00:16
ja ne znam kakao da prebacim pjesmu sa kompa na mobitel...imam taj youtube downloader...ali nezzz kako pjesmu prebacit na mob...plzzzzzzzzz helpppppppp

oces kabelom ili bluetoothom,koji ti je mobitel i koje formate podrzava...trebas dati vise info inace je jednostavno..

maloljetnik
20.06.2011., 07:45
Pozdrav
Što sve sve može napraviti na kanalu osim promjene pozadinske slike i boje teksta?

masnipalac
20.06.2011., 11:16
poštovanje, zanima me na koji način se može na yutub postaviti duži video, naime yutub ima limit od 15 minuta, a vidim da ima puuuuno klipova koji su duži, ima ih i da traju po nekoliko sati, ima i kompletnih filmova, dali treba kupit neki premium ili nešto slično..zahvaljujem na svakom odgovoru...pozzzz

Hmxhmx
26.06.2011., 19:51
Pozdrav
Što sve sve može napraviti na kanalu osim promjene pozadinske slike i boje teksta?Stisni na Channel pa pogledaj opcije.:ne zna:

poštovanje, zanima me na koji način se može na yutub postaviti duži video, naime yutub ima limit od 15 minuta, a vidim da ima puuuuno klipova koji su duži, ima ih i da traju po nekoliko sati, ima i kompletnih filmova, dali treba kupit neki premium ili nešto slično..zahvaljujem na svakom odgovoru...pozzzzMoraš biti njihov partner, ja mislim.

Imam i ja pitanje: dal se i vama polako "loada" kad prebacite na HD video?
Meni je počeo zajebavat u zadnjih tjedan dana.

Tina4
18.07.2011., 11:33
Ja se unaprijed ispricavam ako sam promasila mjesto postanja i molim modove da premjeste.
Imam par pitanja vezana za youtube. Htjela bi uploadati jedan video, pa me muce dvije stvari. U kojem formatu da ga exportiram iz programa ili u sta da ga konvertiram da mi negubi previse na kvaliteti jer se radi od full hd-u? Probala sam par formata i kad uploadam na youtube slika je losa kad upalim full screen. :(
I zanima me jos kakvo je pravilo s autorskim pravima na youtube-u? Video je mali spotic s jednog partya, a kao pjesmu na koju sam ga montirala sam stavila We speak no americano. Kako izbjeci da mi maknu zvuk s videa kad ga skontaju?

Hvala unaprijed na odgovorima, nisam bas uploadala na youtube, pa se ne snalazim. :)

Hmxhmx
18.07.2011., 17:29
Ja se unaprijed ispricavam ako sam promasila mjesto postanja i molim modove da premjeste.
Imam par pitanja vezana za youtube. Htjela bi uploadati jedan video, pa me muce dvije stvari. U kojem formatu da ga exportiram iz programa ili u sta da ga konvertiram da mi negubi previse na kvaliteti jer se radi od full hd-u? Probala sam par formata i kad uploadam na youtube slika je losa kad upalim full screen. :(
I zanima me jos kakvo je pravilo s autorskim pravima na youtube-u? Video je mali spotic s jednog partya, a kao pjesmu na koju sam ga montirala sam stavila We speak no americano. Kako izbjeci da mi maknu zvuk s videa kad ga skontaju?

Hvala unaprijed na odgovorima, nisam bas uploadala na youtube, pa se ne snalazim. :)
S YouTube hepla:
(...)najbolje rezultate možete postići konvertiranjem datoteke u MPEG4 video s MP3 zvukom.
(...)Izbjegavajte prekodiranje visoko komprimiranog videozapisa u format koji se prihvaća jer to daje slabe rezultate. Bolje rezultate dobit ćete tako da otvorite svoj softver za uređivanje videozapisa (onaj u kojem ste početno uređivali videozapis) i ponovo ga izvezete u formatu kao što je MPEG4 s MP3 zvukom.
(...)Što je videozapis manje rekodiran prije prijenosa, bolja je kvaliteta videozapisa na usluzi YouTube. Prenosite svoje videozapise što je moguće bliže izvornom formatu, uz minimalne međukorake rekodiranja. Svako rekodiranje može smanjiti kvalitetu videozapisa i stvoriti posebne probleme koje opisujemo u nastavku.

Ako ti skuže video, odnosno pjesmu i ako nemaš prava na nju bit će ti mute.
Prije se neš stavljalo kao da ovaj video služi "only for fun" (ili takva neka caka je bila) pa nisu micali muziku.

Tina4
19.07.2011., 23:34
Imam samo mpeg2 u programu za montazu, a ima vise ponudjenih opcija i ne znam koju da odaberem. :confused:
Evo screenshot ponudjenog
http://imageshack.us/f/580/zaforumslika.jpg/

scripta elegans fe
20.07.2011., 09:58
a koji ti je orginalni format?

Hmxhmx
20.07.2011., 11:03
Probaj spremit tako i skini Any Video Converter i tamo prebaci u MPEG-4. (nariktaj bitrate i ostale stvari pa pogledaj kvalitetu)

Tina4
20.07.2011., 15:33
a koji ti je orginalni format?

Originalni mi je mpeg 4 1920x1080 snimano sa sony pmw ex1r kamerom

scripta elegans fe
20.07.2011., 17:42
ako bas moras koristit onaj program izaberi mpeg2 1920x1080 50mbps cbr

mali buco
08.08.2011., 21:53
:w

zadnjih par dana, kad želim otvoriti bilokoji video na jutjubu, pojavljuje se prozorčić java application, error: videoformat is undefined. kliknem ok i tad sve radi, mogu normalno odgledati video.

sad, nije to neki strašan problem, ali pomalo iritira. :zubo:

savjeti?

mali buco
09.08.2011., 19:24
ovo nije baš prometan dio foruma, vidim. :zubo:

problem riješen ovom (http://justfuckinggoogleit.com/) metodom.

Hmxhmx
09.08.2011., 21:21
OVA (http://lmgtfy.com/?q=videoformat+is+undefined) je bolja.

Evo, ako netko hoće ovaj panda-youtube. youtube.com/cosmicpanda

Greco
04.09.2011., 17:22
E ovako, zna li netko (ako je uopce moguce) da vidim sve svoje komentare sa Ytuba na jednom mjestu :confused:

Koliko god trazio nista :kava:

Hmxhmx
05.09.2011., 09:16
Ne znam za to, ali možeš vidjeti History pregledanih videa pa to možda to pomogne.

http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=42d05453a0706720&hl=en

frozen_zg
07.09.2011., 00:26
ljudi, pomoc molim.

skinuo sam novu Google Picasu i uopce na njoj nema opcije za upload na YouTube.

Jednostavno - gumbic "Prenesi na Youtube" je zablokiran, greyed out.

Ima li mozda netko rjesenje?

nestalo
08.09.2011., 12:28
do jučer normalno gledao YouTube na rezoluciji 720 ili 1080,
a sada kad to pokušam izbaci mi "dogodila se pogreška,
pokušajte ponovno kasnije" i čim vratim na 240p,360 ili 480p
video se pokrene. samo hd neće, a do sada je sve normalno radilo.
ako netko zan u čemu je problem? hvala:)

nestalo
11.09.2011., 00:21
do jučer normalno gledao YouTube na rezoluciji 720 ili 1080, a sada kad to pokušam izbaci mi "dogodila se pogreška,
pokušajte ponovno kasnije" i čim vratim na 240p,360 ili 480p
video se pokrene. samo hd neće, a do sada je sve normalno radilo.
ako netko zan u čemu je problem? hvala:)
probao sve i svašta i dalje neće da pokrene veću rezoluciju.
zna li tko šta bi moglo biti u pitanju?pomagajte:(

Hmxhmx
11.09.2011., 11:03
Jel ti se onak loada (onaj krug) ili uopće ne radi.

Stavi najnoviji flash player, skini nove drivere...

nestalo
11.09.2011., 22:50
Jel ti se onak loada (onaj krug) ili uopće ne radi.

Stavi najnoviji flash player, skini nove drivere...
sorry što tek sada odgovaram.
stavio novi flash player, probao preko drugih preglednika i ništa.
evo kako je kad je na 360p...radi normalno.
http://img3.imageshack.us/img3/3523/78766918.png (http://imageshack.us/photo/my-images/3/78766918.png/)

čim promjenim na 720p ili1080p izbaci ovo...uopće ne radi.
http://img534.imageshack.us/img534/5886/23518415.png (http://imageshack.us/photo/my-images/534/23518415.png/)

do prije koji dan sve radilo ok. vidjet ću za drivere,
ATI Radeon HD 5700 Series je grafička.
Hvala što si se javio:mig:

edit: nadam se da su to novi driveri za tu grafičku?
http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonaiw_vista32.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.43&lang=us&rev=&ostype=Windows%207%20-%2032-Bit%20Edition

Hmxhmx
12.09.2011., 11:19
Imaš vjerojatno u Control panelu za updejtat grafičku.
Ili guglaj ime grafiče + drivers i sa službene stranice ti ponudi drivere.

Jel ti u svim browserima tako?

(koji procesor imaš?)

nestalo
12.09.2011., 14:58
Imaš vjerojatno u Control panelu za updejtat grafičku.
Ili guglaj ime grafiče + drivers i sa službene stranice ti ponudi drivere.

Jel ti u svim browserima tako?

(koji procesor imaš?)

skinuo sa one stranice iz moga prethodnog posta i ništa se nije promjenilo.
e, sad da li je to novi driver ili stari ja se baš ne kužim u to:confused:
probao internet explorer i google chrome i ista stvar, neće da pokrene.
evo kakav komp imam, procesor i sve to...
http://img651.imageshack.us/img651/8577/kompx.png (http://imageshack.us/photo/my-images/651/kompx.png/)

Hmxhmx
13.09.2011., 00:32
Dobro, proc je ok.

Ali zbilja ne znam zakaj ti se to pojavljuje.

Možda je do codeca... proguglaj, ja mislim da ja imam K-LittleMediaPack (tako nekako, ne znam napamet kak se zovu) i radi mi OK.

Pomoć probaj potražit na:
http://www.google.com/support/youtube/ (tu čitaj)
http://www.google.com/support/forum/p/youtube?hl=en (tu pitaj, njihov help forum)

I još odi ovdje na forumu na pdf Help -> http://forum.hr/forumdisplay.php?f=79
prije će ti tamo pomoć neg ja ovdje :zubo:

Ili pošalji mail YouTubeu.

Ako riješiš problem aj napiši kako si riješila, baš me zanima. (I sretno;))

(btw., da nisi možda pokupila kakav virus?)

nestalo
13.09.2011., 10:53
Dobro, proc je ok.

Možda je do codeca... proguglaj, ja mislim da ja imam K-LittleMediaPack (tako nekako, ne znam napamet kak se zovu) i radi mi OK.

http://www.google.com/support/forum/p/youtube?hl=en (tu pitaj, njihov help forum)

nešto si pobrkao, nisam cura:D
preskenirat ću sa par programa pa vidjeti da li sam šta pokupio
pa se onda javiti na taj dio foruma za pomoć. redovito skeniram
sa Malwarebytes' Anti-Malware, a ukjljučena mi je Avira i Spyware Terminator. Baš i mene zanima da li je neka moja greška ili je do
drivera, virusa i nešto drugo.Zahvaljujem se još jednom:)
Probao sam i te codece i opet isto.pozz:top:

Hmxhmx
13.09.2011., 11:45
Skini CCleaner ili Advanced SystemCare 4 pa probaj s njima neš. ;)

Greco
13.09.2011., 12:50
Skini CCleaner ili Advanced SystemCare 4 pa probaj s njima neš. ;)

ASC 4 je smece

Tune Up 2011 je bolji

Imas 30 dana trial, a ako trebas licencu javi mi se na PM :kava:

nestalo
13.09.2011., 18:45
ASC 4 je smece

Tune Up 2011 je bolji

Imas 30 dana trial, a ako trebas licencu javi mi se na PM :kava:
Poslao sam ti PM, več sam iskoristio tih 30 probnih dana. Ni ccleaner ni novi driveri mi nisu pomogli pa ću reinstalirati windowse. Da ne gušim u dvije teme o svom problemu slijedi reinstalacija windowsa:D

nestalo
14.09.2011., 08:24
Dobro, proc je ok.

Evo da ti odgovorim ovdje. Problem sa riješio tako šo sam reinstaliro
windowse. Očito je bilo do nekih virusa jer su se problemi samo gomilali.
Sada je sve perfektno:D Hvala svima:top:

argo26
18.09.2011., 21:59
ljudi plz moze pomoc...otvorila sam vec tu temu al htjela sam i vas pitat.
Kako izbrisati youtube account?

kad odem na menage account ne da mi opciju close acount nego ovo:

Change Password
You signed in via Google, so you should click here to change your password.

Authorized Sites
You signed in via Google, so you should click here to view your settings.

Sign out of all YouTube Sessions
Click to sign out of all sessions on all computers Sign Out Everywhere

Link to a legacy YouTube Channel
Click here to link to a legacy username/

i uvijek sam sign in, ak i nisam i kliknem sign in, ne pita me za lozinku, sam se ulogira :confused:

probala sam promijenit lozinku, al ispada da je promijenio lozinku na gmailu a na youtubeu sam jos uvijek stalno ulogirana...(makar svaki put kliknem sign out)

ima neko kakvu ideju sta da radim? ak ne, kak da youtubeu posaljem mail? na koju adresu?

Tillea
29.09.2011., 19:19
Neznam dal i vi imate sličan problem. Naime zadnja 2 dana kad otvorim video na youtubu, blokira mi se cijeli komp. Video uopće nemogu pogledat i izbaci me iz preglednika. U čemu je problem??

xPlayer
02.10.2011., 20:23
1.u kojem je video formatu najbolje uploadirati video na youtube?

2.i kako obrisati nekoga sa frend liste na yt-u, ili blokati, nešt slično !?:confused:

VISA SILA
19.10.2011., 20:57
vec tjedan dana kad hocu uci u my channel dobijem ovo:

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.
If you see them, show them this information:

dok mi sve drugo od YT sljaka,jel neko imao sta slicno?

Greco
20.10.2011., 17:30
Zanima me kako se "broji" gledanost na Ytubu

Npr. Neki video ima gledanost 1000 gledanost, ja danas pogledam i ima 1001, ako sutra pogledam (sa istog kompda, znaci iste IP adrese) hoce li jos uvjek imati 1001 ili 1002 ???

Beast91
27.10.2011., 23:39
naime, kreirao sam nedavno korisnicki racun na youtube, i zanima me da li mogu uploadati video od 17 minuta (tacno 17, da ne bi govorili skrati video, ne smije biti skracen ni sekundu). Neki kazu da je 15 minuta max za vecinu korisnika, pa me zanima je li to istina? video ce biti prilicno tezak, a upload mi je los, tako da bih volio da ovdje dobijem odgovor, da znam da li da ga pocinjem uploadati, da ne idem pred rudu? hvala

Tigrov friend
27.10.2011., 23:43
Moraš imati predhodno 100 videa uploadanih bar sam ja imao taj tren kada sam dobio poruku da od tada mogu duže od 15 minuta samo onda treba unijeti broj moba da ti na mob dođe kod koji onda uneseš

eto to mi od onda stoji sada imam 180 videa na kanalu

http://img148.imageshack.us/img148/8199/izrezake.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/148/izrezake.jpg/)

:top:

Beast91
27.10.2011., 23:54
Moraš imati predhodno 100 videa uploadanih bar sam ja imao taj tren kada sam dobio poruku da od tada mogu duže od 15 minuta samo onda treba unijeti broj moba da ti na mob dođe kod koji onda uneseš

eto to mi od onda stoji sada imam 180 videa na kanalu

http://img148.imageshack.us/img148/8199/izrezake.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/148/izrezake.jpg/)

na starom racunu nisam imao koliko se sjecam nijedan uploadan video, ali sam mogao uploadati koliko hocu, cak sam jednom cijeli film uploadao (koji je obrisan zbog Sony sadrzaja :zubo:), tako da sumnjam da je to presudno... ps. ne mogu uploadati na taj stari racun, jer nije vezan uopce za ono sto zelim na novom racunu...

zna li neko tacnije :confused:

Tigrov friend
27.10.2011., 23:59
A eto ako znaš što pitaš? ja sam ti napisao u kojem momentu sam ja dobio obavjest da mogu uploadati duže od 15 minuta a ti ako si uploadao odmah sa prvim videom duže onda ti meni objasni?

da li imaš kod uploada ovu poruku čestitamo bla bla? ako nemaš onda valjda ništa

hoće on točnije :504:

sada su ovakva pravila take it or leave it znaš kako kažu :)

Beast91
28.10.2011., 00:16
A eto ako znaš što pitaš? ja sam ti napisao u kojem momentu sam ja dobio obavjest da mogu uploadati duže od 15 minuta a ti ako si uploadao odmah sa prvim videom duže onda ti meni objasni?

da li imaš kod uploada ovu poruku čestitamo bla bla? ako nemaš onda valjda ništa

hoće on točnije :504:

sada su ovakva pravila take it or leave it znaš kako kažu :)

uspio sam rijesiti, ukucao sam broj mobilnog i dobio sam sms nakon par minuta, sad mogu uploadati vise od 15 minuta, anyway hvala na pomoci, tema moze u vjetar...
btw, sorry na smoru, ali kako si napravio ovo da ti pise na hrvatskom? kod mene samo engleski na google chrome?

Tigrov friend
28.10.2011., 00:18
Eto super može i tako riješeno

ja nisam unosio kod preko moba

a na hrvatski mi se youtube sam od sebe stvorio jedan dan na operi nemam pojma

Beast91
28.10.2011., 00:22
Eto super može i tako riješeno

editovao sam post, hvala na pomoci, imas li odg na drugo pitanje :confused:

Tigrov friend
28.10.2011., 00:25
Imam eto kažem ne tako dugo se sam prebacio na hrvatski nisam ništa dirao i ja sam se začudio taj tren

eto vidiš oni su postavili HR sami

http://img59.imageshack.us/img59/4609/izrezaks.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/59/izrezaks.jpg/)

Beast91
28.10.2011., 00:37
Imam eto kažem ne tako dugo se sam prebacio na hrvatski nisam ništa dirao i ja sam se začudio taj tren

eto vidiš oni su postavili HR sami

http://img59.imageshack.us/img59/4609/izrezaks.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/59/izrezaks.jpg/)

ti si fakat sretan :D mozda se i mene nekad sjete pa mi predloze... ili ako neko od forumasa zna rjesenje...

Tigrov friend
28.10.2011., 00:52
Pa daj probaj te neke veze na dnu stranice za promjenu jezika vidiš da nešto takvo piše

_GrGa_
29.10.2011., 16:17
Ja ni ne znam kako da opisem moj problem :misli:

Koristim mozillu,mogu otvorit youtube.com i to je sve.Neda mi da pretrazujem sadrzaj,ne mogu se odogirat,ništa :504:

Na IE mi sve radi ok,stavio sam zadnji upadate od Mozille ali je sve ostalo isto :503:

Hmxhmx
30.10.2011., 15:45
ti si fakat sretan :D mozda se i mene nekad sjete pa mi predloze... ili ako neko od forumasa zna rjesenje...Imaš na dnu stranice da si možeš promijeniti jezik.

_GrGa_, reinstal firefoxa i flash playera?

_GrGa_
30.10.2011., 16:21
Jesam,sve je ostalo isto.Jedino mi youtube ne valja

Sent from my iPhone using Tapatalk

bamu
16.11.2011., 16:54
-.-

račun mi je onemogućen iako ne znam zašto. to jest piše ovo: Ovaj je račun suspendiran zbog višestrukih ili ozbiljnih kršenja pravila usluge YouTube o neželjenoj pošti, prijevarama i komercijalno varljivom sadržaju.

zanima me kako se i gdje žalit?

Hmxhmx
16.11.2011., 22:33
-.-

račun mi je onemogućen iako ne znam zašto. to jest piše ovo: Ovaj je račun suspendiran zbog višestrukih ili ozbiljnih kršenja pravila usluge YouTube o neželjenoj pošti, prijevarama i komercijalno varljivom sadržaju.

zanima me kako se i gdje žalit?
Sam si sebi odgovorio.

Kakve si videe stavljao?

bamu
17.11.2011., 15:05
pjesme, starije, domaće. tako da sigurno nije zbog autorskih prava
jedino što mi pada na pamet je da je na par videa u opisu bio link za adfly.
iako mi je glupo što nisam dobio nikakvo upozorenje niti išta

lalaemma
17.11.2011., 19:10
Skineš flash filmić, prekodiraš u mp3 (ostat će ti samo zvuk) i prebaciš na mob.

moze malo jasnije ? :confused:

Hmxhmx
17.11.2011., 22:22
bamu - bome ako ti je bio onda hvala youtubeu.

lalaemma - skineš filmić (youtube downloader - guglaj to, instaliraj program i samo kopiraš link) i prebaciš s nekim konverterom u format koji želiš (recimo meni je OK Any Video Converter)

Probaj čak na YouTubeu pisati HOW TO... i onda kaj te zanima. (HOW TO CONVERT YOUTUBE VIDEOS ili neš slično, pa možda ima totorijal.) Ak ne, pitaj još tu.

bamu
18.11.2011., 13:19
zašto hvala youtubu? pitaj ove ljude koji su milijun+ puta pogledali pjesme kojih prije mene nije bilo na youtubu (a vjerojatno ih nebi ni bilo) jel su oni zahvalni što su mi youtubovci obrisali kanal

a to što sam stavio par linkova (u opis) i zaboravio na njih 6 mjeseci stvarno ne treba bit razlog za brisanje kanala.

nego, ako znaš reci mi kako se žalit

metropolitan
26.11.2011., 18:59
Molim vas za pomoc! Uploadovala sam 1 video na youtube, video traje 2:11 i trebalo mi je 6 sati da ga okacim. Danas uploadujem jos jedano od 2 min. isto se kacio 6 sati, kad je stigao da 100% zapelo je nesto i, evo vec 2 sata stoji "upload 100%" i nikako da se zavrsi,a ako hocu da zatvorim stranicu kaze da cu upload izgubiti. Pretpostavljam da video moram nekako da smanjim, a nemam pojma kako. Help?

Hmxhmx
01.12.2011., 11:58
Jebeni unlinking!

Ok, jel ima još netko problema sa unlinkingom accounta (googleovog i youtubeovog)?

Do sad mi je sve bilo OK, odem na ono "unlink my accounts", ponovo se ulogiram, piše mi da ih moram spojit, ja ih spojim ali bilo je OK jer sam bio logiran na YT-u a ne na Googleu.
Od jučer, ponovo to napravim ali me uvijek logira i na jedno i na drugo.

Ima neko riješenje?

215023
01.12.2011., 19:15
nezan jeli ovo prava tema,valjda je...
di se sprema video sa youtubea dok ga ja gledan? bili mi mogo ko reći točnu destinaciju ako je ona svakome više manje ista, radin na win 7 i browser je mozila i di bi recimo išao ovaj (http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=9916) video

router
01.12.2011., 19:52
Jebeni unlinking!

Ok, jel ima još netko problema sa unlinkingom accounta (googleovog i youtubeovog)?

Do sad mi je sve bilo OK, odem na ono "unlink my accounts", ponovo se ulogiram, piše mi da ih moram spojit, ja ih spojim ali bilo je OK jer sam bio logiran na YT-u a ne na Googleu.
Od jučer, ponovo to napravim ali me uvijek logira i na jedno i na drugo.

Ima neko riješenje?

Baš sam se i ja htio javiti u vezi toga... :)

Otkada je 'Google' kupio 'YouTube' stvari su krenule nizbrdo jer google sve što kupi "asimilira" i uništi! :mad:

Za koji ja klinac moram biti prijavljen za google tražilicu, što će mi to?!
Naravno, oni će nabrojati brdo "prednosti" takvoga služenja googleom, ali to je mazanje očiju.
Ne tražim ja ne znam kakva čuda na tom googleu, ali zašto bi oni zabilježavali svako slovo koje ja utipkam, ionako to rade, ali ovako to povezuju s mojim e-mailom.

Zadnjih nekoliko mjeseci (nakon slanja onog e-maila potvrde googleu) uspijevao sam biti prijavljen na YT-u, a u isto vrijeme logged off od google tražilice, ali jučer na YT-u gledam neke klipove i skužim da sam nekom čarolijom logged off, prijavim se i to je bilo to, odem na google isto prijavljen, više ih ne mogu razdvojiti.

Tražio sam netu može li se to razdvojiti, ali za sada neuspješno, jedino rješenje koje nude je da se prebacimo na drugu tražilicu, bing ili tako nešto...

Danas nude prijavu na sve živo, ali prijava za google tražilicu je previše i totalno nepotrebno! :mad:

Hmxhmx
01.12.2011., 21:13
nezan jeli ovo prava tema,valjda je...
di se sprema video sa youtubea dok ga ja gledan? bili mi mogo ko reći točnu destinaciju ako je ona svakome više manje ista, radin na win 7 i browser je mozila i di bi recimo išao ovaj (http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=9916) video
kopi pejst s drugog sajta:
Za skidanje videa s YouTube-a (i nekih drugih siteova) vam ne treba nikakav program jer je taj video zapravo već na vašem računalu. Ako koristite Mozilla Firefox postupak za “skidanje” je sljedeći:
pokrenete video koji želite pogledati, otvorite novi tab (Ctrl+T), upišete ABOUT:CACHE, nakon toga označite i kopirajte Cache Directory ( C:\Documents and Settings\Administrator (…) ). Otvorite “My Computer” i pastirate taj Cache Directory i tamo čete nac video koji ste gledali (mali savjet: zapamtite vrijeme kad ste gledali video jer čete ga lakše nać).

215023, ak ti je komplicirano probaj instalirat neki program za skidanje videa (ili neki addon u browseru)

215023
01.12.2011., 22:20
nije mi komplicirano, kuzin sto triba..samo kad uđen u cache mi izbaci 15-ak foldera tipa "A" "H" "7" "O" "P" "J" "3" i svaki ima po 15-ak podfoldera tipa "A0" "E2" "B3" ... itd. znan da mi tu nece biti folder videi sa youtuba, pa unutra podfolderi videi o ovom, o onom, pa tu video "how to download youtube videos"...
ali je ima ko kakvu ideju di bi to tribalo biti...ali nema veze procackati cu malo sam...ako ko zna more mi ustediti malo vrimena...nego samo jos nesto oce li mi videi biti uvik u npr. "E">"A0" ili?

e da, ta slova nisu pobacana random nego su to od 0 do F po hexadekadskom sustavu

evo snašo san se...očisti san cili cache, pa prva stvar san loada taj video pa je bilo malo toga u cacheu i bilo ga je lako naci.. + jos san mu mora dodati .avi

215023
02.12.2011., 00:09
samo iman problema sa http://max.tportal.hr/video.aspx?videoId=9945 njega nikako nemogu naći, mogu naći onu reklamu kukuriku koalicije koja dođe prije videa, ali videu ni traga ni glasa..

Hmxhmx
02.12.2011., 00:47
Obriši cache pa nađi ove. Jesi pogledao da ti nije tamo gdje je bio i onaj prvi video?

BTW, di ti je točno bio taj prvi video?

215023
02.12.2011., 17:12
birsa san cache ponovno i loada video ali ništa..u svakin folderu je samo po jedan file.. evo preko ovog tražin video
about:cache?device=disk
znači tu mi poreda sve što se spremalo u cache od najnovijeg prema strijem..kad otvorin taj video spremi mi ovo (ovaj put mi nije loadalo reklamu, pa njezini fileovi fale)

http://max.tportal.hr/_ajaxCallsTabCommentsHolder.aspx?mainIndex=1&channelId=2805&videoId=9945&page=1&holderUniqueId=list&commentListSizeType=0&rows=0&showTitle=false&enableReply=True&AjaxRequestUniqueId=132284454724118 5708 bytes 1 2011-12-02 17:49:07 1970-01-01 01:00:00
http://max.tportal.hr/_ajaxCallsTabCommentsHolder.aspx?mainIndex=1&channelId=2805&videoId=9945&page=1&holderUniqueId=list&commentListSizeType=0&rows=0&showTitle=false&enableReply=True&AjaxRequestUniqueId=132284447713411 5708 bytes 1 2011-12-02 17:47:57 1970-01-01 01:00:00
http://ads.tportal.hr/www/delivery/fc.php?script=bannerTypeHtml:vastInlineBannerTypeH tml:vastInlineHtml&zones=pre-roll0-0%3D636&nz=1&source=&r=R0.1463637794367969&block=1&format=vast&charset=UTF_8&__target__ 186 bytes 1 2011-12-02 17:47:06 1970-01-01 01:00:00
http://max.tportal.hr/player/MaxPlayer.swf?0.14523682667667537 107149 bytes 2 2011-12-02 17:47:03 2011-12-03 17:46:42

znači 4 filea..od čega su prva 2 komentari ispod videa, 3 je nešto što mi ne more otvoriti i ne piše mi di je spremljeno tj piše file on disk: none i 4 je to što mi najviše sliči da bi triba biti taj video, ali to je file od 120 kb i kad mu dodam extenziju .avi i otvorim ga sa gom playerom pise da traje 0:00:00 i bude otvorena slika (u gom playeru) na kojoj piše nešto tipa max tv video taj sadržaj nije trenutno dostupan bla bla..a kad mu stavin ekstenziju .jpg nemore ga otvoriti picture viewer... i da te preduhitrim, pokusa san pustiti da loada cili video pa tek tad minjati u .avi
meni se čini kao da počme spremati taj video, ali stane isti tren...
EDIT: zapravo 4 file kojeg mi spremi je 1 file kojeg on spremi..

Greco
02.12.2011., 20:55
Novi izgled Ytuba :lux:

krimtim33
02.12.2011., 23:00
jesam li ja jedini kojem se videa na you tube - u ne load - aju?? -.-'

Hmxhmx
03.12.2011., 09:19
Vjerojatno je - si. :zubo:

Probaj reinstalirat flash player.

tamOnik
03.12.2011., 09:41
Jel netko zna kako da vratim stari dizajn YT. Ovaj novi je potpuno sranje.
Pokusavam sa cosmicpandom ali mi nikako nece da vrati na stari ???
jel postoji jos neki nacin ??

giovannininho
03.12.2011., 13:41
novi dizajn je teško smeće - sad se pretplaćena videa koja su pogledana ne mogu maknit - još tome se svaki put neki video pojavi na vrhu liste vide kad nešto autor videa napravi ili slično - poput nekakve društvene stranice - stvarno jadno...

krimtim33
03.12.2011., 16:32
Vjerojatno je - si. :zubo:

Probaj reinstalirat flash player.

ma iman ga instaliranog, ali me živcira kad mi se neka videa sporo load-aju ili uopće ne load-aju.. :504:

tamOnik
03.12.2011., 22:17
novi dizajn je teško smeće - sad se pretplaćena videa koja su pogledana ne mogu maknit - još tome se svaki put neki video pojavi na vrhu liste vide kad nešto autor videa napravi ili slično - poput nekakve društvene stranice - stvarno jadno...

najviše me smeta ona ogromna velicina postavljenih videa i to jer su komentari kanala baceni u drugi plan a i naslovna strana kanal je užasna.

215023
04.12.2011., 12:56
najviše me smeta ona ogromna velicina postavljenih videa i to jer su komentari kanala baceni u drugi plan a i naslovna strana kanal je užasna.

a ja san taman ima 2-3 dana tome ušmika svoj kanal :503:

mucho dinero
11.12.2011., 15:16
jel tko primjetio ili je to samo mene da na vlastitom kanalu na yt nemam više listu prijatelja.samo pretplate i pretplatnici.primjetio sam to i kod drugih svojih pretplata.dal opet imaju neke radove ili?

ror
12.12.2011., 18:08
Imam pitanjce, na firefox-u u youtube mi više ne prikazuje dolje na traci vremena koliko je videa skinuo nego samo koliko sam pogledao, dok mi na internet exploreru prikazuje, vjerojatno ima negdje neka opcija za to, pa ako neko zna?

irasomething
14.12.2011., 09:07
Da li mi netko može pomoći?
kako mogu kopirati video sa you tube na komp..hvala puno..

x files agent
17.12.2011., 13:02
imama problem da svaki put kad uđem na youtube stranicu komp mi zablokira.Mogu pogledat recimo jedan video i onda mi na drugom zašteka,tako da moram isključit ili kabel od interneta ili cijeli komp da bi mi se odblokira.aj ako neko nešta zna da mi kaže?

Greco
17.12.2011., 14:42
Da li mi netko može pomoći?
kako mogu kopirati video sa you tube na komp..hvala puno..

Ovdje (http://www.savevid.com/) kopiraj url videa i downloadas

irasomething
17.12.2011., 14:58
Greco hvala ti puno...

The New Guy
22.12.2011., 14:38
Ljudi zašto mi je odjednom na youtubeu odjednom uključen Safety mode, tako da ne mogu gledati uopće komentare, dok ne kliknem nešt, i tražilica mi je nešt cenzurirana. Di se to gasi? Upalio sigurno nisam

EDIT
Pronašao na dnu same stranice. I bio sam označen za Južnu koreju!
:

markvite
30.12.2011., 17:46
Imam Youtube kanal, doduše bez stavljenih video fajlova. Uglavnom, zašto Youtube pamti samo 100 videa koje se lajkaju?

Greco
01.01.2012., 19:54
Kako da mi dolje gdje pise broj pregleda pise npr ovako 21,121,214 a ne 21121214 :ne zna:

SlimShadyFilip
03.01.2012., 16:40
Zna netko od vas stranicu za gledanje online filmova?
ali da stranica nije hrvatska,srpska ili bosanska

Anayi
04.01.2012., 11:26
imama problem da svaki put kad uđem na youtube stranicu komp mi zablokira.Mogu pogledat recimo jedan video i onda mi na drugom zašteka,tako da moram isključit ili kabel od interneta ili cijeli komp da bi mi se odblokira.aj ako neko nešta zna da mi kaže?

Evo kod mene isti problem!
Ima koja dobra duša koja se razumije u to pa da nam pomogne ako se može na daljinu ovo riješiti??PLIZ!

SlimShadyFilip
04.01.2012., 21:34
Evo kod mene isti problem!
Ima koja dobra duša koja se razumije u to pa da nam pomogne ako se može na daljinu ovo riješiti??PLIZ!

nije problem u youtube-u moras stisnut dole u desnom kutu di ti je za uspostavu signala i stisni na ikonicu desnim klikom misa i stisni otklonit poteskoce. to bi trebalo popravit tvoj problem

Hmxhmx
07.01.2012., 00:24
Kako da mi dolje gdje pise broj pregleda pise npr ovako 21,121,214 a ne 21121214 :ne zna:

Prebaci jezik na engleski. (Ili obratno, sa engleskog na hrvatski.)

(ili probaj drugi browser... već sam zaboravio kak to ide:D)

Greco
07.01.2012., 00:46
Prebaci jezik na engleski. (Ili obratno, sa engleskog na hrvatski.)

(ili probaj drugi browser... već sam zaboravio kak to ide:D)

Stavi na engleski i uspjelo :kava:

Lunita_86
24.02.2012., 13:45
Pozdrav internetovci ,.. zanima me koji je program najbolji za skidanje glazbe s Youtubea?? Ja imam Any Videp Conventer, no kada hoću te pjesme staviti na cd ili na stick program mi ne prepoznaje pjesme,.. jel ima netko bolji prijedlog?? to nije za prodaju nego jednostavno da zbog lošeg signala na youtobeu, mogu pjesme slušat ovako preko sticka na tv-u !! hvala, tko zna... :ne zna::ne zna::ne zna::kava:

ONeill
24.02.2012., 14:39
Ako ti je potrebno samo slusanje, zar ti ne bi bilo jednostavnije nabaviti .mp3 od zeljene glazbe ?

Lunita_86
24.02.2012., 14:56
Ma ne, neke strane izvođače malo je teže naći ovako , pa mi je preko youtobea puno lakše, ali signal mi je na youtobeu nekad toliko loš, da učitavanje zna potrajat ko i pjesma cijela,... zato mi treba neki bolji program, jer preko ovog kojeg imam kad hoću spržit pjesmu, on ih ne prepoznaje,.. tj tih pjesama nema,..

vrba!
25.02.2012., 10:51
Ja koristim DVDVideosoft Free Studio.Osim što skida video s Youtube-a sa njim možeš i konvertirati,rezati isječke i još svašta nešta raditi.Odličan program!

Lunita_86
25.02.2012., 12:01
znači mogu se pjesme staviti na stick i bude cijeli spot?? ajd ako ti nije problem daj mi link,.. ;)

vrba!
25.02.2012., 12:12
Ovo ti je njihova stranica,http://www.dvdvideosoft.com/.Možeš skinuti samo što ti treba (downloader,konverter) ili sve.

Boki000
25.02.2012., 14:15
http://www.youtube-mp3.org/

eo ovdje kopiras link, konvertiras u mp3 i skines za manje od minute.

Lunita_86
25.02.2012., 16:23
HVALA VAM ;)

Ja,Lucifer
26.02.2012., 20:48
Naši su sustavi otkrili neobičan promet iz vaše računalne mreže. Pokušajte kasnije ponovo uputiti zahtjev.
Ova poruka mi se pokazuje kada pokušavam otvoriti video. Ostatak neta mi radi normalno ;(

gareton
23.03.2012., 16:26
ja sam velika neznalica informatike i kompjutora, pa neka mi netko objasni kako da napravim video na youtube u kojem se koriste razni videi kakav postupak moram primjeniti koji program moram imati i tako dalje, npr kako se prave ovakvi videi:)

http://www.youtube.com/watch?v=77AOgE6rE3g&feature=player_embedded

Hmxhmx
05.04.2012., 17:31
Nema to veze s YouTubeom. Treba ti neki video editor. Na YT samo uploadaš videe.

Nego, kad gledam video u 360p... i kad odma stisnem da me prebaci na sredinu videa (a još se nije lodao) uvijek čujem nekakvo "pucketanje"... wtf? jel ima još neko takvih problema?

Zna li iko zašto youtube nema statistike za Srbiju, kad se klikne na 'pogledajte statistiku o video snimku'? Naime, Srbija je na mapi uvijek bijela, bez obzira što sam 100% siguran da je neki video najgledaniji baš u njoj (trebala bi biti tamno zelena). Ostale balkanske zemlje rade normalno.

Još nešto, slažete li se da je glupo što se mapa ne može uvećati?

5arG
11.04.2012., 20:07
S ajfona sam prebacio video na PC u MOV formatu mislim da je. I sad pokusavam ja to aploudat na youtube i nikako neće, uvijek stane na nekom postotku. Prilicno sam siguran da je zbog formata u kojem je video. Solutions? ^^

Sargeras
11.04.2012., 20:35
Pa ako si siguran da je do formata onda promijeni format mada je OVDJE (http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=en&answer=55744) navedeno da je .MOV podržan :)

5arG
12.04.2012., 06:01
Pa ako si siguran da je do formata onda promijeni format mada je OVDJE (http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=en&answer=55744) navedeno da je .MOV podržan :)

ma znam i ja da podržava, no ne vidim razlog onda zašto nemogu uploadat. :mad::504:

Hmxhmx
06.05.2012., 11:28
Jel zna netko kako dodati (svoj) Thumbnail na video? (kad odem na video settings, pa edit imam ponuđeno samo 3 slike iz videa.

Ravine
06.05.2012., 12:34
Jel zna netko kako dodati (svoj) Thumbnail na video? (kad odem na video settings, pa edit imam ponuđeno samo 3 slike iz videa.

to mogu samo partneri

Hmxhmx
06.05.2012., 16:21
Jbg onda.

A kak da promijenim da mi yt kanal ne bude "privatan". Kaže frend da ne vidi moj yt kanal.

DelmatST
06.05.2012., 21:00
Player mi non stop otvara u malon prozoru (360p). Kad povećan prozor i rezoluciju na 480p, tribalo bi ostat na tome, ali opet kad kliknen na neki idući video ili refreshan trenutni, ponovo se otvori mali prozor sa rezolucijon 360p...

Ima li ko kakvu ideju do čega je?

p.s. video playback u 'account settings' je već na ''Always choose the best quality for my connection and player size''...

Grej
11.05.2012., 00:57
Player mi non stop otvara u malon prozoru (360p). Kad povećan prozor i rezoluciju na 480p, tribalo bi ostat na tome, ali opet kad kliknen na neki idući video ili refreshan trenutni, ponovo se otvori mali prozor sa rezolucijon 360p...

