PDA

View Full Version : Imam male sise...

stranice : [1] 2 3

tepr
29.08.2008., 14:15
Drage forumasice, jedno pitanje za vas.
Imam skoro 19 god i male sise, pa me zanima-sa koliko ste godina primjetile da su vam sise najvise narasle..?
:D
(oni koji ce se smijat ovoj temi netrebaju ni pisat.:rolleyes:)

Morticia Addams
29.08.2008., 14:17
Ja imam 28 godina.
Još uvijek mi rastu.
Već su mi dostigle dvojku. :mirko:

Oni koji će se ovome smijati su zli ljudi koji imaju mali kurac. :mad:

Madamoiselle
29.08.2008., 14:19
Ja imam 28 godina.
Još uvijek mi rastu.

:lol::lol::lol::lol:

Nadam se da će moje ubrzo prestat rast. A tek mi je 25...:ne zna:

PilotInstruktor
jeste li u zaru puberteta trpale vatu u sisobrane da vam se ne smiju?

Valentish
ne znam, meni ponekad rastu, evo još uvijek mislim da rastu, :misli: no nisam ja preko 19 godina :cerek:

ENA_zg
29.08.2008., 14:20
ovisi ti to i o genima,meni su sise pocele rasti sa 12.god,cak mi izgleda kao da mi jos uvijek rastu jer u grudnjak od prije 4.god ne stanem

Morticia Addams
29.08.2008., 14:21

Nisam, nikad, majke mi. Al' mi se nitko nije ni smijao, vjerovao ili ne. :ne zna:

Moja sestra je jednom to napravila pa joj je ispala u školi, pred svima. :lol::lol::lol::lol: Uvijek je bila blesava. I ostala. :rolleyes::rofl:

raw
29.08.2008., 14:23

ja nisam, imam dovoljno prirodne "vate"

:rofl:

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 14:24
sise su kao tempirana bomba....mogu ti pocet rast i u 65 godini.....nikad ne znas...nikad

africke sise su kjut. zena kleci i nesto radi a sise joj se vuku po prasini ko vjencanica

Madamoiselle
29.08.2008., 14:25

Ja ne...ja sam svima govorila da trpam vatu da mi se ne smiju. :kava:

garfield01
29.08.2008., 14:26

nikada...:kava:

raw
29.08.2008., 14:27
sise su kao tempirana bomba....mogu ti pocet rast i u 65 godini.....nikad ne znas...nikad

africke sise su kjut. zena kleci i nesto radi a sise joj se vuku po prasini ko vjencanica

jeste ti i pilot nešto kao braća blizanci?

mogli bi bit:confused:

oblak
29.08.2008., 14:42
ja perem sise dvaput na dan... poslije ručka i poslije velike nužde
a vi?

mia123
29.08.2008., 14:44
ja imam solidnu trojku.
i imam ju od svoje 15.godine, nakon toga više nisu dodatno rasle...:ne zna:
(a počele su mi rast negdje s 12)

mia123
29.08.2008., 14:46
a vi?

poslije ručka ne, jer kažu da nije zdravo kupati se/ih netom nakon jela.
ali poslije velike nužde uvijek.:kava:

Valentish
29.08.2008., 14:46
a vi?

hm, čula sam da je to krivo raditi! evo kako treba za rast sisa;

dvaput na dan fućkaš po 15 minuta
no jednaput ih opereš u prašku za bijelu odjeću!
i to na 40°C
pazi šta sam ti rekla! :rofl:

PilotInstruktor
29.08.2008., 14:48
Nisam, nikad, majke mi. Al' mi se nitko nije ni smijao, vjerovao ili ne.
Moja sestra je jednom to napravila pa joj je ispala u školi, pred svima. :lol::lol::lol::lol: Uvijek je bila blesava. I ostala. :

ma ko bi se smijao, najzgodnija mala s kojom sam imao privilegiju hodati je imala sicoline...al joj je jebacki stajalo, visokim i vitkim picicima najbolje stoje male sise...:cerek::cerek::cerek::s:s:s

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 14:49
sise mogu narast i muskarcu samo sto je todavno izgubljena sposobnost, pradavnoooooooo

Elina Fairy
29.08.2008., 14:50
Imam skoro 19 god i male sise, pa me zanima-sa koliko ste godina primjetile da su vam sise najvise narasle..?

blago ti se.
ja imam 20 godina i 80E. Pa si sad misli kako mi je to lagano nosit :kava:

PilotInstruktor
29.08.2008., 14:51
(oni koji ce se smijat ovoj temi netrebaju ni pisat)

da budem ot

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bruuuuuuuuuuukaaaaaaaaaaaa :lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl:

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 14:55
kad dodem doma sa sljake umoran, razdrazljiv i gladan ocekujem sisu u usta, stiklu u supak i lakat u rebra

chrissy
29.08.2008., 14:55
Imam 29 godina, a meni su zrasle prije 3 mjeseca, kad sam počela piti Yasmin... :D
I to tolko da me već par ljudi pitalo za taj fenomen.... :D

oblak
29.08.2008., 14:56
ovak... ko god ima male sisulje (bilo ženski ili muški) može ih dobit na ovaj način: zdebljajte se do 150 kg :mig:
ili drugi način... zatrudnite!
hm.. da to su prirodni načini
oni neprirodni :lol: je da si kuhinjskim nožem ošinete taj mali grašak kaj vas nervira, strpate puding od čokolade na mjesto graška... odrežete komad guzice i sve fino zašijete iglom... :zbljuv:

Basta
29.08.2008., 15:05
ma ko bi se smijao, najzgodnija mala s kojom sam imao privilegiju hodati je imala sicoline...al joj je jebacki stajalo, visokim i vitkim picicima najbolje stoje male sise...:cerek::cerek::cerek::s:s:s

al tko bi im objasnio... :)

mia123
29.08.2008., 15:05
Imam 29 godina, a meni su zrasle prije 3 mjeseca, kad sam počela piti Yasmin... :D
I to tolko da me već par ljudi pitalo za taj fenomen.... :D
i ja sam pila, pa mi niš nije naraslo...:ne zna:

(osim one treće ruke i dodatne glave...)

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 15:07
zbog malih sisa moja curka nije dobila posao u jednom striptiz baru.....

a ona je to tak htjela . onak odmalena.....srusili su joj se snovi. imala je doma godinama postere u sobi od najpoznatijih striptizeta, cak i neke autograme. pratila je njihove karijere i razvoj kao osoba...

ona je htjela

pa sam njoj za ljubav instalirao stangu u jednom prolazu na ulici......sve za nju.sve za moj mali cvjetic-pozic zahodcic......

covjek-od-leda
29.08.2008., 15:37
daj se nemoj i ti operečivati time....barem da je guza dobra:) . Ako ti to stvarno teško prihvatiti i toliko ti utječe na psihu i nedobro te definira kao osobu, bilo bi dobro da počneš štediti, a kad se zaposliš, možeš dignuti kredu....za manje 10-20kkn ti povečaju cice. Jedna izjava jedne djevojke koja je to napravila "od tada su stvari krenule na bolje".....bila je sigurnije u sebe...pa eto....zašto se zbog nekih predrasuda o "plastičnim operacijama" ograničavat i ne pomoći si u životu.

Butch Coolidge
29.08.2008., 15:45
žena bez sise ko mercedes bez znaka....

dr.mrgood
29.08.2008., 15:52
Kao sto rekoh frendici jednom (onoj cudnoj iz posta na US), nije sve u sisama, nesto je i u novcu !!! :lol:
P. S. Njezini imaju para pa ju nekad tako zajebavam, isto ima male(mislim da nije ni dvojka).

covjek-od-leda
29.08.2008., 16:01

mercedes je mercedes, sve ostalo su automobili.....žene su ko sol, možeš bez njih, al je bljutavo...vidiš, nigdje se cice ne spominju, dakle....

libzibi
29.08.2008., 16:05

Iskusniji, (oni koji vole komplicirati - jer gole sise su gole sise) će uvijek reći da su male , oblikovane čvrste sise uvijek ispred onih većih , opuštenih mehkih..
Neiživljeni, koji se nisu dovoljno isisali kod matere, i koji su gole ženske viđali samo u svojoj mašti će uvijek biti za nešto veeeeeeeeeeeliko da stisnu i tako zadovolje svu svoju dugogodišnju nakupljenu glad..

Zaključak; gole sise su gole sise.

