PDA

View Full Version : Zašto su žene ljubomorne na lijepe žene?

AFRODITA69
04.02.2004., 20:03
zasto su zene ljubomorne na ljepe zene?i zasto to moraju pokazivati?zar nsu svjesne da pokazivanjem svoje ljubomore,smanjuju samopouzdanje u sebe,gube put pod nogama i tako ostaju odostraga?(iliti-u drugom planu)-
narocito za muskarce koji obozavaju kad je zena samopouzdana,a pri tome ima i druge kvalitete.
a i vi muskarci,bas ne zaostajete...zato glavu gore i zavolite se vec jednom!
;)

SunGöttin
04.02.2004., 20:30
AFRODITA69 kaže:
zasto su zene ljubomorne na ljepe zene?i zasto to moraju pokazivati?zar nsu svjesne da pokazivanjem svoje ljubomore,smanjuju samopouzdanje u sebe,gube put pod nogama i tako ostaju odostraga?(iliti-u drugom planu)-
narocito za muskarce koji obozavaju kad je zena samopouzdana,a pri tome ima i druge kvalitete.
;)

evo, ja sam uzasno ljubomorna na tebe afrodito. dodje mi da ubijem ili sebe ili tebe :D

Patagonija
04.02.2004., 20:34
Nisam uopće ljubomorna na lijepe žene:) Što ih je više oko mene to bolje. Ljepota me uveseljava, ja sam veliki esteta:D:cerek:

AFRODITA69
04.02.2004., 20:37
po tvom ogdovoru sun se vidi da jesi..inace me nebi spominjala jer je tema-opcenito-a ne ja!!!!!!!!!!!!!!!:flop:

patagonija:top:

SunGöttin
04.02.2004., 20:43
AFRODITA69 kaže:
po tvom ogdovoru sun se vidi da jesi..inace me nebi spominjala jer je tema-opcenito-a ne ja!!!!!!!!!!!!!!!:flop:

patagonija:top:
opcenito nisam ljubomorna na druge zene jer sam sama jako lijepa, gotovo prelijepa i savrsena. nemam potrebe biti ljubomorna i nadasve sam esteta, kao i Pata.

jedino sam na tebe o bajna Afrodito ljubomorna do zla boga, unistavas mi samopouzdanje i zato si mi trn u oku ..

AFRODITA69
04.02.2004., 20:50
pa posto si tako preljepa i savrsena,nebi smjela biti..mi ljepe i savrsene i stalna meta muskaraca bi trebale biti sretne sto nas je bog obdario...a ne tratiti tu poz.energiju na mrznju!:rolleyes:

pepeljara
04.02.2004., 20:50
Ja volim lijepe zene.. a ljubomorne su zato sto su TO ZENE!

SunGöttin
04.02.2004., 20:52
AFRODITA69 kaže:
pa posto si tako preljepa i savrsena,nebi smjela biti..mi ljepe i savrsene i stalna meta muskaraca bi trebale biti sretne sto nas je bog obdario...a ne tratiti tu poz.energiju na mrznju!:rolleyes:
jebga Afrodito, izgleda da ipak nisam tako savrsena ko ti :( cak ni ljubomorna nisi! zato mi i jesi trn u oku

Tinchi
04.02.2004., 20:57
Patagonija kaže:
Nisam uopće ljubomorna na lijepe žene:) Što ih je više oko mene to bolje. Ljepota me uveseljava, ja sam veliki esteta:D:cerek:
Naravno, to je razlog zašto dosta vremena provodiš s određenim osobama :zubo: :cerek:

Afrodita, ajd to primjeni na sebe... Reci jednom sama sebi ''ok, lijepa sam, više mi nije potrebno da mi to stalno drugi potvrđuju, čak i na ovaj način - putem foruma..''

dtk
04.02.2004., 20:59
Afrodita, ako ti je stvarno tako lijepo kako pricas bas mi je drago za tebe, ali dobro bi ti doslo malo skromnosti. Ljude zivcira hvalisanje, a ne tvoja sreca.

dora
04.02.2004., 21:02
Ja sam ljubomorna na lijepe zene jer sam ruzna :( i niko me nece... :cry: i sama sam i... tuzna sam jednostavno. :( A znam, znam... da sam lijepa, u zivotu bi mi bilo drukcije... imala bi nekog svog, nekog tko bi me volio... nekog tko bi me pazio... nekog tko bi bio moj :(

A ne ovako, sama ko prst... :(

SunGöttin
04.02.2004., 21:06
dora kaže:
Ja sam ljubomorna na lijepe zene jer sam ruzna :( i niko me nece... :cry: i sama sam i... tuzna sam jednostavno. :( A znam, znam... da sam lijepa, u zivotu bi mi bilo drukcije... imala bi nekog svog, nekog tko bi me volio... nekog tko bi me pazio... nekog tko bi bio moj :(

nemoj se plakat Doro :kiss:
ni mene nitko nece jer sam skoro pa savrsena, prelijepa sam da to boli. tesko je to breme za nosit. znas li ti kako je to kad svi misle da je moja ljepota samo isprazna? :( kad se svaki dan trebam dokazivat da nisam neka barbie :( nije ni meni lako doro o doro!!
isplacimo si na ramenu i zavolimo se, ko sestre !!

zato i volim da su oko mene lijepe zene, sto ljepse to bolje. onda bar znam da nisam jedina. ali takve je tesko nac :(
jedino mi ova afrodita ide na neku stvar jer je savrsenija od mene. cak i crnca sa velikom kitom ima, jebote :(

Patagonija
04.02.2004., 21:09
Tinchi kaže:
Naravno, to je razlog zašto dosta vremena provodiš s određenim osobama :zubo: :cerek: :kiss: :cerek: :love:

Black Hawk Down
04.02.2004., 21:12
AFRODITA69 kaže:
a i vi muskarci,bas ne zaostajete... E da san ja zaosta bilo bi i mene zgazilo.

dora
04.02.2004., 21:15
SunGöttin kaže:
cak i crnca sa velikom kitom ima, jebote :(
Fala Sun... :kiss: :grli:

ISUSE!!! :horor: Fakat, Afrodita ima i crnca s velikom kitom... :( a ja? Mislim sto je s menom? Nikog nije briga... jos Afrodita nadolijeva ulje na vatru :mama: a ja sama, tuzna... a i Valentinovo ce... a ja ruzna, nemam za plasticara :mama:

:vapaj_za_pomoc_dori:

SunGöttin
04.02.2004., 21:19
dora kaže:

ISUSE!!! :horor: Fakat, Afrodita ima i crnca s velikom kitom... :( a ja? Mislim sto je s menom? Nikog nije briga... jos Afrodita nadolijeva ulje na vatru :mama: a ja sama, tuzna... a i Valentinovo ce... a ja ruzna, nemam za plasticara :mama:

:vapaj_za_pomoc_dori:
skupiti cemo za plasticara doro draga, ne kloni duhom :kiss:
ja cu se slikavat po naslovnicama i duplericama (jer sam lijepa za popizdit) i sav prihod dati za plasticnjacu za tebe. :grli:
bit ces ko nova, samo ne kloni duhom;)

AFRODITA69
04.02.2004., 21:22
ja ne vidim gdje ja to hvalisem sebe u prvobitnom postu?ja samo pitam pitanje onako opcenito,ne spominjajuce sebe..a vi koke navalile na mene ,kao dokaz koji sam gore bas i opisala.bas sam topic namjerno postavila da vam dokazem njegov smisao i eto uspjelo mi.
i jest sun,volim svoju veliku ljepu crnu kitu...a bogme ni gazda kite nije los;)

dora
04.02.2004., 21:23
SunGöttin kaže:
skupiti cemo za plasticara doro draga, ne kloni duhom :kiss:
ja cu se slikavat po naslovnicama i duplericama (jer sam lijepa za popizdit) i sav prihod dati za plasticnjacu za tebe. :grli:
bit ces ko nova, samo ne kloni duhom;)
:lux:
Zbilja bus mi pomogla? :grli: :kiss: Hvala, hvala, 1000 puta hvala :( :) Vise necu pognute glave hodati svijetom... uspravit cu je i :misli:...

...
...
...
A jebiga izgubila sam se u ovim pizdarijama, jso malo pa idem gleat Ramba :jumping:

AFRODITA69
04.02.2004., 21:26
a kad ja dodem onda bum te sredila kaj se make upa tice,pa kad se nas dve pojavimo na forumaskom party-ju!valjda bu bil jedan za 3 mjeseca?!

dora
04.02.2004., 21:27
AFRODITA69 kaže:
ja ne vidim gdje ja to hvalisem sebe u prvobitnom postu?ja samo pitam pitanje onako opcenito,ne spominjajuce sebe..a vi koke navalile na mene ,kao dokaz koji sam gore bas i opisala.bas sam topic namjerno postavila da vam dokazem njegov smisao i eto uspjelo mi.
i jest sun,volim svoju veliku ljepu crnu kitu...a bogme ni gazda kite nije los;)
Iako je tema suluda, do Ramba ima jos vremena pa bum nekaj napisala... Zakaj su zene ljubomorne na ljepe zene? Hm malo prekompleksa tema da bi se prije Ramba trudila izraci neko misljenje :misli: ak ga opce imam :zubo:...

