PDA

View Full Version : Shame on you - Šta ste nekad slušali kad ste bili mali!!?

HellaBud
04.02.2004., 13:30
ako može hronološki i bez blama, saaaaamo hrabro.

ko teški klinja, do polaska u školu i otkrovenja radijona - čolić i bdugme mainly, fala starcima na netrovanju harmonikama, mada ni ovo nije maklo od pastirluka mlogo.
do nekog sedmog OŠ, tako svašta bezveze što se vrtelo po radiju, elektro sintetika i bljuzge raznolike.
onda dođe pink flojd (isuse) i žanmišel požar (hriste)
osmi razred negde vidoh bili ajdola i sisters of mrsi pa mi se svideše narečeni geaci
i čuh negde otompotom za kleš, odo u grobnu kuću beograd i nađoh stori of d kleš.

na dupe. patos. smrt. bog otac. seks. ludnica. xaoc apsolutni.

potom razni hardkorovi i ine dernjave...

a dalje vidite na kaj vam se vrti u kazićima trenutačno...:lol:

walter
04.02.2004., 13:36
King Diamond. :rozi: :rozi: :rozi:

WASP :rozi: :rozi: :rozi: :rozi:

wyrm
04.02.2004., 13:45
Kad sam bio jako mali (na pocetku osnovne skole) Gansi i toga se sramim... :o
Kasnije Nirvana a onda negdje u 5. - 6. Sepultura i Metalika...
A pred oko 4 - 5 godina bljak metal. :D

Ipanema
04.02.2004., 13:46
A koliko mali? :D

Guns N` Roses :rolleyes:
The Cult :top:
Skid Row :D
Iron Maiden :headbang:
Metallica :cool:

Europe, Def Leppard, Poison, Bon Jovi :lol: bolje da ckomim dalje

Mr. Wrong
04.02.2004., 13:52
do sedme godine Đžimi Stanić
do devete Em Si Hemer
od devete do jedanajste Gansi, Mejdeni, Metalika, Nirvana
do drugog srednje još metala
do faksa pank
onda dalje baš svašta.

Sve ovo gorenavedeno i dalje slušam, osim Đžimija. :D

rutvica
04.02.2004., 13:54
mamine i tatine singlice: beatlesi, errol garner, ella fitzgerald, edith piaf, louis armstrong - na časnu riječ ja sam to slušala, samoinicijativno. uz to zdravka čolića, stjepana jimmyja stanića i ljupku dimitrovsku, koja je valjda moj prvi role model.
možda prva ploča koju sam sama kupila bila je, mislim, stijene - '11 i 15'. ili ta, ili parni valjak - 'vruće igre'. negdje 7 osnovne ? imam slabo pamćenje, ako ga uopće imam. bila sam patološki sramežljivo dijete pa se nisam prije mogla odvažiti da odem u dućan i nešto kupim.

Mr. Wrong
04.02.2004., 14:08
Ako ćemo tako:

- prva kazeta MC Hammer "Please Hammer Don't Hurt 'em", 1990?
- prvi cede Iron Maiden "Piece of Mind", 1995
- prva ploča Bad Manners "Ska'n'B", 1999

Undertow
04.02.2004., 14:31
Ajme, gooba tema!
E, ovako: Kao totalno malo sranje, cupkao sam uz stare ploce Floyda od staroga! Sjecam se da je pustao Purpleovce, malo Jimi Hendrixa, nesto Janis Joplin, itd.
Dalje, moji prvi izbori mjuze su bili Pet shop boysi, The Cure, nesto Madonne, stuff like that...
Kraj osnovnjaka me uhvatilo "rave" & techno ludilo do negdje drugog srednje. Tada sam prvi puta cuo Sepulturu, Maidene, Metallicu, itd.
Sad sam tu negdje s tim da spomenute bandove moje usi ne mogu vise cuti! (Dobro, ROOTS su jos uvjek zakon! ;))

HellaBud
04.02.2004., 14:56
Eto, znao sam da smo svi slušali ono čega se kaobajagi danas stidimo...

walter
04.02.2004., 15:03
Ja sam kao klinac slušao i Danijela (Bio sam naivan, Džuli i to), pa sam slušao Fosile (Najdraže moje i to), pa sam slušao Plavi orkestar (Fafafašista i to), pa sam gledao jednom Sedmoricu mladih sa roditeljima. Pa sam slušao i Rokere s Moravu, pa sam slušao i Zabranjeno Pušenje, Lepu Brenu, Čorbu, Čoleta, Đoleta, Halide, Vesnu Zmijanac, sve to s trinaest godina otprilike. Sramio sam se toga kad sam slušao WASP i King Diamond :rozi: :rozi: , tad sam imao 16 godina. Sa 18 sam slušao Husker Du, pa sam se sramio WASPA i King Diamonda. Sad imam 28 i ponosan sam na sve što sam slušao.

db_
04.02.2004., 15:13
HellaBud kaže:
Shame on you - Šta ste nekad slušali kad ste bili mali!!?
kad sam bio mali najvise sam slusao - roditelje! A glavna stvar je bila: Shame on you!! :eek: :zubo:
(na 120 decibela! onako sa izpruzenim kaziprstom u raznim varijacijama! :zubo: :zubo: )

Blueealää
04.02.2004., 15:18
sa 4. Majkl, Kajla, Tjači, Vlado Kalember (vvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnoooooooooooo o na uuuuuusna-maaaa!) :D
prva bas moja kazeta 'Bad' od MJ-a :D
onda 5. i 6. Aerosmit i Billy Idol :D :D i Gansi
onda sam u četvrtom i petom razredu skuzio rejv i prodiđije pa u sedmom i osmom haus...
pa sam u prvom srednje poceo brijat po partijima :rolleyes:
i onda sam u 3. srednje skuzio za covjeka koji se naziva Saint Germain pa sam se prebacio na nju đez
i od faxa slusam sve

Ipanema
04.02.2004., 15:30
Blueealää kaže:
prva bas moja kazeta 'Bad' od MJ-a :D

:eek: :eek: :eek: :eek:
I MOJA!!!!

:vidiga: :bonk: :jumping:

Superhrabar Dabar
04.02.2004., 15:50
U 2. osnovne....New Kids On The Block!:bonk:

wyrm
04.02.2004., 16:41
Ipanema kaže:
A koliko mali? :D

Ti to meni?? :D

Ako da, pred cca 10 - 11 godina...
Kad sam imao 7 - 8 godinica. :D

Ollienntsh
04.02.2004., 16:48
Mr. Wrong kaže:

- prva kazeta MC Hammer "Please Hammer Don't Hurt 'em", 1990?

To sam i ja slusao! Jos uvijek znam ubacit taj CD.

"Here comes the Hammer!"

:cool: :D

Ipanema
04.02.2004., 16:49
wyrm kaže:
Ti to meni?? :D

Ako da, pred cca 10 - 11 godina...
Kad sam imao 7 - 8 godinica. :D

Zapravo ne tebi, ali kad si se vec progurao :D

Ja pocela sa doticnim bendovima cca 9-10 godinica, a to ti je meni bilo prije nesto manje od 15 godinica... ;)

wyrm
04.02.2004., 16:53
Ajde, dobro... :D

Ed Hunter
04.02.2004., 18:57
prvo sam sluso neke pizdarije od domacih ovih supaka, negdje 5 razred :) u 6 il 7 (nesjecam se) kupio sam Offspring "Americana" (+ limp bizkit i korn)... ajme zakon ee! I to je to doba kad sam poceo slusati rock i ta sranja, nesto sto nije brija :D. Pa je u 8-om razredu doso system of a down i moj frend koj mi je dofuro od metallice "ride the lightning" :s :top: ... Nisam mogo vjerovat da su taki supci postali danas.. :) i onda sam poceo brijati na anti-brijacka sranja (metal i ta sranja :) ) :D

dobro da nisam napiso da sam prije 5 razreda slusao skuter i dune i ona sugava sranja od dance i techno :)

Plug_in
04.02.2004., 19:08
Osnovna škola...britni spirs, limp bizkit i linkin park

Na početku srednje sam puštal Metallicu, Nirvanu, Guns N' Roses

sad baš nemam neku strogu orjentaciju, slušam ono što mi se svidi...osim Britney Spears, naravno....

:W :W :W :W :W

beheaded
04.02.2004., 21:59
The Undertaker kaže:
U 2. osnovne....New Kids On The Block!:bonk:

Meni su se na mjesec dana sviđali BSB.:flop: :( :bljak: :rigo: :bonk: :horor: :bang:

Nightwing
04.02.2004., 22:04
u osnovnoj skoli sam slusao (c)rap i toga se poprilicno sramim....

