PDA

View Full Version : Kondomi, problemi s kondomima - zbirni topic

stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

buntovnik21
30.12.2011., 14:15
ma performa je užas, jednom čak i nisam uspio svršit :facepalm: best buy mi je elite, ali i love nije za baciti najjeftiniji a vikend pakovanje :cerek:

best buy;)

draak
30.12.2011., 20:29
Pročitali smo. Istina da je dečko malo obdareniji, brz tempo cijelo vrijeme i svaki sex nam je trajao najmanje 1 h pa je prije jedan od tih razloga.
Stvarno moraš bit debil da neznaš stavit kondom. Ko da je to znanstvena fantastika.

Nema apsolutno veze da li je obdareniji ili ne, oni kojima pucaju jednostavno nisu u stanju pravilno staviti najobicniju gumicu.

Link za one koji misle da samo debil ne moze staviti gumicu, te za one s prevelikim za obicne gumice... (http://www.youtube.com/watch?v=As3pRa9O1VM&feature=relmfu)

Yuna
30.12.2011., 20:45
Pa ajde onda objasni kako se stavlja kad si tak pametan, jer mi smo radili točno po uputama svaki put. I nije nemoguće da kondom ne pukne ako se pravilno stavi, očito nemaš pojma o kondomima niti si ih ikad koristio :kava:

buntovnik21
30.12.2011., 21:07
Pa ajde onda objasni kako se stavlja kad si tak pametan, jer mi smo radili točno po uputama svaki put. I nije nemoguće da kondom ne pukne ako se pravilno stavi, očito nemaš pojma o kondomima niti si ih ikad koristio :kava:

ajde ti napisi kak se stavlja kondom bez gledanja sad na upute!?:p
i da,nitko nije rekao da je nemoguce da pukne ako se stavi pravilno,ali nije bas ni velika vjerojatnost.
ali ovo sto si ti navela da je zbog obdarenosti,to nema veze s vezom.
prije je moguce da ako se dugo sevite i neznam sta,da ti se vagina "osusi" pa da zato pukne,al pri dugom seksu onda uzmes lubrikant i gotova stvar.

qutip
31.12.2011., 11:00
gdje ima za kupiti preformu? više ih nigdje nema...

I mene zanima

huskybucka
31.12.2011., 11:11
mi smo potrosili hrpu jeftinih iz Lidla...12kom /20kn i niti jedan nije pukao...
Samo ne znam zasto ih vise nema u Lidlu??:ne zna:

buntovnik21
31.12.2011., 11:29
mi smo potrosili hrpu jeftinih iz Lidla...12kom /20kn i niti jedan nije pukao...
Samo ne znam zasto ih vise nema u Lidlu??:ne zna:

poskupila radna snaga u made in china pa su i kondomi poskupili pa ovi iz Lidla misle da nece vise prodavat kao prije:D

huskybucka
31.12.2011., 11:33
poskupila radna snaga u made in china pa su i kondomi poskupili pa ovi iz Lidla misle da nece vise prodavat kao prije:D

Steta....sad moramo bez kondoma, jer recesija, nedam 20kn za 3kom Durexa :cerek:

buntovnik21
31.12.2011., 11:36
Steta....sad moramo bez kondoma, jer recesija, nedam 20kn za 3kom Durexa :cerek:

onda daj nekih 17kn za Durex Love,dobijes 4 komada:D

Spectre
31.12.2011., 13:19
16,50 u DMu. :top:

Ili kupiš 12 komada za 60-70 kn u bilo kojem Sex shopu pa si miran neko vrijeme. :)

volim čokoladu
01.01.2012., 21:23

ionako je jeftinije imat dijete :D

Link za one koji misle da samo debil ne moze staviti gumicu, te za one s prevelikim za obicne gumice... (http://www.youtube.com/watch?v=As3pRa9O1VM&feature=relmfu)

a koji frik, aaaaaa :lol:

ShinB
02.01.2012., 17:01
E ljudi
dajte vi meni recite
Koliko su dobri Primeros kondomi
Ne svojom voljom i nekim cudnim vodama (ne zelite znati) dosao sam do vece kolicine tih kondoma
Inace uvijek igram na sigurno - durex, ali posto imam ove, pitanje je, iskoristiti ih ili ne zavisno o tome koliko su sigurni, dobri vo-no

Ikstomi
02.01.2012., 23:08
koristio sam ih par puta, smrde na paljenu gumu pa pri dužem seksu koristi gas masku jer užasno zaudara ali bez zajebancije, fora je sto su jeftiniji od durexa pa kad mi se nadju pri ruci uvijek kupim 2-3 pakovanja.

Felicius
03.01.2012., 01:05
E ljudi
dajte vi meni recite
Ne svojom voljom i nekim cudnim vodama (ne zelite znati) dosao sam do vece kolicine tih kondoma
Inace uvijek igram na sigurno - durex, ali posto imam ove, pitanje je, iskoristiti ih ili ne zavisno o tome koliko su sigurni, dobri vo-no

Kupio sam ih jednom i više nijednom. Na prvi pogled nema velike razlike, ali kad sam ga poslije sexa skinuo, uočio sam gadan osip po kur*u:eek:. Srećom, povukao se za 2 dana, ali otad samo durex.

Valjda ih nisu testirali na zečevima:zubo:

ZekicaPekica
09.01.2012., 12:11
Hitno trebam preporuku za najuže kondome, za tanki ali duži penis! :Sex:

stefan89
01.02.2012., 23:44
Kolike su sanse da prezervativ pukne u toku odnosa ukoliko je tanji sloj gumice ?? Posto je moja devojka veoma zivahna i zahteva agresiju :) pa sam se pitao da li takav sex moze da dovede do toga da se neki tanji prezervativ lakse pocepa tj. pukne...posto taj koristim jer mi oni sa debljim slojem smanjuju osecaj.....

Spectre
02.02.2012., 09:42
0.327896%

Hoćeš na više decimala?

alcantara44
20.03.2012., 15:14
ovako, imam "tanak" penis, i kada nabijem kondom on se "ne prilijepi" uz penis vec ima lufta i na neki nacin se klize. Probao sam sa Durexovim select kondomima, jer su oni malo uzi od ostalih, ali opet isto. Zanima me da li zbog tog klizanja kondom moze puci ili spasti u toku spolnog odnosa? Te ako neko ima isti problem, neka napise svoja iskustva.

Vicente
20.03.2012., 15:31
pozdrav,nedavno imao prvo iskustvo i problem s kondomom
imao sam osjećaj da nabijam kitu u sam kondom a ne u pizdu i osjećaj ko da će puknut od same nategnutosti...stavio sam pravilno,svukao skroz kožicu i nataknuo ga...savjeti?

kr100
21.03.2012., 18:48
pozdrav,nedavno imao prvo iskustvo i problem s kondomom
imao sam osjećaj da nabijam kitu u sam kondom a ne u pizdu i osjećaj ko da će puknut od same nategnutosti...stavio sam pravilno,svukao skroz kožicu i nataknuo ga...savjeti?

Na početku je normalno da ti čudno ili da ti ne odgovaraju kondomi, ali postepeno se navikneš. Kad nategneš kožicu onda staviš kondom, on se lijepo razvije uz tvoju kitu. Kad ulaziš u curu ona mora biti vlažna, i onda bez problema tvoja kita lagano klizi unutra, mekan osjećaj. Ako cura nije jako vlažna, onda je osjećaj oštriji, i onda se napreže i tvoja koža a i kondom.
Bitno je biti jako uzbuđen, jedan i drugi, pravilno staviti kondom, i onda ide glatko:)

Nina Rosso
07.04.2012., 00:42
Zanima me imate li iskustva s kondomima Durex Real Feel, Love i Fantasy? I imam jedno glupo pitanje, ali to me zanima xD Znam da postoje ultratanki i oni extra safe, ali jesu li npr Durex Classic deblji ili tanji od Durex Arouser, Love, Fantasy itd? Znam da je glupo pitanje xD

dancin_ninja
08.04.2012., 17:32
Šta smo mi tu, statističke tablice? Odeš fino na njihovu web stranicu, pogledaš takve statističke podatke i fino zadovoljiš svoju znatiželju...

Nina Rosso
09.04.2012., 10:54
A što sam ja tu, glupa pa nisam najprije pogledala na Durexovim stranicama? Najviše mrzim takve odgovore na post koji stavim u neku temu. Nisam ni rekla da ste vi statističke tablice, nisam ni tražila da mi točno u milimetar napišete koliko su deblji ili tanji, zanimalo me ima li ikakve razlike u debljini. Budi bezobrazan/bezobrazna prema nekom drugom i tamo liječi frustracije. Ako nemaš neki pametan odgovor na ovo napisati, nemoj ni ovo. Ni jedno pitanje nije glupo, glupi su samo ljudi koji kolutaju očima, bezobrazni su i misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta.

Ljutica
09.04.2012., 11:11
I imam jedno glupo pitanje
...
Znam da je glupo pitanje xD

Ni jedno pitanje nije glupo
lol :D

Nina Rosso
09.04.2012., 11:27
Tako je to kad se vade riječi iz konteksta.

LukaST
09.04.2012., 14:32
Zanima me imate li iskustva s kondomima Durex Real Feel, Love i Fantasy? I imam jedno glupo pitanje, ali to me zanima xD Znam da postoje ultratanki i oni extra safe, ali jesu li npr Durex Classic deblji ili tanji od Durex Arouser, Love, Fantasy itd? Znam da je glupo pitanje xD

Koristia san Fantasy i Love, Real Feel nisan, meni su Fantasy i Love slicni samo sta Fantasy ima malo vise lubrikanta al uglavnon slicno je to, meni su osobno drazi Love, Classic ti je deblji i od Fantasy i Love, za Arouser nisan siguran jer ga nisan koristija

Kenzo99
09.04.2012., 14:44
Hahahah, kako mi je drago sto sam ja rijetka manjina koja uopce nema problema s kondomom. Nikada mi nije puko, skliznuo se, ostao unutra itd...

Ofc da je ljepsi dozivljaj bez ali jbg, ja se ne mogu zaliti na kondome. Samo sto su neki mozda malkice preuski pa nije bas ugodno. Da se razumjem, koristim normalne komdome i debljina mi je normalna ,a opet su uski - cudno :cerek:

Durex mi je najdrazi :)

Alexa
09.04.2012., 14:58

Nagradna igra u bircu jelde?
Moja je frendica dobila hrpu Primerosa u nekom kafiću kao nagradu il' nešto i podijelila nam svima da se nadje. :rofl:

Ne mogu se otet dojmu da naziv "Primeros" zvuči kao prvorodjeno dijete meksičkog delikventa i samim tim mi ne ulijeva salvu povjerenja.

Kupio sam ih jednom i više nijednom. Na prvi pogled nema velike razlike, ali kad sam ga poslije sexa skinuo, uočio sam gadan osip po kur*u:eek:. Srećom, povukao se za 2 dana, ali otad samo durex.
Valjda ih nisu testirali na zečevima:zubo:

:zamišljajuć znanstvenike kako zekama navlače minijaturne kondome razvija omanju mentalnu traumu:

dancin_ninja
09.04.2012., 15:06
A što sam ja tu, glupa pa nisam najprije pogledala na Durexovim stranicama? Najviše mrzim takve odgovore na post koji stavim u neku temu. Nisam ni rekla da ste vi statističke tablice, nisam ni tražila da mi točno u milimetar napišete koliko su deblji ili tanji, zanimalo me ima li ikakve razlike u debljini. Budi bezobrazan/bezobrazna prema nekom drugom i tamo liječi frustracije. Ako nemaš neki pametan odgovor na ovo napisati, nemoj ni ovo. Ni jedno pitanje nije glupo, glupi su samo ljudi koji kolutaju očima, bezobrazni su i misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta.

