PDA

View Full Version : Samsung E700

nukydelahoya
03.02.2004., 21:05
Imam jedan problem sa Samsungom E700, a to je da mi baterija ne traje duze od 2 dana, mada dnevno mozda 10-tak min. telefoniram posaljem 30-tak sms-ova i isto toliko dobijem.

Ne fotografiram skoro nikad niti igram igrice.

Ipak za tu veliku sumu novca baterija je preslaba.

Mozda sto je nova i mora se 4-5 puta skroz potrositi i napuniti da bi dosegnula punu snagu.

Zamolio bih nekoga ko je imao isto iskustvo ili se vise razumije u Lionium baterije od 800 mA da mi da svoje misljenje.

Unaprijed zahvalan.

LeChuck
04.02.2004., 08:23
Ne znam zašto ti je baterija tako slaba...
Ja isto imam SAMSUNG E700 i baterija mi bez problema traje 3-4 dana. I još dosta telefoniram i pišem dosta poruka...

Denys
04.02.2004., 10:36
LeChuck kaže:
Ne znam zašto ti je baterija tako slaba...
Ja isto imam SAMSUNG E700 i baterija mi bez problema traje 3-4 dana. I još dosta telefoniram i pišem dosta poruka...

Moja isto:top: , u svakom slucaju pogledaj garanciju, ja imam 6 mj. garanciju na bateriju.

Nipple Twister
04.02.2004., 19:44
Prvo prođi par puta kroz totalno punjenje i pražnjenje ,a nakon toga ako se ponavlja odmah reklamirati ako ne bude bolje. Sa onim šta radiš trebala bi trajati 3-4 dana minimalno.
Samo pazi jer ako je stalno upaljeno svjetlo zbog poruka i igraš igrice i pogotovo ako se zezaš sa fotoaparatom i zoomom normalno je da se isprazni i bez razgovora.

Inače je mobitel dobro istestiran s moje strane jer je u najužem izboru da si ga kupim i baterija sigurno dulje traje !