PDA

View Full Version : Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24

ljubach
12.02.2012., 16:47
jedno pitanje. samozadovoljavala sam se milion puta. i nije me bolilo i nisam krvarila. stoga mislim da nemam vise himena. da li ce onda krvariti u prvom spolnom odnosu?

Akinom :D
12.02.2012., 19:20
Ja te kapiram,i meni je bilo vaznije kako izgladam,bas sam bila opterecena,male grudi,celulit,da sve bude na svom mestu..Kad ono,oni vide samo rupu na tebi,muskarci...Mi zene mnogo detaljisemo:D

Nemam ja loše tijelo, ono nisam neka bomba ali zgodna sam... Evo meni iskreno jedini problem predstavljaju sise ... Dvojka su pa mi je ono malo crnjak :rolleyes::rolleyes: Al' jedina utjeha mi je u tome ako ništa drugo ravan mi je stomak i imam guzicu ali opet mi nije svejedno, pogotovo sto znam da dotični voli velike sise ... Valjda kad sama prihvatim sebe, bit cu spremna. Ali nije me ničega drugog strah kao večinu osim ovog :kukuc:

bella34
12.02.2012., 19:30
evo opet trebam vasu pomoc, jer sam totalno izgubljena i neznam sta da radim. ugl, decko i ja pokusavamo vec neko vrijeme imat prvi seks, meni je prvi put. i onda svaki put ja odbijem kad dode do ulaska. jednostavno pukne me nesto i ne mogu. i sad je doslo do toga da on meni kao da postavlja ultimatum. tako ja to dozivljavam. u vezi smo osam mjeseci i on ne razumije zasto ja to odbijam i odgađam. rekla sam mu da zelim pricekati jos par mjeseci, al on to ne razumije. i nekako mi se cini da cemo zbog toga prekinuti. i sve vise se pitam da li me stvarno voli ako ne moze cekat neko vrijeme. sto da radim? pliz, help :///

Antaria
12.02.2012., 20:01
evo opet trebam vasu pomoc, jer sam totalno izgubljena i neznam sta da radim. ugl, decko i ja pokusavamo vec neko vrijeme imat prvi seks, meni je prvi put. i onda svaki put ja odbijem kad dode do ulaska. jednostavno pukne me nesto i ne mogu. i sad je doslo do toga da on meni kao da postavlja ultimatum. tako ja to dozivljavam. u vezi smo osam mjeseci i on ne razumije zasto ja to odbijam i odgađam. rekla sam mu da zelim pricekati jos par mjeseci, al on to ne razumije. i nekako mi se cini da cemo zbog toga prekinuti. i sve vise se pitam da li me stvarno voli ako ne moze cekat neko vrijeme. sto da radim? pliz, help :///

Reci mu da ipak još nisi spremna, jer očito je da nisi, koči te neki strah... Radije pričajte o tome i to puno. Pokušajte shvatiti zajedno čega te strah. Nemoj mu govoriti možda za nekoliko mjeseci itd... Reci mu da te nešto koči i da ne znaš kad ćeš se stvarno opustiti... To može biti sutra, za tjedan dana ili za mjesec dana... Zato razgovarajte :mig:

bella34
12.02.2012., 20:34
Reci mu da ipak još nisi spremna, jer očito je da nisi, koči te neki strah... Radije pričajte o tome i to puno. Pokušajte shvatiti zajedno čega te strah. Nemoj mu govoriti možda za nekoliko mjeseci itd... Reci mu da te nešto koči i da ne znaš kad ćeš se stvarno opustiti... To može biti sutra, za tjedan dana ili za mjesec dana... Zato razgovarajte :mig:

hvala na odgovoru, al ne razumijem njegovo ponasanje. zbog toga se totalno promijenio jer ne vidim neki drugi razlog. odjednom mu je to postalo toliko bitno i cudno se ponasa. i kad ga pitam sta cemo, on kaze da ne zna i da mu je to jako bitno. ocito da me ne razumije. nemam snage prekinuti, al nzm koliko cu moc izdrzat u ovoj situaciji jer me uzasno muci. :S

Sljiva
12.02.2012., 22:19
Kako stvari stoje, ili ćete ozbiljno razgovarati ili ćete se razići.
Samo nemoj ići protiv sebe.

Spejs
13.02.2012., 01:38
Nemoj to raditi na silu ako vidis da nisi spremna jer ces se poslije osjecati jadno. A tako se ne bi trebala osjecati.

bella34
13.02.2012., 12:41
I sta da napravim, da prekinem s njim? jer nisam sigurna i ne zelim jos to, sve me vise muce i sumnje koje i nemaju veze sa seksom, a njemu je i previse stalo do toga i mislim da je sebican, a s druge strane opet mi je tesko prekinuti, mozda on to i zeli zapravo al mi nista ne govori. nzm kako da si pomognem. ne mogu procijeniti sto je najbolje u ovakvoj situaciji.

Spejs
13.02.2012., 14:35
Kakve sumnje te muce?

Reci mu da nisi spremna. To bi normalnom čovjeku bilo dovoljno. Ako nije tajna..."dokle" ste stigli? Jeste se vidjeli goli?

Monica.
13.02.2012., 15:00
Kakve sumnje te muce?

Reci mu da nisi spremna. To bi normalnom čovjeku bilo dovoljno. Ako nije tajna..."dokle" ste stigli? Jeste se vidjeli goli?

očito nisi pažljivo čitala "ugl, decko i ja pokusavamo vec neko vrijeme imat prvi seks, meni je prvi put. i onda svaki put ja odbijem kad dode do ulaska." :D

slažem se da mu mora reći da još nije spremna...postoji šansa da ju i ostavi, jer ipak 8mjeseci nije tak malo, posebno iz perspektive napaljenog mladog mužjaka, ali ako to napravi onda će i znati zašto nije bila spremna, očito ipak nije bio 'pravi'.

bella34
13.02.2012., 18:29
Kakve sumnje te muce?

sada sumnjam da ima drugu jer se toliko promijenio, odjednom mu je sada to na prvom mjestu u nasoj vezi. ne vidim razlog drugi. i kad ga pitam, on govori da to nije istina.

ma samo se ceka seks, eto do toga smo dosli, al je stvar u tome sto ja to odgadam, a to njega zivcira.

sto mislite, sto bi cura trebala osjecati za decka da bi prvi put spavala s njim? najbitnije su mi emocije sto se tice toga, a nzm jesu moje uopće dovoljne kad se javljaju sumnje u njegovu vjernost.

BiPolarGod
13.02.2012., 20:19
sada sumnjam da ima drugu jer se toliko promijenio, odjednom mu je sada to na prvom mjestu u nasoj vezi. ne vidim razlog drugi. i kad ga pitam, on govori da to nije istina.

Glupo ti je razmisljat na taj nacin,tesko da ima drugu. Jer da stvarno ima drugu i boli ga kurac za tebe,ako nista drugo strpio bi se tih par mjeseci i "obavio bi to" s tobom jer mu nebi bio problem cekat.
Bar bi ja tak razmisljo:D

Nemoj se zurit,sad ti se par mjeseci cini puno,al kasnije kad ces se sjecat toga skuzit ces da je stvar u godinama,ne mjesecima.

Spejs
13.02.2012., 21:24
pa trebala bi imati povjerenja u njega i biti jako napaljena :D

a ocito da je povjerenje medu vama naruseno...

metalmaniacjb
13.02.2012., 23:36
reci dečku neka se spusti dolje i jezikom te uvjeri i nagovori na seks... :D

to će ti pomoći da se opustiš a još će i dodatno navlažiti pa će lakše ući...

Antaria
14.02.2012., 06:18
reci mu da ti tim navaljivanjem samo stvara pritisak od kojeg si ti nesigurna...
najbolje da se dogodi spontano... puno se mazite i radite svašta, šta god vam padne na pamet i jednostavno će se dogoditi. :mig:
najvažnije razgovaraj s njim, ovako otvoreno kao s nama.
reci mu neka se potrudi malo voše oko predigre jer očito te ne napali dovoljno da bi ga ti poželjela ;)

ana2222
14.02.2012., 14:17

ocito on nema razumijevanja za tebe,i mislim da ti to govori i vise nego dovoljno. pokusaj razgovarat snjime jos o tome,iskreno i otvoreno, te mu objasni da jos nisi spremna i da ti treba vremena. ako on to ne postuje,onda nemas sto raditi s takvim deckom, ima dovoljno drugih koji ce imati razumijevanja za tebe,pogotovo za ovako ozbiljne stvari.
jasno mi je da nakon 8 mjeseci veze nije nikako lako okoncati stvari, ali ovdje moras sebe staviti na prvo mjesto i pitati se da li zasluzujes da ti netko postavlja ikakve ultimatatume. ako se snjime da razgovarati,razgovaraj, bez kocnica, ako ne, olaksaj sama sebi stvari i nadji nekoga tko ce te postovati:)

bella34
14.02.2012., 15:22
pricali smo jucer jako puno i to o svemu. njemu je neshvatljivo da ja to odgadam i ne zna u cemu je problem. kao ipak je u pitanju puno mjeseci veze i da je htio imat sve sa mnom, a rekao mi je nesto sto me moram priznat zacudilo, kao da smo to ucinilli u prvih par mjeseci veze ostavio bi me. ( osjetljiv je na lake cure). i sada mislim pa sto ako to i sada ucinim, svejedno mi moze to napravit. ne mogu vjerovat da mi se misljenje o njemu mijenja u sekundi s tim nekim njegovim izjavama. luda situacija, tragikomicna stvarno. :// hvaaala vam na odgovorima, stvarno mi puno pomazate, i oprostite na gnjavazi, ali stvarno puno mi je lakse kad negdje kazem sve sto mislim, jer mi ni nitko ne moze dati objektivno misljenje. :)

Jamberg
15.02.2012., 19:35
Trpaj curo, samo trpaj. Ali pazi da naplatiš. To je sirov zakon kapitalizma. Prošlo doba pionira.

Spejs
15.02.2012., 22:14
da smo to ucinilli u prvih par mjeseci veze ostavio bi me. ( osjetljiv je na lake cure).
Ajme koja glupost :eek:
Pa jel tebi stvarno treba dečko koji tako razmišlja? Znači on nije lak ako se poseksa s tobom "prije reda" ali ti jesi??? I ne bi te ostavio kad bi mu rekla da želiš seks, već bi te prvo iskoristio pa ostavio?

Tip nije zdrav u glavi, ne treba ti to.

Ima toliko divnih, inteligentnih, dragih tipova na ovom svijetu...zaslužuješ puno više od ovog pacijenta.

i sada mislim pa sto ako to i sada ucinim, svejedno mi moze to napravit.

Naravno da može. Samo to što razmišljaš o tome pokazuje da nemaš povjerenja, a za to je vrlo vjerojatno on kriv.

HENDRIXXX
15.02.2012., 23:37
evo ovako
imam 21 godinu
upoznao sam nedavno djevojku koja ce vrlo vjerovatno postati moja prva partnerka, znam da ona ima iskustva u tome
problem je u tome sto ona misli da ga imam i ja

e sada, ne zelim da ona sazna da ce mi to biti prvi put, kako to sto bolje izvesti ?
nema veze i ako bude neka "losa izvedba" to mogu opravdati :)
strah me je recimo da ne "eksplodiram" cim ona nesto uradi, a ako je vjerovati americkim filmovima to je moguce ?

npr. cuo sam da mastrubiranje nedugo prije sexa moze pomoci u ovakvim slucajevima, meni i ima neke logike ?
ima li jos neki savjet

samo bih vas zamolio da mi ne savjetujete da joj ipak priznam, postoje razlozi zasto ne mogu ili mozda ne zelim

dancin_ninja
16.02.2012., 00:40
evo ovako
imam 21 godinu
upoznao sam nedavno djevojku koja ce vrlo vjerovatno postati moja prva partnerka, znam da ona ima iskustva u tome

e sada, ne zelim da ona sazna da ce mi to biti prvi put, kako to sto bolje izvesti ?
strah me je recimo da ne "eksplodiram" cim ona nesto uradi, a ako je vjerovati americkim filmovima to je moguce ?

npr. cuo sam da mastrubiranje nedugo prije sexa moze pomoci u ovakvim slucajevima, meni i ima neke logike ?
ima li jos neki savjet

samo bih vas zamolio da mi ne savjetujete da joj ipak priznam, postoje razlozi zasto ne mogu ili mozda ne zelim

Nema brzog rješenja tvog problema...gle, seks je tebi nešto novo i ti taj osjećaj nikad nisi iskusio i možeš ti pročitati 100 knjiga o tome, ali badave ti to kad ga gurneš unutra i osjetiš to šta osjetiš!:D

Ili ćeš svršit odmah (vrlo vjerojatno) ili ćeš nekim čudom otkriti da si prirodan talent i da možeš prvi put izdržati dosta (to je manje vjerojatno)...

No, dobra vijest je da ćeš za 5+ minuta (a možda i prije, bar je tako bilo kod mene, mada ja sam malo poseban slučaj) biti spreman za drugu rundu i tad ćeš izdržat duže...a uvijek postoji i treća runda!:kava:

A sad, na pokušaj rješavanja tvog problema! Možeš kupiti neke "deblje" kondome, tipa ultra safe, mada ti su bezveze, ta sam barem čuo jer navodno ubiju osjećaj (što bi tebi odgovaralo), a možeš pokušati drkati par sati prije seksa, mada sumnjam da bi to tebi pomoglo jer ti je prvi put...

Dalkke
16.02.2012., 04:27
evo ovako
imam 21 godinu

ima li jos neki savjet

Nemoj se nicega bojati, nije nuklearna fizika, budi siguran da je dovoljno vlazna da mozes fino uci, budi siguran u sebe i bice to ok, i ja sam isto razmisljao kao ti prije prvog puta, ali sam se iskreno iznenadio koliko sam izdrzo, ja sam malo i bio kreten da ti iskreno priznam pa mi je prvi put bio bez kondoma, naravno nisam svrsio unutra. Moja prva partnerica je isto tako imala iskustva, ali joj dugo vremena nisam govorio da ga ja nemam, i nakon prvog puta nisam ostavio dojam da mi je to bio prvi put. Kasnije sam joj rekao, nakon cega se istraumirala da nisam svrsio unutra :D Sto se tice kondoma nemoj predebele, ja sam se tu iskreno zeznuo, kupi one featherlight (ne znam ima li ih u HR) i uzivaj.

Sihir
16.02.2012., 11:14
Ljudi . Dali mi netko može da pomogne .

Imao sam 2. sex bez zaštite(kondoma) . Nisam ejakulirao(svršio) u djevojku.
Zanima me. Da li netko od vas zna nekog ko je zatrudnio na taj način ?
Da l' je moguče ?

Daniel.N
16.02.2012., 11:28
Zanima me. Da li netko od vas zna nekog ko je zatrudnio na taj način ?
Da l' je moguče ?

Moguće, ali nije previše vjerojatno.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Prekinuti_sno%C5%A1aj

Spejs
16.02.2012., 11:29
Sve je moguce.

Do you feel lucky, punk?

Sanse su male (ali postoje) ako si bio jako pazljiv. Pamet u glavu, kondom znas vec gdje.

Sihir
16.02.2012., 11:35
Joj Momaci. Hvala vam !
Ja sam bio pažljiv . Izvadio sam na vrijeme. . :D
Nisam imao kondom u tom trenutku. Jbg.
Ali pazio sam !

Odma' mi je bolje. :D

Frank The Tank
16.02.2012., 11:36
Imam jedno pitanje,.. naime imao sam već nekoliko odnosa sa djevojkom ali problem je što nikada do kraja, jer ona prekine jer kaže da ima jak osjećaj svaki puta da če se upiškiti,.. i da se neugodno osjeća,.. zanima me da li je možda rijeć o vaginalnom orgazmu ili nećem drugom,.. nemogu je nagovoriti da je to normalno i da mi nebi ni smetalo da se upiški,..

Spejs
16.02.2012., 11:40
Nek se isprazni netom prije seksa. To je obicno samo podrazaj na mokracnu cijev, pokusajte promijenit pozu.

Frank The Tank
16.02.2012., 11:45
Nek se isprazni netom prije seksa. To je obicno samo podrazaj na mokracnu cijev, pokusajte promijenit pozu.

napravi to prije odnosa,. probali smo u misionarskoj, di ležim na njoj, da ona sjedne na mene,.. ali isti problem,.. i kad izvadim ona nema tolku potrebu na wc.

Zoey
16.02.2012., 11:50
Joj Momaci. Hvala vam !
Ja sam bio pažljiv . Izvadio sam na vrijeme. . :D
Nisam imao kondom u tom trenutku. Jbg.
Ali pazio sam !

Odma' mi je bolje. :D

to se ne zove pazljivost. :kava:*isusek*

ako ne zelis biti tatica, prekinuti snosaj nije pametna ideja.

a ako ne zelis uokolo hodat s kojekakvim bolestinama, seva bez zastite je kretenoidna ideja.

EIDT: a ti, frank, reci curi da je osjecaj da ce se upiskit rlo normalan. neka se prepusti i svrsi. nije rocket science.

nar.kO
16.02.2012., 11:57
Većina nas je se nakon prvog seksa zaletila,pa drugi ili treći put,upustila se bez zaštite.
Pa sutra kukanje i brojanje dana.Iščekivanje kad će cura javit da je dobila.

papaq_
16.02.2012., 13:06
Većina nas je se nakon prvog seksa zaletila,pa drugi ili treći put,upustila se bez zaštite.
Pa sutra kukanje i brojanje dana.Iščekivanje kad će cura javit da je dobila.

ah, slatki momački mladenački dani. barem jednom godišnje sam imao osječaj da sam se ponovno rodio :D

naravno tu na forumu su svi uvijek imali pune đepove kurtona a zene su im uvijek imale neku kontracepciju. yea right.

nisi muško ako ti barem jednom nije rekla '' kasni mi '' :503: :rofl:

nar.kO
16.02.2012., 14:04
ah, slatki momački mladenački dani. barem jednom godišnje sam imao osječaj da sam se ponovno rodio :D

naravno tu na forumu su svi uvijek imali pune đepove kurtona a zene su im uvijek imale neku kontracepciju. yea right.

nisi muško ako ti barem jednom nije rekla '' kasni mi '' :503: :rofl:

Meni se 2 put dogodilo.Jebiga.
Jednom se pekla rakija,kad javlja mala da je sve ok.
Kad nisam kazan eksiro.:zubo:

viliambrzi
20.02.2012., 19:37
caos , ovdje sam slucajno zalutao pa sam dao nekom decku neki kao "savjet" idt . sad nakon nekog vremena navratim da vidim sta je decko napisao komentira, zateknem skroz nest drugo . no dobro kad vec pisete o vodenju ljubavi ,peckanju prvome odnosu itd mene kao MUSKARCA zanima jedna stvar: bio sam u vezi skoro 5godina cura je bila s nekim stvarima ok sad da neprepricavam u detalje sve po redu jel nije u redu nikako no dobro curka meni kaze ovak meni nije toliko do sexanja ko to jos radi svakodnevno ona 26god ja 32 sad , pa ajd nekak smo se mi igrali ono malte ne sam ja nju u pocetku napadao na sex .da neduljim uglavnom mene zanima zasto je njena vagina tak jako opustena da jos kraj svog penisa mogu staviti dva prsta (nije rodila) i jako zanimljiva stvar sjedne mi na krilo ljubimo se goli naravno osjetim pod rukom kak je mokra onak joj ide van iz vagine i dok legnemo u krevet pocmemo voditi ljubav ona je jako suha nije bila zainteresirana da se dva tri puta igramo vec samo jedan put i to to a govorila mi je kak sam joj ja ok da je zadovoljna ....zanima me jel se ona samozadovoljavala , me zezala sa opustenom vaginom da se ja mucim molim da mi pojasnite malo curke jako sam znatizeljan puno sam truda ulagao a dobio sam nista

BrokeBM
21.02.2012., 11:18
Prvo - molim te koristi enter, točku, što god :503:

Drugo - neka proba radit kegelove vježbe da učvrsti mišiće (guglaj), nije ništa čudno što ti je cura šira, ima nas svakakvih
Jesi li probao da je zadovoljiš oralno, to bi joj trebalo biti dobro bez obzira na to koliko je široka - jer pretpostavljam da penetraciju i ne osjeća baš :raspa:

Kakve su ti ovo rečenice, što je pjesnik htio reći? Di je kraj, a di početak?
zanima me jel se ona samozadovoljavala , me zezala sa opustenom vaginom da se ja mucim molim da mi pojasnite

viliambrzi
23.02.2012., 20:15
zanima me jel moguce da se samozadovoljava pa da joj seks nije dobar sa mnom , nekuzim je nimalo.sam joj rekao da postoji vjezba da pokusa vjezbat al nejebe to nju

Demona
23.02.2012., 20:30
zanima me jel moguce da se samozadovoljava pa da joj seks nije dobar sa mnom , nekuzim je nimalo.sam joj rekao da postoji vjezba da pokusa vjezbat al nejebe to nju

:confused: Ne razumijem. Ne, samozadovoljavanje nema za posljedicu manje uzivanje u sexu.
Kakva vježba, daj podijeli s ljudima?!

Jesi li možda trol? :)

adryy
23.02.2012., 20:48
ovo ko da je napisao neki od 14 godina...:rolleyes:
bas i kad se zadovoljavas ,sexa nikad dosta i uzivas u njemu!
kakve opce treba vjezbe za maternicu da bi netko u sexu uzivo
pa ako ima problema sa time neka ode kod ginekologa pa neka joj nesto preporuci :kava:

blondygirl
26.02.2012., 12:02
Ja sam do sad spavala jedno 10tak puta sa deckom.. nekad vise puta na dan.. i svaki put sam krvarila.. evo i pre dva dana dok smo imali sex.. a u odnose se sam prvi put stupila 7. ovog meseca... i jos uvek me boli dok ulazi..

Spejs
26.02.2012., 12:09
Ja sam do sad spavala jedno 10tak puta sa deckom.. nekad vise puta na dan.. i svaki put sam krvarila.. evo i pre dva dana dok smo imali sex.. a u odnose se sam prvi put stupila 7. ovog meseca... i jos uvek me boli dok ulazi..

Idi kod ginekologa.

*Baby Kate*
26.02.2012., 13:25

G-točka prouzrokuje osjećaj da ti se mokri.
Ili ti je maternica uvećana pa ti stvara pritisak na mjehur.

caos , ovdje sam slucajno zalutao pa sam dao nekom decku neki kao "savjet" idt . sad nakon nekog vremena navratim da vidim sta je decko napisao komentira, zateknem skroz nest drugo . no dobro kad vec pisete o vodenju ljubavi ,peckanju prvome odnosu itd mene kao MUSKARCA zanima jedna stvar: bio sam u vezi skoro 5godina cura je bila s nekim stvarima ok sad da neprepricavam u detalje sve po redu jel nije u redu nikako no dobro curka meni kaze ovak meni nije toliko do sexanja ko to jos radi svakodnevno ona 26god ja 32 sad , pa ajd nekak smo se mi igrali ono malte ne sam ja nju u pocetku napadao na sex .da neduljim uglavnom mene zanima zasto je njena vagina tak jako opustena da jos kraj svog penisa mogu staviti dva prsta (nije rodila) i jako zanimljiva stvar sjedne mi na krilo ljubimo se goli naravno osjetim pod rukom kak je mokra onak joj ide van iz vagine i dok legnemo u krevet pocmemo voditi ljubav ona je jako suha nije bila zainteresirana da se dva tri puta igramo vec samo jedan put i to to a govorila mi je kak sam joj ja ok da je zadovoljna ....zanima me jel se ona samozadovoljavala , me zezala sa opustenom vaginom da se ja mucim molim da mi pojasnite malo curke jako sam znatizeljan puno sam truda ulagao a dobio sam nista

Sumnjam da ste toliko stari :rolleyes:
Ako se ne osjećate međusobno kad se ona jako navlaži, niste kompatibilni. Ili ti je mali pimpek ili ne znate pronaći pravu pozu.

Nisi bila dovoljno vlažna pa ste oštetili zid rodnice ili si bila pred kraj menstruacije pa je ostalo tragova. Slijedeći put imajte malo dužu predigru, kad budeš dovoljno vlažna i napaljena toliko da ne možeš više izdržati, onda nek uđe u tebe. :mig:

leteći međed
29.02.2012., 22:45
Nisam pročitala svih 240 strana, al' me čisto iz radoznalosti zanima da li je neko doživio slično iskustvo kao ja prvi put.

To je bilo prije 2 godine, ja imala 16,5 on 23. Mislim da je mene prvih 10ak puta boljelo užasno zato što se on plašio više nego ja zbog mene, on nije bio nevin. Jer bilo je dovoljno da ja samo zapištim malo da se on odmah povuče i odustane od prodora, valjda što ga je bio strah da me ne povrijedi. Iz ove perspektive sad to mi je baš slatko, pokazuje mi koliko mu je bilo stalo, al' mi nekako neobično djeluje. Nije bilo krvarenja nikako, valjda nisam imala himen, al' je bilo bolno. I sad zna nekad da zaboli, al' mislim da je to 'tehnički', jer je nakrivljen lagano, a i ja sam dosta sitna (44kg :D).

rusha
01.03.2012., 10:51
Koje je tvoje pitanje? :misli:

hrvaticaa
01.03.2012., 11:42

pa
moguce je,da :D
ipak zensko najbolje poznaje svoje tilo,ako je navikla na odredjeni podrazaj mozda joj ti tvoji nisu jednostavno tolko napeti?
sta se sirine tice,el ona bas tolko siroka il je tebi tanki?:cerek:

leteći međed
01.03.2012., 14:26
Nebitno, izvinjavam se. Evo sad nabadam kako se briše poruka, ali nikako.

rusha
01.03.2012., 17:09
Ne znam zasto se odmah branis i ljutis. To sto meni nije jasno pitanje ne znaci da ga ne trebas pitati. Ako pitas da li je i ostale bolilo vise puta...naravno da neke je. I to je sasvim normalno. S vremenom prestane.

leteći međed
01.03.2012., 17:16
Ok, sve 5, znam da prestane, nije to ni bilo pitanje. A pogotovo se ne ljutim :)

Pitanje sam ponovila u postu, koji sam kasnije editovala, jer sam skontala da nije ni bitno toliko.

To što si ti tražila da ponovim pitanje pokazuje da si čitala i da te interesuje da odgovoriš, na čemu ti hvala, a ja se možda nisam najsrećnije izrazila.

Da imam neki konkretan problem, bilo bi mi drago da pitam, al' pošto nemam, čisto ću radi razjašnjenja napisati šta me zanimalo.

Da li se nekoj još desilo da se momak u suštini više boji da će ju povrijediti, nego što se ona boji bola, pa da onda to sve traje 10 puta duže nego što bi možda trebalo?

Uskladili smo se mi, na svu sreću ;)

rusha
01.03.2012., 17:22
Naravno, svaki muskarac kojem je stalo ce pripaziti, a pogotovo ako je curi prvi put. Budi sretna sto si naisla na takvoga. ;)

leteći međed
01.03.2012., 17:30
Jesam :)

Eto, sve riješeno ;)

Sad se i meni onaj moj post čini malo nadurenim, iako stvarno nije bio.

buba u uhu:p
02.03.2012., 10:53
jedno pitanje. samozadovoljavala sam se milion puta. i nije me bolilo i nisam krvarila. stoga mislim da nemam vise himena. da li ce onda krvariti u prvom spolnom odnosu?

E,iskreno,mislim da ne moze himen da se probije sa 2prsta.
Tj.zelim reci,da je jako tesko da gurnes 2prsta do kraj i da dodjes do himena,posto se on nalazi oko 5cm od ulaza u ribu:D

rusha
02.03.2012., 10:58
Tj.zelim reci,da je jako tesko da gurnes 2prsta do kraj i da dodjes do himena,posto se on nalazi oko 5cm od ulaza u ribu:D

Da? A prsti su ti kraći od 5 cm?

buba u uhu:p
02.03.2012., 17:19
Da? A prsti su ti kraći od 5 cm?

Nisu,ali kazem da je tesko uci sam sebi:mig:

Antaria
02.03.2012., 17:59

Himen se nalazi oko 1 cm od ulaza :kava:

Amybroj9
04.03.2012., 10:11
Himen se nalazi na samome "ulazu".
Otkud takve gluposti i brojke,8 cm,5 cm? :facepalm:

mariaanamaria
15.03.2012., 00:09
Molim vas, odmah na početku, nemojte me napadati. (Jer to se često puta dogodi kada postavim pitanje na forumu.)

Dakle, da li se smatra da više nisam nevina tek onda kada mi se probije himen?
Zato što ja ne znam dal je il nije.
Sa dečkom sam probala već par puta. Na početku me bolilo pa ga je samo malo gurnuo i izvadio. No sad me više ne boli tolko. (Samo pri samom ulazu.) Problem je u tome da mi on gurne i sve to, radi.. al penis mu stalno ispada van. :ne zna:
Jel mi nije dovoljno gurnuo?
I nisam krvarila ni malo. Šta ak mi nije dovoljno gurnuo uopće pa mi se zato nije ni probio himen.. :ne zna:

bkršmlj
15.03.2012., 00:43
možda mu je premali :ne zna:

Spejs
15.03.2012., 01:04
Po meni je veza nevinosti i himena trebala ostat u stoljecu u kojem je nastala a ne dovodit mnogobrojne mladce u zabludu :o

Ako si se seksala nisi nevina. End of story.

Izgleda da je i decko neiskusan. Samo nastavite s pokusavanjem :top:

I naravno: koristite zastitu!

boaboazg
15.03.2012., 08:33
javlja se još jedan početnik

smješno mi je što pišem ovo uopće al brinu me tehnički detalji,točnije 'što ako ne pogodim rupu' :D
samo ne želim tražit pomoć od cure :D pa bilo kakav savjet glede ovog dobrodošao..ili brinem oko ničeg? :D

papaq_
15.03.2012., 09:03
ak ti je to problem onda fino legni na leđa, a onda onda neka ga namješta i sama gađa rupu. Na taj način sigurno neces fulati rupu, a jednom kad uđeš u nju valjda ces se znat vratit

iako mislim ne znam kak bi je mogao fulat, pa neces leci na nju ko sivonja i onda onako napamet gađat i nadat se da ces uci u nju.

Imaš neki plan šta sa njom prije gađanja rupe ? ono neka predirgra i upoznavanje fizionomije iste, ono da vidiš di ga moraš staviti ili planiraš onako ko sivonja gađati suhu picku?

mariaanamaria
15.03.2012., 10:52
možda mu je premali :ne zna:

Po meni je veza nevinosti i himena trebala ostat u stoljecu u kojem je nastala a ne dovodit mnogobrojne mladce u zabludu :o

Ako si se seksala nisi nevina. End of story.

Izgleda da je i decko neiskusan. Samo nastavite s pokusavanjem :top:

I naravno: koristite zastitu!

Ali, nije mu mali i što je najbolje..on je iskusan. Ja nisam. :ne zna:

Mišica04
15.03.2012., 22:03
Evo da se i ja opet malo javim :)

Za one koji se sjećaju mojeg problema i svega što me mučilo - prošli tjedan je konačno uspjelo, više nisam junferica i jako sam sretna zbog toga! :D

Od tog puta do danas smo to napravili 4 puta i prvi put sam malo krvarila (trajalo je oko 2 min, krvi je bilo otprilike kao veličina nokta na palcu šake, znači ne puno), a drugi put je bilo malo više krvi s jednakim trajanjem krvarenja, a ostala 2 puta ništa :D

Moj dragi me čekao skoro 2 godine (uglavnom jer sam bila u strahu i nisam bila spremna; svaka mu čast), a sad mi je žao kaj prije nisam stisnula zube. No, isplatilo se čekati jer sad skoro svaki dan imam želju i super nam je :D Čitala sam da nije dobro da cura prvi put ide na dečka, no nakon dosta neuspjelih pokušaja na misionarski način on je predložio da ipak ja idem na njega jer će se tako on opustiti, a ja ću najbolje znati napraviti kak mi odgovara. U početku me peckalo čim je malo ušao pa sam stala i pričekala da prođe (nisam ga vadila, trajalo je oko 5 sekundi), nakon toga još malo više pa opet čekanje i tako sve dok nije došao do kraja i onda sam se samo ispravila i malo pričekala. Sišla s njega, obrisala krv, pričekala da to prestane i krenula.

Osjećaj je bio fenomenalan i sad mi je žao kaj sam toliko čekala, ali svako zlo za neko dobro. Dok sam se lagano spuštala na "njega" nismo koristili kondom (od tekućine prije sperme i tog kratkog vremena na "njemu" nećete ostati trudne :) ) no kad je krvarenje prošlo onda smo stavili i sve normalno :)
Uspjela sam isprobati više poza i jednostavno je to predivan osjećaj (da ne govorim o osjećaju nakon seksa - opuštenost, zadovoljstvo, sreća i mir) :)

Nadam se da sam vam ovim svojim iskustvom barem malo pomogla :)
Stvarno nije tak strašno, ne peče dugo, a i s vremenom se naviknete na "proširenost tamo dolje" :)

Zoey
15.03.2012., 22:54
...od tekućine prije sperme i tog kratkog vremena na "njemu" nećete ostati trudne :) ) no kad je krvarenje prošlo onda smo stavili i sve normalno :)...
Nadam se da sam vam ovim svojim iskustvom barem malo pomogla :)

joj, ne. nisi pomogla.

trudna mozes ostati u bilo kojem trenutku - i od "tekucine prije sperme" i od sperme. ne siri dezinformacije. ako zelis ostat trudna, samo daj, ali nemoj i druge uvjeravati u svoje metode.

i... nebitno je koliko odnos traje. mogucnost da zatrudnis i dalje postoji. kratko, dugo, svejedno je.

Gorštak
15.03.2012., 23:05
Ali, nije mu mali i što je najbolje..on je iskusan. Ja nisam. :ne zna:

iskusan je on malo sutra...nek ti ga zabije do kraja, pa ako ima bar prosjecno spolovilo, puknut ce...i da, jos si djevica, jer si tako mogla imati i oralac...dok ne pukne, nije gotovo...

javlja se još jedan početnik

smješno mi je što pišem ovo uopće al brinu me tehnički detalji,točnije 'što ako ne pogodim rupu' :D
samo ne želim tražit pomoć od cure :D pa bilo kakav savjet glede ovog dobrodošao..ili brinem oko ničeg? :D

gle, vecina nas u prvom pokusaju drzi sebe za onu stvar....ti budi pametan pa drzi nju za onu stvar i naciljaj rupu prstima...poslije samo primakni kitu...

waco dolan
16.03.2012., 01:42
joj, ne. nisi pomogla.

trudna mozes ostati u bilo kojem trenutku - i od "tekucine prije sperme" i od sperme. ne siri dezinformacije. ako zelis ostat trudna, samo daj, ali nemoj i druge uvjeravati u svoje metode.

i... nebitno je koliko odnos traje. mogucnost da zatrudnis i dalje postoji. kratko, dugo, svejedno je.

može ostati trudna, ali isto tako treba biti iskren i reći da su šanse za tako nešto jako male, pogotovo ako dečko nije svršio prije ili za vrijeme seksa pa da su nastavili poslije toga, predejakulat sam po sebi ne sadrži spermu, jedino kako sperma može dospjeti u njega je preko ostataka u traktu cijevi kojih neće biti ukoliko je prošlo dovoljno vremena od zadnje ejakulacije i ukoliko je dečko mokrio nakon toga

Amybroj9
16.03.2012., 12:01
:kava:može ostati trudna, ali isto tako treba biti iskren i reći da su šanse za tako nešto jako male, pogotovo ako dečko nije svršio prije ili za vrijeme seksa pa da su nastavili poslije toga, predejakulat sam po sebi ne sadrži spermu, jedino kako sperma može dospjeti u njega je preko ostataka u traktu cijevi kojih neće biti ukoliko je prošlo dovoljno vremena od zadnje ejakulacije i ukoliko je dečko mokrio nakon toga

Koliko god mala bila,postoji.
Da moji mama i tata nisu vjerovali u to, mene sada ne bi bilo ovdje :kava:

Mišica04
16.03.2012., 14:19
može ostati trudna, ali isto tako treba biti iskren i reći da su šanse za tako nešto jako male, pogotovo ako dečko nije svršio prije ili za vrijeme seksa pa da su nastavili poslije toga, predejakulat sam po sebi ne sadrži spermu, jedino kako sperma može dospjeti u njega je preko ostataka u traktu cijevi kojih neće biti ukoliko je prošlo dovoljno vremena od zadnje ejakulacije i ukoliko je dečko mokrio nakon toga

Slažem se :) Zato kad želiš malo "akcije" i to bez kondoma zamoliš dečka da taj dan ne maltretira "veseljka" pa možeš :)
Ipak, preporučam i podržavam korištenje kondoma ako (još) ne želite biti roditelji.

Ispričavam se i Zoey - zaboravila sam nadopisati ovo kaj je Waco Dolan rekao/rekla ;)

mariaanamaria
16.03.2012., 17:58
iskusan je on malo sutra...nek ti ga zabije do kraja, pa ako ima bar prosjecno spolovilo, puknut ce...i da, jos si djevica, jer si tako mogla imati i oralac...dok ne pukne, nije gotovo...

gle, vecina nas u prvom pokusaju drzi sebe za onu stvar....ti budi pametan pa drzi nju za onu stvar i naciljaj rupu prstima...poslije samo primakni kitu...

dakle, baš moram krvariti? :confused:

Teta2U
16.03.2012., 17:59
dakle, baš moram krvariti? :confused:

ne, ne moraš, nije krvarenje oznaka da ti je himen probijen, neke ne krvare, neke da. poanta je samo da uđe u tebe, cijeli, ništa drugo.

Kleopatra_0411
22.03.2012., 09:57
joj, ne. nisi pomogla.

Ne bi da širim dezinformacije ili da netko zbog mene zatrudni pa mi dođu kucati na vrata :D
Ali...zbilja, realno, stvarno mislite da se može ostati trudan od 2,3,4 guranja i "tekućine" prije. Znate li koliko se parovi trude kad žele dijete?
Znači baš taj jedan nesretnik izađe u "tekućini" i sam napravi dijete :rofl:
Meni se čini da to ima više teorija. Oni koji žele biti face pa ne trebaju kondom i onda ga izvade nakon minute od svršavanja ili pak oni koji žele napraviti curi dijete pa se tako ograde...ne znam :kava:
Mislim da smo na čisto, ja koristim pilule pa nisam mjerilo :)

rusha
22.03.2012., 10:08
Nije uopće bitno kolika je mogućnost....Mogućnost postoji, a posljedice su ozbiljne.
Nije to kao da razmišljaš kolika je šansa da te policija kazni jer nisi stao čovjeku na pješačkom. Mala, jel tako? Ali čak i ako te kazni...platiš, naučiš nešto za sljedeći put i ideš doma.
Ali, ako cura zatrudni je li bitno kolika je za to bila šansa? Hoće li ju statistike utješiti? Riješiti problem trudnoće? Nahraniti to dijete?

Pa dobro, je li toliki problem zaštititi se?

Kleopatra_0411
22.03.2012., 10:17
Ma ne znam, nije da sam ja nagovarala mladi svijet da se ostavi zaštite. :D Često svi zaboravljaju opasnost od bolesti.
Samo kažem da s godinama shvatiš neke stvari realnije. Svi smo prošli ili moramo proći onaj početni strah od trudnoće i teme na forumima tipa : "Ušao je jednom jesam li trudna? Svršio je na plahtu, jesam li trudna? " Itd...
Stavimo ruku na srce, 99% nas bi onda imalo već nogometnu momčad i rezervu :D
Ali...pošto je ovo tema za početnike, savjet je pilule u dugoj vezi + kondom za zaštitu od bolesti ako nismo sigurni u partnera ;)

moonlight0
22.03.2012., 10:47
Pa dobro, je li toliki problem zaštititi se?
Slažem se.
Stvarno, ja ne kužim neke ljude. :rolleyes:

leone.sb
22.03.2012., 20:24
pitanje prvog seksa meni je delikatno i neugodno. tehnički gledano, nisam nevin ali je taj seks, od prije nekoliko godina, bio doduše spontan ali bezveze, prave penetracije skoro pa i nije bilo jer sam izdržao možda 15 sekundi. njena reakcija bila je nedefinirana, ali se vidjelo da joj je bilo neugodno premda mi to nije rekla. otada je u mojoj podsvijesti prisutan strah od seksualnog podbacivanja odnosno nelagode prouzrokovanog njime što je, shvatio sam to kasnije, uzrokovalo moju rezerviranost prema curama - kasnije sam najdalje išao do ljubljenja i maženja u krevetu.
tako dolazim do još jednog u nizu životnih paradoksa: da bih bio bolji u seksu, treba mi prakse, ali prakse nema već godinama jer je strah od podbacivanja jednostavno jači od nagona za seksom (a njega ne fali, osobito sad u proljeće). ako tome pridodam činjenicu da nisam baš ni "obdaren", svi moji aduti ostaju u sjeni. kad razmišljam o svemu tome, osjećam se prilično sjebano, ne vidim neku perspektivu po tom pitanju, a godine prolaze...

Teta2U
22.03.2012., 21:05
pitanje prvog seksa meni je delikatno i neugodno. tehnički gledano, nisam nevin ali je taj seks, od prije nekoliko godina, bio doduše spontan ali bezveze, prave penetracije skoro pa i nije bilo jer sam izdržao možda 15 sekundi. njena reakcija bila je nedefinirana, ali se vidjelo da joj je bilo neugodno premda mi to nije rekla. otada je u mojoj podsvijesti prisutan strah od seksualnog podbacivanja odnosno nelagode prouzrokovanog njime što je, shvatio sam to kasnije, uzrokovalo moju rezerviranost prema curama - kasnije sam najdalje išao do ljubljenja i maženja u krevetu.
tako dolazim do još jednog u nizu životnih paradoksa: da bih bio bolji u seksu, treba mi prakse, ali prakse nema već godinama jer je strah od podbacivanja jednostavno jači od nagona za seksom (a njega ne fali, osobito sad u proljeće). ako tome pridodam činjenicu da nisam baš ni "obdaren", svi moji aduti ostaju u sjeni. kad razmišljam o svemu tome, osjećam se prilično sjebano, ne vidim neku perspektivu po tom pitanju, a godine prolaze...

A pitanje je... ?? :confused:
Nitko ti ovdje ne može pomoći da ti ta negativa iz glave nestane, na tvoju žalost, to je samo tvoj posao, ustvari, ako to želiš...

Ary@
22.03.2012., 21:15
Koliko točno obdaren, mislim ukoliko nisi neki ekstremni slučaj zbog čega bi obdarenost bila problem...
Prvi seks nije mjerilo koliko smo dobri...na to se odnosi ono "prvi mačići se bacaju u vodu"...tako i to...jednostavno prihvati da postoji masa ljudi kojima je prvi seks bio bolan, neugodan, glup ili da je cijeli čin završio puno prije nego što je počeo

Lakše je imati prakse u mlađim danima jer tada većina eksperimentira, ne zna što voli, otkriva što voli tako da jednostavno prihvati da velika većina ima nekih poteškoća i kreni...

Iskreno nisam bila rođeni talent i bilo je hrpa smiješnih i bolnih situacija ispočetka, ali sam se odlično zabavljala ( mislim da je najvažnije za osobe koje se prvi put upuštaju u takve odnose koriste kontracepciju i da to prihvate kao zabavu i uživanje u zajedničkom otkrivanju tjelesnih užitaka, a ne da budu nešto poseban ljubavnik i da cura doživi nekoliko orgazama...to bude došlo samo od sebe)..za to mogu zahvaliti tadašnjem dečku...tako da nisam imala traume i strahove..

leone.sb
22.03.2012., 21:37
A pitanje je... ?? :confused:
Nitko ti ovdje ne može pomoći da ti ta negativa iz glave nestane, na tvoju žalost, to je samo tvoj posao, ustvari, ako to želiš...
mislio sam pitanje u značenju "tema", "predmet", "razgovor".

htjedoh reći da mi je sad, koje ironije, teže ostvariti seks nego kad sam bio nevin jer sam tada, lišen opisanog iskustva, sve to nekako idealizirao i smatrao jednostavnijim. sada dominiraju sumnja i nelagoda.

nisam ni mislio da je to posao mog komšije, samo konstatiram jedan paradoks, začarani krug, a njega nije lako razriješiti. rješenje, ako je i moguće, nipošto ne ovisi samo o mojoj želji što je logično jer ni sam "problem" nije nastao samo mojim (ne)djelovanjem. tako je uostalom s većinom problema u životu.

Teta2U
22.03.2012., 21:44
mislio sam pitanje u značenju "tema", "predmet", "razgovor".

htjedoh reći da mi je sad, koje ironije, teže ostvariti seks nego kad sam bio nevin jer sam tada, lišen opisanog iskustva, sve to nekako idealizirao i smatrao jednostavnijim. sada dominiraju sumnja i nelagoda.

nisam ni mislio da je to posao mog komšije, samo konstatiram jedan paradoks, začarani krug, a njega nije lako razriješiti. rješenje, ako je i moguće, nipošto ne ovisi samo o mojoj želji što je logično jer ni sam "problem" nije nastao samo mojim (ne)djelovanjem. tako je uostalom s većinom problema u životu.

Nije nimalo neshvatljivo da ti je sada ostvariti seks teže, jer te, kako se čini, ta negativa zbog curine reakcije, još itekako drži. Čini se da bi bilo najbolje kada bi našao djevojku kakvu želiš, kojoj bi doista vjerovao, jer dokle god tu negativu držiš u sebi, bit će ti teško ikakav seks ostvariti... što će reći - povjeriti se o tome nekome, kome doista vjeruješ, bi moglo doista pomoći.

leone.sb
23.03.2012., 00:45
Koliko točno obdaren, mislim ukoliko nisi neki ekstremni slučaj zbog čega bi obdarenost bila problem...
ispodprosječne je dužine ako je suditi prema podacima s interneta. nisam prije o tome toliko mislio ali me sada, u drugoj polovini 20.ih to dosta muči. cure ste pa ne možete potpuno razumjeti koliko ta spoznaja loše utječe na muško samopouzdanje na polju seksualnosti. inače, možda će vam zvučati čudno, solidnog sam fizičkog izgleda, ima cura koje trzaju na mene (ok, većina njih mene ne privlači ali to sad nije bitno) ali sam povučeniji i promjenjivog samopouzdanja (opisao sam dijelom zašto).

Prvi seks nije mjerilo koliko smo dobri...na to se odnosi ono "prvi mačići se bacaju u vodu"...tako i to...jednostavno prihvati da postoji masa ljudi kojima je prvi seks bio bolan, neugodan, glup ili da je cijeli čin završio puno prije nego što je počeo
sve to stoji, nisam ni očekivao da ću prvi puta biti velemajstor ali jednostavno ne vidim u tom "treniranju" neki užitak, baš naprotiv tlaka mi je prolaziti kroz sve to, a i solo sam. međutim o seksu mislim stalno, gledam porniće i masturbiram svakodnevno, ponekad i dva puta dnevno. libido je dakle konstantan.

Lakše je imati prakse u mlađim danima jer tada većina eksperimentira, ne zna što voli, otkriva što voli tako da jednostavno prihvati da velika većina ima nekih poteškoća i kreni...

Iskreno nisam bila rođeni talent i bilo je hrpa smiješnih i bolnih situacija ispočetka, ali sam se odlično zabavljala ( mislim da je najvažnije za osobe koje se prvi put upuštaju u takve odnose koriste kontracepciju i da to prihvate kao zabavu i uživanje u zajedničkom otkrivanju tjelesnih užitaka, a ne da budu nešto poseban ljubavnik i da cura doživi nekoliko orgazama...to bude došlo samo od sebe)..za to mogu zahvaliti tadašnjem dečku...tako da nisam imala traume i strahove..
iako sam normalno socijalan (izlazim, idem na kave, imam društvo), svih ovih godina (a izlazim od 2.srednje) nisam upoznao curu s kojom bih prošao to sve. to su sad te neke praznine, preskočene stvari i iskustva. točno vidim koliko sam u zaostatku po tom pitanju u odnosu na poznanike i prijatelje kojima je sve to došlo na vrijeme.

Nije nimalo neshvatljivo da ti je sada ostvariti seks teže, jer te, kako se čini, ta negativa zbog curine reakcije, još itekako drži. Čini se da bi bilo najbolje kada bi našao djevojku kakvu želiš, kojoj bi doista vjerovao, jer dokle god tu negativu držiš u sebi, bit će ti teško ikakav seks ostvariti... što će reći - povjeriti se o tome nekome, kome doista vjeruješ, bi moglo doista pomoći.
možda ćeš pomisliti da sam težak ili promašen slučaj, čak i sam sebi zbog toga često idem na živce, ali ovo moram reći: meni je sama pomisao da s curom pričam o našim seksualnim problemima solidan turn off. razumiješ, ja mogu pričati o svemu, to nije sporno, ali je pitanje kakav efekt to može imati. jebiga, kao što sam naveo, ozbiljne veze nisam imao, iza mene je pristojan broj kratkih brijanja s curama s kojima (osim te jedne) nije bilo seksa. imam osjećaj da sam neke bitne stvari preskočio, što u srednjoj, što na faksu.

Mišica04
23.03.2012., 15:25

Potpuno se slažem s tobom! Mene je prvi put peklo i oboje smo bili malo zbunjeni i smotani pošto je i njemu i meni bio prvi put, no sve sam okrenula na šalu i na kraju je ispalo ok. Prva dva puta je svršio relativno brzo, a sad prođe 40-50 min dok ne svrši i dobro je :D

Jednostavno trebaš naći curu koja će te voljeti takvog kakav jesi i s kojom ćeš moći biti opušten i svoj i jednostavno se prepustiti.

Zbog jednog "neuspjelog" pokušaja se ne vrijedi zamarati nego treba biti uporan i pokušati ponovno, a ne odmah odustati. Vjerojatno ti se po glavi mota pitanje "Kaj ak se ponovno dogodi to isto?", no vjeruj mi, probaj ne misliti na to, opusti se i uživaj :)

P.S. Prvi put uglavnom traje dosta kratko, ali kako se broj puta povećava tako se povećava i trajanje tako da se nemoj bedirati radi toga.

Ary@
23.03.2012., 18:12
ispodprosječne je dužine ako je suditi prema podacima s interneta. nisam prije o tome toliko mislio ali me sada, u drugoj polovini 20.ih to dosta muči. cure ste pa ne možete potpuno razumjeti koliko ta spoznaja loše utječe na muško samopouzdanje na polju seksualnosti. inače, možda će vam zvučati čudno, solidnog sam fizičkog izgleda, ima cura koje trzaju na mene (ok, većina njih mene ne privlači ali to sad nije bitno) ali sam povučeniji i promjenjivog samopouzdanja (opisao sam dijelom zašto).

sve to stoji, nisam ni očekivao da ću prvi puta biti velemajstor ali jednostavno ne vidim u tom "treniranju" neki užitak, baš naprotiv tlaka mi je prolaziti kroz sve to, a i solo sam. međutim o seksu mislim stalno, gledam porniće i masturbiram svakodnevno, ponekad i dva puta dnevno.
.

Muška populacija često zna pretjerivati s veličinama, stoga nađi medicinski utemeljene podatke, ukoliko baš hoćeš biti siguran.

Istina ako to shvatiš kao "treniranje", a ne uživanje i poboljšavanje samog sebe da će ti biti tlaka, ali ukoliko to shvatiš kao zabavu u kojoj si svaki put sve bolji i bolji, onda i u "treniranju" možeš uživati...

Kako možeš biti intiman s osobom, a ne razgovarati s njom o istim stvarima..

leone.sb
23.03.2012., 22:38
Jednostavno trebaš naći curu koja će te voljeti takvog kakav jesi i s kojom ćeš moći biti opušten i svoj i jednostavno se prepustiti.
da, to oduvijek i nastojim, nekad više nekad manje, ali je u osnovi svaki izlazak dosad bio motiviran željom za upoznavanjem takve cure, srodne duše koja nadahnjuje a mamurnim, dosadnim nedjeljama daje smisao.

Zbog jednog "neuspjelog" pokušaja se ne vrijedi zamarati nego treba biti uporan i pokušati ponovno, a ne odmah odustati. Vjerojatno ti se po glavi mota pitanje "Kaj ak se ponovno dogodi to isto?", no vjeruj mi, probaj ne misliti na to, opusti se i uživaj :)

P.S. Prvi put uglavnom traje dosta kratko, ali kako se broj puta povećava tako se povećava i trajanje tako da se nemoj bedirati radi toga.
Muška populacija često zna pretjerivati s veličinama, stoga nađi medicinski utemeljene podatke, ukoliko baš hoćeš biti siguran.

Istina ako to shvatiš kao "treniranje", a ne uživanje i poboljšavanje samog sebe da će ti biti tlaka, ali ukoliko to shvatiš kao zabavu u kojoj si svaki put sve bolji i bolji, onda i u "treniranju" možeš uživati...
jasno, ali to je puno lakše kad je netko u vezi. zapravo to je jedino i moguće u vezi, sumnjam da se netko tako često seksa sa različitim curama ili ženama da bi na taj način stekao iskustvo.

Kako možeš biti intiman s osobom, a ne razgovarati s njom o istim stvarima..
pa nemam pojma jer ozbiljnu vezu još nisam imao. htjeo sam reći da takav razgovor ne dolazi u obzir kod kratkotrajnih avantura koje bi eventualno završile seksom. u vezi je o tim stvarima, preptostavljam, puno lakše razgovarati, što je logično jer tada ljudi prevladaju neke psihološke barijere.

u svakom slučaju, cure hvala na savjetima :)

Teta2U
23.03.2012., 22:44
pa nemam pojma jer ozbiljnu vezu još nisam imao. htjeo sam reći da takav razgovor ne dolazi u obzir kod kratkotrajnih avantura koje bi eventualno završile seksom. u vezi je o tim stvarima, preptostavljam, puno lakše razgovarati, što je logično jer tada ljudi prevladaju neke psihološke barijere.

u svakom slučaju, cure hvala na savjetima :)

Ok, u tim avanturama, da, takav iskreni razgovor je nepoznanica, kojoj uglavnom i nije mjesto odigrati se. Da, u vezi sa osobom kojoj vjeruješ, prema kojoj imaš iskrene osjećaje, je ne samo lakše razgovarati, nego shvatiš da takvi razgovori, otvoreni i iskreni, o bilo čemu, dođu pod normalu. Barem bi trebalo tako biti, a vidim da ipak nije svima, no onda se sjetim kakve to odnose uopće nazivaju "vezom", pa mi odmah jasno...

Uglavnom, kako nisi još imao pravu vezu, a ta barijera ti prilično jaka u tebi, nekako, negdje, moraš naći neku vrstu -ispušnog ventila-, kako bi se mogao što bolje sa time nositi, i s vremenom izdići iz toga.

mariaanamaria
26.03.2012., 15:36
Neki dan sam pisala o onom svim problemu o probijanju himena.. Dakle, jebali se jesmo al ja i dalje nisam zicer jel je himen probijen. Jer nisam krvarila a penis mu je stalno ispadao.
A sad smo prekinuli.
I meni će biti jako neugodno, ako ću biti sa nekim drugim koji će misliti da nisam nevina i onda mi ga on probije. :503:

Spejs
26.03.2012., 16:12
mam, zasto se uopce zamaras s time? nevina il ne, puko il ne, tak ti je svejedno :ne zna:

niksolina
26.03.2012., 18:19
Neki dan sam pisala o onom svim problemu o probijanju himena.. Dakle, jebali se jesmo al ja i dalje nisam zicer jel je himen probijen. Jer nisam krvarila a penis mu je stalno ispadao.
A sad smo prekinuli.
I meni će biti jako neugodno, ako ću biti sa nekim drugim koji će misliti da nisam nevina i onda mi ga on probije. :503:

Ma joj, to ti niš ne znači. Meni prvi ni drugi(..) nije bilo krvi. U početku mi je to bilo čudno. Ali eto znam još 2 cure sa istom situacijom.

Zoey
26.03.2012., 21:04
doista ne znam kad ce ljudima postat jasno da nije vazno je li himen pukao ili nije i da je seks u glavi, a ne u krvi?

isuse boze. :facepalm:

/i ne, za zdravi razum ne trab biti stariji i iskusniji. samo treba, pa... imati zdravog razuma i malo soli u glavi. ne zelim navuci bijes zbunjenih tinejdzera, ali stvarno... kaj je TAK bas jako bitno je li bilo 10 kapi krvi ili je bilo krvi kao u CSI-u ili je nije bilo i zasto je nije bilo i koliko je duboko kita usla? onak, ak je usla do kraja, onda je to - TO!/

Monica.
27.03.2012., 09:25
doista ne znam kad ce ljudima postat jasno da nije vazno je li himen pukao ili nije i da je seks u glavi, a ne u krvi?

isuse boze. :facepalm:

tebi je jasno, i meni je jasno, sad..ali mi nije bilo potpuno jasno u njihovim godinama, kao i većini...što znači da će shvatiti..kad još malo narastu :mig:

aurora1212
28.03.2012., 19:32
u vezi sam mjesec dana, on ima 23, ja 18 god. još uvijek mu nisam rekla da sam djevica. prije par dana kada smo pričali o sexu, samo sam mu rekla da se osjećam kao djevica pored njega i pitala sam ga šta bi bilo da jesam, na što mi je on samo odgovorio pa što i da jesi, bio bi ti prvi i zadnji. da li bi mu vi rekli da ste djevica ili bi prešutili i pretrpjeli bol za vrijeme sexa?

Teta2U
28.03.2012., 19:39
u vezi sam mjesec dana, on ima 23, ja 18 god. još uvijek mu nisam rekla da sam djevica. prije par dana kada smo pričali o sexu, samo sam mu rekla da se osjećam kao djevica pored njega i pitala sam ga šta bi bilo da jesam, na što mi je on samo odgovorio pa što i da jesi, bio bi ti prvi i zadnji. da li bi mu vi rekli da ste djevica ili bi prešutili i pretrpjeli bol za vrijeme sexa?

rekla bih.... imam jedan problem - sama sebi sam, naime, bitna, kao i moji osjeti, osjećaji itd.

abrakadabraaa
28.03.2012., 21:06

:rolleyes:

Rekla bi. Ne vidim zašto bi to bio problem?

lederpzg
29.03.2012., 07:50
Pozdrav,probao sex već jednom s djevojkom no ne uspijem postić erekciju zbog napetosti.
Meni će to biti prvi puta,njoj ne. Ne mogu se nikako riješit te anksioznosti,puno pitanja što ako,kako itd
Također penis mi nije neke zavidne veličine,čim spustim gaće ode i to malo erekcije što postignem

aurora1212
29.03.2012., 11:01
hvala vam. rekla sam mu sinoć i eto bojala se bez razloga. bilo mu je drago, i rekao da mu ne smeta ni malo, čak da mu je i draže to nego da me okrenulo pola grada. hvala vam :)

leone.sb
30.03.2012., 01:04
Pozdrav,probao sex već jednom s djevojkom no ne uspijem postić erekciju zbog napetosti.
Meni će to biti prvi puta,njoj ne. Ne mogu se nikako riješit te anksioznosti,puno pitanja što ako,kako itd
prvo i osnovno, jesi siguran da te ta cura dovoljno privlačila? imao sam eto i takvo iskustvo. doduše seks nam nije bio imperativ ali je bilo očito da dotična nije imala ništa protiv, međutim nije išlo iz jednostavnog razloga što mi nije bila dovoljno napeta. jebiga, otrijeznio sam se (mislim doslovno) :D ne kažem da je to razlog, samo nagađam jer tog problema nisam imao s curama koje su mi bile privlačne i kad sam trijezan - točnije, problem je bio dijametralno suprotan: prebrz finiš. ma sve je to stvar vježbe.

Također penis mi nije neke zavidne veličine,čim spustim gaće ode i to malo erekcije što postignem
pročitaj što su cure meni napisale u vezi ovoga (nekoliko postova gore).

hvala vam. rekla sam mu sinoć i eto bojala se bez razloga. bilo mu je drago, i rekao da mu ne smeta ni malo, čak da mu je i draže to nego da me okrenulo pola grada. hvala vam :)
bravo za tebe! pobijedila si svoj strah, hrabro si mu priznala da si s 18 još uvijek nevina. daj se javi oprahici ili barem danijeli u "8. kat." mislim da tu priču vrijedi čuti.

Gorštak
30.03.2012., 02:33
Btw, kod nekih cura, himen ode s mengom, tako da dečko možda nije imao što ni probit. A ovim dečkima sa problemima mogu preporučiti samo jednu stvar: opuštanje. Predigra postoji s razlogom, i nije ništa čudno ako vam nije kao kamen na sam pogled na njeno golo tijelo. Lezite goli pored nje, istražujte ju prstima i pogledom, kompletno tijelo, nabacite amatersku masažu, štipkanje, pipkanje, oralac. Dozvolite si biti opušteni dok ste goli pored druge osobe. Nekome će možda i gašenje svjetla pomoći. Ako imate eterično ulje, upotrijebite ga. Neka to traje i duže vrijeme, jer tek kad se oboje opustite, to će biti ono pravo.

Valjakica
02.04.2012., 18:09
ovako, dečko i ja smo to napravili prvi puta i užasno me boljelo i krvarila sam, i evo drugi puta smo napravili, ista stvar, samo manje boli i manje krvari, ali mene zanima oće li ta bol prestati kao i krvarenje i kada? jer ako će se to opet događati ne bi mi bilo ugodno to ponavljati.....

Zoey
02.04.2012., 18:59
ovako, dečko i ja smo to napravili prvi puta i užasno me boljelo i krvarila sam, i evo drugi puta smo napravili, ista stvar, samo manje boli i manje krvari, ali mene zanima oće li ta bol prestati kao i krvarenje i kada? jer ako će se to opet događati ne bi mi bilo ugodno to ponavljati.....

i kaj ti sad oces da ti mi kazemo?

naravno da ce prestati. a ako ne vjerujes, onda se vise nikad nemoj ni posevit. boze, svasta. :ne zna:

strumfetica91
04.04.2012., 00:03
zasto Vi svi tu,sa nekih 16,17,18 god ne pricekate i svoju punoljetnost u glavi tj dovoljnu spremnost i neku normalnu osobu s kojom se vidite u vezi i buducnosti (nekoj blizoj) itd....bit ce vam poslije zao sto ste tako nesto "vazno" (u biti i je vazno jer ces se tog decka sjecat cijeli zivot) potrosili s nekom sasvim nebitnom osobom :)

veocic
04.04.2012., 01:37
ja imam 14 godina i imam strah da nikad neču spavat snikakvom curom ne zato što ne želim nego me je neki strah (sram me se skinit pred njom,oču pogrješit,zbunit se,osramotit)...jeste li i vi imali takav osječaj kad ste bili mojih godina ?

sančii
04.04.2012., 01:50
ja imam 14 godina i imam strah da nikad neču spavat snikakvom curom ne zato što ne želim nego me je neki strah (sram me se skinit pred njom,oču pogrješit,zbunit se,osramotit)...jeste li i vi imali takav osječaj kad ste bili mojih godina ?

Kokić za dvije tri godine ćeš blejat u ženske kao da su bogovi, a ti strahovi što ih sad imaš nestat će dok si rekao keks...
Daj opusti se, premlad si da tako razmišljaš:)

marlene_m
04.04.2012., 15:16
zasto Vi svi tu,sa nekih 16,17,18 god ne pricekate i svoju punoljetnost u glavi tj dovoljnu spremnost i neku normalnu osobu s kojom se vidite u vezi i buducnosti (nekoj blizoj) itd....bit ce vam poslije zao sto ste tako nesto "vazno" (u biti i je vazno jer ces se tog decka sjecat cijeli zivot) potrosili s nekom sasvim nebitnom osobom :)

Ne mora biti, meni je taj prvi dečko totalno nebitan i nikad ga se ni ne sjetim, iako smo i bili u vezi preko godine dana. Bitan ti je onaj "pravi", s kojim se na kraju skrasiš, kojeg zavoliš, imaš obitelj... Sve osim njega je prošlost, nebitna prošlost.

Madafaka22
05.04.2012., 11:52

I ja sam imao tada taj osecaj ali ne brini za koju godinu ces da slinis za svakom sa dobrom guzicom ne brini :D

Galen Marek
05.04.2012., 13:10
Iskreno, ne da mi se citati skoro 5000 postova pa cu odmah postaviti pitanja:

1) da li preporucate one Primeros kondome za prvi put, ili ipak Durex?

2) nakon snosaja, potrebno je cim prije skinuti kondom sa spolovila, zar ne?
treba li se sto prije oprati intimna zona ili se moze pricekati "morning after"?

Spejs
05.04.2012., 13:33
1) Moj favorit su young hearts iz mullera, dobar omjer cijene i kvalitete. Inace durexov vocni slovi za najkvalitetniji. Ako je njoj prvi put uzmi nekakav lubrikant - fun mix dureksov sa vrecicama lubrikanta ili kutijicu vazelina (nekih 10kn u dm-u, stoji na dnu kod krema i britvica)

2) Bitno je da ga izvadis prije nego padne zato da kondom i sve unutra ne sklizne u nju. Nece ti nista biti ako se ne operes odmah.

Samo ako ides analno obavezno operi, bez obzira na kondom.

Teta2U
05.04.2012., 13:39
Iskreno, ne da mi se citati skoro 5000 postova pa cu odmah postaviti pitanja:

1) da li preporucate one Primeros kondome za prvi put, ili ipak Durex?

2) nakon snosaja, potrebno je cim prije skinuti kondom sa spolovila, zar ne?
treba li se sto prije oprati intimna zona ili se moze pricekati "morning after"?

Bilo koji kondom, glavno da je kondom i da se zna kako se pravilno služiti njima.

Operi se, ne čekaj neki peti dan...

Nina Rosso
05.04.2012., 17:41
Mislim da nije dobro reći "bilo koji kondom, glavno da je kondom", jer tu kvaliteta itekako igra ulogu. Ja uvijek koristim Durex Classic, nikad me do sad nije iznevjerio (kuc kuc kuc, o drvo, da se ne ureknem xD). Nisam baš sklona probavanju jeftinih kondoma, pogotovo ne Primeros, makar me zanima jel to išta valja (jbg, recesija je, oni su po 6kn, a Durex po 19 xD). Preporučam Durex Classic.
A intimnu zonu najbolje oprati odmah, nz. Ja sam dosta oprezna što se tiče svega toga, možda čak i previše ponekad. Ali ne kaže se uzalud da opreza nikad dosta xD :D

Teta2U
05.04.2012., 18:07
Mislim da nije dobro reći "bilo koji kondom, glavno da je kondom", jer tu kvaliteta itekako igra ulogu. Ja uvijek koristim Durex Classic, nikad me do sad nije iznevjerio (kuc kuc kuc, o drvo, da se ne ureknem xD). Nisam baš sklona probavanju jeftinih kondoma, pogotovo ne Primeros, makar me zanima jel to išta valja (jbg, recesija je, oni su po 6kn, a Durex po 19 xD). Preporučam Durex Classic.
A intimnu zonu najbolje oprati odmah, nz. Ja sam dosta oprezna što se tiče svega toga, možda čak i previše ponekad. Ali ne kaže se uzalud da opreza nikad dosta xD :D

konkretno - doista je jedino bitno da se koristi kondom, iz više razloga, znanih kao -eventualna trudnoća, spolno prenosive bolesti itd. A vezano za same kondome i njihovu kvalitetu, tj. kako tko smatra i vidi, stoji na temi Kondomi, problemi s kondomima - zbirni topic (http://www.forum.hr/showthread.php?t=378139), što će reći - rasprava o kondomima se tamo vrši, a ne ovdje. Ono što je najvažnije za prvi seks je informiranost, što postaje velika nepoznanica; ne samo o kondomima već o svemu vezanomu za seks. A u to dođe i - znati pravilno upotrebljavati kondome.

Nina Rosso
05.04.2012., 18:30
Ja u svom postu ne vidim da sam u bilo kojem kontekstu spomenula da nije bitno korištenje kondoma i znanje o tome kako ih pravilno upotrebljavati :) Postavljeno je pitanje koje kondome preporučujemo i ja sam odgovorila na to pitanje. Mislim da nije potrebno ići na drugu temu jer ionako nisam pokrenula raspravu o kondomima. Dala sam samo svoje mišljenje. Mislim da to smijem napraviti :)

Teta2U
05.04.2012., 18:33
Ja u svom postu ne vidim da sam u bilo kojem kontekstu spomenula da nije bitno korištenje kondoma i znanje o tome kako ih pravilno upotrebljavati :) Postavljeno je pitanje koje kondome preporučujemo i ja sam odgovorila na to pitanje. Mislim da nije potrebno ići na drugu temu jer ionako nisam pokrenula raspravu o kondomima. Dala sam samo svoje mišljenje. Mislim da to smijem napraviti :)

zaboravljam da se mora striktno napomenuti da je link na temu o kondomima stavljen za sve, ne zbog tebe ili tvog odgovora, pa isprika na tome. :)
Ukratko, tema o kondomima je linkana kako bi svi koji imaju pitanja o njima, tamo pitali, a ne ovdje.

Nina Rosso
05.04.2012., 18:37
Ako je quotean moj post, onda smatram da je ono što si napisala upućeno meni. Ispričavam se :)

Teta2U
05.04.2012., 18:40
Ako je quotean moj post, onda smatram da je ono što si napisala upućeno meni. Ispričavam se :)

nema potrebe, ja sam zeznula ne napisavši zbog čega konkretno je link stavljen :mig:
A sad se vratimo na sami smisao teme - prvi puta i sve ostalo.

Da dodam - dozvoljeno je o kondomima u smislu trebaju li i zašto, ostalo samo na temi linkanoj ranije

veocic
07.04.2012., 00:06
I ja sam imao tada taj osecaj ali ne brini za koju godinu ces da slinis za svakom sa dobrom guzicom ne brini :D

e hvala ti brate stvarno sam trebao mišljenje nekog ko se sječa svog djetinstva al stvarno me je neznam nekako sram se skinit pred curom vamo tamo mislim da ču se usrat prvi put ako uoče bude bilo prvog puta :D

RedBaron91
07.04.2012., 00:28
Kokić za dvije tri godine ćeš blejat u ženske kao da su bogovi, a ti strahovi što ih sad imaš nestat će dok si rekao keks...
Daj opusti se, premlad si da tako razmišljaš:)

Onda sam ja izuzetak. Imam 20 godina, a jos me uvijek isti strah proganja. Tj, moje iskustvo sa curama je gotovo jednako nuli :/
Ne samo da imam takve strahove, nego mi je neugodno i "zagrliti" zensku osobu, kam nekaj drugo :503::ne zna:

veocic
07.04.2012., 21:07
Onda sam ja izuzetak. Imam 20 godina, a jos me uvijek isti strah proganja. Tj, moje iskustvo sa curama je gotovo jednako nuli :/
Ne samo da imam takve strahove, nego mi je neugodno i "zagrliti" zensku osobu, kam nekaj drugo :503::ne zna:

MENE JE STRAH ZAGRLIT,POLJUBIT,A DA NE GOVORIM SKINUT SE PRED NJOM I SPAVAT SNJOM DOBRO JA IMAM 14 I MISLIM DA ČE MI TAJ STRAH OSTAT NEZNAM ZAŠTO

RedBaron91
07.04.2012., 21:38
MENE JE STRAH ZAGRLIT,POLJUBIT,A DA NE GOVORIM SKINUT SE PRED NJOM I SPAVAT SNJOM DOBRO JA IMAM 14 I MISLIM DA ČE MI TAJ STRAH OSTAT NEZNAM ZAŠTO

velim ti, meni je ostao :D

robotouef
07.04.2012., 23:48
OMG, slučajno naletih na ovu temu, ne znam dal da se smijem ili plačem :D
pa nekim ljudima uz silnu dostupnost informacija nije dovoljno da povežu par 2 i 2. pitanja kao da udžbenik iz biologije vidjeli nisu. od tableta za svršavanje, filozofske rasprave kako se himen probija do drama jer 14 godišnjak se boji cura i seksa s istima... sumrak seksualne edukacije....:kava:

veocic
08.04.2012., 00:06
velim ti, meni je ostao :D

ma brate mi smo glavni! :D

leone.sb
08.04.2012., 13:43
a da se prestanete osvrtat na probleme 14godišnjaka?

seksualna nelagoda je psihološka barijera koja se može javiti u raznim godinama i može biti uvjetovana različitim faktorima. ne znam, što sam stariji sve sam pesimističniji u vezi seksa, sve manje vjerujem u mogućnost kvalitetnog i ispunjavajućeg seksa, nebitno koji je tome razlog. ili obrnuto, često mi se čini da bi se za takav seks trebalo poklopiti puno stvari. tu je mnogo muljanja, tabua i potisnutnog, ma koliko mi to sebi teško priznali.

mfranic
08.04.2012., 15:12

seksualna nelagoda je psihološka barijera koja se može javiti u raznim godinama i može biti uvjetovana različitim faktorima. ne znam, što sam stariji sve sam pesimističniji u vezi seksa, sve manje vjerujem u mogućnost kvalitetnog i ispunjavajućeg seksa, nebitno koji je tome razlog. ili obrnuto, često mi se čini da bi se za takav seks trebalo poklopiti puno stvari. tu je mnogo muljanja, tabua i potisnutnog, ma koliko mi to sebi teško priznali.

Očito nisi u kvalitetnoj vezi, jer ako si opušten i pokraj si osobe koju voliš, ne može biti loš seks.

Zoey
08.04.2012., 20:49

ne kuzim, sve manje vjerujes, iz bilo kojeg razloga? :misli:

/a moj bi ti stari rekao: misliti je drek znati. to kaj ti mislis ili ti se cini da bi se ne znam koliko zvijezda trebalo poklopiti je totalni nonsens./

leone.sb
09.04.2012., 13:01
Očito nisi u kvalitetnoj vezi, jer ako si opušten i pokraj si osobe koju voliš, ne može biti loš seks.
nisam ni u kakvoj vezi, a nažalost nisam nikad ni bio. vjerujem da seks može biti dobar, samo eto meni se čini da se dosta toga mora poklopiti. napominjem, ne znam kako to izgleda sa seksom kad si u vezi, možda pretjerujem.

ne kuzim, sve manje vjerujes, iz bilo kojeg razloga? :misli:
/a moj bi ti stari rekao: misliti je drek znati. to kaj ti mislis ili ti se cini da bi se ne znam koliko zvijezda trebalo poklopiti je totalni nonsens./
mislio sam na to dakle da bi mi seks bio nesavršen zbog nekog razloga, nebitno na kraju kojeg, a više ih je. prvo bih npr. trebao naći curu koja me privlači fizički, onda bi se trebalo poklopiti i da ja privlačim nju, pa da smo nefizički kompatibilni, pa da nadvladam tu stanovitu nelagodu od intimnog razotkrivanja, pa da ne budem "brzi gonzales", da izbjegnemo neke awkward situacije, itd. itd. lako vam je koji ste u vezama pa ste sve te faze odavno prošli.

Zoey
09.04.2012., 17:30
mislio sam na to dakle da bi mi seks bio nesavršen zbog nekog razloga, nebitno na kraju kojeg, a više ih je. prvo bih npr. trebao naći curu koja me privlači fizički, onda bi se trebalo poklopiti i da ja privlačim nju, pa da smo nefizički kompatibilni, pa da nadvladam tu stanovitu nelagodu od intimnog razotkrivanja, pa da ne budem "brzi gonzales", da izbjegnemo neke awkward situacije, itd. itd. lako vam je koji ste u vezama pa ste sve te faze odavno prošli.

evo, ako ce ti biti lakse, ja nisam u vezi. :zubo:

uglavnom, prvi seks ti ne bi trebao biti takva muka, niti takvo iskusenje, strah, nelagoda do neba i natrag i tako to. zasto uopce tako razmisljas? zasto ne razmisljas, ako ne pozitivno, onda barem malo manje negativno? pa sta i da taj prvi seks ispadne poprilicno nespretan i uvjetno receno los? kao da je bas svima prvi seks bio idealan, zadovoljavajuci, sasvim uskladen i ekstremno sretan! seks je igra za dvoje. ako ces je igrati ti sam, s nekim svojim predrasudama i totalno neutemeljenim razmisljanjima, neces se iz toga izvuci tak skoro. lighten up! ako prvi put ne uspije bas super, uvijek postoji drugi put. i drugi put je uvijek bolje. tesko mozes zajebat seks. :mig:

Olf
09.04.2012., 22:11
Prvi mi je put - :mig: zakon
Kako - Uhvatis penis u ruku i guras u vaginu dok god ne ude negdje, ako pocne zenska vristat to znaci kriva rupa. Vadi van i opet ponovno. (Samo za muske, ocito je)
Zasto - Zasto ne? Ma zato sto je DOBRO! I mozda bas vi rodite neko pametno dijete, trenutno nam fali takvih :mig:
Upustati li se uopce u to - Pa naravno, sta drugo. To je osnovna potreba poslije zraka, hrane i pića.

:mig:

leone.sb
09.04.2012., 23:28
evo, ako ce ti biti lakse, ja nisam u vezi. :zubo:

uglavnom, prvi seks ti ne bi trebao biti takva muka, niti takvo iskusenje, strah, nelagoda do neba i natrag i tako to. zasto uopce tako razmisljas? zasto ne razmisljas, ako ne pozitivno, onda barem malo manje negativno? pa sta i da taj prvi seks ispadne poprilicno nespretan i uvjetno receno los? kao da je bas svima prvi seks bio idealan, zadovoljavajuci, sasvim uskladen i ekstremno sretan! seks je igra za dvoje. ako ces je igrati ti sam, s nekim svojim predrasudama i totalno neutemeljenim razmisljanjima, neces se iz toga izvuci tak skoro. lighten up! ako prvi put ne uspije bas super, uvijek postoji drugi put. i drugi put je uvijek bolje. tesko mozes zajebat seks. :mig:
ne, idući seks mi ne bi bio prvi nego drugi, ali s obzirom na to kako je ispao taj prvi i koliko je godina otad prošlo, pri idućem bih se osjećao kao da mi je prvi puta. zato sam se pridružio raspravi na ovoj temi.
moje opće samopouzdanje je zbog nekih razloga, između ostalog i zbog tog prvog seksa, relativno nisko, tj. bolje reći vrlo promjenjivo pa se zato dosta teško upuštam u flert s curama (premda kažu da izgeldam ok, ali to u kombinaiciji s nestabilnim samopouzdanjem samo pojačava frustraciju). naprosto ne znam s curama, muka mi je prići navečer nekoj koju vidim prvi puta, strah od odjeba je dosta jak - često cure i odvažni momci ne razumiju "sadržaj" tog straha(ili nelagode, kako god), to da ga neki od nas manje odvažnih doživljavaju kao neku vrstu poniženja. s druge strane, kad ne uletim nekoj koja mi se svidi, kao recimo prošle subote, narednih dana se kajem i javlja se neka tjeskoba iz pomisli da je još jedna dobra prilika otišla u vjetar. često se od tih pomisli osjećam vrlo loše, nesposobno, promašeno (u ljubavno-seksualnom smislu) i treba mi nekoliko dana da se vratim u normalu.

Deedy
09.04.2012., 23:36
Neka te tješi i to da se one kojima prilaziš isto tako osjećaju nesigurno. Samo je pitanje ko to koliko pokazuje. To što ona ima natapiranu kosu i tigrasti uzorak grudnjaka, a ti ne (nadam se) :D ne znači ništa. Ispod grudnjaka joj je samo srce, ko i tebi ispod majice iz njujorkera.
Opusti se, em tu izbrijavaš nesigurnost, em si još i mazohist pomalo. Skuliraj se, ne shvaćaj to kao znanost, nego polako i opušteno, osmijeh na lice, tuširanje i dezić i da vidiš čuda. :)

judziin
10.04.2012., 19:53
sex hhmm uvijek me strah prvoga puta:504::504:

Sljiva
10.04.2012., 19:57
Neka te tješi i to da se one kojima prilaziš isto tako osjećaju nesigurno. Samo je pitanje ko to koliko pokazuje. To što ona ima natapiranu kosu i tigrasti uzorak grudnjaka, a ti ne (nadam se) :D ne znači ništa. Ispod grudnjaka joj je samo srce, ko i tebi ispod majice iz njujorkera.
Opusti se, em tu izbrijavaš nesigurnost, em si još i mazohist pomalo. Skuliraj se, ne shvaćaj to kao znanost, nego polako i opušteno, osmijeh na lice, tuširanje i dezić i da vidiš čuda. :)

Potpisujem.
Još bih naglasio ovaj dio: "polako i opušteno". Ne treba ništa forsirati, samo polako. Shvatit ćeš nakon nekog vremena.

Zoey
10.04.2012., 19:59
ne, idući seks mi ne bi bio prvi nego drugi, ali s obzirom na to kako je ispao taj prvi i koliko je godina otad prošlo, pri idućem bih se osjećao kao da mi je prvi puta. zato sam se pridružio raspravi na ovoj temi.
moje opće samopouzdanje je zbog nekih razloga, između ostalog i zbog tog prvog seksa, relativno nisko, tj. bolje reći vrlo promjenjivo pa se zato dosta teško upuštam u flert s curama (premda kažu da izgeldam ok, ali to u kombinaiciji s nestabilnim samopouzdanjem samo pojačava frustraciju). naprosto ne znam s curama, muka mi je prići navečer nekoj koju vidim prvi puta, strah od odjeba je dosta jak - često cure i odvažni momci ne razumiju "sadržaj" tog straha(ili nelagode, kako god), to da ga neki od nas manje odvažnih doživljavaju kao neku vrstu poniženja. s druge strane, kad ne uletim nekoj koja mi se svidi, kao recimo prošle subote, narednih dana se kajem i javlja se neka tjeskoba iz pomisli da je još jedna dobra prilika otišla u vjetar. često se od tih pomisli osjećam vrlo loše, nesposobno, promašeno (u ljubavno-seksualnom smislu) i treba mi nekoliko dana da se vratim u normalu.
ne znam sto bih ti drugo rekla nego da se opustis. zasto odmah ciljas na seks? ne morate se posevit odmah, a niti drugi dan niti treci. zasto se ne bi upoznao s curom, druzio se s njom, sve polako i fino? seks ce doci.

Deedy
11.04.2012., 11:36
ne znam sto bih ti drugo rekla nego da se opustis. zasto odmah ciljas na seks? ne morate se posevit odmah, a niti drugi dan niti treci. zasto se ne bi upoznao s curom, druzio se s njom, sve polako i fino? seks ce doci.

Ha, možda jer mu je nagovjestila da je u dmu nakupovala dureksovlja (što gumenog, što kliznotekućeg podrijetla) za 300 kn? :ne zna:
Ne biste vjerovale koliko vi, žene, znate biti napasne pred prvi put dečkima koji i nisu baš najsigurniji u sebe. Eto ti sad. :)

lovator32
11.04.2012., 11:43

HAHAH,e sjecam se kad sam ja prvi put,i ja sam to tako zamisljao,gle najvjerojatnije ces samo skinut hlace do guzice i to ce bit to,kakvo skidanje,pa necete vodit ljubav,ne brini nista,sve to prirodno dodje kad se treba desit,ako naletis na neku da je bila s vise tipova kao sto sam ja prvi put i jos je bila starija od mene,vjerovatno ce ona naletit na tebe i sve prva potegnut :D,tebi se samo treba dignut jer ako ne,znaci da si peder :D

Deedy
11.04.2012., 12:39
HAHAH,e sjecam se kad sam ja prvi put,i ja sam to tako zamisljao,gle najvjerojatnije ces samo skinut hlace do guzice i to ce bit to,kakvo skidanje,pa necete vodit ljubav,ne brini nista,sve to prirodno dodje kad se treba desit,ako naletis na neku da je bila s vise tipova kao sto sam ja prvi put i jos je bila starija od mene,vjerovatno ce ona naletit na tebe i sve prva potegnut :D,tebi se samo treba dignut jer ako ne,znaci da si peder :D

Ovo zadnje nije tocno, iako je uz smajlic pa ti se oprasta. Cesto se zna ne dignuti zbog nervoze, a ne jer je neko peder. Dakle mladjahni clanovi prvostupnici, niste pederi jer vam se nije digo, pederi ste ako zelite seks s muskarcem. :)

Zoey
11.04.2012., 14:58
Ha, možda jer mu je nagovjestila da je u dmu nakupovala dureksovlja (što gumenog, što kliznotekućeg podrijetla) za 300 kn? :ne zna:
Ne biste vjerovale koliko vi, žene, znate biti napasne pred prvi put dečkima koji i nisu baš najsigurniji u sebe. Eto ti sad. :)

ne znam ja... kakve su to zenske. i dobro, kaj? takva mu ocito ne odgovara. okej, move on. ne treba zbog cura koje mu ocigledno ne odgovaraju odustati od seksa kao takvog. i od ljubavi. i od dvojstva.

Sekach
14.04.2012., 21:20
Pozdrav svima ...
Ja i djevojka planiramo sex već duže vrijeme, ali problem je u tome što je njoj prvi put, a i meni... Volimo se i presuper nam je zajedno.
Zanima me da li ce moju djevojku boljet', mada svaki put kada se mazimo, fatamo i tako, ona bude jako vlazna i napaljena...
Ja uopste nemam brige, mislim opusten sam previse, blowjob i handjob je bio vise puta tako da...
ajde dajte mi neke savjete :D

Svako dobro ! :)

Urbanna
14.04.2012., 21:34
Imaš temu iznad, tako da imaš literature za pročitati. :mig:

crvena sonja
14.04.2012., 21:35
Pozdrav svima ...
Ja i djevojka planiramo sex već duže vrijeme, ali problem je u tome što je njoj prvi put, a i meni... Volimo se i presuper nam je zajedno.
Zanima me da li ce moju djevojku boljet', mada svaki put kada se mazimo, fatamo i tako, ona bude jako vlazna i napaljena...
Ja uopste nemam brige, mislim opusten sam previse, blowjob i handjob je bio vise puta tako da...
ajde dajte mi neke savjete :D

Svako dobro ! :)

To nećeš znati dok ne probate. Makar.... Koliko imate godina?

chocolatecookie
14.04.2012., 21:36
Možda će je boljet, možda je neće boljet. Neke cure prvi seks boli, neke ne boli. Imaš top temu o prvom seksu, hev fan.

Sekach
14.04.2012., 21:57
To nećeš znati dok ne probate. Makar.... Koliko imate godina?

ja imam 18, ona 17

snoe
21.04.2012., 01:26
U vezi sam vec dvije godine i jos uvijek nisam spavala sa deckom ! kakva su vasa iskustva kada ste to napravili ? Imam problem decko stvarno da spavamo zajedno i vec mi je do par puta dao do znanja, ali ja ne znam sta da radim trenutno se osjecam pod pritiskom, s jedne strane bih to voljela uradili,a opet s druge se bojim da to necu uraditi samo jer sam pod pritiskom...

Help ljudi !

Teta2U
21.04.2012., 01:40
U vezi sam vec dvije godine i jos uvijek nisam spavala sa deckom ! kakva su vasa iskustva kada ste to napravili ? Imam problem decko stvarno da spavamo zajedno i vec mi je do par puta dao do znanja, ali ja ne znam sta da radim trenutno se osjecam pod pritiskom, s jedne strane bih to voljela uradili,a opet s druge se bojim da to necu uraditi samo jer sam pod pritiskom...

Help ljudi !

Odluka je na tebi samoj, nikome drugome.
No, osjećaš li pritisak, radije nemoj, jer će ti biti moguće i bolno i neugodno, jer nećeš biti opuštena kako spada, kao kada bi to sa željom radila.

snoe
21.04.2012., 01:47
Problem je sto imam taj strah ako ne uradim bojim se da nece prekinuti s mnom ! Jer mislim da bi pola cura spavalo s svojim deckima da oni ne vrse toliko pritisak

zbunjenixx
21.04.2012., 10:47

Help ljudi !

ne upuštaj se ako nisi skroz spremna, ako se ne osjećaš spremno, jer bi kasnije moglo biti kajanja.
a to što on vrši pritisak ne znači previše, tj nebi ti trebalo biti bitno.
po tvom pisanju zaključujem da vjerovatno nemaš ni 18god, pa je normalno da si nesigurna,. a i normalno je da on želi, da mu je dosadilo čekanje.

snoe
21.04.2012., 20:00
Imam 21 godinu ! Ok znam da ce sad neki reci toliko imas godina a jos uvijek nisi to uradila, jednostavno mislim da jos nisam spremna... I da upravu si zbunjenixx samo ne bih voljela da poslije toga bude kajanja tj. da uradim samo radi pritiska

Sljiva
21.04.2012., 20:16
Nemaš frke. Reci da nisi spremna. (ovo je već bilo rečeno na temi X puta)
Ako ode, ode. Ne idi protiv sebe.

Teta2U
21.04.2012., 20:27
Imam 21 godinu ! Ok znam da ce sad neki reci toliko imas godina a jos uvijek nisi to uradila, jednostavno mislim da jos nisam spremna... I da upravu si zbunjenixx samo ne bih voljela da poslije toga bude kajanja tj. da uradim samo radi pritiska
Godine doista nisu nimalo bitne, ono jedino što je i najvažnije je Sljiva napisao -
Nemaš frke. Reci da nisi spremna. (ovo je već bilo rečeno na temi X puta)
Ako ode, ode. Ne idi protiv sebe.
Iliti, ako sama ne želiš, svojom vlastitom voljom, nemoj. Nikakvo forsiranje tu ne bi smjelo ništa predstavljati, jer jedino što bi dobila popuštanju forsiranja nije baš ništa dobro niti lijepo.

stipe89
23.04.2012., 17:13
Na tom tragu iman i ja pitanje. tribam pomoc, posebno od cura.
U vezi san vec godinu i po. S curom mi je jako lipo i koliko god to zvucalo ka klisel, nije, zbilja se volimo. Dakle emocionalno funkcioniramo super, tu nema zamjerke, ali fizicki bas i ne.
Njoj je 22 godina, meni 23, ja sam vec spava s curom prije, ona nije. Reka san joj da nema zurbe i da cemo spavat skupa kad nam to oboma bude odgovaralo i da mi nije problem cekat. to i dalje mislin ali me muce neke stvari.
kako ja razmisljan, na tome bi se tribalo radit, da bi se pomicale granice u njenoj glavi i da bi mi upotpunili nasu lipu vezu(razvili normalan sexualni odnos).
no moja cura dosta zazire od fizickog. nismo se mazili više od ljubljenja i nesto sitno drpanja. nikakvi handjobs, blowjobs, nema pojma... prije bi se cak ositila ugrozena kad bi ju primio za grudi. iako smo napredovali pomalo i jasno joj je da ju volin, tesko mice barijere u svojoj glavi i iman osjecaj da se vjecno "brani od mene" i zazire od situacija u kojima bi se mogli konkretnije pomaziti. razgovarali smo o tome i ona bi htila na tome poradit ali prelazak s rici na djela nam ne ide bas. po meni se tu razgovorom vise ne moze puno postici i tribalo bi sitnim koracima pomicati granice. ali to se desava prerijetko i pre sporo. vidio sam ju par puta u grudnjaku i gacicama i tada nije bila defanzivna ali sve se to desilo u situacijama kad se ništa nije moglo desit medju nama(tipa na plaži, presvlacenje).
pita san ju jeli voli muskarce, voli, pita san ju jesan li joj ja privlacan, rekla je da jesan... :D
moje pitanje je: jeste li se susretali s necim slicnim do sada? kako da joj pomognem, ne zelim odustati od nas, stalo mi je do nje, ali brate tvrda je ka prava dalmatinka :). tesko da san zadovoljan ovakvim odnosom. e sad kud dalje, kako... porajte mi posluku cure :) fala lipa

qutip
23.04.2012., 20:47
Ima li cura brata/sestru?

seven-pounds
23.04.2012., 21:23
huh.. sto reci.. nekad je to sve skupa dobro.. cekati i tome necemu dati dimenziju koje i zasluzuje a istovremeno se vise vezati jedno za drugo nekim drugim stvarima, mada, koliko je dobro - toliko i nije.. jer produbite vas odnos.. odlucite ga zaciniti sexom i dodete do toga da vam ne odgovara.. i onda se lomite, ostali ili zbrisati.. jer ipak kad sve stima ok.. ali kad sex ne stima (koliko god mi sutjeli o tome) :P nista drugo ne stima

stipe89
23.04.2012., 21:44
a zasto je bitno? ima mladju sestru...

LoveDealer
24.04.2012., 15:33
Stipe ja se nadam da ces me razumjeti sta cu sad napisati jer nisam iz Hrvatske pa ne pricam bas nesto lepo, al trudi cu se.. Ja do nekade razumem tvoju curu jer njoj je prvi put, al tebi ne mogu da razumem haha, jel ti nemas potrebu ?!.. Nista, a? Tvoja cura je dovoln velika da razume da to je sekojdnevna potreb i da mora da se opusti? Jel se vi vidzate konstantno? Ako da, to je previse vremna da ste u vezi a da ne ste intimni. Mora da se opustite jednog kon drugog, pa da pokusate nesto, to ne mora da bude odma seksualan odnos, al mora od negde da se zapocne. Objasni i njoj kako stoje stvari, ona mora da te razume... Sigrurna sam da znate ono: Na muskarac treba mjesto, a na zeni razlog. Tako je i kod tebe. Mi zene smo ti koi odolgovlacemo stvare iako zelimo da to uradimo. Seksualan odnos nije sramoto, dokoliko znas sta radis i skim to radis :)

asdfgh
24.04.2012., 20:29
stipe, je li ti rekla razlog? strah, vjera, nešto treće? :ne zna:

kažeš da zazire od svakog (osim ljubakanja) fizičkog kontakta? :confused: malo je neobično da ju fizički privlačiš, a u godinu i pol niste otišli dalje od ljubakanja. :o

možda je imala neko neugodno (čak traumatično) iskustvo?

Sljiva
24.04.2012., 22:24
možda je imala neko neugodno (čak traumatično) iskustvo?

I meni malo vuče na tu temu. Jer malo je previše rezervirana za takvo nešto.
A može biti i da su joj starci isprali mozak s religijskim pričama.

SPLITSKIMAN
24.04.2012., 22:25
Stipe i moje je misljenje da je to samo do tvog pristupa jer ima jedno pravilo,'SVAKA AKCIJA IZAZOVE REAKCIJU' :))
razumiš šta san ti tija reć

stipe89
25.04.2012., 00:26
"strah, vjera, nešto treće?"
vjera nije, nisu starci, sama se blokira... a sad jeli imala kakvih neugodnih iskustava neznan... bit ce da je neki cudni strah i neugoda... nije upitno da ju nesto duboko mori, sad meni treba savjeta kako da ju izvucen...(i sebe :) ) razgovor nije pomoga pa bit ce SPLITSKI da si u pravu... s tim da su dosad moje akcije dozivile neuspjeh...

asdfgh
25.04.2012., 09:03
gle, da je riječ samo o neugodi mislim da bi u godinu i pol došli do handjob-a.

nema smisla nagađati jer može biti više razloga (primjer, kompleks zbog izgleda vagine ili sl.).

pod razgovor ne mislim na ono: 'pa je l' ti nisam privlačan? je l' me voliš? ja tebe volim...'. to mi ispada kao nagovaranje. ako ti je stalo do te cure, bolje ju poznaješ nego mi - naći ćeš način da ti se otvori. :mig:

stipe89
25.04.2012., 23:23
ako ti je stalo do te cure, bolje ju poznaješ nego mi - naći ćeš način da ti se otvori. :mig:

easyer said than done ali si apsolutno u pravu, jedino to sam i trebao cuti... samo sam mislio da nije nesto sto zbilja ne primjecujem...
fala

gogifrogi
27.04.2012., 14:20
Izvedi ju van, popijte skupa 2L vina i da vidiš kako će se opustiti.
Naravno nisam mislio da je navedeš da se rasturi od alkohola i da je iskoristiš, nego onako taman da je vesela.
To je stari recept, ja sam to radio prije cca 17 godina kad sam imao 16/17, ne samo ja nego svi moji frendovi i uspjevalo je, uglavnom mora biti jako raspoložena.

spanjolka
27.04.2012., 15:19
Izvedi ju van, popijte skupa 2L vina i da vidiš kako će se opustiti.
Naravno nisam mislio da je navedeš da se rasturi od alkohola i da je iskoristiš, nego onako taman da je vesela.
To je stari recept, ja sam to radio prije cca 17 godina kad sam imao 16/17, ne samo ja nego svi moji frendovi i uspjevalo je, uglavnom mora biti jako raspoložena.

jel se mi znamo ? :D

O.T. Pusti curu na miru, kad će htjet - jasno će ti to dati do znanja. :mig:

Spectre
28.04.2012., 11:17
Ja stvarno ne znam što ljudi od preko 20 godina rade 1.5-2 god (kao snoe ili stipe) u vezi, a da ne dođe do seksa. :ne zna: Kaj, svih 2 godine hodate po parku, držite se za rukice i ljubakate? :cerek:
Nekako mi se čini da je normalni razvoj događaja da nakon nekog vremena rukice (i jezik :mig:) zalutaju do grudi, bradavica, a onda i niže... Ne mora to biti od jednom, no u tih 1.5-2 god je zasigurno bilo vremena... A nakon toga stvari se odvijaju prirodnim putem, odjeće je s vremenom sve manje, igranja i uživanja sve više, a kad se opustite jedno uz drugo i naučite uživati (i pružati užitak) seks je prirodan i sasvim logičan sljedeći korak.
Znači nikako ne brzati, reći "mi smo skupa 2 godine, sad je vrijeme za seks", nego korak po korak, užitak po užitak... I nikako si nemojte u glavi zamisliti da je seks krajnji cilj, granica nakon koje nema dalje. Jer to nije točno, prvi seks je samo početak jednog novog nivoa vaše veze. :D

Sretno :top:

bottylicious
29.04.2012., 16:01
djeco nemojte se silit stupat u sex odnose tak mladi.. ima vremena.. vidite koliko cura zatrudnjuje, ljudi dobivaju spolne bolesti, od toga može nastupiti neplodnost ne do Bog.. usredotočite se na brazovanje, uživajte u ljubavi, ne opterećujte se seksom još i budite odgovorni prema svom životu..sex je jednostavan, kad jednom stupite u brak radite to s osobom koju volite.. nije dobro na sex gledat na potrebu i pražnjenje, sex je nešto sveto i ostavlja trajne loše posljedice ako se zlorabi.:)

leone.sb
29.04.2012., 18:11
djeco nemojte se silit stupat u sex odnose tak mladi.. ima vremena.. vidite koliko cura zatrudnjuje, ljudi dobivaju spolne bolesti, od toga može nastupiti neplodnost ne do Bog.. usredotočite se na brazovanje, uživajte u ljubavi, ne opterećujte se seksom još i budite odgovorni prema svom životu..sex je jednostavan, kad jednom stupite u brak radite to s osobom koju volite.. nije dobro na sex gledat na potrebu i pražnjenje, sex je nešto sveto i ostavlja trajne loše posljedice ako se zlorabi.:)
nema smisla. budući da je u svojim 20-ima i 30-ima čovjek u seksualnom klimaksu, logično je da misli na seks i stvari vezane za njeg. nije uostalom fizička ljepota vječna. malo je žena koje su mi napete nakon 40.e, a vjerujem da je slično i s muškarcima iz ženske perspektive. nema tu neke mudrosti, priroda je to tako odredila. vrijeme je fizička ali i fizološka i psihološka kategorija/veličina i tog treba biti svjestan. vremena čovjek ima uglavnom za sve u životu, ali nema ga baš previše. recimo za duhovni i intelektualni rast čovjek ima na raspolaganju praktički cijeli život, dok se za seks to baš ne može reći. eh, da sam to ranije shvatio...

gogifrogi
03.05.2012., 13:00
jel se mi znamo ? :D

O.T. Pusti curu na miru, kad će htjet - jasno će ti to dati do znanja. :mig:

znali se ili neznali se, sorry ak sam ostavio loš dojam prije tih cca 17 godina

anonimna05
07.05.2012., 20:05
Prvenstveno vas sve zelim pozdraviti, nova sam ovdje na forumu i prvi puta otvaram temu. Da ne odoguvlacim, preci cu odma na stvar. Ovako Decko i ja odlucili smo se na prvi sex, njemu bi bio to prvi puta, meni isto. Pa ovako, naravno sve je pocelo s predigrom i kada je doslo do glavnog djela, nije mi mogao uci. Pa zelim znati da li je netko bio u slicnoj situaciji, ili je razlog tome sto mozda nisam bila dovoljno opustena. :confused: Hvala unaprijed.

Spejs
07.05.2012., 20:44
Anonimna05- vjerovatno je to razlog. Nadam se da koristite zastitu, a i lubrikant (barem vazelin - ima u svakoj ljekarni, a u dm-u je cca 10kn) bi ti bio od pomoci da lakse "klizne" unutra. Samo se pripremite i opustite, kad bude vrijeme uci ce :top:

Sljiva
07.05.2012., 21:59
...zelim znati da li je netko bio u slicnoj situaciji, ili je razlog tome sto mozda nisam bila dovoljno opustena. :confused: Hvala unaprijed.

Ovo je stvarno ozbiljno. Do sad nitko nije bio u takvoj situaciji. To je nešto nepojmljivo. Još uvijek ne mogu doći k sebi. :eek:

P.S. (šalu na stranu) Dovoljno bi bilo da si pročitala zadnjih par stranica teme i skoro sve bitno bi pročitala.
P.P.S. Da li je ovo tvoj jedini account na forumu?

Sljiva
11.05.2012., 21:09
Evo, baš sam naletio na ovo.
Nije tebi tako loše. :zubo:

http://www.index.hr/black/clanak/napokon-spremna-70godisnja-djevica-odlucila-izgubiti-nevinost/614598.aspx

Zek0slav
13.05.2012., 23:07
Još 40 godina i postaješ atrakcija. :D
Ha čuj, ak tebi ne smeta.

Valjda bi otišao do sada profesionalki da ti smeta? :ne zna:

champagne771
14.05.2012., 08:22
Naime, nisam spavala s dečkom.
Ali, ipak, "ušao" je malo, 2-3 cm (možda i manje). jesam li jos nevina?

ako vec ima nesto slicno ovome, molim vas da me preusmjerite. HVALA!

glavotelli
14.05.2012., 15:53
jesi,ali kad je vec umakao trebo je kolko moze

snoe
14.05.2012., 21:20
Naravno da kad si s nekim dvije godine razmisljas o sexu, ali kod nas postoje i mnoge predrasude zato sto svi smatraju da sex mora biti dio veze ( ok slazem se i ja da nekad mora doci do toga, ali msilim da veza itekako moze biti savrsena i bez toga ) i naravno svaki momak ce poslije godinu dana ok neki ce cekati i malo duze forsirati svoju curu na te stvari,a u slucaju da mu cura ne de jednostavno ce je napustit i svo ono vrijeme sto su proveli zajedno nece mu vise biti vazno jer on nije dobio jedinu stvar koju je najvise volio od nje !!!

borntobewinner
14.05.2012., 22:02
Naravno da kad si s nekim dvije godine razmisljas o sexu, ali kod nas postoje i mnoge predrasude zato sto svi smatraju da sex mora biti dio veze ( ok slazem se i ja da nekad mora doci do toga, ali msilim da veza itekako moze biti savrsena i bez toga ) i naravno svaki momak ce poslije godinu dana ok neki ce cekati i malo duze forsirati svoju curu na te stvari,a u slucaju da mu cura ne de jednostavno ce je napustit i svo ono vrijeme sto su proveli zajedno nece mu vise biti vazno jer on nije dobio jedinu stvar koju je najvise volio od nje !!!

A da se to pogleda s druge strane? Zašto cura to ne želi nakon godinu-dvije veze?

Spejs
14.05.2012., 22:18
A da se to pogleda s druge strane? Zašto cura to ne želi nakon godinu-dvije veze?

Amen! Gdje je problem s vama curama da vam je neprivlacno seksat se s vlastitim deckom? Jos nakon 2 godine?

Aj kuzim vjera, ovo, ono... al ako ces mu ionak dati prije braka cemu cekati 6 godina na prvi put? Kaj radite kad ste zajedno? Gledate se?

Isto ko da ste frendovi. :kava:

snoe
14.05.2012., 23:18
Pa ko je rekao da se ljudi koji su u vezi smao gledaju i tipa drze to za rukice bla bla ! Zasto je onda vama toliko bitan sex da bi kad cura ne bi pristala na to odmah je ostavili, a svi dobro znamo da kad neko nesto toliko zeli od nas vi tad bas necete !

Spejs
14.05.2012., 23:34
Pa ko je rekao da se ljudi koji su u vezi smao gledaju i tipa drze to za rukice bla bla ! Zasto je onda vama toliko bitan sex da bi kad cura ne bi pristala na to odmah je ostavili, a svi dobro znamo da kad neko nesto toliko zeli od nas vi tad bas necete !

Prvo, ako si pisao meni - ja sam cura. Tako da ne mogu ostavit curu. Ali da Sam s dečkom u vezi i on izigrava ne znam ni ja što i odbija seks - prekidam. Fizička intimnost je bitan dio veze. Sve ostalo mogu pronaći u prijatelju.

Pa valjda počne s ljubljenjem, grljenjem, ide na maženje, pa ispod odjeće pa bez odjeće... i kaj onda? To je to? Ne mora se sve desit odmah... ali nekakvo pomicanje granica je normalno.

Cura koja ne osjeća fizičku privlačnost prema dečku s kojim je u vezi? Zašto je onda s njim? Ja kad sam zaljubljena mogla bi cijeli dan plazit po "objektu obozavanja" :zubo:

Pliz objasni ovaj podcrtani dio, ne kužim šta želiš reći?

snoe
14.05.2012., 23:56
ovo se odnosilo uopsteno na momke o tome koliko vole svoje cure da bi ih odmah ostavili ili bi i dalje bili u vezi ali bi zato s strane potrazli neku ! Sto se tice precrtanog dijela koji ti nije jasan odnosilo se na to da kad neko na tebe vrsi toliki pritisak da ti to uradis automatski izgubis zelju. jer naravno niko od nas ne voli da bude prisiljen na nesto nebitno da li je to sex il neka druga stvarm, isto kao i kad od vas neko na primjer zahtjeva da uradite to vi to u inat necete
! kuzis me ?
ppozz

Teta2U
15.05.2012., 00:05
Sam naslov teme govori o čemu je riječ u ovoj temi -> Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...
A s obzirom kolko ignorirate naslov, evo vam uvodnog posta ove teme, u kojemu je vrlo jasno naznačeno što je ovdje dozvoljeno

Dakle, kako se svakodnevno otvara gomila novih identičnih tema o prvom sexu, raznoraznim strahovima i sumnjama, nakon dugotrajnih i iscrpnih dogovora došli smo do zaključka kako je najbolje stvoriti JEDNU JEDINSTVENU TEMU koja će se baviti svim navedenim.

Ajmo spomenuti čemu služi ova tema - bilo kakvim pitanjima o prvom spolnom odnosu, bilo da su u pitanju kakve sumnje, strahovi, do pitanja da li se uopće upuštati u odnose ili ne.
Da, dopušteni su savjeti o kontracepciji - u vidu nabrajanja koje sve vrste postoje i kako se "služiti njima" odnosno za što su najbolje, no ne ulazite u polemike i razglabanja daljnja od navedenih.
Tema je kao što vidite, informativne i savjetodavne prirode.

U ovoj temi nije mjesto pitanjima - "jesam li trudna", pitanjima zdravstvene prirode nakon spolnog odnosa (takva pitanja imaju svoje mjesto pod suncem na pdf-u Zdravlje); te tko je s koliko godina prvi put spavao sa partnerom/icom - takvi upisi se kažnjavaju i brišu.
S obzirom na postojanje ovakve TOP TEME, dakle odmah svima vidljive, otvaranje novih tema iste/slične tematike bit će sankcionirano.

Držite se same tematike - strahova, sumnji, da li se upuštati u prvi seksualni odnos ili ne, dobronamjernih savjeta i mišljenja itd.

Toliko. Možete početi.

Spejs
15.05.2012., 00:14
sorry tek sam sad vidjela upozorenje, malo smo se zanijeli... necemo vise

tinček807
17.05.2012., 00:46
Bojim se baš toga šta si ti proživjela.. Da će me nepodnošljivo boljet..:(

ajde da te utješim ... mene nije apsolutno ništa boljelo ... a čak niti nisam bila baš opuštena ... xD ... ugl. ako imaš povjerenja u dragog (a premda si odlučila da će ti biti prvi, očito imaš) pričaj s njim prije ... i reci mu otvoreno da bi stvarno htjela, ali da te u jednu ruku strah ... i ugl. definitivno zahtjevaj dužu predigru ... jer ako ti je himen i najtanji, ako nećeš biti dovoljno vlažna osjećat ćeš se nelagodno :))

Hannibal_DC
19.05.2012., 18:46
Da li je moguce i sta bi moglo biti uzrok da djevojka prilikom drugog puta i dublje penetracije osjeti vecu ili istu bol kao i prvi puta sa obilnim krvarenjem?Cak i sutradan prilikom mokrenja malo?Lubrikanta,zastite i uzbudjenja je bilo tako da mi je to enigma,osim ako je himen prezivio prvi put uz obilna krvarenja i dosta bola.Ovo mi je nova situacija pa ako neko ima ideju nek mi javi,i izvinjavam se ako ovo spada u pdf zdravlje.

Spejs
20.05.2012., 05:46
Mene je bolilo prvih 3-4 puta :ne zna:

blondygirl
20.05.2012., 14:58
Naime, nisam spavala s dečkom.
Ali, ipak, "ušao" je malo, 2-3 cm (možda i manje). jesam li jos nevina?

ako vec ima nesto slicno ovome, molim vas da me preusmjerite. HVALA!

ako si krvarila tokom tog ulaska znaci da ti je pukao himen i da nisi nevina vise, ili ti je mozda samo napukao..

axepodloga
23.05.2012., 07:49
pozdrav imam problem koji je vjerujem psihološke prirode
nedavno mi je trebalo biti prvi puta no nisam ga uspio dovest u erekciji i sex tu noć pao u vodu...uskoro će biti take two...bio sam pod tremom istina,što zbog činjenice da do 25.-te godine još nisam spavao s nikim i trenutna djevojka to ne zna što zbog manjka samopouzdanja glede veličine alata...alat je sasvim ok,prosječne veličine no izgleda ok samo dok je u takvom stanju,spušten je jaaako mali i neugodno mi je i gaće skinut pred djevojkom jer nema šta ni u ruku primit dok je spušten...zbog tih okolnosti mi se ni ne želi dignut,psihološka blokada...ležali goli u krevetu,barili se,oralno ju zadovoljavao no ostao takav mali cijelu noć...dok npr gledam pornić digne mi se u roku sekunde...cijenim bilo kakav savjet

Transcendence
23.05.2012., 10:59
pozdrav imam problem koji je vjerujem psihološke prirode..

Dobro mislis. Iskrenost je najbolje oruzje. Mozda ti se cini kao da ces "propasti u zemlju" ako priznas ili se bojis njezine (negativne) reakcije, ali negativno ce reagirati u svakom slucaju ako se ista situacija ponovi bez da zna o cemu se zapravo radi.

Bio sam slicnih godina i u slicnoj situaciji, odlucio sam reci joj sve.. Ona je divna osoba i znala je sto radi, ali mozda ni danas ne zna koliko mi je pomogla svojim strpljenjem tog prvog, kriticnog, puta.

leone.sb
23.05.2012., 22:42
axepodloga, sve sam to do u detalj iskusio plus da sam još svršio u roku 10 sekundi, i to dok mi je bio u "nepobuđenom" stanju - bilo je dovoljno da mi par puta pređe rukom preko bokerica :eek:. nije mi ona doduše bila cura ali svejedno mi je bilo neugodno. s drugom curom s kojom sam legao u krevet također mi se nije mogao dić premda mi je cura bila ok u svakom pogledu. tu dakle nije bilo seksa. da, to je neka psihološka blokada; ni sam ne znam kako bih to riješio. a baš kao što kažeš, s pornićima baš nikakvih problema.

Transcedence, slažem se da je iskrenost u vezi poželjna. jesi li međutim siguran da bi on samim priznanjem nešto bitno postigao vezano za problem? ono šta, kad joj prizna, idući puta će mu se dić automatski?

Sljiva
24.05.2012., 00:15
Transcedence, slažem se da je iskrenost u vezi poželjna. jesi li međutim siguran da bi on samim priznanjem nešto bitno postigao vezano za problem? ono šta, kad joj prizna, idući puta će mu se dić automatski?

Neće. Ali će cura shvatiti situaciju i prilagoditi se tome. A to znači da neće od njega očekivati da se ponaša kao pravi jebač pošto to nije. Nego će lijepo s njim, cici-mici, malo po malo izgraditi samopouzdanje. Neće se ništa dogoditi odjednom, ali uz malo strpljenja će doći do seksa. :kava:

Transcendence
24.05.2012., 01:39
Tocno kako Sljiva rece, ako joj ne kazes nista moze joj se motati milijun stvari po glavi. Jel radi nesto krivo, jel ti privlacna, jel ti pase ovo, ono, itd. Dok ce tebi u meduvremenu biti sve veci pritisak i panika jer ti se ne dize.

Uz laganu pricu i mazenje mozda vec i prve veceri moze biti nesto.. U svakom slucaju lakse je nakon priznanja, a ako se naleti na neku kojoj manjak iskustva stvara nepremostivi problem bar ste si oboje ustedjeli vremena i zivaca.

beryozinka
26.05.2012., 14:26
Zašto bi to uopće bilo "priznanje"? :confused: Pa nije da nešto skriva. A svoju nesigurnost mora razriješiti ionako sam sa sobom prije odlaska u krevet s nekim. Znam da ovo zvuči strogo, ali imala sam grozna iskustva s nesigurnim partnerima i koliko god da drugi partner bio podrška - što je lijepo, da me se krivo ne shvati - ipak se neke temeljne stvari moraju u glavi raščistiti sa samim sobom... kao npr. da u krevetu pogotovo prvi put kad se spava s partnerom (mislim inače na prve partnere, ne na prvi sex) nisu najbitnije performanse, itd.
Ugl. naravno ako mu je lakše da kaže partnerici, to je odlično, ali nesigurnost oko fizičkog izgleda, veličine alata itd. morat će ipak sam sa sobom nekako prevladati

Ms666
27.05.2012., 15:00
imam jedno pitanje....i zanimaju me iskreni odgovori!
u vezi sam vec duze vrijeme,lijepo nam je,volimo se i zelim da moj prvi put bude s njim. Ali od muskih prijatelja sam puno puta cula da kada imaju sa curom sve sto zele jednostavno im vise nije zanimljiva.
muski molim vas napisite svoje misljenje (:

Sljiva
27.05.2012., 15:06
Oni niti nisu bili nešto posebno zagrijani za te cure. Definitivno nisu bili zaljubljeni.
Bili su s njima dok im nisu dale i onda su otišli dalje tražiti još. :kava:

Ms666
27.05.2012., 15:34
Oni niti nisu bili nešto posebno zagrijani za te cure. Definitivno nisu bili zaljubljeni.
Bili su s njima dok im nisu dale i onda su otišli dalje tražiti još. :kava:

pa i ja tako mislim,ali opet moram provjeriti :)

coksic
27.05.2012., 22:06
prije par dana smo trebali prvi put ali ja sam bila totalno zakocena i nekoliko puta smo pokusavali nije islo,nisam se mogla opustit a sad pogotovo neznam kako cu jer me bolilo uzasno tako da sad cim pomislim sjetim se boli i mislim si kako cu uopce pokusat ponovo..ima neko da je uspjesno izisao iz ove situacije? bila bih zahvalna za bilo kakvu pomoc jer ono nije mi ugodno znat da je bio neuspjeh :confused:

el passo
27.05.2012., 22:26
imam jedno pitanje....i zanimaju me iskreni odgovori!
u vezi sam vec duze vrijeme,lijepo nam je,volimo se i zelim da moj prvi put bude s njim. Ali od muskih prijatelja sam puno puta cula da kada imaju sa curom sve sto zele jednostavno im vise nije zanimljiva.
muski molim vas napisite svoje misljenje (:

Prvo od sexa ne treba raditi famu. Lijepo je ako to učiniš sa nekim do koga ti je stalo. Oni dečki koji od cura dobiju sve- samo tako misle a u biti nemaju poima. Za pravi sex potrebno je puno više od nekoliko spolnih odnosa sa tom osobom

prije par dana smo trebali prvi put ali ja sam bila totalno zakocena i nekoliko puta smo pokusavali nije islo,nisam se mogla opustit a sad pogotovo neznam kako cu jer me bolilo uzasno tako da sad cim pomislim sjetim se boli i mislim si kako cu uopce pokusat ponovo..ima neko da je uspjesno izisao iz ove situacije? bila bih zahvalna za bilo kakvu pomoc jer ono nije mi ugodno znat da je bio neuspjeh :confused:

Polako i strpljivo. Bitno je da si opuštena i da ti vodiš stvar kako tebi odgovara. Poželjno je da ti pruži malo oralnog zadovoljstva pa će lakše kliznuti

coksic
28.05.2012., 11:02
Dok mislim na to sve mi je lako ma bit ce super,al kad je to doslo jednostavno je ispalo suprotno, i ne znam tocno koliki mu je, al osjecaj je bio,znaci ko da mi gura ne znam sta unutra,ono za poludit covjece cim je krenuo ja sam vristala da vadi ne znam jel usao ijedan cm.Jel moguce da sam ja preuska za velicinu njegovog :confused: da mozda proba prvo prstima ili nesto :confused: I sad me to bas muci jer kad se ljubimo,mazimo ja bi da idemo dalje i onda mi se dogodi to,pa sam sad malo bed.... , a s druge strane zelim da opet probamo jer zelim to rijesiti i napokon se opustiti a ne cekati u strahu,ali ako opet ne mogne ne znam sta da radim stvarno ce me bit sram .... ma sva sam pod upitnicima ne znam sta cu vise :confused: o pa sto je ovo sve tak komplicirano....Cure javljajte se kako ste se vi oslobodile straha i uspjele se opustit,da i ja osjetim cari tog svijeta :lol:

Spejs
28.05.2012., 12:32
Draga moja - lubrikant bi ti mogao puno pomoci. Kondome ne moram ni spominjati. I daj si vremena.

Nije sramota koristit lubrikant ili vazelin da lakse ide jer je svima stres prvi put i treba si olaksati.

Kako mislis "ne znas koliki mu je"? :confused:

coksic
28.05.2012., 16:12
Pa mislim ono nisam ga mjerila :lol: mislim poveci je :D ,a posto sam ja sitnija pa si mislim ono da njegova alatka nije prevelika mozda za mene :lol: a da,znam da treba vremena da se to "razradi" .... hvala na odgovorima valjda cu drugi put biti koliko-toliko opustenija

nueva
29.05.2012., 10:41
Hej bok svima,ovako decko i ja smo se upustili u spolni odnos,naime usao je samo malo jer je mene pocelo boljeti,probao je i sa i bez kondoma,pa sad mene zanima jel moguce ostati trudna ako nije usao do kraja (rekao je da nije svrsio ali citala sam da ne mora svrsit jer prije toga ima ta neka tekucina u kojoj su moguci spermiji),mislim da nisam trudna ali ipak me zanima kako stvari idu kad ne udje do kraja,postoji li mogucnost trudnoce?

mahma7
29.05.2012., 10:44
Hej bok svima,ovako decko i ja smo se upustili u spolni odnos,naime usao je samo malo jer je mene pocelo boljeti,probao je i sa i bez kondoma,pa sad mene zanima jel moguce ostati trudna ako nije usao do kraja (rekao je da nije svrsio ali citala sam da ne mora svrsit jer prije toga ima ta neka tekucina u kojoj su moguci spermiji),mislim da nisam trudna ali ipak me zanima kako stvari idu kad ne udje do kraja,postoji li mogucnost trudnoce?

Da, postoji!
Eto!

nueva
29.05.2012., 20:45
:/ ok

Spejs
29.05.2012., 20:49
Nueva guglaj ovo: kondomi, kontracepcija, trudnoca.

borntobewinner
29.05.2012., 21:14

Meh, mogućnost postoji uvijek. U tvom slučaju je jako, jako mala, ali ne treba ti razbijanje glave time. Drugi put zaštita :mig:

*hrabro srce*
31.05.2012., 20:04
Hejj svima... S curom sam u vezi pola godine i ovaj vikend mi nema doma staraca pa smo odlučili da je idealna prilika da sa svime odemo "malo dalje" i dignemo vezu na novu razinu :D

E sad, kolko sam uzbuđen u vezi svega toga tolko me i malo strah dal ću sve znat da se ne osramotim sa svojim neznanjem baš jako a i da ju ne povrijedim prilikom ulaska ili nešto... ali zapravo me zanima najviše jedna stvar - kolko cura krvari prvi put? Da li baš sve krvare ili to samo neke?

I da molim ne mi se smijat na pitanju :)

nnd
31.05.2012., 20:29
Hejj svima... S curom sam u vezi pola godine i ovaj vikend mi nema doma staraca pa smo odlučili da je idealna prilika da sa svime odemo "malo dalje" i dignemo vezu na novu razinu :D

E sad, kolko sam uzbuđen u vezi svega toga tolko me i malo strah dal ću sve znat da se ne osramotim sa svojim neznanjem baš jako a i da ju ne povrijedim prilikom ulaska ili nešto... ali zapravo me zanima najviše jedna stvar - kolko cura krvari prvi put? Da li baš sve krvare ili to samo neke?

I da molim ne mi se smijat na pitanju :)

neke krvare malo, neke puno, neke nimalo. sve zavisi od cure od cure.

qutip
31.05.2012., 20:43
Bitno je da se cura, a i ti dobro opustite.
S obzirom da ćete biti sami, savjetujem dužu predigru s puno maženja i ljubljenja kako bi se cura što više opustila i kako bi sve prošlo donekle dobro za prvi put.
Ukoliko bude nervoze, teško da ćete uspjeti u tome što želite.

Ključan cilj je da ste opušteni, da je cura dovoljno vlažna, a onda je bitno da si i ti napaljen te da ti penis ne padne (ne spusti se)
Savjetujem neku večeru uz pokoju čašicu alkohola (ne pretjerivati. Čaša vina bi bila ok)

Sljiva
31.05.2012., 23:31
E sad, kolko sam uzbuđen u vezi svega toga tolko me i malo strah dal ću sve znat da se ne osramotim sa svojim neznanjem baš jako a i da ju ne povrijedim prilikom ulaska ili nešto

Isto tako, raščisti sam sa sobom što točno želiš i što očekuješ od te situacije.
Moj savjet ti je: nemoj puno očekivati da se ne razočaraš. A time mislim da ne očekuješ od samog sebe više nego što možeš.
Ne boj se, nećeš umrijeti. Samo polako i NE FORSIRAJTE NIŠTA (oboje).
Budite spontani, koliko ćete to moći u danom trenutku.

P.S. U prosjeku su cure ipak nešto više u strahu od dečki. Da se dečkima nešto buši, onda bi i oni bili još više u frci. :kava:

*hrabro srce*
01.06.2012., 07:49
Hvala svima na odgovorima. Možda neće krvarit... Ok a koliko je ako puno krvari? I koliko dugo krvari onda?

Spejs
01.06.2012., 10:09
Ovisi od zene do zene, al nece bas sikljat krv.
Stavi na krevet tamniji rucnik ili nesto.

Mozda ima elastican himen pa nece krvarit uopce :ne zna:

*hrabro srce*
01.06.2012., 12:30
Ma da nadam se da neće. Brine me to da krv ne bude ne bude po krevetu i posteljini pa da moji ne skuže. Nebi mi to baš bila ugodna situacija :rolleyes:
A jel se može nekako napraviti da se osigura da ona ne krvari, npr. probiti himen sa prstom prije seksa? Da li bi ju tako možda manje boljelo?

Spejs
01.06.2012., 13:12
Mozes pokusati, ali to nece utjecati na kolicinu boli. Ako ce ju boljeti - boljeti ce svejedno. A mozda ne bude bolilo uopce.

Osim predigre pomoci ce lubrikant. Oridjidji ili obicni vazelin.

I nemojte nista forsirati, samo uzivajte :cerek:

Sretno!

axepodloga
03.06.2012., 21:50
taj prvi put će se dogodit sljedeći vikend i pere me strah da ne pukne kondom i da ženska ne zatrudni :rolleyes:
koristit extra safe il nema veze tip kondoma? malo noobovskih pitanja..:rolleyes:

Teta2U
03.06.2012., 23:23
taj prvi put će se dogodit sljedeći vikend i pere me strah da ne pukne kondom i da ženska ne zatrudni :rolleyes:
koristit extra safe il nema veze tip kondoma? malo noobovskih pitanja..:rolleyes:

Sve o kondomima se nalazi na drugoj temi - http://www.forum.hr/showthread.php?t=378139 pa pitaj i pročitaj tamo.

Direktor Vuco
04.06.2012., 11:26
Trebao bih jedan hitan odgovor,neka je glupo pitanje,nemam izbora..
Naime u subotu sam s curom imao prvi sex,sa kondomom naravno...i prije nego što sam zgotovio,izvuka sam ga..
Sutradan sam primjetio jednu-dvi bijele mrlje na sicu.. je li moguće da je kondom pukao? Iako sam izvuka prije??

Spejs
04.06.2012., 12:51
Trebao bih jedan hitan odgovor,neka je glupo pitanje,nemam izbora..
Naime u subotu sam s curom imao prvi sex,sa kondomom naravno...i prije nego što sam zgotovio,izvuka sam ga..
Sutradan sam primjetio jednu-dvi bijele mrlje na sicu.. je li moguće da je kondom pukao? Iako sam izvuka prije??

Drugi put provjeri kondom nakon korištenja, sigurno je sigurno. Vjerujem da nije pukao, vjerovatno su mrlje njene :zubo: a s obzirom da si ga izvadio van, ionako nije imalo šta procurit :mig:

Direktor Vuco
05.06.2012., 09:48
Drugi put provjeri kondom nakon korištenja, sigurno je sigurno. Vjerujem da nije pukao, vjerovatno su mrlje njene :zubo: a s obzirom da si ga izvadio van, ionako nije imalo šta procurit :mig:

Čuo se s njom,kaže da je imala na gaćama isto bijelu mrlju,dok ja na svojim nisam imao ništa :cerek: .. ne bi onda trebalo biti ništa.

mIšIca:P
05.06.2012., 22:28

a to ste se dogovorili i kad, u koliko sati i gdje.. jooj:cerek:

dodoska
07.06.2012., 17:42
Evo bok, zanima me nešto i uvjek me zanimalo, ako dođeš u sitaciju prvog sexa u vezi naravno, mislim ako je dečku to prvi put pa on će odmah svršit jer se još nije upoznao s tim osjećajima... uglavnom hoću reći kako izgleda prvi sex, pitam jer ja nikad to nisam još okusio pa me zanima ono šta će biti prvi put dali ću odmah svršit nakon 2 minute :503: ili ću moći tucati malo više :P... Ali ono drkanjem svršim zavisi 3-5 min kako će tek biti sa sexom :eek:?

BrokeBM
07.06.2012., 18:33
...šta će biti prvi put dali ću odmah svršit nakon 2 minute :503: ili ću moći tucati malo više :P... Ali ono drkanjem svršim zavisi 3-5 min kako će tek biti sa sexom :eek:?

pa, hm moj nije izdržao ni dvi minute prvi put, ali nije mi bio problem
tako da smo prvo vrijeme išli prvo da ga oralno pa onda bi se drugi put tek seksali jer bi jedino tako imalo smisla :D:mig:
s vremenom se to promijeni i nauči se kontrolirati :ne zna:

dodoska
07.06.2012., 19:42
pa, hm moj nije izdržao ni dvi minute prvi put, ali nije mi bio problem
tako da smo prvo vrijeme išli prvo da ga oralno pa onda bi se drugi put tek seksali jer bi jedino tako imalo smisla :D:mig:
s vremenom se to promijeni i nauči se kontrolirati :ne zna:

Aha, i ja sam mislio da prvo oralno pa onda poslje...:D

ty :)

Betty23
07.06.2012., 22:20
imam problem, još uvijek sam nevina i dečko mi često pita za odnose jer on želi da imamo bebu. Mene je strah i ne znam bili se mogla opustiti ,što da radim? :confused:

Zoey
07.06.2012., 22:23
ajme.... :facepalm:

djeco, djeco, koji vam je? ova je djevica, a on bi imao bebu? :eek: onaj tamo zove curu da provjeri kakve fleke ima na gacama? :horor: netko pita koliko ce mililitara krvi biti? :zubo:

ke uzas. :kava:

gradanski odgoj u skole? erm.... mozda da malo bolje uce biologiju - to ne bi bilo lose za pocetak. nakon toga bilo sto gdje ce im tupiti o kontracepciji, a nakon toga mogu odgajati novu demokraciju.

kaktuska
08.06.2012., 10:05
Društvo, molim vas za neki savjet. Znam da je ovo tema za prvi put, meni nije prvi put ali se smatram još uvijek dosta neiskusnom... Izgubila sam nevinost s dečkom no prekinuli smo, no nebitno sad imam drugog dečka, no on ima nešto veću alatku. Svaki put kad smo spavali skupa mene je dosta boljelo, tako da nam sex nije traja dugo koliko bi mi to željeli. Sad neki dan sam malo stisnula zube, mislim inaće nisam mimozica pa malo boli podnosim... Mislim bilo mi je super ako izosatvimo nekoliko situacija kad me presjekla bol baš jako... Poslije sam se dosta čudno osjećala, stalno neka lagana bol, nelagoda kod sjedenja, kod bilo kakvog napora di se možda mišići malo kontrahiraju... I vidjela sam da imam ranicu na ulazu, i sluznica mi je crvena i onako kao iziritirana, upaljena.
U čemu je stvar? Jel moguće da je on stvarno prevelik za mene? Bila sam dovoljno vlažna u to sam sigurna.

Sljiva
08.06.2012., 20:40
To su ti sve početnički problemi.
Rekao bih da problema nema nego da i dalje nastavite vježbati.
Ako kroz taj otvor može proći glava bebe na porodu, onda bogme može i jedna "malo veća" alatka. Sve ti je to pametno projektirano i dimenzionirano.
Bez brige. Jedino kad imaš ranice, smetnje i slično, onda malo uspori da se organ oporavi.

Lozinka30
09.06.2012., 09:35
Pozdrav! :w
Jučer sam prvi put spavala s frendom i nije to bio baš pravi sex nego mi je samo probio himen. Krvarilo je i nismo nastavljali dalje jer nisam htjela, a i boljelo me. Nije da ja sad baš jako krvarim, ali koliko će to još dugo trajati? :)
I nakon koliko dugo bi se trebala javiti ginekologu na pregled?
Hvala! :D

Sljiva
09.06.2012., 10:50
Pitaj ginekologa a ne gospona Foruma. :kava:

maninblack
09.06.2012., 10:57
evo ekipa ovu temu sam našao na nekom drugom forumu,ali skoro sva pitanja koja je taj lik postavio zanimaju i mene, samo tamo mu nitko nije odgovorio ništa suvislo pa se nadam da bar ovdje ima netko ozbiljan.Evo paste sa tog foruma pa ljepo molim ozbiljne odgovore.:rolleyes:

"Evo i ovo je staro,ali isto lom. :mrgreen:

Pozdrav dobri ljudi!!

Imam jedan problemcic pa sam napokon skupio hrabrosti da vam se obratim.
Naime, radi se o tome da sam ja jedan od wannabe jebaca a jos nisam j....
Sada se spremam za Dan D koji bi trebao biti u subotu :D :D. Curu sam nasao
(tj. ona mene), prostor sam osigurao sada me jos samo netko treba uputiti u
stvari. Znam to sto sam vidio iz pornica ali to nije iz real lifea. Problem
mi je u tome sto je ta cura starija 4 godine od mene i ona se je sigurno vec
jebala (ona ima 21 god) Nadam se da ce mi netko odgovoriti na moja pitanja i sve
sugestije i prijedlozi su dobrodosli. Uglavnom, cilj ovoga je da ona ne
skuzi da mi je to prvi put.

1. Nabavio sam prazan stan a i frend ce parkirati auto na jednom mjestu i
meni ostaviti kljuceve (ja jos nemam vozacku pa se ne mogu sam odvesti). Da
li je za prvi put bolje u autu ili u stanu??

2. Zanima me koliko normalni sex traje. Da li ja trebam cekati nju da svrsi
ili da jebem koliko mi treba?? Ne znam jel bi bilo dobro izdrkati taj dan pa
da kasnij svrsim?? (bar je tako kod drkanja, prvi put svrsim najbrze pa onda
sve sporije i sporije). Ne bi htio biti gotov za 5 sec a ne bi ni da mi
treba 5 sati a ne znam ni koliko bi otprilike trebalo trajati.

3. Koja je poza najbolja za prvi put?? Meni se najvise svidja doggy style
ali posto sam primjetio da se cura voli maziti vjerovatno ce se htjeti
jebati u onom standardnom polozaju. Isto tako pretpostavljam da nece biti
zainteresirana za neki ludi sex vec za lagano jebuckanje.

4. Koliko brzo trebam jebati?? Ja kad drkam brzi sam od singerice :D :D, ne
znam da li da polako guram ili da przim dok se ne osjeti miris spaljene
gume u zraku? Recimo da imam dosta energije i osjecam se da bi mogao
pojebati i stado krava.

5. Koje kondome da kupim?? Jel predlazete neke posebne ili da uzmem durex
vulgaris? Vidio sam da ima mirisljavih, sa nekakvim naborima, tankih,
debelih. Sta da uzmemem? U subotu u jutro idem u nabavu pa onda imam
generalnu probu a navecer koncert :D

6. Kada stavim kondom da li je onda problem pogoditi rupu?? Ne bi joj htio
zabiti kajlu u pogresno mjesto a ne bi ni htio da idem po bateriju da
posvijetlim gdje da ga stavim. Nadam se da je obrijana, ne volim dlake.

7. Sta radite nakon jebanja kada svrsite. Da li onad skinete kondom i bacite
ga sa strane ili odete u WC i operete kitu ili ..., koja je standardna
procedura? Ne bi htio da me cudno gleda ako odem na wc ili ako bacim
zalijepim kondom na zid. Kad ju jednom pojebem i ako mislim opet, da li da
skinem kondom pa stavim novi ili da prasim sa istim?? Da li poslije seksa sa
necim obrisete alat?

8. Da li imate nekakav link za preporuciti nesto tipa Fucking for dummies
:D?

Znam da se vama moja pitanja cine glupa ali sta bi ja kada uz kitu ne
isporucuju upute za rukovanje. Ne bi meni to bio problem da sam ja sa nekom
curom mog uzrasta koja se isto nije jebala pa bi isprobavali dok ne skuzimo
nego sam sada zavrsio sa starijom a i ne smijem osramotiti brata :D. Ako
imate jos nekakvih savjeta koja ne pokrivaju moja pitanja slobodno ih
napisite jer kao sto vidite ja nemam pojma o tome. Nadam se da cete me
nauciti kako se to radi tako da mozete biti ponosni na mene.
Eto jos jednom trazim pomoc jer vremena je sve manje pa da me ne pocne
hvatati panika. Ne bi htio otkazati dogovor jer je cura stvarno zgodna a i
mislim da je ovo super prilika. Znam da se to ne moze isplanirati vec se
treba prepusiti osjecajima ali barem da steknem uvid u to kako bi trebalo
biti. Hvala svima!

Pozdrav!

Dajete da jebem!!

P.S. Ispricavam se na izrazavanju":p

mari_2011
09.06.2012., 11:40
maminblack.. ti si tako kjut :cerek:

a da nadjes prvo curu koja ti se bas dopada? za koju ces znati jel s nekim spavala..
i da li je dlakava..i kak bi ona voljela s tobom provesti vrijeme u krevetu...
....naprosto neku s kojom bi mogao zajedno proci kroz sva pitanja
koja si nama tu postavio..

;)

ajde, nadji neku malicku s kojom bi htio i vezu i sex,i sebe uz to sve izgradjivat.. :kiss:

maninblack
09.06.2012., 12:20
"kjut"-pa hvala:), e da al našao sam jednu takvu,al daj bar neki odgovora na ona pitanja:)

mari_2011
09.06.2012., 12:34
..buduci da ispitujes nas tu sva ta pitanja...ne vjerujem da si nasao takvu curu koju sam ti spomenula u prethodnom postu.. ;)

medjutim, muškima prepustam odgovor... to je nekako vise tata-sin odnos tu sad :D :D :D

sretno :kiss:

Sljiva
09.06.2012., 21:03
....

Da, puno je toga što te zanima.
Odgovori na sva tvoja pitanja su već napisani na ovoj temi. No, znam da je to previše da ideš čitati. Zato ti mogu toplo preporučiti da pročitaš zadnjih 10 stranica. Ako imaš volje pročitaj i više. Stvarno ćeš pročitati dobrih stvari.
Ako već želiš napraviti nešto tako važno u svom životu, onda vjerojatno možeš posvetiti tom cilju i čitanje nekoliko stranica postova na forumu.

Jednostavno, postalo je dosadno ponavljati jedne te iste odgovore ponovo i ponovo kad je već puno toga napisano X puta na istoj temi.
Zato, lijepo sjedni i čitaj. Nećeš požaliti. :kava:

maninblack
10.06.2012., 15:44
je sve stima sto ste rekli ali stvarno je malo previse teksta,ajd odgovorite bar na ovo:sta
radite nakon jebanja kada svrsite. Da li onda skinete kondom i bacite
necim obrisete alat?

Zoey
10.06.2012., 16:24
svaka seva = novi kondom. iz paketica. :kava:

BrokeBM
12.06.2012., 12:22
je sve stima sto ste rekli ali stvarno je malo previse teksta,ajd odgovorite bar na ovo:sta
radite nakon jebanja kada svrsite. Da li onda skinete kondom i bacite
ga sa strane ili odete u WC i operete kitu ili ...

:confused: odakle ti ovo

nina_os
12.06.2012., 14:16
kad malo sazriješ u glavi i nađeš neku koju ćeš voljeti nećeš imati potrebu postavljati ovakva pitanja na forumu.

maninblack
12.06.2012., 15:06
eto me natrag,ma jooj svi mi govorite kad nadjes ovakvu,kad nadjes onakvu....,ovo sam pitao na forumu zato kaj mi je bed pitati nekoga:(,a ne zelim ispasti budala kad dodje taj trenutak,zbunjen ili sta god...,dajte mi osnovne informacije a dalje cu se sam snaci,nije to nuklearna fizika:),odgovorite bar na nesta bemu misha:)

nnd
12.06.2012., 17:00
kad budeš kraj sebe imao curu koju ćeš voljeti, i koja će tebe voljeti onda ti neće biti bed s njom to pričati i s njom to sve proći. neke osnovne stvari bi ipak i sam trebao znati. nisi dijete od 5 godina. ne pravi od muhe slona.

nije za tebe još sex. :kava:

maninblack
12.06.2012., 20:18
o boze moj,pa nitko da kaze nekaj suvislo,samo neke poslovice i ostale zivotne mudrosti...:(
niste fora pa ja bi pomogao nekom da mu zivot bude laksi i ljepsi.......sa sto manje ruznih uspomena......

Teta2U
12.06.2012., 20:22
eto me natrag,ma jooj svi mi govorite kad nadjes ovakvu,kad nadjes onakvu....,ovo sam pitao na forumu zato kaj mi je bed pitati nekoga:(,a ne zelim ispasti budala kad dodje taj trenutak,zbunjen ili sta god...,dajte mi osnovne informacije a dalje cu se sam snaci,nije to nuklearna fizika:),odgovorite bar na nesta bemu misha:)

nije nuklearna fizika niti pročitati temu, a ne samo uletit s pitanjem već postavljanim gomile puta i čekati odgovore opet iznova, već dosta puta napisane... kao ni prihvatiti odgovore već dane...

Zoey
12.06.2012., 21:15
u vremenu koje si potrosio silujuci nas za odgovor mogao si pretraziti bar mali dio bespuca interneta. :ne zna:

jer... ako nije na internetu, ne postoji. :kava:

Sljiva
12.06.2012., 22:02
Pa ja sam mu vrlo brzo napisao odgovor da si ovu temu pročita više stranica unazad i naći će hrpu odgovora.
No, kako je mladić nestrpljiv (što je sasvim normalno danas), očito nije imao volje to napraviti. :rolleyes:

penzl
12.06.2012., 22:10
o boze moj,pa nitko da kaze nekaj suvislo,samo neke poslovice i ostale zivotne mudrosti...:(
niste fora pa ja bi pomogao nekom da mu zivot bude laksi i ljepsi.......sa sto manje ruznih uspomena......

čitajući onaj tvoj post sa pitanjima, što, koliko, i kako,neznam bili se smijao ili plakao?ti kao da si izaša iz šume prvi put.

totalnouništena
13.06.2012., 17:03
da je izašao iz šume znao bi takve stvari :kava:

ava lavinia
14.06.2012., 12:13
bok... prijeteljica mi je dala da preko njenog profila na forumu obratim se vama za pomoć jer sam očajna postala i ne znam kako riješiti svoj problem... s dečkom sam u vezi godinu i četiri mjeseca i sve je super, divno, krasno, volimo se, ali postoji problem a to je sex... njemu ne bi bio prvi puta da ima odnos sa mnom, ali ja sam djevica... postoji problem a to je da sam jakoooo uska i ne mogu ni tampon staviti, i kad mi dolje stavi prste jako me peče i boli... pa ako prsti jedva uđu, kako će onda ona stvar?! stvarno jako želim imat s njim odnos, ali me to sad jako muči... ne znam kako riješiti taj problem... aj molim vas bez kritika i ismijavanja...savjetujte me! hvala vam unaprijed... i da... dakle da odmah raščistimo, ne postoji nikakav strah, ni od trudnoće (pijem kontracepcijske pilule) niti od boli, niti strah od moga izgleda jer smo se puno puta mazili i postepeno je bilo sve manje odjeće tako da mogu bez problema biti gola pred njim i bilo je intime malo među nama, tipa oralac... ali pravi sex nikako... usko jako dolje! :( help, help, help!

Zoey
14.06.2012., 12:23
ziher nije tak usko da se nemrete posevit. :kava:

dakle, smiri zivce i cekaj da se dovoljno navlazis. kad kazem dovoljno, mislim na to da ti gace trebaju bit mokre. :D

totalnouništena
14.06.2012., 12:52
ja sam isto prije mislila da nema šanse da mi kita stane unutra ,ali kad se dovoljno opustiš i navlažiš ide bez beda ,a i dobro bi bilo da si samo to malo razradiš.

ava lavinia
14.06.2012., 12:58
kak misliš razradim? pa kažem vam,tampon onaj mini ne mogu stavit...prst jedan jedini kad je dolje sve me boli i peče

Zoey
14.06.2012., 13:07
ne bih komentirala ovo razradivanje, ali reci cu ti da boli i pece kad nisi dovoljno napaljen. dakle, napaljea si=vlazna si.

ilitiga, pricekaj jos malo. nemoj se sevit na silu. kad dode vrijeme znat ces da si spremna. zvuci glupo i kao najgori klisej, ali je istina.

6 sense
14.06.2012., 14:20
1. Nabavio sam prazan stan a i frend ce parkirati auto na jednom mjestu i
meni ostaviti kljuceve (ja jos nemam vozacku pa se ne mogu sam odvesti). Da
li je za prvi put bolje u autu ili u stanu??

2. Zanima me koliko normalni sex traje. Da li ja trebam cekati nju da svrsi
ili da jebem koliko mi treba?? Ne znam jel bi bilo dobro izdrkati taj dan pa
da kasnij svrsim?? (bar je tako kod drkanja, prvi put svrsim najbrze pa onda
sve sporije i sporije). Ne bi htio biti gotov za 5 sec a ne bi ni da mi
treba 5 sati a ne znam ni koliko bi otprilike trebalo trajati.

3. Koja je poza najbolja za prvi put?? Meni se najvise svidja doggy style
ali posto sam primjetio da se cura voli maziti vjerovatno ce se htjeti
jebati u onom standardnom polozaju. Isto tako pretpostavljam da nece biti
zainteresirana za neki ludi sex vec za lagano jebuckanje.

4. Koliko brzo trebam jebati?? Ja kad drkam brzi sam od singerice :D :D, ne
znam da li da polako guram ili da przim dok se ne osjeti miris spaljene
gume u zraku? Recimo da imam dosta energije i osjecam se da bi mogao
pojebati i stado krava.

5. Koje kondome da kupim?? Jel predlazete neke posebne ili da uzmem durex
vulgaris? Vidio sam da ima mirisljavih, sa nekakvim naborima, tankih,
debelih. Sta da uzmemem? U subotu u jutro idem u nabavu pa onda imam
generalnu probu a navecer koncert :D

6. Kada stavim kondom da li je onda problem pogoditi rupu?? Ne bi joj htio
zabiti kajlu u pogresno mjesto a ne bi ni htio da idem po bateriju da
posvijetlim gdje da ga stavim. Nadam se da je obrijana, ne volim dlake.

7. Sta radite nakon jebanja kada svrsite. Da li onad skinete kondom i bacite
necim obrisete alat?

8. Da li imate nekakav link za preporuciti nesto tipa Fucking for dummies
:D?
Hvala svima!

Pozdrav!

Dajete da jebem!!

P.S. Ispricavam se na izrazavanju":p

sad ce tebi Jakov tvoj reci, pusti ovo kokoske...ljubav i ostale pi*darije.

1. U stanu definitivno...auto je zaheban..moras maknit sidala, pazit da te neko ne vidi...u stanu zakljucaj se i prasi.

2.Drkanje nije niti j od jebanja...ako traje 5 sekundi, nek traje 5 sekundi prvi put ti je...Uzmes drugi kondom i repete... mozes ga mlatnit 2-3 puta prije..

3.Moras misionarski prvi put...mislin moras...to je curi vise napeto, ljubav, ovo ono. Kad se ufuras i kad ti ona pocne virovat baci na doggy..Moras gledati jeli samopouzdana u krevetu, ako je sramzeljiva obavezno ugasi svitlo...Nece ti sama reci ti to moras sam skuzit(zenski mozak)...obavezno skini carape nemoj biti seljo beljo...gledaj je u oci i ljubi je. amo dalje..

4. Polako, ovisi do atmosfere...ako ste se dogovorili onda polako i misionarski...ako si pocnete trgat robu jedno sa drugog..onda valjda znas sta triba radit...ali posto je prvi put, radje polako, ima vremena

5.Durex classic, nes pogrisit...premda je meni ultra thin vrh, ali uzmi ti classic
vise ces izdrzat

6.haha, kreni od klitorisa s 'malin' pa u prvu upadni, nije tesko...sad jeli obrijana i nije obrijana to o njoj ovisi...nekako joj provaj indirektno reci da volis obrijane...ali najbolje je kad zensko ima 'pistu' doli...bar meni..

7. skini kodnom, u smece, obrisi 'malog' maramicama...mozes i u kupatilu, ali moras to samouvjereno napravit...nije bitno sta radis, nego kako radis

8.iman ti linkove kako polizat i prstenjacit...tako nesto neman, nisan trazija nikad.

Za bit dobar jeba* moras imat masu samopouzdanja, zapanti da je to jedino bitno..i vjezba naravno

kak misliš razradim? pa kažem vam,tampon onaj mini ne mogu stavit...prst jedan jedini kad je dolje sve me boli i peče

Pretposavljan da si sitna i mrsava...nista ne ide na silu.
Prvih 10 puta ce peci, 11 manje itd.
Vazno ti je naci partnera koji ce te razumit i s kojin mozes
popricat o tome...a ne nekog seljaka, koji samo zeli jebat ko zec.

Antaria
14.06.2012., 14:57
Ava lavina, ovo kao da sebe čitam prije nekoliko mjeseci... Mislim da sam baš i ja tu stavila sličan tekst, jer ni u mene nije mogao mini tampon uć, a niti samo jedan prst... i bilo me strah da sam preuska ili šta već... Ali eto pkupila sam hrabrosti, malo stisnula zube... prvi put je boljelo, peklo, kao da mi vatra gori dolje, ali naravno sve se polako radilo i prije je bila dugačka predigra. I sve je bilo ok ;) još me kasnije peklo na početku odnosa nekoliko puta... ali to traje par sekundi
Samo se opusti i malo stisni zube, kasnije će ti se isplatiti :)

ava lavinia
14.06.2012., 17:32
aa baš vam hvala!! bojala sam se da će netko popljuvati me i sprdnju neku krenuti...ohrabrili ste me!! a kad budem spremna (u podsvjesti) i malo istrpim bit će sve ok...budem otišla ginekologu da vidim jel neka deformacija ili samo u podsvijesti mi je tako...smatram da sam spremna,ali očito nisam još uvijek... inače dečko je jako nježan i strpljiv i volimo se...bit će tu nešto :cerek: hvala vam ljudii! pravi ste

i da,jesam sitna i mršava,ali nikad nisam pomislila na to...ma dobro,otići ću ginekologu da vidim jel medicinski sve u redu...a ostalo će doći spontano očito kad budem psihološki spremna...možda pomogne čaša vina za opuštanje :D ali samo jedna!

maninblack
14.06.2012., 17:45
hvala jakove,car si!!!!!!!!!!!!

Sljiva
14.06.2012., 23:08

Ti sigurno nećeš moći roditi. :rofl:
Toliko si uska.
Gle, to ti je sve priroda dobro isprojektirala. SIGURNO nisi preuska.
Samo to treba razraditi. Vježbom.
I vaginalni mišići su samo mišići. Treba ih izvježbati, tj. rastegnuti.
Nešto možeš sama ali najveći dio će biti s dečkom. Zar ne?

Moraxella
15.06.2012., 06:07
Ava lavina, ovo kao da sebe čitam prije nekoliko mjeseci... Mislim da sam baš i ja tu stavila sličan tekst, jer ni u mene nije mogao mini tampon uć, a niti samo jedan prst... i bilo me strah da sam preuska ili šta već... Ali eto pkupila sam hrabrosti, malo stisnula zube... prvi put je boljelo, peklo, kao da mi vatra gori dolje, ali naravno sve se polako radilo i prije je bila dugačka predigra. I sve je bilo ok ;) još me kasnije peklo na početku odnosa nekoliko puta... ali to traje par sekundi
Samo se opusti i malo stisni zube, kasnije će ti se isplatiti :)

Kako će se to točno isplatiti ajde reci?

nnd
15.06.2012., 10:14
tako što će poslije uživati u seksu i seksat se redovito?