PDA

View Full Version : Shopping u BiH

stranice : [1] 2 3

queen_bee
04.08.2008., 07:39
Čula sam negdje da se isplati ići tamo u shopping, jer su navodno cijene smješno niske, Zara ima svoj outlet i sl.
Dali je netko možda bio tamo? Kakva su iskustva.
Idem na more kroz Neum, pa da svratim ako ima nečeg zanimljivog:D

Školjka
04.08.2008., 09:23
Mislim da ti je jedino zanimljiv taj Zarin outlet, premda ga nisam vidjela. Nedavno je otvoren i kažu da je dosta velik. Sigurno ćeš naći nešto zanimljivo, u tim outletima su cijene haljinica i tunika 10 €, majica ima čak po 2,5 - 3 €.

clef
04.08.2008., 11:33
ja sam svake godine tamo, ali rijetko kad kupim nesto.

inace ti nema bas nekog izbora, ima jedan ducan u kojem ima patika, trenirki, uglavnom sportska odjeca(nike, adidas, converse i tak to..), pa ak te to zanima cesto budu snizenja ljeti pa se dost jeftino zna naci..

u jednoj robnoj kuci je znalo biti benettona na snizenju, ali se ne sjecam sad di tocno.

cigarete ti se isplati kupiti,jeftinije su, aako iams vremena definitvno prosvrljaj malo po tim robnim kucama, mozda naletis na nesto ;)

za taj zarin outlet nisam cula ali definitivno idem tamo kad budem u neumu :top:

...nyxica2...
04.08.2008., 20:24
Dali netko zna dal radi Velika Kladuša preko tjedna i kaj ima tam za kupit...

HVALA u naprijed :cerek:

lioness
06.08.2008., 08:33
Dali netko zna dal radi Velika Kladuša preko tjedna i kaj ima tam za kupit...

HVALA u naprijed :cerek:

a sta je to u velikoj kladusi? :ne zna:

Fashion Barbie
06.08.2008., 09:33
baš i ja čekam da netko napiše kaj ima tamo :confused:

lioness
06.08.2008., 09:59
da nije to onaj neki outlet koji se tek pocinje raditi?? :ne zna:

Fashion Barbie
06.08.2008., 10:10
da nije to onaj neki outlet koji se tek pocinje raditi?? :ne zna:

ma nije to:D
koliko znam Velika Kladuša je u BiH, pa zato pitam kaj tamo ima:ne zna:

lioness
06.08.2008., 10:57
hahaha, ah da, ja zabrijala.. ono sto se kod nas radi ce biti sv. kriz ili tako nesto , jel da?

Fashion Barbie
06.08.2008., 10:59
hahaha, ah da, ja zabrijala.. ono sto se kod nas radi ce biti sv. kriz ili tako nesto , jel da?

Baš sad čitam u jednom časopisu...piše...Outlet Centar Sveta Helena nadomak Sv Ivana Zeline

lioness
06.08.2008., 13:11
Baš sad čitam u jednom časopisu...piše...Outlet Centar Sveta Helena nadomak Sv Ivana Zeline

totalni off, no sta pise, kada se to otvara??

Fashion Barbie
07.08.2008., 18:39
totalni off, no sta pise, kada se to otvara??

piše da je svečano otvorenje 1. faze u kolokvozu ove godine, a za godinu dana s približno istim brojem dućana bit će dovršen i ostatak Centra

Malina
07.08.2008., 18:48
Ja sam iz Bosne i nemam pojma da nesto u VK ima.....:ne zna:

Fashion Barbie
07.08.2008., 18:52
Ja sam iz Bosne i nemam pojma da nesto u VK ima.....:ne zna:

gdje nam je autorica teme da nam objasni:ne zna::confused:

Malina
07.08.2008., 18:56
gdje nam je autorica teme da nam objasni:ne zna::confused:

Mozda se zeza?? :confused::ne zna:

Fashion Barbie
07.08.2008., 18:57
Mozda se zeza?? :confused::ne zna:

možda, u tome slučaju:mad:

Kanotla
07.08.2008., 21:11
možda, u tome slučaju:mad:

ima veliki plac kao što je plac kod nas, samo su cijene puno niže nego kod nas, a odjeća je sva ista. mislim da radi subotom (tad je veliki sajam kao) i utorkom ako se ne varam. ostalim danima je onak, manje štandova i to.

queen_bee
09.09.2008., 08:36
Evo vratila se ja iz godišnjeg, ali na moju veliku žalost nisam skrenula do Neuma u šoping....nije bilo vremena (niti razumjevanja:mad:) za to:(

anja1808
11.09.2008., 15:11
di je zarin outlet ?? u neumu bas ?
meni frendica cesti ide u brcko, i nadje si super stvari

beatriz
11.09.2008., 15:23
a kaj ima u Bosanskom Brodu?

clef
11.09.2008., 22:53
di je zarin outlet ?? u neumu bas ?
meni frendica cesti ide u brcko, i nadje si super stvari

da, u neumu, gore na magistrali u robnoj kuci na katu
veliki natpisi su vani, nemre se fulat :mig:

inace, ja bila i ima svacega a opet niceg :D ,kupila sam si dvije haljinice, svaka 40 kuna

*jeja*
06.11.2008., 16:58
a gdje je taj zarin outlet u Brčkom? jel to baš Brčko ili Arizona (koridor)?

marko356
06.11.2008., 17:50
samo mali osvrt na sportsku obucu u Bosni, bio sam jos davno kupovat sa prijateljom neke auto dilove, i na granici stali povirit u sportski ducan..dakle Nike Adidas etc..., kao prvo SVE je Made in Turkey, iako se vjerojatno radi o orginalima proizvedenima pod licencom, (a i u ovo sumnjam) odma se vidi da je kvaliteta svega losija od onoga sto se prodaje kod nas ili u EU, npr kod nas je Made in Indonesia ili India...

nadalje, kupio san jednu kratku i jednu dugu Adidas majicu, oko 200Kn svaka ne sican se vise, nakon nekoliko pranja pocele su gubit boju, a nakon nekog vrimena zastavice na etiketama su skroz izblidile
usporedbe radi iman prastare adidas odjece kupljene u Splitu i Zg-u, i sve zastavice imaju super boje, a i sama odjeca je u ok stanju

ipak se radi o jako nesredjenoj drzavi i mislim da je jako tesko nac nesto orginal, ako i nadjes cini se da se radi o skarat robi:ne zna:
ja odjece u Bosni vise nebi nista kupio

Mikany
06.11.2008., 18:24
Pa valjda te zarine outlete imate u svakom gradu u BiH koliko ja znam.Uglavnom,cijene su stvarno smijesne.Ja sam haljinicu od svile koja je ovdje u Francuskoj zari 100€ platila 10 KM znaci 5€.I sad se fino setkam s njom.:D Majcice 3KM znaci 1.5€ i td..
Jeste da nekad kasne sa sezonama,ali ima svasta.Obisla sam dvije u razlicitim gradovima,i odjeca se jako razlikuje od jedne do druge.Ima jaaako puno super robe.A koga god pitate znace vam reci gdje je to,jer se sad sve cure u BiH tu oblace.Samo reci AZEL FRANCE.:rofl: :top:

raverica
07.11.2008., 22:16
jel ima zara odnosno taj azel u staroj gradišci? :moli: :moli:

Jolly
09.11.2008., 20:02
i mene zanima st. gradiška ili dubica.

Zna tko???
Pljiz!

Malina
09.11.2008., 21:14
Čula sam negdje da se isplati ići tamo u shopping, jer su navodno cijene smješno niske, Zara ima svoj outlet i sl.

Evo iz prve ruke (iz Bosne sam,jel:D)

Ugl,ne znam ko ti je sta rekao,al kad su upitanju prodavnice Mango; Miss selfridge i druge koje i vi imate onda govorimo o gotovo istim cijenama(ako ne i istim)

Sto se tice zare to je mnogo robe gdje na 1000 majica mozes naci jednu da na nesto lici (bar u mom slucaju)

Ne znam ko vas zavarava s tim pricama da je ovdje bagatela, nazalost nije, odnosno moze biti ako ti se svidjaju sve zarine stvari koje mi ovdje imamo, al sam uvjerena da mnogim curama koje ja znam s ovog foruma ne bi se svidjelo :(

Ja svake sedmice bar jednom odem do te nase zare i rijetko kad sta nadjem :ne zna:

*jeja*
10.11.2008., 17:16
Malina a gdje je taj zarin outlet u brčkom? jel to baš u brčkom ili okolici?

hakerka
11.11.2008., 22:16

ima u bos.gradišci i jako je dobar izbor,roba im dolazi dva puta tjedno.a cijene su uglavnom smiješne-baloneri 25 Eur,majice,hlače,suknje 5-10 E....Uglavnom je roba od prošle sezone,ali da se probrati dobrih stvarčica

Malina
11.11.2008., 22:27
Ja nisam iz Brckog pa ne znam, u Sarajevu imaju 3-4 manja.

ima u bos.gradišci i jako je dobar izbor,roba im dolazi dva puta tjedno.a cijene su uglavnom smiješne-baloneri 25 Eur,majice,hlače,suknje 5-10 E....Uglavnom je roba od prošle sezone,ali da se probrati dobrih stvarčica

Da,moze se naci sosta jeftine robe.
Ja sam bila u jednoj "normalnoj" zari u EU i vidjela jednu suknju medjutim nije bilo br pa je nisam kupila.
Ovog ljeta bila u nasoj zari za 10 eura :cerek:

raverica
12.11.2008., 13:33
bosanska gradiška je isto što i stara gradiška, ne? :D

i gdje se točno nalazi taj zarin outlet tamo? :cerek:

tonya
12.11.2008., 13:56

U Brčkom je, čini mi se, u nekom centru Tropic. Neka mala trgovinica, na izlogu piše, između ostalog, Zara, nije baš neki izbor.

*jeja*
12.11.2008., 16:10
hvala tonya, ako me put nanese...

Malina
12.11.2008., 19:18
hvala tonya, ako me put nanese...

Ne ocekuj previse :):mig:

*jeja*
12.11.2008., 20:04
ni ne očekujem, zato sam i rekla, ako me put nanese... :)

tonya
12.11.2008., 20:14
Pa, da, nije neki izbor, kao što sam rekla, zalomi se tu i tamo neka dobra stvar, ali treba imati sreće. :mig:

Venera23
05.12.2008., 13:02
bosanska gradiška je isto što i stara gradiška, ne? :D

i gdje se točno nalazi taj zarin outlet tamo? :cerek:

Naravno da nije isto,mislim jesi ti ikad bila na zemljopisu iliti geografiji??Dvije države su u pitanju.....i naravno da tako što nema u Staroj Gradiški,za Bosansku ne znam,....

lucy loo
05.12.2008., 14:36
gdje je u sarajevu zarin outlet???

i kakva je ponuda za shopping u sarajevu??? idem za novu godinu pa usput.....:D

raverica
05.12.2008., 14:43
Naravno da nije isto,mislim jesi ti ikad bila na zemljopisu iliti geografiji??Dvije države su u pitanju.....i naravno da tako što nema u Staroj Gradiški,za Bosansku ne znam,....

joj oprosti što sam pobrkala dva mala gradića koji su udaljeni svega nekoliko kilometara jedan od drugog :rolleyes: :kava:

mala angie
05.12.2008., 17:37

ima ti ih više, sigurno ćeš nabasati na neku.
kad sam ja bila prije 2 god. bio je i miss selfridge, dorothy perkins, sad ima i mango... većina ti je u ulici ferhardija. to je baš u centru grada. ima jedan super dućan s poznatim markama.

Pacificgirl
07.12.2008., 20:30

Imaš na vrhu Baščaršije jedan - lijevo od Vijećnice, a i na Dobrinji (to je tamo gdje je aerodrom blizu)...To su dva u kojima se može nešto naći...I primaju robu četvrtkom ;)

A na Ferhadiji imate Dorothy Perkins, Mango, Miss Selfridge, Mexx, Sisley, Tom Tailor,Tally Weijl ... a malo niže od Vječne vatre Benetton i Esprit...:D

me in honey
07.12.2008., 20:45
Lokacije Zarinih outleta u BiH:

sarajevo 5 objekata , cazin,zenica, travnik,sanski most, tesanj, bihac, kakanj, lukavac, tuzla 2 objekta, konjic, mostar 2, gorazde,zvornik 2 objekta, bijeljina,bratunac, teslic, prijedor, banja luka 3 obj, brcko , bosanski brod,
e sad objekat se zove azel france, ima jos nekih manje zanimljivih marki osim osim zare,zavisno od velicine objekta

Mona*
07.12.2008., 20:56
dakle,ako sam dobro shvatila zarinog outleta ima i u Bihaću?
on mi je najbliže,ako je to istina

minnie
08.12.2008., 19:01
gdje je otprilike taj zarin outlet u bosanskom brodu? kakav je tamo izbor,dal vrijedi otići pogledati?

LUKSY77
09.12.2008., 13:56
gdje je otprilike taj zarin outlet u bosanskom brodu? kakav je tamo izbor,dal vrijedi otići pogledati?

nije ti ga teško naći,ako ideš iz Hrvatske,kad pređeš granicu samo ravno,ima možda 500m od granice,s desne strane je benzinska,a preko,s lijeve strane, trgovački centar TEMPO,uđeš unutra i tu je AZEL FRANCE,tj Zarin outlet

A da li se isplati otići,neznaš dok ne vidiš,nekad ima zanimljivih stvari,nekad nema.Ja sam sebi nekidan kupila Zarinu samtanu suknju,nešta kao na volane za 20 kuna,zna se naći,sestra je kupovala Zarine vunene haljine za 80 kuna.
Pa ako ti se da otiđi,možda nešta nađeš!

bachan
09.12.2008., 16:51
meni frend rodovno kupuje i veli da je sve jeftinije.samo da dobijem auto :)

xxbabyxx
09.12.2008., 21:55
ja sam iz bosne pa znam kakve su cijene....nisu lose ..ima nekih radnji kao frency , terranova ittd....tamo su cijeene strasno povoljne...za jedan odlazak u tu prodavnicu kupim najmanje 5 stvari....a sto se tice ovih ostalih malo "skupljih " radnja tu je Oviesse,Calipso onda ima nekih prodavnica u Merkatoru kao Modiana ima i Benneton...za kvalitetu su ove jeftinije prodavnice tako tako ali ove skuplje hehe....normalno da su kvalitetne.....a nekad ima i u TAily weilu snizenje...a sigurno vi u Hrvatskoj imate isto te prodavnice...pa ett nemam komentara...za recimo jeans u frenchiju sam platila 20 KM ili ti ga 10 €..a suknju recimo 15 KM ili 7€ itd....

Kruska
22.12.2008., 14:54
Molim vas jel mi može netko dati konkretnu adresu i smjernice gdje se točno nalazi taj outlet i koliko mi treba od Sarajevo do tamo i kako kojim cestama i sl?
Unaprijed hvala :zubo:

chimavizza
22.12.2008., 16:50
Evo iz prve ruke (iz Bosne sam,jel:D)

Ugl,ne znam ko ti je sta rekao,al kad su upitanju prodavnice Mango; Miss selfridge i druge koje i vi imate onda govorimo o gotovo istim cijenama(ako ne i istim)

Sto se tice zare to je mnogo robe gdje na 1000 majica mozes naci jednu da na nesto lici (bar u mom slucaju)

Ne znam ko vas zavarava s tim pricama da je ovdje bagatela, nazalost nije, odnosno moze biti ako ti se svidjaju sve zarine stvari koje mi ovdje imamo, al sam uvjerena da mnogim curama koje ja znam s ovog foruma ne bi se svidjelo :(

Ja svake sedmice bar jednom odem do te nase zare i rijetko kad sta nadjem :ne zna:

ja sam iz mostara i veliki potpis na ovo :top:

Lil miss
22.12.2008., 19:01
A, putuje li itko na relaciji Zagreb-Bosanski brod? Tj, kako je najbrže doći tamo iz Zagreba?tenk ju!

Nec0101
22.12.2008., 19:46
A, putuje li itko na relaciji Zagreb-Bosanski brod? Tj, kako je najbrže doći tamo iz Zagreba?tenk ju!

Autoputom do Sl. Broda, izaci na Brod-zapad i samo ravno i na most.

Radoznalica: )
15.01.2009., 14:36
Nagovorila sam starce da odemo u Mostar u shopping posto su mi neki rekli da je jeftino i da ima stvarno svacega..
pa da pitam vas..koje butige su najbolje i gdje ima odjece i ostalih sitnica za mlade:D

15.01.2009., 15:24
itko:(

mala angie
15.01.2009., 18:06
ja sam bila nedavno u jednom shopping centru u Mostaru, ali samo u prolazu. ( vraćaliu smo se s skijanja pa smo bzvz svratili i malo se prošetali). prijatelj mi je pričao da imaju 2 shoping centra. u ovom u kojem smo mi bili ima puno butiga sportske robe i teniska i tako to. ima dosta butiga od cipela. meni je zapela za oko loriblu i fabi. imaju super čizama i sad su bile na sniženju.prodavaju i uggsice pa sam naručila jedne classic cardy (oni nabavljaju od karle, ali su im cijene dosta niže nego u karle).
imaš naf naf, benetton, xnation, tom tailor, diesel, replay,take two...
fakat ima izbora! meni se svidjelo, a ja sam jako jako izbirljiva kad se o robi radi! ima i no name dučana sa super robom, meni se svidio jedan koji kao ima "londonsku modu"(tako piše na vratima).
raspisala sam se, ali mislim da će ti se svidjeti!!

clef
15.01.2009., 18:37
e taj s londonskom modom je meni super, imali su mi predivne kozne torbe, ali je bio dosta skup kolko se sjecam :flop:

e sjetih se sad da ima marama i salova jeftinije nego kod nas, ako to nosis...
ko oni iz indijskih ducana...
ja sam kupila jedan za 5 eura, znam da su kod nas takvi bili i preko 200 kuna...

toga ti ima kod starog mosta na standovima :mig:

15.01.2009., 20:03
ja sam bila nedavno u jednom shopping centru u Mostaru, ali samo u prolazu. ( vraćaliu smo se s skijanja pa smo bzvz svratili i malo se prošetali). prijatelj mi je pričao da imaju 2 shoping centra. u ovom u kojem smo mi bili ima puno butiga sportske robe i teniska i tako to. ima dosta butiga od cipela. meni je zapela za oko loriblu i fabi. imaju super čizama i sad su bile na sniženju.prodavaju i uggsice pa sam naručila jedne classic cardy (oni nabavljaju od karle, ali su im cijene dosta niže nego u karle).
fakat ima izbora! meni se svidjelo, a ja sam jako jako izbirljiva kad se o robi radi! ima i no name dučana sa super robom, meni se svidio jedan koji kao ima "londonsku modu"(tako piše na vratima).

e taj s londonskom modom je meni super, imali su mi predivne kozne torbe, ali je bio dosta skup kolko se sjecam :flop:

e sjetih se sad da ima marama i salova jeftinije nego kod nas, ako to nosis...
ko oni iz indijskih ducana...
ja sam kupila jedan za 5 eura, znam da su kod nas takvi bili i preko 200 kuna...

toga ti ima kod starog mosta na standovima :mig:
ajme fala vam puno...
i da salove obozavaaaam:cerek: bilo kakve..:cerek::cerek::cerek:

Lil miss
16.01.2009., 18:47
Ajde onda javi kakva je ponuda! Have a nice shopping..

Amabel
08.03.2009., 11:55
Cure je li bila koja od vas u "Zari" u Bosanskom Brodu? Kakva je ponuda?

plasibou
08.03.2009., 19:18
a di je taj bosanski brod?

mokry
08.03.2009., 19:21
Valjda prek puta Slavonskog Broda. :ne zna:

Bosanka_88
08.03.2009., 19:27

kako smijesno niske? mozda nama koji zivimo u inostranstvu, a njima dolje koji zive, vjeruj da nisu :mig:
ja idem dosta puta u BiH, neke cijene su cak vece nego ovdje u Slo al vecinom su cijene slicne kao i ovdje.

U Tuzli ima najboljih stvari...

bas kad si vec spomenula niske cijene...
ako udjes u trgovine sa obucom, naci ces iste cijene...cipele od 40, 50 km, kao i ovdje ili cak i vise ...
radije mi se isplati u Trst nego dole :rofl: ako vec gledamo po cijenama :mig:

Bosanka_88
08.03.2009., 19:30
Valjda prek puta Slavonskog Broda. :ne zna:

da!!! odmah na drugoj strani :cerek:

IVANA_99
08.03.2009., 22:49
Cure je li bila koja od vas u "Zari" u Bosanskom Brodu? Kakva je ponuda?

iz osijeka sam i isto me zanima kakva je ponuda i jel se isplati ići uopce ako netko ima iskustva i saznanja:)?

panties
09.03.2009., 23:34
sto se te zare tice, ja sve sto sam kupila tamo (a rijetko kad se sta nadje, zivjela sam preko puta azel france-a pa sam isla skoro svaki drugi-treci dan), imalo je FELER. inace za azel france se prica da je roba sa felerom. DA, SVE JE ZARA, i nadje se po majica il dvije al to je uglavnom to. kad sam prvi put usla u pravu zaru u zg doslo mi da zaplacem.

inace, sutra navecer moram svakako do dobrinje pa cu vam svratit da vas izvijestim ima li sta i sta to ima...mada cisto sumnjam!

e, da...za djecu se svasta nadje!

LUKSY77
11.03.2009., 15:52
iz osijeka sam i isto me zanima kakva je ponuda i jel se isplati ići uopce ako netko ima iskustva i saznanja:)?

isplati se ponekad,ne možeš znati dok ne dođeš,nekad ima svašta,a nekad ništa,sve ovisi o sreći!
treba otići,dva puta tjedno dobivaju nove stvari...
i to kad ima šta zanimljivo,brzo se razgrabi,treba odmah kupovati,kad nešta vidiš,ne možeš očekivati da ćeš to vidjeti drugi put,pa makar to bilo sutradan.....

IVANA_99
12.03.2009., 08:35
isplati se ponekad,ne možeš znati dok ne dođeš,nekad ima svašta,a nekad ništa,sve ovisi o sreći!
treba otići,dva puta tjedno dobivaju nove stvari...
i to kad ima šta zanimljivo,brzo se razgrabi,treba odmah kupovati,kad nešta vidiš,ne možeš očekivati da ćeš to vidjeti drugi put,pa makar to bilo sutradan.....

tako znaci, hvala ti....evo u subotu idem, ali vidjela sam da je netko napisao da dobivaju robu cetvrtkom tako da možda i izvisim....šmrc:(

LUKSY77
15.03.2009., 08:38
tako znaci, hvala ti....evo u subotu idem, ali vidjela sam da je netko napisao da dobivaju robu cetvrtkom tako da možda i izvisim....šmrc:(

kako je prošao šoping,jesi bila i jesi šta našla?

IVANA_99
18.03.2009., 21:10
kako je prošao šoping,jesi bila i jesi šta našla?

ta subota je odgodena, idem u ovu subotu :mig: i bas me zanima hocu naci sto dobro..uglavnom javit cu odmah dojmove, jel znas da li im je dosla proljetna roba?

Ori
19.03.2009., 11:02
jest, stigla je proljetna roba,haljinice,majice kratki rukav najvise:cerek:

IVANA_99
21.03.2009., 18:35
evo da izvijestim samo o svom današnjem šopingu u bosanskom brodu,kako sam obećala...u zara outletu nisam ništa našla, probala sam 10 stvari ali to sve tako loše stoji, eventualno za nosit po kući ali za to imam dosta stare ''opreme'' :) pa nisam htjela trositi bezveze...nakon tog razočarenja sam svratila do pijace njihove i kupila super hlace (rifle, gore uske a dolje siroke, nesto kao dimije, 120 kn), košuljicu sa volanima na v- izrez, predivna 100 kn ( u ts ili mangu bi ju platila 300) i haljino-tuniku:) s kojom sam odusevljena 140 kn...malo donjeg rublja i donji dio trenerke...sve u svemu ima dobrih stvari ako se malo kopa..pozdrav:cerek:

tanja20
15.08.2009., 23:49
Sljedeci tjedan idem u Neum pa me zanima gdje tamo ima nekih dobrih ducana za shopping. hvala unaprijed

Daniiijela
16.08.2009., 22:26
E ovak', vidim da svi pisete o toj Zari outlet, pa ajde da i ja stogod napisem. Kod nas u Mostaru imaju te 2 Zare, cijene su im jako niske, mozes naci jako puno stvari po 20-30 kn, ali je roba uzasna, kao da je prljava i iznosana. :flop:

Ori
17.08.2009., 07:03
hehe,pa kako ja onda naletim na vecinu stvari novih i neiznosanih:):misli:? (u Mostaru)
Ima i takve,ali to onda snize na max 20Kn i manje...
Ali ja uvijek nadjem nesto,dosad sam kupovala kaputića,kardigana(raznih),basic majica:top: ,šorceva:top:,suknji:top: ,.....i svašta,roba dolazi utorkom i subotom,pa je najbolje doc tada kad je vade,jer sam i sama bila svjedok koliko stvari se tada bas razgrabi:top:

broken
17.08.2009., 12:23
Slažem se s Orimajom, super stvari se nađe u Mostaru.

Zna li netko što se dogodilo s Dorothy Perkins i Miss Selfridge u Sarajevu? Nije valjda da su skroz zatvoreni?

Reese Viola
17.08.2009., 12:33
Da li možda netko zna ima li u Azel Zare slučajno kakav sezonski popust? Čini mi se da je lani u 8. mjesecu bilo poprilično sniženje.

Ori
17.08.2009., 14:02
reese,bude popust:top:
i sad je vecina ljetnih stvari na popustu,a jednom sam,ja mislim u devetom ili desetom mjesecu,vidila popust od 90% :eek:Bilo je haljinica i nekakvih majica po pola eura:zvrko:

Uglavnom,tamo uvijek nađem nešto za sebe,do sad skoro nikad nisam izašla iz Azela da ništa nisam kupila:cerek::zubo:
tako da:top:

character
17.08.2009., 14:39
u azel francu se zna naći extra robe,samo treba imati sreću i poznavati prodavačice...ja tamo redovito sebi nešto nađem i pokajala sam se kad sam prošle godine kupila kardigan u italiji za 20 E, a ovdje ga platila 1.5 E...samo treba imati sreće :top:

Daniiijela
21.08.2009., 19:47
Aaaa Orimajaa, u kojoj je to prodavnici, ondje u zelenoj zgradi?? Ja uvijek kad dođem, ništa ne nađem, a tako jeftino. :(

Ori
22.08.2009., 08:17
danijela,može bit:ne zna: ondje kraj FIMA banke je:top:
nisam obracala pozornost na boju zgrade:zubo:

teja.c
23.08.2009., 21:46
da li bi mi znao tko objasniti gdje je taj azel u B.Gradišci ??'

Daniiijela
23.08.2009., 23:56
Dada, upravo tu. :D
Roba stiže utorkom i subotom? Idem odmah u utorak :crta:

okica
24.08.2009., 08:25
ja sam upravo u azalu kupila super mornarski djemperic bolero, jedan sa plavo bjelim prugama a drugi sa sivo bjelim po 12 km,a ima ih i jednobojnih super su..

Incredible Me
24.08.2009., 13:56
Cure, može li mi netko objasniti gdje je Zarin outlet u Bihaću? I gdje je još dobro za shopping? Ima li kakvih povoljnih parfumerija? Idem za par dana, pa me sve zanima :D

noj123
13.09.2009., 18:14

znas li mozda kako se zove taj ducan u kojem si narucila uggsice?

ZMAAJ
17.09.2009., 08:35
Postoji li još uvijek u Sarajevu Witboyev dućan? Zna li neko? :)

delicatessen
26.09.2009., 21:17
ljudi, ako može pomoć

idem u mostar ovih dana,pa bi prosvrljala bas da vidim sto ima za kupiti tamo

gdje su ti trgovački centri? ima li sto za kupiti a da nije pomodno, i da ne nose svi isto kao i kod nas?

e da,i di ima kajmaka za kupiti...najbitnije :s:cerek:

panties
27.09.2009., 11:04
Postoji li još uvijek u Sarajevu Witboyev dućan? Zna li neko? :)

witboy su svaki zatvorili. bila su 3, na skenderiji, u wisi i jedan u merkatoru. ova prva dva davno zatvorena, treci tek pred par mjeseci...sad nema vise ni jedan.

mala angie
27.09.2009., 11:28
znas li mozda kako se zove taj ducan u kojem si narucila uggsice?

nisam ih naručila. Post je od prošle god.:mig:

ZMAAJ
28.09.2009., 23:04
witboy su svaki zatvorili. bila su 3, na skenderiji, u wisi i jedan u merkatoru. ova prva dva davno zatvorena, treci tek pred par mjeseci...sad nema vise ni jedan.

Tako sam i mislila. Šteta. :( U svakom slučaju, hvala na odgovoru. :)

malina:)
29.09.2009., 15:50
Ljudi, šta ima u Bosanskoj Gradišci?

Stalno čujem da ljudi tamo kupuju, sve marke upola jeftinije nego kod nas, pa me zanima šta je to tamo, neki centar, štandovi? :ne zna:

raverica
29.09.2009., 16:41
vjerojatno misle na plac, naravno da su upola jeftinije kad su to sve fejkovi :zubo:

henky72
08.10.2009., 22:12
Svidaju mi se ti TC kod mostara i Bosanskog broda..al pošto mi je to daleko ovaj vikend idem kroz Veliku kladusu pa ako uhvatim vremena mozda svratim nesto kupit. Zaprqavo zanima me jel ima tamo trgovačkih centara? ako je netko bio :ne zna:

Rea11
09.02.2010., 12:31
meni bi trebala mala pomoć... kakva je nedjelja u Sarajevu, tj. rade li trgovine, kafići i sl? veliko hvala!!

rubrum
09.02.2010., 16:44
Nedjeljom je grad malo manje ziv nego inace, svi kafici rade kao i shopping centri. Prodavnice u pjesackoj zoni uglavnom ne rade. Obavezno posjeti BBI centar, Bascarsiju, Azel france - Zara outlet te kafic Vatra u Ferhadiji. Lijep provod!

Rea11
09.02.2010., 19:36
veliko hvala!!! ma bila sam ja i lani u Sarajevu, isto ovako u 2.mj,al nije bila nedjelja... I stvarno sam ostala pozitivno iznenađena gradom, mogu samo savjetovati svima da posjete Sarajevo!!:)

Zirek01
11.02.2010., 13:17
Nedjeljom je grad malo manje ziv nego inace, svi kafici rade kao i shopping centri. Prodavnice u pjesackoj zoni uglavnom ne rade. Obavezno posjeti BBI centar, Bascarsiju, Azel france - Zara outlet te kafic Vatra u Ferhadiji. Lijep provod!

Idem ovo ljeto opet u Sarajevo - ja sam oduševljena gradom i ljudima.

Na žalost tražila sam i pitala sam gdje su točno Azel i Zara outlet međutim nitk ome nije znao uputiti :ne zna:, barem ne oni koje sam pitala (a i nisam baš bila dugo u Sarajevu). Zna li netko točne adrese?

rubrum
11.02.2010., 17:17
Evo ti link sa adresama: http://www.azel.ba/bih/sarajevo.htm

Meni je najbolji Azel france iza BBI centra. Dakle, dodjes u ulicu tacno iza i ne mozes ga promasiti. Tu su iskljucivo Zara stvari i stvarno ima svasta, a o cijenama da ne pricam.:cerek::cerek::cerek: Npr. kupila sam Zara trf crne traperice za 2,5 eura.:) I da, Azel france je Zara outlet.:)

attention whore
26.04.2010., 20:59
mene zanima jel rade tržnice i dućani u Velikoj Kladuši sad u subotu,na praznik rada???? ajd please ako znate javite!!!

jagodica-bobica
28.04.2010., 22:21
Cisto sumnjam da radi sta na 1. Maj.

U Sarajevu isto ne radi Azel nedeljom.

highlander28
03.05.2010., 19:53
Zanima me kojim danom radi sajam u Velikoj Kladuši u BIH? trebao bi u neki shoping a čujem da je to kao mala Arizona. . .

highlander28
04.05.2010., 07:52
radno vrijeme sajma u Velikoj Kladuši tj. kojim danom radi? :confused:

Belle
28.05.2010., 19:34
Kako radi plac u Bosanskoj Gradiskoj subotom? Isla bih iducu subotu...

Marijanka
28.08.2010., 09:55
Dragi ljudi,
ako znate napišite sve outlet trgovine u BiH i gdje se nalaze...

Dali još uvijek radi zara outlet u BiH??

Hvala svima i veeeliki pozdrav.:top:

emanuela55
30.08.2010., 15:53
za 2 - 3 tjedna namjeravam ići u bihać vidjeti malo čega tamo ima. dakle koliko sam skužila iz prethodnih postova tako je atraktivna zara outlet i ima li još čega? kojim danom mi preporučujete da odem i kada na police stiže zimska odjeća (ako već nije) ?

rubrum
31.08.2010., 09:00
U sarajevskom Azelu (Zara outlet) je rasprodaja ljetnih stvari. Npr. hlace i farmerice su po 2,5 eura, majice kratkih rukava 1,5 eura, haljinice 6 eura i slicno. Moze se naci i zimskih stvari.

Dobrih stvari bude i u Haris - exportu. Iako nije zvanicni outlet, nadje se koji high street brand. Samo treba imati dovoljno zivaca i sve pregledati.:)

Tiffany je kvazi H&M outlet, ali su cijene iste kao u regularnim H&M prodavnicama. Naravno, kasne koju sezonu.

Ugodan shopping!

Jelena1985
31.08.2010., 09:58
ja sam zadnja 2-3 shoppinga obavila u 3 gore navedena :raspa: + ebay, standardno :top:

emanuela55
31.08.2010., 18:12
kakva je ponuda odjeće sada u bihaću? kojim danom tamo dolazi roba?

me in honey
31.08.2010., 18:26
utorkom i petkom. ponuda je onak, nađe se ako pogodiš doći kad izlože novu robu.

sophiella
31.08.2010., 20:17
Ja sam iz Bosne.:D

Ma kakvi outleti Zara:rofl:

Bila sam u Brčkom, to je jad, ista situacija je i u Bijeljini i Tuzli.
U Brčkom još ima i Haris export, di sam prošle godine kupila lijepu Zarinu košuljiu za 36kn:rofl: i par običnih majica za po doma, Dorothy Perkins..
Odem nakon par mjeseci opet, kupim neku prekrasnu crnu prozirnu majicu, i nakon par dana sva sretna ju obučem, da bi skužila da je prošivena par 10 cm na leđima, više nikada nisam otišla.
Evo, otvorili su i u Orašju, ali ne namjeravam ići, to je sve roba sa greškom.
Znači Zara outleti-šrot.
Isto vrijedi i za Arizonu.

Jedino što vrijedi u Orašju(Odžak i Bos.Brod) je Fashion Shop, mada morate imati sreće da naletite na nešto.
Uglavnom je to smiješna roba, ali pazite sad, ponekad dobiju Triumph donje rublje, tangice od 8-20kn, grudnjaci 50kn, ali morate imati sreće da to ulovite, zato sam ja uspostavila odlične odnose sa prodavačicom.:D
Također, ovo ljeto kupila sam par Mango majica i košulja sa cijenom od 80kn, a na njoj etiketa sa cijenom od 40eura, kupila sam i Mango suknju za isto 80kn, a cijena na njoj 50eura.
Kupila sam još i Mexx pamučnu lagananu suknju za 40kn, te par njihovih i Tom Tailor majica.
Nije mi jasno odkud ta roba, vjerojatno ukradena:ne zna:

Kakav shopping u Bosni, ja za sve moram u Hrvatsku.

me in honey
31.08.2010., 20:30
šta ti nisi nikad čula za azel france? :confused: :ne zna:

trešnjica
31.08.2010., 20:49
Ne znam tko je izmislio to da je Azel France Zarin outlet :misli: Ja u AF ne nađem nikad ništa što bih mogla kupiti (ima kod mene u gradu AF), a kada odem u Zaru u Hr uvijek nađem sto stvari koje bih mogla kupiti da nisam ograničena sredstvima :D. U Azel Francu sam jednom našla finu pletenu tzorbicu ali mi je boja bila ružna tako da sam odustala. Ostalo mi se čini kao bezvezna roba :ne zna: Po meni, Azel France nema veze sa Zarom :ne zna:

july007
31.08.2010., 20:54
@sophiellla koja je adresa tog Fashion shopa u Bosanskom Brodu?

Hvala

sophiella
31.08.2010., 20:58
@sophiellla koja je adresa tog Fashion shopa u Bosanskom Brodu?

Hvala

Ne znam, nisam nikada bila, samo u Orašju i jednom u Odžaku...
Ali sutra mogu poslije posla navratiti u ovaj u Orašju, pa ću pitati, pa ti napišem sutra.

sophiella
31.08.2010., 20:59
Ne znam tko je izmislio to da je Azel France Zarin outlet :misli: Ja u AF ne nađem nikad ništa što bih mogla kupiti (ima kod mene u gradu AF), a kada odem u Zaru u Hr uvijek nađem sto stvari koje bih mogla kupiti da nisam ograničena sredstvima :D. U Azel Francu sam jednom našla finu pletenu tzorbicu ali mi je boja bila ružna tako da sam odustala. Ostalo mi se čini kao bezvezna roba :ne zna: Po meni, Azel France nema veze sa Zarom :ne zna:

Slažem se, šrot roba kao što rekoh:D

me in honey
31.08.2010., 21:05

jel ti znaš što je outlet uopće :D
ne znam kakvi su vaši AF dućani, ali moji su :s, uvijek nađem masu toga za kupit, novo i s etiketama.
i dosta puta robu koju sam vidjela u zg nakon nekoliko mjeseci bi vidjela i u AF. uglavnom, ja sam prezadovoljna s ponudom kod nas.

emanuela55
31.08.2010., 21:15
[QUOTE=sophiella;28654162]Ja sam iz Bosne.:D

to se odnosi i na Bihać? a ja baš htjela svratiti :confused:

sophiella
31.08.2010., 21:17
[QUOTE=sophiella;28654162]Ja sam iz Bosne.:D

to se odnosi i na Bihać? a ja baš htjela svratiti :confused:

Ne, Brčko i Bijeljinu.

Charlie3
31.08.2010., 21:22
ja sam toliko zadovoljna da svaka 2-3 mjeseca idem u BiH samo zbog Azela
većinu stvari koju vidim u Zagrebu i Novom Sadu u Zari, uspijem kupiti u Azelu koji mjesec kasnije i barem 70% jeftinije :s

Jelena1985
31.08.2010., 21:26
U Brčkom još ima i Haris export, di sam prošle godine kupila lijepu Zarinu košuljiu za 36kn:rofl: i par običnih majica za po doma, Dorothy Perkins..
Odem nakon par mjeseci opet, kupim neku prekrasnu crnu prozirnu majicu, i nakon par dana sva sretna ju obučem, da bi skužila da je prošivena par 10 cm na leđima, više nikada nisam otišla.
otvori oci i gledaj kad kupujes :rolleyes:
istina, ima stvari sa greskom, ali samo treba malo bolje gledati :top:
ne znam kakvi su vaši AF dućani, ali moji su :s, uvijek nađem masu toga za kupit, novo i s etiketama.
i dosta puta robu koju sam vidjela u zg nakon nekoliko mjeseci bi vidjela i u AF. uglavnom, ja sam prezadovoljna s ponudom kod nas.
potpis, potpis, potpis! :s
naidje period kad je slabija ponuda, pa onda dobiju nesto novo, pa malo napucaju cijene, ali dosad nikad nisam izasla praznih ruku iz azela :s
a jedino sto me malo pocelo nervirati je sto su azel i tiffany malo poskupili u zadnje vrijeme, pogotovi tiffany (h&m outlet), valjda kad su vidjeli da su postali popularni :zubo: sjecam se dana kad je malo ljudi znalo za azel i tfn, ufff sto je tad bilo dobrih shoppinga :tuzni:

sophiella
31.08.2010., 21:34
otvori oci i gledaj kad kupujes :rolleyes:istina, ima stvari sa greskom, ali samo treba malo bolje gledati :top:

naidje period kad je slabija ponuda, pa onda dobiju nesto novo, pa malo napucaju cijene, ali dosad nikad nisam izasla praznih ruku iz azela :s
a jedino sto me malo pocelo nervirati je sto su azel i tiffany malo poskupili u zadnje vrijeme, pogotovi tiffany (h&m outlet), valjda kad su vidjeli da su postali popularni :zubo: sjecam se dana kad je malo ljudi znalo za azel i tfn, ufff sto je tad bilo dobrih shoppinga :tuzni:

Nisam ih otvarala niti sam probala majicu, jer je bila 20kn, niti mi je žao zbog toga,ali sam vidijela više stvari sa greškom, ili im je našivena zakrpa ili sa etiketom Crvenog križa V.Britanije:rofl:

Ja kažem da je roba katastrofa, a sad tko što traži to je druga stvar, ako ideš često tamo kopati naći ćeš, kao i ja tu košulju.

trešnjica
31.08.2010., 22:39
Ne znam, možda je to tako jer sam u manjem gradu pa onda ovamo dovoze najgore od najgoreg :zubo:

edit: Naravno da znam što je outlet :mig:

panties
31.08.2010., 23:11
otvori oci i gledaj kad kupujes :rolleyes:
istina, ima stvari sa greskom, ali samo treba malo bolje gledati :top:

ajme, ja kupila prije par dana 10 majica za 15 eura :D. super su im snizenja u azelu.

i ne znam, u azelu jeeee roba od proslih sezona, zato i je valjda outlet, ali u principu sva im je roba nova. sve sto malo treba je pogledati da nije sta poderano jer seljanke znaju navlacit na sebe majice i haljine koje su im premale i onda uredno to poderano vrate na vjesalicu. al sve u svemu solidna roba...iako ja patim za pravom zarom.

strumpfeta11
31.08.2010., 23:37
Ne znam, nisam nikada bila, samo u Orašju i jednom u Odžaku...
Ali sutra mogu poslije posla navratiti u ovaj u Orašju, pa ću pitati, pa ti napišem sutra.

ajde pliiiiz napiši adresu ili objasni gdje se otprilike nalazi...hvala :mig:

okana
01.09.2010., 00:18

ja sam toliko zadovoljna da svaka 2-3 mjeseca idem u BiH samo zbog Azela
većinu stvari koju vidim u Zagrebu i Novom Sadu u Zari, uspijem kupiti u Azelu koji mjesec kasnije i barem 70% jeftinije :s

Ako nije problem da kažete u kojem je to gradu.. jer sam sam bila u par takvih i ponuda je jako loša. Osim ako baš ne naletiš na nešto dobro. I skužila sam da prodavačice ostavljaju robu za sebe, svoju rodbinu, prijateljice... pa valjda one pokupe ono najljepše:)
Kad budete drugi put kupovali u Azelu, postavite slike.. možda tema samo za to, i vjerujem da bi našli još kupaca za to i možda nešto i zaradile.:)

Jelena1985
01.09.2010., 09:01
ajme, ja kupila prije par dana 10 majica za 15 eura :D. super su im snizenja u azelu.

i ne znam, u azelu jeeee roba od proslih sezona, zato i je valjda outlet, ali u principu sva im je roba nova. sve sto malo treba je pogledati da nije sta poderano jer seljanke znaju navlacit na sebe majice i haljine koje su im premale i onda uredno to poderano vrate na vjesalicu. al sve u svemu solidna roba...iako ja patim za pravom zarom.
:top: :top:
ja kupila preeedivnu haljinu za 10 eura i jos nekih majica sve po 5-6 eur :cerek:
Ako nije problem da kažete u kojem je to gradu.. jer sam sam bila u par takvih i ponuda je jako loša. Osim ako baš ne naletiš na nešto dobro. I skužila sam da prodavačice ostavljaju robu za sebe, svoju rodbinu, prijateljice... pa valjda one pokupe ono najljepše:)
Kad budete drugi put kupovali u Azelu, postavite slike.. možda tema samo za to, i vjerujem da bi našli još kupaca za to i možda nešto i zaradile.:)
okana, sve je stvar tajminga, kad naletis - naletis! :mig:
al i ja isto mislim da ih dosta ostavlja za neke svoje prijateljice, poznanice i sl :rolleyes:

okica
01.09.2010., 09:26
...jako je losa ponuda i u Mostarskom azelu... a u Sarajevu je super ponuda naravno kako i kad se naleti ...

character
01.09.2010., 09:27
http://a.imageshack.us/img843/6585/37224145114219217210417.jpg

Haljina kupljena u azelu-7,5 eura...naravno nema greške!!!

http://a.imageshack.us/img828/4191/11162124472227180310417.jpg -ova dva džemperćića i traperice su iz azela-traperice 5 eura,džemperčić 5 eura i ovaj preko 7,5 eura...

http://a.imageshack.us/img59/3932/n1041769719303244359741.jpg -ova mjacija je eur i pol-ništa kavalitetnije nisam vidila,nosim je godinama...

http://a.imageshack.us/img824/492/n1041769719303244174529.jpg -haljina (lijepša je u živo jer je glupo uslikana) -5eura

http://a.imageshack.us/img90/8734/n10050493671761615229.jpg -duga haljina-5 eura....sve iz azela..naravno da trebaš naletiti-al ja uvijek naletim na nešto što se meni sviđa :)

rubrum
01.09.2010., 09:38
Kljucne stvari za dobar shopping u navedenim radnjama su strpljenje i sirom otvorene oci. Toliko puta mi se dogodilo da kazem da vise nikada necu uci u Azel, ali i da kupim hrpu predobre odjece. :top:

character
01.09.2010., 09:51

Draga moja prije par godina bila sam u Anconi u zari i u Ateni u zari..na sniženjima sam se u grčkoj nakupovala majičica ko u priči, a Ancona je bila zaista preskupa...kad sam došla doma,imam šta i vidit...u zari svi ti džemperčići i pola zare iz ankone...tunika koja je u anconi bila na sniženju 20 eura u azelu je bila 7,5...imaš etikete zarine pa pogledaj jel zarino il ne :mig:

Adaleta
01.09.2010., 14:16
Azel u Prijedoru ...

Kad god dodem u Pd odem u Azel ...
Uvijek se nade nesto ...
Cijene su super pristupacne ...

Kupujem veste u Azelu za 15 KM ili 7-8 eura...
Koje u Zagrebu dodu oko 200 - 300 KN ...

Sad u subotu sam si kupila koznu jaknu za 100 KM ili 50 Eura...

Imam ostecene robe, ima ruzne robe- ali za svakoga po nesto ...
Malo bolje pogledaj i ispobaj ...

Prije godinu dana buraz je u Zg kupio jaknu u Zari za 800 kn ...
Dodem u Pd i odemo u Azel i covjek si kupi 3 hlaca (prelijepe hlace), zimski kaput, 2 kosulje i neki pulover ...
Racun je bio 150 km ...

A buraz mi je sminker- znaci samo moras malo vise gledati i vise puta dolaziti...
Jer ne dolazi sve u vecim kolcinama i u svim brojevima...

iako imam zelju da odem u Sa u Azel- brijem da je izbog puno bolje i veci neko u Pd i Sanskom Mostu ...

panties
01.09.2010., 14:35
adaleta, i u sarajevu ti je kako naletis. npr, onaj u gradu je katastrofa, sve se dobro odma rasproda. isto tako i onaj na dobrinji, ilidzi i na malti. medjutim, imaju oni zabaceni u koje ljudi slabo idu (ili na primjer gdje ja zivim, rasproda se odma sva papanska roba i po nekom defaultu sve sto ostane je itekako nosivo!)

Adaleta
01.09.2010., 14:46
adaleta, i u sarajevu ti je kako naletis. npr, onaj u gradu je katastrofa, sve se dobro odma rasproda. isto tako i onaj na dobrinji, ilidzi i na malti. medjutim, imaju oni zabaceni u koje ljudi slabo idu (ili na primjer gdje ja zivim, rasproda se odma sva papanska roba i po nekom defaultu sve sto ostane je itekako nosivo!)

Onda bolje da se drzim Azela u Pd i Sanskom Mostu :D
Cula sam od zenske koja radi u Azelu da u Sa ima Azel Home (tak nesto)- imaju plahte, jastucnice i tak neke dekorativne sitnice ...
Znas kaj o tome ??

Pozz,
Ada

panties
01.09.2010., 14:54
ma ima azel home, od zara home, u principu sve je zarino samo je fazon sto je i to staro kao i u zara odjeca...mislim, ja jos nisam nasla tamo nista (nalazi se u interexu, ali ima i u svakoj azelovoj prodavnici ponesto od toga).

jos jedna informacija, bershka i stradivarius i ponesto pimkie starije robe se moze naci u robot komercu na socijalnom (iliti novi robot), i u tuzlanskom bingu dole pred hadzicima. ja redovno potrosim tonu para...cijene od 3 do 10 eura.

Adaleta
01.09.2010., 15:09
ma ima azel home, od zara home, u principu sve je zarino samo je fazon sto je i to staro kao i u zara odjeca...mislim, ja jos nisam nasla tamo nista (nalazi se u interexu, ali ima i u svakoj azelovoj prodavnici ponesto od toga).

jos jedna informacija, bershka i stradivarius i ponesto pimkie starije robe se moze naci u robot komercu na socijalnom (iliti novi robot), i u tuzlanskom bingu dole pred hadzicima. ja redovno potrosim tonu para...cijene od 3 do 10 eura.

Ja sam u ovom nasla dvoje tako super jastucnice- totalno drugacije i nekako drugacije ...
I onda mi zenska rekla kao da u Sa ima posebno ducan s tim stvarima ...
Sad nisam bila ni vidjela kaj tocno ima...
Ali nadam se da cu se ubrzo zaletiti u Sa kod frenda ...

Nadam se da cu uspjeti poslikati jaknu i staviti na forum i jos par stvari kaj sam kupila u Azelu za super cijene ...

emanuela55
01.09.2010., 20:07
curke moje,

nitko ništa ne govori o bihaću :( , a on je meni najbliži). isplati li mi se ići? netko mi je ovdje rekao da tamo roba dolazi utorkom i petkom, kada je najbolje otići?
hvala :cerek:

The Lady
02.09.2010., 01:46
ljudi, ako može pomoć

idem u mostar ovih dana,pa bi prosvrljala bas da vidim sto ima za kupiti tamo

gdje su ti trgovački centri? ima li sto za kupiti a da nije pomodno, i da ne nose svi isto kao i kod nas?

e da,i di ima kajmaka za kupiti...najbitnije :s:cerek:

Ima ti 4 aktualna trgovačka centra. Iliti stari tržni, novi tržni (rondo), orca, piramida. Sad su ti veeeeeeeelika sniženja svugdje po Mo, pa mislim da se možeš nakupovati koliko ti duša hoće. Preporučujem i omanje butike jer se tu stvarno nađu najbolje stvari... Ako treba pomoć - zovi me. :K :rofl:

poison kit-kat
02.09.2010., 08:20
curke moje,

nitko ništa ne govori o bihaću :( , a on je meni najbliži). isplati li mi se ići? netko mi je ovdje rekao da tamo roba dolazi utorkom i petkom, kada je najbolje otići?
hvala :cerek:

ovo i mene zanima:mig:

Adaleta
02.09.2010., 11:02
Sad sam zvala frenda koji je studirao u Bihacu ..

Kaze da ima OK robe ali opet sve zavisi kako se potrefi ...
Bitno je doci kad dode roba- ali to trebate vidjeti sa vurama kada roba dode i tada se moze uvijek nesto naci ...
Dok se ne probere ...

Nadam se da sam pomogla ...

Jelena1985
02.09.2010., 13:17
ja ne bih sad isla, jer je snizenje i sve se rasprodalo. eto. da sam n avasem mjestu, jos bih malo sacekala, da se zahukta jesenja sezona :D
(omfg, koja recenica :facepalm:)

emanuela55
02.09.2010., 13:41
ja ne bih sad isla, jer je snizenje i sve se rasprodalo. eto. da sam n avasem mjestu, jos bih malo sacekala, da se zahukta jesenja sezona :D
(omfg, koja recenica :facepalm:)

ja sam tako nekako i planirala, krajem 9.mjeseca ići. roba sigurno dolazi utorkom i petkom? kojim danom je bolje ići?
poszoje li još neki dućani u koje se isplati ići, neki shoping centar?

Jelena1985
02.09.2010., 13:57
ne znam za shopping centre u bihacu stvarno, nisam nikad tamo bila :ne zna:
a to petak, utorak, jbg, kako se potrefi, nikad ne mozes znati.
po nekoj logici, mislim da je bolje ici utorkom, jer ova roba od petka se proda vikendom, ljudi ne rade, imaju vise vremena za shopping, a utorak je u sred sedmice, pa ono :D
al nije pravilo. :zubo:

odes, vidis, mozda se razocaras, mozda ne :mig:

Jelena1985
02.09.2010., 13:57
ne znam za shopping centre u bihacu stvarno, nisam nikad tamo bila :ne zna:
po nekoj logici, mislim da je bolje ici utorkom, jer ova roba od petka se proda vikendom, ljudi ne rade, imaju vise vremena za shopping, a utorak je u sred sedmice, pa ono :D

emanuela55
02.09.2010., 14:55
:misli::misli:ne znam za shopping centre u bihacu stvarno, nisam nikad tamo bila :ne zna:

joj sad mi je to pomutilo planove što nisi sigurna je li roba sigurno dolazi petkom i utorkom . ono ne da mi se doć tamo i vidit da nema ničega, popit kavu i put pod noge. što sada:kava:
kako sad bit pametan koji dan otići :ne zna:

panties
02.09.2010., 16:15
emanuela, koliko ja znam dolazi dvaput sedmicno roba.

emanuela55
02.09.2010., 17:17
emanuela, koliko ja znam dolazi dvaput sedmicno roba.

to znam, sad još da je pogoditi točan dan :D

Jelena1985
03.09.2010., 07:59
emanuela, vec je neko rekao da roba dolazi petkom i utorkom, i uzmi to za tacan podatak.
ja sam samo rekla da ne znam kojim od ta dva dana je bolje ici, ali eto ipak bih radije utorkom/srijedom, procitaj gore razloge. ;)

Frenky08
03.09.2010., 08:06
Malo OT: kakav je shopping u Beogradu? Mislim na cijene po dućanima tipa Zara, Mango ili što već ima takvog tipa u usporedbi sa ZG.(nisam našla temu na modi, a na turizmu nitko ne odgovara).

SSDM
03.09.2010., 09:04
Mislim da ti je jedino zanimljiv taj Zarin outlet, premda ga nisam vidjela. Nedavno je otvoren i kažu da je dosta velik. Sigurno ćeš naći nešto zanimljivo, u tim outletima su cijene haljinica i tunika 10 €, majica ima čak po 2,5 - 3 €.

a gdje je tacno taj zarin outlet?

naaraspiru
03.09.2010., 09:15
Malo OT: kakav je shopping u Beogradu? Mislim na cijene po dućanima tipa Zara, Mango ili što već ima takvog tipa u usporedbi sa ZG.(nisam našla temu na modi, a na turizmu nitko ne odgovara).

U Beogradu je najlakse naci dobru obucu...cizme, cipelice...cesto imaju snizenja i bas mi je prodavacica rekla da dodju iz HR i BiH i kupuju za prodavnice (znaci preprodaju), kupe tamo jeftino i onda vama prodaju za par stotina kuna :ne zna:
Ja sam naletila u taj shop i sve su cizme bile po 10 eurica....nisam se mogla odluciti pa nisam kupila nish :rolleyes:

U Tuzli su tri Azela, uglavnom je Zara roba i uvijek se moze nesto naci! Ja sam neki dan kupila dvije bluzice za 5 eura i kaput za 25 eura.....zatim ima Haris export (dvije prodavnice) i tu se moze naci dobra roba ako naletis u pravi cas! U Springfieldu je stalno nesto na snizenju, u butiku Amadeus ima dobrih stvari, a nisu skupe, u Interex dodje roba iz Njemackih robnih kuca (markirana roba) gdje sam kupila sinu Benetton hlace za 6 eura.....svugdje ima, samo treba malo prosetati i dobro otvoriti oci....:eek:

Palladone
03.09.2010., 10:15
Pitanjce za curke iz Bosne...
kad si naručujete robu internetom, kakve su carine? Do kojeg iznosa prođete nekažnjeno? :mig::D

panties
03.09.2010., 11:24
Pitanjce za curke iz Bosne...
kad si naručujete robu internetom, kakve su carine? Do kojeg iznosa prođete nekažnjeno? :mig::D

u teoriji, mislim da je cifra 100 eura.
medjutim, u praksi je skroz druga prica. npr, meni je iz vs narudzba od preko 200 eura prosla bez carine. a onda narucila nekih gluposti za 25 eura i platim carinu na to. oni ti to carine kako im cejf dodje, nekad nista, nekad naplate na 20KM carinu. sve zavisi kakav im je dan :D. al ako otvaraju to uvijek moras platiti 2.5KM il tako nesto.

eh sad, sto se tice onih brzih isporuka, fedex uvijek carini. dhl i ups skoro pa nikad.

inace, kako mi moze neko iz hr uplatiti moj racun da mu narucim nesto sa topshopa? jel treba onaj IBAN i onaj SWIFT kod? prijateljica me zamolila neke stvari sa topshopa ali posto sam ja trenutno bas onako BROKEEEE morala bi mi prvo to uplatiti iz hr na moj racun. (moze li proci hrvatska kartica na bh adresu...da ona obavi narudzbu a ja joj samo to posaljem kad mi dodje?)

Palladone
03.09.2010., 11:55
E, bingo, upravo zbog TS pitam :D
Inače imam običaj naručivati TS na familiju u Njemačku, pa oni meni šalju, pa se to otegne, a ja jako nestrpljiva :D Ili frendica iz Londona uleti, nakupuje, potrga etikete pa šalje, pa ista stvar :) Otkad je BiH šipajuć, planirala sam udaviti kolegicu u Sarajevu, čini mi se da bi tako brže bilo. Međutim, tu se javlja problem carine, pa reko idemo vidit kako je u susjedstvu :mig:
Opaliću test, ovih sto eura mi taman budu tu negdje kao pea coat koji želim :cerek:

okica
03.09.2010., 12:21
...kod mene je bila situacija....da su me zovnuli s carine da platim jer su mi u dva dana za redom stigle posiljke jedna je bila 52km a druuga 35...i kao rekle su mi tete na mostarkoj carini,,da vrijednost robe u jednoj sedmici ne smije preci cifru od 50km,,i da sad za te dvije stari platim 30% carine i plus 10km takse...raspravljala sam se s njima i rekla da nisam znala i gdje to pise uopce u zakonu da mi daju clanak i slicno....da mi se to ne isplati onda..itd uglavnom nasla sam jedu drugu tetu koju poznajem i spasila se placanja...a npr nekad mi je znalo doci i puno vise vrijednosti stvari i to dan za danom al nikad me nisu zvali....tako da je to kako njima dode...:)

panties
03.09.2010., 12:28
ma upravo okice, oni kad vide da mogu uzet onda izmisljaju neka pravila i zakone i sto je najgore ne mozes se ti raspravljat sa njima nesto previse. kazem, jednom sam narucila neki daljinski za fotoaparat od 23KM i sve kul extra doslo mi carine malo vise od toga (oko 30KM) :S:S:S sreca pa sam JAAAAKO zeljela taj daljinski inace bi rekla da vrate tu posiljku. kao prvo, naplate carinu na stvari koje narucis + postarinu (mislim 11% al nisam sigurna), onda na to sve lupe pdv, i onda jos nekakve taxe (bukvalno pise TAXA) 10KM, i na to jos ove 2.5KM sto su otvarali paket. nakupi se toga.

palladone, narucicu ja ovih dana sa topshop nesto pa cemo vidjet kakvi su sa carinom.

edit: EHHH, moze bit da ne bude carine na TS zbog radi jer :D je to EU! znam da ima neka caka sa zakonom da se carina ne placa na robu iz EU!

sophiella
03.09.2010., 14:17

Cijene su iste, ali izbor, govorim za Zaru, mi se čini bolji.
U beogradu možeš obaviti odličan shopping, ja sam bila 2 puta, i evo spremam se uskoro i treći, trebam čizme.

emanuela55
04.09.2010., 07:35
cure malo ste off topic, ne pričamo o shoppingu vani koji se tada šalje u bosnu, nego o shoppingu u bosni :D dakle :kava:

onda, je li itko harao bosanskim outletima ovih dana? izvještaji, sličice? :cerek:

me in honey
04.09.2010., 08:40
šta ja već nisam napisala da u bihać roba dolazi utorkom i petkom :misli:? anyway, tad dolazi, tako da je najbolje doć u šoping tim danima poslijepodne ili subotom ujutro. iako, s prodavačicama tamo nikad ne znaš, nekad tu robu izlože odmah, a nekad ujutro.
cazin je nekih 25min od bihaća, tamo obično bude bolji izbor plus šta odmah izlože novu robu, ponekad čak daju i da po kutijama biraš :D, tako da kome se da nek skokne i do tamo.

što se tiče carine, meni su do sad carinili samo VS.

Palladone
04.09.2010., 09:43
cure malo ste off topic, ne pričamo o shoppingu vani koji se tada šalje u bosnu, nego o shoppingu u bosni :D dakle :kava:

onda, je li itko harao bosanskim outletima ovih dana? izvještaji, sličice? :cerek:

Moje najdublje i najponiznije isprike.
Bilo mi je malo bedasto naime otvarati posebnu temu za jedno jedino pitanjce tipa "TS u Bosni", "Carine u Bosni", "shippanje TS u Bosnu", "Plaćanje carine na robu iz UK TS pa slanu u Bosnu" ili općenito "Internet naručivanje u Bosnu".
Oprostite ako mi je logika zakazala.
Curke, hvala na odgovorima, pomogle ste :top:

emanuela55
04.09.2010., 12:18
Moje najdublje i najponiznije isprike.
Bilo mi je malo bedasto naime otvarati posebnu temu za jedno jedino pitanjce tipa "TS u Bosni", "Carine u Bosni", "shippanje TS u Bosnu", "Plaćanje carine na robu iz UK TS pa slanu u Bosnu" ili općenito "Internet naručivanje u Bosnu".
Oprostite ako mi je logika zakazala.
Curke, hvala na odgovorima, pomogle ste :top:

ne kužim, čemu ovako ciničan post?:ne zna:
nije te nitko napao, samo sam podsjetila na pravu temu. no bad feelings :top:

emanuela55
04.09.2010., 12:19
šta ja već nisam napisala da u bihać roba dolazi utorkom i petkom :misli:? anyway, tad dolazi, tako da je najbolje doć u šoping tim danima poslijepodne ili subotom ujutro. iako, s prodavačicama tamo nikad ne znaš, nekad tu robu izlože odmah, a nekad ujutro.
cazin je nekih 25min od bihaća, tamo obično bude bolji izbor plus šta odmah izlože novu robu, ponekad čak daju i da po kutijama biraš :D, tako da kome se da nek skokne i do tamo.

što se tiče carine, meni su do sad carinili samo VS.

možda bolje da odem u subotu ujutro, jer me strah doći u petak a da roba još nije izložena :flop:
cazin?? hmmm to mi je novo otkriće :) dakle isplati se i do tamo skoknuti:D

NMT
10.09.2010., 20:53
koje je najbolje mjesto/trgovina/sajam/plac, kako god, za kupovanje odjeće (a i tenisica) u bosni?

Joško
10.09.2010., 21:19
koje je najbolje mjesto/trgovina/sajam/plac, kako god, za kupovanje odjeće (a i tenisica) u bosni?

bosni? :rofl::rofl::rofl:

NMT
10.09.2010., 21:31
dobro, onda je to valjda republika srpska, meni tak svejedno, prek grane je i to južne

Joško
10.09.2010., 21:38
dobro, onda je to valjda republika srpska, meni tak svejedno, prek grane je i to južne

joj majko:D bosna kao drzava je jako sirok pojam i (bar) mislim da ti nije svejedno preci granicu i uci u najblizu trgovinu ili prijeci preko cijele drzave do neke trgovine:kava:

AuroraXXX
10.09.2010., 21:52
Curke ( i decki :mig: ) ima li u Bosni koji online shop gdje se moze kupiti odjeca? I ima li taj Azel France online shop? Hvala vam :cerek:

panties
10.09.2010., 22:00
nema azel online, lol.

a slabo ima online shopova u bih, znam da je bio neki skejterski, al da me ubijes ne znam kako je isla stranica.

al u bosnu ti dostavlja dosta stranih online shopova :D.

AuroraXXX
10.09.2010., 22:03
Heh, ma ja mislila iz Bosne u Hrv :mig: Ok, necu vise off, hvala!

Jelena1985
10.09.2010., 22:21
ma kakav, pola bosanaca ne zna sta je online shopping :lol:
meni su se svi na pocetku cudili kako ja to kupujem s neta, sad su vec malo navikli.
al niko ne vjeruje u paypal i svi se toga boje :zubo: :bonk:

panties
10.09.2010., 22:29

joj ovo.

i sta je naj, redovno dobivam komentare tipa "eto, i sta to nisi nigdje ovdje mogla naci za kupit?????????????"

aurora, ako ti treba sta iz azela slobodno reci, nije frka da ti posaljem ja odavde .

AuroraXXX
10.09.2010., 22:59
Hvala ti puno Panties, al trenutno mi nista nije previse potrebno - vidim po komentarima da je roba iz Azela lijepa i jeftina pa sam mislila malo skicnuti :mig:
Uf, to oko online kupnje - pa i vecina mojih frendica od 20 i nesto godina se toga boji, najcesce je ono "a sto ako me netko pokrade", mislim da je situacija slicna kao u Bosni. I ja sam se toga bojala dok nisam skuzila da je to full jednostavno.

Sto se tice shoppinga u BiH, nisam nesto previse kupovala, al znam da sam u Medjugorju i Čitluku znala kupiti simpa i jeftine stvarcice koje i danas nosim :cerek: Neke moje frendice su iz Bosne i uvijek su si "preko" kupovale mrak stvari koje su kod nas troduplo skuplje. Tko moze i kome je blizu, sta rec -blago vam se :cerek:

Nikita Durango
11.09.2010., 09:20
meni su se svi na pocetku cudili kako ja to kupujem s neta, sad su vec malo navikli.

To mozes lagati nekome ko ne zivi u BiH.
U Sarajevu,Banjaluci,Tuzli i ostalim vecim gradovima ljudi sigurno vise koriste internet nego u nekom selu u HR.

Jelena1985
11.09.2010., 10:44
To mozes lagati nekome ko ne zivi u BiH.
U Sarajevu,Banjaluci,Tuzli i ostalim vecim gradovima ljudi sigurno vise koriste internet nego u nekom selu u HR.
lagati je teska rijes, pripazi malo ;)
ja ne znam niti jednu curu iz banjaluke koja kupuje online.
mozda se druzim s pogresnim ljudima. :ne zna:

character
11.09.2010., 15:10

Mala ne kaki, sa oproštenjem :kava:

NMT
11.09.2010., 16:07
joj majko:D bosna kao drzava je jako sirok pojam i (bar) mislim da ti nije svejedno preci granicu i uci u najblizu trgovinu ili prijeci preko cijele drzave do neke trgovine:kava:

pa dobro brate mili, recimo da mi je svejedno gdje idem, osim južnih krajeva, sve do srednje bosne je ok ako se isplati, tj ako je puno povoljnije i usto dobra kvaliteta i ponuda robe!

zato samo pucajte s mjestima za kupnju!

.simply.
11.09.2010., 16:13
ima li kakav azel u blizini brčkog ili orašja?
i gdje je tamo najbolji shopping? tnx.

mokry
11.09.2010., 17:19
A da sama pogledaš?

http://www.azel.ba/bih/prodavnice.htm

Jelena1985
11.09.2010., 18:49
Mala ne kaki, sa oproštenjem :kava:
:lol: :lol:

rastko
13.09.2010., 18:04
E ovako, nije mi se dalo citati sve postove, vidim da je vecina :flop: ali nije vazno.

U Banja Luci imate:

2 Azel Fransa - vecinom imaju Zarinu robu (kolekcije su vecinom od pre 3 godine),
cijene su: sakoi 15 eur, jaknice 10 - 20 eur, kaputi 30-50 eur, suknje 10-15 eur,
maice 3-5 eur, maice-tunike 7-10 eur, haljine 10-20 eur, hlace 5-15 eur.

E sad imaju i stvari na "rasprodaji" pa je sve od 3 do 10 eur, ali brzo se razgrabi.
Ja licno sam si uspjela kupiti nekoliko jako dobrih stvari, ali smatram da se Azel najvise isplati ako ste u prolazu i nadjete nesto za 3 eur. Kao sto sam si ja kupila 2 muskih hlaca za 5 eur, 2 muska sakoa za 20 eur (momkov je bio 15, a moj 5).

Imate i 3 Alex marketa, koji su kod nas dosta popularni. Po meni to je bofl roba, osim muskih majica. Nekim cudom vecina muskih maica je izuzetno kvalitetna.

Imate i Skandal i Rim - to je "in moda" na najjeftiniji moguci nacin i oblik.

Imate i Tiffanu u Tempu (na ulazu u BL, kod prvog kruznog toka), oni prodaju H&M stvari, imate stvari iz najnovijih kolekcija, ali vecinom su npr. proslogodisnje kolekcije. Cjene su kao u H&M-u, meni licno se ne daje 20 eur za dzemper, maicu iz proslogodisjne kolekcije. Cjene idu od 15-50 eur.

Nicola's - srbijanska moda, imaju jako dobrih stvari, trenutno im je rasprodaja. Oni su "skupi", ali za kvalitet koji nude ... imate hlaca za po 15 eur, suknji 15-30, haljina 30-45...itd

I Zekstra - isto srbijanska modna kuca, trenutno imaju rasprodaju muskih odjela, vecina je vec otisla, ali npr. sakoi su im od 35-50 eur, odjela od 135.

Jelena1985
13.09.2010., 19:39
gdje je taj treci alex export? :kokice:
ima tiffany&co i u mercatoru ;)

i da, u aleksu je meni muska roba teski srot, al zato ja sebi uvijek svasta nadjem :cerek:

rastko
14.09.2010., 02:57
Svakom njegovo :mig: , meni licno sve zensko je kao sa pijace + sto je vecina stvari od poliestera. Sto se tice muskog dijela, govorim iskljucivo o majicama.

1. je kod Gimnazije, odmah preko puta ulaza.
2. je iza Kastela, kada predjes Kameni most, na prvom semaforu skrenes desno i na desnoj strani odmah iza Didaca je.
3. je iza studentskog doma kod ekonomskog fakulteta, kad predjes most prema starcevici, na prvom semaforu lijevo i sa desne strane je u zgradama koje su poplocane fasadnom ciglom, imaju 2-3 kafica, a Alex je na samom uglu, cinimi se da je to prva zgrada u nizu sa te strane, na izlogu pise snizenje itd.

Jelena1985
14.09.2010., 06:47
e super, hvala! :top:
za ovaj treci nisam znala. moracu se jedan dan prosetati :raspa:

a sto se tice odjece, mozda samo nisi imala srece i nisi dolazila u pravo vrijeme :ne zna:
prosle godine sam tu gledala neke majice i kosulje decku i sve i jedna su imale rupu :flop:

mIšIca:P
14.09.2010., 09:35
Idem u Mostar za 2-3 tjedna u malo veći shopping.. Što bi sve trebala posjetiti, koje butige?
:cerek:

okica
14.09.2010., 09:45
U mostaru imamo 4 trzna centra...pa ti je najbolje to obici...ima jako puno butika i markiranih i no name u kojima se isto tako jako dobre odjece moze naci...sad samo u nekim buticima je vec stigla kolekcija za jesen zimu...a vecina butika jos drzi snizenu ljetnu robu..al eto taman za 2-3 tjedna ti vjerovatno sve bude stiglo..e sad sve zavisi sta tocno te zanima,,,nadam se da sam pomogla

14.09.2010., 10:53
hvala tii.. al kako se zovu ta 4 trzna centraa?

okica
14.09.2010., 11:04
ovako imas Piramidu..Orcu...trzni centar Rondo(novi)..te stari trzni centar..(mi ih zovemo novi i stari jer smo prije samo ta dva imali)u centru grada su...relativino su blizu jedna drugog, tako da mozes pjeske obici sve bez problema...;)

panties
14.09.2010., 11:12
okice, sta ima u orci?

Simpsolina
14.09.2010., 11:16
U Banja Luci imate:

2 Azel Fransa
Imate i 3 Alex marketa, koji su kod nas dosta popularni. Po meni to je bofl roba, osim muskih majica. Nekim cudom vecina muskih maica je izuzetno kvalitetna.

Imate i Skandal i Rim - to je "in moda" na najjeftiniji moguci nacin i oblik.

ja u tom Azelu nikad ništa fino nisam našla u BL :(

ali zato u Skandalu ima jako finih stvari
džemper isti kao u terranovoj je 12km a u terranovoj 24km
i City ima dobrih stvari...farmerke za 20km

1. je kod Gimnazije, odmah preko puta ulaza.
2. je iza Kastela, kada predjes Kameni most, na prvom semaforu skrenes desno i na desnoj strani odmah iza Didaca je.
3. je iza studentskog doma kod ekonomskog fakulteta, kad predjes most prema starcevici, na prvom semaforu lijevo i sa desne strane je u zgradama koje su poplocane fasadnom ciglom, imaju 2-3 kafica, a Alex je na samom uglu, cinimi se da je to prva zgrada u nizu sa te strane, na izlogu pise snizenje itd.[/QUOTE]

Vau...ima i treći Alex...nisam znala :cerek:

Ja sam u onom kod Gimnazije vidjela preslatku 'kožnu' jaknicu roze boje..košta 20 km
idem u nedelju opet u BL i nadam se da je još tamo :moli:
bila sam tad bez para...a i računam da dosta cura ne voli rozu boju :moli:

14.09.2010., 11:27
ovako imas Piramidu..Orcu...trzni centar Rondo(novi)..te stari trzni centar..(mi ih zovemo novi i stari jer smo prije samo ta dva imali)u centru grada su...relativino su blizu jedna drugog, tako da mozes pjeske obici sve bez problema...;)

hvala puno
:)

okica
14.09.2010., 11:36
okice, sta ima u orci?

orca je jedan od zadnjih sto je otvoren ,pa ima jos puno praznih prostora al evo popis trgovina koje su otvorene,, s tim da primadone vise nema...

GD, Exit-Evolution, Pavone, Mirik, Primasport, Carpisa, Sporty, Primadonna Collection, Big Apple, Feeling, Navigare, Sempre Avanti, OZZ Moda, Gamba, JIVE, Sposabella, New York, Leonardo, Nižić Šport, Borsa, S'Oliver, Hippy Garden.

okica
14.09.2010., 11:37
hvala puno
:)

nema na cemu sretno :)

panties
14.09.2010., 11:44
hvala puno okice :D

Jelena1985
14.09.2010., 13:30
Vau...ima i treći Alex...nisam znala :cerek:

Ja sam u onom kod Gimnazije vidjela preslatku 'kožnu' jaknicu roze boje..košta 20 km
idem u nedelju opet u BL i nadam se da je još tamo :moli:
bila sam tad bez para...a i računam da dosta cura ne voli rozu boju :moli:
ni ja nisam znala za taj treci :rofl: i jedva cekam da odem da vidim :D kontam da ljudi ne znaju za njega (ko sto ni mi nismo znale), pa mozda ima nesto bolje nego u druga dva :zubo:

idem danas mozda u onaj kod gim, pa ti javim ima li te jakne ;)

Simpsolina
14.09.2010., 13:47
ni ja nisam znala za taj treci :rofl: i jedva cekam da odem da vidim :D kontam da ljudi ne znaju za njega (ko sto ni mi nismo znale), pa mozda ima nesto bolje nego u druga dva :zubo:

idem danas mozda u onaj kod gim, pa ti javim ima li te jakne ;)

joooj...molim te :D

bilo ih je 4-5 nisu valjda sve nestale za 7 dana....nisu sve cure barbie kao ja :cerek:
ne vole rozu

okica
14.09.2010., 18:12
hvala puno okice :D

nema na cemu :);) samo pitajte sto se tice mostara a i sarajeva sve znam hehe :)
pa da s vama jos podjelim....ugodno sam se iznenadila kad sam usla u butik haris export..par puta sam prije usla i nikad ama bas nikad nisam nista kupila vecinom bi roba bia il bezee il ostecena,,il u 100 primjeraka istih majica.
..i tako slucajno nakon dugo vremena udem i kupim 2 tunike marke atmosphere i jos suknjicu i sve to za 8 eura...prezadovoljna sam i sretna jer sam par stvari te marke narucivala s ebaya i to puno skuplje cak i tunike koje sam kupila imaju na ebayu al naravno 10puta skuplje....e sad mozda nije svaki haris ni isti mozda nemaju istu robu nezz...haris u mostaru je definitivno beze...ja sam kupnju obavila u harisu u sarajevu na dobrinji i veselim se sljedecoj ;)

a alex export...??sta je to jel to kao haris il??

Plug_in_baby
14.09.2010., 18:31
znate možda za beograd, da li imaju azel? da ne otvaram novu temu :)

panties
14.09.2010., 19:08
okice, da ne pricas o haris export? mi u sarajevu samo imamo haris export

okica
14.09.2010., 19:18
hehe....ispravila sam,,,da mislila sam na haris export a nekako mi ode da je trans haha....

Jelena1985
14.09.2010., 19:30
joooj...molim te :D

bilo ih je 4-5 nisu valjda sve nestale za 7 dana....nisu sve cure barbie kao ja :cerek:
ne vole rozu
nisam danas isla :(
nisam stigla.
al sigurna sam da ih jos ima, ko je lud da rozo kupuje :D :p
salim se ;)

Simpsolina
15.09.2010., 08:11
ko je lud da rozo kupuje :D :p

ja,ja :jumping:

Simpsolina
15.09.2010., 08:13
je l' taj Haris export isto što i Alex export ??? :rofl:

je l' u Hrvatskoj Ante export :lol:

okica
15.09.2010., 08:26
JELENA da da, tamo ti ima dosta uk modnih marki ja uvijek ubodem nesto dorothy perkins, atmosphere, topshop, miss selfridg.

da te ovdje pitam da tamo ne budemo off...sta stvarno sve te marke budu u harisu...nemogu vjerovat...:):):):) pa to je otkrice...a jel u svakom ista roba il...

a alex gdje ima...ima li u kojem gradu blizu sarajeva il mostara?????

panties---koji bi mi ti preporucila haris u sarajevu...ja sam isla na ilidžu i na dobrinju..i puno mi je bolje robe bilo na dobrinji....

Simpsolina
15.09.2010., 08:55
il...

a alex gdje ima...ima li u kojem gradu blizu sarajeva il mostara?????

to i haris su izgleda jedno te isto :D

Jelena1985
15.09.2010., 10:50
@okica:
da da, stvarno ima uk marki :s ima i h&m :) moracu jednom poslikati sve sto sam tamo kupila :raspa:

i d,a haris export u federaciji je isto sto i alex expor u rs. tako su mi rekle druge forumasice :)

rubrum
15.09.2010., 11:26
Ja sam prosle godine u Harisu kupila kosulju Atmosphere za 3,5 eura.:) Bilo ih je vise u raznim bojama i kada sam se vratila po jos, prodale su se. :(

Skoro sam kupila super lanenu balon suknju za 2,5 eura i Stradivarius majicu za 1,5 euro.

Nasla sam i H&M maramu sa leopard uzorkom ( 2,5 eura) koja mi je otkrice godine. Nema ko me nije pitao za nju.:cerek:

Najcesce kupujem na Skenderiji, Dobrinji i Bascarsiji, mada mi je Skenderija najbolja i najbliza.

U Azelu sada prodaju i Massimo Dutti odjecu, cijene su u rasponu od 7,5 do 40 eura. Stvari su malo precijenjene, ali se moze naci finih komada npr. blejzeri za 15 eura.

panties
15.09.2010., 11:46
panties---koji bi mi ti preporucila haris u sarajevu...ja sam isla na ilidžu i na dobrinju..i puno mi je bolje robe bilo na dobrinji....

na dobrinji i na skenderiji su mi najbolji.
ima i tu odma ispred moje zgrade u vogosci jedan, al za razliku od azela gdje mi je uvijek najbolja roba, ovdje u harisu samo losa roba bude.

okica
15.09.2010., 12:34
rubrum moze slika marame....mogle smo stavljati slike stavri koje upecamo hehe

znaci dobrinja...jos i u vogosci ima tamo nisam bila a znaci tu ima i azel jel..ni to nisam znala ova tema je zakon ;)

iako bi volila znati gdje u blizini ima i alex ..tko zna mozda ima i neke robe sto nema u harisu...;)

rubrum
15.09.2010., 12:57
Nasla sam sliku na netu posto mi aparat nije pri ruci:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:-f4lPeKNOcoJ:www.polyvore.com/leopard_print_scarf/thing%3Fid%3D10530027+H%26M+leopard+scarf&cd=1&hl=bs&ct=clnk&gl=ba&client=firefox-a

panties
15.09.2010., 13:59
okice, azel u vogosci je genijalan. posto znas vec kakva je struktura stanovnistva tu (bakice i dedice uglavnom) ima da te dusa zaboli stvari, prelijepih!

Nikita Durango
24.09.2010., 11:06
Radi li taj Alex u Banja Luci nedjeljom?

Jelena1985
24.09.2010., 20:56
ja mislim da ne radi.
sutra ranom zorom idem u pohod, jerbo danas su bili zatvoreni, pisalo je "prijem robe" :zubo:
azel me razocarao, uzela sam samo jednu sivu suknju do koljena. ove massimo dutti stvarcice su ok, al su malo pretjerali sa cijenama :flop: od jaknica, sakoica i sl mi se nista nije specijalno svidjelo :kava:
i ubola sam jednu suknju u h&m tiffanyju :D

Nikita Durango
25.09.2010., 09:52
Ma ja mozda odem ovih dana do tog Alexa.Nisam jos nikad bila.Nisam bila dugo u shopingu pa mozda sebi dam oduska ako nadjem vremena:mig:

žeeljka
25.09.2010., 09:55
ne znam gdje bi pitala, jedino ovdje...
do kojeg se iznosa ne carine paketi u bih i kakva su vam iskustva sa carinom mostar, ja sam dosad primla pakete do 25-30 KM vrijednosti i nije bilo problema, sad me zanima za veću vrijednost.

okica
25.09.2010., 10:16
ne znam gdje bi pitala, jedino ovdje...
do kojeg se iznosa ne carine paketi u bih i kakva su vam iskustva sa carinom mostar, ja sam dosad primla pakete do 25-30 KM vrijednosti i nije bilo problema, sad me zanima za veću vrijednost.

da se ne ponavlja..ja sam pisala imas na 4 stranici..konkretno sta se meni desilo vezano za mostar...uglavnom do 50km ne carine ...iako i to ovisi kako im dode ;)

Skylar7
03.10.2010., 16:20
gdje se nalazi Haris u Brčkom? I jel ima kakvih dobrih kaputa u Azelu?

Marijanka
04.10.2010., 09:57
:) Jedno malo glupo pitanje, ali nisam iz BiH... PA PITANJE SVIMA KOJI SU IZ BiH:
GDJE SE NALAZE DOBRINJA I SKENDERIJA, DAL U SARAJEVU... može li neki brzi odgovori, please... Brzo krećem...hvaalaaa i pozzzz:top:

panties
04.10.2010., 10:00
da, u sarajevu. skenderija ti je u centru, ne mozes je fuliti, ima mala statua gole zene rasirenih ruku (mi je zovemo teta razapeta).
a dobrinja ti je malo dalje od centra, sjednes na trolu trg austrije - dobrinja i tri-cetiri zadnje stanice su ti sve dobrinja.

Marijanka
04.10.2010., 10:25
da, u sarajevu. skenderija ti je u centru, ne mozes je fuliti, ima mala statua gole zene rasirenih ruku (mi je zovemo teta razapeta).
a dobrinja ti je malo dalje od centra, sjednes na trolu trg austrije - dobrinja i tri-cetiri zadnje stanice su ti sve dobrinja.

Puuuuno ti hvaaalaaa... tu ima outlet dućana i jel se da naći šta robe po nižim cjenama??????:top::top::top:

panties
04.10.2010., 12:11
od outleta, a i to uslovno, je samo azel france i tiffany. u azelu imas zaru a u tiffanyju h&m.

tiffany u novom robotu i u pg skenderija a azel skoro na svakom cosku. u harisu se zna naci markiranih stvari za smijesne cijene. i toga na svakom cosku.

ovo je sve vec pisano tu na temi.

Marijanka
04.10.2010., 12:16
od outleta, a i to uslovno, je samo azel france i tiffany. u azelu imas zaru a u tiffanyju h&m.

tiffany u novom robotu i u pg skenderija a azel skoro na svakom cosku. u harisu se zna naci markiranih stvari za smijesne cijene. i toga na svakom cosku.

ovo je sve vec pisano tu na temi.

o.k. hvala...

Marijanka
04.10.2010., 13:24
Upssss...
koliko ima kilometara od mostara do sarajeva....

broken
04.10.2010., 13:35
130.

inače na izlazu iz mostara ima neki američki outlet, zove se trendy ili slično, zna se naći predivnih haljinica.

Anubisova Robinja
08.10.2010., 11:21
Planiram ovih dana do granice - smo do Dubice, jer je eto takva prilika, ne mogu bauljati po ostalim dijelovima BiH-a :o
Ima li tamo kakav šoping centar?

Jelena1985
08.10.2010., 13:11
:misli:
meni se cini da nema... gradiska ti je blizu, pa bolje tamo navrati ;)

Venera23
08.10.2010., 13:31

sto se sve moze naci u Gradiski,osim azela???? Idem tamo za desetak dana...

Anubisova Robinja
08.10.2010., 14:05

:tuzni: eto, ne idem u osobnom aranžmanu pa ne mogu gnjaviti da me se vodi na ekstra lokacije...nema mi no da se sama zaputim neki drugi put :cerek:

rastko
08.10.2010., 14:31
U Gradisci imas u samom centru sve prodavnice, Azel ti je preko puta poste, pa malo lijevo, mislim da je tu negdje i Tiffany.

Ali, Azel u Gradisci nema ni pola ponude Azela u Banja Luci, ipak isplati se naici.

Simpsolina
08.10.2010., 15:37
Planiram ovih dana do granice - smo do Dubice, jer je eto takva prilika, ne mogu bauljati po ostalim dijelovima BiH-a :o
Ima li tamo kakav šoping centar?

Ja sam iz Dubice i da ti odmah kažem da ne gubiš vrijeme i novac.Sve iz dubičkih butika ima u Banjaluci duplo jeftinije.

Jelena1985
08.10.2010., 19:51
:tuzni: eto, ne idem u osobnom aranžmanu pa ne mogu gnjaviti da me se vodi na ekstra lokacije...nema mi no da se sama zaputim neki drugi put :cerek:
pa to je nekako usput, gradiska i dubica. :confused:
no dobro...

Skylar7
10.10.2010., 20:27
Ja sam se neugodno iznenadila kad sam bila za vikend u Brčkom. Naime, prema zakonu koji je stupio na snagu 1.10. BIH više ne prima strane valute već samo konvertibilne marke. U azelu sam jedva uspjela kupiti sako jer mi nije htjela uzeti kune...a mjenjačnice ne postoje! Kune se mogu razmijeniti samo u banci, koja ne radi subotom popodne, naravno! Uglavnom svima sad to predstavlja problem! Trgovcima; koji će izgubiti vikend kupce iz Hrvatske i nama kupcima; koji više ne mogu uživati u jeftinom šopingu bez posjeta bankama!

Jel se može u bilo kojoj banci kod nas kupiti KM?

Venera23
10.10.2010., 20:30
Ja sam se neugodno iznenadila kad sam bila za vikend u Brčkom. Naime, prema zakonu koji je stupio na snagu 1.10. BIH više ne prima strane valute već samo konvertibilne marke. U azelu sam jedva uspjela kupiti sako jer mi nije htjela uzeti kune...a mjenjačnice ne postoje! Kune se mogu razmijeniti samo u banci, koja ne radi subotom popodne, naravno! Uglavnom svima sad to predstavlja problem! Trgovcima; koji će izgubiti vikend kupce iz Hrvatske i nama kupcima; koji više ne mogu uživati u jeftinom šopingu bez posjeta bankama!

Jel se može u bilo kojoj banci kod nas kupiti KM?

Ja bila u Bos.Gradiski 05.10 i primali su kune normalno... ????

žeeljka
10.10.2010., 21:32
strane valute se po zakonu više ne smiju primati, znači u slučaju da ti inspekcija u kasi nađe kune, eure i slično moraš platiti kaznu. ali to ipak ne brani prodavačima da kune primaju i onda ih "sklone", sve ovisi o njima...
dosta njih će ipak primiti kune jer se na tečaju kad ih razmjenjivaš može zaraditi.

emanuela55
10.10.2010., 21:34
ja za 2 tjedna namjeravam ići u bihać... isplati li se? :)

leonardal
10.10.2010., 22:01
ja sam u azelu plačala karticama...jel to znači da više ni to neću moć?

panties
10.10.2010., 22:07
moze se karticama, tvoja banka svakako sama izvrsi konverziju kuna u KM kad platis kod nas ovdje karticom.

tak sam se i ja bojala da necu moci u topshopu u zagrebu platiti karticom jer je debitna sa KMovima, al onda sam na izvjestaju dobila da su mi naplatili i konverziju.

Venera23
11.10.2010., 11:19
hm...ja malo zbunjena...ali svi ovdje navodite cijene u eurima,a ne u km...u cemu je fora?

charlizeos
11.10.2010., 11:34
kod nas se mogu kupiti marke u mjenjačnjicama ako ih imaju, a mislim da u mjestima bliže granici imaju

panties
11.10.2010., 11:55
hm...ja malo zbunjena...ali svi ovdje navodite cijene u eurima,a ne u km...u cemu je fora?

meni je tesko marke preracunati u kune pa ih onda preracunam u eure, jer samo podijelim sa 2 :D

Simpsolina
11.10.2010., 16:28
U Banjaluci se otvara novi Azel,u Budzaku...dalje je od centra pa se nadam da ce se moci nesto naci

emanuela55
11.10.2010., 16:38
ja za 2 tjedna namjeravam ići u bihać... isplati li se? :)

ponavljam pitanje... :kava:

Jelena1985
11.10.2010., 20:00
U Banjaluci se otvara novi Azel,u Budzaku...dalje je od centra pa se nadam da ce se moci nesto naci
:eek:
gdje u budzaku? i kada??
ne pisi takve stvari ovako javno :zubo:
odg na pm :D

LUKSY77
12.10.2010., 08:32
kod nas se mogu kupiti marke u mjenjačnjicama ako ih imaju, a mislim da u mjestima bliže granici imaju

kod nas u Slav. Brodu ima nekoliko mjenjačnica koje prodaju bosanske marke

Nikita Durango
12.10.2010., 09:06
:eek:
gdje u budzaku? i kada??
ne pisi takve stvari ovako javno :zubo:
odg na pm :D

:rofl::rofl: sreca pa mislim da nema puno banjalucanki ovdje.
I mene zanima kada i gdje.
Mogu li i ja dobiti sta na pm???:moli:

Simpsolina
12.10.2010., 17:31
ma vidjela sam iz gradskog autobusa..malo niže kasarne 'kozara'...čini mi se...u četvrtak se otvara...pogledaću sutra kad se budem vozila :D

Jelena1985
12.10.2010., 22:22
ej da, sto se toga tice, danas ja to spomenem dragome, kaze on cuo je na radiju, najavljivali su otvaranje, cijeli dan od 9h ujutro, do poslijepodne ce se sve razgrabiti :flop: ne znam da li cu ici taj dan :kava: svakom kupcu uz kupljeni artikal neki poklon...
bas me zanima koja je to tacno lokacija, kontam gdje bi to moglo biti, gdje ima neki prazan prostor :misli:

panties
12.10.2010., 23:09
cula sam danas vijest da se vama u bl u boski otvara bershka i zara sljedeci mjesec. tak da cu izgleda bit cest posjetilac.

Jelena1985
12.10.2010., 23:13
:eek: :eek:
ja cula da ce se otvoriti new yorker. :zubo:
al voljela bih da se otvore bersha i zara. pogotovo bershka :)

panties
12.10.2010., 23:22
pa i new yorker, i costa coffee, al meni to bezze, ja ocu zaru i bershku :D inace, kod vas se i mango prvi otvorio, pa tek onda u sarajevu, tak da ima smisla..mozda i mi skoro dobijemo vise zaru :D

edit: i aldo isto.

Jelena1985
12.10.2010., 23:43
ajme ajme :cerek:
ako je ovo tacno, ja cu da bankrotiram :mama: :mama:
ali ne mogu cekati da se to desi :jumping:
:bonk:

Nikita Durango
13.10.2010., 08:48
Svi cemo da bankrotiramo:rofl:
A to za Aldo ti pretpostavljas ili ce se otvoriti u BL?
Kada se otvaraju svi nabrojani?Hoce li do nove godine?
Ja mjesecima nisam otisla u shoping pa sam mislila uskoro poharati BL:rofl:

panties
13.10.2010., 09:39
na forumu nasla, u boski se otvara zara, bershka, aldo, newyorker, i spominje se jos i costacoffee. evo tu (http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=65105027). treci odgovor s kraja. navodno u novembru. za lindex i ulla popken mi ima smisla, cula sam od djevojaka sto tamo rade da otvaraju u bl. znaci moglo bi biti istine u tome.