PDA

View Full Version : Loto

stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

harakiri2
18.06.2009., 21:58
evo mojih teorija o lotu:

najprije pretpostavimo da nema nekakve zavjere od strane organizatora lota tj. da su sve kuglice jednake težine itd.

ako je tako onda svaki broj ima jednaku šansu da bude izvučen? da ali samo ako promatramo samo JEDNO izvlačenje.

međutim ako se promatra kompletna slika, dakle sva izvlačenja u jednom mjesecu, godini ili više godina onda nemaju svi brojevi jednaku šansu. zašto?

u ovom slučaju imamo izvlačenje jednog od X mogućih događaja, tj random(X). kao npr. bacanje kocke od 6 strana, ili bacanje novčića. na početku bacanja, moguće je recimo dobit puno više "glava" (ili recimo šestica na kockici) tako da neki povjeruju u svoju sretnu kocku ili slične besmislice. takve "anomalije" su samo privremene. što se više puta baca novčić/kocka, sve su manje razlike, dolazi se sve bliže tzv. savršenoj distribuciji. savršena distribucija znači da je svaki događaj nastupio jednako puta. ona nastupa nakon beskonačno izvlačenja. dakle nakon beskonačno izvlačenja lota svi će brojevi izaći jednako puta.

iz toga proizlazi moja pretpostavka da brojevi koji su kroz duže vremensko razdoblje najmanje puta izvučeni imaju najveću šansu da se pojave u slijedećem izvlačenju.

za hrvatski loto 7/39 su to 3, 12, 13, 14, 15, 26, 31

molim bez FLAME-a da ovo ostane konstruktivna rasprava a ne prazne prepirke i vrijeđanje kao na nekim drugim PDF-ovima

curva-tamburello
18.06.2009., 22:30
tvoju pretpostavku cu uzeti kao tocnu jer se nekom takvom logikom i ja vodim, no mislim da ti fali jedan detalj koji si izostavio, stvar je u tome da brojevi koji rijetko/nisu dugo/najmanje izlaze nikad nedolaze sami... tako su ti jako male sanse da ce ti u jednom kolu izaci 7 borjeva koji su najmanje puta izasli :ne zna:

isto tako su ti jako male sanse da ce u jednom kolu izaci sve brojevi koji su najcesce izlazili... oni mogu biti u vecini 5/2 4/3 ali neznam bas da su nekad izasli svi :ne zna:

PetBorut
18.06.2009., 22:48
e
ako je tako onda svaki broj ima jednaku šansu da bude izvučen? da ali samo ako promatramo samo JEDNO izvlačenje.

međutim ako se promatra kompletna slika, dakle sva izvlačenja u jednom mjesecu, godini ili više godina onda nemaju svi brojevi jednaku šansu. zašto?
...
iz toga proizlazi moja pretpostavka da brojevi koji su kroz duže vremensko razdoblje najmanje puta izvučeni imaju najveću šansu da se pojave u slijedećem izvlačenju.
...
molim bez FLAME-a da ovo ostane konstruktivna rasprava a ne prazne prepirke i vrijeđanje kao na nekim drugim PDF-ovima

OK, ajde konacno post sa glavom i repom i bez vrijedjanja :top:

Sto se same teorije tice, izvlacenje se i obavlja svaki put za sebe. Ono sto se desilo prije i ono sto ce se desit poslije nimalo ne utjece na sam cin izvlacenja. To si vjerujem i sam rekao a upravo to i jeste odlucujuce i upravo o tome i govorimo.

No cini mi se da si zaboravio uzet u obzir vremensku os jer ako jednom izvuces recimo 6ticu, 6tica ima najvise postotne sanse da ona i nakon 1000 izvlacenja bude najizvlaceniji broj, no svako izvlacenje je izvlacenje za sebe (dakle momentalno).

husky
18.06.2009., 23:16
Svako random izvlacenje lota ravna se po gaussovoj krivulji.

http://blogs.kproductivity.com/fmwaves/wp-content/uploads/image/gaussian-curve.jpg

U nasem slucaju, ako imamo 6 od 90, nakon 15 bacanja, svi bi trebali biti jednom izvuceni, ali nece, nego ce se brojka izvlacenja pojedinog broja vrtiti od 0 do cca 4, a sredina ce nam biti 1-2-3, sa spicom krivulje na 2 izvlacenja. Probajte uzeti bilo koju seriju od 1 bacanja talijana pa usporedite sa ovime. Odstupanja krivulje ce biti minimalna.

To sam ja osjetio na svome novcaniku u casinu. Uvijek sam ganjao da svi brojevi moraju pasti u nekom periodu, konkretno ocekivao sam ih u 100 bacanja. Ali od 36 brojeva, 1-2-3 bi uvijek zakazala u tih 100, jer Gauss nam i kaze da gornjih i donjih extrema MORA biti. Znaci i u lotu, mora biti neka crna ovca. Ne moze se u 15 izvlacenja svaki broj izvuci, ali niti ne moze se desiti da 6 istih padne svih 15 puta. Neka sredina mora biti.

I onda se ta krivulja lagano krece po vremenskoj liniji, ali ako je slucajan odabir, svi ce kad tad doci na red. Kako je bilo sa onim 45 u talijanima, 100 i nesto kola.... ludnica. Za popizdit. Ali kada je pao napokon, u roku nekoliko bacanja je pao jos jednom. Dakle i ako je zaostao na krivulji u donjem sektoru, u par bacanja sustize ostale po frekvenciji, a mozda nekog i prestigne.

To je ta car. Svaki broj je jednako vjerojatan u pojedinom izvlacenju, ali moramo gledati skupni kontekst. Extrema mora biti i u rijetkima i u cestima, ali najveca je masa u prosjeku koji se lagano pomice i sto imamo veci uzorak bacanja, krivulja ce biti sve vise tupa. Sto manji uzorak gledamo krivulja ce biti ostrija.

Ako netko prati zimske sportove, pa kad imaju ocjenjivanje, 5-6 sudaca ocjenjuje. Uvijek se zanemaruju najvisa i najniza ocjena i od ostalih se uzima prosjek. Tko i ovdje. Najgore je igrati brojeve koji su po necemu ekstremi, nego birati neke srednje. Talijani danas, primjer, najduze nisu pali:

BROJ / PUTA
49 56
88 41
51 39
15 39
52 37
21 34
70 34
53 32
30 31
42 30

A pali su 15 i 52. To su 3. i 4. na listi. A najvise se vjerojatno trpalo na prvi. Al to je ekstrem kojeg se treba kloniti.

Isto tako sumnjam da je moguca kombinacija za nas loto koju je stavio harakiri sa brojevima koji se iscekuju. E sad, zamisli sto bi se desilo krivulji da popadaju svi rijetki - ona bi izgubila rep, sto po nekoj logici nije moguce. Past ce 1 koji fali, 1 od ovih nekoliko koji su zadnje vrijeme cesti, ali ostalih 5 ce pasti neki od "prosjecnih". Jer tako krivulja putuje normalnim tijekom i zato je 7-ca toliko na cijeni, a ove ostale nista - jednostavno ne znas di bi te brojeve vadio. 3-4 ako ulete iz prosjeka, da se pogoditi u kombinacijama 3 od i 4 od sto igramo u kladionicama i zato to smatram normalnim nacinom igre lota, za razliku od naseg koji puca na 7 sto je uzas.

PetBorut
18.06.2009., 23:46
Svako random izvlacenje lota ravna se po gaussovoj krivulji.

Ali gausova krivulja je samo rezultat koji dobijes kad poredas brojke jer vjerojatnost da svi brojevi budu izvuceni jednaki broj puta je matematicki malen, ali to nije kontradiktorno sa "hipotezom" da svaki broj ima jednaku sansu da bude izvucen. Tako da mi se cini da si ti malo pogresno implementirao normalnu distribuciju.

Ajmo ovako zdravoseljacki.
Recimo da je nakon 100 bacanja kocke distrubucija ovakva:

1: 10
2: 15
3: 25
4: 30
5: 15
6: 5

Reci ti sad meni lijepo, nalazimo se u 101-vom bacanju, bacamo kocku sa 6 brojeva.
Imaju li po tebi svi brojevi jednaku vjerojatnost da budu izvuceni ili neki broj (koji?) ima vecu vjerojatnost (koliku) da bude izvucen (zasto? Nije li bacanje kocke je djelo fizikalnih zakona i puke slucajnosti bez obzira na sve sto se prije desilo).

husky
19.06.2009., 05:15
Po tvojoj logici sex sa svakom zenom je isti bez obzira kakva je zena. Sto ti je manje do sexa ta teza sve vise stoji.

Takodjer, po tvojoj logici, u svakoj utakmici na neutralnom terenu, u svakome slucaju, jednako su moguci ishodi i 1 i x i 2. Ako pratis nogomet, znat ces da to ne stoji, sto manje si u tome, tak ti je isto 1 x i 2

Svaki broj je jednako vjerojatan ako nisi ljubitelj igre lota i pogadjanja brojeva. Sto si vise u tome sve ces vise imati osjecaj.

Cilj ovog topica i nije da neko visim silama pogadja brojeve, bec se vise love sistemi uplate. Da li igrati broj u glavu, da li kombinirati vise brojeva, koliko kombinacija i novaca po kolu odigrati.... Niko ovdje se ne trudi drugima dokazati na podrucju pogadjanja konkretnih brojeva ma sto ti ciljas.

PetBorut
19.06.2009., 08:08
Po tvojoj logici sex sa svakom zenom je isti bez obzira kakva je zena. Sto ti je manje do sexa ta teza sve vise stoji.

Ne znam otkud ti to. Pa na kvalitetu sexa utjecu odredjeni faktori, faktori koji su prakticki uvijek razliciti. Isto i sa nogometom.

Svaki broj je jednako vjerojatan ako nisi ljubitelj igre lota i pogadjanja brojeva.

Znacio vjerojatnost izvlacenja nekog broja ovisi o tome tko igra na te brojke? :confused:
Postavio sam konkretan primjer i konkretno pitanje.
Gle, nisam ovdje da provociram vec da shvatim logiku. Jasno mi je razmisljanje u kojem se brojke pokusavaju predvidjet prema necem "visem" od statistike, ipak je to igra na srecu a ne nekakva deterministicka igra. Samo pokusavam pohvatat tu logiku.

Cilj ovog topica i nije da neko visim silama pogadja brojeve, bec se vise love sistemi uplate. Da li igrati broj u glavu, da li kombinirati vise brojeva, koliko kombinacija i novaca po kolu odigrati.... Niko ovdje se ne trudi drugima dokazati na podrucju pogadjanja konkretnih brojeva ma sto ti ciljas.

Jasno je meni da se mudrom igrom moze povisit sansa za dobitak, samo me "muci" ovaj dio sa vjerojatnosti.

husky
19.06.2009., 14:33
Da to ne muci svakog, jack-potovi bi se izvlacili svako kolo.

bevanda_1
19.06.2009., 14:43
a sto mislite da li je ovaj sto je sad dobio jackpot,da li je on vršio statistike?ja ne bih rekao...

husky
19.06.2009., 14:43
I da, izvlacenje nekog broja ne ovisi o tome tko ga igra, znacenje je preneseno, svatko ima svoj nacin shvacanja igre i obrade prijasnjih rezultata, odabira brojeva i sistema uplate i upravo je to car igre. Nekom padobrancu koji upadne u kladu i stavi par brojeva na tal. lotu, njemu je apsolutno svejedno na koje ce brojeve odigrati, ima jednaku sansu za dobit kao i onaj tko svakodnevno prati, ali nema taj kontinuitet zabave, igre i cekanja brojeva dobrim sistemom.

Hudini
19.06.2009., 16:23
Teško da taj baš ima istu šansu. Dok sam bubao brojeve nisam mogao ni jedan pogodit a sad kad vodim kakvu takvu statistiku barem jedan do 2 pogodim a igram 3 od 6. Uzimam u obzir koliko su puta izvučeni i kad je zadnji put izvučen. To što sve pričamo je po nekim idealnim linijama. Ja sam rekao da to nije baš tako jer niti kuglice isto teže, niti svaka isto uleti u bubanj prije nego počne izvlačenje i cijeli niz faktora od statičkog elektriciteta što je neka teta u grudnjak glancala kuglicu do neznam ni ja čega. Zato postoje odstupanja od od te Gaussove krivulje.

Dakle u idelanim uvjetima bi sve imale jednaku šansu ali te uvjete i u laboratorijima je teško dobiti. Dakle matematika i fizika ostaju ali fali još cijeli niz konstanti u tim formulama.

I draže mi je igrati talijanski nego naš loto jer talijan nema pojma što sam ja odigrao u kladionici a ovi naši dva sata prije izvlačenja imaju sve kombinacije koje nisu odigrane pa mogu kako hoće.

Nego ajmo mi o brojevima koji bi suta mogli izać.

bevanda_1
19.06.2009., 17:06
Teško da taj baš ima istu šansu. Dok sam bubao brojeve nisam mogao ni jedan pogodit a sad kad vodim kakvu takvu statistiku barem jedan do 2 pogodim a igram 3 od 6. Uzimam u obzir koliko su puta izvučeni i kad je zadnji put izvučen. To što sve pričamo je po nekim idealnim linijama. Ja sam rekao da to nije baš tako jer niti kuglice isto teže, niti svaka isto uleti u bubanj prije nego počne izvlačenje i cijeli niz faktora od statičkog elektriciteta što je neka teta u grudnjak glancala kuglicu do neznam ni ja čega. Zato postoje odstupanja od od te Gaussove krivulje.

Dakle u idelanim uvjetima bi sve imale jednaku šansu ali te uvjete i u laboratorijima je teško dobiti. Dakle matematika i fizika ostaju ali fali još cijeli niz konstanti u tim formulama.

I draže mi je igrati talijanski nego naš loto jer talijan nema pojma što sam ja odigrao u kladionici a ovi naši dva sata prije izvlačenja imaju sve kombinacije koje nisu odigrane pa mogu kako hoće.

Nego ajmo mi o brojevima koji bi suta mogli izać.

a samo da te pitam,ja nikako da se odlučim,da li igrati na one koji se češće izvlače ili na one koji se slabije izvlače?

curva-tamburello
19.06.2009., 17:08
mislim da si u krivu glede kuglica, sve bi trebale biti iste tezine, kod nas su novinari u nekoliko navrata to provjeravali i nevidim da je bilo nekakvih odstupanja... jer da je o tom bi se uvelike pisalo

glede talijana za sutra, ja ocekujem da ce se jedan broj ponoviti iz prethodnog kola

curva-tamburello
19.06.2009., 17:13
a samo da te pitam,ja nikako da se odlučim,da li igrati na one koji se češće izvlače ili na one koji se slabije izvlače?

gledaj, to si moras sam izanalizirati... to također ovisi od lota do lota

recimo talijani, moj osobni stav je igranje "hladnih" brojeva koji nisu izasli zadnjih 5 kola (na dan analiziranja), jer takvih izlaze cesce, evo ti zadnjih 10 kola: 6,3,5,6,3,5,5,3,4,5,5,4

e sad s obzirom da je u budnju 90 brojeva, takvih brojeva je jako puno i oko 50tak (bubam napamet al ima ih stvarno dosta) i odabrati je tesko...

e sad hot brojeva ima manje, izlaze rijeđe, ali mozda ih je lakse od te manje skupine "probrati" ... sve to ovisi kojom se logikom nosis :ne zna:

husky
19.06.2009., 17:24
Da dodje Papa rucno izvkacit kuglice naseg lota, pola ljudi koji sada sumnjaju i dalje bi sumnjali da je namjesteno. :D

bevanda_1
19.06.2009., 20:24
jer takvih izlaze cesce, evo ti zadnjih 10 kola: 6,3,5,6,3,5,5,3,4,5,5,4

ne kuzim samo ovaj dio:ne zna:,kako mislis ovi brojevi,sta znaci to...:ne zna:

husky
19.06.2009., 20:44
119
116
113 113
111
110 110
108 108 108 108
107 107
106
105 105
104
103 103 103
102 102 102
101 101 101 101
100
99 99 99
98 98 98
97 97 97 97
96
95
94 94 94
93 93 93 93 93
92 92 92 92
91 91 91
90 90 90 90
89 89 89 89
88 88 88 88
87 87 87 87
86 86
85 85 85 85 85
84 84 84
83
82
81
80
79
78
77
65

Ako grupiramo brojeve po 5 komada pocevsi od 115-119, preko 110-114 nadalje, to izgleda ovako:

xx
xxxxx
xxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxx
xxx
x

Gaussova krivulja ciji rep malo zaostaje. Dakle treba po meni igrati brojeve koji su u 6. redu prvenstveno (90-94 puta) i mozda 7. redu (85-89 puta). Ti brojevi kvare krivulju.

Srezati 6. red sa 19 na 15 izbacivsi 2 koja nisu najduze pala i 2 koja su najfriskije pala i puknuti u sistem.

curva-tamburello
19.06.2009., 21:12
ne kuzim samo ovaj dio:ne zna:,kako mislis ovi brojevi,sta znaci to...:ne zna:

brojevi iz skupine hladih brojeva... dakle u zadnjem kolu ih je izvuceno 6, kolo prije 3 ...

bevanda_1
19.06.2009., 23:22
brojevi iz skupine hladih brojeva... dakle u zadnjem kolu ih je izvuceno 6, kolo prije 3 ...

a pretpostavljam da su "hladni" oni koji rijeđe izlaze ili..?

curva-tamburello
20.06.2009., 07:23
a pretpostavljam da su "hladni" oni koji rijeđe izlaze ili..?

pa ne, za talijane ne, ovo sto sam ti gore napisao su kako su oni izlazili posljednjih kola...

bevanda_1
20.06.2009., 08:56
pa ne, za talijane ne, ovo sto sam ti gore napisao su kako su oni izlazili posljednjih kola...

pa ako ti,bar ja mislim,to često analiziraš,da li si ikad dobio na tal. lotu,mislim više puta bi trebo dobit ako su ti analize dobre...i bil mogao stavit neke brojeve za iduce kolo?

curva-tamburello
20.06.2009., 10:24
napisah gore, ocekujem danas ponavljanje jednog broja iz kola prije a sad ako ti mislis da su moji brojevi bolji od bilo cijih ... sve se to u konacnici gleda tko ce imati vise srece taj dan ;)

bevanda_1
20.06.2009., 15:01
daj samo molim vas,da mi netko kaze di trebam pritisnut,na stranici www.ps-kladionica.hr kako mogu sastaviti loto listić?

igorp
20.06.2009., 15:20
daj samo molim vas,da mi netko kaze di trebam pritisnut,na stranici www.ps-kladionica.hr kako mogu sastaviti loto listić?