Ima li ko kakvu ideju do čega je?

p.s. video playback u 'account settings' je već na ''Always choose the best quality for my connection and player size''...

isti problem imam zadnjih par dana, prije toga je najnormalnije otvarao sve u većem prozoru (nakon što bih otvorio prvi yt video u većem zapamtio bi to, jel) i sad odjednom se inati

DelmatST
17.05.2012., 13:22
^^ Evo, popravilo se samo od sebe... Možda ovi iz youtubea opet eksperimentiraju

raky
01.06.2012., 09:51
da li se nekome od vas desava da youtube jako sporo ucitava, tj da radi gotovo kao live stream!?
naime koristim(uglavnom) chrome, i cesto znam pustiti neku pjesmu na youtube dok u drugom tabu nastavljam citati kojesta...prije je to sasvim fno radilo,ali vise ne.
jednostavno youtube mi se ne ucitava(li se ucitava jako sporo), osim ako se ne nalazim bas u tome tabu gdije je otvoren youtube... a i tada, ne radi bufering nego jednostavno svira, tj video ide noramlno bez zastajkivanja,ali kao da se prethodno ne ucitava.
ukoliko bi pomjerio slider, odnosno ubrzao video nastavlja raditi normalno bez zastajkivanja ili buferinga...kao da je cijeli video vec ucitan!?

dakle, sve mi izgleda kao na mobitelima koji nemaju multitasking,pa radi samo ono sto je trenutno aktivno....

do internet veze nije, optima mi radi sasvim ok, odnosno imam brzinu kakvu i jesam dogovorio....live striming filmova radi recimo sasvim ok...
pa mi se cini da je bas do youtube-a.

potrazio sam malo na youtube faq. ocistio cache, history....ali nista nije pomoglo.

desava li se jos kome, i zna l inetko zbog cega???
kao da su mjenjali nesto

I ja sam to primijetio već neko vrijeme. Mislim da to jeste youtube onemogućio, jer ljudi često otvore po 10+ tabova, pa puste da se učitava. Sad to više nije moguće, učita se nekih cca 25%, a dalje nastavi kad pustiš taj klip.

raky
01.06.2012., 17:56
upravo tako....dakle nije samo kod mene!?

dubravagirl
05.06.2012., 15:29
Kako netko može kad stavlja na facebook nešto sa youtuba promjeniti naziv recimo pjesme? Da na njegovom zidu piše malo drugačiji naziv pjesme nego što je na youtubu?

Kako netko može kad stavlja na facebook nešto sa youtuba promjeniti naziv recimo pjesme? Da na njegovom zidu piše malo drugačiji naziv pjesme nego što je na youtubu?

Kad klikneš share, otvori se novi prozorčić. U tom prozorčiću samo klikneš na naziv, tekst se označi i možeš ga editovati. Na isti način možeš editovati i opis, možeš ga i skroz obrisati ako ti je suvišan, jer obično u tom opisu budu nebuloze.

dubravagirl
05.06.2012., 18:21
Kad klikneš share, otvori se novi prozorčić. U tom prozorčiću samo klikneš na naziv, tekst se označi i možeš ga editovati. Na isti način možeš editovati i opis, možeš ga i skroz obrisati ako ti je suvišan, jer obično u tom opisu budu nebuloze.

Hvaaalaa :)

Hmxhmx
24.06.2012., 11:46
Jesu i vama kad gledate YT videe stalno predloženi (sa desne strane) TALKING DOG, How to make blog i Friday Parody?

hrvojeOS
29.06.2012., 14:22
Zanima me kako da napravim linkove sa vremenom pored svake pjesme?
Kada stavim "&t=2m0s" na kraj linka on mi ga otvara u novom prozoru, a ja to ne želim, nego hoću da mi u istom samo pređe na određeno vrijeme koje hoću.

Primjer:http://www.youtube.com/watch?v=4Ifytd6lj6E

xxx96
05.07.2012., 18:30
Pozdrav!
Znači kad uploadam neki video na youtubu u pozadinu stavim neku pjesmu pa mi piše poslije da kao nemam prava za to te da je video zapis blokiran u nekim državama... E pa sad mene zanima kako mogu ukloniti to tj kako da stavim pjesmu u video a da mi ne piše to..

klingonac_worf
05.07.2012., 21:31
Pozdrav!
Znači kad uploadam neki video na youtubu u pozadinu stavim neku pjesmu pa mi piše poslije da kao nemam prava za to te da je video zapis blokiran u nekim državama... E pa sad mene zanima kako mogu ukloniti to tj kako da stavim pjesmu u video a da mi ne piše to..

Pokušaj u opisu napisati "i dont own copyright to this song. I did not make or produce this song. For entertainment purposes only."

Hmxhmx
08.07.2012., 16:36
Zanima me kako da napravim linkove sa vremenom pored svake pjesme?
Kada stavim "&t=2m0s" na kraj linka on mi ga otvara u novom prozoru, a ja to ne želim, nego hoću da mi u istom samo pređe na određeno vrijeme koje hoću.

Primjer:http://www.youtube.com/watch?v=4Ifytd6lj6E

Desni klik na video i na "Copy URL at the current time" ;)

xxx96
09.07.2012., 11:36
Pokušaj u opisu napisati "i dont own copyright to this song. I did not make or produce this song. For entertainment purposes only."
nije pomoglo

Mary Lee
18.07.2012., 19:40
Jesam li ja jedina kojoj YouTube ne izbacuje prijedloge kad počnem upisivati u tražilicu? Kako to riiešiti? Hvala!

Greco
18.07.2012., 20:55
jesi :zubo:

Probaj sa drugim browserom :ne zna:

Dragon007
22.07.2012., 05:00
A dajte ljudi ovo nije fer, suspendiran mi je kanal sa 200 videa, ima sam preko 7 milijuna pogleda, i oko 5000 subscribera, zamolio tu na forumu da mi date savjet kako ispuniti žalbu ako imate s tim iskustva da mi vrate kanal, kad ono izbrisali mi temu ovdje, pa moglo je se bar tu prebacit boze... :(

Dajte molim vas neke savjete ili ako imate primjere žalbi koje ste vi pisali pa su vam uspjeli :(

Jer su na fucking youtube promjenili onaj counter-notice za ispunjavanje kad vam suspendiraju kanal, hebote sad kad se ode na tu bivsu stranicu za ispunit dovede vas na videa drugog vaseg youtube kanala, jebote lijepo su to smislili nema sto, doslovno da se vise ne moze uloziti niti vratiti kanal legalnim sredstvom osim ispunjavanja one PROKLETE DMCA counter notice u mailu, samo bi vas zamolio da ako neko ima primjer kako je pisao i da su mu vratili kanal?

Mary Lee
24.07.2012., 15:03
jesi :zubo:

Probaj sa drugim browserom :ne zna:

Probala s Explorerom, radi. Ali ja bi svoju Mozillu. :(

Kako me ovo živciraaa, još mi pamti što sam upisivala. Postoji li način da to riješim?

Laura74
24.07.2012., 19:32
Ne znam gdje da pitam...pa ću probat ovdje..imam problema s gledanjem YT..sve mi otvori ali video neće, dakle ne pokreće mi video, piše da je error..

Pomjenila sam već nekoliko verzija mozzile i badava. Na chrome i IE mi radi YT, al na mozzili neće. Instalirala nove adobe (sve što treba, barem mislim) i opet neće...radilo je par dana i opet crklo...više ne znam šta mjenjat a šta ne...a želim baš mozzilu (radim s YT i tekstovima i trebam to)

Imam sliku, kako izgleda taj problem:

http://i46.tinypic.com/2ed11zd.jpg

Molim nekoga tko bi znao kako ovaj problem riješiti da pomogne..hvala.

bigdog
25.07.2012., 20:02
jel još kome došao novi youtube na mozilli :confused:

Greco
26.07.2012., 04:49
jel još kome došao novi youtube na mozilli :confused:
ne, daj SS

Probala s Explorerom, radi. Ali ja bi svoju Mozillu. :(

Kako me ovo živciraaa, još mi pamti što sam upisivala. Postoji li način da to riješim?

probaj sve pocistiti s Ccleaner-om

Ne znam gdje da pitam...pa ću probat ovdje..imam problema s gledanjem YT..sve mi otvori ali video neće, dakle ne pokreće mi video, piše da je error..

Pomjenila sam već nekoliko verzija mozzile i badava. Na chrome i IE mi radi YT, al na mozzili neće. Instalirala nove adobe (sve što treba, barem mislim) i opet neće...radilo je par dana i opet crklo...više ne znam šta mjenjat a šta ne...a želim baš mozzilu (radim s YT i tekstovima i trebam to)

Imam sliku, kako izgleda taj problem:

http://i46.tinypic.com/2ed11zd.jpg

Molim nekoga tko bi znao kako ovaj problem riješiti da pomogne..hvala.

meni se to zna par puta javiti, ali refresh (F5) ili Ccleaner su to rijesili :ne zna:

bigdog
26.07.2012., 09:39
ne, daj SS

http://img528.imageshack.us/img528/6198/60786563.jpg

NoNameZg
26.07.2012., 22:56
pozdrav ekipa, evo ne znam gdje bih smjestio ovo pitanje, pa sam mislio da je ova tema naprikladnije za to, jeli mi neko može reći neku stranicu na internetu gdje se uživo emitiraju hrvatski programi ? (hrt1,hrt2,rtl,novatv...) hvala i pozdrav

Greco
27.07.2012., 01:12
...

meni je onaj standardni, ovaj novi ne :flop:

Novi233
29.07.2012., 15:52
Ej,ljudi trebam pomoć,nekaako sam povezao you tube kanal sa google+ računom i sad kada komenitram na yt piše moje ime,može mi netko reći kako da vratim svoj stari nadimak,ili kako da napravim novim?
Prije mi je yt bvio na istoj lozinci kao google + ali nije koristio moje ime,a to želim vratiti.

xxx96
02.08.2012., 10:25
Pozdrav, mene zanima jer zna netko kako stavit izvođača koji izvađa pjesmu koju sam stavio u video. Tj. kako stavit izođača kao što je označeno na ovoj slici. I jer na taj način mogu uploadat video bez ikakvih autorskih prava?
http://imageshack.us/photo/my-images/19/captureuvs.jpg/

Laura74
03.08.2012., 13:31
..

meni se to zna par puta javiti, ali refresh (F5) ili Ccleaner su to rijesili :ne zna:

Nije pomoglo

Mentolman
03.08.2012., 18:58
Ej,ljudi trebam pomoć,nekaako sam povezao you tube kanal sa google+ računom i sad kada komenitram na yt piše moje ime,može mi netko reći kako da vratim svoj stari nadimak,ili kako da napravim novim?
Prije mi je yt bvio na istoj lozinci kao google + ali nije koristio moje ime,a to želim vratiti.

pogledaj ovdje http://www.youtube.com/account_sharing
ako mozes ugasit povezanost.. meni je yt spojen na fb pa bilo sta da lajkam,komentiram ili dodam u favorite automatski ide post na fb. ali to sam ja sam napravio

Bruner
09.08.2012., 18:51
Zašto se neki videi sa youtuba ne mogu gledati na android mobitelu? Piše mi da nije dostupno na mobilnoj usluzi. Ali u čemu je razlika? Isto tako dok tražim neke glazbene spotove (oficial) preko moba, uopče ih ne nađe dok ih na kompu ima.

Ako već ta youtube aplikacija za android ima nekih nedostataka pa ne može prikazivati određene vide-e, zar ne mogu onda napraviti update?

nar.kO
27.08.2012., 10:42
Od jutros mi se počelo ovo pojavljivati na računaru kada pokrenem nešto na youtubeu.
http://i45.tinypic.com/5drrxg.jpg
Na laptopu mi tog nema.
Nemogu ništa izgoogleat,ili sam pogrešno googleao.Pa ako netko može pomoć,pravo me živcira.

oxymoron69
27.08.2012., 11:00
To ti se pokazuje samo kod videa koji imaju reklame.
A reklame možeš maknuti tako da instaliraš extensiu adblock plus.

nar.kO
27.08.2012., 11:24
hvala.
može lock.

Kiki114
03.09.2012., 20:11
Bih li dobio ban ako bih svoje videe ubacio na autosurf?
Mislim, mogu dobiti tisuće prikaza :D

Scorpione
21.10.2012., 00:53
da li postoji neka stranica s koje mogu skidati videa sa svih stranica? nešto kao što keepvid.com skida s youtubea, samo da mogu skinuti videa i s drugih stranica?

xxx96
21.10.2012., 10:05
da li postoji neka stranica s koje mogu skidati videa sa svih stranica? nešto kao što keepvid.com skida s youtubea, samo da mogu skinuti videa i s drugih stranica?
streamTransport, skineš program, zalijepiš web adresu i skidaš :kava:
http://www.streamtransport.com/

Scorpione
21.10.2012., 13:41
streamTransport, skineš program, zalijepiš web adresu i skidaš :kava:
http://www.streamtransport.com/

puno hvala :mig:

Dragon007
26.10.2012., 22:05
Bok, ja sam danas primio dva copyright strajka na account odjednom :( zanima me da li ce ova dva strajka nestati nakon 6 mjeseci (ako ne dobijem i treci pa mi ugase kanal), ili ovo sa 6 mjeseci vrijedi samo ako imas jedan strike na kanal? Molim vas ako znate da odgovorite...

xxx96
10.11.2012., 21:55
Pozdrav!
jel postoji kakav trik kako zarađivati na videozapisima koje sam uploadao na youtube a da nije youtube partnership jer ne ispunjavam uvjete za youtube partnership.

Dini
03.12.2012., 22:31
Jučer i danas mi svaki video na yt ili ostalim stranicama šteka. Nije do interneta jer sve ostalo normalno radi al svaki video šteka. Znači krene video, dolje se vidi da je video učitan al odjednom stane na sekundu i onda opet krene i nakon par sekundi opet stane na sekundu.

U čemu može biti problem?

Greco
07.12.2012., 02:15
Ovaj novi izgled YouTube-a je http://i49.tinypic.com/2gxnskj.gif

Hmxhmx
07.12.2012., 17:46
Meni je super. Bolji od ovog prije.

Pitanje: Jel moguće igdje staviti da mi svaki video po defaultu pokrene na 720p rezoluciji?

Target
08.12.2012., 09:43
Meni je loš... tj. bilo bi ok, da ga vrate na sredinu ekrana...

LudaPtica
08.12.2012., 15:22
meni je loše što je naslov videa ispod samo videa, pa mi sa 11" ekranima smo se u početku čudili :)

ali, pretpostavljam da je to ipak samo stvar navike...

Daxo
08.12.2012., 19:04
Meni je super. Bolji od ovog prije.
Meni je isto odličan... onaj koji je bio prije prošlog je bio odličan, pa su ovaj nedavni stavili i skroz sam bio razočaran i nikad mi se nije primio, ali ovaj je baš dobar. Fino pregledno koji su novi videi na kanalima, sve je nekako manje i preglednije. Istina da je sve nekako ulijevo pogurano, ali to mi ne smeta, cijeli Google ima tu filozofiju, recimo i G+ desno ima prazninu, ne znam koje su mu to fore, ali sve u svemu ogroman plus od mene :D

Pitanje: Jel moguće igdje staviti da mi svaki video po defaultu pokrene na 720p rezoluciji?
Ja sam na Chromu (vjerujem da i ostali imaju iste mogućnosti) imaš proširenja (iliti ekstenzije ili kako već ih zovu), ja imam da mi odmah na onu srednju veličinu počne loadati, da mi ne pušta video sam od sebe i da u HD ga učitava... jedino što mi sada s ovom promjenom ovo za srednju veličinu ne radi, budu i to sredili kroz koji dan. Uglavnom svašta se da naći ;)

Hmxhmx
08.12.2012., 20:32
Misliš oni dodaci? Kak se zove?

I jel znaš kako mogu vidjeti listu videa od nekog korisnika a da nemoran ić na njegov kanal?

Daxo
08.12.2012., 23:49
Evo ti link ako si na Chromu: https://chrome.google.com/webstore/search-extensions/You%20Tube?utm_source=chrome-ntp-icon

Ima tu svega, ja koristima Auto HD for YouTube i StopAuto Play for YouTube :mig:

A ovo drugo ti ne znam.... ako si spremiš kanal među omiljene onda ti pored odmah izbacuje koliko ima novih videa, to je od ove verzije tako napravljeno ako ti je to bitno :mig:

dire Dawn
09.12.2012., 17:16
meni ovaj "novi" YT izgleda kao probna verzija starog. totalno siromašno i bezveze. što im bi? :mama:

darge
15.12.2012., 12:25
Ne znam dali je kod drugih tako,sa youtuba ne mogu više prijateljima poslati video na FB,osim na voj zid,što je malo šašavo.

dire Dawn
15.12.2012., 19:26
ne može se.. eto, baš kao da se radi o nekoj novoj stranici koju treba doraditi. oni su ju doradili na gore, a ne na bolje i sad je naprosto užasna :rolleyes:

Superbart
20.12.2012., 11:50
meni playliste štekaju užas i ponavljaju iste pjesme sto puta bez ikakvog razloga... isto tako mi se čini da imaju sto bugova ko microsoft u svojim najboljim danima...

Metallic fan
21.12.2012., 17:07
sam a pitam kolko god je možda offtopic :D
inače T-com-ov sam korisnik i uzeo sam nedavno novo računalo relativno slabo no ono valjda bih mogao gledat hd video-e na fulscrenu

moš si mislit da -.-
imam windoswse 7 pa neznam dal to ima veze s tim
il slaba veza jer sam u malom gradu i još se nemogu prebacit na drugog operatera
ili to što mi je grafička kartica integrirana s matičnu?
instalirao sam si direct x 9 no nije da je nešto pomogao previše

LudaPtica
22.12.2012., 14:26
Što se tiče youtube-a, ako ti je slaba veza, onda prvo pričekaj da se učita cijeli video pa onda play.
Ako ti i onda šteka, nije do veze nego do tvog kompa..

Metallic fan
22.12.2012., 19:38
Što se tiče youtube-a, ako ti je slaba veza, onda prvo pričekaj da se učita cijeli video pa onda play.
Ako ti i onda šteka, nije do veze nego do tvog kompa..

ok
al meni je veza uvrh glave 1mbps a kompjuter je nov star tjedan dana

i to su spotovi od par minuta a da negovorim za one od pol sata il više

a i jbg prođe me volja dok se to učita -.-

LudaPtica
23.12.2012., 19:41
Katastrofa ti je veza, trebala bi biti barem 4, ako ne i 8 Mbps.

Ostaje ti jedino da smanjiš kvalitetu videa koje gledaš, tako će ići lakše..

Metallic fan
25.12.2012., 13:38
Katastrofa ti je veza, trebala bi biti barem 4, ako ne i 8 Mbps.

Ostaje ti jedino da smanjiš kvalitetu videa koje gledaš, tako će ići lakše..

radim to pomogne tu i tamo
a kad sam ovo pisao skidao sam neki torrent veći onak pa je vjerovatno zato

no kažem oni divni ljudi iz t-coma su mi rekli da u mom djelu grada veza nemere bit jače
reko hvala baš :D

Cleary
03.01.2013., 13:42
Zaglavio mi se avatar na youtube profilu, ali samo onaj mali gore desno. Ne pomaže ni brisanje ni mijenjanje. Obrisao sam cookije, probao na 3 browsera i 2 kompa tako da nije do toga. Kad otvorim svoj profil normalno se promijeni samo onaj gore desno neće. :503:

Cleary
04.01.2013., 23:31
Zaglavio mi se avatar na youtube profilu, ali samo onaj mali gore desno. Ne pomaže ni brisanje ni mijenjanje. Obrisao sam cookije, probao na 3 browsera i 2 kompa tako da nije do toga. Kad otvorim svoj profil normalno se promijeni samo onaj gore desno neće. :503:

Riješio sam, ako tko ima sličan problem. Treba izbrisati sliku na googleovom accountu, u fotografijama.

Username0
16.01.2013., 19:38
Otvorio sam račun na yt još davne 2008 sa mailom od net.hr-a sad kad se idem ulogirat na svoj profil javi mi ovo ''Prijavite se pomoću e-adrese svog Google računa (******@net.hr). Više ne podržavamo prijavu starim korisničkim imenom na usluzi YouTube.

Jel mogu nekako vratit svoj račun? mislim hebeš račun al imam oko 20-ak videa, par tisuća favorita i puno playlista...

P.S kad idem na zabopravio sam lozinku, dobijem novu, ulogiram se,ali nakon par sati mi opet iznova piše ta por, ali ne nađem nigdje di bi to mogao promijeniti..

Hmxhmx
18.01.2013., 16:57
Promijeni e-mail na taj novi (sa Google računa)... ak se može...

Boki000
08.02.2013., 18:58
koji je to qrtz danas sa youtubeom. stalno mi neke erore izbacuje a kad odes na link nekog videa, treba mu duze vremena da otvori. jel to samo kod mene ili...

xxx96
08.02.2013., 19:02
koji je to qrtz danas sa youtubeom. stalno mi neke erore izbacuje a kad odes na link nekog videa, treba mu duze vremena da otvori. jel to samo kod mene ili...
nije to samo kod tebe, i meni isto sve usporeno i izbacuje erore,ali refresh pomaze...

Ravine
08.02.2013., 20:37
je danas je bilo malo problema, al evo sad radi normalno

florence
14.02.2013., 09:12
Neće mi otvoriti youtube video koji je na nekoj drugoj stranici. Moram prvo otvoriti taj video u youtubu i onda ga normalno otvori... Je li neki problem u Flash Playeru?

5arG
17.02.2013., 14:20
Je li moguće da mi iz Hrvatske se pridruzimo nekoj youtube mrezi i pocnemo zaradjivati od toga? Posto znam da u Hrvatskoj nije moguce monetizirati videe.

xxx96
17.02.2013., 15:42
Je li moguće da mi iz Hrvatske se pridruzimo nekoj youtube mrezi i pocnemo zaradjivati od toga? Posto znam da u Hrvatskoj nije moguce monetizirati videe.
Youtube partnership još nije dostupan za Hrvatsku.

92marko
17.02.2013., 20:13
sto mislite ? :D imam kanal od 5.6k subsribera i skoro 5 milja viewa i dobio danas poruku.

Hi!

Good day!

I am xxx, an assistant to a business owner who promotes "how to" products (such as E-Books and many more). We are interested in paying you a monthly payment to put a website link on your YouTube description:

Look at Example:
http://content.screencast.com/users/hotmethods/folders/Jing/media/0f464627-8290-4595-9479-b656372b2df6/2012-02-08_1418.png

Here is my Name and Email Address, so please do contact me if you have more queries and if you are interested with our offer.

CanSee
18.02.2013., 15:05
Zadnjih par dana imam problema sa youtubeom, u prosjeku 4 od 5 videa mi neće otvoriti, tamo di treba prikazivati video je onako kao snijeg na starim televizorima i piše OVAJ VIDEOZAPIS TRENUTAČNO JE NEDOSTUPAN.
Tu i tamo mi neki video učita, ali kažem, u barem 4 od 5 videa mi izbaci ovo što sam opisao. Unaprijed hvala na pomoći ;)

Ord Mantel
18.02.2013., 15:08
Pa piše ti, video je nedostupan, najvjerojatnije je prekršio neko od pravila youtubea.

CanSee
18.02.2013., 16:52
ne vjerujem, nisam gledao ništa takvo, sam neke pjesme ili spotove, koje sam već puno puta gledao i nije bilo problema a osim toga nisu valda svi prekršili neko pravilo youtuba?
evo jedan video koji ne mogu gledat http://www.youtube.com/watch?v=hI630ag5e2Y

masnipalac
18.02.2013., 19:40
mora da je kod tebe nešto, meni radi, imam inst. ubuntu linux

Hmxhmx
21.02.2013., 16:21
sto mislite ? :D imam kanal od 5.6k subsribera i skoro 5 milja viewa i dobio danas poruku.

Hi!

Good day!

I am xxx, an assistant to a business owner who promotes "how to" products (such as E-Books and many more). We are interested in paying you a monthly payment to put a website link on your YouTube description:

Look at Example:
http://content.screencast.com/users/hotmethods/folders/Jing/media/0f464627-8290-4595-9479-b656372b2df6/2012-02-08_1418.png

Here is my Name and Email Address, so please do contact me if you have more queries and if you are interested with our offer.
Prvo nek ti plate pa onda stavljaj.

Samo pazi kakvi su ti linkovi... ako su neki bezveze mogao bi izgubit subscribere.

zgdelboy
23.02.2013., 00:01
pozdrav

zanima me kako se moze vratiti na youtube-u stari nadimak, onaj prije povezivanja youtube racuna sa google racunom?

koveonline
05.03.2013., 10:55
Jučer bio kod frenda i vidio da mu YT trza i stvar ide ovako:

- nema veze koja je rezolucija, 480p ili 720p
- ima laptop dual core 2,4, dobru internet vezu, CPU ne udara na 100%, RAM-a ima 3 GB...
- stavio sam najnoviji flash i sl. iako ne znam da li to ima veze sa HD-om kad je on u mp4 formatu tako da sam mu skinuo i codece za videa.
- i na kraju, primjetio sam da video trza dok se loadira (tamno siva linija u playeru) Npr. video od 10 min. Play je na drugoj minuti, a loading je dosao do 7 min i play trza. To znači da nije spora veza jer se brže loadira nego što play ide. I kad loading dođe do kraja odjednom play nastavlja normalno bez trzanja.

Ista stvar se događa i sa Vimeom. Jel znate možda do čega je. Palo mi je na pamet da je možda HDD nekako opterećen je YT u isto vrijeme na njega downloada i playa pa možda zato, nemam pojma...

pattie_boyd
07.03.2013., 12:54
ne znam jel itko ima isti problem kao ja, no ja unazad tjedan dana recimo ne mogu uopće gledati cijele filmove, a prije se moglo :confused:

Hmxhmx
07.05.2013., 14:54
http://www.jutarnji.hr/google-krece-s-naplatom-youtube-vise-nece-biti-u-potpunosti-besplatan/1101320/

Video servis YouTube od idućeg tjedna više neće biti u potpunosti besplatan.
Naime, prema posljednjim informacijama Google kreće s naplaćivanjem pristupa određenim specijaliziranim kanalima na YouTubeu.
Pristup jednom kanalu koštat će 1,99 dolara mjesečno, a primjenjivat će se na čak 50 specijaliziranih kanala.
Čak 45 posto prihoda od preplate išlo bi Googleu , a ostatak autorima tih kanala.
Taj potez, koji se planira već mjesecima, trebao bi pomoći servisu da se financira širi spektar projekata, kao što su televizijski showovi i filmovi, a nije poznato hoće li se možda ovi kanali biti "slobodni" od oglasa koji su u posljednje vrijeme preplavili ovu stanicu.
Prema pisanju Financial Timesa, YouTube mjesečno posjeti oko milijardu jedinstvenih korisnika, a svaki mjesec se pregledavaju sadržaji (filmovi) u trajanju od 4 milijarde sati, dok se na YouTube svake minute uploada oko 72 sata video sadržaja.

Kaj vi mislite o ovome?
Po meni YT zarađuje dovoljno i ovako, a s ovim bi se mogli zajebat.

Ne vidim nigdje koji bi se to kanali trebali naplaćivati, ima netko više inf.?

Happy Dejection
15.05.2013., 01:27
Pa sasvim je opravdano. Youtube, odnosno Google, ce omoguciti korisnicima da aktiviraju tu uslugu i ako netko misli da ima dovoljno gledatelja koji bi placali njihov sadrzaj, zasto onda ne ukljuciti tu opciju. To je odlican nacin da nekome pomognes da stvara videje, koji su tebi zanimljivi za gledanje.

Mislim da sama ideja iza ovog koncepta je da se naprave kao manje kabelske televizije na youtubu u obliku channela. Oni vec imaju videje koji se placaju, a to su oni filmovi, koje je Youtube prije nekoliko godina uveo.

Mislim da za nas "obicne" gledatelje Youtube se nece ni malo promjeniti.

Zelena salata
23.05.2013., 18:21
stavio sam video na youtube i posto je snimljen bez zvuka preko video upravitelj sam stavio pjesmu i zanima me dali sam prekrsio autorska prava i ako jesam koje su posljedice ?

Ravine
24.05.2013., 09:11
nisi, nemas brige :mig:

Hmxhmx
27.05.2013., 12:58
Ravine, a sadržaj videa?

Zelena salata, čak i da si prekršio neće te banat zbog toga. Dobit ćeš nekakvo upozorenje da makneš video.

am3
15.06.2013., 18:25
Bok,

jel zna netko kako napraviti ovo:
Imam nekoliko videa na Youtubeu, zanima me bi li se moglo nekako staviti link u taj video, ali da ne preusmjerava na drugi YouTube video nego na bilo koju stranicu na internetu, tj. da se može direktno kliknuti na njega, a ne copy/paste .

Probao sam sa LinkedTube.com, ali nešto ne radi, uvijek neki error izbaci ... koristi li više itko taj alat ili možda netko ima neko drugo rješenje?

xxx96
16.06.2013., 11:24
Nek mi netko molim vas objasni zašto pobogu ja nemogu vidjeti ovaj video odnosno po čemu to ima dobno ograničenje?? :504::503:
http://zaslike.com/files/8w38ezfyz9cj8j1rtarz.jpg (http://zaslike.com/)

bisi
22.06.2013., 12:58
Evo pun mi je kurac više youtubea i gluposti mami im jebem pa to nije normalno.Uglavnom, čitam na primjer po forumu nešto stisnem youtube video na nekom postu i normalno sve otovri se prozor novi i loada, ja pauziram video, i odem čitat dalje ali kurac on se pokrene ... pa ga pauziram no vidim da me bacilo na 240 ili 144p... pa opet prebacim na 480p i normalno oped loada i opet se pokrene...pa ga pauziram i čitam neš..i idem ja gledat video kad krac, loadalo je 3 jebene sekunde i stalo i tako cijeli jebeni video.Ali nije svaki put tako, nekad se skine sve,međutim iz nekog retardiranog razloga više se nemože prekinuti skidanje videa ako poželim pogledat neki drugi video u isto vrijeme...
Uglavnom pitanje,zaš se prekine load na tih par sekundi,te dali je moguće namjestiti postavke da se video skida u cijelosti?

Arianne
29.06.2013., 13:24
Ljudi heeeeeelp!!!!!! :mama:

Radi se o sljedecem, na youtube sam stavila jednu pjesmu sa jednog koncerta na kojem sam bila. Problem je taj da sam slucajno dok sam snimala jednu pjesmu prekinula snimanje, ali za par sekundi sam odmah nastavila.
Sad je ta pjesma na youtube na dva videa jer sam se zeznula sa snimanjem,a ja bi htjela da ih spojim u jedno ako je to ikako moguce?
Ili ako to ne ide jeli moguce kod kraja prvog videa da se automatski prebaci na drugi video? :confused:

pennsylvanians
07.07.2013., 03:16
Zna li tko kako se obriše slika kanala na Youtube??

Dakle ovo: http://i.imgur.com/1FdWNnl.jpg

kusturica
27.07.2013., 00:26
Ljudi heeeeeelp!!!!!! :mama:

Radi se o sljedecem, na youtube sam stavila jednu pjesmu sa jednog koncerta na kojem sam bila. Problem je taj da sam slucajno dok sam snimala jednu pjesmu prekinula snimanje, ali za par sekundi sam odmah nastavila.
Sad je ta pjesma na youtube na dva videa jer sam se zeznula sa snimanjem,a ja bi htjela da ih spojim u jedno ako je to ikako moguce?
Ili ako to ne ide jeli moguce kod kraja prvog videa da se automatski prebaci na drugi video? :confused:

Probaj ovo u prvom redu, ako imaš torent:
Ultra Video Converter and Splitter and Joiner+serials
taj spaja, cijepa, konvertira, ubacuje titl na film ili clip.

ovo mi gugl otvorio:

http://www.google.hr/#output=search&sclient=psy-ab&q=Ultra+Video+Converter+and+Splitter+and+Joiner%2B serials&oq=Ultra+Video+Converter+and+Splitter+and+Joiner%2 Bserials&gs_l=hp.12...0.0.0.1295.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0. ..1c..22.psy-ab..0.0.0.XUvqDlCn0r8&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.49784469,d.Yms&fp=2ea3466a359c57fb

Freyr
22.08.2013., 13:29
Nedavno sam uploadao videozapis na youtube, i ponudio mi je da mi oni promjene tj pobolšaju postoječu kvalitetu videa, na to sam i pristao, I danas vidio videozapis i takoder pristao da zelim zadrzati uređeni videozapis.

Nažalost nisam pogledao prije toga, mogu li kako vratiti izvorni videozapis koji je bio prije jer ovako izgleda katastrofa. Na nekim dijelovima se vide nekakvi duhovi tj kao da gledam lokvu vode.

Ili da uploadam iznova ako nitko nezna .

Dragon007
03.09.2013., 00:37
Otvorio sam bio cijelu temu za ovaj upit al nitko mi ne odgovara, pa evo ovdje pitam ponovno za pomoć:

Ljudi pomozite, ne mogu uci u svoja videa na VIDEO MANAGER na kanalu, non stop mi pokazuje: "500 Internal Server Error"

Koristim Mozillu za pretraživač, i imam jos dva YT kanala i na ta druga dva kanala mogu ulaziti na VIDEO MANAGER bez problema, al na ovome NE, šta se događa?

Evo izbacuje mi ovo:

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.
If you see them, show them this information:

hEk3aY3_lWka9WWMYo3C4Hf9OqRQ3v_mtWnjNJ-Q2Kq8RG9c-WCGo8Jjk7BK
6nl3X_MSzgdTM63fUJDRIYNug3fCs3hRTzpVz9yog-ZdBQ-owauzyp2lLxvs
6k79kCQ8BgX04BrvdECCQ8wppvuKM6VDCNWPsu3jdHaoqM5jfR Y5sywHnCwA
4Rb8qdytCiHWZkOd6JYOBAZg5RVJ_1a1IOIHIxjH5rU76R3ULC V-3mN5RjZK
DDsZhrATNB8I87HpgO-aW6ApRJVtTKSZOZDt3FQugJCQ8O9OVi1MBpQ2j1Tt
AkxEfBCIZqlLuDr48OgMnArIQqJx4NPh8qqefdEmNyGo5ZmsQu 6S00bH3Jd7
fL8Z3agwu3hzA43VUBrZigWQNzIjOcONi9rghz9wiuLXuQCDW2-94QApPJzR
2H_BRlHQSG7xR4Nkd3e8sJdDFfiy_2zD29KOxNUj-5f9v_oW9KyUrw-9nIiG
n8dS0LpeeSwJMxouEJK8VDOTF7n6Y6MylOw42QxzSFtKrTCxsL Y-8-nJtEgW
zX9qwBlaRbSae2LYz54FHvnjbnOYyegRYPlkMZ49c-pf69MxxUeuCjO0aRbj
39YsWJl0GZdm-8EmuKfCoLWBehX-hcbgCdcXhl8dHQhDHrIMSzGqaySTLksQ
ztS4nZxH5njXRr2-SKdHsAgRlzv8KVX9qOcRJ2BI1yecNm3ZGEjRg1oCl2FV
ekuNNAcLbQ4auvqmU-8NflNL7ETYc4JMcgN2H7wzHeXbv-UPw1DrXl4xq2pR
YDnG1l4ncPRna173lpzmU1BfOPhlGdQXFjWneQUFR50HVxgy3S CX8uPMmj-m
X2Oc1aqoR-3fiFmdJ-MRWAeL07sjzaWcEUVNSRePNKbLfzyi_gC-lzZvt0lV
hVE9R6TaKeJQ6Liu-QjSUpQGDhMc3l4XA3BPyE-jcf0WiZfrvlHkxNXqkZw3
7Obb4Kgy5ce046nVQO__3XA3y4sFgU8Rh5LYmft_MJKLpMrmQ6 hlWgb8T8UW
qOX5D1TqEFBOPGvXbWLgwSr9HYLX_mgAvvyM3xIHyTAGNKhfUJ hfuS65mjOf
cstwRF0tRkNn0LhHOoTswh_e_DfE1gvN1Oze4tpGQeosdxSABD MzSsG0z4E5
1DcQP_aqOB37gABCGB4nm5H3j5abdAtkHQ-vpR4v_Cqti6P10G3_RJRP6bYa
-W_0KsgErSryF4ffE27OZ3zv0RBrcCi3mLouGSE9iErXKmNcOUK KasH8tT92
3AVRXi3txLBg1zUNpjBj8LLRb9pnamzJda6JQMSkpuGgv37YyR UpaKveF7Uh
47LpF2wIfwtBlrRc0xlDfRYdnU2QwwRtkZpwEmkSdRff-tOORLNsP12OYyks
7QcBWKfjShOGYKkR1pTk98jzooiu4t1AMDXTW-hMi6NunMWdjmJRX9AS4uF5
qDZ1pzi1VW3pficF8Age8ZpcE5prwV0gw5lC2oGsBnLv9CvNbB Ynu1fC_mfv
lA3GHf4ZkWOa9lmckYaZa5013Hx-MZcykMpByQkeCk7D0nhBrB4whlEb07-1
t4Z1leehPtR4eka3AjQpUc1GvhgC16TM7J7an0W9ZO6Hcrec6v o_e8LceNkK
GGRmy8m4H45Al5-UuG5CccN1j5Ut9V8TKdKmn6XcnLTK8omCzOUPSATyNwq1
efDXdDUc2IeoGvnrPmndytJLiJDgsJnyUOBmmGCLapEN5EGcD8 rX3m3YNDUh
MLXyYIoJU171T69nuzegbE3sRSbsgHS8wXe5xiZzEgD6lik2jz ooH131X1pS
-XuEAdzC5vCOUu2UEuN7lsOAVmxhMyleifvRDzgJc9LLmhsG0H7 ZcTvZVD9y
BrxY20gTUjuYTYqhRVZCH0cOpx4iwrH2MxbF6eV7z_vbZE8E90 2GMkkZvmIO
c77qkzo2-WOA2_anRAxEVAPvs9gSZat5lY9R7HPZ55LfvXeQiO_NQFoqrqz d
SH0LfKa1EBRVnBCMjB5eWg7UN710YcZT1DO84raetezhgg0etV 13SI5wpuON
cWbOJAeVkdCtssNDqXNrv-ebKc3ohnovsI27Lf-OPpLJ3sIIs3xMtgHCkJgZ
hCGFMhHIc9wt4AjadcrleMV_RMm7Z9DRXX9z9tFCE49AtYhoHj D4ykycBdVy
dTmOpJqY5LFlmsrNSRkC0CAiqjc_FMxiZFihrF4DmFcKsH5Q8R EwIEdp97ek
WpxOLYF-ooQpJNueceaJreRQNYVGgEc2eN46MNJgIOgZ7iGyrZpm7uv1_B BC
7vPPy4KcL7xpHJZB4ukelI8lqlIfFLps_1r4v5ehYBgY1l4aYR Mf-eXcRjf3
UP1GPcBs0JhRJWDkVicJOIQZx4d03UuD2cvUJ4QJ0W9QIyuoH5 ZjP34Dpm5F
M1RBzWAiNij2MUrfJIc4Yg-d5vwaEZNEYlMV1tV9EfVu5STo4I86v2_pB1aX
wWfSKACcDMRwr9zQS2_PK8fjIzRJMtfMImYcIbfH5k7FIYHTjQ UEQgoWJYZM
vhhZA8eJMA4uTzwxuanl7sI9c6sXNE6vKh2znAPg6S2dNHwYad 7oIDNIz4VZ
_ZAQm6Th72wou66zAhkPYCtbYBtIUP2iwzP2VClOo50Y--YaHKYPV05IaDBC
gP4_QcKBwsc8gToHPxXdhak4UxEekdxDh80PflrRcjLVTv_0XS ZpX-0LLwl9
VBrUZ8Q6AK5eOJCx9B54Ip3599H7UWM0KshDCLOZjpHAFiNtUy 1f-9CUTgsw
HpySnq1EFm5PB0AIry6spnZtJVlxq99zA9CDwxVrPasqjMGlNj QE-CzdNiHY
BASqVYYoWZOniIDFiriiIygbkO02oHgEn66DyEXd6U2lOK25CS a5N2WXx6DR
82mvkBs6vAjmoiLMYm1ZMyZ4Ba0mC6yQqqg15Go8pLM8NbVLIS vasA==

Boki000
17.09.2013., 02:42
zašto mi na youtubeu nekad ne učita komentare, nego samo piše da učitava al se nikad ne učita?(slika (http://www.zaslike.com/files/di4weu8qtf894lxe0ovp.png)) a video (svaki) se učita i radi normalno. ali nekad kad refresham, učitaju se.

CanSee
20.11.2013., 16:24
društvo trebam pomoć, youtube mi je na nekom drugom jeziku i ne mogu promijeniti na engleski, prvo imam velikih problema sa pronalaženjem postavki, jezik ne razumijem nimalo nemam uopće ideju koji je, sad sam vidio da mi je i google+ na tom jeziku, jel ima neki način kako da to sve promijenim na engleski hrvatski?

Olio FTL
20.11.2013., 17:53
scrolaj na dno stranice, prvi drop down izbornik je za jezike

Mortiis
22.11.2013., 17:17
pitanje u vezi full screena
kad kliknem da mi youtube ide na full screen slika bude samo crna..googlao sam po netu i nasao ono da se na sliku klikne desna tipka pa settings pa iskljuci enable hardware acceleration..i onda proradi full screen,samo sto bude u malo losijoj kvaliteti.tj vide se pixeli...
probao sam apdejtat mozillu i adobe flash i nista nepomaze..zasto se pojavljuje taj crni ekran umjesto slike? jel se to moze ikako rijesiti? (inace probao sam i u google chrome..a tamo kad kliknem na full screen slika ostane mala a zacrni sve okolo)