PDA

View Full Version : Prizivanje duhova i demona

stranice : [1] 2 3 4 5 6

Leviathan Black
14.09.2008., 13:41
http://i33.tinypic.com/55rp1t.jpg

Prizivanje duhova pomoću čaše i abecede (wigi board) često doživljavamo kao zabavu i mnogi od nas su to pokušali ili će pokušati.
Je li to tako bezazleno i mislite li da je to dobar oblik zabave?

Citat iz Biblije: "Neka se kod tebe ne nađe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; nitko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike. Jer tko god takvo što čini gadi se Jahvi; zbog takvih odvratnosti njih i goni ispred tebe Jahve, Bog tvoj."

Nisam nikad prizivao duhove, ali neki od mojih dobrih prijatelja jesu. Svi na kraju imaju isti zaključak: nikad više!
Često se dogodi suprotno željenom cilju, a to je dobra zabava. Počne puhati hladni vjetar, lupaju prozori i vrata, lete predmeti po stanu (što naravno izaziva strah kod svih). Teži oblici zlostavljanja duhova su nanošenje fizičke boli, pa čak i opsjednutost (psihički problemi).

E sad, svako ko vjeruje u Boga vjeruje i u zle duhove i sile, pa prema tome nebi ih trebao pokušati pozvat. Isto tako, nevjernici ne bi trebali zvat jer od početka znaju da se ništa neće dogodit. A ipak, ljudi to jako često rade. Zašto?

Ja npr. ne želim zvat duhove iako nisam baš neki vjernik, al opet me strah i ne želim izazivat ništa što na kraju mora ispast loše.

Imate li vi kakva iskustva sa prizivanjem duhova predaka, zlih duhova, demona, izgubljenih duša.....i koja je svrha tog prizivanja?

croatish7
14.09.2008., 14:02
čula sam mnogo priča jer mi je cjelo susjedstvo prizivalo duhove...
susjed mi je prizivao duhove i još uvijek nespava normalno...vidi neke likove u kutevima sobe...
čula sam toliko priča da ti se sledi krv u zilama kad ih čujes...
od frendice teta je prizivala duhove kad je bila u srednjoj skoli...ona i još par djevojaka u sobi...sva su svjetla pogasila i ona je sjedila na krevetu prekrivena pokrivačem...a krevet se tresao nekoliko sekundi...
čim se dozove duha postoji neki znak da je on tamo...tako da se u većini slučajeva svi upišaju od straha...i kazu više nikada

MissLestrange
14.09.2008., 14:19
hmmm...
nebrojeno puta smo kao klinci prizivali duhove. i nikad se niš nije dogodilo.
do sad su mi samo dvije osobe laprdale o groznim prizivanjima, straaaaašnim duhovima i neznamčemsvene, al tim dvjema ne vjerujem ni kad mi uz predočenje osobne iskaznice kažu svoje ime.
ostavljam mogućnost da duhova čak i ima otvorenom, no nekak si mislim da imaju puno pametnijeg psola neg plašit malu djecu.

dancy.kiss
14.09.2008., 15:23
ja mislim da ovo ide na magija i mistika...

luiz
14.09.2008., 20:11
dobro mislis..:D

dancy.kiss
14.09.2008., 20:49
tenk ju :mig:

Mademoiselle X
14.09.2008., 21:15
ja iskreno ne vjerujem u nikakve duhove niti ostale paranormalne pojave, također nisam religiozna niti vjerujem u boga.... jedna sam od onih koji ne vjeruju u ono što ne vide
ali ajd zanimljive su mi uvijek te priče o duhovima :D

zuni9
15.09.2008., 01:59

Prizivanje duhova pomoću čaše i abecede (wigi board) često doživljavamo kao zabavu i mnogi od nas su to pokušali ili će pokušati.

Za početak, piše se ouija board. Čita se weegee. :)

zuni9
15.09.2008., 02:01

Imate li vi kakva iskustva sa prizivanjem duhova predaka, zlih duhova, demona, izgubljenih duša.....i koja je svrha tog prizivanja?

Obrati se Baphometu. :D

talerman
15.09.2008., 05:07
Na osnovu nekih mojih iskustava, mogu reci
da prizvati duha nije narocit problem,
da se covek krece u sferama gde obitavaju duhovi, to je vec malo veci problem,
a najveci problem je raditi to sto radis,
a istovremeno biti na deset razlicitih mesta.
U tom poslednjem je pravo majstorstvo, a ovo sa casam i duhovima, to je detinjarija.

Alex84
15.09.2008., 06:59

Je li to tako bezazleno i mislite li da je to dobar oblik zabave?

Citat iz Biblije: "Neka se kod tebe ne nađe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; nitko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike. Jer tko god takvo što čini gadi se Jahvi; zbog takvih odvratnosti njih i goni ispred tebe Jahve, Bog tvoj."

Nisam nikad prizivao duhove, ali neki od mojih dobrih prijatelja jesu. Svi na kraju imaju isti zaključak: nikad više!
Često se dogodi suprotno željenom cilju, a to je dobra zabava. Počne puhati hladni vjetar, lupaju prozori i vrata, lete predmeti po stanu (što naravno izaziva strah kod svih). Teži oblici zlostavljanja duhova su nanošenje fizičke boli, pa čak i opsjednutost (psihički problemi).

E sad, svako ko vjeruje u Boga vjeruje i u zle duhove i sile, pa prema tome nebi ih trebao pokušati pozvat. Isto tako, nevjernici ne bi trebali zvat jer od početka znaju da se ništa neće dogodit. A ipak, ljudi to jako često rade. Zašto?

Ja npr. ne želim zvat duhove iako nisam baš neki vjernik, al opet me strah i ne želim izazivat ništa što na kraju mora ispast loše.

nemam iskustava sa prizivanjem duhova..

Baphomet
15.09.2008., 07:09
Ne možeš ništa prizvati sa čašom i abecedom, osim ako prazna čaša ne znači da je prije u njoj bilo alkohola :D

nobie
15.09.2008., 13:56
ja iskreno ne vjerujem u nikakve duhove niti ostale paranormalne pojave, također nisam religiozna niti vjerujem u boga.... jedna sam od onih koji ne vjeruju u ono što ne vide
ali ajd zanimljive su mi uvijek te priče o duhovima :D

Znaci ne vjerujes da postoji zrak???

Znaci ne vjerujes da postoje prirodni plinovi???

Znaci ne vjerujes u postajanje radiovalaova???

Znaci ne vjerujes u postajanje radijacije???

Znaci ne vjerujes u postajanje virusa, bakterija???

Znaci ne vjerujes u postajanje atoma???

Znaci ne vjerujes u postajanje planeta u suncevom sustavu???

Znaci ne vjerujes u postajanje udaljenih galaksija???

Znaci ne vjerujes u postajanje lasera tj. laserske zrake???

Znaci ne vjerujes u postajanje drugih dimenzija???

Znaci ne vjerujes u postajanje vremena???

Znaci ne vjerujes u postajanje vjetra???

Znaci ne vjerujes u postajanje topline???

Znaci ne vjerujes u magnetizam???

Bravo za tebe!!! :)

Dobro da si nam rekla u kaj vjerujes a kaj ne....:kava:

Ako nekaj ne vidis to ne znaci da to ne postoji.....:p

Mademoiselle X
15.09.2008., 14:08
:rolleyes:

ne trebam vidjeti stvari poput zraka da bi znala da postoje, jer za njihovo postojanje postoji dokaz i mogu se osjetiti.... a gdje je dokaz da bog postoji?

ali dobro da si mi dao do znanja kakva sam ja to glupa nevjernica :kava:

bravo za tebe!!! :)

Mademoiselle X
15.09.2008., 14:10
uostalom, moja je stvar u što ću vjerovati, a u što ne, ne znam zašto to tebe toliko opterećuje

nobie
15.09.2008., 14:39

ne trebam vidjeti stvari poput zraka da bi znala da postoje, jer za njihovo postojanje postoji dokaz i mogu se osjetiti.... a gdje je dokaz da bog postoji?

ma nisi ti glupa..... samo su ti isprali mozak.... :kava:
pala si pod utjecaj iluminata i New Age ekipe...:p

PS: kaj se tice Boga.... daj ti meni dokaz da On ne postoji...:)

Baphomet
15.09.2008., 14:44
PS: kaj se tice Boga.... daj ti meni dokaz da On ne postoji...:)
Daj ti meni dokaz da ne postoji Nevidljivo Plavo Prase, Ružičasti Jednorog, Leteće Špageti Čudovište (http://www.venganza.org/),....

Gluposti, kao i pitanje da li svemogući bog može napraviti kamen koji ne može dignuti.

luiz
15.09.2008., 19:17
mogli bi znanstvenike pozvati ovdje da nam izvedu formule i dokaze za postojanje zivota, emocija i drugih sitnih radosti.
ko je za?

Baphomet
15.09.2008., 19:55
Razni hormoni i kemikalije proizvode razne "osjećaje". Nema tu ničeg mističnog.

vedro777
15.09.2008., 20:03
...prizivanje duhova je stvarnost, moji prijatelji su zazivali duhove i uvijek ti odgovore istinu, osim što se nesmiju postavljati pitanja u vezi s dobitnom kombinacijom za loto i takve gluposti...
sve u svemu NAJVAŽNIJE KOD ZAZIVANJA DUHOVA JE TO KAD ONI ZAPOČINJU SA SVOJOM LJUTNJOM, NPR. KAD POČINJU LUPATI, BACATI ČAŠE I OSTALO MI SE NESMIJEMO UZNEMIRIT I MORAMO U MIRU ZAVRŠIT TO, NAPROTIV AKO SVE POBACAMO I POBJEGNEMO ONI OSTANU UZ NAS I RADE NAM VELIKE PROBLEME, kako fizičke tako i psihičke..
u tome još ima i kakav duh če ti prvi doći, jel dobar ili loš, uglavnom ja nisam zazivao i nikad neču, vjerujem u Boga i sve što mi je prosudio neka tako bude...
p.s. kod postavljanja pitanja duhu bit če sve u redu ako postavite 1 pitanje max. 2, i to samo jednom u životu..
jer koliko sam i negdje čitao ZAZIVANJE nije grijeh ako nas npr. nešto jako muči i nemožemo nikako saznati, i nemožemo zaboravit, onda možemo postavit pitanje duhu i u miru otići..

evo toliko od mene a na vama je da odlučite...:)

Baphomet
15.09.2008., 20:51
Jel imaš ti snimljeno kao te čaše lete uokolo?

The Whisper
15.09.2008., 21:12
mogli bi znanstvenike pozvati ovdje da nam izvedu formule i dokaze za postojanje zivota, emocija i drugih sitnih radosti.
ko je za?

kakvi ti trebaju dokazi za postojanje života, emocija i drugih sitnih radosti? :rofl:

OT:

Znanost nije dokazala duhove i demone. Dapače, većinu navadonih ukazanja, opsjednutosti i slično je opovrgla. Naime, opsjednuća su psihički poremećaji, navodnja ukazanja duhova su lažna, greške u percepciji koje mozak izazove ili naprosto izmišljotina.

Jel stvarno postoje duhovi i sl. znanost nije i ne pokušava objasnit. To je samo vjera ;)

Mile1
15.09.2008., 23:46
Znaci ne vjerujes da postoji zrak???

Znaci ne vjerujes da postoje prirodni plinovi???

Znaci ne vjerujes u postajanje radiovalaova???

Znaci ne vjerujes u postajanje radijacije???

Znaci ne vjerujes u postajanje virusa, bakterija???

Znaci ne vjerujes u postajanje atoma???

Znaci ne vjerujes u postajanje planeta u suncevom sustavu???

Znaci ne vjerujes u postajanje udaljenih galaksija???

Znaci ne vjerujes u postajanje lasera tj. laserske zrake???

Znaci ne vjerujes u postajanje drugih dimenzija???

Znaci ne vjerujes u postajanje vremena???

Znaci ne vjerujes u postajanje vjetra???

Znaci ne vjerujes u postajanje topline???

Znaci ne vjerujes u magnetizam???

Bravo za tebe!!! :)

Dobro da si nam rekla u kaj vjerujes a kaj ne....:kava:

Ako nekaj ne vidis to ne znaci da to ne postoji.....:p

ja neznam na cemu si ti ili si jednostavno glup (ne mislim vrijedjat) al daj kad nekom solis pamet nadji bolje primjere...prirodni plinovi ' postoje, sta mislis sta je u bocama onim narancastim u benzinskim crpkava...znaci ne da ih mozes zapalit i tako vidjet nego ih mozes stlacit i postanu tekuci pa ih i tak mozes vidjet,virusi i bakterije postoje pogledaj u mikroskop,radiovalovi i radijacija postoje...mislim logicno je ako se mogu mjeriti, odasiljati i primati (pricam za radiovalove) da postoje, galaksije postoje (vide se, kao i planeti u suncevom sustavu, laserska zraka se vidi, puhni dim tamo di prolazi laser pa ces vidjet...jedino sto si dobro napiso je dal vjeruje u postojanje druge dimenzije brijem...sry al fakat napiso si post od pola stranice A4 papira u kojem nesto nekome dokazujes i sve je skoro krivo...

zuni9
16.09.2008., 19:09
Ne znam postoje li duhovi i demoni i mogu li se prizvati, ali znam da nemam namjeru provjeravati istinitost/lažnost takvih tvrdnji. Što se tiće prića, svi smo barem jednom čuli za takve događaje gdje bi se našla grupica napaljenih tinejdžera, zazivala duhove pomoću čaše i abecede i onda se uspaničili ako bi nešto šušnulo. Bezvezarije. :D

croatish7
16.09.2008., 19:58

nepostoji li formula o postojanju Boga?!

nina williams
16.09.2008., 20:27
nepostoji li formula o postojanju Boga?!
Ne postoji. Ta priča o postojanju formule je posljedica jedne krivo shvaćene alegorijsko-filozofske kratke priče.
P.S.
Isprika svima zbog off-topica.

Aurelié
16.09.2008., 22:44
daj ne spamajte temu, ajte na religiju raspravljat ima li boga :rolleyes:

i mene zanima ima li ode koga ko je stvarno priziva duhove i uspija nesto :kokice: ja osobno bi probala i stvarno me znatizelja vuce, al me strah istoga..

Snake's Kiss
18.09.2008., 21:33
Nikada mi nije bilo jasno zašto netko ima potrebu prizivati "duhove"/demone/....

Inovkacija i evokacija ne spadaju u tu temu.

@Baphomet za ovih par komentara ti dajem apsolutni :top:

Baphomet
19.09.2008., 08:33
Nikada mi nije bilo jasno zašto netko ima potrebu prizivati "duhove"/demone/....
Znatiželja, dokazivanje osobnih teorija, samoubilačke sklonosti...ima toga.

@Baphomet za ovih par komentara ti dajem apsolutni :top:
Hvala Vještice...mislim, ono, ako te smijem tako zvati :D

sugarfree7
19.09.2008., 22:32
vi koji ste uspjeli dozvati duhove zanima me da li to vrijedi i za životinje. meni je uginula maca i rado bih je dozvala.

Baphomet
19.09.2008., 23:05
Nikad čuo da je netko dozvao duh umrle osobe, eventualno nekog lašca koji se tako predstavlja.

DefCut
19.09.2008., 23:27

Dobro da si ti napisala off topic gdje objašnjavaš svoja uvjerenja koja nikoga niti ne zanimaju. Svoju ateist zastavicu maši gdjegod drugdje, i ne provociraj. Čovjek je podstavio plauzibilna pitanja, jer TI ih ne možeš dokazati niti vidjeti bez pomoći pomagala tj. drugih ljudi. Zato hush. :kava:
I za ubuduće, ne miješati filozofiju i prirodne znanosti.

TincH
19.09.2008., 23:36
Pitanje je ŠTO zapravo hoćeš prizvati? :ne zna:
Bolje je biti raditi na vlastitom duhu, nego zvati ove astralne :D

TincH
19.09.2008., 23:36
vi koji ste uspjeli dozvati duhove zanima me da li to vrijedi i za životinje. meni je uginula maca i rado bih je dozvala.Pa uzmi novu, pobogu :rofl:

Yoda
20.09.2008., 00:11
Prizivanje duhova je učinkoviti ako se radi na pravi način.O svojim iskustvima ne želim ni pričati ali trebam upozoriti da je potrebno dobro naučiti kako se kasnije riješiti tih duhova.Poduzeti mjere zaštite jer nikad se nezna kakvo ćete duha prizvati.Dobru dušicu ili pakosnog manijaka.Rađeno na pravilan način to definitivno nije igra i može bit jako opasno

Yoda
20.09.2008., 00:13
Nikad čuo da je netko dozvao duh umrle osobe, eventualno nekog lašca koji se tako predstavlja.

Pa to je i cilj prizivanja.Kako inače naučiti o zagrobnom životu ako ne prizoveš duh umrle osobe?

Snake's Kiss
20.09.2008., 13:11
vi koji ste uspjeli dozvati duhove zanima me da li to vrijedi i za životinje. meni je uginula maca i rado bih je dozvala.

Hajdmo starija ekipo objasniti zašto se treba pogledati film PET CEMETARY :lol: :rofl:

"I dont want to be buried in a pet sematary
I dont want to live my life again,
I dont want to be buried in a pet sematary
I dont want to live my life again....."

Snake's Kiss
20.09.2008., 13:12
Hvala Vještice...mislim, ono, ako te smijem tako zvati :D

Hm, hm...vješta jesam...:p

Leonida
20.09.2008., 13:51

Stood still on a highway
I saw a woman
By the side of the road
With a face that I knew like my own
Reflected in my window
Well she walked up to my quarterlight
And she bent down real slow
A fearful pressure paralysed me
In my shadow

She said "Son, what are you doing here?
My fear for you has turned me in my grave"
I said "Mama, I come to the valley of the rich
Myself to sell"
She said "Son, this is the road to Hell"

On your journey 'cross the wilderness
From the desert to the well
You have strayed upon the motorway to Hell...

death_lover
22.09.2008., 23:33
bolje se ne baviti takvim stvarima....
nema logike..

300
23.09.2008., 13:21
bolje se ne baviti takvim stvarima....
nema logike..

ima...ak znaš kaj radiš...

Yoda
25.09.2008., 05:15
[QUOTE=Snake's Kiss;16126204]Hajdmo starija ekipo objasniti zašto se treba pogledati film PET CEMETARY :lol: :rofl:

:lol: Ova ti je dobra:top:

von_ungern
26.09.2008., 19:17
ok, ajmo sad konkretno :p

Kako bi išao postupak; korak po korak??? :D

Flo
26.09.2008., 22:31
1.korak pa drugi pa treci i tak dok ne predes cestu :D

Yoda
28.09.2008., 21:44
I ne zaboraviti pogledat lijevo i desno :mig:

SunGöttin
29.09.2008., 00:24
da li je moguce stupiti u kontakt sa dragim osobama koje su umrle i ima li netko iskustava sa tim?

LoseBiramNick
29.09.2008., 09:45
odes onom striceku mediju, onda ti on padne u trans i pocne se bacat uokolo
onda kaze da je on tvoj pokojni djed, i da ti oce nesto rec...

pozeljno je u tom trenutku spomenut d su ti oba djeda ziva ... :kava:

300
29.09.2008., 09:50
možeš...ali ne shvaćam zašto bi to išla raditi,negdje sam čuo da je to velika muka za tu dozivanu dušu...možeš napraviti i sama,ali bi ti savjetovao da se obratiš "stručnoj" osobi...

zuni9
30.09.2008., 03:38
ima...ak znaš kaj radiš...

