PDA

View Full Version : Estetska kirurgija

stranice : 1 2 3 4 5 [6]

westykc
20.01.2012., 18:04
Da li itko ima iskustva sa trajnim silikonima za grudi?
Koja je to firma?
Znam da se vani već dugoooo sa njima radi, no ne znam kod koga bi kod nas išla, molim preporuke u ZG.
Ja imam vrlo male grudi, pa se dvoumim što i kako napraviti, ići u bolniji zahvat ispod mišića ili samo ispod kože.
Evo molim iskustva i preporuke.
ja imam trajne silikone ispod mišića-boljelo je jako al uz tablete protiv bolova dalo se izdržati..zadovoljna sam jako,a radila sam ih u poliklinici barbel..
prije zahvata išla sam na infor.razgovore u nekoliko poliklinika između ostalog i dr ostojiću i po onom što mi je on pričao da bi mi radio i onoga što mi je radio dr.Kinčl-nebo i zemlja i zahvaljujem Bogu da se nisam odlučila za njega

marrai
20.01.2012., 20:10
Tu kod nas valja sam Dr Zambeli a on je dosta skup.

Nije točno,ima kod nas još odličnih kirurga koji su bili u svjetskim
klinikama na edukaciji... treba uzeti u obzir i kontrolne preglede(grudi)tako da je
ova sugestija o zahvatima u U.S jako skup sport.
U pravilu stranci dolaze kod nas jer su estetski zahvati jeftiniji.

Oblak19
22.01.2012., 17:17
Malo čitamove vaše postove i ako želite da vam se napravi kako treba odite u inozenstvo.Moja prijateljica je pred dve godine na netu našla doktora Rey koji ima ordinaciju na Beverly Hillsu i kojeg je vidjela na tv.Našla je njegovu stranicu na netu poslala meil rekla od kud je itd poslao joj je info .Htijela je povećat grudi ,napravit rinoplastiju tj operaciju nosa i uklonit podočnjake.Uglavnom sve skupa ju je došlo 30 tisuća kn ,avionska karta ,operacije ,postoperatvivni pregled itd.Ona je super zadovoljna sa njime kaže da je jako profesionalan suosjećajan sve objasni itd.Znam da je Amerika daleko ali za tu sumu ja bih otišla tamo ako bi željela neku operaciju napravit.Tu kod nas valja sam Dr Zambeli a on je dosta skup.

Misliš 30 tisuća dolara? Jer mi se 30 tisuća kn čini premalo za tolike zahvate, plus odlazak u SAD i sve što ide uz te troškove. Naime, trebam revizijsku operaciju nosa (i funkcionalno i estetski), pa se već skoro godinu dana raspitujem gdje su najbolji kirurzi i našla sam nekoliko njih u SAD-u. Cijene revizijskog zahvata se kod boljih kirurga kreću između 10 - 15 tisuća dolara. Ako ubrojimo putne i troškove smještaja...iznos se znatno poveća.
Zambelli je u usporedbi s tim vrlo povoljan - kod njega je revizija 2200 eura (a cijene operacije nosa se kod njega kreću od 1800 - 2200 eura).

nela_q5
23.01.2012., 19:48
Hej... ima tko iskustva sa poliklinikom Bagatin ???

Naime imam ožiljke zaostale od akni i danas sam bila kod njih na konzultacijama i preporučili su mi face up ?

Prvi dojam je i više nego pozitivan...ali zanimaju me vaša iskustva ? Je li itko radio face up?

aria
23.01.2012., 20:04
ja tamo ne bi nikad nista radila posto sam
cula puno losih stvari o njima
( ne znam sto je face up)

nela_q5
23.01.2012., 20:21
ja tamo ne bi nikad nista radila posto sam
cula puno losih stvari o njima
( ne znam sto je face up)

:503: :503: :503: Ma daj ?? Ma stvar je u tome šta sam o svima čula i pozitivne i negativne komentare... i sad nemam pojma di bi i šta bi... a s obzirom da se radi o licu stvarno ne bih htjela otić bilo kome pa da mi samo još veće sranje napravi.. Ako imate bilo kakve prijedloge...ljudi pomažite :((

sylvie
26.01.2012., 02:02
razmišljam o tome da povečam grudi..pa me zanima dali netko zna jel u osijeku ima dobar plastični kirurg?

marrai
26.01.2012., 08:29
razmišljam o tome da povečam grudi..pa me zanima dali netko zna jel u osijeku ima dobar plastični kirurg?

Dr.Šoš-poliklinika Osijek

modra
26.01.2012., 09:20
ja bi nosu odsjekla grbu gore.. :zubo:
ozbiljno si to želim, spremna sam napravit u skorijoj budućnosti unatoč što mi otac nikako nije oduševljen :raspa: :zubo:

sylvie
26.01.2012., 22:17
Dr.Šoš-poliklinika Osijek

Znaš možda koja je cijena? Jel si imala kakva iskustva kod njega ili si čula da je dobar? Voljela bi čuti iskustva od nekog ko je već povećavao grudi..jel ima nekog tu možda da je?

Anjaa
12.03.2012., 14:14
Hej cure, vidjela sam da poliklinika Arcadia daje 5 besplatnih blefaroplatika, vise imate na stranici www.poliklinika-arcadia.hr

Oblak19
12.03.2012., 18:46
Ako netko razmatra odlazak na operaciju nosa - preporučujem dr. Zambellija. Nedavno sam operirana kod njega, jer mi je nakon prve operacije (Glumičić) nos bio poprilično uništen.
Dr. Zambelli mi je uz pomoć ušne hrskavice nadogradio nos, koji sad izgleda prirodno i lijepo. Cijena je 2200 eura, s tim da sam ostala i prespavati u poliklinici (i to je bilo uključeno u cijenu). Dr. je vrlo stručan, profesionalan i posvećen pacijentu. Prije operacije mi je sve detaljno objasnio, upozorio me čak i na moguće neželjene posljedice (npr. mogućnost pomicanja hrskavice i slično).

Godinu dana sam tražila rješenje za svoj problem, raspitivala se i obavljala konzultacije. Na kraju je odluka pala na Zambellija i nisam se pokajala. Trebat će još vremena da sve zacijeli, ali ja sam već sad vrlo zadovoljna.

verbeka
14.03.2012., 22:47
Što se tiće Juvederma, zanimljiva akcija na www.crnojaje.hr koju bi bilo šteta propustiti..košta 1460 kuna, a radi dr. Munitić kojem u potpunosti vjerujem...

Lola 27
16.05.2012., 17:30
Pokušavam saznati koja je cijena u Zambellija za uklanjanje akni/ožiljaka na licu ali mi njihova stranica ne funkcionira.Zna netko otprilike koliko dođe takav zahvat i koliko tretmana je potrebno?

medisecer
16.05.2012., 18:19
u ovo doba godine bi izbjegavala bilo kakvo uklanjanje oziljaka zbog sunca.

mislis ici na jaki piling ili kakvo uklanjanje ?
dermoabraziju?

Wedding
16.05.2012., 18:34
Pokušavam saznati koja je cijena u Zambellija za uklanjanje akni/ožiljaka na licu ali mi njihova stranica ne funkcionira.Zna netko otprilike koliko dođe takav zahvat i koliko tretmana je potrebno?

Pa ovisno o metodi idu i cijene, piling, laser, abrazija a cijenu ni ne ne mozes nas na stranici jer za to postoji kontakt i pregled:mig:

dr blue
20.05.2012., 18:06
Pozdrav cure,
evo ovako mene konkretno zanima everzija usana. Imam mala usta i ruznog su mi oblika. Nekako mi se cini da uspjesna everzija djeluje najprirodnije i najljepse pa me zanima da li tko od vas zna dobrog kirurga (ne mora biti iskljucivo u HR). Koliko vas je kostalo, oporavak, sve sve :)))). Vidila sam da kod nas radi samo Dr Ostojić, ali kod njega nebih isla ni mrtva. Svaka informacija je dobrodošla. Puno hvala ;)

Eve*
22.05.2012., 12:03
Pozdrav cure,
evo ovako mene konkretno zanima everzija usana. Imam mala usta i ruznog su mi oblika. Nekako mi se cini da uspjesna everzija djeluje najprirodnije i najljepse pa me zanima da li tko od vas zna dobrog kirurga (ne mora biti iskljucivo u HR). Koliko vas je kostalo, oporavak, sve sve :)))). Vidila sam da kod nas radi samo Dr Ostojić, ali kod njega nebih isla ni mrtva. Svaka informacija je dobrodošla. Puno hvala ;)

Zašto ne bi kod njega išla? Može i na pm :)

bug_lady
22.05.2012., 12:59
Zašto ne bi kod njega išla? Može i na pm :)

da, to i mene zanima :)

Angor
22.05.2012., 13:07
Pozdrav cure,
Ni slučajno nemoj:eek::(pogledaj o everziji usana unatrag ima slika,ne igraj se sa tim,upropastit ćeš si lice i život!!!

Angor
22.05.2012., 13:10
http://img269.imageshack.us/img269/4939/usne2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/269/usne2.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)Kirurško izvrtanje usana,moja poznanica,užas jedan šta je prošla,nemojte nikada tu opciju izabrati.:(

Najgora opcija,evo primjer,imaš još oko 55 strane priče o tome.:kava:

Eve*
22.05.2012., 17:27
Slažem se da je to kirurško izvrtanje preagresivno, i ja bih rado išla na popunjavanje usana fillerima, ali kod fillera je problem to što koliko vidim puno doktora ubrizgava te fillere u rub usana, i onda jedino rub ispadne popunjen (kad splasne otok, a to je brzo).
Npr. ovo: prva slika prije, druga nakon, 3. za par dana:
http://img193.imageshack.us/img193/3664/restylane.jpg

Zna li netko nekog dr. koji to ne radi tako, već da se popuni cijela usna?

dr blue
22.05.2012., 19:58
Ma za Dr. ostojića sam cula dosta slucaja da je unakazio zene. Ipak mi je to lice, tako ako bih nesto radila isla bih u ruke strucnjaka :)

Angor
23.05.2012., 09:14
Postoje bolji izbori,moja prijateljica je doslovno unakažena.:(

Kozmetoholičar
23.05.2012., 09:56
Zna li netko nekog dr. koji to ne radi tako, već da se popuni cijela usna?

ja mislim da se ti fileri mogu jedino aplicirati u područije oko osana

Orbit2006
13.06.2012., 19:42
Hej cure, vidjela sam da poliklinika Arcadia daje 5 besplatnih blefaroplastika, vise imate na stranici www.poliklinika-arcadia.hr

Eh, ja sam na preporuku oftalmologa otišao napraviti blefaroplastiku kod estetskog kirurga (dr.Žgaljardić) i rezultat je poprilično razočaravajući. Istina, funkcionalno je problem riješen ali otišao sam kod plastičara kako bi i estetski bilo kako treba. Nažalost, nesrazmjer između otvorenosti jednog i drugog oka je popriličan i sada se govori o revizijama i nekim korektivnim zahvatima ali ja tamo iz više razloga više nemam namjeru otići.

freckles
11.07.2012., 14:41
cure, ne znam di bi tražila... jel ko probao filere za lice??? Tj. za mimičke bore?

Anjaa
11.07.2012., 15:19
Eh, ja sam na preporuku oftalmologa otišao napraviti blefaroplastiku kod estetskog kirurga (dr.Žgaljardić) i rezultat je poprilično razočaravajući. Istina, funkcionalno je problem riješen ali otišao sam kod plastičara kako bi i estetski bilo kako treba. Nažalost, nesrazmjer između otvorenosti jednog i drugog oka je popriličan i sada se govori o revizijama i nekim korektivnim zahvatima ali ja tamo iz više razloga više nemam namjeru otići.

I kakve to veze ima s mojim postom? First of all niti je Arcadia od Zgaljardica, niti je Zgaljardic plasticni kirurg! A vecina se ni ne raspita kamo ide...

Andrijana1312
16.07.2012., 15:47
cure, ne znam di bi tražila... jel ko probao filere za lice??? Tj. za mimičke bore?
Redovito svakih par mjeseci ubrizgavam filere, tj. juvederm i jako sam zadovoljna. Sa dvije injekcije popunim boru između čela, nazolabijalne bore i lagano usne. Trajanje nije pretjerano dugo (par mjeseci), ali uvijek sam zadovoljna rezultatom, izgleda ful prirodno.
Što se tretmana tiče, nije super ugodno, ali ja osobno imam visoku toleranciju na bol, tako da meni nije problem (gore mi je otići na depilaciju).
Cijena - još uvijek abnormalno visoka za naše prilike. Koji put platim punu cijenu, koji put ulovim kakav popust... snalazim se... Ponekad se može na debelom popustu naći koja prihvatljiva ponuda.

crystalmaiden
27.07.2012., 19:48
jel neko radio? i koliko to uopće košta. čitala sam malo po netu, ne rade svi to; rezultat je trajan, grudi se povećaju za 1 do 2 broja, izvodi se pod lokalnom anestezijom + riješiš se celulita i sala, di ćeš bolje, u svakom slučaju zvuči pre dobro. vjerojatno je zato cijena paprena, ali ju nigdje nisam mogla naći, pa ako netko zna i ako je netko to radio da napiše malo.

http://www.me-dent.eu/hr/povecanje_grudi_pomocu_maticnih_stanica.html?gclid =CO_AsM_CurECFQpd3wodoWsA_w

Anjaa
02.08.2012., 17:17
jel neko radio? i koliko to uopće košta. čitala sam malo po netu, ne rade svi to; rezultat je trajan, grudi se povećaju za 1 do 2 broja, izvodi se pod lokalnom anestezijom + riješiš se celulita i sala, di ćeš bolje, u svakom slučaju zvuči pre dobro. vjerojatno je zato cijena paprena, ali ju nigdje nisam mogla naći, pa ako netko zna i ako je netko to radio da napiše malo.

http://www.me-dent.eu/hr/povecanje_grudi_pomocu_maticnih_stanica.html?gclid =CO_AsM_CurECFQpd3wodoWsA_w

To bas i nije neka zahvalna metoda- prvo sto velik dio tih masnih stanica propadne i resorbia se, a drugo lijep oblik nije zagarantiran- jer nejednako ostaje pa zna biti beravnina. Implantati daju daleko najbolje rezultate. A izbor je tvoj, svakako. Samo zelim istaknuti da ta metoda nije zazivjela zbog dugorocno losih rezultata.

karaoke
08.08.2012., 21:39
Help me:503:
Bila sam prije tri tjedna na blefaroplastici i očajna sam zbog užasnih ožiljaka oko očiju. Dali je to normalno i dali će proći sa vremenom? Sve je crveno i vidi se. Molim ako je netko bio da mi kaže do kada će to izgledati tako grozno:504:

sugababe156
08.08.2012., 22:21
Moja baka je bila na blefaroplastici i ožiljci su skoro nevidljivi.

Sudeći po ožiljcima od odstranjivanja madeža, mislim da bih ja cijeli život hodala s crtama oko očiju. Moji ožiljci su vidljivi i nakon 10 godina a znam ženu kojoj se nakon tjedan dana ožiljak jedva nazirao. Dosta zavisi kakvu kožu imaš. :D

mala_zg23
10.08.2012., 19:29
cure kod koga je najbolje napraviti liposkuciju? konkretno me zanima za dr.bagaitna ili kinčla?

karaoke
11.08.2012., 20:53
Moja baka je bila na blefaroplastici i ožiljci su skoro nevidljivi.

Sudeći po ožiljcima od odstranjivanja madeža, mislim da bih ja cijeli život hodala s crtama oko očiju. Moji ožiljci su vidljivi i nakon 10 godina a znam ženu kojoj se nakon tjedan dana ožiljak jedva nazirao. Dosta zavisi kakvu kožu imaš. :D

A koliko je prošlo vremena da su baki postali nevidiljivi i dali svima posvijetle? Moji su crveni :( Nemogu ih niti sa korektorom pokriti za sada :mad: Inače su mi kasnije neki postali bijeli (kada se porežem) ali nisam gledala koliko prođe vremena. Hvala ti na odgovoru :)
Meni su nakon tjedan dana tek vadili šave.

sugababe156
12.08.2012., 09:22
Ne sjećam se koliko je trebalo da joj posvijetle ožiljci. Vjerujem da će ti ožiljci kad tad posvijetliti. Samo sam htjela reći da je to dosta individualno i da možeš uspoređivati samo sa svojim prethodnim ožiljcima (pogotovo ako su te negdje morali šivati).

Ne znam kako da ti to kažem ali mojoj baki su se vrećice oko očiju brzo vratile jer je tlakaš. Ja bih na tvom mjestu prvo vidjela koji je uzrok naticanju oko očiju pa tek onda išla na operaciju.

karaoke
13.08.2012., 14:25
Ja sam operirala gornje kapke i podignula obrve, a tvoja baka je vjerovatno doljnje kapke ako je imala te vrećice. Možda su joj se zbog toga vratile. Meni se valjda neće kapci spustiti natrag :ne zna:

lauracubrilo
21.08.2012., 17:09
Molim za sve koji su operirali grudi kod prof Staneca da podijele iskustva. Imam dvojbu oko Glumičića i Staneca. Kaj vi mislite?

sugababe156
29.08.2012., 14:21
Ja sam operirala gornje kapke i podignula obrve, a tvoja baka je vjerovatno doljnje kapke ako je imala te vrećice. Možda su joj se zbog toga vratile. Meni se valjda neće kapci spustiti natrag :ne zna:

Ona je operirala i donje i gornje kapke i čini mi se skoro isto. :ne zna:

nika37
03.09.2012., 13:04
Ma za Dr. ostojića sam cula dosta slucaja da je unakazio zene. Ipak mi je to lice, tako ako bih nesto radila isla bih u ruke strucnjaka :)

...kod dr. Ostojića sam radila nos i cice i stvarno sve riječi hvale,rad,ljubaznost kompletno sve na nivou,da moram ponovo pod nož opet bi on bio moj izbor :)

...kud ćeš veći stručnjak od dr. O

Iliana01
03.09.2012., 18:39
...kod dr. Ostojića sam radila nos i cice i stvarno sve riječi hvale,rad,ljubaznost kompletno sve na nivou,da moram ponovo pod nož opet bi on bio moj izbor :)

...kud ćeš veći stručnjak od dr. O

Reci to ovoj curi sa slike koju je unakazio,ako je tebi napravio dobro ne možeš za njega govoriti da je stručnjak,očito nisi prolistala ove stranice unazad.:kava:

Wedding
03.09.2012., 19:58
Reci to ovoj curi sa slike koju je unakazio,ako je tebi napravio dobro ne možeš za njega govoriti da je stručnjak,očito nisi prolistala ove stranice unazad.:kava:

Pa strucnjak jest je nije skolovao pekarstvo a komplikacije se desavaju kod svih kirurga pa stoga svatko ima pravo iznjet svoje misljenje i podjelit svoje iskustvo:mig:

BTW: jedan od najcijenjenijih zubara u Zg je meni shebao zube totalno i kaj da ja sad radim:ne zna:, a znam ljude izmedju ostalog tu je i moj otac koji su odusevljeni sa njim i nikad nikakvog problema

aria
03.09.2012., 20:41
nije ostojic na dobrom glasu, i ja znam dosta losih prica ...
da je bar svak tko diplomira strucan

Wedding
03.09.2012., 20:59
nije ostojic na dobrom glasu, i ja znam dosta losih prica ...
da je bar svak tko diplomira strucan

Gle ja osobno nebi isla ko njega iz osobnih razloga al znam mnoge koji su bili i losu rijec nisam cula, nego upravo same pohvale. Mojoj poznanici cak nije htio operirat nos jer je trazila nesto nemoguce tj htjela je od surle nos ko Angelina Jolie i jos da funkcionira savrseni i covjek joj je lijepo rekao da je to nemoguce i da u taj rizik ne ulazi:D i naravno ta ga guska sada pljuje na sva vrata a civjek je samo bio realan i rekao istinu. I sta da ju je pristao operirat? Tko zna sta bi se desilo tj dal bi nos funkcionirao i onda joj opet nebi valjao :zubo:
Svaka opetacija je rizik za sebe i komplikacije se desavaju na zalost a to ne znaci da ju je on htio unakazit ili da nije znao svoj posao:mig:

Zato uvijek prica ima dvije strane a na forumu se i mnogo bitnih cinjenica presuti.

nika37
04.09.2012., 07:27

...ne kažem da čovjek ne griješi,jer svi smo ljudi i svi ponekad griješimo,ja sam samo iznesla svoj stav jer sam bila kod njega već sam spomenula i za mene je on stručnjak i to veliki i ne da nisam pročitala sve forume od stranice do stranice neg sam takoreć napamet naučila sve jer sam se dobro pripremala,jer nije operacija otić po cipele,mislim da se moraš uvjerit u nešto da bi mogla pisat takve stvari....:kava:

tajci-sok
06.09.2012., 22:23
Dali se može dobiti bolovanje za estetsku operaciju? Nisam nigdje našla u šiframa bolovanja pa ne znam kako to ljudi rješavaju ako se nema pravo. Molim ako netko zna odgovor.

tajci-sok
06.09.2012., 22:30
Redovito svakih par mjeseci ubrizgavam filere, tj. juvederm i jako sam zadovoljna. Sa dvije injekcije popunim boru između čela, nazolabijalne bore i lagano usne. Trajanje nije pretjerano dugo (par mjeseci), ali uvijek sam zadovoljna rezultatom, izgleda ful prirodno.
Što se tretmana tiče, nije super ugodno, ali ja osobno imam visoku toleranciju na bol, tako da meni nije problem (gore mi je otići na depilaciju).
Cijena - još uvijek abnormalno visoka za naše prilike. Koji put platim punu cijenu, koji put ulovim kakav popust... snalazim se... Ponekad se može na debelom popustu naći koja prihvatljiva ponuda.

Ja sam bila na tome ali ne sa Juvedermom nego sa Estelisom ali to traje 18 mjeseci a ne samo par mjeseci :eek: neznam kakve popuste imaš, ali ja rađe platim punu cjenu, 5 soma za sve kaj si nabrojala, pa sam mirna godinu i više nego svako malo. Jedino botox ti traje samo 4 mjeseca a skuplji je od filera i bace više od 2/3 jer su takve bočice.:kava:

bug_lady
07.09.2012., 05:33
Dali se može dobiti bolovanje za estetsku operaciju? Nisam nigdje našla u šiframa bolovanja pa ne znam kako to ljudi rješavaju ako se nema pravo. Molim ako netko zna odgovor.

uzmeš godišnji :D
ili neplaćeno...

nemaš ''estetsku'' op. među šiframa. možeš dobiti bolovanje samo ako ideš iz opravdanog medicinskog razloga koji ti dr. propiše tipa devijacija septuma ili rekonstrukcija nakon op.karcinoma dojke... ali to nije navedeno pod estetska op. mogu saznati šifru ako želiš...

lara12
08.09.2012., 19:56
Cure da li itko ima iskustva sa Esthelisom(basic) za usne?I recite mi, koliko se krece cijena tih filera ?
Zelim korekciju gornje usne.ne zelim izgledati kao ona vjekoslava bach nego bas prirodno.Preporuke doktora su welcome.

ShadeofPale
11.09.2012., 12:46
Nedavno sam nakon juvederma i restylana popunila gornju usnu Teosyalom...i cini mi se da je najbolji od svih, igla je puno tanja, rezultat potpuno prirodan i bez grudica koje sam imala od Juvederma...sad jos samo ostaje vidjeti koliko ce trajati, navodno bi trebao duze od restylana koji me razocarao jer je kratko trajao.
Sto se tice plasticnih kirurga - osobno mogu reci da je Zgaljardic jedan od najgorih sa kojima sam imala prilike kontaktirati i vidjeti radove...jednostavno hladan i netaktican, a operacija ni psihicki nije mala stvar.

Ostojic je definitivno strucnjak, naravno svatko ima svoje misljenje i vjerujem da je i on u svom poslu radio greske kao i svi mi, ali 99% radova koje sam vidjela a da su njegovih ruku djelo su jednostavno predivni...bilo grudi, nos...
Osim toga odlican je psiholog i zna sa pacijentima.

Zambelli je također stručnjak u svom poslu.

tajci-sok
11.09.2012., 13:52
možeš dobiti bolovanje samo ako ideš iz opravdanog medicinskog razloga koji ti dr. propiše tipa devijacija septuma

Hvala ;) Tako će i biti. Nakon operacije će mi septum imati devijaciju pa mi moraju dati bolovanje :rofl:

nika37
11.09.2012., 16:56
Hvala ;) Tako će i biti. Nakon operacije će mi septum imati devijaciju pa mi moraju dati bolovanje :rofl:

...jedino ak ideš na operaciju nosa i ak ti radi rekonstrukciju nosnog septuma mogla bi dobit bolovanje,kod privatnika to mislim ne šljaka ...:D

Andrijana1312
14.09.2012., 11:16
Ja sam bila na tome ali ne sa Juvedermom nego sa Estelisom ali to traje 18 mjeseci a ne samo par mjeseci :eek: neznam kakve popuste imaš, ali ja rađe platim punu cjenu, 5 soma za sve kaj si nabrojala, pa sam mirna godinu i više nego svako malo. Jedino botox ti traje samo 4 mjeseca a skuplji je od filera i bace više od 2/3 jer su takve bočice.:kava:

Baš me zanima gdje dobiješ 2 ampule Esthelisa za 5.000 kn, jer jedna definitivni nije dovoljna za ono što sam ja nabrojala. Ja plaćam ampulu Juvederma 1250 kn, tj. 2500 kn za dvije i idem svakih cca. 7 mjeseci. (Baš danas ponovno idem). Restylane je katastrofa. Njega sam prvi put stavljala i nakon 3 mjeseca ga više nije bilo!
Inače, stavila bi Aquamid, al nekako me je strah nuspojava. Znam da su minimalne, al koje sam ja sreće...

Andrijana1312
14.09.2012., 11:25
Baš me zanima gdje dobiješ 2 ampule Esthelisa za 5.000 kn, jer jedna definitivni nije dovoljna za ono što sam ja nabrojala. Ja plaćam ampulu Juvederma 1250 kn, tj. 2500 kn za dvije i idem svakih cca. 7 mjeseci. (Baš danas ponovno idem). Restylane je katastrofa. Njega sam prvi put stavljala i nakon 3 mjeseca ga više nije bilo!
Inače, stavila bi Aquamid, al nekako me je strah nuspojava. Znam da su minimalne, al koje sam ja sreće...
Krivo sam napisala, danas idem ponovno, a prošlo je 8 mjeseci od zadnjeg ubrizgavanja... :)

fine wine
15.09.2012., 13:18
Spremam se na kemijski piling lica. Dali je netko bio na tome i kakva ima iskustva. kod doktora Tončića. Bila sam na punjenju bora kod MM i nisam zadovoljna.
Dva dana je bilo super i onda sve kao i prije. Ponovila sam to isto kod njih uz reklamaciju. ali ništa od tih ubrizgavanja. Pa sam se odlučila na ovo. Veli da smanjuje bore dosta.

aria
16.09.2012., 13:50
Krivo sam napisala, danas idem ponovno, a prošlo je 8 mjeseci od zadnjeg ubrizgavanja... :)

gdje ides na juvederm?

Andrijana1312
17.09.2012., 07:36
gdje ides na juvederm?
Poliklinika MM, nemoj da te zavaraju cijene na njihovoj Web stranici. Nazovi pa se raspitaj... :)

akomljen
18.09.2012., 11:22
To bas i nije neka zahvalna metoda- prvo sto velik dio tih masnih stanica propadne i resorbia se, a drugo lijep oblik nije zagarantiran- jer nejednako ostaje pa zna biti beravnina. Implantati daju daleko najbolje rezultate. A izbor je tvoj, svakako. Samo zelim istaknuti da ta metoda nije zazivjela zbog dugorocno losih rezultata.

Oni koji ovako govore očito nemaju pojma o primjeni matičnih stanica ne samo u estetskoj kirurgiji nego i u medicini općenito.
Poliklinika ME-DENT jedina u Hrvatskoj ima uređaj koji služi za izdvajanje m.stanica iz masnoga tkiva. Rezultati su trajni, grudi dobijete kakve želite, sve je prirodno a postoperativni tijek je lagan i kartkotrajan. Nema nikakvih neravnina niti se šta resorbira upravo zbog m.stanica koje ispod tkiva stvaraju novu kolagensku strukturu. Jedini problem je kod mršavih cura gdje se postupak mora ponoviti upravo zbog nedostatka masti u tijelu.

Saireen
18.09.2012., 16:55
a ti si tu sasvim slučajno došao/la to napisati? hahahaha, genijalno :D

tajci-sok
20.09.2012., 10:11

Pa to ti onda dođe na isto. Ja platim5 soma svakih godinu i pol a ti 2,5 soma za 8 mjeseci ;) Btw Fortelis je najbolji za nazolabijalne.
Ja bi htjela ići na baby botox, tu gdje idem na filere cijena ampule botoxa je 3 soma, a meni treba najviše 10-15 jedinica pa mi se to ne isplati. Da li je neko bio na baby botoxu? Mene užasava da ne mogu micati facu zato bi na to išla.

Oni koji ovako govore očito nemaju pojma o primjeni matičnih stanica ne samo u estetskoj kirurgiji nego i u medicini općenito.
Poliklinika ME-DENT jedina u Hrvatskoj ima uređaj koji služi za izdvajanje m.stanica iz masnoga tkiva. Rezultati su trajni, grudi dobijete kakve želite, sve je prirodno a postoperativni tijek je lagan i kartkotrajan. Nema nikakvih neravnina niti se šta resorbira upravo zbog m.stanica koje ispod tkiva stvaraju novu kolagensku strukturu. Jedini problem je kod mršavih cura gdje se postupak mora ponoviti upravo zbog nedostatka masti u tijelu.
Jel to ono kaj Kaliterna radi u Polidermi već godinama pa ga zovu vampir? :p

tija54
20.09.2012., 17:43
u ponedjeljak idem povećat usta sa juvedermom ako je netko bio dali mi može reći ostaju li poslje neke grudice ili općenito nuspojave ako ih ima ? hvala :)

bug_lady
21.09.2012., 06:00
u ponedjeljak idem povećat usta sa juvedermom ako je netko bio dali mi može reći ostaju li poslje neke grudice ili općenito nuspojave ako ih ima ? hvala :)

osobno ne znam....ali nisu li to stvari koje trebaš saznati puno prije nego bookiraš termin :ne zna:
ili na konzultacijama prije kod koga god već ideš....

imam iskustvo prijateljice koja se nije raspitala ništa o svom plastičnjaku niti operaciji - glavni kriterij je da je jeftin - pa su posljedice katastrofične.

tija54
21.09.2012., 08:43
osobno ne znam....ali nisu li to stvari koje trebaš saznati puno prije nego bookiraš termin :ne zna:
ili na konzultacijama prije kod koga god već ideš....

imam iskustvo prijateljice koja se nije raspitala ništa o svom plastičnjaku niti operaciji - glavni kriterij je da je jeftin - pa su posljedice katastrofične.

idem u mm polikliniku ,pogledala sam malo na netu pa nisam našla nikakve nuspojave osim modrice i slično ali piše da prođu kroz par dana...volila bi da mi netko tko je bio kaže iz osobnog iskustva. A svakako ću porazgovarat sa doktorom u ponedjeljak tako sam i dogovorila pa ću onda odlučiti :) di je frendica bila i što joj se točno desilo,može na pp ako ne želiš tu ,hvala ti .

Andrijana1312
21.09.2012., 10:35
idem u mm polikliniku ,pogledala sam malo na netu pa nisam našla nikakve nuspojave osim modrice i slično ali piše da prođu kroz par dana...volila bi da mi netko tko je bio kaže iz osobnog iskustva. A svakako ću porazgovarat sa doktorom u ponedjeljak tako sam i dogovorila pa ću onda odlučiti :) di je frendica bila i što joj se točno desilo,može na pp ako ne želiš tu ,hvala ti .
Ja ti već jako dugo idem u MM i jako sam zadovoljna. Što se nuspojava kod hijalurona tiče, mislim da se tu ne moraš brinuti. Što se modrica tiče, ovisi jesi li im i inače sklona ili ne. Ja sam ih imala prva 2 puta (prvi put manje, drugi put malo jače) ali se kroz koji dan povuku. Zadnji put sam bila prije tjedan dana i prošla sam bez ijedne modrice.
Nemoj se prepasti ako ti prvi dan usne budu jako natečene, to će ti splasnuti kroz dan dva. Meni je nakon prvog puta pola usne bilo tako jako natečeno da sam plakala ko kišna godina jer sam se prepala da će tako ostati :). Dva dana kasnije su mi usne izgledale savršeno, punije (ne pretjerano), a ful prirodno.
Što se grudica tiče, mogu se dogoditi, al meni to nije nešto strašno, jer se ne vide. Njih osjetiš ako jače jezikom stisneš usne, ali nije tragedija. Super mi je kod hijalurona što stvarno pomladi, ublaži crte lica, a da ne izgleda plastično i umjeto. Mene su u ponedjeljak kolege pitali jesam li se friško zaljubila jer izgledam nekako sviježe i mlađe, a nitko ne kuži da je to od onog strašnog stričeka s injekcijama u ruci... :mig:

tija54
21.09.2012., 10:52
Ja ti već jako dugo idem u MM i jako sam zadovoljna. Što se nuspojava kod hijalurona tiče, mislim da se tu ne moraš brinuti. Što se modrica tiče, ovisi jesi li im i inače sklona ili ne. Ja sam ih imala prva 2 puta (prvi put manje, drugi put malo jače) ali se kroz koji dan povuku. Zadnji put sam bila prije tjedan dana i prošla sam bez ijedne modrice.
Nemoj se prepasti ako ti prvi dan usne budu jako natečene, to će ti splasnuti kroz dan dva. Meni je nakon prvog puta pola usne bilo tako jako natečeno da sam plakala ko kišna godina jer sam se prepala da će tako ostati :). Dva dana kasnije su mi usne izgledale savršeno, punije (ne pretjerano), a ful prirodno.
Što se grudica tiče, mogu se dogoditi, al meni to nije nešto strašno, jer se ne vide. Njih osjetiš ako jače jezikom stisneš usne, ali nije tragedija. Super mi je kod hijalurona što stvarno pomladi, ublaži crte lica, a da ne izgleda plastično i umjeto. Mene su u ponedjeljak kolege pitali jesam li se friško zaljubila jer izgledam nekako sviježe i mlađe, a nitko ne kuži da je to od onog strašnog stričeka s injekcijama u ruci... :mig:
nadam se da mi neće bit puno natečeno jer moram raditi :( a modrice ne znam nisam baš sklona ,poslije op.nosa sve mi je prošlo za tjedan dana :)
a reci mi molim te dali se rub usana promjeni tj.dali izgleda nekako neravno ne znam kako bih objasnila jer ja sam zadovoljna oblikom samo bi eto malo popunila :)

Andrijana1312
21.09.2012., 12:14
Iz tog razloga ja idem krajem tjedna tako da mi se lice stigne oporaviti preko vikenda. Meni je samo prvi put bila usna jako otečena, Severina je bila amaterka pored mene :-D. 2 dana kasnije je sve bilo ok. Ovaj put mi gotovo uopće nije bilo otečeno i potpuno bez modrica. Neznam, valjda se organizam navikne s vremenom :-) Vjerujem da ćeš modrice imati, al to malo kamufliraš sjajilom ili ružom. Mene je prvi put kolega pitao što mi je to na usnama, ja sam ko iz topa ispalila da me je netko zveknuo na fitnessu i poslije više nitko ništa nije pitao.
Ovo sa oblikom usana ne kužim, tj. kako bi mogle postati neravne. Meni rub ne dira, već ubrizgava dosta duboko tako da cijela usna dobije na punoći, al rub ostane nepromijenjen.

tija54
21.09.2012., 12:17
Iz tog razloga ja idem krajem tjedna tako da mi se lice stigne oporaviti preko vikenda. Meni je samo prvi put bila usna jako otečena, Severina je bila amaterka pored mene :-D. 2 dana kasnije je sve bilo ok. Ovaj put mi gotovo uopće nije bilo otečeno i potpuno bez modrica. Neznam, valjda se organizam navikne s vremenom :-) Vjerujem da ćeš modrice imati, al to malo kamufliraš sjajilom ili ružom. Mene je prvi put kolega pitao što mi je to na usnama, ja sam ko iz topa ispalila da me je netko zveknuo na fitnessu i poslije više nitko ništa nije pitao.
Ovo sa oblikom usana ne kužim, tj. kako bi mogle postati neravne. Meni rub ne dira, već ubrizgava dosta duboko tako da cijela usna dobije na punoći, al rub ostane nepromijenjen.

ok uzet ću i ja jedan ili dva dana slobodno,javim rezultate ,hvala puno :)

tija54
25.09.2012., 10:11
evo da javim ako nekoga zanima bila sam jučer na ubrizgavanju Juviderma .Sve je prošlo super imam jednu malu modricu i to je to ,ništa ne boli i rezultat je prirodan skroz.Ako nekoga nešto zanima tu sam,pozz cure :)

lara12
25.09.2012., 11:16
da li je itko stavljao esthelis basic? pliz cure neka sigurno je. samo iskustvo.... tenks

tajci-sok
26.09.2012., 08:48
da li je itko stavljao esthelis basic? pliz cure neka sigurno je. samo iskustvo.... tenks

Ja sam stavila basic i soft oko očiju, super je izgledalo ali ne traje dugo a nuspojave su bile loše :503:

nika37
27.09.2012., 18:19
Poliklinika ME-DENT jedina u Hrvatskoj ima uređaj koji služi za izdvajanje m.stanica iz masnoga tkiva. Rezultati su trajni, grudi dobijete kakve želitesve je prirodno a postoperativni tijek je lagan i kartkotrajan. Nema nikakvih neravnina niti se šta resorbira upravo zbog m.stanica koje ispod tkiva stvaraju novu kolagensku strukturu. Jedini problem je kod mršavih cura gdje se postupak mora ponoviti upravo zbog nedostatka masti u tijelu.

...moš mislit kak dobiš grudi vjerojatno sa jedinice peticu,niš koristi,da to šljaka već bi se u svijetu koristilo na veliko.....znači kod debelih nema frke što deblji to sisatiji...:D

micamaca30
28.09.2012., 15:38
Ima li netko iskustva za filerima i nazolabijalnih borama? Naime, spremam se na to već mjesecima, otkad mi je to izrazito počelo smetati, samo sto ne znam kod koga bi. Jel ima netko savjet ili iskustvo s tim? Kod koga? Sta stavljaju?
Ja povremeno stav botox na područje izmedju obrva, sad mi sve duže traje. Skoro 8 mj i super sam zadovoljna.
E sad bi sredila nazolabijalne!
Ima netko ideju?

tanveer
09.10.2012., 19:12
cure, help!

znam lokaciju, a ne mogu se sjetiti imena ni ordinacije ni doktora :(

dakle: Zagreb, ugao Gajeve i Bogovićeve (južni ugao, ona zaobljena zgrada), drugi kat (ili možda treći?) - rade i optiku, ali pokušavam doći do kontakta zbog filera

...

Ayaa
09.10.2012., 19:30
a modrice ne znam nisam baš sklona ,poslije op.nosa sve mi je prošlo za tjedan dana :)

možeš mi molim te reći tko ti je radio nos, zbog čega, odnosno što točno si korigirala i koliko si platila? možeš i u inbox :)

aria
17.10.2012., 16:48
koga bi preporucili za liposukcije?
ako je itko bio :D
moze i u inbox

prinčipesica
03.11.2012., 14:04
Pozdrav svima !!! e ovako molila bih brze odgovore ukolikol netko vidi moj post..dakle mali rezime.. imala sam prekrasne i pune usnice,jedino što me smetalo što je gornja malo srcolikija i htjela sam ju ispraviti..stavila sam 1 ml restylana u gornju i 0.5 ml u donju.nakon zahvata plačem po cijele dane koliko mi je to nabubreno i grozno izgleda,tek sam sada svjesnaq kako mi to nije bilo potrebno. u ponedjeljak idem doktolru koji je to radio,makar mislim da ću prepraviti usnice kod drugoga doktora.preporučate li koga? Glumicica?? molim za pomoć one koji imaju iskustva jer moram obavezno tol popraviti.hvala.

Anjaa
04.11.2012., 13:11
Pozdrav svima !!! e ovako molila bih brze odgovore ukolikol netko vidi moj post..dakle mali rezime.. imala sam prekrasne i pune usnice,jedino što me smetalo što je gornja malo srcolikija i htjela sam ju ispraviti..stavila sam 1 ml restylana u gornju i 0.5 ml u donju.nakon zahvata plačem po cijele dane koliko mi je to nabubreno i grozno izgleda,tek sam sada svjesnaq kako mi to nije bilo potrebno. u ponedjeljak idem doktolru koji je to radio,makar mislim da ću prepraviti usnice kod drugoga doktora.preporučate li koga? Glumicica?? molim za pomoć one koji imaju iskustva jer moram obavezno tol popraviti.hvala.
Nema se tu sad sto prepraviti, moras cekati da se to malo izresorbira. Jedino ako ima neravnina, ali onda ce ti staviti jos tako da ces jos dobiti vise na volumenu. Kad si bila? Mozda nije otok splasnuo.

Andrijana1312
05.11.2012., 13:12

Koliko vremena je prošlo od kad si stavila? Meni je trebalo tjedan dana da mi kompletno splasne otok nakon 1. stavljanja i onda mi je bilo žao što nije ostalo otečeno :)
Ako si stavila Restylane, on će ti jako brzo i kompletno nestati (maksimalno 2-3 mjeseca). Ja iskreno ne mogu zamisliti da ti je tako loše ispalo, vjerujem da si malo umislila i da sigurno ne izgleda tako strašno kako ti to opisuješ...

Nije za usporediti, al ja sam si prije par mjeseci odrezala šiške i meni je to tako grozno izgledalo da nisam prestala plakati cijeli vikend, da izgledam ko da imam lonac na glavi :) prijetila sam da ću ići na bolovanje dok mi kosa ne naraste, bla bla... Kad sam ipak došla na posao, kolega mi je odmah doviknuo kako mi je super frizura i kako izgledam 10 godina mlađe. Od tada više nigdje bez šiški (i hijaluronske kiseline :D)

nika37
06.11.2012., 11:49

..kod koga si radila ?....
...mislim da treba do tjedan dana dok se to malo ne formira po ustima,a nakon par mj. će ti potpuno nestati,tj. resorbirat će se :)...

matr0shka
09.11.2012., 17:41
Pozdrav.

zanima me zna li koja od vas koliko otprilike košta lasersko uklanjanje ožiljaka i ako znate nekog kirurga koji je na dobrom glasu, da me ne razje**. znam za zambelija u rijeci i to je to. ožiljak je star 3 godine, od operacije srca je, dakle, posred prsa..ne smeta mi estetski (navikla sam se na njega pa ga često uspješno ignoriram), ali bi svejedno voljela ne imati podsjetnik na tu traumu cijeli život.

:)

marrai
14.11.2012., 12:28

Moguće da si imala nuspojavu na hijaluron... nisi dobro objasnila ovdje da li su se pojavile grudice,neravnine ili ravnomjerno oteknuće.ako je ovo drugo onda vjerujem da je već splasnulo i da nemaš razloga za brigu,u slučaju da su grudice ostale nakon popunjavanja postoji jedan preparat koji poništava hijaluronsku i svaki ozbiljan estetski kirurg to treba reći svojim pacijentima,radi se o Hyaluronidasi koja se ubrizgava u takvim slučajevima.

plavi medo
06.12.2012., 21:52
cure, imam izrazito mršavo (umorno) lice... fileri?

Jel koja probala?
Što stavljaju Sanja D? T.Dragović?

One mi malo pretjeruju, trebam blažu verziju... :durica

Kratka Kavica
08.12.2012., 05:50
Ja sam 2006.te bila na liposukciji kod dr. Bastajića na Kvatriću i jako sam požalila. Bacila sam 18000 kuna u vjetar ali doslovno.

Platila sam unaprijed (to nisam smjela napraviti i to mi je velika greška) , posao je obavio jako loše, ostavio je jako puno masnog tkiva, poslje sam išla na limfne drenaže ali bez obzira ostale su mi kao crte po cijelom trbuhu.. Bolje da sam dragog odvela na Maldive nego da sam to platila :(

aurora01
08.12.2012., 09:41
zna itko koliko košta korekcija nosa? onako cc

aria
08.12.2012., 11:37
15-20000kn

Oblak19
08.12.2012., 17:34

Od 1800 - 2200 eura.

nika37
10.12.2012., 20:10

...rinoplastika-11.500 kn
septoplastika-9.000 kn :)

mlo
12.12.2012., 19:16
Pozdrav, molim vas za jedno mišljenje.. Odlučujem se za operaciju ušiju, pa me zanima koji je najbolji kirurg u Zagrebu za to? Zasad razmišljam o poliklinici Bagatin i o Zoranu Žgaljardiću, pa ako netko ima iskustva, molio bi da ga podjeli tu! :D hvala

SamoiFka
13.12.2012., 12:29
ok, a šta je sa operacijom nosa? sad sam gledala stranicu HDPREK-a i onih doktora koji su mi u užem izboru (uglavnom svi poznati privatnici) nema na popisu licenciranih plastičara :eek:

Operaciju nosa će bolje odraditi dobar otorinolaringolog nego plastični kirurg!

SamoiFka
13.12.2012., 12:31

11000-15000 kn!

aurora01
13.12.2012., 13:00
hvala na odgovorima... mislila sam da je to puno skuplje, ili su cijene pale..

nika37
14.12.2012., 18:47
Operaciju nosa će bolje odraditi dobar otorinolaringolog nego plastični kirurg!

...nije plastični nego u ovom slučaju estetski kirurg...plastični je sasvim nešto drugo....:kava:

...za operaciju nosa i ušiju preporučam dr. Ostojića jer je on vrhunski otorinolaringolog....kod njega sam operirala nos i :cice: tako da govorim iz iskustva :)

individualka10
17.12.2012., 19:06
sad malo gledam cjenike... imam malu kvrgu na nosu, šire nosnice i mini mi je ukrivljen nos.. uopce ne znam koliko bi ispravljanje svega toga došlo.. gledala sam cjenik kod dr. Ostojića i za razlicite zahvate je rezlicita cijena.. Sad ne znam dali se to sve zbraja cijena (ispravak te 3 mane) ili to bude u okviru jedne cijene tipa do 13 000.. :nezna:

nika37
18.12.2012., 18:18
sad malo gledam cjenike... imam malu kvrgu na nosu, šire nosnice i mini mi je ukrivljen nos.. uopce ne znam koliko bi ispravljanje svega toga došlo.. gledala sam cjenik kod dr. Ostojića i za razlicite zahvate je rezlicita cijena.. Sad ne znam dali se to sve zbraja cijena (ispravak te 3 mane) ili to bude u okviru jedne cijene tipa do 13 000.. :nezna:

....to ti je u okviru jedne cijene u ovom slučaju do 13.000 kn :)
....a ako radiš i nosnu pregradu tj. septum onda ti je na to još od 7-9.000 kn :D

yogalove
19.12.2012., 13:34
imam jednu popucalu kapilaricu na nosu i htjela bi to maknut jer dosta crveno. zanima me gdje, kako i kolko para :) cula sam i da postoji nesto osim lasera ali sam zaboravila kaj, nesto ko spaljivanje ili?:ne zna:

loyolo
05.01.2013., 09:17
Pozdrav, totali sam amater što se tiče estetske kirurgije i molim pomoć oko filera za usne ? pročitala sam prošle postove ali ima toliko različitih iskustava.. jeli ima netko tko je bio kod bagatina na povećanju usana filerima da mi se javi da čujem iskustva?

hvala, lp svima

yogalove
06.01.2013., 13:20
s obzirom da nitko ne odgovara ja sam pronasla nesto za sve koji imaju problema sa ispucalim kapilarama na licu

"ELEKROKOAGULACIJA KAPILARA I BRADAVICA
U kozmetičkim salonu se vrlo često susrećemo s problemom kapilara. Pucanje kapilara može biti nasljedno, ali one također pucaju i od prekomjernog sunčanja, topline, hladnoće, pretjerane konzumacije alkoholnih pića i pušenje. Za spriječavanje daljnjeg širenja najvažnija je adekvatna njega kože lica i žaštita od raznih vremenskih (toplina, hladnoća) i mehaničkih (preagresivno čišćenje lica) utjecaja. Ako su kapilare već puknute, u kozmetičkom salonu možemo ih tretirati elektrokoagulacijom, odnosno spaljivanjem uz pomoć vrlo tankih finih iglica.
Klijenti se često boje samog spomena na riječ igla i struja, međutim radi se o zaista finoj iglici i struji vrlo male jakosti, tako da klijent uklanjanje kapilara osjeća gotovo kao ubod komarca. Nakon samog tretmana kapilare se povlače trenutačno, tako da klijent može odmah vidjeti rezultate. Ako je osoba inače sklona pucanju kapilara postupak ćemo morati ponoviti više puta.
Također je vrlo važno i njega kod kuće, pa je klijentu dobro preporučiti preparate kao što su ampule za jačanje stijenki kapilara, koje će brže regenerirati stjenke kapilara. Metodom elektrokoagulacije možemo ukloniti i bradavice koje su estetski problem.

Trajanje: po dogovoru
Cijena: 1 min – 8.00 kn"

jel ima netko iskustva? jesu rezultati stvarno vidljivi nakon prvog puta i koliko minuta treba da se makne mala kapilarica na nosu koja izgleda kao mrljica od pristica?

hedoniza
07.01.2013., 15:50
Cure sa iskustvima Aquamida i Masnog tkiva za povecanje usana, mozete li mi dati savjet sta staviti od toga jer cijena je ogromna kod tih dva postupka, probala sam sa hijaluronom ali nakon 1tj usne su mi se vratile u normalu kao da nikad nisam nista stavila.. Hvala unaprijed..

tanveer
07.01.2013., 18:29

osim konzultacija uživo, što je najpouzdanije, možeš i ovako: fotkaj si nos (fronta, poluprofil i profil) pa pošalji upit s opisom toga što točno želiš, estetski, funkcionalno itd. na mail doktorima u par ordinacija - tako ćeš dobiti najtočniju procjenu, sve ostalo je nagađanje

...

cccat
12.01.2013., 18:22
Zna li neko kakve su cijene kod Bagatina, i dal se isplati otic tamo na lip fillere.

Zanimaju me Restylane i Esthelis, kakva su iskustva vas koji ste punili usnice nekim od ta dva?

loyolo
18.01.2013., 08:02
Zna li neko kakve su cijene kod Bagatina, i dal se isplati otic tamo na lip fillere.

Zanimaju me Restylane i Esthelis, kakva su iskustva vas koji ste punili usnice nekim od ta dva?

mene isto ovo zanima upravo za Bagatin polikliniku sam zainteresirana da odem na filere i zna li itko cijene ???

hvala

xena1954
29.01.2013., 17:07
Koga preporucujete za operaciju usiju?

Hvala!

kajjetebi
31.01.2013., 16:27
pozdrav svima....malo sam citala al nisam puno toga nasla za korekciju ocnih gornjih kapaka, znaci podizanje...netko je na pocetku nesto spomenuo i poslije nista a nemam bas toliko vremena da sve stranice citam......ako netko ima iskustva sa zahvatom molim da podjeli s nama ovdje.....ili ako netko ima saznanje di je SEVERINA RADILA KAPKE jer su njoj fenomenalno napravili.....sve se nesto mislim da nije mozda kod ZAMBELLIJA bila....ako netko nesto zna nek javi...hvala

yogalove
01.02.2013., 10:34
naručila sam se u utorak u Centar Skin da mi maknu jednu kapilaricu s nosa.. jel ima tko iskustva sa tim salonom? kapilarica nije velika, crvene je boje i izgleda kao malo deblja tockica...

kajjetebi
01.02.2013., 15:47
ja sam radila usne sa TEOSYAL KISS i kod mene se nije dobro pokazalo...razocarala sam se i imam strah to ponoviti.....sad je vec proslo godinu i 2 mjeseca i imam svoje stare usne.....ja sam sva bila plava i pod hematomima da je to uzas bio...nisam 8 dana iz kuce izlazila i cijelo vrijeme trajanja filera sam imala grudice u usni....samo gornju sam blago htjela popuniti a dr. mi je toga previse stavila pa tak da mi je gornja bila puno veca od donje....tako da ne preporucam NEMETOVU...jako mi se zamjerilo....dr mi je rekla da ovaj filer sadrzi vecu koncentraciju i da traje do godine dana i to je bilo tocno.......s toga dobro se svi informirajte.

avam
05.02.2013., 12:09
Da li je tko stavljao filere protiv bora i gdje? Koliko od prilike košta?

yogalove
05.02.2013., 17:58
najavila sam prije par dana da idem u centar skin ukloniti kapilarice sa lica. evo pa da javim dojmove, doktorica je super, sve mi je lijepo objasnila, zasto ce koristiti struju a zasto laser. u istu cijenu mi je maknula i jednu kapilaricu sa lica i jos jednu s nosa koje su bile vrlo male ali opet su bile tu :) kad sam izlazila zapisala je moje podatke i rekla da cu za rodendan dobiti njihovu poruku sa poklon bonom od 300 kn :cerek:
a sad ovaj "operativni" dio:
ona jedna kapilarica zbog koje sam prvenstveno i isla je tretirana i strujom i laserom jer je bila kao tockica a okolo se prosirilo crvenilo. tockicu je tretirala strujom a crvenilo laserom, a ove druge dvije (koje sam dobila gratis) samo strujom jer se jos nisu "izlile" (ne znam kak da drugacije objasnim).
na mjestima koje je radila sa strujom nastanu vrlo brzo male krastice(cak nebi nazvala ni krastice jer nisu vidljive nego se osjeti samo na dodir) koje bi trebale otpasti nakon tjedan-10 dana i to je to.
e sad,zanima me ovaj dio koji je tretiran laserom, naime, sredina koju je spalila strujom je sad mini bijela krastica, ali ovo okolo kaj je radila s laserom je i dalje crveno. zanima me kak ide to sa laserom, dali se crvenilo makne nakon nekog vremena ili ce ono ostati?

kajjetebi
07.02.2013., 14:13
Da li je tko stavljao filere protiv bora i gdje? Koliko od prilike košta?

ja sam stavljala sa JUVEDERM i jako sam zadovoljna......nazolabijalne oko usana i usne....super je rezultat i sto je meni vrlo bitno da nisam bila plava niti imala hematome kao sto sam imala lose iskustvo u NEMETOVOJ sa teosylanom.....osam dana nisam izlazila van...uzasno sam bila natecena i plava...nedaj boze nikome....ovo sad mi je radila jedna doktorica i ona je stomatolog.....pa da sad nebi ispala reklama ime ovdje necu ostavljati....ako te detalji zanimaju javi pp.....moram jos napisati da sam bila i kod NIKOLE MILOJEVICA.....ok je i to je sve....

Andrijana1312
08.02.2013., 11:44
ja sam stavljala sa JUVEDERM i jako sam zadovoljna......nazolabijalne oko usana i usne....super je rezultat i sto je meni vrlo bitno da nisam bila plava niti imala hematome kao sto sam imala lose iskustvo u NEMETOVOJ sa teosylanom.....osam dana nisam izlazila van...uzasno sam bila natecena i plava...nedaj boze nikome....ovo sad mi je radila jedna doktorica i ona je stomatolog.....pa da sad nebi ispala reklama ime ovdje necu ostavljati....ako te detalji zanimaju javi pp.....moram jos napisati da sam bila i kod NIKOLE MILOJEVICA.....ok je i to je sve....

Ista stvar kod mene, prvi put Restylane, plava natečena, plakala od muke kad sam se vidjela, a držalo je jedva mjesec dana, poslije toga stalno juvederm (bora na čelu, usne i nazolabijalne) i super zadovoljna.

MVDC
11.02.2013., 18:20
Zna li netko gdje se u splitu mogu ukloniti sitne kapilare na licu strujom/laserom, i gdje se mogu bore tretirat botoxom?

NoStress
12.02.2013., 06:25
Ima li netko iskustva sa dermalnim filerima za oziljke od akni?I da li u nas postoji Silikon 1000?To sam vidila na nekim americkim stranicama,svrha ista kao kod filera samo je trajnije i koliko sam primjetila puno bolji rezultati

Rosemond
26.02.2013., 05:14
Nova sam tu na forumu, ali trebam pomoc pa ako netko zna...jucer sam bila na dermalnim filerima kod Milojevica (isla tamo jer sam cula da je najbolji sto se filera tice?) i odmah mi je stavio dva punjena, znaci danas mi je drugi dan i usne su mi oooogromne! Izgledam ko Severina x2... Mislim da je to naotecenost ali uzasno se bojim da to nije neka losa reakcija na sve to? Ako je netko bio i zna kad ce mi to splasnuti pliz help!

I ako nekog zanima; prije dva tjedna sam operirala nos kod dr. Munetica u poliklinici MM i izgleda odlicno! Prirodno i normalno a jos je naoteceno malo i treba splasnuti sto znaci da ce izgledati jos bolje, tako da imam samo rijeci hvale pa ako se netko dvoumi definitivno ga preporucam... Ljubazani doktor, sestra, anestezolog, ma svi super, operacija trajala nekih 40 minutica, narednih 3 sata sam bila osamucena zbog anestezije ali sam samo spavala, imala sam jako male podljeve i nista me nije bolilo, a rezultat je fantastican..:)

kajjetebi
27.02.2013., 09:27
Nova sam tu na forumu, ali trebam pomoc pa ako netko zna...jucer sam bila na dermalnim filerima kod Milojevica (isla tamo jer sam cula da je najbolji sto se filera tice?) i odmah mi je stavio dva punjena, znaci danas mi je drugi dan i usne su mi oooogromne! Izgledam ko Severina x2... Mislim da je to naotecenost ali uzasno se bojim da to nije neka losa reakcija na sve to? Ako je netko bio i zna kad ce mi to splasnuti pliz help!

I ako nekog zanima; prije dva tjedna sam operirala nos kod dr. Munetica u poliklinici MM i izgleda odlicno! Prirodno i normalno a jos je naoteceno malo i treba splasnuti sto znaci da ce izgledati jos bolje, tako da imam samo rijeci hvale pa ako se netko dvoumi definitivno ga preporucam... Ljubazani doktor, sestra, anestezolog, ma svi super, operacija trajala nekih 40 minutica, narednih 3 sata sam bila osamucena zbog anestezije ali sam samo spavala, imala sam jako male podljeve i nista me nije bolilo, a rezultat je fantastican..:)

ovisi od koliko ti je dva punjenja stavio......nadam se da nije dva od po 1 ml jer je to previse osim ako ti nisi trazila toliko????? meni je bilo oteceno 7, 8 dana i bila sam plava sto mi je uzasno tesko palo jer nisam mogla niti vani izaci takva.....pa eto tako racunaj nekako.....al da ti skoz ono sjednu kak treba mislim da treba 10 do 14 dana......milojevic je ok al ne i odlican to je moje misljenje jer sam bila i ja kod njega......

Andrijana1312
27.02.2013., 15:39

Uh, ako misliš na dvije ampule (pogotovo ako su od 1 ml), onda je to stvarno puno, ovisi kakav efekt želiš postići. Jeli znaš od kojeg proizvođača su fileri? Ja sa dvije ampule naglasim usne, sredim duboku boru između očiju i čak malo popunim nazolabijalne bore, a samo u usne stavim maksimalno 1 ml. Što se otečenosti tiče, ja sam bila otečena samo kod prvog punjena sa restylaneom (i to 2,3 dana, al zato plava 7 dana), a sva ostala punjenja sa Juvedermom nisam nimalo. Iskreno, Milojević (tako mi kažu poznanice) je malo prerazvikan. Možda i nije loš, ali se može naći jednako dobar za puno manje para. Kako to da nisi išla na filere u MM kad si već tamo sređivala nos? Ja kod njih idem redovito na filere i još nikad nisam izašla nezadovoljna.
Uglavnom, nemoj paničariti, pričekaj još par dana, splasnut će ti sigurno. Pa čak i ako ti usne budu malo veće zbog količine, ne vjerujem da će ti izgledati neprirodno, ipak to nije onaj silikon koji se je stavljao do prije 10ak godina...

kajjetebi
28.02.2013., 08:46

kako ti je danas....nis nepises.....javi nam se :mig:

lenica
01.03.2013., 10:42
zanima me imali tko iskustva sa operacijom stopala? buja mi kost na vanjskoj strani...tko se time bavi kod nas?

Rosemond
08.03.2013., 01:45
ovisi od koliko ti je dva punjenja stavio......nadam se da nije dva od po 1 ml jer je to previse osim ako ti nisi trazila toliko????? meni je bilo oteceno 7, 8 dana i bila sam plava sto mi je uzasno tesko palo jer nisam mogla niti vani izaci takva.....pa eto tako racunaj nekako.....al da ti skoz ono sjednu kak treba mislim da treba 10 do 14 dana......milojevic je ok al ne i odlican to je moje misljenje jer sam bila i ja kod njega......

Stavio je 1 i pola ml i sad je evo proslo vec vise od tjedan dana i izgledaju odlicno! Jako jako prirodno, prezadovoljna sam :))

Rosemond
08.03.2013., 01:49
Uh, ako misliš na dvije ampule (pogotovo ako su od 1 ml), onda je to stvarno puno, ovisi kakav efekt želiš postići. Jeli znaš od kojeg proizvođača su fileri? Ja sa dvije ampule naglasim usne, sredim duboku boru između očiju i čak malo popunim nazolabijalne bore, a samo u usne stavim maksimalno 1 ml. Što se otečenosti tiče, ja sam bila otečena samo kod prvog punjena sa restylaneom (i to 2,3 dana, al zato plava 7 dana), a sva ostala punjenja sa Juvedermom nisam nimalo. Iskreno, Milojević (tako mi kažu poznanice) je malo prerazvikan. Možda i nije loš, ali se može naći jednako dobar za puno manje para. Kako to da nisi išla na filere u MM kad si već tamo sređivala nos? Ja kod njih idem redovito na filere i još nikad nisam izašla nezadovoljna.
Uglavnom, nemoj paničariti, pričekaj još par dana, splasnut će ti sigurno. Pa čak i ako ti usne budu malo veće zbog količine, ne vjerujem da će ti izgledati neprirodno, ipak to nije onaj silikon koji se je stavljao do prije 10ak godina...
Fileri su bili od Restylanea i bilo mi je drugi dan stvarno grozno naoteceno, izgledala sam ko patkica haha treci dan malo manje ali opet sam izgledala ko da sam pretjerala sa silikonima :/ ali sada su savrsena, uopce se ne kuzi jer su fuul prirodnog izgleda a opet malo veca od mojih prirodnih usana ... A na filere nisam isla u MM neznam, malo sam se raspitala i sve frendice su mi predlozile milojevica ili nolu pa sam otisla kod njega...

kajjetebi
08.03.2013., 08:02
Stavio je 1 i pola ml i sad je evo proslo vec vise od tjedan dana i izgledaju odlicno! Jako jako prirodno, prezadovoljna sam :))

super, bitno je da si ti zadovoljna.....a kako eto sad znas da svima malo bude nateceno...:mig:

Andrijana1312
08.03.2013., 11:07
Fileri su bili od Restylanea i bilo mi je drugi dan stvarno grozno naoteceno, izgledala sam ko patkica haha treci dan malo manje ali opet sam izgledala ko da sam pretjerala sa silikonima :/ ali sada su savrsena, uopce se ne kuzi jer su fuul prirodnog izgleda a opet malo veca od mojih prirodnih usana ... A na filere nisam isla u MM neznam, malo sam se raspitala i sve frendice su mi predlozile milojevica ili nolu pa sam otisla kod njega...

Može jedan savjet za ubuduće? Nije bitno kod koga ideš, samo nemoj stavljati Restylane, ne isplati se. Košta isto kao i ostali fileri, a za mjesec i pol nećeš ni kužiti da si ga stavila, užasno brzo se razgrađuje, navodno zato što je rjeđi od npr. Juvederma.
Ja sam prvi put stavila Restylane, bila sam danima otečena i plava, nisam od srama mogla u javnost. Nakon toga su mi usne izgledale savršeno, prekrasno, prirodno... ali već nakon mjesec i pol se skoro ništa više nije kužilo.. Popizd... sam jer puno košta, a kratko traje.
Kasnije sam prešla na Juvederm, isto košta, traje mjesecima, a što je najbolje od svega, nema modrica ni oteklina. Navodno proizvođač koristi tanje igle i ima u sebi anestetika (neznam, tako mi je doktor rekao)

LP
Andrea

nika37
13.03.2013., 14:59
Može jedan savjet za ubuduće? Nije bitno kod koga ideš, samo nemoj stavljati Restylane, ne isplati se. Košta isto kao i ostali fileri, a za mjesec i pol nećeš ni kužiti da si ga stavila, užasno brzo se razgrađuje, navodno zato što je rjeđi od npr. Juvederma.
Ja sam prvi put stavila Restylane, bila sam danima otečena i plava, nisam od srama mogla u javnost. Nakon toga su mi usne izgledale savršeno, prekrasno, prirodno... ali već nakon mjesec i pol se skoro ništa više nije kužilo.. Popizd... sam jer puno košta, a kratko traje.
Kasnije sam prešla na Juvederm, isto košta, traje mjesecima, a što je najbolje od svega, nema modrica ni oteklina. Navodno proizvođač koristi tanje igle i ima u sebi anestetika (neznam, tako mi je doktor rekao)

LP
Andrea

....ja sam isto izabrala Juvederm mislim da je za sad medu najboljim,Aquamid ne smijem pa je izbor na Juvedermu :)

Andrijana1312
14.03.2013., 17:15
....ja sam isto izabrala Juvederm mislim da je za sad medu najboljim,Aquamid ne smijem pa je izbor na Juvedermu :)
Juvederm je odličan. Ja sutra idem prvi put na Aquamid, hoću popuniti nazolabijalne bore. Nekako mi je lako usne puniti svakih par mjeseci Juvedermom, ali ove nazolabijalne su mi dosta izražene, troše puno Juvederma :lol: pa ih hoću trajnije riješiti. Iako, nije mi baš svejedno, valjda neće biti kakvih nuspojava...

kajjetebi
15.03.2013., 08:27
Juvederm je odličan. Ja sutra idem prvi put na Aquamid, hoću popuniti nazolabijalne bore. Nekako mi je lako usne puniti svakih par mjeseci Juvedermom, ali ove nazolabijalne su mi dosta izražene, troše puno Juvederma :lol: pa ih hoću trajnije riješiti. Iako, nije mi baš svejedno, valjda neće biti kakvih nuspojava...

ajde sretno....pa nam se javi :mig: ma bit ce sve ok :)

fine wine
17.03.2013., 20:19
Poštovanje, kako je bilo na punjenju aquamidom i gdje ste to radili, jer se i ja spremam. već sam bila na punjenju restilanom ali nije bas imalo učinka. Koliko je to koštalo.

Andrijana1312
18.03.2013., 08:04
Poštovanje, kako je bilo na punjenju aquamidom i gdje ste to radili, jer se i ja spremam. već sam bila na punjenju restilanom ali nije bas imalo učinka. Koliko je to koštalo.

Bila sam kod doktora u petak, ali smo konstatirali da bi za mene bio bolji aquamid soft (koji taj tren nije imao) od aquamid reconstructiona, jer mi nazolabijalne nisu toliko kritične već ih treba samo malo ublažit. Danas će ga dobiti, pa ću otići popodne ili možda ostavim za kraj tjedna, vidjet ću još.
A kad sam već bila tamo u petak, onda sam se odmah još malo "osvježila" s Juvedermom :)

19 witches
18.03.2013., 10:19
[QUOTE=Andrijana1312;44151399]Bila sam kod doktora u petak, ali smo konstatirali da bi za mene bio bolji aquamid soft (koji taj tren nije imao) od aquamid reconstructiona, jer mi nazolabijalne nisu toliko kritične već ih treba samo malo ublažit. Danas će ga dobiti, pa ću otići popodne ili možda ostavim za kraj tjedna, vidjet ću još.
A kad sam već bila tamo u petak, onda sam se odmah još malo "osvježila" s Juvedermom :)[/QUOTE
Negdje si spominjala da je 1 ml hijaluronske kiseline nesto preko 1000kn ako se ne varam, a na cjeniku poliklinike mm pise da je 1ml 3500 kn:confused:
Koliko je ml odprilike potrebno za boru izmedju obrva? Razmisljala sam o botoxu na tom mjestu, ali je strahovito skup, da li poliklinike nude placanje po jedinici, tako da vise klijenata iskoristi jednu bocicu od 100 I.J ? Znam da su tako nekad nudili, narucivanjem vise klijenata isti dan u priblizno isto vrijeme da se moze iskoristit cijela bocica, a placalo se po jedinici

Andrijana1312
18.03.2013., 13:31
[QUOTE=Andrijana1312;44151399]Bila sam kod doktora u petak, ali smo konstatirali da bi za mene bio bolji aquamid soft (koji taj tren nije imao) od aquamid reconstructiona, jer mi nazolabijalne nisu toliko kritične već ih treba samo malo ublažit. Danas će ga dobiti, pa ću otići popodne ili možda ostavim za kraj tjedna, vidjet ću još.
A kad sam već bila tamo u petak, onda sam se odmah još malo "osvježila" s Juvedermom :)[/QUOTE
Negdje si spominjala da je 1 ml hijaluronske kiseline nesto preko 1000kn ako se ne varam, a na cjeniku poliklinike mm pise da je 1ml 3500 kn:confused:
Koliko je ml odprilike potrebno za boru izmedju obrva? Razmisljala sam o botoxu na tom mjestu, ali je strahovito skup, da li poliklinike nude placanje po jedinici, tako da vise klijenata iskoristi jednu bocicu od 100 I.J ? Znam da su tako nekad nudili, narucivanjem vise klijenata isti dan u priblizno isto vrijeme da se moze iskoristit cijela bocica, a placalo se po jedinici

Pitala sam ja jednom zašto ne promijene cjenik na webu, rekao je da ne smije (nešto po zakonu valjda) jer bi na taj način rušio cijenu drugim klinikama... Samo nazovi i pitaj za cijenu, sigurna sam da ćeš se moći dogovoriti. Meni su stvarno ok, a kako tamo stvarno dolazim već jako dugo, svaki put me iznenadi s "malo dodatnog" hijalurona, ili malo botoxa na račun kuće...:)
Inače, botoks se i naplaćuje po broju jedinica, ne moraš uzeti cijelu ampulu.
Ni juvederm kod njih ne moraš odmah potrošiti, mogu ti sačuvati za drugi put.

Bože, ovako kad čitam svoje postove sama sebi zvučim koda sam neka napumpana i izbotoksirana baba, al stvarno sve izgleda ful prirodno i nepretjerano, a ipak skine koju godinu...

PS. Sigurna sam da ti za boru između očiju ne treba više od 1 ml, mislim da je meni zadnji put stavio samo pola ml...

Kratka Kavica
18.03.2013., 21:57
U zadnje vrijeme mnogo razmišljam o povečanju usana, blagom, niš pretjerano :), koja je najbolja metoda za to i kako se kreču cijene?

19 witches
19.03.2013., 13:11
Andrijana1312 hvala ti na odgovoru, svakako ću se raspitati, a tebi sretno s aquamisom soft :)

Čitala sam da se nakon dugogodišnjeg ubrizgavanja botoxa stvaraju kompenzacijske bore, tzv zečje brazde, neznam kako to izgleda, ali mi je logično da ako se neki djelovi paraliziraju da drugi rade pojačano, mimika radi i dalje samo drugačije raspoređena...no mislim da s ovog foruma još nitko nije u toj fazi:D

Mislim da ću ipak probat s hijaluronskom kiselinom i to juvederm po vašim preporukama i to prvo samo onu boru između obrva, a kad dođe vrijeme i nazolabijalne.

Mada mi jedno baš nije baš jasno, dakle kako hijaluronska kis. koja samo ispuni nazolabijalne brazde koje su ustvari nastale jer se s godinama obrazi spuštaju na dole, može popraviti taj dio s obješenošću...da li obrazi nakon tretmana ostaju obješeni, a brazda popunjena i onda ustvari donji dio obraza kraj usta postaje deblji:rolleyes: kužim da se ispika i cijeli obraz s hijaluronskom da ga se volumizira pošto s godinama propada i masno tkivo pa se gubi ona mladenačka putenost, ali ako ostaje ta obješenost zbog spuštene muskulature lice, a sve se nafila hijaluronskom da li se ustvari malo i izmjeni izgled lica- spušten, a nabubren, lice iskrivljenog lutka ili tako nešto:ne zna:

kajjetebi
19.03.2013., 14:33
U zadnje vrijeme mnogo razmišljam o povečanju usana, blagom, niš pretjerano :), koja je najbolja metoda za to i kako se kreču cijene?

ja sam blago povecala gornju usnicu sa juvedermom...javi se ako hoces pp

Andrijana1312
19.03.2013., 14:49
Andrijana1312 hvala ti na odgovoru, svakako ću se raspitati, a tebi sretno s aquamisom soft :)

Čitala sam da se nakon dugogodišnjeg ubrizgavanja botoxa stvaraju kompenzacijske bore, tzv zečje brazde, neznam kako to izgleda, ali mi je logično da ako se neki djelovi paraliziraju da drugi rade pojačano, mimika radi i dalje samo drugačije raspoređena...no mislim da s ovog foruma još nitko nije u toj fazi:D

Mislim da ću ipak probat s hijaluronskom kiselinom i to juvederm po vašim preporukama i to prvo samo onu boru između obrva, a kad dođe vrijeme i nazolabijalne.

Mada mi jedno baš nije baš jasno, dakle kako hijaluronska kis. koja samo ispuni nazolabijalne brazde koje su ustvari nastale jer se s godinama obrazi spuštaju na dole, može popraviti taj dio s obješenošću...da li obrazi nakon tretmana ostaju obješeni, a brazda popunjena i onda ustvari donji dio obraza kraj usta postaje deblji:rolleyes: kužim da se ispika i cijeli obraz s hijaluronskom da ga se volumizira pošto s godinama propada i masno tkivo pa se gubi ona mladenačka putenost, ali ako ostaje ta obješenost zbog spuštene muskulature lice, a sve se nafila hijaluronskom da li se ustvari malo i izmjeni izgled lica- spušten, a nabubren, lice iskrivljenog lutka ili tako nešto:ne zna:
Hijaluron ili Aquamid se ubrizgavaju točnu u tu boru i filer ti podiže boru, tj izravnava se, obraz se ne dira. Kod mene te bore nemaju veze sa obješenošću obraza ili godinama, jednostavno ih oduvijek imam (naslijedila od tate) i užasno me živciraju. Skužila sam da mi lice nekako izgleda puno blaže i mlađe kad ih popunim, izgleda stvarno prirodno. Svi komentiraju kako im super i svježe izgledam, a ne može se skužiti da sam prčkala po sebi. Pogledaj malo slike na internetu kod starijih ljudi koji su dali raditi nazolabijalno, stvarno izgledaju par godina mlađe.
Ovo za nuspojave aquamida, botoxa i sl.... jbg. sigurno da ima nešto u tome, al nekako mi se ne da previše razmišljati. Znam da je možda neozbiljno od mene, al sretna sam što sada sa 37 još uvijek izgledam dosta dobro i mlađe, a o posljedicama ću razbijati glavu kad za to dođe vrijeme... :lol:

19 witches
19.03.2013., 17:06
Da, kužim ja da se fileri ubrizgaju samo u boru i vidjela sam neke fotke prije i poslije..sve je to ok. međutim ja imam početak stvaranja nazolabijalnih, recimo kad potegnem kožu iznad obraza gore-onako kao da je potežem za mini lifting-te iste bore nestanu, dakle meni će one bit poslijedica spuštanja obraza i zato mislim da mi samo punjenje brazde neće bitno poboljšat izgled, možda griješim, treba probat..
e da, možda glupo zvuči, ali kopka me je li moguće da lice odnosno koža lica nakon filanja pošalje mozgu poruku- hej naredi da se manji proizvodnja hijalurona za lice, dobili smo dosta izvana :eek: i onda nakon što prođe efekt filera koža pomalo počne starit brže nego da se nije dirala..

ali neda mi vrag mira, moram ja to probat, samo trebam odlučit što, nazvat, odriješit kesu i odlučit se koja su mi to 4 mjeseca odprilike koliko traje efekt filanja najbitnija :p

Andrijana1312
20.03.2013., 07:47
:DDa, kužim ja da se fileri ubrizgaju samo u boru i vidjela sam neke fotke prije i poslije..sve je to ok. međutim ja imam početak stvaranja nazolabijalnih, recimo kad potegnem kožu iznad obraza gore-onako kao da je potežem za mini lifting-te iste bore nestanu, dakle meni će one bit poslijedica spuštanja obraza i zato mislim da mi samo punjenje brazde neće bitno poboljšat izgled, možda griješim, treba probat..
e da, možda glupo zvuči, ali kopka me je li moguće da lice odnosno koža lica nakon filanja pošalje mozgu poruku- hej naredi da se manji proizvodnja hijalurona za lice, dobili smo dosta izvana :eek: i onda nakon što prođe efekt filera koža pomalo počne starit brže nego da se nije dirala..

ali neda mi vrag mira, moram ja to probat, samo trebam odlučit što, nazvat, odriješit kesu i odlučit se koja su mi to 4 mjeseca odprilike koliko traje efekt filanja najbitnija :p
Ma nema šanse da ova tvoja teorija drži vodu, ne brini se...:D Hijaluron kad se ubrizga je pod kožom strano tijelo koje se razgrađuje samo za sebe, ne stapa se s organizmom i ne ulazi u sustav. Koža dalje stari kako to i inače čini, sigurno ne brže zbog hijalurona. Par mjeseci ti se sviđa ono što vidiš u ogledalu, pa onda kad se hijaluron razgradi (a pogotovo ako znaš da nemaš para za novu turu :D ) sama sebi djelušeš puno starije, svaka bora ti idjeluje ko krater. To je sve u glavi...
Što se botoksa i aquamida tiče, tu znam da postoje moguće nuspojave, al jbg... svejedno ću ih koristiti... Kad bi žene (i muškarci) puno razmišljali o mogućim nuspojavama, nitko nikada ne bi išao kod estetskog... :) Znam da je to glupo i neozbiljno razmišljanje, rekao bi moj muž "tipično žensko", al šta ću... :D Meni je drago što sa 37 godina izgledam još uvijek solidno i dosta mlađe, a o problemima ću razbijati glavu kad dođe do njih...
Kod sebe imam osjećaj da što duže stavljam Juvederm, da mi duže traje. Prvi put sam stavila 2 ampule u okomitu boru na čelu i usne (nazolabijalne su priča za sebe), a sada se sa jednom ampulom samo osvježim svakih par mjeseci, uz napomenu da ja usne samo blago naglasim jer ne želim imati severina šnicle na licu...

19 witches
20.03.2013., 20:36
Svakako cu ovu boru izmedju obrva sredit hijaluronskom, mada mislim da bi je bilo bolje tretirat botoxom da se prestanem toliko mrstit? Sto ti mislis?

Za nazolabijalne mi se cine da dosta promjene izgled lica kad se pocnu produbljivat, koliko ml juvederma treba za njihovo popunjavanj

perzijskamaca23
20.03.2013., 23:29
I kakve to veze ima s mojim postom? First of all niti je Arcadia od Zgaljardica, niti je Zgaljardic plasticni kirurg! A vecina se ni ne raspita kamo ide...

gospodin Žgaljardić je prof.dr. koji je ušao među 100 najboljih svjetskih estetskih kirurga. Moja teta (56) je bila kod njega - doputovala iz SAD - napravila facelifting - ljudi moji pali smo u nesvjest kada smo nakon 8 dana vidjeli rezultat, izgledala je 20 godina mlađa, ali prirodna, bolje izgleda danas nego kad je imala 25 godina. kad bi ja nešto mijenjala uvijek bi išla samo njemu.

gyioia
21.03.2013., 01:17
gospodin Žgaljardić je prof.dr. koji je ušao među 100 najboljih svjetskih estetskih kirurga. Moja teta (56) je bila kod njega - doputovala iz SAD - napravila facelifting - ljudi moji pali smo u nesvjest kada smo nakon 8 dana vidjeli rezultat, izgledala je 20 godina mlađa, ali prirodna, bolje izgleda danas nego kad je imala 25 godina. kad bi ja nešto mijenjala uvijek bi išla samo njemu.

u SAD-u nema tako dobrih doktora? :rofl:

Andrijana1312
21.03.2013., 07:48
Svakako cu ovu boru izmedju obrva sredit hijaluronskom, mada mislim da bi je bilo bolje tretirat botoxom da se prestanem toliko mrstit? Sto ti mislis?

Za nazolabijalne mi se cine da dosta promjene izgled lica kad se pocnu produbljivat, koliko ml juvederma treba za njihovo popunjavanj

Pretpostavljam da ti je za boru između čela dosta pola ampule. Ja sada koristim za tu boru i usne jednu ampulu juvederma (kao što sam već ranije napisala, usne samo blago)
Ja ću u nazolabijalnu staviti 1 ml aquamida, mislim da je toliko dovoljno i hijalurona (ne da ih kompletno spegla, nego da ih ful ublaži): Imam osjećaj da mi se hijaluron u nazolabijalnima puno brže razgrađuje nego u usnama i na čelu. Zato sam se i odlučila na aquamid, čisto da dugoročno uštedim na juvedermu (kojeg mi nazolabijalne previše požderu :D) Usne i čelo ću i dalje tu i tamo osvježiti juvedermom...

19 witches
21.03.2013., 13:58
A nije li bolje za boru izmedju obrva stavit botox da se sprijeci mrstenje?

Dakle ako sam dobro shvatila po svakoj nazolabijalnoj ode cca 1ml hijaluronske, ukupno 2ml ?
Koliko ti se priblizno mjeseci zaadrzi u nazolabijalnima ?

Nekako mi se cini da je to sve jako kratko, bas i da je pola godine to zacas prodje..ali ja svejedno vec razmisljam i o usnama, mozda onako ko scarlett johansson:cerek: kako sam skromna:D

Andrijana1312
21.03.2013., 14:37
A nije li bolje za boru izmedju obrva stavit botox da se sprijeci mrstenje?

Dakle ako sam dobro shvatila po svakoj nazolabijalnoj ode cca 1ml hijaluronske, ukupno 2ml ?
Koliko ti se priblizno mjeseci zaadrzi u nazolabijalnima ?

Nekako mi se cini da je to sve jako kratko, bas i da je pola godine to zacas prodje..ali ja svejedno vec razmisljam i o usnama, mozda onako ko scarlett johansson:cerek: kako sam skromna:D
Ma neee, ja stavljam 1 ml Aquamida u obje, doktor je procijenio da je to sasvim dovoljno. Ni hijalurona nisam stavljala više od 1 ml (mislim čak 0,8 ml) u obje. Ne želim ih kompletno speglati (ne želim izgledati ko plastična lutka), već ih samo ublažiti da nisu duboke. Što se botoksa tiče, neznam što bi ti rekla. Već sam ga stavljala (jako malo, svega 15 jedinica), i sigurno ću opet nekom prilikom, ali nekako mi je draži hijaluron. Botoks mi je nekako draži za one sitne borice oko očiju... A normalno je i prirodno da se ljudi mršte. Zamisli da popiz... na nekoga, a ne možeš mu to pokazati izrazom lica! :lol:

Mateićka1988
21.03.2013., 22:17
Cure, moze li mi tko od vas neso vise reci o aquamidu,naime dosad sam isla u polikliniku MM i doktor mi je aplicirao u gornju usnicu pola ml svakih god dana,i meni se to cinilo dovoljno ,pogotovo kad tek aplicira,budu bas onak taman,gornja i donja ,jednake, predivno izgledaju i nitko ne primjeti....pa sam mislila stavit za pocetak pola ml aquamida pa vidit kasnije da li treba nadopunit...sta kazete?

snnopy
22.03.2013., 09:57
.. :D Meni je drago što sa 37 godina izgledam još uvijek solidno i dosta mlađe, a o problemima ću razbijati glavu kad dođe do njih...
..

sorry, 37 nisu neke godine da bi loše izgledala osim u svojoj glavi.:rolleyes:

Andrijana1312
22.03.2013., 13:21
sorry, 37 nisu neke godine da bi loše izgledala osim u svojoj glavi.:rolleyes:

Pa nisam ni mislila da loše izgledam, niti da je 37 godina puno godina. Ali kad ti sa 37 godina kažu da izgledaš kao da imaš 27 (pogotovo kad imaš kćer koja ima skoro 17, pa nitko ne vjeruje da si joj mama :D), onda to ipak godi egu...:)

A tome dosta pridonosi to što se ne vidi duboka bora između očiju i ublažene nazolabijalne bore, ipak lice djeluje dosta vedrije i mlađe bez tih kratera...

Hvala bogu na hijaluronu... :D

kajjetebi
22.03.2013., 16:10
Cure, moze li mi tko od vas neso vise reci o aquamidu,naime dosad sam isla u polikliniku MM i doktor mi je aplicirao u gornju usnicu pola ml svakih god dana,i meni se to cinilo dovoljno ,pogotovo kad tek aplicira,budu bas onak taman,gornja i donja ,jednake, predivno izgledaju i nitko ne primjeti....pa sam mislila stavit za pocetak pola ml aquamida pa vidit kasnije da li treba nadopunit...sta kazete?

pa zar to nije ono sto severina ima u usnama taj aquamid????? koji navodno traje puno duze....po par godina cak!!???
ako je tako da traje po par godina ja nebi to radila, to je moje misljenje, jer ako ti se ne svidi onda je pisi propalo...a ovako ovi fileri od juvederma i ostalih se ipak nakon 6 mjeseci usne pocinju vracati u stanje u kakvom su bile....
tak da je to puno brze vec par godina....

andrijana 1312 jesi ti na kraju isla na aquamid????

Andrijana1312
22.03.2013., 20:42
andrijana 1312 jesi ti na kraju isla na aquamid????

Danas bila! Znači, samo ubrizgavanje boli malo više od Juvederma. Juvederm jedva osjetim, ovo sam bogme osjetila, pogotovo prva dva, ti uboda, ali ništa neizdrživo (ja inače imam visoku toleranciju na bol). Kaže doktor da je to zbog toga što Juvederm već ima u sebi blagi anestetik, a aquamid ne.
Ovako na prvu, rezultati su odlični! Nazolabijalne su totalno ublažene, ne pretjerano speglane, upravo ono što sam htjela, izgleda savršeno prirodno, nekako cijelo lice odmah izgleda mekše. Ja sam imala dosta izražene nazolabijalne, a za ovo mi je bilo dovoljno 1 ml. Kaže doktor da će se za par dana vidjeti pravi rezultati.
E sad treba izdržati minimalno 24 sata bez diranja, bez make up-a, umivanje vlažnim maramicama... sva sreća pa je vikend... :D

Iako nije potrebno, preporuča se preventivno uzimati par dana antibiotike da bi se spriječila mogućnost eventualne upale, pa sam ih i ja naravno uzela, zlu ne trebalo.

I naravno treba se pridržavti uputstava proizvođača (ne solarij minimalno 4 tjedna, jači tretmani lica kao mikrodermoabrazije ne 6 mjeseci itd...)

Uglavnom, apsolutno ništa ne osjećam kao da nisam ništa radila, mjesto uboda je jedva vidljivo baš se treba zagledati, nije otečeno, plavo, ma baš ništa..
Baš sam jako sretna i zadovoljna, samo da tako ostane! :)

Za usne još nisam sigurna hoću li jednog dana pokušati s aquamidom, nekako mi je sigurniji Juvederm, čisto zbog toga ako mi se ne dopadne oblik, barem znam da nije trajno... Ali za popunjavanje bora mi se aquamid čini odličan.

nika37
23.03.2013., 13:15
Danas bila! Znači, samo ubrizgavanje boli malo više od Juvederma. Juvederm jedva osjetim, ovo sam bogme osjetila, pogotovo prva dva, ti uboda, ali ništa neizdrživo (ja inače imam visoku toleranciju na bol). Kaže doktor da je to zbog toga što Juvederm već ima u sebi blagi anestetik, a aquamid ne.
Ovako na prvu, rezultati su odlični! Nazolabijalne su totalno ublažene, ne pretjerano speglane, upravo ono što sam htjela, izgleda savršeno prirodno, nekako cijelo lice odmah izgleda mekše. Ja sam imala dosta izražene nazolabijalne, a za ovo mi je bilo dovoljno 1 ml. Kaže doktor da će se za par dana vidjeti pravi rezultati.
E sad treba izdržati minimalno 24 sata bez diranja, bez make up-a, umivanje vlažnim maramicama... sva sreća pa je vikend... :D

Iako nije potrebno, preporuča se preventivno uzimati par dana antibiotike da bi se spriječila mogućnost eventualne upale, pa sam ih i ja naravno uzela, zlu ne trebalo.

I naravno treba se pridržavti uputstava proizvođača (ne solarij minimalno 4 tjedna, jači tretmani lica kao mikrodermoabrazije ne 6 mjeseci itd...)

Uglavnom, apsolutno ništa ne osjećam kao da nisam ništa radila, mjesto uboda je jedva vidljivo baš se treba zagledati, nije otečeno, plavo, ma baš ništa..

Za usne još nisam sigurna hoću li jednog dana pokušati s aquamidom, nekako mi je sigurniji Juvederm, čisto zbog toga ako mi se ne dopadne oblik, barem znam da nije trajno... Ali za popunjavanje bora mi se aquamid čini odličan.
...kod koga si radila :)

kajjetebi
23.03.2013., 14:24

i ja sam istog misljenja kao i ti za usne :mig:
drago mi je da si sretna i da ti se svidja i naravno samo se pridrzavaj toga sto ti je dr rekao....

ti si to radila u MM poliklinici ako se nevaram....zapravo tamo odlazis na tretmane inace??? ispravi me ako sam krivo napisala :)

fine wine
23.03.2013., 18:55
Koliko ste platili jedan ml aquamida. Čula sam da boli malo više ali to se da izdržati. Svaka vam čast samo naprijed u uljepšavanju. Ima sad neki vodeni gel opet nešto novo navodno kao i aquamid. pozdrav

Andrijana1312
23.03.2013., 23:21
Da, sve radim u MM.

finewine; Definitivno boli više od Juvederma, al kako si sama napisala, sve se da izdržati. Cijena 3000. Inače, aquamid je vodeni gel, sastoji se skoro 97.5% od vode i 2,5% od polyakrylamida. Tako da je to što spominješ svjerojatno isti vrag samo drugo proizvođač... :)

Mateićka1988
24.03.2013., 08:15
ja sam dosad stavljala pola ml Juverdema u poliklinici MM i doktor mi je uvijek odlicno napravio ,taman da mi gornja usna bude jednaka s donjom i sad sam odlucila da odem stavit pola ml Juverdema u gornju usnu. Samo me zanima, a to nisam pitala doktora, negdje sam citala da se Aquamid ne smije stavljati do se ostali reapsortivni fileri ne povuku iz usnu ,kao najmanje 6- 12 mj se treba cekati i onda stavljati Aquamid? meni je proslo 5 mj od Juverdema ,a li po maloj kvržici s unutarnje strane usne jos osjetim da ga ima u usni, sta sad , zna li tko sta o tome?

Mateićka1988
24.03.2013., 08:20
ja sam dosad stavljala pola ml Juverdema u poliklinici MM i doktor mi je uvijek odlicno napravio ,taman da mi gornja usna bude jednaka s donjom i sad sam odlucila da odem stavit pola ml Juverdema u gornju usnu. Samo me zanima, a to nisam pitala doktora, negdje sam citala da se Aquamid ne smije stavljati do se ostali reapsortivni fileri ne povuku iz usnu ,kao najmanje 6- 12 mj se treba cekati i onda stavljati Aquamid? meni je proslo 5 mj od Juverdema ,a li po maloj kvržici s unutarnje strane usne jos osjetim da ga ima u usni, sta sad , zna li tko sta o tome?

Andrijana1312
24.03.2013., 09:17

Mora proći minimalno 6 mjeseci od stavljanja absorbirajućih filera, prepručljivo i više. Ja sam čekala 9 mjeseci. Odi na službene stranice Aquamida, tamo ti sve piše...

nika37
24.03.2013., 11:31
Koliko ste platili jedan ml aquamida. Čula sam da boli malo više ali to se da izdržati. Svaka vam čast samo naprijed u uljepšavanju. Ima sad neki vodeni gel opet nešto novo navodno kao i aquamid. pozdrav

....koji je to novi,ako moze info pitam jer aquamid ne smijem zbog kontraindikacije :(

Mateićka1988
24.03.2013., 12:37
[QUOTE=Andrijana1312;44276068]Mora proći minimalno 6 mjeseci od stavljanja absorbirajućih filera, prepručljivo i više. Ja sam čekala 9 mjeseci. Odi na službene stranice Aquamida, tamo ti sve piše

a joooj,bas sam htjela to otic napraviti iduci tjedan, sad moram cekat jos 3 mjeseca, da bude bar 8 mjeseci od prosli put sto sam punila usnu Juverdemom :503: nadam se da ce mi doktor reci da cu mozda moci i prije jer mi se usna vec dosta smanjila :(

Andrijana1312
24.03.2013., 19:19
[QUOTE=Andrijana1312;44276068]Mora proći minimalno 6 mjeseci od stavljanja absorbirajućih filera, prepručljivo i više. Ja sam čekala 9 mjeseci. Odi na službene stranice Aquamida, tamo ti sve piše

a joooj,bas sam htjela to otic napraviti iduci tjedan, sad moram cekat jos 3 mjeseca, da bude bar 8 mjeseci od prosli put sto sam punila usnu Juverdemom :503: nadam se da ce mi doktor reci da cu mozda moci i prije jer mi se usna vec dosta smanjila :(

Ja se ne bi igrala s tim, nemoj se pouzdat samo u to što piše na forumu ili što kaže koji doktor. Dobro pročitaj stranice proizvođača Aquamida, pogledaj malo slike ljudi koji se nisu pridržavali uputstava itd... pa onda ponovno razmisli jeli ti se žuri ili ne...
I ja sam se jedva suzdržala da prođu "još 2, 3 mjeseca" + pijem antibiotike preventivno i sad mi je drago jer sam išla na sigurno.

Ako si sad na 5 mjeseci, moj ti je savjet da se strpiš još tih mjesec dana, pa da budeš sigurna. Nije proizvođač bezveze napisao "minimalno 6 do 12 mjeseci"

Mateićka1988
25.03.2013., 12:20
ja sam stavljala pola ml negdje 10. 11. 2011. i sad sam zvala dr. Milana iz MM i rekao je onako bez neke velike brige da ako je bilo pola ml tad onda i mogu

Andrijana1312
25.03.2013., 14:06
ja sam stavljala pola ml negdje 10. 11. 2011. i sad sam zvala dr. Milana iz MM i rekao je onako bez neke velike brige da ako je bilo pola ml tad onda i mogu

A dobro, tvoja odluka. Nemoj kasnije požaliti...

Mateićka1988
25.03.2013., 15:36
ti si imala 1ml i stavljala si nakon 8 mj,jel tako? jesi imala osjecaj da ti se reapsorbiralo?

Andrijana1312
25.03.2013., 18:44
ti si imala 1ml i stavljala si nakon 8 mj,jel tako? jesi imala osjecaj da ti se reapsorbiralo?

1 ml sam stavila prije cca. godinu i 8 mjeseci. Nakon toga sam ubrizgavala oko pola ml, čisto da malo osvježim. Konkretno, 1 ml mi je bio za nazolabijalne i boru na čelu.
Sad sam aquamida ubrizgala 1 ml

Mateićka1988
25.03.2013., 20:16
jesi li nakraju stavljala aquamid u usnu ili ne?
ja sam se danas malo isprepadala kad sam probala uguglat "aquamid lip agumentation" pola ih kaze da im je ekstra, a pola katastrofa ,ili da su dobili kvržice ispod usne nakon par mjeseci ili infekcija.... nisam pametna. ja zaista kad bi stavljala taj aquamid u usnu ,ne bi sigurno stavila vise od pola ml jer mi je tolio dosad bilo dovoljno kad sam stavljala juverdem...i ja od juverdema isto imam kvrzice koje jezikom mogu opipati....ne znam, bas sam se radovala tom trajnom fileru, da vise ne moram stalno ic po ttih poa ml juverdema, nego sad za stalno rjesit,sad imam osjecaj da cu poludit vise, jer nisam pametna sta i kako :503:
bilo bi dobro kad bi netko nesto rekao o tome apliciranju aquamida u usnu, uopce nema puno recenzija

Mateićka1988
25.03.2013., 23:16
evo sad sam citala neki srpski forum, djevojke sve odreda su radile usne kod dr Dragana Milojevica i to nekim bipolimerom po 3 ml i prezadovoljnne su

kajjetebi
26.03.2013., 09:02
ja se s tim aquamidom nebi zafrkavala jer vise ima onih koji su nezadovoljni vec onih koje su zadovoljne....
sjetite se samo josipe pavicic...njoj je cak i oziljek na usni ostao....kristina bradac je javno izjavila da je se pokajala sto je to stavila...
jos su kod seve najbolje ispale od njih svih sto su radila sa aquamidom....tatjana dragovic isto uzas usne ima....
pa eto sad same procjenite prije vec bilo sto radite.....mislim da si svatko moze priustiti svakih 9 mjeseci da si osvjezi usne s 0.5 ml filera....cak uvijek imaju i nekakve ponude na ponudi dana ili na kupi me......moje misljenje je bolje se i malo odreci necega i odem na filer vec se trajno zeznuti s ovim aquamidom.....

Andrijana1312
26.03.2013., 09:03
evo sad sam citala neki srpski forum, djevojke sve odreda su radile usne kod dr Dragana Milojevica i to nekim bipolimerom po 3 ml i prezadovoljnne su

Ja imam osjećaj da ti čitaš samo ono što želiš čuti... Ako već tražiš savjete po srpskim forumima, onda pročitaj malo i drugu stranu...http://www.ana.rs/forum/index.php?topic=6278.0

Neznam kako stojiš sa njemačkim i engleskim, al odi malo na strane forume i medicinske portale pa pročitaj mišljenje liječnika o ovome.
Koliko sam shvatila, ovo je blaža verzija danas zabranjenog silikona.
Veliš da su cure zadovoljne s biopolimerom, hoće li biti za 2, 3 ili 5 godina? Usne su ipak osjetljivo i upečatljivo područje i bilo kakve upale i granulomi se tu najviše vide...
Ja sam za sada prezadovoljna Aquamidom kojeg sam stavila u nazolabijalne, ali teško da bi se odlučila staviti ga u usne. Na tvom mjestu (ako baš hoćeš nešto trajno) ipak bi se radije odlučila na Aquamid umjesto ovog biopolimera. Iako je i on poznat po mogućim upalama i nuspojavama, ipak se više od 97% sastoji od vode, pa mi to nekako barem djeluje prirodnije...

U svakom slučaju, za što god da se odlučiš želim ti puno uspjeha i da budeš zadovoljna ishodom...

Mateićka1988
27.03.2013., 15:08
Jucer sam se cula s dr. iz poliklinike MM i ovo mi je rekao :
"Poštovana,
Hvala na upitu,
Nema razloga za brigu, mi dosada nismo imali NIKAKVIH nuspojava!
Naravno, u literaturi je opisano šta se može dogoditi, ali kada pogledate postotak toga - to je stvarno minimalno. Nijedan preparat koji koristimo nije 100% siguran, nažalost, to ne postoji u životu!
Recimo, kada popijete Aspirin, može se dogoditi dosta toga - tome služe uputstva, ali se ne dogodi.
Uvjeravam vas da su rezultati više nego odlični, svaki tjedan korigiramo i usne i bore lica, imamo ogromnu galeriju slika."
....
"Nije dobro kretati sa crnim mislima, tipa šta bi se moglo dogoditi.
Ukoliko, ukoliko se nešto počne događati, mi smo profesionalci osposobljeni za rješavanje SVIH mogućih komplikacija iz našeg područja!
Još jednom, nismo imali ni najmanju komplikaciju do sada"

Ja sad stvarno nisam pametna, bas sam htjela taj Aquamid stavit, slazem se ja s Vam i nije puno placati Juvederm svaki godine za popunjavanje usnica, ali kad bi taj ml imao isti ucinak kroz svih 9 mjeseci , a ne nakon 6. mj da vec izgleda kao da nista nisam ni stavila...zato sam toliko htjela stavit trajni, ali toliko me plase ta sva podijeljena mišljenja, opet razmisljam ako dosad nisam imala ni otečenosti ni granulome od Restylana i Juvederma, pa valjda ni s ovim ne bi trebaala... mislila sam staviti pola ml Aquamida za pocetak , pa da vidim sta i kako ce bit i onda kasnije opet pola... kontaktirala sam također i Ostojića sto se tice Aquamida u usnama s obzirom da ga je on prvi doveo u Hr, isto tvrdi da nece bit komplikacija da je dosad u 10 god imao 9 slucajeva koji nisu uspjeli...

nika37
27.03.2013., 16:57

....biolimer je zabranjen silikon,pa tko voli nek izvoli :kava:

Andrijana1312
28.03.2013., 12:54
Jucer sam se cula s dr. iz poliklinike MM i ovo mi je rekao :
"Poštovana,
Hvala na upitu,
Nema razloga za brigu, mi dosada nismo imali NIKAKVIH nuspojava!
Naravno, u literaturi je opisano šta se može dogoditi, ali kada pogledate postotak toga - to je stvarno minimalno. Nijedan preparat koji koristimo nije 100% siguran, nažalost, to ne postoji u životu!
Recimo, kada popijete Aspirin, može se dogoditi dosta toga - tome služe uputstva, ali se ne dogodi.
Uvjeravam vas da su rezultati više nego odlični, svaki tjedan korigiramo i usne i bore lica, imamo ogromnu galeriju slika."
....
"Nije dobro kretati sa crnim mislima, tipa šta bi se moglo dogoditi.
Ukoliko, ukoliko se nešto počne događati, mi smo profesionalci osposobljeni za rješavanje SVIH mogućih komplikacija iz našeg područja!
Još jednom, nismo imali ni najmanju komplikaciju do sada"

Ja sad stvarno nisam pametna, bas sam htjela taj Aquamid stavit, slazem se ja s Vam i nije puno placati Juvederm svaki godine za popunjavanje usnica, ali kad bi taj ml imao isti ucinak kroz svih 9 mjeseci , a ne nakon 6. mj da vec izgleda kao da nista nisam ni stavila...zato sam toliko htjela stavit trajni, ali toliko me plase ta sva podijeljena mišljenja, opet razmisljam ako dosad nisam imala ni otečenosti ni granulome od Restylana i Juvederma, pa valjda ni s ovim ne bi trebaala... mislila sam staviti pola ml Aquamida za pocetak , pa da vidim sta i kako ce bit i onda kasnije opet pola... kontaktirala sam također i Ostojića sto se tice Aquamida u usnama s obzirom da ga je on prvi doveo u Hr, isto tvrdi da nece bit komplikacija da je dosad u 10 god imao 9 slucajeva koji nisu uspjeli...
Pa nisam ja rekla da ćeš sigurno imati komplikacija, već čisto da ne riskiraš samo zato što si nestroljiva! Evo meni je hvala bogu sve super ispalo, al sam za svoju sigurnost pričekala dovoljno vremena dok se juvederm razgradi. Ja sam ti samo savjetovala da se ne žuriš, tj. ako je prošlo 5 mjeseci od kad si zadnji put ubrizavala Juvederm, da pričekaš još tih barem mjesec dana da uđeš u minimalni rok koji preporučuje sami proizvođač....

Mateićka1988
28.03.2013., 13:36
Ma znam ok, i ja sam tako mislila, uvazavam ja vasa misljenja i zelim ih cuti , zato i zelim prokomentirati tu. Ima toliko podjeljenih misljenja, samo mi nije jasno da nema nitko na forumu tko je stavio taj Aquamid u usta, a bas me zanim iz prve ruke... naime, prije par dana preko facebooka sam pitala u inbox jednu od nasih poznatih "celebrity-a" za njezine usne i s Cim je punila jer su mi njezine ok, fino pune onak, a ne čube neke pretjerane i ona mi je rekla da nije ona radila s Aquamidom ali su neke njezine frendice i da ga imaju sad 4 god i da su skroz zadovoljne...

aria
28.03.2013., 14:09
niti jedan ozbiljan lijecnik ne bi poslao takav odgovor. tko tamo radi usne?
ne bi bila prva koja je nakon komplikacija kod privatnika dosla traziti pomoc u bolnicu. ono sto njima najbolje ide je naplata:cerek:
samo da znate, u slucajevima takvih komplikacija vam hzzo ne pokriva troskove :kava:

Andrijana1312
28.03.2013., 14:39
niti jedan ozbiljan lijecnik ne bi poslao takav odgovor. tko tamo radi usne?
ne bi bila prva koja je nakon komplikacija kod privatnika dosla traziti pomoc u bolnicu. ono sto njima najbolje ide je naplata:cerek:
samo da znate, u slucajevima takvih komplikacija vam hzzo ne pokriva troskove :kava:
Što se ovog doktora tiče, ja tamo radim usne godinama (juvederm), sad sam punila bore aquamidom i za njega imam samo riječi hvale. Sami postupak radi profesionalno (moje mišljenje), ambulanta je lijepa, čista i uredna, još nikad nisam izašla nezadovoljna. Bila sam i kod puno poznatijih i razvikanijih doktora koji su isto tako pričali bajke, ali su posao za razliku od ovog doktora izveli znatno lošije i šlampavije, a za puno više novaca. Što se tiče odgovora koji je dao curi, to neću komentirati. Nazovi bilo kojeg privatnog liječnika u Hrvatskoj, vjerujem da ćeš dobiti isti odgovor, pogotovo u današnje vrijeme krize...
Iz tog razloga se ja uvijek informiram sama nebitno o čemu se radi (čak i da mi rođena mama preporuči :D) i kad sama procijenim koliki je rizik odlučim hoću li ili neću, naravno na vlastitu odgovornost.

Mateićka1988
28.03.2013., 16:08
Adrijana , potpisujem sve sto si rekla za doktora, i sama za njega imam samo rijeci hvale. A sta mi drugo i moze odgovoriti, sve moze izazvati nezeljenu reakciju sve sto unosimo u tjelo, nikad se ne zna, on tvrdi da on zasad nije imao, ja mu tu donekle vjerujem, jer isto tako kao i Adrijana bila sam u drugim klinikama gdje sam nakon apliciranja filera imala hematone po tjedan dana i usne su mi bile kao da me netko izubijao, a kod njega odmah nakon aplikacije sam mogla izaci na ulicu da nitko ne bi ni skuzio da sam ista radila, tako sam jednom u klinici stavljala oko 16 h Juvederm i navacer isla van, bez da sam morala korektorom prekrivati kojekakve hematone ili da se nazirala natecenost usne. A sad... pa evo pisala sam , vjerujem i vama doborro poznatom dr. Draganu Milojevicu iz Srbije kod kojeg svi idu na te biopolimere i on mi tvrdi da je on siguran u tu tvar i redovno ga djevojkama injektira u usnu, a da je Aquamid taj za kojeg se ne pise javno da je sklon prilikom apliciranja izazvati infekciju i on ga ne koristi, valjd. Dok Ostojić mi tvrdi da su kod nas zabranjeni biopolimeri i da on to Nikad ne bi koristio ni na crno i da je biopolimer 3 klase nizi proizvod po kvaliteti od Aquamida koji je vrlo siguran proizvod. I ajd vi sa meni recite , tko je tu vise lud?!?! ja vise stvarno ne znam kuda bi se okrenula... a kazem vam, nije problem stavit opet Juvederem, ali me ubija to sto nakon 6 mj nemam osjecaj da sam ga imala, a gro para bacim na njega malo pa malo....

Andrijana1312
29.03.2013., 10:16
Moj ti je savjet da prestaneš čitati savjete sa srpskih foruma gdje se javljaju glupačice koje bi si i rastopljenu autogumu ubrizgali u usta, i počneš malo čitati strane forume, lječničke portale i studije.
Isto tako, radije slušaj savjete domaćih lječnika koje poznaješ, nego nekih razvikanih "stranih", čije pacijentice izlaze ko klonovi, sve jednako umjetne ko sa pokretne trake...

Čisto da ne ispadneš ovako:
Slika 1, jeftini filer na bazi biopolimera kupljen preko interneta
http://img834.imageshack.us/img834/3681/1s20s1090820x06001737gr.jpg

Slika 2, silikon (kad smo već kod autoguma... :D)
http://img442.imageshack.us/img442/1230/cpsalipsinfection.jpg

petra01
04.04.2013., 21:33
Adrijana , potpisujem sve sto si rekla za doktora, i sama za njega imam samo rijeci hvale. A sta mi drugo i moze odgovoriti, sve moze izazvati nezeljenu reakciju sve sto unosimo u tjelo, nikad se ne zna, on tvrdi da on zasad nije imao, ja mu tu donekle vjerujem, jer isto tako kao i Adrijana bila sam u drugim klinikama gdje sam nakon apliciranja filera imala hematone po tjedan dana i usne su mi bile kao da me netko izubijao, a kod njega odmah nakon aplikacije sam mogla izaci na ulicu da nitko ne bi ni skuzio da sam ista radila, tako sam jednom u klinici stavljala oko 16 h Juvederm i navacer isla van, bez da sam morala korektorom prekrivati kojekakve hematone ili da se nazirala natecenost usne. A sad... pa evo pisala sam , vjerujem i vama doborro poznatom dr. Draganu Milojevicu iz Srbije kod kojeg svi idu na te biopolimere i on mi tvrdi da je on siguran u tu tvar i redovno ga djevojkama injektira u usnu, a da je Aquamid taj za kojeg se ne pise javno da je sklon prilikom apliciranja izazvati infekciju i on ga ne koristi, valjd. Dok Ostojić mi tvrdi da su kod nas zabranjeni biopolimeri i da on to Nikad ne bi koristio ni na crno i da je biopolimer 3 klase nizi proizvod po kvaliteti od Aquamida koji je vrlo siguran proizvod. I ajd vi sa meni recite , tko je tu vise lud?!?! ja vise stvarno ne znam kuda bi se okrenula... a kazem vam, nije problem stavit opet Juvederem, ali me ubija to sto nakon 6 mj nemam osjecaj da sam ga imala, a gro para bacim na njega malo pa malo....

jesi stavila aquamid?:kava:
ja vec dugo razmisljam i nekako bi najradije kod ostojica,al ne znam nikog da je aquamid kod njega stavljao.:ne zna:

Andrijana1312
05.04.2013., 13:45
ja vec dugo razmisljam i nekako bi najradije kod ostojica,al ne znam nikog da je aquamid kod njega stavljao.:ne zna:
Da, bila sam. Imaš moj post na 70-stranici... :kava:

Mateićka1988
06.04.2013., 12:10
razmisljala sam malo i , da, ipak cu ici staviti , ali tek oko 10. 5.-og jer tad ce mi proci 6 mj od ovog pola ml Juvederma...Ici cu u polikliniku MM, dakle za pocetak samo pola Aquamida , i onda ako bude sve uredu stavit cu jos 0.2 u gornju i 0.3 u donju usnicu. Kontaktirala sam dosta ljudi i pricala i razmisljala, mislim da nema razloga panici.... Aquamid je dobar filer , ako onima u Srbiji koje masovno pune usne onim sranjima od biopolimera nista nije bilo( mislim dosta njih je proslo bez posljedica) pa valjda nece ni meni od pola ml Aquamida koji je za deset klasa kvalitetniji od ovih biopolimera.... eto tako

Mateićka1988
06.04.2013., 12:19

Ma ja sam se s njim cula preko maila i rekao mi je da 10 godina to radi i mislim da je rekao da je samo mozda 3 slucaja imao infekciju i da sam tvrdi da je Aquamid vrlo siguran jer ga je on doveo u Hrvatsku. Vidi, ja bi isto kod Ostojića mozda, ali u kao što rekoh u Polikliniku MM sam isla dosad, zadovoljna sam kako mi je dosad oblikovao usnice, znaci po meni je to najbitnije da ti ih zna fino oblikovat s obzirom na tvoje lice i reci kad onn misli da je dosta, kao meni sto uvijek sugerira pola ml samo u gornju( a ne kao na ovim srpskim forumima, citam da im doktori ne savjetuju ispod 3 ml, kao to je nista :eek: ). Da znaci nikad hematome nisam imala i jos k tomu pristaje ti ubrizgati samo pola ml ,znaci placas pola cijene, a ove godine je akcijska cijena Aquamida 3000kn :mig:

Andrijana1312
06.04.2013., 13:21
Ma ja sam se s njim cula preko maila i rekao mi je da 10 godina to radi i mislim da je rekao da je samo mozda 3 slucaja imao infekciju i da sam tvrdi da je Aquamid vrlo siguran jer ga je on doveo u Hrvatsku. Vidi, ja bi isto kod Ostojića mozda, ali u kao što rekoh u Polikliniku MM sam isla dosad, zadovoljna sam kako mi je dosad oblikovao usnice, znaci po meni je to najbitnije da ti ih zna fino oblikovat s obzirom na tvoje lice i reci kad onn misli da je dosta, kao meni sto uvijek sugerira pola ml samo u gornju( a ne kao na ovim srpskim forumima, citam da im doktori ne savjetuju ispod 3 ml, kao to je nista :eek: ). Da znaci nikad hematome nisam imala i jos k tomu pristaje ti ubrizgati samo pola ml ,znaci placas pola cijene, a ove godine je akcijska cijena Aquamida 3000kn :mig:
Nemam ja ništa protiv Ostojića, čula sam i dobrih priča o njemu, ali kad sam pročitala horor priče o njemu ovdje na forumu na 55-oj, 56-oj stranici (koji doduše nemaju veze s aquamidom, al svejedno), nekako mi nije doktor kod kojeg bi otišla...
Al ok, to je moje osobno mišljenje

Mateićka1988
06.04.2013., 13:30
A cuj i oni su svi prije svega ljudi... nitko od njih nije htio nesto namjerno napravit lose , niti je znao da ce tako ispasti... nista se to ne moze sa 100% garancijom uzeti zdravo za gotovo da ce biti tako, nitko od njih nije svemoguć i da je najbolji na svijetu

Andrijana1312
06.04.2013., 16:26
A cuj i oni su svi prije svega ljudi... nitko od njih nije htio nesto namjerno napravit lose , niti je znao da ce tako ispasti... nista se to ne moze sa 100% garancijom uzeti zdravo za gotovo da ce biti tako, nitko od njih nije svemoguć i da je najbolji na svijetu
Ma slažem se, kao što sam već rekla, čula sam ja i dobrih priča o dr. Ostojiću.
Al kad pročitam ovako nešto, onda malo postanem skeptična.

chovjek258
07.04.2013., 13:20
bok,
imam jedan problem, jedna dojka mi je puno veća od druge, pa mislim to ispraviti. zanima me kojih kirurga ima u splitu, koliko se kreću cijene i ostali savjeti ako ih imate.
unaprijed hvala na odgovorima.
LP

vlatkasplit
08.04.2013., 16:04
Znate li tko je u Splitu dobar za punjenje nazolabijalnih bora hijaluronskom kiselinom? Jeli tko bio kod Lucije Vanjaka Rogošić? Hitno mi je, samo želim da je stučnjak za to:))

nika37
08.04.2013., 18:37
Nemam ja ništa protiv Ostojića, čula sam i dobrih priča o njemu, ali kad sam pročitala horor priče o njemu ovdje na forumu na 55-oj, 56-oj stranici (koji doduše nemaju veze s aquamidom, al svejedno), nekako mi nije doktor kod kojeg bi otišla...
Al ok, to je moje osobno mišljenje

...svaki doktor u svom dugogodisnjem iskustvu sigurno ima operacija koje mu sluze na cast,al nazalost ima i onih koje nisu na cast,ali tko radi taj i grijesi i svi smo svijesni kad idemo pod noz da idemo na rizik,ne zbog nestrucnosti doktora neg zbog svih komplikacija koje na zalost mogu nastat :(

...sto se tice doktora Ostojica ja imam samo rijeci hvale :) bila sam na dvije operacije i jos planiram popunit usta naravno kod istog doktora.....i da se ponovo rodim moj izbor bi bio dr Ostojic :)

chovjek258
27.04.2013., 08:49
ajde ljudi, koga znate da radi plastičnu kirurgiju u splitu?
malo pomoći :)

zelenooka26
07.05.2013., 11:13
Da li je netko operirao nos kod Glumicica?

aria
07.05.2013., 12:36
ja znam puno njih i nisu bas najbolje ispali, niti jedan nije ispao savrseno :S

Pozdrav555
14.05.2013., 23:03
Pozdrav ekipa! :)

Evo da se i ovdje malo raspitam. :D
Da li je netko imao iskustva sa operacijom nosa kod dr. Munitića?

skupljac
28.05.2013., 21:34
Imam 18 godina i jako me muci moje asimetricno lice. U tolikoj mjeri da nemam volje ni za cim vise u zivotu te nezelim pricat s ljudima i upoznavat nove ljude jer se osjecam kao najruzniji na svijetu. Konstanto to imam na pameti. Osjecam se izobliceno.

Oduvijek sam kao dijete imao nos lagano nakrivljen u stranu i jednu stranu brade nize od druge, ali u zadnjih godinu dana kako se razvijam i kako mi crte lica postaju odraslije te asimetricnosti postaju sve izrazenije a moje lice sve ruznije.

Zanima me koje operacije bi trebao obaviti za nos i bradu? Koliko su te operacije sigurne, jesu li rutinske, jesu li bolne te gdje se kod nas i za koliko novaca mogu obaviti?

Ovo je slika od prije godinu dana
http://i42.tinypic.com/2ujt3f5.jpg

Ovo je sadasnja slika
http://i44.tinypic.com/30vzwxy.png

Molim vas recite mi opcenito sto mislite o mojem licu. Preuvelicavam li i biste li mi preporucili operaciju/e?

Hvala vam puno na vasem vremenu i molim vas odgovorite mi.

p.s. Je li moguce da mi je jedan obraz veci i izrazeniji jer zvacem gotovo iskljucivo na tu stranu?

evelyn
28.05.2013., 22:19
Iskreno,stvarno nemaš potrebe za time,nemaš nimalo ružno lice,naprotiv.Vidi se da ti ide nos na stranu malo,ali ništa strašno,niti te to čini ružnim.Nitko na svijetu nema skroz simetrično lice,to ne postoji,jedino je kod nekih više asimetričnost izražena.Nemoj si komplicirati život s operacijama koje ti ne trebaju jer da stvarno imaš neke anomalije koje te poružnjuju,onda bih ti napisala da odeš i olakšaš si život u budućnosti,ali ovako ne.Idi što više van,bavi se sportom,ne zabrijavaj si svakakve stvari doma u 4 zida.

wahide
30.05.2013., 16:38
cure jeli koja bila u ordinaciji rotim na hijaluronu?gledam već neko vrijeme ponudu pa bi probala za povečanje usana hijaluron ali nigdje se ne spominje taj tip,nema ni slika konkretnih

kajjetebi
08.06.2013., 09:09
cure jeli koja bila u ordinaciji rotim na hijaluronu?gledam već neko vrijeme ponudu pa bi probala za povečanje usana hijaluron ali nigdje se ne spominje taj tip,nema ni slika konkretnih

nece se niti spominjati jer je po struci stomatolog a za filere je vjerojatno obavio tecaj i za to ima dopustenje i certifikat....nije mu u interesu...

ja sam kao djete isla kod njega na popravljanje zubi i meni je se pokazao kao izvrstan stomatolog, no to nije tema....filere nisam radila kod njega al idem kod jedne stomatologice i to mi ona bolje radi i od milojevica i od nole....
bila sam na oba mjesta i bila sam sva od hematoma plava i nisam mogla tjedan dana van iz kuce....
a to mi se kod ove dr. ne dogadja i mislim, zapravo je to moj zakljucak da to stomatolozi rade njeznije jer imaju iskustva sa sluznicom u ustima jer je vrlo tanka i osjetljiva pa imaju osjecaja i oprezniji su...
za usne me anestezira pa tak da nis ne osjetim kad mi radi filer....:mig:

Rencibella
12.06.2013., 18:17
Bok svima, ja sam danas bila kod MM na Ribnjaku i punila buru izmedu obrva Aquamidom. Stavio mi je 0,3 ml u boru a ostalo planiramo u usta za koji dan kad vidim kako ce ovo izgledati

Redfairy8
14.06.2013., 08:44
Bok,zanima me ima li u Splitu di za punjenje jagodica filerima i kolike su cijene? :)

Chlea
14.06.2013., 09:43
Razmišljam o punjenju one bore tj. dvije između obrva, i to bi najradije napravila s hijaluronskom kiselinom.
Nikad nisam bila kod estetičara pa me zanima što bi bilo najbolje koristiti (spominjali ste Juvaderm kao dobar filer), preporuke gdje to napraviti i kako se kreću cijene. Mislim da meni ne bi trebala velika količina filera jer bora nije jako izražena.
Unaprijed hvala na odgovorima!
Chlea
p.s. zanimaju me klinike i liječnici iz Zagreba, može i na pp

Mer girl
16.07.2013., 06:56
Je li netko radio usta kod Žgaljardićau Opatiji?
Zanima me konkretno punjenje hijaluronskom kiselinom. Frendica mi ide kod njega, ali njezina usta su mi grozna, totalno pretjerana, baš too much. Ja bih nešto decentnije i manje pa me zanima ako netko ima takvih iskustva (da ne ispadnem kao ona) :zubo:

Natalina
18.07.2013., 09:05
Zanima me konkretno punjenje hijaluronskom kiselinom. Frendica mi ide kod njega, ali njezina usta su mi grozna, totalno pretjerana, baš too much. Ja bih nešto decentnije i manje pa me zanima ako netko ima takvih iskustva (da ne ispadnem kao ona) :zubo:
Moja frendica je radila usta kod dr. u Poliklinici Smile i ispala su joj odlično, decentno, samo malo popunjena. Ja sam radila bore smijalice prije cca 6-7 mjeseci apsorbirajućim hijaluron gelom TEOSYAL®. zato se postupak ponavlja između 6-9 mjeseci. Ne znam za dr. Žgaljardića, i što on koristi, ali oni uglavnom stave koliko im kažeš. Treba mu reći upola ml od moje prijateljice :mig:

Mer girl
18.07.2013., 12:40
Ok, hvala. Koja je cijena? Nakon koliko je morala ponovno? I koliko veće od svojih prirodnih je napravila?
Barem troduplo manje ću pitat :zubo:

Natalina
18.07.2013., 15:47
Ok, hvala. Koja je cijena? Nakon koliko je morala ponovno? I koliko veće od svojih prirodnih je napravila?
Barem troduplo manje ću pitat :zubo:
eh sad stvarno ne sjećam se, oko 200 eur :ne zna: ali ona nije ponavljala još a stavljala je u 12 mjesecu i još je sve isto. Njoj je baš skroz prirodno, tko nije znao nije primijetio. Ja bih joj bila mrvicu više ali dr. je u dogovoru s njom odredila. Uglavnom dođeš na free konzultacije i pitaš sve, slobodno, koliko u koju, cijena za ovoliko, onoliko.. što više informacija to bolje:)

marrai
26.07.2013., 13:13
j
bilo bi dobro kad bi netko nesto rekao o tome apliciranju aquamida u usnu, uopce nema puno recenzija

Ovisi tko šta želi,trajni ili privremeni dermalni filer- aquamid je ovaj prvi zbog poliakrilamida i puno godina ostaje u tkivu...
za razliku od hijalurona koji se s vremenom prirodno razgradi,ali ima tendenciju zadržavanja vode tj.obnavljanje kolagena(svakim novim stavljanjem,učinak je bolji i trajniji) ... nuspojava ima i kod filera sa hijaluronom,tko kaže da nema laže vam...svatko od nas različito reagira,grudice,crvenilo,natečenost zato se uvijek dobro raspitajte kod koga i sa čim se radi,prednost apliciranja resorbirajućeg filera u slučaju kontra efekta ili ako vam se ne svidi novi izgled je da postoji enzim koja ga isto tako odmah može poništiti( pisala sam negdje o tome),hyaluronidase. Aquamid u svijetu više uopće nije tolko u primjeni,mi kaskamo u svemu pa tako i u tome,popunjavanje vlastitim masnim stanicama je vjerojatno sigurnija i učinkovitija metoda radi se i kod nas u boljim poliklinikama.

marrai
26.07.2013., 13:19
Koga preporucujete za operaciju usiju?

Hvala!

Dr.Šoš,poliklinika Osijek

belinda44
29.07.2013., 01:37

Ne brini, on ce te sam pitat kakav rezultat zelis i prdlozit koliko da stavis.
Ja sam popunjavala gornju usnu sa samo 0,5 ml aquamida jer bi mi cijeli 1,0 ml bio previse, buduci da imam pune usne samo sam htjela gornju naglasit i to sve u dogovoru sa doktorom.
Kazes sto zelis, kakav bi rezultat htjela i on vec sam zna i predlozit ce ti najbolju opciju i kod vecine esteticara ti vrijedi pravilo-manje je vise, tako da ne brini i sretno ti!!

simpleboy555
02.08.2013., 02:04
mi moze netko preporuciti estetskog kirurga u Rijeci koji rjesava problem poput ginekomastije?
inace sam iz rijeka ali neznam kako drugacije pitat za savjet u vezi odabira lijecnika odnosno kirurga

tanveer
02.08.2013., 03:01
simpleboy555, imaš odgovor na Zdravlju (nije običaj istovremeno postavljati isto pitanje na više pdfova... )

sranjizam
04.09.2013., 20:14
razmišljam o punjenju usta hijaluronskom kiselinom,zanima me kakva su vam iskustva,ima li ozbiljnijih nuspojava,kakvi su rezultati....

Vampirica1
12.09.2013., 22:30
razmišljam o punjenju usta hijaluronskom kiselinom,zanima me kakva su vam iskustva,ima li ozbiljnijih nuspojava,kakvi su rezultati....
Ja sam radila u Poliklinici Labar u Zadru i preporučam ti dr.Labara.Prvi put sam radila prošle godine,i sada ponovno nakon godinu dana. On ti stavlja filer u dogovoru s tobom.Ti mu kažeš da li hočeš više naglasiti rubove,kuteve ili hočeš da budu punije. Prvih par dana ti je malo čudan osjećaj,ali nakon toga je sve najnormalnije,kao da nisi ništa ni stavljala.

malena94
13.09.2013., 01:03
Operacija povećanja grudi..zanima me jedna stvar (nadam se da mi necete zamjerit sto nisam prelistavala sve 73 stranice)
Da li se, i koliko jako vidi oziljak od operacije ? Da li je uopce moguće potpuno ga ukloniti, tako da izgleda kao da ni nije bilo nikakve operacije?

bug_lady
13.09.2013., 05:30
Operacija povećanja grudi..zanima me jedna stvar (nadam se da mi necete zamjerit sto nisam prelistavala sve 73 stranice)
Da li se, i koliko jako vidi oziljak od operacije ? Da li je uopce moguće potpuno ga ukloniti, tako da izgleda kao da ni nije bilo nikakve operacije?

mislim da je to najbolje pitati na specifičnoj temi :mig:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=241763&page=330

pepita123
20.09.2013., 21:56
Bok!
može li mi tko reći tko radi s Juvadermom?

scorpionka
26.09.2013., 12:21

Zao mi je sto moram reci...,ali ME-DENT,ako ikako je moguce...!z a o b i d i t e!!!!
Dogovor je jedno,a dobijete drugo :eek:
:ne zna:

Andrijana1312
04.10.2013., 12:09
Zao mi je sto moram reci...,ali ME-DENT,ako ikako je moguce...!z a o b i d i t e!!!!
Dogovor je jedno,a dobijete drugo :eek:
:ne zna:
Bilo bi lijepo kad bi malo obrazložila ovaj svoj post, da ljudi koji čitaju znaju o čemu se radi... :kava:

blablabla1
13.10.2013., 08:34
Da li neka od vas ima iskustva sa oba od ovih filera pa da zna reci koji joj je bio bolji i ostalo..

scorpionka
19.10.2013., 15:44
Bilo bi lijepo kad bi malo obrazložila ovaj svoj post, da ljudi koji čitaju znaju o čemu se radi... :kava:

Evo da obrazlozim...receno je da povedem nekoga da smanjim trosak i da im ne ostane otvorena bocica...zatim,doktor zaboravio da dolazimo,pa poceo operaciju,ali ce stati pa nas 'na brzinu obaviti'...mi necemo 'brzoga',ici cemo kuci...tad nas ipak moze primiti doktorica'a i ona je bolja-znate?'Doktorica jos brza!!! Mora 'po dijete,ali platite sestri ...i nemoj te pusiti'Secer na kraju-'to vam nije dosta novaca,ali nema veze,dovidenja...'
Mi bez ikakvog papira,potvrde ili.....bilo cega:eek:
Rezultat:lol: 2 dana nateceno od uboda,iduca 3 plavice jos jace....i to je to:ne zna:

Andrijana1312
23.10.2013., 13:44
Evo da obrazlozim...receno je da povedem nekoga da smanjim trosak i da im ne ostane otvorena bocica...zatim,doktor zaboravio da dolazimo,pa poceo operaciju,ali ce stati pa nas 'na brzinu obaviti'...mi necemo 'brzoga',ici cemo kuci...tad nas ipak moze primiti doktorica'a i ona je bolja-znate?'Doktorica jos brza!!! Mora 'po dijete,ali platite sestri ...i nemoj te pusiti'Secer na kraju-'to vam nije dosta novaca,ali nema veze,dovidenja...'
Mi bez ikakvog papira,potvrde ili.....bilo cega:eek:
Rezultat:lol: 2 dana nateceno od uboda,iduca 3 plavice jos jace....i to je to:ne zna:
"I nemojte pušiti"? Kakve veze to ima sa filerima? :rolleyes:

Al da, ovo je kranjnje neprofesionalno i bezveze. U svakom slučaju su vam morali dati "povijest bolesti" ili sl iz čega se vidi što su ubrizgali, gdje i koliko, nebitno što su šanse za nuspojave male, ipak je ovo kakav takav zahvat.
Takve neprofesionalne i neljubazne bezveznjake stvarno treba izbjegavati u širokom luku, ponašaju se kao da pacijenti žive od njih, a ne oni od pacijenata.

Meni je moj doktor divan, užasno ljubazan i simpa, kad god nešto "radim" na sebi uvijek me par dana kasnije nazove da provjeri kako sam, jeli sve ok...

Što se tiče otečenosti i modrica, mislim da se to često zna pojaviti curama, ništa nenormalno. Sve ovisi što ste stavljali i tko vam je stavljao.
Ja sam prvi put stavljala Restylane i izgledala sam nekoliko dana ko da me je napala ulična banda, natečena i modra.
Kod drugog stavljanja sam prešla (na nagovor doktora) na Juvederm, i poslije toga mi se više nikada nisu pojavile otekline ili modrice. Mogu direktno iz ordinacije na posao, a da nitko ne skuži da sam nešto radila...

Andrijana1312
23.10.2013., 13:55
Da li neka od vas ima iskustva sa oba od ovih filera pa da zna reci koji joj je bio bolji i ostalo..
Ovaj prvi ne poznajem, al restylane mi je živi shit.
Od njega sam bila 2 dana otečena, a modrice su se vidjele tjedan dana. Nakon toga je izgledalo lijepo, al već nakon mjesec i pol, dva ga više nije bilo, kao da nisam ništa ni radila...

zanovijetakc
27.10.2013., 02:11
Bok cure, ima li itko iskustva sa hijarulonskim filerima za nos? imam malu nepravilnost u korijenu koju bi tako ispravila, mrzim kirurgiju a i nije tako strasno da bi se tome podvrgla..ugl,citam vase komentare i htjela sam ici kod Dr. Milojevica ali sad vise nisam sigurna, ima li jos netko što to radi kod nas? hvala na odgovoru

Bočko
09.11.2013., 21:06
Ima li i među botoxima boljih i lošijih proizvođača (kao što na temi čitam da za hijaluronske filere ima par komercijalnih imena)?

snjegović
14.11.2013., 09:23
Na rubu sam odluke .. operirala bih i gornje i donje kapke ... ali ne znam kod koga .. čačkam po netu, forumima, nikako da nađem neki podatak o tome koji kirurg(zi) su najbolji na tom području ... neke preporuke!?

urban modell 21
21.01.2014., 10:15
pozdrav curke..imam brutalno tanka usta
zanima me da li je neka uvećavala biopolimerom?
jer nekak mi se hijaluronska ne čini ko neka cool solucija...a i htjela bi neko trajnije rješenje:D
frendica mi je radila na tanka usta i izgleda kao da ima laganu "duck face"
na njena tanka usta izgleda mi očajno..
vidjela sam maju šuput nakon hijalurona isto očaj...
da li netko radi u hrv? ili isključivo Beograd??
hvala

nyky
21.01.2014., 11:44
Provjeri prvo što je biopolimer ;)
nitko ga ne radi u RH.
od trajnih rješenja imaš aquamid iako je kod filera najbolja stvar upravo to što nestanu...

Crvenokosa22
22.01.2014., 21:32
Molim pomoc...namjeravam ubrzo na estetsku operaciju nosa samo ne znan kod koga! kakav je dr.munitić? prie je radio u kbc merkur u zagrebu a sada samo radi u poliklinici mešter u zadru. Ima li ko iskustva kod njega? Dajte mi neku preporuku...

Andrijana1312
24.01.2014., 11:20
Molim pomoc...namjeravam ubrzo na estetsku operaciju nosa samo ne znan kod koga! kakav je dr.munitić? prie je radio u kbc merkur u zagrebu a sada samo radi u poliklinici mešter u zadru. Ima li ko iskustva kod njega? Dajte mi neku preporuku...

Ako misliš na dr. Antu Munitića, on ti radi i u poliklinici Ribnjak u Zagrebu, i po meni je jedan od najboljih...

Mer girl
24.01.2014., 11:41

Žgaljardić u Opatiji. Meni bliskoj osobi je napravio super nos :)

nyky
24.01.2014., 17:13
Potpis za Žgaljardića , sve što radi je bez mane :)

urban modell 21
25.01.2014., 21:04
Hijaluron nikad potpuno ne nestane..poznanica ga ima..radila ga je nakon 2 g iznova...i kada joj je dr.stavio iglu..prsnuo je..kao granulica..
Aquamid iskustva:D

kajjetebi
26.01.2014., 08:22

Moja prijateljica je nos operirala kod dr.Glumicica prije nepuna tri tjedna i mogu reci da savrseno izgleda....nakon 10 dana je isla raditi i do tad su gotovo svi podljevi nestali....boli poslije op nije bilo sto je mene iznenadilo.

Moja preporuka je da odes na par konzultacija i onda odluci :mig:
za nikoga od njih ti se nemoze garantirati tko je najbolji...nazalost al je tako :(

nika37
26.01.2014., 18:27

ja sam prije 3 god radila kod dr. Ostojica i svakako ga preporucujem :top:

le-le
13.03.2014., 17:37
bok, razmisljam o stavljanju 1 ampule hijalurona u usnice. Zanima me ima li netko ikakvih iskustava sa poliklinikom Eljuga i da li je definitivno bolje staviti Juvederm nego Restylane?
Imate li mozda kakvih iskustava sa Fortelisom? Kozmeticarka kod koje idem me nagovara na njega jer si ga ona stavlja i zadovoljna je.

Lavinia2311
14.03.2014., 10:26
Čula sam za stavljanje sala iz drugih djelova tijela u usnice i sise. Jeli netko zna nešto o liposukciji???

RIB
15.03.2014., 08:46
Na rubu sam odluke .. operirala bih i gornje i donje kapke ... ali ne znam kod koga .. čačkam po netu, forumima, nikako da nađem neki podatak o tome koji kirurg(zi) su najbolji na tom području ... neke preporuke!?

Kasnim...
Radio mi dr Ivrlac u poliklinici mm- jako dobro.
Vazna napimena: onog cas
a kad izadjes iz ordinacije, anestezija prestaje. Ponesi lupocet il nes drugo za bolove.
Ja sam se do kuce vozila sat vremena, i to je bilo jedno od najgorih sat vremena u zivotu.
Rezultati: 5+

bia333
03.04.2014., 13:51
Ludilo!!! Milion razlicitih iskustava..
Ja sam u novembru radila usne 1cc hijalurona Tyosial kiss, i vec u februaru stavljala jos jedan cc jer je potpuno izlapio! Evo sad je april i vise od pola ga opet nema.
Procitala sam sveeee bukvalno o usnama i zakljucila da trajni materijal je super stvar i da zavisi od hirurga koji ga stavlja kako ce se ponasati ALI posle pet ili deset godina u 90% slucajeva mora van jer uvijek nesto krene naopako...U Srbiji dosta cura stvlja biopolimer upravo zbog tog dr Milojevica koji je fantastican hirurg i koji ga super stavlja. Moj hirurg ima Aquamid i nece da mi ga stavi jer smo privatno dobri a stavio je mojoj poznanici kojoj je super ispalo ali on kaze..sa hijaluronom nema nus pojava, nema alergijskih reakcija, nema asimetrije, grudvice i ako budu-prodju. Kod svega trajnog moze doci do komplikacija.
Ja sam sada mislila staviti Juvederm Allergen jer mi je hirurg drugi koji radi sa njim rekao da ostane do godinu dana!!
Molim djevojke koje ga imaju da mi kazu koliko im traje.
Ako bi ostao devet mjeseci stavila bih ga jer ipak rizikovati sa trajnim...hm..usne su to..vidi se..proces vadjenja je jeziv!!

Living-it-up
12.04.2014., 23:24
Pozdrav, je li netko operirao gornje i donje kapke kod dr. Glum... i koja je cijena te operacije kod njega?

dolcenera6
14.04.2014., 08:15
Ja sam u novembru radila usne 1cc hijalurona Tyosial kiss, i vec u februaru stavljala jos jedan cc jer je potpuno izlapio! Evo sad je april i vise od pola ga opet nema.
Procitala sam sveeee bukvalno o usnama i zakljucila da trajni materijal je super stvar i da zavisi od hirurga koji ga stavlja kako ce se ponasati ALI posle pet ili deset godina u 90% slucajeva mora van jer uvijek nesto krene naopako...U Srbiji dosta cura stvlja biopolimer upravo zbog tog dr Milojevica koji je fantastican hirurg i koji ga super stavlja. Moj hirurg ima Aquamid i nece da mi ga stavi jer smo privatno dobri a stavio je mojoj poznanici kojoj je super ispalo ali on kaze..sa hijaluronom nema nus pojava, nema alergijskih reakcija, nema asimetrije, grudvice i ako budu-prodju. Kod svega trajnog moze doci do komplikacija.
Ja sam sada mislila staviti Juvederm Allergen jer mi je hirurg drugi koji radi sa njim rekao da ostane do godinu dana!!
Ako bi ostao devet mjeseci stavila bih ga jer ipak rizikovati sa trajnim...hm..usne su to..vidi se..proces vadjenja je jeziv!!

Juvederm bi trebao trajati najduže, ali to najduže je opet oko godinu i nešto..

Što je sa onima koji žele trajniji rezultat? Vidjela sam npr za Aquamid, kako izgleda na ženi nakon 5 godina, stavila ga je u nazolabijalne i u usne. Ostao je na mjestu, sve super. Usne isto, bez grudica... Ali zbog starenja, nakon tih 5 god treba još nadopuniti i kaže da će sada staviti minimalnu količinu koja je otišla kroz godine..
S druge strane, jednoj curi nakon više puta stavljanja hijalurona usne izgledaju neravno i ima grudica, nekako "ispikano" mi djeluju.. Ima neke točkice po njima.
Zaista ne znam, također razmišljam staviti neki materijal u nazolabijalne i malo u usnu gornju. Ali nakon svega pročitanog, ne znam koji bi bio najbolji trajni materijal. Čini mi se da sve ovisi o organizmu kako prihvati nešto i naravno o osobi koja injektira.

Andrijana1312
15.04.2014., 07:42
Juvederm bi trebao trajati najduže, ali to najduže je opet oko godinu i nešto..

Što je sa onima koji žele trajniji rezultat? Vidjela sam npr za Aquamid, kako izgleda na ženi nakon 5 godina, stavila ga je u nazolabijalne i u usne. Ostao je na mjestu, sve super. Usne isto, bez grudica... Ali zbog starenja, nakon tih 5 god treba još nadopuniti i kaže da će sada staviti minimalnu količinu koja je otišla kroz godine..
S druge strane, jednoj curi nakon više puta stavljanja hijalurona usne izgledaju neravno i ima grudica, nekako "ispikano" mi djeluju.. Ima neke točkice po njima.
Zaista ne znam, također razmišljam staviti neki materijal u nazolabijalne i malo u usnu gornju. Ali nakon svega pročitanog, ne znam koji bi bio najbolji trajni materijal. Čini mi se da sve ovisi o organizmu kako prihvati nešto i naravno o osobi koja injektira.

Niti jedan hijaluron ne traje godinu i nešto, to je obična reklama i navlakuša...
Ja sam ih probala nekoliko i definitivno Juvederm najdulje traje (8-9 mjeseci), tako da već dvije godine samo njega stavljam, s tim da ja idem svakih 4-5 mjeseci i stavljam minimalnu količinu (možda 1/3 ili 1/4 ampule), čisto da malo osvježim. Jako sam zadovoljna, izgleda jako prirodno i apsolutno nitko ne kuži da sam nešto radila.
Imam i Aquamid u nazolabijalnim borama već godinu dana i isto sam jako zadovoljna, zapravo sam totalno zaboravila da sam stavljala dok nisam pročitala ovo... :)

dolcenera6
15.04.2014., 08:21
Andrijana, koliko si stavila aquamida u nazolabijalne?

Sent from my iPhone using Tapatalk

bia333
15.04.2014., 08:36
Ja sam opet obisla sve hirurge, iscitala bukvalno milion iskustava i definitivno ne smijem staviti trajni materijal u usne. Ovaj hijaluron sto ja imam..ima njega..nije on nestao daleko od toga ali dosta, dosta je splasnuo, jedva primjetim razliku, ljudi oko mene je ne primecuju. I evo tri mjeseca moram opet stavljati. Razgovarala sam sa hirurgom i nece da mi stavi aquamid, a stavio je djevojci koju sam poslala...ona je htjela on joj uradio..rekao moguce kontraindikacije ali ona je htjela...mi smo dobri privatno i on mi nece staviti...kaze da je pet intervencija imao nakon aquamida sa vadjenjem i problemima...
Taj Dragan hirurg iz Beograda se kune u Biopolimer i svi ga stavljaju...pjevacice itd...i on kaze one imaju para mogu stvaljati hijaluron svakih par mjeseci bez problema ali stave biopolimer..medjutim bez obzira ne bih...citala sam svih 250 strana foruma ana.rs i tamo djevojke imaju razlicita iskustva sa biopolimerom, dosta ih vadi van...ne bih radije!!

Kazu da je najbolji Revenesse neki hijaluron ali eto nema ga moj doktor. Cak mi je i rekao da je koristio Juvederm i da je krace trajao od Teosyal kiss-a
Ajd ga znaj!!!

nyky
15.04.2014., 09:08
doktor ti zeli staviti biopolimer a ne zeli aquamid?

Andrijana1312
15.04.2014., 11:10
Ja sam opet obisla sve hirurge, iscitala bukvalno milion iskustava i definitivno ne smijem staviti trajni materijal u usne. Ovaj hijaluron sto ja imam..ima njega..nije on nestao daleko od toga ali dosta, dosta je splasnuo, jedva primjetim razliku, ljudi oko mene je ne primecuju. I evo tri mjeseca moram opet stavljati. Razgovarala sam sa hirurgom i nece da mi stavi aquamid, a stavio je djevojci koju sam poslala...ona je htjela on joj uradio..rekao moguce kontraindikacije ali ona je htjela...mi smo dobri privatno i on mi nece staviti...kaze da je pet intervencija imao nakon aquamida sa vadjenjem i problemima...
Taj Dragan hirurg iz Beograda se kune u Biopolimer i svi ga stavljaju...pjevacice itd...i on kaze one imaju para mogu stvaljati hijaluron svakih par mjeseci bez problema ali stave biopolimer..medjutim bez obzira ne bih...citala sam svih 250 strana foruma ana.rs i tamo djevojke imaju razlicita iskustva sa biopolimerom, dosta ih vadi van...ne bih radije!!

Kazu da je najbolji Revenesse neki hijaluron ali eto nema ga moj doktor. Cak mi je i rekao da je koristio Juvederm i da je krace trajao od Teosyal kiss-a
Ajd ga znaj!!!
Iskreno, u usne ne bi stavljala ništa osim hijalurona, pogotovo ne biopolimer...
Radije malo čitaj strane forume umjesto ana rs, pa da vidiš iskustva i nuspojave...
Ja sam stavljala aquamid u bore, ali ponavljam... ne bi ga nikada stavila u usne...

Andrijana1312
15.04.2014., 11:10
Andrijana, koliko si stavila aquamida u nazolabijalne?

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 ml

tija54
15.04.2014., 19:37
Jeli netko ima u usnicama da mi kaze iz prve ruke iskustva?
Ja sam radila sa Juvaderm i Teosyal on je dosta trajniji 10 mjeseci mi je drzao a Juvaderm 5. Sada razmisljam o aquamidu ...

beautyfreek
16.04.2014., 17:01
Jeli netko ima u usnicama da mi kaze iz prve ruke iskustva?
Ja sam radila sa Juvaderm i Teosyal on je dosta trajniji 10 mjeseci mi je drzao a Juvaderm 5. Sada razmisljam o aquamidu ...

bok, ja sam tu nova, pa sam se uklučila malo u raspravu, ne znam jel sam uopce dobro sve skontala kako ovaj forum radi:)

curke nikako nemojte stavljati Aquamid, to je polutrajni filer i stvarno ne znate kako ćete reagirati na njega, možda ne sada ali nakon 5 godina, našla sam slike reakcija, i stvarno je grozno...

najbolji su fileri hijaluronske, ja sam osobno probala Juvederm Smile, i jako sam bila zadovoljna, trajao mi je godinu dana, ali sad cu sam cula da Juvederm ima neku novu liniju, sljedeci tjedan idem u Polikliniku Bagatin na usnice i jedva cekam rezultate:)

beautyfreek
16.04.2014., 17:13
bok:)

stvarno sam se puno raspitivala oko tih filera i zakljucila sam da definitivno filer mora biti hijaluronska kiselina (nikako ne smije biti životinjskog porijekla) i ništa drugo ne smije biti dodano jer postoji mogućnost da se razviju granulomi, i da to stvarno radi osoba koja je liječnik s dosta iskustva...

bas sam gledala koji fileri imaju FDA dozvolu u americi a da ih ima kod nas,

i našla sam samo 2 :Juvederm i Restylane

beautyfreek
16.04.2014., 22:02

Juvederm je super ja sam ga isprobala i trajao mi je godinu dana, sljedeci tjedan idem na neki novi filer od Allergana (Juvederm Volift) i jedva čekam:)

seventh son
20.04.2014., 19:53
Pozdrav svima.
Imam problem vezan uz estetsku operaciju nosa. Naime prije nekih pet godina odlucio sam se na istu zbog tzv. grbe na nosu. Nakon postupnog informiranja odlucio sam se za dr. V. Borica. Nazalost greska. Nakon odredenog vremena poceo sam uvidati kako grba nije u potpunosti i pravilno uklonjena, a povrh svega i vrsak nosa je poprimio asimetricni oblik i odredene male kao kvrgice sa svake strne vrska nosa. Na netu sam uspio pronaci da je to vj zato jer se grba treba ukloniti u potpunosti a ne djelomicno pa ostatak turpijati, zbog cega dolazi do moje situacije. Moram napomenuti kako mi je navedena grba bila velik psiholoski problem u zivotu, te ne trebam ni spominjati razocaranje nakon operacije, koju sam ne lako zaradenim novcem platio 10.000kn, te od koje nisam imao nikakva nerealna i nemoguca ocekivanja, vec normalan ravan nos, bez grbe.
Sada sam se odlucio za reoperaciju, te ovaj put napraviti to kako treba, rjesiti se vise napokon jedne velike frustracije u zivotu.
Dakle ljudi, ako itko ima odredena iskustva s ovakvim tipom situacije, ili neka saznanja o istom, zamolio bih ga da to ovdje podjeli samnom.
Za razliku od prvoga puta, sada logicno imam odredene strahove i ne znam kojeg kirurga izabrati, kome povjeriti svoje povjerenje.
Unaprijed hvala.

Smyljka
22.04.2014., 22:39
Ima li tko kakvih friskijih iskustava sa blefaroplastikom, konkretno trazim preporuku za estetskog kirurga u ZG? Nekako nisam uvjerenja da svi fenomenalno rade bas sve. Meni podocnjaci do poda, vrijeme je za rekonstrukciju :-). Moze i na PM.

bia333
23.04.2014., 11:52
Ne niste me razumjele, moj hirurg ne bi stavio nijedan trajni! Nego mene su pokolebale oko tog bioplolimera jer ga dosta hvale ali definitivno sam odustala, jer stvarno ne isplati se rizik. Ja u utorak opet idem staviti Teosyal. Jedan drugi doktor mi je predlagao Juvederm Allergan ali je skuplji za 50 evra! A nisam bas sigurna da ce mnogo duze trajati od Teosyal kiss-a koji vec stavljam..U principu meni hijaluron traje tri meseca eto..bas tuzno..
Osjeti se on, ima njega u usnama ali volumen nestane, taj zeljeni koji izgleda super u prvih mjesec pa i dva.