Jedino tko je tu bezobran si ti...zanimalo te ima li ikakve razlike u debljini, ali ti nebi statističke podatke...dobro...

Nakon 5 sec guglanja naišao sam na zanimljivu stranicu gdje bi mogla saznati odgovore na svoja pitanja...čitaj tekst, a pročitaj i komentare, ima svačega tamo, pa čak i o nekim drugim opcijama kondoma...a ako hoćeš točne specifikacije kondoma to si sama zguglaj, dosta je i ovo što sam ti zguglao...

Pozdrav bezobrazna;

http://www.sminkerica.com/zdravlje-zivot/kondomi/

Nina Rosso
09.04.2012., 16:42
Koristia san Fantasy i Love, Real Feel nisan, meni su Fantasy i Love slicni samo sta Fantasy ima malo vise lubrikanta al uglavnon slicno je to, meni su osobno drazi Love, Classic ti je deblji i od Fantasy i Love, za Arouser nisan siguran jer ga nisan koristija

Hvala na odgovoru :D

Jedino tko je tu bezobran si ti...zanimalo te ima li ikakve razlike u debljini, ali ti nebi statističke podatke...dobro...

Nakon 5 sec guglanja naišao sam na zanimljivu stranicu gdje bi mogla saznati odgovore na svoja pitanja...čitaj tekst, a pročitaj i komentare, ima svačega tamo, pa čak i o nekim drugim opcijama kondoma...a ako hoćeš točne specifikacije kondoma to si sama zguglaj, dosta je i ovo što sam ti zguglao...

Pozdrav bezobrazna;

http://www.sminkerica.com/zdravlje-zivot/kondomi/

Nisam tražila da mi guglaš uopće i to nešto što sam i sama pročitala. Btw, ovdje ne piše ništa što me zanima, jer sam sve to pročitala na Durexovoj stranici i na ovome forumu. Odgovor na moje pitanje se ionako ne nalazi tu. Ali zaista, hvala na trudu ;)

Ova tema na forumu je tu da se postavljaju pitanja i dijele iskustva. Ili se varam? Ako sam pogriješila što sam postavila pitanje, onda mi je jako žao, ali stvarno sam mislila da mogu.

dancin_ninja
09.04.2012., 19:16
Aha, ovdje si samo postala da si nabiješ broj postova...u tom slučaju, sve je ok, samo ti daj!:mig:

Dumber
10.04.2012., 22:41
Nagradna igra u bircu jelde?
Moja je frendica dobila hrpu Primerosa u nekom kafiću kao nagradu il' nešto i podijelila nam svima da se nadje. :rofl:

Ne mogu se otet dojmu da naziv "Primeros" zvuči kao prvorodjeno dijete meksičkog delikventa i samim tim mi ne ulijeva salvu povjerenja.

Meni ulijeva povjerenje u Primerose to što su oni "made in germany", za razliku od durexa, koji je "made in china" ili vietnam, u boljem slučaju. :ne zna:

Prdimahovina
11.04.2012., 18:41
Za one koje brine pucanje :D

Kondom stretch test (http://www.youtube.com/watch?v=ERCpTrcmWrg&feature=player_embedded)

Afrika paprika
12.04.2012., 19:44
Jebote, ja koristim kondome iz Lidla. :D Durex je postao porez na budale, za 3 Durexa dobiješ 9 primerosa. Potpuno identična stvar.

Kenzo99
13.04.2012., 11:36
Jebote, ja koristim kondome iz Lidla. :D Durex je postao porez na budale, za 3 Durexa dobiješ 9 primerosa. Potpuno identična stvar.

A ja sam pametan pa opet uzmem Durex po cijeni od 2Kn komad, jest da treba uzeti 300 komada - ali nije to problem :rofl: :lol:

Afrika paprika
13.04.2012., 13:27
A ja sam pametan pa opet uzmem Durex po cijeni od 2Kn komad, jest da treba uzeti 300 komada - ali nije to problem :rofl: :lol:

Ha? :misli:

Kenzo99
13.04.2012., 14:41
Ha? :misli:

Sta je tu nejasno?

ella5
14.04.2012., 12:09
mogao je netko napisati jednu opširnu recenziju o kondomima :D

Afrika paprika
14.04.2012., 12:19
Sta je tu nejasno?

Dobiješ Durex za 2 kn po komadu, ali moraš uzet 300 komada? Durex ti daje popust na količinu ili šta? :D

Kenzo99
14.04.2012., 13:39
Dobiješ Durex za 2 kn po komadu, ali moraš uzet 300 komada? Durex ti daje popust na količinu ili šta? :D

eBay mi daje popust na kolicinu. Kupio sam vec 3x po 300komada. Naravno nesto (dosta) sam prodao ekipi da si malo pokrim troskove a, opet puno im je jeftinije nego kod nas. Za sada mi se nitko nije zalio na 900 komada XD

Cuo smo samo da je 1 puko, a 1 na 900 je :D (Sve u svemu, svi smo jako zadovoljni). Jos sada imam doma nekih cca. 48kom od zadnje posiljke :rofl: :lol:

Dumber
14.04.2012., 13:45
A što ako se pošiljka ošteti na putu? Je li bi dobio refund?

Kenzo99
14.04.2012., 14:53
A što ako se pošiljka ošteti na putu? Je li bi dobio refund?

Ne ostete se, ofc da bi dobio. Dode ti fino i diskretno zapakirano u nekoj kartonskoj kutiji :mig: (ofc sve ti ovisi od kojeg prodavaca kupujes) :)

Dumber
14.04.2012., 14:54
Daj ti meni šibni link za pm. :zubo:

Kenzo99
14.04.2012., 15:36
Daj ti meni šibni link za pm. :zubo:

Sredeno :lol:

black_diamonds
20.04.2012., 01:12
kupila baš neki dan u mullleru na trgu durex xxl pa ćemo probati baš pa javim recenzije..jer su mu ostali bili uski..a neki i kratki..brijem da su mu oni elite bili kolko tolko ok ali nisu htjeli po dužini stajat (odmotavali su se ?)..

samo što sam čula da su ovi neako deblji pa se manje osjeti a to je glupo..
i da tamo nisam vidjela trojane..di ih ima? a da je izbor..

i jel tko probao one neke na b nešto..i neke intimi neš :ne zna:

The_Dillinger
20.04.2012., 08:07
kupila baš neki dan u mullleru na trgu durex xxl pa ćemo probati baš pa javim recenzije..jer su mu ostali bili uski..a neki i kratki..brijem da su mu oni elite bili kolko tolko ok ali nisu htjeli po dužini stajat (odmotavali su se ?)..

samo što sam čula da su ovi neako deblji pa se manje osjeti a to je glupo..
i da tamo nisam vidjela trojane..di ih ima? a da je izbor..

i jel tko probao one neke na b nešto..i neke intimi neš :ne zna:

probao Billy boy xxl (http://csimg.shopwahl.de/srv/DE/00000086b005oijpoa/T/340x340/C/FFFFFF/url/billy-boy-ba-extra-groa-xxl.jpg) iz Mullera, mogu reci da su dobri, pasu i partnerici, materijal je ne iritira, al jasno, treba probat pa vidit! :mig:

Monica.
20.04.2012., 11:42
Meni ulijeva povjerenje u Primerose to što su oni "made in germany", za razliku od durexa, koji je "made in china" ili vietnam, u boljem slučaju. :ne zna:

ako kupuješ u mulleru onda su isto 'made in germany'..puuuno kvalitetniji no ono smeće od indijskog durexa :mig:

black_diamonds
21.04.2012., 02:15
probao Billy boy xxl (http://csimg.shopwahl.de/srv/DE/00000086b005oijpoa/T/340x340/C/FFFFFF/url/billy-boy-ba-extra-groa-xxl.jpg) iz Mullera, mogu reci da su dobri, pasu i partnerici, materijal je ne iritira, al jasno, treba probat pa vidit! :mig:

e daa to su ti na b :rofl: nisam nikad prije čula za njih pa mi bilo glupo uzet..al eto drugi put bi mogli i te probat, bar su jeftiniji čini mi se

jahac_kadulje
30.04.2012., 15:28
ako kupuješ u mulleru onda su isto 'made in germany'..puuuno kvalitetniji no ono smeće od indijskog durexa :mig:

Ma samo njemačke treba kupovati bilo u lidlu ili mulleru nije bitno,zna švabo pravit kondome,samo švabe ništa drugo a evo i teta MONICA ih preporučuje,iskusna žena zna šta priča:mig:

mistik2010
01.05.2012., 15:45
budući da se jako puno jebem,naravno da koristim kondome ali nekako mi sex sa kondomom - nije to to :ne zna:
onda imam običaj da me dečko jebe bez kondoma pa kad osjeti da je pri kraju, nabije kondom i dok je u meni svršava. tako nam bude super

Kenzo99
02.05.2012., 22:11
Ovo mi je bila prva narudba: http://imageshack.us/photo/my-images/703/32072510150762320380511.jpg/
To se potrosilo, a druga putuje:

1,70Kn po komadu

Quantity: 100 Condoms
25 Durex Elite 205mm x 54mm
Easy-on shape provides a better fit and feel during lovemaking. Extra Lubricated.
25 Durex Extra Safe 205mm x 54mm
Slightly thicker and extra lubricated for extra reassurance.
25 Durex PleasureMax 195mm x 54mm
Uniquely positioned ribs and raised dots, for an extra intensity of feeling.
25 Durex Performa 205mm x 54mm
With special benzocaine lube inside the condom, to help control climax.

gnjavež
02.05.2012., 23:24
ima u mulleru kondoma za 0,90kn/komad, minjaju im ambalazu pa su snizili ove u starom pakiranju.:cerek:

Eve*
04.06.2012., 19:51
Meni su odlicni...prvo su mi bili naj Ultra thin pa onda oni Featherline ili tako nekako i sad Real Feal...ne pucaju..i nema mirisa. Preporucam...

Gdje još nabaviti Durex Real Feel u ZG osim u Bipi?

U mulleru, kozmu i dmu više ne drže.:( Onak mi se čini da ih jedan po jedan povlače, a najbolji su mi ti

http://static.nacional.hr/img/1f3c5dc8a458d93d1d14ff3a4a343692_700x550.jpg

hamzaTM87
04.06.2012., 19:53
Ja nemam para za kondoma,sta ce mi to

Ikstomi
05.06.2012., 17:08
Ne boj se, imat ćeš za pelene i kašice :mig:

lolpeter
06.06.2012., 03:55
POMOC! procitao sam celu temu. Imam 20 godina, dugacak mi je 14cm i obim 9cm. Koristio sam Durex elite (oni ljubicasti) i oni su mi veliki, jedva stoje. Zanima me koje bih trebao da kupim, nije bitna marka (po mogucstvu i da mogu da se nadju lako). Koji bi meni odgovarali? hvala..

Ikstomi
06.06.2012., 03:56
Probaj Durex Arouser, sjećam se da su bili jako uski

qutip
06.06.2012., 15:09
Probaj ove : http://www.durex.com/hr-HR/Products/Condoms/Pages/fetherlite-ultima.aspx

Definitivno najtanji i najuži kondomi.. a opet dovoljno cvrsti da ne puknu

Hannibal_DC
06.06.2012., 23:46
Kakvi su Durex Fantasy?Interesuje me posebno sirina kondoma.

Ikstomi
07.06.2012., 05:17
Isti su kao i Elite

Hannibal_DC
07.06.2012., 14:05
Isti su kao i Elite

Pa ako su isti zasto se ne zovu isto?

Ikstomi
07.06.2012., 14:37
Pa ako su isti zasto se ne zovu isto?

Ne znam, ja sam ih uzimao par puta, i nikakvu razliku nisam vidio između njih i Elite :ne zna:

igor21vg
12.06.2012., 16:38
gdje ima za kupit Durex Performa jel zna netko?

qutip
12.06.2012., 16:58
Nisam nigdje naišao samo na te kondome osim u Fun mix paketu ( 2 komada)

http://www.durex.com/hr-HR/Products/Condoms/Pages/FunMix-6pack.aspx

igor21vg
12.06.2012., 18:53
a što samostalno nema :/

penzl
12.06.2012., 22:33
gdje ima za kupit Durex Performa jel zna netko?

nekad davno prije ih je bilo vidjeti po dućanima,ali sada ih već dugo vremena ne vidim nigdje..:ne zna:

Ikstomi
13.06.2012., 01:35
Ni ja nisam nabasao na Performa, uglanom traži po bipama i dmovima, ako ne nadješ, nema :ne zna:

inače. meni su ti bili užasni, nikako svršiti..

mario1337
14.06.2012., 15:46
ekipa, di u zgu ima nelateks kondoma?

Eve*
14.06.2012., 18:02
durex real feel, bipa

qutip
14.06.2012., 19:46
Imaš i u mercatoru, na tifonovim bezinskama itd..

mario1337
15.06.2012., 10:11
hvala vam!
a jel ima išta bliže dubravi od tog tifona ili ta dva merkatora koja su stvarno predaleko?

što se real feela tiče, to mi je stvarno preskup komad gumice :\

Eve*
15.06.2012., 13:11
Je, skup je, ali nisam vidjela jeftiniji neki da nije od lateksa?

gnjavež
15.06.2012., 14:50
ekipa, di u zgu ima nelateks kondoma?

imas u mulleru, young hearts sensitive, 24 komada nekih 40ak kuna osim ako naletis na rasprodaju starog pakiranja kojem je cijena 20 kuna. na testovima su prosli sigurni ko durex:o:cerek:

mario1337
15.06.2012., 19:32
e to sam čeko; sad znam za idući put! :D
hvala ti ko bratu

Marko818
20.06.2012., 18:05
Pozdrav svima!

Može li mi itko reći kakvi su On) kondomi? Ima li itko ikakvog iskustva s njima? :S

For My Pain
21.06.2012., 22:51
imas u mulleru, young hearts sensitive, 24 komada nekih 40ak kuna osim ako naletis na rasprodaju starog pakiranja kojem je cijena 20 kuna. na testovima su prosli sigurni ko durex:o:cerek:

Slažem se, sasvim dobri kondomi, samo što sam ja koristila sensations i feelings.

maher4ever
22.06.2012., 09:17
Slažem se, sasvim dobri kondomi, samo što sam ja koristila sensations i feelings.

Moja preporuka isto ide za young hearts large iz mullera..sensations i felling (te ostali od young hearts-a) su dosta uži pa me to osobno smeta..

Inače s njima nikakvih problema, koristio sam prije i durex te trojan, ali young hearts su se za sada pokazali najboljima, a i jeftini su..12 komada oko 22 kune. :top:

mario1337
02.07.2012., 23:21
young hearts ekipo! :D
u kojem mulleru ću sigurno pronać dotične gumice? ili ih u svakom uvijek ima?

pitam jer mi mulleri nisu baš na korak od stana. nadam se da ne gnjavim!

M3do
03.07.2012., 07:18
Nedavno mi je frendica poslala LINK/ (http://kondomanija.hr/)

so fucking epic :D
iako, s ebaya su najjeftiniji, al ne bih to narucivao baš :D

gnjavež
03.07.2012., 08:35
young hearts ekipo! :D
u kojem mulleru ću sigurno pronać dotične gumice? ili ih u svakom uvijek ima?

pitam jer mi mulleri nisu baš na korak od stana. nadam se da ne gnjavim!

ja mislim da ima u svakome, to je njihova robna marka:mig:

mario1337
07.07.2012., 18:31
danas bio u mulleru i na svim young hearts (4 vrste) piše "od prirodnog lateksa" :/

Umpalump
08.07.2012., 17:00
da li imate ponekad problema sa kondomom da ga nemozete odmotati na spolovilu?:misli:

mene to jebe:facepalm:, malo sam pocetnik u tome pa....:zubo:

krene, malo se odmota, ali onda donja guma se kao zaplete:zubo:

jel moram kožicu nategnuti?

koja je vaša tehnika?:)

Jel postoje neki kondomi koji se lakse odmotavaju?

Ikstomi
08.07.2012., 19:35
Imaš neke Durex sa Easy on, čini mi se da spadaju Fantasy, Elite...

lucy07
11.07.2012., 21:05
Trebam pomoc!
Koji kondomi se mogu kupit kod nas a da nisu od lateksa?
Hvala!

penzl
11.07.2012., 22:03
da li imate ponekad problema sa kondomom da ga nemozete odmotati na spolovilu?:misli:

mene to jebe:facepalm:, malo sam pocetnik u tome pa....:zubo:

koja je vaša tehnika?:)

dali ga odmotavaš na pravu stranu?

Nietreink
11.07.2012., 23:35
Vjerojatno si fulao stranu. Za kozicu, da.
Inace, preporuka je da ak imas takvih problema malo prostudiras i isprobas po doma jelte, a mozes i curi prepustit ispocetka ako je iskusnija.
Zato kad krene, ne bi vise trebao imati ovakvih problema. Radom do savrsenstva! :zubo:

zuba-tac
12.07.2012., 01:54
imam problem!

naime,moj dragi i ja muku mučimo s tim prokletim kondomima,jednostavno su mu preuski svi koje smo do sad probali

dajte vi dečki, malo iskusniji jelte :D pomozite neiskusnom drugu ( i meni :rofl:) u nevolji da što udobnije može obavljati svoju dužnost!!!:cerek:

mario1337
12.07.2012., 21:57
Trebam pomoc!
Koji kondomi se mogu kupit kod nas a da nisu od lateksa?
Hvala!
e upravo to je i mene zanimalo i rečeno mi je da su younghearts iz mullera nelateksni. no eto kupim ih a na njima piše "od prirodnog lateksa", tako da očito 0 bodova s nelateks kondomima kod nas.

zeljkozg
12.07.2012., 22:25
imam problem!

naime,moj dragi i ja muku mučimo s tim prokletim kondomima,jednostavno su mu preuski svi koje smo do sad probali

dajte vi dečki, malo iskusniji jelte :D pomozite neiskusnom drugu ( i meni :rofl:) u nevolji da što udobnije može obavljati svoju dužnost!!!:cerek:

preuski šta? kondom se može navući pa bocu Coca Cole od 2 litre bez pardona

zuba-tac
13.07.2012., 03:54
ma znam da mogu
al' ne postoje neki koji su malo širi od 52 ili kolko već mm?
redovitno ih koristimo ali činjenica je da ga stisnu prejako i onda je meni žal da se on mući pa se raspitujem jel postoji nekaj širega pa da probamo...

zeljkozg
13.07.2012., 06:59
ma znam da mogu
redovitno ih koristimo ali činjenica je da ga stisnu prejako i onda je meni žal da se on mući pa se raspitujem jel postoji nekaj širega pa da probamo...

Imaš u sexy shopu one XXXL ako se ne varam.. Ako stanu na crnčev od 25cm onda stane i na njegov :D

waco dolan
13.07.2012., 10:48
većina durexa su 56 mm, ultra thin (crveni oni), elite (ljubičasti), real feel (zlatni), probaj s nekima od tih

theD
13.07.2012., 12:12
ma znam da mogu

Imas Durex Comfort u Mulleru, pakirani su po 6kom

Sviba
13.07.2012., 13:30
nije da se reklamira na stranicama od foruma non stop online shop za kondome.
Ima ih stvarno i za slonove.

penzl
13.07.2012., 22:20
ma vi ne kužite,cura hoće reći a nezna kako da joj dragi ima veeelikog.

Nietreink
13.07.2012., 23:15
ma vi ne kužite,cura hoće reći a nezna kako da joj dragi ima veeelikog.

Ja sam skuzio da su u pitanju dva muskarca :misli:
Bilo kako bilo, kondom realno ne bi trebao biti nesto preugodno i normalno je da mrvu steze inace bi spao prelako, a dimenzija ( pogotovo odnedavno) ima po zelji prakticki...

zuba-tac
14.07.2012., 23:54
nema 'veeeelikoga' u tipu duljine nego je dost široki
fala za savjete ;)

mario1337
17.07.2012., 08:50
iko igdje u zgu vidio durexove avant ultima ili realfeel?

Icaros22
24.07.2012., 21:00
Tkako se navlači kondoma?
Na muški kopulacioni organ, mislim.
P.S. nije baš hitno

mjau mjau
24.07.2012., 21:24
Tkako se navlači kondoma?
Na muški kopulacioni organ, mislim.
P.S. nije baš hitno

Kupi pa isprobavaj, nije neka znanost (al treba znati) :mig:

Icaros22
24.07.2012., 22:19
Hmm, valjda je to najpametnije. Mislio sam pogledat nekakav tutorial, ali ne zelim gledati covjeka kako navlaci kondom na penis.

Username_in_use
24.07.2012., 23:17
Hmm, valjda je to najpametnije. Mislio sam pogledat nekakav tutorial, ali ne zelim gledati covjeka kako navlaci kondom na penis.

onda bi mogao doživjeti neke poteškoće kad ćeš ga i sam stavljati.

Munster
24.07.2012., 23:48
di se u zg mogu nabaviti sensation i tingle?

lars82
26.07.2012., 09:24
Real feel ili avanti, jel netko naišao na njih??? dm nema,bipa nema,kozmo nema.....

munga
05.08.2012., 00:14
Što se sve treba reći kada se uzimaju kondomi?

dodo89
05.08.2012., 01:26
Što se sve treba reći kada se uzimaju kondomi?

dobar dan, mozete mi dati kondome (kazes koje zelis), platis i kazes dovidenja :D

munga
05.08.2012., 01:27
dobar dan, mozete mi dati kondome (kazes koje zelis), platis i kazes dovidenja :D

da budem precizniji kakve sve veličine imaju i širine?

penzl
05.08.2012., 23:27
da budem precizniji kakve sve veličine imaju i širine?

da pogodim :tebi treba najveći i najširi koji postoji na tržištu?

munga
06.08.2012., 01:25
da pogodim :tebi treba najveći i najširi koji postoji na tržištu?

humoristično, ozbiljno pitam, pa nemogu joj reći daj kondome samo, pitam što treba sve reći kada se uzimaju, jeli to teško reći?

gnjavež
06.08.2012., 01:40
humoristično, ozbiljno pitam, pa nemogu joj reći daj kondome samo, pitam što treba sve reći kada se uzimaju, jeli to teško reći?

pa sta ces drugo rec? odes i uzmes sam, nes ti problema.:rofl: ionako je najveca razlika jedino u cijeni.najbolje da skines gace u ducanu da teta prodavacica procjeni.:rofl::rofl::rofl::lol:

munga
06.08.2012., 02:00
pa sta ces drugo rec? odes i uzmes sam, nes ti problema.:rofl: ionako je najveca razlika jedino u cijeni.najbolje da skines gace u ducanu da teta prodavacica procjeni.:rofl::rofl::rofl::lol:

ovaj odgovor mi je ponudio prijatelj koji je još nevinen tako da ako može netko drugi biti preciziniji :mig:

gnjavež
06.08.2012., 15:24
ovaj odgovor mi je ponudio prijatelj koji je još nevinen tako da ako može netko drugi biti preciziniji :mig:

well, s obzirom da si i ti nevin preporucam za pocetak durex fantasy u biloj kutijici, laki su za rukovanje pa su idealni za pocetnike.:o
inace, taj tvoj prijatelj i nije toliko berlav, s obzirom da nisi specificira oko cega tocno kompliciras toliko(boja, tekstura, miris).za pocetak se drzi gore navedenih, a kad se malo usemis onda mos probavat i ostale vrste bez ikakvog straha da ce ti kita otpast. :mig:

penzl
06.08.2012., 21:00

gle ako ti je toliki bed pitati,odi u dućan gdje ih sam uzmeš sa police bez da tebe netko ili ti nekog pitaš.

mjau mjau
06.08.2012., 22:31
Ko nije sposoban upit kondome u DM-u, nije sposoban ni jebat :kava:

Ciganluk
09.08.2012., 23:43
Pozdrav!

Zanima me da li netko zna gdje se u Zagrebu mogu kupiti Durexovi Real Feel kondomi? Zanimala bi me tocna prodavaonica, bez obzira na lokaciju samo da je unutar Zagreba. Vec sam trazio po ovom forumu gdje ih ima za kupiti pa su ljudi rekli ducani tipa Bipa, DM, Kozmo i slicno, ali presao sam ih nekoliko i nigdje nista. Ako itko zna, ili je osobno kupio u nekom ducanu, molio bih da mi napise koja prodavaonica i na kojoj adresi.
Jako je vazno! :confused:

Puno hvala!

Caeleb
10.08.2012., 00:46
di se u zg mogu nabaviti sensation i tingle?

Kaj se tingle jos uvijek proizvodi?

Ja sam njih koristio prije par godina, bili su mi udobniji od ostalih kondoma koje sam probao. Vec ih duze vrijeme ne mogu nigdje naci, a u jednom ducanu mi je teta rekla da se to vise ne proizvodi.

Jelen1986
24.08.2012., 09:56
zanima me koji su kondomi najbolji , kad uzme dečko one debele plave noraml od durexa jako je loš feeling , a oni tanki su katastofa šta preporučit da dečku bude ugodno a meni da paše i da se osjećam sigurno .:S

Spejs
24.08.2012., 10:29
Meni su dobri Young Hearts iz Mullera, sensitiv, svijetlo rozo pakiranje. I cijena je odlicna:top:

Radoznala naranča
24.08.2012., 11:26
Gdje u Zagrebu postoji Trojan Magnum? Netko je na ovoj temi preporučio Kozmo, no u ovih nekoliko prodavaonica koje pregledah nije bilo baš nikakvih Trojana :ne zna:

penzl
24.08.2012., 11:49
zanima me koji su kondomi najbolji , kad uzme dečko one debele plave noraml od durexa jako je loš feeling , a oni tanki su katastofa šta preporučit da dečku bude ugodno a meni da paše i da se osjećam sigurno .:S

svaki kondom pruža zaštitu,zbog toga su i napravljeni.
osobno ovi tanki što to govoriš su mi super(ako misliš na one crvene durexove sa slikom pera).imaš više vrsta pa si pronađite neku koja odgovara i tebi i dečku.

mara852
24.08.2012., 15:07
ja s kondomom jednostavno ne mogu,boli me a osjećaj je užaš :( nije to too

M. Laševska
24.08.2012., 15:21
Meni su dobri Young Hearts iz Mullera, sensitiv, svijetlo rozo pakiranje. I cijena je odlicna:top:

Da, dugo vremena i meni, tj. nama oni su bili najbolji.
I jednom kupimo novo pakiranje i totalno su bili drugačiji nego prethodne serije :ne zna: idk why, al me su bili sve samo ne sensitiv! Nakon toga kupili još koju kutiju, svaki put se nadajući da baš ta bude po starom receptu.. Al figa :503:

Sad koristimo Primeros Classic i odlični su!

E, da i nismo trudni :D

JWoww
28.08.2012., 16:10
Jel vama pucaju durexovi extra safe kondomi? ja ih uvijek koristim i još se nisam susrela s time.... al me živcira što na netu možeš naletit na to da su extra safe kondomi posebno istaknuti da pucaju.... :rolleyes:
meni to nije jasno, zar nebi svi kondomi trebali biti u istom košu po tom pitanju..... ako ga pravilno staviš neće puknuti niti jedan....

puknuo je jednom, čulo se ko da je guma na autu pukla al nema veze

a i ovi kaj pišu da cijena ima veze s kvalitetom, nije istina... ja i dragi smo kupili u sex shopu 20-ak komada po 3 kn, ništa se loše nije desilo, za razliku od ovog durexovog "extra safe", aha safe my ass!

dodo89
28.08.2012., 17:25

:rofl::rofl::rofl: da mi je to cuti

penzl
28.08.2012., 21:54

a i ovi kaj pišu da cijena ima veze s kvalitetom, nije istina... ja i dragi smo kupili u sex shopu 20-ak komada po 3 kn, ništa se loše nije desilo, za razliku od ovog durexovog "extra safe", aha safe my ass!

do sad sam probao sve durexove "modele" dok sa jeftinijim no name kondomima je bili pucanja.

Čive
28.08.2012., 21:57
ja neman problema sa tizin
ne koristin to sranje

najbolje je jednog partnera imat i uživat :zubo:

komplicirana87
29.08.2012., 10:17
ja neman problema sa tizin
ne koristin to sranje

najbolje je jednog partnera imat i uživat :zubo:

a potencijalna beba? :kava:

Mi koristimo durex, one obične i nikad problema

lord salfor1s
30.08.2012., 04:08
Kondomi su užas. Dao bih ruku u vatru da ih je izmislila neka militantna brkata lezbača kako muškarci ne bi mogli uživati u seksu. Kupovinom kondoma pridonosimo globalnom zatopljenju i zatiremo desetke tisuća godina ljudske evolucije. :mudri:

mjau mjau
30.08.2012., 08:41
Neki od vas očito imaju toliko neosjetljivu karu da nisu ni zaslužili karinđat :lol::lol:

Lilith666
30.08.2012., 11:24
Iko probao Best Friends kondome iz DM-a, kakvi su? Na njima pise da pruzaju 100% zastitu (WTF?) i zagarantirani njemacki kvalitet... I poprilicno su jeftini, 12 komada kosta isto i kao pakovanje Durex Real Feel-a. :D Al sam skepticna probat neke druge osim Durexa, bojim se da ne puknu il nes :P Inace, u zabiti u kojoj zivim samo ima Durex i pokoji 'nikad cula za njih' proizvodzac kondoma. :/

gnjavež
30.08.2012., 11:55
Iko probao Best Friends kondome iz DM-a, kakvi su? Na njima pise da pruzaju 100% zastitu (WTF?) i zagarantirani njemacki kvalitet... I poprilicno su jeftini, 12 komada kosta isto i kao pakovanje Durex Real Feel-a. :D Al sam skepticna probat neke druge osim Durexa, bojim se da ne puknu il nes :P Inace, u zabiti u kojoj zivim samo ima Durex i pokoji 'nikad cula za njih' proizvodzac kondoma. :/

nikad cula, al dok ne pukne svejedno ti je koji je, a kad i ako pukne primjetit cete.

JWoww
03.09.2012., 15:46
sad i službeno mrzim Durex! znači otvaram ja kutijicu durex performa i sva tri fino otvorena, a da ne pričam da su bila 2 potrgana.

Caeleb
03.09.2012., 16:00
sad i službeno mrzim Durex! znači otvaram ja kutijicu durex performa i sva tri fino otvorena, a da ne pričam da su bila 2 potrgana.
A da ti ih nisu klinci/decko/muz/netko doma otvorio i prckao po tome?

penzl
03.09.2012., 20:50

dali je bio onaj najlončić na kutiji?
zašto si uzela ako nije bio,pa znaš kako izgleda orig.pakovanje!

Lota94
04.09.2012., 22:08
od svih kondoma koje smo ja i decko koristili,najbolje su trojan. durex nam je dva puta puknuo i to onaj love,a trojan koristimo vec godinu dana i nikad nikakvih problema s njima :)

JWoww
05.09.2012., 16:04
A da ti ih nisu klinci/decko/muz/netko doma otvorio i prckao po tome?

nope, drito nakon kaj smo ih kupili na kiosku sam otvorila da vidim kakvi su i eto...

JWoww
05.09.2012., 16:05
dali je bio onaj najlončić na kutiji?
zašto si uzela ako nije bio,pa znaš kako izgleda orig.pakovanje!

ma bio je i najlon i sve

Caeleb
05.09.2012., 16:56
nope, drito nakon kaj smo ih kupili na kiosku sam otvorila da vidim kakvi su i eto...

Nemam pojma kak je to onda uspjelo iz tvornice izaci u tom stanju. :ne zna:

Meni se prije par godina jedan Durex raspao, cijeli vrh se podrapao... ostali komadi latexa u curi. Jos i danas nemam pojma kak se to raspalo, valjda je bila neka greska u proizvodnji. Inace su mi ok, ove jeftinije marke se bojim probati da ne zavrsim sa bebacem... iako, nemam pojma da li je razlika u cijeni radi kvalitete ili marke.

Spejs
05.09.2012., 18:21
Meni je Young Hearts puno kvalitetniji od Durexa - a i znatno povoljniji.

penzl
05.09.2012., 21:40
ma bio je i najlon i sve

možda je bila neka tvornička greška..
moram priznati da do sad nisam imao problema sa Durexom..

Dumber
05.09.2012., 21:42
možda je bila neka tvornička greška..
moram priznati da do sad nisam imao problema sa Durexom..

Zaigraj i loto, imao si jebene sreće, meni do sada, svaka durex kutija je imala bar jedan loš kondom. A kupovala sam i u Mulleru, i u Dm-u i u Kozmu, Bipi....

penzl
05.09.2012., 22:00
Zaigraj i loto, imao si jebene sreće, meni do sada, svaka durex kutija je imala bar jedan loš kondom. A kupovala sam i u Mulleru, i u Dm-u i u Kozmu, Bipi....

ne ide me loto,pokušavao sam.
nego o kojim točno greškama na kondomima govoriš?
nije da reklamiram Durex ali bar nama je do sada bio na visini zadatka..

Marko818
05.09.2012., 22:14

:top:

hmm kupiti 3 Durexa za skoro 20 kn ili 12 Young Heartsa po 23... teška odluka :D

Durex je previše izreklamiran i ima ga na svakom ćošku.. Young Hearts su kvalitetni kondomi, dosad nijedan nije pukao a koristimo ga dosta dugo

Dumber
05.09.2012., 22:18
ne ide me loto,pokušavao sam.
nego o kojim točno greškama na kondomima govoriš?
nije da reklamiram Durex ali bar nama je do sada bio na visini zadatka..

Bilo je svega i svačega, ali definitivno previše puknutih kondoma. :o

penzl
05.09.2012., 22:25
Bilo je svega i svačega, ali definitivno previše puknutih kondoma. :o

dali je bio puknut prije stavljanja ili je puknuo u toku?

Dumber
05.09.2012., 22:33
Oboje. S Primerosima se to nije događalo.

penzl
05.09.2012., 22:39
i meni se desilo da pukne prilikom stavljanja ali to nije bilo do kondoma nego do našeg nestručnog rukovanja.
puknutog prije stavljanja još nisam našao.

Spejs
05.09.2012., 23:35

hmm kupiti 3 Durexa za skoro 20 kn ili 12 Young Heartsa po 23... teška odluka :D

Durex je previše izreklamiran i ima ga na svakom ćošku.. Young Hearts su kvalitetni kondomi, dosad nijedan nije pukao a koristimo ga dosta dugo

20 kom za 21kn na akciji :s

Takoder - svi su odradili posao :top:

Leeroy Lurker
07.09.2012., 08:31

Mudro zboriš.
Poanta je tako i tako samo plaćanje imena. :o

I da - jedini koji mi je ikad pukno je - Durex.

4fun
07.09.2012., 08:34
I da - jedini koji mi je ikad pukno je - Durex.

oce to kada se najvise koristi. :D

Leeroy Lurker
07.09.2012., 09:05
oce to kada se najvise koristi. :D

Not anymore. :raspa:

Belaj123
10.09.2012., 10:28
Imam problem kada stavljam kondom.

stavljao sam non stop durex classic i probleme imam :( !

Jbt stavim ga na glavic i naravno pravilnu stranu okrenem, zategnem ga, krenem svlaciti i cim prodje glavic zapadne i obruc od kondoma se zaglavi koliko god ga vukao dole nece samo ga pokvarim i moram baciti, a u tome mi i erekcija spadne :( .

To je verovatno zato sto je malo veci glavic pa ne zapadne tu ispod njega odmah !

Probao sam i da stavim dva kaziprsta na glavic pa da prevucem preko njih pa onda kada prodje to gdje zapadne da izvucem prste dzaba opet i to ne uspije mi.

Navucem ja njega nekako ali nije to to, spadne i erekcija itd itd. npr kada mi se zaglavi uzmem rasirim ga uzmem za obruc kondoma i rasirim i svucem do dole, pa onda svalacim opet do dole ali opadne erekcija pa se digne i onda nekako drzi ne spada.

Nzm sta da radim da ga normalnos stavim?

Ovaj Durex Classic je 56 mm ne treba veci mislim i nema veci taman je!

:'(

Belaj123
11.09.2012., 15:06
da se nadovezem na proslu poruku, mislim da je problem u malom kondomu, ali nema ni jedan drugi od durexa da je veci od 56 mm?

Da li postoji veci kondom DUREXOV a da je veci od 56mm?

awia
11.09.2012., 15:12

Gdje se to može naći za kupiti?
Nikad ih nisam nigdje vidjela.

Well... mi smo nedavno probali primeros. Kud su uski i suhi tu su još i puknuli :rolleyes: Nikad više

Dreama
11.09.2012., 15:19
Nemam pojma kak je to onda uspjelo iz tvornice izaci u tom stanju. :ne zna:

Meni se prije par godina jedan Durex raspao, cijeli vrh se podrapao... ostali komadi latexa u curi. Jos i danas nemam pojma kak se to raspalo, valjda je bila neka greska u proizvodnji. Inace su mi ok, ove jeftinije marke se bojim probati da ne zavrsim sa bebacem... iako, nemam pojma da li je razlika u cijeni radi kvalitete ili marke.

Isto mi se dogodilo.
Čitav spremnik za spermu ostao je u meni.
Od šoka nismo ni skužili (a ionako se cijeli rascijepio nakon toga), dok ujutro nije izašao iz mene. :eek:

Spejs
11.09.2012., 15:25
Gdje se to može naći za kupiti?
Nikad ih nisam nigdje vidjela.

Well... mi smo nedavno probali primeros. Kud su uski i suhi tu su još i puknuli :rolleyes: Nikad više

U Mulleru. Slagala sam, nije bilo 20 komada za 21kn vec 24 komada :rofl:

Meni su sensitiv odlicni, strah me mijenjati pa nisam probala ostale :o

awia
11.09.2012., 15:28

Ooo odlično, imam Mueller blizu. Hvala ti

Marko818
12.09.2012., 10:19

Također sensitiv koristimo i super su.. probali smo i ostale, svi su manje više isti osim onih sa izbočinama neki.. teže se stavljaju tako da njih više ne koristimo :D

Rokkie
12.09.2012., 10:33
Može koji dobar prijedlog kondoma za mog ratnika :usama:, dužina varira od 16-16.5 cm, opseg 13.5-14 cm (iz toga jel matematički promjer nekih 4.5 cm), nije mi tolko bitna vrsta ( rebrasti, ultrathin, debeli) bitno je da paše i da ne sklizne:mig::mig:

theD
12.09.2012., 10:37
da se nadovezem na proslu poruku, mislim da je problem u malom kondomu, ali nema ni jedan drugi od durexa da je veci od 56 mm?

Da li postoji veci kondom DUREXOV a da je veci od 56mm?

durex comfort tj XXL, pogledaj u Mulleru ;)

Rokkie
12.09.2012., 10:58

Si siguran da neće spasti hehe? , nisam neki ekpert al XXL mal "preveliko" djeluje :mig:

theD
12.09.2012., 11:03
odakle da ja znam koji tebi pase, kupi obicne vulgaris pa probaj, a ako su ti premali onda trazi durex comfort

lars82
12.09.2012., 17:45
jel netko zna gdje ima veći izbor durex lubrikanta? warm, heat, tingle.....?

awia
12.09.2012., 17:46

Bijah maloprije. 12 komada za 24kn, a ne 24 komada. Mora da je to bila neka jebena akcija.

Caeleb
12.09.2012., 18:17
Bijah maloprije. 12 komada za 24kn, a ne 24 komada. Mora da je to bila neka jebena akcija.
Znaci 24 komada za 48 kn, a ja sam dobio 10 Durexovih za 45 kn. Mislim da cu preci na ove, Durex je skup...

awia
12.09.2012., 18:19
Znaci 24 komada za 48 kn, a ja sam dobio 10 Durexovih za 45 kn. Mislim da cu preci na ove, Durex je skup...
Je skup je. Ne znam još kakvi su, javim kad isprobam, trenutno nisam u mogućnosti jer mi je drago 240km daleko.

Spejs
12.09.2012., 22:54

Je :s opskrbila sam se, al ako tko uoci da je akcija u tijeku nek dojavi :top:

Belaj123
16.09.2012., 15:12

brate hvala tebi puno cuj XXL , nzm koji je onda broj konaj classic, ali ocito ne vredi mozda je mali zapne za onu kozicu gdje se nabora malo i udje izmedju nje i glavica i mogu baciti odmah ga !

Koji su onda XL.

Nema veze otici cu traziti po gradu taj comfort mozda je ovja klasik mali .

Ali glavni je problem sto taj Muller nema kod mene u Bosni !

Mozda ima u DM, ili neki od megamarketa, robot, bingo, fis xD

koji ima jos da je veci od Durex Classic 56mm

Čive
16.09.2012., 15:43
Stavi vrečicu na kurac ili izljuštenu zmijsku kožu ili jednostavno nemoj koristit ka i ja :zubo: (iman stalnog partnera ofc)
Kondomi su tlaka, uništu sex.

FIGICA
16.09.2012., 22:12
Durex Classic je manji od ostalih Durexovih,dragi se isto žalio...

gnjavež
16.09.2012., 23:14
zasto nitko jednostavno ne procita sta pise na kutiji prije kupnje? :D na svima pise sirina, xxl su siroki 58mm cini mi se.:o

Belaj123
17.09.2012., 08:41
Durex Classic je manji od ostalih Durexovih,dragi se isto žalio...

Sa kojim se onda tvoj dragi bio zadovoljio?

Na svim gotovo pise sirina 56 mm samo nisam nasao durex comfort da kupim

Ultra thin je takodje ja misim 56mm

daj pomazite :/

gnjavež
17.09.2012., 08:52
ako su iste sirine onda je kvaka u tome sto je classic deblji pa se manje da rastegnit. :misli:

FIGICA
17.09.2012., 09:01
Sa kojim se onda tvoj dragi bio zadovoljio?

Na svim gotovo pise sirina 56 mm samo nisam nasao durex comfort da kupim

Ultra thin je takodje ja misim 56mm

daj pomazite :/

Svi ostali Durexovi osim Classic su mu ok,ti Classic su bili prekratki.A probali i te Comfort xxl,isto bili ok,nisu preveliki za nekoga tko ima prosjecnog..Meni osobno naj Elite,Love,ultra thin..ne volim one rebraste,koji griju,sa nekakvim premazima...

Belaj123
17.09.2012., 11:04
Svi ostali Durexovi osim Classic su mu ok,ti Classic su bili prekratki.A probali i te Comfort xxl,isto bili ok,nisu preveliki za nekoga tko ima prosjecnog..Meni osobno naj Elite,Love,ultra thin..ne volim one rebraste,koji griju,sa nekakvim premazima...

Ok hvala ti , otici cu kupiti Ultra thin pa mzoda bude se lakse stavljao :DD .

Pozdravi svog gospodina kuronju ^_^

gromko
20.09.2012., 17:00
Ljudi pozz trebao bih vasu pomoc?!
Do sada sam imao sexualna iskustva i sve u sta se sex spada,ali posto sada imamaa novu curu i imali smo odnos nisam koristio kondom (niti jednom do sada i znam to mi nije pametno :P) trazila me da koristim kondom sto meni nije uopce problem nego dolazi do jednog problema (ako se to tako moze nazvati)!!
Kako odrediti koju velicinu kondoma kupiti jer nebih htio kupiti preveliki pa da sklizne ili premali pa da pukne pa ako mi mozete pomoci oko toga!?
Mozda pise u kojem postu prije ali mozda nisam vidio!!!
Hvala unaprijed!!

penzl
20.09.2012., 22:19
kondom neće puknuti ako ti je malen.
kupi bilo koje pa probaj.

krojacica zg
21.09.2012., 00:35
ja ću biti slobodna i dati svoju osobnu ocjenu :)

Billy Boy :cerek:-po meni najbolji kondomi na tržištu. Nikad ni jedan nije puknuo ni skliznuo. na recimo 100potrošeni cca. ako se kupuju u većem pakovanju izađu jeftiniji od durexa a tisuću puta su bolji

Primeros-fantastični sa obzirom na cjenu. ja i dragi smo na tomboli dobili 150komada i na njih 150 možda su 2-3 pukla. miris, i debljinu neću komentirati jer ih ne žvačem...

Trojanac-jedan kutija i prvi puknuo....

Durex-najljošije smeće. na svaku kutiju dogodio se jedan puknuti, što znači da smo bacali ostale-zbog greške na seriji... skup i opasan sport. nebi ih nikada kupili da smo u mogućnosti uvjek skočiti do Mullera.

gromko
21.09.2012., 05:16
kondom neće puknuti ako ti je malen.
kupi bilo koje pa probaj.
Ok tnx,izgleda da nema do onoga kupi i probaj!!
a koji preporucate za bolji osjecaj moje drage? (Curr uklj se pls :D) a i da nije durex samo...

Marko818
21.09.2012., 09:33
Ako imaš u blizini Müller, odi fino tamo i kupi Young Hearts Sensitive, paket od 12 kom ti dođe 23kn.. dosad nijedan nije pukao i odlični su...

a ovo za osjećaj tvoje drage... čiste budalaštine.. neće nikakav kondom pomoć da njoj bude bolje.. rebrasti, s naborima, kurci, palci... pusti to.. osloni se ti fino na svoj alat i udri :D kondome kupi one najobičnije bez ikakvih sranja po sebi i svi sretni :)

awia
21.09.2012., 09:40
Ako imaš u blizini Müller, odi fino tamo i kupi Young Hearts Sensitive, paket od 12 kom ti dođe 23kn.. dosad nijedan nije pukao i odlični su...

a ovo za osjećaj tvoje drage... čiste budalaštine.. neće nikakav kondom pomoć da njoj bude bolje.. rebrasti, s naborima, kurci, palci... pusti to.. osloni se ti fino na svoj alat i udri :D kondome kupi one najobičnije bez ikakvih sranja po sebi i svi sretni :)

Slažem se s tobom. Ne postoji magični kondom za žensko zadovoljstvo.

Zaboravih da sam obećala napisati o Young hearts kad ih probam- odlični su, nemamo nikakvih zamjerki :top:

penzl
21.09.2012., 09:44
ja koristim durexove, a od njih onaj Featherlite Ultra.nekako mi djeluje naj tanji.

gromko
21.09.2012., 10:55
Pa prilicno mi je blizu pa xu se uputiri u njega onda!!
Znam da sve ovisi o mojoj "alatki" :P ali sam mislio posto se svi zale kako su kondomi debeli pa nema osjecaja zato sam pitao nista ti rebrasti i ostala sranja..!!

Marko818
21.09.2012., 12:28
Pa prilicno mi je blizu pa xu se uputiri u njega onda!!
Znam da sve ovisi o mojoj "alatki" :P ali sam mislio posto se svi zale kako su kondomi debeli pa nema osjecaja zato sam pitao nista ti rebrasti i ostala sranja..!!

ma vjerujem da su i to gluposti.. i sa kondomom osjetim i to kako :D ok, istina da je bez kondoma daleko bolji osjećaj, ali da mi netko kaže da ne koristi kondome jer ništa ne osjeća, moš mislit :rolleyes:

a draga će ti ga osjetit, imo ti kondom il ne... osim naravno, ak ti alatka nije dovoljno velika, al prije bih se usudio reći - debela :D

sam ti fino sebi kupi kondome pa ćeš vidjeti, ako ti ne odgovaraju koje uzmeš, idući put uzmi neke druge, isprobavaj, naći ćeš one koji ti odgovaraju :mig:

volim čokoladu
21.09.2012., 14:39
Durex-najljošije smeće. na svaku kutiju dogodio se jedan puknuti, što znači da smo bacali ostale-zbog greške na seriji... skup i opasan sport. nebi ih nikada kupili da smo u mogućnosti uvjek skočiti do Mullera.

ne znam, ali mi koristimo durex i to već dugo, nikada nam nije puknuo :ne zna:
najčešće koristimo ultrathin i nikakvih problema.
istina da jesu malo skuplji od ostalih, ali mi zadovoljni.

~StarPrincess~
21.09.2012., 23:19
ja ću biti slobodna i dati svoju osobnu ocjenu :)

Billy Boy :cerek:-po meni najbolji kondomi na tržištu. Nikad ni jedan nije puknuo ni skliznuo. na recimo 100potrošeni cca. ako se kupuju u većem pakovanju izađu jeftiniji od durexa a tisuću puta su bolji

Primeros-fantastični sa obzirom na cjenu. ja i dragi smo na tomboli dobili 150komada i na njih 150 možda su 2-3 pukla. miris, i debljinu neću komentirati jer ih ne žvačem...

Trojanac-jedan kutija i prvi puknuo....

meni su isto primeros odlicni

skinila se s pilula na kojima sam bila 2 i pol god i strahovala kako cu sad s kondomima opet jel su mi ostali u losem sjecanju, kao da se sa vrecicom sevim :(

medjutim primeros rozi oni, sezitiv il tak nesh, su mi odlicni
nit ih osjetim, nit pucaju, nit se skidaju, dovoljno masni---tj nisu suvi :rofl:
decku su mrvu tjesni(em je naviko bez, em nema bas malog), al kaze naviko je vec malo :D

krojacica zg
22.09.2012., 01:04
ne znam, ali mi koristimo durex i to već dugo, nikada nam nije puknuo :ne zna:
najčešće koristimo ultrathin i nikakvih problema.
istina da jesu malo skuplji od ostalih, ali mi zadovoljni.

Pa Durex mi i nebi bio skup stvarno da je kvalitetan, kao recimo Billy Boy (koji je skuplji ali to nije problem jer znam kaj kupujem).
ovako je to čisto smeće pogotovo zato što kupujemo uvjek Durex Extra Safe, i kad oni puknu ne želim druge ni probavati.

a mislim da sve ovisi i o dužini sexa. sa prošlim dečkom, za njegove dvije minute oduševljenja su ti bili i predobri dok sadašnji je puno izdržljiviji pa nakon pola sata dolazi do pucanja Durex. sad nam je običaj nakon pola sata zamjeniti kondom ako je recimo bilo koji osim Billy Boy.

kaj se tiče Primerosa, ove kaj smo bili dobili bili su pakovani po 1 i bile su nacrtane nogometne lopte...... na moru u nekom zabačem mjestu bili su u dućanu samo ti i to neki od zelenog čaja :rofl: i to po 8kn po pakovanju od 3, i uvjek je bila samo jedan kutija u dućanu tako da je dečko išao svki dan po kruh, mlijeko i kondome :rofl: i zezao me je da su to spa kondomi i da mi je to za posebni ugođaj :rofl:

gromko
22.09.2012., 07:30
Citam tu za te durex kondome neki ih hvale neki ne!! Ugl skupi su ko dragi kamen nije mi jasno sta se tu prodaje ime ili kvaliteta...jer neki isticu da su im pukli neki ne sada jel to ovisi o ku*** ili znanju koristenja kondoma?

penzl
22.09.2012., 12:34
o samoj kvaliteti kondoma i znanju rukovanja snjim..
nijedan pimpek nije oštar da zbog njega pukne kondom..

annemaria
22.09.2012., 15:38
ja nekao sumnjam da kondom moze puknut jedino ako ga nepravilno koristis ili neznas stavit.Ja i moj dragi koristimo durex love, i onaj od voća svi su nam dobri i nikad ne puknu

Triksy
25.09.2012., 22:46
Jedini koji nam je pukao je Durex, s ovim jeftinim od par kuna nikad nije bilo problema, tu ne vrijedi koliko para toliko muzike :kava:

DalajLama
01.10.2012., 19:11
ja i moj koristimo kondome ( ne znam koju marku jer on inače kupuje) xD. al mene zanima jedna stvar...jel se može tijekom odnosa nekako skužiti ako je kondom puknuo?pa da se zamijeni s drugim..? nama još nikad nije puknuo pa ne znam kako to izgleda, a i nikad nakon odnosa ni ne provjeravamo ako je cijeli makar bi nam bilo bolje :/

Ikstomi
01.10.2012., 20:45
isto ti je provjerila na kraju jel puknuo ili ne :p

gnjavež
01.10.2012., 20:50
isto ti je provjerila na kraju jel puknuo ili ne :p

nije, informiraj se malo.

mimali1
03.10.2012., 22:21
Pa on bi to mogao osjetiti, ali i ne mora. U tom stanju baš i ne ideš za tim stvarima i onda baš i ne moraš osjetiti je li puknuo. Stvar je individualna, nema tu pravila...

kremach
19.10.2012., 02:15
pozz...zanima me gdje na podrucju varazdinske i krapinske zupanije ima za kupiti famozni durex performa...trazim svugdje i nigdje nac
unaprijed zahvaljujem

GloriaPearl
08.11.2012., 15:06
pozz...zanima me gdje na podrucju varazdinske i krapinske zupanije ima za kupiti famozni durex performa...trazim svugdje i nigdje nac
unaprijed zahvaljujem

Pogledaj u mileru u supernovoj :D

kremach
09.11.2012., 13:10
Pogledaj u mileru u supernovoj :D

gledao zadnji put i nista nisam nasao... pogledat cu opet kroz koji dan
hvala

LoveIsAlliNeed
30.11.2012., 08:51
da li je moguce da me kondom grebe ?
Desilo mi se dva puta(3 puta smo ga koristili) da me je grebalo,i peckalo

merc with mouth
03.12.2012., 13:26
Besplatno sam dobio Primeros kondome u subotu povodom svjetskog dana borbe protiv AIDS-a. Čitao sam malo o njima i neki kažu da im je super, da nikad ne puca a neki kažu da im je užas, da stalno puca, smrdi, da od njega dobiju osip itd. Sad ne znam jel da ih bacim i kupim nešto kvalitetnije ili da ih zadržim...

Hide Seek
03.12.2012., 15:19
da me je grebalo,i peckalo

Yes, moguće je. Vjerojatno si alergična na neki od sastojaka/luba dotičnih kondoma. Probajte sa nekom drugom markom. I gledaj one na kojima piše sensitiv, mada ni to ne mora ništa značiti

Besplatno sam dobio Primeros kondome u subotu povodom svjetskog dana borbe protiv AIDS-a. Čitao sam malo o njima i neki kažu da im je super, da nikad ne puca a neki kažu da im je užas, da stalno puca, smrdi, da od njega dobiju osip itd. Sad ne znam jel da ih bacim i kupim nešto kvalitetnije ili da ih zadržim...

Evo, ja/mi koristim/o Primerose već poprilično dugo i zasad su se pokazali kao jedni od boljih na našem tržištu. Nikad pukli, nikad nikakva negativna reakcija na njih u vidu osipa i takve stvari... U ovom slučaju ne vrijedi ono skuplje - bolje. Ali sve je to individualno.
Probaj, ništa te ne košta :)

Glock
04.12.2012., 13:44
Ja znam jednog lika, inače žešći seljak koji umjesto kondoma, na kurac stavi onu malu tanku plastičnu vrećicu(onu za namirnice pakirat) i pri dnu kurca ju stegne pilećim crijevima...:lol::504::D istinita i provjerena priča...možda je neki fetiš u pitanju...ili psihički poremećaj...ko bi ga znal...

Hide Seek
04.12.2012., 13:46
Yeah right :rofl:
A ženske mu se bacaju ispod vrećice i crijeva :rolleyes:

Glock
04.12.2012., 13:52
Yeah right :rofl:
A ženske mu se bacaju ispod vrećice i crijeva :rolleyes:

Lik je inače malo lud, pa se uopće ne čudim...i ima žensku kojoj je to ok jer je to jeftinija varijanta od kondoma...jedino kaj nakon ručka moraš sačuvat picekovo crijevo i voila!:rofl:

Hide Seek
04.12.2012., 13:53
:rofl::rofl:
Samo daji dobre ideje klincima

exploring space
13.12.2012., 14:27
durex ultra thin. ti su se do sad pokazali kao najbolji makar nisam neki ljubitelj kondoma, ali eto, kad se mora.

YesYesNoProblem
13.12.2012., 14:44
Men ti jadni Durexi niš nevaljaju, odustala od njih.
Trojanci, i to oni voćni, mintasti i čokoladni su mi najmiliji :cerek:

exploring space
13.12.2012., 14:46
Men ti jadni Durexi niš nevaljaju, odustala od njih.
Trojanci, i to oni voćni, mintasti i čokoladni su mi najmiliji :cerek:

trojan jos nisam imao prilike probati. durex ima svugdje za kupiti. kad naletim kupujem za probu. preporuka?

YesYesNoProblem
13.12.2012., 14:52
Žuta kutijica, aromatic pleasure :) Ja ih obično u DM-u kupim, samo nema prevelik izbor. Mislim da budu ti, strong, neki kao classic i pleasure pack.

exploring space
13.12.2012., 14:54
Žuta kutijica, aromatic pleasure :) Ja ih obično u DM-u kupim, samo nema prevelik izbor. Mislim da budu ti, strong, neki kao classic i pleasure pack.

znaci pravac dm. :) thx.

YesYesNoProblem
13.12.2012., 15:01
Želim dobar vjetar u leđa :mig::D

palibombe
30.12.2012., 15:17
zanima me gdje vi kupujete kondome, ja ih jos nisam kupovao pa mi je malo bed i koje da kupim.. koliko ih ima u pakiranju i te stvari ????

danijel.
30.12.2012., 20:34
zanima me gdje vi kupujete kondome, ja ih jos nisam kupovao pa mi je malo bed i koje da kupim.. koliko ih ima u pakiranju i te stvari ????

Kupujem gdje stignem :)) Kiosk, dućan.. di god imaju. U paketu se uglavnom dobiju 3 i to košta oko 20ak kuna (ovisi kako koji kiosk). Kupujem Durex uglavnom, al jednom mi je prodavačica na kiosku savjetovala da kupim Trojan da su dobri.. Gospođa je bila starija (cca 40) a ja 19 godina.. Baš sam se ugodno iznenadio kad sam čuo savjet, al eto.. nisam ih još kupio xD

Od durexa sam najčešće uzimao Classic. Jer od ovih milion vrsta neznam koji da uzmem. Sad sam i onaj neki s ferarijem imal (aurouser mislim) i bio sam jako zadovoljan s njima.. Dosta su tanki, a ne pucaju. Ultra slim kupujem tek tolko da cure nese** kaj nemam kondom, ali nije nimalo pouzdan i dosta puca. A ovaj ultra safe nemože puknut nikako, ali kod dužeg sexa imam osjećaj da jebem zrak -.-' Preloše... Cura isto nevoli taj ultrasafe.

Inače kupovat kondome je zabavna stvar i nema ti kaj biti bed. Već mi se masu puta dogodilo da mi je prodavač/ica rekla "Izje** ju", "uživaj", "Kaj ti je dosta jedna kutija" i tako to :)

Ak još nisi isprobavao stavljat, svakako isprobaj prije (barem jednom).

Spejs
30.12.2012., 21:13
Muller. Kvalitetniji i povoljniji od Durexa :top:

danijel.
30.12.2012., 21:22
Muller. Kvalitetniji i povoljniji od Durexa :top:

Kolko košta? Predpostavljam da toga ima za kupit u Mulleru, ili??

Spejs
31.12.2012., 00:03
Kolko košta? Predpostavljam da toga ima za kupit u Mulleru, ili??

Zovu se Young hearts, vec smo tipkali o njima ovdje, da, u Mulleru. Velika pakiranja i odlicne cijene. 0 pucanja dosad.

Zasto je Lidl ukinuo one u pakiranjima po 12? :503:
Morala sam pljunut 16-ak kn za durex :mad:

Leeroy Lurker
31.12.2012., 00:34
Zovu se Young hearts, vec smo tipkali o njima ovdje, da, u Mulleru. Velika pakiranja i odlicne cijene. 0 pucanja dosad.

Zasto je Lidl ukinuo one u pakiranjima po 12? :503:
Morala sam pljunut 16-ak kn za durex :mad:

Kad je ukinuo? Ja sam još vidio neke pakete.

enigma in red
31.12.2012., 02:25
Najpovoljniji kondomi koje sam našla su u sex shopu positive vibrations, ima metalna kutija s 50 komada, 118 kn, u blokovima po 3 su + još 2, ispada 2.36kn/komad
Inače, imaju ih hrpu po 3 kn komad, uključivo i te iz kutije. Miris je latex, neutralni. Durex mi smrdi i ne mogu 100% reći da mi neki problemi s vaginalnom florom nisu od njega, prečesto se poklopi :/

Oni primeros ti & ja ili tako nekako, su tu negdje po cijen 3 kom 7 kni i sličnog neutralnog mirisa, isto ok.
Ali ovi iz PV imaju metalnu kutiju :cerek:

Bila sam tražila povoljne, jer mi je prvenstveno namjena bila zaštiti sex igračke, i iskustvo mi je dobro, da, pukne kad zarijem nokte da ga skinem s vibratora ili glave magic wanda oko kojeg sam ga omotala dvaput, no nekako, tad ga samo želim dolje da mogu sve počistiti i ne želim potrgati prste dok to radim :D

Na sajtu kondomanija.hr ima full simpa pregled kondoma, webshop je, ali nisam ih spazila značajno ispod 4kn/kom, no, ima puno specijaliziranih i drugačijih od ovoga što ima u drogerijama po gradu.`

sarah80
01.01.2013., 14:40
Kakva tema :confused: durex ovo ono, kondomima ne moze 100% vjerovati :kava:
na kondom sam alergicna...

penzl
01.01.2013., 14:53
A koja je po tebi metoda najsigurnija?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Teta2U
01.01.2013., 14:58
Kakva tema :confused: durex ovo ono, kondomima ne moze 100% vjerovati :kava:
na kondom sam alergicna...
Ok, alergična si na kondome, ne čitaj onda ovu temu... tema je o njima, kondomima, i ničemu više.

Napomena - tema je o kondomima, ne petljajte druge vrste zaštita, jer nisu ovdje tema.
Ako vam se raspravlja o antibebi pilulama, teme su na Ženskom zdravlju.

sarah80
01.01.2013., 15:00

Pilule :) dobro davno sam prestala uzimati.. bivsi i ja smo uvijek pazili :ne zna:

Teta2U
01.01.2013., 15:01
Još jednom ponavljam ->

Napomena - tema je o kondomima, ne petljajte druge vrste zaštita, jer nisu ovdje tema.
Ako vam se raspravlja o antibebi pilulama, teme su na Ženskom zdravlju.

bleezer
02.01.2013., 02:32
poz svima...

ovako imam jedan problem...ukratko
penis mi je ono normalno ukručen ( dignut ) ,ali cim krenem stavit kondom on se olabavi i sve propada..
Pa ako tko zna u cemu je problem nek pisee,il se nekom to desavalo:(

enigma in red
02.01.2013., 05:00
Psiha.
Fobija da nećeš ništa osjetiti. Da si limitiran tom gumom. Da to ubija tvoju muškost.
Pick any ili odaberi nešto svoje.

Kupi zalihu kondoma, i zajebavaj se s njima. Navlači ih za drkanje. Pripitomi se na taj komad latexa, ne daj da ti radi blokade. Napušite ih i igrajte 'odbojku', trgajte ih zubima i noktima. Upoznaj im slabosti.

Kondom glavu čuva, isplati se srediti psihu po tom pitanju. Cura ti može lagano pušiti dok ti prtljaš po kondomu ako vam je to ok, pa ga onda primi u korijenu i stegne da bude napetiji... ako i padne pod kondomom, uvijek se možete igrati, trljaj se u nju... pusti ga nek skakuće i oscilira, samo ne daj da te deprimira.

Nekima treba period prilagodbe na 'strano tjielo', dozvoli si to vrijeme. Zajebavaj se. Probavajte skupa, možda njoj bolje ide navlačenje.

Kupi jeftine, imaš u dmu 7kn/3kom, primeros neki, ali ne piše primeros na naslovnici. Ima u lidlu isto nešto jefino kažu.

Ako padne, a ne navučeš, pusti, budeš drugi put/za par minuta... probaj koji put, ali nemoj forsati, ako ne ide, ne ide...

Te kondome pokusne ne koristiti za sex, to koristiš za sređivanje psihe. Kad uhvatiš praksu, onda fino po uputama, nisu tu bezveze ;)

Basta
02.01.2013., 09:17
zaposliš se oko stavljanja i ode đoko... :D

jedno od rješenja je da angažiraš drugu stranku u procesu da ga ona stavi... neki načini stavljanja znaju stvarno bit maštoviti... :mig:

samo, nek u kapici na vrhu ne bude zraka i budite pažljivi s noktima... :)

BeerMan
02.01.2013., 09:39
treniraj stavljanje tako da to napraviš brzo i bez komplikacija, jer dok se ti mučiš sa navlačenjem gumice izgubiš koncentraciju i alatka padne

Padme Amidala
02.01.2013., 11:36
poz svima...

ovako imam jedan problem...ukratko
penis mi je ono normalno ukručen ( dignut ) ,ali cim krenem stavit kondom on se olabavi i sve propada..
Pa ako tko zna u cemu je problem nek pisee,il se nekom to desavalo:(

Pod stresom si. Možda se bojiš da će kondom puknuti?
Ili da ćeš seksom razočarati sebe i(li) partnericu?

Moraš naći način da se opustiš.
Prilikom stavljanja kondoma usmjeri misli na zadovoljstvo koje će uslijediti. :mig:

lucaszg
02.01.2013., 11:38
jedi orahe

penzl
02.01.2013., 13:01
Nemogu ti pomoci jer mi taj problem nije poznat.valjda ti se nesto po glavi mota pa ti pada.:confused:

weedman
02.01.2013., 13:25
dobro je rekao ovaj gore, psiha.
imao sam 'kratko' vrijeme probleme s njima, al problem je očito bio u psihi- nisam bio opušten, a ni napaljen baš valjda, a imao sam sebi izliku i mislio sam ma smetaju mi, uguše mi, 'zadave' malog, mali radijus kondoma i glava klone.. a zapravo: bit opušten i raspoložen :)

just curious
02.01.2013., 13:31
Psiha.
Fobija da nećeš ništa osjetiti. Da si limitiran tom gumom. Da to ubija tvoju muškost.

Kupi zalihu kondoma, i zajebavaj se s njima. Navlači ih za drkanje. Pripitomi se na taj komad latexa, ne daj da ti radi blokade. Napušite ih i igrajte 'odbojku', trgajte ih zubima i noktima. Upoznaj im slabosti.

Kondom glavu čuva, isplati se srediti psihu po tom pitanju. Cura ti može lagano pušiti dok ti prtljaš po kondomu ako vam je to ok, pa ga onda primi u korijenu i stegne da bude napetiji... ako i padne pod kondomom, uvijek se možete igrati, trljaj se u nju... pusti ga nek skakuće i oscilira, samo ne daj da te deprimira.

Nekima treba period prilagodbe na 'strano tjielo', dozvoli si to vrijeme. Zajebavaj se. Probavajte skupa, možda njoj bolje ide navlačenje.

Kupi jeftine, imaš u dmu 7kn/3kom, primeros neki, ali ne piše primeros na naslovnici. Ima u lidlu isto nešto jefino kažu.

Ako padne, a ne navučeš, pusti, budeš drugi put/za par minuta... probaj koji put, ali nemoj forsati, ako ne ide, ne ide...

Te kondome pokusne ne koristiti za sex, to koristiš za sređivanje psihe. Kad uhvatiš praksu, onda fino po uputama, nisu tu bezveze ;)

Poslije ovog tvog posta sigurno ce ih zavoliti :D

Super si ovo napisala svaka cast :top:

zeljkozg
09.01.2013., 08:55
Pod stresom si. Možda se bojiš da će kondom puknuti?
Ili da ćeš seksom razočarati sebe i(li) partnericu?

Moraš naći način da se opustiš.
Prilikom stavljanja kondoma usmjeri misli na zadovoljstvo koje će uslijediti. :mig:

Puknut mu neće sigurno ako ne puca na boci Coca Cole od 2,5 litre :D

vjerojatno je problem u onom prstenu koji ga stegne pa mu spada zadovoljstvo, nije ni prvi ni zadnji koji ima taj problem.

volim čokoladu
10.01.2013., 22:20
Psiha.

svaka čast :mig:
napokon jedan suvisli, ohrabrujući post na tu problemtiku :)

enigma in red
10.01.2013., 23:04
Trema radi sranja, a onda kad vidimo sranje nam je jos teze i jos nas psiha gazi dodatno.

Da, bila sam s tipovima gdje su se ludo palili, vidjeli kondom i svijet im se srusio. I sto sad, nastavis igru koja ide bez kondoma, bude drugi put bolje.

Ili tip, lud lud, al ne moze svrsit sa mnom. Nikad mu se prije nije dogadjalo, udarac u ego zesci, nije ni meni bilo svejedno. No, stanes i kazes 'odjebi' psihi i igras se koliko ide, zafrkavas se, NE na temu padanja, i das vremena. Treba upoznati drugo tijelo. I treba prihvatiti da - nekad ne ide. I zato je vazno gustati u cijelom procesu, i znati se lijepo provesti jer se opterecenje na kurac pod kondomom ili 'pao je pred orgazam' - bitno smanje.

Ovaj koji je u pocetku imao padove, se ispostavilo da ciste penetracije moze i po sat vremena, a opcenito seksualnih aktivnosti - satima. Stvar je da se i on trebao prepustiti, ma koliko god to cudno zvucalo.

Kad smo pricali o proslim njegovim iskustvima, rekao je - mozda je stvar u tome da mu do drugih nije bilo toliko stalo. I zvuci mi cak sasavo smisleno - ako ti nije jako vazno, imas drugaciji nastup, manje treme, manje opterecenja greskama, manje ih uocis...

A kad ti je stalo, stalo ti je i da se 'ne osramotis' i eto belaja.

Da, ima raznih jebanja, al nekad covjek treba razumijevanje, a ne samo rupu. Generalno rekla bih da je pritisak na performance daleko vise na strani muskih, od njih se vise ocekuje, njima se gleda ako zakazu.

Glupo IMO, al takvo je stanje, pa onda treba i psihu pripremiti na to, a i potraziti zensku koju zanimas ti, a ne samo tvoj kurac. I onda se i ti zanimaj za nju i pruzi razumijevanje za njenu psihu i napravljeno je puno ;)

Ako se emocije upletu prije kreveta jasno da je pritisak veci, i ne zelis razocarati. Al onda barem IMO postoji dobra podloga za razumijevanje i rjesavanje treme i psihe koja zafrkava.

-- phone --

mozakipo
12.01.2013., 11:10
di kupit durex performa po st-u ??? nigdi nac ne mogu ...

dodo89
12.01.2013., 11:17

neki sex shop da probas ?

Monica.
12.01.2013., 11:21

a imate vi muller ?

tamo ima durexa, bar u zg

dodo89
12.01.2013., 11:23
a imate vi muller ?

u tom mulleru bar po zagrebu vise puta nema kondoma nego ih ima, mislim da ce prije naci u sex shopu nekom

Monica.
12.01.2013., 11:24
u tom mulleru bar po zagrebu vise puta nema kondoma nego ih ima, mislim da ce prije naci u sex shopu nekom

u kojem to konkretno ? ja uvijek kupujem one vece pakete s raznim kondomina..obicno ima i drugih..a idem po raznim mulerima

dodo89
12.01.2013., 11:25
u kojem to konkretno ? ja uvijek kupujem one vece pakete s raznim kondomina..obicno ih ima..a idem po raznim mulerima

u dubravi ne tolko, al onaj na trgu rijetko kad ima nesto korisno

Monica.
12.01.2013., 11:26
u dubravi ne tolko, al onaj na trgu rijetko kad ima nesto korisno

u tom sam najmanje ;)

mozakipo
12.01.2013., 15:41
a imate vi muller ?

imamo mullera :D
tu bi prije kupova vece pakete od 18 komada ka sta je neko napisa, cijena je ok i rijesis se odma a ne kupovat pak po pak od 3 komada.

al cesto se odma pokupuje i nema mi ove performe koja je bila jedan jedini put( i svidila mi se masu ,meni i curi jel ), trazija san je po bipi, dm-u, mulleru, nidi jebate :ne zna:

a nista...zadnja stvar mi je pogledat sex shop koji ili udri mejl durexu da mi kazu di ima po st :kava:

ove druge marke bili boy , trojan, nisan ni probava :ne zna:

enigma in red
12.01.2013., 17:43
pogledaj jel onaj webshop kondomanija ima taj durex koji tražiš?

jewinho
14.01.2013., 20:24
Pozz ljudi...
Eto ja sam imao problema sa kondomima, kako sam ga stavio tako je qurac pao nakon par minuta, brijao sam da je to do filinga jer kad ga nemam onda mozemo i baseball igrat :-)
I tako sam slucajno jednom naletio na my size kondome i rekoh zasto nebi probao, izmjerio i kupio kondome po mjeri... My size 64... Bio sam malo skeptican, ali vec nakon prvog sexa sam bio prezadovoljan... Vise nikad nije bila mlohava cuna :-) i skuzio da su mi svi kondomi do sada bili mali i sprecavali cirkulaciju...
Nevjerivatno kolko je bitna velicina i udobnost kondoma prilikom sexa... Obavezno probajte, preporucujem

Trebam savjet
18.01.2013., 18:51
Imam dva problema.. Stvar je u tome što mi normalni durexovi kondomi "neodgovaraju".. Nekako su mi veliki, tj sve mi je to nešto labavo.. Penis mi je prosječan, malo je tanji pri vrhu kod glavića pa je to sve nekako labavo.. I sad, kod seksa s curom inače je sve ok.. No čim bi ona htjela gore, izgubim erekciju.. Kaubojska poza joj je najdraža, meni nekako i nije.. Mislio sam da je to zbog kondoma.. Nekako sam nabavio jedan koji mi je odgovarao, i mislio sam da će ona napokon mene moći pojebat, kad ono isto.. Izgubio sam erekciju.. Inače mi se normalno diže, nemam problema, nego samo s tom pozom.. Ona malo već pizdi, misli da je do nje, ali ja znam da nije, nego eto neka blokada u glavi.. Ima li itko neki drugi savjet, osim toga da se probavamo igrati i tako to, dok se ja malo ne posložim u glavi?
A druga stvar su ti kondomi.. Trebaju mi malo uži.. Zna li tko konkretnog proizvođača? Mogu jedino u Mueller i DM otić, živim u manjem gradu.. Ili da naručujem preko neta..

Marko818
18.01.2013., 21:39
Imam dva problema.. Stvar je u tome što mi normalni durexovi kondomi "neodgovaraju".. Nekako su mi veliki, tj sve mi je to nešto labavo.. Penis mi je prosječan, malo je tanji pri vrhu kod glavića pa je to sve nekako labavo.. I sad, kod seksa s curom inače je sve ok.. No čim bi ona htjela gore, izgubim erekciju.. Kaubojska poza joj je najdraža, meni nekako i nije.. Mislio sam da je to zbog kondoma.. Nekako sam nabavio jedan koji mi je odgovarao, i mislio sam da će ona napokon mene moći pojebat, kad ono isto.. Izgubio sam erekciju.. Inače mi se normalno diže, nemam problema, nego samo s tom pozom.. Ona malo već pizdi, misli da je do nje, ali ja znam da nije, nego eto neka blokada u glavi.. Ima li itko neki drugi savjet, osim toga da se probavamo igrati i tako to, dok se ja malo ne posložim u glavi?
A druga stvar su ti kondomi.. Trebaju mi malo uži.. Zna li tko konkretnog proizvođača? Mogu jedino u Mueller i DM otić, živim u manjem gradu.. Ili da naručujem preko neta..

Ja mislim da bi ti onda Young Hearts iz Mullera mogli odgovarati, budući da su malo uži od ostalih. Primjerice, Durex, Primeros, normalno ih mogu namotati i taman su mi, dok me ti young hearts malo stežu, al jbg cijena igra najveću ulogu :D

4fun
19.01.2013., 11:01

mozda ti cura nije dovoljno uska... ili ti sirok (ili kombinacija :D) pa ne osjecas bas nesto u toj pozi? :zubo:

a mozda te psiha jebe cim dode do te poze. :ne zna:

popij si casu vina, nek ti mala stavi povez za oci, igra se sa tobom i nek te zajasi na prepad. :rofl:

Natsuko
19.01.2013., 14:27
I sad, kod seksa s curom inače je sve ok.. No čim bi ona htjela gore, izgubim erekciju.. Kaubojska poza joj je najdraža, meni nekako i nije.. Mislio sam da je to zbog kondoma.. Nekako sam nabavio jedan koji mi je odgovarao, i mislio sam da će ona napokon mene moći pojebat, kad ono isto.. Izgubio sam erekciju.. Inače mi se normalno diže, nemam problema, nego samo s tom pozom.. Ona malo već pizdi, misli da je do nje, ali ja znam da nije, nego eto neka blokada u glavi.. Ima li itko neki drugi savjet, osim toga da se probavamo igrati i tako to, dok se ja malo ne posložim u glavi?

Što doživljavaš samo tako tu pozu? Ona jebe, ti si pojeban?
Također, nisam skužila jel se problemi javljaju u bilo kojoj pozi u kojoj je ona gore ili je izraženije u onima gdje imaš manje kontrole kao kod kaubojke.

Trebam savjet
19.01.2013., 15:35
Što doživljavaš samo tako tu pozu? Ona jebe, ti si pojeban?
Također, nisam skužila jel se problemi javljaju u bilo kojoj pozi u kojoj je ona gore ili je izraženije u onima gdje imaš manje kontrole kao kod kaubojke.

Nije da tako doživljavam.. Zapravo ne doživljavam tu pozu nikako.. Jednostavno mi se ne sviđa, a njoj je najdraža.. Zasad smo probali samo tako, da je ona gore.. Znači čisto kaubojska, ona okrenuta prema meni.. Prije toga bilo koja poza da je, sve je ok.. Čim uđem u nju kad je na meni, izgubim erekciju.. Jako zanimljivo heh