Blueealää
04.02.2004., 22:20
eeee! zaboravio sam 2-3 razred vanilla ice (ajs ajs bejbi :rolleyes: ) i poslije coolio

np the clash - i fought the law

jimmy jazz
04.02.2004., 22:22
and the low one!

Dylan Dop
04.02.2004., 23:03
Ja sam kao mali slusao Beatlese, Beach Boyse, Stonese i masu stvari koje su starci imali na plocama i magnetofonskim trakama, a od domacih sam slusao Nove fosile, Srebrna Krila. Al to je bilo ono, ful klinac, kraj sedamdesetih, poceak osamdesetih. :D

Kasnije je bilo svega (uglavnom gitare), ali nikad ono kaj se isfuravalo po MTV - Viva chartovima, niti domace stvari kakve se vrte na Obiteljskom/Narodnom radiju.

Potala
04.02.2004., 23:19
Ja sam bila na valjda svakom koncertu Novih fosila, imala sam sve ploče i znala sve pjesme napamet.
A i Riva tj Srebrna Krila...(jel su to 2 grupe ili jedna pa je mijenjala ime...sve mi se pomiješalo)...nije bila loša:D
...a onda su došli...NKOTB:cool: :zubo:
Pa mc hammer isto negdje u to vrijeme
A onda - The Kelly Family:D

Prvi rock bend koji sam slušala su bili Gunsi, a vrlo brzo nakon toga Stonesi, Zeppelini, Doorsi itd. To je bilo krajem osnovne/početkom srednje i od tada mi se muzički ukus proširio i na druge vrste muzike, ali skoro sve što sam slušala od tada slušam i sad (ili ne slušam, ali bar cijenim)

Tiamat
04.02.2004., 23:23
Ja sam... tamo u osmom osnovne... sram me rec :o slusala :o ... Michaela Jacksona :bonk:

BillGatesMustDie
05.02.2004., 05:14
Tiamat kaže:
Ja sam... tamo u osmom osnovne... sram me rec :o slusala :o ... Michaela Jacksona :bonk:
I ja isto, samo s 8 godina. :D Mada mislim da su me više fascinirali spotovi... auuuuuuuuuuuuuuuuuuu I Paulu Abdul :klopa: , MC Hammer-a...

A za jednog osmogodišnjaka mislim da je Queen dobar početak. :zubo: Sjećam se da sam neš buljio u TV i bila je nekakva live verzija Radio Ga Ga... (al volim ih i danas)

A ono što se sviralo na TV, Novi Fosili, Magazin, Riva i slično... ali to nisam nikad baš slušao...

Bila je tu još i hrpa kazeta od starog pa su se vrtili Dire Straits, Dona Summer, CCR, Beatles i sl...
A ono što sam sam otkrio su bili Floydi i Crimsoni s negdje oko 10-ak godina (najozbiljnije) na nekakvim kazetama.
Napominjem da ni dan danas nemam CD player...

Pa onda jedno dugo vrijeme nisam slušao baš ništa...

I nikad se nisam ulovio na Nirvanu, Mejdene, Metallicu, Gunse i takve stvari... ma koga uopće ovo zanima, dosta kenjaže... :D

Alyssa
05.02.2004., 05:26
Ufff ja sam u 5 osnovne slusala Spajsice (sramim se) :bonk: :rolleyes: :bljak: pa sam imala fazu Oasisa, Alanis Morissette i Garbage :o :D :bonk:

xiola bleu
05.02.2004., 09:21
zdravko colic was the king! sestricna i ja slusale njega i sam' se cerekale, bile smo totalno zaljubljene u njega. :cerek: pa one lokice i njihova koreografija, covjece.. :D
druga neprezaljena ljubav: duran duran, pogotovo john taylor.. :cerek:
i onda me je lupio sting po glavi, uf, tooooo.. :cerek:
a prvi koncert na kojem sam ikad bila su bili ub40 u domu sportova.. :cool: :D

joj, da, netko je spomenuo rokere s moravu, mislim da sam se palila na jednog od njih: javorka radi na kasu dvokratno, lakirani joj nokti, o lila, bog te mlatno.

