PDA

View Full Version : Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24

chocolatecookie
18.03.2011., 08:26
Pejstam iz pravila podforuma:

Još nešto.
Autori i autorice topika o mogućim ili nemogućim trudnoćama, pucanjima kondoma, day after pilulama, kontracepciji i slično dodijeljuje se karton za kršenje pravila podforuma, a tema se briše.

jillvalentine
18.03.2011., 08:26
Nisi trudna, to što si čula događa se 1:10 000.
Kasnit će ti sad još više jer se bojiš

Hvala ti puno na odgovoru :) Stvarno si me utješio/la.. Ma bojim se mi se baš ne dogodi taj 0,0001 :). Ako bude još koji dan kasnilo, onda ću napraviti test. Sa svojih 20 god si ne mogu dopustiti dijete. (znam da sam trebala na vrijeme o tom razmišljati :rolleyes: )

Nanashi
18.03.2011., 08:27

:s:s:s

Blago tebi kad sve znaš o tim stvarima.

:o

Autorica možda ima između 14 i 16 godina, imaj malo razumjevanja.

EDIT:

20 goidina?!

Ispričavam se čokoladnoj što je oprah.

Autorici:

Pa gromova mu, imaš 20 godina, pripazi se malo.
Ali budi bez brige, najvjerojatnije nije ništa.

jillvalentine
18.03.2011., 08:28
Sorry :(

jillvalentine
18.03.2011., 08:31
:s:s:s

Blago tebi kad sve znaš o tim stvarima.

Autorica možda ima između 14 i 16 godina, imaj malo razumjevanja.

EDIT:

20 goidina?!

Autorici:

Pa gromova mu, imaš 20 godina, pripazi se malo.
Ali budi bez brige, najvjerojatnije nije ništa.

Uopće nikad nisam ni razmišljala o sexu, nisam ni planirala da će se dogoditi... Imaj malo razumjevanja! ako sve ok prođe, nikad više se neću sexati..

Ban Wade
18.03.2011., 08:33
Sorry :(

Pravila su da se krše..
bolje i to nego da ljudi izmišljaju teme i zajebavaju ljude..

chocolatecookie
18.03.2011., 08:35
EDIT:

20 goidina?!

Nisam ni shvatila da je ono mene išlo, nisam joj napisala da ne postoji način da joj se preko interneta ustanovi trudnoća uz komentare o inteligenciji osoba koje misle da su oni iznimka i da im drugi forumaši umjesto avatara vide plus ili minus na testu, samo sam pejstala pravilo podforuma. :D

jillvalentine
18.03.2011., 08:38
Nisam ni shvatila da je ono mene išlo, nisam joj napisala da ne postoji način da joj se preko interneta ustanovi trudnoća uz komentare o inteligenciji osoba koje misle da su oni iznimka i da im drugi forumaši umjesto avatara vide plus ili minus na testu, samo sam pejstala pravilo podforuma. :D

U ljudskoj psihi je da traže utjehu bar na neko vrijeme i da su kukavice suprotstavit se tako nekim stvarima.. pokraj mene je trenutno test za trudnoću, a bojim ga se napravit.. eto! a vi to ne kužite, kao da se nikad niste mladi sexali :rolleyes:
Eto bit ću očito jedina trudna fer-ovka... :rolleyes:

Violently happy
18.03.2011., 08:44
Ah, trebala sam ovo u Osnove.. ali ajde, nema veze sad. :rolleyes:

Zoey
18.03.2011., 08:44
Uopće nikad nisam ni razmišljala o sexu, nisam ni planirala da će se dogoditi... Imaj malo razumjevanja! ako sve ok prođe, nikad više se neću sexati..
ti trazis razumijevanje, a nisi nikad razmisljala o seksu?
a jesi kad vidjela, procitala, cula nesto o seksu? recimo.... da bi mogla koristit zastitu? ne? to ti nije palo na pamet? ni njemu? u dvadesetoj? ti mater!

i:
U ljudskoj psihi je da traže utjehu bar na neko vrijeme i da su kukavice suprotstavit se tako nekim stvarima.. pokraj mene je trenutno test za trudnoću, a bojim ga se napravit.. eto! a vi to ne kužite, kao da se nikad niste mladi sexali :rolleyes:
bojis se napravit test za trudnocu? kako je, ali KAKO je moguce da se ljudi mogu pojebat a onda se pravit jadnima, iznenadenima, uplasenima ...? KAKO?????

ako si se mogla posevit, onda bogme mozes i piskit na taj stapic. dakle, uzas.

Eleanor.Rigby
18.03.2011., 20:24

našla sam se u istoj situaciji da se nisam štitila i jebiga, uzela test za trudnoću i srećom, nisam trudna...e, al od tada, više se ne zajebavam sa tim stvarima. Napravi taj test. i sljedeći put pazi šta radiš tj. u šta se upuštaš...:mig:

subliminer
24.03.2011., 23:11
moj stav je da se ne treba upustati u sexualne odnose sve dok pojedinac nije dovoljno obrazovan i svjestan sta sexualni odnos znaci i kakve posljedice takav cin nosi za sobom...

dany121
24.03.2011., 23:30
Imam djevojku s kojom sam vec 3 mjeseca ...nikako nismo imali spolni odnos ni ja ni ona....ni sad ni prije...znaci oboje neiskusni......do nedavno je bila sva stidna i to al malo je popustila i dozvolila je da joj uradim prstenjak....Mene sad zanima....kako njoj stvoriti neki ugodaj da se ona preda sva....bez ikakvog straha i da se osjeca sigurno i zasticeno...naravno mislim kako je ajmo rec " navesti " na sex...Jer kad bih je izravno pitao....bilo bi mi neugodnoo.....

Sta vi mislite

qman
24.03.2011., 23:43
Imam djevojku s kojom sam vec 3 mjeseca ...nikako nismo imali spolni odnos ni ja ni ona....ni sad ni prije...znaci oboje neiskusni......do nedavno je bila sva stidna i to al malo je popustila i dozvolila je da joj uradim prstenjak....Mene sad zanima....kako njoj stvoriti neki ugodaj da se ona preda sva....bez ikakvog straha i da se osjeca sigurno i zasticeno...naravno mislim kako je ajmo rec " navesti " na sex...Jer kad bih je izravno pitao....bilo bi mi neugodnoo.....

Sta vi mislite

Sumnjam da ćeš je uspjeti "navesti" na sex.. ako ona nije spremna, neće htjeti. ili će možda i pristat, ali nećete doć do kraja, jer će na kraju odustat.
razgovaraj s njom,kako se osjeća, što misli, itd.

ovo je dobar početak.. samo polako, strpljivo.. i sve bude ok. znači, ne žurit!! :top:

Teta2U
24.03.2011., 23:49

Sta vi mislite

A da joj daš vremena da i sama želi seks? Ono, osoba mora biti potpuno spremna, u suprotnom kurca ne valja...
Bez jebenog nagovaranja, guranja, ikakvih pritisaka itd... jer jedini ugođaj koji joj treba je u njenoj glavi, a ne u tebi.
Ili ostavi curu i nađi neku koja će dat

dany121
24.03.2011., 23:55
Sumnjam da ćeš je uspjeti "navesti" na sex.. ako ona nije spremna, neće htjeti. ili će možda i pristat, ali nećete doć do kraja, jer će na kraju odustat.
razgovaraj s njom,kako se osjeća, što misli, itd.

ovo je dobar početak.. samo polako, strpljivo.. i sve bude ok. znači, ne žurit!! :top:

Al meni je nekako neugodno pricat sa njom o tome mislim nije meni to toliko neugodno....koliko znam da ce se ona glupo osjecati....al haj bum proballl...i sa tim.....jer ja predpostavljam da ona to zeli...( hoce )....al sve uz neku nesigurnost i strah.....

i da....dns m ije bas rekla...da joj je kad smo bili zadnji put vany....da su joj gacice bile malo krvave kad je dosla kuce...pa ja predpostavljam na himen....da je puko il " napuko "... .ajmo rec.....to nije neki problem jelda ?

qman
25.03.2011., 08:30
Al meni je nekako neugodno pricat sa njom o tome mislim nije meni to toliko neugodno....koliko znam da ce se ona glupo osjecati....al haj bum proballl...i sa tim.....jer ja predpostavljam da ona to zeli...( hoce )....al sve uz neku nesigurnost i strah.....

i da....dns m ije bas rekla...da joj je kad smo bili zadnji put vany....da su joj gacice bile malo krvave kad je dosla kuce...pa ja predpostavljam na himen....da je puko il " napuko "... .ajmo rec.....to nije neki problem jelda ?

nesigurnost i strah i jesu problem reko bih.. dokle god nije sigurna 100% u to, pisi kuci propalo.. tj procitaj si ovaj post,ako si ga preskocio :) to je odgovor kakav ti treba
A da joj daš vremena da i sama želi seks? Ono, osoba mora biti potpuno spremna, u suprotnom kurca ne valja...
Bez jebenog nagovaranja, guranja, ikakvih pritisaka itd... jer jedini ugođaj koji joj treba je u njenoj glavi, a ne u tebi.

dany121
25.03.2011., 10:02
Ili ostavi curu i nađi neku koja će dat

Ma nje meni toliko ni stalo do toga koliko mi je do nje stalo....vec samo onako pitam cisto informativno.....:p:p

Teta2U
25.03.2011., 12:22
Ma nje meni toliko ni stalo do toga koliko mi je do nje stalo....vec samo onako pitam cisto informativno.....:p:p

Ako ti je doista stalo do nje, ne nagovaraj je i ne forsiraj je ni na šta, pusti je da sama dođe do želje za seksom, jer sve što njoj treba je biti potpuno sigurna da je spremna, da ti vjeruje i može se opustiti s tobom. I, molim te, stavljaj vražji kondom, ili se nakon seksa bez zaštite preseli na zdravlje pitati šta god treba.

Supra_Guy
27.03.2011., 16:31
ovak. zanimaju me vaša iskustva.
kad sam prvi put imal seksualni odnos s curom, i kad sam joj ga prvi put gurnuo, bez ikakve zaštite, umalo sam joj svršio unutra. s tom curom sam prekinul. to je bilo prije cca 2god. i od onda nisam imal nikakva seksualna iskustva. lako me napale pojedine stvari i kad bi opet imal seksualni odnost, ponovo bi sigurno brzo svršil. a pitanje je, dali je to samo prvi put ili bude za stalno? ili s vremenom se smiri i seksualni odnos duže traje? imate kakva iskustva s tim? savjete ili nešto slično??
trenutno imam curu i slažemo se i nebi htjel da kad dođe vrijeme za sex da se razočara u mene

Teta2U
27.03.2011., 16:33
kad sam prvi put imal seksualni odnos s curom, i kad sam joj ga prvi put gurnuo, bez ikakve zaštite, umalo sam joj svršio unutra. s tom curom sam prekinul. to je bilo prije cca 2god. i od onda nisam imal nikakva seksualna iskustva. lako me napale pojedine stvari i kad bi opet imal seksualni odnost, ponovo bi sigurno brzo svršil. a pitanje je, dali je to samo prvi put ili bude za stalno? ili s vremenom se smiri i seksualni odnos duže traje? imate kakva iskustva s tim? savjete ili nešto slično??
trenutno imam curu i slažemo se i nebi htjel da kad dođe vrijeme za sex da se razočara u mene
A da probaš naučit jebati sa kondomom?

Vanya83
27.03.2011., 16:35

zezaš se? :)
pa dogodi se ponekad da muško svrši brže,ali uz pravu partnericu možeš karati dugo..ne brini,samo karaj:lol:

Supra_Guy
27.03.2011., 16:45
A da probaš naučit jebati sa kondomom?

to je bilo prvi put, neočekivan sex. :p

haha. ok. pital sam zato jer me zanimalo dal iko imal takva iskustva, pa da podijeli koji savjet.

Vanya83
27.03.2011., 16:59
to je bilo prvi put, neočekivan sex. :p

haha. ok. pital sam zato jer me zanimalo dal iko imal takva iskustva, pa da podijeli koji savjet.

samo karaj:lol:
eto ti savjet

Supra_Guy
27.03.2011., 17:00
samo karaj:lol:
eto ti savjet

ima se vremena, neću požurivat i prisiljivat curu još na to. friška veza

Vanya83
27.03.2011., 17:05
ima se vremena, neću požurivat i prisiljivat curu još na to. friška veza

step by step....:mig:
ne žuri...
kad ti da jednom,dat ce ti uvik :)samo moraš bit dobar:)

Hcahit
27.03.2011., 19:38

kak si vozio bicikl prvi put kad si se sjeo na njega???vjerojatno si brzo pao! :) nakon 5,6 puta si jos bio malo nesiguran ali si ga duze vozio bez padanja. isto ti je sa sexom, sto si cesce na biciklu, duze ces ga vozit bez padanja :rofl::rofl::rofl:

Kikica&Puso
28.03.2011., 15:13
Trebam Necije Misljenje... Imam 16 God, I Sa Deckom Sam U Vezi Vec 5 Mj.. Dosta Smo "Daleko" Dogurali.. Naime, Ponekad Mi Dode Da Napravim Nesto Vise, Kao Npr Sex, Al Me Nesto zaustavi.. Zanimalo Me, Dalii Bi Bilo Pametno Da Se Za Sad S Njim Samo Analno, Al Neznam Koliko je To Opasno, Pa Za 2 Ili 3 Mj Krenemo Na Ono Pravo.. :confused: :confused: :s

Teta2U
28.03.2011., 15:21
Trebam Necije Misljenje... Imam 16 God, I Sa Deckom Sam U Vezi Vec 5 Mj.. Dosta Smo "Daleko" Dogurali.. Naime, Ponekad Mi Dode Da Napravim Nesto Vise, Kao Npr Sex, Al Me Nesto zaustavi.. Zanimalo Me, Dalii Bi Bilo Pametno Da Se Za Sad S Njim Samo Analno, Al Neznam Koliko je To Opasno, Pa Za 2 Ili 3 Mj Krenemo Na Ono Pravo.. :confused: :confused: :s
:facepalm:
aha...jedna od onih - jebem se analno, dakle djevica sam... :rofl:
jebi se kak oćeš s njime, ionako se već jebeš, zar je imalo bitno u koju rupu?
samo jedno pitanje - od kada analni seks nije seks? :confused::confused:

foruser
28.03.2011., 15:27
Samo hrabro i nista se ne boj... sve to je prirodno.

Vanya83
28.03.2011., 15:48
mlada si,čekaj..imaš 16...!

Kikica&Puso
28.03.2011., 17:17
haha -.- ne ja nisam jedna od onih koja misli "jeb*m se analno dakle djevica sam..".. ja nikad nisam imala spolni odnos.. samo me zanimalo koliko je pametno da to napravim... i da, sto se tice sexa, mislim da se 16 god moze uracunati u to kao da sam mlada:rolleyes:

Sljiva
28.03.2011., 17:25
Očito ti to nije potrebno.
Znaš kako se kaže: strpljen-spašen, sprčen-sprašen.
Nikud se ne žuri, sve ćeš stići.

Vanya83
28.03.2011., 17:51
haha -.- ne ja nisam jedna od onih koja misli "jeb*m se analno dakle djevica sam..".. ja nikad nisam imala spolni odnos.. samo me zanimalo koliko je pametno da to napravim... i da, sto se tice sexa, mislim da se 16 god moze uracunati u to kao da sam mlada:rolleyes:

pa ako si analno probala možeš i normalno,iako msm da bi trebala čekati 18tu:top:

Apophis
28.03.2011., 18:02

ne budi blesava. Ako ti ševi, ševi se kako spada. Šansa da tvoj vršnjak (ili mrvicu stariji) ima blagog pojma o seksu i to analnom na način da te ne boli i da sve bude kako treba je prilično mala do nikakva. Nema smisla da ti se ogađuje seks prije nego si s njim počela.
Ako ti se ševi, kondom u ruke i uživaj. I koja bi pobogu mogla bit motivacija/logika za -možda "samo" analno pa s vremenom "ono pravo" osim "ševiš se guzu stoga djevica si"? :confused:

bootylicious25
28.03.2011., 22:48

pročitaj boldano opet... ako tako misliš nisi spremna iako ne znam kako ne možeš biti spremna za normalno ako želiš analno?

sad pročitaj podvučeno - vjeruj mi to nije SAMO, puno je gore i bolnije i ne znam zašto bi krenula s tima odmah...

opusti se, to ti je najvažnije, nadam se da imaš povjerenja u partnera i sve će biti ok, imajte kondom uz sebe i kad bude pravo vrijeme dogodit će se! :)

Axis Miles
29.03.2011., 02:40
pročitaj boldano opet... ako tako misliš nisi spremna iako ne znam kako ne možeš biti spremna za normalno ako želiš analno?

sad pročitaj podvučeno - vjeruj mi to nije SAMO, puno je gore i bolnije i ne znam zašto bi krenula s tima odmah...

opusti se, to ti je najvažnije, nadam se da imaš povjerenja u partnera i sve će biti ok, imajte kondom uz sebe i kad bude pravo vrijeme dogodit će se! :)

dobro kažeš analno nije tako banalno,mene još boli guza

štaaa...ne znači odmah da sam đerpe :D

bootylicious25
29.03.2011., 12:28
dobro kažeš analno nije tako banalno,mene još boli guza

:D

a možda se drži one stare narodne - prvo ću te jeb.. u pi..., a onda ćemo normalno :D

Yupiter-zg
30.03.2011., 16:08
to je preduvijet. :kava:

slazem se...

XYd
01.04.2011., 23:19
....ovako imam jedan veliki problem......prije nikada nisam....al sad kad mogu,nemogu...tj. kao da imam nekakvu mentalnu blokadu...vec mi se desava drugi put da sa istom osobom sam zakaza(znate vec),moje me tijelo ne slusa...i nezz koji mi je kurac.... ://.... meni je ovo smijesno i nezz vise sta da radim,punoljetan sam i to zelim napravit...prije nije bilo bas tako....tj. nisam zelio to napravit sa svakim...a sad sam nasao nekog s kim bi to zelio napravit....neide...aaaaaaaaaaaaaa....poludit cu...sad zelim,a ne mogu....sad bi zelio samo da znam u cemu je problem...

XYd
01.04.2011., 23:35
i jos nesto...da nebi bilo nesporazuma....nisam impotentan...

Vanya83
01.04.2011., 23:41
Same se opusti..možda si pod stresom..:ne zna:

XYd
01.04.2011., 23:58
Same se opusti..možda si pod stresom..:ne zna:

msm sto se opustanja tice....hmm...nezz... moze bit....al kako to suzbit... :/...inace smo si super,o svemu razgovaramo....izmedju nas gori dok smo skupa...

pod stresom nisam...

Teta2U
02.04.2011., 00:04
msm sto se opustanja tice....hmm...nezz... moze bit....al kako to suzbit... :/...inace smo si super,o svemu razgovaramo....izmedju nas gori dok smo skupa...

pod stresom nisam...

Stres te vjerojatno uhvati tokom maženja/predigre, s obzirom da nisi nikad, pa te vjerojatno pere pomisao - hoću li je znati zadovoljiti, hoću li ovo i ono, itd. Ne znam jel tako, ali moguće da je. I sjeti se da si sa osobom s kojom možeš o svemu razgovarati, i ako shvatiš da te takve misli operu, reci ih, možda i ona pomogne.:mig:

XYd
02.04.2011., 00:19
Stres te vjerojatno uhvati tokom maženja/predigre, s obzirom da nisi nikad, pa te vjerojatno pere pomisao - hoću li je znati zadovoljiti, hoću li ovo i ono, itd. Ne znam jel tako, ali moguće da je. I sjeti se da si sa osobom s kojom možeš o svemu razgovarati, i ako shvatiš da te takve misli operu, reci ih, možda i ona pomogne.:mig:

o tome sam razgovarao s njom...al nekon 1. puta zajebao sam i 2. put... :/ ....ona je tolerantna i kaze mi da se vise ja oko toga zamaram nego ona...(sto je i normalno...(ja sam u pitanju))....a sve u svemu u vrijeme predigre,ovaj drugi put....sam imao tako neke misli....(ugl da cu opet zakazat)...pa sam zakaza...al to ne ide iz glave...://

Teta2U
02.04.2011., 00:21
o tome sam razgovarao s njom...al nekon 1. puta zajebao sam i 2. put... :/ ....ona je tolerantna i kaze mi da se vise ja oko toga zamaram nego ona...(sto je i normalno...(ja sam u pitanju))....a sve u svemu u vrijeme predigre,ovaj drugi put....sam imao tako neke misli....(ugl da cu opet zakazat)...pa sam zakaza...al to ne ide iz glave...://
Ali, na žalost, dok god tako razmišljaš, tako će i biti, znaš. Nekako se moraš osloboditi tih misli i razmišljanja, koliko vidim, cura ti je vrlo razumna, vrlo joj je stalo do tebe, imaj to u glavi tada, a ne takve crne misli.

XYd
02.04.2011., 00:30
moja psiha je cudo......imam osjecaj da ce prije ovo otic u k. nego sto cu ja zavrsit zapoceto.... ://

Sljiva
02.04.2011., 15:34
Pročitaj nekoliko stranica postova unazad. Naći ćeš dosta savjeta koji su već napisani pa da se ne ponavljamo.

izgubljenii
04.04.2011., 10:56
meni nije prvi ali trebam savjet ... nisam dugo već jebo i nedavno sam našao curu s kojom mi je super ... dolazi vrijeme kad se trebamo posexsat ali imam problem. Bojim se da kad počne predigra pušenje diranje i to da ću odmah štrcnut ... a kad ju počenm ubadat da ni ne pričam. Ima tko kakav savjet? Da preskoočim predigru odnosno da se samo predigra usmjeri na nju? ili šta? daj pomozite mi nisam baš iskusan!:(

lisa_cuddy
04.04.2011., 12:33
Ovako. Moja frendica ima 15 godina i sviđa joj se jedan dečko od 19. I sad ona bi u jednu ruku htjela spavat s njim, a u drugu ruku ju nešto spriječava. Ja joj baš i ne znam pomoć s obzirom da nisam imala spolni odnos, al ne bi htjela da se ona zajebe, pa jel mi možete reći šta bi bilo pametno? I još me zanima jel jako boli prvi put?:ne zna:

lisa_cuddy
04.04.2011., 12:40
E i još me zanima zašto je vama dečkima malo teže karat se s curom koja je djevica?

gasolina
04.04.2011., 12:42
E i još me zanima zašto je vama dečkima malo teže karat se s curom koja je djevica?

potpisujem ovo pitanje...znam toliko cura koje su razvile taj kompleks da ih nitko neće htjet zbog toga i užasno mi ih je žao, a prekrasne djevojke

lisa_cuddy
04.04.2011., 13:18
potpisujem ovo pitanje...znam toliko cura koje su razvile taj kompleks da ih nitko neće htjet zbog toga i užasno mi ih je žao, a prekrasne djevojke

ma taj frajer koji se sviđa mojoj frendici je rekao da kad ona ne bi bila djevica sve bi bilo super, a ovako nije, pa je kao to problem jer ju ne želi on razdjevičiti :S

klon.sam
04.04.2011., 19:57
Ja imam 15, a dečko koji mi se sviđa 19 i rado bi voljela stupiti u spolne odnose s njim, a opet kad se vidimo i barimo i nešto me spriječava da odem dalje. Strah me bolova. Jel boli jako? I koja je poza za prvi put najbolja? Koje je mjesto najbolje? Da li da kažem mami da sam ušla u prvi sex ili da to još neko vrijeme zadržim za sebe? Šta ako ne svršim? Šta ako ga neću zadovoljiti? Šta trebam raditi prvi put? Predigra? To su neka pitanja koja si postavljam, pa ako bi neko mogao odgovoriti na njih bila bi mu zahvalna!:ne zna:

klon.sam
04.04.2011., 19:58
Ovako. Moja frendica ima 15 godina i sviđa joj se jedan dečko od 19. I sad ona bi u jednu ruku htjela spavat s njim, a u drugu ruku ju nešto spriječava. Ja joj baš i ne znam pomoć s obzirom da nisam imala spolni odnos, al ne bi htjela da se ona zajebe, pa jel mi možete reći šta bi bilo pametno? I još me zanima jel jako boli prvi put?:ne zna:

imam dosta sličan problem kao ona :/

bootylicious25
04.04.2011., 20:30
Ja imam 15, a dečko koji mi se sviđa 19 i rado bi voljela stupiti u spolne odnose s njim, a opet kad se vidimo i barimo i nešto me spriječava da odem dalje. Strah me bolova. Jel boli jako? I koja je poza za prvi put najbolja? Koje je mjesto najbolje? Da li da kažem mami da sam ušla u prvi sex ili da to još neko vrijeme zadržim za sebe? Šta ako ne svršim? Šta ako ga neću zadovoljiti? Šta trebam raditi prvi put? Predigra? To su neka pitanja koja si postavljam, pa ako bi neko mogao odgovoriti na njih bila bi mu zahvalna!:ne zna:

evo ja ću ti nešto pokušati odgovoriti koliko budem mogla jer je seks individualna stvar :)

dal su bolovi jedino što te spriječava ili ima još nešto više da ne možeš? ako je strah od boli samo u pitanju, ne treba te biti, može te boliti malo (mene nije) ali uvijek možeš reći da se ide lakše ili prekinuti, samo trebaš biti opuštena i neće biti problema. :mig: najbolje je da ti dečko bude gore, tako je najlakše, pogotovo ako je iskusniji - pazit će na tebe bez brige (nadam se samo da ne želiš seks jer on navaljuje ili jer su to svi ostali već obavili ili slične gluposti zbog čega se danas ulazi u odnose). nemoj unaprijed planirati šta ćeš raditi, to ide samo od sebe i ne brini, seks je lijepa stvar. ako imaš dobar odnos s mamom, reci joj (ja sam svojoj odmah), možeš samo dobiti dobar savjet. i nikako bez zaštite :nono:, budi odgovorna! :top:

Teta2U
04.04.2011., 20:32
Bolovi ovise od osobe do osobe, i to ti nitko ne može niš pametno reći. Neke boli jako, neke malo, neke nimalo.
Za prvi seks je najbolja misionarska poza, da upoznaš vlastito tijelo, njegove preference itd.
Nitko ti ne može reći hoćeš li ili ne svršiti prvi puta, rijetko tko svrši, al ima i onih koje da.
Da, predigra je važna, pogotovo za prvi puta.
A ono najvažnije - moraš sama doista željeti spavati s njime, ne zbog drugih, ne zbog nagovaranja itd.
I potpisujem bootylicious - obavezno kondomi!!!!

klon.sam
04.04.2011., 20:38
evo ja ću ti nešto pokušati odgovoriti koliko budem mogla jer je seks individualna stvar :)

dal su bolovi jedino što te spriječava ili ima još nešto više da ne možeš? ako je strah od boli samo u pitanju, ne treba te biti, može te boliti malo (mene nije) ali uvijek možeš reći da se ide lakše ili prekinuti, samo trebaš biti opuštena i neće biti problema. :mig: najbolje je da ti dečko bude gore, tako je najlakše, pogotovo ako je iskusniji - pazit će na tebe bez brige (nadam se samo da ne želiš seks jer on navaljuje ili jer su to svi ostali već obavili ili slične gluposti zbog čega se danas ulazi u odnose). nemoj unaprijed planirati šta ćeš raditi, to ide samo od sebe i ne brini, seks je lijepa stvar. ako imaš dobar odnos s mamom, reci joj (ja sam svojoj odmah), možeš samo dobiti dobar savjet. i nikako bez zaštite :nono:, budi odgovorna! :top:

Hvala puno ! :) Ma ne spriječavaju me samo bolovi, jako se bojim da ne bude nešto kao mi obavimo taj seks i onda on ode do druge i opet sa njom to radi (zato što nismo u vezi). Nekad imam osjećaj kao da bi htjela sve to probati u vezi, a kako on ne želi vezu a sviđa mi se, dođe mi i da mu dam. Isto tako bojim se reći mami, mislim da će me ubiti i derati se da sam premlada. Bojim se i da kondom ne pukne. Da on je iskusan, nije tipičan ženskar, bio je dugo u vezi s curom i tako slično. Ne, haha nije meni do seksa jer su se drugi seksali nego jer želim to. A opet ne želim. Ne znam. Jel to samo ja imam problem s glavom ili nisam jedina? I iskreno... Mene sram skinut se. Ovo zvuči smješno, ali ja nisam sigurna u sebe.

klon.sam
04.04.2011., 20:41
Bolovi ovise od osobe do osobe, i to ti nitko ne može niš pametno reći. Neke boli jako, neke malo, neke nimalo.
Za prvi seks je najbolja misionarska poza, da upoznaš vlastito tijelo, njegove preference itd.
Nitko ti ne može reći hoćeš li ili ne svršiti prvi puta, rijetko tko svrši, al ima i onih koje da.
Da, predigra je važna, pogotovo za prvi puta.
A ono najvažnije - moraš sama doista željeti spavati s njime, ne zbog drugih, ne zbog nagovaranja itd.
I potpisujem bootylicious - obavezno kondomi!!!!

Hvala puno na savjetima, nadam se da ću ih znati iskoristiti! :)

Teta2U
04.04.2011., 20:41
Hvala puno ! :) Ma ne spriječavaju me samo bolovi, jako se bojim da ne bude nešto kao mi obavimo taj seks i onda on ode do druge i opet sa njom to radi (zato što nismo u vezi). Nekad imam osjećaj kao da bi htjela sve to probati u vezi, a kako on ne želi vezu a sviđa mi se, dođe mi i da mu dam. Isto tako bojim se reći mami, mislim da će me ubiti i derati se da sam premlada. Bojim se i da kondom ne pukne. Da on je iskusan, nije tipičan ženskar, bio je dugo u vezi s curom i tako slično. Ne, haha nije meni do seksa jer su se drugi seksali nego jer želim to. A opet ne želim. Ne znam. Jel to samo ja imam problem s glavom ili nisam jedina? I iskreno... Mene sram skinut se. Ovo zvuči smješno, ali ja nisam sigurna u sebe.

Najprije budi sigurna u svoje vlastite želje i htijenja, jer ako nisi, a ipak napraviš to, neće bit dobro, vjeruj mi.
A za sigurnost u samu sebe moraš ustvari sama raditi na tome da si ponosna na sebe, nitko osim tebe to ne može.

klon.sam
04.04.2011., 20:45
Najprije budi sigurna u svoje vlastite želje i htijenja, jer ako nisi, a ipak napraviš to, neće bit dobro, vjeruj mi.
A za sigurnost u samu sebe moraš ustvari sama raditi na tome da si ponosna na sebe, nitko osim tebe to ne može.

Ma znam da nitko umjesto mene ne može, ali svejedno nisam zadovoljna svojim izgledom, pa ne znam kako će njemu biti, iako mu je bilo dobro sa mnom kad smo vani bili i ono prije seksa..

bootylicious25
04.04.2011., 21:38
pa jeste vi već bili zajedno? mislim, da sam ja s nekim "pred seks" on bi sigurno znao kakvo imam tijelo i ne bi ga se sramila. oboje bi donjeli odluku da to želimo. nemoj ulaziti u to s tim dečkom ako niste u vezi i ako on ima drugu, a ti žželiš seks samo da ga privučeš. i ja sam to jednom napravila i danas me je toga sram jer ga time nećeš uvući u vezu, razumiješ? kakav je sada vaš odnos? nemoj srljati, nigdje ti neće pobjeći ništa :)

lisa_cuddy
05.04.2011., 08:01
pa jeste vi već bili zajedno? mislim, da sam ja s nekim "pred seks" on bi sigurno znao kakvo imam tijelo i ne bi ga se sramila. oboje bi donjeli odluku da to želimo. nemoj ulaziti u to s tim dečkom ako niste u vezi i ako on ima drugu, a ti žželiš seks samo da ga privučeš. i ja sam to jednom napravila i danas me je toga sram jer ga time nećeš uvući u vezu, razumiješ? kakav je sada vaš odnos? nemoj srljati, nigdje ti neće pobjeći ništa :)

ma nismo mi bili zajedno..sad smo si super i sve, al sad kad čitam sve vaše odgovore mislim da je ipak prerano...

Sparkletastic
05.04.2011., 09:40

Nemaš problema s glavom već si postavljaš pitanja koja bi si postavila svaka normalna cura na tvom mjestu. Ipak niste u vezi. Mislim da bi ti prvo seksualno iskustvo bilo ugodnije kad bi osjećala sigurnost u partnera. Vidim da se bojiš da nakon toga ne ode drugoj, stoga bih ti savjetovala da ipak još pričekaš. Napisala si i da te sram skinuti se se pred njim. Kad budeš u vezi gdje ćeš osjećati sigurnost, nećeš imati taj sram jer će ti tvoj partner dati do znanja ( i prije nego dođete do seksa) da si njemu prekrasna. :mig:

ToxiclyStronger
05.04.2011., 10:01
Ajme. Moj savjet ti je da nikako ne stupaš u spolne odnose s njim, bit će i drugih dečkiju koji će ti se sviđati. Trust me.
A i definitivno te samo želi khm i onda pobjeći glavom bez obzira. Jer što bi neki dečko koji je već na faksu s djevojčicom od 15 godina? I još ne želi vezu? Ma daj molim te, budi pametna. Ja imam 19 godina i ne mogu zamisliti da spavam s nekim dečkom od 15 godina.
Imaš 15 godina, još si dijete, premlada si za to. Ostavi se toga. Nećeš požaliti.

lisa_cuddy
05.04.2011., 11:08
Ajme. Moj savjet ti je da nikako ne stupaš u spolne odnose s njim, bit će i drugih dečkiju koji će ti se sviđati. Trust me.
A i definitivno te samo želi khm i onda pobjeći glavom bez obzira. Jer što bi neki dečko koji je već na faksu s djevojčicom od 15 godina? I još ne želi vezu? Ma daj molim te, budi pametna. Ja imam 19 godina i ne mogu zamisliti da spavam s nekim dečkom od 15 godina.
Imaš 15 godina, još si dijete, premlada si za to. Ostavi se toga. Nećeš požaliti.

Ma on je 4. srednje, ja sam 1. al svejedno hvala, isto ovako ja razmišljam, samo sam htjela da mi još neko potvrdi mišljenje. HVALAAAAA! :*

lisa_cuddy
05.04.2011., 11:10
Nemaš problema s glavom već si postavljaš pitanja koja bi si postavila svaka normalna cura na tvom mjestu. Ipak niste u vezi. Mislim da bi ti prvo seksualno iskustvo bilo ugodnije kad bi osjećala sigurnost u partnera. Vidim da se bojiš da nakon toga ne ode drugoj, stoga bih ti savjetovala da ipak još pričekaš. Napisala si i da te sram skinuti se se pred njim. Kad budeš u vezi gdje ćeš osjećati sigurnost, nećeš imati taj sram jer će ti tvoj partner dati do znanja ( i prije nego dođete do seksa) da si njemu prekrasna. :mig:

Da i mislila sam si da ne bi trebala ništa sa njim, bojim se najviše da se nakon tog seksa ne zaljubim u njega, onda je to gotova stvar, neće ništa biti, a i bila bi povrijeđena. Ja sam jednostavno takva. Hvala ti !:five:

ava lavinia
06.04.2011., 18:46
ovak dragi moji ja imam još koje pitanje...
čitala sam sad neke postove od prije,neke osobe su govorile da kontracepcijske pilule djeluju tek nakon dva mjeseca...zašto govore dezinformacije?meni je ginekolog rekao da ako se uzmu odmah prvog dana mjesečnice da je zaštita odmah tu,a ako se ne uzme prvog dana mjesečnice nego bilo kojeg drugog da je zaštita tu u roku od tjedan do mjesec dana...

e sad...nisam se još uvijek seksala iako imamo i ja i moj dečko veliku želju za tim...ali u zadnje vrijeme svaki puta kad treba doći do toga ja stanem...u glavi imam milijun misli kao npr da se ne mogu skinut do kraja jer se bojim šta će on misliti(iako je rekao da sam mu prekrasna i da mu se jako sviđam i da možemo to radit u mraku i gdje god ja poželim i u kojoj god pozi poželim i kad poželim)...zanima me također i koju mi pozu za prvi puta preporučujete? ne želim da me jako boli...i ta bol...misao o njoj me stalno koči da napravim nešto više...

Teta2U
06.04.2011., 19:45
ovak dragi moji ja imam još koje pitanje...
čitala sam sad neke postove od prije,neke osobe su govorile da kontracepcijske pilule djeluju tek nakon dva mjeseca...zašto govore dezinformacije?meni je ginekolog rekao da ako se uzmu odmah prvog dana mjesečnice da je zaštita odmah tu,a ako se ne uzme prvog dana mjesečnice nego bilo kojeg drugog da je zaštita tu u roku od tjedan do mjesec dana...

e sad...nisam se još uvijek seksala iako imamo i ja i moj dečko veliku želju za tim...ali u zadnje vrijeme svaki puta kad treba doći do toga ja stanem...u glavi imam milijun misli kao npr da se ne mogu skinut do kraja jer se bojim šta će on misliti(iako je rekao da sam mu prekrasna i da mu se jako sviđam i da možemo to radit u mraku i gdje god ja poželim i u kojoj god pozi poželim i kad poželim)...zanima me također i koju mi pozu za prvi puta preporučujete? ne želim da me jako boli...i ta bol...misao o njoj me stalno koči da napravim nešto više...

Preskočila si postove koji kažu da je za prvi seks najbolja poza misionarska, tj. on na tebi.
Za bol ti nitko ne može ništa reći, ti si svoja, svatko drugačije doživi ili ne doživi.
Očito, koliko god željela seks, ustvari nisi opuštena kraj toga dečka, jer da jesi ne bi ti nimalo smetalo skinuti se pred njim.

bootylicious25
06.04.2011., 22:48
ustvari nisi opuštena kraj toga dečka, jer da jesi ne bi ti nimalo smetalo skinuti se pred njim.

ne znam zašto sve cure imaju problema s ovima (imala sam i ja dok sam bila mlađa ali sad vidim da je to glupost), jednostavno se opustite i uživajte, budite samouvjerenje, vi i vaši dečki ste u vezi i s vama je jer ste mu lijepi i ne zamarajte se malim stvarima :mig: a uostalom, kad se krene s akcijom, nijedan dečko vam neće vidjeti 1 šlaufić ili 2 celulitića :mig:

Sljiva
06.04.2011., 23:04
...kad se krene s akcijom, nijedan dečko vam neće vidjeti 1 šlaufić ili 2 celulitića :mig:

Ima izreka, mnogi ju znaju: kilavom kurcu i dlaka smeta.
Da je stvarno tako, ne bi muški na žene navaljivali niti bi djece bilo već odavno niti nas na ovom forumu.
Cure, prestanite se opterećivati glupostima i uživajte (sa zaštitom, naravno).

josipa17
11.04.2011., 20:17
ljudi imam jedno pitanje stvarno mi je hitno tj. bojim se :( za vikend sam prvi put se dečkom ( u guzu mi je) ..sutra dan i za dva dana primjetila sam kako mi kad idem na wc curi krv iz guze..pa me zanima stvarno šta je to,kad će prestati? molim vas ako netko može odg.

penzl
11.04.2011., 21:34
ljudi imam jedno pitanje stvarno mi je hitno tj. bojim se :( za vikend sam prvi put se dečkom ( u guzu mi je) ..sutra dan i za dva dana primjetila sam kako mi kad idem na wc curi krv iz guze..pa me zanima stvarno šta je to,kad će prestati? molim vas ako netko može odg.

posjeti doktora pa će ti on reći kad će prestati..

Sljiva
11.04.2011., 23:08

Analni seks je delikatna stvar i to zbilja ne bi trebalo raditi samo tako, pogotovo ne seksualno neiskusna djeca.
BTW, čitao sam članak da si je neki tip nagurao bocu od koka kole u šupak pa je na kraju završio na kirurgiji.
Eto, kad radiš gluposti, najsigurnije je odmah otići doktoru.

P.S. Sad sam apsolutno siguran da si upoznala značenje izreke: poslije jebanja nema kajanja.

novi sam ovdje
13.04.2011., 19:09
meni je 15 i prvi put sam failo ( erakciski problem ).... nezz zasto mslim vama zvuci glupo jer mi je 15 al me zanima jel je to zato jer sam se napusio ko kreten... i trta me da se to ne dogodi ponovo... neka sitna pomoc il da nastavim samo ko sad lagano pa sta bude bude ?

Zoey
13.04.2011., 19:12
P.S. Sad sam apsolutno siguran da si upoznala značenje izreke: poslije jebanja nema kajanja.
ja sam sad sigurna vise nego ikad da se doista nekim ljudima treba zabraniti seks. samo stvaraju sranja. sljedece na redu su djeca.

meni je 15 i prvi put sam failo ( erakciski problem ).... nezz zasto mslim vama zvuci glupo jer mi je 15 al me zanima jel je to zato jer sam se napusio ko kreten... i trta me da se to ne dogodi ponovo... neka sitna pomoc il da nastavim samo ko sad lagano pa sta bude bude ?
drugi put nemoj pusit.

novi sam ovdje
13.04.2011., 19:32
a ozb zanima me jel trava negativno utjece na erakciju ?

Teta2U
13.04.2011., 20:58

misliš - erEkcija, valjda :zubo:
nemam pojma, javi nam kad otkriješ :D

X-LEGEND
13.04.2011., 21:59
ej ljudi trebam pomoc imam 19 god i nikad nisam bio nesto previse zainteresiran za seks eo sad to zelim obavit na cega moram pripazit obratit paznju? zahvaljujem :top:

penzl
13.04.2011., 22:01
na partnericu,i zaštitu..

X-LEGEND
13.04.2011., 22:02
nesto opsirnije...partnerica zdrava i sve 5 zastita tu al ono smotan sam sto se toga tice ja sam jedan od onih likovi koji su zablentani samo u sport i nista drugo :)

novi sam ovdje
13.04.2011., 22:04
misliš - erEkcija, valjda :zubo:
nemam pojma, javi nam kad otkriješ :D
da sry 2 puta failo...

Teta2U
13.04.2011., 22:18
na partnericu,i zaštitu..

nesto opsirnije...partnerica zdrava i sve 5 zastita tu al ono smotan sam sto se toga tice ja sam jedan od onih likovi koji su zablentani samo u sport i nista drugo :)

nije penzl mislio tako, već da obratiš pažnju na njene reakcije i prije seksa, pogotovo tokom seksa, kao i da staviš kondom za prvi puta.

X-LEGEND
13.04.2011., 22:20
stavit cu kondom to nije problem..nego kakve reakcije mogu ocekivati?

Teta2U
13.04.2011., 22:23

Nisam ja ona da mogu reći, svaka djevojka reagira na svoj način, nema tu univerzalnoga. Vidjet ćeš sam uostalom, po reakcijama shvatiš šta joj paše i koliko, šta joj smeta itd. Zato moraš gledati reakcije.

X-LEGEND
13.04.2011., 22:24
:rofl::rofl::rofl: hvala ljudovi

siljo1
13.04.2011., 22:25
Jel i ona nevina?:ne zna:

X-LEGEND
13.04.2011., 22:27
Jel i ona nevina?:ne zna:
a valjda je nisam je pito jel bi bilo bolje da ja nađem neku iskusniju ili ne?

_zeljko_sb_
15.04.2011., 10:33

nikako, bolje za tebe da je nevina :rofl:

trendytrendy
16.04.2011., 07:48
:)

bryanadams
16.04.2011., 09:35

nije bolje da nađeš iskusnu,ta je najbolja ako se volite bez obzira jel nevina ili ne

_zeljko_sb_
16.04.2011., 20:11
nije bolje da nađeš iskusnu,ta je najbolja ako se volite bez obzira jel nevina ili ne

jesi ti pokusao procitati svoj post? :ne zna:

dakkar
16.04.2011., 20:24
bok. i ja odlučila to napokon obavit prvi put. imate neke savjete????:D

siljo1
16.04.2011., 20:26
Opusti se i uživaj:top:

Teta2U
16.04.2011., 20:27

Opusti se i uživaj:top:

potpisujem, uz dodatak - upotrijebite kondom!!!! :mudri:

dakkar
16.04.2011., 20:39
hm sve 5 osim kaj još moram tipa nabavit :lol:

Teta2U
16.04.2011., 20:45
hm sve 5 osim kaj još moram tipa nabavit :lol:

u tom slučaju ti bilo nepotrebno ovdje pisati... :zubo:
samo uvijek upotrijebite kondom, kad nađeš nekoga, i opusti se i uživaj. :mig:

John Holmes
16.04.2011., 21:46

Pamet u glavu.Upotrijebite kondom.

Mala__Crna
17.04.2011., 13:52
Cao ljudi :)
Imam 18 godina, u duzoj sam vezi s deckom iiii doslo je vrijeme za prvi put. Moj problem nije nesigurnost ili dvojba da li to napraviti s njim ili cekati nekog drugog vec strah od boli prilikom odnosa. Zanima me je li bolje da se odmah 'prijede na stvar' ili me postupno razdjevici prstima kako bi kasnije manje boljelo... I je li bolje da ude naglo (neki kazu da je tak najlakse) :/
Evo, vjerujem da ce ovo biti nekima smijesno no jbg :D

Teta2U
17.04.2011., 14:20
Imam 18 godina, u duzoj sam vezi s deckom iiii doslo je vrijeme za prvi put. Moj problem nije nesigurnost ili dvojba da li to napraviti s njim ili cekati nekog drugog vec strah od boli prilikom odnosa. Zanima me je li bolje da se odmah 'prijede na stvar' ili me postupno razdjevici prstima kako bi kasnije manje boljelo... I je li bolje da ude naglo (neki kazu da je tak najlakse) :/

Koliko puta da ponavljamo da bol nije ista svakoj curi...??
Neke jako boli, neke malo, neke uopće... i nitko ti neće moći reći šta i kako, jbg, reci dečku da bude nježan i strpljiv, i to je to.

Sljiva
17.04.2011., 16:32

Gle, Mala__Crna...vidim da ti je ovo prvi post. Točan odgovor ti NITKO ne može dati. Saznat ćeš ga sama.
Ali svakako pročitaj 5-10 zadnjih stranica na ovoj temi pa ćeš naći već napisanih odgovora baš za to.
Ako želiš početi sa seksom, onda ti predloženo čitanje sigurno ne bi trebalo biti problem, da se malo informiraš i pročitaš koji savjet.

alfik17
17.04.2011., 17:42
http://www.wipido.com/video/tbvXiwLZTqZT

bryanadams
18.04.2011., 08:10
jesi ti pokusao procitati svoj post? :ne zna:

oprosti što sam nepismen..rekoh ne mora naći iskusnu nego da tu svoju čuva ako se njih dvoje vole.......nema šta tu nerazumno bit,valjda:mig:

inkica
19.04.2011., 09:38

ne paliti svijeće :D
al me barem rupa na stolu premazana korektorom sjeća na prvi put :cerek:

malecna1
19.04.2011., 12:48

Da, u pravilu trava negativno utječe na erekciju....Ako već pušiš, malo se educiraj.

bryanadams
19.04.2011., 18:43
Da, u pravilu trava negativno utječe na erekciju....Ako već pušiš, malo se educiraj.

kod prvog odnosa neće trava sigurno pomoći,čak će smanjit ili ugasit erekciju ali kasnije možda i pomogne da odnos traje duže

Slomljena
20.04.2011., 11:23
Mnogi izgube nevinost s onim koga ne vole, zato je veliki dar prvi put osjetit s nekim kog zaista voliš.

bryanadams
20.04.2011., 12:36
Mnogi izgube nevinost s onim koga ne vole, zato je veliki dar prvi put osjetit s nekim kog zaista voliš.

vjerojatno si tada mislila da ga voliš ako si s njim odlučila prvi put(ako pišeš o sebi) pa se tek kasnije razočarala....ili nešto drugo??

Teta2U
20.04.2011., 13:04
Ovo je tema o PRVOM SEKSU, ne o ljubavi i raspravljanju šta i kako s osjećajima.

konho
21.04.2011., 20:05
Je li moguće da je cura trudna ako nisam svršio u nju, te imao kondom? Jer joj kasni mjesečnica puno, ima sve simptome. Imam 17 god kao i ona, ali diže paniku. Svršio jesam, ali van. :rolleyes:

Teta2U
21.04.2011., 20:11
Je li moguće da je cura trudna ako nisam svršio u nju, te imao kondom? Jer joj kasni mjesečnica puno, ima sve simptome. Imam 17 god kao i ona, ali diže paniku. Svršio jesam, ali van. :rolleyes:

pa ako nisi svršio u nju ni s kondomom, onda nema šanse da je trudna.
osim ako ne spava s još nekim, a taj je svršio u nju :zubo:

konho
21.04.2011., 20:16
pa ako nisi svršio u nju ni s kondomom, onda nema šanse da je trudna.
osim ako ne spava s još nekim, a taj je svršio u nju :zubo:

To sam i ja rekao da je nemoguce, ali diže paniku bez razloga. A ako svršim po ruci slučajno, i tu ruku stavim njoj u pičku, jel moguće da je onda? Nju zanima..

lupus_est
21.04.2011., 22:19
A ako svršim po ruci slučajno, i tu ruku stavim njoj u pičku, jel moguće da je onda? Nju zanima..
Moguće je..

IVANA.M
21.04.2011., 22:20
decki najbolje vam je naci neku iskusnu od 27 godina takve ce vas puno nauciti

Teta2U
21.04.2011., 22:29
To sam i ja rekao da je nemoguce, ali diže paniku bez razloga. A ako svršim po ruci slučajno, i tu ruku stavim njoj u pičku, jel moguće da je onda? Nju zanima..
dobio si odgovor ->
Moguće je..

Šta, nisi čuo za -operi ruke?

decki najbolje vam je naci neku iskusnu od 27 godina takve ce vas puno nauciti
svoju ponudu stavi na oglase, a ne ovdje.

Katyyy
22.04.2011., 12:57
Užasavam se 1. puta! Dali mi netko može objasniti, kako mogu znati dalli sam spremna za to? Hvalaaa! <3

Teta2U
22.04.2011., 12:58
Užasavam se 1. puta! Dali mi netko može objasniti, kako mogu znati dalli sam spremna za to? Hvalaaa! <3

Pročitaj temu, milijun puta je pisano takvo što. :kava:

Katyyy
22.04.2011., 12:58
Pročitaj temu, milijun puta je pisano takvo što. :kava:

Ah, procitala sam i vise puta, svejedno... :ne zna:

fairy_dea
22.04.2011., 13:03
onda cekaj,kad sama bude znala da si spremna onda se odi :Sex:

Teta2U
22.04.2011., 13:03
Ah, procitala sam i vise puta, svejedno... :ne zna:

Pa onda vrlo jednostavno primijeni već tisuće puta dane savjete na sebi, a ne opet pitati... pomaže kad počneš primijenjivati savjete, nikad se neće samo od sebe to promijeniti.
Jedino što uvijek ponavljam je - ako nisi sa osobom kraj koje se osjećaš i opušteno biti onakva kakva doista i jesi, kojoj vjeruješ, koja te pozna, strah će uvijek biti tu.

Katyyy
22.04.2011., 13:18
Pa onda vrlo jednostavno primijeni već tisuće puta dane savjete na sebi, a ne opet pitati... pomaže kad počneš primijenjivati savjete, nikad se neće samo od sebe to promijeniti.
Jedino što uvijek ponavljam je - ako nisi sa osobom kraj koje se osjećaš i opušteno biti onakva kakva doista i jesi, kojoj vjeruješ, koja te pozna, strah će uvijek biti tu.

Ah, bas tako, ispricavam se! Svejedno, hvala ti, od srca, Teta2U! Fairy, tocno to, al, jbg... Uvijek postoji strah! :rolleyes:

Teta2U
22.04.2011., 13:21
Ah, bas tako, ispricavam se! Svejedno, hvala ti, od srca, Teta2U! Fairy, tocno to, al, jbg... Uvijek postoji strah! :rolleyes:

Ne baš tako, strah nestane kada si kraj osobe kojoj vjeruješ, s kojim se možeš potpuno opustiti u svemu...u tome je caka da taj strah ili nestane, ili postane jako mali :mig:

Katyyy
22.04.2011., 13:24
Ne baš tako, strah nestane kada si kraj osobe kojoj vjeruješ, s kojim se možeš potpuno opustiti u svemu...u tome je caka da taj strah ili nestane, ili postane jako mali :mig:

Bas to... :) :D

bryanadams
23.04.2011., 09:39

pa naravno da je moguće,kakva je razlika da sperma uđe iz piše ili iz ruke..nikakva
a postoji mogućnost i da si krivo stavio kondom ili ti iscurio ostatak prije ili iza odnosa kad si skinuo kondom,ima raznih varijanti

Najvecigabor
24.04.2011., 00:24
bez kondoma prvi put? jel se mogu dobit kakve bolesti, mislim ako krvari i to....

znam da je pitanje retardirano jer je vec milijardu ljudilo izgubilo nevinost bez kondoma...samo me zanima.

Teta2U
24.04.2011., 15:27
bez kondoma prvi put? jel se mogu dobit kakve bolesti, mislim ako krvari i to....

znam da je pitanje retardirano jer je vec milijardu ljudilo izgubilo nevinost bez kondoma...samo me zanima.

Pošto čisto sumnjam da sam odlaziš na preglede kurca, i nemaš pojma imaš li šta ili ne, možeš zaraziti partnericu bez kondoma, kao i ona tebe ako nejde na preglede. I dajte se informirajte o zarazama prije jebanja...:rolleyes:

dalton*
24.04.2011., 22:20
jao pa prije su se ljudi snalazili i bez forumu a sad kad se neko ide jebat odma stavlja na forum:rofl::rofl:

i s tim pitanjima oce bolit....:rolleyes:

ak ces se jebat jebi se xD

freekwth
25.04.2011., 07:00
Pozz.Seksali smo se sa kondomom i puko jee :ne zna:, i nakon toga bez kondoma.dali moze bit trudna??

Zoey
25.04.2011., 14:39
Pozz.Seksali smo se sa kondomom i puko jee :ne zna:, i nakon toga bez kondoma.dali moze bit trudna??

nauci se koristit kondomom. :kava: kak meni nikad nije puknuo?

naravno da moze, kakvo je to pitanje?!

ZeaMays
25.04.2011., 19:52
Zdravo!
Prvi put sam na ovome forumu i možebitno me opomenite ako sam profulala topic.
Mene zanima vaše mišljenje da li muškarce više privlači da li je cura obrijana ili ne. Planiram po prvi puta spavati sa dečkom i voljela bih da nam oboje bude dobro. :)
također, pročitala sam da li djevice svrše brže? da li je to istina?

zbunjenixx
25.04.2011., 20:02
Zdravo!
Mene zanima vaše mišljenje da li muškarce više privlači da li je cura obrijana ili ne. Planiram po prvi puta spavati sa dečkom i voljela bih da nam oboje bude dobro. :)

ti to ozbiljno il nas zajebavas??

ZeaMays
25.04.2011., 20:05
ne bih napisala da nisam ozbiljna.

Zoey
25.04.2011., 20:07
Zdravo!

svejedno mu je. :D

svrsit ces kad ces svrsit. :D uzivaj i ne opterecuj se glupostima. radije se opterecuj time da on pravilno stavi kondom. a ne da "pukne". :rofl:

ZeaMays
25.04.2011., 20:09
Hvala Zoey. Lijepo je znati da ima ljudi koji ce ti napisati dobar savjet. :D

cuttie_123
25.04.2011., 23:51
ok, to sto ne znas jel se njemu svidas obrijana ili ne, vec i nije tako dobro, jer to znaci da se ili niste dobro upoznali (mislim tjelesno; a moglo bi biti i onako) ili ne razgovarate dovoljno....ja znam da sam ja non-stop pricala sa deckom, pa sta se njemu svida pa sta menii itd...

drugo, ne znam nijednu djevicu koja je prvi put svrsila osim ovih tu na forumu koje su prvi puta svrsile 20 puta :) inace, uopce ne svrsis, osim decka, i to prvih nekoliko puta dok ne upoznate sto kome pase, koja poza, diranje i ostalo. Have fun! :)

Teta2U
26.04.2011., 00:32
ok, to sto ne znas jel se njemu svidas obrijana ili ne, vec i nije tako dobro, jer to znaci da se ili niste dobro upoznali (mislim tjelesno; a moglo bi biti i onako) ili ne razgovarate dovoljno....ja znam da sam ja non-stop pricala sa deckom, pa sta se njemu svida pa sta menii itd...

drugo, ne znam nijednu djevicu koja je prvi put svrsila osim ovih tu na forumu koje su prvi puta svrsile 20 puta :) inace, uopce ne svrsis, osim decka, i to prvih nekoliko puta dok ne upoznate sto kome pase, koja poza, diranje i ostalo. Have fun! :)

ovaj cijeli post zaslužuje :s...
pogotovo ovo da se u početku ne svrši dok se ne upozna vlastito tijelo, šta i kako odgovara itd. :top:

Ikstomi
26.04.2011., 15:21
U počecima sam svršavao jako brzo i onda bi mi bila kalvarija čekati nju da završi, a sada praksom se to promijenilo, prvo nju namirim jer znam kako joj paše pa onda udri mujo. :)

SonnyBlack
26.04.2011., 18:06
da li to obaviti na nekom drugom mjestu osim kreveta prvi put, npr u autu??? koliko je mjesto vazno i kako to utice dalje na vezu? djevojka i ja planiramo spavati ali jednostavno nemamo gdje. hodamo jako dugo. volim je i ne zelim da tako nesto ima negativan uticaj na nasu vezu. uraditi to ili ne? savjeti pliz :)

Teta2U
26.04.2011., 18:45
da li to obaviti na nekom drugom mjestu osim kreveta prvi put, npr u autu??? koliko je mjesto vazno i kako to utice dalje na vezu? djevojka i ja planiramo spavati ali jednostavno nemamo gdje. hodamo jako dugo. volim je i ne zelim da tako nesto ima negativan uticaj na nasu vezu. uraditi to ili ne? savjeti pliz :)

ako oboje želite, ako se međusobno poštujete i cijenite, vjerujete jedno drugome itd. potpuno je nebitna lokacija. Iako je krevet za prvi puta, dok se ne upozna vlastito tijelo, njegove preference itd. najbolje.

Spejs
26.04.2011., 18:51
@ SonnyBlack - zasto mislis da bi to imalo ikakav utjecaj na vezu?? :ne zna:

krevet je bolji jer imas vise prostora, mozes se opustit i biti u pozi koja ti odgovara lakse nego u skucenom autu.

Zasto nisi o tome razgovarao s curom? Mislim, mozete se seksat, a ne mozete pricati? To vec moze imat los utjecaj na vezu. Pitaj nju gdje bi i kako htjela.

Sigurno nikad nitko nema praznu kucu na sat-dva? Bar za prvi put?

WuuLa.
26.04.2011., 21:16

Neće to utjecati na vašu vezu. Bitno da se volite i da ste sigurni da to želite :mig:

Monica.
27.04.2011., 13:18
Pa sad, možda bi za prvi put krevet ipak bio praktičniji, no auto.:kava:

SonnyBlack
27.04.2011., 18:04
ah da, zaboravio sam dodati, oboje smo nevini :D mislim da ce to imati uticaja na vase odgovore. hvala

betty22
27.04.2011., 22:42
Zdravo!

kao što su neki već napisali prilikom prvog spolnog odnosa sigurno nećeš svršiti, jer ja još sad ne mogu svaki put (s tim da nisam jaaaaaako stara), s time da moraš biti makismalno opuštena. a što se tiče da li da se obriješ ili ne, to je tvoja stvar, ali znam po sebi da više vole kad si obrijana. uživajte :kava:

njegio22
29.04.2011., 09:10
Naravno da kad se ides prvi put seksat da ces svrsiti brzo.Prijatelj mi je reka da je on svrsia za cirka 15 sec, necu ni ja valjda duze.Dal to ubije atmosferu, sto reci nakon toga.Priznati da ti je prvi put, ili jednostavno reci nesto tipa da nisi dugo, i da te bas napalila :) ?

abakajanunic
29.04.2011., 09:15
Naravno da kad se ides prvi put seksat da ces svrsiti brzo.Prijatelj mi je reka da je on svrsia za cirka 15 sec, necu ni ja valjda duze.Dal to ubije atmosferu, sto reci nakon toga.Priznati da ti je prvi put, ili jednostavno reci nesto tipa da nisi dugo, i da te bas napalila :) ?
Radi se o curi a ne dečku pa prema tome je priča potpuno drigačija.

njegio22
29.04.2011., 09:24
Radi se o curi a ne dečku pa prema tome je priča potpuno drigačija.

Seks ukljucuje 2 ljudi, morat ces i ti nesto reci kuzis.Slazen se ja da je to vise stvar do cure, al kako s moje strane nekako pokusat "spasiti" situaciju.

Sljiva
30.04.2011., 00:11
Seks ukljucuje 2 ljudi, morat ces i ti nesto reci kuzis.Slazen se ja da je to vise stvar do cure, al kako s moje strane nekako pokusat "spasiti" situaciju.

Biti iskren? Zar je to tako teško u tako intimnom trenutku?
Muljatore bez pokrića je lagano razotkriti. Prema tome, pamet u glavu. :kava:

abakajanunic
30.04.2011., 00:15
Biti iskren? Zar je to tako teško u tako intimnom trenutku?
Muljatore bez pokrića je lagano razotkriti. Prema tome, pamet u glavu. :kava:
A možeš valjda i više puta,znaš ono pljugica pa idemo ponovo?:mig:

Ashtaroth
30.04.2011., 04:59
Naravno da kad se ides prvi put seksat da ces svrsiti brzo.

Ne nužno. Ovisi kako te pukne trema i koliko si načisto s vlastitom psihom. Da li se možeš/moraš kontrolirati, da li si opušten, koliko te ženska pali, koliko te trema gasi, da li si se ispraznio ranije... i tako, razni faktori mogu biti u igri. Jest realno za prepostaviti da bi moglo kraće trajati, no samo kažem - ne mora biti.

Nekima je dugo i 10 minuta....
Nekima je standard 30-40tak minuta (da, čak i za prvi put)
Nekima je kratko sat vremena....

100 ljudi, 100 ćudi, pa ti vidi ima li smisla zamarati se s tom pizdarijom :mig:

Ovisno o tome kako se osjećaš - možeš curi prije reći da si nevin, pa ju to može i popaliti (ako ima više samopuzdanja). A možeš, ako ti imaš puno samopouzdanja, a cura nema - ostati tiho pa reći kasnije (čak i neki drugi dan).

josa
30.04.2011., 14:11
nauci se koristit kondomom. :kava: kak meni nikad nije puknuo?

naravno da moze, kakvo je to pitanje?!

treba se naučiti koristiti kondomom prije. kupi pa probaj stavit da vidiš kako je. i nije ga lako staviti kao što se čini. pokušaj pronaći negdje kako da ga staviš da ne ostane zraka i manja je mogućnost od pucanja

hasler
03.05.2011., 15:50
meni je to smjesno nije mi prvi put al njoj jest..
i sad jednom probali neide..drugi put probali neide haha..
kod mene sve oke ono..al ona je nevina i sad kako da objasnim..
jednostavno neche da udje,preusko xD sta god probo ama neide..
predigra 1h..opet neide
dal bi ona trebala malo posjetit ginekologa?..ili se to zna desavat.. i imal neki prirodni lijek za to haha ? eto chekacku na komentare iskusnijih

zbunjenixx
03.05.2011., 16:06
predigra 1h..opet neide
dal bi ona trebala malo posjetit ginekologa?..ili se to zna desavat.. i imal neki prirodni lijek za to haha ? eto chekacku na komentare iskusnijih

Imaš li ti prste?

hasler
03.05.2011., 16:10
Imaš li ti prste?
hahaha imam brate :D ma jojj :D imali predigru tada :D prije toga :D jojj :$ trebam li malo dublje prstima ili ? meni je fkt do te cure stalo i ono nebi bash da naglo i to..a prob je i moj sto nikad nisam bio djevicom do sada..

zbunjenixx
03.05.2011., 16:24
Pa pitaj je što joj paše, nisi gluhonjem.

englandaway
04.05.2011., 14:59
možda ona jednostavno nije još spremna..iako misli da je,možda joj tijelo govori da nije

ava lavinia
05.05.2011., 16:33
ovako imam dva pitanja!
koliko dugo sati/dana/minut/sekundi ili čega već uglavnom koliki je životni vjek spermija u rodnici i izvan nje(ako se svrši izvan rodnice)
i još jedno pitanje...ovak...moj dečko i ja smo imali dugu predigru i dok smo se ljubili sjedila sam na njemu (oboje smo bili obučeni u potpunosti) a on je od prevelikog uzbuđenja svršio...mogu li tako biti trudna tj.mogu li spermiji kroz 4 sloja odjeće dospjeti u rodnicu...?

Teta2U
05.05.2011., 16:35
ovako imam dva pitanja!
koliko dugo sati/dana/minut/sekundi ili čega već uglavnom koliki je životni vjek spermija u rodnici i izvan nje(ako se svrši izvan rodnice)
i još jedno pitanje...ovak...moj dečko i ja smo imali dugu predigru i dok smo se ljubili sjedila sam na njemu (oboje smo bili obučeni u potpunosti) a on je od prevelikog uzbuđenja svršio...mogu li tako biti trudna tj.mogu li spermiji kroz 4 sloja odjeće dospjeti u rodnicu...?

1 - maksimalan vijek je 4 dana.
2 - :facepalm: možeš ostati trudna samo ako ste njegovu spermu stavili u tebe na neku foru...

WHEY
05.05.2011., 21:09
trudna si.. gotovo je

ma cak ako je sperma na zraku radi se i o desecima minuta zivota

Sljiva
05.05.2011., 21:30
1 - maksimalan vijek je 4 dana.
2 - :facepalm: možeš ostati trudna samo ako ste njegovu spermu stavili u tebe na neku foru...

Čitao sam da mogu potrajati i do 7 dana. Pa ako je netko te sreće, neka mu.
Drugo pitanje je poput pitanja Lastanu. :zubo:

englandaway
06.05.2011., 15:03
spermiji na zraku žive par sekundi a u rodnici oko 4 dana..mogu i 7 al to su neki borbeni
a drugo..ma garant si trudna :kava:

D.saint
09.05.2011., 13:06
predigra 1h..opet neide

jao djevice :D te volim :D lagano predigra, i prstom polako ( malo ga navlazi ako je ko sahara ona dolje) pa prst prst, kad vec ide lakse, probaj 2, 2 manja prsta, ne dva palca :D i kad pocnu lakse 2 prsta, navlazi kitu, i polako prodiri, malo ce ju zabolit, ali ak si ju dosta rastvorio, nece dugo :cerek:

D.saint
09.05.2011., 13:08
ovako imam dva pitanja!

nije bas tako lako ostat trudan, niti spermiji imaju GPS da ih navodi kam da idu, da ti svrsi po maloj izvana nemres (osim ak ne guras prste naknadno)
ja se sa svojom mazem vec 2 godine bez kabanice i bez ikakve zastite, i fala bogu dobiva crvenu frendicu uvijek :D

bryanadams
10.05.2011., 15:39
Ne nužno. Ovisi kako te pukne trema i koliko si načisto s vlastitom psihom. Da li se možeš/moraš kontrolirati, da li si opušten, koliko te ženska pali, koliko te trema gasi, da li si se ispraznio ranije... i tako, razni faktori mogu biti u igri. Jest realno za prepostaviti da bi moglo kraće trajati, no samo kažem - ne mora biti.
Nekima je dugo i 10 minuta....
Nekima je standard 30-40tak minuta (da, čak i za prvi put)
Nekima je kratko sat vremena....
100 ljudi, 100 ćudi, pa ti vidi ima li smisla zamarati se s tom pizdarijom

majčin sine di se takvi rađaju da mi ih je bilo upoznat,mislim na te što ih spominješ da mogu izdržat prvi put po 30-40 minuta kad gube nevinost:ne zna::ne zna:

Trebam savjet
10.05.2011., 15:48
majčin sine di se takvi rađaju da mi ih je bilo upoznat,mislim na te što ih spominješ da mogu izdržat prvi put po 30-40 minuta kad gube nevinost:ne zna::ne zna:

Evo javljam se.. Prvi put, ona djeva isto kao i ja.. Nije bilo 30min, ali 20 sigurno.. I suzdržavao sam se od svršavanja, prilično uspješno :D

bryanadams
11.05.2011., 07:54
Evo javljam se.. Prvi put, ona djeva isto kao i ja.. Nije bilo 30min, ali 20 sigurno.. I suzdržavao sam se od svršavanja, prilično uspješno :D

ne vjerujem ti baš....kad to radiš prvi put puno je drugih misli i strahova kako će to ispast tako da razmišljanje o suzdržavanju od svršavanja tada nije u prvom,drugom,trećem planu iz jednostavnog razloga što prvi put nemaš nikakvog iskustva što je brzo a što sporo svršavanje...možeš tonu knjiga pročitat i naslušat se priča iskusnijih ali dok sam nisi iskusio ne znaš apsolutno ništa:rolleyes:

Ashtaroth
11.05.2011., 10:34
ne vjerujem ti baš....kad to radiš prvi put puno je drugih misli i strahova kako će to ispast tako da razmišljanje o suzdržavanju od svršavanja tada nije u prvom,drugom,trećem planu iz jednostavnog razloga što prvi put nemaš nikakvog iskustva što je brzo a što sporo svršavanje...možeš tonu knjiga pročitat i naslušat se priča iskusnijih ali dok sam nisi iskusio ne znaš apsolutno ništa:rolleyes:

A ono, svakom upisu na forumu možeš birati jel mu vjeruješ ili ne. :mig:

To što se tvoje osobno iskustvo ne podudara s time, ne znači niti da tebi ne treba vjerovati, niti da njemu ne treba vjerovati (a niti meni, kad smo već kod toga) - različiti ste ljudi i različito prolazite kroz situacije.
Mislim da je korisno da ljudi čuju da osim '2 minutnog sexa' može biti i drugačije. A ne da netko još pomisli da nije normalan ako je trajalo dulje. Ili ako mu/joj je više pasalo jedno, a ne drugo 'što bi trebalo jer je vidio na forumu da je većini tako'.

Neke cure boli prvi put, neke ne.
Neki muški i 100ti put ne mogu dulje od 3 minute, neki mogu...

Nekoda trema opere pa 'zaglavi', nekoga opere 'pa je zeko'...
Netko misli na golu Margaret Tatcher pa tako odgodi neizbježno... svašta ljudi rade - to što se neko iskustvo ne poklapa sa 'većinom' ne znači da nije istina.
Može biti, ne mora. To se zove - reliable source. I ostavlja se čitatelju na izbor da odluči želi li određenom upisu vjerovati i koliko.

Evo ti primjer - tražiš preporuku za klima servis. Jel više vjeruješ nekom useru kojeg si čitao i na drugim mjestima, nekome tko je samo na toj temi, ili nekome tko dođe s jednim postom? Postoje razni kriteirji po kojima vrednujemo 'istinitost'.

Netko može za moje postove reći da su izmišljeni, sranje, lejm, fejk i svašta. Istinu znam - samo ja :mig:
Sve ostalo je stvar odluke čitatelja koliko mi vjeruje kao autoru.

Point: nije ugodno vidjeti tekst 'lažeš', 'ne vjerujem ti' i slično :mig:

bryanadams
11.05.2011., 10:50
A ono, svakom upisu na forumu možeš birati jel mu vjeruješ ili ne. :mig:

To što se tvoje osobno iskustvo ne podudara s time, ne znači niti da tebi ne treba vjerovati, niti da njemu ne treba vjerovati (a niti meni, kad smo već kod toga) - različiti ste ljudi i različito prolazite kroz situacije.
Mislim da je korisno da ljudi čuju da osim '2 minutnog sexa' može biti i drugačije. A ne da netko još pomisli da nije normalan ako je trajalo dulje. Ili ako mu/joj je više pasalo jedno, a ne drugo 'što bi trebalo jer je vidio na forumu da je većini tako'.

Neke cure boli prvi put, neke ne.
Neki muški i 100ti put ne mogu dulje od 3 minute, neki mogu...

Nekoda trema opere pa 'zaglavi', nekoga opere 'pa je zeko'...
Netko misli na golu Margaret Tatcher pa tako odgodi neizbježno... svašta ljudi rade - to što se neko iskustvo ne poklapa sa 'većinom' ne znači da nije istina.
Može biti, ne mora. To se zove - reliable source. I ostavlja se čitatelju na izbor da odluči želi li određenom upisu vjerovati i koliko.

Puno toga napisano ali ja ostajem pri svom uvjerenju da momak koji gubi nevinost u tom trenutku ni slučajno ne može razumno razmišljat kako će i kad svršit,kako odgodit svršavanje,kako zadovoljit partnericu....govorimo o prvom putu....uostalom pročitaj postove od onih koji se spremaju na prvi seks šta im se vrzma po glavi:rolleyes:

Ashtaroth
11.05.2011., 10:57
Puno toga napisano ali ja ostajem pri svom uvjerenju da momak koji gubi nevinost u tom trenutku ni slučajno ne može razumno razmišljat kako će i kad svršit,kako odgodit svršavanje,kako zadovoljit partnericu....govorimo o prvom putu....uostalom pročitaj postove od onih koji se spremaju na prvi seks šta im se vrzma po glavi:rolleyes:

To ne znači da su svi takvi :mig:

Ne razuvjeravam te, samo me puknula inspiracija pa pišem. Have fun :)

bryanadams
11.05.2011., 11:15
To ne znači da su svi takvi :mig:

Ne razuvjeravam te, samo me puknula inspiracija pa pišem. Have fun :)

ni ja tebe ne uvjeravam niti možemo ni ja ni ti znat za svaki pojedinačni slučaj ko se kako ponaša u različitim situacijama..hmmm,šta ti sad napisat,vidim žensko si:)
trebalo bi stavit anketu da muški napišu o čemu su razmišljali kad su imali prvi seks u životu:mig:
ugodan dan i tebi:mig:

Trebam savjet
12.05.2011., 14:01
Imam 21 godinu. Nisam klinac koji je u to uletio. Pokušavali smo gro puta, i nije išlo. Govorila je da ju boli, a u isto vrijeme joj se noge tresu (nisam glup da ne skužim da ju je bilo strah). I sve 5. Kad smo napokon uspjeli, pomislio sam, vidi vraga, seksam se. I mogu ti reći da je taj prvi put bio katastrofa. Da, trajao sam 20minuta sigurno, al zato što nisam skoro ništa osjetio (dal je kondom u pitanju, il je meni premali :D). Kako god, da li sam trajao zbog toga što nisam skoro ništ osjetio, ili je i kod mene bio prisutan neki strah, pa nisam bio kako spada napaljen, neznam.. Samo znam da nisam jedan od onih 3-minutnih :s

Sergio80
12.05.2011., 18:05

Kako nije moguce kad je? Ja sam kod prvog sexa pumpao nekih 15-ak min, stao sam 3-4 puta kada bi osjetio da cu svrsit. :ne zna:

M & S
12.05.2011., 21:15
moguce je svasta nije opce bitno jel si nevin ili ne,barem mislim po svom iskustvu,meni je npr. prvi sex trajao nekih 5 min i dan danas mi se nekad zna tako dogodit sve ovisi koliko sam napaljen i o predigri,nekad mogu i po 1h 30min i 2h,a nekad sam gotov,a nisam ni trepnuo,ali najcesce mi je nekih 30min cirka,a kad popijem bijelog vina mogu pumpat do besvijesti,samo sta si onda mala prakticki moze upalit telku i cekat dok ja obavim svoje

rocket86
13.05.2011., 16:38

nisu svi isti... ja mislim da makar 1/5 ima problema u smislu da prvi puta jedva svrši, ili nikako. i sa prebrzim nikad problema nisam imao, a bilo je situacija kada nisam mogao uopće(tokom penetracije):mig:

Shinok
14.05.2011., 01:02
Bok, da ne duljim. Imam 19 godina, ona isto. Prije nje sam prakticirao sex sa dvjema različitim djevojkama, iskusnijima. Uz redovitu uporabu kondoma( obično Durex Classic ili Elite).Zdrav sam, nemam problema, on mi se dize-spusta kad god se mazimo. I sad je došla ona. Tri mjeseca veze, njoj je prvi prvi puta . Bez nagovaranja, prisile itd. uz obostranu želju dogovorimo sve. Ja se potrudim da joj priredim da to sve bude zgodno, lijepo, filmski. Prvi problem mi je malo nejasan, u vezi kondoma. Isti modeli mi ga stišću dosta i on mi omekša(smanjen dotok krvi ili šta?). Uz to na kraju kad sam ju htjeo "probit" ne ide, i ne ide. Opustili smo se uz malo alkohola, ništa pretjerano. Koji su modeli kondoma nekako najširi-veći? Jeli moze bit do njene neopuštenosti, neiskusnosti, nepostojećih genetskih predispozicija-uskosti(xD:confused:)? Jebiga.:ne zna:

bejbe28
14.05.2011., 01:14
prije tjedan dana sam spavala sa dečkom po 1. put!...i imam hrpu pitanja a sram me pričati sa mamom o takvim stvarima...a i ne želim s prijateljicama...pa me zanima: ...dali je normalno tresti se nakon sex-a?! (ja sam se sva tresla i kao grčila još nekih 15 min.) i zašto se to događa??...i zašto on nije stenjao...on me gledao širom raširenih očiju ko začuđen...ne znam ,čudno o.O

i da...još nešto...dok se sexamo odjednom zna stati...i samo mi kaže da se ne mičem?? i mrmlja si u bradu nešta...kao da ne može svršit ili se suzdržava da ne svrši...ne znam?? dečki zašto to radi? o.O

limelight
14.05.2011., 02:54
Bok, da ne duljim. Imam 19 godina, ona isto. Prije nje sam prakticirao sex sa dvjema različitim djevojkama, iskusnijima. Uz redovitu uporabu kondoma( obično Durex Classic ili Elite).Zdrav sam, nemam problema, on mi se dize-spusta kad god se mazimo. I sad je došla ona. Tri mjeseca veze, njoj je prvi prvi puta . Bez nagovaranja, prisile itd. uz obostranu želju dogovorimo sve. Ja se potrudim da joj priredim da to sve bude zgodno, lijepo, filmski. Prvi problem mi je malo nejasan, u vezi kondoma. Isti modeli mi ga stišću dosta i on mi omekša(smanjen dotok krvi ili šta?). Uz to na kraju kad sam ju htjeo "probit" ne ide, i ne ide. Opustili smo se uz malo alkohola, ništa pretjerano. Koji su modeli kondoma nekako najširi-veći? Jeli moze bit do njene neopuštenosti, neiskusnosti, nepostojećih genetskih predispozicija-uskosti(xD:confused:)? Jebiga.:ne zna:

Već su bila ovakva pitanja, al' ajde.
Ja sam bila kao i tvoja cura, bez ikakve prisile, ma ičeg tome sličnog sam se odlučila na prvi put, već poprilično zrela, totalno zaljubljena, bez najmanje sumnje u njegove osjećaje prema meni- ukratko, sve je bilo idealno. Sve smo pomno isplanirali, ali na kraju-šipak! Kod THE trenutka, pretovrila sam se u Saharu. On me tješio, ja plakala. Dogodilo se to jednom, pa još jednom... onda i treći put, i četvrti... Mene je prala depresija, vikala sam da sam genetički preuska i da za mene nema nade, a on se samo smijao i govorio "doći će to na svoje". I došlo je, jedno jutro, totalno neplanski, ja navalila na njega :D i bilo je predivno.
Vjeruj mi, ni sama ne znam u čemu je bila stvar. Nisam se bojala, ni boli, ni da ću sutra biti ostavljena, ni da mu se neće svidjeti moje tijelo, a to uglavnom muči cure. Mislim da je moj osnovni problem bio upravo u tome što sam previše htjela da sve bude savršeno, umjesto da se samo prepustim, i ne razmišljam previše. Ponekad i prevelika želja može biti samo prepreka. Možda ni tvoja cura nije svjesna što je točno koči, ali neopuštenost i neiskustvo je svakako u pitanju. To je jasno. Koliko god smo spremni na to, ipak je riječ o prvom putu i ne može se biti u potpunosti opušten. Neopuštenost i trema nisu svojstveni samo za prvi put, već i za određeni broj puta nakon tog famoznog "prvog", ali to već varira od osobe do osobe.

Ukratko, samo strpljenja, ne navaljuj, ne idi na silu i obavezno kreni prstićima. Ostalo će doći. I kakva genetička uskost, zaboga, pa kroz taj otvor će jednog dana izaći dijete :D Sretno!

E, da, a što se tiče kondoma- ne bih znala :D ali valjda na internetu imaš informacije o kondomima, koji je širi, koji uži, koji duži, koji kraći...

Zoey
14.05.2011., 03:50
ako se dobro sjecam, mislim da je durex extra safe malo siri. :ne zna::confused: vlazniji je, mozda i to pomogne. i deblji, to bi ti isto moglo dobro doc.

a tvoja cura je samo preopterecena nekom idejom koju ima bog zna otkud o tome kako bi prva seva trebala izgledati. normalno, zbog toga nije dovoljno opustena. misli da jest, ali nije. i kako rece limelight, bacit ce se na tebe u najprirodnijem mogucem trenutku, kad ce joj bit dovoljno da ste skupa i kad nece mislit da sve treba izgledati kao na nekom tamo filmu.

/i da te jos utjesim, ja sam jednom skvicala jednom frajeru da on i ona (:cerek:) nisu kompatibilni i da nikad nece bit nikakve seve, da je to nenormalno i da koji se vrag desava... i onda eto tako, nakon sto sam vec odustala, nisam ga vise mogla gledat tak golog i pojebljivog pored sebe a da nis ne radimo i navukla sam mu kondom i pohvatali smo se. triput. :D poanta: sve u svoje vrijeme. :mig:/

rocket86
14.05.2011., 12:56
i da...još nešto...dok se sexamo odjednom zna stati...i samo mi kaže da se ne mičem?? i mrmlja si u bradu nešta...kao da ne može svršit ili se suzdržava da ne svrši...ne znam?? dečki zašto to radi? o.O

ne mrdaj govorim kada sam skoro pretjerao, dakle, na samom rubu da svršim, a nemam kondom gore. a ako ti vikne bježi ili išta slično dok si gore, onda bježi :D

a što ja znam, mislim da se možeš tresti od uzbuđenja, ili od veikog fizičkog napora... iako tako ne izgleda dok se ševiš, ili kasnije, seks je fizički dosta zahtjevan, samo se to zbog uzbuđenja ne primijeti toliko...

bejbe28
14.05.2011., 22:12
i mislila sam da je tako nešto u pitanju xD a ovo što sam se tresla...to sam čula da bude curama od orgazma o.O

Sljiva
14.05.2011., 22:53
...nisam ga vise mogla gledat tak golog i pojebljivog pored sebe a da nis ne radimo i navukla sam mu kondom i pohvatali smo se. triput. :D poanta: sve u svoje vrijeme. :mig:/

Ček, to je bila karitativna djelatnost?
Ili si ti bila "ona"?

Zoey
15.05.2011., 03:17
Ček, to je bila karitativna djelatnost?
Ili si ti bila "ona"?

da, princess sophia (:lol:) i ... kako da je nazovem... :misli:... pa, moja prosta rijec. :D

/ ok, nisam se bas najbolje izrazila. :brukica: ali u tom trenutku je bilo jasno. i vidi vraga, ona i on (:rofl:) su postali najkompatibilnij par na svijetu. *padam u nesvijest* :cerek: mislim, prijasnjim postom sam htjela decku koji je tu postao dat nadu u to da ce ta seva, kad se dogodi (a dogodit ce se kad tad), bit vatrometasta. cuda se stvaraju kad je zelja na razini. sve manje od toga je bezveze./

Dead Souls
16.05.2011., 01:54

Možda zvuči čudno, ali istina je. Ima takvih slučajeva. Trema, uzbuđenje, strah... Ne znam kak bi to opisao. Ja sam prvi put gotovo sat vremena se znojio na curi i to pod punim pritiskom, brzo i do jaja. Da stvar bude čudnija, dan prije nego ću izgubiti nevinost, svršio sam dok smo se mazili i dok mi ga je samo dirala prek farmerica.

Sally.Blue
17.05.2011., 07:49
Jel treba vjerovati dečku na riječ kada kaže da je čist od spolnih bolesti, da je bio na pregledu i da je sve okej? Ili da tražim da mi da nalaz? Ili, mislila sam da bi to bila najsigurnija opcija, da ga zamolim da ode opet i podastre mi svježe rezultate !?

Ja nisam ni s kim spavala, ali on ih je imao preko 30. :confused:

Sally.Blue
17.05.2011., 08:52
I je li moguće da sa 25 godina, skoro 26, još nisam spremna za seks!?
Mislim, to čak smiješno i zvuči.
Ali nekako se jako bojim. Svega.
Trudnoća, spolne bolesti, bolovi, krv, nelagoda, što će biti poslije ... svega me strah. :(

Spejs
17.05.2011., 10:12
Jako odgovorno od tebe sto zelis potvrdu od doktora - pogotovo na hpv. I trebas ju traziti. Mozda bi samo trebala pitati svoju doktoricu kakve sve testove treba?

I normalno je da osjecas strah od bilo kakve nove situacije - informiraj se -to ce ti pomoci. A dalje go with the flow :)

bryanadams
17.05.2011., 12:34
Trudnoća, spolne bolesti, bolovi, krv, nelagoda, što će biti poslije ... svega me strah. :(

nije smiješno,normalno je....
jedino širom otvori oči jel taj momak koga spominješ vrijedan tvog povjerenja :)

Zoey
17.05.2011., 13:44

godine nemaju veze s tim. ako si spremna sad, posevi se. ako mislis da nisi, nemoj. nitko drugi ti to ne moze reci.

strah je normalan i pozeljan (donekle). trudna ne bus ostala ako se zastitis i ako budes pametna. bolit moze i ne mora, ne znas dok ne pokusas, a glupo je da zbog straha od boli nikad ni ne pokusas. krvi nece bit u potocima. nelagodu ce jaaaako brzo zamijeniti ugoda, vjeruj.

Kikica&Puso
17.05.2011., 20:59
ee ovakooo... meni treba samo par SAVJETA.. ne treba mi da mi sad tu netko nesto anbija na nos.. :D mene zanima ovako, imam 16 god, ii u vezi sam sa deckom nesto vise od 6 mj.. volimo se, mazimo se.. bla bla bla znate kako to sve ide xD u bitii, poceli smo sa malo, hmmm... intimnijim stvarima, ii nas je pocelo vuc, odnosno mene je pocelo vuc, aa njega vuce jos od prvog dana xD da, pocelo me vuci da napravimo nesto vise.. aa sadd... osjecam se spremno, pregledala sam SVE moguce forume o seksu, ii o bilo kakvom odnosuu ii vjerujte mi, svaki forum vec znam napamet xD u kratko, znam dosta togaa, a najvaznije je od toga da znam daa djecu ne donose rode xD :rofl: :lol: moje pitanje jee, dali da je prvo porazgovaram s majkom, pa to "obavim" ilii da on i ja jos pricekamo (ali nebi mogla jer bi ga poje*ala xD)... hvala vam unaprijedd... zahvalna sam vamm.. :)

Sljiva
17.05.2011., 21:17
Pričekaj još malo pa onda popričaj s mamom. :kava:
Gle, ako si sve pročitala i sve znaš, mama ti samo može dati blagoslov. Kao i mi ovdje.

Kikica&Puso
17.05.2011., 22:07
aaa ja sam i mislila pricekat daa zavrsi skolaa, jer sad treba zagrijat stolicu i to, a zadnje na pametii mi je sekss xD all hvala svejednoo... :) iii hvala vam na "blagoslovu".. pomaze mii xD

Brks
17.05.2011., 23:53
Pozz svima ovak, imam 18 godina jos nisam imao seks trenutno sam sa jednom devojkom i super nam je vec se priblizava ''ono '' :) . Ja imam relativno normalan penis sto znaci nekih 14- 15 cm normalne deblijine i sve to uvek mi se dizao normalno. Dok sam sa devojkom i kada pocnemo sa ljubljenjem, i ostalim stvarima digne mi se i stoji neko vreme i onda mi se jednostvano spusti kao da mu dosadi , jednostavno kao da se prepadne, toliko mi misli prodje kroz glavu da li mi je mali, ajde ostani sto tvrdji i td.
Molim savet da li je samnom sve ok , sta da radim da li da ga izvadim i probijem led :D ili sta POMOC i hvala unapred ..

penzl
18.05.2011., 00:01
možda previše misliš o tome koliki ti je,kako ,što i gdje.
pokušaj se opustiti,ne misli na njega pa ćeš vidjeti kako će biti.

Sljiva
18.05.2011., 16:49
digne mi se i stoji neko vreme i onda mi se jednostvano spusti kao da mu dosadi , jednostavno kao da se prepadne, toliko mi misli prodje kroz glavu da li mi je mali, ajde ostani sto tvrdji i td.
Molim savet da li je samnom sve ok , sta da radim da li da ga izvadim i probijem led :D ili sta POMOC i hvala unapred ..

Nije kurac od kamena. Normalno je da tako funkcionira. Da ti je stalno dignut, pa da još to traje satima, onda bi već bio kod urologa.
Sve je to normalno, kako i treba biti.

4fun
18.05.2011., 19:18
ee ovakooo... meni treba samo par SAVJETA.. ne treba mi da mi sad tu netko nesto anbija na nos.. :D mene zanima ovako, imam 16 god, ii u vezi sam sa deckom nesto vise od 6 mj.. volimo se, mazimo se.. bla bla bla znate kako to sve ide xD u bitii, poceli smo sa malo, hmmm... intimnijim stvarima, ii nas je pocelo vuc, odnosno mene je pocelo vuc, aa njega vuce jos od prvog dana xD da, pocelo me vuci da napravimo nesto vise.. aa sadd... osjecam se spremno, pregledala sam SVE moguce forume o seksu, ii o bilo kakvom odnosuu ii vjerujte mi, svaki forum vec znam napamet xD u kratko, znam dosta togaa, a najvaznije je od toga da znam daa djecu ne donose rode xD :rofl: :lol: moje pitanje jee, dali da je prvo porazgovaram s majkom, pa to "obavim" ilii da on i ja jos pricekamo (ali nebi mogla jer bi ga poje*ala xD)... hvala vam unaprijedd... zahvalna sam vamm.. :)

ma samo naprijed. :mig: bez mame. :rofl:

nina2702
19.05.2011., 12:37
Bok, imam jedno pitanje, u vezi sam s dečkom i planiramo spolni odnos. Prije toga nisam s nikim spavala, bivsi decko me je samo prstenjačio, zanima me ako sam i dalje djevica, jer nije bilo krvi kod prstenjačenja iako mi je on nakon toga rekao da sam djevica.Zanima me ako se s prstenjačenjem samo moze oduzeti nevinost, tj. ako moze puknuti himen.

WHEY
19.05.2011., 14:10
moze

VenoM984
23.05.2011., 13:51
Bok, imam jedno pitanje, u vezi sam s dečkom i planiramo spolni odnos. Prije toga nisam s nikim spavala, bivsi decko me je samo prstenjačio, zanima me ako sam i dalje djevica, jer nije bilo krvi kod prstenjačenja iako mi je on nakon toga rekao da sam djevica.Zanima me ako se s prstenjačenjem samo moze oduzeti nevinost, tj. ako moze puknuti himen.

Ako gurne "cijelu šaku"... a tebe zaboli za popizdit, a i prokrvariš (u nekim slučajevima to nemora bit).... to onda znači da ti je puknul himen....

Al bih ti preporučil da izgubiš nevinost penetracijom penisa a ne prsta... nekak je prirodnije, a i ostat će ti u lijepom sjećanju....

good luck :top:

Spejs
23.05.2011., 15:26
Ako gurne "cijelu šaku"... a tebe zaboli za popizdit, a i prokrvariš (u nekim slučajevima to nemora bit).... to onda znači da ti je puknul himen....

Al bih ti preporučil da izgubiš nevinost penetracijom penisa a ne prsta... nekak je prirodnije, a i ostat će ti u lijepom sjećanju....

good luck :top:

Je...eh da se mogu vratiti rijesila bi problem vibratorom. Mozda nije tako "romanticno" :rofl: ali mislim da bi mi bilo lakse obavit to sama sa sobom.

Ili bi bar kupila lubrikant :o

pancyy
23.05.2011., 23:20
Eh ovako. Odlucila sam i ja da vas nesto pitam, ne znam kako ce ispasti, ali eto. :) Imam 16 godina, i sa deckom sam 7 mjeseci. Nisam navikla mjenjati decke, nisam taj tip, a pogotovo nesto vise. Decko mi ima 18 godina, i vec je davno izgubio nevinost. Ja nisam spremna jos, i ionako mi je rekao da ce cekat koliko bude potrebno, ponekad mislim ono ako njemu dodje tolika potreba i to, da li ce otici drugoj, i koliko ustvari moze cekati ?
Jos nesto sto hocu da vas pitam, nikad mi niko jos nije zavlacio ruku u gacice, jest preko, al nije skroz i bas dirao. Kako cu se osjecati, kako ce izgledati kad navlazim, njemu i to ? Bezbroj tih pitanja. Sta cu, kako cu ? Bilo kakvi savjeti su mi korisni. :) pozz

Spejs
23.05.2011., 23:42
Eh ovako. Odlucila sam i ja da vas nesto pitam, ne znam kako ce ispasti, ali eto. :) Imam 16 godina, i sa deckom sam 7 mjeseci. Nisam navikla mjenjati decke, nisam taj tip, a pogotovo nesto vise. Decko mi ima 18 godina, i vec je davno izgubio nevinost. Ja nisam spremna jos, i ionako mi je rekao da ce cekat koliko bude potrebno, ponekad mislim ono ako njemu dodje tolika potreba i to, da li ce otici drugoj, i koliko ustvari moze cekati ?
Jos nesto sto hocu da vas pitam, nikad mi niko jos nije zavlacio ruku u gacice, jest preko, al nije skroz i bas dirao. Kako cu se osjecati, kako ce izgledati kad navlazim, njemu i to ? Bezbroj tih pitanja. Sta cu, kako cu ? Bilo kakvi savjeti su mi korisni. :) pozz

Uuuu nisi ti jos spremna za seks, ni blizu, dobro da cekas.

Ljudi imaju mogucnosti kontrolirati svoje nagone (nismo zivotinje, jel) tako da ako je normalan nece ici drugdje traziti ispunjenje svojih potreba. Ako nije normalan - bolje da ga se rijesis prije nego kasnije.

2. pitanje....ne moze ti to nitko objasniti, eksperimentiraj malo sama sa sobom, otkrij sto ti pase i tako to.

Obavezno prije seksa rijesit pitanje kontracepcije, premlada si za dijete :)

Zasto samo preko gaca? :ne zna:

pancyy
23.05.2011., 23:50
Aham, na seks jos nisam ni mislila dok ne budem spremna :)

A preko gaca, pa zato meniprvi put da cak neko i tako dira, i do sada mi bilo nekako neugodno, ne znam kako cu , haha :D sad sam odlucila da cu ono i to. zato i pitam, sta, kako. :/

knick
24.05.2011., 02:05
ponekad mislim ono ako njemu dodje tolika potreba i to, da li ce otici drugoj, i koliko ustvari moze cekati ?
Može on čekat do 2014. Ali, ako prođe 2014. onda se već moš lagano zabrinut. Znači nema žurbe, imaš skoro 3 godine da se spremiš.

Next Question!
Jos nesto sto hocu da vas pitam, nikad mi niko jos nije zavlacio ruku u gacice, jest preko, al nije skroz i bas dirao. Kako cu se osjecati, kako ce izgledati kad navlazim, njemu i to ? Bezbroj tih pitanja. Sta cu, kako cu ? Bilo kakvi savjeti su mi korisni. :) pozzSuvoga ti leda, ti ko da imaš 9 godina a ne 16?
Znaš šta, ne skidaj gaće!

Vidiš ovu temu, ima skoro 200 strana. Kreni fino od početka, svaki dan bar po 10 stranica, al sve pročitaj nemoj preskakat.
A onda idi i pitaj mater šta te zanima. Nemoj se stidit pitat.

.
.
.
Sunce ti kalajsano, pa di rastu ova dica? Odgaja li to itko? :ne zna:

rusha
24.05.2011., 12:11
Aham, na seks jos nisam ni mislila dok ne budem spremna :)

A preko gaca, pa zato meniprvi put da cak neko i tako dira, i do sada mi bilo nekako neugodno, ne znam kako cu , haha :D sad sam odlucila da cu ono i to. zato i pitam, sta, kako. :/

Jednostavno se opusti. Ako mu vjeruješ i ako si spremna ne bi trebalo biti nekih neugodnih iznenađenja. Osigurajte se da vas nitko ne ometa, da vam je udobno i ugodno i da ste opušteni. E da, i čiste ruke su bitne :D I ne boj se reći mu ako ti nešto ne odgovara.

voyager01
25.05.2011., 23:47
kako ja sam stariji od svoje djevojke ali ne nagovaram ju na sex već će sama doći na tu ideju kao što je došla na ideju blowjoba :mig::mig:

tako je isto i kod mene bilo prvo blowjob pa onda sex ne moras je nagovarat ni na sto sama ce al ne cekaj predugo ako si tek krenu najvise 3mj

crna279
26.05.2011., 12:17
Pozdrav svima, mene zanima nesto u vezi kontracepcije. Dakle, imam 20 godina, i nikad nisam spavala s nikim, imam dečka i spremamo se na taj " prvi put" njemu naravno nije prvi, ali meni je.Zanima me ako je bolje da prvi puta bude bez kondoma i bilo kakve zaštite ? Iako me strah trudnoće, onako PANIČNO jer studiram i nebi zeljela da moram prekinuti fax zbog djeteta.A, i kasnije u budućnosti, da li je dovoljno da ja pijem pilule ( kontracepcijske ) i dečko da SVAKI puta stavi kondom. Da li je to dovoljno sigurno da ne ostanem trudna ? Hvala za odgovor, lijep pozdrav!

mahma7
26.05.2011., 12:28
Pozdrav svima, mene zanima nesto u vezi kontracepcije. Dakle, imam 20 godina, i nikad nisam spavala s nikim, imam dečka i spremamo se na taj " prvi put" njemu naravno nije prvi, ali meni je.Zanima me ako je bolje da prvi puta bude bez kondoma i bilo kakve zaštite ? Iako me strah trudnoće, onako PANIČNO jer studiram i nebi zeljela da moram prekinuti fax zbog djeteta.A, i kasnije u budućnosti, da li je dovoljno da ja pijem pilule ( kontracepcijske ) i dečko da SVAKI puta stavi kondom. Da li je to dovoljno sigurno da ne ostanem trudna ? Hvala za odgovor, lijep pozdrav!

Ako redovito i na vrijeme pijes pilule, nemas brige, i nema potrebe za kondomom, sto se tice samo trudnoce...

A, ako ih ne pijes (a ocito ne), onda ne znam koja ti je budala preporucila da prvi put bez kondoma. Uglavnom, posalji je u kurac, i obavezno stavi kondom. jbg

crna279
26.05.2011., 12:37
Hvala, ma to za PRVI PUTA BEZ KONDOMA su mi frendice pričale, iako nisam to ni msilila probat jer nemam bas u glavi propuh! :)

mahma7
26.05.2011., 13:01
Hvala, ma to za PRVI PUTA BEZ KONDOMA su mi frendice pričale, iako nisam to ni msilila probat jer nemam bas u glavi propuh! :)

Kloni se ti takvih prijateljica!!!

Trebam savjet
26.05.2011., 14:40

Istina, sgirunije je s kondomom! Ali meni je ženska pričala da joj je ginekolog rekao da je "lakši" taj prvi put bez kondoma. BTW. samo ti reci liku da ga stavi, pogotovo jer kažeš mu nisi prva, pa valjda zna kako i šta treba :)

Spejs
26.05.2011., 17:21
Crna - lakse ti je prvi put ako kupis lubrikant, vazelin ili one razno razne iz dm-a, vjerujem da ce ti puno pomoci, meni je zao sto se tog nisam sjetila kad je meni bio prvi put :o

Ako koristis kontracepcijske tablete i kondome zajedno to je najbolji oblik zastite i usudila bi se reci 100% siguran, jer ako pukne kondom - imas tablete, a ako zaboravis tabletu (ili one iz bilo kojeg drugog razloga zakazu) - imas kondom.

Svaka cast! :top: razmisljas puno zrelije od vecina cura koje znam :)

Spejs
26.05.2011., 17:24
Trebam savjet - ginic koji izvali tako nesto je totalni debil :o

crna279
26.05.2011., 17:40
da cula sam o tim lubrikantima i to...ma vidjet ću, samo da sam rjesila ovo s trudnoćom, jer to mi je u glavi bio največi strah. sad je ok,jer si nikako nemogu dopustit da ne diplomiram zbog trudnoće a i stari bi me vjerojatno objesio. hvala vam puno!

sweet7
27.05.2011., 09:53
da cula sam o tim lubrikantima i to...ma vidjet ću, samo da sam rjesila ovo s trudnoćom, jer to mi je u glavi bio največi strah. sad je ok,jer si nikako nemogu dopustit da ne diplomiram zbog trudnoće a i stari bi me vjerojatno objesio. hvala vam puno!

nebi te objesio a ako bi onda je totalni kreten :rolleyes:vjerovatno želi unuče tak da dont wory ...

lubrikanta imaš u dm-u nisu skupi od 20 kn na dalje i obavezno kondom :top:
sretno:cerek:

Zoey
27.05.2011., 21:14
lubrikanta imaš u dm-u nisu skupi od 20 kn na dalje i obavezno kondom :top:
sretno:cerek:

da.... ne. :ne zna:

nije svejedno koji lubrikant.

Spejs
28.05.2011., 00:21
Mislim da su svi dureksovi kompatibilni s kondomima. Al ja preferiram vazelin - isto imas u dm-u.

Vanya83
28.05.2011., 18:46

-- posavjetuj se s stručnjakom....
--kondom nek dragi koristi ili ( čak i ti) pij pilule...
i ne bi trebalo bit problema..

gasolina
29.05.2011., 18:10
stvarno me zanima ovaj podatak, a ne da mi se otvarat novu temu, nadam se da ne spamam i da će nekome isto dobro doći podatak :mig::D

dakle, zanima me prosječna širina penisa kod muškarca od kojih 20ak godina. dakle NE duljina, nego širina, poprijeko. jel prelazi 4-5cm?

Spejs
29.05.2011., 18:41
Kaj smo mi dzs? ili google? :ne zna:

I oni koji su presli dovoljno muskih jedinki da bi se to moglo nazvati istrazivanjem, makar na razini Mrduse Donje, sumnjam da su mjerili.

Ako ti sta znaci, kondomi su najcesce sirine 5cm.

rocket86
29.05.2011., 19:40
Kaj smo mi dzs? ili google? :ne zna:

I oni koji su presli dovoljno muskih jedinki da bi se to moglo nazvati istrazivanjem, makar na razini Mrduse Donje, sumnjam da su mjerili.

Ako ti sta znaci, kondomi su najcesce sirine 5cm.

upisana je ta dimenzija, u praksi je manje.. mislim da sa folijom nemaju onih 52-58 mm promjera:mig:

ja bih rekao da je promjer oko 4 cm(38-42mm)

Spejs
29.05.2011., 20:17
4cm promjer kondoma ili kurca?

knick
29.05.2011., 21:10
U pravilu se ne mjeri promjer kurca, nego opseg. :D

Spejs
29.05.2011., 21:39
isti klinac, obje mjere opisuju krug... samo, mozda je mjerenje promjera malo nehumana metoda :rofl:

knick
29.05.2011., 22:32
isti klinac, obje mjere opisuju krug...Kurac nije ni krug, ni cilindar, ni kugla... A to da "obje mjere opisuju krug" je glupost koja ne zaslužuje ni komentar.

Uglavnom... (ludi) Amerikanci su nekako izračunali da preko 95% muškaraca (cijelog svijeta) ima 12-16cm dug, a opseg oko 12.5 cm.

Za Hrvatsku nema nikakvih vjerodostojnih podataka.

Spejs
29.05.2011., 23:21
Neznam o kakvim ti kurcevima pricas, ali svi koje sam ja dosad vidjela su u presjeku bili krug :ne zna:

A polumjer, promjer i opseg su mjere koje opisuju krug :o

(matematika osnovne skole, inace)

Ashtaroth
29.05.2011., 23:45
Opseg može imati i ne-kružna tvorevina. Kvadrat ima opseg :mig:
Polumjere i promjere ima i elipsa.

Kurci koje sam ja viđala, bilo u živo, bilo na ekranu, su u pravilu ovalno-elipsaste tvorbe u 'presjeku' - tj jedan promjer je veći od drugog. Obično je jedan oko 3.5-4.5, a drugi 4-5 cm. 6 cm je već veliko. Pričam o 'up' stanju.

Jednostavno - skužiš da nije svejedno s koje si strane za vrijeme blowjoba, jer nekad više, a nekad manje zadereš zubima u žaru borbe, čak ako potpuno uspiješ zaobići različitu zakrivljenost u odnosu na tvoj položaj :mig:

Spejs
30.05.2011., 00:06
Opseg može imati i ne-kružna tvorevina. Kvadrat ima opseg :mig:
Polumjere i promjere ima i elipsa.

Kurci koje sam ja viđala, bilo u živo, bilo na ekranu, su u pravilu ovalno-elipsaste tvorbe u 'presjeku' - tj jedan promjer je veći od drugog. Obično je jedan oko 3.5-4.5, a drugi 4-5 cm. 6 cm je već veliko. Pričam o 'up' stanju.

Jednostavno - skužiš da nije svejedno s koje si strane za vrijeme blowjoba, jer nekad više, a nekad manje zadereš zubima u žaru borbe, čak ako potpuno uspiješ zaobići različitu zakrivljenost u odnosu na tvoj položaj :mig:

Nisam nigdje ni tvrdila da samo krug ima opseg ili promjer. Vec govorim o nacinima na koje se moze opisati debljina kurca. Ciji presjek bi ja laicki-ne-vrseci-specijalna-mjerenja-kako-bi-se-utvrdilo-da-li-vise-lici-na-krug-ili-elipsu opisala kao krug. Ako se ne varam, cura je pitala za promjer?

Meni je osobno potpuno nebitno dal je krug ili elipsa, lijep mi je iz svakog kuta :cerek:

I ono....geometrija na LJESu? U 1 ujutro? Too much :rofl:

knick
30.05.2011., 00:21
Neznam o kakvim ti kurcevima pricas, ali svi koje sam ja dosad vidjela su u presjeku bili krug :ne zna:Takav kurac ne postoji. Može bit blizu, ali nikad krug. Čak ni idealizirani presjeci (http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5wyHi6d3Bd1RTRqrUCY9Q8gSeUko0G RtKensnBMhCLIhS4P-E) u udžbenicima nisu kružnog oblika.

(matematika osnovne skole, inace):facepalm:
Nemoj me zajebavat; ne želiš navuć bijes geometry freak-a. :zubo:

Ako se ne varam, cura je pitala za promjer?Zato sam i napisao da se promjer ne mjeri. Koliko imaš muškaraca, toliko imaš razl. oblika kurca :D tako da je jedina, koliko toliko, smislena mjera -> opseg.

rocket86
30.05.2011., 10:22
4cm promjer kondoma ili kurca?

kondoma. a kuki, ovisno o modelu, isto je tu negdje(jer u pravilu, kondom je popunjen do kraja, bez nabora)

i najte se raspravljat o geometriji, knick nikome se ne da vaditi arak papira da bi izračunao opseg kombinacija krivulja koje kita ima... gruba računica, ako se već ne mjeri, može se uzeti de*pi tako ćeš dobiti 12,5, a u stvarnosti je 13,8... ako je rupa mala, svejedno je prevelik :B btw ovo vam je bilo za temu sve o kurcevime :mig:

gasolina
01.06.2011., 09:20
kondoma. a kuki, ovisno o modelu, isto je tu negdje(jer u pravilu, kondom je popunjen do kraja, bez nabora)

i najte se raspravljat o geometriji, knick nikome se ne da vaditi arak papira da bi izračunao opseg kombinacija krivulja koje kita ima... gruba računica, ako se već ne mjeri, može se uzeti de*pi tako ćeš dobiti 12,5, a u stvarnosti je 13,8... ako je rupa mala, svejedno je prevelik :B btw ovo vam je bilo za temu sve o kurcevime :mig:

tek sam maloprije skužila tu temu, ispričavam se :p:)

imam još jedno pitanje, a to je ako cura prvi puta spava s dečkom manje veličine/debljine kurca, a sljedeći put s nešto većim, jel se može dogoditi da ju boli s tim drugim dečkom u početku?

BellonaX
01.06.2011., 09:28

imam još jedno pitanje, a to je ako cura prvi puta spava s dečkom manje veličine/debljine kurca, a sljedeći put s nešto većim, jel se može dogoditi da ju boli s tim drugim dečkom u početku?

mislim da ne bi trebao biti problem ako je opuštena (i dovoljno vlažna)
jedino da je razlika između spomenutih jako velika a sumnjam da će i tada biti problem. mislim da će samo biti veći užitak :cerek:

Zoey
01.06.2011., 15:12

svaka nova kita je kao prva. nebitno dal je tanasna ili deblja, osjecas ulazak, intenzivno. mene je, recimo, mrvicu bolilo s jednim tipom. al ono... sekundu dvije, pet i poslije toga nikad nis.

gasolina
04.06.2011., 17:17
imam još neka pitanja...:)

prvo, dečko i ja se još nismo jebali (meni bi bio prvi put, njemu ne), ali smo se dosta igrali, primjerice s dildom. možda je glupo pitanje, ali stvar je u tome što je taj dildo nešto dulji, ali i nešto tanji (recimo cm) od kurca moga dečka, pa me sad zanima koliko poteškoća bih trebala očekivati pri prvom seksu s dečkom, hoće li ih uopće biti? s dildom me uopće ne boli više,pa me zanima ako budem jako vlažna kada ću se s dečkom ić jebat, a s njim sam uvijek jako vlažna :mig:, bi li trebalo biti nekih većih poteškoća..

drugo, jeli vam se kad desilo da vam kurac ne može ući do kraja u curu jer je cura naprosto preplitka? ne znam kako drugačije da se izrazim :)

i treće, koliko lubrikant može pomoći prvi prvom seksu? dečka i mene jako zanima onaj durex heat lubrikant, htjeli bismo probati :) i općenito, kako vi koristite lubrikant, gdje ga sve nanesete?

Spejs
04.06.2011., 17:27
imam još neka pitanja...:)

prvo, dečko i ja se još nismo jebali (meni bi bio prvi put, njemu ne), ali smo se dosta igrali, primjerice s dildom. možda je glupo pitanje, ali stvar je u tome što je taj dildo nešto dulji, ali i nešto tanji (recimo cm) od kurca moga dečka, pa me sad zanima koliko poteškoća bih trebala očekivati pri prvom seksu s dečkom, hoće li ih uopće biti? s dildom me uopće ne boli više,pa me zanima ako budem jako vlažna kada ću se s dečkom ić jebat, a s njim sam uvijek jako vlažna :mig:, bi li trebalo biti nekih većih poteškoća..

drugo, jeli vam se kad desilo da vam kurac ne može ući do kraja u curu jer je cura naprosto preplitka? ne znam kako drugačije da se izrazim :)

i treće, koliko lubrikant može pomoći prvi prvom seksu? dečka i mene jako zanima onaj durex heat lubrikant, htjeli bismo probati :) i općenito, kako vi koristite lubrikant, gdje ga sve nanesete?

Mislim da ne bi trebala imati previse problema jer si vec pokusala s dildom, a i lubrikant ce pomoci. Ja ga jednostavno namazem po kondomu :top:

Tom_Hansen
04.06.2011., 17:55
@gasolina ma nebu problema. Samo naprijed :top:

Cura1990
04.06.2011., 19:18
Zanima me nakon koliko vremena je normalno spavati s deckom. Nemojte mi reci kad si spremna , objektivno nakon koliko vremena ljudi spavaju? Dali je normalno decku pusiti kurac? Jeli to zahtjevaju samo decki kojima nije stalno da cure nego samo sexsa

FIZIKALAC1
04.06.2011., 19:44
Zanima me nakon koliko vremena je normalno spavati s deckom. Nemojte mi reci kad si spremna , objektivno nakon koliko vremena ljudi spavaju? Dali je normalno decku pusiti kurac? Jeli to zahtjevaju samo decki kojima nije stalno da cure nego samo sexsa

Kad sam pričitao pitanje pomislio sam da imaš 15 a ne 20god.
-Normalno je kad je tebi normalno, nekima treba samo pola sata, nekima ni pola god nije dovoljno. poprilično je individualno, a i sve smo liberalnji po tom pitanju.

-nego što je nego normalno pušiti dečku, al onda kad ti to hoćeš a ne da te on nagovara,a ti neželiš.
neznam zašto bi to htjeli dečki koji žele samo seks,a ne "nešto više"?

4fun
04.06.2011., 21:03

sevis se sa nekim kada ti se sevi. i kada na to ne gledas kao na nesto biblijski :rofl:

pozeljno je da decku sama zelis popusiti. i nadasve razumljivo zasto on to zeli. :D

sexypancake
05.06.2011., 11:59
dečka i mene jako zanima onaj durex heat lubrikant, htjeli bismo probati :)

probala, odličan je :top:

Mrvosh_2909
06.06.2011., 19:29
nemoj

gasolina
06.06.2011., 21:34
zašto ne? :D

gasolina
07.06.2011., 12:22
Dečko i ja smo se maloprije zanjeli s dildom, i ne mogu reći da me išta boljelo, no na kraju sam primijetila malo krvi na njemu pa sam se prepala. i to "iznutra" , kako da objasnim. nema tragova na gaćicama, ali kad primjerice gurnem štapić za uši, izađe krvav. što se desilo?:eek::eek::confused:

VenoM984
07.06.2011., 13:25
Dečko i ja smo se maloprije zanjeli s dildom, i ne mogu reći da me išta boljelo, no na kraju sam primijetila malo krvi na njemu pa sam se prepala. i to "iznutra" , kako da objasnim. nema tragova na gaćicama, ali kad primjerice gurnem štapić za uši, izađe krvav. što se desilo?:eek::eek::confused:

Možda oni dani u mjesecu?

A čuj... možda ti je samo pukla neka kapilarica... niš strašno :ne zna:

waco dolan
07.06.2011., 15:22
puknuo ti je himen

Sljiva
07.06.2011., 16:35
Ili ste površinski oštetili sluznicu...možda je malo falilo maziva

gasolina
07.06.2011., 18:02
Ili ste površinski oštetili sluznicu...možda je malo falilo maziva

vjerujem da je ovo, oni dani nisu jer su mi prošli pred 4 dana...znči ništa strašno nadam se? kažem, nije štapić JAKO krvav, ali ono, kuži se krv.

Zoey
07.06.2011., 18:32
a da.... get this (:eek:).... odes kod ginekologa?

i prestanes gurat stapice za usi kam im nije mjesto? :ne zna:

i ne jebes se grubo dildom? :ne zna:

Sljiva
07.06.2011., 19:36
a da.... get this (:eek:).... odes kod ginekologa?

i prestanes gurat stapice za usi kam im nije mjesto? :ne zna:

i ne jebes se grubo dildom? :ne zna:

Patuljci pojma nemaju.
Jer da imaju, već davno bi napravili što treba.
(a ne slušaju baš što im iskusniji govore)

Afrika paprika
07.06.2011., 20:56
Gasolina, puknuo ti je himen, to je to. Nikakvi ginekolozi i razrovana pička :D

Zoey
07.06.2011., 21:38
Patuljci pojma nemaju.
Jer da imaju, već davno bi napravili što treba.
(a ne slušaju baš što im iskusniji govore)
ne slusaju oni nikoga. dodu s pitanjem na koje vec imaju odgovor u glavi i traze tapsanje. bozesacuvaj.

Gasolina, puknuo ti je himen, to je to. Nikakvi ginekolozi i razrovana pička :D
da, pravi savjet je da ne ide kod ginekologa.