PDA

View Full Version : Preporuke za igre!

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24

Rizlamen
06.01.2012., 23:21
Odlicno.. mislim da cu poceti i ja to igrati kad imam visak slobodnog vremena. :)

Master TBS
07.01.2012., 18:02
Ima neko nesto dobro, igra mi se nesto tipa Bulletstorm ili Borderlands? Nesto zabavno a da nije potrebna masina od kompa. Bas sam preso Orcs Must Die!, ful zabavna igra, al prede se u dvije noci.

Felix 3575
07.01.2012., 20:05
Ima li kakva igrica slična Fableu , Ass. creedu i diablu?

Steelk
09.01.2012., 00:30
Neznam kako da ti odgovorim kada ti pitanje nije na mjestu, isto je kao da pitaš ima li film kao Titanic, Batman i Kum. Što točno želiš jer ovo igre koje si naveo nisu istog žanra.

ladygrey
09.01.2012., 10:25
tražim nešto što je nasličnije igrama Fable TLC i Mass Effect 2 (nadogradnje, sandbox...). probala sam Dragon Age Origins, Fallout i Oblivion.
kakva preporuka?

kakva su vam iskustva s igrom STALKER: Shadows of Chernobyl? da li je slična navedenim igrama?

Frank Zappa
09.01.2012., 10:38
Zna li tko za neku zabavnu arkadu tipa raptor. Neka letjelica ali da nije pre spacey u 2D uz nadogradnje, razna oružja, ptičja perspektiva...

d._m.
09.01.2012., 12:19
tražim nešto što je nasličnije igrama Fable TLC i Mass Effect 2 (nadogradnje, sandbox...). probala sam Dragon Age Origins, Fallout i Oblivion.
kakva preporuka?

kakva su vam iskustva s igrom STALKER: Shadows of Chernobyl? da li je slična navedenim igrama?
STALKER jer više FPS nego RPG.

Probaj Star Wars - Knights of the old Republic ak voliš SW tematiku.

insomniac_cro
09.01.2012., 14:04
Zna li tko za neku zabavnu arkadu tipa raptor. Neka letjelica ali da nije pre spacey u 2D uz nadogradnje, razna oružja, ptičja perspektiva...

Jamestown

insomniac_cro
09.01.2012., 14:06
VVVVVV

Ovo morate probat , glupo ime ali jedna od najboljih platformskih igara ikad!

http://www.youtube.com/watch?v=sf06P-_1lkU

http://thelettervsixtim.es/

Soundtrack takodjer odlican!

exXter
09.01.2012., 18:24
Molim vas ako imate neke malo bolje igre za djecu (6-10 godina).
Necak me izludjuje, ne znam sta da mu instaliram...trazim po cijele dane igre na netu, pa ako ima netko nekakvu preporuku bio bi veoma zahvalan! :ne zna:
Hvala!

Spectre
09.01.2012., 18:54
Već je bilo identičnih upita, i to relativno nedugo (2-3 mjeseca). Pretraži ovu temu.

blupita
09.01.2012., 20:25
kakva preporuka?

Toplo pereporučam half life tomb rider i dujenukem forever
A od rpg newer winter nights arcanum ice wind dale i baldurs gate
A ako si igrala falout onda preporučam1 i 2 te falout tatiitcs i diabla1

blupita
09.01.2012., 20:58
Necak me izludjuje, ne znam sta da mu instaliram...trazim po cijele dane igre na netu, pa ako ima netko nekakvu preporuku bio bi veoma zahvalan! :ne zna:
Hvala!

Preporučam 303 Pets i serijal sunčica i Cats d
Dogz serijal i po menjednu super igru koju vole veliki i mali
Chuzzle ja je imam i igra je odlična nema nasilja u njoj niti malo logička je i Zumu

d._m.
09.01.2012., 21:26
Toplo pereporučam half life tomb rider i dujenukem forever
A ako si igrala falout onda preporučam1 i 2 te falout tatiitcs i diabla1
Jebote, pa daj si pročitaj post prije neg ga objaviš. Od 23 riječi koje su duže od 3 slova, 9 pravopisnih greški :s

I da, Diablo je jako sličan Falloutu. :rofl: svašta :D

Kaj je sad to? Newer winter, nights arcanum, ice wind, dale, baldurs gate? :misli:
ili newer winter nights, arcanum ice, wind dale, baldurs gate? :misli:
Ili Newer winter nights, arcanum, ice wind, dale, baldurs gate? :misli:

d._m.
09.01.2012., 21:31
Preporučam 303 Pets i serijal sunčica i Cats d
Dogz serijal i po menjednu super igru koju vole veliki i mali
Chuzzle ja je imam i igra je odlična nema nasilja u njoj niti malo logička je i Zumu
Ovo su igre za trogodišnjake, a ne za 10-godišnjake.

Exxter, daj ti djeci neki FPS tipa Half Life, Serious Sam, Unreal Tournament, ak vole utrke, daj im Need For Speed, ak vole nogomet daj im Pro Evolution Soccer. Ak su djeca, ne znači da moraju igrati neke Catz n Dogz gluposti i neka sranja di skačeš po maslačkima :rofl:

insomniac_cro
10.01.2012., 00:06
Hvala!
World of goo (nije bas za djecu ali svidit ce im se 100%)
http://www.youtube.com/watch?v=-A_JfkzPwww
Claw
http://www.youtube.com/watch?v=nsY3Lt5vJwk

Trine
http://www.youtube.com/watch?v=2OTJFsI6xyo

mario 05
10.01.2012., 08:05
Claw

Trine

jel ima ko link za PC igra Spiderman 2 The Game,cijela igra da se skine?
hvala

Spectre
10.01.2012., 08:11
Izvoli (http://en.wikipedia.org/wiki/Spider-Man_2_%28video_game%29) :)

mario 05
10.01.2012., 10:22
Izvoli (http://en.wikipedia.org/wiki/Spider-Man_2_%28video_game%29) :)

jel ima ko link za PC igra Spiderman 2 The Game,cijela igra da se skine?

Mod edit: :facepalm:

-Spectre

statos
10.01.2012., 11:45
Ovo su igre za trogodišnjake, a ne za 10-godišnjake.

Exxter, daj ti djeci neki FPS tipa Half Life, Serious Sam, Unreal Tournament, ak vole utrke, daj im Need For Speed, ak vole nogomet daj im Pro Evolution Soccer. Ak su djeca, ne znači da moraju igrati neke Catz n Dogz gluposti i neka sranja di skačeš po maslačkima :rofl:

Ti si kao neki nabrijani opaki lik? Daj djeci half life? Jadna tvoja djeca jebote led :504:

mirtinchica
10.01.2012., 11:53
kakva preporuka?

od rpg-a koje sam ja igrala mogu ti preporučiti the witcher, oba nastavka :)

Morgaine LeFey
10.01.2012., 15:27
kakva preporuka?

Skyrim. :D

Ako ti se svidio Oblivion... onda definitvno probaj Skyrim.

blupita
10.01.2012., 15:39
D.M
Opet ti s pravopisom :504::504::503:
Ako baš moraš znat pišem prek iPhonea
Koji ima jako osjetljivu tach tipkovnicu i pretvori mi riječ u neš drugo
Npr napišem tipkovnicu a on napiše toplo noću a dok ja skužim već sam u drugom ili trećem redu i pišem
Ostali sory na greškama
Pa nisam ja kriva što su tak dizajnirali iphon tipkovnicu
A što se tiče preporuka za igre pa cura je rekla da je igrala falout i diablo i da joj preporučimo igre slične tematike
I FPS
Pa kaj fali Icewind Dalu Arcanumu i Baldurs Gatu
Newerwinter Nightsu i Diablu 1 i serijalu fallouta ? To su jako dobre igre a i Half life serijal je dobar a isto tako i Tomb Raider

d._m.
10.01.2012., 15:50
Ti si kao neki nabrijani opaki lik? Daj djeci half life? Jadna tvoja djeca jebote led :504:
Igram Half Life od nižih razreda osnovne pa nisam nasilan :ne zna:
To roditelji failaju u odgoju svoje djece pa racionaliziraju, prebacuju krivnju i okrivljuju filmove i igre umjesto da se pogledaju u ogledalu.

Nisam nabrijani opaki lik neg velim čovjeku da da djeci da igraju normalne igre, a ne skakanja po oblacima i maslačcima :)

Pa kaj fali Icewind Dalu Arcanumu i Baldurs Gatu
Newerwinter Nightsu i Diablu 1 i serijalu fallouta ? To su jako dobre igre a i Half life serijal je dobar a isto tako i Tomb Raider
Di sam ja rekel da im nekaj fali? :ne zna:

statos
10.01.2012., 16:14
Igram Half Life od nižih razreda osnovne pa nisam nasilan :ne zna:
To roditelji failaju u odgoju svoje djece pa racionaliziraju, prebacuju krivnju i okrivljuju filmove i igre umjesto da se pogledaju u ogledalu.

Nisam nabrijani opaki lik neg velim čovjeku da da djeci da igraju normalne igre, a ne skakanja po oblacima i maslačcima :)

Di sam ja rekel da im nekaj fali? :ne zna:

Kaj ja znam, napao si jadnog čovjeka jer je krivo napisao imena igri, onda si napao da kaj kakve su to igre, ovo, ono.. baš mi se činiš da si malo nabrijan. Izbaci tu agresiju jebote led

I ja sam igrao sve od pucačina i svakakvih pizdarija pa sam ispao sasvim normalan. No ne možeš zanemarit utjecaj raznih studija koje su proučavale vezu između nasilnih igrica i kasnijeg razvoja djeteta. Ne kažem sad da treba zabranit tom i jerry i te stvari, ali baš klincu od 10 godina dat half-life pa da ubijenim ljudima još puca u glavu dok leže mrtvi... nije baš idealno ako me razumiješ

exXter
10.01.2012., 19:16

Hvala, ove ratne bas i ne bi (mama im ne da), a skinuo sam nfs i ne radi na windows 7 - poludio sa :504:, to jedino sto bi njima odgovaralo...
toga tipa nesto, a da nije neka koljaza...:D

d._m.
10.01.2012., 19:25
Pa skini noviji NFS, ima ih puno u serijalu :D

exXter
10.01.2012., 19:29
Claw

Trine

Heh, ova zadnja je skinuta, prezadovoljan je! :)
pase cak i na windows7! :p

exXter
10.01.2012., 19:32
Pa skini noviji NFS, ima ih puno u serijalu :D

1.5Ghz Proc
1.5Gb Mem
Nvidia geforce fx 5200 :ne zna:

Mitkoni
11.01.2012., 07:13
Zelio bih skinuti neki od fudbala ali en znam koji, i naravno je 2012, jer mi je racunar prilicno spor za nesto tako novije, pa da li ima neko preporuciti sto se tice fudbala i kojega, naravno da ima za joystick... x

Graficka 96MB(128)
Procesor 1.9Ghz
RAM-M - 512 DDR

Vec imam Fifa07 (2007), ali zelio bih neki drugi fudbal, i odlicno radi.. ali koliko sam trazio u opcijama, nema opcija prebacivanja sa keyboad na joysticku, ili?

exXter
11.01.2012., 10:50
Zelio bih skinuti neki od fudbala ali en znam koji, i naravno je 2012, jer mi je racunar prilicno spor za nesto tako novije, pa da li ima neko preporuciti sto se tice fudbala i kojega, naravno da ima za joystick... x

Graficka 96MB(128)
Procesor 1.9Ghz
RAM-M - 512 DDR

Vec imam Fifa07 (2007), ali zelio bih neki drugi fudbal, i odlicno radi.. ali koliko sam trazio u opcijama, nema opcija prebacivanja sa keyboad na joysticku, ili?

Pro Evolution Soccer 3 ili 4! :503:
Kupi si memorije i jacu grafulju, to ti izadje kojih 300-400kn...

Yosemite Sam
11.01.2012., 11:06
Hvala!

The Hobbit je zanimljiva igra
http://www.youtube.com/watch?v=JXfDuAahcVk

exXter
11.01.2012., 11:14
The Hobbit je zanimljiva igra
http://www.youtube.com/watch?v=JXfDuAahcVk

E tako nesto! Super je igra, samo ne znam jel ce raditi na 7-ici! :ne zna:

astra_turbo
11.01.2012., 11:23
Pro Evolution Soccer 3 ili 4! :503:
Kupi si memorije i jacu grafulju, to ti izadje kojih 300-400kn...

pes 6 i skines sa nekog pes foruma "option file" da ti igrači budu oni koji trenutno igraju

exXter
11.01.2012., 11:34
pes 6 i skines sa nekog pes foruma "option file" da ti igrači budu oni koji trenutno igraju

Da, PES 6 ce fino raditi na full detaljima!

valentino33
11.01.2012., 13:22
Gta San andreas Multiplayer je naj igra :))

NOVI SERVER HRV/SRB/BIH BALKAN SRV !!!

POSJETITE NAS I UVJERITE U NAJBOLJE !! NOVI SERVER 100% radi
NIJE TESKO USPIJETI KAO NA CROHERZEU !! ADMINI POMAZU I PUNO SU BOLJI ! :)

IP: 188.40.57.132:7793

POSJETITE NAS !!!!!!!!!!!!!!!!

nonik
11.01.2012., 15:27
Hvala!

Rayman 2, 3
Psychonauts
Beyond Good and Evil
LEGO serijal
Mini Ninjas
Fable

blupita
11.01.2012., 17:21
Hvala, ove ratne bas i ne bi (mama im ne da), a skinuo sam nfs i ne radi na windows 7 - poludio sa :504:, to jedino sto bi njima odgovaralo...
toga tipa nesto, a da nije neka koljaza...:D

kako ne radi?
pa ja imam igre iz 95 god i sve rade trabaš samo staviti onu kvačicu u copabilitiy mode napr na win 95 win xp itd mogu ti reć samo da bolje rade neg na xp dotične igre ne rade na xp ali na win 7 da bez problema
a o kojem je nfs rječ? još jedna dobra igra za klince je Planet Blupi
malo je starija ali radi bez ikakvih problema na win 7
a ako zeliš možeš im skinuti i
Dirt 2 i toca driver serijal
obje su simulacija vožnje

kerbi
11.01.2012., 20:22
Ne pratim stanje na tržištu igara, pa nemam pojma šta je trenutno aktualno. Možete li mi preporučiti neke novije naslove pc igara s relly-ima i opčenito auto-utrkama

exXter
11.01.2012., 21:47
Rayman 2, 3
Psychonauts
Beyond Good and Evil
LEGO serijal
Mini Ninjas
Fable

Superishka, sada ih imam bome i previše! :rofl: Zakon!
HVALA

kako ne radi?
pa ja imam igre iz 95 god i sve rade trabaš samo staviti onu kvačicu u copabilitiy mode napr na win 95 win xp itd mogu ti reć samo da bolje rade neg na xp dotične igre ne rade na xp ali na win 7 da bez problema
a o kojem je nfs rječ? još jedna dobra igra za klince je Planet Blupi
malo je starija ali radi bez ikakvih problema na win 7
a ako zeliš možeš im skinuti i
Dirt 2 i toca driver serijal
obje su simulacija vožnje

A pokusao sam svasta!
Compability sa svim mogucim windowsima, sa administrtorom sam pokretao, i jos sam pokusao da 640x480 pokrece i nista! :/
Radilo se o nfs: carbon :503:

Budem probao skinuti jos i dirt 2...hvala! :cerek:

babarej
12.01.2012., 18:30
Dajte mi neku zajebanciju tipa Plants vs Zombies, valjda ima nesto slicno.

Spectre
12.01.2012., 19:04
Orcs Must Die! :top:

nonik
12.01.2012., 19:15
dungeon defenders

mirko2004
12.01.2012., 23:13
Mali (3,5 godine) je dobio za novu volan . Zanima me neka igra za PC gdje koristi volan (neka vožna) ali za njegov uzrast?

Mitkoni
13.01.2012., 03:21
Da, PES 6 ce fino raditi na full detaljima!

Skinuo sam ovaj PES 6, radi odlicno, ali imam problem sto se tice joysticka, ne znam da li je do drajvera ili sta vec.. inace joystick je, A4 Tech: Model GP8 zna li netko advekatne drajvere, ili ima jos nesto pored toga? :504:

Lux...
13.01.2012., 12:29
Skinuo sam ovaj PES 6, radi odlicno, ali imam problem sto se tice joysticka, ne znam da li je do drajvera ili sta vec.. inace joystick je, A4 Tech: Model GP8 zna li netko advekatne drajvere, ili ima jos nesto pored toga? :504:

šta točno ne valja sa joystickom?