walter
05.02.2004., 10:13
Ajde da čujem, tko je sve plesao break dance?
Ja sam znao helikopter. :frajer: :frajer: :frajer:
Ne, u biti, to nije bio helikopter, nisam znao helikopter, znao sam ono kad kao, padaš na zemlju, pa se dočekaš na ruke, a tijelom migaš poput zmije, i tak ideš unazad... Wicked!!!! :frajer: :frajer:
To sam mogao radit i pijan! Wicke wicke wicke Wicked!!!!!

nebo
05.02.2004., 10:29
zdravko colic

azra

pink floyd

bajaga i instruktori

prodigy

a sad slusam mamu i tatu..:)

Mr. Wrong
05.02.2004., 10:53
walter kaže:
Ajde da čujem, tko je sve plesao break dance?
Ja sam znao helikopter. :frajer: :frajer: :frajer:
Ne, u biti, to nije bio helikopter, nisam znao helikopter, znao sam ono kad kao, padaš na zemlju, pa se dočekaš na ruke, a tijelom migaš poput zmije, i tak ideš unazad... Wicked!!!! :frajer: :frajer:
To sam mogao radit i pijan! Wicke wicke wicke Wicked!!!!!

Aj vont brejk dens, aj vont brejk fri, aj vont brejk pršljen kičmeni! :top:

np Extreme Noise Terror - Third World Genocide (By Arms Trade)

:::bouz:::
05.02.2004., 11:07
u osnovnoj prljavo kazalište, azra, zabranjeno pušenje, pa u srednjoj (neznem kaj mi je bilo) c-block :eek: pa sam se donekle unormalio pred kraj srednje->green day, blur....

Žuribus Šumasti
05.02.2004., 11:16
prvi zvuk Cypress Hill...pa malo Biohazard, RATM i ostalog hc bućkuriša iz tog doba...pa Hladno pivo...pa se uopće ne sjećam više...e da, prvi koncert Napalm Death:zubo:

Tufir II
05.02.2004., 11:28
1-2. osnovne: Bijelo dugme, Blondie, Haustor, Film, Paket aranžman :eek: (Hvala tati i tetki od sestrične)
3-4. osnovne: Duran Duran, David Bowie, Riblja čorba
(sestrini utjecaji)
5-6. osnovne: Modern Talking, razne disco poskočice, breakdance :mad:
7-8. osnovne: rap, house, disco, soul, funk
1. srednje: Hendrix, Partibrejkers, Doors, Clash, Bob Marley, stari r'n'r, Pink Floyd, EKV, riječki bendovi, Kraftwerk, Public enemy, Ramones itd.
2. srednje: The who, Bob Dylan, hipijevština, Miladojka, Zabranjeno p, Azra, KUD Idijoti, Sex Pistols, Psihomodo pop, Disciplina...
Ljeto između 2. i 3. srednje: otkrivanje većine danas mi najdražih izvođača: Byrds, Neil Young, Velvet Underground, Jesus and Mary Chain, Husker du, Sonic youth, Pixies, Pogues, Stone Roses, Stooges i tako to.

Ostalo su sve varijacije na temu. (A bilo je i mnooogo skretanja i zabluđivanja u mutne vode :rolleyes: )

Nikad nisam slušao: U2, Žan Mišel Žara, Majk Oldfilda, grunge i metal :p

*Deathless*
05.02.2004., 12:14
bila ova tema inače... ;)
ko malo balafo sam slušala PM_P (i još uvek slušam) i bila sam jako zaljubljena u gobca(no, oke, još uvek jesam) i njegova golotinja je bila prva muška golotinja koju su moje okice videle... :cerek: ah....... no, oke, priznam da sam slušala i danijela i vladija kalembera (evo noći, evo ludila....) a malo su me u 1.-2. osnovne i magazin i danijela privlačili... oonndaaa.... britni i minea.... no, oke, nem više niš takvog priznala... dost bi bilo.... :zubo:
no, pred kraj osnovne: morcheeba... nekaj mi se i vanessa mae sviđala...
a početkom srednje nirvana i samo nirvana...
iiiiiii onda :tadam: : metal! svašta... od sepulture, prek mejdeni, sonate arctice, nightwisha, hamerfalla, blablablje....
i tak... to je to... sad slušam to kaj slušam... :p

zucchera
05.02.2004., 12:25
Modern Talking :headbang: :horor: :bonk:

hopeless
05.02.2004., 12:29
od prvog do četvrtog razreda sam slušala mineu, alku vuicu (pokrit ću se kesom po glavi), spice girils, kelly family (:bljak: sramote), bekstritbojs, u četvrtom i britni spirs i onda u petom blink 182 (to slušam i danas) i offspring (americana), u sedmom green day (dugo mi je trebalo) i nirvana i štojaznam, u osmom (tojest lani) nofx i rancid i tako....

