PDA

View Full Version : Gmail

stranice : [1] 2 3

frch
05.05.2008., 10:13
problem.. ne mogu nikako čitati više mejl.. ulogiram se ali mejl nula bodova.. ni ne otvori stranicu.. ni surfat ne mogu preko google-a... jedino radi google talk
pomoć

jajoglavac
05.06.2008., 12:16
jel vama danas radi?
ja ga nemrem otvoriti

Stana
05.06.2008., 12:23
radi normalno

Constatinopol
05.06.2008., 16:17
gmail je u beti(testiranju). ja ga ne koristim za ozbiljnu poštu ;)

jajoglavac
05.06.2008., 16:56
gmail je u beti(testiranju). ja ga ne koristim za ozbiljnu poštu ;)

hvala
do kad se testira?

Firestarter '87.
05.06.2008., 17:14
hvala
do kad se testira?

Od uvijek i do daljnjeg :D

jajoglavac
06.06.2008., 09:24
''super''

Constatinopol
06.06.2008., 11:45
ma 99,9% je to dobar mail provider,ali ako imate neku jako važnu poštu,tipa novčanih transakcija ili ljubavnih pisama :cerek: ipak ih stavite na hotmail,aol ili yahoo.

Firestarter '87.
06.06.2008., 19:34
''super''

Eto ti kad ne gledaš kak treba. Jel ljepo piše "Beta"? :D
https://mail.google.com/mail/help/images/logo.gif

jelena89
06.06.2008., 19:46
meni je super i radi kako treba...

MEP
07.06.2008., 13:06
ma 99,9% je to dobar mail provider,ali ako imate neku jako važnu poštu,tipa novčanih transakcija ili ljubavnih pisama :cerek: ipak ih stavite na hotmail,aol ili yahoo.

Prije bi Gmail koristija nego sva ta 3 navedena:D

A za ozbiljne stvari se ionako koristi službeni mail od providera...

Marinko32
07.06.2008., 13:12
Koristim GMail ima već više od dvije godine, od samih početaka, i od tada je u "Beta" fazi. :D

Ali u tom razdoblju stvarno niti jedan problem nisam imao. Svi mailovi, a vjerujte mi sada ih već imaaaaa, su mi uredno tu pohranjeni i sve radi kao podmazano.

Osobna preporuka svakome :top:

RaZZoR
07.06.2008., 14:29
Gmail će najvjerojatnije bit vječno u beti (bar prema procjeni nekih IT experata), al to ne znači da nije stabilan, nego da ga stalno nadograđuju...
A i meni osobno je pouzdaniji od svih ostalih mailova, pa i od ISP-a. (Znamo šta je bilo sa iskonom i njegovim mailom... :kava: )

Constatinopol
09.06.2008., 12:41
Ne može nešto biti ozbiljno,ma kako god firma bila na dobrom glasu-ako piše da je proizvod u testiranju. Već je krajnje vrijeme da maknu to beta. Mislim,ionako ne naplaćuju uslugu,pa da imaju nekakvu obvezu prema korisnicama od nastanka štete-gubljenja pošte,pada servisa i sl.

Kad vidim BETA u donjem desnom kutu,odmah odustajem od slanja i primanja neke ozbiljnije pošte :kava:

RaZZoR
09.06.2008., 17:34
Beta u ovom slučaju nije oznaka nestabilnosti, nego čisto njihova neka taktika (koja označava stalni razvoj i slobodu minjanja opcija), bila opravdana ili ne, glupa ili pametna... A meni ni finalna verzija ne znači puno... Opet spominjem slučaj iskon: mail im je u finalnoj verziji, ISP su. Po tome izgledaju pouzdano za "ozbiljnu poštu". I šta se dogodi, budu hacknuti... :kava:
Koliko se sijećam sa gmail-om još nije bilo problema. :ne zna:

Firestarter '87.
09.06.2008., 17:49
To kaj sam napomenuo da je u beti ne znači da mislim nekaj loše o Gmail-u, dapace, i ja ga koristim. Zadovoljan već 3 godine. Upal sam s pozivnicom naravno. Svaka pohvala Google-u :top:

Marinko32
10.06.2008., 00:46
Ne može nešto biti ozbiljno,ma kako god firma bila na dobrom glasu-ako piše da je proizvod u testiranju. Već je krajnje vrijeme da maknu to beta. Mislim,ionako ne naplaćuju uslugu,pa da imaju nekakvu obvezu prema korisnicama od nastanka štete-gubljenja pošte,pada servisa i sl.

Kad vidim BETA u donjem desnom kutu,odmah odustajem od slanja i primanja neke ozbiljnije pošte :kava:

A varaš se tu ... gle, pojam "beta" u svijetu informatike ima samo jedno značenje, a ono je da proizvođač, a to je u ovom slučaju Google, smatra da njegov proizvod je "spreman za uporabu", ali ga još želi nadograditi. Kratko rečeno, GMail je stabilan već jakoooo dugo vremena, oni samo drže Beta jer ga stalno nadograđuju.

A za slučaj Iskona ... upravo to je ono oko čega se svi možemo zamisliti ... ne postoji nešto kao apsolutna sigurnost ... :(

Jale13
11.06.2008., 11:42
Da ne otvaram novu temu:
Kako se brišu cookiesi?

Oggy1985
11.06.2008., 12:01
zbog čega se gmail ne bi koristio za "ozbiljnu poštu"? jel vam POP i IMAP govori kaj? a sinhronizacija?? kad to sve tak fino posložiš baš te priga, i sve imaš i offline i kopiju na serveru, šalješ mailove od kud i kak hoćeš, ako rikne jedno imaš drugo (još mi se nije ikad desilo da nešto nije stiglo na gmail ili da je bilo problema, za raliku od npr. T-ŠROT maila :mad:)...

Constatinopol
11.06.2008., 13:24
Veliki broj ljudi se žalio da na gmail-u ne mogu poslati privitke ili da se ne otvara pretinac.

Inače je taj e-mail servis pun naprednih mogućnosti i ja mu dajem ocjenu vrlo dobar.

Hotmail mi je odličan :s

HalF-DeaD
11.06.2008., 22:54
Ja nikad nisam imao problema sa Gmailom. Uvijek je radio kako treba.

Ali hotmail je stvarao probleme, bas to, ne isporucivanje privitaka.

NinjaZec
12.06.2008., 01:31
e prije bi napisao na forum hr svoje podatke i lozinku nego vjerovao da će hotmail bolje radit od gmaila, al dobro.

Ja nisam još čou od nikog da je ikad imao problema sa gmailom a tamo sam od davnih dana dok je i do pozivnica trebalo doć.

puno puta sam čitao o sigurnosti maila i skoro svaki put je odmah prva rečenica bila ako koristite gmail nemorate dalje ni čitat. tak da.....

Gmail kicks ass.:s

Marinko32
15.06.2008., 17:13
... puno puta sam čitao o sigurnosti maila i skoro svaki put je odmah prva rečenica bila ako koristite gmail nemorate dalje ni čitat. tak da.....

Gmail kicks ass.:s

Da, da ... i ja se sjećam tih članaka ... kako sam umirao od smijeha :rofl:

Baš sam se bio osjećao "ponosno"! :lol:

Yossarian
17.06.2008., 08:58
Moj komentar: jednostavno ne razumijem ljude koji ne koriste Gmail. Sjećam se da sam negdje bio pročitao kako Google namjerava otvoriti mail. Tad se je trebalo "prijaviti" prije samog pokretanja projekta.

Marinko32
17.06.2008., 17:44
Znaš ti kako je nastao GMail. Svi zaposlenici Google-a ti imaju kao neku određenu dozu slobodnog vremena koje mogu koristiti za ostvarivanje nekih svojih osobnih ideja ... i tako su dvojica odlučila napravit mail ... i napravili prvu verziju, i šefovima se svidilo i Voila ... rodio se GMail :s

privremeno ime
20.09.2008., 12:32
Da li netko od vas ima povremenih problema sa gmailom?
Meni sa u cca 50% slučajeva dogodit da mi se IE jednostavno zgasi kad pokušam otići na gmail.

Pristupan preko mreže u firmi koja ima dosta visoke sigurnosne standarde.

Zodiac
20.09.2008., 12:34
Možda su ti zabranili u firmi odlaziti na stranicu gmail.com, to je vrlo vjerojatno jer meni radi savršeno i do sada nikad nije bilo nekih poteškoća.

Koji IE koristiš?

privremeno ime
20.09.2008., 12:41
Možda su ti zabranili u firmi odlaziti na stranicu gmail.com, to je vrlo vjerojatno jer meni radi savršeno i do sada nikad nije bilo nekih poteškoća.

Koji IE koristiš?

IE 6
nisu zabranili kad ipak mogu otići ali ne svaki put
ali ima to sigurno veze sa nekim securitiy postavkama je rimamo restrikcije na dobar dio sadržaja

nemam doma adsl pa ne znam kako to funkcionira u "privatnom" angažmanu.
ti ideš preko svog adsl?

bok

Zodiac
20.09.2008., 13:03
Ja idem preko svog adsl-a doma i ne šljaka.

mala_zg23
25.11.2008., 09:38
imam pitanje vezano za nove teme. u mojim postavkama ih nema iako koristim novu verziju gmaila.što moram imati da bi mogla birati teme?

rossonero
25.11.2008., 11:41
imam pitanje vezano za nove teme. u mojim postavkama ih nema iako koristim novu verziju gmaila.što moram imati da bi mogla birati teme?

Bilo je pisalo da neće svima istovremeno doći, nego u sljedećih nekoliko dana svi dobiti tu opciju. A sad, već je i prošlo dosta, skoro tjedan dana, nisu te valjda zaboravili. :D

mala_zg23
25.11.2008., 12:25
a ne znam rekao mi je sestrin dečko da bi trebalo biti nešto instalirano jer sestra na kompu ne može a na laptopu može pa ne znam zašto

marinL
28.12.2008., 19:36
Da li je moguće podesiti postavke Gmail računa tako da mogu skidati mail sa više računala, ali na način da kada neki email skinem na jedno računalo on i dalje na Gmail-u ostane kao nepročitan (neskinut) i kada pokušam skinuti emailove sa drugog računala da mi se on ponovno skine ? Uspio sam namjestiti da mi se uvijek skidaju svi mailovi ali to ne valja jer mi onda na istom računalu skida isti email više puta (svaki put) ?

saskvač
28.12.2008., 20:09
ukljuci opciju Leave a copy of message on server

marinL
28.12.2008., 20:20
ukljuci opciju Leave a copy of message on server

U Outlooku mi je to uključeno ali to nije to. Time sam ostavio poruke i nakon skidanja na Gmailu ali one se označe valjda kao skinute i drugi komp (Outlook) ih ne vidi.

Mladenac
28.12.2008., 22:41
Možda nije to kaj ti treba.

Aktiviraj si IMAP na Gmail-u.

To je način da ti se lokalno kopira sadržaj svih mailova i upravljaš s njima
(kaj brišeš lokalno, brišeš i na serveru)

Možda ti neće biti označene poruke, ali ćeš ih imati na više računala.

BTW ja radim ono s Mozillom Thunderbird, i uredno mi radi preko POP3 protokola, ali s iskonovim emailom.

manekatamo
29.12.2008., 20:24
Da li je moguće podesiti postavke Gmail računa tako da mogu skidati mail sa više računala, ali na način da kada neki email skinem na jedno računalo on i dalje na Gmail-u ostane kao nepročitan (neskinut) i kada pokušam skinuti emailove sa drugog računala da mi se on ponovno skine ? Uspio sam namjestiti da mi se uvijek skidaju svi mailovi ali to ne valja jer mi onda na istom računalu skida isti email više puta (svaki put) ?

Ako hoces da ti mailovi ostanu na serveru ukljuci regular mail account type:POP,a ne IMAP.

Ako vuces taj isti mail acount sa drugog racunala,ne znam da li vuces ponovno iste,ali znam da npr.sto je kod mene slučaj da na drugom OS-u (Vista i XP) vuce samo onaj koji vec nije odvucen,sljedeci neprocitan.Sto bi u praksi bilo ovako: ono sto sam procitala na XP,i ako se prebacim na Vistu,na Visti mi dolazi onaj sljedeci neprocitan. A ako bas hoces da ti dolaze svi onda moras staviti IMAP u tip acounta ,s tim da u gmail acontu postavis da ostavlja kopije na serveru (samo tu imas tada da oni nisu vise u inboxu vec u sav mail,jedino ako se to moze vec nekako bolje postaviti za IMAP)...
Ako grijesim nek me pametniji isprave!

U Outlooku mi je to uključeno ali to nije to.
To postavi na Gmail acountu na serveru,a ne lokalno! Sigurnije bi trebalo biti.

marko_tmc
01.01.2009., 20:07
Koristi webmail i svi sretni i zadovoljni. Gmail sučelje je puno ljepše i pristupačnije od bilo kakvog programa kojeg instaliraš na računalo barem po meni, a naravno ako neželiš neke dodatne mogućnosti, ali opet i to se lako riješi ako znaš koristiti puni kapacitet i mogućnosti koje Gmail nudi, od labela, sortiranja mailova, pretrage, integracije kalendara i doc preglednika, skeniranje protiv virusa (za privitke), lagani odgovor na bilo koji mail, praćenje konverzacija i njihovo grupiranje, labs mogućnosti koje dopuštaju kreiranje nekoliko potpisa i slično.

P.S. a korištenjem webmaila imaš mogućnost pregleda mailova na više računala bez potrebe za dodatnim podešavanjem, naravno dovoljno si pametan da si zapamtiš korisničko ime i lozinku jel tako?

cartman682
01.01.2009., 20:43
Može li se u gmailu napraviti da ti dođe ona sms poruka na mob o novom mailu?

marko_tmc
02.01.2009., 19:23
može, ali ne na našem područiju ^^

Daxo
06.01.2009., 00:55
Može li se u gmailu napraviti da ti dođe ona sms poruka na mob o novom mailu?

Ako ništa možeš si ako nemaš instalirat onaj Gmail manager add-on u firefoxu pa dolje u traci ti odmah javi kad imaš novi mail i možeš pogledat naslov i od koga bez da u mail ulaziš....

yosemite
31.01.2009., 16:29
Pojavila mi se greška u gmailu i ne znam je popraviti. Vrijedi pitati, možda ju je još netko dobio. Naime, pod pristigla pošta mi stalno piše da imam 5 nepročitanih poruka. 100% ih nemam. I kad kliknem na nepročitane kaže mi da nema ništa, a ono mi još stoji. Odlogirao sam se i ponovo spojio, obrisao sve cookie, cache, history (kompletan clear private data na firefoxu) i ništa ne pomaže. Jel se to još kome dogodilo? Šta da radim???

yosemite
31.01.2009., 16:30
Sad se sjetio. Instalirao sam onaj google gear (za offline čitanje maila), al sam ga odmah obrisao. Možda je do toga, al opet, obrisao sam ga. Ne znam u čemu je stvar.

Fan of Belinda Carlisle
22.02.2009., 09:20
Mogu li ikako podesiti na Gmailu da svi mailovi koji mi stižu na jedan moj account, budu automatski proslijeđeni na drugi moj account (ali ne i obratno)? Hoću reći.... ako sad netko pošalje e-mail na adresu belindacarlislefan@gmail.com, ja želim da svaki mail koji dođe na tu adresu bude automatski proslijeđen na moju glavnu e-mail adresu alejandro.chaban@gmail.com

Može li se to učiniti i kako?

Hvala na pomoći unaprijed

riche
22.02.2009., 09:32
Odes u gmailu na settings i tamo imas opciju Forwarding and POP/IMAP, gdje mozes namjestiti da ti prosljeduje mailove na drugu mail adresu.

Fan of Belinda Carlisle
22.02.2009., 11:04
uspio sam, puno hvala! :D

funkee
24.02.2009., 10:47
Da li vam radi Gmail danas? Meni ne, pokusava ga ucitati i onda na kraju izbaci Server error...

Edit: Javili su na support grupi (http://groups.google.com/group/Gmail-Help-Announcements-and-Alerts-en/browse_thread/thread/6f26438e449894da/986622c7325594ac#986622c7325594ac) da rade na popravljanju...

paperboy
24.02.2009., 11:19
kod mene je isto tako,valjda bu proradilo

obersoldat
24.02.2009., 11:29
Ni meni ne radi.:ne zna:

uskličnik
24.02.2009., 12:08
Ni meni ne radi... Valjda će ubrzo proraditi

ja_a
24.02.2009., 12:13
neeeeeee raaaaaaaaaaaaadi.... shit.... i to baš sada kad bi trebal radit... a jebga

scripta elegans fe
24.02.2009., 12:21
je.. i meni sad trebaju papiri za faks i ode on vrit.. sva sreca da imam yahoo jos :s :s

Spectre
24.02.2009., 13:00
Radi :)

scripta elegans fe
24.02.2009., 13:10
sad mi je gotovo :zubo: rijesila s yahooom

ursula1000
25.02.2009., 13:11
Hvala bogu, danas sve radi kak treba :cerek:

vrabec-te-dal
10.03.2009., 18:53
fotografije na gmailu - pisaca
kada se dođe na sliku u albumu i stisne se desna tipka miša predzadnje piše block image from...
i ja sam to stisluna.
i sada ne vidim pola slika u albumu
kak da to odblokiram
:rolleyes:

vrabec-te-dal
10.03.2009., 19:23
fotografije na gmailu - pisaca
kada se dođe na sliku u albumu i stisne se desna tipka miša predzadnje piše block image from...
i ja sam to stisluna.
i sada ne vidim pola slika u albumu
kak da to odblokiram
:rolleyes:

riješila sama :top:

bobrock033
03.05.2009., 15:33
Znali neko kako mogu obrisat gmail,svoj account................ne treba mi više..................
MOLIM POMOĆ!!!!!!!!!!!!!

RaZZoR
03.05.2009., 18:56
Settings->Accounts->Google Account settings->My products - Edit->Close account and delete all services and info associated with it

scripta elegans fe
03.05.2009., 19:51
brisuci racun username postaje neupotrebljivo za bilokoga... znaci ne mozes za tjedan dana ponovno otvoriti adresu sa tim istim usernameom....

pam beesly
19.06.2009., 12:31
ej

prije tjedan dana gmail mi je sam od sebe poludio i nije mi funkcionirao chat a niti neke druge opcije, a sad mi vise ne ne otvara e-mailove, a niti ih mogu slati. jedino kaj radi je da mi prima postu.
e sad stalno pise loading ili reconnecting i na kraju dolazi error kao da je slow connection. koristim Mozilu i tu apsolutno nista ne funkcionira. a na Exploreru nesto i radi ali ne kako bi trebalo.
svaka pomoc dobrodosla
hvala

tosho1
27.06.2009., 10:37
Meni povremeno mailovi za koje sam siguran da su poslani znaju ne doć.

OnlyMe5
03.07.2009., 12:46
ej

prije tjedan dana gmail mi je sam od sebe poludio i nije mi funkcionirao chat a niti neke druge opcije, a sad mi vise ne ne otvara e-mailove, a niti ih mogu slati. jedino kaj radi je da mi prima postu.
e sad stalno pise loading ili reconnecting i na kraju dolazi error kao da je slow connection. koristim Mozilu i tu apsolutno nista ne funkcionira. a na Exploreru nesto i radi ali ne kako bi trebalo.
svaka pomoc dobrodosla
hvala

ja imam isti problem.. ne radi na firefoxu, operi, exploreru.. :mad:
i to vec 2 tjedna.. upisem korisnicko ime i lozinku i loada do besvjesti, refresh ne pomaze.. vrati me na upisivanje korisnickog..

ima mozda jos netko taj problem?

a jos bolje ako netko ima savjet..

Lafiel
03.07.2009., 21:05
Jesi probao kliknuti onaj "load basic html" ili tako nekako?

scripta elegans fe
03.07.2009., 21:54
zasto je gmail poceo "zakljucavati" mail adrese...?

Zodiac
03.07.2009., 21:55
Kako mislis zakljucavati? Meni nije niti jedna 'zakljucana'?

scripta elegans fe
03.07.2009., 22:45
javilo mi this account is locked, i da ga otkljucam trebala sam ukucati ona slova protiv spamanja.. :ne zna:

bobby00
04.07.2009., 09:00
nekada zna zezati ali ja pokrenem samo tekstualnu verziju

OnlyMe5
04.07.2009., 15:11
Jesi probao kliknuti onaj "load basic html" ili tako nekako?

probala i to.. i ne pomaze..
cak mi je danas loadalo account ali nakon 5 sec javlja error i poslije toga vise ne radi.. :ne zna:

štampa
07.07.2009., 08:29
prvi puta se koristim mailovima i sl.htjela sam direktno sa kompa prenjeti da mogu čitati mailove sa moba al kad treba upisati broj mobilnog telefona ,ispred praznog polja gdje se upisuje broj moba piše +1 ,i kad ga upšem npr. 095 123 4567 veli mi da je pogrešan broj.bez obzira na taj +1 probala sam na sve moguće načine al nejde ,a baš tak hoću prenjeti na mobitel.ak netko zna o čemu pričam molim vas odgovor.
dali na istom mobitelu mogu imati dva korisnička računa(ili kak se to već zove) , da suprug i ja možemo na istom mobu pregledavati svaki svoje mailove.na isti mob zato kaj podržava sve kaj treba za to (nokia n95).
unaprijed hvala na odgovorima

Lonsdale
12.07.2009., 10:51
Ima li netko problema s logiranjem na gmail?
Uglavnom kad kliknem da uđem u njega, gore u kutu mi piše preusmjeravanje....i na kraju ništa (u početku mi je pisalo nešto kao - error, link is too long, ali sada više nema ni toga).

Pri tome bih dodao da se mogu bez problema logirati na "google talk" i da mogu vidjeti načelno pristiglu poštu preko "iGooglea". Međutim ne mogu ući u tu poštu. (jutros sam čak uspio jednom preko "iGooglea" nekako vidjeti jednostavan prikaz pošte, ali sada više ne uspijevam pronaći ni takav model)

Bio bih zahvalan na rješenju problema

Problem riješen, možete obrisat topic.
Hvala

Lonsdale
12.07.2009., 11:19
Zapravo sam mislio da je problem riješen.

Nakon što sam ugasio explorer i probao opet doći, pisalo mi je da sam odjavljen i više se ne mogu prijavit. Situacija kao maloprije.

bi7
30.07.2009., 11:04
pozdrav svima

ako mi neko moze objasnit kako mogu forwardati mail na vise adresa?imam gmail i mogu forwardati samo na jednu mail adresu ili se varam?

da koristim nekiu drugu domenu koja ima opciju za proslijedivanje maila na vise adresa i koja je to?svaka pomoc dobrodosla.

hvala

scripta elegans fe
30.07.2009., 11:34
kad kliknes na forward upisujes u polje 'To:' koliko adresa hoces

http://i31.tinypic.com/2zziwjp.jpg

Zodiac
30.07.2009., 22:42
kad kliknes na forward upisujes u polje 'To:' koliko adresa hoces

http://i31.tinypic.com/2zziwjp.jpg

Sa zarezima između njih.

Sauron_zg
31.07.2009., 08:09
Sa zarezima između njih.

Mislim da prolazi i sa razmakom i ";"

scripta elegans fe
31.07.2009., 21:39
i kad se ukucaju prva dva tri slova odabere se iz onoga sto gmail ponudi i on sam to sredi ;)

unclesam
01.08.2009., 13:36
Kod mene je problem sljedeci: ne mogu napisati tekst poruke, kad kliknem misom na to polje ne oznaci se, no cjelo vrijeme mi pise ucitavanje i uzasno je sporo, ima li netko rjesenje za taj problem.......inace mogu primit mail, procitati ga ali ga ne mogu prosljediti.......

selk
08.08.2009., 20:00
Dobio sam e-mail od kolege iz Njemačke i došao je u folder "Neželjena pošta" a ne u "Dolazna pošta".
Jel zna netko jel se može gdje podesiti da ne šalje ništa u neželjenu, nego u dolaznu poštu.
Jer takve e-mailove onda mi ne prosljedi u Outlooku,pa ga nisam vidio par dana dok nisam otišao na stranicu od g-maila.

Hvala.

scripta elegans fe
08.08.2009., 20:15
odes na taj mail i u alatnoj traci kliknes na "Not spam"

selk
08.08.2009., 20:21
odes na taj mail i u alatnoj traci kliknes na "Not spam"

Da, uspio sam tako.
Sljedeći e-mail kad je poslao došao je ispravno.
Hvala.

Petra003
09.08.2009., 10:44
Ej,jel mi neko može pomoć,
imam ok anti-virus.,outpost firewall,"SUPER anti spyware,a događa mi se da na gmail-u pod "neželjena pošta" iliti "spam" svaki dan dobivam minimalno 15/20 mailova.
Danas sam ih obrisala 115jer 2/3 dana nisam,
what the fuck is that!?
Pliz nek mi neko pomogne
thank`s!!!

scripta elegans fe
09.08.2009., 16:05
tvoj av i firewall nemaju veze sa gmailom niti mogu stiti tvoj gmail racun...

folder nepozeljna posta ilitiga spam zato i postoji da takvi mailovi ne dodu u inbox.. a rijesiti ih se ne mozes...
na gmailu koliko znam spam folder se sam cisti jednom mjesecno ili tako nesto.. :misli:

jednostavno ne obracaj paznju na to...

Petra003
09.08.2009., 19:03
tvoj av i firewall nemaju veze sa gmailom niti mogu stiti tvoj gmail racun...

folder nepozeljna posta ilitiga spam zato i postoji da takvi mailovi ne dodu u inbox.. a rijesiti ih se ne mozes...
na gmailu koliko znam spam folder se sam cisti jednom mjesecno ili tako nesto.. :misli:

jednostavno ne obracaj paznju na to...
OK,ali ih je prije bilo puuuuno manje,al sada-invazija!!!!taj razlog mi nije jasan

scripta elegans fe
09.08.2009., 19:48
OK,ali ih je prije bilo puuuuno manje,al sada-invazija!!!!taj razlog mi nije jasan

tvoj mail je "dospio u ruke" spamerima i sad ce se tu kotit.. sorry, ali tu nista ne mozes..

radije imaj jednu mail adresu koja ti sluzi za komuniciranje sa uzim krugom ljudi.. (frendovi, obitelj, posao/skola/faks...) i jos par za okolne pizdarije (tipa reganje na raznorazne stranice)...

kjutic
09.08.2009., 22:16
gmail mi ne prihvaća kad hoću dodati datoteku!!!jel zna netko što trebam napraviti i u čemu je problem????nije mi se to prije dešavaloo!!!:ne zna::ne zna::ne zna:

scripta elegans fe
10.08.2009., 07:59
jel veca od 25 MB? jel .exe file?

Petra003
10.08.2009., 12:34
tvoj mail je "dospio u ruke" spamerima i sad ce se tu kotit.. sorry, ali tu nista ne mozes..

radije imaj jednu mail adresu koja ti sluzi za komuniciranje sa uzim krugom ljudi.. (frendovi, obitelj, posao/skola/faks...) i jos par za okolne pizdarije (tipa reganje na raznorazne stranice)...
da,al mi je gmail upravo ta adresa za sve navedeno,a moj dečko se na istom kompub služi gmail-om(ali rijeđe),i on nema takvih problema,dolazi mu "neželjena pošta" ali jaaaaako malo nje :ne zna:

riche
10.08.2009., 14:07
da,al mi je gmail upravo ta adresa za sve navedeno,a moj dečko se na istom kompub služi gmail-om(ali rijeđe),i on nema takvih problema,dolazi mu "neželjena pošta" ali jaaaaako malo nje :ne zna:

Kao što ti je vec receno, to nema veze s tvojim kompom, već si negdje napisala svoju mail adresu i ona je dosla u ruke "spamerima" koji ti sad na tu adresu salju spam. Ne obaziri se na to, ionako dolazi u folder "nezeljena posta".

R1982
13.08.2009., 03:16
Nemoj paničariti. Pa šta sad ako ti dolazi spam? Zato imaš (IMHO odličan) spam filter na Gmailu koji će ti to sve profiltrirati i nećeš ni znati da ti je to stiglo. A svakih 30 dana Spam pretinac se prazni automatski i nemaš brige.

Spameri često koriste metode slučajnog odabira za slanje svojih mailova. Softver šalje mail na različite random adrese. Adrese s kojih ne dođe bounce (vraćen mail zbog nepostojećeg korisničkog računa) idu u bazu podataka odakle se uzimaju adrese za sva buduća slanja. Ovisi i jesi li koristila taj mail za registraciju na nekim stranicama, forumima, i sl. Ako jesi, i ako ti se mail adresa vidi na profilu, spam spideri će ju pokupiti i iskoristiti. No biggie ;) živjeli spam filteri ;)

Protiv toga ne možeš ništa, pusti Gmail spam filter nek radi i svi sretni ;)

Iako moram priznat da sam u vlasništvu jednog mail accounta sa dva underscorea ( __ ) na koji od otvaranja (cca 1 god) nije došao NITI JEDAN spam. Još uvijek sam zbunjen. A na drugi mail, na kojem sam kao username stavio jedno popularno i relativno često ime - na tisuće mailova u samo jednom danu.

a-charly123
16.08.2009., 20:53
Hello ekipa

GMAIL account nakon par godina zna se doista nakrcati svime. Iako se nebi trebao brinuti koliko mailova ima jer nakon 1500 mailova tek sam potrosio 13% raspolizive memorije.

Ipak, zanima me postoji li neka okey aplikacija koja moze sve mailove backupirati na disk, te ih filtrirati prema posiljatelju i shodno tome datumu?

To bi bilo zgodno, takodjer recimo da uz to i mozes sve attachmente stavit u jedan folder.

Mozda kombinacija nekoliko softvera bi rijesilo problem? Hvala

R1982
17.08.2009., 21:22
Ipak, zanima me postoji li neka okey aplikacija koja moze sve mailove backupirati na disk, te ih filtrirati prema posiljatelju i shodno tome datumu?
Outlook Express ili Mozilla Thunderbird? Preko POP-a?

foo_fighter
17.08.2009., 22:23
... zanima me postoji li neka okey aplikacija koja moze sve mailove backupirati na disk, te ih filtrirati prema posiljatelju i shodno tome datumu? ...

MailStore Home (http://www.mailstore.com/en/mailstore-home.aspx)

a-charly123
25.08.2009., 15:24
hvala lipa

beuys
31.08.2009., 16:29
Kod mene je problem sljedeci: ne mogu napisati tekst poruke, kad kliknem misom na to polje ne oznaci se, no cjelo vrijeme mi pise ucitavanje i uzasno je sporo, ima li netko rjesenje za taj problem.......inace mogu primit mail, procitati ga ali ga ne mogu prosljediti.......

jučer mi se na gmail-u javio problem sličan Vašem [unclesam], pa me zanima jeste li ga u međuvremenu uspjeli sanirati, odnosno može li netko pomoći?

i ja ne mogu upisati tekst, čak niti kliknuti mišom na tijelo nove poruke, niti proslijediti staru, dobijam samo objašnjenje:

"nije moguće učitati uređivač obogaćenog teksta"

ima li tko ideju što to znači?

eeennniii
03.09.2009., 14:14
meni gmail ne radi od nocas, pise da je site nedostupan :rolleyes:
wtf? :confused:

Acid_Jack
03.09.2009., 15:20
meni gmail ne radi od nocas, pise da je site nedostupan :rolleyes:
wtf? :confused:

I ja sam jučer imao problema sa logiranjem na gmail, ali kasnije tokom večeri je proradio, a radi i sada. :ne zna:

mosorka
18.09.2009., 11:57
Moze li mi netko pomoci kako da sa gmaila, neke vazne fotografije prebacim na picasu? Mucim se vec dva dana ali mi ne ide! Pomoc!!!:ne zna::ne zna:

McGee
18.09.2009., 13:05
Da li se može forwardati s GMaila na više adresa ali automatski da se u postavkama narihta? Zna li tko please :mig:

mosorka
18.09.2009., 15:53
MailStore Home (http://www.mailstore.com/en/mailstore-home.aspx)

Pomozi foo, ja sam skinula MailStoreHome na komp.i pokusala presnimiti na dvd jedan mail, ali mi ne ide, kako da to napravim? Pomozi!!

Erato321
21.09.2009., 20:46
Otvorila sam prije 3-4 godine mail na gmailu sa svojim imenom i prezimenom.
Dugo ga nisam koristila jer mi nije trebao, a sad ce mi uskoro trebati na duze vrijeme. E ali sad ne znam lozinku. Da bi dosla do nje, moram odgovoriti na tajno pitanje... na koje takodjer nemam odgovor... Jedino sto znam je zamjenska mail adresa i korisnicko ime.
Postoji li ikakav način da si provalim u svoj vlastiti gmail? Bilokako?

Zbilja mi je jako bitna ta mail adresa od sad...
Ponovo istu ne mogu otvoriti!

Molim vas bilokakvu pomoc! :s:s:s[/b]

scripta elegans fe
21.09.2009., 20:54
ako si ukucala onaj drugi mail kod prijave... mozes traziti da ti se posalje na njega lozinka...

Erato321
21.09.2009., 21:30
Da, ali prije tog moram upisati odgovor na tajno pitanje... Koji ne znam jer sam postavila glupo pitanje.

scripta elegans fe
21.09.2009., 21:50
http://i36.tinypic.com/iptm5f.jpg

ne upisujes nista, vec kliknes na link i oni ti posalju na taj secondary mail

Erato321
21.09.2009., 21:54
Uopce sm taj dole dio previdjela.
Ispricavamm se, i puno puno hvala! :top:

DoT
24.09.2009., 16:30
Kad se idem ulogirati u gmail, nakon šta mi prihvati i ime i šifru i dođe do učitavanja otvori mi se prozor u kojem piše Ups...sustav nije mogao odraditi postupak(kod pogreške 796). ... Šta to znači? Imate li i vi trenutno problema sa logiranjem?

scripta elegans fe
24.09.2009., 17:15
meni nece kontakte ucitati... vjerovatno nes rade...

rossonero
24.09.2009., 17:26

Isto i kod mene.

sanjinko
24.09.2009., 18:18

Isto i kod mene.

Meni se također pokazivao jedan dugački crveni banner s obavješću o nedostupnosti Contacts. Sada vidim da je banner nestao. Primjećujem nekako da mi se brže otvaraju nego prije. :)

Erato321
25.09.2009., 11:01
Ja sam neki dan stavila da mi "uvozi" kontakte i mailove s drugog maila, no stalo mi je na pola, tek ih je 150 prebacilo, mjesta jos ima, ne znam u cemu je problem? Isto kao i vama ovo gore , ili? :/

sanjinko
25.09.2009., 11:12
Ja sam neki dan stavila da mi "uvozi" kontakte i mailove s drugog maila, no stalo mi je na pola, tek ih je 150 prebacilo, mjesta jos ima, ne znam u cemu je problem? Isto kao i vama ovo gore , ili? :/

Možda su te poteškoće u funkcionalnosti pojedinih dijelova Gmail usluge u vezi s onim jučer kada je na kratko (cca sat i pol) bio onemogućen pristup kontaktima. Pokušaj opet napraviti "import" sa drugog accounta. :mig:

Jurrasic
07.10.2009., 20:21
Da li zna netko kako postavit da mi se chat history šalje na drugu (sekundarnu) adresu?

goranbo
11.10.2009., 11:16
Kako da iskljucim SPAM filter na e-mailu, dakle da mi nikakve mailovfe ne stavlja u mapu Nezeljena posta??

scripta elegans fe
11.10.2009., 21:50
Kako da iskljucim SPAM filter na e-mailu, dakle da mi nikakve mailovfe ne stavlja u mapu Nezeljena posta??

Nikako.

goranbo
12.10.2009., 04:29
A jel se moze kako postelat da mailovi tamo ostaju sto dulje, ili nesto slicno (znam da se mail moze oznaciti kao "not spam")

scripta elegans fe
12.10.2009., 09:20
mislim da je 30 dana standard i da se to ne moze mijenjati...
a koji je zapravo problem sa tim spamom? mozes se probati igrati sa onim filterima... pa na taj nacin preusmjeravati mailove..

m@r@c
26.10.2009., 16:02
imam problem s chatom na firefoxu (na internet exploreru dela normalno). problem je samo s frendičinim accauntom, moj recimo radi normalno. na njezinom se neda uključiti chat (na dnu gmail stranice se nalazi opcija isključi/ukjuči chat). molim ako neko zna neko rješenje. najveći je problem u tome kaj njezin ne radi, a moj da. i da, na mom laptopu radi i njezin na ffoxu. na njezinom kompu ne. :confused:
i ne, nismo pili nohu...:D

zagi07
10.11.2009., 14:09
Pozdrav svima, dugo me nije bilo...imam pitanje...

Već me nekoliko dana Mail Delivery System obavještava da moje poruke ne mogu biti isporučene. Tih se poruka u zadnjih par dana nakupilo tridesetak.

To otprilike ovako izgleda:

Mail Delivery Subsystem za mene
pokaži detalje 20:08 (Prije 17 h)

Delivery to the following recipient failed permanently:

ohickox@alltel.net

Technical details of permanent failure:

The recipient server did not accept our requests to connect. Learn more at http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=7720
[alltel.net (1): Connection timed out]

-----

Kliknite za prikaz citiranog teksta
Original message -----

MIME-Version: 1.0

Received: by 10.213.23.156 with SMTP id r28mt13585138ebb.86.1257488861025;
Thu, 05 Nov 2009 22:27:41 -0800 (PST)
Date: Fri, 6 Nov 2009 14:27:40 +0800
Message-ID: <157a2f270911052227v298e0e69l801ed4c2472c5d9c@mail. gmail.com>
Subject: Do you like to find a girlfriend like me do?
From: - Prikaži citirani tekst -
Content-Type: multipart/mixed; boundary=000e0cdf748aa0590a0477f4e867

Wish to have a boyfriend
Be able to protect me, take care of me
Intolerable lonely night and would like to have your care.
do you Willing ?

This is my photos.

Onda sam i ja napravaio pokus, pa sam poslao mail na neku glupu nepostojeću poštu, i dobio sam istu poruku.

Radi se o tome da ja s mog maila nikakve poruke tim "korisnicima!" nisam slao....

U čemu je kvaka? Da li mi se netko ubacio ? Druga gmail adresa mi dobro funkcionira pa da je pogreška u sistemu, valjda bi se i na njoj nešto slično događalo, a i drugim korisnicima..
E, da, s gmaila su mi prije par dana savjetovali da promijenim lozinku je da su zabilježene ne čudne-ili-tako-nekako radnje oko moje pošte.
i usprkos tome što sa promijenio lozinku, stavio je dosta kompliciranu, mailovi poput ovoga gore mi i dalje stižu...

scripta elegans fe
10.11.2009., 14:17
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=7720
The other domain is blacklisting or graylisting messages from Gmail.

ako su ti savjetovali da mijenjas lozu moze bit da je netko napravio sr.. s tvojim mailom i on je blacklistan...

Butterfly2
13.11.2009., 23:16
pozdrav, isto imam adresu na gmailu i zanima me jeli neko mozda zna postoji li neki program za skinuti s interneta, pa kad mi dođe novi mail, da mi se pojavi ikonica na računalu ako sam tad na internetu, kao neka obavijest da imam novi mail, ali da ne moram cijelo vrijeme visit na gmailu...... thanks

goranbo
13.11.2009., 23:30
Imas milijun takvih programa, raznoraznih (MS Outlook Express, MS Outlook, The Bat, Thunderbird, Opera revolucionarni mail-klijent u sklopu Opere, Mailwasher), a tebi bi mozda ziblo zgodno da si skines GoogleTalk, makar mi je taj chat-gmail-kljent skroz blesav (al moja sestra ga koristi pa sam ga moro instalirat jer je tvrdoglava :D )

goranbo
13.11.2009., 23:33
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=7720
The other domain is blacklisting or graylisting messages from Gmail.

ako su ti savjetovali da mijenjas lozu moze bit da je netko napravio sr.. s tvojim mailom i on je blacklistan...

Mozes otic na glavne sajtove s blacklistama (2 ili 3 su) i tamo skinuti svoj IP tj ajmo rec mail s blackliste, i provjeri dobro da na svom kompu nemas mozda nekih trojanac koji salje mailove (ne nuzno s tvoje adrese )non stop sve u sesnaest (provjeri pomocu nekog internet promet u trenutku kad bi trebao biti nula, kad nista ne downloadas niti ne otvaras)

scripta elegans fe
14.11.2009., 09:23
pozdrav, isto imam adresu na gmailu i zanima me jeli neko mozda zna postoji li neki program za skinuti s interneta, pa kad mi dođe novi mail, da mi se pojavi ikonica na računalu ako sam tad na internetu, kao neka obavijest da imam novi mail, ali da ne moram cijelo vrijeme visit na gmailu...... thanks

instaliraj si gtalk :D

chillout23
19.11.2009., 22:11

Pa GoogleTalk :D:mig:

chillout23
19.11.2009., 22:13
...makar mi je taj chat-gmail-kljent skroz blesav...

Ne kužim :ne zna:
Zakaj je blesav :confused:
Ja ga imam od početka i funkcionira savršeno:kava:
Nikad ni najmanjih problema. Nikad. Porihtaš postavke i to je to. Ne vidim di očitavaš njegovu blesavost :ne zna:

PONISTRA
21.11.2009., 09:08
ja san se totalno navuka na gmail pa san i sve oko sebe povuka tako da svi poslovno ili ne koriste gmail!

firestarter_17
22.11.2009., 18:58
Već par dana ne uspijevam uploadati prilog u mail, veličina je oko 15-20 mb a mislim da je ograničenje 25 tak da to ne bi smio biti problem...ima netko isti problem ili zna kak da to riješim jer me već počinje živcirati, prije sam bez problema slao takve priloge...

PONISTRA
23.11.2009., 11:51
Već par dana ne uspijevam uploadati prilog u mail, veličina je oko 15-20 mb a mislim da je ograničenje 25 tak da to ne bi smio biti problem...ima netko isti problem ili zna kak da to riješim jer me već počinje živcirati, prije sam bez problema slao takve priloge...

nisan bas siguran da je ogranicenje na 25mb prije bi reka na 20mb...

firestarter_17
23.11.2009., 15:56
Ali ja ne uspijevam uploadati fajl od 10 mb a to je manje od max. dopuštenog...pokušavao sam već nekoliko puta i uvijek isto (Prijenos poruke s privitkom nije uspio) :ne zna:

scripta elegans fe
23.11.2009., 16:05
ogranicenje je 25 MB, pise na stranicama gmaila ;)

@ firestarter_17 - tebi se uopce ne uploada file na gmail ili se uploada, a ne usijes ga poslati?

firestarter_17
23.11.2009., 17:07
ogranicenje je 25 MB, pise na stranicama gmaila ;)

@ firestarter_17 - tebi se uopce ne uploada file na gmail ili se uploada, a ne usijes ga poslati?

Uploada se, i imam onu traku u kojoj je prikazano u kojoj fazi je upload. I onda negdje pri samom kraju upload se prekine i pojavi se poruka ''Prijenos poruke s privitkom nije uspio''. Inače, prije je sve normalno funkcioniralo, ovak je zadnjih par dana. :ne zna:

scripta elegans fe
23.11.2009., 17:37
vidi jel imas najnoviji flash instaliran...
ako imas onda probaj ovo..
odi na dnu stranice i sitnim slovima bi ti trebalo pisati "Gmail view" odaberes "older version" (ne znam kako tocno pise ako imas HR verziju..)

mala-vila
23.11.2009., 17:37
Bokić!
Gmail ne radi osim u html verziji već mjesec dana:confused:,već sam sve isprobala savjete sa help stranice,obrisala sve kolačiće,viruse i sl. i ništa....
kakti učitava i onda me obavijesti da to traje predugo i:

"Pokušajte koristiti https.
Onemogućite Labs i pokušajte ponovno.
Ako imate sporu vezu, koristite osnovni HTML prikaz.
Savjete o otklanjanju poteškoća potražite u centru za pomoć."

help:ne zna:

firestarter_17
23.11.2009., 19:50
vidi jel imas najnoviji flash instaliran...
ako imas onda probaj ovo..
odi na dnu stranice i sitnim slovima bi ti trebalo pisati "Gmail view" odaberes "older version" (ne znam kako tocno pise ako imas HR verziju..)

Probao i opet ništa...

edit: ipak je uspjelo :)

hvala na pomoći

edit 2: opet problemi :(

PONISTRA
24.11.2009., 08:55
da li svi imate ovakve probleme? meni salje mailove...

scripta elegans fe
24.11.2009., 10:35
Probao i opet ništa...

edit: ipak je uspjelo :)

hvala na pomoći

edit 2: opet problemi :(

probaj jos ovo, ako ne uspije javi im se ovdje (https://mail.google.com/support/bin/request.py?contact_type=gtag_headers&ctx=gtag_headers&bug_topic=Outgoing+Attachment+Issue)

odi na Postavke > Općenito tab
dolje imas "Prilozi:" pa promjeni to

jesi probao slanje i sa nekim drugim browserom?

firestarter_17
24.11.2009., 17:36
Uspjelo mi je samo jednom, ne znam kak...inače, uvijek isto :confused:
Pokušao sam u operi i internet exploreru.

scripta elegans fe
30.11.2009., 22:31
jel ima netko problema da mu cijelo vrijeme "redirecting".. nece se ni odlogirati ni ulogirati... :ne zna:

emiter1
06.01.2010., 00:22
Kako uključiti povratni status isporuke maila u gmailu?
Ili jednostavnije....kad pošaljem nekome mail da dobijem povratni mail potvrde da je isporučen i otvoren.

Hvala.

budalo
12.01.2010., 19:05
Kako uključiti povratni status isporuke maila u gmailu?
Ili jednostavnije....kad pošaljem nekome mail da dobijem povratni mail potvrde da je isporučen i otvoren.

Hvala.

Nikako. Ali kako to i inače nije konzistentna "usluga", u to se ne možeš pouzdati zaozbiljno.

Perkan777
13.01.2010., 11:16
Evo mene bi trebao neki program ili nesto slicno da dobijam SMS svaki put kad dobijem novi e-mail.
Takodjer bi mi trebala neka site monitoring stranica.
To bi otprilike funkcioniralo ovako da kad Site momnitoring stranica uoci bilo kakvu promjenu na stranici da me obavijesti na e-mail a sa tog na SMS.
Hvala

Lejzermaster
15.01.2010., 23:20
Jel vam radi mail na gmailu preko outlooka? Meni ne raci, a ne mogu se spojiti ni na gtalk!

MEP
15.01.2010., 23:48
Jel vam radi mail na gmailu preko outlooka? Meni ne raci, a ne mogu se spojiti ni na gtalk!

POdesi kako treba pa će radit, imaš i tutorijal na gmail stranici. Piše korak po korak šta i kako:)

Lejzermaster
16.01.2010., 06:30
Ma sve je podeseno i jednostavno kaze da sifra ili username ne valja. A valja!

romanchy
18.01.2010., 12:11
bok svima..imam veliki problem!! ne mogu se ulogirati na gmail.. znam svoje username i password al ne radi.. isla sam resetirati lozinku i sve ispunim i onda mi daju da odgovorim na security question koje iopće nije moje..molim pomozite,treba mi gmail.. :(((

mata:(
22.01.2010., 10:36
ovako nikako ne mogu vratiti svoj mail.. promijeno je i tajno pitanje :(
a imam vrlo važne podatke gore...šta da radim? :(

ex_1
22.01.2010., 10:46
http://en.wikipedia.org/wiki/Social_engineering_%28security%29

Ako imas faceboook,napravi novi nesto kao malla ana ili bilo sto kao da si zensko.I onda dodaj sebe to jest dodat ces tog lika.I nadji key.log i nesmijem dalje reci sta i uvali mu.

Ja sam jednom svoj gmail vratio tako da sam poslao i rekao evo 100 steam account za tebe.i valjda kreten ili tko god mi hackno acc mislio da je to zbilja

Marril
31.01.2010., 20:33
Pozdrav :)
Imam pitanje: zašto na neke web stranice nije dozvoljeno registrirati se sa gmail e-mailom?

JVC
31.01.2010., 23:52
gmail me iznenadio svojim funkcijama .... odličan (5)

NekaNovaJa
03.02.2010., 13:18
Imam jedno pomalo teen pitanje, al mi je važno... :)
Ako nekog blokiram za chat, da li me ta osoba gubi sa onog svog popisa ljudi s kojima chata. Ne znam dal sam dovoljno jasno... Ukratko: može li ta osoba saznati da sam je ja blokirala? Glupo mi je bit nevidljiva svim kontaktima zbog jedne budale...

vmusica
03.02.2010., 14:33
Imam jedno pomalo teen pitanje, al mi je važno... :)
Ako nekog blokiram za chat, da li me ta osoba gubi sa onog svog popisa ljudi s kojima chata. Ne znam dal sam dovoljno jasno... Ukratko: može li ta osoba saznati da sam je ja blokirala? Glupo mi je bit nevidljiva svim kontaktima zbog jedne budale...

Ne, ne gubi te sa svojih kontakata, ali ti ne primaš poruke koje ta osoba šalje.

NekaNovaJa
03.02.2010., 20:53
Ne, ne gubi te sa svojih kontakata, ali ti ne primaš poruke koje ta osoba šalje.
Joj, ipak nisam bila do kraja jasna. Mene zanima prvenstvano chat i mogućnost da se vidi kad sam online. Znači kad nekog blokiram ne dobivam ni mailove od njega??? Pa to onda ne mogu jer poslovno surađujemo... :(
Samo bi ga htjela onemogućit da me vidi kad sam online i ne kreće sa chatom odma!

Wrbhhh
03.02.2010., 21:14
Odjavi se s chata... :ne zna:

vmusica
03.02.2010., 22:29
Joj, ipak nisam bila do kraja jasna. Mene zanima prvenstvano chat i mogućnost da se vidi kad sam online. Znači kad nekog blokiram ne dobivam ni mailove od njega??? Pa to onda ne mogu jer poslovno surađujemo... :(
Samo bi ga htjela onemogućit da me vidi kad sam online i ne kreće sa chatom odma!

Odjavi se s chata... :ne zna:

Kad nekog blokiraš u chatu, blokiran je samo za chat. Da bi ga blokirala za primanje mailova, morala bi napraviti filter.
Chat i mailovi nisu povezani postavkama. To što su unutar Gmaila i koriste isti login ne znači da je to ista aplikacija.

Wrbhhh
03.02.2010., 22:38
Pa no? Odjavi se s chata. :confused:

http://i89.photobucket.com/albums/k223/Wrbhhh/Net/gchat.jpg

vmusica
03.02.2010., 22:49
Pa no? Odjavi se s chata. :confused:

http://i89.photobucket.com/albums/k223/Wrbhhh/Net/gchat.jpg

I automatski ubija chat sa svima.
Za svaki kontakt u chatu ima opcija Block, pod Video and more...

Ciuc
04.02.2010., 10:25
Samo ga blokiras i to je to. E-mail ces primati, a na chatu te nece vidjeti kad si online.
Ukoliko zelis vratiti tu osobu na popis kontakata u chat-u, jednostavno u kucicu "trazi, dodaj ili pozovi" upisi ime/e-mail te osobe i samo ga odblokiras.

NekaNovaJa
04.02.2010., 19:04
Hvala vam svima na odgovorima, al još mi niste odgovorili na najvažnije pitanje: znam ja blokirat nekoga, ali da li ta osoba zna da sam je blokirala?

vmusica
04.02.2010., 21:44
Hvala vam svima na odgovorima, al još mi niste odgovorili na najvažnije pitanje: znam ja blokirat nekoga, ali da li ta osoba zna da sam je blokirala?

Ne, ne zna, osim što se nikako ne javljaš na poruke.:mig::mig::mig: Pa ak TO ne shvati....:ne zna:

NekaNovaJa
05.02.2010., 07:04
Ne, ne zna, osim što se nikako ne javljaš na poruke.:mig::mig::mig: Pa ak TO ne shvati....:ne zna:
Hvala! :mig:

gob
12.02.2010., 13:20
Nestali su mi svi mailovi izmedju 28.1 i 8.2. sa Gmaila. Je li neko zna kako bi se mogli vratiti? Nisam nigdje nasla da google ima mogucnost kontakta.

shoei
12.02.2010., 16:25
zna li netko postoji li program koji me automatski obavještava kad mi je stigao mail na gmail ? imam "gmail notifier", no moram svaki put kliknuti na "check mail" ikonicu u taskbaru da mi provjeri ima li novim mailova. a ja bi htio da mi dođe obavijest o novom mailu bez da ja provjeravam, nešto kao notifikacija na facebooku.

chillout23
12.02.2010., 17:03
zna li netko postoji li program koji me automatski obavještava kad mi je stigao mail na gmail ? imam "gmail notifier", no moram svaki put kliknuti na "check mail" ikonicu u taskbaru da mi provjeri ima li novim mailova. a ja bi htio da mi dođe obavijest o novom mailu bez da ja provjeravam, nešto kao notifikacija na facebooku.

Google talk :kava:

Wrbhhh
12.02.2010., 21:30

Pa ne moraš stiskati na "check mail" da ti provjerava. Koji bi onda bio smisao toga? U postavkama namjestiš svakih koliko minuta da provjerava. Mislim da je po defaultu 10, ali ti si stavi na 1 ako hoćeš.

wumac
14.03.2010., 21:52
Da li ima smisla i kako kontaktirati abuse službu na gmailu?

Radi se o tome da je osoba zloupotrijebila osobne podatke (ime i prezime) te sa time (i onime što je bilo u mailu) učinila krivično djelo. Barem da se sazna IP te osobe. Da li postoji kakva internet policija?

Wrbhhh
14.03.2010., 22:23
Imaš abuse@gmail.com za abuse od Googlea. Ali, koliko znam, baš i ne reagiraju na prijave.

Elich San
14.03.2010., 23:23

ja koristim google talk program za chat i njegova mi je ikona u donjem desnom uglu(na alatnoj traci) .kad stigne mail nacrtano ti je crveno pismo i onda imaš opciju chek mail(pokaže ti koliko poruka imaš i prvu rečenicu svakoga maila) ili inbox(odlazi direkt do te poruke)

goranbo
15.03.2010., 00:37
Da li ima smisla i kako kontaktirati abuse službu na gmailu?

Radi se o tome da je osoba zloupotrijebila osobne podatke (ime i prezime) te sa time (i onime što je bilo u mailu) učinila krivično djelo. Barem da se sazna IP te osobe. Da li postoji kakva internet policija?

Pa ako ste i ti i ta osoba iz Hrvatske prijavi je policiji, kakva google abuse služba.
Policija ima službu za kriminal na internetu, ili nešto tako slično.

rylle
20.03.2010., 17:34
Pozdrav!

Evo imam problem već par dana..

Imam mail od gmaila i pokušavam ga staviti u incredimail.
Spajam se preko vipa i za outgoing stavljam mail.vip.hr...

Kada pokušam poslati mail izbaci mi da nešto nije dobro..
Zvao sam VIP oni su mi rekli da gmail ima posebne postavke, ali ja ih nigdje ne nalazaim.

Molim za pomoć!!

hvala... ;)

Optima
20.03.2010., 17:54
Do sada nisam imao potrebe slati slike putem G-mail-a pa neznam se snaći. Paste mi ne reagira, a dok pišete poruku ne postoji Insert-picture, već samo: file,edit,tools. Može li mi se netko javiti - zahvaljujem.

scripta elegans fe
20.03.2010., 17:59
http://email.about.com/od/gmailtips/qt/et_inline_image.htm

moras si to ukljuciti.. detaljnije na linku.. ^^

Tigrov friend
21.03.2010., 10:53
Digni fotku na imagesforme, tinypic ili negdje i zaljepi kod u mail...

slammerinho
24.03.2010., 21:50
kako maknuti kontakte za chat sa gmaila? imam ih negdje 30-ak ali chatam samo sa 3 osobe konstantno. kako maknuti ove ostale?

always_positive
24.03.2010., 22:56
odeš u contacts, pa odabereš all contacts, pa kad ti se otvore, označiš onog kojeg hoćeš brisnut i u desnom gornjem kantunu imas delete contact
:mig:

luna10
25.03.2010., 01:46
book, nadam se da ima nekog! pomoziteee! dobila sam laptop iz amerike, i poslala mail (gmail-vec sam imala adresu) i pogledam poruku a tamo skroz neka druga ura kad je poslana (dogada se i sa dolaznim porukama) nego na kompu, znaci -npr. ja poslala mail u 16:00 a tamo pise da je poslana u 01:05 ??? namistila sam sve sta sam mogla na nase vrime, i time zone i internet time i opet nista, probala sam poslat i sebi mail i ne ide!! ako neko zna nesto o tome molim vas da mi pomognete , bitno mi je!! hvala!

Optima
25.03.2010., 18:12
Može li se dobivati Gmail poruke direktno na mobitel, ako može, kako namjestiti.

I da li to skida kune sa mobitela.

luna10
26.03.2010., 00:43
plizzzzz netko?????

slammerinho
26.03.2010., 06:18
odeš u contacts, pa odabereš all contacts, pa kad ti se otvore, označiš onog kojeg hoćeš brisnut i u desnom gornjem kantunu imas delete contact
:mig:

krivo sam se izrazio. ja te ljude nemam u kontaktima nego su mi lijevo poredani za chat

always_positive
26.03.2010., 11:07
krivo sam se izrazio. ja te ljude nemam u kontaktima nego su mi lijevo poredani za chat

na te sam i mislila, pojave se tamo, ajd probaj ovo što sam rekla pa javi :p

always_positive
26.03.2010., 11:10
plizzzzz netko?????

http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=7992

Fatalni_cevap
26.03.2010., 15:33
postoji li mogucnost da nekako onemogucim brisanje gmail poruka. racun koristi vise ljudi i zivcira me kad netko brise postove a gotovo je nemoguce popunit memoriju.

Wrbhhh
26.03.2010., 15:38
Jedino što mi pada na pamet je da otvoriš još jedan gmail acc pa da na ovom starom stvoriš pravilo da automatski forwarda sve primljene mailove i na novi. Tako na novom imaš backup svega. :ne zna:

Fatalni_cevap
26.03.2010., 17:30
da to sam i napravio, a mislio sam mozda ima kako rjesenja za direktnu zabranu brisanja poste

Sauron_zg
26.03.2010., 20:13
da to sam i napravio, a mislio sam mozda ima kako rjesenja za direktnu zabranu brisanja poste

pa to bi značilo da sam sebi ukineš prava brisanja.. a ako sam sebi možeš ukinut, onda možeš i dozvolit.. i tako u krug.. :kava:

slammerinho
27.03.2010., 08:22
na te sam i mislila, pojave se tamo, ajd probaj ovo što sam rekla pa javi :p

je, to je to. tenk ju

Fatalni_cevap
27.03.2010., 18:37
pa to bi značilo da sam sebi ukineš prava brisanja.. a ako sam sebi možeš ukinut, onda možeš i dozvolit.. i tako u krug.. :kava:

da ali ako ukinem ostali korisnici nece znati ni htjeti to opet ukljucivat.
nadam se da ce shvatit da nema smisla brisat mailove ako nemos popunit memoriju ni da oces

luna10
28.03.2010., 12:41
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=7992

to sam jedno 100 puta probala al nece:mad: !! prijatelj mi je jucer namistia da idem na internet priko igoogle i namistia mi da mogu kad otvorim trazilicu odma ispod u prozorcicu vidit zadnjih 5 mailova i nove... kad sam sa toga isla poslat mail stimalo je vrime a sa ovog normalnog nece jos uvik...:ne zna::ne zna:

Bamboocha
16.05.2010., 10:22
zaboravio pass,neznam pomoćno pitanje(stavio sam si onaj primarni ff broj), a nemam pomoćnu adresu...što sad???

ajde pls netko

i de mi recite kolko znakova najmanje mora bit u lozinki na gmailu 8 ili 6?

može li se to nekako provalit il nešt slično??

Wrbhhh
16.05.2010., 10:47
Jedino da pogodiš password.

Bamboocha
16.05.2010., 11:05
Jedino da pogodiš password.

ma đabe eo pogađam već 10 min...

kolko znakova ide minimalno 8 ili 6

nebi je Bog Isus Krist ni Majka Božja pogodili.....sranje teško

jacoby
17.05.2010., 22:32
hej... imam pitanje... kako maknuti pass i user sa login stranice u gmail, ako je ostalo zapamćeno pri svakoj sljedećoj prijavi? tnx

NekaNovaJa
28.05.2010., 10:26
Kako otvoriti Arhivu, spremila sam u nju 2 bitna maila i sad ne mogu do njih - hitno mi jeeee¨!

rossonero
28.05.2010., 10:33
Kako otvoriti Arhivu, spremila sam u nju 2 bitna maila i sad ne mogu do njih - hitno mi jeeee¨!

Kaj se neide do arhive preko searcha?

NekaNovaJa
28.05.2010., 10:47
Kaj se neide do arhive preko searcha?
Pametno moje!!! Aaa malo sam nepismena, jebaji ga. E, koliko dugo to ostaje u arhivi i mogu li otvorit Arhivu i pogledat sve što sam metnila u nju?
Hvala! :cerek:

rossonero
28.05.2010., 11:36
Pametno moje!!! Aaa malo sam nepismena, jebaji ga. E, koliko dugo to ostaje u arhivi i mogu li otvorit Arhivu i pogledat sve što sam metnila u nju?
Hvala! :cerek:
Nema na čemu, sitnica. :) :D

Mislim da poruka u arhivi ostaje zauvjek, tj dok je ne izbrišeš. A do njih ako se ne varam možeš jedino preko searcha i preko All Mail lijevo u izborniku.

new hope
14.06.2010., 20:36
please help!!
ne radi mi gmail chat :(
stalno piše...loading ispod mog imena i niš...a drugi ljudi me vide kao da sam off line
kaj predlažete?

sanjinko
02.07.2010., 13:50
Danas sam napravio update Google Chrome na verziju 6.0.447.0 dev (http://googlechromereleases.blogspot.com/);
kad se ulogiram u Gmail, u address baru stoji

http://i47.tinypic.com/dq4z13.jpg

To se ne pojavljuje u Firefoxu (verzija 3.6.6)

Sigurno sam nešto sprčkao u Options :confused:

Pls help

gtc
02.07.2010., 14:05
Imam problem sa Google chatom. Onemogucen mi je.
Pise mi ovako : Imate problema s internetskom vezom ili je administrator mreže blokirao Gmail chat.
Jel zna tko kako da ovo rijesim ?

marina-mob
12.07.2010., 21:34
Ovo je glupo:flop:
ja ukucam gmail u google
i on meni pokazuje kako sam već prijavljena i da napravim drugi gmail račun
:(
daj ti meni otvori onaj koji imam,
:(

octopus
13.07.2010., 12:10
Odjavi se ili izbriši sve cookiese pa se ponovno ulogiraj :ne zna:

ps. nemoraš ukucavati pojam gmail, imaš ga na traci, gore na lijevoj strani iznad google loga gdje su slike, karte, prevoditelj itd.

ivek75
18.07.2010., 17:25
Pozdrav! Imam jedan problem pa se nadam da mi netko može pomoći. Naime već neko vrijeme koristim gmail i to na način da mi ne treba lozinka jer sam to ukinuo, već se kad na svojem računalu pokrenem gmail automatski spojim. Sada bi to htio promijeniti ali neznam gdje. Prošao sam opcije, postavke ali nigdje nisam naletio na opciju pomoću koje mogu opet aktivirati opciju upisivanja lozinke.Jel ima netko iskustva s tim? Pomagajte.

scripta elegans fe
18.07.2010., 18:00
ne mozes "ukinut" lozinku. stavio si vjerovatno da ti program koji koristis zapamti lozinku.

mail pregledavas preko browsera ili koristis nesto tipa outlook?

ivek75
18.07.2010., 19:01
Kad upalim gmail automatski mi ga otvori, a ja bi htio da me svaki put prije otvaranja pita za lozinku.

scripta elegans fe
18.07.2010., 19:58
ajd probat cu drugacije...

kad "upalis" gmail jel vidis u gornjem desnom kutu da ti pise "Sign out" ili "Odjavi se"?

ivek75
18.07.2010., 20:11
vidim

scripta elegans fe
18.07.2010., 21:03
klikni na to i sljedeci put kad se logiras nemoj stavit kvacicu kod "Stay signed in "

Black Molly
24.07.2010., 20:49
Imam problem. Provaljen mi je gmail. I to mi je već treći account provaljen u 2 godine, a nedavno mi je provaljen fejs i redovito me obavještava da mi netko ukucava lozinku na fejsu, ali ima previše krivih ukucaja. Također, dobila sam obavijest da se netko s IP iz USA spajao na moj fejs. Da, imam jednog bivšeg luđaka koji me proganja već 3 godine i protiv kojeg sam pokrenula postupak i jednog programera s kojim se nisam baš najljepše razišla :D
Mene zanima što da radim ... Kaže da mi lozinka nije točna, ali po cijele dane mi je upaljen chat, tako da sam i danas ujutro bila online, normalno kao i uvijek. Sigurna sam koja mi je lozinka. Tek sam kasnije skužila da me odjavilo iz chata.
Malo mi je bed jer mi mail s posla dolazi na taj gmail, bed mi je zbog nekih informacija koje ne želim da ikako dođu do onog manijaka koji me opsjeda. Do sad mi je sve bilo smiješno, sad me strah da će me ovaj naći negdje i upucat :D. Trebam li spomenuti da koristim google kalendar u kojem su mi svi sastanci sa vremenom i adresama? :D

Postoji li ikakav način da to riješim prije ona 24 sata? Jer neću moći spavati ovu noć ...

R1982
25.07.2010., 00:43
Nažalost, ne. Čekaj pa vidi što će ti Gmail ekipa javiti.

A i ne kužim zašto svi mislite da je tako lako "provalit" u Gmail (ili bilo koji mail, kad već pričamo o tome). Nemojte za sigurnosno pitanje i/ili lozinku stavljati predvidljive stvari. :kava:

jahorinka
25.07.2010., 14:55
:w

ne mogu se logirati na gmail, uopće stranicu ne želi ni na jednom pregledniku otvoriti već javlja grešku :(

Not Found

The requested URL /accounts/ServiceLogin was not found on this server.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com Port 443

a google radi i sve ostalo, samo gmail ne, a ni gtalk.

kaj da radim?

thanx :zivili:

R1982
25.07.2010., 15:08
Ne radi www.gmail.com? Probaj http://mail.google.com

jahorinka
28.07.2010., 18:57
hvala... al ne radi :(

MEP
28.07.2010., 20:28
hvala... al ne radi :(

Evo, jedno od rješenja problema koje google nudi: http://www.greekchat.com/gcforums/showthread.php?t=105975

Inače, ne znam jesi već probala, ali očisti cache/cookies i sl. CTRL+SHIFT+DEL i deri (nemoj samo login podatke:))
Ili drugi probala?

jahorinka
29.07.2010., 10:41
kolači su izbrisani i opet isto... na svim preglednicima... od opere, mozile, IE, chroma...

firewall isključen...

al niš :/

bude došel jedan dečko pogledati.

hvala :zivili:

Start
29.07.2010., 10:59
:w

ne mogu se logirati na gmail, uopće stranicu ne želi ni na jednom pregledniku otvoriti već javlja grešku :(

Not Found

The requested URL /accounts/ServiceLogin was not found on this server.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com Port 443

a google radi i sve ostalo, samo gmail ne, a ni gtalk.

kaj da radim?

thanx :zivili:

A jesi li probala i koristiš li uopće IMAP ili POP pristup preko nekog e-mail klijenta?

A što se tiče GTalk-a možda da ga deinstaliraš i opet instaliraš!?

Laura74
31.07.2010., 21:10
Imam frku. Klinac si je sam otvarao gmail i to već drugu adresu, ovu si je samostalno i sad nešto pobrkao, tako da je maknuo moju i od muža (inače na klik na prozorčić nam su se pojavljivala imena, sad ih nema) i ono najvažnije..
Mada nije kliknuto na Zapamti me njemu je uvijek na otvaranje gmaila njegovi podaci upisani kao i cijeli pass i bez brige ja uđem u njega (mada nije da ima nečega i da ja to želim) samo želim maknuti da mu pamti njegove podatke.

Već dva dana razbijam glavu, prošla sve postavke ali nisam odgonetnula u čemu je kvaka.

Kako maknuti da mu pamti pass?

Zna netko? :s

Slikala sam, znači, dok otvaram gmail, odmah u prozorčićima vidim ovo: (ime sam djelomično obrisala :) )

http://i29.tinypic.com/15re6xc.jpg

Zahvaljujem unaprijed za odg. :s:top:

Elich San
31.07.2010., 21:13
Imam frku. Klinac si je sam otvarao gmail i to već drugu adresu, ovu si je samostalno i sad nešto pobrkao, tako da je maknuo moju i od muža (inače na klik na prozorčić nam su se pojavljivala imena, sad ih nema) i ono najvažnije..
Mada nije kliknuto na Zapamti me njemu je uvijek na otvaranje gmaila njegovi podaci upisani kao i cijeli pass i bez brige ja uđem u njega (mada nije da ima nečega i da ja to želim) samo želim maknuti da mu pamti njegove podatke.

Već dva dana razbijam glavu, prošla sve postavke ali nisam odgonetnula u čemu je kvaka.

Kako maknuti da mu pamti pass?

Zna netko? :s

Slikala sam, znači, dok otvaram gmail, odmah u prozorčićima vidim ovo: (ime sam djelomično obrisala :) )

http://i29.tinypic.com/15re6xc.jpg

Zahvaljujem unaprijed za odg. :s:top:

otvoriš mozillu -alati- opcije-sigurnost-spremljene lozinke- i tu pronađeš njegov mail i jednostavno ga obrišeš iz spremljenih lozinki

Laura74
31.07.2010., 21:26
otvoriš mozillu -alati- opcije-sigurnost-spremljene lozinke- i tu pronađeš njegov mail i jednostavno ga obrišeš iz spremljenih lozinki

Puno puno HVALA!!!!!!!!
Našla, poklikala, obrisala i sve 5.

Sama to ne bih našla....2 dana lutala po njegovim postavkama u računu....luda već od toga.....

Sad ga špotala....:D....i rekla mu što je krivo uradio, pa kaže, ah, slučajno sam kliknuo... :rolleyes:

Klinci..malo veći klinac...:facepalm:

lavica004
12.08.2010., 20:38
iz nekog razloga ne mogu ući u gmail. Javlja mi da se firefox i explorer ne mogu spojiti na google-ov server.
sve sam pokušala ali nema pomaka :ne zna:

R1982
13.08.2010., 22:07
što ti TOČNO kaže?

LightBringer
13.08.2010., 22:13
Meni se par puta nešto slično pojavilo, ali samo sam refreshao stranicu i sve je proradilo.

lavica004
14.08.2010., 19:29
Točno mi kaže ovo:

Unable to connect
Firefox can't establish a connection to the server at www.google.com.

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.
* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

ali ista stvar je i s explorerom. Očistila sam komp od virusa, zvala t-com a oni kažu da nije do njih.
A jedino što sam uspjela je da preko drugog proxy servera dođem do HTML verzije gmaila koji mi poručuje da ne mogu u standardnu jer nemam java script

nisam pametna što dalje :ne zna::ne zna::ne zna:

R1982
15.08.2010., 13:01
O.o

zašto nemaš javascript?

Wrbhhh
15.08.2010., 13:03
Proxyji obično onemogućuju izvršavanje Javascripta.

R1982
15.08.2010., 13:07
E da, vidiš...

Lavica, jel ti radi sve ostalo osim Googlea?

lavica004
21.08.2010., 12:38
samo od sebe sve proradilo :top:

vrlo neobično :ne zna:
ali sad opet imam sve :top:

papirlova
24.08.2010., 11:34
http://img823.imageshack.us/img823/3174/48477680.jpg

?

samo u exploreru mi radi chat. na drugim kompovima koji se povežu na moju mrežu uredno radi gmail.

girling
24.08.2010., 21:05
dobivam sa nekog gmaila poštu..vrlo čudnog i uznemirujučeg sadržaja.

može li se saznati sa čijeg je to compa došlo?.
hvala.

R1982
24.08.2010., 23:40
Prijavi mail Googleu, nešto više od toga baš i ne možeš.

sofija123
03.09.2010., 00:28
zanima me nešto u vezi gtalka. bila sam se posvađala s prijateljicom (što je sad nebitno, ali bitno u vezi chata) i ona je obrisala moj kontakt s gmail chata, kaže.

međutim ja i dalje vidim kad je ona online, zelena ikonica, svaki put. kaže da ne dobiva moje poruke i da ne vidi da sam ja online. da li je to moguće?
ako me obrisala ili blokirala ne bi li trebala bit meni stalno off?
kako ja nju vidim ako me brisala/blokirala? zanima me da li je to tehnički moguće?

sofija123
08.09.2010., 23:31
stvarno bih bila zahvalna da mi netko odgovori. googlala sam i nigdje ne mogu naći ništa slično.

simpleman
09.09.2010., 09:51
Laže da te izbrisala, samo joj ideš na živce pa ne želi vraćati mailove i chatati. Dakle, tehnički nije moguće.
Ako te obriše onda uopće nećeš imati onaj "x" ispred njenog imena.

sofija123
09.09.2010., 13:26
Laže da te izbrisala, samo joj ideš na živce pa ne želi vraćati mailove i chatati. Dakle, tehnički nije moguće.
Ako te obriše onda uopće nećeš imati onaj "x" ispred njenog imena.

to sam i sumnjala. hvala ti

halek
12.09.2010., 10:44
pozz
ne mogu se prijaviti na svoj mail. napisem tocno username i password, kliknem sign in, ali onda dobijem obavijest da username ili password are incorrect.
još jedna zanimljivost je da se ne mogu isto tako prijaviti ni na facebook preko tog maila.
kako rijesiti problem? prekjucer je sve dobro radilo, a sad....

Elich San
12.09.2010., 12:27
pozz
ne mogu se prijaviti na svoj mail. napisem tocno username i password, kliknem sign in, ali onda dobijem obavijest da username ili password are incorrect.
još jedna zanimljivost je da se ne mogu isto tako prijaviti ni na facebook preko tog maila.
kako rijesiti problem? prekjucer je sve dobro radilo, a sad....

vjerovatno ti je netko upao u tvoj račun i izmjenio lozinke.
pokušaj sa zaboravljenom lozinkom ,a ako neide ,piši kući propalo

Neqael
14.09.2010., 13:54
Baš sam se pitao kada će domaći spameri zajahat na gmail. I eto danas kod mene prvog, kladionica.biz ...ma gdje ćeš mene i kladionice hehe uspoređivat. A samo zato što me neki zgubidan na bloger.hr prebacio u listu kladioničara ima već godinu dana. Dakako, ima da se prijavi neželjena pošta!

Armstrong
17.09.2010., 10:42
Poznavaoci mail-a imam jedno pitanje. Danas otvorim gmail, kad ono tim za gmail= čestitamo, otvorili ste novi email (neznam kako je išao) i ono wtf??. Kaj sad da radim, ja nisam ništa novo otvarao :ne zna: . Koja je daljnja procedura, taj mail sam odma obrisao. Molim brze odgovore.

Eliann
17.09.2010., 15:04
Poznavaoci mail-a imam jedno pitanje. Danas otvorim gmail, kad ono tim za gmail= čestitamo, otvorili ste novi email (neznam kako je išao) i ono wtf??. Kaj sad da radim, ja nisam ništa novo otvarao :ne zna: . Koja je daljnja procedura, taj mail sam odma obrisao. Molim brze odgovore.

A zašto si išao brisat e-mail? Kako ćeš sad to riješiti ako se više ne sjećaš ni što je pisalo?

Inače, u tom e-mailu ti je bio link na koji trebaš kliknuti ako nisi otvorio tu Gmail adresu.

Armstrong
17.09.2010., 16:28
A zašto si išao brisat e-mail? Kako ćeš sad to riješiti ako se više ne sjećaš ni što je pisalo?

Inače, u tom e-mailu ti je bio link na koji trebaš kliknuti ako nisi otvorio tu Gmail adresu.

E hebemu, kaj sad?? Da izbrišem acc. Izbrisao sam svu poštu, i sad mi je stigla obavijest da sam promijenio pass od foruma, koji nisam mjenjao.
Kako da zamijenim email, kad je već taj od gmail-a postavljen na forumu, što će se desiti ako ga obišem- gmail acc. Dali će mi forum prestati raditi ili??

legal_alien
17.09.2010., 17:27
jel vama radi gmail danas?
meni nece otvorit ni gmail ni google, a ni youtube :(

Nex
17.09.2010., 17:29
jel vama radi gmail danas?
meni nece otvorit ni gmail ni google, a ni youtube :(

Nekima hoce, a nekima nece. Sa guglom i youtubeom je sve u redu, nesto steka kod ISP-a. Na cemu si, na t-comu?

legal_alien
17.09.2010., 17:56
Nekima hoce, a nekima nece. Sa guglom i youtubeom je sve u redu, nesto steka kod ISP-a. Na cemu si, na t-comu?

yep, t-com :)
evo, propradilo sad.
hvala, enivejz:)

maleni leptiric
05.10.2010., 19:37
Molim vas za pomoc....mozda je neko imao slican problem...
Zasto mi ne funkcionise chat na Gmail-u,znaci uredno primam i saljem mailove,ali ako zelim koristiti chat npr.osoba s kojom sam trenutno na chatu mi posalje porukicu ali kad ja zelim da uzvratim...pisem ali moja porukica ne prolazi...zasto??????

nella_b
05.10.2010., 20:38
Meni cijeli dan kad idem na gmail This webpage is not available:(

R1982
05.10.2010., 21:28
Počistite cookiese i cache i probajte opet.

nella_b
05.10.2010., 23:12
Ja sam resetirala ruter,sad je normalno sve.

DraMaRi
08.10.2010., 11:54
Primam jako puno spama koji većinom ide u neželjenu poštu ali svejedno iritira... Problem je u tome šta mi je ta adresa relativno nova, NIGDJE se nisam registrirala s njom jer mi je služila za fax tj. samo za profesore.
Čini mi se da je bila provaljena jer mi lozinku nije prihvaćalo pa sam ju mjenjala...

Problem mi je najviše u tome što 70% neželjene pošte nije uopće za mene. Dolazi mi neka pošta koja je poslana drugom primatelju.. Zašto? Jel mogu šta napravit u vezi toga?

moja je npr. ssxxxx@gmail.com a u tom spamu vidim da je poslana na ssxyyy@gmail.com.. Zašto to stiže meni??

R1982
08.10.2010., 12:45
Pa ako ide u spam folder... :ne zna:

Daxo
13.10.2010., 14:52
Od jutros imam problem s logiranju na Gmail.... jel ima još netko problema? :confused:

Mihajlo
14.10.2010., 07:20
Poštovanje

Mogu li se na Gmailu uključiti ove opcije: Read receipt i Delivery receipt i kako? Navedite mi točan i cijeli postupak (od poćetka do kraja postupka) uključivanja navedenih opcija na Gmailu ukoliko navedene opcije na Gmailu postoje?
Meni je Gmail na hrvatskom jeziku.

Zahvaljujem se svima na odgovorima.

Cllubby
07.11.2010., 09:33

Može li mi netko pomoći?
Naime s jedne gmail adrese bi htjela prebacit kontakte i mailove na drugu mail adresu. Pri provjeri da li je to moguće, gmail kaže da je no ništa se ne desi.
Može li mi molim vas netko reći što trebam napraviti!

Hvala!