PDA

View Full Version : Imam male sise...

stranice : 1 2 [3]

volim čokoladu
23.07.2011., 13:30
ja sam imala solidnu dvojku, i onda krenula u teretanu, trčanje i nestalo i ono malo što sa imala... a jebi ga. nije u sisama sve...

qeen iva
23.07.2011., 16:10
Cure ako zelite da vam narastu sise pijte vitamine b-complex meni je to pomoglo i s sicusne dvojkice sam se sada popela na 2 i po, skoro 3, nije puno,ali barem nesto :cerek: kaj je najbitnije cvrste su i lijepe i pasu mojoj gradi (visoka(168cm)siri bokovi,duge noge...) nemogu se zamislit sa sisurinama :ne zna: osim b-complexa pomazu i anti baby pilule. sretno :cerek:

devilsSperm
23.07.2011., 23:14
Čula sam da kad te za vrijeme ili pred menstruacijom bole sise, da to znači da rastu. xD Jel to istina? xD

Herp
23.07.2011., 23:14
Čula sam da kad te za vrijeme ili pred menstruacijom bole sise, da to znači da rastu. xD Jel to istina? xD

Da da, sa svakom novom menstruacijom narastu malo!

TwistedWhisper
23.07.2011., 23:39
Od 13egodine imam trojku , posto sam sitne gradje to izgleda ogromno.
I kad god netko pita dal su narasle jos, ja bijesno negiram, al cinjenica je da unatoc tome sta sam ja uvjeravala sve, pa tako i samu sebe, sad vec na cetvorku neku stiglo. Ne daj boze vise ni centimetra :s :s

romanticnadusa
24.07.2011., 00:18
neke zene kada se debljaju rastu im i sise .evo ja sam dobila par kila vise. imala sam trojku sada ne stanu u trojku ,nosim 4.a kada smrsam gubim odmah u sise ,tako da sad imam lijepe sise :rofl: al vecu guzu i neznam sta da odlucim,biti deblja i imati sise vece ili biti mrsavija i imati manje hehee..

ali eto izabrala sam mrsavljenje ,eboti sise kada se guzica otegla :rofl:

devilsSperm
24.07.2011., 19:51

Znači ima nade!

Thunderhorse
25.07.2011., 08:01
Znači ima nade!

:rofl:

blekky7
25.07.2011., 09:37
Imam i ja male sise, možda zato kaj sam muško :ne zna:

zbunjenixx
25.07.2011., 12:00
neke zene kada se debljaju rastu im i sise .evo ja sam dobila par kila vise. imala sam trojku sada ne stanu u trojku ,nosim 4.a kada smrsam gubim odmah u sise ,tako da sad imam lijepe sise :rofl: al vecu guzu i neznam sta da odlucim,biti deblja i imati sise vece ili biti mrsavija i imati manje hehee..

ali eto izabrala sam mrsavljenje ,eboti sise kada se guzica otegla :rofl:

a fiskultura? da malo učvrsti gluteus maximus

Điđe T.
25.07.2011., 12:06

:rofl: :lol:
krepat ću :rofl:

djevojka69
25.07.2011., 13:23
Znači ima nade!

Ne slušaj Herpa, on nema pojma ni o sisama ni o menstruaciji. :o

Nema nade. :(

volim čokoladu
25.07.2011., 13:32
Ne slušaj Herpa, on nema pojma ni o sisama ni o menstruaciji. :o

Nema nade. :(

sad si curi uništila i zadnu trunku nade :mig::D

Kuzerica
25.07.2011., 13:38
Cure ako zelite da vam narastu sise pijte vitamine b-complex meni je to pomoglo i s sicusne dvojkice sam se sada popela na 2 i po, skoro 3, nije puno,ali barem nesto :cerek: kaj je najbitnije cvrste su i lijepe i pasu mojoj gradi (visoka(168cm)siri bokovi,duge noge...) nemogu se zamislit sa sisurinama :ne zna: osim b-complexa pomazu i anti baby pilule. sretno :cerek:

je je ako ne vjerujes svojim ocima vjeruj meni :D

evo ja koliko sam popila u zivotu B-komplexa imala bi barem 7-icu :D

slanutkica
26.07.2011., 08:06
narasle su odma i tako prestale. ne mislim da mi vece trebaju.

LaraFabian
28.07.2011., 13:56
Ej, ne kukaj! Ne vidim problem kod tih silnih manekenki, pa zašto bi ti vidjela kod sebe...?

medicaxxx
03.09.2011., 20:21
ma ja mislim da je sve genetika za to zaasluzna..a mene sto najvise zanima jeste da li bas kad muskarci diraju cure po sisama da one se smanjuju odnosno da gube svoj oblik....ili zapravo one rastu??? :)

ivanea1
03.09.2011., 20:31
ma ja mislim da je sve genetika za to zaasluzna..a mene sto najvise zanima jeste da li bas kad muskarci diraju cure po sisama da one se smanjuju odnosno da gube svoj oblik....ili zapravo one rastu??? :)
Sve točno!
Nikako, ali nikako ne smiješ dozvolit da te muškarac dira po sisama :eek:, jer osim što ti se smanjuju diranjem, mogu ti poprimit npr. oblik žabe, ako je muškarac koji ih dira ružan :horor:

Herp
04.09.2011., 01:20

Da. Što te više muškarac dira po sisama, one poprimaju falusoidni oblik.

Keiichi
04.09.2011., 02:44
Sve točno!
Nikako, ali nikako ne smiješ dozvolit da te muškarac dira po sisama :eek:, jer osim što ti se smanjuju diranjem, mogu ti poprimit npr. oblik žabe, ako je muškarac koji ih dira ružan :horor:

Oh god i lol'd na ovaj koment :D

Anyway ne razumijem zenski kompleks o velicini grudi :D doduse ja ne volim ogrome grudi paaaaaa ono mozda je u tom problem :D

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Loza
04.09.2011., 21:24
Imam dvojku, male cice... više me ne dira kaj su male. meni su lijepe :cerek:

tanja.k
05.09.2011., 09:29
Imam dvojku, male cice... više me ne dira kaj su male. meni su lijepe :cerek:

Ja nosim 70B i jedna mi solidno popuni košaricu a u drugoj ima mjesta za još 3-4 prsta, a ni oblikom se ne mogu pohvaliti, ali ne smeta me to toliko da bih zbog tog išla pod nož.