Ja nisam uspio naci gdje se kod nih rade loto listici, ali ako ti je to tako vazno odi na Supersportove stranice http://www.supersport.hr/ , odaberi koji loto te ti se onda otvarju opcije sistema itd.

bevanda_1
20.06.2009., 15:25
Ja nisam uspio naci gdje se kod nih rade loto listici, ali ako ti je to tako vazno odi na Supersportove stranice http://www.supersport.hr/ , odaberi koji loto te ti se onda otvarju opcije sistema itd.

kod mene nema supersport kladare,:rolleyes:,ali da li se uopce moze napravit listic na psk-ovoj stranici?

igorp
20.06.2009., 17:13
kod mene nema supersport kladare,:rolleyes:,ali da li se uopce moze napravit listic na psk-ovoj stranici?

Pa prosurfajuci po psk-ovim stranicama nisam primjetio da se to moze.
Ako bas moras napraviti listic preko neta, napravi ga na SS stranicama a uplati kod psk. Naravno ne mozes upotrijebiti onaj broj listica (www-xxxxx) koji vazi samo za SS. ali ti svejedno moze pomoci kod sastavljanja sistema jer se vidi koliko koji sistem/ulog nosi dobitak.
i IFortuna ti takodjer nudi sastavljanje listica online.

bevanda_1
20.06.2009., 17:19
Pa prosurfajuci po psk-ovim stranicama nisam primjetio da se to moze.
Ako bas moras napraviti listic preko neta, napravi ga na SS stranicama a uplati kod psk. Naravno ne mozes upotrijebiti onaj broj listica (www-xxxxx) koji vazi samo za SS. ali ti svejedno moze pomoci kod sastavljanja sistema jer se vidi koliko koji sistem/ulog nosi dobitak.
i IFortuna ti takodjer nudi sastavljanje listica online.

oke,ali samo da te ispravim,ili ja neznam,na fortuni mogu samo napisat kojecu brojeve,ali nemogu napravit npr.2/6 sistem,jer na fortuninoj str.,se uopce ne mogu sistemi napravit...

i jos jedno pitanje,da li su isti koef. na tal. lotu u supersportu i psk?

igorp
20.06.2009., 18:23
oke,ali samo da te ispravim,ili ja neznam,na fortuni mogu samo napisat kojecu brojeve,ali nemogu napravit npr.2/6 sistem,jer na fortuninoj str.,se uopce ne mogu sistemi napravit...

i jos jedno pitanje,da li su isti koef. na tal. lotu u supersportu i psk?

Za Ifortunu ce ti morat odgovorit netko tko tamo igra pa kod njih i slaze sisteme, a kako ne igram niti kod PSK-a ne znam ali evo sta kazu nihove str.
http://www.ps-kladionica.hr/psk4/index/body.php?type=genericpage&url=loto.htm
Trebalo bi provjeriti dali su ti podaci tocni !?!?

curva-tamburello
20.06.2009., 18:29
na fortuni se moze namjestiti tj izracunati samo za ona tri lota njihova... ovo ostalo neradi bas najbolje... bar meni ne

bevanda_1
20.06.2009., 18:39
na fortuni se moze namjestiti tj izracunati samo za ona tri lota njihova... ovo ostalo neradi bas najbolje... bar meni ne

ma pusti govna,neznaju napravit normalnu str. kako treba:rolleyes:, nego evo "probo" sa nesto "analizirat"

pa evo brojeva:2,26,30,34,28,42,46,70,86...mislim da ce izaci barem 2!

bevanda_1
20.06.2009., 20:55
ma pusti govna,neznaju napravit normalnu str. kako treba:rolleyes:, nego evo "probo" sa nesto "analizirat"

pa evo brojeva:2,26,30,34,28,42,46,70,86...mislim da ce izaci barem 2!

eto izaso jedan,38:rolleyes::)

husky
21.06.2009., 01:37
Broj pojavljivanja brojeva 1 do 42 po redu Belgijskog lota, izvlacenja od 1.1.2009. bez danasnjeg:

5
5
4
4
15
11
14
13
3
6
8
15
4
7
9
3
8
9
13
11
9
13
7
9
12
3
8
16
9
5
9
8
13
7
1
12
6
5
6
6
4
6

Grupirano od minimalno (1) do max (16):

x

xxx
xxxx
xxxx
xxxxx
xxx
xxxx
xxxxxx

xx
xx
xxx
x
xx
x

Danas su pali 10, 22, 24, 26, 27, 37. Novo stanje:

5
5
4
4
15
11
14
13
3
6 -> 7
8
15
4
7
9
3
8
9
13
11
9
13 -> 14
7
9 -> 10
12
3 -> 4
8 -> 9
16
9
5
9
8
13
7
1
12
6 -> 7
5
6
6
4
6

Nova krivulja:

x

xx
xxxxx
xxxx
xxx
xxxxx
xxx
xxxxxx
x
xx
xx
xx
xx
xx
x

Doslo je do ispravljanja kako treba. Ova skupina od 9 puta, ocekivano se prelila na 10, 1 broj od 6, odmah je na njegovo mjesto dosao 1.

U igri treba zanemariti extreme, ova 2 koji su pali 1 i 16 puta. Najbolje je igrati skupine 4 i 9. To je 11 brojeva i njih smjestiti u sistem 4x3 u kojem cu odigrati jos i 30. To ce izgledati ovako:

3 4 13 26
27 15 18 41
21 29 31 30

Vodoravno 2/4, okomito 2/3. Izvlacenje je u srijedu. Ja uplacujem sutra posto ode malo na more.

bond007
21.06.2009., 12:44
jel tko od vas igra Loto 7/39?
nije mi jasan baš ovaj sistemski listić, bira se znači od 8 do 17 brojeva... a koja je cijena tog listića, ovaj običan listić je 2 kn po kombinaciji,a kolko košta ovaj sistemski?

curva-tamburello
21.06.2009., 14:26
pa pise ti koliko ima kombinacija

8 brojeva = 8 kombinacija x 2 kn ako igras samo za jack pot + 1 kn ako igras i slovo
9 brojeva = 36 kombinacija
10 brojeva = 120
11 br = 330 ...

i tako dalje

harakiri2
22.06.2009., 21:54
jel tko od vas igra Loto 7/39?
nije mi jasan baš ovaj sistemski listić, bira se znači od 8 do 17 brojeva... a koja je cijena tog listića, ovaj običan listić je 2 kn po kombinaciji,a kolko košta ovaj sistemski?

sistem od 8 brojeva je 8 kombinacija = 16 kuna
9 brojeva = 36 kombinacija = 72 kune
10 brojeva = 120 kombinacija = 240 kuna

husky
24.06.2009., 10:25
Tko igra brojeve za redom kod talijana, jucer je pogodio zilu. :D

joško21
24.06.2009., 15:02
Jel mi može netko reći nešto o loto sistemu 7/27 uk daily play???
Bio bih jako zahavalan!!!

husky
24.06.2009., 18:17
Malo bolje formuliraj pitanje....

curva-tamburello
24.06.2009., 20:03
evo tko je danas gledo loto (nas domaci) mislim da je mogao shvatiti da izvlacenja idu uistinu live u zivo...

ruler
24.06.2009., 22:50
igranje punih sistema na loto listicu povlaci 4 puta manje sanse (4 puta duze vrijeme) za dobitak:mudri:

curva-tamburello
25.06.2009., 06:26
igranje punih sistema na loto listicu povlaci 4 puta manje sanse (4 puta duze vrijeme) za dobitak:mudri:

:confused: po kojoj to shemi :rolleyes:

husky
25.06.2009., 17:06
Ma nitko ni ne igra puni sistem. Puni sistem sa npr. 5 brojeva znaci igranje 1 od 5, 2 od 5, 3 od 5, 4 od 5 i 5 od 5. U tome se 1 i 5 od 5 nikako ne isplate. 2 od 5 je preslab za obicna lota, a 4 od 5 malo prejak za talijane.

ruler
25.06.2009., 19:34
za gornju tvrdnju cu preko vikenda iskopati link. imam samo na papiru zasto.

za husky-a: ta igra od 1-5/5 do 5/5 se moze igrati i tako da ulog raspodijelis po kvotama da dobitak bude jednak bilo da pogodis 1 ili 2 ili 3 itd.. ili svih 5 (iako je 5/5 iluzorno, slazem se )

curva-tamburello
25.06.2009., 23:29
moje viđenje "punog" sistema je npr 8 brojeva di se 7 izvlaci i da se igraju sve kombinacije 1234567 do 2345678 :ne zna:

a ako je autor mislio na 1,2,3,4,5/5 :confused: to se i ja slazem da nema smisla... sa 1 se ni nepokrajise maltene u vecini lota kao ni na 2 :ne zna:

nostradamus32
26.06.2009., 23:27
pozdrav svima evo mene sa jednimbrojem kod talijana nekockam ali volim pomagati ili odmagati jer ako danas nekome pomognem sutra sam nekome odmogao pa sada ću zato reći talijani mi dolaze u :kava:

površno će izgedati nestvarno

brojevi što sudbinu kroje

13,73,77,79,-0,-0.dvije nule

broj će jedan sigurno da prespoji nas

osim nade ne :ne zna: osta ništa
pozdrav do drugi put

husky
27.06.2009., 13:13
8 16 20 32
5 7 25 35
12 13 21 31

Vodoravno 2/4, okomito 2/3.

Moj prijedlog za spanjolsku primitivu danas.

bevanda_1
27.06.2009., 14:42
8 16 20 32
5 7 25 35
12 13 21 31

Moj prijedlog za spanjolsku primitivu danas.

jesi pogodio belgiju prosli put?

husky
27.06.2009., 15:50
Ne, ali Belgiju sam samo taj put pokusavao iscitati po gaussovoj logici. Spanjolce igram sistematski svakodnevno, kada mi uleti 3 u redu, mijenjam taj red. Ne igram ovako dugo, a dosad mi je 2 puta uletila 3ca, par puta dvica, ali okomica nikako nece. Sve u svemu ovaj nacin mi je ok. Mozda bi trebao jedino malo hrabrije, umjesto 12 brojeva, staviti 9-10, ponoviti 2-3 komada za vece dobitke, a rjedje mimoilazenje. Gotovo nema kola da ne strefim 1 sto i je po vjerojatnosti, ali cesto pogodim 2-3 pa mi se ne krizaju. To cu regulirati nakon iduce trojke pogodjene.

husky
27.06.2009., 21:16
pozdrav svima evo mene sa jednimbrojem kod talijana

....

13,73,77,79,-0,-0.dvije nule

Pogodjen 1 - 77. Svaka cast. Ja ih odigrao 2 i 3/4. :rolleyes:

husky
28.06.2009., 01:00
Spanjolska pusiona, 0 brojeva. Iduce kolo copy/paste. Zato u Belgiji usao 1 par vodoravno, 1 okomito, u poljskoj 2 para vodoravno, 1 okomito. Loto danas dobar ipak. Jos cekam TriState i Colorado za fini plus. Tih 5 lota igrao sam:

8 16 20 32
18 24 26 36
12 13 21 31

universe
29.06.2009., 13:21
Molim vas, ima li kakva preporuka sutra za talijanski loto? Molim vas preporuku...za dobitnu kombinaciju...

bevanda_1
29.06.2009., 13:51
Molim vas, ima li kakva preporuka sutra za talijanski loto? Molim vas preporuku...za dobitnu kombinaciju...

haha,kad se sjetim kad sam i ja jednom ovako trazio :cerek::rofl::rofl:

universe
29.06.2009., 14:10
ajde daj, nemoj se smijat, samo pitam :kava:

husky
29.06.2009., 15:24
Pa koji je gust odigrati loto, a da ne biras sam brojeve? Ako te zanima iskljucivo profit, a ne sama igra, neces dugo izdrzati u tome. Lako se nesto pogodi, ali niz promasaja moze biti jaaaako dug i zato ne odlucuju brojevi pojedinog kola, nego sistematska igra, pametno ulaganje sa spremnom bankom koja ima gornji i donji limit.

Evo za spanjolce, ja ponavljam proslo kolo:

8 16 20 32
5 7 25 35
12 13 21 31

Vodoravno 2/4 (po 5 kn), okomito 2/3 (po 3 kn).

bevanda_1
29.06.2009., 22:00
ajde daj, nemoj se smijat, samo pitam :kava:

pa sta mislis da ce ti netko tek tako dati dobitnu komb.?(ako je uopce zna):rolleyes::rofl::rofl:

nostradamus32
29.06.2009., 22:17
813.438
74 69 72
a zbroj svega napomolu dva
da napomenem brojevi nisu za prost svijet i one koji neznaju brojat jer ni sam neznam to što znam

dragikamen
30.06.2009., 10:56
813.438
74 69 72
da napomenem brojevi nisu za prost svijet i one koji neznaju brojat jer ni sam neznam to što znam

ha ha ,dobar si,,hhhhhhh,oridzidzi

husky
01.07.2009., 01:49
Spanjolci jedan par danas. Nastavljam sa istim brojevima.

Hudini
01.07.2009., 12:31
Husky za koju lovu igraš ti ta lota silna :mig:
Igram talijane ali vječito po jedan, ništa ozbiljnije.
Što kaže Gauss? Jesi u plusu?
Kod talijana mi se čini da je dobro igrat brojeve između 85-90 izvlačenja i 95-100 izvlačenja

Sandi
01.07.2009., 14:15
jeli se to kod fortune može igrati poljski loto 20/80 dva puta na dan?

rezultati su im malo zbrčkani.
http://www.ifortuna.hr/pub/att/loterie/hr_POLSKA_2_30.txt

husky
01.07.2009., 14:41
Da, poljski se po novome izvlaci u 14 i u 22. Ima ga u SS i Fortuni. Ali nisu se jos sve statistike i sajtovi prilagodili toj promjeni.

husky
01.07.2009., 14:55
Husky za koju lovu igraš ti ta lota silna :mig:
Igram talijane ali vječito po jedan, ništa ozbiljnije.
Što kaže Gauss? Jesi u plusu?
Kod talijana mi se čini da je dobro igrat brojeve između 85-90 izvlačenja i 95-100 izvlačenja

Ne igram po Gaussu. Nemam vremena za tolike analize, a i spanjolci imaju primitivu i bono sto neki tretiraju kao 1 neki kao 2 lota. Automatski je tesko onda dati odgovor koje statistike uzeti, jedinstvene ili duple.

Loto je svaki dan, u isto vrijeme, stignem ga uplatiti laganini do 20 uvijek, sto nije bas slucaj sa talijanima, belgijom i sl., koje cesto ne stignem upl. do 18-19. I igram brojeve po svojoj logici, iste bez obzira koji je loto i cekam....

Pocinjem sa 2 kn za 2/3 i 4 kn za 2/4. Uk. uplata je 20, a dobitak za bilo koji par 40. Dva para 80, 3 su 120 itd. Teoretski maksimum je 360 kn za 6 pogodjenih, sto sa igranjem 12 komada i nije nemoguce. Rekord mi je 3 para 2 puta, a rekord po brojevima belgija sa 4 skinuta koja su tvorila 3 para.

I onda ako ne ide par puta, dizem na 5-3. Jos nisam, al dalje bi na 7-4 itd. Cista rekreativa. Nije sistem za bogacenje.

Talijani su meni prestrasni. Da se dic, al pogoci su cesti kao kisa u sahari. Tajav nacin igre mi nema smisla. Covjek se raduje pogotku, a oces dobit 120 jednom u tjedan-dva ili 1200 jednom u 2 mjeseca, tvoja je odluka.

husky
01.07.2009., 22:51
Danas pogodjena 3 broja koja su dala 1 par. Sutra isti brojevi.

nostradamus32
01.07.2009., 22:56
ha ha ,dobar si,,hhhhhhh,oridzidzi

JA kažeM:
813+438=:)
74 +69 +72=:)

igorp
02.07.2009., 16:02
Za ljubitelje talijanskog Superenalotta, evo informacije da je njihov priredjivac igara Sisal danas uveo online uplatu/igru. Oni su i do sada imali mogucnost online igranja nekih 3 - 4 igara ali evo sada se to moze i kod Superenalotta. Cijena je ista kao i kod normalnih uplatnih mjesta, znaci 0.50 E po kombinaciji. http://www.superenalotto.it/

Taj se loto i sada moga igrati online kod nekih posrednika, ali uz vecu cijenu a i eventualni dobici su uvijek upitni kad se radi o posrednicima, a ne priredjivacu igre.

Osobno mislim da se tal. superenaloto moze lijepo odigrat i kod nasih kladionica, ali kako sam ja iz Rijeke, znam da je ovdje uvijek postojao interes za odlazak do Trsta i uplate listica.

curva-tamburello
02.07.2009., 16:25
jos kad bi stranica bila i na engleskom ...

inace misljenja sam da je daleko isplativije igrati taj loto u nasim kladionicama jer su dobitci na 1,2,3, pa i 4 pogotka daleko veci nego kod pravog lota... a 5 i 6 pogodaka je i tako gotovo nemoguce pogoditi

igorp
02.07.2009., 16:42
jos kad bi stranica bila i na engleskom ...

inace misljenja sam da je daleko isplativije igrati taj loto u nasim kladionicama jer su dobitci na 1,2,3, pa i 4 pogotka daleko veci nego kod pravog lota... a 5 i 6 pogodaka je i tako gotovo nemoguce pogoditi

.. ma i ja sam takvog misljenja, tamo moras imat najmanje 3 pogodjena, a i cijena a po komb. je znatna, ali eto znam da je u ovim mojim krajevima uvijek bilo onih koji su to igrali u Italiji, doduse sada kad se na tal. loto mozes kladiti i kod nas i to gotovo na svakom uglu tadvih je malo ali eto informacija je objavljena pa tko voli nek izvoli.
BTW kod njih sistem od 8 br. (28 kombinacija) dodje 14 Eura a recimo malo jaci od 12 br. (924 kombinacija) 462 Eura.

curva-tamburello
02.07.2009., 19:56
dali je to kod talijana neka promjena u izvlacenju lota ? koliko znam receno je da se tu neizvlaci klasicno vec da se kombinira regionalne lutije iz određenih gradova, a danas gledam na njihovim stranicama bio valjd direktan prijenos izvlacenja i to je najnormalnije izvlacenje iz jednog bubnja??? Jel to nesto novo ili sam ja loncice polupo?

dragikamen
02.07.2009., 20:31
evo konacno da i ja nesta ubodem,,,nakon par mjeseci opet tri pogodjena od pet odigranih na tal lotu,,,
igrao 38 47 56 72 88 za 5kn 2,3 ,4,5/5
.................................................. ................
ej nostradamus koji je to zbroj,hhhhhhh
sala mala
pozdrav svim igracima

nostradamus32
03.07.2009., 08:32
JA kažeM:
tal.l.
78 30 /06/2009 12 19 24 51 56 78

813+438=1251

74 +69 +72=215 <<<<<eto
:):kava:

eto tko zna zna tko nezna nezna :-))

wide_awake
03.07.2009., 09:52
dali je to kod talijana neka promjena u izvlacenju lota ? koliko znam receno je da se tu neizvlaci klasicno vec da se kombinira regionalne lutije iz određenih gradova, a danas gledam na njihovim stranicama bio valjd direktan prijenos izvlacenja i to je najnormalnije izvlacenje iz jednog bubnja??? Jel to nesto novo ili sam ja loncice polupo?

Yep, ovo je velika novost! Sisal je dobio koncesiju na iducih 9 godina za Superenalotto i po novom svi brojevi, ukljucujuci i bonus broj, izvlace se iz jednog bubnja.
Po meni to znaci da krecem s novom statistikom i 79. kolo od cetvrtka racunam kao prvo kolo ovog, moze se reci, novog lota. Nije isto kad se kombiniraju brojeva 6 lokalnih lota i sada kad se sve izvlaci iz jednog bubnja. To je bar jasno (onima koji znaju kako se do sada odredivala dobitna kombinacija). :)

igorp
03.07.2009., 10:35
Yep, ovo je velika novost! Sisal je dobio koncesiju na iducih 9 godina za Superenalotto i po novom svi brojevi, ukljucujuci i bonus broj, izvlace se iz jednog bubnja.
Po meni to znaci da krecem s novom statistikom i 79. kolo od cetvrtka racunam kao prvo kolo ovog, moze se reci, novog lota. Nije isto kad se kombiniraju brojeva 6 lokalnih lota i sada kad se sve izvlaci iz jednog bubnja. To je bar jasno (onima koji znaju kako se do sada odredivala dobitna kombinacija). :)

Da to je promaklo i meni, od 1.7 ide po novim pravilima, iz jednog bubnja, dakle vise nema veze sa regionalnim izvlacenjima kao do sada.

blackpirate
03.07.2009., 10:39
čitala sam one prve postove i vidla sam da se govori o nekim favorit brojevima u talijanskom lotu. jel se mogu ti brojevi pronać negdje na nekoj stranici?

curva-tamburello
03.07.2009., 12:02

znaci dobro sam naletio u pravo vrijeme juce na njihovu novu stranicu :kava:

i kod mene statistika pocinje od nule... i jos jedna stvar... imate sad mogucnost pracenja izvlacenja brojeva live... na gorespomenutoj stranic u 20:25 :top:

curva-tamburello
03.07.2009., 12:21
kako se zove ona cura koja je bila juce na izvlacenju :cerek: zna li netko

igorp
03.07.2009., 14:53
znaci dobro sam naletio u pravo vrijeme juce na njihovu novu stranicu :kava:

i kod mene statistika pocinje od nule... i jos jedna stvar... imate sad mogucnost pracenja izvlacenja brojeva live... na gorespomenutoj stranic u 20:25 :top:

I ja se slazem da bi statistika trebala poceti od nule, ali za kvalitetnu statistiku kod ovakve igre (6/90) trebe barem 100 - 150 izvlacenja, a to jos neko duze vrijeme necemo imati.

igorp
03.07.2009., 16:59
čitala sam one prve postove i vidla sam da se govori o nekim favorit brojevima u talijanskom lotu. jel se mogu ti brojevi pronać negdje na nekoj stranici?

Mozda je netko spomenuo favorit brojeve, ali mi igraci lota vise volimo reci cesci - rjedji, ili topli - hladni;
- uvijek ima brojeva koji izadju cesce i onih koji izadju rjedje ali tako je u svim loto igrama.
Ima dosta stranica gdje mozes naci statistiku, konzultiraj malo google; ubaci superenalotto numeri i dobiti ces pregrst sajtova, gdje ces nadam se naci ono sta te zanima.

husky
03.07.2009., 21:28
Razmisljam da napravim excel file za taijane, pa da krenem od 1.7. da ispisuje sve statistike.... Nisam vican tome, barem ne u makroima i dinamickom programiranju. Staticno programiranje je malo koicinski vece i nepreglednije, al cu probati nesto uciniti, a onda se to da fino i graficki prikazati, tople, hladne, gaussa....

Ovo i mene ohrabruje na igranje talijana. Makar za 10 kn uplacivati tri skupine brojeva 3/4 za 2 kn, 2/4 za 3 kn i 2,3,4/5 za 5 kn. Nesto ce uletiti uz dobru obradu brojeva i izvlacenje iz istog bubnja.

nostradamus32
04.07.2009., 10:49
nije nešto svima jasno .
.talijani spermaju čudan mix ..
redom će stizati brojevi čudni ...
samo stranac pronalazi sreću .....
za mislioce teške muke se roje jer 123456789*32 daju jedan

husky
04.07.2009., 14:33
Jucer nisam stigao uplatiti spanolce, opet uletio par. To je 3. par u 4 dana.

Danas isti brojevi.

Talijane rekreativa:

7 22 26 54 71 2,3,4/5 za 5, min 46, max 79860.
4 17 36 90 3/4 za 2, min 2350, max 9400.
2 34 41 77 2/4 za 3, min 115, max 690.
43 44 45 51 52 53 2/5 za 4, min 26, max 11137.

lotoman
04.07.2009., 18:47
Jucer nisam stigao uplatiti spanolce, opet uletio par. To je 3. par u 4 dana.

Danas isti brojevi.

Talijane rekreativa:

7 22 26 54 71 2,3,4/5 za 5, min 46, max 79860.
4 17 36 90 3/4 za 2, min 2350, max 9400.
2 34 41 77 2/4 za 3, min 115, max 690.
43 44 45 51 52 53 2/5 za 4, min 26, max 11137.

tamo gledam u fortuni....2 kn je minimalni ulog na cijeli sistem ili na kombinaciju?

igorp
04.07.2009., 19:38
.. ne igram u Fortuni ali igram u Stanleyu a i tamo je min. ulog 2 kn - po listicu neobavezno dali odigrao obican list. ili sistem.

husky
05.07.2009., 02:34
8 16 20 32
5 7 25 35
12 13 21 31

Danas pogodjena 4 para! Dakle u 5 dana, 3 puta po par, jednom 4 para. Ukupno ulog bi bio sa temeljnim uplatama sa 2/4 za 4 i 2/3 za 2 kn 100 kn (jucer nisam stigo uplatit, a pogodio bi par), a isplata 280. Profit 180 kn u tjednu. Nije los sistem....

curva-tamburello
05.07.2009., 08:26
svaka ti dala, vidi se da spanjolce imas u malom prstu :top:

husky
05.07.2009., 10:07
Caka je kod sistema i strpljve igre, da sa vodoravnim pogadjanjem gadjas svoje brojeve koje kalkuliras, a okomica ceka jace pogotke u nekom sektoru. Evo jucer izaslo 5 brojeva do 16, sto je odlicno za to. A dosad u cca mjesec dana nisam pogadjao okomice, tek ovaj tjedan, a danas i 2 kom.

Sa 12 igranih brojeva i strpljivoscu, da se cesto pogoditi 3-4, a vec ce i 5 uletiti. A onda je sve moguce.

Jedino treba jos testirati sistem sa 1-2 broja koji ce se ponoviti. Dakle 10 kom. Ali jucerasnji dan me koleba u tome pak, jer gubimo to sektorsko pogadjanje....

husky
05.07.2009., 10:11
Sistem za 4 broja.

1 2 3 4
2 3 4 1
4 1 2 3

Sistem za 6 brojeva.

1 2 3 4
5 6 1 2
3 4 6 5

U siistemu za 8 brojeva, nema neke pameti, samo donji red ponovimo ona 4 u koja se najvise uzdamo.

1 2 3 4
5 6 7 8
x x x x

Sistem za 10 brojeva ista stvar.

1 2 3 4
5 6 7 8
9 10 x x

ili

1 2 3 4
5 6 7 8
x x 9 10

itd.

lotoman
05.07.2009., 10:38
znači to igraš i vodoravno 2/4 i okomito 2/3?

husky
05.07.2009., 11:27
Da. A ti si mi na pm poslao upit o lotu sa hrpom pitanja.... mislim da je sve ovdje odgovoreno, neda mi se na sve to odgovarat, pitaj tu stogod konkretno, pa cemo odgovoriti.

dalmatino enter
05.07.2009., 23:43
Pozdrav svima, dugo me nije bilo...

Kod Superenalotta zadnje vrijeme igram "Križaljka sisteme" (tako ih ja zovem), probajte i možete se ugodno iznenaditi...Lagano i jednostavno...husky igra nešto slično, sa manje brojeva...

NPR : Napravite tablicu min. 9x9...ili 11x11, pa sve do 15x15...Unesite brojeve prema svojim statistikama, da se ne ponavljaju vodoravno i okomito...Možete igrati i sa fixnim brojevima, naravno...Uzmimo "križaljku" 15 x 15 za primjer...

Imamo ukupno 30 listića (15 vodoravno + 15 okomito ) koje igramo SAMO 2/15 (105 komb), preporuka, iako može za 70-80 % manji ulog paralelno i sve 3/15...(različiti ulog po komb)

Malo kombinirajte, pogledajte koliko treba pogodaka x2 za povrat, vidite što se događa kad padne 1 fix, i tako, mislim da je jako zanimljiv način igre...Neću detaljnije, mislim da sam ovim dosta rekao za one koji vole loto i kombiniranje...

Uglavnom, primjenjivo za sva lota u kladionicama...Povrat uloga jako realan, širok raspon brojeva ( čak do svih 90...), a najzgodnije je kad kontroliramo "križaljku", a znamo koliko nam x2 treba za povrat, i osjećaj "evo tu, i tu, ovdje 3...itd...

Puno je listića, 30, a može vam se činiti sve glupo, jer npr. za uplatu jednog listića 2/15 za10 kn, dobitak za dvojku je cca 21 kn...Pa vam cura u kladionici kaže, pa dvojka vam je samo 21 kn, a vi uplatili 300...

Ali nije glupo...

husky
05.07.2009., 23:56
2 od 15???? Zar te toliko ne ide, da si otisao na maximalni broj brojeva za pogoditi par? :D

Po meni, igranje vise od 6 brojeva u sistemu nema smisla, jer vise od 6 ne moze pasti. Sve preko, nosi nikakav dobitak, nemogucnost pogotka svih, previse kuna se ulaze po kolu....

Tablica 6x6 sa 30 brojeva unutra je nekako maksimala sto bi ja igrao. 30 brojeva je svaki treci.

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
x x x x x x

Pri cemu su X favoriti koje najvise ocekujemo. Ali i to je previse. Na ulog 3 kn za svaki 2/6, dobitak za par je 46 kn, a ukupan ulog je 36. Strasno.... Tako je bolje gadjati manja lota. Talijani su prenezahvalni za pogadjanje, dobit veca, koja je jako rijetka, ne moze nas dovoljno hrabriti za svakodnevnu igru.

bevanda_1
06.07.2009., 12:52
Da. A ti si mi na pm poslao upit o lotu sa hrpom pitanja.... mislim da je sve ovdje odgovoreno, neda mi se na sve to odgovarat, pitaj tu stogod konkretno, pa cemo odgovoriti.

a koliko ulazes po listicu,kad igras tu kombinaciju?

dalmatino enter
06.07.2009., 14:35
2 od 15???? Zar te toliko ne ide, da si otisao na maximalni broj brojeva za pogoditi par? :D

Ma baš zato što je povrat uloga realan igram takve sisteme...
S više brojeva u sistemu i sam Superenalotto izgleda privlačnije...
Iako, neko će reći da ovo 15 x 15 liči na Bingo...

Za sutra obratite pažnju na "okrugle" brojeve... 10 - 20 - 30 itd...

wide_awake
06.07.2009., 15:01
Ma baš zato što je povrat uloga realan igram takve sisteme...
S više brojeva u sistemu i sam Superenalotto izgleda privlačnije...
Iako, neko će reći da ovo 15 x 15 liči na Bingo...

Za sutra obratite pažnju na "okrugle" brojeve... 10 - 20 - 30 itd...

Zasto vec sutra okrugli brojevi? Zar nisi primijetio da je ovo sada potpuno novi loto - sve ide iz jednog bubnja. Stara statistika tu vise ne igra IMNSHO.:o

Hudini
06.07.2009., 16:22
Ja sam se već izgubio u tim silnim križaljkama i kombinacijama. Ja kući pravim tablice i zajeb.... se pa nikako ubost. Pa malo ovo, pa malo ono izlazi. Nisam više pametan.
Razmišljam o ovom UK daily ili o poljskom 20/80. Jel igra tko to?

husky
06.07.2009., 17:20
Kombinacije 2/4 igram za 4 kn, kombinacije 2/3 igram za 2 kn. To vec rekoh. U oba slucaja 2 pogodjena na listicu nose 40, 3 pogodjena na 1 listicu nose 120 itd. A ako se jos krizaju okomito i vodoravno.... lako je izracunati.

Takva uplata kosta ukupno 20 kn po kolu - nekome malo, nekome puno. No za oba slucaja, mogucnosti povecanja su tako veeelike. Daljnji korak ako duze nema pogodaka je 5 kn i 3 kn. Pa 7 kn i 4 kn, do ceg jos nisam dosao, a zadnje bi mi islo na 10 kn i 5 kn. Treba polako sa povecanjima. Jednom u tjednu dici maksimalno, jer ovo je igra strpljenja, macke i misa. Ako se previse zajurimo, lupit cemo u zid prije nego ulovimo misa. :D

UK Daily i Poljski su navlakuse. Puno se izvlaci, kao lako je pogoditi... ali nije. Ja sam igrao 3 u glavu, da se pogoditi, ali igrao sam 7 puta po 3 i ulijece jednom mjesecno minimum, 1-2 puta tjedno maksimum. Pa se prilagodi.... Za 2 broja koef. je samo 12, sto mi bas nije neki poticaj. Realna sansa za pogoditi par je 1:17, a 3 komada 1:72 (koef. 50 bez do 60 s m.t. ovisno o kladi). Evo primjer poljskog za parove 1-2, 3-4 i 5-6. 1-2 2 puta u 30. 3-4 nula puta. 5-6 2 puta. Pa ti vidi....

husky
06.07.2009., 17:23
Posto sam prosli tjedan ispogadjo ko lud spanjolce, ne vjerujem da ce nastaviti te brojeve, pa od danas spanjolci u ovome sastavu:

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

Vodoravno 2/4 za 4 kn, okomito 2/3 za 2 kn. Ukupno 20 kn, min. dobitak 40, max 360. Samo 3 para u tjednu i u plusu smo 20 kn sa uplacenih 100. A pogodjena tri broja u okomici ili vodoravno nam to donose.

husky
06.07.2009., 21:26
* 9
* 21
* 22
* 23
* 26
* 43

:s

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

3/3 u okomici, sto je 3 para po 40 kn. Isplata 120 kn na uplatu 20 kn.

Oooodlicno. Znaci ovaj tjedan sam vec u plusu. Sada samo lagano ga privesti kraju u nadi za extra profitom. Promjena brojeva u yebenom tajmingu, sa proslom varijantom nista ne bi uslo, samo jedan broj, sto je logicno nakon onoliko pogodaka.

Bas sam gadjao opet, vodoravno brojevi koji si "pasu", ali okomica pravilno po dekadama kada uleti neka jace. U subotu je 2. uletila jace sa 12-13-14-16.

tomi
06.07.2009., 21:29
...

Bravo husky, lijepo si skinuo tri broja, šteta što nisi odigrao i 3 broja u glavu :top:

husky
06.07.2009., 21:37
Ma to je SF. 2/3 i 3/4 su realne stvari, ocekivanje 3/3 i 4/4 je dugorocno neisplativo.

I da, sutra dalje s istim brojevima.... iako se neckam o izmjeni te dekade, ali vodoravno i dalje imam vjere u ovu shemu. Ako sutra ista uleti, onda izmjena sigurno.

bevanda_1
06.07.2009., 22:01
Posto sam prosli tjedan ispogadjo ko lud spanjolce, ne vjerujem da ce nastaviti te brojeve, pa od danas spanjolci u ovome sastavu:

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

Vodoravno 2/4 za 4 kn, okomito 2/3 za 2 kn. Ukupno 20 kn, min. dobitak 40, max 360. Samo 3 para u tjednu i u plusu smo 10 kn sa uplacenih 100. A pogodjena tri broja u okomici ili vodoravno nam to donose.

pošto se bas ne kuzim u lotu,kako to mislis 2/4 za 4 kn:ne zna: i okomito 2/3(jasno je meni kako ti to igras,ali samo ovi ulozi mi nisu jasni)...

tomi
06.07.2009., 22:13
pošto se bas ne kuzim u lotu,kako to mislis 2/4 za 4 kn:ne zna: i okomito 2/3(jasno je meni kako ti to igras,ali samo ovi ulozi mi nisu jasni)...

U Stanleybetu i Fortuni je minimalni ulog po listiću (običnom ili sistemskom) 2 kn:mig:

husky
07.07.2009., 01:52
http://i29.tinypic.com/21b3zix.jpg

bevanda_1
07.07.2009., 10:25
U Stanleybetu i Fortuni je minimalni ulog po listiću (običnom ili sistemskom) 2 kn:mig:

da,ali neces valjda ulozit 2kn i igrat kombinaciju npr.2/4:confused::ne zna:

bevanda_1
07.07.2009., 10:37
i zna li itko koliki je koeficijent ja 1 broj u prvoj sportskoj kladionici?

tomi
07.07.2009., 10:47
da,ali neces valjda ulozit 2kn i igrat kombinaciju npr.2/4:confused::ne zna:

Pametnjakoviću, di sam ja to napisao:ne zna:
Btw, zašto ne bi tako odigrao talijanski loto:ne zna:
Pitaš, odgovorim ti i onda se još praviš pametan:rolleyes:

curva-tamburello
07.07.2009., 10:51
i zna li itko koliki je koeficijent ja 1 broj u prvoj sportskoj kladionici?

pa lijepo ti pise na njihovim stranicama

http://www.ps-kladionica.hr/psk4/index.php?195

:rolleyes:

bevanda_1
07.07.2009., 11:01
pa lijepo ti pise na njihovim stranicama

http://www.ps-kladionica.hr/psk4/index.php?195

:rolleyes:

a di,jeba te??buljim vec pola sata?

bevanda_1
07.07.2009., 11:05
a di,jeba te??buljim vec pola sata?

našao sam...:rolleyes::mig:

igorp
07.07.2009., 11:31
Cestitka huskyju na Bono lotu; nije bio veliki ulog ali je zato bilo u glavuuuu !!!! Bravo Majstore !!

husky
07.07.2009., 12:08
Hvala. Ulog po listicu je mali, ali sistem je ipak 20 kn. Manji ulog - manji gubitak - vise mogucnosti povecanja uloga.

Ovo je rekreativno igranje. Igrao sam lota i preozbiljno, i po 500-600-700 kn po danu.... al to je uzas za psihu. Koliko ja shvacam, vecina ljudi ovdje igra za zabavu i opustanje mozga. Svatko tko misli da moze na ovome zaradjivati konstantno i da povecanje uloga znaci i veci profit - opeci ce se kad tad. Definicija lota i je - sa malo dodji do puno. Sa 2 kn do 120. Sa 20 bi bilo 1200.... Ali onda bi ulog u danu na loto bio 200. To si malo tko moze priustiti, a na dugi rok, treba ogroman novac ako se misli malo i dizati ulog ako ne ide duze vrijeme.

lotoman
07.07.2009., 14:01
nešto ne razumijem baš dobro. šp. bono loto 6/49 ima koef. za 3 pogođena broja 600....a florida "fantasy 5" 5/36 ima koef. 550....pa nije lakše pogoditi 3 broja na ovom lotu nego na španjolskem?i koef. nisu tako različiti...?malo sam gledao na ovome florida lotu....pa sam se malo igrao sa brojevima i nešto smislio pa me zanima šta mislite o tome.

igramo na 7 brojeva...znači dajemo brojeve

1,2,3,4,5
6,7,1,2,3
4,5,6,7,1

svaki sistem dajemo 2,3 od 5 i na sistem dajemo 10 kuna....da pogodimo barem 2 broja imamo minimalnu dobitak 24 kuna i maximalan dobitak mislim da 48 kuna...da pogodimo 3 brojeve onda je to super. znam da nije to neka fantastika ovaj sistem ali meni se sviđda jer ja ču ovo igrati 10 dana i da mi uspije pogoditi 3 brojeva barem jednom sam sve dobio nazad a šta pogodim više je dobitak.

recite loto majstori šta mislite o tome....

pozdrav

husky
07.07.2009., 14:14
Nista, probaj pa javi. Meni je ogromna mana americkih lota igranje po noci. Nemali broj puta sam osto budan u noc samo da bi brojeve vidio. Ili se probudis ujutro, prva pomisao ni sta moras radit taj dan, ni jel ti se pisha, ni da bi zeni reko dobro jutro, nego odmah vidjet brojeve.... Uzas. Nije vrijedno toga, osjetit ces to sigurno. Nema nijedan lkubitelj americkih sportova koji malo malo pa nema podocnjake do pola obraza.

lotoman
07.07.2009., 14:21
da te razumijem,...ali ja ču ovo igrati samo 10-14 dana kolikor ču biti v hrvatskoj.riskirati ču taj novac...pa šta če biti če biti.ču javiti kako je bilo.ali ču igrati malo talijanski i još koji loto...ali za male pare.

bevanda_1
07.07.2009., 15:15
Pametnjakoviću, di sam ja to napisao:ne zna:
Btw, zašto ne bi tako odigrao talijanski loto:ne zna:
Pitaš, odgovorim ti i onda se još praviš pametan:rolleyes:

ja sam samo postavio pitanje,nisam te imao namjeru vrijeđati ili praviti se pametan ili tako nesto..:confused:

bevanda_1
07.07.2009., 15:37
Hvala. Ulog po listicu je mali, ali sistem je ipak 20 kn. Manji ulog - manji gubitak - vise mogucnosti povecanja uloga.

Ovo je rekreativno igranje. Igrao sam lota i preozbiljno, i po 500-600-700 kn po danu.... al to je uzas za psihu. Koliko ja shvacam, vecina ljudi ovdje igra za zabavu i opustanje mozga. Svatko tko misli da moze na ovome zaradjivati konstantno i da povecanje uloga znaci i veci profit - opeci ce se kad tad. Definicija lota i je - sa malo dodji do puno. Sa 2 kn do 120. Sa 20 bi bilo 1200.... Ali onda bi ulog u danu na loto bio 200. To si malo tko moze priustiti, a na dugi rok, treba ogroman novac ako se misli malo i dizati ulog ako ne ide duze vrijeme.

ako sam dobro skužio,taj se sistem što ti igraš tzv."križaljka" nemože igrat u psk,ss,ali može u fortuni,jer je min.ulog 2kn,jesam dobro skužije?

husky
07.07.2009., 15:57
Najbolje je igrati u Stanleyu, najbolji koeficijenti, nema m.t., a moze i 2 kn. Fortuna isto ima 2 kn, ali koef. za par nije 60 nego samo 50. To je ogromna razlika.

U SS i ostalima moze, zasto ne, ali su ti veci ulozi. Mozes igrati vodoravno 2/4 za 10, a okomito 2/3 za 5.... i sl. Kombiniraj si.

bevanda_1
07.07.2009., 20:35
Najbolje je igrati u Stanleyu, najbolji koeficijenti, nema m.t., a moze i 2 kn. Fortuna isto ima 2 kn, ali koef. za par nije 60 nego samo 50. To je ogromna razlika.

U SS i ostalima moze, zasto ne, ali su ti veci ulozi. Mozes igrati vodoravno 2/4 za 10, a okomito 2/3 za 5.... i sl. Kombiniraj si.

da da,ali u ss i u ostalima moras vise dati love za to...zato ne mogu izracunati koliki mi je dobitak na kombinaciju 2 od 15 u fortuni,ako npr.2 pogodim...

husky
08.07.2009., 06:34
U fortuni nema m.t. na loto.

igorp
08.07.2009., 10:56
da da,ali u ss i u ostalima moras vise dati love za to...zato ne mogu izracunati koliki mi je dobitak na kombinaciju 2 od 15 u fortuni,ako npr.2 pogodim...

Nije mi bas jasno kako ne mozes izracunati dobitak na komb. 2 od 15 ??
To ti je 105 komb. znaci tecaj lota kojeg igras podijelis sa 105 pa x ulog i to je to. Eventualno skines mt ukoliko ga ima.
Postoji ti tablica sistema u kojoj se vidi gdje ima koliko komb. i koliko dobitaka nosi. Mogu ti je poslat ako ti treba.

dalmatino enter
08.07.2009., 15:25
To ti je 105 komb. znaci tecaj lota kojeg igras podijelis sa 105 pa x ulog i to je to. Eventualno skines mt ukoliko ga ima.
Postoji ti tablica sistema u kojoj se vidi gdje ima koliko komb. i koliko dobitaka nosi. Mogu ti je poslat ako ti treba.

To je lako, samo zamisli da su kombinacije KUNE ! Znači, 2 / 15 ima 105 komb / kuna, a dobitak (tečaj) za 2 = 230 (kn)...znači, 2 = duplo više od uloga, itd...Uplatiš, npr. 105 kn, a dobiješ 230, to je to...

lotoman
08.07.2009., 17:13
sada sam prečitao svih 28 stranica ove teme. zanima me dali se birajo brojevi samo na podlagi statistike?kako su bili brojevi izvučeni i koje dekade i parovi?samo uzmimo talijanski loto...a teh parova ima milion
znači...svai put se mijenjaju brojevi?jer ja igram slovenski loto 7/39...dobro nije baš takvi kao u kladionicah ali igram neki sistem a uvjek uplatim iste brojeve...igram na skračeni sistem 18 brojeva, ne gledam baš koji brojevi su bili prošli put etc...jer nekad bi moralo biti tamo unutru...ne kažem da treba biti sedmica

pozz

husky
08.07.2009., 21:21
Jucer (utorak 7.7.) pogodjena 2 broja, broj koji najduze nije pao kada se zbroje bono i primitiva - 7, i 14, ali nisu se krizali. Sreca po mene, jer ja nisam uplatio. Oko 7 sam trebao ici do kladionice, a tad je pocelo nevrijeme sa pljuskom u zg, a jos i frend uletio kod mene jer je bio u blizini na biciklu, tako da sam samo u 20:30 uzviknuo, jao nisam uplatio....

Zato danas jesam.... idem bacit oko na sluzbeni sajt....

* 6
* 8
* 24
* 29
* 31
* 32

Igrao sam:

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

Broj 1 je usao kao dopunski, bio bi par da je malo prije.... :D

Nista.... Sutra opet, ali sa jednim preskocenim, tjedan u plusu minimalno 40 kn, ako ne pogodim ni par vise ovaj tjedan (jos 3 izvlacenja).

bevanda_1
08.07.2009., 22:39

hvala na objasnjenju...mislim da mi nece trebati tablica...:top:,ali opet mi neide,105:12,5*20=168(a 168kn je puno ako pogodiš 2 broja,toliko nije ni u ss...)pa bih te zamolio da mi kazes kao sam negdje pogrijesio...

curva-tamburello
09.07.2009., 07:35
joj bevanda sta ti radis :ne zna:

ako igras sistem 2/15 recimo talijane za 20 kuna (tako mi se cini da si nest pokuso racunati...)

20 kn : dijelis sa brojem kombinacija (105) i mnozis sa koeficijentom za dva pogotka tog lota (240)

to je 45,71... i toliki ti je dobitak na 2 do 15

a sve to sam mozes i na stranicama SS vidjeti

bevanda_1
09.07.2009., 08:25
joj bevanda sta ti radis :ne zna:

ako igras sistem 2/15 recimo talijane za 20 kuna (tako mi se cini da si nest pokuso racunati...)

20 kn : dijelis sa brojem kombinacija (105) i mnozis sa koeficijentom za dva pogotka tog lota (240)

to je 45,71... i toliki ti je dobitak na 2 do 15

a sve to sam mozes i na stranicama SS vidjeti

ne bih baš rekao da je 45kn jer u ss-u je koef. 13,5 a tamo je na 2/15 dobitak 43kn,znaci to nema smisla,u ss-u veci koeficijent a manji dobitak nego u fortuni gdje je manji koef...

nostradamus32
09.07.2009., 08:39
talijani čekaju ovo kolo
kroz
trideset 2
naslutit ˇ^

bevanda_1
09.07.2009., 09:18
evo mojeg listica:
30,34,42,70,86,26,50,51,52,53,54,55,24,25,48 i sistem 2 od 15 ulog:20kn...

tomi
09.07.2009., 11:08
ne bih baš rekao da je 45kn jer u ss-u je koef. 13,5 a tamo je na 2/15 dobitak 43kn,znaci to nema smisla,u ss-u veci koeficijent a manji dobitak nego u fortuni gdje je manji koef...

U Supersportu se naplaćuju m.troškovi 5%, u Fortuni m.t. nema ali su koeficijenti manji, tako da otprilike dođe na isto.
Već je jedno 50 puta napisano da je loto najisplativije igrati u Stanleybetu koji mislim ima jednake koeficijente kao SS (ako ne i veće), ali nema m.t. :mig:

bevanda_1
09.07.2009., 11:18
U Supersportu se naplaćuju m.troškovi 5%, u Fortuni m.t. nema ali su koeficijenti manji, tako da otprilike dođe na isto.
Već je jedno 50 puta napisano da je loto najisplativije igrati u Stanleybetu koji mislim ima jednake koeficijente kao SS (ako ne i veće), ali nema m.t. :mig:

aha....ok onda...ali šteta što stanleya nema kod mene...

JANBO_VZ
09.07.2009., 13:59
Zna li netko dali se bono i primitiva izvlače iz istog bubnja, ili je to loto svaki za sebe? Pitam radi toga jer ga neke kladionice vode kao jedan loto, a kod nekih su odvojeni.

husky
09.07.2009., 15:05
LA PRIMITIVA
Anyone who plays the UK National Lottery will instantly recognise La Primitiva because it was the model for the UK lottery the only difference being there is an extra number drawn, apart from the 6 numbers plus complementary number, this is the free draw Reintegro which basically gives you your stake money back for that day's draw.

La Primitiva is held on a Thursday and a Saturday tickets can be purchased at any office of the State Lottery. You can buy a ticket for either lottery or one ticket for both lotteries - single form 126 or double form 117. Just put 6 crosses in each of as many panels as you wish (8 per form). Cost is €1 euro per panel. The draw takes place at 21.30 and tickets can be purchased up to a few minutes beforehand - bear in mind though that the Lottery offices are normally closed on a Saturday afternoon!
Prizes are awarded for matching all 6 numbers; 5 numbers and the complementary; 5 numbers; 4 numbers; 3 numbers; Reintegro. Payouts vary except for 3 numbers (€8) and the reintegro (€1).

There is also a Sunday draw - El Gordo de la Primitiva - which is identical to the Thursday and Saturday except that the stake €1.5 euros with correspondingly higher payouts.

There is also a rollover system Bote on all Primitiva draws in which prize money that is not won goes on to subsequent draws.

Tickets for the Primitiva can be bought up to 21:00h on the days they are drawn, but bear in mind most lottery outlets are only open until 14:00h on a Saturday.

BONO LOTO
Identical to the Primitiva and is drawn on Mondays, Tuesdays, Wednesdays and Fridays. Tickets cost €0.50 and tickets can be bought daily with form 333 or for 2, 3 or 4 days with form 324.

Ocito je to jedno te isto, razlika je u cijeni jedne kombinacije. Bono 0,5, Primitiva 1 €, a nedjeljom Gordo gdje se izvlaci 5 brojeva, a kombinacija je 1,5 €. Sve je to ista lutrija, a da li je bas isti bubanj i kuglice.... ne mogu naci, a niti se tim treba zamarati.

dalmatino enter
09.07.2009., 17:44
evo mojeg listica:

Pisao sam već, kad igramo 2/15, dobitak za 2 je cca duplo više od uloga, a matematički očekujemo 1 broj...zato je bolje igrati više takvih 2/15, tj. "križaljku" pa makar sa minimalnim ulozima po komb, jer imamo i okomita, tj. dvostrana uklapanja... ili manje "križaljke" 6x6, 8x8, itd... Manja "križaljka": manje dvojki nam treba za povrat...

Inače, prije sam često spominjao, i ponavljam : treba igrati sa RAZLIČITIM ulozima po kombinaciji, npr. najviše na 1 od, manje na 2 od, a minimalno na 3 od...to 3 od čak u dosta sistema ni ne igram, čini mi se utopijski...1 i 2 od dva, to je to...

slavonac523
09.07.2009., 18:05
Pozdrav,jel bi mi mogao netko pojasnit malo ovo,naime vidio sam u fortuni ove koeficijente
Izvlači se 20 brojeva od 80
Broj pogođenih oklada Kurs Dobitak za minimalnu uplatu 2 Kn
1 broj 3 : 1 6 Kn
2 broja 10 : 1 20 Kn
3 broja 50 : 1 100 Kn
4 broja 200 : 1 400 Kn
5 brojeva 1 000 : 1 2 000 Kn
6 brojeva 5 000 : 1 10 000 Kn
7 brojeva 25 000 : 1 50 000 Kn
8 brojeva 150 000 : 1 300 000 Kn

Inace neigram kladu ali reko idem probat ovo,odigram 8 brojeva,pita zena kolka kombinacija ja reko pa sve od jedan do osam,konto sam da to ide po ovoj shemi,uplatio 10kn i pogodio 2 broja,sada ja sav samouvjeren kontam da sam dobio 10 : 1 tj 100kn,no međutim nisam dobio ništa kako veli ova u kladi :rolleyes: pa ako mi netko može malo to pojasnit cemu ti koeficijenti tako ako to nije tako ustvari :rolleyes:

curva-tamburello
09.07.2009., 18:28
pa ulog od 10 kn koliko si ulozio dijelis sa brojem kombinacija koliko ima ukupno svaki sistem i taj ulog mnozis sa koeficijentom koji si pogodio...

konkretno za poljake, da si igro 1,2,3,4,5/8 bi ti to igledalo ovako:

1 pogođeni broj = 0,15 kn
2 pogođena broja = 0,85 kn
3 pogođena broja = 4,72 kn
4 pogođena broja = 25,28 kn
5 pogođenih brojeva = 141,60 kn
6 pogođenih brojeva = 552,79 kn
7 pogođenih brojeva = 1.632,68 kn
8 pogođenih brojeva = 3.984,34 kn

a posto si ti igro jos i 6,7,8 ... to je jos vise kombinacija i manji dobitci...

slavonac523
09.07.2009., 18:34
Ma ne poljake,bas fortuna loto 20/80
u biti ovo sam vidio
http://www.ifortuna.hr/content.php?node=1397
i kontao da to tako ide,odigras 8 brojeva,pa isplate po tom sistemu dakle 1 pogodjen 10kn x3,2 pogođena 10kn x10 itd. :D

provjerio na netu
ULOŽENI IZNOS: 10,00 Kn
MP 5%: 0,50 Kn
UKUPNO PLATITI: 0,00 Kn
DOBITAK: 1,14 Kn

krivo sam ja to sve skonto :)

curva-tamburello
09.07.2009., 18:53
pa isto je jel igras poljake 20/80 ili fortunu 20/80 ;)

vazno da si sad to shvatio :)

husky
09.07.2009., 19:27
Ako igras 8 na 20/80, izbaci 1-4. Odigraj samo 5 i 6 od 8. Jer ni 7 ili 8 se ne isplate, to je extra sreca.

husky
09.07.2009., 19:31
evo mojeg listica:

7 - 29 - 57 - 60 - 79 - 87

Nula bodova. Opet veliki brojevi. Ma uzas su ti talijani za igrati, ne bi ni ja u svojem 2,3/5 nista pogodio. I bolje da sam preskocio. Nezahvalan loto brutalno.

Nadam se da spanjolci nece zakazati. Jel tko igrao moje brojeve uopce ovih dana? Mene po objavi bilo strah da nece biti stete nekad objavom - blokirane te kombinacije, posto ja uplacujem inace tek oko 6-7-8 sati (a kladionice reagiraju blokadama za bilo sta sto imalo odskace). :D

husky
09.07.2009., 19:33
Iznova nema jackpota u Italiji, opet ce na 100 milijuna eura....

curva-tamburello
09.07.2009., 19:53
pratim ja al ne svako kolo :rolleyes: tak da sam tricu zaboravio uplatiti :cerek:

ma nemoras se briniti da ce ti netko blokirati, premala se tu lova jos igra a i tu su sve sitni igraci... oni bi ti to blokirali mozda da se buba po par tisuca kuna... ovako jok :top:

ja cu jos sacekati s talijanima za subotu da vidim sta ce izaci i kako, pa da imam bar 5 kola... i onda mislim uzeti dvije dekade ili dvije 18-tice i cekati ih... u prvom kolu od 37-72 (dakle 4 i 5) 4 komada, u trecem 5 komada...

premali je uzorak za bilo sta al veoma zanimljiv podatak...

curva-tamburello
09.07.2009., 19:59
i jos zanimljivosti,otkako je novi sustav izvuceno puno sedmica: 7,47,57,67,87

ako racunamo dopunski najvise je izvuceno ekstremno malih brojeva ca 4 kao i ekstremno visokih gdje je od 70 do 89 cak 7 izaslo :rolleyes:

husky
09.07.2009., 20:53
Ja vidim da sam ja malo zabrijo. Pisao sam da pogotkom 3 para, u plusu sam 20 kn u tjednu. Sto je netocno, ne znam kako, al u glavi sam imao da je 5 izvlacenja u tjednu. Sve u svemu, 3 para u tjednu je povrat ulozenog.

* 2
* 7
* 13
* 20
* 27
* 30

Danas opet samo 1, 35 kao dopunski koji bi dao par, grrrr:

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

bevanda_1
09.07.2009., 21:18
7 - 29 - 57 - 60 - 79 - 87

Nula bodova. Opet veliki brojevi. Ma uzas su ti talijani za igrati, ne bi ni ja u svojem 2,3/5 nista pogodio. I bolje da sam preskocio. Nezahvalan loto brutalno.

Nadam se da spanjolci nece zakazati. Jel tko igrao moje brojeve uopce ovih dana? Mene po objavi bilo strah da nece biti stete nekad objavom - blokirane te kombinacije, posto ja uplacujem inace tek oko 6-7-8 sati (a kladionice reagiraju blokadama za bilo sta sto imalo odskace). :D

e jbg,nije loto za mene...:(

husky
09.07.2009., 21:27
Nemoj sad odustat, tek si poceo kuzit neke stvari. :lol:

bevanda_1
09.07.2009., 21:34
Nemoj sad odustat, tek si poceo kuzit neke stvari. :lol:

ma igrama ja loto vec odavno,ali nisam se kuzio u ove sisteme i to,prije sam samo odaberem 3 broja i sta bude bude...

husky
09.07.2009., 21:52
Mnogi ce se protiviti, ali talijanski loto samo za to i je. U glavu ili nista. Za neke kombinacije, to je jednostavno previse brojeva. Pazi, ti teoretski mozes odigrati 84 broja, a da nijedan ne pogodis.... Strava. Par milijuna talijana ne moze u 10-20 izvlacenja pogoditi 6-cu, milijuni kombinacija danas odigranih, a samo 13 5-ca.... pa vi optimisti sanjajte da mozete procitati talijanski loto....

dalmatino enter
10.07.2009., 03:46
Mnogi ce se protiviti, ali talijanski loto samo za to i je. U glavu ili nista. Za neke kombinacije, to je jednostavno previse brojeva. Pazi, ti teoretski mozes odigrati 84 broja, a da nijedan ne pogodis.... Strava. Par milijuna talijana ne moze u 10-20 izvlacenja pogoditi 6-cu, milijuni kombinacija danas odigranih, a samo 13 5-ca.... pa vi optimisti sanjajte da mozete procitati talijanski loto....

Cijenim i poštujem sve što pišeš, jer vidim da dosta znaš i razumiješ...Pa valjda znaš da mi tražimo 1 ili 2 broja od ...a ne 5 ili 6...
Ovo što si napisao, nema veze s mozgom...

husky
10.07.2009., 06:16
Pa znam da ne gadjas 5 ili 6 od.... ali nemoj mi samo rec da mozes zaraditi sa jednim ili max 2 broja ponekad!?!?! Meni sa 12 igranih bez problema uleti 3-4, i to jos da se i poklapaju kako meni pase. U talijanima, da ti uleti 3-4.... hm. Trebo bi ti pisati sto konkretno ulazes pa da se uvjerimo. I ti puno mijenjas sisteme, ne znamo koliki su ti ulozi, da li dobivas, ne.... sve nesto optimisticno, a nijednim pogotkom se nisi pohvalio.

igorp
10.07.2009., 11:55
Talijanski loto - zadnja 3 kola zbroj svih brojeva je iznad prosjeka, pa bi to trebalo imatu u vidu; pogotovo sada kad se izvlaci iz jednog bubnja, znaci da ponovimo za one koji nas ne prate stalno - vise nema uzimanja brojeva iz nacionalnih lota, nego je to sada postao klasican loto; jedan bubanj - jedna igra, samo sta loptica unutra ima jakooo jakooo puno.
Zadnja tri kola samo su po dva broja po kolu bila ispod 45 a 4 su isla iznad toga.

Za bevanda_1; nadam se da su uspio pohvatati konce sta se tice izracuna kombinacija/dobitka; ukoliko ti jos nije jasno mozes mi poslati mail pa cu ti pokusat objasnit.

lotoman
10.07.2009., 12:34
fortuna ima samo jedan španjolski loto?jer ne piše ništa koji bi bio,primitiva ili bono?jer izvlačenja su svaki dan pa sad ne znam koji loto je?a statistika je samo jedna i zanima me za koji loto bi mogla bit...ako tko zna, koji igra na fortuni

wide_awake
10.07.2009., 12:50
Evo jos jedan copy&paste - slicno je Husky vec stavio. Sad jos malo opsirnije.
Najvjerojatnije oba lota idu iz istog bubnja, sto znaci da ih treba voditi pod istu statistiku.:misli: (Volio bih da kizo63 ovo malo prokomentira).
Super mi je ovo sto se osim bonus broja izvlaci jos jedan broj izmedu 0-9 koji, ako je pogoden u kombinaciji, vraca ulog za tu kombinaciju. To HL vjerojatno nece imati nikad. :(

BONO LOTO:- Sold in lottery offices everywhere, bearing blue and white signs stating Loterias y Apuestas Del Estado. This lottery is on Monday, Tuesday, Wednesday, and Friday. Look in the office for form number 324 or 333. Number 324 is for consecutive 4, 3, or 2 days of that week. Number 333 is for any day, but only on the day you buy your ticket. Each form has 8 sections of 49 numbers, choose your lucky 6 numbers in each of as many sections as you wish, putting a cross on your chosen numbers. The cost is 50cents per section per day, minimum 2 sections per day. Your ticket when processed will show an extra number called the ‘reintegro’. This number will be between 0 and 9, and when drawn out at the end of the lottery draw, if yours matches you get your money back for that ticket. You win when you have 3, 4, 5, 5 + ‘complementario’ (the 7th number drawn during the lottery), and 6 numbers matching the winning numbers drawn. If no one wins with 6 numbers, there is a rollover to the next and subsequent days, until it’s won.

LA PRIMITIVA:- Sold in Lottery offices as above re’ Bono Loto. This lottery is on Thursday and Saturday. Look in the office for form numbers 117 or 126. Form 117 is for both days, between Monday and Thursday. Form 126 is for either day, but you can only buy Thursday ticket Monday to Thursday, and the Saturday ticket can only be bought on Friday and Saturday. Complete the form the same way as above (Bono Loto). The cost is 1euro per section per day. To win you have to match the numbers drawn as in Bono Loto above. ‘Reintegro’ and ‘complementario’ numbers apply also. If no one wins the first prize, there isn’t a rollover, but approximately once a month, prize monies not won are added together to give a large winning total. If this rollover isn’t won, it’s added to the next rollover approximately one month later.

Hudini
10.07.2009., 13:49
Da, ovaj Talijanski je utopija živa al ima nešto u njemu što vuće da barem jedan listić od 5 kunića se odigra. Igram utopijske kombinacije 3,4 od 4 i 3 od 6 i redovito barem jedan skinem. Neznam dali je moguće neke kombinacije preskakat u kladionici. Tipa 1,3,4 od 4 ili 2,4 od 4. Mislim da kužite što me zanima! Ali moram priznat da od bubanja nema ništa, ipak se mora malo igra pratit.

curva-tamburello
10.07.2009., 16:02
evo ja danas igro bono sljedece brojeve:

2 7 14 49
5 11 17 35
7 17 20 37
11 25 35 14

2/4 vodoravno i okomito, jedna dvica vraca ulog

igorp
10.07.2009., 16:26
Da, ovaj Talijanski je utopija živa al ima nešto u njemu što vuće da barem jedan listić od 5 kunića se odigra. Igram utopijske kombinacije 3,4 od 4 i 3 od 6 i redovito barem jedan skinem. Neznam dali je moguće neke kombinacije preskakat u kladionici. Tipa 1,3,4 od 4 ili 2,4 od 4. Mislim da kužite što me zanima! Ali moram priznat da od bubanja nema ništa, ipak se mora malo igra pratit.

Ne bih ti znao odgovorit na to dali se mogu preskakat kombinacije ali nevezano na to znam da mi je cura u SS-u objasnjavala da se kod njih moze ako recimo igras 2 i 3 od 8 onda mozes uplatit jedan iznos na 2 a drugi iznos na 3 broja; recimo ovako - igras ulog od 50 kn. ali ga rasporedis da ti 30 kn. ide na 2 od 8 a 30 kn. na 3 od 8. Nisam nikad to tako igrao, ali mislim da sam ja to tako shvatio.

dalmatino enter
10.07.2009., 17:41
...Neznam dali je moguće neke kombinacije preskakat u kladionici. Tipa 1,3,4 od 4 ili 2,4 od 4. Mislim da kužite što me zanima! ...

Normalno da se može tako, dapače, to je i ozbiljniji način igre...logika je da ćeš više staviti npr. na 1 od i 2 od, a 3 od preskočiti i staviti npr. 4/4 jednu komb. da se nađe...

igorp - žao mi je što sam ovdje "sto puta" pisao o igri sa RAZLIČITIM ulozima / komb, a ti kažeš "cura u SS mi objašnjavala"...

Bez lažne skromnosti, ko nije, neka pročita moje prve postove pomalo i bez žurbe, i bit će mu sve jasno...i više od toga...samo, uzeti malo vremena i čitati...

igorp
10.07.2009., 19:57
Normalno da se može tako, dapače, to je i ozbiljniji način igre...logika je da ćeš više staviti npr. na 1 od i 2 od, a 3 od preskočiti i staviti npr. 4/4 jednu komb. da se nađe...

igorp - žao mi je što sam ovdje "sto puta" pisao o igri sa RAZLIČITIM ulozima / komb, a ti kažeš "cura u SS mi objašnjavala"...

Bez lažne skromnosti, ko nije, neka pročita moje prve postove pomalo i bez žurbe, i bit će mu sve jasno...i više od toga...samo, uzeti malo vremena i čitati...

Sta ces.. ne citam stare postove, aktivno pratim nove i to je to.

husky
10.07.2009., 21:56
* ispravak, ostetio bi te ja, hehe. 3 para. Zanimljivo rjesenje sa ponavljanjem brojeva, i to bas te pogodilo u 2 favorita.

2 7 14 49
5 11 17 35
7 17 20 37
11 25 35 14

Meni 2 broja koja se ne krizaju....

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

curva-tamburello
10.07.2009., 22:20
opa, vidi ti ovo danas :cerek: odsad i talijane pisem, mozda i tu krene na bolje...

i samo mali ispravak, nisu 2 vec su tri 2x 7,11 i jedno 7,20

curva-tamburello
11.07.2009., 16:10
danas opet španjolci, al mjenjam brojeve :rolleyes:

8 14 23 6
2 13 5 24
45 2 14 26
1 44 29 17

2/4

curva-tamburello
11.07.2009., 20:28
nesjecam se jel ima na ovom topicu negdje vec napisano, mozda ima al evo omjeri tj sanse za dobitak na talijanskom lotu:

1 Prize 6 1:622,614,630
2 Prize 5+1 1:103,769,105
3 Prize 5 1:1,235,346
4 Prize 4 1:11,907
5 Prize 3 1:327

zato i je iduci put: Concorso n.84 di martedì 14/07/2009 93.100.000 euro

igorp
11.07.2009., 21:42
nesjecam se jel ima na ovom topicu negdje vec napisano, mozda ima al evo omjeri tj sanse za dobitak na talijanskom lotu:

1 Prize 6 1:622,614,630
2 Prize 5+1 1:103,769,105
3 Prize 5 1:1,235,346
4 Prize 4 1:11,907
5 Prize 3 1:327

zato i je iduci put: Concorso n.84 di martedì 14/07/2009 93.100.000 euro

Zato nije ni cudo da koliko god da oni igraju (a igraju puno) jackpot je zadnji put izvucen negdje u sijecnju.

Oni sto nas vise zanima su ovi omjeri;
3 od 6 = 1: 327
3 od 7 = 1: 197
3 od 8 = 1: 126
3 od 9 = 1: 87
za one koji vole igrati u glavu;
3 od 3 = 1: 5874
2 od 2 = 1: 267
1 od 1 = 1: 15

Naravno gore navedeni omjeri odnose se na tal. loto, izracunati su softwerom, moguce da ima odstupanja.

husky
12.07.2009., 09:53
8 14 23 6
2 13 5 24
45 2 14 26
1 44 29 17

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

Ti nista, ja opet 2 broja koja se ne poklapaju.... Grrrr. Tjedan poceo sa +100, zavrsio sa +20.

Novi tjedan rokam bono 3 dana normalno, ako ne bude nista, u cet dizem na 2/4 za 5, 2/3 za 3.

dalmatino enter
13.07.2009., 07:22
Kako su talijani na službenim stranicama počeli sa novom statistikom prije 5 kola, evo stavit ću ovdje parove koji nisu pali više od 1170 kola, da se ne zaborave, nek stoje tu da ih svi vide...

5-8, 14-67, 54-67, 41-78, 21-78, 15-53, 34-69, 72-78, 34-51, 10-47, 2-50, 28-69, 26-46, 13-75, 5-46, 41-57, 13-26, 10-58, 18-23, 19-80, 34-67, 20-34, 34-81, 20-33, 3-57, 2-72, 32-84, 5-29, 58-68, 23-37, 13-77, 6-38, 61-64, 20-37, 59-60, 38-48, 4-48, 26-57, 51-70, 32-62...

Osobno su mi ovi boldirani posebno zanimljivi...Kako igrati parove ?...Ako ih igramo solo, moj savjet uvjek igrati i 1 i 2 / 2, ipak je to samo 3 komb, pa od 4 odigrana para, samo 1 broj nam vraća ulog i mali +...

Zadnje vrijeme dosta igram nekim novim načinima, stalno nešto tražim kako optimalno igrati ?...I sve više se uvjeravam da se loto u kladionicama mora shvatiti isključivo kao šansa za manje, ali realne dobitke u visini 2 , 3 x više od uplate...normalno, uvijek je šansa za veći dobitak, tu igram npr. 1,2,3 / 3, pa ako baš sva 3 ulete...

Osnova je dobri stari 1/ 9 ili 1/10, a razliku do 13 na više listića, sistema... ...glavno da je šansa za povrat uloga veća od 50 %...

I, ne biti škrt na lotu...lopta je okrugla, pamti pa vrati...

husky
13.07.2009., 21:09
* 14
* 22
* 24
* 35
* 43
* 44

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

Stalno nesto, a slabo se poklopi. Danas cak tri pogodjena, a samo 1 par. No, barem je tjedan poceo pozitivno kao i prosli. Ovaj pogodak odgadja povecanje uloga, barem do petka.

wide_awake
13.07.2009., 22:13
* 14
* 22
* 24
* 35
* 43
* 44

Stalno nesto, a slabo se poklopi. Danas cak tri pogodjena, a samo 1 par. No, barem je tjedan poceo pozitivno kao i prosli. Ovaj pogodak odgadja povecanje uloga, barem do petka.

S obzirom da dobro biras brojeve, zasto jednostavno ne odigras skraceni sistem od tih 12 brojeva na 12 listica (4 na jednom listicu) s garancijom 2/2? Ili jos bolje, 13 brojeva na 13 listica s istom garancijom.
Znam da ovako ne mozes igrati 2/3, ali zato uz 2/4 odigras za sitno i 3/4 na svakom - zlu netrebalo. :)
Ok, ulog po kolu bi ti se povecao ako igras samo 2/4 za 71% ali vec par puta ti se nisu poklapali brojevi u krizaljci, a to bi ovako bili dobici.

Rainbow Lady
13.07.2009., 22:27
Ja se prvi puta planiram kladiti na loto pa me zanima kak se ispunjava listić? Jbg nikad nisam ,imam onaj Fortunin pred sobom pa ne kontam di šta treba upisat,di brojeve,a di koji loto igram i tako to...ajde tipičnoj ženskoj neka dobra muška duša pomogne. :D

husky
13.07.2009., 23:39
Ne svidjaju mi se ti skraceni sistemi, a dizanje uloga za 71% ne dolazi u obzir.

Ovaj nacin je odlican, minusa nema. Uz taj uvjet, nula ili bilo koliki plus - svejedno je.

curva-tamburello
14.07.2009., 08:16
od danas igram talijane 2/4 vodoravno i okomito

38 45 81 88
40 52 76 47
43 73 54 90
48 82 77 85

brojevi su iz 3 i 5 18-tine pa da vidimo oce li biti sta na tome ovaj tjedan

a ovaj tjedan do kraja španjolce igram sljedece:

1 29 8 26
2 5 13 29
5 1 17 45
6 45 23 2

isto 2/4 gore i dole...

wide_awake
14.07.2009., 09:22
Ne svidjaju mi se ti skraceni sistemi, a dizanje uloga za 71% ne dolazi u obzir.

Ovaj nacin je odlican, minusa nema. Uz taj uvjet, nula ili bilo koliki plus - svejedno je.

Kod odabira brojeva, uzmi u obzir da kod lota 6/49 vjerojatnost da budu izvucena 2 uzastopna broja iznosi 49,52%. :)
Ja bih na tvom primjeru od 12 brojeva, kad bih igrao takvu krizaljku, odredio 6 favorit brojeva, a ostalih 6 bi bili jedan od dva moguca susjeda. Naravno, favorite i susjede bih poslozio da se krizaju.:top:

husky
14.07.2009., 12:06
Nemoj samo teoriju, daj nam konkretne brojeve za svako kolo koje igras pa cemo procijeniti uspjesnost tih razmisljanja. Dosta je teorije u 1000 i nesto postova, ajmo na konkretne brojeve prijec. Curva-tamburello i ja probijamo led, Dalmatino daje iako siroko i nedoreceno, a ostali nista.

dalmatino enter
14.07.2009., 13:58
Ja se prvi puta planiram kladiti na loto pa me zanima kak se ispunjava listić?... :D

Ne treba ti nikakav "listić", samo prazan komadić papira na koji napišeš brojeve i sistem kojii graš uz ulog...lagano...

husky - evo da i ja stavim konkretne brojeve. Dakle, osnovni sistem za danas je 1 / 9 : 5 - 9 - 20 - 22 - 26 - 30 - 45 - 50 - 70

Tu tražim 1 broj, da pokrije ulog uz mali +, a iz tih brojeva igram i više puta 2 / 4...di su mi 2 broja od ovih a dva od ostalih...

Posebno igram favorit brojeve 5 - 20, i parove u kojima se pojavljuju...

Inače, meni su jako zanimljive te križaljke, samo, malo je za talijane igrati ih 4 x 4...Slobodno to proširite na 7 x 7, ili 9 x 9, ako vam se već čini ludo ono moje od npr. 11 x 11, pa do 15 x 15 ( uz fixni broj ! )Veća križaljka daje veću šansu za obostrana uklapanja...

tomi
14.07.2009., 16:13
Nakon dužeg vremena, danas sam odigrao talijane i bono loto i to više rekreativno bez ikakvih analiza, pa ako šta uleti, uleti:D

Talijani:

U glavu 4,25 za 2kn, 10,27 za 2kn i 7,14 za 2kn
4,8,10,15,16,23,27,42 3/8 za 6kn

Bono:

7,9,10,14,27 3/5 za 10kn

curva-tamburello
14.07.2009., 18:43
Inače, meni su jako zanimljive te križaljke, samo, malo je za talijane igrati ih 4 x 4...Slobodno to proširite na 7 x 7, ili 9 x 9, ako vam se već čini ludo ono moje od npr. 11 x 11, pa do 15 x 15 ( uz fixni broj ! )Veća križaljka daje veću šansu za obostrana uklapanja...

slažem se s tobom da je za talijane malo 4x4 jer to je svega 17,77% mogucih brojeva (ako neponavljamo) ali isto tako sto je krizaljka veca sanse da ti se uklopi par je sve manja. istina ti na 15x15 možeš igrati sve brojeve 2x i još pola brojeva 3 puta i pitanje je samo dali ce ti se dobro uklopiti... al svedno stojim kod toga da je tu jako teško profitirati... a ti me probaj razuvjeriti i postaj jednu svoju krizaljku za talijane ako ti nije problem možda promjenim svoje mišljenje :top:

dalmatino enter
14.07.2009., 19:04
Evo prije izvlačenja moje križaljke za večeras

20 26 22 34 5 50 30 46 17 14 15 42 70 10 1
30 20 25 11 1 17 45 72 9 24 34 70 61 5 49
10 28 20 26 54 15 5 16 45 19 23 30 9 13 40
65 53 30 20 70 46 50 36 61 11 40 5 10 22 2
11 50 45 18 20 19 26 34 5 72 70 56 27 10 44
39 45 10 30 55 20 18 28 34 5 49 3 50 40 70
15 70 9 5 37 22 20 56 4 26 25 16 74 6 73
5 39 70 46 30 18 14 20 23 51 45 22 13 43 42
13 24 28 45 40 10 11 18 20 70 9 26 65 42 6
45 10 11 15 48 26 31 25 30 20 50 28 5 64 42
9 46 19 17 26 70 75 32 10 18 20 63 42 50 34
50 34 53 28 22 42 70 49 1 2 30 20 45 43 5
26 18 49 9 35 28 17 70 50 53 62 4 20 14 22
17 5 59 75 71 40 61 30 36 15 42 13 3 20 31
4 11 5 31 8 16 49 22 70 52 26 45 18 39 20

sve 2 / 15 po .....kn ( 13 - 14 x 2 vraća ulog...fix br. 20)

dalmatino enter
14.07.2009., 19:12
Normalno, 2/15 vodoravno + 2 /15 okomito = 30 listića x 105 komb = 3.150 komb / 230 = 13,69 x 2 vraća ulog...

Baš me zanima kako će se pokazati...za 15-20 minuta ćemo znati...

dalmatino enter
14.07.2009., 19:35
Izvučeni večeras

33 - 35 - 47 - 51 - 62 - 89

Strašno, samo 1 dvojka...i ta dva broja su JEDINA koja su uopće u križaljci...

A, dobro se pokazalo ovaj put...Čujte, niko nije savršen:lol:...

Ma, još ne mogu vjerovati...za ovo zbilja treba biti majstor...30 x 15 brojeva i 1 dvojka...Ko zna zna, šta ćeš...

curva-tamburello
14.07.2009., 19:40
kakvi brojevi danas, katastrofa... 5 komada se ponovilo iz dosada izvucenih brojeva (otkako je novog lota) ... e da je to bilo igro...

curva-tamburello
14.07.2009., 19:43
A, dobro se pokazalo ovaj put...Čujte, niko nije savršen:lol:...

Ma, još ne mogu vjerovati...za ovo zbilja treba biti majstor...30 x 15 brojeva i 1 dvojka...Ko zna zna, šta ćeš...

dobro ovako odokativnom metodom ti si igro hladne, kao sto je i normalno... danas je izvuceno 5 vručih (tj po sluzbenoj definiciji 3 topla i 2 iz zadnje kola) tako sta se u talijana nije desilo ima vec jako dugo... tako da si nemas sta predbacivati :mig: iduci put imas jednu četvorku minimum :mig:

husky
14.07.2009., 19:46
Ma to je normalno kod talijana. Mami malo vecim koef. al treba vraska sreca za uopce ista pogoditi. 13 parova vraca ulog, LOL. Za sat cemo vidjeti kako cemo nas 3 proci na spanjolcima.

Svaka cast da smo malo poceli i sa brojevima, topic je zivahniji, korisniji i zanimljiviji.

dalmatino enter
14.07.2009., 19:47
Ovo ću ponoviti za četvrtak, samo ću ta dva broja (35 i 62) promjeniti...

dalmatino enter
14.07.2009., 19:54
Ma to je normalno kod talijana. Mami malo vecim koef. al treba vraska sreca za uopce ista pogoditi. 13 parova vraca ulog, LOL...

Može se ovo 15x15 igrati i kroz 3/15...
30 listića x 455 = 13.650 / 4700 = 2,9 x 3 vraća ulog...izgleda privlačnije, ali meni se čini lakše čekati 13 dvojki...

curva-tamburello
14.07.2009., 20:49
i španjolci pušing ... danas teski pušing u svim poljima

wide_awake
14.07.2009., 20:57
dobro ovako odokativnom metodom ti si igro hladne, kao sto je i normalno... danas je izvuceno 5 vručih (tj po sluzbenoj definiciji 3 topla i 2 iz zadnje kola) tako sta se u talijana nije desilo ima vec jako dugo... tako da si nemas sta predbacivati :mig: iduci put imas jednu četvorku minimum :mig:

Za ovo danas slobodno mozemo reci da je statisticki ekstrem, kad su Talijani u pitanju. :)
Medutim, treba jos puno vremena proci da se nova statistika malo popuni i posluzi za ozbiljniju analizu. Dok ne prode bar 30 kola, ne mislim tu nista ozbiljnije igrati, tako da sad pauziram 6/90 do jeseni.

husky
15.07.2009., 00:54
* 6
* 19
* 22
* 29
* 30
* 39

Skinuo 22 i to je to. 19-29-39... huh, a ja gadjam do 5-6 znamenke....

husky
15.07.2009., 00:56
Za ovo danas slobodno mozemo reci da je statisticki ekstrem, kad su Talijani u pitanju. :)
Medutim, treba jos puno vremena proci da se nova statistika malo popuni i posluzi za ozbiljniju analizu. Dok ne prode bar 30 kola, ne mislim tu nista ozbiljnije igrati, tako da sad pauziram 6/90 do jeseni.

Ma analiziraj kolko osh, kakva analiza moze pomoc ako par kola ne izadje nijedan u prvih 30-40. OMG. I ako udje 1-2, pogodi ih.... :bonk:

nostradamus32
15.07.2009., 08:46
pošto talijani muče svijet
čitanje tabela pokazalo se već
izigrana kombinacija ponavljanja nema 2 mala
ostali veliki ..
rezultat ovog kola je jednak <614125>kada se doda
283880 imamo nešto na pomolu

husky
15.07.2009., 09:48
pošto talijani muče svijet
čitanje tabela pokazalo se već
izigrana kombinacija ponavljanja nema 2 mala
ostali veliki ..
rezultat ovog kola je jednak <614125>kada se doda
283880 imamo nešto na pomolu

Covjece, odi na podforum knjizevnost i poezija....

curva-tamburello
15.07.2009., 10:01
a ovaj tjedan do kraja španjolce igram sljedece:

1 14 8 26
2 5 13 24
5 1 17 45
17 45 23 2

isto 2/4 gore i dole...

zamjenio sam jucerasnje pogotke i ubacio novog favorita + dva broja :ne zna:

dragikamen
15.07.2009., 17:55
za talijane

77,90 u glavu za citavih 5 kn

5,10,60 za 5 kn 2,3/3

1,10,11,44,75 za 10 kn 2,3,4,5,/5

dragikamen
15.07.2009., 17:57
Covjece, odi na podforum knjizevnost i poezija....

hhhhhhhhhh,,,tip je odlepio
hhhhhh,,,a neka ga,,,hhhhhhh

mislim na proroka

hhhhhhh.....

husky
15.07.2009., 21:03
15.7.

* 18
* 26
* 31
* 35
* 43
* 46

1 12 21 31
4 14 22 33
7 16 26 35

Oooodlicno. Opet tri pogodjena, 2 para se poslozila. Ulog 20, isplata 80. U tjednu, uplata 60, isplata 120. Znaci ako u iduca 3 dana ne skinem nista, ovaj tjedan je na nuli. Brojeve zasad ne mijenjam.

igorp
16.07.2009., 09:49
Oprez za igrace Brazilskog lota - Stanley je jutros na teletextu objavio stari rezultat, odnosno rezultat od prosle subote, a ne onaj od jucer pa da se netko nebi zeznuo.
Na njihovim stranicama je ispravan rezultat.

dalmatino enter
16.07.2009., 10:57
Imam ideju da malo živnemo...Neka svako stavi npr. 5 brojeva za talijanski loto svako kolo, pa ćemo viditi ko je sretne ruke...a možemo i prepisivati...

Evo, ja ću prvi, za danas : 5 - 20 - 26 - 46 - 70

Možemo voditi i statistiku, bodovanja...dajte ideje...Nekad je najpametnije prepisati od nekoga...baš me zanima kako će mi danas ispasti križaljka...

I, da vas pitam, šta mislite, ima li logike nastaviti koristiti staru statistiku koja se koristila do nedavno...Sad je izvlačenje iz jednog bubnja, ali meni su ovi parovi ušli u mozak, pa ću osobno igrati po staroj statistici...Šteta mi je sad to zaboraviti, kad ih godinama pratim...Možda i nema logike, al šta ću...

igorp
16.07.2009., 11:53
Imam ideju da malo živnemo...Neka svako stavi npr. 5 brojeva za talijanski loto svako kolo, pa ćemo viditi ko je sretne ruke...a možemo i prepisivati...

Evo, ja ću prvi, za danas : 5 - 20 - 26 - 46 - 70

Možemo voditi i statistiku, bodovanja...dajte ideje...Nekad je najpametnije prepisati od nekoga...baš me zanima kako će mi danas ispasti križaljka...

I, da vas pitam, šta mislite, ima li logike nastaviti koristiti staru statistiku koja se koristila do nedavno...Sad je izvlačenje iz jednog bubnja, ali meni su ovi parovi ušli u mozak, pa ću osobno igrati po staroj statistici...Šteta mi je sad to zaboraviti, kad ih godinama pratim...Možda i nema logike, al šta ću...

Sto se tice statistike za tal. loto nema druge nego koristiti staru, jer za novu statistuku (od 1.07) imamo premalo izvlacenja. Po meni to ce postati relevantno tek nakon nekih min. 90 - 100, a i vise izvlacenja. Dakle ja koristim staru ali u glavi ipak imam taj datum od kada ide iz jednog bubnja.

Statistika mi kaze da ova trecina (01 04 07 10 13 16 19 22 25 28 31 34 37 40 43 46 49 52 55 58 61 64 67 70 73 76 79 82 85 88) je bila slabo zastupljena u zadnje vrijeme; grupa od 3 broja iz te grupe izasla je 19 puta; 4 broja - 11 puta a 5 - 2 puta, a najbolje od svega je da ima vec 10 kola da trojka nije bila iz te grupe.

Slicnu sliku dobijemo i kada napravimo 4 grupe pa izmemo ovu grupu (02 06 10 14 18 22 26 30 34 38 42 46 50 54 58 62 66 70 74 78 82 86 90) gdje vidimo da u zadnjih 5 kola samo dva puta imamo po 1 broj izvucen i to prije pet kola pa onda tri puta nista i zadnje kolo opet imamo jedan broj izvucen.

Zadnjih 6 kola (dakle od kada imamo novi bubanj) zbroj brojeva je visok
ili mozemo ovako; (odnos brojeva ispod i iznad 45)

29 56 66 77 88 89 1 5
12 19 24 51 56 78 3 3
12 13 38 46 47 72 3 3
06 35 53 67 75 89 2 4
41 44 55 56 68 79 2 4
07 29 57 60 79 87 2 4
08 21 32 33 60 69 4 2
33 35 47 51 62 89 2 4

.. dakle prema gore navedenoj statistici bilo bi dobro igrati manje brojeve.

Slazem se sa husky i dalmatino enter-om da treba stavljati konkretne brojeve pa da vidimo kako je bozica fortuna kome naklonjena, pa cu
tokom popodneva staviti brojeve koje cu odigrat za tal. loto.

igorp
16.07.2009., 15:03
Evo mog sistema za tal. loto veceras (16/7);

3 od 8; 04 10 14 17 25 48 66 85 ;

- obicno igram dva/tri sistema, ali danas samo ovo.

tomi
16.07.2009., 16:26
Talijani danas:

U glavu parovi za 2 kn:

7,16
10,27
4,25

Sistem 3/8 za 6 kn:

4,8,10,15,16,23,27,42

Bumo vidili:)

dragikamen
16.07.2009., 19:34
ja juce stavio,,,svidja mi se ideja da se vidi ko kako sta razmislja
pozdrav igracima

husky
16.07.2009., 20:08
6 - 35 - 38 - 48 - 58 - 76

Svi skupa, pogodili ste ukupno 1 broj. Talijani potvrdjuju uzaludnost igranja njihovog lota. :D

curva-tamburello
16.07.2009., 20:43
ja danas nestigoh ista odigrati ... :(

a danas bi mi uletilo sve i svasta :( :( :(

husky
16.07.2009., 21:24
Ja isto danas nisam stigo uplatiti, al ne bi mi uslo nista.

husky
16.07.2009., 21:25
ja danas nestigoh ista odigrati ... :(

a danas bi mi uletilo sve i svasta :( :( :(

A u, jebate, imo bi 5-6 parova! LOL.

curva-tamburello
16.07.2009., 22:13
Talijani potvrdjuju uzaludnost igranja njihovog lota. :D

ovo si pametno napisao, stvarno kod njih nema smisla igrati neke kombinacije za ozbiljno... jednostavno uzeti neku kombinaciju 5-8 brojeva i odigrati za sicu app jer tu se stvarno covijeku neisplati nadati ... što ih više pručavaš manje ih moš pogoditi

husky
16.07.2009., 22:33
Da ozbiljno ocu igrati talijane, igrao bi 2,3,4/6 za 5 kn. Svako iduce kolo bi igrao tu kombinaciju i dizao za po 1 kn. Takodjer, svako iduce kolo zapoceo bi po jednu takvu kombinaciju. Ako bi usla dvojka u neku kombinaciju, nju bi vratio na 5 kn. Ako bi usla neka trojka, ukinuo bi ju. Ako bi usla jedna cetvorka, restart sistema. Ali to sam samo ja.... hehe.

Uz nikakve pogotke, ulozi bi isli:

5
5 6 (11) 16
5 6 7 (18) 34
5 6 7 8 (26) 60
5 6 7 8 9 (35) 95
5 6 7 8 9 10 (45) 140

Itd. Dakle nakon 2 tjedna, ukupno ulozeno 140 bez ijednog pogotka.

.... 11 (56) 196
.... 12 (68) 264
.... 13 (81) 325
.... 14 (95) 420

Nakon tri tjedna smo na 420 ulozeno. Znaci da jednom pogodimo 3-ku u tri tjedna, sada vec sa 10 listica, jos smo u plusu. A pogotovo ako se radi o listicu koji je sa vecim ulogom. Npr. sa 10 ulozeno, 3-ka je 940 kn. Nice. Sa 10 kn 2-ka je 46 kn, sto nam i u ovoj fazi vraca pola uloga.

curva-tamburello
16.07.2009., 22:54
ocekivati na talijanima sve vise od 2 je SF pogotovo u sistemu od nekih 6 brojeva... i dva je jako tesko skiniti

mene samo zanima, onaj lik sto je uzo fortuni nekih 500 000 prije nekog vremena sta je taj igro, koliko dugo je igro i kako je igro... bas sam jebeno znatizeljan, jer sam siguran da to nije skinio neki mohikanac ovako bezveze, to je bio neki sistem ili neka dugogodisnja "čeka" jel nedupla svatko listice...

husky
16.07.2009., 23:11
Italija 14.7.2009 33 35 47 51 62 89 S=317 1
Italija 11.7.2009 8 21 32 33 60 69 S=223 2
Italija 9.7.2009 7 29 57 60 79 87 S=319 0
Italija 7.7.2009 41 44 55 56 68 79 S=343 2
Italija 4.7.2009 6 35 53 67 75 89 S=325 0
Italija 2.7.2009 12 13 38 46 47 72 S=228 2

Po meni, kljuc uspjeha na talijanima je saranje po dekadama. Obavezno 6 brojeva u 6 dekada. U zagradama je padanje u dekade po pojavljivanju. Nema nijedno pojavljivanje 3 u dekadi. Ali to sto kazes, 3 i vise pogoditi = cudo.

dalmatino enter
17.07.2009., 01:43
Katastrofa...

igorp
17.07.2009., 10:46
Italija 14.7.2009 33 35 47 51 62 89 S=317 1
Italija 11.7.2009 8 21 32 33 60 69 S=223 2
Italija 9.7.2009 7 29 57 60 79 87 S=319 0
Italija 7.7.2009 41 44 55 56 68 79 S=343 2
Italija 4.7.2009 6 35 53 67 75 89 S=325 0
Italija 2.7.2009 12 13 38 46 47 72 S=228 2

Po meni, kljuc uspjeha na talijanima je saranje po dekadama. Obavezno 6 brojeva u 6 dekada. U zagradama je padanje u dekade po pojavljivanju. Nema nijedno pojavljivanje 3 u dekadi. Ali to sto kazes, 3 i vise pogoditi = cudo.

Ja sam misljenja da bi se dobar rezultat dobio i kada bi se zavisno od situacije koncentriralo na jednu dekadu i onda u njoj pokrit sto vise brojeva; kazem zavisno od situacije jer evo sada imamo situaciju da je grupa 1-30 bila jako slabo zastupljena pa se moze ocekivat da iz te grupe bude izvucena 3 broja;

2.7.2009 12 13 38 46 47 72 / 2 - 3 - 1
5.7.2009 06 35 53 67 75 89 / 1 - 2 - 3
7.7.2009 41 44 55 56 68 79 / 0 - 4 - 2
9.7.2009 07 29 57 60 79 87 / 2 - 2 - 2
11.7.2009 08 21 32 33 60 69 / 2 - 3 - 1
14.7.2009 33 35 47 51 62 89 / 0 - 4 - 2
16.7.2009 06 35 38 48 58 76 / 1 - 4 - 1
** prva grupa je od 1-30, pa 30-60, i 60-90.

Dakle zadnja tri kola imamo grupu 30-60 koja je dala jako puno brojeva; 4 -4-3-2- pa opet 4 dok prava grupa 1-30 nije bila bas izdasna, pogotovo zadnjih 2 kola.
Inace u grupi 1-30 u zadnjih 100 kola 23 puta su izasla 3 broja; 7 puta cetvorka i 2 puta petica; dakle ukupno 32 puta smo imali tri i vise od tri broja.

Talijani se muce kako ove subote osvojit rekordan jackpot od 97.8 milijuna €, ali nas to ne zabrinjava; ulazemo po koju kunicu i nadamo se "skinut" dvojku ili trojku eventualno cetvorku (!!) a petice i sestice prepustamo njima.

curva-tamburello
17.07.2009., 10:55
@igorp - to sto si napisao je tocno ALI iz bubnja se izvlaci i 7 dopunski broj, koji je od dosada odigranih 7 kola po novom sistemu cak 4 puta bio iz te skupine 1-30 (5,2,5,24)

iako je to broj koji ne donosi dobitak svakako i to treba imati u vidu

igorp
17.07.2009., 11:16
@igorp - to sto si napisao je tocno ALI iz bubnja se izvlaci i 7 dopunski broj, koji je od dosada odigranih 7 kola po novom sistemu cak 4 puta bio iz te skupine 1-30 (5,2,5,24)

iako je to broj koji ne donosi dobitak svakako i to treba imati u vidu

Kod talijana ne koristim dopunski, ali to je zato jer su do sada imali onaj specifican nacin izvlacenja.
Sada "kad idu po novom" slazem se da bi i taj sedmi broj trebalo uvest u statistiku.

igorp
17.07.2009., 11:29
Gledam malo statistiku kanadskog Bucko lota; ima ga Supersport, ide svaki dan, dosta je tezak (a koji je loto logan !?) jer ima 41 broja a izvlaci se samo 5, ali je i tecaj ok; 7/70/850.
Dakle zadnjih 10-tak kola, neparni brojevi su znatno zastupljeniji i svakako bi trebalo odigrat na PARNE jer je pitanje dana kad ce se to trend preoknut (kao da govorim o dionicama i Forexu) mozda vec i veceras;

08 15 20 23 30 2 3
01 03 05 13 33 5 0
01 03 07 24 31 4 1
01 08 22 26 33 2 3
01 15 19 33 37 5 0
11 17 21 30 37 4 1
16 19 22 25 41 3 2
07 08 21 31 39 4 1
05 07 18 25 39 4 1

* najdoljnje izvlacenje je od sinoc

wide_awake
17.07.2009., 12:56
Gledam malo statistiku kanadskog Bucko lota; ima ga Supersport, ide svaki dan, dosta je tezak (a koji je loto logan !?) jer ima 41 broja a izvlaci se samo 5, ali je i tecaj ok; 7/70/850.
Dakle zadnjih 10-tak kola, neparni brojevi su znatno zastupljeniji i svakako bi trebalo odigrat na PARNE jer je pitanje dana kad ce se to trend preoknut (kao da govorim o dionicama i Forexu) mozda vec i veceras;

08 15 20 23 30 2 3
01 03 05 13 33 5 0
01 03 07 24 31 4 1
01 08 22 26 33 2 3
01 15 19 33 37 5 0
11 17 21 30 37 4 1
16 19 22 25 41 3 2
07 08 21 31 39 4 1
05 07 18 25 39 4 1

* najdoljnje izvlacenje je od sinoc

Ja bih tu odigrao za danas:
20, 24, 25, 26 - 2,3/4
36, 37, 38 - 1,2/3

dalmatino enter
17.07.2009., 17:46
Kako su talijani na službenim stranicama počeli sa novom statistikom prije 5 kola, evo stavit ću ovdje parove koji nisu pali više od 1170 kola, da se ne zaborave, nek stoje tu da ih svi vide...

5-8, 14-67, 54-67, 41-78, 21-78, 15-53, 34-69, 72-78, 34-51, 10-47, 2-50, 28-69, 26-46, 13-75, 5-46, 41-57, 13-26, 10-58, 18-23, 19-80, 34-67, 20-34, 34-81, 20-33, 3-57, 2-72, 32-84, 5-29, 58-68, 23-37, 13-77, 6-38, 61-64, 20-37, 59-60, 38-48, 4-48, 26-57, 51-70, 32-62...

Evo, čak dva para pala iz ovog kola...nisam ih ni igrao...

husky
18.07.2009., 11:47
Meni opet par jucer 1-7 u okomici, ali opet nisam stigao uplatiti. Dva dana na putu van zg. Zaspo jucer u 5 i do jutros u 7....

Danas cu krenuti talijane kako sam reko, ali 3 listica po 2 kn. Svako iduce kolo pocinjem 1 po 2 kn, a postojece dizem za 1. Ako na nekom pogodim 2, spustam ga na 2 kn, a ostale ne dizem taj dan. Ako pogodim 3, ukidam ga i smanjim ostale za 1-2-3 kn, ovisno kolko je jaka trojka. A ako potrefim 4, sistem restart. Svaki listic imat ce 3 postojeca i 3 nova broja da pojacam sanse za multi zgoditke i ne rastegnem se previse.

Za 2 kn dvica je cca 9, trica cca 190, 4ka 2800. Za 5 dobici su 23, 470, 7000. Naravno, pogodak trice povlaci i pogodak 3 dvojke. Za 10 46, 940, 14 000.... Itd.

Za danas pocinjem sa:

5 21 25 32 52 74
8 16 20 32 52 74
8 12 13 21 31 74

2,3,4/6 za 2 kn svaki.

Nakon 2 tj. ulog je 51 kn (za 7.) kolo, a u prvih 6 kola bez pogotka 131 kn. No ocekujem dvojke pocesto, a trici se nadam barem jednom mjesecno. 4ka Ako uleti, sreca, ali bez nje nista od profita. Zato ajmo srecoooo. :D

husky
19.07.2009., 01:36
Talijani: 4 32 34 56 61 82.

5 21 25 32 52 74
8 16 20 32 52 74
8 12 13 21 31 74

2,3,4/6 za 2 kn svaki.

1 broj od 12 igranih.

Na spanjolcima danas OPET nesto, par 14-22 u 2/4. Fenomenalno!

Jednom 2 para, 2 puta po 1 par ovaj tjedan. Jednom nisam uplatio kada bi dobio 20, jednom nisam uplatio kada bi izgubio tako da je to neutralizirano. To je plus i ovaj tjedan u iznosu 60 kn. Toliko me ispogadjalo da moram opet mijenjati brojeve.

Kreativna pauza 1 dan pa u pon biram nove spanjolske, u utorak jos jednu sestorku za talijane. Sistem za spanjolce predobar. Vrijeme ce pokazati kakav je talijanski. Moram priznati da mami imati nekoliko listica na kojima pise max. dobitak 45898 kn. Iako je to za sesticu koja je teeeeska za pogoditi, sansa postoji, a za 5-cu taj listic nosi oko 10 000. Huh.

husky
19.07.2009., 01:43
Milijuni kombinacija odigranih kod talijana, a dobici porazavajuci:

N. Vincite Categoria Euro
nessuna "punti 6" -
nessuna "punti 5+" -
38 "punti 5" 35.105,20
3.219 "punti 4" 414,41
128.634 "punti 3" 20,74

Samo 38 petica i 3219 4-ki. A lol, pogledajmo bolje:

3.219 "punti 4" 414,41 € (3025 kn)
Stanleybet, 2 kn, 2,3,4/6 - 4ka nosi oko 3640 kn, sto je vise nego da kod talijana pogodim cetvorku!!!! A jackpot im je 100 000 000!?!?! Mizerni dobici kao i u nasem lotu....

curva-tamburello
19.07.2009., 06:51
A lol, pogledajmo bolje:

3.219 "punti 4" 414,41 € (3025 kn)
Stanleybet, 2 kn, 2,3,4/6 - 4ka nosi oko 3640 kn, sto je vise nego da kod talijana pogodim cetvorku!!!! A jackpot im je 100 000 000!?!?! Mizerni dobici kao i u nasem lotu....

mislim da sam to vec spomenio, da se isplati vise kod nas igrati jer su dobitci dakleko veci nego kod njih na te sitne dobitke sa 4,3,2,1 pogotka ... cak se i petica kod nas zna vise placati ... tako da je isplativost na njihovom lotu jedino glavni zgoditak kao i kod nas kad je bila groznica... inace sljedece kolo se jack pot izjednacava sa najvecim ikad u povjesti u italiji :cerek:

igorp
19.07.2009., 10:58
mislim da sam to vec spomenio, da se isplati vise kod nas igrati jer su dobitci dakleko veci nego kod njih na te sitne dobitke sa 4,3,2,1 pogotka ... cak se i petica kod nas zna vise placati ... tako da je isplativost na njihovom lotu jedino glavni zgoditak kao i kod nas kad je bila groznica... inace sljedece kolo se jack pot izjednacava sa najvecim ikad u povjesti u italiji :cerek:

Tu jos treba spomenut da kod njih treba potrosit barem 1 Euro koliko je potrebno za odigrat dvije kolone/odnosno dvije kombinacije, sta je minimum.
Evo jos par detalja; odigrano je 51 mil. kombinacija, a fond nagrada u zadnjem kolu bio je 8.9 Mil Eura (+ naravno Jackpot za pogodjenu "sesticu"); zadnji put da su Talijani pogodili Jackpot bilo je u sijecnju ove godine, a cak i da u utorak pogode (ocekuje se 100 Mil E.) ne bi to bio najveci dobitak jer je prosle godine u 10 mj. pogodjen najveci jackpot u povijesti u iznosu od 100.7 Mil Eura. Kad su ovakvi dobici u pitanju onda se zna napravit guzva i red ispred uplatnih mjesta, ali im nikad ne padne sistem odnosno dodje do zastoja prilikom uplata. To valjda moze samo kod nas.

S obziron da sam pisao da bi uzevsi u obzir prethodna izvlacenja, bilo dobro odigrati brojeve koji ce pokriti prvu trecinu, onda vam i ne moram govorit kakav sam rezultat ostvario;

05.7.2009 - 06 35 53 67 75 89 - 1 2 3
07.7.2009 - 41 44 55 56 68 79 - 0 4 2
09.7.2009 - 07 29 57 60 79 87 - 2 2 2
11.7.2009 - 08 21 32 33 60 69 - 2 3 1
14.7.2009 - 33 35 47 51 62 89 - 0 4 2
16.7.2009 - 06 35 38 48 58 76 - 1 4 1
18.7.2009 - 04 32 34 56 61 82 -1 3 2
** prva grupa je od 1-30, pa 30-60 i 60-90.

husky
19.07.2009., 17:42
Novih 12 carobnih za spanjolce. Cijeli tjedan 2/4 za 4, 2/3 za 2, dizanje iduci tjedan ako bude 1-2 para samo. Ponistenje brojeva samo uz trojku vodoravno.

3 12 28 35
8 10 23 24
6 17 25 34

Talijani utorak ona 3 za 3, i kombinacija:

9 12 20 25 62 84 2,3,4/6 za 2 kn.

dalmatino enter
19.07.2009., 22:59
S obziron da sam pisao da bi uzevsi u obzir prethodna izvlacenja, bilo dobro odigrati brojeve koji ce pokriti prvu trecinu...

Mislim da si u pravu, treba sada forsirati 1. trećinu...

husky - u Italiji se pogodilo 128.000 trojki...a znamo da je kod nas tečaj za trojku 4.700...znači, može se... mislim, prvenstveno, može se pogoditi DVOJKA, a tri broja app...

Samo, treba biti pošten prema sebi i uplaćivati prema mogućnostima, ne baš ono " s pet kuna do tajkuna..."

curva-tamburello
20.07.2009., 07:40
moji novi DOBITNI brojevi za španjolce:

24 10 17 31
1 29 22 32
2 24 26 45
6 14 29 46

:kava:

zdravek
20.07.2009., 13:39
Posto sam tek prije neki tjedan naletio na ovu temu, a do sada nisam imao pojma da se moze u kladionicama kladiti i na loto, nek sam gubio vrijeme s nasom HL tek se ufuravam u razradu svojih teorija :)

tj. pokusavam si posloziti sto vise arhiva od sto vise lutrija na koje se kod nas moze kladit :)

ak ko zna neki site koji ima arhive u excel ili csv formatu bilo bi jako ljepo da nabaci link :)

Za sad se drzim one teorije da svaki broj mora prije ili kasnije biti izvucen. Pa se kladim na onaj koji najduze nije bio izvucen, s laganim povecanjem uloga (cca 20-30% ovisno o lutriji, tj koeficijentu) tako da na kraju kad napokon uleti broj da pokrijem ulog (a ako broj uleti u manje od 4-5 kola onda se i zaradi :)

PS.
Trenutno silujem Bono sa brojem 42 :)

husky
20.07.2009., 14:31
Pozdrav.

Cekanje jednog broja dosta je zaribana stvar. Moze se zalomiti da ga nema jaaako dugo. Puno se ulaze i riskira, a mala je dobit nakon pogotka. Po meni, lakse je cekati u kladionici koef. 5-6-7 nego kod lota, jer kod lota nista nam ne garantira da ce broj izaci u iducih 30-40-50 izvlacenja.

A jos bi nadodao na ovu taktiku, da u slucaju igranja jednog broja, puno igra ulogu na koji se loto igra i u kojoj kladionici, jer koeficijenti izmedju lota i kladionica variraju i po vise od 10%. Treba to dobro izracunati za postizanje sto veceg povrata kod pogodaka.

husky
20.07.2009., 14:34
Broj 42 je ove godine pao 14 puta, zadnji put u 80. kolu 2009-04-14, sto je 54 kola, ali pao je u primitivi prije 14 kola.

curva-tamburello
20.07.2009., 15:21
ako se konstantn podize za 20% ili koliko vec, dobit je veca cim broja duze nema :ne zna:

2,00 kn 2,00 kn 14,50 12,50
2,40 kn 4,40 kn 17,40 13,00
2,88 kn 7,28 kn 20,88 13,60
3,46 kn 10,74 kn 25,06 14,32
4,15 kn 14,88 kn 30,07 15,18
4,98 kn 19,86 kn 36,08 16,22
5,97 kn 25,83 kn 43,30 17,46
7,17 kn 33,00 kn 51,96 18,96
8,60 kn 41,60 kn 62,35 20,75
10,32 kn 51,92 kn 74,82 22,90
12,38 kn 64,30 kn 89,78 25,48
14,86 kn 79,16 kn 107,74 28,58
17,83 kn 96,99 kn 129,28 32,29
21,40 kn 118,39 kn 155,14 36,75
25,68 kn 144,07 kn 186,17 42,10
30,81 kn 174,88 kn 223,40 48,52
36,98 kn 211,86 kn 268,08 56,22
44,37 kn 256,23 kn 321,70 65,47
53,25 kn 309,48 kn 386,04 76,56
63,90 kn 373,38 kn 463,25 89,87

prvi stupac: uplata u kolu
drugi stupac: ukupna uplata
treci stupac: dobitak
cetvrti stupac: cisti dobitak
rađeno za spomenuti loto spanjolce, i uplata u SB gdje je najoptimalnija i gdje nema MPT

no to je cista lutrija, evo 49-tke nema 37 kola (spojio sam u statistici bono i primitivu, posto je u biti to jedan loto, sto smo i zakljucili vec ovdje) i pitanje je kad ce izaci, ista ta 49-tka kod talijana nije izasla 71 puta, a 70,30,42 su u kategoriji od 40-50 kola kako nisu izasli... sve u svemu to je prevelika kocka a cisto sumnjam da si poceo tako sta igrati sa 2 kune... tako da je puno vece i povecanje, i sansa da ces morati sve baciti u vjetar. ti tu mozes zaraditi bezbroj puta, ali samo jedna jedina losa odluka, jedan krivi broj te moze pokopati za sva vremna i poslije toga neces imati priliku popraviti to...

zato bježi od toga dok si jos citav :mig:

igorp
20.07.2009., 15:51
Posto sam tek prije neki tjedan naletio na ovu temu, a do sada nisam imao pojma da se moze u kladionicama kladiti i na loto, nek sam gubio vrijeme s nasom HL tek se ufuravam u razradu svojih teorija :)

tj. pokusavam si posloziti sto vise arhiva od sto vise lutrija na koje se kod nas moze kladit :)

ak ko zna neki site koji ima arhive u excel ili csv formatu bilo bi jako ljepo da nabaci link :)

Za sad se drzim one teorije da svaki broj mora prije ili kasnije biti izvucen. Pa se kladim na onaj koji najduze nije bio izvucen, s laganim povecanjem uloga (cca 20-30% ovisno o lutriji, tj koeficijentu) tako da na kraju kad napokon uleti broj da pokrijem ulog (a ako broj uleti u manje od 4-5 kola onda se i zaradi :)

PS.

Uglavnom arhive mozes naci na stranicama priredjivaca igre, medjutim cestu puta su isjeckane po mjesecima ili nakako drukcije pa treba vremena da se dovedu u stanje koje se mogu koristiti ... ukoliko to treba neke odredjena arhiva javi pa cu ti mailat. Vise manje imam ih sve.

husky
20.07.2009., 15:56
Ja se kladim vec 8 godina, rulet igram 6, loto jednu.... i mogu samo na kraju zakljuciti da se konstantno povecanje uloga nikako ne isplati. Daje osjecaj dobiti i napretka, ali jedan kiks, koji brzo dodje, unisti cijelu banku. Sada igram loto i rulet, sa progresijom koja je gotovo nikakva - i ide. Malo se zaradjuje, ali nema opasnosti od gubitka sto kod ovakvih progresija kao na 1 broj nije slucaj.

Sada sam se malo mozda bacio na glavu u talijane, isto sa minimalnom progresijom, ali progresijom. Vidjet cemo kako ce ici, ogranicit cu se na testnih mjesec dana, dokad gubitak u najgorem slucaju ne bi trebao prijeci 500 kn, a moguci dobici su i do 45 000 kn za kolo, pa odluciti sto dalje.

igorp
20.07.2009., 16:56
Broj 42 je ove godine pao 14 puta, zadnji put u 80. kolu 2009-04-14, sto je 54 kola, ali pao je u primitivi prije 14 kola.

Treba covjeku objasnit da neke kladioice vode Bono i Primitivu kao jedan loto, pa stoga neki igraci na taj nacin i vode statistiku. Radi se o jednoj te istoj igri pa za Bono loptice izlaze ponedjeljkom, utorkom, srijedom i petkom, a Primitiva ide cetvrtkom i subotom.

Danas sam u Supersportu vidio listic gdje je netko pogodio Bono 4 br. u glavu, e pa svaka cast i cestitam.
Bilo bi jos lijepse da je to netko s ove grupe. ... imate listic za pogledat na njihovim stranicama (ulog skroman 10 kn. ali je zato dobitak kraljevski). http://www.supersport.hr/

curva-tamburello
20.07.2009., 17:49
Danas sam u Supersportu vidio listic gdje je netko pogodio Bono 4 br. u glavu, e pa svaka cast i cestitam.
Bilo bi jos lijepse da je to netko s ove grupe. ... imate listic za pogledat na njihovim stranicama (ulog skroman 10 kn. ali je zato dobitak kraljevski). http://www.supersport.hr/

ma to su samo navlakuse da ljudi to vise igraju :ne zna: taj spanjolac je vec neko vrijeme kod mene u poslovnici izvjesen onako da ga svaki put moram gledati kad igram nesto u SS isto ko i ono iz fortune za talijane... uvijek se nekom posreci ipak se to igra dosta i onda im je to super marketinski trik... a ko zna mozda je i "frezirano" znam da se to prije radilo dok nije bio ovaj online sustav uplata u SS :kava:

dragikamen
20.07.2009., 20:49
za sutra za talijane

5,10,60 2,3/3 za 5 kn

18,23,41,51,90 2,3,,4,5/5 za 5 kn

77,90 za 5 kn

husky
20.07.2009., 21:23
20.7. bono:

* 8
* 10
* 24
* 38
* 42
* 47

Novih 12 carobnih za spanjolce. Cijeli tjedan 2/4 za 4, 2/3 za 2, dizanje iduci tjedan ako bude 1-2 para samo. Ponistenje brojeva samo uz trojku vodoravno.

3 12 28 35
8 10 23 24
6 17 25 34

moji novi DOBITNI brojevi za španjolce:

24 10 17 31
1 29 22 32
2 24 26 45
6 14 29 46

Ti duplo sa dva para, ja opet na pocetku tjedna boom. 120 kn u djep na ulozenih 20. Cestitke svim dobitnicima, koji su me popratili. :D Ovaj tjedan je na nuli ako vise nijedan par ne pogodim do subote. Nema dizanja uloga, a srednji red mijenjam, i do kraja tjedna uplata izgleda ovako (naravno, osim ako opet ne uleti trojka):

2 4 19 21
3 12 28 35
6 17 25 34

husky
20.07.2009., 21:34
PS.

:lux::lux:

:tulum::tulum:

Vis kak ovaj nas mali podforum donosi srecu.... :D

:klap::klap:

:top::top:

zdravek
21.07.2009., 00:12
Vidim da mi se posrecilo unutar prvih 4-5 kola koja sam spomenuo da donose dobit :)

Znam da je cekanje jednog broja riskantno, al zato ima vise lutrija pa odaberem onu zemlju di je najstariji broj najblizi maximumu koji se do sada za taj loto pojavio (znam da extremi mogu biti jos extremniji, al se nadam da nece previse :) )

neko je spomenuo bono i primitiva da je to isto (neda mi se sad prckat sa quotanjem)
po meni je i kanada 6/49 i JAR 6/49 i Hong Kong 6/49 i Massachusetts 6/49 i španjolci sve to isti loto ak ih sve igras :) sve se to moze gledat kao jedan loto 6/49

za sad sam jos u fazi "uredjivanja" arhive.

BTW sto se tice m.t.
i na to pazim i odmah unosim koef/1,05 (osim za SB :) ) tak da excel izbacuje realne brojke

curva-tamburello
21.07.2009., 07:29
Vidim da mi se posrecilo unutar prvih 4-5 kola koja sam spomenuo da donose dobit :)

meni ovo bode oci pa te molim da mi to pojasnis...

neko je spomenuo bono i primitiva da je to isto (neda mi se sad prckat sa quotanjem)
po meni je i kanada 6/49 i JAR 6/49 i Hong Kong 6/49 i Massachusetts 6/49 i španjolci sve to isti loto ak ih sve igras :) sve se to moze gledat kao jedan loto 6/49

kako moze biti isto? uspoređujes kruske i jabuke... bono i la primitiva se izvlace iz istog bubnja, iste su kuglice u igri, sve je potpuno isto, samo sto kad je bono 4 x u tjednu uplata jedne kombinacije iznosi 0,5 € a kad je 2x tjedno primitiva onda je 1,0 € :ne zna:

zdravek
21.07.2009., 08:52
meni ovo bode oci pa te molim da mi to pojasnis...

mislo sam na prvih 4-5 kola koliko uplacujem na taj broj

4-5 sam spoenuo okvirno i mislio sam na vecu zaradu

kako igram na najduze neizvucen broj, onda su mi interesantnija lota sa manje brojeva, jer se brojevi ceste izvrte, al su manji koeficijenti (cca 5)

tako da ako broj uleti u prvih 4-5 uplata, onda je veca zarada, nakon toga je veci dio dobiti pokrivanje uplate

kako moze biti isto? uspoređujes kruske i jabuke... bono i la primitiva se izvlace iz istog bubnja, iste su kuglice u igri, sve je potpuno isto, samo sto kad je bono 4 x u tjednu uplata jedne kombinacije iznosi 0,5 € a kad je 2x tjedno primitiva onda je 1,0 € :ne zna:

ok španolci imaju samo jedan stroj i samo jedan set kuglica (skrtice stede na alatu :) ), al u juznoafrickoj republici imaju svako kolo drugi stroj i drugi set kuglica. dal to znaci da se u JAR-u nemoze uopce predvidjet za koje je brojeve veca vjerojatnost da ce uletit?

s druge strane koja je vjerojatnost da ce se na dvije lutrije izvuc isti brojevi? vrlo, vrlo ..... mala. ja bar razmisljam, da se treba igrat na ono sto nije izvuceno ili na ono sto vec duze vrijeme nije izvuceno. zasto inace dalmatino svako malo pise one parove koji se nisu pojavili :) prije ili kasnije se moraju pojaviti :)
ako se nadas trojci, jedna lutrija ih ima previse koje nisu izvucene, pa da napravis selekciju IMHO naj jednostavnije je skupit lutrije koje imaju jednak broj kuglica u igri i jednak broj uzvucenih

znam da to izgleda kao zbrajanje kruski i jabuka, al ja ne vidim zasto se nebi moglo primjeniti. ima milijoni kombinacija i kako na osnovu 2-3 tisuce kola (di sumnjam da nije doslo do promjene ili bubnja ili seta kuglica) kako predvidjet koji su brojevi vjerojatniji a koji nisu?

kizo63
21.07.2009., 11:32
vidim, zove me se :)
moje iskustvo sa španjolcima je da nije dobro spojiti statistiku, pisao sam već o tome , no brojeve dobivene obradom bona može se igrati za primitivu.. obnuto još uspješnije- brojeve dobivene obradom primitive na bonu
vjerojatno je uspješnost povezana i sa većim brojem izvlačenja na bonu u tjednu :)
no svatko može sam provjeriti uspješnost :)

što se tiče talijana.. bez tridesetak izvlačenja u statistici.. statistika nema puno smisla.. tako da do sredine-kraja devetog mjeseca ne vrijedi puno ulagati na njih.. po mom mišljenju i iskustvu

ne tako davno sam vam skrenuo pažnju na relativno dobru predvidivost (mojim načinom igre na tople brojeve) kod connecticut lota ali ne vidim da ga netko ozbiljnije igra???

ljeto je.. od jeseni sam više tu.. možda i sa nekim podužim tekstom.. novim iskustvom :)
sretno svima :)

husky
21.07.2009., 20:14
Talijani danas: 27,32,40,49,75,82.

Ma jebes to. Odustajem. I ovih 17 kn sto sam dao u talijane su previse. Loto za ljude koje beskrajni promasaji ne mogu obeshrabriti. Otkad igram te talijane minus teski.

Spanjolci redovno plus, iz tjedna u tjedan, nesto se zbiva, da se pogoditi, radije cu u neki drugi 6/49 uloziti nego vise i kunu u te talijane.

curva-tamburello
21.07.2009., 20:58
španjolci danas opet solidni, kod mene dva para i sad opet moram mjenjat brojeve za sutra :rofl::rofl::rofl:

husky
21.07.2009., 21:21
Meni 2 broja bez preklapanja. Ne igram 5. dekadu, pa cim ovako ulete 2 i vise tamo, malo je nade za mene.

dalmatino enter
21.07.2009., 22:55
Talijani danas: 27,32,40,49,75,82.
...Loto za ljude koje beskrajni promasaji ne mogu obeshrabriti...

Istina...živa istina...i zato ga još više volim...

curva-tamburello
22.07.2009., 08:16
promjenjeni brojevi kod španjolaca tako da od danas igram:

2 9 17 29
39 2 29 33
3 17 26 34
8 14 24 36

husky
22.07.2009., 20:51
22.7. Bono

* 1
* 5
* 12
* 17
* 28
* 40

2 4 19 21
3 12 28 35
6 17 25 34

:klopa:

Jucer nista, danas 2 para. Na uplatu 20, dobitak 80. Uk. u tjednu, uplata 60, isplata 200. Jos je tri dana u igri, a siguran plus je 80 kn za tjedan.

Brojevi isti i sutra.

husky
24.07.2009., 02:27
2 4 19 21
3 12 28 35
6 17 25 34

Danas 2 para, na uplatu 20, dobitak 80 sto bi bio plus 140 ovaj tjedan.... ali nisam uplatio. :mad:

dragikamen
24.07.2009., 11:14
Danas 2 para, na uplatu 20, dobitak 80 sto bi bio plus 140 ovaj tjedan.... ali nisam uplatio. :mad:

dragi husky,,hvala na objavi brojeva i sistema,super je,,,uplatio sam tvoje brojeve kao i ti al sve za 5 kn po listicu,,,digao 150 kn na ulozenih 35
molim te objavljuj i daöje svoje brojeve i svoja razmisljanja
lijepi pozdrav:top:

zdravek
24.07.2009., 14:58
igram se nesto sa statistikom bono lota u excelu

pokusavam nest slozit da mi pomocu neke automatike izbacuje koje bi se brojeve dalo slozit u neku krizaljku ili tako to

posto sam do sad igrao samo na jedan, "najstariji" :) broj, to je bilo jednostavno za poslozit

svaki loto jedan shit i unutar tog shita analiza kolko koji broj nije izvucen i kolko se puta desilo da neki broj nije izvucen x puta

i onda na jedan shit rezime svih lota: koji je broj najstariji i koja je vjerojatnost da bi mogo bit izvucen i onda se kladit na neki loto kojem najstariji broj jako blizu 100%

al sa vise brojeva je puno kompliciranije

kako iskoristiti podatak da je prosjecno 50% brojeva koja se izvuku nisu bila izvucena u prethodna 5 izvlacenja
ili da cak u 8% izvlacenja jedan od brojeva koji je izvucen je bio izvucen 3x u prethodna 5 izvlacenja

i sad sa varijacijama prethodnih 5, 10, 15 itd izvlacenja dobije se brdo postotaka za koje sam ja mislio da se nekak daju zbrojit i oduzet i da onda oni brojevi sa najvecim zavrsnim postotkom bi mogli biti najvjerojatniji :)

ali kratkim testiranjem sam skuzio da u zadnjih 10 izvlacenja bona, da sam primjenjivao tu tehniku imao bi 3 pogotka po 1od9 kaj nije ni blizu isplativosti :/

cini mi se da cu ipak morat proucit gausa i kako ga aplicirat unutar neke excel tablice :)

PS
kad se gleda po gausu, koliko izvlacenja se gleda unatrag? sva ili cca 100, 200?

zdravek
25.07.2009., 20:19
:) od 6 lota koji su jucer imali izvlacenje a koje pratim 3 su imala izvucen najstariji broj :)

PS

od sutra silujem Pennsylvania Treasure Hunt sa brojem 18

husky
26.07.2009., 01:37
2 4 19 21
3 12 28 35
6 17 25 34

Nista za subotu. Iduci tjedan novi brojevi

husky
26.07.2009., 18:24
Brojevi za naredni tjedan. Tri tjedna zaredom u plusu kolko detaljnije pratim, a i prije toga uspjesno kroz 6. mjesec. Vodoravno 2/4 za 4 kn, okomito 2/3 za 2 kn. Uplata 20 po danu, dobit po paru 40, trebamo 3 para u tjednu za pokriti ulog.

5 21 25 40
6 17 27 34
11 13 30 36

Povisivanje uloga ne planiram nikako prike petka i to ako ne uleti bas nista. Sretno.

Wicked Messenger
27.07.2009., 12:09
ne igram loto, ali zainteresirao me UK DAILY PLAY 7/27. ima tko kakav savjet? :D

razmišljao sam odigrati komb. 5/15. za 6 pogođenih za 100 kuna, dobije se 400. ne čini se nemoguće :ne zna:

husky
27.07.2009., 12:19
Ni sedmica na nasem lotu se ne cini nemoguca.... :D .... izabir brojeva na kratki rok moze dati minus ili plus, ali na dugi rok samo nacin igre i ulaganja ce odluciti o tome je li to isplativo. Ne vjerujem da je to netko tako igrao, pa opet kazem - probaj pa javi. Samo.... za nekog tko ne igra loto, a ni taj sistem, malo je 100 zaletavanje....

Jedino sto vidim iz aviona za ovaj sistem kao veliku manu zbog koje ces tesko u plus.... a to je da se izvlaci 7 brojeva, ti trebas 5 samo za 1:4 omjer. 6 ce ti uletit rijetko, a na sedmicu ni ne racunaj. Tako da u biti ganjas 5 ili nista. To se kosi sa logikom lota. Treba ciljati na neki srednji nivo. Zato se talijane igra najcesce dvojka-trojka. Spanjolci isto dvojka-trojka, tu i tamo cetvorka. Uvijek ima prostora barem jos 2-3-4 broja za neke extra pogotke, sto u ovom sistemu nece se bas desavati.

Wicked Messenger
27.07.2009., 15:23
dakle, po tebi se ne isplati. ja sam laik u tome, zato sam i pitao. hvala :mig: