PDA

View Full Version : Tražim liječnika, specijalista...

stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Mar@
05.03.2009., 10:34
Dr Đurijanček ako baš moraš ukoliko se nešto tamo nije dramatično promjenilo....Nazovi pa pitaj što i kako oko pregleda i narudžbi, najbolje ćeš se informirati.

Jel on u bolnici ili je privatnik? Jel znaš možda koliko se čeka na pregled, EKG i ultrazvuk srca.

dada109
07.03.2009., 11:01
članice ženskog roda moram vam reći da sam bila kod super ginekologice-dr.Mazalin,poliklinika Eljuga.Žena je pravi mrak,susretljiva,sve ti objasni,a nije ni skupa za današnji standard....Preporučam ju svakome.....Kad bi Hrvatska imala takve doktore kao što je ona,gdje bi nam bio kraj

manekenka
08.03.2009., 17:45
molila bih sve koji imaju iskustva sa zubaricama knego, štefanac-papić i štimac da mi kažu nešto o njima, od stručnosti do cijena....
puno hvala

stihowy
09.03.2009., 07:39
imate li kontakt (adresa/telefon/mob) za doktora Patricka Mathisa - http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/44984/Default.aspx

inace u splitu radi, jeli itko probao?

pozz

sandra i marko
09.03.2009., 11:22
Dakle molim Vas da mi preporučite stomatologa na potezu Gajnice - Trešnjavka koji je privatan i ima ugovor sa HZZZO. Trenutno imam takvog ali nam doslovno otima novce. Npr. Liječenje zuba je 3 dolaska svaki put 100 kn plus blomba 100 kn i vrhunac ne želi nam izdati račun kao što će vam i bla. bla.
Pukla sam i mislim se zakrviti ali treba mi novi zubar. Kod njega je čitava moja familija zajedno sa djeteta.
Pomagajte.

decec
09.03.2009., 12:52
Ja sam kod dr.Stolar (čita se: Stolaž), ima liječenje i ozonom. Obično plombiranje je 114 kuna, a ozonom 214 kuna. Draga je i simpatična (uglavnom). :)
Par godina sam pacijent kod nje i zadovoljan sam.

Tu imaš više:
http://www.drstolar.hr/index_hr.htm

sandra i marko
10.03.2009., 00:06
Ja sam kod dr.Stolar (čita se: Stolaž), ima liječenje i ozonom. Obično plombiranje je 114 kuna, a ozonom 214 kuna. Draga je i simpatična (uglavnom). :)
Par godina sam pacijent kod nje i zadovoljan sam.

Tu imaš više:
http://www.drstolar.hr/index_hr.htm
Ima li ona ugovor sa HZZO

jubito74
11.03.2009., 00:46
Naime, ja sam iz Dubrovnika, a posto mi je Zagreb daleko odlucio sam potraziti paradontologa u Splitu, ali izgleda da ni to nije jednostavno. . :(
Postoji dr. Parat, zaista strucna osoba, ALI koja ordinira u blago receno derutnoj gradjevini sa jaaako loooosim higijenskim uvjetima . . to je jednom rjecju katastrofa!! :flop:
E sad mene zanima moze li mi netko preporuciti jos nekog paradontologa iz Splita, Makarske ili okolice . . . bio bih vam beskrajno zahvalan :s , jer moji zubi trebaju hitnu intervenciju, prije nego ih pocnem prosipat po podu . . :D
Netko mi je spomenuo dr. Hrvoja Varnicu . . da li je on paradontolog ili obican stomatolog?
Unaprijed vam zahvaljujem . . :)

cosmicmama158
11.03.2009., 12:24
molim ideje i preporuke

za SRCE:
trebam ići na EKG i Ergometriju - imate li za preporučiti
a valjda s time ide u paketu i pregled kardiologa - molim preporuku privatnih i HZZO-ovih kardiologa (naime, ići ću možda i po drugo mišljenje jer ne želim špekulaciju oko srca)

za PLUĆA:
za spirometriju su mi preporučili Polikliniku za bolesti dišnog sustava, Baruna Fil. u Zagrebu, eto 16 dana se čeka ali nije mi prestrašno jer valjda neću umrijeti (dakle to je za pregled i spirometriju), ali ako netkojos ima dobrog pulmologa, nek se javi

fala unaprijed... ;)

Mela 77
11.03.2009., 16:20
Moram se odlučiti za operaciju devijacije septuma nosa :( pa me zanima može li mi netko preporučiti dobrog otorinolaringologa u Rijeci

trebor
11.03.2009., 20:50
Jel on u bolnici ili je privatnik? Jel znaš možda koliko se čeka na pregled, EKG i ultrazvuk srca.

U bolnici.

Ako je hitno, ne čeka se. Ako nije onda ne znam....Inače u sklopu pregleda ( odnosno neposredno prije ) radi se i EKG....UZV se sigurno naručuje...

sandra i marko
11.03.2009., 22:55
Dakle molim Vas da mi preporučite stomatologa na potezu Gajnice - Trešnjavka koji je privatan i ima ugovor sa HZZZO. Trenutno imam takvog ali nam doslovno otima novce. Npr. Liječenje zuba je 3 dolaska svaki put 100 kn plus blomba 100 kn i vrhunac ne želi nam izdati račun kao što će vam i bla. bla.
Pukla sam i mislim se zakrviti ali treba mi novi zubar. Kod njega je čitava moja familija zajedno sa djeteta.
Pomagajte.

Kaj nitko od Gajnica do Trešnjevke nema zubara?

Gutaperka
12.03.2009., 07:33

imaš pm

barby12
12.03.2009., 08:42
Zna li netko gdje se u ZG-u mogu snimiti zubi (ortopan) a da je kvalitetna slika, da ju ne moram ponavljati kada ju stomatolog vidi itd...
Čula sam za neki X-dent, novi u ZG-u, Hebrangova 26. Navodno imaju 4x manje zračenja, super slike, ali košta 200kn.
Ima li netko iskustva s tim, preporuke? Nešto osim Ilice 19 jer su koomaaa!!

sama sebe citiram u nadi da ću dobiti odgovor...možda...ovaj put....
Hvala svima.

sandra i marko
12.03.2009., 09:37
imaš pm

Hvala imaš i ti pm

Gutaperka
12.03.2009., 09:47
Hvala svima.

ima ti prof.Marotti RTG studio u Ilici u jednoj zgradi s lijeve strane prije Republike Austrije,ne znam koji je kučni broj ali znam da je zgrada napravljena prije 10-tak godina,ima sivo pročelje i malo je uvučena od same ulice

sandra i marko
12.03.2009., 23:36

Jao došao muž doma i maše računima. Dobio sam račune samo sam morao platiti 20% više. Ja pukla
Otišla tamo i rekla nismo budale ako mi već naplačujete ono kaj mi pokriva zdrastveno onda hoću raču i nikakvih 20 % više vratite mi mojih 70 kuna i napišite mi nove račune. Ali znate kaže ona mi bi bankrotirali da vam ne naplaćujemo tako i bla bla kak je njima teško kak zdrastveno daje premalo novaca pa nam oni moraju uzimati na crnjaka novce ....... i ser ser.
Dali mi račune na kojima piše bolja usluga baš me zanima gdje im je to u cjeniku i rekli nek si nađemo novog stomatologa.
Ma zamislite......
Platili popravak šestice 350 kn.
Nevezano no radimo u istoj firmi i nismo dobili plaću
Gamad jedna :angry :angry :angry :angry :angry

Azaleja
14.03.2009., 11:16
Evo da vam kažem od stomatologa: izbjegavajte Ivicu Mršića na Jarunu-privatnik je ali prima preko HZZO-a. Meni zamalo skoro upropastio zdravi zub.

infra red
14.03.2009., 22:30
molim ideje i preporuke

za SRCE:
trebam ići na EKG i Ergometriju - imate li za preporučiti
a valjda s time ide u paketu i pregled kardiologa - molim preporuku privatnih i HZZO-ovih kardiologa (naime, ići ću možda i po drugo mišljenje jer ne želim špekulaciju oko srca)
fala unaprijed... ;)

Moj tata ide kod dr. Nikse Drinkovica. On radi na Rebru i ima svoju privatnu polikliniku.

Poliklinika prof.dr.sc. Nikša Drinković, Boskoviceva 15.

Samo pohvale za njega!

infra red
14.03.2009., 22:52
Bok! Ako mi netko moze pomoci, bila bih jako zahvalna!
Naime, trebam dobrog i strpljivog zubara.. Zg, ne bitno koji dio grada.
Imam panican strah od zubara, zubarske stolice, svega vezanog za ordinacije, te mi treba neko doista njezan i pazljiv..
Nije da se ponosim time, ali znam se rasplakati kad dodjem pred ordinaciju..
Kao klinku me izmasakrirao jedan idiot, i ostavio mi fobiju za cijeli zivot...
Molim Vas, tko god ima neku preporuku, javite mi.
Hvala!

Takva sam i ja bila dok nisam dosla kod dokotra Davorina Muzevica. Jako je friendly, njezan, nema sanse da ce te boljeti. Meni je gust ici tamo. Reci da se malo bojis. Super je.

Ulica grada Mainza 6
Telefon 01/3707745

vampir ernest
15.03.2009., 18:59
Dajte nekog dobrog dobrog stomatologa koji ima fantastičnog zubnog tehničara umjetnika. Trebam jednu ljuskicu i cirkon-keramički most!!!

HVALA :s

vampir ernest
15.03.2009., 19:03
Bok, a di Vi radite? :mig:Vidim da pomažete ljudima i da ste entuzijast u svome poslu, a takav mi treba da mi pomogne da napokon riješim probleme sa zubima?

Gutaperka
16.03.2009., 10:34
Bok, a di Vi radite? :mig:Vidim da pomažete ljudima i da ste entuzijast u svome poslu, a takav mi treba da mi pomogne da napokon riješim probleme sa zubima?

imaš pm

djana
16.03.2009., 21:33
Bok,

jel mi može netko preporučiti dobrog kirurga za odstranjivanje madeža u ZG. Bili smo kod dermatologa koji nas je poslao kod kirurga na odstrannjivanje madeža zbog slanja na analizu. Kirurg nas je naručio tek za 1,5 mjeseci.

Hvala

Manolli
17.03.2009., 14:09
Je li netko zna ako postoji opći liječnik u Zagrebu i da je i homeopat?
Ili koga bi ja još mogla pitati? HVALA

Ili barem opći liječnik u Zagrebu preko HZZO-a tko ima razumjevanje za holistički pristup.

Trillian
17.03.2009., 14:26
Je li netko zna ako postoji opći liječnik u Zagrebu i da je i homeopat?
Ili koga bi ja još mogla pitati? HVALA

Aleksandar Soltyšik

Djelatnost: Opća medicina
Adresa:
Baruna Trenka 4
Zagreb

Tel: 01/ 4923 500

Nikad nisam bila, slučajno čula za njega, navodno je dobar, bavi se homeopatijom.

Manolli
17.03.2009., 14:47
Kod njega sam več i moram ti reći da je jako dobar samo su ti lijekove malo skuplje.
Znam da sigurno rijetkost naći nekoga kao on ali preko HZZO-a.

Znaš li ti možda openminded opći liječnik preko HZZO-a?

HVALA:)

Aleksandar Soltyšik

Djelatnost: Opća medicina
Adresa:
Baruna Trenka 4
Zagreb

Tel: 01/ 4923 500

Nikad nisam bila, slučajno čula za njega, navodno je dobar, bavi se homeopatijom.

Trillian
18.03.2009., 08:55
Kod njega sam več i moram ti reći da je jako dobar samo su ti lijekove malo skuplje.
Znam da sigurno rijetkost naći nekoga kao on ali preko HZZO-a.

Znaš li ti možda openminded opći liječnik preko HZZO-a?

HVALA:)

Nažalost ne znam, sama nemam nikakvih iskustava s homeopatijom, dr. Soltyšik mi je u kvartu, pa sam slučajno čula od nekih ljudi o njemu.

Rainbow Lady
18.03.2009., 10:26
Ovako. Strašno,užasno se bojim zubara i nisam bila već više od godinu dana,a fakat bih trebala jer mi je ispala plomba. Tražim nekoga tko će dati sve od sebe da zaliječi zub,a ne da ga odmah vadi. takva iskustva par ljudi imalo sa zubarkom kod koje sam se prijavila prošle godine. Budući da mi je sada istekla ta godina dana,htjela bih se prijaviti kod nekoga tko je dobar,strpljiv,kvalitetan,ne štedi na anesteziji i nije preskup. Studentica sam pa si baš ne mogu priuštiti privatnika. Dosada sam najbolje kritike i preporuke čula za dr. Zrinku i Igora Matkovića. Zna li netko nešto o njima i je li bio tko kod njih?
Jesam se raspisala,ali o mojim zubima se radi,a ova baba kod koje sam dosada išla je :mad:.

jenna5012
18.03.2009., 13:17
E ovako :-)
Da sad ne prelazim sve postove jel se ne radi samo o stomatolozima, zanima me ima li tko iskustva s popravljanjem zuba u poliklinici Apolpnija i kako se kreću cijene popravaka zubi kod njih i ako netko slučajno zna kakve su cijene fixnih aparatića također kod njih ....
Thanx

jenna5012
18.03.2009., 13:32
E da, i zanima me još i poliklinika Centar u Savskoj :) Ak tko ima s njima iskustva, kolko ste zadovoljni njihovim uslugama ;)kisskiss

brunob2512
19.03.2009., 08:21
Pozdrav svima,

Vidim dosta ljudi luta oko stomatologa pa imam jednu preporuku. Cijeli se život mučim sa različitim bolestima zuba, zaista s tim nemam sreće. Vodim računa o zubima međutim uvijek me pronašla neka nevolja s tim. I svi su stomatolozi tvrdili da je to tako prirodno, da ovo da ono... Dok nisam otišao kod Ivice Pelivana prije skoro 5 godina. Čovjek mi složio kompletne zube, popravio sve što je trebalo, napravio plombe ugradio implantate gdje je trebalo. Sve za sasvim pristojnu cijenu i što mi je bilo najvažnije, konačno iskren i normalan odnos prema pacijentu. Čovjek ima sve posloženo, slikanje, ortopan, tehničare, radi sa vrhunskim materijalima.
Sad ima ordinaciju u Derenčinovoj 1, kod Kvatrića. Čovjek radi kao znanstveni novak na fakultetu i stvarno zna puno a i trudi se više nego ijedan stomatolog. Ništa mu nije teško i pacijent mu je na prvom mjestu
a za cijenu se uvijek možete dogovarati prema mogućnostima.
Samo za ilustraciju, imam stomatologa u obitelji gdje sam sve mogao obaviti za sitan novac no ipak sam radije išao k njemu. Isplatila se svaka lipa.
Eto link kome treba : http://www.cosmodent.hr/

Dong001
19.03.2009., 09:29
Pozdrav svima,

evo ovako, kako u naslovu liepo stoji trebam preporuku za dobrog i ne pretjerano
skupog stomatologa pomogućnosti u centru Rijeke. Samo da kažem da sa stomatologom, ''trenutnim'' sam imao problema u smislu da sam npr. bio pred
2 mjeseca kod njega i popravio , čini mi se 2 zuba , iskeširao nešto manje od 2000 kn, da bi me sad ti isti bole. Nije slučajno jer mi se je to već kod dotične znalo događati.

Unaprijed zahvaljujem,

jenna5012
19.03.2009., 17:00
Pozdrav svima,

Vidim dosta ljudi luta oko stomatologa pa imam jednu preporuku. Cijeli se život mučim sa različitim bolestima zuba, zaista s tim nemam sreće. Vodim računa o zubima međutim uvijek me pronašla neka nevolja s tim. I svi su stomatolozi tvrdili da je to tako prirodno, da ovo da ono... Dok nisam otišao kod Ivice Pelivana prije skoro 5 godina. Čovjek mi složio kompletne zube, popravio sve što je trebalo, napravio plombe ugradio implantate gdje je trebalo. Sve za sasvim pristojnu cijenu i što mi je bilo najvažnije, konačno iskren i normalan odnos prema pacijentu. Čovjek ima sve posloženo, slikanje, ortopan, tehničare, radi sa vrhunskim materijalima.
Sad ima ordinaciju u Derenčinovoj 1, kod Kvatrića. Čovjek radi kao znanstveni novak na fakultetu i stvarno zna puno a i trudi se više nego ijedan stomatolog. Ništa mu nije teško i pacijent mu je na prvom mjestu
Samo za ilustraciju, imam stomatologa u obitelji gdje sam sve mogao obaviti za sitan novac no ipak sam radije išao k njemu. Isplatila se svaka lipa.

Baš lijepo od tebe za preporuku :)
Ja imam problema s nalaženjem stomatologa; il nisu dobri, il su preskupi, il su skupi a svejedno nisu dobri :rolleyes: To su bila moja dosadašnja iskustva ...

zmaki
20.03.2009., 16:59
Nedavno sam doselio u Pulu. Moram izabrati osobnog liječnika.

Kojem liječniku opće prakse da se prijavim, a da ima iskustva s problemima muškaraca zrelije dobi ?

Molim za savjet.

NoWa
20.03.2009., 17:51
Zna li netko gdje se u ZG-u mogu snimiti zubi (ortopan) a da je kvalitetna slika, da ju ne moram ponavljati kada ju stomatolog vidi itd...
Čula sam za neki X-dent, novi u ZG-u, Hebrangova 26. Navodno imaju 4x manje zračenja, super slike, ali košta 200kn.
Ima li netko iskustva s tim, preporuke? Nešto osim Ilice 19 jer su koomaaa!!ti u hebrangovoj su:top:
to ti je na zelenom valu.

imas i snimanje zubiju u Krajiškoj ulici, al navodno ovi iz Hebrangove imaju bolji rendgen.

Maša99
22.03.2009., 16:01
Pozdrav svima,

e Bruno kad budeš imao vremena pa mi malo pojasni, npr. koliko mu dođe navlaka i popravak naravno i tako sve to. naime i ja tražim dobrog zubara ali brate svu deru po novčaniku da bi mi trebao kredit da to platim. hvala ti unaprijed.:s

Krumpir
23.03.2009., 11:49
Hvala svima.

Ja sve svoje pacijente koje trebaju ortopan tamo šaljem. Vrhunske aparate imaju.

_Maya_
23.03.2009., 15:17
Može li mi tko preporučiti dobrog ginekologa u Varaždinu?
Također me interesira u koje doba godine se mogu premjestiti zdrastveni kartoni u drugu ordinaciju?

prilika
23.03.2009., 15:54
Zdravstveni karton možeš premjestiti bilo kada u godini u drugu ordinaciju jedino moraš paziti je li od posljednjeg premještaja prošlo najmanje godinu dana. Recimo ja se namjeravam prebaciti kod zubara koji ima ugovor i sa socijalnim, a trenutno idem privatno kod njega jer sam se kod prijašnjeg socijalnog zubara prebacila krajem 6. mjeseca prošle godine. Sada čekam još ta tri mjeseca pa ću se onda prebaciti kod ovog novog zubara kod kojeg idem privatno još od 9. mjeseca prošle godine. Mogla bi se i odmah prebaciti ali onda bi morala pisati nekakvu molbu, pa ću radije još malo pričekati.

jenna5012
24.03.2009., 08:02
e Bruno kad budeš imao vremena pa mi malo pojasni, npr. koliko mu dođe navlaka i popravak naravno i tako sve to. naime i ja tražim dobrog zubara ali brate svu deru po novčaniku da bi mi trebao kredit da to platim. hvala ti unaprijed.:s

Ja ti ne preporučam polikliniku u Savskoj ... Doktorica mi se čini totalno nezainteresirana, a i nabila mi je plombe prejako ... :flop:

Zato sam i pitala jel ima ko iskustva s njima da vidim dal ja možda pretjerujem :rolleyes:

Uhr
24.03.2009., 08:14
Pozdrav; moze li tko preporuciti dobrog Gastroenterologa na podrucju Pule? Hvala...

Zdravka5
25.03.2009., 11:05
Dali mi netko moze preporuciti dobrog kardiologa u Splitu?
Bilo bi pozeljno da radi u javnoj bolnici, ali ako netko zna i za dobrog
privatnog kardiologa ili nekog koji radi u privatnoj klinici, dobro je znat!
U svakom slicaju mi je bitno da se dobro razumije u diagnozu ultrazvukom jer imam lose iskustvo zbog posavljanja krive diagnoze. :ne zna:
Zahvaljujem unaprijed!:)

finnley
25.03.2009., 15:45
Evo mene zanima dobar privatni gastroenterolog u Zagrebu.
Da li netko zna kakav je dr. Šalomon(Marulićev trg)?
Najvažnije mi je da je stručan i temeljit,a naravno dobro dođe i ako je pristupačan i ljubazan.
Hvala!

jenna5012
25.03.2009., 20:16
Najvažnije mi je da je stručan i temeljit,a naravno dobro dođe i ako je pristupačan i ljubazan.
Hvala!

Ja ti iz prve ruke mogu reći da je ok, radila sam gastroskopiju kod njega i prošlo je ko od šale, nije trajala ni minute, sestre su super, doktor je pristupačan i nakon kaj ti postavi svoja pitanja, napravit će ti potrebne pretrage-ak će biti potrebno

:mig:

Zdravka5
25.03.2009., 23:22
Dali mi netko moze preporuciti dobrog kardiologa u Splitu?
Bilo bi pozeljno da radi u javnoj bolnici, ali ako netko zna i za dobrog
privatnog kardiologa ili nekog koji radi u privatnoj klinici, dobro je znat!
U svakom slicaju mi je bitno da se dobro razumije u diagnozu ultrazvukom jer imam lose iskustvo zbog posavljanja krive diagnoze. :ne zna:
Zahvaljujem unaprijed!:)

Naravno, dobro bi mi dosla bilo kakva informacija o kardiolozima u Splitu, pa i ako je negativna...:p

titanika
26.03.2009., 09:17
Trebala bi broj telefona (na pm) nekog dobrog ginekologa u Rijeci, ne privatnika, kod kojeg se, po mogućnosti, ne čeka po mjesec dana! Unaprijed zahvaljujem! :D

maritimeivy
28.03.2009., 16:19
Molim ako netko zna da mi preporuči dobrog fizijatra negdje na području Ist. Slavonije ( Osijek, Đakovo, Vukovar, Vinkovci..ili čak S. Brod ).
Više bi voljela otiči kod nekog privatnog fizijatra...ako ima.
Hvala unaprijed.:)

Maša99
28.03.2009., 18:17
e ljudi dali neko zna nešto o zubarima u Mađarskoj. Naime čula sam da je tamo sve u pola jeftinije a da je kvaliteta identična našoj. Pliz ako bilo kaj znate daj malo natipkajte. hvala do neba.:mig::)

žuti leptirić
28.03.2009., 18:39
Ja sam bila u jednom centru u Os.... gospodin mi je puno pomogao, imala sam problema sa kralježnicom (poslije prometne, moja liječnica me pokušavala uvjeriti da je sve u redu, a mene bolovi rasturali) otišla sam tamo mislim na tri tretmana, to ima sada već šest godina i kuc,kuc,kuc.... mislim da ne smijem napisati koji je to centar, ali ako ste zainteresirani napisat ću Vam na pp.

maritimeivy
28.03.2009., 22:05
samo dajte..napišite na pm
pozdrav!

Roman D
29.03.2009., 18:01
Pozdrav ,

lijepo bih molio za pomoć ,pošto imam abnormalan strah od zubara ,a hitno moram kod nekoga .
Dali mi možete preporučiti nekoga u Zg-u tko bi bio strpljiv i imao razumijevanja za moj strah ?
Može socijalno i privatno .
Unaprijed hvala ,

Roman D
29.03.2009., 18:04
Pozdrav ,

lijepo bih molio za pomoć ,pošto imam abnormalan strah od zubara ,a hitno moram kod nekoga .
Dali mi možete preporučiti nekoga u Zg-u tko bi bio strpljiv i imao razumijevanja za moj strah ?
Unaprijed hvala ,

Roman D
29.03.2009., 19:14
[QUOTE=Roman D;19684101]Pozdrav ,

Unaprijed hvala , može i na pm .

..angie..
29.03.2009., 20:35
dr. Inga Vučković
imala je ordinaciju tam oko cmroka, ali se preselila u ilicu kod pivovare u one "pametne kuce".

098/205-665
ivuckovic@inet.hr

Posto sam ja isla kod nje kada je imala ordinaciju kod kuce, imam taj br, a ne onaj na ilici.

Ja isto imam paranoju od zubara, ali ova zena me je preporodila.
Imala sma zub koji sam lijecila mukotrpna 3 tjedna (mozda i vise), i nakon 2 dolaska k njoj, vise me nije bilo strah.

Toplo ju preporucam.
Ja nazalost ne mogu ici vise kod nje jer je privatnik, a nemam novaca u zadnje vreme.

Roman D
29.03.2009., 21:12
dr. Inga Vučković
imala je ordinaciju tam oko cmroka, ali se preselila u ilicu kod pivovare u one "pametne kuce".

098/205-665
ivuckovic@inet.hr

Posto sam ja isla kod nje kada je imala ordinaciju kod kuce, imam taj br, a ne onaj na ilici.

Imala sma zub koji sam lijecila mukotrpna 3 tjedna (mozda i vise), i nakon 2 dolaska k njoj, vise me nije bilo strah.

Toplo ju preporucam.
Ja nazalost ne mogu ici vise kod nje jer je privatnik, a nemam novaca u zadnje vreme.

Najljepša hvala ,
pozdrav

Maša99
31.03.2009., 17:59
dr. Inga Vučković

098/205-665
ivuckovic@inet.hr

Toplo ju preporucam.
Ja nazalost ne mogu ici vise kod nje jer je privatnik, a nemam novaca u zadnje vreme.čitam ovo o zubarima i na žalost ni ja nemam toliko novaca koliko naši zubari deru. odlučila sam ići u Mađarsku jer je tam ,zamisli VIŠE NEG DUPLO JEFTINIJE. Pa ovi naši zubari nemaju stvarno granicu. ak ovako nastave svi ćemo hodati škrgavi i bez zuba. eto tek toliko da se malo izjadam pa mi je lakše.

tedios23
31.03.2009., 19:51
bok, zna li tko za kojeg dobrog onkologa/ginekologa u splitu,riječ je o sarkomu maternice, molim vas brz odgovor, situacija je hitna!!!!hvala i sretno!!

zdenka27
01.04.2009., 10:01
Dobar dan!
I mene zanima isto što i Mašu. Znam da su zubari u Mađarskoj znatno jeftiniji, ali rado bih se dogovorila prije nego potegnem do Mađarske. Nažalost, preko neta nisam baš nešto uspjela otkriti ( našla sam samo jednu ordinaciju u Šiklošu ).
Molila bih ako netko zna kako stupiti u kontakt s traženim stručnjacima, a iz gradova koji su blizu Osijeku, da nam da naputke!
Unaprijed zahvaljujem!

PONISTRA
06.04.2009., 21:15
Tko je najbolji ili koji su najbolji dermatolozi u Splitu i blizoj okolici? Lova nije bitna samo da znaju svoj posa! Molim pomozite sa savjetima! Jako je bitno!

Luxy
08.04.2009., 10:26
Razmisljam o plastičnoj operaciji grudi (povećanje) i nikako se ne mogu odlučiti za kirurga. Ne ću reći da cijena nije bitna ali naravno radje ću platiti više a da posao bude kvalitetno obavljen. Bila sam na pregledu kod Zambellia i on mi je spomenuo da se ponekad osjete rubovi silikona pa me zanima da li itko ima takve posljedice i sl.
Sa Zambelliem nisam bila zadovoljna jer je djelovao krajnje nezainteresirano a pregled od 15 min (prilikom kojeg me samo ovlaš pogledao i iz kojeg sam DOSLOVCE morala ja izvlačiti informacije i osječala sam se kao da ga gnjavim jer sam htjela vidjeti dimenzije silikona koje bi mi stavio, znati rizike i moguće nuspojave) me koštao 250 kn!
Očajna sam jer me strah da ne odaberem pogrešnog pa me zanima kakvih iskutava tko kod kojeg kirurga ima!
Bila bih jako zahvalna na pomoći! :s

infra red
08.04.2009., 21:58
Moja sestricna je bila kod Zambellija na smanjivanju grudi i bila je super zadovoljna.

nadglednik
13.04.2009., 21:23
Dobro ti kaze, radi u HR. I inace je dobro plasticne op. radit u bolnici, u slucaju problema veca je vjerojatnost za bolju med. pomoc.

Jeli netko ipak zna cijenu podizanja grudi?

st_____
14.04.2009., 09:22
možda je malo offtopic, al ako mi neko može pomoći bia bi mu puno zahvalan....

zna li neko nekog dobrog zubara u splitu....moran pod hitno zube sredit jer su mi ono u rasulu :cerek:

pa ako neko zna nekog stvarno dobrog zubara u splitu,bia bi mu stvarno od srca zahvalan :top:

comeback
14.04.2009., 09:51
Radica, Osječka 10
jedini kojeg su meni prilikom preseljenja iz Zagreba u Split htjeli preporučiti na stomatološkom fakultetu, ja preeezadovoljna :top:

Gutaperka
14.04.2009., 10:14
možda je malo offtopic, al ako mi neko može pomoći bia bi mu puno zahvalan....

zna li neko nekog dobrog zubara u splitu....moran pod hitno zube sredit jer su mi ono u rasulu :cerek:

pa ako neko zna nekog stvarno dobrog zubara u splitu,bia bi mu stvarno od srca zahvalan :top:

imaš pm

qkac
14.04.2009., 12:20
imaš pm

ma znan...al koga ću pitat priko pm-a :ne zna:

kako mogu znat ko je iz ST-a, a ko nije

E i comeback, provjerit ću tog zubara...puno ti fala

Gutaperka
14.04.2009., 12:26
ma znan...al koga ću pitat priko pm-a :ne zna:

kako mogu znat ko je iz ST-a, a ko nije

E i comeback, provjerit ću tog zubara...puno ti fala

ja sam zubar i radim u Splitu,ako želiš na pregled i konzultacije javi mi na pm da ti pošaljem adersu i da se dogovorimo za termin

danijela28
14.04.2009., 16:26
Ovako, imam pitanje, ako mi neki stručnjak može odgovoriti. Imala sam prije tjedan dana trimaleolarni prijelom desne potkoljenice. Operirana sam i sada čekam da prođe 2 tj. da idem skinuti šavove. Možete li mi reći što točno znači trimaleolarni prijelom i koliko je dugi oporavak? Iskustva, bila bih vam zahvalna.:)

Rainbow Lady
15.04.2009., 10:05
Može li mi netko preporučiti doktora opće prakse u Runjaninovoj u Zg-u? Ne znam koji sve imaju,a voljela bih sve liječnike imati "na hrpi" (ginekolog i dermatolog mi je u Runjaninovoj). Hvala.:D

Trillian
15.04.2009., 14:57
Može li mi netko preporučiti doktora opće prakse u Runjaninovoj u Zg-u? Ne znam koji sve imaju,a voljela bih sve liječnike imati "na hrpi" (ginekolog i dermatolog mi je u Runjaninovoj). Hvala.:D

Ja idem kod dr. Nemet Krznarić koja mi je divna, onako, po meni idealan doktor, smirena, temeljita, sve objasni što te zanima.
Neki poznanici su se žalili na njenu med. sestru, ali ja osobno nikad s njom nisam imala problema, dapače, baš mi je jako simpa i dosta puta mi je čisto spontano izašla u susret.

PONISTRA
15.04.2009., 16:46
Tko je najbolji ili koji su najbolji dermatolozi u Splitu i blizoj okolici? Lova nije bitna samo da znaju svoj posa! Molim pomozite sa savjetima! Jako je bitno!

Ima li tko kakve informacije molim Vas pomozite :lux:

Mikalica
17.04.2009., 14:24
Molim vas preporuku za nekog privatnog liječnika za dijabetes, evo, sram me, ali ne znam da li se s tim bavi internist ili netko drugi..Hvala...

gfunda
19.04.2009., 11:10
Nedavno sam doselio u Zaprešić, pa molim za preporuku dobrog liječnika opće prakse i stomatologa (po mogućnosti privatnik koji ima ugovor s HZZO-om).

Unaprijed hvala.

Ivana_ZD
20.04.2009., 09:32
Hoće li netko biti ljubazan i odgovoriti mi?? :mig:

Ima li ko kakvu preporuku za ortodonta, po mogućnosti u Rijeci ili Zadru??? Ako je problem pisati tu, molim vas na PM :p

Ivana_ZD
21.04.2009., 10:51
Bi li neko bia ljubazan i odgovoria mi??? Još uvik isčitavam ovaj post ali slabe i nikakve preporuke nalazim za ortodonte u gradovima di sam ja...

U Zagrebu imate dobrih koliko sam čitala, ali bi mi najviše bi pasao ortodont u Rijeci ili Zadru... U Zadru ih jaaako malo ima... Zna li ko kakav je dr. Merlo u Zadru?

U Rijeci sam čula preporuku za dr. Zaverski
Što vi mislite?? Preporučite mi još nekog :)

Lilit
21.04.2009., 11:07
sta se rijeke tice cula sam jako dobre info za dr perkovič ili perković a lose za zaverski

..Enja..
21.04.2009., 21:22
Pozdrav svima!

Da li bi mi mogao netko preporučit dobrog ginekologa u Splitu koji je specijaliziran i za područje endokrinologije???
Privatno, preko HZZO-a , nije mi bitno..

Hvala

glodulja
26.04.2009., 12:33
htjela bih se zapisati za pregled na šalati (http://www.kbc-zagreb.hr/klinike_i_zavodi/klinika%20za%20kozne%20i%20spolne%20bolesti/kontakt) kod određene doktorice. nejasno mi je ide li to na uputnicu ili plaća li se nešto. :confused: itko?

tonkica27
26.04.2009., 18:53
Molim Vas,

hitno mi treba dobar liječnik opće prakse u Zagrebu, u centru po mogućnosti. Da je ok?

Ujedno treba mi i ginekolog (neki koji ima ugovor sa hzzo), a isto da je netko dobar.

moguća trudnoća u pitanju, pa mi je full hitno. unaprijed hvala

electro cute
27.04.2009., 11:15
da li netko zna ima li ambulanta na vrbiku? u domu zdravlja na krugama rekli su mi da ima, al mi nisu znali reć adresu. sad tražim po netu i nemrem nać. ako mi netko može reć di je to bi bilo super.

j.a.
27.04.2009., 12:24
zna neko dobrog otorinolaringologa?

zikica
28.04.2009., 00:28
Ovako, zanima me da li je netko bio u dotičnoj poliklinici i jel zna kakva se usluga nudi i kolika je cijena pregleda i operacija koljena?
Cula sam da je to jedan od najboljih ortopeda u hrvtaskoj (Dr. Nemec) pa me zanima da li netko ima iskustva iz te poliklinike:confused:

budabudimir
28.04.2009., 00:48
Ovako, zanima me da li je netko bio u dotičnoj poliklinici i jel zna kakva se usluga nudi i kolika je cijena pregleda i operacija koljena?
Cula sam da je to jedan od najboljih ortopeda u hrvtaskoj (Dr. Nemec) pa me zanima da li netko ima iskustva iz te poliklinike:confused:

Prvo da te pozdravim,
ja nisam bila kod doktora ali je prije 5 dana bila moja prijateljica na operaciji koljena i platila je nekih 7.000 kn.Isti dan poslije operacije išla je doma i sada kaže da je sve dobro.
Isto tako prijatelj mi je operirao kuk i ležao je tjedan dana s tim da ima velike pohvale na doktora kao i na izvedeni operativni zahvat, te na komplet osoblje a posebno na hranu koja je izvrsna a o smještaju da i ne pričaš.
E sada mislim da je to platio nekih 36.000 kn.
Pazi sve ovisi o kakvoj se operaciji radi tako dr.određuje i cijenu.
To su iskustva drugih vezana za doktora Nemeca a koje ja znam, najvjerojatnije če se još neko javiti ko je bio kod njega i reći svoje iskustvo.
Mislim da mislimo na istog dr.Nemeca ovog iz Matulja kod Opatije.

zikica
28.04.2009., 01:13
Da mislimo na istog doktora i da to je njegova poliklinika u Matulju!:top:

Puno ti hvala na odgovoru,:s i baš me je to zanimalo što si rekla da ti je prijateljica išla na operaciju koljena i da je isti dan išla doma, to je vjerojatno bila lapartaskopska operacija koja i mene čeka x2 :rolleyes:, ali iznenedailo me što je operacija 7.000kn jer je u zagrebu u jednoj poliklinici ista ta operacija 9.000kn pa mi se to odma svidjelo.
Jel možeš ikako pitati prijateljicu koliko zapravo dođe sami 1 pregled u poliklinici? Jer bi se naručila i došla jer pod hitno tražim 3. mišljenje doktora jer ovo što sam do sad sve čula svaki doktor priča svoju priču koje nemaju veze jedna s drugim:ne zna:

budabudimir
28.04.2009., 01:23
Da mislimo na istog doktora i da to je njegova poliklinika u Matulju!:top:

Puno ti hvala na odgovoru,:s i baš me je to zanimalo što si rekla da ti je prijateljica išla na operaciju koljena i da je isti dan išla doma, to je vjerojatno bila lapartaskopska operacija koja i mene čeka x2 :rolleyes:, ali iznenedailo me što je operacija 7.000kn jer je u zagrebu u jednoj poliklinici ista ta operacija 9.000kn pa mi se to odma svidjelo.
Jel možeš ikako pitati prijateljicu koliko zapravo dođe sami 1 pregled u poliklinici? Jer bi se naručila i došla jer pod hitno tražim 3. mišljenje doktora jer ovo što sam do sad sve čula svaki doktor priča svoju priču koje nemaju veze jedna s drugim:ne zna:

vrlo rado . sutra ću ti sve točno provjriti i napisati .Još jednom sve cijene, pregleda i operacije.

Margita
28.04.2009., 10:01
Najljepse bih vas molila preporuku za lijecnika opce prakse na Tresnjevci, dom zdravlja kod parka. Ne mora biti savrsen, samo da imate iole dobra iskustva...za ozbiljnije svari bih ionako isla privatno :rolleyes:

Ne idem cesto lijecniku, kod preseljenja sam odabrala random lijecnika sa popisa i nisam zadovoljna. Te doktorice trenutno i nema, mijenja ju neka tek-sam-zavrsila-medicinu-ali-sam-vec-jako-vazna-doktorica....sve nesto s visoka i iz daleka, a nema blagog pojma. Non-stop nesto prevrce po knjigama za svaku koju kaze, i onda mi potvrdi ono sto i sama znam, bez da me i pogledala...bozesacuvaj.

Trebam hitno nekog pristojnog lijecnika opce prakse, pomagajte :(

mišica27
28.04.2009., 13:57
Dakle,

doselila se u Zadar prije skoro već 7 mjeseci. I od početka se raspitujem o doktorima opće medicine, stomatolozima.....i stalno dobivam neke neodređene odgovore tipa....moraš se raspitat, vidjet ćeš već sama.......POBOGU...pa raspitujem se!!!:rolleyes:

Dakle, stvarno bi bio red da i ja i dragi nađemo doktora, a ne da se razbolimo pa onda drž ne daj.

E pa molila bih vas za preporuku za dr. opće medicine, zubara i ginekologa.

Što se tiče dr. opće medicine ne tražim sad ne znam šta posebno nego samo da bude čovjek a ne k'o moja zadnja dr. koja mi se skoro svaki put sprdala zašto sam došla, a onda bi ja za 2 dana završila na hitnoj.

Unaprijed svima hvala!!!!:)

NelaZg
29.04.2009., 09:40
ljudi pomazite;
zna li itko dobrog privatnog dermatologa u splitu?
mama mi je bila u bolnici kod dermatologa i zenska joj je rekla da ima kozni tumor i narucila je za sedmicu dana da dodje na skidanje. Zenska niti malo takta nije imala, ma katastrofa. Sad bi ja mamu narucila u nekog privatnog dermatologa neka pregleda mamu i koliko toliko da bude mirnija jer nas je sad svih panika.

basis
29.04.2009., 16:09
Trazim privatnog dermatologa u vinkovcima. Bitam i je sam obroj telefona...Hvala!

lana10
29.04.2009., 22:08
Najljepse bih vas molila preporuku za lijecnika opce prakse na Tresnjevci, dom zdravlja kod parka. Ne mora biti savrsen, samo da imate iole dobra iskustva...za ozbiljnije svari bih ionako isla privatno :rolleyes:

Ne idem cesto lijecniku, kod preseljenja sam odabrala random lijecnika sa popisa i nisam zadovoljna. Te doktorice trenutno i nema, mijenja ju neka tek-sam-zavrsila-medicinu-ali-sam-vec-jako-vazna-doktorica....sve nesto s visoka i iz daleka, a nema blagog pojma. Non-stop nesto prevrce po knjigama za svaku koju kaze, i onda mi potvrdi ono sto i sama znam, bez da me i pogledala...bozesacuvaj.

Trebam hitno nekog pristojnog lijecnika opce prakse, pomagajte :(

dr. ljuba rauški naglić

mala putujuća enciklopedija

Margita
30.04.2009., 08:46
Lana10, hvala za preporuku :)

Siki 6
04.05.2009., 18:49
sad neznam hocu na dobro mjesto postavit pitanje, ali nadam se da hocu :)
ovako zanima me dali netko zna gdje ima medicinska pedikura u zagrebu ?
narucila sam se kod obicne pedikerke pa sam se predomislila nakon sto sam cula da ne strucne osobe mogu jos dodatno pogorsat stvar , a radi se o uraslom noktu koji boli straaasno , do te mjere da nemogu vise nijednu cipelu obuc , samo u sirokim tenisicama hodam ! :(
pa eto pleas ako netko zna, jer ja nis nisam mogla nac :(

DrTony
05.05.2009., 09:24
Cujem da u Zagrebu ima poliklinika Svijetlost. Koje jos poliklinike imaju u Zagrebu pa da vidim sto nude i kako rade.

Cujem da ima jedna dobra ocna poliklinika u Ljubljani, ali ne znam je li vrse operacije ili samo preglede pa se operacija vrsi u Becu. Zna li neko naziv koje Ljubljanske ocne poliklinike?

prilika
05.05.2009., 17:49
Postoji u Zagrebu još poliklinika Visumed koja se bavi laserskim skidanjem dioptrije, tamo kod Kaptol Centra u Tkalčićevoj. Nisam tamo bila pa ti ne mogu ništa reći iz osobnog iskustva. Pogledaj njihovu web stranicu, dosta je detaljna.

*jezebel*
06.05.2009., 00:43
Ja idem kod dr. Nemet Krznarić koja mi je divna, onako, po meni idealan doktor, smirena, temeljita, sve objasni što te zanima.
Neki poznanici su se žalili na njenu med. sestru, ali ja osobno nikad s njom nisam imala problema, dapače, baš mi je jako simpa i dosta puta mi je čisto spontano izašla u susret.

bila sam se prijaviti kod doticne doktorice, medjutim nije je bilo, a sestra mi je rekla da prima pacijente, samo da dodjem za koji dan kad doktorica bude tamo. i dodjem, a sestra me lazno ljubazno od*ebe i pravi se blesava. tak' da sad vec nerado primaju nove pacijente.

molila bih preporuke za lijecnika opce prakse za isti dom zdravlja, dakle u runjaninovoj. moze i u preckom i, opcenito, u zapadnom zagrebu ili u centru.
takodjer sam prepisala imena nekih doktora iz runjaninove pa me zanima ako imate kakva spomena vrijedna iskustva s njima? ne bih isla na slijepo. dakle, kozar maras, vukasovic, svigir, martinovic i djuricic. gledala sam samo u prizemlju s desne strane, ne znam ima li jos negdje.
zahvaljujem! :)

Trillian
06.05.2009., 08:34
sad neznam hocu na dobro mjesto postavit pitanje, ali nadam se da hocu :)
ovako zanima me dali netko zna gdje ima medicinska pedikura u zagrebu ?
narucila sam se kod obicne pedikerke pa sam se predomislila nakon sto sam cula da ne strucne osobe mogu jos dodatno pogorsat stvar , a radi se o uraslom noktu koji boli straaasno , do te mjere da nemogu vise nijednu cipelu obuc , samo u sirokim tenisicama hodam ! :(
pa eto pleas ako netko zna, jer ja nis nisam mogla nac :(

Imaš http://www.medi-ped.hr/ na Trešnjevci, nisam bila kod njih, samo sam čula da postoje i da je baš medicinska pedikura.

n.zufika
06.05.2009., 13:41
Može li mi netko preporučit kvalitetnog ortodonta u vž? hitno, unaprijed zahvaljujem

anoreksična
06.05.2009., 18:02
Nažalost, zbog toga kaj sam totalno rasturenog zdravlja imam svoju "kolekciju" doktora koji su svi fantastični. Tako da ako nekome treba pomoć, može me pitati. "Kolekcija" se sastoji od dr. opće prakse, stomatologa, ginekologa, neurologa, endokrinologa, urologa, psihoterapeuta i psihijatra. Svi osim ginekologa,koji je u vzu i urolog, koji je u čk-u, su u zgu.
Ako mogu nekome pomoći bit će mi drago :-)

miss-rebel
07.05.2009., 07:50
Da li je netko u Zg išao na pregled doppler karotide (neurološki problemi) privatno?
Tražim neku kliniku koja je jeftinija za taj pregled...

Ili možda ako netko zna bolnicu u kojoj nije takva gužva da se čeka mjesecima... (Naručila se bila KBC Zg - Šalata, čeka se do 10.mj.)

*jezebel*
07.05.2009., 09:21
Da li je netko u Zg išao na pregled doppler karotide (neurološki problemi) privatno?
Tražim neku kliniku koja je jeftinija za taj pregled...

Ili možda ako netko zna bolnicu u kojoj nije takva gužva da se čeka mjesecima... (Naručila se bila KBC Zg - Šalata, čeka se do 10.mj.)

ja sam isla u crncicevu kod kresimira cavke (cjenik (http://www.cavka.net/cjenik.htm)). doduse, ne na doppler karotide, vec na uzv abdomena, ali imas i doppler u popisu pretraga. vidi si cijene pa usporedi. sto se tice uzv abdomena, ne poznajem puno zagreb pa sam dosta trazila i on mi se ucinio medju najjeftinijima. malo je cudno doc' do njih, moras proc' kroz neko dvoriste i smijesna prastara vrata, al' glavno da ti dobro obave posao. :mig: ne znam kakvi su im aparati, u to se ne kuzim i nisam se raspitivala, ali ma kakvi bili, mozda bi trebala biti utjesna cinjenica da je glavni tip primarijus. i cini mi se fakat ok, i razgovara. inace primaju i pacijente s uputnicama, ali s uputnicom se ceka duze. predlazem ti da prvo nazoves, kazes da imas uputnicu za tu i tu pretragu i pitas koliko se ceka. a ako ti je to predugo, onda se naruci privatno. ja sam za uzv (bez uputnice) cekala jedno dva dana, ako se dobro sjecam. sretno! :)

(i da, jos uvijek primam pohvale za zg lijecnike opce prakse, a koji primaju nove pacijente i nalaze se na zapadu ili u centru, preferirano runjaninova. fala! :D)

miss-rebel
08.05.2009., 06:30
Hvala!
Išla zvati, zauzeti su do 7.mjeseca na uputnicu i još se sele nekam...
našla sam još neke klinike Euromedica i Intermedika pa ću to probati zvati, pa ak imaju na uputnicu možda...

lolita11
09.05.2009., 20:53
Prosli tjedan sam pala i odlomila komadic oba prednja zuba.da li znate nekog dobrog stomatologa koji radi nadogradnju zubiju (citala sam o tome u jednom medicinskom casopisu-da se kao formira nekakva pasta koja se nalijepi na preostali dio zuba, no pitanje je koliko je to crvsto) ili mi je jedina opcija krunica tj.implantat?
Molim vas pomozite! Dosta je hitno, a estetski jako bitno:((....

prilika
10.05.2009., 07:31
lolita11

Postavi ovo pitanje na topiću o zubarskim pitanjima, pa ćeš dobiti koristan savjet od stomatologa koji će ti preporučiti što bi bilo najbolje učiniti u tvom slučaju. Ja imam tri krunice, sve tri sam stavila u jesen i zimu krajem prošle godine. Kod mene su krunice na dvije doljnje šestice i na gornjoj petici.

electro cute
11.05.2009., 10:18
može li mi netko preporučiti privatnu nefrološku kliniku u zagrebu? isto tako trebam napraviti urinokulturu pa ako mi netko može reći za labaratorij najbliži vrbiku?

leonoraZg
13.05.2009., 21:45
Dakle, ovo moram podijeliti sa svima. Uglavnom, kad sam bio na pregledu mladeža na Šalati, doktorica mi je rekla da se zakažem za dermatoskopiju za proljeće i dala mi broj na koji da nazovem. Ovo je tijek zakazivanja:

Petak (16.01.2009.) u 15:10
Ja: Dobar dan!
Glas: Dobar dan!
Ja: Želio bih se zakazati za dermatoskopiju.
Glas: Vidite li vi koliko je sati?!?
Ja: 15:10. Zašto?
Glas: Pa znate li vi do koliko mi radimo?!?
Ja: A gdje bih ja to mogao pročitati?
Glas: Gdje ste vidjeli ambulantu da radi nakon 15 sati?!?!?
Ja: Dobro, kada da onda nazovem?
Glas: Najbolje prije 13 sati.
Ja: Hvala lijepa i doviđenja.

Ponedjeljak (19.01.2009.) u 09:20
Glas: Žao mi je. Zakazivanje je samo utorkom, srijedom i četvrtkom.

Utorak (20.01.2009.) u 10:20
Glas: Žao mi je, ali nema nikoga tu. Za zakazivanje treba zvati nakon 13 sati!

Utorak (20.01.2009.) u 13:05
Glas: Žao mi je, ali narudžbe primamo tek nakon 28.01.! Nazovite tada.

E sad mi nije dao vrag mira i napravim ja još jedna poziv.
Utorak (20.01.2009.) u 13:05
Glas: Žao mi je, ali morate doći osobno da bi se naručili. Više ne primamo telefonske narudžbe. Najbolje dođite u ponedjeljak.
Ja: čekajte, vi mi kažete da moram doći osobno da bih se zakazao za neki termin za par mjeseci?!?
Glas: Za zakazivanje prvog pregleda morate doći osobno!

I sad, tko je tu lud? Ako ih nazovem slijedeći tjedan što bi mi onda mogli reći?
Ima li netko slična iskustva? Da li netko zna gdje se još u ZG može obaviti dermatoskopija?

Ovo treba dati u novine!!!! Strašno!
Držim ti fige!
pozdrav

leonoraZg
13.05.2009., 21:54
E, ovako .... Zanima me da li je netko bio kod dr. Šalamona na pregledu (Marulićev trg) i kakvi su dojmovi odnosno koliko ste zadovoljni/nezadovoljni :)
Naime, tražim gastroenterologa pa me zanima ...:misli:

Hvala!

Bila sam kod dr. Šalamona , ali davno. Za njega sve preporuke i sve najbolje.

marelollollollo
20.05.2009., 00:02
pozdrav
imam jedno jako ružno iskustvo , ugl.
stomatološka ordinacija- NATAŠA KURTOVIĆ, Jeronima Miše 4, Sesvete -loše!!!!
zovem doktoricu od 2 mj, napokon sam je dobila i dala mi termin za koji sam čekala mj dana, došla , nje nema. zaključana vrata, zovem na mob , ništa. ljudi kažu da ona tako redovito napravi...dođem dr put, dere se na mene , strašno agresivna osoba i puna sebe. razgovor je nemoguć, a sve se bojim kako bi bilo da mi ođe do zubi, naime od silne priče još nije ni počela.
žao mi je, ja prošli tjedan bila na hzzu, i uzela nju. sad ću tražit da se prebacim.
užasan feling, ja se tako nerazgovaram sa nikim , a kamoli da sam zubar pa tako sa pacjentima. strašno :(

Stella.
21.05.2009., 12:16
dobrog privatnog dermatologa u zagrebu trazim! hitno je.

nevanevičicaa
21.05.2009., 12:47
dobrog stomatologa u području (oko črnomerca ako ima koji) :cerek: i da nije preskup. :ne zna:
danas moram ići popraviti donji (jel to dvokorijenski zub) na kojemu sam primjetila karijes i malo me počeo bolit.
faja svima:cerek:

anajat
22.05.2009., 13:34
Selimo u Vrapče, pa bih molila da mi preporučite nekog dobrog pedijatra u DZ Vrapču.

Nama je OK doktorica Ivanović.

Kukuxumusu88
22.05.2009., 17:18
Da li mi netko može preporučiti nekoga DOBROGA ptivatnog ginekologa u Zg-u koji može ODMAH primiti pacijenticu i koji ima vremena barem par minuta popričati sa mnom o svemu što me zanima?

baby doll
26.05.2009., 11:31
Mene su u poliklinici HARNI primili dva dana nakon što sam se naručila, nazvala u srijedu, bila tamo u petak. I stvarno su super ginekologice, možeš pitati što god želiš.

Tomy2007
26.05.2009., 15:15
Zdravo svima!
Jel mi može netko objasniti kaj to znaći privatnik stomatolog, a ide prima preko HZZO-a?
Koliko sam skužio, tu se nekaj mora plaćati.
Koje usluge oni smiju naplaćivati?
Zanima me jer sam se nedavno prebacio kod jednog takvog stomatologa (mislivši da je sve "đabe") pa mi je počeo nabrajati kao "vađenje zuba 400 kuna, plomba 250 kuna", itd...
Prije sam imao stomatologa u domu zdravlja (preselila se) i nikad kod nje nisam nikad platio niti kune.
Ja sam mislio da sve plaća HZZO, al očito sam se zeznuo.
Jel se mogu ja sad preselit kod nekog kojem sve plaća HZZO?
Ništa mi nije jasno!
Help pliz!!!

Tnx...

Azaleja
28.05.2009., 10:09
Da li mi netko može preporučiti nekoga DOBROGA ptivatnog ginekologa u Zg-u koji može ODMAH primiti pacijenticu i koji ima vremena barem par minuta popričati sa mnom o svemu što me zanima?

Poliklinika Supernova, dr. Rajhvan. Savska 38

ghorina
28.05.2009., 13:19
dobrog stomatologa u području (oko črnomerca ako ima koji) :cerek: i da nije preskup. :ne zna:
danas moram ići popraviti donji (jel to dvokorijenski zub) na kojemu sam primjetila karijes i malo me počeo bolit.
faja svima:cerek:

dr. Mladen Frntić
Kontakt telefon: 01/ 46 37 912

pozdrav ...samo ću ti reći da sam do dr.Frntića promjenio "brdo" stomatologa,ali ovaj je daleko,daleko najbolji...Po prvi puta idem kod zubara totalno opušten i bezbrižan,jer znam da neće biti boli..

wanted0202
01.06.2009., 07:00
znam da je glupo pitanje, ali tek sam poceo voditi samostalni zivot u Zagrebu pa me interesira, neki privatnik kog kojeg mogu obaviti recimo sistematski, vadjenje krvi i slicno? ja sam na podrucju trešnjevke...

Tsikoron
01.06.2009., 10:39
dr. Mladen Frntić
Kontakt telefon: 01/ 46 37 912

pozdrav ...samo ću ti reći da sam do dr.Frntića promjenio "brdo" stomatologa,ali ovaj je daleko,daleko najbolji...Po prvi puta idem kod zubara totalno opušten i bezbrižan,jer znam da neće biti boli..

I ja sam takodjer bio kod dr. Frntića. Naime pukla su mi dva zuba, gornja jedinica i dvojka i bio sam kod dr.Frntića koji koji mi je to sredio začas bez ikakvih problema, bolova ili komplikacija. Moram priznati da sam jako zadovoljan uslugom i ti novi zubi koji su skroz umjetni izgledaju odlično i ne vidi se nikakva razlika izmedju njih i pravih zubi, a i s obzirom na kvalitetu mislim da i nisu toliko skupi. Tako da imam samo rijeći pogvale za dr.Frntića i njegov rad i nebi nikad išao kod niti jednog drugog zubara jer u njega imam potpuno povjerenje.
pozdrav

lady moss
02.06.2009., 11:07
Molim Vas preporuku za ginekologa u zapadnom dijelu zagreba (trešnjevka,prečko,malešnica,špansko..).
Naime sad sam kod Dr.Bokić u Prečkom i dobra je,ali samo na pregled čekam oko 2 mjeseca,a uskoro planiram bebicu pa mi to i nije najsretnije rješenje!
Hvala

kika123
02.06.2009., 11:45
Pozdrav svima!!!
ovako, moj problem je slijedeći...pukao mi je zub, prednja jedinica :( pukla ga je četvrtina. taj zub mi nema živac već duže vremena i prije pola godine sam ga izbjeljivala upravo zbog potamljele plombe. i sad je od blagog udarca pukao...
kad da radim???? kako što prije riješiti problem??? ipak mi nije ugodno ovako hodat okolo :(
u gundulićevoj su mi preporučili dvije varijante - keramičku krunicu i onu neku drugu, al pošto imam 22 god (sutra navršavam i to ovakva :rolleyes:) nista mi ne moze pokriti zdravstveno pa cifra koja bi me kod njih došla i nije ništa povoljnija od privatnika (1700kn keramička i to im treba 2 tjedna)
jel zna ITKO stomatologa koji moze ovu situaciju riješiti u ŠTO KRAĆEM VREMENU??? :s:s:s

Tsikoron
02.06.2009., 14:03
Pozdrav svima!!!
ovako, moj problem je slijedeći...pukao mi je zub, prednja jedinica :( pukla ga je četvrtina. taj zub mi nema živac već duže vremena i prije pola godine sam ga izbjeljivala upravo zbog potamljele plombe. i sad je od blagog udarca pukao...
kad da radim???? kako što prije riješiti problem??? ipak mi nije ugodno ovako hodat okolo :(
u gundulićevoj su mi preporučili dvije varijante - keramičku krunicu i onu neku drugu, al pošto imam 22 god (sutra navršavam i to ovakva :rolleyes:) nista mi ne moze pokriti zdravstveno pa cifra koja bi me kod njih došla i nije ništa povoljnija od privatnika (1700kn keramička i to im treba 2 tjedna)
jel zna ITKO stomatologa koji moze ovu situaciju riješiti u ŠTO KRAĆEM VREMENU??? :s:s:s

kao što sam i rekao, dr. Frntića nazovi, on će ti maksimalno izaći u susret, ja bih ga svakom prepopručio. evo imam i broj tu negdje... 0913874200

DrTony
02.06.2009., 14:37
Ma svi su ti specijalisti zahebi. Drzavni su neznalice i neradnici. Privatnici te razvlace i gledaju da zarade na tebi, a ne da te izljece nabrzinu.

Tricky99
02.06.2009., 17:06
Lijepi pozdrav svima,
molio bi preporuku za neki dobar laboratorij da dobro rade i da su cijene normalne, u Solinu/Splitu ili okolici. Konkretno trebao bi napravit pretrage štitnjače iz krvi. Može i na privatnu poruku. Hvala!

DreamWalker
03.06.2009., 19:11
Pozdravljam ! :D

Interesuje me da li neko mozda zna nesto vise o operaciji brade , da li to rade u Hrvatskoj ( dr. Glumicic ?? ) , kolika je cijena , koji je hirurg najbolji i sl.

Nemam nikakvih problema sa funkcionaloscu vilice ili slicno , vec bih to radio cisto iz estetskih razloga :D .

Dakle , nesto kao ovo >> http://www.locateadoc.com/pictures/young-philip-22148.html

Zahvaljujem unaprijed puno puno na informacijama :rofl::)

*jezebel*
03.06.2009., 22:38
Molim Vas preporuku za ginekologa u zapadnom dijelu zagreba (trešnjevka,prečko,malešnica,špansko..).
Naime sad sam kod Dr.Bokić u Prečkom i dobra je,ali samo na pregled čekam oko 2 mjeseca,a uskoro planiram bebicu pa mi to i nije najsretnije rješenje!
Hvala

ako trazis socijalnog ginica, tesko. :flop: imas na zenskom zdravlju vec par tema o ginekolozima, kako privatnim, tako i socijalnim. kod svih ces cekati, pretpostavljam, barem mjesec dana. ima jedan soc.ginic u spanskom, mislim da se preziva čolak, njemu platis (manje nego privatnicima) pa dodjes ranije na red i sve ti bude prije gotovo (iako sam cula da je i kod njega jako guzva), ali je ovdje dobio prilicno negativne komentare jer je bezobrazan, odnosno djevojkama daje neprilicne izjave na racun izgleda i slicno. ja kod njega ne bih ni mrtva. umjesto kod njega sam se upisala u runjaninovu kod doktora rackog kod kojeg se ceka i po cetiri mjeseca, ali inace idem privatno, a njemu po uputnice pa nekako guram. za svaki slucaj pitaj na topiku na zenskom zdravlju, ali sumnjam da ces imati neke srece. svi su oni manje-vise prebukirani, kod bokicke ti je naspram nekih drugih super. preporucam ti da, ako si zadovoljna kako kazes, ostanes kod svoje doktorice i da se na vrijeme narucujes za preglede ili da ukoliko je potrebno i ako ikako mozes ides privatniku, a ako trebas neke pretrage, a ne samo preglede, da po uputnice i dalje ides svojoj doktorici ne bi li sto vise ustedjela.

kismo
05.06.2009., 13:23
Molim Vas preporuku za dobrog neurologa u Zagrebu? Privatnog?
Ustvari može i u bolnici.
Hvala!

000covjek000
05.06.2009., 20:45
Ovako zanima me neka privatna klinika u zg gdje se može otići na urološki pregled jer sumnjam da sam pokupio HPV (bradavicu na spolnom organu) i da mi to odmah odstrane... E da ako netko zna i koliko bi to koštalo i trajalo otprilike jer bi to rješavao što prije.... Hvala na pomoći !

daso
06.06.2009., 13:35
zašto ne odeš svom dr. po uputnoicu pa na urologiju u normalnu bolnicu....

miles_2009
08.06.2009., 01:14
Može li mi netko preporučit kvalitetnog ortodonta u vž? hitno, unaprijed zahvaljujem

dr. slavko delladio, u kursancu, mozes naci broj na internetu

sanbo1
14.06.2009., 07:46
Ciao svima!

Veliki sam fan foruma svih tema, tako da sam upravo pronasla ovaj u vezi ljecenja i mediskih uputa.

Trebala bih hitnu preporuku DERMATOLOGA za otklanjanje (ogromne) BRADAVICE na peti koja se prosirila tokom godina u nekoliko manjih. Trebala bih nitrogenom zalediti/spaliti iste ovog tjedna (od 15.6), po mogucnosti negdje u Istri (Umarg npr) ili Rijeci i okolici. Prvi tretman u Splitu prije dva tjedna sam kod privatnika platila 200 kn za spaljivanje 6 njih, i posao je bio odradjen u roku od 15-20 minuta.

Da li je neko imao iskustva sa slicnim problemima jer bradavice nije bas lako odstraniti i zbog toga mora biti odradjeno sa strane sposobne osobe, iako je posao prakticno veoma jednostavan.

Hvala vam unaprijed svima na odgovoru i na paznji!

Sandra

vai
20.06.2009., 10:53
Zanima me da li mi netko može dati kakve informacije o dr. Vici Grabovcu iz Splita ili dr. Branku Glušcu iz Makarske?
A isto tako ako ima netko tko je ovo radio pa da udjeli koji dobar savjet?

*jezebel*
24.06.2009., 12:25
preporuku molim za ortopeda ili koga vec u zg, posebno ako je netko imao problema s ahilovom tendinozom ili sa haglundovom petom. cula sam da su na salati ok, al' nije zgorega jos pitati. i koliko se uopce mora cekati na doktora bojanica, odnosno koliko je trazen? zahvaljujem!

davor_72
28.06.2009., 17:12
pozdrav svima,

molim ako netko moze preporucit lijecnika opce prakse u novom zagrebu. sad sam u ambulanti u utrinama a tamo nisam zadovoljan (a imaju nekakav dogovor da ne primaju pacijente od drugih lijecnika u istoj ambulanti) pa bi presao u drugu ambulantu

hvala puno

Lhea
30.06.2009., 08:31
Bok svima.....imam vec dvije tri godine problema sa jecmencima na kapcima i pojavom malih bijelih pristica na vjedjama. Jecmence sam operirao tri puta u jednoj privatnoj klinici ali dosta bezuspjesno a pristici i sluzenje ociju je i dalje prisutno. Imam u ocima antibiotike vec sedam-osam mjeseci i mislim da me moj oftalmolog poceo zavlaciti.......molim dobre savjete za oftalmologa u Rijeci jer cu od ovoga poluditi......samo mi uzima novac a napretka nema.....

jenna5012
01.07.2009., 16:53
Tražim hitno dobrog privatnog stomatologa u Zagrebu pa ako netko ima nekog za preporučiti bila bih mu vječno zahvalna! Razmišljam o ordinaciji Cekić pa ako netko ima iskustva s njima ili zna kakve su im cijene - vičite :)))

laura tj
02.07.2009., 15:36
Naravno, dobro bi mi dosla bilo kakva informacija o kardiolozima u Splitu, pa i ako je negativna...:p

Vidim da je ovaj post iz ožujka pa je možda malo kasno za ovaj odgovor, ali evo ipak.....ja idem kod dr. mr. sc. V. Čulića koji radi na Križinama (KBC Split). Meni je odličan, lijepo sve objasni i stvarno je ugodan, a i stručan (profesor je na sveučilištu, objavio neke radove i sl.). Osobno mi je vrlo važno da mogu normalno razgovarat sa doktorom i da mogu pitati sve što me zanima, a i sestre koji sa njim rade su jako ugodno (prvenstveno one koje rade na ultrazvuku, ergometriji i holteru), a najbitnije je da nisu neke koje se izderu čim se pojavite na vratima već su ljubazne i strpljive. Nadam se da sam pomogla. :mig:

nwonknu
03.07.2009., 10:45
Pozdrav
Dijagnosticirana mi je kila.
Zanima me gdje se moze obaviti operacija, ali ne laparoskopski nego Lichtensteinova ili tension free tehnika, posto se rade pod lokanom anestezijom i oporavak je brzi i bezbolniji.
Zagreb ili Split
hvala

klaudija20
03.07.2009., 13:25
gdje je moguce pronaci popis ginekologa koji rade preko hzzo-a i primaju pacijente-u zagrebu?

The Perkins
03.07.2009., 18:14
Dal itko zna nekog liječnika koji se bavi epilepsijom i narkolepsijom?

Nije bitno dal je privatnik ili ne... :rolleyes:

Miichelle
06.07.2009., 11:44
imam pitanje u svezi promjene doktora opće prakse
doktora opće prakse sam mijenjala prije par mjeseci (skupa s još par članova obitelji), međutim nikako nisam zadovoljna liječenjem, dijagnozama, kako se odnosi...
postoji mogućnost da se prebacimo novom doktoru uz obrazloženje narušenih odnosa, međutim da li je potrebno tako nešto dodatno obrazložiti? odnosno, da li bilo dobro dodatno obrazložiti takav zahtjev kako bi mi hzzo prihvatio izjavu o promjeni doktora?

vivano
06.07.2009., 12:40
Pozdrav,

Ako znate iti jednog proktologa u Rijeci (ja ne mogu pronaći ni nakon petog poziva), cijenio bih preporuku.

vivano
06.07.2009., 12:41
Je li moguće da je Rijeka jedini grad bez proktologa (osim onih državnih na koje se čeka i po šest mjeseci)?

Ako sam možda previdio kojeg, molim vas preporuku.

Hvala,
Ivano

hm00
06.07.2009., 17:41
Je li moguće da je Rijeka jedini grad bez proktologa (osim onih državnih na koje se čeka i po šest mjeseci)?

Ako sam možda previdio kojeg, molim vas preporuku.

Hvala,
Ivano

Škalamera - ordinacija iza kazališta.

Ereshkigal
06.07.2009., 19:08
Treba mi preporuka za dobrog privatnog endokrinologa u Rijeci (ako takav uopće postoji, jer sam već sve pretražila) jer sam u bolnicu za pregled naručena tek u 12 mjesecu,a ne mogu toliko čekat.
Hvala unaprijed.

beba0310
07.07.2009., 11:02
ej Dorothy Perkins, imaš super neurologa koji s bavi epilepsijama u Novoj bolnici, Dr. Vrca

Maelys
07.07.2009., 19:58
Molila bih preporuku za dobrog stomatologa (koji ujedno dobro radi i protetske radove - ove 'ljuskice' npr., ispune i te novije stvari) u Zagrebu, po mogućnosti širi centar (da ne bude Novi Zagreb ili nešto daleko na periferiji).

Ovdje je netko preporučivao dr. Ivicu Pelivana u Derenčinovoj kod Kvatrića - je li netko otišao kod njega i kako je zadovoljan? (Čudno mi je kad se netko ovdje javi samo s jednim postom, s preporukom). Netko je preporučio i dr. Mladena Frntića (također samo s jednim postom). E pa, ima li tu njihovih pacijenata, kakva su iskustva? Nisam nakon toga čitala da je netko otišao kod njih, pa da kaže kako je bio zadovoljan.

Ima li netko iskustva s dr. Čekom na Rudešu, ul. Grge Antunca - kako radi (OK, to mi baš nije blizu centru) ili s dr. Jordanić u Ozaljskoj, na Trešnjevci?

Zaista vas molim preporuke, komentare, iskustva. Hvala unaprijed.

beba0310
07.07.2009., 22:15
mogu ti preporučiti jednu doktoricu koja radi super ljuskice Dr. Nataša (ord. dr. štimac u ozaljskoj 64)

Maelys
07.07.2009., 22:25
mogu ti preporučiti jednu doktoricu koja radi super ljuskice Dr. Nataša (ord. dr. štimac u ozaljskoj 64)

dakle, kako se zove? dr. nataša štimac? imaš njen tel. broj?
jesi li ti radila kod nje te ljuskice? i kolika je cijena toga, onako okvirno?

i je li bi općenito nju preporučila za stomatologa (mislim - radi li dobro i sve ostale stvari)?
ima li ugovor s HZZO-om?

mzkb
08.07.2009., 11:37
Bok narode! :)

Moram hitno naci dobru doktoricu/ra opce prakse u Rijeci.

Zna li netko nešto o dr.Zrinki Bradičić-Vivoda ?

Ima li kakvih drugih preporuka?

Hvala puno.

mzkb
08.07.2009., 11:41
Trebam hitno naci dobru doktoricu/ra opce prakse u Rijeci.

Zna li netko nešto o dr.Zrinki Bradičić-Vivoda ?

Ima li kakvih drugih preporuka?

Hvala puno!

mzkb
08.07.2009., 12:03
Bok Davore!

Izvrsna lijecnica ti je dr.Babić, ambulanta u sklopu studenstkog doma Stjepan radić (Sava), odmah poslije Savskog gaja. Prima sve, a ne samo studente. Na taj nacin sam ja kod nje vec 15 godina i jako sam zadovoljna. Korektna, dobar dijagnosticar, uputnice i dr.daje bez problema.

Ako znas nekog u Ri (preselila se svjeze pa isto trazim dobrog doktora opce prakse), mlte uputi me!

Sretno, cao.

pozdrav svima,

molim ako netko moze preporucit lijecnika opce prakse u novom zagrebu. sad sam u ambulanti u utrinama a tamo nisam zadovoljan (a imaju nekakav dogovor da ne primaju pacijente od drugih lijecnika u istoj ambulanti) pa bi presao u drugu ambulantu

hvala puno

mzkb
08.07.2009., 12:07
Bok Davore!

Izvrsna lijecnica ti je dr.Babić, ambulanta u sklopu studenstkog doma Stjepan radić (Sava), odmah poslije Savskog gaja. Prima sve, a ne samo studente. Na taj nacin sam ja kod nje vec 15 godina i jako sam zadovoljna. Korektna, dobar dijagnosticar, uputnice i dr.daje bez problema.

Ako znas nekog u Ri (preselila se svjeze pa isto trazim dobrog doktora opce prakse), mlte uputi me!

Sretno, cao.

pozdrav svima,

hvala puno

mzkb
08.07.2009., 12:08
Molim preporuku.

I zna li netko nesto o dr. Zrinki Bradičić?

Hvala!!!!

chichi...
08.07.2009., 12:52
Tražim dobrog zubara u Zgu ili VG.. stvarno nisam bila već duuugo i trebala bi otić konačno..i užasno me strah...prednji zub mie sa str malo potamnio pa bi to htjrla riješit piko belo..a ne da mi neki mesar još smao pogorša umjesto da napravi kak treba...

čekam savjet :kava:

mzkb
08.07.2009., 17:25
Molim vas preporuke.

Doselila se i sad i razbolila pa moram sve to, jedno po jedno, rijesiti.

Cula sam za dr. Zrinku Bradićić-Vivoda (opca praksa), al nemam bas info o njoj. Ima li tko iskustva?

Hvala!!

:-)

mymymy2
11.07.2009., 10:12
Tražim pomoć. Naime, imam atipičnu pleuropneumoniu lijevo- već 2. put u pola godine. Antibiotik Avelox ni nakon 12dne terapije ne djeluje. Konstantno imam temperaturu, a kako raste temperatura rastu i bolovi u prsištu. Postajem sve iscrpljenija.
Od početka me vodi dr. Milan-Vukšić u KBC Split.
Postoji li bolja alternacija za drugo mišljenje?? Ako ne u Splitu gdje drugdje??
Molim Vas za hitnu pomoć.

Piggy
11.07.2009., 10:34
Dr. Ivančević? Jeste bili kod njega? On vam je također na Firulama.

mymymy2
11.07.2009., 10:43
Ne, nisam. Slučajno sam u prvom ciklusu došla do dr. Milan-Vukšić. Imate osobno iskustvo s dr. Ivančević!?!

Stella.
11.07.2009., 13:06
dobrog privatnog dermatologa u zagrebu trazim! hitno je.

opet pitam?

Crow Jane
13.07.2009., 19:17
Molila bih preporuku za dobrog stomatologa (koji ujedno dobro radi i protetske radove - ove 'ljuskice' npr., ispune i te novije stvari) u Zagrebu, po mogućnosti širi centar (da ne bude Novi Zagreb ili nešto daleko na periferiji).

.

Ja bih ti od srca preporučila dr. Zorana Ivasovića, ordinacija se zove Fiziodent-dva i nalazi se na Krešimircu. Dakle, ovo ti govori osoba koja nije bila kod zubara 20 godina, jer se panično boji istog. :D

Dr. je zakon, izliječio mi strah od zubara + 3 zuba. :lol:

Nije preko HZZO-a tako da košta poprilično novaca, ali vjeruj mi isplati se. :o

Qarnaro
15.07.2009., 17:46
postovani user,
da li mi itko moze savjetovati stomatologa u Madjarskoj. Naime morao bih si ugraditi implatant, vremena imam dosta na raspolaganju tako da bih probao otici u madjarsku u zdravstveni turizam, buduci da sam cuo da je dosta jeftinije. danas me je moj stomatolog svjetovao o potrebnom zahvatu i izvalio cjenu implatanta od 1000 EUR po implatantu.....
bio bih zhvalan ako netko ima info kamo se obratiti Madjarskom stomatologu koji radi sa Hrvatima....
hvala i pozdrav

javorka
15.07.2009., 18:59

Ovdje je netko preporučivao dr. Ivicu Pelivana u Derenčinovoj kod Kvatrića - je li netko otišao kod njega i kako je zadovoljan? (Čudno mi je kad se netko ovdje javi samo s jednim postom, s preporukom). Netko je preporučio i dr. Mladena Frntića (također samo s jednim postom). E pa, ima li tu njihovih pacijenata, kakva su iskustva? Nisam nakon toga čitala da je netko otišao kod njih, pa da kaže kako je bio zadovoljan.

Ima li netko iskustva s dr. Čekom na Rudešu, ul. Grge Antunca - kako radi (OK, to mi baš nije blizu centru) ili s dr. Jordanić u Ozaljskoj, na Trešnjevci?

Zaista vas molim preporuke, komentare, iskustva. Hvala unaprijed.

Nemoj samo da te netko slučajno uputi stomatologu Crnojević Blaženku - on ti ima ordinaciju u Trnjanskoj 37 koja se zove Crnojević Dental Studio. To ti je studio za prodavanje muda pod bubrege. Uvaljuje ti neke udlage za zube, kao biti će ti za zglob super, to ti naplati masno (izmđu 5000 i 7000 kuna). A kada dolaziš na kontrole važe te na dvije digitalne vage, kao da vidi dal ti jedan strana teža od druge. Užas! Dođeš popravit zub, i odmah ti ispriča tako uvjerljivu priču da ti uvali i tu udlagu. A zub ti također ne popravi dobro. Bježi od te ordinacije!

Azaleja
16.07.2009., 19:11
Mislila sam da je ovaj forum anoniman, međutim nije,koliko nam moderatori to tvrdili, do svih podataka se može doći. S obzirom na traženje liječnika/specijalista/stomatologa izgleda da svatko od nas ima raznih iskustva sa liječnicima, nekima koji su dobri su sjeli svi bilo od ginekologa, dr.opće prakse, stomatologa i itd, dok drugima možda nisu.
Iskustva mogu biti različita i mislim da nije u redu da se ovako javno traže liječnici/specijalisti/stomatolozi/ginekolozi, jer se pacijentima to itekako može obiti o glavu.
Zbog ovoga odustajem od foruma.hr.

sfumato
17.07.2009., 23:25
Ja sam bila kod dr. Pelivana. Prije svega normalan (meni je to najvažnije), voli i zna to što radi, trudi se, nije skup ni najmanje i zadovoljna sam rezultatima. Surađuje i s dobrim zubotehničkim laboratorijem. Uglavnom, ne bih ga mijenjala za ništa. I moji prijatelji su zadovoljni. Mislim da smo našli iglu u plastu sijena. Da su bar svi takvi!!!:s

Imoen
20.07.2009., 20:13
Ja bih trebala preporuku za dobrog i brižnog zubara s HZZO ugovorom na području Gajnica, Stenjevca ili Vrapča.
Treba mi za starce pa bi bilo dobro da je vješt s protetikom.

Rainbow Lady
25.07.2009., 16:17
Može preporuka za dobrog liječnika opće prakse u Rockfellerevoj, kod Gupčeve zvijezde. Nisam sigurna, mislim da je u toj ulici bolnica. Ima i ginekološku i stomatološku ordinaciju,pa pretpostavljam i neku opće prakse.I ako može radno vrijeme. Thanx. :)

Krom
25.07.2009., 23:48
Pozz.. Baš kao što sami naslov kaže, tražim zubara koji stvarno kvalitetno i dobro radi.. Nije sad upitno o cjeni plombe ili dali je privat ili ne, nego da stvarno zna svoj posao kvalitetno odradit..
Šta više reći:rolleyes:

Krom
26.07.2009., 21:47
Niko ni A ni B.. super:kava:

Gutaperka
26.07.2009., 22:52
Niko ni A ni B.. super:kava:

poslao sam ti pm samo što ti ne gledaš

Varla
27.07.2009., 21:45
upravo sam primjetila da mi se jedan zub malo odlomio, i da imam rupicu, a inace ga skupa ionako drzi plomba, pa me to prilicno brine. inace imam izvrsnu zubaricu u karlovcu, ali ona je trenutacno na godisnjem odmoru. pa, ako bi mi netko mogao preporuciti nekog stomatologa u zagrebu, kod kojeg bi mozda mogla otici da mi to sredi, da znate da sada nije na godisnjem. i shvacam da mi vjerojatno ne gine privatnik, pa po mogucnosti netko tko me nece skroz oderati...? :(

DarK.xy
31.07.2009., 13:46
Ima li dobar dermatolog u sesvetama i gdje, koji radi na uputnicu?

Hvala

mara28
03.08.2009., 14:34
http://www.mojezdravlje.net/Adresar/0/grad-zagreb-zagrebacka-zupanija/sesvete/poliklinike/dermatologija/sve-pretrage.aspx
Evo ti link iz adresara medicinskih ustanova na jednom portalu o zdravlju. Tu su ti svi podaci o jednoj super poliklinici u Sesvetama, a oni ti imaju i dermatologe. Samo moraš nazvati i pitati da li možeš doći sa uputnicom.

mya_7920
03.08.2009., 16:18
Imaš jedino dr. Turkovića (nadam se da sam dobro zapamtila prezime), ali ne bih ga preporučila. Do sada mi ništa nije znao pomoći. Odi radije na Šalatu nego da gubiš vrijeme s njime.

DarK.xy
03.08.2009., 21:34
http://www.mojezdravlje.net/Adresar/0/grad-zagreb-zagrebacka-zupanija/sesvete/poliklinike/dermatologija/sve-pretrage.aspx
Evo ti link iz adresara medicinskih ustanova na jednom portalu o zdravlju. Tu su ti svi podaci o jednoj super poliklinici u Sesvetama, a oni ti imaju i dermatologe. Samo moraš nazvati i pitati da li možeš doći sa uputnicom.

Hvala

mmmila
04.08.2009., 01:27
ajde molim te javi kako je proslo.

Hiperaktivo
04.08.2009., 11:05
Tražim privatnog imunologa i infektologa, po mogućnosti da radi u sklopu nečega gdje se odmah mogu obaviti pretrage... Ne mora čak biti na području HR, iako bi bilo dobro da je... :D
Nije za mene i poprilično je hitno, tak da javite ak bilo kaj znate :mig:

Mandrak
04.08.2009., 11:12
kome se u zg obratiti u vezi anoreksije? kolko dugo traje lijecenje? i sto mogu ocekivati?
hvala

Nina Storm
06.08.2009., 14:13
Znam za dečke koji su navodno fantastični. Zovu se Spinal studio, u Ostrovičkoj 1 na trešnjevci...
Mojoj prijateljici spašavaju kičmu masažom i napornim treninzima.
Na žalost ne znam im broj telefona, ali prošetajte i posjetite ih.

Roza Smota
07.08.2009., 18:00
kome se u zg obratiti u vezi anoreksije? kolko dugo traje lijecenje? i sto mogu ocekivati?
hvalaovisi je li planiraš ambulantno ili bolničko liječenje.

za sad, nažalost, nema psihijatrijskog odjela specijaliziranog za poremećaje hranjenja. ali na klinici za psihološku medicinu (rebro) se planira otvaranje, kad završe zgradu koju su upravo srušili. tim se područjem bavi dr. vesna vidović, inače jedno divno, toplo i vrlo profesinalno stvorenje. valjda je educirala i nekoga od mlađih psihijatara.

inače, ima odličan odjel u ljubljani, gdje su liječila mnoge cure iz hr, samo što to HZZO, kao prava maćeha, ne pokriva..

Jesua
10.08.2009., 09:48
Prosal sam ih mnoge nemaju pojima. Ima li koji da valja u Splitu?

Gutaperka
10.08.2009., 10:14

jesi probal kod dr.Marovića?

GothicRomance
13.08.2009., 10:49
Preselila sam se neki dan u Zagreb i trebam naci novog doktora. Zivim na podrucju Vrbika. Da li mi netko moze preporuciti nekog dobrog doktora ili doktoricu opce prakse na Vrbiku (ako tu uopce ima ambulanta :ne zna:) ili na podrucju Trnja? Trebala bih vec prebaciti karton jer moram doktoru. Moze i neki dobar doktor u blizini Vrbika.

peta25
15.08.2009., 10:02
Ovako pošto imam zdrastvenih tegoba duže vrijeme a u bolnice znamo kakav je odnos pacijent doktor znate li i ima neko za preporučit neku priv polikliniku gdje bih se moglo sve to obaviti od neurologa do dalje za par dana i koliko bih to koštalo???

Također da li neko zna imunologa koji radi privatno u Zagrebu ILI Hrvatskoj??

hvala

suncee1
15.08.2009., 12:36
Molim preporuku za dobrog socijalnog ginekologa u Zagrebu - Novom Zagrebu po mogućnosti!!!

romantic_ass
15.08.2009., 12:54
ja bi isto htjela negdje naci na jednom mjestu sve. od krvne slike, hormona, unutarnjih organa, tlak, žile, pluća zbog pušenja.....
neam pojma sto sve ali da ukljucuje apsolutno sve. i da je do 1500kn ajmo rec. :)

e sad mozda niko ne pise jer se ne smije reklamirat ili nesto, al ja bi bas skupila informacije .
ako je netko bio, da napise sto je sve obavio i koliko je to love.

Hvala

meg06
15.08.2009., 21:12
ima li netko za preporučiti kvalitetnog ortopeda koji je usko specijaliziran za stopala u zagrebu ili bližoj okolici a da nije na Šalati budući tamo imam loše iskustva. hvala

Azaleja
16.08.2009., 09:32
ja bi isto htjela negdje naci na jednom mjestu sve. od krvne slike, hormona, unutarnjih organa, tlak, žile, pluća zbog pušenja.....
neam pojma sto sve ali da ukljucuje apsolutno sve. i da je do 1500kn ajmo rec. :)

e sad mozda niko ne pise jer se ne smije reklamirat ili nesto, al ja bi bas skupila informacije .
ako je netko bio, da napise sto je sve obavio i koliko je to love.

Hvala

Cijena do 1500 kn teško da će biti.

GothicRomance
17.08.2009., 10:16
dakl

Mikalica
18.08.2009., 08:39
Tražim privatnog, ne prepreskupog, strpljivog i of kors dobrog stomatologa na području Trešnjevke koji mi neće davati komentare na moje histeriziranje i treskanje po stolcu. Hitno je jer sam upravo saznala da je moja zubarica na GO, a brijem da mi je korjen ukomiran, već tjedan dana me ubija...Hvala!!!

something
18.08.2009., 12:33
Hitno!
Može li mi netko preporučiti dobrog otorinolaringologa? Naručena sam na sinusoskopiju u vinogradskoj ali bi radije po još jedno mišljenje jer je zahvat bolan.

Kyra
20.08.2009., 15:06
Imate li mi za preporučit nekog dobro liječnika opće medicine u Rijeci?
Želim otići od ove aždaje kod koje sam sad a pretpostavljam da će mi liječnik biti potrebniji u budućnosti s obzirom na malu bebu i vjerojatna bolovanja koja mi ginu...

sfumato
20.08.2009., 15:47
Pozz.. Baš kao što sami naslov kaže, tražim zubara koji stvarno kvalitetno i dobro radi.. Nije sad upitno o cjeni plombe ili dali je privat ili ne, nego da stvarno zna svoj posao kvalitetno odradit..
Šta više reći:rolleyes:

Stvarno ti preporučujem dr. Pelivana, ordinacija Cosmodent. Super je.

Costanza
20.08.2009., 16:59
Molim vas , ima li netko tko je bio u Dermatoloskoj ordinaciji dr . Tedi Kosovic u Splitu i kakva su vam iskustva ?
Moze li mi netko preporuciti nekog dobrog Dermatologa opcenito u Hrvatskoj ?
Imam problematicno lice i mislim se podvrgnuti laseru radi oziljaka ? Kakva su vam iskustva s tim ? Cijene ?
Dali je netko od vas napravio Dermo test ( ako se tako zove ) ? Navodno , da se radi kao ultrazvuk pa da se vidi gdje je zariste i sl .
Eto malo puno upita za prvi upis . . .
Hvala

electric_barbarella
20.08.2009., 20:39
moze li me netko mozda uputiti dobrom specijalistu ortopedu koji se bavi prvenstveno laktovima?
u zagrebu i van zagreba, svejedno mi je
samo trebam misljenje u vezi lakta, a ne bi isla kod bilo kojeg ortopeda jer je moj problem zbilja specifican i nad mojim laktom su gruntali godinama, zabijali cavle u kosti, radili tri operacije i tako dalje
ma uglavnom detalji nisu bitni samo da je dosta delikatan slucaj a ne znam kome da se obratim
tako da ako itko ima neke informacije tko je kod nas dobar ortoped specijaliziran za laktove neka mi se slobodno javi
ja naime ne znam kome bi se obratila jer je ozljeda stara 10 godina
thanxy :D

cirih2000
22.08.2009., 04:53
Ponovo molim za pomoc, ako neko zna dobrog kiroprakticara u Osijeku ili blizoj okolini, da mi ostavi njegov broj ili adresu.
Da li je kiropraktika uspesna kod diskus hernije?
Pozdrav svima:)

Čokolada07
22.08.2009., 12:19
Imate li mi za preporučit nekog dobro liječnika opće medicine u Rijeci?
Želim otići od ove aždaje kod koje sam sad a pretpostavljam da će mi liječnik biti potrebniji u budućnosti s obzirom na malu bebu i vjerojatna bolovanja koja mi ginu...

A u kojem dijelu grada si..

Ja sam kod dr. Mrakovčić na Brajdi.. Staro rodilište. Ja zadovoljna.

Čokolada07
22.08.2009., 12:20
Dakle treba mi dobar stomatolog u Rijeci.. da je negdje u centru i pomogućnosti da radi preko HZZO.

MalaPlavaLajava
22.08.2009., 16:10
Molila bih preporuku za lijecnika opce prakse u domu zdravlja na Tresnjevci (kod parka). Unaprijed hvala :)

Kaj oni uopće primaju pacijente? Kad sam ja zavala prije par godina rekli su mi - mi smo stara općina, užasna je gužva, jel možete negdje drugdje? :-)

Poluplave okice
24.08.2009., 10:55
ja ne trazim nikog :D al da ne otvaram novu temu, pitat cu ovdje. Trebam tatu anruciti kod neurokirurga na rebru, pa jel zna netko koliko se dugo ceka na termin?
hvala

đurđa 76
24.08.2009., 11:25
molim preporuku za kvalitetnog privatnog stomatologa u Zadru da ima normalne cijene

laura tj
24.08.2009., 20:42

Dr. Ivo Lušić, KBC Firule

Lilit
26.08.2009., 12:52
zanima me slovi li itko u hr kao specijalista, najbolji, glavni za opekline te njegovo ime ili ordinacije?
hvala.

dora5512
26.08.2009., 14:15
Dakle, ukoliko netko zna koji dom zdravlja u Zagrebu je dobar što se tiče zaštite na radu i ozljeda na radu, molila bih vas preporuku. Trebalo bi mi za redovne lječničke preglede, a i u slučaju ozljede na radu da se imam kome obratit, potpisala bi ugovor s tim domom zdravlja.
Zahvaljujem

Costanza
26.08.2009., 21:23
Vasa iskustva . . .
Imam problematicno lice i mislim se podvrgnuti laseru radi oziljaka ? Kakva su vam iskustva s tim ? Cijene ?

Ivy4
27.08.2009., 10:16
da li mi mozete poslati na PP broj telefona i adresu gdje se mogu naruciti pivatno kod dr. Đapića...

moja curica ima displaziju lijevoga kuka i 6 tjedana je nosila remencice, nakon toga samo siroko povijanje i nakon 4 mjeseca su primjetili da je nepotpuno okostavanje lijevoga kuka i dobili smo abdukc. gace, njih nosimo samo nocu vec 4 mjeseci i malo se stanje popravilo...a sada na zadnjoj kontroli kada smo bili stanje se nije promijenilo...Laura je stara 13 mjeseci, sada prvoga ce imati 14 mjeseci
Zanima me jos jedno misljenje ortopeda
Hvala puno :kiss:

bLOODSTONE
29.08.2009., 01:14
tražim info o gin.ordinaciji u Zg na području Trnja, Savice, Branimirac, Kvatrić..da li tko ima kakvu preporuku? Hvalaaaaaaa ;)

Mora
30.08.2009., 16:23
tražim dr opće prakse u novom zagrebu.... dugave, travno, siget sopot

hvala!

ps samo ne ordinacija dr Vučinić!

Love&Light
31.08.2009., 19:28
Prije nekoliko mjeseci sam se iz Zagreba preselila u Karlovac, ali iako nije predaleko, ipak ne mogu za svaku sitnicu ili uputnicu u Zagreb kod svog dr. (često mi treba nesto, a bit ću tu gdje jesam još bar godinu i pol). Zna li netko koji su dobri liječnici opće prakse u Ka-u? I gdje se nalaze, koje im je radno vrijeme itd.? Tražila sam na Google-u i po cijelom netu, izgleda da nijedan iz Ka nema nekakvu info web stranicu, a ne znam baš nikoga još osobno iz Ka tko bi mi mogao preporučiti nekoga...

:confused:

kyra_zg
02.09.2009., 12:50
Zna li itko br. telefona od dr. Orlic iz DZ u Runjaninovoj?

anakik28
02.09.2009., 20:30
Zanima me kakva iskustva imate sa ovom doktoricom?

http://web1.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/11750/Default.aspx

MalaPlavaLajava
04.09.2009., 02:33
Vidjela sam da ovdje netko konstantno preporučuje Dubravka ČUvala iz Jurišićeve! Ja mislim da on sam sebi radi ovdje reklamu!

Ja sam nekoliko godinja njegov pacijent i mogu staviti ruku u vatru da je tip neodgovoran i samo gleda što da naplati, a ne i što će biti s pacijentom, iako radi preko HZZO-a.

Meni je već nekoliko zuba zeznuo, a razlog zašto ja u pola četiri ujutro noćas ne spavam je to što sam jučer bila kod njega da mi popravi karijes i nešto je opet zeznuo - trpim bolove koji su nezamislivi!

Tako je već bilo jednom, ostavio me tri dana da patim, da umišljam i da je to "refleksna bol" dok na kraju sve nije poljubičastilo i nateklo, zub skoro ispao, a ja bila bijela u licu kao zid. BIO JE LIJEN OTVORITI ZUB I VIDJETI GJE JE ZAJEBO!!!

a TO SE DOGADJA I NOĆAS!

Takodjer, ne zeli cistiti kamenac, iako je to po zakonu OBAVEZAN. Meni je izbrusio umnjak jer zeli naplatiti krunicu. Pa tko stavlja krunicu na umnjak???

UGLAVNOM NI U LUDILU NEMOJTE IĆI DUBRAVKU ČUVALU U JURIŠIĆEVU jer ćete kao ija jutro čekati budni. Popila sam kutiju tableta za bolove noćas! DOSLOVNO svakih sat vremena jer je neizdrzivo!!!

Krumpir
04.09.2009., 07:52
Vidjela sam da ovdje netko konstantno preporučuje Dubravka ČUvala iz Jurišićeve! Ja mislim da on sam sebi radi ovdje reklamu!

Ja sam nekoliko godinja njegov pacijent i mogu staviti ruku u vatru da je tip neodgovoran i samo gleda što da naplati, a ne i što će biti s pacijentom, iako radi preko HZZO-a.

Meni je već nekoliko zuba zeznuo, a razlog zašto ja u pola četiri ujutro noćas ne spavam je to što sam jučer bila kod njega da mi popravi karijes i nešto je opet zeznuo - trpim bolove koji su nezamislivi!

Tako je već bilo jednom, ostavio me tri dana da patim, da umišljam i da je to "refleksna bol" dok na kraju sve nije poljubičastilo i nateklo, zub skoro ispao, a ja bila bijela u licu kao zid. BIO JE LIJEN OTVORITI ZUB I VIDJETI GJE JE ZAJEBO!!!

a TO SE DOGADJA I NOĆAS!

Takodjer, ne zeli cistiti kamenac, iako je to po zakonu OBAVEZAN. Meni je izbrusio umnjak jer zeli naplatiti krunicu. Pa tko stavlja krunicu na umnjak???

UGLAVNOM NI U LUDILU NEMOJTE IĆI DUBRAVKU ČUVALU U JURIŠIĆEVU jer ćete kao ija jutro čekati budni. Popila sam kutiju tableta za bolove noćas! DOSLOVNO svakih sat vremena jer je neizdrzivo!!!

Ne želim komentirati postupke/radove kolege, ali, htio bih naglasit da HZZO pokriva svega cca 20-tak% svih stomatoloških usluga! Znaci dr. stomatologije/i odnedavno dr. med, pacijentima moraju pružat točno ono što HZZO odobrava (zastarjele materijale i postupke) a apsolutno ništa van toga. A mala, ovak uvertira za predstojeće razdoblje, za vas. Prošle godine HZZO je smanjio glavarine dr. medicine za cca 30% i rekli su im da mogu počet naplačivat neke usluge zbog toga (zato su se bunili, jer im je vlada smanjila prihode za 30%). Tada nisu dirali stomatologiju i pedijatru, ali iduce godine će dirati stomatologe! Sada je sigurno da će se "stomatološka košarica" još smanjivat i to dosta! Jer navodno će rezanje glavarine bit dost opsežno.

Inaće ak te zub još boli navrati u topic ;)

djevojka-broj-8
04.09.2009., 11:48
neki dobar zubar koji zna ponesto o estetskoj stomatologiji? zg,dakako

MalaPlavaLajava
04.09.2009., 20:13
Ne želim komentirati postupke/radove kolege, ali, htio bih naglasit da HZZO pokriva svega cca 20-tak% svih stomatoloških usluga! Znaci dr. stomatologije/i odnedavno dr. med, pacijentima moraju pružat točno ono što HZZO odobrava (zastarjele materijale i postupke) a apsolutno ništa van toga. A mala, ovak uvertira za predstojeće razdoblje, za vas. Prošle godine HZZO je smanjio glavarine dr. medicine za cca 30% i rekli su im da mogu počet naplačivat neke usluge zbog toga (zato su se bunili, jer im je vlada smanjila prihode za 30%). Tada nisu dirali stomatologiju i pedijatru, ali iduce godine će dirati stomatologe! Sada je sigurno da će se "stomatološka košarica" još smanjivat i to dosta! Jer navodno će rezanje glavarine bit dost opsežno.

Inaće ak te zub još boli navrati u topic ;)

Ne znam kakve veze tvoj komentar ima s onim što sam ja napisala - a to je da je DVA PUTA POGRIJEŠIO i da mu je tri dana trebalo da ga nagovorim uopće da pogleda i ispravi grešku!

Da ti nisi on?

MalaPlavaLajava
04.09.2009., 20:15
A ja sam u medjuvremenu trpjela ogromno bolove, a njega je bolila pipa. Toliko o etici!

Krumpir
04.09.2009., 20:31
Ne znam kakve veze tvoj komentar ima s onim što sam ja napisala - a to je da je DVA PUTA POGRIJEŠIO i da mu je tri dana trebalo da ga nagovorim uopće da pogleda i ispravi grešku!

Da ti nisi on?

Ne nisam on, samo sam htio komentirat onaj dio vezano za HZZO. Iskreno mi je zao sto vas je boljelo i sto to nije rijeseno odmah.

tinar
06.09.2009., 00:07
Jel zna netko nekog hepatologa u Zagrebu, privatnog? Kažem privatnog jer znam da ih ima na Rebru i u Dubravi ali ne znam hoće mi doktorica opće prakse dati uputnicu za ovo, i jer se u stvari radi o sitnoj stvari koja bi se možda mogla riješiti i telefonom...

Naime pijem neke ljekove koje mi je preporučio ginekolog i jetrene probe su mi blago povišene... čini mi se da mi je ginić malo zbunjen i nije siguran da li da nastavim terapiju ili ne, pa mi je puhnulo da možda pitam specijalista za jetru, da li misli da su to zabrinjavajuće vrijednosti ili možda nešto što se može ignorirati... eto...

tražila sam po googlu i ništa.

blair
06.09.2009., 08:51
Više sam luda!

Moja liječnica prije par godina otišla na neku specijalizaciju - nitko ne zna kad se i da li se vraća (ja pretpostavljam da ne) – mijenja ju jedan stariji doktor za kojeg ja više nemam živaca. Čovjek je simpa i sve, ali imam osjećaj da za sve trebam pregovarati s njim – ako me internist uputi na pretragu ne vidim razloga da ga ja još onda moljakam za uputnicu.

No da…

Preporuka za nekog liječnika u Varaždinu – čak niti ne mora biti super – uzimam prosjek – glavno da se ne čeka satima i da upućuje na preporučene pretrage. Normalno, ako je liječnik još i simpatičan i susretljiv nitko sretniji od mene.
I da – bilo bi dobro da prima nove pacijente. Onih par kaj mi je do sada bilo preporučeno je pretrpano…

zagor te nej
07.09.2009., 15:15
Jel netko zna kakav je stomatoloski centar u Ozaljskoj u Zagrebu? Dr Stimac..

MalaPlavaLajava
08.09.2009., 09:18
Čuvalo iz Jurišićeve se na kraju pokazao sasvim ok, zanemarite što sam gore napisala. Tip dobro radi, samo nije baš simpatičan a i zna "previdjeti" stvari jer se žuri. Ali u osnovi, kad se primi njekog zuba jako dobro radi. I fakat ih ne vadi ako ne mora, što je vrlo rijetko za naći! Uglavnom, gužva je kod njega, ali preporučujem ga!

mel777
08.09.2009., 09:50
Molim preporuku za dobrog stomatologa negdje u centru Zg, idealno bi bilo da je privatnik s ugovorom s HZZO-om.

Inače, ide li netko kod dr Klanac u Zvonigradskoj, jel OK?

kiraspa
10.09.2009., 18:32
Molim vas preporuke.

Doselila se i sad i razbolila pa moram sve to, jedno po jedno, rijesiti.

Cula sam za dr. Zrinku Bradićić-Vivoda (opca praksa), al nemam bas info o njoj. Ima li tko iskustva?

Hvala!!

:-)

za opću praksu nemam pojma, ali ginekolog dr.sokolić-marušić fenomenalna je, stomatolog dr. lukšić iris iz ridenta.

verbeka
11.09.2009., 09:55
Evo jednog odličnog stomatologa koji me je riješio fobije zubara i uspješno povadio nekoliko zuba a da me nije nitijednom zaboljelo!
MAROLT BRANKO, DR., STOMATOLOŠKA ORDINACIJA, Kuhačeva 7, TEL: 2345 444, Kvatrić
Što se tiće ginekologa, toplo preporučam svoju ginicu Jasenku Grujić Koračin, Gupčeva zvijezda 1, tel 466 7636. Žena radi samo privatno, i malo jest skupa ali ako nije u pitanju vođenje trudnoće (normalne), sva ekspeditivnost, temeljitost i ljubaznost se ne može usporediti sa 5 sati čekanja u prenatrpanoj čekaonici, nakon čega slijedi grubi pregled i štobrže otkantavanje iz ordinacije jer sto baba čeka na red. :o

Luyindula
12.09.2009., 12:12
Trebam kvalitetnog stomatologa na području Sl. Broda, može i cijele Brodske županije.

tf5000
13.09.2009., 14:32
pozz
Želio bih preporućit stomatolog koji radi sa najsuvremenijim svjet. tehnologijom a opet i do 2X nižim cijenam nego u centru Zg. Ordinacija mu se nalazi na početku Sesvetskog Kraljevca (cirka 20 min autom po obilaznici od centra grada). Znam da je malo daleko ali kad se uzme u obzir kvalitet i relativno niska cijena usluge isplati se potrošit malo više benzina. Metode poput healozone (bezbolno uništavanje karijesa), lasersko otkrivanje karijesa u najranijoj fazi, zoom izbjeljivanje zubiju po uzoru na svjetski jet set...

Posebo mi se sviđa kod njega sto iako ga je opremanje ordinacije košatlo preko 200 000 Eur, nije išao sa visokim cijenama, i što je u stalnom kontaktu sa svjetskim stomatološkim stručnjacima preko inerneta te obilazi po cijelom svijetu seminare kako bi bio u korak sa novim tehnologijama a opet ne diže nos do plafona i uvijek ima vremena objasnit sve što te zanima. :top:

Ordinacija se zove
Privatna stomatološka ordinacija dr. Ivan Miletic

ako nekog zanimaju ostala pitanja neka mi se slobodno jave na P.M.

kyli-zg
14.09.2009., 02:57
Hi,
Ja sam se bojim zubara pa nisam išao kod zubara više od 10 godina. Otkrio sam prije 6 mjeseci odličnu doktoricu u Zg. Meni je prvo radila u totalnoj anesteziji ali sad mi popravlja moje groblje od zubiju u lokalnoj. Dr. je Iva Turner ima web.

samo pohvale za dr.Turner....žena stvarno ima strpljenja i nježnu ruku...popravila sam zube nakon 20 godina...juppiii...ponovo se smijem.
cijene su ok...a po novom radi i preko HZZO-a.preporučam svim plašljivcima kakva sam bila i ja dok nisam nju upoznala.adresa zgb,Gundulićeva 20

Piramida
14.09.2009., 04:35
Ajmo populacijo.

Na području Splita / Solina , stomatolog , da ima ugovor s HZZO, preporuka i kontakt. Hitno.
Hvala

RaNzO
14.09.2009., 12:10
ima li netko iskustva, ili neke informacije o dotičnom kirurgu? naime, trebao bih uskoro ići kod njega na 2 operacije, pa da čujem iskustva...

hvala!

sbpodzemlje
14.09.2009., 13:03
Ja sam nekada ovdije nalazio neke ljude koji pomazu , e sad neznam da li ima toga josh ali probajte po linkovima trazit! Asbestos Cancer (http://jasesttisest.blogspot.com/2009/09/asbestos-cancer.html) Medicina (http://jasesttisest.blogspot.com/2009/09/medicina.html)

ivan_zg
14.09.2009., 19:18
zna li netko kako doci do broja telefona ili adrese privatne prakse ortopeda dr. bojanića sa šalate?

Piramida
14.09.2009., 22:02
Preporuka Dr. Tomislav Milas , Stomatolog. Domovinskog rata 27c. Split

Gospodin je legenda od zubara ( inače naš kolega s foruma ), radi vrhunski , opušteno i ne sadomizira pacijente kao većina zubara :zubo: Veoma povoljne cijene. Bio danas i vraćam se čim zatreba.

Isto tako nisam primjetio nikakve sucidalne namjere koje prate stomatologe :zubo:

Definitivno , stomatolog za svaku preporuku :s

hsfi
15.09.2009., 10:49
zna li netko kako doci do broja telefona ili adrese privatne prakse ortopeda dr. bojanića sa šalate?

Radi u "Bilić Vision"-u, Ksaverska 45.

ivan_zg
15.09.2009., 11:07
puno hvala :top:

Cameron
15.09.2009., 12:53
Dakle treba mi dobar stomatolog u Rijeci.. da je negdje u centru i pomogućnosti da radi preko HZZO.

Dr trubić kod čipoteke
Fantastičan

Ne radi preko HZZo ali je super, super, super

BornInApril
15.09.2009., 18:30
Pozdrav svima,

Nekoliko ljudi je spomenulo kbc zagreb i dr.Krešimira Kostovića. Jel mi može netko reći kako do njega? Zanimaju me vaša iskustva i cijene (ovo mi je vrlo bitno).

Što se Kaliterne tiče - no way. Nakon ove teme, ne bih otišla nikad u Polidermu. Hvala svima koji su tu pisali, otvorili ste nam oči. Taj čovjek samo iskorištava nečiji očaj. Znam jako dobro kako je živjet sa licem punim akni i razumijem tu desperate želju da se riješiš akni. Tu nastupaju ljudi poput Kaliterne.

croatish7
15.09.2009., 20:59
I ja preporučam Dr. Tomislava Milasa iz Splita ( stomatolog ). Gospodin stomatolog zaslužuje svaku preporuku. :s :s

Ruza2008987
15.09.2009., 21:08
I ja preporučam Dr. Tomislava Milasa iz Splita ( stomatolog ). Gospodin stomatolog zaslužuje svaku preporuku. :s :s

:s:s

Taj čovjek je legenda, iznimno profesionalan, jednostavno odličan stomatolog.
Inače ne volim zubare, ali kod njega je bila naprosto uživancija.

:top:

bjelovarcanka
18.09.2009., 16:24
ovako da li netko zna neku dobru psihologicu u Bjelovaru a da nije privatnik!

nugi
19.09.2009., 11:55
Gdje se u Zagrebu može najprije napraviti pregled preko uputnice i koliko se čeka? Može i neka druga preporuka van Zagreba, ako se ne čeka predugo!

outlaw9
22.09.2009., 22:20
Treba mi stomatolog u Zgb ili okolici...svejedno

Nisam bio 10 godina kod zubara i stvari su postale kriticne :(
Treba mi netko tko ce imati strpljenja da napravi stvari kako treba...

kijunimi kaze da mu je dr. Turner radila nesto u totalnoj anesteziji. Znaci li to da spavas dok dr. radi? To mi se cini kao prava stvar... :)

Edit: Shvatih da se vjerovatno ne radi o potpunoj anesteziji, zbog mogucih komplikacija...

neli5
23.09.2009., 12:11
ima li tko osobnog iskustva s dr. Džundževom? Ima ordinaciju u Zg, Vrbik, na web stranici se čini da ima sve najnovije tehnologije, a opet ja bih rado preporuku iz prve ruke... ako je netko bio, Hvala!

alphaman
25.09.2009., 12:56
Zanima me gdje i kako i najoptimalnije (vrijeme,novac itd) preventivno obaviti opci pregled stanja organizma (srce, urin, krv, oci i ostalo). Da li ici na neko dodatno zdravstveno poput grawe-a ili nesto? Nemam vremena za cekati 100 godina ako idem po uputnicu kod doktora opce medicine, a isto tako ni novaca za platiti pune preglede svega toga. Hvala!

Tochkica
27.09.2009., 15:58
Za operaciju nosa-imate preporuku za nekog kirurga kod kojeg je vrlo vjerojatno da nece zeznut stvar?

lijepa alma
28.09.2009., 15:19
Solidni ginekolog u Zagrebu? Prednost Novi Zagreb.
Solidni zubar? Prednost Dubrava.

nigo
28.09.2009., 16:17
Ja mogu napisati kod koga ne ići zbog osobnog lošeg iskustva.
Dakle, ne ići kod dr. Željka Stolar, nova ordinacija na Laništu, a prije bila locirana na Trešnjevci.
Iako je neki ovdje na forumu hvale, meni je upropastila gotovo sve zube, e sad dali ona ili njena kćer koja mi je nakon "liječenja" stavljala plombe ne znam, jer ću tek krenuti u pretrage što se dogodilo.
uglavnom ostavila hrpu novaca, a napravila mi kaos, u tom smislu da me bole zubi,a u životu me nikada zub nije bolio.

eto tek toliko ako se netko ne navuče na preporuku za nju da je u redu.

hsfi
29.09.2009., 10:38
Zanima me gdje i kako i najoptimalnije (vrijeme,novac itd) preventivno obaviti opci pregled stanja organizma (srce, urin, krv, oci i ostalo). Da li ici na neko dodatno zdravstveno poput grawe-a ili nesto? Nemam vremena za cekati 100 godina ako idem po uputnicu kod doktora opce medicine, a isto tako ni novaca za platiti pune preglede svega toga. Hvala!

Ja sam bila jako zadovoljna policom Croatia zdravstvenog osiguranja. Ima ih više vrsta, a mislim da sve uključuju sistematski pregled. Za dodatne preglede i pretrage čeka se kratko, biraju se doktori, privatne ugovorne ustanove ili bolnice.. :top:

nil amstrong
29.09.2009., 23:01
Zabranjeno je iznositi privatne podatke forumaša

stana20
30.09.2009., 17:28
Pozz. Zanima me koliko se mora cekati na termin kod ginekologa?? Curi kasni menzis 3-4 dana pa ju je uvatila panika da nije trudna, a ja sam siguran da nista nije "izletilo"

Balkanka
30.09.2009., 17:35
Pozz. Zanima me koliko se mora cekati na termin kod ginekologa?? Curi kasni menzis 3-4 dana pa ju je uvatila panika da nije trudna, a ja sam siguran da nista nije "izletilo"

a ona nema svog ginekologa?

stana20
30.09.2009., 17:53
Nema svog ginekologa.....evo sad sam zva privatnog ginekologa u Zadru dr. Vlatković Ivica, pa idemo u petak....Ono sta me jos zanima kolika je cjena otprilike jednog pregleda i ako se sumnja na trudnocu jel se prave jos kakvi testovi i koliko oni otprilike kostaju, i koliko se dugo treba cekati na rezultate?' jebga sry ekipa sta sam upila ali moran ju nekako smiriti...