PDA

View Full Version : Zadar

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27

TomZD
26.03.2013., 19:06
pretpostavljam da ja starija garda ima svoju obitelj, posao ili su nezaposleni poput mene, tako da samo ovi koje drugi financiraju idu vanka....ja i da imam love, otisao bi do nijagare na janjetinu, a ne visio vani do 3 ujutro. Valjda sam ostario :ne zna:
niagara je odavno zatvorena! :D

Gorštak
26.03.2013., 19:07
niagara je odavno zatvorena! :D

puštam suzu...

babarej
26.03.2013., 19:28
Ja sam se neku večer našla u situaciji da sam čeznula za svojim kaučem i dekicom i svom hranom koju sam mogla pojesti umisto s tim novcima plaćam cugu..stisle su godine :D

Ovo se i meni dogodi ponekad. Najvise u slucaju da sam previse popio a da moram doci doma ili da ne mogu do sutra krenuti doma(ako sam na nekom otoku na festi). Onda zamisljam kako je lijepo lezati doma okupan, pustiti si neku glazbu ili pogledati film. A ne lezati smrdljiv i prljav, izgreban i polusvjestan svega oko sebe.

Stari se, a nekad je tesko prihvatiti. No jos se ne dam, mogu i popiti i izaci samo sto mi to u glavi nikako nije napeto.

krimtim33
26.03.2013., 22:05
sića li se itko barakude? :tuzni:

Gorštak
26.03.2013., 22:06
sića li se itko barakude? :tuzni:

što nisu tamo bili nedavno neki "dani metalaca"? Znam da je bilo nekoliko metal grupa, pun je grad bio dugokosih headbangera...

Monsuni
26.03.2013., 22:13
što nisu tamo bili nedavno neki "dani metalaca"? Znam da je bilo nekoliko metal grupa, pun je grad bio dugokosih headbangera...

Nedavno - oćeš reći, 6.misec 2012.? :D

Gorštak
26.03.2013., 22:15
Nedavno - oćeš reći, 6.misec 2012.? :D

a valjda, meni je to nedavno bilo s obzirom da mi je svaki dan isti...

krimtim33
26.03.2013., 22:30
a rekli su da ga neće biti, pa sad opet da se možda održi..
volio bih da se održi.. neka se makar nešto događa u ovom ionako trulon gradu..

hermes birkin
27.03.2013., 08:25
ima itko iskustva sa kozmetičkim salonom gordana (u zgradama ispod male pošte)?

Metal
27.03.2013., 08:41
Pozdrav Zadrani... :w
Proveo sm dolje godinu dana radeći, i moram priznati da je vaš grad jedan od najljepših i najboljih mjesta di sam bio. A pogotovo bih to isto rekao za ljude- koji su me oduševili. Da sam tada bio malo sređeniji sa glavom i mislima, vjerujem da bi ostao čak i ostao dolje. :D
:kava:

Gorštak
27.03.2013., 09:25
ima itko iskustva sa kozmetičkim salonom gordana (u zgradama ispod male pošte)?

Tu je nasuprot Perić držao frizerski salon. Jedino što znam je da je jedan dan došao čovjek sa sinom i pitao frizerku oće li mu oprat glavu malome, a ova rekla da oće pa su se članovi birtije u sklopu frizerskog počeli cerekat.

TomZD
27.03.2013., 09:39
Pozdrav Zadrani... :w
Proveo sm dolje godinu dana radeći, i moram priznati da je vaš grad jedan od najljepših i najboljih mjesta di sam bio. A pogotovo bih to isto rekao za ljude- koji su me oduševili. Da sam tada bio malo sređeniji sa glavom i mislima, vjerujem da bi ostao čak i ostao dolje. :D

˝A pogotovo bih to isto rekao za ljude- koji su me oduševili.˝
:lol:
di si takve naša u ovom gradu...čast izuzetcima naravno!

Gorštak
27.03.2013., 09:53
˝A pogotovo bih to isto rekao za ljude- koji su me oduševili.˝
:lol:
di si takve naša u ovom gradu...čast izuzetcima naravno!

ovaj je zalutao u neki paralelni svemir...nije ni cudo da mu nije sve s glavom u redu...

krimtim33
27.03.2013., 10:15
jbg.. čoviku je sve dobro kad dođe u novi grad.. :D

babarej
27.03.2013., 10:21
Mozda je stvarno naletio na dobru ekipu. :ne zna:

hermes birkin
27.03.2013., 10:22
Tu je nasuprot Perić držao frizerski salon. Jedino što znam je da je jedan dan došao čovjek sa sinom i pitao frizerku oće li mu oprat glavu malome, a ova rekla da oće pa su se članovi birtije u sklopu frizerskog počeli cerekat.

aj bar si me dobro nasmija :lol:

Monsuni
27.03.2013., 10:50
Što fali ljudima u Zadru :confused:

krimtim33
27.03.2013., 10:57

dobri su, ali ima i sjebanih.. :D

Gorštak
27.03.2013., 16:28

kućni odgoj, osnove kulture, obrazovanost, zaposlenje, kruha i pič...igara...

oceanborn
28.03.2013., 00:26
e zna li netko da li još radi gricko? jedu mi se ćevapi već danima.

Metal
28.03.2013., 09:17
Čuj, možete mi vjerovati ili ne- ali ja sam odozdo donio samo jako lijepe uspomene.
I prvom prilikom ću doći opet... ;)

krimtim33
28.03.2013., 10:57
e zna li netko da li još radi gricko? jedu mi se ćevapi već danima.

tribala si se koju uru ranije sititi.. :D

oceanborn
28.03.2013., 13:07
Haha, nisam mislila jel radi u onu uru nego jel radi općenito.

krimtim33
28.03.2013., 13:42
Haha, nisam mislila jel radi u onu uru nego jel radi općenito.

ne virujen da radi.. večina fast foodova ti radi do 11. osim vikendom.. :)

babarej
28.03.2013., 13:59
:rofl:

oceanborn
28.03.2013., 14:00
ne virujen da radi.. večina fast foodova ti radi do 11. osim vikendom.. :)

Aj pročitaj opet.

krimtim33
28.03.2013., 16:44
Aj pročitaj opet.

što?

pa vikendom rade do kasnije..

oceanborn
28.03.2013., 17:02
Hahah, pitala sam jel to uopće više postoji. Bila sam 5 godina u Zagrebu i nemam pojma što više tu radi, što ne. Ovo ću protumačiti kao da rade.

krimtim33
28.03.2013., 17:12
Hahah, pitala sam jel to uopće više postoji. Bila sam 5 godina u Zagrebu i nemam pojma što više tu radi, što ne. Ovo ću protumačiti kao da rade.

ups.. my bad.. :D

mwm
29.03.2013., 09:35

Radi, ali samo kad gazda oće. Isto ko onaj Nazi Soup iz Seinfielda.

TomZD
01.04.2013., 10:42
kućni odgoj, osnove kulture, obrazovanost, zaposlenje, kruha i pič...igara...
:lol::lol:
POTPISUJEM!!!!! :lol:

krimtim33
01.04.2013., 11:08
ima li itko ili zna di bi se moglo naći starih slika zadra? ne mislim na one od prije 100 godina nego na ove od prije 10-15 godina.. relja, ovo di je sad city gallerija, riva prije orgulja...

TomZD
01.04.2013., 13:24
ima li itko ili zna di bi se moglo naći starih slika zadra? ne mislim na one od prije 100 godina nego na ove od prije 10-15 godina.. relja, ovo di je sad city gallerija, riva prije orgulja...
ajme kad se sitim kad smo tek došli 98. u zd. pa one plantane na relji....a tek onaj smrad....odma znaš da si na relji!!! uspomene! :cerek::D

tawna
01.04.2013., 15:25
Gdje je najbolja kava?

Metal
01.04.2013., 15:49
Ma, dobra je svugdje... Mada sam je ja pio uglavnom u onom centru di je Cinestar. :kava:

krimtim33
01.04.2013., 17:59
ajme kad se sitim kad smo tek došli 98. u zd. pa one plantane na relji....a tek onaj smrad....odma znaš da si na relji!!! uspomene! :cerek::D

da.. šteta što su popilali one platane.. :tuzni:

Gdje je najbolja kava?

frenky.. :cerek:

srebrni1
01.04.2013., 18:14
Gdje je najbolja kava?

U Illy-u :kava:

Monsuni
01.04.2013., 18:44
Gdje je najbolja kava?

U Danice :cerek:

tawna
01.04.2013., 20:18
Hvala na odgovorima, sve sam zapisala pa ću napraviti mali tour :)

TomZD
01.04.2013., 20:47
ma svugdi je kava dobra...sto je je !

NećešRazbojniče
07.04.2013., 00:07
di ste zadrani moji, vidimo se i ovo lito? nadam se da da
da isprićam jednu anegdotu, onaj mladić koji je usmrtio majku i babu, slušam na tv-u i odma me je prisjetio na moj zadar koji mi je ostao u jako lijepom sjećanju,
i mislim si, pa koliko bi ljudi ubio da nije živio u zadru, možda 10-tak...
zadar je tako predivan grad, taj mladić da je samo prošetao jednu uru po poluotoku, sigurno bi se predomislio i ne bi učinio takvog što..

TomZD
07.04.2013., 20:58
da isprićam jednu anegdotu, onaj mladić koji je usmrtio majku i babu, slušam na tv-u i odma me je prisjetio na moj zadar koji mi je ostao u jako lijepom sjećanju,
zadar je tako predivan grad, taj mladić da je samo prošetao jednu uru po poluotoku, sigurno bi se predomislio i ne bi učinio takvog što..
zadar nije više kao nekad što se sigurnosti tice!!!

babarej
07.04.2013., 21:15
zadar nije više kao nekad što se sigurnosti tice!!!

Hmmm, na koji nacin nije kao prije? I kada je to prije?

TomZD
07.04.2013., 23:04
Hmmm, na koji nacin nije kao prije? I kada je to prije?
prije 5 god.

babarej
08.04.2013., 12:06
prije 5 god.

I sto je sad? Sigurnije ili nesigurnije?

krimtim33
08.04.2013., 19:01
u koji dio grada spada onaj kvart sjeverno od puta dikla? znam da je donji dio putnamika, ali ovo gori mi nije jasno.

revo
08.04.2013., 21:13

samo ti donesi lovu na ljeto..i nebrini...

revo
08.04.2013., 21:18
u koji dio grada spada onaj kvart sjeverno od puta dikla? znam da je donji dio putnamika, ali ovo gori mi nije jasno.

a koji???put dikla krece se od vrtića grigor vitez...i brodarica je na donjem djelu puta dikla...

-Roko
08.04.2013., 21:30

Od Brodarice i vale Dražanica (kod Sfinge) pa zapadno: Petrić (malo sjevernije), Mocire, Borovi, Donji brig, Diklovac, Vukovica, Gojanice, pa opet malo sjevernije Martinovo i Žmirići, te još malo zapadnije (ponad Vukovice) Dražnice.

krimtim33
08.04.2013., 21:35
a koji???put dikla krece se od vrtića grigor vitez...i brodarica je na donjem djelu puta dikla...

onaj dio posli mocira..

Od Brodarice i vale Dražanica (kod Sfinge) pa zapadno: Petrić (malo sjevernije), Mocire, Borovi, Donji brig, Diklovac, Vukovica, Gojanice, pa opet malo sjevernije Martinovo i Žmirići, te još malo zapadnije (ponad Vukovice) Dražnice.

Diklo. ja sam dikljanac.. :mig: vukovica ti je dio dikla (svojevrsni kvart)..

poznam odlično cili grad, samo mi je danas palo na pamet u koji dio grada spada onaj dio tamo posli mocira, sjeverno od puta dikla. onaj dio di je pizzeria mamma mia i to.

-Roko
08.04.2013., 21:52
Mamma Mia je na cesti, ali ipak sa gornje strane ceste Put Dikla, pa bi to spadalo u Mocire, dok je sve ispod, odnosno sa donje strane ceste Dražanica (a mnogi to sve, sve te kvartove, pogrešno zovu Borik).
Diklovac je predio malo prije Dikla, malo uzbrdo ispod Donjeg briga (od one prve vale di je kuća onog pokojnog taksiste pa sjeverno). Vukovica je zapadno od Diklovca, a slijede Ograde i staro selo Diklo.

Gorštak
08.04.2013., 21:53
Di je onda točno Sokin Brig?

-Roko
08.04.2013., 21:57
Sjeverno od Smiljevca, sa gornje strane magistrale su Crvene kuće i Sokin brig (istočno od one dvi Inine pumpe).

Gorštak
08.04.2013., 22:00
mislio sam da je sokin brig ono di je jebodrom iznad reem electronica? Kraj Plovanije?

krimtim33
08.04.2013., 22:01
Mamma Mia je na cesti, ali ipak sa gornje strane ceste Put Dikla, pa bi to spadalo u Mocire, dok je sve ispod, odnosno sa donje strane ceste Dražanica (a mnogi to sve, sve te kvartove, pogrešno zovu Borik).
Diklovac je predio malo prije Dikla, malo uzbrdo ispod Donjeg briga (od one prve vale di je kuća onog pokojnog taksiste pa sjeverno). Vukovica je zapadno od Diklovca, a slijede Ograde i staro selo Diklo.

boldano me zbunjivalo.

a diklo. teritorij dikla je od križanja kod ekonomske do zida u kožinskim borovima.
vukovica je dio dikla.

i mi to staro selo jednostano zovemo selo (s naglaskom na e).

-Roko
08.04.2013., 22:04
mislio sam da je sokin brig ono di je jebodrom iznad reem electronica? Kraj Plovanije?

Taj "jebodrom" su nekad (davno doduše) zvali Gornji Bilig.:)

krimtim33
08.04.2013., 22:06
sad je jebodrom gori na onom parkingu iznad višnjika..

Gorštak
08.04.2013., 22:10
sad je jebodrom gori na onom parkingu iznad višnjika..

ja bih obično otišao prema vodovodu, i poslije vodovoda, prije onog križanja di je sad trgovački centar (kak se zove?), skrenuo gore na neasfaltiranu cestu pa u šumarak desno. Nažalost, i drugi su otkrili tu lokaciju, pa sad tamo ima gomila smeća...

krimtim33
08.04.2013., 22:12
ja bih obično otišao prema vodovodu, i poslije vodovoda, prije onog križanja di je sad trgovački centar (kak se zove?), skrenuo gore na neasfaltiranu cestu pa u šumarak desno. Nažalost, i drugi su otkrili tu lokaciju, pa sad tamo ima gomila smeća...

čekaj.. nisan te skužija ovo za neasfaltiranu cestu. iša bi tamo na vodovod ili di? :misli:

i zove se city galleria.. :)

Gorštak
08.04.2013., 22:19
čekaj.. nisan te skužija ovo za neasfaltiranu cestu. iša bi tamo na vodovod ili di? :misli:

i zove se city galleria.. :)

Nije city galleria, već ovaj najnoviji, nikako se sitit kako se zove....da, na vodovod...mislim da sam lijepo objasnio....uglavnom, ono malo brdo poviše križanja, kad voziš gore autom od križanja, odmah skreneš desno poslije odvojka...

edit: sjetio se, supernova...

krimtim33
08.04.2013., 22:22
Nije city galleria, već ovaj najnoviji, nikako se sitit kako se zove....da, na vodovod...mislim da sam lijepo objasnio....uglavnom, ono malo brdo poviše križanja, kad voziš gore autom od križanja, odmah skreneš desno poslije odvojka...

ja ovo nikako ne mogu povezati. koji mi je... :ne zna:

Gorštak
08.04.2013., 22:36
Mislim na stari vodovod kod supernove

krimtim33
08.04.2013., 22:42
Mislim na stari vodovod kod supernove

a too.. sad kužin.. :D

a nije ni gori baš nešto..

TomZD
08.04.2013., 22:56
I sto je sad? Sigurnije ili nesigurnije?
drugo!

babarej
09.04.2013., 08:15
Hmmmm. Cijeli zivot sam vezan uz Zadar i nikad se nisam osjecao nimalo nesiguran. Dozivio sam par neugodnih trenutaka dok sam isao u srednju skolu('97-'01) ali to sve ide pod normalno i dogadja se u svakom gradu.
Ja sam cak dojma da se stanje u zadnjih 10-ak godina prilicno popravilo sto se sigurnosti tice.
Ne zivim u Zadru nego na jednom otoku u blizini ali cesto sam tamo.

TomZD
09.04.2013., 11:36
Hmmmm. Cijeli zivot sam vezan uz Zadar i nikad se nisam osjecao nimalo nesiguran. Dozivio sam par neugodnih trenutaka dok sam isao u srednju skolu('97-'01) ali to sve ide pod normalno i dogadja se u svakom gradu.
Ja sam cak dojma da se stanje u zadnjih 10-ak godina prilicno popravilo sto se sigurnosti tice.
Ne zivim u Zadru nego na jednom otoku u blizini ali cesto sam tamo.
ma pogledaj samo koliko se pljački dogodilo zadnjih par godina,tuče,problema....previse za razliku od prije!

babarej
09.04.2013., 12:03
ma pogledaj samo koliko se pljački dogodilo zadnjih par godina,tuče,problema....previse za razliku od prije!

Pa prije je bilo vise toga. Ona pljacka banke, ne sjecam se vise, mislim da su neki Bibinjac i zena mu bili u tome, pa ona pucnjava iz automatskog oruzja iz Mercedesa na Kalelargi ispred Centrala bivsega, na kolodvoru sam osobno svjedocio kad su nekog lika izboli nozem, tuca je uvijek bilo i biti ce.

Kad sam isao u srednju onda je pogotovo bilo svega. Sjecam se kad je ucenika ispred gimnazije drugi ucenik ubo nozem, znao je i Tornado sloziti neke nerede tada i bilo je dosta grupnih tucnjava i nekih ekipa koje su umislile da su neke bande pa su haracile okolo i izivljavale se nad slabicima.

Mozda se sad za vise stvari dozna, prije je ipak internet bio manje zastupljen.
Ja sam i manje po gradu sad nego sto sam bio onda pa je mozda i do toga ali cini mi se da su onda stvari bile puno ''brutalnije''.
Tko zna, mozde se i varam :ne zna:

krimtim33
09.04.2013., 20:14
meni je oduvik bilo lipo i ugodno živiti u zadru i nikad nisam ima nikakvih problema. :)

Gorštak
09.04.2013., 20:18
Zadar je uglavnom siguran, ima medjususjedskog nasilja najvise, ali za razliku od recimo zg, manje je huligana, te manje organiziranog kriminala, IMHO

TomZD
10.04.2013., 11:59
Zadar je uglavnom siguran, ima medjususjedskog nasilja najvise, ali za razliku od recimo zg, manje je huligana, te manje organiziranog kriminala, IMHO
ma uzas po zagrebu moras paziti kako ces pricati da nebi batina dobije...mislim ako skuze dalmatinski naglasak....uzas uzas uzas....jedni druge mrzimo:504:

babarej
10.04.2013., 17:11
ma uzas po zagrebu moras paziti kako ces pricati da nebi batina dobije...mislim ako skuze dalmatinski naglasak....uzas uzas uzas....jedni druge mrzimo:504:

Proveo sam dosta vremena u Zagrebu i nikad nisam imao problema iako meni na celu pise da sam dalmos. Dobro, vecinom sam se kretao sa elternativnom ekipom a tamo se ne gleda bas to odakle je tko. Ali moram priznati da se ponekad nisam osjecao ugodno, pogotovo kasno nocu u tramvajima i pustim stanicama. No ipak ne bih Zg okarakterizirao kao neki grad gdje bi se morao bojati za sigurnost.

Cak sam jednom otisao na utakmicu Dinama(ne pratim HNL i Hajduk mi je drazi od Dinama ali htio sam dozivjeti Maksimirski stadion kad je bio najruzniji:mig:) i nisam imao problema. Iako sam bio u guzvi zbog neke pizdarije sa kartama kad je utakmica skoro pocela a nas par tisuca jos bilo ispred i u tom trenutku mi pridje frend i zadere se ispred svih; pa sto TIIIII radis OVDJEEEEE?? Sto nisi ti.....nije dovrsio recenicu ali skuzilo se sto je mislio. Dobio sam par mrkih pogleda i nista posebno se nije dogodilo. A ekipa je itekako bila nervozna, mozda nije bilo problema jer se nije igralo protiv Hajduka :ne zna:
Zagreb je ok uz to da trebas izbjegavati par lokacija u odredjeno vrijeme i to je to. Nitko te nista ne pita ako ides za svojim poslom.

Gorštak
10.04.2013., 20:29
Proveo sam dosta vremena u Zagrebu i nikad nisam imao problema iako meni na celu pise da sam dalmos. Dobro, vecinom sam se kretao sa elternativnom ekipom a tamo se ne gleda bas to odakle je tko. Ali moram priznati da se ponekad nisam osjecao ugodno, pogotovo kasno nocu u tramvajima i pustim stanicama. No ipak ne bih Zg okarakterizirao kao neki grad gdje bi se morao bojati za sigurnost.

Cak sam jednom otisao na utakmicu Dinama(ne pratim HNL i Hajduk mi je drazi od Dinama ali htio sam dozivjeti Maksimirski stadion kad je bio najruzniji:mig:) i nisam imao problema. Iako sam bio u guzvi zbog neke pizdarije sa kartama kad je utakmica skoro pocela a nas par tisuca jos bilo ispred i u tom trenutku mi pridje frend i zadere se ispred svih; pa sto TIIIII radis OVDJEEEEE?? Sto nisi ti.....nije dovrsio recenicu ali skuzilo se sto je mislio. Dobio sam par mrkih pogleda i nista posebno se nije dogodilo. A ekipa je itekako bila nervozna, mozda nije bilo problema jer se nije igralo protiv Hajduka :ne zna:
Zagreb je ok uz to da trebas izbjegavati par lokacija u odredjeno vrijeme i to je to. Nitko te nista ne pita ako ides za svojim poslom.

Na utakmici Cibona-Zidar, 100m od ciboninog tornja, nas trojica cekamo trajvan, i prilazi nam lik i gura frendu noz pod rebra...

Jednom pratim curu doma na prisavlje i vracam se nazad, i u pothodniku prije tramvajske stanice, njih trojica me napadaju s ledja...

Mi ekipa sa curama u klubu, i dosli njih 4 i poceli se uvaljivati nasim curama, pogurkali smo se i izbacivaci ih izbace van...4 sata kasnije, mi idemo doma, oni nas cekaju u blizini kluba...

Ne znam, u zadru sam bio u par masovnih tucnjava, ali bilo je tu nekog reda...npr, nitko se nije tukao nogom...ako bi netko upotrijebio nogu, obicno bi ga svi smatrali kukavicom...a ovi uz zagrebu nozeve, palice, boksere, svasta...ako se ne varam, onog luku ritza su do smrti isprebijali...

LadyM*
10.04.2013., 22:01
Pozdrav :), ispricavam se ako postavljam pitanje na krivoj temi, ne znam gdje drugdje.. Ima li netko od zenskih osoba iskustva sa zumbom na podrucju zadra? Gdje su najbolji instruktori, najbolji omjer cijene i kvalitete?

krimtim33
10.04.2013., 22:11
Pozdrav :), ispricavam se ako postavljam pitanje na krivoj temi, ne znam gdje drugdje.. Ima li netko od zenskih osoba iskustva sa zumbom na podrucju zadra? Gdje su najbolji instruktori, najbolji omjer cijene i kvalitete?

imaš više klubova. čuo sam da ima neki klub tamo u Obrtničkoj školi (iznad Gradske knjižnice).. :)

babarej
10.04.2013., 22:21
Na utakmici Cibona-Zidar, 100m od ciboninog tornja, nas trojica cekamo trajvan, i prilazi nam lik i gura frendu noz pod rebra...

Jednom pratim curu doma na prisavlje i vracam se nazad, i u pothodniku prije tramvajske stanice, njih trojica me napadaju s ledja...

Mi ekipa sa curama u klubu, i dosli njih 4 i poceli se uvaljivati nasim curama, pogurkali smo se i izbacivaci ih izbace van...4 sata kasnije, mi idemo doma, oni nas cekaju u blizini kluba...

Ne znam, u zadru sam bio u par masovnih tucnjava, ali bilo je tu nekog reda...npr, nitko se nije tukao nogom...ako bi netko upotrijebio nogu, obicno bi ga svi smatrali kukavicom...a ovi uz zagrebu nozeve, palice, boksere, svasta...ako se ne varam, onog luku ritza su do smrti isprebijali...

Vjerujem da je svuda to jednako. U Zagrebu ima problem upravo sa onakvom ekipom koja je ubila onog Ritza. Maloumne mulcine koji znaju biti zajebani jer ih je puno. A kad je glupih ljudi puno na okupu mora doci do pizdarije.

Zadar smatram sigurnijim od Zagreba definitivno ali nije ni Zagreb katastrofa. Osim ako ides po narodnjackim klubovima. :mig:

TomZD
11.04.2013., 09:27

ma uzas! ja mislim da su zagrepcani ful sigurno kad dođu u zadar jer da tolikih budala postoji koji bi te natukli zbog naglaska....mislim da nema!

LadyM*
11.04.2013., 10:11
imaš više klubova. čuo sam da ima neki klub tamo u Obrtničkoj školi (iznad Gradske knjižnice).. :)

Da, ima ih više, znam koji su, ali me zanimalo ako tko ima iskustva sa kojim da mi preporuči instruktore :)

krimtim33
12.04.2013., 11:42
Da, ima ih više, znam koji su, ali me zanimalo ako tko ima iskustva sa kojim da mi preporuči instruktore :)

pogledaj ovdje.. :)

KLIK (http://www.omnia-fitness.com/grupne_vjezbe.html)

Pikova dama
13.04.2013., 22:26

Proveo sam dosta vremena u Zagrebu i nikad nisam imao problema iako meni na celu pise da sam dalmos. Dobro, vecinom

Dosta godina provela u Zagrebu,
trkeljala dalmatinski i nikad nikakvih problema osim što nisu znali što je to pitar :D:D,
ili tako neke riječi, pa sam morala objašnjavati.
Mene isto nemoš' faliti i kad pričam književno, izgledam dalmatinski.
I u tramvaju i noću i kako hoćeš, nisam imala problema.

Gorštak
13.04.2013., 22:27
trkeljala dalmatinski i nikad nikakvih problema osim što nisu znali što je to pitar:D:D, ili tako neke riječi, pa sam morala objašnjavati.

nije fer, ti imas sise :cerek:

Pikova dama
13.04.2013., 22:35
nije fer, ti imas sise :cerek:

A pa imam.:D Nisu raskošne, al' dalo bi se nešto od njih napraviti.:D
Valjda ženske bolje prolaze. :zubo:
A najbolji mi je ulaz u Rijeku. Piše: Tovari, ajte doma.:D
Auto su mi šporkali do ujutro radi tablica.
I auto u Zagrebu sa Zd ne prolazi dobro, ali bome ni njihovo sa Zg u Zadru.:D

Gorštak
13.04.2013., 22:37
A pa imam.:D Nisu raskošne, al' dalo bi se nešto od njih napraviti.:D
Valjda ženske bolje prolaze. :zubo:
A najbolji mi je ulaz u Rijeku. Piše: Tovari, ajte doma.:D
Auto su mi šporkali do ujutro radi tablica.
I auto u Zagrebu sa Zd ne prolazi dobro, ali bome ni njihovo sa Zg u Zadru.:D

Znači išla si u Rijeku na jednu noć? Daj detalje :kokice:

Pikova dama
13.04.2013., 22:38
Znači išla si u Rijeku na jednu noć? Daj detalje :kokice:

A znaš onda za onu: Ajde, kurbo u Rijeku:D
Bila sam više dana.

Gorštak
13.04.2013., 22:41
A znaš onda za onu: Ajde, kurbo u Rijeku:D
Bila sam više dana.

Produžilo se, veljo? :cerek:

Pikova dama
13.04.2013., 22:42
Produžilo se, veljo? :cerek:

A što je tebe čapalo sad.:D
Imam rodbinu.

Gorštak
13.04.2013., 22:44
A što je tebe čapalo sad.:D
Imam rodbinu.

Pa tako reci. Vec sam postao ljubomoran. I onda, kad idemo na kavu?

Pikova dama
13.04.2013., 22:48
Pa tako reci. Vec sam postao ljubomoran. I onda, kad idemo na kavu?

:D
Brz si.:D
Primijetila sam te na forumu, tamo patiš na Usamljenima.:D
Najgori pdf na forumu, samo plačete..:rofl:
Prebaci se na LJES ili ŽK, bolji je ulov.:D
Starija sam ja od tebe.

Gorštak
13.04.2013., 22:50
:D
Brz si.:D
Primijetila sam te na forumu, tamo patiš na Usamljenima.:D
Najgori pdf na forumu, samo plačete..:rofl:
Prebaci se na LJES ili ŽK, bolji je ulov.:D
Starija sam ja od tebe.

ok, znaš di sam, za slucaj da se predomislis....:w

dalmatinozg
14.04.2013., 09:54
Da li tko zna di je ministarstvo branitelja u ZD , Molatska bb ?
Ima li u blizini neka trgovina , automehaničarska radionica , doktor itd. ?
Ako mi možete u kratko objasniti kako da dođem tamo sutra .

babarej
14.04.2013., 10:34
Da li tko zna di je ministarstvo branitelja u ZD , Molatska bb ?
Ima li u blizini neka trgovina , automehaničarska radionica , doktor itd. ?
Ako mi možete u kratko objasniti kako da dođem tamo sutra .

To bi trebalo biti iza one zgrade sto je Sinovcic(mislim da je on) napravio na mjestu bivse mljekare.

Znaci kad ides Murvickom od MUP-a prema Intersparu. Ajmo reci da si na parkiralistu od MUP-a. Izlazis i ispred tebe je Tvornica Kruha Zadar. Skrenes lijevo i na prvom skretanju ides lijevo(poslije tih zgrada sagradjenih na mjestu bivse mljekare). To su ti ove zgrade: http://prntscr.com/10jzfx

Onda ides na prvo skretanje desno i nakon 50 metara imas neku zgradu sa raznim uredima: http://prntscr.com/10jzjt
Vjerujem da je to tu. Na gornjem kraju zgrade(preko puta je neka ljekarna) je ulaz i neke plocice i tu vidi gdje ti je uci: http://prntscr.com/10jzps

Kad bi isao tom ulicom naprijed dosao bi do nogometnog stadiona.

Evo kako to na karti izgleda: http://prntscr.com/10k0ha

dalmatinozg
14.04.2013., 12:18
Kad bi isao tom ulicom naprijed dosao bi do nogometnog stadiona.

Evo kako to na karti izgleda: http://prntscr.com/10k0ha

puno hvala stari, sad znam di je odprilike.

Pikova dama
14.04.2013., 12:34
puno hvala stari, sad znam di je odprilike.

Ja živim priko puta.To je ambulanta, Jazine II. U blizini je nekad bila Mljekara.

crótach
14.04.2013., 20:58
Bok ljudi,

U potrazi sam za stanom pogodnim za stariju osobu, dakle negdje gdje je blizu plac, doktor itd, i odustao sam od Zagreba nakon par godina potrage i odlucio potraziti podoban stan u Zadru.

Moze li mi netko preporuciti koji kvart u Zadru gdje je sve blizu za osobu sa ogranicenim krugom kretanja, koja je ovisna o doktorima i fizioterapiji?

Pretpostavljam da su noviji kvartovi iskljuceni zbog sadrzaja, ali s obzirom da neznam bas puno o Zadru htio sam se raspitati.

Hvala!

TomZD
15.04.2013., 14:13
trkeljala dalmatinski i nikad nikakvih problema osim što nisu znali što je to pitar :D:D,
ili tako neke riječi, pa sam morala objašnjavati.
zenskama je ipak malo drugacije!

TomZD
15.04.2013., 14:16
Bok ljudi,

U potrazi sam za stanom pogodnim za stariju osobu, dakle negdje gdje je blizu plac, doktor itd, i odustao sam od Zagreba nakon par godina potrage i odlucio potraziti podoban stan u Zadru.

Moze li mi netko preporuciti koji kvart u Zadru gdje je sve blizu za osobu sa ogranicenim krugom kretanja, koja je ovisna o doktorima i fizioterapiji?

Pretpostavljam da su noviji kvartovi iskljuceni zbog sadrzaja, ali s obzirom da neznam bas puno o Zadru htio sam se raspitati.

Hvala!
SRETNO! cujem kako su stanovi u zadru uzasno ˝jeftini˝

crótach
15.04.2013., 21:19
SRETNO! cujem kako su stanovi u zadru uzasno ˝jeftini˝

pa ajmo rec da su svugdje u hrvatskoj stanovi precijenjeni, al u zadru za te novce bar imas cisti zrak, more i aerodrom na koji vozi ryanair.

do zagreba ak dolazim staroj u posjetu me kosta let ko za new york, traje dulje, i na kraju si u odvratnom gradu okruzen smogom i opcom atmosferom depresije. :504:

TomZD
15.04.2013., 22:20
pa ajmo rec da su svugdje u hrvatskoj stanovi precijenjeni, al u zadru za te novce bar imas cisti zrak, more i aerodrom na koji vozi ryanair.

do zagreba ak dolazim staroj u posjetu me kosta let ko za new york, traje dulje, i na kraju si u odvratnom gradu okruzen smogom i opcom atmosferom depresije. :504:
zadar je koma preko zime!

BucaBmw
15.04.2013., 22:28
Pozdrav svima. Dosao bih za mesec dana (tacno sredina maja) na jedan dan u Zadar da se nadjem sa prijateljima. Isao bih svojim kolima sa srbijanskim BG tablicama, prenocio bih u nekom hotelu i onda nazad. Ovde vladaju razne predrasude pa sam hteo ovde iz prve ruke da saznam - Koliko je uopste bezbedno da prenocim sa bg tablicama u Zadru? i koji mi hotel/motel/bilo sta preporucujete da ima siguran parking? Hvala!

babarej
16.04.2013., 06:13
Pozdrav svima. Dosao bih za mesec dana (tacno sredina maja) na jedan dan u Zadar da se nadjem sa prijateljima. Isao bih svojim kolima sa srbijanskim BG tablicama, prenocio bih u nekom hotelu i onda nazad. Ovde vladaju razne predrasude pa sam hteo ovde iz prve ruke da saznam - Koliko je uopste bezbedno da prenocim sa bg tablicama u Zadru? i koji mi hotel/motel/bilo sta preporucujete da ima siguran parking? Hvala!

Ne bi trebalo biti problema. Vidio sam masu Bg tablica oko Zadra i po Zadru. Ne bih na tvom mjestu otisao negdje u izlazak sa autom jer ima svakakvih debila svuda. Ali doci do hotela, preko dana napraviti djir gdje god hoces nije problem. Zadar je turisticki grad i navikli su ljudi na sve, ali uvijek mozes naletjeti na budalu. Svuda mozes naletjeti na budalu, nije Zadar iznimka.
Za hotel ne znam, pogledaj po netu i mozda da potrazis neki koji ima ogradjeni parking ili garazu.

funkomatic
16.04.2013., 06:26

Joj ma kakvi problemi, zadrani vise niti negledaju tablice..., ponesi sto vise para : )) i uzivaj

-Roko
16.04.2013., 08:51

Meni je Zd zimi fenomenalan, ljeti je koma, gužva, krkljanac i užas.

TomZD
16.04.2013., 09:38
Meni je Zd zimi fenomenalan, ljeti je koma, gužva, krkljanac i užas.
ma vise ja volim viditi razlicitije ljude iz razlicitih krajeva...nego uvik ista face!:D

TomZD
16.04.2013., 09:40
Joj ma kakvi problemi, zadrani vise niti negledaju tablice..., ponesi sto vise para : )) i uzivaj
istina.....proslo lito je bilo masu tablica i nikome nista.....stvarno se ne tribas briniti....jedino bi ti TZ moga nalipiti neku naljepnicu na tablicu i to je to! :D

crótach
16.04.2013., 10:25

u kom smislu? nemam predodzbu da je pretjerano hladno u zadru, pa si mislim da je mozda previse mirno jer turista vise nema i ljudi ne izlaze, ali za jednu umirovljenicu to nebi bio problem. veci bi joj problem bio da ne rade doktori ili da nema snabdijevanja (ducani, pekare itd)

babarej
16.04.2013., 13:57
u kom smislu? nemam predodzbu da je pretjerano hladno u zadru, pa si mislim da je mozda previse mirno jer turista vise nema i ljudi ne izlaze, ali za jednu umirovljenicu to nebi bio problem. veci bi joj problem bio da ne rade doktori ili da nema snabdijevanja (ducani, pekare itd)

Ma mirno je, lijepo i sve radi. Nema problema za to, svi ducani rade kao i doktori. Naravno, za neke preglede uredjaji postoje samo u Zg ali to je jedna druga prica.

BucaBmw
16.04.2013., 14:03
Hvala na odgovorima. Zapravo mislim da skinem tablice kad se parkiram i miran sam. Jedino da policiji ne budem sumnjiv :) A prevoz do grada cu imati, prijatelji isto dolaze kolima :) Vidimo se za mesec dana :D

ps: ako imate par mesta da preporucite, za rucak i za obilazak, rado cu vas poslusati :)

krimtim33
16.04.2013., 14:27
Hvala na odgovorima. Zapravo mislim da skinem tablice kad se parkiram i miran sam. Jedino da policiji ne budem sumnjiv :) A prevoz do grada cu imati, prijatelji isto dolaze kolima :) Vidimo se za mesec dana :D

ps: ako imate par mesta da preporucite, za rucak i za obilazak, rado cu vas poslusati :)

stari moj, vjeruj mi, nećeš imati problema zbog tablica. vidim ja puno ljudi sa srpskim registracijama po gradu pa nikome ništa. :mig:

a što se tiće obilaska.. posjeti sv. donat, katedralu, ako imaš dovoljno vremena pođi do kornata jeda dan, tu ti je i NP Paklenica...

od restorana imaš riblji restoran Foša, Dva ribara u gradu, Groppo, Kornat... istina, to su malo skuplji restorani, ali mislim da se isplati.. :)

TomZD
16.04.2013., 16:43

Restoran Mamma Mia na Boriku!

crótach
16.04.2013., 19:42
Ma mirno je, lijepo i sve radi. Nema problema za to, svi ducani rade kao i doktori. Naravno, za neke preglede uredjaji postoje samo u Zg ali to je jedna druga prica.

A jel ima smisla traziti samo po centru, ili ima sadrzaja po novijim naseljima?

Pitam jer je staroj tesko hodat 300 metara pa sve voli imat prakticki pod nosom.

babarej
16.04.2013., 20:00

Pitam jer je staroj tesko hodat 300 metara pa sve voli imat prakticki pod nosom.

E sad, za to nisam siguran. Ne zivim u Zadru iako sam cesto tamo i skoro se osjecam kao Zadranin(zivim na jednom otoku blizu Zadra). Kad bih ja birao gdje zelim stan mislim da bih gledao negdje na Vostarnici, oko 5 nebodera ili u blizini. Jako je blizu Kaufland, dobro je povezano autobusima a i centar nije daleko.

Sigurno ima onih koji bolje od mene znaju savjetovati, valjda ce se javiti netko. :)

revo
16.04.2013., 20:18

pa...gledajuci logicki...relja.
zasto.jednostavno.
na relji pred robnim centrom je pijaca.dovoljno velika sa svime.
na relji (kolovarama)je i gradska bolnica.
u sklopu robnog centra je masu privatnih ambulanti(očni,ginekoloških,zubarskih......).mnošt vo dućana i kafića.
blizina centra grada.
blizina mora sa plazom(kolovare).
apoteke.
gradski i medjugradski kolodvor.
prometna policija.
veliki trgovacki centar sa hranom.
glavna pošta.
razne poslovnice banaka.
benzinska pumpa.
sve to je radijus do 400metara.

babarej
16.04.2013., 20:24
Da, Relja je odlicna. I ima novih stanova tamo. Takodjer je i MUP blizu.

krimtim33
16.04.2013., 20:32
Da, Relja je odlicna. I ima novih stanova tamo. Takodjer je i MUP blizu.

samo što su stanovi skupi u onim novim zgradama.

@crotach pogledaj po starijim zgradama na relji. npr. ona velika zgrada di je prije bila mala pijaca, neboder kraj pošte i tamo te zgrade. sigurno bi se našlo nešto.. :)

TomZD
16.04.2013., 21:29
jeftinije je u podstanare nego kupovat stan!:D

crótach
16.04.2013., 21:34
Hvala svima!

@TomZD, istina sta kazes, al neda se stara van, sad joj je pod stare dane puklo da mora imat nesto u vlasnistvu. pokuso sam joj objasnit da joj se vlasnistvo ne isplati al badava.

krimtim33
16.04.2013., 22:22
zna li itko di je turistička agencija Puntamika line Zadar? znan da ima na kolodvoru, ali to je samo putnička agencija.. :ne zna:

TomZD
16.04.2013., 22:25
zna li itko di je turistička agencija Puntamika line Zadar? znan da ima na kolodvoru, ali to je samo putnička agencija.. :ne zna:
nikad cuja za tur. agenciju pl!

krimtim33
16.04.2013., 22:25
nikad cuja za tur. agenciju pl!

a ima ima..

http://www.puntamika-line.hr/transferi.htm

revo
17.04.2013., 17:32

da si malo bolje se setao shvatio bi da ima i putnicka i turisticka agencija na kolodvoru.ali nisu jedna kraj druge.
agencija se nalazi uz kafic mislim da se zove ''cvita''...koji je ujedno isto u vlasnistvu puntanika linea.

krimtim33
17.04.2013., 19:55
da si malo bolje se setao shvatio bi da ima i putnicka i turisticka agencija na kolodvoru.ali nisu jedna kraj druge.
agencija se nalazi uz kafic mislim da se zove ''cvita''...koji je ujedno isto u vlasnistvu puntanika linea.

već nađoh..

SilviRi
19.04.2013., 11:30
molim vas, stvarno nemam vremena pročitati cijelu temu, a na posljednjih par stranica nisam ništa našla o sljedećem- treba mi smještaj / jedno noćenje za dvoje negdje unutar centra ili da se bar može pješke doći do centra - neka normalna udaljenost. je l imate za preporučit neki apartman ili hostel/ hotel a da nije cjenovno neizvediv :mig: hvala puno

Gorštak
19.04.2013., 11:33
molim vas, stvarno nemam vremena pročitati cijelu temu, a na posljednjih par stranica nisam ništa našla o sljedećem- treba mi smještaj / jedno noćenje za dvoje negdje unutar centra ili da se bar može pješke doći do centra - neka normalna udaljenost. je l imate za preporučit neki apartman ili hostel/ hotel a da nije cjenovno neizvediv :mig: hvala puno

ne znam kakve su im cijene, ali bas nedavno je otvoren novi, u samom centru, zove se Forum, i gleda na....forum...

krimtim33
19.04.2013., 11:45

evo probaj ovdje pogledati..

klik (http://hr.hostelforumzadar.com/dobrodosli)

zepina
19.04.2013., 12:42
Zna li netko gdje bi u Zadru mogao popraviti klima uređaj u autu? Kompresor mi je otiša pa bi negdin zaminuja za polovan ako imaju?

Disperadun.
20.04.2013., 15:28
Zna li netko gdje bi u Zadru mogao popraviti klima uređaj u autu? Kompresor mi je otiša pa bi negdin zaminuja za polovan ako imaju?

imaš točno iznad stadiona servis za auto klime. ne znam kako se zove

SilviRi
21.04.2013., 08:36
evo probaj ovdje pogledati..

klik (http://hr.hostelforumzadar.com/dobrodosli)

Hvala, i Gorstak također, hvala puno, na kraju sam morala odustat (za sad) od kratkog izleta, ali informacija ostaje i možda će nekome dobro doći :mig:
pozdrav :cerek:

Joško
21.04.2013., 11:27
pozdrav ekipa, cuo sam da je u zadru uskoro nastup Željka Samarđića, moze info kad i gdje?:cerek::cerek:

krimtim33
21.04.2013., 11:33
pozdrav ekipa, cuo sam da je u zadru uskoro nastup Željka Samarđića, moze info kad i gdje?:cerek::cerek:

ako bude, takvi koncerti su ti inače u Hitcha. probaj potražiti po fesju.. :mig:

Joško
21.04.2013., 11:56
ako bude, takvi koncerti su ti inače u Hitcha. probaj potražiti po fesju.. :mig:

cuo sam za city club forum al nigdje po netu ne mogu nista naci(nisam iz zd)

krimtim33
21.04.2013., 12:13
cuo sam za city club forum al nigdje po netu ne mogu nista naci(nisam iz zd)

moguće i da tamo bude.. to je uglavnom mlađa ekipa.. do 18 godina.. :)

revo
21.04.2013., 18:28

wtf?!tko je to?!

Joško
22.04.2013., 19:07
wtf?!tko je to?!

najdrazi pjevac moje drage:D

http://www.youtube.com/watch?v=sEj3Ife6rqU

revo
23.04.2013., 11:10
najdrazi pjevac moje drage:D

http://www.youtube.com/watch?v=sEj3Ife6rqU

:rolleyes:

BucaBmw
23.04.2013., 12:36
isuse, to se vise ni u srbiji ne slusa :D
ovde ga zovu "polu covek polu osmi mart" :)

Joško
23.04.2013., 14:54
haha kao da je bitno, jel ima sank? ima ja sretan:D draga nek mase upaljacem il sto vec 15m dalje:rofl:

TomZD
24.04.2013., 15:07
jucer sam biciklom isa kroz grad....samo sam se doma zivcan vratija od one hrpetine turista,guzvetara...aaaaaaaa :504::(:(

ianusc
24.04.2013., 15:17
...iako se radi o velikom dalmatinskom gradu, zaista ima mnogo toga za ponuditi...

Zara04
24.04.2013., 16:20
Neki jeftiniji postolar u Zadru? Osim onog na poluotoku kod zlatnog kutica, jer nije mi se bas pokazao jefitnim zadnjih par puta.....

Gorštak
24.04.2013., 16:22
Neki jeftiniji postolar u Zadru? Osim onog na poluotoku kod zlatnog kutica, jer nije mi se bas pokazao jefitnim zadnjih par puta.....

od suda ides prema crkvi sv. marije i prvo skretanje lijevo, nakon par metara u ulicici je postolar, ali koliko cepa nemam pojma...

TomZD
24.04.2013., 20:44
kod ljepotice!

Zara04
24.04.2013., 21:01
kod ljepotice!

A gdje tocno kod ljepotice? :D

revo
24.04.2013., 21:19
jucer sam biciklom isa kroz grad....samo sam se doma zivcan vratija od one hrpetine turista,guzvetara...aaaaaaaa :504::(:(

wtf?!
kakvi turisti..i cemu ti?!

TomZD
24.04.2013., 22:16
wtf?!
kakvi turisti..i cemu ti?!
DA! TURISTI.....ima ima masu po gradu!
pardon....kod lipotice.... :rofl: di je onaj frizerski salon ella vidit ces tamo tablu na cestu izrada kljuceva i postolar! :D

Berta3
25.04.2013., 13:44
Pozdrav svima!
Zanima me koji se sve tečajevi i edukativni programi nude u zadru? Imate li iskustva sa pohađanjem? Prijedlozi i preporuke su dobrodošli :)

krimtim33
25.04.2013., 15:26
Pozdrav svima!
Zanima me koji se sve tečajevi i edukativni programi nude u zadru? Imate li iskustva sa pohađanjem? Prijedlozi i preporuke su dobrodošli :)

što točno tražiš? :D

Berta3
25.04.2013., 15:59
Zapravo ništa određeno :) Padaju mi na pamet jezici, radionice koje potiču razvoj komunikacijskih vještina, možda rad na računalu (iako mi i ne zvuče baš obećavajuće)... U tom smjeru otprilike

krimtim33
25.04.2013., 16:03
Zapravo ništa određeno :) Padaju mi na pamet jezici, radionice koje potiču razvoj komunikacijskih vještina, možda rad na računalu (iako mi i ne zvuče baš obećavajuće)... U tom smjeru otprilike

http://www.mencl.hr/

http://www.algebra.hr/

Gorštak
25.04.2013., 18:59
jeate kolko gamadi po ulici danas...ajd, bar sam vidio dvije polugole maturantice, obje u stiklama s petom duzom od....nevermajnd...

revo
25.04.2013., 20:08
DA! TURISTI.....ima ima masu po gradu!
pardon....kod lipotice.... :rofl: di je onaj frizerski salon ella vidit ces tamo tablu na cestu izrada kljuceva i postolar! :D

jedan kamper i 10 izgubljenih švaba neznace masovnost turizma...:D

Veeg
28.04.2013., 10:50
gdje na zumbu ua zadru? išla bi možda u popaja, tamo vodi onaj dominikanac. no zanima me ako ide tko tamo, da li su velike gužve? kakva je koreografija? se može poloviti u 2-3 sata?

Zara04
03.05.2013., 20:09
Cure, gdje u Zadru ima povoljniji kozmetički, točnije, zanimaju me depilacije voskom...?
Ako ima neki na relji, i tako u blizini centra i kolodvora? Hvala ;)

neobuzdan
13.05.2013., 00:42
Ima li netko da iznajmljuje, ili zna nekoga tko iznajmljuje sobu u Zadru? hvala i može na PM kontakt

BucaBmw
13.05.2013., 11:13
U cetvrtak stizem u Zadar <3 Koju mi auto perionicu preporucujete? I kako se krecu cene kod vas za pranje automobila? I drugo pitanje, koliko se otprilike putuje od Zagreba do Zadra? Svraticu malo u Zg na kafu, pa cisto da znam koliko da se zadrzim :)

TomZD
13.05.2013., 13:10
U cetvrtak stizem u Zadar <3 Koju mi auto perionicu preporucujete? I kako se krecu cene kod vas za pranje automobila? I drugo pitanje, koliko se otprilike putuje od Zagreba do Zadra? Svraticu malo u Zg na kafu, pa cisto da znam koliko da se zadrzim :)
ima u ulici Franka Lisice praonicu auta ˝Tip-top˝.... auti doslovno iz nje izlaze novi kao iz salona...rade kao ludi....mislim da ti je jedno pranje (vani,unutra) itd...120 kn ako se ne varam....a put od zg.a do zd.a ti od prilike max traje 3 sata.....zavisi stvarno kako vozis...moguce je doci i za 2ipo ure!

Gorštak
13.05.2013., 13:23
ima u ulici Franka Lisice praonicu auta ˝Tip-top˝.... auti doslovno iz nje izlaze novi kao iz salona...rade kao ludi....mislim da ti je jedno pranje (vani,unutra) itd...120 kn ako se ne varam....a put od zg.a do zd.a ti od prilike max traje 3 sata.....zavisi stvarno kako vozis...moguce je doci i za 2ipo ure!

meni nitko ne viruje da sam sa kijom prajd dosao za sat vremena...

babarej
13.05.2013., 13:26

Zg - Zd 2,5 - 3 sata autocestom a oko 3,5 - 4 sata autocestom do Karlovca i onda dalje starom. Ovisi o voznji :mig:

Pa izaberi.

babarej
13.05.2013., 13:32
meni nitko ne viruje da sam sa kijom prajd dosao za sat vremena...

Naravno da jesi :bicedobro:

Kojim avionom ste putovali?

Mozda si ti frend od jednog mog poznanika koji mi tvrdi da mu je taj frend dosao od Zg do St za sat i 45 minuta. :)

TomZD
13.05.2013., 13:59
Naravno da jesi :bicedobro:

Kojim avionom ste putovali?

Mozda si ti frend od jednog mog poznanika koji mi tvrdi da mu je taj frend dosao od Zg do St za sat i 45 minuta. :)
:lol::lol::lol:
mozda je ova kia imala ugrađeni nitro! :D
formula1 do splita...hahaha

BucaBmw
13.05.2013., 14:08
vozim u skladu sa nicknameom :) ali mislim da se pridrzavam ogranicenja zbog radara i policije, pretpostavljam da je 130kmh ogranicenje?

120kn za pranje je otprilike duplo skuplje nego ovde (Beograd), i to bas kvalitetna perionica, ima i za dosta jeftinije :)

babarej
13.05.2013., 14:56
vozim u skladu sa nicknameom :) ali mislim da se pridrzavam ogranicenja zbog radara i policije, pretpostavljam da je 130kmh ogranicenje?

120kn za pranje je otprilike duplo skuplje nego ovde (Beograd), i to bas kvalitetna perionica, ima i za dosta jeftinije :)

Da 130 je ogranicenje, iako te do 150 nitko ne bi trebao dirati. Po nekim pricama 156 km/h je maksimalna brzina do koje ne bi trebao imati problema. Naravno, to ne znaci da te presretac ne moze ujebati ako bas to odluci.

Policija je zadnjih godinu-dvije manje tolerantna, valjda su dobili direktivu da treba kaznjavati i pokupiti lovu koliko se moze. Drzava gladna jbg..

oceanborn
13.05.2013., 14:58
Jel netko zna di se može dat mobitel dekodirat?

Gorštak
13.05.2013., 15:39
Jel netko zna di se može dat mobitel dekodirat?

ako ne radi onaj kod 4 kantuna, probaj kod gricka

UradiSam
13.05.2013., 15:44
Trebao bi servis za kineski skuter u Zadru, ili nekog majstora koji bi znao postavit diagnozu i popraviti motorić (može i na PM). Treba mi hitno jer nemam kako ići na posao. Zvao sam Koni ako se nevaram, onaj kod palačinke bara, ali on ne popravlja kineze. Svaki informacija je dobrodošla. Hvala:w:w

Gorštak
13.05.2013., 15:46
Trebao bi servis za kineski skuter u Zadru, ili nekog majstora koji bi znao postavit diagnozu i popraviti motorić (može i na PM). Treba mi hitno jer nemam kako ići na posao. Zvao sam Koni ako se nevaram, onaj kod palačinke bara, ali on ne popravlja kineze. Svaki informacija je dobrodošla. Hvala:w:w

mozda baotianov servis gore na mehanizaciji, ako su jos tamo?

UradiSam
13.05.2013., 15:52
mozda baotianov servis gore na mehanizaciji, ako su jos tamo?

na putu murvice.? nema tamo ništa, danas sam išao gledati. piše da su se preselili na ante starčevića 23 a to nisam uspio nači, tražio sam i sa strane bulevara i sa puta murvice i nisam uspio nači:ne zna:

Gorštak
13.05.2013., 16:01
na putu murvice.? nema tamo ništa, danas sam išao gledati. piše da su se preselili na ante starčevića 23 a to nisam uspio nači, tražio sam i sa strane bulevara i sa puta murvice i nisam uspio nači:ne zna:

https://maps.google.hr/maps?q=ante+star%C4%8Devi%C4%87a+23+zadar&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4761fa8f35e9a535:0x101ad637c5ebf9f4,Ulica+ Ante+Star%C4%8Devi%C4%87a+23,+23000,+Zadar&gl=hr&sa=X&ei=HQCRUZXEHIfGPIPvgJAH&ved=0CDAQ8gEwAA

krimtim33
13.05.2013., 17:37
što kažete na ovu novu rivu u jazinama?

meni je drago što se napokon malo ono ruglo u kojem su plivale krepane ribe i štakori.. jedino mi je žao onih borova.. :tuzni:

babarej
13.05.2013., 18:23
što kažete na ovu novu rivu u jazinama?

meni je drago što se napokon malo ono ruglo u kojem su plivale krepane ribe i štakori.. jedino mi je žao onih borova.. :tuzni:

Trebalo se to srediti i nije lose ali je lose sto kad god nesto sredjuju stabla nestanu i sve poplocaju onim bljutavim kamenom. Nemaju osjecaja za grad, Zadar ne bi trebao biti komad bijelog kamena..

krimtim33
13.05.2013., 19:09
Trebalo se to srediti i nije lose ali je lose sto kad god nesto sredjuju stabla nestanu i sve poplocaju onim bljutavim kamenom. Nemaju osjecaja za grad, Zadar ne bi trebao biti komad bijelog kamena..

:top:

grad se pomalo pretvara u veliki bijeli kamen.
ono što su napravili kod sv. šime... :504:

ali sviđa mi se ovaj novi trg kod 5 bunara..

TomZD
14.05.2013., 00:11
:top:

grad se pomalo pretvara u veliki bijeli kamen.
ono što su napravili kod sv. šime... :504:

ali sviđa mi se ovaj novi trg kod 5 bunara..
ja navijam da moroskok uvale u uvalu jazine.....to im je ideja pa cemo viditi....a onaj novi trg petra zoranica je KATASSTROFA! ukraden novac samo tako....arhitekti...ako ih se tako moze nazvati su kreativni ko baba moja....uzas uzas i uzas

revo
14.05.2013., 08:14
tu rivu u jazinama nerade da bi bila lijepa nego su ''morali'' radi brodova.stavljanjem pontona kojjih ce biti puno dobiva se puno prostora za nove brodove koje ce poslati sa uskoka.na uskoku se je stvorio problem jer na svkao mjesto za vez ima po 2 broda.stvorilo se ludilo .a onda su se sjetili da naprave jazine i postave pontone.sirotinja ce u jazine a oni sa viskom para u uskok.
sram ih bilo sto su sva stabla u zadru otpilali.samo j*beni bjeli kamen postavljaju.
moroskop koji je trenutno kod maraske trosi previse struje i odrzavanje pumpi je preskupo.zato je i ugasen(kad ste ga vidjeli da radi ).bas me zanima koliko ce taj novi u jazinama dugo raditi.:)

revo
14.05.2013., 08:20
[Q
meni se nesvidja to sto su napravili kod šime.
ali...ipak je veili lobi zadarskih ''biznismena''.
na tom novom trgu kod sv šime imas 4 prostora koji traze štekat.
iz jednog su cak preselili u tornadove prostorije udrugu invalida.

TomZD
14.05.2013., 11:33
tu rivu u jazinama nerade da bi bila lijepa nego su ''morali'' radi brodova.stavljanjem pontona kojjih ce biti puno dobiva se puno prostora za nove brodove koje ce poslati sa uskoka.na uskoku se je stvorio problem jer na svkao mjesto za vez ima po 2 broda.stvorilo se ludilo .a onda su se sjetili da naprave jazine i postave pontone.sirotinja ce u jazine a oni sa viskom para u uskok.
sram ih bilo sto su sva stabla u zadru otpilali.samo j*beni bjeli kamen postavljaju.
moroskop koji je trenutno kod maraske trosi previse struje i odrzavanje pumpi je preskupo.zato je i ugasen(kad ste ga vidjeli da radi ).bas me zanima koliko ce taj novi u jazinama dugo raditi.:)
kad si ti zadnji put bila ili bio u zadru...moroskok je vec dugi niz godina na parkinku obale i lucice....tamo kod bolnice di ja pauk....i kvarija se non stop zbog prejakog utjecaja otvorenog mora....triba on ici negdi di nema jakih valova i di je mirno more.....a oni pontoni u jazini ce se makniti ca dok ne naprave cilu obalu.....

babarej
14.05.2013., 12:41
Aaaaa..moroskok. Sjecam se jednom, tek je bio postavljen, vracali smo se u kaicu iz Zadra na Ugljan sa neke festice. Msilim da je neki koncert bio, ne sjecam se, uglavnom oko 3-4 ujutro smo krenuli nazad. I sad mi svi mrtvi pijani legnemo pod provu i jedan je malo manje kao popio(da, bas) i odemo mi doma. Kod Peglice smo negdje vezali kaic i do mosta smo vec svi bili u polusnu. Kad odjednom pocne kisa padati, a vedro bilo cijeli dan. I sad se mi gledamo i vidimo ovoga sto vozi mokar cijeli i neka svijetla oko njega.
Gledamo i gledamo kad skuzimo da se budala vozi oko moroskoka :facepalm:

I ok, do Ugljana je vozio mokar ko pizda :p

Po tome mi je taj moroskok ostao u sjecanju.

TomZD
14.05.2013., 13:09
obavezno ga triba vratiti:(:(
http://www.057info.hr/images/vijesti/orginal/moroskok_1278421706.JPG
http://www.tzzadar.hr/images/original/Moroskok_Zadar_01_1197894823.jpg
a onaj pozdrav suncu....ja nekuzim kako grad i ljude koji ga vode nije sram sto više od pola pozdrava suncu je pokvareno..... UZAS
neki dan mi dolaze turisti na posa i govore da su prvenstveno zbog toga dosli u zadar i kad su dosli navecer da su prakticki ostali posrani jer ne radi!:504:

revo
14.05.2013., 13:30
kad si ti zadnji put bila ili bio u zadru...moroskok je vec dugi niz godina na parkinku obale i lucice....tamo kod bolnice di ja pauk....i kvarija se non stop zbog prejakog utjecaja otvorenog mora....triba on ici negdi di nema jakih valova i di je mirno more.....a oni pontoni u jazini ce se makniti ca dok ne naprave cilu obalu.....

neće pontoni se nigdje makunti.

moroskop se kvari od morskih valova.da, logicno.
moroskop treba staviti na kopno.tamo nema valova.da ,logicno.

krimtim33
14.05.2013., 18:37
Aaaaa..moroskok. Sjecam se jednom, tek je bio postavljen, vracali smo se u kaicu iz Zadra na Ugljan sa neke festice. Msilim da je neki koncert bio, ne sjecam se, uglavnom oko 3-4 ujutro smo krenuli nazad. I sad mi svi mrtvi pijani legnemo pod provu i jedan je malo manje kao popio(da, bas) i odemo mi doma. Kod Peglice smo negdje vezali kaic i do mosta smo vec svi bili u polusnu. Kad odjednom pocne kisa padati, a vedro bilo cijeli dan. I sad se mi gledamo i vidimo ovoga sto vozi mokar cijeli i neka svijetla oko njega.
Gledamo i gledamo kad skuzimo da se budala vozi oko moroskoka :facepalm:

I ok, do Ugljana je vozio mokar ko pizda :p

Po tome mi je taj moroskok ostao u sjecanju.

a nemoš me ej.. :lol::lol::lol::lol::rofl::rofl:

TomZD
14.05.2013., 23:31
neće pontoni se nigdje makunti.

moroskop se kvari od morskih valova.da, logicno.
moroskop treba staviti na kopno.tamo nema valova.da ,logicno.
moroSKOK*

babarej
15.05.2013., 09:13
a nemoš me ej.. :lol::lol::lol::lol::rofl::rofl:

A sto ces, ima nas svakakvih :p

BucaBmw
15.05.2013., 12:20
Kakvo je vreme kod vas, sta poneti od odece? :)

krimtim33
15.05.2013., 19:36
Kakvo je vreme kod vas, sta poneti od odece? :)

KLIK (http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14428)

preporučam ti nešto lagano. nikakve jakete... jedino ponesi kišobran za svaki slučaj... :mig:

babarej
15.05.2013., 19:52
Da, mogla bi kisa pasti ali za sad je toplo.

Monsuni
15.05.2013., 20:22
Pišite mi što ima u mom lipom gradu, maloprije sam prolazila kraj neke zgrade i čula Ivčićeve stvari, srce mi je zazeblo :(

Gorštak
15.05.2013., 20:24
Pišite mi što ima u mom lipom gradu, maloprije sam prolazila kraj neke zgrade i čula Ivčićeve stvari, srce mi je zazeblo :(

evo sam bio na kavi sa frendom povratnikom iz amerike....veli da je nostalgija bila bolje rijesenje....

Monsuni
15.05.2013., 20:25
evo sam bio na kavi sa frendom povratnikom iz amerike....veli da je nostalgija bila bolje rijesenje....

Hahaha :rofl:
A znan... a opet nikako nije dobro. Ni kad si tu pa ne radiš, ni kad odeš pa radiš, ali ti fali cila obitelj.

TomZD
15.05.2013., 23:50
ima masa ljudi.... :503:

oceanborn
17.05.2013., 16:13
ako ne radi onaj kod 4 kantuna, probaj kod gricka

Hvala, odnila sam tamo :)

krimtim33
17.05.2013., 20:23
a koji je ono klub/kafić tamo kod bivše hitne kad se uđe u onaj volat s desne strane di je redakcija zadarskog lista? već duže vrimena vidin da tamo ima nešto, ali nigdi ne piše kako se zove ili nešto... i vidin da je dobra atmosfera i sviđa mi se muzika.

TomZD
18.05.2013., 00:25
a koji je ono klub/kafić tamo kod bivše hitne kad se uđe u onaj volat s desne strane di je redakcija zadarskog lista? već duže vrimena vidin da tamo ima nešto, ali nigdi ne piše kako se zove ili nešto... i vidin da je dobra atmosfera i sviđa mi se muzika.
svarog bar?!
zadarski list se prebacija kod caffe bara riva!

krimtim33
18.05.2013., 10:14
svarog bar?!
zadarski list se prebacija kod caffe bara riva!

ma ne to. pročitaj opet.. :mig:

dobro, ovo da je tamo redakcija zadarskog nisam siguran. ali jer prije bila.
to je onaj volat di je tele2..

TomZD
18.05.2013., 16:05

ajme neznam na sto mislis :SSS

http://www.zadarskilist.hr/clanci/18052013/zadrani-jos-jednom-zrtve-originalnosti
sa gustom sam cita danasnje novina i smija se......jadni ovi arhitekti...jao jao
a evo jos neke zanimljivosti iz novina...hahaha
http://www.24sata.hr/neobicno/opasne-igre-curice-se-penjale-po-krovu-dvorane-na-visnjiku-315360?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=315360&utm_campaign=FB+page+statusi

Solna
18.05.2013., 20:04

to ti je klub od udruge hrvatska sloga.

BucaBmw
19.05.2013., 13:10
Vratio se sinoc iz Zadra. Prelepo mesto, ljudi su divni, prelepe devojke :) stvarno vam zavidim svima vama sto zivite dole. Imate i ogroman hipermaket sa sve H&M za kojim mi ovde tako ceznemo. Komotno bih mogao da se preselim tamo i da uzivam kao covek
I da, za sve Srbe koji citaju ovde, isao sam autom svuda, parkirao se svako vece u centru, nikakvih problema apsolutno.
A tek autoput od Zagreba do Zadra, fantazija. Vozis se kao u avionu, uzivas, i pred tobom se smenjuju predeli kao sa razglednica. Mi ovde mozemo samo da sanjamo.
Neko je spomenuo da je stigao do mora za sat vremena. Vozio sam se kao lud sve vreme 150-200, stigao okruglo za 2h, sve brze od toga je sumanuto :)

krimtim33
19.05.2013., 13:28
Vratio se sinoc iz Zadra. Prelepo mesto, ljudi su divni, prelepe devojke :) stvarno vam zavidim svima vama sto zivite dole. Imate i ogroman hipermaket sa sve H&M za kojim mi ovde tako ceznemo. Komotno bih mogao da se preselim tamo i da uzivam kao covek
I da, za sve Srbe koji citaju ovde, isao sam autom svuda, parkirao se svako vece u centru, nikakvih problema apsolutno.
A tek autoput od Zagreba do Zadra, fantazija. Vozis se kao u avionu, uzivas, i pred tobom se smenjuju predeli kao sa razglednica. Mi ovde mozemo samo da sanjamo.
Neko je spomenuo da je stigao do mora za sat vremena. Vozio sam se kao lud sve vreme 150-200, stigao okruglo za 2h, sve brze od toga je sumanuto :)

nisi imao problema s policijom? :)

BucaBmw
19.05.2013., 14:43
ne, nisam ih cak ni video :)
nisam bio jedini, kad sam se vracao sam pratio nekog belog bmw-a, covek nije usporavao ispod 180 sve dok nije skrenuo na pumpu :)

babarej
19.05.2013., 15:59
Eto, nije Zadar bas leglo primitivizma. Ako se ponasas normalno onda nije bitno kakve tablice imas i kojim naglaskom pricas.

TomZD
19.05.2013., 16:23
brzo bi ti dosadilo! :D

BucaBmw
19.05.2013., 18:09
A joj, gde onaj raj da dosadi? vikendom pre podne odem malo na plazu, uvece gomila devojcica, stranaca, stalno neki novi turisti... kad pozelim nesto drugo, gore je Rijeka, dole Split... za 2-3 sata sam u Zagrebu...
Sto se tice primitivizma, nema ni govora. Sa prodavcima sam se lepo ispricao, na ljudima nema nervoze, valjda svi dolaze da se odmore..., sve cisto na ulicama... Mozda je drugacije kad se igraju utakmice :) Ako hocete da vidite primitivizam, dodjite u ove krajeve :)

TomZD
20.05.2013., 00:14
A joj, gde onaj raj da dosadi? vikendom pre podne odem malo na plazu, uvece gomila devojcica, stranaca, stalno neki novi turisti... kad pozelim nesto drugo, gore je Rijeka, dole Split... za 2-3 sata sam u Zagrebu...
Sto se tice primitivizma, nema ni govora. Sa prodavcima sam se lepo ispricao, na ljudima nema nervoze, valjda svi dolaze da se odmore..., sve cisto na ulicama... Mozda je drugacije kad se igraju utakmice :) Ako hocete da vidite primitivizam, dodjite u ove krajeve :)
brzo dosadi ovo...viruj mi...i turisti i plaza....sve

Berta3
21.05.2013., 17:48
Ako imate iskustva, u kojoj autoškoli je moguće imati vožnju svaki dan?

krimtim33
22.05.2013., 17:35
Ako imate iskustva, u kojoj autoškoli je moguće imati vožnju svaki dan?

u AS-a.. oni imaju najviše automobila.
ali opet sve ovisi o tome kako instruktor može..

strangerr
23.05.2013., 12:46
izlazi li ko' u maraschina ? :D

LadyM*
23.05.2013., 18:30
gdje na zumbu ua zadru? išla bi možda u popaja, tamo vodi onaj dominikanac. no zanima me ako ide tko tamo, da li su velike gužve? kakva je koreografija? se može poloviti u 2-3 sata?

Ja idem i zadovoljna sam :) Lik je super, samo ne prica hrvatski bas, pa zna biti smijesno :D.. A sto se tice guzvi, da, to je jedini nedostatak. Ima samo jedna dvorana i nije bas nesto jako velika, pa ako naletis na dan kada i sve druge cure/zene zna biti bas guzva.. Sto se tice koreografije, super su, vise latino stil, kombinacija razno-raznih pokreta iz latino-americkih plesova, glazba isto u tom diru, ispocetka bude naporno, ali nakon 3-4 puta uhodas se bez problema, a i rade se na tjedan 2-3 nove koreografije, tako da..sve preporuke. ;)

TomZD
24.05.2013., 11:05
izlazi li ko' u maraschina ? :D

mene ne pustaju...hahaha

strangerr
24.05.2013., 13:00
mene ne pustaju...hahaha

maloljetan ? xD

TomZD
24.05.2013., 13:15
maloljetan ? xD

19

Gorštak
25.05.2013., 12:31
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/625664_10200966218739629_1151065783_n.jpg

babarej
25.05.2013., 17:29
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/625664_10200966218739629_1151065783_n.jpg

Da mi je znati koje su to budale isle iskoristavati bolesnog covika za lijecenje vlastitih kompleksa.

Jadan Ljubo, ni kriv ni duzan.

Gorštak
25.05.2013., 20:32
Da mi je znati koje su to budale isle iskoristavati bolesnog covika za lijecenje vlastitih kompleksa.

Jadan Ljubo, ni kriv ni duzan.

Jesi siguran da ga je netko iskoristio? Mislim, u načelu se slažem s tobom, ali ovako na prvu, fotka je genijalna...

babarej
26.05.2013., 08:03
Jesi siguran da ga je netko iskoristio? Mislim, u načelu se slažem s tobom, ali ovako na prvu, fotka je genijalna...

Mislis da je on sam nasao tu majicu i isao pred Milinovica? Ne vjerujem, to su politicke igre.

zepina
26.05.2013., 14:38
Čuo sam na radiju da se u Zadru otvorila očna poliklinika "Svijetlo", pa me zanima da li je netko bio kod njih?

LadyM*
27.05.2013., 21:39
Malo off topic možda, ali zna li netko/ ima li netko kakvu preporuku kako najbrže doći, pronaći neki ok stan za iznajmljivanje a da je u blizini poluotoka? Na kraju sa živcima sam već sa potragom..

krimtim33
28.05.2013., 14:12
Malo off topic možda, ali zna li netko/ ima li netko kakvu preporuku kako najbrže doći, pronaći neki ok stan za iznajmljivanje a da je u blizini poluotoka? Na kraju sa živcima sam već sa potragom..

KLIK (http://www.njuskalo.hr/iznajmljivanje-stanova/zadarska)

sretno! :mig:

krimtim33
29.05.2013., 19:52
što kažete na ovo (http://www.ezadar.hr/clanak/pogledajte-kako-ce-se-zadar-spojiti-s-otocima)?

Gorštak
29.05.2013., 21:06
što kažete na ovo (http://www.ezadar.hr/clanak/pogledajte-kako-ce-se-zadar-spojiti-s-otocima)?

bajke

krimtim33
29.05.2013., 21:26
bajke

ali ne možeš reći da ideja nije dobra.. :D

babarej
30.05.2013., 08:08
Ne bi bilo lose ali bojim se da ja to necu docekati...

krimtim33
30.05.2013., 12:20
ma sve je tu super i možda to dočekaju unuci naših unuka..
ali da se to danas i napravi, što bi bilo sa trajektima?

babarej
30.05.2013., 14:33
ma sve je tu super i možda to dočekaju unuci naših unuka..
ali da se to danas i napravi, što bi bilo sa trajektima?

A sto bi trebalo biti sa trajektima? Ionako nas Jadrolinija dere, ovako bi mozda bilo jeftinije.

krimtim33
30.05.2013., 15:28
A sto bi trebalo biti sa trajektima? Ionako nas Jadrolinija dere, ovako bi mozda bilo jeftinije.

baš me zanima što bi onda bilo..
većina ljudi bi vjerojatno birala ovaj brži način pa bi jadrolinija bila u velikom sranju..

babarej
30.05.2013., 18:29
baš me zanima što bi onda bilo..
većina ljudi bi vjerojatno birala ovaj brži način pa bi jadrolinija bila u velikom sranju..

Koga briga za Jadroliniju? :confused:

Ta gamad na relaciji Zadar - Preko ubire nenormalne novce. Vjeruj mi, mi koji zivimo na otocima ne gajimo simpatije prema toj firmi. Ja i zena odemo sa automobilom u Zadar i povratna karta je 132 kn. Po povlastenoj, otockoj tarifi. Pola sata voznje(3 nauticka milje ili 5 kilometara). 232 kn ako nije po povlastenom cjeniku. Od preksutra dizu cijene na 278 kn(2 osobe i osobni automobil manji) ovima koji nemaju povlastenu a ne znam koliko ce dici nama koji imamo.

Sleper od 40 tona povratna karta prava sitnica: 3760 kn za pola sata voznje.

Autobus preko 54 sjedala: 2340 kn povratna.

Pa zamisli koliko ti poskupljuje recimo gradnju kuce(nedavno se uvjerio) i slicne dostave koje moras naruciti. Da ne kazem koliko su ducani kod nas skuplji zbog njihovih nenormalnih cijena karata. I kad turisti vide da ako ne odu na otok nego negdje na kopnu da mogu komotno ostati 2 dana duze(zbog ustede jer ne kupe kartu i zbog jeftinijih ducana/restorana/kafica na ciju cijenu neposredno utjece i cijena trajektnih karata).

Dan kad Jadrolinija propadne okrenuti cu na raznju nesto cetveronozno i dobro zaliti.

krimtim33
30.05.2013., 21:17
vidiš, nisam znao da su tako skupi.

babarej
30.05.2013., 21:41
Ma brutala. Jos ako moras cesto ici sa automobilom najebao si.

krena
31.05.2013., 10:21
Ima li tko sliku kuće-ruglo TONI GRBELJA na Boriku ?

amelie.
31.05.2013., 16:14
Pozdrav, gdje večeras izać u Zadru? kakva je ekipa i muzika u Hitchu?

funkomatic
31.05.2013., 17:41
Pozdrav, gdje večeras izać u Zadru? kakva je ekipa i muzika u Hitchu?

U hitcha u zadnje vrijeme nema bas ljudi...

Preporucam yahting, pa maraskino

Monsuni
31.05.2013., 18:01
@babarej - potpuno se slažem.
Moj stari često radi na otocima i uvijek pizdi na karte za kamion + za sve radnike, a kamoli ne stanovnici otoka. Koje sranje.

babarej
31.05.2013., 19:14
@babarej - potpuno se slažem.
Moj stari često radi na otocima i uvijek pizdi na karte za kamion + za sve radnike, a kamoli ne stanovnici otoka. Koje sranje.

Cesto ima situacija da vise platis kartu za pun kamion nego sto teret vrijedi. Kad vozic stiropor za fasadu, pijesak za zbukanje i slicno. Jos ako nemas kartu sa popustom bolje ni ne raditi nista jer moras dici cijenu duplo kako bi se isplatio.

Naravno, mi sa otoka to moramo platiti jer nekako materijal moras dovuci doma.

55et
04.06.2013., 06:56
Gdje otici na dobru klopu a da ne pretjeruju cijenama? Neka preporuka? Hvala

TomZD
04.06.2013., 11:53
Gdje otici na dobru klopu a da ne pretjeruju cijenama? Neka preporuka? Hvala
Mamma Mia Zadar, Put Dikla 54!
ali odi tamo da ti bas ono u drobu kruli jer su im porcije ogromne!!!!!

krimtim33
04.06.2013., 17:47
Mamma Mia Zadar, Put Dikla 54!
ali odi tamo da ti bas ono u drobu kruli jer su im porcije ogromne!!!!!

što oni dobroga spremaju? samo san pizzu proba i sasvim je ok.. ništa ekstra posebno..

TomZD
05.06.2013., 01:05
što oni dobroga spremaju? samo san pizzu proba i sasvim je ok.. ništa ekstra posebno..
tjestenine su im strava....pljukanci pogotovo! :klopa::klopa:

krimtim33
05.06.2013., 11:31
tjestenine su im strava....pljukanci pogotovo! :klopa::klopa:

a morat ćemo i to jedan put probati.. :D

mikimile
05.06.2013., 12:03
jel zna netko jel ima konzum ili DM u Sukošanima?
Znam da nije tema,ali jednostavno ne nađem di bi to pitala :)

babarej
05.06.2013., 13:00

Pa i nije bas tako tesko naci :rofl:

http://www.popustolovac.hr/trgovine/konzum/adrese-i-radno-vrijeme/SUKO%C5%A0AN

VK Girl
05.06.2013., 13:21
Dan kad Jadrolinija propadne okrenuti cu na raznju nesto cetveronozno i dobro zaliti.

Uf ovo me baš zabolilo u dušu :(

Dan kad JL propadne je dan kad više nitko neće moći stići do otoka.

Znam da su skupi i od 1. 7. navodno još skuplji, ali su jedino što imamo.
(na računam privatnike i Rapsku plovidbu jer pokrivaju vrlo mali broj linija)

Nemoj tako oštro babarej. Pogledaj u kakvoj zemlji živimo. U zemlji u kojoj se najveći gubitaš, a JL to jest održava na životu da 100 tisuća ljudi ne bi ostali odsječeni od ostatka Hrvatske. Da turizam ni ne spominjem.
I cijene Zadar-Preko nisu trenutno tako velike. Evo ga link (http://www.jadrolinija.hr/pdfs/zdcijene.pdf)

krimtim33
05.06.2013., 13:31
za sad su kod nas još i jeftini..

babarej
05.06.2013., 14:00
Uf ovo me baš zabolilo u dušu :(

Dan kad JL propadne je dan kad više nitko neće moći stići do otoka.

Znam da su skupi i od 1. 7. navodno još skuplji, ali su jedino što imamo.
(na računam privatnike i Rapsku plovidbu jer pokrivaju vrlo mali broj linija)

Nemoj tako oštro babarej. Pogledaj u kakvoj zemlji živimo. U zemlji u kojoj se najveći gubitaš, a JL to jest održava na životu da 100 tisuća ljudi ne bi ostali odsječeni od ostatka Hrvatske. Da turizam ni ne spominjem.
I cijene Zadar-Preko nisu trenutno tako velike. Evo ga link (http://www.jadrolinija.hr/pdfs/zdcijene.pdf)

Znam jako dobro kakve su cijene. Zbroji malo pa ces vidjeti koliko to dodje kad se uzme povratna, a ako se ide automobilom onda je katastrofa.

Jadroliniju ne dozivljavam kao na firmu koja odrzava povezanost otoka sa kopnom nego kao firmu koja dere kozu otocanima.

krimtim33
06.06.2013., 18:32
zna li itko ima li di toshibin ovlašteni servis u zadru?

Gorštak
06.06.2013., 23:09
zna li itko ima li di toshibin ovlašteni servis u zadru?

mislim da nema, salje se u zagreb. Laptop? Ako nije pod garancijom, odnesi u datalink u 5 nebodera...

krimtim33
07.06.2013., 09:45
mislim da nema, salje se u zagreb. Laptop? Ako nije pod garancijom, odnesi u datalink u 5 nebodera...

ma zvat ću toshibu u zagreb pa ću viditi što kažu..

edit: jbg.. nemaju ovlaštenog servisera u zadru. probat ću odniti u datalink. kakvi su u uklanjanju problema? jesu skupi?

Gorštak
07.06.2013., 12:47
ma zvat ću toshibu u zagreb pa ću viditi što kažu..

edit: jbg.. nemaju ovlaštenog servisera u zadru. probat ću odniti u datalink. kakvi su u uklanjanju problema? jesu skupi?

Ne bih ti ih preporucio bez razloga, ali za cijene ne znam...

krimtim33
07.06.2013., 12:51
Ne bih ti ih preporucio bez razloga, ali za cijene ne znam...

prije sam bio gori i čini mi se da više nisu tamo..

Gorštak
07.06.2013., 12:55
prije sam bio gori i čini mi se da više nisu tamo..

jesu, samo s druge strane istog nebodera, preselili su se

krimtim33
07.06.2013., 12:59
jesu, samo s druge strane istog nebodera, preselili su se

bome ja okružija cilu zgradu pa nigdni ništa.
pita san onu ženu što radi u frizerskom jesu li još tamo pa mi je rekla da su nosali neke stvari i da su se vjerojatno negdi primistili..

Gorštak
07.06.2013., 13:12
bome ja okružija cilu zgradu pa nigdni ništa.
pita san onu ženu što radi u frizerskom jesu li još tamo pa mi je rekla da su nosali neke stvari i da su se vjerojatno negdi primistili..

lijevo od frizerskog imas njihov prozor na katu, a jos lijevo prva vrata iza kantuna su njihova

krimtim33
07.06.2013., 13:14
lijevo od frizerskog imas njihov prozor na katu, a jos lijevo prva vrata iza kantuna su njihova

naći će se nešto..
fala svejedno.. :mig:

ancika
07.06.2013., 14:18

imas manji konzum. dm nema. najveci ducan je od studenca.

Samo Sanja
08.06.2013., 05:26
bok,dragi moji zadrani,ima li neko perilicu rublja bilo kakvu ispravnu za pokloniti,meni je otišao na mojoj zanussi perilici sušilici programator a to je veliki kvar skup je i dio i majstor pa odonda perem na ruke

Monsuni
08.06.2013., 11:13
Može li mi netko objasnit kako mogu doći do crkve na Belafuži busom?