Felix 3575
13.01.2012., 13:39
Treba mi neki dobar RPG

Oogway
13.01.2012., 13:44
Treba mi neki dobar RPG

Diablo 2
Elder Scrolls 3 Morrorwind
4 Oblivion
5 Skyrim

Baldur's Gate 2
KOTOR 1 i 2

Felix 3575
13.01.2012., 14:00
Ne paše mi to igro sam diablo 2 ali mi treba 3D da je i da imaš skilove za svako oružje pomogučnosti da su mačevi i samostrijeli ili puške(pištolji, kubure) kao u Fable-u

exXter
13.01.2012., 18:14
Ne paše mi to igro sam diablo 2 ali mi treba 3D da je i da imaš skilove za svako oružje pomogučnosti da su mačevi i samostrijeli ili puške(pištolji, kubure) kao u Fable-u

Oblivion probaj svakako! :confused:

Pa jel nisi dobio drivere uz njega? U samoj igri stimas' komande! :p
Jel ti ga ucita uopce u igri? :kava:

kerbi
13.01.2012., 19:56
Ne pratim stanje na tržištu igara, pa nemam pojma šta je trenutno aktualno. Možete li mi preporučiti neke novije naslove pc igara s relly-ima i opčenito auto-utrkama

Šta baš nitko ne zna nekakav reli ili sl? Ako ne to, možda nekakav simulator leta?

anonimna123
14.01.2012., 09:59
evo jedne cure da trazi preporuku. pa evo, nesto tipa Super Maria/avanturisticke, al u novijem izdanju. posto me ne zanimaju pucacine :D a, moze i preporuka za auto utrke, ali nesto starije jer mi konfiguracija ovo novije ne podrzava. hvala!

Rizlamen
14.01.2012., 11:52
Šta baš nitko ne zna nekakav reli ili sl? Ako ne to, možda nekakav simulator leta?

Dirt, Dirt 2

dorianL
14.01.2012., 13:59
koja je najbolja voznja auta za pc?

jinxy
14.01.2012., 14:01
evo jedne cure da trazi preporuku. pa evo, nesto tipa Super Maria/avanturisticke, al u novijem izdanju. posto me ne zanimaju pucacine :D

Ne kužim se baš u Super Maria ali možda da probaš Limbo (platformer, puno zagonetki)? Aquaria je isto zgodna igra (avantura, nije pucačina - bar ne cijelo vrijeme :zubo:).
Kaj mogu, volim indie igre. :raspa:

Josey_Wales
14.01.2012., 14:24
:s :s

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=17026

kamiondzija
14.01.2012., 20:41
Pozdrav, trazim igru cija je radnja smjestena u srednjem vijeku ili antici. Trazim ratne igre, strategije nesto tipa Total War serijali.

jabor94`
15.01.2012., 14:34
koja je najbolja voznja auta za pc?

Flat out 2 definitivno..nikakvi need for speedovi ni ostale pizdarije :kava:

Rizlamen
15.01.2012., 14:55
Flat out 2 definitivno..nikakvi need for speedovi ni ostale pizdarije :kava:

Uuu Ovoliki potpis jos nisam stavio na nista drugo :D

Samo bi nadodao Flat out 2 ULTIMATE CARNAGE.

chan jackie
18.01.2012., 11:52
Trazim igricu u kojoj ste vi kralj i gradite dvorac itd.
da nije prerfekt grafika i da nema vise od 5-7 gb
i da je rpg ili strategija
P.S.
Za oblivion,aoe,cossacks znam pa mi nemojte te preporucivat,a M&B imam.

chan jackie
18.01.2012., 11:58
Pozdrav, trazim igru cija je radnja smjestena u srednjem vijeku ili antici. Trazim ratne igre, strategije nesto tipa Total War serijali.

Imas Aoe 1 i 2 (3 je vec doba napoleona, Aoe 2 je najbolji)-Tu gradis ako vojnike i kuce,igrica nije nova ali grafika se supp.
Ako zelis setat po gradovima radit dvorce imas Mount & Blade Seriale(ja igram Warband).
P.S.
I ja sam postao da trazim igre slicne tvojima pa ako mi ko preporuci sigurno ce ti dobro doc jer i ja sam ljubitelj strategije smjestene u srednjem vijeku ;) :cerek:

Mitkoni
19.01.2012., 14:10
šta točno ne valja sa joystickom?

Ne valja, hmm, ne znam ni sam sta ne valja.

#1 Ne znam da li uopste radi.
#2 Ne znam da li su drajveri uopste istalirani. Ne znam da li to spada u Other Device kada idem u "Device Manager-u"
#3 Nece da radi na PES6, niti na Fifa2007, pokusavao sam i na GTA Vice City, pa tako i na San Andreas nece ni tu.

Ne znam kako da proverim da li uopste i radi.  :kava:

exXter
20.01.2012., 09:08
Ne valja, hmm, ne znam ni sam sta ne valja.

#1 Ne znam da li uopste radi.
#2 Ne znam da li su drajveri uopste istalirani. Ne znam da li to spada u Other Device kada idem u "Device Manager-u"
#3 Nece da radi na PES6, niti na Fifa2007, pokusavao sam i na GTA Vice City, pa tako i na San Andreas nece ni tu.

Ne znam kako da proverim da li uopste i radi.  :kava:

Koje windowse imas?
Ako imas windows xp (i starije) onda su ti potrebni driveri za njega.
Preko cega ga spajas (usb, rs232...)?
Kada ga ustekas jel ti izbaci sta u desnom donjem kutu u windowsima (neku notifikaciju)?
Daj malo opisi...

Trazim igricu u kojoj ste vi kralj i gradite dvorac itd.
da nije prerfekt grafika i da nema vise od 5-7 gb
i da je rpg ili strategija
P.S.
Za oblivion,aoe,cossacks znam pa mi nemojte te preporucivat,a M&B imam.

The Settlers, meni jako draga igra! :frajer:

SexMachine
20.01.2012., 12:03
Neka igra tipa starog pharaoha,caesara, zeusa... tj gdje gradite svoj grad,, pravite hranu....itd

Mitkoni
21.01.2012., 05:12
[QUOTE=exXter;37722435]Koje windowse imas?
Ako imas windows xp (i starije) onda su ti potrebni driveri za njega.
Preko cega ga spajas (usb, rs232...)?
Kada ga ustekas jel ti izbaci sta u desnom donjem kutu u windowsima (neku notifikaciju)?
Daj malo opisi...

Da, Windows XP, ubacio sam drajvere. Gledao sam u Hardware+Device Manager-u, da li su registrovani drajveri (nigdje nije bilo oznaceno polje zutom bojom, sto je valjda logicno da su drajveri uspesno instalirani, i naravno u Other Device, kaze da je 'nesto' uradjeno, tu su sigurno drajveri od istog...
Spajanje ide preko ploce, znaci nabacuje se na plocu, i na izlazu se kaci kabl sa joystickom. Ne izbacuje mi u donjem desnom uglu nista da trazi ili nesto sl. znam nata mislis... :ne zna:

shlapa-1
21.01.2012., 19:22
dobra vecer dragi forumasi :)

ovako jel bi mi netko mogao preporucit neku besplatnu online multiplayer pucacinu,bio bih zahvalan :) .

grafika nije bitna,bitno je da ima igraca online,hvala _)

zmaj_xpzt
22.01.2012., 01:18
cod, UT...

SexMachine
22.01.2012., 02:51
cod je besplatan?

Mehaniks
22.01.2012., 14:38

ovako jel bi mi netko mogao preporucit neku besplatnu online multiplayer pucacinu,bio bih zahvalan :) .

Combat Arms EU.

vedizzle
22.01.2012., 14:40

Combat Arms kao što ti je preporučeno, Cube 2: Sauerbraten recimo... :D

ajdin99
22.01.2012., 16:31
mozetel mi preporucit najbolje igre koje mogu na moju konfu ??

Intel Celeron Dual Core 2*2.6 ghz

2 GB ddr3 1333 mhz RAM

Intel x4550

P.S : volim sportske,FPS, i racing igre ;)

unaprijed hvala :kava:

Vukojebina13
22.01.2012., 16:38
Wolfenstein,Need for speed-Shift,Call of Duty 2,

ajdin99
22.01.2012., 16:40
a kad bi stavio HD5670 bi li onda mogo igrat novije naslove ??

SexMachine
23.01.2012., 23:37
da

Figo_zg
24.01.2012., 00:07

Counter Strike :)

total_chill
25.01.2012., 14:31
dragi gejmeri!

kao jedan noob, evo me tu kod vas, tražim pomoć! Naime, imam malog nećaka koji je lud za igricama, a još luđi za zmajevima. Bliži mu se rođendan pa mi je palo na pamet da mu kupim neku igricu koja sadrži iste :D Pa vas molim za nekakvu preporuku :)

nonik
25.01.2012., 15:24
Skyrim

ror
27.01.2012., 22:25
može preporuka nešta ala god of war ali za pc

Chuky1
28.01.2012., 11:26
može preporuka nešta ala god of war ali za pc

Takvih i nema baš puno, možda Darksiders.

Motus vita est
28.01.2012., 19:04
dragi gejmeri!

kao jedan noob, evo me tu kod vas, tražim pomoć! Naime, imam malog nećaka koji je lud za igricama, a još luđi za zmajevima. Bliži mu se rođendan pa mi je palo na pamet da mu kupim neku igricu koja sadrži iste :D Pa vas molim za nekakvu preporuku :)

The I of the dragon.

mickey
28.01.2012., 20:36
ovo me tak nasmijalo...
http://www.gamespot.com/street-cleaning-simulator/reviews/street-cleaning-simulator-review-6326398/
provjerite review ....

e nakon toga user score sa mini reviewima...
CAAARSKi
http://www.gamespot.com/street-cleaning-simulator/user-reviews/platform/pc/

:lol::lol:

Narnija
29.01.2012., 20:29
tražim neku igru kao npr. tomb raider(ali ne pucačinu,nego mačevi,štitovi,strijele,čarobnjaci itd.) nemojte mi preporučiti god of war,lotr i Chronicles of Narnia jer to već imam...nek grafika bude dobra i da nisu recimo normalni mačevi nego da budu vatreni mačevi kao i u god of war...unaprijed hvala

P.S nadam se da razumijete objašnjenje kakvu igru tražim

Sabačonka
30.01.2012., 15:48
Molim preporuke za neku dobru, grupnu igru. Nešto alla wormsi

Yosemite Sam
30.01.2012., 18:27
tražim neku igru kao npr. tomb raider(ali ne pucačinu,nego mačevi,štitovi,strijele,čarobnjaci itd.) ...

Imaš dvije lotr igre, lotr return of the king i lotr conquest.
Prince of Persia nastavci

Molim preporuke za neku dobru, grupnu igru. Nešto alla wormsi

Majka svih igrica Hogs of war (http://www.youtube.com/watch?v=CYbjYndKRkM&feature=related):lol:

pennsylvanians
01.02.2012., 16:11
Imali negdje na internetu Šustera za igrat?

Felhound
01.02.2012., 16:26
Što je to Šuster? :ne zna:

pennsylvanians
01.02.2012., 16:59
Što je to Šuster? :ne zna:

Kartaška igra,nikad nisi cuo za Šustera? :ne zna:

Sargeras
01.02.2012., 18:47
Znam da je Facebook igra, ali svejedno - MUSIC CHALLENGE! Najbolja igra koju sam ikad igrao na ovom pišljivom fejsu.

kerbi
01.02.2012., 20:30
Ima tko kakvu preporuku za neku igru s princezama, prinčevima i sl bez pretjeranog nasilja. Onako nešto za 5-ogodišnjakinju koja je otkrila igre.
Obećao sam joj to umjesto GTA kojeg je vidjela kod bratića pod izlikom da se pokvario. Malo mi pretjerano za nju da krade aute i šora ekipu okolo.

emily80
01.02.2012., 23:48
Nisam znala gdje da postavim pitanje pa postavljam ovdje, ako nije na pravome mjestu molim modove da mi ne brisu temu vec da je prebace gdje vec treba, jako mi je vazno.

Dakle prije par godina je postojala jedna neka stranica, neke kao virtualne sobe, virtualni otoci itd itd, tamo si mogao ici od sobe do sobe i sa ljudima se druziti, naravno virtualno...mogao si da si uradis lik, pleses, tuces se i svasta nesto. Ne sjecam se uopce kako se to zvalo, znam samo da odavno te stranice nema, medjutim zna li netko postoji li nesto slicno sad da se moze naci na internetu?

Ispricavam se, mislila sam nesto slicno igrici SecondLife a ne Half Life

exXter
03.02.2012., 09:28
Nisam znala gdje da postavim pitanje pa postavljam ovdje, ako nije na pravome mjestu molim modove da mi ne brisu temu vec da je prebace gdje vec treba, jako mi je vazno.

Dakle prije par godina je postojala jedna neka stranica, neke kao virtualne sobe, virtualni otoci itd itd, tamo si mogao ici od sobe do sobe i sa ljudima se druziti, naravno virtualno...mogao si da si uradis lik, pleses, tuces se i svasta nesto. Ne sjecam se uopce kako se to zvalo, znam samo da odavno te stranice nema, medjutim zna li netko postoji li nesto slicno sad da se moze naci na internetu?

Ispricavam se, mislila sam nesto slicno igrici SecondLife a ne Half Life

Jesi mislila na SIMS-e ili mozda World of Warcraft? :cerek:

Conphas
04.02.2012., 11:10
Heroes of Might and Magic IV ;)

d._m.
04.02.2012., 13:19
kud baš četvorka?

kamiondzija
04.02.2012., 23:59
Zanimaju me igre tipa Gran Turismo (koji je samo za PS), ali za PC. Hvala unaprijed na preporukama!

Spectre
05.02.2012., 00:04
Race Driver: Grid, Need for Speed: Shift...

ror
06.02.2012., 11:56
nisam do sada igrao Cod osim ovog zadnjeg ali singleplayer baš i nije nešto pa može neka preporuka koji iz seriala bi mi preporučili da ima najbolji singleplayer??

phiber
06.02.2012., 17:41
nisam do sada igrao Cod osim ovog zadnjeg ali singleplayer baš i nije nešto pa može neka preporuka koji iz seriala bi mi preporučili da ima najbolji singleplayer??

Probaj Modern Warfare seriju, 1-3. Singleplayer je odlican.

ady-
07.02.2012., 16:00
Zanima me da li bi mi mogli preporuciti neku dobru igricu tipa Return to Mysterious Island ?
Ali da nije pretjerano stara .

Hvala :)

Chuky1
07.02.2012., 18:27

Ak ti ovaj zadnji (modern warfare 3) nije nešto onda sumnjam da će ti se bilo koji svidjeti. Jedino ak voliš 2. svjetski rat možda da probaš starije nastavke.

ror
07.02.2012., 23:45
Ak ti ovaj zadnji (modern warfare 3) nije nešto onda sumnjam da će ti se bilo koji svidjeti. Jedino ak voliš 2. svjetski rat možda da probaš starije nastavke.

Igra mi je super ali singleplayer nije baš nešto, prekratak i priča ak se uopće može nazvat pričom mi je bezveze

Spectre
08.02.2012., 07:52
Priča u MW3 se nastavlja na MW2... Koji se nastavlja na MW1... Ako nisi igrao prijašnje igre, normalno da ti sama priča nije nešto.

BuXx1304
08.02.2012., 11:23
Neka igra tipa starog pharaoha,caesara, zeusa... tj gdje gradite svoj grad,, pravite hranu....itd

Age of Mitology

The Mini King
08.02.2012., 12:10
tražim neki avanturistički rpg..ne želim da bude pucačina,nego mačevi,štitovi,strijele itd. igra nek bude tipa Lotr,Kronike iz Narnije i nek ne bude krvi jer to ne volim...unaprijed hvala!!!:D:p

Spectre
08.02.2012., 12:32
Dragon Age: Origins, ne znam dal se može isključiti krv.

The Bard's Tale je starija ali dobra.

The Mini King
08.02.2012., 13:47
Dragon Age: Origins, ne znam dal se može isključiti krv.

The Bard's Tale je starija ali dobra.

hvala!!!:D

i možda ako znate koju trku bikama(BMX-icama) i motora..jer na kompjuteru imam samo trke auta pa sam se malo toga zaželio...unaprijed hvala!!!:ne zna:

Spectre
08.02.2012., 14:31
Još par RPG igara koje će ti se vjerojatno svidjeti: The Witcher 1 i 2 te Mount & Blade (nema magija, srednji vijek).

nonik
08.02.2012., 16:23
tražim neki avanturistički rpg..ne želim da bude pucačina,nego mačevi,štitovi,strijele itd. igra nek bude tipa Lotr,Kronike iz Narnije i nek ne bude krvi jer to ne volim...unaprijed hvala!!!:D:p

Neverwinter Nights 1, 2
Drakensang: The Dark Eye
Drakensang: River of Time
Risen
Morrowind
Skyrim

The Mini King
08.02.2012., 16:52
Neverwinter Nights 1, 2
Drakensang: The Dark Eye
Drakensang: River of Time
Risen
Morrowind
Skyrim

uff...koliko prijedloga...uglavnom hvala!

The Mini King
08.02.2012., 16:54
Još par RPG igara koje će ti se vjerojatno svidjeti: The Witcher 1 i 2 te Mount & Blade (nema magija, srednji vijek).

nema veze šta nema magije..probat ću te igre..

milejuric67
08.02.2012., 16:56
Tražim neke zabavne arkadne igre tipa Prehistorik 2 ako se netko sića te fosilne igre, zatim Jazz Jackrabitt serijala, nešto tog tipa da je arkadno i zabavno, da nebude napetosti.

d._m.
08.02.2012., 17:22
Captain Claw

King5
08.02.2012., 17:25
Molio bi neke preporuke za igrice :bonk:

I ako zante mozda neke online igre (Freegame) :Snajper:

The Mini King
08.02.2012., 19:13
Molio bi neke preporuke za igrice :bonk:

I ako zante mozda neke online igre (Freegame) :Snajper:

ah, a kakve te igre zanimaju.kad rećeš će sve odmah biti lakše:ne zna: ...a za online igre:need for speed world

P.S nadam se da voliš trke auta!:

The Mini King
08.02.2012., 19:30
stvarno ne mogu prihvatiti činjenicu da od igara Chronicles of Narnia postoje samo dva dijela, a to su:The Lion,the witch and the wardrobe i Prince Caspian..pa ako znate za još koji dio te igre koja je nastala po filmu i ako mi predložite bio bih stvarno zahvalan!!! ali za pc!!

ror
08.02.2012., 22:42
Priča u MW3 se nastavlja na MW2... Koji se nastavlja na MW1... Ako nisi igrao prijašnje igre, normalno da ti sama priča nije nešto.

Krećem onda od MW1...

The Mini King
09.02.2012., 11:55

hvala ali the witcher 1 i 2 ima krv pa mi se ne sviđaju...

The Mini King
09.02.2012., 12:19
ovako, ja imam 10 godina pa tako da tražim avaturistički rpg za 10 godina i bez krvi,molim...zato molim da sljedeće igre koje mi budete preporučili da ne budu tipa dragon age origins i elder scrolls i da nije pucačina!!!..hvala na razumijevanju!!!!:)

d._m.
09.02.2012., 12:47
Soldier of fortune

The Mini King
09.02.2012., 13:04
Soldier of fortune

kome to???

mala_plivačica
09.02.2012., 13:19
Trebam preporuke za igrice za pc koje se mogu jednostavno skinut s neta.
Volim igrat Sims, Icy tower, tetris, Super Mario, onda igrice na facebooku koje imaju veze sa shoppingom :D i slicno. prijedlozi? :)

d._m.
09.02.2012., 13:23
kome to???
tebi

nonik
09.02.2012., 16:23
ovako, ja imam 10 godina pa tako da tražim avaturistički rpg za 10 godina i bez krvi,molim...zato molim da sljedeće igre koje mi budete preporučili da ne budu tipa dragon age origins i elder scrolls i da nije pucačina!!!..hvala na razumijevanju!!!!:)

fable

The Mini King
09.02.2012., 18:33
fable

hvala...još prijedloga????

The Mini King
09.02.2012., 18:34
tebi

??????:confused::confused::confused::confused: pa to ne smiju igrat maloljetnici!!!!

kerbi
09.02.2012., 18:54
Baš. Krvi do koljena. Sačmaricom odvališ nogu neprijatelju i sl.

The Mini King
09.02.2012., 19:11
stvarno!!!

The Mini King
09.02.2012., 19:11
i još je pucačina!!!

phiber
09.02.2012., 20:15
Postoji thread sa preporukama.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=372204&page=207

The Mini King
09.02.2012., 20:40
Postoji thread sa preporukama.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=372204&page=207

a????:confused::confused:šta je ovo???????

Chyraeth
09.02.2012., 23:37
A jebo te isus talavi, ako ti je preporučio igricu, zahvali si i odi dalje, šta sad filozofiraš majke ti..
Igraj Minecraft. Tu nema krvi.

jinxy
10.02.2012., 01:02
hvala...još prijedloga????

Ahriman's Prophecy. Količina krvi zanemariva, igra je besplatna.
Ako ti se dopadne potraži i Aveyond koji ima nekoliko nastavaka.

The Mini King
10.02.2012., 07:45
A jebo te isus talavi, ako ti je preporučio igricu, zahvali si i odi dalje, šta sad filozofiraš majke ti..
Igraj Minecraft. Tu nema krvi.

dobro,dobro...ne trebaš se vrijeđat...:kava:

The Mini King
10.02.2012., 07:47
[QUOTE=jinxy;38046024]Ahriman's Prophecy. Količina krvi zanemariva, igra je besplatna.
Ako ti se dopadne potraži i Aveyond koji ima nekoliko nastavaka.[/QUOTE/

želim da bude 3D grafika!!!

scorpio2001
10.02.2012., 12:57

Wizard 101 super za klince i ja je tu i tamo igram, a moje dijete je obožava.

Zelda, ali ne znam jel je ima za PC

The Mini King
10.02.2012., 16:30
Wizard 101 super za klince i ja je tu i tamo igram, a moje dijete je obožava.

Zelda, ali ne znam jel je ima za PC

hvala..probat ću ih a zeldu ću za ps2 probat nać ako ne bude za pc!!!

Motus vita est
10.02.2012., 18:38
Kakav je Splinter Cell Double Agent za pc? Cita san da ima dosta tehnickih problema, a misljenja o samoj igri s podijeljena. Prva 3 su mi jedan bolji od drugog, a Conviction mi je govno

ante1950
10.02.2012., 21:24
Može li preporuka za neku mafijašku igru poput the godfathera i mafie?

The Mini King
11.02.2012., 15:41
Može li preporuka za neku mafijašku igru poput the godfathera i mafie?

pojma nemam za nikoju takvu osim ove dvi...

Akinom :D
11.02.2012., 17:46
Sori što vam se petljam u temu ali trebam preporuku za neku dobru igricu, inače za poklon. Najbolja bi bila neka ratna igrica, ili nešto krvoločno a da je novija igrica ... Npr. 2011 ili 2012 godine.

minael
11.02.2012., 20:55
Zašto ne mogu igrat on-line ako sam registriran na ea.com.
Kad u igri idem na on-line veli provjeri zadnji update na NFS com.
Odem tamo logiram se i nemrem updatat niti postavit pitanje?

Motus vita est
11.02.2012., 22:11
Sori što vam se petljam u temu ali trebam preporuku za neku dobru igricu, inače za poklon. Najbolja bi bila neka ratna igrica, ili nešto krvoločno a da je novija igrica ... Npr. 2011 ili 2012 godine.

Battlefield 3 ima navodno dobar multiplayer.

Zikko
12.02.2012., 15:59
Igra neka na shemu firefly serije... svemir, questovi, fps ili tps + simulacija voznje i borbe u letjelicama.. hvala

exXter
13.02.2012., 12:19
Trebam par igara (2,3) za djete od 11 godina:

2,3 igre za djete od 5 godina:

HVALA :D

ivona8888
13.02.2012., 12:42
http://www.youtube.com/watch?v=z-JtOV9XjRY

Kaio
13.02.2012., 16:52
moze netko preporuciti neku snipersku igru?netrebate spominjat cod.igrao sam sniper ghost warrior,bf3 imam (volim malo realisticnije igre i modernije doba).hvala :)

Spectre
13.02.2012., 21:15
Sniper Elite je najbolja, no u WW2. Uskoro bi trebao izaći Sniper Elite v2.

CottonEyeJoe
14.02.2012., 09:58
ajde preporučite neku detektivsku igru, gdje treba malo razmišljati i tako...

Ali da je 3d recimo.Ako ima takve.

exXter
14.02.2012., 17:03

Grin Fandango, Monkey Island?!

SibeliuS
14.02.2012., 17:34

Sherlock Holmes: The Awakened. Inače, jedna od najboljih avantura iz prvog lica. Također probaj i njegovog prethodnika ali u standardnom point and click izvođenju- Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring.

Na pamet mi padaju još i Still Life 1&2 te Moment of Silence, kvalitetna ali nepravedno zapostavljena SF avantura.

Chyraeth
15.02.2012., 09:54
Ljudi, treba mi nekakva igra u kojoj je glavni lik assassin, ninja ili thief, znači da je koncept igre u bivanju skriven, tj. ''stealth''
Probao sam AC svaki nastavak, Thief-a također i prošao questove Thieves Guildom i Dark Brotherhood-om u Skyrimu (:))
Grafički zahtjevi su nebitni.

The Mini King
15.02.2012., 11:44
Ljudi, treba mi nekakva igra u kojoj je glavni lik assassin, ninja ili thief, znači da je koncept igre u bivanju skriven, tj. ''stealth''
Probao sam AC svaki nastavak, Thief-a također i prošao questove Thieves Guildom i Dark Brotherhood-om u Skyrimu (:))
Grafički zahtjevi su nebitni.

možda Ninja Blade??

SilvrBckGorilla
15.02.2012., 19:54
trebam neki story-driven RPG, ne mora nužno biti RPG, bitno mi je samo da ima interesantnu i dobru priču.

uvjeti:

>ne japansko
>ne Bioware
>ne Bethesda

jinxy
15.02.2012., 20:27
trebam neki story-driven RPG, ne mora nužno biti RPG, bitno mi je samo da ima interesantnu i dobru priču.

uvjeti:

>ne japansko
>ne Bioware
>ne Bethesda

Planescape Torment. Ak je grafika baš bitna onda Vampire the Masquerade Bloodlines, Witcher 1 i 2, Risen.

asprah
16.02.2012., 07:58

uvjeti:

>ne japansko
>ne Bioware
>ne Bethesda

Drakensang si igrao ? Priča dobra a i questovi nisu baš dosadni.
Imaš 2 dijela, 3. mislim da je samo na njemačkom.

http://www.youtube.com/watch?v=ivQEimTIqVU&feature=related

Kepe123
16.02.2012., 18:18
Želio bih neku igricu, za mene naravno kao ratna ono 2. svjetski rat, da ima ful dobru grafiku i da OBAVEZNO ima multiplayer
Hvala

Motus vita est
16.02.2012., 19:51
@ Chyraeth - Splinter Cell serijal ti se sastoji od cistog stealtha. Prva 3 su mi medju top igrama :mig:

@ Gorilla - Witcher, Dues Ex:HR, Metro 2033, Stalker:SOC

Kepe123
17.02.2012., 14:10
@ Chyraeth - Splinter Cell serijal ti se sastoji od cistog stealtha. Prva 3 su mi medju top igrama :mig:

@ Gorilla - Witcher, Dues Ex:HR, Metro 2033, Stalker:SOC

Malo više slično Call of Duty...
Ako može ?

RottBox
18.02.2012., 09:35
bok

sorry ako je pitanje malo offtopic.Zanim me da li je bolje fifu 12 i sportske igre igrati na PS3 ili PC-u?Naučen sam na PS2 i nekakomi je prilikom igranja joystickom uvijek bolje hvatalo na PS2 nego na PC-u.

zanima me da li i vi imate takva iskustva ili?

da li se može modati ps3 slim novi?

Chuky1
19.02.2012., 10:59
Meni je isto uvijek bilo draže na konzoli, ali ako imaš dovoljno jak PC i dobar PC joystick trebao bi sasvim lijepo igrat.

miky0
19.02.2012., 11:55
Molio bih vas za pomoc.
Gdje bih mogao igrat on-line sah ili 5 u nizu,a da mogu igrat preko mobitela (imam instaliranu opera mini)?

Hvala

Marrionero
21.02.2012., 15:46
Pozdrav ljudi i prvo sretan vam fasnik :D

E ovako,znaci veliki sam fan hack n' slash igara..!! Zelim si naci novu takvu igru al neide mi pa reko ako mi tko ovdje moze pomoci :)
Pod ovim hack n' slash mislim na igre kao Dungeon Siege i Titan quest...

Evo i popisa igara koje sam igrao i preso tako da mi te nemorate spominjati :))

Dungeon Siege 1+svi nastavci
Dungeon Siege 2+svi nastavci
Dungeon Siege 3
Diablo 1
Diablo 2
Sacred 1
Sacred 2
Titan Quest +nastavci
Torchlight
Loki:Heroes of mitology
I ima ih jos al sam zaboravio xD

Hvala unaprijed :))

O i trenutno si skidan Legend:Hand of God pa cu vidjet dali to lici na ista :)

Kambe
22.02.2012., 12:53
predložio bi da se napravi neki popis multiplayer igri koje mogu preko lana, imaju coop itd.

14Lonsdale88
22.02.2012., 23:25
Evo vam igra na šemu ogame-a samo je dosta ubrzano znaci vise je zabavno i ima vise unistavanja i rata :D
http://death-star.co.cc/

Motus vita est
23.02.2012., 20:34
Moze preporuka nekog rpg-a slicnog Witcheru? Slicnom po pitanju real time combata, upravljanja samo jednim likom, i koji se vise fokusira na roleplay i pricu nego na freeroam i istrazivanje. Da je od 2003. recimo pa nadalje. Valjda se nadje nesto :D. Unaprijed zahvaljujem :) .

antonio_tono
23.02.2012., 21:44
E ovako...!! Zanimam me jel mi neko može preporučit neke igre da su žarna "Ratna,utrke auta,strategije" jedno 10-ak igrica ali i neke do njih da može na netu se igrat!!
Ali da su malo novije igre "2010-2012"
Samo da nije Call of Duty,Battelfield,Need For speed....

igraci
25.02.2012., 06:35
igra li tko neki backgamon online? koji je najbolji?

92marko
25.02.2012., 13:01
koja je ovo igra ? ne mogu se sjetit da ga jebes..mislim na ovaj dolje meni il sta vec
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429553_253983741344118_100001974813053_539693_1908 164149_n.jpgv

d._m.
25.02.2012., 13:43
Doom

kerbi
26.02.2012., 14:05
Ja bi prije rekao Duk Nukem

nonik
26.02.2012., 14:20
Ja bi prije rekao Duk Nukem

:facepalm:

Pero_Kanister
26.02.2012., 15:43
Ljudi dajte mi preporučite neke igre koje su dobro igrive na đojstiku.... Vožnje, neke sportske....
P.s. u preporukama izostavite FIFU, PES, i NFS to već igram :)

pennsylvanians
28.02.2012., 21:34
Evo ovo je moja krntija od kompa. Vise sam poludio na ovom Can I Run It jer koju god igricu stavim na analiziranje ne prolazi.
Ajde preporucite neko sranje. Jedino sto mogu igrat bez trzanja je za sad NFS Most Wanted. San Andreas trza ko lud. :confused:

http://i.imgur.com/Lk2VF.jpg

krszas
29.02.2012., 17:33
Probaj Max Payne (http://www.ehow.com/facts_5406175_max-payne-pc-requirements.html) 1 i 2, Soldier of Fortune II: Double Helix ili hitman-e :) .

Mghost
29.02.2012., 18:20
jel mi može neko predložit neku openworld igru tipa GTA 4 ili LA noire za pc? :kava:

Marinoprpic
01.03.2012., 00:00
jel mi može neko predložit neku openworld igru tipa GTA 4 ili LA noire za pc? :kava:

Imaš i jedno i drugo za komp.Saints row the third mi pada na pamet

scorpio2001
01.03.2012., 10:43
Jel može netko preporučiti neku igru tipa Privateer 2 the Darkening, a da nije Freelancer?

Spectre
01.03.2012., 10:47
X³: Reunion (http://en.wikipedia.org/wiki/X%C2%B3:_Reunion)
DarkStar One (http://en.wikipedia.org/wiki/DarkStar_One)

scorpio2001
01.03.2012., 10:59
Thx, to bum pogledao.

Mghost
01.03.2012., 14:01
Imaš i jedno i drugo za komp.Saints row the third mi pada na pamet

e hvala ti :mig:

riot_act
01.03.2012., 17:16
Pozdrav,
Molio bih preporuku za igru što sličniju Skyrimu s tim da je borba složenija, da ima što više različitih poteza koji se mogu kombinirati a ne da se sve manje-više svodi na bjesomučno klikanje mišem kao u Skyrimu.
Hvala!

Zek@n
01.03.2012., 17:25
ekipa :D
treba mi neka igrica tipa sniper: ghost warior, znaci suljanje snajperi i tako. vidio sam nesto na youtubu ghost warior 2 ali nema za skinut nigdje, znate mozda jos koju? tnx :D

b00tsrap
01.03.2012., 17:47
E ovako...!! Zanimam me jel mi neko može preporučit neke igre da su žarna "Ratna,utrke auta,strategije" jedno 10-ak igrica ali i neke do njih da može na netu se igrat!!
Ali da su malo novije igre "2010-2012"
Samo da nije Call of Duty,Battelfield,Need For speed....

imaš Rage!

Spectre
01.03.2012., 19:36
ekipa :D
treba mi neka igrica tipa sniper: ghost warior, znaci suljanje snajperi i tako. vidio sam nesto na youtubu ghost warior 2 ali nema za skinut nigdje, znate mozda jos koju? tnx :D

Sniper Elite, jedina koja vrijedi.

Zek@n
01.03.2012., 22:59
presao sam ju i super je igrica, ali ko takva, nema vise nijedne?

kamiondzija
04.03.2012., 09:46
Pozdrav svima. Trebala bi mi neka igra modernog ratovanja u kojoj se dvije strane bore jedna s drugom, zauzimaju teritorije i tako. Unaprijed hvala!

kajTImamaZADAR
04.03.2012., 12:10
Pozdrav! Imam loš i star komp pa to uzmite u obzir ako mi imate dati koju preporuku... Eto, volim avanturističke igre Tomb Raider tipa, nedavno sam odigrao solidni TR: Legends... Pa bi nesto toga tipa. Po mogućnosti, ne novije od npr 2007.god :)

Isto, kako se u torente a ni u konvertiranje ne razumijem, jel moguće igrati i skinuti Legend of Zelda? Ona koja je izašla za Nintendo prije cca 5 godina...? Ako netko za i ima link... ;)

nonik
04.03.2012., 12:31
Ako ti radi Legend trebali bi i Anniversary i Underworld. Zahtjevi su slični ako se ne varam.
inače Prince of Persia serijal :ne zna:

Lux...
04.03.2012., 12:52
zna li netko neku igricu tipa vigilante 8 2nd offense (http://www.youtube.com/watch?v=lgtOxH6d6c0) za pc?

kajTImamaZADAR
04.03.2012., 13:08
Ako ti radi Legend trebali bi i Anniversary i Underworld. Zahtjevi su slični ako se ne varam.
inače Prince of Persia serijal :ne zna:

Princa, Indiana Jonesa te TR sam uglavnom odigrao.

ako netko ima kakvu sličnu, čak ne mora biti ni dobra :D

i traženi link...? jel smijem to pitati na ovoj temi?

Mghost
04.03.2012., 13:57
Pozdrav! Imam loš i star komp pa to uzmite u obzir ako mi imate dati koju preporuku... Eto, volim avanturističke igre Tomb Raider tipa, nedavno sam odigrao solidni TR: Legends... Pa bi nesto toga tipa. Po mogućnosti, ne novije od npr 2007.god :)

Hitman blood money ti je iz 2006. i isti je izdavač kao i TR (Eidos).
Probaj, meni je prejebena bila prije dok sam ju igrao :D

nonik
04.03.2012., 14:56
Hitman blood money ti je iz 2006. i isti je izdavač kao i TR (Eidos).
Probaj, meni je prejebena bila prije dok sam ju igrao :D

antonio_tono
04.03.2012., 17:15
Može neka "Street Racing" sa nabrijavanjem (nemojte NFS)

Može neka Internet igra "ratna ili utrke" da nije "cod ili nfs"

Lux...
04.03.2012., 19:10
zna li netko neku igricu tipa vigilante 8 2nd offense (http://www.youtube.com/watch?v=lgtOxH6d6c0) za pc?

nitko?? :confused:

Mghost
04.03.2012., 19:32

:confused::kava:

nonik
04.03.2012., 20:16
:confused::kava:

Koji je smisao nekome preporučiti igru na temelju izdavača? Mogao si mu tako preporučit i npr. Championship Manager 5, nema veze kaj nema niti jedan sličan gameplay element, glavno da je isti izdavač.

Mghost
04.03.2012., 20:47
Koji je smisao nekome preporučiti igru na temelju izdavača? Mogao si mu tako preporučit i npr. Championship Manager 5, nema veze kaj nema niti jedan sličan gameplay element, glavno da je isti izdavač.

ja mu samo hoću pomoći u izboru pa sam mu napisao kakvog je podrijetla igrica da zna :)

UrchinStar47
05.03.2012., 03:52
Pozdrav,
Molio bih preporuku za igru što sličniju Skyrimu s tim da je borba složenija, da ima što više različitih poteza koji se mogu kombinirati a ne da se sve manje-više svodi na bjesomučno klikanje mišem kao u Skyrimu.
Hvala!
Kingdoms of Amular.

Gamer12
05.03.2012., 06:39
e možda zna tko igru sličnu cod-u 2 a da nije moh ili bia

riot_act
05.03.2012., 16:17
Kingdoms of Amular.

Hvala na preporuci :top: Pogledao sam par reviewa i izgleda :s

Yosemite Sam
06.03.2012., 11:03

Twisted metal (http://en.wikipedia.org/wiki/Twisted_Metal)
Carmagedon (http://en.wikipedia.org/wiki/Carmageddon)
Vjerojatno ima načina da se igraju na PC-u:D

Lux...
06.03.2012., 22:32
Twisted metal (http://en.wikipedia.org/wiki/Twisted_Metal)
Carmagedon (http://en.wikipedia.org/wiki/Carmageddon)
Vjerojatno ima načina da se igraju na PC-u:D

kad se samo sjetim ps1 i vigilantea :D

carmageddon znam da se može, a twisted metal nisam probao još
hvala

asmir27
14.03.2012., 11:30
Zanimljiva browser igrica :)

http://fullmetal-army.minitroopers.com

mega2spin
15.03.2012., 21:07
šta je sada aktualno za igrat od strategija za lan?
nesto tipa c&c serijali

Ahmed Nurudin
16.03.2012., 17:30
Koju igricu biste mi preporučili na ovaj (http://www8.hp.com/hr/hr/products/laptops/product-detail.html?oid=5179119) laptop ? :)

Gamer12
17.03.2012., 09:11
e mi može neko preporučit igricu sličnu kao call of duty 2 samo da nije medal of honor ili brothers in arms ili bilo koji drugi cod

Magyar Posse
17.03.2012., 10:03
neki dobar mp fps sa perkovima i sličnim stvarima poput cod-a?

scooby10
17.03.2012., 17:58
Neke igra MMA fighta?

Spectre
18.03.2012., 19:25
neki dobar mp fps sa perkovima i sličnim stvarima poput cod-a?

Umm... Battlefield 3?

R1982
20.03.2012., 01:31
Saints Row: The Third

Tko nije neka odigra :D kao što je netko tu napisao, to je igra koja je GTA4 trebala biti od početka. Histerično zabavno :D

RottBox
20.03.2012., 12:04
Pozz,

imam dva pitanja ako mi može netko odgovoriti?

1)Da li postoji neka piratska igra, novijeg datuma da se može igrati online?

2)Kako sve igram piratsko i windovsi mi nisu originalni, ako sad kupim original igru, mogu je bez problema igrat online?

P.S. Sorry,ako nije baš primjereno o piratstvu pričat...

Hvala

kerbi
20.03.2012., 12:49
Možeš. Serveri ne provjeravaju Windowse i druge programe. Njima je bitno da je igra plačena tj. s urednom licencom.

kamiondzija
20.03.2012., 15:35
Ljudi treba mi prijedlog.
Igram Battlefield 2 vec dosta vremena i jednostavno sam se zasitio te igre.
Sad me zanima postoji li neka slicna igra gdje imaš dva tima (kao u BF2) te zauzimate teritorije i borite se. Treba mi igra sto slicnija BF2, ne zelim igre tipa COD, treba mi striktno gdje zauzimas teritorije.

BassQ
20.03.2012., 16:48
Ljudi treba mi prijedlog.
Igram Battlefield 2 vec dosta vremena i jednostavno sam se zasitio te igre.
Sad me zanima postoji li neka slicna igra gdje imaš dva tima (kao u BF2) te zauzimate teritorije i borite se. Treba mi igra sto slicnija BF2, ne zelim igre tipa COD, treba mi striktno gdje zauzimas teritorije.

RISK :zubo:

kamiondzija
20.03.2012., 17:18
RISK :zubo:

Hehehehe :D
:rofl:

mpksp
22.03.2012., 16:23
pozz, jel mi možete preporučiti neki free mmorpg al po mogućnosti da nije pay2win? :flop:

stick
22.03.2012., 18:35
pozz, jel mi možete preporučiti neki free mmorpg al po mogućnosti da nije pay2win? :flop:

http://fonline2238.blogspot.com/

foonline 2238 ti je potpuno free

Motus vita est
22.03.2012., 21:22
Di mi je najjeftinije kupit Mass Effect 1 box izdanje? Sve mi se cini da je u crovortexa. Vani je svugdi out of stock, ili ne dostavljaju ovde ili je skuplje. Pa ako ko zna jeftiniju alternativu neka slobodno javi jer mi se jebeno igra to :D

R1982
22.03.2012., 21:31

www.mmohut.com

juggler
24.03.2012., 15:52
ovako, imam klinca od 6 i pol godina koji je razvalio TMNT 2007, ono doslovno je 100posto sam osvojio nakon tri mjeseca igranja, i to mu je bila prva igra koju je naučio igrati na kompu, ja nisam u toj branši pa evo nas obojica ovdje sa pitanjem, da nas uputite na tako nešto slično, unaprijed zahvalni.

blueSB
25.03.2012., 12:18
ovako ljudi, jedno pitanje... postoji li za komp neka igra tipa ufc, pride bilo sto vezano za udaranje? hvala!

Običan
25.03.2012., 13:00
neka preporuka simulacije tenisa?

Chuky1
26.03.2012., 17:16
Top Spin, ali to je mislim samo za konzole.

Možeš probat Virtua Tennis 4 makar je to više arkada nego simulacija, ali to je koliko znam jedino novije što ima.

R1982
26.03.2012., 17:47
ovako ljudi, jedno pitanje... postoji li za komp neka igra tipa ufc, pride bilo sto vezano za udaranje? hvala!
Koliko sam ja vidio, ništa vrijedno spomena za PC (UFC Undisputed serijal je samo za konzole).

Možda ovaj zadnji Street Fighter? :D

kamiondzija
29.03.2012., 19:16
Ljudi treba mi neka igra u kojoj gradiš svoj grad, ali da nije moderno doba nego antika ili srednji vijek :)
Hvala!

blupita
30.03.2012., 15:32
Ljudi treba mi neka igra u kojoj gradiš svoj grad, ali da nije moderno doba nego antika ili srednji vijek :)
Hvala!

AOE Setlers Civilization Cezar Blacak and White?:ne zna:
Tak neš ?

juggler
30.03.2012., 15:44
pozdrav svima, imam čovječuljka od 6i pol godina i TMNT 2007 mu je bila prva igra u životu i nakon tri mjeseca doslovno je došao do 100posto, e sad bi vas pitao što bi mu preporučili da igra dalje, da je ono tako nešto, a opet novo. radi se o igrici za pc. hvala

kraljforuma
30.03.2012., 16:24
Evo da pitam vas iskusnije koji prate tržište igara.Tražio sam cijeli dan po internet best fps games itd i sve gledam ili 2 svjetski rat ili neka sranja iz budućnosti,pa sam vas htio pitati znate li neku first person igru u kojoj bi bio neki specijalac tj da nije čisti rat da pucaš cijelo vrijeme ali i da nije nešto gdje ubijam vanzemaljce.

Pretpostavljam da bi neki preporučili splinter cell ali to mi je opet možda malo prestatično iako ga nisam puno igrao,ako nema ništa bolje čini mi se da ću njega izabrat.Hvala unaprijed

BassQ
30.03.2012., 16:59
Evo da pitam vas iskusnije koji prate tržište igara.Tražio sam cijeli dan po internet best fps games itd i sve gledam ili 2 svjetski rat ili neka sranja iz budućnosti,pa sam vas htio pitati znate li neku first person igru u kojoj bi bio neki specijalac tj da nije čisti rat da pucaš cijelo vrijeme ali i da nije nešto gdje ubijam vanzemaljce.

Pretpostavljam da bi neki preporučili splinter cell ali to mi je opet možda malo prestatično iako ga nisam puno igrao,ako nema ništa bolje čini mi se da ću njega izabrat.Hvala unaprijed

Rainbow Six - Vegas :)

Em si specijalac, em nema vanzemaljaca, em nije 2. svjetski rat, em imas taktiziranja kolko te volja :)

Jest da je malo starija, al meni je fenomenalna :cerek:
Imas i Vegas 2, al prvi dio je bolji.

mpksp
30.03.2012., 22:31
pozdrav svima, imam čovječuljka od 6i pol godina i TMNT 2007 mu je bila prva igra u životu i nakon tri mjeseca doslovno je došao do 100posto, e sad bi vas pitao što bi mu preporučili da igra dalje, da je ono tako nešto, a opet novo. radi se o igrici za pc. hvala

Možda nešto od LEGO serijala? npr lego pirates of the caribbean je za 7+ godina tako da bi to možda bilo ok.. :ne zna:

SkyRim91
31.03.2012., 00:28
Evo da se i ja javim :) Trebam preporuku za neku dobru igru!

Da nije lagana neka ima nekakvih zagonetkih ili da je potrebno poznavanje engleskog(Donekle)

Nesto kao SkyRim..A moze i neka nova Ratna. Tipa Vjetnam...Ma sve moze :)(Samo neka su noveee)

force32
31.03.2012., 11:13
Evo da se i ja javim :) Trebam preporuku za neku dobru igru!

Da nije lagana neka ima nekakvih zagonetkih ili da je potrebno poznavanje engleskog(Donekle)

Nesto kao SkyRim..A moze i neka nova Ratna. Tipa Vjetnam...Ma sve moze :)(Samo neka su noveee)

Imam 40 godina gamer već 30-tak god jedna od najboljih realističkih igara su FLASHPOINT(dragon rising i red river) nema terminatorskih ispada metak patos,taktika je majka igre,best no 1.

Neprijatelj kamufliran,sakriva se,napada i povlači se,voziš sva vozila koja su na bojištu,moraš lječiti ranjene suborce,upravljati s njima inaće nemaš koristi od njih.
Igrre su teške i zato bude izazov,kada ti uđe pod kožu nerješavaš ih se,kolekcionarski izbor.
DRAGON RISING
http://www.youtube.com/watch?v=3cuJEIOZ_vo&feature=relmfu

RED RIVER
http://www.youtube.com/watch?v=X1sA4tYfveY

nisu traileri nego igra.
LP

kraljforuma
01.04.2012., 08:23
Rainbow Six - Vegas :)

Em si specijalac, em nema vanzemaljaca, em nije 2. svjetski rat, em imas taktiziranja kolko te volja :)

Jest da je malo starija, al meni je fenomenalna :cerek:
Imas i Vegas 2, al prvi dio je bolji.

Hvala puno prijatelju to je to :)

croat1991
02.04.2012., 15:17
koja je trenutno najbolja auto simulacija? malo novija naravno

VDCOTO
02.04.2012., 21:18
Sve novije su sranje. Ja derem rfactor a na stranici rfactorcentral ima hrpa modova (auta,staza i ostalog). Sve možeš prilagoditi svojima željama. Bez volana ne pokušavati.
http://www.youtube.com/watch?v=ErDr0ocgahE

antonio_tono
04.04.2012., 08:33

Imaš "Singularity" Igra je Pre pre

R1982
04.04.2012., 10:43
Zaboravio si dodati prekratka.

phiber
04.04.2012., 12:33
I nakon sto vidis prvih 30% igre, predvidljiva i dosadna. Ako vec ides na nesto tipa Singularity, imas prvi Fear i dodatak.

MrMusX
04.04.2012., 23:28

Sve Lego igre: Lego Star Wars trilogije, Lego Batman, Lego Indiana Jones etc.

- Spiderman Friend or Foe

- Rayman Origins

Clint Eastwood
05.04.2012., 19:55
Sasvim sam neupućen u novije igre, tražim neku stratešku tipa Civilization(a da nije to, više mi je pun k*).

veocic
07.04.2012., 00:15
najbolja igra koju sada trenutno moš igrat je alan wake znači igra je fantastična i na raznim recenzijama je ostvarila tu fantastičnost tako da ju svakako probajte al nije baš za jako mlade jel je igra ipak kao horor ono dosta je strašna ja ju trenutno igram

WDgreen
07.04.2012., 13:43
moze preporuka novijih igara koje bi mogle ici medium/high/ultra na ovoj konfi:
CPU:amd phenom II X4 960T 3.0gHz
GPU:xfx amd radeon hd6850 1GB DDR5
RAM:4gb
HDD:500gb

dr mladjo
07.04.2012., 15:38
aa da se kaže žanr igara kakve voliš bilo bi još bolje...

iSammy
07.04.2012., 21:35
ja bih rekao da se momak samo došao pohvaliti sa konfom.
no, on topic, preporučam da ju provrtiš na Mafia 2.

CRDZ
07.04.2012., 22:58
Trazim neki dobar hokej ili nogomet (samo da nije pes ili fifa) za pc. Molim odgovor.

veocic
08.04.2012., 00:39
nemaš baš neki veliki izbor što se tiče toga ako izuzmemo PES(konami) i fifu(EA sports) onda nemaš uopče izbora ali probaj za promjenu igrat fifa street uskoro izlazi na PC a od hokeja zadnje šta je izašlo za PC ti je nhl 09 također od EA sports ali igra je prilično zastarjela tako da ti se ne isplati zato što su hokej igre uglavnom za PS i xbox.

CRDZ
08.04.2012., 09:38
Hvala.

Cod4_PrO
08.04.2012., 11:50
Pozdrav svima..nabavio sam stolni joystick Model:MaxFighter F-16U (http://www.google.hr/imgres?q=maxfighter+f-16u&hl=hr&sa=X&biw=2048&bih=1031&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=btlTPxIHejFU0M:&imgrefurl=http://www.njuskalo.hr/igrace-konzole/genius-maxfighter-f-16u-oglas-3910272&docid=veo5qV5nBZrevM&imgurl=http://www.njuskalo.hr/slika-big-9951228.jpg&w=450&h=337&ei=VmyBT9qPDO3N4QSls-DkBw&zoom=1&iact=hc&vpx=863&vpy=164&dur=9056&hovh=194&hovw=260&tx=154&ty=160&sig=117166606324225805543&page=1&tbnh=168&tbnw=222&start=0&ndsp=48&ved=1t:429,r:4,s:0,i:70) i tražio sam po internetu i nikako nemogu nać igricu za takav tip joysticka..pa molim vas ako neko nađe ili igra tako nešto da mi pomogne.
HVALA UNAPRJED!! :)

Cleary
08.04.2012., 14:43
A zašto si uopće nabavio to? :ne zna:

WDgreen
08.04.2012., 15:41
aa da se kaže žanr igara kakve voliš bilo bi još bolje...

rpg,fps i neke open world, akcijske...

So Lid
08.04.2012., 15:51
moze preporuka novijih igara koje bi mogle ici medium/high/ultra na ovoj konfi:
CPU:amd phenom II X4 960T 3.0gHz
GPU:xfx amd radeon hd6850 1GB DDR5
RAM:4gb
HDD:500gb

ako možeš L.A. Noire, možeš sve ikad