PDA

View Full Version : Žensko svršavanje /orgazam/ - zbirni topic

stranice : [1] 2 3

NixY13
25.01.2004., 19:05
Koliko prosjecno cura moze svrsit u jednom danu ????

Drito Konj
25.01.2004., 20:03
do 23 puta :confused:

njasa
25.01.2004., 20:08
malo preciziraj pitanje. jel to mislis kad se samozadovoljava (aj loooov dis vord), kad se seksa, kad se seksa a pri tome sama sebi nadrazuje klit, kad je lizes, vibrator.... :D

... neznam...

Reebok
25.01.2004., 20:08
brijem da je prije oko 31.4... radilu su neko istrazivanje prije par godina, i otkrili da su zenski orgazmi na neki nacin povezani sa PI, i da zena u prosjeku moze svrsit 3.14 * 10 puta na dan :w

gnom
25.01.2004., 20:14
Rekao bi da otprilike 5%prosjecnih cura svrsi u jednom danu :D :D :D

Ext
25.01.2004., 20:23
malo vise nego ja!:p

suzy_f
25.01.2004., 22:05
Ext kaže:
malo vise nego ja!:p

potpisujem :top:

MegaS
25.01.2004., 22:22
Kolko' para tolko' muzike...

grimReaper
26.01.2004., 00:09
vise nego ja..

i zato vise volim da mi puse ,da dodjem negdje na isto :D:D :zubo:

Billy Idol
09.01.2006., 05:07
ako je polarni dan, jako puno puta

Nimoy
09.01.2006., 05:07
Billy :mad:

EnzoGiovanni
10.01.2006., 08:07
u jebate ovo mi je proljapšalo dan!!
bravo majstore

pepeljara
10.01.2006., 08:18
:kava: kolko joj srce zeli :kava:

tužni_školarac
10.01.2006., 08:24
Zar to postoji:confused:

wannabenot
10.01.2006., 08:39
Zar to postoji:confused:
Mnoge se pitaju :D

deer_hunter
10.01.2006., 12:59
nema limita :kava:

Baron Samedi
10.01.2006., 13:55

Koliko je puta taknem... :cool:

Ifrit
10.01.2006., 16:07
Za druge ne znam, al moja nijednom. :mirko: :mirko: :mirko:

Pozitivka
10.01.2006., 22:33

onoliko koliko ona oce, tj koliko joj treba taj dan:cool:

Nemam_curu
10.01.2006., 22:39
Žena može doživiti i do više orgazama u jednom navratu. Zamisli samo količinu koju može doživiti u jednom danu. Podaci nam govore da je svjetski rekord 431 orgazam za redom, a doživila ih je stanovita Anngie Carlan iz Illinoisa 1995 godine. Tako je ušla u povijest kao prva žena koja je zbog orgazama postala bogalj.
Napredna istraživanja ženskog tkiva i živaca pokazala su da žena podražajima izlučuje tekućinu koja doalzi reagiranjem tkiva iz desnog dijela moždane ovojnice, i samim time, dakle, ergo, vis-a-vi, jeli.
Serem.
Da.

deer_hunter
11.01.2006., 11:57
onoliko koliko ona oce, tj koliko joj treba taj dan:cool:
:top:
da, istina je. blago nama. :lux: :lux:

bowets
12.01.2006., 07:33
neeee!! mene boli vec nakon 5. puta :(

Sick4Fuck
12.01.2006., 07:49
zene ne svrsavaju :(

bowets
12.01.2006., 07:56
zene ne svrsavaju :(

a jaadan :(

Sick4Fuck
12.01.2006., 08:04
to je izmisljotina zena da se osjecamo krivima... :(

bowets
12.01.2006., 08:09
ali kad ga fejkaju.. da vidis kak nam je drago :D

uzmi ili ostavi
16.01.2006., 21:34
:confused: ti si debelo u kurcuŽena može doživiti i do više orgazama u jednom navratu. Zamisli samo količinu koju može doživiti u jednom danu. Podaci nam govore da je svjetski rekord 431 orgazam za redom, a doživila ih je stanovita Anngie Carlan iz Illinoisa 1995 godine. Tako je ušla u povijest kao prva žena koja je zbog orgazama postala bogalj.
Napredna istraživanja ženskog tkiva i živaca pokazala su da žena podražajima izlučuje tekućinu koja doalzi reagiranjem tkiva iz desnog dijela moždane ovojnice, i samim time, dakle, ergo, vis-a-vi, jeli.
Serem.
Da.

chupava&dlakava
16.01.2006., 21:49
Podaci nam govore da je svjetski rekord 431 orgazam za redom, a doživila ih je stanovita Anngie Carlan iz Illinoisa 1995 godine.
blago njooooj :( oću i jaaaa... bar pola od toga :)

India
16.01.2006., 21:52

sve ovisi o ljubavniku i koliko ju izazove :E

cabon
17.01.2006., 00:35
blago njooooj :( oću i jaaaa... bar pola od toga :)

ne, ti ne !!!

chupava&dlakava
17.01.2006., 14:20
ne, ti ne !!!

a zašto ne???
:cry::cry::cry:

kaj ja to nemam, a ona ima???... u čem je kvaka? :)

joujou
17.01.2006., 14:25
al' anngie zna lagati :p

chupava&dlakava
17.01.2006., 14:35
ma nemre lagat...to komisija za ginesove rekorde nadgledala...to sam nekaj davno čitala...kad žemka svršava, onda se klitač naglo uvuče,il odeblja,il tak neš...meljem gluposti, al uglavnom...po nekom parametru su to oni brojali :)

cabon
18.01.2006., 10:16
a zašto ne???
:cry::cry::cry:

kaj ja to nemam, a ona ima???... u čem je kvaka? :)

zato jer - ne !!!

nemash dobrog i spiralnog jebacha ko ona - tu je k/v/aka :zubo:

Blast from the past
18.01.2006., 10:23
42 puta je rekord... izvadio sam ga iz guinisove knjige... :rofl: www.whatafuckenstupidtopic.com

Paola_
18.01.2006., 11:09
velikim dijelom ovisi, koliko se muskarac potrudi :kava:

cabon
18.01.2006., 11:23
velikim dijelom ovisi, koliko se muskarac potrudi :kava:

on neka skache, ubada, vadi, vrishti, gura, vadi [opet], hropce dok mu ochi ne pobijele a ti cesh kavicu polako gushtat i ocjenjivat ga.

nema od toga nishta.

chupava&dlakava
18.01.2006., 13:16
42 puta je rekord... izvadio sam ga iz guinisove knjige... :rofl: www.whatafuckenstupidtopic.com
ufff...odmah mi lakše... :) bitno da nije 400puta...ovo već mogu prožvakat i prihvatit...i vježbat i težit k tome... :cerek: :cerek:

4me2you
19.01.2006., 12:11
ma nemre lagat...to komisija za ginesove rekorde nadgledala...to sam nekaj davno čitala...kad žemka svršava, onda se klitač naglo uvuče,il odeblja,il tak neš...meljem gluposti, al uglavnom...po nekom parametru su to oni brojali :)

a daj zamisli kako je bilo onima u komisiji ?!:D

konj111
19.01.2006., 13:05
a daj zamisli kako je bilo onima u komisiji ?!:D
Valjda su oni karali... :rofl: Sumnjam da jedan muškarac može izdržat dok ona 40 puta svrši. :zubo: Ili je možda koristila igračku. :zubo:

Ifrit
19.01.2006., 13:30
Imbecili!!!

Ja bih se uvrijedio kad bi mi pička svršila.

To bi značilo da joj je lijepo.

A njoj ne smije bit lijepo dok se jebe.

Primanje moje kite mora bit bolan zadatak. :mirko: :mirko:

Sick4Fuck
21.01.2006., 06:41
bit ce joj bolno kasnije kada skuzi koji je STD popusila :top:

neunistivi
21.01.2006., 08:00
Za druge ne znam, al moja nijednom. :mirko: :mirko: :mirko:
PA kada slabo odradjivas posao kod male.:D :flop:

K_G_P_S_Dooo
21.01.2006., 08:25
zenski orgazam je mit

Sentimental
21.01.2006., 14:51
zenski orgazam je mit

Pojasni mi Sapfu onda... molim te... :rolleyes:

wannabenot
21.01.2006., 14:56
Sve više od nule je dobro :kava:

joujou
21.01.2006., 15:04
Pojasni mi Sapfu onda... molim te...

kakve to veze ima? :zvrko:

Dwarf980
22.01.2006., 06:35
Pojasni mi Sapfu onda... molim te... :rolleyes:

zavjera superubermega tajne sluzbe zena....koje vec dugi niz stoljeca vladaju planetom a da mi muski to uopce ne kuzimo jer nama je super: pivo, nogach, tv, skemba sex na ex i tak........:o :top:

cayenne
24.09.2007., 04:57
malo preciziraj pitanje. jel to mislis kad se samozadovoljava (aj loooov dis vord), kad se seksa, kad se seksa a pri tome sama sebi nadrazuje klit, kad je lizes, vibrator.... :D

... neznam...

:p :cerek: :rofl: :rofl: :top:

angelus88
24.09.2007., 08:40

:rofl: :rofl: :top:

bingooo
24.09.2007., 09:49
zenski orgazam je mit

je,je i picka je mit:zubo: (za tebe ocito) al jednom ces i ti otkriti ameriku;)

b'elana
24.09.2007., 09:51

:viri u gaće: pazbogati...nemam je......:zubo:

bingooo
24.09.2007., 09:55
:viri u gaće: pazbogati...nemam je......:zubo:

nemam ni ja:D sta cemo sad:confused:

b'elana
24.09.2007., 09:57
nemam ni ja:D sta cemo sad:confused:

Ovako...ja ću skinit gaće....a ti budi mitoman...zamisli pičku...ja ću zamislit orgazam....:rofl: :rofl: :rofl: meni tako svaki put upali.

conka amazonka
24.09.2007., 09:58
svršim barem 15 puta dnevno, inače nemrem funkcionirat :cerek:

evo čitajući ovu temu svrših dvaput :zubo:

bingooo
24.09.2007., 10:02
Ovako...ja ću skinit gaće....a ti budi mitoman...zamisli pičku...ja ću zamislit orgazam....:rofl: :rofl: :rofl: meni tako svaki put upali.

to je samo za napredne virtualne jebace...ja sam jos zaostala tehnika...
reagiram samo na dodir:rofl:

b'elana
24.09.2007., 10:09
to je samo za napredne virtualne jebace...ja sam jos zaostala tehnika...
reagiram samo na dodir:rofl:

Pa ko je spominjao virtualno????? :rofl: :rofl: :rofl: i ja sam ti zaostala tehnika :D

milla karolina
24.09.2007., 11:32
ženski orgazam je divota još ak imam plodne dane bolje od hrpe love, imam mužjaka koji me pali već 15. godina i definitivno mogu više puta u jednom danu, rekord mi je 12. puta u našem prvom seksi vikendu. kak nas naši mužjaci pale tak nam je...

crazyca
24.09.2007., 15:36
hmm..imam pitanje....vec sam duže vrijeme sa svojim sadasnjim deckom i radili smo svasta (dobro jos nije bilo sexa), prstenjacio me i to.....ali nisam ni jednom svrsila...opce ne razumijem zasto...citala sam da neke cure mogu svrsit a da ni ne znaju...jel to istina?

