PDA

View Full Version : Mužjaci s taškicama prek ramena

stranice : [1] 2

Spomenka
01.10.2008., 18:17
Curke (i dečki), nekaj me zanima! :rolleyes:

Primjetila sam kak sve više mužjaka po gradu nose one male taškice koje si denu prek ramena. Meni je to skroz glupo i nekak preženskasto. Muži trebaju nositi ruksak, a ne da ima taškicu prek ramena. Možda bu mi netko napisal kak sam primitivka, al ja tak mislim.

Kaj vi velite o tim muškim taškicama???? :ne zna:

Patagonija
01.10.2008., 18:22
Ruksak bas ne pase uz odijelo, ne mislis li :rolleyes:

A ako ti jedna taskica ucini da ti tip izgleda zenskasto, onda to i nije neki frajer... ni bez taskice :ne zna: :D

Spomenka
01.10.2008., 18:24

A ako ti jedna taskica ucini da ti tip izgleda zenskasto, onda to i nije neki frajer... ni bez taskice :ne zna: :D

Pa mužjak uz odjelo može nosit aktovku, a ne da si dene taškicu prek ramena kak neka milostivica.... Meni se to nikak ne dopada i nigdar ne bih dala svom mužjaku da tak nekaj nosi dok smo skupa v gradu....:kava:

Zli Mali Medo
01.10.2008., 18:24

Pa bome ne pase ni ta pederusa. :D Ja furam eastpak. :cerek:

Patagonija
01.10.2008., 18:26

Ne prica se ovdje o pederusama, pederuse nejdu preko ramena, seljak :rolleyes: :D

Ja isto mrzim pederuse :D

Zli Mali Medo
01.10.2008., 18:27
Ne prica se ovdje o pederusama, pederuse nejdu preko ramena, seljak :rolleyes: :D

Ja isto mrzim pederuse :D

Pa meni je i ta torbica pederusa. :D

Patagonija
01.10.2008., 18:27
Pa mužjak uz odjelo može nosit aktovku, a ne da si dene taškicu prek ramena kak neka milostivica.... Meni se to nikak ne dopada i nigdar ne bih dala svom mužjaku da tak nekaj nosi dok smo skupa v gradu....:kava:

Aktovke imaju samo rucku, probaj teglit laptop tak :p

Spomenka
01.10.2008., 18:28
Meni taškice nisu za mužjake....
Može nosit ruksak, il aktovku ak je neki biznismen....

Nex
01.10.2008., 18:29
A sto uopce nose u taskicama? :ne zna: Ko da sve bitno ne stane u dzepove, pogotovo kad je hladnije pa imas na raspolaganju i dzepove jakne :)

Patagonija
01.10.2008., 18:30
Pa meni je i ta torbica pederusa. :D

Onda imas manjak samopouzdanja, kaj da ti velim... mislim, ak' ti je bed nositi musku torbu preko ramena :confused:

Kak ti torba moze ugrozavati muskost, kukala ti majka?! :trk:

spy
01.10.2008., 18:30
da... pa to je ženskasto...al ima puno njih koji su jedva dočekali da se to isfura...a zašto...znaš i sama:mig:

Patagonija
01.10.2008., 18:31
Meni taškice nisu za mužjake....
Može nosit ruksak, il aktovku ak je neki biznismen....

A laptop na glavi, ha? Mmmm :Slin: :rolleyes: :D

Zli Mali Medo
01.10.2008., 18:31

Jebo ti frajera koji ne moze furat lap u ruci. Odmah bih ga sfliskao. :)

A osim toga, torbe za lap idu i prek ramena i to je ok. Pogotovo ako pise IBM na torbi. :cerek:

Patagonija
01.10.2008., 18:33
Ja furam eastpak. :cerek:

Eastpak :cerek: se fura na sport, klinac :D

Prebacite ovu temu na Teens-e :rolleyes: :rolleyes: :D

Zli Mali Medo
Onda imas manjak samopouzdanja, kaj da ti velim... mislim, ak' ti je bed nositi musku torbu preko ramena :confused:

Kak ti torba moze ugrozavati muskost, kukala ti majka?! :trk:

Tko kaze da mi ugrozava muskost? :D Ali to na sebe ne bih metnuo nikada jer bih si zgledao retardirano. Isto kao, kajjaznam, uske majice ili sminku. :)

Spomenka
da... pa to je ženskasto...al ima puno njih koji su jedva dočekali da se to isfura...a zašto...znaš i sama:mig:

Ne velim ja da ti nisi u pravu... Al ima i onih mužjaka kaj nisu gej, ponašaju se kak normalni muži, a nosiju te taškice prek ramena. Meni je to grdo za vidit.... I sva se iznerviram kad vidim zgodnog mužjaka s taškicom ... :mad:

spy
01.10.2008., 18:34

pa mislim da se tu ne pita o torbi za laptop nego onak...neobaveznim torbicama...za sitnice:rolleyes:

Zli Mali Medo
Eastpak :cerek: se fura na sport, klinac :D

Ja furam lap u eastpaku. Sisaj. :D

Patagonija

Ne znam zasto su to jedva docekali, daj mi objasni... ko boga te molim :lol:

Spomenka
01.10.2008., 18:35
A laptop na glavi, ha? Mmmm :Slin: :rolleyes: :D

Ne pričamo tu o torbama za laptop.... Puco, pročitaj si još jednom koja je tema!

spy
01.10.2008., 18:36
Ne velim ja da ti nisi u pravu... Al ima i onih mužjaka kaj nisu gej, ponašaju se kak normalni muži, a nosiju te taškice prek ramena. Meni je to grdo za vidit.... I sva se iznerviram kad vidim zgodnog mužjaka s taškicom ... :mad:

moraš još puno žganci papat:mig::rofl:

Spomenka
01.10.2008., 18:38
pa mislim da se tu ne pita o torbi za laptop nego onak...neobaveznim torbicama...za sitnice:rolleyes:

E da, baš o tim taškicama pričamo.... Meni je to tak ženskasto. Kaj nosiju uopće unutra? Ruž i maskaru il kaj? :lol:
Pa normalni mužjak kad ide v grad ne treba nosit sa sobom hrpu (nepotrebnih) stvari kak mi dekle... Mužjak može sve nosit v džepu....

:rolleyes:

Coco Vanilla
01.10.2008., 18:38
i ja sam svom rekla da je to pederasto,al moš ga jebat kad je njemu to praktično, neda se.. sad sam se i ja navikla :D

spy
01.10.2008., 18:40
Ne znam zasto su to jedva docekali, daj mi objasni... ko boga te molim :lol:

pa da mogu nosit torbice a da ne izgledaju prečudno:)

recimo da vidiš tipa u štiklama bilo bi čudno...ali ako naprave muške štikle i isfuraju onda neće bit jako čudno...tu i tamo će se netko pobunit...al je ok..ne?:mig:...noga ljepše izgleda:mig:

pukachu
01.10.2008., 18:41
meni je to čak vrlo privlačno. ne pitajte zakaj

Patagonija
01.10.2008., 18:41
Tko kaze da mi ugrozava muskost? :D Ali to na sebe ne bih metnuo nikada jer bih si zgledao retardirano.

A retardirano si izgledas zakaj? :mig: Zato kaj imas osjecaj da ne izgledas dovoljno muzevno :mig:

:Pop: :D

Ima jedan tip, vidjala sam ga u Icicima i Opatiji, stalno je u suknjama... i ne znam da li sam ikada vidjela muskarca koji djeluje vise sexy od njega :s Zracio je samopouzdanjem i muskoscu :s Ali za tebe vjerujem da bi u suknji izgledao, kako ti kazes - retardirano :D :D

Nije zvaka za seljaka... :D

dainty
01.10.2008., 18:42
Ma nemate pojma, ja se sa svojim đoram za torbice. :raspa:

Spomenka
01.10.2008., 18:42

I kaj sve nosiš unutra kad ideš s pajdašima / curom v grad???

Spomenka
01.10.2008., 18:44
Ima jedan tip, vidjala sam ga u Icicima i Opatiji, stalno je u suknjama... i ne znam da li sam ikada vidjela muskarca koji djeluje vise sexy od njega :s Zracio je samopouzdanjem i muskoscu

Mužjak koji nosi šos????? - Sodoma i gomora!

Zli Mali Medo
01.10.2008., 18:46
Ima jedan tip, vidjala sam ga u Icicima i Opatiji, stalno je u suknjama... i ne znam da li sam ikada vidjela muskarca koji djeluje vise sexy od njega :s Zracio je samopouzdanjem i muskoscu :s Ali za tebe vjerujem da bi u suknji izgledao, kako ti kazes - retardirano :D :D

http://www.forum.hr/showpost.php?p=15993703&postcount=389 ;)

I odjebi lagano s tim provokacijama. :cerek:

Patagonija
01.10.2008., 18:49
Ne pričamo tu o torbama za laptop.... Puco, pročitaj si još jednom koja je tema!

Ali torbe o kojima pricamo, muske torbe koje idu preko ramena, izgledaju vrlo slicno torbama za laptop, kuzis?

I ako je okej da furaju laptop u torbi preko ramena, zakaj onda nije okej da u slicnoj torbi furaju papire?! :D

Pazi glupog zenskog sovinizma -> okej je nositi torbu, ali samo onu s ruckom :rofl:

Uostalom, meni su takve torbe puno ljepse od bezlicnih aktovki :ne zna:

Zli Mali Medo
01.10.2008., 18:51
Ali torbe o kojima pricamo, muske torbe koje idu preko ramena, izgledaju vrlo slicno torbama za laptop, kuzis?

I ako je okej da furaju laptop u torbi preko ramena, zakaj onda nije okej da u slicnoj torbi furaju papire?! :D

Pricamo o onim malim torbicama koje ne sluze bas nicemu, a papiri sigurno ne stanu u njih. :rolleyes:

Spomenka
01.10.2008., 18:54

Pazi glupog zenskog sovinizma -> okej je nositi torbu, ali samo onu s ruckom :rofl:

Uostalom, meni su takve torbe pune ljepse od bezlicnih aktovki :ne zna:

Aktovke i ruksak su jedine torbe za mužjake - tak ja mislim!

I da ti još nekaj velim - torba za laptop ima ručku pa se ne mora nositi prek ramena. Moj brat ima laptop i nigdar ga ne nosi prek ramena...

Nego, očito nisi primjetila, al neki mužjaci prek ramena nosiju i one male taškice u koje može denut sam novčanik i ključeve.... A to mu sve stane i u džep, pa ne kužim kaj će mu to.... Meni je to nekak ženskasto.

Ak si dekla, nosi taškicu, ak si mužjak, onda nemoj...

Patagonija
01.10.2008., 18:55
http://www.forum.hr/showpost.php?p=15993703&postcount=389 ;)

I odjebi lagano s tim provokacijama. :cerek:

Okej :rolleyes: Ali, takve koji su toliko suludi da furaju laptop u ruksaku da si ne bi izgledali retardirano, ni suknja ne spasava :D Uostalom, kaj stane laptop u eastpak?! I kablovi za struju i mis... i sve se to onda grebe i trucka i lomi jedno po drugom :confused: Ali, velis, mala cijena za muskost? Barem prividnu :D:D:D

Spomenka
01.10.2008., 18:55
Pricamo o onim malim torbicama koje ne sluze bas nicemu, a papiri sigurno ne stanu u njih. :rolleyes:

Tak je medo - upravo o tom pričamo.... :top:
Napokon da je netko shvatil.... :top:

Patagonija
01.10.2008., 18:56

Pricamo o malim? Znaci velike su okej, ali manje nisu??? Di je granica? U centimetrima, molim :rofl: :rofl: :rofl:

Kakve gluposti sve necu procitat na forumu :cerek:

dainty
01.10.2008., 18:57
http://www.waveshop.hr/images/stories/Torbe/qs-torbica.gif

Šta tome fali? :ne zna:

Patagonija
01.10.2008., 19:00

Kljucevi, novcanik, pljuge, mobitel, Ipod. Tome sluze.

I to ja nosim u malim torbicama kad idem vanka. Jer mi se ne trpa po dzepovima. Zakaj musko ne bi smio isto :rolleyes: Aha, jer je to gej :lol:

pakleni_patuljak
01.10.2008., 19:01
http://www.waveshop.hr/images/stories/Torbe/qs-torbica.gif

Šta tome fali? :ne zna:

niš. ima viška. detalja.

da je jednostavnija, ja bi je nosio.
čak dapače. pun mi je kua nošenja novčanka, moba i ključeva po rukama...

i onda dođeš negdje i iskrcaš sve na stol ko oslobodioc... :rolleyes: :D

Spomenka
01.10.2008., 19:03
Pricamo o malim? Znaci velike su okej, ali manje nisu??? Di je granica? U centimetrima, molim :rofl: :rofl: :rofl:

Kakve gluposti sve necu procitat na forumu :cerek:

Puco, kak ne kužiš o čemu pripovedamo???
Rekla sam da nisu ok ni te veće, a ni manje taškice.... Sve to mužjak može potrpat v džepove, a ak baš ne voli nosit stvari v džepu, onda nek si zeme ruksak.... :kava:

leich
01.10.2008., 19:04
meni osobno nije nimalo privlačno vidit muškog s ikakvom taškicom-iznimke su poslovni ljudi s aktofkama:o

Zli Mali Medo
01.10.2008., 19:08
Okej :rolleyes: Ali, takve koji su toliko suludi da furaju laptop u ruksaku da si ne bi izgledali retardirano

Osim kaj si bespotrebno bezobrazna, zadivljujuce blesavo zakljucujes. :cerek: Tko je rekao da zato furam ruksak i tko je rekao da furam iskljucivo u EP-u? :)

No na stranu to, svi koji se muvaju cesto na terenu nose ruksake za laptop, jer su veci i stane pun kurac toga.

Patagonija
01.10.2008., 19:09
Sve to mužjak može potrpat v džepove

A najbolje da potrpa v gace. Kak ce li tek onda muzevno izgledat :Slin: :zvrko:

Spomenka
01.10.2008., 19:11
A najbolje da potrpa v gace. Kak ce li tek onda muzevno izgledat :Slin: :zvrko:

Onda bi izgledal da ima prevelkog ***, a ni to baš nije dobro.... :lol:

Mr. Carlin
01.10.2008., 19:12

Primjetila sam kak sve više mužjaka po gradu nose one male taškice koje si denu prek ramena. Meni je to skroz glupo i nekak preženskasto. Muži trebaju nositi ruksak, a ne da ima taškicu prek ramena. Možda bu mi netko napisal kak sam primitivka, al ja tak mislim.

Gay, totally gay. Ali ako hocete muskog prijatelja, to je taj.:top:

Patagonija
01.10.2008., 19:16
Osim kaj si bespotrebno bezobrazna

Zajebavam se malo, medo! :D:D:D A ovo ostalo, ne moras se meni opravdavati :grli: :D

Spomenka
01.10.2008., 19:19
Nekak se mnogi mladi dečki preveć počinju feminizirati - taškice, šminkice, kremice, depiliranja, solariji .... kam bu taj svijet otišel, to se ja pitam....

Nex
01.10.2008., 19:20
Kljucevi, novcanik, pljuge, mobitel, Ipod. Tome sluze.

I to ja nosim u malim torbicama kad idem vanka. Jer mi se ne trpa po dzepovima. Zakaj musko ne bi smio isto :rolleyes: Aha, jer je to gej :lol:

Nije gej nego je neprakticno :p

Ja da teglim nekakvu torbicu za sobom sigurno bi ju izgubio :)

LazyFox
01.10.2008., 19:22
Torbe za laptop su ok, u biti korisne i ne vidim sto tu ima biti gay. I neke druge torbe dolaze u obzir neizgledanja gay. Ali ako vidim momka u kosuljici, sa pulovericem zavezanim oko vrata i torbicom u ruci, vjerojatno bih javno prizivala golubove da ga poseru. I da se spotakne i umoci u Mandusevac.

Zli Mali Medo
01.10.2008., 19:23

Ova Dejntina torbica je maksimalno gej. :)

LazyFox
01.10.2008., 19:24

Meni je ta ok, ali mislim da vise ovisi o tome kako/tko je nosi.

dainty
01.10.2008., 19:24
Ti si gej. :)

spy
01.10.2008., 19:25
Nekak se mnogi mladi dečki preveć počinju feminizirati - taškice, šminkice, kremice, depiliranja, solariji .... kam bu taj svijet otišel, to se ja pitam....

otišel bu u to da bu za 5 godina normalno da tip u minjaku i štiklama namazan hoda okolo a onaj kome je to čudno je zatucan:)

zašto se muškarci ne bi šminkali?
zašto se muškarci trebaju sramit svojih nogu?
zašto ne bi nosili visoke pete?

Patagonija
01.10.2008., 19:26

Ja da teglim nekakvu torbicu za sobom sigurno bi ju izgubio :)

Kad imas torbicu onda moras paziti samo na nju. U suprotnom moras paziti na sve pojedinacno, i na kljuceve i na novcanik i na mobitel i na pljuge i na Ipod... i onda je veca sansa da nekaj potepes :D

Spomenka
01.10.2008., 19:27
otišel bu u to da bu za 5 godina normalno da tip u minjaku i štiklama namazan hoda okolo a onaj kome je to čudno je zatucan:)

Sodoma i gomora!!! To ti ja velim za takve! :p

Zli Mali Medo
01.10.2008., 19:27
Ti si gej. :)

Nisam, ti si. :)

Schockrae
01.10.2008., 19:28

Nije zvaka za seljaka... :D

Jel to neki Arap bio ili domaći bolesnik?

ako je Arap onda OK, ali kad Europejac to fura.. ili nije normalan ili je tetka ili...

to što ti se svidio više je razlog nešto drugo, nego suknja. :p

Inače, jednom prilikom sam furao suknju. Na apsolventskom, na 'sister party-u', svi dečki su se oblačili u cure, pa smo tako išli van...
Ne postoji nepraktičnije nešto za obuči... nema đepa, kad ideš pišat... bolje da ne počnem :lol:, bojiš se da ne zapneš negdje... ukratko debilana, ako bi to netko furao kao muško :o

Pred jutro kad sam se vračao u sobu nekakvi Grci su mi nešto dobacivali iz nekog bara... naravno, u stilu pederizma i sl., no kad sam ušao unutra i obratio im se sa par lijepih riječi, niti jedan od trojice velikih muškarčina se nije okuražio isprobati koliko sam mek ili tvrd. :kava:
Sa frendicom sam se vračao do sobe u hotelu, tako da nije niti itko imao uletiti
da sam se potukao s debilima, pa su se tipovi opet povukli pred 'tetkicom u suknji'.

Inače, ne bi ponovo oblačio to sranje od odjevnog predmeta ni iz zajebancije. Pre bez veze je.

kako mi je stajalo ne znam.. meni debilno, curama fora... ali čisto iz zajebancije i zato jer je neobično.

mwm
01.10.2008., 19:30
Te torbice odaju tipove pune love. Jako je teško nositi ključeve svih auta, brodova, nekretnina, mobitele, rezervne fensi oćale i podeblji novčanik u džepu.
:mig:

dainty
01.10.2008., 19:30
Nisam, ti si. :)

Ma naravno da jesi. :)

Patagonija
01.10.2008., 19:32
Jel to neki Arap bio ili domaći bolesnik?

Nije bio Arap :lol:

Nacula sam nesto da je tip profesor na nekom od fakseva u Rijeci :)

ako je Arap onda OK, ali kad Europejac to fura.. ili nije normalan ili je tetka ili...

Ovo trece :cerek: :cerek: :D

Zli Mali Medo
01.10.2008., 19:33
Inače, jednom prilikom sam furao suknju. Na apsolventskom, na 'sister party-u', svi dečki su se oblačili u cure, pa smo tako išli van...
Ne postoji nepraktičnije nešto za obuči... nema đepa, kad ideš pišat... bolje da ne počnem :lol:, bojiš se da ne zapneš negdje... ukratko debilana, ako bi to netko furao kao muško :o

Zasto neprakticno? Zasto ne mozes pisati? Pa samo zadignes. :confused: Sigurno postoje kiltovi s dzepovima. A uvijek mozes ponijeti torbu za laptop.

Patagonija
01.10.2008., 19:34
Te torbice odaju tipove pune love. Jako je teško nositi ključeve svih auta, brodova, nekretnina, mobitele, rezervne fensi oćale i podeblji novčanik u džepu.
:mig:

:s:s:s :rofl:

Mwm... takes one to know one? :cerek: :D:D

mwm
01.10.2008., 19:38
:s:s:s :rofl:

Mwm... takes one to know one? :cerek: :D:D

Ha čuj, nekima možda služi i za džepnog advokata. Krhko je znanje ... :o

joujou
01.10.2008., 19:43
meni se svidjaju taskice :ne zna:

_Bea_
01.10.2008., 19:47
Mislim što je u tome čudno?...zašto si muški nebi pojednostavnili stvari, te novčanik, ključeve i pljugu stavili u tu taškicu, a ne da to sve potežu po džepovima(veća je vjerovatnost da ce se tak izgubit) :D

Zli Mali Medo
01.10.2008., 19:52
Mislim što je u tome čudno?...zašto si muški nebi pojednostavnili stvari, te novčanik, ključeve i pljugu stavili u tu taškicu, a ne da to sve potežu po džepovima(veća je vjerovatnost da ce se tak izgubit) :D

A kaj kada izgube tu malu taskicu, onda su zgubili sve. Torbu ne mos' izgubit, a unutra mozes nositi sve ikad.

joujou, zar i ti. :( :D

_Bea_
01.10.2008., 19:55
A kaj kada izgube tu malu taskicu, onda su zgubili sve. Torbu ne mos' izgubit, a unutra mozes nositi sve ikad.

joujou, zar i ti. :( :D

Pa možda je nekima praktičnije nositi tu malu taskicu, nego ruksak?:ne zna:

Nex
01.10.2008., 19:55
Kad imas torbicu onda moras paziti samo na nju. U suprotnom moras paziti na sve pojedinacno

novčanik, ključeve i pljugu stavili u tu taškicu, a ne da to sve potežu po džepovima(veća je vjerovatnost da ce se tak izgubit) :D

Uopce ne kuzite :p Vi godinama teglite za sobom torbice i to vam je sasvim prirodno, 90% muskaraca koji bi stavili sve to u torbicu i izasli nekuda bi drugo jutro imali gadnih problema :mig:

Patagonija
01.10.2008., 19:57
A kaj kada izgube tu malu taskicu, onda su zgubili sve.

A kaj kad ti izgubis Eastpak s laptopom u njemu :horor: :D

_Bea_
01.10.2008., 19:59
Uopce ne kuzite :p Vi godinama teglite za sobom torbice i to vam je sasvim prirodno, 90% muskaraca koji bi stavili sve to u torbicu i izasli nekuda bi drugo jutro imali gadnih problema :mig:

Pa kad ja prošetam trgom, vidim dosta muškaraca koju furaju te torbice, pa nemaju baš šljive po licu :rofl:

mwm
01.10.2008., 20:00
Je, a kako potrpat 10 kutija Durexa po džepovima? I Aspirin ako je boli glava? Ha? :raspa:

Lyla
01.10.2008., 20:01

ja mislim da bi ti bio baš slatki vu štiklicama...

Kaj, još si malo pljuneš na špićokicu, poglanjcaš s najlonkom i sav si će-će:cerek:

baja
01.10.2008., 20:05
A kaj kad ti izgubis Eastpak s laptopom u njemu :horor: :D
hi hi
dogodilo se mom mužu nedavno; otišli su spiti pivcce nakon posla.... dođe doma i, automatizmom, pruži ruku da ga uzme sa suvozačkog sjedala, kad ono :horor:
našao ga je sutradan... zna se gdje :rolleyes::D

ot
što se mene tiče mogu nositi i onu košaru na glavi (ko kumice)... kakve to veze ima s Muškarcem?

Nex
01.10.2008., 20:06
Pa kad ja prošetam trgom, vidim dosta muškaraca koju furaju te torbice, pa nemaju baš šljive po licu :rofl:

Sljive? Ma nisam mislio da ce ih netko prebiti nego da ce izgubiti torbicu :D

Patagonija

A ne znan... ja se izgleda druzim s onih 10%... koji znaju cemu sluzi mozak :cerek:

Salu na stranu, takvi koji pijani ujutro zaboravljaju da imaju torbicu, takvi je ni nemaju... ovima drugima ona nije nista ''cudno'' i paze na nju, odnosno svjesni su je jednako kao i kljuceva od auta ili mobitela :ne zna: Pa ne postoje muske torbice od jucer :ne zna: Moj tata ih je otkako pamtim imao. One smedje, kozne, onako uze, ali za preko ramena :) Mada ih je on, sad kad promislim, uvijek nekako drzao u ruci za taj remen :zubo:

Zli Mali Medo
Pa možda je nekima praktičnije nositi tu malu taskicu, nego ruksak?:ne zna:

Pa ne mora ruksak, moze torbu. :cerek:

joujou
01.10.2008., 20:09
što se mene tiče mogu nositi i onu košaru na glavi (ko kumice)... kakve to veze ima s Muškarcem?

slazem se... jebes muskarca koji je manje musko jer nosi torbicu :D

Patagonija
01.10.2008., 20:13
slazem se... jebes muskarca koji je manje musko jer nosi torbicu :D

Pa e... ja to tupim vec na 3 stranice... a Medo mi veli da sam bezobrazna :confused: :D

Schockrae
01.10.2008., 20:18
Zasto neprakticno? Zasto ne mozes pisati? Pa samo zadignes. :confused: Sigurno postoje kiltovi s dzepovima. A uvijek mozes ponijeti torbu za laptop.

Ne da je samo nepraktično, nepraktično je do bola...:)

Baš sam to komentirao s frendovima poslije. Svi su se potrgali od smijeha na spomen wc-a i pišanja u suknji.
Imao sam neku relativno dugu suknju i da bi svu tu tkaninu pobrao i dignuo visoko da možeš pišati, to je posla i posla :D onda ni ne vidiš di pišaš od suknje... ma debilana, teško za opisati, dok sam ne probaš.
Ovo - dok ne probaš kažem iz zajebancije, nemoj isprobavat. :D

Ukratko, nije se svidjelo nikom od dečkiju.

a treba uzeti i u obzir još jednu zanimljivu stvarčicu kod kombinacije tipa i suknje. Što kad ti se digne, a u suknji si? :D :lol:

U disku si, čagaš sa nekom zgodnom kokom, koja ti se malo trlja o prepone i...hop! :D Ako si u trapericama, to se već izbalansira, ali u haljini nemaš gdje... šator samo raste... :rofl:

Malo se zezam, ali bio sam prilično pijan, pa mi je čak i tad dozlogrdila suknja vrlo brzo. A imao sam baš neku lijepu, bijelu na volančiće. :cerek:
Čak sam malo i prestao s cugom da se ne prepijem pa da ne napravim neko sranje dok sam u tuđoj robi.

dainty
01.10.2008., 20:24
Ne da je samo nepraktično, nepraktično je do bola...:)

Baš sam to komentirao s frendovima poslije. Svi su se potrgali od smijeha na spomen wc-a i pišanja u suknji.
Imao sam neku relativno dugu suknju i da bi svu tu tkaninu pobrao i dignuo visoko da možeš pišati, to je posla i posla :D onda ni ne vidiš di pišaš od suknje... ma debilana, teško za opisati, dok sam ne probaš.
Ah problema. Pa spustiš suknju i pišaš. :confused:

Schockrae
01.10.2008., 20:27
Nije bio Arap :lol:

Nacula sam nesto da je tip profesor na nekom od fakseva u Rijeci :)

Ovo trece :cerek: :cerek: :D

Sve 5, ali meni nikad nisu bili jasni ljudi koji imaju veliku potrebu isticati se u masi.
Nošenje suknje kod muškaraca mi je čisto privlačenje pažnje na sebe.

Praktično, udobno, ugodno, nije jer sam isprobao. I dosta frendova i svi su došli do istog zaključka.

no, na kraju krajeva, kakav bi to bio svijet da smo svi isti. :)

Schockrae
01.10.2008., 20:29

Jebate, kakvo lagano riješenje, a nitko ga se nije dosjetio! :D :s

Eto što ti je ženska praktičnost... muški znaju samo zakomplicirat. :D

Cats
01.10.2008., 20:29
E Spomenka, da ne čitam sad sve, da nisi ti slučajno... išla sa mnom u vrtić? :D :D

mwm
01.10.2008., 20:31
E Spomenka, da ne čitam sad sve, da nisi ti slučajno... išla sa mnom u vrtić? :D :D

I meni je palo napamet. Ma ko se to našao ugažen, buci-buci-buci ... :D

Cats
01.10.2008., 20:42
Ontopic, taškice preko ramena su ok na Pravim Muškarcima. Na Onima Drugima stoje ko kravi perje, se razme :raspa:

:ide tražit sliku iz vrtića na kojoj se vidi sijaset mladih muškića s prekoramnim torbicama: :cerek:

Gazda
01.10.2008., 20:46
Jebo ti frajera koji ne moze furat lap u ruci. Odmah bih ga sfliskao. :)

A osim toga, torbe za lap idu i prek ramena i to je ok. Pogotovo ako pise IBM na torbi. :cerek:
Točno, lap se fura u torbi za laptop. Sve ostalo ide u aktovku. Ako nisi u odijelu, nosiš sve u džepovima, naravno, jer u suprotnom ostavljaš dojam nekog kome je stalo do toga kak mu prianjaju hlače uz bedra, što je loše.

Gazda
01.10.2008., 20:47

Muški mozak tak ne funkcionira. Isto kao što mi navlačimo majicu prek glave kad ju skidamo, umjesto da ju izvrnemo kao vi nepraktične ženturače. :mig:

Patagonija
01.10.2008., 20:49
Sve 5, ali meni nikad nisu bili jasni ljudi koji imaju veliku potrebu isticati se u masi.
Nošenje suknje kod muškaraca mi je čisto privlačenje pažnje na sebe.

Zasto... pa netko mora poceti :ne zna: Tako kako ti sad pricas su govorili i za one prve zene koje su se usudile furati hlace :ne zna: A gje nas sad, kako smo sexy u njima :mig: :cerek: :D

Ontopic, taškice preko ramena su ok na Pravim Muškarcima. Na Onima Drugima stoje ko kravi perje, se razme :raspa:

:cerek:

Cats
01.10.2008., 20:50
Muški mozak tak ne funkcionira. Isto kao što mi navlačimo majicu prek glave kad ju skidamo, umjesto da ju izvrnemo kao vi nepraktične ženturače. :mig:

Samo pazi, prvo skini taškicu pa majicu jer ako zaboraviš ovo prvo predmnijevam da zna oštro zabolit :top: :D

Zli Mali Medo
01.10.2008., 20:50

O ne. Ja izvrcem. :(

Gazda
01.10.2008., 20:51
O ne. Ja izvrcem. :(

Žao mi je. :(

Gazda
01.10.2008., 20:56

Ok, to nije problem, furaš minjak.

Schockrae
01.10.2008., 20:59
Zasto... pa netko mora poceti :ne zna: Tako kako ti sad pricas su govorili i za one prve zene koje su se usudile furati hlace :ne zna: A gje nas sad, kako smo sexy u njima :mig: :cerek: :D

:cerek:

Ne pričam o estetskom dojmu koji ostavlja muškarac na promatrača kad nosi suknju, već na (ne)praktičnost nošenja suknje za muškarce.

Što se mene tiče, nek ju nosi tko hoće, neće me ni najmanje smetati. U arapskom svijetu je to normalna stvar.

ovo što si navela o ženama u prošlosti, mislim da se radilo o nepoćudnosti, a ne o nepraktičnosti. Možda se varam...:ne zna:

Zli Mali Medo
01.10.2008., 20:59

Minjak bi glupo zgledao na frajeru, kaj ti je. To je vec pederski. Ali suknja do koljena + japanke. :cerek:

Schockrae
01.10.2008., 21:02

Ma ništa nije problem, za sve ima rješenje. :D

no, ovo ti probaj prvi pa javi dojmove.

Ja sam jednom u životu obukao suknju i imao skoro sranja s nekim Grcima. Da nisu na kraju ispali papci, potukli bi se.

Cats
01.10.2008., 21:02
Vi ste totalni modni analfabeti :rolleyes: Pravi Muškarci između ostalog uz suknje nose torbice oko pasa, nonšalantno obješene :cool:

dainty
01.10.2008., 21:03
Zadnji put kad si ju skidao preda mnom, izvrnuo si ju. :kava:

Patagonija
01.10.2008., 21:03
ovo što si navela o ženama u prošlosti, mislim da se radilo o nepoćudnosti, a ne o nepraktičnosti. Možda se varam...:ne zna:

Ne varas se :ne zna: ali nije li isto i za muske u suknjama danas :ne zna: :D

Kaj mi hoces rec - da bi je vi svi nosili samo da je prakticna :rofl: al' yebiga nije prakticna :rofl:

Patagonija
01.10.2008., 21:04
Ja sam jednom u životu obukao suknju i imao skoro sranja s nekim Grcima. Da nisu na kraju ispali papci, potukli bi se.

:rofl: :cerek: :rofl:

Gazda
01.10.2008., 21:05
Zadnji put kad si ju skidao preda mnom, izvrnuo si ju. :kava:

Što jest jest, toliko si mi zavrtjela mozgom da sam i vlastiti spol zaboravio. Ali priznaj, barem, da mi je minjak super stajao. :)

mwm
01.10.2008., 21:06
Vi ste totalni modni analfabeti :rolleyes: Pravi Muškarci između ostalog uz suknje nose torbice oko pasa, nonšalantno obješene :cool:

Pravog Muškarca kuri bolac što luzeri misle o njemu. :kava:

Jel tako Pato, zlato? :o

dainty
01.10.2008., 21:09
Što jest jest, toliko si mi zavrtjela mozgom da sam i vlastiti spol zaboravio. Ali priznaj, barem, da mi je minjak super stajao. :)
Je, imaš bolje noge od mene. :cerek:

Gazda
01.10.2008., 21:10
Je, imaš bolje noge od mene. :cerek:

Nećemo pretjerivati. :o

baja
01.10.2008., 21:11
Pravog Muškarca kuri bolac što luzeri misle o njemu. :kava:nego, kakvu taškicu nosiš? :cerek:

Schockrae
01.10.2008., 21:12
Ne varas se :ne zna: ali nije li isto i za muske u suknjama danas :ne zna: :D

Kaj mi hoces rec - da bi je vi svi nosili samo da je prakticna :rofl: al' yebiga nije prakticna :rofl:

Ne mogu reći što bi 'mi' nosili, jer bi to značilo da se postavljam kao glasnogovornik muškog roda, a to je malo pretjerano.

Mogu reći što bih 'ja' nosio ili ne bi nosio.

u prvom redu suknju više nikad ne bi obukao, jer ne vidim nikakvu poantu u tome. Niti mi se sviđa, niti je praktično.
I ne volim stršat u masi, niti privlačit pozornost na sebe. :)

ne volim ni gužvu, niti ikakve probleme, a ovdje na balkanu (ili još gore kolijevci Balkana - Grčkoj :D ) s time kao da potežeš vraga za rep. :o

Gazda
01.10.2008., 21:13
nego, kakvu taškicu nosiš? :cerek:

Koga briga, šta ti imaš na sebi? :cool:

mwm
01.10.2008., 21:15
nego, kakvu taškicu nosiš? :cerek:

Skupu, brand name. Very brand name. Slaže mi se s pečatnjakom. :mig:

baja
01.10.2008., 21:15
Koga briga, šta ti imaš na sebi? :cool:samo taškicu :p:D

Patagonija
01.10.2008., 21:16
Pravog Muškarca kuri bolac što luzeri misle o njemu. :kava:

Jel tako Pato, zlato? :o

Tako je :o

Napokon si skuzio kako me se treba bariti :o

Gazda
01.10.2008., 21:16
samo taškicu :p:D

Skidaj se. :cool:

mwm
01.10.2008., 21:17
Tako je :o

Napokon si skuzio kako me se treba bariti :o

Ovim tempom bih te dakle mogao primit za sisu ... negdje ... 2025-e? :misli:

Cats
01.10.2008., 21:20
Oke, a dajte mi recite :upada bezobzirno usred bluda i nemorala: što muškarci nose u tim taškicama? Tojest bolje da mi kažete e da ne dođem u napast na nekoj od sljedećih kava sama pogledat :D :D

Patagonija
01.10.2008., 21:23
Ovim tempom bih te dakle mogao primit za sisu ... negdje ... 2025-e? :misli:

Auuu...

Volim optimisticne i samosvjesne muskarce :Slin:

mwm
01.10.2008., 21:24
Oke, a dajte mi recite :upada bezobzirno usred bluda i nemorala: što muškarci nose u tim taškicama? Tojest bolje da mi kažete e da ne dođem u napast na nekoj od sljedećih kava sama pogledat :D :D

... zagledaše se ona u ekran, ter potapšaše svojih pet mobitela. :o

mwm
01.10.2008., 21:25
Auuu...

Volim optimisticne i samosvjesne muskarce :Slin:

Jebat ću te s torbicom preko ramena. :cool:

I to loše. :o

Cats
01.10.2008., 21:25
... zagledaše se ona u ekran, ter potapšaše svojih pet mobitela. :o

Dogovoreno - ti ćeš smjet pipkat moje mobitele a ja ću za to vrijeme prćkat po taškici :five:

mwm
01.10.2008., 21:27
Dogovoreno - ti ćeš smjet pipkat moje mobitele a ja ću za to vrijeme prćkat po taškici :five:

Ne bih preporučio. :mig:

Patagonija
01.10.2008., 21:28
Jebat ću te s torbicom preko ramena. :cool:

I to loše. :o

Odyebat cu te :cool:

I to opet :o

baja
01.10.2008., 21:33
što muškarci nose u tim taškicama?
lutku :D

Gazda
01.10.2008., 21:35
lutku :D

ekstra lube ribbed kondome :D

mwm
01.10.2008., 21:37
Evo, priznat ću vam. Kad šetam, obavezno pregledam kante za smeće i pokupim PVC ambalažu. Uredno to složim i hop - u torbicu. I tako malo po malo, štedim si za bicikl.
Pony.

-gloria-
01.10.2008., 21:38
najmuževniji su mužjaci s lovačkim torbama i pripadajućim šeširom. može i puška i fazanovo pero. i brčine...:o

baja
01.10.2008., 21:39
ekstra lube ribbed kondome :D
28 kutija :D

di si ti? bijo si na milanskom tjednu mode?

-gloria-
Evo, priznat ću vam. Kad šetam, obavezno pregledam kante za smeće i pokupim PVC ambalažu. Uredno to složim i hop - u torbicu. I tako malo po malo, štedim si za bicikl.
Pony.

daj navrati kod mene, imam puno PVC stvari :o

mwm
najmuževniji su mužjaci s lovačkim torbama i pripadajućim šeširom. može i puška i fazanovo pero. i brčine...:o

Lovci su skupina naoružanih ljudi koji preko šume idu do birtije.

mwm
01.10.2008., 21:40
daj navrati kod mene, imam puno PVC stvari :o

A pošto plaćaju PVC sise u Konzumu? :confused:

-gloria-
01.10.2008., 21:41
Lovci su skupina naoružanih ljudi koji preko šume idu do birtije.

kaj, ne ustrele putem baš niš? :(

-gloria-
01.10.2008., 21:43
A pošto plaćaju PVC sise u Konzumu? :confused:

ma kakve PVC sise :eek:

:rofl:

Ammarie
01.10.2008., 21:44
Puco, kak ne kužiš o čemu pripovedamo???
Rekla sam da nisu ok ni te veće, a ni manje taškice.... Sve to mužjak može potrpat v džepove, a ak baš ne voli nosit stvari v džepu, onda nek si zeme ruksak.... :kava:

SVe,citam citam i ne vjerujem koliko prepucavanja..:rofl: Samo mi daj molim te objasni..kak bu muzjak izgledao u odjelu s ruksakom :eek: A,jesi li ikad vidjela muskarca u odjelu s natrpanim džepovima??:confused: Jel nije to ruznije od torbe preko ramene??:misli:

Cats
01.10.2008., 21:45
Samo mi daj molim te objasni..kak bu muzjak izgledao u odjelu s ruksakom :eek:

A čuj, ovisno koji je odjel :ne zna: :D :D

Zli Mali Medo
01.10.2008., 21:46
SVe,citam citam i ne vjerujem koliko prepucavanja..:rofl: Samo mi daj molim te objasni..kak bu muzjak izgledao u odjelu s ruksakom :eek: A,jesi li ikad vidjela muskarca u odjelu s natrpanim džepovima??:confused: Jel nije to ruznije od torbe preko ramene??:misli:

Ma torbe preko ramena su super, ali taskice nisu. :D

Patagonija
01.10.2008., 21:48
Samo mi daj molim te objasni..kak bu muzjak izgledao u odjelu s ruksakom :eek: A,jesi li ikad vidjela muskarca u odjelu s natrpanim džepovima??:confused: Jel nije to ruznije od torbe preko ramene??:misli:

Nek si unajmi neku hostesu da mu nosi te pizdarije :ne zna: ak' je pravo frajersko musko :ne zna:

Predomislila sam se oko torbica :o :D

mwm
01.10.2008., 21:54
Nek si unajmi neku hostesu da mu nosi te pizdarije :ne zna: ak' je pravo frajersko musko :ne zna:

Predomislila sam se oko torbica :o :D

Nemam dovoljno love za dvije, a ova koju imam mi vozi auto. I otvara vrata, da.
A i ispalo bi da se kurčim, nije to ok. :o

-gloria-
01.10.2008., 21:56

ma koje unajmljivanje i razbacivalnje love :eek:

pa valjda ima ženu pa da sve (osim love) nosi u svojoj torbi :D

Patagonija
01.10.2008., 22:12
ma koje unajmljivanje i razbacivalnje love :eek:

pa valjda ima ženu pa da sve (osim love) nosi u svojoj torbi :D

Zenu?! Ne... ovaj o kojem ja pricam nema zenu :eek: Sad smo se vec pogubili... ocito ne pricamo o istim osobama... :ne zna: :D

pakleni_patuljak
01.10.2008., 22:12
Točno, lap se fura u torbi za laptop. Sve ostalo ide u aktovku. Ako nisi u odijelu, nosiš sve u džepovima, naravno, jer u suprotnom ostavljaš dojam nekog kome je stalo do toga kak mu prianjaju hlače uz bedra, što je loše.

znaš šta!?

meni se čini da ti više vremena potrošiš da bi izgledao nedotjerano, nego što ja potrošim da bih izgledao dotjerano... :mig:

Patagonija
01.10.2008., 22:14
Nemam dovoljno love

:cry:

mwm
01.10.2008., 22:16

Jebigabejbe, kasniš. :p

-gloria-
01.10.2008., 22:19
Zenu?! Ne... ovaj o kojem ja pricam nema zenu :eek: Sad smo se vec pogubili... ocito ne pricamo o istim osobama... :ne zna: :D

jamačno ne :zubo: ja pričam o pravom muškarcu

tvuk
01.10.2008., 22:33
niš. ima viška. detalja.

da je jednostavnija, ja bi je nosio.
čak dapače. pun mi je kua nošenja novčanka, moba i ključeva po rukama...

i onda dođeš negdje i iskrcaš sve na stol ko oslobodioc... :rolleyes: :D

Baš tako, ja se preporodio kad sam uzeo netbanking u Zabi i onda dobio jednu takvu ful jednostavnu torbicu, al fakat mi sve to stane unutra, fotić, novčanik, svi ključevi, mob, pa i boca od pol litre vode (sve istovremeno). Papirnate maramice, kemijske olovke, CD-i...

Prije sam bio ograničen na džepove (što je ljeti itekako bitno ograničenje) i to je em bilo neudobno em katastrofa izgledalo, barem meni. Sad stavim torbicu na rame i uopće mi nije bed. Jedino kaj si moram kupit neku ljepšu, ova je funkcionalna al baš ne liči na neš.

Patagonija
01.10.2008., 22:33
jamačno ne :zubo: ja pričam o pravom muškarcu

O Pravom Muskarcu?! Pa Pravi Muskarac nema utege :confused: Osim u svojoj fancy kucnoj teretani :confused:

Jel' tako mwm, zlato :o

Cats
01.10.2008., 22:34
Jedino kaj si moram kupit neku ljepšu, ova je funkcionalna al baš ne liči na neš.

Ova (http://www.sadiestoybox.com/img/productImages/HK86829HelloKittySBB.jpg) ti nije loša :top:

mwm
01.10.2008., 22:35
O Pravom Muskarcu?! Pa Pravi Muskarac nema utege :confused: Osim u svojoj fancy kucnoj teretani :confused:

Jel' tako mwm, zlato :o

Tako je srećica. :o

A što to? :confused:

-gloria-
01.10.2008., 22:36

da nemaš ženu :D

mwm
01.10.2008., 22:37
da nemaš ženu :D

Pa reka san joj da kasni, a mogla je toooooooooooliko trošit ... :hihihi:

-gloria-
01.10.2008., 22:37

:confused: svejedno ( s torbom ili bez :ne zna:)

-gloria-
01.10.2008., 22:38
Pa reka san joj da kasni, a mogla je toooooooooooliko trošit ... :hihihi:

kaj, i sad se ne trošiš više? (il manje?) :confused:

mwm
01.10.2008., 22:40
kaj, i sad se ne trošiš više? (il manje?) :confused:

Opet si pijana? Boooožeee ... :rolleyes:

-gloria-
01.10.2008., 22:41
Opet si pijana? Boooožeee ... :rolleyes:

:o

Patagonija
01.10.2008., 22:44

:cerek: Don't worry your pretty head about it :cerek:

Evo, nasla sam muza, slobodno zatvorite ovu glupu temu :raspa:

mwm
01.10.2008., 22:45
:cerek: Don't worry your pretty head about it :cerek:

Di? Di? :eek:

Cats
01.10.2008., 22:46

I zamisli kako je to praktično, na vjenčanju će moć prstenje u taškici donijet :top:

baja
01.10.2008., 22:48
fakat mi sve to stane unutra, fotić, novčanik, svi ključevi, mob, pa i boca od pol litre vode (sve istovremeno). Papirnate maramice, kemijske olovke, CD-i....hvala ti na inventaru, ozbiljno
jer, nekako se, po uvodnom postu, podrazumijeva da muškarac ima sa sobom novčanik, mob, i eventualno ključeve od auta

Patagonija
01.10.2008., 22:49
I zamisli kako je to praktično, na vjenčanju će moć prstenje u taškici donijet :top:

U taskici... hm... :misli:

Mislim da ce ipak morati posuditi onaj Eastpak od Mede za to :o :cerek: :D

-gloria-
01.10.2008., 22:50
:rofl:
hvala ti na inventaru, ozbiljno
jer, nekako se, po uvodnom postu, podrazumijeva da muškarac ima sa sobom novčanik, mob, i eventualno ključeve od auta

vidiš da je izostavijo bitno :o

baja
01.10.2008., 22:50
Ova (http://www.sadiestoybox.com/img/productImages/HK86829HelloKittySBB.jpg) ti nije loša :top:oprosti na offu ali ti si mi ubila mačka :eek::(:D
eno ga u tvom avataru, a susjed mi je rekao da su ga lovci smakli

mwm
01.10.2008., 22:52

A što ako ključevi od auta (pl.) ne stanu u džepove?

PP (pati patagonijo)

Goran2@
01.10.2008., 22:53
Torbica prek ramena mi je nekako pedersko...dok pederuša je dobra :lol: :lol: a jedno i drugo je pedersko..:lol::lol:

Cats
01.10.2008., 22:55

A vidila sam, bome nije ti lako to sve sa sobom nosit :tuzni: :paparaco: (http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/925886/2/istockphoto_925886_big_old_key.jpg)

mwm
01.10.2008., 22:56
A vidila sam, bome nije ti lako to sve sa sobom nosit :tuzni: :paparaco: (http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/925886/2/istockphoto_925886_big_old_key.jpg)

Ma ko će to meni pješačit, ko .... buci-buci ... :D

P.s. Aj vadi malo mast Patagoniji i nabroji u koliko sam te auta vozio. :raspa:

baja
01.10.2008., 22:57

ondak uzmeš redenik i opašeš se, nek' svi vide :D

mwm
01.10.2008., 22:58
ondak uzmeš redenik i opašeš se, nek' svi vide :D

A ne, za to imam jedan spešl - ogromni od Mercedesa. Njega nonšalantno bacim na šank ili pročačkam uho njime. :o

-gloria-
01.10.2008., 23:00
A ne, za to imam jedan spešl - ogromni od Mercedesa. Njega nonšalantno bacim na šank ili pročačkam uho njime. :o

:eek: daj sliku ušiju :rofl:

baja
01.10.2008., 23:01
:eek: daj sliku ušiju :rofl:baš me briga
daj sliku mece :cerek:

Cats
01.10.2008., 23:03
:eek: daj sliku ušiju :rofl:

baš me briga

Tjah, sad bi vi da ja svoju fotogaleriju ovdje razotkrijem samo tako :zubeki:

mwm
01.10.2008., 23:04
baš me briga

Dvosjed je. :o
http://www.roadtransport.com/blogs/big-lorry-blog/lk2624.jpg

Smart_bitch
01.10.2008., 23:04

Ja se čak pitam treba li mu uopće išta od ovog gore. Zašto to ne stavi kod cure u torbu? Aha, nema curu. :tuzni:

Ontopik, pizdarije. Puno mi je bolje vidjet tipa sa tom torbom nego nekim vrećama od ruksaka. Vječna iskompleksirana djeca, samo fali Azra i Hladno pivo napisano korektorom. Aha, da, i oni kurci od limenki i ziherice. :raspa:

baja
01.10.2008., 23:07
Dvosjed je. :o
http://www.roadtransport.com/blogs/big-lorry-blog/lk2624.jpg
:s
navrati kad patu odbaciš do frizera :D

mwm
01.10.2008., 23:08
:s
navrati kad patu odbaciš do frizera :D

Pato što radiš za sto eura?
Sve!!!
Aj istovari mi kamijon. :D

baja
01.10.2008., 23:08
samo fali Azra i Hladno pivo napisano korektorom.
oduševili me klinci nekidan, jedan napisao - gučči, a drugi - versače :rofl:

marko356
01.10.2008., 23:09
sta fali taskici, priko lita jurin svugdi sa milijun racuna i papira, aktovka je jako neekonomicna, ko ce ju vuc za sobon stalno u ruci a nije ni lagana, taskicu priko ramena i nemas brige

Smart_bitch
01.10.2008., 23:12
aktovka je jako neekonomicna, ko ce ju vuc za sobon stalno u ruci

Da je engleska tajna služba investirala više u torbe, a manje u laptope, možda bi ih dalje imali. :ne zna:

Patagonija
01.10.2008., 23:13
P.s. Aj vadi malo mast Patagoniji i nabroji u koliko sam te auta vozio. :raspa:

:rolleyes: Ajme selje, otkazujem svadbu :rolleyes:

Prepustam ti ga baja :flop: :D

mwm
01.10.2008., 23:14
:rolleyes: Ajme selje, otkazujem svadbu :rolleyes:

A nećemo malo điđi-miđi, ono ka prva bračna i to? Šit. :mad:

baja
01.10.2008., 23:20
fala ti ko sestri al mene samo meca pali :D

Patagonija
01.10.2008., 23:27
fala ti ko sestri al mene samo meca pali :D

Dobro onda... jer odoh spavat... bolje vam je da vas ne nadjem sutra ovdje... :o :D

baja
01.10.2008., 23:33
Dobro onda... jer odoh spavat... napokon nešto pametno na ovoj temi :D
odoh i ja
laka vam noć

-gloria-
01.10.2008., 23:35
Dobro onda... jer odoh spavat... bolje vam je da vas ne nadjem sutra ovdje... :o :D
zašto? da nekog ne oženiš? :D
napokon nešto pametno na ovoj temi :D
odoh i ja
laka vam noć

skinite taškice prije spavanja :cerek:

tvuk
02.10.2008., 07:14
Ova (http://www.sadiestoybox.com/img/productImages/HK86829HelloKittySBB.jpg) ti nije loša :top:

Joj mačkice srećo moja, pa što bi ja bez tebe...

Odma tražim jednu takvu! :cerek:

slafko
02.10.2008., 07:40
Dva mobitela, novčanik, kutija za naočale, snop ključeva. To redovno furam sa sobom i sve je po džepovima i u ruci. Kada situacija zahtjeva da nosim i laptop, redovno biram ruksak. Nositi torbu s laptopom na ramenu mi je bezveze jer se sav spigam. U ruksak fino potrpam laptop, njegov punjač i stvari navedene u početku posta. Ne vidim se s taškicom preko ramena/prsa/u ruci.

Morticia Addams
02.10.2008., 07:45
Fakat su mi odbojni muškarci koji nose bilo kakvu vrstu torbe preko ramena.
Pederuša može, ruksak dapače.
Al' kad vidim tipa koji se onako ženskasto naginje ne jednu stranu noseći torbicu preko ramena... Brrrr! :eek::eek:

mwm
02.10.2008., 08:07
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2006/05/beckhambagPA220506_300x450.jpg
Pederčina. :o

Morticia Addams
02.10.2008., 08:09
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2006/05/beckhambagPA220506_300x450.jpg
Pederčina. :o

Meni on zbilja grozno izgleda s tim torbičkom. :eek:
Pitam se što nosi unutra... Loptu?

Taroth
02.10.2008., 08:39
ti bokca... kud ovaj svijet ide...
za 10 god. ce cure sa svojim tipovima razmjenjivati stramplice, nausnice i morti cak i cipele...

electric_barbarella
02.10.2008., 11:46

Kaj vi velite o tim muškim taškicama????

i ti trbash hodati okolo u haljinama i stiklurinama i spavati nasminkana!
ne smijesh slucajno imati trenirku :rolleyes:

svi imaju pravo oblacit se kako god zele, ovo je jebeni demokratski svijet. i ak se jednom liku oblaci sos neka ga obuce i mrda guzicom tebi pred facom :kava:

kako mene nadrkavaju primitivni ljudi

slafko
02.10.2008., 11:49
.., ovo je jebeni demokratski svijet.
I lol'd. :lol:

Ček, ti ovo misliš ozbiljno... :tuzni:

electric_barbarella
02.10.2008., 11:51
uostalom kaj tebe boli koorac kaj lik ima torbu??? ili ti ga po tvojem seljackom "taskicu" :rolleyes:
ak ti ne svidja nemoj jebeno gledat!
nikada mi nije bilo jasno zasto su ljudi u ovoj gnjiloj drzavi tolko optereceni time kako drugi izgledaju.
mind your own fucking business

da, nadrkana sam, mrsh u koorac sa primjedbama :kava:

Zli Mali Medo
02.10.2008., 11:53
uostalom kaj tebe boli koorac kaj lik ima torbu??? ili ti ga po tvojem seljackom "taskicu" :rolleyes:
nikada mi nije bilo jasno zasto su ljudi u ovoj gnjiloj drzavi tolko optereceni time kako drugi izgledaju.

Joj, daj odi trcat po autoputu i ckomi. :rolleyes::D

SuzyQ
Koja dobra tema :rofl:

Mani je posve svejedno što će muškarac obući ili kakvu taškicu nositi. Ako zna nositi to što je izabrao tada je za mene faca :o

Pa nije netko više muškarac zato što je obučen muževno i nosi stvari u džepovima. Ili je? :misli:

electric_barbarella
Ček, ti ovo misliš ozbiljno...

da, ja to ovo mislim ozbiljno!
djizs kojih primitivnih uskogrudnih mozgova je ova drzava prepuna. fuj
:kava:

electric_barbarella
02.10.2008., 11:54
Joj, daj odi trcat po autoputu i ckomi.

ne mogu, koljena me bole :kava:
blago vama :D

Ava Adore
02.10.2008., 11:59
Ali suknja do koljena + japanke. :cerek::eek: Užas.

dainty
02.10.2008., 12:00
Meni on zbilja grozno izgleda s tim torbičkom. :eek:
Pitam se što nosi unutra... Loptu?
Meni su puno gori pramenovi i repić.

Zli Mali Medo
02.10.2008., 12:03
Koja dobra tema :rofl:

Mani je posve svejedno što će muškarac obući ili kakvu taškicu nositi. Ako zna nositi to što je izabrao tada je za mene faca :o

http://www.javno.com/slike/slike_3/r2/g2008/m02/y146164128215872530.jpg

I? :D Ima i gorih, cek da nadem. :D Mislim, kako to mozes znati nositi kada to zgleda blesavo na frajeru.

dainty
02.10.2008., 12:05
http://www.javno.com/slike/slike_3/r2/g2008/m02/y146164128215872530.jpg

I? :D Ima i gorih, cek da nadem. :D Mislim, kako to mozes znati nositi kada to zgleda blesavo na frajeru.

Pa to nije muškarac.:ne zna:

SuzyQ
02.10.2008., 12:07

:rofl::rofl: Potpis!

Zli Mali Medo
02.10.2008., 12:08

Pa to i je poanta. :D Svaki frajer koji bi si metnuo onu tvoju girliš taskicu je isti takav. :D

electric_barbarella
02.10.2008., 12:10
Pa to nije muškarac.

nisam ni ja zena! :kava:

sta je to trebala biti uvreda ili kaj?

dainty
02.10.2008., 12:13
Pa to i je poanta. :D Svaki frajer koji bi si metnuo onu tvoju girliš taskicu je isti takav. :D
Priznaj da želiš to nosit al ti je bed da ne misle ljudi kak si gej. :rolleyes: :D

slafko
02.10.2008., 12:14
da, ja to ovo mislim ozbiljno!
djizs kojih primitivnih uskogrudnih mozgova je ova drzava prepuna. fuj
:kava:

I tak... Veliš, fino ti je takvoj primitivnoj i uskogrudnoj? :)

Morticia Addams
02.10.2008., 12:17

Uf, puf, puf...
Tebe smeta što se nekome ne sviđaju TAŠKICE?
A prijavila si se za taj neki trenutak istine? :rofl::rofl::rofl:

Morticia Addams
02.10.2008., 12:21
Meni su puno gori pramenovi i repić.

I to isto.

susannah
02.10.2008., 12:26
na muskom od torbi prolaz mi ima jedino ruksak.
ne volem kad imaju manje torbe od mene :raspa:

electric_barbarella
02.10.2008., 12:27
A prijavila si se za taj neki trenutak istine?

sorry ali ne kuzim kakve to veze ima sa trenutkom istine :confused:

Morticia Addams
02.10.2008., 12:28
sorry ali ne kuzim kakve to veze ima sa trenutkom istine :confused:

Ma ništa, pričaš o nekoj uskogrudnosti, primitivizmu i to... Pa se malo zamislih.

-gloria-
02.10.2008., 12:44
jao, sitnih li duša ovdje :zubo: čime li se hranite!! šlafko sram te bilo. :tuctuc:

trebalo bi svaki dan organizirati promenadu muškaraca s perjem na glavi i seljačkim taškicama, sjajnim tajcama,
http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif .... da malo nahranite te svoje uske grudi :zubo:

Zli Mali Medo
02.10.2008., 13:00
jao, sitnih li duša ovdje :zubo: čime li se hranite!! šlafko sram te bilo. :tuctuc:

trebalo bi svaki dan organizirati promenadu muškaraca s perjem na glavi i seljačkim taškicama, sjajnim tajcama,
http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif .... da malo nahranite te svoje uske grudi :zubo:

Jebo te, vise ne smemo komentirati kako se tko odijeva i sprdati malo gej oblekicu. Reci, Gloria, kaj smijemo onda? :D

slafko
02.10.2008., 13:00
šlafko sram te bilo. :tuctuc:Kaj sam sad rekao? :ne zna:

-gloria-
02.10.2008., 13:01
Kaj sam sad rekao? :ne zna:

niš, samo mi je malo došlo :o

-gloria-
02.10.2008., 13:02
Jebo te, vise ne smemo komentirati kako se tko odijeva i sprdati malo gej oblekicu. Reci, Gloria, kaj smijemo onda? :D

:D trčite po autoputu

liar
02.10.2008., 13:10
Ne znam o čemu vi pričate, ali ću reći da općenito podržavam nošenje taškica od strane muškaraca. Ovi bez taškica, koji onako nonšalantno klepeću ručicama ili ih, još gore, drže u džepu, ti mi djeluju nekako besposleno. Ipak, istodobno, upravo zbog tog što djeluju opušteno i bez obaveza, mogu biti i privlačni. :D No, dobro. Dakle, ima neka razlika i u tome ako je ta taškica preko ramena i ako je na jednom ramenu. Je li, je li. Okej, pa da, ovi s taškicama preko ramena malo su fešn, obično su to manje taškice, je li tako, da, da, ti su sumnjivi... jer što nose u maloj taškici. Hm, hm, hm, da. Oni s velikim taškama, preko ramena, ti su okej, ti nose posao u taškici, nema dileme. Jedino, oni taškama preko ramena, velikim, možda su prikriveni nosioci male taške preko ramena. Aha, da, da. Oni s ruksakom su najbolji, kaj da velim. Ukratko, jel. I tak. :cerek:

Morticia Addams
02.10.2008., 13:14
Ja najviše volim muškarce koji u taškici nose burek.

slafko
02.10.2008., 13:18
... ili ih, još gore, drže u džepu, Di da držim ruke nego u džepovima? Neću valjda mlatarat i lamaćat ko helikopter?

electric_barbarella
02.10.2008., 13:20
Ma ništa, pričaš o nekoj uskogrudnosti, primitivizmu i to... Pa se malo zamislih.

ajd kad dokucish sta si mislila s time, podijeli to sa mnom
ili je to bio sam random remark ili tako nesh

liar
02.10.2008., 13:25
Di da držim ruke nego u džepovima? Neću valjda mlatarat i lamaćat ko helikopter?

Dostojanstveno ih držiš uza se. Uz tijelo. Da fino padaju, ne da pretjerano skaču uokolo, fino da prate kretanje. :D To je umjetnost, da. Ne osjećati se nelagodno ako nemaš taškicu, a ruke ti nisu u džepu. :kava:

Nex
02.10.2008., 13:27
Dostojanstveno ih držiš uza se. Uz tijelo. Da fino padaju, ne da pretjerano skaču uokolo, fino da prate kretanje. :D To je umjetnost, da.

To je nedosegnuti ideal :ne zna: Ili u dzep ili pivu u ruku, drugog rjesenja nema :mig:

slafko
02.10.2008., 13:28
Ne osjećam se nelagodno kada nemam taškicu iz jednostavnog razloga što bih se nelagodno osjećao da je imam. S rukama u džepu se osjećam sasvim ugodno. :ne zna:

liar
02.10.2008., 13:34
Dolazimo, po meni, do vrlo zanimljivog momenta - žene su te koje se osjećaju nelagodno ako nemaju taškicu.

-gloria-
02.10.2008., 13:41
Dolazimo, po meni, do vrlo zanimljivog momenta - žene su te koje se osjećaju nelagodno ako nemaju taškicu.

to još vuče korijene od drevnih dana kad su nosile drva, grane, vodu veš, djecu... eto ja kad nosim djecu taška mi samo smeta :ne zna:

da li je taška zamjena za djecu....???? :horor:

Mikes
02.10.2008., 13:45
Šta vam je ponestalo tema, pa sad razglabate o muškim torbicama?:kava:

Ukratko - torbica preko ramena -:bljak:

Možete zamandalit temu.:rolleyes:

Morticia Addams
02.10.2008., 13:47

Ja ne nosim taškice, a kad ih slučajno i nosim trudim ih se riješiti čim prije.

Nex
02.10.2008., 13:52

A da nije obrnuto? :misli: :D

liar
02.10.2008., 14:01
to još vuče korijene od drevnih dana kad su nosile drva, grane, vodu veš, djecu... eto ja kad nosim djecu taška mi samo smeta :ne zna:

Možda vuče korijene otud, da. Kako je kozmetika dospjela unutra? Vidiš ti, od teglećeg aktivnog subjekta do maskirane blazirane igračice. :D

A da nije obrnuto? :misli: :D

Ma je, taška za laptop je zamjena za djecu. : mwm: :D

Ja ne nosim taškice, a kad ih slučajno i nosim trudim ih se riješiti čim prije.

Ti si oličenje emancipacije...

Morticia Addams
02.10.2008., 14:02
Ti si oličenje emancipacije...

Ja? Ma kak'i. :rofl::rofl:
Samo sam skužila da je preskupo nakon svakog pijanstva kupovat' novu taškicu i sve što je bilo u njoj. :D

Morticia Addams
02.10.2008., 14:04
Mislim, da sam oličenje emancipacije onda bih svršavala na tipove s taškicama. I kozmetičkom taškicom u njoj. :zubo:

liar
02.10.2008., 14:08
Ja? Ma kak'i. :rofl::rofl:
Samo sam skužila da je preskupo nakon svakog pijanstva kupovat' novu taškicu i sve što je bilo u njoj. :D

Eto, i opet si emancipirana. Kako god okreneš. :D
Ne na isti način na koji su emancipirane dame s pismo taškicama koje piju samo toliko da još mogu biti u stanju sjetiti se gdje je mini taškica i uspješno je nositi sa sobom, usprkos tome što se ne da objesiti ni na jedan ekstremitet. :D
Ta emancipacija ima barem dva lica, glave, pismo-glavu, kako god.

Možda je muška taškica preko ramena u stvari znak emancipacije. :kava:

Morticia Addams
02.10.2008., 14:10
Eto, i opet si emancipirana. Kako god okreneš. :D
Ne na isti način na koji su emancipirane dame s pismo taškicama koje piju samo toliko da još mogu biti u stanju sjetiti se gdje je mini taškica i uspješno je nositi sa sobom, usprkos tome što se ne da objesiti ni na jedan ekstremitet. :D
Ta emancipacija ima barem dva lica, glave, pismo-glavu, kako god.

Možda je muška taškica preko ramena u stvari znak emancipacije. :kava:

Želiš ti meni reć' da sam ja razularena ženska hulja, a ne prava dama?! :mad::azdaja:

:B

liar
02.10.2008., 14:14
Želiš ti meni reć' da sam ja razularena ženska hulja, a ne prava dama?! :mad::azdaja:

:B

Ne, samo velim da tu postoje neke fine razlike i odgovorno tvrdim da svaki tip emancipacije ima svojih prednosti. Hihihi. :cerek:

-gloria-
02.10.2008., 14:38
što je mužjacima taška preko ramena?:confused:
zamjena za ženu preko ramena? :eek:

u svakom slučaju: omnia mea mecum porto :zubo:

Modesti
02.10.2008., 15:22

Viš ja mrzim torbice :o
Nosim ih samo kada moram, kad idem u grad s mužem onda njemu obično uvalim svoj mobitel,a ja hodam bez torbice.
No nije to nešto za hvalit se.:o

Spomenka
02.10.2008., 17:02
Vidim kak je iz moje teme izrasla velka rasprava. Sve komentare sam pročitala i i dalje mislim kak su te muške taškice čisto preseravanje i kak v tome nema nikaj muževnog....
Taškice su za puce, a ne za muže...

_Bea_
02.10.2008., 20:21
A moja Spomica, zašto bi ja na muškarca gledala drukcije samo jer nosi taškicu? Gluposti.

kika_3321
02.10.2008., 20:51
moj nosi pederusu i bas mi je super s njom.pa vi govorite sto ocete.meni je to ok.

Gazda
02.10.2008., 20:53
moj nosi pederusu i bas mi je super s njom.pa vi govorite sto ocete.meni je to ok.

Da. Gej iz okej.

-gloria-
02.10.2008., 20:54

koji tvoj, jel pomorac il neki drugi? jel' u pederušu pakira stvari kad ide na put? :confused:

kika_3321
02.10.2008., 20:55
koji tvoj, jel pomorac il neki drugi? jel' u pederušu pakira stvari kad ide na put? :confused:

haha..vf. :rolleyes:
priko lita je nosi jer nevoli drzati sve u djepovima. :kava:
raspravljajte se vi kako ocete.meni je to ok,a koja to nevoli nek se drugom obraca.ne meni. :kava:

kika_3321
02.10.2008., 20:56
Da. Gej iz okej.

slusaj,on ima zenu koja jako dobro zna da nije gay.pa ti pricaj sto te vlja.i don't mind. :kava:

-gloria-
02.10.2008., 20:58
haha..vf. :rolleyes:
priko lita je nosi jer nevoli drzati sve u djepovima. :kava:
raspravljajte se vi kako ocete.meni je to ok,a koja to nevoli nek se drugom obraca.ne meni. :kava:

nećemo. bez brige.:cerek:

Gazda
02.10.2008., 21:00
slusaj,on ima zenu koja jako dobro zna da nije gay.pa ti pricaj sto te vlja.i don't mind. :kava:

Dobro žena, a zna li on?

ANTEA2009
02.10.2008., 21:02
Muški s taškicama:flop:

_Bea_
02.10.2008., 22:18
Pa mislim stvarno ovo je meni sve smijesno, 21 stoljeće je, ljudi se mogu oblačit kako žele, ako su oni zadovoljni s onim što su obukli bolit ce ih k**** što će drugi misliti.. najbolje je imati takav stav :top: Sto ljudi, sto ćudi.

Mikes
02.10.2008., 22:51
Sto ljudi, sto ćudi.

Sto žena - dvijestotine sisa.:kava:

electric_barbarella
02.10.2008., 23:16
Sto ljudi, sto ćudi.

Sto žena - dvijestotine sisa.

:lol::lol:

slafko
03.10.2008., 07:23
..., ljudi se mogu oblačit kako žele, ...
Ovo nitko niti u jednom trenutku ne osporava. :ne zna:

Illana
03.10.2008., 08:07

To što muški ili ženski trebaju, u globalu, treba zaboravit.
Sve ovisi kako to na kraju izgleda u cjelini, jeli to sve skupa ok, jesi li to ti, kako se osjećaš u tome. Beckham lakira nokte, Urban nosi haljine i nakit pa ipak su mužjaci bez sumnje.
Istina je da nije sve za svakoga i ne pristaje sve svakome, ali kakvi su onda, po toj logici, muži koji se ne usude nositi nešto što im se ustvari sviđa i treba, od straha da ne ispadnu preženskasti.

sun.shine
03.10.2008., 08:56
kako može aktovka koja se nosi u ruci biti muškaračkija nego aktovka (općenito pravokutnikasta torba) preko ramena?

pa gdje da jedan geek stavi laptop, jedan arhitekt nacrte, jedan poštar 20 kila pošte? u ručnu torbu? :eek:

osim toga muškarac treba imati ruke slobodne, a ne stajati ko mila gera s jednom rukom zauzetom.

a i ne vidim novu modu u tome, moj tata je na gradilište išao s torbom preko ramena prije 20 godina. ako je u tome ičeg bilo pederastog, vjerujem da bi to saznao na gradilištu :D

p.s. ako mislite da je mačo men onaj tko strpa 200kn u vozačku, a sve to stavi u izlizani zadnji džep traperica s rupom u kutu... ajme.

MissLestrange
03.10.2008., 09:01
dobro, mislim da je to stvar ukusa. a što se mog ukusa tiče, ovi današnji frajeri su mi presmiješni. roza košuljica ili uska vesela majičica + taškica prek ramena :D + očiti tragovi minuta i minuta provedenih u solariju + pakovanje gela na kosi + da ne nabrajam dalje... soooo not my cup of tea. što se torbi tiče, volim vidjeti aktovke, torbake s laptopima i ruksake, eventualno neku super mega pederušu oko struka, al ta mora bit stvarno uber lijepa.

Zli Mali Medo
03.10.2008., 09:02
kako može aktovka koja se nosi u ruci biti muškaračkija nego aktovka (općenito pravokutnikasta torba) preko ramena?
:

Ne prica se o torbama prek ramena, nego o taskicama, onim malim. Ljudi, dajte se skoncentrirajte, ne mozemo tako diskutirati. :D

sun.shine
03.10.2008., 09:03
Ne prica se o torbama prek ramena, nego o taskicama, onim malim. Ljudi, dajte se skoncentrirajte, ne mozemo tako diskutirati. :D

ne priča se o torbama nego o torbicama? koliko je velika ta torbica?
možda je za fotoaparat?

Gluha Kuja
03.10.2008., 09:11
Možete nositi bisage umjesto malih torbica. To mi je hot.