Patuljka
29.08.2008., 16:09
Mene su u osnovnoj zvali daska.. bila sam najmršavija u razredu i.. ravna :( onda je došao pubertet, počela sam se debljat i malo pomalo dobila fine sise :D sad sam počela s yasminom i još su narasle i sad sam fino mršava, a s jako dobrim sisama :D
Al zato nemam dupe :mad:

miss_marple
29.08.2008., 16:33
Ja imam 24. Počele su mi rasti s 12 godina i završile rast s 12 :zubo:

Tko zna, možda se i probude jednog dana i narastu do pune jedinice :D

mirka
29.08.2008., 16:40

hehe bas glupa usporedba, bolje mercedes bez znaka nego fico sa znakom od mercedesa

ot. meni su sa 12 narasle do pola jedinice i od onda mi nista ne raste :rofl:
(mozda pola milimetra godisnje :lol:)

a ne bi vece fakat ne znam di bi s njima i strah me sta bi tek bilo onda da jos se i na sise svoje napaljujem pa di bi mi kraj bio :ne zna:

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 16:41
Ja imam 24. Počele su mi rasti s 12 godina i završile rast s 12 :zubo:

Tko zna, možda se i probude jednog dana i narastu do pune jedinice :D

rast sise u zenki moze probudit samo muskarac ako je dovoljno snazan za takvo nesto.......

mirka
29.08.2008., 16:51
rast sise u zenki moze probudit samo muskarac ako je dovoljno snazan za takvo nesto.......

ja se slazem s ovom izjavom :top:

Endimion17
29.08.2008., 17:39
Krenuo sam pisati i slučajno zatvorio prozor. :rolleyes:

Ne bi mi smetalo da mi cura ima male. Jest, ako su malo veće, to je bonus, ali ako ih nema, neću žaliti i neće mi biti nedostatak/manjak. Stanje je takvo da ako "u društvu" kažeš da ti velike ne trebaju, svi krenu "buuuuuuuuu!" a zapravo ima dosta ljudi kojima to ne smeta.

Dalje. Zašto svi govorite sise? Ima li na ovom forumu itko tko kaže grudi, prsa ili lijepo dalmatinski cice?
Kad čujem riječ sise, sjetim se onih vrećica na ženama središnje Afrike i Južne Amerike koje zapravo imaju vrećice. Rodile 30-40 puta, još se poneko dijete drži zubima i ne pušta. Mogu ih smotati i uhvatiti štipaljkom. Estetska i privlačna esencija grudi je izgubljena. It is ruined. Beyond repair.
I sjetim se organa za laktaciju kuja. Sise, sisanje, sisavci. :rigo:

Kad naprotiv, čujem "cice", kao što pravi Dalmatinci kažu, sjetim se grudi talijanskih čednih djevojki u bijelim haljinama, u filmovima o životu civila u jeku Drugog svjetskog rata. Seks u šupi gdje se suši roba. Netko je nabija odozada, ona stenje, a cice joj vibriraju u ritmu.
"Fotti me! Santo cazzo! Madonna mia!"
-"Fammi un bocchino, te lo tronco nel culo, battona, ah!"
"Si! Leccami la mia figa, bastardo!"
-"Ti metto il cazzo in culo e te lo faccio uscire dalla bocca!"

U pozadini se čuje lupetanje lonaca za ručak i susjede koje se deru s prozora. Neko nesretno dijete uvijek viri kroz rupu ili prozor...

One word. Cice. :kava:

oblak
29.08.2008., 17:42
hm.. mogla bih i ja probat taj yasmin :D
nego ovaj... sad si pipam desnu cicu i boli me
glupa mala stvar kak mi ide na živce
prva je počela rast a na kraju završila manja od lijeve :zubo:

raw
29.08.2008., 17:43
ja se slazem s ovom izjavom :top:

je, sise rastu kad muški u njih gledaju:rofl:

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 17:45
ima male sise i jos se hvali s time, ja bi to skrivo ko zmija noge......

oblak
29.08.2008., 17:47
tko? ja?
bash me boli dupe... ne bi ih nikad mijenjala... moje su i nitko mi ih ne može otet :lol:

miss_marple
29.08.2008., 17:50
je, sise rastu kad muški u njih gledaju:rofl:

A tek kad ih diraju :rofl:

Zato kraj kreveta imam karijolu - da ih nakon seksa mogu vozit do wc-a :zubo:

miss_marple
29.08.2008., 17:51
tko? ja?
bash me boli dupe... ne bi ih nikad mijenjala... moje su i nitko mi ih ne može otet :lol:

upravo tako...sve da se trudi iz petnih žila :rofl:

Valentish
29.08.2008., 17:53
pa šta? kažu da su male sise praktičnije...:mig:

GricGric
29.08.2008., 17:53
Dalje. Zašto svi govorite sise? Ima li na ovom forumu itko tko kaže grudi, prsa ili lijepo dalmatinski cice?
Kad čujem riječ sise, sjetim se onih vrećica na ženama središnje Afrike i Južne Amerike koje zapravo imaju vrećice. Rodile 30-40 puta, još se poneko dijete drži zubima i ne pušta. Mogu ih smotati i uhvatiti štipaljkom. Estetska i privlačna esencija grudi je izgubljena. It is ruined. Beyond repair.

Kad naprotiv, čujem "cice", kao što pravi Dalmatinci kažu, sjetim se grudi talijanskih čednih djevojki u bijelim haljinama, u filmovima o životu civila u jeku Drugog svjetskog rata. Seks u šupi gdje se suši roba. Netko je nabija odozada, ona stenje, a cice joj vibriraju u ritmu.

U pozadini se čuje lupetanje lonaca za ručak i susjede koje se deru s prozora. Neko nesretno dijete uvijek viri kroz rupu ili prozor...

Konačno netko pametan :top:

Nekada smo svi govorili "cice" ja sam purgerica i bila sam ubijeđena da je to Zagorski izraz :D
Uostalom uopće nije važno čiji je izraz, naš hrvatski je, za razliku od "sise" koja se u ljudskom rodu pojavila tek nakon rata... svatko sa mrvicom mozga može bez puno napora shvatiti odakle....

Ja bih samo voljela znati kako vratiti naše stare, simpatične izraze u svakodnevni govor... :ne zna:

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 18:00
meni je lip naziv dojka

oblak
29.08.2008., 18:00
cicavci cicaju cice :lol:

Phrynia
29.08.2008., 18:01
Uh, ja sam kroz srednju bila ravna kao daska, i onda pred kraj 4. i na prvoj godini faxa narasle, a ja taman razvila smisao za humor. I nisu sad nesto extra velike, ali ja se jos zafrkavam na racun njihove velicine, super mi je cinjenica da ne moram nositi grudnjak i da nikad nece visiti, a budimo realni puno je vise sexy (barem to moji frendovi tvrde) vidjeti curu bez grudnjaka sa malim grudima koje prposno stoje i poskakuju dok hodas, nego objesenu cetvorku, koja udaara u koljena. Nedaj se, bit ce bolje, uvijek mozes na plasticnu :mig:

Valentish
29.08.2008., 18:02

Ne bi mi smetalo da mi cura ima male. Jest, ako su malo veće, to je bonus, ali ako ih nema, neću žaliti i neće mi biti nedostatak/manjak. Stanje je takvo da ako "u društvu" kažeš da ti velike ne trebaju, svi krenu "buuuuuuuuu!" a zapravo ima dosta ljudi kojima to ne smeta.

ja ih volim zvati grudi, no čini mi se da me nitko neće razumijeti :ne zna:

Endimion17
29.08.2008., 18:02
Konačno netko pametan :top:

Nekada smo svi govorili "cice" ja sam purgerica i bila sam ubijeđena da je to Zagorski izraz :D
Uostalom uopće nije važno čiji je izraz, naš hrvatski je, za razliku od "sise" koja se u ljudskom rodu pojavila tek nakon rata... svatko sa mrvicom mozga može bez puno napora shvatiti odakle....

Ja bih samo voljela znati kako vratiti naše stare, simpatične izraze u svakodnevni govor... :ne zna:

Zagrepčani su govorili "cice"? :eek:

ja ih volim zvati grudi, no čini mi se da me nitko neće razumijeti :ne zna:
Vjerujem da masu ljudi zapravo govori izraze koje ne shvaćaju svojima, samo da ne odskaču. Ja kažem cice i ponosan sam na to. Budi i ti na grudi.
(kad čujem tu riječ, sjetim se seksa s čednim damama iz starih hrvatskih romana... zlatarovo zlato i tako to.)

oblak
29.08.2008., 18:07
''Tvoje su dvije dojke kao dva laneta, blizanca košutina, što pasu među ljiljanima.''
''Stas je tvoj kao palma, grudi su tvoje grozdovi. 9Rekoh: popet ću se na palmu da dohvatim vrške njezine, a grudi će tvoje biti kao grozdovi na lozi, miris daha tvoga kao jabuke.''

možete ih i tako zvati :mig: :rofl:

GricGric
29.08.2008., 18:20

I zagrepčani, i zagorci, i podravci... baka mi je moslavka, i tamo se tako pričalo.... :top:

Valentish
29.08.2008., 18:26

Vjerujem da masu ljudi zapravo govori izraze koje ne shvaćaju svojima, samo da ne odskaču. Ja kažem cice i ponosan sam na to. Budi i ti na grudi.
(kad čujem tu riječ, sjetim se seksa s čednim damama iz starih hrvatskih romana... zlatarovo zlato i tako to.)

ajde, ajde....istina je da se ljudi samo žele uklopiti, no navikneš se nekako, makar mi je riječ grudi tako...zvuči opojno, krasno i lijepo, ne znam zašto ju ne rabe? ipak je više napaljujuća od sisa...a cice me podsjećaju na majčine, tak da...:rofl:

Violently happy
29.08.2008., 18:27
i ja imam mikro sise.
kad narastem velika ko Morti,imat ću dvojku.:kava::D

malady
29.08.2008., 18:31
mislim da si se sa 19 već trebala pomiriti s tim da imaš male sise :)

oblak
29.08.2008., 18:31
živjele mikro sise!!! pardon... cice xD

Vrag_u_snjegu
29.08.2008., 18:34
mislim da si se sa 19 već trebala pomiriti s tim da imaš male sise :)

ne treba se nikad pomirit sa sudbinom

gdje ima volje ima i nacina

Mona*
29.08.2008., 18:38
lijepe su mi male cice
praktične su :cerek:
i manje vise kad ostariš :rofl:
ja imam trojku/četvorku

Cro@tia
29.08.2008., 18:40
Meni su kod cura male sise super, nisu mi napete cure sa velikim sisama.

:angeleye:

P.S. Nadam se da ovaj topic nije otvoren samo za girls...

Loa Leana
29.08.2008., 18:44
Počele su mi rasti sa 12, do 14 narasle do dvojke, pa dvije godine nisu rasle nakon čega su narasle do četvorke. Mislim da su prestale rasti kad sam imala 17

... budimo realni puno je vise sexy (barem to moji frendovi tvrde) vidjeti curu bez grudnjaka sa malim grudima koje prposno stoje i poskakuju dok hodas, nego objesenu cetvorku, koja udaara u koljena. ...
Četvorka nije uvijek obješena... Imam četvorku, nije obješeno...

Ali dobra strana malih grudi je to što ne bole :D

malady
29.08.2008., 18:44
a jedino sa operacijom. ili ako joj nekim čudom narastu. oće,kad zatrudni

Valentish
29.08.2008., 18:46
Počele su mi rasti sa 12, do 14 narasle do dvojke, pa dvije godine nisu rasle nakon čega su narasle do četvorke. Mislim da su prestale rasti kad sam imala 17

ma ko kaže? mene moje u vrit bole u pms-u...:lol:

SnoopyHR
29.08.2008., 18:49
sto te beiga sto su ti male, ako imal lipo tijelo, ili lice cice su najmanji problem

Loa Leana
29.08.2008., 18:50
ma ko kaže? mene moje u vrit bole u pms-u...:lol:

a mene bole stalno i moram nositi grudnjak... za vrijeme pms-a bole do te mjere da izbjegavam kretanje...

Lacky Luck
29.08.2008., 18:53

znas sta, i ja imam manu, meni je prevelika cuna i znam kako ti je.
ja i ti smo stvoreni jedno za drugo, oboje s manama, da se nadzemo gdje na kafi da raspravimo o nama malo.
ha ja cu tebe vuci za sise da narastu, a ti meni odgrizi cu.u i rijesimo probleme, i hapy end

sisinjo
29.08.2008., 18:57
moja su male ali su dlakave

Afrika
29.08.2008., 19:00
ako te i dalje bude mučilo umetni silikon i mirna.

Mona*
29.08.2008., 19:00
moja mama ima cice-lubenice
i uvijek je jadnu leđa bole :(

k-kekec
29.08.2008., 19:24
Ja imam 28 godina.
Još uvijek mi rastu.

ne stara moja, ti si kost i koža, tako da te dvojkice koje imaš idu u skladu sa tvojim izgledom...i ne nadaj se - neće ti više narast.

PS: ja nisam tip koji se ovome smije i ne, nemam mali kurac! :kava:

Cro@tia
30.08.2008., 00:19
kaj fakat?
...ajde kakve ti mama ima cice?

Kakve veze ima moja mama s ovim topicom? ...ali kad več pitaš mama ima bogati grudni koš (oprosti mi mama šta se raspravljam o tvojim anatomskim proporcijama na otvorenom forumu s ljudima koje nepoznajem :o ) .

Meni su napete cure s manjim grudima... zar je to grijeh? ;)

MadamValentina
30.08.2008., 00:50
Moje su rasle od 16 do 18 pa kad sam rodila 1 put , pa 2 put , pa 3 put , pa 4 put . do 37 godine , sad mi i dalje rastu , ali prema dole, dobijaju na duzini.

oblak
30.08.2008., 01:00
barem lakše strpaš silikon unutra :zubo:

Cro@tia
30.08.2008., 02:52
hm... ma tak eto
nečeg sam se sjetila :D

Ma kužim da si mislila na Edipa :D

bejbe*
30.08.2008., 06:20

1) tek ti je 19, ima jos vremena da narastu
2) kolko sam ja skontala, muskarcima je ionako vaznija guza :ne zna: :rofl:

Phrynia
30.08.2008., 17:25

Sorry na generalizaciji, covjece sad meni dode da te pozovem na kavu :mig:...samo radi znanstvenog istrazivanja...

Uh, bole,kad ih netko ne skuzi, pa te lijepo mazne laktom i kaze, oprostite gospodine :rofl:

CrniDečko21
30.08.2008., 17:32
1) tek ti je 19, ima jos vremena da narastu
2) kolko sam ja skontala, muskarcima je ionako vaznija guza :ne zna: :rofl:

istina :s:s:s:s:s:s:s

ahri
30.08.2008., 17:37
Uh, bole,kad ih netko ne skuzi, pa te lijepo mazne laktom i kaze, oprostite gospodine :rofl:

Aww siroooooooooce *hugs*

A) guza je bitnija, na nju se moze utjecat;)
B) Frendici sa 20 narasle taman kako treba :). Probabli pilule pomogle.

oblak
30.08.2008., 17:45
Ma kužim da si mislila na Edipa :D

hehe ne bash
više na sigmunda freuda :zubo:

Phrynia
30.08.2008., 17:48
Aww siroooooooooce *hugs*
A) guza je bitnija, na nju se moze utjecat;)
B) Frendici sa 20 narasle taman kako treba :). Probabli pilule pomogle.

Hvala, ali jesu vec...ne brini...to je bilo iskustvo u srednjoj...napisala sam na kojoj stranici prije, taman na kraju srednje pocetku faxa...

ahri
30.08.2008., 18:11
Ovo pod B) sam pisao originalnom posteru, mozda sam to mogao bolje obiljezit :)

m_lady
30.08.2008., 18:16
ahh ... ja sam jedna od onih "ne dirajte mi ravnicu" :(

dečko me stalno pita zašto ostavljam sise doma svaki put kad se nalazim s njim
:ne zna:
ali kaj sad ... ja znam da su one tu i volim ih :cerek:

lupus_est
30.08.2008., 18:48
I ja imam mali kurac pa se ne kurčim. :p

John_The_Revelator
30.08.2008., 19:04
bolje manje sise nego viseći vrtovi Babilona...:kava:

m_lady
30.08.2008., 19:09
bolje manje sise nego viseći vrtovi Babilona...:kava:

kakav muškarac :cerek::cerek:
oduševljena sam :top:

Zujoo
30.08.2008., 20:47

BOlje da imaš male nego velike, jer uvjek možeš natrpat silikona.

akatheprofessor
30.08.2008., 21:38

sise su samo masna potkožna naslaga i ima mnogo momaka poput mene koji više vole tiny titties negoli, jelte, ogromne melone...

John_The_Revelator
30.08.2008., 21:48
ima samo jedna jedina prednost velikih sisa...možeš kaput objesiti...

Nikolina imenom
30.08.2008., 21:53

eh..ovako stvari stoje..
kao prvo još se razvijaš i to te slijedi do tvoje 25., kad rodiš (npr.) povečaju se, ..smanje nešto iza poroda ali nikad do kraja... no, bez obzira svakih deset godina ( pretpostavljam do 60.-te), ponešto se drugačije oblikuju i dodatno razviju... zašto tete u godinama imaju takve kakve imaju (??!!??), u stvari ako gledamo prednosti..mislim da je s manjim grudima ipak lakše i ljepše... možeš sve stavit na sebe a da ne izgledaš ko trokrilni ormar ( da ne kažem kako to izgleda ako si manje visine!)..i ugodnije je oku...BUDI SRETNA još dok možeš!!!! :)

supher mali
30.08.2008., 21:54
ja obozavam male sise, pa ako ti sto znaci...

_In3s_
30.08.2008., 21:56
ja obozavam male sise, pa ako ti sto znaci...

:cerek:

supher mali
30.08.2008., 22:00
in3s vazi i za tebe. da

_In3s_
30.08.2008., 22:03
in3s vazi i za tebe. da

hvala gdje cuo i ne cuo:rofl:

stidljiva ljubičica
30.08.2008., 22:34
male sise su cool

only fools and horse
31.08.2008., 00:22

:lol::rofl:

Malevar
31.08.2008., 14:22

Šta znači male? mogu li u šaku stati?

sisley34
31.08.2008., 15:03
po meni..sasvim nebitno.......sasvim ne bitno...veličina sisa....ako nekoga volim onda je to zbog njegove persone, a ne zbog njezine veličine sisa ili oblika guze....

danijel0000
31.08.2008., 15:09
male sise u najbolje... easy to handle:-)

Wrbhhh
31.08.2008., 15:13
male sise u najbolje... easy to handle:-)

Dobre su i velike i male. Velike lijepo znaju visiti kad se cura nagne i ugodne su kao jastuk. :cerek:

navigator1
31.08.2008., 15:36

...sisao sam do 3-ce godine i mama me je tesko odbila od sise pa sam rano nagustao se sisa. Sada mi sise nis ne znace. Vaznija mi je osoba i karakter. Ne beri brigu oko sisa, onaj koji je s tobom zbog sisa nije te vrijedan. :lol: voli i trazi ljubav.:top:

Good evil
31.08.2008., 21:29
hihi, ja bih svoje definirala kao male, skladne k tijelu - dvojka. Buduci da sam mrsava, neznam odakle bih izmogla velike :rofl:
No tjesim se da imam dobru guzu koju bi svi pipali , kazu sexy je :zubo:

Ja zadovoljna :mig:

Markoleo
31.08.2008., 21:36

i u čemu je stvar ako su ti sise male?:top::top:
sise ti ne igraju ulogu u životu, a kamoli kod normalih muških.:D:D

Malevar
31.08.2008., 21:37
Guza je najbitnija. Ak to nije urede, teško će se ostalim atributima izvaditi.

Mona*
31.08.2008., 21:39
male sise
bar ne vise

CrniDečko21
31.08.2008., 21:42
meni su male sise baš sexy... onak ne vise ko one velike (velike su dobre samo dok su u grudnjaku :)

peyton17
31.08.2008., 21:58
i u čemu je stvar ako su ti sise male?:top::top:
sise ti ne igraju ulogu u životu, a kamoli kod normalih muških.:D:D

e da su svi takvi:mig:

Malevar
31.08.2008., 22:00
a je li to nisu?

peyton17
31.08.2008., 22:02
malo ih je...

Malevar
31.08.2008., 22:51
E izgleda nas ima više od malo.:p

hope21
01.09.2008., 00:12
pa evo ja imam 18 god i trenutno nosim velicinu grudnjaka 75 C i stvarno ne bih vise da rastu sad su taman :D nadam se da je ovo maximum :D

Lady_dawn
01.09.2008., 14:09
Imam i ja 19 godina i male sise pa sta!!?Male su ali su lijepog oblika i cvrste.Osim toga,ne cine mene samo sise nego i karakter i neke osobine zbog kojih me puno ljudi voli i cijeni!Nije bitno kakve su ti sise nego tko si zapravo,to cak i decki vise cijene.

Ramzes
01.09.2008., 14:16
Moje su bile veće, ali sam ih malo zapustio i sada kad su manje vidim da me djevojke više ne gledaju kao ranije ...:(
Pa se pitam ... ako djevojke više vole frajere sa velikim grudima, zašto prave probleme ako mi volimo cure sa takođe velikim grudima? :ne zna:

Meni lično velike (da stoje, ne da mlataraju naokolo) jesu mmm, ali su i male na vitkoj curi veoma mmm. :cerek:

Ramzes
01.09.2008., 14:18
Osim toga,ne cine mene samo sise nego i karakter i neke osobine zbog kojih me puno ljudi voli i cijeni!Nije bitno kakve su ti sise nego tko si zapravo,to cak i decki vise cijene.

To ti misliš. :kava:

:lol:

Lady_dawn
01.09.2008., 14:43
To ti misliš. :kava:

To ja znam!:kava:

A sad,to sto ti nisi medju takvim deckima je tvoja i samo tvoja stvar!

SnoopyHR
01.09.2008., 17:03
meni je vaznija guza kod cura

Malevar
01.09.2008., 17:18
Deja vu.

KungFuMonkey
01.09.2008., 17:21
pa evo ja imam 18 god i trenutno nosim velicinu grudnjaka 75 C i stvarno ne bih vise da rastu sad su taman :D nadam se da je ovo maximum :D

Ne razumijem ništa, daj prevedi na zorni jezik.

Malevar
01.09.2008., 18:34
ništa samo sam taj momenat doživio deja vu. eto

Count Olaf
01.09.2008., 18:55
Guza je najbitnija. Ak to nije urede, teško će se ostalim atributima izvaditi.

Chears mate! nije nas malo! i da... Guza je bitna!

Balkanka
01.09.2008., 20:13

ja imam 22 i još uvijek se pitam kad će više počet rast

Malevar
01.09.2008., 20:21
Dovoljne su samo neka se možemo fizički razlikovati, kada stanemo da se možemo razlikovati eto tolike su dovoljne, još ako mogu malo u ruku stat, štaš više. Nečeš mlijeko izvozit.:top:

-zvrkica-
01.09.2008., 21:12

:lol::lol::lol: :kiss:

*lex*
01.09.2008., 23:42

imam 23 i jos uvijek nista. :ne zna:

pocele se nazirat medju prvima u generaciji, ali su tu i stale - neka mizerna 2. nisam iskompleksirana, ali ne mogu da se ne zamislim kad vidim neku klinku od 15 sa lijepim sisama.

makar, radje da su manje. mogu bez beda majicu bez grudnjaka nosit, stoje cvrsto, nista ne ispada ni iskace, mogu spavat na trbuhu... (to se tjesim malo :mig:)

cura_
01.09.2008., 23:46
Mislim da su moje stale s rastom i stvarno sam zadovoljna njima :)
Veličina je taman i ne izgledaju nimalo loše.

phunkie
01.09.2008., 23:48

Nadam se da će moje ubrzo prestat rast. A tek mi je 25...:ne zna:

Uf što volim velike sise.

dobra.vila
01.09.2008., 23:48
Dovoljne su samo neka se možemo fizički razlikovati, kada stanemo da se možemo razlikovati eto tolike su dovoljne, još ako mogu malo u ruku stat, štaš više. Nečeš mlijeko izvozit.:top:

potpuno se slažem :top:

niti ja nisam nekaj obdarena..ali niti ne bi htjela da sad imam dvije mljekare...
Bog da Bog uzme!:kava:

white panties
01.09.2008., 23:49
sise su mi medijum velicine
negdje izmedju 2 i 3
nikada nisam zeljela vece, jer to mi nije fino
mislim da bi mi cak i smetale
nekada kada se u toku pmsa povecaju imam osjecaj da ne mogu mrdati ruke od njih:D
volim spavati na stomaku, mislim da imam vece da ni to ne bih mogla
osim toga velicina koju imam pridonosi mome tinejdz i mladalackom izgledu
uz to, lijepo pristaju na moje vitko tijelo
ako bih mogla birati izabrala bih manje
i da, voljela bih da su mi manje
i onako fine, da mogu ici bez grudnjaka
to je super seksi
i rafinirano
da ne izgledam kao krava muzara, nego onako, elegantno
ne mislim da nas velicina sisa cini zenstvenijima

white panties
01.09.2008., 23:53
I ja imam mali kurac pa se ne kurčim. :p

:rofl::cerek:

koliki ti je ako se smije znati?

div
01.09.2008., 23:57
ne volim velke cice :lux: :lux:

white panties
02.09.2008., 00:09
ne volim velke cice :lux: :lux:

ne volim velike kurceve:D

Count Olaf
02.09.2008., 07:46
ovo stvarno nije fer topic!
Imam ovake sise, imam onake sise... ajmo cure, SLIKE!!! :D

TrashHarvester
02.09.2008., 08:27
Znao sam da će se javit sisate forumašice sa "Pa ne znam, ja sam visoka 170, imam 60kg i peticu. Eto, samo sam to htjela spomenuti, no ne znam kako će ti to pomoći". :kava:

poduzetna
02.09.2008., 08:32

meni su prestale rast s 22g a najviše su narasle u zadnje dvije godine, :ne zna: sve je to individualno, neke moje frendice su sa 16 već bile razvijene ko zrele žene, a neke se nikad nisu ni razvile

nosi to što imaš i budi zadovoljna, to je ključ privlačnosti :mig:

navigator1
02.09.2008., 10:49
negdje izmedju 2 i 3
nekada kada se u toku pmsa povecaju imam osjecaj da ne mogu mrdati ruke od njih:D
to je super seksi
i rafinirano

WOoOW, koji stav!:top:

aryna
02.09.2008., 14:14
jučer sam gledala kate hudson u nekom filmu ("razvod na francuski način").

ta ženska ima fakat mikroskopske sise i strašno je jebozovna.
nek si je pogledaju sve ženske koje misle da s malim sisama ne mogu biti sexy.

(uopće ne znam kako je tamo u holywoodu odoljela iskušenju da ne stavi silikone :eek:, kako je izdržala... ali s tim malim sisama izgleda fantastično i ne daj bože da to ikad napravi!!!!).

ivko44
02.09.2008., 15:00
Bolje dvojka u ruci nego četvorka na grani.

Lastan
02.09.2008., 15:10
Bolje dvojka u ruci nego četvorka na grani.
S druge strane, četvorka-petica u ruci je puno bolja od dvojke na grani… :cerek:

ivko44
02.09.2008., 15:24
S druge strane, četvorka-petica u ruci je puno bolja od dvojke na grani… :cerek:

koliku onda ruku imaš? ili je to lopata?

Malevar
02.09.2008., 15:28
koliku onda ruku imaš? ili je to lopata?

Lopata ko' u Alije Sirotanovića.:cerek:

ivko44
02.09.2008., 15:34
Lopata ko' u Alije Sirotanovića.:cerek:

ona za snijeg čistit....Alija je goli k...c za njega po pitanju lopata. heheheh

Balkanka
02.09.2008., 15:41
negdje izmedju 2 i 3
to je super seksi
i rafinirano

joj ako su male, joj ako su velike.pa vi žene nikako da se odlučite

Mona*
02.09.2008., 15:42
jučer sam gledala kate hudson u nekom filmu ("razvod na francuski način").

ona zbilja je lijepa
ali za moj ukus malo prežgoljava,sisa uopće nema
imam dojam ko da nije jela mjesecima
sve drugo na njoj mi se sviđa :)

Zbunjevita :)
03.09.2008., 17:45

To u mom slučaju nikad nije bilo potrebno :raspa:

luda_pametna
24.02.2009., 17:38
evo da se i ja javim jer sam se pronasla..hehe male cice...
ja moram reci da postoji razlika izmedju malih grudi tj, ono mogu u saku stati, fine okrugle...slatke...a drugo je kad skoro pa nemas nista, to je moj slucaj...
ja bih voljela imati tu dvicu, nista vise, ne volim vidjeti kod cura velike, otegnute kao u zena, ogromne...nego bas one okrugle za bikinija..uh...topim se dok se zamisljam...
ja imam 21.god i nikad mi nisu narasle kako treba...znam da su tek u 3. srednjem bile ikako vidljive..ma uzas zivi ....uvijek se zezam na njihov racun, bolje nego da ih krijem...ali stvarno me nervira vise, u grudnjaku tj push up, sve izgleda super, ali kad dodje ljeto i bazen to je za mene smrt..kad dodjem tamo i vidim sve one sa sisama, a pogotovo curice od 13, 14 god imaju vece nego ja..aaa ubijam se, i normalno da ce se svaki muskarac gledati u sise nego u moju dasku..ocajna sam..bas danas sa mamom pricam o silikonima, kaze kad budes imala pare uradi, i vjerujte da hocu ja i frendica smo se dogovorile...slican smo slucaj...
ja sam inace visocija, vitka, imam malo siru guzu...i bas zato bih voljela imati i sise u skladu s tim...
e jos nesto bivsi momak je bio malo napucan, pa je imao skoro vece nego moje, kad ga uhvatim, u ruku mi stane onaj misic njegove sise, i popuni bolje nego kad sebe uhvatim..aaaa

cula sam spominjete neke yasmin tablete, moze li mi iko to pojasniti, prije nego uradim operaciju..mozda mi to pomogne :)

Wannda
24.02.2009., 17:54
I ja imam male sise :mama:
Nadam se da će narast...
Nekima rastu od kontracepcijskih :raspa:

delfin19
24.02.2009., 18:13
eh.....i ja imam male grudi :mig: kad ovo čitam opet mi se vraćaju traume iz pubertetskih dana :rofl: najviše sam uživala u trudnoći, e to je bilo devet mjeseci i za moje grudi,da su bar takve ostale,ali eto šta je tu je.....:top:

JEDEM ŠKAMPE
24.02.2009., 18:17
Ma dajte cure tko još gleda grudi ?? Važan je karakter !!! :rofl: :lol: :rofl: :lol:

žalfija
24.02.2009., 18:41
Meni su narasle do 15g. I gotovo. Nisu velike, omanja trojčica. Zadovoljna njima tim više što danas 15 god. poslije (:eek:kako sam stara :rofl:) isto izgledaju, fala Bogu na dobrim "sisnim" genima!

morska vila :D
24.02.2009., 20:52
meni narasle s 21 godinu..sa dvojke na 75D,koja god je to veličina..:ne zna:

SSDM
24.02.2009., 21:06
ja nosim grudnjak 80b, znaci neka dvojka. Meni sasvim dovoljo s obzirom da sam sitna i niska. Dok sam pila kontracepcijske bile su mi narasle za citav broj i u pocetku mi je to bilo ono super, bila sam ponosna dok jednostavno nisam primjetila da su se ljudi poceli obracati mojim sisama i pricati s njima a ne sa mnom gledajuci me u oci....jednostavno nisam navikla da mi neko bulji u sise, i fala bogu sad su mi sisse na staroj velicini i jako mi je drago i nema vise nelagode.

maryberry
24.02.2009., 23:35
Ponekad je za veće grudi dovoljno nabacit koju kilu. :mig:

Sylvia-Sylvia
25.02.2009., 01:13
meni nije bitno kolike su nekome sise, tj. koji su broj,ali kada vidim ženu kojoj nisu skladne s tijelom to mi nije lijepo. npr mršavica s ogromnim, ili pak debela bez . moje su neka trojka al ja bi možda mrvicu veće ono puna trojka da budem totalno proporcionalna. znači najljepše su one cice koje najbolje stoje curi. kod mojih mi je drago što se neće opustit do stomaka i što mogu bez grudnjaka,kad želim veće pušap i ono..prilagođavam ih kako mi paše. Npr: uz neku ih odjeću nosim kao manje,a uz neku kao malo punije. evo mojih s pušapom http://img21.imageshack.us/img21/8449/dscf0107.th.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=dscf0107.jpg)

mladi_luk
25.02.2009., 05:09
mnogo lepe sise

Sylvia-Sylvia
25.02.2009., 06:33
hahha hvala,al to je s push up-om,nisu takve inače..mislim da im je tada bio dobar dan:D

HAL3
25.02.2009., 07:31
Kao cura imala sam trojku. :mig: Nakon dojenja troje djece imam jedinicu. :( Ako smršavim, imat ću - ništa. :ne zna:

PaRiŽanKa
25.02.2009., 08:34
Ja ću skoro trieset, imam dvojku... ali sam poprilično sigurna da mi još rastu. :p
doć' ću i ja do trojke :D... znam to.. aj ken fil it!

bourjois_girl
25.02.2009., 09:07
prosla 20 i imam dvojku...neeeecu vise!! bojim se kad pomislim da se to sve moze objesit nakon poroda :( ..nek bude tak kak je...

Sylvia-Sylvia
25.02.2009., 12:30
[QUOTE=PaRiŽanKa;19033320]Ja ću skoro trieset, imam dvojku... ali sam poprilično sigurna da mi još rastu. :p
:lol::lol::lol: krepavam:cerek:

volim čokoladu
25.02.2009., 21:42
Ja ću skoro trieset, imam dvojku... ali sam poprilično sigurna da mi još rastu. :p
doć' ću i ja do trojke :D... znam to.. aj ken fil it!

:D :D

aj ken fil it tu
rastu mi, rastu

nada zadnja umire

mala dujica i ne bi se bunila da su malko veće, ali dobro je i ovako :)
mršava sam pa mi ni sise baš ne mogu biti puno veće, jedino da se udebljamkoji kil, ali ipak mi je draže ovako

gerbengoy
25.02.2009., 22:05
Imas male sise, imas male sise...:B (autorici topica govorim)

Da li se tvoja vrijednost kao osobe mjeri sisama?

I koji ce ti kuki sisetine? Kakvu ce ti korist donijeti u zivotu?
Sto ce baustelci fuckati za tobom vise nego za drugim zenama? :D

Sto neces moci trcati bez padobrana-oklopa, a i onda ce te boliti? Sto ces izgledati ili vulgarno (ako se vidi njihova forma) ili debelo (ako ih nastojis sakriti sirokom odjecom)? Sto ce ti se nesto objesiti pod starost i sto ce ti biti vece sanse razvitka karcinoma?

Mislis li u porno dive ili u fotomodele, da ih bar unovcis?
Ne.
Onda? :confused:

Sylvia-Sylvia
25.02.2009., 23:45
Imas male sise, imas male sise...:B (autorici topica govorim)

Da li se tvoja vrijednost kao osobe mjeri sisama?

I koji ce ti kuki sisetine? Kakvu ce ti korist donijeti u zivotu?
Sto ce baustelci fuckati za tobom vise nego za drugim zenama? :D

Sto neces moci trcati bez padobrana-oklopa, a i onda ce te boliti? Sto ces izgledati ili vulgarno (ako se vidi njihova forma) ili debelo (ako ih nastojis sakriti sirokom odjecom)? Sto ce ti se nesto objesiti pod starost i sto ce ti biti vece sanse razvitka karcinoma?

Mislis li u porno dive ili u fotomodele, da ih bar unovcis?
Ne.
Onda? :confused: pa da se žena osijeća ljepšom,zato želi veće sise,da ima više samopouzdanja..kad je žena zadovoljna izgledom, vjeruj mi sve joj se čini bolje,a to je dobro za ljude oko nje i za nju samu :D

diana777
26.02.2009., 15:32
jel mislite da je lijepse imati male bradavice ili vece na grudima??

trtica
26.02.2009., 15:38
ja imam sise na tatu.nećuuuu..al dobro još rastu.

luda_pametna
26.02.2009., 22:23
jel mislite da je lijepse imati male bradavice ili vece na grudima??

pa male naravno...sto manje bolje je, kod mene male skroz, pa dobro nema ni na cemu biti kad nema sise...
velike bradavice su odvratne...

PaRiŽanKa
27.02.2009., 08:12
pa male naravno...sto manje bolje je, kod mene male skroz, pa dobro nema ni na cemu biti kad nema sise...

:D lako tuđim kvurzem po koprivama mlatit, kad ti imaš skroz male :D ...
je i kaj sad, čita neka ženska tvoj post, i sjeti se da ima HUGE bradavice (koje su brat bratu fakat too much) i zbedira se... kak možeš bit takva? :p

Herp
27.02.2009., 09:10
:D lako tuđim kvurzem po koprivama mlatit, kad ti imaš skroz male :D ...
je i kaj sad, čita neka ženska tvoj post, i sjeti se da ima HUGE bradavice (koje su brat bratu fakat too much) i zbedira se... kak možeš bit takva? :p

Pa nek je opandrči tom bradavicom po blentari, mam se bu na patos složila. :D

Sylvia-Sylvia
27.02.2009., 10:01
manje su ljepše, naravno

efodiks
27.02.2009., 11:16
Vazna je forma.

Scáthach
27.02.2009., 11:43
Bitno je kakva si u dusi, a ne u grudnjaku :tješise: :tuzni:

:zubo:

gerbengoy
27.02.2009., 14:53

Da si novorodjence, drugacije bi razmisljala. :D

Sylvia-Sylvia
27.02.2009., 16:04
Da si novorodjence, drugacije bi razmisljala. :D

Lady_dawn
27.02.2009., 17:54
Ja imam male sise i sad u trudnoci su mi malo narasle i mogu reci da su mi onak majusne bile lijepse i sladje...

malatajna
27.02.2009., 18:43
Ja sam do negdje 17god. bila ravna ko daska, ko kostur sam izgledala i onda odjedanput bum, dobila guzu, sise, na mamu valjda, ona je imala obline na pravim mjestima.
Vecina muskaraca vise voli vece sise, dok zene uvijek kazu da su manje ljepse, to i ja mislim, ali opet ne premale.
Bitno je da su cvrste i na mjestu, a ne oko struka.

Ego
27.02.2009., 18:51
Ja sam do negdje 17god. bila ravna ko daska, ko kostur sam izgledala i onda odjedanput bum, dobila guzu, sise, na mamu valjda, ona je imala obline na pravim mjestima.
Vecina muskaraca vise voli vece sise, dok zene uvijek kazu da su manje ljepse, to i ja mislim, ali opet ne premale.
Bitno je da su cvrste i na mjestu, a ne oko struka.

Mislim da ovo baš i ne stoji. Mislim da ih ima podjednako koji vole velike i koji vole male...

malatajna
27.02.2009., 19:07
Mislim da ovo baš i ne stoji. Mislim da ih ima podjednako koji vole velike i koji vole male...

Moje misljenje je da nije tako, odnosno da muskarci preferiraju vise lijepu i cvrstu trojku/cetvorku nego lijepu jedinicu/dvojku.
A broj plasticnih operacija povecavanja grudi ide u prilog tome.

Naravno da velicina grudi nije nesto primarno u odabiru partnerice,
ali ovdje je tema o tome, pa eto.

ibis2
27.02.2009., 19:54
Ja mislim da poslje 18 -e nerastu osim u trudnoći i debljanju.J sam u trudnoći nosila 95 i kad sam vratila kilažu vratile su se na 80.

valeE
27.02.2009., 21:39
Ja imam 28 godina.
Još uvijek mi rastu.

hahahahahaha :lol::lol:
tako je tako je!!!:s

Herp
27.02.2009., 22:27

Priznaj, koliko PM-ova si dobio nakon ovog? :D :cerek:

annie25
27.02.2009., 23:55
ja imam 25 godina i imam male,s tim da sam sa 17 nosila cetvorku i po...
sad nosim duju. ne, moje ne rastu!
ima li pravde u zivotu????:ne zna:

shlapicaa
28.02.2009., 21:57
Mani sise vazan je mozak:)
Ma samo strpljivo sve ce doci na svoje mesto.I zavisi od gena ne mozes biti Pamela Anderson ako niko u porodici nije:P

Herp
28.02.2009., 21:58
Mani sise vazan je mozak:)

A milo. :grli:

shlapicaa
28.02.2009., 22:00
Uvek sam bila luda :lol:

:bonk:

Hvala na zagrljaju:)

Čokolada07
02.03.2009., 12:58
Ma kakve velike cice.. šta ste žene poludile... jel ima koja zdravstvenih problema zbog malih cica.... mislim da nema..... zato nemojte da vam počnem nabrajat kakvi se problemi javljaju kod velikih......

FantasyGirl
05.03.2009., 00:00
Manje sise su slađe, i ne bole nas leđa. Mada bi ja htjela da me leđa malo boluckaju.:cerek::cerek::cerek:

JPK
05.03.2009., 02:52
Meni je puno draže da su bradavice usmjerene prema gore, nego da su sise velike. To je kao da mi na nekoj podsvjesnoj tjelogovornoj razini govori "Jebi me" i nadasve je simpatično :cerek:

lee_chan
05.03.2009., 03:22
meni ne smeta:kava:

minni girl
06.03.2009., 19:39
Manje sise su slađe, i ne bole nas leđa. Mada bi ja htjela da me leđa malo boluckaju.:cerek::cerek::cerek:

pretrpjela bih ja tu bol bez problema samo da se maknem sa, čini mi se još uvijek jedinice.:tuzni:
Imam 18 i jaaako male sise, ali još uvijek :cheer: za njih :o

Kissing the Shadows
06.03.2009., 23:12
bolje je imati manje grudi nego velike...na kraju će ove biti obješenije....samo moje mišljenje.

padmé_amidala
07.03.2009., 09:44
ja iskreno jos neam pojma koji broj imam,buahaha,nisam nikad mjerila,nit imam pojma velicinu kosarice i grudnjake uzimam odokativno...
a imam 16 god...
i nije smiješno :(

Scáthach
07.03.2009., 09:57
ja iskreno jos neam pojma koji broj imam,buahaha,nisam nikad mjerila,nit imam pojma velicinu kosarice i grudnjake uzimam odokativno...
a imam 16 god...
i nije smiješno :(

I ja isto... :ne zna:

S tim da ja imam 25 godina :rofl: :brukica:

Kazem teti u ducanu... dajte vi meni nesto najmanje sto imate... :mudri: :D

lilith131
07.03.2009., 11:32
ja imam trojku, ne smeta me veličina, nego oblik...

htjela bih da su okruglije, ko jabuke

ali, primjetila sam ovak kad sam sa svojim curama, da nikad niš nije dobro za reć, ak veliš nekoj, pa dobro da imaš male, bar su ti kompaktne, onda se ove s velikima ne osjećaju dobro, a opet, ak veliš baš su ti jebene te velike sise, ne vala, jer se ova s malima uvrijedi

Herp
07.03.2009., 17:05
Glavno je da je tvrdo. Manje ili veće - nebitno. :D

Za mnom!
07.03.2009., 18:56
ali, primjetila sam ovak kad sam sa svojim curama, da nikad niš nije dobro za reć, ak veliš nekoj, pa dobro da imaš male, bar su ti kompaktne, onda se ove s velikima ne osjećaju dobro, a opet, ak veliš baš su ti jebene te velike sise, ne vala, jer se ova s malima uvrijedi

Kakve gluposti. S ovakvim glupostima se samo zenske mogu zamarati. Kakve veze ima ko ima kak velike cice? Nek mi jedna zenska ovdje na forumu kaze razlog zbog kojeg je frustrirana jer ima male cice. Na sto to utjece? Zasto bi zenske s velikim cicama trebale biti samouvjerene, a one s malim iskompleksirane? Zbog cega bi umjetno povecanje cica davalo dodatnu samouvjerenost zenama s malim cicama? Bile bi ljepse? Lakse bi dobile posao? Prije bi nasle decka? Brze bi trcale i vise skakale? Racunale bi integrale na pamet? :ne zna:

rock srna
07.03.2009., 19:17

Ja sam ti nosila do 19 god jedinicu i kad sam pocela piti kontracepcijske pilule nas kak su narasle, sad su negdje 2,3:D Živa istina!!

rock srna
07.03.2009., 19:18
Glavno je da je tvrdo. Manje ili veće - nebitno. :D

Bas tvrdo??:confused:

rock srna
07.03.2009., 19:20
Kakve gluposti. S ovakvim glupostima se samo zenske mogu zamarati. Kakve veze ima ko ima kak velike cice? Nek mi jedna zenska ovdje na forumu kaze razlog zbog kojeg je frustrirana jer ima male cice. Na sto to utjece? Zasto bi zenske s velikim cicama trebale biti samouvjerene, a one s malim iskompleksirane? Zbog cega bi umjetno povecanje cica davalo dodatnu samouvjerenost zenama s malim cicama? Bile bi ljepse? Lakse bi dobile posao? Prije bi nasle decka? Brze bi trcale i vise skakale? Racunale bi integrale na pamet? :ne zna:

A gle ne osjecaju se dovoljno zenstveno. Probaj razumjeti.

Piggy
07.03.2009., 19:27
Bas tvrdo??:confused:

Ma mislila je na fine i čvrste! :cerek:

rock srna
07.03.2009., 19:29
Ma mislila je na fine i čvrste! :cerek:

Aha, ili elasticne, podatne, glatke, napete....:D:D

Gilda.
07.03.2009., 19:37
Ma kakve velike cice.. šta ste žene poludile... jel ima koja zdravstvenih problema zbog malih cica.... mislim da nema..... zato nemojte da vam počnem nabrajat kakvi se problemi javljaju kod velikih......

:top:

a da ne govorim o rupama na ramenima od naramenice grudnjaka...

rock srna
07.03.2009., 19:44

a da ne govorim o rupama na ramenima od naramenice grudnjaka...

Pa dobro nitko nije ni reko da zeli imati peticu ili sesticu, pretpostavljam da bi se svaka cura koja je ravna ko daska zadovoljila i s dvojkom.:)
Jer kad te prevelke sise pocnu visiti jedan dan...uzas:rolleyes:

lilith131
07.03.2009., 19:48
Kakve gluposti. S ovakvim glupostima se samo zenske mogu zamarati. Kakve veze ima ko ima kak velike cice?...

a gle, samo se ženske s tim zamaraju.

pa nije baš i da im muške spike pomažu da se osjećaju bolje.

Gilda.
07.03.2009., 19:48
Pa dobro nitko nije ni reko da zeli imati peticu ili sesticu, pretpostavljam da bi se svaka cura koja je ravna ko daska zadovoljila i s dvojkom.:)

A ježi ga, da možemo birati... ja bi izabrala trojku.
A osobno sam vidla puno više manjih visećih nego velikih (ne govorim dok su mlade) . Valjda ove kaj nemaju povelike misle da ne moraju nosit stalno čvrst grudnjak pa im se objese.:ne zna:

lilith131
07.03.2009., 19:50
poanta je da koji god komentar daš nije dobro

pa sve su cice lijepe na svoj način, mislim te spike da će se velike objesit il da su obješene, čemu to treba

kad bumo stare, kakve veze ima male velike, sve bu nam se objesilo, ne bumo razlikovali cice i kožu s lakta :cerek:

Žabica22
07.03.2009., 21:52
kak nabacim koju kilu tak mi se cice povećaju...zato cure nemojte gladovati

Veda
07.03.2009., 23:25
.cili život kukam da su mi sise male.dvojka.:ne zna:
.i idu u širinu..ogromnih bradavica..
neko je napisao da su grozne.(bradavice).nisu,ako ih dobro sakrijem s podstavljenim grudjakom:mig:
eeee..ali sad mjenjam mišljenje..ne vise mi...smišne su
.a dugo mi je tribalo:cerek:

Za mnom!
08.03.2009., 00:47
A gle ne osjecaju se dovoljno zenstveno. Probaj razumjeti.

Ne mogu to razumjeti.

Za mnom!
08.03.2009., 00:49
a gle, samo se ženske s tim zamaraju.

pa nije baš i da im muške spike pomažu da se osjećaju bolje.

Jesu bitnije spike ili kako zbilja je? Da je po spikama, nijedna cura s malim cicama ne bi imala decka. A imaju ih sve.

chocoladica
08.03.2009., 14:07
nemaju:(

Lady_dawn
08.03.2009., 14:10
Jesu bitnije spike ili kako zbilja je? Da je po spikama, nijedna cura s malim cicama ne bi imala decka. A imaju ih sve.

Je,ja se s malima i udala!:D

Lady_dawn
08.03.2009., 14:13

Ovo je istina...I ja sam htjela silikone ali kad bolje razmislim...Sto bih dobila s tim?Nije problem u mojim malim sisama nego u mojoj glavi a taj problem u glavi necu rijesiti nijednom operacijom!

Za mnom!
08.03.2009., 16:26
Ovo je istina...I ja sam htjela silikone ali kad bolje razmislim...Sto bih dobila s tim?Nije problem u mojim malim sisama nego u mojoj glavi a taj problem u glavi necu rijesiti nijednom operacijom!

Ma koje silikone. Daj nemoj bit luda. Kaj hoces imat veliki komad nekakve kemijske smjese u cicama i oziljke umjesto prirodnih cica takvih kakve jesu? Ja zensku s umjetnim cicama ne bi ni pogledao. Kakva je to zenska. Stoput je ljepse i zenstvenije malo i prirodno nego veliko i umjetno.

Za mnom!
08.03.2009., 16:27
nemaju:(

Ako i nemaju, problem sigurno nije u cicama.

moja volja
08.03.2009., 16:39
ajde ajde i ja sam imala jedva dvojku, pa počela piti cilest pa narasle na malo više od dvojke...pa ostala trudna i sad furam grudnjak 3-ce koji mi je jako mal a 4-rka velika...muka živa. I sad znam da mi je bilo perfektno s dvojkom, nisam morala preko ljeta nostai te ružne grudnjake na maje s bretelama i kupaći mi super stajao da ne moram frikati kad se sagnem da sve ne poispada. Muškarci su me gledali 50% više u oči a ne u sise,što je sad jebeno neugodno pogotovo na poslu. i tako to ima tu više - nego + kad su sike velike. Budite sretne jer male uvijek vizualno možete povečati a velike NIKAKO ne možete s,anjiti koliko god mi ti htjele:)

Wannda
08.03.2009., 16:47
Drage forumasice,
Imam male sise

čekat ću da narastu, ako ne narastu, kupit ću nove :o

barbie_girl333
08.03.2009., 17:54
Kad se udebljan malo narastu, al onda mi se ne sviđa kako mi izgledaju noge pa opet smršavin i tako u krug. U prosjeku između 2-ce i 3-ce

Maca Micko
08.03.2009., 18:07
najveće sise su mibile kad sam bila trudna i kad sam dojila.....al dobro me mogu uvek biti trudna i dojiti
ipak volim što imam manje grudi---dvojka.

MorticiaAdams18
12.03.2009., 13:46
uvik vječna temaaaaa....gdje god se okrenem guzice i sise gledaju u u meneeeee...haha:))) ja imam dvojčicu,nekad budu malo veće,ako se udebljam...nekad mi idu na živce,nekad sam nezadovoljna,a nekad ih baš volim,bitno da ih mogu istaknutkad oću,dignut ih iizbacit na neki mali dekolte...onda su mi baš lipe:)))):D

gerbengoy
12.03.2009., 16:39
Jesu bitnije spike ili kako zbilja je? Da je po spikama, nijedna cura s malim cicama ne bi imala decka.

To je zato jer ima vise muskih na svijetu nego zena s velikim cicama, pa ne moze svaki uzeti ono sto hoce, nego ono sto mu preostaje. :zubo:

sretnasam
12.03.2009., 19:47

Ali neke stvari činiš zato što bih to voljela isto kao i što bih željela imati tetovažu jer mi se to sviđa a ne zbog nekih kompleksa, zašto ne, kad si skupim dovoljno love a to više i nije tako skupo, zašto si to nebih priuštila ako će me to učiniti sretnijom!:)

marijana_bj
12.03.2009., 21:30
Ja obožavam svoje male sisice :cerek:

taass
12.03.2009., 21:41
Ma koje silikone. Daj nemoj bit luda. Kaj hoces imat veliki komad nekakve kemijske smjese u cicama i oziljke umjesto prirodnih cica takvih kakve jesu? Ja zensku s umjetnim cicama ne bi ni pogledao. Kakva je to zenska. Stoput je ljepse i zenstvenije malo i prirodno nego veliko i umjetno.

pa nisu svi ko ti al boli me briga ja se na te kretene ni ne obazirem....pa šta ako su male narasti će a ako i ne narastu ne bum se slikala za plejboj ja ih volim kao i svaki drugi dio svog tjela i sa dečkima nemam problema zbog cica niti ima itko drugi a oni huligani koji na to mare ne stavljam u rubriku "dečki" :lol: ...I love my self :cerek:

Lady_dawn
13.03.2009., 18:08

Hvala ti puno!:mig:

Lady_dawn
13.03.2009., 18:09
Ali neke stvari činiš zato što bih to voljela isto kao i što bih željela imati tetovažu jer mi se to sviđa a ne zbog nekih kompleksa, zašto ne, kad si skupim dovoljno love a to više i nije tako skupo, zašto si to nebih priuštila ako će me to učiniti sretnijom!:)

E to je drugo ako je samo to u pitanju!

Čokolada07
15.03.2009., 12:59

Vjeruj mi da je to što vise najmanji problem...

Jedna cura koja ih je smanjivala je rekla da joj je dr iz svake izvadio po 2 i pol kile.... i ajd sad neki neki muški okači 5 kila oko vrata i nek tako hoda samo sat vremena.. i onda ću ga pitat jel ga vrat boli.. jel ga kičma boli....

volim čokoladu
15.03.2009., 20:02
Vjeruj mi da je to što vise najmanji problem...

Jedna cura koja ih je smanjivala je rekla da joj je dr iz svake izvadio po 2 i pol kile.... i ajd sad neki neki muški okači 5 kila oko vrata i nek tako hoda samo sat vremena.. i onda ću ga pitat jel ga vrat boli.. jel ga kičma boli....

:top: :top: :top:

Čokolada07
15.03.2009., 20:48
:top: :top: :top:

Složile se čokolade... :rofl::rofl:

il partigiano
15.03.2009., 21:15
ima puno više lipih malih sisa nego velikih..ja sam 75 D i nije me toliko briga za veličinu koliko mi je super šta su lipog oblika i čvrste..ništa gore od visećih velikih sisa..i umjetnih baluna..male sise su baš lipe ako su lipo oblikovane..:top:

taass
15.03.2009., 21:38
ima puno više lipih malih sisa nego velikih..ja sam 75 D i nije me toliko briga za veličinu koliko mi je super šta su lipog oblika i čvrste..ništa gore od visećih velikih sisa..i umjetnih baluna..male sise su baš lipe ako su lipo oblikovane..:top:

pa daaa umjetne su fujjj :)

aryna
16.03.2009., 12:45

hvalila si se sa sisama, pa su te banirali? :eek:
ajme, zloba svuda oko nas. :kava:

Lady Moira.
24.03.2009., 21:42
manje je više :klap:

annie25
25.03.2009., 17:41
ja dok san bila u pubertetu imala san cetvorku, mrzila san te sisurine!!!!!
sad iman dvojku i sve bi dala za te sise iz puberteta :cerek::rofl:

Mag888
27.03.2009., 11:08
poanta je da koji god komentar daš nije dobro

pa sve su cice lijepe na svoj način, mislim te spike da će se velike objesit il da su obješene, čemu to treba

kad bumo stare, kakve veze ima male velike, sve bu nam se objesilo, ne bumo razlikovali cice i kožu s lakta :cerek:
kak nabacim koju kilu tak mi se cice povećaju...zato cure nemojte gladovati
Tako je
čekat ću da narastu, ako ne narastu, kupit ću nove :o
NE NE NE
ZATO I MI OBOZAVAMO TEBE
ja dok san bila u pubertetu imala san cetvorku, mrzila san te sisurine!!!!!
sad iman dvojku i sve bi dala za te sise iz puberteta :cerek::rofl:

Poanta vi nikad zadovoljen istina ni mi puno ne pomazemo jer ako imate male mi bi velike a ako imate velike mi bi da imate male ali u svakom slucaju uvjek vam ih ljubimo i diramo dakle mislim da bi zakljucak bio kake jesu da jesu vase su :cerek:

galaxy-stars
27.03.2009., 23:45
Ne brinite male nebudu nikad visele a važnije je kakve ste osobe.

Marinitta
29.03.2009., 22:44
Ja ne bih dala svoju dvojku nizašto. Kad sam dojila borila sam se s velikim grudima, bojala sam ih se pogledati u ogledalo kolike su bile, i tvrde,smetale su mi, nisam mogla spavati od njih ni na stranu ni na stomaku. Samo sam čekala da se vratim na staro. Sad doduše nosim trojku jer sam se malo "ubucila", ali sam 100% pristalica malih grudi i žalim sve one koje se bore s velikim grudima.

ana-cro
02.04.2009., 14:22
Ne brinite male nebudu nikad visele a važnije je kakve ste osobe.

aha

Čokolada07
03.04.2009., 12:34
Ja ne bih dala svoju dvojku nizašto. Kad sam dojila borila sam se s velikim grudima, bojala sam ih se pogledati u ogledalo kolike su bile, i tvrde,smetale su mi, nisam mogla spavati od njih ni na stranu ni na stomaku. Samo sam čekala da se vratim na staro. Sad doduše nosim trojku jer sam se malo "ubucila", ali sam 100% pristalica malih grudi i žalim sve one koje se bore s velikim grudima.

E s ovim se ja borim cijeli život... nikako ih najmjestit po noći... :D i još su u trudnoću buknule... a teške... pa ja ne znam koja luđakinja bi si ovo htjela... treba to nosit...:flop:

I cure koje imaju male cice uvijek mogu nešto utrpat u grudnjak da bar vizualno izgledaju veće... a šta da ja napravit... oni minimizeri su čisto izbijanje novca iz džepa... ništa to ne pomaže... :flop:

JPK
03.04.2009., 13:21

Ja isto imam jako male sise, ali zbog toga se uopće ne osjećam ženstveno :cry:

Mag888
03.04.2009., 13:33

Zasto ne? zar te decki ne gledaju ili ?

neznam to ja kroz musku perspektivu gledam i eto puno u razgovorima s frendovima nije obavezno da zenska ima velike cice ko i kod guzice neko voli velike neko male fakat nema pravila jos i oni koji recimo vole velike cice ako se zenska dobro sredi nebu ni primjetio kakve cice ime :rofl:

zasto se vi zene neosjecate zenstveno s malim cicama? :confused: ako mi koja moze to pojasnit hvala

The White Rabbit
03.04.2009., 13:36

http://www.pic4ever.com/images/funny.gif
volim forum.

ot:o kad će meni narast sise:confused::ne zna:

JPK
03.04.2009., 13:36

Ma ne spominji, kad me gledaju, tek onda se osjećam nelagodno :cry:

Herp
03.04.2009., 13:39

Draga, nemoj se bedirati radi toga, ako te gledaju, to rade jer si im lijepa, nema ti zašto biti neugodno :grli:

Mag888
03.04.2009., 13:51

Draga, nemoj se bedirati radi toga, ako te gledaju, to rade jer si im lijepa, nema ti zašto biti neugodno :grli:

upravo tako gledaju te radi ljepote ne radi sisa ako se nekom od muskih nedopadaju tvoje sise vjeruj mi nece te ni gledat (govorim s muskog stajalista)...

tvuk
03.04.2009., 13:53
upravo tako gledaju te radi ljepote ne radi sisa ako se nekom od muskih nedopadaju tvoje sise vjeruj mi nece te ni gledat (govorim s muskog stajalista)...

Osim ak nije neko polupijano muško društvo pa je "potajice" gledaju i smijulje se daski.

Da, znam, ne pomažem, al da malo i pomognem - veličina sisa kod cure mi je totalno nebitna.

JPK
03.04.2009., 13:54

A što mi vrijedi zašto me gledaju ako se svejedno osjećam nelagodno? :cry:

tvuk
03.04.2009., 14:04

Zašto? Komadi te gledaju a tebi je neugodno? Namigni im, nasmiješi se, nikad ne znaš :mig:

Mag888
03.04.2009., 14:04

Pa eto pukasavam ti objasnit da nemas se razloga osjecat nelagodno decki ce te i dalje gledat i dalje prizeljkivat dirat i ljubit te cice bez obzira na njene velicine :top:

JPK
03.04.2009., 14:11
Pa eto pukasavam ti objasnit da nemas se razloga osjecat nelagodno decki ce te i dalje gledat i dalje prizeljkivat dirat i ljubit te cice bez obzira na njene velicine :top:

Ali baš zato mi to i izaziva nelagodu :cry:

tvuk
03.04.2009., 14:13

Aha, znači nije u sisama problem nego u glavi... nađi si dečka. Pod hitno :mig:

Mag888
03.04.2009., 14:16

:eek::eek::eek: zastoooooo? pa cek nebi te htjeli ni dirat ni ljubit ako nekaj nevalja e da mi to ovak rijesimo... ajmo fino ti i ja na kavu :mig: ja inace volim velke cice ali volim i male meni je ipak bitnije da je cura ok bio sam i s curama koje su imale velike i s onima fakat ravne ko daska (ja sam imo vece cice od nje) i fakat NIKAD MI TO NIJE STVARALO PROGLEM...

Illana
03.04.2009., 14:20

Prase jedno malo zločesto :rofl:

Gle, uvijek si možeš kupiti onaj puš ap, iili staviti nešto u grudnjak, ... samo ne daj da te diraju.

JPK
03.04.2009., 14:21
:eek::eek::eek: zastoooooo? pa cek nebi te htjeli ni dirat ni ljubit ako nekaj nevalja e da mi to ovak rijesimo... ajmo fino ti i ja na kavu :mig: ja inace volim velke cice ali volim i male meni je ipak bitnije da je cura ok bio sam i s curama koje su imale velike i s onima fakat ravne ko daska (ja sam imo vece cice od nje) i fakat NIKAD MI TO NIJE STVARALO PROGLEM...

Ali ima još nešto :cry: što ne spomenuh :cry: prilično su dlakave uz to što su užasno male :cry: