PDA

View Full Version : Narančina, odn. medicinska, bolnička dijeta

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

bjelovarcanka
11.07.2008., 11:31
ovako , citam tu dijetu i razmisljam da krenem na tu dijetu,pa ima li vas sa dorim ili losim iskustvom te dijete.....

Gutaperka
11.07.2008., 12:05
ovako , citam tu dijetu i razmisljam da krenem na tu dijetu,pa ima li vas sa dorim ili losim iskustvom te dijete.....

šta je to? Meni je prva asocijacija bila naranča.Ako je naranča biće jedeš samo naranče i mršaviš?

mafri
11.07.2008., 13:01
Jel to naranca ,dvopek,jaja,mljev meso.....Ak je to to je :top: dijeta!Ja sam je drzala par puta i skinula dosta kila sa njom!

Gutaperka
11.07.2008., 13:06
Jel to naranca ,dvopek,jaja,mljev meso.....Ak je to to je :top: dijeta!Ja sam je drzala par puta i skinula dosta kila sa njom!

koliko si kila imala na početku i koliko sada? I prije koliko vremena si počela s tom dijatom?

bjelovarcanka
11.07.2008., 13:10
da, sa jajima,dvopekom,,i sa narandom

polly
11.07.2008., 13:12

moja jedna bivša kolegica je svako proljeće skidala zimske kile s tom dijetom
s dva ciklusa (mislim da traje 2 tjedna jedan) je skidala 5-7 kila
ali...
njoj su samo tih 5, 7 kila bile višak od idealne (čak i malo preniske) kilaže
i skidala ih je par mjeseci nakon što ih je dobila, nisu bile dugotrajne
mislim da onda to ide lakše

mafri
12.07.2008., 07:07
Moze se skinut dosta kila!Ja sam 10tak kila tako skinula a drzala sam je dvaput po 7 dana.
Nakon nje sam normalno jela i nisu se vratile(nisam se prezderavala kasno u noci) A onda sam pocela opet prezderavanje po noci i sendvicanje i imam 5 kg viska sad!
Djeta ta djeluje i nije losa ,cak i onda kad se brlja(ja sam svaki dan cokoladicu ili nest slatko morala pojest) al izgubila sam 10 kg u 14 dana!
Cak pise da se jede hrana tim nekim redom,al ja nisam ja sam jela normalno i sve skupa i izgubila kile!
Sretno ti ako se odlucis!:mig:

Malinnna
12.07.2008., 11:15
Hm, je li to ona dijeta sto ima svaki dorucak isti i to jednu narancu, jogurt i jos nesto?

Moja je drugarica drzala tu dijetu 7 dana i skinula je 5 kg, a da li su se kg vratili, ne znam, jer ju nisam vidjela skoro.

A hajd neka neko napise i citavu dijetu jer bih ju mozda i ja pokusala, (trebala bih jedno 3-4 kg skinuti)

boletus satanas
12.07.2008., 12:36
molim pojašnjenje o ovoj dijeti

bjelovarcanka
12.07.2008., 19:26
ja sam dosta o toj dijeti cula , i frendica mi je isto puno kg skinula i nisu joj se kile vratile...

bjelovarcanka
12.07.2008., 19:36
Bolnička dijeta
Doručak:isti tokom 15 dana
-1 naranča
-1 dvopek
-1 šalica kave ili čaja bez šećera

1.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje

Večera:
-2 paradajza
-2 kuhana jaja
-1/2 glavice zelene salate

2.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje
-2 dvopeka

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
- 1 dvopek

3.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje
-1 glavica salate

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mljevenog mesa
-1 naranča
-1 dvopek

4.dan
Ručak:
-12,5 dkg svježek kravljeg sira
-1 paradajz
-1 dvopek

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
-1 dvopek

5.dan
Ručak:
-20 dkg kuhanog mesa ili ribe
-1 paradajz
-1 dvopek

Večera:
-1/2 kg kuhanog povrće(mrkve,grašak,krumpir)
-1 kuhano jaje
-1 paradajz

Nakon 5 dana izgubi se 2,5-5 kg .Nakon 5 dana dijete,dijeta se ponavlja i tako 3 puta po 5 dana.Za 15 dana se izgubi 15 kila i nećete ih više dobiti ukoliko nakon dijete normalno jedete osim svakog ponedjeljka kada treba jesti sljedeće:

Doručak:-1 čaša soka od limuna bez šećera
Ručak:-2 jabuke,1 dvopek
Večera:-1 jaje,1 paradajz,1 dvopek

Za vrijeme djete ne uzimati alkohol !
namirnice se mohu uzimati hladne ili tople ali bitno je da se uzimaju točno onim redom kako je napisano i ne izostaviti ni jednu

Piti što više vode i biljnih čajeva...

bjelovarcanka
12.07.2008., 19:37
evo nasla sam dijetu, zapravo se zove bolnicka dijeta...

tinkerbell1985
13.07.2008., 16:25
hej cure!!!
evo, citala sam malo o toj dijeti po drugim forumima i samo rijeci hvale!!!! ja zapela na Atkinsu pa si razmisljam odguliti tih 15 dana, malo za promjenu i poticaj.. od sutra krecem s njom i nadam se uspjehu te da ce rezultati biti brzo vidljivi!!!!!!!!
izvjestavati cu vas!!!
pozz

mystery
13.07.2008., 17:39
evo kad svi hvale tu dijetu...da ju netko pogrdi :)
nisam bila dugo nanjoj al bila sam 10 dana i svega sam se pridžavala! i nisam smršavila ni gram, meni se osobno ta
dijeta užasno zgadila jer se stalno jede isto itd...eto ne želim nikog odgovarat od te dijete sigurno ima puno njih koji su na taj
način smršavili, ja sam imala puno kila onda i s drugim dijetama u 10 dana bi bar otišla 1 kila a na ovoj nije..
eto..nadam se da kod vas neće bit isti slučaj..;)

Miss Piggy
13.07.2008., 18:15
Jelovnik je :eek:. Ja bih se onesvijestila od gladi.

mafri
14.07.2008., 06:59
mystery neznam kako to da nisi nista skinula sa njom!?:ne zna: Bas cudno!

Ja nisam nikad jela po tom redosljedu kako pise neg bi jela sve skupa i svejedno sam skidala kile!Mislim to nema logike jer svakako se neprave pauze izmedju namirnica koje jedes i opet su skupa u zeludcu ko da si ih i jeo skupa!
A tu djetu je moj poznanik inace jako debel i seceras(mislim) dobio od doktora i skinuo je kile!Naravno nije sad dva mjeseca odjedanput bio na njoj neg dva tjedna pa pauza pa opet!Nisu mu se vratile kile za sad a proslo je vec godina i pol!

I ja sam je drzala i nije strasna toliko jedino prva dva dana su kriticna a poslje se jede i mljeveno meso i sir...

Meni je bila ok!

E da,da dodam samo u mojoj djeti stoji mljavena junetina 125 gr pa sam je ja pekla i opet sam smrsala.

tinkerbell1985
14.07.2008., 08:50
znaci ipak idu kile dolje?!? joj super, evo od sutra sam na njoj, mislila sam danas, ali danas sam na vodi i caju da si pripremim organizam!!!
nadam se da ce se rezultati vidjeti ubrzo!!! pa da cu dobiti volju za dalje!!! :D
pitanje.. kak stojis sa energijom dok si na dijeti??? jer ja vjezbam i na orbitrecu, pa da znam..
tnx :)

mafri
14.07.2008., 11:22
a cuj,djeta ko djeta!Tesko je prvih dana a onda ide lako!Ovisi sve kako i koliko ti organizam moze podnijet.Ja sam znala svaki dan pojest twix ili tak nesto jer nisam mogla bez slatkog i opet sam izgubila kile.I nisam jela nikakvim redosljedom ko sto pise jer mi to bilo glupo.Znam zensku koja je muku mucila sa par kila viska i smanjila je prehranu i vjezbala al kile su stojale,tek kad je na ovu djetu otisla smrsala je brzo i ljepo.A mjesto narandze mozes i jabuku,grejp ili ananas pojest!
Ja sam par puta na un krenula i nisam mogla izdrzat!Od danas sam na ovoj djeti!
Ajde javi i ti kako ti ide pa cemo se podrzavat uzajamno :mig:
SRETNO!!

tinkerbell1985
14.07.2008., 19:16
ma kuzim da kile idu pa i ne jede se bas nesto previse.. samo sto mislim da cu ja ipak morati pricekati sa njom ili bi bilo bolje krenuti na nju.. ne znam.. uglavnom danas sam saznala da imam usporen rad stitnjace i da hrana koju jedem me deblja jer ju moj metabolizam ne moze probaviti pa mi se sve skladisti u masne naslage i sada moram cekati nalaze da bi dobila odgovarajucu terapiju i ne znam trebam li poceti sa njom ili ne.. sutra sam opet kod doktora pa cu pitati!!
u svakom slucaju sretno ti!!!

mafri
14.07.2008., 22:51
tinkerbell :( bas mi je zao!Nadam se da ces sa tabletama uspjet regulisat rad stitnjace!?

Ja sam danas izdrzala prvi dan,a to mi se nije desilo vec godinu dana!Vec 100 puta se pripremim, skuham jaja i odustanem!
A danas sam izdrzala napokon!Tako sam sretna!

Blondy-ri
14.07.2008., 22:59
Šta vi stvarno mislite da je u 15 dana zdravo izgubiti tolike kile? :eek: Mada se meni čini da to više ode voda, ništa drugo.

mafri
15.07.2008., 06:12
Neznam sta se gubi ovom dijetom i neulazim u to jel zdrava ili ne al da se kile gube ,gube se!
I isto tako tnam da nakon prestanka dijete nisam vratila ni grama kad sam pocela normalno jesti.Ali vratila sam kile onda kad sam se pocela ponovo prezderavati kruha i sendvicat nakon ponoci,al mislim da bi tako nabili kile sa bilo kojom dijetom.
I za UN dijetu govore da nije zdrava a bar na njoj se jede i jede se raznovrsno.Al eto meni UN nikako neodgovara i lakse mi je drzat narandza dijetu!
Ja ipak mislim da nije zdravo samo ono u cemu se pretjeruje!?:ne zna:

lana2000
17.07.2008., 13:22
zdravo!!
evo danas mi je drugi dan dijete, nadam se izdrzati svih 15 dana iako bas i nemem puno za skinuti.. samo me zanima nesto.. smijem umjesto narandje jesti grejp??? mislim grejp pomaze u mrsavljenju pa se nadam da je to ok!!
i malo sam si danas povecala kol. nista drasticno, ali.. za dorucak sam umjesto jednog pojela dva dvopeka, a za rucak dva grejpa i 5 dvopeka.. nadam se da nije tako strasno, ali to je bila kriza pa bolje i tako nego da pojedem nesto sto ne smijem... i smijem li za veceru ne jesti dvopek??? ili ju skroz preskociti??

Aruena
12.10.2008., 00:05
Pa di ste sve?!Sta je ovo-zapeo forum?:(

bjelovarcanka
12.10.2008., 01:48
pa tu smo sve!

valentina
14.10.2008., 14:02
Bolnička dijeta
-1 naranča
-1 dvopek

1.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje

Večera:
-2 paradajza
-2 kuhana jaja

2.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje
-2 dvopeka

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
- 1 dvopek

3.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje
-1 glavica salate

Večera:
-1 naranča
-1 dvopek

4.dan
Ručak:
-1 paradajz
-1 dvopek

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
-1 dvopek

5.dan
Ručak:
-1 paradajz
-1 dvopek

Večera:
-1 kuhano jaje
-1 paradajz

Nakon 5 dana izgubi se 2,5-5 kg .Nakon 5 dana dijete,dijeta se ponavlja i tako 3 puta po 5 dana.Za 15 dana se izgubi 15 kila i nećete ih više dobiti ukoliko nakon dijete normalno jedete osim svakog ponedjeljka kada treba jesti sljedeće:

namirnice se mohu uzimati hladne ili tople ali bitno je da se uzimaju točno onim redom kako je napisano i ne izostaviti ni jednu

nema nade za mene kad ne volim ni rajcice ni kiselo vrhnje:(

Sun_Flower
16.10.2008., 14:05
Umjesto vrhnja uzmi jogurt, a umjesto rajčica sirovu papriku, zelje, zelenu salatu...

Joluska
21.10.2008., 19:57
a što kad smetaju jaja,ja sam bila na toj dijeti prije nekoliko godina i stvarno je odlična ali mi sada smetaju jaja pa vas molim da mi preporučite sto jesti umjesto jaja

sunnyflower
06.01.2009., 22:39
hi cure bila sam na ovoj dijeti prije par godina i skinula dosta kila... sad sam se eto odlucila nakon prejedanja za praznike ponovo
zaboravila kupit jaja pa ih danas nisam jela ali dodala sam zato mladi luk hehe

dijeta je meni osobno super osobito onaj svjezi sir...
malo sam gladna ali naravno da treba nekoliko dana da se zeludac skupi.
uz dijetu pijem turbo slank tablete i caj od ljubicaste alge od bozen cosmetics i na wc-u sam cijeli dan, i bas mi je to super da izbacujem sve te toksine iz sebe... od sutra pocinjem voziti i orbitrek bar pol sata za pocetak a kasnije cemo vidjeti...

sprema li se jos netko na dijetu nakon prezderavanja blagdanskog :)

ciganche
07.01.2009., 21:07
to je meni nekako prejednolična prehrana :ne zna:

Stone_Cold
08.01.2009., 10:15
hi cure bila sam na ovoj dijeti prije par godina i skinula dosta kila... sad sam se eto odlucila nakon prejedanja za praznike ponovo
zaboravila kupit jaja pa ih danas nisam jela ali dodala sam zato mladi luk hehe

dijeta je meni osobno super osobito onaj svjezi sir...
malo sam gladna ali naravno da treba nekoliko dana da se zeludac skupi.
uz dijetu pijem turbo slank tablete i caj od ljubicaste alge od bozen cosmetics i na wc-u sam cijeli dan, i bas mi je to super da izbacujem sve te toksine iz sebe... od sutra pocinjem voziti i orbitrek bar pol sata za pocetak a kasnije cemo vidjeti...

sprema li se jos netko na dijetu nakon prezderavanja blagdanskog :)

pozz,

zanima me gdje si kupila ove tablete i čaj i po kojoj cijeni?
Čula sam već prije da su ok no na netu ne piše ništa gdje su im prodajna mjesta u Hrv. (i dali ih uopće imaju)...
thnx

sunnyflower
10.01.2009., 18:53
hi
kupila sam u Srbiji, u njihovom ducanu bas, roditelji mi zive blizu granice pa znaju nekad tam u shopping...
caj je sezdesetak kn ima ga za 21 dan tak oni kazu ali ima ga i vise meni je vrecica trajala 25 dana negdje...
tablete kostaju oko 240 kn i to 800 kom, to je neko najvece pakiranje...
pijes dvije do cetiri nakon jela, znaci tri u prosjeku, tak da ti ta kutija trajeeee oko tri mjeseca...
ne znam koliko bi se samo s njima skinulo kg, ja sam ih pila ljeti i sve sam jela i nisam dobivala na tezini i isla sam normalno na wc sto je premija za mene...
sad ih kombiniram s dijetom i kile padaju, dal od dijete ili tableta i caja nemam pojma a nije ni bitno...
eto danas mi je peti dan, tj vec je proso, napravila sam si fiiino povrce za veceru s malo vegete i maslinovog ulja...
i od danas sam pocela piti pasiranu rajcicu jer one gmo gumene vise zbilja ne mogu jest, dize mi se zeludac, nema to veze s normalnim rajcicama...
izgleda da nema nikog vise na dijeti???
gdje ste svi???

sunnyflower
10.01.2009., 18:55
e da, kolko sam ja pitala i citala nema u Hr njihovih ducana...

mafri
11.01.2009., 10:12
Moze se narucit preko neta :mig:
Samo u google ukucajte turbo slank tablete i caj od ljubicaste alge i dobijes njihovu stranicu na kojoj se moze narucit.Moze se placat u svim valutama.
Nisam narucivala al sam vidjela.

jahorinka
17.01.2009., 18:28
nema nade za mene kad ne volim ni rajcice ni kiselo vrhnje:(

a što kad smetaju jaja,ja sam bila na toj dijeti prije nekoliko godina i stvarno je odlična ali mi sada smetaju jaja pa vas molim da mi preporučite sto jesti umjesto jaja

a ja ne volim meso :rofl: pogotovo ne kuhano :eek:

a baš mi se sviđa ideja brzog skidanja tonaže :mirko: :lol:

*XXX*
18.01.2009., 09:35
meni je danas 1. dan...trebala bi smršaviti 10 kg...nadam se da cu uspjeti.....jel još netko na ovoj dijeti?

sowuljaga
26.01.2009., 20:27
sam da pitucnem... ovo kuhano i mljeveno meso? to svinjetina junetina ili sto? i smijeli se salata zaciniti ili sam jeden salatu bez icega?
razmisljam da malo krenem na nju pa da postavim koje pitanjce

Francesca
26.01.2009., 21:41
ja sam isto jednom davno bila na toj djeti... skinula sam ja nešto i kila ali smučila mi se više i jaja i mljeveno meso... i komplicirano je do bola pogotovo ak radiš... da sjedim doma i spremam si 12,5 dkg mljevenog mesa za papat - ajde... ali kaj da radim na poslu...

sad sam se prebacla na neka pametnija i jednostavnija rješenja...

iako, dijeta sigurno djeluje ali...

sretno cure...

anovi23
27.01.2009., 09:11
Evo ovako, nakon puno istraživanja na netu ja našla Medicinsku dijetu. 3 puta po 5 dana i kažu da se skida od 10 do 15 kg.
Sve mi to malo nestvarno zvučalo pa se ja raspitala među ljudima.
Kolega jw s tom dijetom skunio 8kg u 11 dana, legica 13 u 15 dana. i nisu im se kile vratile.
Pa ko je samnom da i mi probamo???:top:

Čokolada07
27.01.2009., 22:12
Ta se dijeta zove još i bolnička... i tako je rigorozna zato jer je daju ljudima da je drže pred operaciju... Sretno ti bilo... ja sam probala i jedva sam jedan dan do ručka izdržala...

anovi23
28.01.2009., 10:11
Znam sve, ali treba mi malo poticaja, da bar skinem 5 kg bilo bi dosta samo da se motiviram.
Za divno čudo čak je moj muž odlučio samnom kreniti, doručak smo odradili.
A ja već sada tražim po netu recepte za zdravu hranu jer kada prestanemo s dijetom nema više loše hrane, odlučujemo se za bolji život.

conan12
28.01.2009., 10:21
.. legica 13 u 15 dana. i nisu im se kile vratile.
...

to, naravno, nije moguće...izgubili su vodu.

Dakle 1kg ima otprilike 7000 kcal.

Dnevna potrošnja kalorija jednog stokilaša koji samo sjedi i vozi se je 2500kcal
(http://dijabetes.plivazdravlje.hr/?section=test&section_menu=energ)

Da bi taj isti stokilaš potrošio 7000 kalorija morao bi 9 sati joggati. U tom slučaju bi skinuo 1kg taj dan pod uvjetom da ne unese niti jedan zalogaj hrane ili sokova - samo voda
http://dijabetes.plivazdravlje.hr/?section=test&section_menu=energ
:kava:

anovi23
28.01.2009., 11:30
To je bolnička dijeta i ljudi idu na tu dijetu prije operacija.
A ja cijelo vrijeme govorim da ću samo skinuti kile i onda se početi pravilnije hraniti nego do sada.
A i idem 3 puta tjedno u teretanu i imam malu bebu doma, tako da ja trošim klorije, a i uopće mi se neda zamarati s kalorijama. Pa šta bi cijeli život možda trebala tome podrediti???
Ja samo želim skinuti kile!!!!!
A održavat ću ih pravilnom prehranom i teretanom!!!!

conan12
28.01.2009., 13:19
To je bolnička dijeta i ljudi idu na tu dijetu prije operacija.
A ja cijelo vrijeme govorim da ću samo skinuti kile i onda se početi pravilnije hraniti nego do sada.
A i idem 3 puta tjedno u teretanu i imam malu bebu doma, tako da ja trošim klorije, a i uopće mi se neda zamarati s kalorijama. Pa šta bi cijeli život možda trebala tome podrediti???
Ja samo želim skinuti kile!!!!!
A održavat ću ih pravilnom prehranom i teretanom!!!!

ja sam samo napisao da je nemoguće skinuti 10 kila u 10-15 dana... :(

jako je pohvalno to što si aktivna.:top: Tako vjerojatno dnevno trošiš 500kcal više nego što uneseš, a to znači mršavljenje od cca 0,5kg tjedno (prve tjedno malo više, kasnije manje). Na ovaj način se može maknuti 10-15 kg za 7-8 mjeseci i ti se kilogrami nikada (jako teško) vraćaju nazad:mig:

Debljnje i mršavljenje je čista matematika, ak danas uzmeš 100kcal više nego što potrošiš udebljat ćeš se, i obratno...

anovi23
28.01.2009., 18:54
O.K.Conan to je tvoje mišljenje. Ja sam ovu temu otvorila prvenstveno zbog sebe i zbog drugih koji žele smršaviti kao ja.
Ti imaš svoje mišljenje ja svoje, nism tražila da me netko kritizira. Moj život moja volja. Ali molim te shvati da ja odustati sada neću šta god ti rekao.
Pa neću cijeli život biti na toj dijeti.
Čitaj malo rekla sam da ću se nakon što skinem kile hraniti zdravo i da ću nastaviti sa teretanom.

...sara...
04.02.2009., 19:59
jel se mogu jaja icim zamijenit???

Kladi
04.02.2009., 21:58
jel se mogu jaja icim zamijenit???

ja nisam poznavalac ove dijete, al mislim da bi jaja mogla mijenjati svježim sirom. protein jedno i drugo, ne?:mig:

conan12
06.02.2009., 09:09
I ? kako ide?

mamamama13
14.02.2009., 09:33
i mene zanima da li si uspjela, meni je dans drugi dan, drži fige

HAL3
25.02.2009., 12:00
Kako kuhati mljeveno meso :confused:?? Kakvog je to okusa? Jel se može to zamijeniti hrenovkama ili tunjevinom iz konzerve? Da li se zelena salata smije začiniti? Smije li se kroz dan piti crna kava?

anovi23
25.02.2009., 13:31
jesam uspjela sam skinuti 7kg u 10 dana, ali sam pokvarila želudac, skužili doktrori da sam alergična na jaja. mogu podnjeti malu količinu ali ne i ovo koliko piše u dijeti.
sada sam se odlučila za zdraviju prehranu, izbacila sam svinjetinu i sve što se prži, jedem puno povrća i bijelog mesa, idem u teretanu 3 puta tjedno i nisam vratila kile.

njasa
25.02.2009., 14:42
i ja sam ndavno bila na ovoj djeti 2 dana i totalno mi je razje..o probavu. problem je isto bija u jajima

surlica
25.02.2009., 17:17
Spojila sam dvije teme u jednu, odn. narančinu dijetu s medicinskom dijetom. Mislim da se govori o istoj dijeti, pa eto, nema razloga da bude na dva mjesta.

ivana-mostar
26.02.2009., 09:40
pozdrav
evo odlucila sam i ja da se javim, a nova na forumu pa nemojte nesto zamjeriti :)
ja sam bila na toj dijeti i smrsala sam odlicno pa danas krecem opet s njom jer imam jos viska kilograma. meni je bila ucinkovita i super zato cure naprijed u nove pobjede jer kada se smrsa covjek se osjeca sigurnije i vise sebe voli (iz vlastitog iskustva)

ivana-mostar
26.02.2009., 09:49
e da zaboravila sam reci ja nisam kuhala mljeveno meso jer mi to nekako nije bas dobrog okusa pa sam pljeskavicu (hamburger kako tko zove) na rostilj tavi ili teflon pekla bez masnoce to je super a nije masno tako da bas i nema kalorija mnogo

NikolinicaR
02.03.2009., 07:45
pozdrav curkice:mig:
Ja sam od danas na ovoj dijeti i moram minimalno 10 kg skinuti...
svadba mi se blizi a ja ko balon:D
Dali je jos netko na ovoj dijeti da smo si popora ili:confused:
Meni je ova dijeta super jer si mogu namirnice na posao uzimati..a ostale:flop:

di ste cure???

mafri
05.03.2009., 08:11
Ja sam mislila od danas pocet!
Bila sam vec i izgubila sam 8 kg za 14 dana.Nisu se vratile.Svidja mi se ta dijeta al ja jedem sve skupa namirnice.

NikolinicaR
05.03.2009., 08:58
bravo svaka cast :s:s:s
ja sam od ponedeljka u -cca 2 kg....

jos 8 kg bi bilo idealno:s:s

youngfashionista0038
05.03.2009., 15:19
ja bi trebala skinuti koje 3-4 kg..kolko ce mi otprilike trebati??..ja sam inace na UN-ki ali sam zapela,treba mi neka promjena!!:)..da li vi vjezbate uz tu dijetu??hvala,,drzte see

mafri
07.03.2009., 15:00
ja bi trebala skinuti koje 3-4 kg..kolko ce mi otprilike trebati??..ja sam inace na UN-ki ali sam zapela,treba mi neka promjena!!:)..da li vi vjezbate uz tu dijetu??hvala,,drzte see

A cuj to ti je individualno!Ovisi od osobe do osobe.:ne zna:
Ja sam u dva navrata 8 kg izgubila,al varala sam,jer skoro svaki dan bi pojela snickers:rolleyes:
Al gubila kile.

mafri
07.03.2009., 15:12
Kako kuhati mljeveno meso :confused:?? Kakvog je to okusa? Jel se može to zamijeniti hrenovkama ili tunjevinom iz konzerve? Da li se zelena salata smije začiniti? Smije li se kroz dan piti crna kava?

Naravno da neces kuhat mljeveno meso :eek: , ja sam ga pekla u tavi sa malo ulja.A mozes u teflonki bez ulja po truncicu vode dodat.
Nemozes hrenovkama zamjenit.A nes cjeli zivot bit na toj dijeti neg mozda 3 tjedna a toliko mozrs izdrzat sa mljev junetinom.
Salatu mozes zacinit onako kako zacinis i bez dijete.
Ja mjesto vrhnja jedem jogurt,jer nemogu vrhnje jest tak cjelo i samo.
Danas mi je prvi dan.
Meni je ova dijeta super ma sta drugi pricali o tome.
Probala sam i un dijetu i za 5 dana izgubila 3 kg al bila gladna na vocni dan.Ko stoka sam bila gladna jos me zgaravica picila od voca i kiselina.Fuj!!!

mafri
08.03.2009., 22:50
A pa sta sad?Diste svi?
Sta ja sama na ovoj djeti?
I evo da javim da sam vec dva dana i da mi za sad ide super.
Nije strasno,neosjecam neku glad.Najgori mi je bio prvi dan.Ja uzmem po dva dvopeka.
Vidicemo dokle cu izdrzat.Nadam se sto duze!!!

NikolinicaR
09.03.2009., 17:21
A pa sta sad?Diste svi?
Sta ja sama na ovoj djeti?
I evo da javim da sam vec dva dana i da mi za sad ide super.
Nije strasno,neosjecam neku glad.Najgori mi je bio prvi dan.Ja uzmem po dva dvopeka.
Vidicemo dokle cu izdrzat.Nadam se sto duze!!!

i ja sam i ja sam na ovoj dijeti...
evo 2 tjedan poceo..u prvom tj sam cca -2kg nisam bas zadovoljna ali vidjet cemo ovaj tjedan mozda krene:ne zna:

mafri
09.03.2009., 22:25
i ja sam i ja sam na ovoj dijeti...
evo 2 tjedan poceo..u prvom tj sam cca -2kg nisam bas zadovoljna ali vidjet cemo ovaj tjedan mozda krene:ne zna:

Cek ,kak drugi tjedan?Imas menu za 5 dana jesil ti samo nastavila to ili si pauzirala?
ja nemislim stat niti dana.Ako stanem pogubi nit.:ne zna:

NikolinicaR
10.03.2009., 11:04
:Placebo:Cek ,kak drugi tjedan?Imas menu za 5 dana jesil ti samo nastavila to ili si pauzirala?
ja nemislim stat niti dana.Ako stanem pogubi nit.:ne zna:

ja imam verziju sa pauzom za vikend ali jedem manje nego preko tjedna a psiha mi je bolja jer kao nisam na dijeti u minusu sam -3kg jos 7 kg moram

:Placebo:[ do svadbe i ne prestajem dok sve ne ode dolje....

mafri
11.03.2009., 10:55
:Placebo:

ja imam verziju sa pauzom za vikend ali jedem manje nego preko tjedna a psiha mi je bolja jer kao nisam na dijeti u minusu sam -3kg jos 7 kg moram

:Placebo:[ do svadbe i ne prestajem dok sve ne ode dolje....

Da da!Tak je i moja.Trebalo bi pocet ponedjeljak i onda kao do petka.A vikend pauza!Al ja nisam ponedjeljkom negu subotu pocela.Nisam htjela cekat.Sad cu nastavit bez pauze.Pa dokle bude islo!:ne zna:

NikolinicaR
11.03.2009., 11:19
Da da!Tak je i moja.Trebalo bi pocet ponedjeljak i onda kao do petka.A vikend pauza!Al ja nisam ponedjeljkom negu subotu pocela.Nisam htjela cekat.Sad cu nastavit bez pauze.Pa dokle bude islo!:ne zna:

Bravo mafri....
Evo ja prijavljejem 7 dan ( sa pauzom vikend) - 4 kg:jumping::trio:
Cure moze se...nisam ja da se drzim 100%...kada sam glada pojedem malo onog tkz Stiropora...prvi dan je bilo koma ali ide...

Ovo je prva dijeta sa kojom su meni poceli kg na dolje....

:top::top:

mafri
11.03.2009., 20:54
Da nije uopce tesko.Malo u pocetku.Prvi dan i drugi a poslje je ok.
Evo danas za veceru trebala uhano povrce pojest al nisam jer nisam osjetila potrebu.
Sad pojela 3 zalogaja kolaca,jbga,morala sam probat da vidim valjal,da se gosti neotruju :rofl:
A sutra opet dan prvi krece.Necu pravit pauzu jer me sad ide dobro,a pauza ce me pokolebat,opet necu moc zapocet djetu.

ankabu
13.03.2009., 12:35
ola judi

meni je danas 5ti dan. Juuhuu. Skinila san dva kila, sta nije loše...
i prije san bila na ovoj djeti, i djeluje...
odvratna je definitivno, ali djeluje što je najbitnije...
sad se mislim napraviti pauzu za vikend ili ne? vidim da neki rade pauze,al obzirom da nisam neki karakter, bojin se da ću odustat ako sad zaružim za vikend...

youngfashionista0038
13.03.2009., 13:15
meni bas i nije pomogla,,svega sam se pridrzavala,,a u 5 dana sam skinula jedva 1 kg (800 g)hehe..vidim da su neke od vas znale muljat i sve i svejedno bi skidale kg,,a ja sam fkt pazila,,i nist :(...

mafri
13.03.2009., 14:47
Ja definitivno muljam,ne previse al muljam dijetu.Pojedem ja i malo kolaca,al zaista malo.Evo 7mi dan dijete 3 kg manje!Nisam pravila pauze jer mi sad krenulo i ak stanem gotovo je.Tesko cu se natjerat ponovo.
Danas vise ni niam uopce gladna.Valjda se zeludac skupio malo :ne zna:
A nit imam nesto da bi jela posebno i da mi sline cure cim pomislim na hranu.Super mi je.Idem ovako dokle bude islo pa cemo vidit.Neodustajem!!

NikolinicaR
13.03.2009., 16:38
Bravo mafri
eto vidis da ide...
osim sta bilo koga sam ja pitala da su vise kg gubiti ako bi za vrijeme dijete imale pauzu neznam kako ali na para strana sam cula..
neki su mi rekli da nebude jo-jo efekt nakon dijete da se organizam privikava..
eto moja vaga od jucer nista
za 10 dana -4 kg....

al zato iduci tjedan....barem jos 2 kg:E....

mafri
14.03.2009., 11:40
Ma Nikolinice,nesmjem pravit pauzu.Ak napravim gotovo je.
Ma ja se i onak nedrzim striktno dijete.Pojedem i omanji kolac.Al mali mali.
Vec mjesecima govorim da cu na djetu i nikako se natjerat,sad mi krenulo i sad nesmjem stat.

ursula1000
16.03.2009., 07:12
Svaka vam čast cure :s :s ...Evo, čitam malo i kanim koji dan i ja odvalit na ovu bolničku.
Moram prvo PIK pljeskavice, naranče i jogurte nakupovat :D (jedino mi jogurt paše, od naranča me žgaravica obično peče)

E sad, pitanje, dva.. Ak mi može ko plizzz odgovoriti..
1. Jel se mora jesti baš onaj tvrdi dvopek ili može biti neki K-plus tost ??
2. Kaj se kave tiče - kaj zbilja samo 1 šalica i to ujutro samo?:( Inače pijem dnevno min pol litre Nescafea, pa zato..Dal smijem Natren ubaciti u kavu?
3. A salata? Smije bit paprika, maslinovo ulje, paradajz, malo luka?
4. I dalje, do kad je poželjno večerati? Ja imam problem kaj sam ujutro na poslu i onda pičim direktno na faks di sam do 8,9 navečer svaki dan, pa me zanima dal može tak neka "kasnija" večera..

Zato me se i love kile u zadnje vrijeme jer obično po danu grickam nešto, neke čokoladice, klipiće, + litra kave i puno cigareta, a kad dođem doma, tek oko 10 slijedi "pravi" obrok ili naručim nekaj ,čaša vina i opet kompjuter..Uff, sj***, nezdrav način života.

Pokušavala sam sa UN, al nisam mogla pratiti, kuhat sve to, prekomplicirano mi je bilo..

NikolinicaR
16.03.2009., 08:38
Svaka vam čast cure :s :s ...Evo, čitam malo i kanim koji dan i ja odvalit na ovu bolničku.
Moram prvo PIK pljeskavice, naranče i jogurte nakupovat :D (jedino mi jogurt paše, od naranča me žgaravica obično peče)

E sad, pitanje, dva.. Ak mi može ko plizzz odgovoriti..
1. Jel se mora jesti baš onaj tvrdi dvopek ili može biti neki K-plus tost ??
2. Kaj se kave tiče - kaj zbilja samo 1 šalica i to ujutro samo?:( Inače pijem dnevno min pol litre Nescafea, pa zato..Dal smijem Natren ubaciti u kavu?
3. A salata? Smije bit paprika, maslinovo ulje, paradajz, malo luka?
4. I dalje, do kad je poželjno večerati? Ja imam problem kaj sam ujutro na poslu i onda pičim direktno na faks di sam do 8,9 navečer svaki dan, pa me zanima dal može tak neka "kasnija" večera..

Zato me se i love kile u zadnje vrijeme jer obično po danu grickam nešto, neke čokoladice, klipiće, + litra kave i puno cigareta, a kad dođem doma, tek oko 10 slijedi "pravi" obrok ili naručim nekaj ,čaša vina i opet kompjuter..Uff, sj***, nezdrav način života.

Pokušavala sam sa UN, al nisam mogla pratiti, kuhat sve to, prekomplicirano mi je bilo..

ovako

1.mora biti dvopek ili onaj stiropor dm....sory prepecenac zlatni mi je mrak:D
2.kava moze i vise puta mislim ja ujutro popijem dvije i idu kg dolje mozda malo sporije ali idu....

3.umjesto paradajza smijes svjezi krastavac ili papriku ali bez icega event.malo soli...
4.mislim da je najbitnije teamp da imas svaki dan isti u priblizno isto vrijeme..probaj do max 20 h vecerati..

I NAJVAZNIJE jedi po redosljedu kako pise 1 dan ce ti biti komja ali iza toga ti cak i pase:top:

tu smo za sva pitanja

mafri
16.03.2009., 09:04
Ma nejedem ja po redosljedu,jedem sve skupa.I jela sam kolac svaki dan i tek 4 kg za 10 dana izgubila.Od danas nema kolaca jer pms je prosao i sad mogu bit normalna opet :rofl:
I uz svaki obrok jedem bar jedan dvopek jer nemogu onako samo,bljak.
Al obavezno dvopek,nikakav tost.Tost je tost,a dvopek je dvopek.

NikolinicaR
17.03.2009., 07:56
Ma nejedem ja po redosljedu,jedem sve skupa.I jela sam kolac svaki dan i tek 4 kg za 10 dana izgubila.Od danas nema kolaca jer pms je prosao i sad mogu bit normalna opet :rofl:
I uz svaki obrok jedem bar jedan dvopek jer nemogu onako samo,bljak.
Al obavezno dvopek,nikakav tost.Tost je tost,a dvopek je dvopek.

Bravo Mafri....
Koliko jos do cilja???
Ja jos moram - 6 kg...ako ovaj tjedan:confused::s uspijem barem - 2kg onda znaci jos 2 tjedna....
Sutra idem na sisitematski pa Vam javim krvnu sliku...:ne zna:

Tko je sve sa nama same smo Mafri i ja ili????

pozzzzzzzzzz:mig:

bibitutu
17.03.2009., 14:14
Hay narode! Ovo je moj prvi post uopce, pa mi nemojte zamjerit na nesnalazenju. Pa da vam ispricam svoje iskustvo: bilo je to godine devetsto i trece... sala, dakle: cili zivot bila san mrsavica (166cm, 55-59kg) a onda odjednom bum, i 70 kg je tu! Kako, zasto, neman pojma:ne zna:. Zlobnici ce rec papica, ali papila san ja i prije, pa nikad kila na mene. I da stvar bude jos bolja zatrudnim bas tada! (Nemojte me krivo svatit, ta ja beba jedva docekana!) I tako malo po malo doguran do ponosnih 105 zive vage! Dakle skor je +50kg u 5 godina:lol:! Ali da skratin (malo prekasno za to) od poroda je proslo 7 miseci, a ja iman 69 kg. Kako? Uz pomoc ove dijete. Znaci. malo drzin dijetu, smrsan nije bitno koliko, i tih nije bitno koliko odrzajen kako znam i umijem! I danas sam nakon duze stanke opet na prvom danu, jer se zelin rijesit i ovih zadnjih desetak. Pa narode idemo skupa u nove pobjede!?

bibitutu
17.03.2009., 14:21
...posto ce najvjerojatnije bit i onih koji ce rec: a dojenje, a beba, a ovo a ono, moja "beba" (mali covik) ima 12 kg i jos uvik se vecinom hrani od mog mlika:kava:.

ankabu
17.03.2009., 20:17
hellou again...
evo ipak ja napravila pauzu za vikend. ne zbog gladi ili sličnih stvari, nego san cilu subotu fizički radila na "selu" pa bih se vjerovatno srusila da nisan pojila nešto više od kuhanog jaja za ručak. Evo danas je kraj drugog dana, druge ture.. ide dobro. otišlo je još jedno kilo...
baj d vej ja iden u teretanu dva puta tjedno i trčim po Žnjanu bar jedanput tjedno...
Inače velika preporuka za trčanje i mršavljenje.
Ja san prije par godina došla iz Amerike sa 15 kg viška. Sve san ih skinila tako da san u početku malo držala ovu dijetu a posli san nastavila jest sve što mi se našlo na putu ali ništa posli 5 popodne. Eventualno jabuku. I navečer bih išla trčat. Nikad nisan prije toga trčala ali tjedan dana je dosta da možeš trčat i disat istovremeno :)
Nikad nisan nešto puno trčala, 15- 20 min i kad san bila već poluprofesionalac. Ali to je bilo dovoljno da skinem sve kile i ne vratim ih dobre tri godine. Onda san počela radit, jist kasno navečer sranja i malo po malo sve se vratilo :)
Sad idemo jovo nanovo ....

Miss_perfect
17.03.2009., 21:00
Curkeeee...
Evo i mene... 2. dan sam odradila. I to vrlo uspješno!! :D Moram se do ljeta stesat i ne smijem u svoj Split doći nespremna.. kaj će ljudi reć?? :cerek:

mafri
18.03.2009., 09:02
A ja opet od danas pocinjem.Skinula sam 4 kg.Imam ja do cilja jos13 kg.Al bicu za pocetak zadovoljna da skinem jos 6 kg!!!
Al moram priznat da mi dijeta ide vrlo uspjesno.Uopce mi se nejede vise,cak nekad preskocim i veceru jer nemam apetita.Ako ovako nastavim ici ce to i brze. :s
Juce sam pauzirala,al isto nisam jela nist pretjerano.Rucala kuhanu piletinu i rizu bez ikakve masnoce,samo zacini i puuuno salate zelene.
Drzim nam svima rucnonozne!!! :kiss:
Ja sam visoka 172 i idealno bi bilo 65-68 kg.
Trenutno imam 84 kg,a kad sam krenula imala sam 88 kg.
Al ja cu prvo da doguram na 75 kg,a onda cu vidit dalje.

mafri
18.03.2009., 09:08
E da,ja pijem i neke vitamincice,kupila sam ih u dm-u

Miss_perfect
18.03.2009., 12:10
I ja pijem vitamine... svoje standardne koje uvije pijem... :) A što se tiće salate za ručak i večeru, jel smije biti začinjena? Maslinovo, ocat, malo soli? :rolleyes:

NikolinicaR
18.03.2009., 14:56
mafri imas pm....

Cure nove pozdrav dobro nam došle idemo zajedno u nove pobjede...
evo ja danas bila na sistematskom nakon 2,5 tj dijete i krva slika :top:super...tako da ova dijeta nije opasna po zdravlje....

Cula sam neke kolegice kako pricaju o kapsulama
smeđe morske algue fucus vesiculosus (mjehurasti bračić)..
Kaze da ubrzava rad stitnjace i brze mrsavljenje...cula sam na par mjesta..
jel netko probao???

pusss

mafri
18.03.2009., 17:46
I ja pijem vitamine... svoje standardne koje uvije pijem... :) A što se tiće salate za ručak i večeru, jel smije biti začinjena? Maslinovo, ocat, malo soli? :rolleyes:

Ja je zacinim obavezno sa malo maslinova ulja i balzamico ocat.E i soli,da!
Osim kad jaje jedem tad samo stavim malo ulja.

mafri
18.03.2009., 17:49
Da,neko je spominjao one neke kapsule turbo slank od Bozen i ja se raspitivala i kazu da su super.Malo zeznute jer se cesto ide na wc al da su super i da se mrsavi od njih.
Sad kad budem isla u BiH kupicu ih sebi.

boksa
18.03.2009., 18:11
heej ljudi! evo da vam se pohvalim da sam na toj dijeti bila svih 15 dana i ukupno smrsavila 6kg. Super sam zadovoljna zato sto mi je tijelo napokon poprimilo neki "bolji" oblik!:-) dakle, bila sam na dijeti tih 15 dana i odlučila ostati još 15 dana ne bi li smrsavila još koji kilogramčić...međutim..nista se nije dogodilo...danas mi je 24 dan dijete i ukupno sam smrsavila tih 6 kg...bed je tu tome sta sam nakon 14 dana to izgubila i ni grama vise...nije mi jasno....da li da nastavim još tih 6 dana? ili da odustanem i malo se odmorim pa ponovno...ne znam... ah, da...dijeta je bila onako...laganini..uopće se nisam mučila...i ne mogu se sjetiti ni jednog dana kada sam bila gladna...inače naranče sam mrzila ali u ovoj dijeti su mi baš "njami" :-)

NikolinicaR
19.03.2009., 07:39
heej ljudi! evo da vam se pohvalim da sam na toj dijeti bila svih 15 dana i ukupno smrsavila 6kg. Super sam zadovoljna zato sto mi je tijelo napokon poprimilo neki "bolji" oblik!:-) dakle, bila sam na dijeti tih 15 dana i odlučila ostati još 15 dana ne bi li smrsavila još koji kilogramčić...međutim..nista se nije dogodilo...danas mi je 24 dan dijete i ukupno sam smrsavila tih 6 kg...bed je tu tome sta sam nakon 14 dana to izgubila i ni grama vise...nije mi jasno....da li da nastavim još tih 6 dana? ili da odustanem i malo se odmorim pa ponovno...ne znam... ah, da...dijeta je bila onako...laganini..uopće se nisam mučila...i ne mogu se sjetiti ni jednog dana kada sam bila gladna...inače naranče sam mrzila ali u ovoj dijeti su mi baš "njami" :-)

ej...

mislim da sam negdje cula citala....da se mora napraviti pauza prije drugog ciklusa dijete....probaj pa nam javi:top:

i nitko nista nije cuo za smede alge???

mafri
19.03.2009., 08:27
ja danas opet krecem.Dva dana pauze.
Nisam cula za smedje alge.Sad cu u google ukucat pa vidit imal sta.

Miss_perfect
19.03.2009., 08:53
Ja sinoć zabrljala.. ali danas se pravimo ko da ništa nije bilo i nastavljamo!! :cerek: Ja prvi put čujem za te smeđe alge.. jel neko našao nešto o tome? Čestitam crkama koje su skinle kile!! :top: :top:

mafri
19.03.2009., 13:03
Ja evo dva dana pauzirala i jela normalno i jutros se izvagala i -4 kg :tulum: i jos za vrijeme dijete brljala i brljala(taman mi bio rođkas pa sam pravila tortu i jela,jbga)
Danas opet krecem al strozije!!

mafri
19.03.2009., 13:07
Ja sinoć zabrljala.. ali danas se pravimo ko da ništa nije bilo i nastavljamo!! :cerek: Ja prvi put čujem za te smeđe alge.. jel neko našao nešto o tome? Čestitam crkama koje su skinle kile!! :top: :top:

Ma nema veze.Danas samo nastavi dalje koji dan ide.Bice to ok! :mig:
Ja sam nakon poroda sa ovom dijetom pala na 77 kg.
Godinu i pol sam odrzavala i to jela sam sve,samo ne kruha puno i trudila sam se da nejedem nist iza 8 sati navece.A onda sam poludila i uz muza pocela jest navece u 11 sati i dosla na 88 kg.Sad imam 84 kg :s
Kako god da skines kile moras pazit.I ako si mrsav i nikad nisi bio debel moras pazit.

ankabu
19.03.2009., 13:09

problem je u tome što nisi radila pauze, idealno bi bilo za vikend jest normalno, isto laganu spizu i ne kasno navečer, ali opet više nego na djeti jer ti se u protivnom uspori metabolizam i ništa ne skidaš.. to se garant tebi desilo. bilo bi dobro i da se malo bavis sportom, a ako ti je to tlaka mozes i duge šetnje, glavno da se krećeš po ure dnevno. :top:
cula sam od cura da više kila izgube kad rade pauze pa makar jedan dan nakon svakog 5todnevnog izgladnjivanja. probaj, gud lak pa javi jel krenulo.

mafri
19.03.2009., 13:13
Mene malo bilo strah stat na vagu jutros!I bas sam se ugodno iznenadila.
ankabu moguce je zaista da su pauze u pitanju.Jer kad sam prije bila na djeti pravila sam pauze i vise izgubila kg za krace vrijeme.
Al problem je to sto se bojim da se necu moc natjerat opet

NikolinicaR
19.03.2009., 14:54
Mene malo bilo strah stat na vagu jutros!I bas sam se ugodno iznenadila.
ankabu moguce je zaista da su pauze u pitanju.Jer kad sam prije bila na djeti pravila sam pauze i vise izgubila kg za krace vrijeme.
Al problem je to sto se bojim da se necu moc natjerat opet

Mafri mi memjo te natjerati...
za druge neznam ali ja sigurno:azdaja::azdaja:[

bibitutu
19.03.2009., 17:41
Jo beautiful people! I? Kakvo je stanje? Meni je prosa 3. dan i zasad je sve o.k., ali vagat se ne smin. Nigdi nisan citala tu opciju sa pauzama, ali mozda stvarno pali? Pitan, jer san prosli put izgubila "samo" 5kg. Jeste svi radili pauze? Upomoc!

boksa
19.03.2009., 18:22
ljudovi, naravno javim kako je sve prošlo...napravit ću pauzicu od nekih 5-10 dana i onda ću ponovno probati...hvala na savjetima :-)

mafri
19.03.2009., 21:48
Ma nepravis pauzu od 10 dana neg samo od dva dana!

mafri
19.03.2009., 21:49
Mafri mi memjo te natjerati...
za druge neznam ali ja sigurno:azdaja::azdaja:[

Nisam danas isla na dijetu :(
Budem sutra:ne zna:
Eto o tom ti pricam.Sad nemogu se natjerat,

NikolinicaR
20.03.2009., 08:20
Nisam danas isla na dijetu :(
Budem sutra:ne zna:
Eto o tom ti pricam.Sad nemogu se natjerat,

HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:mad:
Imas rok do ponedeljka...a onda skupa samnom u nove pobjede...stize ljeto ajmo curice....:top:
Meni je danas kao 15 dan i ukupno 5 kg cca...ovaj tjedan sam brlajala...
Ali zato od ponedeljka u nove pobjede jel tako Mafri:azdaja::azdaja::tuctuc:
Tko je jos s nama?????:kava:

ankabu
20.03.2009., 11:51
ola.

Evo meni danas dan broj 10. sKINILA SAN ZA SADA 4,5 KG. Nije loše :)
Sad ću opet napravit pauzu za vikend , a onda opet slijedeći tjedan . da mi je skinuti još toliko i ja zadovoljna.
a šta se pauza tiče to vam je opće poznato. Sve tekstove o dijetam,a i mršavljenju koje san čitala u zadnje vrime spominju 4.ti dan kao idealan za pauzu ( mi naravno 6. dan uzimamo ili vikend jer je takva dijeta) ..
Valjda se tijelo prilagođava manjim količinama unosa hrane i manje se troši. a kad napravite pauzu prevarite tijelo i opet se metabolizam ubrza pa kad ste opet na dijeti više troši... kužite :)
baj baj...

Miss_perfect
20.03.2009., 12:32
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:mad:
Imas rok do ponedeljka...a onda skupa samnom u nove pobjede...stize ljeto ajmo curice....:top:
Meni je danas kao 15 dan i ukupno 5 kg cca...ovaj tjedan sam brlajala...
Ali zato od ponedeljka u nove pobjede jel tako Mafri:azdaja::azdaja::tuctuc:
Tko je jos s nama?????:kava:

Ja sam in! :cerek: Samo ne znam dal da radim pauzu za vikend ili ne... hmmmmm... ja bi rezultate što prije, tak da rađe ne bi pauzirala... ali bumo vidjeli.. sutra ću odlučit! :)

mafri
20.03.2009., 13:22
Ja sam od danas opet evo.Upravo rucam :rofl: ,tucem po jogurtu :lol:
Danas prvi dan,juce sam brljala.Predugo mi do ponedjeljka cekat.

Hvedica
20.03.2009., 19:06
ovako zanimam me da li se ovom dijetom gube i centimetri, jer ja se ne važem već se mjerim metrom pa me zanima je li se netko mjerio dok je državo ovu dijetu?

mafri
20.03.2009., 22:24
A nisam se mjerila,al neke hlace koje nije bilo sanse da navucem dalje od koljena,nakon ove dijete sam navukla na guzicu :ne zna:
Jel to dovoljan dokaz da se gube cantimetri?

Hvedica
21.03.2009., 09:34
A nisam se mjerila,al neke hlace koje nije bilo sanse da navucem dalje od koljena,nakon ove dijete sam navukla na guzicu :ne zna:
Jel to dovoljan dokaz da se gube cantimetri?

pa sigurno, hehe..pitam jer meni kile ne znaće ništa ako se to ne vidi

mafri
21.03.2009., 11:30
pa sigurno, hehe..pitam jer meni kile ne znaće ništa ako se to ne vidi

Ajme,vjeruj mi vidi se.Evo ove 4 kg izgubljene kod mene se vide.I to se dobro vide.:mig:

Miss_perfect
21.03.2009., 16:55
Ja sam si kupila trapke prije nego kaj sam počela sa dijetom uske do boli.. doslovno me bilo strah čučnut da ne puknu... hodat u njima je bilo teško... a da sam npr. morala trčat za tramvajem, ne znam da bi to baš dobro završilo... :D:D 5 dana sam odgulila, danas sam opet na prvom, hlače sam izvukla iz sušilice i obukla ih bez većih problema, čak mali luft u struku imam. :D toliko o centimetrima. :mig:

NikolinicaR
23.03.2009., 08:18
evo nas u novim pobjedama od ponedeljka:mig:
Ja naravno imala pauzu preko vikenda i dobila 10 dkg:s
Ovaj tjedan cilj -2 kg:s:s
a sta se tice cm ja bila na masazi pocetkom dijete i prosli tjedan i pitala me teta maserka vi ste ne nekoj dijeti vidi se po obujmu ja havala hvala :D:D

A vi???

mafri
23.03.2009., 09:24
evo i ja od danas pocinjem.Nisam dobila ni gram preko ovih dana sto pauziram.A jelo se. :rofl:
Od danas startam.Znaci 4 kg imam manje.Jos uvjek!

Inesc88
23.03.2009., 12:54
Od danas sam na ovoj dijeti,pa imam par pitanja koloko pojedete kiselog vrhnja,koliko dvopeka,ja imam neke skroz male kao keksice pa sam mislila ta dva i da li jedete sve namirnice odjednom? I da jos ovo,kad vam je odprilike dorucak,kad rucak,a kad vecera? Htele bi da smrsam 5-6 kg

mafri
23.03.2009., 13:21
Od danas sam na ovoj dijeti,pa imam par pitanja koloko pojedete kiselog vrhnja,koliko dvopeka,ja imam neke skroz male kao keksice pa sam mislila ta dva i da li jedete sve namirnice odjednom? I da jos ovo,kad vam je odprilike dorucak,kad rucak,a kad vecera? Htele bi da smrsam 5-6 kg

Ma evo ja cu tebi napisat kak ja.
Vrhnja nejedem,nevolimga.Pojedem jogurta onak 2 dl.Dvopeka jedem uz svaki obrok po dva jer je mali.I ja jedem sve namirnice odjednom :ne zna: jer ja nevidim smisla u jedenju prvo vrhnja,pa paradajza pa dvopeka.Kad se sve opet zbomba u zeludcu.Nek mi neko to pojasni u cem je fora pa ak je valjan razlog jescu odvojeno.
Al s obzirom da gubim kile i sa jedenjem skupa sve mislim da nije bitno:ne zna:
Vecera mi je do 6 sati.Rucak oko 2 sata.Dorucak kad osjetim da cu se srusit :rofl:

Inesc88
23.03.2009., 13:48
E hvala,pa tak sam i ja mislila sve isto :)

NikolinicaR
24.03.2009., 08:04
jutro:mig:
prijavljujem od jucer -1 kg neznam kako ali :s:s:cerek:
znaci jos -1 kg ovaj tjedan i ja najsretnija:mig:
kako Vama ide cure?????
DRZIM FIGE SVIMA:cerek:

elizabeth
24.03.2009., 08:13
jutro !
evo i mene k vama ... jučer mi bio prvi dan, malo sam "zgriješila" (sa komadom torte i nanarčom u ponoć) ali, danas svejedno nastavljamo dalje
pa da vidim hoće li mi ova dijeta pomoći u nakani da se riješim ovih par kilogramčića "viška" ... a onda se namjeravam vratiti zdravoj prehrani i održavati postignuto (nadam se)

dakle, "vidimo" se :)

mafri
24.03.2009., 09:14
Ma ja sam se doslovno obzderavala narancama.Nedrzim ja to bas tako striktno ko sto pise.Cak pojedem i mrkvu.A sta cu kad sam gladna.

mafri
24.03.2009., 09:15
I da!5ta kila je pala!JEEEEEEE!!!!!

Aruena
24.03.2009., 09:15
Evo i mene.:) Danas mi je drugi dan.Jucer (naravno :mad:) zabrljala sa 2-3 dvopekica viska i 2 slane pastete (zamirisale :mad:),ali picim dalje...

neajj
24.03.2009., 10:38
cao svima. pridruzujem vam se od danas. posto sam procitala prethodnih 5 strana htedoh vam reci da bozen turbo slang je cista glupost, cak sta vise svi koji su ga koristili a koje znam jesu izgubili kg al posle su usledili nevidjeni jojo efekti tako da vam to nikako ne bi preporucila. ne znam da li kod vas imaju njihove reklame al gdja bozen prva ima problem sa kilazom. jedino sto je kod njih dobro je rukavica za skidanje sminke a ostalo... naravno, vi kako hocete al ja muku mucim vec godinama da skinem 5 kg sto sam nabacila od turbo slanga

veta
24.03.2009., 15:23
Pozdrav svima i čestitke na izgubljenim kilicama!

I ja sam jedna od onih koje trebaju skinuti 1o+ kg, zapravo idealno bi bilo 20, s obzirom da sam visoka 1.64 m, a bila teška 83 kg.
Evo moga iskustva s bolničkom dijetom.Držala sam je u komadu 15 dana,umjesto mesa jela sam hrenovke, umjesto zelene salate krastavce i sve bez ikakvih začina, kavu koju sam inače pila svako jutro zamijenila sam zelenim čajem bez ičega. Ispočetka sam pila i vode više od 1,5 l, no pred kraj dijete sam počela unositi sve manje tekućine. Sve u svemu otišlo je 5 kg.Nikakvih posljedica po zdravlje nisam imala,dapače krvna slika mi je super,a da ne govorim o tome kako se osjećam puno bolje te imam i više snage i energije, a i mogu obući hlače koje nisu trudničke :)

Slijedi moja daljnja borba, prošlo mi je dva tjedna od kada sam držala dijetu i namjeravam krenuti u novi ciklus od 15 dana i to prije Uskrsa.Kako je sada vrijeme Korizme ne jedem slatko i ne jedem poslije 18 h, pa valjda će biti i nekih novih rezultata.

Miss_perfect
24.03.2009., 17:18
Ja prijavljujem pauzu. Ovaj tjedan mi je koma krcat svim i svakakvim obavezama i prisiljena sam jesti u hodu... iako sam se baš nabrijala na ovaj tjedan jer u subotu idem na jedan rođendana pa sam si baš mislila kak ću do subote još bar 2-3 kile skinut... no dobro šta se može. Od ponedjeljka sam opet s vama. :cerek: Pusa svima!

mafri
24.03.2009., 19:35
cao svima. pridruzujem vam se od danas. posto sam procitala prethodnih 5 strana htedoh vam reci da bozen turbo slang je cista glupost, cak sta vise svi koji su ga koristili a koje znam jesu izgubili kg al posle su usledili nevidjeni jojo efekti tako da vam to nikako ne bi preporucila. ne znam da li kod vas imaju njihove reklame al gdja bozen prva ima problem sa kilazom. jedino sto je kod njih dobro je rukavica za skidanje sminke a ostalo... naravno, vi kako hocete al ja muku mucim vec godinama da skinem 5 kg sto sam nabacila od turbo slanga

A vidis ti to!Shanje!
Da rukavica je super zaista!Imam je!Aj izgubices tih 5 kg nebrini :mig:

mafri
24.03.2009., 19:37
Pozdrav svima i čestitke na izgubljenim kilicama!

I ja sam jedna od onih koje trebaju skinuti 1o+ kg, zapravo idealno bi bilo 20, s obzirom da sam visoka 1.64 m, a bila teška 83 kg.
Evo moga iskustva s bolničkom dijetom.Držala sam je u komadu 15 dana,umjesto mesa jela sam hrenovke, umjesto zelene salate krastavce i sve bez ikakvih začina, kavu koju sam inače pila svako jutro zamijenila sam zelenim čajem bez ičega. Ispočetka sam pila i vode više od 1,5 l, no pred kraj dijete sam počela unositi sve manje tekućine. Sve u svemu otišlo je 5 kg.Nikakvih posljedica po zdravlje nisam imala,dapače krvna slika mi je super,a da ne govorim o tome kako se osjećam puno bolje te imam i više snage i energije, a i mogu obući hlače koje nisu trudničke :)

Slijedi moja daljnja borba, prošlo mi je dva tjedna od kada sam držala dijetu i namjeravam krenuti u novi ciklus od 15 dana i to prije Uskrsa.Kako je sada vrijeme Korizme ne jedem slatko i ne jedem poslije 18 h, pa valjda će biti i nekih novih rezultata.

Bravoooo!!!!Super!Uspjeces ,samo se drzi nas! :kiss:

martinny
24.03.2009., 23:07
Trenutno sam na UN dijeti, vec 15 dana, ali moram priznati da mi se dosta zuri da skinem kilograme, a UN jeste brza ali ne toliko koliko bih htjela.
Medjutim, jako se bojim ove dijete. Smijesno zvuci ali je tako... Mislite li da imam razloga?
Nijedna dijeta nije zdrava, to se zna, ali eto....

mafri
25.03.2009., 06:58
Zasto se bojis? :ne zna:
Ja se bojim i UN dijete jer su pricali da nije zdrava,mada ja neznam zasto je to i bas mi ni nije jasno!

veta
25.03.2009., 07:13
Trenutno sam na UN dijeti, vec 15 dana, ali moram priznati da mi se dosta zuri da skinem kilograme, a UN jeste brza ali ne toliko koliko bih htjela.
Medjutim, jako se bojim ove dijete. Smijesno zvuci ali je tako... Mislite li da imam razloga?
Nijedna dijeta nije zdrava, to se zna, ali eto....

Da te utješim i ja sam u početku se pribojavala uopće početi bilo kakvu dijetu.Prije nekoliko godina bila sam na dijeti bez ugljikohidrata 3 mjeseca, skinula sam 10 kg, koji su se vratili nakon 2 godine.Moj dah je imao miris acetona,tako mi je bilo rečeno,da nisam bila zdrava tko zna možda bih se i razboljela.

Sve smo mi svjesne da ono što se skupljalo mjesecima i godinama ne može otići čarobnim štapićem.Zato nas privlače ovakve dijete koje u kratkom vremenu 15 i malo više dana daju rezultate.A kad se jednom kilice skinu , slijedi borba da se one ne vrate nazad.Ali to je već druga priča.

Kada sam pronašla ovu bolničku dijetu, rekla sam sama sebi idem probati,no ako osjetim vrtoglavice ili nekakve bolove prestajem s njom.
Ova dijeta mi se sviđa i iz razloga što ne moram non-stop nešto vagati,a kada sam van kuće mogu jelo ponijeti sa sobom,kratko traje i vidim rezultate.

Moj savjet ti je ako te je strah, otiđi kod doktora i posavjetuj se s njime,te nakon dijete napravi pretrage krvi.

Mnogi su zadovoljni svojim rezultatima nakon ove dijete,i bolje je da se možda gubi 5-7 kg u 15 dana , nego 15 kg u 15 dana kako se propagira ova dijeta,manji je šok za organizam.

NikolinicaR
25.03.2009., 09:07
ola...
evo mene papige:D
Ja sam nakon 2 tjedna drzanja dijete otisla na sistematski i svi krvni nalazi su mi bolji nego ikada...kao i mokraca...tako da sto se tice zdravlja :top:
Evo ja sm 4 tjedan na ovoj dijeti i u 3 tjedna je otislo cca 5 kg...
Ovaj tjedan jos -1 kg...
Mislim das mi se vise vidi po cm nego po kg jer su svi poceli primjecivati...
moj cilj jos 4kg:s:lol:

martinny
25.03.2009., 11:33
Hvala drage cure puno puno!!!! :kiss:

neajj
25.03.2009., 11:40
A vidis ti to!Shanje!
Da rukavica je super zaista!Imam je!Aj izgubices tih 5 kg nebrini :mig:

danas mi je drugi dan. hehehe hvala za podrsku al bilo bi lepo da izgubim 10kg ne moram odjednom al bar do jula hehe

ne znam kako vi al ja rano jedem dorucak pa samim tim i rucak a i veceru

ima li nekih olaksica da se zavara glad?

je l neko pio nes sa mlekom?

:)

Aruena
26.03.2009., 08:26
Guram nekako...

Hela bj
26.03.2009., 08:33
Pozdrav cure, mogu se pridružiti?
Ja sam krenula sa dijetom, danas mi je četvrti dan otišlo je 1,5kg.
Molim vas recite mi da li preko vikenda treba raditi pauzu ili ne?

neajj
26.03.2009., 09:26
meni danas treci dan i kg manje. i nije tako tesko ka sto sam mislila da ce biti.

ja sam shvatila da se pauze pravi kad se obidje 3x5 dana pa da se onda 2 nedelje pauzira pa mozes opet pa cu se toga i drzati.

kako se vama ostalima cini?

mujsapujsa
26.03.2009., 11:28
Skočih ja sa UN na bolničku,danas 3. dan
Sinoć nepredviđeno pjela komad torte ali nisam zato večerala
Sutra vaganje

NikolinicaR
26.03.2009., 12:38
HELOOO svima...Vao sto nas ima....
Pauza je obavezna za vikend..ja ju drzim amoja sveki ne i kg se zabetonirali...a meni idu:s
Ja sam evo sad 4 tjedan i otislo cca 6,5-7 kg....jos do cilja 5 kg....:lol:
znaci cca 3 tjedna:kava:
Pokusat cu...
Inace imam proble sa usporenim radom štitnjace i na nijednoj dijeti mi kg nisu isli dolje zato cure samo naprijed:top:

Aruena
26.03.2009., 20:26
Sutra se vagam...:confused:

mujsapujsa
27.03.2009., 00:12
i ja :confused:

Ava Adore
27.03.2009., 08:47
Sutra se vagam...:confused:
Misliš Sutra se važem :confused:

mujsapujsa
27.03.2009., 10:40
Dakle -1.5 kg,nije loše :)

Aruena
27.03.2009., 13:00
Misliš Sutra se važem :confused:

Moze i tako...:D Dva kila dolje...:cerek:

Aruena
27.03.2009., 13:02
Dakle -1.5 kg,nije loše :)

Ma koje lose...? Samo kad padaju...:top:

Hela bj
27.03.2009., 16:09
Pozdrav cure, evo i mene peti dan 1,7kg manje danas me uhvatila kriza pa sam navalila na čokoladu i sad me peće savjest.

Zdenchy
29.03.2009., 22:44
Evo da se i ja javim... Moj cetvrti dan je prosao, i super se osjecam.. nisam se vagala ali primjetim na sebi da sam mozda skinula 1-2 kg.
Samo me zanima da li se ta pauza mora praviti? I jesu li vam se kg vratili???
Niti jedna dijeta mi je ovako odgovarala kao ova..zato se tako radujem da cu za koju sedmicu moci u kupovinu novih jeans ali za br. manje... hehe
ajd javite se i kako napredujete..
meni je sutra 5. dan i ne bih da pravim pauzu jer idem na odmor taman kada mi se zavrse sve 3 kruga...i onda 2 sed. pauze i onda bih ponovo pre ljeta jedan krug.
I isto tako ne sjedim samo i cekam da kg idu, nego idem i na fitnes, i dosta se krecem.. tako da se nadam jos boljim rezultatima...

Sretno svima koji su na dijeti:)

veta
30.03.2009., 08:11
Pozdrav svima!

Evo ja sam započela 2. turu bolničke dijete. Danas mi je 3. dan i 2 kg manje.
Super se osjećam i veselim svakom izgubljenom dekagramu, jer u ormaru me čeka puuuuno majica i hlača koje jedva čekam da obučem.Jupi!:)

mujsapujsa
30.03.2009., 08:29
Prvi ciklus mi trajao 4 dana,danas počinjem drugi
vikend bila pauza koja mi valjda nije naškodila (puno)

Zdenchy
30.03.2009., 09:30
Veta koliko ti je otislo u prvom krugu???
evo ja uparvo jedem dorucak.. i mogu vam reci kako dani prolaze ja uopste nisam gladna toliko... i sve se bolje osjecam... ne mogu da vjerujem.. bas me zanima kako ce biti za 10 dana:) javim vam rezultate, ali sam odlucila da se necu vagati do subote...pa cemo vidjeti:) ili ipak da se izvazem danas pa cemo vidjeti jer mi je danas 5 dan, i nastavljam dalje bez pauze...

Javljate i vas rezultate... :)

miss blondie
30.03.2009., 11:21
mislim da bi bilo optimalno nakon 5 dana radit dva dana pauze (narihtat tako da preko tjedna je dijeta a vikend je pauza), jer tijelo se u tih 5 dana smanjenog unosa kalorija navikne na manje hrane i metabolizam se krene usporavat jer manje energije mora trositi, no onda ga vi "prevarite" sa dva dana pauze (u kojoj jedete kolicinski vise i raznovrsnije, ubacit ugljkohidrata, malo mesa no ne se dva dana obzderavat u junk food-u!!) i tijelo se opet ubrza a vi onda opet 5 dana dijete pa pauza i tako dalje dok ne skinete sto treba.

a i bolje je za psihu kad znate da 5 dana morate bit dobri a onda ide 2 dana malo raznovrsnije papice :mig:

isto tako, slobodno modificirajte dijetu kako vama osobno vise odgovara.
znaci jedite svaki dan drugo voce za dorucak (banana vas nece ubiti), jaja ne morate kolicinski koliko pise, nego ih izbacite koji dan ako vam ne odgovaraju (pa pojedite malo vise mesa/dvopeka/sira).
vrhnje nemojte ni u ludilu tamanit svaki dan - puuuno zdravije i bolje, zamjenite ga sa LGG jogurtima/kefirom/acedofilom
Isto tako jedite raznovrsno povrce za salatu ( sa mrvu octa i maslinovog ulja).
Isto tako pileci file umjesto mljevenog mesa jedan dan vas nece ubiti, dapace.
Ako vas uhvati glad navecer - slobodno pojedite nekoliko zlica Posnog sira (ucinit ce te dobro tijelu, a necete prekrsit nikakvo pravilo)

znaci ima trikova kako da dijeta bude sto ucinkovitija a da vi jedete sto raznovrsnije i kvalitetnije

Zdenchy
30.03.2009., 12:38
Hvala ti puno na odg. Ali mene zanima jel' ima koja od vas da je drzala sva tri kruga bez pauze i da su kg isli na dole??? Jer meni bi bilo super da jos dva kruga odrzim i onda idem na odmor...ali to je bez pauze. A stime sto mi je danas 5-ti dana, ja bi sutra samo malo bolju veceru uzela ili ubacila koje voce izmedju samo malo da promjenim i nastavila normalno od dan.2
Za sada se super osjecam... samo sto sam dobila ,, mjesecne goste'' pa se extra teska osjecam i nekako napeto. ali za 5 dana sam skinula 3-4 kg.

I ima li jos koja da je na dijeti trenutno, da zajedno dajemo potporu jedna drugoj:)

Aruena
30.03.2009., 13:27
Danas sam pocela novi ciklus.Pozdrav svima...:)

Zdenchy
30.03.2009., 13:29
Danas sam pocela novi ciklus.Pozdrav svima...:)

Super... i sa srecom

Nego samo da pitam, kako mislis novi ciklus? od 2 sedmice ili onaj drugi krug od 5 dana???
I ako mozes reci svoje iskustvo od pre?
Koliko si pravila pauzu? i jesi li je pravila u 15 dana ako si izdrzala taj prvi krug?

Pozz :)

red berries
30.03.2009., 13:53
I ja pocinjem sutra sa ovom dijetom pa nek mi je Bog na pomoci..Udebljala sam se 5 kg preko zime, tako da bi idealno bilo kad bi skinula tih 5 kg..Treba mi nesto efikasno i brzo, jer za 15 dana imam svatove i pokusavam uci u haljinu...Inace sam prije isla u teretanu i nisam jela poslije 7..Medjutim zbog silnih obveza na faxu itd prekinula sam s tom tradicijom i kg su dosli..Najvise zbog onog grickanja usput, pogotovo dok ucim..Nadam se da cu uspijeti skinuti nesto i da cu uspijeti izdrzati do kraja..pozzz

Zdenchy
30.03.2009., 13:56
Sa srecom red berries... Rezultati ce doci ako imas vjere i volje:) javljaj rezultate pa da vidimo kako napredujemo:)
pozz

Aruena
30.03.2009., 23:10
Super... i sa srecom

Nego samo da pitam, kako mislis novi ciklus? od 2 sedmice ili onaj drugi krug od 5 dana???
I ako mozes reci svoje iskustvo od pre?
Koliko si pravila pauzu? i jesi li je pravila u 15 dana ako si izdrzala taj prvi krug?

Pozz :)

Prosli tjedan sam je drzala 5 dana.Nisam bila disciplinirana,ali su ipak otisle 2 kile.Poznanica je drzala svih 15 dana kako treba i skinula 7 kila.

mafri
30.03.2009., 23:12
Evo ja pauzirala dva dana i jutros na vagu i kila dolje otisla :tulum:
A uopce nisam bila na djeti i bio me strah stat na vagu.I jutros iznenadjenje.Sad imam 83 kg.A imala sam 88 kg kad sam nedavno pocela.
Nisam se ni pazila,jos juce napravila zapecene palacinke sa sirom koje obozavam i pojela pol tepsije.
A hlace koje nisam mogla obuc jutros navukla bez problema i jos mi ko spadaju i nema stomacine i slauf oko struka nestao skoro skroz.
Ma divno!!!!!Presretna sam.....da bi plakala od srece

Aruena
30.03.2009., 23:13
Hvala ti puno na odg. Ali mene zanima jel' ima koja od vas da je drzala sva tri kruga bez pauze i da su kg isli na dole??? Jer meni bi bilo super da jos dva kruga odrzim i onda idem na odmor...ali to je bez pauze. A stime sto mi je danas 5-ti dana, ja bi sutra samo malo bolju veceru uzela ili ubacila koje voce izmedju samo malo da promjenim i nastavila normalno od dan.2
Za sada se super osjecam... samo sto sam dobila ,, mjesecne goste'' pa se extra teska osjecam i nekako napeto. ali za 5 dana sam skinula 3-4 kg.

I ima li jos koja da je na dijeti trenutno, da zajedno dajemo potporu jedna drugoj:)

Evo ja sam od (sad je vec poslije ponoci) jucer.Nudim potporu i trebam potporu...:) Kako ti ide? Ja danas nisam brljala...

Aruena
30.03.2009., 23:21
Bolnička dijeta
-1 naranča
-1 dvopek

1.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje

Večera:
-2 paradajza
-2 kuhana jaja

2.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje
-2 dvopeka

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
- 1 dvopek

3.dan
Ručak:
-1 naranča
-1 kuhano jaje
-1 kiselo vrhnje
-1 glavica salate

Večera:
-1 naranča
-1 dvopek

4.dan
Ručak:
-1 paradajz
-1 dvopek

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
-1 dvopek

5.dan
Ručak:
-1 paradajz
-1 dvopek

Večera:
-1 kuhano jaje
-1 paradajz

Evo nam je opet-da obnovimo gradivo...:rofl:

Zdenchy
31.03.2009., 08:37
Evo ja sam od (sad je vec poslije ponoci) jucer.Nudim potporu i trebam potporu...:) Kako ti ide? Ja danas nisam brljala...

Evo meni danas pocinje novi grug.Izdrzala 5 dana:) I nastavljam dalje samo me starh, da ako ne budem pravila pauzu da ce mi se kg. zabetonirati... ali budemo vidjeli... nadam se da nece...
Inace nisam brljala, sem toga sto sam mozda na pocetku pojela koji dvopek vise...i da nisam pojela nekada narandzu za veceru odnosno u dan 2, jer previse mi bude...
i idemo dalje....

Mafri...super samo tako... :top:

idemo dalje.. sada idem da spremim dorucak:)

neajj
31.03.2009., 10:11
cao devojke
meni danas 7 dan i nisam pravila pauzu za vikend. ja sam skinula tek 1kg. jeste da se osecam mnooogooooooo bolje al stvarno mi zao sto mi se vaga ne mrda. uopste nije da imam malo kg da skinem npr negde oko 15 i stvarno me cudi da je tako malo mada ima jos dana do kraja. ja inace ujutru radim 10min sindi kraford i preskacem konopac

inace ja se zaista drzim svega napisanoga jedino sto imam mali dvopek pa ujutru umesto jedan uzimam dva

svima koji su na rezimu drzim palceve i zelim uspesno gubljene viska

a sledeci krug od 15 dana cu lepo poslusati pametan savet odavde i praviti vikendom pauzu

i meni je lakse kad se javljate i kurazite!
veliki pozdrav svima:mig:

veta
31.03.2009., 10:13
Veta koliko ti je otislo u prvom krugu???
evo ja uparvo jedem dorucak.. i mogu vam reci kako dani prolaze ja uopste nisam gladna toliko... i sve se bolje osjecam... ne mogu da vjerujem.. bas me zanima kako ce biti za 10 dana:) javim vam rezultate, ali sam odlucila da se necu vagati do subote...pa cemo vidjeti:) ili ipak da se izvazem danas pa cemo vidjeti jer mi je danas 5 dan, i nastavljam dalje bez pauze...

Javljate i vas rezultate... :)

Kad sam držala 1. turu dijete od 15 dana, to je bilo u komadu,bez pauza, izgubila sam 5 kg. Bilo bi i više, ali nisam pila dovoljno vode,a i počela sam piti capuccino,a bilo bi bolje zeleni čaj koji ubrzava metabolizam.
Sada mi je 4. dan 2. ture, držat ću je 15 dana u komadu,jer bi inače dijeta pala u vrijeme Uskrsa.Za sada je 2 kg manje,ali kako sam rekla već prije u svom jednom postu bolje mi je da idu kg postepeno, a ne odjednom.
U 15 dana vidim rezultata, pa ću radije u par navrata riješiti se /ako Bog da :)/
barem većine kg.
Ali kako neke cure govore,možda bi bilo dobro da se drže pauze . Sve smo nestrpljive pa želimo na brzaka da se vide rezultati.
Super se osjećam.Počela sam s 83 kg, a sada imam 76.(i to za samo 19 dana)
:D

veta
31.03.2009., 10:19
cao devojke
meni danas 7 dan i nisam pravila pauzu za vikend. ja sam skinula tek 1kg. jeste da se osecam mnooogooooooo bolje al stvarno mi zao sto mi se vaga ne mrda. uopste nije da imam malo kg da skinem npr negde oko 15 i stvarno me cudi da je tako malo mada ima jos dana do kraja. ja inace ujutru radim 10min sindi kraford i preskacem konopac

inace ja se zaista drzim svega napisanoga jedino sto imam mali dvopek pa ujutru umesto jedan uzimam dva

svima koji su na rezimu drzim palceve i zelim uspesno gubljene viska

a sledeci krug od 15 dana cu lepo poslusati pametan savet odavde i praviti vikendom pauzu

i meni je lakse kad se javljate i kurazite!
veliki pozdrav svima:mig:

Ćao!
Možda piješ premalo vode, ili je usporeni metabolizam,pa ćeš samo odjenom pred kraj početi gubiti kg ili nešto kasnije.Treba biti samo uporna, možemo mi to.Konačno da mi preuzmemo vlast nad hranom, a ne ona nad nama.

Da ti dam primjer moje kume. Ne drži nikakvu dijetu,ali pazi što jede,jer mora radi zdravstvenih tegoba i ne jede poslije 18 sati,ima 3 djece,trči 5km na dan i ispočetka nije puno gubila na težini,ali se počela bolje osjećati, da bi tek nakon 3 mjeseca vidjela da i na vagi se kazaljka značajnije miče.

neajj
31.03.2009., 10:32
hvala draga veta!
povecacu vodu a mi ovde u srbiji imamo neke kapsule zeleni caj sto je super stvar pa cu i to da ubacim (ukus zelenog caja mi se nikako ne dojmi)

bas mi znaci ovaj forum pa i ne pomisljam na posustajanje!:mig:

Zdenchy
31.03.2009., 17:21
Samo napred... ja jedva cekam subotu...evo meni danas 6 dana dijete:) i sada cu na trening sat ipo, i onda cu lijepo salaticu za veceru sa jednim jajem, previse mi je 2 za posle 7.Inace ne jedem posle 7 od kako sam na dijeti ali imam trening tako da ne jedem pre trening jer mi dodje muka, i bar nije mi salata tako teska ako je pojedem malo kasnije...

Ja ne pravim pauzu i nadam se najboljem u subotu iako mognem izdrzat da se ne vazem...

I onda ponovo posle Uskrsa...

javljate kako napredujete:)

ja inace pijem zeleni caj ujutru i ca. 3l vode dnevno cak nekada i vise.. hehe non stop mi je flasa u ruci.. ali dosta mi je to navika postala...

sretno i jedva cekam nove komentare da procitam:)

mujsapujsa
31.03.2009., 22:24
Danas mi je drugi dan,
sva hrana iz ove dijete mi paše,samo imam malo problem sa narančama jer ih mogu gulit samo u rukavicama,čudno ali tako je.Dok sam živjela sa starcima mama me je svako jutro dočekivala sa narančom naravno oguljenom,sad ako se sjetim reći mm-u da mi je oguli on to napravi ako ne rukavice i guli.
Večeras mi se nije dalo kuhat to malo mesa pa sam si napravila hrenovke koje inače jako rijetko jedem.
Malo mi fali raznolikosti ali guram.

Zdenchy
31.03.2009., 23:17
Samo tako nastavi...
ali meso ne trebas kuhati, nego napravi pljeskavice sa zacinima koje volis..hreneovke nisu dobre.

Ja sam danas izbacila jaja, ovo mi je 6-dan, i veceras sam dodala u salatu mozda 10 kockica feta sira samo da malo zavaram organzma, i sutra rigorozno nazad na dijetu... Jedva cekam subotu da vidim jel otisla jos koja kg. ali posto i treniram tako da misisci mogu da vazu vise... sledece sedmice cu u kupovinu novih jenas prije Uskrsa pa se nadam.. da ce jos bar 2-3 otici...

Sa srecom i javljaj te rezultate i ako trebate potporu:) tu smo valjda jedna za drugu..ajde jos samo malo i onda je Uskrs.. i maloo opustanja..ali ne puno:):cerek:

Aruena
01.04.2009., 13:36
Guram nekako...U petak cu stat na vagu...

Aruena
01.04.2009., 13:37
Danas mi je drugi dan,
sva hrana iz ove dijete mi paše,samo imam malo problem sa narančama jer ih mogu gulit samo u rukavicama,čudno ali tako je.Dok sam živjela sa starcima mama me je svako jutro dočekivala sa narančom naravno oguljenom,sad ako se sjetim reći mm-u da mi je oguli on to napravi ako ne rukavice i guli.
Večeras mi se nije dalo kuhat to malo mesa pa sam si napravila hrenovke koje inače jako rijetko jedem.
Malo mi fali raznolikosti ali guram.

Meni su rekli da moze i casa soka od narance-samo bez secera

mujsapujsa
01.04.2009., 13:41
Meni su rekli da moze i casa soka od narance-samo bez secera

To znam i napravit,lakše mi je
i ja ću u petak na mrsku spravu

neajj
01.04.2009., 14:11
Aruena pa je l vam ovo tesko pada?
meni je danas deveti dan i navikla sam se na ovakvu ishranu, mada mi je prva dva dana bilo malo svega sem vecere
Zdenchy otici ce nego sta!

Zdenchy
01.04.2009., 21:37
Drage moje, da vam se javim da danas nisam mogla izdrzati na poslu da se ne izvazem.. a u ponedeljak sam se vagala.. Od ponedeljka do danas je 0.5 kg otislo i to jos sam se vagala posle podne... i rekla sam necu do subote.. tako da cu nekako da izdrzim.....:)
danas mi je nekako najgori dan bio..ne da sam gladna bila, nego kako imam mengu i danas mi je tako tezak dan bio...da sam u momente ludila za necim slatkim..ali sam uspjela da se izborim sa tim...
jos mali pa cu na spavanje sutra mi je 8.dan dijete:) pa cemo vidjeti:) i u subotu je 10-ti dan tako bas me zanima koliko sam ukupono skinula za 10 dana:) i onda jos 5 izguram do odmora i ona Uskrs:)

veliki poljubac za sve vas.. i puno srece:)

Doria
01.04.2009., 23:32
Kliknuh na topic tek toliko, pa me zaintrigiralo. Recite me, sto se moze osim kuhanog mljevenog mesa? Vidjela sam da se spominju hrenovke, pileci file, pljeskavica. Jel mogu cevap recimo? Ili posni sir umjesto mesa opcenito?

Zdenchy
02.04.2009., 08:28
Ja ne vidim gdje ste vi procitale da se mljeveno meso kuha??? U petom danu se kuha riba ili meso(pilece).

Hreneovke ja licno ne bi preporucila, a cevap mozes ako ga licno ti napravis od samog mesa i zacina, bez dodavanja prezle... i ja jedan dan onako samo meso izdinstam, jedan dan napravim pljeskavice, a nasto bi to licilo da se kuha mljeveno meso hehe...

veta
02.04.2009., 08:30
Kliknuh na topic tek toliko, pa me zaintrigiralo. Recite me, sto se moze osim kuhanog mljevenog mesa? Vidjela sam da se spominju hrenovke, pileci file, pljeskavica. Jel mogu cevap recimo? Ili posni sir umjesto mesa opcenito?

Iskreno ne znam, ja jedem hrenovke i ima nekih rezultata, možda bi bilo većih rezultata da jedem meso kako piše.:confused:

Doria
02.04.2009., 09:01
Ok, hvala objema. Zdenchy, pogledaj ovo:

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
- 1 dvopek

Večera:
-1 naranča
-1 dvopek

Večera:
-12,5 dkg kuhanog mesa
-1 naranča
-1 dvopek

5.dan
Ručak:
-1 paradajz
-1 dvopek

Al da, opcija domacih cevapa mi se svidja puno vise od kuhanog mljevenog mesa :D. Mislim da cu vam se pridruziti uskoro, moram jos malo razmisliti.

Zdenchy
02.04.2009., 09:04
Ajde draga, ne misli puno:) nego 15 dana prodje tako brzo, evo meni danas 8 dan. Ma daj ja nisam nikako kuhala meso. Nego dinstala mljeveno i tako mi pise u mojoj dijeti.. i nekada samo sa zacinima ga izdinstam ili napravim pljeskavice..bilo sto samo da ne predje u dosadu...
Sa srecom, i javi:)

boksa
02.04.2009., 11:22
heej ljudi molim za help...bila sam na toj dijeti u 2 mj i smršavila 6kg...i ponovno sam probala sredinom 3.mj. i bila sam na dijeti 10 dana i nista nisam skinula...ni kilograma...i opet sam krenula na tu dijetu i danas je 6 dan i opet nista...ne kužim....vozim bicikl, ponekad trčim, puno hodam...pijem 1,5l vode i 1l zelenog čaja...ne kužim...

veta
02.04.2009., 14:35
heej ljudi molim za help...bila sam na toj dijeti u 2 mj i smršavila 6kg...i ponovno sam probala sredinom 3.mj. i bila sam na dijeti 10 dana i nista nisam skinula...ni kilograma...i opet sam krenula na tu dijetu i danas je 6 dan i opet nista...ne kužim....vozim bicikl, ponekad trčim, puno hodam...pijem 1,5l vode i 1l zelenog čaja...ne kužim...

Koliko kg želiš skinuti,radiš li pauze od po 2 dana? I meni se čini kao da i ja u ovoj drugoj turi slabije gubim na kilaži, ali se super osjećam.
Možda imamo sporiji metabolizam, pa mu treba da se pokrene. A kad jednom krene eto nas na modnim pistama:top::ne zna:

mujsapujsa
02.04.2009., 15:33
Fino sam ručala - kuglicu mozzarele sa rajčicom,bosiljkom i mrvicom maslinovog ulja i ČAK 2 dvopeka

Aruena
02.04.2009., 15:54
Aruena pa je l vam ovo tesko pada?
meni je danas deveti dan i navikla sam se na ovakvu ishranu, mada mi je prva dva dana bilo malo svega sem vecere
Zdenchy otici ce nego sta!

Naravno da mi pada tesko...:( Cak mi najvise fali juha (kad malo bolje razmislim-puno toga :misli:) Trudim se da sto manje grijesim.

Aruena
02.04.2009., 15:57

Neko prakticira pilece hrenovke.Ja-file od piletine.

mafri
02.04.2009., 19:26
Ja sutra pocinjem opet!

Zdenchy
02.04.2009., 21:40
Super:) sa srecom ti:)

Meni danas dan super prosao, cak za veceru nisam mogla jesti narandzu.. nisam gladna vise bila...
sutra mi je 9-ti dan:) u subotu vaga... bas cudno kako nisam gladna.. tako da se plasim da kg ne idu.. ali valjda idu... joj jesam se vise utripovala majko moja draga hehe...

jos 7 dana dijete, jos 7 dana do odmora :cerek:

čurka
03.04.2009., 21:07
Pozdrav. evo i mene i mojih kila. po mojoj procjeni nekih 5/6 no veći mi je problem nadutost. od ponedjeljka krećem na dijetu i pauziram za Uskrs i onda opet nastavka. ja sam skroz izbacila iz prehrane kruh,pite,pizze,sendviće,šećer,slatko i tjesteninu ne volim, tako da ne znam zašto će mi taj dvopek. ne jela ja to. sjećam se kako bi mene naranče za doručak zasitile. ogulim, isjeckam na kockice i jedem tako. nekako mi se više čini:D meni je problem što sam se navukla na mladi sir. dođe kao super zamjena za kruh(ja sam prije znala sama kruh pojesti ogromnii za jedan dan:rofl:).taj mladi sir bih isto na kockice izrezala i jela . zasitan je dosta. nešto mi se čini ova dijeta kao pomoć za moj stomak i nadutost koja me uvijek u proljeće spuca pa nalikujem trudnici. sretno vam svima. :top:

mujsapujsa
03.04.2009., 21:13
Danas mi je peti dan i trebala sam za večeru jesti ono povrće i jajce,međutim meni se nije baš dalo miješat proteine i UH pa sam fino napravila jednu zgodnu salatu od rajčice,kravljeg sira,malo matovilca,bosiljka,origana i žl. maslinovog ulja.Fino sam se napapala.
Sutra se važem i radim prekid preko vikenda

Zdenchy
03.04.2009., 21:26
Sutra vaganje:) javim vam rezultate:)

čurka
03.04.2009., 21:37
sretno.:Dnadam se da će biti razloga za slavlje

Ostoja Grubica
04.04.2009., 00:02
Tako lijepo pišete da ste i mene nagovorili, od ponedjeljka, pa fino pauza za Uskrs, pa opet. :rofl:
176/90 kg.
34 kg, slaba štitnjača, trčati ne smijem, često na bicu. Volim jesti, a slabo sam i hodala, pa se nakupilo viška. :flop:
Koje se meso obično kuha, ne volim baš nešto junetinu? Ili da meso preskočim u potpunosti?
Pozdravi i sretno svima
:top:

mujsapujsa
04.04.2009., 00:17
Sretno nam se pridružila i dobrodošla.
Ne preskači ništa,drži se programa što je moguće bolje,a od mesa jedi piletinu,puretinu ili šta ti već paše ali da nije masno

mafri
04.04.2009., 08:04
Da,kom nepase junetina moze piletinu :ne znam:
Sretno nam svima.

Zdenchy
04.04.2009., 16:15
Evi da vam javim rezultate, danas mi je 9-ti dan dijete.. jos do cetvrtka drzim..
Za 9 dana sam skinula 4.5 kg. nije lose nije lose... ja se nadam bar jos 1-2 za ovih 4 dana jos..
Budem vam sve javila, ali mi je tako dobro.. ja nisam gladna vise.. budemo jos samo vidjeli kako ce sada za odmor da bude, kada bude se vino pilo... ali i dosta vode cu da pijem OBECAVAM hihi, i naravno malo dzoginga hehe:-P

Lijep vikend drage moje...

čurka
05.04.2009., 10:47
svaka čast.:top: mene je od sutra. kolegica i ja idemo skupa.kad se prozgodnimo. :D

red berries
06.04.2009., 09:53
svaka čast.:top: mene je od sutra. kolegica i ja idemo skupa.kad se prozgodnimo. :D

Evo ja ti upravo doruckujem narance, nasjeckala sam ih onako kao ti, rekoh da i ja probam hoce li mi tako biti zanimljivije:mig:

čurka
06.04.2009., 10:36
Evo ja ti upravo doruckujem narance, nasjeckala sam ih onako kao ti, rekoh da i ja probam hoce li mi tako biti zanimljivije:mig:

ja ponijela dvije naranče. dvopek nisam niti ga mislim jesti. još nisam jela jer su me živci uhvatili. pms. eto i kolegica ide sa mnom. lakše je udvoje. :D

jesi vidjela berries koliko je količinski kad se isjecka. možeš i razgoditi:rofl:

Doria
06.04.2009., 10:44
Ja sam sad pojela narancu, dva dvopeka (integralna!) i sad pijuckam caj. Hm. Pa vidit cemo :D

Miss_perfect
06.04.2009., 11:20
Ja sam nakon tjedan dana držanja dijete pauzirala 2 tjedna. Od danas sam opet in. :) Nema zezancije!!! :) Sretno nam bilo! :)

red berries
06.04.2009., 15:18
ja ponijela dvije naranče. dvopek nisam niti ga mislim jesti. još nisam jela jer su me živci uhvatili. pms. eto i kolegica ide sa mnom. lakše je udvoje. :D

jesi vidjela berries koliko je količinski kad se isjecka. možeš i razgoditi:rofl:

Heheheh samo sto umirem od gladi ,mislim da sam izabrala najgore vrijeme usred pms-a, no svaki je pocetak tezak..izdrzat cemo mi to:mig:

neajj
06.04.2009., 16:28
veliki pozdrav svima
meni danas 14ti dan i ukupno 4kg dole. ja sam se stvarno nadala 6 al nije ni ovo lose. sad cu praviti 15 dana pauzu pa opet.
i meni je najgore palo juce tj dan pre nego sto cu dobiti :D
al danas je opet ok i sasvim sam sigurna da mi se smanjio apetit sto i vama zelim hehe:mig:

čurka
06.04.2009., 19:57
čuj 4 malo! što kažu uzmi 4 kile brašna i nosaj sa sobom cijeli dan pa češ vidjeti. čestitke:D
meni prvi dan pa po sebi okrenula. hehhehe. doručkovala nisam niti večerala.ne smijem to raditi. samo gore ću napraviti. ne jedem dvopek kao što rekoh jer mi je baš ružan. dakle ja si danas napravila za jedini obrok malo salate od kuka(divlje šparoge) i jedno jaje kuhano i popila jogurt. dosta za danas. doduše popila sam kava dosta. no to se ne pika jer ne stavljam nikakav šečer u kavu. baš sam si nešto kontala kako ne jedem dvopek da ja za doručak dvije voćke pojedem.:D i recimo umjesto mljevenog mesa skuhane pileće filete. :lol: kako ja to po sebi okrenem.

Ostoja Grubica
06.04.2009., 20:05
Sretno nam se pridružila i dobrodošla.
Ne preskači ništa,drži se programa što je moguće bolje,a od mesa jedi piletinu,puretinu ili šta ti već paše ali da nije masno
Hvala, hvala. Evo počelo je, ali ja gladna. :flop:
Još ima neki film gdje frajer vidi pizzu i kaže otkad nisam jeo. Užas. Kakva napast. :mig:

matea000
07.04.2009., 06:02
i ja cu od danas na tu dijetu...vec par puta htjela sam na dijetu al kad god bih počela nisam mogla izdržati vise od par dana..ovih 15 dana ne cini mi se puno, al ipak ,posto znam sebe, potrebna mi je vasa pomoć....tak da...drzite fige...a ja javljam rezultate....pozdrav:mig:

Zdenchy
07.04.2009., 08:22
Sa srecom Matea... 15 dana nije puno.. ali je jako cudno kako se puno toga u organizmu moze da promjeni za tako kratko vrijeme... Ja sam 13- dan na dijeti... dok ovaj zadnji krug sam malo okrenula, prvo sto vise nisam gladna i ne mogu da jedem onoliko koliko pise... i malo vise salate ubacujem... jer blizi se uskrs i ne zelim da me posle prve vecere zaboli zeludac...juce nisam mogla izdrzat da ne stanem na vagu ponovo, i od subote je jos 0,5 kg otislo... a za vikend sam cak pojela malo jagodan, 1-2 jabuke i 1 kockicu cokolade...sve sto ne stoji u dijeti... u cetvrtak imam zadnje vaganje.. i u cetvrtak prekidam sa dijetom, trebala bih u petak ali u cetvrtak imam goste pre Uskrsa, i u petak picim na odmor:)

Puno srece svima, i ja se nadam u cetvrtak jednoj novoj brojki manje:)

red berries
07.04.2009., 09:45
Prvi dan uspjesno zavrsen:cool:

matea000
07.04.2009., 18:58
ufff...prvi dan je gotov...upravo sam se navecerala....i to bas jako...s tim da nisam rajčicu jela(jer u trgovini nije bilo:rolleyes:)...za cudo-nije tak tesko bilo...nego,htjela sam pitat-kaj,salata se jede bez iakvih zacina?jer ja sam je jela s jabučnim octom,soli i malo sam si jogurta stavila...

bitcharka
07.04.2009., 21:57
Hej..
Evo i mene u ovu družinu.. :)
2 dan tek, nekako ide..
Studentski je stan pa vagu nemam ali valjda ću već nekako procijeniti napredak..:)

Imala bih jedno pitanje za one iskusnije..
Da li je moguće menu ručka zamijeniti s onim za večeru.?!?! :confused:

Nekako mi više paše (zbog faksa i inih obaveza) da malo više jedem preko dana, a malo manje navečer..

I da, s dolaskom sunca krenula je i sezona kafenisanja po gradskim terasama pa me zanima da li je oke popiti kavu S MLIJEKOM.?!
Bez šećera, naravno..

čurka
07.04.2009., 22:25
ne znam ni ja neke cake ali ja po sebi okrenula a drugi dan gotov. ja pijem previše kave, dakako bez šećera i čajeve isto. za doručak je samo jedna voćka,večere nema. ručak je salata neka s jajetom. vidi danas bilo meso:rofl:
nemam ni ja vagu no moram priznati da sam se, vjerovali ili ne, za dva dana riješila nadutosti. nakon toliko vremena nema stomačine i ne boli me. ispuhala. dakle pridržavati ću se i dalje ovakvog načina ishrane. a meni će mjerilo hlače biti. vage se ipak previše bojim.:mig:

bitcharka
07.04.2009., 22:31
Kava s mlijekom ili bez.?!?!

Muči me to jer me skoro cijeli dan nema doma, a teško da će mi netko u birtiji skuhat tursku kavu ili nešto slično..
A onaj maaaaaali espresso mi baš ne pomaže previše..
:ne zna:

čurka
07.04.2009., 22:36
pa neće te to ubiti jer ipak ne šečeriš. nema tu puno mlijeka. :) bar ja mislim da može. hajde svi mi zgriješimo tu i tamo. vidi mene kako preskačem obroke. svela na jedan a znam da nije uredu. sjeti se prije koliko si i šta jela(to ja po sebi govorim). naspram toga kava s mlijekom je ništa.:kava:

red berries
07.04.2009., 23:09
dan br 2 zavrsen yupiii yeee....jos samo nekih 19 dana sa pauzama...stala na vagu isto, doduse vagala sam se kad sam se napojila s puno vode a s obzirom da je vaga digitalna i da mjeri svaku sitnicu onda cu da se ubijedim u to, a i onako je prerano.ujutro cu opet da stanem a onda necu do petka.jedem po jelovniku osim sto ne volim zelenu salatu pa je nisam ni jela, krastavce pak nisam mogla naci ...ujutro pijem obicni ness sa malo mlijeka? jel moze to il bas treba turska?

matea000
08.04.2009., 08:54
eto mene i početka mog drugog dana....pojela sam narancu i dva dvopeka jer me ceka tezak dan na faksu-do 6-grrr...a narancu,jaje jogurt i 2 dvopeka cu lijepo u torbu i tam negdje skrivecki pojest,ipak dok me vidu na faksu s jajetom-kaj ce reci??hehehe...nego,ja vam nebi preporučila kavu s mlijekom jer ipak onda dolazi do mijesanja namirnica pa ce mozda i to malo utjecat na rezultat...eto...
iddemo curke dalje u nove pobjede!!! sve za jednu jedna za sve:top:

sorceress
08.04.2009., 10:08
Bok!
Čitam vas i super je imati ovakvu potporu. Ja idem na vjenčanje za točno 10 dana,to mi je taman 2x5 dana ove dijete,pa evo da stanem u haljinu :D Tako da vam se pridružujem s 1.danom. Inače već sam bila na ovoj dijeti,ali nisam se baš držala pravila,pa nije puno otišlo,ali je svejedno otišlo nešto :D
Sretno nam da ne mislimo na hranu :)

red berries
08.04.2009., 13:57
Dobro dosla sroceress i sretno..:p
Treci dan kg manje,:top:

sorceress
08.04.2009., 14:06
mmmm...baš sam uživala u ručku:klopa: i sasvim mi je dosta :cheer: ,ne znam kako,valjda zbog dobrih zaliha :D
Baš sam krenula sa entuzijazmom,inače ne krećem tako ni na jednu dijetu nego budem sva pokisla jer nema čokolade i pekarskih proizvoda :D

sorceress
08.04.2009., 14:08
Hvala red berries! I ČESTITAM!!! ODLIČNO!!

Zdenchy
08.04.2009., 16:35
Evo da vam ja javim moje rezultate... danas mi je fakticki 13. dan dijete ali u tome sto jos od ponedeljka ja sam pomalo mjenjala na svoja pravila, i sinoc( samo 12 dana sam drzala, fakticki samo 10 po pravilu) sam se malo docepala alkohola, hihi.... ali ja jutros stala na vagu i kila dole otisla:):cerek: znaci od pocetka dijete skinula sam 6 kg:) :) :) :) :) :)
zelim vam puno srece i da mi se ne udebljate preko praznika, ja idem na odmor, pa cu vam se javim za 2 sedmice koliko je ponovo doslo( nadam se nista) ili mozda je jos otislo(nadam se)

Puno toplih pozz i sretan uskrs svima koji ga proslavljaju!!!

sorceress
08.04.2009., 22:09
Prvi dan gotov i sve po pravilima! :klap:to mi je jako bitno jer kad ja počnem brljaviti tome nema kraja! :rofl:

red berries
09.04.2009., 13:05
Bravo..
Ja sam sinoc malo brljala jer sam isla na veceru pa ipak nisam mogla gledati dok oni jedu, pojela sam malo kupus salate i krastavaca...bilo je kolicinski jako malo, da kad sam dosla kuci bila sam gladna, al prezivjela..Sad upravo pojela rucak,mladi nemasni sir i mogu reci da sam se najela dobro...

sorceress
09.04.2009., 16:00
Pa je,zapravo su zasitini obroci iako su mali. Ma super je ako se krši u jako malim količinama,ako se možeš zaustaviti nakon par zalogaja svejedno će biti rezultata,a malo kršenje naspram onog koliko sam prije jela je ništa..uh..izgladnjivanje naspram svim onim čokoladama..

red berries
09.04.2009., 17:20
Upravu si ti , samo ja nisam jela slatko toliko,(mozda u tjedan dvaput po nesto) koliko kruh tako da mi ova dijeta super dodje, mozda se naviknem bez njega da jedem..Daj boze...2 kg su manje, ipak nisam uspjela da izdrzim do petka a da se ne izvagam..samo naprijed mi!!!!:top: Sutra jos jedan dan, pa pravim pauzicu,ipak je uskrs a i imam svatove...al naravno necu nista pretjerivati..Obecajem:)

sorceress
09.04.2009., 22:27
E to s kruhom je i meni isto super, jer ja imam slabe strane i slatko i kruh :rolleyes: A što mi je super u ovoj dijeti je da sam naučila da je sasvim dovoljno i puuuno manje jesti. Počela sam prakticirati ako mi se jede nešto što npr. jede moj dečko uzmem zalogaj toga, pa neće se ništa dogoditi od zalogaja kebaba,a ja ću si utažiti želju za tim. E ali jedna je caka da ne smijem bit jaaako gladna jer onda se neću zaustavit na jednom-dva zalogaja:rofl:

Samo oprezno s količinom i uživaj u uskršnjim slasticama,ja ću isto jaako oprezno

sorceress
09.04.2009., 22:29
I ČESTITAM NA -2 KG!!! To je genijalno! I jako brzo :)

red berries
10.04.2009., 08:55
Da, super je ,jutros 2,5 kg woooow, zadovoljna sam pravo.. kad bi ovako nastavilo bila bih pre pre zadovoljna....Samo pitam se gdje su ostale curke nije valjda da smo samo ja i ti sada na ovoj dijeti:ne zna:

sorceress
10.04.2009., 09:13
Da,to se i ja pitam,a valjda se nikom ne da jer je Uskrs brzo pa da ne prekidaju..Valjda nam se poslje Uskrsa pridruže :) Da ja nemam svadbu za tjedan dana, tko zna,vjerojatno ne bi ni ja ove dane bila na dijeti.
E,a fora mi je što sad ima u izobilju jaja,sira i vrhnja :D ovo je uskršnja dijeta :lol:

bitcharka
10.04.2009., 09:53
Da,to se i ja pitam,a valjda se nikom ne da jer je Uskrs brzo pa da ne prekidaju..Valjda nam se poslje Uskrsa pridruže :) Da ja nemam svadbu za tjedan dana, tko zna,vjerojatno ne bi ni ja ove dane bila na dijeti.
E,a fora mi je što sad ima u izobilju jaja,sira i vrhnja :D ovo je uskršnja dijeta :lol:

:rofl:
O tome sam baš i ja neki dan mislila kako se to diiiiivno sve skupa poklopilo..

nu_tela
10.04.2009., 10:15
Ovo je dobra djeta, samo teška.

red berries
10.04.2009., 10:56
Ma nista nije tesko, ako je uciknkovito, samo treba cvrsto odluciti..Svaka dijeta je teska za onog koji nema cvrstu volju..
Fino se to poklopilo, al bit ce jos fine papice osim jaja heheh za uskrs,odolit cu, odolit cu, odolit cu, odolit cu, hocu !:rofl:

čurka
10.04.2009., 12:07
čestitke za kila skinuta. ja nemam vagu pa i ne znam. ja jesam malo brljavila al se osjećam nekako lakšom. bez kruha sam i nastavljam tako i dalje. ja isto pauziram za Uskrs a onda se žešće bacam na mršanje.

bitcharka
10.04.2009., 20:18
čestitke za kila skinuta. ja nemam vagu pa i ne znam. ja jesam malo brljavila al se osjećam nekako lakšom. bez kruha sam i nastavljam tako i dalje. ja isto pauziram za Uskrs a onda se žešće bacam na mršanje.

:top::top::top:

sorceress
11.04.2009., 09:56
Treći dan završen i 2,3 kg manje!! :cheer: :jumping:

red berries
11.04.2009., 10:55
Bravo, cestitam ja sve ukupno 2,5- 3 kg za pet dana..sad je pauza...prvi dan evo do sad sam ok, nisam se prezderala ni nista, cak nemam ni zelje da jedem:top:nisam gladna jupii jeeee!

sorceress
13.04.2009., 09:43
Evo i taman kad sam se hvalila kako sam skužila da mogu i manje jesti ja se jučer prejela (istina nije to ni do koljena kako bi npr.prošli Uskrs jela)tako da pomaka na bolje ima :)
Al svakako sam mogla i manje i to sam i u subotu već pala pred poslasticama,ali danas više nema iskušenja,sve sam počistila :D Opet prvi dan..

Aruena
13.04.2009., 10:25
Opet prvi dan.

mafri
13.04.2009., 17:59
Ja cu sutra pocet opet!Barem nemoram jaja kuhat ,ima ih :zubo:

Aruena
13.04.2009., 19:23
Dobro se drzim,makar ima kuhanih jaja...:rofl:

red berries
14.04.2009., 10:56
Jucer sam trebala na drugi krug, medjutim nisam, danas krecem..I najela sam se kolaca, a subotu i nejelju uopce nisam bila nedisciplinirana...Sad sam ljuta na sebe zbog jucer...Iduci vikend cu napraviti samo jedan dan pauze, zbog toga sto sam ovaj put imala 3 dana...Idemo u nove pobjede..Sto kazete barem ima jaja:top::rofl:

garnierica
14.04.2009., 14:12
bok curke :W evo i ja vam se pridružujem od danas! već duže vrijeme vas čitam ali čekala sam da prođe Uskrs pa da se primim djete kak spada..izdržala sam prije koji tjedan 4 dana al sam se razbolila pa sam morala normalno jest..sad sam spremna za ispočetka...javljat ću rezultate..pozzzz

red berries
14.04.2009., 19:14
Dobrodosla i sretno..Danasnji dan definitivno lakse izdrzan tj nisam uopce ni bila gladna za razliku od prvog dana prosli tjedan:top:

Aruena
14.04.2009., 20:07
Pojela sam samo dva dvopekica vise.:mig:

red berries
15.04.2009., 08:40
Bravo:top:

NikolinicaR
15.04.2009., 13:38
i ja sam s Vama jos:)....pocela od utorka....i kao drzim se...otislo 80 dkg jos samo 4 kg.....:mig:

mafri
15.04.2009., 20:19
i ja sam s Vama jos:)....pocela od utorka....i kao drzim se...otislo 80 dkg jos samo 4 kg.....:mig:

A disi ti!?Nikako te nema ovdje!Ja mislila ti odustala :(

Satelitić
15.04.2009., 20:35
Čitam vas i lijepo je što se tako podržavate.
Ja trebam skinuti šest kila i nadam se da ću uspjeti s dijetom...
Počinjem sutra... nadam se da ću uspjeti

garnierica
15.04.2009., 21:31
ja sam cure jedva izdržala prvi dan,umirala sam od gladi ,još i učim po noći pa mi je bilo koma..danas sam za čudo izdržala drugi dan bez ikakvih problema,uopće nisam bila gladna,,jedino danas nisam imala mesa pa sam si za večeru pojela ostatak vrhnja od ručka i malo salate..uglavnom kombiniram si tak često kad nešto nemam,valjda ne griješim puno al eto šta ću..:ne zna:
inače bi htjela skinut nekih 10 kg,visoka sam 162 i imam 68 kg..valjda ću uspjet..držim svima fige i držte i vi meni :D pozzzz

mafri
16.04.2009., 08:21
garnierice,dobrodosla!!!
Ma uspjeces skinut kile nebrini!

MaraSlavonska
16.04.2009., 09:14
ajd da se i ja pridruzim.. :)
drzala sam ju tjedan dana i skinula sam 3 kg, no prosli tjedan nisam mogla jer imam uzasan pms i jednostavno moram jest (ne se prezderavati al dijetu nemogu drzati jer me pukne slatko, slano i jednostavno moram) :D

kako vi sa pms-om i dijetom il ja sam imam taj problem :ne zna:

Satelitić
16.04.2009., 09:41
ja sam počela danas s dijetom... pa nije ova marenda tako ni loša
počinjem sa 64 kg ciljna kilaža 58 kg
možda se vama to ne čini puno ali jako sam niska a mislim da mi je svih šest kg oko struka zapelo
samo ne znam da li ću moći piti kavu bez šečera
to će mi najteže pasti:rolleyes:

red berries
16.04.2009., 11:21
Ja sam izdrzala pms , ne mogu vjerovati inace u tom periodu sam uvijek gladna, danas prvi dan onih dana uh...Ja kavu pijem sa umjetnim zasladjivacima, tako da mi je slatka, nebih mogla piti gorku...Ja bih bila zadovoljna sa 4 kg jos, ovih dana kilaza ista a to je vjerojatno zbog onih dana u mjesecu jer sam tad uvijek teze kg-dva...samo naprijed cure:top::kava:

mafri
16.04.2009., 18:06
ajd da se i ja pridruzim.. :)
drzala sam ju tjedan dana i skinula sam 3 kg, no prosli tjedan nisam mogla jer imam uzasan pms i jednostavno moram jest (ne se prezderavati al dijetu nemogu drzati jer me pukne slatko, slano i jednostavno moram) :D

kako vi sa pms-om i dijetom il ja sam imam taj problem :ne zna:

Uf,predprosli PMS mi je bio podnosljiv,cak nisam ni bila gladna sto je cudo. :eek: :s
al ovaj zadnji PMS je bio uzas.Jela sam slano,slatko naizmjenice i skupa sve. :lol:
Ajme uzas!!!:rofl:

MaraSlavonska
16.04.2009., 21:47
ajd dobro je, nisam jedina koja muku muci sa pms-om :D
..nego od ponedjeljka krecem ponovno, vaganje, mjerenje, pa cemo vidjeti :)
samo naprijed cure :top:

NikolinicaR
17.04.2009., 11:23
i ja sam jos s vama:cerek:
Malo pauzirala odnosno prosli tjedan...ovaj opet sa Vama ali kg ko zacementirane...jos cu pokusati iduci tjedan pa cemo vidjeti...
Curke ajmo....ljeto nam se blizi:kava:gle tko Vam to prica:cerek:

garnierica
17.04.2009., 14:12
evo curke ja se držim,,malo nekad budem gladna al izdržim..isto mi malo teško pada kava bez šećera al si stavim jedan natreen u đezvicu,ne osjetim da je slatko al barem nije gorka skroz kava :D

danas mi je 4. dan a vagat ću se opet na prvi dan, neću radit pauzu jer mi se onda teško opet vratit na dijetu..

red berries
17.04.2009., 14:36
evo ljudi moji da se i ja oglasim, jos 0,5 kg manje, sveukupno nekih oko 3-3,5 ...dobro je samo polako nek se tope...
Nego ja sam gladna obicno onda kad sam navikla jesti npr kad je rucak pola sata prije umirem i isto tako kad je vecera..i onda kad pocnem jesti kao da vise nisam gladna:ne zna:, al jedem ja naravno:rofl: u mene su velike oci tako da prije bih i kad mi se ne jede tj kad nisam gladna jela kad bih vidjela nekog drugog da jede...najgore mi je recimo uvecer kad moji dodju kuci pa prze i jedu svasta a ja jadna gledam....

I nevezano za ovu dijetu, kontala sam kad ju zavrsim napraviti neki plan prehrane i drzati se toga, naravno ubaciti i malo slatka hehhe jer ja znam biti ili disciplinirana ili totalno nedisciplinirana, pa bolje onda biti ovo prvo i drzati se toga....