Btw. vecina ljudi nasla se konkretno tebi naci nesto reci jer velicas svoju ljepotu u gotvo svakom postu da to ide do krajnjih granica nukusa, a zapravo nemas nekog razloga za to.

dora
04.02.2004., 21:29
AFRODITA69 kaže:
a kad ja dodem onda bum te sredila kaj se make upa tice,pa kad se nas dve pojavimo na forumaskom party-ju!valjda bu bil jedan za 3 mjeseca?!
Afrodita, pa nisi valjda mislila da Sun i ja to ozbilno? :confused: :D

soks
04.02.2004., 21:32
dora kaže:

ISUSE!!! :horor: Fakat, Afrodita ima i crnca s velikom kitom... :(
kako , kako :eek:
Sad sam i ja ljubomorna na Afroditu. :mad: Zašto mene nitko neće a i oni koji me hoće imaju samo po 8 cm :( :cry:

loreta
04.02.2004., 21:34
ja sam opcenito ljubomorna na sve cure oko sebe.i one ruznije. jebiga :(

nisam ljubomorna samo na izrazito glupe.zato volim afroditu :)

dora
04.02.2004., 21:36
soks kaže:
kako , kako :eek:
Sad sam i ja ljubomorna na Afroditu. :mad: Zašto mene nitko neće a i oni koji me hoće imaju samo po 8 cm :( :cry:
Znas ni meni nije lako... obicno onaj koji me hoce, rijetko, al zna se dogodit (oke, uvijek mi vele da stavim skarnicl na glavu i ugasim svjetlo) uvijek imaju male... ko bananice... :( do 10cm... :cry:

Dosta mi je toga da neki imaju sve, a ja nist! Hocu ravnopravnost! :mad:

SunGöttin
04.02.2004., 21:36
evo i ja nesto ozbiljno (dorinim stopama, naravno, ona je pametnija, ali sam zato ja ljepsa :D , jos uvijek mislim dok joj ne sredimo plasticnjacu):
svaka zena je potencijalna opasnost, a ako je usto i lijepa....
(opet dorinim stopama): no to je vrlo kompleksna tema

326
04.02.2004., 21:38
dora kaže:
Afrodita, pa nisi valjda mislila da Sun i ja to ozbilno? :confused: :D

nego kako ako ne ozbiljno?? em nisi lijepa i savršena poput afrodite, em si još i ljubomorna :zmaj:

ako već nemaš za glumičića, strpi se par mjeseci dok afrodita ne dođe u zg, pa te ne sredi :jumping:

SunGöttin
04.02.2004., 21:40
dora kaže:
Znas ni meni nije lako... obicno onaj koji me hoce, rijetko, al zna se dogodit (oke, uvijek mi vele da stavim skarnicl na glavu i ugasim svjetlo) uvijek imaju male... ko bananice... :( do 10cm... :cry:

:lol: ja cu ponorit. :lol:
nedaj se doro, generacijo!! plasticnjaca je ubrzo rijesena, a vis da ce te i afrodita nasminkati. rijeci su suvisne... jer sa savrsenim mejk ap-om, i ti ces biti savrsena. ubrzo. vrlo brzo ;)

326
04.02.2004., 21:40
loreta kaže:
nisam ljubomorna samo na izrazito glupe.zato volim afroditu :)

:s

:lol:

soks
04.02.2004., 21:41
dora kaže:

nažalost doro :( bojim se da ćemo se morat pomirit s činjenicom da svijet nije praveno mjesto
...crnac s ogromnom kitom, mislim da ću dovijeka biti ljubomorna na Aroditu, okrutna sudbino :mama:

SunGöttin
04.02.2004., 21:44
soks kaže:
nažalost doro :( bojim se da ćemo se morat pomirit s činjenicom da svijet nije praveno mjesto
...crnac s ogromnom kitom, mislim da ću dovijeka biti ljubomorna na Aroditu, okrutna sudbino :mama:
zagrlimo se sada sve tri ko sestre i zavolimo se. i isplacimo se. uskoro ce doci i druge curke i pridruzit nam se. nismo jedine, nismo!!!!!!!!! i to je vazno zapamtiti, nadasve!

loreta
04.02.2004., 21:47
cure nemojte biti takve

trazite pokoji savjet od afrodite.za pocetak kako pusiti 2 sata

326
04.02.2004., 21:48
SunGöttin kaže:
zagrlimo se sada sve tri ko sestre i zavolimo se. i isplacimo se. uskoro ce doci i druge curke i pridruzit nam se. nismo jedine, nismo!!!!!!!!! i to je vazno zapamtiti, nadasve!

:(

mogu li se i ja pridružiti? nemam ni crnca, ni ogromnu crnačku kitu, ni love za plastičnu, a mislim da mi ni afroditina šminka ne bi pomogla :cry:

jedino što imam je grdoba zelenooka prema lijepima i savšenima :(

soks
04.02.2004., 21:51
SunGöttin kaže:
ah tvoje riječi su mi kao melem na ranu...ima još patnica na ovom svijetu ko što sam ja, odmah mi je lakše :D

Nego, stvarno, kako pušiti dva sata? Možda je u tome tajna njezinog uspjeha :misli:

Principess@
04.02.2004., 21:55
Mene, uz to kaj sam grda i kaj bi mi dobro doslo bar malo Afroditine ljepote, isto tak zanima kak se moze svrsiti bez dodira. Nasa rasna ljepotica zna tajnu tog umijeca. Savrsenstvo je bez mane. Ah, kak sam ljubomorna! :mad: :p

AFRODITA69
04.02.2004., 21:57
pisam od smjeha!
:top:

loreta
04.02.2004., 22:00
afrodita molim te primjeti tekst ispod mog nicka :o

Principess@
Je, sam se ti cerekaj, a vis nas ljubomrne alapace kak zelenimo ovdje, a ti ni da okom trepnes. Pomagaj, ako boga znas :p

AFRODITA69
odgovore na sva vasa pitanja mozete naci na forumu!od dvosatnog pljuganja-koje on obozava...do svrsavanja bez diranja-ah,moja mala privatna tajna...
ako ima nesto kaj vec nije navedeno na forumu-drage cu volje odgovoriti.sve za vas koke...;)

Clea
04.02.2004., 22:01
ova tema je bila i kad sam ja tek došla na forum...a to je bilo nedavno...

ko zna koliko ih je bilo prije nego sam ja došla :rolleyes:

afrodita, gle, kaj tebe briga kaj je neko ljubomoran, ako i je....

ja mislim da tebe ljudi ne podnose jer nemaš razvijene socijalizacijske vještine, i samo piliš svoje...a to sve tumačiš ljubomorom..

ti nisi glupa cura, ali si malo ograničena....i voliš jako jednostavno i površno gledati na stvari...tebi je objašnjenje za sve nečija ljubomora i zavist

a da neko bude tebi zavidan mora biti gluplji od tebe...

nemoj se sad naljutiti, ali to je istina...pokušaj ponekad razgovarati bez gledanja na stvari iz perspektive ljepote ili zavisti:cool: ...

i bit ćeš super cura;)

loreta
04.02.2004., 22:01
AFRODITA69 kaže:
odgovore na sva vasa pitanja mozete naci na forumu!od dvosatnog pljuganja-koje on obozava...do svrsavanja bez diranja-ah,moja mala privatna tajna...
ako ima nesto kaj vec nije navedeno na forumu-drage cu volje odgovoriti.sve za vas koke...;)

evo ja imam pitanje sa izbora za miss:

kad bi imala jednu zelju sta bi zazeljela?

kpt. Willard
04.02.2004., 22:02
Afro69 kaže:

Pa daj gledaj koja ti govna pišeš.
Jel ti imaš kaj u glavi osim svog izgleda i crnačkog kurca?
Kažu da su ljepe žene glupe, ja tvrdim da to nije pravilo al jebem mu mater ti me upravo uvjeravaš u suprotno.(ovdje se ispričavam ostalim zgodnim curama.)

Principess@
04.02.2004., 22:03
loreta kaže:

Napraviti si twists - kaj ne Afrodita?

326
04.02.2004., 22:04
loreta kaže:

pa da postane crnkinja, naravno :B

loreta
04.02.2004., 22:04
Principess@ kaže:
Napraviti si twists - kaj ne Afrodita?

ej,ej a sta je s mirom u svijetu? :eek: :D

ja mislim da bi zazeljela da joj se mozak poveca da velicinu kokosjeg

Principess@
04.02.2004., 22:06
loreta kaže:
ej,ej a sta je s mirom u svijetu? :eek: :D

Draga moja, daj si ti poslozi prioritete! ;)

Afrodita, deder origiraj!

loreta
04.02.2004., 22:10
imam jos jedno pitanje

sto kada vise neces moci pusiti 2 sata?oce li svijet propasti?tko ce biti nasa mentorica?

samo se brinem za buducnost..........

AFRODITA69
04.02.2004., 22:14
evo me...jos uvjek piskim od smjeha...konacno forum kakav volim!malo akcije,a ne mrtve koksi...
kaj je ono bilo pitanje?
oh,usput receno-imam twiste-pa kaj nisi to znala...napisala sam to!cak sam i cjenu navela!
anywho-moja zelja...hmmmmmmmm...(cok dok moj mali koksji mozak proradi;) )hmmmmmm...moja zelja je da se poc.maja vidim sa svima kokosima koje su u zagrebu u to vrjeme..pa da se onak ljepo pokljucamo kraj casice necega...da vidim za stvarno ko me to danas tak nasmijal...

AFRODITA69
04.02.2004., 22:16
a zakaj nebum mogla???cek,to sad ne kuzim.jer nebum imala usta ili bu njemu ***** otpal?ahhhhhhhh..nije to tak blizu pa se ne zamaram s time.

croft
04.02.2004., 22:17
ova je tema vec jednom bila,ako se ne varam,na ŽK

ne,nemam razloga biti ljubomorna na lijepe zene...zadovoljna sam sa svojim izgledom,jako...:kava:

loreta
04.02.2004., 22:18
AFRODITA69 kaže:
...(cok dok moj mali koksji mozak proradi;) )

nemoj si laskati

ma da....ti bus bila stara baba,nebus mogla hodati ali bus i dalje pusila na veliko

AFRODITA69
04.02.2004., 22:19
grdo je videti staru babu da pusi-odma se sjetim magic i njenog podbradka

326
04.02.2004., 22:20
loreta kaže:
ma da....ti bus bila stara baba,nebus mogla hodati ali bus i dalje pusila na veliko

no pa kaj, bar ne bude morala paziti na zube :zubo:

loreta
04.02.2004., 22:20
AFRODITA69 kaže:

u jebote

ne biti ljubomorna na magic

loreta
04.02.2004., 22:21
326 kaže:
no pa kaj, bar ne bude morala paziti na zube :zubo:

da,to sigurno

isto kak sad nemora paziti koje gluposti pise:rolleyes:

njasa
04.02.2004., 22:23
ja nisam ljubomorna na lipe zene, jer su meni sve zene lipe! ja sam ljubomorna na zene koje su pametnije od mene!

Principess@
04.02.2004., 22:25
AFRODITA69 kaže:

Opa, znas ti i spustit :D

doc_1
04.02.2004., 22:27
Za sve one koje se Afroditi misle dati sminkati: sjetite se filma Silkwood i Cher kao sminkerice :top:

326
04.02.2004., 22:30
loreta kaže:
isto kak sad nemora paziti koje gluposti pise:rolleyes:

:nono: evo opet ljubomora progovara iz tebe :zmaj:

AFRODITA69
04.02.2004., 22:31
:jumping:

croft
04.02.2004., 22:34
AFRODITA69 kaže:
joj Afro,sta rece

da samo vidis kako Magic izgleda...:Slin:

loreta
04.02.2004., 22:39
326 kaže:
:nono: evo opet ljubomora progovara iz tebe :zmaj:

nemogu si pomoci

to je prokletstvo

kpt. Willard
04.02.2004., 22:40
Croft kaže:
joj Afro,sta rece
da samo vidis kako Magic izgleda...

A kako je Afrodita na onoj svojoj slici zauzela zavodničku pozu.
Strašna je. Crnački ***** joj se vidi iz očiju...:D

loreta
04.02.2004., 22:41
kpt. Willard kaže:

e da........afordita na ovom se zavidim.....nadam se da cu i ja izgledati tako dobro s 30 godina i nakon dvoje djece

kpt. Willard
04.02.2004., 22:44
Loreta kaže:
e da........afordita na ovom se zavidim.....nadam se da cu i ja izgledati tako dobro s 30 godina i nakon dvoje djece

Da li ti imaš taj latina look kao Afrodita? Niko ne bi reko da je Hrvatica, jel tak?;)

Black Hawk Down
04.02.2004., 22:44
njasa kaže:
ja nisam ljubomorna na lipe zene, jer su meni sve zene lipe! ja sam ljubomorna na zene koje su pametnije od mene! Gle ko kaže ... Još te muči ona jedna takva koju si upoznala prije pet godina i parilo ti se da bi mogla bit pametna?
Ma ti si, njaso, najpametnija na svitu! Eto.

croft
04.02.2004., 22:46
kpt. Willard kaže:
afrodita je smisna zenska,nemam nista protiv nje (nikakva ljubomora :D)
ali vidjela sam nekoliko osoba koji nemaju sliku medu ostalima u albumu forumasa i svi su izgledali -samo tako

medu njima je bila i Magic,zena ima oko 40 god. izgleda bar 10 god mlade,daleko je ona od stare babe,da zena izgleda krasno to ce potvrditi svi koji su je vidjeli...:p

loreta
04.02.2004., 22:48
kpt. Willard kaže:
Da li ti imaš taj latina look kao Afrodita? Niko ne bi reko da je Hrvatica, jel tak?;)

ja mogu samo sanjati da izgledam ko ona.....ahhhhhhhhh......... :D

razmisljam o prelasku u lezbe....jer svaki put kad vidim njenu sliku.......mda........:o

kpt. Willard
04.02.2004., 22:53
Izgleda da se ona jednostavno ne može nosit s tom ljepotom.
Ona je otišla u Ameriku da ne bi postala miss Hrvatske ili naljepša hrvatica koja šeće ulicama grada.
Curice više ne bi kupovale Barbike, nego Afrokite a umjesto Ken-a bi bio neki atletski građen crnac, obdaren kitom 24x7 cm, spreman se predati takvoj ženi kao što je ona, punim svojim bićem.:D

Clea
04.02.2004., 22:54
AFRODITA69 kaže:

:rolleyes:

ti ne buš nikad stara

ti buš uvijek na razini puberteta ;) :bonk:

dora
04.02.2004., 22:58
kpt. Willard kaže:
(ovdje se ispričavam ostalim zgodnim curama.)
:eek:
Povuci rijec!!! :eek: :tuctuc:
Ovdje nema "ostalih zgodnih cura"... samo je Afrodita The One (Matrix :zubo: ).

kpt. Willard
04.02.2004., 23:02
Dora kaže:
Ovdje nema "ostalih zgodnih cura"... samo je Afrodita The One

Kad su sve otišle van zemlje, trbuhom za kruhom ili u Afroditinom,
picom za crnačkim qurcem. I sad mi ružni bjelci moramo jebat vas ružne kaj ste ostale tu. Oh Afrodita, kako smo ti svi zavidni!!!

dora
04.02.2004., 23:04
kpt. Willard kaže:
Kad su sve otišle van zemlje, trbuhom za kruhom ili u Afroditinom,
picom za crnačkim qurcem. I sad mi ružni bjelci moramo jebat vas ružne kaj ste ostale tu. Oh Afrodita, kako smo ti svi zavidni!!!
Ja sam joj zavidna, kaj koji qurac joj ti imas bit zavidan :zmaj: :confused: :zubo: :jumping:

Ruzni bjelci? Pa mene nece ni ruzni bjelci malog qurca... :mama:

njasa
04.02.2004., 23:12
Black Hawk kaže:
Gle ko kaže ... Još te muči ona jedna takva koju si upoznala prije pet godina i parilo ti se da bi mogla bit pametna?
Ma ti si, njaso, najpametnija na svitu! Eto.

ma nisam najpametnija na svitu, i znam to... mozda je bas u tome velicina moje pameti :D
svejedno hvala :)

Clea
04.02.2004., 23:16
ma afrodita je najljepša i najpametnija :closed:

ajmo sad o nečem drugom :rolleyes:

Clea
04.02.2004., 23:20
i nek moderator zatvori ovu temu...da ne bi pet bilo ovakvih gluposti nakon par tjedana....:rolleyes: :D

kpt. Willard
Može, daj mi pomogni dovršit pjesmicu na mom topicu.

dora
Clea kaže:
ma afrodita je najljepša i najpametnija :closed:

ajmo sad o nečem drugom :rolleyes:
:nono: nemre to tak... kuis tema je o ljepoti (njenoj) e i o tom se mora pricat :zubo: ja b' rado ostala... al moram napravit Medunarodnu konvenciju o prijevozu robe zeljeznicom iliti CIM od 14.10.1890. :zubo: te cu morat uskoro gibat :(

Clea
04.02.2004., 23:22
idem i ja...sam ne znam kak ću uspjet zaspat :D

doc_1
04.02.2004., 23:37
dora kaže:
Pa mene nece ni ruzni bjelci malog qurca... :mama:

...bar ne oni mladji od 50 :D :D

AFRODITA69
04.02.2004., 23:43
kud ste se razbjezali?a meni je moj hot chocolate dosel doma,pa sam malko isla popricati sa njim...i naravno dati mu kissic.jer ja sam danas off.joj kak mi je sexy..nagovaram ga da uzme off time i ide samnom u zgb,makar na tjedan.da mu pokazem od kud je njegov sugar &spice(tak me zove nekad;));)

kpt. Willard
04.02.2004., 23:49
Tvoje postojanje je veća misterija od zagonetke Atlantide.:rolleyes:

AFRODITA69
05.02.2004., 00:06
misterioznost je privlacna,zato nosim kosu preko jednog oka kad izlazim...narocito kad si u polusjeni nekog kluba..jedno oko i sjajne cube...

AFRODITA69
05.02.2004., 00:29
moja je dok god je ne djelim sa ostalim picama!ipak,nismo svi latica!

kpt. Willard
05.02.2004., 06:22
Afrodita69 kaže:
misterioznost je privlacna,zato nosim kosu preko jednog oka kad izlazim...narocito kad si u polusjeni nekog kluba..jedno oko i sjajne cube...

Mogu si samo zamislit tebe kak se šećeš okolo.
Ko kuja kad se tera...

u prolazu
05.02.2004., 08:44
AFRODITA69 kaže:
pa posto si tako preljepa i savrsena,nebi smjela biti..mi ljepe i savrsene i stalna meta muskaraca bi trebale biti sretne sto nas je bog obdario...a ne tratiti tu poz.energiju na mrznju!:rolleyes: hahahaha
a šta tebi koristi što te je bog obdario???
( mada sumnjam )

MisterNo
05.02.2004., 08:49
AFRODITA69 kaže:

..mi ljepe i savrsene...

skromnost ti je vrlina....

:D

u prolazu
05.02.2004., 09:12
MisterNo kaže:
..mi ljepe i savrsene...

skromnost ti je vrlina....

Ma to ona samo sebe tješi, svi znamo da je debelo zaglibila.....a ovo su krikovi upomoć!:D

cybernaut
05.02.2004., 10:05
Afrodita, jel ti to neki americki psihic prepisao ovakvu terapiju lijecenja kompleksa? :rolleyes:

dtk
05.02.2004., 10:06
cybernaut kaže:
Afrodita, jel ti to neki americki psihic prepisao ovakvu terapiju lijecenja kompleksa? :rolleyes:

Pa sta oces, ovo je bolje od elektroshokova :D

kpt. Willard
05.02.2004., 10:12
To je prava majka dvoje djece...:(

kiki-j-zg
05.02.2004., 10:18
A kaj vi frajeri hoćete, kaj vama smeta? :rolleyes: Ja sam naprimjer otkad čitam njene postove, uspjela pokupiti sve moguće komplekse: izbjegavam sva ogledala i stakla samo da ne vidim svoje nesavršenstvo, izbjegavam sex jer znam da me ne čeka ništa crno i ogromno... sve u svemu, život mi je u rasulu. :( :(

:D :D

u prolazu
05.02.2004., 10:20
kiki-j-zg kaže:
A kaj vi frajeri hoćete, kaj vama smeta? :rolleyes: Ja sam naprimjer otkad čitam njene postove, uspjela pokupiti sve moguće komplekse: izbjegavam sva ogledala i stakla samo da ne vidim svoje nesavršenstvo, izbjegavam sex jer znam da me ne čeka ništa crno i ogromno... sve u svemu, život mi je u rasulu. :( :(
:D :D
Tako ti i treba kada je shvačaš ozbiljno!!

kpt. Willard
05.02.2004., 10:20
Ona je ko u vukova, Alpha-ženka.:D

u prolazu
05.02.2004., 10:22
kpt. Willard kaže:
Ona je ko u vukova, Alpha-ženka.:D
Meni je ona smiješna i simpatična....pari klinka koja se prerano udala i sad kada je odrasla shvača da je pogriješila.
Koliko uopče Afrodita ima godina?

kpt. Willard
05.02.2004., 10:25
Blizu tri banke!? Pa i meni je smješna jel fakat zna izvalit da je to neponovljivo. U biti, mislim da je dobra i bezazlena osoba.

u prolazu
05.02.2004., 10:27
kpt. Willard kaže:
Blizu tri banke!? Pa i meni je smješna jel fakat zna izvalit da je to neponovljivo. U biti, mislim da je dobra i bezazlena osoba.
Ija isto mislim!!
Osoba koja toliko sere jednostavno nemože biti loša!!!:D

kiki-j-zg
05.02.2004., 10:31
u prolazu kaže:
Tako ti i treba kada je shvačaš ozbiljno!!

:( :( :(

Hočeš reći da se njeni dubokoumni savjeti trebaju zanemariti. Samo daj, ali ja težim savršenstvu. :D

kpt. Willard
05.02.2004., 10:33
Kiki, ako od jutra do sad nisi radila make-up, nemoj se upće javljat na forum.
Oćeš da te netko vidi nespremnu i nesavršenu!?:D

u prolazu
05.02.2004., 10:34
kiki-j-zg kaže:
:( :( :(

Hočeš reći da se njeni dubokoumni savjeti trebaju zanemariti. Samo daj, ali ja težim savršenstvu. :D
Da!!
Jer ako zagrebeš malo dublje u njene savjete vidječeš da iz nje govori curica koja je postojala prije uspješnog i plodonosnog braka..
Dakle...ako ona sad ima 3 banke....njene rječi su zapravo rječi jedne 20-togodišnjakinje.
A svi znamo da nema ničega dubokoumnog u razmišljanjima 20-togodišnjakinja!!

DEBELKURAC
05.02.2004., 10:37
žene ne trče za lipim muskarcima , nego za muskarcima za kojim trče lipe žene (kundera),,,

ne viruju sebi, nego drugim ženama,,,,a ne znaju da su i druge žene jednako pametne,

jer, žene su žene,,,

ružne se nadaju , joj što ću se šikicati kad postanem lipa,,,a neće, jer ne šikicaju se lipe,,,,,

dok se lipe urede, ružne svrše,,,

ispada da je bolje da su ostale ružne , bar bi imale nadu,,,,

duda
05.02.2004., 11:50
Zašto su ŽENE ljubomorne na LIJEPE ŽENE ?
Ili zašto je AFRODITA ljubomorna na MAGIC ? :D

SURLA
05.02.2004., 12:15
AFRODITA69 kaže:
;)

Ajme citajuci ovaj topic dosao sam do jedne spoznaje. Forumas koji predje 1000 postova obavezno mora na psihijatrijski pregled jer to postaje opaka bolest.

Dvije stvari me zabrinjavaju u zivotu. Nadam se da necu dozivjet 100-tu i preci 1000 postova.

dora
05.02.2004., 13:24
doc_1 kaže:
...bar ne oni mladji od 50 :D :D
Mlade od 50 ni ne trazim ;) al i oni, vidjesi Afroditino savsenstvo rekose mi :w :mama: :(

:zubo:

Clea
05.02.2004., 13:29
afrodita, ajd drugi put budi inventivan i otvori temu
'zašto su žene ljubomorne na mene?'

ne moraš toliko okolišati :D

SunGöttin
05.02.2004., 15:20
teah kaže:
A is'sa ti Afrodita, to si nam čitavo ovo vrijeme tajila! Il da te zovemo Afrodit!?
uh, znaci afrodita je musko??? :eek:
o Boze, hvala ti hvala :s
sada ne moram vise ni na koga biti ljubomorna. nemojte mi molim vas kvariti ovu srecu koja me je obuzela.

SunGöttin
05.02.2004., 15:31
teah kaže:
U biti to je HemAfrodit, kuiš?
mislim da kuzim. ma nije ni bitno. glavno da je opasnost otklonjena, i da sada mogu mirno nastaviti spavati.

Belinda
05.02.2004., 15:39
Meni se kod Afrodite najvise svidja kaj ona nikom nis ne uzme za zlo, a zbilja vas ima ljubomornih.
Kak vi znate ko kak izgleda ste si slale slike medjusobno il kaj vec il si ono vjerujete na spiku.

SunGöttin
05.02.2004., 15:46
Belinda kaže:
Meni se kod Afrodite najvise svidja kaj ona nikom nis ne uzme za zlo, a zbilja vas ima ljubomornih.
Kak vi znate ko kak izgleda ste si slale slike medjusobno il kaj vec il si ono vjerujete na spiku.
prezelena si jos belinda na ovome forumu. doci ce i tvojih 5 minuta, a onda ces i ti postati ljubomorna na afroditu. to ti ne gine, vjeruj mi, i zato bjezi dok jos imas vremena, brzo trci i ne okreci se ;)

poisoniry
05.02.2004., 16:10
nemam pojma kak izgleda Afrodita, al nakon svih vasih postova i ja sam ljubomorna kak sam vrag:B
ni inace ne volim ni lijepe ni pametne zene, sve su one potencijalna opasnost..tak su sve moje frendice debele i glupe:W

Tajwy
05.02.2004., 20:21
Eto, sad ste ju otjerale!
A ONA je bila nasa jedina veza sa poznavanjem anatomije crnaca! Oni su LIKENS!

Vrati se!:D :D

Ti si najljepsa!:D

Wanna play?

VelmaX
05.02.2004., 20:23
Na lijepe žene nisam ljubomorna.

Ali nametljive lijepe žene me prilično iritiraju. Ne zbog ljepote, već zbog toga što svoju ljepotu, koja je ionako svima vidljiva, neumjesno nastoje istaknuti.

Zapravo time umanjuju njenu vrijednost i izlažu se nasrtanju ogromnog broja bezveznjaka među kojima je teško izabrati onog pravog.

Kombinacija ljepote i skromnosti je rijetko viđena, ali zato zadivljujuća prirodna pojava - poput dvostruke duge. ;)

AFRODITA69
06.02.2004., 01:01
tocno je da nis ne uzimam za zlo-jer meni je ovo fun.da se furim na ekran?onda bi mi fakat trebao psihic.nego kaj sam htjela reci je da mi je najveca zelja da se docepam bar jednog/jedne od vas za zbilja kad dodem u zgb,pa da bar jedna osoba ima sansu upoznati zensku koja se krije iza nicka-afrodita69-pa da onda to podjeli sa ostalima .
ja sam jako outgoing,friendly,ali i jako direktna u realnosti.nikad se ne pravim vazna niti djelujem napuhano kao sto se vama cini,iako je istina da sam atraktivna,ma kolko to vama bilo smjesno i napuhano.
puno vas,narocito decki,bi ostalo ugodno iznenadeno sto se tice afrodite kao osobe...a i kokama bi se dopala po naravi...na nesrecu,kao sto i jeste ,jos uvjek bi se naslo par njih koje bi se osjecale u sjeni i sjebale sve ljubomorom.
dolazim -kako vec rekoh-najkasnije u maju(ak ne prije)pa koga zanima afrodita for real-nek se javi...
voli vas vas afro!
:kiss:

cybernaut
06.02.2004., 06:11
Afro, zvucis kako ocajnica kojoj treba drustvo. Jel' ti fali domaci bijeli k***c (pardon, kruh :D) Sta je sa RL frend/icama/ovima? Svi pobjegose od ljubomore?:D

kiki-j-zg
06.02.2004., 06:41
O skromnosti, skromnosti... fakat bi naši dečki bili ugodno iznenađeni, nikad pravog komada u Hrvatskoj nisu vidjeli (ne vide nas od dugih, gustih dlaka), a cure bi se potukle koja će ti biti najbolja prijateljica. :rolleyes: :rolleyes:

Jebote, spusti se već jednom na zemlju.

kpt. Willard
06.02.2004., 06:47
Afrodita kaže:
tocno je da nis ne uzimam za zlo-jer meni je ovo fun.da se furim na ekran?onda bi mi fakat trebao psihic.nego kaj sam htjela reci je da mi je najveca zelja da se docepam bar jednog/jedne od vas za zbilja kad dodem u zgb,pa da bar jedna osoba ima sansu upoznati zensku koja se krije iza nicka-afrodita69-pa da onda to podjeli sa ostalima .
ja sam jako outgoing,friendly,ali i jako direktna u realnosti.nikad se ne pravim vazna niti djelujem napuhano kao sto se vama cini,iako je istina da sam atraktivna,ma kolko to vama bilo smjesno i napuhano.
puno vas,narocito decki,bi ostalo ugodno iznenadeno sto se tice afrodite kao osobe...a i kokama bi se dopala po naravi...na nesrecu,kao sto i jeste ,jos uvjek bi se naslo par njih koje bi se osjecale u sjeni i sjebale sve ljubomorom.
dolazim -kako vec rekoh-najkasnije u maju(ak ne prije)pa koga zanima afrodita for real-nek se javi...
voli vas vas afro!

Podrapat ćemo te ko stari večernjak...

Slafk0
06.02.2004., 06:51
Patagonija kaže:
Nisam uopće ljubomorna na lijepe žene:) Što ih je više oko mene to bolje. Ljepota me uveseljava, ja sam veliki esteta:D:cerek: i ja kažem. što više lijepih žena oko mene, to bolje. :)

Clea
06.02.2004., 13:50
AFRODITA69 kaže:
nikad se ne pravim vazna niti djelujem napuhano

afrodita, tko će sam za sebe reći pravi važan i da djeluje napuhano?

mene ne smetaju tvoje provale....ti si vrlo jednostavna osoba, a to mi je simpa....ali da si dosadna, to je istina...:D

u prolazu
06.02.2004., 14:00
cybernaut kaže:
Afro, zvucis kako ocajnica kojoj treba drustvo. Jel' ti fali domaci bijeli k***c (pardon, kruh :D) Sta je sa RL frend/icama/ovima? Svi pobjegose od ljubomore?:D
Izgleda da ni crnci nisu što su nekada bili!!!:D

AFRODITA69
06.02.2004., 14:55
ne...meni ovde netreba drustvo-imam ga jos iz skolskih dana-ali jebiga sve su to crnkinje manje vise...one mi najbolje odgovaraju jer su mi nekak po rezoniranju najblize nasim picama..samo kaj su vece jebacice,ali ko te pita za to.ali za u zagreb mi treba neko da mi malo pokaze kaj gdje i sta..jer ipak su prosle godine od kad sam bila tamo...pa sam misla da ima neko ko nije ljubomoran da se "podruzi s menom "jedan dan il dva..dok su moje tri preostale frende iz osnovnjaka zauzete...a one bas i ne izlaze jer imaju nase za muzeve pa ih nikam ne puste..jao kaj mi je to jadno....
ja tak nebi mogla...

u prolazu
06.02.2004., 14:57
AFRODITA69 kaže:
ne...meni ovde netreba drustvo-imam ga jos iz skolskih dana-ali jebiga sve su to crnkinje manje vise...one mi najbolje odgovaraju jer su mi nekak po rezoniranju najblize nasim picama..samo kaj su vece jebacice,ali ko te pita za to.ali za u zagreb mi treba neko da mi malo pokaze kaj gdje i sta..jer ipak su prosle godine od kad sam bila tamo...pa sam misla da ima neko ko nije ljubomoran da se "podruzi s menom "jedan dan il dva..dok su moje tri preostale frende iz osnovnjaka zauzete...a one bas i ne izlaze jer imaju nase za muzeve pa ih nikam ne puste..jao kaj mi je to jadno....
ja tak nebi mogla...
Čekaj....ti ih zoveš:
"hoče mo li na kavu"

One:
"pa i neču baš, nemam vremena"

A ti:
Ljubomorne kučke!!

AFRODITA69
06.02.2004., 15:00
ne ja ih ne mogu zvati na kavu jer su u zagrebu.zovem ih da pricamo pa vidim da se jadne zale...na kavu cu ih zvati za 3 mjeseca!:lux: :cheer:

u prolazu
06.02.2004., 15:05
AFRODITA69 kaže:
ne ja ih ne mogu zvati na kavu jer su u zagrebu.zovem ih da pricamo pa vidim da se jadne zale...na kavu cu ih zvati za 3 mjeseca!:lux: :cheer:
a ako...odbiju..:D :D :lol:
Ljubomorne kučke!!

AFRODITA69
06.02.2004., 15:23
nikako to nebi mogla reci za najbolje frendice..i nema sanse da me odbiju..jedino ako im -ljubomorni -muz neda da idu van samnom..u tom slucaju je on ljubomorna kucka;)

cybernaut
06.02.2004., 15:57
AFRODITA69 kaže:
nikako to nebi mogla reci za najbolje frendice..i nema sanse da me odbiju..jedino ako im -ljubomorni -muz neda da idu van samnom..u tom slucaju je on ljubomorna kucka;)

Pas mater, sad su i muzevi ljubomorni na predivnu Afroditu jer se boje da kraj njene ljepote zene ne posandrcaju i u momentu se ne zaljube i preobrate u lezbe.:D

AFRODITA69
06.02.2004., 16:54
s menom se nebi pomogle kao lezbe..meni je K sve.viri mi iz ociju-kak bi rekli nasi stari!:p

Belinda
06.02.2004., 17:51
e i jos mi se svidja Afrodita kad ga bubne, onda ga bubne "viri joj iz ociju" je je tak vele nasi stari haaahahaha.

pasteta
06.02.2004., 20:09
zato kaj im je to u krvi
inaće je lijepim ženama teže nego prosjećnima zato kaj smo mi frajeri šupci papaci i kukavice pa se boje da se upucavaju lijepim ženam već pucaju na prosjećne jer misle da će lako proći kod njih kao one nisu zahtjevne pogrešno ja obožavam lijepe žene a i one mene haha

Kvejki
07.02.2004., 08:31
Joj, pa zakaj ja sve najbolje teme vidim prekasno :D
Prvo sam mislila napisat da to uopce nije istina al sad kad vidim da je ovo zapravo paravan da si Afroditica nadje prijateljicu za djir po gradu...a preslatko :cerek:
Afroditek, ja cu te vrlo rado prosetat po Zagrebu zato kaj ja i jesam ponekad kad dobim PMS ljubomorna na zene ljepse od sebe al buduci da je moj ideal ljepote u skroz jednoj drugoj krajnosti, sorry, al na tebe nisam ljubomorna ( ja se palim na fejst visoke, fejst mrsave plavuse :D)...
Samo, jesi ti sigurna da bi htjela bit kraj nekog tko nije ljubomoran na tvoj izgled :D?

AFRODITA69
08.02.2004., 00:36
potrescicu...to si toliko zelim..nemas pojma!

alexxx
08.02.2004., 01:55
afrodita, pricala sam decku o tebi. :D
impresionira me tvoja sposobnost da na svakoj temi spomenes da samo crnci znaju jebat al ne crnci iz afrike neg niggeri koji su par generacija u americi.

MegaS
08.02.2004., 01:57
dajte oce se ko vise poklat.... :D dopizdilo mi je više cekat :D ocemo fajt :zubo:

AFRODITA69
08.02.2004., 01:59
tocno...razlike ima od izgleda na dalje...sa afrikanerom nisam nikad bila,nis ih ne razmem!:D (mislim naglasak)

Reebok
08.02.2004., 02:00
da, ali postoji velika razlika medju americkim i africkim crncima...

americki su fizicki daleko obdareniji... to dodje sa par generacija branja pamuka :D

AFRODITA69
08.02.2004., 02:01
fight,klanje????pa ja sam ipak jedna dama..a one to ne rade.za mene sreduju drugi!;)

Reebok
08.02.2004., 02:05
AFRODITA69 kaže:
za mene sreduju drugi!;)

pičkica :p

AFRODITA69
08.02.2004., 02:11
pickica ili ne...kurci me brane..i to harlemski...a cak me ni ne jebu...sam tak..vole me ko frendicu

MegaS
08.02.2004., 02:14
AFRODITA69 kaže:
fight,klanje????pa ja sam ipak jedna dama..a one to ne rade.za mene sreduju drugi!;)

Ti dama? Onda sam ja trolejbus... dama ne otvara ovakve teme i ne koristi se rijecnikom kao sto se ti koristis...

Ti si koketuša... :p

MegaS
08.02.2004., 02:16
AFRODITA69 kaže:
pickica ili ne...kurci me brane..i to harlemski...a cak me ni ne jebu...sam tak..vole me ko frendicu

Šta'š poć govorit... zato to i svake sekunde spominješ... fali ti? Ha? Jel te pere?

Reebok
08.02.2004., 02:16
AFRODITA69 kaže:
a cak me ni ne jebu...sam tak..vole me ko frendicu

dakle, bas i ne zgledas nekaj posebno, al su ti frendice zgodne pa te frajeri trpe? :B

alexxx
08.02.2004., 02:30
Reebok kaže:
americki su fizicki daleko obdareniji... to dodje sa par generacija branja pamuka :D
ja mislim da je to jer su ih u lance stavljali a trebalo je poshevit zenu pol metra udaljenu.

kaze m. da joj slozis mejla kad vec na sms ne odgovaras. a ja prasica ne prenosim poruke na vrijeme.

Reebok
08.02.2004., 02:37
btw, sjetila si me na dobar vic...

Šta baciš crncu u vodu kad se utapa?

Ženu i djecu :rolleyes: :lol:

Aj, sad cu ti pm neki natipkat...

AFRODITA69
08.02.2004., 02:47
mozda tebi nisam nis posebno..i to je ok.bitno mi je da sam posebno onome ko je meni isto tako poseban-u protivnom nebi bila sa njime,niti on samnom.i to je bottom line.
pere?ne kuzim taj rjecnik-molim te prevedi.
eh da i ja se razgovaram sa stokom drugacije a sa finom ruljom drugacije...samo odgovor zasto koristim rjecnik koji koristim.
i kad bi imali picu ko ja(hoces extra slikice????)nebi se tak hrustili...
;)

AFRODITA69
08.02.2004., 02:48
i jesam koketusa sam...i volim to!:top:

alexxx
08.02.2004., 02:50
afrodita, aj malo onak oladi, ovo je forum i ja kad sam tu boli me kako ko izgleda. bitno je kaj tajpas. a ti si naporna kad meljes. zato ti frajer i da da mu pusis dva sata, nije pristojno pricat s punim ustima. daj pricaj malo o necemu osim o sebi seksi savrsenoj. fiksirana si. to nije zdravo.

Reebok
08.02.2004., 02:54
alica kaže:
zato ti frajer i da da mu pusis dva sata

:lol: ma volim te! :s :D

AFRODITA69
08.02.2004., 02:56
i ti da znas kako pusiti dobro,bi te tvoj drzao na kari dva sata..nego,kaj ti znas kaj moj baby voli a kaj ne?ne sjecam se da smo se upoznali...i ne mogu biti hladnija nego kaj jesam...vec rekoh volim forum jer me nasmijava...istina i bog-fixirana jesam jer imam razloga a i sex volim...pa zakaj ne pisati o tome?volim kad se zajapurite oko neke afrodite...a moje ime je ustvari.........

alexxx
08.02.2004., 02:59
meni moj ne da da pusim jer ne voli dim..

AFRODITA69
08.02.2004., 03:03
kak vam se dopada ova zenskica?
http://www.cattdaddy.com/claudette3.jpg

Grejp
08.02.2004., 06:51
AFRODITA69 kaže:

Dopada mi se, čak i ovaj njezin prazni pogled.

Kvejki
08.02.2004., 08:25
AFRODITA69 kaže:

E vidis, meni je zgodna, al tak su mi skoro sve zgodne :D
Al ne bih 3 sekundi razmisljala o njoj da ju na cesti vidim.
Meni se "lijepa" mode pali za skandinavske tipove. Kaj ja znam zakaj...ja sam potomak europske aristokracije pa valjda zato :zubo:

cybernaut
08.02.2004., 09:15
AFRODITA69 kaže:
Tijelo moze proci ali blago teleci pogled me odbija u startu i ostavlja ravnodusnim.

AFRODITA69
08.02.2004., 15:48
a ova?
http://www.cattdaddy.com/shanelle2.jpg

MegaS
08.02.2004., 15:54
AFRODITA69 kaže:
i jesam koketusa sam...i volim to!:top:

Ajde bitno je da si načisto s tim... ne bih volio da se zamaraš zanjekavanjem....

P.S. obadvije kokoše mi nisu nesto... iskreno, bar meni.

Kvejki
08.02.2004., 15:57
Uf, meni je ova druga bljak. Mislim, ima dobro tijelo (makar za moje pojmove ni dost mrshava :D)al faca joj je takva da bih se prestravila da se sretnem s njom u mraku.

alexxx
08.02.2004., 16:09
Little Earthquake kaže:
makar za moje pojmove ni dost mrshava . ja mislim da ti imas neku izopacenu sliku kako treba izgledat zemsko tijelo. i nadam se da nemas poremecaj u prehrani.

afrodita, nijedna teta nije moj tip.
tete koje su moj tip su (earthquake, zazmiri i ne citaj dalje :D) fanj teze od ovih teta. i nemaju ovaj teleci pogled.

Kvejki
08.02.2004., 16:17
alica kaže:
ja mislim da ti imas neku izopacenu sliku kako treba izgledat zemsko tijelo. i nadam se da nemas poremecaj u prehrani.

prvo imam :D
drugo nemam :D

ma ne znam kaj je to u meni, al ovo je bila polu-sala, ne bih onakvoj teti nikad rekla da je debela i sve to stoji...samo kaj ja stvarno nekak vise volim mrsavice...ne bas ono kaj jedva hoda, al ipak, mrsavije nek ova..recimo, meni ti je najljepsa baba Natalia Vodianova..cak mi ipak i malo pretanke noge ima,ali ipak :D

cybernaut
08.02.2004., 17:30
AFRODITA69 kaže:
a ova?
http://www.cattdaddy.com/shanelle2.jpg
Nista posebno. Tijelo ajde jos Boze pomozi ali tupav pogled... Afrodita, ljepota zene zraci iznutra. Ove tvoje dvije djeluju nekako isprazno (da nisi ti jedna od njih?):D

Ext
08.02.2004., 22:07
a zasto si ti afrodita ljubomorna na druge ljepse zene kada si tako savrsena, bla,bla....?

dora
08.02.2004., 22:12
Dobro, jel se kaj razrijesilo na ovoj temi... :confused: ono neki (eventulani) odgovor: zasto su (nisu) zene (ljepe/ne) ljubomorne na one ljepse/manje lijepe/bla, bla... :confused: il ste svi nagrnuli na Afroditu? :confused: :D

loreta
08.02.2004., 22:18
dora kaže:
Dobro, jel se kaj razrijesilo na ovoj temi... :confused: ono neki (eventulani) odgovor: zasto su (nisu) zene (ljepe/ne) ljubomorne na one ljepse/manje lijepe/bla, bla... :confused: il ste svi nagrnuli na Afroditu? :confused: :D

dorice srce gledaj

kad zamisljas zgodnu zenu,onu znas onu najvecu kuju koju tako mrzis jer je toliko savrsena na koga prvog pomislis? pa na afroditu- ona je predstavnica,ona je boginja svih lijepih zena,svih onih koje si ne mogu pomoci u svom savrsenstvu i dok pruzaju dobronamjerno ruku nama manje vrijednima pokusavajuci nas dici na svoju razinu sa hrpom sminke(afrodita npr) mi ih pljujemo i odbijamo pomoc

ja se ustvari zelim ispricati aforditi

bila sam zla,zlonamjerna i os ljubomore nisam mogla bistro vidjeti

dora
08.02.2004., 22:22
loreta kaže:
dorice srce gledaj
kad zamisljas zgodnu zenu,onu znas onu najvecu kuju koju tako mrzis jer je toliko savrsena na koga prvog pomislis? pa na afroditu- ona je predstavnica,ona je boginja svih lijepih zena,svih onih koje si ne mogu pomoci u svom savrsenstvu i dok pruzaju dobronamjerno ruku nama manje vrijednima pokusavajuci nas dici na svoju razinu sa hrpom sminke(afrodita npr) mi ih pljujemo i odbijamo pomoc
Gle, pusti sad Afroditu i njezinu sliku o sebi i drugima. Jebes sad i cinjenicu da je ljepota relativna. Pusti to. Zajebi.
Nego... do zakljucka se nije doslo :zubo: vidim :D
Afrodita malo cudno pristupa stvarima, to stima, precudno, ko da ne zna da je ljepota prolazna (ono: Prolazi sveee... ;)) al oke, pazi, neam ja nist protiv... ak neko misli da je vrhunac zivota "biti seksi" (kaj god to znacilo) oke, sve pet.
Misim, u krajnjoj liniji, ne furam se ni ja na znanost ;) :D Izgled je bitan, al ne tolko ko Efrodajt... ili ona samo malo krivo prezentira ono kaj misli :confused: bice da je to :D

loreta
08.02.2004., 22:30
dora kaže:
Gle, pusti sad Afroditu i njezinu sliku o sebi i drugima. Jebes sad i cinjenicu da je ljepota relativna. Pusti to. Zajebi.
Nego... do zakljucka se nije doslo :zubo: vidim :D
Afrodita malo cudno pristupa stvarima, to stima, precudno, ko da ne zna da je ljepota prolazna (ono: Prolazi sveee... ;)) al oke, pazi, neam ja nist protiv... ak neko misli da je vrhunac zivota "biti seksi" (kaj god to znacilo) oke, sve pet.
Misim, u krajnjoj liniji, ne furam se ni ja na znanost ;) :D Izgled je bitan, al ne tolko ko Efrodajt... ili ona samo malo krivo prezentira ono kaj misli :confused: bice da je to :D

naravno,slazem se

a znas sta cu ti ja reci?neznam za cure ali bila sam sa svakavim deckima. I oni ljepuskasti,spickani su na kraju ispali tako blesavi. Ne zato sto nisu bili inteligentni,nego su bili plitki,opsjednuti svojih izgledom i dojmom koji ostavljaju na druge iskljucivo pomocu fizickog izgleda

nije fora izaci s tipom koji broji dali vise cura snima njega ili frajera tebe :flop:

Ext
08.02.2004., 22:41
ako nismo zadovoljni sa sobom bio to fizicki izgled, materijalno dobro ili tko zna sta to ce nas smetat ako ugledamo kod nekoga drugog. kako on to moze a ja nemogu, postavlja se pitanje.

onaj tko je zadovoljan sa sobom biti ce mu svejedno!

alexxx
08.02.2004., 22:42
ja nisam ljubomorna na lijepe zene. tako da ne bih znala.

a afrodita mi djeluje ko teta koja ce bit jako tuzna kad joj sise padnu do koljena i kad bude imala brezu bora oko ociju i usana. jer je fiksirana na fizicku ljepotu.

Ext
08.02.2004., 22:48
alica kaže:
ja nisam ljubomorna na lijepe zene. tako da ne bih znala.

a afrodita mi djeluje ko teta koja ce bit jako tuzna kad joj sise padnu do koljena i kad bude imala brezu bora oko ociju i usana. jer je fiksirana na fizicku ljepotu.

to sam ja tvrdio kad sam se logirao i procitao par postova od afrodite. afrodita to zna zato se zeli ispucati dok je trazena roba.

alexxx
08.02.2004., 22:57
ja bih radije promijenila listu prioriteta, da sam na njenom mjestu.

alexxx
08.02.2004., 22:58
ext, svidja mi se tvoj sig. :)

Ext
08.02.2004., 23:10
alica kaže:

bit je u tome da svatko radi ono sto zeli i ako ga to zadovoljava to je pozitivno.
bitno je da ako sutra moramo umrijet da ne mozemo zalit za nicim, bar ja tako brijem.

alica :W

alexxx
08.02.2004., 23:44
kolko ce bit zadovoljna kad gravitacija uzme svoje?

meni je strogo orjentiranje na fizicki izgled jako povrsno.

Ext
08.02.2004., 23:56
alica kaže:
kolko ce bit zadovoljna kad gravitacija uzme svoje?

meni je strogo orjentiranje na fizicki izgled jako povrsno.

je i kod mene tako.
istina je da ce me privuc ljepa cura prije nego ruzna, ali ako igrom slucaja pocinjem prijateljstvo sa nekom ne bas zgodnom curom koja mi odgovara u svim drugim aspektim lako cu je zavoljet svim srcem. (pod osnovom da joj prista ***** u ustima:D )

alexxx
09.02.2004., 00:10
cak i ako ima podbradak? :D

MegaS
09.02.2004., 02:28
dora kaže:

Ma hebeš to, svatko je lijep na svoj nacin i u svome svijetlu, samo treba znati gledati.

Kex Doomlich
09.02.2004., 03:08
MegaS kaže:
Ma hebeš to, svatko je lijep na svoj nacin i u svome svijetlu, samo treba znati gledati.

Da, eto vidiš, ja sam najljepši pod svjetlom (ne svijetlom :p ) noćne lampe, pogotovo ako me gledaš iz profila. :D

A što se tiče pitanja...žene su ljubomorne na druge žene zato jer imaju komplexe i zato jer ne znaju zavest komada. :D

MegaS
09.02.2004., 03:17
Kex Doomlich kaže:
Da, eto vidiš, ja sam najljepši pod svjetlom (ne svijetlom :p ) noćne lampe, pogotovo ako me gledaš iz profila. :D

A što se tiče pitanja...žene su ljubomorne na druge žene zato jer imaju komplexe i zato jer ne znaju zavest komada. :D

He's back :D

Ext
09.02.2004., 08:03
alica kaže:
cak i ako ima podbradak? :D

hmmmm... NE baš!

dora
09.02.2004., 12:26
alica kaže:
Zasto? :confused:
Gledaj, ako nekog veseli da je "seksi", "lijep" i ino, zasto bi to covjeku uskratili? :) Ako je nekome prioritet da se ljudi dive (glup izraz) njegovoj/njezinoj ljepoti - ic okej :zubo:
Glupo je sad ici govoriti kaj bude bilo i kak bude bilo Afroditi kad bude debela i stara... i to se moze uspjesno rjesiti plasticnom :) bitno je kak joj je sad. Nek je zana fiksirana... kaj ima lose u tome?
Da mijenja proiritete? Neee, cemu? Ako ju "lista" ovakva kakva je sad zadovoljava, ne bi ju trebala mijenjati, a i malo je prestara za radikalne promjene u svom razmisljanju :zubo:

Mene s vremena na vrijeme zifciraju njezini postovi o njezinoj preuzvisenoj ljepoti... al, kaj sad :D

kiki-j-zg
09.02.2004., 12:32
Kakva lista prioriteta? Nema tu liste prioriteta, ima samo: ja, ja, ja i opet ja.

:rolleyes:

u prolazu
09.02.2004., 12:37
dora kaže:
Mene s vremena na vrijeme zifciraju njezini postovi o njezinoj preuzvisenoj ljepoti... al, kaj sad :D
ma neka Afrodite...
Ionako su joj ovo zadnji trzaji...i uskoro kreče faza: "ružna sam i stara!!" :D

dora
09.02.2004., 12:39
kiki-j-zg kaže:
Kakva lista prioriteta? Nema tu liste prioriteta, ima samo: ja, ja, ja i opet ja.
A zasto bi morala imati listu? :confused:
Cuj, ne vjerujem da joj je jeeedino u zivotu bitno kak zgleda, oke, bitno joj je (jako) al... takva je. :D

Principess@
09.02.2004., 12:43
Slazem se da smo prekruti sto se tudjih prioriteta tice. Pa kaj onda ak je Afroditi najvaznije to kak izgleda? Ona nikoga ne dira, nikoga ne smeta, nikoga ne osudjuje ako ne misle kao i ona, niti vrijedja.
A mi smo ponekad bezobrazni prema njoj, samo zato kaj se ne slazemo s njezinim nacinom razmilsjanja (tu ukljucujem i sebe).
Nek zena zivi, sa prioritetima kakve ima, vazno je d aje ona sretna.

kiki-j-zg
09.02.2004., 12:46
u prolazu kaže:
ma neka Afrodite...

Šuti! Jezik pregriz'o ! Pa ona nas predstavlja u Americi! :D :D

u prolazu
09.02.2004., 12:48
kiki-j-zg kaže:
Šuti! Jezik pregriz'o ! Pa ona nas predstavlja u Americi! :D :D Zato i sere gluposti ( to je izgleda odnjih skupila ), unas bi je poklopilo u roku keks!!:D

kiki-j-zg
09.02.2004., 12:49
Principess@ kaže:
Slazem se da smo prekruti sto se tudjih prioriteta tice. Pa kaj onda ak je Afroditi najvaznije to kak izgleda? Ona nikoga ne dira, nikoga ne smeta, nikoga ne osudjuje ako ne misle kao i ona, niti vrijedja.
A mi smo ponekad bezobrazni prema njoj, samo zato kaj se ne slazemo s njezinim nacinom razmilsjanja (tu ukljucujem i sebe).
Nek zena zivi, sa prioritetima kakve ima, vazno je d aje ona sretna.

Mir, mir, mir do neba... :D :D

kiki-j-zg
09.02.2004., 12:50
u prolazu kaže:
Zato i sere gluposti ( to je izgleda odnjih skupila ), unas bi je poklopilo u roku keks!!:D

Dolazi nam Savršena u svibnju pa imaš šansu da je poklopiš! :D :D

dora
09.02.2004., 12:50
u prolazu kaže:
ma neka Afrodite...
Ima jos dosta do toga... danas cuda kozmetike, plastike su tolko napradovala, da se mladost moze duuugo odrzati na licu :)

Kvejki
09.02.2004., 12:56
Ja mislim da je to sto Afrodita pise forsirano, da namjerno glumi. Meni je nekako nelogicno da bi zena navikla na sveopce divljenje njenoj ljepoti imala potrebu o tome pisati na nekom forumu. Stvarno,mozda grijesim, ali uvjeravati hrpu nepoznatih ljudi da je prelijepa zena kojoj nitko nije ravan cini se ispraznom zanimacijom nekoj koja na svakom koraku slusa da je prekrasna i savrsena. Pogotovo kad to ode u ovakvu krajnost. Zaboga, pa nad nekim afroditinim postovima covjek ne zna jel bi plakao ili se smijao. Tak valjda ni Naomi Campbell o sebi ne prica :D
Opcenito, ne vjerujem nikome ovdje na forumu tko prica o bilokakvom savrsenstvu u vlastitom zivotu jer je to bull shit. Kad je meni sve savrseno u zivotu zadnja misao mi je doci na forum to nekome saopciti i traziti divljenje.
Afrodita se ili zabavlja, makar mislim da gluma koja potraje preko 100 postova vec granici s nekim poremecajem :D, ili je nesigurna u sebe pa joj treba kolektivno divljenje tisuca forumasa.
Ja joj nazalost u nista od ovog ne vjerujem. Zato jer nije sve u zivotu bas tako crno bijelo, i ne, nisu sve zene ljubomorne na lijepe zene, dakle cijela ta fama o nemogucnosti Afrodite da si nadje prijateljice koje na nju nisu ljubomorne mi se cini malo preseratorska. Pogotovo buduci da je u konacnici ona samo jedna obicna zgodna zena kojih, nadam se da necu probusiti neciji mjehuric u kojem zivi, ima na svakom koraku.....kak bi si zaboga onda prijateljice mogle naci neke poznatije manekenke, misice, bogate, slavne i jos k tome zgodne.A za divno cudo, sve one koje su u glavi normalne imaju i prijateljice i zivot koji se ne sastoji od toga da im se ljudi na cesti i na nekom forumu klanjaju.

u prolazu
09.02.2004., 13:05
kiki-j-zg kaže:
Dolazi nam Savršena u svibnju pa imaš šansu da je poklopiš! :D :D
Ja mislim da čemi biti neugodno uopče primječivati njenu masu neprimjerenu našim uskim ulicama!:D

u prolazu
09.02.2004., 13:07
dora kaže:
Ima jos dosta do toga... danas cuda kozmetike, plastike su tolko napradovala, da se mladost moze duuugo odrzati na licu :)
Svakako, svakako...jedino što ja još nikada uživotu nisam vidio 30-taču koja izgleda mladoliko.....ženstveno da ali mladoliko ne!

dora
09.02.2004., 13:11
u prolazu kaže:
Svakako, svakako...jedino što ja još nikada uživotu nisam vidio 30-taču koja izgleda mladoliko.....ženstveno da ali mladoliko ne!
E onda si gledao krive :D (naravno kad velim "madoliko" ne misim da zena od 30 zgleda ko da ima 15 :zubo: ).

u prolazu
09.02.2004., 13:14
dora kaže:
E onda si gledao krive :D (naravno kad velim "madoliko" ne misim da zena od 30 zgleda ko da ima 15 :zubo: ).
Pa cijeli život gledam krive????

Dobro...priznajem da ima nešto u ženama nakon 30-te...ali sve to izblijedi pred naletom jedne 19-togodišnjakinje...prosječne 19-togodišnjakinje!!!:B

6943
09.02.2004., 13:16
Ipak gledaš krive.

u prolazu
09.02.2004., 13:21
6943 kaže:
Ipak gledaš krive.
A dobro nauči me...koje su to prave???

6943
09.02.2004., 13:25
Preko 30.

u prolazu
09.02.2004., 13:28
6943 kaže:
Preko 30.
E jebiga....o ukusima se neraspravlja!!!:)

kiki-j-zg
09.02.2004., 13:39
u prolazu kaže:
E jebiga....o ukusima se neraspravlja!!!:)

Pa totalno si me razočarao! I zabrinuo! Sa mojih 28, mene tete koje dođu prodavati posteljinu i stoljnjake, još uvijek pitaju: zlato, jel' ti mama kući?
E sad se ja brinem da nisu sve one sa dioptrijom ili ću se ja za dvije godine toliko naborati da me ni dragi neće prepoznati kad se jednog jutra probudi kraj mene. :D

u prolazu
09.02.2004., 13:43
kiki-j-zg kaže:
Pa totalno si me razočarao! I zabrinuo! Sa mojih 28, mene tete koje dođu prodavati posteljinu i stoljnjake, još uvijek pitaju: zlato, jel' ti mama kući?
E sad se ja brinem da nisu sve one sa dioptrijom ili ću se ja za dvije godine toliko naborati da me ni dragi neće prepoznati kad se jednog jutra probudi kraj mene. :D
Imeni isto tete to govore....kao da pred njima nije magarac od 190,95kg i 28 godina..
tete su tete!!:D

M@3X
09.02.2004., 13:44
AFRODITA69 kaže:
;)
Hmmm...ako se i javi ljubomora na neku djevojku,onda to definitivno nije samo zbog njene ljepote i sigurno ne prvenstveno zbog njene ljepote i savrsenosti (fizicke). :)

Sto se tice gubljenja tla pod nogama i srozavanja samopouzdanja kada smo ljubomorni na nekog,nisam mogla da ne uocim jedan tvoj post. ;)
Lako je savjete dijeliti drugima,ali kad se sami toga moramo pridrzavati,ide vec malo teze... :D
AFRODITA69 kaže:
"Ljepe" i savrsene koje je bog obdario i koje su stalna meta muskaraca bi trebale biti sretne,ali cesto nisu,cesto su vise iskompleksirane od nesavrsenih i manje lijepih.
Jer nesavrsene su navikle na zivot sa nesavrsenim tijelom,a savrsene ipak ne mogu uvijek biti savrsene,niti s godinama mogu ostati savrsene.A posto su navikle na 'bolje',to im teze pada.Ona stara - "dabogda imao pa nemao"...

Vidjela sam tvoju sliku na IMF-ovci Online.
Lijepa jesi. :)
Ali da si toliko lijepa da ne mozes naci prijateljicu koja nije ljubomorna na tebe,to je vec pretjerivanje. :D
U mom gradu ima mnogo ljepsih djevojaka od tebe,a grad u kome zivim i nije nesto pretjerano velik.
Drugo - i ukusi su razliciti,pa kako postoje ljudi kojima si lijepa,postoje i oni kojima si osrednja ili cak ruzna.
Ovim ne mislim nista lose,samo zelim reci da niko nije toliko lijep da bi bas svi rekli za njega da je lijep. ;)
A jos manja sansa je da postoji neko toliko lijep + poseban + sposoban + ... (savrsen za sve ljude,a to je nemoguce) - da bi rezultat bio da sve osobe s kojima dolazi u kontakt bile ljubomorne na nju/njega.

:w

M@3X
09.02.2004., 13:49
Moje prijateljice su lijepe,svaka na svoj nacin. :)
Ne osjecam se ugrozeno kraj njih.

Ne osjecam se ugrozeno ni kad se one skockaju za izlazak (full sminka,frizura,odjeca...),pa navrate po mene na posao,da idem i ja s njima (umorna,obucena na ho-ruk,kosa u najboljem slucaju vezana u rep :D ).

cybernaut
09.02.2004., 15:38
M@3X kaže:

Vidjela sam tvoju sliku na IMF-ovci Online.
Daj please link, moram i ja vidjeti tu divotu. Eee, vidis sta ti je moc reklame:D

dora
09.02.2004., 15:53
cybernaut kaže:
Daj please link, moram i ja vidjeti tu divotu. Eee, vidis sta ti je moc reklame:D

Evo: svi koji su dali slike :D (http://beam.to/imf-ovci)

poisoniry
09.02.2004., 16:05
wow..meni afrodita ista Nives Celzijus:D

M@3X
09.02.2004., 17:15
Meni Afrodita (http://161.53.80.3/~sasa/IMF/images/AFRODITA69.jpg) zaista izgleda lijepo na toj slici. :)
Ali nemam bas dojam da bi se svi za njom okretali i ostajali bez daha da prodje kroz grad...nemam utisak da bi sve zene koje sretne bile ljubomorne na nju - tako da ne moze naci prijateljicu...
No,opet je tesko bilo sta zakljuciti na osnovu jedne fotografije...

Na slikama mi izgledaju lijepo i :
Cro-cutie (http://161.53.80.3/~sasa/IMF/images/Cro-cutie.jpg)
Dora (http://161.53.80.3/~sasa/IMF/images/dora.jpg)
Tinach (http://161.53.80.3/~sasa/IMF/images/Tinach.jpg)
dada79 (http://161.53.80.3/~sasa/IMF/images/dada79.jpg)
...

Clea
09.02.2004., 18:48
kiki-j-zg kaže:

a ko da su ti te bake mjerodavne...

one valjda očekuju neku ženu u šlafroku s metlom u ruci.:D

a i valjda si bila kad na selu...ako jesi, sigurno su ti bake govorile da jadno izgledaš, ako nisi imala barem 80 kila :rolleyes: :D

dora
09.02.2004., 21:57
M@3X kaže:

Na slikama mi izgledaju lijepo i :
Dora (http://161.53.80.3/~sasa/IMF/images/dora.jpg)

Molim lijepo, ja ne izgledam "lijepo" neg savrseeenooo :zubo:

kpt. Willard
09.02.2004., 22:46
Bok ljudi!
Nisam mogel zaspat jer mi se već dugo vremena po glavi mota jedan ultimativni problem.
Tko je osoba koja se krije pod nick-om Afrodita69?
Ili točnije, tko je tijelo koje se krije pod nick-om Afrodita69?

Pogledavajući tu njenu sliku, došao sam do zaključka da je ljepota tijela ono najbitnije u našem postojanju i daljnjoj našoj
evoluciji ljudi kao rase.
Primjer? Bezbroj...
Pogledajmo koliko su, nazovimo tako, "najveći izumi" u ljudskoj povjesti utjecali na razvoj čovjeka?
Kotač, vatra, upotreba nuklearne energije u korisne i beskorisne svrhe i ostalne gluposti koje ne mogu ni nabrojat kolko su nebitni.
Pogađate odgovor naravno, nikoliko.
Koliki su Einsten, Newton, Tesla i slični bezvenjaci doprinjeli napretku naše rase? Nula!
Zato naše ceste, gradovi nose imena raznih izumitelja i slično?
Da bi ih se sjećali za 50-100 godina. Tko bi ih inače pamtio?
A ljepe... Primjer?
Za 100 godina svi će se sjećat nadljudskih napora Fani Čapalije da izgovori svoje legendarno:"It's OK!".
A koji će dodgovor dati dijete za 100 godina na pitanje tko je Einstein?
Djete:"Thats irrelevant!"
Što žakljućujemo?
Ljepota, ljepota, ljepota...
Zato zajedničkim naporima, zbacimo taj težak pokrov ružnoće sa sebe koji nas koči i dajmo da Tijelo Afrodita69, osvoji nagradu "The ultimate body in history of human race" jer nam
jedino to može pomoći u daljnjoj evoluciji, i zato poslušajte taj vapajući glas svog estetskog razuma i recite:
"Without her, this race is doomed!"

mwm
09.02.2004., 22:50
kpt. Willard kaže:
Bok ljudi!
Nisam mogel zaspat [/B]
Pa što ti nije jednostavnije ofarbat kurac u crno? :misli:

kpt. Willard
09.02.2004., 22:52
mwm kaže:
Pa što ti nije jednostavnije ofarbat ***** u crno?

A kako dobit na volumenu?:misli:

mwm
09.02.2004., 22:57
kpt. Willard kaže:
A kako dobit na volumenu?:misli:
O jebote! :bonk:
Koji auto izgleda veći, crni ili bijeli? :D
Pssssssst crnci nas jebu na optičke varke. ;)

kpt. Willard
10.02.2004., 06:38
mwm kaže:
Pssssssst crnci nas jebu na optičke varke.

Psssst. Ne jebu nas, nego naše cure kaj odu u Ameriku.:D

cybernaut
10.02.2004., 06:40
dora kaže:
Molim lijepo, ja ne izgledam "lijepo" neg savrseeenooo :zubo:
Ako ce to ublaziti tvoju ljubomoru meni na fotki izgledas bolje od afrodajt:top:

Carlos
10.02.2004., 06:51
meni iskreno djelujes malo mlohavo draga afroditice,vidim da si se na slici ljepo zategla...jeli tvoje dupe tvrdo ko u tvog crnje?:misli:

kpt. Willard
10.02.2004., 06:54
cybernaut kaže:
Ako ce to ublaziti tvoju ljubomoru meni na fotki izgledas bolje od afrodajt

Mojne ju sad zašprehavat, svi dobro znamo da to nije istina, a i dora zna. To jedino Afrodita može odredit ko je ljepši od nje a ko nije. Naša mišljenja su nebitna.

u prolazu
10.02.2004., 07:30
dora kaže:
Molim lijepo, ja ne izgledam "lijepo" neg savrseeenooo :zubo: Slika je malo mutna.....ali klasa se vidi!!...da Afrodita svisne od ljubomore!:D
A afrodita bi mogla dati i malo svježiju sliku!!

kiki-j-zg
10.02.2004., 07:34
Clea kaže:
valjda si bila kad na selu...ako jesi, sigurno su ti bake govorile da jadno izgledaš, ako nisi imala barem 80 kila :rolleyes: :D

Di me nađe, ja po njima nemam što za jesti doma. "Ajme, dite, malo vitra tebe može otpuvat"

u prolazu
10.02.2004., 07:46
teah kaže:
Jebote, ovaj je topic dao potpuno novi smisao self-marketingu! Lep sam ko slika, a mladoliiiik.... :rolleyes:

I još imate muda prozivat Afroditu radi istog...:rolleyes:
hmmm...ja sam samo opisao scenu kada magarčina od toliko i toliko stoji pred sitnom ženicom a ona mu govori: "zlato hočeš li da ti skuham kakao?"
Meni je to smiješno.....a to što si oduševljena mojim proporcijama, jebešmu ali u mom selu su svi takvi!!

u prolazu
10.02.2004., 07:59
teah kaže:
Jap. Šteta što nisi svugdje tako proporcionalan. Slutim disproporciju na relaciji fizionomija - intelekt.
Nama ljepima pamet nije ni potrebna!!:D

Jaya
10.02.2004., 10:11
Ti bokca, sad smo svi morali pogledat sliku Africe...
Čuj stara, al Zagreb je pun takvih curka, ak si još tak bedasta kak zvučiš neznam čemu ljubomora?
Evo baš u uredu bacili i dečki pogled na slike, vele da je puno interesantnija Dorica, no kak velite, o ukusima se ne raspravlja...

Istina da smo zamišljalu neku s plavim okicama (mislim na Africu), ono wow trebu za kojom se moraš okrenut...valjda prevelka očekivanja :eek:

u prolazu
10.02.2004., 10:13
Jaya kaže:
Istina da smo zamišljalu neku s plavim okicama (mislim na Africu), ono wow trebu za kojom se moraš okrenut...valjda prevelka očekivanja :eek:
Nemoj please....Afrodita če nam dobiti komplekse!!:D

loreta
10.02.2004., 10:17
u prolazu kaže:

je....mos si misliti

Jaya
10.02.2004., 11:27
Drugi post bu bio - "zakaj žene nisu ljubomorne na mene" :)

kiki-j-zg
10.02.2004., 11:57
u prolazu kaže:

Pa problem je što je zabrijala malo na krivu stranu. Ak je okružena crnkama i crnkinjama, ovdje to baš nije svima ideal ženske ljepote.
Bez ikakve namjere da ikoga uvrijedim, sličnih Afroditi ima puno u Zagrebu, koncentracija je veća posebno na području Kozari Bok.

Teah :W :D 'očeš li biti Afroditina vodič-prija ? ;)

iIIegale
11.02.2004., 02:44
dora kaže:

A ne ovako, sama ko prst... :( doro, nemoj molim te pisat vise ovakve postove. tjeraju me u depru.

Finding_Fantasy
11.02.2004., 08:35
AFRODITA69 kaže:
;)

Afrodita, imamo pacijenta za tebe :) Ime mu je ravana i pise na Duhovnosti. :cool:

Jaya
11.02.2004., 12:27
Zene pobjegla s topica, osla na Izbog za miss foruma :)

dragatar
13.12.2009., 21:35

LJEPOTA JE U OČIMA PROMATRAČA!!!!NITKO NIJE TOLKO RUŽAN DA SI NEMORE NAĆI NEKOGA TKO ĆE GA VOLJETI.

ZEZNULA SI SE DA BI TI BILO LAKŠE DA SI LJEPŠA KAKO TI KAŽEŠ.MUŠKARAC AKO TE SE ZASITI ,IZVISIT ČEŠ SVEJEDNO.:top:AKO JE FRAJER OK TI ĆEŠ ZA NJEGA BITI JEDINA KAKVOM GOD TI SEBE VIDJELA.DEFINITIVNO MANJAK SAMOPOUZDANJA IMAŠ...TERETANA,FRIZER,KOZMETIČAR I SEKSI KRPICE.:top:

Meggi33
13.12.2009., 22:03
Joj al se nasmijah na ovom topicu ! :lol:

johny777
13.12.2009., 22:34
;)

Ovisi o kojoj vrsti ljubomore govoris sto se muskaraca tiče.Vjerujem da bi muškarci bili ljubomorni isto ko i žene ali mislim da muški rod ima sreću u tome što jednostavno ne možemo prepoznat lijepog tipa :ne zna: :rofl:
da mi onak neke tipove poredaš ko u policiji na prepoznavanju i da postoji neki lijepi teško da bi znao koji je taj...

TrashHarvester
14.12.2009., 07:13
LJEPOTA JE U OČIMA PROMATRAČA!!!!NITKO NIJE TOLKO RUŽAN DA SI NEMORE NAĆI NEKOGA TKO ĆE GA VOLJETI.

ZEZNULA SI SE DA BI TI BILO LAKŠE DA SI LJEPŠA KAKO TI KAŽEŠ.MUŠKARAC AKO TE SE ZASITI ,IZVISIT ČEŠ SVEJEDNO.:top:AKO JE FRAJER OK TI ĆEŠ ZA NJEGA BITI JEDINA KAKVOM GOD TI SEBE VIDJELA.DEFINITIVNO MANJAK SAMOPOUZDANJA IMAŠ...TERETANA,FRIZER,KOZMETIČAR I SEKSI KRPICE.:top:

Odgovorio si na poruku iz 2004. godine. :facepalm: Žena je valjda već imala jednu propalu vezu u međuvremenu, našla muškarca svog života, sad je trudna i sretna ko prase u blatu te bira boju kreča za hodnik. :kava:

Gusjenica_
14.12.2009., 07:40
Kako prepoznati novoregistriranog korisnika? :facepalm:

Ali stvarno je pohvalno, dragatar, što tako pomno proučavaš sve teme ikad otvorene na LjES-u. :klap::klap::klap:

Joško
14.12.2009., 07:55
ajde nema veze sto stara tema al smijesno mi je kako vas frajla s 50 iljada postova na forumu popali... od tolikog sjedenja na forumu... da ona je lijepa, zgodna, ima zivot i sve sto ide s tim NOT:rofl::rofl::rofl:

evo i slicica prigodna :

http://www.surfersam.com/funny-pictures/chat.jpg

:rofl::rofl::rofl::rofl:

zuzu24
14.12.2009., 08:00
a u racku Dragatar otkud si isčupao ovu temu????

tatjana23
14.12.2009., 10:37
Mene sad zanima kako izgleda Afrodita ...:kava:

Da li je poželjna? Ili nije? !

Pitanje je sada... :):)