PDA

View Full Version : Tražim liječnika, specijalista...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

Sashica
17.11.2011., 21:18
rusofilka, post ti je premješten na ovu temu (http://www.forum.hr/showthread.php?p=36753976#post36753976) :)

cosadela
18.11.2011., 09:34
Pozdrav dragi moji,
molila bi nekoga ko zna ili ima hashimoto s urednim hormonima a da je ipak dobio terapiju, da mi kaze kod kojeg end. ide? Moji TPO At su 751 (nalaz iz 2007) tsh bio lagano povisen ali se vratio u normalu, od tad 1 godisnje kontroliram hormone,pa kad se poremete tek onda da joj dodjem rekla mi end. Uglavnom, sad prosla godina, trazila sam i antitijela da vadim i TPOAt i hTgAt i za end. Jer zelim dr misljenje. Trenutno se jako lose osjecam i prije sam znala ali bilo je prolazno, sad je dugo i grozno i zelim jos jedno misljenje jer ovo nema smisla. A vidim da neki dr. Lijece i hashimoto pa da vidim sta ce mi reci. Trpila bi ja i hladnocu i vec sam se pomirila da sam debela (iako nisam nekad takvih problema imala), ali umor me ubija doslovno, zbog umora bi plakala!

Eoin
21.11.2011., 08:56
trebam preporuku za privatnog urologa/est.kirurga/dermatologa(ili neku polikliniku s više specijalista) zbog delikatne prirode problema.

Sashica
23.11.2011., 18:07
minaa, post o stomatologu ti je prebačen na ovu temu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=683975)

micamacazg, tvoj post je prebačen na ovu temu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=384586&page=21) na Ženskom zdravlju

:)

bojleric
25.11.2011., 08:29
Da li netko zna koji endokrinolozi rade u KBC Sestara milosrdnica u Vinogradskoj?

-Cruella-
26.11.2011., 20:01
Može li preporuka za ordinaciju medicine rada u Splitu? Uvjet je da je žena.

DaniNovak
30.11.2011., 10:02
Već više od 10 godina sam pacijentica Poliklinike Svjetlost. Doduše, ne dr. Gabrića, nego dr. Morene Gavrić. Sve pohvale doktorici i poliklinici.

I ja sam kod dr. Gavrić i zadovoljan sam, zaista je u redu i sve lijepo objasni. Jedina kvaka u Svjetlosti je da se čeka dugo na pregled (u smislu da dođeš tamo i sjediš po sat-dva u čekaoni). Ali to je problem na koji sam naletio i kod dr. Bilić. Vječno čekanje... :503:

C71
02.12.2011., 10:04
trebam preporuku za dobrog neurologa u zagrebu, privatno, zbog drugog mišljenja.

Daisy28
02.12.2011., 16:16
Ne mogu naci temu, pa ako ovo ne spada pod ovaj topic, molim modove da prebace pitanje na odgovarajucu temu. Naime, zanima me jel netko bio na nekom testu intolerancije na hranu, u centru salus imaju krvni test i test iz vlasi? Ili je to samo bacanje love?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

hsfi
04.12.2011., 19:08
trebam preporuku za dobrog neurologa u zagrebu, privatno, zbog drugog mišljenja.

Prof.Božičević u Poliklinici Grbavac, vrhunski stručnjak.

::Lost::
07.12.2011., 11:21
Molila bih preporuku za fizijatra, privatnika, potreban mi je pregled i mišljenje.
Grad: Zagreb

Hvala.

Sashica
07.12.2011., 11:31
Tražim preporuku za dobrog dermatologa u Zagrebu, za pregled madeža cijelog tijela.

Edit: Sad sam zvala Polikliniku Klapan, tamo je pregled 575 kn. Nisam nikad ni čula za njih, ako netko zna kakvi su?

Ima netko iskustvo s nekom dobrom klinikom?

HelloShitty
07.12.2011., 11:39
A ja bih preporuku za lijecnika primarne zdravstvene zastite ("opce prakse") i stomatologa, s uobicajenim vrlinama - da ne gnjave puno u administrativno-birokratskom smislu, ne prave se (pre)pametni i da ne strahujem od ishoda kad idem po uputnicu jer je doktorica ustala na lijevu nogu. A stomatolog i da zna stogod izvan profesionalnog mijenjanja sivih plombi bijelima. I to sve za cca. podrucje zagrebackog Trnja, Tresnjevke... Ako bas mora, moze i dalje.
Za koji tjedan istice mi "pretplata" kod sadasnjih pa bih ih rado zamijenio! :D

hsfi
10.12.2011., 22:48
Molila bih preporuku za fizijatra, privatnika, potreban mi je pregled i mišljenje.
Grad: Zagreb

Hvala.

Dr. Žugaj.

Hard Candy
13.12.2011., 20:09
Molim preporuku za dobrog endokrinogoga/icu u Zg ili Istra. Hvala!

melodic.haze
15.12.2011., 19:42
Bok

Htio bi se naručiti kod dermatologa za pregled u vezi fleka po koži pa me zanima kako da to učinim, nisam dosada nikada bio kod dermatologa.

Imam dopunsko osiguranje ako to išta znači.

Hvala

Sashica
15.12.2011., 21:38
Odeš kod svog doktora opće prakse i tražiš uputnicu za dermatologa. Onda se naručiš u nekoj bolnici i to je to.

Hard Candy
16.12.2011., 18:25
Ili u domovima zdravlja, tipa Vrapce, Crnomerec.. gdje već živiš..

melodic.haze
17.12.2011., 14:00
Hvala vam!

Plaća li se što pregled kod dermatologa u državnim bolnicama?

Hard Candy
17.12.2011., 19:30
Samo participacija ako nemaš dopunsko, cca 25 kn.

breezermix
20.12.2011., 10:00
Pozdrav svima!

Imam tri pitanja.

Znate li za:
- dobrog zubara/zubaricu na području Savice, Folnegovićevog naselja i Borovja?
- dobrog doktora/doktoricu opće medicine na području Savice, Folnegovićevog naselja i Borovja?
- gdje se sve u Zagrebu može inhalirati? Naime klinike za plućne bolesti su mi daleko, pa me zanima da li znate da li ih i neki od domova zdravlja radi.

Hvala :)

black hole
25.12.2011., 19:17
Ima li netko iskustva s centrom Molekula (http://www.molekula-zdravlje.com/) u Zaprešiću? Sad je neka akcija na grupom popustu pa ispadne 200 kn testiranje što je prihvatljiva cijena, a već duže razmatram tu intoleranciju na hranu, čini mi se to interesantno.

Jel zna netko koju metodu tamo koriste?

Daisy28
25.12.2011., 20:48
Pa posalji im mail ili ih nazovi pa se raspitaj za metodu koju koriste. Trazi ih i popis namirnica na koje ce te testirati, da ne bi ispalo da te za tih 200 kn ispitaju na, primjerice 20 namirnica. Pamet u glavu. Nisam nikad cula za tu tvrtku. Dobro se raspitaj prije sto se odlucis.

black hole
25.12.2011., 22:04
Pa posalji im mail ili ih nazovi pa se raspitaj za metodu koju koriste. Trazi ih i popis namirnica na koje ce te testirati, da ne bi ispalo da te za tih 200 kn ispitaju na, primjerice 20 namirnica. Pamet u glavu. Nisam nikad cula za tu tvrtku. Dobro se raspitaj prije sto se odlucis.

ma da, budem im poslao mail..

Ma čini mi se dosta jeftino pa ak će i malo koristi bit od toga onda dobro.. Trenutno baš nemam par tisuća što su neki pisali tu da to inače košta, a i nije da imam nekih zdrvstvenih problema pa da bi mi to trebalo..

Eto ak otiđem budem tu napisao utiske..:mig:

tanveer
25.12.2011., 22:11
inače me muče alergije, pa sam napravila i test na intoleranciju na hranu u Zagrebu, preko 2 soma kuna. izbacilo mi intoleranciju na kukuruz u svim oblicima (i kokice :( i ulje itd), cola nuts, bjelanjak jajeta. izbjegavam to maksimalno sad već 2 godine, coca-colu više nikad nisam popila odonda.

nikakve efekte na organizam nisam primjetila. baš nikakve.

Daisy28
26.12.2011., 10:59
Ja sam isto radila test intolerancije na hranu, ali ne krvni test, već iz kose. Test je pokazao intoleranciju na hrpu namirnica, primjerice na krumpir, lubenice, kravlje mlijeko, bijelo i kukuruzno brašno, colu, žvake, luk, češnjak, šećer dobiven od šećerne repe, maslac, margarin, krastavce, suncokretovo ulje, kavu, čokoladu itd. Pitanje je kad izbacim sve te namirnice, što će mi ostati za jest? :D

Daisy28
26.12.2011., 15:40
Gdje je nestala cijela tema o testu intolerancije na hranu?? :misli:

leeloo27
26.12.2011., 16:05
Nije nestala temica, evo je: http://www.forum.hr/showthread.php?t=463134 ;)

I molim vas da tamo nastavite pisati o intoleranciji na hranu jer je ovdje to off. Hvala! :)

Daisy28
26.12.2011., 16:31
Pa ja i jesam pisala na toj temi, ocito je neki drugi moderator premijestio nase postove s teme o intoleranciji na ovu temu. Nis mi nije jasno.

sunčica_zg
29.12.2011., 12:46
Ljudi jel zna netko kako se zovu doktorice opće prakse u domu zdravlja kod branimirove tržnice (odmah nasuprot tramvajske stanice) ?!mislim da se jedna zove Maja ali neznam prezime, onako debeljuškasta crna, sa šiškicama ..bila sam se prebacila k njoj nedavno i sad se nemrem nikak sjetit kak se preziva ..

*SpHeRe*
01.01.2012., 12:07
tražim hitno privatno gastroskopiju u splitu, zanima me cijena i sve :s

ja isto tražim gastroenterologa u st.

a inače me zanima ima li negdje na netu popis liječnika određene specijalizacije, odnosno privatnih ordinacija po gradovima.

proak
04.01.2012., 22:07
Da li ima tko iskustva s privatnom poliklinikom dr. Karduma. Čudno mi je da nema svoju web stranicu?

bibiivan
10.01.2012., 08:06
Molim za pomoć,
hitno trebamo neuropsihijatra, po mogućnosti u Vinogradskoj bolnici. Hvala

dona23
10.01.2012., 19:24
tražimo pregled kod urologa/androloga, razlog: neplodnost, na koji se ne mora čekati preko mjesec dana jer takav je slučaj u Vuk Vrhovcu?

Psycho Mantis
10.01.2012., 19:38
Gdje u splitu mogu napraviti alergo test, u kojoj bolnici i koji odjel, ako mozete detaljnije reći, jer pojavilo mi se nešto na koži (na ruci) pa doktor sumnja da je alergija, a posto sam student neznam gdje mogu to otici napraviti.

crnobijela5
15.01.2012., 21:35
Kakva su vam iskustva s medicinskim laboratorijima u Zagrebu? Gdje se može obaviti najviše pretraga odjednom? Gdje se najviše čeka? Tko je najpouzdaniji i najbrži? Cijene?

(zanimaju me iskustva korisnika... moja su prilično nezadovoljavajuća s lokalnim domom zdravlja. imate li bolja iskustva s privatnim laboratorijima?)

Hard Candy
19.01.2012., 12:18
PRIVATNI: Ako su ti blizu moja preporuka za http://lab-breyer.hr/ ljubazni su i nešto povoljniji čini mi se od http://www.sunce.hr/Poliklinika/poliklinike-sunce koji su isto jako ljubazni, a nalazi ovise o tome što radiš, neke već isti dan šalju na mail.. ili prema dogovoru..

Wedding
20.01.2012., 13:24
Kakva su vam iskustva s medicinskim laboratorijima u Zagrebu? Gdje se može obaviti najviše pretraga odjednom? Gdje se najviše čeka? Tko je najpouzdaniji i najbrži? Cijene?

(zanimaju me iskustva korisnika... moja su prilično nezadovoljavajuća s lokalnim domom zdravlja. imate li bolja iskustva s privatnim laboratorijima?)

Labor centar (synlab) na Bukovcevom trgu i Breyer Ilica jer imaju brzinske nalaze posto sve nalaze rade u vlastitim laboratorijima dok recimo u poliklinici Stella treba 8 sati da dobis nalaze obicnog KKSa

OkyDoky
20.01.2012., 20:08
Moze preporuka za dr. opce prakse? Ja sam na Lanistu pa bi mi valjda najbolje odgovaralo DZ Centar/Siget.

Inace, bitnije od lokacije mi je da je osoba pristupacna, puna razumijevanja, otvorenog uma, po mogucnosti liberalnija, jer ce mi trebati dati uputnice za neke stvari na koje neke konzervativnije osobe u nasem drustvo gledaju pogrdno (ne sve konzervativne osobe, ali ima ih).

crnobijela5
21.01.2012., 11:16
Hard Candy, Wedding, hvala!

evelyn
31.01.2012., 00:54
Zanima me da li je netko bio kod dr.Perkovića u Suncu zbog mogućeg pcos-a?Ili je on specijaliziran za štitnjaču?(Kako ovo blesavo zvuči:zubo:)

Allexis
31.01.2012., 12:58
jel mi tko može preporučiti dobru doktoricu opće prakse u DZ Jarun-Gajevo ili DZ Prečko, a da upisuje nove pacijente...tnx :)

andreavalentino
02.02.2012., 19:59
Dragi forumaši,

zanima me je li itko liječio akne kod dr. Bubalovića i kakva su vam iskustva?
Jeste zadovoljni?

mirelkok
04.02.2012., 19:52
Bila sam prije 2-3 godine kod dermatologice dr Sokol Jadranke u domu zdravlja Črnomerec i bila sam preeezadovoljna, stvarno mi je pomogla! ovi ostali dermatolozi kod kojih sam bila nisu joj ni do koljena! al baš zato što valja, čula sam da je otišla u privatnike, negdje na Vrapču da je sada? Jel bio možda netko kod nje u privatnoj ordinaciji ako može da mi se javi na pp!! Ili da li mi netko može preporučiti nekog dobrog dermatologa koji radi preko HZZO-a na ovom zapadnom dijelu grada Zagreba? Bila u domu zdravlja Vrapče i nije mi baš pomogla... Hvala

butterfly666
08.02.2012., 15:48
pozdrav,zanima me zna li netko gdje ima dobar otorinac?čula sam da ima u vinogradskoj,da li se treba naručit na pregled,ili se može ovako doći s uputnicom?

HelloShitty
08.02.2012., 21:33
pozdrav,zanima me zna li netko gdje ima dobar otorinac?čula sam da ima u vinogradskoj,da li se treba naručit na pregled,ili se može ovako doći s uputnicom?
Moras se naruciti. Za ORL specijaliste preporucam KBC Zagreb (Rebro) i Vinogradsku. U Vinogradskoj se od narucivanja do termina ceka u pravilu dva do tri mjeseca.

butterfly666
09.02.2012., 00:29
tnx :)

hondastreet
10.02.2012., 12:35
Zanima me ima li tko broj telefona od privatne ordinacije doticnog doktora, kako bi se mogao narucit...
bio sam prije 3 god kod njega, ali ne mogu nac broj telefona,a na internetu isto ne mogu nista nac da nije starije od 5 god...unaprijed hvala

Hard Candy
11.02.2012., 21:17

Ponavljam upit :)

može, može
12.02.2012., 09:22
Zna li netko radi li dr. Mirko Koršić(endokrinolog) negdje? Čula sam da je otišao u mirovinu početkom 2011., ali nisam sigurna. Možda negdje privatno radi još uvijek?

Meni je gin preporučila dr Velimira Altabasa(Vinogradska, Zg) ili dr Mirka Koršića(ne znam radi li on još uvijek). Na kraju sam dospjela do dr Milana Vrkljana, tj njegove ekipe - njega ulovit je valjda ko dobit na lotu. On je isto u Vinogradskoj.

Hard Candy
12.02.2012., 12:14
Radi privatno u poliklinici Nemetova.
Naime, išla sam kod njega i nisam skroz zadovoljna i kao nakon dugo vremena ajde da odem nekom privatniku, veli frendica kao u Nemetovoj su ti super svi i otvorim web, a kad tamo Mirko Koršić :D Tako da znam slucajno :)

ivana1803
12.02.2012., 20:19
Imate li za preporučiti gdje da idem na fizikalnu terapiju s uputnicom, istočni dio Zagreba. Hvala.

maky3685
14.02.2012., 21:11
jel netko zna gdje ima mjesta u ordinaciji opće prakse u Zagrebu? centar il maksimir ,dubrava... osoba je gluhonijema, radi tu u zg al ne može naći nikako negdje mjesto. pa ak netko zna nek veli, hvala.

*jezebel*
15.02.2012., 09:59
Imate li za preporučiti gdje da idem na fizikalnu terapiju s uputnicom, istočni dio Zagreba. Hvala.

medikol (zagreb tower), rade i privatno i na uputnicu. naruci se sto prije, da ne cekas dugo.

liberty_pu
15.02.2012., 10:00
Potrebna mi je informacija da li netko od vas zna
kojeg bi privatnog logopeda za odrasle osobe iz Krapinskih toplica bilo uputno angažirati za rad s pacijentom koji tamo nalazi

na internetu nisam pronašao podatak pa upit postavljam ovdje

HVALA!

responsebot
15.02.2012., 15:02
Imao sam nezaštićeni spolni odnos sa osobom čiju prošlost neznam i koja je vrlo vjerojatno promiskuitetna,testirao bi se na sve spolne bolesti(hiv,klamidija itd,),sad neznam koja je situacija ako idem to u bolnicu radit pretpostavljam da se dugo čeka,pa bi najradije negdje privatno...Iz Rijeke sam pa bi molio da mi netko kaže di bi se to u Rijeci moglo privatno najbolje i najbrže napravit...

Camestres
15.02.2012., 18:21
zanima me mogu li se ja s uputnicom za specijalista naručiti u bilo koju javnu bolnicu u državi ili je to ograničeno županijskom pripadnošću ili nečim drugim?

Hard Candy
15.02.2012., 18:25
Ukoliko na uputnici ne piše ustanova možeš se naručiti bilogdje u državi.

LoseBiramNick
15.02.2012., 20:09
Trebam preporuku urologa u Zagrebu (radi se o fimozi, dakle netko tko ce napravit cirkumizaciju a da se ne osijecam kao u klaonici :cerek: )

tssp04
16.02.2012., 16:21
Molim vas pomoc jer neznam u kojem topicu postavit pitanje a ovaj mi se cinio najblizim

pacijent sam doktora Alena Rruzica pa trebam info di sad radi jer sam cuo da vise ne radi u Opatiji nego u Rijeci ali di?

fala unaprijed

Zla patka
17.02.2012., 09:40
u nadi da netko nesto zna :D pokusavam doci do dr. brune buljevića (rebro), na telefon koji mi je dao (prije 4 godine :zubo: ) mi se nitko ne javlja, ali taj broj i nije s rebra jer pocinje na 49 (šalata pretpostavljam :misli:)

Camestres
18.02.2012., 08:06
Ukoliko na uputnici ne piše ustanova možeš se naručiti bilogdje u državi.

nisam posjećivao specijalista više od godine dana... zar sada uputnice ne idu elektronskim putem, kao što idu i lijekovi?

Hard Candy
18.02.2012., 19:01
Ne, dobiješ papir, crvenu uputnicu i ideš tamo gdje se naručiš, očekuj čekanje na pregled.

*jezebel*
20.02.2012., 18:55
molim preporuku za privatnog ortopeda ili fizijatra koji obavlja dijagnosticki ultrazvuk (ahilove tetive).

takodjer me zanima naplacuje li se ultrazvuk obje ahilove tetive kao dvije zone ili kao jedna?

zahvaljujem!

hsfi
22.02.2012., 08:12
UZV je radio privatno dr Janković u Aritheri u Petrovoj, a od fizijatara ima ga dr Žugaj u Križanićevoj. Za cijene i ostalo najbolje se raspitati kod njih.

JustLookAround
25.02.2012., 15:24
Dobar dan.
Neznam jeli već postoji neka ovako tema ili slično, stvarno nisam uspjela naći potrebne informacije.

Jedna slijepa žena me zamolila za pomoć.
Neznam točno sve što i kako, ali evo.

Ona ima mogućnosti da progleda na jedno oko. Tj. mogućnost da joj se operacijom vid barem malo vrati.
Raspitala se za Ameriku, ali troškovi su preveliku, u VB isto. Naši doktori baš i ne mogu pomoći.

Pa ako itko od vas zna neke bolje očne klinike u njemačkoj, ili dobre doktore pa da mi kaže koju informaciju, kontakt il nešto. Da krene od nekuda.

Ako ima koja pitanja, ja ću pokušati odgovoriti.

Hvala

Lent11
25.02.2012., 19:27
Jesi probala na nekim njemačkim forumima?

JustLookAround
25.02.2012., 21:23
A nisam, zapravo ni neznam koji...
Nasla san neke stranice, bolnice, doktore ali ništa o njima

sparina123
25.02.2012., 21:51
molim preporuku za privatnog oftalmologa, trešnjevka, špansko, prečko, črnomerec
hvala

Daisy28
25.02.2012., 22:00
A nisam, zapravo ni neznam koji...
Nasla san neke stranice, bolnice, doktore ali ništa o njima

Zar nisu rusi na tom polju izvrsni? Oni stvarno sve operiraju, il je to tako prije bilo? :misli:

simple
26.02.2012., 07:10
u nadi da netko nesto zna :D pokusavam doci do dr. brune buljevića (rebro), na telefon koji mi je dao (prije 4 godine :zubo: ) mi se nitko ne javlja, ali taj broj i nije s rebra jer pocinje na 49 (šalata pretpostavljam :misli:)

Dr. Buljevic ne radi vise na Rebru, u inozemstvu je vec neko vrijeme.

Blake8
26.02.2012., 22:07
stalno se povlace po forumu ovi dermatolozi, ali molim vas ako ima tko za preporuku dobrog privatnog dermatologa na podrucju splita :ne zna:

ema1
27.02.2012., 12:48
... ljekarnu u Slo, koja šalje poštom ljekove, ili neku blizu granice.
I molila bih ako netko ima/zna, gdje mogu kod njih pronaći cijenik ljekova.
Hvala.

p.s.
isprike ako sam u pogrešnom topicu.

nymphadoratonks
28.02.2012., 13:57
ja isto tražim dobrog dermatologa u spliu! Čula sam da je dobra desanka bakalić, je li itko imao iskustva??

valsimot53
29.02.2012., 10:50
trazim logopede za neuroloske bolesti
curi za koju radimo humanitarnu akciju je sada najpotrebniji dobar logoped pa ako netko ima kakvu preporuku, molim da se javi na pm

witchy woman
01.03.2012., 11:12
Pozdrav i isprika ako je sličan upit već bio, tražim privatnog endokrinologa u Zagrebu, ali stvarno dobrog. Samo da napomenem, ne radi se ginekološkom problemu, problem je hipofiza i možda nadbubrežna, a čekanje u bolnicama predugo. Unaprijed hvala.

viridiana
02.03.2012., 22:17
... ljekarnu u Slo, koja šalje poštom ljekove, ili neku blizu granice.
I molila bih ako netko ima/zna, gdje mogu kod njih pronaći cijenik ljekova.
Hvala.

p.s.
isprike ako sam u pogrešnom topicu.

ja sam naručivala lijekove iz Austrije u jednu slovensku poštu u mjesto Jesenice na Dolenjskem, pa je lako iz Zgareba to pokupiti (ili pokupi prijatelj ako živite negdje drugdje). ne znam smijem li dati na forum adresu austrijske ljekarne pa ako vas zanima javite mi se na PP. Ta ljekarna ima cjenik na svom web siteu.
Pozdrav.

viridiana
02.03.2012., 22:18
Zna li tko postoji li u Hrvatskoj psihijatar koji se bavi shizofrenijom,može i privatno, kome bi se moglo obratiti za savjet zbog jednog težeg slučaja? Hvala unaprijed.

Electra8472
06.03.2012., 07:23
stalno se povlace po forumu ovi dermatolozi, ali molim vas ako ima tko za preporuku dobrog privatnog dermatologa na podrucju splita :ne zna:

ja isto tražim dobrog dermatologa u spliu! Čula sam da je dobra desanka bakalić, je li itko imao iskustva??

pridruzujem se potrazi: dobar dermatolog u splitu. trebala bi otici pregledati madeze, a ima dosta dermatologa, ne znam u kojega bi se narucila.
ima netko neku preporuku za nas troje? :D

achit
07.03.2012., 11:39
imam taj problem neko vrijeme,da mi nejde kožica preko.Znam da bi trebao ići kod svoje doktorice po uputnicu za Urologa,koji če me poslat dalje na obrezivanje ili što već.

E meni se nejde kod nje nikako,pa me zanima gdje da idem u ZG kod kojeg urologa a da radi preko HZZO-a,pa bi kod njega izvadio karton,i ako je moguće odmah i kod tog napravio isti zahvat!

Može preporuke!!!!!!

Pitao sam već sa nekoliko mailova,ali nisam naišao da radi preko hzzo-a.

ili da platim pregled i odem negdje u bolnicu to odraditi.

Gledao sam da odem kod privat,a to košta 4000kn pa ako ne uspijem besplatno,onda ču na taj način,makar je danas teško do para doći.

I ako netko zna kako se vadi karton kod drugog liječnika???

Junona 88
07.03.2012., 12:22
trebam novog doktora opće medicine da prima pacijente i da nije gužva kad se dođe....:D
ako netko ima saznanja za područje trešnjevke, črnomreca...(zg) bila bi jako zahvalna:)

ako može na pp...:):)

nudim:
pulmologija kome god da dopadnete u dz zapad moguće je privatno i uz uputnicu i brzo naručuju i imaju nove instrumente i vrlo su profesionalni...:)
otorinolaringologija dr.klapad socijalno-radi na šalati, a privatno u poliklinici klapan:s čovjek zna znanje vrlo profesionalan riješio je moj problem u tjedan dana dok su me drugi šutali od bolinice do bolnice...:503:
dermatologija andrija stanimirović skup, ali ima dobar pristup i posveti se rješavanju problema:)

purple_haze
09.03.2012., 20:03
I ja tržim doktora opće medicine, ali za područje Splita.

Konačno sam odlučila uhvatiti se u koštac sa jednom svojom starom boljkom pa bi odabrani trebao imati razumijevanja za moje prohtjeve, zahtjeve, strahove i laprdanja :D

I preporuku za dermato(venero)loga, može i privatnika.

Hummingbird12
10.03.2012., 12:57
dobrog dermatologa centar ili istog zagreba ( po mogućnosti da nije privatnik a ako je da je onda jeftiniji :D ) tražim

ančica11
15.03.2012., 12:28
Zna li netko koliko bi koštalo uklanjanje madeža kod privatnog dermatologa? Zapravo to nije madež kao neka izraslina nego pigmentacija koja je tamno smeđe boje i koja mi estetski jako smeta na licu.

Erhard
18.03.2012., 09:34
Molio bih nekog, po mogućnosti s vlastitim iskustvom, da mi reporuči nekog odličnog dermatologa u Zagrebu (može i nekog tko radi privatno). Imam problema sa peruti već dugi niz godina i želio bih se napokon toga riješiti.

Hvala!

nymphadoratonks
18.03.2012., 13:30
dermatolog u splitu

ja sam bila kod desanke bakalić i za sada sam zadovoljna tako da vam preporučujem nju!

lipilo
19.03.2012., 13:42
Alo svima,

tražim preporuke za dobre liječnike u sljedećim temama na područiju Splita i Zagreba

Borrelioza-Lajmovska bolest i co infekcije-
Hashimoto Thyreoiditis, Adrenal fatigue
Parazitarne infekcije
Autizam kod odraslih

Preporuke dobro došle.
Hvala

mladi mjesec67
19.03.2012., 20:01
Znam :zubo:

koji doktor u merkur bolnici je najbolji za devijaciju i korekciju nosa,svi pišu al nitko njegovo ime,molim pomoć!!!:503:

redrose3
21.03.2012., 22:17
ima li netko iskustva s doktoricom Rožmanić..kolko košta pregled? dal skida madeže s glave i kome se najbolje za to obratiti u Rijeci? dal KBC il privatno?

Junona 88
22.03.2012., 19:38
koji doktor u merkur bolnici je najbolji za devijaciju i korekciju nosa,svi pišu al nitko njegovo ime,molim pomoć!!!:503:

ne znam za mrekur ali na šalati ti je najbolji dr. klapan ujedno je i profesor otorinolaringologije :)
tako da sam na tvom mjestu rađe bi tražila uputnicu za šalatu nego mrkur:mig:

mamano1
24.03.2012., 22:47
Zna li netko koliko bi koštalo uklanjanje madeža kod privatnog dermatologa? Zapravo to nije madež kao neka izraslina nego pigmentacija koja je tamno smeđe boje i koja mi estetski jako smeta na licu.

prije dvije godine kod dr Tončić uklonila madež sa lica 600 kn , sama sam odnjela isti na Rebro na PHD analizu

mamano1
24.03.2012., 22:49
Molio bih nekog, po mogućnosti s vlastitim iskustvom, da mi reporuči nekog odličnog dermatologa u Zagrebu (može i nekog tko radi privatno). Imam problema sa peruti već dugi niz godina i želio bih se napokon toga riješiti.

Hvala!

i ja tražim dobrog dermatologa u Zagrebu , nekog ko se bavi konkretnijim stvarima , a ne samo estetske pirode .

sarafciger
27.03.2012., 11:19
mjerio sam temperaturu jer sam osjetio laganu slabost i bilo mi je hladno. prva dva dana sam bas osjecao kada bi skocila, sada se cini da se organizam malo navikao pa vise to ne osjecam

bavim se sportom, ponekad i dosta intezivno, i dok sa pod temperaturom cim se malo zaforsam brzo se umorim i osjecam laganu vrtoglavicu. tako da u biti ne mogu nista raditi nego sjediti ili setati zbog cega vec lagano gubim zivce

Imagine359
29.03.2012., 22:17
Molim za savjet! Inače sam ljetos počela tretman kod dermatologa u Splitu zbog akni/prištića i relativno sam zadovoljna, ali sada sam u Zagrebu i htjela bih se prebaciti kod nekog dermatologa u Zg. Znači trebam preporuke, nije važno privatnik ili ne, netko tko se razumije u to što radi, a ne prepisuje ljekove "eto otprilike". Neka pozitivna iskustva?

hsfi
30.03.2012., 09:59
ne znam za mrekur ali na šalati ti je najbolji dr. klapan ujedno je i profesor otorinolaringologije :)
:mig:

Izvrstan stručnjak, naročito ljubazan kad mu dodjete prvi put privatno.
Nastoji svakako nagovoriti na operaciju (koja nije nužna), a ukoliko se ne odlučite na istu, kod slijedećeg posjeta budite spremni na posve drugačiji tretman (i riječima i grubošću kod pregleda čije posljedice onda morate sanirati kod drugog dr.). :kava:

agent20
30.03.2012., 23:21
Gdje privatno obaviti detaljan pregled gastroenterologa u Zagrebu i kolika je cijena i koliko se otprilike vrte cijene gastroskopije i sličnih pretraga vezano za tu granu medicine ?

Daisy28
31.03.2012., 16:32
Zašto bi uopće išao privatno? Traži doktora opće medicine uputnicu za pregled kod gastroenterologa...imaš vrhunske liječnike u toj domeni na Rebru i KB Dubravi.

chegrtusha
31.03.2012., 18:01
Možda bi išao privatno jer se po bolnicama na pregled gastroenterologa čeka po cca 4 mjeseca. :ne zna:

Daisy28
31.03.2012., 18:22
Ja sam čekala pregled na Rebru nešto oko mjesec i pol. U KB Dubravi su najduže liste čekanja za specijalističke preglede.

huskybucka
31.03.2012., 19:53
Trebala bi endokrinologu,
posto sam isla k jednoj, koja nema pojma...
Trazim novog endokrinologa
Dvoumim se dal da idem u kb sestre milosrdnice ili kb merkur.
Dal ima tko da ide k jednom od ta dva, pa da mi kaze jesu li dobri tamo...

agent20
01.04.2012., 00:00
Možda bi išao privatno jer se po bolnicama na pregled gastroenterologa čeka po cca 4 mjeseca. :ne zna:

Upravo to, u KB Dubrava termini su 10 mjesec a na Rebru mjesec dva prije a meni treba hitno.

Ti vrhunski liječnici na Rebru i Dubravi jel rade negdje privatno ?

Daisy28
01.04.2012., 09:26
Mislim da dr. Duško Kardum ima i privatnu praksu. Proguglaj malo :)

Marija011
01.04.2012., 19:02
Ima li možda netko preporuke za liječnika opće medicine i stomatologa u Dubravi, posebice u Grižanskoj?

hsfi
02.04.2012., 11:33
Gdje privatno obaviti detaljan pregled gastroenterologa u Zagrebu i kolika je cijena i koliko se otprilike vrte cijene gastroskopije i sličnih pretraga vezano za tu granu medicine ?

Dr Ivo Rotkvić, išla na preporuku drugog liječnika i bila sam prezadovoljna njime kao čovjekom i stručnjakom. Za cijene najbolje direktno pitati, ne sjećam se točno iznosa.

Eto tako.
02.04.2012., 11:40
Zna netko dobrog privatnog dermatologa u Zadru? Imam problema s aknama na leđima,a svi kod kojih sam bila su mi pomogli samo privremeno. :503:

RBLG
02.04.2012., 14:40
Tražim liječnika opće medicine u centru Zagreba... :moli: Hvala!

moreno
03.04.2012., 15:47

Trg Marka Marulića 17, dr Šalamon,
kolko sam čuo jako su dobri, ne čeka se više od par dana,
sada imaju još jednog, navodno vrhunskog doktora iz vinogradske

tenzija
04.04.2012., 21:48
Ima li možda netko preporuke za liječnika opće medicine i stomatologa u Dubravi, posebice u Grižanskoj?

I meni treba dobra preporuka za liječnika opće/obiteljske medicine, za školarca, moramo prebaciti karton od pedijatra, područje Dubrave, Sesveta...

Hvala:mig:

scarletton
04.04.2012., 23:47
Trazim preporuku za privatnu fizikalnu terapiju na zapadnom dijelu Zagreba relativno prihvatljive cijene.
Slomio sam kost u zglobu noge, gips mi uskoro skidaju, a kako se u javnim ustanovama čeka mjesecima, htio bi odmah započeti terapiju.
Hvala!

Pi-3-14
06.04.2012., 16:31
I ja dižem temu. Imam već par godina bolove u leđima, nikako poći doktoru. Relativno sam nova u Zagrebu i ne snalazim se pretjerano (a i sama po sebi se ne snalazim s doktorima, nisam sigurna je li ovo uopće prava grana medicine koja mi treba :D).

Kod kojeg liječnika i u koju bolnicu ili ambulantu bih trebala poći, kako se naručiti, koliko se čeka, treba li mi uputnica? Je li postupak kao što je naveden na prethodnoj strani ili se nešto mijenjalo u međuvremenu. Pretpostavljam da bi trebala napraviti čitav pregled kralježnice, rendgen, možda pogledati i stopala.

hrvoje dr.
11.04.2012., 08:26
I ja dižem temu. Imam već par godina bolove u leđima, nikako poći doktoru. Relativno sam nova u Zagrebu i ne snalazim se pretjerano (a i sama po sebi se ne snalazim s doktorima, nisam sigurna je li ovo uopće prava grana medicine koja mi treba :D).

Kod kojeg liječnika i u koju bolnicu ili ambulantu bih trebala poći, kako se naručiti, koliko se čeka, treba li mi uputnica? Je li postupak kao što je naveden na prethodnoj strani ili se nešto mijenjalo u međuvremenu. Pretpostavljam da bi trebala napraviti čitav pregled kralježnice, rendgen, možda pogledati i stopala.
Najprvo se trebate javiti svom dr. opće prakse. Onda neurologu ili fizijatru.

dinocroatia
11.04.2012., 09:45
Dobar dan!
molim vas za malu pomoć, preselio sam iz Rijeke nedavno i tražim mlađeg liječnika/liječnicu opće prakse gdje bi preselio karton. Živim na Jarunu pa bi tamo negdje ali i ne mora biti, ima li netko preporuku? Hvala

portal
11.04.2012., 19:52
Tražim preporuku za privatnog imunologa - reumatologa u zagrebu (može i drugdje u hr ili slovenija). Treba mi drugo mišljenje, postavljanje dijagnoze. Hvala!

anonimna123
19.04.2012., 08:01
da li ima netko odavde tko je imao problema sa hemeroidima, a da za preporuku ima lijecnika koji mu je pomogao ili nacin?

Sashica
19.04.2012., 16:01
Može li mi netko preporučiti kvalitetnog neurologa, ali ne privatno, nego u ZG bolnicama? Radi se o problemu svakodnevnih vrtoglavica.

anonimna123
21.04.2012., 08:44
da li ima netko odavde tko je imao problema sa hemeroidima, a da za preporuku ima lijecnika koji mu je pomogao ili nacin?

zar bas nitko? :(
dobro, moze i iz Zagreba.

Delfiga
22.04.2012., 08:43

Hemeroidi su zeznuta stvarca za osobu koja pati od njih..u Zagrebu je prof. dr. Mario Ledinsky u Vinogradskoj (Sestre milosrdnice).
Sretno!

Daisy28
22.04.2012., 09:53

Dr. Leonardo Patrlj, radi u KB Dubravi :mig:

alessia
23.04.2012., 21:13
Može li mi netko preporučiti kvalitetnog neurologa, ali ne privatno, nego u ZG bolnicama? Radi se o problemu svakodnevnih vrtoglavica.

doc.dr.sc branko malojčić na rebru

Sashica
23.04.2012., 21:57
Hvala :) Imaš osobno iskustva s njim?

pahuljica89
26.04.2012., 08:17
jutro svima :) Mene bi zanimalo kako radi doktorica Ljiljana M.Bimbašić?? Radila je kod željezničke prije ali sam čua da je sad pored dm-a velikog u gradu..Iz Pule sam kao što vidite pa molim vas tko zna da mi javi .hvala :cerek:

Zeta83
02.05.2012., 18:44
Može li mi netko preporučiti dobrog privatnog gastroenterologa?
Radi se o mom dedi, ima krvi u stolici a u bolnici je naručen tek krajem mjeseca, bojimo se toliko čekati pa bi išli privatno

hsfi
03.05.2012., 14:02
Može li mi netko preporučiti dobrog privatnog gastroenterologa?
Radi se o mom dedi, ima krvi u stolici a u bolnici je naručen tek krajem mjeseca, bojimo se toliko čekati pa bi išli privatno

Dr.Ivo Rotkvić u Kamaufovoj.

calmy
03.05.2012., 22:52
trebam preporuku za privatnog dermatovenerologa u zagrebu, po mogućnosti nešto bliže knežiji i trešnjevci al zapravo bilo kakava preporuka je dobro došla :mig:

leonalea
05.05.2012., 20:23
zna netko dobrog urologa u Os. ? ili neku urološku kliniku

utikač
07.05.2012., 22:49
Pozdrav,

Moze li mi netko preporuciti dobrog privatnog urologa u Zagrebu?

GothicRomance
07.05.2012., 22:55
Jordan Dimanovski. Radi u Vinogradskoj i privatno u poliklinici Zahi. Promijenila sam nekoliko urologa dok nisam slucajno naisla na njega. Ne mijenjam ga za nista na svijetu!

utikač
07.05.2012., 23:03
A je li on radi testove i na spolne bolesti? I koliko treba cekati na rezultate?

GothicRomance
07.05.2012., 23:16
A je li on radi testove i na spolne bolesti? I koliko treba cekati na rezultate?

vrlovjerojatno rade u privatnoj poliklinici. odi na njihove web stranice pa pogledaj. ne znam koliko se cekaju rezultati, ali u svakom slucaju mozda manje nego negdje u bolnici. zvrcni pa pitaj. frend mi je isao nedavno na salatu pa je cekao samo na pregled 3 mjeseca. test na kraju nije radio jer je sve bilo ok. s njim se obicno dogovris kad ti pase da dodjes na pregled. ja sam se jednom dogovorila za drugi dan. no, kazem... zvrcni polikliniku i pitaj sve sta te tocno zanima i navedi ime doktora i da zelis njega.

graag
09.05.2012., 09:41
zna li tko išta o dječjem nefrologu u kbc osijek? koliko ih ima, kakvi su, koliko se čeka na termin itd.... bilo kakva informacija je dobrodošla.

mili222
14.05.2012., 13:12
Jel mi mozete preporucit u Splitu di privatno da pregledam kraljeznicu,vratni dio pretpostavljam jer mi trne ruka.Nemam dopunsko i ne zelim da me vozaju po bolnici a da im to jos i platim nakraju.Hvala.

Johnny 99
15.05.2012., 20:47
Možete li preporučiti dobrog liječnika-cu opće prakse/obiteljske medicine u ZG, anywhere?... Inače i sam znam dosta o medicini (laički) pa volim kad s liječnikom mogu malo i popričati... :-)

Danas sam malo svratio u DZ ZG Zapad (B. Filipovića 11) - tamo su 2 liječnice koje možda primaju nove ljude: Nevenka Križić i Snježana Maslov, pa zna li tko kako je kod njih?...

ane_007
21.05.2012., 12:44
može li preporuka za dobrog otorinca za dijete u splitu?

Lion02
22.05.2012., 18:44
Ovo gore nije preduvjet, ali bi bilo poželjno :D Uglavnom traži se topla osoba naravno i pozitivna kojoj je stalo do pacijenata te ne radi sve preko k.... !

Hvala svima :mig:

GothicRomance
24.05.2012., 13:56
Jaaaaaaaako vas molim za pomoć. Sada sam došla ljuta od doktorice i definitivno je mijenjam jer mi je već prekipjelo. Sada sam kod doktorice Ivanke Bilić u DZ Vrbik i molim vas preporuku za nekog drugog liječnika koji radi u DZ Vrbik. Postalo je stvarno nemoguće to što se događa kod njih (barem za mene). Kada se naručim uvijek čekam od 20 min do 45 min da me doktorica primi. Dr. Bilić sama po sebi je ok. Sestri Marini svi idu na živce, jako je neljubazna. Na telefon ih je nemoguće dobit i moram otići tamo da se naručim. Danas sam bila naručena, a nisu mi javili da rade u drugoj smjeni. Uglavnom, da ne dužim Mooooooooooolim vas preporuku za drugog liječnika koji radi u DZ Vrbik.

:moli:

GothicRomance
24.05.2012., 16:27
U DZ Vrbik nitko nece pirmiti novog pacijenta ako se on prebacuje od drugog doktora koji radi u tom DZ. Tako da vas molim za preporuke doktora opce medicine u DZ Kruge ili onog DZ u Runjaninovoj. Pliiiiiz.

hsfi
28.05.2012., 19:52
U DZ Vrbik nitko nece pirmiti novog pacijenta ako se on prebacuje od drugog doktora koji radi u tom DZ. Tako da vas molim za preporuke doktora opce medicine u DZ Kruge ili onog DZ u Runjaninovoj. Pliiiiiz.

Dr Nemet-Krznarić u Runjaninovoj čini mi se ok, bila sam kod nje nekoliko puta (nisam njezin pacijent). Profesionalna je, da sve što treba i pojasni bez puno zapitkivanja. I naručuje.

modes
31.05.2012., 12:42
Tražim privatnog Imunologa u Zagrebu

Esthelle
01.06.2012., 11:29
Kako nisam mogla naći ni jednu sličnu temu (ima, ali na kozmetici, al tu se radi o dermatologu, a meni treba dermatovenerolog),a treba mi preporuka dobrog dermatovenerologa....molila bi nekog od vas da mi napiše kod koga je bio.

Planiram otići u VirogenuPlus polikliniku kod dr. Maje Grahovac. Eh sad, pokušala sam na netu malo guglati o njoj, ali nisam ništa našla o njoj :confused:
Jel netko bio kod nje?

Mogu i preporuke nekih drugih provjerenih dermatovenerologa, po mogućnosti koji su vam uspjeli riješiti problem (bar donekle).

Hvala! :)

turinica
05.06.2012., 10:52
može li preporuka za dobrog otorinca za dijete u splitu?

ORL na firulama ima izvsne liječnike. Za djecu preporuka: dr. Roje, dr. Tafra,:top:!

Wawindaji
09.06.2012., 18:58
zanima me koliko dođu pregledi u privatnih ortopeda u zagrebu, gdje su najbolji?
iskustva? :confused:

mell256
14.06.2012., 13:31
Molim pomoć (http://www.forum.hr/showthread.php?t=726755) - da ne tipkam na novo :mig:

borntobewinner
16.06.2012., 20:07
Može preporuka za liječnika opće/obiteljske medicine u DZ Borovje? :)

hsfi
16.06.2012., 21:17
zanima me koliko dođu pregledi u privatnih ortopeda u zagrebu, gdje su najbolji?
iskustva? :confused:

Ovisi koja je problematika. Recimo dr. Bojanić, mislim da je pregled 500 kn.

M@l@ crnk@
16.06.2012., 23:34
zna li netko nekog dobrog dermatologa u Rijeci ali da NIJE privatnik? :)

Mui Special
17.06.2012., 07:07
Tražim HZZO liječnika opće prakse/obiteljske medicine u Varaždinu.

Godine, spol i boja kose su mi totalno nebitni, ali tražim SAVJESNOG liječnika/liječnicu koji zna slušati i čitati i točno zatražiti sve pretrage.

-katrin-
17.06.2012., 09:54
ne znam da li spada tu ili pod alternativu :ne zna: ali trebala bih preporuku za osteopata u zg? ako ima koji dobar u npr istočnom dijelu grada.. ali dobar, naravno.. imam jake bolove u leđima.. :(

Teeja
18.06.2012., 18:53
Molit ću vas preporuku za kvalitetnog dermatologa u Splitu koji ili nije skup ili pokriva hzzo.

sweet dancer
19.06.2012., 15:27
zna li netko privatnog ortopeda ili dobrog privatnog fizioterapeuta u zagrebu. Hitno mi je.

ellyon
20.06.2012., 08:50
da li netko zna kako doci do dr.Pladina na kbc rebro ili ako znate da li on radi negdje privatno??...hitno je !
hvala

hsfi
20.06.2012., 12:54
zna li netko privatnog ortopeda ili dobrog privatnog fizioterapeuta u zagrebu. Hitno mi je.

Ortoped - dr Bojanić.
Fizijatar - dr Žugaj (ima ekipu fizioterapeuta).

sweet dancer
20.06.2012., 15:00
Ortoped - dr Bojanić.
Fizijatar - dr Žugaj (ima ekipu fizioterapeuta).

hvala, ali koliko ja znam niti jedan od njih nije privatnik. Ako se ne varam oba su na Salati. Meni bas treba privatnik jer ne mogu cekat.

hsfi
20.06.2012., 19:38
hvala, ali koliko ja znam niti jedan od njih nije privatnik. Ako se ne varam oba su na Salati. Meni bas treba privatnik jer ne mogu cekat.

Dr Bojanić radi na Salati i privatno.
Dr Žugaj je privatnik (treba samo malo proguglati).

Velvet_Dreams
21.06.2012., 15:16
Idem na odmor negdje oko tjedan dana u Istru, zanima me jeli netko zna nekog stomatologa koji radi u tom periodu(8.mj) i da koristi modernu tehnologiju(ozon, laser..) Hvala.

amali
21.06.2012., 17:23
zna li netko kojeg dobrog oftalmologa u Splitu...bila bi jako zahvalna :mig:

sweet dancer
21.06.2012., 20:37
Dr Bojanić radi na Salati i privatno.
Dr Žugaj je privatnik (treba samo malo proguglati).

hvala jos jednom, progooglala sam i jednog i drugog. :)

Esthelle
22.06.2012., 11:39
Treba mi informacija jel netko bio kod dr Višnje Škerk u bolnici Fran Mihaljević, zavod za urogenitalne infekcije? Iskustvo?

tanjas81
22.06.2012., 13:18
ovako, nedavno sam doselila u zadar pa trebam pomoc koju doktoricu odabrati za opcu medicinu, koja je najbolja, zatim za ginekologinju sam cula da je dr. milka hoti najbolja, pa sam se odlucila za nju a sto se stomatologa tice trebam znaci opet neku gospodju koja radi preko hzzo-a jer nemam financija za privatnike, a trebala bi mi neka ko sto je veselinovic mirela u osijeku... divna, njezna i ima savrsene i moderne aparate da nema sanse da te kod nje zub boli cak i da je ne znam kako upaljen- e takvu zubaricu trazim.... pa vas molim za savjet. hvala. pozdrav

amali
22.06.2012., 20:20
ovako, nedavno sam doselila u zadar pa trebam pomoc koju doktoricu odabrati za opcu medicinu, koja je najbolja, zatim za ginekologinju sam cula da je dr. milka hoti najbolja, pa sam se odlucila za nju a sto se stomatologa tice trebam znaci opet neku gospodju koja radi preko hzzo-a jer nemam financija za privatnike, a trebala bi mi neka ko sto je veselinovic mirela u osijeku... divna, njezna i ima savrsene i moderne aparate da nema sanse da te kod nje zub boli cak i da je ne znam kako upaljen- e takvu zubaricu trazim.... pa vas molim za savjet. hvala. pozdrav

ja sam živila 7 godina u Zd i nikad nisam našla dobrog doktora :D i uvik sam se raspitivala kod lokalaca da mi nekoga preporuče i nikad ni jedan konkretan odgovor nisam dobila :ne zna: opća medicina: bila sam kod dr. mladen antišin...ugl.tamo nemoj ić!
..al sam čula za jednu doktoricu da je dobra (ne sjećam joj se imena), ima ordinaciju na Voštarnici, tamo ispod Kauflanda...točnije pored splitske banke na vošti...probaj se tamo raspitat. za ginekologa ne znam, išla sam privatno kod dr. vlatkovića doli kod orgulja. odličan doktor! a za zube sam se vraćala kući popravljat jer sam jednom dopala u krive ruke..ne otvaram usta više nikome :D

turinica
27.06.2012., 10:16
Molit ću vas preporuku za kvalitetnog dermatologa u Splitu koji ili nije skup ili pokriva hzzo.

Dr. Pezelj u bolnici Križine! :top:
Ugodan, fin, stručan!

zeusxl
28.06.2012., 15:54
Treba mi informacija jel netko bio kod dr Višnje Škerk u bolnici Fran Mihaljević, zavod za urogenitalne infekcije? Iskustvo?

profesorica Škerk je odlična. Tamo sam bio na specijalističkom stažu. Specijalizirao sam obiteljsku medicinu i okviru specijalizacioje sam bio 14 dana kod nje na odjelu. Odličan stručnjak. Normalna je. Nije napuhana kao mnogi moji kolege.

snježana0301
28.06.2012., 22:16
Da li netko zna dobru ginekologicu (znači - žensku osobu) na području Čakovca a da radi na knjižicu i da još ima mjesta kod nje za nove pacijente? Hvala.

ela38
02.07.2012., 10:45
Molim vas za preporuku za doktora opće prakse koji radi preko HZZO u DZ u Laginjinoj ili u blizini.
Hvala unaprijed

ellyon
02.07.2012., 13:27
netko zna dobrog lijecnika opce prakse u rijeci?????????

maaaleeenaaa
05.07.2012., 07:51
Seka mi dolazi ovu godinu studirati u Split pa mi trebaju dvije informacije :
a) dobar oftalmolog ,po mogućnosti za kontaktne leće
b) dobar ginekolog,a da nije privatnik

i da,malo sam zahtjevna :D
hvala svima :*

tiliw
11.07.2012., 11:03
molila bi preporuku za dr opće prakse na području španskog i malešnice

zvala sam hzzo i navodno ima mjesta kod dr predović ljiljane, rodić josipe, stipković snježane i marije mažuranić

ako je netko njihov pacijent ili zna nekog drugog dobrog doktora na navedenom području molila bih da iznese svoja iskustva

naslušala sam se samih pohvala oko dr majić ali kod nje nema mjesta

za dr živković mi je rečeno da se niti u ludilu kod nje ne prebacujem

hvala

amywinehouse
11.07.2012., 14:12
imam 15 godina i sumnjam da imam problema
sa štitnjacom,mozete li mi preporucit dobrog endokrinologa,a da je u Splitu?

amywinehouse
11.07.2012., 16:45
endokrinolog i ginekolog dr.Anđelka jurić vitanović,zna li mi itko nesto reci o toj doktorici?Jer sam se narucila u nje.

maaaleeenaaa
11.07.2012., 19:29
endokrinolog i ginekolog dr.Anđelka jurić vitanović,zna li mi itko nesto reci o toj doktorici?Jer sam se narucila u nje.

Htjela sam ti poslati pp ali vidim da ne prolazi...ugl...moj savjet ti je da ideš što dalje od te žene...ukoliko si privatno,nema problema,draga je ljubazna i sve što ide s tim...no onog momenta kad se (kao ja) prebaciš kod nje preko hzzo-a,sve ode kvragu..pregled traje 2 min,jedva stigneš sve izrecitirati..Imala sam candidu,ona je tvrdila da nije ništa...privatnik naplatio 200 kn,pogledao i prepisao kremu...već tjednima imam bolove dolje,gospođa ustvrdi da je to od stalnog sexanja...privatnik da je pukla cista i još svašta nešto,da ne duljim post...a koliko vidim po forumima,neke cure insinuiraju da ne sterilizira instrumente pa su dobile infekcije - u to se ne petljam jer ne mogu biti sigurna,ali mi ju je dobrano zgadilo.
Ugl,dojam : ako platiš super,inače neprofesionalno,neljubazno i bezobrazno...

i ja tražim novog preko hzzo-a,samo da se zna :rofl:

amywinehouse
11.07.2012., 21:51
Htjela sam ti poslati pp ali vidim da ne prolazi...ugl...moj savjet ti je da ideš što dalje od te žene...ukoliko si privatno,nema problema,draga je ljubazna i sve što ide s tim...no onog momenta kad se (kao ja) prebaciš kod nje preko hzzo-a,sve ode kvragu..pregled traje 2 min,jedva stigneš sve izrecitirati..Imala sam candidu,ona je tvrdila da nije ništa...privatnik naplatio 200 kn,pogledao i prepisao kremu...već tjednima imam bolove dolje,gospođa ustvrdi da je to od stalnog sexanja...privatnik da je pukla cista i još svašta nešto,da ne duljim post...a koliko vidim po forumima,neke cure insinuiraju da ne sterilizira instrumente pa su dobile infekcije - u to se ne petljam jer ne mogu biti sigurna,ali mi ju je dobrano zgadilo.
Ugl,dojam : ako platiš super,inače neprofesionalno,neljubazno i bezobrazno...

i ja tražim novog preko hzzo-a,samo da se zna :rofl:

ja idem privatno kod nje pa se nadam da ce bit ok...

HelloShitty
14.07.2012., 21:12
Trebao bih hitno dermatologa zbog sumnjivog madeza. Zna li tko nekog kod kojeg se moze dobiti termin isti ili sljedeci mjesec (tj. sto ranije)? Ovi u bolnicama narucuju za sljedecu godinu. :rolleyes:

marinica1990
17.07.2012., 09:53
Pozdrav,

trebala bi hitno na pregled kod okuliste. nosim naočale godinama i sad su se pojavili problemi, no u bolnicama se dugo čeka. Ja bi išla negdje privat ali da prima na uputnicu,tj na recept. Jel ima ko za proporučiti?

Lijep pozdrav

Dolores O'Riordan
17.07.2012., 18:01
Trebam ok doktora opće prakse i stomatologa u dz gajnice. Pliiz :)

lujka_x
19.07.2012., 08:35
Trebao bih hitno dermatologa zbog sumnjivog madeza. Zna li tko nekog kod kojeg se moze dobiti termin isti ili sljedeci mjesec (tj. sto ranije)? Ovi u bolnicama narucuju za sljedecu godinu. :rolleyes:

Tako su i mene htjeli naručiti, a nije baš bilo za čekanje.:rolleyes: Ja sam po preporuci otišla u Polikliniku Lesić u Jurišićevoj 3. Naručili su me maltene odmah. Zadovoljna sam, ali napominjem da je to privatna praksa. Preko soc. se na žalost dugo čeka bez obzira o čemu se radi...

lujka_x
19.07.2012., 08:38
Trebam mijenjati dr. opće prakse. Preselila sam se pa mi je moj predaleko, a inače mi je super. I sad...raspitala sam se za Runjaninovu i navodno kod nikoga nema mjesta osim kod jedne: dr. Aralica. Ima li tko iskustva s njom?

Dolores O'Riordan
19.07.2012., 13:48

probaj se naručiti na krugama u domu zdravlja kod dermatologice. ja sam išla prošle godine isto zbog madeža, naručili me odmah za drugi tjedan. nadam se da je još uvijek tako.

HelloShitty
19.07.2012., 21:33
probaj se naručiti na krugama u domu zdravlja kod dermatologice. ja sam išla prošle godine isto zbog madeža, naručili me odmah za drugi tjedan. nadam se da je još uvijek tako.
O njoj sam cuo samo lose (kazem "cuo", nemam iskustva iz prve ruke), ali u nuzdi se ne pita. Hvala na preporuci! :)

Dolores O'Riordan
19.07.2012., 22:01
O njoj sam cuo samo lose (kazem "cuo", nemam iskustva iz prve ruke), ali u nuzdi se ne pita. Hvala na preporuci! :)

paa pregled je poprilično brzo obavila, samo je pogledala s onim nekim aparatom i rekla da je sve ok.
sad, kolko je stručna nemam pojma. madež imam još uvijek, i zasad sam živa. :mig:
idi vidi, pretpostavljam ako joj je madež sumnjiv da te svejedno šalje u bolnicu.

lolaflora
20.07.2012., 13:59
zna li netko gdje se preselila dr.Vlasta Kulišić ??? a bila je kod trga žrtava fašizma.

Butterfly505
23.07.2012., 16:35

U DZ Vrapče se uopće ne naručuje. Samo uzmete od liječnika opće prakse uputnicu, dođete i čekate na red. :)

HelloShitty
23.07.2012., 21:18
U DZ Vrapče se uopće ne naručuje. Samo uzmete od liječnika opće prakse uputnicu, dođete i čekate na red. :)
Vec sam se pregledao kod drugog (zamolio sam sestru da me primi na 30 sekundi zbog jednog madeza pa sam se onda narucio za kompletan pregled kasnije ako nije hitno :)).
Hvala, svejedno je dobro znati za "zlu ne trebalo" - ustvari, nisam znao ni da postoji DZ Vrapce! :ne zna:

tuberajt
25.07.2012., 08:43
ja znam dobrog kiropraktičara i doktora prirodne medicine kod osijeka, ako nekom treba mogu poslati br na pm. Znam puno ljudi koji su kod njega bili na tretmanima i svi su prezadovoljni.
Ja sam išla na neki tretman ayurvede i saznala da većinu mojih problema sa grlom i kašljem uzrokuje jogurt, a zbog toga sam išla kod doktora cijeli život.

ja sam iz osijeka i meni treba broj

enca
25.07.2012., 09:12
Za okulistu probaj Ilica 60, dr. Raguž, toplo preporučam, ali ne znam što osim operacija mrena radi na uputnicu.

Soulthief
27.07.2012., 17:44
Zanimaju me iskustva i preporuke, koga bi preporucili kao najboljeg dermatovenerologa/ginju u Rijeci, sa naglaskom na venerologiju, i privatnike, jer mi se ne da cekati pregled po par mjeseci. :504:
Kakva im je dijagnostika, koliko je cijena pregleda, posto na netu nista ne pise o cijenama, i ima li uopce sta od njih, posto iz slicnih struka(ginekologija) iz iskustva znam da vecina njih ne zna ni dijagnozu uspostaviti, pa nadam se da netko ima kakva iskustva u Rijeci i oklici.... I nadam se da slicna tema negdje ne postoji, ako da uputute me tamo.Thanx na eventualnim odg. :mig:

loknicaa
29.07.2012., 19:51
molim za broj kiroprakticara iz osijeka HITNO!!!

last day
01.08.2012., 16:51
Da li neko zna kakvog dobrog onkologa?:ne zna:

lolaflora
03.08.2012., 14:21
zna li netko gdje se preselila dr.Vlasta Kulišić ??? a bila je kod trga žrtava fašizma.

???

HudsonRiver
03.08.2012., 18:18
Trazim dobrog dermatologa u Zg koji radi na uputnice ili privatno al da me ne odere 400/500 kn za pregled.

Cini se da imam seboroicni dermatitis vlasista :panic:

Hvala

biancazg
05.08.2012., 13:15
Zanima me da li netko ima preporuku za dobrog okulista u Zagrebu?
Da li netko ima iskustva s klinikom Svjetlost?

hsfi
07.08.2012., 16:41
Zanima me da li netko ima preporuku za dobrog okulista u Zagrebu?
Da li netko ima iskustva s klinikom Svjetlost?

Osobno bih preporučila dr. Henč.
Kolegica operirana u Svjetlosti i zadovoljna je.

hsfi
07.08.2012., 16:44
???

Ako je to bila Studentska poliklinika, negdje sam vidjela članak (ali ne mogu ga sad naći) da su se raselili na više lokacija, ali su zadržali stare brojeve telefona.

hsfi
07.08.2012., 16:49
Trazim dobrog dermatologa u Zg koji radi na uputnice ili privatno al da me ne odere 400/500 kn za pregled.

Cini se da imam seboroicni dermatitis vlasista :panic:

Hvala

Svaki dermatolog ima svoj pristup (više ili manje uspješan), ali ako se radi o seboroičnom dermatitisu, možeš probati Ducray Kelual DS šampon u akutnoj fazi, a za održavanje Biokap šampon protiv prhuti. Izbjegavati stres i jako začinjenu hranu. Nakon obilaženja raznih dermatologa i isprobavanja lijekova i kozmetičkih proizvoda, ovo je dobitna kombinacija MM-a.

Daniel.N
08.08.2012., 09:47
Ima li ITKO tko poznaje nekog dr infektologa ili imunologa u Zagrebu (Rebro, Vinogradska) jer imam vrlo kompliciran slučaj u obitelji, stvar je biti ili ne biti, molim PM.

Ribež
12.08.2012., 21:15
Trebam s djetetom obaviti pregled i ultrazvuk srca kod kardiologa (tražim privatnika). Molim ako je netko obavljao osobno ili s djetetom privatnom porukom i ako može cijena. I da, na području Zg. Hvala.

analore
15.08.2012., 14:55
Dali ima netko za preporucit dobrog Audiolog u Zagrebu.

lascina
16.08.2012., 10:33
Dosad sam bila kod pedijatra reumatologa, ali kako sam postala punoljetna moram se premjestiti na odjel za odrasle. Narucena sam kod dr. Đurđice Babić Naglić, jel mi netko moze reci nesto o njoj?

lanchyl
16.08.2012., 10:37
Ajme kad cujem ime Kosanovic mrak mi padne na oci!!! Imala sam teski demodex koji ona ni nakon xy odlazaka kod nje nije prepoznala niti testirala. Izmijenjala je ljekove i kreme kao da sam pokusni kunic!!! na kraju mi je rekla da idem psihicu i pijem si nesto za smirenje jer mi nije nista, a meni lice i vrat u katastrofa stanju!
Onda sam otisla u Ri bolnicu, tad je Stanic bila na specki, s vrata mi je rekla" tipicni skolski primjer demodexa" ali ipak idemo napraviti analizu, koja je potvrdila demodex.

Kosanovic stara sizofrenicna baba kojoj NIKAD vise ne bi otisla u ordinaciju! Poslije sam sa nalazom od Irene otisla k njoj i rekla joj da se moze posramiti svoje diplome.... a kao njoj demodex nije pao na pamet, ka da smo se igrali pantomime :flop:

Preporucam - Kosanovic zaobilazit u sta sirem luku! :flop:

bogami izbjegavajte i irenu stanic

hasrett
17.08.2012., 14:04
Bok, ljudi!

Znate li ima li u Dubrovniku neki stomatolog koji liječi zube Healozonom?

ančica_15
18.08.2012., 15:01
Zbog preseljenja u Rijeku zanima me prijenos kartona .. Kod stomatologa, ginekologa te liječnika opće prakse..
Imate li neke preporuke koji su najbolji i koji primaju pacijente ?
I da je blizu centru ?
Hvala :)

Nivada
22.08.2012., 20:56
Da se nadovežem na temu i ja tražim slijedeće u Zagrebu pa ako netko može preporučiti:
1) mjesto gdje bih obavio kompletan SKZZ pregled (UZV, rentgen i sve ostale potrebne preglede te kasniju fizikalnu terapiju za bolno rame), u obzir dolaze sve opcije socijalne i privatne (Rebro, Sveti Duh, Mihanovićeva, Medikol i koje su još spomenute...). Već sam bio na par terapija ali mi nisu pomogle, tako da mi nije važno koliko košta nego da mi konačno netko postavi pravu dijagnozu i izliječi (ili barem zaliječi) rame.
2) nekog dobrog okulista (po mogućnosti na istoku Zagreba)

Unaprijed hvala na preporukama.

KIKA5
23.08.2012., 15:48
molim preporuku za doktora opće prakse u DZ Sesvete,Dubrava ili Retkovec...Hvala.

Ianna
25.08.2012., 22:35
ako tko zna za dobrog i vrsnog neurologa u zg.
ovi nasi i nisu puno pomogli, objasnili..
ugl svejedno dal u bolnici il privat, zelim samo da nam se posveti dovoljno vremena,detaljno pogledaju nalazi i da drugo misljenje, te najbitnije od svega proba pronaci uzrok..
nema ti goreg kad te otpuste bez dodatnog objasnjenja :(

S4sh4nn
25.08.2012., 22:55
aka vida demarin kbc milosrdnica

hsfi
27.08.2012., 08:53
Dr. D. Božičević, radi u Poliklinici Grbavac. Pristupačan i izvrstan stručnjak.

Pegaz
28.08.2012., 09:47
Imam problema sa vidom, tj. primjecujem da sam kratkovidan. Da li otici na ove kompjuterske kontrole vida ili po uputnicu pa negdje oftalmologu u bolnicu? Imate kakve preporuke, dosta sam inace auto subjektivan tak da ne znam koja vrsta kontrole bi mi najviše dala objektivne rezultate :)

djevojka-broj-8
28.08.2012., 14:01
ja sam isla u dz siget. dr i sestra su jako ljubazne ali se ceka na pregled dosta dugo.
isla sam jer sam mislila da mi se povecala dioptrija ali su mi na kraju ustanovili da imam mrenu na oba oka.pregled je obavljen preko uputnice.
za iduci cu probati otici na rebro a ako se tamo isto ceka dugo na pregled ici cu privatno u opto-centar

kindle
30.08.2012., 07:51
jel zna netko ortopedskog kirurga spec. za spajanje kostiju,konkretno peta u hrvatskoj?nije bitno jel je privatno ili drzavno,samo da je jako dobar u onom sta radi..hvala

hsfi
30.08.2012., 14:03
Imam problema sa vidom, tj. primjecujem da sam kratkovidan. Da li otici na ove kompjuterske kontrole vida ili po uputnicu pa negdje oftalmologu u bolnicu? Imate kakve preporuke, dosta sam inace auto subjektivan tak da ne znam koja vrsta kontrole bi mi najviše dala objektivne rezultate :)

Obavezno na pregled oftalmologu, komp.kontrola vida je samo orijentacije radi.

Jenny888
02.09.2012., 12:29
Preporuka za dobrog onkologa u Zg?

plavi radion
04.09.2012., 16:18
1. Neurokirurg za lumbalnu kralješnicu, molim preporuku u Zgb i RI

2. Opredijeliti se za neurokirugiju u Rijeci (iz PGŽ sam) ili Zagrebu. Prednosti Zagreba kao centra? Ili ostati na domaćem terenu?

Hard Candy
04.09.2012., 16:54
Molim preporuku za neuropsihijatra kojem se da malo promozgati o induvidualnom slučaju, a ne pristupa kao na traci "već viđeno" pacijentima.. Socijalno, privatno, kombinacije :D Hvala.

makik
05.09.2012., 08:38
molim preporuku za doktora opće prakse u DZ Sesvete,Dubrava ili Retkovec...Hvala.

dr.vesna huber kozina dom zdravlja sesvete prekrasna osoba i liječnica,nikada ju nebi mijenjala

hsfi
05.09.2012., 08:40

U Zg: Rebro - dr Vukić, Dubrava - dr Chudy, Vinogradska - dr Sajko.

hsfi
05.09.2012., 08:41
Molim preporuku za neuropsihijatra kojem se da malo promozgati o induvidualnom slučaju, a ne pristupa kao na traci "već viđeno" pacijentima.. Socijalno, privatno, kombinacije :D Hvala.

Dr Dubravko Božičević, radi privatno.

makik
05.09.2012., 08:47
zapravo samo želim napisati koliko su na dermatovenerologiji u sesvetama(bila sam kod sestre dr.zdenke)bezobrazni i neosjećajni,naime nakon uzaludnih pokušaja zvanja na tel.odem osobno dolje da pitam da li mi mogu pogledati dijete od 3 godine jer ima gadan osip koji ne prolazi i stalno se vraća prešao na kapke i sad naotiču da bi meni dotična rekla da nema hitno i da nek se naučim,na šta sam ju pitala dal je ona mama i šta da radim na šta ona meni mrtva hladna da nek se naručim ja joj opet ponavljam da je to dijete od 3 godine i da se širi prema očima,ništa nema milosti.baš se pitam da joj je došla susjeda,prijateljica poznanica il netko treći jel bi onda moglo,ma naravno da bi,pitam se kakve su to osobe i žene kad nemaju milosti prema djeci.pljuc,pljuc,pljuc:flop::azdaja:i da ispričavam se ako sam fulala temu

El_patron
05.09.2012., 08:53
Urolog u Rijeci- Marwan Naseredin
Dali je netko bio kod njega i kakav je specijalist?

plavi radion
06.09.2012., 16:48
U Zg: Rebro - dr Vukić, Dubrava - dr Chudy, Vinogradska - dr Sajko.

Tnx. Koja od ovih bolnica ima jaču neurokirurgiju? (radi se o rijetkoj bolesti)
Kako u ovoj priči stoje dr M. Stančić? Dr Saftić? Čuh za njih, ali ne čuh gdje rade?

hsfi
07.09.2012., 08:14
Kako u ovoj priči stoje dr M. Stančić? Dr Saftić? Čuh za njih, ali ne čuh gdje rade?

Rebro.
Za dr.Stančića (Rebro) čula sam oprečna mišljenja pacijenata, slično i za dr.Saftića (radi privatno). Kad je zdravlje/bolest u pitanju, više je odlučujućih faktora, a sigurno ne škodi čuti različita mišljenja i upoznati dr osobno pa onda donijeti odluku.

plavi radion
08.09.2012., 16:43
Rebro.
Za dr.Stančića (Rebro) čula sam oprečna mišljenja pacijenata, slično i za dr.Saftića (radi privatno). Kad je zdravlje/bolest u pitanju, više je odlučujućih faktora, a sigurno ne škodi čuti različita mišljenja i upoznati dr osobno pa onda donijeti odluku.

Ponovo tnx.
Točno. Zato i postavljam pitanje ovdje ne bi li se javio netko sa iskustvom, jer mi je teško u PGŽ dobiti kvalitetnu informaciju o liječnicima u Zg.

cruce
10.09.2012., 23:53
Odlican neurolog-epileptolog, hitno :504::503: Tnx :kava:

Godiva
11.09.2012., 09:42

Ako je za Zg: Dr. Jadranka Žilić-Džeba, Dom zdravlja Kruge. Dugo se čeka, ali ljubaznost i profesionalnost značajno iznad razine većine naših privatnika raznih specijalizacija. Jedna od rijetkih u sustavu za koje vjerujem da zaista pošteno zarade svoju plaću.

Godiva
11.09.2012., 09:50

Ako ti u obzir dolazi i Ljubljana, svrati do: http://pza.si/Clanek/Seyed-Yousef-Ardebili-dr-med-.aspx

Meni je ostavio daleko bolji dojam od svih neurokirurga (ukupno 9) koje sam obišla u Hrvatskoj, uključujući dr. Saftića koji ti je ovdje: http://www.dr-saftic.com/blog/kontakt-informacije/.

U Rijeci sam korektno mišljenje dobila od dr. Ledića u KBC Rijeka. Nemam osobno iskustvo s operacijom niti kod jednog.

Želim ti sreću.

El Gato Félix
11.09.2012., 16:11
žabica 87, Vaš osvrt o stomatologu prebačen je na odgovarajuću temu ppdf-a Stomatologija i nalazi se ovdje (http://www.forum.hr/showthread.php?p=41219070#post41219070) (kliknuti na link).

kbszeljko
12.09.2012., 02:48
Dragi forumaši
Možete li mi preporučiti bolnicu u kojoj je najkvalitetnija urološka klinika i možda kojeg dobrog doktora iz te klinike.
Hvala na pomoći.
Željko

solar
12.09.2012., 08:45
imaš gore temu za takva pitanja.. možda i odgovor.

vjerojatno te zanima zagreb - ja imam dobra iskustva sa KBC Zagreb - Rebro.

VK Girl
12.09.2012., 11:02
Pozdrav!

Nadam se da sam na pravom topicu, ali treba mi preporuka za toplice. Radi se o trzajnoj ozljedi vrata kod starije osobe kojoj treba rehabilitacija. Dakle što se preporučuje kod takvih ozljeda, a da nije papreno skupo ili predaleko od ZG-a.
Hvala

Frogger
12.09.2012., 19:43
Pozdrav, zna li netko dobrog vaskularnog kirurga, bilo gdje u Hrvatskoj? Ovi u Splitu izgleda da nisu dobri. Radi s o fistuli. :o

Bočko
12.09.2012., 22:31
Pozdrav. Molim (na PM ako je problem javno) preporuku za najboljeg abdominalnog kirurga u RH. U pitanju je rak želuca.

Esthelle
13.09.2012., 14:44
Svi hvale dr. Leonarda Patrlja iz KB Dubrava. Raspitaj se malo o njemu i sretno!

hsfi
14.09.2012., 07:58
Pozdrav!

Nadam se da sam na pravom topicu, ali treba mi preporuka za toplice. Radi se o trzajnoj ozljedi vrata kod starije osobe kojoj treba rehabilitacija. Dakle što se preporučuje kod takvih ozljeda, a da nije papreno skupo ili predaleko od ZG-a.
Hvala

Varaždinske ili Stubičke toplice.

tannalein
14.09.2012., 09:01
Vidim da se pitanje vec dvaput postavljalo, ali nitko nije odgovorio... Dobar oftalmolog u Splitu? Privatnik po mogucnosti? Itko?

VK Girl
14.09.2012., 13:16
Varaždinske ili Stubičke toplice.

Fala - od par ljudi sam čula i preporuku za Daruvarske. Sad se treba samo odlučiti.

Thunderdragon
16.09.2012., 15:47
molim vas preporuku kod koga da odem na snimanje ultrazvuka bubrega na podrucju zagreba
unaprijed hvala

kbszeljko
16.09.2012., 18:19
Pozdrav, zna li netko dobrog vaskularnog kirurga, bilo gdje u Hrvatskoj? Ovi u Splitu izgleda da nisu dobri. Radi s o fistuli. :o
U bolnici Merkur u Zagrebu - Petrova ulica , doktorica Lidija Erdelez , izvanredna doktorica , tvrdim da bježi od svih mogučih kriterija - očeš po stručnosti finoči , ugodnoj komunikaciji - neznam uopče u čemu nije izvanredna .
Ja imam duplo iskustvo i imam prava na to mišljenje , budući k njoj nisam došao ni preko veze ni preko novaca - srečom čuo o bolnici na radiu u autu i uputio se ka njoj i tako nešto lijepo u životu nikad nisam doživio .

Mojomojave
16.09.2012., 18:59

2. Opredijeliti se za neurokirugiju u Rijeci (iz PGŽ sam) ili Zagrebu. Prednosti Zagreba kao centra? Ili ostati na domaćem terenu?

Zagreb, Rebro, definitivno!
Paladino i ekipa su izvrsni (iz iskustva); Stančića ubrajam među njih! ima svoju stranicu na kojoj mu se može poslati upit: http://www.stancic.eu/marin/hr/kontakt.html

Frogger
17.09.2012., 17:20
U bolnici Merkur u Zagrebu - Petrova ulica , doktorica Lidija Erdelez , izvanredna doktorica , tvrdim da bježi od svih mogučih kriterija - očeš po stručnosti finoči , ugodnoj komunikaciji - neznam uopče u čemu nije izvanredna .
Ja imam duplo iskustvo i imam prava na to mišljenje , budući k njoj nisam došao ni preko veze ni preko novaca - srečom čuo o bolnici na radiu u autu i uputio se ka njoj i tako nešto lijepo u životu nikad nisam doživio .

kbszeljko veliko hvala :top:

pravaš21st
19.09.2012., 11:26
molim vas preporuku kod koga da odem na snimanje ultrazvuka bubrega na podrucju zagreba
unaprijed hvala

iz osobnog iskustva ako imaš bolove najbolje na hitnu jer svugdje čekaš minimalno dva tjedna

Hard Candy
19.09.2012., 14:26
Traži se socijalni psiholog u ZG, hvala.

Never More
20.09.2012., 21:48
Tražim dermatologa, na području Splita ili okolice. U principu želim privatnog dermatologa, no naravno, prihvaćam i preporuke za dermatologa kojem mogu s uputnicom (kako god se to kaže :D) ako smatrate da je dobar.
U pitanju su akne.

Preporučene su mi dr. Bosiljka Kljaković Gašpić u Solinu, i dr. Desanka Bakalić na Gripama, te bih, ako postoji netko tko s dotičnima ima iskustva, bila zahvalna na kratkim iskustvima s njima.

Unaprijed Vam hvala. :)

yabey
21.09.2012., 19:08
Vidim da se pitanje vec dvaput postavljalo, ali nitko nije odgovorio... Dobar oftalmolog u Splitu? Privatnik po mogucnosti? Itko?

moje preporuke,zaista odlična oftamologica

Dr. Zagorka Svoboda
SPLIT, Gojsalića 15 /I(Toć)
021/488798

plavi radion
22.09.2012., 20:09
Zagreb, Rebro, definitivno!
Paladino i ekipa su izvrsni (iz iskustva); Stančića ubrajam među njih! ima svoju stranicu na kojoj mu se može poslati upit: http://www.stancic.eu/marin/hr/kontakt.html

Hvala. Nije li Paladino za područje glave?

lascina
23.09.2012., 18:24
Molim vas jel mi netko moze reci u kojoj bolnici u Zagrebu (koja nije privatna) mogu napraviti rtg kostiju. Bila sam na Rebru, ali su mi rekli da vise ne rade rendgen kostiju.

hsfi
24.09.2012., 09:02
Molim vas jel mi netko moze reci u kojoj bolnici u Zagrebu (koja nije privatna) mogu napraviti rtg kostiju. Bila sam na Rebru, ali su mi rekli da vise ne rade rendgen kostiju.

Možda Trauma?

awia
25.09.2012., 10:02
Molila bih preporuku za doktora opće prakse, stomatologa i ginekologa u domu zdravlja na grižanskoj (po mogućnosti da su svi u istoj smjeni). Preselila sam u blizinu i trebala bih prebaciti liječnike tamo.

Ako je problem javno može i na pm. Hvala unaprijed.

beautiful day1
27.09.2012., 12:24
dali mi netko može preporučiti kvalitetnog audiologa, ili neku kliniku sa kvalitetnim centrom za audiologiju, može i privatno i državno, bilo kakva informacija je dobrodošla, hvala

Daisy28
27.09.2012., 17:42
dali mi netko može preporučiti kvalitetnog audiologa, ili neku kliniku sa kvalitetnim centrom za audiologiju, može i privatno i državno, bilo kakva informacija je dobrodošla, hvala

To bi trebao biti SUVAG u zg. Ide se preko uputnice.

ZakS
28.09.2012., 03:44
Ima tko kakvu sugestiju, prijedlog za dobrog ortopeda koji bi trebao znati svoj posao, biti psihički bolesno zainteresiran za posao i imati dostupnu opremu (dijagnostičku, interventnu..) kod sebe ili oko sebe (znači ne samo jednosobna privatna ambulanta) ?
Zbog prerezanih živaca vrata prije X godina atrofiraju mi rameni mišići i sad već boli ko vrag (vidi se i po tome u koliko sati ovo tipkam)..
Bio kod "najboljeg" privatnog - dr Čička u Akromionu - i rekao mi (nakon masnoskupog pregleda od 10 minuta) : "Vi niste za operaciju jer možete micati rukom. Savjet: izbjegavati opterećenje. Terapija ? Neće škoditi, ali ni koristiti. Hvala, do viđenja." Sliku magnetske je pogledao tek nakon mog inzistiranja, i to cca 22 sekunde ukupno..

raisin03
29.09.2012., 19:41
molim vas, nekog dobrog očnog doktora preko hzzo-a, hitno mi je jer sam dosad išla u osijek, a pukla mi je polutvrda kontaktna leća a htjela bih prijeći na meke...pa netko s kim se možeš dobro posavjetovat i tako?

rujanski
01.10.2012., 11:19
Pozdrav cijelom puku
Trebam pomoc, ako netko zna gdje u Splitu ima najbolji i najprofesionalniji pregled, u stvari UZV abdomena i diajgnoza. Zapravo di se moze dobiti najbolja usluga za gore spomenuto bez obzira na cijenu.
Zahvaljujem

mestro67
01.10.2012., 20:40
Molim preporuku za Dr. Vukasa ( Link (http://www.ocna-poliklinika-dr-vukas.hr/) ) Planiram skidati dioptriju a čitajući po drugim forumima drže se na dobrom glasu pa molim preporuku i od Vas ako je netko čuo ili imao osobno iskustvo?