PDA

View Full Version : Udane žene

Đeki Ćen
16.05.2008., 11:30
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!

A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?

Laf2000
16.05.2008., 11:32
Jackie Chan po Vuku :lol: slušaj me, nemoj druge nazivati jadnicima da se tebi slučajno ne desi da ti netko naguzi ženu ili curu. Znaš jer ono što želiš drugome i to radiš, to će se i tebi desiti, tako to ide

div
16.05.2008., 11:33
ti misliš da tvoja usta nikad nisu ljubila usta koja su cuclala nečiji kurac :ne zna:
u kojoj ti zabludi živiš
jadan si ti, jer si samo ispomoć
a znaš da su pomoćni radnici najslabije plaćeni :kava:

Morticia Addams
16.05.2008., 11:34
Jesi li ti razmišljao o tim istim muškarcima koje nazivaš jadnicia?

Zapitaj se tko je tu jadan. On ili ti koji ne može naći vlastitu ženu pa mora gurat u guzu tuđima... :kava:

poduzetna
16.05.2008., 11:35
zašto bi ja razmišljala o njima i onima kojima se one vraćaju kući, razmišljaj ti jer ljubi i tvoja usta nakon što njena sigurno dudlaju i muževu kitu, ili prosto rečeno, upravo si se sam sebi pokakao u usta :kava:

Đeki Ćen
16.05.2008., 11:36
ti misliš da tvoja usta nikad nisu ljubila usta koja su cuclala nečiji kurac :ne zna:
u kojoj ti zabludi živiš

Pa pola sata nakon, sigurno nisam.

Kod takvih stvari ću rado volontirati :mig:

mesni dorucak
16.05.2008., 11:37
A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

...uf, koja si ti faca :rolleyes:

monam
16.05.2008., 11:37
A nije ti palo na pamet da ti ljubiš usta koja su gutala njegovu spermu itd. od svega što si ti nabrojio, čovječe ti si došao poslije njega znači da ti za njim ližeš njegove ostatke. Postavljam si pitanje tko je tu jadnik? A RADI PRAVDE U SVIJETU NADAM SE DA ĆEŠ JEDNOM BITI NA NJEGOVOM MJESTU:flop:

div
16.05.2008., 11:39

opet zabluda :kava:

Roflcopter Noobzor
16.05.2008., 11:39
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?

Bravo, care, uživaj!!! To to! :top: :s:s:s

..za par dana u novinama : "Mladić N.N. pronađen u Savi sa kuglom oko nogu i odrezanim penisom. " dobrodošo na Balkan :rofl:

Morticia Addams
16.05.2008., 11:41

Jašta, jašta, kao da bi ti priznala da ju je muž ševio pola sata prije nego što je, još uvijek musava oko usta, došla k tebi... :kava:

Deedy
zašto bi ja razmišljala o njima i onima kojima se one vraćaju kući, razmišljaj ti jer ljubi i tvoja usta nakon što njena sigurno dudlaju i muževu kitu, ili prosto rečeno, upravo si se sam sebi pokakao u usta :kava:

Pa, možda mu je to fetiš?!?! :confused:

OT: One koji varaju u braku ili u vezi smatram ološem. :flop:

girling
umjetna inteligencija se ne može suprotstaviti prirodnoj gluposti

:kava:

div
16.05.2008., 11:43
umjetna inteligencija se ne može suprotstaviti prirodnoj gluposti

:s :s :s :s

ovo mi ide u potpis, i to sad odma

Frogger
16.05.2008., 11:43
Ma sigurno već znaš da je to gay ako dok jebeš nečiju ženu zamišljaš kako zapravo jebeš muža.
Jesi li uvijek bio takav? Koliko teško ti se nosit s tim? :ne zna: Jesi li već zamišljao kako bi bilo da se javno izjasniš? Bit će ti lakše kad skineš taj teret s duše.
:Pop:

Morticia Addams
16.05.2008., 11:44
Ma sigurno već znaš da je to gay ako dok jebeš nečiju ženu zamišljat kako zapravo jebeš muža.
Jesi li uvijek bio takav? Koliko teško ti se nosit s tim? :ne zna: Jesi li već zamišljao kako bi bilo da se javno izjasniš? Bit će ti lakše kad skineš taj teret s duše.
:Pop:

:lol::lol::lol::lol:

silanecista
16.05.2008., 11:48
žena vjerojatno je malo slobodnija s tobom jer može raditi šta god poželi, možda i stvari koje njen muž ne želi ili ne voli. ali nazvati ga jadnikom jer ljubi tebe pa njega :confused: pa prvo je njega ljubila pa tek onda tebe, pobrkao si redoslijed :rolleyes:

Đeki Ćen
16.05.2008., 11:51
ali nazvati ga jadnikom jer ljubi tebe pa njega :confused: pa prvo je njega ljubila pa tek onda tebe, pobrkao si redoslijed :rolleyes:

Ali se njemu obećala na ljubav i vjernost dok ih smrt ne rastavi :zubo:

monam
16.05.2008., 12:29
Ali se njemu obećala na ljubav i vjernost dok ih smrt ne rastavi :zubo:

To ti samo govori s kakvom ženom imaš posla .

paulie
16.05.2008., 12:59
...
...
:rofl::rofl::rofl:
u kojoj ti zabludi živiš

pa ja ću poludit! :lol::lol::rofl::rofl::rofl:

Sledgehammer
16.05.2008., 15:54

Veni, vidi, proživjeh...

Ima takvih iskustava puno ovdje, no čini mi se da naglasak stavljaš na krivu stvar, iako je iskonski gušt, kao nekakav lovac i ratni pobjednik, uzeti tuđu ženu i staviti je "pod jaja"... no svi detalji koji te rajcaju upravo se tako tiču i tebe, jer i ti spadaš u "second hand" skupinu, trošiš nešto već potrošeno u smislu tih usta, guze...

Možda je najveći gušt u feelingu razmnožavanja, kao instinkta i osnovne potrebe, pa je turbo-gušt oploditi tuđu ženu, plod koji će podizati, kao nekakvo "kukavičje jaje", drugi muškarac u blaženom neznanju... jedan prošlogodišnji tekst o istraživanjima u Njemačkoj govori da je tamo skoro 10% sve djece rođene u braku, ustvari, od oca koji nije i muž dotične majke, a pravi muž nema o tome pojma... tako su barem, u vrlo intimnim i anonimnim anketama, žene dale svoje "ispovijedi"...

Stoga je bolje o tome niti ne razmišljati, a kao "pobjednik" se ograničiti na guštanje što trošiš nečiju tuđu "imovinu", kao što klinci radije jedu tuđe trešnje... i istodobno strahovati kako će tvoja bol jednog dana, zbog saznanja da ti tvoja žena uživa pod drugim, biti toliko veća koliko je veći tvoj sadašnji gušt zbog saznanja da trošiš "tuđe"...

Dodatne su tu kategorije one koje ovise i o tvojem statusu, jer ne bih izjednačavao oženjene muškarce koji ševe tuđe udane žene i slobodnjake koji ševe tuđe udane žene, kao i slobodne žene koje se troše sa oženjenim muškarcem. Mada je razlika relativno mala, rekli bi da prevladavaju "nijanse", ipak ima podosta razlike u samom vrednovanju njihova odnosa.

krickalica
16.05.2008., 16:10
sledgehamer :top: !
u isti koš spadaju definitivno!!!

_ledenica_
16.05.2008., 16:11
A da nisi možda ti pomislio da se ona njemu gadi. Jer da je zadovoljava ne bi sigruno letila okolo... Znači i on to sve zna i misli koji si ti jadnik pa jebeš babu koju je on već izjebo, a sad je on ne može ni pogledat jer jebe puno mlađu... Zašto ne gledaš iz tog kutka malo... :kava:

RooT21
16.05.2008., 16:56
vidi se da si jadnik kojega pale prilično jadne stvari u životu:flop:

girling
16.05.2008., 17:05
Uvijek postoji jedna budala više nego što ste računali :top:

dejo77
16.05.2008., 17:21
Moj momak pazi da ti neki od tih "jadnika" ne strpa metak u čelo. Lijepo se ti ženi pa onda ševi udanu ženu.

bingooo
16.05.2008., 17:27
A pokvarena naroda:D:rofl: covjek se onako odusevljeno pohvalio (zamisli deckec jebo udatu) i umjesto da mu se divite vi ga sjebaste.:lol::lol:

yaya
16.05.2008., 18:51

zena te izjebe i da ti nogu u guzicu a ti se jos hvalis necim..ko je tu iskoristen..ti naravno..pa kaj mislis da nju boli k..za tebe..ko zna kakav dogovor imaju ona i muz..eh..al si naivan..LOL:lol::lol:

Kleopatra_0107
16.05.2008., 18:56

Ja san udana i reć ću ti da si IDIOT,bez uvrede!Prvo da si normalan ne bi se sa time falija već ako je i jesi okrenija,a pogotovo ovako priča.A drugo,zapamti ti ćeš uvik bit drugi,jer tebe SIGURNO ne voli,nego joj nešto u braku neštima pa sa tobon nadoknađuje....A ovdi ćeš definitivno ti bit taj koji će popušit jer ćeš se zaljubit na kraju....I ona se UVIK ima kome vratit,za razliku od tebe!:kava:

Kuglivoje
16.05.2008., 18:58
u kojoj ti zabludi živiš

haha...lolčina na kvadrat

lana10
16.05.2008., 19:25
A pokvarena naroda:D:rofl: covjek se onako odusevljeno pohvalio (zamisli deckec jebo udatu) i umjesto da mu se divite vi ga sjebaste.:lol::lol:

a jebate velike stvari, pička ko pička.....

girling
16.05.2008., 20:18
Ja san udana i reć ću ti da si IDIOT,bez uvrede!Prvo da si normalan ne bi se sa time falija već ako je i jesi okrenija,a pogotovo ovako priča.A drugo,zapamti ti ćeš uvik bit drugi,jer tebe SIGURNO ne voli,nego joj nešto u braku neštima pa sa tobon nadoknađuje....A ovdi ćeš definitivno ti bit taj koji će popušit jer ćeš se zaljubit na kraju....I ona se UVIK ima kome vratit,za razliku od tebe!:kava:
ček malo. nisi li nam još tako nedavno pričala o nekom momku koji ti se dopada da bi se mogla i potucati sa njime, iz razloga šta te muž ne jebe ni 5%, ni fizički ni psihički ni emotivno, nikako.... da, sada je sve jasno....jadan momak, baš mi ga je žao..:ne zna:

Kleopatra_0107
16.05.2008., 20:45
ček malo. nisi li nam još tako nedavno pričala o nekom momku koji ti se dopada da bi se mogla i potucati sa njime, iz razloga šta te muž ne jebe ni 5%, ni fizički ni psihički ni emotivno, nikako.... da, sada je sve jasno....jadan momak, baš mi ga je žao..:ne zna:

Ja nisan pričala o tome na način ka on!!Razlika je njeihova veza koliko san ja uspila iz posta shvatit i razlika je veza između mene i ovog momka...Ali obojica su jako dobro svjesni da se udana uvik vraća mužu,i da se uvik nekome vraća...Koliko san ja uspila uvatit njih dvoje se samo drmaju bez osjećaja,a nas dvoje smo već godinu dana dobri ka prijatelji...Ali istina je ta da taj neko sa strane je zamjena za ono šta ti fali,jer rijetki se rastavljeju radi ljubavnice/ljubavnika...Nekažen da ih nema,možda čak i više ženskih nego muških....Ali ako se muž popravi većina ostavlja ljubavnika i vraća se mužu...U tom trokutu uvik neko najebe pretežito treća strana...

dr.mrgood
16.05.2008., 21:25
jedan prošlogodišnji tekst o istraživanjima u Njemačkoj govori da je tamo skoro 10% sve djece rođene u braku, ustvari, od oca koji nije i muž dotične majke, a pravi muž nema o tome pojma... tako su barem, u vrlo intimnim i anonimnim anketama, žene dale svoje "ispovijedi"...

Ispravka, kvota je oko 30% a ne 10...
A vjerujem da nije drukcije ni u nas Hrvata...

girling
16.05.2008., 21:32
Ja nisan pričala o tome na način ka on!!Razlika je njeihova veza koliko san ja uspila iz posta shvatit i razlika je veza između mene i ovog momka...Ali obojica su jako dobro svjesni da se udana uvik vraća mužu,i da se uvik nekome vraća...Koliko san ja uspila uvatit njih dvoje se samo drmaju bez osjećaja,a nas dvoje smo već godinu dana dobri ka prijatelji...Ali istina je ta da taj neko sa strane je zamjena za ono šta ti fali,jer rijetki se rastavljeju radi ljubavnice/ljubavnika...Nekažen da ih nema,možda čak i više ženskih nego muških....ALI AKO SE MUŽ POPRAVI većina ostavlja ljubavnika i vraća se mužu...U tom trokutu uvik neko najebe pretežito treća strana...

ima takvih? kao šta se nadaš da će se tvoj popraviti,...i živjeli su sretno dok nisu opet pukli...pardon, dok nije ona opet pukla, jer je on ostao isti... Iskustvo je predivna stvar. Omogućava nam da prepoznamo grešku kad ju ponovimo.

Kleopatra_0107
16.05.2008., 21:45
ima takvih? kao šta se nadaš da će se tvoj popraviti,...i živjeli su sretno dok nisu opet pukli...pardon, dok nije ona opet pukla, jer je on ostao isti... Iskustvo je predivna stvar. Omogućava nam da prepoznamo grešku kad ju ponovimo.

Nada umire zadnja,iako je kurva,..:mig::D

Kleopatra_0107
16.05.2008., 21:48
jA UVIK KAŽEN DA JE ŽIVOT JEBEN,A MI JOŠ GLUPI...

girling
16.05.2008., 22:07
- Da mi je ženska pamet pa da se malo odmorim :kava:

div
17.05.2008., 02:27
slobodan sam i volim udate žene :kava:

yaya
17.05.2008., 08:13
i zasuti Đeki Ćen:lol::lol::lol:

Rossa
17.05.2008., 08:33
Zamišljam "frajera" koji na forumu hvali svoje slobodne aktivnosti,a kojem je nick Đeki Ćen. Uh,sva sam se naježila!
Sinko,jel ti znaju starci šta švrljaš po internetu?:tuctuc:

Ivancica
17.05.2008., 08:33
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre. Jer muskarac ili zena koji se upustaju u vanbracne odnose i nisu nista drugo nego otpad.:flop:

bianca1i
17.05.2008., 09:13
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre. Jer muskarac ili zena koji se upustaju u vanbracne odnose i nisu nista drugo nego otpad.:flop:

:cerek:

sex sa strane je gušt (na stranu moraliziranje) onom tko ga ima,
zar bi neko to radio s namjerom da se zasmrdi :cerek:

(šta su jadni klošari tebi skrivili :eek: smeta ti šta nemaju za hranu :flop:)

zeljko_ri
17.05.2008., 10:21

To dovoljno govori o toj ženi.Stvarno njezin muž ispada papak a da toga nije ni svjestan, jer liže picu nakon što se neki idiot prije sat-dva dobro istresao na njegovoj ženi.Tim više jer on svoju ženu vjerojatno voli...

fuj :rigo::rigo:

zeljko_ri
17.05.2008., 10:24
zena te izjebe i da ti nogu u guzicu a ti se jos hvalis necim..ko je tu iskoristen..ti naravno..pa kaj mislis da nju boli k..za tebe..ko zna kakav dogovor imaju ona i muz..eh..al si naivan..LOL:lol::lol:

Zanimljiva retorika :lol:

lana10
17.05.2008., 10:38

moglo bi se svatiti dvojako...
možda takvi ljudi nemaju dovoljno hrane u braku, pa je traže izvan....
po meni vulgarno od mladca koji se hvali što je pojebao udanu ženu, strašna stvar :ne zna:, kolko poštenih i moralnih Hrvata se jebe sa strane, svaki drugi, navodno...ali imaju pametne jebače...
no jadno je i glupo od udane kaj se jebe sa takvim idiotom koji se hvali....

No, da li sam protiv preljuba i preljubništva, jesam, protiv ljubavništva isto, samo kao starija i iskusnija nikad ne optužujem i ne bacam kamen, jer čudni su puti naši... nikad ne znamo u kakav drek se možemo uvaliti, pa da sama sebi još jezik poserem, ne, ne, ne....

i još nešto, nekad sam fizički čin sexa, ovdje govorim o sexu, a ne o vođenju ljubavi, može biti manja prevara od emocija i misli o nekom drugom svakodnevno...jebačina može biti samo trošenje i izbacivanje energije,
emotivno svakodnevno razmišljanje o drugoj osobi uključivši patnju, suze, neizvršavanje svojih obaveza, to je propast braka i ljubavi...

Unborn
17.05.2008., 12:13
Jadno je to sto ti zapravo nisi dosao postaviti pitanje, nego da se pohvalis.

Jebes nesto sto netko drugi jebe?

Cika Strile
17.05.2008., 12:36
Kako ti znaš da si PRVI lizao tu picu i PRVI ju napunio, haaa? :kava:...

Možda ta tvoja udana ima još konja za utrku, može biti da si ti umakao u tuđu spermu i da su ta usta dudlala još neke kite prije tvoje :raspa:

Cika Strile

hoggar the terrible
17.05.2008., 13:38
Mali, daj pliz,pliz, pliz reci nam što je bilo kad si pao s kreveta i probudio se?!

Ivancica
17.05.2008., 13:59

Nigde nisam napisala da su mi klosari nesto skrivili, odakle ti to?

A sto se tice gusta (i to bez moraliziranja), treba ljudima ili zenama koje to imaju kao gust, dobar stomak, jer se meni povraca kada pomislim da sam sa ozenjenim muskarcem i on sada ide svojoj zeni u krevet. To mogu samo osobe koje sebe ne cene bas ni malo. Ne vidim nikakav gust u tome da neko sam sebe posipa govnima.:flop:

Ivancica
17.05.2008., 14:04
No, da li sam protiv preljuba i preljubništva, jesam, protiv ljubavništva isto, samo kao starija i iskusnija nikad ne optužujem i ne bacam kamen, jer čudni su puti naši... nikad ne znamo u kakav drek se možemo uvaliti, pa da sama sebi još jezik poserem, ne, ne, ne....

i još nešto, nekad sam fizički čin sexa, ovdje govorim o sexu, a ne o vođenju ljubavi, može biti manja prevara od emocija i misli o nekom drugom svakodnevno...jebačina može biti samo trošenje i izbacivanje energije,
emotivno svakodnevno razmišljanje o drugoj osobi uključivši patnju, suze, neizvršavanje svojih obaveza, to je propast braka i ljubavi...

E, vidis, ja ZNAM da se meni nikada ne moze desiti da prevarim osobu koju volim. Kako to ti mislis, da volis nekoga i eto, desi ti se pa ga prevaris? To nije moguce, takve stvari se ne desavaju, one se smisljeno urade. Sada, sto veoma mali procenat tih osoba zna da ponese odgovornost za to sto je uradio/la, to je druga prica.

Telesni seksualni dodir i je isto sto i dodir misli. To ne moze da se odvoji i da se kaze, jedno je gore, a drugo manje gore. To je izmisljotina kurvi i kurvara. :kava:

Armadillo
17.05.2008., 14:37
E, vidis, ja ZNAM da se meni nikada ne moze desiti da prevarim osobu koju volim. Kako to ti mislis, da volis nekoga i eto, desi ti se pa ga prevaris? To nije moguce, takve stvari se ne desavaju, one se smisljeno urade. Sada, sto veoma mali procenat tih osoba zna da ponese odgovornost za to sto je uradio/la, to je druga prica.

Telesni seksualni dodir i je isto sto i dodir misli. To ne moze da se odvoji i da se kaze, jedno je gore, a drugo manje gore. To je izmisljotina kurvi i kurvara. :kava:

Pusti snovi.. Treba prilika i malo hrabrosti..
"Oprosti, ne znam ssto mi je bilo, necce se ponovit.."..
Supruzznici varaju jedni druge kad u braku ne dobiju ono ssto im treba. Bilo ljubavi, bilo sexa.. Ako ne mozzess zadovoljit svojega partnera/partnerku budi fer pa makar ne zamjeri.
Sve statistike pokazuju da je nevjernost normalna pojava, a ljudi to ne ccine iz dosade vecc potrebe.
Onaj koga impresionira fakat da mu je novi partner/partnerka u braku ima problem s vlastitijem identitetom...

Ivancica
17.05.2008., 15:17
Supruzznici varaju jedni druge kad u braku ne dobiju ono ssto im treba. Bilo ljubavi, bilo sexa.. Ako ne mozzess zadovoljit svojega partnera/partnerku budi fer pa makar ne zamjeri.
Sve statistike pokazuju da je nevjernost normalna pojava, a ljudi to ne ccine iz dosade vecc potrebe.
Onaj koga impresionira fakat da mu je novi partner/partnerka u braku ima problem s vlastitijem identitetom...

Nema sanse, ja NIKADA nisam prevarila partnera, a kamoli da cu ovoga koga toliko volim. Prilika se uvek ima, ali zato ljudi OBICNO imaju mozga da odluce hoce li ili nece li prevariti partnera. To nije kao kada se sapletes, pa ti se desi slucajno, prevara je cin koji se radi NAMERNO i sa PREDUMISLJAJEM. Normalnoj osobi to ne moze da se desi, desi se samo neuracunljivim debilima.

trendseterica
17.05.2008., 15:29

a moj đeki cen kako ti prozirno izmisljas lovacke price:D

dejo77
17.05.2008., 16:42
... I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?

A šta ti misliš. Ako se ikad oženiš hoćeš li moći ući u kuću kroz vrata ili će ti smetati rogovi :lol: Pazi da i ti ne budeš među jadnicima :rofl:

_Candy Candy_
17.05.2008., 16:56
A šta ti misliš. Ako se ikad oženiš hoćeš li moći ući u kuću kroz vrata ili će ti smetati rogovi :lol: Pazi da i ti ne budeš među jadnicima :rofl:

:lol: :lol: :lol:

Janis Jo
17.05.2008., 17:10
Ja bi jednu udanu! :cerek:

randall
17.05.2008., 17:15

maaaaaaaaaajstoreeeee......jebenica....puna podrška...:s:s:s:s:s

Frogger
17.05.2008., 18:41
maaaaaaaaaajstoreeeee......jebenica....puna podrška...:s:s:s:s:s

Ma šta god neko prosere, uvijek, ali uvijek se neko nađe :zvrko:
:zubo:

Nikako da se složimo na LJESu oko ičega :cry:

Kleopatra_0107
17.05.2008., 20:09
Nema sanse, ja NIKADA nisam prevarila partnera, a kamoli da cu ovoga koga toliko volim. Prilika se uvek ima, ali zato ljudi OBICNO imaju mozga da odluce hoce li ili nece li prevariti partnera. To nije kao kada se sapletes, pa ti se desi slucajno, prevara je cin koji se radi NAMERNO i sa PREDUMISLJAJEM. Normalnoj osobi to ne moze da se desi, desi se samo neuracunljivim debilima.

I ja to još uvik govorin,i govorila san,ali nikad ne znaš u kakvoj situaciji ćeš se nać,i šta ti se sve može u životu dogodit...NIKAD NE RECI NIKAD....

bianca1i
17.05.2008., 20:46
Nigde nisam napisala da su mi klosari nesto skrivili, odakle ti to?

A sto se tice gusta (i to bez moraliziranja), treba ljudima ili zenama koje to imaju kao gust, dobar stomak, jer se meni povraca kada pomislim da sam sa ozenjenim muskarcem i on sada ide svojoj zeni u krevet. To mogu samo osobe koje sebe ne cene bas ni malo. Ne vidim nikakav gust u tome da neko sam sebe posipa govnima.:flop:

Ivancica kaže:
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre.

A što se tiče gušta, povraćaj do mile volje i čuvaj se fekalija :top:

zvozag
17.05.2008., 20:48

Ja mislim da tebi fali koja daska u glavici,pitaj se kako ces proci kod Boga...:D

Armadillo
17.05.2008., 21:42

To se zove moralna ccistunica! Bicce da nijesi nikom bila dovoljno interesantna :D
Ljudi su vjerni ne zbog ljubavi vecc iz straha od possljedica.
Ssto cce biti ako saznaju susjedi, prijatelji, ssta ako partner sazna...
Prema vrijednostima drusstva u kojemu zzivimo braccna prijevara nije prihvatljiva, ali ipak, sudecci po anketama, visse od pola ljudi to radi. Znacci, to je normalna pojava.
U susstini to ne znacci nissta, ali brak se dozzivljava kao potvrda posjedovanja nekoga, a ljudi ne vole da im neko dira imovinu. I tu je sva mudrost. :mig:

marčelina
17.05.2008., 22:07
To se zove moralna ccistunica! Bicce da nijesi nikom bila dovoljno interesantna :D
Prema vrijednostima drusstva u kojemu zzivimo braccna prijevara nije prihvatljiva, ali ipak, sudecci po anketama, visse od pola ljudi to radi. Znacci, to je normalna pojava.
U susstini to ne znacci nissta, ali brak se dozzivljava kao potvrda posjedovanja nekoga, a ljudi ne vole da im neko dira imovinu. I tu je sva mudrost. :mig:

ima tu u tvojoj teoriji podosta istine ne mogu ne primijetit
ali dozvolit ćeš da ima i onih koji su istinski vjerni
i inače istina je uvijek u sredini
a ti đeki čen oprosti što ti razbijam iluziju ali žena te iskorištava
žao mi je dušo ti si samo igračka
ipak je smiješan način na koji to doživljavaš
očito si vrlo vrlo mlad :cerek:

Ivancica
17.05.2008., 22:42
I ja to još uvik govorin,i govorila san,ali nikad ne znaš u kakvoj situaciji ćeš se nać,i šta ti se sve može u životu dogodit...NIKAD NE RECI NIKAD....

Imam dovoljno godina i jos vise prilika sam imala, zato i sa takvom sigurnoscu mogu da kazem NIKADA! Da li je moguce da niko od vas ne voli svog partnera toliko da bi bio siguran u sebe da ga ne moze prevariti? Pa nismo stoka, majku mu ljubim, valjda ima neko od vas pola zdrave vijuge u mozgu ciji je gospodar?

Armadillo
17.05.2008., 22:52
ima tu u tvojoj teoriji podosta istine ne mogu ne primijetit
ali dozvolit ćeš da ima i onih koji su istinski vjerni
i inače istina je uvijek u sredini
a ti đeki čen oprosti što ti razbijam iluziju ali žena te iskorištava
žao mi je dušo ti si samo igračka
ipak je smiješan način na koji to doživljavaš
očito si vrlo vrlo mlad :cerek:

Istinska vjernost postoji, ali nije beskrajna u vremenu. Ima je dok traje zaljubljenost, a vele da to nije bogzna koliko dugo stanje, svega par godina. Poslije toga ostaju samo kalkulacije..

Armadillo
17.05.2008., 23:05
Imam dovoljno godina i jos vise prilika sam imala, zato i sa takvom sigurnoscu mogu da kazem NIKADA! Da li je moguce da niko od vas ne voli svog partnera toliko da bi bio siguran u sebe da ga ne moze prevariti? Pa nismo stoka, majku mu ljubim, valjda ima neko od vas pola zdrave vijuge u mozgu ciji je gospodar?

Misliss da su preljubnici bolesni? Ili su bolesni oni koji vjernost podrazumijevaju? Vjernost se mora zasluzziti, na razne naccine. Onda se i mozze imat. Ako je bass toliko vazzna.
Ali, ako partner ne pruzza koliko ti treba? Razumjeccess? Ostati vjerna? Samo do prve prave prilike.. Eventualno ccess "optrccat joss jedan krug" da ne pomisli da si laka roba. Sem ako te strah paralisse..

malenozlo
18.05.2008., 00:38

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložilaGuta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!

A šta misliš di je naučila takve stvari?:lol:
Sto posto kod nekog balavog klinca koji misli da je gutanje i jebanje u guzu sve.:kava:
Za par godina ćeš naučiti da postoji još puno stvari koje ti jedna žena može raditi u krevetu.:p

FICO
18.05.2008., 00:54
Naj zene ! Zato jer znaju sutiti !

Janis Jo
18.05.2008., 02:45
Naj zene ! Zato jer znaju sutiti !

Da, jer muški vole da nitko ne zna kad se poševe! :rolleyes:

2nice
18.05.2008., 07:45
NIKADA se neću ženiti, niti biti u vezi.. U svojih 40 godina bio sam sa nepristojnim brojem žena u vezi, braku.. Poševio sam SVE svoje kume (žene onih kojima sam svjedočio braku, njih 4), trenutno u povremenom odnosu sa dvije oženjene.. Ovdje u Rijeci ima puno pomoraca, istinski žalim te ljude, seks "sa strane" je glavni sport njihovih žena, dok oni tuku more, a one pengaju njihovu lovu.. Istina je, oženjene su najzahvalnije; ne dave puno, imaju malo vremena za druženje i ne moraš ih izvoditi van..
Inače, što je vječnost za muškarca? Od trenutka kada je svršio, do trenutka kada se zatvore izlazna vrata..

lana10
18.05.2008., 08:31
NIKADA se neću ženiti, niti biti u vezi.. U svojih 40 godina bio sam sa nepristojnim brojem žena u vezi, braku.. Poševio sam SVE svoje kume (žene onih kojima sam svjedočio braku, njih 4), trenutno u povremenom odnosu sa dvije oženjene.. Ovdje u Rijeci ima puno pomoraca, istinski žalim te ljude, seks "sa strane" je glavni sport njihovih žena, dok oni tuku more, a one pengaju njihovu lovu.. Istina je, oženjene su najzahvalnije; ne dave puno, imaju malo vremena za druženje i ne moraš ih izvoditi van..
Inače, što je vječnost za muškarca? Od trenutka kada je svršio, do trenutka kada se zatvore izlazna vrata..

a ti si, besplatna kurva održavatelj, jadnih i usamljenih žena, čijim muževima gledaš u oči....

Jadno....pokakano

Još jadnije hvaliti se stime gdje si sve kurac umočio....

Samo takvi poput tebe, u starosti ostaju samo sami, osamljen,i bivši jebači...

Ivancica
18.05.2008., 08:49
Ivancica kaže:
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre.

A što se tiče gušta, povraćaj do mile volje i čuvaj se fekalija :top:

Ovo mi zvuci kao kada neka nepismena osoba pokusava da razgovara na nivou koga nema...:flop:

Ivancica
18.05.2008., 08:51
Misliss da su preljubnici bolesni? Ili su bolesni oni koji vjernost podrazumijevaju? Vjernost se mora zasluzziti, na razne naccine. Onda se i mozze imat. Ako je bass toliko vazzna.
Ali, ako partner ne pruzza koliko ti treba? Razumjeccess? Ostati vjerna? Samo do prve prave prilike.. Eventualno ccess "optrccat joss jedan krug" da ne pomisli da si laka roba. Sem ako te strah paralisse..

Ako mi partner ne pruza ono sto mi treba, OTICI CU, a necu se kurvati! Znas, postoji i ta opcija u jednom zdravom mozgu. :kava:

Ivancica
18.05.2008., 08:54
Istinska vjernost postoji, ali nije beskrajna u vremenu. Ima je dok traje zaljubljenost, a vele da to nije bogzna koliko dugo stanje, svega par godina. Poslije toga ostaju samo kalkulacije..

Za tebe ne postoji LJUBAV, nego samo zaljubljenost??? :confused:

Ivancica
18.05.2008., 09:03

Nisam moralna cistunica, nego VOLIM! Komentari su ti jako cinicni. Ne zanimaju me ankete, pa makar i SVI ljudi na Zemljinoj kugli varali svog partnera, ja ga necu nikada prevariti. Brak nije "imovina", nego zajednica ljubavi. Da se ljudi plase posledica, niko ne bi varao svog partnera, to je cista klinacka glupost sto pises. Mene bas briga za drustvene vrednosti, ja ne zelim drugog coveka pored osobe koju volim, to je stav unutar svakog coveka. Ko nema karaktera, njemu je svejedno, a imati karakter, ne znaci brinuti se za drustvene norme, nego se brinuti da ne povredimo osobu koju volimo, onda nam je prevara nezamisliva. :amen:

Mali_Ivica
18.05.2008., 09:09

E, stari moj... :)

Kad jebeš ženu koja nije udana imaš barem neke šanse da to ne čini još neko.

Kad jebeš ženu koja je udana, ti SIGURNO ližeš picu koju je netko drugi nekoliko sati prije napunio. :D

Prednost njenog muža je što on to ne zna, a ti znaš da je njegov kurac bio prije koji sat na mestu tvog jezika. ;)

Pa sad... ne znam tko je tu veći jadnik. :p

Mali_Ivica
18.05.2008., 09:10
Nisam moralna cistunica, nego VOLIM! Komentari su ti jako cinicni. Ne zanimaju me ankete, pa makar i SVI ljudi na Zemljinoj kugli varali svog partnera, ja ga necu nikada prevariti. Brak nije "imovina", nego zajednica ljubavi. Da se ljudi plase posledica, niko ne bi varao svog partnera, to je cista klinacka glupost sto pises. Mene bas briga za drustvene vrednosti, ja ne zelim drugog coveka pored osobe koju volim, to je stav unutar svakog coveka. Ko nema karaktera, njemu je svejedno, a imati karakter, ne znaci brinuti se za drustvene norme, nego se brinuti da ne povredimo osobu koju volimo, onda nam je prevara nezamisliva. :amen:

Veliki potpis.

Beta ženka
18.05.2008., 09:20

:rolleyes:
Piši u svoje ime.

Ni ja nisam moralna čistunica, jednostavno volim svog partnera.
Zabole me jel' me poželi netko sa strane ili ne, ako sam s njim, treba mi samo da me on želi.
Ovo je možda ok za pubertetlije i nesigurne ljude, da si dižu ego, ali ima nas kojima to ne treba. :p

Uostalom, po toj logici svako sranje koje se događa često i u velikom broju je normalna pojava. Ubojstva, razbojstva, silovanja, podmetanje klipova na poslu i u privatnom životu - sve je to danas normalno. Ma baš smo si super. Da se sutra počnu masovno jesti govna (a vidim da ih u prenesenom smislu jede dosta "frajer(ic)a" iz statistike koji varaju i koji su "treća stranka"), i to bi bilo normalno.
Hvala, meni je baš super ovako nenormalnoj. :kava:

I dobar vam tek, pazite da se ne zagrcnete.
:hekla:

Mali_Ivica
18.05.2008., 09:32
Piši u svoje ime.

Uostalom, po toj logici svako sranje koje se događa često i u velikom broju je normalna pojava. Ubojstva, razbojstva, silovanja, podmetanje klipova na poslu i u privatnom životu - sve je to danas normalno. Ma baš smo si super. Da se sutra počnu masovno jesti govna (a u prenesenom smislu, vidim da ih dosta "frajer(ic)a" iz statistike jede), i to bi bilo normalno. Hvala, meni je baš super ovako nenormalnoj. :kava:

Mislim da je ipak u pravu. Bračna nevjera nije ništa nenormalno, što ne znači da je za mene prihvatljivo.

Iskreno sumnjam da su ljudi koji varaju dugoročno nešto previše sretni, ali oni očito ne znaju bolji put u životu. Ne žele gledati u smjeru koji bi im donio više sreće i zadovoljstva.

Beta ženka
18.05.2008., 09:38
Mislim da je ipak u pravu. Bračna nevjera nije ništa nenormalno, što ne znači da je za mene prihvatljivo.

Iskreno sumnjam da su ljudi koji varaju dugoročno nešto previše sretni, ali oni očito ne znaju bolji put u životu. Ne žele gledati u smjeru koji bi im donio više sreće i zadovoljstva.

Neka nije nenormalno, ima puno anomalija koje su "normalne" u ovom svijetu (i ne mislim pedere, meni su oni OK), a mislim da su neiskrenost čak i prema bliskim osobama i prevara (u svakom smislu, ne samo ljubavno-seksualnom) nešto najnenormalnije što si odrasla i odgovorna osoba sa savješću može dopustiti, a zapravo su preraširene i općeprihvaćene.
Kad najbliskije možeš nadjebat i prejebat bez ikakvog problema, i to se još naziva NORMALNIM... :horor:
Onaj tko to ne radi, bude popljuvan.
Što to govori o ljudima? :flop:

P.S. Obično psihopati nemaju savjesti.

Mali_Ivica
18.05.2008., 11:27
Neka nije nenormalno, ima puno anomalija koje su "normalne" u ovom svijetu (i ne mislim pedere, meni su oni OK), a mislim da su neiskrenost čak i prema bliskim osobama i prevara (u svakom smislu, ne samo ljubavno-seksualnom) nešto najnenormalnije što si odrasla i odgovorna osoba sa savješću može dopustiti, a zapravo su preraširene i općeprihvaćene.
Kad najbliskije možeš nadjebat i prejebat bez ikakvog problema, i to se još naziva NORMALNIM... :horor:
Onaj tko to ne radi, bude popljuvan.
Što to govori o ljudima? :flop:

P.S. Obično psihopati nemaju savjesti.

Pa ako su neiskrenost i prevara toliko rašireni i općeprihvaćeni, možda ih ne bismo trebali osuđivati, nego pokušati razumijeti uzroke? Ja svakako ne mislim da je to nešto najnenormalnije, postoje i puno gore stvari, ubojstvo na primjer.

Ja samo mislim da se prevara najviše vraća onom tko vara. Ljudi koji varaju često varanje vide kao jedini izlaz iz situacije u kojoj jesu. I u tome griješe, ali njima je u stvari potrebna pomoć, a ne osuda.

I ne bih rekao da su oni neodgovorni ili da nemaju savjest. Mnogi od njih često su brižni roditelji, majke koje jako vole svoju djecu, odgovorni su na poslu, korektni prema prijateljima i kolegama itd. Stvari nisu crno-bijele, niti su ti ljudi pokvareni u duši.

Njih je samo - strah.

bianca1i
18.05.2008., 11:51
Ovo mi zvuci kao kada neka nepismena osoba pokusava da razgovara na nivou koga nema...:flop:

ja se barem služim svojim jezikom, a tvoj usporedba govori dovoljno o tvojoj pismnenosti i riječima s kojima raspolažeš.

uzimaš sebi za pravo biti moralna vertikala, a s ni jednim argumentom, osim s vrijeđanjem, nisi potkrijepila svoju tezu. :eek:

Beta ženka
18.05.2008., 12:11
Pa ako su neiskrenost i prevara toliko rašireni i općeprihvaćeni, možda ih ne bismo trebali osuđivati, nego pokušati razumijeti uzroke? Ja svakako ne mislim da je to nešto najnenormalnije, postoje i puno gore stvari, ubojstvo na primjer.

Ja samo mislim da se prevara najviše vraća onom tko vara. Ljudi koji varaju često varanje vide kao jedini izlaz iz situacije u kojoj jesu. I u tome griješe, ali njima je u stvari potrebna pomoć, a ne osuda.

I ne bih rekao da su oni neodgovorni ili da nemaju savjest. Mnogi od njih često su brižni roditelji, majke koje jako vole svoju djecu, odgovorni su na poslu, korektni prema prijateljima i kolegama itd. Stvari nisu crno-bijele, niti su ti ljudi pokvareni u duši.

Njih je samo - strah.

A što da ti kažem, i za ubojstvo postoje često uzroci.
Čak dapače, neki i ne zaslužuju ništa drugo nego da ih se ubije. :raspa:

Ali raditi sranja onima koji bi ti trebali biti najbliži - nene... :nono:
U vezi boldanog - sebe bih smatrala pokvarenom da to učinim, i svaki dan bi mi bilo sve teže pogledati se u ogledalo.
Jer postoje podmukla i pokvarena djela, a već sam navela da mi je to svaka neiskrenost i varanje, ne samo u muško-ženskim odnosima, već općenito u životu. Valjda i da sebe poštedim, ne upuštam se u takve svinjarije (znala sam učiniti nešto loše pa si jedva oprostiti, nakon godina griženja).
Ima nas svakakvih, ovo je samo moje mišljenje.

malenozlo
18.05.2008., 12:30

Ključna riječ je nikada nisi, to je prošlost.:mig:
Nitko ne zna šta mu se može desiti za par dana ili godina.
To što netko vara ne znači da nije normalan, već da je debil i kreten, a to nije jedno te isto.
Imam osjećaj da te netko gadno sjebao pa da sada grizeš okolo.

Ivancica
18.05.2008., 12:47
ja se barem služim svojim jezikom, a tvoj usporedba govori dovoljno o tvojoj pismnenosti i riječima s kojima raspolažeš.

uzimaš sebi za pravo biti moralna vertikala, a s ni jednim argumentom, osim s vrijeđanjem, nisi potkrijepila svoju tezu. :eek:

Nisam Hrvatica kao sto si mogla primetiti, tako da je tvoj komentar potpuno promasio..... Sto se tice ostaloga, ne bih se raspravljala sa tobom, nisi mi kvalitet za neku raspravu ili dijalog ...:kava:

Ivancica
18.05.2008., 12:50
Ključna riječ je nikada nisi, to je prošlost.:mig:
Nitko ne zna šta mu se može desiti za par dana ili godina.
To što netko vara ne znači da nije normalan, već da je debil i kreten, a to nije jedno te isto.
Imam osjećaj da te netko gadno sjebao pa da sada grizeš okolo.

Naprotiv, niko me nije sjebao, trenutno sam u veoma srecnoj vezi, zato i znam da NIKADA, ali bas nikada ne mogu prevariti njega. Sta ce se desiti, to odredjujem JA, a ne neke misticne okolnosti ili nesto trece. JA zapovedam svojim postupcima, a ne neko drugi.

Mali_Ivica
18.05.2008., 13:02
A što da ti kažem, i za ubojstvo postoje često uzroci.
Čak dapače, neki i ne zaslužuju ništa drugo nego da ih se ubije. :raspa:

Ali raditi sranja onima koji bi ti trebali biti najbliži - nene... :nono:
U vezi boldanog - sebe bih smatrala pokvarenom da to učinim, i svaki dan bi mi bilo sve teže pogledati se u ogledalo.
Jer postoje podmukla i pokvarena djela, a već sam navela da mi je to svaka neiskrenost i varanje, ne samo u muško-ženskim odnosima, već općenito u životu. Valjda i da sebe poštedim, ne upuštam se u takve svinjarije (znala sam učiniti nešto loše pa si jedva oprostiti, nakon godina griženja).
Ima nas svakakvih, ovo je samo moje mišljenje.

Da, ima nas svakakvih. Ja sebi puno lakše oprostim pogreške, no to ne znači da imam manje čvrst stav o (ne)varanju. No on ne proizlazi iz uvjerenja da je varanje univerzalno loše, već iz uvjerenja da je varanje loše za mene. Sebe ne bih smatrao pokvarenim da to učinim, samo bi mi postalo jasno da sam iz nekog razloga sebe uvjeravao da volim ženu koju ne volim.

Da, i za ubojstvo postoje uzroci. Ne često, nego uvijek. No ne mislim da je itko zaslužio da ga se ubije. Ali to je neka druga tema.

bianca1i
18.05.2008., 13:08
Nisam Hrvatica kao sto si mogla primetiti, tako da je tvoj komentar potpuno promasio..... Sto se tice ostaloga, ne bih se raspravljala sa tobom, nisi mi kvalitet za neku raspravu ili dijalog ...:kava:

zar je bitna nacinalnost... opet nisi shvatila :ne zna:

ja sam komentirala bez namjere da sa upuštam u raspravu s nekim ko u startu pljuje po drugima i vrijeđanje koristi za argumente.

htjeti tako nešto bilo bi posipanje istim onim šta ti je tako draga metafora kad je sex u pitanju.

phunkie
18.05.2008., 14:49
Fuj odvratno, jebati neku kurvetinu tako i još da netko drugi to jebe istovremeno (njen muž i tko zna Joško), za to stvarno treba imat želudac.

+ što bih stalno mislio na potencijalnu opasnost od muža

marčelina
18.05.2008., 17:07

:bljak::bljak::bljak::bljak:

hoggar the terrible
18.05.2008., 17:46
Nisam Hrvatica kao sto si mogla primetiti... Pa kaj onda? Nitko nije savršen (osim MENE, naravno)....:mig:
A Tebi Ivancica :W

Ivancica
18.05.2008., 19:02
Pa kaj onda? Nitko nije savršen (osim MENE, naravno)....:mig:
A Tebi Ivancica :W

:mig: :W

rifer
18.05.2008., 19:15
:mig: :W

ivančice ja još uvijek mantram očito beskorisno.ali žene stavite ruku na srce i iskreno recite da ne bi dobrog komada potrošile bile u braku ili ne.bit je samo u tome činiš li to radi sporta ili se pri tom i zaljubljuješ.ak je sport nema beda:s:s

Armadillo
18.05.2008., 20:07
Piši u svoje ime.

Ni ja nisam moralna čistunica, jednostavno volim svog partnera.
Zabole me jel' me poželi netko sa strane ili ne, ako sam s njim, treba mi samo da me on želi.
Ovo je možda ok za pubertetlije i nesigurne ljude, da si dižu ego, ali ima nas kojima to ne treba. :p

Uostalom, po toj logici svako sranje koje se događa često i u velikom broju je normalna pojava. Ubojstva, razbojstva, silovanja, podmetanje klipova na poslu i u privatnom životu - sve je to danas normalno. Ma baš smo si super. Da se sutra počnu masovno jesti govna (a vidim da ih u prenesenom smislu jede dosta "frajer(ic)a" iz statistike koji varaju i koji su "treća stranka"), i to bi bilo normalno.
Hvala, meni je baš super ovako nenormalnoj. :kava:

I dobar vam tek, pazite da se ne zagrcnete.
:hekla:

Normalno je sve ssto ccini veccina ljudi, jer oni ccine drusstvo. Manjina ne mozze odredjivat standarde. Druga je stvar ssto i ti normalni ne priznaju da varaju partnera, sem u anonimnijem anketama :).
One druge pojave koje pominjess nijesu normalne jer to ipak ne radi veccina (ccak ni blizu). Normalno je voziti auto, ali ne znacci da su oni koji ne voze nenormalni. Malo si pozzurila sa zakljucckom. :)
Vecc sam reka da je prijevara najccesscce stvar potrebe jer prevareni ne pruzza dovoljno, ili se bar ne trudi. Neko trazzi priliku, neko je samo iskoristi kad se ukazze, neko ccak i nije svjestan manjkavosti u braku dok mu se ne "namjesti" prilika..
Razumije se da postoje i oni koji su zadovoljni onijem te imaju, samo sam pokussa isprovocirat Ivancicu :). Ipak, ne mogu prihvatit tvrdnju: NIKAD! To, razumije se, niccim ne mozzete garantovat! :)

Ivancica
18.05.2008., 20:13
ivančice ja još uvijek mantram očito beskorisno.ali žene stavite ruku na srce i iskreno recite da ne bi dobrog komada potrošile bile u braku ili ne.bit je samo u tome činiš li to radi sporta ili se pri tom i zaljubljuješ.ak je sport nema beda:s:s

Stvar je u tome sto ja uvek imam najboljeg komada. Da ga vidis kako je lep i pametan i dobar i ti bi se zaljubio u njega. Jednostavno ne postoji bolji komad za mene. :cerek:

Burmanska mačka
18.05.2008., 20:14
:bljak::bljak::bljak::bljak:

Čekaj malo, ti se rigaš na nju jer jer je rekla da nije Hrvatica?

Moderatori, gdje ste?
Ovo je stvarno nisko.

marčelina
18.05.2008., 21:41
Čekaj malo, ti se rigaš na nju jer jer je rekla da nije Hrvatica?

Moderatori, gdje ste?
Ovo je stvarno nisko.

ti si jednostavno zla
ali to sam primijetila i ranije
ne nego rigam na onaj omalovažavajući tekst ispod
a sada rigam na tebe :bljak::bljak:

malenozlo
18.05.2008., 23:40
Naprotiv, niko me nije sjebao, trenutno sam u veoma srecnoj vezi, zato i znam da NIKADA, ali bas nikada ne mogu prevariti njega. Sta ce se desiti, to odredjujem JA, a ne neke misticne okolnosti ili nesto trece. JA zapovedam svojim postupcima, a ne neko drugi.

Ma tko je spominjao mistične okolnosti ili da ti netko drugi naredi da pojebeš nekog osim svoga dragana.:ne zna:
Tu nema mistike ili nekog gospodara lutaka, samo ti, on (ili ona) i neka neobjašnjiva jebena kemija.
Sad da li bi si mogla to oprostiti, i da li bi mogla samu sebe pogledati u zrcalu to je druga stvar.

malenozlo
18.05.2008., 23:43
Stvar je u tome sto ja uvek imam najboljeg komada. Da ga vidis kako je lep i pametan i dobar i ti bi se zaljubio u njega. Jednostavno ne postoji bolji komad za mene. :cerek:
Jebote, ako se svatko tko ga vidi zaljubi, onda si ga vjerovatno zatočila u podrum.:kava:
Inače mi svi ostali smo se udali (oženili) za gabore, budaletine i najveće lopove.:cerek:

Ivancica
19.05.2008., 00:29
Ma tko je spominjao mistične okolnosti ili da ti netko drugi naredi da pojebeš nekog osim svoga dragana.:ne zna:
Tu nema mistike ili nekog gospodara lutaka, samo ti, on (ili ona) i neka neobjašnjiva jebena kemija.
Sad da li bi si mogla to oprostiti, i da li bi mogla samu sebe pogledati u zrcalu to je druga stvar.

Kod mene nema toga, te kemije sa drugim, svu kemiju usmeravam na mog dragog. :mig:

Ivancica
19.05.2008., 00:30
Jebote, ako se svatko tko ga vidi zaljubi, onda si ga vjerovatno zatočila u podrum.:kava:
Inače mi svi ostali smo se udali (oženili) za gabore, budaletine i najveće lopove.:cerek:

Hi, hi, dobro ti je ovo sa podrumom. :lol:
Ali, ja mu verujem, pa ga ne moram zatvarati... :rofl:

Ne kazem nista za druge, pricam samo za sebe.:kava:

div
19.05.2008., 05:52

ako je i od tebe, previše je :kava:

Ivancica
19.05.2008., 08:03
ako je i od tebe, previše je :kava:

Zasto? Zar tebe tvoja devojka ne voli na takav nacin? :ne zna:

Burmanska mačka
19.05.2008., 09:50
ti si jednostavno zla
ali to sam primijetila i ranije
ne nego rigam na onaj omalovažavajući tekst ispod
a sada rigam na tebe :bljak::bljak:

Još kako! :lol::lol::lol:
:E

Ramzes
19.05.2008., 10:34
Ne zanimaju me ankete, pa makar i SVI ljudi na Zemljinoj kugli varali svog partnera, ja ga necu nikada prevariti. Brak nije "imovina", nego zajednica ljubavi. Da se ljudi plase posledica, niko ne bi varao svog partnera, to je cista klinacka glupost sto pises. Mene bas briga za drustvene vrednosti, ja ne zelim drugog coveka pored osobe koju volim, to je stav unutar svakog coveka. Ko nema karaktera, njemu je svejedno, a imati karakter, ne znaci brinuti se za drustvene norme, nego se brinuti da ne povredimo osobu koju volimo, onda nam je prevara nezamisliva. :amen:

:top:
Kao i posezanje za tudjom nesretnom zenom. Kako jadno, i jos se hvaliti sa tim, kakav luzer.

Djeki, djeki ... znam frajera koji spavaju sa udatim, i nijedan nema svoju djevojku ... nemaju nista za ponuditi, glupaci koji mogu posluziti samo sredovjecnim zenama da ubiju svoju dosadu i monotoniju. Pusti se udatih zena i pocni raditi na sebi, kako bi postao pravi muskarac i zaveo desetine slobodnih cura. :top:

Laf2000
19.05.2008., 11:16
Kao i posezanje za tudjom nesretnom zenom. Kako jadno, i jos se hvaliti sa tim, kakav luzer.

Djeki, djeki ... znam frajera koji spavaju sa udatim, i nijedan nema svoju djevojku ... nemaju nista za ponuditi, glupaci koji mogu posluziti samo sredovjecnim zenama da ubiju svoju dosadu i monotoniju. Pusti se udatih zena i pocni raditi na sebi, kako bi postao pravi muskarac i zaveo desetine slobodnih cura. :top:

Jašta brate, dobro zboriš :klap: :klap:

bijesno_pile
19.05.2008., 12:54
jel ga koknuo?

div
19.05.2008., 12:55
Zasto? Zar tebe tvoja devojka ne voli na takav nacin? :ne zna:

nadam se da ne, jer mi uopće u životu ne treba neko ko ništa drugo u životu ne vidi osim mene, i gleda me kao totem. Netrebam kućnog ljubimca, trebam partnera.... To kaj ti govoriš i radiš ima posebno ime u medicini....

Ivancica
19.05.2008., 13:08
nadam se da ne, jer mi uopće u životu ne treba neko ko ništa drugo u životu ne vidi osim mene, i gleda me kao totem. Netrebam kućnog ljubimca, trebam partnera.... To kaj ti govoriš i radiš ima posebno ime u medicini....

Nisi me razumeo, nepotrebno se zajedljiv. :flop:
Ja ne zelim druge muskarce osim njega, odakle ti ideja da ne vidim u zivotu nista osim njega, zato sto mi nije do kurvanja u mislima ili na delima? Ne vidim nista bolesno u tome, vise vidim frustracije kod tebe cime god da si nezadovoljan u svojoj vezi. Zao mi je sto nisi sreo ljubav, jer da jesi, razumeo bi o cemu pricam, a to nije ni totem, ni kucni ljubimac. :kava:

div
19.05.2008., 13:13
Nisi me razumeo, nepotrebno se zajedljiv. :flop:
Ja ne zelim druge muskarce osim njega, odakle ti ideja da ne vidim u zivotu nista osim njega, zato sto mi nije do kurvanja u mislima ili na delima? Ne vidim nista bolesno u tome, vise vidim frustracije kod tebe cime god da si nezadovoljan u svojoj vezi. Zao mi je sto nisi sreo ljubav, jer da jesi, razumeo bi o cemu pricam, a to nije ni totem, ni kucni ljubimac. :kava:

jbt, ti si me prosvjetlila sad...
pa ja nisam sreo ljubav u životu
o hvala ti idolu moj, toteme ljubavi :s :s
prinjet ću ti žrtvu u krvi, Božice moja :s :s

Vrag_u_snjegu
19.05.2008., 13:14
ne vjerujem u instituciju braka, moderan sam decko koji se bori za svoje snove.....................papir ne znaci nista

Ivancica
19.05.2008., 13:15
jbt, ti si me prosvjetlila sad...
pa ja nisam sreo ljubav u životu
o hvala ti idolu moj, toteme ljubavi :s :s
prinjet ću ti žrtvu u krvi, Božice moja :s :s

Prestani da se ponasas kao pubertetlija, ne prilici ti to.:kava:

div
19.05.2008., 13:17
Prestani da se ponasas kao pubertetlija, ne prilici ti to.:kava:

http://www.youtube.com/watch?v=e4OGlonm5rQ

Ivancica
19.05.2008., 13:40
http://www.youtube.com/watch?v=e4OGlonm5rQ

Vidim slusas svajcarca, to mu je jedina pesma koja mi se svidja.

http://www.youtube.com/watch?v=ubIKW9GFIHE

div
19.05.2008., 13:47
Vidim slusas svajcarca, to mu je jedina pesma koja mi se svidja.

kad nemam prave ljubavi, ostaje mi ljubav prema muzici:D

Ivancica
19.05.2008., 13:54
kad nemam prave ljubavi, ostaje mi ljubav prema muzici:D

Ko priznaje, pola mu se dodaje... :cerek:

vruća mačka
19.05.2008., 13:58
kad nemam prave ljubavi, ostaje mi ljubav prema muzici:Dmuzika te bar nikad neće prevariti... :top:

div
19.05.2008., 14:06
muzika te bar nikad neće prevariti... :top:

ni ostaviti :top:

vruća mačka
19.05.2008., 14:14
ni slomiti srčeko! :top:

div
19.05.2008., 14:15
ni slomiti srčeko! :top:

u nekoj mjeri...neka muzika... i to može napraviti :mig:

Ange ou Demon
19.05.2008., 16:53
u nekoj mjeri...neka muzika... i to može napraviti :mig:

OFFT: istina

ONT: hmm... dečko... kao što su ti mnogi već rekli, da ih ne citiram, zapitaj se tko je tu jadan... ti u biti kupiš njegove ostatke i to vjerojatno jer ne možeš nać ni jednu slobodnu curu koja bi bila s tobom pa sve svoje fustracije projiciraš u tu jadnu sliku da si "bolji" od muža te žene... omg...

astor3
19.05.2008., 17:10
Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

svaki put kad budeš lizao nečiju picu upitaj se,tko ju je malo prije napunio?

lopov2011
01.02.2011., 10:46
ja sam prije par godina kad sam bio solo imao aferu sa udatom zenom, imala je 34 godine, bila je lijepa al stvarno zeljna kurca
ona je volila svog muza jako al mi je rekla da joj nedostaje prljavi i opusten sex i da joj je postalo monoton
tako da smo ja i ona svasta radili, dala mi je i u guzu da je jebem i da svrsavam u usta, gledali skupa pornice i drkali i gledali se
nakon toga je pricala sa muzom i rekla mu sta joj nedostaje
onda smo kao prijatelji ostali ja i ona i prekinuli aferu i rekla mi je da ima sad fantastican sex s muzom
na kraju krajeva bilo mi je dragu za nju

VenoM984
01.02.2011., 10:54

Da se ona ševi s mužem nebi tebe imala :kava:

shakiri
01.02.2011., 10:57

to je zato što ima stalnog jebača, pa ide na praksu :raspa:

saj_la
01.02.2011., 14:11

dakle...susta inteligencija!
nemoj se tjesiti,ako ima muza,taj ju je izpresevio uzduz i poprijeko,ti si jadnik koji je dobio ostatke.
koji si ti jadnik....

marleyy
01.02.2011., 22:08
ja sam prije par godina kad sam bio solo imao aferu sa udatom zenom, imala je 34 godine, bila je lijepa al stvarno zeljna kurca
ona je volila svog muza jako al mi je rekla da joj nedostaje prljavi i opusten sex i da joj je postalo monoton
tako da smo ja i ona svasta radili, dala mi je i u guzu da je jebem i da svrsavam u usta, gledali skupa pornice i drkali i gledali se
nakon toga je pricala sa muzom i rekla mu sta joj nedostaje
onda smo kao prijatelji ostali ja i ona i prekinuli aferu i rekla mi je da ima sad fantastican sex s muzom
na kraju krajeva bilo mi je dragu za nju

Koliko sam skuzila, ti si sada ozenjen, bas me zanima, da tvoja supruga, kroz koju godinu... posevi se s nekim, da li bi ovako " blagonaklono " gledao na njen izlet, a tebi bi nakon afere bila ...jos bolja :D

Naravno, ne zaboravi, tijekom cijele njene afere...Ona Tebe, voli :mig:

lopov2011
02.02.2011., 06:05
marleyy, nebi joj bila potrebna afera za to :-) ja bi joj svakako dozvolio da se sevi s nekim drugim :-) naravno da ja gledam
za mene to nebi bilo problem nit frka i ako bi je taj bolje sevio od mene
bitno je da ona uziva, a to nemora znacit da ja moram bit najbolji jebac na svijetu, uvijek ima nesto bolje to je normalno
al u braku nije bas samo najbtnije sex nego zajednicki zivot dijelit i dobro i zlo

VenoM984
02.02.2011., 14:25
marleyy, nebi joj bila potrebna afera za to :-) ja bi joj svakako dozvolio da se sevi s nekim drugim :-) naravno da ja gledam
bitno je da ona uziva, a to nemora znacit da ja moram bit najbolji jebac na svijetu, uvijek ima nesto bolje to je normalno
al u braku nije bas samo najbtnije sex nego zajednicki zivot dijelit i dobro i zlo

Svaka čast, to je ljubav... čak u tom slučaju nebi bilo afere nit prevare već dogovor... :kava:

suicidal blonde
02.02.2011., 14:28

Nisam nikad ševila udatu ženu...:lol:

Al htjedoh te upitati;
A kakav je osjećaj kad ti ližeš poslije njezinog muža i ljubiš usta koja su dudala njegovu kitu?

Smijao se zec magarcu...:kava:

lopov2011
02.02.2011., 14:29
da veno, DOGOVOR je najvaznije :-) al treba to uspijet, ja nazalost jos nisam uspio al nadam se da cu moci kad tad

-klitschko-
02.02.2011., 14:53
Ima nešto u tome... Nisam udatu ženu karao, al mi se uvaljivala zauzeta cura. I ono, nenormalno šta smo sve radili.. heh

VenoM984
02.02.2011., 14:56
Ima nešto u tome... Nisam udatu ženu karao, al mi se uvaljivala zauzeta cura. I ono, nenormalno šta smo sve radili.. heh

Meni isto.... slagali smo puzzle, riješavali križaljke (ono... 2 slike pa 100 razlika), ŠAH, eeeeeeeeeeeeeeeeee.... :cerek:

leptirica 2
02.02.2011., 14:58
Nisam nikad ševila udatu ženu...:lol:

Al htjedoh te upitati;
A kakav je osjećaj kad ti ližeš poslije njezinog muža i ljubiš usta koja su dudala njegovu kitu?

Smijao se zec magarcu...:kava:

Dobro pitanje:kava:

Monica.
02.02.2011., 14:59

jbte..ovak ispada da se samo zauzete/udane ševe ko lude...:kava:

leptirica 2
02.02.2011., 15:00
valjda im je to neki fetish:ne zna:

Monica.
02.02.2011., 15:02

kome, njima ili ovim šefcima :zubo:

suicidal blonde
02.02.2011., 15:03

Ne, to je umjesto aerobika..:kava:

leptirica 2
02.02.2011., 15:04
kome, njima ili ovim šefcima :zubo:

Lovcima:D

leptirica 2
02.02.2011., 15:06
Ne, to je umjesto aerobika..:kava:
Kuda je oso ovaj Rvacki moral:rofl:

denisv
02.02.2011., 15:08

očigledno te žena vara :lol:

koji kurac :bonk: ša ovo je staro 3 godine

JamesC1
02.02.2011., 15:11
Sjećam se kad sam umalo imao avanturu sa udanom ženom. Bilo je to negdje kad sam se tek počeo više za vjeru zanimati ili bar tek počinjao zanimati. Član obitelji mi je morao na operaciju i na nagovor prijatelja sam, uz molitvu za njega, i postio da sve dobro prođe. Prijatelj mi je rekao i da čitam Bibliju dok postim, da to pomaže i taman sam se nešto sjetio te žene i otvorio Bibliju na stih : tuđa žena je kao kula smrti za muškarca koji bude s njom. Needles to say, odustao sam od toga.

leptirica 2
02.02.2011., 15:11

A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu.

Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

Sad ga malo s.res:D
Ovo je bolesno:rofl:

Pindo28
02.02.2011., 15:26
J te shvatam...mi smo cuckold...mene jebu drugi muskarci a muz mi poslije lize pivku....veoma uziva kaze....ima dosta takvih muskaraca....dakle dobro svima...

Monica.
02.02.2011., 15:34
J te shvatam...mi smo cuckold...mene jebu drugi muskarci a muz mi poslije lize pivku....veoma uziva kaze....ima dosta takvih muskaraca....dakle dobro svima...

cuckold ima neku malo dublju patologiju, nije to sam med i mlijeko, to što te izjebu njih petorica, a tvoj muz guta poslije njihovu spermu, to nije uopće nekakva posebna ljubav, to ej u biti žalosno... muz ti je ujeban, jebi ga al tako je...:kava:

ondine
02.02.2011., 15:35

Ovak, tješi se pomoćni radniče da ona to ne radi mužu... Radila je s njim još i veće urnebese, a sad kad joj je u braku malo koletečine, našla si je sirovog doradnika za privremenu ispomoć što znači šunut će te kano oglodanu kost kad te se zasiti. :kava:

P.S. I nekak ti baš ne vjerujem u tvoj iznijeti opis, brijem da ti mašta radi... NO kako god...za tebe bolje i takav sex gdje si ispomoć nego nikvi. :cerek: Pa uživaj dok te ne šune (s kopitom u guzicu) :D

nevinadjevojka
A di je nestao Đeki? Možda ga ubilo?

Ne kužim zašto se naslađivati zato što krešeš tuđu ženu. Jedini jadnik u priči si ti. Tko zna koliko ih ona ima uz muža i tebe. Ako ste svi povezani preko nje, onda se zapravo svi zajedno jebete u grupnjaku.:D Ne direktno, ali ipak.

Možda na njenoj pici ostane malo sperme od muža prije nego što on ode na posao, a ti onda to poližeš za pola sata. :D

leptirica 2
cuckold ima neku malo dublju patologiju, nije to sam med i mlijeko, to što te izjebu njih petorica, a tvoj muz guta poslije njihovu spermu, to nije uopće nekakva posebna ljubav, to ej u biti žalosno... muz ti je ujeban, jebi ga al tako je...:kava:
I to svjesno..znaci zna da je prevaren:confused:
koji gust je u tome..a on ne vara:confused:

Pindo28
02.02.2011., 15:36
Ma ne jede njihovu spermu...nije no absolutno gay...100 hetero...ali voli kad uzivam...i ja volim da mu dam to sto njga cini sretnim...to je ljubav!

Monica.
02.02.2011., 15:37
Ma ne jede njihovu spermu...nije no absolutno gay...100 hetero...ali voli kad uzivam...i ja volim da mu dam to sto njga cini sretnim...to je ljubav!

:lol: to ti misliš :rofl:

Pindo28
02.02.2011., 15:43
:lol: to ti misliš :rofl:
Sa moje strane jeste....njega pitaj sta on misli...nikad me nije prevario niti ja njega....mi smo se slozili da me drugi jebu....sve je ok....ljudi se pale na razne stvari!nismo svi isti.....vec dugo smo zajedno i imamo dobru vezu...nema tajni!

leptirica 2
02.02.2011., 15:44
Sa moje strane jeste....njega pitaj sta on misli...nikad me nije prevario niti ja njega....mi smo se slozili da me drugi jebu....sve je ok....ljudi se pale na razne stvari!nismo svi isti.....vec dugo smo zajedno i imamo dobru vezu...nema tajni!
Moram priznati da ni ja ne razumijem tu ljubav:rofl:

Pindo28
02.02.2011., 15:45
I to svjesno..znaci zna da je prevaren:confused:
koji gust je u tome..a on ne vara:confused:
Niko nije prevaren!svi sve znaju i nista se nedesava sakriveno...to je vise nego mnogo drugih tzv normalnih parova....
On uziva kad ja uzivam......nikad drugu zenu nije dotaknuo.....a ja volim sex sa drugim ali volim i svog muza...onda je najbolje kombinirati!

Monica.
02.02.2011., 15:50
Moram priznati da ni ja ne razumijem tu ljubav:rofl:

ljubav...:nono: ponekad se nađu slučajno dvije tako :D atipične persone koje, ajmo to ovak reći; među 'normalnom' populacijom nebi mogli naći nekog da ih razumije, pa eto, to bude kompenzacija za ljubav..a oni se tješe da je to normalno...:kava:

leptirica 2
02.02.2011., 15:52
ljubav...:nono: ponekad se nađu slučajno dvije tako :D atipične persone koje, ajmo to ovak reći; među 'normalnom' populacijom nebi mogli naći nekog da ih razumije, pa eto, to bude kompenzacija za ljubav..a oni se tješe da je to normalno...:kava:
Mogla bih se sloziti..ono jer imaju slicne interese i poglede na zivot...
Znam da se treba dijeliti i ne treba biti skrt..ali do te mjere:nono:

Pindo28
02.02.2011., 15:55
Dobro ali veza treba da bude veoma jaka za ovako nesto.....puno povjerenja...jer zivimo zajedno...planiramo obitelj.....znaci moras cvrsto stajati u svojim cipelama....
A da li si ti ikada razmisljala u snovima ili u masti da te jebe neko drugi?ili da te neko gleda dok si jebana?ja sam dugo zamisljala kakav je crnavki kurac....cak sam orvi put otisla u saunu da vidim kakav je crnacki kurac....nikad prije nisam ga vidjela...jednom kod nas na moru...na plazi..ali frajer bio u gacicama....nikad to necu zaboravit.......

Monica.
02.02.2011., 15:59
Dobro ali veza treba da bude veoma jaka za ovako nesto.....puno povjerenja...jer zivimo zajedno...planiramo obitelj.....znaci moras cvrsto stajati u svojim cipelama....

e ovo je onaj dio koji me tjera na :rigo: jer, iskreno, veća sam ja faca koja mogu ševiti samo jednog i biti sretna, no ti koja i uz 3-4 kurčine svako malo, nikad nećeš biti zadovoljna...nikad..i još imaš tog mlakonju za muža, žasu..:rolleyes:

leptirica 2
02.02.2011., 16:03
Pindo28@ to je prividna sreca..neko misli da je sretan dok tako zivi i dok to traje..Moze jedno pitanje ...sta da zivis samo sa muzem i da se samo njemu dajes,i da nemas druge sa strane..dali bi mogla biti samo sa njim.Jel ako ga volis ne bi trebalo biti problema.
Pitam se kada dolazi do potrebe za mjenjanjem..jel jos trazis sebe ili sto?

Pindo28
02.02.2011., 16:05
e ovo je onaj dio koji me tjera na :rigo: jer, iskreno, veća sam ja faca koja mogu ševiti samo jednog i biti sretna, no ti koja i uz 3-4 kurčine svako malo, nikad nećeš biti zadovoljna...nikad..i još imaš tog mlakonju za muža, žasu..:rolleyes:
Zasto mislis da nisam sretna?imam vise sexa za jedan wikend nego ti za godine....i ja sam sretna kad sevim svakog kao i ti i plus imam nekog ko me obozava!sigurno je da on mene voli...inace ne bi bio sa mnom...znaci super mi je...sevim koga hocu a imam nekog ko me voli!

Monica.
02.02.2011., 16:08
Zasto mislis da nisam sretna?imam vise sexa za jedan wikend nego ti za godine....

to je garancija sreće....jebenica ziva :rofl:

kaj buš tak i sa 75, budući da je to ono što te čini sretnom...sam ti daj..ja odoh, svoj jednom i jedinom...:cerek:

Pindo28
02.02.2011., 16:11
to je garancija sreće....jebenica ziva :rofl:

kaj buš tak i sa 75, budući da je to ono što te čini sretnom...sam ti daj..ja odoh, svoj jednom i jedinom...:cerek:
Ma naravno...pa nismo svi isti....ja sam sretna ako je tebi dobro i ako si zadovoljna....netrazimo svi isto niti i amo ista ocekivanja o zivotu...ovo je sex forum pa ima raznih ljudi koji misle drugacije...ja mislim da nije niko ni gori ni bolji...jednostavno drugaciji...bok!

Sanja Enola
02.02.2011., 16:29
Zasto mislis da nisam sretna?imam vise sexa za jedan wikend nego ti za godine....i ja sam sretna kad sevim svakog kao i ti i plus imam nekog ko me obozava!sigurno je da on mene voli...inace ne bi bio sa mnom...znaci super mi je...sevim koga hocu a imam nekog ko me voli!

onaj koji je te voli treba biti jedini koji te ševi...a ako i ti njega voliš,onda te on treba ševit dovoljno za 50oricu...

svatko ima svoje i ne osuđujem nikoga,ali povjerenje sa ovim nema nikakve veze...Povjerenje je npr.da vjeruješ nekome da te neće izdati,povrijediti,prevariti...a vi si to radite po dogovoru...dakle,ne treba vam to..

netko je već rekao,da ostaneš bez svih crnaca i ovih sa strane,bi li mogla biti sretna samo sa njim? i ako da,zašto onda ovi ostali? ako ne,čemu onda veza ?

Pindo28
02.02.2011., 16:32
onaj koji je te voli treba biti jedini koji te ševi...a ako i ti njega voliš,onda te on treba ševit dovoljno za 50oricu...

svatko ima svoje i ne osuđujem nikoga,ali povjerenje sa ovim nema nikakve veze...Povjerenje je npr.da vjeruješ nekome da te neće izdati,povrijediti,prevariti...a vi si to radite po dogovoru...dakle,ne treba vam to..

netko je već rekao,da ostaneš bez svih crnaca i ovih sa strane,bi li mogla biti sretna samo sa njim? i ako da,zašto onda ovi ostali? ako ne,čemu onda veza ?
Dobro pitanje......naravno da bi mogla biti sretna samo sanjim kada nebi bilo vise nikoga....ali za sada nemoram da pravim taj izbor!moze oboje...i jedno i drugo.....to je luksuz...ali mozda se nekada nesto lromjeni po odlucimo da prestanemo....bila bi to u stanju...veoma lako....ako on to zeli....

-klitschko-
02.02.2011., 17:10

Hahaha... pa te su posebno divlje u relativno kratkom roku upoznavanja. Cure s kojima sam bio u vezi su svoje pravo lice pokazale tek nakon nekog vremena. Što je normalno...

Enter Sandwoman
02.02.2011., 19:41
I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?

Možda i ti jednom budeš TAJ jadnik.....:(

Gervasius74
02.02.2011., 20:00
On uziva kad ja uzivam......nikad drugu zenu nije dotaknuo.....a ja volim sex sa drugim ali volim i svog muza...onda je najbolje kombinirati!

On ne jebe druge zene jer ne zeli ili jer ne smije ?

Whoo
02.02.2011., 20:10

Pa imal veće tajne nego ne reći mužu da te jebu drugi? Ako on zna da te dere kako hoće nemaš mu šta kriti onda. :rolleyes:

Mužić ti je psihopata, da :D

Monica.
02.02.2011., 20:12
On ne jebe druge zene jer ne zeli ili jer ne smije ?

on je cuckold...:kava:

Pindo28
02.02.2011., 20:38
On sve zna...dio je toga....gleda i prisutan je kad mene jebu...nema tajni...on ne jebe jer to ne zeli....ako hoce moze....

marleyy
03.02.2011., 00:56

Ispricavam se :)

Upravo sam procitala par tvojih postova, i svi su na temama, poput perverzija i swinganja, bezrazlozno sam te " bocnula "...Samo ti uzivaj :kava:

Jos jedino, da ti se supruga oslobodi kocnica u glavi, gdje ce Vam biti kraj :mig:

librica
03.02.2011., 01:04
svaka budala ima svoje veselje:D
kaj,tebi je to fetiš il se ti osjećaš kao velki jebač koji sebi pumpa ego-jooooj,koji jadnici,ja im karam ženu,vaaaaaaau,sjedi-ideš na popravni:rolleyes:

Gervasius74
03.02.2011., 01:10
on ne jebe jer to ne zeli....ako hoce moze....

E, ovaj dio je meni perverzan, ali dobro ... :D

Ako ste vi sretni - i ja sam.

brunci1
03.02.2011., 01:17
oduvijek sam mastao o jednoj starijoj, al nikad nije kasno za stvarnost.. :)

lopov2011
03.02.2011., 06:44
@ marleyy - vrijeme ce pokazat svoje ;-) pa sta bude bude
ako nebude nista isto nije frka, jer obozvam a i volim svoju zenu i ja sam najsretniji kad je i ona sretna onda mirno spavam i sve je OK
pozdrav

-klitschko-
03.02.2011., 15:17
Dapače sad sam u procesu razvoja situacije s jednom udanom. Prvo sam mislio loži se na mene to je to... i krenem bacat malo teme na seks al ništa direktno. Dobijem odjeb, ne ona ništa ne traži. I ona me opet pozdravi i otvara neke teme. A sve nešto zavodi kao hmmmm... ah... i te spike. Ja bi oš neš bangladeš. Ona bi finjaka. Da se karamo al bez da joj uđem.

dejan1471
03.02.2011., 16:09
[QUOTE=2nice;14093282]NIKADA se neću ženiti, niti biti u vezi.. U svojih 40 godina bio sam sa nepristojnim brojem žena u vezi, braku.. Poševio sam SVE svoje kume (žene onih kojima sam svjedočio braku, njih 4), trenutno u povremenom odnosu sa dvije oženjene.. Ovdje u Rijeci ima puno pomoraca, istinski žalim te ljude, seks "sa strane" je glavni sport njihovih žena, dok oni tuku more, a one pengaju njihovu lovu.. Istina je, oženjene su najzahvalnije; ne dave puno, imaju malo vremena za druženje i ne moraš ih izvoditi van..
Inače, što je vječnost za muškarca? Od trenutka kada je svršio, do trenutka kada se zatvore izlazna vrata..[/QUOTE

A kakvog kuma ljudi imaju lol.Ja imam 5 kumstava i nikad mi ni u najluđoj mašti nije palo na pamet da probam nešto sa ženom od svog prijatelja a kamoli da uradim

Na5kos3jela
03.02.2011., 16:10
Bio s dvije udane i poznam čak muža od ove jedne, sex je bio fakat strastven i neznam di je prva, ali ova druga je još uvijek s mužem, dvoje djece - happy family, samo si je jednom priuštila malo vidjeti je li trava zelenija u tuđem dvorištu i to je to. :)

No biggy :ne zna:

Ane77
04.02.2011., 12:40

Ova fakat pametno zbori......:top:

Ane77
04.02.2011., 12:45

Tu se malcice ne slazem sa tobom.
Smatram dajednostavno postoje osobe koje mogu biti sretne u vezi sa drugom osobom, ali im je u krvi da varaju jer su ovisnici o adrenalinu. Super im je kada moraju nesto kriti od cure/supruge.....kada moraju planirati kako nitko ne bi saznao itd.
Tako da.......takve osobe mogu imati najbolju osobu pored sebe i vjerujem da ju vole, ali isto tako vole i druge mufove/kite. S druge strane su i dvolični, jer to isto ne bi željeli da se njima dogodi tj. da im partnerica/partner to radi.
Što ćeš svijet je pun egoistično-hedonistično-licemjernih bolesnika.
Takve osobe bi trebalo jednostavno izbrisati sa zemlje jer previše bola nanose drugima....ne samo toj osobi neko i okolini (pr. njihovim obiteljima).....ali zato im to i je gušt jer se osjećaju svemoćno, jer smatraju da imaju konce života tih ljudi u svojim rukama i da ih potežu onako kako njiam odgovara.

Gormmi
05.02.2011., 09:33

Imao sam vise puta to iskustvo, mislim da je ponasanje, poslije takvog iskustva, kao tvoje izraz karaktera.
Nebih opravdavao nista ali i sam imam to iskustvo sa zenama i mogu reci da se ne kajem.
Neznam sa kakvim si ti imao iskustvo ali ja biram i bitna mi je pogotovo higijena jer prije odnosa se uvijek istusiram a pogotovo poslije i to ocekujem i od NJE.

Nebih nikad davao takve komentare ni cak ak mi s nekom nije bilo dobro jednostavno nebih ponavljo aferu s tom zenom.

Predpostavljam da te koje su bile s tobom nista vise ni manje ne zaostaju za tobom pa kak da ti velim drugacije... GAD NASAO GADURU PA SE GADE i onda tak frustrirani pljuju po svima.

Afere su jedno ljepo iskustvo, naravno samo dok su tajna, i mnogo puta mogu spasiti brak.

Nadam se da ces malo razmislit o tvom komentaru... pokusaj da jednostavno uzivas u tim momentima...

:ne zna:

Bery
05.02.2011., 20:38

Ajme koji si ti bolesnik !? :confused:
Toliko vidi se uživaš u svojim ljubavnim pustolovinama da ti je kruna sveg zadovoljstva pomisao na muža rogonju kojemu se - ipak - ta žena vraća a ti ostaješ sam sa svojim 'naslađivanjem nad njegovim patnjama'....:lol::lol::lol:

Bery
05.02.2011., 20:41
Lijepo se ti ženi pa onda ševi udanu ženu.

Ajd ne seri, za to treba i muda imat

Bery
05.02.2011., 20:45
Zamišljam "frajera" koji na forumu hvali svoje slobodne aktivnosti,a kojem je nick Đeki Ćen. Uh,sva sam se naježila!
Sinko,jel ti znaju starci šta švrljaš po internetu?:tuctuc:

Mora da je pogledala sve filmove i pala na njegov neodoljivi nick... a onda se probudio. A i mi kojima je dosadno imamo bar kaj komentirati

Bery
05.02.2011., 20:48
kolko poštenih i moralnih Hrvata se jebe sa strane, svaki drugi, navodno...ali imaju pametne jebače...
no jadno je i glupo od udane kaj se jebe sa takvim idiotom koji se hvali....

Ma to je vrag, nije problem promiskuitet nego publicitet :rolleyes:

Bery
05.02.2011., 20:51
To mogu samo osobe koje sebe ne cene bas ni malo.

Baš nimalo :kava:

jedem kupus
06.02.2011., 15:01

jedan moj poznanik ima obicaj da kaze za nekog ko je kreten bez premca:"... svasta pi.ka rodi..."