PDA

View Full Version : Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Sljiva
23.02.2010., 00:04
Evo ovako ljudi... Imam curu duze vrijeme i jos nismo spavali al sam bio neku vecer s njom i davao sam joj prst i kad sam posao kuci vidio sam na prstu malo krvi, al u nje se nije vidjelo nista... Zanima me jesam li je probio mozda.??

Zašto takve stvari pitaš forumaše? Pa nisi nama prst gurao. :top:
Curu pitaj.

facebooksifre77
23.02.2010., 07:17
A prvi nam je put pa nismo sigurni jel toliko krvi dovoljan znak da sam je probio...

mentalny
23.02.2010., 10:13
Zašto bi bilo čudno?? Pa moja je cura bila nevina do 27 godine...dobro je netko napisa, kuda ide ovaj svit...sve je otišlo kvragu...

Potpisujem.

Ponavljam to mora da je zbog utjecaja Amerike, nemam drugo objasnjenje.

FILIP-bmw
23.02.2010., 11:26
vec kad sam ovde poceo temu da zavrsim... -.- :)
pricao sam sa devojkom i rekla je da ne zna da li me voli ne oseca nista..da ce mi javiti ako se ista promeni,ako joj budem falio...
i sad sta da radim :confused:
sta da joj kazem?

Magic woman
23.02.2010., 12:48
Kazi joj da joj ne ces biti rezerva, imaj ponosa i trme, ili hoce sada ili ne ce nikada....

slatkatajna111
23.02.2010., 13:03
evo samo da se na kratko ubacim na cijelu ovu temu...ugl. ove cure što brine što su još djevice, pa nije to nikakav problem ili sramota ja sam prvi put spavala sa dečkom sa 20god. i njie me sramota bilo čekat i reć da sam djevica, a to što se tiče da se treba napravit s nekog kog voliš, vjeruješ, da trebalo bi se :o) mislim tadašnji moj dečko i ja smo bili zajedno tjedan dana kad smo prvi put spavali zajedno i ne mogu reći ni da sam ga pravo upoznala, a ne da sam ga volila, ali mislim da sam mu vjerovala kad sam se s njim upustila prvi put, i mogu reći da iako sada više nismo zajedno da mi nije žao i da neću nikad žalit što sam toliko čekala i što sam to s njim napravila premda smo bili kratko zajedno....samo jedino što možda nakon toga ose osjeća neka dublja povezanost (barem ja) i bilo mi je jako teško kad smo prekinili i falio mi je više od nekih s kojima sam bila jako dugoooo ali nisam spavala s njima...eto samo toliko od mene, nemojte se sekirat i uživajte u mladosti...poooz :o)

Zoey
23.02.2010., 15:38
pricao sam sa devojkom i rekla je da ne zna da li me voli ne oseca nista..da ce mi javiti ako se ista promeni,ako joj budem falio...
sta da joj kazem?

cekaj, rekla ti je da ne osjeca nista? i da ne zna voli li te? i sta si ti rekao na to?

Sljiva
23.02.2010., 20:31
sta da joj kazem?

Zbogom.

PluGGerica
24.02.2010., 07:44
sta da joj kazem?

we like to say bye.
but then again if u say it twice, u may actually believe in it =)
ma reci joj odjebi, što imaš tu razbijat glavu uopće, smiješno mi je to
a još je smiješnije ako si se zaljubio i ja ti solim pamet o odjebu.. to je nešto što trebaš učiniti, al vjerojatno ne možeš. i to je ok.. samo pusti da prođe feeling.. maker te koštalo ponosa :)

slatkatajna111
24.02.2010., 09:32
znam da je sad nama koji nismo u toj situaciji lako reć, ali vrijeme liječi sve....i meni je bilo teško kad me dečko ostavio i sad mi još nije baš lako proć pokraj njega, ali s vremenom me sve manje boli :)

facebooksifre77
24.02.2010., 10:43
Evo ovako ljudi... Imam curu duze vrijeme i jos nismo spavali al sam bio neku vecer s njom i davao sam joj prst i kad sam posao kuci vidio sam na prstu malo krvi, al u nje se nije vidjelo nista... Zanima me jesam li je probio mozda.??

Jel moze netko ovo objasnit???

Sljiva
24.02.2010., 11:22
Ginekolog.

Zoey
26.02.2010., 00:54

a ono.... mozda jesi. kaj da ti ja velim? pa nisam vidovita. odlazak kod ginekologa nije odlazak na giljotinu niti je ginekolog neki mracan, zao tip. ne bi bilo lose da oboje odete, barem na razgovor. mozda vam bude lakse.

trikker
26.02.2010., 13:53
moraš pazit da ti nokti nisu predugi ili skinut prstenje s kosturskig glavama :)

anamary_
03.03.2010., 10:56
Imam 20 godina, i nisam još s nikim spavala,jer nisam imala ozbiljnijih veza i nisam naišla na pravu osobu, ali nekako mi to užasno smeta, osjećam to ko neki teret i nekako me sram kad vidim mulice od 15,16 koje se ebu ko štuke.
Trenutno imam dečka s kojim sam mjesec i pol i nisam mu to još rekla, i neznam kako ću, namjeravam mu to s njim napraviti ali najveći mi je bed kako mu to reći,kad da mu rečem, strah me kako će reagirati, oće li me smatrat čudakinjom,pošto sam dosta zgodna skužila sam da on misli da sam i dosta iskusna, pa imam filing da će se razočarat kad mu rečem da nemam iskustva nikakvog...što vi mislite, dali dečkima smeta neiskustvo cure?

Zoey
03.03.2010., 12:10
Imam 20 godina, i nisam još s nikim spavala,jer nisam imala ozbiljnijih veza i nisam naišla na pravu osobu, ali nekako mi to užasno smeta, osjećam to ko neki teret i nekako me sram kad vidim mulice od 15,16 koje se ebu ko štuke.
Trenutno imam dečka s kojim sam mjesec i pol i nisam mu to još rekla, i neznam kako ću, namjeravam mu to s njim napraviti ali najveći mi je bed kako mu to reći,kad da mu rečem, strah me kako će reagirati, oće li me smatrat čudakinjom,pošto sam dosta zgodna skužila sam da on misli da sam i dosta iskusna, pa imam filing da će se razočarat kad mu rečem da nemam iskustva nikakvog...što vi mislite, dali dečkima smeta neiskustvo cure?

nisam frajer, ali ako je normalan, ne bi mu trebalo smetat.

Ispijač Mozga
03.03.2010., 15:25

A covjece dajte vise shvatite da ni jednom normalnom decku nece biti problem ako je cura nevina sa 20. To je normalno i svakom normalnom decku to ne bi trebalo predstavljati nikakav problem, ako nista trebalo bi mu bit drago...

sveti_petar
03.03.2010., 16:31
Jel zna netko neku curu koju bih mogao poljubit za đabe? Bez obzira na godine i izgled.

slatkatajna111
03.03.2010., 16:56
eto pošto mi tehnologija nikako ne ide, pa ne nam ni taj citat ubacit...ugl. htjela sam se nadovezat na ono što je napisala anamary meni je bilo slično kao tebi, 20 godina, djevica, i kad sam imala zadnjeg dečka nikad mu nisam izravno rekla da li sam bila s nekim ili ne, ali on je dobio tako neki dojam da sam ja već to napravila...i tako jednom, dogodilo se spontano on i ja krenili u akciju :) i ništa ja njemu nisam rekla, ali mene u pola uhvati neka panika i ipak mu odlučim reć, nije mi žao što sam mu rekla, nije bio razočaran ni ništ samo malo iznenađen jer je mislio da mi nije prvi put, bio je jako nježan i sve za prvi put, zato mislim da je dobro da sam mu rekla....eto to je moje iskustvo, a sad ti moraš sama odlučit kako ćeš ti, ti najbolje znaš...sretno :D

Ljubicicaaa
03.03.2010., 22:34
ne znam sto se uvijek prasna dize oko prvog puta..meni je to takoo dosadno...iskreno ha bilo ti dobro ha lose opet ga se za neko vrijeme ne sjecas od silnog uzbudjenja..prvi put treba da bude onda kad ti odlucis a ne sto je neko vec prije tebe to uradio ili sto ti je neko rekao da trebas...ja sam prvi put sa 18 godina spavala sa deckom i nikako se ne kajem...u pocetku sam mislila da je to totalno pogresno te da trebam cekati jos,ali jednostavno sam prosudila da je dosao trenutak i bez imalo kajanja smo to i uradili i bilo mi je poprilicno dobro...a tek poslije.. zato ljudi bez zurbe kad god a poslije je jos bolje :D pozz

Magic woman
03.03.2010., 23:55
ne znam sto se uvijek prasna dize oko prvog puta..meni je to takoo dosadno...iskreno ha bilo ti dobro ha lose opet ga se za neko vrijeme ne sjecas od silnog uzbudjenja..prvi put treba da bude onda kad ti odlucis a ne sto je neko vec prije tebe to uradio ili sto ti je neko rekao da trebas...ja sam prvi put sa 18 godina spavala sa deckom i nikako se ne kajem...u pocetku sam mislila da je to totalno pogresno te da trebam cekati jos,ali jednostavno sam prosudila da je dosao trenutak i bez imalo kajanja smo to i uradili i bilo mi je poprilicno dobro...a tek poslije.. zato ljudi bez zurbe kad god a poslije je jos bolje :D pozz

Da s ovim se u potpunosti slazem :)

Kompjuteraš
04.03.2010., 16:17
Oj oj, eto pitanja :
Rekla mi je frendica jednom da muškarci kod prvog sexa uvijek guraju ko da su neke "mašine" i ne znaju kako to boli ako ti je prvi puta, pa sad ja pitam ovo : Da li svaku curu boli prvi puta ? Kakva predigra treba i što preporučujete da je ne boli :) ? Hvala

Moschino_girl
04.03.2010., 17:37
Oj oj, eto pitanja :
Rekla mi je frendica jednom da muškarci kod prvog sexa uvijek guraju ko da su neke "mašine" i ne znaju kako to boli ako ti je prvi puta, pa sad ja pitam ovo : Da li svaku curu boli prvi puta ? Kakva predigra treba i što preporučujete da je ne boli :) ? Hvala

Ne guraju svi ka mašine, samo bezosjećajni seljaci. Ako znaš da joj je prvi put, normalno je da ćeš bit nježan i da ćeš pazit da joj prvi put bude šta bezbolniji i lipši.

Oko predigre nemojte sad nešto extra novo. Pretpostavljan da je tvoja ruka dosad završila u njenin gaćama, pa bolje da predigra bude nešto "uobičajeno" da joj ne bude previše iznenađenja.

A oko boli, može je i bolit i ne bolit, ovisi sve o njoj i njenom tijelu. Mene recimo nije uopće bolilo.

Magic woman
04.03.2010., 22:45
Oj oj, eto pitanja :

to definitivno nije istina da svi muskarci kod prvog seksa guraju ko da su neke mašine, barem ja nisam imala takvo iskustvo... moj prvi put je bio bolan ali decko je bio strpljiv i isli smo polako, mic po mic kako je meni odgovaralo....tak da just realaks kad vidis da je boli, uspori malo, kreni na mazenje da joj odvuces pozornost, jer sve ti je to stvar u glavi, stalno mislis na to i onda dodje do togam mora biti posve opustena, a to ces postic tako da ides kao sto sam vec rekla polako i kako njoj odgovara...

bubicamaja21
05.03.2010., 19:12
PITANJE
i meni i njemu je trebalo biti prvi put... sve je bilo uredu, digo mu se, stavio kondom i gotovo, spustio se..
tako tri puta za redom.. očajni smo.. šta i kako dalje?

Zoey
05.03.2010., 19:22
poruci decku neka proba stavljat kondom dok je solo, cisto da se navikne na to. a vjerojatno se radi o prevelikoj zelji i prevelikim ocekivanjima. nista strasno, samo polako i strpljivo. do tada, neka vjezba sam doma. :mig:

Ispijač Mozga
05.03.2010., 20:28
PITANJE
i meni i njemu je trebalo biti prvi put... sve je bilo uredu, digo mu se, stavio kondom i gotovo, spustio se..

Kitu na panj i cvak... nema druge...

Ma ne, to je normalna i cesta pojava kod prvog puta. Cisto se mora rijesit napetosti i iscekivanja i sve ce bit ok.

Fera1992
06.03.2010., 01:26
Imam 17,5 godina, uskoro 18
Visok sam 186 Cm
Imam 98Kg
Imao sam do sada mnogo djevojaka na početku ono sve dječiji fazoni ljubljenje , fatanje i sl.
Nakon tog sam upoznao jednu studenticu iz beograda sa kojom umalo da spavam.
Htjela je da spava samnom jer sam joj se stvarno svidio. To se desilo kada sam bio kod rodjaka u Beogradu, ali ja sam nažalost taj dan kad mi je sms poslala morao da idem kući u Bosnu.
I danas dan imam djevojku sa kojom mogu da izadjem u kafić na kafu i naravno uvjek mi dopušta da je ljubim i hvatam za guzu , sise, ali kada drugi ne gledaju.
I pitala me je šta mislim o prvom sex-u ono meni je to prvi put i sramim se
Možda je vama smiješno, ali i njoj je prvi put i boji se malo.
Mojoj djevojki je 18 godina, starija je par mjeseci iako se boji sexa da joj roditelji ne saznaju.
I ja se bojim da neće biti zadovoljna sexom jer moj penis ili izrazit ću se pošto vidim da se svi vulgarno izražavaju kurac je veličine 14 , 15 , 16 cm mjeren sa gornje strane.
Šta vi mislite dali će moja djevojka biti zadovoljna tom veličinom ili to nije dovoljno.
I dali je nama vrijeme za sex.
U vezi smo nekih 5 mjeseci.
Stvarno ozbiljno pitam i pozdravljam vas sve.. :rolleyes:

Wannda
06.03.2010., 01:41
Ti i ona valjda najbolje znate želite li to doista :kava:

champ
06.03.2010., 08:00
PITANJE

Ovo baš ne kužim, tko mu se digao?

Sljiva
06.03.2010., 10:31
Imam 17,5 godina, uskoro 18
...
U vezi smo nekih 5 mjeseci.
Stvarno ozbiljno pitam i pozdravljam vas sve.. :rolleyes:

Ne morate se bojati ničega.
Prvo morate sebe prihvatiti kakvi jeste.
Trebate razgovarati o tome i reći sve što je na stvari. Znaš, nebo se NEĆE srušiti na vas zbog razgovora.
Kad budete spremni, znat ćete. Dotad se nikud ne žurite.
Kad dođe vrijeme za seks, vodite računa o (preventivnoj) kontracepciju.

