PDA

View Full Version : Vaginalno svršavanje

visa003
04.05.2008., 16:23
dakle cure,žene..kako svršiti vaginalno bez diranja klitorisa :ne zna:

Sex-machine
04.05.2008., 16:24
Hm nemoguce

Ono
04.05.2008., 16:57
dakle cure,žene..kako svršiti vaginalno bez diranja klitorisa.ne zna:

pomoću mene :D

visa003
04.05.2008., 16:59
haha

zajebantica_
04.05.2008., 17:13

to rijetke mogu..a one šta glumataju..tih je zaista previše;)

TincH
04.05.2008., 17:19
Hm nemoguceI ja sam tako mislila dok se nije dogodilo :D

Sex-machine
04.05.2008., 17:37
Kako to? ne kzim

Makena
04.05.2008., 21:47
Kako to? ne kzim

pa lepo :cerek:

i ne moraš kužiti ti..kuže drugi...

whitesnake_zg
05.05.2008., 00:13
bez kondoma. moguće.
sa kondomom. zaboravi. :mig:

ladni pifkan
05.05.2008., 00:17
Ko kaže da je nemoguće!? Ja mogu vaginalno svršiti...dapače, svršim svaki put kad sam u vagini...:kava:

Sex-machine
05.05.2008., 00:19
A sta je to vagina??? klitoris ili??

qwertz987
05.05.2008., 00:44
trol? vjerojatno
al ipak, zanima me - jel pricamo o g tocki ili?
i wtf je vaginalno? zar mozemo svrsit nekako drugacije? na bubreg?

visa003
05.05.2008., 00:52
malo žena može tako svršiti,neznam jeli tu partner bitan ,veličina,položaj,ili nešto deseto.večina cura koje mogu na taj način svršiti kaže da je to nešto super,bajno, krasno...pa me zanima KAKO

whitesnake_zg
05.05.2008., 00:54
bez kondoma, opustiš se, izbaciš svakodnevne misli, usredotocis se na aktivno podrucje (tj. na ono što se događa dole :) ) i hopla... pa da vidip. :cerek:

visa003
05.05.2008., 01:00
bez kondoma, opustiš se, izbaciš svakodnevne misli, usredotocis se na aktivno podrucje (tj. na ono što se događa dole :) ) i hopla... pa da vidip. :cerek:
MA BAŠ,AKO NISAM OPUŠTENA I NE SEKSAM SE,DA SE RAZUMIJEMO,SVRŠIM JA GOTOVO SVAKI PUT,ALI KAO ŠTO SAM NAVELA NISAM SVRŠILA VAGINALNO,,,:rolleyes:

iForce
05.05.2008., 01:04
MA BAŠ,AKO NISAM OPUŠTENA I NE SEKSAM SE,DA SE RAZUMIJEMO,SVRŠIM JA GOTOVO SVAKI PUT,ALI KAO ŠTO SAM NAVELA NISAM SVRŠILA VAGINALNO,,,:rolleyes:

Nemoj vikati.

qwertz987
05.05.2008., 01:26
malo žena može tako svršiti,neznam jeli tu partner bitan ,veličina,položaj,ili nešto deseto.večina cura koje mogu na taj način svršiti kaže da je to nešto super,bajno, krasno...pa me zanima KAKO

ja i dalje nekuzim o cemu pricas... jel to kao djir stimulacija g tocke ili? sto? ako nije klitoris i nije g tocka o cemu onda pricas? i kad cu ja to probati? :D

DINAMITNA_KSS
05.05.2008., 01:37
moguće je,PROVJERENO!!!to je nešto super,nisam ni znala do prije godinu dana.Imala sam prije sadašnjeg dečka dosta veza,vezica,avantura... ali jedino s njim mogu svršit i to samo kad sam ja gore

qwertz987
05.05.2008., 01:40
moguće je,PROVJERENO!!!to je nešto super,nisam ni znala do prije godinu dana.Imala sam prije sadašnjeg dečka dosta veza,vezica,avantura... ali jedino s njim mogu svršit i to samo kad sam ja gore
ako si se registrirala samo da bi nam to rekla - nece ici - sad ti necemo dati mira dok nam ne kazes kako se to radi... cura je pitala kako, pa nam sad objasni...

fassgodard
05.05.2008., 01:40

Pomoću trikova.:kava:

visa003
05.05.2008., 01:41
ja i dalje nekuzim o cemu pricas... jel to kao djir stimulacija g tocke ili? sto? ako nije klitoris i nije g tocka o cemu onda pricas? i kad cu ja to probati? :D
VAGINA-vaginalno, znači nije vrat,grudi,čelo,ruke...znaš valjda gdje se vagina nalazi?!:ne zna:

qwertz987
05.05.2008., 01:46
VAGINA-vaginalno, znači nije vrat,grudi,čelo,ruke...znaš valjda gdje se vagina nalazi?!:ne zna:

nismo se razumile - zato i pitam. svrsiti mozes na meni 2 poznata nacina - stimulacijom klitorisa i stimulacijom g tocke. oboje su na/u pizdi, tj.dio su nje (ja ne govorim vagina ni u privatnom zivotu pa necu ni tu). pa me zanima, kakvo jos postoji svrsavanje koje ukljucuje pizdu,a ne bar jedno od to dvoje.

DINAMITNA_KSS
05.05.2008., 01:57
- - sad ti necemo dati mira dok nam ne kazes kako se to radi... cura je pitala kako, pa nam sad objasni...

nema neka tajne u tome,to je od osobe do osobe ,važno je naći pravi položaj.ja ga doživim jedino ako sam tijekom penetracije ja gore i dam se leđima prema nazad,neznam kako da vam to sad demonstriram,,,orgazam tada dođivljavam u cijelom tijelu

/Iskljuci CapsLock, Septy/

qwertz987
05.05.2008., 02:07
NEMA NEKA TAJNE U TOME,TO JE OD OSOBE DO OSOBE ,VAŽNO JE NAĆI PRAVI POLOŽAJ.JA GA DOŽIVIM JEDINO AKO SAM TIJEKOM PENETRACIJE JA GORE I DAM SE LEĐIMA PREMA NAZAD,NEZNAM KAKO DA VAM TO SAD DEMONSTRIRAM,,,ORGAZAM TADA DOĐIVLJAVAM U CIJELOM TIJELU

jesi ikad svrsila stimulacijom g tocke? usporedi s tim. po polozaju mi zvuci tako, al ne znam, valjda postoje neke stvari koje neznam pa me zato zanima...
e,i pliz isljuci caps lock... tenk ju :)

fassgodard
05.05.2008., 02:46
oboje su na/u pizdi, .

Kako lijepo zvuči kad žena kaže "pizda.":cerek:

Hej
05.05.2008., 07:56
NEMA NEKA TAJNE U TOME,TO JE OD OSOBE DO OSOBE ,VAŽNO JE NAĆI PRAVI POLOŽAJ.JA GA DOŽIVIM JEDINO AKO SAM TIJEKOM PENETRACIJE JA GORE I DAM SE LEĐIMA PREMA NAZAD,NEZNAM KAKO DA VAM TO SAD DEMONSTRIRAM,,,ORGAZAM TADA DOĐIVLJAVAM U CIJELOM TIJELU

I koliko ti treba da svršiš tako?

Albatros
05.05.2008., 10:41
Da bi žena vaginalno svršila treba imati dobar debel i čvrst alat koji neće svršit u dvi minute. Eh, taj alat kad raširi malu i kad mala osjeti da unutra nema lufta svršit će tako žestoko vaginalno da će se vlasnik alata pobojat da će mu ga udavit i iščupat. Naravno osim alata vlasnik istog mora imati i mnoge druge kvalitete koje dotična traži. I ako se sve to posloži to je onda vatromet od vaginalnog svršavanja i stiskanja.

Jebi ga bez alata nema ni zanata. Ne moš žlicom okopat njivu. Triba imat dobar plug i uzorat njivu i to dobro i duboko. :D

zed_alive
05.05.2008., 12:12
to ti je ziherica to što si rekao. jer svi forumaši imaju debeli kurac pa ni ne bi znali da li je moguće ženu zadovoljiti s tankom karom

marko356
05.05.2008., 12:26
pomocu elektromagnetskih talasa, odredis frekvenciju koja ce rezonirat skupa sa klitorisom i to ti je to, svrsis bez diranja doticnog
:o:o

Fatal 69
05.05.2008., 12:47
Iz nekog mog iskustva sa curama ima nekoliko bitnih faktora.

Prvi je po meni da možeš dovoljnio eksperimentirat sa partnerom i da je na tom polju dovoljno otvoren.

Trebaš također biti dovoljno opuštena (izbaciš sve brije iz glave koji nisu vezane za taj trenutak)

Možeš si također ojačat vaginalne mišiće(nije sprd ni trik) i time ćeš usput moći postići bolji fokus na mjesto akcije...i bolju furku u glavi napravit da svršiš na taj način.

Kako ih ojačat nisam 100% siguran(ipak sam muško:mig:) ali kojiko se sjećam ima dosta tehnika.

FORUMASH78
05.05.2008., 12:52

Ma to je samo urbana legenda. :D

Vrag_u_snjegu
05.05.2008., 12:53
Iz nekog mog iskustva sa curama ima nekoliko bitnih faktora.

Kako ih ojačat nisam 100% siguran(ipak sam muško:mig:) ali kojiko se sjećam ima dosta tehnika.

triba radit sklekove na velikim i malim usnama za pocetak.........to je baza..... od tud krenes u trening, jest puno sirovog mesa, trcat svaki dan gore na nasipu na savi, mos ti i na jarunu ak oces al gore je lipse.......i svasta-nesto

i puno citat cozmo, radi kulturnog uzdizanja, vjezbanja mentalnih vijuga...tek sa mozgom koji je podesen na seksualnu radnu temperaturu mozes postic vaginalni organizam ili kak se vec zove

PilotInstruktor
05.05.2008., 13:15
moguce...moja bivso/sadasnja djevojka :D je osvijestila i razjacala te misice i ona bez dodirivanja pizde,samim pokretanjem tih misica masturbira i svrsava :mig:

Vrag_u_snjegu
05.05.2008., 13:24
moguce...moja bivso/sadasnja djevojka :D je osvijestila i razjacala te misice i ona bez dodirivanja pizde,samim pokretanjem tih misica masturbira i svrsava :mig:

vidis to je lijepo......znaci osim moje ima i drugih.....

PilotInstruktor
05.05.2008., 13:28
vidis to je lijepo......znaci osim moje ima i drugih.....

je,da moze sama svrsit,bogami bi je namlatio da se ja moram s tim zajebavat...

visa003
05.05.2008., 14:24
Da bi žena vaginalno svršila treba imati dobar debel i čvrst alat koji neće svršit u dvi minute. Eh, taj alat kad raširi malu i kad mala osjeti da unutra nema lufta svršit će tako žestoko vaginalno da će se vlasnik alata pobojat da će mu ga udavit i iščupat. Naravno osim alata vlasnik istog mora imati i mnoge druge kvalitete koje dotična traži. I ako se sve to posloži to je onda vatromet od vaginalnog svršavanja i stiskanja.

Jebi ga bez alata nema ni zanata. Ne moš žlicom okopat njivu. Triba imat dobar plug i uzorat njivu i to dobro i duboko. :D

:top:svaka čast!!!

anaj2007
05.05.2008., 14:39
Albatros, jako si sladak, ali nisi u pravu, ja sam živi dokaz. Mislim da moj dragi nije baš nešto obdaren, ali uspjela sam s njim doživjeti ono što nisam s bitno obdarenijima ii jako sam sretna zbog toga...na vašu mušku žalost ili radost, tu je najbitnija sama žena. Od muškarca se očekuje samo da je alatka čvrsta i izdržljiva, i naravno, da se kraj njega žena može potpuno opustiti....
Ja sam do sad uspjela u dva položaja -ili sjedim na njemu na kauču, ili sam gore u ležećem položaju. U svakom slučaju, osim pronalaženja najboljeg položaja izuzetno je bitna mašta! Treba zamišljati ono što te najviše uzbuđuje i usredotočiti se na ono što ti najviše paše (i uopće ne misliti kako je njemu!). Nisam sigurna da je taj orgazam vaginalni (ja bi rekla da se ipak dodiruje klitoris ali s donje strane), ali svakako je bitno drugačiji. Mene jako usrećuje iako je manje intenzivan od klitorisnog (ali zato dulje traje!)....

comment
05.05.2008., 14:53
Kegelove vježbe jačaju mišiće rodnice što je dobro iz više razloga: povratak tonusa mišića rodnice nakon poroda, povećavanje spolnog užitka, kontrola uriniranja, izbacivanje cervikalnog iscjetka prema otvoru rodnice, izbacivanje sjemene tekućine iz rodnice, itd.

Kegelove vježbe su lagane i možete ih raditi bilo gdje pa makar i po nekoliko sekundi – dok sjedite u autu, za stolom ili dok čekate u redu. Nitko neće niti znati da ih radite!

Mišići rodnice obično se nazivaju pubococcygeus mišićima ili kraće PC mišićima. Ove mišiće najlakše ćete prepoznati tako da sjednete na WC školjku pa zaustavite pa ponovno pustite mokraću bez pomicanja nogu. PC mišići su ti koji vam omogućuju da po volji zaustavljate i ponovno puštate mokraću.

Dakle, kada krenete vježbati, stisnite mišiće kao kod zaustavljanja mokraće, držite nekoliko sekundi, a zatim ih opustite. Možete raditi i brze vježbe tako da stisnete i opustite PC mišiće što brže možete. Vježbu ponovite nekoliko puta.

Dok radite Kegelove vježbe pazite na slijedeće:

- nemojte stiskati i druge mišiće (trbušne ili nožne na primjer) dok vježbate. Tako ćete se fokusirati samo na PC mišiće

- nemojte zadržavati dah dok radite vježbe jer je važno da vaše tijelo i mišići dobivaju kisik dok se naprežete

- nemojte raditi Kegelove vježbe svaki put kada odete na wc jer to može dovesti potpunog pražnjenja mjehura što povećava rizik od infekcije urinarnog trakta.

- počnite postepeno – čak i pet minuta dnevno je dovoljno ako prije niste vježbali. Svaki tjedan produljite vježbanje za 5 minuta sve dok ne dosegnete 30 minuta.

fassgodard
05.05.2008., 14:55
Eh, taj alat kad raširi malu i kad mala osjeti da unutra nema lufta

Ja još nisam sreo one koje imaju lufta unutra.....
Te su uglavnom u noćnim smjenama...

Vrag_u_snjegu
05.05.2008., 14:56
e i kod kegelovih vjezbi vazno je da dok ih radis gledas sopranose.....ne znam zasto al tako pise

fassgodard
05.05.2008., 15:06
nocobdije su opake ptice........ni ja nisam sreo jos takvu..

A i kako može imat jebenog lufta???Pa pička je mišić....

zed_alive
05.05.2008., 15:51
Pa pička je mišić....

:p

DINAMITNA_KSS
05.05.2008., 17:52
Famozna G-točka kroz koju žena doživljava vaginalni orgazam ujedinjena sa orgazmom ostvarenim sitmulacijom klitorisa predstavlja dvostruko zadovoljstvo koje mnoge žene mogu postići. No, ipak, usredotočimo se na sam cilj. vaginalni orgazam je puno bitniji nego klitoralni. No, koliko vas je doista uspjelo 'svršiti' bez stimulacije klitorisa, bilo manualne ili oralne? Jako malo, ali ako vam je pošlo za rukom, onda ste među rijetkim sretnicama.

celt88
05.05.2008., 19:54
Moguce..ja san musko i neke bivse cure su to mogle sa mnom,ovisi i o zeni,a najvise mislim o duljini i kvaliteti predigre,al sigurno da nece kod svake upalit...

anchi:)
05.05.2008., 20:02
Evo ja molim cure koje su doživjele vaginalni orgazam i svjesne su toga da ga opišu :D
Ako sam dobro skužila, to podrazumijeva kontrakcije mišića vagine i kao posljedicu "stiskanje" ili kako je to netko ovdje slikovito nazvao "davljenje" alata?!?

Ako je to istina, ja sam jako sretna žena :cerek:

qwertz987
05.05.2008., 20:03
Famozna G-točka kroz koju žena doživljava vaginalni orgazam ujedinjena sa orgazmom ostvarenim sitmulacijom klitorisa predstavlja dvostruko zadovoljstvo koje mnoge žene mogu postići. No, ipak, usredotočimo se na sam cilj. vaginalni orgazam je puno bitniji nego klitoralni. No, koliko vas je doista uspjelo 'svršiti' bez stimulacije klitorisa, bilo manualne ili oralne? Jako malo, ali ako vam je pošlo za rukom, onda ste među rijetkim sretnicama.
tenk ju veri mac! nakon neznam kolko "pametnih" postova napokon doznala sto sam pitala... vec san mislila da se moze i na neki novi nacin svrsiti pa sam se zabrinula zasto nisam u tijeku :D
zapravo i nije tolko tesko, buduci da g tocku mozes dovatiti (neznam bolji izaz) rukom... steta sto malo muskaraca pita di se nalazi, a prave se da sve znaju...

Violently happy
05.05.2008., 20:05
Evo ja molim cure koje su doživjele vaginalni orgazam i svjesne su toga da ga opišu :D
Ako sam dobro skužila, to podrazumijeva kontrakcije mišića vagine i kao posljedicu "stiskanje" ili kako je to netko ovdje slikovito nazvao "davljenje" alata?!?

Ako je to istina, ja sam jako sretna žena :cerek:
šta se tu ima opisivati?Tema je VAGINALNI orgazam..dakle bez stimulacije klitorisa.
Ako si svršila bez da ti je tvoj partner (ili ti sama) stimulirao klit,onda si doživjela vaginalni.Eto ti sva mudrost.:ne zna:

05.05.2008., 20:16
šta se tu ima opisivati?Tema je VAGINALNI orgazam..dakle bez stimulacije klitorisa.
Ako si svršila bez da ti je tvoj partner (ili ti sama) stimulirao klit,onda si doživjela vaginalni.Eto ti sva mudrost.:ne zna:

Znam što je tema. Imala sam konkretno pitanje o osjećaju koji ga prati, a ne da li im je stimuliran klitoris.

qwertz987
05.05.2008., 20:23
Znam što je tema. Imala sam konkretno pitanje o osjećaju koji ga prati, a ne da li im je stimuliran klitoris.

daklem...- osjecaj gode, ali stvarno jak, prolazi ti kroz citavo tijelo, imas osjecaj,..ne znam,.. ne mogu objasnit...glupa sam.
pokusaj drugi - zamisli "obicni" orgazam kod kojeg je simuliran klitoris.. e pa samo puuuno jace i bolje. i mokrije :) i traje duze nego "obicni"

Vrag_u_snjegu
05.05.2008., 20:25

osjecaj.....hm...evo kako moja to opisuje.....

nakon seksa
citiram vrazicu u snijegu "ti jedan seksi.ti si moj veliki zeko....volim te" onda se rasplace malo dok ja palim cigaretu onda pocme "lavaboicu moj maleni kako je bilo dobro secericu moj slatkasni"

onda mi 300 puta u minuti kaze da me voli.....onda se mazi dok ja palim drugu cigaretu "bojlercicu,svinjice,zoharcicu moj, kurcicu moj maleni, medo, zlundrice,ribice, potocicu moj, pedercicu moj"

onda se opet rasplace, ode piskit, obrise se, vrati se pa mi opet jedno 300 puta kaze da me voli i pita me kako cemo nazvat dicu

i nakraju kaze "vagina je dozivjela orgazam, hvala" okrene se na stranu i zaspi

ja palim trecu cigaretu....tepem malo po njoj malo po podu dok ona spava

onda ju prasnem dok spava jos jednom da dozivi orgazam u snu i tako

vrazica u snijegu zajebana ko sam vrag......

qwertz987
05.05.2008., 20:28
da to sam zaboravila - vecinom posli toga onako slatko zaspem... kakvo mazenje i ta sranja...

simply_black
05.05.2008., 20:30
Kakva vagina, kakvi bakrači.
Treba stimulisat ženski mozak. Inače sav trud pada u vodu.

simply_black
05.05.2008., 20:32
i nakraju kaze "vagina mi je dozivjela orgazam, hvala"

:lol::lol::lol:

Albatros
05.05.2008., 20:34

Ne bih se složio sa tim. :D Žena može svršiti sa skoro nikakvim kontrakcijama. Vaginalni orgazam je povezan sa vrlo snažnim kontrakcijama vagine.

Polako se skraćuje i polako se stišće i onda dolazi do orgazma, snažnih kontrakcija kojim stišće spolni ud muškarca.

Uopće nije važno je li dražica stimulirana ili ne.

05.05.2008., 21:12

...

Eh, da je svakoj ženi takav vrag u krevetu! :top:

05.05.2008., 21:23
Vaginalni orgazam je povezan sa vrlo snažnim kontrakcijama vagine.

Polako se skraćuje i polako se stišće i onda dolazi do orgazma, snažnih kontrakcija kojim stišće spolni ud muškarca.

Ok, sad mogu i službeno reći da ga i ja doživljavam :lol: :rofl: :rofl: :cerek:

zajebantica_
05.05.2008., 22:17
tenk ju veri mac! nakon neznam kolko "pametnih" postova napokon doznala sto sam pitala... vec san mislila da se moze i na neki novi nacin svrsiti pa sam se zabrinula zasto nisam u tijeku :D
zapravo i nije tolko tesko, buduci da g tocku mozes dovatiti (neznam bolji izaz) rukom... steta sto malo muskaraca pita di se nalazi, a prave se da sve znaju...

lakše im je živit u neznanju;)

DINAMITNA_KSS
06.05.2008., 00:05
:... steta sto malo muskaraca pita di se nalazi, a prave se da sve znaju...

:top:

Sta klitoris, godisnjica braka i WC imaju zajednicko?
- Muskarci ih uvijek promase.

DINAMITNA_KSS
06.05.2008., 00:11
I koliko ti treba da svršiš tako?

to je relativno,sve ovisi kakve sam volje ,koliko sam uzbuđena,napaljena....nema određenog vremena (bar kod mene)

qwertz987
06.05.2008., 00:32
:top:

Sta klitoris, godisnjica braka i WC imaju zajednicko?
- Muskarci ih uvijek promase.

:D dobarrr

zed_alive
06.05.2008., 08:52

not det simpl. jer penetracijom možeš doživjeti i vaginalni ali i klitoralni. ima stimulacije klitača prilikom penetracije, a bez da se dira rukom

rockyxxx
06.05.2008., 08:59
not det simpl. jer penetracijom možeš doživjeti i vaginalni ali i klitoralni. ima stimulacije klitača prilikom penetracije, a bez da se dira rukom

1. Muškarac mora bit iznad prosjeka po HR normi 5578 za obdarenost. I onda je veća stimulacija klitorisa.
2. Nemojte mješati stimulaciju klitorisa s pivskim trbuhom i stimulaciju klitorisa penisom.

Hvala.

zed_alive
06.05.2008., 09:18
radi se o korijenu penisa i pubičnim kostima

Monica.
06.05.2008., 09:31
Ženski orgazam

"Orgazam je kod žene zamršenije zbivanje jer se udružuju fiziologijske različitosti, psihološki utjecaji, pa i vrijednosni sustavi, koji ponekad sputavaju prirodno uzbuđivanje spolnosti žene. Ukoliko nema prepreka i zatomljivanja orgazma žena ga u pravilu može doživjeti već za dvije minute stimulacije (masturbacijom ili snošajem), a mnoge ga doživljavaju i brže. Rijetke su žene koje orgazam mogu doživjeti samo erotskim maštanjima, ali mnoge uz erotska maštanja udružuju ritmičke pokrete bedara, te stezanjem i opuštanjem mišićja međice masiraju klitoris i tako dolaze do vrhunca. Većina žena može razmjerno lako doživjeti orgazam samo nježnim manuelnim ili oralnim podraživanjem spolovila i osobito klitorisa, bez snošaja s penetracijom, uz to često pridružuju maštanja o erotskim prizorima.

Podražaji kod žena potječu od receptora na ušću vagine i posebno u erektilnim tijelima: klitorisu i gomoljastom tijelu (bulbus vestibuli), što pod malim usnama okružuje predvorje vagine. Potom živčani impulsi kao i kod muškaraca odlaze u središta kralješnične moždine, koja su uzlaznim putevima spojena sa središtima u mozgu, s tim da se orgazmičkim podražajima pridružuju i živčani impulsi nastali podraživanjem dojki, a potiče ih i duboki pritisak na zdjelične organe i živce utrobe. Kod žena je orgazam istovjetan drugoj fazi muškarčeva orgazma (ejakulaciji). Podražaji u jednom trenutku uzbuđenja uzrokuju ritmička stezanja mišića rodnice, mišića u okolici, te u dnu male zdjelice, pa nastaje svjesni doživljaj užitka, odnosno orgazam, koji počinje osjećajem trenutačne malaksalosti, pražnjenja i otvaranja, da bi se odmah nastavio manje ili više siloviti osjećaj užitka. Osim vaginalnih kontrakcija koje su na početku vrlo brze, a zatim se razmak između jedne i druge produljuje, na tijelu žene se pojavljuju i drugi znaci orgazma. Na prsima se može pojaviti rašireno crvenilo, bradavice se ukrućuju, areole postaju vidljivije, klitoris se povlači pod male usne, a nožni prsti ukrućuju se i okreću prema podlozi. Za razliku od muškaraca žena može snagom volje orgazam zatomiti ili prikriti ukoliko želi isključiti spolne odnose iz svog osjećajnog života, ako ga smatra porazom ili rasipanjem snage.

Većina žena orgazam doživljava tek nakon dugotrajnog podraživanja pokretanjem za vrijeme snošaja, a najbolje je da sama otkrije položaj u kojem će najlakše doseći vrhunac. Nekima je ugodnije biti na muškarcu, jer tako se pretežno podražuje klitoris, neke doživljavaju orgazam samo ukoliko im muškarac dodatno podražuje dražicu, a neke žene orgazam postižu isključivo samozadovoljavanjem.
Nažalost oko 10 % žena nije nikada doživjelo orgazam, a preko 40 % ga redovito glumi"

TincH
06.05.2008., 09:34
Ako si svršila bez da ti je tvoj partner (ili ti sama) stimulirao klit,onda si doživjela vaginalni.Eto ti sva mudrost.:ne zna:Postoji poprilična razlika između ta dva, ja recimo prvi put nisam bila uopće sigurna kaj je to bilo :ne zna: Osim kaj je bilo vrlo intenzivno :)

TincH
06.05.2008., 09:38
daklem...- osjecaj gode, ali stvarno jak, prolazi ti kroz citavo tijelo, imas osjecaj,..ne znam,.. ne mogu objasnit...Otprilike :top:
Ne širi se kružno oko zdjelice, već se penje gore, do tjemena. Meni je tjeme vibriralo, kao gomila trnaca. :cerek: I da, traje dosta duže.
Meni je dosta drugačiji od klitoralnog, čak ne mogu ni reći da je ko klitoralni, ali jači. Već jedan sasvim novi osjećaj.

tadukepa
06.05.2008., 10:38
vaginalni ne mogu kontrolirat, klitoralni da. as simple as that.
vaginalni mi se može desit i u tramvaju bukvalno.ZNAČi bez stimuliranja prstima ili bilo što slično..evo zna mi se i u snu dogoditi vaginalni.....

DINAMITNA_KSS
06.05.2008., 12:47
vaginalni ne mogu kontrolirat, klitoralni da. as simple as that.
.....

također!!! :eek:

mistiquella
06.05.2008., 13:35
Ma to vaginalno i g-točka to je ista stvar!!! Triba se opustit, uživit, bit gori, doc do kraja i prvo polakoooooooooo pa sve brže.... da ga osjetiš negdi doli pri dnu... sve je to u pokretima, triba imat ritma, zato i triba žena bit gori jer muškarci nemaju ritma, oni baš ne kuže te stvari kad ih svaki dodir pali...

Ludonja
06.05.2008., 16:59
Ma to vaginalno i g-točka to je ista stvar!!! Triba se opustit, uživit, bit gori, doc do kraja i prvo polakoooooooooo pa sve brže.... da ga osjetiš negdi doli pri dnu... sve je to u pokretima, triba imat ritma, zato i triba žena bit gori jer muškarci nemaju ritma, oni baš ne kuže te stvari kad ih svaki dodir pali...

:amen::s

Vrag_u_snjegu
06.05.2008., 17:06
:amen::s

potpisujem!

Aphex
06.05.2008., 17:09
zato i triba žena bit gori jer muškarci nemaju ritma, oni baš ne kuže te stvari kad ih svaki dodir pali...
opa! netko je očito imalo vrpu lošeg seksa u životu :D

Kleopatra_0107
06.05.2008., 17:17

nakon seksa
citiram vrazicu u snijegu "ti jedan seksi.ti si moj veliki zeko....volim te" onda se rasplace malo dok ja palim cigaretu onda pocme "lavaboicu moj maleni kako je bilo dobro secericu moj slatkasni"

onda mi 300 puta u minuti kaze da me voli.....onda se mazi dok ja palim drugu cigaretu "bojlercicu,svinjice,zoharcicu moj, kurcicu moj maleni, medo, zlundrice,ribice, potocicu moj, pedercicu moj"

onda se opet rasplace, ode piskit, obrise se, vrati se pa mi opet jedno 300 puta kaze da me voli i pita me kako cemo nazvat dicu

i nakraju kaze "vagina je dozivjela orgazam, hvala" okrene se na stranu i zaspi

ja palim trecu cigaretu....tepem malo po njoj malo po podu dok ona spava

onda ju prasnem dok spava jos jednom da dozivi orgazam u snu i tako

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kleopatra_0107
06.05.2008., 17:20
Eh, da je svakoj ženi takav vrag u krevetu! :top:

Slažen se,bar bi meni triba.Moj muža kaže da on nemože sa menom,da neđem sebi desetoricu da me zadovolje,jer on toliko nije u stanju....Ne pijen alkohol,ne pušin,ne pijen kavu, ne drogiran se,al se zato VOLIN OBOŽAVAN SEXAT, pa moran imat nešto,jel tako?:D :mig:

mistiquella
06.05.2008., 17:55
opa! netko je očito imalo vrpu lošeg seksa u životu :D

Pa ne mora značit ako muškog sve pali da je loš u seksu, možda se samo duuuugo nije seksa bidan!! Ali za vas muške je važno da je usko, toplo i mokro (što je lako nać) a za nas je važan ritam (a to nije baš tako lako nać!!!)

Aphex
06.05.2008., 17:57
Pa ne mora značit ako muškog sve pali da je loš u seksu, možda se samo duuuugo nije seksa bidan!! Ali za vas muške je važno da je usko, toplo i mokro (što je lako nać) a za nas je važan ritam (a to nije baš tako lako nać!!!)
pogotovo jer su svi plesači pederi :(

mistiquella
06.05.2008., 18:00

HA ha ha :rofl::lol:
Ma upravo tako!!!

malenanana
06.05.2008., 20:31
ja volim da diram klitoris bas mi je to sexi

Zujoo
06.05.2008., 23:55

ja nisam....:kava:

qwertz987
06.05.2008., 23:56
plesac ili peder? :D

visa003
07.05.2008., 00:17
ja volim da diram klitoris bas mi je to sexi

ja volim kad mi ga on dira!!!!

Grazia
07.05.2008., 03:30

pa recimo u doggy pozi ali ne u klasicnom smislu, nego lezis potrbuske sa uzdignutim bedrima jer tako imas direktnu stimulaciju G tocke ( barem kod nekih cura je to slucaj). s pretpostavkom da ti je G tocka izrazena i senzitivna, dozivjet ces puno intenzivniji orgazam nego od samog klitoralnog, koji je ionako za pocetnice i second best.:cerek:

postoje i drugi nacini naravno, ali ovo bi bilo najjednostavnije, barem za tebe - ali decko bi ti trebao biti donekle 'izdrzljiv' je vaginalni se ne dozivljavaju sa nekim koji traje 3 minute i onda over and done! :mig:

DINAMITNA_KSS
09.05.2008., 03:20
pa recimo u doggy pozi ali ne u klasicnom smislu, nego lezis potrbuske sa uzdignutim bedrima.:
:mig:
kako da ovo izvede,i još on na njoj?????

Pomoću trikova????

gillera
09.05.2008., 09:52
kako da ovo izvede,i još on na njoj?????

Pomoću trikova????

može bez problema..meni je to savršena poza...

DINAMITNA_KSS
09.05.2008., 16:00
može bez problema..meni je to savršena poza...

ok,budem probala večeras!!!:)

gillera
09.05.2008., 19:07

ajd ajd...sretno i ugodno:)

Grazia
09.05.2008., 19:13
pa ono, ako ti je lakse mozes probat se nakosit preko kreveta, gornji dio tijela van kreveta s rukama na podu ako ti nije previsoko. :rofl:

probaj ti sve za svaki slucaj pa dojavi rezultate. :cerek:

DINAMITNA_KSS
10.05.2008., 15:43
pa ono, ako ti je lakse mozes probat se nakosit preko kreveta, gornji dio tijela van kreveta s rukama na podu ako ti nije previsoko. :rofl:

probaj ti sve za svaki slucaj pa dojavi rezultate. :cerek:

hvala ti puno na ideji ,sinoć sam to probala sa dečkom i svršila sam kao nikad do sad,prije sam mogla samo ja na njemu,al ovo mi je bilo naj do sad, p.s i on je zadovoljan(JAKO):cerek:

jadzia dax
11.05.2008., 13:56
...vježbom do savršenstva :cerek:

white panties
11.05.2008., 22:40
ja volim kad mi ga on dira!!!!

plesac ili peder?:p

visa003
11.05.2008., 23:46
plesac ili peder?:p

:lol:

ni jedan ni drugi

:frajer

cuttie_123
13.05.2008., 18:25
ja prije nisam nikad uspjevala svrsavat, ali sad uspijem i (vaginalno) 4 puta u 5 minuta.....ludilo...hehe:D:D:D:D

zeza
13.05.2008., 19:21
ja prije nisam nikad uspjevala svrsavat, ali sad uspijem i (vaginalno) 4 puta u 5 minuta.....ludilo...hehe:D:D:D:D

kako ako prije nisi, sta te je stimuliralo?

cuttie_123
13.05.2008., 20:18
najvjerojatnije ja prije nisam svrsavala, jer smo i ja i on bili neiskusni, a sad smo se ufurali totalka, shvatili u cemu je bit (kvaliteta a ne kvantiteta), drugaciji je odnos, i naravno poze...:D

visa003
13.05.2008., 20:28

:s:seek::eek::eek:s:s

upadljivo_tih
14.05.2008., 12:12
a sto ce ti to svrshavanje bez klitorisa? koji ce ti kurac

gracijelica
14.05.2008., 14:06
a sto ce ti to svrshavanje bez klitorisa? koji ce ti kurac

ajd ne budi ljubomoran što mi imamo više načina za svršiti,a vi samo jedan,,he he he:lol::rofl:::lux:

:vidiga::vidiga:

intimacy
17.07.2012., 13:47
Molio bih ove dame koje su dozivile vaginalni orgazam uz pomoc iskljucivo partnerovog penisa da isti opisu da izvucem zakljucak- curvatura(savijenost) u koju stranu je zakrivljen i koliko i kut penisa u erekciji pod kojim izlazi iz tijela (ako muskarac stoji,onaj koji je vodoravan sa tlom je 90 itd)

morcego
17.07.2012., 13:50
Molio bih ove dame koje su dozivile vaginalni orgazam uz pomoc iskljucivo partnerovog penisa da isti opisu da izvucem zakljucak- curvatura(savijenost) u koju stranu je zakrivljen i koliko i kut penisa u erekciji pod kojim izlazi iz tijela (ako muskarac stoji,onaj koji je vodoravan sa tlom je 90 itd)

...i na kojim točno koordinatama kugle zemaljske... :)

intimacy
17.07.2012., 13:55
Nemoj zezat.Brijem da zakrivljenost utjece na vaginalni svrsetak.Ajde da vidimo jesam li u pravu

4fun
17.07.2012., 13:57

:vadi kutomjer:

nah, ne bih rekao da ima veze sa nekom posebnom zakrivljenoscu :rofl:

Ajfel
17.07.2012., 14:17
:facepalm:

Boze budala...

Najbitniji seksualni organ vam je mozak i od tuda sve krece. Orgazam se desava u mozgu!!
Sto bi znacilo da ako je partnerica dovoljno opustena, napaljena i zeljna da moze dozivjeti orgazam na sve moguce i nemoguce nacine.
Naravno, za neke treba vjezbe...ali u sustini sve polazi od glave.

Visegodisnja partnerica je mogla dozivjeti orgazam u gotovo bilo kojoj pozi bez ikakve stimulacije klitorisa.
Evo...ima cak tema ovdje gdje zene tvrde da mogu dozivjeti analni orgazam...za sto bas i nema nekih "zivcanih" predispozicija...
Dakle, sve je u glavi :mig:

intimacy
17.07.2012., 16:13
Vjerujem da ima veze.Muskarac koji ima kut erekcije od 90 stupnjeva ili cak nize ne radi pritisak na g tocku u usporedbi s muskarcem kojem misko stoji na 45 prema stomaku.Isto tako ako je zakrivljen prema gore logicno je da bolje stimulira g tocku u odnosu na penis zakrivljen prema dolje.Govorim o frontalnim pozama,al evo nek zene kazu koju rijec na tu temu,znaju bolje nego mi

phiber
17.07.2012., 16:22
Vjerujem da ima veze.Muskarac koji ima kut erekcije od 90 stupnjeva ili cak nize ne radi pritisak na g tocku u usporedbi s muskarcem kojem misko stoji na 45 prema stomaku.Isto tako ako je zakrivljen prema gore logicno je da bolje stimulira g tocku u odnosu na penis zakrivljen prema dolje.Govorim o frontalnim pozama,al evo nek zene kazu koju rijec na tu temu,znaju bolje nego mi

Dakle ako nemas zakrivljen, partnerica ne moze vaginalno svrsiti? :kava:

zeljkozg
17.07.2012., 16:30

koja glupost! kakve ima veze erekcija vani s penetracijom unutra?

dama moze jahati prema naprijed, moze jahati ledjima prema nazad pa se mijenja i sam kut ulaska tako da tvoja internet teorija ne drzi vodu

Full loaded
17.07.2012., 16:46
Samo se vi zajebajite. Vaginalni orgazam je takva rijetkost da ga se može komotno usporedit sa Yetijem...svi su čuli za nj ali ga je malo tko doživio (od žena jelte).

Imam frendicu kojoj je čas posla svršit vaginalno, čak tvrdi da joj se to događa u valovima (nije onda čudo što je prilična radodajka).

Isto tako tvrde (a ja iz iskustva znam da je to istina), tko se navadi klitoralno svršavat teško dostiže ovo drugo.
I mnogo, mnogo zavisi od muškarca, ona koja nema izdržljivog partnera teško da će štogod vrijedno pomena doživit.

intimacy
17.07.2012., 16:47
No kako znas da moze naginjat se i vako i nako?
Sami muskarci se javljaju,zena ni od korova.
Ne kazem da je nemoguce nego ako je penis pod kutem od 90,ravan il povijen dolje bit ce teze jer ne vidim pritisak na g-spot!

caulerpa
17.07.2012., 19:21
No kako znas da moze naginjat se i vako i nako?
Sami muskarci se javljaju,zena ni od korova.
Ne kazem da je nemoguce nego ako je penis pod kutem od 90,ravan il povijen dolje bit ce teze jer ne vidim pritisak na g-spot!

Ti pričaš baš o tome ako muškarac stoji?:ne zna:
Najlakše je ako leži, a žena je gore. Može kontrolirati tempo kako joj paše, brže, sporije... i da, može se naginjati, naprijed, nazad, u stranu, kako joj više odgovara, zašto ne?:ne zna:......Ona ima kontrolu, bitno je da je opuštena, a njegovo je samo da bude tvrd i izdržljiv....

intimacy
17.07.2012., 20:04
I savijen na pravu stranu!Ako stoji ravno gore -tesko.

darkić
17.07.2012., 20:33
ako je penis pod kutem od 90

A poznato je da su penisi na svoje vlasnike pričvršćeni željeznim šipkama i dobro stegnuti :mudri: :rofl:

Ajme, ta slika pomalo boli :tuzni:

caulerpa
17.07.2012., 20:43
.. a onda ti izdrži napokon dovoljno dugo da ona pogodi pravi kut/ položaj cijelog tijela/ vaginalnih mišića/ čega li......koji joj treba da jadna žena svrši...... :nešto:

GreenEyesZg
18.07.2012., 09:39
koja glupost! kakve ima veze erekcija vani s penetracijom unutra?

dama moze jahati prema naprijed, moze jahati ledjima prema nazad pa se mijenja i sam kut ulaska tako da tvoja internet teorija ne drzi vodu

To je istina ,ali iz osobnog iskustva znam da zakrivljenost prema gore čini čuda bez nekog prevelikog truda da bi pogodio G točku.

intimacy
19.07.2012., 12:28
A sta san ja reko!Dakle jedna cura,ajde treba ih bit jos!
Odjednom ni jedna ne svrsava vaginalno?!

TrashHarvester
19.07.2012., 17:00
To je istina ,ali iz osobnog iskustva znam da zakrivljenost prema gore čini čuda bez nekog prevelikog truda da bi pogodio G točku.

Koliko se sjećam (moguće da sam to naučio na ovom forumu ili čak u ovoj temi), penis se kod penetracije značajno savine pa njegov prirodan oblik u erekciji koji ima kao "slobodan igrač" nema baš toliki utjecaj koliko bismo pomislili.

milionas
19.07.2012., 17:02
......koliko ovdije ima samo teoreticara,steta samo sto nisu napisali i po koju knjigu o vaginalnom svrsavanju!Puno sam "naucio od vas"bas vam hvala.

4fun
19.07.2012., 18:25
A sta san ja reko!Dakle jedna cura,ajde treba ih bit jos!
Odjednom ni jedna ne svrsava vaginalno?!

neki su se vec zajebali pa komentirali negdje po forumu pa su ih optuzili da se hvale i/ili da im se fejka. necemo imenovat. :D

phiber
19.07.2012., 18:41
neki su se vec zajebali pa komentirali negdje po forumu pa su ih optuzili da se hvale i/ili da im se fejka. necemo imenovat. :D

Ili ti mogu reci da ti cura laže a ti jadan ne kuzis jer eto, nema te cure koja ne laze barem ponekad, pogotovo one u duzoj vezi. :D

anamonica
19.07.2012., 19:01
Ili ti mogu reci da ti cura laže a ti jadan ne kuzis jer eto, nema te cure koja ne laze barem ponekad, pogotovo one u duzoj vezi. :D

pa ih je onda brukica kad ih prozovu zbog njihovih lažnjaka..a to su iste koje pričaju o ljudima svašta iz subjektivnih komentara drugih, pa mislim da se nemate što raspravljati s takvima :D

nego, jedna cura je na nekoj temi lijepo napisala da ne možeš ne skužiti, jer vagina stisne penis, ono, nekakav spastični grč napravi..tak to kod mene :D

mislim da neiskusni dečki ne mogu prepoznati ženski orgazam :D
ili su im sve glumile :p

a na zakrivljenost nisam obraćala pažnju...

4fun
19.07.2012., 19:14
pa ih je onda brukica kad ih prozovu zbog njihovih lažnjaka..a to su iste koje pričaju o ljudima svašta iz subjektivnih komentara drugih, pa mislim da se nemate što raspravljati s takvima :D

nego, jedna cura je na nekoj temi lijepo napisala da ne možeš ne skužiti, jer vagina stisne penis, ono, nekakav spastični grč napravi..tak to kod mene :D

mislim da neiskusni dečki ne mogu prepoznati ženski orgazam :D
ili su im sve glumile :p

a na zakrivljenost nisam obraćala pažnju...

istina, kod nekih zena ne mozes ne skuziti to grcenje. :D :cerek:

međutim, zene su razlicite, i nije bas kod svih isto.

Lady_D
19.07.2012., 19:39
zene su razlicite

Fala bogu, i orgazmi kod iste trebe. Ponekad jače, ponekad slabije, nismo Samantha Jones. :o

Teta2U
19.07.2012., 19:50
Fala bogu, i orgazmi kod iste trebe. Ponekad jače, ponekad slabije, nismo Samantha Jones. :o

bemmu, Lady, ubiše im ti fantaziju da je uvijek sve isto :rofl:

Lady_D
19.07.2012., 19:58
Pa mi ionak živimo u zabludi da svršavamo, remember? :o

Afrika paprika
19.07.2012., 20:03

1. On sjedi pod 90, ja na njemu (kauč, krevet, sofa, stolac...)
2. On stoji, ja na njemu (u moru/vodi/bazenu)

Drugačije se rijetko može postić takav kut dovoljno dugo da svršim.

:Pop: :o

Mala zvrkica
19.07.2012., 20:06
Nikad doživila vaginalno svršavanje :503:
nema veze, bitno da imam klitoris :cerek:

anamonica
19.07.2012., 20:25
1. On sjedi pod 90, ja na njemu (kauč, krevet, sofa, stolac...) 2. On stoji, ja na njemu (u moru/vodi/bazenu) Drugačije se rijetko može postić takav kut dovoljno dugo da svršim. :Pop: :o

meni doggy najbrži i baš nikad ne zakaže :cerek:

intimacy
20.07.2012., 08:44
Da al niko ne govori kud gleda partnerov penis ni na koju stranu vuce.Puca li na g tocku ili ne?

Dylan--
20.07.2012., 13:31
jebe li se doista itko od vas, il svi samo maštate?

Afrika paprika
20.07.2012., 14:53
Da al niko ne govori kud gleda partnerov penis ni na koju stranu vuce.Puca li na g tocku ili ne?

Gleda ravno.

GosponProljeće
20.07.2012., 14:56
Ma pustite položaje,sve se radi o ljubavi.
Vidite,kada se dvoje ljudi uistinu vole,dolazi i do toga,Vagina jednostavno zna i nagrađuje.

moonlos
20.07.2012., 22:31
vaginalno je moguce jednio ako je zensko skroz opustena i ak musko ne jebe ko zec bez emocija vec ono zna kaj radi..nije bitna brzina kojom jebes vec nacin..nema nista bolje nego kad musko zna kaj radi s Bogom danom aparaturom.

house-wife
21.07.2012., 19:30
Kad on napola sjedi (iliti napola leži) a ja na njemu.
Kad on leži, a ja na njemu uspravnog položaja.
Bitno je još napomenuti da ritam pri tome ne mora biti brz i nije gore dolje, već više guzom naprijed nazad.
Nikada nisam svršila stimuliranjem prstom po klitorisu bilo sama, ili sa partnerom.
Tako je to kod mene.

MsZee
21.07.2012., 20:31
Meni se samo dogodilo jedan put, i to nedavno. Bila sam ja gore, i opustila sam se. Ne znam zasto bas tada napokon sam mogla, mozda zbog koga s kim sam se sexala, mozda jer sada bolje se opustam, sta ja znam, ali lipo je bilo ;-)

baby-bluz
21.07.2012., 23:30

Nemam pojma. Mislila sam da se vaginalno svrsava neovisno o klitorisu :facepalm:

frenkisd
26.07.2012., 10:40
ako ne mozete svrsit bez diranje klita imate slabe jebace moja zena svaki ali svaki puta svrsi nekad i dva do tri puta

The_Dillinger
26.07.2012., 10:42
ako ne mozete svrsit bez diranje klita imate slabe jebace moja zena svaki ali svaki puta svrsi nekad i dva do tri puta

hahahaha, s kim svrsi? :D

Sviba
06.08.2012., 10:54
Pitanje za iskusne žene.

Predigra i seks u kojem nema nikakvog zadržavanja i odgađanja. Brz i žestok seks i brz orgazam s ženske strane.

Nema nikakve stimulacije klitorisa nit je poza takva gdje se klitoris direktno stimulira (recimo misionarski gdje se trljanjem pubične kosti o venerin brijeg stimulira klitoris).

Orgazam dolazi brzo, žestok je, ali nakon toga nema apsolutno nikakve šanse da se nastavi s penetracijom (pod pretpostavkom da muškarac nije svršio).

Dolazi do toga da muškarac tempira orgazam prema ženi i onda na kraju to sve skupa potraje poprilično kratko. Žena je blizu orgazma, muškarac ubrza tempo i otpusti ručnu, svršavaju oboje.

OK za kviki, ali nekako slutim da to nije bio grand "O".

Uz činjenicu da je povijest odnosa dokazala drugačije tj. da se dešavalo da je partnerica bila voljna i željna nastaviti sa seksom i nakon prvog orgazma (nakon kojeg je uslijedio još poneki).

Kako to iskontrolirati? Tj. produžiti obostranu zabavu.

nimfa79
06.08.2012., 13:50
vaginalno je moguce jednio ako je zensko skroz opustena i ak musko ne jebe ko zec bez emocija vec ono zna kaj radi..nije bitna brzina kojom jebes vec nacin..nema nista bolje nego kad musko zna kaj radi s Bogom danom aparaturom.

AMEN:Pop::Pop:

guru38
06.08.2012., 13:59
Gleda ravno.

...u oči

guru38
06.08.2012., 14:00

...a žena ti ima dobrog jebača....

baby-bluz
06.08.2012., 21:42

Nadam se da jeste tako kako kažeš.

Forumašica1
07.08.2012., 09:42

Upravo tako.Žena da bi mogla vaginalno svršiti mora biti potpuno opuštena,usredotočiti se na partnera i mora pronači svoj idealan položaj.Muškarac bi morao biti strpljiv i malo misliti na onu koju jebe a ne samo na sebe.:D Ritam je također bitan,jer ako muškarac odma na početku ulazi brebrzo žena može osjećati bol ili nelagodu i onda teže ili uopće ne svrši.

Brivido
20.08.2012., 12:54
Hm, nisam niti znao koliko mogu biti sretan (a moja cura još više :D ) da cura uvijek kada je nježniji sex u pitanju svrši vaginalno (stimulirajući G točku).

Vidiš kako to netko doživljava pod normalno, a netko jadan mašta to i nada se doživiti jednom. Kako je svijet nepravedan. :D

Naravno kada je jebačina u pitanju onda ju niti ne zanima orgazam, onda bi se tukla, grebala, divljala, vrištala. :cerek:

miroslavzg
20.08.2012., 13:03
najvjerojatnije ja prije nisam svrsavala, jer smo i ja i on bili neiskusni, a sad smo se ufurali totalka, shvatili u cemu je bit (kvaliteta a ne kvantiteta), drugaciji je odnos, i naravno poze...:D

sviđa mi se ovo i slažem se Cuttie s tobom...kod ženskog svršavanja je puno puno važnija kvaliteta nego kvantiteta...to sigurno..još ako je partner opušten i ako zna što radi...onda je to super...

mala ptica
20.08.2012., 21:03
Ma to je samo urbana legenda. :D

Nije legenda i meni se to desilo preko tel.seksa s dragim on je pričao što i kako bi mi radio, a ja se nisam ni dotakla dole ali sam svršila

Điđe T.
20.08.2012., 23:00
kakav je orgazam kad te partner liže i prstima stimulira g- točku?

meni nakon toga triba 15 minuta da dođen sebi :zubo:

pixie007
21.08.2012., 09:16
kakav je orgazam kad te partner liže i prstima stimulira g- točku?

uh,još pitaš kakav :D :D neopisiv hehe. A što se tiče teme, svršim svaki put oš vaginalno oš "izvana" po višeee puta :cerek: