PDA

View Full Version : Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

sexy_ciccolina
15.08.2010., 01:47
A zasto?

Zbog dvoličnosti.Ko fol glume razumjevanje,a iza leđa te ogovaraju ili ti se izruguju.Tvrdiš da ne postoje takve osobe?

Ispijač Mozga
15.08.2010., 08:38
Zbog dvoličnosti.Ko fol glume razumjevanje,a iza leđa te ogovaraju ili ti se izruguju.Tvrdiš da ne postoje takve osobe?

A ti tvrdis da ne postoje normalne osobe koje to ne bi radile? Mislim kaj... znaci sa 29 ak si djevica je ok, al jebiga 30 kad dodje onda ce te svi tracat i sve...:rolleyes:

sexy_ciccolina
15.08.2010., 12:18
A ti tvrdis da ne postoje normalne osobe koje to ne bi radile? Mislim kaj... znaci sa 29 ak si djevica je ok, al jebiga 30 kad dodje onda ce te svi tracat i sve...:rolleyes:

Postoje,al sam za to da o tome nikom ne pričaš.Imala sam frenda koji je skinuo mrak sa 30,a uskoro se oženio istom curom.

Ispijač Mozga
15.08.2010., 17:33
Postoje,al sam za to da o tome nikom ne pričaš.Imala sam frenda koji je skinuo mrak sa 30,a uskoro se oženio istom curom.

Da, odlican pocetak za vezu - lazi i sutnja. Temelj svakog dobrog odnosta. Jer strahujes od toga da ce ti se ismijavat. WTF, pa s kakvim ljudima se onda upustas u odnose....

sexy_ciccolina
15.08.2010., 18:02
Da, odlican pocetak za vezu - lazi i sutnja. Temelj svakog dobrog odnosta. Jer strahujes od toga da ce ti se ismijavat. WTF, pa s kakvim ljudima se onda upustas u odnose....

Osobno pitanje je dal ću baš ulaziti u neku vezu sa osobom koja mi skine mrak ups koja me deflorira.Kad si mlađi to je jako bitno dok kad si stariji ne toliko.Tu mislim na osobu ofkors.

Ispijač Mozga
15.08.2010., 19:51
Osobno pitanje je dal ću baš ulaziti u neku vezu sa osobom koja mi skine mrak ups koja me deflorira.Kad si mlađi to je jako bitno dok kad si stariji ne toliko.Tu mislim na osobu ofkors.

Dobro, posteno...
Al oces uc u prvi bar i pokupit onog koji izgleda najjednostavnije i onda s njim u krevet? Ili ces ipak se upustit u odnose s osobom koju poznas i u koju imas povjerenja. Jer ako ides na prvu opciju onda ocito nesto dublje ne stima s tobom od toga da skrivas nevinost pod cijenu toga da ti prvi seks bude vrlo bolan, neugodan i sve popratne minuse. Jer joj, bude me netko tracal...
Meni osobno bi bila manja trauma da ako vec idem se sevit s takvom osobom da on svojim prijateljima "otraca" (kao da je to neka sramota) kak sam bio djevac nego li to da mi prvi seks lici na kavez boli jer ce na mene navalit ko majmun.

sexy_ciccolina
15.08.2010., 20:19
Ajd dobro,al ti to nikad nećeš shvatiti.

Zoey
17.08.2010., 21:48
nije stvar u tome da nadjem decka da mu kazem ... boli me iskreno za to... vec tio je tu samo neko vrijeme vec 2 put smo zabrijali al nismo isli do kraja... jebeno me privlaci, al mislim da nema nekih razloga zasto bi znao i dicio se tim mozda kasnije.. sad cete naravno poceti ostavljati komentare kako to ne treba da radim al ovo je 21. vijek. i mislim da je sex za jednu noc nesto sasvim normalno... ja sam samo pitala da li se moze sakriti ili ne

ako se brines hoce li se tip diciti cinjenicom da je posevio djevicu, onda fakat ne nam kak ces ikada shvatiti da se nista u zivotu nemre tak jednostavno uvjetovat. dakle, ti bi se posevila s njim, ali ne zelis da zna da si djevica da to kasnije ne bi uokolo govorio. mislim, stvarno.

ja ti necu rec da to cinis ili ne cinis. ali cu ti pokusati ukazati na gresku u logici. samo... bojim se da ces odbiti sudjelovati u tom dijalogu s razumijevanjem.

Bella Krleža
18.08.2010., 21:13
(znam da je dugačak post, ko hoće nek čita i sudjeluje, ko ne....)

ajme, nikad nisam mislila da ću ovdje tražiti kakve savjete (mislim, nikad nisam mislila ni da ću se naći u ovakvoj situaciji, whatever…), ali eto :rolleyes:

pa dakle, ne bi tu postala, naravno, da se nisam još poševila (točnije, onak zapraf :rolleyes:

taman sam prošla 29.u i fakat sam već izvan sebe zbog te činjenice.

neću sad ulazit u detaljne razloge zašto i kako, maksimalno skraćeno je da mi samopouzdanje fakat (bilo) stravično, uvijek sam mislila da sam debela (realno, iz današnje (zrel(ij)e) pozicije, mislim da imam 5 previše), pošteno su i starci zajebali i tak bla bla. ovo je sasvim dovoljno. već duže odlazim na terapiju zbog svega i to mi ok…

inače imam par ispita do kraja faksa (oteglo se grrrrr), uspješna sam u poslu, tražena, ljudi me vole, imam jako puno prijatelja, podosta intimnih, nekoliko najbolji oduvijek. često mi komplimentiraju da sam posebna i neobična. dosta izlazim, a vani nisam baš neka snuždena, čuje me se i vidi, volim se glupirat (sa stilom :D ), ali jako sam fokusirana na društvo (jer ih obožavam i fale mi), a teško hvatam pogled s frajerima, malo sam nespretna u koketiranju i iskazivanju svojeg seksipila bla bla… oduvijek sam im bila najbolja prijateljica, a ne ljubavnica. i ovo skraćeno tek da se malko profiliram da bude lakše kad me budete savjetovali :mig:

ali jbga sve to, ja bi radila one stvari :D

kako su godine odmicale tak je stanje bilo sve groznije, s 23 mi bilo koma reći da sam virgo, ne znam kaj sad da velim kolko mi sad to komatozno. ali recimo da sam dosta ovih godina napravila koraka sama sa sobom.

meni je najgore kaj stalno brijem da mi ga neće moć stavit unutra. p.m. imala sam krajem prošle godine prvo kvazi iskustvo i najgora noćna mora mi se ostvarila. zabrijala s frendom i kad mi ga probal stavit nije išlo. nije znao da još nisam, ali jako je normalan i nije inzistirao, ja rekla da sam još jako zblokirana i sve je zapravo super završilo. drugo iskustvo bilo samo oralne prirode :D

i kad razmišljam o svemu tome tu mi dolazi (penetrirajuća) točka u kojoj sve odjebem i odustajem. u glavi. naravno.

e sad. zabrijo je jedan tip jako na mene :D ne sviđa mi se posebno, ustvari jako mi genijalan, nema traga da bih se mogla zaljubit, ali sviđa mi se što bismo imali produžili poznanstvo u ovakvu vrstu odnosa :D nema ove neke komponente emocija i nja nja neg čisti sex i (to mi genijalno jer ja sad to dvoje ne mogu u kombinaciji). živi u drugom gradu i dolazi krajem mjeseca u moj, ne poznajemo se puno, ali u detalje mi je rekao što želi raditi sa mnom. i to mi se strava sviđa grrrrrrrr

a kak sam ja i inače dosta lajava i otvorena, on misli da sam ja neka stara iskusnjara (jbte, svi to misle, cure mi često znaju reć da me se dečki boje, a to me zapravo moj hi-men štiti tak dobro hihihihihi

strava sam u dvojbi, on će doći totalno nenormalan, situacija će se na tu temu u sljedeća dva tjedna sam još jače nabrijat i on brije da ćemo se seksat do jutra ko zečevi!!!

a kaj da ja delam? aj recite. brijem da neću moć bit opuštena i da će sve otić k vragu, da će mislit usred svega „wtf????“. mislila sam uvijek da ću prvi put se seksat s nekim s kim ću to podijelit pa će on malko pripazit na mene :cerek: al jbte, s 29. ja bi se sad seksala danonoćno i nemam nikakve moralne dvojbe oko seksa za jednu noć, joj ne mogu opisati te podvojene osjećaje. (jadna sam baš!)

znam da sve ne može biti savršeno, a i nisam neka „drvena“, baš naprotiv. ali sad sam se već uplela tu mač i ne da mi se tu činjenicu podijelit s njim, najradije bih da ne postoji taj dio i da se fakat ševimo do jutra jer to želim i trebam.

kaj velite :kava:

Nanuša
18.08.2010., 21:25
Počuj me.

Vako:

sve da ti njemu i ne kažeš, on će skužit. Ako ne skuži, zaključit će da si loša u krevetu. Ako zaključi da si loša u krevetu, nema seksa do jutra.

Tak da ono. Trebaš mu reć, ali u tonu u kojem ste dosad komunicirali. Oću reć, ako si jezičava, posjedni ga i kroz šalu mu reci da si cijeli život čekala jebača poput njega bla sra truć. Samo nemoj bit taf čik i onda se povuć u regresiju i počet cvilit kako si nježan cvjetić čim ti ga utakne jer ćeš vas tako oboje istraumatizirat. I njemu će još i past :kava:

Reć šta je na stvari i ćao. Taman da si 29 godina u dupe naprdila i da mu ne moš reć.

Bella Krleža
18.08.2010., 21:39
huh, prva pa šuska :D al konstruktivna :D

p.m.

Zoey
18.08.2010., 21:45
...

a kaj da ja delam? aj recite. brijem da neću moć bit opuštena i da će sve otić k vragu, da će mislit usred svega „wtf????“. mislila sam uvijek da ću prvi put se seksat s nekim s kim ću to podijelit pa će on malko pripazit na mene :cerek: al jbte, s 29. ja bi se sad seksala danonoćno i nemam nikakve moralne dvojbe oko seksa za jednu noć, joj ne mogu opisati te podvojene osjećaje. (jadna sam baš!)

znam da sve ne može biti savršeno, a i nisam neka „drvena“, baš naprotiv. ali sad sam se već uplela tu mač i ne da mi se tu činjenicu podijelit s njim, najradije bih da ne postoji taj dio i da se fakat ševimo do jutra jer to želim i trebam.

kaj velite :kava:
o jebote, pa normalno da ti se svida kad ti netko govori kaj bi s tobom radio do jutra. :kava: mislim, cinis mi se kao normalna cura pa imam filing da ti mogu rec onak kak mislim.

a to je: daj nemoj brijat da si jedina zenska koja se jos nije posevila. to je prvo.

drugo: daj se nemoj sevit s nekim s kim ne osjecas ono nesto. ne mislim na "ljubav" niti ista te prirode, ali recimo da bi bilo lakse kad bi ti se i noge smocile samo od toga kaj pomislis na to kaj biste radili cijelu noc i cijeli dan. onak, jasno mi je da ti je napeto tak nekaj slusat, ali je pitanje je li ti napeto zato sto ti on to govori ili zato sto se ti jednostavno zelis posevit da to maknes s puta.

trece: opustenost ne dolazi od toga da sama sebi velis "e, ja sam sad opustena" nego dolazi iz mentalnog sklopa koji je sam sa sobom sve dileme rijesio i koji se ne ustrucava ni ne boji ni ne razmislja o tome sta ce selo (ili bilo tko drugi reci). drugim rijecima, ne sevis se zbog nikoga osim zbog toga sto ti to zelis taj tren s tom osobom i sigurna si u to. prvi put je samo jedan. znam, zvuci pateticno, al zbilja je. i ne treba se upustat u to osim ako nisi: napaljena, sigurna da to zaista, ali zaista i zelis (jer nema natrag, sam da znas, stoga i "ono prvi je put samo jedan") i ful slobodna. seks ne trpi glumu.

time dolazim do cetvrtog: naime, muskarci nisu onako glupi i debilni kao sto ih mi cesto volimo karakterizirati. reci covjeku kako stvari stoje i razumijet ce. cudo jedno kako normalni ljudi znaju normalno reagirat kad im se nesto na razuman i iskren nacin objasni.

i sretno.
/javi kak je bilo./

Sljiva
18.08.2010., 21:53
Evo druge varijante: zamisli si kako bi ti željela da ta večer teče.
Onda zamisli da mu objasniš cijelu situaciju i kako bi željela da se stvari (OTPRILIKE) odvijaju.
Pa vidi da li to drži vodu.
Da sam ja na njegovom mjestu, meni bi svakako bila bitna informacija da si junferica jer bi i moj pristup trebao biti prilagođen tome.
A kad bi mi rekla kako bi ti htjela da se stvari (OTPRILIKE) odvijaju, onda bih gledao da ti mogu udovoljiti jer bi se tako osjećala sigurnije i opuštenije.
Jebote, ovo kao da pišem kako se malo dijete treba privoliti kad prelazi iz plastične kadice u veliku kadu za kupanje. :D
Uglavnom, ako ćeš ga držati budalom, zasrat ćeš. Ne vidim drugog načina nego popričati o tome svemu. I ne zaboravi spomenuti da ti to jako želiš, što si već navela.
Koliko ćeš više biti opuštena, toliko ćeš više uživati. A to ti ne može nitko prognozirati. Tvoja fiks ideja je tvoj najveći problem. Kad nađeš načina da ju prevaziđeš, onda si na k...u. :top:
U prinicipu, mislim da će vam trebati nekoliko susreta dok se uspiješ dovoljno opustiti. Moš ti biti narajcana, ali kad treba umočiti, onda dolazi tvoj grč i sve staje. E, to treba rješiti.
Savjete je jako lako dijeliti, pogotovo onima koji su problem davno prošli. Puno ih je teže primjeniti. Ali, tako je to.
Ovdje možeš čuti puno pametnih savjeta samo treba ih znati provesti.

Opusti se. :kava:

Bella Krleža
18.08.2010., 22:06
o mislim, cinis mi se kao normalna cura pa imam filing da ti mogu rec onak kak mislim.

pa to bih baš rado :mig:

da, dobro, znam da brijem :ne zna: žešće :rolleyes:

mislim, to je postao razlog zbog kojeg sam sve zatvorenija i zblokiranija i nepristupačna. stvari postaju totalno kontradiktorne jer me jebe ta činjenica...
i teško mi je onda razmišljati o tome radi li se meni to radi njega, mene, trenutka, njegovog, mojeg...

sve mi je, vidim, mitskih razmjera, daleko od opuštenosti.

i da, fakat imate pravo, to sam i sama tak rezimirala... al očito skačem na svaku priliku (i mrzim to)

(dobro, sad ću malo plakati)

Bella Krleža
18.08.2010., 22:10
Evo druge varijante: zamisli si kako bi ti željela da ta večer teče.
Onda zamisli da mu objasniš cijelu situaciju i kako bi željela da se stvari (OTPRILIKE) odvijaju.

nije baš tak stvar započela. kaj da mu predočavam takav scenarij kad se njemu ševi do jutra. a ne upada u priče s malom netaknutom :D

koliko ga poznajem, mislim da bi ok reagirao.
ali ovo nije ta priča.

uh.

Zoey
18.08.2010., 22:22
...
Uglavnom, ako ćeš ga držati budalom, zasrat ćeš. Ne vidim drugog načina nego popričati o tome svemu. I ne zaboravi spomenuti da ti to jako želiš, što si već navela.
poslusaj ovo, bella.
...
Savjete je jako lako dijeliti, pogotovo onima koji su problem davno prošli. Puno ih je teže primjeniti. Ali, tako je to.
Ovdje možeš čuti puno pametnih savjeta samo treba ih znati provesti.

Opusti se. :kava:
savjete treba znati provesti, ali mislim da se to dogada tek onda kad shvatis da nemres non-stop sam sebi radit stetu i kad skuzis da je iskrenost o tome da si neiskusan apsolutno bolja od lazi i glume. ljudi cijene iskrenost. pa cak i oni koje nazivamo budalama. to je cinjenica.

pa to bih baš rado :mig:

da, dobro, znam da brijem :ne zna: žešće :rolleyes:

mislim, to je postao razlog zbog kojeg sam sve zatvorenija i zblokiranija i nepristupačna. stvari postaju totalno kontradiktorne jer me jebe ta činjenica...
i teško mi je onda razmišljati o tome radi li se meni to radi njega, mene, trenutka, njegovog, mojeg...

sve mi je, vidim, mitskih razmjera, daleko od opuštenosti.

i da, fakat imate pravo, to sam i sama tak rezimirala... al očito skačem na svaku priliku (i mrzim to)

(dobro, sad ću malo plakati)
al stvarno brijes. prvo sam ti mislila rec da prestanes ic na terapiju i samo se opustis i prepustis, ali odustala sam od toga jer ne znam kako ti je i nemrem pojmiti kaj ti se sve mota po glavi. mislim... mogu pretpostaviti jedino. ne znam je li to dovoljno dobro, ali brijem da ti moze biti bar neka utjeha.

i jos nekaj: ovo boldano - tko kaze da se seks mora dogoditi vec prvi put kad se vidite? pa onako, moze se to sve fino polako i lijepo razvijati. evo, moja posljednja "veza"* ti je bila bas takva. prvo smo se nalazili neprestano, pricali na mobitel, chatali, bla bla bla.... onda smo se malo drzali za rukice i mazili po kosi.... onda sam se ja naslonila na njega... onda se on naslonio na mene i drzao mi glavu u krilu.... onda smo se malo legnuli i (kako ruzan izraz) pipkali i skakljali i sta sve ne... onda me poljubio... micao kosu s lica i sve one lijepe stvari koje uvijek pamtis kad te netko prvi put poljubi... onda smo se jos malo tako samo ljubakali i bacali po krevetu i onda sam ja rekla "skidaj se". nije bas bilo "romanticno", al jebiga, nisam mogla vise zdrzat. i bas je bilo lijepo. i to je bilo prije 2 godine, kad sam imala 27. on 28. poanta: nije sve u seksu prvi dan, cak i onda kad znas da ce do njega doci. i fakat nije bilo sve u seksu. totalno smo se lijepo provodili.

*pomalo posebnih okolnosti, ali to je sad preduga prica, no recimo da je ta "uvertira" malo duze trajala i zbog tih okolnosit, ali i zbog ovoga sto sam gore napisala.

Kai Rosa
18.08.2010., 22:32
Ak se nemreš opustiti čaša dvije vina ti neće odmoć,ne budeš se napila i smijat ćeš se ko debil.Barem ja jesam.

Bella Krleža
18.08.2010., 22:36
pa jest mi utjeha :mig: sva tri posta me opustila i dišem, tenk ju :cerek:

i kužim (bolje) kaj griješim.

i kužim ja i ovaj cijeli proces od pričanja, rukica, kose i "skidaj se", pa to je moj scenarij...
al kaj da ti velim, ja ti od pričanja već odmah skočim na himen :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

i da, i prije nego sam poslala prvi post, odlučila sam da neću priču ipak upravo iz razloga koje je šljiva napiao.

a da ne pričam kaj mi fakat svega u glavi zbog toga, maj gad. podvojeni osjećaji, kontradiktorne potrebe, ma...

al jasnije je, u svakom slučaju :mig:

Sljiva
18.08.2010., 22:43
Svaki muški bi mogao početi post s "pa ja ti mogu pomoći ako mi se obratiš". Tehnički da, ali tu je još sto drugih stvari koje bi stvarnu realizaciju takvog nečeg svele na minimum. Dakle, ništa od osobnog angažmana. :zubo:
Isto tako, u intimnim trenucima nitko ti ne može biti blizu da ti suflira.

Mi ti možemo pisati i ti možeš shvaćati koliko hoćeš.
Na kraju ostaješ samo ti. I samo o tebi ovisi što ćeš napraviti.
Napravi pravu stvar, budi čovjek i uz pomoć tog dečka pokušaj napraviti korak dalje. Ne sve odjednom, ne lakomo. Korak po korak.
Rezultat neće izostati.

Pravi seks možda padne nakon 5. - 6. susreta, tko zna kojeg. Nije bitno.

Zoey
18.08.2010., 22:45
pa jest mi utjeha :mig: sva tri posta me opustila i dišem, tenk ju :cerek:

i kužim (bolje) kaj griješim.

i kužim ja i ovaj cijeli proces od pričanja, rukica, kose i "skidaj se", pa to je moj scenarij...
al kaj da ti velim, ja ti od pričanja već odmah skočim na himen :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

i da, i prije nego sam poslala prvi post, odlučila sam da neću priču ipak upravo iz razloga koje je šljiva napiao.

a da ne pričam kaj mi fakat svega u glavi zbog toga, maj gad. podvojeni osjećaji, kontradiktorne potrebe, ma...

al jasnije je, u svakom slučaju :mig:
grijesis samo u tome sto si zbog svoje neke totalno sulude ideje ne dopustas da napravis taj korak.

mislim... daj razmisli malo i sama sebi reci da ce uzitak biti mnogostruko veci od tvog straha (ne tvrdim da je neopravdan, ali pretpostavit cu, for arugment sake, da nije nego da je samo mali problemcic prenapuhan zapletenoscu u kojekakva opravdanja i izlike).

i onak... nema ti kaj bit bed, nema ti kaj bit neugodno ili tak nekaj. napisala si da se decko pali na tebe. ergo, ti se njemu svidas. takva kakva jesi, jel. i ne kuzim zasto bi to sad htjela usrat i opravdat s nedostatkom samopouzdanja ili kojekakvim drugim nazovi-problemima. idi pa vidi. mozda se uopce neces spetljat s njim, a mozda cete se tak spetljat da se necete moc raspetljat. :cerek:

/od ovolke price o tome, zelim se i ja s nekim SPEEEETLJAT! :Sex:/

Bella Krleža
18.08.2010., 22:53
Na kraju ostaješ samo ti.

jasno mi sasvim, pitam sve ovo zbog vlastitih predradnji :D

Bella Krleža
18.08.2010., 22:58
/od ovolke price o tome, zelim se i ja s nekim SPEEEETLJAT! :Sex:/

pa jako ti želim :D

al nisam sigurna kolko mu se sviđam na drugim nivoima, jer mu se konverzacija svodi samo na jednu stvar, a jaaaaaako se malo poznajemo.
dečko se hoće ševit i to je to, i nije on ova priča "rukica kosica", konkretan je mali, a u ostalome se čuva... jasan je sasvim u potrebama...

hm.

Kai Rosa
18.08.2010., 23:01
Malo vina čini čuda.Opustiš se,a možda ti se jezik razveže.Al popijte skupa veća je fora.I to ak možeš crno vino.

Zoey
18.08.2010., 23:02
pa jako ti želim :D

al nisam sigurna kolko mu se sviđam na drugim nivoima, jer mu se konverzacija svodi samo na jednu stvar, a jaaaaaako se malo poznajemo.
dečko se hoće ševit i to je to, i nije on ova priča "rukica kosica", konkretan je mali, a u ostalome se čuva... jasan je sasvim u potrebama...

hm.

i ja sam isto konkretna i jasna kad se zelim sakriti od mozebitne intimnosti. nije za pohvalit se, al eto. :brukica:

ne znam mozes li ti uopce shvatiti koliko je tesko s nekim imat samo seva odnos. i mislim da ne trebas na to pucat. e bas zato mislim da moras razgovarat s njim. ako me kuzis.

/o ovo s casom vina isto nije losa ideja. pod uvjetom da je zaista jedna casa vina. takes the edge off. :D/

EDIT: e pa kad se malo upoznate onda ces vidjet svidas li mu se na drugim razinama i svida li se on tebi na drugim razinama. zato sam ti i napisala da se seva ne mora dogoditi odmah kad se vidite.

Bella Krleža
18.08.2010., 23:21
i ja sam isto konkretna i jasna kad se zelim sakriti od mozebitne intimnosti. nije za pohvalit se, al eto. :brukica:

ne znam mozes li ti uopce shvatiti koliko je tesko s nekim imat samo seva odnos. i mislim da ne trebas na to pucat. e bas zato mislim da moras razgovarat s njim. ako me kuzis.

hm, hm. viš, himen ti meni ne da tak razmišljat :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
:D
ja odmah zblokam i tu prestaje moj svaki prostor za menevar. promatram i gledam na situaciju ograničeno :D

ok, primirit ću se :D
iako 29.a u kombinaciji "dagaopetnespominjem" gadne zbrke i spačke radi. uh.

u potpisu
naivna :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Zoey
18.08.2010., 23:50
hm, hm. viš, himen ti meni ne da tak razmišljat :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ja odmah zblokam i tu prestaje moj svaki prostor za menevar. promatram i gledam na situaciju ograničeno :D

ok, primirit ću se :D
iako 29.a u kombinaciji "dagaopetnespominjem" gadne zbrke i spačke radi. uh.

u potpisu
naivna :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

zato sto ti je bed jer znas da seks nije samo seks*. i to je normalno. da je samo seva, vec bi se ti rijesila svojeg himena odavno.

*a posebno ne onaj prvi.

Kai Rosa
18.08.2010., 23:51
Recimo meni se desilo sljedeće.Kad sam prvi put spavala sa dečkom nijesam bila sigurna dal mi je probio himen,mada osjetila sam peckanje.Nije bilo krvi,al i to se dešava .Ne mora je uvijek biti.Ja sam sljedećem dečku rekla kakomislim da jesam junferica mada sam već imala bliski susret pa neka to dovrši.Kaj ja znam.Pitaj ga u zezanciji jel misli da si djevica il tako nešto.Nemam ideje.A sad može se bit neiskusna tj loša jebačica samo u slučaju da se nisi već pohvatala sa nekim.Meni je to bila prednost.Tako da čak i da sam mu prešutila ne bi baš skužio.

Bella Krleža
19.08.2010., 00:00
Zoey :grli:

uglavnom, spavat ću mirn(ij)a.

Zoey
19.08.2010., 00:08
Zoey :grli:

uglavnom, spavat ću mirn(ij)a.

ajde spavat, bit ce sve dobro. nemoj unaprijed paranoizirat.

Bella Krleža
19.08.2010., 00:08
a i još nešto.
sad sam se sjetila :D

kak zvuči kad netko usred šulanja kaže: e gle, nisam ja još...
s recimo 29.g. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
jer to onda fakat mijenja malo stvari i situaciju.
jer dok gacaš prema ili po tridesetima, razlozi za brijanje (i/ili ševu) nisu (ni približno) ist ko s 16, 18, 21....
sasvim su i drugačiji razlozi za ulazak u bilo kakav odnos...
i onda još ovo...
ionak mi to oduzima puno energije i vremena i fakat me živcira što ću/ćemo još na to trošit vrijeme... ma znam da nejde drugačije i da je to "taj" dobar put... ali NA POR NOOOOOO

a ovo sve ostalo se valjda zovu osobne stvari koje jednostavno treba pregristi :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Zoey
19.08.2010., 00:14
a i još nešto.
sad sam se sjetila :D

kak zvuči kad netko usred šulanja kaže: e gle, nisam ja još...
s recimo 29.g. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
...

halo? pa neces mu reci usred akcije, nego ces mu reci prije.

Bella Krleža
19.08.2010., 00:25
pa sigurno mu neću reći usputno dok navlači kondom...!
mislila sam na neka uvertirna šulanja :D
i pričala o tome kako će nakon toga situacija malo zastagnirat.
brijem da nikome nije baš fantazija imat malu virgo29 u nekom odnosu
koji se počinje tek razvijati i u kojem još samoga sebe malo štitiš i čuvaš
i proračunat si u tim godinama jer imaš nekog iskustva koji te po koji put i pameti naučio...

Zoey
19.08.2010., 00:30
pa sigurno mu neću reći usputno dok navlači kondom...!
mislila sam na neka uvertirna šulanja :D
i pričala o tome kako će nakon toga situacija malo zastagnirat.
brijem da nikome nije baš fantazija imat malu virgo29 u nekom odnosu
koji se počinje tek razvijati i u kojem još samoga sebe malo štitiš i čuvaš
i proračunat si u tim godinama jer imaš nekog iskustva koji te po koji put i pameti naučio...

daj ne brij.

nije ni meni bila fantazija ljubakat se s frajerom mjesec dana pa jesam. nes ti problema. stvari su takve kakve jesu, nemres to promijeniti. i bok.

ne brini tako jako toliko unaprijed. stvaras si nepotreban pritisak i nije ni cudo da se onda zablokiras.

Bella Krleža
19.08.2010., 00:36
daj ne brij.

da, to je to...

:mig:

Sljiva
19.08.2010., 09:24
da, to je to...

Jesi ti riba u horoskopu?

Tool
21.08.2010., 01:23
Jedno pitanje.

Meni je cura rekla da ona ne može svršiti preko g-točke (sama), nego samo preko klitorisa.

Pa me zanimalo dal je to finalno, tj. nepopravivo ili se može nekako curu dovesti do orgazma preko g-točke ako niti ona sama ne može, tj. bar tako kaže.

lizzy borden
21.08.2010., 10:15
Jedno pitanje.

Meni je cura rekla da ona ne može svršiti preko g-točke (sama), nego samo preko klitorisa.

Pa me zanimalo dal je to finalno, tj. nepopravivo ili se može nekako curu dovesti do orgazma preko g-točke ako niti ona sama ne može, tj. bar tako kaže.

Pa ni ja isto ne mogu sama preko g-točke...za to mi i služi dečko :D.

we_love_animals
22.08.2010., 14:43
ja sam pred par dana imala prvi spolni odnos s deckom s kojem sam 2 god...oboje smo bili nevini, i dogodilo se sasvim spontano, i bilo je predivno..:) nit je nesto posebno bolilo, nit je bilo krvi,... .i sad je svaki drugi put bolji... e sad, mene zanima dali je kondom dovoljna zastita? koristimo durex extra safe, ne svrsi u mene nego izvadi prije.. ali svejedno me strah da pukne, stvarno smo jos jako mladi za bebu... a opet pilule..neznam..ne mogu rec mami... kao dovoljna zatita nam moze biti jedino neplodni dani...

Ispijač Mozga
22.08.2010., 14:45
ja sam pred par dana imala prvi spolni odnos s deckom s kojem sam 2 god...oboje smo bili nevini, i dogodilo se sasvim spontano, i bilo je predivno..:) nit je nesto posebno bolilo, nit je bilo krvi,... .i sad je svaki drugi put bolji... e sad, mene zanima dali je kondom dovoljna zastita? koristimo durex extra safe, ne svrsi u mene nego izvadi prije.. ali svejedno me strah da pukne, stvarno smo jos jako mladi za bebu... a opet pilule..neznam..ne mogu rec mami... kao dovoljna zatita nam moze biti jedino neplodni dani...

A kak bi zatrudnila ako nema unutarnje ejakulacije i jos koristite kondom? Jeste vec poceli imat biologiju u skolu ili si 4. i nize razred?:rolleyes:

we_love_animals
22.08.2010., 14:49
A kak bi zatrudnila ako nema unutarnje ejakulacije i jos koristite kondom? Jeste vec poceli imat biologiju u skolu ili si 4. i nize razred?:rolleyes:

haha pa moram biti sigurna..:D

Moschino_girl
22.08.2010., 15:34
a kao puno se u školi uči o sexu i tin stvarima. bolje da pita neg da radi sranja.

ne beri brigu, tako ti se sigurno ništa neće dogodit. lipo prati plodne i neplodne dane. kad su ti plodni, malo više opreza i tako. uživaj ;)

DalajLama
22.08.2010., 17:10
ma ti plodni i neplodni dani nisu baš pouzdani, treba se pazit isto i kad su plodni i kad su neplodni dani.

Moschino_girl
22.08.2010., 17:26
ma mislin ako uvik koriste kondom i ako pukne 27. dan ciklusa nije isto ako pukne 15.
pa možda, ako ih je toliko trta i sve to, da za vrime plodnih dana ne svrši u nju (naravno uz kondom)

Ispijač Mozga
22.08.2010., 18:06
a kao puno se u školi uči o sexu i tin stvarima. bolje da pita neg da radi sranja.

Pa ne znam za vas, ali mi smo u skoli ucili kako nastaju djeca. Ne, mozda se ne uci o seksu dovoljno, ali se uci o reproduktivnom sustavu razlicitih bica, pa ujedno i covjeka. Ukoliko netko uspjesno svlada gradivo 4. ili 5. razreda, ne znam sad tocno kojeg, znat ce da do oplodnje ne moze doci bez spajanja spermija sa jajnom stanicom sto je naprosto nemoguce ukoliko spermij ne moze doci do jajne stanice usljed ejakulacije u kondom van vagine. Osim ako nisu spermiji od Xenomorpha pa progrizu lateks i sami upuzu u vaginu.

ma mislin ako uvik koriste kondom i ako pukne 27. dan ciklusa nije isto ako pukne 15.
pa možda, ako ih je toliko trta i sve to, da za vrime plodnih dana ne svrši u nju (naravno uz kondom)

Cak i da im pukne kondom sanse za trudnocu su gotovo nemoguce posto on ejakulira van svaki puta kao sto je cura napisala.

Moschino_girl
22.08.2010., 18:58
Pa ne znam za vas, ali mi smo u skoli ucili kako nastaju djeca. .........

Cak i da im pukne kondom sanse za trudnocu su gotovo nemoguce posto on ejakulira van svaki puta kao sto je cura napisala.

Na ovo prvo, mogu reć iz vlastitog iskustva da nama niko u osnovnoj nije previše priča o seksu, bar ne u mojoj školi. Jedno je znat u teoriji kako nastaju dica, a drugo je to znat primjenit u praksi. Kad se neko prvi put sexa sa 15,16,17 godina, trta oko curenja sperme, ispadanja kondoma, nepravilnog stavljanja i ne znan ni ja čega je uvik prisutna.

Nama su se i roditelji bunili u 4. srednje (!) kad nam je prof iz bio tila pokazat kako se stavlja kondom. Koliko vidin, malo ko čita upute a još manje zna kako stavit kondom sa 15.

A na ovo drugo, mislila san ako svrši u nju.

Ispijač Mozga
22.08.2010., 19:52
Na ovo prvo, mogu reć iz vlastitog iskustva da nama niko u osnovnoj nije previše priča o seksu, bar ne u mojoj školi. Jedno je znat u teoriji kako nastaju dica, a drugo je to znat primjenit u praksi. Kad se neko prvi put sexa sa 15,16,17 godina, trta oko curenja sperme, ispadanja kondoma, nepravilnog stavljanja i ne znan ni ja čega je uvik prisutna.

Nama su se i roditelji bunili u 4. srednje (!) kad nam je prof iz bio tila pokazat kako se stavlja kondom. Koliko vidin, malo ko čita upute a još manje zna kako stavit kondom sa 15.

A na ovo drugo, mislila san ako svrši u nju.

Pa ako u teoriji znas da ne moze doci do oplodnje bez spajanja jajne stanice i spermija kako onda mozes ici pitat da li mozes zatrudniti ako decko koristi kondom i svrsava van cure. Kako bi to bilo moguce? Nije cura pitala "Joj moj decko ne stavlja dobro kondom, bla bla bla" vec nesto sasvim drugo.
A ukoliko ne znas navuc kondom i ne zelis citati upute ili bilo sta drugo sa 15 godina onda se nemas sto ni seksat. Znaci da ocito nisi spreman.

Ti usporedjujes seksualno obrazovanje tipa da ti netko u skoli pokazuje kako se stavlja kondom, prica o odnosima, pozama i sto sve ne sa tim sto se uci, ali bas u svakoj skoli jos u nizim razredima. A to je reproduktivni sustav u covjeka. Ako imas malo pameti, obracas pozornost na satu, onda mozes komotno zakljuciti da ne mozes ostati trudan sa kondomom+ejakulacija van tijela.

melody m.
25.08.2010., 22:42
pitanje sam postavila i na osnove,al nisam dobila odgovor pa sam se zapitala da nisam možda temu falila,ugl,evo posta....

evo ovak,imam jedno pitanje...danas meni jedna frendica kaže da ju je sestra (mlađa cura,od svojih nekih 17-ak godina,našla kao nekog dečka pa bi oni sad jel spavali) pitala da kao jel može umijesto lubrikanta koristiti nekako baby ulje? e sad,ova se zgrozila,kao ti si moja mlađa sestra,kako me to možeš pitat,bla bla bla,al zapravo kad je malo stala i razmislila zapitala se šta će joj odgovorit...
mislim vjerojatno maloj neugodno kupit lubrikante ili nešto slično pa konta da je lakše ući u dm i kupit baby ulje...pa me baš zanima,u ime moje nadasve šokirane frendice dal je to moguće i kakve su posljedice...:ne zna:

Sljiva
25.08.2010., 22:47
Super su ova pitanja "od frendice".
A frendica "nema internet" pa ne može sama pitati na forumu, ha?
No, kako god, još stari Rimljani su koristili maslinovo ulje kao lubrikant.
Iako, koliko se sjećam, prva preporuka su lubrikanti na bazi vode. Tek onda dolazi uljna baza.
Ali, pričekajmo još koji komentar.

melody m.
25.08.2010., 22:52
Super su ova pitanja "od frendice".
A frendica "nema internet" pa ne može sama pitati na forumu, ha?
No, kako god, još stari Rimljani su koristili maslinovo ulje kao lubrikant.
Iako, koliko se sjećam, prva preporuka su lubrikanti na bazi vode. Tek onda dolazi uljna baza.
Ali, pričekajmo još koji komentar.

pa slušaj,da meni to kojim slučajem treba,ja bih se fino otišla do dućana i kupila ono što mi već treba,čak sam ja "frendici" , koja vjerovao ili ne stvarno nema internet ponudila da ću ja mladoj dami kupit ako joj je već neophodan,na što se ova zgrozila,jer opet ponavljam,to je njena "mala seka"..
al svejedno hvala.. :kava:

Sljiva
25.08.2010., 23:09
pa slušaj,da meni to kojim slučajem treba,ja bih se fino otišla do dućana i kupila ono što mi već treba,čak sam ja "frendici" , koja vjerovao ili ne stvarno nema internet ponudila da ću ja mladoj dami kupit ako joj je već neophodan,na što se ova zgrozila,jer opet ponavljam,to je njena "mala seka"..
al svejedno hvala.. :kava:

Daj onda curicu razveseli lubrikantom koji kupiš na svoju ruku.
Dođeš i kažeš: evo, tu je, što sad....već je kupljeno, uzmi.

S@riT@
25.08.2010., 23:20
iam par pitanja... iam skoro 19 godina i djevica sam..za što mi mnogo ljudi koje znam i koji to znaju kažu da je sramota za moje godine.... i ono...iam dečka i tako to... pa me zanima..to 1. put..kolko boli, kolko krvi bude, ono šta se (ne)smije radit ugl.... evo recimo moju best frendicu nije skoro uopce bolilo a krvi nije uopce bilo, a mene koja sam dost fizički osjetljiva osoba mi valjda onda moglo (pretpostavka :/ )....

maki000
25.08.2010., 23:42
pozz svima vidim da je ovo grupa za sexualne odnose itd. pa eto... ja nemam nikakvi problema prvu sam sa 14 ^^ eeheh :D islo dobro ^^ :P

maki000
25.08.2010., 23:43
iam par pitanja... iam skoro 19 godina i djevica sam..za što mi mnogo ljudi koje znam i koji to znaju kažu da je sramota za moje godine.... i ono...iam dečka i tako to... pa me zanima..to 1. put..kolko boli, kolko krvi bude, ono šta se (ne)smije radit ugl.... evo recimo moju best frendicu nije skoro uopce bolilo a krvi nije uopce bilo, a mene koja sam dost fizički osjetljiva osoba mi valjda onda moglo (pretpostavka :/ )....

pa to uvjek mora prvi puta kod cure dok ima spolni odnos boljeti... a sto se tice tvoje frendice. znaci nju njezin decko nije probio tj probio mrezicu da krvari :)

S@riT@
25.08.2010., 23:45
pozz svima vidim da je ovo grupa za sexualne odnose itd. pa eto... ja nemam nikakvi problema prvu sam sa 14 ^^ eeheh :D islo dobro ^^ :P

bravo za tebe :D eh vidiš da bi meni bilo tako dobro (pošto mi je neugodno s poznanicima o tome baš ehm ) i da se prestanem brinuti napisala sam ovaj post tamo iznad tvojeg no nitko niš ne odgovara... =/

S@riT@
25.08.2010., 23:47
pa to uvjek mora prvi puta kod cure dok ima spolni odnos boljeti... a sto se tice tvoje frendice. znaci nju njezin decko nije probio tj probio mrezicu da krvari :)

pardon, počela sam pisat ono dok si već odgovorio xD
no nova sam na forumu i nezz di se briše...

kako je tebi bilo? nije valjda da vi dečki oko tog prethodno niš ne brinete..mislim ipak je 1. put -.-

Margarina
26.08.2010., 03:54

Ima ih koje ne krvare shvati to

Ispijač Mozga
26.08.2010., 09:24

Mrezicu :lol::lol: :s
Cuj meni se po komentarima cini da tebi ne bi isto skodilo malo seksualnog obrazovanja...

legica21
26.08.2010., 10:00

ulje NI POD RAZNO... jer ostecuje kondom, tj. lateks.. iskljucivo koristiti lubrikant na bazi vode :mig:

*Loona*
26.08.2010., 21:53

prvo-nije sramota, ni najmanje. nemoj to raditi "tek toliko da obaviš jer svi već jesu".
što se tiče bolova i krvi, to ti nitko ne može reći. može te boljeti, a ne mora. svakako je i više nego poželjno da to napraviš kad želiš i kad si spremna. ako to bude s osobom koju voliš i kojoj vjeruješ, vjerojatno ćeš se moći više opustiti i bit će ljepše i boljet će manje. :)

lukinaj
26.08.2010., 22:25
ja imam 17 godina i jos nikada nisam imao analnih niti oralnih iskustva s partnerom, vjerujem da necu imati ni sljedecih 2 godine ako budem cekao neku, zato sto se cure ne zanimaju bas za mene, inace sam jako povucen i sramezljiv, bojim se prici bilo kojoj curi, jednostavno mi treba pomoc. Kako to mogu riješiti?!

niko i ništa
26.08.2010., 22:53
ja imam 17 godina i jos nikada nisam imao analnih niti oralnih iskustva s partnerom, vjerujem da necu imati ni sljedecih 2 godine ako budem cekao neku, zato sto se cure ne zanimaju bas za mene, inace sam jako povucen i sramezljiv, bojim se prici bilo kojoj curi, jednostavno mi treba pomoc. Kako to mogu riješiti?!

Sve u svoje vrijeme opustićeš se jednog dana i ne trebaš se sad time opterećivat što nemaš djevojku.

lukinaj
27.08.2010., 08:18
Sve u svoje vrijeme opustićeš se jednog dana i ne trebaš se sad time opterećivat što nemaš djevojku.

hehe nadam se :)

legica21
27.08.2010., 10:48
ja ne znam šta se to događa danas... curice od 13god imaju kao dečke... :rolleyes: ovoj govore da je sramota što je sa 19god djevica...:rolleyes: :confused: Svijet malo puno poludio?!

Opustite se... i budite SAMI SEBI mjerilo... kao da je bitno što kaže ovaj..onaj... Bitno je jedino da VI budete spremni...sve ostalo će se posložiti...

Ja sam prvi put spavala s dečkom sa 20,5god.. bili smo par mj. u vezi...i to zato što prije nisam bila spremna / nisam pronašla dečka s kojim bi to htjela.

Nemojte dopustiti da netko vrši pritisak na vas (bilo prijateljica,prijatelj...a pogotovo ne dečko/cura).
Prije sadašnjeg dečka bila sam vrlo kratko s jednim likom koji je nakon tjedan dana veze izjavio kako je on prije cure čekao max mjesec dana..i u tih mjesec dana se dogodi prekid,a veza nije niti došla do vrhunca (sex) :eek: :rolleyes: i zbog toga sada više ne čeka ništa :rolleyes: Odjeb je lansiran u roku oooodmaah!!! :cerek:

Sven1337
28.08.2010., 12:35
ja cu sad 15 godina, cura ima 16, napravili sm, nije ju bolilo, nije bilo, krvi, bili smo oboje nevini, svi odrasli govore da klinci to rade tek na kraju srednje , mogu vam rec da to apsolutno nije istina, ima likova iz moje generacije koji su se sevili u 7 razredu, cure oko 8. i svima potpuno normalno, a bilo bi veselo da mi stara sazna,... :)

*Loona*
28.08.2010., 13:48
ja cu sad 15 godina, cura ima 16, napravili sm, nije ju bolilo, nije bilo, krvi, bili smo oboje nevini, svi odrasli govore da klinci to rade tek na kraju srednje , mogu vam rec da to apsolutno nije istina, ima likova iz moje generacije koji su se sevili u 7 razredu, cure oko 8. i svima potpuno normalno, a bilo bi veselo da mi stara sazna,... :)

da, i? svi su skočili pa si morao i ti? :rolleyes:
ne čini te facom što si se seksao s 14, iako ti trenutno vjerojatno misliš da je tako. al kad već to radiš, daj bar koristi kondome da ne bi kasnije imao većih briga. :o

Just Different.
29.08.2010., 00:16
da, i? svi su skočili pa si morao i ti? :rolleyes:
ne čini te facom što si se seksao s 14, iako ti trenutno vjerojatno misliš da je tako. al kad već to radiš, daj bar koristi kondome da ne bi kasnije imao većih briga. :o
Mah joj,sex je zapravo postao nužna stvar koja se jednostavno "mora" što prije "obavit".
Jadno.Najžalosnije je to što velika skupina ne prihvača u društvo nas "zaostale".Mislim onak,14 mi je godina još se nisam seksala :lol: i naravno nisam kul.HAH!
Jednom će mu bit žao kad shvati da prvi put nije bio iz ljubavi prema toj osobi nego iz fore ;)
A ako još postane tata..Udri brigu an veselje :D

lupus_est
29.08.2010., 01:01
Pa neka se seksa ako želi, briga vas..

I ja bi volio da sam jebao s 15, ali neeeeeee, moram ja bit djevac do zadnje kapi života u meni.. :kava:

:rolleyes:

Ispijač Mozga
29.08.2010., 14:49

I ja bi volio da sam jebao s 15, ali neeeeeee, moram ja bit djevac do zadnje kapi života u meni.. :kava:

Da, zato sto ti imas/si imao nekih problema oko seksa znaci da se svi drugi moraju posevit vec sa 9. Ja ne mogu vjerovati koliko si ti time opterecen. Pa jebote ako ti je to toliki problem u zivotu da na svakoj temi gdje se spominje djevicanstvo i seks se moras javit sa ovim identicnim komentarom, a uzmi pare, plati nekoj i mir.
Fakat ne znam zasto toliko polemike, ako ti je samo do seksa odi u prvi cajka klub, zene tamo dijele sakom i kapom. Platis 2 redbull vodke i vec si na konju.
Seks je danas najmanji problem, tesko je naci nekoga s kim ces podijelit sve ostalo van postelje.

*Loona*
29.08.2010., 15:11

nije da me briga, ali ako je već to napisao i došao se pohvaliti (kao da ima čime), onda valjda mogu komentirati... :o
mene nitko nije jebao kad sam imala 14 i ne smatram da je trebao ili da sam zbog toga zaostala. ta tvoja rečenica zvuči kao da to svi moraju "obaviti" do 15, a ako nisu-onda nikad ni neće. :confused::kava:

lupus_est
29.08.2010., 16:12
Eto zašto ne volim ovaj pdf. Sve neki filozofi i dežurni dušebrižnici. :rigo:

Al ajd, nek' vam bude, ok.

Ispijač Mozga
29.08.2010., 17:04
Eto zašto ne volim ovaj pdf. Sve neki filozofi i dežurni dušebrižnici. :rigo:

Al ajd, nek' vam bude, ok.

Pa cekaj, sad smo mi filozofi. Zasto se onda stalo javljas s istom porukom? Ocito je da trazis paznju oko te teme. Ili te muci ili mislis da si super radi toga. Po sadrzaju bi rekao da te muci. Ali koliko vidim apsolutno nista ne poduzimas u povodu tog pitanja. I onda se ljutis kada te ljudi komentiraju. Pa ok, nisam komentirao 1., 2. ili 7. put kad sam vidio da si to napisao. Al covjece pa ne moras svugdje gdje se spominje prerana dob stupanja u seksualne odnose iznosit to stajaliste. I onda jos ocekivat ne znam... ili ignoriranje ili sucut.

*Loona*
29.08.2010., 17:26
Pa cekaj, sad smo mi filozofi. Zasto se onda stalo javljas s istom porukom? Ocito je da trazis paznju oko te teme. Ili te muci ili mislis da si super radi toga. Po sadrzaju bi rekao da te muci. Ali koliko vidim apsolutno nista ne poduzimas u povodu tog pitanja. I onda se ljutis kada te ljudi komentiraju. Pa ok, nisam komentirao 1., 2. ili 7. put kad sam vidio da si to napisao. Al covjece pa ne moras svugdje gdje se spominje prerana dob stupanja u seksualne odnose iznosit to stajaliste. I onda jos ocekivat ne znam... ili ignoriranje ili sucut.

:top:

@lupus_est
a ti ne filozofiraš? :rolleyes: ne možeš nekog drugog kriviti što si ti još nevin. i onda još zbog svojih frustracija podržavaš da bi se svi trebali seksat s 10 jer ako nisu onda, sigurno ni neće. nije ti nitko kriv što smatraš da je seks (tj. nepostojanje istog u tvom životu) odredio cijeli tvoj život. valjda očekuješ da ti neka cura padne s ormara u naručje. nije nikom, neće ni tebi... :confused:

SasQuach
29.08.2010., 18:29
Zanimljiv mi je taj forum naučio sam dosta toga pametnog, samo se brinem kako će to u praksi funkcjonirat....

Ana_18
29.08.2010., 20:32

nije sramota i nemoj si mislit ako je frendica da onda odma moras i ti
boli- ovisno od osobe do osobe, najbolje da ti ga prvi put gurne samo jedanput, dvaput ako te boli
krv- moze je bit, a i nemora, moze je biti tek sljedeci dan ili par dana-najbolje ti je odma poslije toga otić do ginekologa prije idućeg sex-a -kondom obavezno koristit
moras bit opustena i moras bit spremna to je najbitnije
sretno

Jedna01
29.08.2010., 21:27
Vjerojatno vam je dosadno čitat stalno jedno te iste postove,prvi sex itd, ali ovaj je malo drukčiji.Radi se o tome da sam djevica,imam 17 godina i dečka s kojim sam jako dugo.Jednom smo pokušali ali njemu se zbog nekog razloga spustio prije nego je trebao ući u mene,možda nervoza il slično i nije bilo ništa od toga tada,al od tad je prošlo dosta vremena i stvarno želim taj sex i spremna sam al on kao da nema želju,možda i ima al ništa ne spominje.On nije djevac inače.I inače ga zadovoljavam oralno al ja nemam ništa od toga i želim sex al ne znam kako da mu to kažem.Molim vas ak imate neku ideju kak da mu dam do znanja da želim sex! :ne zna:

nevanevičicaa
29.08.2010., 21:29
stvarno neznam odgovor na ovo pitanje :zubo:

:o

*Lee*
29.08.2010., 21:29
Mozda za pocetak razgovorom :facepalm:

neenna
29.08.2010., 21:31
Pa reci mu jednostavno, razgovarajte o tome i pokušajte ponovo

Jedna01
29.08.2010., 21:31
hehe a znam al nezgodno je.jednom sam probala nekako na fini način al nije me shvatio ozbiljno nije obraćo pažnju uopće:S

nevanevičicaa
29.08.2010., 21:33
ma kakvim razgovorom :lol: joj mrzim to razgovaranje o svemu i svačemu. ... kada počnem razgovarati s Njim o sexu neće bit dobro :( ode se radi o tome da su već

dugo zajedno, i neznam kako on nema želju kada su već u krevetu da ekšueli to i napravi . :o i još su dugo zajedno. koliko STE zajedno? papčina :o:(

Lil the Cupcake
29.08.2010., 21:33
i oralni sex je sex, btw :kava:

neenna
29.08.2010., 21:37
hehe a znam al nezgodno je.jednom sam probala nekako na fini način al nije me shvatio ozbiljno nije obraćo pažnju uopće:S

Kak misliš nije obraćao pažnju :confused:

A možda se lik boji da mu se opet ne spusti

Sljiva
29.08.2010., 21:56
Kak misliš nije obraćao pažnju :confused:

A možda se lik boji da mu se opet ne spusti

Prilično sam uvjeren da njega seksa baš taj problem. I onda ako će ga izbjegavati, onda neće niti postojati.
Ali negacija ne pomaže.

Zoey
30.08.2010., 00:48
Vjerojatno vam je dosadno čitat stalno jedno te iste postove,prvi sex itd, ali ovaj je malo drukčiji.Radi se o tome da sam djevica,imam 17 godina i dečka s kojim sam jako dugo.Jednom smo pokušali ali njemu se zbog nekog razloga spustio prije nego je trebao ući u mene,možda nervoza il slično i nije bilo ništa od toga tada,al od tad je prošlo dosta vremena i stvarno želim taj sex i spremna sam al on kao da nema želju,možda i ima al ništa ne spominje.On nije djevac inače.I inače ga zadovoljavam oralno al ja nemam ništa od toga i želim sex al ne znam kako da mu to kažem.Molim vas ak imate neku ideju kak da mu dam do znanja da želim sex! :ne zna:

stvarno neznam odgovor na ovo pitanje :zubo:

imam ja.

jebes ti takav seks u kojem se pusi, a kasnije govori da se od toga nema nist i da se zeli "sex".

a za djevojcicu koja se jada, nemoj se jos sevit. tko zna sto ces imat od toga. bozemesacuvaj.

EDIT: i da, svaki tip koji "uopce ne obraca paznju" dok ti njemu pricas o seksu je totalni kreten. nisi mu trebala ni popusit. a on tebi nije ni trebao dat da mu popusis.

legur
30.08.2010., 02:26
Izvinite na ovome al moram...

Jebo pušenje...

jednostavno kažeš "želiš li taj usrani sex sa mnom ili ne"....

ako pristane potrudiš se da ,ako si žensko, se što bolje dereš....a ako si pak muško da je što bolje poševiš...to ti je to....

a ako si toliko stidan ili ti ga stidna da ne smiješ pogledati svoj "alat" , e onda prvo poradi na stidljivosti al u nekoj drugoj oblasti....to ti je samo početak...kasnije kad postaneš toliko hrabar ili ti ga hrabra da se smiješ pobit sa Chuck Norrisom ,onda uradi ono prvo...

možda sam malo skrenuo sa teme al to ti je to...

a evo vam i link...pomoći će za početak...

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=6065

možda je ovakav odg. već bio al ne da mi se pregledavati ko je šta napisao...samo prvi post i zadnji...:)

Okrim
30.08.2010., 16:59
I inače ga zadovoljavam oralno al ja nemam ništa od toga i želim sex al ne znam kako da mu to kažem.Molim vas ak imate neku ideju kak da mu dam do znanja da želim sex! :ne zna:

Pa kaj imaš pitati, sljedeći put kad buš mu pušila skini se gola prije samog pušenja, puši mu koju minutu i popni se na njega i zajaši ga, sumnjam da bu se žalil :kava:
Ako ćete imati problema s penetracijom tako legni pored njega i raširi noge, valjda će shvatiti šta mu je činiti...

legur
30.08.2010., 19:14
Okrime....nije sve u tome...

Mi muškarci ...ako hoćemo da zadovoljimo žensku osobu...moramo uraditi par stvari prije hardcore jebanja...
kao prvo zagrijavanje...
drugo djevojke znaju dobro odglumiti tako što stenju ko teniske igračice kada ih zadovoljavamo...i treba ovo prvo
treće...pušenje je sranje...izvinjavam se na rječniku...al tako je...muškarac treba polahko 3 puta "ubost" pa onda ubrzavat...to je glavno...a djevojka ga treba gledati u oči sa toliko žara da on svrši prije nego i "ubode" treći put...

to ti je to...

sve je na nama muškarcima... a djevojkke treba samo da ostanu napaljene što se postiže u već navedenom...

i-dont-care2
01.09.2010., 00:56
meni je prvi put bilo super :D

SasQuach
01.09.2010., 15:50

A jesi se zapitala mozda da li se ti njemu sviđaš?

habibi_girl
01.09.2010., 17:10

Hebes frajera kojeg trebas tjerat da spava sa tobom .. ne znam sto bi drugo rekla :ne zna:

Crnokosa25
01.09.2010., 18:03
Prvi put je uglavnom najlošiji seks bez obzira koliko drugi partner imao iskustva. Ja prilikom prvog puta nisam krvarila, ali cijelo vrijeme sam molila Boga da što prije završi sve to. S vremenom je bilo sve bolje i bolje :top:

MAKY<3
01.09.2010., 18:27
Prvi put je uglavnom najlošiji seks bez obzira koliko drugi partner imao iskustva. Ja prilikom prvog puta nisam krvarila, ali cijelo vrijeme sam molila Boga da što prije završi sve to. S vremenom je bilo sve bolje i bolje :top:

:confused::confused:

Crnokosa25
01.09.2010., 23:46
:confused::confused:

da,upravo tako...
vama muškima je isto bilo vam prvi ili stoti jer ga samo stavite,
a nama ženama se treba probiti barijera
:kiss::kiss:

Ispijač Mozga
02.09.2010., 00:19
da,upravo tako...

Je, siguran sam da jako mali postotak zena jedva ceka da to sve zavrsi kak si ti to opisala. Barem ne ako je zbilja spremna na seksualne odnose.

Ana_18
02.09.2010., 12:33
Je, siguran sam da jako mali postotak zena jedva ceka da to sve zavrsi kak si ti to opisala. Barem ne ako je zbilja spremna na seksualne odnose.

mene je tak bolilo, jednom mi ga umocio i gotovo, drugi pu je bilo puno bolje
tak da je vrlo mali postotak zena koje ne cekaju da to sve zavrsi

Ispijač Mozga
02.09.2010., 12:42
Pa ne znam tko je onda tu lud. Vasi ljubavnici ili vi. Ako te tak boli da jedva duras i da jedva cekas da zavrsi, onda treba stati. Pa kroz neko vrijeme probati ponovo, polako, njezno itd. A ne da prvo seksualno iskustvo bude jednako mucenju.

MAKY<3
02.09.2010., 17:09
da,upravo tako...

Ja sam zensko :confused:

komutator
03.09.2010., 14:25
da,upravo tako...

Da da, a ova curica što ima problemoa sa frajerom kojem s ene diže ;-)....
Njemu je svejedno?? Da mu je svejedno ne bi sve stalo na pušenju :P

samy21
04.09.2010., 07:30

sve to zavisi od cure do cure, ali i od muškarca...kolegica je prvi put spavala sa 17 sa dečkom od 18 koji je bio djevac, i ona je stvarno jedva čekala da se to sve završi...moj prvi put-savršen (ne pretjerujem)-niti je bolilo nešto pretjerano, nimalo krvi, čak ''pomalo i ugodan osjećaj'' (što je za prvi put jaaako dobro), znao je da je meni prvi put, hvala bogu znao je išta radi...eto...zato su stariji muškarci bolji....ja imala 18 od 26...odlično...i naravno da je kolegici sad nakon 2-3 godine žao što se uopće upuštala u to...al ta ćeš...

eluveitie
05.09.2010., 11:23
ae pričali ste većinom o kondomima
tila bi saznat malo više o drugim kontracepcijskim sredstvima,, ako itko zna malo više o tome

Ispijač Mozga
05.09.2010., 11:35
tila bi saznat malo više o drugim kontracepcijskim sredstvima,, ako itko zna malo više o tome

A sto te zanima??

Regnikolarna
05.09.2010., 12:21
Tu (http://www.sveokontracepciji.com/scripts/sadrzaj/01_vasa_kontracepcija/02_vrste_kontracepcije.php) imaš o svim mogućim drugim sredstvima. :mig:

Moschino_girl
05.09.2010., 12:22

evo ti ova stranica (http://www.covermagazin.com/metode_kontracepcije.htm) , pa se malo informiraj

eluveitie
05.09.2010., 13:26
hvala na linkovima :)
previše me strah trudnoće pa mi je bolje što više zaštite
što sam ja sigurnija to sam opuštenija

Regnikolarna
05.09.2010., 16:39
Kondom + svršavanje vani su sasvim dovoljni, bar meni. Također nismo nikad imali problema s kondomima.
Pilule su također bile sasvim dovoljne (ako ih piješ po propisima).

Regnikolarna
05.09.2010., 16:43
Kondom + svršavanje vani su sasvim dovoljni, bar meni. Također nismo nikad imali nikakvih problema s kondomima.
Pilule su također bile sasvim dovoljne (ako ih piješ po propisima). :mig:

gogo383
05.09.2010., 21:44
evo nekoliko korisnih savjeta za prvi sex (http://www.savjetnica.com/teen/savjeti-djevicama-i-djevcima-za-prvi-sex/)

SasQuach
05.09.2010., 22:15
Nisu vam bitne godine, imam 17 godina i nisam se sexao, imao sam prilika i i sve, ali ne zelim, nisam spreman i nisam pronasao ''normalnu'' osobu. Mojo frendovi su to vec napravili ali meni nije do toga sta su oni to vec napravili pa da mi bude glupo sta sam djevac da ja sada '' posevim '' neku funju... nema potrebe, strpljen spasen

SasQuach
06.09.2010., 10:10
Evo, nije sramota ako si djevica, pogledajte ovo http://www.net.hr/webcafe/page/2010/09/05/0239006.html?pos=n1

keks777
06.09.2010., 15:12
Evo imam pitanje.Ja sam musko i imam 14 god.Smijem li se upustati u tako nesto? :ne zna:

Ispijač Mozga
06.09.2010., 16:10
Evo imam pitanje.Ja sam musko i imam 14 god.Smijem li se upustati u tako nesto? :ne zna:

Ne

Zoey
06.09.2010., 16:29

imas s kim?:D

SasQuach
06.09.2010., 18:54

Mislim da ti je pre rano, napravit ces samo majmunariju iz toga...

keks777
06.09.2010., 20:58
imas s kim?:D
Pa..Ono..Imam. :mig:

Zoey
06.09.2010., 22:13
Pa..Ono..Imam. :mig:

a dobro onda... pamet u glavu i eto, sretno.

/kad kazem pamet u glavu mislim na zastitu, zastitu i zastitu i na raazboritost u pristupanju tudim osjecajima, posebno ako je i njoj prvi put./

trouble55
07.09.2010., 00:10
uspjeh iz 5. puta... napokon :D:D
bila sam presretna nakon sto smo to napokon obavili kako treba...
samo zanima me,ovako opcenito...imala sam odnos samo par dana nakon menge...to je najgore vrijeme za to ako se boji trudnoce...pa jeli kondom dovoljan ?koristili smo ga cijelo vrijeme i jos ga je na vrijeme izvadio vanka. prilicno sam sigurna da nije ni pukao (jel se to moze odma,zgodno vidjet) ... ?? :) pomozite u neiskustvu :rolleyes:

keks777
07.09.2010., 08:26
a dobro onda... pamet u glavu i eto, sretno.

/kad kazem pamet u glavu mislim na zastitu, zastitu i zastitu i na raazboritost u pristupanju tudim osjecajima, posebno ako je i njoj prvi put./

Hvala..:top:
Ali ipak mislim da cu jos mrvicu pricekat.. :D

Regnikolarna
07.09.2010., 10:02
pomozite u neiskustvu :rolleyes:

Nema nikakvih neočekivanih "posljedica". Nema šanse da ih bude.:mig:

Što se tiče pucanja, ja mu nikad nisam bila svjedokom, ali koliko sam čula, to je poprilično uočljivo i vidljivo.

Crnokosa25
07.09.2010., 14:30
mene je tak bolilo, jednom mi ga umocio i gotovo, drugi pu je bilo puno bolje
tak da je vrlo mali postotak zena koje ne cekaju da to sve zavrsi

Napokon netko tko se slaže :):)

Crnokosa25
07.09.2010., 14:31
sve to zavisi od cure do cure, ali i od muškarca...kolegica je prvi put spavala sa 17 sa dečkom od 18 koji je bio djevac, i ona je stvarno jedva čekala da se to sve završi...moj prvi put-savršen (ne pretjerujem)-niti je bolilo nešto pretjerano, nimalo krvi, čak ''pomalo i ugodan osjećaj'' (što je za prvi put jaaako dobro), znao je da je meni prvi put, hvala bogu znao je išta radi...eto...zato su stariji muškarci bolji....ja imala 18 od 26...odlično...i naravno da je kolegici sad nakon 2-3 godine žao što se uopće upuštala u to...al ta ćeš...

ne sumnjam uopće da je bio savršen

:s:rolleyes:

Ispijač Mozga
07.09.2010., 16:01

Cuj, nisu svi imali seksualni odnos s nasilnikom ko ti pa da su lezali i molili da vise bude gotovo. To sam ti ja pokusavao objasnit da to nije normalna situacija. Prvi seks unatoc tome sto je nespretan, blesav, bolan i sve ne treba biti na toj razini da ti lezis i mislis si "Isuseboze, samo da svrsi i da prestane ova muka".

trouble55
07.09.2010., 17:39
Nema nikakvih neočekivanih "posljedica". Nema šanse da ih bude.:mig:

Što se tiče pucanja, ja mu nikad nisam bila svjedokom, ali koliko sam čula, to je poprilično uočljivo i vidljivo.

hehe,ok,jer smo bas provjerili i nije nigdje curilo,ali non stop citam o pucanju tog kondoma... :rolleyes:

Regnikolarna
07.09.2010., 22:26
Čitam i ja po internetu, ali čini mi se da je to stvarno rijetkost.
Sestra, sestrine prijateljice, ja, moje prijateljice - nitko nikad nije imao problema. :ne zna:

Lukislaw
08.09.2010., 16:29
:rofl:u prvi spolni odnos bi se trebala upustiti s osobom do koje ti je stalo i kad si spremna (ne on nego ti, i ne posljedicom kakvih nagovaranja i sugestija :))..
nema to veze s godinama ako su obe osobe za odnos spremne u glavi... :D

Zoey
08.09.2010., 16:38
Hvala..:top:
Ali ipak mislim da cu jos mrvicu pricekat.. :D

odlicno. ne treba ti kikac jos. :rofl:

/sala. nije da mislim da bi odmah dijete napravio. :D/

rocket86
08.09.2010., 16:58
kondom kad pukne onda je to očito prije nego ga on skine s kurca, a ponekad i tokom seksa(recimo, sada znam da sam osjetio u nekim situacijma kada je puko, jer se dogodila promjena, iako to u tom trenu nisam znao)

ako je kondom probušen, a nije pukao, to je teško procijeniti, i tko je paničar, može sipati vodu u njega da vidi pušta li.

Regnikolarna
08.09.2010., 21:32
Ali ček, ako ti uliješ vodu, isprazniš ga i potom ga ideš navuć, što to nije malo riskantno i zabranjeno? :D

Zoey
08.09.2010., 22:10
Ali ček, ako ti uliješ vodu, isprazniš ga i potom ga ideš navuć, što to nije malo riskantno i zabranjeno? :D

mislio je iskoristeni kondom. :D

da malo!!! :rofl:

Regnikolarna
08.09.2010., 22:13
Ahaaaaaaa. A ono, "malo". :rofl:
Već se ja čudim, ono Rocket, gospon koji zna sve i svašta i uvijek dijeli relativno normalne savjete, odjednom udijeli ovakav savjet! :rofl:

DeRo.ES
08.09.2010., 23:58
Ja sam sigurna da to želim s njim,ali ne još.. Kod mene je zapravo problem da se ja nemogu opustit nikako ma koliko ja njemu vjerovala.
Bojim se da,iako pazimo, ne zatrudnim..
Ipak imam tek 17..

ja mislim da ti prvo trebas onda steci povjerenje u njega, ako jos nisi sigurna da mozes u to potpuno opusteno uci, bolje nemoj..za takve stvari uvijek ima vremena:rolleyes::rolleyes:

legica21
09.09.2010., 00:10

ne kužim čemu toliko čuđenje... i meni je prvi put bilo super, koliko može biti...

probali smo jednom... boljelo je, pa smo prestali... za 15min smo opet probali išlo je malo lakše, ali je boljelo...i prestali smi na njegovu inicijativu... ja bi to nekako i izdržala, ali on nije htio... :cerek: i treći put smo uspjeli i bilo je super.. nije jako boljelo.. nije bilo krvi... :cerek:

rocket86
09.09.2010., 13:34
mislio je iskoristeni kondom. :D

da malo!!! :rofl:

morat ću počet pisati upute kao amerima... ono, ako želite gledati film, morate uključiti tv u struju, pritisnuti prekidač...

regnikolarna, provjeriš jel šupalj, i poduzimaš daljnje mjere, ako je potrebno... ili paničariš:rofl:

sheryl
09.09.2010., 13:46
ma prvi put je precijenjen :P

slatkatajna111
09.09.2010., 17:45

u potpunosti se slažem ;)

Zoey
09.09.2010., 20:09

eventualno je precijenjen mozebitni uzitak, ali vaznost definitivno nije.:D

sheryl
09.09.2010., 20:52
Jedino neprecijenjeno može biti osoba s kojom dijeliš taj trenutak :)

slash123
12.09.2010., 12:29
ovako prije par dana sam spavao sa curom i meni i njoj je bio prvi put nju je uzasno bolilo i pred sami kraj se pojavila voda moze li mi to itko pojasnit :S

lupus_est
12.09.2010., 14:48
ovako prije par dana sam spavao sa curom i meni i njoj je bio prvi put nju je uzasno bolilo i pred sami kraj se pojavila voda moze li mi to itko pojasnit :S
Možda žensko svršavanje? :ne zna:

slash123
12.09.2010., 16:26
nije svrsila :S

Sljiva
12.09.2010., 22:15
Možda je samo malo pišala?

slash123
12.09.2010., 23:20
bila je voda ne urin :D

Sljiva
12.09.2010., 23:29
Sad ti reci otkud "voda"?
Iz pipe? :zubo:

slash123
12.09.2010., 23:30
neznam odkud voda ali bilo je dosta vode

lupus_est
13.09.2010., 00:19
Možda je Vodenjak u horoskopu, a? :misli:

slash123
13.09.2010., 00:44
nije ona ja sam XD nemojte mislit da sam se popiso -.-

jurcek.ml
13.09.2010., 17:44
Prvi put je najgori.

poduzetnik1
14.09.2010., 06:54
pozdrav
u srednjim dvadesetima sam i još sam djevac
no osobno nemam problema s tim,nikakav psihički pritisak,osjećaj sramote i sl.nisam ružan,izlazim često,budem u ženskom društvu često i sl.,razlozi su dost banalni zašto još nisam stupio u odnose no ne bi o njima...naime nitko mi još nije prigovorio ni niš slično glede mog 'problema' vjerojatno zato što se i ja tak ponašam glede tog
no jedna stvar me ipak kopka
volim bit iskren i ne lagat o bilo čemu no evo kak ja gledam na to
curi kojoj se sviđam trenutno ne bi mogo reć istinu da još nisam stupio u odnose jer bi imao osjećaj žaljenja za tu curu što mora imat posla s djevcem
možda savjeti djevojaka da čujem što bi one lakše primile i dal bi ih to povrijedilo na neki način il bi voljele ipak ne čut istinu i što bude?

anja ^^
14.09.2010., 19:50
a čuj, sam kažeš kako nije sramota. zašto joj onda ne bi rekao? i ja sam svom sadašnjem dečku prva. i rekao mi je to, mada tek nakon što smo prvi put spavali skupa, ali i da mi je rekao prije ne mi to predstavljalo nikakav problem. s njim sam jer mi se sviđa on, kao osoba, i ništa što je dio njega ne može mi smetati. čak mi je slatko :)
tako da što se mene tiče, reci joj. prije ili poslije, tvoj izbor. zašto ne bi znala?

scarletlemur
14.09.2010., 19:57
možda savjeti djevojaka da čujem što bi one lakše primile i dal bi ih to povrijedilo na neki način il bi voljele ipak ne čut istinu i što bude?
pretpostavljam da ti je s tehničke strane jasno kak seks treba izgledat. maštovit seks. nesputan. nježan, ako ti je prvi put. nema potrebe da pokvariš doživljaj navodeći svoje neiskustvo;)

edit: ako si siguran da si i ti njoj prvi, onda joj reci da ju priznanjem opustiš. u svim drugim situacijama...šuti i radi

Zoey
15.09.2010., 01:00
poduzetnice, nema ti kaj bit zao djevojke. pa nije imat posla s djevcem sad ne znam kakav "posao".:mig:

lupus_est
15.09.2010., 03:43
poduzetnice, nema ti kaj bit zao djevojke. pa nije imat posla s djevcem sad ne znam kakav "posao".:mig:
Pa poljubim te u čelo. :kiss:

Pravo zboriš. I djevci/djevice znaju nešto, postoji Youporn, Redtube, društvo, tv, tata mata.... Nema to.
Ja ću pokrenit udrugu djevaca: Zvat će se UD.doo , jer samo kukat "Ne dozvoli sudbo kleta da suvog kurca idem u nebo" baš nema značaja i nedorečeno je. :o

Zoey
15.09.2010., 10:44
Pa poljubim te u čelo. :kiss:

Pravo zboriš. I djevci/djevice znaju nešto, postoji Youporn, Redtube, društvo, tv, tata mata.... Nema to.
Ja ću pokrenit udrugu djevaca: Zvat će se UD.doo , jer samo kukat "Ne dozvoli sudbo kleta da suvog kurca idem u nebo" baš nema značaja i nedorečeno je. :o

svaka normalna osoba ne bi dramila oko toga i stvarala paniku i histeriju, nego bi lijepo to racionalno shvatila i bok. pa ne traje prvi seks 62 sata, jebemu. kao da je neki problem.

binary
15.09.2010., 12:36
Nemam bas iskustava sa kondomima, no ipak se odlucih za Durex elite... Ali brine me sto na njemu pise (nominalna sirina 56 mm), jbg nisam na to obracao paznju... Inace moj "mali" je 16.7 cm (duzina), nemam pojma hoce li mu to biti ok... Interesuje me hoce li moci da "sljaka" sa ovim (da ne bude kao kod carapa kad uzmes velike pa da "vise" :-))???

Zoey
15.09.2010., 12:52
Nemam bas iskustava sa kondomima, no ipak se odlucih za Durex elite... Ali brine me sto na njemu pise (nominalna sirina 56 mm), jbg nisam na to obracao paznju... Inace moj "mali" je 16.7 cm (duzina), nemam pojma hoce li mu to biti ok... Interesuje me hoce li moci da "sljaka" sa ovim (da ne bude kao kod carapa kad uzmes velike pa da "vise" :-))???

pa.... probaj ih. :D

Me,myself and I
15.09.2010., 15:58
Uvijek sam mastala o tome da djevcu skinem jumf.

16,7?

:cerek:

fizikalaccc
15.09.2010., 16:06

16,7?

i jel ti se ispunila maštarija?

*ace of spades*
15.09.2010., 20:47
a da se jednostavno ne upustate u to prije braka? ugledajte se na svoje pretke i učite od njih! :top:

lupus_est
15.09.2010., 22:17

16,7?

Eee šta je ovo lijepo čuti iz ženskih usta. :cerek:

Pozvat ću te da se učlaniš u udrugu djevaca, UD.doo. :rofl:

doroteaE
15.09.2010., 22:56
mene zanima dal je prerano za prvi put sa 15 godina..?
sa dečkom sam 4 mjeseca, on isto ima 15 i vec se jebo sa jednom curom.
ja mislim da sam spremna za to. al mi prijateljice govore da je prerano.. šta vi mislite o tom?

Sljiva
15.09.2010., 22:59
Prerano ti je (sudeći po načinu kako si sve opisala).
Bit će ti jasnije kad ćeš imati 25, ali svakako se nikud ne žuri.

123majstor
16.09.2010., 03:55
Treba ga i znati staviti prvi puta.. pogotovo ako je čovjek spretan kao ja :) Davno je to bilo...

Sljiva
16.09.2010., 11:05
Prerano ti je (sudeći po načinu kako si sve opisala).
Bit će ti jasnije kad ćeš imati 25, ali svakako se nikud ne žuri.

Da, ovo može zvučati čudno.
Dakle, vrlo vjerojatno ćeš "to obaviti" daleko prije 25-e.
Ali kad ćeš imati 25 i osvrnuti se natrag na ovo vrijeme, tada ćeš shvaćati što smo pisali ovdje.

prolazničar
16.09.2010., 21:35
Evo dakle jedno pitanje.djevac, nisam još ni ušo u prave godine, al jebga nek se nađe znanje.

Znači zanima me kako ide kod svršavanj, pogotovo ako je i cura neiskusna. naravno da ne ću doć i reć ''e sad bi bilo vrijeme da ga izvadim''

Dakle?

rocket86
16.09.2010., 23:10
a da ti kupiš kondome prije prvog puta? tako ide... a ako ti nije dovoljno sigurno, onda ga i izvadi. btw, nemaš što govoriti... osim neke stvari koje ne uspiješ "samo napraviti", tj u nekim situacijama promjena položaja, itd.

zapravo, ako te pale prostote, imaš što govoriti, al nisi na to mislio:zubo:

prolazničar
17.09.2010., 08:02
I mislio sam kupit kondome al takodjer sigurno neć prvi put iskušavat jel probušen ovo ono, radije ću vadit. al mislim nemogu si zamislit kak bi to trebalo izgledat ja ga izvadim skinem kondom i počnem drkat a ona me blijedo gleda?

rocket86
17.09.2010., 13:03
nemoj skidat kondom(čistije je, skini kad svršiš), i nemoj nju zapostavit za to vrijeme(diraj ju, ljubi, što li već)...ako se bojiš da će spasti/pući, kupi sada i uči se :mig:(nasamo)

Ego Analysis
22.09.2010., 09:47
pozdrav
no osobno nemam problema s tim,nikakav psihički pritisak,osjećaj sramote i sl.nisam ružan,izlazim često,budem u ženskom društvu često i sl.,razlozi su dost banalni zašto još nisam stupio u odnose no ne bi o njima...naime nitko mi još nije prigovorio ni niš slično glede mog 'problema' vjerojatno zato što se i ja tak ponašam glede tog
curi kojoj se sviđam trenutno ne bi mogo reć istinu da još nisam stupio u odnose jer bi imao osjećaj žaljenja za tu curu što mora imat posla s djevcem

Dakle ovako,

ako planiraš nešto s tom djevojkom i pri tome mislim na vezu/seks bilo bi pametnije da joj kažeš da ti je prvi put, vjeruj mi od laganja nema ništa

Da meni dečko kaže da je još uvijek djevac a ima dvadeset godina bilo bi mi nekako drago, to znači da ne želi s bilokim već s nekim do kog mu je stalo...
No to je samo moje mišljenje :D

matija62
23.09.2010., 13:27
e brate lijepo ti odma reci ako je zenska za tebe i ozbiljna.. nemoj da se upustas a onda da se sramotis. budi iskren, kazi joj da ti je prvi put nek se ona pobrine za ostalo da bude dobro, ako vec pristane na to. :mig:

Mislim da ce se vrlo rado prhvatit posla. :top:

matija62
23.09.2010., 13:34
pozdrav

brate nemoj da se mi osramotis.. :eek: lijepo ti njoj priznaj istinu. ako stvarno mislis nest s njom imat najbolje je da joj odma kazes.
vidjet ces primit ce ona to super, a i bit ce joj zanimljivo sto ce te bas ona pouciti o necem "novom"..:mig:

ArianaBlack
23.09.2010., 18:19
POzdrff
imam 19 godina i djevica sam...
dečko zna i spreman je čekat, razumije me, ne forsira, sve pet, čak je i ponosan na to da će mi bit prvi, voli on mene, volim ja njega...
e sad, uff šta me sram jooj , ovako
meni je to koma, nije tolko da me strah boli, znam da će bolit :(, kolko me sram da neću izgledat dobro, normalno,..da on neće bit zadovoljan, da ću samo ležat ko drvo, ma samo molim da se ne onesvjestim od srama...
i užas mi je to što ću krvarit, znam da je to sve normalno, al :ne zna:
šta da radim?
tako mi je prekrasno kraj njega, sve super, trnci, ojećaj, nama ljepšeg nego prespavat kod njega...i sad idem na fakultet za tjedan dana i vidjet ćemo se valjda dva puta mjesečno (ako).... nema pritiska, ali ja ga svejedno osjećam...
:confused:

proxx_anonimna
24.09.2010., 13:01
pozdrav

ja sam oduvijek svima govorila da sam djevica prije nego su me išta i pitali hehe, i nije me toga bio sram. onak, upoznala bih se s nekim i kad bi počeli o ljubavi pričat, samo čuješ mene "ja sam djevica!" pola kafića se okrene a mene baš briga... :rolleyes:
moj jedan dečko je bio djevac i to mi je priznao na jedvite jade a samo zato jer sam ja bila s njim totalno otvorena ( mislim da nikada više neće ni upoznati takvu direktnu curu :D ) uglavnom, nismu se puknuli iz razloga što sam ja to htjela napravit s nekim tko ima iskustva.... :D al eto, sto ljudi, sto čudi ;)

armin.ba
26.09.2010., 09:17
posto imam djevojku vec....4 godine,s kojom sa prosao sve promjene..koje se mogu dogoditi....razmislajo sam o tome prvom putu....interesujeme me to da li je mogu povrijediti ili izazavt gadjenje....molio bih djevojke da odgovore na ovo.....da li je moguce da je ozbiljno povrijedim..ako pogresno udjem tako da kazem....ne bih zelio da to ispadne lose...volim je vise od svega..i fantasticno izgleda..ne zelim da pomisli da je do nje....pls help brzo..16 mi je godina njoj je 17...pls

Katherine Doll
26.09.2010., 10:33
cek sa curom si 4 god i jos se niste poseksali?????wtf

Katherine Doll
26.09.2010., 10:33
mladi ste al ipak....:rolleyes:

Ispijač Mozga
26.09.2010., 13:13
mladi ste al ipak....:rolleyes:

Al ipak kaj... trebali su se sa 13 poseksat? Kaj ti pricas? Pa normalno da se nisu prije 16. godine poseksali i da su sad o tome poceli razmisljat. Ti shvacas koliko je 16-4 ???

proxx_anonimna
26.09.2010., 13:48
de ajd ne možeš pogrešno ništa napravit.... vjerojatno će je toliko zaboljet da će pomislit da se nešto "nenormalno" dogodilo i htjet će prestat, al to je sve ok. tako mora. jbt, cure su kao nježniji spol a uvijek trpe veća sranja...

bar je tako meni bilo, vrisnula sam od boli i rekla mu da se makne sa mene i da me ostavi na miru, jadan dečko me pogledao ko da mi nije dobro. :rolleyes:

armin.ba
26.09.2010., 16:10
huuh.......malo mi je cudno pitat..koja je poza najbolja za ovo...prvi put..joj osjecam se tako cudno sto pitam... ali eto recite..samo da je njoj lakse...samo na nju mislim citavo vrijeme.pls odgovorite

proxx_anonimna
26.09.2010., 17:39
vidim da ti nitko neće odgovorit, pa ću evo ja, koja se svog prvog sexa ne želi ni prisjećati... ali eto, bolje ikakva nego nikakva pomoć.

phehe uopće je glupo razmišljati o pozama kad je prvi sex u pitanju. doduše, za mene to nije vrijedilo al sad nisam ja u pitanju ... :zubo:
najljepše ćete se osjećat ako ćete to napravit u krevetu, naravno, ti na njoj :) ne žurit, i tu i tamo se sjeti pitati jel joj to ok što joj radiš :)
čim je ona na tebi ona to puno žešće osjeti i onda joj je i bol jača pa mislim da to ostavite za neki drugi, treći, petnaesti put :D

sretno i lijepo se provedite hehe :cerek:

armin.ba
26.09.2010., 18:43
hvala puno...doista ste pomogli

Hana246
26.09.2010., 22:16
pozdrav

Kao prvo o kakvom 'poslu s djevcem' pricas? :) svako zna sta je sex i kako izgleda, tako da nema potrebe da smatras da ce imati nekog posla, pa jel? :)
ja bih iskreno bila pocastvovana da mi kaze da mu je prvi put. to mi je bas lijepo :D jebi ga, od dva partnera s kojima sam bila, svaki je imao poprilican staz xD bivsi momak s kojim sam dugo bila u vezi narocito, a ni ovaj sadasnji nije daleko. xD
kazem ti opet, mislim da bi trebao reci, ja bih se lijepo osjecala kad bih to znala i to mi je fakat lijepo :D

Hana246
26.09.2010., 22:21
huuh.......malo mi je cudno pitat..koja je poza najbolja za ovo...prvi put..joj osjecam se tako cudno sto pitam... ali eto recite..samo da je njoj lakse...samo na nju mislim citavo vrijeme.pls odgovorite

svakako da ne trebas razmisljati o pozama jer je to prvi put. mene je boljelo prva 2-3 puta. poza obicna misionarska, zato sto je to najbolje za nju, takodjer treba duga predigra kako bi bila dovoljno vlazna, da je manje boli.
imat cete vremena za druge poze. :D kad se uhodate, sve ce biti lakse. da ona tebe jase, na to ne pomisljaj sad jer djevojka ga tad najbolje osjeca i pretpostavljam da bi je boljelo. uglavnom, sve lagano, spontano i njezno. sretno :mig:

sweet7
26.09.2010., 22:25
pozdrav

Samo budi iskren to ti je najbitnije :)
Ako je pametna to će joj biti drago i sve će biti OK :mig:
Iz žen iskustva znam kako je to, od mene imaš pohvalu :top:

Hana246
26.09.2010., 22:26
samo zanima me,ovako opcenito...imala sam odnos samo par dana nakon menge...to je najgore vrijeme za to ako se boji trudnoce...pa jeli kondom dovoljan ?koristili smo ga cijelo vrijeme i jos ga je na vrijeme izvadio vanka. prilicno sam sigurna da nije ni pukao (jel se to moze odma,zgodno vidjet) ... ?? :) pomozite u neiskustvu :rolleyes:

nakon sto sam prvi put spavala sa tadasnjim momkom, jedno 3 mjeseca nakon toga sam umisljala da sam trudna i kupovala testove za trudnocu xD
neiskustvo ti dosta tu utice, naviknuces se vremenom, a narocito ako imas povjerenja u decka ( sto vidim d aimas, cim ste se upustili u to :D )
ja nikada nisam koristila kondom, ni sa bivsim momkom, a ni sa sadasnjim. uvijek vadi na vrijeme i nikad nista nije bilo. :D:D

sweet7
26.09.2010., 22:28
posto imam djevojku vec....4 godine,s kojom sa prosao sve promjene..koje se mogu dogoditi....razmislajo sam o tome prvom putu....interesujeme me to da li je mogu povrijediti ili izazavt gadjenje....molio bih djevojke da odgovore na ovo.....da li je moguce da je ozbiljno povrijedim..ako pogresno udjem tako da kazem....ne bih zelio da to ispadne lose...volim je vise od svega..i fantasticno izgleda..ne zelim da pomisli da je do nje....pls help brzo..16 mi je godina njoj je 17...pls

a šta ako pogrešno uđeš? :rolleyes:
Izgled nema veze s tvojim prvim putem :ne zna: ako obadvoje ste spremni i želite to nemate razloga to ne učinit, al po mom mišljenju strpi se ti još koju godinu, valjda nisi s tom curom samo radi tog :mig:

sweet7
26.09.2010., 22:31
nakon sto sam prvi put spavala sa tadasnjim momkom, jedno 3 mjeseca nakon toga sam umisljala da sam trudna i kupovala testove za trudnocu xD
neiskustvo ti dosta tu utice, naviknuces se vremenom, a narocito ako imas povjerenja u decka ( sto vidim d aimas, cim ste se upustili u to :D )
ja nikada nisam koristila kondom, ni sa bivsim momkom, a ni sa sadasnjim. uvijek vadi na vrijeme i nikad nista nije bilo. :D:D

hah pametno jako :lol:

sweet7
26.09.2010., 22:37

vrime posli menge je pravo vrime :mig:
i je dovoljan je :top:

Hana246
26.09.2010., 22:43
hah pametno jako :lol:

ako mislis na tripove u vezi trudnoce, jebi ga iskreno kazem xD
a ako mislis na to sto ne koristim kondome, jebi ga to je moj izbor zar ne?
imam odnose vec 5 godina i nikad mi menstruacija nije zakasnila.
tako da ne shvatam cemu to 'pametno jako', ali nije ni bitno.

sweet7
26.09.2010., 22:54
ako mislis na tripove u vezi trudnoce, jebi ga iskreno kazem xD
a ako mislis na to sto ne koristim kondome, jebi ga to je moj izbor zar ne?
imam odnose vec 5 godina i nikad mi menstruacija nije zakasnila.
tako da ne shvatam cemu to 'pametno jako', ali nije ni bitno.

rekla sam jako pametno u vezi kondoma....al Ok ak si u stalnoj vezi ... al ovak mi je to inače bezveze ne koristiti ih... i OK ti je jel ti je menga uvik točna, i narvno to je tvoj izbor, za sve postoji prvi put :mig:

Hana246
26.09.2010., 23:00
rekla sam jako pametno u vezi kondoma....al Ok ak si u stalnoj vezi ... al ovak mi je to inače bezveze ne koristiti ih... i OK ti je jel ti je menga uvik točna, i narvno to je tvoj izbor, za sve postoji prvi put :mig:

da, u stalnoj sam vezi :D
izgubila sam nevinost s momkom s kojim sam bila 2 godine i 7 mjeseci, a sada sam u vezi sa momkom godinu i po. inace to su mi dva jedina partnera s kojima sam imala odnose. :D
i kako god to zvucalo, imam bas povjerenja u sadasnjeg momka i nekako se ovako ( 'Vadi ga na vrijeme' tehnikom) sigurnije osjecam. :D

sweet7
26.09.2010., 23:02
izgubila sam nevinost s momkom s kojim sam bila 2 godine i 7 mjeseci, a sada sam u vezi sa momkom godinu i po. inace to su mi dva jedina partnera s kojima sam imala odnose. :D
i kako god to zvucalo, imam bas povjerenja u sadasnjeg momka i nekako se ovako ( 'Vadi ga na vrijeme' tehnikom) sigurnije osjecam. :D
kad je vjenčanje :cerek:
pozvana sam a? hah :lol:

samo ti njima vjeruj al meni je nekako kondom jako draaag :top:

neenna
26.09.2010., 23:06

Ta tehnika ti ne ovisi o povjerenju, to ti je puka sreća. Znam dosta ljudi koji su se tako "štitili", pa sad guraju kolica ili će gurat kroz dogedno vrijeme.

Moj savjet tebi, a i svima ostalima je da ipak pređeš na sigurnije metode kontracepcije. Ako ne voliš s kondomom, možeš otići kod ginekologa po pilule. U svakom slučaju zaštita koju koristiš je nepouzdana

Hana246
26.09.2010., 23:06
kad je vjenčanje :cerek:
pozvana sam a? hah :lol:

samo ti njima vjeruj al meni je nekako kondom jako draaag :top:

kazem ti, kako god zvucalo meni je ovako sigurnije. jezim se od same pomisli da ce neko svrsiti u meni, bez obzira na kondom, piule i sl. xD mada kontam u zadnje vrijeme da pocnem koristiti piule?? jesi ti kad koristila?

sweet7
26.09.2010., 23:08
Ta tehnika ti ne ovisi o povjerenju, to ti je puka sreća. Znam dosta ljudi koji su se tako "štitili", pa sad guraju kolica ili će gurat kroz dogedno vrijeme.

Moj savjet tebi, a i svima ostalima je da ipak pređeš na sigurnije metode kontracepcije. Ako ne voliš s kondomom, možeš otići kod ginekologa po pilule. U svakom slučaju zaštita koju koristiš je nepouzdana
potpisujem:top:

neenna
26.09.2010., 23:09
kazem ti, kako god zvucalo meni je ovako sigurnije. jezim se od same pomisli da ce neko svrsiti u meni, bez obzira na kondom, piule i sl. xD mada kontam u zadnje vrijeme da pocnem koristiti piule?? jesi ti kad koristila?

Može on i kad si ti na piluli svršavat vani. Ja sam ih koristila godinama i nisam ostala trudna. Ako ih redovito piješ i držiš se uputstva, one su ti 99% sigurne :)

Hana246
26.09.2010., 23:10

upravo sam napisala drugoj curi da kontam da pocnem sa piulama. samo sto se ne mogu nakaniti ici do ginekologa da mi on prepise, jer ipak ne bih sama uzimala.
a sto se tice sexa bez zastite, kazem ti, imam odnose vec 5 godina i nikad mi se nista nije poremetilo. a i cudno mi je sto evo citam na vasem (hr) forumu i dosta vas koristi zastitu, koga god znam iz sarajeva da je imao odnose niko nikad kondom nije kupio :S xD
ne znam, da mi se nakaniti za te piule, odlicno bi bilo.

sweet7
26.09.2010., 23:10

i kondomi su ti bolja zaštita od ove tvoje sadašnje tako da ti to savjetujem :)
Pilule su isto OK, al meni je draži kondom nema nuspojava ko od pilula, a i ako si maloljetna il nemaš parapilule ti i nisu baš jeftine a mjesec brzo prođe tako da razmisli :ne zna:

Hana246
26.09.2010., 23:11
Može on i kad si ti na piluli svršavat vani. Ja sam ih koristila godinama i nisam ostala trudna. Ako ih redovito piješ i držiš se uputstva, one su ti 99% sigurne :)

i know that, to mi je taman kombinacija :D ali cure su mi pricale da ima nekih nuspojava? valjda su izgledale k'o vukodlaci. xD

neenna
26.09.2010., 23:14
i know that, to mi je taman kombinacija :D ali cure su mi pricale da ima nekih nuspojava? valjda su izgledale k'o vukodlaci. xD

Zato treba otići ginekologu, napravit krvnu sliku i prema tome ti ginekolog da pilule koje ti odgovaraju. Ja nisam imala nikakvih nuspojava, ali baš ništa.

Nikako ne smiješ na svoju ruku kupovat, ili prema preporukama frendica, jer ono što ne nekome odgovara, tebi možda i neće.

Jesi bila uopće ikad na pregedu kod ginekologa? Ako nisi, definitivno bi trebala, najmanje jednom godišnje

Sljiva
26.09.2010., 23:15
Jedan stari ali dobar: što je to demagogija?
Kad stari djed mladoj curi veli da se od tvrdog kurca dobije rak. :D

sweet7
26.09.2010., 23:17
Jedan stari ali dobar: što je to demagogija?
Kad stari djed mladoj curi veli da se od tvrdog kurca dobije rak. :D
caree:lol::top:

Hana246
26.09.2010., 23:20
Zato treba otići ginekologu, napravit krvnu sliku i prema tome ti ginekolog da pilule koje ti odgovaraju. Ja nisam imala nikakvih nuspojava, ali baš ništa.

Nikako ne smiješ na svoju ruku kupovat, ili prema preporukama frendica, jer ono što ne nekome odgovara, tebi možda i neće.

Jesi bila uopće ikad na pregedu kod ginekologa? Ako nisi, definitivno bi trebala, najmanje jednom godišnje

svakih 6 mjeseci, redovan papa test. :D od 17e godine, tj. kad sam prvi put spavala sa deckom.

neenna
26.09.2010., 23:22
svakih 6 mjeseci, redovan papa test. :D od 17e godine, tj. kad sam prvi put spavala sa deckom.

E pa super :top:
Onda nema razloga da ti bude bed pitat za pilule. Pitaj ginekologa, nek te malo savjetuje i napravi potrebne pretrage.
Sad imaš na tržištu jako puno pilula sa malim postotkom hormona koje imaju možda neke minimalne nuspojave.
Mislim da ti je to definitivno pametnije nego ova metoda koju sad koristiš :)

Hana246
26.09.2010., 23:24
E pa super :top:
Onda nema razloga da ti bude bed pitat za pilule. Pitaj ginekologa, nek te malo savjetuje i napravi potrebne pretrage.
Sad imaš na tržištu jako puno pilula sa malim postotkom hormona koje imaju možda neke minimalne nuspojave.
Mislim da ti je to definitivno pametnije nego ova metoda koju sad koristiš :)

i will. hvala vam :D:top:

Prec1sion
27.09.2010., 09:05
Imam jedno opčenito pitanje za cure...evo recimo da ste u vezi s dečkom kojeg volite i on voli vas...bili ste se upustili u seks radije s takvom osobom koja je djevac ili s osobom koja ima vrlo malo iskustva?

nEphNiO
27.09.2010., 09:10
evo da pitam nešto što se tiče ženskog roda vamo...
dali ste se vi ženske kada ste se prvi puta seksali, vrištali i derali od bolova (il zadovoljstva). pitam ovo jer mi je cura djevica, a imam susjedstvo koje se žali na "malo jače pojačan zvuk na TV-u" i stvarno mi idu vise na k...c, da nemoš radit kod kuće šta oš, a da kasnije niko ne zna...

Hana246
27.09.2010., 10:09
dali ste se vi ženske kada ste se prvi puta seksali, vrištali i derali od bolova (il zadovoljstva). pitam ovo jer mi je cura djevica, a imam susjedstvo koje se žali na "malo jače pojačan zvuk na TV-u" i stvarno mi idu vise na k...c, da nemoš radit kod kuće šta oš, a da kasnije niko ne zna...

cisto sumnjam da se ijedna derala od zadovoljstva. :rolleyes:
ja nisam vristala nesto narocito zbog bolova, ali znam cure koje jesu. :D na kraju krajeva to je sve od osobe do osobe.

Magic woman
27.09.2010., 11:07
cek sa curom si 4 god i jos se niste poseksali?????wtf

pe premladi su bili bogati...daj malo razmisli prije nego sto tako nesto napises... jos su sad djeca, a ne kad su tek prohodali

slazem se s tim. samo jednom je dovoljno pa da za 9 mjeseci budes mamica... a plus toga, ako nisi u stalnoj vezi bez kondoma mozes dobit kakvu bolestinu, tako da...

upravo sam napisala drugoj curi da kontam da pocnem sa piulama. samo sto se ne mogu nakaniti ici do ginekologa da mi on prepise, jer ipak ne bih sama uzimala.
a sto se tice sexa bez zastite, kazem ti, imam odnose vec 5 godina i nikad mi se nista nije poremetilo. a i cudno mi je sto evo citam na vasem (hr) forumu i dosta vas koristi zastitu, koga god znam iz sarajeva da je imao odnose niko nikad kondom nije kupio :S xD
ne znam, da mi se nakaniti za te piule, odlicno bi bilo.

ja si sad isto mislim da bih presla na pilule.... pa da kondome koristimo uz pilule za vrijeme plodnih dana.... samo me je malo strah nuspojava.... nekima ginekolozi bas pogode pilule, ali bome poznam i one koji su zazalili sto su ih poceli pit.... morat cu sad jedan dan ici malo porazgovarat s ginekologom pa cu vidjet...

nEphNiO
27.09.2010., 11:14
cisto sumnjam da se ijedna derala od zadovoljstva. :rolleyes:
ja nisam vristala nesto narocito zbog bolova, ali znam cure koje jesu. :D na kraju krajeva to je sve od osobe do osobe.

hehe, to sam i mislio...:kava:

ajd još jedno pitanje.. :D prvi mi je put da sam s nekom curom kojoj će to biti prvi put, ja vec imam iskustva, ali ona ne, pa ako neko može reći koja je poza najbolja za rasturit djevicu, da je što manje boli i to, da joj ostane u boljem sječanju, jer ipak je prvi put i to ostaje u sječanju..:)

Magic woman
27.09.2010., 11:24

ajd još jedno pitanje.. :D prvi mi je put da sam s nekom curom kojoj će to biti prvi put, ja vec imam iskustva, ali ona ne, pa ako neko može reći koja je poza najbolja za rasturit djevicu, da je što manje boli i to, da joj ostane u boljem sječanju, jer ipak je prvi put i to ostaje u sječanju..:)

Misijonarska... Ona ima najmanje za radit, najlakse se za opustit, a ti mozes ici polako ovisno o njezinim rekacijama.... I mislim da je za prvih nekoliko puta najbolja misijonarka poza

neenna
27.09.2010., 11:30

Ovaj izraz ti je :facepalm:, al ajde, pomoći ću ti :kava:

Za prvi put preporučam misionarsku, najlakše će se opustit. Al bitnije od poze ti je duga predigra i da budeš nježan prema curi, nemoj ništa forsat, jer će se ona ukočit i neće valjat nikako
Znači, samo polako, bitno je da joj daš dovoljno vremena :)

Regnikolarna
27.09.2010., 11:49
Imam jedno opčenito pitanje za cure...evo recimo da ste u vezi s dečkom kojeg volite i on voli vas...bili ste se upustili u seks radije s takvom osobom koja je djevac ili s osobom koja ima vrlo malo iskustva?

Ček, dakle, bih li se upustila u seks radije s osobom koju volim, ali je djevac, ili s osobom koju volim, ali ima malo iskustva? Ili s osobom koju ne volim, ali ima malo iskustva?
Kako god, s osobom koju volim, a iskustvo bi mi bilo poželjno.

dali ste se vi ženske kada ste se prvi puta seksali, vrištali i derali od bolova (il zadovoljstva).
Od bolova baš i ne, od užitka, onako, da (kao i uvijek - ali kad treba biti tiho sam tiha). Reci joj jednostavno da bude što tiša. :amen:
I potpisujem sve ono što je Neena rekla.

ja si sad isto mislim da bih presla na pilule.... pa da kondome koristimo uz pilule za vrijeme plodnih dana....
Za vrijeme pilula nema plodnih dana jer nema ovulacije. Gdje bi inače bio smisao pilula da postoje plodni i neplodni dani dani kao u normalnom ciklusu? :mig:

sweet7
27.09.2010., 13:23

ako se obadvoje volite i želite isto nebitno je dal je djevac il djevica il dal ima iskustva il nema, OK :mig:

Hana246
27.09.2010., 16:11

misionarska, brzo se opusti, ne grce joj se misici nit ista, ima najmanje 'posla' u toj pozi.
samo nemoj zaboraviti da joj se nece nesto posebno razlikovati prvi i drugi/treci put. bar meni nije :D i daa, duga i dobra predigra, da bude sto vise vlazna.

White.Beauty
29.09.2010., 00:18

ja sam se toga isto bojala...nakraju sam malo smrsavila od njih...eto nije sve tako crno :p

sweet7
29.09.2010., 09:57
ja sam se toga isto bojala...nakraju sam malo smrsavila od njih...eto nije sve tako crno :p
bravo za tebe :p dobro da nije bilo suprotno :mig:

tm hooligan
01.10.2010., 00:28
Listao sam malo google trzeci nesto ovakvo pa mi je izbacilo ovaj forum.Rego sam se pa zelim da podijelim nes s vama i mozda dobijem koji pametan odg..

Do sada sam imao sex sa nekoliko partnerica ali nikada sa djevicom.Djevojka s kojom sam u vezi trenutno ima 17 god.Neki ce reci i prerano za sex ali nekako osjecam da ona u glavi to moze podnijeti no problem mi je sto bas nisam siguran da je imala sex prije.Logicno bi bilo da razgovaramo na tu temu ali nekako ima cudniju narav pa mislim da joj bas prica o tome ne bi godila.Nekako bi htio da znam da li je nevina a da izbjegnem onu normalnu varijantu,da je pitam:rolleyes:

Zanima me jel se to moze na neki drugi nacin utvrditi,osim razgovorom i prakticno:) ,mada ni za prakticno nisam bas nesto jer nisam imao sex sa djevicom nikada.

I jos jedna stvar,jel djevojka moze izgubiti nevinost a da zapravo nije imala pravi sex,mislim na instaliranje(guranje) nekih stvari u onu stvar i to?Mozda je pitanje malo glupo ali eto,ako moze odgovor:s

I pozdrav za sve clanove..Forum se cini kao :top:

Olujana
01.10.2010., 07:54
Hm ona ti je rekla da je djevica,a ti sumnjaš.A guranje raznih predmeta u vaginu je nešto preodvratno.Nažalost morat ćeš to provjeriti sam jer se drugačije ne može.Sex sa djevicom je drukčiji jedino u tome da moraš biti malo sporiji nego sa nedjevicama.

Regnikolarna
01.10.2010., 13:27
Mislim da se baš i ne može. Pa dokud ste došli? Mislim, ako ćete uskoro obaviti "to", bilo bi posve ispravno, vjerojatno i jedini "normalni" način, da je pitaš je li možda djevica, da znam da li da paziš. Valjda će reći iskren odgovor (valjda ne želi biti izmrcvarena :rolleyes:).
I ovisi kako gledaš na nevinost. Nekima je nevinost puknut himen, a nekima 1.seks. Himen može puknuti zbog vožnje biciklom, treninga, jahanja, može se malo raširiti upotrebnom tampona itd.itd.
Vidiš, sad ja nemam pojma jesam li ja bila prava djevica - nisam krvarila ni kapi niti me toliko bolilo pri prvom seksu. Jesam li se ja onda sama možda nekako "razdjevičila", a da toga nisam bila svjesna? Ili nikad nisam ni bila prava djevica? :misli::zubo:

tm hooligan
01.10.2010., 20:21
Mislim da se baš i ne može. Pa dokud ste došli? Mislim, ako ćete uskoro obaviti "to", bilo bi posve ispravno, vjerojatno i jedini "normalni" način, da je pitaš je li možda djevica, da znam da li da paziš. Valjda će reći iskren odgovor (valjda ne želi biti izmrcvarena :rolleyes:).
I ovisi kako gledaš na nevinost. Nekima je nevinost puknut himen, a nekima 1.seks. Himen može puknuti zbog vožnje biciklom, treninga, jahanja, može se malo raširiti upotrebnom tampona itd.itd.
Vidiš, sad ja nemam pojma jesam li ja bila prava djevica - nisam krvarila ni kapi niti me toliko bolilo pri prvom seksu. Jesam li se ja onda sama možda nekako "razdjevičila", a da toga nisam bila svjesna? Ili nikad nisam ni bila prava djevica? :misli::zubo:

Dosli smo do toga,nismo nesto bas previse u vezi ali mislim da je upravo doslo to vrijeme.Mislim da smo mogli probati to i do sad,ali nisam htio zbog nje.Koliko god djelovala zrelo,ipak joj je 17 godina.Nisam ni ja nesto stariji i preiskusan,imam 19 ali stvarno zelim sve najbolje za nju.Imali smo par situacija,uspjesnih predigri ali nisam isao dalje bas iz ovih gore razloga.

Iako iz vana djeluje jako,zapravo je odgajana na malo cudniji nacin i to je razlog sto se suzdrzavam od konktretnog pitanja,bojim se da ce joj biti ono fkt neugodno,da ce se zastidjeti i te stvari.

Sto se tice pogleda na djevicanstvo,nisam neki extremni tip koji zeli samo nevinu a ni onaj koji bi najradijen preiskusnu,mislim da to nije presudan faktor za dobru vezu.Iako svaki muskarac u podsvijesti,htio on to priznati ili ne zapravo zeli da mu supruga bude djevica do braka,ali sto je tu je.

Sljiva
01.10.2010., 21:27
Gle, NAJJEDNOSTAVNIJE je da s njom razgovaraš. Na kraju krajeva, što god radili, morat ćete pričati. Bolje pričati ranije nego kasnije.

White.Beauty
03.10.2010., 03:05
bravo za tebe :p dobro da nije bilo suprotno :mig:

vjeruj to je jedino ceg sam se bojala da se ne zdebljam jer sam slusala s strane da se znaju po 10 kila :eek: ali sve to ovisi o hormonima

Zoey
03.10.2010., 11:03
Sto se tice pogleda na djevicanstvo,nisam neki extremni tip koji zeli samo nevinu a ni onaj koji bi najradijen preiskusnu,mislim da to nije presudan faktor za dobru vezu.Iako svaki muskarac u podsvijesti,htio on to priznati ili ne zapravo zeli da mu supruga bude djevica do braka,ali sto je tu je.

nema ti kaj bit bed pitat. pa ne pitas curu u videoteci, nego svoju djevojku. :D

boombox
04.10.2010., 14:04
ja sam djevica i ne sramim se toga..bivsi decko je navaljivao na sex,ali sam mu svaki put dala do znanja da ne želim i točka.

boombox
04.10.2010., 14:04
vjeruj to je jedino ceg sam se bojala da se ne zdebljam jer sam slusala s strane da se znaju po 10 kila :eek: ali sve to ovisi o hormonima

ovisi o metabolizmu..

Carthaga
08.10.2010., 19:04
Evo ovako ljudi ovdje me uputilo, mozda vise saznam, iako nisam ni spomenuo da mi je prvi put :)

Dakle, upoznao sam curu i jako mi se svidjela, a i ja njoj.
Normalno, bilo je pitanje vremena kad cemo se poševit.

I došlo je i to vrijeme, i onako sve je islo ok. Predigre je bilo ( ne puno ali je tu) rekla mi je sto voli da joj se radi, sve 5.
Nakon nekog vremena, meni se digne i stoji kao stup. Ona to osjeti, nasmije se i krenemo ka tome. I taman kad se ja "popnem" na nju, da bi mi ostao dignut trljamo se jedno uz drugo, "simbolickim" pokretima. Kad ono.... odeee.
Omlohavi!?
No hajde, nekako se ja izvucem iz toga, krenemo opet, sve isto, meni se digne i kad bi trebalo krenut. OPET! Mislim, koji vrag??

Ja kao sto vidite nemam iskustva u tome, a ona jako puno i to sam znao.( ono bilo je cura al do ovoga nikad nije doslo ) Pricali smo, svidjelo mi se to da joj nije smijesno ni odurno.( dakle taj moj "gaf", nezna da sam dijevac) Neznam jeli potrebno spominjati ali ja imam 22 a ona 26 godina.
Bit ce second chance, ali ono, sad mi je jak presing da mi se to ne ponovi jer bi bilo totalno sranje i raspad sistema.

Nisam imao preveliku tremu, niti sam se bojao. Iako ona kaze da sam bio napet, al nisam primjetio.

I dajte recite jel ovo normalno, il fakat imam neki problem??

Amica
08.10.2010., 22:34
Ja sam sada pocela piti pilule i osjecam malo nuspojave. Ali trebalo bi proci. Nadam se da ce brzo, jer cu inace poluditi.

Amica
08.10.2010., 22:40
Evo ovako ljudi ovdje me uputilo, mozda vise saznam, iako nisam ni spomenuo da mi je prvi put :)

Dakle, upoznao sam curu i jako mi se svidjela, a i ja njoj.
Normalno, bilo je pitanje vremena kad cemo se poševit.

I došlo je i to vrijeme, i onako sve je islo ok. Predigre je bilo ( ne puno ali je tu) rekla mi je sto voli da joj se radi, sve 5.
Nakon nekog vremena, meni se digne i stoji kao stup. Ona to osjeti, nasmije se i krenemo ka tome. I taman kad se ja "popnem" na nju, da bi mi ostao dignut trljamo se jedno uz drugo, "simbolickim" pokretima. Kad ono.... odeee.
Omlohavi!?
No hajde, nekako se ja izvucem iz toga, krenemo opet, sve isto, meni se digne i kad bi trebalo krenut. OPET! Mislim, koji vrag??

Ja kao sto vidite nemam iskustva u tome, a ona jako puno i to sam znao.( ono bilo je cura al do ovoga nikad nije doslo ) Pricali smo, svidjelo mi se to da joj nije smijesno ni odurno.( dakle taj moj "gaf", nezna da sam dijevac) Neznam jeli potrebno spominjati ali ja imam 22 a ona 26 godina.
Bit ce second chance, ali ono, sad mi je jak presing da mi se to ne ponovi jer bi bilo totalno sranje i raspad sistema.

Nisam imao preveliku tremu, niti sam se bojao. Iako ona kaze da sam bio napet, al nisam primjetio.

I dajte recite jel ovo normalno, il fakat imam neki problem??

Nemas problem. Bio si nervozan. To se desilo i mom bivsem decku kada mu je bio prvi put. Bilo mu je grozno, ali to je normalno. Samo se trebas opustiti i sve ce biti ok. Mozda da ona bude gore prvi put. Nemoj osjecati pritisak, seks se isto uci. P.S. Bivsi je kasnije bio prva liga. Samo prestani misliti sto ce ona misliti i sto ocekuje. Opusti se.

eduardo_da_silva
09.10.2010., 05:16
evo par pitanja ljudi....dakle ovako,imali smo cura i ja spolni odnos,i predkraj,kad sam trebao svrsiti,ja ga izvadim i skuzim da je kondom puknut(izvadio sam ga prije nego što sam svršio)....sada njoj kasni menga 2 dana,da se zabrinemo ili?btw ja sam joj prvi,nije krvarila tijekom prvog puta....je moguće da joj kasni menga jer je prvi put spavala sa deckom?

ivicazg
09.10.2010., 08:02
e takvi problemi muče sve razvratne momke i djevojčice-lijepo sam rekla da nema seksa prije braka!!!!!:lol:zajebavam se,čuj.postoji šansa da je,ali ja osobno mislim da nije.nisi svršio u nju,premda i bez toga postoji mala šansa da se nekja primi,ali mislim da nije.kupite test za desetak dana i držim fige da je minus!

Otrovno pero
09.10.2010., 09:13
Da je krvarila tada bi bilo moguće jer je potrošila krv kad je krvarila, ovak ne. Kasni joj jer je trudna iako ti nisi svršio u nju i iako nije bila nevina.

tripleHHH
09.10.2010., 10:14
e ovako..imam pitanje..s djevojkom sam dvije godine i ovih dana smo poceli pricati o sexu i kao zapoceli smo nesto neku vecer,,uvijek je dosad bilo zajebancija,pusenje,lizanje,ovo ono,,al nije htjela da joj stavim prst i nedaj boze kurac :D,,uglavnom sinoc kad sam stavio prste nije bilo krvi ,a kaze da nije nikad sama to radila niti ista slicno...sad jel moguce da nema krvarenja ili kako,,laik sam jbg ljudi,pomozite pls....sve mi se pomrsilo :(

Nuria Monfort
09.10.2010., 10:20
e ovako..imam pitanje..s djevojkom sam dvije godine i ovih dana smo poceli pricati o sexu i kao zapoceli smo nesto neku vecer,,uvijek je dosad bilo zajebancija,pusenje,lizanje,ovo ono,,al nije htjela da joj stavim prst i nedaj boze kurac :D,,uglavnom sinoc kad sam stavio prste nije bilo krvi ,a kaze da nije nikad sama to radila niti ista slicno...sad jel moguce da nema krvarenja ili kako,,laik sam jbg ljudi,pomozite pls....sve mi se pomrsilo :(

To što nije bilo krvarenja ne mora značiti da nije djevica. Curama himen može puknuti tijekom uobičajenih aktivnosti, na plivanju, tjelesnom ili bavljenju nekim drugim sportom.
Koliko imate godina? I ček samo malo... bilo je lizanja i pušenja, ali ne prstenjačenja? :D Je li to samo meni čudno? :zubo:

tripleHHH
09.10.2010., 10:25
To što nije bilo krvarenja ne mora značiti da nije djevica. Curama himen može puknuti tijekom uobičajenih aktivnosti, na plivanju, tjelesnom ili bavljenju nekim drugim sportom.
Koliko imate godina? I ček samo malo... bilo je lizanja i pušenja, ali ne prstenjačenja? :D Je li to samo meni čudno? :zubo:
ahahahhaha :D a neznam sta da ti kazem ! :D

Nuria Monfort
09.10.2010., 10:26
ahahahhaha :D a neznam sta da ti kazem ! :D

Koliko imate godina?

tripleHHH
09.10.2010., 10:28
Koliko imate godina?

ma nebitno,,uglavnom malo :)

legica21
09.10.2010., 10:35
možda imaš male prste... himen nije 2cm od ulaza... a krvi može biti (a i ne mora) kad pukne himen :mig:

tripleHHH
09.10.2010., 10:37
možda imaš male prste... himen nije 2cm od ulaza... a krvi može biti (a i ne mora) kad pukne himen :mig:

hahaha,to nije sigurno,,ima mi šapa ko u medvjeda! :D

boombox
09.10.2010., 10:47

sve je to okej..meni je tek dvadeset godina..obavili taj sistemtski pregled :rofl::rofl::rofl::rofl:
ugl, himen mi je puka na moru, kad sam skakala sa stijene visoke pet metara..a brate mili, bolilo je ka vrag :mad:

trouble55
09.10.2010., 14:02
imam dva pitanja.nemojte se smijat.samo nemam s kim razgovarat o ovome bas,pa cu sve u jednom ispucat :D:D
1. Za kondom,ako sam shvatila ispravno rukovanje,treba stisnuti palcom i kaziprstom da se istisne zrak i onda navuci? I sad,dali na vrhu trba ostati malo prostora kesice ili treba SKROZ navuci? i daaa,kakva iskustva imate s love?

2.u jednoj veceri,ja i decko smo se bacili na posao.kako sam ja imala M (pri kraju su bile) ,stali smo jer je preeevise procurilo (neznam kako) ,on je promijenio kondom i tek onda je svrsio. medjutim,poslije,nakon sto ga je oprao,smo jos jedanput imali odnos s kondomom...sva tri su provjerena i nisu pukla ... ne trebam se bojat zbog ovog mijenjanja kondoma? :confused::confused:

rampage308
11.10.2010., 22:59
mene zanima dal je prerano za prvi put sa 15 godina..?
sa dečkom sam 4 mjeseca, on isto ima 15 i vec se jebo sa jednom curom.
ja mislim da sam spremna za to. al mi prijateljice govore da je prerano.. šta vi mislite o tom?

lik se vec jeba sa 15 sa jednom tako oce i tebe povalit dok napuni 16 god. vec ce jebati neku 3.

WHEY
15.10.2010., 22:51
Prvi seks, gdje svršiti?!

doroteaE
15.10.2010., 22:55
hmm.. dečki.. da vas pitam..koliko vi možete izdržati bez sexsa..? neki mLađi neka odg. :DD ??

Sljiva
15.10.2010., 22:58
Jedan dan? :kava:

Zoey
15.10.2010., 23:13
Prvi seks, gdje svršiti?!

di god oces, samo ne unutra. :D

WHEY
15.10.2010., 23:27
primjer? :D

ono... da ne saznaju roditelji lol

Zoey
15.10.2010., 23:29
primjer? :D

ono... da ne saznaju roditelji lol

pa nisam ni mislila po zidu ili okviru za slike s babom i dedom, nego recimo neki drugi dio tijela. njezinog, jel. :zubo:

Ispijač Mozga
16.10.2010., 12:39
hmm.. dečki.. da vas pitam..koliko vi možete izdržati bez sexsa..? neki mLađi neka odg. :DD ??

Koliko god treba? Mislim kak izdrzis prije nego kaj se 1. put poseksas tak mozes i kasnije ako se mora...
Jedino ako ne mislis i bez masturbacije?

Paz' stub!
16.10.2010., 13:01
Haha..., procitao sam vecinu ovoga i toliko tog' naucio i toliko se ismejao :) Svaka cast ljudi...

P.S: pa nisam ni mislila po zidu ili okviru za slike s babom i dedom, nego recimo neki drugi dio tijela. njezinog, jel! hahaha... :D kad ne podlegoh... x) Uz ovo mogu postaviti pitanje, i ja imam dilemu, imam devojku koja tvrdi da je nevina i ja joj verujem, i pristala je na sex ali necu da je pozurujem, stalno mi govori kako je za, ali ima 15 godina i 8meseci... Zelim da ITEKAKO bude zeljna (sigurna da to zeli) tog' jer ipak je prvi put', pa imam dilemu gde svrsiti? :/ Kazes neki deo njenog tela, da l' to devojkama smeta?, npr svrsiti joj na trbuh ili sta vec? :) Hvala unapred... :)

Regnikolarna
16.10.2010., 14:48
Hmm, pretpostavimo da ćete koristiti kondom (pretpostavimo da nije na pilulama i da ne razmišljate o nekim trećim načinima kontracepcije).
Svršit ćeš u kondom, nećeš li? Što nije tada svejedno? Jedino ako se odlučiš skinuti kondom i rukama dovršiti posao, onda ima dileme gdje ćeš svršiti, ali to mi nema smisla.

Samo mi nemojte reći da ćete bez kondoma i ičega. :horor: :azdaja:

A ovo "da li nekim devojkama to smeta", pa što se dosad niste nikako "igrali", pa se tako i upoznali i shvatili što otprilike volite? :confused: I svi smo drukčiji, neka će mrziti da se svršava po njoj općenito, neka će mrziti da joj se svršava samo po nekom određenom dijelu tijela, nekoj će biti svejedno, neka će uživati, neka će uživati u svršavanju po cicama, ali ne i po trbuhu, itd. itd., kombinacija je mnogo. :ne zna: Pitaj. :zubo:

A ovo "da bude željna", pa, čekaj da te ona zaskoči jednog dana govoreći "Ajmo ajmo ajmo, što čekamo?". :mig:

dudi19
16.10.2010., 22:58
Skini kondom i ciljaj desno oko! :top:
Navodno onda svrše drugi puta :cerek: :rofl: