PDA

View Full Version : Tražim liječnika, specijalista...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

kacijola
27.09.2010., 13:05
bila bih vam jako zahvalna kad bi te mi mogli preporučiti nekog dobrog privatnog dermatologa u zagrebu???

amatiel
27.09.2010., 21:17
Molim pomoć!
Trebam kompletan kardiološki pregled za stariju osobu u Rijeci. Dr opće prakse kaže da se u Rijeci preko zdravstvenog može napraviti samo na Sušaku i u Talasoterapiji u Opatiji. Čula sam da se u prosjeku čeka 5-6 mjeseci, a mi nemamo toliko vremena. Zna li neko komo se u Rijeci može privatno i koje su cijene?

ChosenOne
28.09.2010., 11:13
Trebo bi otic na ljecnicki u vukovarsku. Pa eto da pitam sta sve pregledavaju i jel moram da ujutro nis ne jedem il tako nes? To idem zbog kluba, ako vam to ista znaci :ne zna: . Hvala :D

aeonflux
28.09.2010., 11:32
ćao ljudi,

jel netko zna kak se zove onaj poznati kineski/japanski (nisam ziher) doktor akupunkture koji ima ordinaciju na jarunu? bio je prilog o njemu nedavno na telki na rtl-u brijem

joma7
28.09.2010., 11:38
ak ides i na laboratorijske pretrage onda bi trebao doc natase, ak ne onda dodi kak oces :) tam ti izmjere tlak, naprave ekg, izmjere visinu,tezinu i kod doktora malo na razg. kraljesnicu ti pregleda i to...

zara06
28.09.2010., 12:40
naručena sam za pregled kod dr.Kejle..http://www.nacional.hr/clanak/25649/13000-operacija-godisnje

da li je netko od vas bio?i ako je kakvi su dojmovi?komentari?
hvala..:)

edit:ako već postoji tema, molim moda da prebaci..

NANNIKA
29.09.2010., 10:21
Imam veeelikih ginekoloških problema,a samo 35g i 1 dijete.
Zbog problema mi se preporuča operacija di ostajem bez oba jajnika i maternice. Zbog želje da rodim još jedno dijete i spašavanja što se spasiti može od tih jajnika koje mi uništavaju endometrioze,te mioma na maternici, jedan dragi ginekolog u mom gradu,toplo mi preporuča dr. Barišića na Petrovoj, međutim problem mi je doči tel. do njega.Da li postoji netko da mi pomogne da dođem do njega
Od srca hvala

EllaVanSaar
29.09.2010., 13:41
molim vas preporuke za otorince u Zagrebu?

imam puno dilema,a riječ je o operaciji sinusa

dr.Jug - Sv.Duh
dr.Grgić - Vinogradska
dr.Janjanin i dr.Mladina- Rebro

Zvončicaa
29.09.2010., 17:07
Budući da nisam iz Zga, ne snalazim se baš dobro oko doktora, stomatologa, itd. Uglavnom, može li mi netko preporučiti nekog ortodonta, poželjno za na uputnicu, da ne ostavljam baš puno love privatnim. I po mogućnosti, Knežija/Trešnjevka. Thanks :)

studentica89
30.09.2010., 13:53
smatram da tortura koju student u zagrebu prolazi ukoliko tu nema odabranog doktora opce prakse ginekologa stomatologa nije humana.
ne postoji nikakv nacin da vam neko pomogne ni na hitnoj ukoliko ne umirete krvarite ili nešto slicno.

buduci da sam trenutno jako bolesna

vas molim da mi kazete najboljeg doktora opce prakse i ginekologa kojeg mogu u zagrebu izabrat. lokacija mi nije bitna, samo da je dobar?

ajrin91
30.09.2010., 15:49
S obzirom na to da nisam iz Zagreba,a vec 2god zivim u ovome gradu,ja nikako da uspijem pronaci ginekologa...nitko ne prima nove pacijentice...nazalost...da li mi netko moze pomoci i reci adresu i broj telefona ginekologa koji radi na podrucju tresnjevke i da prima pacijente...jako mi je hitno i puno vam hvala.....

AnteNaš
30.09.2010., 16:16
tražim savjet, majku mu ranim!

danima već muči me kašalj, isto tako i glavobolja, a ne znam kud bih sa sobom jer me grlo boli jako.

Sve što sam dosad pojeo i popio, ne pomaže.

Pomagajte žene i ljudi. :)

sumska
30.09.2010., 16:20
Imam veeelikih ginekoloških problema,a samo 35g i 1 dijete.
Zbog problema mi se preporuča operacija di ostajem bez oba jajnika i maternice. Zbog želje da rodim još jedno dijete i spašavanja što se spasiti može od tih jajnika koje mi uništavaju endometrioze,te mioma na maternici, jedan dragi ginekolog u mom gradu,toplo mi preporuča dr. Barišića na Petrovoj, međutim problem mi je doči tel. do njega.Da li postoji netko da mi pomogne da dođem do njega
Od srca hvala

Poslala sam ti na pm :)

mijau!
30.09.2010., 17:56
smatram da tortura koju student u zagrebu prolazi ukoliko tu nema odabranog doktora opce prakse ginekologa stomatologa nije humana.
ne postoji nikakv nacin da vam neko pomogne ni na hitnoj ukoliko ne umirete krvarite ili nešto slicno.

buduci da sam trenutno jako bolesna

vas molim da mi kazete najboljeg doktora opce prakse i ginekologa kojeg mogu u zagrebu izabrat. lokacija mi nije bitna, samo da je dobar?

Poslala sam ti na pm!:)

studentica89
30.09.2010., 20:14
danas sam uspila izmolit upis kod doktora opce prakse. dr.sumic u krugama.

bila sam kod ginekologice KOS isto u krugama - toplo preporucam svima da ni pod razno ne idu kod te ginekologice.

zatim kako sam cula brojne preporuke za doktora dragutina doku u domu zdravlja u dugavama. ne znam cemu te preporuke, mozda on zna i mozda on fakat jest dobar ginekolog al takav pristup je meni nedopustiv! i na taj nacin razgovarat to meni nije u redu, nismo si mi u birtiji za šankom i nisam ja lole iz sela.

+ pitanje: ako sam ja uzela pristupnicu u ordinaciji, ali kada sam je uzela shvatila da si zaista to ne zelim a nisma ovjerila na hzzou i necu, dal mogu trazit drugog ginekologa, odnosno dal je to vec u sustavu?

babicana4
30.09.2010., 22:14
+ pitanje: ako sam ja uzela pristupnicu u ordinaciji, ali kada sam je uzela shvatila da si zaista to ne zelim a nisma ovjerila na hzzou i necu, dal mogu trazit drugog ginekologa, odnosno dal je to vec u sustavu?

Ako izjavu o izboru doktora nisi ovjerila u hzzo-u - onda nisi njegova pacijentica. Slobodno idi moliti u drugu ordinaciju tu izjavu i tek kad ju ovjeriš u hzzo-u i ovjerenu kopiju vratiš u ordinaciju postaješ njihov pacijent.

bracozap
01.10.2010., 11:44
Godinama igram nogomet na asflatu, umjetnoj i pravoj travi i sve je to ostavilo traga na mojim koljenima...nekoliko puta sam ih i zakrenuo i istegnuo i...svašta im se dogodilo:eek: pa bih ih želio pregledat i po mogučnosti izliječit
Kakva vi imate iskustva s lječenjem koljena, imate li kakvog ortopeda za preporučit (po mogučnosti preko socijalnog jel novaca nemam, a nije takva frka da nemrem hodat) koji bi to mogao riješit bez komplikacija...
Hvala

.keskin.
04.10.2010., 11:05
Možete mi preporučiti dobrog stomatologa u području Rijeke koji radi preko HZZO?

Ksistina
04.10.2010., 13:42
Molim vas da mi preporučite dobrog (čitaj stručnog) liječnika opće prakse na području Novog Zagreba jer ova sadašnja koju imam je katastrofa. Daje krive dijagnoze i škrta je na uputnicama za specijalističke preglede.:mad:
Hvala!

Angieeee
04.10.2010., 22:19
Dosad sam promijenila dva zubara u Zagrebu. Razlog odlaska od prve zubarice u Dubravi (Retkovec) bio je čekanje po mjesec dana i više na termin, puno priče, slatkorječivosti, a malo posvećenosti konkretnom poslu. Nisam sigurna koliko je dobro radila svoj posao, popravila mi je par zubi (na koje sam je sama navela da bi mogli biti pokvareni, jer ako sam ne kažeš ona sigurno neće reći da nešto nije u redu. Znači čeka dok situacija ne dođe do kraja, dok zub ne počne boliti iako sam išla jednom u pola godine na preventivne poreglede na kojima je "sve bilo u redu"). Nakon nje prebacila sam se kod drugog zubara (Željko Kraljević, Dom zdravlja kod Branimirove tržnice) na preporuku poznanika. U početku se činio super, naručuje tjedno, ali nekako sam sve manje sigurna u njegovu stručnost i profesionalnost. Da bi mi popravio jedan zub i stavio plombu moram ga posjetit najmanje tri puta, i tako za svaki. Bijelu plombu mi je naplatio 150 kn što mi je isto bilo sumnjivo (prije sam plaćala 50) bez obzira koliko kvalitetan materijal koristi. Poslao me slikati zub, nakon toga ga "popravio" i već pola godine ne mogu jesti na desnu stranu jer me boli na toplo, hladno, dodir. Kad mu spomenem prebaci priču na to kako su bijele plombe nezgodne, znaju "ne sjest dobro" i to uzrokuje probleme. I tako već skoro godinu dana popravljam tri zuba, a ni jedan nije završen. Plombu mi je stavio i ispala mi je nakon dva mjeseca, danas bila ponovno. Ponono je stavio, ali me sad boli kad jedem. :S Inače imam jake i zdrave zube i ovo sad me već dovodi do ludila. Za privatnike nemam financijske mogućnosti još uvijek (student sam) pa me zanima može li mi netko konktretno napisati osobu, adresu, dom zdravlja za koje provjereno zna da su korektni. Unaprijed zahvaljujem!

serbus
08.10.2010., 12:42
Pozdrav svima!

Već duže vrijeme živim u Zagrebu i vrijeme je da si izaberem doktora opće prakse pa bih vas zamolila ako netko zna nekog doktora opće prakse koji je uistinu dobar, stručan, zna svoj posao i sve ono naj.

Unaprijed hvala.

MartinaK
08.10.2010., 15:07
Je li mi moze netko preporucit dobrog djecjeg okulistu u splitu? Imam dijete od 5 god I vec se duze vrime zali na glavobolju pa bi tila provjerit vid. Kod tog okuliste/ice mi je bitno da je strucan/na I da ima dobar pristup pristup djeci.
Hvala!

yabey
09.10.2010., 17:00
Molim vas može li mi netko preporučiti stručnog ortodonta/icu u Splitu,za izradu fiksnog aparata..hvala

MartinaK
10.10.2010., 09:14
@Yabey - ja nisam bila zadovoljna s dr. Rak. Ne znam za koga Vam je to, ali mislim da djeca do 18 god imaju pravo besplatno preko hzzo-a

yabey
10.10.2010., 14:00
@MartinaK - to pitam za sebe, a kako sam već par godina iza 18 ne mogu više besplatno preko hzzo-a pa tražim privatnog, koji zna šta radi a da nije preskupo;)

MartinaK
10.10.2010., 16:33
@yabey nemoj se ljutit ali nisam znala koliko imas godina. Onda smo vrsnjakinje. Evo sam uzela total Split I nasla samo 10 ortodonata u Splitu sto je jako malo s obzirom da ima skoro 150 stomatologa.
Ako zelis mogu ti ih napisat.

vedran0805
13.10.2010., 18:30
Ne znam gdje bi postavio pitanje pa pitam tu.
Otac mi je bio na operaciji, izvadili su mu slezenu. Sad je dobio temperaturu...

Konkretno, da li znate gdje i koga trebam zvati ako zelim savjet oko necega. Stari mi je u Sibeniku pa bi pitao u zagrebu nekog specijalista za savjet ali ne znam di ni kako ni koga traziti.

Nasao sam neku stranicu 'drugo misljenje' na netu al mi to ne djeluje dovoljno dobro da njih zovem. volio bi pitati nekakvog kirurga koji je vec imao slicnih operacija bas u zagrebu za misljenje.

Sasvimobicna
14.10.2010., 14:48
Da li neko zna nekog dobrog stomatologa u Zagrebu (po mogućnosti na dijelu ZG zapad, Remetinec, Novi Zagreb) i da nije privatnik, nego da ide preko socijalnog?

MartinaK
14.10.2010., 18:05
Ne znam gdje bi postavio pitanje pa pitam tu.
Otac mi je bio na operaciji, izvadili su mu slezenu. Sad je dobio temperaturu...

Konkretno, da li znate gdje i koga trebam zvati ako zelim savjet oko necega. Stari mi je u Sibeniku pa bi pitao u zagrebu nekog specijalista za savjet ali ne znam di ni kako ni koga traziti.

Nasao sam neku stranicu 'drugo misljenje' na netu al mi to ne djeluje dovoljno dobro da njih zovem. volio bi pitati nekakvog kirurga koji je vec imao slicnih operacija bas u zagrebu za misljenje.

Odi pod zdravlje ali na temu Anestezija. Tu ti na pitanja ogovaraju anesteziolozu I ima doktor s intezivne. Mislim da ti je najbolje njih pitat.
Nadam se da nije nista ozbiljno I da ces brzo dobit odgovor.

prilika
17.10.2010., 11:41
Ima li netko preporuku za nekog dobrog otorinolaringologa koji se posebno bavi sa grlom? Može i privatnika ili preko socijalnog.

Thelak
18.10.2010., 17:18
Jel zna netko možda kako privatno mogu doći do ortopeda prim. dr. Ivana Bojanića. Bio sam kod njega privatno u poliklinici Bilic Vision, ali vidim da više ne radi tamo...

st_brale
18.10.2010., 17:32
Split - dermatolog Vanjaka.
Upravo sam imao loše iskustvo sa navedenom doktoricom, koja mi je odstranila bradavicu prije 20-ak dana, međutim nešto se opet pojavilo na istom mjestu. Otišao sam da mi to pogleda, a ona mi je to uredno naplatila, iako sam joj prigovorio. Eto samo da se zna...

BACARDI
18.10.2010., 18:58
Brljam malo po netu, al nikako da nadjem neke konkretne podatke. Moja majka mora obaviti hrpetinu pretraga, a da se stvari ubrzaju gledam da ode negdje privatno.
Ako netko zna po prilici kolike su duge liste cekanja u Zg bolnicama i kolike su cijene za iste pretrage ako se obave privatno :

1.UZV bubrega, doppler renalnih arterija
2.UZV srca
3.klirens kreatinina, biuret, katekolamini u 24/h urinu, omjer aldostero/renin u plazmi, kortizol u 8h i 17 h

:ne zna:

Molim za pomoc ! Il savjet !
Hvala

Mushmulica Mala
20.10.2010., 14:35
Pozdrav svima!

Ispričavam se na početku ako već postoji sličan post na forumu, ali jednostavno nemam vremena pregledavati sad 30 stranica. :ne zna:
Molila bih informacije ako netko zna kako doći do sljedećih liječnika, tj. gdje rade ako imaju privatnu praksu (pošto je tako lakše i brže doći do njih):

- Dr. Vida Demarin, neurologica iz Vinogradske
- Dr. Vanja Zjačić Rotkvić, endokrinologica iz Vinogradske
- Dr. Rosana Troskot, gastroenterologica Sv. Duh

Također ako imate preporuku za dobru i susretljivu doktoricu opće prakse u Zagrebu, koja neće škrtariti na uputnicama i brojati svaku izdanu tabletu, što jednom kroničnom bolesniku dodatno otežava život.

Zahvaljujem unaprijed na svakoj informaciji!

Vicente
20.10.2010., 15:05
pozdrav,načuo sam da su doktori na sv.Duhu dost susretljivi i simpatični za razliku od ovih s Rebra pa bi mi trebala preporuka za jednog koji liječi upalne bolesti crijeva.Dal ću prilikom naručivanja na pregled kraće čekat na sv.Duhu nego na Rebru pošto pretpostavljam da se na Rebru više njih s upalnim bolestima crijeva liječi,il se varam?

Mushmulica Mala
20.10.2010., 16:09
Vicente, i ja imam sličan problem. Dobila sam termin za ambulantu kod moje doktorice u veljači! Mislim da ovako više neće ići. :( Na Rebro doći na red i dobiti svoje nalaze pretraga je postalo nemoguća misija. :flop:
Također u pitanju upalne bolesti crijeva.

Vicente
20.10.2010., 16:20
jbg
valjda nije u svim bolnicama tak?
a kod privatnika ić? kolko su oni 'specijalizirani' za određene bolesti crijeva npr.?

jelenko_
20.10.2010., 18:15
ima li netko iskustva s ovim stomatoloskom ordinacijom?
http://www.ordinacija-vlasic.hr/default.aspx

Mushmulica Mala
20.10.2010., 23:31
jbg
valjda nije u svim bolnicama tak?
a kod privatnika ić? kolko su oni 'specijalizirani' za određene bolesti crijeva npr.?

Ne znam, ima ih "specijaliziranih" ali dosta i košta, tko može priuštiti... al kad zagusti :ne zna: I ja se pokušavam raspitati kako do specijalista privatnim putem... vjerujem da je tako puno brže... ako saznam koliko se čeka po drugim bolnicama javim.

mimi5
21.10.2010., 19:44
Trebala bih hitno preporuku za stomatologa u Splitu, a može i okolici, koji ide preko HZZO-a. Hvala!

ane_007
22.10.2010., 16:00
pozdrav
može li mi netko preporučiti nekog dobrog ortopeda u splitu koji radi privatno?
vodila bi malenu na pregled kukića, sad ima 16 mjeseci

Dotti
24.10.2010., 17:55
Da li netko ima iskustva sa Dental Centar Omega ili Fiziodent zubarima u ZG?

http://www.dental-centar-omega.hr/
http://www.fiziodent.com/

xx23
24.10.2010., 21:47
Da li netko ima iskustva sa Dental Centar Omega ili Fiziodent zubarima u ZG?

http://www.dental-centar-omega.hr/
http://www.fiziodent.com/

Fiziodent je bolji izbor, a Fiziodent 2 još bolji

hsfi
26.10.2010., 11:26
molim vas preporuke za otorince u Zagrebu?

imam puno dilema,a riječ je o operaciji sinusa

dr.Jug - Sv.Duh
dr.Grgić - Vinogradska
dr.Janjanin i dr.Mladina- Rebro

Preporuka frenda - dr Grgić :top:

hsfi
26.10.2010., 11:28
Godinama igram nogomet na asflatu, umjetnoj i pravoj travi i sve je to ostavilo traga na mojim koljenima...nekoliko puta sam ih i zakrenuo i istegnuo i...svašta im se dogodilo:eek: pa bih ih želio pregledat i po mogučnosti izliječit
Kakva vi imate iskustva s lječenjem koljena, imate li kakvog ortopeda za preporučit (po mogučnosti preko socijalnog jel novaca nemam, a nije takva frka da nemrem hodat) koji bi to mogao riješit bez komplikacija...
Hvala

Dr Bojanić, Šalata :top:

hsfi
26.10.2010., 11:32
Jel zna netko možda kako privatno mogu doći do ortopeda prim. dr. Ivana Bojanića. Bio sam kod njega privatno u poliklinici Bilic Vision, ali vidim da više ne radi tamo...

Ovdje radi:
http://www.axisrehabilitacija.com/

ew@
26.10.2010., 16:42
Molim vas preporuku za privatnog onkologa u Zagrebu. I ne mora biti privatan ako imate pozitivna iskustva.

sputnjik
26.10.2010., 18:46
Trebala bih naći stomatologa u Zg. Budući da su mi dr. opće prakse i ginekolog u studentskoj poliklinici, koje sam našla dok sam studirala, htjela bih tamo imati i stomatologa. Više nisam studentica pa me zanima mogu li svejedno tamo otvoriti karton i primaju li nove pacijente.
Ako netko ima kakvu preporuku? Čula sam za dr. Lelas u studentskoj, ima li netko iskustva s njom?

Hvala!:)

Božo*
28.10.2010., 07:28
ima li netko kakva iskustva iz Poliklinike Ligament u ZG-u?

zanima me prvenstveno radi liječenja i terapija vezano uz bolove u donjem dijelu leđa uzrokovanih ponajprije zbog ravnih stopala i spuštenih svodova stopala...

podijelite iskustva s tom poliklinikom, može i na PM

također, ako netko može nešto više reć o cijenama kod njih, bio bih zahvalan

živjeli

Božo

L.A.
30.10.2010., 18:42
Pozdrav,

zanima me dali netko moze preporucit kojeg dobrog dermatologa u Rijeci . ?

Hvala

alison
30.10.2010., 19:06
Lidia Nežić Kosanović u Trpimirovoj (prema autobusnom kolodvoru Žabica), meni je bila ok, frendica hvali Irenu Stanić(na onom trgu kod Mc Donaldsa)
Kosanović ima ugovor sa hzzo-om pa možeš na pregled preko uputnice, za stanić nisam sigurna

L.A.
30.10.2010., 19:14
Lidia Nežić Kosanović u Trpimirovoj (prema autobusnom kolodvoru Žabica), meni je bila ok, frendica hvali Irenu Stanić(na onom trgu kod Mc Donaldsa)
Kosanović ima ugovor sa hzzo-om pa možeš na pregled preko uputnice, za stanić nisam sigurna

da znam za njih, kod Stanic sam bio i jako lose iskustvo sam imao samo hoce uvalit tretmane kod svoje kozmeticarke a nije ni 5 min posvetila pregledu ma koma ... Kosanovic jos nisam bio nadam se da je bolje ... :ne zna:

i reci mi dali je rijesila tvoj problem ? ili ok znaci li la :p

bijelimiš
31.10.2010., 09:23
diagosticiran mi je fibrom i karcinom usne duplje.
zna li netko kvalitetne specijaliste, klinike, kojima se mogu obratiti ?
mogu i privatne, nisu bitne pare. želim samo da nema više ničeg tog u meni...

prilika
31.10.2010., 10:17
Ima li tko iskustva sa dr stomatolog Željkom Stolar? Ordinacija se nalazi na Laništu u Zagrebu. Koje su cijene bijelih plombi i punjenja zubnih kanala? Ima li možda ugovor sa HZZO-m? Može li se liječiti karijes sa ozonom i kod odraslih ili je to moguće samo kod djece?

sonja princeza
31.10.2010., 14:33
Ma neee, časna pionirska...:(
Nisam ja takav,dapače, ja se to za tetu brinem koju njena dječica ne tretiraju...:rolleyes:
Bolje da si mi dao neki savjet a ne ovakav napad:ne zna:

Savjet je da plačaš nekog privatno da se brine o teti :p

yabey
31.10.2010., 17:22
@yabey nemoj se ljutit ali nisam znala koliko imas godina. Onda smo vrsnjakinje. Evo sam uzela total Split I nasla samo 10 ortodonata u Splitu sto je jako malo s obzirom da ima skoro 150 stomatologa.
Ako zelis mogu ti ih napisat.

hehe, ma ne ljutim se ja, hvala ti al ne trebaš pisat pogledat ću ja, samo sam mislila ako netko ima za preporučit baš nekoga s kim je bio zadovoljan;))itko??:ne zna:

Đibril Sise
31.10.2010., 22:25
preporuka najboljeg gastroenterologa u zg ili vž??

*Katja*
01.11.2010., 18:28
Tražim novog stomatologa u Slav. Brodu... Svaki savjet i preporuka bi dobro došli. Unaprijed zahvaljujem :)

Mar99
02.11.2010., 14:06
Nakon sto mi svo googlanje nije pomoglo , pitam ovdje :D

Trazim dobrog Hzzo stomatologa u Rijeci , uzasno se bojim zubara , a nemam novca za privatnika.

Hvala

Josip...
02.11.2010., 17:10
Kao prvo pozdrav svima na forumu. Molio bi vas ako mi netko može preporučiti stomatologa u Puli...koja su vaša iskustva,cijene itd.
Trenutno izgledam ovako :zubo: jer mi je pukla jedinica pa bi mi svaka informacija bila od pomoći.

iva_556
03.11.2010., 09:25
pozdrav!

imam 2 pitanja. :D
trenutno studiram u rijeci, i trebala bih hitno kod doktora opce prakse, ali ne znam kod kojeg, a nisam upisana nigdje, niti sam prenijela karton u ri (ili kako god se to radi). koji je dobar dr opce prakse u rijeci i kako funkcionira to prijavljivanje kod njega?

i jos treba mi preporuka za dobrog dermatologa u rijeci (moze i opatiji)

hvala!

sale1
04.11.2010., 14:57
Pitanje.
Da li mi možete reći koja je dobra krema za liječenje hermoida? Što bi trebao napraviti da bi mi to prošlo?
Očekujem odgovor.
Hvala.

shinobi_
05.11.2010., 07:57
Pozdrav svima!

Trebam preporuku za doktora opće prakse i oftalmologa u Zg-u, te neku dobru stomatološku ordinaciju, može i privatna.

EDIT: Ima li tko iskustva s ortoimplantom?

xx23
05.11.2010., 20:22
EDIT: Ima li tko iskustva s ortoimplantom?

Stručno, jedna od vodečih ustanova u Hrvatskoj.

iva_556
06.11.2010., 22:28
pozdrav!

trenutno studiram u rijeci, i trebala bih hitno kod doktora opce prakse, ali ne znam kod kojeg, a nisam upisana nigdje, niti sam prenijela karton u ri (ili kako god se to radi). koji je dobar dr opce prakse u rijeci i kako funkcionira to prijavljivanje kod njega?

hvala!

:moli: :moli: :moli:

Joškica
07.11.2010., 11:12
aktualiziram.

jos neki prijedlog za stomotaloga u Ri preko HZZO.

unaprijed hvala.

Khally
07.11.2010., 17:38
molim da mi netko kaže ako zna za zubara , ali za estetiku u Zagrebu....čula sam da ima neki na Mihaljevcu - Zvijezda i da je najbolji.
naime,samo bih trebala prednja dva zuba poljepšati jer nisu baš ravni, a nema smisla davati 15 000 kn za fixni aparatić i nositi ga godinama još uz to. HVALA

HoneyBunny
07.11.2010., 21:32
molim vas za pomoć..
zanima me gdje u hr.mogu lokalno operirat krajnike (preko hzzo), znači neka javna bolnica.. pitala sam u riječkoj-ništa od njih :rolleyes:
zg?

Khally
08.11.2010., 08:07
ovdje samo pitanja, ali ništa od odgovora:(

marijana111
08.11.2010., 11:31
Molim vas objasnite mi kako mogu doći do dr. Stolar koja lijeci ozonom od kolodvora u Zagrebu. Ne snalazim se baš pa please help:moli:

mysticBlack
08.11.2010., 19:36
i, ima li onda koji dobar stomatolog ili zubar, kako hoćete , u Ri? makar bio i privatnik
hvala:D

tihana2
08.11.2010., 23:53
Trazim dobrog ginekologa u Rijeci ..ali samo da nije Škunca na piramidi ili Dominka na zametu jer sa njima imam jakoo loših iskustva nazalost..;((

stana20
09.11.2010., 12:02
Dakle, tribam šta hitinije na operaciju kralježnice. L4-L5 koji se izbočuje 3,3 mm i L5-s1 dorzomedijalno protrudira 12.0 mm. Isti se imprimira u kaudu i oba korjena živca S1. to je neka ukratka dijagoza. Napravio sam CT i MR i svi mi govore da moram hitno na operaciju, od specijaliste na MR-u, CT-u, i doktor Blajic iz Zadra!

Pošto ne želim ostati na mišljenju jednog neurokirurga preporučite mi vi još kojeg a da slovi za najbolje u hrvatskoj!

EDIT: NEUROKIRURG!

luna_lana
09.11.2010., 12:22
Dakle, tribam šta hitinije na operaciju kralježnice. L4-L5 koji se izbočuje 3,3 mm i L5-s1 dorzomedijalno protrudira 12.0 mm. Isti se imprimira u kaudu i oba korjena živca S1. to je neka ukratka dijagoza. Napravio sam CT i MR i svi mi govore da moram hitno na operaciju, od specijaliste na MR-u, CT-u, i doktor Blajic iz Zadra!

Pošto ne želim ostati na mišljenju jednog neurokirurga preporučite mi vi još kojeg a da slovi za najbolje u hrvatskoj!

Ja mislim da je broj jedan u hrvatskoj Dr. Paladino, klinika za neurokirurgiju, KBC-a Zagreb (Rebro).

stana20
09.11.2010., 14:25
Par ljudi mi je preporucilo i dr. Gnjidića pa šta mislite o njemu( i btw u kojoj klinici se on nalazi)?

Termination
09.11.2010., 15:35
Dr. Bulović u Splitu je jako dobar. Dr. Blajić je isto među boljima. Ako obojica kažu da moraš, onda stvarno moraš.

whythat
10.11.2010., 23:30
Pozdrav! Trazim dermatologa u Zagrebu, pozeljno na uputnicu (dakle ne privatnik) jer nemam bas nesto love. Napisite na topicu ili pm ako ste culi za nekoga dobrog. Hvala!

šašavica
11.11.2010., 12:42
Pozdrav! Jel netko ovdje zna može li se u Domu zdravlja Siget obaviti EKG i kardiološki pregled, znači obadvoje? dosta mi je hitno, za sestru trebam..

Psihodelik
16.11.2010., 00:40
Molim vas objasnite mi kako mogu doći do dr. Stolar koja lijeci ozonom od kolodvora u Zagrebu. Ne snalazim se baš pa please help:moli:

lijeci ozonom od kolodvora...ali nisi nam rekla do kuda lijeci ozonom, tak da ćemo je tesko nać'

GSM
16.11.2010., 08:01

Sto se kraljesnice tice, niposto ne treba ici na klasicu operaciju jer je velik broj neuspjeha (i odmah, i u neposrednoj buducnosti). Prof. Paladino jeste neurokirurg, ali nije vrhunski strucnjak za kraljesnicu i to nije njegovo podrucje interesa.

Pogledajte na forumu temu o kraljesnici, imate dosta napisano od mene, ali i drugih ljudi. Poanta je prouciti minimalno-invazivnu kirurgiju kraljesnice.

Ukratko:
- javni sektor (HZZO): KB Sestre Milosrdnice (ako ste kandidat za interlaminarnu minimalno-invazivnu operaciju, ili lasersku)
- privatni sektor: Poliklinika Vertebralis (i interlaminarna i transforaminalne operacije, ili lasersku).

paprenjak
16.11.2010., 14:16
Molim preporuku za dobrog dermatologa preko socijalnog,ne privatnik. I još kad bi bio u Novom Zagrebu...znam za ordinaciju u dz Siget,ali oni ne primaju do iduće godine pacjente... Hvala na odgovoru:mig:

chira
16.11.2010., 18:01
molim preporuku za dr opće medicine i ginekologa ženu u zapadnom dijelu zagreba, a da radi preko hzzo..

balkanski pastuh
17.11.2010., 14:07
Molio bih da mi preporučite gdje da ih izradim... Prije 6-7 godina sam ih napravio u jednoj ordinaciji u Zvonimirovoj, no više ne postoje. Sjećam se da su mi kompjuterski mjerili stopala i nisu bili loši ulošci.

Puno hvala..

mirjana7
17.11.2010., 21:04
Molio bih da mi preporučite gdje da ih izradim... Prije 6-7 godina sam ih napravio u jednoj ordinaciji u Zvonimirovoj, no više ne postoje. Sjećam se da su mi kompjuterski mjerili stopala i nisu bili loši ulošci.

Puno hvala..

Božidarevičeva ulica... nova ortopedija

odin_cro
17.11.2010., 21:48
i, ima li onda koji dobar stomatolog ili zubar, kako hoćete , u Ri? makar bio i privatnik
hvala:D

Ima, mi idemo kod Beaković Toni. Vrhunski stručnjak, jako simpatičan stariji gospodin. Djeca ga obozavaju a mi starije kukavice lakse podnosimo tu muku uz blaži pristup pacijenitma.

Ima ordinaciju odmah kraj indeksa, preko puta ceste

DuleeluD
22.11.2010., 09:06
ljudi pozdrav

ovako - trebao bih preporuku za nekog dobrog zubara na Trešnjevci. Problem mi je što mi je karton kod zubara u Slavoniji pa me također zanima kakva je procedura kod prebacivanja kod novog zubara? da li ja moram osobno pokupiti karton od tog moga "slavonskog" zubara ili si samo nađem novog zubara pa oni riješe ostalo?

:ceka:

dinocroatia
22.11.2010., 19:31
Molim preporuku za dobrim otolaringologom u Rijeci, hvala

gemeraldos
22.11.2010., 19:49
Da li mi možete dati preporuku kojem stomatologu u Bjelovaru da idem?
Hvala...

krox
23.11.2010., 00:31
Prebacilo sam se kod stomatologinje Nade Mihaljčić u Osijeku, jel bio tko kod nje, cuo sam da krepas od boli navodno, mada mi je to sumnjivo, ako ima tko kakvi iskustava sa dotičnom zubaricom neka slobodno podijeli. hvala unaprijed!!

MrsBlackCat
23.11.2010., 11:46
dr.stomatolog Ljiljana Knezović ima ordinaciju u sklopu 3.paviljona studentskog doma cvjetno naselje,zagreb...prima pacijente prek HZZO... zenska zna svoj posao i stvarno ga super obavlja... :) svakako bih je preporucila... :)

primjera radi, sedmica mi je bila unistena totalka ( slomljen zub, ljecenja, upale...) 2 stomatologa su rekli vadit je (od kojih je jedan privatnik koji takoder super obavlja svoj posao)... bojala sam se da ce me bolit ak je i sama dotaknem..dopustila sam joj brusenje bez ikakve anestezije... prema tome ak kaze da nece bolit onda stvarno nece bolit... :) (za razliku od bivseg stomatologa kod kojeg bi umrla na brusenju) skidala mi je kamenac, nekima bolan proces, kod nje bez trunke bola... :) uz to mi je primjetila jos neke nedostatke koje prva dva stomatologa nije uvidjeli... tako da... zasad samo rijeci hvale.. :)

Ida Bauer
23.11.2010., 20:23
HITNO....dakle,molim preporuku,lokacija je manje bitna(al opet da nije na drugoj strani grada,ja sam na Šestinama),samo da je netko normalan,razuman,uljudan,ne prestar:D
hvala...

Tyet
25.11.2010., 09:53
ljudi pozdrav

ovako - trebao bih preporuku za nekog dobrog zubara na Trešnjevci. Problem mi je što mi je karton kod zubara u Slavoniji pa me također zanima kakva je procedura kod prebacivanja kod novog zubara? da li ja moram osobno pokupiti karton od tog moga "slavonskog" zubara ili si samo nađem novog zubara pa oni riješe ostalo?

:ceka:

ako si student, navodno moraš samo otić do tog zubara kod kojeg se želiš prebaciti po neki papir s kojim onda ideš k liječniku koji je nadležan za tvoj fakultet da ti ga valjda ovjeri il nešto, i onda s tim papirom nazad k zubaru i onda si kao upisan.. tako je meni bilo objašnjeno nedavno :ne zna:

Zvjezdica_zgd
25.11.2010., 19:59
Hej, tražim po forumu preporuke za dobrog doktora opće prakse u Dubravi, ali nisam baš uspjela pronaći previše konkretnih imena, svi spominju doktore u Sesvetama a to mi je predaleko..
Bila bih jako zahvalna ako bi mi netko preporučio nekog doktora koji ono, zna šta radi, ne zapostavlja tvoje zdravlje jer štedi s uputnicama i slično..

okidokishoki
28.11.2010., 21:59
Molio bih za Vašu preporuku privatne stomatološke ordinacije u Osijeku.

Cijena usluge nije bitna, jedini kriterij je ozbiljan pristup i suvremene metode liječenja.

Vaša iskustva i mišljena su dobrodošla :)

Unaprijed hvala na preporukama :)

ema007
29.11.2010., 19:53
Ima li netko iskustva sa dr. Eškinjom u Riječkoj bolnici?

Mogu li kod njega i privatno na pregled ili radi samo u bolnici? (pretpostavljam da se na pregled čeka bar 2 mjeseca :rolleyes: )

Ereshkigal
30.11.2010., 14:22
Tražim dobrog internista/kardiologa u Rijeci - nevažno privatno ili socijalno....ako netko zna može i Zagreb.

~Angelica~
01.12.2010., 08:14
Ima li netko iskustva sa privatnom ginekologicom iz Vinogradske Sanjom Gršić - Burić ?
Kakve su joj cijene i kad radi ?

j.a.
01.12.2010., 09:07
vidim da nitko nije preporučio dobrog otorinolarignologa. pošto mi zbilja treba, molio bi ako netko zna da napiše, nebitno jel prek zdravstvenog il privatno. hvala.

MrsBlackCat
01.12.2010., 11:18
vidim da nitko nije preporučio dobrog otorinolarignologa. pošto mi zbilja treba, molio bi ako netko zna da napiše, nebitno jel prek zdravstvenog il privatno. hvala.

dr. đepina, vinogradska bolnica... :)

GSM
03.12.2010., 19:52
Trazim kvalitetnog internistu, gastroenterologa. Kad kazem kvalitetnog ne mislim na titulu, eksponiranost u medijima i slicno, vec na doktora koji prati zbivanja u strucnim krugovima, kontinuirano se educira i koji primjenjuje najnovije tehnike za lijecenje u svome podrucju. Moze Zagreb ili bilo koji drugi veci grad. Hvala.

bubamara1234
06.12.2010., 18:52
Moram jednog liječnika izdvojiti tu... radi se o dr. Deanu Cekiću, web: www.ordinacijacekic.hr , riješio mi je veliki problem koji nisu mogla 3 stomatologa i prezadovoljna sam uslugom,izuzetno je temeljit, ljubazan, kao i cijeli njegov tim i nije nešto preskup,imaš cjenik na stranici.

Sretno!

Zahvaljujući ovoj preporuci odlučila sam se za ordinaciju Cekić. Budući da sam imala dosta toga za napraviti čekala sam da završim terpiju pa da i ja iznesem svoje dojmove. Usluga je stvarno vrhunska u svim segmentima, i svima bi preporučila ovu ordinaciju.

foketina
07.12.2010., 12:35
pozdrav! ako netko ima za preporučiti dobru doktoricu opće prakse u ambulanti u grižanskoj bila bih vrlo zahvalna :) ovo su neka od imena: VESNA RANČIĆ-MEŠTROV,Dr. Maja Pehar, Dr. Alegra Martinović-Jurij, Dr Marija Tomić, Dr. Biserka Mrgan-Tomičić..! hvala!!

promatrac
08.12.2010., 10:14
pozz,trazim kliniku za rane i opekline.

prilika
08.12.2010., 15:14
Trumatološka bolnica u Zagrebu u Draškovićevoj ima poseban odje za opekline. To je jedina bolnica za koju znam da ima poseban odjel za opekline. Za djecu je to Klaićeva bolnica isto za opekline.

promatrac
08.12.2010., 17:01
O.K,hvala!

HelloShitty
08.12.2010., 19:03
Trebao bih preporuku za:

1) Lijecnika/-cu opce prakse u Zagrebu (opcine Centar/Trnje/Novi Zagreb/Tresnjevka - samo da nisu Dubrava, Sesvete, Crnomerec i sl. (krajnji istok ili zapad grada) da ne moram avionom na pregled... :)). Nisam prezahtjevan - jedino necu da me istjera pogledom cim se pojavim na vratima, da ne moram umirati da bih dobio uputnicu za specijalisticki pregled ili da ne moram svaki put sat-dva cekati u redu iako sam narucen na pregled mjesec ranije...

2) Stomatologa/-inju s istog podrucja. Bitno mi je da ne moram prolaziti specijalne psihofizicke pripreme prije posjeta jer stedi na anesteticima i da mi zub ne otpadne isti dan i pljusne u juhicu jer nije dobro "zasarafljen". :)

Zahvaljujem na preporukama na PM ili ovdje!

ivanavelika
08.12.2010., 19:54

najbolji je prof. Vladimir Bedeković u Vinogradskoj

ivanavelika
08.12.2010., 19:55
Trebao bih preporuku za:

1) Lijecnika/-cu opce prakse u Zagrebu (opcine Centar/Trnje/Novi Zagreb/Tresnjevka - samo da nisu Dubrava, Sesvete, Crnomerec i sl. (krajnji istok ili zapad grada) da ne moram avionom na pregled... :)). Nisam prezahtjevan - jedino necu da me istjera pogledom cim se pojavim na vratima, da ne moram umirati da bih dobio uputnicu za specijalisticki pregled ili da ne moram svaki put sat-dva cekati u redu iako sam narucen na pregled mjesec ranije...

2) Stomatologa/-inju s istog podrucja. Bitno mi je da ne moram prolaziti specijalne psihofizicke pripreme prije posjeta jer stedi na anesteticima i da mi zub ne otpadne isti dan i pljusne u juhicu jer nije dobro "zasarafljen". :)

Super stomatolog u Velikoj Gorici je dr. Ivana Kožulj

HelloShitty
08.12.2010., 21:00
najbolji je prof. Vladimir Bedeković u VinogradskojNema teorije. Ne znam po cemu je najbolji niti da kao takav "nabolji" ovaj ili onaj uopce postoji. Bio sam na pregledu kod njega (istina, bilo je to prije desetak godina, ali jos se sjecam) i cijeli razgovor tekao je, otprilike, ovako: "ti imas problem, ja nemam, prema tome, tko te sto pita, ako ti se ne svidja, idi drugdje". "Drugdje" sam i otisao i, mada se nisam "usrecio" ni s drugim u smislu trajnog rjesavanja problema s disanjem, barem me nije tretirao na opisani nacin. Prema nekim iskustvima s threada "Operacija nosa", nisam jedini koji se tako "proveo".
Super stomatolog u Velikoj Gorici je dr. Ivana KožuljHvala na informaciji, mada mi se ne isplati kod nje jer... uopce nije u Zagrebu. :)

pilots911
09.12.2010., 13:19
Pozdrav!

Dali netko zna dobrog ORL doktora koji je u stanju napraviti kvalitetnu UZV CITOPUNKCIJU čvora repa PAROTIDNE žlijezde (žlij. slinovnica). Imao sam nekih iskustava koje sam iznio na sljedećem linku http://www.forum.hr/showthread.php?t=3321&highlight=%9Elijezda+slinovnica&page=48 pa kom se da čitati.
Hvala.

MrsBlackCat
10.12.2010., 08:24
Trebao bih preporuku za:

ponavljam, Ljiljana Knezović, ordinacija u sklopu 3.paviljona sd cvjetno naselje... zenska super radi, nestedi ni malo na matrijalu i neces morat prolazit specijalne psihofizicke pripreme prije posjeta... ;)

MrsBlackCat
10.12.2010., 08:36
Pozdrav!

Dali netko zna dobrog ORL doktora koji je u stanju napraviti kvalitetnu UZV CITOPUNKCIJU čvora repa PAROTIDNE žlijezde (žlij. slinovnica). Imao sam nekih iskustava koje sam iznio na sljedećem linku http://www.forum.hr/showthread.php?t=3321&highlight=%9Elijezda+slinovnica&page=48 pa kom se da čitati.
Hvala.

istina malo znam o tvom problemu ali bila sam kod ORL dr. Đepine u vinogradskoj,operacija nosa...
nezz dal ce ti pomoc al mozes nazvat pa provjerit... lik je super i susretljiv pa ak nist drugo mozes popricat s njim...

pilots911
10.12.2010., 09:52
istina malo znam o tvom problemu ali bila sam kod ORL dr. Đepine u vinogradskoj,operacija nosa...
nezz dal ce ti pomoc al mozes nazvat pa provjerit... lik je super i susretljiv pa ak nist drugo mozes popricat s njim...

Ok hvala zvaću pa ću vidjeti što kaže dok.

HelloShitty
10.12.2010., 13:14
ponavljam, Ljiljana Knezović, ordinacija u sklopu 3.paviljona sd cvjetno naselje... zenska super radi, nestedi ni malo na matrijalu i neces morat prolazit specijalne psihofizicke pripreme prije posjeta... ;)
E, svaka cast! To mi je u blizini, a ako slucajno i vrisnem zbog zuba, ionako ce ljudi misliti da je neka tekma pa se slavi u studentskom domu, hvala! :top:

ebelin2009
10.12.2010., 22:53
Za sve one koji traže najboljeg zubara,imam preporuku! :top:
Prvo da kažem da se za dobrog zubara isplati odvesti i u drugi grad!
Inače u Splitu sam kod dotičnog Marija Bošnjaka upoznala pobliže pojam"mesar". :s
Isla sam na skidanje frenule i ne biste pogodili kako sam završila!!! Čovjek mi je istu uklanjao laserski, a kako očito nije platio obuku,odlučio se učiti na pacijentima... spalio mi je zubo meso do kosti...ajme majko! Nikome se ne dogodilo! Njegova sreća da mi nije izdao račun, pa ga nisam stavila na sud!!!
Treba mu uzet licencu!!!:mad
Zato s time oprezno! Inače,zubar radi već 25 godina!
Kasnije sam nakon 2 tjedna traženja naišla na doktora Ivana Miletića iz Zagreba.Tu vam je link njegove web str www.dental-miletic.com

Čovjek me je doslovno spasio! Pratio je moje stanje 5 mjeseci, kontaktirao najbolje paradontologe iz Zagreba i stalno bio sa mnom u kontaktu!
Danas sam upravo dosla sa zadnje kontrole, zubno meso se oporavilo, te mi je napravio Emax krunice na prednja 4 zuba.
http://www.facebook.com/pages/American-Dental-Center-Dr-Ivan-Miletic-ZAGREB/200670171647
Pogledajte i sami! Slika govori sama za sebe!
Prezadovoljna sam!!! A o cijenama da ne govorim! Pouzdano vam mogu reć da je najjeftini u Hrvatskoj, jer zvala sam svih redom!
Pitate se u čemu je kvaka??? Nema je! :D
Što se tiče same usluge, vrh vrhova, cjeli tim je tako ljubazan, ordinacija čista kao suza, atmosfera bolja nego kući, a doktor stvarno nježno radi i pre pre pre dobar je!!! Kad ste tamo imate osjećaj da niste u Hrvatskoj, baš američki đir i odnos prema pacijentu kao prema malom Bogu!

Ma sve naj naj! svaka pohvala!
Potražite ga na Facebooku i vidit ćete neke od njegovih radova!
Mislim da takve zubare možete na prste jedne ruke pobrojat! Svi sebe hvale, ali najbolja reklama su zadovoljni ljudi!
Koga zanima, mogu mu poslat slike zuba prije i sada, ali imate ih kod njega na fejsu!

Eto toliko od mene!

Hannah 3
10.12.2010., 23:47
da se nadovezem na prethodni post-iako nisam njegova pacijentica, moram dr mileticu ovim putem zahvaliti na objasnjavanjima i tjesenju prije jedno 2 godine kad sam imala problema s jednim endodontskim zahvatom.
ne samo da mi je sve objasnio i da sam ga gnjavila mailovima, nego je bio vrlo profesionalan i jako se pohvalno izrazio o zbilja vrsnom stomatologu koji mi je radio endodonciju.
(necu navoditi imena jer ne znam da li covjek zeli da se o njemu izjasnjavam na forumu)

eto, imala sam veliki strah, bolove zbog kojih sam u noci pomisljala otici na hitnu da mi vade zub...ali je zavrsilo ok.
dr. miletic, hvala.

sumska
11.12.2010., 11:29
Molim vas, ima li netko iskustva sa Dental Centar Jelić na Jarunu?
Jesu li stručni, komunikativni i empatični? :mig:

bossnup
16.12.2010., 07:52
tražim zubara koji me može uspavati :)

HelloShitty
16.12.2010., 11:45
Ako je netko kod lijecnika/-ce opce medicine na prostoru Vrbik, Kruge, Cvjetno, kvart plus-minus, molim da mi savjetuje koga od "ponudjenih" odabrati! :ne zna::top:

sita
17.12.2010., 14:31
Da li netko zna gdje sada radi dr.dent.med. Ivana Golubić-Bago?? Trebala je preuzeti ordinaciju u Borovju ali nije. Google me vodi samo na neku privatnu ordinaciju.

hsfi
17.12.2010., 21:49
Trazim kvalitetnog internistu, gastroenterologa. Kad kazem kvalitetnog ne mislim na titulu, eksponiranost u medijima i slicno, vec na doktora koji prati zbivanja u strucnim krugovima, kontinuirano se educira i koji primjenjuje najnovije tehnike za lijecenje u svome podrucju. Moze Zagreb ili bilo koji drugi veci grad. Hvala.

dr. sc. Ivo Rotkvić. dr.med. Kamaufova 2, Zagreb

hsfi
17.12.2010., 21:51

Dr Vukić, Rebro, Zagreb

Nesi
17.12.2010., 23:19
tražim zubara koji me može uspavati :)

Moja zubarka, Nina Farkaš, tako nježno i bezbolno radi da je moj prijatelj već nekoliko puta odspavao na stolcu. Ako na takvo spavanje misliš :ne zna:
Ja još nisam stigla do te faze jer obično 'čavrljamo' mojim treptanjem i njenim komentiranjem što radi. :cerek:
Do prije njenog oca i sad nje, sam se užasavala odlaska zubaru, sad se veselim, i dobijem odgovore na pitanja, a to mi je bitno....

Privatna ordinacija na Trešnjevci blizu placa, detalji na pm :mig:

pluma
20.12.2010., 20:18
molim preporuku za okulistu i/ili neurologa u Zagrebu :)

toncicazg
20.12.2010., 23:38
zna li netko nekog dobrog socijalnog ginekologa ili ginekologicu u zagrebu?unaprijed hvala :)

prilika
21.12.2010., 15:09
I ja molim preporuku za dobrog neurologa u Zagrebu.

HelloShitty
21.12.2010., 20:38
I ja molim preporuku za dobrog neurologa u Zagrebu.Je l' za nesto ozbiljno trebas? Davno sam bio na pregledu kod privatnog neurologa, inace je na glasu kao veliki strucnjak za ozbiljne neuroloske bolesti (hvala Bogu, nisam imao taj slucaj), ali ne mogu se sjetiti imena nikako, morao bih potraziti... Uglavnom, ordinacija je bila otprilike na krizanju Zvonimirove i Heinzelove. Ako nisi nasla, javi pa cu prekopati stare nalaze!

EDIT:
Evo, nasao sam - Marija Šoštarko (http://www.poliklinikaabr.hr/djelatnici/prof-dr-sc-Marija-Sostarko.php)!

prilika
22.12.2010., 14:14
Hvala ti za odgovor. Mene muče povremene glavobolje, pa bi zato trebala neurologa. Zbog čega si ti išao kod tog neurologa kojeg preporučaš?

Vidim da i ti tražiš doktora opće prakse, u istom kvartu koji i mene zanima. Ja bi se najradije prebacila kod doktorice Helene Šimurina, tamo kod pizzerie Baschiera u Horvaćanskoj u prizemlju u onom prolazu pored ljekarne je otvorena nova manja ordinacija opće medicine gdje radi samo ta doktorica. Često sam tamo prolazila i čini mi se da nema gužve, nisu niti bili samo penzioneri tamo. Jedino ne znam kakva je doktorica? Ja bi se htjela prebaciti kod neke mlađe doktorice i sestre jer će ova moja starija doktorica iz centra grada slijedeće godine ići u mirovinu. Ova lokacija kod Baschiere bi mi savršeno odgovarala jer mi je jako blizu. To je ordinacija, podružnica Doma Zdravlja Centar, to mislim da znači da recimo za vađenje krvi možeš ići u Dom Zdravlja u Runjanjinovu, što isto nije tako daleko.

Ako ti nešto saznaš o toj doktorici opće prakse ili ako saznaš o preporuci za nekog drugog molim te da mi javiš.

HelloShitty
22.12.2010., 17:41
Odgovorit cu ti privatnom porukom, da sad ne prepadamo ljude s dijagnozama! :)

prilika
23.12.2010., 09:32
Hvala ti za odgovor.

Pročitala sam tvoju privatnu poruku. Poslala sam ti i ja privatnu poruku. Ako imaš nekih novih informacija, molim te da mi javiš.

vall
24.12.2010., 00:50
tražim liječnika/liječnicu opće prakse kod kojega se može naručiti, koji voli svoj posao, pogleda i pozdravi pacijenta kad dođe (:)), sasluša, savjetuje, ne odbija dati uputnicu i recept kada je potreban, provjeri u kartonu povijest bolesti... znači običnog, savjesnog liječnika na području maksimira, ili istočnog dijela grada pa do centra (ne predaleko od tramvaja). molim preporuke zadovoljnih pacijenata, jer želim otići od liječnice za koju ne znam bih li :eek: ili :rofl:

me_and_myself
27.12.2010., 08:37

Ajme kad cujem ime Kosanovic mrak mi padne na oci!!! Imala sam teski demodex koji ona ni nakon xy odlazaka kod nje nije prepoznala niti testirala. Izmijenjala je ljekove i kreme kao da sam pokusni kunic!!! na kraju mi je rekla da idem psihicu i pijem si nesto za smirenje jer mi nije nista, a meni lice i vrat u katastrofa stanju!
Onda sam otisla u Ri bolnicu, tad je Stanic bila na specki, s vrata mi je rekla" tipicni skolski primjer demodexa" ali ipak idemo napraviti analizu, koja je potvrdila demodex.

Kosanovic stara sizofrenicna baba kojoj NIKAD vise ne bi otisla u ordinaciju! Poslije sam sa nalazom od Irene otisla k njoj i rekla joj da se moze posramiti svoje diplome.... a kao njoj demodex nije pao na pamet, ka da smo se igrali pantomime :flop:

Preporucam - Kosanovic zaobilazit u sta sirem luku! :flop:

me_and_myself
27.12.2010., 08:43
Nakon sto mi svo googlanje nije pomoglo , pitam ovdje :D

Trazim dobrog Hzzo stomatologa u Rijeci , uzasno se bojim zubara , a nemam novca za privatnika.

Hvala

Da me ubijes neznam kako se zena preziva, ali radi u Vukovarskoj i zove se Željka!

pozdrav!

hvala!

Opce praxe, dr Lidija Primorac u Fiorella la Guardia, inace je bila moja studentska lijecnica, a poslije i obiteljska. Divna zena, osima opce praxe divan psiholog i psihic.

Radi ove dvije zene mi zao sta sam preselila iz Rijeke :top:

me_and_myself
27.12.2010., 08:43
Ja mislim da je broj jedan u hrvatskoj Dr. Paladino, klinika za neurokirurgiju, KBC-a Zagreb (Rebro).

:s:s:top::top:

me_and_myself
27.12.2010., 08:44
Molim preporuku za dobrim otolaringologom u Rijeci, hvala

Dr Manestar :top:

me_and_myself
27.12.2010., 08:45
Tražim dobrog internista/kardiologa u Rijeci - nevažno privatno ili socijalno....ako netko zna može i Zagreb.

Mirjana Krstic Arbanas :top:

me_and_myself
27.12.2010., 08:49
tražim liječnika/liječnicu opće prakse kod kojega se može naručiti, koji voli svoj posao, pogleda i pozdravi pacijenta kad dođe (:)), sasluša, savjetuje, ne odbija dati uputnicu i recept kada je potreban, provjeri u kartonu povijest bolesti... znači običnog, savjesnog liječnika na području .....

Moram ovo kopirat jer i ja isto trazim, ali druga lokacija...

tražim liječnika/liječnicu opće prakse kod kojega se može naručiti, koji voli svoj posao, pogleda i pozdravi pacijenta kad dođe (:)), sasluša, savjetuje, ne odbija dati uputnicu i recept kada je potreban, provjeri u kartonu povijest bolesti... znači običnog, savjesnog liječnika na području Zadra - HITNO JE !

nevven
27.12.2010., 09:06
Moja zubarka, Nina Farkaš, tako nježno i bezbolno radi da je moj prijatelj već nekoliko puta odspavao na stolcu. Ako na takvo spavanje misliš :ne zna:
Ja još nisam stigla do te faze jer obično 'čavrljamo' mojim treptanjem i njenim komentiranjem što radi. :cerek:
Do prije njenog oca i sad nje, sam se užasavala odlaska zubaru, sad se veselim, i dobijem odgovore na pitanja, a to mi je bitno....

Privatna ordinacija na Trešnjevci blizu placa, detalji na pm :mig:

Ja tražim dobrog zubara i nekako mi se svugdje gdje sam tražio uvijek pojavljivalo ime dr. Farkaša u superlativima pa sam se odlučio za njega. Danas sam odlučio nazvati i dok sam tražio broj vidio sam da je ljetos dr. stom. Miroslav Farkaš preminuo. Radi li se to o tom dr. Farkašu koji ima ordinaciju na Trešnjevci u Dubovečkoj?

*Mateinka
28.12.2010., 10:30
Može preporuka za ginekologa u Zagrebu (prednost ženska osoba).

prilika
29.12.2010., 06:11
Ima li netko iskustva sa OČNOM POLIKLINIKOM BINOCULUS na Vrbanima u Zagrebu? Po njihovoj web stranici imaju jako dobru opremu. Je li netko možda tamo radio OCT pretragu oka? Koja je cijena te pretrage? Koja je cijena općeg pregleda i što sve uključuje? Mislim da tamo radi samo jedan mlađi doktor koji se i spominje na web stranici.

Ako ima tko kakvog iskustva ili neku preporuku za nekog drugog doktora molim da mi javite, može i u privatnoj poruci. Važno je da se može sve pitati i da nije žurba na pregledu.

Nesi
31.12.2010., 01:16
Ja tražim dobrog zubara i nekako mi se svugdje gdje sam tražio uvijek pojavljivalo ime dr. Farkaša u superlativima pa sam se odlučio za njega. Danas sam odlučio nazvati i dok sam tražio broj vidio sam da je ljetos dr. stom. Miroslav Farkaš preminuo. Radi li se to o tom dr. Farkašu koji ima ordinaciju na Trešnjevci u Dubovečkoj?

Dr. Miroslav Farkaš jest preminuo :( (da, ta ordinacija u Dubovačkoj)
Dr. Nina Farkaš mu je kćer.

O njemu sve najbolje, čovjek je imao bezgranično strpljenje i volje za pacijenta. Nina je odlična nositeljica tradicije, superlativi vrijede i za nju :top:

Na PM javim detalje, ovo ovdje ostavim da bude i za druge s istim nedoumicama :mig:

GiRL
01.01.2011., 15:56
Može preporuka za ginekologa u Zagrebu (prednost ženska osoba).

Privatnica, dr. Višnja Tadić, ordinacija je u Mašićevoj, stanica nakon Kvatrića!

ninaLL
01.01.2011., 18:19
Preporuka za privatnog ortodonta u Rijeci?

Linpus
02.01.2011., 17:50
Ispricavam se ako je bilo vec objavljeno, al eto...Trazim nekog dobrog i ok doktora/doktoricu opce prakse u novom Zagrebu (prednost Remetinec, Savski gaj, Trnsko), koja radi preko HZZO i prima nove pacjente...Hvala

enica2010
03.01.2011., 07:11
Pozdrav svima..Negdje zadnjih mjesec dana prije poroda pojavili su se problemi na koži,točnije,dlanovi i stopala su me svrbili za popizdit.Vremenom se to počelo širit po tijelu i sve mi je gore i sad nakon poroda jer sam puna rana.U trudnoći sam radila pretrage tipa jetrene probe,nalaz je bio dobar.Onda sam bila dermatologu da bi na temelju ničega to prepisao urtikariji,dao mi i prestrogu dijetu i neke tablete da pijem dva puta dnevno.Međutim,kako sam bila trudna,doktorica opće prakse mi ni pod razno nije htjela napisati taj recept jer je rekla da se u trudnoći to ne smije pit,e sad budi pametan.Ja sam to tad sve prepisala trudnoći,dok sam se češkala pojavilo se sitni kao prištiči i naravno crveno oko toga,sad je koma i vidim da je sve gore.Da skratim,nisam pri lovi da plaćam privatnika,a di u Zg otić a da mi nije predaleko od Sesveta?Kod koga?Pitam jer još uvijek ne poznam grad najbolje,hvala unaprijed

Silvery
03.01.2011., 07:38
Stiglo sa ŽZ

feliticeria
03.01.2011., 12:50
POzdrav,
ja isto tražim liječnicu (po mogućnosti) opće prakse koja prima nove pacijente u novom zg, siget ili dugave najzgodnije! ako tko zna nekoga dobrog, javiteeee, tnx ;)

prilika
03.01.2011., 15:26
Ovdje ima puno pitanja, a malo odgovora. Bilo bi dobro ako znate da stvarno preporučite doktora opće medicine ili specijalista, pomogli biste nama koji to tražimo.

Ja tražim dobru doktoricu opće medicine, po mogućnosti mlađu, na području Centra ili Trnja. Kada moja sadašnja doktorica opće medicine ode u penziju, morati ću se prebaciti kod nekog novog, pa zato pitam.

Isto tako zanima me odgovor na gornje pitanje. Ima li tko iskustva sa očnom poliklinikom Binoculus na Vrbanima? Naručila bi se tamo na detaljan pregled, pa me zanima. Po web stranici imaju jako dobru opremu, ali izgleda da ne ide puno ljudi tamo, možda zato što su malo izvan centra grada.

-jigsaw-
03.01.2011., 15:49
I mene bi zanimalo isto. Trazim doktoricu opce prakse kojoj nije tesko porazgovarati s pacjentom i dati uputnicu i da je blagog karaktera. Bilo bi odlicno ako bi se nalazila u okolici Maksimirske, Petrove ulice, moze cak i Dubrava. Molim vas tko zna da mi javi, moze i na pp. Hvala.

vall
03.01.2011., 16:20
i dalje aktualno :)

tražim liječnika/liječnicu opće prakse kod kojega se može naručiti, koji voli svoj posao, pogleda i pozdravi pacijenta kad dođe (:)), sasluša, savjetuje, ne odbija dati uputnicu i recept kada je potreban, provjeri u kartonu povijest bolesti... znači običnog, savjesnog liječnika na području maksimira, ili istočnog dijela grada pa do centra (ne predaleko od tramvaja). molim preporuke zadovoljnih pacijenata, jer želim otići od liječnice za koju ne znam bih li :eek: ili :rofl:

može centar, kvatrić, borongaj, autobusni, maksimir, dubrava... sve u dosegu tramvaja i 10 min pješačenja od njega u tim okvirima.
zar je tako malo dobrih liječnika?

prilika
03.01.2011., 16:25
Ja mislim da nije, ali da ljudi i ne žele baš preporučiti ili možda ne svraćaju na ovaj topić. Ja da znam bi preporučila, barem u privatnoj poruci.

cocorina
04.01.2011., 00:39
Pozdrav! Ja bih molila preporuku dermatologa u Zagrebu. Nije bitno, jel privatnik ili ne, samo da mi vrati lice na staro, ove akne me izluđuju :(

Jesua
05.01.2011., 09:47
Postoji li privatni endokrinolog u Splitu?I ako da valja li sta?:)

Lo La
06.01.2011., 13:15
Postoji li privatni nutricionist u Osijeku??? molim preporuku! :)

Lent11
06.01.2011., 14:22
lo la pitaj doktora opće prakse, čuo sam u bolnici KBO,
Jel netko zna dobrog specijalista leće u osijeku

crvenkapica5
07.01.2011., 11:47
gdje u Rijeci mogu obaviti vađenje krvi - privatno?

Lo La
07.01.2011., 19:47
lo la pitaj doktora opće prakse, čuo sam u bolnici KBO,
Jel netko zna dobrog specijalista leće u osijeku

a nema privatnog nutricionista u osijeku?
ipak hvala

catty
08.01.2011., 16:50
Ne znam da li sam pogriješila mjesto podforum, ali nisam znala gdje bih postavila pitanje. Molim moderatore da premjeste ako ima prikladniji podforum.

Dakle, gdje u Zagrebu mogu napraviti zubni rentgen preko uputnice?
imam glupo radno vrijeme 9-5, pa mi treba nekakav laboratorij gdje mogu snimiti zub izvan tog radnog vremena.

i da li se nalazi dobiju odmah?

hvala lijepa

neznam koje je radno vrijeme, ali to možeš napraviti u laginjinoj, dom zdravlja centar.

catty
08.01.2011., 16:57

neznam jesi već operiran, ali definitvno dr.paladino. operirao je uspješno mome poznaniku tumor na mozgu, pa će sigurna sam i ovo.

catty
08.01.2011., 17:10
može preporuka za ginekologa u zagrebu, da dobro radi posao i da želi odgovoriti na svoja moja "glupa" pitanja, te da je na uputnicu? hvala

bossnup
10.01.2011., 01:29
da li netko zna dobrog onkologa sa iskustvom u sarkomima?
zapravo trazim najboljeg na podrucju zagreba.

Gold2009
10.01.2011., 14:43
Ima li tko iskustva sa Implant centrom dr. Martinko u Zagrebu?
Zanima me odnos cijene(navodno među nižima) i kvalitete i estetika protetskih radova.
Da li imate možda nekog drugog za preporučiti?

fE rencic iNa
11.01.2011., 13:25
smije li se 5-6 sati nakon vađenja donje petice jesti sarma ?

catty
12.01.2011., 12:32
smije li se 5-6 sati nakon vađenja donje petice jesti sarma ?

:lol:

catty
12.01.2011., 12:33
preporuka za dermatologa koji se bavi neurodermatitisom?

IvG
12.01.2011., 17:36
Pozz..
Treba mi dobar stomatolog i parandotolog na podrucju Zagreba..Moze na PM,al vas molim da mi napisete cijene popravaka,vadjenja,lijecenja zubi zubi kod tih lijecnika..
Nemam pojma o tome kave su cijene,a nisam u mogucnosti davati po 1000kn za svaki zub..

Maza_
14.01.2011., 19:06
Može li mi netko predložiti zubara u Zagrebu? Centar ili što bliže njemu...
Ne treba biti privatnik. Znate li do kad se uopće može prebaciti?

catty
15.01.2011., 16:19
Može li mi netko predložiti zubara u Zagrebu? Centar ili što bliže njemu...
Ne treba biti privatnik. Znate li do kad se uopće može prebaciti?

dom zdravlja laginjina, dr. Irena Prica. neznam kak je s prebacivanjem, al vjerujem da možeš

catty
15.01.2011., 16:21
Pozz..
Treba mi dobar stomatolog i parandotolog na podrucju Zagreba..Moze na PM,al vas molim da mi napisete cijene popravaka,vadjenja,lijecenja zubi zubi kod tih lijecnika..
Nemam pojma o tome kave su cijene,a nisam u mogucnosti davati po 1000kn za svaki zub..

http://www.poliklinika-krhen.hr/hr/ privatnici su, ali npr vađenje umnjaka ide na uputnicu, dok se neke stvari plaćaju. dobri su. cijene potraži na stranici, ako ne piše, nazovi ih

catty
15.01.2011., 16:36
da li netko zna dobrog onkologa sa iskustvom u sarkomima?
zapravo trazim najboljeg na podrucju zagreba.

dr. paladino

Maza_
15.01.2011., 20:34
dom zdravlja laginjina, dr. Irena Prica. neznam kak je s prebacivanjem, al vjerujem da možeš

O, hvala ti :-) Jel mi možeš please poslat njen broj telefona preko poruka?

louiana
15.01.2011., 21:15
jel mi može koja preporučiti stvarno dobrog dermatologa na području zagreba? koji ne daje samo kojekakve mazalice,nego se i potrudi prvo naći uzrok aknama? a da je u zagrebu..hvala vam! :)

catty
16.01.2011., 10:36
jel mi može koja preporučiti stvarno dobrog dermatologa na području zagreba? koji ne daje samo kojekakve mazalice,nego se i potrudi prvo naći uzrok aknama? a da je u zagrebu..hvala vam! :)

ja bih ti preporučila dr Sokol, meni se lice popravilo od njenih tretmana i od krema koje mi je propisivala. pravi uzrok akni ti nitko neće moći reći, vjeruj mi.. akne imaju i debeli i mršavi i na hormonima i bez hormona, i oni koji jedu slatkiše i koji ne jedu, koji su pod stresom i koji nisu. a svakavi čimbenici utječu na njih. prošla sam nekoliko dermatologa i nitko mi nije rekao pravi uzrok.. glavno je da ti dermatolog točno odredi tvoju vrstu kože

louiana
16.01.2011., 13:54
ja bih ti preporučila dr Sokol, meni se lice popravilo od njenih tretmana i od krema koje mi je propisivala. pravi uzrok akni ti nitko neće moći reći, vjeruj mi.. akne imaju i debeli i mršavi i na hormonima i bez hormona, i oni koji jedu slatkiše i koji ne jedu, koji su pod stresom i koji nisu. a svakavi čimbenici utječu na njih. prošla sam nekoliko dermatologa i nitko mi nije rekao pravi uzrok.. glavno je da ti dermatolog točno odredi tvoju vrstu kože

da,već sam čula za nju...i netko je rekao (na nekoj drugoj temi) da sad ima privatnu ordinaciju! hvala ti na odg.

cloey 19
17.01.2011., 13:04
e ovako ,zanima me dali znate nekog ginekologa iz ka ..po mogućnosti da je žena........i zanima me kako to sve izgleda kad s e dođe kod ginekologa,..........di se presvlaći i to.......... nisam još nikad bila.........hvala

klarah
18.01.2011., 08:13
Treba mi dobar stomatolog, odnosno oralni kirurg za vađenje umnjaka, jako se bojim, pa po mogućnosti netko tko bi me mogao malo osloboditi tog velikog straha...
Znate takvog? u Zagrebu.

catty
18.01.2011., 08:48
da,već sam čula za nju...i netko je rekao (na nekoj drugoj temi) da sad ima privatnu ordinaciju! hvala ti na odg.

da, ta privatna ti je blizu vrapča, al nije komplicirano doći s busom, a ak ideš autom, ima parking u dvorištu kuće. tretman je 250kn, prvi pregled isto tak neš mislim. al na prvi pregled možeš otići, mislim, na uputnicu, al onda tamo u dom zdravlja črnomerec.pa će te onda naručiti na tretmane :top:

catty
18.01.2011., 09:31
Treba mi dobar stomatolog, odnosno oralni kirurg za vađenje umnjaka, jako se bojim, pa po mogućnosti netko tko bi me mogao malo osloboditi tog velikog straha...
Znate takvog? u Zagrebu.

http://www.poliklinika-krhen.hr/hr/ ja sam kod njih vadila 2 umnjaka, mislim da nema bojih. obave to bezbolno i brzo, injekciju daju nježno..poslije će te bolit, to se pripremi s ketonalima, ali njih bih ti preporučila!

ribica0603
18.01.2011., 15:53
Znate takvog? u Zagrebu.

moja preporuka je dr.Ivasovic u Fiziodent 2

http://www.fiziodent-dva.com/hr

Nerve
18.01.2011., 18:58
Jel zna netko dobrog doktora(privatnika) koji uspješno liječi iritaciju kože na spolovilu, odnosno balanitis? Po mogućnosti u Splitu, ali i ne mora bit, odgovara i Zagreb i ostali gradovi Lijepe Naše, ali i šire. Hvala unaprijed!

emilija_1980
19.01.2011., 12:23
pozdrav.

tražim kliniku za rehabilitaciju sa smještajem i doktorima, NE starački dom.

vidjela sam na tv-u neku reklamu za privatnu kliniku za rehabilitaciju sa individualnim pristupom prema bolesniku. nisam zapamtila ime jer nisam mislila da će trebati.

molim da mi javite ako znate za nešto takvo, i kakva iskustva imate.

poželjno je da je u zagrebu ili negdje u blizini.

hvala.

louiana
19.01.2011., 13:21
da, ta privatna ti je blizu vrapča, al nije komplicirano doći s busom, a ak ideš autom, ima parking u dvorištu kuće. tretman je 250kn, prvi pregled isto tak neš mislim. al na prvi pregled možeš otići, mislim, na uputnicu, al onda tamo u dom zdravlja črnomerec.pa će te onda naručiti na tretmane :top:

prvi pregled oko 200 kn?? nemam takvu katastrofu na licu i zato mi je to malo puno...al ok...hvala na savjetu svejendo..:mig:

brale12
19.01.2011., 17:16
Kako sam naslov kaze molio bi ako netko zna gdje bi se na podrucju Bjelovara,a ako ne Bjelovara onda Zagreba u privatnoj klinici dalo ostaraniti par kvrzica masnog tkiva. Neda mi se ici po doktorima HZZO i natezat se puno za termine.
Unaprijed Hvala!

catty
20.01.2011., 10:37
prvi pregled oko 200 kn?? nemam takvu katastrofu na licu i zato mi je to malo puno...al ok...hvala na savjetu svejendo..:mig:

rekla sam ti, prvo odi na uputnicu u dom zdravlja črnomerec kod nje, bit će besplatno. a onda ćeš na tretmane koji su 250. prošla sam puno dermatologa i kod svih je tretman lica oko 250kn!

kloi
20.01.2011., 19:20
trebam preporuku za stomatologa u puli koji je preko hzzzo a da ne mulja sa cjenikom tj da ne naplacuje ono sto je u biti besplatno i koji zna sto radi .cula samza dr.Cvetkovic da zna sa djecom ako netko ima iskustvsa s njom .....

smile4
22.01.2011., 11:12
zanima me preporuka dobrog zubara preko socijalnog u Rijeci/Opatiji/bližoj okolici? ako sam mjenjala ginekologa ove godine-onda mogu /ne mogu i zubara? moram čekat godinu dana od ove promjene?
kod zubara kod kojeg jesam uvijek čekam sat vremena i kad sam naručena...određeni zubi i zubno meso me zna bolit ali ne pridaje previše pažnje tome jer naime imam paradontozu..isto tako se desilo da sam i slikala zube i inzistirala da mi se ga otvori ( iako je on bio sumnjičav iz razloga da je i po slici sve u redu)..nakon što je skinuo plombu-ispod pokvareno i to jako...i onda je slijedilo liječenje iglicama...čudio se i zubar jer se po slici nije vidjelo...mene brine da mi nije slučaj i s ovih par drugih zubi isto tako..htjela bih da me pošalje opet slikat ali šta ako opet ne bude vidljivo po slici..

Maaj
22.01.2011., 21:08
treba mi privatnik ginekolog u Zg-u,po mogucnosti zensko :)

catty
23.01.2011., 11:57
treba mi privatnik ginekolog u Zg-u,po mogucnosti zensko :)

poliklinika vili, dr ujević. ja sam kod nje i jako sam zadovoljna, pitaj ak te neš zanima ;)

MrsBlackCat
23.01.2011., 13:19
za ginekologe imate podforum/topic tj vise njih... npr.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=384586&page=37

ugl koliko sam citala i trazila u zagrebu prek hzzo gotovo da i nema nikog tko prima nove pacijente, guzve su, i do 2 mjeseca se ceka na termin

stomatolog - Ljiljana Knezović, cvjetno naselje u sklopu 3.paviljona... ista lokacija je i dr. opce medicine sam nezz tocno kako se zove... mogu provjerit ak kome treba

dermatolog- šalata - dr Bukvić , Basta-Juzbašić i jos jedna... nemog se sjetit imena... bila kod sve tri... ovisi kolika je guzva... men su sve ok... :D

Leptinotarsa
24.01.2011., 11:23
Može li mi netko preporučiti kvalitetnog ortodonta u Valpovu? Ima li netko iskustva s dr. Duškom Vladetićem iz Valpova?
Hvala

prilika
24.01.2011., 15:14
MrsBlackCat

Mene zanima u vezi doktora opće medicine u Cvjetnom naselju. Imaš baš preporuku za nekog doktora opće medicine tamo? Prima li samo studente ili i one malo starije koji nisu više studenti? Kako je preko ljeta kada studentski dom ne radi? Tko zamjenjuje tog doktora opće medicine? Daje li bez problema uputnice ili se mora posebno moliti? Naravno mislim na uputnice iz opravdanih razloga i uz određene indikacije.

Hvala unaprijed za odgovor.

tomyk
24.01.2011., 18:59
e ljudi bok pomagajte
ispričavam se ako ovo nije tema ali jako brinem za svoje zdravlje
stanje je ovakvo
več duže vrijeme imam problema sa vrtoglavicama(nekom čudnom ) ali samo kod kretanja ili nekog rada čudan osiječaj u lijevoj ruci i nozi osjet i motorika su dobri
oscilira mi tlak i pijem tablete norvasc i ampril ali nista
pritisak u glavi i osiječam pulsiranje, slabost i mučnina prisutni uvijek
i još ktomu imam mrlju u vidnom polju u d.oku
napravio sam brdo nalaza i ništa ovo mi se događa unazad 7 mj.
molim vas pomozite bilo kakav savjet
hvala

catty
24.01.2011., 19:43
e ljudi bok pomagajte
ispričavam se ako ovo nije tema ali jako brinem za svoje zdravlje
stanje je ovakvo
več duže vrijeme imam problema sa vrtoglavicama(nekom čudnom ) ali samo kod kretanja ili nekog rada čudan osiječaj u lijevoj ruci i nozi osjet i motorika su dobri
oscilira mi tlak i pijem tablete norvasc i ampril ali nista
pritisak u glavi i osiječam pulsiranje, slabost i mučnina prisutni uvijek
i još ktomu imam mrlju u vidnom polju u d.oku
napravio sam brdo nalaza i ništa ovo mi se događa unazad 7 mj.
molim vas pomozite bilo kakav savjet
hvala

imaš mrlju stalno u vidnom polju? kad si bio na pretragama? jesi napravio ct glave i magnetsku?

da nije baš dobro mjesto, imaš teme o vrtoglavicama, glavobolji i bolestima vezanim za to

tomyk
24.01.2011., 19:54
hvala
da mrlja je stalno na istom mjestu i vidim je jasnije kad je jača svijetlost
na magnetskoj glave sam bio dva put u 7. i 10. mjesecu na rebru kod dr.malojčića i sve ok

tomyk
24.01.2011., 19:55
imaš mrlju stalno u vidnom polju? kad si bio na pretragama? jesi napravio ct glave i magnetsku?

da nije baš dobro mjesto, imaš teme o vrtoglavicama, glavobolji i bolestima vezanim za to

hvala
na magnetskoj glave sam bio dva put u 7. i 10. mjesecu na rebru kod dr.malojčića i sve ok

catty
25.01.2011., 08:32
hvala

stvarno neznam.. al evo odi na ovaj link i pročitaj tamo moj post a i tamo ima ljudi koji imaju slične probleme http://www.forum.hr/showthread.php?t=615491

Leptinotarsa
25.01.2011., 18:18
Pozdrav!

Može li mi netko preporučiti kvalitetnog ortodnta u Osijeku, bilo preko hzzo bilo privatnog?
Imam 22 godine. umnjaci su mi stvorili kompresiju u ustima, uslijed čega mi desna gornja jedinica ide malo prema van i na lijevu gornju jedinicu, dok su mi obje donje dvojke malo zarotirane prema unutra i bježe iza donjih jedinica. Umnjake sam izvadila prije 4 godine, ali se zubi i dalje pomiču u krivom smjeru, polako, ali sigurno.

Za dr. Vladimira Pollaka i dr. Sinčić sam čula da im uskoro ističe dozvola za rad u mirovini, tako da nema smisla da idem kod njih, kao ni kod dr. Prlića u bolnicu zbog prevelike gužve.

Konkretno me zanima dr. Vera Benašić-Pavlović u osijeku, koja još nije u mirovini. Jel netko imao iskustva s njom?

Također me zanima ima jeli itko išao kod dr. Duška Vladetića u Valpovo?

Hvala!

zmaj_xpzt
26.01.2011., 00:44
najbolji i najisplativiji urolog u Varaždinu?
neka poliklinika?

lazagna
26.01.2011., 10:00
clan obitelji nedavno je dobio mjesto u centru Nada u Karlovcu. ima li neko ili iskustva ili clana obitelji s iskustvom s tim centrom?

hvala, pozdrav

HelloShitty
26.01.2011., 17:11
Trebam ORL/maksilofacijalnog kirurga koji ce mi rijesiti problem kolabiranja unutarnje nosne valvule pri udisanju (hrskavicnim implantatom s uha ili... ako postoji jos neka metoda...). Vecina tih lijecnika je cula za to, ali malo tko bi taj problem uopce samostalno prepoznao, a kamoli usudio se nesto prakticno i poduzeti po tom pitanju (prema sljedecem obrascu: nemas devijaciju septuma... dakle - ili je rinitis ili lazes da ne mozes disati!).

Ako netko zna takvoga kirurga (ili je cak bio na operaciji zbog istog ili slicnog problema), molio bih da mi se javi (moze i privatnom porukom). Ako ne odgovorim, to je vjerojatno zato sto sam izvrsio samoubojstvo jer godinama pola ili vise vremena disem na usta, a nemam ni devijaciju niti rinitis, a niti ravna stopala. Jednostavno receno, nosnica mi se suzava i "propada" prilikom udisanja i zrak ne prolazi to suzenje (valvulu). Ocito je, ali j. septum mi je ravan (tj. "disem"), a malo tko gleda dalje od njega. Drugim rijecima, u slijepoj sam ulici.

Zahvaljujem na pomoci!

Goran7
26.01.2011., 20:19
Pozdrav ljudi, jeli znate gdje u Zg mogu otići za bipolarni poremećaj, jeli postoji kakva klinika, jeli je dobra, a ako nije koji bi psihoterapeut bio zaista sjajan za to? Koliko bi koštalo? Hvala

magic potion
27.01.2011., 13:19
Ako netko zna gdje se (u Splitu) može napraviti UZV suznih žlijezda, svaka je pomoć dobrodošla!:s :p

JohnShooter
27.01.2011., 15:39
Evo imam jedno pitanje neznam dali sam ga postavio na pravom mjestu. Imam paničan strah od stmatologa i radova na zubima zbog niske tolerancije na bol, a par godina vec nisam bio kod stomatologa. Zubi mi vec polako postaju katastrofa ali ima nade za spas ako ubrzo krenem pa me zanima jel postoji mogucnost da se uzme neko sretstvo za smirenje kao tableta itd.. i jel pomaze?:zubo:

juventa
27.01.2011., 22:04
Može li mi netko preporučiti dobrog ginekologa u okolici Sesveta? Socijalnog ili privatnikač svejedno. Hvala :)

kismo
28.01.2011., 17:55
Treba mi, ako netko ima za preporučiti, ok doktora obiteljske ( opće ) medicine u Španskom ili Malešnici? - ne privatnog

thx

senjorita mamita
28.01.2011., 20:16
može i privatnog na području zagreba da je dobar i da ne zazire od paničara i
trtaroša poput mene!!! I da sad ne moram baš dignuti kredit za popravak zubi!

catty
30.01.2011., 12:53
Evo imam jedno pitanje neznam dali sam ga postavio na pravom mjestu. Imam paničan strah od stmatologa i radova na zubima zbog niske tolerancije na bol, a par godina vec nisam bio kod stomatologa. Zubi mi vec polako postaju katastrofa ali ima nade za spas ako ubrzo krenem pa me zanima jel postoji mogucnost da se uzme neko sretstvo za smirenje kao tableta itd.. i jel pomaze?:zubo:

sumnjam, mislim da ti jedino pomaže anestezija pa niš ne osjetiš. ak se ne bojiš injekcije :P ja sam ju dobila kad sam vadila umnjak i puno je manja bol nego brušenje zuba, vjerojatno jer traje oko 20sek

catty
30.01.2011., 12:54
može i privatnog na području zagreba da je dobar i da ne zazire od paničara i
trtaroša poput mene!!! I da sad ne moram baš dignuti kredit za popravak zubi!

moj zubarka je jako dobra iako nije privatnik. zna da me boli i kad ju molim da mi anesteziju :top:

Teeja
30.01.2011., 20:28
Molit ću vas da mi netko preporuči dobrog zubara u Splitu (može i privatnik ali da nije skup) te ginekologicu (preko hzzo). Unaprijed hvala

Scorpy
31.01.2011., 17:02
Ima li netko iskustva sa OČNOM POLIKLINIKOM BINOCULUS na Vrbanima u Zagrebu? Po njihovoj web stranici imaju jako dobru opremu. Je li netko možda tamo radio OCT pretragu oka? Koja je cijena te pretrage? Koja je cijena općeg pregleda i što sve uključuje? Mislim da tamo radi samo jedan mlađi doktor koji se i spominje na web stranici.

Ako ima tko kakvog iskustva ili neku preporuku za nekog drugog doktora molim da mi javite, može i u privatnoj poruci. Važno je da se može sve pitati i da nije žurba na pregledu.

Binoculus je teška katastrofa! Kad sam imala tešku upalu oka (konjuktivitis) koji je izazvala privremeno mutniji vid (kao da mi je naglo narasla dioptrija), natjerali su me da kupim kod njih naočale s najskupljim Zeissovim staklima (3000 kn), skroro su mi i leće utrapili. Ne moram ni reći da su mi naočale nakon 2 tjedna završile u smeću jer su imale duplo veću dioptriju od potrebne... Zamjerili su mi se do neba s tim "utrapi, prodaj" stavom.
A inače su na prvu izgledali simpatično, dr.šarmantan i tako...
Sigurno više ni u ludilu neću tamo ići.:mad:

prilika
01.02.2011., 07:39
Scorpy

Hvala ti što si mi to javila. Nisam niti bila kod njih u Binoculusu, otišla sam na kraju na pregled u Optocentar. Otkrivena mi je na pregledu u Optocentru nova degeneracija na mrežnica jednog oka, a kako sam već imala rupturu mrežnice toga oka prije godinu i pol, dosta sam zabrinuta. Sada tražim nekog dobrog retinologa (specijalista za stažnji segment oka- mrežnicu). S obzirom da sam imala problema s okom moram biti pod redovitom kontrolom, a u bolnici sam jako rijetko naručena.

Ima li netko iskustva sa poliklinikom Bilić Vision i onim doktorom koji je naveden na njihovoj web stranici da se bavi baš stražnjim segmentom oka? Isto tako ako netko ima preporuku za nekog drugog oftalmologa-retinologa molim vas da mi javite. Može i u privatnoj poruci.

Unaprijed se zahvaljujem.

decec
01.02.2011., 22:32
prilika

Bilić ni u ludilu, živčana baba, a skupa užas! Svaki kontrolni pregled 250/300 kuna??
Ja sam bio zadovoljan s Okulističkim centrom u Maksimirskoj, imao sam problema s konjunktivitisima i dr. mi je super.

prilika
02.02.2011., 07:19
decec

Hvala za odgovor. Poslala sam ti privatnu poruku, pa te molim da mi odgovoriš isto u privatnoj poruci. Ja ću ići i dalje na kontrole u bolnicu, ali dok čekam slijedeću kontrolu u bolnici mislila sam otići jednom na privatan pregled da budem sigurna da se ne događa nešto loše sa okom.

Amimanera
02.02.2011., 08:13
Da li netko ima preporuku za stomatologa u dugavama? Hvala.

Apol1on
02.02.2011., 15:02
Pozdrav,
Studiram u Zagrebu i trebao bih se prijavit u nekog doktora , a ne znam šta trem sve napravit i donit kako bi se moga prijavit. Zna neko ?Hvala unaprid;)

Tourniquet_
02.02.2011., 18:28
Može mi neko preporučit neku optiku/polikliniku ili tak nekaj za kontrolu vida gdje mogu besplatno? U Zagrebu? Da je stručna naravno i da je neko imao dobra iskustva i dobre doktore..
fala :)

invisible f
02.02.2011., 21:30
Molila bih ako tko zna kakvog dobrog privatnog endokrinologa u Zagrebu, da ima titulu dr. sc? Zahvaljujem.

invisible f
03.02.2011., 15:44
Molila bih ako tko zna kakvog dobrog privatnog ginekologa, endokrinologa u Zagrebu, da ima titulu dr. sc? Ima curicu s policističnim jajnicima i hormoni joj divljaju, kosa opada... Molim za bilo kakvu preporuku. Hvala.

*Mateinka
04.02.2011., 11:25
Tražim dermatologa, nekoga tko će mi se stvarno posvetit i riješiti mi akne. Može i privatno.
:)

nivesa
05.02.2011., 00:35
Molila bih ako tko zna kakvog dobrog privatnog ginekologa, endokrinologa u Zagrebu, da ima titulu dr. sc? Ima curicu s policističnim jajnicima i hormoni joj divljaju, kosa opada... Molim za bilo kakvu preporuku. Hvala.
Dr Babić,ne znam titulu ali ako nemože ona pomoći uputit će vas an pravo mjesto...01/6522146

catty
06.02.2011., 08:57
Pozdrav,
Studiram u Zagrebu i trebao bih se prijavit u nekog doktora , a ne znam šta trem sve napravit i donit kako bi se moga prijavit. Zna neko ?Hvala unaprid;)

mislim da ovako: nađeš si ambulantu koja ti je najbliže mjestu stanovanja, pa odeš tamo i pitaš možeš li kod njih. poslije ćeš morati otići u hzzo u jukićevu ovjerit neš

catty
06.02.2011., 08:58
Može mi neko preporučit neku optiku/polikliniku ili tak nekaj za kontrolu vida gdje mogu besplatno? U Zagrebu? Da je stručna naravno i da je neko imao dobra iskustva i dobre doktore..
fala :)

pa odi na rebro kod okuliste, na uputnicu

catty
06.02.2011., 08:59

dr ujević, poliklinika vili

catty
06.02.2011., 09:00
Tražim dermatologa, nekoga tko će mi se stvarno posvetit i riješiti mi akne. Može i privatno.
:)

dr sokol, prvo odeš na uputnicu na prvi pregled u dom zdravlja črnomerec, tamo kod svetog duha, a dalje će ti ona vjerojatno preporučiti tretmane u prosjeku jednom mjesečno koji su 250kn

Lent11
06.02.2011., 21:26
Tražim dobrog specijalistu za kontaktne leće u Osijeku, a da to nije u Domu Zdravlja u Osijeku

Sabačonka
07.02.2011., 13:56
dr. mirjana tudorić
radi privatno na malešnici

A koliko ona naplaćuje otprilike?

lost_17
07.02.2011., 16:42
Molila bih ako tko zna kakvog dobrog privatnog endokrinologa u Zagrebu, da ima titulu dr. sc? Zahvaljujem.

Prof. dr. sc. Miroslav Dumić, inače radi na Rebru (Zavod za endokrinologiju i dijabetes Klinike za pedijatriju) , ali radi i privatno na Krugama
moja najiskrenija preporuka :top:

pahuljica89
07.02.2011., 19:35
znam da sam na krivoj temi ali molim vas da mi netko pomogne ljudi!!!jučer i danas mi je čitav dan muka ali malo je pa onda nije i tako po cijeli dan...
Što bi moglo biti ,da li je netko imao ikada takvih problema??
HVALA UNAPRIJED!!!!

nevven
07.02.2011., 20:32
A kaj ti znaci "muka"?

Sabačonka
07.02.2011., 22:31
A kaj ti znaci "muka"?

Muka=loše=zlo: Ima mučnine.

Možda si otrovala želudac ili dobivaš crijevnu virozu. Ako počneš povračati pij Coca colu i jedi štapiće. Ako nastavi ovako biti, rađe pitaj nekog stručnijeg.

balkanski pastuh
08.02.2011., 00:15
Koga biste preporučili (poliklinika, doktor...) za jedan detaljan pregled ramena? Puno hvala..

dianad
09.02.2011., 21:11
Pozdrav, da li netko može preporučiti dobrog stomatologa za ljuskice na području Rijeke ili Zagreba?

ravnodrito
10.02.2011., 00:15
riječani moji! predložite mi nekog zubara koji je "od povjerenja" po vama plizzzzz
hvala!:)

Nakon što su mi preporučili Tomislava Tamaruta kao zubara koji uspješno liječi zube, otišao sam tamo i mogu samo pohvaliti strpljivost i uspješnost tog zubara! Preporučam ga, nećeš pogriješiti! :)

smješko
10.02.2011., 13:17
svima koji traže liječnika u zagrebu, pogotovo studentima, preporučam da izbjegavaju liječnicu koja radi u studentskom domu cvjetno naselje, dr. vuković.

prilika
10.02.2011., 13:27
Dobro da si rekao. Neki su tu na forumu baš preporučivali tu doktoricu iz Studentskog doma Cvjetno naselje.

Ima li netko iskustva sa dr. Šimurina Helena? Ova doktorica radi tamo kod pizzerie Baschiera na Horvaćanskoj cesti. Mala je ambulanta i kada god sam prolazila nije bila gužva. Vidjela sam izvana, nisam ulazila unutra.

BOLTON
10.02.2011., 15:16
Ima već oko pola godine od kada sam se preselio u Split ali nikako da nađem zadovoljavajuće dobrog zubara koji radi preko HZZO-a i ne naplaćuje dodatno. Naime doma sam imao zadovoljavajuće dobru zubarku koja mi je uvijek naplaćivala samo participaciju od sitnih 15-20 kn ali koliko sam čuo iz prve ruke ovdje u Splitu neki koji rade preko HZZO-a još dodatno naplaćuju pacijentima (i to mnogo) što mi je nažalost financijski potpuno neprihvatljivo a znam da postoji i zadovoljavajuće dobra usluga koja je besplatna (ne tražim besplatnu vrhunsku uslugu već samo zadovoljavajuće dobru).

Molim ako tko zna za zadovoljavajuće dobrog zubara koji radi preko HZZO-a i ne naplaćuje dodatno da mi javi na pm ili ovdje jer dosta hitno moram sredit par zuba a neznam gdje da odem a da me financijski ne oderu. Hvala.

Gutaperka
10.02.2011., 15:32
Ima već oko pola godine od kada sam se preselio u Split ali nikako da nađem zadovoljavajuće dobrog zubara koji radi preko HZZO-a i ne naplaćuje dodatno. Naime doma sam imao zadovoljavajuće dobru zubarku koja mi je uvijek naplaćivala samo participaciju od sitnih 15-20 kn ali koliko sam čuo iz prve ruke ovdje u Splitu neki koji rade preko HZZO-a još dodatno naplaćuju pacijentima (i to mnogo) što mi je nažalost financijski potpuno neprihvatljivo a znam da postoji i zadovoljavajuće dobra usluga koja je besplatna (ne tražim besplatnu vrhunsku uslugu već samo zadovoljavajuće dobru).

Molim ako tko zna za zadovoljavajuće dobrog zubara koji radi preko HZZO-a i ne naplaćuje dodatno da mi javi na pm ili ovdje jer dosta hitno moram sredit par zuba a neznam gdje da odem a da me financijski ne oderu. Hvala.

dr.Štević Marija,ima ordinaciju u školskoj poliklinici(ono pokraj suda),ženska radi savjesno i koliko znam ne naplaćuje ništa šta zakonski ne smije naplatiti

moon girl
11.02.2011., 02:57
Ljudi, dobro jutro (ili nekima blaga noć-.-) meni hitno treba zubar u Rijeci, student sam i emm. Bojim ih se ko vraga:/. Ideja? Hvalaa:)

Jednostavna
12.02.2011., 12:24
svi koji traže dobrog privatnog oftalmologa u Zagrebu najtoplije preporučam da pod svaku cijenu ne idu Dr Vukasu u njegovu očnu polikliniku u Ilici

za one novce koje tamo privatno ostavite nećete dobiti ono što tražite i ono što vam treba, a imate želju za boljim i kvalitetnijim sveukupnim tretmanom!

MKK3
12.02.2011., 19:12
također, oni koji traže oftalmologa, izbjegavajte dr. MILANA PAVIĆA čija je ordinacija u Španskom, Slavka Batušića 17.

možda jest dobar doktor, ali meni danas nije puštao ruku ili koljeno s time da sam mu svako malo govorila da se makne, dobila sam besplatnu terapiju koja inače košta, prepotstavljam, poprilično puno; pričao mi je kako skladni brakovi postoje (uz primjer Kalembera i Ane Rucner) unatoč razlici u godinama (on 52, ja 19), govorio mi kako sam prekrasna i slične gluposti, pozvao na kavu sutra i poljubio u obraz dok sam na očima imala ono za provjeru vida tako da ga nisam mogla vidjeti.

pola sata kasnije sam došla s momkom i uz malo naguravanja i psovki zaprijetila da ću mu upropastiti ordinaciju.

cat deluxe
12.02.2011., 20:09
ja tražim oftamologa u zg, studentica sam...može i preko uputnice i privatno nešto dobroga za preporučiti ...molim hitno..

catty
12.02.2011., 21:25
Koga biste preporučili (poliklinika, doktor...) za jedan detaljan pregled ramena? Puno hvala..

pretpostavljam, rame te boli, preskače or sth? ako si iz zagreba, odi na rebro u glavnu zgradu desno, tamo su specijalisti za kosti.

catty
12.02.2011., 21:27
ja tražim oftamologa u zg, studentica sam...može i preko uputnice i privatno nešto dobroga za preporučiti ...molim hitno..

na uputnicu - rajko kordić, rebro.ili bilotko drugi na rebru.

prilika
13.02.2011., 07:38
svi koji traže dobrog privatnog oftalmologa u Zagrebu najtoplije preporučam da pod svaku cijenu ne idu Dr Vukasu u njegovu očnu polikliniku u Ilici

za one novce koje tamo privatno ostavite nećete dobiti ono što tražite i ono što vam treba, a imate želju za boljim i kvalitetnijim sveukupnim tretmanom!

Ja se slažem sa tobom. Nemojte ići kod dr Vukasa u njegovu očnu polikliniku. Meni taj doktor nije vidio da imam rupturu na periferiji mrežnice i rekao je da dođem na kontrolu za godinu dana. Sva sreća da sam potražila drugo mišljenje i hitno sam morala ići na laser u bolnici. Još sam preko vikenda morala mirovati, a dr Vukas nije uopće pogledao periferiju mrežnice iako sam rekla koje sam probleme sa vidom imala.

prilika
13.02.2011., 07:44
Meni je puno pomogao dr. za leće i da nije bilo ovog foruma i ovog doktora ja stvarno ne znam kako bi prošla. Iako je od toga već prošlo godinu i pol dana. Žao mi je da se dr. za leće više ne javlja tu na forumu. Ja opet nisam sigurna za neke stvari vezane za oko i rado bi ga pitala. Stvarno je super doktor.

ivanavelika
13.02.2011., 08:51
Osobno mogu preporučiti - stomatolog u Velikoj Gorici - Ivana Kožulj dr.dent.med. - izvrsno radi i vrlo je strpljiva. Stoga puno roditelja dovodi svoju malu djecu kod nje. Više informacija vjerojatno možete dobiti na njenom web, a mislim i na facebook stranici.

@catty - što se tiče ramena, ja sam išla u polikliniku Ligament u Domu sportova kod dr. Bućara. Bila sam zadovoljna

Danaide
13.02.2011., 13:40
Ja tražim nekog dobrog ginekologa/ginekologicu na području Pule... Pa, ako netko ima nekoga za preporučiti, neka se javi :mig:

ćelavo_pile
13.02.2011., 15:09
traži se dobar ginekolog u karlovcu. muški. preporuke? :)

katekit
13.02.2011., 16:27
Molim preporuku za dobrog stomatologa u Splitu i okolici?
Riječ je o navlakama za zube i slični estetski popravci.
Hvala!

balkanski pastuh
13.02.2011., 18:35
pretpostavljam, rame te boli, preskače or sth? ako si iz zagreba, odi na rebro u glavnu zgradu desno, tamo su specijalisti za kosti.

Jep... hvala na preporuci! :mig: