PDA

View Full Version : Samsung E700

Grejp
12.01.2004., 16:11
Eto vec dugo razmisljam o tome da si kupim neki mobitel, po mogucnosti sa kamericom.
Sada ako znate sta o ovome u naslovu, ili nekom drugom slobodno sve recite.
Fala puno.

rossonero
13.01.2004., 22:20
taj mobitel ja dosta dobar, zapravo odlican, al pogledaj i SonyEricsson T610, po nekim stvarima je puno bolji od samsunga a i dosta je jeftiniji

Grejp
13.01.2004., 22:47
fala rosonero,pogledat cu.
pa ovaj samsung je tek dosao, nije bas star.

@Purger@
16.01.2004., 13:43
Imam E 700, odličan je. Brz izbornik, baterija mu traje 4 dana, hrpa melodija, kamerica koja na rezoluciji 640x480 ima 3x optički zoom. Jedino što se moraš naviknuti da kad pišeš poruke slučajno ne stisneš gumb koji poništava cijelu poruku a nalazi odmah uz sve ostale gumbe. No, to je sitnica.

Mlaky
17.01.2004., 11:46
3 x optički zoom!? Si siguran?

@Purger@
17.01.2004., 16:50
Mozda sam i pogrijesio, vjerojatno je 2x

Mlaky
22.01.2004., 16:32
Ma da...ali čisto sumnjam da je optički....valjda je digitalan....ili izlazi iz telefona objektiv?! :)

Denys
22.01.2004., 16:48
Digitalni, ne izlazi nikakav objektiv. Lagan je, najmanji mob. sa kamerom.

Mlaky
22.01.2004., 16:52
Tak sam i mislil......nje-sra.....uostalom, još uvijek mislim da su mobiteli sa kamerom čisto preseravanje.... :o :W

Denys
22.01.2004., 16:56
15 multi-shot&self portret, night mode
65000 TFT color screen
MMS
Downloadable games (JAVA)
40 polyphonic ringtones & melody

Mlaky
22.01.2004., 17:01
Ma, krivo si me skužil...tj, ja sam se krivo izrazil.....nije mobitel sranje.....no kad si naviknut na digitalni fotić od 4 MP i 10 x optičkim zumom onda očekuješ više od telefona s kamerom koji dojde 4k kuna....

Desiree
25.01.2004., 10:34
e, o tom mobu i ja razmisljam (vidi ovdje (http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=35369) ). :)
Ima ga moj frend i cini mi se bas ok..

MaxB
25.01.2004., 14:36
Desirée kaže:
Ima ga moj frend i cini mi se bas ok..
Za tu lovu i mora biti OK! ;)
Ja mislim kupit E710 ili E715 - samo je pitanje kad ce doci u ducane (na crno ih ima)... A sta su ti u Samsungu glupi - zbilja ne razumijem zbog cega se ona tipka "plavo i" u srediti cetverosmjerne plocice ne koristi kao OK - koji k***c su ju onda uopce tu stavili! :bonk: Nisu mogli jednostavno staviti jednu opciju "Koristi i kao OK tipku"? Ah... Vjerujem da im milijuni korisnika prigovaraju zbog toga... Nikad kraja ljudskoj gluposti.

Desiree
25.01.2004., 15:52
MaxB kaže:
Za tu lovu i mora biti OK! ;)
Ja mislim kupit E710 ili E715 - samo je pitanje kad ce doci u ducane (na crno ih ima)... A sta su ti u Samsungu glupi - zbilja ne razumijem zbog cega se ona tipka "plavo i" u srediti cetverosmjerne plocice ne koristi kao OK - koji k***c su ju onda uopce tu stavili! :bonk: Nisu mogli jednostavno staviti jednu opciju "Koristi i kao OK tipku"? Ah... Vjerujem da im milijuni korisnika prigovaraju zbog toga... Nikad kraja ljudskoj gluposti.

A za sta sluzi? Spajanje na net?

MaxB
25.01.2004., 17:56
Desirée kaže:
A za sta sluzi? Spajanje na net?
Da... i kao internet... Budale... A pazi ovo - u igrama radi! Dakle, u igrama ti ona plocica znaci smjer, a 'i' je fire ili OK.

Desiree
26.01.2004., 17:40
MaxB kaže:
Da... i kao internet... Budale... A pazi ovo - u igrama radi! Dakle, u igrama ti ona plocica znaci smjer, a 'i' je fire ili OK.

aha.. ma bezveze...
pa ko blesav ide na net prek moba tak cesto pa mu treba tu ta tipka..

Agirl
11.02.2004., 13:56
Ako mi netko može pomoći bila bih vam zahvvalna:

kako se gase yebeni zvukovi pri deletanju ili slanju poruka?

IMF-ovac
11.02.2004., 14:10
Agirl kaže:
Ako mi netko može pomoći bila bih vam zahvvalna:

kako se gase yebeni zvukovi pri deletanju ili slanju poruka?

Ako je kao na s500 onda ih ne možeš ugasiti osim ako ne ugasiš sve tonove.
Ali bi ih trebala moći smanjiti onom tipkom sa strane.
Probaj ga rasklopiti i smanjiti tonove tipkovnice.
Meni je tako uspjelo. Sad se taj zvuk jedva čuje.

Agirl
11.02.2004., 14:29
IMF-ovac kaže:
Ali bi ih trebala moći smanjiti onom tipkom sa strane.
Probaj ga rasklopiti i smanjiti tonove tipkovnice.
Meni je tako uspjelo. Sad se taj zvuk jedva čuje.

ne pomaže...

IMF-ovac
11.02.2004., 14:35
Onda stvarno ne znam. I mene je to iritiralo :mad:

Markowski
12.02.2004., 14:39
Agirl, na žalost ne možeš ugasiti tonove koji se javljaju pri slanju i deletanju poruka.
Inače, svi koji si mislite kupiti takav aparat, dobro razmislite. Nemojte očekivati da će kvaliteta slika, bez obzira na VGA kameru biti nešto posebno. Telefon je čista šminka i that's it.
Imam telefon i rado ću odgovorit na sva pitanja - ak ću znat.

Agirl
12.02.2004., 15:46
Markowski kaže:
Nemojte očekivati da će kvaliteta slika, bez obzira na VGA kameru biti nešto posebno. Telefon je čista šminka i that's it.

na žalost i to sam prekasno skužila :(

al okej, meni je jako lijep i ima puno više funkcija nego moj stari telefon..pa ono... neću se žalit

M@rio
13.02.2004., 17:57
Ukratko... mobitel kojemu je jedino dobro svojstvo kamera sa dosta memorije. :D

Markowski
16.02.2004., 12:11
Ukratko..baš to. Ali kad uzmeš da kvaliteta slike nema veze sa kvalitetom...mislim...to ti je ko da imaš foto aparat na kojem ne možeš izoštrit sliku ali nema veze...vidi se.
A totalno razočarenje je nemogućnost slaganja adresara po grupama (možeš svaki broj uvrstiti u grupu ali to služi samo tome da se odredi vrstu zvona za grupu i da se na prednjem zaslonu pojavi simbol grupe u kojoj je broj spremljen) a da ne govorim da ako su podaci u SIM kartici grupiranje nije uopće omogućeno, već prvo treba sve podatke sa kartice prebaciti u memoriju telefona.
Imao sam prije Samsunga OT-525 Alcatel i osobno mislim da je software u tom telefonu tri svjetlosne godine bolji.
I još ovo: nemoguće je odrediti posebno glasnoću zvona za funkcije alarma (npr. buđenja) i zvonjenja pri pozivu.
Nema glasovno biranje, ne može se u potpunosti isključiti T9 opcija...
Samo šminka ko što rekoh!

Agirl
16.02.2004., 12:27
Markowski kaže:
ne može se u potpunosti isključiti T9 opcija...
Samo šminka ko što rekoh!

da, ovo me je posebno iživciralo

zbilja sam očekivala da će imati barem iste ili bolje funkcije od nekih starih modela mobitela

razočaravajuća je činjenica da se i dalje moraš dobro informirati i paziti da ultra skupi i "moderni" telefoni imaju osnovne funkcije koje su već odavno postavljene kao neki standard :flop:

Markowski
16.02.2004., 12:34
Agirl, koliko si platila telefon? Moj je preko firme pa ajde...ali žao mi je onih koji pljunu silnu lovu za ništa.

Agirl
16.02.2004., 12:48
pljucnula sam oko 3600 kn. (rate)

mislim, razočarana sam u proizvođača ali nije mi žao što sam ga kupila.
baš sam se zaljubila u taj mobitel i lijep mi je samo dok ga gledam :cerek:

nije on toliko loš, ima funkcije sve koje mi trebaju nekih ima i više (nekih i manje, jel'te) ali ti nedostaci još uvijek ne prelaze sve prednosti zbog kojih ga sad držim u ruci :)

Markowski
16.02.2004., 13:03
Da, puno love. Ali telefon je stvarno prekrasan. To je istina.
A kad smo već kod toga da ga držiš u ruci :) kupi špagicu pa oko vrata s njim. Meni je već dva puta ispao iz ruke na pod, srećom ništa ali jednoj curi koju znam je to koštalo zamjenu display-a a cijena je stravičnih 1300 kn.:eek:

Agirl
16.02.2004., 13:05
don't worry već učinjeno ;)

handyland
06.03.2004., 23:06
Grejp kaže:
Eto vec dugo razmisljam o tome da si kupim neki mobitel, po mogucnosti sa kamericom.
Sada ako znate sta o ovome u naslovu, ili nekom drugom slobodno sve recite.
Fala puno.

bolje da uzmeš samsung p400 uštedjećeš nego da uzmaš taj glupi samsung e 700

LeChuck
10.03.2004., 13:42
Ja imam samsung E700(jedini samsung koji mi se sviđa) već 4 miseca i o njemu mogu reći sve najbolje iako nisan baš ljubitelj samsunga... otkad ga imam nisan primjetia ni jednu grešku (za razliku od moje stare Nokie 7210).......