PDA

View Full Version : Seks za vrijeme menge

JoePoe
04.08.2008., 14:21
Ovako cura i ja imali smo odnos dok joj je kapalo :) tj. drugi dan menge. E sad mene zanima dali se meni moze sto dogoditi jer nije bas ugodno viditi krvavu pišu :). Znaci radili smo bez gumica :)

Nemojte nas krivo osuditi ali viđamo se 1-2 puta mjesecno po par dana i potrebno nam je da se istrosimo :)

p.s. sori ako je slicna tema vec bila

Morticia Addams
04.08.2008., 14:23
Nije slična tema NIKAD bila, a ja bih se na tvom mjestu odmah otišla pregledat' kod doktora jer postoji ogromna mogućnost da si dobio AIDS. Mislim, ipak je to krv po PIŠI, jel'.

:o Svima ispod 14 bih zakonom zabranila da stupaju u seksualne odnose. :visi:

Ice Tea™
04.08.2008., 14:24
E sad mene zanima dali se meni moze sto dogoditi jer nije bas ugodno viditi krvavu pišu :).

A što to npr.?! :confused: Da ti otpadne pišo? :rofl:

JoePoe
04.08.2008., 14:26
A što to npr.?! :confused: Da ti otpadne pišo? :rofl:

Pa moja pretpostavka je da mi nemože biti ništa ali bolje pitat i osramotit se na 5 minuta nego ostat glup cijeli zivot jel :) :) :)

Ice Tea™
04.08.2008., 14:29
Imaš pravo. Al moj ti je savjet da se prvo educiraš ako se već upuštaš u spolne odnose, onda sigurno ne bi ni morao postavljati ovakva pitanja. :mig:

Deedy
04.08.2008., 14:31
Imaš pravo. Al moj ti je savjet da se prvo educiraš ako se već upuštaš u spolne odnose, onda sigurno ne bi ni morao postavljati ovakva pitanja. :mig:

Pa došao se ovdje educirati i raspitati. Educiraj ga.. :ne zna:

JoePoe
04.08.2008., 14:33

Deedy tako je...

Ledeni caje... Moje pice :) priznajem da se nisam bas pretjerano educirao ali sto je ucinjeno ucinjeno je...

zekica21
04.08.2008., 14:34
Koliko ja znam da ne može biti ništa ako su oboje zdravi. Iako mislim da nije baš preporučljivo tijekom menge, i to bez kondoma.

H-K
04.08.2008., 14:37
Osim što nije baš higijenski, ne može biti ništa - tebi! Ona je nešto osjetljivija, pa može pokupit neku upalu ako ideš zmazanim kurcem u krvavu pičku - e sad, ak ti ova zadnja prispodoba nije dovoljno gadna, onda nastavi sa dosadašnjom praksom, ak ti se sad zgadilo, onda fino se malo strpi par dana, u međuvremenu nek ti ga popuši, izdrka, izdrka sisama ili joj ga ako baš moraš stavi u šupak. Jel ti sve jasno?

JoePoe
04.08.2008., 14:37
Koliko ja znam da ne može biti ništa ako su oboje zdravi. Iako mislim da nije baš preporučljivo tijekom menge, i to bez kondoma.

A to nam je bilo jasno i nismo to radili prije jer obicno je bilo da se nismo viđali u to vrijeme kad ju je imala ali eto sad se tako pogodilo i sad treba snest posljedice :)

JoePoe
04.08.2008., 14:40
Osim što nije baš higijenski, ne može biti ništa - tebi! Ona je nešto osjetljivija, pa može pokupit neku upalu ako ideš zmazanim kurcem u krvavu pičku - e sad, ak ti ova zadnja prispodoba nije dovoljno gadna, onda nastavi sa dosadašnjom praksom, ak ti se sad zgadilo, onda fino se malo strpi par dana, u međuvremenu nek ti ga popuši, izdrka, izdrka sisama ili joj ga ako baš moraš stavi u šupak. Jel ti sve jasno?

Pa prije zahvata smo se oprali i odma netom poslje smo se oprali... Nije mi se nista zgadilo ali drugi put cu ponest gumice... Hvala na odgovoru!

zekica21
04.08.2008., 14:40
Vjeruj znam kako je :D
dragi je jednom mjesečno na par dana mogao doći da se vidimo jer nismo bili iz istog grada, a dva puta se desilo da sam imala.
al jbg :)

JoePoe
04.08.2008., 14:43
Vjeruj znam kako je :D
dragi je jednom mjesečno na par dana mogao doći da se vidimo jer nismo bili iz istog grada, a dva puta se desilo da sam imala.
al jbg :)

Eto o tome pričam i sve ti je jasno... Isto je i s nama al dobro valjda ce bit sve ok :)

rh4ps0dy
04.08.2008., 14:43
Pa nije ti pišo čep da njoj stane dok se vi igrate. :D Može se odgoditi menga tabletama, al ne znam koliko je pametno prečesto ih gutati. Ili možete pod tušem. :D

JoePoe
04.08.2008., 14:45
Pa nije ti pišo čep da njoj stane dok se vi igrate. :D Može se odgoditi menga tabletama, al ne znam koliko je pametno prečesto ih gutati. Ili možete pod tušem. :D

Pratili smo malo kretanje... Nije joj curilo puno tako da se nisam bas cepio a i posao je bio gotov za 3 minute... Sto prije to bolje i onda onak krvav zdrkam joj po guzi i sve zaserem okolo ma fetis totalni :rofl:

caramel
04.08.2008., 15:01

well, zakonom je seks ispod 14 god. zabranjen. ipak, to djecu ocito ne sprecava na "zabavu" od 3 minute. :ne zna:

Zujoo
04.08.2008., 15:01
ako ti je pišo bio cijeli krvav, morat ćeš ga odsjeć... inače će ti sam optast.

Ice Tea™
04.08.2008., 15:47
Pa došao se ovdje educirati i raspitati. :ne zna:

Nisam baš mislila na forum (strašno ozbiljno štivo :rofl:), nego recimo malo slušati na satima biologije, i tamo se spominje menstruacija. :) Ovdje će se većina samo sprdati, a ne mu nešto ozbiljno odgovoriti. :ne zna:

Ice Tea™
04.08.2008., 15:52
Ledeni caje... Moje pice :) priznajem da se nisam bas pretjerano educirao ali sto je ucinjeno ucinjeno je...

Sad bar znaš za ubuduće. :mig: Uglavnom, ako ste oboje zdravi tebi ništa ne može biti. Prije njoj jer je u te dane osjetljivija nego inače pa može dobit neku upalu.

summer_white
04.08.2008., 16:03
pa ja probala i sve ok. doduše, zadnji dan menge je bio tak da ni nisam krvarila. nije baš higijenski,al to ne znači da ne može bit dobro
ako ste oboje zdravi, nemate beda

Pathfinder19
04.08.2008., 17:59
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ J

WTF
04.08.2008., 18:01
Ovako cura i ja imali smo odnos dok joj je kapalo :) tj. drugi dan menge. E sad mene zanima dali se meni moze sto dogoditi jer nije bas ugodno viditi krvavu pišu :). Znaci radili smo bez gumica :)

Nemojte nas krivo osuditi ali viđamo se 1-2 puta mjesecno po par dana i potrebno nam je da se istrosimo :)

ako ga ne opereš dobro i odeš u more velike su šanse da te napadne bijela psina :kava:

GoGs
04.08.2008., 18:36
prakticirao sam ga stalno sa bivšom... ali bar kad curi, nataknem tu jebenu gumicu... jebemu, u toliku krajnost nisam išao... :rolleyes:

edi_bosanceros
04.08.2008., 18:37

ooooo jarane znam o cemu pricas
sam drug moj ja pishu u celofan metnem kad ulijecem u crveno
ne ono zbog sebe nego zbog moje djevojke

caramel
04.08.2008., 18:47
prakticirao sam ga stalno sa bivšom... ali bar kad curi, nataknem tu jebenu gumicu... jebemu, u toliku krajnost nisam išao... :rolleyes:

vecina cura/momaka koji to prakticiraju, to rade samo kad cura ima zadnje dane. e sad..mene zanima je l' ikome od vas smeta seksanje s curom cim dobije? 1. dan? 2.? :D:D
stajaznam, ja sam nenormalno napaljena kad imam mengu. s deckom to (jos) nisam probala. je l' od vas itko jebao dok je curi curilo k'o ludo? :D
znaci i krevet i pimpek i zidovi - ma sve puno krvi? :D:D pa kasnije na zajednicko ciscenje? :rofl:

edi_bosanceros
04.08.2008., 18:49
vecina cura/momaka koji to prakticiraju, to rade samo kad cura ima zadnje dane. e sad..mene zanima je l' ikome od vas smeta seksanje s curom cim dobije? 1. dan? 2.? :D:D
stajaznam, ja sam nenormalno napaljena kad imam mengu. s deckom to (jos) nisam probala. je l' od vas itko jebao dok je curi curilo k'o ludo? :D
znaci i krevet i pimpek i zidovi - ma sve puno krvi? :D:D pa kasnije na zajednicko ciscenje? :rofl:

ma govorim o prva dva dana
poslije i nije problem

GoGs
04.08.2008., 18:55
znaci i krevet i pimpek i zidovi - ma sve puno krvi? :D:D pa kasnije na zajednicko ciscenje? :rofl:tokom menstruacije prakticiraj vođenje ljubavi, a ne lud i ekstra žestok seks. pa taman da iz nje šprica ko iz kabla... ručnik ispod, misionarska poza i samo lagano... nema beda. skineš kondom, odeš pod tuš i sve 5.

nema boljeg od izraza lica zadovoljene djevojke u vrijeme kad se osjeća sva prljava i kad je usto napaljena, a nezadovoljena. tokom menstruacije sam i doživljavao najveće seksualne užitke.

edi_bosanceros
04.08.2008., 18:57
tokom menstruacije prakticiraj vođenje ljubavi, a ne lud i ekstra žestok seks. pa taman da iz nje šprica ko iz kabla... ručnik ispod, misionarska poza i samo lagano... nema beda. skineš kondom, odeš pod tuš i sve 5.

nema boljeg od izraza lica zadovoljene djevojke u vrijeme kad se osjeća sva prljava i kad je usto napaljena, a nezadovoljena. tokom menstruacije sam i doživljavao najveće seksualne užitke.

opet se moram sloziti sa tobom
ipak misljenja sam da se za takav odnos moraju razviti i druge stvari u vezi
siguran sam da oni koji hodaju par mjeseci nece sebi priustit takav sex

Viasat2008
04.08.2008., 19:09

Ništa ti neće biti, kao ni njoj. U najgorem slučaju može doći do upale (gljivične) no to se rješava potpuno bezbolno sa antibioticima, jedino što se onda NEĆEŠ smjeti seksati bez kondoma, barem narednih 30 dana, dakle, kako god okreneš, sa kondomom ti je najbolje :D

Ivanima
04.08.2008., 20:26
Evo Vam link pa se obrazujte:
http://www.medicina.hr/seksualnost/clanci/menstruacija%20i%20sex.htm

JustinC
04.08.2008., 20:59
Pratili smo malo kretanje... Nije joj curilo puno tako da se nisam bas cepio a i posao je bio gotov za 3 minute... Sto prije to bolje i onda onak krvav zdrkam joj po guzi i sve zaserem okolo ma fetis totalni :rofl:

Pih...zbog 3 minute zadovoljstva si tako riskirao..:eek:.zarazila te garant! Slijedeći put ti dobivaš mengu...:kava:

tincica_blaah
04.08.2008., 21:45
ima i budala koji ce lizat picku koja krvari.... :kava:

caramel
04.08.2008., 21:46
mljac

b'elana
04.08.2008., 21:49

Bolje posran nego krvav? :eek:

JoWaN
04.08.2008., 21:50

Al to zbilja trebas onda bit udaren:D
Ak nista drugo, bar ces kasnije rigat:ne zna:

peyton17
04.08.2008., 21:52
svašta...

VirtualBaby
04.08.2008., 22:37
Hm... ako se Njemu tako sviđa, zašto ne. :D

sisinjo
04.08.2008., 22:50
Meni bi se automatski spustio da vidim krv na njemu:eek::eek:
jedino s povezom može:D

JoWaN
04.08.2008., 23:35
Meni bi se automatski spustio da vidim krv na njemu:eek::eek:
jedino s povezom može:D

Tko zna, mozda bi ti onda bio sasvim drugi osjecaj:rofl:

Indomitus
05.08.2008., 00:53
Ne vidim u cemu je problem ako se cura otusira prije seksa i ako ne zabijes jezik u nju. Klit joj nije krvav. :mig:

Tko zna, mozda bi ti onda bio sasvim drugi osjecaj:rofl:
Posebno vlazna, ha? Ajd iskreno, da li bi pomislio na menstruaciju ili bi mislio da je zbog tebe toliko "vlazna"? :lol:

neiskusna domina
05.08.2008., 08:14
mislila sam da su na ovom forumu sve neki perverznjaci,..a ono cistunci..i to gadljivi... :kava:
ali sta ja znam,ja sam samo plavusa... :rolleyes:

K0h0rtas
05.08.2008., 09:24
ja je nebi jebo da je zadnja na svijetu dok ima mengu

150jams
05.08.2008., 11:34
ja je nebi jebo da je zadnja na svijetu dok ima mengu

dok neprovaš nemoj govorit...i ne vidin šta je tu toliko gadljivo....nema mi ništa slađe...kad joj je menga...a unutra kad ga staviš....imaš osjećaj da će se zapalit kako joj je vruća

flore982
05.08.2008., 11:46
dok neprovaš nemoj govorit...i ne vidin šta je tu toliko gadljivo....nema mi ništa slađe...kad joj je menga...a unutra kad ga staviš....imaš osjećaj da će se zapalit kako joj je vruća

ma daj nemoj da mi se želudac okreće po ovoj vrućini...

:bljak:

em što možeš curi bakterije navući em je stvarno gadno :bljak:

150jams
05.08.2008., 11:49
gadno je meni vidit i 2 muška da šetaju i drže se za ruke...pa šta ću im ja ako im to odgovara...tako i ovo...ja neznam štaje ode sve neki jebači i jebačice...kad triba nekome popušit fuj...gadi im se...kad triba nekome polizat..fuj smrdi...kad triba hebat pod mengom fuj povraća im se...da najbolje je samo leć minut do maksimalno dva ga sprašit naravno u misionarskoj pozi...i poslin toga na spavanje...to je najbolje

flore982
05.08.2008., 11:55
gadno je meni vidit i 2 muška da šetaju i drže se za ruke...pa šta ću im ja ako im to odgovara...tako i ovo...ja neznam štaje ode sve neki jebači i jebačice...kad triba nekome popušit fuj...gadi im se...kad triba nekome polizat..fuj smrdi...kad triba hebat pod mengom fuj povraća im se...da najbolje je samo leć minut do maksimalno dva ga sprašit naravno u misionarskoj pozi...i poslin toga na spavanje...to je najbolje

Nemam ništa protiv ni lizanja ni pušenja ni jebanja u svim pozicijama al stvarno mi je odvratna misao sexa za vrijeme menge...:ne zna:
Tebe pali pa izvoli pa kad ti draga pokupi kojekave upale i bakterije neće ih se samo tako riješiti

Jel ti znaš da ako se desi trudnoća a sexali ste se npr mj prije za vrijeme menge može doći do vanmaterične trudnoće upravo zbog bakterija

150jams
05.08.2008., 11:59
ja znam da može doć do upala i kojekakvih problema...al isto tako znam ako se ja pridržavam nekih higijenskih uvjeta a i ona također...nevidim di može nastat problem...a i pored toga može se zarazit...al isto tako ti možeš izać ispred kuće i da ti na glavu padne cigla sa krova na glavu...jel da?

Zujoo
05.08.2008., 12:02
pošto sam ja jedan od onik koji sklone glavu kad McNamara-Troy mesare po ljudima, i nevolim baš gledat krv... radije ne. Meni je to zapravo.... oooooodvratno! Jednom sam jednu pokupio vani, odvuko u auto, i sve to skupa odvuko u mrak. Kad sam došo kući, imaš šta vidit. Krvave gaće, kara koda je netko ogulio! Prvo što mi je palo na pamet je "jebate kakva je ovo bolešćina". Kad sam vidio da i ispod noktiju imam krvavog, i kad sam se sjetio da je govorila kako ona nemože više jer je boli... onda sam skonto. A djevica nije bila sigurno.

Uglavnom, odvratno za ispovraćat se!

b'elana
05.08.2008., 12:03
Jel ti znaš da ako se desi trudnoća a sexali ste se npr mj prije za vrijeme menge može doći do vanmaterične trudnoće upravo zbog bakterija

A ovo je iz knjige "Novi medicinski dosezi babe Mare" :kava:

JoWaN
05.08.2008., 13:12
Posebno vlazna, ha? Ajd iskreno, da li bi pomislio na menstruaciju ili bi mislio da je zbog tebe toliko "vlazna"? :lol:

Iskreno?...molio bi boga da je zbog mene toliko vlazna:rofl:
A sto se tice menstruacije, odvratio bi si paznju na nesto drugo:D

JoePoe
05.08.2008., 14:02
al isto tako ti možeš izać ispred kuće i da ti na glavu padne cigla sa krova na glavu...jel da?

Imam limu tako da te mogućnost otpada :)

JoePoe
05.08.2008., 14:04
Hvala svima koji su dali odgovore posebno one pozitivne a ni negativni nisu za bacit... Malo šale nikad ne skodi :)

@DAADAA@
05.08.2008., 14:15

vidim neki stvarno imaju ukusa...

Vrag_u_snjegu
05.08.2008., 20:31
menga ili ne......uvijek pruzam dobar fukliz

vrijeme menge nije vrijeme korizme

fornix
05.08.2008., 22:14
Ma ne znam. To mi je nekako gadno. A i imam filing da je mogu ozljediti. Zato, hvala ali ne bih više.

Spajza
05.08.2008., 23:12
Neznam koja bi me sila natjerala da idem za vrijeme menge trpat fakat bi trebala biti predobra ili bi trebo biti totalno pijan hehe

Vrag_u_snjegu
05.08.2008., 23:13
ma jebote kakve ima veze sta djevojce ima napad crvenih kmera

jebenti cicak sta sad. dogodi se tu i tamo........kad ima mengu poderem ju ko novine i polizem.....vats d big deal ovo ono, mislim helou

proleter
06.08.2008., 06:59
u pišu su ti ušli mali crvići koje ti ne možeš vidjeti jer su skriveni u onoj crvenoj tekućini za koju žene kažu da je krv i da im izlazi iz one stvari kad imaju mengu. nakon što ti crvi dođu do prostate osjetit ćeš škakljikanje u šupku za što će ti reći da je nešto poput pronalaska muške g točke. nakon što dođu do šupka dio njih će krenuti prema jetri, slezeni, bubrezima, srcu, mozgu i očima i onda nastupa najzanimljiviji dio. jer kad ti se to sve dogodi u kući će ti se pojaviti mulder i scully iz x filesa i onda si gotov, pogotovo ako za tebe sazna pušač... odvest će te na ispitivanje kako bi doznali zašto ševiš curu kad ima menstruaciju i zašto ti na piši ostaje krvi...
jebote svijet je poludio...:rofl::lol::rofl::lol::rofl::eek::eek::e ek:
čekam samo nečiji post u kojem će netko pitati što je to što imam između nogu i zašto mi iz njega nakon 48 sekundi diranja curi bijela tekućina

vesela_ovčica
06.08.2008., 07:28
Gadno ili ne, mislim da je tu najbitnija stvar da ŽENA MOŽE ZATRUDNITI TOKOM MENGE.
I to nisu nikakve priče ni guglanja, to je moje iskustva. I to drugi dan od početka menstruacije (a ne kraja). A znam jednu ženu koja je prvi. A moja sestra je zatrudnila kad se sexala bez zaštite dan prije menstruacija.
Uglavnom, uvijek se može zatrudniti ako su oba partnera jako plodna ili ako te 'netko od gore' stvarno želi sjebat u životu.
Tako da je moj savjet, gadilo vam se ili ne, koristite kontracepciju.

tonkica_
08.08.2008., 08:02
uredno svaki mjesec za vrijeme menge se dragi i ja keksamo... bude krvi do koljena...okupamo se i eto....

Balkanka
08.08.2008., 09:14
očito vi svi koji pričate "fuuuuuj, bljak, nebi ja nikad, to je odvratno" nikad niste to probali...vi ama baš nemate nikakvu želju za sexom tokom "njenih 5-6 dana", jel..:rolleyes:

Balkanka
08.08.2008., 09:16
i još samo treba da netko napiše da se nebi nikad jebao ako mu partner il partnerica malo smrdi na znoj nakon dugog radnog dana? :rolleyes:

bejbe*
08.08.2008., 09:28
najjace je kad imas frajera koji i za vrijeme menge hoce da lize. :rofl:

flore982
08.08.2008., 09:30
očito vi svi koji pričate "fuuuuuj, bljak, nebi ja nikad, to je odvratno" nikad niste to probali...vi ama baš nemate nikakvu želju za sexom tokom "njenih 5-6 dana", jel..:rolleyes:

koliko god tebi bilo to nemoguće za shvatiti meni je uistinu gadljivo da se sexam za vrijeme menge.....možda imam osjetljiv želudac pa se lako zgadim :ne zna:
Kod mene je 3-4 dana i nije mi se problem strpiti dok ne prođe
A ko je uopće spominjao da nememo želju za sexom :confused:
Ja jednostavno ne volim krv a ponekad me zna i boliti prvi drugi dan tako da to ne prakticiram....
Imam usta i guzu
Jel moram stalno primati u p...u :rolleyes:

flore982
08.08.2008., 09:32
Ko voli nek izvoli :)

medeni5
08.08.2008., 12:29

Ovako stari...ja to radim sa svojom dragom već jako..jako dugo...i nema boljeg osjećaja...kao prvo da ti pojasnim, ona ima ekstremno jaku menstruaciju, s bolovima s kojima završava na hitnoj...i u tim prvim danima...sex je za mene nešt posebno... kao prvo zbog te menstruacije, mogu dolazit u nju do kraja...a kao drugo njoj se smanjuju bolovi...i s obzirom na vrijeme kako dugo to radimo....ništa mi nije...:top: Zato samo naprijed...ali s svršavanjem OPREZ!!!!!!! Nemože se to kod svake djevojke...:nono:

Zato ševi koliko hoćeš...a svršavaj vani.......zbog dece..se razme...:kava:

p.s. higijena obavezna...!!!:top:

H-K
08.08.2008., 12:47
Bolje posran nego krvav? :eek:
Pa može se prvo isklistirati i očistiti prkno, ak te to baš tak jebe.

fridda
08.08.2008., 13:16
ma fujcek xd

Simmby
08.08.2008., 13:16

ja sam isto jako napaljena kad imam mengu... ne znam zakaj, možda zato jer se moj partner ne voli sexat kad imam mengu... rekel je da mu je to preljigavo.. mislim.. jesmo se mi puno put, al samo zato jer sam ja za vrijeme menge nemoguća!!! :ne zna:
e, onda bi se dan i noć :rofl:

ewwa81
08.08.2008., 13:30
Pa tko voli nek izvoli, svatko ima svoj ukus,ne?:D
Ja osobno to ne prakticiram...dok se ne riješim crvene vještice...:D:D

mala_adorable
08.08.2008., 13:30
nisam još probala vakvo nešto... ali why not??? mislim... kolko sam cula od par ljudi, onda se brze i žešće svršava (kako lik, tako i zenska) jer je ona topla iznutra pa to sve cini još boljim... a ugl, kad imam mengu sam 10 puta više napaljena pa...:top:

samo... naravno... nista bez gumice...!!!

home edition
08.08.2008., 13:33
pozdrav strini u Zagorje i ekipi na Krku :rofl: koja tema...

fridda
08.08.2008., 13:36
pozdrav strini u Zagorje i ekipi na Krku :rofl: koja tema...

LOL, i sve u studiju. ''pa koga kad sam samo ja tu?'' haha.

Stana
08.08.2008., 14:01
Nisam probao, ali se nadam da hoću :Sex: - tko kaže da moram imati upaljene reflektore dok to radim, ionako će mi HEP isključiti struju... kita ne pita, kita je*e ...

Betty Boooooop
08.08.2008., 15:20

A moj JoePoe, što bi ti moglo biti.
Ako je ženska zdrava, ništa.
A ako ima neku spolnu bolest, prijeći će ti, bila ona s mengom ili ne.

JoWaN
08.08.2008., 15:25
Nisam probao, ali se nadam da hoću :Sex: - tko kaže da moram imati upaljene reflektore dok to radim, ionako će mi HEP isključiti struju... kita ne pita, kita je*e ...

:rofl: da bas. Najbolje je derat u mraku.:lol: Na kraju ces vise platit kondom, nego racun za struju.:lol::lol:

Stana
08.08.2008., 15:28
:rofl: da bas. Najbolje je derat u mraku.:lol: Na kraju ces vise platit kondom, nego racun za struju.:lol::lol:

hahhaha kondom :rofl: :lol: :s :s :s

JoWaN
08.08.2008., 15:31
hahhaha kondom :rofl: :lol: :s :s :s

Za razliku od struje, kondomi su jos jeftini:rofl::s

Stana
08.08.2008., 15:37
Za razliku od struje, kondomi su jos jeftini:rofl::s

ah, početnici :kava:

techno mania
08.08.2008., 15:43
samo jebi nece nista biti

JoWaN
08.08.2008., 15:45
ah, početnici :kava:

Reci da sam u krivu:ne zna::rofl:

Stana
08.08.2008., 15:49
Reci da sam u krivu:ne zna::rofl:

A nisi , što da ti kažem :kava:

Račun za struju - 895kn
Kondomi za jedan mjesec - 400kn
495kn ostalo u novčaniku - neprocjenjivo :s

Mithrandir0806
08.08.2008., 15:50
Jao jednom smo uranili nije baš kul scena :D ali ona veli da svršava intenzvnije tman pred početak i kraj stvari:ne zna:

JoWaN
08.08.2008., 16:08
A nisi , što da ti kažem :kava:

Račun za struju - 895kn
Kondomi za jedan mjesec - 400kn
495kn ostalo u novčaniku - neprocjenjivo :s

Cista matematika:s

A tih 495kn svejedno otidje na curu:D

Stana
08.08.2008., 16:09
Cista matematika:s

A tih 495kn svejedno otidje na curu:D

Pa naravno, treba kupiti novu posteljinu kao i nekoliko litara šampona :s :s

JoWaN
08.08.2008., 16:11

A ni posteljina nije jeftina:rofl: (vjeruj mi, ja znam:s:rofl:)

Cemu sampon??:zubo:

Mithrandir0806
08.08.2008., 16:12

:lol::lol::lol:

intercepts
08.08.2008., 16:12

ne preporučijem prakticiranje takvoga sexa,zamackano je svuda uokolo,mirisi i baš nisu ugodni,mrlja koje se teško skidaju posvuda

JoWaN
08.08.2008., 16:15
ne preporučijem prakticiranje takvoga sexa,zamackano je svuda uokolo,mirisi i baš nisu ugodni,mrlja koje se teško skidaju posvuda

Da, i jos imas feeling kao da si doso u ribarnicu:lol::rofl:

Stana
08.08.2008., 16:15
A ni posteljina nije jeftina:rofl: (vjeruj mi, ja znam:s:rofl:)

Cemu sampon??:zubo:

Ma znam za posteljinu, počeo sam kupovati na veliko - imam dobavljača:zubo:

Pošto smo u mraku, možda se okrenem na krivu stranu i umjesto da ju poljubim u čelo, glava mi završi dolje i sav se zamuljam :ne zna: :rofl: - onda se sve to na kosi osuši itd.

JoWaN
08.08.2008., 16:19
Ma znam za posteljinu, počeo sam kupovati na veliko - imam dobavljača:zubo:

Pošto smo u mraku, možda se okrenem na krivu stranu i umjesto da ju poljubim u čelo, glava mi završi dolje i sav se zamuljam :ne zna: :rofl: - onda se sve to na kosi osuši itd.

Ove god sam kupio posteljina.....uufff:rofl:...miran sam za ovu godinu:lol:
Al najbolje je kupovat crvenu posteljinu, jer ak zaboravis oprat, mrlje se kasnije nece vidjet. ne?:ne zna:

Onda ti treba ili razrijedjivac ili sampon protiv usiju:lol::s

Maria Antonette
08.08.2008., 16:21
Al najbolje je kupovat crvenu posteljinu, jer ak zaboravis oprat, mrlje se kasnije nece vidjet. ne?:ne zna:

bolje crnu... na crvenoj ce se vidjeti...pogotovo ako se osuse :mig:

Stana
08.08.2008., 16:22
Ove god sam kupio posteljina.....uufff:rofl:...miran sam za ovu godinu:lol:

Onda ti treba ili razrijedjivac ili sampon protiv usiju:lol::s

Ma zajebano je to - sluz mijenja boju neovisno o posteljini tako da svaki put moram kupovati novu - kao da me zaje*ava :ne zna:

Ma šampon je ok. Tek kada sam ušao u te vode, da ne kažem, krvlje - skužio sam čemu služe oni ručnici što se nose na glavi poslije tuširanja - budu puni šampona i onda se sve to lijepo natapa i kasnije ispere. :rofl:

intercepts
08.08.2008., 16:22
treba liznut picu za vrijeme menge :ne zna:
to ja zovem izazovom a ne ovakva prepucavanja :rofl:
:lol:

JoWaN
08.08.2008., 16:24
bolje crnu... na crvenoj ce se vidjeti...pogotovo ako se osuse :mig:

O di si ti, meni moja Mare?:rofl::cerek:

Crna posteljina bi pasala jedino da je stavis u ljes.:rofl:
Ja imam tamnoplavu:brukica:

JoWaN
08.08.2008., 16:28
Ma zajebano je to - sluz mijenja boju neovisno o posteljini tako da svaki put moram kupovati novu - kao da me zaje*ava :ne zna:

Ma šampon je ok. Tek kada sam ušao u te vode, da ne kažem, krvlje - skužio sam čemu služe oni ručnici što se nose na glavi poslije tuširanja - budu puni šampona i onda se sve to lijepo natapa i kasnije ispere. :rofl:

I namjena joj je da nas zajebava:D
Ne kazu uzalud da krv nije voda:rofl: tak nekako:misli:

A nakon pranja kose, jedino se trebas zabrinut ak primjetis da si naglo poceo celavit:lol: (krv je ''hranjiva'' za kosu:zubo:)

Maria Antonette
08.08.2008., 16:28
O di si ti, meni moja Mare?:rofl::cerek:

Crna posteljina bi pasala jedino da je stavis u ljes.:rofl:
Ja imam tamnoplavu:brukica:

od svih boja kud bas tamnoplavu? :eek::rofl:

i tu sam ja tebi,jovo moj.. pijuckam liker od kokosa...:cerek:

Vilibald
08.08.2008., 16:30
baš sam dobila danas:kava:

koja ideja mi je pala na pamet :s
da vodim dane (ciklusa,plodne,neplodne,naravno)preko ovog topica:rofl::rofl:

JoWaN
08.08.2008., 16:31
od svih boja kud bas tamnoplavu? :eek::rofl:

i tu sam ja tebi,jovo moj.. pijuckam liker od kokosa...:cerek:

Tamnoplava je cisto onak....muska:mig:

Liker od kokosa mi je najdrazi:cerek: (i od kave)

znam da si mi tu negdje:mig: po obicaju se skices:kiss:

JoWaN
08.08.2008., 16:33
baš sam dobila danas:kava:

koja ideja mi je pala na pamet :s
da vodim dane (ciklusa,plodne,neplodne,naravno)preko ovog topica:rofl::rofl:

Ovaj topic je vec ''dovoljno'' krvav.:kava:

Maria Antonette
08.08.2008., 16:42
Tamnoplava je cisto onak....muska:mig:

Liker od kokosa mi je najdrazi:cerek: (i od kave)

znam da si mi tu negdje:mig: po obicaju se skices:kiss:

kokos i kava,ha?:eek:
imas ti ukusa :cerek:

@Vilibald ja sam dobila prekjucer...ali ovo ti je sasvim dobra ideja.. :rofl:

Vilibald
08.08.2008., 16:45

ima nešto u toj glavi (osjećam tu i tam:rofl:) :D

JoWaN
08.08.2008., 16:47
kokos i kava,ha?:eek:
imas ti ukusa :cerek:

Imam ukusa za sve;)

:eek: prekjucer si dobila?.....a taman sam te mislio nasiljit:rofl::cerek:

uuu sta bi bilo krvi posvuda:rofl:

Maria Antonette
08.08.2008., 16:48
Imam ukusa za sve;)

:eek: prekjucer si dobila?.....a taman sam te mislio nasiljit:rofl::cerek:

uuu sta bi bilo krvi posvuda:rofl:

nebi... nemam jaku mengu.. tako da...ako zelis krv..trazi dalje.:p

JoWaN
08.08.2008., 16:49
nebi... nemam jaku mengu.. tako da...ako zelis krv..trazi dalje.:p

Nedas mi znaci:tuzni:

Sex i menga su oduvijek bili savrsen par:rofl: Ili ne?:misli:

Edit: a ako ne zelim krv??:D

chilipeppersica
08.08.2008., 18:04
A moja sestra je zatrudnila kad se sexala bez zaštite dan prije menstruacija.

fala bogu da je ostala tada trudna jer su tad plodni dani... :ne zna::tuctuc:

home edition
08.08.2008., 18:24
O Bože dragi čitam i ne vjerujem.... pa kakvi su ovo bolesni razgovori... to je k'o da ja stavim temu " proboli me nožem, a ona me želi lizat" pa daj pustite cure/žene na miru bar dok imaju tih par dana u mjesecu... :D

edi_bosanceros
08.08.2008., 18:26
O Bože dragi čitam i ne vjerujem.... pa kakvi su ovo bolesni razgovori... to je k'o da ja stavim temu " proboli me nožem, a ona me želi lizat" pa daj pustite cure/žene na miru bar dok imaju tih par dana u mjesecu... :D

uh al ti dajes dobre ideje
ono kao mene probodu noze kad ona ima pa jedno drugome ranu lizemo
hmmmmmm
kako dobroooo zvuciii

simy
08.08.2008., 18:27
nije to niš strašno(sex za vrijeme menge),nije uredno i higijenski ali bar se moze do kraja,... naravno pod tus nakon toga....ali ipak preporucam zastitu

Stana
08.08.2008., 18:27

" Ako se uzme u obzir da žene prosječno imaju menstruaciju od dvanaeste do pedesete godine i da mjesečno imaju pet dana krvarenje, zaključujemo da provede gotovo sedam godina života krvareći."

A tko bi sedam godina bez seksa :ne zna:

edi_bosanceros
08.08.2008., 18:30
" Ako se uzme u obzir da žene prosječno imaju menstruaciju od dvanaeste do pedesete godine i da mjesečno imaju pet dana krvarenje, zaključujemo da provede gotovo sedam godina života krvareći."

A tko bi sedam godina bez seksa :ne zna:

racunica sve kaze....al opet kako kazu ne jebe onaj koji zna nego onaj koji je naviko

home edition
08.08.2008., 18:40
pa dobro, al' daj se stavi u ulogu žene, pa da ti dođe tvoj dragi on bi se sexo... a ti "ranjen/a" :rofl:

simy
08.08.2008., 18:45
malo glupo ha pa moze rec ne ima jezik sto ne

caramel
08.08.2008., 20:02
neki dan mi frendica pricala da je se seksala s deckom dok je imala. i dok joj je tampon bio unutra - jerbo, on ne podnosi krv na pimpeku, veli da mu onda izgleda "k'o zaklan" :rofl::rofl:
ugl., nije bilo krvi (zahvaljujuci tamponu :D) - al' su kasnije morali trazit' onaj konac od tampona, jer se izgubio negdje u picki :lol::lol::lol:

Stana
08.08.2008., 20:04
neki dan mi frendica pricala da je se seksala s deckom dok je imala. i dok joj je tampon bio unutra - jerbo, on ne podnosi krv na pimpeku, veli da mu onda izgleda "k'o zaklan" :rofl::rofl:
ugl., nije bilo krvi (zahvaljujuci tamponu :D) - al' su kasnije morali trazit' onaj konac od tampona, jer se izgubio negdje u picki :lol::lol::lol:

i onda se mi muškarci pitamo zašto nas curine prijateljice čudno gledaju.... pa kad znaju više nego mi :s :s :s - neke stvari koje sam napravio ja ne znam dok mi ne kaže curina prijateljica :rofl:

7/9
08.08.2008., 21:36
:rolleyes: Da - u neka pradavna vremena, počevši od onih kada su nam dlakavi susjedi hodali Zemljom, žene su za vrijeme menstruacije morale prošetati u samoći, do obližnjeg brdašca. Ipak je vražja energija isijavala iz nje i mogla je svašta lošeg selu navući :P

Nekak mi se čini da je puno stričeka s ove teme malo zaostalo u tom dobu...

caramel
08.08.2008., 21:45
:rolleyes: Da - u neka pradavna vremena, počevši od onih kada su nam dlakavi susjedi hodali Zemljom, žene su za vrijeme menstruacije morale prošetati u samoći, do obližnjeg brdašca. Ipak je vražja energija isijavala iz nje i mogla je svašta lošeg selu navući :P

Nekak mi se čini da je puno stričeka s ove teme malo zaostalo u tom dobu...

well, pa crkva i dandanas zastupa misljenje da je zena "necista" za vrijeme menstruacije. pa se cude zasto gube vjernike :ne zna:

g_n_u_s
17.08.2008., 14:57
fujj :S nebi taman da umro !

*Icegirl*
17.08.2008., 15:31
Zašto da ne? Samo poslje toga se dobro okupajte:D:D

tockicha
17.08.2008., 15:34
ni ne pomislim na sex za vrijeme menge jer me tolko boli da nist nemogu raditi... :(

soncek
17.08.2008., 15:46
Okupas se prije,koristis kondom i peskiric ispod guze i nema bolje stvari, a i menga manje boli poslije sexa!
Ma meni je to superiska:)

Lawrence_Lamber
17.08.2008., 17:29

nemoj to vise nikad raditi... 70% je da dobijes bolest preko takvog odnosa.

HollyP.S.
17.08.2008., 18:30
ako ti je pišo bio cijeli krvav, morat ćeš ga odsjeć... inače će ti sam optast.

:lol::lol:

sunce35
17.08.2008., 19:01
Ovako stari...ja to radim sa svojom dragom već jako..jako dugo...i nema boljeg osjećaja...kao prvo da ti pojasnim, ona ima ekstremno jaku menstruaciju, s bolovima s kojima završava na hitnoj...i u tim prvim danima...sex je za mene nešt posebno... kao prvo zbog te menstruacije, mogu dolazit u nju do kraja...a kao drugo njoj se smanjuju bolovi...i s obzirom na vrijeme kako dugo to radimo....ništa mi nije...:top: Zato samo naprijed...ali s svršavanjem OPREZ!!!!!!! Nemože se to kod svake djevojke...:nono:

Zato ševi koliko hoćeš...a svršavaj vani.......zbog dece..se razme...:kava:

p.s. higijena obavezna...!!!:top:

Nemam nista protiv ali isto tako imam cesto jake bolove pa ne kuzim da neko pored tolikih bolova (cak zavrsava na hitnoj) poklekne zelji.

Imam i ja zelju, najcesce imam ali bolovi me sprecavaju u izvedbi.

I nikako ne kontam tu teoriju: mogu uci u nju do kraja i njoj se smanjuju bolovi:confused:

Ne kazem da nisam nikada, jesam ali onih puta kada nisu bolovi i vecinom predzadnji/zadnji dan.:ne zna:

ni ne pomislim na sex za vrijeme menge jer me tolko boli da nist nemogu raditi... :(

Ja pomislim jako cesto ali cesto me bolovi i odvuku od tih misli.

zločesta
17.08.2008., 19:29

Pa..zatrudnit ne može, a što se tiče boleščurina još je veća opasnost tijekom menge...

Treci kamencic
17.08.2008., 19:32
nekoliko puta sam to radila ali kao prvo ne mogu se opustiti jer 1. predigra ne može biti prava predigra (ako se razumijemo), 2. ja se ne mogu opustiti znajuci da iz mene nesto curi pa samo razmisljam da li je rucnik ispod mene, hoce li promociti :rofl: 3. nije mi osjecaj baš neki i 4. nikada ne mogu svršiti

interesantno je da sam definitivno napaljenija dok imam mengu ali mi sex u to vrijeme nije dobar .. eto tako je...

Maria Antonette
17.08.2008., 20:04
Pa..zatrudnit ne može, a što se tiče boleščurina još je veća opasnost tijekom menge...

ispravak... moze zatrudniti ako se sevi tjekom menge.:mig:

zeljko_ri
18.08.2008., 00:13
Nije slična tema NIKAD bila, a ja bih se na tvom mjestu odmah otišla pregledat' kod doktora jer postoji ogromna mogućnost da si dobio AIDS. Mislim, ipak je to krv po PIŠI, jel'.

Slažem se..samo ja bi stavio ispod 17 :)

Lolita_for_you
18.08.2008., 00:17
nekoliko puta sam to radila ali kao prvo ne mogu se opustiti jer 1. predigra ne može biti prava predigra (ako se razumijemo), 2. ja se ne mogu opustiti znajuci da iz mene nesto curi pa samo razmisljam da li je rucnik ispod mene, hoce li promociti :rofl: 3. nije mi osjecaj baš neki i 4. nikada ne mogu svršiti

interesantno je da sam definitivno napaljenija dok imam mengu ali mi sex u to vrijeme nije dobar .. eto tako je...

eto baš to htjedoh reć :rofl::rofl:

:top:

DooA
18.08.2008., 01:53
imam pitanje za žene koje prakticiraju sex za vrijeme mjesečnice...
čini li vam se da vam je penetracija možda malo bolnija nego inače?...

i , da... radite li to samo predzadnji i zadnji dan ili prije toga?

b@b@rog@
18.08.2008., 02:15

Da.
Samo zadnji dani. Dan 2 prije kraja.

Slažem se..samo ja bi stavio ispod 17 :)

Onda ja mogu:D

caramel
18.08.2008., 11:14
Da.
Samo zadnji dani. Dan 2 prije kraja.

Onda ja mogu:D

DA!??!!?

kako to :eek:

nisam nikad probala, al' ovo me cudi. pa kad imas, sva si mokra, prema tome bi penetracija trebala lakse ici??? :ne zna:

div
18.08.2008., 15:27
mislim da je to jako intimna stvar i razlikuje se od žene do žene, a i puno žena izbjegava seks za vrijeme menge jer misle kak trebaju nekaj skrivat i da tad nisu poželjne svom partneru. niš osim predrasuda ne sprijecava seks u to vrijeme. to je sve stvar svaćanja i dogovora
mislim da sam negdje i pročital da seks u to vrijeme uopće nije štetan po ženino zdravlje (isparavite me ak sam fulal u tome, jer nisam ziher)
a bio sam sa ženom koja je baš u to vrijeme imala veliku želju za seksom i nije dozvoljavala da je malo krvi spriječi u tome i govorila je da su joj menge puno manje bolne dok se jebe za vrijeme, a pogotovo su joj orgazmi blagotvorno djelovali na sve te tegobe koje prate mengu
sad, i nije neki reprezentativan uzorak, ali ovak iz tog slučaja i razgovora sa ljudima oko sebe sam tak zaključil

Zbunjevita :)
18.08.2008., 18:51

ne pretstavlja mi to neki problem :D

covjek-od-leda
18.08.2008., 22:24
Nemoj se sekirati, nečeš dobiti mengu:) ...ma samo se operi i to je to.

zločesta
18.08.2008., 22:31

Da,ima jedno 2% mogućnosti...jer obično žena ne ovulira dok ima mjesečnicu:eek::p

Violently happy
18.08.2008., 22:40
Da,ima jedno 2% mogućnosti...jer obično žena ne ovulira dok ima mjesečnicu:eek::p

hm..jaaako oprezno se nabacuj postocima.Čak i kad si to pročitala na nekom sajtu.:mig:

DooA
19.08.2008., 13:02

da. isto kao što sutra može na zemlju sići Isusu Krist, uperiti svoje raspelo prema Luciferu...i pod crvenim oblacima probosti mu demonsko srdašce.

caramel
19.08.2008., 13:04
da. isto kao što sutra može na zemlju sići Isusu Krist, uperiti svoje raspelo prema Luciferu...i pod crvenim oblacima probosti mu demonsko srdašce.

pa moze. zar sumnjas? :eek:

:D:D

Endimion17
19.08.2008., 13:28
kaže homo vampirica drugoj homo vampirici: vidimo se za mjesec dana.

:zubo:

Treci kamencic
19.08.2008., 13:33

ne nikako, doduse niti ne osjecam k... jer je sve dolje toliko mokro da nemam nikakav feeling pentracije.. ne trebam se ni napalit moze ga gurnut bez problema... i zato mi sex te dane i nije dobar jer ko što sam rekla nije isto sa mengom i bez

hmm kako kada.. nikada nisam to radila prvi i drugi dan jer mi je tad najgore... 3 i 4 najčešće.. ali izbjegavam to jer mi je sex tada los

medeni5
11.09.2008., 11:14
Nemam nista protiv ali isto tako imam cesto jake bolove pa ne kuzim da neko pored tolikih bolova (cak zavrsava na hitnoj) poklekne zelji.

Imam i ja zelju, najcesce imam ali bolovi me sprecavaju u izvedbi.

I nikako ne kontam tu teoriju: mogu uci u nju do kraja i njoj se smanjuju bolovi:confused:

Ne kazem da nisam nikada, jesam ali onih puta kada nisu bolovi i vecinom predzadnji/zadnji dan.:ne zna:

Ja pomislim jako cesto ali cesto me bolovi i odvuku od tih misli.

Ovako bio je trenutak pun strasit i povelo nas je, isto kao i tebe dok si ti imala želju imali smo i mi i to pokušali...

a teorija da mogu doći do kraja jednostavna je ima takve menstrualne bolove, da...kako joj doktorica kaze je jedna od rijetkih djevojaka koja ima pravu mjesecnicu gdi se ljušte i skroz očisti maternica...i zbog toga su toliki bolivi i mogućnost da dođem do kraja u njoj...znači nije neutemeljeno...
i zato sam reko da to ide samo kod određenih djevojaka...:mig:

a da joj smanjuje bolove...pa jednostavno...prilikom odnosa ju toliko očaram:rolleyes: i kad uđem u nju toliko ju to opusti da se opuste i mišići, tako se i grčevi smanje, pa ujedno i bolovi....jednostavno...al da probaš, možda bi više znala..:mig:..bez uvrede...:mig:

mila_p
11.09.2008., 11:18
Nije svaki dan jednako. Prvi dan me boli i libido mi je nizak, drugi dan lipti iz mene, pa mi se isto ne da, treći dan se već dam nagovoriti, a četvrti ne znam koji mi je vrag...svašta mi pada na pamet. :)

sweet cookie
11.09.2008., 13:30

loool.. krvavi piso..:lol: tnx na opisu ...

pa nebu ti pisa otpala od malo krvi :rofl:
sam se vi trosite dok njoj kapa i uzivajte ... :top:

a ak ti kojim slucajem otpadne il nekaj bude , javi tak da prestanem to radit :D

Felix 3575
10.10.2008., 10:14
Ali ono fakat bolesno jbt jebete se u lokvi krvi :S

pleska.....
10.10.2008., 13:16
ja parim i prvi i drugi i treci dan, tj ne predstavlja mi problem, cak mi je draze(psycho), njoj je isto dobro, jos mi kaze da joj je to full napeto.......bas sad ovih dana iscekujem da ona dobije, al iz dva razloga.......sve sam nokte odgriza.......

ciao miei amici
10.10.2008., 13:27
Sta se ne moze strpit tih par dana ?

mishamu
10.10.2008., 13:50
Sta se ne moze strpit tih par dana ?

zašto bi se strpili? :rolleyes:
izvadim tampon 2 minute prije sexa, tampon pokupi svu krv i pišo bude čist, odnosno prekriven nečim bjelim, ne znam što je to točno, a kad imam mengu zna bit i malo rozkasto, i to bjelo curi iz piše, jel moj dečko trudan? :eek:

leptirica 2
10.10.2008., 14:04
toliko se mogu strpiti jer ja sam ipak u braku pa imam pred sobom muza every day...a da mi se desi kao joetu da se trebam vidit bas taj dan s curom i onda ko zna kad opet,to je ok.:p normalno nije kao kad nemas al sta ces,bolje ista nego ista:zubo:

ciao miei amici
10.10.2008., 14:07
izvadim tampon 2 minute prije sexa, tampon pokupi svu krv i pišo bude čist, odnosno prekriven nečim bjelim, ne znam što je to točno, a kad imam mengu zna bit i malo rozkasto, i to bjelo curi iz piše, jel moj dečko trudan? :eek:

nije,al njegov dida je :)

ot nek se jebu :):):):):)

Felix 3575
10.10.2008., 18:57

A da to nije slučajno sperma a?:lol:

mishamu
10.10.2008., 19:41
A da to nije slučajno sperma a?:lol:

isseibože a šta je to? :rolleyes:

08 IBRA
11.10.2008., 11:22
Nemože ti ništa biti ako ste se sexali za vrijeme menge

Samo nemoj to previše upražnjavati i samo jednog razloga-nije higijenski i ništa drugo:o

NoNick
11.10.2008., 11:30

Nisam doktor, ali ako ima neku polnu bolest, veća je verovatnoća da ćeš ju dobiti. Polna bolest koja se prenosi krvlju.

Nikad nisam upoznao devojku, koja bi htela da vodi ljubav a da ima "mengu". Ja bih sačekao. Nisam cepidlaka, ali neke stvari se ne rade. "Menga" traje cca 4 - 5 dana a ako nisi nimfoman, onda valjda možeš da izdržiš. Uzmi pa malo drkaj tih dana:mig:

adrian1
11.10.2008., 11:32
Sex za vrijeme menge mi:top:barem mozes spricat unutra bez brige
a sta se tice da nije higijenski,to mozda za one koji neznaju za tus i sapun poslije sexa

LaTiTeA
11.10.2008., 11:36
Samo nemoj to previše upražnjavati i samo jednog razloga-nije higijenski i ništa drugo:o

Nije higijenski?
Zar ne bi bilo ispravnije reci - sve ce ostati flekavo? :zubo:

Uostalom, ja pojma nemam.... nisam se nikad pojebala usred onih dana u mjesecu. :zubo:

Ako i jesam, to je bilo na samom kraju ili na samom pocetku kada je sve manje-vise cisto, tak da... :D

08 IBRA
11.10.2008., 11:44
Mislim nevidim uopšte šta je normalno da se uopšte neko sexa za vrijeme menge:ne zna:

Ja sam to jednom davno uradio,cura je imala mengu i jednostavno je tu veče htjela sex,poslije nikad više:trk:

A razlog je jedan jedini :

kad sam ga izvadio,izgledalo je kao da je neko zaklo fazana

:flop:

adrian1
11.10.2008., 11:45
Nije higijenski?
Zar ne bi bilo ispravnije reci - sve ce ostati flekavo? :zubo:

Flekavo,pa cemu sluzi rucnik,stavis ga ispod da
ne zasvinjite sve okolo i sve:top:

Pali_andjeo
11.10.2008., 11:45
meni je to fuj,mislim jebeš curu a ono iz nje ide krv,daj ono :s

08 IBRA
11.10.2008., 11:52
Ono što mi je najnenormalnije u svemu tome su cure koje traže da ih jebeš a one u crvenome,kaže kako je to njoj cool:ne zna:

LaTiTeA
11.10.2008., 11:56
meni je to fuj,mislim jebeš curu a ono iz nje ide krv,daj ono :s

Ti si jos premali za takve stvari... :bicedobro:

Tebi se do nedavno i oralac gadio ako se ne varam... daj ono... :rolleyes:

:zubo:

Deirdre
11.10.2008., 12:04
nemam želje probati sex u tim danima. em me trbuh boli, em se nebih mogla opustit kako treba. ok je zadnji dan, kad ne curi više... istina, lakše se napalim dok imam mengu... :D

Pali_andjeo
11.10.2008., 12:06
nemam želje probati sex u tim danima. em me trbuh boli, em se nebih mogla opustit kako treba. ok je zadnji dan, kad ne curi više... istina, lakše se napalim dok imam mengu... :D

lakše se napališ,to znam,ali ono,estetski ne izgleda nimalo dobro,meni se riga od toga,onak :eek:.....a i nisam nikad razmišljao o tome za vrijeme menge,kad mi cura kaže da ima mengu ni ne diram ju dole ni niš,tad mora bit mir :cerek::rofl::rofl:

Death-of-Art
11.10.2008., 12:07
većini žena je seks za vrijeme menstruacije normalna, čak i poželjna stvar... međutim... prečesto se dogodi da su sa krivim partnerima koji im ulijevaju osjećaj nesigurnosti pa i neku vrstu srama...

ne vjerujem da u 21. stoljeću postoje ljudi koji menstruaciju smatraju nečim prljavim i degutantnim...
no, to samo govori o mentalitetu u kojem živimo, licemjerju i površnosti...pa na kraju i o neobrazovanosti.

većini tipova je smiješno i fora hračkati , pljuvati i prditi pred cijelim društvom...
dok će se na pomisao menstruacije (kojoj u neku ruku mogu i zahvaliti što su prisutni na licu zemlje) ... jednostavno zgražati.

ne znam niti je li moguće takvim ljudima dokazati da se radi o sasvim čistoj krvi koja nikome nije nanijela štetu.

žene kojima je seks za vrijeme menstruacije odvratan jednostavno imaju krivog partnera jer ih više plaši pomisao kako bi on reagirao kad izvadi krvavi spolni organ i kakvo će on uopće mišljenje o svemu tome imati.
(ok...na stranu djevojke koje imaju jake bolove pri menstruaciji pa im je pomisao na seks odbojan...to razumijem i to nema veze s partnerom koji ulijeva osjećaj nesigurnosti)

hvala Bogu, imam pametnog dečka koji je otvoren za mnoge opcije i pred kojim se ne trebam sramiti sebe, svog tijela i svojih bioloških određenja.
a to je očito danas...rijetkost....

ipak... zrelost današnjeg muškog spola u našoj naprednoj "civilizaciji"... :flop:

Pali_andjeo
11.10.2008., 12:11
o čem ti govoriš??...ja sam otvoren za mnoge stvari,ja sam jako jakoo otvoren...ali zbilja mi nije ugodno jebat a da cura krvavi...zbilja :flop:

Death-of-Art
11.10.2008., 12:14
o čem ti govoriš??...ja sam otvoren za mnoge stvari,ja sam jako jakoo otvoren...ali zbilja mi nije ugodno jebat a da cura krvavi...zbilja :flop:

dok ju jebeš....sigurno ne krvari...
osim ako ti je k... baš toliko mali da ne može pošteno popuniti vaginalni otvor :lol:

na tvom se mjestu baš ne bih time hvalila:)

Deirdre
11.10.2008., 12:17
lakše se napališ,to znam,ali ono,estetski ne izgleda nimalo dobro,meni se riga od toga,onak :eek:.....a i nisam nikad razmišljao o tome za vrijeme menge,kad mi cura kaže da ima mengu ni ne diram ju dole ni niš,tad mora bit mir :cerek::rofl::rofl:

moj dragi je pokazao želju i za vrijeme menge, veli da mu nebi smetalo, ali ja se svejedno nebih mogla opustit. makar mi se teško suzdržavat...:mig:

Pali_andjeo
11.10.2008., 12:17
dok ju jebeš....sigurno ne krvari...
osim ako ti je k... baš toliko mali da ne može pošteno popuniti vaginalni otvor :lol:

na tvom se mjestu baš ne bih time hvalila:)

bla bla.....neznaš što pričaš,ja nisam ni primitivan ni konzervativan ni niš....ne vrijeđaj me zato što ne želim jebat curu dok ima mengu,točka :kava:..a možda bih i jebao da ona to želi,ali da samo ja to oću,ne:kava:

Death-of-Art
11.10.2008., 12:19
bla bla.....neznaš što pričaš,ja nisam ni primitivan ni konzervativan ni niš....ne vrijeđaj me zato što ne želim jebat curu dok ima mengu,točka :kava:..a možda bih i jebao da ona to želi,ali da samo ja to oću,ne:kava:

pa ja te ne vrijeđam.
samo ti kažem da ne krvari dok ju ševiš :lol:
osim u slučaju koji sam već navela... i prilično mi je smiješno :rofl:

Pali_andjeo
11.10.2008., 12:28
pa ako želi ja bih ju jebao,ali ja da inzistiram nikad.....ali kužiš meni je u vezi važnija ljubav neg sex,što kod vas nije slučaj jelda :p

Death-of-Art
11.10.2008., 12:30
pa ako želi ja bih ju jebao,ali ja da inzistiram nikad.....ali kužiš meni je u vezi važnija ljubav neg sex,što kod vas nije slučaj jelda :p

a tebi se pojmovi ljubav i seks međusobno isključuju?

no....divno... svaka čast... :lol:

Teta2U
11.10.2008., 12:30
Obrisano prepucavanje.
Držite se teme, prestanite sa nadmudrivanjima.

Pali_andjeo
11.10.2008., 12:32
a tebi se pojmovi ljubav i seks međusobno isključuju?

no....divno... svaka čast... :lol:

bla bla....teta sorry,ali nekima ne možeš niš reć :ne zna:

ne vrijeđajte one koji imaju suprotna mišljenja i želje :mig:

caramel
11.10.2008., 14:21
većini žena je seks za vrijeme menstruacije normalna, čak i poželjna stvar... međutim... prečesto se dogodi da su sa krivim partnerima koji im ulijevaju osjećaj nesigurnosti pa i neku vrstu srama...

ne vjerujem da u 21. stoljeću postoje ljudi koji menstruaciju smatraju nečim prljavim i degutantnim...
no, to samo govori o mentalitetu u kojem živimo, licemjerju i površnosti...pa na kraju i o neobrazovanosti.

većini tipova je smiješno i fora hračkati , pljuvati i prditi pred cijelim društvom...
dok će se na pomisao menstruacije (kojoj u neku ruku mogu i zahvaliti što su prisutni na licu zemlje) ... jednostavno zgražati.

ne znam niti je li moguće takvim ljudima dokazati da se radi o sasvim čistoj krvi koja nikome nije nanijela štetu.

žene kojima je seks za vrijeme menstruacije odvratan jednostavno imaju krivog partnera jer ih više plaši pomisao kako bi on reagirao kad izvadi krvavi spolni organ i kakvo će on uopće mišljenje o svemu tome imati.
(ok...na stranu djevojke koje imaju jake bolove pri menstruaciji pa im je pomisao na seks odbojan...to razumijem i to nema veze s partnerom koji ulijeva osjećaj nesigurnosti)

hvala Bogu, imam pametnog dečka koji je otvoren za mnoge opcije i pred kojim se ne trebam sramiti sebe, svog tijela i svojih bioloških određenja.

ipak... zrelost današnjeg muškog spola u našoj naprednoj "civilizaciji"... :flop:

bravo. potpisujem od rijeci do rijeci. :s

alexxx
11.10.2008., 14:41
Osim što nije baš higijenski, ne može biti ništa - tebi! seks sam po sebi nije baš higijenski, pošto je dosta nezgodno dezinficirat intimne dijelove tijela domestosom :rolleyes:

Jel ti znaš da ako se desi trudnoća a sexali ste se npr mj prije za vrijeme menge može doći do vanmaterične trudnoće upravo zbog bakterijamolim te neki izvor za ovu tvrdnju, znanstveni.

ni ne pomislim na sex za vrijeme menge jer me tolko boli da nist nemogu raditi... :(možda bi ti orgazam pomogao. :mig:

***mia***
11.10.2008., 20:40

Svaka čast!
Napokon neko normalan!

Good evil
11.10.2008., 21:35
Flekavo,pa cemu sluzi rucnik,stavis ga ispod da
ne zasvinjite sve okolo i sve:top:

:rolleyes:

Sex za vrijeme menge? Not.
Why? Nisam ograničena, niti se sramim, a bome niti toliko tooooliko nestrpljiva da se nebih mogla tih 4 dana strpit i prasnut se peti dan :kava:

Stavljat ručnike pod guzicu da me pojebe a da si ne zakrvarim plahtu/madrac mi je stvarno jako napaljujuće... isto kao i 2min prie sexa (usred predigre) trcat na wc vadit tampon.. :rolleyes:
Totalni uzitak :flop:

normalno mi je pod kraj menge, 5/6 dan recimo, al usred 2-3-4 dana, kada najvise krvarim.... wtf, pa nece mi nikuda pobjec za par dana :ne zna:

malena16
13.10.2008., 06:22
Hallo ljudi ja malo kasnim al evo.
Redovito imam sex sa svojim dečkom za vrijeme menge i ne može biti apsolutno ništa. Zapravo to mi još pomogne jer mi njegov mali izmasira unutarnje mišiće i lakše teće kasnije i sa puno manje bolova. Pa ginekolozi preporučaju tjelesnu aktivnost da bi se smanjili bolovi kod menstruacije. Sad druga je stvar koliko je koja cura osjetljiva ali ak nama nije bilo ništ a jebavamo se ko zečevi tak več tri godine onda .... Doduše treba malo paziti kaj se higijene tiče ali ak su stalni partneri u pitanju sve će biti ok

Soon Li
28.10.2008., 09:50
meni je sex za vrijeme menge fenomenalan!!!

obično za vrijeme predigre curenje prestane ali kad svršim to je mlaz!!! i zato koristimo ručnike! i oboje uživamo!!!! :s

TRAVNIK
28.10.2008., 21:34
sa mengom il bez,nema veze!!kad ti prahne negledaš di curi hahaha sex je sex!!

Lou
29.10.2008., 19:32

ako mu je cura onda valjda zna da nema aids jer da ima valjda nebi bili tako neoprezni, u krajnjem slučaju, najvjerojatnije uopće nebi bio s njom . :lol:

cici1810
01.11.2008., 16:08
Meni je to bilo super s bivšim, obično smo se u kadi :))) sve čisto poslije :))), ali sadašnji ne želi pa ne inzistiram.... Al meni je to skroz OK

Septembar
01.11.2008., 16:37
kad se hoce sve se moze
osim tog nije pica cesma da tolik curi, malo krvi sim-tam

nekidan, mazim se sa dragim i u sred frke - ja procurim... ma samo nataknemo kondom i udri, nema frke :mig:

Sinderella
01.11.2008., 16:54
nisam nikad. al sam obično u te dane tolko napaljena, da se svaki put teško suzdržim. a i dragi je natuknuo da mu to nebi smetalo, pa se možda odvažim. :mig: al strah me da se nebi mogla opustit i vjerojatno bi razmišljala o tome gdje će sve krvi biti... :D

alexxx
01.11.2008., 20:23
ako mu je cura onda valjda zna da nema aids jer da ima valjda nebi bili tako neoprezni, u krajnjem slučaju, najvjerojatnije uopće nebi bio s njom . :lol:u krajnjem slučaju, jesi li ikad čula za ironiju. :D

marinella
04.11.2008., 10:28
tih dana sam najnapaljenija.jesmo jednom bio mi je 4.il 5.dan al ranije ne bih.nije imao ništa protiv,naprotiv sam je predložio. danas mi je 4.dan i već imam zanimljive planove :cerek:

maratonka
04.11.2008., 10:52
:

nemam "krivog partnera" i ne plaši me pomisao na krvavog pišu, nemam ni bolne menstruacije, i definitivno nema nikakve veze sa nesigurnošću, i ne smatram to odvratnim, ali se ne sexam za vrijeme menge.
Zašto? pa kao prvo nije da baš da sam tada nešto luda za sexom, i zato što smatram da se to tada ne radi...jednostavno, nekak mi to ispadne nekakvo forsiranje...kao sad da se mi moramo sexat makar i sa mengom...kaj ja znam... inače se sexamo gotovo svaki dan pa sad 3 dana ne bu ni njemu kita otpala ni meni čuča zarasla:kava:

jednostavno obzirom na proces koji se tada odvija smatram da se to tada ne radi...

teeeeaa
04.11.2008., 12:06
nisam nikad. al sam obično u te dane tolko napaljena, da se svaki put teško suzdržim. a i dragi je natuknuo da mu to nebi smetalo, pa se možda odvažim. :mig: al strah me da se nebi mogla opustit i vjerojatno bi razmišljala o tome gdje će sve krvi biti... :D

seksić pod tušem i udri:D
di ćeš bolje,najmi:top:

lightinheart
15.11.2008., 20:54
Spavate li sa curama tijekom onih dana? (dok krvare)

Soon Li
15.11.2008., 20:59
ja volim sex u bilo koje doba,na bilo koji način.....sad sam trudna pa je želja sve slabija ali ipak....:D

lupus in fabula
15.11.2008., 21:03
nisam još nikad spavala s curom. :(

Lijana
15.11.2008., 21:04

Vecina spava !

SSDM
15.11.2008., 21:05
prije smo ja i MM prakticirali takav seks, dok smo hodali, jer smo grabili svaku priliku koja nam se ukaze. sada od kada smo u braku nema potrebe za tim, pa radije izbjegavam da tokom onih dana imam seks. a kazu da i nije zdravo.

lightinheart
15.11.2008., 21:19
pitanje je za oba pola, ustvari

leptirica 2
15.11.2008., 21:24
pitanje je za oba pola, ustvari

ne ne uzivam u tome tada,bezveze:flop:jedanput kad smo ja i prijateljica bili vani dosla nam je jedna zenska koju poznamo tak-tak i9 mi otvorila na tu temu i ona kaze-ja i mm obavezno i za vrijeme sexa,ja si stavim tampon unutra do kraja i onda krv stane,a njega to fino stimulira i škaklja :lol:joj kad sam to cula,mozda nije smijesno,j..o te šta im je takva sila da se i trada moraju,ljudi u braku tridesetih godina,troje djece,omg:rofl:

Lola.
15.11.2008., 21:25
Ne volim, ne mogu se opustit nikako.

Marinhcst
15.11.2008., 21:52
Pregadno je...

Legija1987
15.11.2008., 22:25
Obavezno..još i kruha ponesem :)

zabranjena
16.11.2008., 03:16
ne seksamo se tih dana,nije ugodno ni meni ni njemu, napravimo iznimku jedino ako nam je veeeeeeelika kriza

jongerica
16.11.2008., 08:09
prva tri dana sigurno ne, to bi bilo više štete nego koristi :rofl: , ali nakon trećeg dana može. kad mi prođe PMS i dobijem mengu odmah mi se vraća želja za seksom (u PMS-u sam histerična i nezainteresirana za seks) i onda mi je i ta tri dana dugo za čekat :cerek:

antirsi
16.11.2008., 20:59
Naravno! Ona se istušira i stavi potom tampon unutra, a ja ne guram kurac skroz do kraja. Obično ovo bude jedan od boljih seksualnih seansi, pošto je ona obično napaljena tokom tih dana. Najpre se nećka, i samo se pipkamo, pa kad se napali skroz, bude :rock::jumping::tulum:

Matahari
17.11.2008., 07:11
Obavezno, dodatno sam napaljena i prije se istuširam... Ali osjećaj je jedinstven (za mene) a valjda je i njemu dobro, kad to konstantno radimo

Violently happy
17.11.2008., 07:16

otkud krvare?:eek::eek:

ja spavam i kad krvarim i kad ne krvarim.Ne znam za druge.:kava:

mtuljan
17.11.2008., 09:04
Ja ne biram dane. Čak mi je i draze jer sve lijepo klizi! ;)

susannah
17.11.2008., 09:28
al' su neki gadljivi... :zubo:
ne spavam prva 2-3 dana, onda samo mjesecarim, ali poslije sa zadovoljstvom zaspem :raspa:

Fuk Mi
17.11.2008., 11:02
imam. pa to je samo malo krvi, kaj sad

smarti
17.11.2008., 11:48
prva tri dana sigurno ne, to bi bilo više štete nego koristi :rofl: , ali nakon trećeg dana može. kad mi prođe PMS i dobijem mengu odmah mi se vraća želja za seksom (u PMS-u sam histerična i nezainteresirana za seks) i onda mi je i ta tri dana dugo za čekat :cerek:

:grli:

mamaho
17.11.2008., 11:56
Naravno! Ona se istušira i stavi potom tampon unutra, a ja ne guram kurac skroz do kraja. Obično ovo bude jedan od boljih seksualnih seansi, pošto je ona obično napaljena tokom tih dana. Najpre se nećka, i samo se pipkamo, pa kad se napali skroz, bude :rock::jumping::tulum:

sex sa tamponom!:eek:ja to neznam!!šta to se može:s. i dobro je?

Julianne
17.11.2008., 12:26
istina je da je većina žena obično nenormalno napaljena tih dana.. i zašto onda propustiti tako nešto? :ne zna:

Nabiru
17.11.2008., 12:29
ne sme-taaaa...ne sme-taaaa

ninnocka
17.11.2008., 12:30
...pa baš i ne....nije mi to napeto...:ne zna:

ines25
17.11.2008., 13:53
...pa baš i ne....nije mi to napeto...:ne zna:

Najosjetljivija sam kad dobijem mengu, tako da sam tada stalno za mazenje pa cak i ako se desi da spontano dode do seksa, moze.
Nekako se tesko suzdrzavat kad se oboje napalite zar ne?

navigator1
17.11.2008., 14:04
Ma naravno... , ...a, kojih daana?!? :lol:

...ma, meni je krv taako sexy... , ...o.k. sam, šta ne? :ne zna:

Septembar
17.11.2008., 14:05
opet ista tema
spojeno

antirsi
17.11.2008., 19:42
sex sa tamponom!:eek:ja to neznam!!šta to se može:s. i dobro je?

Naravno da može. Samo ne guram skroz do kraja, plašim se da se unutra ne izdešava svašta. I naravno da je dobro :)

lela27
17.11.2008., 19:48
otkud krvare?:eek::eek:

ja spavam i kad krvarim i kad ne krvarim.Ne znam za druge.:kava:

Ja ne spavam sa curama, više volim dečke.

HHmischko
17.11.2008., 20:26
U mojih 15 godina sexa, od toga 12 godina vrlo redovnog - mozda 2 ili 3 put za vrijeme tih dana. Znanost veli da nije nimalo higijenski te da tako žensko lakše može pokupit kakvu infekciju...

SSDM
17.11.2008., 21:59
znam curu koja je s deckom prakticirala seks za vrijeme menge kao mjeru kontracepcije, i desilo joj se da je ipak ostala trudna a seksala se sa njim zadnjih par dana menge i mislla je da je sigurna.

mamaho
18.11.2008., 06:40
znam curu koja je s deckom prakticirala seks za vrijeme menge kao mjeru kontracepcije, i desilo joj se da je ipak ostala trudna a seksala se sa njim zadnjih par dana menge i mislla je da je sigurna.

ja mislim da jesmo najplodnije zadnjih dana, šta nisu onda već "pupčići" u maternici, ili tako nešto :ne zna:

HHmischko
18.11.2008., 06:56
Neplodni dani za ciklus od 28 su ti nakon 17 dana ciklusa (1. dan je dan kad procuriš). od prvog do negdje 10-og su tzv. "uvjetno plodni dani".
Najneplodniji dani su dan dva prije same m.

S tim da uslijed raznih poremećaja (stres, pad imuniteta itd) može doći do odstupanja u danu ovulacije od ciklusa...
I ovo je stara i nepouzdana metoda.

Danas se preciznije identificiraju plodni(neplodni) dani na druge načine (cervikalna metoda, mjerenje bazalne temperature itd)

S tim da admini uvaže da znam da je ovo možda više za podforum zdravlje.

katastrofa_21
18.11.2008., 19:57

Ma neće ti ništa bit. I ja to radim. Samo moraš vodit računa o higijeni i to ti je to. I naravno, morate koristiti kontracepciju.
Uživaj:D

navigator1
19.11.2008., 20:29
Joo! Ne mogu svatit uvodnika kad kaže da mu je teško vidit krvavog pišu. Pa ja san zna raskrvariti svog pišu "na poslu". Jednom smo snimali na cesti na haubi o Ferrerija i pička se nije nikako mogla opustiti, pa smo "scenu" ponavljali cijelo jutro... raskrvarili smo se oboje. Jeli?' popucale su mi sve kapilare na kurcu. A sutradan sam opet morao "snimiti" istu scenu sa drugom pičkom. Cijelu noć san ga maza alkoholom i kremicama a sutra mi je sav bija natećen. Jedva san "odradija" i odglumija zadovoljstvo a pekka me je, u P.M.
Sta ćeš, mladost-ludost. Ne bi više da mi plate dvostruko. A, možda bi razmislio dvaput?! :lol:

Analara23
15.12.2008., 12:48
ako ga ne opereš dobro i odeš u more velike su šanse da te napadne bijela psina :kava:

hahahhahhahaah! Ovo je najbolji odgovor do sada! hehehhehehheheh!

:D :lol: :rofl:

didicaaa
15.12.2008., 12:54

ne zamaraj se previše,pravi vozač prolazi i na crveno

valsimot53
16.12.2008., 00:53
Hvala, ali ne hvala.

Hard85
16.12.2008., 12:20

ej majstore ovako i ja sam to ucinio par puta, sto se mene tice ja sam siguran 100% previse se vidim sa curom i znam sve o njoj i ona o meni i nema nikakve sanse da poberem neku bolestinu, skupa smo 5 god i to je to (brak samo sto nije doso), ali vi se rijetko vidite i koliko ste skupa da li si 100% siguran da te ne vara i da si joj jedini, sto radi u vrijeme tvog izbivanja? Ako je to tvoja prava i znas sve o njoj samo umaci i ne boji se niceg, mislite radit djecu skupa valjda...

Ludacha87
16.12.2008., 17:39
ne može ti se ništa dogoditi, osim što nije higijenski, a za ženu su veći izgledi da dobije infekciju. ja ne volim seks tijekom menge jer me užasno boli donji dio trbuha iako me hormioni toliko peru da tijekom menge na seks mislim 25 sat dnevno :cerek: pretvorim se u manijaka. :zubo:
ako ga i prakticiram onda je to obično u zadnjim danima menge kad nije toliko obilna.

Sviba
16.12.2008., 17:41
ne može ti se ništa dogoditi, osim što nije higijenski, a za ženu su veći izgledi da dobije infekciju. ja ne volim seks tijekom menge jer me užasno boli donji dio trbuha iako me hormioni toliko peru da tijekom menge na seks mislim 25 sat dnevno :cerek: pretvorim se u manijaka. :zubo:
ako ga i prakticiram onda je to obično u zadnjim danima menge kad nije toliko obilna.

Zato ste najbolje u pušenju onih dana u mjesecu...neusporedivo:s:s

Barem iz mog iskustva:ne zna:

Ludacha87
16.12.2008., 17:44
Zato ste najbolje u pušenju onih dana u mjesecu...neusporedivo:s:s

Barem iz mog iskustva:ne zna:

evo, moj dragi pokazuje :top:
upravo smo u tim fazama kad ja imam mengu...

Sviba
16.12.2008., 17:49
evo, moj dragi pokazuje :top:
upravo smo u tim fazama kad ja imam mengu...

Blago njemu:s

Kad ste u mengi čovjek ima osjećaj da želite svršit ustima.:rofl:, očito vas pali spoznaja da vam je kita na raspolaganju, a ne možete je gurnut u onu rupicu u koju biste željeli.

Mislim kako tko...:ne zna:

njegac
16.12.2008., 18:11

Kad ste u mengi čovjek ima osjećaj da želite svršit ustima.:rofl:, očito vas pali spoznaja da vam je kita na raspolaganju, a ne možete je gurnut u onu rupicu u koju biste željeli.

hmmm............................................

piece of a dream
26.12.2008., 03:29
:( užas, naravno!
Uvijek postoji opcija pod tušem, a primjećujem da ni jedna djevojka nije skrenula pažnju na to da dok smo zapravo u vodi ništa ne curi, :s npr. u bazenu. zašto je tako i kako funcioniše nisam sigurna detalje. :ne zna:

marina101
26.12.2008., 11:23
Pa nećemo mi cure u vodi... dok imamo menstruaciju ... Za tuš nekako i da.... Jer se sve ispere, ali bazen i kupka... Nikako ....

Barem što se mene tiče. Ne bi mi bilo ugodno odjednom vidjeti kako se voda magli u crveno .... :ne zna:

OT: Inače smo moj dragi i ja vodili ljubav dva-tri puta dok sam imala menstruciju... Iako je dosta toga oko nas bilo ... zamrljano.... nije se bunio ... :cerek:

annie25
26.12.2008., 14:46

meni se to jednom dogodilo davno, davno...nisam viđala dečka tako često i on je došao kod mene bas kad sam imala mengu i kad mi je jako curilo...ja sam bila napaljena i ja sam inzistirala na sexu...sve je curilo...ne samo da je bilo krvi po lancunima nego je propustilo ispod do štepdeke...i sta je najgore jos san to donila doma materi da opere:cerek: rekla da je procurilo dok san spavala:cerek:
sad mi to ne pada na pamet....ima drugih rupa :)

plava_gospođa
26.12.2008., 15:17
:azdaja::azdaja:Ovako cura i ja imali smo odnos dok joj je kapalo :) tj. drugi dan menge. E sad mene zanima dali se meni moze sto dogoditi jer nije bas ugodno viditi krvavu pišu :). Znaci radili smo bez gumica :)

Ne može ti se ništa dogoditi samo što je malo ijuuuuu :azdaja:
Samo što ona može zatrudniti,svejedno što ima mengu.
I ono,šanse da dobiš spolnu bolest su iste kao i da nema mengu.

Simpa_Micek
26.12.2008., 15:24
to mi je malo fuj, fuj! :ne zna:

angel_croft
26.12.2008., 15:58
ovaj nije mi bas extra privlacno ali eto recimo da shvacam da je to jer se rijetko vidate
ako je vec tako onda se molim te ipak potrudi staviti taj kondom
ako ne zbog sebe onda zbog nje
nije to tako tesko=)

angel_croft
26.12.2008., 16:00
i jos nesto ne boli ju a prvi su dani??????

mrzim ju=(

Death-of-Art
26.12.2008., 17:54
i jos nesto ne boli ju a prvi su dani??????

mrzim ju=(
pa ja dok sam još imala mengu prije :lol: nije niti mene boljelo.
nije to ništa čudno. i stvarno nije razlog da mrziš curu zbog toga što ju prvi dan menge ne boli.

coccolino_mm
27.12.2008., 00:33
meni je seks za vrijeme menstruacije super, i to od drugog dana... baš sam onda napaljena!

Makar
28.12.2008., 17:35
to mi je malo fuj, fuj! :ne zna:

I meni je fuj-fuj.Ako već dečko navaljuje,onda mu ga lipo popušim,iako i meni dođe milo,ali radije ne-ne volim vidit krv

angel_croft
28.12.2008., 17:42
ma boze pa salim se=)

to se tako kaze...ja bi rado da i mene ne boli ali eto
nisam te srece=(

yaya
28.12.2008., 18:47

pregeeenijalna si:lol::lol::lol::lol:

valsimot53
28.12.2008., 19:10
Ma nema nista vise sexi nego gad skines od curke gace a iz mufa viri spagica.

Ego
28.12.2008., 19:39
Prilično često to radimo u "one dane". Nikad nisam imao problema s tih par kapi krvi. Nije da šprica na sve strane ili nešto. Dapaće, zna doprinijeti ugođaju :cerek:

JustForFun
29.12.2008., 11:42

to je istina, jednostavno smo napaljene za vrijeme menge i to je to, ja nekad mogu samo da trljam (s uloškom na sebi!!!) o njega i svršim tako

nastojim izbjegavati penetraciju za vrijeme tih dana, ali nekad zaista ne možemo odoliti i nije uopće prljavo i da te krvi bude baš tolko