Piramida
24.09.2007., 16:08
hmm..imam pitanje....vec sam duže vrijeme sa svojim sadasnjim deckom i radili smo svasta (dobro jos nije bilo sexa), prstenjacio me i to.....ali nisam ni jednom svrsila...opce ne razumijem zasto...citala sam da neke cure mogu svrsit a da ni ne znaju...jel to istina?

mora da te dobro prstenjachio nema sta :rofl: :rofl: , dođi kod mene pa ćeš vidit skrike i jauka.....:D

rekord mi je 12. puta u našem prvom seksi vikendu.

dobra si, ja sam svoju naveo na 10, ali srušit će rekord ako ovako nastavim

crazyca
24.09.2007., 16:13
mora da te dobro prstenjachio nema sta :rofl: :rofl: , dođi kod mene pa ćeš vidit skrike i jauka.....:D

vjeruj mi da je....i ima neopisivo dobro tijelo :D i pusim mu i lize mi ali nista ne pomaze :flop: ne znam...smrcc

-Antonio-
24.09.2007., 16:13
a gle mozes joj dati ovu mast u apoteki je jako skup al imam ti ja recept
1 zmijsko oko
1 šišmiševo krilo
2 žablja kraka
1 deci sperme
to stavi u jednu posudu dobro promjesaj

namazi joj to na vaginu i svrsavat ce cim joj taknes vaginu...(vidjet ces)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Piramida
24.09.2007., 16:16
vjeruj mi da je....i ima neopisivo dobro tijelo :D i pusim mu i lize mi ali nista ne pomaze :flop: ne znam...smrcc

pa rekao sam ti da ću ja probat... ako nesvršiš samnom nećeš s nikim... ok ?:zubo:

milla karolina
24.09.2007., 16:46
sve je u glavi-morate biti vas dvoje jedno-mentalno, jednostavno se opustite, ne misli na orgazam, ljubite se mazite, budi samouvjerena u sebe , moraš znati svoje tijelo što hoćeš,što ti paše, jednostavno se otkrivaj, ne znam koliko imaš godina, ma to ti je lako ko pekmez ako vas dvoje štimate ko par. imala sam ja tipa prije muža kojeg sam voljela do neba, on gledo druge ženske, a ja komad bila, u krevetu katastrofa morala sam malo žestice popit da barem malo nešto bude, kada sam popizdila, uhvatila tipa(moga muža) odvela u krevet, majko moja mila, jutro poslije meni su se oke cakline, bila sam kraljica svemira, tuš, sex,tuš sex i tak cijelu noć.... želim to i tebi

crazyca
24.09.2007., 16:48
pa rekao sam ti da ću ja probat... ako nesvršiš samnom nećeš s nikim... ok ?:zubo:

hehe...ma rađe cu ja probat jos par puta s ovim mojim :D ali ak ne upali možda ti se javim :cerek:

crazyca
24.09.2007., 16:51
sve je u glavi-morate biti vas dvoje jedno-mentalno, jednostavno se opustite, ne misli na orgazam, ljubite se mazite, budi samouvjerena u sebe , moraš znati svoje tijelo što hoćeš,što ti paše, jednostavno se otkrivaj, ne znam koliko imaš godina, ma to ti je lako ko pekmez ako vas dvoje štimate ko par. imala sam ja tipa prije muža kojeg sam voljela do neba, on gledo druge ženske, a ja komad bila, u krevetu katastrofa morala sam malo žestice popit da barem malo nešto bude, kada sam popizdila, uhvatila tipa(moga muža) odvela u krevet, majko moja mila, jutro poslije meni su se oke cakline, bila sam kraljica svemira, tuš, sex,tuš sex i tak cijelu noć.... želim to i tebi

hehe...hvala na savjetu :kiss:

crazyca
24.09.2007., 16:55
e a cula sam da je bolje svrsit prije prvog sexa pa da ce onda prvi sex biti bolji nego da svrsis tek kad se upustis u spolne odnose. jel to istina ili su to samo babske price? :zubo:

cretino
24.09.2007., 18:27
čeka se piramidin odgovor.........
kolko imaš godina mala?
:D

crazyca
24.09.2007., 18:43
čeka se piramidin odgovor.........
kolko imaš godina mala?

ne bi ulazila u to :zubo: drzimo se teme :top:

odiee
24.09.2007., 18:47
Nije stvar u tome, koliko puta moze srvsit u jednom danu.
Orgazam muskarca i zene razlikuje se po odredjenim stvarima.
Provedete li cijeli dan u krevetu broj zenskih orgazama varira o njezinoj uzbudjenosti (tj. koliko si ju u stanju drzat uzbudjenom).
Muskarac nakon orgazma izgubi energiju i samo bi se izvalio (cast iznimkama) dok je zena tako reci konstantno uzbudjena. ('couse they wanna cuttle won't they :D) s pravilnom odigranom igrom zena moze imati 3+ orgazama dok jedan muskarac moze imati samo 1-3 (iako je 3 za redom zaista rijetko).
Ali zato postoje te bitne razlike izmedju dozivljavanja orgazma izmedju muskarca i zene.
Zene, puno intenzivnije dozivljavaju recimo cunnilingus nego muskarci pusenje.
gdje zena bez prekida ima dovod osjetila do mozga (uz decka koji to zna pruziti). Dok muskraci dozivljavaju to s prekidima ali puno intenzivnije.
Stvar se mijenja unutar samog orgazma. Djevojke za usporedbu prema deckima, znaju dozivjeti jedan ili vise uzastopnih orgazama. A decki samo jedan. Tako da zene dozivljavaju 1+ orgazama slabijih od muskaraca ali zato mogu dozivjeti multi orgazam, gdje se jedan ponavlja za drugim ako je djevojka konstantno uzbudjena....opa, filozofiram....sorry :p

Nego.
Prosjecna zena u jednom danu moze svrsiti onoliko puta koliko njezin decko moze odrzati njezino uzbudjenje...puta 3. :D :top:

milla karolina
24.09.2007., 19:07
Nije stvar u tome, koliko puta moze srvsit u jednom danu.
Orgazam muskarca i zene razlikuje se po odredjenim stvarima.
Provedete li cijeli dan u krevetu broj zenskih orgazama varira o njezinoj uzbudjenosti (tj. koliko si ju u stanju drzat uzbudjenom).
Muskarac nakon orgazma izgubi energiju i samo bi se izvalio (cast iznimkama) dok je zena tako reci konstantno uzbudjena. ('couse they wanna cuttle won't they :D) s pravilnom odigranom igrom zena moze imati 3+ orgazama dok jedan muskarac moze imati samo 1-3 (iako je 3 za redom zaista rijetko).
Ali zato postoje te bitne razlike izmedju dozivljavanja orgazma izmedju muskarca i zene.
Zene, puno intenzivnije dozivljavaju recimo cunnilingus nego muskarci pusenje.
gdje zena bez prekida ima dovod osjetila do mozga (uz decka koji to zna pruziti). Dok muskraci dozivljavaju to s prekidima ali puno intenzivnije.
Stvar se mijenja unutar samog orgazma. Djevojke za usporedbu prema deckima, znaju dozivjeti jedan ili vise uzastopnih orgazama. A decki samo jedan. Tako da zene dozivljavaju 1+ orgazama slabijih od muskaraca ali zato mogu dozivjeti multi orgazam, gdje se jedan ponavlja za drugim ako je djevojka konstantno uzbudjena....opa, filozofiram....sorry :p

Nego.
Prosjecna zena u jednom danu moze svrsiti onoliko puta koliko njezin decko moze odrzati njezino uzbudjenje...puta 3. :D :top:

najpametnije stvorenej na ovom forumu- nije to filozofiranje već ISTINA SVIH PRIČA- kak nas naši pale tak nam je.. konj je onoliko dobar kak ga gazda održava ha! ha! nema frigidnih žena već loših mužjaka

odiee
24.09.2007., 19:48

:lol: :lol: :lol:

odiee
24.09.2007., 19:49
najpametnije stvorenej na ovom forumu- nije to filozofiranje već ISTINA SVIH PRIČA- kak nas naši pale tak nam je.. konj je onoliko dobar kak ga gazda održava ha! ha! nema frigidnih žena već loših mužjaka

LOL hvala, hvala...znam ja hehehehehe :D

Piramida
24.09.2007., 20:05
hehe...ma rađe cu ja probat jos par puta s ovim mojim :D ali ak ne upali možda ti se javim :cerek:

slobodno sr javi ali sve ima svoju cjenu a ja nisam baš jeftin :cool:

crazyca
24.09.2007., 20:33
slobodno sr javi ali sve ima svoju cjenu a ja nisam baš jeftin :cool:

cuj pa sam si se ponudio a sad bi vec i naplacivao...ccc... :D

Piramida
24.09.2007., 20:36
cuj pa sam si se ponudio a sad bi vec i naplacivao...ccc... :D

Pa moram se malo reklamirat... eto tebi ću besplatno jer ćeš biti toliko zadovoljna da ćeš ispričati svim frendicama... pa ću njima naplatit... ok?

Deedy
24.09.2007., 20:38

Nemam pojma- ko zna kada glume, a kada ne !!??!! Dakle, odgovor je od nula do beskonačno!! :D

Piramida
24.09.2007., 20:40
Nemam pojma- ko zna kada glume, a kada ne !!??!! Dakle, odgovor je od nula do beskonačno!! :D

Moj rekord je da sam curu naveo na 9 svršavanja i siguran sam da nije glumila.... još malo pa dvoznamenkasti brojevi.... pa za koju godinu i troznamenkasti... naravno.. u jednom danu..:zubo:

Deedy
24.09.2007., 20:44
Moj rekord je da sam curu naveo na 9 svršavanja i siguran sam da nije glumila.... još malo pa dvoznamenkasti brojevi.... pa za koju godinu i troznamenkasti... naravno.. u jednom danu..:zubo:

Hm, prvo je bilo 10, pa sad 9...

Srozala se brojka...

Ma zezam se, to brojanje je malo nastrano- zar brojati 15 svršavanja?- treba imati knjigovođu za to- ili još bolje- tajnicu- mmmmmmmmm... :rolleyes: :rolleyes:

Piramida
24.09.2007., 20:48
Hm, prvo je bilo 10, pa sad 9...

Srozala se brojka...

Ma zezam se, to brojanje je malo nastrano- zar brojati 15 svršavanja?- treba imati knjigovođu za to- ili još bolje- tajnicu- mmmmmmmmm... :rolleyes: :rolleyes:

Dobro sad 9 ili 10 je isto... uglavnom znam da nije glumila i to je najbitnije....

Ma mi ti flomasterom povučemo crtu na zidu svaki put kad svrši....:zubo:

crazyca
24.09.2007., 20:53
Pa moram se malo reklamirat... eto tebi ću besplatno jer ćeš biti toliko zadovoljna da ćeš ispričati svim frendicama... pa ću njima naplatit... ok?

vidis kako si ti dobro i plemenito bice...i dobro ak bas zelis hvalit cu se ostalima pa im nabi cijenu :D

crazyca
24.09.2007., 20:55

uuuuuuu:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: ovo mi se sviđa :cerek: :cerek:

Piramida
24.09.2007., 20:55
vidis kako si ti dobro i plemenito bice...i dobro ak bas zelis hvalit cu se ostalima pa im nabi cijenu :D

Da mi je kuna za svaki put kad sam naveo žensko biće na svršavanje ima bi za .... e sad... za novi mobitel... i to dobar...

Koliko je tebi godina... nejebem ispod 17 ništa.. pa...

crazyca
24.09.2007., 21:05
Da mi je kuna za svaki put kad sam naveo žensko biće na svršavanje ima bi za .... e sad... za novi mobitel... i to dobar...

Koliko je tebi godina... nejebem ispod 17 ništa.. pa...

ma za to se opce ne trebas brinut, sve je kako treba :top: nego daj mi ti ili netko drugi odg na davno postavljeno pitanje:

e a cula sam da je bolje svrsit prije prvog sexa pa da ce onda prvi sex biti bolji nego da svrsis tek kad se upustis u spolne odnose. jel to istina ili su to samo babske price? :zubo:

Piramida
24.09.2007., 21:06
ma za to se opce ne trebas brinut, sve je kako treba :top: nego daj mi ti ili netko drugi odg na davno postavljeno pitanje:

Aj lipo dođi na moju temu pa ću ti odgovoriti.... neda mi se šetati uokolo stalno....

cayenne
24.09.2007., 21:08

:top: Da, tocno je.
Moras razviti odnos sa sobom prvo. Otkriti sebe i tvoju seksualnost, sta te pali, sta te dovodi do orgazma, itd.
Masiraj se sama ili probaj vibrator na klitorisu, probaj eroticne price, knjige, porno, slike golih zenski, muski, mastu, gledaj sebe u ogledalu dok masturbiras, radi predigru ili sta god radis sa deckom sa ogledalom, itd. Isporobaj sve dok ne naucis svrsit, onda nauci njega kako ti funkcionira, pa vjezbajte skupa.

Piramida
24.09.2007., 21:11

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Tek sam sad shvatio... pa ti nikada nisi svršila ????

O moj bože... pa imaš prste.. igraj se s njima... da vidiš kako je... iako imam osjećaj da me zajebaješ... služi se prstima...

crazyca
24.09.2007., 21:15
:top: Da, tocno je.
Moras razviti odnos sa sobom prvo. Otkriti sebe i tvoju seksualnost, sta te pali, sta te dovodi do orgazma, itd.
Masiraj se sama ili probaj vibrator na klitorisu, probaj eroticne price, knjige, porno, slike golih zenski, muski, mastu, gledaj sebe u ogledalu dok masturbiras, radi predigru ili sta god radis sa deckom sa ogledalom, itd. Isporobaj sve dok ne naucis svrsit, onda nauci njega kako ti funkcionira, pa vjezbajte skupa.

hej hvala na savjetu!! odlican je savjet i probati cu sto prije to provesti u dijelo ;)

crazyca
24.09.2007., 21:17
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Tek sam sad shvatio... pa ti nikada nisi svršila ????

O moj bože... pa imaš prste.. igraj se s njima... da vidiš kako je... iako imam osjećaj da me zajebaješ... služi se prstima...

a jesi blesav:D :D hehe ma salim se...nego u tome i jest problem, sta sam sve probala a nis mi ne pomaže da svršim...ali probat cu s nekim stvarima iz savjeta iznad pa cemo vidjeti :D

i p.s. koja je tvoja tema?:cool:

Piramida
24.09.2007., 21:23
a jesi blesav:D :D hehe ma salim se...nego u tome i jest problem, sta sam sve probala a nis mi ne pomaže da svršim...ali probat cu s nekim stvarima iz savjeta iznad pa cemo vidjeti :D

i p.s. koja je tvoja tema?:cool:

Ljubavni savjeti piramide sunca... slobodno navrati :cool:

joujou
24.09.2007., 21:45

kad svrsis zasigurno ces znati... sigurno ti nece promaknuti :zubo: :D

GoGs
25.09.2007., 11:08
moja bivša svakih 20 minuta. no... sad mislim da nekako slabo svršava otkad je došao prekid :zubo: sad ću jednu drugu natjerat da svršava alaj svakih 10 minuta :D:D

Al sam umišljen :D:D cccc

Piramida
25.09.2007., 11:15
moja bivša svakih 20 minuta. no... sad mislim da nekako slabo svršava otkad je došao prekid :zubo: sad ću jednu drugu natjerat da svršava alaj svakih 10 minuta :D:D

Al sam umišljen :D:D cccc

Svakih 10minuta... ma nisi umišljen nego neiskusan.... moj rekord je 8 sekundi... nadmaši to kad si jebač i imaš pivo od mene... :zubo:

joujou
25.09.2007., 11:41
Svakih 10minuta... ma nisi umišljen nego neiskusan.... moj rekord je 8 sekundi... nadmaši to kad si jebač i imaš pivo od mene... :zubo:

a ja pljunem dalje od tebe :o

Piramida
25.09.2007., 11:42
a ja pljunem dalje od tebe :o

Pa eto pljuj dalje od mene kad ti je gušt:cerek:

Deki-gravedigger
25.09.2007., 12:34
Neke zenske mogu da svrse slicno muskarcima, da im se sperma isto vidi, bas kao i kod nas muskaraca. Zar niste nikada videli one zenske koje cak mogu i da prsnu spermu iz vagine. Ja sam kod moje cure video spermu kako izlazi iz pice posle visestrukih orgazama!!!;)

odiee
25.09.2007., 17:50
Neke zenske mogu da svrse slicno muskarcima, da im se sperma isto vidi, bas kao i kod nas muskaraca. Zar niste nikada videli one zenske koje cak mogu i da prsnu spermu iz vagine. Ja sam kod moje cure video spermu kako izlazi iz pice posle visestrukih orgazama!!!;)
:buum: :bang:

mala maca :)
28.09.2007., 21:42
:rofl: :rofl: :rofl:

Markoleo
28.09.2007., 21:46

svjetski rekord je 49 puta u sat vremena.

bingooo
28.09.2007., 21:47
svjetski rekord je 49 puta u sat vremena.

Dokaze molit cu...bez video zapisa ne vjerujem;) i na kojoj olimpijadi se desilo?:rofl:

Markoleo
28.09.2007., 22:23
Dokaze molit cu...bez video zapisa ne vjerujem;) i na kojoj olimpijadi se desilo?:rofl:

izgubio sam link.
u americi se odrzava natjecanje.
tko vise moze, tko moze dalje.
tko moze koliko itd..
bez zajebancije.

cayenne
28.09.2007., 22:24

Da bi sperma izasla bi zenska trebala imat jaja :rofl: :rofl:
To je zenska ejakulacija, ali bez spermija :p

Roky
28.09.2007., 22:35
Nemam pojma- ko zna kada glume, a kada ne !!??!! :D

lako je znati dali glume ili ne, kad fakat cura svrši osjetiš njene nokte u leđima, a ako dođe i do krvi onda si je vrhunski poševio :)

afk
02.05.2008., 19:20
S curom sam već neko vrijeme i neko vrijeme ju prstenjačim :D
Stvar je u tome da ona u jednom trenu traži da stanem. Jedanput smo razgovarali o tome i rekla je da ima osjećaj ko da bude se ispišala, i da je čitala da je zapravo blizu orgazma, ali ne će da ga doživi. Napokon ju uvjerih da je sve ok i da me ne smeta taman da izbaci hektolitar tekućine iz sebe. I sad opet sve ok, guram ja marljivo prstiće, i ona opet veli da stanem, ovaj put zato jer ju počne boljeti. Stimuliram joj g točku (valjda ju pronađoh, na tom dijelu je najosjetljivija :D). Probal sam sa stimulacijom klitorisa ali nije bilo nekih rezultata, valjda radim krivo :ne zna:
Pa me zanimaju vaša iskustva s tim, jel ja radim krivo (očito ako ju počne boljeti; ali radim samo stvari koje joj pašu) ili je stvar u njezinoj neopuštenosti etc...
Hoću da napokon svrši :p

Sviba
02.05.2008., 19:26
Netko je naprosto prirodno nadaren za pronalazak G-točke:rolleyes:

A ne mi seljaci koji guramo prste i dozivamo ko budale: "Raaaaaaaaadmilaaaaaaaaaa!"

:lol:

ladni pifkan
02.05.2008., 19:32
Jebote, ovo još nisam čuo...da žensko ne želi doživjet orgazam...kolko imate vi godina!?

div
02.05.2008., 19:33
saš vidit kako ljes mašina melje i melje :lol: :lol:

claudine
02.05.2008., 19:33
i ja bih da svrši, pa da nas ne gnjaviš s pitanjima. probaj njoj postavit ovaj topik, pa da vidimo ke ti bu odgovorila. pa nam javi. možda nas prosvjetliš.

diskrecija5
02.05.2008., 19:35
Samo guraj..

afk
02.05.2008., 19:36
Ja 18, ona malo manje.

@ claudine: Pa razgovarali smo o tome, ona nema pojma kaj ju boli ni zbog čega ju boli, počne uzdisati i tak to i sve jače i bolje i hoće još jače dublje etc i onda veli da ju počne boljeti i hoće da prestanem (i ne, ne pritišćem prejako jer nekad ne pojačavam pritisak i rezultat je isti) :rolleyes:

claudine
02.05.2008., 19:38
Ja 18, ona malo manje.

@ claudine: Pa razgovarali smo o tome, ona nema pojma kaj ju boli ni zbog čega ju boli, počne uzdisati i tak to i sve jače i bolje i hoće još jače dublje etc i onda veli da ju počne boljeti i hoće da prestanem (i ne, ne pritišćem prejako jer nekad ne pojačavam pritisak i rezultat je isti) :rolleyes:

plato ponekad boli. nu, probajte s lubrikantima.

nisu ti nokti preveliki :confused:?

susannah
02.05.2008., 19:39
opet djeca :rolleyes:

dakle, da rezimiramo: ona djevica, nikad dozivjela orgazam, a ti, vrli junak, prstima odmah, u ranoj mladosti pronalazis g-tocke... :rolleyes:
ona ne zeli dozivjeti orgazam? :eek: :eek: zasto? citala je da je to grijeh?

da, i mene zanima, koliko imate godina?

afk
02.05.2008., 19:40
Nisu nokti, uvijek su totalka skraćeni. Nije problem s navlaživanjem, dosta se navlaži.
Samo ne znam kaj krivo radim :confused:

div
02.05.2008., 19:43
Nisu nokti, uvijek su totalka skraćeni. Nije problem s navlaživanjem, dosta se navlaži.

pusti prvo nekom majstoru/majstorici da joj pokaže :kava:

onda će ti ona posle sama reć di griješiš :kava:

:lol: :lol: :lol:

ladni pifkan
02.05.2008., 19:43
Nokti nisu...ne pritišćeš...ne jebete se nego ju prstenjačiš...LJESovac si...imaš prevelike prste!!!!:top:

Zbunjevita :)
02.05.2008., 19:44
a da probaš i s jezikom :ne zna:

Violently happy
02.05.2008., 19:49
i neće da ga doživi?bitch!:mad:

:kava:

claudine
02.05.2008., 19:50

ajmo ovako: sljedeći put izbjegavaj sadržaj njenih gaćica dok potpuno ne pukne. zatim polagano navali. umjesto da se centriraš samo na jednu točku, g ili klitoris ili šupčić, fino svu tu njenu slasnu vlagu maži preko usmina, draškajući malo klit, malo roneći prstom unutra, malo do šupčića. kada si siguran da je još opušenija, zarini prst (mora kliznuti unutra) i onda radi pokrete kao da jagodicom prsta dozivaš nekog sebi i lagano, lagano radi unutra-van (nipošto ga okretati kao ovaj smajli :rofl:, to npr. boli) i prati njen ritam. završi s klitorisom. sad je već toliko nabubren, da možeš i malo jače stisnuti, ali ne tako da skupa s njim stisneš i pubičnu kost, već samo njega. i to je smjer gore-dolje. važan je i vaš položaj tijela. bude li vama neudobno i gospođi pici će biti.

još nešto; a da joj počneš lizati? jedino što smo mi onda najebali s temom ''kako da joj što bolje poližem'' :D

Sviba
02.05.2008., 19:52
ajmo ovako: sljedeći put izbjegavaj sadržaj njenih gaćica dok potpuno ne pukne. zatim polagano navali. umjesto da se centriraš samo na jednu točku, g ili klitoris ili šupčić, fino svu tu njenu slasnu vlagu maži preko usmina, draškajući malo klit, malo roneći prstom unutra, malo do šupčića. kada si siguran da je još opušenija, zarini prst (mora kliznuti unutra) i onda radi pokrete kao da jagodicom prsta dozivaš nekog sebi i lagano, lagano radi unutra-van (nipošto ga okretati kao ovaj smajli :rofl:, to npr. boli) i prati njen ritam. završi s klitorisom. sad je već toliko nabubren, da možeš i malo jače stisnuti, ali ne tako da skupa s njim stisneš i pubičnu kost, već samo njega. i to je smjer gore-dolje. važan je i vaš položaj tijela. bude li vama neudobno i gospođi pici će biti.

još nešto; a da joj počneš lizati? jedino što smo mi onda najebali s temom ''kako da joj što bolje poližem'' :D

A netreba dozivat ime?:confused:

U tom grmu leži mamut? Ja cijelo vrijeme urlam ko budala:ne zna::rofl:

Aaron McLoughlin
02.05.2008., 19:53
a da probaš i s jezikom :ne zna:

Po klitu (jezikom) ... i onda ako oćeš možeš dodat prste...
Jebalo te guranje , za to kurac služi

afk
02.05.2008., 19:58
@ claudine: Sviđa mi se ovaj savjet, will try ;)

Aphex
02.05.2008., 19:59
Stvar je u tome da ona u jednom trenu traži da stanem. Jedanput smo razgovarali o tome i rekla je da ima osjećaj ko da bude se ispišala, i da je čitala da je zapravo blizu orgazma, ali ne će da ga doživi. Napokon ju uvjerih da je sve ok i da me ne smeta taman da izbaci hektolitar tekućine iz sebe. I sad opet sve ok, guram ja marljivo prstiće, i ona opet veli da stanem, ovaj put zato jer ju počne boljeti. Stimuliram joj g točku (valjda ju pronađoh, na tom dijelu je najosjetljivija :D). Probal sam sa stimulacijom klitorisa ali nije bilo nekih rezultata, valjda radim krivo :ne zna:
Pa me zanimaju vaša iskustva s tim, jel ja radim krivo (očito ako ju počne boljeti; ali radim samo stvari koje joj pašu) ili je stvar u njezinoj neopuštenosti etc...
ima jedan informativan filmić na tu temu, zove se Squirters 2, pa si to skini i pogledajte zajedno. objašnjava neke tehnike i poze i tako to.

claudine
02.05.2008., 19:59

:lol:, možda treba da upotrijebiš megafon i to urlajući u njenu gospođicu picu - od vibracija sigurno bu i sama zavibrirala :mig:

ladni pifkan
02.05.2008., 20:00

Raaaaaaaaaaaaaaadmiiiiiiiiiilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::rofl::rofl::s

claudine
02.05.2008., 20:00
@ claudine: Sviđa mi se ovaj savjet, will try ;)

:mig:

b@b@rog@
02.05.2008., 23:08

pročitala sam sve komentare dosad..
ali moram ti rec da je tako bilo i samnom neko vrijeme..
cura je najvjerojatnije tek "zaplovilo" u te "vode" pa joj je jos malo bed..
daj joj malo vremena kada se dovoljno opusti svrsit ce..
nemoj forsirati jer to ce imati kontra efekt
sretno:mig:

Alex84
02.05.2008., 23:13

:lol::lol::ssad kad zapise to na papiric i u jednoj ruci cita a drugom prstenjaci:lol:

Alex84
02.05.2008., 23:14

ej a zasto se vi ne jebete??:ne zna:

Lacky Luck
02.05.2008., 23:18

operi ruke.
mozda guras prljave prste pa se picki zgadi zivot, a kamoli da se napali.:lol:

Lacky Luck
02.05.2008., 23:21
higijena je bitna.
ako guras prste, a pusio si cigaru, u picic, a djevojka nije pusacica.
onda ni picic nije navikao na nikotin i ukljuci se odbrambeni mehanizam.:lol:
probaj prste umociti u mlijeko, definitivno ce ti se povjeriti.:lol:

b@b@rog@
02.05.2008., 23:36
higijena je bitna.
ako guras prste, a pusio si cigaru, u picic, a djevojka nije pusacica.
onda ni picic nije navikao na nikotin i ukljuci se odbrambeni mehanizam.:lol:
probaj prste umociti u mlijeko, definitivno ce ti se povjeriti.:lol:

:rofl::lol::D:klap:

Tamarce
03.05.2008., 02:57

To se zove squirting.. Ne zeli da svrsi zato so se stidi da ce ispustiti tecnost, od koja ti ces se bojiti.. :)
I ne, ne ja boli voopsto. Samo se stidi od tebe.. (Se izvinuvam, ne mi odi Hrvatskiot jazik)..

Lacky Luck
03.05.2008., 03:12

mozda je djevojka nekad bila decko pa ugradili mu gumenu, al ne funkcionise kako treba.:lol:
ja sam cuo da kinezi jeftino ugradzuju picke , i to vatrostalne.
kad je pored vatre da se ne boji da mu izgori pica.:lol:

ko zna, ti jebes a on se srami, sto nije uradio nadogradnju picica da mljacka dok karas,:lol:
cuo sam da su neki vec napravili u koreji sisu muskarcu i iz nje moze da izlazi mlijeko, da bi mogao dojiti usvojeno novorodzence.:lol:
e sad neznam kakvo je punjenje, jebiga zavisi koliko platis, mozda cep na vrhu sise ili inekcijom da ubrizgavas.
zato dobro provjeri rodni list male da ne bi bio mali.:lol:

al pokusaj sa ocijenom pogleda i znat ces bil te jebo ili bi te jebala. nekako drugacije sljasti.:top:

Ivanima
03.05.2008., 20:08
E lipi moj, cura uzdiše i meškolji se jer je mlada i misli da bi se to tako trebalo odvijati, naravno pogledala si je neke filmiće pa misli da će i ona tako stenjat ijoh iju, i svima super, ali neće to tako baš izgledati...koliko ja znam kada sam dobro stimulirana i znam da sam na putu za svršit postanem jako mirna topim se u doživljaju, ne skačem ni ne divljam...
Stoga joj reci da se smiri i opusti, zatvori oči i kreni u akciju, ljubi je, vrat,grudi...prepone su bitne...sve bliže đinđi, pređi jezikom preko cijele, pa kreni u detalje, jezik ti mora biti opušten i naravno cilj je klitoris, ZAPAMTI: KLITORIS JE SREDSTVO KOJIM SVAKA ŽENA DOŽIVLJAVA SVOJ PRVI ORGAZAM, kasnije je pitanje vremena kada će doslovno naučiti svršavati vaginalno ili uz pomoć g-točke, iako je najvjerojatnije sve to samo varijacija na klitorisni orgazam koji se uslijed indirektne stimulacije stimulira.
Kad vidiš da krenu potočići vlažnosti iz pice možeš krenuti s prstićima unutra: nježno i studiozno, nek ti ona kaže što joj paše i kako, ali sve u kombinaciji s klitom, uvijek mu se vraćaj.
Znat ćeš da si na pravom putu kada joj se obrazi jako zagriju, a dobar je pokazivač i znojenje sa zadnje strane koljena ako su joj noge skvrčene.

afk
07.05.2008., 19:35
Mislim da je ipak stvar u curi. Bili smo nedavno opet skupa, sve super, počnem ja gurat prste, ona se opustila (ne, ne stenje ko na filmićima, više je ko ono, opusti se, počne dublje i brže disati, tu i tam ispusti kakvo stenjanje, ugl skuži se da ne fejka), čak su joj obrazi porumenili pred kraj i oči zasuzile i odjedanput opet ona veli... dosta... Tak da ga sama blokira... Zbog čega, to je duga priča :D

stidljiva ljubičica
07.05.2008., 20:03
pomalo....
samo strpljiv biti...
nadoć će već

LolitaChew
07.05.2008., 20:12
opet ti s prstima.... maca popapala jezik??!

garfield01
07.05.2008., 20:32
Ja 18, ona malo manje.

14:kava:

garfield01
07.05.2008., 20:36
fino svu tu njenu slasnu vlagu maži preko usmina, draškajući malo klit, malo roneći prstom unutra, malo do šupčića. kada si siguran da je još opušenija, zarini prst (mora kliznuti unutra) i onda radi pokrete kao da jagodicom prsta dozivaš nekog sebi i lagano, lagano radi unutra-van i prati njen ritam. završi s klitorisom. sad je već toliko nabubren, da možeš i malo jače stisnuti, ali ne tako da skupa s njim stisneš i pubičnu kost, već samo njega. i to je smjer gore-dolje.

e koji opis:D
covjek bi se mogao napaliti od ovoga:rofl:

Felix 3575
10.10.2008., 19:07
Može koliko hoće uz naravno male odmore :)

staru temu dižeš zbog ovako "epohalnog otkrića"? :rolleyes: - Basta

Japanska_buba_
10.10.2008., 19:14
žensko svršavanje je tajna šifra tajne obavještajne službe za napad na sveprisutnog unutarnjeg neprijatelja

-klitschko-
06.01.2010., 17:31
Cure, žene... Vidio sam ovaj topic, ali ne zadovoljava ono što želim saznat
http://www.forum.hr/showthread.php?t=35619

Zanima me, tijekom seksa s partnerom (ne partnericom):
- koliko puta u postotku svršite tijekom seksa
- koliko puta možete svršit uzastopno (ako ne možete uzastopno, koliko vam treba odmora ako ste napaljene za dalje)
- koliko ste najviše puta svršile u jednom danu

I zanima me, kako najćešće/najlakše svršavate u seksualnom odnosu:
- stimulacijom klita (ili klita plus još nešto treće)
- nabijanjem jaja u klit (od iza)
- partnerovo tijelo se nabija na klit
- bez diranja klita, samim j*banjem
- nešto treće, četvrto, peto šesto...

Osim odgovora na pitanja, ak vam se opće da ovak detaljno odgovarat, vrlo rado bi čuo vaša iskustva oko svršavanja...

wecoo
06.01.2010., 17:35
u jebote opširna ti tema :D
željno isčekujem komentare,ženske populacije naravno:p

narci
06.01.2010., 17:46

- koliko puta možete svršit uzastopno (ako ne možete uzastopno, koliko vam treba odmora ako ste napaljene za dalje)

Osim odgovora na pitanja, ak vam se opće da ovak detaljno odgovarat, vrlo rado bi čuo vaša iskustva oko svršavanja...

Ja osobno jako brzo svršim, najčešće 2-3 puta tokom sex.
poza ovisi o raspoloženju i partneru. Nema pravila.
U jednom danu sam svršila 7 puta ali to je bilo tako davno:( (dok je bog hodao po zemlji)

wecoo
06.01.2010., 17:50
Narci,zaintrigirao me ttvoj potpis :mig::)

ancora
06.01.2010., 18:05
Ja osobno jako brzo svršim, najčešće 2-3 puta tokom sex.
poza ovisi o raspoloženju i partneru. Nema pravila.
U jednom danu sam svršila 7 puta ali to je bilo tako davno:( (dok je bog hodao po zemlji)

otkrij mi tajnu da se i ja uspijem toliko puta proveselit :tulum:

inače ja svršim jednom tokom seksa, najčešće penetracija + direktno dodirivanje klita, vaginalno još nisam uspjela svršit tokom seksa ali sama uz pomoć pomagala jesam.
inače najlakše svršavam diranjem klita (valjda zato što sam tako naučila od malih nogu)...
mislim da mi je neki maksimum bio 5,6 puta i to kad sam nekih 2 sata bez prestanka gledala pornjavu...ali jbt to me iscrpilo i presušilo :amen:

wecoo
06.01.2010., 18:14

inače ja svršim jednom tokom seksa, najčešće penetracija + direktno dodirivanje klita, vaginalno još nisam uspjela svršit tokom seksa ali sama uz pomoć pomagala jesam.
inače najlakše svršavam diranjem klita (valjda zato što sam tako naučila od malih nogu)...
mislim da mi je neki maksimum bio 5,6 puta i to kad sam nekih 2 sata bez prestanka gledala pornjavu...ali jbt to me iscrpilo i presušilo :amen:

mislim da te želim upoznati!
:mig::p

narci
06.01.2010., 18:16

ne znam kako, ni zašto to tako bude kod mene :ne zna: valjda zato jer sam stalno napaljena:mig:
prvi put jaaaaaakoooo brzo svršim, najčešće ja budem gori, diktiram ritam i svršim vaginalno. nakon šta svršim minjamo pozu. Drugi put mi je najlkaše svšit misionarski, trljanjem klita. A treći put se ne desi uvik. ponekad izostane u nedostatku vrimena, mašte i sl.
maksimum mi je bio tokom jednog dana a ne jednog sexa. Cili dan smo se igrali i posvetili jedno drugome.

alight_lady
06.01.2010., 18:25

svrsavam najcesce jednom, ali znalo je biti i vise puta.

nisam uzastopno ali ako sam bas napaljena treba mi isto koliko i za prvi put, nema kod mene neke bitne razlike.

u danu sam najvise svrsila mozda 6 puta, ali masturbacijom.. samim seksom mozda 4 puta. :misli:

tokom seksa svrsim trljanjem klita o partnera.

mesmerizeme
06.01.2010., 18:34
Ugh.. nice one!
Koliko puta? - Najčešće 2-3 puta... Kad je quicky u pitanju, onda jednom. Uzastopno.. nedavno sam čitala da je uzastopno unutar 10 minuta... Što mi je glupo jer meni i između 2 odvojena orgazma nekad bude manje. Dakle uzastopnih 7 komada, poslije toga još 5 uzastopnih - tijekom jednog sexa. U jednom danu ne znam koliko... tih 12 u zbroju je valjda maximum, al nisam nikad brojala...
Tijekom sexa u biti ne volim da mi se stimulira klitoris... dakle vaginalni - prema postotku u pozama redom: misionarska (s varijacijama, ofc), škarice, ja gore, pa onda sve ostalo... Kad sam s nekim novim, onda je misionarska ziherica, što bolje nekog znam i on mene... sve je veća paleta...

Rekord mi je 18 sekundi od početka stimulacije do orgazma (ne pitajte...), inače mi ne treba odmor za dalje - bar ne u smislu kao dečkima, nego se detaljnije posvetim partneru dok se saberem... kak da velim - malo on mene, malo ja njega... :mig:

narci
06.01.2010., 18:35
Narci,zaintrigirao me ttvoj potpis :mig::)

šta, kazna ili čast :rofl:

wecoo
06.01.2010., 18:39
šta, kazna ili čast :rofl:

pa ovo,čast je imati me.mora da znaš par dobrih trikova kad je tolika čast ima ti te!:Sex:

-klitschko-
06.01.2010., 18:42
Daj wecoo pliz nemoj mi oftopičarit dok pokušavam dobit korisna iskustva! Aaaaa...
Odi bari na PM

wecoo
06.01.2010., 18:42
Ugh.. nice one!
Koliko puta? - Najčešće 2-3 puta... Kad je quicky u pitanju, onda jednom. Uzastopno.. nedavno sam čitala da je uzastopno unutar 10 minuta... Što mi je glupo jer meni i između 2 odvojena orgazma nekad bude manje. Dakle uzastopnih 7 komada, poslije toga još 5 uzastopnih - tijekom jednog sexa. U jednom danu ne znam koliko... tih 12 u zbroju je valjda maximum, al nisam nikad brojala...
Tijekom sexa u biti ne volim da mi se stimulira klitoris... dakle vaginalni - prema postotku u pozama redom: misionarska (s varijacijama, ofc), škarice, ja gore, pa onda sve ostalo... Kad sam s nekim novim, onda je misionarska ziherica, što bolje nekog znam i on mene... sve je veća paleta...

Rekord mi je 18 sekundi od početka stimulacije do orgazma (ne pitajte...), inače mi ne treba odmor za dalje - bar ne u smislu kao dečkima, nego se detaljnije posvetim partneru dok se saberem... kak da velim - malo on mene, malo ja njega... :mig:

Cure pa gdje Vi rastete i zašto se ne poznajemo!?:ne zna:

librica
06.01.2010., 18:44

uh,pitanja ko na prijemnom...:D
koliko puta svršim s partnerom?u prosjeku svaki seks,osim ako je on prenapaljen zbog nejebice od par dana pa prije mene svrši,pa moram čekat repete ili je to to...:mig:
uzastopno,ne znam koliko god je stimulacija super i dok se ne umorim too much,u jednom danu je bilo koliko je i seksa bilo...ne znam tocan broj...i ne zamaram se time previse...:p
najlakše je ako se prevo dira klit(naravno i sve ostalo),pa onda penetracija...:cerek:ili sam klit...
a nabijanjem jaja,partnerovim trljanjem,samim jebanjem,ili samim plodnim danima:D-varijacije na temu:top:

narci
06.01.2010., 18:44
pa ovo,čast je imati me.mora da znaš par dobrih trikova kad je tolika čast ima ti te!:Sex:

znam ja svašta ali i ono šta ne znam spremna sam da naučim:ziba:

Septembar
06.01.2010., 18:45
trecina zena ne svrsava pri sexu... od onih koje svrsavaju mali je broj onih koje i jednom svrse redovno

wecoo
06.01.2010., 18:45
Daj wecoo pliz nemoj mi oftopičarit dok pokušavam dobit korisna iskustva! Aaaaa...
Odi bari na PM
Sorry dude nebum :top:
al ovdje možeš dobit tip al ne i iskustvo

librica
06.01.2010., 18:47
inače sam malo sebična kaj se tiče orgazma,uvijek ga iscrpim dok mi ne da kaj hocu i koliko hocu,a onda se odužujem:brukica:

wecoo
06.01.2010., 18:47
trecina zena ne svrsava pri sexu... od onih koje svrsavaju mali je broj onih koje i jednom svrse redovno

u jebote pa kak sam ja uvjek uspio pogodit onaj mali broj!:D

librica
06.01.2010., 18:49
:horor:a gdje ja spadam?
(endem moze bit...):(

mesmerizeme
06.01.2010., 18:50

Joooj... malo bi te zajebajila... (jel smijem?)
Možda nisu problem cure koje ti poznaš? (zeka-peka, ofc :mig:

Ono što sam zaboravila napisati: većinom mi je preko 4 puta too much, umorim se, iscrpi me itd... al ja kažem kad mi je dosta, onda netko drugi najebe :mig: Onih 12 puta je bilo mučenje bivšeg dečka - zanimljiva priča, I must say... nije mi dao da predahnem, sav se fokusirao na mene i nije htio prestati iako sam ga molila... a iskobeljati se nisam mogla... užasno me iscrpilo tako da sam poslije :zzz: (u pol bijela dana)

@Septy, mislim da je i broj porastao otkad je malo društvo otvorenije i otkad je muškima ponos da žena svrši (ok, ne svima, al ono...). Bar nam više ne seciraju klitiće... Al iskreno, ja se ne sjećam kad zadnji put nisam svršila tijekom sexa, bar jednom....

-klitschko-
06.01.2010., 18:52
Sorry dude nebum :top:
al ovdje možeš dobit tip al ne i iskustvo

Skupljam tuđa iskustva, ne tražim osobno iskustvo ovdje.
Super frende, hvala!

-klitschko-
06.01.2010., 18:55
Onih 12 puta je bilo mučenje bivšeg dečka - zanimljiva priča, I must say... nije mi dao da predahnem, sav se fokusirao na mene i nije htio prestati iako sam ga molila... a iskobeljati se nisam mogla... užasno me iscrpilo tako da sam poslije :zzz: (u pol bijela dana)

Zakon:) To tak bi se i ja volio fokusirat i posvetit se nekoj iz osvete, pa maraton. S tim da bi pored teretane morao natrag na treninge i trcanje, tak da se pripremim ko za meč!:):)

@Septy, mislim da je i broj porastao otkad je malo društvo otvorenije i otkad je muškima ponos da žena svrši (ok, ne svima, al ono...). Bar nam više ne seciraju klitiće...
Točno..

narci
06.01.2010., 19:00

to ti misliš tj, to se ti nadaš :rofl::rofl::rofl::rofl:

ancora
06.01.2010., 19:01
Ugh.. nice one!

ti nisi s ovog planeta :D
evo uspjela si me učinit zavidnom :zubo:
meni 18 sekundi treba da shvatim da seks počima :rofl:

wecoo
06.01.2010., 19:04
kažeš muškarcima radi ego kad žena svrši,ajde ima i u tome nešto ali meni je bitnije da cura svrši zato što to meni garantira bolji sex i bolje svršavanje,njoj dobro a meni super.jebeš sex ak cura nije svršila,eto ukratko

wecoo
06.01.2010., 19:05
to ti misliš tj, to se ti nadaš :rofl::rofl::rofl::rofl:

mene si sad našla podjeb....:mig:

mesmerizeme
06.01.2010., 19:07
ti nisi s ovog planeta :D
evo uspjela si me učinit zavidnom :zubo:
meni 18 sekundi treba da shvatim da seks počima :rofl:

:rofl: 18 sec je bilo samopodraživanje iliti drkica... :mig: to mi je rekordno vrijeme... da, mjerila sam.. zanimalo me jer sam jednom zgodom primjetila da refren pjesme koja je svirala na radiu dok sam... nije ni završio a ja sam već bila spremna zapalit pljugicu :mig:
A rekord za vrijeme sexa je onaj diiiivniiii momenat kad tek uđe... aaah...
A, ako ni ti ne želiš biti s ovog planeta (odnosno na ovom planetu)... jedini savjet je, vježba čini čuda (the more the merrier :mig:), najbitnije je da znaš šta voliš i da ti nije bad tražiti...

zločesta
06.01.2010., 19:09

Uopće me ne čudi da sve žive forumašice svršavaju bez problema! I to ne jednom..nego u prosjeku 10-ak puta...:rofl::s
Očito se na forumu okupilo cijelih 30 % onih koje mogu svršit..tj. 10% onih koje mogu svršit svaki put!:rolleyes:

A što se mene tiče...bit ću za promjenu iskrena...U prosjeku svršim svako drugi put...nekad mi se jednostavno ne da svršit i uživam u samom činu...nekad je dečko tako napaljen i brz(u čemu ja da se krivo ne shvati uživam)...pa onda nakon što obavi svoje pruži mi dobar liz :p

Uzastopno mogu svršit puno puta..najteže je prvi put, a onda ide ko od šale i nakon par sekundi...mislim da je maksimum bio 7 puta..al' to je bio iznimno dug i iscrpljujuć seks-a ja volim kratko ali slatko!:) E da..i odmor mi uopće ne treba...kad jednom svršim odmah lovim idući orgazam:lol:

Najviše u jednom danu...e to ne bih znala...al sjećam se da smo se jednu noć tri puta za redom i ja sam svaki put svršila 3 puta..znači 3x3...9...u sat vremena..nije loše!:p

I za kraj...najlakše svršavama kad sam gore i kad se trljam kako hoću..najbrže dođem do cilja! :mig: Brzo svršim i u misionarskoj poslije duge predigre..ne trebam klit ni taknut.mmm:D
I sve ostale varijacije..mogu svršit kako god ako mi se da! :lol:

mialamia
06.01.2010., 19:09
Bolje da ovo nisam čitala sad sam još više ljubomorna,smrc,smrc;-((((((((((((
Svršavam samo kad me frajer liže,a vaginalno svršavanje mi je totalna nepoznanica i mislim da se ful laže oko toga............koliko puta,zavisi od tipa,odnosno koliko puta se hoće pozabaviti:-))))))))))

4fun
06.01.2010., 19:12

maybe it's you :raspa:

ancora
06.01.2010., 19:16
Bolje da ovo nisam čitala sad sam još više ljubomorna,smrc,smrc;-((((((((((((
Svršavam samo kad me frajer liže,a vaginalno svršavanje mi je totalna nepoznanica i mislim da se ful laže oko toga............koliko puta,zavisi od tipa,odnosno koliko puta se hoće pozabaviti:-))))))))))

probaj podraživat klitić dok je on u tebi...mislim da ti je uspjeh garantiran :cerek:

wecoo
06.01.2010., 19:17
maybe it's you :raspa:

Pa daj nemoj te sad mene!:(
Ali ja stvarno obožavam sex i žensko tijelo:p
I stvarno sam dobar u obožavanju:mig:

wecoo
06.01.2010., 19:18
probaj podraživat klitić dok je on u tebi...mislim da ti je uspjeh garantiran :cerek:

E pa neće valjda ona njegov posao radit!?:flop:

4fun
06.01.2010., 19:20
Pa daj nemoj te sad mene!:(
Ali ja stvarno obožavam sex i žensko tijelo:p
I stvarno sam dobar u obožavanju:mig:

pomaze ako i one imaju isto misljenje o muskima i sexu :D

juicy loLlipop
koliko puta svrsim...pa obicno 2 puta...ako je nesto nabrzake jednom...uzastopno 3,4 puta bez odmora izmedju :D...mislim da mi je maksimum u jednom danu bio nekih 15 puta al tu je bilo i seksanja i samozadovoljavanja i svega :o
najcesce svrsavam stimulacijom klita + jebanje + ponekad prstic u guzi (ta kombinacija mi nekako najdraza :D)

mesmerizeme
@mialamia... polako... ja nisam uopće svršila s dečkom 2 godine od prvog sexualnog iskustva - dakle ni liz, ni maženje ni sex.. niš.... bila sam ukočena ko qrac u sladoledu... malo po malo... i vidi gdje sam sad... :angel:

ancora
06.01.2010., 19:22
E pa neće valjda ona njegov posao radit!?:flop:

svejedno ko dira!

4fun
06.01.2010., 19:22
zvucat ce kao preseravanje, ali zene, jebemu (ili) kakve to frajere nalazite ili kakve ste vi to same kad vam treba 2 godine da se opustite u sexu?

pa cin je sam po sebi opustajuc i kao stvoren za gasenje mozga :misli:

-klitschko-
06.01.2010., 19:24
..nekad mi se jednostavno ne da svršit i uživam u samom činu... nekad je dečko tako napaljen i brz (u čemu ja da se krivo ne shvati uživam)... pa onda nakon što obavi svoje pruži mi dobar liz :p

To sam i ja radio od silne želje da cura bude zadovoljena.. Al skužio sam da je nekim curama nekad dovoljan i samo seks bez svršavanja.

ancora
06.01.2010., 19:27
zvucat ce kao preseravanje, ali zene, jebemu (ili) kakve to frajere nalazite ili kakve ste vi to same kad vam treba 2 godine da se opustite u sexu?

očito nije problem u frajerim anego u ženskim mozgovima!
imala sam slično iskustvo ko mesmerizeme samo što je moj period bio još duži.
i tek sad s ovim dečkom konačno mogu bit ono što jesam i tražit što god hoću.
jbg,nismo sve iste :kava:

mesmerizeme
06.01.2010., 19:30

Pa gle... ak počne s tim da te jebeno boli, da ti se vrti u glavi kad vidiš krv.. a krvi ima... i da to ne možeš izbiti iz glave... onda i nije baš fora... drugo, prerano sam krenula u to sve... otprilike kad je i bilo vrijeme za to, opustila sam se i eto... sad sam gdje jesam...

a ancora (nismo sve iste, al ima nas f-in sličnih) je to još i bolje objasnila... problem je u ženskoj glavi... poanta je da se cura mora opustiti.. ja sam imala sreću da sam imala dečka koji jednostavno nije htio odustati od ideje da me opusti... al zato kad je spustio ručnu... alaj sam ga trošila... :mig:

wecoo
06.01.2010., 19:32
E ovo je sad već malo previše za moje slabo srce.
jedne svršavaju ko na takmičenju,druge pak nikako,s prvima bih bio drugima bi pomogo zato djevojke moje drage odo ja đir do grada,imam feeling:Sex::rofl:
Puno mi ljubite i još više svršavajte,kissy kissy

zločesta
06.01.2010., 19:46
To sam i ja radio od silne želje da cura bude zadovoljena.. Al skužio sam da je nekim curama nekad dovoljan i samo seks bez svršavanja.