poison ivy
05.02.2004., 12:54
ajme ja se i bojim rec kaj sam sve slusala;ukratko:eminem,britney,maja suput(aaaaaaahhhhhhhhh),colonia(fuj),dalje necu... :D

Silajn
05.02.2004., 13:27
U ranoj srednjoj školi, kad mi je bilo urnebes stalo da budem ISPRAVNA, redovito mi se dešavalo da pjevušim radijske hitove koje sam 'prezirala'. :D teška vremena

Ipanema
05.02.2004., 13:32
See-Line Woman kaže:
U ranoj srednjoj školi, kad mi je bilo urnebes stalo da budem ISPRAVNA, redovito mi se dešavalo da pjevušim radijske hitove koje sam 'prezirala'. :D teška vremena

Mislim da se ovo svima nama dogadja i to ne samo u nekim periodima zivota vec i danas kad cujemo na radiju ili sugavom MTV-u npr. "Hot in here" i onda ne mozemo izbacit iz glave te predivne melodije pc-pc-tc-tc-hot-in-here-ah-ah-ih-ih koje nas jebu u mozak... :rolleyes: :flop:

Silajn
05.02.2004., 13:39
Ipanema kaže:
Mislim da se ovo svima nama dogadja i to ne samo u nekim periodima zivota vec i danas kad cujemo na radiju ili sugavom MTV-u

Da :D ali sad me boli *****. Poleti, pjesmo :cerek: :cerek: :cerek:

njasa
05.02.2004., 13:41
u sedmom razredu sam slusala crvenu jabuku :o

Ipanema
05.02.2004., 13:51
See-Line Woman kaže:
Da :D ali sad me boli *****. Poleti, pjesmo :cerek: :cerek: :cerek:

:eek:
Hoces reci da ti ne udje u uho?
"Poleti see-lineeeeee" :cerek: :mig: :top:

HellaBud
05.02.2004., 19:10
Auuu ko'lko Kalembera bilooooo...!

s.a.y
05.02.2004., 21:55
i muss confese it's killing me,
i dont know why I lose my mind,
give me a sign.....
Hit mi bejbi van mor tajm.....

i naravno onaj pop tehno...snap,rmb etc.:mad: :o :( :eek: :bljak:

Attack
05.02.2004., 22:06
Počeo sam sa Coloniom, onda sam početkom srednje škole zabrijo na Techno i to me držalo dvije godine dok u trećem razredu nisam otkrio System Of A Down te od onda živim u rock svijetu iako u zadnje vrijeme sve više slušam i kvalitetnije pop izvođaće!!!!!!!!!!
:w :W :w

shipka
05.02.2004., 22:10
Ja nisam ništa slušao do negdje prvog razreda faksa. Pod ništa mislim na Edith Piaf, Glenn Miller, Čajkovski, Milvu, tenore, Madame Butterfly, Barbara Hendricks itd. Nitko mi nije htio reći za drugo! A onda sam skočio u drugu krajnost. Mada je možda dobro što sam preskočio ovaj pop, š'a će mi to?

dodano: ajme kako serem, bila je faza Spice Girls, All Saints i Madonna. Dobio sam cedejeve pa sam ih izlizao. Doslovno naravno, niste valjda mislili da sam ih slušao! Oh, oh.

pupa007
06.02.2004., 16:36
sa oko 5 god do 1. ili 2. osnovne sam obožavala Elvisa :bonk:
onda poslije do 5.osnovne backstreet boys, britney spears, bomfunk mc's,techno (scooter & co.) itd... očaj.. :bljak:
ona do 1. srednje sam totalno svašta puštala a sad nekako najviše metal.... :top: ali i neke domaće gluposti.. :D

aidi
06.02.2004., 18:18
u osnovnoj sam bila fan spice girls. GIRRL POwer :headbang:
skupljala postere, kazete i tako to
sam da znate, uopće me nije sram:D

debelakrava
06.02.2004., 18:28
ajme ja ispadam sad stara.
ja pocela s tresnjevackim malisanima, pa mi mama kupila kazetu tajci.
onda mio je kupila madonnu like a prayer - to je bilo super.
onda su oko 3. osnvne dosli NKOTB - u skoli smo ja i jedna cura bile zaljubljene u jordana pa smo se stalno svadjale. poslje sam slusala roxette - na na na na na she's gotta look:D
onda je doso aerosmith i nirvana sa prvim albumom. to sam picila do nekog 2. srednje kad me pukle 60te i sve sto ide s tim. oko 4 srednej sam poskrivecki slusala mambo nr.5 i ricky martina. kasnije nesto jos malo punka na faxu a danas slusa apsolutno sve . nasu mjuzu nikad nisam slusala pa tako ni sad

HellaBud
07.02.2004., 14:33
Teška Industrija... sadmiušlouglavu

Ipanema
07.02.2004., 15:56
debelakrava kaže:
ajme ja ispadam sad stara.
ja pocela s tresnjevackim malisanima, pa mi mama kupila kazetu tajci.

Hehehe, ko da sam ja pisala :top:

Btw, nisi stara :frajer:

diadora
07.02.2004., 17:57
Boney M, Abba, Novi Fosili, Prva ljubav, Srebrna Krile, Balasevic, Dugme, Prljavo Kazaliste, Film, Bajaga, Azra ( boze , ovih kombinacija, skuzajte imala sam samo radio)
Opcenito usporedo su tekli nas novi val i otkrice Beatlesa, Dylana, te sveukupne glazbene i ostale kulture 60-ih
Strani novi val mi je kao zidni tapeti - nikada ih nisam intezivno slusala, a opet znam sve stvari
Bile su mi privlacne strane radio-stanice kao radio Wienna i radio Luxemburg koje su uvjek pustale glazbu u blokovima
Onda je uletilo otkrice nase rock scene tipa Time, Leb i so, Smak
A zbog staraca sam ostala slaba na ciganske, tamburaske i makedonske zvuke...
Prije par godina sam pocela slusati neke stvari za koje prije nisam imala zivaca - EKV npr.

Kvejki
08.02.2004., 20:33
Ja sam slusala Celine Dion i takve :o
I Spice girls.
Boze pomozi.
Al bar nisam bila preluda. Znam neke koji su isli u Njemacku na koncert Backstreet Boysa a sad bi se radije ubili nego priznali :D

rutvica
08.02.2004., 22:35
najviše me bilo sram kad sam postala dosta stara da se sramim toga što sam se uopće ičega što sam slušala sramila.
sad se više ni toga ne sramim.

HellaBud
09.02.2004., 12:54
Auuu, moram da prijavim i greh jedan jos veci - Tesku Industriju i njen shitic hitic "Karavan", odakle mi to nemam pojma, mislim da mi je kupila mama, volela Vajtu valjda...:cerek::w

BetaQ
09.02.2004., 16:04
Hm, pa ovako...

U prvom razredu sam slušao Zvijezdice:D

Do sedmog razreda osnovne sam uglavnom slušao ono što mi se serviralo na radiju ili TV-u :bljak:

Potom ova naša :bljak: Coloniu, Matrix ET i tako to :bljak:

Potom je nastalo zatišje, nešto slično kao do sedmog razreda, samo što sam se zapalio pomalo za rap i dance :bljak:

Onda sam malo slušao Psihomodopop i Crvenu Jabuku :rolleyes:

Pa sam tada malo posudio od frenda RHCP i svidjeli su mi se ali nakon toga sam opet bio negdje na granici, i nisam znao što mi se sviđa a što ne...

BetaQ
09.02.2004., 16:05
A onda sam upoznao curu u koju sam se zacopao i naravno pokušavao sam saznati sve o njoj, pa reko što slušaš kad ono rock&roll:eek:

E, pa lijepo sam se oboružao materijalom i krenuo u akciju:D

Cura nije pala na te "fore" al joj se iz svega srca zahvaljujem što mi je pokazala što je to prava glazba:top:

Danas su mi najbolji RHCP, Linkin Park, Metallica, System i još par njih ali iznad svih se nalazi Bon Jovi!

Za njih sam saznao otprilike prije godinu dana, poslušao par pjesama i bacio ih u kut...
Onda je Rafo čini mi se izveo It´s My Life koja me je ostavila bez daha ( ne Rafina izvedba :D ), pa sam polako počeo skupljati remek jela Bon Jovia ;) , a kada sam vidio na televiziji snimku njihovog koncerta sa Bounce turneje u New Jersyu jednostavno sam se zapalio. Izveda i sve je bilo presavršeno, nabavio sam pjesme koje su se tamo mogle čuti i definitivno poludio za njima:eek: Ne znam, ne mogu to objasniti, jednostavno imaju "ono nešto" što me privlači njihovoj glazbi. Sviđaju mi se gotovo sve njihove pjesma, neke manje, neke više ali ne volim nekolicinu pjesama koje su se previše približile popu, a ostalo jednostavno rula... Možete ih popljuvati i bilo što ali za mene su oni jedan od najboljih rock bendova:s :s :rozi: :rozi:

Keep The Faith!

Sudden Sid
09.02.2004., 19:46
BetaQ, sad ces se za par dana zaljubiti u neku techno - vjevericu i onda za 3 dana pricati kako je onaj Scooter bas zakon :D

BetaQ
09.02.2004., 20:06
Sudden Sid kaže:
BetaQ, sad ces se za par dana zaljubiti u neku techno - vjevericu i onda za 3 dana pricati kako je onaj Scooter bas zakon :D

Pa, isuse tu su godine prolazile, znam da se sad čini da sam mijenjo glazbu ko na traci ali ne, nije istina...

Uostalom rock slušam već dvije-tri godine, a nikakva cura to neće promijeniti... Ako joj se ne sviđa neka lijepo odskakuta na obližnje drvo i nastavi grickati svoj lješnjak:D

Joj, pišem ovo i opet ide Bon Jovi i You Give Love A Bad Name:top: :s

Winamp rules:top:

Juxxy
12.02.2004., 14:28
4-6 razreda:
Maja Šuput & EnJoy - :flop: :flop: :flop:
Colonia - :flop: :flop: :flop:

i to je jedino cega se sramim, sve ostalo sto sam slušao je pop s MTV-ja koji slušam i danas. Britney, Xtina, ... ima ih milijardu.
Imam 16 godina.

NoWa
12.02.2004., 16:05
uf...kad se sjetim da sam slusala Gunse u 7.razredu:rolleyes:

Principess@
12.02.2004., 22:10
Sjecam se da sam slusala Daniela i Nove fosile negdje u osnovnoj skoli. Onda sam presla na Riblju corbu i Bijelo dugme. Onda od svega pomalo, ali najcesce U2. Luda kombinejsn, ha? :D

P.R.P.
12.02.2004., 23:07
tamo negdje u vrtiću sam slušao tajči:s :D
Onda me je 11g stariji brat ubrzo..tamo negdje 1-2 razred osnovne prebacio na psihomodo-pop i sl...pa sam 4-5 razred počeo clash, bad religion i ramonese:top: I uglavnom sad se tu negdje vrtim:W

>>Bon Jovi<<
12.02.2004., 23:44
hmmm,slusao sam branka kockicu pre nego sto je postao komercijala,izdajica poceo da radi rodjendane,tezgaros

pivka
13.02.2004., 18:07
Ipanema kaže:
A koliko mali?
Skid Row :D
Iron Maiden :headbang:
Metallica :cool:

Europe, Def Leppard, Poison, Bon Jovi :lol: bolje da ckomim dalje

ma nisu ti ovi ni tako loši osim bon jove,a još on u kombinaciji sam:horor:

a moji "favoriti"
new kids on the block
tajči
dance sa početka 90ih
rave
dosta mi je zrigat ću se:rigo:

Provincijalka
13.02.2004., 18:15
Principess@ kaže:
Sjecam se da sam slusala Daniela i Nove fosile negdje u osnovnoj skoli. Onda sam presla na Riblju corbu i Bijelo dugme.

"Tvoja kosulja plavaaa.." hit mog djetinjstva :D :D :D

HellaBud
13.02.2004., 18:15
Nemoj neko da se stidi Kalta i Gansa...
:W