PDA

View Full Version : Seks sa starijim zenama!

stranice : [1] 2

nitro1104
23.06.2008., 13:23
Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci? One sa Iskre ili nekim takvih stranica me ne privlace jer mi se cine da sve one koje u biti to zele to rade za novac, odnosno su... Izgled mi nije bitan toliko sam da je njegovana i da drzi do sebe. Poznajem ih nekoliko al kako to predloziti? Milsim da nisam jedini kojeg to muci. Sad malo narcisoidno al smatram se privlacnim, ne da se ja tako gledam ali imam dosta paznje od lijepseg spola pa predpostavljam ako sam mladjoj populaciji privlacan da valjda i starijoj jesam... Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?

Rujna
23.06.2008., 13:47
Imaš curu? :flop::rolleyes::flop:
A izuzev toga što bi to bilo varanje, ne vidim ništa loše u tome.
Nisu one šišmiši da ih ne možeš nigdje nać, i one izlaze!

iForce
23.06.2008., 13:54
Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci? One sa Iskre ili nekim takvih stranica me ne privlace jer mi se cine da sve one koje u biti to zele to rade za novac, odnosno su... Izgled mi nije bitan toliko sam da je njegovana i da drzi do sebe. Poznajem ih nekoliko al kako to predloziti? Milsim da nisam jedini kojeg to muci. Sad malo narcisoidno al smatram se privlacnim, ne da se ja tako gledam ali imam dosta paznje od lijepseg spola pa predpostavljam ako sam mladjoj populaciji privlacan da valjda i starijoj jesam... Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?

Imas curu...

Ovo dajem varalicama. :2up:

Najbolje ti ostavi tu curu. I onda do mile volje mozes seviti super bake. :lol:

mali anđeo
23.06.2008., 14:04
a koliko ti imaš god ak se smije znat?

Frish
23.06.2008., 14:09
Probaj sa curinom mamom. Keep it in the family.

iForce
23.06.2008., 14:14

:lol::lol::lol:

Sick stuff..

Deborah
23.06.2008., 14:30
Sinoc bjese slicna tema.Konsultuj se sa pokretacem te teme,on ce ti dat najpametnije odgovore. :kava:

Ice Tea™
23.06.2008., 14:41
...Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?

Nemam takvih iskustava, ne privlače me baš oni koji su stariji od mene preko 10 godina, držim se ovih svojih godina ili malo starijih. Osim toga, boldani dio smatram ključnim i tu za mene rasprava završava. :kava: Prekini s curom pa se onda praši sa starijim tetama do mile volje.

rockyxxx
23.06.2008., 15:26

Još bolje, nek proba sa maminom prijateljicom.:s:s:s

Gutaperka
23.06.2008., 15:29
to se stručno zove MILF

rockyxxx
23.06.2008., 15:31
to se stručno zove MILF

JE, sva sreća da su ameri i to izmislili.

Još 1998 sam drkao na to po internetu.

iForce
23.06.2008., 15:37
JE, sva sreća da su ameri i to izmislili.

Još 1998 sam drkao na to po internetu.

jel to sa 33600 bps? :D

ili cak 28800.

CurvaNord :lux:
23.06.2008., 15:42
Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci?

Probaj u antikvarnici :ne zna:

intercepts
23.06.2008., 16:46
to se stručno zove MILF

hm,to već naginje i prema granny-u :D

nemaš što izgubiti,ali pazi se,te žene znaju što hoće i žele,a koliko sam shvatio iz tvojeg posta,ti neznaš,doći u ralje takve žene,a da pritom nisi svjestan nekih činjenica je pogrešna stvar(zavrtit će te oko prsta,a nečeš se ni okrenuti),a što se sexa tiče(ne trebaš se brinuti radi njihovih kompleksa,vole sebe onakve kakve jesu,iskustvo igra presudnu ulogu,tako da im i višak sala neće biti problem,a rijetko je da češ i nači neku gospođu u tim godinama savršeno vitku.sa time dolazi i to da se u sexualnoj strani ne boje probati ništa,otvorene su za sve opcije),ljudi imaju podvojena mišljenja,obično onima kojima se iz prva ne sviđa(ne privlače ih starije gospođe) bude fantastično,a onima kojima se sviđa ispadne suprotno....od takve osobe možeš puno toga naučiti,preobražaj doživjeti,ali nikako se sa njome nači u istim sferama života,i tu dolazi do razlika,ma koliko se one trudile impresionirati te svojim kvazi maldenačkim ponašanjem(osjećati će se mlado uz tebe,pa zašto ti istom mjerom nebi i vratile?):)

nema pravila di ih nači,okupljanja na kulturnim mjestima,kazallišta,izložbe,na takvim češ mjestima naletiti na one ekstravagantne dame,kojima su muževi zakržljali,u sexualnome smislu,u potrazi za mladim mesom :D
najbolje je sa njima biti direktan(i svakako pristojan,to je put prema uspijehu,galantan,te svakako biti kavalir..,dovoljno ih je impresionirati jednom lijep rječju,sitnicom..),prijeći će ti i preko početne treme,pa i mogućega straha,ako si tako namjestiš igrati će kako ti kažeš i želiš,no samo ako ne pređe u nešto više :rofl:

a za ostala mjesta njihovih okupljanja neznam,imaš i one dovoljno neizživljene koje lutaju po mjestima na kojima se okupljaju mladi u potrazi za zabavom(imaš i one koje rade po različitim dućanima),jednome rječju....navali brate :D :mig:

intercepts
23.06.2008., 16:52
i da zaboravih,izgled igra jako veliku ulogu u cijeloj priči :D

smotana20
23.06.2008., 17:08
To eksperimentiranje si trebao obaviti prije nego si usao u bilo kakvu vezu, a ne sad kad imas curu razmisljati sto jos trebas 'obaviti' prije nego postane 'ozbiljno'... :flop:

Gutaperka
23.06.2008., 17:16
Probaj u antikvarnici :ne zna:

ili u staračkom domu,ima tamo i mlađih MILFova

CurvaNord :lux:
23.06.2008., 17:28
ili u staračkom domu,ima tamo i mlađih MILFova

to nije bilo smijesno:mig:

Gutaperka
23.06.2008., 17:55
to nije bilo smijesno:mig:

tebi nije,meni je :mig:

Zenabr1
23.06.2008., 18:25
dobro ste mu rekle,nek ode u starački dom,tamo će sigurno naći što mu treba:cerek::cerek::cerek:

Sviba
23.06.2008., 18:41
U staračkom će naći GILF-ove:D

Zenabr1
23.06.2008., 18:58
ma on je nadobudni klinac,neka pričeka 20godina,uz svoju curu-ženu pa će znati kakav je sex sa starijom ženom,samo pitanje je kakav će on biti za 20g.:cerek::cerek::lol::lol:

intercepts
23.06.2008., 19:02
samo pitanje je kakav će on biti za 20g

neizživljen :D

marčelina
23.06.2008., 22:31
mali ja imam 39 je li ti to dovoljno staro
šalji fotku na pm
ps ima da te izjebem dok ti mozak ne izgori :mig:

iForce
23.06.2008., 22:35
mali ja imam 39 je li ti to dovoljno staro
šalji fotku na pm
ps ima da te izjebem dok ti mozak ne izgori :mig:

Nemoj tako otvoreno... Uplasit ce se.

Prvo namami a onda napad...

marčelina
23.06.2008., 22:42

Nemoj tako otvoreno... Uplasit ce se.

Prvo namami a onda napad...

ma ja sam bre velika bela ajkula
ne mamim
samo napadam sve što pliva :kava:

PilotInstruktor
23.06.2008., 22:50
ma ja sam bre velika bela ajkula
ne mamim
samo napadam sve što pliva :kava:

ti jebala bi se do zore
dok ne prekrije te more

i...pojedu ajkule ! :confused:

lana10
23.06.2008., 23:32
ti jebala bi se do zore
dok ne prekrije te more

i...pojedu ajkule ! :confused:

ma ne dok je ne ulove ribari i ne naprave ajkulske odreske, malko masne :D

zločesta sam :ne zna:

PilotInstruktor
23.06.2008., 23:32
I da budem ontopic. Lizao ja jednoj baki,recem ja,bako nije bas fina mandica.
a baka ce meni,kako bi sinko bilo fino,nije bilo para,pa unutra sahranila mater.

Mislim si,jebemti zivot!

PilotInstruktor
23.06.2008., 23:38
ma ne dok je ne ulove ribari i ne naprave ajkulske odreske, malko masne :D

zločesta sam :ne zna:

Jao:o

Lanci,jope' se napila,pa baris ves-masinu?

Pizda ti strinina,samo haras neiskusne:o

Alphagan
15.04.2010., 13:33
Pozdrav imam 28godina i palim se na zenu od 48godina.Pa neznam dal da pokusam malo s njom u krevet? sto mislite,ima tko nekih iskustava

shakiri
15.04.2010., 13:50
sto mislite,ima tko nekih iskustava

ne :kava:

sinke_28
15.04.2010., 13:58
to se stručno zove MILF

ispravak ...te tete se strucno zovu MKBJ

Alphagan
15.04.2010., 13:58
imao si takvo iskustvo.Kakvih problema bude ili?

Alphagan
15.04.2010., 13:59
MKBJ? to znači

antun
15.04.2010., 14:33
MKBJ? to znači

malim kurcem babe jebat

kingsize
15.04.2010., 14:59

Znam kako je kad golica ta želja.Iz nevelika iskustva ti kažem,nema mesa do piletine.Svaka čast pravin kokama,ali usporedbe nema.To da te može tetošiti kao mama,može.Može ti to i bit gušt.Ali to ti je kao da uzbuđenje u vožnji tražiš u oldtimeru pored feraria.Ima ljubitelja i starih automobila koji cijene šarm,rafiniranost,karizmu i šta ja znam što,ipak pod rukom ćeš osjetit mlohavost i starost...ali probat moraš.:)

coldplug
15.04.2010., 15:15
Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje
:rofl::rofl::s

S@ntiago
15.04.2010., 15:19
nema mesa do piletine.:)

ma to je subjektivno skroz,ne treba generalizirati
imao sam 23,ona 39
10 dana pregenijalnog jebanja,ona je imala potentnog dripca za vrijeme godišnjeg odmora-ja sam vozio njen cabrio :) i radio što sam god želio. Ona je uglavnom financirala te naše putešestvije tih par dana i sve u svemu bilo je super iskustvo.
Izgledala je jako lijepo,bila je super u krevetu i meni je bila skroz nešto novo u usporedbi sa srednjoškolkama i studenticama s kojima sam se natezao do tada :)

Garth
15.04.2010., 15:36
Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! ............

Starija gospođa je gospođa je u penziji. Ovo o čemu maštaš, u najboljim je godinama za seks i glazbu!

Angel2
15.04.2010., 15:47
Iskreno dvoličan si..prvo ostavi curu to ti je korak br.1 a onda pređi na korak br.2..naći stariju ženu koja je voljna kao i ti..Sve drugo nema smisla..dok ne riješiš sa curom ..nemaš poštovanja prema njoj,a to je loše.Na to si trebao prije misliti..

zanzy
15.04.2010., 16:54
imao sam 23,ona 39
10 dana pregenijalnog jebanja,ona je imala potentnog dripca za vrijeme godišnjeg odmora-ja sam vozio njen cabrio :) i radio što sam god želio. Ona je uglavnom financirala te naše putešestvije tih par dana i sve u svemu bilo je super iskustvo.
Izgledala je jako lijepo,bila je super u krevetu i meni je bila skroz nešto novo u usporedbi sa srednjoškolkama i studenticama s kojima sam se natezao do tada :)

Slažem se da ne treba generalizirati - osobe ili kliknu ili ne...

Dali on ima 23, a ona 39, da li on 35, a ona 48 - nebitno ako su se naši i ako im to odgovara.

Naravno da dečko od 29 godina koji hoće djecu dugoročno nema što tražiti s, po pitanju potomstva sterilnom ženom od 49 godina...ali reci mi samo jednog normalnog 30-godišnjaka koji ne bi spavao s Madonnom...i koji ne bi provozao nešto iz njenog voznog parka...

Garth
15.04.2010., 17:58
Iskreno dvoličan si..prvo ostavi curu to ti je korak br.1 a onda pređi na korak br.2..naći stariju ženu koja je voljna kao i ti..Sve drugo nema smisla..dok ne riješiš sa curom ..nemaš poštovanja prema njoj,a to je loše.Na to si trebao prije misliti..

Muški s dovoljno slobodnog vremena furaju paralelke, to je tak... No, mladi gospodin bi dame možda i međusobno upoznao... Zabavi nikad kraja...

Slizim
15.04.2010., 18:08
Slažem se da ne treba generalizirati - osobe ili kliknu ili ne...

Dali on ima 23, a ona 39, da li on 35, a ona 48 - nebitno ako su se naši i ako im to odgovara.

Naravno da dečko od 29 godina koji hoće djecu dugoročno nema što tražiti s, po pitanju potomstva sterilnom ženom od 49 godina...ali reci mi samo jednog normalnog 30-godišnjaka koji ne bi spavao s Madonnom...i koji ne bi provozao nešto iz njenog voznog parka...

Jooj, bas si nasla groznu babu (ne toliko po godinama koliko je ruznaaaaa...).

Prevelike razlke su smijesne i nepotrebne. Pa ne bi ni te gospodje vjerojatno htjele neke balavce bez iskustva, ne znam.
Ako je u pitanju samo seks bez drugih aspekata zivota i to mi je smijesno. Seks sam po sebi nema ugodu ako ti se neko ne svidja i u ostalim stvarima.

Skot
15.04.2010., 18:15
Ajd sta zajebavate coveka.
kad sam imao <30 odvaljivao sam povremeno jednu gospodju od 50+ (nije htela tacno da kaze godine). Sjajan seks.

Seks sam po sebi nema ugodu ako ti se neko ne svidja i u ostalim stvarima.

Govori u svoje ime i ne generalizuj.

kingsize
16.04.2010., 07:13
imao sam 23,ona 39

Ta je opcija predobra da bi se cjepidlačilo oko sitnica.I tata bi sine:mig:

Crna dalija
16.04.2010., 09:44
Nadam se da se ova tema neće pretvoriti u već tralalalalalala koje su bolje: mlađe ili starije.........

Ne razumijem kako pokretač teme ne može naći ono što traži. :ne zna:

S obzirom na to da pomno planira svoje korake ( ima curu, ali bi htio ovo probati dok se veza ne razvije u nešto ozbiljno ), djeluje mi vrlo sposobno.

Jednostavno ne mogu vjerovati kako ne može naći neku zrelu ženu kad je on, eto, privlačan čak i mlađahnijima. Što jednoj teti uopće više treba? Treba biti polaskana da on uopće želi s njom u krevet...

Eh, te tete....:hekla:

Alphagan
16.04.2010., 12:06
Evo malo tko ima iskustava koje bi mene moglo čekat,Ajde pomozite sto mislite o ja 28godina a ona ima 48godina,drzi do sebe i očuvana je haha,nije se bas trosila puno...

sinke_28
16.04.2010., 12:13
MKBJ? to znači

Mama
Koju
Bi
Jebo

mimoza40
16.04.2010., 13:50
Evo malo tko ima iskustava koje bi mene moglo čekat,Ajde pomozite sto mislite o ja 28godina a ona ima 48godina,drzi do sebe i očuvana je haha,nije se bas trosila puno...

Ne vidim u čemu je problem ..ti slobodan? ona slobodna ?
Oboje to hoćete?
Odrasli ste ljudi pa odlučite sami...
A kaj će biti poslije...to niko ne zna:kava:
A to da se nije trošila to si ti samo zamišljaj...
Moguće si joj ti tek drugi:lol:

navigator1
23.04.2010., 21:59
Jebacina sa starijim gospodjama je dobra dok si mlad i ne znas mnogo pa mozes diskretno nauciti mnogo toga, drugo starije zenske ti bolje uzdisu i stenju /znaju/ kak se to rasdi i manja je mogucnost da ti se desi da ti kurac popusti zbog nesigurnosti ili straha partnerice.

Egoran
24.04.2010., 20:50
Pusti ti ove priče rođeni.Nikoga ti ne ostavljaj,a vamo tamburaj koliko i gdje možeš.I to si dobro reka,35-55 ili 17-20 Jahre.I ja sam imao nekoliko iskustava sa ozbiljnijim damama i nema boljeg posla.Samo je pusti da radi i da te cijedi.A amo kad ti se stresa nakupi,imaš se gdje ispucat :)Samo je malo poteško naći nešto ako učestalo,jer su to uglavnom milostive sa nekim obvezama,djeca i to.(bar u mom slučaju)A ako ti se i to ukaže,osvojio si Jackpot.

Najčešće češ ih pronaći u nekim administracijama,samo budi jako uglađen i pristojan (ljubim ruke,poštovanje gospođo i to).Nema veze ako joj kolegice primjete,i one su tu negdje.A može ti se zalomiti i u nekoj pekarni ili sendvić baru.To moraš ocijeniti.Vidiš malo ako se dobro drži,pa malo pomalo.Ja baš se sad motam oko neke iz pekarne jedne.Još malo samo fali

Živ bio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Egoran
24.04.2010., 20:55

Najbolje da nije!!!!!Da li bi se ti više trošio da si mogao?Zato ne lupetaj.
Da se nije trošila ne bi ni držala do sebe,nego bi bila domaćica sa 20 kg viška.

Imao sam jednu tetu,radila je u državnoj službi.Odlazak na misu 2x tjedno,konzervativnog stajališta,dvoje djece...
Dok se nismo kresnuli prvi put,a onda...Nego i ti rođo navali,da ne bi voz otiša

Alphagan
28.04.2010., 13:10
pazi ovo,rastavljena je ima 38godina i troje djece,sve super na mob poruke al nece da se nade,sto mislite strah je da okolina ne prica svasta,jel ima i ona potrebe znam da bi se jebala al nesto je blokira.Ima tko neko bolje iskustvo ili slicnu situaciju........

edi_bosanceros
28.04.2010., 13:14
pazi ovo,rastavljena je ima 38godina i troje djece,sve super na mob poruke al nece da se nade,sto mislite strah je da okolina ne prica svasta,jel ima i ona potrebe znam da bi se jebala al nesto je blokira.Ima tko neko bolje iskustvo ili slicnu situaciju........

ma to te tetka zajebava
od tog seksa nema nista ko ni od lanskog snijega
:kava:

explainer
28.04.2010., 13:27

Sada ima 38 godina ... Par postova prije si napisao da ima 48 ... Pa će imati 28 ... Pa 18 ... I na kraju ćeš od nekoga tko želi sex/vezu sa "starijom" ženom doći do pedofilije

Knorac
28.04.2010., 18:49
sky is the limit, MILF=MKBJ :)

Alphagan
29.04.2010., 07:22
DA iman jednu od 48,Jedna 38 i 34 i jos jedna se sprema,ali nista nemogu realizirati sve se misle pa sto ja znam............strah ih mozda mojih godina............

Orion99
01.05.2010., 07:13
Staro je staro drži se ti piletine. http://www.net.hr/zvijezde/page/2010/04/30/0723006.html

Ginekolog Djuro
02.05.2010., 01:37

nemojte napadat dečka potpuno razumijem njegovu želju, mene je to godinama mučilo dok nisam ostvario. uostalom radi se o drugoj generaciji pa ni sama prevara nema pravu težinu:)

nažalost nemam neki pametan savjet gdje ih naći. meni je ta došla sasvim slučajno kao klijent na prošlom poslu, par puta smo u razgovoru asocirali o seksu i kad sam došao kod nje na posao pitao sam ju da joj ga pokažem i uzela ga je u usta. s njom nisam nikad došao dalje od oralnog (još jedanput mi je popušila u autu iz zahvalnosti što sam joj prepeljao neke registratore) ali me zato preporučila kod 3 prijateljice sve između 45 i 50 gdje se otišlo do kraja. i to bez ikakvog nagovaranja. ta prva bi nazvala: "evo ti broj, reci da te ja šaljem, muža nema, sin je na maturalcu, sama je doma, večeras jebeš." i tak je bilo.
s dvije je bilo sasvim solidno a s trećom sam u autu doživio pušenje života. nikad bolje, dugo, nježno, rekla je da bi ga ponijela za doma. a "molim te, stavi mi ga u ribicu" pamtim još i danas.

poslije me to prošlo pa sad više ne bi.

u svakom slučaju vrijedi probati, želi ti sreću da ostvariš želju.:top:

denisv
02.05.2010., 15:02
Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?

Jesam ja i to trojac. Frend i ja opalili jednu od 50 god. Ništ' posebno..:ne zna:, pička razvaljena, sise smrežurane, :ne zna:

Slizim
02.05.2010., 17:37
Jesam ja i to trojac. Frend i ja opalili jednu od 50 god. Ništ' posebno..:ne zna:, pička razvaljena, sise smrežurane, :ne zna:

S kim ste to vi imali posla, pa ste nasli takvu? Kako mislis razvaljena? Pa nije valjda rodila 10ro djece? :ne zna:
Prvi put cujem nesto takvo.

snow_crash
02.05.2010., 18:13
stara koka, masna juha ;)

DreamStickle
02.05.2010., 18:19

Kralju, prvo pojebat nešto starije sa strane pa onda ozbiljna veza. :lol::lol::s
Svaka bi' te majka poželjela za zeta! :cerek::cerek:

denisv
02.05.2010., 18:44
S kim ste to vi imali posla, pa ste nasli takvu? Kako mislis razvaljena? Pa nije valjda rodila 10ro djece? :ne zna:
Prvi put cujem nesto takvo.

Ma, išao ja da joj popravim video. Davno je to bilo. Slučajno poslije završene popravke pustim kasetu koja je bila u njemu i pogodi koji je žanr u pitanju :lol: pornić. Kaže ona ostavi neka ide, odmah nam je bilo jasno šta se sprema...:rofl::rofl::rofl:
Što se pice tiče, valjda joj je takva oduvijek...:ne zna:

Edit: šta ja znam jel' imala 50, vjerovatno nije :ne zna: znam sigurno da je preko 40, vrag će ga znati, ko je pitao za godine...

vaiors
02.05.2010., 18:53

Svaka tebi cast kad si smogao snage da je jebes :)

denisv
02.05.2010., 18:56
Svaka tebi cast kad si smogao snage da je jebes :)

:lol:

Za to snage ima uvijek...:rofl:

Šta fali, pristojna žena...:ne zna::rofl:

vaiors
02.05.2010., 19:05
:lol:

Za to snage ima uvijek...:rofl:

Šta fali, pristojna žena...:ne zna::rofl:

Znas, vecinu mladjih muskaraca pale starije zene i fino je to u masti, ali drugacije je u praksi, kad zene predju 35, 40 ili 50 godina. Stomak, celulit, ispijene sise, velika picka su vec standard...a nisu rijetkost i staracke pjege, pa ne moze se reci da je to bas lijepo, pogotovo za muskarce kojima zenski izgled dosta znaci ili cak bi se moglo reci da je presudan. Veliki broj muskaraca, nakon sto spava sa starijom zenom, ubrzo ce preci na mladje cure.

denisv
02.05.2010., 19:09
Znas, vecinu mladjih muskaraca pale starije zene i fino je to u masti, ali drugacije je u praksi, kad zene predju 35, 40 ili 50 godina. Stomak, celulit, ispijene sise, velika picka su vec standard...a nisu rijetkost i staracke pjege, pa ne moze se reci da je to bas lijepo, pogotovo za muskarce kojima zenski izgled dosta znaci ili cak bi se moglo reci da je presudan. Veliki broj muskaraca, nakon sto spava sa starijom zenom, ubrzo ce preci na mladje cure.

Ma, to ti je više bila jednokratna zajebancija nego ustaljena praksa.
Naravno, nije se više ponovilo, a što je isto bitno nije bilo planski. Inače smo bili skloni svakakvoj zajebanciji kad smo bili mladi. Apsolutno nije na mene ostavilo nikakav pozitivan utisak osim gluposti koju smo napravili i uvijek joj se smijemo...:lol:

vaiors
02.05.2010., 19:14
Najbolje uspjevaju brakovi i veze, kod kojih je ono klasika...Muskarac 4-7 godina stariji od zene, sa istim ili vecim obrazovanjem, sa boljim poslom, koji je karakterno jak, malo ruzniji od zene, slicnih ciljeva itd :) tako da , veze u kojima muskarac ima dosta stariju zenu, skoro uvijek su samo plod muskarceve seksualne znatizelje i nista vise.

chocolatecookie
02.05.2010., 19:16
Znas, vecinu mladjih muskaraca pale starije zene i fino je to u masti, ali drugacije je u praksi, kad zene predju 35, 40 ili 50 godina. Stomak, celulit, ispijene sise, velika picka su vec standard...a nisu rijetkost i staracke pjegeI to ako imaš sreće, moja prijateljica ih je dobila već s 32. :tuzni:

vaiors
02.05.2010., 19:20
I to ako imaš sreće, moja prijateljica ih je dobila već s 32. :tuzni:

Sto jest, jest... priroda je bila naklonjenija prema muskarcima, po pitanju starenja. A sa raznoraznim solarijima, stalnoj zelji za potamnulom bojom tijela, zene ubrzavaju proces starenja, jer su suncevi zraci ti koji najvise doprinose starenju koze.

vaiors
02.05.2010., 19:22
Kad su kolege iz moje firme isli prosle godine na more, nijedna kolegica preko 35 godina se nije htjela skinuti u kupaci kostim, jer ih je sramota svoga tijela, pa su cak i na plazi bile u haljinama. Imaju ono prosjecno zensko tijelo za svoje godine, ali eto...sramota ih je tog svog tijela.

freeze
02.05.2010., 19:25
Najbolje uspjevaju brakovi i veze, kod kojih je ono klasika...Muskarac 4-7 godina stariji od zene, sa istim ili vecim obrazovanjem, sa boljim poslom, koji je karakterno jak, malo ruzniji od zene, slicnih ciljeva itd :) tako da , veze u kojima muskarac ima dosta stariju zenu, skoro uvijek su samo plod muskarceve seksualne znatizelje i nista vise.

tako je, a svi mi se smiju kad kažem da za vezu trea imat para, auto i tako to....

mimi969
02.05.2010., 19:28
Pička se s godinama povećava??? Nisam primjetila, a celulita i obješenih sisa sam vidjela i kod onih s 20, celulit nema veze s godinama koliko ja znam. Stvar ukusa i žena nije stara s 35-40 godina a isto tako ni muškarac tih godina. Ja osobno nikad ne bi bila s puno mlađim dečkom maksimum 5 godina razlike a imala sam do sad prilično ponuda. Jednostavno ne treba mi to.

vaiors
A zanimljivo je ponasanje zena. Dok su mlade, do jedno 25-ete godine, ponasaju se kao kraljice, sve im smeta, imaju neki odbojni gard prema muskarcima tako da se muskarci boje prici da ih ne bi ismijale, zive u nekom svom svijetu maste...a onda, kad su starije...pricaju price da ih je sramota sebe kad se sjete kako su mladosti bile nedokazne, bezobrazne, zivjele u oblacima...a iste takve bi bile i sad samo da nisu izgubile mladost i ljepotu pa ih sad nece niko.

lana10
Nadam se da se ova tema neće pretvoriti u već tralalalalalala koje su bolje: mlađe ili starije.........

Ne razumijem kako pokretač teme ne može naći ono što traži. :ne zna:

S obzirom na to da pomno planira svoje korake ( ima curu, ali bi htio ovo probati dok se veza ne razvije u nešto ozbiljno ), djeluje mi vrlo sposobno.

Jednostavno ne mogu vjerovati kako ne može naći neku zrelu ženu kad je on, eto, privlačan čak i mlađahnijima. Što jednoj teti uopće više treba? Treba biti polaskana da on uopće želi s njom u krevet...

Eh, te tete....:hekla:

Moš si misliti, kaj bi mu bila u krevetu kinderdama?, iliti ga majka dojiteljica?, mislim da su to ipak potrebe liječenja obostranih kompleksa.

vaiors
02.05.2010., 19:32
tako je, a svi mi se smiju kad kažem da za vezu trea imat para, auto i tako to....

Ono sto je za muskarce zenska ljepota, zenama je sve ono sto muskarce povezuje sa moci, a u to spadaju i novac, auto....

freeze
02.05.2010., 19:39
Ono sto je za muskarce zenska ljepota, zenama je sve ono sto muskarce povezuje sa moci, a u to spadaju i novac, auto....

tak je :D

freeze
02.05.2010., 19:40
A zanimljivo je ponasanje zena. Dok su mlade, do jedno 25-ete godine, ponasaju se kao kraljice, sve im smeta, imaju neki odbojni gard prema muskarcima tako da se muskarci boje prici da ih ne bi ismijale, zive u nekom svom svijetu maste...a onda, kad su starije...pricaju price da ih je sramota sebe kad se sjete kako su mladosti bile nedokazne, bezobrazne, zivjele u oblacima...a iste takve bi bile i sad samo da nisu izgubile mladost i ljepotu pa ih sad nece niko.

ima istine u tome tak je :D

chocolatecookie
02.05.2010., 19:45
Sto jest, jest... priroda je bila naklonjenija prema muskarcima, po pitanju starenja. A sa raznoraznim solarijima, stalnoj zelji za potamnulom bojom tijela, zene ubrzavaju proces starenja, jer su suncevi zraci ti koji najvise doprinose starenju koze.Ja sam se šalila. :cry:

Skromnog sam mišljenja da je svatko kome je žena od 35 starica mozak temeljito opran praškom za dubinsko pranje već pri temperaturi od 37 stupnjeva. :rolleyes:

vaiors
02.05.2010., 19:50
Ja sam se šalila. :cry:

Skromnog sam mišljenja da je svatko kome je žena od 35 starica mozak temeljito opran praškom za dubinsko pranje već pri temperaturi od 37 stupnjeva. :rolleyes:

Nije starica, ali ju je vrijeme dobrano vec pocelo nagrizati.

denisv
02.05.2010., 19:51
Ja sam se šalila. :cry:

:top:

Kakva starost, najbolje godine. Žena i sa 60 može izgledati ekstra.

denisv
02.05.2010., 19:51
Nije starica, ali ju je vrijeme dobrano vec pocelo nagrizati.

:s:s:s

Ne slažem se.

JackCarter
02.05.2010., 19:53
paaa... prva žena s kojom sam bio je bila oko 19 godina starija od mene... ali sam ja onda imao 19 :cerek:

bio sam nekoliko puta sa starijim, ali je razlika bila max pet godina...
i puno češće sa curama koje su 5 ili deset godina mladje od mene...
iz iskustva vidim da najbolje kliknemo ako je cura pet godina mladja...
klasika, ja imam nešto više iskustva, ali je to nebitno...
njoj paše malo stariji muškarac, a meni malo mladja žena...
i tu nikad nema ustručavanja ili srama :p

vaiors
02.05.2010., 19:53
:s:s:s

Ne slažem se.

Stvarno su rijetke, koje nije vrijeme nagrizlo i sa tako malo godina, kao sto je 35g. Malo u odnosu na prosjecan zivotni vijek.

chocolatecookie
02.05.2010., 20:01
Nije starica, ali ju je vrijeme dobrano vec pocelo nagrizati.Ma tebi je počelo nagrizati mozak. :D

Da, žene od 35 ne izgledaju kao tinejdžerice. Guess what: žena koja izgleda kao žena, a ne kao curica, može biti itekako seksi. Najseksi teta koju sam ikad upoznala je imala 42 tad, bila je daleko privlačnija od ijedne djevojčice čvrstog tjelešca u mom životu. Ženstvenost i neka seksualna zrelost na ženi izgledaju puno bolje nego što to dupe bez celulita ikad može.

Pretpostavljam da za primijetiti tako nešto čovjek mora voljeti žene. :raspa:

Tony Clifton
02.05.2010., 20:16
prilicna kolicina arogantnog seksistickog pisanja s muske strane na ovom topicu.
kad bi to bilo samo necije trolanje...
sudeci po ovdje izrazenim stavovima zeni bi kad navrsi 35 bilo najbolje da se baci s mosta.
muskarci koji tako pisu samo jasno pokazuju svoju inferiornost.
zene dozivljavam kao umjetnine. ako pripada stilu koji ti se svidja s vremenom postaje sve dragocjenija.

vaiors
02.05.2010., 20:30
Ma tebi je počelo nagrizati mozak. :D

Da, žene od 35 ne izgledaju kao tinejdžerice. Guess what: žena koja izgleda kao žena, a ne kao curica, može biti itekako seksi. Najseksi teta koju sam ikad upoznala je imala 42 tad, bila je daleko privlačnija od ijedne djevojčice čvrstog tjelešca u mom životu. Ženstvenost i neka seksualna zrelost na ženi izgledaju puno bolje nego što to dupe bez celulita ikad može.

Pretpostavljam da za primijetiti tako nešto čovjek mora voljeti žene. :raspa:

Mogu ja biti politicki korektan pa lagati i isto pisati kao sto ti sad pises, ali jednostavno nema potrebe da lazem.

Perl
02.05.2010., 20:39
Kad su kolege iz moje firme isli prosle godine na more, nijedna kolegica preko 35 godina se nije htjela skinuti u kupaci kostim, jer ih je sramota svoga tijela, pa su cak i na plazi bile u haljinama. Imaju ono prosjecno zensko tijelo za svoje godine, ali eto...sramota ih je tog svog tijela.

Glupe su.

Slizim
02.05.2010., 20:40

To su glupe zene. Treba znati nositi svoje tijelo i lijepo ga protezati tamo gdje treba. Sa 35 godina tijelo je najljepse, posebno kada se u dobroj kondiciji i nema masnoce, koza zategnuta.
Neke zene bolje izgledaju sa 35 nego sa 20. Ja sam bila zgoljava, mrsava, nesigurna, bezvezna, nisam se znala ni lijepo obuci i nasminkati. Sa 35 tijelo je lijepo se oblikovalo, top forma, a o odjeci i ostalom,puno se vise zna. Zenekoje doje svoju djecu imaju prednost sto im se maternica brze vraca nazad i uopce puno bolje prodju sa tijelom nego one koje ne doje ili su imale carski rez.
Mogu sada komotno obuci najmanji bikini. Prava ljepote jedne zene je da je sve ljepsa i ljepsa sto manje na njoj krpica ima. To je uvijek bilo i biti ce prava tjelesna ljepota. Sa 35 god. uz sve pogodnosti imas i samopouzdanje. :cerek:

Slizim
02.05.2010., 20:46

To je tvoje misljenje koje uopce nije realnost.
Cure do 25 su toliko nesigure da je to jedini razlog sto odbijaju nasrtljive muskace ali pri tome ne izgledaju sigurne u svoju odluku pa mukarci misle da su napuhane.
One od 35 vas dampiraju i to vam saopce tako sigurno, pa vi mislite kako se one ne prave vazne.
Opet mi nije jasno gdje zive te tvoje koje su izgubile mladost i ljepotu. Ljepota se ne moze izgubiti. Prava ljepota je ona koju stices rodjenjem i moze biti samo kasnije sofisstiirana. A mladost gube svi, to su glupe price.

Sa godinama dolazi samopoudanje.
Meni osobno sa 35 godina ne bi na pamet pao nikakav muskarac mladji od mene. Balavci jednostavno ne znaju nista. Treba sacekati koju godinu da nesto nauce.

lilith131
02.05.2010., 20:49
Sto jest, jest... priroda je bila naklonjenija prema muskarcima, po pitanju starenja. A sa raznoraznim solarijima, stalnoj zelji za potamnulom bojom tijela, zene ubrzavaju proces starenja, jer su suncevi zraci ti koji najvise doprinose starenju koze.

ak je muškić zgodan bit će sam zgodniji s godinama, to je točno

mamacita priroda naklonjena mu je od početka,

ak je gadan ko akrap ni bog isus mu nemre pomoć, a s godinama će bit samo sve gore, ćelava glava, trbušina, obješene sise i mlohava čuna...nema smisla bit PC jel' tak mačore:mig:

magjar07
02.05.2010., 20:51
http://www.imdb.com/name/nm0914491/

to ona madeline u nikiti... evo primjer...:s

lilith131
02.05.2010., 20:53
http://www.imdb.com/name/nm0914491/

to ona madeline u nikiti... evo primjer...:s

kaj je gaaadna, fuj to :D

magjar07
02.05.2010., 20:55
ma kaj gadna... starke su zakon....:D:D

lilith131
02.05.2010., 21:07
ma kaj gadna... starke su zakon....:D:D

ma nisu baš udobne, preravni đon, ko da bosa hodam čovječe

alberta je preseksi, sam se zekah :D

vaiors
02.05.2010., 21:58
Pa dovoljno je kliknuti na link ispod i vidjeti kako sminka cini cuda :)

http://www.gossipnewz.com/gossip_news/2008/05/celebrities-without-makeup/

http://underthespade.blogspot.com/2010/01/make-up-kecantikan-sementara-dan-tidak.html

vaiors
02.05.2010., 22:09
Goldie Hawn bez sminke

http://3.bp.blogspot.com/_Nbjg2uTrWZU/S0MvvYWA3mI/AAAAAAAAAzk/2FHZAAkfpZM/s400/Goldie+Hawn.jpg

chocolatecookie
03.05.2010., 11:56
Mislim da većina ljudi zna razliku između toga kako izgleda žena kad je potpuno dotjerana i izdanja u kojem ide kupiti kruh. :ne zna:

jupidu
03.05.2010., 16:26
ja peglam sve šta valja....

tince
03.05.2010., 16:51
Tamo gdje ja živim malo koja preko 35 da liči na nešto.....što ne znači da nema lijepih starijih žena. mislim da ima ali kako godine idu sve su rjedje

AnteVoziStoju
03.05.2010., 17:26

http://underthespade.blogspot.com/2010/01/make-up-kecantikan-sementara-dan-tidak.html

:eek:freak show:eek:

Ty_
03.05.2010., 17:57
ja isto maštam o tome da upoznam kakvu zreliju damu...Nekako me privlaci ta zrelost a i iskustvo.Nadam se da upoznam kakvu damu ;)

vaiors
03.05.2010., 18:14
Tamo gdje ja živim malo koja preko 35 da liči na nešto.....što ne znači da nema lijepih starijih žena. mislim da ima ali kako godine idu sve su rjedje

Danas je ovdje bio neradni dan i sjedim sa prijateljima u ljetnoj basti, kad par metara od mene dolazi neka zena i ljubi se, rukuje se sa nekim curama. Ja malo pogleda, kad je to moja vrsnjakinja (rane tridesete) iz srednje skole a izgleda da ima jedno 45 godina. Bore oko ociju, na licu... a tijelo se deformisalo...ono sise opustene, salo se prelijeva preko hlaca... Stvarno, prosjecna zena neuporedivo brze stari od prosjecnog muskarca.
Zenska koza je tanja, a imaju vise elemenata koje su podlozne garavitaciji (sise, dupe..), a jos tu je celulit, imaju manje misicne mase...

vaiors
03.05.2010., 18:20
Alec Baldwin i Sharon Stone su isto 1958 godiste. Znaci oboje imaju mogucnosti da kupe ne znam kakve preparate protiv staranja.

http://blogs.babble.com/famecrawler/wp-content/uploads/2009/06/alec-baldwin-playboy.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/02/26/article-1154967-03AC2D28000005DC-394_468x662.jpg

chocolatecookie
03.05.2010., 18:26
Vjerujem da ćeš ti s 52 biti san svake mlađe punoljetnice. Shvatili smo. Pa-pa.

vaiors
03.05.2010., 18:28
Vjerujem da ćeš ti s 52 biti san svake mlađe punoljetnice. Shvatili smo. Pa-pa.

Shvatila si da sam u pravu. Jel tako?

Ginekolog Djuro
03.05.2010., 18:33
Danas je ovdje bio neradni dan i sjedim sa prijateljima u ljetnoj basti, kad par metara od mene dolazi neka zena i ljubi se, rukuje se sa nekim curama. Ja malo pogleda, kad je to moja vrsnjakinja (rane tridesete) iz srednje skole a izgleda da ima jedno 45 godina. Bore oko ociju, na licu... a tijelo se deformisalo...ono sise opustene, salo se prelijeva preko hlaca... Stvarno, prosjecna zena neuporedivo brze stari od prosjecnog muskarca.
Zenska koza je tanja, a imaju vise elemenata koje su podlozne garavitaciji (sise, dupe..), a jos tu je celulit, imaju manje misicne mase...

sve si točno detektirao i tako je kako je. baš me sad zanima kaj će ti na ovo imat reći ekipa iz kokošinjca:rolleyes:

chocolatecookie
03.05.2010., 18:42
Shvatila si da sam u pravu. Jel tako?
Shvatila sam. Žene od 35 su štrace. Moram se udati prije dvadeset petog rođendana, dok me netko još želi.

vaiors
03.05.2010., 18:43
http://www.poliderma.hr/poliklinika_poliderma/novosti/zasto_zene_brze_stare

Zašto žene brže stare?
04.02.2010. 12:03

Koliko god izjava da žene brže stare ružno zvučala, tu činjenicu moramo prihvatiti, jer se radi o znanstveno dokazanoj činjenici. Zašto je tomu tako? Žene imaju 30% manje kolagena u odnosu na muškarce te tanju kožu.

Nakon menopauze znatno se smanjuje proizvodnja novog kolagena i gubi se potkožno masno tkivo. Ovo su već odavno poznate činjenice, no ima i novijih spoznaja koje upućuju na ostale uzroke. Nakon menopauze smanjuje se proizvodnja loja te koža postaje suha. Zapaženo je da ženama koje u mladosti imaju masniju kožu i često teži tip akni koža lica sporije stari. Razlog tome je pojačano mašćenje kože koje sprječava starenje kože.

chocolatecookie
03.05.2010., 18:45
Ovaj, ti znaš da žene u ranim tridesetima najčešće nisu u menopauzi? :)

(Ne mogu vjerovati da netko priča o starijim ženama i pri tome misli na ove od trideset i nešto sitno, ne mogu :bang: )

vaiors
03.05.2010., 18:50
Ovaj, ti znaš da žene u ranim tridesetima najčešće nisu u menopauzi? :)

(Ne mogu vjerovati da netko priča o starijim ženama i pri tome misli na ove od trideset i nešto sitno, ne mogu :bang: )

Zene vec preko 35-ete godine izgledaju u prosjeku 10 godina starije od njihovih muskih kolega, a kako godine prolaze, ta se razlika povecava.

Slizim
03.05.2010., 18:53

STRASNO.:rospija Pa sto su to uradile od sebe?

Kada se nafrakaju izgledaju kao mi kada se ne nafrakamo. Ovo znaci da su nase zene prave ljepotice jer i bez sminke izgledaju bolje od ovih koje su nasminkane.

Strasno.Nemam rijeci.

zanzy
03.05.2010., 18:57
Jedan nogometni trener je rekao ne postoje stari i mladi, već dobri i loši.

Pogledajte predsjednika HNS Vlatka Markovića, ima 80 godina, a jači je od Bobana, Štimca i Šukera zajedno.

Slično je i u seksu sa starijim ženama - može ona imati 48, 51...53 godine, ali ako ima kvalitete u krevetu onda ih jednostavno - ima. Sve je to individualno.

Slizim
03.05.2010., 19:03
Zene vec preko 35-ete godine izgledaju u prosjeku 10 godina starije od njihovih muskih kolega, a kako godine prolaze, ta se razlika povecava.

Pricas gluposti cijelo vrijeme. Nasao si neku kolegicu koja nezdravo zivi i koja je i onda izgledala katastrofalno.
Moji svi vrsnjaci a i oni koji su mladji nekoliko godina izgledaju kao starija braca a neki i kao da su mi caca.
Kod muskaraca se formiraju podocnjaci i bore oko ociju, opada kosa, stvara se stomacic, deformiraju stopala.
Pad ttestosterona pocinje puno ranije nego u zena estrogena. Dok kod zena produkcija testosterona koji odrzava libido zavisi i od nasljednihfakatora, te rada nadbubreznih zlijezda, kod muskaraca je proces drugaciji.
Vrlo brzo postajete zaboravni, lose uskladjnih pokreta udova.

Kolagen: moras malo pogledati sto je kolagen, od cega zavisi produkcija kolagena i kakav se nacin prehrane preferira za svako zivotno doba.
Muskarci uglavnom puno piju, puse, izlozeni su stresu svih vrsta, premalo spavaju, ne cuva ih nikad testosteron kao zene estrogen, zato i zive u prosjeku 7 godina krace.
A o disfunkcionalnosti u seksu kada ne moze da vam se digne, da izgledate super, gotovo vam je sijelo.
A zene mogu da se sekaju uvijek i svugdje, a od toga koliko ulazu u seb zavisi i kako izgledaju.
Cesci je slucaj da mi smanje broj godina za 10 a onda tim ljudima kazem da su pogrijesili jer sa 35 bolje izgledam nego sa 25. Nemam necisti ten od prije, kvalitet koe za 10. Bavim se sportom, sahom i imam ispunjen zivot.

A masa muskaraca ima zivot ispunjen pivom i glupostima.
Vidi se da nemas pojma o normalnim zenama vec negdje sa nekim cobanicama ili izjeicama kolaca i hormona se druzis.

vaiors
03.05.2010., 19:07
Pricas gluposti cijelo vrijeme. Nasao si neku kolegicu koja nezdravo zivi i koja je i onda izgledala katastrofalno.
Moji svi vrsnjaci a i oni koji su mladji nekoliko godina izgledaju kao starija braca a neki i kao da su mi caca.

Demantuj naucnike ako vec nas ubjedjujes da nije tacno ono sto svako zna.

http://www.poliderma.hr/poliklinika_...ene_brze_stare

Zašto žene brže stare?

Koliko god izjava da žene brže stare ružno zvučala, tu činjenicu moramo prihvatiti, jer se radi o znanstveno dokazanoj činjenici. Zašto je tomu tako? Žene imaju 30% manje kolagena u odnosu na muškarce te tanju kožu.

Slizim
03.05.2010., 19:36

Zašto žene brže stare?

Starenje se ne odnosi samo na kozu. Halo.
Najgore starenje se odvija na mozgu i krvozilnom sustavu. Ti si se dohvatio koze. Pa valjda znas koliko samo pusenje unistava kozu i suncanje.
Kod dobre genetske predispozicie i normalnog rada hormona tijekom zivota i zene i muskarca, moze se desiti da ista dobna skupina uopce nema niti iste nalaze, niti izgled niti hormonski status.
U meopauzu mozes i sa 28 i 30 i 40 i 50 i 55i 60 godina. Zar to nisi znao.

Isto tako, zena moze super izgledati a da ima ostarjeo mozak i raznorazne bolesti mozga rezervirane za 3. dob. Isto tako i muskarci.
Koza ti je vise screening metoda koja je ogledalo organizma. Rad lojnih zlijezda nema veze sa suhocom koze koja nastaje zbogtanjeg sloja koze i lose prokrvljenosti.
Samo je navika u drustvu patrijarha sljedeca: da je uvijek neki stariji covjek ili kako ja kaem STAROHAN u drustvu mladih zena, sto je itekako neprirodno i lose i za njega i za nju. Za njega lose: s njim je zbog novca. Za nju lose: gubi svoju mladost u odnosu sa starcem.
Pa ti mislis kako takav odnos treba da bude.

Smatram da godiste treba da ide s godistem. Seksualna energja i erotika nisu nicija svojina i imovina da odredjuje gdje, s kim, kad, kako, koliko.
Kako se kome svidi.
Energija, polet, zivotna snaga, zdrav zivot koji ukljucuje i dobru prehranu i pozitivan nacin razmisljanja - da mi je vidjeti muskarca koji je takav, pa neka sutra umrem.
A puno je zena takvo kada ne robuju muskim cizmama i ne provode cijeli zivot spremajuci samo njemu i za njega i stedeci na sebi i na svom zadovoljstvu.

Danas je vrijeme da ne postoji vise model koji treba zadovoljavati, vec postoji samo ono sto sam cula a odnosilo se na zene"

NE PITAJ STO MOZES UCINITI ZA MUSKARCA VEC PITAJ STO MUSKARAC MOZE UCINITI ZA TEBE. TO JE JEDINO OPRAVDANJE ZA BILO KAKVU VEZU SA MUSKARCIMA.
Sve ostalo, mi mozemo same, pa cak i ono za sto su nam muskarci i potrebni.

Ali, ja sam, na kraju krajeva ipak nastrojena onoj: da svaki ljudski muzjak ima svoju odabranu ljudsku zenku i da zajedno srecno zive do kraja zivota. :D

lilith131
03.05.2010., 19:45
Alec Baldwin i Sharon Stone su isto 1958 godiste. Znaci oboje imaju mogucnosti da kupe ne znam kakve preparate protiv staranja.

http://blogs.babble.com/famecrawler/wp-content/uploads/2009/06/alec-baldwin-playboy.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/02/26/article-1154967-03AC2D28000005DC-394_468x662.jpg

jebote koji je taj baldwin debeli krkan strava:eek:

Zašto žene brže stare?

a šupka ti očevog kakav ti je to usrani link di niš nemreš pročitat?

tince
03.05.2010., 19:47
Mislim da je nešto prirodno , ko nije lijep sa 20 vjerojatno neće biti ni sa 40 iako je sve individualno...žene u mom okruženju brže stare jer ih život ne mazi iako ih ima koje se dobro drže i sa 50....malo genetika, malo način života, malo stresovi , bolest, opće nezadovoljstvo itd....ako dozvoliš da te život i drugi gaze ne možeš biti lijepa sa 40 , 50.....isto je i sa muškarcima. Bitno je što ti je u glavi , plus dobri geni....budi happy, gledaj vedriju stranu života i bit ćeš privlačan' a i sa 70

vaiors
03.05.2010., 22:27
Evo link.

http://www.poliderma.hr/poliklinika_poliderma/novosti/zasto_zene_brze_stare

vaiors
03.05.2010., 22:29
Zene su nevjerovatne u svom negiranju onoga sto svako zna i sto je nauka potvrdila, a to je, da zene brze stare. Isto tako je neosporno da zene duze zive.

vaiors
03.05.2010., 22:32
Kakva mama, takva kci :)

http://www.24sata.info/lifestyle/zdravlje/18688-Naucno-dokazano-Zene-stare-jednaki-nacin-kao-njihove-majke.html

Naučno dokazano: Žene stare na jednaki način kao njihove majke
27. 10. 2009. • 12:08

24SI - Čini se da je istinita stara uzrečica koja se često govori budućim mladoženjama – ako želiš znati kakva će ti biti žena kad ostari, pogledaj njenu majku.

Naučnici tvrde da su pronašli činjenice koje dokazuju tačnost dobro poznate uzrečice. Naime, otkrili su da lice žena stari na jednak način kao i lice njihovih majki. Kažu da se bore pojavljuju na identičnim mjestima.

Naučnicima su skenirali lica majki i njihovih kćerki te otkrili da koža i meko tkivo, posebno ono oko očiju, gubi elastičnost prema jednaku obrascu. Sličnost postaje najočitija kada kćerke dođu u tridesete godine života.

Ovo je prvi put da je naučno dokazano to da mlade žene stare na jednak način kao i njihove majke. Istraživanje je obuhvatilo majke i kćerke od 15 do 90 godina. Pomoću nove kompjuterske tehnologije, naučnici su uspjeli otkriti sličnost u promjenama na licu žena.

Već je otprije poznato da žene u licu stare brže od muškaraca, a lice im se iz ovalnog sa godinama mijenja u četvrtasto.

tince
03.05.2010., 22:40
Mislim da tu ima dosta i propagande da se kupuje kozmetika, farmaceutska i kozmetička industrija su danas veliki biznis...a najlakše je manipulirati sa ženama koje su osjetljive na svoj izgled, hoće izgledati privlačno svom muškarcu i sl...pa se njima najviše obraćaju...
Ja mislim da ne stare one same po sebi brže od muškaraca ali postoje vanjski faktori koji utječu na brže starenje žena, ne kod svih, jasno....a to su stresovi, brige, pušenje, neprospavane noći, radjanje djece, briga za sve oko sebe, i rad u kući. van kuće. nezadovoljstvo ali ima i genetike,....tko nasljedi dobre gene može bit zahvalan roditeljima na mladolikom izgledu.....ako je čovjek ili žena sretna, zadovoljna, da zrači, da ne bude izmučena onim kako živi i da joj život ne pada teško, može jako dugo izgledati lijepo i svježe.

Zato je u prvom redu jako bitno za svaku ženu da nadje muškarca koji će služiti njoj a ne ona njemu i time sav teret brige oko svega padne na njena ledja, jer je to najviše postara u kratkom roku. Prema tome, pametne žene biraju brižne i pažljive muškarce koji će ju tretirati i držati ko kap vode na dlanu i kad je najteže...i time ona postiže svoju mladolikost i ljepotu u zrelim godinama a ne kremicama.

Ljubav, zdravlje, zadovoljstvo, sreća........najbitniji faktori za lijep izgled

rainmanzg
03.05.2010., 23:04
Žene preko 35 su stare????? Pa dobro jeste vi normalni.....???
Katastrofa.....

tince
03.05.2010., 23:15
Žene preko 35 su stare????? Pa dobro jeste vi normalni.....???
Katastrofa.....

Nisu stare, nakon 35 se računa ulazak u srednje godine, više to nije prva mladost, to je neka mladja srednja dob, ali sve ovisi od osobe do osobe.....

Ima žena 35 - 40 koje bih nazvala mladim ženama a ima ih koje su mi starije, jer mi izgledaju tako, starije, nekako izradjeno previše da bi ih nazvala mladim ili mladjim bez obzira na dob.

Majklendželou
04.05.2010., 00:18
MILF ladies su super, samo treba moći... :-) i biti mlad, da se ne petlja previše. ja sam imao 23, tako nešto... ona 49... rukometašica, nikad požalio... :eek:

Slizim
04.05.2010., 08:49
Mislim da tu ima dosta i propagande da se kupuje kozmetika, farmaceutska i kozmetička industrija su danas veliki biznis...a najlakše je manipulirati sa ženama koje su osjetljive na svoj izgled, hoće izgledati privlačno svom muškarcu i sl...pa se njima najviše obraćaju...
Ja mislim da ne stare one same po sebi brže od muškaraca ali postoje vanjski faktori koji utječu na brže starenje žena, ne kod svih, jasno....a to su stresovi, brige, pušenje, neprospavane noći, radjanje djece, briga za sve oko sebe, i rad u kući. van kuće. nezadovoljstvo ali ima i genetike,....tko nasljedi dobre gene može bit zahvalan roditeljima na mladolikom izgledu.....ako je čovjek ili žena sretna, zadovoljna, da zrači, da ne bude izmučena onim kako živi i da joj život ne pada teško, može jako dugo izgledati lijepo i svježe.

Zato je u prvom redu jako bitno za svaku ženu da nadje muškarca koji će služiti njoj a ne ona njemu i time sav teret brige oko svega padne na njena ledja, jer je to najviše postara u kratkom roku. Prema tome, pametne žene biraju brižne i pažljive muškarce koji će ju tretirati i držati ko kap vode na dlanu i kad je najteže...i time ona postiže svoju mladolikost i ljepotu u zrelim godinama a ne kremicama.

Ljubav, zdravlje, zadovoljstvo, sreća........najbitniji faktori za lijep izgled

TAko je tince.
Moj muz lijepo kuha, usisava, sredjuje ogromni vrt oko kuce (san snova), kupuje spizu, radi sve sto ja hocu i dobar je i zdrzljiv u krevetu.
Jedino sto mi nedostaje je osjecaj potpune slobode. Ne zeli me dijeliti ni s kim drugim. Shvacam ga., ali..
Pod tim uvjetima, zena se dobro osjeca i odlicno izgleda. Mogu obuci sto hocu i izgledati kako hocu i ne mogu shvatiti zene koje se bore za nekakv "izgled" kada to sve prirodno dodje na svoje. Ne pusim, poekad popijem pivo, jedem koliko hocu, volim meso i povrce, odnosno sve.
Puno se krecem jer me ne drzi mesto.

mimoza40
04.05.2010., 09:05
Tako je...Bravo cure...:top:
Sad se tu našao neki Vairos da nama soli pamet kak žene stare...:flop:
Izgled žene (osim nebrige za vlastito tijelo i dušu) postaraju i životne okolnosti..:(
jedino žena koja je zadovoljna svojim životom,partnerom,poslom, ima samopouzdanje i zrači životnom energijom..i to se onda vidi prema van...pa možda ostavlja dojam mlađe osobe nego što je...
Najljepše žene zrelije dobi one su koje su zadovoljne same sobom...(ne samo svojim izgledom)..:mig:
Zato nek se ova tema pretvori u veličanje godina30+ a ne u debilanu kak smo stare i nepoželjne...
Jer to jednostavno nije istina!!!:mig:

Slizim
04.05.2010., 09:16
Izgled žene (osim nebrige za vlastito tijelo i dušu) postaraju i životne okolnosti..:(
jedino žena koja je zadovoljna svojim životom,partnerom,poslom, ima samopouzdanje i zrači životnom energijom..i to se onda vidi prema van...pa možda ostavlja dojam mlađe osobe nego što je...
Najljepše žene zrelije dobi one su koje su zadovoljne same sobom...(ne samo svojim izgledom)..:mig:
Zato nek se ova tema pretvori u veličanje godina30+ a ne u debilanu kak smo stare i nepoželjne...

Imam neki cudan predosjecaj da je Vairos- a otkantala neka starija od njega pa sada navodi sve cega se sjeca u svojoj zloci.
Mene ovo vise zabavlja nego ljuti, jer znam da glupih muskaraca ima koliko lisca na grani, jedan vise-manje, to je to.

Najvise ih ljuti sto ovise o zenama i ne mogu bez njih a htjeli bi biti "svinje" maka na 5 min. ali ni to im ne polazi za rukom. Boje se svoje sjene. :lol:
Tako da cemo ove ruzne postove shvatiti kao 5 min one Pusti me Boze da makar 5 minuta u zivotu budem gudin.

rainmanzg
04.05.2010., 15:22

Kakve su to gluposti..... vidio sam žene koje imaju 32 i izgledaju katastrofa, ali isto tako i koje imaju 22 pa izgledaju još gore..... a isto tako i muškarce....
Ne možemo generalizirati, ali definitivno nisu žene stare sa 30+....
Mislim da tek onda znaju šta žele, znaju to i pružiti i svi budu sretni... :top:

mimoza40
05.05.2010., 16:49
pa nisam ja napisala gluposti...zašto si quotao moj post??:ne zna:

Egoran
05.05.2010., 22:09
MILF ladies su super, samo treba moći... :-) i biti mlad, da se ne petlja previše. ja sam imao 23, tako nešto... ona 49... rukometašica, nikad požalio... :eek:

Ma normalno.Prava su stvar.

florijan31
06.05.2010., 12:49
probo par puta- neloše i opet bi :kava:

Hefes
06.05.2010., 18:38
Bio sam vec sa zrelijom zenom i bilo je super

Source_Of_Light
06.05.2010., 20:47

Potpisujem. :top:

Nema potrebe velicati i naglasavati privlacnost zena od 30+. To mi je pomalo smijesno... U stvari moze, odgovara mi. :rofl:

rainmanzg
10.05.2010., 23:02
pa nisam ja napisala gluposti...zašto si quotao moj post??:ne zna:

Znam da nisi napisala glupost.. samo sam se htio nadovezati na tu temu... Ništa osobno... Oprosti ako sam te uvrijedio...:s

mala ptica
11.05.2010., 06:59
Kakve su to gluposti..... vidio sam žene koje imaju 32 i izgledaju katastrofa, ali isto tako i koje imaju 22 pa izgledaju još gore..... a isto tako i muškarce....
Ne možemo generalizirati, ali definitivno nisu žene stare sa 30+....
Mislim da tek onda znaju šta žele, znaju to i pružiti i svi budu sretni... :top:

:)Slažem se s tobom i ovo potpisujem:)

Veseljko1
11.05.2010., 12:18
Damu zrelih godina ako dobro odaberete nemože preteći niti čitav autobus brucošica... Nekako se čini kao da žele nadoknaditi propušteno svijesne da vrijeme teče...
Toplo preporučam!

pozitivax
11.05.2010., 14:15
Damu zrelih godina ako dobro odaberete nemože preteći niti čitav autobus brucošica... Nekako se čini kao da žele nadoknaditi propušteno svijesne da vrijeme teče...
Toplo preporučam!

Sunce pametno...ma za tako divan komentar svaka ti dala.:top:
Tak se to objašnjava zakaj nije čiketina uvijek dobra.

pozitivax
11.05.2010., 14:17
Toplo preporučam!

Sunce divno..ma za tako divan komentar svaka ti dala.:top:To je pametan frajer .

Tak se to objašnjava ...zakaj nije nužno čiketina najbolja...pa ne možeš stalno o frendicama,faksu ili mobitelima pričati.:lol:

Gigolo
11.05.2010., 17:51
Seks sa starijim ženama je u redu, ali pojavljivanje u javnosti sa ženom koja ima 55, a on 42 godine...to je malo manje u redu

intercepts
11.05.2010., 17:59

vjeruj mi bježi ča od toga!!!Ako još nisi sam sebe pronašao i dovoljno sazrio da sam uvidiš što ti želiš od partnera a što on od tebe(pa bio to i seksualni partner),a vjeruj mi one jako dobro znaju što žele,tako da bi možda nespreman mogao uletiti u govna!Ako več i ulaziš u to moj ti je savjet da se dobro pripremiš,jer ipak su to iskusne osobe,koje iza sebe imaju i sita i rešeta,mislim koga još privlače stare i oronule babe?(jesi li ti svijestan što se nalazi ispod robe jedne 50-godišnjakinje??koliko viseče stare kože i strija??-nemoj samo da ostaneš)-mislim,ne razumijem što si to današnja mladež umišlja,ajde da je žena milf max. do 40 godina,do još i prolazi nekako,ali ostalo(tražiš li drugu majku u njoj,jesi li primao dovoljno ljubavi od majke?)??Uživaj dok si još mlad i karaj mlađe i zategnutije vjeruj,sa ovim starijima se lako uhvatiti u zamku,one su ti večinom usamnjene ako i dođeš do takve a zašto bi iz drugog razloga bila sa tobom?,i onda se pretjerano veže za tebe pa samo sranja i problemi........bježi ča od toga!!! :top:

intercepts
11.05.2010., 18:01
a koliko ti imaš god ak se smije znat?

a ne preko 17 sigurno :kava:

Tony Clifton
11.05.2010., 19:38
Seks sa starijim ženama je u redu, ali pojavljivanje u javnosti sa ženom koja ima 55, a on 42 godine...to je malo manje u redu

bilo bi veliki uzitak cut i tvoje obrazlozenje toga kad si vec napisao takvu mudroliju.
moram li naglasit da mi to zvuci vrlo diskriminirajuce?

Tony Clifton
11.05.2010., 19:43
vjeruj mi bježi ča od toga!!!Ako još nisi sam sebe pronašao i dovoljno sazrio da sam uvidiš što ti želiš od partnera a što on od tebe(pa bio to i seksualni partner),a vjeruj mi one jako dobro znaju što žele,tako da bi možda nespreman mogao uletiti u govna!Ako več i ulaziš u to moj ti je savjet da se dobro pripremiš,jer ipak su to iskusne osobe,koje iza sebe imaju i sita i rešeta,mislim koga još privlače stare i oronule babe?(jesi li ti svijestan što se nalazi ispod robe jedne 50-godišnjakinje??koliko viseče stare kože i strija??-nemoj samo da ostaneš)-mislim,ne razumijem što si to današnja mladež umišlja,ajde da je žena milf max. do 40 godina,do još i prolazi nekako,ali ostalo(tražiš li drugu majku u njoj,jesi li primao dovoljno ljubavi od majke?)??Uživaj dok si još mlad i karaj mlađe i zategnutije vjeruj,sa ovim starijima se lako uhvatiti u zamku,one su ti večinom usamnjene ako i dođeš do takve a zašto bi iz drugog razloga bila sa tobom?,i onda se pretjerano veže za tebe pa samo sranja i problemi........bježi ča od toga!!! :top:

bas steta ako si imao traumaticna iskustva. ocito su utjecala na tvoj dozivljaj zrelih zena. vjerojatno ih zbog toga vrijedjas. s malo srece u zivotu mogao si imati vrlo lijepa iskustva.

bolero
11.05.2010., 21:24
probao..ja imao 24 ona 40..predobro bilo!

tince
11.05.2010., 21:59
Kakvi stereotipi o starijim ženama, ružne, stare, usamljene, hvataju mlado meso, opake, proračunate.....

intercepts
11.05.2010., 22:05
bas steta ako si imao traumaticna iskustva. ocito su utjecala na tvoj dozivljaj zrelih zena. vjerojatno ih zbog toga vrijedjas. s malo srece u zivotu mogao si imati vrlo lijepa iskustva.

Ma ne vrijeđam ih,pokušavam nekako biti realan i objektivan,možda ipak više sa svog aspekta.Ajmo ovako,što jedna 45 godišnja ozbiljna gospođa ima zajedničko sa jednim 20 godina mlađim od sebe?Ajmo reči da na temelju vlastitoga iskustva prosuđujem,i to ne jednog nego recimo njih par.

lilith131
11.05.2010., 22:29
nemoj samo da ostaneš)-mislim,ne razumijem što si to današnja mladež umišlja,ajde da je žena milf max. do 40 godina,do još i prolazi nekako,ali ostalo(tražiš li drugu majku u njoj,jesi li primao dovoljno ljubavi od majke?)??Uživaj dok si još mlad i karaj mlađe i zategnutije vjeruj,sa ovim starijima se lako uhvatiti u zamku,one su ti večinom usamnjene ako i dođeš do takve a zašto bi iz drugog razloga bila sa tobom?,i onda se pretjerano veže za tebe pa samo sranja i problemi........bježi ča od toga!!!

de molim te kolko starih, ćelavih, debelih krkana ima okolo koji si umišljaju da su bogomdani i maltretiraju mlade cure, zaš si ženska ne bi priuštila neš mlado ak joj se već nudi (a na ovoj temi puno mladih likova oće to probat)

niš se ona ne veže bez brige to mlado je njoj samo za jebanje, ima/ imala je takva koka i muža i djecu i sva sranja koja dolaze u tom paketu

Coffee Addict
11.05.2010., 23:21
Ma ne vrijeđam ih,pokušavam nekako biti realan i objektivan,možda ipak više sa svog aspekta.Ajmo ovako,što jedna 45 godišnja ozbiljna gospođa ima zajedničko sa jednim 20 godina mlađim od sebe?Ajmo reči da na temelju vlastitoga iskustva prosuđujem,i to ne jednog nego recimo njih par.

Recimo da ja mislim da ti sereš baklave.

Coffee Addict
11.05.2010., 23:44

Ma da, zrele žene vole piletinu jer su očajne. :facepalm: Da te Septy čuje... :azdaja:

Čuj stari, koliko god ti to ne želiš shvatit, ima privlačnih žena srednjih godina. :amen: I to jako privlačnih. Stvar je u definiciji zgodne žene kod pojedinca. Netko tko cilja na pravu ženu, godine su mu nebitne. Takvima nije dovoljan samo komad buta bez celulita. Ako to tebi nije jasno, jebeš ga, just drop it. :ne zna:

google1
12.05.2010., 02:44

a u k :eek:

google1
12.05.2010., 02:52
Kakvi stereotipi o starijim ženama, ružne, stare, usamljene, hvataju mlado meso, opake, proračunate.....
Pa bilo bi bezveze reći da su ružne starije žene, nisu ružne, nego su stare, a starost baš i nije lijepa. A sad s koliko su stare, a koliko mlade, ne bi se u to upuštao. :D

Tony Clifton
12.05.2010., 05:47
dakle u musko zenskim odnosima iskljucivo i jedino izgled ima znacenje? neki drugi elementi su cista iluzija. to sto se pdf zove ljes je zapravo atavizam, trebao bi se zvati s.
ljubav, erotika...valjda su samo oni s vrlo rijetkom kombinacijom gena sposobni to osjetit.
google1, kad imas 10 godina i teta od 20 ti je stara, da li je zbog toga automatski ruzna?

Emericzy
12.05.2010., 06:11

Kad shvatite da su ove žene na slikama zapravo ljepše u nenašminkanom izdanju, e, dječaci moji, to je onda dan koji možete zapisati na kalendaru kao dan kad ste konačno mentalno odrasli.

Vi to sada ne razumijete, ali ni ne možete. Djeca nikad ne razumiju odrasle. Odrasli djeci uvijek djeluju mentalno poremećeno.

Možda vam nikada neće biti dano. Nažalost, istina je da velika većina muškaraca nikad ne odraste. A ženama da pritisak mode i medija nikad ne dozvoli da progledaju.

Ali, ima ljudi koji ipak uspiju odrasti i shvatiti.

Emericzy
12.05.2010., 06:15
Pa bilo bi bezveze reći da su ružne starije žene, nisu ružne, nego su stare, a starost baš i nije lijepa. A sad s koliko su stare, a koliko mlade, ne bi se u to upuštao. :D

Sam si sa sobom u kontradikciji. Kažeš, nisu ružne nego su stare. A onda kažeš, starost baš i nije lijepa. Moraš to dovesti do logičnog zaključka.

Nisu ružne nego su stare.

Ljepota starijih ljudi drukčija je od ljepote mladih ljudi.

Ljepota mladih je svima dostupna. Za ljepotu starijih moraš imati nešto u glavi, kao što, na primjer, moraš imati nešto u glavi da bi razumio golem dio umjetnosti.

Coffee Addict
12.05.2010., 09:08

Maria Shriver - strava i užas:eek:
Jennifer Hudson - može proć
Alicia Silverstone - loš ten, šta ćeš
America Farrera - ista kao na TV-u
Anna Kournikova - slatka i bez šminke:cerek:
Avril Lavigne - vjerovatno ima prehladu... ali i inače cura nije nešto
Barbara Streisand - strava i užas
Brooke Hogan - slatka i bez šminke:cice:
Brooke Shields- može proć
Calista Flockhart - who da fuck?
Charlize Theron - da, ovdje izgleda kao iz filma Čudovište, idealan primjer žene kod koje šminka čini čuda
Cher - godine, jebi ga
Christina Applegate - nikad mi nije ni bila lijepa
Christina Ricci - isto
Courtney Cox - isto
Courtney Love - isto
Drew Barrymore - slatkica:cerek:
Eve - lijepa i bez šminke
Gisele Bundchen - isto
Halle Berry - isto
Heidi Klum - još jedan idealan primjer žene kod koje šminka čini čuda
Helen Hunt - who da fuck?
Hilary Duff - lijepa i bez šminke
Jennifer Love Hewitt - isto
Jennifer Lopez - isto
Jessica Alba - isto
Jessica Biel - isto
Jessica Simpson - na slici je vjerovatno nadrogirana... ali still isto
Julia Roberts - isto
Juliette Lewis - hahaha, smiješna poza
Kate Hudson - tek se ustala očito... može proć
Kate Winslet - ovdje je žena našminkana i inače je lijepa
Katherine Heigl - lijepa i bez šminke
Katherine McPhee - isto
Kathy Griffin - našminkana je i isto (btw. who da fuck?)
Katie Couric - starija žena ali može proć :top:
Katie Holmes - lijepa u svim izdanjima
Kelly Clarkson - nikad mi nije ni bila lijepa
Kelly Ripa - isto
Kim Catrall - isto
Kirsten Dunst - slatkica
Kirstie Alley - ta mi je žena i lijepa i simpa
Madonna - strava i užas
Melanie Griffith - isto
Nicole Ritchie - isto
Nicolette Sheridan - isto
Oprah - isto
Pam Anderson - isto
Penelope Cruz - isto i nikad mi nije ni bila lijepa
Pink - isto
Rachel Hunter - isto
Renee Zellweger - isto
Rosanna Arquette - isto
Sharon Osbourne - isto
Sharon Stone - isto
Tori Spelling - isto
jebo te, koji redoslijed
Uma Thurman - lijepa u svim izdanjima
Victoria Beckham - strava i užas u svim izdanjima

Eto. :kava:

chocolatecookie
12.05.2010., 09:40
ajde da je žena milf max. do 40 godina,do još i prolazi nekakoApsolutno najjebozovnija žena koju sam ikad upoznala je tad imala 42. Pomislila sam "ajme, da bar ja ovako izgledam kad budem imala 42... ma, da bar SAD izgledam ovako. :cry:"

Važna napomena: tada bijah zgodna sisata srednjoškolkica, a ne tupavoizgledajuće tele od 100 kila.

Dodatnih nekoliko godina nije smanjilo njenu privlačnost. :)

google1
12.05.2010., 11:05
Kad shvatite da su ove žene na slikama zapravo ljepše u nenašminkanom izdanju, e, dječaci moji, to je onda dan koji možete zapisati na kalendaru kao dan kad ste konačno mentalno odrasli.

Vi to sada ne razumijete, ali ni ne možete. Djeca nikad ne razumiju odrasle. Odrasli djeci uvijek djeluju mentalno poremećeno.

Možda vam nikada neće biti dano. Nažalost, istina je da velika većina muškaraca nikad ne odraste. A ženama da pritisak mode i medija nikad ne dozvoli da progledaju.

hoćeš reći da je tebi ljepša lijeva? jadan kad to shvatim.. :eek:

http://www.topsocialite.com/wp-content/uploads/2008/02/christina-ricci-nomakeup.jpg

ne kažem da nema među primjerima i onih koji izgledaju dobro i bez šminke, al to su većinom mlađe cure

npr s ove gore liste, ova cura mi je totalno lijepa, al ima onih kod kojih se začudiš što šminka radi

http://www.topsocialite.com/wp-content/uploads/2008/02/katherine-mcphee-nomakeup.jpg

Emericzy
12.05.2010., 12:12
hoćeš reći da je tebi ljepša lijeva? jadan kad to shvatim.. :eek:

http://www.topsocialite.com/wp-content/uploads/2008/02/christina-ricci-nomakeup.jpg

ne kažem da nema među primjerima i onih koji izgledaju dobro i bez šminke, al to su većinom mlađe cure

npr s ove gore liste, ova cura mi je totalno lijepa, al ima onih kod kojih se začudiš što šminka radi

http://www.topsocialite.com/wp-content/uploads/2008/02/katherine-mcphee-nomakeup.jpg
Gle, Riccijeva jednostavno nije bogznakako lijepa žena, po uobičajenim standardima. Ne igleda specijalno privlačno ni našminkana niti nenašminkana. na ovom konkretnom setu slika, izgleda bolej našminkana jer su je na drugoj slici uhvatili u fakat valjda najgorem mogućem izdanju. I ti u tri ujutro mrtav pijan izgledaš kao govno, iako si u najboljem izdanju možda Adonis.

Ali, ima ih nekoliko koje mi se više sviđaju nenašminkane nego našminkane, jednostavno jer imaju neku svoju izvornu ljepotu, a ne izgledaju kao reklama za kozmetiku.

ketab
12.05.2010., 12:46

A pojavljivanje Keruma s Fani je u redu. Ma sve je nebitno ako su se dvoje "kliknili"! Osobno bih mijenjao 5 od 20 godina za jednu preko 40. +40 su najbolje što postoji ako želiš upoznati sve čari.A te od 20 su jedino dobre za prošetavanje i glumatanje po špici!!!

Rider_of_Rohan
12.05.2010., 12:50
zašto napadate čovjeka jer se izrazio o tome što ga privlači? pa nije reko da je pedofil ili nekrofil i kakve veze ima što ima curu?
:confused:

tince
12.05.2010., 15:18
Slažem se da ima zgodnih i privlačnih žena u srednjoj dobi, ali to je druga vrsta ljepote nego one kod mladih ljudi.....ja je vidim oko sebe, doduše nema ih puno, ali se iznanadim koliko takvih žena koje prodaju na pijaci izgledaju sasvim lijepo i prirodno ... sve je do načina života koji vodiš i zadovoljstva samim sobom.
Jasno kad prošećeš po gradu u neko doba kad svi idu na posao i sl, da će biti više lijepih medju curama od 20 nego ženama od 40* ali ih svejedno ima a pokazatelj je toga kako se tko nosi sa životom i koliko pazi na sebe. Sa 20 tek kročiš u svijet a sa 40 ipak imaš hoda u nogama, i život ne tretira sve jednako.

google1
12.05.2010., 16:15
Gle, Riccijeva jednostavno nije bogznakako lijepa žena, po uobičajenim standardima. Ne igleda specijalno privlačno ni našminkana niti nenašminkana. na ovom konkretnom setu slika, izgleda bolej našminkana jer su je na drugoj slici uhvatili u fakat valjda najgorem mogućem izdanju. I ti u tri ujutro mrtav pijan izgledaš kao govno, iako si u najboljem izdanju možda Adonis.

Ali, ima ih nekoliko koje mi se više sviđaju nenašminkane nego našminkane, jednostavno jer imaju neku svoju izvornu ljepotu, a ne izgledaju kao reklama za kozmetiku.
zašto se onda uopće šminkaju ako su po tebi ljepše bez? ne volim ni ja tonu šminke i lijepo je vidjeti prirodno lijepu curu, al danas realno, pedikura, manikura, ekstenzije, dijete, depilacija, modafarbanje kose, teretana, šminka, maskara, dekolte, push up, shopping 150 krema pa jebote da i mene srede mogao bi bit lijepo žensko :rofl:

mimoza40
12.05.2010., 16:20
Znam da nisi napisala glupost.. samo sam se htio nadovezati na tu temu... Ništa osobno... Oprosti ako sam te uvrijedio...:s

Nisi me uvrijedio...pa nemam ja 17 godina...mi zrele znamo razlučiti što je pjesnik htio reći:top:
Pametno zboriš:mig:

napoli
12.05.2010., 17:13
malo ste se udaljili od teme..momka ne zanimaju vaši stavovi o ljepoti i godinama već kako da dođe do starije koke..u svakom slučaju ako ti je to fetiš svakako trebaš probati..što se tiče mojih iskustava sa starijim kokama ona su izrazito pozitivna,te ševe ćeš pamtiti cili život,sigurno će te nešto novoga naučiti bez obzira na tvoje iskustvo..u mom slučaju ta poznanstva su se desila slučajno,neplanirano..da sam tražio vjerovatno ne bih ništa našao..u svakom slučaju otvori širom oči,prati reakcije,eventualne signale,ako imaš smisla za humor to će ti pomoći,budi kulturan,ako procjeniš da nemaš šanse nemoj upirati već nađi neku drugu metu,nemoj biti nametljiv i obavezno NEMOJ GLUMITI NEŠTO ŠTA NISI jer će te brzo skužiti...mjesta gdje ćeš ih naći-posao,trgovina,trafika,pekara,susjeda,itd,itd...

lilith131
12.05.2010., 17:43
katie holmes izgleda bolje bez šminke

tince
12.05.2010., 18:30
Meni koje su lijepe što se ovih slika tiče, lijepe su sa i bez, izgledaju glamuroznije sa šminkom i to je to. One koje nisu , nisu ni inače. Ili koje su prosječne. Ove slike baš to pokazuju i u 90% slučajeva to je tako, da ona koja je akrap je akrap bez obzira a ona koja nije , kao recimo Jessica Alba je lijepa kako god da okreneš...
Neke od ovih žena su uhvatili sa kojekakvim grimasama i glupo je tu govoriti gle kako su ružne bez šminke a svi dobro znamo da su inače prirodno lijepe. Christina Ricci je meni baš lijepa i slatka glumica, ali i najljepša ne bi izgledala dobro na fotki sa ovakvom grimasom...mislim svašta.....

tince
12.05.2010., 18:34
Što se momka tiče, ne svidja mi se kao prvo što će prevariti curu, drugo nekakvo nabrijavanje sa starijim ženama radi iskustva mi je .......bolje da ne kažem.
Ali koliko ljudi toliko ćudi.
Možda bi neki od 20 i sa mnom htjeli zabrijati ali meni ne pada napamet jer nisu moj soj.....ako se hoće ispucati negdje sa svojim hormonima nek si traže svoje vršnjakinje....e a sad ako se radi o iskrenom svidjanju ili zaljubljenosti onda su stvari malo drukčije, ali opet ne bih.

Slizim
12.05.2010., 18:49
Što se momka tiče, ne svidja mi se kao prvo što će prevariti curu, drugo nekakvo nabrijavanje sa starijim ženama radi iskustva mi je .......bolje da ne kažem.
Ali koliko ljudi toliko ćudi.
Možda bi neki od 20 i sa mnom htjeli zabrijati ali meni ne pada napamet jer nisu moj soj.....ako se hoće ispucati negdje sa svojim hormonima nek si traže svoje vršnjakinje....e a sad ako se radi o iskrenom svidjanju ili zaljubljenosti onda su stvari malo drukčije, ali opet ne bih.

Meni bi bilo smijesno kada bi mi se neki balavac od 20 upucavao a kladim se da ne znaju ni pimpek stavit i ugurati kako treba. :cerek: Nije vazno sto izgledam mnogo mladje i sto sam izuzetno dobre kondicije, uopce me nisu privlacili mladji muskarci.
Tj. oni koji se jos uvijek uce.
Ja volim muskarce koji znaju sve. A mladji neka se uce na neznalicama.

Slizim
12.05.2010., 18:51
Moram primijetiti da onaj gornji post sa vise primjera sto sminka cini, mi je unio nekoliko spywer-a. To se cesto desava sa tim tekstovima tako da vise uopce ne otvaram. A ovdje u forumu izgleda niko se ne bavi ovakvim uletima. Sreca pa imam dobar a.virusni program.

Emericzy
12.05.2010., 18:58
zašto se onda uopće šminkaju ako su po tebi ljepše bez? ne volim ni ja tonu šminke i lijepo je vidjeti prirodno lijepu curu, al danas realno, pedikura, manikura, ekstenzije, dijete, depilacija, modafarbanje kose, teretana, šminka, maskara, dekolte, push up, shopping 150 krema pa jebote da i mene srede mogao bi bit lijepo žensko :rofl:

A zašto gledaju programe tipa Big Brother? Zašto se srednjoškolci međusobno ubijaju iz zabave? Zašto pate od bulimije/anoreksije?

To je sadašnji paket ljudske gluposti.

Pred pedeset godina je taj paket izgledao drukčije. Svako doba ima svoje gluposti.

jedino mi se čini da postupno povećanje životnog standarda kroz desetljeća malo sa sobom povećava i razinu gluposti.

Tony Clifton
12.05.2010., 19:07
Meni bi bilo smijesno kada bi mi se neki balavac od 20 upucavao a kladim se da ne znaju ni pimpek stavit i ugurati kako treba. :cerek: Nije vazno sto izgledam mnogo mladje i sto sam izuzetno dobre kondicije, uopce me nisu privlacili mladji muskarci.

samo da primijetim, koliko se u ovom topicu pojavljuju predrasude o 'starijim zenama', toliko svako toliko uleti i neka o 'balavcima'.
ja sam ucio prvi puta kad sam bio sa zenom. dalje je to islo samo od sebe. smatram da manje znaci iskustvo, puno vise koliko partner ima filinga za partnericu, njene uzitke, zelje, zna kad uzet inicijativu,...
bio sam i s prilicno starijom zenom od sebe dok sam bio 'balavac'. i ostao s njom dugo. ni na koji nacin se nije mogla vidjet nekakva razlika, njeno 'iskustvo'. to je prenapuhano.
a ako je netko uplaseni vrabac, onda nije puno drugaciji ni kad je s nekom od 20 godina.

hall3008
12.05.2010., 19:54
samo ako mi je ona žena

eli
12.05.2010., 20:25
Starije koke (45-55) se znaju pojaviti u Lake City-ju nedjeljom na salsa večerima; sjednu u neki mračni kut i čekaju da ih neki mladac pozove na ples! :mig:

Jedna od oko 55, a još fuckin' dobra osim malo-puno sala na leđima (but, who cares?) koja me znala s tečaja kaže: "Pa, Miki, lijepo te vidjet'! :cerek:" Kada sam je pitao: "Gospođo, a gdje Vam je muž?" rekla je kao i sve druge MILFs - ali sve: "Moj je muž sad doma, pije pifu i gleda utakmicu - ili kaj god je drugo na TV." A ja: "A ne bi li on malo s Vama zaplesao salsu?" A ona me pogleda ovak': :eek: :eek: :lol: :rofl: :rofl:

Odeš tamo i ulaz ti je zagarantiran (ako su tamo!); možeš odmah na drugu obalu... sjeti se Ede Maaaajka: "Tata voli baku, za nju ne žali kunu, kupit će joj Pežoa za fukodrome po Jarunu!..." :cerek: :top: :s

jupidu
13.05.2010., 15:40

toliko o pomoći mladima:))):ne zna:

pa ako neko ima 30 god a ti 35 recimo...što nebi?

Slizim
13.05.2010., 19:59
toliko o pomoći mladima:))):ne zna:

pa ako neko ima 30 god a ti 35 recimo...što nebi?

Zato sto oni sa 30 god. vole da se njima ugadja. A ja volim da se meni ugadja i u odnosu sam isuvise razmazena i komotna.
Zato sam jos uvijek u braku jer suprug jako dobro zna tu moju osobinu i nije mu tesko.
Ovo su razmisljanja. A situacija moze biti drukcija.

Me,myself and I
14.05.2010., 00:00
Starije zene su super ako su bogate il su zavoljele kujac te se rijesile frigidnosti.

Ja nisam bogata.Al mirisim na mlado.

Francesca1
14.05.2010., 11:00
Dragi 33 ja 38.....nije balav niti malo, zna dobro što treba radit - a i ja:cerek:

e da, nisam bogata!!!

Violently happy
14.05.2010., 11:19
Dragi 33 ja 38.....nije balav niti malo, zna dobro što treba radit - a i ja:cerek:

e da, nisam bogata!!!

38? I ti si kao starija žena?:confused:

Ja mislila da se tu misli na one iznad 50.
Ali jbg, što si stariji, granice se pomiču.:D

Sviba
14.05.2010., 11:20
38? I ti si kao starija žena?:confused:

Ja mislila da se tu misli na one iznad 50.
Ali jbg, što si stariji, granice se pomiču.:D

Ili balav s 33?:rofl:

Violently happy
14.05.2010., 11:21
Ili balav s 33?:rofl:

Dođe do onog.. umro je mlad, imao je samo 73.:ne zna:

:D

anastacia
14.05.2010., 11:25

:s

Sviba
14.05.2010., 11:26
Dođe do onog.. umro je mlad, imao je samo 73.:ne zna:

:D

Je..na Okinawi možda da. Najbolje godine...:rofl:

Emericzy
14.05.2010., 13:35
Je..na Okinawi možda da. Najbolje godine...:rofl:

Jedino je nezgodno ako imaš strogog oca, pa te ne pušta van.

cretino
14.05.2010., 14:55
obavezno pogledati filmić

http://abcnews.go.com/Health/mess-ernestine-shepherd-body-building-grandma-benches-150/story?id=10480184

ne zanima me rasprava, niti imam fetiš na starije koke, ali moram se osvrnuti na komentare da starije žene ne mogu izgledati dobro.:D

Perl
14.05.2010., 16:51
obavezno pogledati filmić

http://abcnews.go.com/Health/mess-ernestine-shepherd-body-building-grandma-benches-150/story?id=10480184

Impresivno. :)

konstantan
14.05.2010., 16:55
Bio sam vec sa zrelijom zenom i bilo je super

Oooo da.
Perverzne su jako :D

Fuljana
14.05.2010., 17:44
mene oduvijek muče te stvari oko seksa - nije mi jasno što 'stariji' podrazumijevaju pod većim iskustvom? :confused:
uvijek neke pričice tipa: ''ne želim biti s mlađima jer oni ništa ne znaju''. što to ne znaju? što to dovraga stariji znaju što mlađi ne znaju?
gurnut pimpek u pičku malo ulijevo pa nakon 5 min udesno?? :s
wtf??
neki onda kažu 'stvar je u osjećaju za partnera'.. kojem vražjem osjećaju!? ja sam mlada pa imam osjećaj za svog dečka bez obzira što nemam 'staž'..

i sad da mu neka milfača može ponuditi više? - čisto sumnjam.
jedino možda karanje u šupak što ja ipak ne prakticiram.. ali ako se o tome radi? - o pragu tolerancije i isprobavanju - pa tu nije riječ o umijeću seksanja, tu je naglasak opet na starosti, jer naravno da što si stariji to će ti već isprobane stvari postati dosadne pa ćeš pristati i na ono što ti se ranije gadilo.
ne znači da su takvi ljudi veliki majstori vođenja ljubavi.

seks sa starijim osobama? - nikad!
mlađe je slađe, bar dok sam i sama još uvijek mlada. :o

Gigolo
14.05.2010., 17:51
mene oduvijek muče te stvari oko seksa - nije mi jasno što 'stariji' podrazumijevaju pod većim iskustvom? :confused:
uvijek neke pričice tipa: ''ne želim biti s mlađima jer oni ništa ne znaju''. što to ne znaju? što to dovraga stariji znaju što mlađi ne znaju?
wtf??
neki onda kažu 'stvar je u osjećaju za partnera'.. kojem vražjem osjećaju!? ja sam mlada pa imam osjećaj za svog dečka bez obzira što nemam 'staž'..

i sad da mu neka milfača može ponuditi više? - čisto sumnjam.
jedino možda karanje u šupak što ja ipak ne prakticiram.. ali ako se o tome radi? - o pragu tolerancije i isprobavanju - pa tu nije riječ o umijeću seksanja, tu je naglasak opet na starosti, jer naravno da što si stariji to će ti već isprobane stvari postati dosadne pa ćeš pristati i na ono što ti se ranije gadilo.
ne znači da su takvi ljudi veliki majstori vođenja ljubavi.

seks sa starijim osobama? - nikad!
mlađe je slađe, bar dok sam i sama još uvijek mlada. :o

Milfača mu može ponuditi sam da bez suzdržavanja svršava i nju, da je puni spermom kad hoće i koliko hoće jer ne može ostati trudna, ako govorimo o bakici od 52 godine. I to je nešto.

Violently happy
14.05.2010., 17:52
Ja samo znam da što sam starija, to sam više otvorenija prema nekim stvarima u seksu. Što opet ne znači da bih sa svakom osobom radila baš sve, sve ovisi i o drugoj osobi i koliko me privlači za neke eksperimentiće.
Dok sam kao mlađa bila prilično zatvorena za neke stvari. S bilo kim.

I mislim da je to zapravo sve.:ne zna:

Gigolo
14.05.2010., 17:59
Ja samo znam da što sam starija, to sam više otvorenija prema nekim stvarima u seksu. Što opet ne znači da bih sa svakom osobom radila baš sve, sve ovisi i o drugoj osobi i koliko me privlači za neke eksperimentiće.
Dok sam kao mlađa bila prilično zatvorena za neke stvari. S bilo kim.

I mislim da je to zapravo sve.:ne zna:

Kod žena od 50+ muškarac se ne bi trebao plašiti neželjene trudnoće. To je velika prednost u današnje vrijeme.

Kailea
14.05.2010., 18:03
Kod žena od 50+ muškarac se ne bi trebao plašiti neželjene trudnoće. To je velika prednost u današnje vrijeme.

ako muskarac zna sto radi onda se uopce ne treba plasiti nezeljene trudnoce.. oni koji ne znaju cekaju menopauzu :lol:

Violently happy

Pa nikad ne znaš.. nisu baš sve oko 50. prošle menopauzu. Hormoni su zajebana stvar.

Ali nekako mi je blesavo uopće o tome raspravljati, jebeš frajera koji ševi žensku od 50+ samo zato što misli da ne može ostat trudna.:rolleyes:

Tony Clifton
wtf??

lijepo da jos netko raskrinkava iluziju 'iskustva'. nema potrebe da te muci. ocito ti je jasno sto ti treba bit jasno i to je dovoljno. ako imas osjecaj tehniku naucis zacas.

Dantach
14.05.2010., 18:08
Pa nikad ne znaš.. nisu baš sve oko 50. prošle menopauzu. Hormoni su zajebana stvar.

Ali nekako mi je blesavo uopće o tome raspravljati, jebeš frajera koji ševi žensku od 50+ samo zato što misli da ne može ostat trudna.:rolleyes:

Vi žene ste čudne.:)

Violently happy
14.05.2010., 18:09
Vi žene ste čudne.:)

:confused:

Zašto sad taj komentar?
Obrazloži barem onda..:ne zna:

Gigolo
14.05.2010., 18:15

Jebeš i žensku koja od 50+ koja dopušta da je muškarac puni spermom samo zato jer je mlađi od nje 15 godina i misli da neće ostati trudna. Takva je ostala na razini srednje frizerske:rofl:

Violently happy
14.05.2010., 18:16
Jebeš i žensku koja od 50+ koja dopušta da je muškarac puni spermom samo zato jer je mlađi od nje 15 godina i misli da neće ostati trudna. Takva je ostala na razini srednje frizerske:rofl:

Pa, da.. i to isto.:ne zna:

Kailea
14.05.2010., 18:19

vidim ti nisi cuo za kontracepcijske pilule, diafragmu .. i ostale nacine zastite?
Vjeruj mi niti jedna zena nece ostati trudna ako to ne zeli :lol:

Gustavo
14.05.2010., 18:22
probao..ja imao 24 ona 40..predobro bilo!

Nešto slično sam i ja, nema do stare koke ništa, ta se potrudi, a ove mlade ko panjevi, mada više mi pašu sada mlađe kad sam stariji:mig:

Gigolo
14.05.2010., 18:34
Vjeruj mi niti jedna zena nece ostati trudna ako to ne zeli :lol:

znam to, ostanu trudne, a onda ucjenjuju, zato nikada ne bih trpao bez gumice. frejeru se nakačila na vrat, te trudna je te rodit će, zove u 2 po noći.

starija žena od 50+ nikada takvu bedastoću neće napraviti. i da ostane trudna kako Hapy kaže sama će to riješiti

Violently happy
14.05.2010., 18:47
Nešto slično sam i ja, nema do stare koke ništa, ta se potrudi, a ove mlade ko panjevi, mada više mi pašu sada mlađe kad sam stariji:mig:

I nakon tolikog staža na forumu i toliko postova, još uvijek se ne mogu načuditi tolikoj generalizaciji.
Niti je svaka starija super odlična u seksu, niti je svaka mlađa ko panj.

cretino
14.05.2010., 21:43
Energija, polet, zivotna snaga, zdrav zivot koji ukljucuje i dobru prehranu i pozitivan nacin razmisljanja - da mi je vidjeti muskarca koji je takav, pa neka sutra umrem.
Taj sam! Doduše imam tek 25 ali opet... većina mojih vršnjaka već sada tjelesno propada jer se ne bave nikakvom fizičkom aktivnošću (ja se s druge strane bavim gimnastikom) i previše puše i piju (ja ne pušim, a pijem jako rijetko, uglavnom pivo i kvalitetna vina), da ne pričam mentalno; zanimaju ih samo sranja. Sutra umireš, znači:E

NE PITAJ STO MOZES UCINITI ZA MUSKARCA VEC PITAJ STO MUSKARAC MOZE UCINITI ZA TEBE. TO JE JEDINO OPRAVDANJE ZA BILO KAKVU VEZU SA MUSKARCIMA.
Sve ostalo, mi mozemo same, pa cak i ono za sto su nam muskarci i potrebni
Sad zamijeni imenicu "muškarac" imenicom "žena" i obratno u gore navedenim rečenicama i čekaj da te druge kao ti nazovu muškom šovinističkom svinjom.
Malo korektnosti molim.

Slizim
15.05.2010., 10:19
Taj sam! Doduše imam tek 25 ali opet... većina mojih vršnjaka već sada tjelesno propada jer se ne bave nikakvom fizičkom aktivnošću (ja se s druge strane bavim gimnastikom) i previše puše i piju (ja ne pušim, a pijem jako rijetko, uglavnom pivo i kvalitetna vina), da ne pričam mentalno; zanimaju ih samo sranja. Sutra umireš, znači:E

Sad zamijeni imenicu "muškarac" imenicom "žena" i obratno u gore navedenim rečenicama i čekaj da te druge kao ti nazovu muškom šovinističkom svinjom.
Malo korektnosti molim.

Pa to sam ja i kombinirala iz jednog muskog posta upravo iz dispeta.

cretino
15.05.2010., 14:25
Prihvati moju ispriku molim te:mig:

T.T
15.05.2010., 17:50
starije koke ti češ najlakše nać u tomija, na odjelu smrznute piletine.....

bonaventuraduda
15.05.2010., 19:58

Razmišljanje ti je apsolutno ispravno, sine, i ako imaš prilike , zašto da ,uz tu mladu curicu, ne probaš i jednu dobru tetu!To ti može biti samo plus u životu!
Dakle zajebanciju nastranu, na stranu , eto ja sam imao i imam hm, recimo takvih dogodovština u životu. Gle, ovisi, ( o sisi):lol: - prvo ,moraš biti oprezan i siguran da ta "starija" voli mlađe meso - da bi to bio, trebaš se malo potruditi oko nje, malo joj nabacivati komplimente, poklanjati male znakove pažnje( ono ,saznaš kad joj je rođendan pa kupiš bombonijeru,vrečicu kiki bombona,pa za dan žena pokloniš joj kitu, mislim ruža!! i tako mic po mic, žene vole kad misle da su u centru muškarčeve pažnje i ta sranja) - bitno je da si strpljiv i uporan,ne predosadan ( e da, i oprezan , ako ima muža!!- no to ponekad može čak biti i dobro, ako je zapostavljena u braku, kužiš, to ti olakšava situaciju a i čini istu napetijom) - dakle poanta faze 1 je osvajanje srca i uma neprijatelja - polako, zaboravi bum tras , macho pristup, večina teta će te odjebati s tim pristupom odamah...e sad vidjet ćeš kako dotična reagira , ne reagiraju sve isto - no vjerojatno će te smatrati simpatičnim i dragim, a to je već dobra osnova da ju povališ...sljedeća faza - faza 2 je ta, da na osnovu njene reakcije, pozoveš dotičnu na kavu, onako, neobaveznu, prijateljsku...( naravno i tebi ,a vjeruj i njoj - jer žene su perfidna i intuitivna stvorenja,što će reći , ne potcjenjuj nikad ženski um - jasno je da ta kava nije tek kava- već polako "zbližavanje" i uvod u sljedeću fazu)...na toj kavi, ne budi dosadan, pusti ju da laprda, ne uskaći joj u riječ,izbjegavaj muške teme, jbg. nije ti ona frend pa da laprdaš o klađenju, tekmama, autima, pravi se da ju slušaš,shodno tome kreiraj razgovor,nastoj povremeno biti duhovit(izbjegavaj viceve o Muji i Fati i sl.) budi pristojan i fin, ponekad, tu i tamo, pravovremeno, ubaci kakav laskav kompliment, tipa kako ima lijep lak za nokte koji joj pristaje uz boju kose i očiju,kako koristi profinjen parfem ...seri jbg. improviziraj, snađi se, kužiš...na kraju te prve kave, ovisno o njenoj reakciji, mada je nevjerovatno da ce te otoreno pozvati u svoj stan ili nes slicno, reci da ti je bilo vrlo lijepo i ugodno u njenom drustvu,da ti je vrijeme provedeno s njom proteklo prebrzo i da bi je volio opet vidjeti i porazgovarati...e sad ako pristane, e onda si na konju brate...taj sljedeci susret je vrlo vjerojatno pocetak ,a moguce i realizacija sama, ovisi to o slobodnoj procijeni doticne situacije , faze 3 - tzv. faza uvaljivanja...sve što se odnosi na kavu u prethodnoj fazi, vrijedi i u ovoj s time da postaneš malo kuražniji u namjerama i malo lascivniji u nabacivanju komplimenata - zgodno bi bilo da joj predložiš da popijete tu kavicu negdje malo dalje, van grada , tako da morate neminovno provesti neko vrijeme blizu jedno drugog, recimo u autu u vožnji do/od destinacije( pazi pritom kamo ju vodiš - izbjegavaj birtijice uz cestu i okupljališta kamionđija!! )...u tim trenucima, mislim na vožnju u autu s njome, od/do kužiš , ne bi vjerovao koliki se napredak u tebi željenom smislu može dogoditi ako igraš kako treba i ako si imalo maštovit - recimo, samo 1 pr. , dakle našli ste se na nekom takvom lijepom mjestu malo van grada, na kavici ,možda sladoledu, i tako, malo ju rajcaš komplimentićima, vrtiš se kao mačak oko mace ( jbg. to se može i doslovno shvatiti), kuži i ona što je tebi na umu, bez brige i pratiš njene reakcije( e da , idealno bi bilo da se ta kavica zapravo pretvori u laganu večericu pa da možeš počastiti damu s malo crnog vinčeka pritom, ne pretjerivati, ali ono, da se podgrije raspoloženje) i tako, njoj je ugodno, i tebi i bla bla ...krenete nazad doma, ti voziš i sad ,imaš varijanti bezbroj: od lagane,slućajne, ruke na njenom koljenu,puse u obraz pa žvaljenja kad ju dofuraš pred zgradu sve do otvorenog poziva na sexić , jbg, to moraš procijeniti, ali to ti je kao i u koridi, sposobnost preživljavanja matadora ovisi koliko je ovaj dobar u procjeni.

Neko moje iskustvo, cuj ringo, dobrodrzeca teta u kasnim 30ima ili prvoj polovici 40ih je pravi vulkan strasti, pogotovo ak je nezadovoljna u braku ili rastavljena ...ili samo znatizeljna, uglavnom u komparaciji s curicama, neopterećena emocijama i mnogoćime, iskusna i sexsualno i životno, voljna probati nove stvari...ovisi od osobe do osobe, no uglavnom, ako ti se posreći, mislim da nećeš požaliti...
Na kraju želim ti da nađeš svoju 40godišnjakinju, kakvu i ja karam, i isto tako da neopterećeni uživate u malim životnim radostima.Budi dobar učenik i dostojan jebač!Pri tome, pazi da ne zanemariš i curu,jbg. ona ti je ipak potencijalna budućnost,kao i obaveze u školi, na faxu i/ili poslu.Ponekad nedjeljom otiđi i na misu.

I još nešto!!! Nikad ne dijeli tako i ne zovi žene starijima - ako ti je pica mila!!!Bolje je koristiti termine : u najboljim godinama, iskusne, zrele i tako...

Bog te blagoslovio sine! I pomoli se koji puta Svevišnjem za spasenje svoje, za našu prelijepu domovinu , Za mudrost i razboritost našeg političkog vodstva i naše Premijerke!

Pozz. I javi rezultate!

Su.incotenible.
15.05.2010., 20:05
još uvijek se ne mogu načuditi tolikoj generalizaciji.Niti je svaka starija super odlična u seksu, niti je svaka mlađa ko panj.

Ni ja. Strašno. :kava:

Neschka
15.05.2010., 22:39

Tek sad vidim da sam ostarila!:ne zna:

cretino
16.05.2010., 05:57
bla bla bla

a daaaaaaaaaaj
uspio si mi ogaditi Bonaventuru. a znao sam baš uživati u njegovim propovijedima:mad:

bonaventuraduda
16.05.2010., 11:47
a daaaaaaaaaaj
uspio si mi ogaditi Bonaventuru. a znao sam baš uživati u njegovim propovijedima:mad:

Cijenjeni forumašu, nije bitno kome se što gadi - bitno je da pomognemo momku koji je postavio temu i traži pravilne moralno - odgojne , ali i životno praktične odgovore! Fra Bonaventura je dobar čovijek i vrijedan Božji sluga,i iako dijelimo sličan naziv, pa i filozofiju širenja ljubavi i odgoja mladeži (doduše ja sam malo više usmjeren ka ženskoj populaciji i odnosima muškarac - žena u suvremenom svijetu, te nedaćama koje neminovno iz toga proizlaze) nismo iste osobe, naravno - a na tebi je da slušaš riječi onoga koji ti je draži.
No, ako ,kao što kažeš voliš poslušati i uživaš u riječima fra Bonaventure -to ti je samo plus i govori da si na ispravnom putu!:top:

chocolatecookie
16.05.2010., 17:22
mene oduvijek muče te stvari oko seksa - nije mi jasno što 'stariji' podrazumijevaju pod većim iskustvom? :confused:Misliš da ćeš se s 40, budeš li se seksala redovno i uživala u tome, seksati samo ovoliko dobro kao sad? :D

rocket86
16.05.2010., 17:40

http://www.darkobelovic.hrvati-amac.com/images/delponte.jpg

što kažeš, komad i pol, ha?

nego, šalu na stranu. svaka ženska se može uljepšat, ili poružniti šminkom. na linku od njih 20ak, njih 4-5 izgleda prihvatljivo bez šminke. neke izgledaju odvratno. cher i sa šminkom izgleda odvratno.

činjenica je, žena od 40 može biti ženstvenija, više seksi od 20 godišnjakinje. al bih to prije pripisao iznimkama. ipak ih je većina sa 20 manje više zgodna, sa čvrstim sisama, zategnutom guzom, i ravnim trbuhom. u mojoj okolini znam dvije žene starije od 30 koje koliko toliko drže do sebe(sveukupno). jedna mi je bivša, druga sestra. ostale su neuredne, predebele, pokvarenih zubi, bez zubi(ok, sa mostovima, ali bez zubi :D), zapuštene kose, itd. nastranu što bi ih ti možda sve opalio zbog unutarnje ljepote, meni je još uvijek bitna i vanjska :zubo:

chocolatecookie
16.05.2010., 17:49
u mojoj okolini znam dvije žene starije od 30 koje koliko toliko drže do sebe(sveukupno).
Bez razmišljanja mogu bubnuti dvije žene starije od 30 u mojoj okolini koje su opako seksi, a zgodnih teta bih mogla nabrojiti prekonekoliko (a čak ni ne znam tako puno žena starijih od 30, a da nisu mamine kolegice s posla koje su pred penzijom :D).

rocket86
16.05.2010., 18:10
pa dobro, osim rodbine, ja ih ne znam puno... eh sad sam se sjetio još jedne... iz moje perspektive prihvatljiva... izgledom, ponašanjem ko balavica od 15 godina...

uglavnom, postom sam htio reći da sam(dok sam bio djevac :lol:) žene preko trideset smatrao neurednima smrdljivima, debelima, zapuštenima, jer za drugačije nisam znao...

lilith131
16.05.2010., 18:47
toliko mi je loše od ove teme dođe mi da se ubijem

valjda je ono doba u mjesecu jebote

ovaj gospon Emy nek ' i ševi i sastrane svaka mu dala kolko poštovanja ima prema ženskim osobama :top:

jebeš ti i vjernost i kvazi lojalnost takvog tipa kad mu se gadiš nakon tridesete godine života

chocolatecookie
16.05.2010., 18:54
jebeš ti i vjernost i kvazi lojalnost kad se tipu gadiš nakon tridesete godine života
A baš. :D

Emericzy
16.05.2010., 19:00
http://www.darkobelovic.hrvati-amac.com/images/delponte.jpg

što kažeš, komad i pol, ha?
Kakav ti je to primjer? Ona ni s 20 godina nije bila fizički privlačna.

činjenica je, žena od 40 može biti ženstvenija, više seksi od 20 godišnjakinje. al bih to prije pripisao iznimkama. ipak ih je većina sa 20 manje više zgodna, sa čvrstim sisama, zategnutom guzom, i ravnim trbuhom. u mojoj okolini znam dvije žene starije od 30 koje koliko toliko drže do sebe(sveukupno). jedna mi je bivša, druga sestra. ostale su neuredne, predebele, pokvarenih zubi, bez zubi(ok, sa mostovima, ali bez zubi :D), zapuštene kose, itd. nastranu što bi ih ti možda sve opalio zbog unutarnje ljepote, meni je još uvijek bitna i vanjska :zubo:
Hmmm... što da ti kažem na to? Kad sam svoje partnerice tražio među dvadesetgodišnjakinjama, ni onda mi se većina nije sviđala. Tražio sam one iznimne. Koliko je onda smislena tvoja primjedba da većina četrdesetgodišnjakinja nije baš privlačna? Naravno da nije.

Ali, ako se koncentriramo na uredne, pametne žene koje paze na sebe, koje su s 20 godina bile ljepuškaste, e vidiš, u četrdesetoj su mi u pravilu privlačnije nego što su bile s 20. O tome ja govorim.

A što se tiče "čvrstih sisa, zategnute guze i ravnog trbuha"... hmmm... zgodno, ali stvarno mi to nije presudno. Na ženi od preko 40 godina čak bi mi bilo i malo čudno, iskreno rečeno. Nisam siguran da mi se sviđaju četrdesetgodišnjakinje koje izgledaju kao dvadesetgodišnjakinje. Nekak mi je to neprirodno. Kao ona 'frizura' na Dušku Lokinu.

rocket86
16.05.2010., 19:00
ne mora biti gadiš se... jebemu, al ako ne drži do sebe, ako pola zubi nema a drugih pola je pokvareno, normalno da nije seksi kao neka zgodna 20 godišnjakinja. osim možda emericzyju i sex addictu :D

ali rekao bih da su ipak neka druga garda... ps, ako ti je netko žena/muž 20 godina, onda vjerujem da si navikao na sve njegove mane i vrline...:mig:

chocolatecookie
16.05.2010., 19:02
ne mora biti gadiš se... jebemu, al ako ne drži do sebe, ako pola zubi nema a drugih pola je pokvareno, normalno da nije seksi kao neka zgodna 20 godišnjakinja. osim možda emericzyju i sex addictu :D
Stvarno mi je teško povjerovati da u Brodu većina žena u tridesetima nema pola zuba. :confused:

lilith131
16.05.2010., 19:04

ali rekao bih da su ipak neka druga garda... ps, ako ti je netko žena/muž 20 godina, onda vjerujem da si navikao na sve njegove mane i vrline...:mig:

pa di ti živiš majke ti da ljudi od trideset imaju tolko pokvarene zube?

uostalom daj pukni fotku da padnemo na dupe od tvoje silne mladenačke privlačnosti

yeah? i didn't think so..

rocket86
16.05.2010., 19:05
Hmmm... što da ti kažem na to? Kad sam svoje partnerice tražio među dvadesetgodišnjakinjama, ni onda mi se većina nije sviđala. Tražio sam one iznimne. Koliko je onda smislena tvoja primjedba da većina četrdesetgodišnjakinja nije baš privlačna? Naravno da nije.

Ali, ako se koncentriramo na uredne, pametne žene koje paze na sebe, koje su s 20 godina bile ljepuškaste, e vidiš, u četrdesetoj su mi u pravilu privlačnije nego što su bile s 20. O tome ja govorim.

A što se tiče "čvrstih sisa, zategnute guze i ravnog trbuha"... hmmm... zgodno, ali stvarno mi to nije presudno. Na ženi od preko 40 godina čak bi mi bilo i malo čudno, iskreno rečeno. Nisam siguran da mi se sviđaju četrdesetgodišnjakinje koje izgledaju kao dvadesetgodišnjakinje. Nekak mi je to neprirodno. Kao ona 'frizura' na Dušku Lokinu.

mislim da sad i ja tebe bolje razumijem... ali recimo ovako... 2 od 3 20-25godišnjakinje dobro izgledaju, i jedna od 10(ili čak manje) 40+ žena. opet govorim, iz svoje perspektive. e sad, na onom linku, meni većina glumica/zvijezda izgleda odvratno, i u odnosu na one koje znam bez šminke. jedino J.Alba mi izgleda bolje, i još 3-4 su prihvatljive bez šminke...

Emericzy
16.05.2010., 19:08

Ajme koje gluposti... pa kakve to veze ima s godinama? Hoćeš li reći da je tebi 20-godišnjakinja koja "pola zubi nema a drugih pola je pokvareno" seksi?

chocolatecookie
16.05.2010., 19:10
Kad smo već kod tih "starijih" u ranim tridesetima, primijetila sam da su mi žene u ranim tridesetima privlačnije od cura u ranim tridesetima. (Ima li ova rečenica smisla ikome osim meni? :D)

lilith131
16.05.2010., 19:13
Kad smo već kod tih "starijih" u ranim tridesetima, primijetila sam da su mi žene u ranim tridesetima privlačnije od cura u ranim tridesetima. (Ima li ova rečenica smisla ikome osim meni? :D)

ne

daj objasni, udate žene vs. neudate il kaj?

zašto? ne provociram, čisto znatiželja :)

toorkish
16.05.2010., 19:15
jel to sa 33600 bps? :D

ili cak 28800.

'98 su već bili 56k modemi.

Gdje si ti bio '94 kada sam ja derao 14.400 po srcu. :D

I još sam imao najbrži modem u kvartu, jebote, ekipa je jahala na 9.600-ticama. :D

chocolatecookie
Ma nema veze s brakom, više nekom... energijom? :D zbog koje je u mojoj glavi jedna osoba žena, a druga cura. Znala sam da neću moći objasniti. :D

Bedak_na_Ex
a u k :eek:

pa pola ih je ljepse nenasminkano nego nasminkano...pogotovo :cerek: Jessica Alba :cerek:

Emericzy
16.05.2010., 19:23
mislim da sad i ja tebe bolje razumijem... ali recimo ovako... 2 od 3 20-25godišnjakinje dobro izgledaju, i jedna od 10(ili čak manje) 40+ žena. opet govorim, iz svoje perspektive. e sad, na onom linku, meni većina glumica/zvijezda izgleda odvratno, i u odnosu na one koje znam bez šminke. jedino J.Alba mi izgleda bolje, i još 3-4 su prihvatljive bez šminke...

A ništa onda; ti jednostavno više voliš našminkane. Pomiri se onda s time da će tebi žena koja ti se sviđa biti odbojna rano ujutro kad se kraj nje probudiš. Meni će žena koja mi se sviđa biti i tada jako lijepa. Također, kad kreneš s njom živjeti, bit će ti lijepa sve manje i manje i manje... a meni moje nisu. Štoviše, u mnogim su mi stvarima postajale privlačnije.

Sam procijeni što je od tog dvoga bolje.

Često pomislim kako sam ja zapravo stvarno sretan čovjek...

lilith131
16.05.2010., 19:28
Ma nema veze s brakom, više nekom... energijom? :D zbog koje je u mojoj glavi jedna osoba žena, a druga cura. Znala sam da neću moći objasniti. :D

yep al onda nema veze s godinama

tom logikom jedna bu žena s 30, jedna s 50, a poneka nikad? :D

i slažem se s tobom na nekoj drugoj sferi ne rječju nego onim nečim

Tony Clifton
16.05.2010., 19:30

ja shvatio od prve :D
al ne shvacam ovu raspravu. otisla u nekom ortodontskom smjeru.
i 'pedofilskom', jer ako su starije zene 30+ onda su one od 12 taman.

lilith131
16.05.2010., 19:32
ja shvatio od prve :D

ma de man on the moon nemoj crocky ni umočio još nije pusti ortodonciju :D

chocolatecookie
16.05.2010., 19:37
tom logikom jedna bu žena s 30, jedna s 50, a poneka nikad? :DPa sad, nisam vidjela još nijednu curu od 50. :D

lilith131
16.05.2010., 19:42
Pa sad, nisam vidjela još nijednu curu od 50. :D

mah ne krećeš se u tom društvu

a i to je tako i tako samo moment nanomoment teško je i uočit više kod starije djece, starijih sanjara

Emericzy
16.05.2010., 19:43
zašto? ne provociram, čisto znatiželja :)

Najprije, u vezi je važna komunikacija. Žena s iskustvom imat će više toga komunicirati, da to jako pojednostavnim. Što će ti partner od kojega nemaš što naučiti?

Drugo, vrlo mladi ljudi najčešće još uvijek 'traže sebe', lutaju, smotani su i zbunjeni. Imaju crno-bijela, stopostotna uvjerenja, "sve znaju", tvrdi su...

Treće, zrelost je -- ljudi su to zaboravili -- kvaliteta. Zrela banana, recimo, je okusom bogatija i slađa, iako vrlo velik broj ljudi danas preferira one tvrde, zelene i još pomalo trpke. Što im ja mogu?

Sad ćeš ti pitati kakve to veze ima s izgledom. Jako puno. Sve to suptilno utječe na izgled. Možda ne na onaj prvi 'sloj' izgleda koji vidiš u prve dvije-tri sekunde, ali gledaju ženu minutu-dvije i na njoj itekako počinješ primjećivati one dublje kvalitete. A nakon malo duljeg vremena vidiš još više, pa još...

lilith131
16.05.2010., 19:53
Treće, zrelost je -- ljudi su to zaboravili -- kvaliteta. Zrela banana, recimo, je okusom bogatija i slađa, iako vrlo velik broj ljudi danas preferira one tvrde, zelene i još pomalo trpke. Što im ja mogu?

ništa

samo se nadam da ću u tim godinama naići na nekog takvog kao što ste vi

inače ja sam u potpunosti uz svoje sestrre, starije i mlađe, volim braću al nikako ne polubraću od maćehe rođene

rocket86
16.05.2010., 20:11
Ajme koje gluposti... pa kakve to veze ima s godinama? Hoćeš li reći da je tebi 20-godišnjakinja koja "pola zubi nema a drugih pola je pokvareno" seksi?

nije... ali je značajno rjeđa pojava nego kod 40 godišnjakinja koje ja znam. i utječe na ukupni dojam... nemalo cura me odbilo samo tim zubima(ok, nisu falili, al da je jedinica ili dvojka pokvarena, po meni je za srednjoškolku pretjerano

A ništa onda; ti jednostavno više voliš našminkane. Pomiri se onda s time da će tebi žena koja ti se sviđa biti odbojna rano ujutro kad se kraj nje probudiš. Meni će žena koja mi se sviđa biti i tada jako lijepa. Također, kad kreneš s njom živjeti, bit će ti lijepa sve manje i manje i manje... a meni moje nisu. Štoviše, u mnogim su mi stvarima postajale privlačnije.

Sam procijeni što je od tog dvoga bolje.

Često pomislim kako sam ja zapravo stvarno sretan čovjek...

nisi ubrao, ja govorim isključivo o onim slikama. jedina s kojom sam dosad bio ima 35 godina. od šminke je koristila maskaru. i gotovo. i bolje mi je izgledala nego 3 od zadnjih 5 s kojima sam htio ili koje su sa mnom htjele nešto(dodao bih da sam u prosjeku sklon dosta mlađima od sebe). ali ona je u toj dobi(u mojoj okolini) iznimka, tijelo, lice, držanje do sebe.

ja bih rekao da se s vremenom, radi o navici. ne, ne gadi ti se, ali ne nakupi nijedna žena 30 kila preko noći, nego tokom 20-30 godina, dakle, navikneš se, kak se ona deblja. ona koja ti se sviđa uvijek ti je lijepa. samo nisam siguran na što se odnosi tvoje sviđanje:zubo:

i budući da je tema o seksu sa starijima(meni su to i ove od 35). iskreno, nemam s čime uspoređivati, ali iskustvo je bilo super, ali gledano generalno, ne bih ništa manje očekivao ni od neke 10-15 godina mlađe.

strah me jedino da nije istina da su žene u tim godinama toliko iskusnije... jer što mene onda čeka sa ovima mlađima :zubo:

ovo sam previdio. tu se slažemo. ja govorim da velika većina u mojoj okolini ne vodi brigu o sebi. ta šta će se ona udana žena sređivat, taman posla(tako razmišljaju).

eh, da, sad sam se sjetio jedne... dobro, ne bi joj ništa radio,ali da sam malo drugačije poštelan:klopa:

rocket86
16.05.2010., 20:31
ja shvatio od prve
možda:brukica::lol: nego nije isto starija ženska meni i tebi... koja je tebi starija, meni je baka :mig: a bit će i meni starija u tvojim godinama..

ma de man on the moon nemoj crocky ni umočio još nije pusti ortodonciju :D
ovo ću shvatit kao šalu. ukratko, žena od 35 je prvi puta preda mnom hodala gola, prije bi joj bilo neugodno. također i neke druge stvari je prvi puta sa mnom radila. na moju inicijativu. i uz mene kojem je prva. ako sudiš po temi sa US, pročitaj je ponovno, rekao sam da me seksualno iskustvo ne brine toliko:mig:
Najprije, u vezi je važna komunikacija. Žena s iskustvom imat će više toga komunicirati, da to jako pojednostavnim. Što će ti partner od kojega nemaš što naučiti?
pa uvijek netko od nekoga uči. a što se tiče komunikacije, bivša mi se našla na skliskom terenu kada smo počeli pričati o seksu. bilo joj je čudno da me toliko stvari zanima, kako ga poboljšati, što joj odgovara, itd...
Drugo, vrlo mladi ljudi najčešće još uvijek 'traže sebe', lutaju, smotani su i zbunjeni. Imaju crno-bijela, stopostotna uvjerenja, "sve znaju", tvrdi su...
istina da se tražim. istina je da neke stvari samo vrijeme može promijeniti. istina je da se trudim shvatiti(ne mislim da sam pokupio svu pamet svijeta)

mislim da je bolja usporedba sa vinom... dobro vino što starije to bolje. ali ako se loše pazi na njega, prokisne.

Sad ćeš ti pitati kakve to veze ima s izgledom. Jako puno. Sve to suptilno utječe na izgled. Možda ne na onaj prvi 'sloj' izgleda koji vidiš u prve dvije-tri sekunde, ali gledaju ženu minutu-dvije i na njoj itekako počinješ primjećivati one dublje kvalitete. A nakon malo duljeg vremena vidiš još više, pa još...

privlačnost i izgled su dva različita pojma. izgled je ono što možeš vidjeti i na slici. privlačnost je ono o čemu ti govoriš, i čime zadovoljna osoba zrači. ispravi me ako griješim.

chocolatecookie
16.05.2010., 20:35
ukratko, žena od 35 je prvi puta preda mnom hodala gola, prije bi joj bilo neugodno. Meni je ovo jako tužno.

rocket86
16.05.2010., 20:55
tako je rekla:ne zna:

a gle, meni ona izgleda ok, i iako su moja sranja vjerovatno puno manja od njezinih, uvijek me održala"na okupu", imala je loše iskustvo(dijete), koje ju je ojačalo. ne znam je li imala ikoga poslije toga. osobno, to mi jest neshvatljivo, ono ak se ševiš s nekim, možeš se prošetat i do wc-a bez majice. meni jest neugodno skinuti se pred nekim, ali ono, wtf, ak sam došao do toga da se ševim s njom, nije bed. bio bi u svlačionici, ili na ulici.

mene više brinu stvari u vezi nje poslije nje, ali to je neka druga tema...

edit:chocolatecookie, neću više(bar ću se potrudit)...

chocolatecookie
16.05.2010., 21:05
Fascinantno je u koliki oftopik odeš na svakoj temi.

Tony Clifton
16.05.2010., 21:37
možda:brukica::lol: nego nije isto starija ženska meni i tebi... koja je tebi starija, meni je baka :mig: a bit će i meni starija u tvojim godinama..

koja je meni starija tebi je mama.

lilith131
16.05.2010., 21:41
tako je rekla:ne zna:

a gle, meni ona izgleda ok, i iako su moja sranja vjerovatno puno manja od njezinih, uvijek me održala"na okupu", imala je loše iskustvo(dijete).

dijete nije njoj NIKAKVO loše iskustvo

ne bi ona nikad govorila o tome kao da je loše ...dijete nije loše iskustvo jebote

zaš ste takvi, ZAŠTO STE SVI TAKVI?

rocket86
16.05.2010., 22:01
dijete nije njoj NIKAKVO loše iskustvo

ne bi ona nikad govorila o tome kao da je loše ...dijete nije loše iskustvo jebote

zaš ste takvi, ZAŠTO STE SVI TAKVI?

ok, bilo je napisano VRLO SAŽETO. dakle dijete nije, ali jest godinu dana sranja koja su se u to doba događala. i ovo nema veze sa starijim ženama:rolleyes:

neću govoriti detalje jer je stvar njene intime :mig:

Emericzy
16.05.2010., 22:45
nije... ali je značajno rjeđa pojava nego kod 40 godišnjakinja koje ja znam. i utječe na ukupni dojam... nemalo cura me odbilo samo tim zubima(ok, nisu falili, al da je jedinica ili dvojka pokvarena, po meni je za srednjoškolku pretjerano

nisi ubrao, ja govorim isključivo o onim slikama. jedina s kojom sam dosad bio ima 35 godina. od šminke je koristila maskaru. i gotovo. i bolje mi je izgledala nego 3 od zadnjih 5 s kojima sam htio ili koje su sa mnom htjele nešto(dodao bih da sam u prosjeku sklon dosta mlađima od sebe). ali ona je u toj dobi(u mojoj okolini) iznimka, tijelo, lice, držanje do sebe.

ja bih rekao da se s vremenom, radi o navici. ne, ne gadi ti se, ali ne nakupi nijedna žena 30 kila preko noći, nego tokom 20-30 godina, dakle, navikneš se, kak se ona deblja. ona koja ti se sviđa uvijek ti je lijepa. samo nisam siguran na što se odnosi tvoje sviđanje:zubo:

i budući da je tema o seksu sa starijima(meni su to i ove od 35). iskreno, nemam s čime uspoređivati, ali iskustvo je bilo super, ali gledano generalno, ne bih ništa manje očekivao ni od neke 10-15 godina mlađe.

strah me jedino da nije istina da su žene u tim godinama toliko iskusnije... jer što mene onda čeka sa ovima mlađima :zubo:

ovo sam previdio. tu se slažemo. ja govorim da velika većina u mojoj okolini ne vodi brigu o sebi. ta šta će se ona udana žena sređivat, taman posla(tako razmišljaju).

eh, da, sad sam se sjetio jedne... dobro, ne bi joj ništa radio,ali da sam malo drugačije poštelan:klopa:

ovo ću shvatit kao šalu. ukratko, žena od 35 je prvi puta preda mnom hodala gola, prije bi joj bilo neugodno. također i neke druge stvari je prvi puta sa mnom radila. na moju inicijativu. i uz mene kojem je prva. ako sudiš po temi sa US, pročitaj je ponovno, rekao sam da me seksualno iskustvo ne brine toliko:mig:

pa uvijek netko od nekoga uči. a što se tiče komunikacije, bivša mi se našla na skliskom terenu kada smo počeli pričati o seksu. bilo joj je čudno da me toliko stvari zanima, kako ga poboljšati, što joj odgovara, itd...

istina da se tražim. istina je da neke stvari samo vrijeme može promijeniti. istina je da se trudim shvatiti(ne mislim da sam pokupio svu pamet svijeta)

mislim da je bolja usporedba sa vinom... dobro vino što starije to bolje. ali ako se loše pazi na njega, prokisne.

privlačnost i izgled su dva različita pojma. izgled je ono što možeš vidjeti i na slici. privlačnost je ono o čemu ti govoriš, i čime zadovoljna osoba zrači. ispravi me ako griješim.

Kad pregledam tvoje postove, čini mi se da nekako nisi imao sreću s partnericama. Možda si previše žurio i grabio i što je trebalo i što nije, štajaznam...

rocket86
16.05.2010., 23:01
Kad pregledam tvoje postove, čini mi se da nekako nisi imao sreću s partnericama. Možda si previše žurio i grabio i što je trebalo i što nije, štajaznam...

može malo detaljnije(ako je off, može i u PM).

jer, iskreno, dosad nikad nije ni do poljupca nije došlo na moju inicijativu(pokušao jednom, nisam uspio, poslije sam slabo i prilike imao). tako da o prevelikom grabljenju definitivno nema riječi.

Emericzy
16.05.2010., 23:02
Ne kažem da si trebao loviti i grabiti. Možda si samo grabio sve što ti se nudilo.

liliana1
01.06.2010., 21:22
Nova sam na forumu,priznajem da citajuci ovu temu neki odgovori su me nasmijali do suza...najvise se slazem sa nickom soneti.
Jedino sto mogu reci,neka decko proba,inace nemoze znati...mozda ga prodje volja...ili se osladi,hahaha.Ja osobno imam 44g.,a u vezi(za mene iskljucivo seksualnoj),sam 2 godine sa frajerom od 29g.Sto da recem,neka traje dok traje,nije da se susrecemo cesto,radi posla mnogo putujem,ali kad se nademo,strasti koliko hoces.Polako razmisljam na prekid...razlog?Imam ojecaj da se previse veze na mene.Pocinje prigovarati zasto mu se ne javim(nekad zove u 2 ujutro!!!),ili koliko traje ta poslovni rucak....s kim sam na pregovorima,itd.Drag mi je za poluditi,zgodan,zabavan,ma sve naj sto se moze zamisliti....ali realno,mislim da mu uskracujem ozbiljnu vezu,sa curama svojih godina....Pa da vidim sto bi mi vi savjetovali...Jos nesto,za sve koje me krivo osuduju jedan detalj...slobodna sam zena...ostala mlada udovica,bez djece.Znaci bez osjecaja krivnje.Pusa svima.