Pa da..seks je puno više od svršavanja, zar ne? Jer da mi je samo do orgazma uopće se ne bih seksala...samozadovoljavanjem ga puno brže postignem!:lol:

Ja obožavam brzinski seks...kad je dečko toliko napaljen na mene da se jednostavno ne može suzdržat...a ja ne mogu tako brzo svršit jbg...iako maksimalno uživam...tako da mi je ponekad jedan njegov predobar orgazam i onaj preseksi uzvik 'aaaaaaaaa' dovoljan...:ptakva sam...nesebična..a i puno,puno volim...

Napominjem da nije uvijek tako da ne bi netko pomislio da zanemarujem sebe da bi zadovoljila dečka..ne,ne i ne! Govorim samo kad je seks na eks u pitanju...a i puno puta me zadovolji naknadno tako da svi sretni i zadovoljni..:mig:

zločesta
06.01.2010., 19:49
E ovo je sad već malo previše za moje slabo srce.
jedne svršavaju ko na takmičenju,druge pak nikako,s prvima bih bio drugima bi pomogo zato djevojke moje drage odo ja đir do grada,imam feeling:Sex::rofl:
Puno mi ljubite i još više svršavajte,kissy kissy

Da...izgleda da se ovdje ide iz krajnosti u krajnost,,,:eek:Vjeruj, radi se o tome da su neke cure preiskrene, a neke preuveličavaju stvari...tako da..većina je ipak negdje u sredini kao ja!:)

Nadam se da što se tiče ovog boldanog ne misliš oboje u isto vrijeme!?:lol:

mesmerizeme
06.01.2010., 19:50
Da...izgleda da se ovdje ide iz krajnosti u krajnost,,,:eek:Vjeruj, radi se o tome da su neke cure preiskrene, a neke preuveličavaju stvari...tako da..većina je ipak negdje u sredini kao ja!:)

po tvome, u koju skupinu ja spadam?

zločesta
06.01.2010., 19:56
po tvome, u koju skupinu ja spadam?

Mislim da je to očito..pogledaj samo brojke koje si napisala:eek:

AL' ne mora obavezno biti..možda si iznimka..sve je moguće:mig:

mesmerizeme
06.01.2010., 20:08
Mislim da je to očito..pogledaj samo brojke koje si napisala:eek:

AL' ne mora obavezno biti..možda si iznimka..sve je moguće:mig:

Zato i pitam... jer je tebi očito... a ako ne mora obvezno biti, onda ne treba ni prozivati, ili?

Inače mogu svršiti i bez fizičkog podražaja... i vjerujem da to svaka žena može (za muške znamo da mogu)... samo je pitanje prakse.. I ja sam nekad mislila da mi je sam čin sexa dovoljan jer uživam u njemu... dok nisam doživjela vaginalni orgazam koji se bitno razlikuje od klitorijalnog.. pa mi nije isto ako sama bacim drkicu za koju mi treba 18 sekundi, ili se sexam znatno duže od toga i još se poslije moram tuširati i sušit kosu još 2 sata...

zločesta
06.01.2010., 20:15
Zato i pitam... jer je tebi očito... a ako ne mora obvezno biti, onda ne treba ni prozivati, ili?

Inače mogu svršiti i bez fizičkog podražaja... i vjerujem da to svaka žena može (za muške znamo da mogu)... samo je pitanje prakse.. I ja sam nekad mislila da mi je sam čin sexa dovoljan jer uživam u njemu... dok nisam doživjela vaginalni orgazam koji se bitno razlikuje od klitorijalnog.. pa mi nije isto ako sama bacim drkicu za koju mi treba 18 sekundi, ili se sexam znatno duže od toga i još se poslije moram tuširati i sušit kosu još 2 sata...

Ne prozivam ja nikoga samo govorim činjenice...a to je da će većina cura koje prosječno često svršavaju uveličati brojke da bi im druge zavidjele...ili čisto zbog natjecateljskog duha..Dok će druge koje nikako ne svršavaju bit sasvim iskrene i priznati da su zakinute, ljubomorne..I šta onda dobivamo nego dvije krajnosti?? Rijetko koji će odgovor biti tipa 'pa svršim tu i tamo'..Zar ne?:D

A ja ću opet bit bolno iskrena pa ću ti reći da ti u slučaju da stvarno govoriš istinu pomalo zavidim..:(:rofl: Al šta ćeš..još sam mlada, možda ću za par godina imati slične rezultate kao ti pa će me drugi optuživat da serem:mig:Rado bi trpila takve optužbe ako su neutemeljene:)

I ja ne mislim da mi je sam čin seksa dovoljan UVIJEK..samo sam rekla da mi MOŽE biti dovoljan jer orgazam nije jedina bit seksa..pa i bio on vaginalni opet ga možeš sama postić!:mig:

peppi
06.01.2010., 20:20
Pa da..seks je puno više od svršavanja, zar ne? Jer da mi je samo do orgazma uopće se ne bih seksala...samozadovoljavanjem ga puno brže postignem!:lol:

Ja obožavam brzinski seks...kad je dečko toliko napaljen na mene da se jednostavno ne može suzdržat...a ja ne mogu tako brzo svršit jbg...iako maksimalno uživam...tako da mi je ponekad jedan njegov predobar orgazam i onaj preseksi uzvik 'aaaaaaaaa' dovoljan...:ptakva sam...nesebična..a i puno,puno volim...

Napominjem da nije uvijek tako da ne bi netko pomislio da zanemarujem sebe da bi zadovoljila dečka..ne,ne i ne! Govorim samo kad je seks na eks u pitanju...a i puno puta me zadovolji naknadno tako da svi sretni i zadovoljni..:mig:

:top::top:

trula jabucica
06.01.2010., 20:29

svrsim svaki put. samo mi treba minutica,dve odmora i mogu dalje :D najvise sam svrsila 8 puta u jednom danu. uffff to je bilo dobro :D
a najlakse svrsim stimulacijom klitica (os jajima,tijelom doticnog gospodina ili prstima...) plus kita u meni :D

trula jabucica
06.01.2010., 20:31
e da da ne bi ispalo da lazem.sa bivsim nisam mogla svrsit svaki put.jednostavno nije bio tako dobar ko ovaj.nema t prevelike mudrolije ni laganja.

mesmerizeme
06.01.2010., 20:35
Ne prozivam ja nikoga samo govorim činjenice...a to je da će većina cura koje prosječno često svršavaju uveličati brojke da bi im druge zavidjele...ili čisto zbog natjecateljskog duha..Dok će druge koje nikako ne svršavaju bit sasvim iskrene i priznati da su zakinute, ljubomorne..I šta onda dobivamo nego dvije krajnosti?? Rijetko koji će odgovor biti tipa 'pa svršim tu i tamo'..Zar ne?:D

A ja ću opet bit bolno iskrena pa ću ti reći da ti u slučaju da stvarno govoriš istinu pomalo zavidim..:(:rofl: Al šta ćeš..još sam mlada, možda ću za par godina imati slične rezultate kao ti pa će me drugi optuživat da serem:mig:Rado bi trpila takve optužbe ako su neutemeljene:)

I ja ne mislim da mi je sam čin seksa dovoljan UVIJEK..samo sam rekla da mi MOŽE biti dovoljan jer orgazam nije jedina bit seksa..pa i bio on vaginalni opet ga možeš sama postić!:mig:

Krenem od kraja: može se vaginalni postići, al eto, ja nemam praksu to činiti sama... vidiš... možda je vrijeme da počnem. Nisam mislila da ti je uvijek dovoljan samo čin sexa, al recimo to onda ovak: meni nikad nije... al ja ne očekujem od frajera da se lomi da me zadovolji, a da ja ležim ko krpa.. nego ga ili usmjerim ili jednostavno sama odradim... (da ne bi bilo zabune. nije me lako zadovoljiti, naprotiv)
Sjetila sam se kad sam zadnji put preskočila orgazam za vrijeme sexa - prije 2 i pol godine, jer je u pitanju bio dečko kojem je bilo prvi put (ne trebam objašnjavat?), al nakon pol sata smo opet i tad sam već svršila, a on je bio sretan ko malo prase... :)

I ne govorim ovo da bi nekog učinila ljubomornim, nego je pitanje bilo postavljeno... i uvijek sam spremna podijeliti svoje iskustvo s drugima jer sam imala velikih problema (kao što sam i bila napisala) prije... A sad sam u poziciji da možda mogu nekome ubrzati taj glupi proces u ženskoj glavi da ne mora proći kroz ono što sam ja nego da ide najkraćim putem.

5rich
06.01.2010., 20:37

1. ne svaki put, otprilike svaki drugi put,ovisi o mnogobrojnim faktorima
2. najviše uzastopno 4 puta,pa maximalno 10 min odmora pa mogu opet,ovisi o partneru i kojim intenzitetom svršim
3. u jednom danu najviše 10 puta...i iscrpilo me
4. najednostavniji način je stimulacija klita,pogotovo jezikom..može i kombinacija jezik i prstići,treba bit maštovit
5. mogu i odiza,ali nije toliki efekt,ko kad su jezik i prstići involved
6. bez diranja klita rijetko,jednom u dva mjeseca uglavnom

kuki unutra i prstići su svakak dobitna kombinacija,a i prstići i kojekakva druga pomagala

nije mi cilj svaki put svršiti,više volim vidjeti kako mi partner uživa

diobun
06.01.2010., 20:39
a vaginalno svršavanje mi je totalna nepoznanica i mislim da se ful laže oko toga............)

naravno, slazem se.

zločesta
06.01.2010., 20:39
Krenem od kraja: može se vaginalni postići, al eto, ja nemam praksu to činiti sama... vidiš... možda je vrijeme da počnem. Nisam mislila da ti je uvijek dovoljan samo čin sexa, al recimo to onda ovak: meni nikad nije... al ja ne očekujem od frajera da se lomi da me zadovolji, a da ja ležim ko krpa.. nego ga ili usmjerim ili jednostavno sama odradim...
Sjetila sam se kad sam zadnji put preskočila orgazam za vrijeme sexa - prije 2 i pol godine, jer je u pitanju bio dečko kojem je bilo prvi put (ne trebam objašnjavat?), al nakon pol sata smo opet i tad sam već svršila, a on je bio sretan ko malo prase... :)

I ne govorim ovo da bi nekog učinila ljubomornim, nego je pitanje bilo postavljeno... i uvijek sam spremna podijeliti svoje iskustvo s drugima jer sam imala velikih problema (kao što sam i bila napisala) prije... A sad sam u poziciji da možda mogu nekome ubrzati taj glupi proces u ženskoj glavi da ne mora proći kroz ono što sam ja nego da ide najkraćim putem.

E ovo je ključno...slažemo se u potpunosti što se toga tiče..Al' meni je čin seksa sam po sebi tako veličanstven da mi se nekad jednostavno ne da svršit...Možda me ne shvaćaš al nekad kad ga vidim koliko je napaljen i koliko mu određena poza odgovara mi se ne da micat ga pa se namještat kako meni paše..nego ga jednostavno pustim da uživa i svrši brzo, ma najbrže što može! A onda poslije može i mene zadovoljit, a i ne mora...ja svejedno zadovoljna :p

Što se ovog zadnjeg tiče...RESPECT!:)

zločesta
06.01.2010., 20:42
e da da ne bi ispalo da lazem.sa bivsim nisam mogla svrsit svaki put.jednostavno nije bio tako dobar ko ovaj.nema t prevelike mudrolije ni laganja.

E vidiš, ja sam uvjerena da je mogućnost postizanja orgazma u žene isključivo u glavi i da se većina sama sputava u tome...Ma može tebe jebati najsavršeniji čovjek na svijetu i najbolji u tome, ali ako ćeš ti bit ukočena i ne uživjet se dovoljno ništa od svršavanja! Tako da...ključ je u našim rukama iako je najlakše dečke okrivit..Ipak, većina njih solidno radi svoj posao...Naravno, izuzev onih koji baš ne vode računa o curi već misle samo na sebe (kao zečevi:lol:)

-klitschko-
06.01.2010., 20:44

Apsolutno. I ja uživam u odgađanju svršavanja i zapravo, volio bi da mi partnerica može svršit više puta uzastopno...:)
A da ja oduljujem orgazam.. Hehe, šta si mislila da ja dajem zato što sam darežljiv...

A što se tiče samozadovoljavanja. Kako trenutno nema seksa, oko toga se trudim po principu, što manje, što duže i što kvalitetnije... Neki dan sam probio maramicu od količine, i gotovo sat vremena sam ga navlačio. Ali suzdržavao sam se par dana, i.. ma neću sad offtopic, uglavnom bolesne fantazije bliske realnome.

mesmerizeme
06.01.2010., 20:52
E ovo je ključno...slažemo se u potpunosti što se toga tiče..Al' meni je čin seksa sam po sebi tako veličanstven da mi se nekad jednostavno ne da svršit...Možda me ne shvaćaš al nekad kad ga vidim koliko je napaljen i koliko mu određena poza odgovara mi se ne da micat ga pa se namještat kako meni paše..nego ga jednostavno pustim da uživa i svrši brzo, ma najbrže što može! A onda poslije može i mene zadovoljit, a i ne mora...ja svejedno zadovoljna :p

Što se ovog zadnjeg tiče...RESPECT!:)

Naravno da je sex sam po sebi nešto preeedivno.. zato smo LJESovci :mig:
Shvaćam šta mi želiš reći... al meni je veći gušt recimo... kak svi vole da partner uživa, jelte... pustim ga da on mene zadovolji... ja ga uništim :mig: Pozitivno, naravno... nitko mi se dosad nije žalio.. a mene čini f-in sretnom. E sad, ak ti je gušt vidjeti kako se sam namjestio i kako uživa u tome, onda je zadovoljstvo da si ga ti namjestila i da ga ti je*es tako da se siroče ne može suzdržavati... that makes me :lux: :D
S bivšim sam redovno po 3-4 puta jer je obožavao gledati me dok svršavam, a znao je da nakon što me dobro izje.. da ću ja njega... (da ne objašnjavam šta i kako jer kao pričamo o ženskim orgazmima)

trula jabucica
06.01.2010., 20:54
E vidiš, ja sam uvjerena da je mogućnost postizanja orgazma u žene isključivo u glavi i da se većina sama sputava u tome...Ma može tebe jebati najsavršeniji čovjek na svijetu i najbolji u tome, ali ako ćeš ti bit ukočena i ne uživjet se dovoljno ništa od svršavanja! Tako da...ključ je u našim rukama iako je najlakše dečke okrivit..Ipak, većina njih solidno radi svoj posao...Naravno, izuzev onih koji baš ne vode računa o curi već misle samo na sebe (kao zečevi:lol:)

je.imas pravo da je dosta tog u nasoj glavi. moze on bit fakat los al ak si ja zamislim dobru scenu iz pornica ma bit ce najbolji na svijetu :D :lol:

zločesta
06.01.2010., 20:59
Naravno da je sex sam po sebi nešto preeedivno.. zato smo LJESovci :mig:
Shvaćam šta mi želiš reći... al meni je veći gušt recimo... kak svi vole da partner uživa, jelte... pustim ga da on mene zadovolji... ja ga uništim :mig: Pozitivno, naravno... nitko mi se dosad nije žalio.. a mene čini f-in sretnom. E sad, ak ti je gušt vidjeti kako se sam namjestio i kako uživa u tome, onda je zadovoljstvo da si ga ti namjestila i da ga ti je*es tako da se siroče ne može suzdržavati... that makes me :lux: :D
S bivšim sam redovno po 3-4 puta jer je obožavao gledati me dok svršavam, a znao je da nakon što me dobro izje.. da ću ja njega... (da ne objašnjavam šta i kako jer kao pričamo o ženskim orgazmima)

Ko kaže da ga ne volim jebat do iznemoglosti?! Uuuuu volim, volim..I volim taj osjećaj kad sam na njemu i kad imam stvar u svojim rukama i kad mislim samo na sebe:)

Ali isto tako volim biti potlačena i gledat ga di se grči od užitka i nekontrolirano svršava..Tako da...ja volim sve i svašta, ovisno o raspoloženju..samo ti hoću reći da toliko volim seks i uživam u njemu da bi bilo žalosno da to radim samo zbog orgazma...:mig:

mesmerizeme
06.01.2010., 21:00
Apsolutno. I ja uživam u odgađanju svršavanja i zapravo, volio bi da mi partnerica može svršit više puta uzastopno...:)
A da ja oduljujem orgazam.. Hehe, šta si mislila da ja dajem zato što sam darežljiv...
Da se nadovežem.. Možda sam samo ja, al meni inače ne odgovara da mi frajer odugovlači s mojim orgazmom... znači, da prestane kad vidi da sam blizu.. jer kao odugovlačenjem će biti na kraju jače... U biti mi bude upropašteni orgazam... kao da jesam svršila (em sam umorna, em mi treba pauzica - u biti mi ne treba pauza nego kao da se prekine neka žica pa ju opet treba spojit... :rofl:), a zapravo nisam...
pa eto cure, ak je i vama tak, ajd da ih prosvjetlimo...

@zloćka... ni ja to ne radim samo zbog orgazma... jednostavno... volim sex... sve skupa... sve sexualno... al da ga jeseš.. najbolji sexovi su mi oni u kojima sam brutalno svršila (do suza)

zločesta
06.01.2010., 21:01
je.imas pravo da je dosta tog u nasoj glavi. moze on bit fakat los al ak si ja zamislim dobru scenu iz pornica ma bit ce najbolji na svijetu :D :lol:

:lol::lol:

Eto vidiš:mig:

lizianthus
06.01.2010., 21:01
Da se nadovežem.. Možda sam samo ja, al meni inače ne odgovara da mi frajer odugovlači s mojim orgazmom... znači, da prestane kad vidi da sam blizu.. jer kao odugovlačenjem će biti na kraju jače... U biti mi bude upropašteni orgazam... kao da jesam svršila (em sam umorna, em mi treba pauzica), a zapravo nisam...

tak je! :top:
i mrzim kad mi to napravi :kava:
čak imam i grčeve i sve, tijelo odreagira kao orgazam al u glavi užas i bezveze...:rolleyes:

trula jabucica
06.01.2010., 21:02
Da se nadovežem.. Možda sam samo ja, al meni inače ne odgovara da mi frajer odugovlači s mojim orgazmom... znači, da prestane kad vidi da sam blizu.. jer kao odugovlačenjem će biti na kraju jače... U biti mi bude upropašteni orgazam... kao da jesam svršila (em sam umorna, em mi treba pauzica), a zapravo nisam...

da,i meni je tak.uzasno mi je to ustvari.to uopce nije humano! :eek:

zločesta
06.01.2010., 21:03

Potpisujem.....to totalno upropasti orgazam:)

No, mislim da je on mislio na vlastito odugovlačenje...tako mi se učinilo...zapravo,nek' se sam brani:lol:

mesmerizeme
06.01.2010., 21:06
ma on je mislio na vlastito odugovlačenje, al sam povezala s tim da oni misle da i mi volimo da se odugovlači... dečki čitajte: ne volimo kad nam prekinete put ka orgazmu, tj. odugovlačite s našim orgazmom!

iako, ako se ne varam, oni to vole

lizianthus
06.01.2010., 21:11
ma on je mislio na vlastito odugovlačenje, al sam povezala s tim da oni misle da i mi volimo da se odugovlači... dečki čitajte: ne volimo kad nam prekinete put ka orgazmu, tj. odugovlačite s našim orgazmom!

:s:taaaakkkk jeeeee
:zivili:

mesmerizeme
06.01.2010., 21:18
i sad nitko od tih genijalaca ne čita ovo...

Michelangelo
06.01.2010., 21:27
čitam,zapisujem i učim :)

mesmerizeme
06.01.2010., 21:29

good you are! i razglasi vijest... :mig:
mislim da je to bitnije od koliko nam pauze treba i koliko možemo...

lizianthus
06.01.2010., 21:54

spread the news :mudri:

Michelangelo
06.01.2010., 22:00
spread the news :mudri:

ok :top:

mozete jos sta napisati o squirtu ? mit ili ne

lizianthus
06.01.2010., 22:05
ok :top:

mozete jos sta napisati o squirtu ? mit ili ne
:misli: ne možem...

la paz
06.01.2010., 22:06
evo jedne koje ne svršava :( to se odnosi na svršavanje s novim dečkom...zajedno smo manje od god dana i nikako da klit i ja svršimo kraj njega...
sama svršavam bez problema, po nekoliko puta u 10ak min....znam- bolesno :( p.s. s bivšim sam svršavala trljanjem klita, u prosjeku svaki treći put.....

tulipancica
06.01.2010., 22:07

Haleluja :Pop:

Potpisujem :s

Ma hajte decki pa necemo se potrosit odmah.. tu su repete,pa opet... i opet..i opet..

:top:

bitchy-as-usual
06.01.2010., 22:07
Kako svrsavam?

Lizanjem, trljanjem klita, jebanjem i diranjem klita istovremeno.. tu i tamo samo penetracijom...ne uspijem svaki put. ni sama ne znam zasto

mesmerizeme
06.01.2010., 22:34
evo jedne koje ne svršava :( to se odnosi na svršavanje s novim dečkom...zajedno smo manje od god dana i nikako da klit i ja svršimo kraj njega...
sama svršavam bez problema, po nekoliko puta u 10ak min....znam- bolesno :( p.s. s bivšim sam svršavala trljanjem klita, u prosjeku svaki treći put.....
sad se vraćamo da je sve u ludoj ženskoj glavi... ovo će zvučati malo kinky... al probaj za početak misliti na sex s tim bivšim (ili na nešto što te tada palilo)... ili se samo probaj sjetiti kako si s bivšim dolazila do orgazma (znači točno šta bi radio, kojim redom, na šta si mislila u tom trenu...) i zamoli dečka da ti to radi (nemoj da ti bude bad), naravno, nemoj mu reći da ti je to bivši radio...
(nije bolesno niš!)
isto tako, pošto solo možeš očito kak hoćeš... uputi dečka šta da ti radi (rukica preko njegove) i pravi se da to radiš sama.. ili to napravi sama, kraj njega... a nek on drži ruku preko tvoje... kad jednom svršiš kraj njega, poslije će biti lakše...

4fun
06.01.2010., 23:06
sad se vraćamo da je sve u ludoj ženskoj glavi... ovo će zvučati malo kinky... al probaj za početak misliti na sex s tim bivšim

malo kinky?

:lol::lol::lol::lol::lol:

"da dragi, svrsnula sam kad sam pomislila na bivseg kako me razvaljuje na sve 4" :rofl:

gertrude
06.01.2010., 23:22
Do sada s partnerom nisam svršavala često (bolje reći: rijetko), budući da sam zbog navika kod samozadovoljavanja sama sebe nesvjesno ograničila na određeni položaj tijela... Ali moj sadašnji dragi toliko brine o mom zadovoljstvu kao skoro nijedan do sada da sam uvijek slobodna postaviti situaciju upravo onako kako meni paše. Obožavam ga zbog toga! :cerek: A radi se i o bliskosti među nama, to je jako važno.

Vaginalno? Ponekad mi se dogodi nesvjesno grčenje vaginalnih mišića pri penetraciji, ali nije intenzitet ni izdaleka toliki kao kod klitoralnog orgazma, tako da nisam uopće sigurna je li to to. :confused::o Ima li netko slično iskustvo??

A nije mi ni bitno da svršim svaki put. Uživam u samom činu, bliskosti, u mirisima, dodirima, pogledima, ahhhh... Osobito obožaaaaaavam onaj trenutak kad ulazi u mene, a ponekad je napetost tolika da jednostavno ne mogu dočekati... :s

wecoo
06.01.2010., 23:31
Do sada s partnerom nisam svršavala često (bolje reći: rijetko), budući da sam zbog navika kod samozadovoljavanja sama sebe nesvjesno ograničila na određeni položaj tijela... Ali moj sadašnji dragi toliko brine o mom zadovoljstvu kao skoro nijedan do sada da sam uvijek slobodna postaviti situaciju upravo onako kako meni paše. Obožavam ga zbog toga! :cerek: A radi se i o bliskosti među nama, to je jako važno.

Vaginalno? Ponekad mi se dogodi nesvjesno grčenje vaginalnih mišića pri penetraciji, ali nije intenzitet ni izdaleka toliki kao kod klitoralnog orgazma, tako da nisam uopće sigurna je li to to. :confused::o Ima li netko slično iskustvo??

A nije mi ni bitno da svršim svaki put. Uživam u samom činu, bliskosti, u mirisima, dodirima, pogledima, ahhhh... Osobito obožaaaaaavam onaj trenutak kad ulazi u mene, a ponekad je napetost tolika da jednostavno ne mogu dočekati... :s

ovo je primjer zdravew djevojke :kava:

kao-normalna
06.01.2010., 23:41

potpisujem. :top:

@la-paz : kod mene je sve krenulo na bolje kad sam svom dečku počela točno objašnjavat kako da me zadovolji. i mi ženske često od njih očekujemo da su vidoviti jebiga a nisu...:rolleyes:
sad mu bez ikakvih inhibicija kažem i pokažem što mu je činiti.....(try it!) samo je kvaka u tome što, da bi se znalo drugom objasniti što želiš, prvo sam moraš znati što želiš i što ti paše. :mig:

bluffmeariver
06.01.2010., 23:45
Cure primite se Shane Diesela i u deliriju ste cim ga stavi

Ms. Black
07.01.2010., 00:13
Joooj... malo bi te zajebajila... (jel smijem?)
Možda nisu problem cure koje ti poznaš? (zeka-peka, ofc :mig:

Ono što sam zaboravila napisati: većinom mi je preko 4 puta too much, umorim se, iscrpi me itd... al ja kažem kad mi je dosta, onda netko drugi najebe :mig: Onih 12 puta je bilo mučenje bivšeg dečka - zanimljiva priča, I must say... nije mi dao da predahnem, sav se fokusirao na mene i nije htio prestati iako sam ga molila... a iskobeljati se nisam mogla... užasno me iscrpilo tako da sam poslije :zzz: (u pol bijela dana)

@Septy, mislim da je i broj porastao otkad je malo društvo otvorenije i otkad je muškima ponos da žena svrši (ok, ne svima, al ono...). Bar nam više ne seciraju klitiće... Al iskreno, ja se ne sjećam kad zadnji put nisam svršila tijekom sexa, bar jednom....

Speak for yourself... :tuzni:

la paz
07.01.2010., 00:28
mesmerize i kao-normalna- baš ste slatkeeee
sve ću ja to njemu nacrtat ako treba hehe, jer ja sam kao prihvatila njegove načine...fkt su dobri, al ne do kraja :D
i da, baš sam zavidna :( :)

mesmerizeme
07.01.2010., 08:49
mesmerize i kao-normalna- baš ste slatkeeee
sve ću ja to njemu nacrtat ako treba hehe, jer ja sam kao prihvatila njegove načine...fkt su dobri, al ne do kraja :D
i da, baš sam zavidna :( :)

Tak treba! Ne sumnjam da su njegovi nacini dobri, al posto je sve u nasim glavicama onda moras probiti tu barijeru. Cure najcesce ne traze nis, cesto malo, da kazem glume, da im je bolje nego sto je i onda jedino sto se dogodi je da decko misli da je na dobrom putu. Nema srama. Kazes fino: dragi, mozemo probati nesto? Mos mislit kak ce se ozariti.

@4fun, bitno je probiti tu barijeru. Da ti ne objasnjavam kak zenama funkcionira mozak. Malo je kinky, al ak upali, nikad vise nece pomislit na njega. A ne mogu joj rec na sta ja mislim kad je bad day jer nam nije svima isto. Cak ni meni nije isto svaki put.
Ms. Black - ne kuzim?

Anubisova Robinja
07.01.2010., 09:51
Prosječno tijekom seksa (ovisi naravno o trajanju) svršim do 3 puta. Uzastopno mogu i sva tri :zubo: sa po minutu, dve pauze.
U jednom danu najviše je bilo pet puta, za više nisam imala ni volje ni snage :rofl:

- Općenito i ne doživljavam to "koliko puta" nekim mjerilom dobrog seksa. I nije mi bitno svršavanje kao potvrda da mi je bilo odlično :rolleyes:

Najlakše apsolutno svršim stimulacijom klita - bilo samo njegovim podraživanjem nakon što zadovoljim dragog i onda se on posveti meni dok se ja koncentriram i uživam, bilo s leđa i stimulacijom klita, ili s kurcem u guzi i istovremenom stimulacijom klita...uglavnom klit i klit :rofl:
Iako nekad znam biti vrlo blizu samo čistom vaginalnom orgazmu - ali to neposredno nakon svršavanja.

Vaginalni nisam još doživjela, ali me ne opterećuje sve dok nam je dobro i dok se jebemo :D doći će samo od sebe

-klitschko-
07.01.2010., 09:54

Hahaha, hvala zločesta...:)
Da, naravno da sam mislio na oduljavanje svoj vlastitog orgazma. I rekao sam da ŽELIM da mi partnerica svrši nekoliko puta uzastopno,
dakle, ne bi mi palo napamet da njen odgađam.. Znam da na kraju seks može od toga postat koma i ohladiš se...

elisse
07.01.2010., 10:08

pa i ja se pitam gdje takve rastu, jer ja svršim jednom tijekom jednog seksualnog odnosa..al taj jedan bude zaista vrijedan

kažeš muškarcima radi ego kad žena svrši,ajde ima i u tome nešto ali meni je bitnije da cura svrši zato što to meni garantira bolji sex i bolje svršavanje,njoj dobro a meni super.jebeš sex ak cura nije svršila,eto ukratko

eh, a koliko frajera tako nemisli... bitan mu je samo njegov, ako cura svrši ok, ako nije, ah pa što on tu može..možda sad u ova novija vremena i nije tako, al u prošlosti svakako jest

Septembar
07.01.2010., 14:34

nisi, samo to ne znas :kava:
mene su neki muski UBJEDJIVALI da sam ja svrsila :bonk:

muski NE ZNAJU prepoznati orgazam! :amen:

Chocolate Puma
07.01.2010., 14:42

Samo jednom. Tesko da cu svrsiti opet isti dan. Svaki mi je orgazam prilicno jak. No, desilo mi se da sam svrsila 3 puta jednom. I nisam se mogla dici od vrtoglavice. :rofl:

Normalnim odnosom, znaci bez prstiju, najcesce. Nekad sa prstima. :kava:

mesmerizeme
07.01.2010., 15:24
Hahaha, hvala zločesta...:)
Da, naravno da sam mislio na oduljavanje svoj vlastitog orgazma. I rekao sam da ŽELIM da mi partnerica svrši nekoliko puta uzastopno,
dakle, ne bi mi palo napamet da njen odgađam.. Znam da na kraju seks može od toga postat koma i ohladiš se...
Nisam te prozivala kao nekog tko to radi, nego si me podsjetio da neki decki tak misle, zato sam boldala ono JE. I ako ti nisi jedan od tih koji misle da cure vole da im se odugovlaci :top: Za sve ostale: citajte ostatak boldanog posta. :mig:

-klitschko-
07.01.2010., 15:45
Nisam te prozivala kao nekog tko to radi, nego si me podsjetio da neki decki tak misle, zato sam boldala ono JE. I ako ti nisi jedan od tih koji misle da cure vole da im se odugovlaci :top: Za sve ostale: citajte ostatak boldanog posta. :mig:

Hahah... ma znam da me nisi prozvala, vidio sam kaj si odgovorila zločestoj - potvrdio sam samo, valjda smijem ja neš reć
:p

mesmerizeme
08.01.2010., 00:07
Hahah... ma znam da me nisi prozvala, vidio sam kaj si odgovorila zločestoj - potvrdio sam samo, valjda smijem ja neš reć
:p

Belj! Ma nisam htjela da mislis da sam te prozvala. Ja ne volim zaostrene odnose i prepucavanja pa sam htjela potvrditi da me se ne shvati krivo (da znam, weirdo sam) :mig:

-klitschko-
08.01.2010., 07:16
Belj! Ma nisam htjela da mislis da sam te prozvala. Ja ne volim zaostrene odnose i prepucavanja pa sam htjela potvrditi da me se ne shvati krivo (da znam, weirdo sam) :mig:

Ma ajde lajkam te.. :p Vidim ja da si normalna, ni ja ne volim prepucavanja i te gluposti.. I sad s ovim odgovorom opet oftopičarim. Over&out.

omnia_expert
08.01.2010., 08:22
haha

visok35
08.01.2010., 08:30
netko ima volje za pm?:rolleyes:

mesmerizeme
08.01.2010., 10:09
Ma ajde lajkam te.. :p Vidim ja da si normalna, ni ja ne volim prepucavanja i te gluposti.. I sad s ovim odgovorom opet oftopičarim. Over&out.

I to na svojoj vlastitoj temi! :o
Me likey2. :)
Imam ja pitanje za cure: jel vi imate potrebu nesto stisnuti dok svrsavate? Jastuk, krevet, posetljinu, partnera..? I da li ste glasne?

leptirica 2
08.01.2010., 13:57
Pa neznam..nije mi se dalo više od nekoliko puta dnevno..u biti neznam..nisam išla do granica izdržljivosti:D

dolores_haze
08.01.2010., 16:23
uopće nije samo do toga da muškarac zna šta radi...ovisi i o mentalnom stanju i raznim stvarima. neki put ne bih svršila ma da me ševi ne znam kako..a neki put..hm..samo to i radim cijeli dan :D
brojala nikad nisam
čemu???

Loonatic
08.01.2010., 16:30
dolores haze koja je imala davno prije na net.hr chatu sobu dolores haze? :D

dolores_haze
08.01.2010., 16:33
moram priznat da me pamćenje ne služi najbolje, ali rekla bih da ne.
čemu osmijeh hahahaha dobra neka mala hm :D

Loonatic
08.01.2010., 16:36
ne, starija je to cura bila, 35 godina sad ima, muza, djecu... al je zahebancija uvijek na nivou bila. al to je bilo daaaaavno. prije nekih 8-9 godina. vidjeh nik pa me cisto zanimalo. :D

ancora
13.01.2010., 20:12
Imam ja pitanje za cure: jel vi imate potrebu nesto stisnuti dok svrsavate? Jastuk, krevet, posetljinu, partnera..? I da li ste glasne?

Ja se jednostavno ne mogu suzdržat kad svršavam, nekad sam poprilično glasna,nekad malo manje...nedavno sam imala jednu neugodnu situaciju, naime susjedi s kata poviše su u 3 ujutro lupali da se stišam(o)! Sutradan mi je taaako bilo neugodno, užas! Iskreno, nisam ni primjetila da sam toliko prešla granicu dobrog ukusa :)
što se gužvanja tiče, nije mi mrsko malo zgužvati posteljinu :cerek:

Mila593
13.01.2010., 20:59
U 10 god koliko se seksam svega par puta sam uspjela svršiti za vrijeme sexa i to stimulacijom klita. Sad znam razlog: samozadovoljavanjem sam se navikla da mogu svršit samo s ispruženim nogama i odignutom zdjelicom,u toj pozi penetracija je gotovo nemoguća.Godinama nakon što on(oni) svrši, rukom me zadovolji u toj pozi (mogu tako svršit hrpu puta i u kratkom razmaku) i to je to.Pomirila sam se s činjenicom da je to jedini mogući način i najjednostavniji,i priznajem davnih dana sam se prestala truditi pokušavati drugačije jer sam bila ubjeđena da drugačije ne ide.Eeee sve do neki dan kad sam popizdila i skužila sistem kako napeti mišiće zdjelice(unutarnje) a da noge mogu biti opuštene,i svršila sam u koju god pozu sam se namjestila. Niko sretniji od mene,još samo da dođe dragi pa da to isprobamo..A o vaginalnom orgazmu...doživjela sam samo kombinaciju vaginalnog i klitoralnog jednom,dvaput u već navedenoj pozi naravno ručnom stimulacijom. Ima li sličnih iskustava?

4fun
13.01.2010., 21:06
ja iskreno mislim da si ili musko,ili seres!

zene svrsavaju (puno, usudio bih se reci,) vise od frajera. :ne zna:

denisv
13.01.2010., 21:09
zene svrsavaju (puno, usudio bih se reci,) vise od frajera. :ne zna:

...a, mi samo jednom:( ili vise puta....:rofl:

tency
14.01.2010., 00:15
Zanima me da li je netko od vas nešto slično ovome osjetio... ja svršim otprilike kad hoću, ili se sama prstićima ili on... samo bed mi je što teško svršim dok mi prstima trlja klit a u meni je jer nekako mi se sve unutra grči a ne može dok je u meni... sve propadne ako mu ga ne izvučem taj tren
Ispadam luda jel?

Chansomps
14.01.2010., 00:19
Žensko svršavanje - samo iskustva: Dobra iskustva,bogami :kokice: