PDA

View Full Version : Shopping u Osijeku

kaslu
02.10.2008., 19:23
pozdraw swima!

....trebam malu pomoc osjecana i ostalih slawonaca koji odjecu kupuju u osijeku.........

osobno nisam iz osijeka, ali swu odjecu kupujem u os.....sad mene zanima gdje swe kupujete odjecu, tj. koje swe ducane poznajete i koje posjecujete, te gdje se oni nalaze. cijena bas i nije toliko bitna, ali sada opet da nije pre-astronomska...

...malo cu wam pomoc, nabrojat cu ducane koje ja obilazim, pa ako jos neke poznajete, molim da pomognete:::::::......s.oliwer, magma, nama, kenwelo. lewis, mustang, new yorker, tom tailor,

unaprijed HWALA!

HHmischko
03.03.2009., 13:26
Navigare
Camel
Modiana u "Mrcatoru" (ima raznih marki...)
Nekadašnji "Ribomaterijal"-sad se zove??:confused: trgovina kod "Bijele lađe"

Katrin
26.11.2009., 11:02
Trebamo si organizirati neki mini bus za 3.12. :D :D vidim da smo sve nabrijane :D

veca777
26.11.2009., 12:16
Pozdrav svima, inače nisam iz Osijeka, ali u 12. mj. ću doći u Slavoniju i između ostaloga posjetit vaš grad. Zato bi vas molio da mi pomognete sa par informacija, naime zanimaju me TRŽNI CENTRI u Osijeku (ne mislim na prehrambene centre) gdje ima kupiti odjeće, obuće itd. Konkretno me zanimaju nazivi centara i njihove lokacije (adrese)!! Ah da i još jedna informacija, pošto svugdje gdje putujem za uspomenu sebi kupim navijačku šal nogometne momčadi toga grada, zanima me gdje ima fan shop ili trgovina gdje si mogu kupiti šal od NK Osijeka ili Kohorte!!!

Hvala i veliki pozdrav iz Hercegovine

legica21
26.11.2009., 12:33
Na glavnom trgu - u pothodniku se mogu naći suveniri... pričalo se kako bi se trebao otvoriti fan shop, jer ga do sada nije bilo... ali mislim da se još uvijek nije otvorio... a što se odjece, obuce tice:

Esseker centar - Ribarska ulica (kod glavnog trga, prema Dravi, na uglu je Zagrebačka banka - ako ideš od trga, skreneš desno kod banke)
Trgovački centar NAMA - Trg Ante Starčevića (glavni trg)- isti ulaz gdje piše Konzum, samo na katu
Interspar - New Yorker i još neke trgovine - Ulica sv.L.B.Mandića (kružni tok, prema Čepinu)

to mi trenutno pada na pamet... :D

*jezebel*
26.11.2009., 12:36
intersparov centar - sv. leopolda bogdana mandica 7.
emmezetta - svilajska 36.
mercator centar - gacka 10.
nama - trg ante starcevica.
esseker centar - ribarska bb (vidis ga s trga, ne mos' fulat').
supermarket - trg slobode 6.

*soul*mate*
26.11.2009., 12:39
- Imaš Interspar na adresi Leopolda Mandića 7 ili 8 (nisam sigurna) - kod kružnog toka, trgovine: new yorker, orsay, tom tailor, bata, Hervis, Turboschuh)
- Emmezeta, Svilajska 36 (na kraju Osijeka, kod Josipovca i Višnjevca) - Tamo imaš Pitarello, Beneton, Xnation i još par manjih trgovina
- Mercator, Gacka 10, kod Bosutskog naselja, kod kružnog toka.
OVDJE (http://www.mercator.hr/prodajna_mjesta/mercator_centri/mc_osijek) imaš popis trgovine koje se tamo nalaze

- U centru kod šetača, Trg slobode 6, (nemoš promašit 'stupove') je Super (mada nema nešto pretjerano tamo, concept i planet obuće).
- Na trgu ante starčevića je Nama (tamo se nalazi mnogo malih butika, većinom roba sa Koridora - više manje - te Sisley i Ferivi Shop)

Na trgu i oko trga imaš Nike shop, converse, Magmu, S. Oliver, u Strossmayerovoj ulici (prema dolje od trga) su Benetton, Terranova, i još par trgovina...
U ulici Hrvatske Republike imaš Mustang

Ugl., ako sam nešto izostavila, nadopunite me...

Paranoid Sheep
27.11.2009., 10:28
Trebamo si organizirati neki mini bus za 3.12. :D :D vidim da smo sve nabrijane :D

Meni je vise zbog mullera. :D Deichmann imam doma u vinkovcima,pa mi i nije tolko fora. :zubo: Al mulleeeeer :mama:

Zip
29.11.2009., 20:29
Neznam da li već imate informaciju..trgovina Deichamnn se otvara u sklopu novog trgovačkog centra (Naselje JUG II u Osijeku), srijeda 02. studenog 2009. godine!!

Do sada je Deichmann bio u Vinkovcima i Slavonskom Brodu!!

Navodno...a to bi trebali Osječani bolje znati planira se otvoriti i jedan Deichamnn u nekom još većem trgovačkom centru u skoroj budućnosti, valjda Avenue Mall !!!

Prema nekim mojim dosadašnjim kupovinama...čini se povoljan...odnos kvalitete i cijene je OK...imaju dobrih patika u ponudi koliko sam vidio zadnji puta....a ni dječja obuća im nije loša!!

xdjevojcicax
29.11.2009., 21:06
bas mi je zao! :(
mani su cudno izgledale (nisu mi bas bile lijepe, barem ne na mojim nogama :mig:),
tako da sam uzela drugi model..
ove moje nosim stalno po kisi (npr. i danas sam bila u njima)i stvarno su super.. :cheer:

i kad imam tanke carapice, tople i ne prokisnu + nisam imala problem s bojom, i skidanjem iste. :ne zna:

a koje su tvoje?:)

Neznam da li već imate informaciju..trgovina Deichamnn se otvara u sklopu novog trgovačkog centra (Naselje JUG II u Osijeku), srijeda 02. studenog 2009. godine!!

Do sada je Deichmann bio u Vinkovcima i Slavonskom Brodu!!

Navodno...a to bi trebali Osječani bolje znati planira se otvoriti i jedan Deichamnn u nekom još većem trgovačkom centru u skoroj budućnosti, valjda Avenue Mall !!!

Prema nekim mojim dosadašnjim kupovinama...čini se povoljan...odnos kvalitete i cijene je OK...imaju dobrih patika u ponudi koliko sam vidio zadnji puta....a ni dječja obuća im nije loša!!

jel nije 03.12.? tak piše na pakatima po gradu koliko sam vidjela

maja_21
30.11.2009., 09:05
bok cure! jel znate mozda u koliko sati je otvorenje u Osijeku? hvala...

Zip
30.11.2009., 14:23
a koje su tvoje?:)

jel nije 03.12.? tak piše na pakatima po gradu koliko sam vidjela

jeb ga moja pogreška...ja pobrko nešto-stavio pogrešan mjesec LOL.....otvara se 02. prosinca ili 03. prosinca 2009. godine ...znam da sve trgovine moraju bit spremne 02. prosinca

gallanty
30.11.2009., 21:01
bit će svega u osijeku :klopa: :rofl:
bolje pričekaj do četvrtka pa ćeš lako poslije toga u vk
bilo je baš svih brojeva kad sam bila

jooj, kad se ja zainatim..treba sad cekati.. hh :zubo:

bit ce gusto u Osijeku, moram nabaviti nosaca kutija-pocupati cemo se svi zajedno :zubo:
poslusati cu tvoj savjet i pricekati Osijek.

(nije da i meni trebaju, ali nemam oxfordice.
a skupljala sam za njih, pa sam se sada ufurala u trazenje nekih bas za mene :zubo:)
:raspa:

edit: pa mogu ti reci da ni ja nisam negdje dalje vidjela lijepih modela(i povoljnijih) od onih u dajhu. :)

Charlie3
30.11.2009., 21:05
jooj, kad se ja zainatim..treba sad cekati.. hh :zubo:

bit ce gusto u Osijeku, moram nabaviti nosaca kutija-pocupati cemo se svi zajedno :zubo:
poslusati cu tvoj savjet i pricekati Osijek.

(nije da i meni trebaju, ali nemam oxfordice.
a skupljala sam za njih, pa sam se sada ufurala u trazenje nekih bas za mene :zubo:)
:raspa:

još tri puta spavaš i eto četvrtka :rofl:
nadam se da neće biti jako velika gužva :D i da ću naći put do tamo :zubo:

gallanty
30.11.2009., 21:15
edit:krive mi je zabiljezio. one crne, balerinke, su mi slatke.. :)

sad necu moci spavati. :hrk: :zubo:

.ma nije problem naci put. samo pitas nekoga (ili ako ti znas) gdje je Kaufland. odmah pored njega je cilj, :mig:

http://shopimage.deichmann.com/de/imagesonline/produktbilder_neu/00_1164743_pp.jpg

.mozda ove, u nekoj drugoj boji..crnoj..bi prosle. :zubo:

Zip
01.12.2009., 11:34

Hmm...aj se vi curke malo raspitajte...prema nekim mojim informacijama kupovina će se moći obavljati već u srijedu!!!

Katrin
01.12.2009., 11:41
Hmm...aj se vi curke malo raspitajte...prema nekim mojim informacijama kupovina će se moći obavljati već u srijedu!!!

na plakatima pise 3.12. mozda se nesto drugo otvara u srijedu.

gallanty
01.12.2009., 12:43
na plakatima pise 3.12. mozda se nesto drugo otvara u srijedu.

da.. onaj takko i jos neke trgovine ce biti otvorene vec sutra. a deichmann tek u cetvrtak. osim ako nas ne prevare. :zubo:
mislim da cu i sutra navratiti. :zubo: :rofl:

gallanty
02.12.2009., 16:45
bila sam danas do ulaza :zubo: u Osjecki Deichmann! :rofl:

sve je slozeno, priređeno.. ceka mene! ..ok, i vas.. :hekla:
sve su sredili na vrijeme, nije nikoga bilo unutra..
jedini oni i otvaraju kada je najavljeno, ostale trgovine su zbog ˝komplikacija˝ prebacile datum otvorenja na petak (4. 12.).

jedva cekam sutra :cheer:

Venera23
02.12.2009., 16:52
bila sam danas do ulaza :zubo: u Osjecki Deichmann! :rofl:

sve je slozeno, priređeno.. ceka mene! ..ok, i vas.. :hekla:
sve su sredili na vrijeme, nije nikoga bilo unutra..
jedini oni i otvaraju kada je najavljeno, ostale trgovine su zbog ˝komplikacija˝ prebacile datum otvorenja na petak (4. 12.).

jedva cekam sutra :cheer:

Svakako provjeri,ali vjerojatno ni oni nemaju dozvolu da otvore ako nemaju ostali...sto bi reklo da nista prije petka...

gallanty
02.12.2009., 17:00
Svakako provjeri,ali vjerojatno ni oni nemaju dozvolu da otvore ako nemaju ostali...sto bi reklo da nista prije petka...

ma idem, ako treba, svaki dan. :rofl:
ne znam hoce li biti problema..
ali na svim ostalim trgovinama, osim Deichmanna, izricito pise da zbog ˝tehnickih poteskoca˝ otvaraju, ipak, 4.12. .. i unutra je strka, slazu, zbrajaju.
:i sta ja znam sta sve ne:
dok na Deichmannu nema nikakvog natpisa..normalno radno vrijeme, i unutra nema nikoga. sve je slozeno i pripremljeno.. :top:
po tome zakljucujem da su oni na vrijeme sve pripremili i otvaraju kako je i najavljeno.. a sad-vidjet cemo.
:mig:

Venera23
02.12.2009., 17:20
ma idem, ako treba, svaki dan. :rofl:
ne znam hoce li biti problema..
ali na svim ostalim trgovinama, osim Deichmanna, izricito pise da zbog ˝tehnickih poteskoca˝ otvaraju, ipak, 4.12. .. i unutra je strka, slazu, zbrajaju.
:i sta ja znam sta sve ne:
dok na Deichmannu nema nikakvog natpisa..normalno radno vrijeme, i unutra nema nikoga. sve je slozeno i pripremljeno.. :top:
po tome zakljucujem da su oni na vrijeme sve pripremili i otvaraju kako je i najavljeno.. a sad-vidjet cemo.

Na ovima pise zato sto su danas trebali otvorit,a nisu...U deichmannu nikog nije ni bilo pa zato nema natpisa...ako ne dobiju dozvolu nece ni oni otvoriti

-GossipGirl-
02.12.2009., 17:27
cure deichmann u osijeku se ne otvara sutra :( odgođeno je za petak ili čak subotu, sutra ću znat točnu info pa vam javim :mig: nisu dobili dozvolu još (cijeli centar)

gallanty
02.12.2009., 17:35
cure deichmann u osijeku se ne otvara sutra :( odgođeno je za petak ili čak subotu, sutra ću znat točnu info pa vam javim :mig: nisu dobili dozvolu još (cijeli centar)

a tako to bude.. uvijek je dozvola u pitanju. :)
meni je to ionako usput, pa mogu i sutra pogledati. :D

gfosa
02.12.2009., 18:17
Aaaa :(, baš sam i ja danas naišla sva bitna idem u mueller, kad ono zatvoreno...
-GossipGirl- javi čim nešto saznaš :)

xdjevojcicax
02.12.2009., 19:38
I ja sam čula da se najranije u petak otvara jer nemaju dozvolu (ovi u Osijeku, jel :p)

Zip
03.12.2009., 14:18
I ja sam čula da se najranije u petak otvara jer nemaju dozvolu (ovi u Osijeku, jel :p)

cijeli centar nema dozvolu izgleda, uporabnu hahaha...klasika :rolleyes:

gallanty
03.12.2009., 15:45
cijeli centar nema dozvolu izgleda, uporabnu hahaha...klasika :rolleyes:

i opet cekamo.. ne znam zasto stavljaju reklame po cijelom gradu, s tocnim datumom (kao i one na radiu) ako nikad nisu točni. :kava:

jos su i balone objesili, sve za otvorenje spremno.. a nemaju dozvolu.. :rofl:

Zip
03.12.2009., 17:47
i opet cekamo.. ne znam zasto stavljaju reklame po cijelom gradu, s tocnim datumom (kao i one na radiu) ako nikad nisu točni. :kava:

prema informacijama koje ja imam...otvorenje neće biti ni sutra..zapeli su sa dozvolom.....

to je čisti primjer hrvatskog poduzetništva...grcamo u krizi, nezaposlenih na tisuće a mi ne funkcioniramo ni tamo gdje ima šanse nekoga zaposlit i nešto prodat....:flop:

evo detalja: http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=117531

sramota i bruka...LOL

Charlie3
04.12.2009., 00:12

vidjela sam balone :rofl:
danas je na jednoj od trgovina pisalo da je otvorenje u subotu u 8h :D

passover
04.12.2009., 09:01
evo, cure, samo da obavijestim sve koje su se interesirale za ljubicaste cipelice:
ipak nisam bila u Vinkovcima. kisa je uzasno padala u Os, a predpostavljam i tamo..tako daa, nije nam se dalo voziti i do Vinkovaca. :D

cekam cetvrtak! :cheer:
Osijek! :cheer:

ja sam cula da je ipak danas otvorenje u 11 :D

sonja:)
04.12.2009., 09:19

navala na osječki Deichmann kao na Jimmy-a u H&M-u :rofl::rofl:
sretno svima curke :mig:

my_cloud
04.12.2009., 11:45
Izvještaj s lica mjesta - D još nije otvoren, rade samo Magma i Jysk

charlizeos
04.12.2009., 12:32
navodno će se muller poslijepodne otvoriti, ali nije sigurno

Katrin
04.12.2009., 12:40
nadam se da nece biti sutra otvorenje, bit ce guzva za poludit.... :rolleyes:

lily36
04.12.2009., 14:27
Halo cure, upravo se vratila iz osječkog Deichmanna, s novim čizmicama. Otvoren je oko 13 sati.

maja_21
04.12.2009., 15:07
evo vam jos jedna potvrda o otvorenju osjeckog deichmana! ja sam bila oko 14h i radi...

charlizeos
04.12.2009., 17:12
jel i muller otvoren

Zip
04.12.2009., 19:26
Kakvo ushićenje kod naših curki povodom otvorenja Deichmanna..LOL:rofl:!!!
Uopće ne dvojim u oporavak gospodarstva i tržišta u Hrvatskoj!!!:D
http://www.omarglobal.com/images/deichmann_logo.gif

gallanty
04.12.2009., 20:11

:lol::rofl:

gallanty
04.12.2009., 20:16
vidjela sam balone :rofl:
danas je na jednoj od trgovina pisalo da je otvorenje u subotu u 8h :D

bitno da smo mi docekale :zubo:

gfosa
05.12.2009., 09:24
Jučer sam naletila u Osječki Deich, ali je bila nenormalna gužva i sad ujutro odem oko 9 a ono još veća gužva, ljudi su nahrupili kao da će se cijeli centar sutra zatvoriti. Nisam imala volje ništa ni probavati, ali sam pogledala da li ima čizmica od butterfly s resicama, ali djevojčice:mig: nema, ni ovih oksfordica koje traži gallanty:mig: nema samo one ljubičaste koje butterfly ima...

gallanty
05.12.2009., 13:15
Jučer sam naletila u Osječki Deich, ali je bila nenormalna gužva i sad ujutro odem oko 9 a ono još veća gužva, ljudi su nahrupili kao da će se cijeli centar sutra zatvoriti. Nisam imala volje ništa ni probavati, ali sam pogledala da li ima čizmica od butterfly s resicama, ali djevojčice:mig: nema, ni ovih oksfordica koje traži gallanty:mig: nema samo one ljubičaste koje butterfly ima...

bas to :mig:
također.. bila sam jucer, danas vec nema pola modela. a rekli su mi da roba dolazi u pon. i cetvrtak.
i da, od oxfordica imaju samo one ljubicaste.
ajde jos mogu shvatiti za Deichmann..nema ni jedne druge radnje u Osijeku. ali kad sam vidjela koliko ljudi nosi vrecice (male i velike) iz Magme.. :rofl: kao da ne postoji ta ista radnja u Osijeku, vec od prije.. :D

FreakyFunky STAR
05.12.2009., 15:07
bas to :mig:
također.. bila sam jucer, danas vec nema pola modela. a rekli su mi da roba dolazi u pon. i cetvrtak.
i da, od oxfordica imaju samo one ljubicaste.
ajde jos mogu shvatiti za Deichmann..nema ni jedne druge radnje u Osijeku. ali kad sam vidjela koliko ljudi nosi vrecice (male i velike) iz Magme.. :rofl: kao da ne postoji ta ista radnja u Osijeku, vec od prije.. :D
Weeee, ja sam taman od srijede u Osijeku!

off: A u tamo u Magmi, jel ima neka nova marka ili sve one kojih je već bilo u Osijeku?

Zip
05.12.2009., 17:21
vidjela sam slike od neke forumasice :) i lijepe su mi (na net-u bas i nisu nesto)
ali nisam ih vidjela u Osijeku.. :flop:

ako netko vidi-neka javi. :mig:

evo sutra ćeš dobit informaciju!!!

gallanty
05.12.2009., 19:09
Weeee, ja sam taman od srijede u Osijeku!

rekla mi je cura u radnji da ce im doci (vjerovatno) svi modeli koji su bili i sada. :D

evo sutra ćeš dobit informaciju!!!

mooze! :rofl:

ashley
08.12.2009., 07:57
Jel se otvorio Muller i kakva je ponuda? Ima li Givenchy?

Sto ustvari ima sve u sklopu tog centra i kako se zove centar?

passover
08.12.2009., 08:15
Pozdrav svima, inače nisam iz Osijeka, ali u 12. mj. ću doći u Slavoniju i između ostaloga posjetit vaš grad. Zato bi vas molio da mi pomognete sa par informacija, naime zanimaju me TRŽNI CENTRI u Osijeku (ne mislim na prehrambene centre) gdje ima kupiti odjeće, obuće itd. Konkretno me zanimaju nazivi centara i njihove lokacije (adrese)!! Ah da i još jedna informacija, pošto svugdje gdje putujem za uspomenu sebi kupim navijačku šal nogometne momčadi toga grada, zanima me gdje ima fan shop ili trgovina gdje si mogu kupiti šal od NK Osijeka ili Kohorte!!!

Hvala i veliki pozdrav iz Hercegovine

šal od kohorte možeš naci u udruzi, koja se nalazi u tvrđi pored koktel narodnjačkog kluba :D

08.12.2009., 09:29
šal od kohorte možeš naci u udruzi, koja se nalazi u tvrđi pored koktel narodnjačkog kluba :D

ekipa 031 :cerek::cerek:
veca777, na ti link na kohortinu stranicu sa svim info:
http://www.kohorta.net/rekviziti.asp

a bogte gledam sad, nisu ni ti šalovi šta su nekad bili, neka svila ovo-ono fensi šmensi :flop:

Katrin
08.12.2009., 09:32
Jel se otvorio Muller i kakva je ponuda? Ima li Givenchy?

Sto ustvari ima sve u sklopu tog centra i kako se zove centar?

nema givenchy. ima clinique, shiseido, art deco, revlon, bourjois, essence i nesto jos, sto zaboravih. ostalo je sve kao i inace u njihovim trgovinama, hrana, igracke, kojekakva kozmetika....

nemam pojma kak se zove centar... trgovine su u nizu, jedna do druge, nije klasicni centar u koji udjes i bauljas po trgovinama. ima mana, magma, magma home, takko, muller, diechmann, turbo limach...

muller mi je super, drago mi je da je konacno kod nas. deichmann isto, iako nisam kupila nista jer su brojevi vec razgrabljeni :D

grdobina031
08.12.2009., 10:30

jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...

Katrin
08.12.2009., 10:36
jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...

ne, nego je obuca jeftina a dobro izgleda i uglavnom je i udobna :mig:

08.12.2009., 10:39

ja mislim da si fulo stvar zašto se svi pale na Deich. pale se zato što je najskuplji komad cipele 300 kuna (a zna se naći zaista prekrasnih), a ne zato što je marka. :kava:

*soul*mate*
08.12.2009., 10:43

Pa ne bih baš rekla, živjela sam do srednje u njem. :kava:

gallanty
08.12.2009., 14:12

i zivjela i cesto posjecujem Njemacku.
a nema veze kupnja s ˝markom˝. jednostavno je obuca prilagođena svima. modeli su ok, neki su mi cak ljepsi od ˝markiranih˝ stvari. kvaliteta, cijena :top:.
uvijek se moze naci dobar komad. mislim, cipele su 149 kn. pa i u Borovu (s kojim ga uspoređujes) su skuplje. a nemaju izbor. :rolleyes:

grdobina031
08.12.2009., 14:16
a i ja sam se nasao svadjat u kokosinjcu.......nije bitno...bolje onda kupujte domace,mozda drzava neke koristi bude imala...a i radnici koji prave obucu..:mig:

grdobina031
08.12.2009., 14:18
Pa ne bih baš rekla, živjela sam do srednje u njem. :kava:

aj nemoj kenjat....tamo 90 % kupuju gastarbajteri...a onda znas o cemu pricamo:mig:

gallanty
08.12.2009., 14:40
a i ja sam se nasao svadjat u kokosinjcu.......

:rofl:
:hekla:

FreakyFunky STAR
08.12.2009., 16:04
:lol::lol:

08.12.2009., 17:32
a i ja sam se nasao svadjat u kokosinjcu.......nije bitno...bolje onda kupujte domace,mozda drzava neke koristi bude imala...a i radnici koji prave obucu..:mig:

neka borovo onda snizi cijene, počne pravit ljepše modele i prestane naplaćivat onaj komad krpe od startasica 400 kuna pa ćemo kupovat tamo. jel bi ti kupio ružnije cipele za 500 a možeš ljepše za 150, samo zato što su ove hrvatske?
bi maunu. :kava:

ashley
08.12.2009., 20:47
nema givenchy. ima clinique, shiseido, art deco, revlon, bourjois, essence i nesto jos, sto zaboravih. ostalo je sve kao i inace u njihovim trgovinama, hrana, igracke, kojekakva kozmetika....

nemam pojma kak se zove centar... trgovine su u nizu, jedna do druge, nije klasicni centar u koji udjes i bauljas po trgovinama. ima mana, magma, magma home, takko, muller, diechmann, turbo limach...

muller mi je super, drago mi je da je konacno kod nas. deichmann isto, iako nisam kupila nista jer su brojevi vec razgrabljeni :D

Hvala! Pa jbte, gdje se u Os moze kupiti nesto od Givenchy-a?

charlizeos
08.12.2009., 21:27
nažalost nigdje, sramota

Tee.lady
09.12.2009., 20:49
jel moguće da se sve dobro iz Deitchmana prodalo već u subotu?? frendica mi je išla u pon i kaže da nema ništa korisno..tako da sam na čekanju ?
pošto je topic o shoppingu u Osijeku zanima me jel imate kakve info o onom mallu kod obilaznice?! jel će biti Zare i Bershke???

charlizeos
09.12.2009., 20:55
zara i berska će biti u portanovi što se gradi pored emezzete, ali tek 2011.

Tee.lady
09.12.2009., 20:58

to je tako daleko -2011. :(
A u Eurodomu?? ne bih se čudila da Portanova bude prije gotova!

Tee.lady
09.12.2009., 21:03
neka borovo onda snizi cijene, počne pravit ljepše modele i prestane naplaćivat onaj komad krpe od startasica 400 kuna pa ćemo kupovat tamo. jel bi ti kupio ružnije cipele za 500 a možeš ljepše za 150, samo zato što su ove hrvatske?
bi maunu. :kava:

totalno se slažem s tobom! imaju pristojnu trgovinu, odličnu lokaciju (u Osu) ali su im cipele koma-ne znam kak im se isplati to proizvodit...Startasice su se prije prodavale za neku siću...a sad Majko mila..čekajte da vidimo po koliko će brodavat borosane kad budu hit..

da ne bude baš off topic...valja spomenut da znam ući u Borovo u OSIJEKU ali uvijek izađem razočarana..nisam čak vidjela ni Startasice tamo

09.12.2009., 21:41
totalno se slažem s tobom! imaju pristojnu trgovinu, odličnu lokaciju (u Osu) ali su im cipele koma-ne znam kak im se isplati to proizvodit...Startasice su se prije prodavale za neku siću...a sad Majko mila..čekajte da vidimo po koliko će brodavat borosane kad budu hit..

da ne bude baš off topic...valja spomenut da znam ući u Borovo u OSIJEKU ali uvijek izađem razočarana..nisam čak vidjela ni Startasice tamo

ja u Borovu kupujem samo one "starke" za 40 kuna (i dulje mi izdrže od originala :lol:)
a startasica istina, nisam vidjela uopće u onom velikom Borovu, al ima ih tam u onom kod stanice kod Supera :kava: (naravno, izbor nije ni blizu zagrebačkom, ipak smo im mi vukojebina na kraju svijeta izgleda :mad:)

Katrin
10.12.2009., 12:47
Jedna pohlava za Borovo :D kupila danas super kozne cizme na snizenju za 400 kn. Mekane, udobne i ono sto je meni najvaznije ne plivaju mi oko gleznja kao 99% modela :top:

ashley
11.12.2009., 08:50

Bit ce i u AM!

11.12.2009., 09:30
Bit ce i u AM!

oni su toliko puta već najavili di će koja trgovina bit da sam se ja pogubila skroz :ne zna: i neznam zašto, al cijelo vrijeme mi je u glavi da ssam negdje pročitala da će u eurodomu biti Topshop :ne zna:
hm. kamo sreće:eek:

ashley
11.12.2009., 16:48
oni su toliko puta već najavili di će koja trgovina bit da sam se ja pogubila skroz :ne zna: i neznam zašto, al cijelo vrijeme mi je u glavi da ssam negdje pročitala da će u eurodomu biti Topshop :ne zna:

Ma samo da se vec nesto otvori. Da mozemo i mi napokon barem nesto kupit u nasem gradu. Jer ponuda je grozna trenutno (a vecinom i inace). Bila sam neki dan po trgovinama i dosla kuci praznih ruku. Katastrofa! Idem do Arkada sad vidjet kakvo je stanje! :ne zna:

Katrin
19.12.2009., 14:44
Gdje se mogu kupiti strample?

Charlie3
19.12.2009., 14:57
mtč :) imaju štrample i za djecu i za odrasle. šarene i jednobojne, a cijene su od 18-70kn. mislim da u nami u one tri trgovinice imaju samo najlonke i grilonke.

OsicA965
19.12.2009., 15:03
štrample možeš naći gore u nami :)

Tee.lady
19.12.2009., 15:51

i ja sam si zabrijala da će Top shop i Miss Selfige bit u Eurodomu(moja maštarija),jer to stvarno fali u Os-u!! gledala sam nacrt Eurodoma i svi oni donji prostori namjenjei su za trgovine tekstilom!!
još kad bi se otvorla Vero moda ili slično!

malo prije sam bila na Jugu2 u onom novom centru...simpa je..Deichman praktički rasprodan,većinom su ostali brojevi veći od40 :/ Muller me oduševio :cerek: toliki asortiman ima da nisam sve uspjela pogledat,ali nisam ništa uzela jer je gužva na blagajni..i stvarno imaju puno zaposlenika...kad bi se moglo nešt preko studentskog tamo radit :/

Katrin
19.12.2009., 15:55
A nije mtč u nami? :misli:

charlizeos
19.12.2009., 16:02
u nami je jadran

živcira me što u novoj magmi kod kauflandi nema ni dorothy ni miss s. nego ono već isto srane što ima u mercatoru i kod katedrale

Tee.lady
19.12.2009., 16:03

ne znam gdje je mtč ali znam da u Nami nije..tamo su sve one iste trgovine,sa istim haljinama,kaputima i slično...
možda bi se štrampli našlo u Esekeru u onim trgovinama sa rubljem!

Tee.lady
19.12.2009., 16:08
u nami je jadran

živcira me što u novoj magmi kod kauflandi nema ni dorothy ni miss s. nego ono već isto srane što ima u mercatoru i kod katedrale

e i mene...ima nešto UR-a al ništ mi nije pre pre dobro..više mi se sviđa Magma home i odjel sa igračkama :D
još sam ja prepirla s frendicom da u Magmi u Zgu ima Top s.i miss...i zašt se nisu tu otvorile..a ona tvrdi da nema jooooj :flop:

ali zato možda čekaju Eurodom..koji će se jednog lijepog dana valjda i otvoriti!!

Katrin
19.12.2009., 16:10
u nami je jadran

E, da, jadran :D a mtc je onda gdje?

U novoj magmi cak ni nema ono sto ima u gradu vec samo dio ponude.

charlizeos
19.12.2009., 16:10
sumnjam da će se eurodom skoro otvoriti

Charlie3
19.12.2009., 16:12

ne znam stvarno. ja sam mislila na mtč u onoj maloj uličici od šetača prema zrinjevcu. ne znam kako se zove :o
tamo sam sigurna da ih ima.

Tee.lady
19.12.2009., 16:14
sumnjam da će se eurodom skoro otvoriti

znam..tamo ima još puno posla....
kako moj prof kaže Eurodom je propao slučaj,grade ga već minimalno 4godine,a još puno tog nije gotovo-..već su mogli 2 izgradit!!to je čudo od betona..mogli su ga montažno napravit,kao i svaki trgovački centar!

Aldarion
19.12.2009., 16:17
e cure jel zna tko gdje ima hello kitty stvarčica za kupiti?
bila danas u takku i nadjem slatki šal i kapu za sestričnu i onda skužim da su za male curice, uglavnom bila sam u mulleru, malo su mi preskupi što se tiče hello kitty, ima još gdje u gradu??
izludit ću više od traženja:(

Tee.lady
19.12.2009., 16:21
bila danas u takku i nadjem slatki šal i kapu za sestričnu i onda skužim da su za male curice, uglavnom bila sam u mulleru, malo su mi preskupi što se tiče hello kitty, ima još gdje u gradu??

ja sam vidjela onak slatkih paketa za školu..rukovnik bilježnice i sliččno u Tisak media centru....

Katrin
19.12.2009., 16:30
ne znam stvarno. ja sam mislila na mtč u onoj maloj uličici od šetača prema zrinjevcu. ne znam kako se zove :o
tamo sam sigurna da ih ima.

Mislila sam da je tamo neka djecja trgovina. Hvala, pogledat cu ovih dana :)

19.12.2009., 17:34

mislim da su ti te hello kitty stvari di god ih ima sve tu negdje cijena, tj, skupo je di god naišla, tak da se ne nadaj previše da ćeš naći jeftinije. neznam, par je po zg tako.:ne zna:

ZmajOs
19.12.2009., 19:29
Jel na netko gdje u OS ima kupit muskih skinny hlaca?

my_cloud
19.12.2009., 22:51
Imaš u Teranovi i u onom Kilah&mis60 u Essekeru

ZmajOs
19.12.2009., 23:03

U teranovi ima muske odjece?

my_cloud
20.12.2009., 07:44
U teranovi ima muske odjece?

Da, uđeš pa desno pa opet desno.

U svakom slučaju tamo negdje :zubo:

ZmajOs
20.12.2009., 12:44
Da, uđeš pa desno pa opet desno.

U svakom slučaju tamo negdje :zubo:

ok, hvala

Iva_na
27.12.2009., 12:45
gdje u Osijeku da pogledam tzv. wannabe chanelushe?

●Baba Yaga●
04.03.2010., 22:37
Gdje u Osijeku kupiti Revlon Colorstay? Iris?

me3000
04.03.2010., 23:33
ima u mulleru, čini mi se da je mrvicu jeftiniji neg u irisu

●Baba Yaga●
05.03.2010., 04:07
:cheer:tnx

Bubamaraaaa
05.03.2010., 14:25
Kad je vec Baba Yaga pitala nesto o kozmetici, da pitam i ja, nadam se da cete mi znati pomoci.
Gdje ima za kupiti Elisabeth Arden dekorative?

ashley
07.03.2010., 19:59
Kad je vec Baba Yaga pitala nesto o kozmetici, da pitam i ja, nadam se da cete mi znati pomoci.
Gdje ima za kupiti Elisabeth Arden dekorative?

Koliko ja znam nigdje, nazalost. Jedino ima preparative u Mulleru.
Neka mi ispravi netko ako grijesim!

pikicahr
08.03.2010., 17:32
ma osijek je nazalost ziva katastrofa sto se tice shoppinga, cak mi se cini da je do prije godinu dvije bilo mrvicu bolje...a tako je to mi u slavoniji zadnja rupa na svirali!
steta!

legica
09.03.2010., 12:58

Iris cca 105,00 kn, Muller 95,00 kn, a imaš i u onoj maloj parfumeriji u Nami na katu Old perfume.
Tamo je bila krajem drugog mjeseca akcija na Revlon Colorstay pudere, pa su koštali 80,00 kn. Možda još uvijek traje :ne zna:

passover
09.03.2010., 15:51

ta trgovina u esekeru diesel & co. se zatvorila.

*soul*mate*
11.03.2010., 16:18
gdje u Osijeku da pogledam tzv. wannabe chanelushe?

znam da kasnim, al za one koji budu čitali - hrrrrpa takvih šaneluša ima gore u onoj trgovini sa torbama u nami, pri kraju (al morate ući unutra, stoje kod blagajne)
Ja jučer slučajno zašla tamo i ima ih u dosta veličina, neke mekše, neke tvrđe.
Moram si ubost još jednu, ovaj put bež :cerek: A i cijena je ok - 120kn.

ashley
11.03.2010., 16:41
znam da kasnim, al za one koji budu čitali - hrrrrpa takvih šaneluša ima gore u onoj trgovini sa torbama u nami, pri kraju (al morate ući unutra, stoje kod blagajne)
Ja jučer slučajno zašla tamo i ima ih u dosta veličina, neke mekše, neke tvrđe.
Moram si ubost još jednu, ovaj put bež :cerek: A i cijena je ok - 120kn.

Molim te reci jel imaju lanac za na rame ili? Ima li crnih? Po cijeni mi dodu nekako isto kao da s neta narucujem pa me bas zanima.

*soul*mate*
11.03.2010., 19:58
Molim te reci jel imaju lanac za na rame ili? Ima li crnih? Po cijeni mi dodu nekako isto kao da s neta narucujem pa me bas zanima.

Imaju lanac za rame! Neke imaju onakav da je baš dugačak, a ima i par modela (čni mi se) koji imaju kratak lanac, tipa kao clutchevi.
Ima ih u bijeloj, bež i crnoj boj, te bež imaju kao nekakve 'bobkice' po sebi, ne znam kak bi to nazvala :ne zna: (al te mi nisu nešt).
Crnih ima najviše - mekših (ja imam jednu takvu iz asosa), a ima i grubljih, baš su fino čvrste, četvrtaste, al više ide u širinu - takvu ću si ja sada uzeti. :cerek:
pitala sam ih oće li dobiti bež obične, kao što imaju te crne, kažu da se nadaju :cerek:
Odi i pogledaj, a ak ti ne sjednu - uzmeš s neta ;)

pikicahr
11.03.2010., 20:24
kad se planira otvorenje avenue mall-a u osijeku?? anyone???:ne zna:

IVANA_99
11.03.2010., 21:03
ne uskoro, nazalost..to ti je kad prodes lidl, prema cepinu. i nema nicega.

dianna
12.03.2010., 08:26

imaš i u Nami gore u onoj parfumeriji neznam kak se zove, ja tamo sebe opskrbljujem :cerek:

ashley
12.03.2010., 17:00
Imaju lanac za rame! Neke imaju onakav da je baš dugačak, a ima i par modela (čni mi se) koji imaju kratak lanac, tipa kao clutchevi.
Ima ih u bijeloj, bež i crnoj boj, te bež imaju kao nekakve 'bobkice' po sebi, ne znam kak bi to nazvala :ne zna: (al te mi nisu nešt).
Crnih ima najviše - mekših (ja imam jednu takvu iz asosa), a ima i grubljih, baš su fino čvrste, četvrtaste, al više ide u širinu - takvu ću si ja sada uzeti. :cerek:
pitala sam ih oće li dobiti bež obične, kao što imaju te crne, kažu da se nadaju :cerek:
Odi i pogledaj, a ak ti ne sjednu - uzmeš s neta ;)

Hvala na iscrpnom odgovoru. :top:

kad se planira otvorenje avenue mall-a u osijeku?? anyone???:ne zna:

Planirano je kraj 10-tog mjeseca, a sad hoce li biti u roku gotovo to je vec druga prica!

pikicahr
13.03.2010., 19:49
hvala... jedva cekam :D

mateja122
13.03.2010., 21:15
Hvala na iscrpnom odgovoru. :top:

Planirano je kraj 10-tog mjeseca, a sad hoce li biti u roku gotovo to je vec druga prica!

ja sam cula da se otvara 2011..:ne zna:

charlizeos
13.03.2010., 21:20
i ja mislim da je 2011.

ashley
20.03.2010., 18:18
Kupila sam danas chanelusu gore u Nami. Crnu! Bas ima dobrih. :top:

I da, ipak se AM otvara u ozujku 2011. iako je trebao biti listopad 2010. A tako i Portanova!

Kaede
09.04.2010., 12:17
Molila bih pomoć svojih dragih sugrađanki - zanima me gdje u Osijeku mogu pronaći ovakve suknjice viskog struka, i točkaste najlonke kao na slici :

http://img408.imageshack.us/img408/9371/preppy.th.jpg (http://img408.imageshack.us/i/preppy.jpg/)

Hvala :cerek:

Xattillda
09.04.2010., 13:55
Gledala sam jučer na netu da je otvorenje Avenue Mall-a predviđeno za 21. listopada 2010., a Portanove za početak ožujka 2011. godine. Što se pak Portanove tiče, sve ukazuje na to kako će popis trgovina biti gotovo identičan zagrebačkom WG-u (što, između inih, podrazumijeva Zaru, Bershku, Stradivarius, Pull & Bear, Ann Christine, Marks & Spencer, ...) Držimo fige i nadajmo se napokon nečemu dobrome i lijepome u našoj Slavoniji ;-)

Tee.lady
10.04.2010., 14:07
Gledala sam jučer na netu da je otvorenje Avenue Mall-a predviđeno za 21. listopada 2010., a Portanove za početak ožujka 2011. godine. Što se pak Portanove tiče, sve ukazuje na to kako će popis trgovina biti gotovo identičan zagrebačkom WG-u (što, između inih, podrazumijeva Zaru, Bershku, Stradivarius, Pull & Bear, Ann Christine, Marks & Spencer, ...) Držimo fige i nadajmo se napokon nečemu dobrome i lijepome u našoj Slavoniji ;-)

to sam i ja čitala prošli tjedan u Jutarnjem-znači istina je..bila sam presretna kad sam vidjela da neću morati u Zg da idem u Bershku!
nekako mi se čini da u Eurodomu neće biti zanimljivih brandova -jer će većina imat prostor u "Porti" i Avenue ...
a baš bi bilo fora da se otvore i Top shop i Miss Selfridge :)

Iva_na
13.04.2010., 09:29
Molila bih pomoć svojih dragih sugrađanki - zanima me gdje u Osijeku mogu pronaći ovakve suknjice viskog struka, i točkaste najlonke kao na slici :

http://img408.imageshack.us/img408/9371/preppy.th.jpg (http://img408.imageshack.us/i/preppy.jpg/)

Hvala :cerek:

tockastih imas u goldenpointu.. a za ove suknjice ne znam.. nisam dugo švrljala po gradu.. prije bar mjeseci sam si kupila u mangu, ali nije bila ovako siroka, nego tulip kroj, crne boje..

lazem zadnju sam si kupila kao traper uzorak u mani na djecijem :cerek:

lily36
14.04.2010., 08:02

Bila sam u Zagrebu prije dva tjedna i cure u Okaidu mi rekle da će neke njihove kolegice iz Zagreba prijeći raditi u Osječki AM koji se otvara u 10 mjesecu.

Katrin
14.04.2010., 21:02
Zna mozda netko gdje ima (normalnih) crvenih peep toe cipela? Obisla pola grada i nema pa nema. Vidjela sam Replay jedne, ali bih kozne po mogucnosti.

Kaede
15.04.2010., 12:41
@Iva_na, hvala ti puno na odgovoru. Najbitnije mi je da nađem točkaste najlonke, baš su mi :cerek:

Ovih dana ću do grada, nadam se da ću ih ugrabiti.

Iva_na
15.04.2010., 16:18
@Iva_na, hvala ti puno na odgovoru. Najbitnije mi je da nađem točkaste najlonke, baš su mi :cerek:

Ovih dana ću do grada, nadam se da ću ih ugrabiti.

nema na cemu :cerek: potpuno te razumijem, jer ja sam vec bila luda u potrazi za njima :rolleyes: i onda napokon nadjem, sretna kao malo dijete :)

Iva_na
15.04.2010., 16:20
Zna mozda netko gdje ima (normalnih) crvenih peep toe cipela? Obisla pola grada i nema pa nema. Vidjela sam Replay jedne, ali bih kozne po mogucnosti.

ja dugo nisam bila gledala cipele po gradu, ali zar nema u Francu ili Modeusu svakakvih cipela u svakakvim bojama? Ja sam svoje crvene davno u Nami kupila..

Katrin
15.04.2010., 18:32
E modeus, tocno :D
franco mi bas nije drag, kupila sam prosle godine jedne crne cipele na petu i bile su uzasne, neudobne, tvrde i nestabilne.
Tnx :)

~hellena~
21.04.2010., 14:39
Gdje da nađem neke lijepe čarapice one što idu preko koljena, neznam kak se zovu, u jadranu ih nema...

Katrin
22.04.2010., 13:54
Probaj Goldenpoint.

mateja122
28.04.2010., 18:24
alo sugradanke..jel ima gdje kod nas u osijeku za kupiti wonderbra ili neki drugi dobar push up? :D Fala :)

chichita
28.04.2010., 18:43
jel ima u osječkom New yorkeru balerinki? bijele tražim :)

IVANA_99
28.04.2010., 22:16

ima bijelih sa srebrnim detaljima i kapicom nalik na chanelice.

black berry
29.04.2010., 09:47

imas i onih standardnih platnenih, u svim bojama. mislim da su oko 80 kn.

jel netko zna gdje ima kupiti kutija za suncane naocale?
kupila sam svoje u onom accessoiresu,preko puta katedrale, ali nisam dobila kutiju, samo neku platnenu futrolu;
bojim se nositi ih u torbi tako, pa ako netko zna gdje mogu potraziti?
p.s.u accessorizeu na korzu sam vec trazila, tamo nemaju tih kutija..

mateja122
29.04.2010., 12:41
imas i onih standardnih platnenih, u svim bojama. mislim da su oko 80 kn.

jel netko zna gdje ima kupiti kutija za suncane naocale?
kupila sam svoje u onom accessoiresu,preko puta katedrale, ali nisam dobila kutiju, samo neku platnenu futrolu;
bojim se nositi ih u torbi tako, pa ako netko zna gdje mogu potraziti?
p.s.u accessorizeu na korzu sam vec trazila, tamo nemaju tih kutija..

mislim da u new yorkeru imas kutiju za naocale kupiti,vidjela sam tamo kod blagajne odmah..

chichita
29.04.2010., 16:49
kupila u Francu na kraju... ipak tnx cure!

josy
20.05.2010., 18:29
cureee, može mi netko reći gdje mogu potražiti haljinu za maturalnu u osijeku...koje trgovine i gdje su...budući da dolazim iz slav. broda....
trebala bih i cipele...
unaprijed hvala...

lily36
21.05.2010., 13:24
cureee, može mi netko reći gdje mogu potražiti haljinu za maturalnu u osijeku...koje trgovine i gdje su...budući da dolazim iz slav. broda....
trebala bih i cipele...
unaprijed hvala...

Definitivno Mango (na Trgu A. Starčevića centar), možda Sisley (odmah pored njega-bivša Nama, na prvom katu), imaš u Županijskoj nekoliko boutiqua.
Cipele: Bagat (Županijska ulica- odmah do gore navedenog Trga), Bata u Intersparu-(kružni tok na kraju Županijske ulice), Guliver u Mercatoru (Gacka 10- iz istog kružnog toka ulaziš u nju-samo slijedeći izlaz) ili nešto jeftinije u Deichmanu na Jugu II.

Nespavalica
06.07.2010., 07:43
Gdje ima za kupiti lijepih sandala, ali prvenstveno udobnih. Dakle da su bijele ili krem-zlatne, ili srebrne, sa onim kamenčićima duž stopala, i da su udobne, niska ravna peta? Mislila sam kupiti nešto od ipaneme, gisele ali su mi bezveze a staru kolekciju nemogu pronaći, a prošle god sam vidjela u bati prekrasne esprit, i dandanas mi je žao što ih nisam uzela. Gledala sam u pittarelu ima ih stvarno prekrasnih baš kakve hoću ali mi se čine dosta tvrde pošto imaju jastučić samo na peti a nisu uopće skupe. Hvala na pomoći svima:)

Katrin
06.07.2010., 09:19
Gdje ima za kupiti lijepih sandala, ali prvenstveno udobnih. Dakle da su bijele ili krem-zlatne, ili srebrne, sa onim kamenčićima duž stopala, i da su udobne, niska ravna peta? Mislila sam kupiti nešto od ipaneme, gisele ali su mi bezveze a staru kolekciju nemogu pronaći, a prošle god sam vidjela u bati prekrasne esprit, i dandanas mi je žao što ih nisam uzela. Gledala sam u pittarelu ima ih stvarno prekrasnih baš kakve hoću ali mi se čine dosta tvrde pošto imaju jastučić samo na peti a nisu uopće skupe. Hvala na pomoći svima:)

Imas Ipanema bez-zlatne iz proslogodisnje kolekcije u Peku na korzo, ali mi se cini da ih nisu ni snizili :flop:

Paranoid Sheep
06.07.2010., 11:17
Gdje ima kupiti Havaianasica u Osijeku?:ne zna:

mateja122
06.07.2010., 12:12
Gdje ima kupiti Havaianasica u Osijeku?:ne zna:

pogledaj u office shoes-u i shoebedo-u i znam da je prije bilo i u feriviju mislilm i nike-u..

mateja122
06.07.2010., 12:13
ej curke jel znate mozda gdje ima za kupiti stikle bež tipa lace up a da je materijal kao od brusene koze? zna itko? hvala :)

Katrin
06.07.2010., 16:04
pogledaj u office shoes-u i shoebedo-u i znam da je prije bilo i u feriviju mislilm i nike-u..

office nema, voodoo je imao prosle godine, ove ne, shoebedo isto mislim da nema, ali nisam 100% sigurna. ferivi isto nema, bar nije imao prije tjedan-dva.
zivio shopping u osijeku :rolleyes:

Niara
06.07.2010., 16:54

kad smo kod shoe be do-a... jel drže u shoe be do u Osijeku Paul Frank majice (one s majmunskom glavom :rofl: :cerek:)? :D

mateja122
06.07.2010., 18:50
kad smo kod shoe be do-a... jel drže u shoe be do u Osijeku Paul Frank majice (one s majmunskom glavom :rofl: :cerek:)? :D

e mislim da sam te majice vidjela tamo u underground-u..nemoj me drzati za rijec..

mateja122
06.07.2010., 18:51
office nema, voodoo je imao prosle godine, ove ne, shoebedo isto mislim da nema, ali nisam 100% sigurna. ferivi isto nema, bar nije imao prije tjedan-dva.
zivio shopping u osijeku :rolleyes:

meni se ucinilo da sam vidjela u office shoes-u u svim bojama,rozim,zelenim...:ne zna:

Niara
06.07.2010., 20:46
e mislim da sam te majice vidjela tamo u underground-u..nemoj me drzati za rijec..

hvala ti :) ali jel možeš malo pojasniti gdje se nalazi taj underground? nisam baš točno iz osijeka, već iz jednog gradića blizu, a nisam nikada ni čula za taj underground:confused: :mig:

mijac *-*
06.07.2010., 21:03
hvala ti :) ali jel možeš malo pojasniti gdje se nalazi taj underground? nisam baš točno iz osijeka, već iz jednog gradića blizu, a nisam nikada ni čula za taj underground:confused: :mig:

u essekeru u shoe-be-do imas paul frank stvari :)
a underground je u pothodniku :)

Niara
07.07.2010., 06:46

hvalaa :) underground - pothodnik malo mi je logika zaštekala:lol:

mateja122
07.07.2010., 07:48

Underground nije u pothodniku vec kod PBZ banke pokraj Breskve..

Niara
07.07.2010., 11:43

aha, ma oke hvala, ali mislim da ću se držati shoe be do-a s obzirom da kad sam već tamo u centru, a i nisam iz Osijeka tako da nemam ni puno vremena obilaziti :mig: valjda ima i u shoe be do :misli: :D

mateja122
07.07.2010., 12:49
pa i taj underground ti je u centru.. :) 5 min od essekera :)

Niara
07.07.2010., 13:15
pa i taj underground ti je u centru.. :) 5 min od essekera :)

:) onda ću ga probat nać kad sam već u blizini :D

mateja122
07.07.2010., 13:55
:) onda ću ga probat nać kad sam već u blizini :D

ma ides korzom ravno i skrenes kod PBZ-a i vidjet ces odmah Underground! :)

mijac *-*
07.07.2010., 15:21

joj imas pravo, ja ga zamjenila sa onom nedavno otvorenom trgovinom u pothodniku, ''šupica'' valjda? Mislila sam na to da valjda i tamo ima :D

mateja122
07.07.2010., 19:50
joj imas pravo, ja ga zamjenila sa onom nedavno otvorenom trgovinom u pothodniku, ''šupica'' valjda? Mislila sam na to da valjda i tamo ima :D

je je šupica je:D danas bas prolazila tamo pa se sjetih foruma:D

vita_lady
19.07.2010., 08:22
postaviti cu pitanje ovdje, premda nema veze sa shoppingom u Osijeku. Ugl, kakav je Stres u Vinkovcima? Da li se isplati ici tamo? Ima dobar izbor HM odjece?

djevojka-broj-8
20.07.2010., 16:23
gdje kupiti siroke traper hlace?

danagirl
28.08.2010., 16:44
hej cure mene zanima kakva je ponuda Hippy gardena u Osijeku ima li haljina lijepih i kakve su cijene?Vidim da ima u Stjepana Radića a nisam iz Osijeka pa me zanima isplati li se uputiti?Hvala

strumpfeta11
28.08.2010., 16:51
postaviti cu pitanje ovdje, premda nema veze sa shoppingom u Osijeku. Ugl, kakav je Stres u Vinkovcima? Da li se isplati ici tamo? Ima dobar izbor HM odjece?
i nije baš neki izbor,skroz je mala trgovina a u njoj natrpano i muško i žensko i dječije,ali zato uvijek imaju neka sniženja...ja si kupila baloner za 99kn neki dan,tako da možda ipak nešto iskopaš..:)

Niara
29.08.2010., 07:43
pitala sam na jednoj drugoj temi ali me nitko ne doživljava :zubo: jel mi može netko objasniti gdje je WGW u Osijeku? :D

charlizeos
29.08.2010., 07:50
bio je prije dole u onom neboderu pored supera, ali mislim da već dugo nema više

Iva_na
29.08.2010., 08:23
ja mislim da je taj wgw u strossmayerovoj, kad prodjes terranovu i jos par zgrada i tamo je :mig:

Niara
29.08.2010., 09:13
ja mislim da je taj wgw u strossmayerovoj, kad prodjes terranovu i jos par zgrada i tamo je :mig:

hvala:mig:

Niara
03.09.2010., 14:22
vidim Portanova i onaj drugi trgovački centar (jel Avenue Mall?) se grade... zna netko kad bi trebali otvoriti vrata? :) i koje trgovinice u njima? prilično su samozatajni, čini mi se...

charlizeos
03.09.2010., 15:13
mislim na proljeće, znam da će konzum biti u jednoj, ali to te naravno ne zanima, zara, bershka su zasad one kojih nema u osijeku, a sigurno će opet biti benetton, sisley, mango itd.

Katrin
03.09.2010., 15:48
Otvaraju u ozujku iduce godine. Zara je navodno presla u Portanovu a za njom i druge trgovine.

Kako pise na stranici:

» Adidas
» Ann Christine
» Bershka
» CineStar
» Cons
» Deichmann
» Ferivi
» Golden Sun Casino
» Konikom
» Konzum
» Kozmo
» Krona
» Lagos
» New Yorker
» one2play
» Pleroo
» Popoli
» Peko
» Pull&Bear
» S.Oliver
» Stradivarius
» Tintilinić
» Women' Secret
» Zara

Uzurpatorica
17.09.2010., 17:17
Zna li netko radno vrijeme osječkog Müller-a, Deichmann-a i Jysk-a nedjeljom?

mokry
17.09.2010., 19:42
Muller (http://www.mueller.hr/unternehmen/content_filialliste_@hr.html), Jysk (http://www.jysk.com/hr/butikker.htm?regionid=14&zipcode=0&shopid=744#store_0), Deichmann (http://www.deichmann.hr/site/hr/2970.php).

sparkles
17.09.2010., 20:33
zna li netko hoće li doć u avenue mall ili portanovu mooooožda Topshop i Miss Selfridge?

Kaede
23.09.2010., 09:55
Pozz!

U potrazi sam za ravnim, crnim, kožnim oxfordicama (pošto sam ih propustila u Deichamannu), pa ukoliko ih je netko vidio u Osijeku, molila bih da mi javi.

Hvala puno !

Uzurpatorica
23.09.2010., 11:18
Muller (http://www.mueller.hr/unternehmen/content_filialliste_@hr.html), Jysk (http://www.jysk.com/hr/butikker.htm?regionid=14&zipcode=0&shopid=744#store_0), Deichmann (http://www.deichmann.hr/site/hr/2970.php).

Hvala! :D

fairy_dea
24.09.2010., 14:57
Dalo netko zna gdje se moze naci ovakva majice u Osijeku?

http://img838.imageshack.us/img838/2674/1430.jpg (http://img838.imageshack.us/i/1430.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

mateja122
27.09.2010., 09:33
cure jel znate jel ima gdje u osijeku za kupiti crni boyfriend blazer?

Nar
27.09.2010., 13:14

jučer sam slučajno bila u Mani, i imaju te cardigane/blazere...kupila, naravno!!
100kn!!!!

mateja122
27.09.2010., 14:18
jučer sam slučajno bila u Mani, i imaju te cardigane/blazere...kupila, naravno!!
100kn!!!!

issssss..de mi reci od kakvog su materijala? jel se rukavi mogu podfrknuti??:D

*soul*mate*
27.09.2010., 14:25
100kn!!!!

ja bila u mani prošlog tjedna i vidjela sam najobičnije kardije, al ne i blazere...
:ne zna:

mateja122

bilo ih je nedavno u Mustangu, vidjela sam u izlogu tamno sivi, iznutra s prugama i za podfrknuti rukave, al mislim da je prodan, al opet, možda je opet stigao.
U Orsayju ih ima kraćih crnih, gore su onako puf naramenice, al bez podfrknutih rukava.
možda da probaš pogledati u Nami u onim manjim trgovinama? :ne zna:

Nar
27.09.2010., 15:42
ja bila u mani prošlog tjedna i vidjela sam najobičnije kardije, al ne i blazere...

jučer sam kupila u mani u mercatoru:)

Legica OS
27.09.2010., 16:46
jučer sam kupila u mani u mercatoru:)

može slika? pliiiizzzz :cerek:

Nar
27.09.2010., 16:54
riknio mi fotić, a sliku ne nađem na netu, ali evo ti sa e baya, moj je takav isti http://cgi.ebay.co.uk/Gabriela-New-Womens-Boyfriend-Buttoned-Ladies-Cardigan-/260641542344?pt=Women_s_Clothing&var=&hash=item826368611b

mateja122
27.09.2010., 17:00
ovo na slici nije boyfriend blazer :( to je cardigan..

mateja122
27.09.2010., 17:02

bilo ih je nedavno u Mustangu, vidjela sam u izlogu tamno sivi, iznutra s prugama i za podfrknuti rukave, al mislim da je prodan, al opet, možda je opet stigao.
U Orsayju ih ima kraćih crnih, gore su onako puf naramenice, al bez podfrknutih rukava.
možda da probaš pogledati u Nami u onim manjim trgovinama? :ne zna:

eee vidis..mustang..budem se zaletila.. tenks :)
a treba mi onak duzi neki casual..ne bi kraci..
a mislila sam da odem tam gore po nami ali cisto sumnjam da bi tamo nesto nasla..al budem provjerila..

Tee.lady
27.09.2010., 21:05
a da li je netko bio u pitarellu??daleko mi je i nemam pokaz pa da ne idem bezveze.. zanimaju me gumene čizme o kojima se priča ..oko 60kuna su,da li ih ima?!!

Nar
27.09.2010., 21:07
ovo na slici nije boyfriend blazer :( to je cardigan..

a jbg.....zato jer na netu cardi nazivaju boyfriend blazer....pa sam mislila da je to to...

FreakyFunky STAR
27.09.2010., 21:20
Pozz!

U potrazi sam za ravnim, crnim, kožnim oxfordicama (pošto sam ih propustila u Deichamannu), pa ukoliko ih je netko vidio u Osijeku, molila bih da mi javi.

Hvala puno !
New Yorker, a imaš još i u Deichmannu.
Za brojeve nemam pojma.

mariposa13
29.09.2010., 00:20
trebam hitno strample najlonke kak da se izrazim od 100 dena, moze mi netko reci gdje ima a da su jeftine i po mogucnosti ne 2 crte na guzici od šava :)

Katrin
29.09.2010., 09:46
Od 100 dena, ali samo crne, ima Urban republic, mislim da su 60 kn. Ima u NY u nekoliko boja, za 55 kn, rekla bih oko 100 dena iako na njima ne pise nista.

mateja122
29.09.2010., 10:38
trebam hitno strample najlonke kak da se izrazim od 100 dena, moze mi netko reci gdje ima a da su jeftine i po mogucnosti ne 2 crte na guzici od šava :)

e bay :mig:
imam link dobrog sellera sa tim carapama u svim bojama :D

mariposa13
29.09.2010., 11:00
e bay :mig:
imam link dobrog sellera sa tim carapama u svim bojama :D

ajde mi daj link plz pa cu vidjet za poslje, koliko im dugo treba da stignu? a sad moram kupit jedne do vikenda...

*soul*mate*
29.09.2010., 13:34
eee vidis..mustang..budem se zaletila.. tenks :)
a treba mi onak duzi neki casual..ne bi kraci..
a mislila sam da odem tam gore po nami ali cisto sumnjam da bi tamo nesto nasla..al budem provjerila..

eeee, vidjela sam danas podfrknuti, malo dulji boyfriend blazer u prolazu.
Nalazi se u nekakvoj novoj trgovini (nemam pojma naziv) u Županijskoj ulici, nalazi se tamo u blizini jeftinijeg asesorajza i s.olivera, onako je 'uvučena' prema unutra. (ali ne ona koja ide dolje s stepenicama, ova je na 'normalnom' tlu... uff, koji opis :rofl: valjda si uspjela skužit)

Aldarion
29.09.2010., 17:54
eeee, vidjela sam danas podfrknuti, malo dulji boyfriend blazer u prolazu.
Nalazi se u nekakvoj novoj trgovini (nemam pojma naziv) u Županijskoj ulici, nalazi se tamo u blizini jeftinijeg asesorajza i s.olivera, onako je 'uvučena' prema unutra. (ali ne ona koja ide dolje s stepenicama, ova je na 'normalnom' tlu... uff, koji opis :rofl: valjda si uspjela skužit)

mislim da je madona??

mateja122
29.09.2010., 18:24
mislim da je madona??

dona..
bila sam danas..otisla,vidjela,kupila.. :zubo:
hvala soul :mig:

mariposa13
29.09.2010., 19:23
dona..

hej koliko dodje? prosla sam i ja maloprije pored te trgovine i skontam ga al koda ni nisam skontala, prosla sam i poslje si mislim sta nisam stala, a ljeno mi se bilo vracat, hehe...

mateja122
29.09.2010., 21:21
hej koliko dodje? prosla sam i ja maloprije pored te trgovine i skontam ga al koda ni nisam skontala, prosla sam i poslje si mislim sta nisam stala, a ljeno mi se bilo vracat, hehe...

199kn:)
poslala sam ti link za carape na pp:mig:

mariposa13
29.09.2010., 22:37
199kn:)
poslala sam ti link za carape na pp:mig:

e vidjeh ga sada :) hvala ti, ne znam kako nisam uocila ranije...

Little black
30.09.2010., 21:38
dona..

Bila i ja danas tamo i uzela :zubo:
Kaže prodavačica da se baš kupuju,pa su opet naručili. Baš danas opet dobili. :D

mateja122
30.09.2010., 21:45
Bila i ja danas tamo i uzela :zubo:
Kaže prodavačica da se baš kupuju,pa su opet naručili. Baš danas opet dobili. :D

hahahahah ima nas :zubo:
koju vel si uzela? ja bila uzela L,i bio je ok za neko cudo,ali mi se nije dalo otici danas probati M,a kopka me kako bi mi stajao..mozda odem sutra :D

Little black
30.09.2010., 21:55
hahahahah ima nas :zubo:
koju vel si uzela? ja bila uzela L,i bio je ok za neko cudo,ali mi se nije dalo otici danas probati M,a kopka me kako bi mi stajao..mozda odem sutra :D

Ja sam ti mini cura :D Pa sam uzela S. Tražila sam XS,ali kaže kako nema i da su manji brojevi nego što jesu. I istina,S mi je ok. Da je manji,bio bi mi problem u ramenima. Kad bih posegnula za nečim,kontam da bi puklo :zubo:

mateja122
30.09.2010., 22:09
Ja sam ti mini cura :D Pa sam uzela S. Tražila sam XS,ali kaže kako nema i da su manji brojevi nego što jesu. I istina,S mi je ok. Da je manji,bio bi mi problem u ramenima. Kad bih posegnula za nečim,kontam da bi puklo :zubo:

a zato je meni L okej :zubo: ja sam inace M.. :p
ali sto je je,super su blejzeri..:top:

Little black
30.09.2010., 22:13
a zato je meni L okej :zubo: ja sam inace M.. :p
ali sto je je,super su blejzeri..:top:

E,pa to ti je to. Ja živi dokaz :D
Odlični su! Baš sam danas malo trošila kartice,pa sad isprobavam kombe. :zubo:

mateja122
01.10.2010., 11:31
E,pa to ti je to. Ja živi dokaz :D
Odlični su! Baš sam danas malo trošila kartice,pa sad isprobavam kombe. :zubo:

hahahahha,tak i ja..samo gledam i isprobavam ispred ogledala sto cu nositi na blazer.. :zubo:

Little black
01.10.2010., 11:46
hahahahha,tak i ja..samo gledam i isprobavam ispred ogledala sto cu nositi na blazer.. :zubo:

Omg! Sve smo iste!:brukica: :zubo:
Pikirala sam jedne čizmice u voo doo. I kažem,uzet ću ih,neka ih spakira. I nema broja. Točnije,36,5 je sparen u kutiji sa 37?? A meni štima 36,5. Inače nosim 35,36 :D Tako da moram čekati ponedjeljak da mi stignu druge.. :tuzni:
Jel znaš možda da li imaju tamo popust kakav za gotovinsko plaćanje? Tamo uvijek plaćam karticom,pa nemam pojma. Sad ne mogu jer karticu čuvam za neke druge stvari. :zubo:

mateja122
01.10.2010., 12:03
Omg! Sve smo iste!:brukica: :zubo:
Pikirala sam jedne čizmice u voo doo. I kažem,uzet ću ih,neka ih spakira. I nema broja. Točnije,36,5 je sparen u kutiji sa 37?? A meni štima 36,5. Inače nosim 35,36 :D Tako da moram čekati ponedjeljak da mi stignu druge.. :tuzni:
Jel znaš možda da li imaju tamo popust kakav za gotovinsko plaćanje? Tamo uvijek plaćam karticom,pa nemam pojma. Sad ne mogu jer karticu čuvam za neke druge stvari. :zubo:

hahahha..a žene..šta više reći.. :rofl:
Imaju popust za gotovinu,mislim da je 10 ili 15% nisam sigurna.. :mig:

Little black
01.10.2010., 12:04
hahahha..a žene..šta više reći.. :rofl:
Imaju popust za gotovinu,mislim da je 10 ili 15% nisam sigurna.. :mig:

Naravno. ;)
E,baš ti hvala! Jooj,sad ne mogu dočekati ponedjeljak i svoje nove čizmicee hi hi! :zubo:

mateja122
01.10.2010., 12:05
Naravno. ;)
E,baš ti hvala! Jooj,sad ne mogu dočekati ponedjeljak i svoje nove čizmicee hi hi! :zubo:

heheh nema na cemu..
a kakve su cizmice ako se smije znati??:D

Little black
01.10.2010., 12:12
heheh nema na cemu..
a kakve su cizmice ako se smije znati??:D

Naravno. ;)
Niske na visoku petu. Sive s remenčićem i lanac neki(koji kontam skinuti :D iako dobro izgleda kad se obuju ;)), Escape.
Slikam kad ih dobijem.

mateja122
01.10.2010., 12:18
Naravno. ;)
Niske na visoku petu. Sive s remenčićem i lanac neki(koji kontam skinuti :D iako dobro izgleda kad se obuju ;)), Escape.
Slikam kad ih dobijem.

aj poslikaj u pon :zubo:

Little black
01.10.2010., 12:20
aj poslikaj u pon :zubo:

Hoću! :zubo:

mateja122
01.10.2010., 22:31
cure jel ima gdje onih disney majica osim u terra novi? pretpostavljam da nema.. :rolleyes: :D

Xattillda
22.10.2010., 13:45
Drage moje :cerek: Znate li možda gdje bih u Osijeku mogla kupiti lace up boots?? Vidjela sam da ih ima u New yorkeru, ali nisu mi baš ono... prvi izbor... pa ako znate, bila bih vam zahvalna :mig:

mijac *-*
21.11.2010., 23:55
pozdrav, jel netko zna jel se guliver u osijeku negdje premjestio iz mercatora ili je bas zatvoren?
bila sam u petak u mercatoru i preko guliverove radnje je bio sivi zastor i nikakva obavijest na njemu :(

charlizeos
22.11.2010., 07:03
zatvoren je

strumpfeta11
22.11.2010., 16:31
otvorio se u vinkovcima...

Iva_na
19.12.2010., 11:28
Cure.. jeste u skorije vrijeme vidjele gdje najlonke na tockice, osim u golden pointu? Preskupo mi je dati opet 70kn za njih a nisu nikakve kvalitete.. nakon 2 puta su mi se poderale :(

blv~girl
19.12.2010., 12:20
mislim da sam vidjela najlonke na tockice u orsay-u.. a ima ih i po kineskim ducanima :)

Iva_na
19.12.2010., 12:40
mislim da sam vidjela najlonke na tockice u orsay-u.. a ima ih i po kineskim ducanima :)
Nemoj zezat da ih ima i kod kineza :) sigurno su tamo puno puno jeftinije.. jesi ih ti vidjela u kojoj kineskoj trgovini? i koliko je bila cijena? i koja je cijena u orsayu? tnx :cerek:

blv~girl
19.12.2010., 14:11
da da :) tamo u onom kod dm-a na sjenjaku sam ja uzela
ja sam ih bas htjela kupit i bila u dm-u, mislila da ce ih mozda tamo bit, ali nista i onda rekoh idem vidjet u te kineze i kad ono, imaju, 20 kn :) tak da ja pretpostavljam da ih i drugi kinezi drze :ne zna:
a za orsay nisam sigurna jer sam ih tamo vidjela u izlogu na lutki nakon sto sam vec uzela ove tak da cijenu nisam ni gledala

Iva_na
19.12.2010., 14:23
da da :) tamo u onom kod dm-a na sjenjaku sam ja uzela
ja sam ih bas htjela kupit i bila u dm-u, mislila da ce ih mozda tamo bit, ali nista i onda rekoh idem vidjet u te kineze i kad ono, imaju, 20 kn :) tak da ja pretpostavljam da ih i drugi kinezi drze :ne zna:
a za orsay nisam sigurna jer sam ih tamo vidjela u izlogu na lutki nakon sto sam vec uzela ove tak da cijenu nisam ni gledala

pa nisam ni znala da tamo ima kineski :) dugo nisam bila u tom dijelu.. baš u robnoj su ili tamo negdje i blizini? baš ću otići ovih dana kad budem imala vremena :mig: hvala

blv~girl
19.12.2010., 14:40
u robnoj odmah pokraj dm-a. ma nema na cemu :)

Kalliste
29.01.2011., 15:59
http://i51.tinypic.com/2q8c5y1.jpg

(sliku sam posudila s foruma)

Dakle, ovih Diechmann wedgesa nema više za kupiti, a ima li igdje ovakvih cipela u Osijeku za naći... Neznam baš dobro po Osijeku dućane...

boki3008
09.07.2012., 09:53
Prijatelj mi je rekao da je kupio divna markirana odela u Osijeku u trznom centru,da li mi mozete pomoci koji je to trzni centar gde se imaju kupiti muska odela?Hvala vam svima,pozzzzzzzzzzz:)

Sofia Victoria
10.07.2012., 11:26
Prijatelj mi je rekao da je kupio divna markirana odela u Osijeku u trznom centru,da li mi mozete pomoci koji je to trzni centar gde se imaju kupiti muska odela?Hvala vam svima,pozzzzzzzzzzz:)

Imaš i u Portanovi i Avenue Mallu, mislim da su u Mallu ove malo bolje i skuplje marke, u Portanovi Jeordis i Galileo. Detaljnije ti ne mogu pomoći :mig:

Nocturnity
16.07.2012., 11:22
Gdje mogu kupiti u gradu korzet za ispod haljine onako tvrdji po mogucnosti bez naramenica? Obisla sam dosta trgovina i ne mogu nigdje nac :(

tanisha03
26.03.2013., 19:04
Dal bi mi netko mogao ovih dana u Avenue Mallu Osijek kupiti nešto? :)
Možda netko tko živi na relaciji Osijek-Zg..nemam kako iz Zg-a do tamo doći :(

tanisha03
27.03.2013., 10:56
Dal bi mi netko mogao ovih dana u Avenue Mallu Osijek kupiti nešto? :)
Možda netko tko živi na relaciji Osijek-Zg..nemam kako iz Zg-a do tamo doći :(

Pardon, u Portanovi. Uz proviziju, na pp :)

AnardeF
21.11.2013., 22:09
Dame i gospodo!
Pitam se gdje li se u OS može kupiti nekakva solidna haljina za doček? Znači klasična kratka, ne neka dugačka.
Hvala i pozdrav! :)

Ana So
22.11.2013., 08:46
Dame i gospodo!
Pitam se gdje li se u OS može kupiti nekakva solidna haljina za doček? Znači klasična kratka, ne neka dugačka.
Hvala i pozdrav! :)

Vjerojatno je najbolji izbor po trgovačkim centrima, Portanova ili Avenue Mall, u samom centru ne znam je li koja trgovina uopće radi :tuzni:

AnardeF
22.11.2013., 10:55
Vjerojatno je najbolji izbor po trgovačkim centrima, Portanova ili Avenue Mall, u samom centru ne znam je li koja trgovina uopće radi :tuzni:

I portanova mi je skroz propala, sve mi je nesto bezveze! Ali hvala, u AM cu probati otici :D

Ana So
22.11.2013., 11:24
I portanova mi je skroz propala, sve mi je nesto bezveze! Ali hvala, u AM cu probati otici :D

Ako ti je portanova loša (a ne znam zašto :ne zna:), onda ćeš se još više razočarati u AM :zubo:, pogledaj prije na webu koje sve trgovine imaju, jer znam da su se i tamo neke zatvorile...
I da ima na trgu Mango, oni isto imaju koliko-toliko izbora. :mig:

charlizeos
22.11.2013., 12:27
gdje je bio turbo limač pored katedrale otvoren je kineski shop, mogu reći da ima baš zgodnih haljinica i majica i nije skupo

AnardeF
23.11.2013., 16:22
Ako ti je portanova loša (a ne znam zašto :ne zna:), onda ćeš se još više razočarati u AM :zubo:, pogledaj prije na webu koje sve trgovine imaju, jer znam da su se i tamo neke zatvorile...
I da ima na trgu Mango, oni isto imaju koliko-toliko izbora. :mig:

Loša mi je jer ua zadnje vrijeme nisam vidjela nesto sto mi se bas svidja :S prije su tu bile vestice, normalne rifle (obicne plave),nasla se i poneka kosuljica,a sada nema npr. nekakve obicne kosuljice koja ce mi se uklopiti u vise kombinacija, nego sve nesto visi na jednu stranu, natpisi neki bezveze itd. ne znam, mozda to samo nije moj tip. :) probat cu u mango ili nesto tako na trgu,valjda cu pronaci nesto :)

hiponose
23.11.2013., 18:10
sto se tice portanove bila prije nekoliko dana. otisla sam nabrijana da cu se pocastiti s par sitnica, nisam isla na nista ciljano nego ono sto mi se svidi. a ono nista. nisam nista kupila, vecina stvari mi izgleda kao krpa. :confused: ali zato kad sam dosla kuci narucila s ebaja par sitnica. :cerek:

AnardeF
24.11.2013., 15:50
sto se tice portanove bila prije nekoliko dana. otisla sam nabrijana da cu se pocastiti s par sitnica, nisam isla na nista ciljano nego ono sto mi se svidi. a ono nista. nisam nista kupila, vecina stvari mi izgleda kao krpa. :confused: ali zato kad sam dosla kuci narucila s ebaja par sitnica. :cerek:

Bas tako i meni bude, vec ohoho :/ Kontam da cu i ja s ebaya, iako me muci malo to kakve su njima tamo velicine,al snac cu se prije nego da nesto kupim sto mi je totalno out :S