PDA

View Full Version : moj dečko ima bezrazložne komplekse

werterica
09.05.2008., 19:45
pozdrav svima!
situacija je ovakva. u friškoj sam vezi, veza je prerasla iz prijateljstva u nešto više. no moj prijatelj, tj, sadašnji dečko, se boji da mene neće zadovoljit njegov alat. kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.:(

dugačak mu je 13 cm, a širok negdje 3 cm.

ja sam mu rekla da je malo ono što je ispod 10. ne razumijem zašto se on loše osjeća. pa ima penis normalne,prosjećne širine i dužine?kaj ne?:ne zna:

jel ima netko ovdje sa sličnim mjerama? zanima me kak se vi dečki osjećate? jel tak da niste iskompleksirani nego uživate u životu, a ne ko ovaj moj bedak?:)

perla_22
09.05.2008., 19:48
pozdrav svima!
situacija je ovakva. u friškoj sam vezi, veza je prerasla iz prijateljstva u nešto više. no moj prijatelj, tj, sadašnji dečko, se boji da mene neće zadovoljit njegov alat. kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.:(

ja sam mu rekla da je malo ono što je ispod 10. ne razumijem zašto se on loše osjeća. pa ima penis normalne,prosjećne širine i dužine?kaj ne?:ne zna:

jel ima netko ovdje sa sličnim mjerama? zanima me kak se vi dečki osjećate? jel tak da niste iskompleksirani nego uživate u životu, a ne ko ovaj moj bedak?:)

ah, svi mi imamo neke svoje komplekse... možda nekoj prije tebe nije odgovarala njegova dužina i širina, pa je i radi toga malo u bedu... pokušaj mu dat do znanja da je tebi ok.

specijalac
09.05.2008., 19:48
Nisi mu stvarno ni trebala pričat al šta češ nisi ni znala da češ počet s njim. Sad se boji da ga tvoja neče progutat i da če ostat i bez toga malo što ima:rofl:

Al čekaj... dok znaš njegovu dužino i širinu pa vi ste več imali sexualni odnos il se varam?

fassgodard
09.05.2008., 19:49
kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.:(

)

Jebem ti ja ljubav koja nastaje iz prijateljstva....

perla_22
09.05.2008., 19:51

zapravo ne vjeruje da širina može biti jedva 3 cm, ovo je očito neki troll... :rolleyes:

werterica
09.05.2008., 19:52
Nisi mu stvarno ni trebala pričat al šta češ nisi ni znala da češ počet s njim. Sad se boji da ga tvoja neče progutat i da če ostat i bez toga malo što ima:rofl:

Al čekaj... dok znaš njegovu dužino i širinu pa vi ste več imali sexualni odnos il se varam?

vidila sam mu alat. nismo se

fassgodard
09.05.2008., 19:52
zapravo ne vjeruje da širina može biti jedva 3 cm, ovo je očito neki troll... :rolleyes:

Ček,ček....Ljuta???

perla_22
09.05.2008., 19:54
Ček,ček....Ljuta???

što ljuta??

randall
09.05.2008., 19:55
imao sam sličan problem,ali ne s 13cm :),već komplex da joj je bilo bolje s drugim frajerima,jer ja sam po pitanju sexa tada bio manje iskusan nego ona.Ovako,ne smijem se samo sjetiti toga(sve mi u početku ispričala što kako s kim i gdje--nikad nemojte to pitat partnera)....odmah poludim u sebi,stvori mi se gnjev i poželim čuda učiniti,ali s vremenom polako prolazi,no nikada do kraja.onoliko koliko ćeš biti s tim frajerom,toliko će ga to jebati u mozak,nikada neće prestati,može se taj gnjev malo smanjiti,ali ne prestati.VELIKA greška je bilo kakva priča od prije.najveće moje životno iskustvo...nemoj mu samo pričati najbolji si etc.jer će shvatiti kao da ga tješiš i biti će gore.NEMA LIJEKA.(nažalost)

fassgodard
09.05.2008., 19:56
što ljuta??

Tko ne vjeruje u širinu od jedva 3 cm?:
A)pokretačica topica
B)ja

specijalac
Pa eto kresnite se šta čekaš..pa mu onda reci kako stvari stoje

Dr.Vito Dugonoga
More bit sirina
koja nije i obujam!

perla_22
09.05.2008., 19:57
A)pokretačica topica
B)ja

ja ne vjerujem da može širina biti jedva 3 cm, daj pogledaj malo koliko je to, čovječe, ovo je neki zajeb..

fassgodard
09.05.2008., 19:58
vidila sam mu alat. nismo se

I šta?
Odmah si uzela ravnalo i šiber pa to sve znaš?
E je i taj tvoj novopečeni papak da ne povjeruješ....

fassgodard
09.05.2008., 19:59
ja ne vjerujem da može širina biti jedva 3 cm, daj pogledaj malo koliko je to, čovječe, ovo je neki zajeb..

Pa zašto onda kvotaš moj post?

dainty
09.05.2008., 20:00

Pa misli na promjer sigurno. Zaš ne vjeruješ?

Mantis Religiosa
09.05.2008., 20:01

a ti se u to razumijes
to je ono tvoja struka, zar ne :mig::D

perla_22
09.05.2008., 20:01
Pa zašto onda kvotaš moj post?

slučajno, naj se ljutit

fassgodard
09.05.2008., 20:02

Promjer je što i širina,oh ti Pitagoro....

perla_22
09.05.2008., 20:03

pa gle, uzmi krojački metar i vidi koliko je 3 cm... neznam, čini mi se kao zajeb, a tko će znati... ima svega

perla_22
09.05.2008., 20:05

nije ista stvar,normalno, pričamo o širini, koliko znam.

ladni pifkan
pa gle, uzmi krojački metar i vidi koliko je 3 cm... neznam, čini mi se kao zajeb, a tko će znati... ima svega

Pa ne mjeri se to krojačkim metrom...širina=promjer (u ovom slučaju), znači gledano sprijeda, straga, sa strane...kolko je tebi npr dovoljna širina?

werterica
I šta?
Odmah si uzela ravnalo i šiber pa to sve znaš?
E je i taj tvoj novopečeni papak da ne povjeruješ....

on nije bio raspoložen za više...
vidim, jer znam procjeniti.nažalost.
3 cm promjera, to bi bio obujam od negdje 10-11 cm valjda.za one koji se čude...

iForce
09.05.2008., 20:06
pozdrav svima!

Zasto ti pricas prijatelju kolikog ti decko ima pišu?
Po meni nema logike pricati frendovima sta radim i sta sam radio u krevetu. :ne zna:
A ako je prica o sexu onda je nevezano za bivse i sadasnje partnere.

Meni je moj dovoljan i ne pucaju me koje kakvi kompleksi.
Ali pucali su me kad sam imao 15-17god. Onda sam htio pišu kao sto Mandingo ima. :lol::lol::lol::lol:

fassgodard
09.05.2008., 20:08
3 cm promjera, to bi bio obujam od negdje 10-11 cm valjda.za one koji se čude...

Ovi današnji muškarci su zbilja otišli u kurac...
I zašto sad "nažalost"?Pa rekla si da ti je u redu.

perla_22
09.05.2008., 20:09

pa dobro, nisi još s njim imala nešto više od tog "gledanja" tako da ni neznaš kakav je zapravo,.

fassgodard
nije ista stvar,normalno, pričamo o širini, koliko znam.

Kako nije ista stvar?
Širina kruga je isto što i promjer kruga.

koraljno_more
pozdrav svima!

Taj potez u kojem si mu pricala o prijasnjim iskustvima nije bas sretna okolnost, ali nisi to mogla izbijeci s obzirom da se vasa veza nije naslucivala na ovakav nacin.

Pokusaj mu jednom za uvijek da ti do znanja, da si ga zavoljela radi njega kao osobe, i da volis sve na njemu, i da ga nisi birala niti za prijatelja radi velicine kurca, a kamoli da ces ga sad radi toga smatrati nedovoljno dobrime.

A ako se znas snaci i ako se znate prilagoditi sexu bez obzira na manju dimenziju, i ako oboje uzivate, jednostavno mislim da je vrijeme da mu kazes da se nema zasto brinuti oko toga.

Sta ga briga sto bi netko drugi mislio o velicini njegovog kurca? Bitno je da si ga ti prihvatila i to je to.

Sigurno je da ima muskih koji pate ako nemaju onih 15 cm, a to je npr. prosjek koji sam ja citala u nekakvom zenskastom casopisu prije 2 godine. Mozda se postupno smanjuje i to. Ne vodim bas statistiku ali vidjala sam i kurac od 22 cm i onaj od prilike kao i onaj od tvog dragog, znam da su se onom drugom rugali radi malog pimpeka, ali kod njega nije mali pimpek bio najveci problem, vec to sto je bio budala prve klase.

Priroda se pobrinula da nas ima svakakvih i to je to. Necu nikad nekog ici ismijavati na temelju malih grudi, uske pice, debljine, boje koze, ili velicine kurca. Bitno mi je sve u paketu.

:kava:

Nadam se da ce autorica rijesiti strah svog decka, i da ce jos duuuuuugo i sretno uzivati jedno u drugome. :top:

fassgodard
09.05.2008., 20:10

Ček....Zašto sad nažalost?

iForce
09.05.2008., 20:12
Taj potez u kojem si mu pricala o prijasnjim iskustvima nije bas sretna okolnost, ali nisi to mogla izbijeci s obzirom da se vasa veza nije naslucivala na ovakav nacin.

Pokusaj mu jednom za uvijek da ti do znanja, da si ga zavoljela radi njega kao osobe, i da volis sve na njemu, i da ga nisi birala niti za prijatelja radi velicine kurca, a kamoli da ces ga sad radi toga smatrati nedovoljno dobrime.

A ako se znas snaci i ako se znate prilagoditi sexu bez obzira na manju dimenziju, i ako oboje uzivate, jednostavno mislim da je vrijeme da mu kazes da se nema zasto brinuti oko toga.

Sta ga briga sto bi netko drugi mislio o velicini njegovog kurca? Bitno je da si ga ti prihvatila i to je to.

Sigurno je da ima muskih koji pate ako nemaju onih 15 cm, a to je npr. prosjek koji sam ja citala u nekakvom zenskastom casopisu prije 2 godine. Mozda se postupno smanjuje i to. Ne vodim bas statistiku ali vidjala sam i kurac od 22 cm i onaj od prilike kao i onaj od tvog dragog, znam da su se onom drugom rugali radi malog pimpeka, ali kod njega nije mali pimpek bio najveci problem, vec to sto je bio budala prve klase.

Priroda se pobrinula da nas ima svakakvih i to je to. Necu nikad nekog ici ismijavati na temelju malih grudi, uske pice, debljine, boje koze, ili velicine kurca. Bitno mi je sve u paketu.

:kava:

Nadam se da ce autorica rijesiti strah svog decka, i da ce jos duuuuuugo i sretno uzivati jedno u drugome. :top:

:top:

Frogger
09.05.2008., 20:16
A kakav mu je nagibni kut u stupnjevima, tvrdoća prema Mohsu, čvrstoća u N/mm2, zakrivljenost u postocima, boja i tekstura, može i opisno?

alexxx
09.05.2008., 20:18
mislim da su čak i tipovi koji su bez ikakvog pokrića nadasve samouvjereni po pitanju svojih seksualnih performansi bolji od ovih šta ti cvile kako im je kurac mali a niste se još ni poševili. počni mu plakat zbog celulita, al onako jako. svaki dan stani pred njega i pitaj dal su ti se objesile sise od jučer. reci da imaš ružna stopala. i da su ti koljena čudna. i da ti ni pupak nije baš nešto. odbijaj se skinut pred njim jer imaš velike male usne. možda shvati. a možda se složi s tobom :rofl:

rockyxxx
09.05.2008., 20:24
pozdrav svima!

U jebate, ako neće on onda će ona, ali s druge strane.

1. Ako je tebi to dovoljno nikome ništa.
2. Ako mu želiš pomoć obrati mi se na pm.
3. Činjenica je da s većim muškim spolovilom i muško i žensko više uživa .(naravno, bez ekstrema)

Hvala.:)

werterica
09.05.2008., 20:26
Ovi današnji muškarci su zbilja otišli u kurac...
I zašto sad "nažalost"?Pa rekla si da ti je u redu.

nažalost zato jer bi on bio mirniji da neznam procjenit.

dainty
09.05.2008., 20:27
A sorry, još uvijek nisam diplomirala na kurcu, kao ti... :tuzni:

Ma evo, i kružić sam si nacrtala :D Pa zaš ne bi bilo toga, šta ti misliš da su svi obdareni? :p

perla_22
09.05.2008., 20:28
U jebate, ako neće on onda će ona, ali s druge strane.

1. Ako je tebi to dovoljno nikome ništa.
2. Ako mu želiš pomoć obrati mi se na pm.
3. Činjenica je da s većim muškim spolovilom i muško i žensko više uživa .(naravno, bez ekstrema)
Hvala.:)

s ovim se moram složiti, koliko mi to htjeli ili ne priznati, tako je.. :rolleyes: neznam baš dali muški uživaju ako imaju većeg, jer njima je u biti svejedno dobro, ali žene, da..

fassgodard
09.05.2008., 20:28

A kakav ti je to dečko....koji vadi kurac pred tobom da ga ti "procijeniš"?
Je li njemu sve u redu u glavi?

fassgodard
09.05.2008., 20:29

Bome ti,sestro,ni logika nije jača,al dobro...
Zato si emotivna..:mig:

perla_22
09.05.2008., 20:29

Ma evo, i kružić sam si nacrtala :D Pa zaš ne bi bilo toga, šta ti misliš da su svi obdareni? :p

ma ne mislim da su svi obdareni, normalno da nisu, nađu se i oni kojima veličina i nije najjača strana, znam.. :)

rockyxxx
09.05.2008., 20:30
s ovim se moram složiti, koliko mi to htjeli ili ne priznati, tako je.. :rolleyes: neznam baš dali muški uživaju ako imaju većeg, jer njima je u biti svejedno dobro, ali žene, da..

Veća osjetilna površina je obuhvaćena kod muškaraca i kod žena. (kad je veći naravno)

iForce
09.05.2008., 20:32

Eto ako priznajes, onda znas sta ti je ciniti.

perla_22
Veća osjetilna površina je obuhvaćena kod muškaraca i kod žena. (kad je veći naravno)

moguće. nisam muško pa neznam kako je njima. :D meni paše veći,a i većini cura, mislim. što ću kad je tako. :rolleyes:

yaya
A kakav mu je nagibni kut u stupnjevima, tvrdoća prema Mohsu, čvrstoća u N/mm2, zakrivljenost u postocima, boja i tekstura, može i opisno?

hahahahhahahaaaaaaaa:lol::lol:

yaya
09.05.2008., 20:33
moguće. nisam muško pa neznam kako je njima. :D meni paše veći,a i većini cura, mislim. što ću kad je tako. :rolleyes:
imas iskustva ha?:lol::lol:

dainty
09.05.2008., 20:34
Bome ti,sestro,ni logika nije jača,al dobro...
Zato si emotivna..:mig:

Jesam. + imam razumijevanja za mal kurac. :kiss:

perla_22
09.05.2008., 20:34
imas iskustva ha?:lol::lol:

:lol: :rofl: vidi nje sad,. :D

yaya
09.05.2008., 20:35
:lol: :rofl: vidi nje sad,. :D
dobro je dobro isprobat konja, al ne mozes dok ga ne zajases jelda?:cerek:

fassgodard
09.05.2008., 20:36
Jesam. + imam razumijevanja za mal kurac. :kiss:

E,tako treba....
Takve ćeš,htjela-ne htjela,uglavnom i sretati...:mig:

amadeusvk
09.05.2008., 20:37
koliko ti on imate god

perla_22
09.05.2008., 20:37
dobro je dobro isprobat konja, al ne mozes dok ga ne zajases jelda?:cerek:

:rofl: naravno :rock:

werterica
09.05.2008., 20:38
više od 20, oboje. puno više.

yaya
09.05.2008., 20:39
E,tako treba....
kaj su to mutanti:confused::confused:

fassgodard
09.05.2008., 20:42
kaj su to mutanti:confused::confused:

Well.....
Svatko bira svoje društvo.:mig:

dainty
09.05.2008., 20:42
E,tako treba....
Trenutno srećem samo neke forumaše od 25cm. :D Ali baš me zanima kako si zaključio da ću takve uglavnom i sretati? :) Jel to iz vlastitog iskustva? :)

fassgodard
09.05.2008., 20:45
Trenutno srećem samo neke forumaše od 25cm. :D Ali baš me zanima kako si zaključio da ću takve uglavnom i sretati? :) Jel to iz vlastitog iskustva? :)

Pa tako.....Neka ptičurina mi je šapnula....:D
Moje iskustvo????You wishhhh.....:cerek:

yaya
09.05.2008., 20:45
wau jel to malo il veliko..milsim 25 cm:confused::confused::lol::lol:

iForce
09.05.2008., 20:49
wau jel to malo il veliko..milsim 25 cm:confused::confused::lol::lol:

25cm je minimum na forumu. :lol:

yaya
09.05.2008., 20:50
a da jasno mi je ..:lol::lol:

alexxx
09.05.2008., 20:51
zaš se ne poševite umjesto što ti on njonja? :D

TincH
09.05.2008., 20:51
zaš se ne poševite umjesto što ti on njonja? :D
Možda ga je zapravo strah da mu ni performans neće biti nešto, pa se opravdava s veličinom? :D

werterica
09.05.2008., 20:56
Možda ga je zapravo strah da mu ni performans neće biti nešto, pa se opravdava s veličinom? :D

ajme, to bi bilo grozno. manji netehničar. :D

fassgodard
09.05.2008., 20:56
ajme, to bi bilo grozno. manji netehničar. :D

Ma reci "mali"...Neće ti nitko ništa.:D

werterica
09.05.2008., 20:58
Ma reci "mali"...Neće ti nitko ništa.:D

imaš pravo. ak je prosjek 15, onda je manji =mali. ali trudim se ne to tak gledat.:cerek:

fassgodard
09.05.2008., 21:00
imaš pravo. ak je prosjek 15, onda je manji =mali. ali trudim se ne to tak gledat.:cerek:

Onda......Jebite se,djeco,jebite........For tomorrow we die...:D

randall
09.05.2008., 21:55
prvi puta me nitko nije kvotao...yeeeeeeeeeeeeeees.

Violently happy
09.05.2008., 21:58

i što dalje sve je veći minimum.:mig:

Your Baby
09.05.2008., 22:06
A)pokretačica topica
B)ja

Ja vjerujem. Jedan moj je imao tankoga ko hrenovku :lol:

deskjet
09.05.2008., 22:06

Pa ako je to prosječno onda hvala Bogu na centimetrima! Nisam od onih koji će pričati bajke o nekih 25cm ali ipak 13 djeluje jako malo. A ništa, pokaži mu da te i takav pali i da možete uživati bez obzira na veličinu njegovog "problema".

Magelings
09.05.2008., 22:19
zakljucase mi temu no nema veze smrc violentt smrc...
ali evo sto cu ja rec na ovo bitan je osjecaj... znaci...moze imat i 5... i 50...ako zna sto radi..i ako zna napalit curu..dodirom samo i pogledom..do svrsvanja...cm najmanje su mu bitni..osim kod cura koje neznaju opce sto je sex... jer misle da je bitno da popuni haha...samo da kazem...ja sam iznad haha ..da nebi bilo..govori to jer mu je mali...ne neg to slusam cesto..a nekuze..da je stvar u tebi sto radis djevojci ne sto joj stavljas :)

iForce
09.05.2008., 22:22
i što dalje sve je veći minimum.:mig:

Pa ako ne raste onda nesto nije u redu.
Pravi forumas postanes ako imas minimum 25.

25cm. - Junior Class
27cm. - Maxi Class
30cm. - Mega Class
30+ cm - Respect :s To su oni koji ti mogu masirati ili skakljati srce kroz picu. :rofl:

fassgodard
10.05.2008., 02:19

Aha.....
I kad ga je on izvadio ti si mu rekla:"To ti je 13 cm u duljinu i jedva 3 u promjeru"???????:rofl:
Ma daj,ne njonjaj,kako je netko rekao...

By the way,šta je bio toliko napaljen da mu se digao kad ga je izvadio da ga ti "procijeniš"???:lol::lol:

Walpurgas
10.05.2008., 02:21
imao sam sličan problem,ali ne s 13cm :),već komplex da joj je bilo bolje s drugim frajerima,jer ja sam po pitanju sexa tada bio manje iskusan nego ona.Ovako,ne smijem se samo sjetiti toga(sve mi u početku ispričala što kako s kim i gdje--nikad nemojte to pitat partnera)....odmah poludim u sebi,stvori mi se gnjev i poželim čuda učiniti,ali s vremenom polako prolazi,no nikada do kraja.onoliko koliko ćeš biti s tim frajerom,toliko će ga to jebati u mozak,nikada neće prestati,može se taj gnjev malo smanjiti,ali ne prestati.VELIKA greška je bilo kakva priča od prije.najveće moje životno iskustvo...nemoj mu samo pričati najbolji si etc.jer će shvatiti kao da ga tješiš i biti će gore.NEMA LIJEKA.(nažalost)

Ne valja kako god okreneš. :rofl::rofl::rofl:

gospodarica
10.05.2008., 02:23
je, bedak je - slazem se

nadji nekog pametnog :kava:

fassgodard
10.05.2008., 02:35
je, bedak je - slazem se

nadji nekog pametnog :kava:

Bedak na jedanaestu potenciju....
Mislim,vaditi ga pred ženom da ga ova "procijeni".....:rigo::rigo:

XandarVeliki
10.05.2008., 11:33
A od kud dečku ideja da bude s curom koja mu priča o velikima,
a on ima malog? :confused:

A možda on nije samo dobar tehničar, već je dečko - pirotehničar.:)
...
Budi lukava. (žene su lukave :D)
Reci da te boljelo s onima koji imaju velikog.
Čitav život si čekala malog. I sad si ga konačno dočekala.

Madamoiselle
10.05.2008., 13:41
Ja bi to prije probala pa bi onda filozofirala:mudri:

paulie
10.05.2008., 13:54
A od kud dečku ideja da bude s curom koja mu priča o velikima,
a on ima malog? :confused:

A možda on nije samo dobar tehničar, već je dečko - pirotehničar.:)
...
Budi lukava. (žene su lukave :D)
Reci da te boljelo s onima koji imaju velikog.
Čitav život si čekala malog. I sad si ga konačno dočekala.

Zar bi ti povjerovao u to..?:rofl:

€uro
10.05.2008., 13:55
....U jednom selu zivio momak sa ogromnim kurcem. I, posto mu je alatka bila
tako ogromna, sa kojom god bi devojkom otisao u krevet dogodilo bi se
zlo i ona bi zavrsila u bolnici. Procula se prica i vise nijedna nije
htjela sa njim u krevet. Vidjela stara mati da ce se to lose zavrsiti i da
ce joj sin nezenja ostati, pa ga uzme jednog dana i odvede "preko sedam
gora" u neko selo gdje ih nije niko poznavao. Tu dogovori na brzinu
zenidbu sa devojkom koju do tada nije ni vidio. Kad je sve bilo gotovo,
vratise se u svoje selo. Prve bracne noci, ona se skine i ceka
nestrpljivo u krevetu, a on, od straha da se ne ponovi isto sto je bilo
sa drugim devojkama, nista. Tako bijase i druge, pa trece i jos mnogo
iducih bracnih noci, sve dok mladoj nije dosadilo cekati, pa ga upita:
o Jesi li ti mene uzeo za zenu ili za sluskinju?
o Pa za zenu, naravno.
o Pa daj onda zeni ono sto joj treba.
o Bih ja, ali imam jedan problem. Znas, kad sam bio mali igrao sam se sa
prasicima i krmaca mi je odgrizla komad kurca. I tako me je sada
sramota.
o Ma nije bitno, daj bar to sto je ostalo.
Ugasise svejtlo, skinuse se i pocne mladozenja da trpa, najpre trecinu,
pa pola i na kraju cijelog. I sve gleda hoce li se mladoj sta lose
dogoditi, kad tamo - nista! Kada je sve bilo gotovo, upita mladozenja
mladu kako je bilo. Mlada odgovori:
o Pa, nije bilo lose, jos samo da krmaca nije odgrizla onaj komad, bilo
bi super!
:rofl:

iForce
10.05.2008., 14:00
....U jednom selu zivio momak sa ogromnim kurcem. I, posto mu je alatka bila
tako ogromna, sa kojom god bi devojkom otisao u krevet dogodilo bi se
zlo i ona bi zavrsila u bolnici. Procula se prica i vise nijedna nije
htjela sa njim u krevet. Vidjela stara mati da ce se to lose zavrsiti i da
ce joj sin nezenja ostati, pa ga uzme jednog dana i odvede "preko sedam
gora" u neko selo gdje ih nije niko poznavao. Tu dogovori na brzinu
zenidbu sa devojkom koju do tada nije ni vidio. Kad je sve bilo gotovo,
vratise se u svoje selo. Prve bracne noci, ona se skine i ceka
nestrpljivo u krevetu, a on, od straha da se ne ponovi isto sto je bilo
sa drugim devojkama, nista. Tako bijase i druge, pa trece i jos mnogo
iducih bracnih noci, sve dok mladoj nije dosadilo cekati, pa ga upita:
o Jesi li ti mene uzeo za zenu ili za sluskinju?
o Pa za zenu, naravno.
o Pa daj onda zeni ono sto joj treba.
o Bih ja, ali imam jedan problem. Znas, kad sam bio mali igrao sam se sa
prasicima i krmaca mi je odgrizla komad kurca. I tako me je sada
sramota.
o Ma nije bitno, daj bar to sto je ostalo.
Ugasise svejtlo, skinuse se i pocne mladozenja da trpa, najpre trecinu,
pa pola i na kraju cijelog. I sve gleda hoce li se mladoj sta lose
dogoditi, kad tamo - nista! Kada je sve bilo gotovo, upita mladozenja
mladu kako je bilo. Mlada odgovori:
o Pa, nije bilo lose, jos samo da krmaca nije odgrizla onaj komad, bilo
bi super!
:rofl:

:lol::lol:

MoW
10.05.2008., 14:32
13 cm je sasvim ok i spada u donji dio prosjeka. Oko 14 je aritmetička sredina, a sve između 12.5 i 16 je prosječna veličina i takav je kod velike većine muškaraca.
A velika većina uspije zadovoljiti svoje žene, ako znaju kako. Pritom je sama veličina, pogotovo ako je unutar prosjeka, manje bitna. :mig:
Nego, tri centrimetra promjera bi dalo oko 9.5 centimetra opsega, što je relativno ispodprosječno. Prosjek je oko 12. Opet, to malo znači ako te tip napali unaprijed. Ako zna kako, svršit ćeš i prije nego što ti ga stavi unutra.

Nego mi je nešto čudno: promatrala si mu penis u ukrućenom stanju i mirno ga gledala... :misli:
Jesi li sigurna da ti se taj dečko zaista sviđa, jer većina bi ga već zaskočila, znaš?

Madamoiselle
10.05.2008., 16:11
Da ima kurac a ne penis i ona bi ga zaskočila do sad:kava:

Bik koji sjedi
10.05.2008., 16:22
:rofl::rofl: Teens sekcija :lol:

Muškarci su ti jako opsesivni u vezi sa svojim alatima. Tako da ćeš čuti razne legende (u mog strica ogromna kobasica itd...) ali u stvari, ako vam je sex dobar, ne kužim zašto bi trebao biti zabrinut.

Bila je neki topic na tu temu nedavno, zaključak je bio - veličina oko 16 cm.

MoW
10.05.2008., 16:34
Da ima kurac a ne penis i ona bi ga zaskočila do sad:kava:

Da, na to sam i mislio... :kava:

MoW
10.05.2008., 16:36
:rofl::rofl: Teens sekcija :lol:

Muškarci su ti jako opsesivni u vezi sa svojim alatima. Tako da ćeš čuti razne legende (u mog strica ogromna kobasica itd...) ali u stvari, ako vam je sex dobar, ne kužim zašto bi trebao biti zabrinut.

Bila je neki topic na tu temu nedavno, zaključak je bio - veličina oko 16 cm.

Malo manja... pa ljudi, pogledajte što piše u medicinskoj enciklopediji i nemojte izmišljati. 16 cm je već veći srednji...

XandarVeliki
10.05.2008., 17:18
Zar bi ti povjerovao u to..?:rofl:

Je, Bi.:lol::lol::rofl:

fassgodard
10.05.2008., 20:33
Nego mi je nešto čudno: promatrala si mu penis u ukrućenom stanju i mirno ga gledala... :misli:

Ma vraga....
Ovo je trolčina na sedmu potenciju...:kava:

Mariamagdalena
10.05.2008., 23:28

Upravo tako.

Svom si "prijatelju" lijepo otkrila svoje najintimnije misli ,ideje i sklonosti, a sad se čudiš -otkud njemu ta ideja da ti preferiraš veliki k?

I sve kako ti to uopće nije važno, svejedno si ga izmjerila i premjerila, valjda dok je spavao,janje jadno nedužno...Žao mi siromaška što se s tobom spetljo...

Ti mušku pamet kad s k. razmišlja...

Wanderer
10.05.2008., 23:45
pozdrav svima!

Ti pričaš s prijateljima/potencijalnim dečkima o dužini kuraca svojih bivših jebača? Zanimljivo.
On je bio, kao ono, neka prijateljica s kojom si dijelila iskustva o jebačima? :s
Kakva su bila njegova iskustva s jebačima? :o

fassgodard
10.05.2008., 23:50
Ti pričaš s prijateljima/potencijalnim dečkima o dužini kuraca svojih bivših jebača? Zanimljivo.
On je bio, kao ono, neka prijateljica s kojom si dijelila iskustva o jebačima? :s

Ma velim ti,troll na desetu potenciju.
Neki adolescent je zakamuflirao pričicu da ga modovi ne banaju...:D

div
11.05.2008., 07:18
pozdrav svima!

jako si ga dobro utješila :top:
ja bi te na njegovom mjestu, sa tim malim pimpekom, izudarao po čelu, za kaznu:rofl: :lol::lol:
ovak ću ti ja reć....
da tebe to ne muči, isto ko i njega, nebi ti ovdje ispitivala o veličinama muških alata
i je bedak...jel te trpi
ostavi ga ak ti je pre mali njegov kurac, naći će si on već neku koja nema pičku ko bunar, ili ,ono, kad ga metne unutra ko da baci hrenovku u haustor:eek:

simply_black
11.05.2008., 09:37
Nije bitna veličina čarobnog štapića, nego magija u njemu.

fassgodard
11.05.2008., 13:32
ja bi te na njegovom mjestu, sa tim malim pimpekom, izudarao po čelu, za kaznu:rofl: :lol::lol:
ovak ću ti ja reć....
da tebe to ne muči, isto ko i njega, nebi ti ovdje ispitivala o veličinama muških alata
i je bedak...jel te trpi
ostavi ga ak ti je pre mali njegov kurac, naći će si on već neku koja nema pičku ko bunar, ili ,ono, kad ga metne unutra ko da baci hrenovku u haustor:eek:

Ma mladić Werther je već bacio drkicu....Uvjerio je sve da je on žena.
Al dobro,ima dječak mašte...:rofl:

Ludonja
11.05.2008., 13:58
Kako nije ista stvar?
Širina kruga je isto što i promjer kruga.

da opseg je nesto sta se dobije kad se nesto zvano pi, to je neki broj bokun veci od 3 pomnozi sa promjerom...znaci ako je promjer 3 onda je opseg negdi oko 10...

a muski imaju komplekse jer puno gledaju pornice, naime tamo je kriterij za odabir glumaca taj da imaju prosjecnog ili manjeg od prosjeka.... znaci u pornicima nista iznad 15 ne prolazi :lol:

Višnjolika
11.05.2008., 14:24
13/3... Mala ptičica.... :rofl:

fassgodard
11.05.2008., 14:45
13/3... Mala ptičica.... :rofl:

....Ali i za takve postoji prikladna picica ....:D

werterica
11.05.2008., 17:19
ovak ću ti ja reć....
i je bedak...jel te trpi

a kaj sam mu trebala reći? nije ti čak ni prosječan?:rolleyes:
istina da me malo muči, ali vrijeđanje je neprimjereno. puno ljudi otvara gluplje teme, pa nikom ništa.

divlja zvjer
11.05.2008., 17:21
Mene ne jebe veličina penisa. Mene muči, veličina mojih bicepsa, tricepsa, trapeziusa, pectoralisa, kvadricepsa!

werterica
11.05.2008., 17:21

u razgovoru, onako usput u šali se spomene....inače ne pričam svakome te detalje.
njegova iskustva, nije se ništa žalio do sad. mislila sam da je zadovoljan, i da nema na tom području nekakvih kočnica.

werterica
11.05.2008., 17:23
Upravo tako.

Svom si "prijatelju" lijepo otkrila svoje najintimnije misli ,ideje i sklonosti, a sad se čudiš -otkud njemu ta ideja da ti preferiraš veliki k?

I sve kako ti to uopće nije važno, svejedno si ga izmjerila i premjerila, valjda dok je spavao,janje jadno nedužno...Žao mi siromaška što se s tobom spetljo...

Ti mušku pamet kad s k. razmišlja...

jeste svi blesavi. nisam samo gledala,popušila sam mu. ali nije htio seks. za to mu treba još vremena.

Snowflakes
11.05.2008., 17:34
jeste svi blesavi. nisam samo gledala,popušila sam mu. ali nije htio seks. za to mu treba još vremena.

Za početak ...prosječna dužina muškog spolovila je 13 cm ..a ne 15 kao što je netko rekao.....druga stvar je što svi muškarci na forumima imaju barem 17, a naravno svaki drugi ima preko 19 :lol::rofl: ....
I ne znam zapravo što muči autoricu teme, u čemu je problem ?! Od koga tražiš mišljenje, savjet ...pa ako tebi ne smeta što ti partner ima 13 cm, gdje je uopče problem...Ima prosječan kurac, nema se ničim posebno za pohvalit, ali šta bi bilo da ima 10-11 cm, jer jebemu ako je 13 prosjek, onda po nekoj logici treba jebeno puno bit penisa i sa 11 cm :rofl: gdje su pak ti ???
Ako ti svoga partnera voliš, onda ga prihvati sa svim manama, prednostima, i vrlinama ....I daj mu do znanja da ti njegova veličina ne smeta ...Ako njega i nakon vašeg razgovora ti kompleksi toliko rasturaju da vi ne možete imati normalan odnos onda je to več i problem ....
Jebiga nas žene pale veliki penisi, vizualno su lijepši :cerek: ali ja sam bome zadovoljna i sa svojim dečkom koji ima dobru 15-icu :cerek: prema tome ...
http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2008/05/09/0249006.html

Mariamagdalena
11.05.2008., 21:11

Nisam sigurna tko je tu blesav...Ali hvala na lijepom "pridjevu"!

Ako neće s tobom sex pa nisam ti ja kriva. Valjda mu treba još sto godina da te doooobro upozna

jadzia dax
11.05.2008., 21:25
...ok, sad fakat više niš ne kužim...:ne zna:
...popušila si mu, al to nije sex? ...:rolleyes:
...njega muče bezrazložni kompleksi a ti zapravo cviliš o 13/3...:ne zna:
...velika većina onih koji sudjeluju na topicu pokušavaju te uvjeriti da su možda ipak važniji tehnika i emocije ali ti i dalje tupiš po svome...:rolleyes:

...e sad, ili si zaista troll kako mnogi tvrde ili nemaš previše ni empatije ni osjećaja za dotičnog...:ne zna::ne zna::ne zna:

fassgodard
11.05.2008., 21:27
ali nije htio seks. za to mu treba još vremena.

A bome i želuca...:rofl:

jadzia dax
11.05.2008., 21:30
A bome i želuca...:rofl:

:s:s:s:s:s

mistiquella
11.05.2008., 21:40
Mislim..kkve su to gluposti...Sigurno nemate menje od 20? Ili si ti možda on a ne ona...
Pa osoba na mistu bi jednostavno probala sex i vidila ide li to ili ne... Možda si baš anatomski odgovarate ... ako je njemu širina 3 a tebi 2.5 možda ćete si baš super odgovarat...
A on bude li tako razmišljao neće nikad uživat u životu... šta je najgore šta mu se može dogodit ako probate, od toga se ne umire!!! A neki ljudi nemaju neke djelove tijela- nek bude sritan s onim što ima!! :blabla:

Madamoiselle
12.05.2008., 16:18
Momku neugodno.
A tebi bi preporučila da probaš tih 13 cm pa da onda donosiš zaključke. I ako već neće...uvjeri ga. Reci mu 'Želim se jebat s tobom a ne s tvojim kurcem' i skoči na njega.

fassgodard
12.05.2008., 17:35
svi muškarci na forumima imaju barem 17

Jesi looda???????:rofl:
Ispod 35.....Marš van s LJES-a!!!:rofl:

Nakamura Kumiko
12.05.2008., 17:37
premali mu je...ispod 20 cm ne primaj