FILIP-bmw
06.03.2010., 17:29
e ljudi batalio sam onu devojku,posle 10mes. ne oseca nista i ni malo ne shvata ozb. vezu! nemam vise sta da trazim sa njom..hvala svima puno :kava:
pozz svima...mnogo sam naucio od vas i iz ove veze sada :s

Korni21
06.03.2010., 20:25
Recimo da i mene muči nešto u tom stilu... Djevica s 22 jer sam čekala "pravog" i onda shvatila da stvari baš i nisu tako jednostavne i da bi se mogla načekati... Na žalost, još nemam neko pametno rješenje. Uglavnom, ako misliš da nisi normalna i da si jedina, u krivu si, ima nas još :D A znam i par cura koje su u sličnoj situaciji, tako da ne brini.

nije mi uhvatilo i quote od alles gut, al uglavnom...
i ja imam 22 godine i nisam nikad spavala s dečkom, a imam ga....i zna za sve...zašto bih s ikim spavala ako to ne želim?
kad bude vrijeme za to, onda će se nešto i dogoditi.....al da se ja opterećujem time kolko godina imam, a nisam spavala s dečkom......
come on :mig:

budite ponosne!! :)
a vjerujte mi, i dečki će biti ponosni na vas :mig:

KreativManijak
06.03.2010., 22:47
..divno prikazano ;)

Magic woman
07.03.2010., 14:45
i ja imam 22 godine i nisam nikad spavala s dečkom, a imam ga....i zna za sve...zašto bih s ikim spavala ako to ne želim?
kad bude vrijeme za to, onda će se nešto i dogoditi.....al da se ja opterećujem time kolko godina imam, a nisam spavala s dečkom......

that`s right:top:

Georgia_6
08.03.2010., 10:08

hvala Korni21 na primjeru svim curama koje se toga "srame"... !

eto primjera - ne umišljene, nego zrele ženske glave koja za koliko vrijedi :mig:

triput hura za takve iznimke danas :top:

antonela135
11.03.2010., 22:36
hvala Korni21 na primjeru svim curama koje se toga "srame"... !

eto primjera - ne umišljene, nego zrele ženske glave koja za koliko vrijedi :mig:

triput hura za takve iznimke danas :top:

Ma ne sramim se ja uopće. Uvijek sam to ponosno isticala i bilo me briga za druge, ali sad mi se više ne čeka. Spremna sam, a nemam s kim... I eto problema! :rofl:

lupus_est
11.03.2010., 23:45
Spremna sam, a nemam s kim... :rofl:
I ja isto. Samo ja sam bio davno spreman, a ne tek sad s 23 g.
Polako, naći ćeš već nekog. Nisi muško pa da ti moraš tražit. :)
Znači, čekaj, šalji vedre i seksi vibracije i budi "otvorena".

Sretno, kraljice. :cerek:

P.S. - Ali ovaj moj se pobunio, ne mogu povući kožicu do kraja bez boli. Nikad prije mi se to nije događalo. Ako budem trebao na obrezivanje, ubit ću se. Ma, možda nema potrebe, uvenuti će i otpasti. :ne zna:

Feng Šui master
12.03.2010., 02:35
ja i djevojka nedavno smo imali prvi odnos, sve sa zastitom naravno. jednom se desilo da sam ja krivo stavio kondom( kriva strana) i onda ga okrenuo na pravu stranu..... ali problem je u tome sa smo mi sat vremena priej imali isto odnos i sada me strah da nije mozda ostalo nesto na kondomu sa vanjske strane posto sam ga ja krivo stavio. mislim da nisu velike vjerovatnosti ali isto me zanima dali je mozda imao netko slicnih situacija pa ako moze podijeliti . hvala puno unaprijed :)

Chansomps
12.03.2010., 02:46
Kakav si ti Feng Shui master a zajebao si se sa stranom..ccc..:rolleyes:

dalmatinac 07
12.03.2010., 02:50
neželin te uzrujavat, al ako su joj bili plodni dani trudnoća joj ne gine :(

~Z~
12.03.2010., 03:16
Daj dalmatinac šta baljezgaš? Ne plaši čovjeka bezveze...

Velik broj proizvođača kondoma u svoj sastav stavlja spermicid (sredstvo za ubijanje spermija). Pa ako je i bilo nešto, mislim da su otegnuli papke... Nemaš razloga za brigu... :top:

Ispijač Mozga
12.03.2010., 03:24
Sanse su male. Isto tako nije da je problem pogrijesit stranu, pogotovo pri prvom odnosu i neiskustvu, nemoj bezveze blatit dececa...

malapatkica
12.03.2010., 05:41
Jesu se oni ovo sexali s jednim kondomom dva puta pa ga okretali priokretali :ne zna: :rofl::rofl:

Septembar
12.03.2010., 05:57
ne nego su imali odnos
i nakon sta su imali opet, i tad se desilo da je prvo navukao naopacke kondom pa misli da je mozda nakon sat vremena ostao koji spermic koji je spao na kondom
pa onda kad ga je okrenuo na pravu stranu da je to onda bilo vani

kuzis sad

FSM, sanse su nikakve, opusti se

btw, tema se spoja sa "maticnom"

rocket86
12.03.2010., 08:06
ja i djevojka nedavno smo imali prvi odnos, sve sa zastitom naravno. jednom se desilo da sam ja krivo stavio kondom( kriva strana) i onda ga okrenuo na pravu stranu..... ali problem je u tome sa smo mi sat vremena priej imali isto odnos i sada me strah da nije mozda ostalo nesto na kondomu sa vanjske strane posto sam ga ja krivo stavio. mislim da nisu velike vjerovatnosti ali isto me zanima dali je mozda imao netko slicnih situacija pa ako moze podijeliti . hvala puno unaprijed :)

ako si već pogriješio stranu, zašto si ga, pobogu, nakon sat vremena išao skidati pa stavljati ponovno:misli:

ili sam ja opet krivo nešto razumio, ali za ševu je nebitno koja je strana vani, jedino što ga je skoro nemoguće staviti kada je naopako, i puno lakše pada(kondom):mig:

Sljiva
12.03.2010., 15:04
jednom se desilo da sam ja krivo stavio kondom( kriva strana) i onda ga okrenuo na pravu stranu..... ali problem je u tome sa smo mi sat vremena priej imali isto odnos i sada me strah da nije mozda ostalo nesto na kondomu sa vanjske strane posto sam ga ja krivo stavio.

Pouka: peri kitu poslije svake ejakulacije. :kava:

Moschino_girl
12.03.2010., 15:04
ako si već pogriješio stranu, zašto si ga, pobogu, nakon sat vremena išao skidati pa stavljati ponovno:misli:

ili sam ja opet krivo nešto razumio, ali za ševu je nebitno koja je strana vani, jedino što ga je skoro nemoguće staviti kada je naopako, i puno lakše pada(kondom):mig:

:bonk:ti se šališ? ili stvarno opet nisi razumija nakon šta je teta rujanka lipo objasnila? :no:

FoxSosCrew
12.03.2010., 15:05
Bol ce bit mozda malo prisutna prvi put...

rocket86
12.03.2010., 15:43
Pouka: peri kitu poslije svake ejakulacije. :kava:
pogotovo ako je u autu, ili negdi na otvorenom... toči kolu, jamnicu ili što imaš po glaviću...:lol::lol::lol: hvala bogu, nikad mi se nije dogodilo drugi put... prvi da, al tko ima vremena paziti :zubo:
:bonk:ti se šališ? ili stvarno opet nisi razumija nakon šta je teta rujanka lipo objasnila? :no:

ma sad sam skužio... onda sam napola žmirio, pa nisam ni vidio što je septy napisala:mig:

antonela135
12.03.2010., 18:28
Sretno, kraljice. :cerek:

Hvala, i tebi! :cerek:

Sljiva
12.03.2010., 20:16
pogotovo ako je u autu, ili negdi na otvorenom... toči kolu, jamnicu ili što imaš po glaviću...:lol::lol::lol: hvala bogu, nikad mi se nije dogodilo drugi put... prvi da, al tko ima vremena paziti :zubo:

Kad već spominješ.....
Nije da seks pada s neba. Ako već ideš negdje na teren, možeš ponijeti i bo(či)cu vode ili vlažne maramice. Nije komplicirano a vrijedi zlata.

FILIP-bmw
16.03.2010., 12:07
evo i ja svoje iskustvo da podelim sa vama :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
skoro sam imao svoj prvi odnos sa devojkom,koristio sam kondom ali me je nerviralo sto par puta kad ga stavim sputi mi se :mad:
ali dobro to je izgleda bio neki trenutak,na kraju je sve ispalo super...
i drugi put sam bez kondoma da vidim kako je,naravno pazio sam i sve je proslo i najboljem redu!! :) i mnogo sam naucio sa ovog foruma

Moschino_girl
16.03.2010., 13:35
čin si bez kondoma ne može sve proć u najboljem redu. :kava:

Tamperlina
16.03.2010., 13:38
P.S. - Ali ovaj moj se pobunio, ne mogu povući kožicu do kraja bez boli. Nikad prije mi se to nije događalo. Ako budem trebao na obrezivanje, ubit ću se. Ma, možda nema potrebe, uvenuti će i otpasti. :ne zna:

Uz opasnost da me se krivo shvati, al to s kožicom se riješava upravo vježbom :rofl:

Šetanje kožice, dobro navlaživanje i postat će razgibanija. Nikada neće biti kao kod nekoga tko ima 'viška kožice' (da se nespretno izrazim), ali moći ćeš imati sasvim normalne odnose, jedino što to zatezanje doista zna zadati probleme na početku seksualnih odnosa, kasnije se navikneš na takvu kožicu, a i ona se razgiba pa sve ide lakše. :mig: Uglavnom, vježba (pri čemu ne mislim samo na samozadovoljavanje) :kava:

FILIP-bmw
16.03.2010., 19:57
čin si bez kondoma ne može sve proć u najboljem redu. :kava:

zasto ne moze :cerek:

lupus_est
16.03.2010., 22:30
Uz opasnost da me se krivo shvati, al to s kožicom se riješava upravo vježbom :rofl:

Šetanje kožice, dobro navlaživanje i postat će razgibanija. Nikada neće biti kao kod nekoga tko ima 'viška kožice' (da se nespretno izrazim), ali moći ćeš imati sasvim normalne odnose, jedino što to zatezanje doista zna zadati probleme na početku seksualnih odnosa, kasnije se navikneš na takvu kožicu, a i ona se razgiba pa sve ide lakše. :mig: Uglavnom, vježba (pri čemu ne mislim samo na samozadovoljavanje) :kava:
:lol:

Ma nisi me shvatila. Ja sam do prije mjesec dana mogao navući kožicu i sve je bilo savršeno. Ali onda odjedanput sam primijetio da kad idem lagano povući kožicu da boli, kao da je kožica zalijepljena za glavić.
Onda sam ga temeljito prao u antibakterijskom sapunu, stavio bi malo kantarionovog ulja (tzv. gospina trava) i onda bi mogao navući kožicu bez boli.
Ali primijetio sam također da kada bi ga natjerao da se digne (što je u mojim godinama (23) vrlo lako :D ), da još teže, odnosno, uz veće bolove navučem kožicu do kraja i ,ono što je zanimljivo, da tu navučenu kožicu malo teže vratim nazad. Kao da je glavić narastao pa je kožica postala premala. :ne zna:

I još jedna stvar, kad je dignut, s stražnje strane glavića, točnije ona žila koja razdvaja dvije strane glavića je čini mi se nabreknuta više nego što bi to trebalo biti.

Vjerojatno je neka upala ili su gljivice, a u prilog k tome ide i to da kad se tuširam pa povučem kožicu, da bude na glaviću i na rubu glavića nekakva bijela tvar (vjerojatno gljivice) i da me često glavić grozno svrbi. To se nikad prije nije događalo, praktički od rođenja pa do prije mjesec-mjesec ipo dana.

Ako se to nastavi, ići ću kod doktorice.....Samo šta ako mi se digne na nju :brukica: :krsti se:

Ispijač Mozga
17.03.2010., 00:38
Pa nece ti doktorica gledat kitu. Poslat ce te urologu, samo ce te pitat da joj opises.

Nemo474
17.03.2010., 00:42
Jedna je cekala 108 goina i posvetila se karijeri:flop:

Nemo474
17.03.2010., 00:42
Pa nece ti doktorica gledat kitu. Poslat ce te urologu, samo ce te pitat da joj opises.

Kako je meni gledala na sistematskom:lol:

lupus_est
17.03.2010., 00:54
Nadam se. :rofl:
I jel imala štogod za vidjet? :lol:

Ispijač Mozga
17.03.2010., 02:14

Tvoja doktorica opce prakse? Kad, u 1. osnovne? :) Ili pricas o sistematskom npr. pri regrutaciji kod neke druge doktorice?
Ne znam, isao sam samo 1 na sistematski kao stariji i to mi nije moja doktorica provjeravala alat vec bas tada kad smo isli na pregled za regrutaciju u ZG.

Nadam se. :rofl:

Ne znam, ja sam poprilicno uvjeren da nece. Prije godinu-dvije, ja sam navukao gadnu upalu mjehura. Tad jos nisam znao sto je, samo da me dolje sve zivo boli. Doktorica me samo pitala simptome i poslala me urologu.

lupus_est
17.03.2010., 02:55
Ne znam, ja sam poprilicno uvjeren da nece. Prije godinu-dvije, ja sam navukao gadnu upalu mjehura. Tad jos nisam znao sto je, samo da me dolje sve zivo boli. Doktorica me samo pitala simptome i poslala me urologu.
Vjerujem ti.
Ma, nije mene sram, lako je za to sve dok ne boli. :top:

Btw: Šta ako bude urologinja, haha. Just kiddin' a little, don't blame me..

BrokeBM
17.03.2010., 08:11
zasto ne moze :cerek:

jer cura može ostat trudna i to :cerek:

dorothea
17.03.2010., 13:44
Sa svojih 29 godina, procitah sve stranice i mogu samo reci, steta sto u moje vrijeme nije bilo foruma jer bi se mnogo toga naucilo.
Ja sam izgubila nevinost sa 19.5 i jos uvijek sam ljuta na tog decka jer nisam bila spremna na sex i osjecala sam se pod pritiskom, tako da naredne 4 godine nisam dopustila nikome da mi se priblizi na taj nacin.
Ono sto bi savjetovala svim djevojakama je:
- budite sigurne da to zelite vi, a ne vasi partneri i neka to bude iskljucivo vasa zelja i odluka, a ne njihova ili pritisak drustva.
- svi smo mi razliciti tako da godine ne igraju bitnu ulogu u svemu tome, tako da nije sramota biti djevica i sa +25, ali isto tako mislim da ne treba ni srljati u sve to prije 18.
- zastita je obavezna, o tome se zaista ne treba raspravljati i ne treba razmisljati plodni, neplodni dani, prvi put mi se to ne moze desiti i slicno, jer se desava. Desava se i tehnicki nevinim djevojkama da ostanu u drugom stanju ako se u toku petinga ne koristi kondom i dodje do svrsavanja visoko po butinama ili izmedju nogu, jer spermatozoidi mogu da plivaju "uzvodno" i da prodju kroz otvor na himenu kroz koji prolazi menstrualna krv.
- i ono sto me je najvise nasmijalo je to sto mnogi ne znaju gdje je himen (na ulazu u vaginu ili rodnicu) i da se zaista moze vidjeti ogledalom, ali nije se ni cuditi mladima, kad mene moja prijateljica od 40 godina i 2 porodjaja iza sebe ubjedjuje da je himen na ulazu u uterus.
- isto tako bol i kolicina krvi su individualni i kod nekoga skoro da nema krvi (kao kod mene), a kod nekoga bude prava poplava. Isto je i sa boli koja se osjeti (kod mene je bila neizdrziva), ali je mnogo bitno da je djevojka opustena i vlazna, jer meni se i sad zna desiti ako nisam opustena i vlazna da me boli i sad, mada imam redovne odnose, a tek nekome kome je prvi, drugi, ili peti put.

FILIP-bmw
17.03.2010., 16:41
jer cura može ostat trudna i to :cerek:

znam to,ali rekao sam proslo je sve u najboljem redu :mig:

Ispijač Mozga
17.03.2010., 16:59
Vjerujem ti.
Btw: Šta ako bude urologinja, haha. Just kiddin' a little, don't blame me..

Onda budes musko, skines gace, pokazes joj svoj mocan, oboljeli organ i dobijes lijek :top:
Ma mislim, kaj se brines, svi su oni doktori, to im je posao, nagledala se ona kita i kita, nije tvoja nis posebna.

BrokeBM
17.03.2010., 19:12
znam to,ali rekao sam proslo je sve u najboljem redu :mig:

onda imaš sreće, al znamo sreća je varljiva
valjda znaš i sam da to nije pametno :confused:

lupus_est
17.03.2010., 22:27
Onda budes musko, skines gace, pokazes joj svoj mocan, oboljeli organ i dobijes lijek :top:
Pa sigurno. :top:
Ma mislim, kaj se brines, svi su oni doktori, to im je posao, nagledala se ona kita i kita, nije tvoja nis posebna.
Ma znam, zato me i nije toliko sram. A nisam ni neki LjES-ovac (znamo po čemu su specifični :p ), niti mi je kita od zlata.

Sve 5. Tnx na podršci. :s

FILIP-bmw
18.03.2010., 20:06
onda imaš sreće, al znamo sreća je varljiva
valjda znaš i sam da to nije pametno :confused:

znam naravno da nije

MalaMelita
19.03.2010., 15:50
ja mislim da si spreman ili spremna kad ti to misliš i da se ne može postaviti gornja a tako ni donja granica pogotovo ne 18.
zašto čekati ako je sex ono što želiš?
glupost
ja sam sa 15 i nije mi žao, zapravo mi je drago, riješila sam se zla prije
a u ostalom, sex je dooooooooooooobar i smatram da cura sama sebe kažnjava kad se suzdržava ili "čuva" za nekog "posebnog"
jer kakav je to "poklon" krvavi dečku ako on tebi ne pruži isto, a u ostalom većini dečkiju nije u glavi kad jebe djevicu to da je ona još uvijek djevica zato kaj nikog do sad nije voljela a njega voli pa samo s njim može, nego im je u glavi misao: to, razvaljujem joj pičku.
to ako je stariji, a ako je mlađi ili djevac, onda mu je samo jedno: ja jebem, ne mogu vjerovat.
tak da ožežite, cure, briga vas

80`s man
19.03.2010., 16:01
@Deedy:

Ja imam 17 a on 27...

Hvala svima na odgovoru...

dobar dan!..ja sam Marko i imam 24 godine...razumijem tvoju znatiželju/potrebu/beskrajna potpitanja u tvojoj glavi= "what if.."..itd po tom pitanju...inače stariji dečki imaju jednu dozu "karizme" i samozatajnosti u svom ponašanju pa su mlađim djevojkama zanimljiviji...iskreno ne poznajem detalje vaše "veze"..., no ipak je to 10 g razlike i pošto znam kako muški razmišljaju kada se radi po tome pitanju..mislim da bi mu bila "samo jedna od"...to ti govorim u grubo ,jer neznam kako gledaš na vezu..tj; dal se želiš riješiti djevičanstva kao i neke frendice koje poznaješ u stilu .."gle one su to napravile..pa kad ću i ja???"..ili zaista imaš osječaje prema tom momku(mada smatram da je malo prestar za tebe)...ako te pucaju osječaji prema njemu, jednom popričajte o toj temi..e da-gledaj ga u oči!!=ako ti kaže da te voli a zjenice mu se odjednom rašire ili ako je smiren za vrijeme razgovora te opušteno pogleda u pod=znaći da nije za tebe...eto nadam se da sam ti barem donekle pomogao...pozdrav

80`s man
19.03.2010., 16:12
ja mislim da si spreman ili spremna kad ti to misliš i da se ne može postaviti gornja a tako ni donja granica pogotovo ne 18.
glupost
a u ostalom, sex je dooooooooooooobar i smatram da cura sama sebe kažnjava kad se suzdržava ili "čuva" za nekog "posebnog"
jer kakav je to "poklon" krvavi dečku ako on tebi ne pruži isto, a u ostalom većini dečkiju nije u glavi kad jebe djevicu to da je ona još uvijek djevica zato kaj nikog do sad nije voljela a njega voli pa samo s njim može, nego im je u glavi misao: to, razvaljujem joj pičku.
to ako je stariji, a ako je mlađi ili djevac, onda mu je samo jedno: ja jebem, ne mogu vjerovat.

malo sam bez texta..a ima nas svakakvih, no osobno poznajem kolegicu istog stava kao i ti...i ta je na tu politiku već 2x pobacila-unatoč zaštiti koju su koristili oboje prilikom snošaja...imam staža iza sebe,no ne i takav extreman stav..a tebi na tom putu želim sve naj...

Magic woman
19.03.2010., 19:57
glupost

Ne bi se bas slozila s tobom...al ok cijenim tvoje misljenje, iako iz izkustva znam da nije tako!

Ispijač Mozga
19.03.2010., 21:03
glupost

A sad ti je 16? Barem bi se tako moglo protumacit po tvom postu.

Moj komentar bolje ce izreci ovaj smajli - :facepalm:

Sljiva
20.03.2010., 22:52
A sad ti je 16? Barem bi se tako moglo protumacit po tvom postu.

Moj komentar bolje ce izreci ovaj smajli - :facepalm:

Ili: we are the champions, we are the champions, no time for losers.....

(cura otkrila seks) :kava:

BrokeBM
21.03.2010., 15:53
glupost

daj ono zlo? :rofl::rofl::rofl:
saberi se ženo, a ako ti je to dobar razlog...
:flop:

frajer2
21.03.2010., 15:59
glupost

A kakvo je to zlo? sta sto prije to obavis to bolje?
aaah mlada si naucit ces,ili ne:flop:

toncica balon
23.03.2010., 00:48
ne zamaraj se previše,kako kad zašto,šta ce bit...i sta bi bilo kad bi bilo...kad se dogodi dogodt ce se......je san sa momokm spavala prvi put sa svojik osamnest ipo godina a u vezi smo bili niti dva tjedna al znala san da je to to,opustila sam se,i bilo mi je super,nije me bolilo......i bili smo u veze godinu ipo dana jos nakon toga al naravno mlade smo,kucke smo koliko god trudile se ne bit i dosadi ti,zasitis se i željet ces probat nešto novo pa ces i prekinit sa njim :D jednom se živi jedno bitno je da se cuvaš tj.koristiš kondome,pilule nemoj nikako pogotovo sa 17 god.....a z aostalo ne brini, p.s nadan se da si sigurna da te ne zelui smo iskoristit :)))

goldfish003
24.03.2010., 15:57
...ako se volite i ako imaš povjerenje u njega, zašto ne prvi put spavat s njim.. al osjećaji su bitni da ne požališ nakon učinjenog... godine nisu tolko bitne kolko je bitna povezanost i povjerenje među vama... :D

dady_1
27.03.2010., 09:55
Kad je vrijeme za razgovor o sexu s curom? Prvi puta i njoj i meni. Nismo bas o tome pricali u zadnje vrijeme, pa me zanima kak poceti, sto reci itd :s

Angel2
27.03.2010., 09:58
Koliko vam je godina?

dady_1
27.03.2010., 10:45
21 ja ona 20

BrokeBM
27.03.2010., 11:12
sad je vrijeme

dady_1
27.03.2010., 11:15
To sam i ja predpostavio :top: Ali kakvim razgovorom krenuti, o cemu sve pricati što se toga tice.
Mislim znate kad je prvi puta da nije bas tak svejedno

BrokeBM
27.03.2010., 11:32
pa vidim da imate već sasvim dovoljan broj godina i da ste oboje zreli za raspravu o tome i za sam čin fala bogu :s
ne poznam ti curu, ali mislim da ne trebaš previše okolišati
i bitno je koliko ste dugo u vezi
možeš joj reći da bi pričao s njom o nečemu i početi
ili je možeš početi maziti po intimnim djelovima i vidjeti reakciju

FILIP-bmw
27.03.2010., 11:39
evo naprimer moje iskustvo sa tim pricanjem o sex-u :mig:
pocelo je tako sto je bila kod mene i tu je pocelo mazenje i svasta tu..i ja sam pitao,rekao voleo bi da pricamo malo o sex-u..da je volim,da bi zeleo sa njom i to sve...ona mi je rekla svoje misljenje i shvatio sam da nije spremna..i naravno nisam hteo da je pritiskam..dok jedan dan nije bila opet kod mene i najednput je sve polako krenulo i doslo do sex-a..nemoj nista planisrati oko toga

dady_1
27.03.2010., 11:47
Nismo bas dugo u vezi, 4 mjeseca.

anamary_
27.03.2010., 15:42
Eto, rješila sam se nedavno nevinosti, što je najbitnije s dečkom kojeg volim, nisam apsolutno ništa krvarila, a i prije sam koristila tampone i prstenjačili su me dečki ali nikad nisam krvarila pa me zanima jeli moguće da mi je himen toliko elastičan da je ostao netaknut?
I još jedna stvar, za vrijeme odnosa, dok sam ja bila na njemu, imala sam osjećaj kad da mi se piša, ko da mi je pritisak na mjehuru, sad jeli to normalno?? I koliko će mi vremena trebati da postignem vaginalni orgazam, i dali ću ikad pošto čujem da ga neke cure nemogu doživit :(

Moschino_girl
27.03.2010., 16:27
Eto, rješila sam se nedavno nevinosti, što je najbitnije s dečkom kojeg volim, nisam apsolutno ništa krvarila, a i prije sam koristila tampone i prstenjačili su me dečki ali nikad nisam krvarila pa me zanima jeli moguće da mi je himen toliko elastičan da je ostao netaknut?
I još jedna stvar, za vrijeme odnosa, dok sam ja bila na njemu, imala sam osjećaj kad da mi se piša, ko da mi je pritisak na mjehuru, sad jeli to normalno?? I koliko će mi vremena trebati da postignem vaginalni orgazam, i dali ću ikad pošto čujem da ga neke cure nemogu doživit :(

sumnjan da bi ti nakon sexa osta nepuknut himen. osim ako niste nešto na brzaka, do pola. a i još kažeš da su te prstenjačili, tako da čisto sumnjan. npr. meni je puka nakon prvog prstenjačenja.

normalan je osjećaj tog pritiska, no worries.

a za vaginalni, sve ovisi o vama dvoje. isprobajte razne poza pa vidi šta ti najbolje paše

Zoey
27.03.2010., 22:54
To sam i ja predpostavio :top: Ali kakvim razgovorom krenuti, o cemu sve pricati što se toga tice.
Mislim znate kad je prvi puta da nije bas tak svejedno

meni se razgovor o seksu ne cini kao nesto sto treba obaviti onako sluzbeno, klinicki.... nego kao prirodan tijek stvari. tipa, krece se u akciju*, ti/ona bi malo zescu akciju, ona/ti zaustavlja istu i onda eto tako to.

/bar ja nikad nisam s nikim pricala unaprijed puno o sevi. :ne zna:/

*pretpostavit cu da vam je prvi put, mislim, opcenito.

BrokeBM
28.03.2010., 10:49

a baš me zanima koliko imaš godina :rolleyes: :facepalm:

anamary_
28.03.2010., 13:49
a baš me zanima koliko imaš godina :rolleyes: :facepalm:

20, i čemu kolutanje očima?

Sljiva
28.03.2010., 16:07
20, i čemu kolutanje očima?

Vjerojatno što si se "rješila" nevinosti... :kava:

Violently happy
28.03.2010., 16:27
Vjerojatno što si se "rješila" nevinosti... :kava:

Da, i?
Što je točno krivo u tom izrazu? Riješila se nečeg moguće bolnog i moguće krvavog, kako bi kasnije mogla nesmetano uživati u seksu.:kava:

Sljiva
28.03.2010., 16:42
Da, i?
Što je točno krivo u tom izrazu? Riješila se nečeg moguće bolnog i moguće krvavog, kako bi kasnije mogla nesmetano uživati u seksu.:kava:

Ako nisi pročitala dosad, pročitaj više strana unazad gdje ćeš vidjeti što i kako ljudi pišu o "rješavanju toga...problema".

Violently happy
28.03.2010., 16:46
Ako nisi pročitala dosad, pročitaj više strana unazad gdje ćeš vidjeti što i kako ljudi pišu o "rješavanju toga...problema".

Nisam komentirala nečije savjete o tome kako da se netko riješi himena, samo razumijem curu koja je napisala da se riješila toga.
Jer sada tek predostoji prava uživancija.

Sljiva
28.03.2010., 18:30
Nisam komentirala nečije savjete o tome kako da se netko riješi himena, samo razumijem curu koja je napisala da se riješila toga.
Jer sada tek predostoji prava uživancija.

Djevičanstvo se gubi SAMO JEDNOM U ŽIVOTU a ne kod svakog seksa.
U tome je njegova posebnost. :kava:

Marionix
29.03.2010., 11:02
Mislim da su najbitniji osjecaji u cijeloj prici. Sa osjecajima na mjestu, nista ne moze pretjerano poci po zlu...

Ispijač Mozga
29.03.2010., 14:07
Mislim da su najbitniji osjecaji u cijeloj prici. Sa osjecajima na mjestu, nista ne moze pretjerano poci po zlu...

Osim ak si klinac i ludo zaljubljen, a ne kuzis da te onaj drugi samo vuce za nos i iskoristava te usporedo spava sa jos 3 osobe. :top:

dady_1
29.03.2010., 15:09
kakvo mjesto odabrati za prvi puta? Problem je malo doma kod jednog ili drugog jer je uvijek netko doma. Ima kakvih alternativa?:ne zna:

Zoey
29.03.2010., 15:18
kakvo mjesto odabrati za prvi puta? Problem je malo doma kod jednog ili drugog jer je uvijek netko doma. Ima kakvih alternativa?:ne zna:

zajebano, da.
a ne znam, cekas da odu na vikend ili jednostavno uzmes sobu negdje (mada je meni to i dan danas grozna pomisao. cudna sam, sta ces).

a kaj su ti vasi starci bas uvijek, ono.... stalno doma? ne odu nikad navecer van ili u posjete nekakve, kartanje, vecera? nista? (mislim, pa ne treba vam pet sati vremena.

dady_1
29.03.2010., 15:26
A ono rijetko kad... ak i odu ostanu burazi doma :S
uvijek nekoga ima

Zoey
29.03.2010., 15:29
A ono rijetko kad... ak i odu ostanu burazi doma :S
uvijek nekoga ima

no dobro, burazima velite da se zgube van. u cemu je problem?

bar bi oni trebali razumijeti da zelite bit solo.

dady_1
29.03.2010., 15:33
A neka alternativa? :D

Zoey
29.03.2010., 15:36

a ne znam, ja se nikad nisam posevila u autu, niti u hotelskoj sobi iznajmljenoj samo za sevu, niti u wc-u kafica, niti na klupici... fakat nemam nis pametno za rec na tu temu.

/osim da mi je to totalno bezveze. okej ako se popalis pa si nemres pomoc i pohvatas se nasred parka pa eto, ali za prvi put.... nekak si to nemrem zamislit./

Moschino_girl
29.03.2010., 20:59
a u stanu nekog prijatelja ?
kao on napravi neki mali parti za vas 3,4-ero, pa se oni lagano pokupe negdi, a vas dvoje ostanete sami ?
glupo je to sa hotelskon sobon jer je to sve planirano, a čin je planirano, cura se neće moć opustit i bit će bolno.
bolje da bude spontano, bar za nju ako ti već nešto smisliš kako i di.

BrokeBM
30.03.2010., 23:01
ne čini mi se to sa stanom najbolja ideja
pogotovo ako kažeš da to treba bit spontano, cura će se stalno brinut da će ih netko zateći
u svakom slučaju čini mi se da je bolje da isplanirate nego spontano ipak :ne zna.

dady_1
31.03.2010., 20:39
Tesko je bez nekog dogovora u nasem slucaju.. Zbog navedenih problema

simens
31.03.2010., 20:43
pozdrav
zanimaju me neke stvari vezane za kontracepciju, točnije, spermicide
bila sam na pregledu i ginić mi je zaključio kako je prerizično (zbog genetike) uzimanje bilo kakvih hormonskih pripravaka
stoga, SOS
gdje mogu nabaviti spermicide, kako funkcioniraju, sve sve sve

p.s.
ako sam već objavila išta, ispričavam se; imam problema s netom

Monica.
01.04.2010., 15:30
pozdrav
zanimaju me neke stvari vezane za kontracepciju, točnije, spermicide
bila sam na pregledu i ginić mi je zaključio kako je prerizično (zbog genetike) uzimanje bilo kakvih hormonskih pripravaka
stoga, SOS
gdje mogu nabaviti spermicide, kako funkcioniraju, sve sve sve

p.s.
ako sam već objavila išta, ispričavam se; imam problema s netom

A zakaj to nisi pitala svog ginekologa, nebi li ti on dao najbolji odgovor...:confused:

simens
01.04.2010., 18:51
zato što mi je rekao (pitala sam ) da se mogu naručitit izvana
a ne da mi se tolko čekat

hoggar the terrible
05.04.2010., 10:01
zato što mi je rekao (pitala sam ) da se mogu naručitit izvana
a ne da mi se tolko čekatPatentex oval vaginalete (zaboravil sam proizvođača :brukica:), ima ga u skoro svakoj ljekarni. imaš i tu na forumu temu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=493711) o tom spermicidu.
partnerice su mi to koristile još osamdesetih, ('bemti kaj sam star :lol:) nuspojava nije bilo.
no kad umetneš vaginaletu pokušaj odgovoriti partnera od oralnog seksa, bar u njegovoj izvedbi. :mig: okus mu se sigurno neće svidjeti.
e da, ak vam jedna "runda" seksa traje sat vremena ili dulje, trebala bi umetnuti još jednu vaginaletu pri isteku prvog sata.
moraš voditi i brigu o tome da je svaka vaginaleta samo za jednu "rundu", pa je poželjno da stalno budu nadohvat ruke.
vaginalete otapanjem stvaraju pjenu na ulazu maternice
ali

NE ŠTITE OD SPOLNIH BOLESTI!!

:eek: nadam se da neću jako dobiti po tamburi zbog deranja, ali ovo smatram jako važnim. kondome nemojte koristiti samo ako ste sigurni u spolno zdravlje partnera.

nadam se da sam bar malo pomogao. :)

simens
06.04.2010., 08:52
hahahahah, jesi, hvala
ma, pazi gluposti
tražiš po cijelom zg-u i sve se tete u ljekarni prave mutave i pričaju o delfenu (kojeg nema zadnjih 20 godina)

hoggar the terrible
06.04.2010., 09:45
hahahahah, jesi, hvala
ma, pazi gluposti
tražiš po cijelom zg-u i sve se tete u ljekarni prave mutave i pričaju o delfenu (kojeg nema zadnjih 20 godina):lol: znaju one da nam je fertilitet premali, pa ga pokušavaju povećati brojem (tuđih) trudnoća.
podsjećaju me na nekadašnju profesoricu biologije koja je (prisiljena zakonom) došla na sat i održala nam predavanje, paz' sad "o seksu i ostalim prljavim stvarima". :rofl::rofl:
bem te profesuro, bem te pedagogijo :rofl:
no dosta offtopica, vrijeme je da primiš dečka za... ruku i prihvatite se posla. :)
uživaj :mig:

simens
06.04.2010., 19:56
a jbga
dok tu netko odreagira na poruku, riješiš sve
seks i ostale prljave stvari? ajme... ko da je onaj mutavi program (jel se tak zove) grozd kreirala

i btw, od svih pripradnica ženskog spola, ja dobijem odg od pripadnika muškog spola, hahahahahahahahah
za krepat

hoggar the terrible
06.04.2010., 21:39
:lol: zato i nisam odgovorio na pitanje odmah kad je postavljeno, no kao što vidim ženska solidarnost je na zavidnom nivou. :mig:
kaj se sigurnog seksa tiče nimalo ti ne zavidim, u moje vrijeme najopasnijju stvar koju sam mogao zaraditi/prenijeti liječilo se plimycolom i canestenom.
dočim sad možeš birati između preko nekoliko sojeva HPV-a, abecede hepatitisa, pa nadalje. :(
ako misliš da mogu još kako pomoći, ne ustručavaj se pitati. :)

gLVgospodična
08.04.2010., 08:16
prošla sam malo topicom ali očito sam preskočila stranice koje bi mogle odgovoriti na moje pitanje...
Iz 3.puta (1.put 1 partner,druga 2 drugi) ne uspjeva "uć".Molim vas bez tvrdnji da nisam opuštena jer stvarno jesam,imam dovoljno godina,u predigrama iskusna,ne grčim se,želim to,navlažim se,uvijek osmijeh na licu i osjećaj potpunog opuštanja i spremnosti.Ne znam kako objasniti to na bolji način.Iz razgovora s ženskim spolom saznah da većina ima takvih problema,i da li je onda jedino rješenje lubrikant?Što ako neće ić s lubrikantom?Pravac ginekologu?
Jer te osjećaj da si "zatvorena dolje"počne zbunjivat i potakne te na misli "Što ne štima samnom?!".

Magic woman
08.04.2010., 08:20
prošla sam malo topicom ali očito sam preskočila stranice koje bi mogle odgovoriti na moje pitanje...
Iz 3.puta (1.put 1 partner,druga 2 drugi) ne uspjeva "uć".Molim vas bez tvrdnji da nisam opuštena jer stvarno jesam,imam dovoljno godina,u predigrama iskusna,ne grčim se,želim to,navlažim se,uvijek osmijeh na licu i osjećaj potpunog opuštanja i spremnosti.Ne znam kako objasniti to na bolji način.Iz razgovora s ženskim spolom saznah da većina ima takvih problema,i da li je onda jedino rješenje lubrikant?Što ako neće ić s lubrikantom?Pravac ginekologu?
Jer te osjećaj da si "zatvorena dolje"počne zbunjivat i potakne te na misli "Što ne štima samnom?!".

Ili to ili prstenjacenje... Ja sam oko toga imala isto jako, jako puno problema, na kraju smo presli na prste, prvo jedan, dva, pa tri i tako jedno dva-tri puta i onda smo uspjeli (kod mene i njemu i meni prvi puta), sad je vise-manje uredu :)

Minimalac
08.04.2010., 23:23
Eh ovako, imam pitanje za one malo iskusnije, jer mi je dosta odgovora vrsnjaka :D

Imam 18 godina, i zelio bih da taj strastveni cin uradim po prvi put, ali sam u nedoumici... da li cekati taj trenutak dok sam u vezi, da budemo oboje spremni, zaljubljeni, puno povjerenja, ili da to bude bez ljubavne veze, dakle sa nekom prijateljicom, takoreci rutinski???

Znam da curama to vise znaci nego nama, a opet, ima i ona poslovica: ako ti da i bez veze, sto bi bez veze bio u vezi :D I jos da napomenem da nemam curu, ali imam 2-3 prijateljice koje bi rado imale odnos samnom, mada bas i ne vidim neku razliku, jer mi se i te jaranice na neki nacin svidjaju, naravno, osim te neke unutarnje, emocionalne satisfakcije nakon odnosa sa dragom osobom i tog cuvenog "poslije jebavanja nema kajanja" (jesam ja komplikovan....)

marichuy222
08.04.2010., 23:36
Eh ovako, imam pitanje za one malo iskusnije, jer mi je dosta odgovora vrsnjaka :D

Imam 18 godina, i zelio bih da taj strastveni cin uradim po prvi put, ali sam u nedoumici... da li cekati taj trenutak dok sam u vezi, da budemo oboje spremni, zaljubljeni, puno povjerenja, ili da to bude bez ljubavne veze, dakle sa nekom prijateljicom, takoreci rutinski???

Znam da curama to vise znaci nego nama, a opet, ima i ona poslovica: ako ti da i bez veze, sto bi bez veze bio u vezi :D I jos da napomenem da nemam curu, ali imam 2-3 prijateljice koje bi rado imale odnos samnom, mada bas i ne vidim neku razliku, jer mi se i te jaranice na neki nacin svidjaju, naravno, osim te neke unutarnje, emocionalne satisfakcije nakon odnosa sa dragom osobom i tog cuvenog "poslije jebavanja nema kajanja" (jesam ja komplikovan....)

jednostavno..,ako ti je do seksa da probaš isprobaj ne jednu nego sve te 2-3 frendice...,a ako ti je do toga da to napraviš sa pravom osobom pričekaj moda naiđe neka posebna djevojka..samo naprijed lol :top:

FILIP-bmw
09.04.2010., 01:18

Realno ako hoces da uradis to,uradi sa sve tri frendice :s :) i onda te bole uvo!
ti najbolje znas,da li zelis to sa nekom devojkom s ljubavlju da uradis ili zelis to cisto da probas

FILIP-bmw
09.04.2010., 01:20

moja drugarica ima slican problem..sa deckom je dve i po godine i oboje jako zele to...ali nju jako boli,kaze da ne moze nikako da izdrzi jako boli...jos uvek ne zna kako i sta!
mozda je do partnera

White.Beauty
09.04.2010., 14:10

sretnete se slucajno vani u nekom diskacu....i napalite se da nemrete izdrzati..i odete u wc :D
meni je poslje bilo veoma funny :rofl:

Billy The Kidd
09.04.2010., 14:44
da li je curama važna veličina ???
i što mislite o tome da se cura od 15 god se naveliko š... po gradu???

BrokeBM
09.04.2010., 16:04
veličina nije važna, sve dok je u dignutom stanju veći od 5cm :rofl:
pitanje obrađeno na ljesu 150 puta i razvučeno nadugo i naširoko i kako sve ne
važnija je debljina :zubo:

poznam takve cure :facepalm:
nemam što drugo reći, uostalom vjerojatno će požaliti jednog lijepog dana kad turizam pocvjeta i navale švabe u rekordnom broju

maggie''
09.04.2010., 17:25
veličina nije važna, sve dok je u dignutom stanju veći od 5cm :rofl:
pitanje obrađeno na ljesu 150 puta i razvučeno nadugo i naširoko i kako sve ne
važnija je debljina :zubo:

poznam takve cure :facepalm:
nemam što drugo reći, uostalom vjerojatno će požaliti jednog lijepog dana kad turizam pocvjeta i navale švabe u rekordnom broju

:lol: slazem se da je debljina vaznija :D hhahah, a te cure.. joooj.. :ne zna: to treba istuc :lol: sam zamislite kak je njihovim roditeljima: ono kcerkica im se še.. po gradu, a oni misle da je jos uvijek samo njihova ''mala'' maza.. uzas :facepalm:

Your love
09.04.2010., 17:41
Pozz svima! Nisam čitala sve postove, nadam se da neću ponavljati već postavljena pitanja.
Zanima me koji bi mogli biti razlozi ako dečko "ne želi brzati"?
Naime, u vezi sam već duže vrijeme (i to na daljinu). Obožavam svog dečka, ali ne znam kako da mu dam do znanja da bih htjela da već jednom dođe i da mu dam nevinost?
Čuvam se samo za njega i osjećam se potpuno spremnom, nema straha, nema treme, toliko to želim, a on baš i ne reagira.
Ima li tko savijet, što da radim?
Hvala! :-)

mamlaznjak
09.04.2010., 22:36
Pozz svima! Nisam čitala sve postove, nadam se da neću ponavljati već postavljena pitanja.
Naime, u vezi sam već duže vrijeme (i to na daljinu). Obožavam svog dečka, ali ne znam kako da mu dam do znanja da bih htjela da već jednom dođe i da mu dam nevinost?
Čuvam se samo za njega i osjećam se potpuno spremnom, nema straha, nema treme, toliko to želim, a on baš i ne reagira.

što da radiš???? pa zar nisi dovoljno učinila ?
i pitanja su, kako te može "na daljinu", te da li on tebe baš obožava kao ti njega? ma tu nešta nije s njegove strane u redu

FILIP-bmw
10.04.2010., 01:54

Prvo vidi da li on tebe obozava,da li isto misli..ti ako si spremna reci mu sve sto mislis tako je najbolje!
nemoj da krijes nista :mig:

maggie''
10.04.2010., 16:37

najbolje ti je da ga otvoreno pitas u cemu je problem, i zasto ne zeli.. moras mu reci za svoje namjere, mozda on niti nezna da mu zelis dat svoju nevinost :) *super je to sto nemas straha, bit ce ti ugodnije vjerojatno, ali ocito je u njemu problem, mozda on ima strah i predrasude.. samo preporucujem iskrenost i otvorenost.. good luck :top::top: :mig:

suleoo
10.04.2010., 16:39
. . . jos se sijecam svog prvog sexa! sam sam sve uradio,tad nije bilo interneta a da nekog prijatelja pitam bilo mi isfur jer ce me zajebavati. nije bilo nizasta sem sto sam skinuo junf i bio sretan pa sam mogao reci sad sam muskarac! najbolji sex je uvijek onaj kad se desi spontano,tada uzivas. A mogu ti dati jedan savijet kao stariji od tebe : nemoj mu davati nevinost ako ga volis jer ce te povirjediti - nece te razumijeti pa ce te ostaviti a tebi ce biti krivo i tesko. Neka me neko ispravi ako grijesim.

**Cherie :)**
10.04.2010., 18:31
Imam dečka ali zasad smo u vezi na daljinu..sve je super bla bla..često se čujemo..volim ga i on mene...i djevica sam a i on:cerek::D..ja imam 16 on 23 i htjela bi da mi prvi put bude s njim..on me ništa ne forsira ja sama to želim....ali vidjet ćemo se samo na najviše 15 dana..:(
i sad čula sam da nakon prvog puta treba čekat 7-10 dana da rana oko vaginalnog otvora zaraste...pa me zanima dal se baš mora čekat toliko?? i dal se uopće MORA čekati??? ili ak ne čekam boljet će me još više nego prvi put????
:confused:

p.s. tek sam se učlanila pa oprostite ako nešto napravim krivo jer nz se baš služit..LoL:lol:

beba =)
10.04.2010., 18:32
imam jedno pitanje na koje trebam hitan odgovor! imala sam spolni odnos s dečkom prije par tjedana, ali naravno koristili smo kondom i nije pukao u to smo sigurni. prije nekoliko dana dok sam mu drkala svršio je (i ja sam sigurna, ne 100% ali dovoljno da mi nije bilo ničeg na ruci) i onda sam sebe još dirala s tim da nisam ulazila u vaginu i sad se pitam postoji li vjerojatnost da sam trudna u slučaju da je ipak bilo malo sperme na mojoj ruci pri diranju -.- jer mjesečnica mi kasni par dana :( stvarno mi ne treba dijete sa 15 god :S. Pomozite!!!!! tenkju ;)

Magic woman
11.04.2010., 10:40
Imam dečka ali zasad smo u vezi na daljinu..sve je super bla bla..često se čujemo..volim ga i on mene...i djevica sam a i on:cerek::D..ja imam 16 on 23 i htjela bi da mi prvi put bude s njim..on me ništa ne forsira ja sama to želim....ali vidjet ćemo se samo na najviše 15 dana..:(
i sad čula sam da nakon prvog puta treba čekat 7-10 dana da rana oko vaginalnog otvora zaraste...pa me zanima dal se baš mora čekat toliko?? i dal se uopće MORA čekati??? ili ak ne čekam boljet će me još više nego prvi put????
:confused:

p.s. tek sam se učlanila pa oprostite ako nešto napravim krivo jer nz se baš služit..LoL:lol:

imam jedno pitanje na koje trebam hitan odgovor! imala sam spolni odnos s dečkom prije par tjedana, ali naravno koristili smo kondom i nije pukao u to smo sigurni. prije nekoliko dana dok sam mu drkala svršio je (i ja sam sigurna, ne 100% ali dovoljno da mi nije bilo ničeg na ruci) i onda sam sebe još dirala s tim da nisam ulazila u vaginu i sad se pitam postoji li vjerojatnost da sam trudna u slučaju da je ipak bilo malo sperme na mojoj ruci pri diranju -.- jer mjesečnica mi kasni par dana :( stvarno mi ne treba dijete sa 15 god :S. Pomozite!!!!! tenkju ;)

Fak, kak se to rano radi.... meni sa 15-16 g. nije bio seks jos ni na kraj pameti...

marichuy222
11.04.2010., 13:33
da li je curama važna veličina ???
i što mislite o tome da se cura od 15 god se naveliko š... po gradu???

ako se s 15 ševi ko luda..,što će bit kasnije??!!! za mene je to totalna katastrofa..,neznam kaj bi da mi je kćer jednog dana jedna od tih.. :confused:

marichuy222
11.04.2010., 13:41

drago dijete!! sory na iskrenosri al seks još nije za tebe..,prije nego se upustiš u tako ozbiljnu stvar trebala bi bit upoznata sa nekim opće poznatim stvarima..prvo nisi trudna ako tokom seksa mije svršio u tebe ..,kažeš imala si zaštitu..a što se tiče "drkanja" ..,sperma na zraku brzo isparava, pa koliko traju vlaga i toplina, toliko prežive i spermići.upoznaj se malo sa tim svijetom...nebi ti škodilo..pozz:ne zna:

**Cherie :)**
11.04.2010., 13:58
Bila bih vam jako zahvalna ako bi netko odgovorio na moja pitanja!!!
pliiiiz!!:mig::D

Hvala!:D

Violently happy
11.04.2010., 14:01
Bila bih vam jako zahvalna ako bi netko odgovorio na moja pitanja!!!
pliiiiz!!:mig::D

Hvala!:D

Ništa se ne mora čekati, ništa ne mora "zarastati".
Neke boli samo prvi put, neke i nekoliko puta nakon prvog puta, a neke ne boli uopće.

beba =)
11.04.2010., 18:28
drago dijete!! sory na iskrenosri al seks još nije za tebe..,prije nego se upustiš u tako ozbiljnu stvar trebala bi bit upoznata sa nekim opće poznatim stvarima..prvo nisi trudna ako tokom seksa mije svršio u tebe ..,kažeš imala si zaštitu..a što se tiče "drkanja" ..,sperma na zraku brzo isparava, pa koliko traju vlaga i toplina, toliko prežive i spermići.upoznaj se malo sa tim svijetom...nebi ti škodilo..pozz

ne želim se svađati ili bilo što drugo ali tu si da pomognoš ako možeš a ne da me osuđuješ. ovo je i stvoreno za pomaganje jel, i za pitanja koja nas zanimaju jbg neda mi se tražit po netu pa sam samo potražila pomoć na što brži način. istina možda još jesam "dijete" i možda ne znam što radim ali o ovom stvarno znam puno više od svojih vršnjaka no jednostavno se bojim i čekam da mi to netko potvrdi jer će mi biti lakše, mislim...ko vjeruje još internetu jbg :S. od sada ću tu pomagati i drugima kojima je potrebna pomoč :) mislim ddd biologija je moja strana =)

Your love
11.04.2010., 21:09
. . . jos se sijecam svog prvog sexa! sam sam sve uradio,tad nije bilo interneta a da nekog prijatelja pitam bilo mi isfur jer ce me zajebavati. nije bilo nizasta sem sto sam skinuo junf i bio sretan pa sam mogao reci sad sam muskarac! najbolji sex je uvijek onaj kad se desi spontano,tada uzivas. A mogu ti dati jedan savijet kao stariji od tebe : nemoj mu davati nevinost ako ga volis jer ce te povirjediti - nece te razumijeti pa ce te ostaviti a tebi ce biti krivo i tesko. Neka me neko ispravi ako grijesim.

Borim se svim silama i snagama da mu pokažem koliko ga volim i da spasim vezu, ali ne znam kako će to sve ići dalje...
Hvala na savjetu, sve mi se više čini da ću ga i poslušati...

Sljiva
11.04.2010., 22:57
ne želim se svađati ili bilo što drugo ali tu si da pomognoš ako možeš a ne da me osuđuješ. ovo je i stvoreno za pomaganje jel, i za pitanja koja nas zanimaju jbg neda mi se tražit po netu pa sam samo potražila pomoć na što brži način. istina možda još jesam "dijete" i možda ne znam što radim ali o ovom stvarno znam puno više od svojih vršnjaka no jednostavno se bojim i čekam da mi to netko potvrdi jer će mi biti lakše, mislim...ko vjeruje još internetu jbg :S. od sada ću tu pomagati i drugima kojima je potrebna pomoč :) mislim ddd biologija je moja strana =)

Opće je poznato da djecu iz sredine tinejdžerskog perioda života ne krasi skromnosti ali im je zato ego visok kao Zagrepčanka. :kava:

beba =)
12.04.2010., 10:54
Opće je poznato da djecu iz sredine tinejdžerskog perioda života ne krasi skromnosti ali im je zato ego visok kao Zagrepčanka. :kava:

hmm...da...pitanje je dali bi me spuštali da kojim slučajem nisam stavila svoje godine u post -.-' hvala bogu da nebi :S no dobro istina mi "balavci" ne znamo ništa i vi stariji ste popili svu pamet svijeta. ja ne kažem da neću biti pametnija za koju godinu ali isto tako mislim da od većine znam jako puno bar o ovoj temi..no koga briga..nitko ne sluša jedno malo DIJETE! :flop:

Zoey
12.04.2010., 11:07
da ne kvotam sve...

hmm...da...pitanje je dali bi me spuštali da kojim slučajem nisam stavila svoje godine u post -.-' hvala bogu da nebi :S no dobro istina mi "balavci" ne znamo ništa i vi stariji ste popili svu pamet svijeta. ja ne kažem da neću biti pametnija za koju godinu ali isto tako mislim da od većine znam jako puno bar o ovoj temi..no koga briga..nitko ne sluša jedno malo DIJETE! :flop:

i onda, jesi dobila mengu? :D

mislim, kakvo je to pitanje? od nekoga tko zna biologiju, ha? i da, na ljesu bi ti spustili jos bolje da imas 25, dakle nije stvar u godinama, nego u stavu. joj.

totalno offtopic, ali nemrem se nacudit, sori. :angel:

i ne, nisi trudna.

beba =)
12.04.2010., 19:27
da ne kvotam sve...

i onda, jesi dobila mengu? :D

mislim, kakvo je to pitanje? od nekoga tko zna biologiju, ha? i da, na ljesu bi ti spustili jos bolje da imas 25, dakle nije stvar u godinama, nego u stavu. joj.

totalno offtopic, ali nemrem se nacudit, sori. :angel:

i ne, nisi trudna.

a jbg, malo sam se uplašila a štaš dijete xD. sad i ja vidim kakve sam gluposti pisala. naravno da sam dobila mengu :D:D danas ujutro i ono ne da sam happy nego cvjetam:top: ...no hvala svejedno :D:D

marichuy222
12.04.2010., 20:28

ako znaš puno više nego drugi tvojih godina..,onda kako neznaš ništa o svom problemu?inače postoje ti i testovi za trudnoću-imaš ih u svakoj ljekarno najeftiniji je oko 30kn..al kako sam ti i objasnila nemreš sam tako ostat trudna..i žalosno je da ti sa 15 godina sebe smatraš već toliko zrelom i ozbiljnijom od drugih svoje dobi..,još imaš vremena za igru a za seks ima vremena...:ne zna:

beba =)
13.04.2010., 19:09
ako znaš puno više nego drugi tvojih godina..,onda kako neznaš ništa o svom problemu?inače postoje ti i testovi za trudnoću-imaš ih u svakoj ljekarno najeftiniji je oko 30kn..al kako sam ti i objasnila nemreš sam tako ostat trudna..i žalosno je da ti sa 15 godina sebe smatraš već toliko zrelom i ozbiljnijom od drugih svoje dobi..,još imaš vremena za igru a za seks ima vremena...:ne zna:

neda se s tobom jel? :confused: kao 1. znala sam "nešto" o svom problemu ali tu je panika (dečko + godine-nisu baš za trudnoću) ljekarne? hmm...stara mi zna sve tamo ipak je doktorica, a ti od 30 kn ne moš bit pouzdan u to treba uzimat uvijek skuplje (pouzdaniji su:mig:) zrela? ozbiljna? pa...definitivno nisam ko svoji vršnjaci no za sex aj aj slažem se možda nisam trebala još, ali sigurna sam da je to prva i zadnja osoba kojoj sam dala (koliko god glupo ili romantično:ne zna: svučalo)

lupus_est
13.04.2010., 22:04
Bebice naša, a koliko ti dečko ima godina, ako nije tajna? :)

marichuy222
14.04.2010., 20:35
neda se s tobom jel? :confused: kao 1. znala sam "nešto" o svom problemu ali tu je panika (dečko + godine-nisu baš za trudnoću) ljekarne? hmm...stara mi zna sve tamo ipak je doktorica, a ti od 30 kn ne moš bit pouzdan u to treba uzimat uvijek skuplje (pouzdaniji su:mig:) zrela? ozbiljna? pa...definitivno nisam ko svoji vršnjaci no za sex aj aj slažem se možda nisam trebala još, ali sigurna sam da je to prva i zadnja osoba kojoj sam dala (koliko god glupo ili romantično:ne zna: svučalo)

oh bože..,ako ti je i mama doktorica mogla si njoj objasnit da si ti tako zrela i da se seksaš pa bi ti ona objasnila kako se može ostati trudna.a ako ti je bed to reć mami onda i nisi toliko zrela jer trudnoća je veliki problem..,zamisli da je do toga došlo.,šta bi se ti prvo obratila forumašima a tek onda mami doktorici.a što se tiče tih testova vjeruj mi da je taj za nekih 30 kn (do 40) dovoljno siguran..,meni je doktor s tim istim provjeravao trudnoću u domu zdravlja..,tako da je dovoljno pouzdan .a to da je on prvi i zadnji E TEK TU SE VIDI DA IMAŠ 15!!i ja sam imala jednog partnera i još uvijek mi je on jedini i sve al bože moj nikad se nezna..,nemogu tvrdit nešto što neznam...,a kamoli kad imaš 15!!!!!!!!!!!!!!!:kava:

Georgia_6
14.04.2010., 22:19
jao, kako vam se da prepirat s curicama (ne koristim izraz u pogrdnom smislu ili omalovažavanju !)...? naravno da će prvenstveno tako mlade cure pitat na ovom topicu možda nama bizarne stvari... to da se ne trebaju još seksat i da im je mjesto , ajde ne više uz barbike, ali sigurno ne u vezama i spolnim odnosima, o tome nema smisla ovdje pisat... koje to rade, i dalje će radit.. al cure moje drage, onda se nemojte čudit kad ostanete trudne, dečko vas ostavi jer ima 15, 16 godina (čudo jedno neviđeno) i slično...
normalno da se ovdje pita sve što podrazumijeva topic, ali ajmo stati na savjetima i odgovorima pomoći, a ne se upuštati u diskusije i bukvice i kritike...

Magic woman
15.04.2010., 07:07
jao, kako vam se da prepirat s curicama (ne koristim izraz u pogrdnom smislu ili omalovažavanju !)...? naravno da će prvenstveno tako mlade cure pitat na ovom topicu možda nama bizarne stvari... to da se ne trebaju još seksat i da im je mjesto , ajde ne više uz barbike, ali sigurno ne u vezama i spolnim odnosima, o tome nema smisla ovdje pisat... koje to rade, i dalje će radit.. al cure moje drage, onda se nemojte čudit kad ostanete trudne, dečko vas ostavi jer ima 15, 16 godina (čudo jedno neviđeno) i slično...
normalno da se ovdje pita sve što podrazumijeva topic, ali ajmo stati na savjetima i odgovorima pomoći, a ne se upuštati u diskusije i bukvice i kritike...

Da imas pravo, one koje rade to radit ce to bez obzira na to sto mi ovdje napisemo... ali ipak zato curi ne bi otvorili oci, ak je zrela da se seksa, onda je valjda dovoljno zrela i da prihvati, da je 99.9% vjerojatnost, da joj ne ce biti jedini.... mislim kak to mozes znat, ja sam u koliko toliko ozbiljnoj vezi i opet ne mogu znat dal je to, to ni sto ce biti vec sutra, a kamoli za 5 godina....

beba =)
15.04.2010., 10:19
Bebice naša, a koliko ti dečko ima godina, ako nije tajna? :)

17...ajde ne mogu ja vama objasniti neke stvari niti ću se truditi objašnjavati no oke....sve što kažete istina je, naravno ali...:D uvijek je tu ali jel :) no dobro, svejedno hvala na svemu...:p:rolleyes:

Georgia_6
15.04.2010., 10:26
Da imas pravo, one koje rade to radit ce to bez obzira na to sto mi ovdje napisemo... ali ipak zato curi ne bi otvorili oci, ak je zrela da se seksa, onda je valjda dovoljno zrela i da prihvati, da je 99.9% vjerojatnost, da joj ne ce biti jedini.... mislim kak to mozes znat, ja sam u koliko toliko ozbiljnoj vezi i opet ne mogu znat dal je to, to ni sto ce biti vec sutra, a kamoli za 5 godina....

ma u redu je otvaranje očiju... niš ja na kažem za to, ali uštedite ako ništa sebi vrijeme i odustanite od bukvica :D ja sam u istoj poziciji kao i ti... veza 2god, sve super sve 5, ali opet upravo to što kažeš - ne znaš što će se dogoditi sutra.. no dobro, prešli smo na offtopic tako da... cure samo vi po svome, ali odgovornost treba preuzeti, seks nije zajebancija, trudnoća nije jedini rizik, tu su i bolesti itd... samo znajte da treba biti odgovoran..idemo dalje s temom :)

Sljiva
15.04.2010., 15:46
17...ajde ne mogu ja vama objasniti neke stvari niti ću se truditi objašnjavati no oke....sve što kažete istina je, naravno ali...:D uvijek je tu ali jel :) no dobro, svejedno hvala na svemu...:p:rolleyes:

Tako si mogla odmah napisati i prvi post...

_jenny_
15.04.2010., 16:37
stvarno mi ne treba dijete sa 15 god :S

hm... koliko na kraju? samo pitam, tvoja je stvar što radiš i s koliko godina, ne može nitko drugi odlučiti o tome umjesto tebe.

Irina-
18.04.2010., 21:58
ovako imam jedan problem....nikako se za vrijeme sexa ne mogu dovoljno opustiti, stalno sam u strahu od trudnoce, stalno razmisljam joj ako pukne kondom, ako ovo ako ono... zato stalno izbjegavam sex i nesto se izmotavam.... evo jucer npr. imali sex nakon 2mj. i ja sam u strahu sad da sam trudna, iako smo koristili kondom, izvadio je prije neg je svrsio... nisam neka balavica, pa me zanima jel ima tko jos ovakvih problema? kako ih se rjesava.... pilule bi bile rjesenje jedino (valjda), ali njih nikako ne smijem iz zdravstvenih razloga.... mozda zbog konzervativnih staraca mi to stalno u podsvijesti, ne znam....

Funk Lizard
19.04.2010., 18:53
Bok ljudi :D

evo jedno pitanje...
Dakle...spavala bih s dečkom, meni bi bio prvi put.. pa sad.
kolike su šanse da pukne kondom i jeli opasnost od pucanja veća zbog toga što sam ja djevica (mislim, kad mi pukne himen, i to)
i da-koji kondomi (durex) su najbolji... čujem da je onaj durex love nepouzdan...

neznam jel ovo bilo već, ali zanima me...

lupus_est
19.04.2010., 20:02

evo jedno pitanje...
kolike su šanse da pukne kondom i jeli opasnost od pucanja veća zbog toga što sam ja djevica (mislim, kad mi pukne himen, i to)
i da-koji kondomi (durex) su najbolji... čujem da je onaj durex love nepouzdan...

Ja smatram da pucanje kondoma ne ovisi o tome jesi li djevica il ne, već o tome da li si dovoljno 'vlažna' ( :D ) i o kvaliteti samog kondoma. A ne vjerujem da su Durexi baš najsigurniji iako su najskuplji. Tako je svugdje, plaća se ime, brend....

Ovo što sam ti ja napisao uzmi s rezervom jer sam i ja 'djevac' i nisam bio u mogućnosti isprobati razne kondome..

Sretno!! :)

Moschino_girl
19.04.2010., 20:16

evo jedno pitanje...

Preporučujen ti durex elite, njih uvik koristimo, nikad nije puka niti išta slično.
Samo pripazi kako ga stavlja/š

Funk Lizard
19.04.2010., 21:57
jel pucanje ima neke veze s djevicanstvom? il sam samo paranoicna?

Ispijač Mozga
19.04.2010., 23:45
jel pucanje ima neke veze s djevicanstvom? il sam samo paranoicna?

Nema. Pucanje ima veze sa pravilnim stavljanjem kondoma i s time da dolje treba biti vlazno - bilo prirodno ili uz pomoc lubrikanta. Ako mislite koristiti lubrikant, onda budite oprezni jer oni na bazi ulja ostecuju kondom i onda moze puknuti. Obavezno kupite onaj na bazi vode, taj se smije koristiti s kondomima.
Sto se tice samih kondoma, po osobnom misljenju Durexi nisu najkvalitetniji, samo najrazvikaniji. No ukoliko se koristi prava velicina i normalno se stavi sanse za pucanje su minimalne do nikakve.

Funk Lizard
20.04.2010., 06:41
kak da znamo koja veličina... ? 0.0

haha... oprostite samo me jako zanima, ne želim da se nešto dogodi, znate... =/

Sljiva
20.04.2010., 09:02
Pa reci dečku neka se baci u trošak i neka kupi jedan, drugi, treći...proba i vidi koji mu paše.

Funk Lizard
20.04.2010., 10:10
haha (Y)
ok...hvala na odgovorima :D

Ispijač Mozga
20.04.2010., 11:56
Pa reci dečku neka se baci u trošak i neka kupi jedan, drugi, treći...proba i vidi koji mu paše.

Upravo to. Ili neka jednostavno izmjeri penis, promjer i duljinu i prema tome kupi. Za ozbiljno, na svim kondomima pise od koje do koje duljine je. I ako mora kupit S neka se ne srami, jer bolje da si kupi odgovarajuce kondome nego da mu sklizne.

sweet7
21.04.2010., 22:03
Ovako kratko i jasno!
Sex u vrijeme plodnih dana naravno sa Kondomom i vađenjem,jel Ok il je isto onak malo???
možda glupo pitanje al ipak ko pita ne skita :p

Ispijač Mozga
21.04.2010., 22:32
Ovako kratko i jasno!
Sex u vrijeme plodnih dana naravno sa Kondomom i vađenjem,jel Ok il je isto onak malo???
možda glupo pitanje al ipak ko pita ne skita :p

Sta onak malo? Mislis dal je riskantno ili sto? Pa uvijek postoji neka minimalna sansa rizika, ali mislim kondom i vadjenje... wtf pa ne mozes zatrudnit ako nema sperme. Osim ako nisi Svevisnji...

Joybeline
22.04.2010., 10:34

:facepalm:

dady_1
22.04.2010., 11:58
Koji kondom je onak za srednju velicinu "alata"?
Durex ofc
Bit ce prvi put uskoro pa me to malo sad muci.. a nebi sad pak kupio 5 vrsta

Magic woman
22.04.2010., 12:55
Durex ofc

Pa ja mislim, da koji god kupis da ce ti biti uredu.... mislim ak je i malo veci, ne ce ti skliznuti jer je pri vrhu uzi tak da ne bi trebo biti problem... meni osobno su najbolji dureksovi kondomi (zeleni ribbed su mi odlicni), najslabiji koje smo probali su control, suhi su poprilicno....nisu se dopali ni meni ni decku....iako ih mnogi hvale....tak da to ovisi...al koje god kupis, imas dobro dođu...kad te potrosite, kupis druge,...isprobavate malo i onda vidis koji vam najbolje odgovaraju...

dady_1
22.04.2010., 13:01
Hvala... znaci svi su poprilike isti (sto se velicine tice) da nebi bio prevelik to mi je veci problem :D

Magic woman
22.04.2010., 13:05
Hvala... znaci svi su poprilike isti (sto se velicine tice) da nebi bio prevelik to mi je veci problem :D

Sad nemoj bas kupiti neki ekstra large :D.... ali da tako nekako....barem ja i decko nismo na velicinu nikad gledali i do sada su nam bili svi uredu, nije niti jedan slkiznuo dole.... a ni puknuo... moram kucat o drvo :)

sweet7
22.04.2010., 14:16
Sta onak malo? Mislis dal je riskantno ili sto? Pa uvijek postoji neka minimalna sansa rizika, ali mislim kondom i vadjenje... wtf pa ne mozes zatrudnit ako nema sperme. Osim ako nisi Svevisnji...

ah da malo riskantno to sam mislila :) al dobro dureks i vađenje i nebu nikaj zgoerg :))

No dobro samo sam htjela čuti nečije mišljenje tak da :) THX
i tak je sve u životu riskantno :mig:

sweet7
22.04.2010., 14:18
Durex ofc
kupi si dureks love ona crvena kutijica dobiš 4 komada i tetovažu :p za početnike idealan :P

Regnikolarna
22.04.2010., 14:39
I tetovažu? :eek::lol::lol:
Nego, je l valjaju ti durex love? Isplativiji su od drugih durexa (4 komada za 16-17 kn, a ostali su 18-19 kn 3 komada) pa ćemo ih možda probati jedan dan. Dosad smo najviše koristili one ljubičaste, elit(n)e :cerek:

Ispijač Mozga
22.04.2010., 18:27

Nisu. Gledaj na kutijici oznaku. Ista prica kao i sa robom S=small a XL ili XXL je za vece iliti extra large. U globalu najlakse ti je izmjerit penis i pogledat dimenzije na kutijici, na svakoj pise negdje.
Ako imas prosjecnu alatku kupujes normalne kondome bez nekih prefiksa ili sufiksa tj. nemoj uzet XXL.

Magic woman
22.04.2010., 18:28
Nego, je l valjaju ti durex love? Isplativiji su od drugih durexa (4 komada za 16-17 kn, a ostali su 18-19 kn 3 komada) pa ćemo ih možda probati jedan dan. Dosad smo najviše koristili one ljubičaste, elit(n)e :cerek:

Meni su bili dobri :), decko je zabrijo da imaju neki posebni miris, a nemaju ga :D, pa je seks bio odlican, dobio neku dodatnu motivaciju :top:, sad :ne zna: jel bilo do dana ili do kondoma, mislim da to drugo jer se slijedeci dan ponovilo:cerek::rofl:

Magic woman
22.04.2010., 18:30
e da tetovazu nismo dobili.... barem se ne sjecam... :D

sweet7
22.04.2010., 22:01

DA i tetovažu dobiš nekog malog crveng vražićka:cerek: meni to najbolje kaj dođe u kutijici hah :) iako ju uvjek bacimo tak da ostanem bez tog hebačkog tatoo-a :p

koji su to elite? jel to ona bjela kutijica di isto dođu 4 komada? ak je i ti su mi OK :) al samo radi boje haha :D

iako su meni zakon arouser i performa :mig:

sweet7
22.04.2010., 22:08
e da sjetila sam se elite su oni u ljubičastoj kutijici a fantasy u bijeloj i dobiš isto 4 ljubičasta :) možda su to ti isti ko zna :) i oni se pogubili u tim silnim bojama :lol:

Regnikolarna
22.04.2010., 22:56
Hmm... Na te fantasy nisam naletila dosad, ili nisam obraćala pažnju.
A ima super pakovanje, 6 komada + 2 male vrećice lubrikanta za 25-26 kn u dm-u, a 8 kn više u kozmu.
Samo sam uočila problem - oni "performa", koji produžuju vrijeme seksa otežavajući tipu da svrši, stvarno funkcioniraju. Zadnji put smo se 2 ure natezali, baš mi ga je bilo žao :cerek: (ja sam znala u čemu je stvar, on nije)

Magic woman
22.04.2010., 23:11
Hmm... Na te fantasy nisam naletila dosad, ili nisam obraćala pažnju.
A ima super pakovanje, 6 komada + 2 male vrećice lubrikanta za 25-26 kn u dm-u, a 8 kn više u kozmu.
Samo sam uočila problem - oni "performa", koji produžuju vrijeme seksa otežavajući tipu da svrši, stvarno funkcioniraju. Zadnji put smo se 2 ure natezali, baš mi ga je bilo žao :cerek: (ja sam znala u čemu je stvar, on nije)

hahaha... fak ej :) to je dobro znat, ja sam mislila da su to napisali tek tako, da privuku paznju :D

Ispijač Mozga
23.04.2010., 00:53
A ima neki drek gore, koliko sam cuo, s nekim blagim anestetikom je premazano ili sto vec pa smanjuje osjet....

Regnikolarna
23.04.2010., 12:03
Mislim da da, premazani su s nečim.
Zaboravila sam napomenuti da se u tom pakovanju sa 6 komada dobije 2 ona rebrasta, 2 tanka ili obična, i 2 ta performa. Mislim da ima i drukčijih kombinacija (2 s okusima, 2 obična, 2 rebrasta itd.) ali njih nisam vidjela za kupiti.

sweet7
23.04.2010., 13:22
hahaha... fak ej :) to je dobro znat, ja sam mislila da su to napisali tek tako, da privuku paznju :D
Ma ta performa mi zakon e fakat volim dragog izmučit s tim :D nikad pa nikad a meni super :cerek:
aj lajk performa :))

rocket86
23.04.2010., 13:38
A ima neki drek gore, koliko sam cuo, s nekim blagim anestetikom je premazano ili sto vec pa smanjuje osjet....

meni takvi ne trebaju.. ja bih sa stimulansom nekim :cerek:

Magic woman
23.04.2010., 17:49
Ma ta performa mi zakon e fakat volim dragog izmučit s tim :D nikad pa nikad a meni super :cerek:
aj lajk performa :))

hehehe...najs, i koliko dugo traje onda? :D ma :ne zna: meni je nekako podlo da mu to podvalim.... kak pa se tvom decku sviđa?

vucica_100
23.04.2010., 23:23
Ti perfoma imaju tako mali prsten tako da je to za one koji imaju tankog...:lol: Najbolji ultra thin!:D

question.mark?
24.04.2010., 11:25
moze pomoc??? imam curu i u vezi smo 8 mjeseci,nismo jos imali seksualnih odnosa... ja imam 14,a ona 15 godina samo sto sam ja malo prije sazrjeo od svojih vrsnjaka(dok su oni u sedmom i osmom razredu ulazili u pubertet ja sam ulazio vec u petom i pocetkom sestog). ja bi htio imati seksualne odnose sa njom i stalno mi je u glavi osjecaj da cu bit predugo vremena djevac. molim vas pomozite,kako da joj objasnim da zelim stupiti u seksualne odnose sa njom?:confused::confused::confused:

Razlivena Tinta
24.04.2010., 11:35
moze pomoc??? imam curu i u vezi smo 8 mjeseci,nismo jos imali seksualnih odnosa... ja imam 14,a ona 15 godina samo sto sam ja malo prije sazrjeo od svojih vrsnjaka(dok su oni u sedmom i osmom razredu ulazili u pubertet ja sam ulazio vec u petom i pocetkom sestog). ja bi htio imati seksualne odnose sa njom i stalno mi je u glavi osjecaj da cu bit predugo vremena djevac. molim vas pomozite,kako da joj objasnim da zelim stupiti u seksualne odnose sa njom?:confused::confused::confused:

Pazi ovo, ima 14 godina i boji se da će ostati predugo djevac. :rofl::rofl::rofl:

:facepalm:

vucica_100
24.04.2010., 12:15
Ajmeeeee...kud ćeš prije...Ja mislim da vas dvoje oboje niste zreli...:bonk:

ŠILJO
24.04.2010., 12:31

Premladi ste za sex.. Uživajte u maženju koliko kod vas to vodilo prema sexu još vam je rano.

anamary_
24.04.2010., 12:56
Nedavno sam stupila u seksualne odnose s dečkom, i već sam razočarana, naime penetracija mi ne predstavlja nikakav užitak, jedino što osjećam je pritisak na mjehur, a ni klitorisno nemogu svršit, kad sam sama mogu brzo bez problema, al kad sam s njim nikako, diram se na isti način kao i kad sam sama ali ništa ne osjećam :ne zna: on mi je napet i napalim se i sve, al od orgazma što vaginalnog što klitorisnog ništa :(
Neznam u čemu je problem, neželim se isfrustrirat već na početku, ako je neko imao slično iskustvo molim za savjet

DalajLama
24.04.2010., 13:15

hahaha :lol: bome su napredna ta današnja djeca, ja sam se sa 14 godina još igrala sa barbikama

Ugl bolje počekajte, ako to sad napravite nespremni bit će vam žao :bicedobro:

Sljiva
24.04.2010., 14:34
Neznam u čemu je problem, neželim se isfrustrirat već na početku, ako je neko imao slično iskustvo molim za savjet

Problem je u glavi i to tvojoj.
Moguće da si uranila, tko bi to znao.
Za seks treba biti i psihički zreo, ne samo fizički.
U svakom slučaju, s vremenom će biti bolje.
Sve to te jako uzrujava i stvara stres a sa stresom nema dobrog seksa.
Pamet u glavu i puno strpljenja.

BrokeBM
24.04.2010., 16:22
Nedavno sam stupila u seksualne odnose s dečkom, i već sam razočarana, naime penetracija mi ne predstavlja nikakav užitak, jedino što osjećam je pritisak na mjehur, a ni klitorisno nemogu svršit, kad sam sama mogu brzo bez problema, al kad sam s njim nikako, diram se na isti način kao i kad sam sama ali ništa ne osjećam :ne zna: on mi je napet i napalim se i sve, al od orgazma što vaginalnog što klitorisnog ništa :(

jel te probao zadovoljit oralno?

Vergißmeinnicht
25.04.2010., 00:51

Odem na WC prije...? :lol:

strongbull17
26.04.2010., 21:56
Evo ovako...heh znam da ce mnogi reci da mi nisu svi kod kuce...al eto ...navršiti cu skoro 18 sad,jos sam djevac...imao sam par prilika za sex ..ali uvjek sm mislio da ce mi prvi put biti s nekom koju volim i kojoj je također prvi put...al kako to vec ide drustvo, pritisak na samoga sebe da sam jos djevac i doslo je do toga da sam vec pofajn dugo izdrzao...Trenutno se viđam sa curom koja želi sex ..ali problem je tu-ona je vec imala dva partnera i suviše je iskusnija od mene(pa sam ja lagao da sm i ja imo partnericu)... htio bih to...ali nisam pametan...kako i što ce ispasti...ja sam novi u tome...najrađe bih sve to otkazao...moze par savjeta :)

dady_1
26.04.2010., 22:16
Ja da sam na tvojem mjestu ja bih joj ipak rekao da nemam iskustva... razgovarao o tome.. i tak

Zoey
26.04.2010., 22:17
Evo ovako...heh znam da ce mnogi reci da mi nisu svi kod kuce...al eto ...navršiti cu skoro 18 sad,jos sam djevac...imao sam par prilika za sex ..ali uvjek sm mislio da ce mi prvi put biti s nekom koju volim i kojoj je također prvi put...al kako to vec ide drustvo, pritisak na samoga sebe da sam jos djevac i doslo je do toga da sam vec pofajn dugo izdrzao...Trenutno se viđam sa curom koja želi sex ..ali problem je tu-ona je vec imala dva partnera i suviše je iskusnija od mene(pa sam ja lagao da sm i ja imo partnericu)... htio bih to...ali nisam pametan...kako i što ce ispasti...ja sam novi u tome...najrađe bih sve to otkazao...moze par savjeta :)

vidis sta se desava kad se laze. :nono:

a nis, jebemu, pa nije kraj svijeta. reci joj i ako nije neka teska kravetina, bit ce sve u redu. *drzim fige*

Pholcodin
26.04.2010., 22:24

Ma izvući se sa klasičnom muškom laži, dakle reci joj da si spavao sa jednom curom na nekoj žurci i da si bio toliko pijan da se skoro ničega ne sjećaš...
ha, meni je upalilo kad sam bio tvojih godina (malo mlađi)......:mig:
I sve je ispalo OK....... :top:

strongbull17
26.04.2010., 22:25
e bas to..sve se nakraju ipak sazna...pa da mozda je to i najboje ;)...hvala :)

Pholcodin
26.04.2010., 22:39
e bas to..sve se nakraju ipak sazna...pa da mozda je to i najboje ;)...hvala :)

Ma ako ostanete duže zajedno, što je moguće, i stvari krenu ozbiljnijim kolosijekom, ipak joj jednom u nekom zgodom trenutku reci da ti je bila prva, ali eto da si se bojao da je ne izgubiš, itd, its... i uz nekakav poklončić i romantičan ugođaj sigurno će ti oprostiti, i još će biti i ponosna što ti je bila prva!
Sretno!
I javi kako je ispalo....

DalajLama
27.04.2010., 13:49
Ma izvući se sa klasičnom muškom laži, dakle reci joj da si spavao sa jednom curom na nekoj žurci i da si bio toliko pijan da se skoro ničega ne sjećaš...
ha, meni je upalilo kad sam bio tvojih godina (malo mlađi)......:mig:
I sve je ispalo OK....... :top:

Ja mu to nebi preporučila.. Da to meni dečko kaže bi pomislila Bože kakvog dečka imam, koji kad se napije spava s curom i poslije se ni ne sjeća toga, ko da mu to niš ni ne znači, spavat s curom.. Tako da bi ja na tvom mjestu rekla istinu.. Sigurno neće ništa loše mislit o tebi zbog toga

Mala_Garava666
27.04.2010., 16:17
slazem se, reci joj iskreno!

sweet7
27.04.2010., 16:48
hehehe...najs, i koliko dugo traje onda? :D ma :ne zna: meni je nekako podlo da mu to podvalim.... kak pa se tvom decku sviđa?

A zašto bi bilo podlo? pa to je samo za produženje spolnog čina :mig:
meni su arouzer i perfoma the best od dureksa, :cerek: sam ti to njemu daj i buš vidila o čem pričam:D a ono traje dugoooo ovisi kako kad, sretno :mig:

septogal
27.04.2010., 16:51
Pozdrav svima i molim vas za pomoć. Djevojka i ja smo stupili u spolni odnos, njoj je bilo prvi puta. Kako je to bilo malo neplanirano, nismo koristili kondom ni nikakvu drugu zaštitu. S obzirom da je ona prije koristila vibrator, nije ju boljelo, nije bilo ni krvi, ali mi je rekla da joj se drugo jutro pojavilo malo krvi na gaćicama. Prema kalendaru, do kraja mjeseca bi trebala dobiti i menstruaciju.

Drugi put ćemo sigurno biti pametniji ali vas molim da mi kažete da li postoji mogućnost da mi cura zatrudni iako joj je to bio prvi spolni odnos, a i nisam svršio u nju...

Malo nas je strah... što da radimo? Molim vas pomozite!

sweet7
27.04.2010., 16:52
Ti perfoma imaju tako mali prsten tako da je to za one koji imaju tankog...:lol: Najbolji ultra thin!:D

svi imaju isti prsten za tvoju informaciju od 52-53 :p
ma ultra thin mi je gori od primerosa :lol: bul shit:cerek:

DalajLama
27.04.2010., 17:50
da li postoji mogućnost da mi cura zatrudni iako joj je to bio prvi spolni odnos, a i nisam svršio u nju...
Dosta je malena šansa da zatrudni ali opet postoji.. Tako da bolje da kupi test da bude sigurna.. A i nemojte to ponovit ako ne želite bebu :kava:

Sljiva
27.04.2010., 21:12
Evo ovako...moze par savjeta :)

Imaš još jednu varijantu: nemoj joj ništa reći, prepusti se događaju, kad budete u akciji, pusti ju da ona vodi igru i reci da joj želiš ugoditi, da ti kaže što želi da joj radiš. Dakle, prepusti se. Ne moraš ništa priznati unaprijed. A ako te pita, reci.
Uvijek joj možeš reći što si i nama rekao: čekao si pravu. :kava:

strongbull17
27.04.2010., 21:47
eii hvala na svjetima:mig:...pricali smo i rekao sam iskreno što sam i mislio...i nakraju je ispalo da je i nju to patilo...te da je malo drugcija prica...te da joj se sad jos vise svidjam..i da joj je drago ;)...izvukao sam pouku bar da uvjek treba biti iskren ;)

Uvijek joj možeš reći što si i nama rekao: čekao si pravu.

-pa i jesam što je najgore...ali iz dana u dan se sve vise razocaram u sve to,ljubav sex, i vidim da ovo vodi sve nikuda ,ili sam mozda ja previse ocekivao:ne zna:......ali to sad nije vazno ;):top:

Pholcodin
27.04.2010., 22:22
Pozdrav svima i molim vas za pomoć. Djevojka i ja smo stupili u spolni odnos, njoj je bilo prvi puta. Kako je to bilo malo neplanirano, nismo koristili kondom ni nikakvu drugu zaštitu. S obzirom da je ona prije koristila vibrator, nije ju boljelo, nije bilo ni krvi, ali mi je rekla da joj se drugo jutro pojavilo malo krvi na gaćicama. Prema kalendaru, do kraja mjeseca bi trebala dobiti i menstruaciju.

Drugi put ćemo sigurno biti pametniji ali vas molim da mi kažete da li postoji mogućnost da mi cura zatrudni iako joj je to bio prvi spolni odnos, a i nisam svršio u nju...

Malo nas je strah... što da radimo? Molim vas pomozite!

1. Može ostati trudna ako si ti taj dan ili nekoliko sati prije snošaja bacio drkicu a nisi dobro oprao spolovilo, i nisi se poslije pomokrio....
U tom slučaju ostalo ti je malo sperme u sjemenovodu i to se moglo pri lučenju tekućine (ona koja se luči za vrijeme snošaja i prije ejakulacije) prenijeti u njenu vaginu....
2. Može ostati trudna ako si poslije ejakulacije izvan nje nastavio snošaj (vratio ga unutra) bez da si se oprao i pomokrio iz gore navedenog razloga....
3. Može ostati trudna jer se sjeme može naći u predsjemenoj tekućini, ijako je to zaista vrlo rijetko u zdravog muškarca.....

I na kraju svega, sve ovo gore je jako malo vjerovatno, dakle najvjerovatnije nije trudna, ali drugi put kapicu na glavu i pamet jel, u glavu! :mig:

Pholcodin
27.04.2010., 22:39
eii hvala na svjetima:mig:...pricali smo i rekao sam iskreno što sam i mislio...i nakraju je ispalo da je i nju to patilo...te da je malo drugcija prica...te da joj se sad jos vise svidjam..i da joj je drago ;)...izvukao sam pouku bar da uvjek treba biti iskren ;)

Uvijek joj možeš reći što si i nama rekao: čekao si pravu.

-pa i jesam što je najgore...ali iz dana u dan se sve vise razocaram u sve to,ljubav sex, i vidim da ovo vodi sve nikuda ,ili sam mozda ja previse ocekivao:ne zna:......ali to sad nije vazno ;):top:

Čuj prika, nisam ti ni kom slučaju sugerirao da lažeš kako bi dobio pizde, već si ti pitao kako da se izvučeš jer si blebnuo VELIKU laž.... e sad......
Da bi dobio manevar da ispraviš veeeliku laž, treba je prvo malo razvodniti....
I zaista mi nije jasno zašto si tako pesimističan u pogledu života, ma razvedri se tvoja avantura života tek počinje, puuuno lijepih i čarobnih stvari te još čeka u životu! sex-u, ljubavi, a ako to nije ona prava, a ko je šiša vozi dalje, ima negdje neka slatka cura, koja čeka, baš TEBE!

septogal
27.04.2010., 23:10
Hvala Pholcodin puno na savjetima, stvarno smo se preplašili ali izvukli smo pouku. Drugi puta zaštita...

Malla Pepaa
28.04.2010., 15:50
Ovako..
Drago mi je da je netko pokrenuo ovakvu temu pa se više ( nadajmo se ) neće toliko postavljati iste teme..
Imam samo jedno pitanje..
Je li dobro u prvi spolni odnos stupiti s nekim dosta starijim od sebe?

efo..zeleno je po pravilima :D

:kava::kava::kava::kava: ja i jesam spavala sadečkom starijim od sebe..smatram da kad bi prvi put bilo sa mlađim da bi i on a i ja bili totalno neiskusni..i čemu onda to???:ne zna::ne zna::ne zna::ne zna:

Magic woman
28.04.2010., 16:49
:kava::kava::kava::kava: ja i jesam spavala sadečkom starijim od sebe..smatram da kad bi prvi put bilo sa mlađim da bi i on a i ja bili totalno neiskusni..i čemu onda to???:ne zna::ne zna::ne zna::ne zna:

Ovisi koliko stariji.... i jos bitnije koliko imas ti godina.... Inace moje osobno misljenje je da je to svejedno. Ima svoje cari i to kad ste oboje neiskusni pa skupa dođete do toga, a s druge strane vjerujem da je lijepo kad je prvi put s nekim ko "zna" sto radi (to ne bi znala, ja sam to napravila s nekim kome je bio prvi put kao i meni i nije mi zao zbog toga)...

simens
28.04.2010., 19:37
što ako partner nema jako izražen libido?

Magic woman
28.04.2010., 19:42
što ako partner nema jako izražen libido?

evo tu ti je slicna tema....

http://forum.hr/showthread.php?t=543077

ylbizg
28.04.2010., 23:40
imam 16 godina i ja mislim da je sada pravo vrjeme da stupim u seks odnose....nemam curu ali ima jedna cura s kojom sam se tek upoznao i jako voli seks, snjom bi mogao bez problema.....ali jednostavno neznam: kad se nađemo, šta da kažem, šta da napravim, moj prvi korak?! ako je netko ovdje iskusan nek mi nesto preporuci...hvala :)

lupus_est
29.04.2010., 00:11
imam 16 godina i ja mislim da je sada pravo vrjeme da stupim u seks odnose....nemam curu ali ima jedna cura s kojom sam se tek upoznao i jako voli seks, snjom bi mogao bez problema.....ali jednostavno neznam: kad se nađemo, šta da kažem, šta da napravim, moj prvi korak?! ako je netko ovdje iskusan nek mi nesto preporuci...hvala :)
Ej pa ti si onda na konju. Samo joj šapni u uho: bi li sa mnom isprobala sex? kad ''slučajno'' dođete na tu temu. :cerek:

BrokeBM
29.04.2010., 10:21
Ej pa ti si onda na konju. Samo joj šapni u uho: bi li sa mnom isprobala sex? kad ''slučajno'' dođete na tu temu. :cerek:

ma pusti riječi
poljubi je i onda će stvari teči svojim tokom :p

DeeDee !
29.04.2010., 21:18
Mala stoj ti doma,to ti je najpametnije,i ne jebi se sa nikim ... :Pop: :hekla:

ylbizg
29.04.2010., 22:41

ovo mi se cini primamljivo :D

slatka_mala92
01.05.2010., 15:40
Ja sam to učinila sa 17 godina, koliko i ti imaš sada :)
Osjećala sam se spremnom i dogodilo se. Ali uopće ne bi bio problem ni pričekati još neko vrijeme.
Biti djevica nikako nije sramota. A ako ti još nisi spremna, onda je i bolje da se barem još neko vrijeme ne upuštaš u to.
I, iskreno, ne znam kakva je to većina koja ti se smije :confused:
Možeš li to malo pojasniti?

Vidim da imaš razumnu i vjerojatno pametnu osobu kraj sebe, što je odlično :mig:
Razgovorom sve riješite, bez toga neće ići. Tek kad oboje budete spremni, učinite to. To je moj savjet.

Bol. Već se puno diskutiralo o tome, i zaključak je da ovisi od osobe do osobe.
Ja bih dala ocjenu 1 (vrlo mala bol).

Oralni seks? Mislim da će ti se to prestati gaditi :D Ali ako i neće, ništa zato :ne zna:

Najpametniji odgovor.

guess-who
01.05.2010., 15:58
evo i mog problema..dakle s deckom sam jos malo pa 6mj..nevina sam te mlada od njega 2 god...on je dosta iskusan i imao je dvije patrnerice dosad a s jednom je praktiricao seks gotovo svaki dan kroz god i pol...zadovoljavali smo se svakom prilikom dosada,na sve moguce nacine osim direkt seksa jer ja jos nisam bila spremna na to...naime pravi problem je u svrsavanju( pritom mislim na svoje,on svrsi i do 3 puta kroz noc).nikako me ne mozde dovest do vrhunca ma koliko se trudio i sta god radio.s vremenom mi samo dodir pocne smetat umjesto da mi godi..naime ne mislim da je problem u njemu jer sam prije njega takoder imala jednog partnera koji me isto nije mogao dovest ni blizu vrhunca(nije bilo seksa).....on je shvatio problem i svaki put mislio da je stvar u njemu a posto je vrlo ponosan :rolleyes: tu i tamo odglumim nesto tek toliko da mu ne povrijedim ego...planiramo uskoro korak dalje znaci prakticirat sex,al i dalje imam misljenje da cu jedino ja ostat nezadovoljena...ima neko slicno iskustvo?

goran12
01.05.2010., 17:13
evo i mog problema..dakle s deckom sam jos malo pa 6mj..nevina sam te mlada od njega 2 god...on je dosta iskusan i imao je dvije patrnerice dosad a s jednom je praktiricao seks gotovo svaki dan kroz god i pol...zadovoljavali smo se svakom prilikom dosada,na sve moguce nacine osim direkt seksa jer ja jos nisam bila spremna na to...naime pravi problem je u svrsavanju( pritom mislim na svoje,on svrsi i do 3 puta kroz noc).nikako me ne mozde dovest do vrhunca ma koliko se trudio i sta god radio.s vremenom mi samo dodir pocne smetat umjesto da mi godi..naime ne mislim da je problem u njemu jer sam prije njega takoder imala jednog partnera koji me isto nije mogao dovest ni blizu vrhunca(nije bilo seksa).....on je shvatio problem i svaki put mislio da je stvar u njemu a posto je vrlo ponosan :rolleyes: tu i tamo odglumim nesto tek toliko da mu ne povrijedim ego...planiramo uskoro korak dalje znaci prakticirat sex,al i dalje imam misljenje da cu jedino ja ostat nezadovoljena...ima neko slicno iskustvo?

Zašto to želiš učinit?

guess-who
01.05.2010., 17:49
Zašto to želiš učinit?

volim ga,stalo mi je do njega a i osjecam se spremnom..prvi je decko koji se ponasa prema meni bas onako kako treba..zelim to

p3ro
01.05.2010., 19:12
volim ga,stalo mi je do njega a i osjecam se spremnom..prvi je decko koji se ponasa prema meni bas onako kako treba..zelim to

jedini smisao ove robije sto se zove zivotom je reprodukcija vrste i zato djeco........JEBI TE SE!!!

goran12
02.05.2010., 10:16

To je preljepo da ga voliš i da želiš obitelj,al zar prije toga se nebi trebali oženit?

BrokeBM
02.05.2010., 11:12
ma tko spominje obitelj
jebi se ako hoćeš :D

Magic woman
02.05.2010., 11:50
To je preljepo da ga voliš i da želiš obitelj,al zar prije toga se nebi trebali oženit?

Obitelj??

@ gues who ti mozda samo zelis biti spremna, a ustvari nisi... ako nemas te zelje mozda je bolje da sacekas malo... to dođe samo od sebe.... koliko imas godina?

Zoey
02.05.2010., 14:23
nis drugo necu komentirat osim ovog da ti pocinje smetat dodir. pa ono... i meni bi smetalo da netko cijelu noc pimpla po meni a da mi ga ne stavi. ne kuzim zapravo koja je razlika - kazes da cinite sve, osim penetracije. micek, ti odavno mozes zaboravit na djevicanstvo, ak te to brine.

khm... ako nema orgazma, onda ili ti ne dajes prave signale ili je tip malo smusen. ili mozda nemas srece pa si jedna od onih koje tesko ili nikako svrsavaju. ali rekla bih da si si postavila letvicu previsoko. opusti se i kad se prestanes frustrirati, bit ce.

iskra08
02.05.2010., 17:12
pozdrav... ako itko ima savjet,bila bih zahvalna.ugl.u dužoj sam vezi i spavali smo skupa dva puta(uglavnom zato jer bas nemamo gdje,a ja nisam sklona nekim cudnim mjestima.:)oba puta koristili smo kondom i on nije svrsio u mene. pricali smo o svemu tome,ali svejedno me uvijek strah trudnoce i zbog toga se ne uspijem do kraja opustiti... razmisljala sam o pilulama,ali mozda sam ipak premlada za to?(uskoro cu imati 18 g.)

Zoey
02.05.2010., 18:49
pozdrav... ako itko ima savjet,bila bih zahvalna.ugl.u dužoj sam vezi i spavali smo skupa dva puta(uglavnom zato jer bas nemamo gdje,a ja nisam sklona nekim cudnim mjestima.:)oba puta koristili smo kondom i on nije svrsio u mene. pricali smo o svemu tome,ali svejedno me uvijek strah trudnoce i zbog toga se ne uspijem do kraja opustiti... razmisljala sam o pilulama,ali mozda sam ipak premlada za to?(uskoro cu imati 18 g.)

mislim da tebi ne bi bio na odmet jedan razgovor s ginekologom. :mig:

jesi bila, btw? (nadam se da jesi.)

/mogu ti rec kaj ja mislim. a to je da, ako ces se vec tako brinuti oko toga hoces li ostati trudna, pocnes piti tablete. ne znam zasto bi sama sebi uskracivala jedan izniman dio zivota, a tako elegantno rjesenje ti je na dohvat ruke. :)/

goran12
02.05.2010., 19:02
Obitelj??

@ gues who ti mozda samo zelis biti spremna, a ustvari nisi... ako nemas te zelje mozda je bolje da sacekas malo... to dođe samo od sebe.... koliko imas godina?

Obitelj=puno djece:cerek:Al prije bi trebao biti brak za tako nešto.

Ispijač Mozga
03.05.2010., 02:43

/mogu ti rec kaj ja mislim. a to je da, ako ces se vec tako brinuti oko toga hoces li ostati trudna, pocnes piti tablete. ne znam zasto bi sama sebi uskracivala jedan izniman dio zivota, a tako elegantno rjesenje ti je na dohvat ruke. :)/

Da, samo je pitanje koliko joj se isplati kljukat s pilulama za to sto se poseksaju 2 puta godisnje...

Ja bi joj radije savjetovao da ne radi paniku tamo gdje nije potrebna. Kondomi su siguran nacin kontracepcije, a jos k tome lik ne svrsava u nju. Mislim da tu nema mjesta panici. Isto tako, ako se toliko rijetko seksate, meni je blesavo da pijes pilule.

Zoey
03.05.2010., 22:00
Da, samo je pitanje koliko joj se isplati kljukat s pilulama za to sto se poseksaju 2 puta godisnje...

Ja bi joj radije savjetovao da ne radi paniku tamo gdje nije potrebna. Kondomi su siguran nacin kontracepcije, a jos k tome lik ne svrsava u nju. Mislim da tu nema mjesta panici. Isto tako, ako se toliko rijetko seksate, meni je blesavo da pijes pilule.

pa ono... nece se zauvijek sevit dvaput godisnje. tek je pocela, pobogu, mlada je i nemaju gdje bi solo. ali bit ce prilika.

a osim toga, moj je savjet uvijek uciniti onako kako ti pase. ako njoj pase da se zastiti i kondomom i pilulama pa da se tako osjeca sigurnom, onda nek to i ucini. u ocekivanju boljeg seksualnog zivota. neopterecenog (barem ne toliko jako, ne zagovaram lakomislenost, da me tko ne bi pogresno shvatio).

Magic woman
03.05.2010., 23:57
Obitelj=puno djece:cerek:Al prije bi trebao biti brak za tako nešto.

true :) samo mislim da ona nema na pameti obitelj i to ne jos neko vrijeme ;)

u potpunosti se slazem s tobom

pa ono... nece se zauvijek sevit dvaput godisnje. tek je pocela, pobogu, mlada je i nemaju gdje bi solo. ali bit ce prilika.

a osim toga, moj je savjet uvijek uciniti onako kako ti pase. ako njoj pase da se zastiti i kondomom i pilulama pa da se tako osjeca sigurnom, onda nek to i ucini. u ocekivanju boljeg seksualnog zivota. neopterecenog (barem ne toliko jako, ne zagovaram lakomislenost, da me tko ne bi pogresno shvatio).

bas tako MLADA je sto ce joj pobogu tablete vec sad, uostalom dokazalo se da su kondomu najsigurnija zastita i sto se tice bolesti i trudnoce

Kid A
05.05.2010., 11:35

nekima elegantno rjesenje, a nekima donosi samo probleme. meni bi se cura redovito nakon uzimanja tableta osjećala naduto, napuhano, anksiozno naposljetku čak i depresivno.. al eto nije svima tako i ima raznih tableta.. u zadnje vrijeme prakticiramo "najsigurniju" metodu - izvadi ga na vrijeme (jadna nam majka :D))

Ispijač Mozga
05.05.2010., 12:36
u zadnje vrijeme prakticiramo "najsigurniju" metodu - izvadi ga na vrijeme (jadna nam majka :D))

Sretno :D

mija
06.05.2010., 09:20
Prije svega moram zaključiti da ste jako mlade sa 16-17 a već se sexate. Razumijem razmišljanje o tome ali nije li malo prerano?. Treba vremena, iskustva životnog a ne samo sex, sex, sex.

Ako sam uspjela pofatati:
Zaštita: dureks jedino, od tableta se vrlo lako dobije hormonalni poremečaj, a i zaboravi se popiti, bolesti su prenosive, mi smo probali i one u boji ali pucaju 90%. Treba uvijek u novčaniku/tašni imati zaštitu ali zaista uvijek. A sa zaštitom se može i opustiti, nema straha od trudnoče i sl.

GUESS: nije to to, nisi spremna kao što misliš, pusti vrijeme da učini svoje, još si mlada. ne ide to prvi put tek tako on mi se sviđa pa eto hoču sa njim.

ylbizg:tu se nema šta reći ako ona već ide na to i ima iskustva samo naprijed (pravo mjesto, pravo vrijeme) to je sve što ti treba a i zaštita.

Što se tiče razlike u godinama to nema veze sa sexom to je samo stvar izbora ali netreba dozvoliti da vas neko koristi samo zato što ste mlade

ČUVAJTE SE I MISLITE "GLAVOM"

Garth
06.05.2010., 11:13
Durex, classic. Gospodin neka se pobrine za osnovna sredstva, a gospođa da se mijenjaju svakih pol sata hoblanja. Ni oni ne traju vječno. Da se ne zanesete, postavite alarm na mobu (neki neugodni, he, he).

Manite se zloćudne kemije....

lupus_est
06.05.2010., 13:06
Daj nemojte jebat, da sam se ja seksao s 15-16-17 bio bi puno bolji/zdraviji čovjek nego što sam danas s nenapunjene 24.

A ne ovako, nemam društvo, prijatelja, curu, totalno sam asocijalan i svaki Božji dan razmišljam o samoubojstvu (koje sam već jednom počinio uzevši 'veću' količinu tableta). Očito nije bilo dovoljno, završio sam na ispiranju.

Ja, pošto sam dosta duhovna osoba, smatram da mi je Bog dao drugu priliku. Jer ja znam da sam bio dosta omamljen i uspavan, tako da nisam mogao doći do vrata, već smatram da me On vodio.

Eto, oprostite mi na totalnom offtopicu, ali htio sam kazat da 16-17 godina nije malo za seks, barem meni. Ovisi od osobe do osobe. :)

BrokeBM
06.05.2010., 14:24
@mija - zaštita u novčaniku nije pametna ideja :facepalm: kondomi pucaju

Ispijač Mozga
06.05.2010., 16:26
@mija - zaštita u novčaniku nije pametna ideja :facepalm: kondomi pucaju

Bogami... novcanik nije prigodno mjesto za drzanje kondoma. Vjerovali ili ne, ne mogu se bas svugdje nagurati :D

Puntalur
06.05.2010., 17:06
Pravi odgovor!

Monica.
07.05.2010., 09:57
Prije svega moram zaključiti da ste jako mlade sa 16-17 a već se sexate. Razumijem razmišljanje o tome ali nije li malo prerano?. Treba vremena, iskustva životnog a ne samo sex, sex, sex.

Mija, di ti živiš, danas se klinci ševe i sa 13, 14....:kava:

Anchy007
08.05.2010., 21:51
Je li dobro u prvi spolni odnos stupiti s nekim dosta starijim od sebe?

Pa ja sam sa dečkom starijim od mene 9god imala prvi odnos sa njim sam i dalje,to jednostavno moraš sam odlučiti,ako se volite sve je dozvoljeno :)

Anchy007
08.05.2010., 21:54
Daj nemojte jebat, da sam se ja seksao s 15-16-17 bio bi puno bolji/zdraviji čovjek nego što sam danas s nenapunjene 24.

A ne ovako, nemam društvo, prijatelja, curu, totalno sam asocijalan i svaki Božji dan razmišljam o samoubojstvu (koje sam već jednom počinio uzevši 'veću' količinu tableta). Očito nije bilo dovoljno, završio sam na ispiranju.

Ja, pošto sam dosta duhovna osoba, smatram da mi je Bog dao drugu priliku. Jer ja znam da sam bio dosta omamljen i uspavan, tako da nisam mogao doći do vrata, već smatram da me On vodio.

Eto, oprostite mi na totalnom offtopicu, ali htio sam kazat da 16-17 godina nije malo za seks, barem meni. Ovisi od osobe do osobe. :)

Pa sad mislim...tu si u pravu :D zavisi od osobe uvek.

Anchy007
08.05.2010., 22:02
[/QUOTE] se tiče razlike u godinama to nema veze sa sexom to je samo stvar izbora ali netreba dozvoliti da vas neko koristi samo zato što ste mlade[/QUOTE]

:) Ma bolje on od mene da se čuva :)
U pravu si slazem se i zastita treba obavezno,bolje ti je da staviš zaštitu ,a ne da svakog meseca strahuješ da li ćeš ili ne dobiti mens. to kazem iz iskustva.
I nemojte se upustati u to ako zaista to ne zelite,uvek prvo razmislite šta se dalje moze desiti.Ako se volite i imate poverenje jedno u drugo uradite to ali sa zastitom,jer to ćete kad tad uraditi,bolje je da to uradite sa osobom koju volite i koja vas voli nego sa nekim ko vam se svidja i koga ne poznajete dovoljno,a još gore ako radite to sa nekim ko ne zna kako i šta.Prvi put koliko znam treba nežno i polako da bude,ne treba biti nekog velikog straha i što je najvažnije trebate biti sigurne da to želite i da znate šta radite :)