Ako i znaš, isto može loše završit.

zuni9
30.09.2008., 03:41
ok, ajmo sad konkretno :p

Kako bi išao postupak; korak po korak??? :D

Postoji dovoljno literature o prizivanju duhova ili demona, pa pronađi ono što ti paše. Uglavnom, prizivanje duhova je nešto manje komplicirano, pa ako želiš krenuti tim putem, počni s duhovima. Naravno, uspjeh nije garantiran. :D

mikimiki
01.10.2008., 07:36
moja sreća je da sam bila pred puuuno godina pozvana da prisustvujem seansi prizivanja duhova ali me nešto spriječilo pa nisam otišla tamo.to su izvodile moje poznanice, već po ne znam koji put.
uglavnom, radile su sa čašom i slovima.
taj put nisu uspjele zatvoriti seansu i imale su grozno iskustvo, na kraju ih je kao neka sila pritisnula i osjećale su kao da se ne mogu pomaknuti sa stolca.
po stanu su zaredali čudni događaji i pojave npr.pucanje tanjura, staklenih lustera i slično.
nitko nije više nikad prizivao duha od njih.:eek:
da li mi tko može o tome dati objašnjenje?:eek:

Limeni Nos
01.10.2008., 09:27
Prizivanje duhova je učinkoviti ako se radi na pravi način.O svojim iskustvima ne želim ni pričati ali trebam upozoriti da je potrebno dobro naučiti kako se kasnije riješiti tih duhova.Poduzeti mjere zaštite jer nikad se nezna kakvo ćete duha prizvati.Dobru dušicu ili pakosnog manijaka.Rađeno na pravilan način to definitivno nije igra i može bit jako opasno

Zanima me jesu li ti duhovi ostaci mrtvih osoba koje su nekoć živile u blizini ili nekakvi entiteti koji obitavaju odvajkada na zemlji (nešto treće)?

I što ih privlači da dođu na te seanse?

:D

mikimiki
01.10.2008., 14:03
Zanima me jesu li ti duhovi ostaci mrtvih osoba koje su nekoć živile u blizini ili nekakvi entiteti koji obitavaju odvajkada na zemlji (nešto treće)?

I što ih privlači da dođu na te seanse?

:D

i mene zanima......što ih privlači?ili je to moć autosugestije ili radnje uzrokovane samim sudionicima seanse prizivanja duhova?
ali kako su moje poznanice tvrdile,čaša se pomicala sama...bez ruku samih sudionika seanse.otkud ta energija?je li to duh,entitet ili kakva energija nepoznata samih prizivača?:ne zna:

300
01.10.2008., 18:13
neki kažu da su duhovi zapravo energija ljudi koji su prije bili među nama,također prema jednom prirodno zakonu "energija nemože ni iz čega postati niti nestati"...moguće da su duhovi upravo ta energija...autosugestija čovjeka može biti jača i slabija,ne tvrdim da su svi koji tvrde da su vidli duhove,zapravo u pravu...ali osobno vjerujem da duhovi postoje...

blured
01.10.2008., 18:19
neki kažu da su duhovi zapravo energija ljudi koji su prije bili među nama,također prema jednom prirodno zakonu "energija nemože ni iz čega postati niti nestati"...moguće da su duhovi upravo ta energija...autosugestija čovjeka može biti jača i slabija,ne tvrdim da su svi koji tvrde da su vidli duhove,zapravo u pravu...ali osobno vjerujem da duhovi postoje...

da ! to je fizika, e sad da postoji posao s duhovima , ja mislim da bi ja to odlično radila :kava:

zuni9
01.10.2008., 20:32
moja sreća je da sam bila pred puuuno godina pozvana da prisustvujem seansi prizivanja duhova ali me nešto spriječilo pa nisam otišla tamo.to su izvodile moje poznanice, već po ne znam koji put.
uglavnom, radile su sa čašom i slovima.
taj put nisu uspjele zatvoriti seansu i imale su grozno iskustvo, na kraju ih je kao neka sila pritisnula i osjećale su kao da se ne mogu pomaknuti sa stolca.
po stanu su zaredali čudni događaji i pojave npr.pucanje tanjura, staklenih lustera i slično.
nitko nije više nikad prizivao duha od njih.:eek:
da li mi tko može o tome dati objašnjenje?:eek:

Jesi li sigurna da se to dogodilo baš kako su ti one ispričale ili su te malo povukle za nos? :D

mikimiki
02.10.2008., 01:59
Jesi li sigurna da se to dogodilo baš kako su ti one ispričale ili su te malo povukle za nos? :D

ma jbga mislim da me nisu imale volje vuć za nos
one su bile izvan sebe radi te seanse.....
pa ti misli što želiš.........
a meni ni dan-danas nije jasno da li mi je drago da tamo nisam bila, ili bi voljela da sam bila.
:ne zna::kava:

meritag
02.10.2008., 15:07
:Pop:Svi nacini kojima bi se pokusavalo stupit u kontakt sa pokojnicina su ustvari magijske prakse i nisu nimalo bezazlene vecjako opasne(cak i po zivot):eek:Pokojnike treba ostaviti da pocivaju u miru Bozjem ne ih uznemiravati na nijedan nacin,za njih treba moliti.:moli:Jedana od najopasnijih magijskih praksa je nedvojbeno spiritizam.To je zapravo pokusaj da se stupi u dodir s duhovima pokojnika,ili.pak, s visim duhovima.Sastoji se od sazivanja skrivenih sila i nikada nije od Boga,nego uvijek od pakla.Ova je praksa poznata u svim kulturama i narodima.U spiritizmu je uvijek prisutna osoba,tzv.medij,koja je posrednik između duhova i ljudi.:horor:Medij pruza svoj glas,pokrete,pisanje......duhu kojega kojega se trazi da se ocituje.Ti su duhovi uvijek đavli.Stoga treba stajati dalje od takvih stvari jer ulazenje u takva podrucja moze izazvati teske posljedice npr.psihofizicko unistavanje,mentalno i religiozno prpadanje,nesanica,uzrujanost i teske more u snovima,teske strahove.Mrtve moramo postovati,a ne ih uznemiravati.Nasi pokojnici trebaju od nas molitve za oslobođenje iz cistilisnih muka i to je jedino sto za njih mozemo uciniti;a Bog nikako ne dopusta da ih koristimo za bilo kakve nase zemaljske planove.:Pop::moli:

neživa
02.10.2008., 15:53
moja vjera me navodi na to da se složim sa meritag...ali što kada osijećamo i kada nas sve navodi na to da nam osoba koja je preminula ima nešto za reći?
kako to riješiti?

black1888
04.10.2008., 13:21
jer koliko sam i negdje čitao ZAZIVANJE nije grijeh ako nas npr. nešto jako muči i nemožemo nikako saznati, i nemožemo zaboravit, onda možemo postavit pitanje duhu i u miru otići..
staro je ali moram odg da si krivo pročito (ili je krivo pisalo) zazivanje je itekakav grijeh. ako ti treba bilokakva pomoć u vezi biločega pitaj Boga, moli da ti pokaže to nešto. sve ostalo je kršenje 1 božje zapovjedi ;)

SunGöttin
07.10.2008., 00:04
pa nemam to u planu raditi, pogotovo ako je to tesko. ali bih voljela kontaktirati sa jednom osobom koja je umrla pod uvjetom da to nije mucenje sa tu dusu.. samo sto ne vjerujem da je to moguce. cisto me zanima i informiram se.

zuni9
13.10.2008., 18:07
u potpunosti se slažem s black1888 i moram dodati da dog duha kojega pozoveš ako neznaš vratiti to ti je sranje jer će ostati pa razmislite o prizivanju duhova

Da, to je zaista najopasnija stvar koju se može napraviti. Još je gore ukoliko se radi o prizivanju demona, kojeg se potom ne može ili ne zna vratiti. upravo zato se amateri ne bi smjeli baviti takvim tvarima, jer ugrožavaju i sebe i druge.

jolly_jocker
13.10.2008., 20:18
dobra tema
nadam se da se mogu uključiti
valjda mogu,haha

prizivanje duhova
e pa poznam desetine ljudi koji su pokušali prizvat
nikom se nije javio
samo jedan put su se hodom čaše dobijali odgovori koje nisu mogli znati oni koji su držali prste na toj čaši
sve u svemu
ne vjerujem da je uspješan taj način prizivanja duhova

inače mislim da nije nikako dobro to pokušavati
jer
duh odnosno demon koji se može javiti
je savršenije tj. jače biće od čovjeka
ni ne treba fizički ugroziti čovjeka lako ga može(ogromnu većinu)psihički razbiti i to jako
dakle treba vjerovati u Isusa Krista i ne raditi te gluposti
jer pazi
može se desiti da prizovaš onog koga zaista ne želiš vidjeti
haha
dakle vjeruj samo u Boga
ali ne sumnjaj u postojanje svih Božijih stvorova
tako i demona
to bi bio neki pravilan stav
a ako bi se neko i našao u nekoj takvoj situaciji
onda
s trunom vjere jači si od bilo kog demona
u smislu da mu se možeš oduprijeti tj. da te ne ugrozi
jer Bog je Bog a sve ostalo su stvorovi
on je šef i nedostižan i neusporedivo prejak za bilo kojeg svog stvora
kao i za sve ostalo

inače
sve to postoji
ja sam vidio demona
a i mnoge druge stvari o kojima ne sanjate ni u najružnijim noćnim morama

pa eto zapamtite ono što sam rekao,može vam koristiti više nego mislite

300
13.10.2008., 20:23
dobra tema
nadam se da se mogu uključiti
valjda mogu,haha

prizivanje duhova
e pa poznam desetine ljudi koji su pokušali prizvat
nikom se nije javio
samo jedan put su se hodom čaše dobijali odgovori koje nisu mogli znati oni koji su držali prste na toj čaši
sve u svemu
ne vjerujem da je uspješan taj način prizivanja duhova

inače mislim da nije nikako dobro to pokušavati
jer
duh odnosno demon koji se može javiti
je savršenije tj. jače biće od čovjeka
ni ne treba fizički ugroziti čovjeka lako ga može(ogromnu većinu)psihički razbiti i to jako
dakle treba vjerovati u Isusa Krista i ne raditi te gluposti
jer pazi
može se desiti da prizovaš onog koga zaista ne želiš vidjeti
haha
dakle vjeruj samo u Boga
ali ne sumnjaj u postojanje svih Božijih stvorova
tako i demona
to bi bio neki pravilan stav
a ako bi se neko i našao u nekoj takvoj situaciji
onda
s trunom vjere jači si od bilo kog demona
u smislu da mu se možeš oduprijeti tj. da te ne ugrozi
jer Bog je Bog a sve ostalo su stvorovi
on je šef i nedostižan i neusporedivo prejak za bilo kojeg svog stvora
kao i za sve ostalo

inače
sve to postoji
ja sam vidio demona
a i mnoge druge stvari o kojima ne sanjate ni u najružnijim noćnim morama

pa eto zapamtite ono što sam rekao,može vam koristiti više nego mislite

"pravilan stav" za kaj...ovisi što želiš postići,znači tvoje mišljenje se slaže s onim crkvenim...rekao si da si imao puno iskustva...zašto ne podjeliš neka na forumu?

jolly_jocker
13.10.2008., 20:53
"pravilan stav" za kaj...ovisi što želiš postići,znači tvoje mišljenje se slaže s onim crkvenim...rekao si da si imao puno iskustva...zašto ne podjeliš neka na forumu?

pravilan stav za preživiti
haha
za šta drugo

ako te zanima ima li života iza života
ima
postoje li anđeli i demoni
postoje

peacedefender
14.10.2008., 03:34
Dozivanje duhova ne moze "dovesti" duha u smislu da se on obraca onima koji ga zovu,ali moze dovesti do ozbiljnih psihickih smetnji kod osoba koje to prakticiraju.Ljudi koji dozivaju duhove i sami znaju da cine nesto sto ne bi smjeli.Ta spoznaja uznemiruje podsvjest koja moze rezultirati poremecajima u percepciji stvari, tako da se nakon nekog vremena mogu javiti histerija,paranoja,halucinacije i takve psihoticne epizode.
Naravno sve ovisi o mentalnom fukcioniranju osobe, tako da ce emocionalno labilne osobe lako podleci smetnjama nakon takvih seansi a netko drugi tko je emocionalno cvrst nece nista niti osjetiti i to ce mu se ciniti kao "zabava".
No ipak sam vid "zabave" u smislu bavljenja crnom magijom sam po sebi govori da osobe koje to prakticiraju imaju problema.Niti jedna psihicki stabilna i zdrava osoba nece ciniti ono za sto i sam zna da nije u redu, te da time moze ugroziti i sebe i ostale.
Poznato je da vecina osoba koja se bavi spiritizmom ili boluje od shizofrenije ili jednostavno od "zrtve" koju spaja sa duhom, zeli izvuci ili novce ili zeli namjestiti nekome zamku.
Zato toplo preporucam neki drugi oblik zabave a ove gluposti bolje zaboravite.
Zapamtite vjera je opijum za narod (Marx) i ne samo vjera nego i sve sto ona povlaci za sobom pa i duhove.

KATAPULT
14.10.2008., 08:24
Dozivanje duhova ne moze "dovesti" duha u smislu da se on obraca onima koji ga zovu,ali moze dovesti do ozbiljnih psihickih smetnji kod osoba koje to prakticiraju.Ljudi koji dozivaju duhove i sami znaju da cine nesto sto ne bi smjeli.Ta spoznaja uznemiruje podsvjest koja moze rezultirati poremecajima u percepciji stvari, tako da se nakon nekog vremena mogu javiti histerija,paranoja,halucinacije i takve psihoticne epizode.
Naravno sve ovisi o mentalnom fukcioniranju osobe, tako da ce emocionalno labilne osobe lako podleci smetnjama nakon takvih seansi a netko drugi tko je emocionalno cvrst nece nista niti osjetiti i to ce mu se ciniti kao "zabava".
No ipak sam vid "zabave" u smislu bavljenja crnom magijom sam po sebi govori da osobe koje to prakticiraju imaju problema.Niti jedna psihicki stabilna i zdrava osoba nece ciniti ono za sto i sam zna da nije u redu, te da time moze ugroziti i sebe i ostale.
Poznato je da vecina osoba koja se bavi spiritizmom ili boluje od shizofrenije ili jednostavno od "zrtve" koju spaja sa duhom, zeli izvuci ili novce ili zeli namjestiti nekome zamku.
Zapamtite vjera je opijum za narod (Marx) i ne samo vjera nego i sve sto ona povlaci za sobom pa i duhove.

u pravu si u potpunosti za nekoga tko nije imaoiskustva.Nemora se čovijek bojati svakoga duha kojega vidi,ali uvijek treba napraviti distancu.Pa ipak nije sve filozofija što je neobjašnjivo i što je ljudskom mozgu teško za shvatiti

KATAPULT
14.10.2008., 08:31
P.S. npr. prizivaš duhove i javi ti se jedan,ti ga zamoliš da otvori vrata,nakon par trenutaka(oko 30 sec)vrata se otvore i ulazi u prostoriju netko neočekivan.Da to je vjerojatno slučajnost ali moramo imati na umu da su se vrata ipak otvorila

300
14.10.2008., 09:42
možda zato što neželi spomenuti ponovno ime demona,jer se nezna može li ga se tako prizvati ili bilo kojom mišlju o njemu.Čovjek ima pametan stav a vama je izgleda hrana slušati i komentirati nečije probleme.Ako je nekome toliko do toga i nevjeruje mu na riječ, toliko hrabar i odvažan zašto onda saslušati nekoga s foruma pa bolje da sam proba i uvjeri se iako to ne preporučujem definitivno jer mrtvima je mjesto tamo gdje jesu i treba ih ostaviti na miru

naravno da je mrtvima mjesto na "onom svijetu",nitko ovdje niti nije tvrdio da bi ih se trebalo prizivati,jer je to muka za njih...ja konkretno nisam primjetio da jolly_jocker ima neki problem,pa neće reći svoja iskustva...

Damned
14.10.2008., 10:00
znatiželja je ubila mačku

Heideger se nebi složio s tobom. :D

Ma to je sve samo u glavi, što želiš to vidiš. Ako ja očekujem od prizivanja duhova da počnu padati ribe u mojoj sobi, onda bi se to moglo i dogoditi.

Pictures or it didn't happen... :kava:

KATAPULT
14.10.2008., 13:10
Heideger se nebi složio s tobom. :D

Ma to je sve samo u glavi, što želiš to vidiš. Ako ja očekujem od prizivanja duhova da počnu padati ribe u mojoj sobi, onda bi se to moglo i dogoditi.

Pictures or it didn't happen... :kava:

duhovi kao i demoni su paranormalne pojave o kojima se i filozofija dugo vremena bavi.Već sam naveo prije,ali evo ga opetP.S. npr. prizivaš duhove i javi ti se jedan,ti ga zamoliš da otvori vrata,nakon par trenutaka(oko 30 sec)vrata se otvore i ulazi u prostoriju netko neočekivan.Da to je vjerojatno slučajnost ali moramo imati na umu da su se vrata ipak otvorila

KATAPULT
14.10.2008., 13:11
mi smo takvi a i današnje nas je vrijeme na to natjeralo, nevjeruj u što nevidiš,a i ako vidiš nađi neki razuman odgovor da ljudi nekažu da si lud

peacedefender
14.10.2008., 14:04
mi smo takvi a i današnje nas je vrijeme na to natjeralo, nevjeruj u što nevidiš,a i ako vidiš nađi neki razuman odgovor da ljudi nekažu da si lud
Pa danasnje je vrijeme takvo da ljudi vise nemaju ni snage ni zivaca baviti se necim van perceptilnim.Idu za svojim poslom i cekaju zaradu thats it.
Uostalom sto covjek ima od nematerijalnoga? Po meni nista.
Dali ces extra zaradit ako ides na mise i vjerujes u crkvu i boga?
Neces.
Dali ces biti bolji covjek ako prihvatis Isusa, hoces mozda biti promoviran na poslu?
Neces.
Onaj tko vjeruje u duhove taj vjeruje i u Isusa i najvjerojatnije je vjernik.
U jedno sam siguran.Duhova nema.Covjek kada umre,jednostavno se ugasi,ne radi mu mozak i tijelo vise ne funkcionira.
Nesto kao kad ode procesor pa nemas vise racunalo.
Neka mi netko na ovom forumu da konkretni dokaz da je vidio duha ili da mi to podkrijepi nekim cinjenicama.
Nemogu.
Nemogu jer "vjeruju" u nesto u sto su sami skepticni.Upravo to je pravo rijesenje za ljude koji bjeze od svojih problema, a utjehu traze u vjeri u duhove u bogove itd..

I AM BACK
14.10.2008., 19:30
@peace defender razlika je velika između duhovnog i materijalnoga.Nemoliš se Bogu za 1000 kn više na tekućem računu.Što se tiče duhova moramo znati,a i dokazano je da se u svakom čovjeku nalazi energija koja napušta tjelo nakon smrti ,pa možda je baš ta energija duh

jolly_jocker
14.10.2008., 21:50
Pa danasnje je vrijeme takvo da ljudi vise nemaju ni snage ni zivaca baviti se necim van perceptilnim.Idu za svojim poslom i cekaju zaradu thats it.
Neces.
Dali ces biti bolji covjek ako prihvatis Isusa, hoces mozda biti promoviran na poslu?
Neces.
U jedno sam siguran.Duhova nema.Covjek kada umre,jednostavno se ugasi,ne radi mu mozak i tijelo vise ne funkcionira.
Neka mi netko na ovom forumu da konkretni dokaz da je vidio duha ili da mi to podkrijepi nekim cinjenicama.
Nemogu.
Nemogu jer "vjeruju" u nesto u sto su sami skepticni.Upravo to je pravo rijesenje za ljude koji bjeze od svojih problema, a utjehu traze u vjeri u duhove u bogove itd..

ja ću ti dati dokaze
ustvari neću ti uopće davati nikakve dokaze
nego ćeš vidjeti sam

ja sam vidio demona
ima i službeno zabilježeno da jesam
dakle može se i provjeriti

mada ti tome nećeš vjerovat jer si uvjeren da toga nema
zato ću ti ga pokazat
haha

jolly_jocker
14.10.2008., 21:56
možda zato što neželi spomenuti ponovno ime demona,jer se nezna može li ga se tako prizvati ili bilo kojom mišlju o njemu.Čovjek ima pametan stav a vama je izgleda hrana slušati i komentirati nečije probleme.Ako je nekome toliko do toga i nevjeruje mu na riječ, toliko hrabar i odvažan zašto onda saslušati nekoga s foruma pa bolje da sam proba i uvjeri se iako to ne preporučujem definitivno jer mrtvima je mjesto tamo gdje jesu i treba ih ostaviti na miru

ma ne
ne bojim se ja demona u tolikoj mjeri da mu ne bi spomenuo ime
iskreno i ne znam točno kako se zove
ali znam samo po načinu kako djeluje
inače ne znaju ni ljudi koji se bave s tim kao i neki svećenici
ali sumlja se na jednog jako zločastog
recimo onog koji ubija
inače demoni i nisu toliko strašni jer većina ne ubija
samo što znaju dobro preplašiti
haha

a što se tiče priče
u principu ne valja puno pričati o tome
ali
šta ima veze
koliko samo loša politika ubije ljudi
demoni i duhovi su vrlo pristojni u usporedbi s tim

a prizivat
ma glupost
ono sa čašom i sl.
neće se ništa javit
ne prizivaju se duhovi tako

Baphomet
14.10.2008., 22:30
ja sam vidio demona
ima i službeno zabilježeno da jesam
dakle može se i provjeriti
Gdje?

zuni9
14.10.2008., 22:41
Neces.
Neces.
Nemogu.

Kako objašnjavaš izvantjelesna iskustva, ako je duša kako tvrdiš u potpunosti vezena uz tijelo? To, doduše nije dokaz za mogućnost egzistiranja duše nakon smrti tijela, ali navodi na mogućnost da se duša nakratko može odvojit od tijela, iako ne u potpunosti prekinuti vezu s njime.

peacedefender
15.10.2008., 00:09
Kako objašnjavaš izvantjelesna iskustva, ako je duša kako tvrdiš u potpunosti vezena uz tijelo? To, doduše nije dokaz za mogućnost egzistiranja duše nakon smrti tijela, ali navodi na mogućnost da se duša nakratko može odvojit od tijela, iako ne u potpunosti prekinuti vezu s njime.
Odgovor je jednostavan, dusom znaci svim nasim mentalnim osobinama upravlja mozak.Kad mozak prestane funkcionirati prestaju i mentalne osobine.
Astralne projekcije kao i lucid snove pokrece pojacana aktivnost mozga iskljucivo u Rem (rapid eye movement) stanju tj snu.San kao umanjeno stanje svijesti se moze ciniti takvim ali nema govora o izdvajanju duse.
Dusa je sastavni dio tijela a tijelo ima dusu, vezani su kao dva prsta na ruci i nemogu funkcionirati jedno bez drugog.

luiz
15.10.2008., 00:22
mogućnost da se duša NAKRATKO može odvojit od tijela...

da, u ovisnosti o tome koliko imamo energije da ju "odrzavamo" odvojenom.

zuni9
15.10.2008., 00:58
Odgovor je jednostavan, dusom znaci svim nasim mentalnim osobinama upravlja mozak.Kad mozak prestane funkcionirati prestaju i mentalne osobine.
Astralne projekcije kao i lucid snove pokrece pojacana aktivnost mozga iskljucivo u Rem (rapid eye movement) stanju tj snu.San kao umanjeno stanje svijesti se moze ciniti takvim ali nema govora o izdvajanju duse.
Dusa je sastavni dio tijela a tijelo ima dusu, vezani su kao dva prsta na ruci i nemogu funkcionirati jedno bez drugog.

Preveć znanstvenih floskula, a malo toga originalnog. :D Ok, a što sa reinkarnacijom? Vjerujem da si čuo za objavljene priče u kojima su se djeca prisjetila "svog" bivšeg života i okolnosti "svoje" smrti. Također, znali su gdje su živjeli i kada bi došli u "svoje" nekadašnje mjesto upoznali bi "svoju" ženu i djecu koja su bila, naravno, starija od njih. Znali bi svaki detalj "svojeg" bivšeg života, čak i one stvari koje nikako nisu mogli doznati od nekog drugog. Kako to objašnjavaš?

300
15.10.2008., 09:17
znanost i alternativa nejde zajedno,odnosno može ići,ali je u većini slučajeva kontradiktorna jedna drugoj...

jolly_jocker
15.10.2008., 21:00
Gdje?

u državnoj instituciji
gdje rade ljudi koji ne vjeruju u duhove i sl.
naravno,neću samo priče radi na forumu potezati priče stare puno godina

jolly_jocker
15.10.2008., 21:10
naravno da je mrtvima mjesto na "onom svijetu",nitko ovdje niti nije tvrdio da bi ih se trebalo prizivati,jer je to muka za njih...ja konkretno nisam primjetio da jolly_jocker ima neki problem,pa neće reći svoja iskustva...

ma hoću
nisam počeo priču da bi se sad pravio važan i tajanstven
evo
imao sam blizak susret sa demonom
službeno je zabilježeno
radi se o direkt napadu
i nije me uspio preplašiti
ima svjedok
ne znam kako se zove taj demon
ima samo nagađanja koji bi mogao biti
kasnije sam čitao mnoge knjige i pričao sa više svećenika
radi se o specifičnom načinu napada
koji se dešavao i u drugim djelovima svijeta
na vrlo slične čak i identnične načine
sa smrtnim posljedicama

inače moram reći
da to nije sve o drugoj strani što znam i vidjeh
ali evo odmah da vam ti kažem
ne da mi se to pričati
iz jednostavnog razloga
što tipkajući na mogu to sve dobro prikazati
i onda ispada da lažem i preuveličavvam i sl.
kad pričam to ljudima u živo
onda im se diže kosa na glavi
a ovako je to luk i voda preko monitora

zuni9
15.10.2008., 23:19
ma hoću
nisam počeo priču da bi se sad pravio važan i tajanstven
evo
imao sam blizak susret sa demonom
službeno je zabilježeno
radi se o direkt napadu
i nije me uspio preplašiti
ima svjedok
ne znam kako se zove taj demon
ima samo nagađanja koji bi mogao biti
kasnije sam čitao mnoge knjige i pričao sa više svećenika
radi se o specifičnom načinu napada
koji se dešavao i u drugim djelovima svijeta
na vrlo slične čak i identnične načine
sa smrtnim posljedicama

inače moram reći
da to nije sve o drugoj strani što znam i vidjeh
ali evo odmah da vam ti kažem
ne da mi se to pričati
iz jednostavnog razloga
što tipkajući na mogu to sve dobro prikazati
i onda ispada da lažem i preuveličavvam i sl.
kad pričam to ljudima u živo
onda im se diže kosa na glavi
a ovako je to luk i voda preko monitora

Recimo da ne lažeš, što misliš zbog čega je napao baš tebe? :confused: Manjak vjere? Niska razina samopouzdanja? Neizgrađana osobnost podložna manipulaciji? Jak vjerski osječaj?...

Baphomet
16.10.2008., 07:13
u državnoj instituciji
gdje rade ljudi koji ne vjeruju u duhove i sl.

Gdje?

jolly_jocker
16.10.2008., 18:38
Recimo da ne lažeš, što misliš zbog čega je napao baš tebe? :confused: Manjak vjere? Niska razina samopouzdanja? Neizgrađana osobnost podložna manipulaciji? Jak vjerski osječaj?...

poslije izjave jednog biskupa
za vrijeme rata
koju smatram vrlo nepriličnom
nisam htio ići u crkvu nikako i nisam išao
sedam mjeseci
kad sam prvi put ušao u crkvu to se desilo pola sata poslije
inače ne znam zašto
mogu samo pretpostavljati

Damned
17.10.2008., 14:54
Ček, koja je uopče poanta prizivanja duhova? Da ti 'leti' po sobi i otvara vrata/prozore ili?

300
17.10.2008., 16:04
Ček, koja je uopče poanta prizivanja duhova? Da ti 'leti' po sobi i otvara vrata/prozore ili?

svako ima svoj razlog,ovo što si ti rekao nije baš za pohvalu,zato jer je još gora stvar da takve stvari ideš raditi iz puke znatiželje..

Damned
18.10.2008., 13:55
svako ima svoj razlog,ovo što si ti rekao nije baš za pohvalu,zato jer je još gora stvar da takve stvari ideš raditi iz puke znatiželje..

Pa, nije baš da bi išao prizivati duhove da mi otvaraju vrata ili prozore, osim ako mi se neda otvoriti ih, pa eto treba mi netko da to napravi :D
No dobro, šalu na stranu...

Nije mi jasno koji bi razlgo netko mogao imati...

Ajde, da ti ideš prizivati duhove, zašto bi ih prizivao? Ili bilo tko drugi, ako je voljan podijeliti svoje razloge?

300
18.10.2008., 16:06
Pa, nije baš da bi išao prizivati duhove da mi otvaraju vrata ili prozore, osim ako mi se neda otvoriti ih, pa eto treba mi netko da to napravi :D
No dobro, šalu na stranu...

Nije mi jasno koji bi razlgo netko mogao imati...

Ajde, da ti ideš prizivati duhove, zašto bi ih prizivao? Ili bilo tko drugi, ako je voljan podijeliti svoje razloge?

duhe nebi...demone eventualno,radi nekog znanja...

Damned
18.10.2008., 20:54
duhe nebi...demone eventualno,radi nekog znanja...

Demone? Kakvo demoni znanje imaju? Sigurno vezano uz drugu magiju... Hmmmm...

Onda vjerojatno imaju znanja i po pitanju prirode.

A imaju li recimo ljudska znanja? Tipa medicina, tehnologija, prirodne znanosti i sl? Postoji li kakav matematički demon?

zuni9
18.10.2008., 23:11
poslije izjave jednog biskupa
za vrijeme rata
koju smatram vrlo nepriličnom
nisam htio ići u crkvu nikako i nisam išao
sedam mjeseci
kad sam prvi put ušao u crkvu to se desilo pola sata poslije
inače ne znam zašto
mogu samo pretpostavljati

Smatram da to nema veze, ali dakako, to je tek moje osobno mišljenje.

300
19.10.2008., 11:17

A imaju li recimo ljudska znanja? Tipa medicina, tehnologija, prirodne znanosti i sl? Postoji li kakav matematički demon?

pa ovisi od demona do demona,prema određenim knjigama svaki ima svoj opis i karakteristiku...inače bi trebali imati znanja o svemu,svaki je vezan za neko određeno područje...ljudi ih znaju zvati i kada im je potrebno nešto od materijalnih dobara,ali nerijetko oni traže nešto zauzvrat...što se tiče općenitog znanja i mudrosti,postoji demon Namru iz Necronomicona koji je nositelj svega toga...

~B.Davies~
19.10.2008., 17:46
moja vjera me navodi na to da se složim sa meritag...ali što kada osijećamo i kada nas sve navodi na to da nam osoba koja je preminula ima nešto za reći?
kako to riješiti?

Da, jedno je kad ideš zvat duhove iz zajebancije i jer ti je dosadno pa se skupi društvo kod tebe i ajmo zvat prabake i pratete itd...
Al kad imaš feeling da je DUH osobe taj koji želi stupiti u kontakt - dakle, nije izazvan tvojim prizivanjem već on sam ima neki razlog zašto je tu i zašto se želi javiti - onda je druga stvar.

Onda je ja mislim najbolja stvar koju možeš učiniti ta da stupiš s njim u kontakt (kako - to ovisi...Možda ti i ne treba posrednik...pitaš ga jednostavno što želi, daš mu do znanja da ga slušaš..), saznaš kaj oće i otpraviš ga tamo gdje mu je mjesto, a to nije među živima. <<<<<<pošalji ga s mirom Božjim u njegov svijet..

zuni9
19.10.2008., 22:21

Lakše je onda napravit dicu, pa nek otvaraju i vrata i prozore i čep od pive. :lol: :lol: :lol:

zuni9
19.10.2008., 22:24

Prema "Goetiji" svaki od demona posjeduje neka tajna znanja koja čovjeku mogu biti od pomoći.

Damned
19.10.2008., 23:17
Prema "Goetiji" svaki od demona posjeduje neka tajna znanja koja čovjeku mogu biti od pomoći.

Znaći postoji demon sa znanjem matematike i matematičkog modela koji opisuje svijet?

luiz
20.10.2008., 00:48
Sastoji se od sazivanja skrivenih sila i nikada nije od Boga,nego uvijek od pakla.
Ti su duhovi uvijek đavli.

Bog nikako ne dopusta da ih koristimo za bilo kakve nase zemaljske planove.:Pop::moli:
:eek:
ti si bozji izaslanik kad tako dobro znas sto je od boga a sto od djavla?

od kud ti saznanje sto bog dopusta?

300
21.10.2008., 13:07
Znaći postoji demon sa znanjem matematike i matematičkog modela koji opisuje svijet?

da...

neživa
22.10.2008., 10:51
Da, jedno je kad ideš zvat duhove iz zajebancije i jer ti je dosadno pa se skupi društvo kod tebe i ajmo zvat prabake i pratete itd...
Al kad imaš feeling da je DUH osobe taj koji želi stupiti u kontakt - dakle, nije izazvan tvojim prizivanjem već on sam ima neki razlog zašto je tu i zašto se želi javiti - onda je druga stvar.

Onda je ja mislim najbolja stvar koju možeš učiniti ta da stupiš s njim u kontakt (kako - to ovisi...Možda ti i ne treba posrednik...pitaš ga jednostavno što želi, daš mu do znanja da ga slušaš..), saznaš kaj oće i otpraviš ga tamo gdje mu je mjesto, a to nije među živima. <<<<<<pošalji ga s mirom Božjim u njegov svijet..

napokon netko ko kuži moj problem...:s
svi mi govore da upalim svijeću, zaboravi, ne obraćaj pažnju...ali ništa mi to ne vrijedi...

taj pokojnik nešto hoće, nešto treba...odabrao je mene...
čudne (nevjerojatne )stvari se događaju od onog dana kada je umro pa do danas...i ponavljam on je odabrao mene..nisam ga zvala...i ne mogu ga otjerati nikakvim općepoznatim stvarima...

a ne znam ni kako ga poslušat, ne znam kako primiti poruku...ova situacija je užasna i za mene a i za tog "duha"...
postaje neizdrživo i naporno......

adarelh
22.10.2008., 10:56
da...

Koji točno :D :D

Baš se cijelo jutro gnjavim s nekim izračunima

oona
23.10.2008., 13:23
mene interesira jedna zena, umrla 1996. godine.
nikada je nisam vidjela, nismo ni rod, ne znam nista o njoj, nesto malo iz tudjih ustiju.
no, uvelike ima utjecaj ili ja mislim da ima, na neke situacije koje se sada nezeljeno odvijaju.

kako da dodjem do nje?

300
24.10.2008., 12:51

imaš Namru-a čije je ime u Necronomiconu...imaš Goeti-u na netu pa ju skini i proučavaj demone iz nje...

zuni9
24.10.2008., 22:32

:lol: :lol: Probaj s Andrealphus-om, Asmodej-om, Dantalion-om i Paimon-om. Ako ti nije dosta, ima ih još nekoliko koji ti mogu pomoći. :D

zuni9
27.10.2008., 02:58
mene interesira jedna zena, umrla 1996. godine.
nikada je nisam vidjela, nismo ni rod, ne znam nista o njoj, nesto malo iz tudjih ustiju.
no, uvelike ima utjecaj ili ja mislim da ima, na neke situacije koje se sada nezeljeno odvijaju.

kako da dodjem do nje?

Za početak, samo informativno, ako vjeruješ da neka "sila" izvan tebe ima utjecaj na tvoj život, onda će se to i dogoditi. Stvara se sugestija koja onda živi "svoj život". Uroci i čini upravo djeluju na taj način. Ukoliko ne vjeruješ, ne djeluju ili djeluju znatno smanjenim intezitetom i samo određeno vrijeme. Strah i sugestija su prava hrana za neželjene stvari.

Međutim, kako već vjeruješ da nešto nadrealno djeluje na tvoj život, već si postala receptor negativne energije, pa negiranje više ne pomaže.

Nisi odviše jasna, pa ću ti morati odgovoriti općenito. Postoji mogućnost organiziraja seanse pomoću koje bi stupila u direktnu komunikaciju s njom i zatražila objašnjenja (koja ti ona ne mora dati). E sad, postoje li kod nas (ili uopće) pravi mediji ili su svi šarlatani, to ne znam i sama ćeš morati odlučiti hoćeš li se upustiti u to. Drugi način ne postoji. :)

Etwar
31.10.2008., 22:38
Samo budale mogu prizivati razne entitete i demone.

luiz
01.11.2008., 00:53
etwar, objasni malo na sto si mislio kad si to napisao?

da li to ima veze sa negativnostima koje si napisao na alternativi, a vezano uz astralnu projekciju?

S4sh4nn
01.11.2008., 02:03
etwar bi li ti trebao posjetiti doktora ? mislim iskreno ti kazem po tvojim postovima da bi trebao posjetiti pshijatra malo bez uvrede.Naravno ako se zaj.. pod drugim nickom onda ok ali ak si ozbiljan, ozbiljno promisli da ga posjetis..

zuni9
02.11.2008., 05:23

E da, objasni ti to malo, padobranac!

Ticiana
03.11.2008., 21:10
Nemoraju samo budale prizivati demone,već i oni koji imaju slikovito rečeno čelična muda.Koliko ja znam duh odn.demon nam nemože fizički nauditi ali može gore od toga psihički.Zamislite da se nakon "susreta" s demonom počinju javljti snovi koji vas izluđuju.I tako ja dolazim do spoznaje da ljudi koji ih prizovu budu normalni ali na kraju izađu ludi.Treba se znati snositi s time,samo su rijetki koji to mogu

jolly_jocker
06.11.2008., 20:22
Nemoraju samo budale prizivati demone,već i oni koji imaju slikovito rečeno čelična muda.Koliko ja znam duh odn.demon nam nemože fizički nauditi ali može gore od toga psihički.Zamislite da se nakon "susreta" s demonom počinju javljti snovi koji vas izluđuju.I tako ja dolazim do spoznaje da ljudi koji ih prizovu budu normalni ali na kraju izađu ludi.Treba se znati snositi s time,samo su rijetki koji to mogu

demon može i fizički naudit
ali je to vrlo rijetko
u ostalom si u pravu

300
08.11.2008., 19:37

zato niti nije to za svakoga

zuni9
12.11.2008., 00:42

Kada se govori o demonskim napadima, nije moguće odvojiti psihu od tijela, budući da psihički napadi dovode do vidljivih fizičkih posljedica, čak i do smrti, a to je itekako fizička manifestacija, bez obzira je li inicijalno uzrokovana psihičkim ili fizičkim načinom.

zuni9
12.11.2008., 00:48

Upravo se zbog toga nikada nisam odvažio baviti praktičnom stranom magije. Jednostavno ne želim na takav način testirati svoje psihičke granice, jer je rizik prevelik. Uostalom, bavljenje magijom nije hobi već životni poziv. Onaj tko se želi baviti njome mora biti spreman na rad, trud, disciplinu i odricanje.

300
14.11.2008., 19:08
da normalno da je gadno i da možeš zaglibiti,pogotovo ako nemaš jaku psihu,ako si strašljiv i ako si nestabilan,mogu reći da se entitet obično može manifestirat kroz jako intenzivan miris,ne bih rekao nužno neugodan,ali jako intenzivan...u biti shvatiš,kad vidiš da nigdje u blizini nemože biti nikakav izvor takvog mirisa i da je to jako ne specifičan,odnosno da ne može biti niti od smeća,niti ičeg drugog,može biti i neki čudan neuobičajen zvuk u pitanju(obično kod priziva),enitet se može manifestirati u obliku životinje ili nekad čak čovjeka...

jimmy jazz
14.11.2008., 20:22
brrr...ov podforum, ko da sve vrci od one misticne hladnjikave plave svetlosti..osecam se ko da sam ushel u Hari Poterov svet i skolu..v pervi razred :lol:

luiz
14.11.2008., 22:19
nemas beda jimmy, odrast cemo mi..

Ramzes13
15.11.2008., 01:14
da normalno da je gadno i da možeš zaglibiti,pogotovo ako nemaš jaku psihu,ako si strašljiv i ako si nestabilan,mogu reći da se entitet obično može manifestirat kroz jako intenzivan miris,ne bih rekao nužno neugodan,ali jako intenzivan...u biti shvatiš,kad vidiš da nigdje u blizini nemože biti nikakav izvor takvog mirisa i da je to jako ne specifičan,odnosno da ne može biti niti od smeća,niti ičeg drugog,može biti i neki čudan neuobičajen zvuk u pitanju(obično kod priziva),enitet se može manifestirati u obliku životinje ili nekad čak čovjeka...

Ti si mi tristo sav nabrijana...zapeo si za demone...želiš bit vođa, moderator.... ja bi ti stvarno dao vlast, da vidim kakav si?:s

jimmy jazz
15.11.2008., 09:53
nemas beda jimmy, odrast cemo mi..

je, dobro, al znate da nesmete koristiti magiju i slicne nepodobstine v ovom svietu!

300
15.11.2008., 13:43
Ti si mi tristo sav nabrijana...zapeo si za demone...želiš bit vođa, moderator.... ja bi ti stvarno dao vlast, da vidim kakav si?:s

nisam zapeo,samo govorim neke stvari vezane za tu temu...ti bi mi dao tu ovlast,ali neki nebi,tak da ostajemo na ovome...

Ramzes13
15.11.2008., 13:49
nisam zapeo,samo govorim neke stvari vezane za tu temu...ti bi mi dao tu ovlast,ali neki nebi,tak da ostajemo na ovome...

Daj Luiz daj mu da bude moderator...ti stalno visiš za kompom, pusti i druge malol..

Ramzes13
15.11.2008., 13:52

Ni ja nevidim veliku pamet u prizivanju demona... mogao bih se pozanimati u proučavanju toga...ali ne i dalje od toga...

ljepši mi je ovaj svijet uz prizivanje glazbe...http://www.youtube.com/watch?v=iQmBHHvmrD4&feature=related

luiz
15.11.2008., 13:56
je, dobro, al znate da nesmete koristiti magiju i slicne nepodobstine v ovom svietu!

zasto jimmy?
tko je to zabranio? tko ima pravo reci sto smijemo, a sto ne?

Ramzes13
15.11.2008., 13:59
Zabranio je...Yod He Wod Heh...

Ramzes13
15.11.2008., 14:03
Želio bih da se pozabavim sa čišćenjem duha i tijela i želio bih da demoni ostanu tamo gdje ima je mjesto... "Šta to ima u Demonima tužno da ulaze u tuđe živote, tko to živi od životne energije moje a da nije umro još od sramote..."

300
15.11.2008., 14:25
Želio bih da se pozabavim sa čišćenjem duha i tijela i želio bih da demoni ostanu tamo gdje ima je mjesto... "Šta to ima u Demonima tužno da ulaze u tuđe živote, tko to živi od životne energije moje a da nije umro još od sramote..."

onda si na pogrešnoj temi...pogledaj naslov...

Dejjan
15.11.2008., 14:31

Nije on na pogrešnoj temi.
Da bi znao kako da se boriš protiv neprijatelja moraš dobro da ga upoznaš. :D

Ramzes13
15.11.2008., 14:41

nebih rekao...

luiz
15.11.2008., 14:50
Nije on na pogrešnoj temi.
Da bi znao kako da se boriš protiv neprijatelja moraš dobro da ga upoznaš. :D

lakse je prepustiti se strahu i neznanju nego saznanju i vjestinama.

li37
18.11.2008., 23:44
za pocetak da kazem da vijerujem u Boga,i samim time u nadnaravne stvari i dogadaje.Duhovi znam da postoje i uvijek mi je drago cuti neku pricu o tome,sto neznaci da su sve te silne price o duhovima istina,ali to nije ni bitno je duhovi uistinu postoje i nije dobro igrati se sa njima.No dobro o tome bi mogli do u nedogled za sad je dosta.A sad bi se osvrnula na kolegicu koja kaze da nevjeruje u paranormalne pojave i u Boga nego samo u to sto vidi.Bilo bi mi drago da se javi jer mislim da nije moguce da covijek moze zivjeti i vjerovati samo u opipljive i materijalne stvari koje su prolazne i raspadljive,sta poslije toga.Zanima me dublje njeno misljenje o zivotu i o zivotu poslje zivota.Eto toliko od mene za sad.POZDRAV.:)

oona
19.11.2008., 12:53
Za početak, samo informativno, ako vjeruješ da neka "sila" izvan tebe ima utjecaj na tvoj život, onda će se to i dogoditi. Stvara se sugestija koja onda živi "svoj život". Uroci i čini upravo djeluju na taj način. Ukoliko ne vjeruješ, ne djeluju ili djeluju znatno smanjenim intezitetom i samo određeno vrijeme. Strah i sugestija su prava hrana za neželjene stvari.

Međutim, kako već vjeruješ da nešto nadrealno djeluje na tvoj život, već si postala receptor negativne energije, pa negiranje više ne pomaže.

Nisi odviše jasna, pa ću ti morati odgovoriti općenito. Postoji mogućnost organiziraja seanse pomoću koje bi stupila u direktnu komunikaciju s njom i zatražila objašnjenja (koja ti ona ne mora dati). E sad, postoje li kod nas (ili uopće) pravi mediji ili su svi šarlatani, to ne znam i sama ćeš morati odlučiti hoćeš li se upustiti u to. Drugi način ne postoji. :)

nisam odvise jasna jer nisam ja u pitanju.
nisam urokljiva, ne dam na se! :)

ta me zena zanima iz razloga neugodnih zbivanja oko njene djece....ponekad imam osjecaj da bih je pozvala na red i primila i dobro prodrmala jer....hm, neke stvari izmicu kontroli, ja na njih ne mogu utjecati, mozda bi ona mogla, a ako moze, sto ne djeluje odmah!
to je moja dilema, ponavljam, nisam ja u pitanju.

Japan
12.12.2008., 19:56
Evo ja malo upadam...za one koji nisu temeljiti ko ja :rolleyes: ,koja citam temu od prve do zadnje stranice ako mi je zanimljiva,citam i nasla sam ovaj post,koji mi se cini pametniji od mnogih st sam dosad citala u vez ovih tema (meni se cini najlogicnije objasnjena stvar dosada)

:s
Pozdrav svima:top:

Frater HPK
18.12.2008., 22:59
Evo šta, prilično drugačiji pristup od zapadnog, o demonima u svom intervju kaže Dejan Kladarin, obučeni tantrički egzorcist:

Dejan Kladarin: U okviru Tantre postoje i okultne veštine vezane za isterivanje zlih duhova (san. bhuta) iz ljudi, prostora, predmeta. Zanimljivo je da takva bića ne mogu da opsednu samo kravu ali mogu biti u kravinim ustima. To je još jedan dolaz o posebnosti krave u vedskoj tradiciji. Ako buta uđe u čoveka on se ponaša kao da je psihotičan ili šizofren. Mala je razlika između psihijatrije i zaposednutosti u Tantri. Čak se i epilepsije (san. apasroga) smatra jednom vrstom zaposednutosti sa butama, a zanimljivo je to što tantristi zle duhove ponekad opisuju kao zapadnjaci viruse. Oni su mali, brzo se razmnožavaju i imaju prostu strukturu "tela". Naravno zla bića koja opsedaju čoveka nisu isto što i virusi, da ne bi bilo zabune. Unutar tela može doći do prave borbe dobrih bića sa zlim duhovima pa je to neka vrsta mikrobitke. Posebnim tehnikama tantrista može smanjiti svoje astralno telo i ući u ta sićušna područja organizma da vidi šta se tamo dešava. S druge strane, sukob bića može biti i na kosmičkom, makronivou, pa onda imate makrobitku ili galaktički rat. Slični ratovi se opisuju i u drugim tradicijama osim Tantre. Obuka za isterivača duhova ide uglavnom tako što osoba traži uputstva i želi da se specijalizuje na tom području, dobije neke tehnike i onda radi praksu. Nakon nekog vremena ona izveštava svog instruktora o uspesima i neuspesima u ličnoj praksi i onda dobija druge tehnike, instruktor je ispravlja i tako se napreduje u "zanatu". Isterivači zlih duhova imaju i jednu, na Zapadu ne toliko poznatu praksu ili dužnost, a to je da uhvaćenog zlog duha moraju otpremiti u takvom kosmičkim smeru da on dobije fizičko telo i da može napredovati u duhovnoj evoluciji, jer koliko god bili zli, oni ipak moraju napredovati i ne mogu večno ostati zli. To se izvodi preko bacanja zlih duhova u svetu vatru. U kosmosu se sve kreće i menja, pa i njihova sudbina. Postoje razne vrste zlih bića, a ima i jedna koja se zove "pišača". To zvuči kao srpska narodna reč za mokraću, a i povezani su sa mokraćom, jer žive na mestima poput prljavih WC-a to jest tamo gde se mokri. Neki ulaze kroz kanalizaciju, pa direktno u anus ili usta zato kada puštate vodu u WC-u, pogotovo nakon velike nužde, obavezno zatvarajte poklopac WC šolje, ali, što je podjednako važno, zatvarajte i usta. Ako uđe u anus uglavno se izbaci kod sledeće nužde, ili puštanja plinova, ali ako uđe u usta, onda teže izlazi iz čoveka. Drugi savet je da ne spavate otvorenih usta preko noći, ne spavati sami u sobi, ne spavati u potpunom mraku i ne spavati tako da slina curi iz usta, jer se ta bića hrane njom. Posebna "poslastica" za njih je krv, tako da tu treba biti posebna oprezan.

Preuzeto odavde (http://www.prosvetljenje.net/index.php?option=com_content&view=article&id=188&Itemid=53)

markobbb
22.12.2008., 04:48
Smješno mi je da postoje ljudi koji ne vjeruju da "nešto" postoji. Da se duhovi mogu prizvati. Da možeš prizvati točno duha kojeg želiš. I takve stvari.

Iz osobnog iskustva znam jer sam bio na takvoj "seansi" kao znatiželjni klinac. I 100% sam uvjeren da svatko može prizvat duha. neće vam svaki duh razbijat i lomit po kući, ali će svaki u blizini doći na čašicu razgovora :D

Vezano za prvi post u ovoj temi - zašto ljudi to rade. E pa ima više razloga. Jedan je taj da ne vjeruju da je to moguće pa žele na svojoj koži to isprobati kao što sam i ja bio. Sada nebi blizu tome ni na kilometar, ali onda sam htio...

Prošlo je 15-tak godina od toga i još se sjećam šta se dešavalo tih sat vremena recimo koji su nekima u ovoj priči obilježili život. Meni nasreću ne, pa je to meni samo dokaz nečega što nismo trebali napraviti.

Išao sam kod prijatelja i tamo mu je bila sestra s nekom prijateljicom. Pogledali smo kao neki horror i onda nam je bilo dosadno, pa su nas cure kako su bile malo starije od nas nagovorile da zovemo duhove. Zvali smo ih na onda uobićajen način - sa iglom na koncu (oni koji su to tako radili znaju o čemu pričam).

Nakon što su te dvije cure obje po jednom držele tu iglu a mi im naravno nismo vjerovali pa je i taj prijatelj uzeo iglu u ruke da vidimo dali je to istina, zvali smo i 3. put. Znaći u prva 2 pokušaja su se javili neki dobri duhovi ali to je najmanje bitno, osim što su nas upozorili da to ne radimo i otišli. 3. se put javio duh koji nem nije htio reći ime, ali igla je divljala. Na što je moj prijatelj onako nonšalantno poslao duha u PM. Mislim da su rijeći koje je onda igla počela stvarati bile cca ogulit ću te, otrgnut jezik i ugušit te... Bilo je još svega u tih možda minutu dok nismo izletili iz sobe i pobjegli iz stana. Bježali smo svaki na svoju stranu prestravljeni.

Nikad o tome nismo više pričali, ali stvar je slijedeća.... Taj je prijatelj nakon par godina, odnosno nakon srednje škole totalno otišao u k...c, jedni kažu zbog jednog, drugi zbog drugog, a ipak smo bili susjedi i prijatelji jako dugo i ja znam da tu nije bilo ni droge toliko jake i puno nje da bi tamo zaglavio... uvjeren sam da ga je to sjebalo, a vidio sam i na YouTubu da su ga ljudi snimali kao Freaka, a ja znam da je bio sasvim normalan dečko prije svega toga. Dali ga je to sjebalo u životu zakljućite sami, ja imam svoje razmišljane o tome

piskavac
27.12.2008., 17:27
Oni koji su u guni strasti obožavaju demone. Oni koji su u guni neznanja obožavaju duhove. Tko koga obožava na kraju života će to i dostići. Obožavaoci duhova odlaze na planete duhova, obožavatelji demona ponovo se vračaju na zemlju, a obožavatelji polubogova odlaze na rajske planete. Onaj tko obožava Mene, stiže u Moje vječno prebivalište, o Arjuna.

tako nekako glase stihovi iz Bhagavad-gite o tri gune materijalne prirode iliti tri vezujuće sile materijalne prirode.

Stoga, zašto prizivati duhove i demone?

300
28.12.2008., 13:10
Oni koji su u guni strasti obožavaju demone. Oni koji su u guni neznanja obožavaju duhove. Tko koga obožava na kraju života će to i dostići. Obožavaoci duhova odlaze na planete duhova, obožavatelji demona ponovo se vračaju na zemlju, a obožavatelji polubogova odlaze na rajske planete. Onaj tko obožava Mene, stiže u Moje vječno prebivalište, o Arjuna.

tako nekako glase stihovi iz Bhagavad-gite o tri gune materijalne prirode iliti tri vezujuće sile materijalne prirode.

zanimljivo...možeš možda ubaciti link od te knjige ili nekaj slično,ak postoji...

piskavac
28.12.2008., 16:19
zanimljivo...možeš možda ubaciti link od te knjige ili nekaj slično,ak postoji...

Bhagavad-Gita - link za download (http://www.thebigview.com/download/bhagavad-gita.pdf)

YourAngel
28.12.2008., 17:08

Bhagavad gitu sam davno čitala, i to više puta, jer mi se jako dopala. :top: Mislim da ju i imam negdje na nekoj polici... Lijepa knjižica koja se može preporučiti, jer pomaže u duhovnom razvoju.
Osobno mislim da sva literatura postoji oko nas isključivo zbog samorazvoja, tj. zbog prisjećanja i buđenja pradavnih znanja koja svi mi imamo već kodirane u sebi. :D
A pitanje - zašto prizivati duhove, demone... :ne zna:
Pa vjerujem da je veliki postotak zbog znatiželje, nešto je zbog "da dokažem sam sebi dokle sam došo", manjini demoni i ina bića pomažu za ostvarenje viših ciljeva :top:
Ja konkretno nisam baš nekoga zvala niti se bavim učenjem rituala i tekstova za prizivanje napamet, (nek se nitko ne nađe uvrijeđen, sorry...) to mi je užasno blentavo. Ali sam osjetila da već duže vrijeme netko čuči kraj mene, i kao da samo čeka da odškrinem vrata.
I, uz dužno štovanje svih forumaša, a bome i mog dragog demona, moram reći da vjerujem u njegovo dostojanstvo i snagu, a posebno vjerujem u njegove zaštitničke sklonosti prema meni. Napominjem, bez posebnih priziva, bez posebne nauke, bez rituala. Samo otvorena želja, otvoreno i čisto srce, iskrenost i prihvaćanje. I duboko, duboko poštivanje. :top:

Dejjan
28.12.2008., 19:11
Sad mi nije jasno,jel ti kontaktiraš sa anđelom ili demonom,jer vidim da ga nazivaš demonom.Ako je tako krasan prema tebi,što ga nazivaš demonom,a ne anđelom. Ili možda misliš demon=anđeo ? :confused:

YourAngel
29.12.2008., 07:24
Jao nemoj, pa taj naziv je tako malo važan... Pa to je u cijeloj priči najmanje važno. Nazivam ga demonom jer se prema pojedinim tekstovima njegovo ime i opis nalaze u popisu demona, a prepoznala sam ga po djelovanju i izgledu.
Mislim, sanjala sam ga u ljudskom obliku, (imam snove sa određenim porukama...) i kasnije prerovala sve da nađem tko je to bio uz mene... I tako se sve poklopilo. Konačan zaključak - znam tko je, znam da je tu i znam da mu je drago što sam ga prepoznala. Zašto onda i meni ne bi bilo drago što je tu :D
Poanta je da dobro i zlo postoje prvenstveno u našim umovima, a onda se materijaliziraju u šire. :)
Gdje to mora biti da su anđeli dobri a demoni loši?
Meni se događalo da na potpuno isti ili sličan način percipiram prisutnost jednog izuzetno pozitivnog bića, anđela nad anđelima, kao i sada prisutnost demona. I nikada, baš nikada nisam niti jednom niti drugom pristupila sa strahom ili odbojnošću, već naprotiv, poštujem njihovu prisutnost i oni poštuju mene. Njihov je posao da mi pomažu. To su ratnici.
I nemam nikakvog, baš nikakvog razloga sumnjati u njega, niti vjerovati da ću zbog njega imati noćne more :kava: Zašto, kad ga osjećam i znam da je pozitivan :)

Dejjan
29.12.2008., 09:50
Nisam znao da anđeli mogu biti i loši :rolleyes:
Izgleda da svaki dan čovek nešto novo nauči.
Ja sam mislio da je tvoja komunikacija sa tom energijom na višem nivou,osim neke intuicije,emocionalnih,osećaja prisustva itd,koje si navela.
Mislio sam da možeš da razmenjuješ informacije sa njim.

YourAngel
29.12.2008., 10:05
Pa naravno da su moja pitanja bila okidač,
a odgovore sam dobila, bilo da se pojavljuju odmah u meni, kao bljesak, bilo da se pojave u snovima. :kava:
Odgovore ili bolje rečeno putokaze i smjernice. :top:
Meni se ne pojavljuje nitko ako svjesno nisam pitala, molila pomoć i otvorila se maksimalno. A potvrda da sam na dobrom putu su mi naknadno pročitane činjenice. Naknadno pročitane, znači prvo ja dobijem informaciju sa astrala, bez prethodne najave kroz pisani tekst. Uostalom, tako sam sigurna da mi podsvjest ne servira nešto što sam negdje vidjela i pročitala, pa samo mislim da je to moj doživljaj.

YourAngel
29.12.2008., 10:12
Nisam znao da anđeli mogu biti i loši :rolleyes:
Izgleda da svaki dan čovek nešto novo nauči.
Ja sam mislio da je tvoja komunikacija sa tom energijom na višem nivou,osim neke intuicije,emocionalnih,osećaja prisustva itd,koje si navela.
Mislio sam da možeš da razmenjuješ informacije sa njim.

ne, ne, ne ne... :flop:
Nikada, ni u ludilu nisam rekla, čak niti pomislila da anđeli mogu biti loši.
Moj je spontani pristup taj da svim, ali svim duhovnim bićima pristupam pozitivno, sa poštovanjem, i taj pristup se i vraća. :s
Toliko sam se istrenirala da čak niti podsvjesno ne šaljem prema njima ništa negativno. Jer time ću privući energiju koja se hrani na mojoj negativi, a to sam vizualizirala jednom prilikom, čučalo je na meni, i od onda, vjeruj, nikad više. A dogodilo se upravo u vrijeme moje najdublje negative, očaja i depresije.

Dejjan
29.12.2008., 10:20
A,dali si možda, nekada ,razmišljala u ovom pravcu:
Da taj entitet nije uopšte pozitivan ,nego se u prvi mah manifestuje kao dobrica koji hoće da ti pomogne , ohrabri ,ulije veru, i kada stekne tvoje puno poverenje da iskoristi tebe i tvoju dušu(energiju) u neke svrhe koje nisu pozitivne.

YourAngel
29.12.2008., 10:40
A,dali si možda, nekada ,razmišljala u ovom pravcu:
Da taj entitet nije uopšte pozitivan ,nego se u prvi mah manifestuje kao dobrica koji hoće da ti pomogne , ohrabri ,ulije veru, i kada stekne tvoje puno poverenje da iskoristi tebe i tvoju dušu(energiju) u neke svrhe koje nisu pozitivne.

Da, pa privlačila sam i takve prikaze, isključivo kada sam im sama otvorila vrata. Uvijek dođu kroz pukotinu koju smo sami na sebi otvorili, bilo svjesno, a vrlo često nesvjesno. Ali sam osjetila kada sam vidjela biće, osjetila da sjedi na meni i da doslovno isisava iz mene moju snagu, tj. negativu i strah kojih sam tog trena bila puna, "on" je nekako se rasplinuo i nestao. Postala sam svjesna zašto je tu i kako sam ga u stvari sama na sebe nesvjesno zakačila, i od tada ga više ne vidim. Znala sam da se na meni hrani. To ne znači da i dalje nisam ponekad negativna, ali možda u manjem obimu da privučem jače energije na sebe.
Inače, osobno mislim da je moja pozitiva moj štit, i uvjerena sam da energijom koju odašiljem us vemir privlačim upravo ono što sam i sama poslala. Inače sam veoma emotivna osoba, mržnju i osjećaje te vrste znam držati prilično pod kontrolom, još me jedino muči kako ovladati strahovima. Tu sam tanka i tu se eventualno može manipulirati sa mnom. Ali, kažem, individualni smo, svatko prepoznaje znakove sam na sebi, i zato smo ovdje, da učimo i budimo se. :)

Dejjan
29.12.2008., 11:00
Kad smo već kod znakova , paralelno sa čitanjem ovog tvog zadnjeg posta ,na winamp-u mi je išla numera od jedne grupe.Pesma se zove Blinded by darkness,
a refren ide ovako:

Heart opened wide,don't be blinded by darkness

Nešto o čemu bi vredelo razmisliti,pogotovo što mi se takvi znaci dosta često ukazuju.

YourAngel
29.12.2008., 11:41
Kad smo već kod znakova , paralelno sa čitanjem ovog tvog zadnjeg posta ,na winamp-u mi je išla numera od jedne grupe.Pesma se zove Blinded by darkness,
a refren ide ovako:

Heart opened wide,don't be blinded by darkness

Nešto o čemu bi vredelo razmisliti,pogotovo što mi se takvi znaci dosta često ukazuju.

Da, definitivno.
Slučajnosti ne postoje, u svojem neznanju barem toliko znamo. :)

Lilith_Magart
29.12.2008., 12:19
Nazivam ga demonom jer se prema pojedinim tekstovima njegovo ime i opis nalaze u popisu demona, a prepoznala sam ga po djelovanju i izgledu.
Mislim, sanjala sam ga u ljudskom obliku,

Možeš li objasniti kako on to djeluje pa onda kako izgleda??

Ne razumijem, kako si ga mogla "prepoznati" po izgledu i djelovanju a sanjala si ga u ljudskom obliku??:kava:

YourAngel
29.12.2008., 13:35
Možeš li objasniti kako on to djeluje pa onda kako izgleda??

Ne razumijem, kako si ga mogla "prepoznati" po izgledu i djelovanju a sanjala si ga u ljudskom obliku??:kava:

upravo sam se zato i javila na neke od ovih tema, jer me zanima je li se nekome tko se duboko i stručno bavi magijom i magijskim ritualima kada koji demon ili drugo duhovno biće prikazalo, i jesu li primijećene negativne reakcije. :kava: Jer ja se ne bavim magijom. A stručnjaci će sigurno imati što za reći pametnije od mene. Ja samo imam svoje iskustvo.
Dakle, kratko, jer već sam opisala, već dulje vrijeme imam bljeskove i vizije vučjeg instinkta. Dakle, ne da vidim sliku vuka, nego osjećam prisustvo vučjeg instinkta u sebi. Npr, idem ulicom i osjećam da promatram svijet vučjim očima. Ovak to zbuči blesavo, ali tak sam ja to doživljavala. Prije kraćeg vremena slučajnim, preslučajnim odabirom do mene je došlo ime Marchosiasa. Tek sam tada pročitala tko je to, i kakve ima karakteristike. Otvorila sam se i pokušala mentalno razgovarati, prihvaćajući da mi da neke putokaze u snu, ako ne ide ovako. Jer snovi su mi jača strana. E onda sam u snu imala posjetu jednog mladog bića prelijepog, visokog, neodređene dobi, čak i spola (mislim da je muško), uskog lica, sa divnim svjetlo plavim uvojcima. Ne poznajem tu osobu. Nakon tog sna negdje sam naišla na tekst da se Marchosias može prikazati u ljudskom obliku sa svjetloplavim uvojcima. Mene intuicija vodi, i ja sam osjetila da je to on. Ne želim sumnjati. I on to zna. Osjećam kontakt i osjećam poštovanje prema meni, jer mi se u snu prikazao u svojem mnogo blažem i ljepšem obliku, imajući u vidu da sam ja ipak samo običan čovjek...:) Čak sam od njega dobila ime nekog drugog, pa i to sam ime tek danas prepoznala listajući po raznim popisima imena, i opet su se neke stvari prirodno poklopile... itd itd Ovo je dugačko, ali kad pitaš. Ja sam u stvari htjela saznati od pametnijih i iskusnijih njihove doživljaje. Moje je vjerojatno ništa prema ostatku ekipe sa određenim stažem. :top:

300
29.12.2008., 14:48
najmanje su važni nazivi za ta bića,možete ih zvati kako želite,pogotovi entiteti,ako ne vjerujete u konačno postojanje dobra i zla,već samo u čovjekovu percepciju,istina je da je sve lakše,ako nisi sputavan strahom i ako si otvoren prema magiji,obično ti se to isto tako vrača,ali ne mora biti,mogla bi napisati ovdje kaj si saznala o tom demonu čije si ime tražila...isto je tako npr.karma samo osjećaj krivnje koji se okreće protiv čovjeka,jer čovjek nezna kontrolirati negativnu energiju,pa misli da mu se loše stvari događaju jer je nešto loše učinio...

Lilith_Magart
29.12.2008., 14:52
upravo sam se zato i javila na neke od ovih tema, jer me zanima je li se nekome tko se duboko i stručno bavi magijom i magijskim ritualima kada koji demon ili drugo duhovno biće prikazalo, i jesu li primijećene negativne reakcije. :kava: Jer ja se ne bavim magijom. A stručnjaci će sigurno imati što za reći pametnije od mene.

....... Ja sam u stvari htjela saznati od pametnijih i iskusnijih njihove doživljaje. Moje je vjerojatno ništa prema ostatku ekipe sa određenim stažem. :top:

Stavljaš "magijske stručnjake":D ispred vlastitog iskustva, kako to?

Lilith_Magart
29.12.2008., 14:57
Jer ja se ne bavim magijom.

Čime se onda baviš? Obmanom? ;) :

obmana je najveća moć. To mi vele i u horoskopu - majstor obmane i prikrivanja
uh, samo da me moji ne prepoznaju....

Što je onda samoobmana? Najveća laž ili??

mestar88
29.12.2008., 14:58
Zasto ne bi bili andeli losi ? Pali andeli su jos uvijek andeli ili ?

Baphomet
29.12.2008., 17:24
Jesu, jesu...samo su se malo zaprljali prilikom pada.

Dejjan
29.12.2008., 18:41

Nema tu neke velike mudrosti,pali anđeli su ti demoni.Nisu oni stvoreni tako zloćasti.to je išlo vremenom.
To ti je kao kad imaš običnog čoveka i onda mu daš vlast.Neki(retki) se nepromene(ostaju normalni),a drugi se promene i misle da su uhvatili Boga za mu..(beep) .:D .

YourAngel
30.12.2008., 07:12
Stavljaš "magijske stručnjake":D ispred vlastitog iskustva, kako to?

Ne stavljam nikoga ispred nikoga. Promatram paralelno.
Jer ja imam isključivo svoj doživljaj i svoje iskustvo, a ne tuđe.
Ali poznavajući jednog maga jako dobro znam da je iza pojedinih ljudi možda i desetljeće napornog rada, odricanja, tisuće pročitanih knjiga, meditacije, rada na sebi, treninga, noći i noći rituala, pa naravno da poštujem sav taj trud.
Meni je moj doživljaj najsnažniji, jer ja u tuđe umove ne mogu ući niti doživjeti ništa ničije, nego isključivo svoje, ali naravno da želim čuti i druge. Zato sam tu. Ne da ja nekoga nekome učim, nego da naučim sama. Ionako nitko nikoga ne može ništa naučiti. Svi mi zajedno, na bilo kojoj se razini duhovnosti nalazili možemo jedino upijati tuđe informacije, i razvijati se isključivo temeljem svojim iskustava i zaključaka. :)

YourAngel
30.12.2008., 07:29
najmanje su važni nazivi za ta bića,možete ih zvati kako želite,pogotovi entiteti,ako ne vjerujete u konačno postojanje dobra i zla,već samo u čovjekovu percepciju,istina je da je sve lakše,ako nisi sputavan strahom i ako si otvoren prema magiji,obično ti se to isto tako vrača,ali ne mora biti,mogla bi napisati ovdje kaj si saznala o tom demonu čije si ime tražila...isto je tako npr.karma samo osjećaj krivnje koji se okreće protiv čovjeka,jer čovjek nezna kontrolirati negativnu energiju,pa misli da mu se loše stvari događaju jer je nešto loše učinio...

Pa ne znam, ja o karmi imam svoje mišljenje, možda se malo razlikuje od ovoga. Zakon postoji. Ravnoteža definitivno postoji. I sve je, baš sve u skladu. Ravnoteža dobrog i lošeg uvijek postoji, jedino ne možemo znati gdje će uteg pasti na koju stranu. :rolleyes:
Što se negativnih misli tiče, istina je da je to korijen svih naših "nesreća", iako to ne bih tako nazvala. Jer dok smo ograničeni ljudskim tijelom ne vidimo cijelu sliku. :ne zna:
Uvijek i svuda se sve što se događa sa nama (pri tom i tzv. nesreće) , služe isključivo razvoju našeg duhovnog bića i postepenom odvajanju od tijela. Ja ne samo da vjerujem, ja znam da sam uvijek baš tamo gdje trebam biti i baš u vrijeme u koje trebam biti. Kad baciš kamen u vodu, on se može koprcati koliko hoće, struja vode može usporiti pad, ali neminovno je da će stići do dna. Mislim, figurativno dna. Sa duhovnošću se isto to događa ali suprotnim smjerom.
O strahu definitivno ne volim ni misliti, jer strah je uh :eek:, po meni, neprijatelj svakog mog napretka. Sa strahom se borim i iskorjenjujem ga po malo, ali, teško je to, ipak smo od krvi i mesa... Što znači strah, ponekad pomislim - šta mi se to najgore može dogoditi :confused: Da poludim, da osjetim tjelesnu bol, ili duševnu bol, da umrem...? Kada te razloge straha pogledam ovako na papiru pitam se je li to baš to? Jer, kao onaj kamen, bačena sam u vodu, i nema te prepreke koja će me spriječiti da dođem na cilj. Može me usporiti, može mi otežati, ali sam sigurna da idem tamo gdje trebam ići. :D Uh šta je ovo dugačko. Al moram reći, ovo je isključivo moje mišljenje, i 99,999% ljudi se sa mnom vjerojatno neće i ne mora složiti. (onih 0,001% sam ja :D )

YourAngel
30.12.2008., 07:41
Nema tu neke velike mudrosti,pali anđeli su ti demoni.Nisu oni stvoreni tako zloćasti.to je išlo vremenom.
To ti je kao kad imaš običnog čoveka i onda mu daš vlast.Neki(retki) se nepromene(ostaju normalni),a drugi se promene i misle da su uhvatili Boga za mu..(beep) .:D .

Da, pa evo zato sam ja tu, da saznam iskustva i da čujem negativnu stranu svega. Mislim konkretno negativnu. Ja sam čula i pročitala na tisuće komentara da to nije dobro, da će mi se desiti nešto loše :eek:, da sam se nesvjesno prodala, da sam ušla u kolo iz kojeg nema pvoratka, da će mi se "sve" mnogostruko vratiti... itd. Ne kažem ja ništa, vjerujem da su to dobronamjerni komentari, ali još nisam dobila konkretno šta se to kome dogodilo, osim da je neko nekad loše spavao ili ružno sanjao. Meni je to smiješno, jer ako sam već kao malena klinka nesvjesno buljila u ogledalo, uranjala u svoje zjenice i vjerovala da kontaktiram sa nekim, onda me ružni snovi i noće more baš ne plaše previše. :kava:
Moram priznati da konkretne negativne posljedice ničega još nisam doživjela. Da li je to zato što se ne bavim svjesno magijom, niti svjesno ne radim prizivne rituale ili se ne pripremam svjesno za susrete sa tim bićima, ili ih ne koristim za neke svoje možda i niže strasti..?

Dejjan
30.12.2008., 08:22
Ne stavljam nikoga ispred nikoga. Promatram paralelno.
Jer ja imam isključivo svoj doživljaj i svoje iskustvo, a ne tuđe.
Ali poznavajući jednog maga jako dobro znam da je iza pojedinih ljudi možda i desetljeće napornog rada, odricanja, tisuće pročitanih knjiga, meditacije, rada na sebi, treninga, noći i noći rituala, pa naravno da poštujem sav taj trud.
Meni je moj doživljaj najsnažniji, jer ja u tuđe umove ne mogu ući niti doživjeti ništa ničije, nego isključivo svoje, ali naravno da želim čuti i druge. Zato sam tu. Ne da ja nekoga nekome učim, nego da naučim sama. Ionako nitko nikoga ne može ništa naučiti. Svi mi zajedno, na bilo kojoj se razini duhovnosti nalazili možemo jedino upijati tuđe informacije, i razvijati se isključivo temeljem svojim iskustava i zaključaka. :)

Uzalud su nekome godine čitanja,noći rituala,odricanja ako nije prirodno obdaren za takve stvari , odnosno ako nije duhovno razvijen.A duhovno se nemožeš razviti čitajući knjige.
To ti je kao kada imaš dva čoveka koji uče da sviraju gitaru.Jedan je veoma talentovan za sviranje,a drugi bi veoma želeo da postane slavni gitarista,ali je netalentovan.Ovaj prvi će mnogo dalje dogurati sa manje rada,a ovaj drugi neće dalje odmaći od nota iz knjiga za učenje sviranja na gitari.
Ili recimo,to ti je kao kada bi nekoj od ovih naših pevaljki,recimo Seki Aleksić :D ,sinula ideja da počne da se bavi magijom,misleći da je dostigla "plafon" baveći se "muzikom",i da joj je dosta ciganskih šatora,pijanih svinjskih faca naših ratnih profitera i njihovih debilnih sinova.
Poenta je u tome da je uzalud sav trud ako ti je stanje svesti kao kod pijane amebe.

YourAngel
30.12.2008., 08:26
Uzalud su nekome godine čitanja,noći rituala,odricanja ako nije prirodno obdaren za takve stvari , odnosno ako nije duhovno razvijen.A duhovno se nemožeš razviti čitajući knjige.

Poenta je u tome da je uzalud sav trud ako ti je stanje svesti kao kod pijane amebe.

E, tu na scenu stupa moja intuicija. Ja filtriram i dabirem što ću upotrijebiti i na koji način. Pa i od pijane amebe možda mogu naučiti nešto što do tada nisam znala... Možda moć orijentacije :D

Dejjan
30.12.2008., 08:27
Da, pa evo zato sam ja tu, da saznam iskustva i da čujem negativnu stranu svega. Mislim konkretno negativnu. Ja sam čula i pročitala na tisuće komentara da to nije dobro, da će mi se desiti nešto loše :eek:, da sam se nesvjesno prodala, da sam ušla u kolo iz kojeg nema pvoratka, da će mi se "sve" mnogostruko vratiti... itd. Ne kažem ja ništa, vjerujem da su to dobronamjerni komentari, ali još nisam dobila konkretno šta se to kome dogodilo, osim da je neko nekad loše spavao ili ružno sanjao. Meni je to smiješno, jer ako sam već kao malena klinka nesvjesno buljila u ogledalo, uranjala u svoje zjenice i vjerovala da kontaktiram sa nekim, onda me ružni snovi i noće more baš ne plaše previše. :kava:
Moram priznati da konkretne negativne posljedice ničega još nisam doživjela. Da li je to zato što se ne bavim svjesno magijom, niti svjesno ne radim prizivne rituale ili se ne pripremam svjesno za susrete sa tim bićima, ili ih ne koristim za neke svoje možda i niže strasti..?

Nisam primetio da je ovde neko napisao da si se prodala,što se mene tiče,ja sam samo napisao da budeš veoma obazriva.Dobro je što sama neprizivaš nikoga,već ti se to spontano dešava.Uostalom nisu ni svi demoni loši,nisu oni savršena bića,i oni su u tranziciji , i oni se svaki trenutak preispituju gde su i šta su.

Dejjan
30.12.2008., 08:32
E, tu na scenu stupa moja intuicija. Ja filtriram i dabirem što ću upotrijebiti i na koji način. Pa i od pijane amebe možda mogu naučiti nešto što do tada nisam znala... Možda moć orijentacije :D

Ne,moć orjentacije ćeš naučiti od čovečje ribice :D
Koliko vidim,vesela si osoba i voliš humor,što je veoma dobar znak,a sve u vezi sa tvojim kontaktom sa shemale Vučkom :D

YourAngel
30.12.2008., 08:35
Čime se onda baviš? Obmanom? ;) :

Što je onda samoobmana? Najveća laž ili??

Ne bavim se obmanom. Doživljaj i percepciju drugih ljudi ne kreiram ja nego oni sami. To što prihvaćaju i vjeruju u neko moje nedužno i nevino prikrivanje (ponekad sa dobrim razlogom) istine, tu ja ne mogu ništa. :mig:
Samoobmana jest najveća laž, ali se pročitamo kad tad... :D
Ni to ne traje vječno
Mislim da stvari ne treba shvaćati previše ozbiljno.
I da je sve ovo jedna velika igra, kockarnica...
Pa svatko neka razmisli koliki su ulozi, kakav rizik je spreman preuzeti, mogući dobitak, i naravno pokušati se izvježbati sakriti asa u rukavu. Bez toga ne treba ni izlaziti iz kuće... :D
A da će se gubiti, hoće, naravno.
Jer, RAVNOTEŽA uvijek postoji. Ako ja dobijem, netko će negdje definitivno nešto izgubiti. I zbog toga me ne treba žderati savjest, jer to je zakon igre. A ne moja volja. :mig:

YourAngel
30.12.2008., 08:40
Obožavam zdravi humor. Svaki humor.:D
Pa jel nije ovo jedna velika zezancija? Što prije shvatimo i počnemo se zezati, put u duhovnost postaće nam kao igra. Ne KAO igra, nego igra.
Gdje god je strah, napor, briga, tuga, obaveza, ništa od toga nije ni slobodno ni spontano. A duhovno je i te kako slobodno, a ponajviše spontano. Što se više grčimo i trčimo za nečim, to nam je dalje. :mig:

Dejjan
30.12.2008., 08:57
Obožavam zdravi humor. Svaki humor.:D
Pa jel nije ovo jedna velika zezancija? Što prije shvatimo i počnemo se zezati, put u duhovnost postaće nam kao igra. Ne KAO igra, nego igra.
Gdje god je strah, napor, briga, tuga, obaveza, ništa od toga nije ni slobodno ni spontano. A duhovno je i te kako slobodno, a ponajviše spontano. Što se više grčimo i trčimo za nečim, to nam je dalje. :mig:

Nije ovo zezancija.Odnosno zavisi iz čijih očiju posmatraš.Šta misliš jel svinja u toru pred klanje misli da je sve ovo zezancija,ili eksperimentalni majmun u kavezu kojem su upravo ubrizgali neku inekciju.Šta misliš jel oni to sve posmatraju kao igru.Namerno sam izustavio ljude iz ove priče ,jer su životinje izuzete iz karmičkih zakona uzrok-posledica.
Ne,nije ovo zezancija,ovo je škola,a kada jednog dana Tvorac odluči da nam je dao i suviše vremena da završimo osnovnu školu i kada zazvone zvona za kraj školovanja (kada dođe vreme za odvajanje žita od kukolja),e nakon toga će sve biti igra i zezanje :)

YourAngel
30.12.2008., 09:21
Nije ovo zezancija.Odnosno zavisi iz čijih očiju posmatraš.Šta misliš jel svinja u toru pred klanje misli da je sve ovo zezancija,ili eksperimentalni majmun u kavezu kojem su upravo ubrizgali neku inekciju.Šta misliš jel oni to sve posmatraju kao igru.Namerno sam izustavio ljude iz ove priče ,jer su životinje izuzete iz karmičkih zakona uzrok-posledica.
Ne,nije ovo zezancija,ovo je škola,a kada jednog dana Tvorac odluči da nam je dao i suviše vremena da završimo osnovnu školu i kada zazvone zvona za kraj školovanja (kada dođe vreme za odvajanje žita od kukolja),e nakon toga će sve biti igra i zezanje :)

Zato treba biti pozitivan i otvoren, ali ne naporom, nego naučiti biti spontano takav. Jedino teško i naporno u svemu tome je naučiti to živjeti, bez razmišljanja o tome. Živjeti spontanost i pozitivu i živjeti ljubav :mig:, a ne se truditi i brinuti jel sam takav ili nisam. To je zatvoreni krug. Jer ako ja stalno razmišljam i brinem jesam li pozitivna, jesam li mislila loše, jesam li ovo ili ono dobro napravila ili postupila..., pa teško da ću se toga straha ikada osloboditi. :ne zna: Iz toga proizilazi i strah od Tvorca. Ne, ja se ne želim Njega bojati. Naprotiv, baš želim razmišljati da za mene sprema veliku čokoladu sa lješnjacima. Stvarima treba pristupiti čista srca, sa povjerenjem, bez sumnje i puno razmišljanja, kao dijete. To je siguran put. Opet kažem, za mene. A ja sam samo 0,000000000001% ovog foruma. Svatko ima potpuno različito gledanje i shvaćanje Tvorca i čokolade. Individualci smo. Neko više voli sladoled. :D

YourAngel
30.12.2008., 09:23
hm, ovo me podsjetilo, u silnom hranjenju duha, treba ponekad nahraniti i tijelo, idem nešto prigrist s nogu :kava:

Lilith_Magart
30.12.2008., 09:51
Jer, RAVNOTEŽA uvijek postoji. Ako ja dobijem, netko će negdje definitivno nešto izgubiti. I zbog toga me ne treba žderati savjest, jer to je zakon igre. A ne moja volja. :mig:

Interesantno, navodiš kako su "drugi" tu da ti služe a čak nemaš vlastite volje u "zakonu igre".:mig:

300
30.12.2008., 11:04
@ YourAngel - ja baš nemam puno dobrih iskustva sa ogledalom...odnosno ne sviđa mi se što se počinje događati,mislim da to varira od osobe do osobe,meni se počne crveniti soba i lice čudno mjenjati,nekad čak zna početi i ogledalo pulsirati,to se događa kad se usredotočim na oči...

YourAngel
30.12.2008., 11:19
Interesantno, navodiš kako su "drugi" tu da ti služe a čak nemaš vlastite volje u "zakonu igre".:mig:

Volja je nešto htjeti da bude. Između htjeti i znati je razlika. Ja ne želim imati "volju" da neko bude tu. Ja želim znati da su tu. Ne da želim, nego znam. Jer jesu. I to je to. :D

YourAngel
30.12.2008., 11:24
@ YourAngel - ja baš nemam puno dobrih iskustva sa ogledalom...odnosno ne sviđa mi se što se počinje događati,mislim da to varira od osobe do osobe,meni se počne crveniti soba i lice čudno mjenjati,nekad čak zna početi i ogledalo pulsirati,to se događa kad se usredotočim na oči...

Individualan je osjećaj. :) Možda si uspostavio neki kontakt, pa tijelo reagira na podražaj. Ja se i koncentriram isključivo na oči. Kroz oči kao da vidim u tuđe oči. Ostatak lica mi je tu nebitan. U svakom slučaju približim se maksimalno i uđem u sebe kroz svoje oči. Moje oči su vrata. Ogledalo je samo kvaka, ključ, pomagalo. Ja osjetim lagano uzbuđenje i zna biti dosta ugodno.Kao da hipnotiziram samu sebe.:cerek:

Lilith_Magart
30.12.2008., 12:07
Volja je nešto htjeti da bude. Između htjeti i znati je razlika. Ja ne želim imati "volju" da neko bude tu. Ja želim znati da su tu. Ne da želim, nego znam. Jer jesu. I to je to. :D

Volja nije htjenje. Želiš pažnju a ne znanje.

Ali poznavajući jednog maga jako dobro znam da je iza pojedinih ljudi možda i desetljeće napornog rada, odricanja, tisuće pročitanih knjiga, meditacije, rada na sebi, treninga, noći i noći rituala.....

Taj mag kojeg "jako dobro znaš" nije imao nikakvo iskustvo ili nije imao išta za reći o tvom iskustvu? :D

YourAngel
30.12.2008., 12:24
Volja nije htjenje. Želiš pažnju a ne znanje.

Taj mag kojeg "jako dobro znaš" nije imao nikakvo iskustvo, niti išta za reći o tvom iskustvu?

Nisam rekla da njega jako dobro znam, nego poznavajući njega jako dobro znam koliko napora, godina i odricanja je ta osoba uložila u sebe. I sigurna sam da takvih ima još. Divim se tim ljudima i njihovoj upornosti. :)
Iskustvo je imao i ima ga gotovo svakodnevno, to mu je posao. Ritualna je magija nešto što obuzima čitavo biće. On putuje kroz paralelne svjetove. Ali ne želi sa mnom o operativnim detaljima, jednostavno ne želi. Jer su neka iskustva bila na samoj granici života. On ipak ima osobe koji brinu o njemu i ima štit oko sebe, koji ja nemam. Pitao me je milion puta - šta će to tebi, tebi to ne treba... Vjerujem da je dobronamjeran, ali ljudska znatiželja jednostavno je jača. Barem za sada. :D

Dejjan
30.12.2008., 12:46
Nisam rekla da njega jako dobro znam, nego poznavajući njega jako dobro znam koliko napora, godina i odricanja je ta osoba uložila u sebe. I sigurna sam da takvih ima još. Divim se tim ljudima i njihovoj upornosti. :)
Iskustvo je imao i ima ga gotovo svakodnevno, to mu je posao. Ritualna je magija nešto što obuzima čitavo biće. On putuje kroz paralelne svjetove. Ali ne želi sa mnom o operativnim detaljima, jednostavno ne želi. Jer su neka iskustva bila na samoj granici života. On ipak ima osobe koji brinu o njemu i ima štit oko sebe, koji ja nemam. Pitao me je milion puta - šta će to tebi, tebi to ne treba... Vjerujem da je dobronamjeran, ali ljudska znatiželja jednostavno je jača. Barem za sada. :D

Mogla bi ti za uzvrat i njega da pitaš šta će mu to ,dali mu to treba.Napisala si jednu kontradiktornost,rekla si da su mu neka iskustva bila na samoj granici života,a u sledećoj rečenici si rekla da ima osobe koje brinu o njemu.
To mi sve liči na onu sliku Majkla Džeksona sa svojim sinom kada ga onako "lepo" ljulja i prebacuje preko ograde i pokazuje masi obožavalaca:D
Nekako mi taj tvoj mag liči na to dete,samo se čeka kad će da otpadne
A ima li on uopšte porodicu,ženu ,decu,oca,majku i šta će mu sve to ,ako su mu iskustva na granici života,kako si navela.

Lilith_Magart
30.12.2008., 12:53
Iskustvo je imao i ima ga gotovo svakodnevno, to mu je posao.

:rofl::rofl::rofl: Ukoliko mu je to - "posao", definitivno i sigurno nije nikakav mag!!! ;)

Ritualna je magija nešto što obuzima čitavo biće.

Paaaa rekla si da nemaš nikakvog pojma o ničem :misli:, od kuda ti onda ova konstatacija? Iz iskustva ili??:D

Lilith_Magart
30.12.2008., 13:32

Fascinirana si time? Znači sa jedne strane se diviš "tim" ljudima, njihovim naporima, odricanjima a prije nisi??? Dakle:

Ja konkretno nisam baš nekoga zvala niti se bavim učenjem rituala i tekstova za prizivanje napamet, (nek se nitko ne nađe uvrijeđen, sorry...) to mi je užasno blentavo.

Jel' to dobar primjer čiste kontradikcije ili što??
Što će ti izmjena iskustva sa "magijskim stručnjacima" kojima se diviš radi blentavog "učenja rituala i tekstova za prizivanje napamet"?

Što je zapravo tvoj cilj??
Tvoj cilj opisuje samo jedna riječ jel' tako ili sam u krivu??:mig:

YourAngel
30.12.2008., 14:23
Fascinirana si time? Znači sa jedne strane se diviš "tim" ljudima, njihovim naporima, odricanjima a prije nisi??? Dakle:

Jel' to dobar primjer čiste kontradikcije ili što??
Što će ti izmjena iskustva sa "magijskim stručnjacima" kojima se diviš radi blentavog "učenja rituala i tekstova za prizivanje napamet"?

Što je zapravo tvoj cilj??
Tvoj cilj opisuje samo jedna riječ jel' tako ili sam u krivu??:mig:

...radi blentavog "učenja rituala i tekstova za prizivanje napamet"?...
hm :ne zna:
Blentavo je ako ja krenem prakticirat tako nešto, jer to prelazi MOJE mogućnosti i limite i kod MENE je neupotrebljivo. Kod ostatka svijeta je, i funkcionira najvjerojatnije, ali ja nemam niti te sposobnosti, niti tu upornost niti tu koncentraciju i fokusiranost da bi itko pao na ritual koji bi ja izvela... :lol: Voljela bih to vidjet...

A "cilj"...:misli::frajer:
Pa klasika... :Pivo:

YourAngel
30.12.2008., 14:36
Napisala si jednu kontradiktornost,rekla si da su mu neka iskustva bila na samoj granici života,a u sledećoj rečenici si rekla da ima osobe koje brinu o njemu.
To mi sve liči na onu sliku Majkla Džeksona sa svojim sinom kada ga onako "lepo" ljulja i prebacuje preko ograde i pokazuje masi obožavalaca:D
Nekako mi taj tvoj mag liči na to dete,samo se čeka kad će da otpadne
A ima li on uopšte porodicu,ženu ,decu,oca,majku i šta će mu sve to ,ako su mu iskustva na granici života,kako si navela.

Zato se i vratio nazad:kava:

A šta će svima nama sve ovo...? :confused:
Svatko ima svoj put i školu koju mora prijeći, bilo mu drago ili ne.
Neke više sile ipak se, koliko god mi mislili da upravljamo svojim životom, debelo upliću u našu svakodnevicu.. :(
Ma važno je iz svake situacije i svake lekcije, bila dobra ili loša, naučiti nešto. :) Tako da se onda tješimo da smo ispali malo pametniji... :lol:
Ne znam kako ostali, ali ja sam sve blesavija. Takva karma valjda. :ne zna:

Lilith_Magart
30.12.2008., 15:10
..Blentavo je ako ja krenem prakticirat tako nešto, jer to prelazi MOJE mogućnosti i limite i kod MENE je neupotrebljivo. Kod ostatka svijeta je, i funkcionira najvjerojatnije, ali ja nemam niti te sposobnosti, niti tu upornost niti tu koncentraciju i fokusiranost da bi itko pao na ritual koji bi ja izvela... :lol: Voljela bih to vidjet...

Sjaaaaajno!!! No ajde objasni onda što si tu izvodila:

Konkretno, imala sam potrebu za pomoći pri kanaliziraju vrlo konkretno kreirane energije , energije za koju pouzdano znam da je među najsnažnijim energijama koje ljudsko tijelo može ispoljiti, do osobe udaljene mnogo km od mene, u zaista pozitivne svrhe. Potpunim otvaranjem i pozivom za pomoći, pri tom pokazujući duboko poštovanje prema zvanom biću

Jel' to još jedna od kontradikcija izazvana napadom konfuzije??:mig:

A "cilj"...:misli::frajer:
Pa klasika... :Pivo:

:rofl::rofl:Nije tebi zapravo do :Pivo: već do pažnje i iznuđivanja etikete "very special":top:
Cijela pričica ne drži vodu.:D

RILLE
30.12.2008., 15:34

:rofl::rofl:
ja sam učio zvati mrtve od moga učitelja i vjeruj mi to nije nikakva laž samo se treba znati šta se radi kad zovemo pretke,životinje,anđele nije bitno
-sad neko je prije spomeno da proces ponekad ne uspije,to je uglavnom jer fali vjere i sumnja se u vlastite sposobnost
-a kao drugo mnogi se ljudi boje duhova ali ne zato jer su oni opasni blablalba nego zato jer imaju strah od nepoznatoga
jel ćeš me sada pitat da to dokažem:lol: ili sam lažljivac?

YourAngel
30.12.2008., 19:01
:rofl::rofl:Nije tebi zapravo do :Pivo: već do pažnje i iznuđivanja etikete "very special":top:

hehehe, ovo je slatko. veri spešl:lol:
pa zašto bih se ja trudila biti veri spešl šačici nepoznatih ljudi?
Kad sam već "the best" onima koji me znaju :D
Ajmo opustite se malo... :kava:

Dejjan
30.12.2008., 19:04
Aj što će ona stradati ,to ni po jada :D ,ali nebi ja da ispadnem kolateralna šteta. :D

Baphomet
30.12.2008., 21:46
Naravno da si imao razloge, za te razloge su zaduženi stručnjaci u tom poslu.

Ne zanima me istjerivanje niti sam te pitao bilo šta o istjerivanju, riječ je bila o prizivanje i provjeravanje autentičnosti prizvane sile.

Dejjan
31.12.2008., 06:30
pa isto je izdaš zapovjed da očeš pričati da tvojim recimo pretkom kažeš ime i onda uzmeš ogledalo i gledaš prema ramenima,i mora doć jer tako kaže zakon.

Čekaj samo malo.Zamislimo situaciju.
Za jedno 50 godina ja umrem,a neki moj potomak odluči za jedno 100 godina da mene prizove misleći da mogu nešto "pametno" da mu prenesem.
A ja,oslobođen balasta reinkarnacije,ljudskih stega,fizičkog tela,igram partiju badmintona sa nekim anđelom(recimo Uriel-om):D
I sada na meč lopti(naravno za mene :D) zazvoni meni kosmički pejdžer.I ja prvo pomislih da anđeo Gavrilo hoće revanš za izgubljenu partiju,a ne,ono mali Perica me zove da me pita koju od tri devojke prvo da povali,i da me pita gde ima jeftino da se kupi LSD,a pošto trenutno nije pri parama,ako mogu da mu kažem i brojeve na Loto-u.
I ja kao moram da mu se odazovem.

Izvini,molim te,ali pričaš gluposti.

YourAngel
31.12.2008., 07:03
:top: Ja samo znam ako sam ikad nekome rekla, pomislila (zapovijedila ?!? :lol:) da mora doć, taj definitivno nije došao....:confused:
Ali ako sam bila dobra, fina, mirna i lijepo razmišljala, ajde pomozi mi ako možeš, ili javi se kako i ako misliš da je za mene najbolje, e tad sam osjetila neke osobne rezultate. Nije to sad da su pucali prozori, ali suptilno svakako.
Kad god razmišljam o duhovnim bićima ili se mentalno sa njima pokušavam povezati, uvijek im se obratim kao dragom prijatelju :):five:
I moram se pohvaliti, onaj moj vučko je izgleda učinio svoje.
Zajedno smo jači :lux::lux::lux:
Čovjek na 1000 km od mene se javio, živ i zdrav. :cerek:
Vjerojatno velika većina misli da je slučajnost i da bi se to i tak i tak dogodilo, ali razlika je u tome što ja vjerujem. :D

YourAngel
31.12.2008., 07:18
-a kao drugo mnogi se ljudi boje duhova ali ne zato jer su oni opasni blablalba nego zato jer imaju strah od nepoznatoga

Razmišljam o strahu od nepoznatog. :horor:
Ima ga, ima, ljudi se znaju paralizirati od straha. Strah je jedna od najnegativnijih stvari (emocija) sa kojima se borimo u ovom životu.
Ali ja nekako imam veći strah od poznatog. Banalan primjer - da me netko zatvori u kavez sa tigrom, ja bih se paralizirala od straha, jer pretpostavljam šta me čeka. Baš zbog toga poznatog, i što mi je poznato šta će mi se desiti u nekoj situaciji, e to izazove strah. Prema novom i nepoznatom sam mnogo otvorenija. Ko ono kad kažu - nedužan je sve dok mu se ne dokaže krivica. :kava:

Lilith_Magart
31.12.2008., 08:16
hehehe, ovo je slatko. veri spešl:lol:
pa zašto bih se ja trudila biti veri spešl šačici nepoznatih ljudi?
Kad sam već "the best" onima koji me znaju :D
:kava:
:rofl::rofl: he he he
Znaš ima i nekih poremećaja kojima je dano konkretno ime a jedan od sindroma je stalna i uporna kontradikcija. ;)
Nego.....koliko si "the best" onima koji te znaju??
A ko god ima sreću živjeti sa mnom redovito misli da sam nekakvo prokletstvo, u najmanju ruku nezemaljska pojava. Ne znam uopće ne kužim zašto, ja sam sama sebi baš :mig:

YourAngel
31.12.2008., 10:11
Znaš ima i nekih poremećaja kojima je dano konkretno ime a jedan od sindroma je stalna i uporna kontradikcija.

Kak me pratiš u stopu, ovo je super
Pa ne sjećam se da me neko ovak slijedio danima :top:
Kak sam ti se uvukla pod kožu, pa šta te brine šta je u mojoj glavi?
Ionak nemreš izvući ništa drugo nego kaos. To je tak jasno :zubo:
Jel ti viđaš ljude, mislim prave. :grli::rock:
Od virtualnih se može počet halucinirat. :bicedobro:
Nego, predajem se, kapitulacija. Pročitala si me, šta jest, jest.
Ne bavim se ni magijom, ni obmanom... :nono:
Imam divan hobi, taman graniči sa mojim sposobnostima - rješavanje križaljki :kava:
Ajmo dosta sa jadnim demonima :s, jel ko meditirao iznad prazne križaljke? Zakon... Samo ju još ne znam prizvat, moram ići do kioska :mig:

Lilith_Magart
31.12.2008., 11:21
Kak me pratiš u stopu, ovo je super
Pa ne sjećam se da me neko ovak slijedio danima :top:
Kak sam ti se uvukla pod kožu, pa šta te brine šta je u mojoj glavi?

Ne slijedim tebe već neistinu što i nije teško jel' ona uvijek ima specifičan "miris".:D
Nimalo me nije briga što je u tvojoj glavi al' me brine što takve glave siju putem. ;)

Ionak nemreš izvući ništa drugo nego kaos. To je tak jasno :zubo:
Jel ti viđaš ljude, mislim prave. :grli::rock:
Od virtualnih se može počet halucinirat. :bicedobro:

:rofl:
Vrlo predvidljiva putanja, krenula si sa "neznam ja ništa" zatim "konfuzna sam al' nije da neznam ništa" sad si malo zapaprila sa "viđaš li ti ljude?" i naravno finalno skretanje sa konkretnih pitanja na nekakvav kvazi humor. To bi ti se moglo lijepo nazvati skretanje sa kolosjeka. ;) a i vidim da ti haluciniranje i nije strani pojam.

Dakle...Postoji razlog zbog kojeg ne odgovaraš direktno???:D

Dejjan
31.12.2008., 11:44
Hehe,kako je krenulo ima Lolita da potpuno istisne Vučka iz tvog života :D

RILLE
31.12.2008., 12:21
Čekaj samo malo.Zamislimo situaciju.
Za jedno 50 godina ja umrem,a neki moj potomak odluči za jedno 100 godina da mene prizove misleći da mogu nešto "pametno" da mu prenesem.
A ja,oslobođen balasta reinkarnacije,ljudskih stega,fizičkog tela,igram partiju badmintona sa nekim anđelom(recimo Uriel-om):D
I sada na meč lopti(naravno za mene :D) zazvoni meni kosmički pejdžer.I ja prvo pomislih da anđeo Gavrilo hoće revanš za izgubljenu partiju,a ne,ono mali Perica me zove da me pita koju od tri devojke prvo da povali,i da me pita gde ima jeftino da se kupi LSD,a pošto trenutno nije pri parama,ako mogu da mu kažem i brojeve na Loto-u.
I ja kao moram da mu se odazovem.

Izvini,molim te,ali pričaš gluposti.
kad iscjeljitelj zove Boga onda Bog kroz njega zapovjeda da se taj i taj pojavi,i duh mora poštivati tu zapovjed.
da čovijek sam zapovjeda došo mu ku*ac od duha al ovako je druga priča jer svi moraju slušati kada Bog zove
i ne pričam ja gluposti jer duše ne idu na isti denzitet na kojem se nalaze anđeli kad umru.
sad se samo postavlja pitanje tko kako zove duhove
aj pozdrav

YourAngel
31.12.2008., 12:27
Hehe,kako je krenulo ima Lolita da potpuno istisne Vučka iz tvog života :D

A ne, jok! Vučko i ja smo si skoro već na ti :cerek:
Ja ga osjećam, i meni je to dovoljno. :mig:
Ipak treba malo više da se njega istisne.

A ono za križaljke, ne zezam se, stvarno umiruje. Mene. :hekla:
Opće ne kužim zašto moj osjećaj mora dijeliti i netko drugi??
Ja nikada nikoga nisam pokušala uvjeriti u ništa.
Pa to, na kraju krajeva nije ni moguće. :ne zna:
Niti mene netko može uvjeriti u svoje iskustvo, niti ja nekoga u svoje.
Ja sam mislila da je ovaj forum tu da razgovaramo, :confused: al dobro.

Pa da zaključim ovo, došla sam ovdje prije par dana sa pitanjem je li tko vizualizirao nekog demončića i je li doživio nešto loše od njega... ,ne zato da prihvatim to zdravo za gotovo, nego da se negdje pronađem sa svojom intuicijom i svojim osjećajima i vizijama koje sam dobila razmišljajući o Vučku.
Ipak je za mene sve ovo prilično novo, pa sam se nadala i mislila sam ovdje čuti ljude kojima se slične stvari dešavaju već od ranije. E kako odgovor nisam dobila, ili nitko ne želi opisati svoj doživljaj ili... ne znam šta...., ili svatko tko je nešto doživio ili vidio misli da to ne treba ovdje javno iznositi... ok. Prihvaćam. :)

RILLE
31.12.2008., 12:32
Razmišljam o strahu od nepoznatog. :horor:
Ima ga, ima, ljudi se znaju paralizirati od straha. Strah je jedna od najnegativnijih stvari (emocija) sa kojima se borimo u ovom životu.
Ali ja nekako imam veći strah od poznatog. Banalan primjer - da me netko zatvori u kavez sa tigrom, ja bih se paralizirala od straha, jer pretpostavljam šta me čeka. Baš zbog toga poznatog, i što mi je poznato šta će mi se desiti u nekoj situaciji, e to izazove strah. Prema novom i nepoznatom sam mnogo otvorenija. Ko ono kad kažu - nedužan je sve dok mu se ne dokaže krivica. :kava:
ne ne ne
nepostoji strah od poznatog to što si rekla za tigra je strah od neizvjesnosti ti neznaš šta će se točno dogoditi kada uđeš u kavez(osim što će te pojesti:D)i to ti ne uljeva sigurnost.
a za strah nemožeš reći da je negativan emocija,ona je jedna od 5 primarnih emocija i služi ti recimo kad se boriš za život razumješ,iako ima puno nepotrebnog straha.
ciao

YourAngel
31.12.2008., 12:42
Vrlo predvidljiva putanja, krenula si sa "neznam ja ništa" zatim "konfuzna sam al' nije da neznam ništa" sad si malo zapaprila sa "viđaš li ti ljude?" i naravno finalno skretanje sa konkretnih pitanja na nekakvav kvazi humor. To bi ti se moglo lijepo nazvati skretanje sa kolosjeka. ;) a i vidim da ti haluciniranje i nije strani pojam.

Dakle...Postoji razlog zbog kojeg ne odgovaraš direktno???:D

Opis mog doživljaja nije lažan, i nema razloga, jer mene ovdje ama baš nitko ne poznaje. Ja znam što sam osjetila, što doživjela, što sanjala, dakle znam što se događa meni. MENI. I to sam i opisala, možda i previše detaljno.
A zbog čega to ljudi ovdje ne bi trebali opisati svoj doživljaj nečega što su osjetili? A da ih se nužno je optuži da su lažljivci?
Meni uopće nije bitno tko mi vjeruje, a tko ne. Ja znam šta je u meni i to mi je dovoljno.
Ne kužim cijelu potjeru, ali vjerojatno je ovo iznad moje razine :confused:
Ja ne znam, a to sam htjela saznati kako se sa time nose osobe koje su doblje u tematici, jer, ponavljam, meni je sve ovo prilično novo. I jedini cilj je zaista bio da se možda pronađem ili prepoznam negdje. :)
Tako bih lakše razlučila jesam li sve ove dane i noći halucinirala, ili imam neke osnove da vjerujem u pojavu ovog demona u mom životu... :)
Dakle, vrlo sam dobronamjerno postavila par svojih razmišljanja i sumnji, ali... :top: ovdje je nekako sve srezano u korijenu.

YourAngel
31.12.2008., 12:46
ne ne ne
nepostoji strah od poznatog to što si rekla za tigra je strah od neizvjesnosti ti neznaš šta će se točno dogoditi kada uđeš u kavez(osim što će te pojesti:D)i to ti ne uljeva sigurnost.
a za strah nemožeš reći da je negativan emocija,ona je jedna od 5 primarnih emocija i služi ti recimo kad se boriš za život razumješ,iako ima puno nepotrebnog straha.
ciao

Da, možda si u pravu, nisam razmišljala na takav način.
Doza straha jest zdrava, naravno, zato se i ne idem igrati sa zmijama otrovnicama, to je čisti instinkt preživljavanja.:top:
Nekako se uvijek okrećem ka nečem novom i nepoznatom, i volim pristupiti takvim stvarima otvoreno i sa dobrim namjerama, obično očekujući da će mi i sa te strane doći nešto isto tako dobro, u najmanju ruku neutralno. Ne volim misliti da ću neminovno prihvaćanjem prisutnosti nekog duhovnog bića u svoj život privući i sve zlo ovog svijeta na leđa...:)

Lilith_Magart
31.12.2008., 12:50
Niti mene netko može uvjeriti u svoje iskustvo, niti ja nekoga u svoje.
Imala si priliku uvjeriti - konkretnim odgovorima ;) i dosljednošću. Samo pričice i misli koje se kaotično izmjenjuju (tipično izvlačenje??:mig:) radi pronalaženja boljeg "izlaza".
Okoliša se iz dva razloga: jedan je prikrivanje laži a drugi je skrivanje istine, tvoj sretan odabir je???

Ja sam mislila da je ovaj forum tu da razgovaramo, :confused: al dobro.

Aha!!:rofl: Naravno da si to mislila uz malu pretpostavku da su svi "duhovnjaci"/duhovnjaci lakomislene i lakovjerne ovčice koje će neminovno bez ikakve prosudbe progutati svaku malu SF pričicu koja sadrži dvije-tri zvučne riječi ili griješim???:D

YourAngel
31.12.2008., 12:52
kad iscjeljitelj zove Boga onda Bog kroz njega zapovjeda da se taj i taj pojavi,i duh mora poštivati tu zapovjed.
da čovijek sam zapovjeda došo mu ku*ac od duha al ovako je druga priča jer svi moraju slušati kada Bog zove
i ne pričam ja gluposti jer duše ne idu na isti denzitet na kojem se nalaze anđeli kad umru.
aj pozdrav

Ovo ne znam, i interesantno mi je čuti i takvo razmišljanje.
Ovo sa zapovijedanjem. Bojim se, da li time ugrožavam nekakvo dostojanstvo duhovnog bića, je li onda pogrešno sa njime se "ponašati" prijateljski?
Ja sam u svom kratkom i nesvjesnom doživljaju osjetila da je moje poštivanje i prihvaćanje, a i pozitivan odnos bio dobro prihvaćen. barem za sada.
Vjerojatno teško prihvaćam smisao zapovijedanja, ili sam premekana... Ne znam, evo zbog ovakvih stvari sam tu, da mogu razviti neke ideje u svojoj glavi slušajući druge i filtrirati ono što mi je primjenjivo.:)

YourAngel
31.12.2008., 12:54
Imala si priliku uvjeriti - konkretnim odgovorima ;) i dosljednošću. Samo pričice i misli koje se kaotično izmjenjuju (tipično izvlačenje??:mig:) radi pronalaženja boljeg "izlaza".
Okoliša se iz dva razloga: jedan je prikrivanje laži a drugi je skrivanje istine, tvoj sretan odabir je???

Aha!!:rofl: Naravno da si to mislila uz malu pretpostavku da su svi "duhovnjaci"/duhovnjaci lakomislene i lakovjerne ovčice koje će neminovno bez ikakve prosudbe progutati svaku malu SF pričicu koja sadrži dvije-tri zvučne riječi ili griješim???:D

A zašto bi netko morao progutati išta moje?
Gdje piše da i ja moram progutati nešto nečije?
Dozvoljavam da svatko može iznijeti svoje mišljenje i svoje iskustvo, a u ovoj šumi svatko će pronaći ponešto i za sebe. :rolleyes:

Lilith_Magart
31.12.2008., 12:55
Tako bih lakše razlučila jesam li sve ove dane i noći halucinirala, ili imam neke osnove da vjerujem u pojavu ovog demona u mom životu... :)

Ohoooo, sad već dolazi i mogućnost halucinacije u obzir???:D A do nedavno si bila sigurna u cijelo iskustvo...ups zaboravih, demencija ili konfuzija??!!

Što je sa onim prethodnim iskustvima "isisavanja energije" jel' i to produkt halucinacija??

300
31.12.2008., 12:58
@ RILLE - od kuga si to sve naučio,dali to prakticiraš u svakodnevnom životu?

Lilith_Magart
31.12.2008., 12:59
Dozvoljavam da svatko može iznijeti svoje mišljenje i svoje iskustvo, a u ovoj šumi svatko će pronaći ponešto i za sebe. :rolleyes:

Dosljednost je bitna!!!
Želiš pričice a ne izmjenu, mišljenje ti se mijenja kao vrijeme a iskustvo?? Nije li upitno??:mig:

YourAngel
31.12.2008., 13:02

Ja opće ne kužim kaj je tu laž ako sam ja nekoga sanjala ili ako sam nekoga osjetila kraj mene? Pa ko meni može dokazati da je sanjao ne znam šta ili da osjeća intenzivnu prisutnost nekog bića kraj sebe, ili da osjeća znakove prema kojima prepoznaje nešto? A sigurna sam da takvih ljudi ima mnogo. Običnih, prosječnih smrtnika koji nisu duhovnjaci niti su potkovani na tom polju. I velika većina, baš kao i ja, ne razumije što mu se događa. Pokušavamo shvatiti, većina nas pokušava tek shvatiti.
Možda netko misli da je svojom duhovnošću, moćima ili sposobnostima na višoj razini pa ne želi pomoći nikome da išta shvati, to je druga stvar. :)

YourAngel
31.12.2008., 13:10
Ohoooo, sad već dolazi i mogućnost halucinacije u obzir???:D A do nedavno si bila sigurna u cijelo iskustvo...ups zaboravih, demencija ili konfuzija??!!

Što je sa onim prethodnim iskustvima "isisavanja energije" jel' i to produkt halucinacija??

To što sam ja opisala da sam jedne noći vidjela da na mom vratu čuči nekakvo crno biće sa velikim crnim krilima, i imala osjećaj da se hrani mojim negativnim emocijama, bilo je u svrhu da čujem jel to normalno i jel itko još imao slično iskustvo. Pa meni je lakše kada vidim da je još netko nešto takvo iskusio. A nije isključeno niti da je plod halucinacije. Ja osobno vjerujem da nije, sve je moguće. Jer, ja nisam imala svjedoke koji su zajedno sa mnom to isto vidjeli. To je bilo zaista moje duboko depresivno razdoblje. Jer je biće zaista nestalo par sekundi čim sam ga ugledala (barem ja mislim da sam ga možda vidjela).
Isto tako i snovi, koliko god se trudila ja nemam svjedoke koji su zajedno sa mnom iskusili moj osjećaj i snove u isto vrijeme i u istom obliku zajedno sa mnom.

Lilith_Magart
31.12.2008., 13:12
Ja opće ne kužim kaj je tu laž ako sam ja nekoga sanjala ili ako sam nekoga osjetila kraj mene? Pa ko meni može dokazati da je sanjao ne znam šta ili da osjeća intenzivnu prisutnost nekog bića kraj sebe, ili da osjeća znakove prema kojima prepoznaje nešto? A sigurna sam da takvih ljudi ima mnogo. Običnih, prosječnih smrtnika koji nisu duhovnjaci niti su potkovani na tom polju. I velika većina, baš kao i ja, ne razumije što mu se događa. Pokušavamo shvatiti, većina nas pokušava tek shvatiti.:rofl::rofl:Simpatična taktika!!
Postavila sam ti pitanja na koja nisi dala nikakav odgovor, sada si domišljato skrenula putanju opet na sam početak pričice. Lijepo se vrati nazad pa prouči sve što je već napisano i sva pitanja na koja se lukavo braniš: konfuzijom. ;)
Možda netko misli da je svojom duhovnošću, moćima ili sposobnostima na višoj razini pa ne želi pomoći nikome da išta shvati, to je druga stvar. :)
Naravno...tu je cijela ergela onih koji su na "višoj razini" u službi "neprosvjetljivanja" drugih:rofl:...ajde...ajde odgovori na pitanja ne skreći opet!!:mig:

RILLE
31.12.2008., 13:13
Ovo ne znam, i interesantno mi je čuti i takvo razmišljanje.
Ovo sa zapovijedanjem. Bojim se, da li time ugrožavam nekakvo dostojanstvo duhovnog bića, je li onda pogrešno sa njime se "ponašati" prijateljski?
Ja sam u svom kratkom i nesvjesnom doživljaju osjetila da je moje poštivanje i prihvaćanje, a i pozitivan odnos bio dobro prihvaćen. barem za sada.
Vjerojatno teško prihvaćam smisao zapovijedanja, ili sam premekana... Ne znam, evo zbog ovakvih stvari sam tu, da mogu razviti neke ideje u svojoj glavi slušajući druge i filtrirati ono što mi je primjenjivo.:)
kad ti savladaš tehnike meditacije i odeš u više dimenzije di se nalazi bog onda možeš radit šta očeš,mislim ti kažeš bogu zapovjedam ali to je zato da tvoja podsvijest prihvati da će se to stvarno dogoditi,jer ako kažeš molim te onda će se uplesti ego i sumnja da možda ti ne zaslužuješ da bog to učini za tebe ali kad kažeš zapovjeđeno je....onda bog može na miru raditi sa tobom razumješ.
bilo bi dobro odnositi se s poštovanjem prema svim bićima al nije nužno da bi dobila informaciju.
oni se moraju predstaviti,i pričati ta tobom kad radiš sa Bogom ali problem je što ima puno manipulativnoh duhova zato je dobro svaku informaciju provjerit sa istim:top:

YourAngel
31.12.2008., 13:18
Dosljednost je bitna!!!
Želiš pričice a ne izmjenu, mišljenje ti se mijenja kao vrijeme a iskustvo?? Nije li upitno??:mig:

Ea, ako ti ZNAŠ da lažem ili haluciniram zašto mi je kažeš kako bi to sve STVARNO trebalo izgledati, da se riješim dvojbe i da drugi puta znam razlučiti šta je pravo, a šta je halucinacija? Jer,ovako ja sam i dalje u zabludi vlastitih uvjerenja. Jer ja u stvari NE ZNAM kako to treba biti, a da znam da je stvarno. A ne plod moje mašte. :rolleyes:

Dejjan
31.12.2008., 13:19
aj pozdrav
Pa ovo je totalni nonsens.
Pa jel ti misliš da čovek uopšte može da dopre do Boga?
Ne da nemože,nego nemogu ni ogromna većina anđela i ostalih entiteta.
I kada je čovek u nekoj velikoj nevolji i kada se moli Bogu da mu pomogne u nekoj konkretnoj naizgled nezavidnoj situaciji i kada mu se molbe usliše i kada dobije pomoć,šta misliš dali mu je to Bog pomogao ili neko drugi.
I još nakraju kažeš da Bog zapoveda.prosto da čovek nepoveruje šta sve pišeš.

YourAngel
31.12.2008., 13:21
kad ti savladaš tehnike meditacije i odeš u više dimenzije di se nalazi bog onda možeš radit šta očeš,mislim ti kažeš bogu zapovjedam ali to je zato da tvoja podsvijest prihvati da će se to stvarno dogoditi,jer ako kažeš molim te onda će se uplesti ego i sumnja da možda ti ne zaslužuješ da bog to učini za tebe ali kad kažeš zapovjeđeno je....onda bog može na miru raditi sa tobom razumješ.
bilo bi dobro odnositi se s poštovanjem prema svim bićima al nije nužno da bi dobila informaciju.
oni se moraju predstaviti,i pričati ta tobom kad radiš sa Bogom ali problem je što ima puno manipulativnoh duhova zato je dobro svaku informaciju provjerit sa istim:top:

Hvala na iscrpnom objašnjenju, dosta ovoga nisam baš znala. Čula sam tu i tamo, ali sada mogu razmišljati o tome. :)

YourAngel
31.12.2008., 13:23
Iskreno mislim da nitko od nas točno ne zna sa čime su tu susreće, jer su mogućnosti neiscrpne.
A svako je razmišljanje i svako iskustvo dobrodošlo u daljnjem razvoju, jer svatko ima svoj put koji mora pregaziti sam. :)

300
31.12.2008., 13:32

zanimljivo...ovo je prvi puta da čujem tak nešto,uđeš duboko u meditativno stanje,odeš do boga i zapovjediš mu ne što i to ti se ostvari...svaka čast...

Lilith_Magart
31.12.2008., 13:33
Stvar je jednostavna,padneš u trans tj.meditirajući odeš kod boga i izdaš naređenje da se demon/zalutali duh/ili pali duh povuče iz te osobe i pošalje u svjetlo,i onda samo promatraš kako taj duh izlaz kroz tjeme osobe..
Pa ovo je apsolutna lakrdija!!!!!!!:rofl:

Lilith_Magart
31.12.2008., 13:37
Ea, ako ti ZNAŠ da lažem ili haluciniram zašto mi je kažeš kako bi to sve STVARNO trebalo izgledati, da se riješim dvojbe i da drugi puta znam razlučiti šta je pravo, a šta je halucinacija? Jer,ovako ja sam i dalje u zabludi vlastitih uvjerenja. Jer ja u stvari NE ZNAM kako to treba biti, a da znam da je stvarno. A ne plod moje mašte. :rolleyes:

Čemu???:rofl: Ti si sebi potpuno jasna i razumljiva!
Sve si puzzle poslagala iako niti jedna ne odgovara drugoj, no ako ih se nasilno ugura - držat' će nekako!!:mig:

No posljedica je: nema SLIČICE!!!!:D

Lilith_Magart
31.12.2008., 13:43
Čak me ovaj "Ramzes" asocira na mnogo toga, jer uz egipatsku kulturu sam vezana davnim sponama. To je već druga priča.
Ajde ispričaj još i tu priču o "davnim sponama" i u koji će se ona segment uklopiti? U konfuziju? Halucinaciju/nehalucinaciju? Nasilnog povezivanja ničeg s nečim?? Objašnjavanja "kako mi dođe"??

Već vidim kreće demencija!!!:D

Baphomet
31.12.2008., 14:50
pa isto je izdaš zapovjed da očeš pričati da tvojim recimo pretkom kažeš ime i onda uzmeš ogledalo i gledaš prema ramenima,i mora doć jer tako kaže zakon.
a sad autentičnost kak da ti dokažem pitaš ga pitanja a on ti odgovara telepatijom,tj barem meni.ono što prvo pomisliš to je to.
sita stvar je sa prizivanejm anđela
Jel ti uopće možeš reći nešto konkretno ili samo pukneš ono što to prvo padne na pamet...

Kako izdaš zapovjed? Na koji način? Kakav zakon?

Ako je telepatija onda nije prvo što pomisliš.

I kako može biti ista stvar sa anđelima? Sjednše i zapovjediš da ti se pokaže jer tako kaže zakon? :rofl:

Koliko je tebi godina? 13?

Baphomet
31.12.2008., 14:51
Kako provjeravaš informaciju ako si telepatski povezan sa njima pa znaju šta misliš?

RILLE
31.12.2008., 18:38
Jel ti uopće možeš reći nešto konkretno ili samo pukneš ono što to prvo padne na pamet...

Kako izdaš zapovjed? Na koji način? Kakav zakon?

Ako je telepatija onda nije prvo što pomisliš.

I kako može biti ista stvar sa anđelima? Sjednše i zapovjediš da ti se pokaže jer tako kaže zakon? :rofl:

Koliko je tebi godina? 13?
pa zapovjediš jbt što želiš i zahvališ se i onda pormatraš šta se događa.
Postoji univerzalni zakon prema kojemu sva duhovna bića se moraju odazvati kad ih bog pozove(a ja ga pitam da ih pozove)neznam jel problem u meni ili je to tako neshvatljivo
kako nije telepatija.ako ja pitam neki odgovor i prvo što pomislim kasnije saznam je je bilo točno šta je to nego telepatija,nazovi kak očeš al ja dobivam odgovore koji mi nikad nebi pali na pamet ovako pa nemožemo reć da se radi o mašti.
da kažeš bogu da pričaš sa svojim anđelima,i da se pokažu i onda uzmeš ogledalo.
ja sam 20god.mlađi od tebe točno i šta sad.ti u mojim godinama nisi znao ni hodat a kamoli o nekom zazivanju duhova.
al si ti primjetio da mi svaku temu ujeb*mo našim raspravama,di god dođemo:rofl:

RILLE
31.12.2008., 18:40
Kako provjeravaš informaciju ako si telepatski povezan sa njima pa znaju šta misliš?

pa šta onda pitam ih mogu li ovo što si reko provjerit sa bogom ako se počnu derati i vikati onda znači da lažu a ako su sretni što idem provjeravati onda znam da ne lažu,al u svakom slučaju odem pitat boga

RILLE
31.12.2008., 18:42
Pa ovo je apsolutna lakrdija!!!!!!!:rofl:
kada zaje*eš stvar pa počne paliz- gasit svjetlo po kući više nije tak smješno

Elentari
31.12.2008., 18:50
ne bavim se magijom ali čitam vas već duže vrijeme... do sada se nisam javljala jer nisam na temu imala ništa konkretno za reći ali na ovo moram reagirati

....al u svakom slučaju odem pitat boga

ćuj kada već imaš tako dobru vezu s onim gore daj ga pitaj koji će brojevi biti na lotu idući tjedan :lol::lol::lol::lol:

Baphomet
31.12.2008., 19:10
ja sam 20god.mlađi od tebe točno i šta sad.ti u mojim godinama nisi znao ni hodat a kamoli o nekom zazivanju duhova.
al si ti primjetio da mi svaku temu ujeb*mo našim raspravama,di god dođemo:rofl:
Khm, vidim da ti ni matematika nije jača strana, prije dvadeset godina sam razmišljao sam kao većina njuejđera. Svatko neku mračnu tajnu, to je moja :rofl:

Ima nas svakakvih i normalno je da raspravljamo, Pa nije ovo domjenak reikista pa da se svi lijepo slažemo, grlimo stabla i lovimo leptire (...ili reptile zavisi tko je pozvan) :D

Lilith_Magart
31.12.2008., 19:45
kada zaje*eš stvar pa počne paliz- gasit svjetlo po kući više nije tak smješno

Kak možeš zaj***t u "naređenju Bogu"?? Diktiraš krivu "naredbu" ili on krivo "odradi zadatak"???:rofl::rofl:
Krene svjetleći-show po kući?? Ma kako to ne bi bilo smiješno???????:D

RILLE
31.12.2008., 20:21
Kak možeš zaj***t u "naređenju Bogu"?? Diktiraš krivu "naredbu" ili on krivo "odradi zadatak"???:rofl::rofl:
Krene svjetleći-show po kući?? Ma kako to ne bi bilo smiješno???????:D

lolčina:lol:
ma ne nego ti izdaš naredbu ali kad vadiš duha iz osobe ti ga moraš pratiti dok ne uđe u božje svijetlo a on će se naravno izmicati pa ako zajeb*š tu onda ti ostane u kući pa radi sranja,zavisi od duha.al neisplatiti se previše svađat snjijm mislim on tebe gađa a ti njega nemožeš i tako:rofl:

RILLE
31.12.2008., 20:23
Khm, vidim da ti ni matematika nije jača strana, prije dvadeset godina sam razmišljao sam kao većina njuejđera. Svatko neku mračnu tajnu, to je moja :rofl:

e pa ja ne razmišljam ko većina mojih teenagera,kako kažeš nismo svi isti

Lilith_Magart
31.12.2008., 21:57
lolčina:lol:
ma ne nego ti izdaš naredbu ali kad vadiš duha iz osobe ti ga moraš pratiti dok ne uđe u božje svijetlo a on će se naravno izmicati pa ako zajeb*š tu onda ti ostane u kući pa radi sranja,zavisi od duha.al neisplatiti se previše svađat snjijm mislim on tebe gađa a ti njega nemožeš i tako:rofl:
:rofl::rofl::rofl:he he he jel' to vučeš neki sindrom od previše trash filmova ili opet postoje "viši razlozi" tvojih "učitelja" da se šire dezinformacije ????
Baš se pitam kada će na ovoj temi doći do kritične mase u kojoj ćeš opet skrušeno priznati malu laž?!:mig:
e pa ja ne razmišljam ko većina mojih teenagera,kako kažeš nismo svi isti :

Čuuuuj pa teenage-ri i newage-ri i nije baš isti naziv iako je vrlo slična kategorija :rofl::rofl: (ova prva skupina srećom raste!!!)

YourAngel
01.01.2009., 17:55
Ajde ispričaj još i tu priču o "davnim sponama" i u koji će se ona segment uklopiti? U konfuziju? Halucinaciju/nehalucinaciju? Nasilnog povezivanja ničeg s nečim?? Objašnjavanja "kako mi dođe"??

Već vidim kreće demencija!!!:D

Ne bi vjerovala, ništa mistično, obična genetika.
Jedan od mojih daljih predaka je iz Egipta.
Sorry, neću te kititi epitetima kao ti mene, jer mi je vrijeđanje ljudi strani pojam , ali... :ne zna:
Ma šta imam feeling vezan za tebe, nemaš pojma... :mig::top::D
Za sada je opet samo intuicija, ali moram naći načina da potvrdim sama sebi da je to to... :kava:
U svakom slučaju zdrava ti meni i vesela bila, u bilo kojem obliku :mig::)

Lilith_Magart
01.01.2009., 18:21
Ma šta imam feeling vezan za tebe, nemaš pojma... :mig::top::D
he he he... Očito da je obostran!!:D Moj je ravnodušnost sa primjesom cinizma, tvoj??

Za sada je opet samo intuicija, ali moram naći načina da potvrdim sama sebi da je to to... :kava:
:rofl:Bez brige pronaći ćeš prikladnu potvrdu vrlo brzo, spojiti ćeš puzzlu za čas, bilo kakvo objašnjenje samo da se ne pozabaviš pitanjem. ;)
U svakom slučaju zdrava ti meni i vesela bila, u bilo kojem obliku :mig::)
:E je..je..metamorfoziram danonoćno zato sam i tako ljubopitljiva.

btw,ništa od konkretnih odgovora, ha??

YourAngel
01.01.2009., 18:31
he he he... Očito da je obostran!!:D Moj je ravnodušnost sa primjesom cinizma, tvoj??

:rofl:Bez brige pronaći ćeš prikladnu potvrdu vrlo brzo, spojiti ćeš puzzlu za čas, bilo kakvo objašnjenje samo da se ne pozabaviš pitanjem. ;)

btw,ništa od konkretnih odgovora, ha??

Da, yeeesss, znam, potvrdila sam osjećaj koji imam s tobom već dva dana.
Ovo je osoban podatak, ali samo da ti pojasnim, imam sestru koja (e tu imamo svjedoke, zamisli) svojim mislima zaustavlja satove. Ima super sposobnost koncentracije i radi sa viskom. I tu imam svjedoke, wow !
E pa pošto ona nije subjektivna, i nema pojma o čemu se radi rekla sam joj da pita visak to i to... (ajmo sad salve smijeha, već znam kak ćeš reagirati :lol: ) . I gle čuda - javila mi je odgovor koji se podudara sa mojim predosjećajem. :top:
Vrlo sam zadovoljna. Mislim , ne zato što se potvrdilo to u što sam sumnjala (žao mi je, ja bih radije da mi je odgovorilanegativno :( ), nego što se potvrdilo da je osjećaj bio točan!
Sorry, skužila sam. Šta i ti si mene? Moguće :mig:
A pitanja? Uopće više nemaju smisla, ali pucaj. Imam malo vremena. :top:

YourAngel
01.01.2009., 18:47

Pokušavaš biti nekakav kao zločesti tip koji se bori za ne znam što, nisam uspjela shvatiti...
Ali sa dotičnim mladićem :E nemaš baš puno zajedničkog...:rofl:
Umiljatost, prijepornost, ulagivanje, slatkorječivost ... :mig:
Slabo bi ti koju dušu zavela u zamku sa ovak umiljatim upadicama... :D
hehe, :D ako ti je to sve što nudiš, hm, nije dovoljno.
Nisam zasljepljena. Jedno je biti janje u vučjoj koži, a sasvim nešto drugo vuk u janjećoj koži :mig:

Gurdjieff
01.01.2009., 18:47
pa šta onda pitam ih mogu li ovo što si reko provjerit sa bogom ako se počnu derati i vikati onda znači da lažu a ako su sretni što idem provjeravati onda znam da ne lažu,al u svakom slučaju odem pitat boga

pa što ne kažeš egregora bre? :mig::top:

Lilith_Magart
01.01.2009., 19:01
Da, yeeesss, znam, potvrdila sam osjećaj koji imam s tobom već dva dana.
Ovo je osoban podatak, ali samo da ti pojasnim, imam sestru koja (e tu imamo svjedoke, zamisli) svojim mislima zaustavlja satove. Ima super sposobnost koncentracije i radi sa viskom. I tu imam svjedoke, wow !
E pa pošto ona nije subjektivna, i nema pojma o čemu se radi rekla sam joj da pita visak to i to... (ajmo sad salve smijeha, već znam kak ćeš reagirati :lol: ) . I gle čuda - javila mi je odgovor koji se podudara sa mojim predosjećajem. :top:
Vrlo sam zadovoljna. Mislim , ne zato što se potvrdilo to u što sam sumnjala (žao mi je, ja bih radije da mi je odgovorilanegativno :( ), nego što se potvrdilo da je osjećaj bio točan!
Sorry, skužila sam. Šta i ti si mene? Moguće
A pitanja? Uopće više nemaju smisla, ali pucaj. Imam malo vremena.
:rofl:he he he he...Zašto onda nju nisi priupitala o negativnom ili pozitivnom iskustvu sa svojim demonom?????:mig:Zašto nju nisi pitala što se iz tih konfuznih stanja može bar iz jednog kuta promotriti kao moguća istina? Jel' možda razlog što si "kraljica na šahovskoj ploči" i što su "drugi tu da služe" jer ti "ruke ne mažeš nikada"??

Sve što si navela je nategnuto moguće samo pod pretpostavkom da je iza nicka Lilith_Magart samo JEDNA osoba, ograničenost ti ne dozvoljava pojmiti da nas je možda VIŠE?????:rofl: čime još jedan sf pada u vodu. ;)

Znaš, ovaj forum je vrlo zgodna stvar jer nešto jednom napisano tamo i ostane tako da se možeš vratiti i uvjeriti se kada si sam sebi skočio u usta!!:top: Pročitaj svoje postove - biti će dovoljno :D

Lilith_Magart
01.01.2009., 19:06
Pokušavaš biti nekakav kao zločesti tip koji se bori za ne znam što, nisam uspjela shvatiti...
Istina je bitna, a ti cijelo vrijeme okolišaš. ;)

Lilith_Magart
01.01.2009., 19:11
....
Umiljatost, prijepornost, ulagivanje, slatkorječivost ... :mig:
Slabo bi ti koju dušu zavela u zamku sa ovak umiljatim upadicama... :D
hehe, :D ako ti je to sve što nudiš, hm, nije dovoljno.
Nisam zasljepljena. Jedno je biti janje u vučjoj koži, a sasvim nešto drugo vuk u janjećoj koži :mig:
Ja umiljata? Ulagujem se i slatkorječiva sam??? :rofl::rofl: Hvala, nitko mi to nikada nije rekao!!!!

Aaaaaaa šta je sa vukovima u vučjoj koži??:D

Marian Oden
01.01.2009., 19:21
hahahah............prizivanje duhova i demona....o isuse..pa kome oni trebaju

Gurdjieff
01.01.2009., 19:24
pitanje je što se misli pod "duhovi". frustrirane duše, elementali, elementari, planetarni duhovi, duhovi područja i šuma, tjelesne duše bez gazde, ljuske, raspadnuti ostaci čovjeka: emotivne larve mentalne larve?
pa nije valjda da u toj gomili smeća niste uvidjeli razliku kada ljudi pričaju o tome?

YourAngel
01.01.2009., 19:27
he he he he...Zašto onda nju nisi priupitala o negativnom ili pozitivnom iskustvu sa svojim demonom?????:mig:Zašto nju nisi pitala što se iz tih konfuznih stanja može bar iz jednog kuta promotriti kao moguća istina? Jel' možda razlog što si "kraljica na šahovskoj ploči" i što su "drugi tu da služe" jer ti "ruke ne mažeš nikada"

Sve što si navela je nategnuto moguće samo pod pretpostavkom da je iza nicka Lilith_Magart samo JEDNA osoba, ograničenost ti ne dozvoljava pojmiti da nas je možda VIŠE?????:rofl: čime još jedan sf pada u vodu. ;)

Znaš, ovaj forum je vrlo zgodna stvar jer nešto jednom napisano tamo i ostane tako da se možeš vratiti i uvjeriti se kada si sam sebi skočio u usta!!:top: Pročitaj svoje postove - biti će dovoljno :D

Da, pitala sam ju i potvrdila je njegovu prisutnost uz mene i njegov pozitivan utjecaj na mene. :)
Znaš, iskreno , kad već kažeš da sam ograničena, priznati ću ti da se moj predosjećaj odnosio upravo na to kad kažeš KOLIKO VAS IMA. I kao što sam rekla, potvrđene su moje sumnje. :(
Žao mi je zbog toga, i ako se i ti, kao i ja vratiš malo unazad vidjećeš da sam bila otvorena i dobronamjerna sa tobom. A ne provokator. :)
Čemu se toliko štitiš? Zar je tako teško povjerovati da je netko iskren i da nema skrivene namjere ??? :)
Žao mi je, stvarno žao. :(

Dejjan
01.01.2009., 19:29
Ovo je osoban podatak, ali samo da ti pojasnim, imam sestru koja (e tu imamo svjedoke, zamisli) svojim mislima zaustavlja satove.

Ej,jel možeš to okačiti na Jotjuub:D

Baphomet
01.01.2009., 19:31

Ne može jer evo upravo se <ubaci po želji>.....ili.....<nemam ja šta tebi dokazivati>... :D

Dejjan
01.01.2009., 19:32
pitanje je što se misli pod "duhovi". frustrirane duše, elementali, elementari, planetarni duhovi, duhovi područja i šuma, tjelesne duše bez gazde, ljuske, raspadnuti ostaci čovjeka: emotivne larve mentalne larve?
pa nije valjda da u toj gomili smeća niste uvidjeli razliku kada ljudi pričaju o tome?
Ma sve je to isto.
Ionako kada se naredi Bogu sve se to odaziva,nekome treba više vremena nekome manje.
Recimo,ovima raspadnutim ostacima čovjeka treba najviše vremena.Dok se skupe ,saberu,vide dali neko fali..:D

Marian Oden
01.01.2009., 19:33
samo ih vi prizivajte......

YourAngel
01.01.2009., 19:35
Ja umiljata? Ulagujem se i slatkorječiva sam??? :rofl::rofl: Hvala, nitko mi to nikada nije rekao!!!!

Aaaaaaa šta je sa vukovima u vučjoj koži??:D

Ne ti, ne ti, pa i ti nekak sporo kužiš danas. Kaj mamurluk od noćas:mig:
Rekla sam da nemaš baš niš zajedničko sa dotičnim mladićem :E, jer je to njegov moto. ON nikada nije vuk u vučjoj koži. NNNEEEEE !!!!
Ulagivanje, slatkorječivost, mazanje očiju..., vuk u janjećoj koži... jel te sad asocira...? Najveće zlo uvijek zna i ima načina kako se sakriti u nešto mekano, lijepo, nježno i slatko i obmanuti ljudske oči.
A ti, ne definitivno ti nisi nešto takvo....
Bar ne sa ovako umiljatim načinom...

Dejjan
01.01.2009., 19:37
Sve što si navela je nategnuto moguće samo pod pretpostavkom da je iza nicka Lilith_Magart samo JEDNA osoba, ograničenost ti ne dozvoljava pojmiti da nas je možda VIŠE?????:rofl:

Više ?
Da nije možda doktor Đekil i mister Hajd :D
Sorry,morao sam i tebe potkačiti malo,čisto da napravim balans :)

YourAngel
01.01.2009., 19:38
Ne može jer evo upravo se <ubaci po želji>.....ili.....<nemam ja šta tebi dokazivati>... :D

Šta, pa ako je to napravila u grupi ljudi u više navrata, onda ti ljudi vjeruju jer su, gle čuda vidjeli. Niko nije imal kameru. Možda napravim šta po tom pitanju. Ali ne vjerujem da se ona hoće eksponirati tako široko.

YourAngel
01.01.2009., 19:40

Jao, tako mi je super što se jedna grupica ovdje smatra uberpametnima, a sve nas ostale javno vješa i proglašava hm..., ja sam već dobila par dijagnoza... :zubo:

Baphomet
01.01.2009., 19:45
Šta, pa ako je to napravila u grupi ljudi u više navrata, onda ti ljudi vjeruju jer su, gle čuda vidjeli. Niko nije imal kameru. Možda napravim šta po tom pitanju. Ali ne vjerujem da se ona hoće eksponirati tako široko.
Ako to može napraviti po volji onda to nije problem, ne mora biti u kadru. Uzmeš dva sata, postaviš ih jednog pored drugog i kažeš koji će se zaustaviti kad ti kažeš i to snimiš. Svaki mobitel ima kameru tako da je za snimanje tog eksperimenta dovoljno par minuta.

YourAngel
01.01.2009., 19:48
Ako to može napraviti po volji onda to nije problem, ne mora biti u kadru. Uzmeš dva sata, postaviš ih jednog pored drugog i kažeš koji će se zaustaviti kad ti kažeš i to snimiš. Svaki mobitel ima kameru tako da je za snimanje tog eksperimenta dovoljno par minuta.

DA, napravila je to par puta na staroj vekerici, i to ne slučajno, nego kad se koncentrilala na to. Probaću napraviti nešto, rekla sam. :D
Ako snimim, samo ću trebati stručnu pomoć :mig:
kako snimak dovući k vama...:ne zna:

Dejjan
01.01.2009., 19:49
Jao, tako mi je super što se jedna grupica ovdje smatra uberpametnima, a sve nas ostale javno vješa i proglašava hm..., ja sam već dobila par dijagnoza... :zubo:

Dobro,ja se nekada malo šalim,a inače si mi jako simpatična i mislim sve lepo o tebi.
Ako neveruješ,pitaj sestru,neka malo promućka visak :D
Evo i Bafometa bi malo potkačio ali nesmem ,ipak je on moderator ,njemu čak ni Bog nemože ništa da naredi :lol:

Baphomet
01.01.2009., 19:52
kako snimak dovući k vama...:ne zna:

Još jednostavnije, odeš na www.youtube.com i zakačiš video

Lilith_Magart
01.01.2009., 20:48
Ne ti, ne ti, pa i ti nekak sporo kužiš danas. Kaj mamurluk od noćas:mig:
Rekla sam da nemaš baš niš zajedničko sa dotičnim mladićem :E, jer je to njegov moto. ON nikada nije vuk u vučjoj koži. NNNEEEEE !!!!
Ulagivanje, slatkorječivost, mazanje očiju..., vuk u janjećoj koži... jel te sad asocira...?

rofl::rofl::rofl:he he he..Daj samo reci koji od njih 3 pod krevetom, 3 u krevetu, 6 u ormaru i 7 ispred prozora....:rofl::rofl: da ga momentalno eliminiram i spremim u sanduk....i naravno koja to od nas šest???

Najveće zlo uvijek zna i ima načina kako se sakriti u nešto mekano, lijepo, nježno i slatko i obmanuti ljudske oči.

Jel' ti to o sebi??? :D

Odgovora nikakvih nema zato samo uživaj ;)

Lilith_Magart
01.01.2009., 20:55
Znaš, iskreno , kad već kažeš da sam ograničena, priznati ću ti da se moj predosjećaj odnosio upravo na to kad kažeš KOLIKO VAS IMA. I kao što sam rekla, potvrđene su moje sumnje. :(

:rofl::rofl:Ovo postaje sve bolje i bolje!!!!!!

Pozdrav i zaskočit' će te vlastita rečenica o samoobmani prije ili kasnije ;)