PDA

View Full Version : pozivanje decka na kavu

galebica
01.06.2008., 11:51
eto, u petak je bio neki tulumcic i ja se onako, malo zapila i skupila hrabrosti da pozovem jednog decka na kavu. on me onako dzentlmenski odbio - razlog - super sam ja njemu i ok, ALI, kaze da mora sjest i razmisliti jer se jedan njegov frend zapalio za mene. :(
e sad, ja mislim da ja njega zapravo ne zanimam pa je pokusao odbijanac sto vise ublaziti.

no, mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu? mnoge moje frendice to nebi nikad napravile, ali ja razmisljama ovako...zasto bih ja cekala da on shvati da se on meni svidja....ovako krenem u akciju i znam na cemu sam. a decko mi se stvarno svidja. uostalom, danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju. :mig:

jesicca
01.06.2008., 12:34
pa slazem se s tobom..., danas se nekad moze nacekati da te decko koji te zanima pozove van...tako da, zasto ne pozvati decka na kavu?

jednostavan poziv ( dobro nije bas jednostavan, al rekla bi riskantan i hrabar poziv)..., koji ce zavrsiti s Da ili Ne..., al onda bar znas da si pokusala i neces se pitati sta bi bilo da si ovo, ono....

kad te decko odbije..pa moze imati vise razloga...dakle mozda ga ne zanimas.. i bolje da te onda odmah odbio, nego ono rekao moze, pa ste se navlacili za tu kavu-pa skuzis da se samo poigravao s tobom..., moze te odbiti iz razloga sto se zbilja mozda sviđas njegovom frendu-a za decke su frendovi zakon i nema otimanja cure u pravom prijateljstvu, a zadnji razlog- mozda ima curu ili nekog tko se njemu sviđa...

bilo kako bilo, ne uzimaj taj odjeb k sebi...., vec razmisljaj na nacin "tko ne riskira, ne profitira"..., dakle da nisi pitala nebi ni znala jel bi izasao s tobom na kavu ili ne..., sad znas- pa si mirne duse...i mozes dalje nastaviti..., znajuci da tu nemas se sta vise zadrzavati..:kava:

slafko
01.06.2008., 13:28
eto, u petak je bio neki tulumcic i ja se onako, malo zapila i skupila hrabrosti da pozovem jednog decka na kavu. on me onako dzentlmenski odbio - razlog - super sam ja njemu i ok, ALI, kaze da mora sjest i razmisliti jer se jedan njegov frend zapalio za mene. :(
e sad, ja mislim da ja njega zapravo ne zanimam pa je pokusao odbijanac sto vise ublaziti.
Zakaj uvijek najgori scenarij? Možda je stvarno situacija takva da se sviđaš njegovom frendu i da je njemu zbog toga bad. Takve situacije postoje, velim ti. Podsjeti ga za par dana, ponovi poziv i odmah mu reci da tebe ne zanima njegov frend, već on.

Myrtillaa
01.06.2008., 13:50
prvo, bravo na hrabrosti! nije loše ponekad preuzeti inicijativu :top:

I baš sam to htjela napisati...kako znaš da stvarno nije u pitanju to da dečko jednostavno ima obzira prema svojem frendu kojem se sviđaš?

galebica
01.06.2008., 19:10
a gle, moguce da mu je bed zbog frenda jer mi je i rekao koji je taj frend....a meni je sada preveliki bed da ga ponovno pozovem, i ovako sam ga jedva pozvala, a to je bilo pod utjecajem alkohola i podrsku frenda! :D

mozda da se ponovno nacugam pa ga pozovem? :D
ne znam kaj da si mislim, mozda da pitam frendicu neka se ona malo raspita?

znaci mislite da je u redu da cura pozove decka na kavu? neki misle da je to pomalo ocajno. :( a nije, vec mi se decko fakat svidja.

slafko
01.06.2008., 19:16
Da, obavezno se prvo nacugaj pa ga zovi. Nama muškarcima strašno imponira kada nas nazivaju pijane babe i zovu nas da se nađemo. Evo, meni se već digao pri samoj pomisli da me neka pijana nazove.

galebica
01.06.2008., 19:25
da? nisam to znala...vidis, dobro da si mi rekao...ja bi ga vec isla trijezna zvat.

slafko
01.06.2008., 19:28
Vidiš da znaš razmišljati kada hoćeš. :top:

galebica
01.06.2008., 19:31
pa da, treba se samo malo potruditi!

eleuthera
01.06.2008., 19:31
Da, obavezno se prvo nacugaj pa ga zovi. Nama muškarcima strašno imponira kada nas nazivaju pijane babe i zovu nas da se nađemo. Evo, meni se već digao pri samoj pomisli da me neka pijana nazove.

Možda je Irish pila. :D:ne zna:

joujou
01.06.2008., 19:33
a da radje tog frenda pozoves na kavu?... kad te vec krenulo :zubo:

iskreno, meni se ovo cini kao prilicno jasan odjeb :ne zna:

slafko
01.06.2008., 19:37
Naravno da je odjeb kada nazove pijana. Helou, pa da ti mene nazoveš pijana i ja bi te odjebal. :D

galebica
01.06.2008., 19:42
Naravno da je odjeb kada nazove pijana. Helou, pa da ti mene nazoveš pijana i ja bi te odjebal. :D

jooooj, daaaaj, kao prvo, nisam ga nazvala vec sam ga pitala u facu. a kao drugo, nisam bila bas toliko pijana da jedva stojim i usput stucam dok mu govorim da bih rado sa njim na kavu....ali i ja mislim da je odjeb. :(

joujou
01.06.2008., 19:44

pa na tulumu je to bilo :confused:
i nema veze sto je bila pijana... on kao musko bi trebao biti odusevljen sto mu se ukazala takva sreca i milost, a ne izmisljati neke isprike :D

j.a.
01.06.2008., 19:47
i nema veze sto je bila pijana... on kao musko bi trebao biti odusevljen sto mu se ukazala takva sreca i milost, a ne izmisljati neke isprike :D

a zašto to ne vrijedi za žene?

joujou
01.06.2008., 19:48
a zašto to ne vrijedi za žene?

zasto sto nikad ne znas kakav te manijak zapravo pozvao na kavu :D

j.a.
01.06.2008., 19:50
ako su ovakvi razlozi, onda dobro što se ne trudim :kava:

slafko
01.06.2008., 19:55
jooooj, daaaaj, kao prvo, nisam ga nazvala vec sam ga pitala u facu.
Ovo je još bolje. Totalni je turn-on kada ti neka polupijana bazdi alkohol u faci i priča ti kak se hoće naći s tobom. Onak, ovaj je još bio jako obziran. Ja bih ti rekao da ko te jebe i da ne prilaziš otvorenom plamenu da oboje ne izgorimo. :D

slafko
01.06.2008., 19:56
pa na tulumu je to bilo :confused:
Pa da, mi muškarci jebemo sve kaj nam da i uopće nemamo kriterije. :D

joujou
01.06.2008., 19:59
Pa da, mi muškarci jebemo sve kaj nam da i uopće nemamo kriterije. :D

totalno mi je tesko zamisliti tipa koji bi odbio nesto ovako ponudjeno :ne zna:

galebica
01.06.2008., 20:00
Ovo je još bolje. Totalni je turn-on kada ti neka polupijana bazdi alkohol u faci i priča ti kak se hoće naći s tobom. Onak, ovaj je još bio jako obziran. Ja bih ti rekao da ko te jebe i da ne prilaziš otvorenom plamenu da oboje ne izgorimo. :D

a ti kao nasao si se u situaciji da te neka pozove na kavu??? :rofl:

slafko
01.06.2008., 20:04
totalno mi je tesko zamisliti tipa koji bi odbio nesto ovako ponudjeno :ne zna:
Ovisi o ponuđenome. Mislim, nitko normalan neće ić jebat pijanu i gadnu.

a ti kao nasao si se u situaciji da te neka pozove na kavu??? :rofl:
Ne bi vjerovala, ali jesam. I bila je trijezna. I nije dobila odjeb.
Do the math. :D

j.a.
01.06.2008., 20:06

ne, samo neće oni prosvijećeni kao ti :)

eleuthera
01.06.2008., 20:18

Pa uvijek postoji pijaniji i gadniji. :ne zna:

Ne bi vjerovala, ali jesam. I bila je trijezna. I nije dobila odjeb.
Do the math. :D

A jel bila debela? :zubo:

Eviene
01.06.2008., 20:20
Zakaj uvijek najgori scenarij? Možda je stvarno situacija takva da se sviđaš njegovom frendu i da je njemu zbog toga bad. Takve situacije postoje, velim ti. Podsjeti ga za par dana, ponovi poziv i odmah mu reci da tebe ne zanima njegov frend, već on.
ja tebe ne kuzim. ovdje napises nesto normalno, pristojno....uglavnom u redu.

a ovdje si prost i bezobrazan i govoris nesto potpuno drugacije. kontradiktoran si i okrutan. :flop:

eleuthera
01.06.2008., 20:22
Slafko je bipolaran. :cerek:

joujou
01.06.2008., 20:26
Slafko je bipolaran. :cerek:

za sad primjecujem samo averziju prema alkoholu :ne zna:

eleuthera
01.06.2008., 20:30
za sad primjecujem samo averziju prema alkoholu :ne zna:

Joj daj pusti me da maštam. :tuzni:

Zli Mali Medo
01.06.2008., 20:34
danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju. :mig:

Meni je ovo super s danasnjim muskarcima. Kako znas kakvi su bili prijasnji muskarci? I zakaj bi te zvao van, ako mu se ne svidas. :mig:

baja
01.06.2008., 20:40
no, mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu?
nije da imam nešto protiv takvog nastupa ali radije poduzmem one nevidljive korake koji njega dovedu do neutaživa poriva da sa mnom ispija kahvu :mig:

magic1985
01.06.2008., 20:51
bravo svaka čast da bar meni uleti neka ovih dana.Odmah bi joj pružio beskrajne užitke.Kud si baš naletila na tipa koji te odbijo,a ja recimo čekam cijelo vrijeme da mi se tak nekaj desi pa onda moram sam uletavat i nekaj probavat... :D

slafko
01.06.2008., 20:57
ja tebe ne kuzim. ovdje napises nesto normalno, pristojno....uglavnom u redu.
a ovdje si prost i bezobrazan i govoris nesto potpuno drugacije. kontradiktoran si i okrutan. :flop:
Skužio sam je da zapravo glumi bespomoćnu i da si jako dobro zna sama sebi pomoći i riješiti problem. I da je oštra na jeziku pa se može zajebavat s njom. :ne zna: Recimo, nije kao one krhke dušice na Modi koje pizde zbog jedne jedine rečenice. :D

slafko
01.06.2008., 20:58
bravo svaka čast da bar meni uleti neka ovih dana.Odmah bi joj pružio beskrajne užitke.Kud si baš naletila na tipa koji te odbijo,a ja recimo čekam cijelo vrijeme da mi se tak nekaj desi pa onda moram sam uletavat i nekaj probavat... :D
Ti užitci ne uključuju elementarno poznavanje gramatike, zar ne? :D

mirka
01.06.2008., 20:59
ja nikog vise ne zovem na kavu prva, uvijek lose zavrsi :lol:

eleuthera
01.06.2008., 21:25

Khm, khm. :zubo:

Slafko, sviđaš mi se. :cerek:
Ajmo na kavu, neću pit, majkemi. :D

joujou
01.06.2008., 21:35

Ajmo na kavu, neću pit, majkemi. :D

opa! :kokice:

Herp
01.06.2008., 22:19
mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu?

:horor: Ajme. Nikad, nikad, NIKAD to ne bih napravila.

Ja uvijek zovem na pivu. :D

:zivili:

vekmar
02.06.2008., 02:32

no, mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu? mnoge moje frendice to nebi nikad napravile, ali ja razmisljama ovako...zasto bih ja cekala da on shvati da se on meni svidja....ovako krenem u akciju i znam na cemu sam. a decko mi se stvarno svidja. uostalom, danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju. :mig:

nikad nisam decka pozvala na kavu. jednostavno sam takva. ako me neko interesira shvatit ce on to dakle price da su muski idioti koji nista ne kuze kod mene ne pale. i gle cuda imam decka vec dugo.
a sta mislim o tome da cura to napravi? a cuj, hrabra odluka ako si vec takva al definitivno nisam za to u pijanom stanju.

slafko
02.06.2008., 06:45

Ajmo na kavu, neću pit, majkemi. :DFakof, kvariš mi zabavu. I to namjerno. :p :(

galebica
02.06.2008., 10:12
Meni je ovo super s danasnjim muskarcima. Kako znas kakvi su bili prijasnji muskarci? I zakaj bi te zvao van, ako mu se ne svidas. :mig:

mama mi je pricala....a znam da mu se barem malo svidjam jer znam citati neke znakove...:mig:

galebica
02.06.2008., 10:16
ja nikog vise ne zovem na kavu prva, uvijek lose zavrsi :lol:

mislim da mi je ovo bio prvi i zadnji put....:D

galebica
02.06.2008., 13:48
izgleda da je ipak bilo zbog frenda...

phuketya
02.06.2008., 14:16
E, onda je to pravi tip, ispravnjak kojega treba vijati sad. :s

galebica
02.06.2008., 14:17
E, onda je to pravi tip, ispravnjak kojega treba vijati sad. :s

da, sad mi se jos vise svidja...:D

pakleni_patuljak
02.06.2008., 14:24

e moj slafkec... :rofl:

slafko
02.06.2008., 14:32
Kaj?

pakleni_patuljak
02.06.2008., 14:35
Kaj?

a nikaj.

proVINCI'jalka
02.06.2008., 14:49
pakleni pićko bezobrazna, moga si bar reć fala za ćestitku.

pićkodabilipićko. http://www.pic4ever.com/images/222.gif

kaćemo na kavu? http://www.pic4ever.com/images/279.gif

pakleni_patuljak
02.06.2008., 14:55
pakleni pićko bezobrazna, moga si bar reć fala za ćestitku.

pićkodabilipićko. http://www.pic4ever.com/images/222.gif

kaćemo na kavu? http://www.pic4ever.com/images/279.gif

kakvu ćestitku?
nijesam bijo zadnjih dana na forumu (veslo sam pred ninom, pedalirao prema zadru i viru, a bogami i penjo se na velebit)... :cerek:
jel ima i kakvih sisa?
daj link!
il bar liz... :o

proVINCI'jalka
02.06.2008., 14:58
kakvu ćestitku?
nijesam bijo zadnjih dana na forumu (veslo sam pred ninom, pedalirao prema zadru i viru, a bogami i penjo se na velebit)... :cerek:
jel ima i kakvih sisa?
daj link!
il bar liz... :o

rođendansku konju :rolleyes:

prošeći temom zadnjih par strana pa ćeš je nać :love:

sisa? uvik ima sisa ako gledaš dalje no što vidiš :hakunamatata:

http://www.pic4ever.com/images/10.gif

eleuthera
02.06.2008., 19:49
Fakof, kvariš mi zabavu. I to namjerno. :p :(

Nisam htjela. Oprosti mi. :(
Hoćemo na kavu? :cerek: :trijezna:

slafko
02.06.2008., 19:59
Nisam htjela. Oprosti mi. :(
Hoćemo na kavu? :cerek: :trijezna:
Jesu li tvoje namjere časne?

eleuthera
02.06.2008., 20:21
Jesu li tvoje namjere časne?

Uvijek. :zubo:

AFRODITA69
02.06.2008., 22:31

pa to je zato jer je poznato sta znaci KAVA.eto ja sam bar to nedavno uvidjela sa nekolicinom muskih koji su svi bili voljni da dodu piti kavu samnom.pola sam ih odbila a ostatak je dosao.naime bilo me sram pred jednim 'glavnim'da tolke kave pijem.a jedva da popijem salicu na tjedan.
je je..kava je sinonim za onim sto ide posle kave...pred par meseci sam isto ugovarala kavu,jer mi se decko dopadao,a i on je htio kafedat..i na kraju smo umesto kave zavrsili u krevetu...a od kave ni k.(mislim na kavu,jel:rofl:)dakle,izostavi kavu kod 'nasih'..lijepo pozovi na sok ili sladoled...to ce te vise svatiti kao ozbiljno,nego kad kazes kava.ozbiljno.bez zzezanja.osim ako fakat neces KAVU...a ocito on ne.a ovako ljepo ga zezni sa pago od borovnice,pa ti je to put do kave.

slafko
03.06.2008., 08:25
Aha, tu smo dakle! :eek:

Eleuthera, želiš li ti mene na kavu ili na kavu? :D

P-e-t-r-a
03.06.2008., 10:03
:top:

bubili mali
03.06.2008., 12:52
samo naprijed cure!
ja sam uvjek za žensku akciju, šta čekati bezveze, i idu mi na živce ona smijuljenja i barenja preko sindikata (čitaj prijateljica). pitaš pa znaš na čemu si, bez obzira zoveš li na kavu, pivu, pago od borovnice ill sex :top:
eno, npr. zadnjeg kojeg sam ja zvala van mi je sada muž :cerek:

galebica
03.06.2008., 13:05
samo naprijed cure!
ja sam uvjek za žensku akciju, šta čekati bezveze, i idu mi na živce ona smijuljenja i barenja preko sindikata (čitaj prijateljica). pitaš pa znaš na čemu si, bez obzira zoveš li na kavu, pivu, pago od borovnice ill sex :top:
eno, npr. zadnjeg kojeg sam ja zvala van mi je sada muž :cerek:

pa jelda? tko ce cekati da on skuzi da ti se svidja, pa dok on skupi hrabrosti....jos ako je neka zenska hrabra pa ga copi prije tebe! nema, hoces, neces, dovidjenja! ovak znas na cemu si!

bubili mali
03.06.2008., 14:51
upravo tako :mig:

Gzena
03.06.2008., 14:53
Ne volim loviti muškarce, više volim biti uhvaćena. Al birano uhvaćena. :cerek:

eleuthera
03.06.2008., 15:17
Aha, tu smo dakle! :eek:

Na kavu, naravno. :)

Ja sam dobra cura. :angeleye:

I volim kavu :cerek: :upravo pije kavu:

sweet Irma
03.06.2008., 15:22

kad ideš na kavu sa nekim tko ti se fizički ne sviđa ideš na kavu, a kada ideš na kavu sa nekim tko ti se fizički sviđa onda ideš na dejt :D

ja vjerujem da je ele onda mislila na dejt :D

Barca
03.06.2008., 15:28
ALI, kaze da mora sjest i razmisliti jer se jedan njegov frend zapalio za mene.

Samo nek razmislja :mig:

Ocito je neprebistar.
Ako mu se ne svidjas, mogao je to reci na drugaciji nacin.
Ako mu se svidjas - e pa ti nisi krava pa da susjed Janko i on odluce koji ce te, vec biras koga TI zelis.

U svakom slucaju, ides dalje, eventualno lijecis ego ako je pogodjen. Takav ti fakat ne treba.

Osim ako se ne palis na papkoidne, nebistre, neodlucne frajere. :D

galebica
03.06.2008., 15:37
Samo nek razmislja :mig:

Ocito je neprebistar.
Ako mu se ne svidjas, mogao je to reci na drugaciji nacin.
Ako mu se svidjas - e pa ti nisi krava pa da susjed Janko i on odluce koji ce te, vec biras koga TI zelis.

U svakom slucaju, ides dalje, eventualno lijecis ego ako je pogodjen. Takav ti fakat ne treba.

Osim ako se ne palis na papkoidne, nebistre, neodlucne frajere. :D

nije da ga sad branim, ali razumijem ga, i ja bi odbila nekog lika ako je frendica zapaljena za njega....ali da cu cekati da se odluci hoce li ili nece, e pa necu :mig:
a moj ego....sa njim je sve u redu, mrvicu je zdrman, ali nije bed :D
pa ima jos ribica u moru, ljeto dolazi :D

Zli Mali Medo
03.06.2008., 15:41

Nece ici. Postoji kodeks. :D

Barca
03.06.2008., 15:41
nije da ga sad branim, ali razumijem ga, i ja bi odbila nekog lika ako je frendica zapaljena za njega....

Ja ne bih ako se i meni svidja.
Svidja se meni, svidja se njoj.

On zeli jednu od nas (nebitno koju).
Kakve veze ima sto se svidja i drugoj, kad on oce ovu prvu. Ili ce ga imati prva ili nijedna.
Sorry, ali meni je glupost onda odbiti tog tipa. Glupost i retardiranost, a ne prijateljstvo.

Doduse, u mojim godinama je glupost odbiti bilo kojeg tipa. :o:D

Zli Mali Medo
03.06.2008., 15:43

Kakve veze ima sto se svidja i drugoj, kad on oce ovu prvu. Ili ce ga imati prva ili nijedna.
Sorry, ali meni je glupost onda odbiti tog tipa. Glupost i retardiranost, a ne prijateljstvo.

Ako se frendu svida, a on se njoj svida, onda mora popricati s frendom. Nitko nije spomenuo odbijanje.

eleuthera
03.06.2008., 15:43
Nece ici. Postoji kodeks. :D

A taj je? :zubo:

Barca
03.06.2008., 15:46
Ako se frendu svida, a on se njoj svida, onda mora popricati s frendom. Nitko nije spomenuo odbijanje.

Pa to se slazem.

Ali ne bih mu rekla "e znaaas, ja ti sad moran malo sist i razmislit, jer znaas, ona moja prija vec danima baca drkicu na te, ocajava za tebon :o"

Mislim, WTF, nije mi dosta gust sto je uletio meni a ne njoj pa joj do kraja zivota to mogu suptilno nabacivati na nos, vec jos i njemu moram odati da se ona pali na njega?
E, to nije prava frendica :flop:

Zli Mali Medo
03.06.2008., 15:50
A taj je? :zubo:

Tko izda - pizda. :D

eleuthera
03.06.2008., 15:51
Tko izda - pizda. :D

A tko prvi njegova djevojka, gdje je to nestalo? :zubo:

eleuthera
03.06.2008., 15:53
Pa to se slazem.

Ali ne bih mu rekla "e znaaas, ja ti sad moran malo sist i razmislit, jer znaas, ona moja prija vec danima baca drkicu na te, ocajava za tebon :o"

Mislim, WTF, nije mi dosta gust sto je uletio meni a ne njoj pa joj do kraja zivota to mogu suptilno nabacivati na nos, vec jos i njemu moram odati da se ona pali na njega?
E, to nije prava frendica :flop:

Barca. :top:

No očito to kod frajera ide malo drugačije. :ne zna:

Sad će nama Medo sve objasnit, jelda Medo? :D

galebica
03.06.2008., 15:56

Doduse, u mojim godinama je glupost odbiti bilo kojeg tipa. :o:D

ne znam, eto, ja bih ga odbila jer ne zelim povrijediti frendicu, jer znam da bi mi bilo bed ako bi ona otisla sa likom za kojeg sam zapaljena prije nego sto bi popricala sa mnom. ali sta ces, sto ljudi, sto cudi...

Zli Mali Medo
03.06.2008., 16:00

Kako mala provocira. :B

Ne, za istac, moras javit frendu, ako je fakat frend. I ne znam kaj je frajer trebao slagati, rekao je kak je, sto bi se i kasnije saznalo i bok. http://i241.photobucket.com/albums/ff182/jankoletecimedvjedic/thebirdman.gif

galebica
03.06.2008., 16:01

ocito ide kod njih drugacije.....damn! :D

gle, vidjela sam prijateljstva koja su se raspadala zbog decka, tipa ona je izasla sa likom koji se svidja njenoj frendici....nekako mi to ispada kao zabijanje noza u ledja.

Gzena
03.06.2008., 16:05
ne znam, eto, ja bih ga odbila jer ne zelim povrijediti frendicu, jer znam da bi mi bilo bed ako bi ona otisla sa likom za kojeg sam zapaljena prije nego sto bi popricala sa mnom. ali sta ces, sto ljudi, sto cudi...

Evo ja se slažem s tobom. Bilo bi mi bed otići s likom na kojeg se pali moja frendica bez da s njom razgovaram o tome.

galebica
03.06.2008., 16:06
i samo da kazem, ovaj moj je rekao frendu za moj poziv na kavu, i taj je rekao da se povlaci i da ce popricati sa ovim mojim....joooj, kak mi je frendica dobro njuskalo... :D

galebica
03.06.2008., 16:06
Evo ja se slažem s tobom. Bilo bi mi bed otići s likom na kojeg se pali moja frendica bez da s njom razgovaram o tome.

:top:

joujou
03.06.2008., 16:10
i samo da kazem, ovaj moj je rekao frendu za moj poziv na kavu, i taj je rekao da se povlaci i da ce popricati sa ovim mojim....joooj, kak mi je frendica dobro njuskalo... :D

ovo me podsjetilo na 5.b... bila su to vremena :cerek:

eleuthera
03.06.2008., 16:12

:D:D:D:D:D

:mig:

galebica
03.06.2008., 16:12
ovo me podsjetilo na 5.b... bila su to vremena :cerek:

vidis, stvarno, kao da smo u osnovnoj....:bonk:
malo iritira, ali sta ces

Gzena
03.06.2008., 16:38
:D:D:D:D:D

:mig:

A da znam da ona opako pati, ne bi bila s njim. Bar ne dok se ona ne smiri.
Možda bi pogriješila, možda bi me ona sjebala iza prvog ugla, ali ja bi tako reagirala.
Bilo bi mi neugodno pred njom se pojavljivati u duštvu frajera kojeg ona obožava.

Barca
03.06.2008., 18:33
1. Ne bih izlazila s tipom koji mi se ne svidja.
2. Ako bi mi se tip svidjao, i frendica bi znala za to.
3. Ako je ona bas luda za njih, a meni se on svidja, ali onak, ko i desetorica drugih - ne bih izasla s njim, ali mu ne bih ni rekla da se moja frendica pali na njega.
4. Ako bi se i meni jako svidjao, onda bih pristala. S njom bih popricala. I opet mi ne bih rekla da se moja frendica pali na njega.

Da sumiramo.
Tip je pod
1) glup jer ju je odbio sa: moram malo sjesti i razmisliti :confused:
2) los prijatelj jer joj je otkrio da njegov frend drk.. ovaj da se njegovom frendu svidja :D
3) glup zajedno sa frendom jer se daju uvuci u njuskanja razlicitih frendica :rolleyes:

A ta zrtvovanja za frenda su meni glupa. Ako je tip meni napet do boli, i ako sam ja napeta njemu, ne znam sto itko dobiva ako mi glumimo svece. Potrosimo se ko zivotinje, a frendica (ako je frendica) to treba razumit. Ko sto bih i ja razumila da je obrnuto.

galebica
03.06.2008., 18:44
A ta zrtvovanja za frenda su meni glupa. Ako je tip meni napet do boli, i ako sam ja napeta njemu, ne znam sto itko dobiva ako mi glumimo svece. Potrosimo se ko zivotinje, a frendica (ako je frendica) to treba razumit. Ko sto bih i ja razumila da je obrnuto.

a sta da ti kazem....ljudi su razliciti i medjusobno imaju razlicite odnose. ti bi to napravila, ja eto nebi nikad.

Barca
03.06.2008., 19:04
a sta da ti kazem....ljudi su razliciti i medjusobno imaju razlicite odnose. ti bi to napravila, ja eto nebi nikad.

Nakon tridesete sav moral pada u vodu :o:D

galebica
03.06.2008., 19:15
Nakon tridesete sav moral pada u vodu :o:D

:lol::rofl:

onda kuzim tvoj nacin razmisljanja :D

slafko
03.06.2008., 19:21
Na kavu, naravno. :)
Ja sam dobra cura. :angeleye:
I volim kavu :cerek: :upravo pije kavu:
Ne vjerujem ja tebi ništa. Premazana si svim mastima. :B

kad ideš na kavu sa nekim tko ti se fizički ne sviđa ideš na kavu, a kada ideš na kavu sa nekim tko ti se fizički sviđa onda ideš na dejt :D

ja vjerujem da je ele onda mislila na dejt :D
Kako joj se mogu fizički sviđati kada me nije vidjela nikad? :eek: What sorcery is this?! :trk:

mirka
03.06.2008., 19:23
ma decko je papak :ne zna:

eleuthera
03.06.2008., 19:25
Ne vjerujem ja tebi ništa. Premazana si svim mastima. :B

Nisam svim. :o

Kako joj se mogu fizički sviđati kada me nije vidjela nikad? :eek: What sorcery is this?! :trk:

A slike si zaboravio? :rolleyes:

galebica
03.06.2008., 19:28
ma decko je papak :ne zna:

tko, slafko? :D

Barca
03.06.2008., 19:30
Kako joj se mogu fizički sviđati kada me nije vidjela nikad? :eek:

Dobar glas daleko se cuje :zubeki:

slafko
03.06.2008., 19:32
A slike si zaboravio? :rolleyes:
...

Nisam.

:zubo:

mirka
03.06.2008., 19:36
slikice, :njama:
dajte saljite linkove da ja procijenim dal je dobar za elicu :kava:

spy
03.06.2008., 19:37
uostalom, danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju. :mig:

pa i ti ćeš postat papak nakon desetog odjeba za redom:lol:

mirka
03.06.2008., 19:39
tko, slafko? :D

:D ma ne slavica, nego ovaj.. svi su papci kad mogu odbit kavu. curu i kavu se ne odbija :D

slafko
03.06.2008., 19:40
Dobar glas daleko se cuje :zubeki:
What you talkin' 'bout, Willis?!

galebica
03.06.2008., 19:41
:D ma ne slavica, nego ovaj.. svi su papci kad mogu odbit kavu. curu i kavu se ne odbija :D

ma i slafko je jer ne zeli na kavu sa eleutherom :D

eleuthera
03.06.2008., 19:47
...

Nisam.

:zubo:

Onda kaj se praviš blesav? :zubo: :p

galebica
03.06.2008., 19:56
pa i ti ćeš postat papak nakon desetog odjeba za redom:lol:

ti to iz iskustva ocito govoris....

slafko
03.06.2008., 19:56
Onda kaj se praviš blesav? :zubo: :pZato jer jesam. Zaboravio. Ne blesav. :D

spy
03.06.2008., 22:02
ti to iz iskustva ocito govoris....

ne...pročito sam u storiju

pa iz iskustva, normalno....zato se što prije navikni na odjebe ak misliš uletavat
kad bi tipovi za svaki odjeb otvarali teme forum bi bio posjećeniji od gugla

jedan mali
04.06.2008., 16:47
Ma tako je curke, po mome mišljenju nema ničeg lošeg u pozivanju muškarca na "kavu".

Ja sam to do sada iskusio samo jednom i ta mi je cura odmah postala (neznam koju bih riječ upotrijebio) simpatičnija, sigurnija u sebe....
Nažalost po nju ostali smo samo frendovi, nisam želio zavaravati ni nju ni sebe..

U svakom slučaju, odmah treba poduzimati određene mjere, bar ja tako razmišljam, tko će se načekati da druga strana skuži što želi ova prva...

Još nešto:
Osobi koja me pozvala sam lijepo na toj kavi objasnio kako stvari stoje, dakle razgovorom i iskreno, i smatram da je to OK za razliku.....

........od situacije u kojoj se trenutno nalazim: Pošaljem jednoj curi SMS i ne dobijem NIKAKAV odgovor, ajde popustim sam sebi te nakon dva dana pošaljem 2. koji bi se trebao shvatiti onak čisto prijateljski (da se nadovežem tako je izgledao i prvi) i naravno opet nema odgovora.
Nakon toga bi svatko znao na čemu je (valjda:D).

E sad, da li vi mislite da je to ok??
Pa hebemu bar iz poštovanja prema toj osobi smatram da se treba nešto odgovoriti, može se odbiti kava i preko SMS-a nije to problem, ali ovak bez ijedne riječi to je po meni totalno glupo, pogotovo od osobe od koje se to nikada ne bi nadali.

Što vi mislite o tome???

slafko
04.06.2008., 18:53
Mislim da nema potrebe za trećim SMSom i da broj te nepristojne kučke možeš, bez imalo beda, napisati u svakom veceju u kojem se zatekneš. Uz tekst "mala daje u guzu i guta". :D

elle747
07.06.2008., 10:56
Ne bediraj se, treba se odgovoriti, makar i odbijancem. Ti si bio fer prema onoj drugoj, svaka čast.

Meni nije bed pozvat dečka na kavu ak smo si ok (a ne idemo inače po kavama), a ne sviđa mi se, znači ono, za catching up ili slično. Kad mi se sviđa- ponašam se ko mumija :rolleyes: Ne pitam jer se bojim odbijanca :vidiga::mama:

BornInApril
07.06.2008., 19:01

Mene obično krivo shvate kad ih pozovem na kavu. Ne znam, nekima je kava sinonim za nešto drugo izgleda.
Uglavnom, istina je da su muški papci kad treba nekog pozvati na kavu. To mi je i jedan prijatelj rekao. Rekao je kako voli da ga cura pozove na kavu.
Dakle, to muškima u biti olakšava stvar.
Mislim da treba iskzati interes, pa što bude. Ako on nje zainteresiran, hvala Bogu idemo dalje. Interes svakako treba pokazati, ali trčati za nekim za kog vidiš da je hladan, no way.

eleuthera
07.06.2008., 20:29
Mislim da nema potrebe za trećim SMSom i da broj te nepristojne kučke možeš, bez imalo beda, napisati u svakom veceju u kojem se zatekneš. Uz tekst "mala daje u guzu i guta". :D

Riješena je misterija brojeva mobitela po javnim wc-ima. A ja sam uvijek mislila da su to izmišljeni brojevi. :lol: :naivna: :angel:

Meni je uvijek bed otpilit nekoga tako, ja rađe držim sve na prijateljskoj razini, ako vidim da je naporan, smanjim te kave, a ako baš postane glup, onda mu kažem da ništa od toga. :D

No, između toga svega prođe par mjeseci, znam, grozna sam. :o

Obično zovem frendove na kavu, poencijalne nikada. :ne zna:
Mislim, kavu kavu, ne nešto drugo, Slafko. :B

(još uvijek sam tužna, znaš :( )

slafko
07.06.2008., 20:35
Nemaš zakaj bit. :zubo:

eleuthera
07.06.2008., 20:41
Ne kužim. :zubo:

slafko
07.06.2008., 20:59
Pa pored toliko kuratih i maljavih jebača s LJESa i obrazovanih ekonomista s USa, ti mene nađeš zvat na kavu. :ne zna:

eleuthera
07.06.2008., 21:10
Pa nisam tak plitka da me zanimaju samo novac i izgled. :ne zna::D

A i imaš lijepe oči. :D

Elaine123
07.06.2008., 23:35
........od situacije u kojoj se trenutno nalazim: Pošaljem jednoj curi SMS i ne dobijem NIKAKAV odgovor, ajde popustim sam sebi te nakon dva dana pošaljem 2. koji bi se trebao shvatiti onak čisto prijateljski (da se nadovežem tako je izgledao i prvi) i naravno opet nema odgovora.
Nakon toga bi svatko znao na čemu je (valjda:D).

E sad, da li vi mislite da je to ok??
Pa hebemu bar iz poštovanja prema toj osobi smatram da se treba nešto odgovoriti, može se odbiti kava i preko SMS-a nije to problem, ali ovak bez ijedne riječi to je po meni totalno glupo, pogotovo od osobe od koje se to nikada ne bi nadali.

Što vi mislite o tome???

Nije okej. UVIJEK se može smislit pristojna stvar za reć. Ja sam zamalo napravila nešto slično nedavno (umalo se prepoznah na početku priče al aj kad sam pročitala do kraja ipak me ti nisi zvao na kavu :D ) nisam u tom trenu znala kaj dečku reć (jer nisam znala bi li išla na kavu il ne) i kao budem kasnije odg kad smislim i zaboravila. Nakon 2 dana poslao mi on opet poruku i onda mi je bilo stvarno neugodno i aj imala sam slobodnog vremena i otišla ipak. I pala na njega ko tele. I onda na kraju ON mene sjebe :lol:

Tako da djevojka ne zna kaj propušta. Il se spasila kasnijeg odjeba :)

Bottomline: Ne odobravam. Nikako. Al doživjela sam sama gore stvari...da me na ignor baci prijatelj s kojim se znam par godina i onda se spetljamo nepredviđeno i on mi nema muda reć da ipak ne nego ignorira moje poruke. Mislim kaj reć..ak su ljudi to u stanju napravit dojučerašnjim prijateljima. Šta će onda nekom kog ne znaju dobro.

AFRODITA69
07.06.2008., 23:49
dobro,jel ta kava se ikad desila,otkako je topik otvoren..ili pago mozda ili nista jos?
je's ti ostalo,mene to zanima.i jel bila sa slagom kak se spada ili samo neka splacovin od kave?
a znate,ja sam naucila da sve ovisi i o lokaciji i kaficu..imas ti kafica sa tako super kavom da se isplati otici makar ti i nije do kave..to su one sa puno pjene(ala nesica)sa slagom,vanili stapicima,cokoladom,karamelom,uf da ne nabrajam sad...

galebica
08.06.2008., 20:36
jos nista....ma nismo se ni vidjeli od onda jer nismo u istom drustvu....nemam pojma kakva je situacija kod njega. a bas me briga, sta ce bit, bit ce. tak ionak imam pametnijih stvari sada za raditi. samo me zanima kak ce to izgledati kad se iduci put vidimo.