PDA

View Full Version : Muž želi sex sa dvije žene

stranice : [1] 2

uma99
26.09.2008., 15:50
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje:eek:, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen:confused:.razmišljam o tome cijeli dan, nije da i sama nisam nekad na to pomislila, naravno u varijanti dva muškarca, ali nikad to nebi uradila sad kad sam udana jer znam da bi to sve promjenilo čak i uništilo to što imamo, ili barem mislim da imamo.ovo je sad stvorilo totalnu zbrku u mojoj glavi tim više što sam se sjetila njegovih tajnih posjeta smokvici i priznanja kako je flert za njega sasvim normalan...
znam da sad zvučim kao vrlo konzervativna osoba ali uzmite u obzir da sam prije
mjesec dana rodila i sad bi htjela čuti malo nježnije riječi.
pošto ja nisam spremna na takve experimente, nevjerujem da ću ikad i biti mislim da ako mu se jednom pruži prilika da će je iskoristiti i nedaj bože onda da ja saznam:zmaj:
inače je divan prema meni i naša veza mi stvarno djeluje ok ali sad više neznam što da mislim
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjela

PilotInstruktor
26.09.2008., 15:53
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje:eek:, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen:confused:.razmišljam o tome cijeli dan, nije da i sama nisam nekad na to pomislila, naravno u varijanti dva muškarca, ali nikad to nebi uradila sad kad sam udana jer znam da bi to sve promjenilo čak i uništilo to što imamo, ili barem mislim da imamo.ovo je sad stvorilo totalnu zbrku u mojoj glavi tim više što sam se sjetila njegovih tajnih posjeta smokvici i priznanja kako je flert za njega sasvim normalan...
pošto ja nisam spremna na takve experimente, nevjerujem da ću ikad i biti mislim da ako mu se jednom pruži prilika da će je iskoristiti i nedaj bože onda da ja saznam:zmaj:
inače je divan prema meni i naša veza mi stvarno djeluje ok ali sad više neznam što da mislim
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjela

udovolji mu, a ukoliko pozalis, sjeti se da cerkica/sinko treba i cacu te kako je ljepse s 2 place...:top::top:

Toto
26.09.2008., 15:54
To je zato što vi ( žene ) imate drukčije razmišljanje o sexu nego mi muški ! I ja sam to rekao svojoj ženi, i super mi je s njom u sexu i objasnio sam joj da to nema veze sa njom, nego jednostavno da vidim jer ima šanse da ostvarim svoju želju ! Rekla je ne i ne je ostalo !

Zašto bi se trebao bijati razgovarati s njom o tome? Samo ona mora znati da to nije zato što mi ona nije dovoljna ili zato što je naš sex loš itd...

I ne nisam otišao i bio sa dvije žene !

patriot
26.09.2008., 15:55
nevjerovatno kakvo je vrijeme doslo..covjek je posto konzervativan ako je u braku,a ne zeli se ejbati sa jos jednom osobom:eek::eek:..odo ja u franjevce,ionako ce uskoro ukinuti celibat:rolleyes:

lorablu
26.09.2008., 15:57
i ja bi bila u šoku, ma šta u šoku zadavila bi ga.... dobro da to kaže balavac od 20 godina, al oženjen čovik s ditetom... nisi konzervativna... ja to ne bi dozvolila, i pa bi mi u očima kad bi to izjavija... grozno.

Žulaj
26.09.2008., 15:57
udovolji mu, a ukoliko pozalis, sjeti se da cerkica/sinko treba i cacu te kako je ljepse s 2 place...:top::top:

o Bože!!!!!

Klonasto Pismo
26.09.2008., 15:58
Jebote, pa zelim i ja. Sto je big deal? Jedna od najcescih muskih fantazija. Vise bih bio ponosan/zaljubljen u zenu koja bi to prihvatila na nacin na koji treba prihvatiti, a to da se radi o maloj igrici kojom bi si zacinili intimni zivot.

A da ne govorim da ga mozes izluditi u takvoj situaciji, npr. pocnete, i onda mu ti i ta cura ne date da se ukljuci, ili se totalno fokusiras na zenu umjesto na njega.

Ne budi ljubomorna baba, jel imas ti kakvih fantazija koje ti on moze ostvariti, a nikada nisi zeljela pitati?

Jaranka
Tvoj muž je bar bio iskren..
bar ja mislim da bar 70% muskaraca isto zeli..al se ne usude rec..
...;)

Toto
...;)

Točno to !

PilotInstruktor
o Bože!!!!!

?

Lady_dawn
26.09.2008., 15:59
Ne znam ali da meni decko/muz tak nest predlozi jaja bi mu iscupala....jer vjerujem da ne bi ni on bio odusevljen s jos jednim muskarcem!!

Autorice u potpunosti te razumijem.Predlazem da razgovaras o tome sa svojim muzem,reci mu otvoreno sta mislis i kako se osjecas.Ako te voli trebao bi imati razumjevanja!

Lady_dawn
26.09.2008., 16:00
Jebote, pa zelim i ja. Sto je big deal? Jedna od najcescih muskih fantazija. Vise bih bio ponosan/zaljubljen u zenu koja bi to prihvatila na nacin na koji treba prihvatiti, a to da se radi o maloj igrici kojom bi si zacinili intimni zivot.

A da ne govorim da ga mozes izluditi u takvoj situaciji, npr. pocnete, i onda mu ti i ta cura ne date da se ukljuci, ili se totalno fokusiras na zenu umjesto na njega.

Ne budi ljubomorna baba, jel imas ti kakvih fantazija koje ti on moze ostvariti, a nikada nisi zeljela pitati?

Da tebi zena/cura predlozi sex s jos jednim muskarcem kako bi ti molim te reagirao?

Toto
26.09.2008., 16:01
Ne znam ali da meni decko/muz tak nest predlozi jaja bi mu iscupala....jer vjerujem da ne bi ni on bio odusevljen s jos jednim muskarcem!!

Autorice u potpunosti te razumijem.Predlazem da razgovaras o tome sa svojim muzem,reci mu otvoreno sta mislis i kako se osjecas.Ako te voli trebao bi imati razumjevanja!

A ti njega znaći nevoliš jer nemaš razumjevanja prema njegovim željama. Pa nemoraš mu je ispuniti !

lorablu
26.09.2008., 16:01
znači ako se ispred žene j... sa još jednom onda nije prevara... ja ne znan koji bi muškarac prihvatija da mu ženu karaju dva konja isprid njega... al svtako ima svoje mišljenje

Toto
26.09.2008., 16:03
Mislim bezveze uopće o tome raspravljati, netko to može netko ne i gotovo, bitno je da se poštuje njezina ili njegova odluka po tom pitanju !

Ako ona kaže ne onda je to tako isto tako je i za sex sa još jednim muškarcem!

Klonasto Pismo
26.09.2008., 16:05
Da tebi zena/cura predlozi sex s jos jednim muskarcem kako bi ti molim te reagirao?

Za curu bih rekao odlicno. Inace volim eksperimentirati, i ne bi mi fakat smetalo (dapace, jedno iskustvo vise). Za zenu, tesko je reci, ali ako bi bilo reciprociteta odnosno da bi ona uzvratila s ostvarivanjem neke moje tajne seksualne fantazije (npr. napravimo threesome prvo s 2 zene, pa s 2 muskarca), onda mislim da ne bih imao problema. Dosta sam liberalan u tom pogledu, no moram staviti disclaimer, ne mislim se zeniti brzo, tako da nisam jos u nacinu razmisljanja ozenjenih osoba.

alexxx
26.09.2008., 16:06
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje:eek:, točnije samnom i još jednom djevojkom
to ne znači da vam je brak loš, podijelio je s tobom svoju fantaziju, možeš prihvatit da bi on to htio, ali ti ne želiš, on bi trebao prihvatit da ti to ne želiš i ne nagovarat te na to, i.. nema problema. :)

ljude svašta pali, al mogu sasvim normalno funkcionirat i ako ne mogu realizirati sve to. razmišljaj o tome kao znaku da ima u tebe dovoljno povjerenja da može s tobom bit otvoren po pitanju svojih seksualnih fantazija, uživaj u proširenju obitelji, i ne razbijaj glavu. :)

yaya
26.09.2008., 16:06

bil ti svojoj dragoj , iz istih razloga, udovoljio..???wtf?koje gluposti..malo si previse popustila uzde..nemoj bit luda..koje udovoljavanje, a ako mu ti nisi dovoljna, onda mu "siroko polje", takvog oca ni muza onda ni ne treba:kava:

yaya
26.09.2008., 16:08
to ne znači da vam je brak loš, podijelio je s tobom svoju fantaziju, možeš prihvatit da bi on to htio, ali ti ne želiš, on bi trebao prihvatit da ti to ne želiš i ne nagovarat te na to, i.. nema problema. :)

ljude svašta pali, al mogu sasvim normalno funkcionirat i ako ne mogu realizirati sve to. razmišljaj o tome kao znaku da ima u tebe dovoljno povjerenja da može s tobom bit otvoren po pitanju svojih seksualnih fantazija, uživaj u proširenju obitelji, i ne razbijaj glavu. :)

pa normalno..svako ima neke fantazije o kojima masta a da ih najvjerojatnije nikad ne realizira..to je tako normalno:ne zna:

Marko88
26.09.2008., 16:15
U potpunosti se slažem,jest da je malo čudno...ali :ne zna:

alexxx
26.09.2008., 16:17
super je za seksualni život a i odnos da se netko prisiljava na nešto što ne želi. :D

tynsy
26.09.2008., 16:17

baš sam tako nešto htjela reći.

možda je samo htio čuti tvoje mišljenje o tome.

Winter
26.09.2008., 16:20

Dali to znaci da mu se nije svidjela ta opcija? ako je tako zasto bis ti njemu udovoljavala a ne on tebi? e ne moze tako, nije fer. :nono:
ako nije tako onda ne kuzim u cemu je problem. :ne zna:

Ispijač Mozga
26.09.2008., 16:21
Istina je da je vecini muskaraca najveca fantazija seks sa 2 zene. Ali moram napraviti granicu...
1. jedno je fantazija, drugo je inzistiranje na istoj
2. nije isto kada je muskarac u braku i sa djetetom te kada je slobodan ili u nekoj liberarnoj vezi

Najposlje, svatko poznaje svoju partnericu i nije lijepo predlagati joj isto ukoliko zna da to njoj ne bi odgovaralo tj. da ju nesto tako ne zanima. Ljudi su razliciti, razlicite stvari ih pale i razlicito su slobodni u pogledu na seks. Bas zato su glupe usporedbe "kako bi ti reagirao da ti ona predlozi seks sa 2 muskarca"? Netko bi rekao da moze, drugi bi se pak zgrazao.

Autorice posta ti najbolje poznas svog muza pa mozes ocjeniti je li taj prijedlog bio nesto bezazleno ili tu ipak korijen ima neki dublji problem jer moze biti i jedno i drugo...

DragonHunter
26.09.2008., 16:25
Jedno pitanje - što oženjeni muškarac ima brijati po Iskrici? I to da ona nije ni znala?
On traži već, a nema ni njeno slaganje... Naći će

Lady_dawn
26.09.2008., 16:29
A ti njega znaći nevoliš jer nemaš razumjevanja prema njegovim željama. Pa nemoraš mu je ispuniti !

Pa ne mora ju ni podjeliti samnom jer on jako dobro zna kakvo je moje misljenje o tome!

Lady_dawn
26.09.2008., 16:31
Za curu bih rekao odlicno. Inace volim eksperimentirati, i ne bi mi fakat smetalo (dapace, jedno iskustvo vise). Za zenu, tesko je reci, ali ako bi bilo reciprociteta odnosno da bi ona uzvratila s ostvarivanjem neke moje tajne seksualne fantazije (npr. napravimo threesome prvo s 2 zene, pa s 2 muskarca), onda mislim da ne bih imao problema. Dosta sam liberalan u tom pogledu, no moram staviti disclaimer, ne mislim se zeniti brzo, tako da nisam jos u nacinu razmisljanja ozenjenih osoba.

Onda svaka cast!!Ako ti i tvoja cura ne bi imali nista protiv,vasa stvar i super za vas!

uma99
26.09.2008., 16:31
i da to napravim mislim da nas to nikako nebi zbližilo barem ne sa moje strane a neznam kako bi s njegove, ako baš želi probati neš novo a toliko je liberalan, zašto to onda nebi bila dva muškarca

Jaranka
26.09.2008., 16:32
Jedno pitanje - što oženjeni muškarac ima brijati po Iskrici? I to da ona nije ni znala?
On traži već, a nema ni njeno slaganje... Naći će

vjerujem da hoce..
kad nema to od osobe s kojom bi to zelio, on ce si to sam naci...

alexxx
26.09.2008., 16:36
i da to napravim mislim da nas to nikako nebi zbližilo barem ne sa moje strane a neznam kako bi s njegove, ako baš želi probati neš novo a toliko je liberalan, zašto to onda nebi bila dva muškarca
jer ga žene seksualno privlače, a muškarci ne? :D

gle, ako ne navaljuje i poštuje tvoje odbijanje, ne vidim nikakav problem.

marčelina
26.09.2008., 16:39
koje ludilo
što više vremena prolazi pitam se što će novo i luđe iskrsnut ovdje
i svakim danom sve sam više iznenađena
osim što je ovo klon i muško je još naravno i iznosi omiljenu mušku fantaziju
eto nek se ljesovski narod zgraža i raduje
što se tu uopće može napisat
jebiga imam i ja fantaziju da me tucaju dva savršena adonisa pa to nisam rekla svom mužu
ne znam i zašto bi
zato i postoji naziv maštarije i fantazije
to je sve ono što si nećemo dozvolit uradit i ne vidim smisao povrijeđivanja osobe s kojom si u braku nečim tako nevažnim
nisu to stvari o kojima nekome ovisi život pa makar ni ljubavni
meni ne sigurno
jebiga meni mašta u životu ostaje samo u domeni toga
a isto tako maštam i da sam holivudska zvijezda pa znam da je to neostvarivo :)

susannah
26.09.2008., 16:40
ma kakvo udovoljavanje, koji kurac?!
dakle, slazem se sa ispijacem (bas cudno :mig: ) da je jedna stvar u vezi, druga u braku, posebno kad je dijete u pitanju.

i pilote, kakve veze ima placa sa ovim? :ne zna:
znaci, nije bitno da li te partner ponizava ili radi nesto sto se tebi ne svidja, ali dok daje lovu u kucu, sve je ok?! ma daaaaj... :rolleyes:

dakle, autorice: ucini to samo ako si ti 100% za to, inace... pa, ja ne bih :)

btw, svima onima koji bi probali u troje: da li bi isto tako bili voljni da se radi o vama, curi i jos jednome muskarcu?

uma99
26.09.2008., 16:45
ovo nije prvi put da mi to je predložio i da ozbiljno razmišlja.baš si mislim kako bi to izgledalo, ja bi valjda u pola posla išla smiriti dijete koje se plače ˇˇa vas dvoje samo nastaviteˇˇ
i da, da se ne radi o ozbiljnoj vezi, druga priča.sa osobom sa kojom sam u braku to nebi mogla.oženjeni, jel bi vi mogli dalje normalno nakon što vam je neki tip pred očim pokaral ženu

alexxx
26.09.2008., 16:47
ko da je bitno tko bi šta mogao. ti ne bi, ne želiš, reci mu da to više neće spominjat ako te poštuje, i točka.
šta kompliciraš bezveze

guestx1
26.09.2008., 16:55
Nekoliko puta predlozio zeni ustvari pozalivsi se da imam jos samo tu dragu mi fantaziju koju bih volio da mi ostvari:mig:, ali ni pod razno ne dolazi u obzir:(:(:(, ja u zaljenju i klimam ramenima:ne zna::ne zna::ne zna:, a znam da bi to bilo grozno i sramota za poslije jer ipak ovo nije liberalna sredina, cega sam i sam protiv "ali...":mig:.

mali anđeo
26.09.2008., 16:59
ovo nije prvi put da mi to je predložio i da ozbiljno razmišlja.baš si mislim kako bi to izgledalo, ja bi valjda u pola posla išla smiriti dijete koje se plače ˇˇa vas dvoje samo nastaviteˇˇ
i da, da se ne radi o ozbiljnoj vezi, druga priča.sa osobom sa kojom sam u braku to nebi mogla.oženjeni, jel bi vi mogli dalje normalno nakon što vam je neki tip pred očim pokaral ženu

Pitaj to svog muža...

guestx1
26.09.2008., 17:02

Ni u kom slucaju, razlika je samo sto fantaziju oba spola dozivljavaju kao svoju i svoj cilj ne razbijajuci glavu time sto o tome partner/ica misli.

GoGs
26.09.2008., 17:04
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjelareci ti njemu da ćeš na to pristati samo ako on tebi dozvoli sa još jednim muškim... i onda ako ne pristane, podjebi ga "šta je, sad ti i nisu tak velika muda u gaćama, bojiš se da ćeš ispast slab jebač?"

trebao bi odustat od ideje. :kava:

GoGs
26.09.2008., 17:08
i da, da se ne radi o ozbiljnoj vezi, druga priča.sa osobom sa kojom sam u braku to nebi mogla.oženjeni, jel bi vi mogli dalje normalno nakon što vam je neki tip pred očim pokaral ženune. to ne mogu smislit. nije da ne bi mogao kasnije kad mi netko pokara žensku pred očima, nego da mi netko pokara pred očima žensku, vjerojatno bi bilo propucanih glava. Meni je ogavno smislit da mi netko dira žensku, dodiruje i ne znam šta, a kamoli pali, jebe i ostalo. Ego bi mi bio na nuli, samopoštovanje također na nuli. Jednostavno to organski ne podnosim. Iz tog razloga prijevaru organski ne podnosim.

A što se tiče MFF, to bi probao. Sudite mi koliko hoćete, ali ako moja cura ima bi sklonosti, i ONA bi htjela probati sa još jednom ženskom, napravio bi to. Plus, da ta cura ne želi u verziji FMM.

Ja sam takav. ako bi ona meni ispunila želju, nema beda. Ali ja nju nikad ne bi tjerao ili nagovarao na nešto što ja ne bi mogao podnjet. Ja mislim da je to fer.:ne zna:

mali anđeo
26.09.2008., 17:10
reci ti njemu da ćeš na to pristati samo ako on tebi dozvoli sa još jednim muškim... i onda ako ne pristane, podjebi ga "šta je, sad ti i nisu tak velika muda u gaćama, bojiš se da ćeš ispast slab jebač?"

slažem se...

uma99
26.09.2008., 17:14
oprostite ne stignem vidjeti tko je šta napisao, beba mi je danas jako plaćljiva pa se nemogu skoncetrirati kad pišem par riječi i onda odem njega čuvati.

kao što sam i mogla očekivati muški rod brani svoje.
htjela sam samo čuti vaša mišljenja, e da a sa nekim parom da se mjenjamo pa da smo oboje ravnopravni to nebi htio, pa nije li to sebično i pokvareno

GoGs
26.09.2008., 17:16
oprostite ne stignem vidjeti tko je šta napisao, beba mi je danas jako plaćljiva pa se nemogu skoncetrirati kad pišem par riječi i onda odem njega čuvati.

htjela sam samo čuti vaša mišljenja, e da a sa nekim parom da se mjenjamo pa da smo oboje ravnopravni to nebi htio, pa nije li to sebično i pokvareno
pročitaj što sam ti ja napisao.

EDIT: to ne znači da ženski rod ne može branit svoje :mig:

muž ti je tenkre kad tak razmišlja. Razmišlja o sebi, a ne uzima u obzir osjećaje drugih.

medeni5
26.09.2008., 17:20
ne. to ne mogu smislit. nije da ne bi mogao kasnije kad mi netko pokara žensku pred očima, nego da mi netko pokara pred očima žensku, vjerojatno bi bilo propucanih glava. Meni je ogavno smislit da mi netko dira žensku, dodiruje i ne znam šta, a kamoli pali, jebe i ostalo. Ego bi mi bio na nuli, samopoštovanje također na nuli. Jednostavno to organski ne podnosim. Iz tog razloga prijevaru organski ne podnosim.

A što se tiče MFF, to bi probao. Sudite mi koliko hoćete, ali ako moja cura ima bi sklonosti, i ONA bi htjela probati sa još jednom ženskom, napravio bi to. Plus, da ta cura ne želi u verziji FMM.

Ja sam takav. ako bi ona meni ispunila želju, nema beda. Ali ja nju nikad ne bi tjerao ili nagovarao na nešto što ja ne bi mogao podnjet. Ja mislim da je to fer.:ne zna:

Ok slažem se u svakom pogledu oko prijevare i svega toga...

ali što se tiče MFF..ti bi to htio a njoj ne bi dozvolio ono drugo...to kao prvo...(naravno ako ima "bi sklonosti")

a kao drugo da i ima neznam kakvih sklonosti, ne razmišljaš li možda da se radi o voljenoj osobi, i da ti cura uživa s nekom makar to bila ženska...?? Da joj ona pruža nešto što ti nemožeš...?

Mene osobno bi to pogodilo...i ne bi mogao podnjet činjenicu da me gledala kako sam ja s drugom te kakvo mišljenje ona ima o meni...jer smatram da ni jedna žena na to nemože ostato ravnodušna....

medeni5
26.09.2008., 17:23
pročitaj što sam ti ja napisao.

EDIT: to ne znači da ženski rod ne može branit svoje :mig:

muž ti je tenkre kad tak razmišlja. Razmišlja o sebi, a ne uzima u obzir osjećaje drugih.

Tako je!!!!:top:

I Uma...mislim da su to samo prazne želje jer kad čovjek dođe u situaciju da to isproba ipak misli na onu voljenu osobu...:mig:

GoGs
26.09.2008., 17:25
Ok slažem se u svakom pogledu oko prijevare i svega toga...

ali što se tiče MFF..ti bi to htio a njoj ne bi dozvolio ono drugo...to kao prvo...(naravno ako ima "bi sklonosti")

a kao drugo da i ima neznam kakvih sklonosti, ne razmišljaš li možda da se radi o voljenoj osobi, i da ti cura uživa s nekom makar to bila ženska...?? Da joj ona pruža nešto što ti nemožeš...?

Mene osobno bi to pogodilo...i ne bi mogao podnjet činjenicu da me gledala kako sam ja s drugom te kakvo mišljenje ona ima o meni...jer smatram da ni jedna žena na to nemože ostato ravnodušna....ne bi joj imaš što braniti jer ona ne želi FMM! kužiš, ona ne želi sa još jednim muškim. Ali želi sa još jednom ženskom.

I ne vidim nikakve prepreke ovdje. Ona želi sa mnom i sa još jednom ženskom, ja to želim. I super, ispunit će mi želju. Ja presretan. Ali kad bi imao curu koja želi meni udovoljit sa 2 ženske, a onda da ja njoj udovaljam sa još jednim muškim, to ne. Na to ne pristajem. Dakle, ne bi tražio da ona meni udovolji, a ja njoj ne (kao što je ovdje slučaj), nego jednostavno bi odustao od te ideje i mirno more.

Jedan fetiš manje više :ne zna:

a što se tiče življenja sa tim, ako ona to ne može podnjeti, neće ni predložiti, zar ne? :mig:

u slučaju da se to dogodi, zna se ko bi bio glavni u cijeloj igri. :top:

GoGs
26.09.2008., 17:27
Tako je!!!!:top:

I Uma...mislim da su to samo prazne želje jer kad čovjek dođe u situaciju da to isproba ipak misli na onu voljenu osobu...:mig:iskreno, koliko misli na voljenu osobu kad dođe u tu situaciju, je vrlo diskutabilno.

Samo, muški kad dođe u tu situaciju... Prije će pobjeć glavnom bez obzira, nego pomislit na svoju ljubljenu... Mislim da bi ga trema pokolebala. Svi su jaki na riječima, ali slabi na djelima :kava:

Vincent V
26.09.2008., 17:29

a pitaj ti njega jel i on mogao ishendlai i tebe i nju?

GoGs
26.09.2008., 17:35
a pitaj ti njega jel i on mogao ishendlai i tebe i nju?očito ne može ni samo nju kad ne bi mogao podnjeti da im se priključi još jedan muški:s :rofl:

guestx1
26.09.2008., 17:43

Shvati jedno, mi muskarci smo "lovci" u krvi i dusi kroz povijest ljudskog roda, kada nesto osvojimo to je za nas i samo nas i ne dijelimo "plijen" sa drugima, osim ako smo izopaceni sto naravno nije normalno...

F10EXX
26.09.2008., 18:16
reci ti njemu da ćeš na to pristati samo ako on tebi dozvoli sa još jednim muškim... i onda ako ne pristane, podjebi ga "šta je, sad ti i nisu tak velika muda u gaćama, bojiš se da ćeš ispast slab jebač?"

A ako pristane? Onda je tek u problemima :D

Grazia
26.09.2008., 18:19

da stvarno, savrsen recept da sjebu brak.:s

@ reci mu odlucnim tonom da ne zelis to i da te ne zamara vise s tim.
sta je tome covjeku:confused:

btw svakoj curi koja nema BI sklonosti je to ionako odbojno, nisi jedina.

james
26.09.2008., 18:25
Shvati jedno, mi muskarci smo "lovci" u krvi i dusi kroz povijest ljudskog roda, kada nesto osvojimo to je za nas i samo nas i ne dijelimo "plijen" sa drugima, osim ako smo izopaceni sto naravno nije normalno...

ovo je jako zanimljivo receno...muskarci su lovci i ne dijele svoj plijen...pitam se onda zasto je evolucija odlutala u krivom smjeru i ostatak muskog roda pretvorila u sebicne, nezadovoljne i nesigurne osobe...ako si u braku i obavezes se na ono dok nas smrt ne rastavi nemas kaj razmisljat o drugim zenama, za to je bilo vremena prije mraka, ocu rec braka tak da mislim da to nije u redu ali ko voli nek izvoli...mislim da se tu ne radi o postovanju ili nepostvanju zene vec zadovoljavanje vlastite mastarije a to nije fer...mislit samo na sebe..

F10EXX
26.09.2008., 18:26
ovo je jako zanimljivo receno...muskarci su lovci i ne dijele svoj plijen...pitam se onda zasto je evolucija odlutala u krivom smjeru i ostatak muskog roda pretvorila u sebicne, nezadovoljne i nesigurne osobe...ako si u braku i obavezes se na ono dok nas smrt ne rastavi nemas kaj razmisljat o drugim zenama, za to je bilo vremena prije mraka, ocu rec braka tak da mislim da to nije u redu ali ko voli nek izvoli...mislim da se tu ne radi o postovanju ili nepostvanju zene vec zadovoljavanje vlastite mastarije a to nije fer...mislit samo na sebe..

Zato se ne treba zenit. Ko zna kad ce te ulovit nesto pa samo sjebes brak. Ovako imas otvorene ruke :P

medeni5
26.09.2008., 18:28

Ovo je riječ...ali ipak netreba generalizirat sve stvari...nisu svi tipovi isti....ima i onih boljih i emotivnijih....:cerek:

poput mene...:kava:

iForce
26.09.2008., 18:29

Nemoj se upustati u nesto sto ne zelis i u sto nisi sigurna.
Oboje se morate slagati i znati u sto ulazite te sto zelite i sto mozete ocekivati iz ostvarenja takve fantazije.

Sasvim je normalno da i ti njega pitas za jos jednog muskarca (MFM).
Razumljivo je da i ti imas svoje fantazije.
I ako on vec zeli ostvariti svoju i ti mu zelis pruziti to onda bi ti trebala imati mogucnost da ostvaris svoju fantaziju.

Uostalom sada je tu i dijete pa mislim da nije vrijeme za takve akrobacije.

james
26.09.2008., 18:30
nije da nisam za brak...samo se ljudi jako mijenjaju i ponekad nas iznenade svojim zeljama...kad si u braku pomislis da znas osobu s kojom si, a kad ono ispostavi se da jos uvijek neznas...
cuj imat otvorene ruke je uvijek najbolja opcija zato je i neizvediva...:mig:

Grazia
26.09.2008., 18:31

da i prije svega zalosno.:(
bilo bi mu bolje da razmislja kako da ti pomogne sa bebom i smanji stress umjesto da razmislja kako da poshevi neku sa smokvice ispred tebe (ili kako se taj dating chat zove).

guestx1
26.09.2008., 18:33
Jedno su zelje, drugo realnost, do sada u 5god nisam prevario niti kanim, niti sam prije neku prevario, ali u ovom slucaju ako ona nema nista protiv da nam se pridruzi neka (a izricito jeste i odustao sam jer je tvrd kamen) bio bih postedjen kritike :mig: jer je sama time dala pristanak svojim ucestvovanjem :D:mig: Znam da zvuci sebicno ali je iskreno. :mig:

Duboka je tu filozofija :mig:

Grazia
26.09.2008., 18:42

pa ne dijelimo ni mi, niti zelimo. :s
osim ako je ovo zadnje u pitanju.

guestx1
26.09.2008., 18:45
pa ne dijelimo ni mi, niti zelimo. :s
osim ako je ovo zadnje.:mig:

Normalno da ne dijelite, i ne treba naravno, osobno bih smatrao zenu mutavom da popusti jer bi ucinila nesto sto ja ne bih ni u snu da od mene isto zauzvrat zatrazi :D, a posto je tvrd kamen davno sam odustao od "navaljivanja" oko toga. :mig:

Grazia
26.09.2008., 18:49
Normalno da ne dijelite, i ne treba naravno, osobno bih smatrao zenu mutavom da popusti jer bi ucinila nesto sto ja ne bih ni u snu da od mene isto zauzvrat zatrazi :D, ali posto je tvrd kamen davno sam odustao od "navaljivanja" oko toga. :mig:

a jel? :D
a da nisi ti muz od ove Une :misli:, nesto si sumnjiv.:rofl:

Ice Tea™
26.09.2008., 18:58
Sebičan je i misli samo na svoju guzicu (tj. penis :D). Bitno da on ostvari svoju maštariju, a tebe tko pita za tvoje želje.
I da, prejadno mi je uporno inzistiranje partnera na nečemu iako ti to ne želiš. Osim toga, tu je sad i malo dijete. Bilo bi mu pametnije da se malo pozabavi njime umjesto da flerta po smokvi. :kava:

guestx1
26.09.2008., 19:00
a jel? :D
a da nisi ti muz od ove Une :misli:, nesto si sumnjiv.:rofl:

Ne :D

Roly
26.09.2008., 19:31
sad će opet dežurni dušebrižnici na LJESU skočiti na mene,ali živimo u demokratskoj državi i svatko ima pravo reći što želi.ustvari ja ću reći svoje,pa ak se nekom sviđa super,ak ne ko ga šiša.
mislim da je brak danas izgubio svaki smisao,i one riječi koje izgovarate osobi pred oltarom više ništa ne znače:"...obećajem ti vjernost,u dobru i zlu,u zdravlju i bolesti,ljubit ću te i poštivati...".
i sad će netko pametan reći da su to samo riječi,a kad pogledaš mnogi se lupaju u prsa i govore kako su veliki vjernici,kako im je obitelj i brak svetinja,ljubav,žena i djeca na prvom mjestu.a mislim da smo mi jako daleko od toga.
i ne znam jesam li ja to "Pale sam na svijetu",jel ja to idem u krivom smjeru a svi drugi voze u dobrom,ali se često pitam,kud to svijet i način razmišljanja kod ljudi ide?:ne zna:
postalo je normalno da kao volite nekog,a varate sa sa strane,da se zakunete pred Bogom ili matičarem kak god hoćete na ove gore navedene riječi,a onda ženi koju kao trebate voljeti i poštivati idete predložiti sex u troje,chatate ko zna s kim na iskricama,smokvicama,i sličnim stranicama.
jadno i tužno,a uz to ta žena vam je još podarila dijete...
i ne nikad mi neće ovakve stvari biti normalne,i ne želim da mi postanu,možda sam luda i zaostala,popljujte me,ali na dan kad mi ovakvo nešto postane normalno potražit ću hitnu pomoć kod psihijatra.
jer ako sam luda zato što ne želim dijeliti voljenog čovjeka sa tko zna kim,ako mi je ljubav,eventualno brak i djeca svetinja,onda me proglasite ludom.
autorici teksta mogu samo reći,da bi se ja osjećala užasno na njenom mjestu,da mi to predloži čovjek s kojim imam malu bebu,čovjek kojem vjerujem i s kojim želim provesti ostatak života.zapitala bi se di mi je pamet bila kad sam pristala na to?da,svatko ima pravo maštati,i ja maštam da pljačkam banke ali to ne znači da ću to i napraviti.sve ima svoje granice,a ovakve stvari ih prelaze,neka maštanja trebaju ostati samo naša,ponekad zauvijek.
a ovaj muškarac je sebična i nezrela osoba,koji nema toliko soli u glavi da pomisli kako će se u svemu osjećati njegova žena i dijete,pa makar ovdje bilo samo riječ o bezazlenoj fantaziji.

Black Pantera
26.09.2008., 19:36
:( Pa ne mogu vjerovati, evo još jednog kretena. Razmišlja li on uopće o tvojim osjećajima? Ako si napisala, nisam primjetila koliko ste dugo u braku? Nešto takvo tražiti od žene koja je tek rodila, stvarno nema veze sa mozgom, umjesto da ti pomogne oko djeteta ili barem da se malo odmoriš, on jadan ima svoju maštariju koju kani ostvariti, pravi frajer nema šta, stvarno je jadan i bolestan u mozgu. Već sam to napisala večeras pa ponovno ponovljam kao papiga takve stvari su za slobodne ljude ili one koji nisu u braku, a nakon što si rekao DA trebao bi se i kao uozbiljiti, jer to je smisao braka TI, ŽENA I DJECA, zar ne ? ili ja griješim

guestx1
26.09.2008., 19:38
Slazem se, institucija braka je postala opcenito apsurdna, ako se kod rastave placa ceh u materijalnom ne vidim zasto bi nesankcionisana bila nevjernost, ali tako je kako je, valjda se i to jednom promijeni :mig:

Mastarija nije moralni grijeh sve dok se ne realizuje.

GoGs
26.09.2008., 20:07
da stvarno, savrsen recept da sjebu brak.:s

@ reci mu odlucnim tonom da ne zelis to i da te ne zamara vise s tim.
sta je tome covjeku:confused:

btw svakoj curi koja nema BI sklonosti je to ionako odbojno, nisi jedina.zar već nije sjeban, ili sam ja glup? :rolleyes:

Hibridni Pogon
26.09.2008., 20:09
Nemam u principu nista protiv razmjene partnera ako takva shema svima odgovara, ali taj tvoj suprug stvarno ima nenadjebiv osjecaj za timing :flop:

oblak
26.09.2008., 20:43
a kaj ti nisi njega poznavala i prije braka?

uma99
26.09.2008., 21:42
hvala cure na podršci i tebi gogs77 ti si jedan od rijetkih koji tako razmišlja, inače smo 8 god zajedno od toga 3 u braku i prije nije bilo riječi o tome

Valentish
26.09.2008., 21:53
pa ako ste 8 godina u braku....zašto si konezervativna onda? dobro...možda bi te zasmetalo, al i sam ti kaže (valjda?) da je to samo za začinjavanje seksa......možeš barem pokušati, ili razmotriti tu opciju...bar je iskren :kava:

ja bi rado to probala, ne bi me bio bed, a i ako ste već tako dugo skupa, valjda imaš nekog povjerenja?????

medeni5
26.09.2008., 21:59
hvala cure na podršci i tebi gogs77 ti si jedan od rijetkih koji tako razmišlja, inače smo 8 god zajedno od toga 3 u braku i prije nije bilo riječi o tome

Gle draga..držim ti fige da sve dobro prođe i mislim da 8 godina nije malo i da to neće samo tako odbacit radi jedne lude maštarije...jer to ni jedan normalan muškarac nebi uradio...:mig:
zato glavu gore i razbistrit će se već on i shvatit će što mu je bitno u životu, ako nije znao do sada...:mig:

uma99
26.09.2008., 22:12
valentinea dal si u braku i dal voliš svog muža i spremna si ga podijeliti?
nikad nisam razumjela to odvajanje osjećaja od sexsa

Graham
26.09.2008., 22:13
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje:eek:, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen:confused:.razmišljam o tome cijeli dan............
Pa tvoj muž je dobar jebač kada može dvije žene zadovoljit istodobno.
Nekada maštarije nisu takve kada se ostvare, poslije ostaje gorak okus u ustima. Da on i neki crnjo sa kitom od 25cm tebe dijeli to ne?
Sebičnjak bolesni. Izrazi svoje osjećaje ispred njega, također šta ima tražit po iskrici?

Problem što danas ljudi samo traže jake poticaje jer tako su daleko od realnog svijeta i svojih unutrašnje slabosti.

Oke da ste neki freakovi koji svingaju, peru dop i tako dalje...

Mašta je mašta, čuvaj brak.

GoGs
26.09.2008., 22:16
pa ako ste 8 godina u braku....zašto si konezervativna onda? dobro...možda bi te zasmetalo, al i sam ti kaže (valjda?) da je to samo za začinjavanje seksa......možeš barem pokušati, ili razmotriti tu opciju...bar je iskren :kava:

ja bi rado to probala, ne bi me bio bed, a i ako ste već tako dugo skupa, valjda imaš nekog povjerenja?????povjerenja? gle, ako bi ti to probala, i imaš takve sklonosti, ne znači da i sve druge imaju takve sklonosti. Nekome je to odbojno, ne privlači, vjerojatno bi ju to čak i povrijedilo. A ne znam koliko je pametno to raditi ako ne privlači obje osobe.

Tako se seks ne začinjava. Može kod nekih koji nemaju predrasude prema tome. Ali ovi koji imaju, neka lijepo uzmu kamasutru i nek listaju. Postoji tu i tematski seks koji zna biti jako napaljujuć. tu je i striptiz... Pa čak i ekstreman sado mazo... Svašta mogu isprobavati... Baš me zanima jel su što od ovog nabrojanog prakticirali (ne samo probali, nego i prakticirali).

Muž njen je lijepo predložio. Sve super, sve 5. Iskren, nema šta. Ali nije prihvatio činjenicu da se to njoj možda neće svidjeti. I onda je vjerojatno malo i popizdio kad je ona njega morala pitati da li bi on mogao podnjeti da ju jebe on i još jedan tip.:ne zna:

Valentish
26.09.2008., 22:17
nikad nisam razumjela to odvajanje osjećaja od sexsa

a dobro, tvoje je mišljenje da ne možeš....no mislim da bi ti to moglo začiniti malo situaciju....vrijedi ti barem razmisliti o tome...ako ništa drugo

PilotInstruktor
26.09.2008., 22:17
povjerenja? gle, ako bi ti to probala, i imaš takve sklonosti, ne znači da i sve druge imaju takve sklonosti. Nekome je to odbojno, ne privlači, vjerojatno bi ju to čak i povrijedilo. A ne znam koliko je pametno to raditi ako ne privlači obje osobe.

Tako se seks ne začinjava. Može kod nekih koji nemaju predrasude prema tome. Ali ovi koji imaju, neka lijepo uzmu kamasutru i nek listaju. Postoji tu i tematski seks koji zna biti jako napaljujuć. tu je i striptiz... Pa čak i ekstreman sado mazo... Svašta mogu isprobavati... Baš me zanima jel su što od ovog nabrojanog prakticirali (ne samo probali, nego i prakticirali).

Muž njen je lijepo predložio. Sve super, sve 5. Iskren, nema šta. Ali nije prihvatio činjenicu da se to njoj možda neće svidjeti. I onda je vjerojatno malo i popizdio kad je ona njega morala pitati da li bi on mogao podnjeti da ju jebe on i još jedan tip.:ne zna:

kako iole vrijedi tu pred toboooooom!

kuis, nisi korektan, kaj bi bilo da tebi cura uleti s spikom kuios ono

GoGs
26.09.2008., 22:19
nikad nisam razumjela to odvajanje osjećaja od sexsaako nekog voliš, ne možeš odvojiti te osjećaje nikako. Možeš jedino biti tolerantna, i u stanju napraviti to. Plus, ako te pali... I tvog dragog...

Ali u tvom slučaju nije tako. Stoga, ili će on prestat sa idejom koja mu nema smisla, ili će i dalje biti tenkre i nagovarat te. Ako to nastavi, onda se ozbiljno zapitaj jel si ti u braku sa pravom osobom.:(

Ne pada mi na pamet nagovarat dragu ili voljenu osobu na nešto što joj je odbojno i nešto zbog čega se neće dobro osjećati.:ne zna:

GoGs
26.09.2008., 22:20
kako iole vrijedi tu pred toboooooom!

kuis, nisi korektan, kaj bi bilo da tebi cura uleti s spikom kuios onoda meni moja ženska uleti sa kakvom spikom? šta nisam korektan?

šta ti pričaš? :confused: Si pijan? :zubo:

GoGs
26.09.2008., 22:22
a dobro, tvoje je mišljenje da ne možeš....no mislim da bi ti to moglo začiniti malo situaciju....vrijedi ti barem razmisliti o tome...ako ništa drugobi, začinilo bi joj. osjećala bi se pregaženo, i u pol tog seksa bi odustala i pobjegla. Jer, ono što te ne privlači, ne možeš izvesti. i to je to.

što se tiče mene, ja sebe ne mogu zamisliti da mi drugi neki lik jebe žensku. Nit ću razmišljati o tome, jer od same pomisli mi se povraća.

PilotInstruktor
26.09.2008., 22:23
da meni moja ženska uleti sa kakvom spikom? šta nisam korektan?

šta ti pričaš? :confused: Si pijan? :zubo:

ma ooooonoooo

nisam :D

samo se ponasam uobicajeno

dakle

uletiti mala ful je onak e i saces ti njoj nesto brije i sve

nemere

to nije korektno pa kakv tocov jek mora bi

Teta2U
26.09.2008., 22:23
a dobro, tvoje je mišljenje da ne možeš....no mislim da bi ti to moglo začiniti malo situaciju....vrijedi ti barem razmisliti o tome...ako ništa drugo

Znam da misliš najbolje, ali, ako nekoga to jednostavno ne privlači, i stvara neugodu, doista nema o čemu razmišljati.

Zar pristati na nešto što ne želiš, samo kako bi usrećila partnera, a sebi stvorila nelagodnost i nezadovoljstvo? Ima li to smisla?

Bi li ti očekivala od partnera da napravi nešto samo zato što ti želiš, iako znaš da on to ustvari ne želi?

PilotInstruktor
26.09.2008., 22:24
Znam da misliš najbolje, ali, ako nekoga to jednostavno ne privlači, i stvara neugodu, doista nema o čemu razmišljati.

Zar pristati na nešto što ne želiš, samo kako bi usrećila partnera, a sebi stvorila nelagodnost i nezadovoljstvo? Ima li to smisla?

Bi li ti očekivala od partnera da napravi nešto samo zato što ti želiš, iako znaš da on to ustvari ne želi?

a zasto ne?

Teta2U
26.09.2008., 22:26
a zasto ne?

Osobno ne bih to mogla napraviti partneru. Niti vidim smisla niti potrebe nagovarati partnera na nešto što njega nikako ne privlači.

A sad, svakome njegov gušt...
Meni to nije ok. Jbg.

PilotInstruktor
26.09.2008., 22:27
Osobno ne bih to mogla napraviti partneru. Niti vidim smisla niti potrebe nagovarati partnera na nešto što njega nikako ne privlači.

Meni to nije ok. Jbg.

trebala si potkrijepiti citatima...

GoGs
26.09.2008., 22:28
ma ooooonoooo

nisam :D

samo se ponasam uobicajeno

dakle

uletiti mala ful je onak e i saces ti njoj nesto brije i sve

nemere

to nije korektno pa kakv tocov jek mora biako sam dobro shvatio, ja sam inače doživio jedan vrlo rijedak slučaj.

Partnerica želi sa još jednom ženskom, ali ne želi sa još jednim tipom. Ok, ako ona hoće, hoću i ja. Ako neće, ne tjeram ju. Ali ona hoće. i sve super. Ali da je ona dala uvjet da nakon što ona meni udovolji sa još jednom ženskom, da ja njoj udovoljim sa još jednim tipom... e to ne. Tvoja je dobra volja ako ćeš mi udovoljit sa još jednom ženskom...

Vrlo jednostavno. Plus, zamisli si da ona ne želi sa tipom, i još žarko hoće probat u troje sa ženskom plus.:s E takvu žensku treba tražit :cerek:

GoGs
26.09.2008., 22:28

Meni to nije ok. Jbg.nije ni meni. :ne zna:

PilotInstruktor
26.09.2008., 22:30
ako sam dobro shvatio, ja sam inače doživio jedan vrlo rijedak slučaj.

Partnerica želi sa još jednom ženskom, ali ne želi sa još jednim tipom. Ok, ako ona hoće, hoću i ja. Ako neće, ne tjeram ju. Ali ona hoće. i sve super. Ali da je ona dala uvjet da nakon što ona meni udovolji sa još jednom ženskom, da ja njoj udovoljim sa još jednim tipom... e to ne. Tvoja je dobra volja ako ćeš mi udovoljit sa još jednom ženskom...

Vrlo jednostavno. Plus, zamisli si da ona ne želi sa tipom, i još žarko hoće probat u troje sa ženskom plus.:s E takvu žensku treba tražit :cerek:

a sa se treba zapita jel ima tu neke osnove

uma99
26.09.2008., 22:32
nema šanse niti da o tome razmišljam, pa se onda jednog dana možda sjeti da se bacim sa desetog kata!!!

Valentish
26.09.2008., 22:34
nema šanse niti da o tome razmišljam, pa se onda jednog dana možda sjeti da se bacim sa desetog kata!!!

u redu....onda ako si ti tako čvrsto odlučila, u redu. tvoja će biti zadnja.....al eto, sad samo ovisi kako će tvoj muž reagirati..ako te i dalje nagovara...šta ćeš onda? pod pritiskom, bi li pristala? vidim da ne bi po komentarima..........makar je ovo samo jedna od muških fantazija, da li te baš toliko smeta?

GoGs
26.09.2008., 22:35
a sa se treba zapita jel ima tu neke osnovesad te stvarno više ne kužim... Vuče mi na LSD nekako... :misli:

nema šanse niti da o tome razmišljam, pa se onda jednog dana možda sjeti da se bacim sa desetog kata!!!:rofl:

jeste vi razgovarali o tome? jesi mu lijepo objasnila da to ne želiš i gotovo? kakva je njegova reakcija bila? ono, opiši malo... :mig:

TheMoon
26.09.2008., 22:37

strasno inteligentno, nema sta :s:flop:

Teta2U
26.09.2008., 22:39
u redu....onda ako si ti tako čvrsto odlučila, u redu. tvoja će biti zadnja.....al eto, sad samo ovisi kako će tvoj muž reagirati..ako te i dalje nagovara...šta ćeš onda? pod pritiskom, bi li pristala? vidim da ne bi po komentarima..........makar je ovo samo jedna od muških fantazija, da li te baš toliko smeta?

Iskreno, jebeš ti partnera koji te nastavlja nagovarati nakon što si jasno i glasno rekla - ne, ne sviđa mi se/ne želim/šta li već-...Opet, moje mišljenje...

iForce
26.09.2008., 22:40

Pa ne mozes nagovarati nekoga da radi nesto sto ne zeli.

mozes.. ali nije u redu...

Ako ona ne zeli... Na njemu je da to prihvati. :kava:

iForce
26.09.2008., 22:40
Iskreno, jebeš ti partnera koji te nastavlja nagovarati nakon što si jasno i glasno rekla - ne, ne sviđa mi se/ne želim/šta li već-...Opet, moje mišljenje...

I moje.. :kava:

Zanimljivo je njega ne zanima MFM trojac..
I sta sad ako je nastavi nagovarati jel to znaci da i ona njega treba nagovarati. :ne zna:

PilotInstruktor
26.09.2008., 22:41

a slusaj nesmi represije bi e

Orion99
26.09.2008., 22:59
...;)

Ne krivo misliš 99% muškaraca želi imati harem sa barem dvadeset ljepotica ali fantazija i stvarnost su dva različita pojma koja neke osobe ne razlikuju.Da on ima malo poštovanja prema svojem djetetu i supruzi ne bi tako nešto nikada predložio.Možda sam ja konzervativan ali ipak preferiram monogamiju i smatram da je to jedini ispravan put za sretnu vezu,a tko misli drugačije neka proba.

tanko_krilo_sna
26.09.2008., 22:59
katastrofa...pored djeteta i zene takve fantazije gajiti...roditelj i muz bi trebao imati potpuno drugaciju konstrukciju ljubavi i zivota u glavi...neka pricaju sto hoce ali za mene nije ljubav ukoliko postoji zelja da se partner dijeli, uzas...

GoGs
26.09.2008., 23:04
katastrofa...pored djeteta i zene takve fantazije gajiti...roditelj i muz bi trebao imati potpuno drugaciju konstrukciju ljubavi i zivota u glavi...neka pricaju sto hoce ali za mene nije ljubav ukoliko postoji zelja da se partner dijeli, uzas...mislim da bi se takve stvari trebale napraviti u mladosti prije braka. Izludit se do kraja, probati sve i svašta, a onda bit miran i zadovoljan u braku, ne fantazirajući sa takvim nebulozama.

Orion99
26.09.2008., 23:21
mislim da bi se takve stvari trebale napraviti u mladosti prije braka. Izludit se do kraja, probati sve i svašta, a onda bit miran i zadovoljan u braku, ne fantazirajući sa takvim nebulozama.

Probao sam i to bio sam jednom na redaljki i ne smatram da sam time imalo obogatio svoj život nego sam ponizio samog sebe .Nije potrebno probati sve i svašta da bi zaključio da nešto nije ispravno.

dana
26.09.2008., 23:23
ja na to definitivno ne bi pristala, pa zar mu ti nisi dovoljna :s :s
poštuj sebe ženo!!!!!!!

GoGs
26.09.2008., 23:26
Probao sam i to bio sam jednom na redaljki i ne smatram da sam time imalo obogatio svoj život nego sam ponizio samog sebe .Nije potrebno probati sve i svašta da bi zaključio da nešto nije ispravno.slažem se. no govorim o onim stvarima koje čovjeka pale i koje čovjek želi napravit:mig:

Link
27.09.2008., 00:22
zamisljam o takvoj situaciji ali nikada ne bi pitao zenu da mi zadovolji tu zelju. dobio bi samar kada bi je pitao. ja samo mudro sutim i nadam se da ce doci dan kada ce ona pozeljeti istu zelju.

Grazia
27.09.2008., 00:25

a sta ti brijes zeno:confused:
rekla je da joj je odbojno iti razmisljati o tome...cool off.:s:s

MeTaL.tEaR
27.09.2008., 09:22
par crtica:

"izgovor" to je najcesca muska fantazija je u stilu, gle svi su to napravili, to je normalno! - masa nikada nije niti mjerodavna niti odraz normalnosti - pojedinac sam iznosi svoju normalnost, ne masa (niti bi se po njoj trebalo ravnati)...

da su vecina muskih bezumne budale, mozda je istina ali prosirio bi tu izjavu na puno tocniju - ljudi generalno su jedno od najglupljih stvorenja na ovoj planeti, o manjku emocionalosti necu ni pricati... o integritetu takodjer.

u danasnjem brzom svijetu punom stresa, reklama, prosaran pornografijom i porocima covjek se lako slomi ili izgubi. u ostalom, danas nije ni vrijeme u kojem su vrline "na cijeni". covjek nikada nije cjenio vrline... i to je odvratno.

jedan od glavnih problema je sto ljudi koji su s drugim ljudima u vezama ili brakovima zapravo neznaju s kim su i tko je ta osoba. zasto? jer iskrenosti nema. jer je sve cilj i dobit. svi traze nagradu. nitko nebi podmetnuo ledja. nitko nebi malo razmisljao na druge osim na sebe.

i sta kada covjek "dozivi" sve moguce orgije, fetise, sve varijacije threesoma - sto onda ostaje poslije toga? prazan filing i samoca. mislim da ljudi koji uzivaju u tome neznaju sto je ljubav i jedinstvenost. sto je smirenost i sreca. sto je normalnost.

konzervatizam? rijec koju su izmislili ljudi koji sve to prakticiraju kako bi se pokazali "boljima" od onih koji su zapravo normalni.

tip je gad. iz vise razloga nego jednog...

uma99
27.09.2008., 13:06
Pa i nije baš da nam se sex svodi samo na misionarski položaj i tu je kraj priče, mislim da smo isprobali i više od prosječnog para... ne bih baš nabrajala sad... uglavnom ako nešto i fali onda ta treća osoba sigurno neće popuniti; gledajući sa moje strane - može samo pogoršati.
Nakon toliko godina nije mi jasno kako uopće može tako nešto pitati a dobro me poznaje, ja njega prije nisam pitala za FMM jer sam unaprijed znala da bi ga to povrjedilo a ko zna kako bi izgledao naš odnos poslije?Znam da bi se s moje strane sve promjenilo kako neće onda s one koja ja zakinuta u cijeloj priči!PA JEL MU SE TO ONDA ISPLATI???
Ne, nisam mu to tako izravno rekla jer bi vjerojatno došlo do svađe ali nije ni on sad baš luđački inzistirao na tome ali opet dao mi jasno do znanja da mu je baš to neostvarena želja.
Znam da bi sve završilo na "ok" nećemo to onda uraditi ali ipak ostaje taj jedan osjećaj nezadovoljstva, razočaranja i da baš nije sve kako treba da bude.
I sad ko zna možda jednog dana dođe u priliku da mu se želja ostvari; kako če odvagnuti situaciju samo on zna.U svakom slučaju sretno mu bilo!!!
Ne želim raditi nikakav pritisak na njega, pustit ću da vrijeme učini svoje, mislim da bi moje oštro "ne" čak i povečalo njegovu želju, a možda se i varam.Sad više nisam ni u šta sigurna.
Uglavnom "svako djelo dođe na vidjelo" a onda "kako prostreš tako češ i leći" a on onda više sigurno neće leći samnom!!!
Osobno poznajem jedan par koji je prvo počeo sa FMM, pa nastavio sa razmjenom partnera a danas več tu ima svašta i tako več dugo godina ali su oboje za to i svi su sretni, makar tu baš neke ljubavi i nema, više bi se reklo zajednički život, ne znam, prijateljstvo.Najviše me iznenadilo, to da je muž sretan kad ga žena nazove i ispriča mu kako se dobro poševila sa nekim tipom!!!halo???
E sad, da sam sama vjerojatno bih se i sama upustila u raznorazne kombinacije i nijanse ali sa tim osobama se nikad nebih mogla emotivno vezati.Tu je za mene razlika između ljubavi i sexa!!

LudiSplicho
27.09.2008., 13:09
a bolje i to nego da zeli seks sa dva muskarca :lol:

Valentish
27.09.2008., 13:10
Pa i nije baš da nam se sex svodi samo na misionarski položaj i tu je kraj priče, mislim da smo isprobali i više od prosječnog para... ne bih baš nabrajala sad... uglavnom ako nešto i fali onda ta treća osoba sigurno neće popuniti; gledajući sa moje strane - može samo pogoršati.
Nakon toliko godina nije mi jasno kako uopće može tako nešto pitati a dobro me poznaje, ja njega prije nisam pitala za FMM jer sam unaprijed znala da bi ga to povrjedilo a ko zna kako bi izgledao naš odnos poslije?Znam da bi se s moje strane sve promjenilo kako neće onda s one koja ja zakinuta u cijeloj priči!PA JEL MU SE TO ONDA ISPLATI???
Ne, nisam mu to tako izravno rekla jer bi vjerojatno došlo do svađe ali nije ni on sad baš luđački inzistirao na tome ali opet dao mi jasno do znanja da mu je baš to neostvarena želja.
Znam da bi sve završilo na "ok" nećemo to onda uraditi ali ipak ostaje taj jedan osjećaj nezadovoljstva, razočaranja i da baš nije sve kako treba da bude.
I sad ko zna možda jednog dana dođe u priliku da mu se želja ostvari; kako če odvagnuti situaciju samo on zna.U svakom slučaju sretno mu bilo!!!
Ne želim raditi nikakav pritisak na njega, pustit ću da vrijeme učini svoje, mislim da bi moje oštro "ne" čak i povečalo njegovu želju, a možda se i varam.Sad više nisam ni u šta sigurna.
Uglavnom "svako djelo dođe na vidjelo" a onda "kako prostreš tako češ i leći" a on onda više sigurno neće leći samnom!!!
Osobno poznajem jedan par koji je prvo počeo sa FMM, pa nastavio sa razmjenom partnera a danas več tu ima svašta i tako več dugo godina ali su oboje za to i svi su sretni, makar tu baš neke ljubavi i nema, više bi se reklo zajednički život, ne znam, prijateljstvo.Najviše me iznenadilo, to da je muž sretan kad ga žena nazove i ispriča mu kako se dobro poševila sa nekim tipom!!!halo???
E sad, da sam sama vjerojatno bih se i sama upustila u raznorazne kombinacije i nijanse ali sa tim osobama se nikad nebih mogla emotivno vezati.Tu je za mene razlika između ljubavi i sexa!!

onda reci da nećeš i točka......on se mora s tim složit

uma99
27.09.2008., 13:27
Mislim da ču mu ostaviti raširene ruke, ono šta misli bolje da napravi prije nego poslije, iako je sad poslije pošto je tu več i dijete.Pa kud puklo da puklo!

sisley34
27.09.2008., 14:23

ISKRENO....tako nešto je skoro san svakog muškarca!i ja sam oženjen i moja mašta želi tako nešto, ali....volim svoju ženu i poštujem ju.znam da je ona protiv toga i ne navaljujem na to iako znam da bi iz ljubavi prema meni popustila....zato sam to prepusti samo mašti!!!isto kao i san da ću jednoga dana imati 20m jahtu ....
ja znam ....da bi ja poludio kada bi netko drugi, muški , samo dirnuo moju dragu.znam to ...jer se sjećam kako sam reagirao kada se samo jedan tip približio putem neta njoj......sreća pa je to bila za nas obična zafrkancija.
ali ta zafrkancija nas je još više zbližila i sada smo kao jedno tijelo ..jedna duša...mi nismo samo muž i žena , roditelji....nego smo i najbolji prijatelji ....najbolji ljubavnici..

poison7
27.09.2008., 14:31
To je zato što vi ( žene ) imate drukčije razmišljanje o sexu nego mi muški ! I ja sam to rekao svojoj ženi, i super mi je s njom u sexu i objasnio sam joj da to nema veze sa njom, nego jednostavno da vidim jer ima šanse da ostvarim svoju želju ! Rekla je ne i ne je ostalo !

Zašto bi se trebao bijati razgovarati s njom o tome? Samo ona mora znati da to nije zato što mi ona nije dovoljna ili zato što je naš sex loš itd...

Pa mogao si onda tu svoju zeljicu ispunit prije braka, u kurveraju :D, tam su bar zenske placene za ponizenja :D. U biti trebao si zeni ponudit onak finu svoticu, neki apartmancic na moru i tako to, mozda bi onda pristala :D, i poslije te ostavila :lol:

leich
27.09.2008., 14:32
a bolje i to nego da zeli seks sa dva muskarca :lol:

šta fali-2 ili 3 muška i jedna žena-hmmmmmmm:eek::D

poison7
27.09.2008., 14:33

:D :lol:

GricGric
27.09.2008., 14:40
Trojac nema baš nikakvog smisla ako jedan od partnera nije biseksualan... Činiti to samo kao ustupak partneru je glupo i sasvim sigurno nebi donijelo dobre rezultate... Međutim, ako je partner, u ovom slučaju žena, biseksualna, onda takva kombinacija može biti vrlo, vrlo zanimljiva i osvježavajuća za svo troje...

LudiSplicho
27.09.2008., 14:41
šta fali-2 ili 3 muška i jedna žena-hmmmmmmm:eek::D

mislia sam bez zenske.

a i u tom slucaju po meni moze bit dobro samo zenskoj.
ono sta meni znace ta jos dvojica? samo lose stvari!

poison7
27.09.2008., 14:45
ISKRENO....tako nešto je skoro san svakog muškarca!i ja sam oženjen i moja mašta želi tako nešto, ali....volim svoju ženu i poštujem ju.znam da je ona protiv toga i ne navaljujem na to iako znam da bi iz ljubavi prema meni popustila....zato sam to prepusti samo mašti!!!isto kao i san da ću jednoga dana imati 20m jahtu ....
ja znam ....da bi ja poludio kada bi netko drugi, muški , samo dirnuo moju dragu.znam to ...jer se sjećam kako sam reagirao kada se samo jedan tip približio putem neta njoj......sreća pa je to bila za nas obična zafrkancija.
ali ta zafrkancija nas je još više zbližila i sada smo kao jedno tijelo ..jedna duša...mi nismo samo muž i žena , roditelji....nego smo i najbolji prijatelji ....najbolji ljubavnici..

Jedno je masta a drugo ostvarivanje te maste. I ja isto mastam da prebijem frajera koji ima 120kg jer ga ne podnosim al svejedno znam da to nikad necu moci :rofl:.

I imam pitanjce. Ajde si zamisli da se npr dogovorite da jednom budete 1 muskarac + 2 zene, a drugi put 1 zena + 2 muskarca. I da ti onda zena svrsi s ovim drugim frajerom i to intenzitetom kakvim nikad do sad nije s tobom. Sta bi napravio? Ili jos gore da te poslije ostavi zbog frajera. Sigurno ti bas ne bi bilo drago isto kao sto tvojoj zeni ne bi bilo drago vidjet tebe s drugom zenom ( iako bi to bilo samo fizicko zadovoljavanje bez osjecaja jel, al svejedno bi osjetio bar malu ljubomoru).
Mislim smijesno mi je da muskarac ima zelju biti s dvije zene odjednom ( s tim da njegova zena to lijepo prihvati bez ikakvog prigovora) a on ne moze vidjet zenu s nekim njemu nepoznatim muskarcem kako razgovaraju,a kamoli nesto vise :confused:

Ovo navedeno se ne odnosi striktno na tebe nego na muskarce opcenito

poison7
27.09.2008., 14:50
ja na to definitivno ne bi pristala, pa zar mu ti nisi dovoljna :s :s
poštuj sebe ženo!!!!!!!

:s

poison7
27.09.2008., 14:52
bi, začinilo bi joj. osjećala bi se pregaženo, i u pol tog seksa bi odustala i pobjegla. Jer, ono što te ne privlači, ne možeš izvesti. i to je to.

što se tiče mene, ja sebe ne mogu zamisliti da mi drugi neki lik jebe žensku. Nit ću razmišljati o tome, jer od same pomisli mi se povraća.

:s

poison7
27.09.2008., 14:55

Tako je. Mislim kakav je onda smisao uci u brak :confused:. Zbog nasljedsta ili zbog cega :confused:.
Da me takve stvari privlace onda se ni nebi nikad udavala, nego bi samo bila u vezi, jer sama veza ne obvezuje nikoga na vjernost i postovanje dok brak obvezuje ( bar po mom misljenju ). Ipak dok si u vezi malo proispituješ samog sebe i partnera a dok si u braku mislim da je kasno za to.

sisley34
27.09.2008., 15:01
Jedno je masta a drugo ostvarivanje te maste. I ja isto mastam da prebijem frajera koji ima 120kg jer ga ne podnosim al svejedno znam da to nikad necu moci :rofl:.

I imam pitanjce. Ajde si zamisli da se npr dogovorite da jednom budete 1 muskarac + 2 zene, a drugi put 1 zena + 2 muskarca. I da ti onda zena svrsi s ovim drugim frajerom i to intenzitetom kakvim nikad do sad nije s tobom. Sta bi napravio? Ili jos gore da te poslije ostavi zbog frajera. Sigurno ti bas ne bi bilo drago isto kao sto tvojoj zeni ne bi bilo drago vidjet tebe s drugom zenom ( iako bi to bilo samo fizicko zadovoljavanje bez osjecaja jel, al svejedno bi osjetio bar malu ljubomoru).
Mislim smijesno mi je da muskarac ima zelju biti s dvije zene odjednom ( s tim da njegova zena to lijepo prihvati bez ikakvog prigovora) a on ne moze vidjet zenu s nekim njemu nepoznatim muskarcem kako razgovaraju,a kamoli nesto vise :confused:

Ovo navedeno se ne odnosi striktno na tebe nego na muskarce opcenito
apsolutno se slažem da mašta nema veze sa stvarnošću!shvatio sam to na vrijeme i upravo zbog toga nam je sada super....

pucca-smile
27.09.2008., 15:07
sad će opet dežurni dušebrižnici na LJESU skočiti na mene,ali živimo u demokratskoj državi i svatko ima pravo reći što želi.ustvari ja ću reći svoje,pa ak se nekom sviđa super,ak ne ko ga šiša.
mislim da je brak danas izgubio svaki smisao,i one riječi koje izgovarate osobi pred oltarom više ništa ne znače:"...obećajem ti vjernost,u dobru i zlu,u zdravlju i bolesti,ljubit ću te i poštivati...".
i sad će netko pametan reći da su to samo riječi,a kad pogledaš mnogi se lupaju u prsa i govore kako su veliki vjernici,kako im je obitelj i brak svetinja,ljubav,žena i djeca na prvom mjestu.a mislim da smo mi jako daleko od toga.
......................................

roly, bravo, nemam ti što drugo reći, čitam i čekam da netko kaže koju pametnu. :s:s:s

inače, ljudi, ja sam biseksualna i FFM mi je zbilja velika želja i dok ja i dragi nismo bili u ovako ozbiljnoj vezi u kakvoj smo sad (mada ni sad nije nešto stravično ozbiljna) planirali smo to napravit. a sad više nisam sigurna, jer su se između nas javile i neke nove i snažne emocije, zbog kojih ne znam kako bi mi bilo gledati ga s drugom ženom. mislim... da on preda mnom ljubi i mazi drugu?? wtf?? koliko ogd ja željela probati seks utroje to mi se nimalo ne sviđa. i svatko tko misli da bi autorica teme trebala popustiti nema baš sve na broju. žena je nedavno rodila, oni bi trebali maziti i paziti jedno drugo i to dijete, on bi trebao svako jutro zahvaliti Bogu na tome kako je sretn jer ima ženu koja ga voli i koja mu je rodila najveće blago koje postoji na ovom svijetu. meni je nezamislivo da čovjek koji me voli gnjavi sa dovođenjem nekoga u naš krevet, bilo muškarca bilo žene.

pucca-smile
27.09.2008., 15:13

ja bi rado to probala, ne bi me bio bed, a i ako ste već tako dugo skupa, valjda imaš nekog povjerenja?????

KONZERVATIVNA????????????????????
jer ne želi gledati muža kako jebe drugu??????????????????
i ja sam biseksualna, i volim žene i strašno me uzbuđuje pomisao na seks u troje, pa ne želim to sa svojim dečkom i trenutno sam potpuno zadovoljna u svim aspektima naše veze, ne pada mi na pamet dijelitit ga ni sa kim. a ona je u BRAKU. U BRAKU!!!!!!!!!!!!!!!! i imaju dijete. my good :rolleyes:

Grazia
27.09.2008., 15:28
KONZERVATIVNA????????????????????
jer ne želi gledati muža kako jebe drugu??????????????????
i ja sam biseksualna, i volim žene i strašno me uzbuđuje pomisao na seks u troje, pa ne želim to sa svojim dečkom i trenutno sam potpuno zadovoljna u svim aspektima naše veze, ne pada mi na pamet dijelitit ga ni sa kim. a ona je u BRAKU. U BRAKU!!!!!!!!!!!!!!!! i imaju dijete. my good :rolleyes:

zanimljivo kako neki hmm poremeceni uvijek dijele istu etiketu>>> konzerve na celo onima koji su OK.:s
FFM je valjda vecini prihvatljiva ideja sa nekim koga ne volis, experimentiranje i to. ali sa osobom s kojom si u ozbiljnoj vezi je vec nesto drugo.

Basta
27.09.2008., 15:32
zanimljivo kako neki hmm poremeceni uvijek dijele istu etiketu>>> konzerve na celo onima koji su OK.:s
FFM je valjda vecini prihvatljiva ideja sa nekim koga ne volis, experimentiranje i to. ali sa osobom s kojom si u ozbiljnoj vezi je vec nesto drugo.

tako je, prevelik rizik, prevelike komplikacije...

Grazia
27.09.2008., 15:32
... Međutim, ako je partner, u ovom slučaju žena, biseksualna, onda takva kombinacija može biti vrlo, vrlo zanimljiva i osvježavajuća za svo troje...

da, ako ih M samo gleda, ali ovaj to nema u planu.

Lady_dawn
27.09.2008., 15:46
par crtica:

"izgovor" to je najcesca muska fantazija je u stilu, gle svi su to napravili, to je normalno! - masa nikada nije niti mjerodavna niti odraz normalnosti - pojedinac sam iznosi svoju normalnost, ne masa (niti bi se po njoj trebalo ravnati)...

da su vecina muskih bezumne budale, mozda je istina ali prosirio bi tu izjavu na puno tocniju - ljudi generalno su jedno od najglupljih stvorenja na ovoj planeti, o manjku emocionalosti necu ni pricati... o integritetu takodjer.

u danasnjem brzom svijetu punom stresa, reklama, prosaran pornografijom i porocima covjek se lako slomi ili izgubi. u ostalom, danas nije ni vrijeme u kojem su vrline "na cijeni". covjek nikada nije cjenio vrline... i to je odvratno.

jedan od glavnih problema je sto ljudi koji su s drugim ljudima u vezama ili brakovima zapravo neznaju s kim su i tko je ta osoba. zasto? jer iskrenosti nema. jer je sve cilj i dobit. svi traze nagradu. nitko nebi podmetnuo ledja. nitko nebi malo razmisljao na druge osim na sebe.

i sta kada covjek "dozivi" sve moguce orgije, fetise, sve varijacije threesoma - sto onda ostaje poslije toga? prazan filing i samoca. mislim da ljudi koji uzivaju u tome neznaju sto je ljubav i jedinstvenost. sto je smirenost i sreca. sto je normalnost.

konzervatizam? rijec koju su izmislili ljudi koji sve to prakticiraju kako bi se pokazali "boljima" od onih koji su zapravo normalni.

tip je gad. iz vise razloga nego jednog...

:s:s:s:s Svaka cast na ovakvom razmisljanju!!!!

vikend ratnik
27.09.2008., 16:00
a ti onda trazi sex sa dva muškarca

Maza_
27.09.2008., 16:11

Kao što je netko napisao već, ti ćeš sama najbolje procjeniti dal ima neki dublji problem kod vas ili ne... Moje mišljenje nakon ovoga je da sigurno problem postoji.

Zašto bi udan čovjek koji je zadovoljan sa svojim seksualnim životom visio na Smokvi? Porazgovaraj s njim... Očito nije zadovoljan seksualnim životom, sad je još samo pitanje želi li ga on poboljšati sa tobom ili se samo želi jebati s nekom drugom (a tebi nabijati osjećaj krivnje i čega sve ne). Nedaj da igra te svoje igrice :)
E da... ovo što si ga pitala za seks u troje s frajerom to ti je dobar potez... sad ako i dalje želi seks u troje možeš tražit da onda i ti dobiješ seks u troje sa frajerom. Nije li to fer? :D (Znam da to sigurno nećeš isplanirati ni ništa, nego nek malo bolje razmisli tukac)

Maza_
27.09.2008., 16:17
Trojac nema baš nikakvog smisla ako jedan od partnera nije biseksualan... Činiti to samo kao ustupak partneru je glupo i sasvim sigurno nebi donijelo dobre rezultate... Međutim, ako je partner, u ovom slučaju žena, biseksualna, onda takva kombinacija može biti vrlo, vrlo zanimljiva i osvježavajuća za svo troje...

Dobro si to rekla :top:
Zašto bi jedan partner morao trpjeti zbog zahtjeva ovog drugog? Kad nekome takva stvar smeta to onda za njega nije mala stvar i sigurno bi ga boljelo... znači, kompromisa treba biti, al u nekim stvarima baš i ne!

GricGric
27.09.2008., 17:56
Dobro si to rekla :top:
Zašto bi jedan partner morao trpjeti zbog zahtjeva ovog drugog? Kad nekome takva stvar smeta to onda za njega nije mala stvar i sigurno bi ga boljelo... znači, kompromisa treba biti, al u nekim stvarima baš i ne!

kad bi se već odlučili na neki kompromis, a recimo da su oboje heteroseksualni, onda bi taj kompromis trebao biti s nekim parom... Znači u tom slučaju svatko dobije ono što želi i to je to... Pod uvjetom da oboje žele promjenu...

dakle, savjet autorici topica... ne popuštati niti milimetar....

sisley34
27.09.2008., 19:02
Kao što je netko napisao već, ti ćeš sama najbolje procjeniti dal ima neki dublji problem kod vas ili ne... Moje mišljenje nakon ovoga je da sigurno problem postoji.

Zašto bi udan čovjek koji je zadovoljan sa svojim seksualnim životom visio na Smokvi? Porazgovaraj s njim... Očito nije zadovoljan seksualnim životom, sad je još samo pitanje želi li ga on poboljšati sa tobom ili se samo želi jebati s nekom drugom (a tebi nabijati osjećaj krivnje i čega sve ne). Nedaj da igra te svoje igrice :)
E da... ovo što si ga pitala za seks u troje s frajerom to ti je dobar potez... sad ako i dalje želi seks u troje možeš tražit da onda i ti dobiješ seks u troje sa frajerom. Nije li to fer? :D (Znam da to sigurno nećeš isplanirati ni ništa, nego nek malo bolje razmisli tukac)

sve ovo što si napisala odnekale mi je poznato...apsolutno sve..pa čak i smokva(sada je to za nas prošlost)......
odličan savijet si dala , a ju ću se nadovezati, zapravo mi ćemo se nadovezati....pomaže....znači razgovor jer očigledno problem postoji.možda je problem u tebi, možda je problem u njemu.ovdje rješenje nećete pronaći samo savijet.rješenje ćete pronaći samo otvorenim razgovorom.zbog čega on to želi...da li je nezadovoljan..da li mu nisi dovoljna....ili nešto sasvim peto..
nakon jednog otvorenog razgovora u kasno subotnje veče, naš odnos, poslije 13g ,braka nije bio nikada bolji.i nebih ga mijenjao nizašto na svijetu....

GnothiSeauton
27.09.2008., 20:23
par crtica:...

Sve u svemu, jebačak post :top: :s

Posebno ovo :top: :s

supher mali
27.09.2008., 20:27
je na smokvici stoje dvije i samo njega cekaju. vjerovatno im je rekao kako mu je velik i da je ozenjen isto...

auro
27.09.2008., 20:33
Ma jeste svi svetice/ci, a šta je ono kad on /ona ode na je..činu bez da zna ono drugo. To se ne računa to je "normalno". Flert ne može biti bez druge polovice a koliko ga ima. On je bar iskren pa je rekao šta je mislio, a u ostalom kad je tako koliko vas je nevino ušlo u brak? Di ima da se nađe pojas nevinosti koje ste vi ostavili nakon šta ste ga skinuli prvu bračnu noć? Moral Hmmm....???? Probudite se

supher mali
27.09.2008., 21:25
auro, je evo svi se bude. di je moral bio kad je nastajala ova nova drzava ha ha ha. ocu rec ostavljena bivsa

aj.ž, bar netko da vidi koliko je smijesan svijet. a koliko blesavih patriotski misli i razmisljanja samo ima... a sve ce se za 20 g okreniti na nesto drugo i koja ti korist

MadamValentina
27.09.2008., 23:04
A da pokusate to u masti !
Prva ideja :
Najprije glumi da si njegova zena , obuci se u svoju odjecu i imajte odnos , pa onda izadji iz sobe preobuci se i glumi drugu zenu , moze biti da ga to zadovolji .
druga ideja:
Recimo ti mu pricaj da je sad sa jednom , pa sa drugom , FFM sapci mu na uho ono sto on zeli cuti .
Vrijedi probati , ako je jako zagrizao.
Sutradan obratno MMF

GnothiSeauton
28.09.2008., 00:25
Koliko vidim, ovaj je iz siječnja mjeseca 2007. :)

fastforward
28.09.2008., 00:48
Rechi cu na themu zasto ne probat takve stvari.
Zato sto 2 ljudi ima dijete, brak i stariji je sta je to razlog za nekakvom normalnom? De sta je normala i de dajte se spustite vise svi na zemlju.

Sta perverzije su nenormalne? Bit gay lezba ili stagod vise to je nenormalno? Zasto zato sto tako kaze crkva i ostatak idiota koje drze ovaj svjet kako oni hoce a skrivaju onu pravu bit... Oke necu dalje o ovome no poanta je da postoji
SAMO FAKING JEDAN zivot i da njega kao takvog treba shvatit kao srecu veselje pa i cak kao nesto sto se zove Experimentiranje u bilo kojem smislu...

To mi bas smeta kod ljudi, previse su zatvoreni, uskogledni, zabijeni u svoj kutak, tmurni i neznam sta... De opcenito svima a cast izuzetcima, stanite pred ogledalo i nasmjesite se samome sebi pa pogledajte taj osjecaj. Ljepsi ce vam zivot bit lol.

stidljiva ljubičica
28.09.2008., 01:04
meni je to bezveze.
jel triba tu padobranku testirat na spolne bolesti?
a šta ako ona zatrudni?
ko će joj alimentaciju plaćat?

a jel muslimani seksaju utroje?
kako žive 2 žene u miru u istoj kuhinji?
čudno mi je to i bezveze

auro
28.09.2008., 08:18
Joj da mi je samo vidit ove moraliste na detektoru laži a pogotovu ovu damu šta je započela ovu diskusiju. Ja mislim, ma ne nego uvjeren sam da bi je muž isti tren ostavija.

ALFA86
28.09.2008., 08:26
Joj da mi je samo vidit ove moraliste na detektoru laži a pogotovu ovu damu šta je započela ovu diskusiju. Ja mislim, ma ne nego uvjeren sam da bi je muž isti tren ostavija.

haha skroz si u pravu...:lol:

poison7
28.09.2008., 12:34
Rechi cu na themu zasto ne probat takve stvari.
Zato sto 2 ljudi ima dijete, brak i stariji je sta je to razlog za nekakvom normalnom? De sta je normala i de dajte se spustite vise svi na zemlju.

Sta perverzije su nenormalne? Bit gay lezba ili stagod vise to je nenormalno? Zasto zato sto tako kaze crkva i ostatak idiota koje drze ovaj svjet kako oni hoce a skrivaju onu pravu bit... Oke necu dalje o ovome no poanta je da postoji
SAMO FAKING JEDAN zivot i da njega kao takvog treba shvatit kao srecu veselje pa i cak kao nesto sto se zove Experimentiranje u bilo kojem smislu...

To mi bas smeta kod ljudi, previse su zatvoreni, uskogledni, zabijeni u svoj kutak, tmurni i neznam sta... De opcenito svima a cast izuzetcima, stanite pred ogledalo i nasmjesite se samome sebi pa pogledajte taj osjecaj. Ljepsi ce vam zivot bit lol.

Pa ko voli nek izvoli, al ne mozes ti nekog kome to nije normalno uvjerit da je i obratno. To je jednostavno tako. Ne drze se svi principa jedan je zivot, sve treba probat. Neki su jednostavno zadovoljni s isprobanim i ne trebaju nista vise eksperimentirat da bi bili sretniji i zadovoljnjiji. Drugi pak zadovoljstvo pronalaze u eksperimentiranju. Sva sreca da danas vlada demokracija (kakva takva :) ) pa svako ima pravo birati.

poison7
28.09.2008., 12:40

Pa i bolje bi joj bilo da ju ostavi :D. Cim se zena dvoumi znaci da joj se bas i ne svida ideja, a vjerojatno ju i muci zasto uopce to njen muz zeli (bar bi vecina zena tako mislila).

Vincent V
28.09.2008., 12:41
Ma udovolji mu. Nek dopelja još jednu i nek uživa. Nek tvoje zadovoljstvo bude samo pogled na njega kako uživa u vas dvoje. Sretno, i priušti mu nezaboravno iskustvo!!!!! Uživat češ i ti.

poison7
28.09.2008., 12:50

Meni samo jedno nije jasno. Pa koliko si ti bila u vezi s tim frajerom da si ga za stvarno upoznala tek u braku? Vidim po tvom postu da nisi odusevljena idejom i da te ustvari ta ideja jako negativno iznenadila. Zasto srljate u brak prije nego sto upoznate osobu bar sta se tice takvih vaznih stvari? Naravno da se osobe mijenjaju, ali ipak mislim da svako ima neke principe kojih se drzi cijeli zivot.

sekasmith
28.09.2008., 12:51
Ma nemoj mi reći! Lako dati savjet. Evo draga, ja ti savjetujem da nađeš još jednu seksi curu, ali i jednog finog dečka, pa kom obojci kom opanci. Nije lako razvaliti brak, ali kod vas ljutila se ti ne ljutila, tog puno ne štima, pa nek se on lepo udalji s dobrom alimentacijom, ajme meni, Gospe moja, nisam bila divica kad sam se (nesritno) udala, ali ovo su monade, dite! A svaka koja ti je dala ideju da ćeš uživati i ti, ta nek to napravi sa svojim mužem ili dragim, pa nek te onda savjetuje! E, svaku pitaj na privatnu poštu je li ona probala to sa svojin dragin iliti mužen, pa da viš ili puno laži ili da nije! Šit! Ja san rekla (bivšen!): Prevari me, ali neću da ko zna, ni ona sama! Pa me prevarija, pa oša s njon pa da se vrati meni?!?! Kako reče, putuj Igumane, od***! Ne plaća za dicu ni centa, e, zaštitila ga ova jebena država (stojin s materijalnom (šta? sa čime???) i morlanom, aaaajde, odgovornošću iza ovoga ća pišen, lipše nam je bez njega, da seks, pa ja ga vadila s policije, imam veza, daj ma o čen pripovidamo, odjebi to!)

Jenna X
28.09.2008., 12:59
oh, kako ima iskrenih muškaraca! skoro sam pa fascinirana, treba to na neki način cijeniti, iako - slažem se - netaktično je.

meni moj muž nikad tak nešto ne bi rekao, a bog zna kaj si vrti po glavi!
vjerujte, svi si manje-više vrte slične filmove po glavi, samo neki priznaju, a neki ne priznaju. :kava:

sekasmith
28.09.2008., 13:00
Naravno da se osobe mijenjaju, ali ipak mislim da svako ima neke principe kojih se drzi cijeli zivot.

Sorry, poison7, uletil/a si mi prije minutu od mog odgovora, da ne bi bilo nisam znao, slažem se s Tobom. Ali nema podataka o Tebi, a danas se dela sve na brzaka pa viš kaj se napravi. Nisam štela da misliš da je moj komentar opal na tvoj.

Ma vrijeđa čovjeka, žensko, muško, kaj se ovo događa, volim rečenicu -naravno da se osobe miejnjaju, ma mijenjaš se jer učiš i spoznaješ, ali principi kulture i odgoja i bla bla, o čem pričamo, ajme šteta lepterike, ajme judi moji lipi ja san mislila da ja imam problema. Nemam. Neće dica jest? Nemojte, dico, jeli bute kaj vam partner/ica skuha, pa ćete rišavat probleme na forumu. Addio!

ALFA86
28.09.2008., 13:04
ja i moj dragi ćesto prakticiramo grupni i to nam je super...:)

pucca-smile
28.09.2008., 16:55
Sta perverzije su nenormalne? Bit gay lezba ili stagod vise to je nenormalno? Zasto zato sto tako kaze crkva i ostatak idiota koje drze ovaj svjet kako oni hoce a skrivaju onu pravu bit...

Oke necu dalje o ovome no poanta je da postoji

normalno definira većina. znači normalno je biti heteroseksualan, normalno je u subotu navečer opijati se s ekipomi bariti nekog kog poznaš 2 sata, normalno je ne čitati knjige, normalno je ne gledati crnobijele filmove, blablabla. no, je li uredu da većina osuđuje manjinu zbog njohovih razlika. e, to definitivno nije!! ako je normalno biti heteroseksualan, ne znači da je to i jednino ispravno i u redu, i da je sve ostalo loše. jednako je dobro biti i homo ili biseksualan. problem je u tome što "većina" doživljava sebe kao ispravnu, a "manjinu" kao krivu. ali to uopće nije ovdje tema.

život je sreća, da, i treba ga iskoristiti kako je najbolje moguće, i učiniti sebe sretnim. što se ljubavi ili seksa tiče, meni je sreća biti sa svojim dečkom, i nemam nikakvu potrebu eksperimentirati s dr ljudima. svaka čast onima koji mogu vlastitu ljubomoru i posesivnost staviti pod kontrolu i opustiti se u takvim situacijama, tipa trojac, ali ne može to svatko. to ne znači da on ne iskorištava život ili da nije sretan. to samo znači da nismo svi isti i da ako autorici ovog topica ne odgovara da se seksa u troje, da nije ni konzervativna ni nešto posebno moralna niti ništa... to samo znači da njen muž, ako ju voli i cijeni, neće to više tražiti od nje. i točka.

Nikki_87
28.09.2008., 22:03
to se desava kada se ljudi prerano udaju tj.udaju a da nisu iskusili sve sta su zeljeli pa to sada stvara probleme. stavljajuci se u tvoj polozaj-razumijem te. al opet bolje da mu ti udovoljis nego da to potrazi drugdje. plus tebi ce se isto vjerojatno svidjet. al opet ti ga bolje znas a i sebe pa odluci kako smatras da je ispravno prema svemu a prvenstveno prema tebi jer ipak si sama sebi najbitnija i ne isplati se muciti sama sebe jer zivot je prekratak za to:)

fastforward
28.09.2008., 23:01
normalno definira većina. znači normalno je biti heteroseksualan, normalno je u subotu navečer opijati se s ekipomi bariti nekog kog poznaš 2 sata, normalno je ne čitati knjige, normalno je ne gledati crnobijele filmove, blablabla. no, je li uredu da većina osuđuje manjinu zbog njohovih razlika. e, to definitivno nije!! ako je normalno biti heteroseksualan, ne znači da je to i jednino ispravno i u redu, i da je sve ostalo loše. jednako je dobro biti i homo ili biseksualan. problem je u tome što "većina" doživljava sebe kao ispravnu, a "manjinu" kao krivu. ali to uopće nije ovdje tema.

život je sreća, da, i treba ga iskoristiti kako je najbolje moguće, i učiniti sebe sretnim. što se ljubavi ili seksa tiče, meni je sreća biti sa svojim dečkom, i nemam nikakvu potrebu eksperimentirati s dr ljudima. svaka čast onima koji mogu vlastitu ljubomoru i posesivnost staviti pod kontrolu i opustiti se u takvim situacijama, tipa trojac, ali ne može to svatko. to ne znači da on ne iskorištava život ili da nije sretan. to samo znači da nismo svi isti i da ako autorici ovog topica ne odgovara da se seksa u troje, da nije ni konzervativna ni nešto posebno moralna niti ništa... to samo znači da njen muž, ako ju voli i cijeni, neće to više tražiti od nje. i točka.

Da oke slazem se sa tobom sto se tice da toga da svaki covjek ima drugaciji pogled sto se tice svega, slazem se da ako mu kaze ne da ne bi smjeo to opet trazit jer tu se onda radi o nepostivanju te osobe.

No reci cu da smo svi mi bi i homo u sebi neki vise neki manje, puni volje za eksperimentiranjem no nekom je triger ovo nekom je trigger ono...

pucca-smile
28.09.2008., 23:24
No reci cu da smo svi mi bi i homo u sebi neki vise neki manje, puni volje za eksperimentiranjem no nekom je triger ovo nekom je trigger ono...

ahm, možda si u krivu (ja mislim da si sigurno, ali dobro, ne mora biti da sam ja u pravu :)). razmisli mlo koliko ljudi poznaješ kojima je isti spol privlačan... nije baš da su ljudi bi ili homo, netko više netko manje. jednostavno nekog privlači isti nekog suprotni spol, nekog privlače ljudi općenito :).

ja osobno poznajem strašno puno ljudi koji su isključivo heteroseksualni, ne zato jer su homofobi, nego jer im jednostavno nije nikakav gušt niti ih to imalo golica, biti s osobom istog spola. nikad nisu na to ni pomislili, niti su pogledali nekog u tom smislu. ima i teorija da ne postoje biseksualci, da si ili hetero ili homoseksualan. što je također glupo tvrditi, jer ja eto, volim i dečke i cure, šta sad. pali me fizički kontakt s dr osobom, ako mi je zgodna, uopće nije bitan spol, samo si moramo kliknuti.

hoću reći, ima svega, i ne treba generalizirati. isto tako ima i ljudi koji su savršeno zadovoljni običnim seksom, malo ljubljena, malo maženja i malo penetracije. njima ne treba eksperimentiranje, samo ljubav, voljena osoba. i nema ništa loše u tome, oni eksperimentiraju u nekim drugim aspektima života. i to je sasvim ok, glavno da nađu nekog tko im je sličan.

sorry na podužem postu, ti si sve to jednostavno skratio u nekom je trigger ovo, nekom ono :), malo me piknulo ovo da su svi bi ili homo, svatko u određenoj mjeri :)

što se tiče teme, da, inzistirati na nečemu što tvoj partner nikako ne želi je sebično i pokazuje da tu osobu ne poštuješ. netko bi rekao, onda ni ona ne poštuje njega ako mu ne želi pružiti što on hoće. ali eto, 90% muškaraca rado bi spavalo s dvije žene odjednom, ali sve ostaje na fantaziji, a njihova žena je ono što zaista trebaju i žele. kad bi svaka žena pristala ispuniti svaku maštariju svog muža, mislim da bi nastao kaos u susjedstvu. pa i kad bi muževi ispunjavali naše želje :). nekako mi se čini da je puno važnije poštivati to da nekome nije ugodno raditi nešto, nego da bi netko ovo ili ono jako želio. i ja bi kuću s bazenom, pa šta??

fastforward
28.09.2008., 23:33
sorry na podužem postu, ti si sve to jednostavno skratio u nekom je trigger ovo, nekom ono :), malo me piknulo ovo da su svi bi ili homo, svatko u određenoj mjeri :)

Ma oke, ja cu eto priznat da sam mali milion puta cak i pomislio na muskog, no nikad nebi isao na takvu stvar bez obzira cak sam i imao sa curom takvih stvari pa prije nego li bi se on pojavio u sobi ja bi otisao i rekao ne mogu ja to tj. znam razmisljat o takvim stvarima al nebi nikada to napravio iz razloga ne zato jer mi nije normalno vec jer me neide to ali me interesira sve do samog cina. Inace preferiram zene i cisto sumljam da cu ikad bit bi ili tako nesto.

Ja kad sam spominjao to spominjao sam podsvjesnu stranu a ne stranu na koju ti gledas jer koliko sam ja upucen to je i znanstveno dokazano da svatko od nas je barem mrvicu homo. Sad isto tako to ne mora biti istina a moze bit. No opcenito homo muskome znaci udarac gadan te koliko vjerujem da i sama vidis da su ljudi podosta zatvoreni, rijetki je taj ko ce to priznat a kamo li to javno priznat da je nekad cak i dosao na tu ideju barem na djelic sekunde kad je gledao recimo pornjavu.

No uglavnom to dal je to istina ili ne ko ce ga znat.

pucca-smile
28.09.2008., 23:49
Ja kad sam spominjao to spominjao sam podsvjesnu stranu a ne stranu na koju ti gledas jer koliko sam ja upucen to je i znanstveno dokazano da svatko od nas je barem mrvicu homo.

hehe, nije dokazano :). ma ima hrpa tih teorija o tome tko smo i što smo i kakvi smo podsvjesno. ali da je netko podsvjesno homoseksualan, onda bi reagirao na isti spol nekako, a ima ljudi koji nemaju baš nikakvu reakciju, ni malo. nikad ih to nije vuklo, nemaju potrebu nikakvu ni razmišljati o tome, ni škicnuti, ama baš ništa. i to ti je ona većina, za koju kažem da samtra da je normalna, a da svi drugi nisu, i eto, njihov problem :mig:, nas "nenormalne" baš briga.

a sad... eksperimentirati ili ne, ako imaš takvih sklonosti... u slučaju autorice topica, nikako, jer voli muža i želi samo njega (i da on želi samo nju, a mašta neka ostane u mašti, tj njegovoj glavi). u mom slučaju, možda, ako bi si ja i druga cura opako "kliknule". u nekom trećem slučaju, naravno, zašto ne, samo se jednom živi... milijun varijacija na temu :ne zna:

mahatma_tesla
29.09.2008., 06:48
Možda je već iskoristio puno prilika,tko zna.Uglavnom budi spremna na sve,kao što i svi ostali trebaju biti spremni.Jebi ga ako ga ikada otkriješ ili ćeš mu oprostiti ili prekinuti,ovisi o tvojim stavovima.Ovdje si da izneseš svoju priču i povjeriš se,ali zadnju odluku ti donosiš.
Vidim da imaš velike sumnje u muža, a to naravno nije dobro,jer ti je očito dao povoda.

b'elana
29.09.2008., 06:59
Evo još jedna klasična potvrda mog stava o iskrenosti pod svaku cijenu.
Koja je pozitivna strana toga da je lik ženi odao svoja maštanja?
Žao mi je, ali ja je ne vidim.
Žena se ždere, sumnja u njega, čak i u njegovu ljubav, sve što je do jučer zvučalo dobro njoj je sad upitno....

Ma dajte molim vas.....jezik za zube.

dora-candy
29.09.2008., 07:07

1. cestitam na bebaču :grli:
2.ajde da ste zajedno 3 mj i da nemate dijete,ali ovo:eek:.
probaj razgovarati sa njim,i objasnit mu neke stvari.
kao npr. da imate bebu:rolleyes:
ako ni tada nece popustat,opci mu da i ti hoces sex sa 2 muskarca:kava:

Belle
29.09.2008., 11:09
Jednom prilikom je i moj dragi tako nesto napomenuo, a ja sam dramila i sizila danima.

Na kraju se ispostavilo da je on samo mastao o tome, sto je normalno, ali rekao je da to ne bi mogao niti zelio nikada provesti u djelo, buduci da me previse voli i da sam mu sama dovoljna.

To me oraspolozilo, ali nisam zaboravila njegovu izjavu... a ako sam konzervativna zbog toga sto zelim samo njega u krevetu, neka sam :kava:

baboon
29.09.2008., 13:37
Evo još jedna klasična potvrda mog stava o iskrenosti pod svaku cijenu.
Koja je pozitivna strana toga da je lik ženi odao svoja maštanja?
Žao mi je, ali ja je ne vidim.
Žena se ždere, sumnja u njega, čak i u njegovu ljubav, sve što je do jučer zvučalo dobro njoj je sad upitno....

Ma dajte molim vas.....jezik za zube.

Upravo tako. Ovim postupkom je rekla da ne može imati u nju potpuno povjerenje. Naravno ne treba se autorica onda žaliti kad on potraži to povjerenje u nekoj drugoj! Inače od fantazije do realizacije je jaaaaaako dugačak put. A ove spike o dovoljnosti partnera!!!! Pa jebote koje su to notorne gluposti. Pa je li isto imati dvije ženske u krevetu ili jednu? Pa to nema veze jedno s drugim niti dovoljnošću. Na kraju krajeva dovoljna mu je samo ruka da bi svršio. Ne treba mu žena!

A to kaj imaju bebu bi trebalo značiti da se više nikad neće sexati? Jer ako ne mogu u troje, ne mogu ni u dvoje! Mislim, kakve veze ima ševa s djetetom?!?!?

Morticia Addams
29.09.2008., 13:40
1. cestitam na bebaču :grli:
2.ajde da ste zajedno 3 mj i da nemate dijete,ali ovo:eek:.
probaj razgovarati sa njim,i objasnit mu neke stvari.
kao npr. da imate bebu:rolleyes:
ako ni tada nece popustat,opci mu da i ti hoces sex sa 2 muskarca:kava:

Oprosti molim te, ali kakve veze njihova beba ima s njegovim seksualnim fantazijama? :ne zna:

I ovo što si rekla- da ste tri mjeseca skupa. :rolleyes: Tek tad bi bilo čudno da mu to pada na pamet u tolikoj mjeri da i njoj o tome govori.

Agency
29.09.2008., 13:50
A to kaj imaju bebu bi trebalo značiti da se više nikad neće sexati? Jer ako ne mogu u troje, ne mogu ni u dvoje! Mislim, kakve veze ima ševa s djetetom?!?!?

Njoj vjerojatno ima veze, trenutno joj nije potrebna spoznaja da bi joj muž prčio neku drugu žensku dok ju ona....šta već...

To su osjetljivi trenutci za svaku ženu, i ako je do sada živjela unutar nekih granica i spoznaja, sad definitivno nije vrijeme za takva priopćavanja.

Osim toga, kako je on reagirao na ideju sa dva frajera??

Toto
29.09.2008., 13:55
Zašto je bitno jesu dvije ženske ili dva frajera ? U troje je u troje, ja sam iskreno rekao da sam i ja pitao svoju ženu isto tako smo razgovarali i u obrnutoj situaciji. Netko to može netko ne !

I kakve to veze ima sa ljubavi ili nečim trečeim, to je čisti sex i ništa drugo, parovi koj to žele probati a otvorenih su pogleda njima to neće smetati, ako nisu onda se to ne radi i gotovo.

Ja jesam moja žena nije i to je bilo to o razgovoru našem ! A da mi i dođe i kaže ajmo ipak probati ali sa još jednim frajerom opet bi isto o tome porazgovarali i dogovorili se, nebi se ja sad durio uh ja joj nisam dobar oće nekog drugog !

iForce
29.09.2008., 13:55
Oprosti molim te, ali kakve veze njihova beba ima s njegovim seksualnim fantazijama? :ne zna:

I ovo što si rekla- da ste tri mjeseca skupa. :rolleyes: Tek tad bi bilo čudno da mu to pada na pamet u tolikoj mjeri da i njoj o tome govori.

Pa valjda je htjela reci da nije izabrao najbolje vrijeme za predlaganje tako necega.

iForce
29.09.2008., 13:56
Njoj vjerojatno ima veze, trenutno joj nije potrebna spoznaja da bi joj muž prčio neku drugu žensku dok ju ona....šta već...

To su osjetljivi trenutci za svaku ženu, i ako je do sada živjela unutar nekih granica i spoznaja, sad definitivno nije vrijeme za takva priopćavanja.

Slazem se.

A sta mislis kako je reagirao...
On nije za takvu opciju... Ali glavno je da nagovara zenu da se ostvari njegova fantazija. :rolleyes:

Morticia Addams
29.09.2008., 14:23
Pa valjda je htjela reci da nije izabrao najbolje vrijeme za predlaganje tako necega.

Slažem se da je odabrao loš trenutak.
Međutim, nisam o tome govorila. Nadovezala sam se na post forumašice koja je, barem po mom shvaćanju, zgrožena zato što jednom OŽENJENOM čovjeku, koji ima dijete, uopće takve ideje padaju na pamet. :ne zna:

baboon
29.09.2008., 14:25

Ok i ja se slažem da mjesec dana nakon poroda nije pametno takve fantazije ići govorit. Pa i ženi 42 dana traju babinje, tak da je možda s tim idejama trebao pričekati.

Toto
29.09.2008., 14:30
Ok i ja se slažem da mjesec dana nakon poroda nije pametno takve fantazije ići govorit. Pa i ženi 42 dana traju babinje, tak da je možda s tim idejama trebao pričekati.

Da to je u k...., i drek kad umotaš u celofan manje smrdi, mogao je to ako je već htio, puno kasnije i bolje riješiti !

iForce
29.09.2008., 14:31
Slažem se da je odabrao loš trenutak.
Međutim, nisam o tome govorila. Nadovezala sam se na post forumašice koja je, barem po mom shvaćanju, zgrožena zato što jednom OŽENJENOM čovjeku, koji ima dijete, uopće takve ideje padaju na pamet. :ne zna:

Pa sasvim je normalno imati fantazije.
A ja ne vjerujem da nitko nikada nije pomislio na bilo kakvu kombinaciju. :rolleyes:

Sta to kao ono... Ozenjen je pa sada ne smije imati fantazije... :rolleyes:
Pa i sama autorica topica je rekla da ona ima fantaziju da bude sa dvojicom (MFM).
Pa eto i takva fantazije je normalna za udanu zenu, ma za bilo koga.
-----------
Sve najbolje u bracnom zivotu. Cestitam.

Simple Fille
29.09.2008., 14:36
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje:eek:, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen

Meni dosta ova rečenica pogotovo riječ savršen da znam kako neki ljudi iz buhe vole raditi slona. :kava:

tynsy
29.09.2008., 14:41
Zašto je bitno jesu dvije ženske ili dva frajera ? U troje je u troje

očito nije isto..
čini mi se da većina muškaraca ne bi pristala na mfm.. i šta je reko ovaj njezin na to..

svaki muškarac koji želi treću ženu u krevetu trebao bi biti spremna primiti i trećeg muškarca ukoliko žena to želi.

Morticia Addams
29.09.2008., 14:41
Pa sasvim je normalno imati fantazije.
A ja ne vjerujem da nitko nikada nije pomislio na bilo kakvu kombinaciju. :rolleyes:

Sta to kao ono... Ozenjen je pa sada ne smije imati fantazije... :rolleyes:
Pa i sama autorica topica je rekla da ona ima fantaziju da bude sa dvojicom (MFM).
Pa eto i takva fantazije je normalna za udanu zenu, ma za bilo koga.
-----------
Sve najbolje u bracnom zivotu. Cestitam.

Eto, samo o tome ja govorim. :)
Hvala ti. :cerek:

Toto
29.09.2008., 14:48
očito nije isto..
čini mi se da većina muškaraca ne bi pristala na mfm.. i šta je reko ovaj njezin na to..

svaki muškarac koji želi treću ženu u krevetu trebao bi biti spremna primiti i trećeg muškarca ukoliko žena to želi.

Da istina, i kod ovog njezinog muškarca se javlja problem da bi on to i ne vidim da ga je briga za bilo što drugo.

O tome bi se trebalo razgovarati ako jedan partner želi to probati i isto tako mora imati na pameti da ako onaj drugi neće da je tu kraj !

Nijednom partneru nije ugodno kad čuje, joj ja bi htio probati sa još jednom ženom ili muškarcem ! To se da na normalan i ljep naćim vidjeti kakvo mišljenje ima tvoj partner o tome prije izjeve ajmo se jebat s nekim trećim !

Roly
29.09.2008., 15:49
Ja kad sam spominjao to spominjao sam podsvjesnu stranu a ne stranu na koju ti gledas jer koliko sam ja upucen to je i znanstveno dokazano da svatko od nas je barem mrvicu homo. Sad isto tako to ne mora biti istina a moze bit.
No uglavnom to dal je to istina ili ne ko ce ga znat.

ma pusti ti podsvjesnu stranu iako ću ti reć da je to baš zaje***na strana i da nas često zna zeznuti.
a znanstvenicima bi bilo bolje da počnu istraživati nekaj pametno,pa da nemamo onda deset strana rasprave o temi,"ako netko ima velik nos jel znači da je i dolje velik?" ili "veličina vagine se ogleda u načinu na koji žena hoda"...:kava:
i meni još uvijek nije ok,to što ovaj muškarac traži od ove žene
sve si gruntam ovih dana i pokušavam pronaći neko opravdanje,ali nemrem ga od nikuda isšćupat
i ne znam kak bi ja reagirala,mislim da ne bi bilo dobro... :nono:

pucca-smile
29.09.2008., 16:32
i meni još uvijek nije ok,to što ovaj muškarac traži od ove žene
sve si gruntam ovih dana i pokušavam pronaći neko opravdanje,ali nemrem ga od nikuda isšćupat
i ne znam kak bi ja reagirala,mislim da ne bi bilo dobro... :nono:

ma gle, nije problem reći ženi, joj meni je želja spavati sa još jednom ženom. uopće nije u tome stvar, naravno da puno muškaraca o tome sanjari i da im je to želja. ali većina njih to ne govori svojoj ženi mjesec dana nakon što je ona rodila. isto tako, većina njih na to ne nagovara svoju ženu niti ima profil na iskrici, niti daje svojoj ženi da sumnja u njegovu vjernost i ljubav.

i ako ti žena da do znanja da joj je to odbojno i da sad nije sigurna da ti je ona dovoljna, blabla, pa onda joj reci da nije u tome stvar nego da ti je to jednostavno fantazija (za koju bi bilo super da se ostvari, ali nikom ništa ako i ne). nikome nije zbranjeno imati fantazije, bez obzira ima li ženu i dijete, to je sve normalno. ali tlačiti ženu koja je tek rodila s tim je pretjerano. ako je rekla ne, tu je kraj.

Ispijač Mozga
29.09.2008., 16:32
tynsy
Zasto bi morao biti spreman? Od kad su to neke obaveze i dugovi? Ocemo vodit i evidencije? Ako je zena biseksualna, a muskarac nije, zasto bi onda on trebao biti spreman prihvatiti trecega u krevetu? Njoj odgovaraju zene i muskarci, njemu samo zene. *ebes ti takvu vezu gdje ti moras zrtvovat vlastitu seksualnu orijentaciju da bi zadovoljio svog partnera...

baboon
Upravo tako. Ovim postupkom je rekla da ne može imati u nju potpuno povjerenje. Naravno ne treba se autorica onda žaliti kad on potraži to povjerenje u nekoj drugoj! Inače od fantazije do realizacije je jaaaaaako dugačak put. A ove spike o dovoljnosti partnera!!!! Pa jebote koje su to notorne gluposti. Pa je li isto imati dvije ženske u krevetu ili jednu? Pa to nema veze jedno s drugim niti dovoljnošću. Na kraju krajeva dovoljna mu je samo ruka da bi svršio. Ne treba mu žena!

Da si citao, skuzio bi da joj nije on to samo jednom predlozio pa da ga je odbila i gotovo vec da je poprilicno naporan sto se toga tice.
Mislim da to nije nikakvo iskazivanje povjerenja. OK, rekao joj je svoju fantaziju, ona je rekla da ju ne interesira i sto sad? Zato sto nije pristala na to, on odmah ima opravdanje po tvojem ici drugoj? Ako mu je to takav problem, nije se trebao ni zeniti, a kamo li jos radit i djecu. Onda je trebao lijepo otic na Bliski Istok pa tamo zivjet sa 3-4...
To sto imaju bebu ima itekakve veze, jer isto da si citao skuzio bi da je dijete svega mjesec dana staro. Ne znam jesi li ikad imao djece i sl., ali to je jako puno posla i poprilicno zamorno za zenu koja je to dijete prakticki upravo rodila i prije toga nosila 9 mj. Nekim zenama u tom razdoblju uopce nije ni do seksa. Pa sto? Malo strpljenja ce ga ubit? A da ne govorim o solidarnosti i stavljanju svojih fantazija malo u drugi ili treci plan kako bi osobu koju bi trebao voljeti olaksao podizanje djeteta...
Termin za predlaganje trojca ne da je neprimjeren nego je kretenski. Dobro da nije dosao dok je jos bila u bolnici i rekao da bi bas sad maznuo nju i babicu...
Eto, seva ima veze s djetetom i jednog dana kad ces imat dijete, shvatit ces koliko je tesko uhvatiti u pocetnim mjesecima trenutak za sebe, a kamo li odvojiti vrijeme za seks u troje. No on to izgleda ne kuzi bas najbolje, kao ni ti, posto visi po Smokvici...

Roly
meni još uvijek nije ok,to što ovaj muškarac traži od ove žene
i ne znam kak bi ja reagirala,mislim da ne bi bilo dobro...

Napokon glas razuma. Al s tobom se u vecini stvari i inace slazem, pa nista cudno...

Svu su tako ovdje "napredni" i "moderni" sto se tice veza i vecina napada jadnu zenu sto se je poprilicno zasitila napadanja za trojac, a dam se kladit da vas 70% ne bi nikad pristalo na tako nesto, pogotovo u braku i sa malim djetetom. Lako je bit jak na rijecima...
Ovo nema veze sa religijom(neki odmah pocnu tupiti o prevelikoj poboznosti ako se spomene vjernost u braku), vec s time da ako s nekim stupas u brak, onda moras biti spreman povremeno se i zrtvovati i zanemariti malo svoje zelje. Ako bas ne moze bez toga da se ne seksa sa drugim zenama, to je trebao naglasiti prije potpisa kod maticara ili izricanja DA pred oltarom.
I meni je privlacan seks sa dvije zene, ali ne toliko da bi zrtvovao vezu sa voljenom osobom ili cak riskirao da ju povrijedim sa svojom napasnoscu.

Roly
29.09.2008., 16:49
ma gle, nije problem reći ženi, joj meni je želja spavati sa još jednom ženom. uopće nije u tome stvar, naravno da puno muškaraca o tome sanjari i da im je to želja. ali većina njih to ne govori svojoj ženi mjesec dana nakon što je ona rodila. isto tako, većina njih na to ne nagovara svoju ženu niti ima profil na iskrici, niti daje svojoj ženi da sumnja u njegovu vjernost i ljubav.

i ako ti žena da do znanja da joj je to odbojno i da sad nije sigurna da ti je ona dovoljna, blabla, pa onda joj reci da nije u tome stvar nego da ti je to jednostavno fantazija (za koju bi bilo super da se ostvari, ali nikom ništa ako i ne). nikome nije zbranjeno imati fantazije, bez obzira ima li ženu i dijete, to je sve normalno. ali tlačiti ženu koja je tek rodila s tim je pretjerano. ako je rekla ne, tu je kraj.

no to sam i ja htjela reći,u stvari rekla sam sve već o tome,pa mi se ne da ponavljat,ali slažem se s tobom.
ljudi kad uđu u vezu,a osobito brak često zaborave da su sad MI,a ne JA,pa onda i dalje stavljaju sebe i svoje potrebe na prvo mjesto,i tu onda dođe do pucanja,pa jedna strana misli da ju druga ne voli dovoljno jer da ju voli sve bi napravila u ime ljubavi,ili da je druga strana sebična.
ali ovdje je i bebica u pitanju,ma koliko god se to nje direktno ne tiče,ali pobogu žena je rodila prije mjesec dana,i ovaj muškarac bi trebao imati više razumjevanja za svoju ženu i dijete,pomoći joj oko bebe,a ne visit po iskrici,smokvici i di sve ne,i tlačiti ju sa ovakvim stvarima.
kak god okrenem,ali tip je jako sebičan i bezobziran.:ne zna:

lana10
29.09.2008., 17:03

Slažem se,

on je rekao njoj, svojoj ženi, nekome tko je njemu najbliži, nije dogovarao sa frendom ili ne znam ja s kim već da se potroše ili da mu namjesti dvije...
Ne razumijem tu licimjernost u braku, pa jedine maštarije i razuzdanosti, a i više kažu se onom tko ti je najbliskiji, a to bi trebao biti muž/žena, jednom i jedinom koji je djeli i dobro i zlo, stol i postelju....

...laži, laži, laži da li je to osnova za izgradnju braka??

Nije rekla, ćuj meni se te tvoje maštarije ne dopadaju i nije mi ugodno, nego je otrčala na forum pitati za savijet.

Koga, nepoznate ljude, koji dođu i prođu.
Razgovor i iskrenost su jedini preduvijet za zdrav odnos u braku.

Iskrica, Smokvica, Rotkvica, Bananica i Kajtijavećznam isto kao i ovaj forum, ako želiš i tražiš vezu naći ćeš je.

tynsy
29.09.2008., 18:02
tynsy

Zasto bi morao biti spreman? Od kad su to neke obaveze i dugovi? Ocemo vodit i evidencije? Ako je zena biseksualna, a muskarac nije, zasto bi onda on trebao biti spreman prihvatiti trecega u krevetu? Njoj odgovaraju zene i muskarci, njemu samo zene. *ebes ti takvu vezu gdje ti moras zrtvovat vlastitu seksualnu orijentaciju da bi zadovoljio svog partnera...

ok ako je tako.

ali ja sam mislila na slučaj da niti jedan nije biseksualan. muž želi treću ženu u krevetu i njegova žena pristane na to da mu ugodi, ispuni njegove maštarije. zašto onda muškarac ne bi ispunio njezinu želju ako bi ona htjela trećeg muškarca.

znači da onda oboje žrtvuju seksualnu orijentaciju. nisu to nikakve obveze i dugovi nego ugoditi partneru zato što je on i tebi.
a meni je glupo što je mnogim muškarcima super seksy biti sa dvije žene u krevetu, a o tome da svojoj dragoj onda dovedu još jednog muškarca ne žele ni pomišljati.

baboon
30.09.2008., 08:32
baboon

Da si citao, skuzio bi da joj nije on to samo jednom predlozio pa da ga je odbila i gotovo vec da je poprilicno naporan sto se toga tice.
Mislim da to nije nikakvo iskazivanje povjerenja. OK, rekao joj je svoju fantaziju, ona je rekla da ju ne interesira i sto sad? Zato sto nije pristala na to, on odmah ima opravdanje po tvojem ici drugoj? Ako mu je to takav problem, nije se trebao ni zeniti, a kamo li jos radit i djecu. Onda je trebao lijepo otic na Bliski Istok pa tamo zivjet sa 3-4...
To sto imaju bebu ima itekakve veze, jer isto da si citao skuzio bi da je dijete svega mjesec dana staro. Ne znam jesi li ikad imao djece i sl., ali to je jako puno posla i poprilicno zamorno za zenu koja je to dijete prakticki upravo rodila i prije toga nosila 9 mj. Nekim zenama u tom razdoblju uopce nije ni do seksa. Pa sto? Malo strpljenja ce ga ubit? A da ne govorim o solidarnosti i stavljanju svojih fantazija malo u drugi ili treci plan kako bi osobu koju bi trebao voljeti olaksao podizanje djeteta...
Termin za predlaganje trojca ne da je neprimjeren nego je kretenski. Dobro da nije dosao dok je jos bila u bolnici i rekao da bi bas sad maznuo nju i babicu...
Eto, seva ima veze s djetetom i jednog dana kad ces imat dijete, shvatit ces koliko je tesko uhvatiti u pocetnim mjesecima trenutak za sebe, a kamo li odvojiti vrijeme za seks u troje. No on to izgleda ne kuzi bas najbolje, kao ni ti, posto visi po Smokvici...

Lijepo si mi tu održao lekciju! Pa sam ja otpočetka čitao još jednom autoričine postove i zamisli nigdje nije navela riječi koje ti koristiš da joj je muž poprilično naporan! Pa daj kad već mene upućuješ na ponovno čitanje da i ti malo ponovno pročitaš. Ono što sam ja shvatio da je ona imala razgovore s njime na tu temu i uglavnom iznosi svoja razmišljanja i strahove.
Drugo stvarno bi mogao pročitati moja dva prethodna posta na ovoj temi i vidjeti što mislim o njegovom tajmingu!
A treće tvoja rečenica iliti pitanje jesam li imao djece i sl.!!! Pa kak se to može imati djece i sl. ili nemati? Ili imaš ili nemaš nema simo ili tamo!

Inače za tvoju informaciju imam kćer od 7 i pol mjeseci, visio sam i po iskrici i po smokvi i zamisli predlagao sam ženi kojekakve kombinacije i zamisli što se dogodilo?! Ništa, baš ništa!!! Nit sam ju varao nit bilo što drugo. A ona nije radila slona od buhe!

Naravno bilo je stvari o kojima sam joj govorio a ona je reagirala ko autorica i zamisli hoću li se njoj povjeravati ili nekome drugome. Svatko se može jednom zajebati, jedino budala to radi dva i više puta!

lexus
30.09.2008., 08:54
Ljudi, mislim da ste napravili preveliku famu oko toga..

Čovjek je svoju maštariju podijelio sa svojom ženom. u načelu, to je i jedna od biti veze, da dijeliš sa voljenom osobom, svoje neke želje, maštu, strahove itd.
S druge strane, čovjek je to napravio u yebeno krivom trenutku.
Jedna je članica bila napisala kako je on glup što je to rekao svojoj ženi.. E sad, ovo je podosta diskutabilno.. Zašto bi se netko u braku, vezi trebao ustručavati reći svoje želje i neka maštanja? Jer na kraju krajeva, nepisano je pravilo i općenito poznato kako prek 90% muških sanja o tome da bude sa dvije žene, kao i što sličan postotak žena mašta od va muškarca, ili je nekad maštalo, ili željelo. Dakle to je nešto što su otprilike znali i ona i on..
Ja dajem njemu 5 za hrabrost i iskrenost što je to podijelio sa svojom ženom, ALI isto tako dajem mu čisti pad, iliti 1 za vrijeme, tajming.
Pametnije bi mu bilo da se orijentira na pomaganje ženi oko podizanja prinove u obitelji, i da bude uz nju i pomaže joj, nego da sad mašta o njoj i još jednoj.. A kasnije kad će s vremeno ipak se naviknuti na novonastalu situaciju, odnosno na manje vremena zbog male bebe koja traži puno rada, posla, pažnje i ljubavi, te kad će moć drugačije uskladiti neko slobodno vrijeme, kada dijete poraste, tada je mogao to predložiti...
Iako se ona boji i sumnja sada za njegovu vjernost, i vjerojatno ima manjak povjerenja u njega, ne znači da će on, usprkos tome što visi na smokvici, rotkvici, korabici, čemu već, nju prevariti.
U načelu, ja ne vidim problem, zašto ljudi u vezi, braku, koji se vole i koji nešto grade zajedno, ne bi otvoreno o svemu razgovarali, i dijelili maštu, fantazije, želje, strahove, nadanja...
Što se same trojke, swing, grupnjaka, itd, tiče.. Ima ljudi koji to rade i čiji brak i dalje funkcionira dobro, nekome je to čak spasilo brak, nekoga je to potaknulo da bude kreativniji, nekome je to uljepšalo život i iskustva..a istina nekome je to i uništilo brak ili vezu.. Sve o čemu se ovdje radi je da oboje budu sigurni u ono što rade, i da to rade svojom voljom, jer se i njima ta ideja sviđa, a ne zato što se to od njih traži ili očekuje.. također, i u takvim situacijama postoje neka pravila i dogovori među partnerima..
Oni koji znaju i mogu odvojiti ljubomoru od užitka, i koji si međusobno vjeruju, i koji su svjesni i sigurni u svoje postupke i žele ih, njima će to biti lakše i zabavnije raditi i moglo bi im puno prije donjeti neko dobro i ispuniti ih, nego one koji imaju strahove i nesigurni su ali to rade zbog nekog ili nečeg...
Sve u životu, među voljenim osobama, u vezi, u braku, prijateljstvu..je stvar dogovora, stvar međusobnog poštovanja, stvar komunikacije, stvar povjerenja i iskrenosti.. Ako tih osnovnih stvari nema, sve drugo će vremenom pasti u vodu, i točka!

ne znam koliko sam autorici pomogao, ili odmogao, ali to je moje mišljenje stvari. Njen je muž izabrao krivo vrijeme, ali je barem bio iskren i s njom podijelio svoju maštariju. To ne mora biti ništa loše.
Vidjet će i sami, kako će se stvari odvijati u buduće..

pucca-smile
30.09.2008., 13:53
Inače za tvoju informaciju imam kćer od 7 i pol mjeseci, visio sam i po iskrici i po smokvi i zamisli predlagao sam ženi kojekakve kombinacije i zamisli što se dogodilo?! Ništa, baš ništa!!! Nit sam ju varao nit bilo što drugo. A ona nije radila slona od buhe!

evo, meni se ne da ponovno čitati 8 stranica teksta, pa oprosti ako sam u krivu, ali i ja sam dobila dojam da je muž autoricu više puta gnjavio s tim da bi on seks u troje i da ona ima dojam da on po netu već traži treću. on to vjerojatno ne radi, ali svejedno, nema razloga da visi po smokvici ili čemu već ako ima ženu doma.

ono što ljudima tipa ja, ispijač i roly ne ide nikako u glavu je zašto je on više nego jednom svojoj ženi predlagao seks u troje (ne samo pričao o svojoj fantaziji) i nakon što je ona rekla ne. da, sasvim je u redu otkriti svoje maštarije ženi, pa kome ćeš drugome, ali to možeš učiniti na način da ona shvati da ju voliš, da ti je dovoljna i da nemaš potrebu za tim, ali ako joj jednog dana to padne na pamet, da ne bi odbio. a to da je ona njemu iskazala nepovjerenje jer ga odbija i pizdi, to je totalna glupost. isto tako je glupost to da on sad ima pravo tražiti povjerenje drugdje jer ona njegovo nije prihvatila.

i ispijač bi vrlo rado poseksao mene i još neku odjednom, ali način na koji mi pričamo o tome je potpuno drukčiji od nekog koji bi meni mogao dati do znanja da sam nedovoljna ili da me ne voli koliko i ja njega. ženi možeš i na normalan način reći svoje maštarije, i tako da ona ne dobije dojam da vam je brak u k...

Ispijač Mozga
30.09.2008., 14:35
Lijepo si mi tu održao lekciju! Pa sam ja otpočetka čitao još jednom autoričine postove i zamisli nigdje nije navela riječi koje ti koristiš da joj je muž poprilično naporan! Pa daj kad već mene upućuješ na ponovno čitanje da i ti malo ponovno pročitaš. Ono što sam ja shvatio da je ona imala razgovore s njime na tu temu i uglavnom iznosi svoja razmišljanja i strahove.

"ovo nije prvi put da mi to je predložio i da ozbiljno razmišlja.baš si mislim kako bi to izgledalo, ja bi valjda u pola posla išla smiriti dijete koje se plače ˇˇa vas dvoje samo nastaviteˇˇ" -- ovo je njen citat, pa sad reci tko od nas dvoje nije pazljivo citao. To nisu razgovori o seksualnim mastarijama, to je napornost.

Drugo stvarno bi mogao pročitati moja dva prethodna posta na ovoj temi i vidjeti što mislim o njegovom tajmingu!
A treće tvoja rečenica iliti pitanje jesam li imao djece i sl.!!! Pa kak se to može imati djece i sl. ili nemati? Ili imaš ili nemaš nema simo ili tamo!

Naglasio si da je tajming nezgodan, ali na nacin kao da je slucajno razbio salicu, a ne da se je ponio kao totalni idiot. Isto tako ne moras imati vlastitu djecu da bi znao koliko je to muke i posla. Za to sluzi onaj sl. jer neki ljudi nisu imali vlastitu djecu, ali su dobro iskusili kako je to.

Naravno bilo je stvari o kojima sam joj govorio a ona je reagirala ko autorica i zamisli hoću li se njoj povjeravati ili nekome drugome. Svatko se može jednom zajebati, jedino budala to radi dva i više puta!

Odlicno, ali to tvojoj zeni valjda ne smeta. A da joj smeta, da li bi to radio? Znaci ako to kod vas nije prepreka, ne smije ni nigdje drugdje biti? Ljudi na ljesu se stalno prenavljaju kako slave raznolikost, no meni se vise cini da slave odstupanje od normale i ako netko ne zeli pristati na neke seksualne mastarije odmah je konzerva i religijski fanatik i od buhe radi slona. A tebi tvoja zena mozda nista nije prigovorila jer joj je vise stalo do tvojih osjecaja nego sto je tebi stalo do njenih. Bas je divno sto sa djetetom mladjim od godinu dana ti imas vremena posjecivat siteove namjenjene trazenju partnera/seksualnog partnera. I znas, varanje nije iskljucivo povezano na fizickoj razini, varati se moze i na emocionalnoj jer ako ti svaku noc provedes po nekoliko sati chatajuci s nekom curom iz npr. splita o tome na koji nacin bi joj skinuo gacice dok tvoja zena previja dijete ili ga uspavljuje po meni to nije nista bolja varijacija od te da ju varas i fizicki.
Isto tako prvo kazes da ti zena nije radila od buhe slona, a onda napises da je bilo stvari gdje je reagirala kao autorica posta. Pa daj se onda odluci.
Uz to, osobno bi radije to slobodno vrijeme koje uhvatim proveo u miru, tisini i druzenju sa svojom partnericom, gledao tv, citao knjigu, priustio joj masazu ili ona meni nego da zurim u monitor i trazim si jos pokoju koju bi povalio. No to sam samo ja - konzerva.

laka
30.09.2008., 14:48
jednostavno.. to je njegova maštarija.. vjerovatno i ti imaš neke (možda bi ti s 2 frajera..) onda mu to lijepo reci pa vidi kako će reagirat i šta će reć..

ja iz osobnog iskustva znam da bi većina muškaraca htjela gledat 2 ženske kak se diraju, pa bi se on ubacio pa bi malo u jednu pa u drugu rupu.. :eek: i to bi ga strašno napalilo i naravno da ga ne bi bilo briga ak je njegovoj ženi/curi malo bed tj. onak nije joj baš ugodno gledat kak se on pali na neku drugu, kak jaše po njoj.. i bla bla bla.. a o drugoj varijanti s dva frajera i ženskom ne bi htio ni čut jer kako uopće možeš pomislit da netko dira, ljubi a kamoli jebe njegovu ženu/curu.. to je apsolutno ne zamislivo.. e pa dragi moji dečki i muškarci.. malo razmislite.. i mi žene imamo svoje maštarije i ak hoćete da mi vama ostvarimo sve želje i željice onda se i vi malo potrudite..

baboon
30.09.2008., 15:17
"ovo nije prvi put da mi to je predložio i da ozbiljno razmišlja.baš si mislim kako bi to izgledalo, ja bi valjda u pola posla išla smiriti dijete koje se plače ˇˇa vas dvoje samo nastaviteˇˇ" -- ovo je njen citat, pa sad reci tko od nas dvoje nije pazljivo citao. To nisu razgovori o seksualnim mastarijama, to je napornost.

E vidiš taj dio posta sam i ja primjetio, ali opet nisam dobio dojam da je autorica to smatrala napornim, nego mi se više činilo da je naglašeno njeno razočaranje njegovom nesmotrenošću. Općenito sam primjetio da su ga drugi na ovom topicu proglasili napornim. Ako autorica smatra muža po tom pitanju napornim, onda nek napiše, ak ništ drugo nego da se ta dilema riješi.

Naglasio si da je tajming nezgodan, ali na nacin kao da je slucajno razbio salicu, a ne da se je ponio kao totalni idiot. Isto tako ne moras imati vlastitu djecu da bi znao koliko je to muke i posla. Za to sluzi onaj sl. jer neki ljudi nisu imali vlastitu djecu, ali su dobro iskusili kako je to.

Čuj naglasio sam kako sam naglasio. To je bio jednostavno moj dojam. I opet naglašavam. On poznaje svoju ženu bolje nego mi i mogao je to nekako drugačije izvesti.

Odlicno, ali to tvojoj zeni valjda ne smeta. A da joj smeta, da li bi to radio? Znaci ako to kod vas nije prepreka, ne smije ni nigdje drugdje biti? Ljudi na ljesu se stalno prenavljaju kako slave raznolikost, no meni se vise cini da slave odstupanje od normale i ako netko ne zeli pristati na neke seksualne mastarije odmah je konzerva i religijski fanatik i od buhe radi slona. A tebi tvoja zena mozda nista nije prigovorila jer joj je vise stalo do tvojih osjecaja nego sto je tebi stalo do njenih. Bas je divno sto sa djetetom mladjim od godinu dana ti imas vremena posjecivat siteove namjenjene trazenju partnera/seksualnog partnera. I znas, varanje nije iskljucivo povezano na fizickoj razini, varati se moze i na emocionalnoj jer ako ti svaku noc provedes po nekoliko sati chatajuci s nekom curom iz npr. splita o tome na koji nacin bi joj skinuo gacice dok tvoja zena previja dijete ili ga uspavljuje po meni to nije nista bolja varijacija od te da ju varas i fizicki.
Isto tako prvo kazes da ti zena nije radila od buhe slona, a onda napises da je bilo stvari gdje je reagirala kao autorica posta. Pa daj se onda odluci.
Uz to, osobno bi radije to slobodno vrijeme koje uhvatim proveo u miru, tisini i druzenju sa svojom partnericom, gledao tv, citao knjigu, priustio joj masazu ili ona meni nego da zurim u monitor i trazim si jos pokoju koju bi povalio. No to sam samo ja - konzerva.

Moje mišljenje je da konzervativno ne znači automatski loše i zaostalo. Ni prevelika sloboda ni liberalizam nisu najbolji. Ustvari nikakav ekstrem nije dobar. Glede buhe i slona, u životu ima puno situacija tako da je u nekim reagirala pretjerano isto kao što mislim da je možda i autorica, a u nekima nije reagirala pretjerano što mi se čini ok jer nije imala ni razloga. Sa tih sajtova sam se skinuo nakon nekoliko njenih ispada, jer mi se nije više dalo slušati kokodakanje i optužbe koje nemaju veze sa stvarnošću. Jer su meni ti sajtovi služili za zabavu, a ne nalaženje nekakvih partnerica i avantura. Inače nikad nisam sudjelovao u cyber sexu i uglavnom ja hendlam kćer kad dođem s posla do njezinog spavanja.:) Kužiš u tim stvarima malo puno pretpostavljaš, a nisi upućen kako kod mene stvari stoje. To je ono što sam ti smatrao ispravnim reči u prethodnom postu. Trebali bi se držati teme i razmišljanja na tu temu, a ne pretpostavljati kakav sam ja muž i otac.:mig: Ne mislim da sam najbolji, al ne mislim ni da sam najgori. A neke sam stvari isprobao i prije braka, pa su mi neke stvari jasnije, nego većini forumaša i samim tim pokušavam sagledati autoričin problem iz malo drugačije perspektive, a eventualno dajem primjer iz mojeg vlastitog života, što opet nije razloga da se raspravlja o meni, barem ne na ovom topicu.:D

auro
04.10.2008., 09:33
Mujo ajmo opalit jedan grupnjak. AA koliko će nas biti Haso? Dovedi Fatu pa će nas biti troje

Cura za jebanje
04.10.2008., 11:10

hmmm. al daj malo uključi mozak... dakle ženska ima djete i sad če se ševit sa ženskom?? gle muškarci su (poput tebe ) svinje,jer ih ne zanimaju djeca več samo sex... ja bi te ubila da sam ti žena :flop:

trendseterica
04.10.2008., 11:17
To je zato što vi ( žene ) imate drukčije razmišljanje o sexu nego mi muški ! !

ne pricaj gluposti da imate drugacije razmisljanje
da je tebi ona predlozila sex s tobom i jos jednim muskarcem skupa, razmisljanje bi ti se naglo promijenilo, jer svi znamo da muskarci imaju osjetljiviji ego nego zene

ivanovna005
04.10.2008., 13:38
PRESTRAŠNO! Čovik ima ženu i dite, a ovako se nezrelo i govnarski ponaša.....Ako ima takve želje, onda to znači da te ne voli i ne poštuje, to je meni ravno preljubu, koja je razlika? A što je najbolsenije od svega, tip ima DITE! A svaka li budala danas ulazi u brak.....nemam riječi.DNO DNA! :flop::flop::flop::flop::flop::flop:

ivanovna005
04.10.2008., 13:52
I naravno, već vidim kako će te me optužiti da sam KONZERVATIVNA. Biti normalan u današnjem prekrasnom liberalnom društvu znači biti konzervativan.Pa dobro, mogu to čak i razumit jer današnje iskvareno liberalno društvo pobija sve prave ljudske vrijednosti i svetinje poput braka, ljubavi i vjernosti. Liberalizam sve loše i nedopušteno legalizira i relativizira braneći se svojom vječitom dogmom "svatko ima svoje mišljenje,sve je dopušteno" bla bla. Tip želi seks s još jednom ženom- gledat će i nju, napalit će se i pojebat će je.Dakle, to je preljub. Traže avanture preko iskrice, itd. Opet preljub.Ali najbitnije je kako je on zadovoljio svoje sebične fantazije. I da, on je ultramoderan jer ipak ne živimo više u srednjem vijeku, haha. Ako žena na to pristane, onda nije ni ona normalna-ako može gledat kako joj se muž pali na drugu, onda nešto s njom nije u redu, ili ne cijeni sebe ,ili je bolseno perverzna.

Lacky Luck
04.10.2008., 13:58

ma sve je to normalno.
mene je bivsa pitala da je karaju trojica, a ja da gledam i hladim ih lepezom, ma divno. da vidis kako je ljudi jebu, ma nemozes vjerovat. a ja sam se bas fino raspuhao sa onom lepezom, ma falila mi je rekreacija.
normala.

ama slusaj ti mene, treba da odma pricas sa covijekom i to u sest ociju. obavezno dete pored sebe, i to je sest ociju, i reci mu da su vremena njegovih ludnica zavrsena ako misli da ostane dio porodice, i odgaja svoje dijete.
pravo ga izribaj.
inace ce ti stvarno jedne noci, pijan, dovesti suparnicu, pa da proba.

a kod nas muslimana je to lakse, mi mozemo imati tri i vise zena, koliko si bogat, e toliko.
pa udri mujo.
al tebi je to ozbiljan problem, zato trebas naostrit sikiricu, i to je to.

ivanovna005
04.10.2008., 16:09

Imaš potpuno pravo. Taj tip kojeg citiraš zapravo JEST prevario svoju ženu. Nije samo fizička prijevara prijevara.Čim je gledao druge s nekom seksualnom namjerom, on je nju prevario. Nekim ljudima bi stvarno trebalo zakonom zabraniti ulazak u brak.Jbt, da jednog dana muža uvatim na Iskrici i sličnim sranjima, zatražila bih razvod jer mi takva nezrela i sebična budala nije potrebna niti me je dostojna- smeće ljudskog roda! :flop::flop:

adrian1
04.10.2008., 16:30
Imaš potpuno pravo. Taj tip kojeg citiraš zapravo JEST prevario svoju ženu. Nije samo fizička prijevara prijevara.Čim je gledao druge s nekom seksualnom namjerom, on je nju prevario. Nekim ljudima bi stvarno trebalo zakonom zabraniti ulazak u brak.Jbt, da jednog dana muža uvatim na Iskrici i sličnim sranjima, zatražila bih razvod jer mi takva nezrela i sebična budala nije potrebna niti me je dostojna- smeće ljudskog roda! :flop::flop:

ma nisi ti KONZERVATIVNA,uopce:kava:

ivanovna005
04.10.2008., 16:41

Ne, ja sam normalna, a nisam ja kriva što se normalni ljudi proglašavaju konzervativnima pri čemu tu riječ koriste u pogrdnom značenju. No, ako ti je baš toliko strano što znači riječ NORMALAN, sada ću iskoristit nadimak te riječi (koji je dan od strane prekrasnih moralnih liberalista), pa ću jednostavno reći- da, KONZERVATIVNA sam ( samo što nam se malo semantika ne podudara,al to nije moj problem). I svaki put kad mi ti ili bilo tko to kaže, shvatit ću to jako lijep kompliment.Hvala na komplimentu! :kava:

leddolina
04.10.2008., 16:50
jedno je kada oboje zele trojac ili grupnjak....a drugo kad zena rodi i nakon mjesec dana frajer hoce sevit a zeni to nije ni na kraju pameti, pa predlozi kvazitrojac....

leptirica_
04.10.2008., 17:14

hm, ja sam svom to i predložila, sex s 2 žene, no on mi je odgovorio da ipak ne bi jer bi ga ugušila količina testosterona...

:p

hm, čemu tolika frka oko toga? čovjek je izrazio svoju mašatriju, a većina muškaraca mašta upravo o sexu s 2 žene.
i sad ti zbog toga sumnjaš u njega i vaš brak? svašta.
open your mind, lady.

leptirica_
04.10.2008., 17:16
ama slusaj ti mene, treba da odma pricas sa covijekom i to u sest ociju. obavezno dete pored sebe, i to je sest ociju, i reci mu da su vremena njegovih ludnica zavrsena ako misli da ostane dio porodice, i odgaja svoje dijete.
pravo ga izribaj.
inace ce ti stvarno jedne noci, pijan, dovesti suparnicu, pa da proba.

hahaha..
jadan čovjek, jadan čovjek (muž iz ove priče).

on bio otvoren, a ovdje se odmah savjetuje sikirica.

u kakvom mi društvu živimo, licemjenom i bolesnom, bljaaak.

leddolina
04.10.2008., 17:23
mozes predlozit....ako odbije, gotova prica.

nathinel
04.10.2008., 20:56
ma odlično..neznam samo zašto se netko upušta u brak ako se želi najebavati sa više ženski i dajte nemojte sad srat o tome kako to nema veze sa vašom ženom il neznam čime..smo se pitam kako bi vi svestrani mužići reagirali da vam žena u krevet dovede drugog muškarca pa da vi gledate kako je kara mislim sigurno bi uživali u tome i poticali tu ideju:confused: al uglavnom da se ljutite na žene koje ne žele u svom krevetu još nekog a akd ste vi u pitanju onda nedate da vam vaše itko dira..ma fuj..odvratni ste skroz..

ivanovna005
04.10.2008., 22:15
ma odlično..neznam samo zašto se netko upušta u brak ako se želi najebavati sa više ženski i dajte nemojte sad srat o tome kako to nema veze sa vašom ženom il neznam čime..smo se pitam kako bi vi svestrani mužići reagirali da vam žena u krevet dovede drugog muškarca pa da vi gledate kako je kara mislim sigurno bi uživali u tome i poticali tu ideju:confused: al uglavnom da se ljutite na žene koje ne žele u svom krevetu još nekog a akd ste vi u pitanju onda nedate da vam vaše itko dira..ma fuj..odvratni ste skroz..

Potpisujem. Još jedan dokaz da su većina muških napaljene, sebične i licemjerne svinje.Gade mi se.M ai da žena pristane, nije mi jasno šta je njoj u glavi ako može mirno gledat kako joj se muž napaljuje na drugu ili jebe-tj. gleda preljub vlastitim očima.To su mazohistice, pa jbt., di je ona zdrava ljudska ljubomora.Wtf? Jebote, brak je ozbiljna stvar, a ne zajebancija i eksperimentiranje. Ako netko nije za brak zreo, nek i ne ulazi u njega, a kamoli da pravi dicu.Muž iz ove priče je govnar,a najviše mi je žao diteta koje nije za ništa krivo. :kava:

ivanovna005
04.10.2008., 22:17
hahaha..
jadan čovjek, jadan čovjek (muž iz ove priče).

on bio otvoren, a ovdje se odmah savjetuje sikirica.

u kakvom mi društvu živimo, licemjenom i bolesnom, bljaaak.

Ma kako možeš reć da je muž jadan i njega žalit? Zato što je iskren? OK, onda triba žalit i muža koji kaže otovreno ženi da bi je mogao prevarit bez problema. Kuda ovaj svijet ide.....:confused:

Ispijač Mozga
04.10.2008., 22:30
Potpisujem. Još jedan dokaz da su većina muških napaljene, sebične i licemjerne svinje.Gade mi se.M ai da žena pristane, nije mi jasno šta je njoj u glavi ako može mirno gledat kako joj se muž napaljuje na drugu ili jebe-tj. gleda preljub vlastitim očima.To su mazohistice, pa jbt., di je ona zdrava ljudska ljubomora.Wtf? Jebote, brak je ozbiljna stvar, a ne zajebancija i eksperimentiranje. Ako netko nije za brak zreo, nek i ne ulazi u njega, a kamoli da pravi dicu.Muž iz ove priče je govnar,a najviše mi je žao diteta koje nije za ništa krivo. :kava:

Ajde ivona, nemoj sad ti ic u drugu krajnost. Nije vecina muskaraca takvim kakve si ti opisala i to je vrlo nekorektno od tebe.
Slazem se da je brak ozbiljna stvar, ali moras razluciti izmedju toga da se nekoga pritiskom sili na takve odnose i to da neki parovi na to dolaze dogovorom jer im je oboje to fantazija. E sad, koliko je to primjereno u braku je druga rasprava...
U ovom slucaju sam bio protiv njenog muza zato sto je ona u vise navrata dala doznanja da nije zainteresirana za takve aktivnosti, a on je i dalje uporan i poprilicno bezosjecajan, uz to i sebican te cini se ne previse pametan po izboru termina kada je to ponovo predlozio.
No, postoje zene sa biseksualnim sklonostima koje bi isto tako voljele isprobati seks sa jos jednom zenom. U tome ne vidim nikakvog zla, ukoliko se OBOJE s tim slazu, ali ne na taj nacin da jedan pristane samo zato da bi ispunio seksualnu fantaziju partneru vec ako ih oboje zbilja to privlaci.

leptirica_
04.10.2008., 22:32
Ma kako možeš reć da je muž jadan i njega žalit? Zato što je iskren? OK, onda triba žalit i muža koji kaže otovreno ženi da bi je mogao prevarit bez problema. Kuda ovaj svijet ide.....:confused:

kakva prijevara? pa on joj je ponudio otvorenu seksualnu igricu, to nije prijevara, već prijedlog, haha! :D

Ispijač Mozga
04.10.2008., 22:34
kakva prijevara? pa on joj je ponudio otvorenu seksualnu igricu, to nije prijevara, već prijedlog, haha! :D

Ajde molim te citaj malo pozornije i od pocetka pa ces vidjeti da nije bas tako crno-bijelo i lijepo upakirano...Vec sam X puta spomenuo razloge, no cini se kako ljudi uopce ne citaju threadove na kojima raspravljaju...

leptirica_
04.10.2008., 22:36
Ajde molim te citaj malo pozornije i od pocetka pa ces vidjeti da nije bas tako crno-bijelo i lijepo upakirano...Vec sam X puta spomenuo razloge, no cini se kako ljudi uopce ne citaju threadove na kojima raspravljaju...

pročitala sam uvodni tekst... ostalo nisam, priznajem... :p

Ispijač Mozga
04.10.2008., 22:39
pročitala sam uvodni tekst... ostalo nisam, priznajem... :p

Eh, u tome cesto lezi problem na ovom forumu... ljudi se ukljuce bez da procitaju sve. Uglavnom ona mu je dala doznanja vec ranije nekoliko puta da ju to uopce ne interesira i da joj se gadi no on je i dalje uporan, cesto puta visi po internetu na smokvici i sl. siteovima i sl.
E pa za mene to onda nije predlaganje seksualne igrice vec pritiskanje nekoga na nesto sto ne zeli uciniti...
A onda je to jos napravio i u jako "primjerenom" terminu, mjesec dana nakon poroda.

pucca-smile
05.10.2008., 09:30
ja iz osobnog iskustva znam da bi većina muškaraca htjela gledat 2 ženske kak se diraju, pa bi se on ubacio pa bi malo u jednu pa u drugu rupu.. :eek: i to bi ga strašno napalilo i naravno da ga ne bi bilo briga ak je njegovoj ženi/curi malo bed tj. onak nije joj baš ugodno gledat kak se on pali na neku drugu, kak jaše po njoj..

ti ZNAŠ da većinu muškaraca ne bi bilo briga da je njihovoj ženi nešto bad u spavaćoj sobi?? radila si anketu neku na reprezentativnom uzorku od 5000 muškaraca??
ja iz osobnog iskustva znam da muškarci većinom ne žele raditi u krevetu ono što njihovoj partnerici ne odgovara ili bi joj povrijedilo osjećaje. i da, ja govorim o muškarcima, ti govoriš ili o dječacima ili o seljačinama. dakle, kako ti to ZNAŠ da ih nije briga?

pucca-smile
05.10.2008., 09:35

cura nije konzervativno, ona ima svoje mišljenje. isto kao i ti. zbilja, ovdje na ljesu se ne slave razlike i individualnosti, ali se to stalon naglašava, ima nas svakakvih, pustite čovjeka na miru, blabla. ali čim se nađe netko malo manje ekstreman odmah je on konzervativan i ne prihvaća razlike. pa što što ona ne bi svom mužu dopustila da ima profil na smokvi. to je njezino pravo. i vjerojatno će se udati za čovjeka koji ne bi ni imao profil na smokvi, i imat će sasvim ok brak. ne željeti treću osobu u spavaćoj sobi nije konzervativno, možda je samo znak ljubavi i one normalne ljudske želje da je ta osoba seksualno samo tvoja.

milla karolina
05.10.2008., 09:52
Koje sexualne fantazije smiju imati konzervativna ljudska biće pardon gdje je tu granica i koja?

pucca-smile
05.10.2008., 10:29
Koje sexualne fantazije smiju imati konzervativna ljudska biće pardon gdje je tu granica i koja?

ne znam koga ide ovo pitanje, ali ajde da napišem nešto (dosadno je u nedjelju u praznoj sobi:D). ja mislim da nema tu nekih pravila. ako muškarac ne želi lizati ženu, ali vrlo rado će pristati ne trojac, je li on konzervativan. a recimo, oralac mu se ne gadi niti ništa slično, nego samo ima stajalište da to muškarci ne rade (ima i takvih muških). ili ako ja ne želim seks u troje, ali ću u spavaćoj sobi sa svojim partnerom isprobati apsolutno sve što mu padne na pamet i uživati u tome, jesam li ja konzervativna? nema tu neke granice i pravila. ne možeš biti konzerva na temelju samo jedne stvari.

prema tome, ako žena ne želi svog muža dijeliti s drugom ženom, makar to bio samo seks, ona nije konzervativna. ako pravi od buhe slona oko toga, isto nije konzervativna, već joj on nije dobro objasnio o čemu se radi i ona je nesigurna. ako žena ne želi da joj muž ima profil na iskrici, nije konzerva, opet je nesigurna i želi da je ona jedina žena koju njen muž želi u seksualnom smislu. to je normalno za nas ljude, posesivni smo kad se radi o ljubavi, ne želimo to dijeliti, ne želimo izgubiti... dok naš partner ne pati zbog te posesivnosti, sve je ok.

konzerva ili ne, možeš imati bilo kakvu fantaziju, ali konzervativni pojedinac će samog sebe osuđivati zbog te fntazije, nikada ju neće izreći naglas, a kamoli isprobati. a po meni su konzervativni oni ljudi koji seks koriste samo za razmnožavanje, ali ne i za užitak i udovoljavanje sebi i partneru, i učvršćivanje njihove veze. znači, kojima je seks nešt prljavo i pogrešno, i koji ne žele ni pod koju cijenu istraživati i uživati u fizičkom dijelu braka ili veze. svi ostali, što god da rade, su mi nekako normalni. ako čovjek shvaća seks kao nešto lijepo, kao vrhunac ljubavi i izmjenu osjećaja i nježnosti, nije uopće bitno što je sve u stanju učiniti, naći će si partnera koji mu odgovara i bit će sve ok :D

ivanovna005
05.10.2008., 14:20

Pa npr. da fantazira ISKLJUČIVO o osobi koju VOLI i s kojom je u BRAKU i s kojom možda ima DJECU. Da imam muža, ne bi me nitko drugi moga napalit,za mene drugi ne postoje, a to očekujem i od njega.Ako mu nisam dovoljna, onda me taj kreten ne zaslužuje,niti me voli.Brak je za DVOJE, bez nekakvih uljeza u krevetu.Sve razl. od toga je oblik preljuba i izdaje.KUŽIŠ?!!!!!

dukenuke
05.10.2008., 16:03
pa kaj je to takvoga ako ti muž želi malo promjene.

ivanovna005
05.10.2008., 16:29
pa kaj je to takvoga ako ti muž želi malo promjene.

Muž NE BI SMIO želit promjenu. Ako mu nije dovoljna vlastita žena, onda je kreten i točka. :kava:

ivanovna005
05.10.2008., 16:41
A ako nekim slučajem i poželi drugu, ne smije fantaziju pretvorit u stvarnost, a i te fnatazije se treba sramit. Čak i sama želja je svojevrstan oblik prijevare i izdaje.Poanta je u tome da IMA ŽENU.:kava:

Teta2U
05.10.2008., 17:40
A ako nekim slučajem i poželi drugu, ne smije fantaziju pretvorit u stvarnost, a i te fnatazije se treba sramit. Čak i sama želja je svojevrstan oblik prijevare i izdaje.Poanta je u tome da IMA ŽENU.:kava:

Fantaziranje je SAMO fantaziranje, nema veze sa stvarnošću. I nikako nije prevara. Svi imaju seksualne fantazije, neke žele i pokušaju ostvariti, neke ostaju jednostavno to - maštanje.
Maštati i fantazirati o drugima kraj partnera ne znači želju za prevarom, niti svi koji maštaju uopće imaju namjeru to i ostvariti.

A vezano za ovu temu, žena ne želi probati u troje, a muž, da li iz neznanja njenog stava, ili možda pak sebičnosti, pokušava to ostvariti (a što je točno, znaju ipak samo njih dvoje i samo njih dvoje to i mogu rješiti).

Ispada, po tvom postu, ako imamo partnera, moramo biti potpuno slijepi na sve druge ljude? Znaš li da je to nemoguće? I da to što i ako primjećujemo druge, nikako ne predstavlja prevaru i izdaju?

bingooo
05.10.2008., 17:46
Fantaziranje je SAMO fantaziranje, nema veze sa stvarnošću. I nikako nije prevara. Svi imaju seksualne fantazije, neke žele i pokušaju ostvariti, neke ostaju jednostavno to - maštanje.
Maštati i fantazirati o drugima kraj partnera ne znači želju za prevarom, niti svi koji maštaju uopće imaju namjeru to i ostvariti.

A vezano za ovu temu, žena ne želi probati u troje, a muž, da li iz neznanja njenog stava, ili možda pak sebičnosti, pokušava to ostvariti (a što je točno, znaju ipak samo njih dvoje i samo njih dvoje to i mogu rješiti).

Ispada, po tvom postu, ako imamo partnera, moramo biti potpuno slijepi na sve druge ljude? Znaš li da je to nemoguće? I da to što i ako primjećujemo druge, nikako ne predstavlja prevaru i izdaju?

Vise ispada po njenim postovima da se petlja tamo gdje nema apsolutno sta za reci, i svaka cast da joj imas strpljenja ovako lijepo pojasniti, mada sumnjam da to vrijedi jer je jedno od onih derista koje misli da je pozderalo svu pamet svijeta.

Roly
05.10.2008., 19:02

mislim da si u zabludi.:rolleyes: :confused:
znači ako ja imam dečka moram isključivo gledati smo njega,ne smijem maštati o nekome drugome,nego za mene mora postojati samo moj dečko i amen? u protivnom trebam se jako sramiti, jer sam ga "prevarila" i "izdala"? :horor:
svaka čast ako tebi to uspjeva,ali ja ako vidim nekog zgodnog tipa ili čak ženu svakako ću prokomentirati njen/njegov izgled,ponekad i sa dragim.i ne vidim u tome ništa loše.
ne vidim ništa loše niti ako maštam o nekom drugom,ako gledam drugog,jer hvala Bogu zato mi je tata napravio oči.niti ću raditi scene ako to napravi moj dečko.
btw,mislim da skrećemo sa teme.:rolleyes:

milla karolina
05.10.2008., 19:12

Baš tak! moja sex fantazija je onak lijepi plavooki vojnik u maskirnom donjem dijelu. lijepog torza s 2 pločice oko vrata i šta sad..samo on i ja..jesam li ja besramnica što to fantaziram...a ono u troje..hm?! a ne znam ni sama šta da rečem...možda bih sada to i probala, al dok sam bila mlađa nikak, razlog...glupava ženska sujeta da me moj mužjak dijeli s nekom žensko,..u usuprotnom slučaju moj mužjak i neki drugi..ha!ha! zakaj ne' samo je problem moj zakoniti on to ne bi dopustio nikak samo iz svog muškog ega..pa koji muški voli da mu sad neki j...svog komada...

ivanovna005
06.10.2008., 13:29
mislim da si u zabludi.:rolleyes: :confused:
znači ako ja imam dečka moram isključivo gledati smo njega,ne smijem maštati o nekome drugome,nego za mene mora postojati samo moj dečko i amen? u protivnom trebam se jako sramiti, jer sam ga "prevarila" i "izdala"? :horor:
svaka čast ako tebi to uspjeva,ali ja ako vidim nekog zgodnog tipa ili čak ženu svakako ću prokomentirati njen/njegov izgled,ponekad i sa dragim.i ne vidim u tome ništa loše.
ne vidim ništa loše niti ako maštam o nekom drugom,ako gledam drugog,jer hvala Bogu zato mi je tata napravio oči.niti ću raditi scene ako to napravi moj dečko.
btw,mislim da skrećemo sa teme.:rolleyes:

Normalno da ćeš pogledat nekog suprotnog spola i npr. komentirat izgled, nisi slijep. Ali ne smiješ s enapalit na tu osobu jer ipak si u braku, a ako i dođe do toga trebaš osjećat grižnju savjesti. Vaši napadi na mene su samo još jedan dokaz da živmo u bolesnome društvu u kojoj su sve tradicionalne vrijednosti izokrenute, naglasak je na sebičnosti i nemaru za druge.

Roly
06.10.2008., 13:52
Normalno da ćeš pogledat nekog suprotnog spola i npr. komentirat izgled, nisi slijep. Ali ne smiješ s enapalit na tu osobu jer ipak si u braku, a ako i dođe do toga trebaš osjećat grižnju savjesti. Vaši napadi na mene su samo još jedan dokaz da živmo u bolesnome društvu u kojoj su sve tradicionalne vrijednosti izokrenute, naglasak je na sebičnosti i nemaru za druge.

ja znam da se ti šališ jel da?
jel da da je tako? :confused: :moli:
jer ako nije,curo draga žao mi te.iskreno.:(

ivanovna005
06.10.2008., 13:58
[/U]

ja znam da se ti šališ jel da?
jel da da je tako? :confused: :moli:
jer ako nije,curo draga žao mi te.iskreno.:(

A jbg, meni je npr. tebe žao, aj oš više tvoju buduću ženu jer ćeš je najvjerojatnije varati. Jadno! :kava:

ivanovna005
06.10.2008., 13:59
A jbg, meni je npr. tebe žao, aj oš više tvoju buduću ženu jer ćeš je najvjerojatnije varati. Jadno! :kava:

U biti, ti si žensko. Onda mi je žao tvoga muža. :kava:

baboon
06.10.2008., 14:18

Čitam ovo i čitam i ne vjerujem i opet čitam i opet ne vjerujem. Uglavnom, jedna stvar je tradicionalizam i konzervativizam, a nešto sasvim drugo je glupost, neobrazovanje i bezobrazluk!
Ne smije se recimo muškarac napaliti na neku žensku koja prođe pored njega? A kako dolazi do napaljenosti? Trebao bi osjećati grižnju savjesti? Zato što mu tijelo reagira na takav način? Kako da to uopće spriječi osim umjetnom ili stvarnom kastracijom? Ako pak ti doživljavaš svako neslaganje s tobom kao napad onda si možda na krivom mjestu i možda bi trebala ozbiljno s nekim popričati!

maca faca
06.10.2008., 14:19
i ja bi bila u šoku, ma šta u šoku zadavila bi ga.... dobro da to kaže balavac od 20 godina, al oženjen čovik s ditetom... nisi konzervativna... ja to ne bi dozvolila, i pa bi mi u očima kad bi to izjavija... grozno.

ne bih se štela svaditi, ali kaj da se rastane zato kaj je muž otvoren?????

Gle, brijem da to svima dođe, primjerice mom je to palo na pamet kad sam rodila treće djete pa sam preživjela i tu glupost, onda sam pričala s frendicom koja mi je u povjerenju rekla da je i ona to radila samo kad je imala 18 godina, i s nekakvim dečkom s kojim naravno nije ostala i da joj je mama (haloo mama) imala isto iskustvo tak da sam svoje predrasude bacila u smeće jer kad vidim da i normalni ljudi to rade i normalno žive nakon toga, ne znam kaj da mislim, ja još nisam skupila snage ili čega već da to napravim i rađe bi ga pustila da to proba sa nekim drugim dvjema, sad kad ima 35 let na grbači kad to siroče bistričko ni probal kad mu je bilo vrijeme za glupiranje. Muški mozak je drugaćiji i nemojte se žene moje trudit razumijeti ih ili još gore urazumljivati ih! sigurna sam da nebu išel okolo to je samo rekao i prošlo ga je, naravno da mu ispuniš željicu bio bi presretan ali i ovako bu preživio! Nema glupih pitanja, ima samo glupih odgovora

ivanovna005
06.10.2008., 15:07
ne bih se štela svaditi, ali kaj da se rastane zato kaj je muž otvoren?????

Gle, brijem da to svima dođe, primjerice mom je to palo na pamet kad sam rodila treće djete pa sam preživjela i tu glupost, onda sam pričala s frendicom koja mi je u povjerenju rekla da je i ona to radila samo kad je imala 18 godina, i s nekakvim dečkom s kojim naravno nije ostala i da joj je mama (haloo mama) imala isto iskustvo tak da sam svoje predrasude bacila u smeće jer kad vidim da i normalni ljudi to rade i normalno žive nakon toga, ne znam kaj da mislim, ja još nisam skupila snage ili čega već da to napravim i rađe bi ga pustila da to proba sa nekim drugim dvjema, sad kad ima 35 let na grbači kad to siroče bistričko ni probal kad mu je bilo vrijeme za glupiranje. Muški mozak je drugaćiji i nemojte se žene moje trudit razumijeti ih ili još gore urazumljivati ih! sigurna sam da nebu išel okolo to je samo rekao i prošlo ga je, naravno da mu ispuniš željicu bio bi presretan ali i ovako bu preživio! Nema glupih pitanja, ima samo glupih odgovora

Ne bih se ni ja htjela svađat, no HELLOUUUUU! Pročitaj ponovo naslov topica: Muž želi seks s dvije žene! Drugim riječima, želi seks i s drugom, što opet znači da žena koja na to pristane, pristane gledati preljub pred vlastitim očima.Ako nije preljub da muž jebe drugu, onda STVAAARNO ne znam više što jest.Tko voli, nek izvoli, naravno, ali žena koja na to pristane objektivno je ili glupa, ili samo nastrana, ili jaaaako čudna žena.:kava:

ivanovna005
06.10.2008., 15:11
Čitam ovo i čitam i ne vjerujem i opet čitam i opet ne vjerujem. Uglavnom, jedna stvar je tradicionalizam i konzervativizam, a nešto sasvim drugo je glupost, neobrazovanje i bezobrazluk!
Ne smije se recimo muškarac napaliti na neku žensku koja prođe pored njega? A kako dolazi do napaljenosti? Trebao bi osjećati grižnju savjesti? Zato što mu tijelo reagira na takav način? Kako da to uopće spriječi osim umjetnom ili stvarnom kastracijom? Ako pak ti doživljavaš svako neslaganje s tobom kao napad onda si možda na krivom mjestu i možda bi trebala ozbiljno s nekim popričati!

Možda ne može na to utjecati, ali kad proradi razum, mora osjećati grižnju savjesti. Možda s racionalne strane, ne bi imao razloga (jer kao, to je prirodno, ne može se na to utjeacti), ali iz nekih emocionalnih razloga, iz nekakvog poštovanja prema ženi, ne bi se smio doboro osjećati.Naravno, ne mora se grist cili život, ali i 5 min je dovljno.Mada ja smatram da normalan oženjen čovik ne bi smio ni pogledati drugu, za njega druge ne bi smjele postojati.

N-chi
06.10.2008., 15:16
Evo i ja bih se kratko uključila - sve je 5 da je frajer iskren i mnogi ne bi bili i nisu, ali to što je iskren ne znači da je ideja dobra. Dapače...ako želiš sačuvati sebe i svoje dostojantvo, a POGOTOVO zato jer ti njegova ideja nije sjela - ništa od toga. ma kakva treća žena. Dobro je onaj jedna gore napisao - mi žene to rezoniramo drugačije od njih...i baš zato kad znaš što te čeka - NEMOJ pristati na to nikako...ma ne znam pod koju cijenu.
Drž'se:mig:

baboon
07.10.2008., 07:48
Ne bih se ni ja htjela svađat, no HELLOUUUUU! Pročitaj ponovo naslov topica: Muž želi seks s dvije žene! Drugim riječima, želi seks i s drugom, što opet znači da žena koja na to pristane, pristane gledati preljub pred vlastitim očima.Ako nije preljub da muž jebe drugu, onda STVAAARNO ne znam više što jest.Tko voli, nek izvoli, naravno, ali žena koja na to pristane objektivno je ili glupa, ili samo nastrana, ili jaaaako čudna žena.:kava:

A što ako muž želi da mu ta druga samo liže jaja dok ševi vlastitu ženu? Je li to preljub i je li to gledanje preljuba?

lexus
07.10.2008., 08:18
Možda ne može na to utjecati, ali kad proradi razum, mora osjećati grižnju savjesti. Možda s racionalne strane, ne bi imao razloga (jer kao, to je prirodno, ne može se na to utjeacti), ali iz nekih emocionalnih razloga, iz nekakvog poštovanja prema ženi, ne bi se smio doboro osjećati.Naravno, ne mora se grist cili život, ali i 5 min je dovljno.Mada ja smatram da normalan oženjen čovik ne bi smio ni pogledati drugu, za njega druge ne bi smjele postojati.

:rolleyes: A pretpostavljam da onda ni vi ne smijete slinit na sve moguće i nemoguće glumce (ovisno o generacijama), na konobare u kafićima, ekipu u odijelima na putu do posla, itd..itd..
Daj se malo urazumi. Pa jel ti živiš u neko teško ortodoksno doba, ili što?
Kad se ljudi udaju i ožene, misliš i njoj i njemu stavljat ko konjima naočale na oći da vide samo pred sebe..a možda i na staklu naočala sliku njegove žene, ili njenog muža?

Pa normalno je da će muškarac pogledat drugu ženu, prokomentirat sa svojim društvom drugu ženu..to ne znači da više ne želi svoju ženu, ili da prema njoj nema poštovanja... Naravno, kako tko, ima svakakvih..
Isto tako kao što ćete vi žene na svojim babinjacima obavezno pretrest svu moguću međusobnu intimu i iskomentirat sve živo i neživo, i iza leđa ako treba popljuvat muža.. što je nešto što mi muški u svom društvu ne radimo.. ;)

tako da.. s takvim pričama, se nemoj javljat...

lexus
07.10.2008., 08:25
Evo i ja bih se kratko uključila - sve je 5 da je frajer iskren i mnogi ne bi bili i nisu, ali to što je iskren ne znači da je ideja dobra. Dapače...ako želiš sačuvati sebe i svoje dostojantvo, a POGOTOVO zato jer ti njegova ideja nije sjela - ništa od toga. ma kakva treća žena. Dobro je onaj jedna gore napisao - mi žene to rezoniramo drugačije od njih...i baš zato kad znaš što te čeka - NEMOJ pristati na to nikako...ma ne znam pod koju cijenu.
Drž'se:mig:

Joj daj molim te.. kako "volim" takve stvari..
Mi žene drugačije rezoniramo.. dobro to je istina..ali...
Vi ćete se durit, pizdit, prijetiti, plakat, šizit, ako vaš dragi predloži tako nešto, ili ako prokomentira neku, ili se za njom okrene..provjeravat će te ga, ispitivat za svaku jebenu žensku koju pozdravi na cesti itd..
Ali će te zato s druge strane, vi "svetice", na kavama bez puno susprezanja komentirat i iznosit svoj intimni život, od sexa s mužem, kakav je i slično, do pljuvanja po njemu kako je neki dan napravio ovo ili ono, i slične stvari..
Svaka vam čast...
Imam više društava u kojima s ekrećem, s kojima izlazim, idem na cuge, nogomet, tenis, izlasci, zabava, roštilj, itd..a dodaj onda tu još obitelj širu, i NIKAD, pazi, NIKAD nisam čuo da muž u društvu sere po ženi kako je jučer napravila ovo ili ono, ili kako je ne znam ručak bio loš, ili nije pospremila, ili je u krevetu ovakva, ili nije onakva itd... NIKAD.. kolko se god u muškom društvu, pričalo o, po vama "sisama i guzicama", NIKAD se ne iznose najintimniji detalji braka, niti se ne sere po ženi iza leđa..
Dok ste vi, jako lake na jeziku po tom pitanju...i radite to jako, jako često...

zato malo pripazi s tim "svetačkim" rezoniranjem

:mig:

gven_s
07.10.2008., 09:20
Ali će te zato s druge strane, vi "svetice", na kavama bez puno susprezanja komentirat i iznosit svoj intimni život, od sexa s mužem, kakav je i slično, do pljuvanja po njemu kako je neki dan napravio ovo ili ono, i slične stvari..
Svaka vam čast...
Imam više društava u kojima s ekrećem, s kojima izlazim, idem na cuge, nogomet, tenis, izlasci, zabava, roštilj, itd..a dodaj onda tu još obitelj širu, i NIKAD, pazi, NIKAD nisam čuo da muž u društvu sere po ženi kako je jučer napravila ovo ili ono, ili kako je ne znam ručak bio loš, ili nije pospremila, ili je u krevetu ovakva, ili nije onakva itd... NIKAD.. kolko se god u muškom društvu, pričalo o, po vama "sisama i guzicama", NIKAD se ne iznose najintimniji detalji braka, niti se ne sere po ženi iza leđa..
Dok ste vi, jako lake na jeziku po tom pitanju...i radite to jako, jako često...

zato malo pripazi s tim "svetačkim" rezoniranjem

:mig:

Ne znam za tebe,ali ako ti je žensko društvo ovakvo ,kakvo si opisao ja bi ga pod hitno mjenjala:raspa:

Inače ja definitivno ne bi sebe stavila u kategoriju svetice,ali vidim da ti muškarce općenito guraš upravo tamo,jer su oni po tebi općenito bolji:rolleyes:

Ljudi su različiti, i muškarci i žene zato ne generaliziraj:mig:

U različitim društvima se raspravlje o različitim stvarima:D

lexus
07.10.2008., 09:34
Ne znam za tebe,ali ako ti je žensko društvo ovakvo ,kakvo si opisao ja bi ga pod hitno mjenjala:raspa:

Inače ja definitivno ne bi sebe stavila u kategoriju svetice,ali vidim da ti muškarce općenito guraš upravo tamo,jer su oni po tebi općenito bolji:rolleyes:

Ljudi su različiti, i muškarci i žene zato ne generaliziraj:mig:

U različitim društvima se raspravlje o različitim stvarima:D

Ne smatram da su bolji...ja sam rekao da ima svakakvih, i u stanju je muški rod napravit svakakve gadosti..ali znam čak i neke koji su ženskaroši, koji nemaju stalnu vezu, ili su koji put prevarili svoju curu, da ni takvi nikad nisu u društvu pričali o najintimnijim detaljima veze, neke cure, kao što radi, kako se ševi i slično...on se znao pohvalit, koga je imao, ili mogao imat, itd.. ali predaleko u neku intimu se nikad nije išlo..
za razliku od ženskog društva, gdje sam znao bit svjedok da "frendica" trača vlastitog dečka, kako je glup, kako je ovo, kako je ono, itd..pa čak tako daleko, da je bila pričala kako se obrijao skroz dolje, i slične stvari...a iz razgovora sam skužio da i druge imaju takve neke pikanterije koje su čule od svojih frendica, i koje su i same govorile itd...pa mislim, ne smatraju li možda da je to neka intima koja se tiče nje i njenog dečka samo?

ja sao navodim svoj primjer..daleko od toga da su muški sveci...jako, jako daleko od toga..ali da idu u nekim stvarima toliko daleko kao neke žene.. ne idu..

gven_s
07.10.2008., 09:41
Gle takve stvari koje navodiš žena može pričati samo sa prijateljicom s kojom je toliko intimna da zna da će to ostati samo među njima.A ovo kaj si čuo po kafićima ti je čisto preseravanje da se privuče pažnja,ne bi to uzimalo za ozbiljno:raspa:

Istina je da su neki ljudi spremni sve učiniti ne bi li bili u centru pažnje,pa i izložiti vlastitu intimu,koje samim ti postaje javno dobro,ali i tih ima i muških i ženskih,samo s obzirom da si muško žene su ti jače zapele za oko,a viš kod mene je upravo obrnuto,ja češće uočavam takve muškarce:kava:

maca faca
07.10.2008., 13:13
divim se ovima koji izravno nagovaraju NEMOJ TO UČINIT. Zaboga to je njen život i neka radi što god želi. Ja sam već napisala da sam si predrasude hitila u vjetar jer za to na kraju krajeva nemora nitko ni saznat, ajd nek se javi netko tko je to probao i prestao raditi. kako živi s tim! Mi smo svi čini se jaaaaaaaakoooo neiskusni i samo razglabamo bezveze puni predrasuda i gađenja, morti je to tak dobro da bi svi mogli odvalit grupnjak. zakaj bi žene morale djelit frajera. zakaj i mi nebi dobivale u sve rupe u isto vrijeme (malo vulgarno and bolesno za moj ukus ali eto opustila sam se) !!!!!!!!!:ne zna:

ivanovna005
07.10.2008., 14:42
A što ako muž želi da mu ta druga samo liže jaja dok ševi vlastitu ženu? Je li to preljub i je li to gledanje preljuba?

Naravno da jest. Nije samo penetracija preljub.

ivanovna005
07.10.2008., 14:45
:rolleyes: A pretpostavljam da onda ni vi ne smijete slinit na sve moguće i nemoguće glumce (ovisno o generacijama), na konobare u kafićima, ekipu u odijelima na putu do posla, itd..itd..
Daj se malo urazumi. Pa jel ti živiš u neko teško ortodoksno doba, ili što?
Kad se ljudi udaju i ožene, misliš i njoj i njemu stavljat ko konjima naočale na oći da vide samo pred sebe..a možda i na staklu naočala sliku njegove žene, ili njenog muža?

Pa normalno je da će muškarac pogledat drugu ženu, prokomentirat sa svojim društvom drugu ženu..to ne znači da više ne želi svoju ženu, ili da prema njoj nema poštovanja... Naravno, kako tko, ima svakakvih..
Isto tako kao što ćete vi žene na svojim babinjacima obavezno pretrest svu moguću međusobnu intimu i iskomentirat sve živo i neživo, i iza leđa ako treba popljuvat muža.. što je nešto što mi muški u svom društvu ne radimo.. ;)

tako da.. s takvim pričama, se nemoj javljat...

Ja znam da kad nekoga volim i taj me uz to i seksualno privlači, da je on jedini i da su mi svi drugi bezvezni, makar bili najzgodniji i najljepši. Naravno da se može dogodit da komentiram kako je zgodan, ali me neće seksualno privući u toj mjeri da ću se napalit, sve će ostati samo na komentaru.

sisinjo
07.10.2008., 14:55
Mislim da ti je brak u svakom slučaju osuđen na propast.Ako mu ispuniš želju naravno da više ništa neće biti kao prije, a ako mu ne ispuniš želju prevarit će te.Možda to već i sad radi :(

baboon
07.10.2008., 15:18
Mislim da ti je brak u svakom slučaju osuđen na propast.Ako mu ispuniš želju naravno da više ništa neće biti kao prije, a ako mu ne ispuniš želju prevarit će te.Možda to već i sad radi :(

Eh kad bi život bio tako jednostavan!:rolleyes:

Možda to već sad radi, a možda su u šumi, a možda,..... možda....., možda, .....

ivanovna005
07.10.2008., 16:17

Pa može bit, čim ima takve prijedloge, kadar je i prevariti ženu iza njenih leđa.

nathinel
07.10.2008., 18:18
ma znate šta kad vidim šta ovdje pišete možda bi najbolje bilo da se brak ukine, da ljubav postane kažnjivo djelo, da rađamo djecu i ostavljamo ih u domovima da se drugi brinu za njih a mi se do kraja života samo jebemo jedni s drugima i isprobavamo sve vrste naših maštarija i pređemo preko svih rasa ljudi, životinja i ostaloga( jer kako ponestaje ideja onda nastaju ekstremi) ...eto tako bi to bilo da se muškarce pita kako bi život trebao izgledati a i kako vidim sve više žena priskače toj ideji..i onda shavtiš da si samo šuplja nakupina mesa bez mozga stvorena da svome mužu il dečku ostvaruješ lude seksulane fantazije tješući se kako ej to normalno, kako to svi rade...ma dajte, samo naprijed al onda se prestanite žaliti kako je svijet usran, i život i kako ljubav ne postoji...al neki imaju još toliko hrabrosti da takve činove nazivaju ljubavi...katastrofa...:flop:

ejč pi
07.10.2008., 18:54
ma znate šta kad vidim šta ovdje pišete možda bi najbolje bilo da se brak ukine, da ljubav postane kažnjivo djelo, da rađamo djecu i ostavljamo ih u domovima da se drugi brinu za njih a mi se do kraja života samo jebemo jedni s drugima i isprobavamo sve vrste naših maštarija i pređemo preko svih rasa ljudi, životinja i ostaloga( jer kako ponestaje ideja onda nastaju ekstremi) ...eto tako bi to bilo da se muškarce pita kako bi život trebao izgledati a i kako vidim sve više žena priskače toj ideji..i onda shavtiš da si samo šuplja nakupina mesa bez mozga stvorena da svome mužu il dečku ostvaruješ lude seksulane fantazije tješući se kako ej to normalno, kako to svi rade...ma dajte, samo naprijed al onda se prestanite žaliti kako je svijet usran, i život i kako ljubav ne postoji...al neki imaju još toliko hrabrosti da takve činove nazivaju ljubavi...katastrofa...:flop:

različiti ljudi
različito shvatanje ljubavi
različito shvatanje života
različito shvatanje braka
ne treba osudjivat ako se nekome ne svidja

-------------------------------------------

jedino što ovdje ne valja je to da su izlgeda ti različiti ljudi u braku
i to sto je on retardirani debil

pucca-smile
07.10.2008., 19:22
Pa može bit, čim ima takve prijedloge, kadar je i prevariti ženu iza njenih leđa.

joj, curo, daj malo razmisli kaj pišeš. i ja luda bila da te branim na početku, kad si napisala prva dva posta nisi zvučala ovako netolerantno i zatucano i bez imalo razumijevanja za psihologiju, emocije, seksualnost i bilo što drugo. ajme, svaki post ti je sve luđi i luđi. smiri malo, nije grijeh gledati, nije grijeh da ti tijelo reagira na savršen primjerak suprotnog spola, nije grijeh ni prepustiti se tome, ako se tvoj partner slaže i ako vam je oboma to nešto ok ili čak super.

ali ako se dogovoriš biti vjeran, znači da ćeš na svako cimanje prirode i nagona samo odmahnuti rukom i reći, "ma neeee, imam ja svoju ženu/muža i ne bih ju nikad mogao/la tako povrijediti". sve ostalo je nebitno. nije sramota ni prijevara sudjelovati u trojcu, ako se oboje slažu. kako je prijevara ako sam i ja tamo sa svojim dragim, gdje to on onda mene vara i laže i mulja?

seks je prepun varijacija, različitosti... svi smo drukčiji, svi imamo neku svoju filozofiju, svoje osjećaje i potrebe. ako se nađe dvoje sličnih koji si odgovaraju i emotivno i seksualno, odlično, jack pot. i ako oni žele i njima odgovara da se svaku večer popnu na krov i seksaju s golubovima, neka im je, samo neka upotrijebe vazelin, da jadne živine ne krepaju od šoka.

što se tiče toga da je netko kadar prevariti ženu jer ima prijedloge za trojac...:rolleyes:.
daj molim te, pa ima i moj dečko prijedloge za to, pa što. ne bi me prevario da mu netko kaže da će nakon toga spasiti svu djecu afrike od gladi. toliko me voli, toliko sam mu bitna, i toliko se trudi ne povrijediti mi osjećaje. e sad, ja sam biseksualna i željela bih probati MFF, ali imam neke dileme jer ne znam kako bi mi bilo vidjeti ga s drugom. misliš da bih ja njega mogla prevariti, ili on mene? ne, draga moja, nitko nikog neće prevariti, niti će itko ikog na išta tjerati i nagovarati. kad ja budem spremna probati, pričat ćemo o tome. dotad je sve bez pritiska. nije svatko cijepljen protiv požude. samo bi se onda trebao znati nositi s njom

od muža autorice topica nije ružno ni grozno što mašta. nije da mašta o njenoj sestri dok nju ševi. pa i to bi bila njegova stvar. od njega je samo jako glup trenutak u kojem joj je to rekao i što je to predlagao više puta nakon što je ona rekla ne. ali, začudo, nisu svi muškarci luđaci i đubrad. i kreteni koji svoju ženu nagovaraju na trojac nakon što je rodila.

ajde, tko te prevario ili ostavio zbog druge pa tu frustrirano sve osuđuješ što osjete nagon?

milla karolina
07.10.2008., 19:25
divim se ovima koji izravno nagovaraju NEMOJ TO UČINIT. Zaboga to je njen život i neka radi što god želi. Ja sam već napisala da sam si predrasude hitila u vjetar jer za to na kraju krajeva nemora nitko ni saznat, ajd nek se javi netko tko je to probao i prestao raditi. kako živi s tim! Mi smo svi čini se jaaaaaaaakoooo neiskusni i samo razglabamo bezveze puni predrasuda i gađenja, morti je to tak dobro da bi svi mogli odvalit grupnjak. zakaj bi žene morale djelit frajera. zakaj i mi nebi dobivale u sve rupe u isto vrijeme (malo vulgarno and bolesno za moj ukus ali eto opustila sam se) !!!!!!!!!:ne zna:

Ma kriva riječ "dobivale"..tražile je prava riječ...pa istina najviše nevolim pljuvati ono BOLESNO;VULGARNO i hrpetina lažnog morala i sličnoga. Za isprobati takvo što partneri trebaju znati prije svega sebe ponaosob i njih kao par jel su za to iskustvo. Pa onak izdaleka i ja bi to čak probala, bome me to i napaljuje(mislim ja , muž i frajer) ali...morala bih promjeniti muža za takvo što.

pucca-smile
07.10.2008., 19:27
jedino što ovdje ne valja je to da su izlgeda ti različiti ljudi u braku
i to sto je on retardirani debil

e baš to. nije problem u fantazijama, svatko ih ima, pa što s njima. problem je što se ovo dvoje ne slažu i što muž forsira.

a ovdje nađeš 2 ekstrema. jedni ženu nazivaju konzervativnu, a muž je super što je iskren i što joj smeta, neka se samo ona upusti u ono što ne želi. drugi pak njega nazivaju preljubnikom jer mašta kao i većina heteroseksualnih muškaraca. o pobogu. ljudi, pa dajte, budite tolerantni kao što tvrdite da jeste. svi smo drukčiji, malo razumijevanja za to!

auro
07.10.2008., 19:34
Ma ljudi moji stanite malo. Čitam muške i ženske komentare žene kažu da nema šanse za grupnjak. Ja sad postavljam pitanje a skime će muškarci na grupnjak ako nema žena? S kime će prevariti ženu ako ne sa drugom ženom, ma o čemu vi pričate i žene su dio dio flerta neke više neke manje al svaka-ki ima cijenu tako da je to upitno bili ili ne bi. On bi tija dvi žene, al čije žene jedna njegova al i ta druga je nečija ili će biti nečija žena, znači da ta druga žena želi trojac(ne daj Bože na silu).E sad šta će reći njen muž ili momak od ove druge. Možda će netko reći da je slobodna i da može. A kad nađe muža ako ga nije imala dok je bila u trojki. I sad joj on predloži ajmo grupnjak a ona sad odjednom puna morala di ti meni to napravit ubit okidat jaja, djeca, brak, i početak ove priče "Muž želi sex sa dvije žene"

milla karolina
07.10.2008., 19:41
e baš to. nije problem u fantazijama, svatko ih ima, pa što s njima. problem je što se ovo dvoje ne slažu i što muž forsira.

a ovdje nađeš 2 ekstrema. jedni ženu nazivaju konzervativnu, a muž je super što je iskren i što joj smeta, neka se samo ona upusti u ono što ne želi. drugi pak njega nazivaju preljubnikom jer mašta kao i većina heteroseksualnih muškaraca. o pobogu. ljudi, pa dajte, budite tolerantni kao što tvrdite da jeste. svi smo drukčiji, malo razumijevanja za to!

Što mašta većina hetreosex. žena? Ajd malo o tome? O čemu fantaziraju žene, joj al onak iskreno, ne mogu vjerovati da većina žena je ono skrušeno čeljade koje eto ponekad ima vremena i za sex. a oprala je skuhala i podvorila svoga muža, dječicu i eto došlo jedan moment i za sex.

pucca-smile
07.10.2008., 19:45
Ma ljudi moji stanite malo. Čitam muške i ženske komentare žene kažu da nema šanse za grupnjak. Ja sad postavljam pitanje a skime će muškarci na grupnjak ako nema žena? S kime će prevariti ženu ako ne sa drugom ženom, ma o čemu vi pričate i žene su dio dio flerta neke više neke manje al svaka-ki ima cijenu tako da je to upitno bili ili ne bi. On bi tija dvi žene, al čije žene jedna njegova al i ta druga je nečija ili će biti nečija žena, znači da ta druga žena želi trojac(ne daj Bože na silu).E sad šta će reći njen muž ili momak od ove druge. Možda će netko reći da je slobodna i da može. A kad nađe muža ako ga nije imala dok je bila u trojki. I sad joj on predloži ajmo grupnjak a ona sad odjednom puna morala di ti meni to napravit ubit okidat jaja, djeca, brak, i početak ove priče "Muž želi sex sa dvije žene"

ajme tu kao da se s malom djecom čovjek raspravlja. nije isto biti slobodan i seksualno se iživit i imati nekog i raditi iste stvari, kako ti to nije jasno. nitko se ne pravi moralan ako kaže, ja sam slobodna i mogu što me volja, ali kad sam u vezi, ne mogu obuzdati emocije i ne biti ljubomorna.

ako žena proba trojac dok je slobodna, ali neće u braku jer voli svog muža i jer je svjesna da bi bila ljubomorna previše i da bi im to pokvarilo brak, zar je ona onda licemjerna ili nešto? ne, nije, ona je u drukčijoj životnoj situaciji. nije to isto. jednako kao što nije isto razvoditi se kad imaš djece i kad ih nemaš.
život te mijenja, čovječe, pa to je normalna stvar, mijenjaš iskustva i stavove, poglede, želje, maštanja, očekivanja, ambicije. sve se mijenja kroz život, dok se čovjek potpuno ne formira. ako sam danas mlada i luda, zar moram biti ista takva i sa 40? ne moram, to i jest čar života, da se čovjek razvija i mijenja. što je loše u tome?

pucca-smile
07.10.2008., 19:49
Što mašta većina hetreosex. žena? Ajd malo o tome? O čemu fantaziraju žene, joj al onak iskreno, ne mogu vjerovati da većina žena je ono skrušeno čeljade koje eto ponekad ima vremena i za sex. a oprala je skuhala i podvorila svoga muža, dječicu i eto došlo jedan moment i za sex.

a mene citiraš zato štooo...?

ivanovna005
07.10.2008., 19:55

Ajde, dobro, drago mi je šta ima još normalnih ljudi. Ovo sve ostalo je otišlo u kurac.

ivanovna005
07.10.2008., 20:00
joj, curo, daj malo razmisli kaj pišeš. i ja luda bila da te branim na početku, kad si napisala prva dva posta nisi zvučala ovako netolerantno i zatucano i bez imalo razumijevanja za psihologiju, emocije, seksualnost i bilo što drugo. ajme, svaki post ti je sve luđi i luđi. smiri malo, nije grijeh gledati, nije grijeh da ti tijelo reagira na savršen primjerak suprotnog spola, nije grijeh ni prepustiti se tome, ako se tvoj partner slaže i ako vam je oboma to nešto ok ili čak super.

ali ako se dogovoriš biti vjeran, znači da ćeš na svako cimanje prirode i nagona samo odmahnuti rukom i reći, "ma neeee, imam ja svoju ženu/muža i ne bih ju nikad mogao/la tako povrijediti". sve ostalo je nebitno. nije sramota ni prijevara sudjelovati u trojcu, ako se oboje slažu. kako je prijevara ako sam i ja tamo sa svojim dragim, gdje to on onda mene vara i laže i mulja?

seks je prepun varijacija, različitosti... svi smo drukčiji, svi imamo neku svoju filozofiju, svoje osjećaje i potrebe. ako se nađe dvoje sličnih koji si odgovaraju i emotivno i seksualno, odlično, jack pot. i ako oni žele i njima odgovara da se svaku večer popnu na krov i seksaju s golubovima, neka im je, samo neka upotrijebe vazelin, da jadne živine ne krepaju od šoka.

što se tiče toga da je netko kadar prevariti ženu jer ima prijedloge za trojac...:rolleyes:.
daj molim te, pa ima i moj dečko prijedloge za to, pa što. ne bi me prevario da mu netko kaže da će nakon toga spasiti svu djecu afrike od gladi. toliko me voli, toliko sam mu bitna, i toliko se trudi ne povrijediti mi osjećaje. e sad, ja sam biseksualna i željela bih probati MFF, ali imam neke dileme jer ne znam kako bi mi bilo vidjeti ga s drugom. misliš da bih ja njega mogla prevariti, ili on mene? ne, draga moja, nitko nikog neće prevariti, niti će itko ikog na išta tjerati i nagovarati. kad ja budem spremna probati, pričat ćemo o tome. dotad je sve bez pritiska. nije svatko cijepljen protiv požude. samo bi se onda trebao znati nositi s njom

od muža autorice topica nije ružno ni grozno što mašta. nije da mašta o njenoj sestri dok nju ševi. pa i to bi bila njegova stvar. od njega je samo jako glup trenutak u kojem joj je to rekao i što je to predlagao više puta nakon što je ona rekla ne. ali, začudo, nisu svi muškarci luđaci i đubrad. i kreteni koji svoju ženu nagovaraju na trojac nakon što je rodila.

ajde, tko te prevario ili ostavio zbog druge pa tu frustrirano sve osuđuješ što osjete nagon?

Istina boli, ha? A nisi pročitala da taj dotični krasni mužić švrlja i po Iskrici? Ili je i to normalno u tvom svijetu bez moralnih kriterija? Baš me zanima odgovor. I sad ćeš reći da to nije prijevara ,te da taj ne bi bio kadar iza leđa prevariti ženu i putem konkretnog seksa? Ma moš si mislit. Hvala Bogu, još nikad nisam imala iskustvo da me netko prevario ili ostavio zbog druge JER SAM BILA S NORMALNIM I MORALNIM ČOVIKOM, ne moraš tako prerano i glupo zaključivati.