PDA

View Full Version : Žene su sebe same učinile nepotrebnima... osim za seks???

wizardofOZ
09.08.2008., 16:27
Ovo mi se cini kao interesantan topic :cerek:

Razgovarao sam sa prijateljicom i ona mi je ispricala da od muskarca sa kojim je u vezi ocekuje da obavlja i "zenske poslove" iliti kucanske (da budu ravnopravni i u tom dijelu veze).
To bi znacilo da kuha :klopa: cisti :bara: pegla :hekla:....i tako dalje.

Kako ja to i tako radim meni to nije problem (a i volim kuhati) pa nisam previse razmisljao, ali je ona rekla da takvih muskaraca nema :( (osim jednog, a to nisam ja).

I onda sam krenuo razmisljati (dok sam jeo burek ) i palo mi je na pamet sljedece..

Ako muskarci obavljalju "muske poslove" koji se tradicionalno smatraju muskim (popravljanje pipa, premjestanje ormara, farbanje.....karikiram) i od njih se ocekuje da obavljaju i dio "zenskih poslova" zasto bi onda muskarci bili u vezama ?

Cinjenica je da meni niti jedan moj frend nije rekao da mu fale poljupci :kiss:, zagrljaji :grli: ili da im netko grije noge po noci....te stvari fale mojim frendicama

Moji muski prijatelji su rekli da im fali netko za seks :Sex: i to je obicno bio jedini razlog za vezu (naravno karikiram, ali tu negdje).

Moje pitanje, dragim :cerek: forumasima je:

Kada zene ocekuju da muskarci obavljaju i "zenske poslove" da li onda zene same sebe ucine bespotrebnima ?
(osim za seks a seks nije veza) :confused:

Matilda_
09.08.2008., 17:23
Mene od svega što si napisao čudi da nijednom tvom frendu ne fali mazenje, poljubci, ljubav... :ne zna: jer upoznam dosta dečki koji su, makar jebu, usamljeni i htjeli bi voljeti, tko uostalom ne bi..

Kada zene ocekuju da muskarci obavljaju i "zenske poslove" da li onda zene same sebe ucine bespotrebnima ?

Da, zene na taj način čine same sebe nepotrebnima, šovinističkim patrijarhalnim guzicama i maminim sinovima. Fala bogu.
Meni prije pada na pamet da je to tranzitno razdoblje u kojem se uloga muškarca i žene mijenja, stoga na stara mjesta nije došlo ništa novo, a to bi bilo nešto pravo i sve manji utjecaj dosadasnjih uloga

Čini mi se da su te uloge i dobre u tu ruku što odrzavaju neku napetost u odnosu, makar mozda u negativnom smislu, ako sad se gube uloge, ima manje napetosti.. što ne znaci da je ne bi trebala zamijeniti manje primitivna napetost..

Drugim rijecima, cini mi se da si htio napisati da sad kad muskarci ne ovise o zenama, ih dozivljavaju više zdravo za gotovo, ali nije se žena sjebala napustanjem starih uloga, nego je krenula u nešto novo i zdravije, samo ce trebat dosta da se stvari promijene. A nepotrebne nikad necemo biti jer svako ljudsko biće treba ljubav, kakva je to uostalom glupa teorija.

Nex
09.08.2008., 17:56
Jel smijem ja popljuvati temu i autora bez straha od kartona? Jel smijem? Ha? Ajde, pliz, moderatori! :moli:

Cinjenica je da meni niti jedan moj frend nije rekao da mu fale poljupci :kiss:, zagrljaji :grli: ili da im netko grije noge po noci....te stvari fale mojim frendicama

Da, muskarci su poznati po tome da priznaju takve stvari ekipi u bircu dok je poluvrijeme utakmice pa moraju nekako ubiti vrijeme :kava:

Maslina
09.08.2008., 18:20
Ne volim ovakve teme, jeftine provokacije na račun rata spolova...najlakše bi sada tu bilo srati kako su onda i muškarci nepotrebni ako žene nauče mijenjati žarulje...zašto ne priznate jednostavno da je odnos među spolovima, iako ponekad kompliciran i težak, jedan od najljepših odnosa koji imamo u životu.....i ništa mi ne pruža veći užitak nego stalno ga preispitivati i stalno se s njim zabavljati....od vrtića kada smo se prvi put čupali za kosu, preko puberteta kada su nas dečki vukli za naramenice grudnjaka....do prvih ozbiljnih veza u kojima smo više učili o sebi nego o onom drugome.....ništa mi u toj jednadžbi nije suvišno.

Madamoiselle
09.08.2008., 18:34
Ja se apsolutno slažem s Wizom!
Feministice su sve sjebale. Oduzeta su nam sve mogućnosti kojima su prije muškarci bili kontrolirani i iskorištavani.

larazg
09.08.2008., 19:02
Femisnistice na Vrbe :lol::lol:

AFRODITA69
09.08.2008., 19:35
ja sam u onom maleckom postotku zena koja razmislja kao musko...valjda zato im se dopadnem,hehe.meni je muskarac opcenito(u vezi ili van veze)za sex i sve oko takvih igrica.ne patim da pegla,sprema,kuha,cisti ili sto drugo pedersko...je,ok je da je tip uredan i da ako zivi za sebe zna popeglat si,da ne zivi u kocu ,dakle da si zna pocistiti,pa cak i da si zna skuhat nesto..ili ako smo skupa da pomogne ako bas ustreba...ali da mu je to neka dnevna rutina,boze nedaj.sta se tice popravaka pipa,struje,saltera i sl..ok je,zato bog stvori musko da uradi ono sto zena nezna ili ne moze...ali prvenstveno sex i ljubav.ako nema toga,onda mi i ne treba-kuhati znam,cistiti isto,peglati,usisavati,a bogme znam i zarulje promjeniti,cavel zabiti i sl..a za ono strucnije uvjek postoji 'prijatelj", sused ili pak neki rodak koji se razme u to....ja sam valjda staromodna...:mig:

wizardofOZ
09.08.2008., 19:49
Jel smijem ja popljuvati temu i autora bez straha od kartona? Jel smijem? Ha? Ajde, pliz, moderatori! :moli:

Ja te necu prijaviti i mozes me popljuvati i moju temu koliko god zelis, meni odgovara igrati bez rukavica.

Ali te upozoravam, I carry a pretty big stick.
http://img.photobucket.com/albums/0903/vampagan/bigstick.jpg

Preporucujem da budes dama i tako se ponasas a ja cu biti savrsen gentleman :D

Da, muskarci su poznati po tome da priznaju takve stvari ekipi u bircu dok je poluvrijeme utakmice pa moraju nekako ubiti vrijeme :kava:

Tocno, a ja kao muskarac to znam. I zato znam da ono sto mi frendovi govore to je "ne zelimo veze, odgovara nam biti u vezi bez obaveza".

Meni se cini da je "veza bez obaveza" puno bolja muskarcima nego zenama, tj. mislim da zene cesce izadu povrijedene jer ukljuce emocije.

Nex
09.08.2008., 20:18

Epic fail. I da, puno govori o tebi sto si pretpostavio da netko tko se ne slaze s ovom gluposcu mora biti zena.

Gentleman? Recimo da sam jako skeptican oko toga...

Tocno, a ja kao muskarac to znam. I zato znam da ono sto mi frendovi govore to je "ne zelimo veze, odgovara nam biti u vezi bez obaveza".

Govore ti ono od cega ce ispasti vece macho muskarcine :kava: A ti i dalje vjeruj u pozersko preseravanje.

wizardofOZ
09.08.2008., 20:29
Mene od svega što si napisao čudi da nijednom tvom frendu ne fali mazenje, poljubci, ljubav... :ne zna: jer upoznam dosta dečki koji su, makar jebu, usamljeni i htjeli bi voljeti, tko uostalom ne bi..

Rocks and gold, honey :mig:

Ispricati cu vam pricu o kamenju I zlatu.

To je izrazito poucna prica u onom trenutku kad se pojavi
pitanje “budimo samo prijatelji”. Ona govori puno o tome
na koji nacin muskarci I zene misle, I zasto imaju toliko
problema razumjeti jedni druge. Mozda vam pomogne dati odgovor na koji nacin muskarci razmisljaju.

Muskarci i zene cijene vrijedne stvari. Dijamanti
(kamenje) i zlato su oboje vrlo vrijedni. U vezama
Dijamanti = osobnost (organizacija romanticnih vecera,
Setnje na mjesecini, vecere uz svijece, osjecaj povezivanja).
Dok je zlato = seks.

Ali zene preferiraju dijamante vise nego zlato (obicno),
Dok muskarci preferiraju zlato vise od dijamanata (obicno).
Naravno, oboje je vazno, osobito u dugotrajnim vezama,
Ali kada bi zene mogle birati, zene bi prvo izabrale dijamante,
A muskarci bi izabrali zlato najprije.

Generalno govoreci, muskarac moze prihvatiti zlato bez
Dijamanta i zena moze prihvatiti dijamante bez imalo zlata.

Tako da u vezi, zena trazi dijamante a muskarac trazi zlato.

Ali ako date zeni zlato (seks) iskljucivo, ili muskarcu dijamante
(romanticne setnje i lijepe vecere)….
Niti jedno od njih dvoje nece biti sretno, i veza ce se prije ili kasnije
Raspasti. Ukratko, uvijek postoji neka vrsta razmjene u uspjesnoj vezi.

Tako da, ako muskarac ocekuje samo zlato (seks), ali
Ne zeli njoj dati dijamante (vezu i leptirice) ona ce prekinuti
Vrlo brzo. Zato sto ju on koristi samo za seks.

A ako zena ocekuje samo dijamante (setnje, paznju,
lijepe vecere, kino itd) bez da uzvrati sa zlatom (seks),
onda ce on (ako ima ikakvog pojma kako se ponasati sa
zenama, iako ima puno previse takvih muskaraca) on ce
ju ostaviti zato sto ga ona koristi samo zbog njegove osobnosti.

Mislim da je to dobro objasnjenje kako su stvari postavljene u vezama.

Da, zene na taj način čine same sebe nepotrebnima, šovinističkim patrijarhalnim guzicama i maminim sinovima. Fala bogu.
Meni prije pada na pamet da je to tranzitno razdoblje u kojem se uloga muškarca i žene mijenja, stoga na stara mjesta nije došlo ništa novo, a to bi bilo nešto pravo i sve manji utjecaj dosadasnjih uloga

O.K. ajmo ovako, ja mislim da je dobro sto se uloga zene mjenja ali nisam siguran da li se mjenja na dobro...
Ili, ajmo ovako.
Koliki je omjer tvojih frendica koje su u vezama koje su zavrsile brakom, koliko je brakova raskinuto (mislim da je oko 50% statistika) i koliko si se puta nasla u situaciji da ti tip kaze, "mozemo se jebati, ali ne zelim u vezu".
Meni se cini da te stvari bas i nisu dobre.

Čini mi se da su te uloge i dobre u tu ruku što odrzavaju neku napetost u odnosu, makar mozda u negativnom smislu, ako sad se gube uloge, ima manje napetosti.. što ne znaci da je ne bi trebala zamijeniti manje primitivna napetost..

Drugim rijecima, cini mi se da si htio napisati da sad kad muskarci ne ovise o zenama, ih dozivljavaju više zdravo za gotovo, ali nije se žena sjebala napustanjem starih uloga, nego je krenula u nešto novo i zdravije, samo ce trebat dosta da se stvari promijene. A nepotrebne nikad necemo biti jer svako ljudsko biće treba ljubav, kakva je to uostalom glupa teorija.

Zene trebaju dijamante a muskarci zlato. Sada je situacija da muskarac zahtjeva zlato a ne nudi dijamante :mig:

wizardofOZ
09.08.2008., 20:33
Epic fail. I da, puno govori o tebi sto si pretpostavio da netko tko se ne slaze s ovom gluposcu mora biti zena.

Nisi mi bio dovoljno vazan da provjerim spol :mig:
Moje isprike ako sam te povrijedio :kiss:

Gentleman? Recimo da sam jako skeptican oko toga...
Posteno, niti mi ne trebas vjerovati na rijec, uzmi vremena pa procitaj malo mojih postova. Ima koji i dobar :mig:
Uglavnom, ja ne volim sukobe jer nedaju nista pozitivno. Ali nikad ne bjezim od njih.

Govore ti ono od cega ce ispasti vece macho muskarcine :kava: A ti i dalje vjeruj u pozersko preseravanje.

Iskreno, moji prijatelji ne trebaju ispadati vece macho muskarcine jer im to nije potrebno u zivotu. Mozda je tvoje drustvo takvo, ali moje nije. :ne zna:

Matilda_
09.08.2008., 20:35
Ili, ajmo ovako.
Koliki je omjer tvojih frendica koje su u vezama koje su zavrsile brakom, koliko je brakova raskinuto (mislim da je oko 50% statistika) i koliko si se puta nasla u situaciji da ti tip kaze, "mozemo se jebati, ali ne zelim u vezu".
Meni se cini da te stvari bas i nisu dobre.

Ja imam 21 godinu, tako da ne poznam ni jednu frendicu koja se udala :) Ista stvar sa raskinutim brakovima.

Bolji su oni koji hoće samo sex, nego oni koji se zakelje i odmah bi te zenili, ovih prvih se sam riješiš i znaš na čemu si, a ovi drugi su varljivi.

Muškarci traze od vecina zena sex, ali istodobno, paralelno, traže i Nju. Tako da ti teorija ne drzi vodu, hoće oni "samo" sex, ali i dalje zele tu jednu posebnu. Dok mi zene u silu zelimo da je svaki slijedeći "taj".

wizardofOZ
09.08.2008., 20:38
Ne volim ovakve teme, jeftine provokacije na račun rata spolova...najlakše bi sada tu bilo srati kako su onda i muškarci nepotrebni ako žene nauče mijenjati žarulje...zašto ne priznate jednostavno da je odnos među spolovima, iako ponekad kompliciran i težak, jedan od najljepših odnosa koji imamo u životu.....i ništa mi ne pruža veći užitak nego stalno ga preispitivati i stalno se s njim zabavljati

Sto sam ja upravo napravio i ti me optuzis da "jeftine provokacije na račun rata spolova"
Sam sam uvrijeden i povrijeden :D

....od vrtića kada smo se prvi put čupali za kosu, preko puberteta kada su nas dečki vukli za naramenice grudnjaka....do prvih ozbiljnih veza u kojima smo više učili o sebi nego o onom drugome.....ništa mi u toj jednadžbi nije suvišno.

Znas koja je razlika izmedu djevojcica i djecaka u vrticu ?

Djevojcice pricaju medu sobom konstantno, a djecaci uvijek nesto rade nikad ne pricaju.

Zato muskarci nikad ne razumiju zasto je vazno komunicirati u vezi nego zele problem "rijesiti" a ponekad je rijesenje razgovor :mig:

Zato sad razgovaramo :)

Matilda_
09.08.2008., 20:42
Kaj wizard dakle, ajmo na tvom primjeru ti ne zelis ljubav? pa drugo je ne zeljeti, a drugo je ne nailaziti na ljubav :p i podnositi to lakše nego zene koje više forsiraju. I muskarci i zene venu za ljubavi ali drugačije se nose s tim :p i to je to.

wizardofOZ
09.08.2008., 20:42
Ja se apsolutno slažem s Wizom!
Feministice su sve sjebale. Oduzeta su nam sve mogućnosti kojima su prije muškarci bili kontrolirani i iskorištavani.

Bok medy, ocemo se svadati :lol:

Prava glasa zena, sufrazetkinje....

ima dobrih stvari, ima izvrsnih stvari ali zar nije poanta da se uloga muskaraca i zena stalno preispituje ?
Pa ja preispitujem :D

kaj hoces koke napaliti da se posvadaju :cerek:

Nex
09.08.2008., 20:44
Moje isprike ako sam te povrijedio :kiss:

Epic fail #2.

Ne, nisi ti mene uvrijedio nego si samo pokazao da generaliziras preko svake mjere. Ali nisam ni ocekivao da ces to shvatiti...

wizardofOZ
09.08.2008., 20:44
Kaj wizard dakle, ajmo na tvom primjeru ti ne zelis ljubav? pa drugo je ne zeljeti, a drugo je ne nailaziti na ljubav :p i podnositi to lakše nego zene koje više forsiraju. I muskarci i zene venu za ljubavi ali drugačije se nose s tim :p i to je to.

Na mom primjeru ? Mislim da ti ja nisam dobar primjer, ja ti spadam u staru gardu muskaraca.
Mene su tako odgojili, znas oni tipovi koji otvaraju vrata, tretiraju zene kao dame i drze kisobran kad pada kisa..... ja sam ti dinosaurus i svi me prijatelji zbog toga zajebavaju :rolleyes:

Moras prihvatiti cinjenicu da muskarci u vecini veza traze zlato, ne dijamante :mig:

BlackLotus
09.08.2008., 20:48

Moji muski prijatelji su rekli da im fali netko za seks :Sex: i to je obicno bio jedini razlog za vezu (naravno karikiram, ali tu negdje).

da, naravno, dušo. muškarčina će priznat drugoj muškarčini da mu nije jedino do sexa nego i do poljubaca, maženja i slično :s daj se zakopaj molim te, i to negdje daleko od ljudskog roda da te nitko nikada ne pronađe.
svi ste vi maze kad ste s curom koju volite na samo. kad ste s dečkima, nikome ne treba ništa osim sexa i cigare.

so....cura mora...kuhat, prat, peglat, čistit, ić u dućan, opet kuhat, prat, čistit, brinut se za djecu jednog dana, zarađivat pare po mogućnosti, popravljat stvari i premještat teške stvari dok vi hrčete il pijete pivo, il ste ne daj bože na poslu... a vi ne možete preuzet dio "ženskih" obaveza na sebe je li....jer ne do bog da žena u vremenu od 6 ujutro do 12 navečer sjedne ili legne bože sačuvaj....popije kavu neee...ma marš...žalim curu koja tebe dobije majke mi :o

Gospođa M
09.08.2008., 20:48
Ako je zlato sex,a dijamanti emocije, šta su onda kućanski poslovi i kako se oni uklapaju u teoriju "kamenja i zlata"? :ne zna:
Meni se čini da su i muškarci i žene postali presebični.

Matilda_
09.08.2008., 20:49
Na mom primjeru ? Mislim da ti ja nisam dobar primjer, ja ti spadam u staru gardu muskaraca.
Mene su tako odgojili, znas oni tipovi koji otvaraju vrata, tretiraju zene kao dame i drze kisobran kad pada kisa..... ja sam ti dinosaurus i svi me prijatelji zbog toga zajebavaju :rolleyes:

Moras prihvatiti cinjenicu da muskarci u vecini veza traze zlato, ne dijamante :mig:

Nisam te pitala kako se ophodiš sa damama, nego dali potiho patiš za ljubavi :p

Nemam koju cinjenicu prihvatit, dovoljan će mi bit samo jedan muškarac.

Matilda_
09.08.2008., 20:52
Iskreno, moji prijatelji ne trebaju ispadati vece macho muskarcine jer im to nije potrebno u zivotu. Mozda je tvoje drustvo takvo, ali moje nije. :ne zna:

isuse bože. ne mogu vjerovat da si ti muško, al fakat ne mogu vjerovat..
nije samo do ispadanja muškarcina, nego muskarci drze to u sebi, dok će cure očajno tražit, i to je to. različito se nose sa tom, najvišom!, ljudskom potrebom za ljubavi :p

samo se muskarci teze zaljube, manje su skloni iluzijama, ali i dalje žele tu jednu, kao i mi cure, i mi ipak zelimo samo jednog, ali njega ćemo trazit i vidjet u svakome :rofl:

samonesto
09.08.2008., 20:54
Ako muskarci obavljalju "muske poslove" koji se tradicionalno smatraju muskim (popravljanje pipa, premjestanje ormara, farbanje.....karikiram) i od njih se ocekuje da obavljaju i dio "zenskih poslova" zasto bi onda muskarci bili u vezama ?

mislim da ti cijela teorija pada u vodu bas zbog ove recenice. muskarci te 'muske' poslove ne obavljaju svaki dan nego mozda jednom, dva put u mjesecu. znaci da ako ne pomazu zeni u kucanskim poslovima svaki dan, nista drugo ne rade. tako da je logicni zakljucak podijela poslova i svi ce raditi jednako.

wizardofOZ
09.08.2008., 20:58
Muškarci traze od vecina zena sex, ali istodobno, paralelno, traže i Nju. Tako da ti teorija ne drzi vodu, hoće oni "samo" sex, ali i dalje zele tu jednu posebnu. Dok mi zene u silu zelimo da je svaki slijedeći "taj".

Sto ce ti reci, muskarci nemaju nista protiv seksa
A zene traze vezu....

A muskarci u danasnje vrijeme bas ne zele u vezu. Mislim da je balans malo poremecen.

Matilda_
09.08.2008., 20:59
Sto ce ti reci, muskarci nemaju nista protiv seksa
A zene traze vezu....

A muskarci u danasnje vrijeme bas ne zele u vezu. Mislim da je balans malo poremecen.

ma ne zele vezu sa drugima, samo sa jednom. i to je to. ne vjerujem da je prije bilo puno drugacije.

wizardofOZ
09.08.2008., 21:01
mislim da ti cijela teorija pada u vodu bas zbog ove recenice. muskarci te 'muske' poslove ne obavljaju svaki dan nego mozda jednom, dva put u mjesecu. znaci da ako ne pomazu zeni u kucanskim poslovima svaki dan, nista drugo ne rade. tako da je logicni zakljucak podijela poslova i svi ce raditi jednako.

Da, ali.....

Ako dijelimo poslove, meni (uzet cu svoj primjer da ne pocnem sa frendovima) nije onda problem odraditi i sve "zenske poslove" i onda trazim zenu samo za seks. Jer mi ne treba....

Nema bas toliko puno "zenskih poslova" da ih jedna osoba ne stigne sama napraviti a ni "muskih poslova" nema toliko. Prema tome, svatko od nas moze biti samodostatan.
Muskarcim fali seks, zenama fali veza. Dijamanti i zlato.
Samo, muskarci dobijaju puno lakse zlato nego zene dijamante. Barem mi se cini u danasnjem drustvu.
Jel imam krivo ?

wizardofOZ
09.08.2008., 21:03
Ako je zlato sex,a dijamanti emocije, šta su onda kućanski poslovi i kako se oni uklapaju u teoriju "kamenja i zlata"? :ne zna:

Apsolutno se slazem da smo svi postali presebicni.

Kad zena dobija dijamante i daje zlato onda su svi zadovoljni.

Kucanski poslovi....ako muskarac obavlja kucanske poslove, za sto on treba zenu ?
Muskarcima veze nisu na vrhu popisa zelja...seks je.

Zasto muskarci trebaju zene ? Koja je vrijednost zena u njihovim zivotima ?

Matilda_
09.08.2008., 21:04
Da, ali.....

Ako dijelimo poslove, meni (uzet cu svoj primjer da ne pocnem sa frendovima) nije onda problem odraditi i sve "zenske poslove" i onda trazim zenu samo za seks. Jer mi ne treba....

Nema bas toliko puno "zenskih poslova" da ih jedna osoba ne stigne sama napraviti a ni "muskih poslova" nema toliko. Prema tome, svatko od nas moze biti samodostatan.
Muskarcim fali seks, zenama fali veza. Dijamanti i zlato.
Samo, muskarci dobijaju puno lakse zlato nego zene dijamante. Barem mi se cini u danasnjem drustvu.
Jel imam krivo ?

U krivu si, lako je nać dečka za vezu, jednako lako kao tebi curu za sex. Teško je naći ljubav, a to traze i muski i zenske.

Matilda_
09.08.2008., 21:05

ma nikakva brate, baš nikakva.

wizardofOZ
09.08.2008., 21:06
ja sam u onom maleckom postotku zena koja razmislja kao musko...valjda zato im se dopadnem,hehe.meni je muskarac opcenito(u vezi ili van veze)za sex i sve oko takvih igrica.ne patim da pegla,sprema,kuha,cisti ili sto drugo pedersko.

Carice :s :rofl:

..je,ok je da je tip uredan i da ako zivi za sebe zna popeglat si,da ne zivi u kocu ,dakle da si zna pocistiti,pa cak i da si zna skuhat nesto..ili ako smo skupa da pomogne ako bas ustreba...ali da mu je to neka dnevna rutina,boze nedaj.sta se tice popravaka pipa,struje,saltera i sl..ok je,zato bog stvori musko da uradi ono sto zena nezna ili ne moze...ali prvenstveno sex i ljubav.ako nema toga,onda mi i ne treba-kuhati znam,cistiti isto,peglati,usisavati,a bogme znam i zarulje promjeniti,cavel zabiti i sl..a za ono strucnije uvjek postoji 'prijatelj", sused ili pak neki rodak koji se razme u to....ja sam valjda staromodna...:mig:

I ja mislim da sam staromodan :mig:
Sto nije lose, morao sam se privici da zene meni ulecu :lol:

Iako, to mi je i dan danas cudno :eek:

No, kuzim sto hoces reci, tak nekak su stvari prije funkcionirale, cini mi se (mozda grijesim) da sad ne funkcioniraju.

Iako, sa druge strane puno je lakse uci u vezu bez obaveza nego prije, prije bi te zena pogledala i smrznula pogledom samo na spomen :mig:

wizardofOZ
09.08.2008., 21:08
U krivu si, lako je nać dečka za vezu, jednako lako kao tebi curu za sex. Teško je naći ljubav, a to traze i muski i zenske.

Ozbiljno ? O.K. moje frendice mi kazu da nije, to znaci da si sretna :top:

Matilda_
09.08.2008., 21:11
Ozbiljno ? O.K. moje frendice mi kazu da nije, to znaci da si sretna :top:

Ma nisam sretna, kad zelim ljubav a ne samo vezu. Veza bez ljubavi je mučenje i obaveza.

samonesto
09.08.2008., 21:14
Da, ali.....

Nema bas toliko puno "zenskih poslova" da ih jedna osoba ne stigne sama napraviti a ni "muskih poslova" nema toliko.

ne znam kak ti to odradis sve 'zenske' poslove jer vidim da bas ne znas sto pricas.

usisavanje, brisanje prasinje, kuhanje, pranje sudja, ciscenje kupaonice, pranje podova, pranje vesa, peglanje.

ako to tebi nije toliko puno, onda svaka cast.

wizardofOZ
09.08.2008., 21:21
Ma nisam sretna, kad zelim ljubav a ne samo vezu. Veza bez ljubavi je mučenje i obaveza.

nikad si nemoj dozvoliti da budes u vezi bez ljubavi, zbog sebe :mig:

Matilda_
09.08.2008., 21:22
nikad si nemoj dozvoliti da budes u vezi bez ljubavi, zbog sebe :mig:

a ne znam.. :ne zna:

šta misliš kako su se naši starci poženili i dobili nas, nisu se svi udali za ljubavi svog zivota :mig:, nisu se čak ni pretjerano zaljubili.

i nas to čeka :tuzni: neke :tuzni: većinu :tuzni:

wizardofOZ
09.08.2008., 21:24
ne znam kak ti to odradis sve 'zenske' poslove jer vidim da bas ne znas sto pricas.

usisavanje, brisanje prasinje, kuhanje, pranje sudja, ciscenje kupaonice, pranje podova, pranje vesa, peglanje.

ako to tebi nije toliko puno, onda svaka cast.

Znas kak je, kad se mora nije tesko.

Naravno, kvaliteta trpi :rolleyes: ali nista ne gmize (vise :rofl: ) po podovima.

I ugavnom usisavam podove, ne volim ih prati:ne zna:

Gospođa M
09.08.2008., 21:26
Ajoj Wizard! Uzalud ti otvaranje vratiju, pridržavanje kišobrana i sl. ako je jedina vrijednost koju vidiš u ženi sex i obavljanje kućanskih poslova.

wizardofOZ
09.08.2008., 21:26
a ne znam.. :ne zna:

šta misliš kako su se naši starci poženili i dobili nas, nisu se svi udali za ljubavi svog zivota :mig:, nisu se čak ni pretjerano zaljubili.

i nas to čeka :tuzni: neke :tuzni: većinu :tuzni:

Jesi pitala ikad ? ako nisi pitaj....

Ja vjerujem da bi se ljudi trebali zeniti zbog.....

magije

koja nastane izmedu njih.

Kad jednostavno znas da je to osoba sa kojom zelis provesti zivot. Pristati na ista manje bi te polagano ali sigurno ubilo kao osobu. Nakon nekog vremena bila bi mrtva iznutra.

wizardofOZ
09.08.2008., 21:30
Ajoj Wizard! Uzalud ti otvaranje vratiju, pridržavanje kišobrana i sl. ako je jedina vrijednost koju vidiš u ženi sex i obavljanje kućanskih poslova.

Krivo smo se razumjeli :)

Ja sam jednostavno tako odgojen da to radim, sto bi se reklo, dresiran od malih nogu i na tome sam zahvalan mojim roditeljima.

Postavio sam temu malo drugacije, sa pitanjem sto je vrijednost koju zena unosi u danasnje veze ?

Ja znam da je muskarcima vazan seks (zlato) daleko vise od dijamanta (osjecaji, emocije).
Danasnji muskarci u osnovi mogu prilicno lako doci do seksa jer zene pristaju na veze bez emocija.
Sa druge strane, kad partneri ulaze u vezu, koje su vrijednosti koje oni unose u vezu ?

Matilda_
09.08.2008., 21:30

magije koja nastane izmedu njih.

Misliš dal sam svoje pitala zašto su se oženili?
moja mama mi je ponudila više odgovora - tako da ne znam koji je istina :mig: ne zna ni ona
ali prava ljubav nije..

Kad jednostavno znas da je to osoba sa kojom zelis provesti zivot. Pristati na ista manje bi te polagano ali sigurno ubilo kao osobu. Nakon nekog vremena bila bi mrtva iznutra.

da, a to primjećujemo kod 90% 50-ogodišnjaka koji se na kauču debljaju, zapuštaju i ne žive. :)

ali ljudi pristaju, očito, jer zele djecu, i ne zele bit sami, pa makar bili sa nekim tko nije the one :p

Matilda_
09.08.2008., 21:32
wizard, ti pričaš kao da je zena kad uspije naći nekog za vezu odmah ZADOVOLJNA, kao dobila je sta je htjela. A redovito neistina, nezadovoljna je u jednakoj mjeri kao i muskarac ako nema ljubavi.. samo zene traze aktivno u svakome ljubav, i podloznije su zabludama, muski nisu. to je jedina razlika.
ajde, dobro, jos i to da zenama skoro pa ne treba sex bez ljubavi :D

wizardofOZ
09.08.2008., 21:39
wizard, ti pričaš kao da je zena kad uspije naći nekog za vezu odmah ZADOVOLJNA, kao dobila je sta je htjela.

Ne, ja samo postavljam pitanje koje mi se cini logicno.
Ako su se pravila promjenila (a jesu) kakva su nova pravila ? Koje su vrijednosti muskaraca a koje su vrijednosti zena ?
Mislim, postavio bi pitanje na MK o tome koje vrijednosti unose muskarci u vezu ali to svi znamo da je besmisleno ista tako pitati :rolleyes:

Pa pitam zene, mislim da bi one mogle bolje odgovoriti.
Zene uzivaju u vezama, muskarci uzivaju u seksu i spremni su uci u vezu zbog seksa.
Ako muskarci mogu sad dobiti seks bez veze, sto dobija zena ? Jer zeni seks nije toliko vazan ?

A redovito neistina, nezadovoljna je u jednakoj mjeri kao i muskarac ako nema ljubavi.. samo zene traze aktivno u svakome ljubav, i podloznije su zabludama, muski nisu. to je jedina razlika.

Da, ali to znaci da (vecini) zena ne odgovara veze bez obaveza u kojoj nema ljubaci. I tu je pitanje, kako da zene i muskarci budu zadovoljni i da njihov dobitak bude uravnotezen.
Jer mi se cini da su si zene same izbile adute iz ruku.

I mozes me zvati wiz ;)

wizardofOZ
09.08.2008., 21:41
Misliš dal sam svoje pitala zašto su se oženili?
moja mama mi je ponudila više odgovora - tako da ne znam koji je istina :mig: ne zna ni ona
ali prava ljubav nije..

:ne zna:

Priznajem, ja jesam idealist, ali sa druge strane i volim sebe i ne zelim razmisljati za 10 godina sto bi bilo da sam......

da, a to primjećujemo kod 90% 50-ogodišnjaka koji se na kauču debljaju, zapuštaju i ne žive. :)

ali ljudi pristaju, očito, jer zele djecu, i ne zele bit sami, pa makar bili sa nekim tko nije the one :p

Meni kompromisi nikad nisu isli :ne zna:

Matilda_
09.08.2008., 21:42
well, tko još voli kompromise, al ako ćeš htjet djecu, možda promijeniš mišljenje.
sumnjam da ćeš čekat ljubav zivota do 55-e :p

Matilda_
09.08.2008., 21:47
Ako muskarci mogu sad dobiti seks bez veze, sto dobija zena ? Jer zeni seks nije toliko vazan ?

manje.
ali nju ne smeta manjak sexa, nego manjak ljubavi.
tako da nemres reć da manje dobiva.. jednako smo ocajni ali vi to potiskujete. :p

Da, ali to znaci da (vecini) zena ne odgovara veze bez obaveza u kojoj nema ljubaci. I tu je pitanje, kako da zene i muskarci budu zadovoljni i da njihov dobitak bude uravnotezen.
Jer mi se cini da su si zene same izbile adute iz ruku.

I mozes me zvati wiz ;)

pa odgovara glupim zenama veza u kojoj nema ljubavi. šta ti ja znam. meni je to neshvatljivo. meni je to teret.

pa šta ti pricas, nikad neće biti uravnotezeno, uvijek ćemo patiti, svi, na ovoj prokletoj planeti, to je zivot, kao da će ikad bit bolje :lol: :lol: wtf. naivčino.
dok te ledja ne štekaju i dok ti se dize - to je vrhunac tvojeg zivota, samo ide na dolje - ljubav je privilegija rijetkih. koji kurac sanjamo. ne, ne ne :rofl::rofl::rofl:

cap_insanio
09.08.2008., 21:51
Carice :s :rofl:

:D
ja sam ju pomislila pitat smijem li joj tu prvu rečenicu i ono što ide iza tri tačke stavit u svoj potpis, ono: "by afro" :D al nekako mislim da joj se ta ideja ne bi svidjela:D

dakle, jedini način da tvoji frendovi uspiju nešto pojebat (uopšte) ili redovnije nešto pojebat je da se vežu za nekog i trpe ljubomoru, gubljenje potpune slobode, prijatelja, želje za životom, danonoćno zvocanje, PMSove, nepokolebljivo konzistentno govorit "volim te najviše na svijetu", "naravno da ćemo se vjenčat", "koje kile, ja ništa ne primjetim", "imaćemo bar petoro", gdje moraju financirat nju i njen šopingoholizam i more njenih prijateljica i poznanica, bliže i dalje rodbine i kućnih ljubimaca...

prijatelji su ti zavidno sposobni:top: osjeti se da su ti roll models:D

alapača
09.08.2008., 21:51

magije

koja nastane izmedu njih.

joj daj ne kakaj :D

pristao il ne pristao na bilo kaj, za cca pol stoljeća bit će mrtav i izvana i iznutra, to je barem sigurno :rolleyes:

al dobro ti je pitanje, jer od prvog posta razmišljam o tome zakaj su žene toliko glupe jer je činjenica da one već desetljećima rade sve što treba (imaju "posao" gdje zarađuju novac, a usto još i čiste, peru, spremaju, odgajaju, servisiraju ukratko i njega i kuću te održavaju još i klince na životu) dok oni samo odlaze na posao, sretni da sve drugo mogu prepustiti njoj jer je ona kontrol frik, pa (oni) u slobodno vrijeme provode slineći nad porno časopisom u malom wcu...

trebale smo vas zamrznuti u obliku sperme i koristiti vas za razmnožavanje :D
ali, negdje sam pročitala ili čula ili tak nešto da vas držimo pored sebe i vjerujemo da vas trebamo SAMO zbog onog osjećaja koji imamo kad ste na nama i u nama u isto vrijeme :D a ja moram priznat da je (meni) taj osjećaj uistinu prejeben i da sam puno puta prelazila preko koječega upravo zbog toga.

wizardofOZ
09.08.2008., 21:58
dakle, jedini način da tvoji frendovi uspiju nešto pojebat (uopšte) ili redovnije nešto pojebat je da se vežu za nekog i trpe ljubomoru, gubljenje potpune slobode, prijatelja, želje za životom, danonoćno zvocanje, PMSove, nepokolebljivo konzistentno govorit "volim te najviše na svijetu", "naravno da ćemo se vjenčat", "koje kile, ja ništa ne primjetim", "imaćemo bar petoro", gdje moraju financirat nju i more njenih prijateljica i poznanica, bliže i dalje rodbine i kućnih ljubimaca...

Kao sto sam napisao u zagradi, karikirao sam. Cisto da izvucem poantu.

A poanta bi bila, ja znam vrlo malo muskaraca koji zele djecu i zenu, velika vecina ih zeli imati nekog za pojebati (opet karikiram ali...).

Ako uzmes da moji prijatelji bez problema mogu naci zene za jebati, oni nemaju razloga za uci u veze.....

prijatelji su ti zavidno sposobni:top: osjeti se da su ti roll models:D
karikiram, da ne ulazim bespotrebno u detalje ali recimo da nisu losi :mig:

Matilda_
09.08.2008., 22:02
A poanta bi bila, ja znam vrlo malo muskaraca koji zele djecu i zenu, velika vecina ih zeli imati nekog za pojebati (opet karikiram ali...).

da, zanimljivo. Samo kaj statistika kaze suprotno, a to je da se oženi jednak broj muškaraca kao i žena. :mig: Ergo, nakraju je ipak podjednako teško dobit brak/vezu kao i sex. Mislim, pobogu, ipak podlegnete. A neudate zenske nisu nikog našle, al nije da nisu mogle se udat, većina je moglo al eto nije..

wizardofOZ
09.08.2008., 22:05
joj daj ne kakaj :D

pristao il ne pristao na bilo kaj, za cca pol stoljeća bit će mrtav i izvana i iznutra, to je barem sigurno :rolleyes:

Moje misljenje imam pravo na njega, ako ti pomaze da mislis da serem, da, onda serem :mig:

al dobro ti je pitanje, jer od prvog posta razmišljam o tome zakaj su žene toliko glupe jer je činjenica da one već desetljećima rade sve što treba (imaju "posao" gdje zarađuju novac, a usto još i čiste, peru, spremaju, odgajaju, servisiraju ukratko i njega i kuću te održavaju još i klince na životu) dok oni samo odlaze na posao, sretni da sve drugo mogu prepustiti njoj jer je ona kontrol frik, pa (oni) u slobodno vrijeme provode slineći nad porno časopisom u malom wcu...

trebale smo vas zamrznuti u obliku sperme i koristiti vas za razmnožavanje :D
ali, negdje sam pročitala ili čula ili tak nešto da vas držimo pored sebe i vjerujemo da vas trebamo SAMO zbog onog osjećaja koji imamo kad ste na nama i u nama u isto vrijeme :D a ja moram priznat da je (meni) taj osjećaj uistinu prejeben i da sam puno puta prelazila preko koječega upravo zbog toga.

:D Zbog osjecaja :mig: dijamanti...

Jako si ovo lijepo napisala :top:

Mene sad zanima, ako su zenama osjecaji vazniji od seksa kako onda danasnje drustvo funkcionira jer se zenama samo namece seks kao vazna stvar.

Samo seksualna veza je danas postala prihvatljiva ali ona u svojoj osnovi vise odgovara muskarcima nego zenama.

wizardofOZ
09.08.2008., 22:09
da, zanimljivo. Samo kaj statistika kaze suprotno, a to je da se oženi jednak broj muškaraca kao i žena. :mig: Ergo, nakraju je ipak podjednako teško dobit brak/vezu kao i sex.

Ja znam puno vise ljudi koji se jebu nego onih koji su u brakovima, ogromna razlika...

cap_insanio
09.08.2008., 22:16
karikirao sam. Cisto da izvucem poantu.

dakle, i ja svoj komentar potpisujem upravo ovim:D

ja znam vrlo malo muskaraca koji zele djecu i zenu, velika vecina ih zeli imati nekog za pojebati (opet karikiram ali...).

hm. muškarci iz obećane zemlje. slažem se da postoje, ali nažalost, daleko su od velike većine:D pošto si precizirao "muškarci", dakle prištavi balavci koji si na svakom izlogu napinju mišiće i brzinski popravljaju kosu se ne računaju:)

jer vidi, muškarci se vremenom oslobode prišteva, al se rijetko koji oslobodi sela i kraljice majke:) ne biti oženjen, ne imati djece, ccc :nono: pobogu, pa svi znamo da se životni uspjesi mjere jedino zlatnim odgovorima "jesam, oženjen sam" i "imam, trenutno dvoje":D

cap_insanio
09.08.2008., 22:19
Samo seksualna veza je danas postala prihvatljiva ali ona u svojoj osnovi vise odgovara muskarcima nego zenama.

joooooooooj:cerek: :cerek:

a oš se ti naljutiti ako te pitam da ovo tvoje stavim u svoj potpis :o

wizardofOZ
09.08.2008., 22:21
joooooooooj:cerek: :cerek:

a oš se ti naljutiti ako te pitam da ovo tvoje stavim u svoj potpis :o

Ako bi to bio izraz postovanja onda bi bio pocascen :mig:

cap_insanio
09.08.2008., 22:23
Ako bi to bio izraz postovanja onda bi bio pocascen :mig:

a ako ne bi ? :brukica:

:grli:

wizardofOZ
09.08.2008., 22:36
a ako ne bi ? :brukica:

:grli:

Onda bi moji osjecaji bili povrijedeni :tuzni:

I da naravno, tip koji prica o osjecajima

:horor:

:trk:

cap_insanio
09.08.2008., 22:43
Onda bi moji osjecaji bili povrijedeni :tuzni:

I da naravno, tip koji prica o osjecajima

:horor:

:trk:

a vele da je bolje reć :ne zna:

kažu da oni koji ne pričaju o osjećajima, otputuju rano :tuzni: bili u vezi ili ne...

Ange ou Demon
09.08.2008., 23:07
dalo bi se razgovarat tko je tu nepotreban :kava: (http://www.huknet.hr/forum/index.php?act=Print&client=printer&f=47&t=954)

ja bih prije rekla da su žene učinile muškarce nepotrebnima..... više im nisu potrebni za tzv. muške poslove, a sudeći po onom članku (bez obzira na mnogobrojna etička, vjerska i filozofska pitanja koja to povlači za sobom) i nepotrebnima za reprodukciju......... a opće je poznata činjenica da je x kromosom "jači i veći" od y kromosoma i da je y kromosom sve više podložan degenaraciji :kava:
a što se tiče sexa...... sad da se ne ugledam na neke korisnice ljesa i nimfomanke, sex je puno važniji muškarcima nego ženama i ženama bi u budućnosti bilo puno lakše u lezbijskim vezama...... jer žene bolje razumiju žene i tinkam da ne bi bio problem u tom tvom zlatu iliti romantici.......
iako bi današnjoj generaciji žena muškarci vjerojatno nedostajali u životu za 3-4 generacije muškarci bi postali samo mit, a bruce willis legenda, nešto kao grčki bogovi :kava:

Dativ
09.08.2008., 23:47
A muskarci u danasnje vrijeme bas ne zele u vezu. Mislim da je balans malo poremecen
Ko ih jebe. Nek idu kurvama.

Nisu svi muskarci takvi, nemoj ni ti diskriminirati na osnovu spola.
U mojim vezama ne postoji podjela na zenske i muske stvari.
U mojoj vezi se seksamo ali i ljubimo i grlimo i ne razumijem kako funkcionira seks kod tvojih prijetelja ako nema predigre vec samo jebanje na suho. Pa tvoji prijatelji onda zele kurvu sto je dobro i normalno ali nije dobro da ocekivaju naci takvu u vezi jer veze se inace ne podrazumjevaju kao placanje i kupovanje usluga. Uostalom, neki muskarci se maze i sa prostitutkama jer nisu svi muskarci jednaki pa tako rijetki od njih vole koristiti njeznost kod seksa iako je to jako rijetko u slucaju prostitucije jer su poljupci i zagrljaji cesce uzrok zaljubljenosti.
Da ja zelim samo seks bila bi jasna i rekla :"Zelim samo seks a ne vezu" ili bi otisla i platila prostitutku jer se u prostituciji podrazumjeva da veze nece biti vec placas za seks. I vi se ponasate kao da muskarci ne dobiju seks u vezi.

Koje su vrijednosti muskaraca a koje su vrijednosti zena ?
Ako se dobro sjecam muskarci i zene su ljudska bica? Kao takva, njihova vrijednost (za mene) se skriva u njihovim karakterima. Ali naravno da je drugima necija vrijednost temeljena iskljucivo na spolnom organu sto nije neispravno jer svatko ima svoja pravila vrijednosti ali je neispravno ocekivati nemoguce kao traziti kurvu u vezi. Ako zelis prostitutku moras je platiti, zar ne? A veze se ne bi trebale kupovati i placati novcima vec ostalim valutama.

Nije?
Zenama je seks potreban jer su i one ljudska bica. Uostalom, nije svim muskarcima jednako potreban seks ili emocije. Recimo, imas dosta "pickica muskaraca" koji se plase zena i svojih muskih(i zenskih)prijatelja papcina koji lazu i izmisljaju stvari pa takvi plasljivi muskarci lazu drugima da im emocije nisu vazne. S druge strane postoje i psihopati koji nisu sposobni za emaptiju ni za emocije pa razumijem da takvima nisu fini izljevi njeznosti niti su im potrebni. Razumijem u tom slucaju jer takvi ne lazu sebi vec im njeznost doista ne znaci nista

*edit zbog afrodite:
pegla,sprema,kuha,cisti ili sto drugo pedersko...

Ja nisam muskarac ali vjerujem u ravnopravnost spolova pa cu osloviti ove tvoje seksisticke reklame.
Ima muskaraca koji ne znaju popravljati "pipa,struje,saltera i sl" ali su ipak veci "muskarci" od nekih muskarac koji znaju popravljati takve stvari. Poanta je ta da penis ne odredjiva muskarca i njegov karakter ali ako ti muskarce zelis i sudis iskljucivo i jedino na njihovom spolnom organu onda izvoli.
A meni recimo nije vazno da li muskarac moze ili ne moze popraviti nesto i zbog toga se ne oslanjam na moga partnera da mi popravi tus. Zbog istog razloga se ne napalim na vodoinstalatera ili dimnjacara samo zbog toga sto su oni sposobni popraviti to. Mene zanimaju vise neke druge stvari kao sto je karakter muskarca a popravljanje tusa je sposobnost koja mi ne govori bas nista o tom muskarcu(ili zeni)

je,zato bog stvori musko da uradi ono sto zena nezna ili ne moze.
Koji seksizam! Ciljan prema muskarcima ali i zenama.

ja sam valjda staromodna...:mig:
Mozda si samo neinformirana i imas neki oblik mizandrije pa zbog toga pises takve seksisticke stvari protiv muskaraca? Ja sebe smatram 'staromodnom' pa me to ne sprecava da ne budem seksisticka svinja

technic
10.08.2008., 00:03
jer vidi, muškarci se vremenom oslobode prišteva, al se rijetko koji oslobodi sela i kraljice majke:) ne biti oženjen, ne imati djece, ccc :nono: pobogu, pa svi znamo da se životni uspjesi mjere jedino zlatnim odgovorima "jesam, oženjen sam" i "imam, trenutno dvoje":D

ne kuzim, vi zene fakat brijete da se rađate s iskustvima u vezi muskaraca, ovo je ono klasicna brija djevojcica u vrticu: vi decki ste bezosjecajni, mama mi je rekla. pa dajte pustite mame i babe i price! ispada da ste se sve udavale gro puta, pa mozete rec kolko bi ih se zenilo ili ostajalo s mamama.

da ne znam bolje reko bi da je svaka od vas koja je puna predrasuda il bila u 10 brakova il se kurva

dalo bi se razgovarat tko je tu nepotreban :kava: (http://www.huknet.hr/forum/index.php?act=Print&client=printer&f=47&t=954)

ja bih prije rekla da su žene učinile muškarce nepotrebnima..... više im nisu potrebni za tzv. muške poslove, a sudeći po onom članku (bez obzira na mnogobrojna etička, vjerska i filozofska pitanja koja to povlači za sobom) i nepotrebnima za reprodukciju......... a opće je poznata činjenica da je x kromosom "jači i veći" od y kromosoma i da je y kromosom sve više podložan degenaraciji :kava:
a što se tiče sexa...... sad da se ne ugledam na neke korisnice ljesa i nimfomanke, sex je puno važniji muškarcima nego ženama i ženama bi u budućnosti bilo puno lakše u lezbijskim vezama...... jer žene bolje razumiju žene i tinkam da ne bi bio problem u tom tvom zlatu iliti romantici.......
iako bi današnjoj generaciji žena muškarci vjerojatno nedostajali u životu za 3-4 generacije muškarci bi postali samo mit, a bruce willis legenda, nešto kao grčki bogovi :kava:

slovenske feministkinje su najjace, citiram: zene se moraju prihvatit svoje iskonske uloge majke i supruge. pa nema zene na svijetu koja nije sretna sto je rodila i nasla dom, nit ima lezbijke koja nije depresivna jer je krivo zabrijala u djetinjstvu.

JA MUŠKO TREBAM ŽENSKO DA MI POMAŽE I RODI DJECU I BUDE UZ MENE, A TI ŽENSKO TREBAŠ NEKOG KO ĆE TI POMOĆ DA RODIŠ DIJETE I POBRINUT SE DA IMAŠ DOM I SIGURNOST. I NIKO NE TVRDI DA ZENE TREBAJU BIT JAKE I NE IC U SKOLU I NE RADIT, NEGO JAKE MAJKE I JAKE OSOBE I SVJESNE SVOJE ODGOVORNOSTI I SVOJE ULOGE U OBITELJI I SVIJETU, A NE WANNABE GRAĐEVINSKI RADNICI.

TAKO JE U PRIRODI OTKAKO SE ZEMLJA STVORILA I SAD BI PAR ŽENA KOJE SU IMALE PROBLEMA KUĆI TO MIJENJALO. A NA KRAJU SAMO ZAVRŠE SA SUICIDALNIM MISLIMA.

mirka
10.08.2008., 00:23

pa da, posto zene danas obavljaju muske poslove onda bi bio red i da muski obavljaju zenske, ne znam u cemu je problem, naravno da jedni druge trebamo, nije potreba valjda samo u tome da ti netko nesto napravi, ak ne znas kuhat ti ces se zenit da ti netko kuha... haha
a za kaj su onda muski potrebni po toj tvojoj prici??? jos su manje potrebni od zena?
a to nije istina, istina je da se muski danas osjecaju manje potrebni zenama i zato ispada sranje kakvo ispada, one sve mogu same napraviti ali u tome nisu sretne, svakoj zeni itekako treba muskarac i muskraceva ljubav i tu se vise nema sto diskutirati.
ako je ta tvoja prijateljica, nazovimo je mirka, zivjela u zajednici u kojoj i musko i zensko radi podjednake poslove onda naravno da nece mijenjati svoje navike ako smatra da su one u redu. pa tako ocekuje i od svog buduceg partnera da zive u zajednici u kojoj su 'ravnopravni' tj da posao dijele na pola.
ako je vecina muskih navikla da im se kuha pere cisti pegla onda ce jadna mirka muku smucit dok ne nadje odgovarajuceg 'ravnopravnog' partnera :ne zna: ili nac bogatasa da plati kucnu pomocnicu :rofl:

Innocent
10.08.2008., 00:48
o, isusemili, 'ženama seks nije bitan' :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
di ti živiš, nemrembelivit
inače, kad sretneš takvu, bježi što te noge nose
(tak i ja kad sretnem tipa 'koji ne voli seks')
mislim, ak sam nekome dobra 'samo' za seks-juuuhuuuuuuu :cheer:
sve ostale potrebe mogu zadovoljiti i drugim odnosima (prijatelji, roditelji, djeca...)

Ramzes13
10.08.2008., 01:02
Žene su neshvatljiva bića...ali radi ljubavi idu u krajnosti.

Problem je što njima nesmeta to što su postale jer da im smeta nebi to ni postale...
Meni bi bilo drago da upoznam neku nedostižnu...
Jer bi tek onda mogao ocjeniti svoje umjeće pripitomljavanja zvijeri.

Svibor
10.08.2008., 01:44
Meni je veza potrebna da bih svako jutro mogao gledati ISTE oci, da bih svako jutro mogao ljubiti ISTE usne, da bih svaki dan pored mene bio razlog moje srece i zadovoljstva u svakom smislu.Milijardu zena postane nevazno i nevidljivo pored izabranice naseg srca, i upravo taj obostrani osjecaj je nesto sto me ispunjava.Biti jedan od milijardu razlicitih stanovnika ove Planete, ali opet jedini za osobu koja nas voli i koju mi volimo.

Ja ne trebam zenu da bi mi peglala, prala i kuhala, imao sam vec jednom u zivotu majku, sazrio, osamostalio se i razdvojio od nje, ne treba mi jos jedna.Da mi treba pomoc u kuci, platio bih kucnu pomocnicu, ili bi da sam u braku i da nemamo dovoljno vremena ja i draga zajednicki podijelili taj novcani trosak, a nama bi ostalo vremena za kvalitetnije provodjenje zajednickih trenutaka….

Ja sam kao muskarac grub, surov, divlji i agresivan, potrebno mi je zensko bice kako bi izazvalo i probudilo onu drugu stranu osobnosti u meni.Potreban mi je osjecaj da mogu pomagati i stititi osobu koju volim, potreban mi je osjecaj da nekome mogu biti korisna podrska u zivotu i na emotivnoj razini.Moja genetska potreba je da cuvam fizicki slabije a emotivno cesto jace i izgradjenije od mene ako govorimo o zenama.

Zena svojom zenstvenoscu predstavlja sve ono sto ja nemam i sto nisam, pa mi je i zato potrebna.Bez nje nisam cjelovit, jer ja nisam ni tako njezan, nisam ni tako lijep, a nemam ni sise ni picku.Bez zene sam nula jer u seksu mogu onako istinski uzivati samo kada se seksam sa osobom koju volim, a da bih nekoga zavolio treba mi vremena, dakle tu osobu prvo moram dobro upoznati jer opet svaka zena je za mene potencijalna majka, pa da bi me privukla mora imati nesto vise od dobrih sisa i lijepog lica….

Zena mi je potrebna zbog jos jednog razloga, zelim biti otac i zelim imati puno djece jer mi je zivot bez djece totalno besmislen, osim toga zelim dozivjeti ono sto su dozivjeli svi moji preci, trenutak kada cu biti i pokraj svoje zene i svog djeteta,trenutak kada cu svjedociti stvaranju i bujanju novoga zivota.
Upravo me ta potreba i natjerala da nesto postignem u zivotu, jer sam po prirodi lijen covjek.Bilo mi je sasvim jasno da cu ako zelim imati svoju obitelj morati stvoriti nesto u zivotu kako djeca poslije ne bi bila ljuta na mene sto sam ih napravio da bi zivjela u stali.

Od zene ne ocekujem ni da pere ni da kuha, jer se planiram ozeniti sa visokoobrazovanom zenom (da je nezaposlena, a ja zaposlen, ipak bih ocekivao od nje da se posveti kucanskim poslovima izmedju sopingiranja jer mrzim nerad).Ono sto ocekujem od zene jest da se jednoga dana brine o nasem djetetu, da ima ljubavi, razumijevanja i strpljenja prema njemu, da joj nije tesko dojiti i da mu ne daje sredstva za smirenje samo zato sto je uzasno opterecuje djecji plac.Jasno da bih i ja sudjelovao u odgoju, no ipak ja nisam zena i prirodno je da osoba koja je rodila to dijete bude povezanija sa njime i emotivnija prema njemu….

Eto zasto mi je zena potrebna.Jebes sex, on dodje i prodje, a osoba koju volimo ostaje pored nas….

I ne, ne mislim da su zene i muskarci isti i da mogu biti ravnopravni.Ima prednosti biti i muskarac i zena.Meni je upravo najljepsa ta razlika izmedju muskaraca i zena.Upravo se u nju zaljubljujem.Mene ne privlace grube zene jer sam sam grub.Mene ne privlaci netko tko se ponasa kao ja, tko razmislja poput mene.Iako su nama muskarcima ponekad apsurdni i tesko shvatljivi, potrebni su mi u zivotu i zenski kometari, i zensko vidjenje stvari.

Ja npr. ovu zenu koja zlostavlja vojnike u kampu Abu Ghraib ne smatram zenom.
http://www.etext.org/Politics/MIM/gender/england4.jpg

Takvi monstrumi skloni izivljavanju, silovanjima i mucenjima za mene su muskarci ma kako izgledali i ma kako nevini bili izvan "radnog mjesta" (koje zna na zalost predstavljati i cetiri zida unutar obitelji). Ako ce feminizam izjednaciti zene i muskarce i u bezosjecajnosti i grubosti, onda sam ja protiv njega. Jednake sanse da, jednaka nagrada i jednaka placa za isti rad, svakako da, ali opet kvragu neka razlika mora postojati izmedju muskaraca i zena.Pa cak i u seksu ne mozemo biti izjednaceni, no to opet ne znaci da su zene slabije i podloznije.Upravo supotno, imate moc koju muskarci nemaju, onu najljepsu, najsmisleniju i najvrijedniju, osim toga slozenije ste i kompliciranije gradjene od muskaraca….

Mislim da itekako mozete biti ponosne sto ste zene :cerek:

Innocent
10.08.2008., 09:21
kad ovako čitam ove muške izljeve, stvarno ne kužim, zašto se vi muškarci toliko diskriminirate, pobogu?

technic
10.08.2008., 10:14
.
ako je ta tvoja prijateljica, nazovimo je mirka

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Emericzy
10.08.2008., 11:09
Khmmm...

Možda je off-topic, ali bih želio poručiti mladom gospodinu da po definiciji nije gentleman, pa mu ne valja obećavati nešto što ne može ispuniti.

Gle, Wizard, to što si napisao je, da oprostiš, glupost. Kao da kažeš, 'ja ću biti fizičar ako budeš pristojna'. Ili jesi fizičar ili nisi.

Gentleman ili jesi ili nisi. To ne ovisi o tome kakvi su ljudi oko tebe. Ne možeš ti biti gentleman ako se netko oko tebe ponaša na određeni način, a inače ne.

Trebao si reći, 'Preporučujem da budeš dama i tako se ponašaš, a ja cu se ponašati kao da sam savršen gentleman'. To bi odgovaralo pravom stanju stvari.

Emericzy
10.08.2008., 11:33
Ajme. Još jedna... nepromišljena izjava. Pročitaj malo Homera. Pa onda, racimo, Shakespearea. Pa mi onda reci da se psihologija ljudi mijenjala kroz stoljeća ili tisućljeća. Malo presigurno zvučiš u svoje malo prejednostavne tvrdnje. (Ili trolaš, ali hajde da zanemarimo tu mogućnost.)

Kucanski poslovi....ako muskarac obavlja kucanske poslove, za sto on treba zenu ?
Za onih drugih tisuću stvari koje su u vezi i zajedničkom životu lijepe. A za koje saznaš i naučiš ih kad sazriješ i kad naučiš gledati dalje od nosa. I kad prestaneš vjerovati pričama svojih muškim prijatelja za šankom.

Hajde da prihvatimo ovu tvrdnju, iako stoji na klimavim nogama. Ona još uvijek zanemaruje činjenicu da popis želja ne sadrži tri stvari nego tisuću. I da se prvih dvije-tri možda ne razlikuju puno po svom intenzitetu. Pa jačinu potrebe za jednim i za drugim možda ne možeš baš tako jednostavno ocijenjivati.

Kužiš, recimo, Turci su nas nabili u nogometu. Znači, logično gledajuć, reklo bi se da bolje igraju nogomet, je l'da? A u stvarnosti, je li baš tako? Je li turska reprezentacija stvarno bila bolja od naše? Taj je odgovor malo kompliciraniji. Ali, ti ne voliš komplicirane stvari. Ti bi sve objasnio s tri riječi.

Vidiš, ja sam se puno puta pitao obrnuto. Iskreno rečeno, ne vidim da su muškarci na svijetu baš jako bitni. Da malo više pratiš biologioju, sociologiju i antropologiju (na sasvim laičkoj razini; ništa stručno) vidio bi da već postoje društveni modeli po kojima bi čovječanstvo moglo ostati bez muškaraca. A možda i ostane. Da se to desi, čovječanstvo bi opstalo, fiziološki i na sve druge načine. A u suprotnom slučaju, jako, jako teško ili vjerojatnije nikako.

Ali, nisi ti to pitao; to sam ja malo otišao ustranu.

Evo ti odgovora na pitanje: Muškarci trebaju žene zato jer je život bez žena bijedan. Naravno, nisu svi svjesni toga, kao što riba u akvariju pojma nema da postoje mora i oceani, pa joj se njezin život u pedeset litara vode u staklenoj posudi čini sasvim OK.

Da sad ja malo generaliziram: Jedino što muškom životu daje smisao jest žena. Sve ostalo je ukras; može ali ne mora biti. Ali, bez žene si, da posudim frazu od Don Ante Bakovića, kao govno na kiši.

atlantis
10.08.2008., 11:42
Ja znam puno vise ljudi koji se jebu nego onih koji su u brakovima, ogromna razlika...

zato jer je lakse pojebat se bez obveza nego biti u braku, a to je ujedno i magicni odgovor zaso vecei dio muskaraca bjezi od takvog zivota

i ako bilo kojem muskarcu postanem nepotrebna samom cinjenicom da zna procitat uputstva za koristenje vesmasine i bolje da nisam s takvom amebom :D

Emericzy
10.08.2008., 11:48
wizard, ti pričaš kao da je zena kad uspije naći nekog za vezu odmah ZADOVOLJNA, kao dobila je sta je htjela. A redovito neistina, nezadovoljna je u jednakoj mjeri kao i muskarac ako nema ljubavi.. samo zene traze aktivno u svakome ljubav, i podloznije su zabludama, muski nisu. to je jedina razlika.

Khmmm... još jedna besmislena generalizacija, ovaj put s druge strane mreže. Svatko traži aktivno u svakome ljubav, bio toga svjestan ili ne. To traženje samo poprima svakojake forme, ovisno o spolu, godinama, obrazovanju, iskustvu, karakteru itd. itd. Nisu žene ništa podložnije zabludama od muškaraca. Dapače. Najbliže je istini tvrdnja da žene možda više padaju u jednu vrstu zabluda, a muškarci u drugu.

A tvrdnja da ženama skoro da i ne treba seks bez ljubavi je upravo komična. Evo, na najbanalnijoj razini, pročitaj malo 'Strah od letenja' Erice Jong i potraži njezin seksualni ideal, 'zipless fuck'. I pitaj malo žene na forumu bi li poželjele tako nešto. Ili, pogledaj malo podatke o prodaji vibratora. Ili statistike o tome koji spol na Zapadu više posuđuje porniće u videotekama. A ponavljam, to je tek najbanalnija razina na kojoj se neke stvari o ženskoj potrebi za seksom bez ljubavi može detektirati.

malisunac
10.08.2008., 12:00
A tvrdnja da ženama skoro da i ne treba seks bez ljubavi je upravo komična. Evo, na najbanalnijoj razini, pročitaj malo 'Strah od letenja' Erice Jong i potraži njezin seksualni ideal, 'zipless fuck'. I pitaj malo žene na forumu bi li poželjele tako nešto. Ili, pogledaj malo podatke o prodaji vibratora. Ili statistike o tome koji spol na Zapadu više posuđuje porniće u videotekama. A ponavljam, to je tek najbanalnija razina na kojoj se neke stvari o ženskoj potrebi za seksom bez ljubavi može detektirati.

:rofl::rofl::rofl:

emernesto je novi ratko macek :cerek:..jebes mi sve :zubo:

Taroth
10.08.2008., 12:03
muskarac treba zenu, zena treba muskarca... sve ostalo su lazi i racionalizacije...

ja kuham/perem/peglam (ustamojahvalitemeizderaćuvas), a isto ocekujem i od cure.... kao sto ima muskih kojima je pranje sudja zenski posao (jer valjda samo one prljaju tanjure), tako ima i cura koje to ne znaju/ne zele raditi..

Hannah 3
10.08.2008., 12:06

Kad zena dobija dijamante i daje zlato onda su svi zadovoljni.

jednom kad nadjes pravu zenu za sebe i kad se zbilja zaljubis i kad ju i zavolis i ako ti ljubav bude uzvracena i budes u sretnoj vezi ili braku,onda ces sam znati koja je vrijednost te zene u tvom zivotu i zasto ju trebas.

Emericzy
10.08.2008., 12:08
:rofl::rofl::rofl:

emernesto je novi ratko macek :cerek:..jebes mi sve :zubo:

Pa... dobar je Maček. zna on svoj posao. :) Ali, ja sam stariji, vitkiji i -- naravno -- bolji od njega.

malisunac
10.08.2008., 12:12
Pa... dobar je Maček. zna on svoj posao. :) Ali, ja sam stariji, vitkiji i -- naravno -- bolji od njega.

da, da :D

tak si i ja znam stajat ispred ogledala i brijat '..mozes ti to, mozes ti to..' :zubo:

kokakoka
10.08.2008., 12:19
nitko nije bolji od mačeka. amen. i sad kad netko veli da je maček nepotreban, osim za seks... :confused:

malisunac
10.08.2008., 12:24
nitko nije bolji od mačeka. amen. i sad kad netko veli da je maček nepotreban, osim za seks... :confused:

kuis koji zbunj jebenti :confused:

mora da emernesto jebe..khm...nenadjebivo jebenti :zubo:

malisunac
10.08.2008., 12:36
i da..ja sam recimo ziher da ce 80 posto zenskih za dvajst min iscitavanja topica zakljucit da kak je seks koji je bez ljubavi prenaaaajbolji za ten :rofl: recimo.. :zubo:
aber

das ist walter :mudri:

Emericzy
10.08.2008., 12:52
A jeste kokoši... :rofl:

Maslina
10.08.2008., 13:38
anu.

Evo ti odgovora na pitanje: Muškarci trebaju žene zato jer je život bez žena bijedan.

:top:
Evo, to sam ja rekla i za muškarce. Ma koliko me ponekad iživcirate, kao pojedinci i kao spol :)ja uživam biti žena i uživam poznavati muškarce (u doslovnom i biblijskom smislu :D).

cap_insanio
10.08.2008., 14:59
zato jer je lakse pojebat se bez obveza nego biti u braku, a to je ujedno i magicni odgovor zaso vecei dio muskaraca bjezi od takvog zivota

ja bih i dalje ostala pri tom da veći dio muškaraca zaista ne bježi od takvog života:) ok, možebitno se vole kočoperit ko ima crveniju krijestu, al taj osjećaj sigurnosti i veze im je itekako bitan, ne bih rekla da se tu nešto razlikuju od cura. nema čovjeka koji ne voli, nema ga ko ne osjeti povrijeđenost. svi na svoje načine.
ne usudim se tvrdit da je to neko pravilo, al našla sam se u poprilično situacija gdje sam se iznenadila reakcijom od strane muškaraca pri recimo razgovoru o potrebnosti vezivanja ljudi, neke predanosti jednoj osobi, poimanja "sigurnosti", bračne i vanbračne zajednice. iznenadila u smislu da takvi stavovi nisu mogli baš očigledno biti iščitani iz njihovog svakodnevnog ponašanja. koliko im je to bilo bitno i nezaobilazno u životu. i koliko su sve druge "labavije" opcije gledali s nepovjerenjem.

malisunac
10.08.2008., 15:46
A jeste kokoši... :rofl:

je nego :D

a ti si tak super i sexy i imas tak jebacki dobru spiku da mi se um pomracuje u svoj silini zudnje koju osjecam citajuci tvoje postove :cerek:

Taroth
10.08.2008., 16:14
ja bih i dalje ostala pri tom da veći dio muškaraca zaista ne bježi od takvog života:) ok, možebitno se vole kočoperit ko ima crveniju krijestu, al taj osjećaj sigurnosti i veze im je itekako bitan, ne bih rekla da se tu nešto razlikuju od cura. nema čovjeka koji ne voli, nema ga ko ne osjeti povrijeđenost. svi na svoje načine.
ne usudim se tvrdit da je to neko pravilo, al našla sam se u poprilično situacija gdje sam se iznenadila reakcijom od strane muškaraca pri recimo razgovoru o potrebnosti vezivanja ljudi, neke predanosti jednoj osobi, poimanja "sigurnosti", bračne i vanbračne zajednice. iznenadila u smislu da takvi stavovi nisu mogli baš očigledno biti iščitani iz njihovog svakodnevnog ponašanja. koliko im je to bilo bitno i nezaobilazno u životu. i koliko su sve druge "labavije" opcije gledali s nepovjerenjem.

ok. a sad reci nesto lijepo o nama :kava:

cap_insanio
10.08.2008., 16:25
ok. a sad reci nesto lijepo o nama :kava:

- "nešto lijepo o nama" :D

:mig:

Emericzy
10.08.2008., 16:28
je nego :D

a ti si tak super i sexy i imas tak jebacki dobru spiku da mi se um pomracuje u svoj silini zudnje koju osjecam citajuci tvoje postove :cerek:
No, no... ne se ljutiti na stričeka. To je samo forum.

Matilda_
10.08.2008., 17:07

naveo si oblike masturbacije, ne sexa. Ja isto masturbiram svaki dan, ne mogu bez toga, pa baš i nisam preluda za sexualnim vezama i one night standovima. Bar ne luda ko prosječno muško.

Emericzy
10.08.2008., 17:14
naveo si oblike masturbacije, ne sexa. Ja isto masturbiram svaki dan, ne mogu bez toga, pa baš i nisam preluda za sexualnim vezama i one night standovima. Bar ne luda ko prosječno muško.
Ja sam mislio da ljudi masturbiraju zbog potrebe za seksom. Ti to možda radiš zbog tena, štajaznam, ali uobičajeno je masturbaciju svrstavati pod seks. evo i na ovom forumu, vidjet ćeš, topici o masturbaciji su mahom svrstani u LJES.

Matilda_
10.08.2008., 17:16
Ja sam mislio da ljudi masturbiraju zbog potrebe za seksom. Ti to možda radiš zbog tena, štajaznam, ali uobičajeno je masturbaciju svrstavati pod seks. evo i na ovom forumu, vidjet ćeš, topici o masturbaciji su mahom svrstani u LJES.

aha.. potrebe za spolnim odnosom, samo potrebe, često stane samo na potrebi a ostane na masturbaciji.
Nitko nije mislio da zene nemaju potrebe za sexualnim zadovoljenjem i orgazmom bez ljubavi, ali da manje žele sexualne odnose bez vezivanja i ljubavi, pa to mi se tako čini.

malisunac
10.08.2008., 18:30
No, no... ne se ljutiti na stričeka. To je samo forum.

je..forum..da..na kojem gle cuda ima skvadre koja ima nekog isusa u glavi :D

i tak..:raspa: vidim poceo si slovkat da te se bolje shvati in the meantime..:cerek:

sweet Irma
10.08.2008., 19:07
Kada zene ocekuju da muskarci obavljaju i "zenske poslove" da li onda zene same sebe ucine bespotrebnima ? (osim za seks a seks nije veza) :confused:

Meni je bitno da moj muškarac meni bude partner u životu. Naglašavam partner, i to partnerstvo se podrazumijeva u svim aspektima zajedničkog života.
Postoje neka fizička ograničenja, zbog kojih ja ne bih mogla njemu biti partnerica kod prenošenja npr. ormara ili kutne garniture :D, ali maljat mogu, mogu naučit i mijenjat gumice na pipi, pod haubom se već i kužiim u neke stvari :D To su sve povremeni, ne tako česti poslovi :ne zna:
Ja ne želim biti ničija spremačica ili služavka, to se riješi tako da si plati tetu spremačicu, ne mora se zbog toga ženit :ne zna: Isto tako, ako će meni muškarac služit samo za seks i da nosim njegovo prezime, onda ćemo radije furat :D forever, pa neću morat i spremat za njim :D
Dakle, i jedna i druga strana, to mogu urediti na drugi način, ali ako se odlučim na brak, onda želim partnerstvo.
Jedino u čemu ja nebih mogla sudjelovati je uništavanje pauka i raznih buba :eek:

mirka
10.08.2008., 19:20
Jedino u čemu ja nebih mogla sudjelovati je uništavanje pauka i raznih buba :eek:

joj, meni je to najveci gust, mrcvarit paukove, leptire, zohare, muhe,... :clint:

Zli Mali Medo
10.08.2008., 19:23
joj, meni je to najveci gust, mrcvarit paukove, leptire, zohare, muhe,... :clint:

Ubojice. :D

Ok, ja ubijam samo muhe i komarce, nis drugo, a nekada namjerno ostavim paukove u sobi, tak da se jebeni komarci zalijepe u mrezu i da ne zuje jebeno vise. :zubo:

sweet Irma
10.08.2008., 19:27

ja ih se bojim :o

mirka
10.08.2008., 19:30
Ubojice. :D

Ok, ja ubijam samo muhe i komarce, nis drugo, a nekada namjerno ostavim paukove u sobi, tak da se jebeni komarci zalijepe u mrezu i da ne zuje jebeno vise. :zubo:

pa da, ove paukove od kojih imam koristi ni ja ne ubijam :zubo:

mirka
10.08.2008., 19:31
ja ih se bojim :o

pa sirota, naravno, to muski vole kao ne znas :mig:

sweet Irma
10.08.2008., 19:33
pa sirota, naravno, to muski vole kao ne znas :mig:

zaista nije zbog manipulacije :D, nemam pojma zašto imam takav strah od raznih kukaca :ne zna:

mirka
10.08.2008., 19:35
zaista nije zbog manipulacije :D, nemam pojma zašto imam takav strah od raznih kukaca :ne zna:

zato kaj ti se moze zavuc u gace a da ni ne skuzis :D

sweet Irma
10.08.2008., 19:38
zato kaj ti se moze zavuc u gace a da ni ne skuzis :D

ne, ja ti uvijek ima strah da će skočit na mene :D

možda bi bilo pametno da tražim muškarca psihologa, psihijatra, psihoterapeuta ili tako nešto..:( zna netko gdje takvi zalaze? dolazim gdje god treba :D

mirka
10.08.2008., 19:43
ne, ja ti uvijek ima strah da će skočit na mene :D

možda bi bilo pametno da tražim muškarca psihologa, psihijatra, psihoterapeuta ili tako nešto..:( zna netko gdje takvi zalaze? dolazim gdje god treba :D

zubar ti treba, oni sigurno ne skacu :D
samo moram te upozorit, statistika kaze da su skloni samoubojstvu

Valentish
10.08.2008., 20:08
da odg na ovo sve šta sam pročitala...to ti je totalno apsurdno što si rekao. zašto uopće postoji podjela muško/ženski poslovi? zar na suđu piše; "Žena" a na pipi "Muž"??

i ne činimo se nepotrebnima, već slobodnijima, time i muške također. no oni će uvijek trebati nekoga za ljubav, utjehu, brak, djecu, razumijevanje, modu :rofl:....o bože, to što muški znaju sami dignut dupe i obrisat wc školjku ih ne čini ništa drukčijima, pa tako ni nas...

(a za seks danas postoje svakakve naprave za žene, i lutke za muške :zubo:)

Gospođa M
10.08.2008., 20:36

Ajme. Još jedna... nepromišljena izjava. Pročitaj malo Homera. Pa onda, racimo, Shakespearea. Pa mi onda reci da se psihologija ljudi mijenjala kroz stoljeća ili tisućljeća. Malo presigurno zvučiš u svoje malo prejednostavne tvrdnje. (Ili trolaš, ali hajde da zanemarimo tu mogućnost.)

Da odmah razjasnimo, nisam Wizardov trol, ali kako me se neizravno dotaklo osjećam se prozvanom prokomentirati.
Emericzy, ne vidim po čemu bi izjava da su u današnje vrijeme muškarci i žene postali presebični bila „... nepromišljena“. Činjenica je da živimo u potrošačkom društvu u kojem ljudi tretiraju druge ljude kao lako zamjenjivu robu, a takvo se ponašanje zavuklo i u veze između muškaraca i žena. Možda tebi to zvuči banalno, ali ja sve manje primjećujem da u međuljudskim odnosima ima mjesta za kompromis. Sve češća shema je: ja želim to i to (status, lova, da se netko nečega odrekne, seks bez obaveza …) ako mi ti to ne daš, onda nemamo o čemu pričati… ili dok nam je super i zabavno, dok nema nekih većih problema u vezi možemo biti skupa, ali jebi ga kad mi dosadiš-sajonara!

..zamijenit ću te (gorim) namjerno…
…zamijenit ću te (gorim) ležerno…i mijenjat ću te po svuda i stalno…

Kad slušam životne priče starijih ljudi, poteškoće s kojima su se nosili kako bi očuvali svoje brakove čini mi se da toga ima sve manje. Veze, prijateljstva, brakovi- sve se to raskida olako.
Naravno, to je moj osobni stav (utemeljen na vlastitom promatranju, doživljavanju i PROMIŠLJANJU svijeta oko sebe).

supercunt
10.08.2008., 20:38
Uopce ne kuzim kako ovo definira zenu predmetom za jebanje kada tvoji prijatelji hodaju bezglavo sa dignutim kurcem,ja bih se nadovezala i zakljucila, vi ste jebeni zombiji,ti i prijatelji,cast iznimkama koji zenama drljaju na potoku gace:)

mirka
10.08.2008., 21:34
Da odmah razjasnimo, nisam Wizardov trol, ali kako me se neizravno dotaklo osjećam se prozvanom prokomentirati.

OMFG :lol:

olivera0
10.08.2008., 21:41

:rolleyes:

Jesu li automobii izgubili smisao otkad ne pale na okretanje ručice?

Gospođa M
10.08.2008., 22:38
OMFG :lol:

bar sam te nasmijala :mig:

-gloria-
10.08.2008., 22:44
je, vizarde :zubo: žene su totalno nepotrebne danas, pravi luksuz :D

u današnje vrijeme se totalno zagubio praktični smisao žena, zato si ih samo poneki priušte, većina više nije u mogućnosti :zubo:

Svibor
11.08.2008., 01:10
aha.. potrebe za spolnim odnosom, samo potrebe, često stane samo na potrebi a ostane na masturbaciji.
Nitko nije mislio da zene nemaju potrebe za sexualnim zadovoljenjem i orgazmom bez ljubavi, ali da manje žele sexualne odnose bez vezivanja i ljubavi, pa to mi se tako čini.

Sasvim je normalno i prirodno da su zene opreznije i probirljivije kada je o sexu rijec, i da im je bitnije psihicko povezivanje nego muskim “oplodjacima” jer ipak zene radjaju i odrzavaju trudnocu 9 mjeseci, a nije uvijek bilo kondoma.No danasnji mnogobrojni savjeti iz zenskih casopisa pomazu muskarcima jer porucuju kako je cool biti sex bomba za jednu noc, pa se muskarci sve manje i manje moraju truditi da dodju do one stvari….

Osim toga dio zena je podlegao stereotipima koje nude mediji, pa se i pocinju ponasati kao da su seksualni objekti, a ne osobe koje mogu ponuditi puno vise toga vaznoga i lijepoga od piiip spolnog organa i precesto silikonskih sisa.Takvom seksualno naglasenom ponasanju doprinosi i nazalost vrlo visok postotak seksualno zlostavljanih, pa se krug zatvara….

Zene se mijenjaju, ali opet na nacin koji vise odgovara muskarcima, jer uvijek i uz zastitu postoji mogucnost da ce zena ostati trudna, a muskarac se uvijek moze izvuci, pogotovo ako se radilo o neznancu i sexu za jednu noc, vrlo popularnom danas….

Tko profitira? Sa jedne strane Glumicic i kompanija, a sa druge ginekolozi koji masovno imaju prigovor savjesti, pa to rade na crno i skupo naplate....

Emericzy
11.08.2008., 07:55

OK; malo sam te krivo shvatio. Svejedno, nisam sasvim siguran da je ta percepcija žena kao više zainteresiranih za vezu nego za seks točna.

Naime, pitanje je govorimo li uopće o istoj vrsti potrebe. Recimo, potreba za vezom može biti duboka i trajna ali ne akutno intenzivna. Potreba za seksom može biti puno manje duboka, ali zato može biti akutna i vrlo snažna. Nekome možda može biti i obrnuto. Kako onda te dvije potrebe usporediti?

I kako ih onda uspoređivati sa sličnim potrebama u muškaraca?

Nisam siguran koliko se tu može generalizirati.

Emericzy
11.08.2008., 08:07
Emericzy, ne vidim po čemu bi izjava da su u današnje vrijeme muškarci i žene postali presebični bila „... nepromišljena“. Činjenica je da živimo u potrošačkom društvu u kojem ljudi tretiraju druge ljude kao lako zamjenjivu robu, a takvo se ponašanje zavuklo i u veze između muškaraca i žena.

Pa OK, to je subjektivni dojam. Ja nisam siguran da se ljudi psihološki mijenjaju iz generacije u generaciju. Zato navodim prastaru književnost u kojoj se vidi da su ljudi i pred petsto i tisuću godina razmišljali slično kao i danas. Inače bi nam danas Shakespeare bio nedokučiv. A nije; dapače; stalno ga doživljavamo iznova kao genijalca i njegove likove kao životne. Zato jer razmišljaju kako i mi razmišljamo.

Rekao bih da se možda mijenja verbalni pristup stvarima; nekakav javni gard, ali da smo u duši isti kakvi smo uvijek bili.

To je slično onoj priči o generacijama -- svaka generacija doživljava onu slijedeću kao podivljalu, plitku, nezainteresiranu za ozbiljne stvari itd. I misli da svijet ide k vragu. Onda ta nova generacija isto misli o svojim nasljednicima. A zapravo se stvari mijenjaju malo ili nikako.

Subjektivni dojam jako vara, prije svega zbog uloge medija. Danas imamo dojam da se ljudi ubijaju kao suludi, a de facto je broj ubojstava opao od dana socijalizma. Amerikanci nikada nisu više strahovali od gubitka posla nego danas, a tarjnost radnog mjesta u USA nikada nije bila veća. Englezi misle da im je životni standard sve gori, a brojke pokazuju da im materijalno nikada u povijesti nije bilo bolje.

Mislim ad je tako i sa psihologijom. Imamo dojam da su ljudi sve površniji, ali ne vjerujem da je to objektivno istina.

Rajna
11.08.2008., 08:14
Pa bit od koristi samo za sex, to mora nekad biti osvjezenje. :ne zna: :D

TincH
11.08.2008., 15:28
Ovo mi se cini kao interesantan topic : cerek:

Razgovarao sam sa prijateljicom i ona mi je ispricala da od muskarca sa kojim je u vezi ocekuje da obavlja i "zenske poslove" iliti kucanske (da budu ravnopravni i u tom dijelu veze).
To bi znacilo da kuha : lopa: cisti: pegla....i tako dalje.

Kako ja to i tako radim meni to nije problem (a i volim kuhati) pa nisam previse razmisljao, ali je ona rekla da takvih muskaraca nema :( (osim jednog, a to nisam ja).

I onda sam krenuo razmisljati (dok sam jeo burek ) i palo mi je na pamet sljedece..

Cinjenica je da meni niti jedan moj frend nije rekao da mu fale poljupci : kiss:, zagrljaji : grli: ili da im netko grije noge po noci....te stvari fale mojim frendicama

Nije svakome cilj biti potreban :ne zna:
Zapravo se pitam kakvi su to ljudi koji imaju potrebu biti potrebni. Kajjaznam, takvi valjda dovlače napuštene cucke i mačke s ceste i trude se da za to zna cijeli svijet.. ili? :ne zna:

wizardofOZ
11.08.2008., 17:02
Khmmm...

Možda je off-topic, ali bih želio poručiti mladom gospodinu da po definiciji nije gentleman, pa mu ne valja obećavati nešto što ne može ispuniti.

Gle, Wizard, to što si napisao je, da oprostiš, glupost. Kao da kažeš, 'ja ću biti fizičar ako budeš pristojna'. Ili jesi fizičar ili nisi.

Gentleman ili jesi ili nisi. To ne ovisi o tome kakvi su ljudi oko tebe. Ne možeš ti biti gentleman ako se netko oko tebe ponaša na određeni način, a inače ne.

Trebao si reći, 'Preporučujem da budeš dama i tako se ponašaš, a ja cu se ponašati kao da sam savršen gentleman'. To bi odgovaralo pravom stanju stvari.

U stvari, to i jesam odgvorio.

Uzmi u obzir, kad si u Rimu ponasaj se kao rimljanin. A ipak su forumi grcko/rimska tradicija :mig:

wizardofOZ
11.08.2008., 17:17

Sto tocno u Homeru i sto tocno u Shakespearu ? :confused: Mozes malo elaborirati ?

Za onih drugih tisuću stvari koje su u vezi i zajedničkom životu lijepe. A za koje saznaš i naučiš ih kad sazriješ i kad naučiš gledati dalje od nosa. I kad prestaneš vjerovati pričama svojih muškim prijatelja za šankom.
Ajmo ne pretpostavljati moje godine i moje iskustvo u vezama, tako ce nam biti lakse :mig:
Uostalom godine i nisu toliko vazne....
Ne znam za tebe, ali moji prijatelji nemaju potrebe izmisljati price jer imaju dovoljno dobrih koje su istinite.
Mislim da je kod ljudi sa kojima se ti druzis problem u neiskustvu i nezanimljivosti u zivotu, pa onda moraju izmisljati da bi im zivoti bili zanimljivi.
Nismo svi takvi :D

Hajde da prihvatimo ovu tvrdnju, iako stoji na klimavim nogama. Ona još uvijek zanemaruje činjenicu da popis želja ne sadrži tri stvari nego tisuću. I da se prvih dvije-tri možda ne razlikuju puno po svom intenzitetu. Pa jačinu potrebe za jednim i za drugim možda ne možeš baš tako jednostavno ocijenjivati.

Kužiš, recimo, Turci su nas nabili u nogometu. Znači, logično gledajuć, reklo bi se da bolje igraju nogomet, je l'da? A u stvarnosti, je li baš tako? Je li turska reprezentacija stvarno bila bolja od naše? Taj je odgovor malo kompliciraniji. Ali, ti ne voliš komplicirane stvari. Ti bi sve objasnio s tri riječi.

Ja volim komplicirane stvari ali da bi postavio temu i pokrenuo diskusiju moras imati
1.) dobra naslov
2.) pojednostavljeno pitanje koje je kratko da se ljudima da procitati i odgvoriti na njega.

Vidiš, ja sam se puno puta pitao obrnuto. Iskreno rečeno, ne vidim da su muškarci na svijetu baš jako bitni. Da malo više pratiš biologioju, sociologiju i antropologiju (na sasvim laičkoj razini; ništa stručno) vidio bi da već postoje društveni modeli po kojima bi čovječanstvo moglo ostati bez muškaraca. A možda i ostane. Da se to desi, čovječanstvo bi opstalo, fiziološki i na sve druge načine. A u suprotnom slučaju, jako, jako teško ili vjerojatnije nikako.

Realno gledajuci covjecanstvo moze opstati u nekom obliku i bez zena. U stvari, zemlja bi opstala i bez nas, kao ljudi cisto fino i bez problema. Ali to nije pitanje, sada ne razgovaramo o opstanku vrste nego o odnosima unutar nase vrste.
To je razlicito :mig:

Evo ti odgovora na pitanje: Muškarci trebaju žene zato jer je život bez žena bijedan. Naravno, nisu svi svjesni toga, kao što riba u akvariju pojma nema da postoje mora i oceani, pa joj se njezin život u pedeset litara vode u staklenoj posudi čini sasvim OK.

Ne slazem se da je zivot muskaraca bez zena kao sto se ne slazem da je zivot zena bez muskaraca bijedan. To je vrlo ruzno za reci :rolleyes:

Ono sto je bilo pitanje, a pociva na permisi da u svakom odnosu dvoje pojedinaca imamo neki oblik vrijednosti. Znaci, ja kad ulazi u vezu onda ulazim u tu vezu jer vidim da me osoba sa kojom zelim uci u vezu na neki nacin fascinira, ona ima vrijednost u mojim ocima.
Po starom modelu jedna od ocitih vrijednosti zena je bila ta da one "drze" 3 zida kuce i brinu se za domacinstvo, ta stara vrijednost je izbacena iz jednadbe i pitanje je koja je nova vrijednost koju zene unose u zajednicku jednadbu partnerstva.
Ovo ne govorimo o osjecajima i leptiricima i zaljubljenosti, ovdje govorimo o realnim stvarima i problemima koji se javljaju nakon par godina zajednickog zivota kada zaljubljenosti nestane i stisnu pravi problemi.

Da sad ja malo generaliziram: Jedino što muškom životu daje smisao jest žena. Sve ostalo je ukras; može ali ne mora biti. Ali, bez žene si, da posudim frazu od Don Ante Bakovića, kao govno na kiši.
Ne bi se slozio jer ta tvoja pretpostavka pretpostavlja nesto vrlo opasno a to je:

Muskarac bez zene je bezvrijedan

Zena bez muskarca je bezvrijedna.

A ja mislim da to nije tocno. Iako,
sa bioloskog aspekta promatrajuci, zena koja nema potomstvo nije ispunila svoju svrhu a takoder i muskarac koji nema potomstvo nije prenio cvoj genetski kod i nije ispunio svoju svolucijsku svrhu.

wizardofOZ
11.08.2008., 17:19

Sto muskarci dobijaju zivotom u braku ? Koja je njima vrijednost bracnog zivota ?

i ako bilo kojem muskarcu postanem nepotrebna samom cinjenicom da zna procitat uputstva za koristenje vesmasine i bolje da nisam s takvom amebom :D

Ali nije stvar u samom poslu, stvar je u vrijednosti koje zene unose u vezu. Koja je vrijednost zena ako vise ne obavljaju kucanske poslove ?

wizardofOZ
11.08.2008., 17:22
jednom kad nadjes pravu zenu za sebe i kad se zbilja zaljubis i kad ju i zavolis i ako ti ljubav bude uzvracena i budes u sretnoj vezi ili braku,onda ces sam znati koja je vrijednost te zene u tvom zivotu i zasto ju trebas.

To je pod pretpostavkom da nisam nikad u zivotu bio u takvoj situaciji.
Ali jesam bio :D

Ja znam za sebe koju vrijednost nose zene u mom zivotu ali recimo da ja jesam malo drugaciji od drugih.
I zato nisam poceo temu govoreci o sebi, nego o razgovoru sa mojom prijateljicom.

Koja je rekla da ima sve manje muskaraca koji su spremni za veze. I kad pogledas statistike onda je to tako, ne samo da sam siguran da imas puno prijateljica koje ne mogu naci decka nego je postotak rastava (ako uopce do braka dode) uzasno velik, meni to govori da se nesto socioloski dogada.....

Pa reko, mozda dragi forumasi imaju koje misljenje.

wizardofOZ
11.08.2008., 17:25

To je ono sto moja prica o dijamntima i zlatu govori, jednostavno muskarci i zene traze druge stvari u vezama, druge stvari su im vazne.

Innocent
11.08.2008., 17:28
Sto muskarci dobijaju zivotom u braku ? Koja je njima vrijednost bracnog zivota ?

pa valjda isto što i žene, ili?

wizardofOZ
11.08.2008., 17:35
Meni je veza potrebna da bih svako jutro mogao gledati ISTE oci, da bih svako jutro mogao ljubiti ISTE usne, da bih svaki dan pored mene bio razlog moje srece i zadovoljstva u svakom smislu.Milijardu zena postane nevazno i nevidljivo pored izabranice naseg srca, i upravo taj obostrani osjecaj je nesto sto me ispunjava.Biti jedan od milijardu razlicitih stanovnika ove Planete, ali opet jedini za osobu koja nas voli i koju mi volimo.

Ja ne trebam zenu da bi mi peglala, prala i kuhala, imao sam vec jednom u zivotu majku, sazrio, osamostalio se i razdvojio od nje, ne treba mi jos jedna.Da mi treba pomoc u kuci, platio bih kucnu pomocnicu, ili bi da sam u braku i da nemamo dovoljno vremena ja i draga zajednicki podijelili taj novcani trosak, a nama bi ostalo vremena za kvalitetnije provodjenje zajednickih trenutaka….

To je vrlo pozitivan stav i meni osobno se svida. Sa druge strane, vecina muskaraca za razliku od tebe ima vise potrebe za seksom nego emocijama. Znaci, mozemo reci da si netipican primjer muskarca.

Ja sam kao muskarac grub, surov, divlji i agresivan, potrebno mi je zensko bice kako bi izazvalo i probudilo onu drugu stranu osobnosti u meni.Potreban mi je osjecaj da mogu pomagati i stititi osobu koju volim, potreban mi je osjecaj da nekome mogu biti korisna podrska u zivotu i na emotivnoj razini.Moja genetska potreba je da cuvam fizicki slabije a emotivno cesto jace i izgradjenije od mene ako govorimo o zenama.

Bioloski ti je zena potrebna samo za sirenje tvog genetskog koda, sve druge stvari koje si nabrojao su ti potrebne zbog tvog samoispunjenja i to nameces sam sebi kao potrebu da bi bio "potpuna" osoba.

Zena svojom zenstvenoscu predstavlja sve ono sto ja nemam i sto nisam, pa mi je i zato potrebna.Bez nje nisam cjelovit, jer ja nisam ni tako njezan, nisam ni tako lijep, a nemam ni sise ni picku.Bez zene sam nula jer u seksu mogu onako istinski uzivati samo kada se seksam sa osobom koju volim, a da bih nekoga zavolio treba mi vremena, dakle tu osobu prvo moram dobro upoznati jer opet svaka zena je za mene potencijalna majka, pa da bi me privukla mora imati nesto vise od dobrih sisa i lijepog lica….

Zena mi je potrebna zbog jos jednog razloga, zelim biti otac i zelim imati puno djece jer mi je zivot bez djece totalno besmislen, osim toga zelim dozivjeti ono sto su dozivjeli svi moji preci, trenutak kada cu biti i pokraj svoje zene i svog djeteta,trenutak kada cu svjedociti stvaranju i bujanju novoga zivota.
Upravo me ta potreba i natjerala da nesto postignem u zivotu, jer sam po prirodi lijen covjek.Bilo mi je sasvim jasno da cu ako zelim imati svoju obitelj morati stvoriti nesto u zivotu kako djeca poslije ne bi bila ljuta na mene sto sam ih napravio da bi zivjela u stali.

Od zene ne ocekujem ni da pere ni da kuha, jer se planiram ozeniti sa visokoobrazovanom zenom (da je nezaposlena, a ja zaposlen, ipak bih ocekivao od nje da se posveti kucanskim poslovima izmedju sopingiranja jer mrzim nerad).Ono sto ocekujem od zene jest da se jednoga dana brine o nasem djetetu, da ima ljubavi, razumijevanja i strpljenja prema njemu, da joj nije tesko dojiti i da mu ne daje sredstva za smirenje samo zato sto je uzasno opterecuje djecji plac.Jasno da bih i ja sudjelovao u odgoju, no ipak ja nisam zena i prirodno je da osoba koja je rodila to dijete bude povezanija sa njime i emotivnija prema njemu….

Eto zasto mi je zena potrebna.Jebes sex, on dodje i prodje, a osoba koju volimo ostaje pored nas….

Ja sam siguran da ovako ne razmislja vecina tvojih prijatelja. U ovoj temi generaliziramo a ne dajemo primjere pojedinaca, ti bi bio ono sto zovu statisticka greska. Izniman muskarac ali u ovom slucaju greska.
Cisto zbog tvojih stavova :top:

I ne, ne mislim da su zene i muskarci isti i da mogu biti ravnopravni.Ima prednosti biti i muskarac i zena.Meni je upravo najljepsa ta razlika izmedju muskaraca i zena.Upravo se u nju zaljubljujem.Mene ne privlace grube zene jer sam sam grub.Mene ne privlaci netko tko se ponasa kao ja, tko razmislja poput mene.Iako su nama muskarcima ponekad apsurdni i tesko shvatljivi, potrebni su mi u zivotu i zenski kometari, i zensko vidjenje stvari.

Ja npr. ovu zenu koja zlostavlja vojnike u kampu Abu Ghraib ne smatram zenom.

Bioloski gledano ona je zena, ali nisi mislio na to. Shvacam :mig:

Iako, ona je radila posao koji se od nje ocekivao i bas zbog svoje splne razlike je radila taj posao. No, nemojmo sad o zlostavljanju, to je druga tema.

Takvi monstrumi skloni izivljavanju, silovanjima i mucenjima za mene su muskarci ma kako izgledali i ma kako nevini bili izvan "radnog mjesta" (koje zna na zalost predstavljati i cetiri zida unutar obitelji). Ako ce feminizam izjednaciti zene i muskarce i u bezosjecajnosti i grubosti, onda sam ja protiv njega. Jednake sanse da, jednaka nagrada i jednaka placa za isti rad, svakako da, ali opet kvragu neka razlika mora postojati izmedju muskaraca i zena.Pa cak i u seksu ne mozemo biti izjednaceni, no to opet ne znaci da su zene slabije i podloznije.Upravo supotno, imate moc koju muskarci nemaju, onu najljepsu, najsmisleniju i najvrijedniju, osim toga slozenije ste i kompliciranije gradjene od muskaraca….

Mislim da itekako mozete biti ponosne sto ste zene :cerek:

I to je seksisticki da kazes da su samo muskarci skloni zlostavljanju, zene se jednako puno puta zlostavljaci kao i muskarci. Statisticki gledano, doduse one obicno nisu fizicki zlostavljaci, ali kao sto rekoh, druga tema.
Hvala na postu :mig:

wizardofOZ
11.08.2008., 17:36
Žene su neshvatljiva bića...ali radi ljubavi idu u krajnosti.

Problem je što njima nesmeta to što su postale jer da im smeta nebi to ni postale...
Meni bi bilo drago da upoznam neku nedostižnu...
Jer bi tek onda mogao ocjeniti svoje umjeće pripitomljavanja zvijeri.

Mislim da postoji izreka, najgore je da ti se ispune sve zelje :D

wizardofOZ
11.08.2008., 17:39
o, isusemili, 'ženama seks nije bitan' :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
di ti živiš, nemrembelivit
inače, kad sretneš takvu, bježi što te noge nose
(tak i ja kad sretnem tipa 'koji ne voli seks')

Ja nikad nisam rekao da je zenama seks nebitan, rekao sam drugu stvar.

procitaj pricu o dijamantima i zlatu (http://www.forum.hr/showpost.php?p=15403987&postcount=10)

mislim, ak sam nekome dobra 'samo' za seks-juuuhuuuuuuu :cheer:
sve ostale potrebe mogu zadovoljiti i drugim odnosima (prijatelji, roditelji, djeca...)

Interesantno razmisljanju, to znaci da si bila u samo seksualnoj vezi i bila zadovoljna sa njom ?
Ja mozda grijesim :ne zna:

wizardofOZ
11.08.2008., 17:47
pa da, posto zene danas obavljaju muske poslove onda bi bio red i da muski obavljaju zenske, ne znam u cemu je problem, naravno da jedni druge trebamo, nije potreba valjda samo u tome da ti netko nesto napravi, ak ne znas kuhat ti ces se zenit da ti netko kuha... haha
a za kaj su onda muski potrebni po toj tvojoj prici??? jos su manje potrebni od zena?

Ne znam zasto su muskarci potrebni...mislim da i oni traze svoju ulogu u drustvu.
Ono sto znam, to je da su muskarci vise zadovoljni sa situacijom nego zene.
Barem mi se tako cini.

a to nije istina, istina je da se muski danas osjecaju manje potrebni zenama i zato ispada sranje kakvo ispada, one sve mogu same napraviti ali u tome nisu sretne, svakoj zeni itekako treba muskarac i muskraceva ljubav i tu se vise nema sto diskutirati.

Tu se slazemo, i muskarci su totalno pogubljeni i danasnjim ulogama. Muskarci se danas osjecaju bespotrebnima jer su njihove tradicionalne uloge nestale.
Ali muskarci mogu biti zadovoljni u vezi u kojoj je seks najvazniji a zenama su potrebne emocije i osjecaji. Danasnje drustvo jako naginje vezama na seksualnoj osnovi koje u svojoj osnovi manje odogovaraju zenama nego muskarcima.

ako je ta tvoja prijateljica, nazovimo je mirka, zivjela u zajednici u kojoj i musko i zensko radi podjednake poslove onda naravno da nece mijenjati svoje navike ako smatra da su one u redu. pa tako ocekuje i od svog buduceg partnera da zive u zajednici u kojoj su 'ravnopravni' tj da posao dijele na pola.
ako je vecina muskih navikla da im se kuha pere cisti pegla onda ce jadna mirka muku smucit dok ne nadje odgovarajuceg 'ravnopravnog' partnera :ne zna: ili nac bogatasa da plati kucnu pomocnicu :rofl:

Bogatas je izvrstan izbor :rofl:

Ali onda moja prijateljica, nazovimo ju mirka ima sigurno puno prijateljica koje su u istoj situaciji.
Ne samo to, nego i moje ostale prijateljice imaju slicne situacije, onda postoji puno zena u slicnoj situaciji.....

I to me onda dovodi do pitanja, ako su zenama vaznije veze nego muskarcima, kako da zene dobiju tu vezu. Koji su njihove vrijednosti koje imaju da bi potaknule muskarce da udu u trajnije veze ?

Innocent
11.08.2008., 17:49
interesantno razmisljanju, to znaci da si bila u samo seksualnoj vezi i bila zadovoljna sa njom ?
Ja mozda grijesim :ne zna:
točno, ako mi veza nije seksualna, onda je ne smatram vezom

ne kužim zašto ti imaš potrebu raditi toliku razliku između 'veze' i 'seksa'?
nije li to malo šizofrenično?

meni je seks jednako bitan kao i mojim ljubavnicima

wizardofOZ
11.08.2008., 17:49
JA MUŠKO TREBAM ŽENSKO DA MI POMAŽE I RODI DJECU I BUDE UZ MENE, A TI ŽENSKO TREBAŠ NEKOG KO ĆE TI POMOĆ DA RODIŠ DIJETE I POBRINUT SE DA IMAŠ DOM I SIGURNOST. I NIKO NE TVRDI DA ZENE TREBAJU BIT JAKE I NE IC U SKOLU I NE RADIT, NEGO JAKE MAJKE I JAKE OSOBE I SVJESNE SVOJE ODGOVORNOSTI I SVOJE ULOGE U OBITELJI I SVIJETU, A NE WANNABE GRAĐEVINSKI RADNICI.

Iako me totalno smetaju ljudi koji pisu velikim slovima jer ispada da se deru ovo je tocno.

Ecolucijski gledano, tocno.

wizardofOZ
11.08.2008., 18:17
Ko ih jebe. Nek idu kurvama.

Ima jedan vic koji kaze, muskarci ne placaju kurve za seks nego zato da otidu poslije njega :)

Nisu svi muskarci takvi, nemoj ni ti diskriminirati na osnovu spola.

Naravno da nisu, ali generaliziram, tako ispadne zabavnija diskusija :p

U mojim vezama ne postoji podjela na zenske i muske stvari.
U mojoj vezi se seksamo ali i ljubimo i grlimo i ne razumijem kako funkcionira seks kod tvojih prijetelja ako nema predigre vec samo jebanje na suho.

Ja nisam govorio o samom seksu, govorio sam o tome sto koji spol trazi u vezi. Muskarci generalno gledano zele vise seks od osjecaja i emocija. Znaci ne govorimo o samom cinu seksa.

Ako se dobro sjecam muskarci i zene su ljudska bica? Kao takva, njihova vrijednost (za mene) se skriva u njihovim karakterima. Ali naravno da je drugima necija vrijednost temeljena iskljucivo na spolnom organu sto nije neispravno jer svatko ima svoja pravila vrijednosti ali je neispravno ocekivati nemoguce kao traziti kurvu u vezi. Ako zelis prostitutku moras je platiti, zar ne? A veze se ne bi trebale kupovati i placati novcima vec ostalim valutama.

Tu se slazemo, i to je ono sto ja kazem "vrijednost" i sto si ti rekla da se vrijednost skriva u karakterima.
Meni je vrijednost u vezi (osim karaktera naravno) ono sto ja donosim u jednadzbu. To moze biti moj karakter ali to moze biti i potpuno bizaran podatak da kad je muskarac sa tobom onda ti nitko ne prilazi na plazi dok se suncas i imas mir, znaci i to je neka vrijednost. Ili recimo imas osobu koja ce brinuti da tvoj auto ima zimske ili ljetne gume...to su vrijednosti koje unosimo u vezu. Ne samo karakter..

Zenama je seks potreban jer su i one ljudska bica. Uostalom, nije svim muskarcima jednako potreban seks ili emocije. Recimo, imas dosta "pickica muskaraca" koji se plase zena i svojih muskih(i zenskih)prijatelja papcina koji lazu i izmisljaju stvari pa takvi plasljivi muskarci lazu drugima da im emocije nisu vazne. S druge strane postoje i psihopati koji nisu sposobni za emaptiju ni za emocije pa razumijem da takvima nisu fini izljevi njeznosti niti su im potrebni. Razumijem u tom slucaju jer takvi ne lazu sebi vec im njeznost doista ne znaci nista
Ja nisam isato u krajnosti u ovom slucaju, ja sam samo rekao da su emocije zenama vise vazne od seksa i da je muskarcima seks vise vazan od emocija. I to je tocno, i jednima i drugima su vazne i emocije i seks ali jedni naginju vise jednom, drugi drugom.

Ja nisam muskarac ali vjerujem u ravnopravnost spolova pa cu osloviti ove tvoje seksisticke reklame.
Ima muskaraca koji ne znaju popravljati "pipa,struje,saltera i sl" ali su ipak veci "muskarci" od nekih muskarac koji znaju popravljati takve stvari. Poanta je ta da penis ne odredjiva muskarca i njegov karakter ali ako ti muskarce zelis i sudis iskljucivo i jedino na njihovom spolnom organu onda izvoli.
A meni recimo nije vazno da li muskarac moze ili ne moze popraviti nesto i zbog toga se ne oslanjam na moga partnera da mi popravi tus. Zbog istog razloga se ne napalim na vodoinstalatera ili dimnjacara samo zbog toga sto su oni sposobni popraviti to. Mene zanimaju vise neke druge stvari kao sto je karakter muskarca a popravljanje tusa je sposobnost koja mi ne govori bas nista o tom muskarcu(ili zeni)

Mozda tebi ne, ali nekim (http://www.forum.hr/showpost.php?p=6025208&postcount=1) zenama puno znaci, zene vole muskarce koji su spretni sa rukama i koji znaju biti snalazljivi.

wizardofOZ
11.08.2008., 18:23

Super link, thx :top:

Tu je problem, zenam koliko god seks sluzi za produzenje vrste i ugodu ali jos vise sluzi za povezivanje sa partnerom. Na emocionalnom nivou.
A sa djecom iz epruvete nema emocionalnog nivoa a to zenam treba.

Ne bi rekao :D lezbijske veze jesu moguce i zenska seksualnost je drugacija od muske ali mi imao ipak ponesto dodatnih aduta.

wizardofOZ
11.08.2008., 18:24
Uopce ne kuzim kako ovo definira zenu predmetom za jebanje kada tvoji prijatelji hodaju bezglavo sa dignutim kurcem,ja bih se nadovezala i zakljucila, vi ste jebeni zombiji,ti i prijatelji,cast iznimkama koji zenama drljaju na potoku gace:)

Moje prijatelj uvijek kaze.

Bolje da mi je kurac dignut nego da mi se nece digunt :mig:

wizardofOZ
11.08.2008., 18:26

Jesu li automobii izgubili smisao otkad ne pale na okretanje ručice?

Okretanje rucice je zamjenio elektro pokretac, u osnovi to je potpuno ista operacija ali ga radi struja.

Znaci, umjesto da imas covjeka koji okrece rucicu u danasnjim autima imas struju koja ukljuci elektro motor koji onda pokrece cilindre koji se upale.

nije ti dobra usporedba :ne zna:

wizardofOZ
11.08.2008., 18:29
Zene se mijenjaju, ali opet na nacin koji vise odgovara muskarcima, jer uvijek i uz zastitu postoji mogucnost da ce zena ostati trudna, a muskarac se uvijek moze izvuci, pogotovo ako se radilo o neznancu i sexu za jednu noc, vrlo popularnom danas….

To je ono sto i ja tvrdim, socioloska slika se mjenja i zenska uloga se mjenja. Sa tim i muska ali na musku korist.

I iz toga proizlazi pitanje, kako da zene dobiju raspored karata da njima odgovara ?

wizardofOZ
11.08.2008., 18:31
OK; malo sam te krivo shvatio. Svejedno, nisam sasvim siguran da je ta percepcija žena kao više zainteresiranih za vezu nego za seks točna.

Naime, pitanje je govorimo li uopće o istoj vrsti potrebe. Recimo, potreba za vezom može biti duboka i trajna ali ne akutno intenzivna. Potreba za seksom može biti puno manje duboka, ali zato može biti akutna i vrlo snažna. Nekome možda može biti i obrnuto. Kako onda te dvije potrebe usporediti?

I kako ih onda uspoređivati sa sličnim potrebama u muškaraca?

Nisam siguran koliko se tu može generalizirati.

Moze, zato sto sam ja poceo generalizirati. Tako je postavljena tema.

Premisa je da su zenama vazniji osjecaji i emocije a muskarcima seks, napravi istrazivanje, pitaj zene i muskarce u svojoj blizini sto misle o tome pa nam javi.

Ja jesam prije nego sam postavio temu :D

Šmizla
11.08.2008., 18:31

To bi znacilo da kuha :....i tako dalje.

I što ti tu pokušavaš reći? Aj mi malo pojasni.:mig: U tri rečenice.
Ne da mi se čitat cijeli topik. :D

wizardofOZ
11.08.2008., 18:38
Pa OK, to je subjektivni dojam. Ja nisam siguran da se ljudi psihološki mijenjaju iz generacije u generaciju. Zato navodim prastaru književnost u kojoj se vidi da su ljudi i pred petsto i tisuću godina razmišljali slično kao i danas. Inače bi nam danas Shakespeare bio nedokučiv. A nije; dapače; stalno ga doživljavamo iznova kao genijalca i njegove likove kao životne. Zato jer razmišljaju kako i mi razmišljamo.

Vidis, u tome je kriv tvoj zakljucak, ti smatras da skup naucenih stvari ima utjecaja a nema.
Shakespeare ali i Markiz De Sade govore o osjecajima, emocijama i seksu koji su primitivni instinkti nastali prije nekoliko desetaka tisuca godina. Oni uvijek ostaju isti.
Ono sto se dogada oko nas je "moderno" drustvo i drugacija okolina ali nas mozag isto radi kao prije 10 000 godina, zato i razumijemo i mozemo se uziviti u stare autore.

To je slično onoj priči o generacijama -- svaka generacija doživljava onu slijedeću kao podivljalu, plitku, nezainteresiranu za ozbiljne stvari itd. I misli da svijet ide k vragu. Onda ta nova generacija isto misli o svojim nasljednicima. A zapravo se stvari mijenjaju malo ili nikako.

Subjektivni dojam jako vara, prije svega zbog uloge medija. Danas imamo dojam da se ljudi ubijaju kao suludi, a de facto je broj ubojstava opao od dana socijalizma. Amerikanci nikada nisu više strahovali od gubitka posla nego danas, a tarjnost radnog mjesta u USA nikada nije bila veća. Englezi misle da im je životni standard sve gori, a brojke pokazuju da im materijalno nikada u povijesti nije bilo bolje.

Mislim ad je tako i sa psihologijom. Imamo dojam da su ljudi sve površniji, ali ne vjerujem da je to objektivno istina.

Ti govoris o psihologiji ali ona je sad nebitna jer govorimo o emocijama istinskim pokretacima ljudskog ponasanja.
i sociologija koja nam govori kako se drustvo mjenja, a drustvo se promjenil, uloga zena je promjenjena i dosla su nova pravila. Sada je pitanje kako smo dosli iz situacije u kojoj zene nisu imale nikakvih prava u situaciju u kojoj su nesretne.

Jer sto se dogodilo, mozda zene prije nisu imale pravo glasa ali su ih muskarci cijenili jer nisu mogli bez njih. Sada su zene puno manje cijenjene i sto je najbizanije, ne samo da rade u kuci (tradicionalno) nego rade i na poslu, samo se povecala kolicina radnog vremena i opseg posla uz sve manje cijenjenje zenske uloge u drustvu.

wizardofOZ
11.08.2008., 18:40
Nije svakome cilj biti potreban :ne zna:
Zapravo se pitam kakvi su to ljudi koji imaju potrebu biti potrebni. Kajjaznam, takvi valjda dovlače napuštene cucke i mačke s ceste i trude se da za to zna cijeli svijet.. ili? :ne zna:

Vazan je duh pitanje ne toliko sami nacin na koje je postavljeno.

Slazemo se da svatko treba biti samodostatan jer inace ne moze biti sretan i apsolutno je svaka veza u kojoj jedna osoba ovisi o drugoj losa.

Ono sto sam mislio sa pitanjem bi otprilke bilo sljedece, koja je uloga zene u modernoj zajednici i koji su razlozi zasto bi muskarac usao u vezu sa zenom ?

Maslina
11.08.2008., 18:41

Da su žene nepotrebne, ali da je ženama potreban on. :D

wizardofOZ
11.08.2008., 18:44
točno, ako mi veza nije seksualna, onda je ne smatram vezom

ne kužim zašto ti imaš potrebu raditi toliku razliku između 'veze' i 'seksa'?
nije li to malo šizofrenično?

meni je seks jednako bitan kao i mojim ljubavnicima

Mozda se nespretno izrazavam, kad mislim vezu mislim emocije i osjecaje (onaj dio koji sam opisao pod dijamante i zlato) sto traze spolovi u vezama.

Razumijem i slazem se da je seks jednako bitan oba partnera i to sam rekao. Nigdje nisam rekao da je seks nebitan.

Ono sto isto tvrdim je sljedece (generaliziram):

Zene bi rade pristale biti u vezi bez seksa ali sa emocijama i osjecajima.

Muskarci bi rade pristali biti u vezi samo sa seksom a bez emocija i osjecaja.

Muskarcima i zenama su veze vazne iz razlicitih razloga ne istih.

mirka
11.08.2008., 18:47
Mozda se nespretno izrazavam, kad mislim vezu mislim emocije i osjecaje (onaj dio koji sam opisao pod dijamante i zlato) sto traze spolovi u vezama.

Razumijem i slazem se da je seks jednako bitan oba partnera i to sam rekao. Nigdje nisam rekao da je seks nebitan.

ma kaj ce mi veza bez seksa to je samo mucenje, ko bi na to pristal???

Innocent
11.08.2008., 18:48

netočno, tj, bolje rečeno, ne poznam niti jednu takvu, a krećem i od sebe.

također netočno. jest da muškarci otvorenije pričaju o seksu, nego o svom emocionalnom doživljaju istog, ali to ne znači da on ne postoji.
meni muškarci s kojima sam u vezi služe prvenstveno za seks. za sve ostalo, kao što sam već navela, imam roditelje, prijatelje, posao...

wizardofOZ
11.08.2008., 18:49

1.)A bas sam si dao truda :tuzni:

2.)Vrlo skarceno i pojednostavljeno pa ako odgovaras ne odgovaraj na moje pojednostavljeno nego procitaj sve.

3.)Zene su danas u kurcu jer ih muskarci zele samo jebati, a ne biti sa njima u vezama a to je sve jer muskarci misle da im zene ne trebjau..... tipa " rade cu prati sam svoje carape nego da imam zenu koja me jebe u mozak i cijelo vrijeme nesto gunda"

wizardofOZ
11.08.2008., 18:50
Da su žene nepotrebne, ali da je ženama potreban on. :D

:tuzni:

Kaj da ti kazem :rolleyes:

wizardofOZ
11.08.2008., 18:53
ma kaj ce mi veza bez seksa to je samo mucenje, ko bi na to pristal???

Ja nisam rekao veza bez seksa rekao sam opcije.

Da li bi rade:

1.)Da imas super vezu sa emocijama setjama po mjesecini, romanticnim vecerama, osobom koja te doceka poslije skole/posla ako pada kisa a ti nemas kisobran, osobu kojoj je stalo do tebe i koja se trudi da ti ucini zvito lijepsim.....
Ali njemu se ne dize. nikad. i nema seksa, nikakvog

ili

2,)Vezu gdje se jebate kao zivotinje i on nakon seksa kaze "Bok, ja idem... cujemo se...."

Znaci, da mozes birati koje bi bilo 1 ili 2 ?

wizardofOZ
11.08.2008., 18:54
meni muškarci s kojima sam u vezi služe prvenstveno za seks. za sve ostalo, kao što sam već navela, imam roditelje, prijatelje, posao...

O.K. super :top:

Sad da ti postavim isto pitanje kao @mirki

1 ili 2 ?

Šmizla
11.08.2008., 18:56
3.
)Zene su danas u kurcu jer ih muskarci zele samo jebati, a ne biti sa njima u vezama a to je sve jer muskarci misle da im zene ne trebjau..... tipa " rade cu prati sam svoje carape nego da imam zenu koja me jebe u mozak i cijelo vrijeme nesto gunda"

Lijepo si to sročio. I pogodio si, tako funcioniraju muško- ženski odnosi.:top:

Innocent
11.08.2008., 19:00

Da li bi rade:

1.)Da imas super vezu sa emocijama setjama po mjesecini, romanticnim vecerama, osobom koja te doceka poslije skole/posla ako pada kisa a ti nemas kisobran, osobu kojoj je stalo do tebe i koja se trudi da ti ucini zvito lijepsim.....
hahaha ako je ovo veza, ja sam drug tito :s
btw, ovakvih 'veza' imam sa frendovima gayevima :lol:
i sa frendovima uopće, svi muškarci koje znam rade takve stvari za mene.

ili

2,)Vezu gdje se jebate kao zivotinje i on nakon seksa kaze "Bok, ja idem... cujemo se...."

ovo mi više liči na žensko-muški odnos

najradije bih kombinaciju, jer to i jest smisao veze, ne? prijateljstvo i ljubav.

mislim, ja ne mogu zamislit život ni bez seksa, ni bez pažnje i prijateljstva, nije nužno da dolazi od jedne te iste osobe.

wizardofOZ
11.08.2008., 19:02
Lijepo si to sročio. I pogodio si, tako funcioniraju muško- ženski odnosi.:top:

Nisam pogodio, dobro opazam :mig:

A ti si izrazito lijena jer sam ti rekao da ako zelis odgovoriti onda procitas cijelu temu, prema tome :W

Odi sa moje teme, ako sam ja ulozio trud i objasnio u 3 recenice (sto si me trazila) temu onda si ti mogla uloziti trud i procitati temu (sto sam te ja zamolio).

Bokic :mig:

wizardofOZ
11.08.2008., 19:03
hahaha ako je ovo veza, ja sam drug tito :s
btw, ovakvih 'veza' imam sa frendovima gayevima :lol:

ovo mi više liči na žensko-muški odnos

najradije bih kombinaciju, jer to i jest smisao veze, ne? prijateljstvo i ljubav.

mislim, ja ne mogu zamislit život ni bez seksa, ni bez pažnje i prijateljstva, nije nužno da dolazi od jedne te iste osobe.

Smisao veze je da u njoj ima svega, smisao moje poante je da su muskarci i zene razliciti. I razlicito pristupaju vezama.

Prema tome, 1 ili 2....mozes samo birati jedno od toga.

Innocent
11.08.2008., 19:07
Smisao veze je da u njoj ima svega, smisao moje poante je da su muskarci i zene razliciti. I razlicito pristupaju vezama.

Prema tome, 1 ili 2....mozes samo birati jedno od toga.

ali to nema smisla!
ja imam masu frendova (ne frendica) i oni su super pažljivi prema meni.
ali nemam se potrebu jebavat s njima.
s druge strane, imam dečka, s njim se i jebem.u tome je razlika.
uopće ne kužim di je dilema koju ti forsiraš?

ako kažem 2, da li to znači da isključujem sve ostalo što mi muškarci daju u životu?

mirka
11.08.2008., 19:10

Da li bi rade:

ili

a gle nemres tak, to ne postoji i neusporedivo je
ak mu se ne dize, ima prste, vibrator, jezik... seks opet bude, nekakav....
ak nema uopce nikakvog seksa ni intimnosti onda mi je to drek, imam frendice mamu tatu brata rodbinu da brinu o meni kad mi je tesko i da se zabavljamo i druzimo

wizardofOZ
11.08.2008., 19:25
ali to nema smisla!
ja imam masu frendova (ne frendica) i oni su super pažljivi prema meni.
ali nemam se potrebu jebavat s njima.
s druge strane, imam dečka, s njim se i jebem.u tome je razlika.
uopće ne kužim di je dilema koju ti forsiraš?

Da su zenama vise vaznije emocije u vezama nego sami seks a muskarcima je vazniji seks nego emocije, i jedni i drugi su najvise sretni u vezama u kojima sve stima ali muskarci mogu biti u vezi koja je samo bazirana na seksu bez emocije, dok zene bas nisu sretne u takvoj vezi.

ako kažem 2, da li to znači da isključujem sve ostalo što mi muškarci daju u životu?

Da, to je poanta.

Pojebete se i to je to. Shema, aj bok vidimo se...

wizardofOZ
11.08.2008., 19:28
a gle nemres tak, to ne postoji i neusporedivo je
ak mu se ne dize, ima prste, vibrator, jezik... seks opet bude, nekakav....

Karikiram, naravno, ali mi se svida kak razmisljas :cerek:

ak nema uopce nikakvog seksa ni intimnosti onda mi je to drek, imam frendice mamu tatu brata rodbinu da brinu o meni kad mi je tesko i da se zabavljamo i druzimo

Recimo muskarac je imao nezgoda koja ima za posljedicu los seks... ali svejedno je sposoban zadovoljavati tvoje emocionalne potrebe.

TincH
11.08.2008., 19:33
Vazan je duh pitanje ne toliko sami nacin na koje je postavljeno.

Slazemo se da svatko treba biti samodostatan jer inace ne moze biti sretan i apsolutno je svaka veza u kojoj jedna osoba ovisi o drugoj losa.

Ono sto sam mislio sa pitanjem bi otprilke bilo sljedece, koja je uloga zene u modernoj zajednici i koji su razlozi zasto bi muskarac usao u vezu sa zenom ?
Treba li razlog? :ne zna:
Nije mi blizak tvoj mentalni sklop, sorry :mig:

Svibor
11.08.2008., 20:15
Ja sam siguran da ovako ne razmislja vecina tvojih prijatelja. U ovoj temi generaliziramo a ne dajemo primjere pojedinaca, ti bi bio ono sto zovu statisticka greska. Izniman muskarac ali u ovom slucaju greska.
Cisto zbog tvojih stavova :top:

Ne bih rekao niti da sam izniman muskarac, niti da sam statisticka greska.Cini mi se da stvari postavljas onako kako tebi najvise odgovaraju.Ti si takav i takav, pa je automatski i vecina takva zato sto se pouzdajes u to sto ti prijatelji kimaju glavama....
A znamo koliko su muskarci iskreni u drustvu kada tema udara na ego....

Muskarcima sex mozda jest bitniji no zenama, ali to opet ne znaci da su muskarcima zene bitne samo zbog sexa ili kuhanja, peglanja i pospremanja.A to opet ne znaci ni da je sex zenama nebitan jer se onda ne bi ni sexale....

Mozda nisi bio te srece da neku zenu ISTINSKI zavolis, ili te neka zena u zivotu jako povrijedila pa se sada tjesis da je sex sve sto mi trebamo....

Ja kod zaljubljenih parova vidim puno vise zelja i OBOSTRANIH potreba koje se ispunjavaju vezom od te jedne.Osim toga neki muskarci zele biti ocevi, to sto ti vjerovatno ne osjecas tu potrebu nista ne znaci, a veza je kao sto i sam znas nesto sto obicno dolazi prije braka....

Neki se "sexaju" i dok im cura koju ljube i grle sjedi u krilu, i dok se smijesi, i dok je samo tu pored....

Ako se slozim sa tobom kako je muskarcima samo sex potreban, onda cu ti objasniti svoje potrebe i osjecaje ako kazem da se sexam 24H dnevno ukoliko sam pored osobe koju volim. Uziva mi i kurac, a i sam sam emocionalano ispunjen i sretan. Ako zbog nicega drugog, onda mi je zbog toga potrebna veza, da bih se "sexao" 24H na dan....

Svjestan sam da ta zaludjenost ne traje vjecno, e ali znas sto ostaje poslije?Navika, a ja sam se vec navikao na tijelo, oci, osmijeh i karakter svoje cure koju ne bih mogao zamijeniti niti sa jednom drugom curom (iako se nazalost kaze nikad ne reci nikad, ali mi je taj scenarij trenutno potpuno stran i nezamisliv)....

Zene su danas u kurcu jer ih muskarci zele samo jebati, a ne biti sa njima u vezama a to je sve jer muskarci misle da im zene ne trebjau..... tipa " rade cu prati sam svoje carape nego da imam zenu koja me jebe u mozak i cijelo vrijeme nesto gunda"

Nemoj se ljutiti sto cu te ovo pitati, no ne mislis li da ti imas homosekusalnih sklonosti ako ti zene nisu nimalo privlacne karakterno, ako u njima ne vidis nikakvu drugu vrijednost osim seksualnu? Meni muskarci uopce nisu potrebni, od pive i razgovora o sportu i politici uvijek su mi bitnije zene.Potrebne su mi upravo zato sto se razlikujem od njih i razmisljam na malo drugaciji nacin.Dok sam sa svojom curom ona se odmara od razgovora o sopingu i kozmetici, a ja se odmaram od razgovora koje vodim sa muskarcima a koji se uvijek vise-manje svode na isto.A izmedju razgovora se sexamo.Kud ces bolje :ne zna:

Zapitaj se malo, da li bi mogao zivjeti bez muskaraca, ili su ti tvoji muski prijatelji i nogomet bitniji i od zena i od sexa? Mozda vise volis svoje muske prijatelje nego zene kojima hrlis samo zbog picke? U tom slucaju te potpuno razumijem,samo te upozoravam da grijesis kada govoris da vecina muskaraca na taj povrsan nacin promatra zene….

Ako ti pak u zivotu uopce nisu potrebni ni muski prijatelji, onda si jednostavno osoba koja voli biti sama i ne ovisiti o nikome, pa se zbog toga ne vezujes sa drugim ljudima niti na jedan nacin.Ali u tom slucaju ne bi spominjao musko drustvo jer bi bio teski asocijalni individualac....

Nismo svi zenomrsci i ne nazivamo svi zenski nacin promatranja stvari "jebanjem u mozak i gundjanjem"....

Ange ou Demon
11.08.2008., 20:26
guce i zenska seksualnost je drugacija od muske ali mi imao ipak ponesto dodatnih aduta.

je da ..... onaj najvažniji se može kupit u dućanu u svim mogućim varijantama............. :ne zna:
al.. gle.. pod uvjetom da se dogodi ono što ti znanstvenici predviđaju......... za ne znam koliko generacija bit će na svijetu samo žene i njima neće bit potrebni muškarci iz vrlo jednostavnog razloga - neće ni znat za njih :kava:

baja
11.08.2008., 22:44
Da li bi rade:

ili

3 :confused:

Innocent
11.08.2008., 23:24
Da, to je poanta.

Pojebete se i to je to. Shema, aj bok vidimo se...
sori, al ovo je glupost :o
ne postoji takav ni muškarac ni žena, osim ako nije terminator osobno, pa i terminator se smekša :rolleyes:

ti il moraš odrast i shvatit da su i žene i muškarci kompleksna ljudska bića, ili si intelektualno zakinut, pa nikad nećeš shvatit. :ne zna:
nadam se da je ono prvo.

Lila
12.08.2008., 00:29
Da, pa nije sporno (odgovaram na uvodni post) da su, ako cemo po toj logici, zene same sebe sjebale u mnogim stvarima, a i zasto ne bi, kad imaju pored sebe cistu fizicku snagu koja im premjesta namjestaj, mijenja zarulje, zabavlja se motornim pilama, popravcima auta, itd. Medjutim, ono sto u ovoj prici jeste krajnje sporno jest da muskarci generalno zele samo sex. To je jako netocno i zapravo prilicno infatilno pa shodno tome zakljucujem da je postavljac topica vrlo mlad, ili, krajnje neinformiran iako je muskog roda. Naime, po svim statistikama, a primarno naucnim istrazivanjima, muskarci, osim sto naravno zele sex (ne znam zasto je to uopce upitno, to zele i zene) zele i dublji, daleko cvrsci odnos, potomke i brak. Upravo iz toga razloga i muskarci (kao i zene uostalom) biraju tj. prave selekciju izmedju zena koje smatraju pogodnima iskljucivo za sex i djevama kojima se obavezno - ožene. I razlika kod m/z biranja partnera (najocitija) je upravo u tom segmentu, odnosno zene malo drukcije i daleko opreznije, da budem gruba, kalkuliraju.

stidljiva ljubičica
12.08.2008., 00:44

To bi znacilo da kuha :klopa: cisti :bara: pegla :hekla:....i tako dalje.

(osim za seks a seks nije veza)

nemam ništa protiv :raspa:

Svibor
12.08.2008., 01:59
Naime, po svim statistikama, a primarno naucnim istrazivanjima, muskarci, osim sto naravno zele sex (ne znam zasto je to uopce upitno, to zele i zene) zele i dublji, daleko cvrsci odnos, potomke i brak. Upravo iz toga razloga i muskarci (kao i zene uostalom) biraju tj. prave selekciju izmedju zena koje smatraju pogodnima iskljucivo za sex i djevama kojima se obavezno - ožene. I razlika kod m/z biranja partnera (najocitija) je upravo u tom segmentu, odnosno zene malo drukcije i daleko opreznije, da budem gruba, kalkuliraju.

Ima istine u tome, ali ni to nije najpametnije jer zena koja se ne izzivi do braka kasnije cesto pozeli jos nekog muskog, a problem nastaje ako se rode djeca.

Meni nikakav problem ne predstavlja cinjenica da mi je cura (ili buduca zena) spavala sa jos nekim muskarcima, a znam da to opterecuje mnoge.Ako je i dalje pored mene ili sam dobar u krevetu ili imam strasno puno love (khm) ili u meni vidi neke druge kvalitete, vaznije i bitnije od dobrog sexa (a to je vrlo, vrlo tesko ostvarivo)....

Najbolje zene za brak su iskusne, one koje su imale par duzih veza, ali jasno, opet ne ni nimfomanke koje svaku noc mijenjaju drugog muskog….

A kad je vec rijec o kalkulacijama i oprezu, hm ne bih bas rekao da ste previse oprezne.Nazalost crna kronika opovrgava korisne ucinke tog "opreza" koji je danas mozda vise usmjeren na materijalnu stranu muskaraca, a manje na psihicku ravnotezu i stabilnost....

Da ste tako oprezne ne bi zavrsavale sa muzjacima koji tuku, maltretiraju i zlostavljaju, vec sa dosadnim papucarima....

A opet sto cemo prije izabrati, dosadu ili "zivot"? Hocemo li prespavati mogucnosti ili riskirati pa ponekad nazalost i nastradati?

Silencium
13.08.2008., 20:40
Žene su sebe same učinile nepotrebnima... osim za seks???

uvodno pitanje je dosta zanimljivo, ali teza se može postaviti i obratno:

Muškarci su sebe učinili nepotrebnima.... osim za razmnožavanje/seks???
:Sex:
poznajem puuuno žena koje žive bez muškaraca, i to sasvim dobro... po svim pitanjima osim emocionalnog...
pa i žene znaju promijeniti žarulju/osigurač/što već ili odvesti auto u servis ili nazvati majstora, kupiti i urediti životni prostor...nastavi niz.....

da rezimiram:
mnoge žene koje poznajem ne trebaju muškarca niti iz jednog razloga osim što im fali ljubav...
kad nema ljubavi - nema niti želje za pranjem muških čarapa i peglanjem košulja :amen: